drupal erp profile (6.x-1.1-alpha1) - en to km translation catalogue (224 entries)

en: Home
km: ដើម

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Next
km: បន្ទាប់

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: Show on every page except the listed pages.
km: បង្ហាញ​នៅ​​​​លើ​គ្រប់​ទំព័រ​ទាំងអស់ លើកលែង​តែ​ទំព័រ​ដែល​បាន​រាយ​ ។

en: Show on only the listed pages.
km: បង្ហាញ​តែ​លើ​ទំព័រ​ដែល​បាន​រាយ​ប៉ុណ្ណោះ ។

en: enable
km: បើក

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Item
km: ធាតុ

en: content
km: មាតិកា

en: Group
km: ក្រុម

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Replies
km: ឆ្លើយតប

en: Closed
km: បាន​បិទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Access control
km: ​ចូល​ដំណើរ​ការ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: error
km: កំហុស

en: Block title
km: ​ចំណង​ជើង​ប្លុក

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Homepage
km: គេហ​ទំព័រ

en: Version
km: កំណែ

en: view
km: មើល​

en: File
km: ឯកសារ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Size
km: ទំហំ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Daily
km: រាល់​ថ្ងៃ

en: Weekly
km: រាល់​សប្ដាហ៍

en: None
km: គ្មាន

en: default
km: លំនាំដើម

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Number
km: លេខ

en: Message
km: សារ

en: Weight
km: ទម្ងន់

en: Link
km: តំណ

en: Types
km: ប្រភេទ

en: Hierarchy
km: ឋានានុក្រម

en: Related terms
km: ពាក្យ​ដែល​​ទាក់ទង

en: Parent
km: មេ

en: none
km: គ្មាន

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Import
km: នាំចូល

en: Book
km: សៀវភៅ

en: Export
km: នាំចេញ

en: Taxonomy term
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Help
km: ជំនួយ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Update
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ទាន់​សម័យ

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Add
km: បន្ថែម

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Vocabularies
km: វាក្យ​សព្ទ

en: Region
km: តំបន់

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Text
km: អត្ថបទ

en: read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Attachment
km: ​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: Picture
km: រូបភាព

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: action
km: សកម្មភាព

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Files
km: ឯកសារ

en: Error
km: កំហុស

en: Options
km: ជម្រើស

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Sent email to %recipient
km: ផ្ញើ​អ៊ីមែល​ទៅ %recipient

en: Unable to send email to %recipient
km: មិនអាច​ផ្ញើ​អ៊ីមែល​ទៅ %recipient បានទេ

en: The subject of the message.
km: ប្រធាន​បទ​សារ ។

en: term
km: ពាក្យ

en: Printer-friendly version
km: កំណែ​ទ្រង់ទ្រាយ​ទំព័រ​បណ្ដាញ​សម្រាប់​បោះពុម្ព

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: Post
km: ប្រកាស

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Block
km: ទប់ស្កាត់​

en: Page
km: ទំព័រ

en: User settings
km: ការ​កំណត់​អ្នក​ប្រើ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Hourly threshold
km: កម្រិត​ពន្លឺ​ប្រចាំ​ម៉ោង

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
km: អ្នក​មិន​អាច​ផ្ញើ​សារ​ច្រើន​ជាង %number ក្នុង​មួយ​ម៉ោង​​បាន​ទេ ។ សូម​ព្យាយាម​ម្ដង​ទៀត​នៅ​ពេល​ក្រោយ ។

en: Your name
km: ឈ្មោះរបស់​អ្នក​

en: Send e-mail
km: ផ្ញើ​អ៊ីមែល

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Hostname
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Input format
km: ​ទ្រង់ទ្រាយ​បញ្ចូល

en: Signature
km: ​ហត្ថលេខា

en: Filter
km: តម្រង

en: Location
km: ទីតាំង

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Log message
km: សារ​កំណត់ហេតុ

en: File ID
km: លេខ​សម្គាល់​ឯកសារ

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Vocabulary ID
km: លេខ​សម្គាល់​វាក្យសព្ទ

en: Vocabulary name
km: ឈ្មោះ​វាក្យសព្ទ

en: Term ID
km: លេខ​សម្គាល់​ពាក្យ

en: Last access
km: ចូលដំណើរការ​ចុងក្រោយ

en: Last login
km: ការ​ចូល​ចុង​ក្រោយ

en: Count
km: រាប់

en: Overridden
km: បាន​បដិសេធ

en: Watchdog
km: ឃ្លាំ​មើល

en: Items
km: ធាតុ

en: Caching
km: ការ​ដាក់​ជា​ឃ្លាំង​សម្ងាត់

en: Last reply
km: ការ​ឆ្លើយតប​ចុង​ក្រោយ

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: Code
km: កូដ

en: Enter a valid username.
km: បញ្ចូល​ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ​ដែល​ត្រឹម​ត្រូវ​ ។

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Recipient
km: អ្នកទទួល

en: Table
km: តារាង

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Basic
km: មូល​ដ្ឋាន

en: Role
km: តួនាទី

en: Referrer
km: ភាគី​យោង

en: Maximum length
km: ប្រវែង​អតិបរមា

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Filters
km: តម្រង

en: Optional
km: ស្រេច​ចិត្ត

en: Order
km: លំដាប់

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
km: បង្ហាញ ប្រសិនបើ​កូដ​ PHP ដូច​ខាងក្រោម​ត្រឡប់ <code>TRUE</code> (សម្រាប់​តែ​អ្នក​ជំនាញ​របៀប PHP ប៉ុណ្ណោះ) ។

en: Profile
km: ទម្រង់

en: reply
km: ​ឆ្លើយ​តប

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
km: បញ្ចូល​មួយ​ទំព័រ​ក្នុង​មួយ​បន្ទាត់ជា​ផ្លូវ​របស់ Drupal ។ តួអក្សរ '*' គឺ​ជា​តួអក្សរ​ជំនួស ។ ផ្លូវ​ឧទាហរណ៍ គឺ %blog សម្រាប់​ទំព័រ​ប្លុក និង​តួអក្សរ​ជំនួស %blog សម្រាប់​ប្លុក​ផ្ទាល់​ខ្លួន​ទាំង​អស់ ។ %front គឺ​ជា​ទំព័រ​មុខ ។

en: Key
km: សំខាន់

en: Full text
km: អត្ថបទ​ពេញ

en: Search results
km: លទ្ធផល​ស្វែងរក

en: Your search yielded no results
km: ការ​ស្វែងរក​របស់​អ្នក​គ្មាន​លទ្ធផល

en: Please enter some keywords.
km: សូម​បញ្ចូល​ពាក្យ​គន្លឹះ​មួយ​ចំនួន ។

en: Workflow
km: លំហូរ​ការងារ

en: Revert
km: ត្រឡប់

en: Parent term
km: ពាក្យ​មេ

en: revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម​

en: e-mail
km: អ៊ី​មែល

en: Unformatted
km: ដែល​មិន​បាន​ធ្វើ​ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Read only
km: បាន​តែ​អាន

en: disable
km: បិទ

en: Enter the terms you wish to search for.
km: បញ្ចូល​ពាក្យ​ដែល​អ្នក​ចង់​ស្វែងរក ។

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
km: បើ​របៀប​ PHP ត្រូវបាន​ជ្រើស បញ្ចូល​កូដ​ PHP រវាង​ %php ។ ចំណាំ​ថា​ការ​ប្រតិបត្តិ​កូដ PHP មិន​ត្រឹមត្រូវ​អាច​ធ្វើ​ឲ្យ​ខូច​តំបន់ Drupal របស់​អ្នក​ ។

en: Precision
km: ចំនួន​ខ្ទង់

en: Permission
km: សិទ្ធិ

en: Hide
km: លាក់

en: Read/Write
km: ​អាន/សរសេរ

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
km: អ្នក​ត្រូវ​តែ​រួម​បញ្ចូល​យ៉ាង​ហោចណាស់​ពាក្យ​គន្លឹះ​វិជ្ជមាន​មួយជា​មួយ​តួអក្សរ @count ឬ​ច្រើនជាង​នេះ ។

en: Rearrange
km: រៀបចំ​ឡើងវិញ

en: Action %action has been unassigned.
km: អំពើ %action មិន​ត្រូវ​បាន​កំណត់ ។

en: Aggregator
km: កម្មវិធី​ប្រមូលផ្តុំ​

en: Context
km: បរិបទ

en: Print
km: បោះ​ពុម្ព

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
km: កំហុស​​សុពលកម្ម សូម​ព្យាយា​ម​ម្ដង​ទៀត ។ ប្រសិន​បើកំហុស​នេះ​នៅ​តែ​មាន សូម​ទាក់ទង​អ្នក​គ្រប់គ្រង​បណ្ដាញ ។

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
km: បើ​អ្នក​មិន​អាច​ចូលដំណើរការ​ដោយ​ផ្ទាល់​ទៅ​កាន់​ម៉ាស៊ីនបម្រើ សូម​ប្រើ​វាល​នេះ ដើម្បី​ផ្ទុក​រូបសញ្ញា​របស់​អ្នក​ឡើង ។

en: sort by @s
km: តម្រៀប​តាម @s

en: and
km: និង

en: field
km: វាល

en: Post new comment
km: ប្រកាស​មតិយោបល់​ថ្មី

en: No fields available.
km: គ្មាន​វាល​ ។

en: filter
km: តម្រង

en: The title of the comment.
km: ចំណង​ជើង​មតិយោបល់​ ។

en: Comment count
km: ចំនួន​មតិយោបល់

en: The title of the node.
km: ចំណង​ជើង​ថ្នាំង ។

en: The date the node was posted.
km: កាល​បរិច្ឆេទ​ដែល​ថ្នាំង​ត្រូវ​បាន​ប្រកាស ។

en: Poll
km: ការ​ស្ទង់​មតិ

en: Views today
km: មើល​ថ្ងៃ​នេះ​

en: Browser session ID of user that visited page.
km: លេខ​សម្គាល់​កម្មវិធី​រុករក​សម្រាប់​អ្នកប្រើ​ដែល​បាន​ទស្សនា​ទំព័រ ។

en: Title of page visited.
km: ចំណងជើង​ទំព័រ​ដែល​បាន​ទស្សនា ។

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
km: ផ្លូវ​ខាងក្នុង​ទៅ​ទំព័រ​បាន​ទស្សនា (ទំនាក់ទំនង​ទៅ Drupal root ។)

en: Referrer URI.
km: URI ភាគីយោង ។

en: Hostname of user that visited the page.
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន​អ្នកប្រើ​ដែល​បាន​ទស្សនា​ទំព័រ ។

en: Time in milliseconds that the page took to load.
km: ពេលវេលា​គិតជា​មិល្លី​វិនាទី​ដែល​ទំព័រ​បាន​ចំណាយ​ដើម្បី​ផ្ទុក ។

en: Timestamp of when the page was visited.
km: ត្រា​ពេលវាលា​នៃ​ពេល​ដែល​ទំព័រ​ត្រូវ​បាន​មើល ។

en: upload
km: ផ្ទុក​ឡើង

en: contact
km: ​ទំនាក់​ទំនង

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
km: ស្វែងរក​ពាក្យ​ទាំងពីរ​ដោយ <strong>OR</strong> ជា​អក្សរ​ធំ ។ ឧទាហរណ៍<strong>cats OR dogs</strong> ។

en: The message that should be sent. You may include the following variables: %site_name, %username, %node_url, %node_type, %title, %teaser, %body. Not all variables will be available in all contexts.
km: សារ​ដែល​គួរ​តែ​ត្រូវ​បាន​ផ្ញើ។ អ្នក​អាច​រួម​បញ្ចូល​អថេរ​ដូច​ខាងក្រោម ៖ %site_name, %username, %node_url, %node_type, %title, %teaser, %body ។ មិន​មែន​អថេរ​ទាំងអស់​នឹង​មាន​ក្នុង​គ្រប់​បរិបទ​។
