Wiki installation profile (6.x-2.2) - en to et translation catalogue (666 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Pages
et: Lehed

en: context
et: kontekst

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: content
et: sisu

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Subject
et: Teema

en: Actions
et: Toimingud

en: disabled
et: keelatud

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Access control
et: Ligipääsu kontroll

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Administration
et: Haldus

en: Comments
et: Kommentaarid

en: error
et: veateade

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Categories
et: Kategooriad

en: Version
et: Versioon

en: Go
et: Mine

en: view
et: näita

en: Login
et: Sisselogimine

en: Edit
et: Muuda

en: Size
et: Suurus

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Error Message
et: Veateade

en: Message
et: Teade

en: Comment form
et: Kommentaari vorm

en: User contact form
et: Kasutaja kontaktvorm

en: Weight
et: Kaal

en: Variable
et: Muutuja

en: Image
et: Pilt

en: Center
et: Keskel

en: Related terms
et: Seonduvad terminid

en: Depth
et: Sügavus

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Back
et: Tagasi

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: Font
et: Kirjastiil

en: Default
et: Vaikimisi

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Update
et: Uuenda

en: Top
et: Ülesse

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Views
et: Vaated

en: Access
et: Ligipääs

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: Path
et: Tee

en: Vocabularies
et: Sõnastikud

en: Section
et: Sektsioon

en: Manage
et: Halda

en: Anchor
et: Ankur

en: Display
et: Kuva

en: Node type
et: Postituse liik

en: Menu
et: Menüü

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: results
et: tulemust

en: search
et: otsing

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Text
et: Tekst

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Components
et: Komponendid

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Paths
et: Asukohad

en: User
et: Kasutaja

en: action
et: toiming

en: Continue
et: Jätka

en: Configure
et: Seadistus

en: Check
et: Kontrolli

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Error
et: Viga

en: Options
et: Valikud

en: Contact
et: Kontakt

en: Node
et: Postitus

en: Sent email to %recipient
et: Saada e-mail %recipient aadressil

en: Unable to send email to %recipient
et: Aadressile %recipient ei ole võimalik e-posti saata

en: The subject of the message.
et: Sõnumi teemarida.

en: Create
et: Loo

en: Separator
et: Eraldaja

en: Are you sure you want to delete %title?
et: Kas soovid kindlasti kustutada %title?

en: All
et: Kõik

en: Submit @name
et: Postita @name

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Block
et: Plokk

en: Override title
et: Kirjuta pealkiri üle

en: Pager ID
et: Lehitseja ID

en: Bottom
et: Alumine

en: Node links
et: Postituse viited

en: Taxonomy terms
et: Taksonoomia terminid

en: User picture
et: Kasutaja pilt

en: Mission
et: Missioon

en: Site name
et: Saidi nimi

en: Site slogan
et: Saidi hüüdlause

en: Custom
et: Kohandatud

en: Roles
et: Rollid

en: Input format
et: Sisestamise formaat

en: Signature
et: Allkiri

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Log message
et: Logiteade

en: Node revision ID
et: Kohendatud postituse ID

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Vocabulary ID
et: Sõnastiku ID

en: Term
et: Termin

en: Term ID
et: Termini ID

en: Term name
et: Termini nimi

en: Overridden
et: Üle kirjutatud

en: Add condition
et: Lisa tingimus

en: Mode
et: Viis

en: Normal
et: Tavaline

en: Advanced
et: Täpsem

en: BBCode
et: BB-kood

en: Up
et: Üles

en: Medium
et: Keskmine

en: Media
et: Meedia

en: Load
et: Laadi

en: System
et: Süsteem

en: State
et: Olek

en: Terms
et: Terminid

en: Recipient
et: Adressaat

en: security
et: turvalisus

en: General
et: Üldine

en: Cleanup
et: Puhastamine

en: Table
et: Tabel

en: All views
et: Kõik vaated

en: Base
et: Baas

en: administer pathauto
et: pathauto administreerimine

en: Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.
et: Võimaldab moodulitel automaatselt inimsõbralikke URL aadresse genereerida.

en: Other
et: Muu

en: Align
et: Joondus

en: Basic
et: Lihtne

en: List type
et: Loendi liik

en: Role
et: Roll

en: Select all
et: Vali kõik

en: Jump to the first comment of this posting.
et: Liigu selle postituse esimese kommentaari juurde.

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: String
et: Sõne

en: Case
et: Tõst

en: Users
et: Kasutajad

en: Exists
et: Väljumine

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: <All>
et: &lt;kõik&gt;

en: Save and edit
et: Salvesta ja muuda

en: Clone
et: Klooni

en: Normal menu item
et: Tavaline menüükirje

en: Down
et: Alla

en: Arguments
et: Argumendid

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Order
et: Järjestus

en: Basic settings
et: Põhilised sätted

en: Basic setup
et: Põhiline seadistus

en: Buttons and plugins
et: Nupud ja pistikmoodulid

en: Editor appearance
et: Toimetaja välimus

en: Path location
et: Asukoht

en: Block formats
et: Plokkvormingud

en: Preformatted
et: Eelvormindatud

en: Remove linebreaks
et: Reamurdmiste eemaldamine

en: Editor CSS
et: CSS-redaktor

en: CSS path
et: CSS kataloog

en: CSS classes
et: CSS klassid

en: Term description
et: Termini kirjeldus

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Operation
et: Operatsioon

en: Do nothing
et: Ei tehta midagi

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Rules
et: Reeglid

en: Regular expression
et: Regulaaravaldis

en: Authoring information
et: Autorluse teave

en: Attachments
et: Manused

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
et: Sisesta üks aadress reale. Tärn (*) on kasutatav, kui metamärk (wildcard). Näidisaadressid on %blog blogilehe jaoks ja %blog-wildcard iga personaalse blogi jaoks. %front on kasutatav avalehe jaoks.

en: File Not Found
et: Faili ei leitud

en: Change
et: Muutmine

en: Edit term
et: Muuda terminit

en: Tokens
et: Märgised

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Node title
et: Postituse pealkiri

en: Node body
et: Postituse sisu

en: View user profile.
et: Vaata kasutaja profiili.

en: Display all menu items
et: Kuva kõiki menüüelemente

en: access administration menu
et: ligipääs administreerimismenüüle

en: Undo
et: Võta tagasi

en: Search results
et: Otsingu tulemused

en: Your search yielded no results
et: Otsing ei andnud tulemusi

en: Front page
et: Avaleht

en: unlimited
et: piiramata

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Features
et: Omadused

en: Replace
et: Asenda

en: Publishing options
et: Avaldamise seaded

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: First
et: Esimene

en: Configure block
et: Seadista plokki

en: Second
et: Sekund

en: None.
et: Puudub.

en: Revert
et: Tühista

en: Greater than
et: Suurem kui

en: Equal to
et: Võrdne

en: Less than
et: Väiksem kui

en: PHP code
et: PHP kood

en: Select a user
et: Vali kasutaja

en: You must select a user.
et: Kasutaja on nõutud.

en: Open in new window
et: Ava uues aknas

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: All blogs
et: Kõik blogid

en: Style
et: Stiil

en: Forums
et: Foorumid

en: Superscript
et: Ülaindeks

en: view revisions
et: redaktsioonide vaatamine

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: !date by !username
et: !date - !username

en: revert
et: tühista

en: Revision
et: Redaktsioon

en: current revision
et: praegune redaktsioon

en: Changes to %name
et: %name muudatused

en: Permissions
et: Õigused

en: Changed
et: Muudetud

en: create
et: loo

en: Standard
et: Standartne

en: User name
et: Kasutajanimi

en: Menu settings
et: Menüü sätted

en: Color scheme
et: Värviskeem

en: New
et: Uus

en: Relationships
et: Suhted

en: Basic information
et: Baasinfo

en: Parent menu item
et: Vanemmenüükirje

en: Themes
et: Teemad

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Tabs
et: Sakid

en: Processing
et: Töötlemine

en: Storage
et: Ladu

en: Page name
et: Lehe nimi

en: Advanced Options
et: Täpsemad valikud

en: Apply
et: Rakenda

en: Show blocks
et: Kuva plokke

en: Bold
et: Rasvane

en: PHP Code
et: PHP-kood

en: Simple
et: Lihtne

en:  content
et:  sisu

en: Menus
et: Menüüd

en: Third
et: Kolmas

en: Form
et: Vorm

en: Permission
et: Õigus

en: Edit this term
et: Muuda seda terminit

en: Redo
et: Võta tagasi

en: Italic
et: Kursiiv

en: Editor
et: Redaktor

en: Hide
et: Peida

en: Language code
et: Keele kood

en: file system
et: failisüsteem

en: Source code
et: Lähtekood

en: Subscript
et: Alaindeks

en: Indent
et: Taane

en: Unlink
et: Lingi kaotamine

en: Unavailable
et: Pole saadaval

en: Delete aliases
et: Kustuta aliased

en: Automatic alias
et: Automaatne alias

en: Delete aliases now!
et: Kustuta aliased nüüd!

en: Language neutral
et: Keelest sõltumatu

en: Bullet list
et: Täpploend

en: Contexts
et: Kontekst

en: Loading
et: Laadimine

en: The directory %directory does not exist.
et: Kausta %directory pole olemas.

en: The directory %directory is not writable
et: Kausta %directory pole võimalik kirjutada.

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
et: Kataloogi %directory ei saa kirjutada, kuna kataloogile ei ole määratud korrektseid ligipääsuõigusi.

en: Blockquote
et: Tsitaadiplokk

en: @type: updated %title.
et: @type: %title uuendatud.

en: Miscellaneous
et: Muu

en: Interface language
et: Kasutajaliidese keel

en: Rebuilding
et: Taastamine

en: Attach files
et: Manusta faile

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
et: Veebiaadress %url ei ole korrektne. Palun sisesta täispikk aadress. Näide: http://www.minuleht.ee/feed.xml.

en: Argument type
et: Argumendi tüüp

en: New custom content
et: Uus kohandatud sisu

en: Context
et: Kontekst

en: General form
et: Üldine vorm

en: Node type description
et: Postituse tüübi kirjeldus

en: Attached files
et: Kaasapandud failid

en: A list of files attached to the node.
et: Postitusega kaasa pandud failide loend.

en: Book navigation
et: Raamatu navigatsioon

en: Add comment
et: Lisa kommentaar

en: A form to add a new comment.
et: Uue kommentaari lisamise vorm.

en: Node comments
et: Postituse kommentaarid

en: The comments of the referenced node.
et: Viidatud postituse kommentaarid:

en: Sort
et: Järjesta

en: !a comments per page
et: !a kommentaari lehel

en: Pager
et: Lehitseja

en: Node content
et: Postituse sisu

en: The content of the referenced node.
et: Viidatud postituse sisu.

en: Identifier
et: Identifikaator

en: Node form publishing options
et: Postituse vormi avaldamise valikud.

en: Publishing options on the Node form.
et: Postituse vormi avaldamise valikud.

en: Node form author information
et: Postituse vormi autori andmed

en: Author information on the Node form.
et: Postituse vormi autori andmed.

en: Node form input format
et: Postituse vormi sisestamise vorming

en: Node form comment settings
et: Postituse vormi kommenteerimise sätted

en: Comment settings on the Node form.
et: Postituse vormi kommenteerimise sätted.

en: Node form menu settings
et: Postituse vormi menüü sätted

en: File attachments on the Node form.
et: Kaasapandud failid

en: Node form categories
et: Postituse vormi kategooriad

en: Comment options
et: Kommenteerimise valikud

en: Comment options.
et: Kommenteerimise valikud.

en: Menu options
et: Menüü valikud

en: Menu options.
et: Menüü valikud.

en: Attach files.
et: Manusta faile.

en: Book options.
et: Raamatu valikud.

en: Node type description.
et: Postituse tüübi kirjeldus.

en: Profile content goes here.
et: Siia tuleb profiili sisu.

en: Term description goes here.
et: Siia tuleb termini kirjeldus.

en: Term description.
et: Termini kirjeldus.

en: List of related terms
et: Seonduvate terminite loend

en: Unordered
et: Pole sorteeritud

en: Ordered
et: Sorteeritud

en: The picture of a user.
et: Pilt sellest kasutajast.

en: User profile
et: Kasutaja profiil

en: The profile of a user.
et: Kasutaja profiil.

en: Vocabulary terms
et: Sõnastiku terminid

en: All the terms in a vocabulary.
et: Kõik terminid selles sõnastikus.

en: Maximum depth
et: Maksimaalne sügavus

en: Display as tree
et: Kuvatakse puuna

en: Taxonomy vocabulary
et: Taksonoomia sõnastik

en: Select the vocabulary for this form.
et: Vali sellele vormile sõnastik.

en: Close Window
et: Sulge aken

en: Close window
et: Sulge aken

en: Add @type "@context"
et: Lisa @type "@context"

en: Edit @type "@context"
et: Muuda @type "@context"

en: Keyword
et: Võtmesõna

en: You may use %keywords from contexts, as well as %title to contain the original title.
et: Konteksti märksõnade kasutamiseks %keyword, või %title originaalpealkirja kasutamiseks uue pealkirja sees.

en: Module name
et: Mooduli nimi

en: Local
et: Kohalik

en: Panel
et: Paneel

en: Add a node from your site as content.
et: Lisa saidis olev postitus selle sisuks.

en: To use a NID from the URL, you may use %0, %1, ..., %N to get URL arguments. Or use @0, @1, @2, ..., @N to use arguments passed into the panel.
et: NID kasutamiseks võib kasutada muutujaid %0, %1, ..., %N, argumentide kasutamiseks muutujaid @0, @1, @2, ..., @N.

en: Path is required.
et: Aadress on nõutud.

en: Use pager
et: Lehitseja

en: Offset
et: Nihe

en: More link
et: Link 'veel'

en: Top level book
et: Kõrgeima tasandi raamat

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Print
et: Prindi

en: Locked
et: Lukus

en: Finish
et: Valmis

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
et: Valideerimisviga. Palun proovige uuesti. Kui see viga kordub, siis võtke ühendust lehe administraatoriga.

en: Underline
et: Allajoonitud

en: Cut
et: Lõika

en: Paste
et: Aseta

en: Unordered list
et: Järjestamata loend

en: About
et: Programmist

en: Case sensitive
et: Tõstutundlik

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
et: Aadress, millele kasutaja tuleks suunata. See aadress võib olla sisemine URL, näiteks node/1234 või väline URL, näiteks http://drupal.org.

en: Menu items
et: Menüü kirjed

en: Create @name
et: Lisa @name

en: Original text
et: Originaaltekst

en: Acronym
et: Akronüüm

en: Button alignment
et: Nupu joondus

en: Widgets
et: Vidinad

en: Custom pages
et: Kohandatud lehed

en: Enable developer modules
et: Lülita sisse arendusmoodulid

en: Disable developer modules
et: Lülita arendusmoodulid välja

en: Collapse fieldsets on modules page
et: Minimiseeri väljagrupid moodulite lehel

en: Current anonymous / authenticated users
et: Aktiivsed tuvastamata / tuvastatud kasutajad

en: Disabled these modules: !module-list.
et: Järgnevad moodulid on välja lülitatud: !module-list.

en: No developer modules are enabled.
et: Ühtegi arendusmoodulit ei ole sisse lülitatud.

en: display drupal links
et: kuva drupali viiteid

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
et: Turvalisuse hoiatus: Ei saa kirjutada .htaccess faili. Palun loo .htaccess fail kataloogi %directory, mis sisaldab järgnevaid ridu: <code>!htaccess</code>

en: Row
et: Rida

en: Variants
et: Variandid

en: Revision information
et: Redaktsiooni informatsioon

en: User: ID
et: Kasutaja: ID

en: @type %title has been updated.
et: @type %title on uuendatud.

en: Menu link ID
et: Menüülingi ID

en: Menu links
et: Menüülingid

en: Logged in user
et: Sisse loginud kasutaja

en: No description
et: Kirjeldus puudub

en: Numbered list
et: Numberloend

en: Not installed.
et: Pole paigaldatud.

en: No alias
et: Alias puudub

en: The name of the currently logged in user.
et: Praegu sisselogitud kasutaja nimi.

en: The user ID of the currently logged in user.
et: Praegu sisselogitud kasutaja ID.

en: The email address of the currently logged in user.
et: Praegu sisselogitud kasutaja e-posti aadress.

en: The page has been deleted.
et: See leht on kustutatud.

en: Define CSS
et: CSS-i määramine

en: Wysiwyg profile for %format has been saved.
et: %format  vormingu Wysiwyg profiil on salvestatud.

en: No editor
et: Redaktorit pole

en: Installation instructions
et: Paigaldamise juhised

en: Configure client-side editors.
et: Kliendipoole redaktorite seadistamine.

en: Disable rich-text
et: Keela vormindatud tekst

en: Enable rich-text
et: Luba vormindatud tekst

en: The version of %editor could not be detected.
et: Redaktori versiooni %editor ei suudetud tuvastada.

en: Allows users to edit contents with client-side editors.
et: Võimaldab kasutajatel sisu muuta kliendiredaktorite abil.

en: Align left
et: Vasakule joondus

en: Align center
et: Keskele joondus

en: Align right
et: Paremale joondus

en: Justify
et: Rööpjoondus

en: Forecolor
et: Teksti värvus

en: Backcolor
et: Tausta värvus

en: Paste Text
et: Aseta tekst

en: Paste from Word
et: Kleebi Wordi dokumendist

en: Remove format
et: Eemalda vormindus

en: Character map
et: Märgikaart

en: Font style
et: Kirjastiil

en: Create DIV container
et: DIV konteineri loomine

en: Autogrow
et: Iselaienev

en: Table: Delete rows
et: Tabel: ridade kustutamine

en: Table: Delete columns
et: Tabel: tulpade kustutamine

en: Table: Delete cells
et: Tabel: lahtrite kustutamine

en: Table: Merge cells
et: Tabel: lahtrite ühendamine

en: Paste text
et: Kleebi tekst

en: Abbreviation
et: Lühend

en: Inserted
et: Sisestatud

en: Break lock
et: Murra lukk

en: The title of the comment.
et: Kommentaari pealkiri.

en: The title of the node.
et: Postituse pealkiri.

en: Default site language
et: Saidi vaikimisi keel

en: No language
et: Keel puudub

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: No menu entry
et: Pole menüükirjet

en: Normal menu entry
et: Tavaline menüükirje

en: Menu tab
et: Menüü sakk

en: Default menu tab
et: Vaikimisi menüü sakk

en: Adjust top margin
et: Korrigeeri ülaserva positsiooni

en: If enabled, the site output is shifted down approximately 20 pixels from the top of the viewport to display the administration menu. If disabled, some absolute- or fixed-positioned page elements may be covered by the administration menu.
et: Sisse lülitatuna liigutatakse lehte administreerimismenüü kuvamiseks umbes 20px allapoole. Välja lülitatuna võivad mõned absoluutse või fikseeritud positsiooniga elemendid lehel menüü kinni katta.

en: Keep menu at top of page
et: Hoia menüüd lehe ülaservas

en: If enabled, the administration menu is always displayed at the top of the browser viewport (even after the page is scrolled). <strong>Note: In some browsers, this setting results in a malformed page, an invisible cursor, non-selectable elements in forms, or other issues. Disable this option if these issues occur.</strong>
et: Sisse lülitatuna fikseeritakse administreerimismenüü alati lehe ülaserva (isegi kui lehte skrollitakse). <strong>Pane tähele: Mõnes brauseris võib see esile kutsuda ebakorrektse kuva, kursori nähtamatuks muutumise, probleeme vormielementidega või muid probleeme. Lülita see seade välja kui avastad selliseid probleeme.

en: If enabled, fieldsets on the <a href="!modules-url">modules</a> page are automatically collapsed when loading the page.
et: Sisse lülitatuna on <a href="!modules-url">moodulite lehel</a> asuvad väljagrupid vaikimisi kokku surutud.

en: If the Utility module was installed for this purpose, it can be safely disabled and uninstalled.
et: Kui Utility moodul installeeriti sellel eesmärgil, siis võib ta välja lülitada ning eemaldada.

en: Move local tasks into menu
et: Liiguta toiminguviited menüüsse

en: If enabled, the tabs on the current page are moved into the administration menu. This feature is only available in themes that use the CSS classes <code>tabs primary</code> and <code>tabs secondary</code> for tabs.
et: Sisse lülitatuna liigutatakse avatud lehel olevad sakid administreerimismenüüsse. See võimalus on olemas ainult CSS klasse <code>tabs primary</code> ja <code>tabs secondary</code> kasutatavates kujundusmallides.

en: Administration menu settings
et: Administreerimismenüü seaded

en: Parent link ID
et: Vanemlingi ID

en: Display additional data for each menu item
et: Kuva täiendavat infot menüüelementide kohta

en: Display the selected items next to each menu item link.
et: Kuva valitud elemendid menüülingi kõrval.

en: If enabled, all menu items are displayed regardless of your site permissions. <em>Note: Do not enable on a production site.</em>
et: Sisse lülitatuna kuvatakse hoolimata ligipääsuõigustest kõiki menüüelemente . <em>Tähelepanu: Ära kasuta seda valikut avalikul veebilehel.</em>

en: Enabled these modules: !module-list.
et: Järgnevad moodulid on sisse lülitatud: !module-list.

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Use the settings below to customize the appearance of the menu.
et: <em>Administration menu</em> moodul kuvab menüü, mis võimaldab paari hiireklikiga ligi pääseda enamikule administreerimistoimingutele ning muudele tüüpilistele asukohtadele (kasutajatele, kellel on selleks vastav õigus). Kasuta menüü väljanägemise muutmiseks allolevaid seadeid.

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Administration menu also displays the number of anonymous and authenticated users, and allows modules to add their own custom menu items. Integration with the menu varies from module to module; the contributed module <a href="@drupal">Devel</a>, for instance, makes strong use of the administration menu module to provide quick access to development tools.
et: <em>Administration menu</em> moodul kuvab menüü, mis võimaldab paari hiireklikiga ligi pääseda enamikule administreerimistoimingutele ning muudele tüüpilistele asukohtadele (kasutajatele, kellel on selleks vastav õigus). Administreerimismenüü kuvab ka hetkel lehel viibivate tuvastatud ja tuvastamata kasutaja koguse ning võimaldab moodulitel oma menüüelemente juurde lisada. Moodulite integratsiooni ulatus administreerimismenüüga varieerub; lisamoodul <a href="@drupal">Devel</a> kasutab näiteks administreerimismenüü võimalusi olulisel määral.

en: The administration menu <a href="@settings">settings page</a> allows you to modify some elements of the menu's behavior and appearance. Since the appearance of the menu is dependent on your site theme, substantial customizations require modifications to your site's theme and CSS files. See the advanced module README.txt file for more information on theme and CSS customizations.
et: Administreerimismenüü  <a href="@settings">seadete leht</a> võimaldab sul muuta mõningaid menüü kuva ning käitumist mõjutavaid seadeid. Kuna menüü väljanägemine sõltub kasutatavast kujundusmallist, siis on väljanägemise suuremaks muutmiseks vajalik muuta kujundusmalli ning tema CSS faile. Loe README.txt failist lisa kujunduse ning CSS failide muutmise kohta.

en: The menu items displayed in the administration menu depend upon the actual permissions of the viewer. First, the administration menu is only displayed to users in roles with the <em>Access administration menu</em> (admin_menu module) permission. Second, a user must be a member of a role with the <em>Access administration pages</em> (system module) permission to view administrative links. And, third, only currently permitted links are displayed; for example, if a user is not a member of a role with the permissions <em>Administer permissions</em> (user module) and <em>Administer users</em> (user module), the <em>User management</em> menu item is not displayed.
et: Administreerimismenüüs kuvatavad elemendid sõltuvad kasutaja ligipääsuõigustest. Esmalt, administeerimismenüü kuvatakse ainult kasutajatele, kellel on <em>ligipääs administreerimismenüüle</em> õigus. Teiseks peab kasutaja kuuluma rolli, kellel on <em>ligipääs administreerimistoimingutele</em> õigus . Kolmandaks, kasutajale kuvatakse ainult temale lubatud viiteid. Kui näiteks kasutajal puudub õigus <em>kasutajaõiguste haldus</em> siis ei kuvata talle ka kasutajahalduse menüülinki.

en: Administration menu
et: Administreerimismenüü

en: Adjust administration menu settings.
et: Muuda administreerimismenüü seadeid.

en: Provides a dropdown menu to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions).
et: Võimaldab kasutada rippmenüüd viidetega administreerimistoimingutele ning muudele olulistele lehtedele (juhul kui kasutajal on vastav ligipääs).

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
et: Lisanduste või uuenduste kirjeldus aitamaks teistel mõista sinu tehtud muudatusi.

en: - All -
et: - Kõik -

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: Enable and disable features.
et: Funktsioonie lubamine ja keelamine.

en: No features available.
et: Ühtegi võimalust pole saadaval.

en: Contact form
et: Kontaktvorm

en: Equal
et: Võrdne

en: The permissions of directory %directory have been changed to make it writable.
et: Kausta %directory õigusi on muudetud, et sinna saaks kirjutada.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
et: Masinloetav nimi tohib sisaldada ainult täppideta väiketähti, numbreid ja alljooni.

en: The revisions let you track differences between multiple versions of a post.
et: Muudatuste ajalugu võimaldab vaadata muudatusi erinevates postituse versioonides.

en: Search form
et: Otsinguvorm

en: If the administration menu displays duplicate menu items, you may need to rebuild your menu items using the <em>Wipe and rebuild</em> button.
et: Kui administreerimismenüü kuvab elemente topelt, siis on tõenäoliselt vajalik menüü uuesti genereerida vajutades <em>Tühjenda ja regenereeri</em> nuppu.

en: Wipe and rebuild
et: Tühjenda ja regenereeri

en: Styles
et: Stiilid

en: The item has been deleted.
et: See kirje on kustutatud.

en: Greater than or equal to
et: Suurem kui või võrdne

en: Less than or equal to
et: Vähem kui või võrdne

en: The name of the site.
et: Saidi nimetus.

en: CTools CSS Cache
et: CTools CSSi puhver

en: A library of helpful tools by Merlin of Chaos.
et: Kasulike tööriistade teek. Autor Merlin of Chaos.

en: No info
et: Infot pole

en: No info available.
et: Infot pole saadaval.

en: Configure new !subtype_title
et: Seadista uus paigutus !subtype_title

en: Edit @type
et: Muuda @type

en: , and
et: , ja

en: , or
et: , või

en: Keyword: %@keyword
et: Võtmesõna: %@keyword

en: Update and return
et: Uuenda ja naase

en: Get a summary of the information about this page.
et: Selle lehe andmete kokkuvõte.

en: Activate this page so that it will be in use in your system.
et: Selle lehe aktiveerimine, et seda saaks sinu süsteemis kasutada.

en: Add variant
et: Lisa variant

en: Add a new variant to this page.
et: Sellele lehele uue variandi lisamine.

en: Import variant
et: Impordi variant

en: Add a new variant to this page from code exported from another page.
et: Sellele lehele uue variandi lisamine teiselt lehele eksporditud koodist.

en: No variants
et: Variante pole

en: Optional features
et: Valikulised võimalused

en: This page has no variants and thus no output of its own.
et: Sellel lehel pole ühtegi varianti, seega pole mingit oma väljundit.

en: Add a new variant
et: Lisa uus variant

en: Page manager
et: Lehehaldur

en: Administrative title
et: Administratiivne pealkiri

en: Make this your site home page.
et: Tee sellest saidi avaleht.

en: Name is required.
et: Nimi on nõutud.

en: That name is used by another page: @page
et: See nimi on juba kasutusel: @page

en: That path is used by another page: @page
et: See aadress on juba kasutusel: @page

en: Access rules are used to test if the page is accessible and any menu items associated with it are visible.
et: Ligipääsureeglid määravad, kas lehele on ligipääs ning kas lehega seotud menüükirjed on näha.

en: Invalid keyword.
et: Vale võtmesõna.

en: Paste page code here
et: Kleebi lehe kood siia

en: Create a new page
et: Uue lehe loomine

en: Edit name, path and other basic settings for the page.
et: Nime, tee ja teiste lehe põhisätete muutmine.

en: Provide this page a visible menu or a menu tab.
et: Sellele lehele nähtava menüükirje või saki lisamine.

en: Make a copy of this page
et: Tee sellest lehest koopia

en: Remove this page from your system completely.
et: Eemalda see leht süsteemist täielikult.

en: This is your site home page.
et: See on saidi avaleht.

en: This page is publicly accessible.
et: See leht on kõigile ligipääsetav.

en: Normal menu entry.
et: Tavaline menüükirje.

en: Title: %title.
et: Pealkiri: %title.

en: Menu block: %title.
et: Menüü plokk: %title.

en: User profile template
et: Kasutajaprofiili mall

en: User being viewed
et: Vaadatav kasutaja

en: User: compare
et: Kasutaja: võrdle

en: First User
et: Esimene kasutaja

en: Second User
et: Teine kasutaja

en: Not equal
et: Pole võrdne

en: @user can view @node.
et: @user saab vaadata @node.

en: @user can edit @node.
et: @user saab muuta @node.

en: @user can delete @node.
et: @user saab kustutada @node.

en: User: role
et: Kasutaja: roll

en: User: language
et: Kasutaja: keel

en: Site language is "@languages" | Site language is one of "@languages"
et[0]: Saidi keel on @languages
et[1]: Saidi keel on üks järgnevatest: @languages

en: Taxonomy: vocabulary
et: Klassifikatsioon: sõnastik

en: @identifier is any vocabulary
et: @identifier on suvaline sõnastik

en: Enter a taxonomy term ID.
et: Sisesta klassifikatsiooni termini ID.

en: Enter a taxonomy term name.
et: Sisesta klassifikatsiooni termini nimi.

en: The body of the referenced node.
et: Viidatud postituse sisu.

en: The date the referenced node was created.
et: Viidatud postituse loomise kuupäev.

en: The title of the referenced node.
et: Viidatud postituse pealkiri.

en: "@s" title
et: "@s" pealkiri

en: Node last updated date
et: Postituse viimase uuendamise kuupäev

en: The date the referenced node was last updated.
et: Viidatud postituse uuendamise kuupäev.

en: Last updated date
et: Viimase uuenduse kuupäev

en: Node form submit buttons
et: Postituse vormi saatmise nupud

en: Node form url path settings
et: Postituse vormi URL-i sätted

en: Profile category
et: Profiili kategooria

en: Select a term from @vocabulary.
et: Vali termin sõnastikust @vocabulary.

en: Content pane
et: Sisupaneel

en: Go to list
et: Mine loendi juurde

en: Selection rules
et: Valiku reeglid

en: Selection rule
et: Valiku reegel

en: Enter the title or NID of a node
et: Sisesta sisu pealkiri või id

en: features
et: võimalused

en: User blog
et: Kasutaja blogi

en: All polls
et: Kõik küsitlused

en: Taxonomy: term
et: Klassifikatsioon: termin

en: Select a term or terms from @vocabulary.
et: Vali sõnastikust @vocabulary üks või mitu terminit.

en: Taxonomy term: ID
et: Klassifikatsiooni termin: ID

en: User: name
et: Kasutaja: nimi

en: Vocabulary: ID
et: Sõnastik: ID

en: Custom: @title
et: Erilahendus: @title

en: A search form with advanced options.
et: Täpsemate valikutega otsinguvorm.

en: styles
et: stiilid

en: Needs review
et: Vajab ülevaatamist

en: View changes
et: Vaata muudatusi

en: The unique ID of the comment.
et: Kommentaari unikaalne ID.

en: The unique ID of the node the comment was posted to.
et: Postituse unikaalne ID, millele see kommentaar on lisatud.

en: The name left by the comment author.
et: Kommentaari autori poolt sisestatud nimi.

en: The email address left by the comment author.
et: Kommenteerija lisatud e-posti aadress.

en: The home page URL left by the comment author.
et: Kommenteerija poolt sisestatud kodulehe URL.

en: The formatted content of the comment itself.
et: Kommentaari sisu vormindatud kujul.

en: The number of comments posted on a node.
et: Postitusele lisatud kommentaaride arv.

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
et: Postitusele pärast lugeja viimast külastust lisatud kommentaaride arv.

en: The type of the node.
et: Postituse tüüp.

en: The human-readable name of the node type.
et: Postituse tüübi inimloetav nimetus.

en: The language the node is written in.
et: Keel, milles postitus on loodud.

en: The URL of the node.
et: Postituse URL.

en: The slogan of the site.
et: Saidi hüüdlause.

en: The optional 'mission' of the site.
et: Valikuline saidi 'missioon'.

en: The administrative email address for the site.
et: Saidi administraatori e-posti aadress.

en: The URL of the site's front page.
et: Saidi avalehe URL.

en: The unique ID of the taxonomy term.
et: Taksonoomia termi unikaalne ID.

en: The name of the taxonomy term.
et: Taksonoomia termini nimetus.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
et: Taksonoomia sõnastiku unikaalne ID.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
et: Taksonoomia sõnastiku nimetus.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
et: Taksonoomia sõnastiku mittekohustuslik kirjeldus.

en: The unique ID of the user account.
et: Kasutajakonto unikaalne ID.

en: The login name of the user account.
et: Kasutajakonto sisselogimisnimi.

en: The email address of the user account.
et: Kasutajakonto e-post.

en: The URL of the account profile page.
et: Konto profiili URL.

en: User contact forms
et: Kasutaja kontaktvormid

en: The unique ID of the content item, or "node".
et: Postituse unikaalne ID või "node".

en: - Choose -
et: - Vali -

en: Update and save
et: Uuenda ja salvesta

en: The page has been updated and saved.
et: Leht uuendati ja salvestati.

en: That path is already in use. This system cannot override existing paths.
et: See aadress on juba kasutusel. Süsteem ei saa olemasolevaid aadresse üle kirjutada.

en: @identifier is "@value"
et: @identifier on "@value"

en: @identifier is not "@value"
et: @identifier pole "@value"

en: Not equal to
et: Pole võrdne

en: Wysiwyg profiles
et: Wysiwyg profiilid

en: Letter spacing
et: Tähtede vahe

en: Word spacing
et: Sõnade vahe

en: Current theme is "@theme"
et: Praegune teema on "@theme"

en: - All vocabularies -
et: - Kõik sõnastikud -

en: Feed icons
et: Voo ikoonid

en: Site logo
et: Saidi logo

en: Term Description
et: Termini kirjeldus

en: Missing plugin
et: Puuduv plugin

en: Custom style
et: Kohandatud stiil

en: Custom content
et: Erilahendused

en: Add a new @plugin
et: Lisa uus @plugin

en: Edit @plugin %title
et: Muuda pluginat @plugin %title

en: Clone @plugin %title
et: Klooni @plugin %title

en: Import @plugin
et: Impordi @plugin

en: Export @plugin %title
et: Ekspordi plugin @plugin %title

en: Are you sure you want to revert %title?
et: Kas tahad kindlasti taastada %title?

en: This action will permanently remove any customizations made to this item.
et: See tegevus eemaldab jäädavalt kõik sellele kirjele tehtud kohandused.

en: The item has been reverted.
et: See kirje on taastatud.

en: This action will permanently remove this item from your database..
et: See tegevus eemaldab jäädavalt selle kirje andmebaasist.

en: %title has been created.
et: %title on loodud.

en: %title could not be created.
et: %title polnud võimalik luua.

en: %title has been updated.
et: %title on uuendatud.

en: %title could not be updated.
et: %title polnud võimalik uuendada.

en: You can import an exported definition by pasting the exported object code into the field below.
et: Eksporditud definitsiooni saab importida asetades objektikoodi alumisele väljale.

en: @plugin %title was enabled.
et: @plugin %title lubati.

en: @plugin %title was disabled.
et: @plugin %title keelati.

en: Select style type
et: Vali stiili tüüp

en: Row number
et: Rea number

en: The current date in the user's timezone.
et: Praegune kuupäev kasutaja ajavööndis.

en: The URL of the account edit page.
et: Konto muutmise lehekülje URL

en: The title of the current page.
et: Praeguse lehe pealkiri.

en: Update URL alias
et: Uuenda URLi alias

en: Delete this row
et: Kustuta see rida

en: remain here
et: jää siia

en: Go to your account
et: Mine oma kontole

en: your account
et: sinu konto

en: Choose animal
et: Vali loom

en: Configure animal
et: Seadista looma

en: Sheep
et: Lammas

en: Configure sheep
et: Seadista lammast

en: Lizard
et: Sisalik

en: Configure lizard
et: Seadista sisalikku

en: Choose your animal
et: Vali oma loom

en: Name your sheep
et: Anna oma lambale nimi

en: 404 Page not found
et: 404 Lehte ei leitud

en: 403 Access denied
et: 403 Ligipääs keelatud

en: Redirect destination
et: Ümbersuunamise sihtkoht

en: User signature
et: Kasutaja allkiri

en: The signature of a user.
et: Kasutaja allkiri.

en: Delete and save
et: Kustuta ja salvesta

en: Enable and save
et: Lülita sisse ja salvesta

en: Disable and save
et: Lülita välja ja salvesta
