Wiki installation profile (6.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (392 entries)

en: Home
uk: Головна

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Вилучити

en: Operations
uk: Дії

en: content
uk: матеріал

en: List
uk: Список

en: Subject
uk: Тема

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Remove
uk: Вилучити

en: Description
uk: Опис

en: Enable
uk: Ввімкнути

en: Disable
uk: Вимкнено

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Administration
uk: Керування

en: error
uk: помилка

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Edit
uk: Редагувати

en: None
uk: Ні

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію не можна буде скасувати.

en: Message
uk: Повідомлення

en: Weight
uk: Вага

en: Import
uk: Імпорт

en: Export
uk: Експорт

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Node ID
uk: ID документа

en: Label
uk: Заголовок

en: Preview
uk: Перегляд

en: Save
uk: Зберегти

en: Update
uk: Оновлення

en: Add
uk: Додати

en: URL
uk: Посилання

en: forums
uk: форуми

en: Placeholder tokens
uk: Заповнювач міток

en: Node type
uk: Тип матеріалу

en: Advanced settings
uk: Додаткові налаштування

en: Text
uk: Текст

en: Components
uk: Компоненти

en: action
uk: дія

en: Options
uk: Настроювання

en: Sent email to %recipient
uk: Відправлено електронну пошту до %recipient

en: Unable to send email to %recipient
uk: Неможливо відправити електронну пошту до %recipient

en: The subject of the message.
uk: Тема повідомлення

en: Create
uk: Створення

en: Separator
uk: Розділювач

en: Update options
uk: Оновити налаштування

en: Drupal
uk: Друпал

en: Input filters
uk: Фільтри вводу

en: Comment ID
uk: ID коментаря

en: Add condition
uk: Додати умову

en: Advanced
uk: Додатково

en: Delete all
uk: Стерти все

en: Load
uk: Завантажити

en: Recipient
uk: Отримувач

en: The name of the menu the node belongs to.
uk: Ім'я меню, пов'язаного з матеріалом.

en: Node path settings
uk: Настроювання адреси матеріалу

en: Default path pattern (applies to all node types with blank patterns below)
uk: Шаблон адреси базово (буде пременено до всіх типів матеріалів нижче, для яких шаблони не визначені)

en: Generate aliases for all existing nodes which do not already have aliases.
uk: Сформувати синоніми для всіх існуючих матеріалів, які ще не мають синонімів.

en: The vocabulary that the page's first category belongs to.
uk: Словник, до якого відноситься перша категорія сторінки.

en: Default path pattern (applies to all vocabularies with blank patterns below)
uk: Шаблон адреси базово (застосовується до всіх словників нижче, для яких шаблони не визначені)

en: The name of the category.
uk: Ім'я категорії

en: The id number of the category.
uk: Ідентифікаційний номер категорії

en: Pattern for all %vocab-name paths
uk: Шаблон для всіх адрес словника %vocab-name

en: Forum path settings
uk: Настроювання адреси форуму

en: Pattern for forums and forum containers
uk: Шаблон для форумів і контейнерів форумів

en: Generate aliases for all existing forums and forum containers which do not already have aliases.
uk: Сформувати синоніми для всіх існуючих форумів і контейнерів форумів, які не ще мають синонімів.

en: User path settings
uk: Шлях до профіля користувача

en: Pattern for user account page paths
uk: Шаблон до шляхів профілів користувачів

en: Generate aliases for all existing user account pages which do not already have aliases.
uk: Сформувати синоніми для всіх існуючих сторінок облікових записів користувачів, які ще не мають синонімів.

en: Blog path settings
uk: Настроювання адреси блога

en: Pattern for blog page paths
uk: Шаблон до сторінок журналів користувачів

en: Generate aliases for all existing blog pages which do not already have aliases.
uk: Сформувати синоніми для всіх існуючих сторінок блогів, які ще не мають синонімів.

en: User-tracker path settings
uk: Настроювання адреси сторінки історії користувача

en: Pattern for user-tracker page paths
uk: Шаблон до сторінок стеження за діями користувачів

en: Generate aliases for all existing user-tracker pages which do not already have aliases.
uk: Сформувати синоніми для всіх існуючих сторінок історії користувачів, які ще не мають синонімів.

en: Verbose
uk: Подробиці

en: Display alias changes (except during bulk updates).
uk: Відображати зміни синонімів ( крім масового відновлення).

en: Replace by separator
uk: Замінити на роздільник

en: Maximum alias length
uk: Максимальна довжина синоніма

en: Maximum component length
uk: Максимальна довжина компонента

en: Update action
uk: Оновлення Дії

en: What should pathauto do when updating an existing content item which already has an alias?
uk: Що слід зробити Автосиноніму при відновленні існуючого елемента вмісту, який уже має синонім?

en: Strings to Remove
uk: Рядки для Видалення

en: Created new alias %dst for %src
uk: Створений новий синонім %dst для %src

en: Pathauto
uk: Автоcинонім

en: administer pathauto
uk: керування автошляхів

en: Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.
uk: Надає модулям механізм автоматичного формування синонімів для керованого цими модулями вмісту.

en: Other
uk: Інше

en: Jump to the first comment of this posting.
uk: Перейти до першого коментаря цього допису.

en: Add new comment
uk: Додати коментар

en: Anonymous
uk: Гість

en: Save and edit
uk: Зберегти й продовжити редагування

en: Operator
uk: Оператор

en: Basic settings
uk: Базові параметри

en: Attachments
uk: Долучення

en: Change
uk: Змінити

en: Token
uk: Маркер

en: Are you sure you want to delete these items?
uk: Ви впевнені, що прагнете вилучити ці елементи?

en: Node title
uk: Тема матеріалу

en: Display all menu items
uk: Показувати всі пункти меню

en: access administration menu
uk: доступ до меню адміністрування

en: Token actions
uk: Події Token

en: Replacement value
uk: Значення заміни

en: tokens
uk: маркери

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: User's name
uk: Ім'я користувача

en: User's ID
uk: ID користувача

en: User's email address
uk: Електронна адреса користувача

en: User's registration date
uk: Дата реєстрації користувача

en: User's last login date
uk: Останній вхід користувача

en: The current date in the user's timezone
uk: Теперішня дата в часовій зоні користувача

en: The URL of the user's profile page.
uk: Адреса сторінки профілю користувача.

en: The URL the user's account editing page.
uk: Адреса сторінки зміни профілю користувача.

en: None.
uk: Ні.

en: Replacement patterns for @name
uk: Модель заміни @name

en: PHP code
uk: код PHP

en: The diff module overwrites the normal revisions view. The revisions table is enhanced with a possibility to view the difference between two node revisions. Users with the %view_revisions permission will also be able to view the changes between any two selected revisions. You may disable this for individual content types on the content type configuration page. This module also provides a nifty %preview_changes button while editing a post.
uk: Модуль diff змінює стандартний переглядач ревізій, привносячи в нього можливість переглядати рядково зміни між ревізіями. Тільки користувачі з правами %view_revisions будуть мати доступ до цього функціоналу.

en: Preview changes
uk: Попередній перегляд змін

en: view revisions
uk: переглянути версії

en: Revisions for %title
uk: Версії %title

en: !date by !username
uk: !date від !username

en: revert
uk: повернути

en: Show diff
uk: Показати різницю

en: Revision
uk: Версія

en: current revision
uk: поточна версія

en: Select different revisions to compare.
uk: Обрати версії для порівняння.

en: next diff >
uk: наступна різниця >

en: < previous diff
uk: < попередня різниця

en: Current revision:
uk: Поточна версія:

en: Revision of !new_date:
uk: Версія від !new_date:

en: Changes to %name
uk: Зміни в %name

en: No visible changes
uk: Змін не помічено

en: Show %preview_changes button on node edit form
uk: Показувати кнопку %preview_changes у формі редагування матеріалу

en: Diff
uk: Різниця

en: Show difference between node revisions.
uk: Показати різницю між версіями.

en: Activation
uk: Активація

en: vocabularies and terms
uk: словники й терміни

en: Line %lineno
uk: Рядок %lineno

en: users
uk: користувачі

en: Processing
uk: Обробка

en: Comment title
uk: Тема коментаря

en: Move down
uk: Пересунути вниз

en: Move up
uk: Пересунути вгору

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
uk: Автоматично сформований %original_alias конфліктує з існуючим адресою. Синонім змінений на %alias.

en: Ignoring alias %dst due to existing path conflict.
uk: Ігнорування синоніма %dst через конфлікт із існуючою адресою.

en: Ignoring alias %dst because it is the same as the internal path.
uk: Ігнорування синоніма %dst тому що він збігається із внутрішньою адресою.

en: Created new alias %dst for %src, replacing %old_alias
uk: Створений новий синонім %dst для %src, що заміняє %old_alias

en: It appears that you have installed Pathauto, which depends on token, but token is either not installed or not installed properly.
uk: Схоже, що ви встановили Автосинонім, який залежить від модуля Маркер, але модуль Маркер не встановлений або встановлений неправильно.

en: Double quotes "
uk: Подвійні лапки "

en: Single quotes (apostrophe) '
uk: Одинарні лапки (апостроф) '

en: Back tick `
uk: Зворотний апостроф `

en: Comma ,
uk: Кома ,

en: Period .
uk: Період

en: Hyphen -
uk: Дефіс -

en: Underscore _
uk: Підкреслення _

en: Colon :
uk: Двокрапка :

en: Semicolon ;
uk: Крапка з комою ;

en: Pipe |
uk: Вертикальна риса |

en: Left curly bracket {
uk: Ліва фігурна дужка {

en: Left square bracket [
uk: Ліва квадратна дужка [

en: Right curly bracket }
uk: Права фігурна дужка }

en: Right square bracket ]
uk: Права квадратна дужка ]

en: Plus +
uk: Плюс +

en: Equal =
uk: Рівно =

en: Asterisk *
uk: Зірочка *

en: Ampersand &
uk: Амперсанд &

en: Percent %
uk: Відсоток %

en: Caret ^
uk: Курсор ^

en: Dollar $
uk: Долар $

en: Hash #
uk: Хеш #

en: At @
uk: «Собачка» @

en: Exclamation !
uk: Знак оклику !

en: Tilde ~
uk: Тильда ~

en: Left parenthesis (
uk: Ліва кругла дужка (

en: right parenthesis )
uk: Права кругла дужка )

en: Question mark ?
uk: Знак питання ?

en: Less than <
uk: Менше ніж <

en: Greater than >
uk: Більше ніж >

en: Back slash \
uk: Зворотна коса риса \

en: Bulk generate aliases for nodes that are not aliased
uk: Масова генерація псевдонімів до нод, які не мають псевдонімів

en: Pattern for all @node_type paths
uk: Шаблон для всіх шляхів типу нод @node_type

en: Bulk generate forum paths
uk: Масове формування адрес форуму

en: Bulk generate aliases for users that are not aliased
uk: Масова генерація псевдонімів до профілів користувачів, які не мають псевдонімів

en: Bulk generate aliases for blogs that are not aliased
uk: Масове формування синонімів для блогів, у яких ще немає синонімів

en: Bulk generate aliases for user-tracker paths that are not aliased
uk: Масове формування синонімів для сторінок історії користувачів, у яких ще немає синонімів

en: Delete aliases
uk: Вилучити синоніми

en: As [cat], but including its supercategories separated by /.
uk: Як і [cat], але включаючи категорії верхнього рівня, розділені /.

en: As [cat-raw], but including its supercategories separated by /. WARNING - raw user input.
uk: Як і [cat-raw], але включаючи категорії верхнього рівня, розділені /. УВАГА: прямий ввід користувача.

en: As [term], but including its supercategories separated by /.
uk: Як і [term], але включаючи категорії верхнього рівня, розділені /.

en: As [term-raw], but including its supercategories separated by /. WARNING - raw user input.
uk: Як [term-raw], але включає категорію верхнього рівня відділену /. ПОПЕРЕДЖЕННЯ: прямий ввід користувача.

en: URL alias for the term.
uk: Синонім URL для терміна.

en: URL alias for the parent book.
uk: Синонім URL для батьківської книги.

en: user blogs
uk: блоги користувачів

en: user trackers
uk: історія користувачів

en: Automatic alias
uk: Автоматичні синоніми

en: Update path alias
uk: Обновити синонім адреси

en: Character used to separate words in titles. This will replace any spaces and punctuation characters. Using a space or + character can cause unexpected results.
uk: Символ, що розділяє слова в заголовках. Їм заміняються всі пробіли й символи пунктуації. Використання пробілу або символу + може привести до непередбачених результатів.

en: Character case
uk: Регістр символів

en: Leave case the same as source token values.
uk: Залишити регістр таким, який він є у вихіднім значенні маркера.

en: Change to lower case
uk: Перевести в нижній регістр

en: Maximum length of aliases to generate. 100 is recommended. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
uk: Максимальна довжина згенерованого псевдоніму адреси. Рекомендовано 100. Дивиться подробиці: <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a>.

en: Maximum number of objects to alias in a bulk update
uk: Максимальна кількість синонімів при масовім відновленні

en: Do nothing. Leave the old alias intact.
uk: Нічого не робити. Залишати старий синонім недоторканим.

en: Create a new alias. Leave the existing alias functioning.
uk: Створювати новий синонім. Залишати існуючий синонім функціонуючим.

en: Create a new alias. Delete the old alias.
uk: Створювати новий синонім. Видаляти старий синонім.

en: Create a new alias. Redirect from old alias.
uk: Створювати новий синонім. Переадресувати зі старого синоніма.

en: Transliterate prior to creating alias
uk: Транслітерувати перед створенням синоніма

en: Reduce strings to letters and numbers from ASCII-96
uk: Забирати з рядків символи, що не входять у набір ASCII-96

en: Filters the new alias to only letters and numbers found in the ASCII-96 set.
uk: Залишати в створюваних синонімах тільки букви й цифри, що входять у набір ASCII-96.

en: Words to strip out of the URL alias, separated by commas. Do not place punctuation in here and do not use WYSIWYG editors on this field.
uk: Слова, роздільники для синоніма URL, відділені комами. Не поміщайте сюди знаки пунктуації й не використовуйте режим WYSIWYG для цього поля.

en: Punctuation settings
uk: Пунктуація

en: No action (do not replace)
uk: Немає дії (не заміняти)

en: Use -raw replacements for text to avoid problems with HTML entities.
uk: Використовуйте -raw замінники для тексту, щоб уникнути проблем з Html-Елементами.

en: Internal feed alias text (leave blank to disable)
uk: Внутрішній текст для синонімів стрічок (залиште поле порожнім, щоб відключити)

en: You are using the token [%token] which is not valid within the scope of tokens where you are using it.
uk: Ви використовуєте маркер [%token], який не входить у той набір маркерів, для якого ви його використовуєте.

en: NOTE: This field contains potentially incorrect patterns.
uk: ЗАУВАЖЕННЯ: Це поле містить потенційно невірні шаблони.

en: Choose Aliases to Delete
uk: Оберіть псевдоніми для видалення

en: all aliases
uk: усі синоніми

en: Delete all aliases. Number of aliases which will be deleted: %count.
uk: Вилучити всі синоніми. Число синонімів, які будуть вилучені: %count.

en: Delete aliases for all @label. Number of aliases which will be deleted: %count.
uk: Вилучити синоніми для всіх @label. Кількість синонімів, які будуть вилучені: %count.

en: <p><strong>Note:</strong> there is no confirmation. Be sure of your action before clicking the "Delete aliases now!" button.<br />You may want to make a backup of the database and/or the url_alias table prior to using this feature.</p>
uk: <p><strong>Увага:</strong> операція видалення виконується без підтвердження. Будьте впевнені в своїх діях, перед тим як клікнути на кнопку "Видалити псевдоніми зараз!".<br /> Ви можете попередньо зробити резервну копію вашої бази даних та/або таблиці url_alias.</p>

en: Delete aliases now!
uk: Видалити псевдоніми зараз!

en: All of your path aliases have been deleted.
uk: Усі ваші синоніми шляхів були вилучені.

en: All of your %type path aliases have been deleted.
uk: Усі ваші синоніми шляхів %type були вилучені.

en: notify of path changes
uk: повідомляти про зміни адреси

en: Language neutral
uk: Нейтральна мова

en: Pattern for all @node_type paths in @language
uk: Шаблон для всіх шляхів типу нод @node_type в мові @language

en: Taxonomy term path settings
uk: Настроювання для термінів таксономії

en: Bulk generate aliases for terms that are not aliased
uk: Масове створення синонімів для термінів, які не мають посилань

en: Generate aliases for all existing terms which do not already have aliases.
uk: Створювати синоніми для всіх існуючих термінів, які їх не мають.

en: Automated alias settings
uk: Автоматичний формат псевдонімів

en: Node type (user-friendly version)
uk: Тіим матеріалу (дружня версія)

en: Node author's user id
uk: ID користувача-автора матеріалу

en: Node author's user name
uk: Ім'я користувача-автора матеріалу

en: Delete All
uk: Видалити все

en: Case sensitive
uk: Чутливе до регістру

en: Talk
uk: Розмова

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
uk: URL, до якого буде переадресовано користувача. Це може бути внутрішня адреса на кшталт <em>node/1234</em> або зовнішня типу http://my.ukrweb.info

en: Step
uk: Крок

en: Target
uk: Ціль

en: Freelinks
uk: Перелінковка

en: Freelinking
uk: Вільна лінковка

en: Phrase
uk: Фраза

en: see this content
uk: дивитися цей матеріал

en: create this content
uk: створити цей матеріал

en: No freelinks available.
uk: Вільна лінковка не доступна.

en: The freelinks have been deleted.
uk: Перелінковка вилучена.

en: Freelink targets that need to be created
uk: Матеріали вільної лінковки, які потрібно буде створити

en: Freelinking Block Options
uk: Параметри блоку ""Легке зв'язування""

en: Create This Content
uk: Створити цей матеріал

en: Number of non-existing link phrases to show
uk: Скільки посилань на не існуючі матеріали показувати

en: Number of phrases to show in the block.
uk: Скільки посилань показувати в блоці.

en: Only try to create content
uk: Просто намагатися створити матеріал

en: Always search for content
uk: Завжди шукати матеріали

en: Type of content that the freelinking filter will create when clicking on a freelink without a target.
uk: Який тип матеріалу повинен бути створений фільтром вільної лінковки при натисканні на посилання без мети.

en: What to do if content not found
uk: Що робити, якщо матеріал не знайдений

en: Restrict free links to this content type
uk: Обмежити вільну лінковку цим типом матеріалу

en: No restrictions
uk: Без обмеження

en: freelinking filter
uk: фільтр легкого зв'язування

en: administer freelinking
uk: управляти легким зв'язуванням

en: access freelinking list
uk: доступ до списку легкого зв'язування

en: Preparation
uk: Підготовка

en: Move to top
uk: Пересунути вверх

en: Move to bottom
uk: Пересунути вниз

en: Original text
uk: Початковий текст

en: If
uk: Якщо

en: Chunks
uk: Шматки

en: Sequences
uk: Послідовності

en: Text to find
uk: Знайти текст

en: Logic
uk: Логіка

en: Use regular expressions
uk: Використовувати формальні вирази

en: Enable developer modules
uk: Увімкнути модулі розробника

en: Disable developer modules
uk: Вимкнути модулі розробника

en: Collapse fieldsets on modules page
uk: Згорнути групи на сторінці модулів

en: Current anonymous / authenticated users
uk: Поточні аноніми / зареєстровані користувачі

en: No developer modules are enabled.
uk: Модулі dev не включені

en: display drupal links
uk: показати drupal посилання

en: External Links
uk: Зовнішні Посилання

en: External links
uk: Зовнішні посилання

en: Alter the display of external links on the site.
uk: Змінює відображення зовнішніх посилань на сайті

en: Add icon to external links
uk: Додає іконку до зовнішніх посилань

en: Places an !icon icon next to external links.
uk: Розміщення іконки !icon після зовнішніх посилань

en: Add icon to mailto links
uk: Додає іконку до посилань mailto

en: Places an !icon icon next to mailto links.
uk: Розміщення іконки !icon після mailto посилань

en: Consider subdomains internal
uk: Вважати піддомени внутрішніми

en: If checked, links with the same primary domain will all be considered internal. A link from www.example.com to my.example.com would be considered internal. Links between the www. and non-www. domain are always considered internal.
uk: Якщо обране, посилання з однаковим основним доменом будуть уважатися внутрішніми. Посилання з www.example.com на my.example.com будуть уважатися внутрішніми. Посилання між www. і НЕ-www. доменами завжди вважаються внутрішніми.

en: Open external links in a new window
uk: Відкривати зовнішні посилання в новому вікні

en: Should all external links be opened in a new window?
uk: чи Потрібне всі зовнішні посилання відкривати в новім вікні?

en: Display pop-up warnings
uk: Відображати спливаючі попередження

en: Pop-up warning text
uk: Текст спливаючого попередження

en: Adds icon next to external links on the site.
uk: Додає значок поруч із зовнішнім посиланням на сайті.

en: Freelinking settings
uk: Параметри вільної адресації

en: The wikitools module allows you to set several options for your content to get a more wiki-like behaviour.
uk: Модуль wikitools дозволяє вам установлювати кілька опцій для вашого матеріалу, щоб одержати більш вікі-подібну поведінку.

en: Settings for wiki-like behaviour.
uk: Настроювання вікі-подібної поведінки.

en: Duplicate titles
uk: Дублікати заголовків

en: Wiki path
uk: Wiki адреса

en: Title of main page
uk: Заголовок головної сторінки

en: The main page is shown if you type in the wiki path. Leave empty to disable the main page.
uk: Головна сторінка відображається, коли ви набираєте шлях вікі. Щоб не використовувати головну сторінку — не заповнюйте.

en: Wiki node types
uk: Тип матеріалу для wiki

en: The option <em>Automatic Redirect</em> works only if node revisions are created.
uk: Опція <em>Автоматичний перенапрямок</em> працює тільки якщо створена редакція матеріалу.

en: The character %c is not allowed in a title
uk: Символ %c неприпустимий у заголовку

en: The title is not allowed to end in: %string
uk: Заголовок не повинен закінчуватися на: %string

en: Multiple pages have this name:
uk: Є кілька сторінок із цією назвою:

en: The page %page_name has been moved.
uk: Сторінка %page_name була переміщена.

en: The new page name is !new_name
uk: Нова назва сторінки — !new_name

en: The page %page_name does not exist.
uk: Сторінка %page_name не існує.

en: You can create the page as:
uk: Ви можете створити сторінку як:

en: Menu link ID
uk: ID посилання меню

en: Node creation
uk: Створення матеріалу

en: All tokens for node creation dates can also be used with with the "mod-" prefix; doing so will use the modification date rather than the creation date.
uk: Всі token-и для дат створення матеріалу можуть також бути використані з префіксом "mod-" . Роблячи так буде використовуватись дата зміни, а не дата створення.

en: The menu path (as reflected in the breadcrumb), not including Home or [menu]. Separated by /.
uk: Шлях меню (відображений в breadcrumb), не включаючі "Головна" або [menu]. Розділено /.

en: Name of top taxonomy term
uk: Назва головного терміна таксономії

en: ID of top taxonomy term
uk: ID головного терміну таксономії

en: The id number of the category's parent vocabulary.
uk: ID батьківського словника категорії

en: Only link first occurance
uk: Тільки для першого посилання

en: Are you sure you want to delete <strong>all</strong> freelinks?
uk: Ви впевнені, що потрібно вилучити <strong>усю</strong> перелінковку?

en: A list of freelinks used on this site
uk: Список вільних посилань, використовуваних на цьому сайті

en: Alias: @alias
uk: Синонім: @alias

en: No alias
uk: Нема синоніма

en: Token replacement patterns
uk: Шаблони маркерів заміщення

en: Comment's node ID
uk: Ідентифікатор матеріалу для коментаря

en: Comment body
uk: Тіло коментаря

en: Comment author's user id
uk: ID користувача-автора коментаря

en: Comment author's user name
uk: Ім'я користувача-автора коментаря

en: Comment author's home page.
uk: Домашня сторінка автора коментаря

en: Comment author's e-mail.
uk: Ел. скринька автора коментаря

en: Node language
uk: Мова матеріалу

en: Node author's e-mail.
uk: Електронна адреса автора матеріалу

en: Name of top term's vocabulary
uk: Ім'я словника головного терміну таксономії

en: ID of top term's vocabulary
uk: ID словника головного терміну таксономії

en: The text used in the menu as link text for this item.
uk: Текст, використаний в меню, як текст посилання для цього елемента.

en: The title of the node's book parent.
uk: Тема батьківського елемента в ієрархії книги матеріалу

en: The id of the node's book parent.
uk: ID батьківського елемента в ієрархії книги матеріалу

en: The titles of all parents in the node's book hierarchy.
uk: Назви всіх батьківстких елементів в ієрархії книги матеріалу

en: The name of the currently logged in user.
uk: Ім'я активного залогованого користувача

en: The user ID of the currently logged in user.
uk: ID активного залогованого користувача

en: The email address of the currently logged in user.
uk: Електронна адреса активного залогованого користувача

en: The name of the current Drupal website.
uk: Ім'я теперішнього Друпал сайту

en: The slogan of the current Drupal website.
uk: Слоган теперішнього Друпал сайту

en: The mission of the current Drupal website.
uk: Місія теперішнього Друпал сайту

en: The contact email address for the current Drupal website.
uk: Контактна електронна пошта теперішнього Друпал сайту

en: The current date on the site's server.
uk: Поточна дата на сайті сервера.

en: A randomly generated SHA1 hash.
uk: Випадковий SHA1 хеш

en: The current timestamp in seconds past January 1, 1970.
uk: Поточний штамп часу в секундах з 1 Січня 1970.

en: A randomly generated single-digit number.
uk: Випадкове однорозрядне число

en: A randomly generated three-digit number.
uk: Випадкове число з трьох цифр

en: A randomly generated ten-digit number.
uk: Випадкове число з десяти цифр

en: Randomly generated single-digit letter.
uk: Випадкова однорозрядна буква

en: Randomly generated three-digit letters.
uk: Випадкові три букви

en: Randomly generated ten-digit letters.
uk: Випадкові десять букв

en: Display a tokenized message to the user
uk: Відображення повідомлення token користувачу

en: Send tokenized e-mail
uk: Відправка token електронне повідомлення

en: Redirect to a tokenized URL
uk: Перенаправляти на розмічений URL

en: The email address to which the message should be sent.
uk: Електронна адреса, на яку повідомлення буде надіслано

en: The message that should be sent.
uk: Повідомлення, що буде надіслано

en: The following placeholder tokens can be used in to generate the URL path. Some tokens may not be available, depending on the context in which the action is triggered.
uk: Дані змінні Token можуть бути використані в шляху URL. Деякі token-и можуть бути недоступними, в залежності від матеріалу, в яких вони викликаються

en: The message to be displayed to the current user.
uk: Повідомлення, що буде відображено активному користувачу

en: The following placeholder tokens can be used in the custom message text. Some tokens may not be available, depending on the context in which the action is triggered.
uk: Дані змінні Token можуть бути використані в власному тексті повідомлення. Деякі token-и можуть бути недоступними, в залежності від матеріалу, в яких вони викликаються

en: The following placeholder tokens can be used in the URL path. Some tokens may not be available, depending on the context in which the action is triggered.
uk: Дані змінні Token можуть бути використані в шляху URL. Деякі token-и можуть бути недоступними, в залежності від матеріалу, в яких вони викликаються

en: Provides a shared API for replacement of textual placeholders with actual data.
uk: Надає API для заміщення текстових змінних популярними даними

en: Provides additional tokens and a base on which to build your own tokens.
uk: Надає додаткові маркери й базу, на якій будувати власні маркери.

en: Provides enhanced versions of core Drupal actions using the Token module.
uk: Надає покращену версію подій ядра Друпал, використовуючи модуль Token

en: Adjust top margin
uk: Коректувати верхній відступ

en: If enabled, the site output is shifted down approximately 20 pixels from the top of the viewport to display the administration menu. If disabled, some absolute- or fixed-positioned page elements may be covered by the administration menu.
uk: Якщо увімкнено, весь контент сайту зміщується вниз приблизно на 20 пікселів, цю область буде використано для відображення меню адміністрування. Якщо вимкнено, деякі елементи сторінки з абсолютним або фіксованим положенням можуть бути перекриті цим меню.

en: Keep menu at top of page
uk: Прикріпити меню до верху сторінки

en: If the Utility module was installed for this purpose, it can be safely disabled and uninstalled.
uk: Якщо Сервісний модуль був установлений із цією метою, він може бути безпечно відключений і вилучений.

en: Move local tasks into menu
uk: Перенести локальні завдання в меню

en: If enabled, the tabs on the current page are moved into the administration menu. This feature is only available in themes that use the CSS classes <code>tabs primary</code> and <code>tabs secondary</code> for tabs.
uk: Якщо включене, вкладки на поточній сторінці перемістяться в меню керування. Ця особливість доступна тільки в темах, які використовують CSS класи <code>tabs primary</code> і <code>tabs secondary</code> для вкладок.

en: Administration menu settings
uk: Налаштування меню адміністрування

en: Parent link ID
uk: ID батьківського посилання

en: Display additional data for each menu item
uk: Показати додаткові дані для кожного елемента меню

en: Display the selected items next to each menu item link.
uk: Показати обрані елементи поруч із кожним посиланням пункту меню.

en: If enabled, all menu items are displayed regardless of your site permissions. <em>Note: Do not enable on a production site.</em>
uk: Якщо включене, усі пункти меню відобразяться незалежно від дозволів сайту. <em>Примітка: не включати на робітнику сайті</em>

en: Administration menu
uk: Меню керування

en: Adjust administration menu settings.
uk: Налаштувати адміністративне меню

en: Provides a dropdown menu to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions).
uk: Забезпечує спливаюче меню для більшості адміністративних завдань і інших загальних адресатів (користувачам з належними дозволами).

en: The drupal path for the wiki. Do not include a trailing slash. Leave empty to disable the wiki path.
uk: Друпал шлях для вікі. Не ставте похилу риску. Не заповнюйте, щоб не використовувати шлях вікі.

en: Wiki 404 type
uk: Тип Wiki 404

en: Select the 404 (page not found) type for all pages under the wiki path.
uk: Виберіть тип 404 (сторінка не знайдена) для всіх сторінок у вікі шляху.

en: Link to search
uk: Посилання на пошук

en: Link to creation
uk: Посилання на створення

en: Creation form
uk: Форма створення

en: Leave empty to disable this feature. Specify a list of characters which are not allowed in the title of a wiki page.
uk: Не заповнюйте, щоб відключити цю особливість. Визначите список знаків, які заборонені в заголовку сторінок вікі.

en: Page found: %page
uk: Знайдена сторінка: %page

en: Page moved: %page
uk: Сторінка переміщена: %page

en: Page does not exist: %page
uk: Сторінка не існує: %page

en: Provides helper functionality to have wiki-like behaviour.
uk: Надає помічника функціональності для вікі-подібної поведінки.

en: If the administration menu displays duplicate menu items, you may need to rebuild your menu items using the <em>Wipe and rebuild</em> button.
uk: Якщо меню керування відображає дублікати елементів меню, вам може знадобитися відновити ваші елементи меню, використовуючи кнопку <em>Відновити</em>

en: The optional description of the taxonomy term.
uk: Необов'язковий опис терміну таксономії.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
uk: Необов'язковий опис словника таксономії.

en: Click a token to insert it into the field you've last clicked.
uk: Клацніть маркер, щоб вставити його в поле, яке ви востаннє клацнули.

en: Warning: Token value contains raw user input.
uk: Попередження: Замінник містить нефільтрований ввід користувача.
