drupal erp profile (6.x-1.1-alpha2) - en to lt translation catalogue (6277 entries)

en: Home
lt: Pirmas

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Images
lt: Vaizdai

en: Next
lt: Kitas

en: user
lt: narys

en: Filter HTML tags
lt: Filtruotos HTML žymės

en: Show on every page except the listed pages.
lt: Rodyti visuose išskyrus nurodytuose

en: Show on only the listed pages.
lt: Rodyti tik nurodytuose puslapiuose

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: enabled
lt: Įjungta

en: enable
lt: įjungti

en: delete
lt: šalinti

en: title
lt: pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Administer
lt: Administravimas

en: Create a new user account.
lt: Registracija

en: Request new password via e-mail.
lt: Gauti naują slaptažodį el. paštu.

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Transaction ID
lt: Sanderio ID

en: Attribute
lt: Požymis

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: Gross
lt: Bruto

en: Item
lt: Elementas

en: content
lt: turinys

en: Groups
lt: Grupės

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Replies
lt: Atsakymai

en: Closed
lt: Uždara

en: yes
lt: taip

en: Wrong username or password.
lt: Neteisingas vardas ar slaptažodis.

en: List
lt: Sąrašas

en: Subject
lt: Tema

en: Send email
lt: Siųsti el. paštą

en: closed
lt: uždaryta

en: Actions
lt: Veiksmai

en: disabled
lt: išjungtas

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: deny
lt: neleisti

en: Age
lt: Amžius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Log
lt: Įrašas

en: RSS feed
lt: RSS tiekimas

en: more
lt: daugiau

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Access control
lt: Prieigos kontrolė

en: Explanation or submission guidelines
lt: Paaškinimai ar pateikimo gairės

en: Email settings
lt: El. pašto nustatymai

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: Comments
lt: Komentarai

en: Priority
lt: Prioritetas

en: More
lt: Daugiau

en: not verified
lt: nepatvirtina

en: Default currency
lt: Numatytoji valiuta

en: Action
lt: Veiksmas

en: Cost
lt: Savikaina

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Last updated
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: On
lt: Įjungta

en: Purchased
lt: Mokėjimai

en: new
lt: naujas

en: error
lt: klaida

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Block title
lt: Bloko pavadinimas

en: The title of the block as shown to the user.
lt: Pavadinimas, kurį matys nariai

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Blue Lagoon (Default)
lt: Blue Lagoon (Įprasta)

en: Cold Day
lt: Šalta diena

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Homepage
lt: Svetainė

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Version
lt: Versija

en: Go
lt: Pirmyn

en: view
lt: Peržiūrėti

en: updated
lt: atnaujinta

en: Available variables are:
lt: Galima naudoti tokius kintamuosius:

en: Overview
lt: Apžvalga

en: File
lt: Failas

en: Tag
lt: Žymė

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Release notes
lt: Laidos naujienos

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Links
lt: Nuorodos

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: None
lt: Jokio

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: default
lt: įprasta

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Test
lt: Testas

en: Number
lt: Skaičius

en: Message
lt: Žinutė

en: No log messages available.
lt: Nėra įrašų

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Block settings
lt: Bloko nustatymai

en: - None -
lt: - Joks -

en: Country
lt: Šalis

en: Weight
lt: Svoris

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Variable
lt: Kintamasis

en: Quote
lt: Kaina

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: There are currently no posts in this category.
lt: Šiuo metu šioje kategorijoje nėra nė vieno įrašo.

en: Help text
lt: Pagalbos tekstas

en: Types
lt: Tipai

en: Hierarchy
lt: Hierarchija

en: Related terms
lt: Susiję terminai

en: Synonyms
lt: Sinonimai

en: Multiple select
lt: Pasirinkti keletą

en: Required
lt: Būtinas

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Parents
lt: Tėvai

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
lt: Puslapiai rūšiuojami pirma pagal svorį, po to pagal pavadinimą.

en: Depth
lt: Gylis

en: none
lt: joks

en: Category
lt: Kategorija

en: Add container
lt: Pridėti konteinerį

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Add category
lt: Pridėti kategorija

en: Feed
lt: Srautas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit container
lt: redaguoti konteinerį

en: edit
lt: redaguoti

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: up
lt: viršun

en: Go to parent page
lt: Į tėvinį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Import
lt: Importuoti

en: Book
lt: Knyga

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Back
lt: Atgal

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Field
lt: Laukelis

en: category
lt: kategorija

en: Outline
lt: Apybraiža

en: Label
lt: Žymė

en: Changes
lt: Pakeitimai

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Session opened for %name.
lt: Narys %name prisijungė.

en: Help
lt: Pagalba

en: username
lt: registracijos vardas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: High
lt: Aukštas

en: Low
lt: Žemas

en: Catalog
lt: Katalogas

en: view catalog
lt: peržiūrėti katalogą

en: administer catalog
lt: administruoti katalogą

en: Time
lt: Laikas

en: week
lt: savaitė

en: Views
lt: Vaizdai

en: Access
lt: Priėjimas

en: Setup
lt: Konfigūravimas

en: Add
lt: Pridėti

en: remove
lt: pašalinti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Length
lt: Ilgis

en: Format
lt: Formatas

en: History
lt: Istorija

en: The configuration options have been reset to their default values.
lt: Konfigūracijos  atstatyti į standartines reikšmes.

en: hidden
lt: paslėptas

en: Path
lt: Kelias

en: Dimensions
lt: Matmenys

en: Filename
lt: rinkmenos vardas

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: Modules
lt: Moduliai

en: Clear index
lt: Valyti indeksą

en: edit forum
lt: redaguoti forumą

en: Forum name
lt: Forumo pavadinimas

en: forum
lt: forumas

en: Are you sure you want to delete the forum %name?
lt: Ar tikrai nori ištrinti %name forumą?

en: The forum %term and all sub-forums and associated posts have been deleted.
lt: Forumas %term ir visi sub-forumai ir įrašai jame buvo pašalinti.

en: forum: deleted %term and all its sub-forums and associated posts.
lt: forumas: pašalintas %term ir visi sub-forumai ir įrašai jame.

en: Region
lt: Sritis

en: link
lt: nuoroda

en: Display
lt: Rodymas

en: Node type
lt: Mazgo tipas

en: Menu
lt: Meniu

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: results
lt: rezultatai

en: search
lt: paieška

en: Core - optional
lt: Šerdis - pasirenkama

en: Teaser
lt: Įžanga

en: never
lt: niekada

en: The username %name does not exist.
lt: Registracijos vardas %name nežinomas.

en: mail
lt: el. paštas

en: Add item
lt: Pridėti punktą

en: actions
lt: veiksmai

en: Text
lt: Tekstas

en: aggregator
lt: surinkėjęs

en: read more
lt: skaityti daugiau

en: Update interval
lt: Atnaujinimo intervalas

en: The fully-qualified URL of the feed.
lt: Visiškai kvalifikuotas URL tiekimas

en: Add forum
lt: Pridėti forumą

en: Add term
lt: Pridėti terminą

en: Screenshot for %theme theme
lt: Temos %theme vaizdas

en: no screenshot
lt: nėra vaizdo

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Access log settings
lt: Priėjimų įrašų nuostatų

en: Enable access log
lt: Įjungti priėjimo įrašymą

en: Discard access logs older than
lt: Pašalinti įrašus senesnius kaip

en: Preview comment
lt: Peržiūrėti komentarą

en: Total
lt: Iš viso

en: Unassign
lt: Atskirti

en: Please contact the site administrator.
lt: Prašome susisiekti su administratoriumi.

en: Statistics
lt: Statistika

en: Advanced search
lt: Išplėsta paieška

en: You are not authorized to access this page.
lt: Šis puslapis skirtas tik nariams.

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: Settings for @role
lt: Nuostatos @role

en: Permitted file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: Extensions that users in this role can upload. Separate extensions with a space and do not include the leading dot.
lt: Bylų formatai, kuriuos vartotojai gali siųsti pagal jų rolę. Atskirkite plėtinius tarpais ir neįrašykit taško.

en: n/a
lt: n/d

en: Upload
lt: Įkelti

en: Picture
lt: Portretas

en: type
lt: tipas

en: Mail
lt: Paštas

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: Database type
lt: Duomenų bazės tipas

en: User
lt: Narys

en: action
lt: veiksmas

en: Continue
lt: Tęsti

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Email
lt: El. paštas

en: Check
lt: Čekis

en: Files
lt: Failai

en: file
lt: failas

en: status
lt: būsena

en: Error
lt: Klaida

en: Options
lt: Nustatymai

en: Contact
lt: Kontaktai

en: no
lt: ne

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: Sent email to %recipient
lt: Laiškas išsiųstas  %recipient

en: Unable to send email to %recipient
lt: Neįmano išsiųsti laiško %recipient

en: The subject of the message.
lt: Žinutės tema

en: Create
lt: Kurti

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Exclude
lt: Išskirti

en: Are you sure you want to delete %title?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %title?

en: Save categories
lt: Išsaugoti kategorijas

en: Content management
lt: Turinio valdymas

en: Menu item
lt: Meniu punktas

en: Expanded
lt: Išplėstas

en: The path this menu item links to. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
lt: Kelias iki meniu punkto. Tai gali būt vidinis Drupal kelias toks kaip %add-node arba išorinis URL toks kaip http://www.drupal.lt. Įrašykite %front ir tai bus nuorodą į pirmą puslapį.

en: If selected and this menu item has children, the menu will always appear expanded.
lt: Jei pažymėsite ir meniu punktas turi popunkčių, meniu visada bus rodomas išplėstas.

en: Parent item
lt: Tėvinis elementas

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
lt: Pasirinktinai. Sunkesni meniu punktai bus žemiau lengvesnių.

en: Question
lt: Klausimas

en: Add child page
lt: Pridėti dukterinį puslapį

en: Printer-friendly version
lt: Spausdinimo versija

en: Update options
lt: Atnaujinti pasirinkimus

en: Remove from outline
lt: Pašalinti iš apybraižos

en: Unknown export format.
lt: Nežinomas eksportavimo formatas.

en: All
lt: Visi

en: hours
lt: valandos

en: days
lt: dienos

en: Active
lt: Aktyvus

en: Post
lt: Įrašas

en: Last post
lt: Paskutinis įrašas

en: Access denied
lt: Prieiga uždrausta

en: Year
lt: Metai

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Block
lt: Blokas

en: Add block
lt: Pridėti bloką

en: Display links
lt: Rodyti nuorodas

en: View type
lt: Vaizdo tipas

en: Page
lt: Puslapis

en: 1 hour | @count hours
lt[0]: @count valanda
lt[1]: @count valandos
lt[2]: @count[2] valandų

en: 1 day | @count days
lt[0]: @count diena
lt[1]: @count dienos
lt[2]: @count[2] dienų

en: Configuration saved.
lt: Nustatymai išsaugoti

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Footer message
lt: Poraštės žinutė

en: Logo
lt: Logotipas

en: Mission
lt: Misija

en: Search box
lt: Paieškos langelis

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Site slogan
lt: Svetainės šūkis

en: User settings
lt: Narių nuostatos

en: Public registrations
lt: Vieša registracija

en: Only site administrators can create new user accounts.
lt: Tik svetainės administratoriai gali kurti naujus vartotojus.

en: Not found
lt: Nerasta

en: Off
lt: Išjungta

en: Host
lt: Serveris

en: Available updates
lt: Prieinami atnaujinimai

en: Manual update check
lt: Rankinis atnaujinimų tikrinimas

en: Never
lt: Niekada

en: Submit changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Check manually
lt: Tikrinti rankiniu būdu

en: Up to date
lt: Galioja

en: Update available
lt: Atnaujinimas prieinamas

en: Drupal core update status
lt: Drupal branduolio atnaujinimo būklė

en: Out of date
lt: Baigėsi galiojimas

en: Update status
lt: Apklausos būsena

en: Header
lt: Atraštė

en: Left sidebar
lt: Kairė pusė

en: Right sidebar
lt: Dešinė pusė

en: Footer
lt: Poraštė

en: The menu item can be customized and configured only once the menu module has been <a href="@modules-page">enabled</a>.
lt: Meniu punktas gali būt konfiguruojamas jei tik meniu modulis <a href="@modules-page">įjungtas</a>.

en: Recipients
lt: Gavėjai

en: Selected
lt: Pasirinkta

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
lt: Nustatykite <em>Taip</em> jei pageidaujate, kad ši kategorija būtų pagrindinė.

en: You must enter a category.
lt: Jūs turite įvesti kategoriją.

en: You must enter one or more recipients.
lt: Jūs turite įvesti el. pašto adresą.

en: Category %category has been added.
lt: Kategorija %category buvo pridėta.

en: Category %category has been updated.
lt: Kategorija %category yra atnaujinta.

en: Are you sure you want to delete %category?
lt: Ar tikrai norite ištrinti %category kategoriją?

en: Category %category has been deleted.
lt: Kategorija %category ištrinta.

en: Hourly threshold
lt: Valandinis slenkstis

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
lt: Jūs negalite siųsti daugiau kaip %number  pranešimų per valandą. Prašome bandyti vėliau.

en: Your name
lt: Jūsų vardas

en: Your e-mail address
lt: Jūsų el. pašto adresas

en: Send e-mail
lt: Siųsti el. paštą

en: You must select a valid category.
lt: Pasirinkite kategoriją.

en: You must enter a valid e-mail address.
lt: Jūs turite įvesti galiojantį  el. pašto adresą.

en: Sender
lt: Siuntėjas

en: To
lt: Kam

en: From
lt: Nuo

en: Custom
lt: Savitas

en: Throttle
lt: Sklendė

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Roles
lt: Rolės

en: Comment
lt: Komentaras

en: Comment ID
lt: Komentaro ID

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Input format
lt: Įvesties formatas

en: Signature
lt: Parašas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Location
lt: Vieta

en: Locale
lt: Lokalė

en: Title field label
lt: Pavadinimo laukelio žyma

en: Body field label
lt: Turinio laukelio žyma

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Sticky at top of lists
lt: Prikabintas puslapio viršuje

en: Revisions
lt: Versijos

en: Log message
lt: Log žinutė

en: Poll duration
lt: Apklausos trukmė

en: Explanation
lt: Paaiškinimas

en: Selection options
lt: Galimi pasirinkimai

en: File ID
lt: Failo ID

en: Node revision ID
lt: Mazgo versijos ID

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Vocabulary ID
lt: Žodyno ID

en: Vocabulary name
lt: Žodyno pavadinimas

en: Term ID
lt: Termino ID

en: Term name
lt: Termino pavadinimas

en: Role name
lt: Rolės pavadinimas

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: Theme configuration
lt: Temų konfigūracija

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Last login
lt: Paskutinis prisijungimas

en: Time zone
lt: Laiko juosta

en: Message type
lt: Žinutės tipas

en: Message text
lt: Žinutės tekstas

en: Severity
lt: sunkumas

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Contains
lt: Turi

en: Vote
lt: Balsuoti

en: Average
lt: Vidutinis

en: Count
lt: Skaičius

en: Click here
lt: Spauskite čia

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: Add condition
lt: Pridėti sąlygą

en: Add action
lt: Pridėti veiksmą

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: RSS - blogs
lt: RSS - tinklaraščiai

en: Watchdog
lt: Saugotojas

en: Search settings
lt: Paieškos nuostatos

en: Mode
lt: Būdas

en: Normal
lt: Normalus

en: blocked
lt: užblokuotas

en: active
lt: aktyvus

en: N/A
lt: N/D

en: OPML feed
lt: OPML tiekimas

en: configure
lt: konfiguruoti

en: Number of news items in block
lt: Naujienų kiekis bloke

en: View this feed's recent news.
lt: Rodyti šio tiekimo naujienas.

en: View this category's recent news.
lt: Rodyti šios kategorijos naujienas.

en: Feed overview
lt: Tiekimo peržiūra

en: Items
lt: Elementai

en: Last update
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Next update
lt: Kitas atnaujinimas

en: %time ago
lt: Prieš %time

en: %time left
lt: liko %time

en: remove items
lt: pašalinti elementus

en: update items
lt: atnaujinti elementus

en: Category overview
lt: Kategorijos peržiūra

en: Categorize
lt: Kategorizuoti

en: You are not allowed to categorize this feed item.
lt: Jums neleidžiama kategorizuoti šio tiekimo lemento.

en: The categories have been saved.
lt: Kategorijos išsaugotos.

en: Updated:
lt: Atnaujinta:

en: blog it
lt: skelbk tai

en: Comment on this news item in your personal blog.
lt: Komentuok apie tai savo asmeniniame tinklaraštyje.

en: %age old
lt: %age senumo

en: %ago ago
lt: prieš %ago

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Items shown in sources and categories pages
lt: Rodomi elementai šaltinio ir kategorijos puslapiuose

en: A feed with this URL %url already exists. Please enter a unique URL.
lt: Tiekimo su šiuo URL %url jau yra. Prašome įvesti unikalų URL.

en: The feed %feed has been updated.
lt: Tiekimas %feed atnaujinti.

en: Feed %feed deleted.
lt: Tiekimas %feed pašalintas.

en: The feed %feed has been deleted.
lt: Tiekimas %feed pašalinti

en: Feed %feed added.
lt: Tiekimas %feed pridėtas.

en: The feed %feed has been added.
lt: Tiekimas %feed pridėtas

en: Delete all
lt: Ištrinti visas

en: The news items from %site have been removed.
lt: Naujienos iš %site buvo pašalintos.

en: administer news feeds
lt: valdyti naujienu tiekimus

en: access news feeds
lt: naudotis naujienų tiekimais

en: Up
lt: Viršun

en: Performance
lt: Veikimas

en: Read full article to view attachments.
lt: Norėdami peržiūrėti prisegtukus, skaitykite visą straipsnį.

en: 1 attachment | @count attachments
lt[0]: @count prisegtukas
lt[1]: @count prisegtukai
lt[2]: @count[2] prisegtukų

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: This field is required.
lt: Šis laukelis yra būtinas.

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Button background color
lt: Mygtuko fono spalva

en: Sale
lt: Pardavimas

en: Caching
lt: Kešavimas

en: Card Type
lt: Kortelės tipas

en: Card Number
lt: Kortelės numeris

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Month
lt: Mėnesis

en: Details
lt: Išsamiai

en: Add line
lt: Pridėti linija

en: Qty
lt: Vnt

en: Price
lt: Kaina

en: Customers
lt: Klientai

en: Last reply
lt: Atsakymas

en: System
lt: Sistema

en: Customer
lt: Klientas

en: Amount
lt: Suma

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Current
lt: Dabartinis

en: Add to cart
lt: Į krepšelį

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: State
lt: Etapas

en: Terms
lt: Terminai

en: email
lt: el. paštas

en: Email format
lt: El. laiškų formatas

en: Send
lt: Siųsti

en: Serial
lt: Serija

en: Invoice
lt: Sąskaita

en: Code
lt: Kodas

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Stock
lt: Atsargos

en: No posts available.
lt: Įrašų nėra

en: Enter a valid username.
lt: Įveskite teisingą nario vardą.

en: Owner
lt: Savininkas

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Payment settings
lt: Mokėjimų nuostatos

en: Payments
lt: Mokėjimai

en: quote
lt: kaina

en: An error occurred
lt: Įvyko klaida

en: next
lt: toliau

en: Store
lt: Parduotuvė

en: Company
lt: Įmonė

en: Add a role to the selected users
lt: Pridėti rolę pasirinktiems nariams

en: Remove a role from the selected users
lt: Pašalinti role pasirinktiems nariams

en: security
lt: saugumas

en: node
lt: mazgas

en: directory
lt: katalogas

en: Directory
lt: Katalogas

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Method
lt: Būdas

en: Recent posts
lt: Naujausi įrašai

en: Week
lt: Savaitė

en: Day
lt: Diena

en: Table
lt: Lentelė

en: End
lt: Pabaiga

en: Mon
lt: Pir

en: Tue
lt: Ant

en: Wed
lt: Tre

en: Thu
lt: Ket

en: Fri
lt: Pen

en: Sat
lt: Šeš

en: Sun
lt: Sek

en: May
lt: Gegužė

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: The name of the menu the node belongs to.
lt: Meniu, kuriam priklauso šis mazgas, pavadinimas.

en: The name of the category.
lt: Kategorijos pavadinimas.

en: The id number of the category.
lt: Kategorijos ID numeris.

en: Downloads
lt: Atsisiuntimai

en: Forum
lt: Forumas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: !time ago
lt: prieš !time

en: Other
lt: Kiti

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Color
lt: Spalva

en: Theme-specific settings
lt: Temos nustatymai

en: These settings only exist for the %theme theme and all the styles based on it.
lt: Šie nustymai galios tik %theme temai ir visiems stiliams paremtiems ja.

en: access content
lt: skaityti turinį

en: List type
lt: Sąrašo tipas

en: Attributes
lt: Požymiai

en: Role
lt: rolė

en: Allow
lt: Leisti

en: Deny
lt: Drausti

en: Signatures
lt: Parašai

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: User login
lt: Nariams

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Updated URL for feed %title to %url.
lt: Atnaujintas tiekimo %title URL į %url.

en: Blog
lt: Tinklaraštis

en: Jump to the first comment of this posting.
lt: Peršokti į pirmą šio įrašo komentarą.

en: Jump to the first new comment of this posting.
lt: Peršokti į pirmą naują šio įrašo komentarą.

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Add a new comment to this page.
lt: Pridėti naują komentarą šiam puslapiui.

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
lt: Pasidalinkite savo nuomone ir mintimis apie šį įrašą.

en: No terms available.
lt: Nėra terminų

en: Destination
lt: Paskirtis

en: reset
lt: atstatyti

en: Class
lt: Klasė

en: String
lt: Eilutė

en: Case
lt: Užduotis

en: Users
lt: Nariai

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Minimum cache lifetime
lt: Minimalus laikinosios atminties gyvasties laikas

en: 1 vote | @count votes
lt[0]: @count balsas
lt[1]: @count balsai
lt[2]: @count[2] balsų

en: Site maintenance
lt: Svetainės priežiūra

en: Online
lt: Įjungta

en: Off-line
lt: Išjungta

en: When set to "Online", all visitors will be able to browse your site normally. When set to "Off-line", only users with the "administer site configuration" permission will be able to access your site to perform maintenance; all other visitors will see the site off-line message configured below. Authorized users can log in during "Off-line" mode directly via the <a href="@user-login">user login</a> page.
lt: Kai nustatysite "įjungta", visi lankytojai galės naršyti svetainę. Kai nustatysite "išjungta" naršyti galės tik nariai su administravimo teisėmis, visi kiti lankytojai matys išjungimo žinutę kuri nustatoma žemiau. Prisijungti kai svetainė išjungta galima per <a href="@user-login">prisijungimo</a> puslapį.

en: Site off-line message
lt: Išjungtos svetainės pranešimas

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
lt: @site šiuo metu tvarkomas. Turėtume netrukus grįžti. Dėkojame už jūsų kantrumą.

en: Message to show visitors when the site is in off-line mode.
lt: Žinutė rodoma lankytojams kai svetainė išjungta.

en: Default front page
lt: Įprastas pagrindinis puslapis

en: Button
lt: Mygtukas

en: Top pages
lt: Lankomiausi puslapiai

en: Clicks
lt: Paspaudimai

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: Create content
lt: Kurti turinį

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Argument
lt: Parametras

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Checkout
lt: Pirkti

en: description
lt: aprašymas

en: Uninstall
lt: Pašalinti

en: <All>
lt: <Visi>

en: access all views
lt: pasiekti visus vaizdus

en: Views are customized lists of content on your system; they are highly configurable and give you control over how lists of content are presented.
lt: Views yra pritaikomas turinio sąrašas jūsų svetainėje; jie gali būt pritaikomi ir suteikia jums galimybe nustatyti kiek ir kaip turinys rodomas.

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Override
lt: Perrašyti

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Summary, sorted ascending
lt: Santrauka, rikiuojama didėjančiai

en: Summary, sorted descending
lt: Santrauka, rikiuojama mažėjančiai

en: Normal menu item
lt: Normalus meniu elementas

en: Empty text
lt: Tuščias tekstas

en: Down
lt: Žemyn

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Operator
lt: Operatorius

en: Filters
lt: Filtrai

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Order
lt: Tvarka

en: administer views
lt: administruoti vaizdus

en: Views UI
lt: Vaizdo UI (vartotojo sąsaja)

en: Recent comments
lt: Naujausi komentarai

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Recent hits
lt: Naujausi skaitymai

en: Uncategorized
lt: Be kategorijos

en: Class name
lt: Klasės pavadinimas

en: Credit Card
lt: Kreditinė Kortelė

en: The comment no longer exists.
lt: Tokio komentaro nebėra.

en: The comment and all its replies have been deleted.
lt: Komentaras ir visi atsakymai į jį ištrinti.

en: Basic settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Do not display
lt: Nerodyti

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
lt: Rodoma jei PHP užklausos atsakymas yra <code>TRUE</code> (php žinovams)

en: Preformatted
lt: Suformuotas

en: Profile
lt: Profilis

en: Process
lt: Procesas

en: Close
lt: Uždaryti

en: filters
lt: filtrai

en: Votes
lt: Balsai

en: Term description
lt: Termino aprašymas

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Expiration
lt: Galiojimas

en: Operation
lt: Veiksmai

en: reply
lt: atsakyti

en: Duration
lt: Laikas

en: Expiration date
lt: Galiojimo pabaigos data

en: Original
lt: Orginalas

en: Threshold
lt: Slenkstis

en: Session closed for %name.
lt: %name atsijungė.

en: Tracker
lt: seklys

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: You have to specify a valid date.
lt: Reikia nurodyti galiojančią datą.

en: Server settings
lt: Serverio nustatymai

en: The name %name is a reserved username.
lt: Registracijos vardas %name jau yra.

en: City
lt: Miestas

en: Postal code
lt: Pašto kodas

en: State/Province
lt: Valstija/Provincija

en: The field %field is required.
lt: Laukelis %field  būtinas

en: Fax number
lt: Fakso numeris

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Labels
lt: Žymės

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: 1 new | @count new
lt[0]: @count naujas
lt[1]: @count nauji
lt[2]: @count[2] naujų

en: Default language
lt: Numatytoji kalba

en: Add rule
lt: Pridėti taisyklę

en: Delete rule
lt: Pašalinti taisyklę

en: Table prefix
lt: Lentelių priešdėlis

en: Database username
lt: Duomenų bazės vartotojo vardas

en: Database password
lt: Duomenų bazės slaptažodis

en: Database name
lt: Duomenų bazės pavadinimas

en: Add user
lt: Pridėti narį

en: Formatting guidelines
lt: Formatavimo taisyklės

en: Authoring information
lt: Sukūrimo informacija

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Format: %time. Leave blank to use the time of form submission.
lt: Formatas: %time. Jei paliksite tuščią - bus naudojamas formos pateikimo laikas.

en: Leave blank for %anonymous.
lt: Jei paliksite tuščią bus %anonymous.

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: File attachments
lt: Failų prisegimai

en: Changes made to the attachments are not permanent until you save this post. The first "listed" file will be included in RSS feeds.
lt: Pakeitimai atlikti prisegtukuose neįsigalios, kol neišsaugosite įrašo. Pirma sąraše esanti byla bus rodoma RSS tiekime.

en: File attachments are disabled. The file directories have not been properly configured.
lt: Failų prisegimas yra išjungtas. Failų katalogai nebuvo tinkamai nustatyti.

en: Please visit the <a href="@admin-file-system">file system configuration page</a>.
lt: Prašome apsilankyti <a href="@admin-file-system">failų sistemos nustatymų puslapį</a>.

en: Pending
lt: Laukiama

en: minute
lt: Minutės

en: minutes
lt: minutės

en: Enable or disable page caching for anonymous users and set CSS and JS bandwidth optimization options.
lt: Įjungia ar išjungia puslapių kešavimą anoniminiams lankytojams ir nustato CSS bei JS duomenų srauto optimizavimą

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Įveskite vieną puslapį į eilutę. Naudokite  '*' simbolį visiems. Pvz.: Kelias yra %blog, o %blog-wildcard yra kiekvienam asmeniniam tinklaraščiui. %front yra pirmam puslapiui

en: Key
lt: Raktas

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction.
lt: Maksimaliai leidžiamo vaizdo dydis išreikštas PLOČIUxAUKŠČIU (pvz.: 640x480). Nustatykite 0 jei neribosite.

en: The %role file size limit must be a number and greater than zero.
lt: %role failo dydžio riba privalo būti skaičius ir daugiau didesnis už nulį.

en: The %role maximum file size per upload is greater than the total file size allowed per user
lt: %role maksimalus įkeliamo failo dydis yra didesnis nei visų failų dydis leidžiamas vartotojui

en: Maximum resolution for uploaded images
lt: Maksimali atsiunčiamo vaizdo rezoliucija

en: WIDTHxHEIGHT
lt: PLOTISxAUKŠTIS

en: Maximum file size per upload
lt: Maksimalus failo dydis per įkėlimą

en: Total file size per user
lt: Visas bylų dydis nariui

en: The maximum size of all files a user can have on the site (in megabytes).
lt: Maksimalus visų bylų dydis kurias narys gali atsiųsti (megabaitais).

en: [<a href="@link">more help...</a>]
lt: [<a href="@link">pagalba...</a>]

en: Upload file
lt: Įkelti failą

en: Product title
lt: Prekės pavadinimo

en: List price
lt: Sąrašo kaina

en: Edit term
lt: Redaguoti terminą

en: Calendar Legend.
lt: Kalendoriaus legenda (paaiškinimai).

en: Calendar Legend
lt: Kalendoriaus legenda

en: Add to calendar
lt: Pridėti prie kalendoriaus

en: Calendar iCal
lt: iCal kalendorius

en: Are you sure you want to delete these items?
lt: Ar tikrai nori pašalinti?

en: The items have been deleted.
lt: Elementai buvo pašalinti

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
lt: Įrašykite galiojantį el. pašto adresą. Visi laiškai iš sistemos bus siunčiami šiuo adresu. Jis niekam nebus rodomas, o naudojamas tik tada, jei jūs norėsite gauti naują slaptažodį, arba gauti kai kurias naujienas ar pranešimus el. paštu.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
lt: Su tokiu %email el-pašto adresu jau registruotasi.<a href="@password">Ar jūs pamiršote slaptažodį?</a>

en: The e-mail address %email has been denied access.
lt: El. pašto adresui %email draudžiamas priėjimas.

en: Remove items
lt: Pašalinti elementus

en: Allowed HTML tags
lt: Leidžiamos HTML žymės

en: Sources
lt: Šaltinis

en: !title category latest items
lt: !title kategorijos naujausi elemantai

en: !title feed latest items
lt: !title teikimo naujausi elementai

en: A category named %category already exists. Please enter a unique title.
lt: %category kategorija jau yra. Prašome įvesti unikalų pavadinimą.

en: The category %category has been updated.
lt: %category atnaujinta.

en: Category %category deleted.
lt: Kategorija %category pašalinta.

en: The category %category has been deleted.
lt: %category pašalinta

en: Category %category added.
lt: Kategorija %category pridėta.

en: The category %category has been added.
lt: %category pridėta

en: aggregator - @title
lt: surinkėjęs - @title

en: 1 item | @count items
lt[0]: @count elementas
lt[1]: @count elementai
lt[2]: @count[2] elementų

en: Menu Name
lt: Meniu pavadinimas

en: Add menu
lt: Pridėti meniu

en: Are you sure you want to delete the custom menu item %item?
lt: Ar tikrai norite pašalinti savita meniu punktą %item?

en: The menu item %title has been deleted.
lt: Meniu punktas %title buvo ištrintas

en: Deleted menu item %title.
lt: Meniu punktas %title ištrintas.

en: menu
lt: meniu

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: No items selected.
lt: Įrašai nepasirinkti.

en: The update has been performed.
lt: Atnaujinimas įvykdytas.

en: Node title
lt: Mazgo pavadinimas

en: update
lt: atnaujinti

en: View user profile.
lt: Rodyti pilną nario profilį.

en: locked
lt: užrakinta

en: Titles only
lt: Tik pavadinimai

en: Full text
lt: Pilnas tekstas

en: This cannot be undone.
lt: Šis veiksmas negryžtamas

en: Upload picture
lt: Atsiųsti portretą

en: Source
lt: Šaltinis

en: Message:
lt: Žinutė:

en: Display all menu items
lt: Rodyti visus meniu punktus

en: access administration menu
lt: naudotis administravimo meniu

en: Language file
lt: Kalbos failas

en: published
lt: paskelbtas

en: Average page generation time
lt: Vidutinis puslapio generavimo laikas

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Show only users where
lt: Rodyti tik narius kur

en: Refine
lt: Patikslinti

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Member for
lt: Narys jau

en: @time ago
lt: prieš @time

en: No users available.
lt: Nėra narių

en: No users selected.
lt: Nariai nepasirinkti.

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
lt: Aptiktas piktavališkas bandymas pakeisti apsaugotus nario duomenis.

en: Select all rows in this table
lt: Pažymėti visas eilutes šioje lentelėje

en: Deselect all rows in this table
lt: Atžymėti visas eilutes šioje lentelėje

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: Your search yielded no results
lt: Nieko nerasta

en: Please enter some keywords.
lt: Prašome ką nors įvesti

en: Replacement value
lt: Keičiama reikšmė

en: Request new password
lt: Pamiršau slaptažodį

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
lt: Lankytojai gali registruotis, administratoriaus patvirtinimo nereikia.

en: unlimited
lt: neribotas

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Deleted
lt: Pašalinta

en: User's name
lt: Nario vardas

en: Languages
lt: Kalbos

en: Features
lt: Savybės

en: Topics
lt: Temos

en: Topic
lt: Tema

en: The maximum size of a file a user can upload (in megabytes).
lt: Maksimalus failo dydis, kurį vartotojas gali įkelti (megabaitais).

en: Add file
lt: Pridėti failą

en: (disabled)
lt: (išjungta)

en: Edit menu
lt: Redaguoti meniu

en: Delete menu
lt: Šalinti meniu

en: Edit menu item
lt: Redaguoti meniu elementą

en: Reset menu item
lt: Atstatyti meniu elementus

en: Delete menu item
lt: Šalinti meniu elementą

en: Publishing options
lt: Rodymo nuostatos

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Locale settings
lt: Lokalės nustatymai

en: Configure block
lt: Konfiguruoti bloką

en: How many content items to display in "day" list.
lt: Kiek turinio elementų bus rodoma "dieno" sąraše.

en: day
lt: diena

en: year
lt: metai

en: hour
lt: valanda

en: Jan
lt: Sau

en: Feb
lt: Vas

en: Mar
lt: Kov

en: Apr
lt: Bal

en: Jun
lt: Bir

en: Jul
lt: Lie

en: Aug
lt: Rugp

en: Sep
lt: Rug

en: Oct
lt: Spa

en: Nov
lt: Lap

en: Dec
lt: Gru

en: Hour
lt: Valanda

en: Minute
lt: Minutė

en: Text field
lt: Teksto laukelis

en: is equal to
lt: yra lygu

en: is not equal to
lt: nelygu

en: Moderated
lt: Moderuojam

en: Posts
lt: Įrašai

en: Mission statement
lt: Misija

en: Configure permissions
lt: Konfiguruoti leidimus

en: Workflow
lt: Veikimas

en: None.
lt: Joks.

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Existing system path
lt: Esantis siteminis kelias

en: Path alias
lt: Kelio pervadinimas

en: Specify the existing path you wish to alias. For example: node/28, forum/1, taxonomy/term/1+2.
lt: Įveskite esnati kelią. Pvz.  node/28, forum/1, taxonomy/term/1+2.

en: Specify an alternative path by which this data can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
lt: Nurodykite alternatyvų kelią iki duomenų. Pvz, įveskite  "apie" kai tekstas yra apie jūsų svetainę ar įmonę, nenaudokite jokių specialių simbolių.

en: Greater than
lt: Daugiau nei

en: Less than
lt: Mažiau nei

en: Execute custom PHP code
lt: Vykdyti savitą PHP kodą

en: Choice
lt: Pasirinkimas

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Number of day's top views to display
lt: Dienos  peržiūrų rodomas kiekis

en: Number of all time views to display
lt: Viso laiko peržiūrų rodomas kiekis

en: Number of most recent views to display
lt: Naujausių peržiūrų rodomas kiekis

en: The settings have not been saved because of the errors.
lt: Nustatymai nebuvo išsaugoti dėl klaidos.

en: Spam link deterrent
lt: Spam nuorodų sulaikymas

en: profile
lt: profilis

en: First day of week
lt: Pirma savaitės diena

en: State name
lt: Būsenos pavadinimas

en: Autocomplete taxonomy
lt: Autopabaigimo sistematika

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Select one...
lt: Pasirinkite vieną...

en: Send yourself a copy.
lt: Atsiųsti kopiją sau.

en: !name (!name-url) has sent you a message via your contact form (!form-url) at !site.
lt: !name (!name-url) atsiuntė pranešimą per jūsų kontaktų formą (!form-url) svetainėje !site.

en: If you don't want to receive such e-mails, you can change your settings at !url.
lt: Jei nenorite gauti tokių laiškų, jūs galite pakeisti savo nuostatas adresu !url.

en: %name-from sent %name-to an e-mail.
lt: %name-from išsiųstas laiškas %name-to.

en: The message has been sent.
lt: Jūsų žinutė išsiųsta

en: !name sent a message using the contact form at !form.
lt: !name siųsta žinutė naudojant kontaktų formą !form.

en: %name-from sent an e-mail regarding %category.
lt: %name-from išsiųstas laiškas kategorijoje  %category.

en: Your message has been sent.
lt: Jūsų žinutė išsiųsta

en: Create new account
lt: Registracija

en: role
lt: rolė

en: Are you sure you want to delete the block %name?
lt: Ar tikrai nori ištrinti %name bloką?

en: The block %name has been removed.
lt: Blokas %name ištrintas.

en: Production
lt: Produkcija

en: White
lt: Baltas

en: Shipping method:
lt: Pristatymo būdas:

en: Taxes
lt: Mokesčiai

en: Tax rate
lt: Mokesčio tarifas

en: list terms
lt: peržiūrėti terminus

en: add terms
lt: pridėti terminus

en: Created new term %term.
lt: Sukurtas naujas terminas %term.

en: Are you sure you want to delete the term %title?
lt: Ar tikrai nori ištrinti terminą %title?

en: Deleted term %name.
lt: Terminas %name pašalintas.

en: warning
lt: įspėjimas

en: No statistics available.
lt: Statistikos nėra.

en: Last run !time ago
lt: Paskutinis paleidimas prieš !time

en: Never run
lt: Nė karto nepaleistas

en: Product count
lt: Prekių skaičius

en: Site information
lt: Svetainės informacija

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: critical
lt: kritiška

en: Default permitted file extensions
lt: Įprastai leidžiami bylų plėtiniai

en: Optimize JavaScript files
lt: Optimizuoti JavaScript failus

en: Results
lt: Rezultatai

en: Older polls
lt: Senesnės apklausos

en: View the list of polls on this site.
lt: Peržiūrėti apklausų sąrašą šioje svetainėje

en: Poll settings
lt: Apklausos nuostatos

en: You must fill in at least two choices.
lt: Turite užpildyti bent du pasirinkimus

en: open
lt: atvira

en: This table lists all the recorded votes for this poll. If anonymous users are allowed to vote, they will be identified by the IP address of the computer they used when they voted.
lt: Šioje lentelėje pateikti visi šios apklausos balsai. Jei balsuoti leidžiama neprisijungusiems nariams, jiems atskirti naudojamas IP adresas.

en: Visitor
lt: Svečias

en: Cancel your vote
lt: Atšaukti savo balsą

en: View the current poll results.
lt: Peržiūrėti šios apklausos rezultatus

en: vote on polls
lt: balsuoti apklausose

en: cancel own vote
lt: atšaukti savo balsą

en: inspect all votes
lt: tikrinti visus balsus

en: Convert
lt: Konvertuoti

en: List terms
lt: Peržiūrėti terminus

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
lt: Pašalindami terminą pašalinsite jo palikuonis, jei tokių yra. Šis veiksmas neatstatomas.

en: Parent term
lt: Tėvinis terminas

en: Parent terms
lt: Tėviniai terminai

en: Syndicate
lt: Sindikacija

en: Syndicate content
lt: Surinkti turinį

en: Blogs
lt: Tinklaraščiai

en: Books
lt: Knygos

en: Style
lt: Stilius

en: The feed from %site seems to be broken, due to an error "%error" on line %line.
lt: Tiekimas iš %site atrodo neveikai nes "%error"  %line.

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error" on line %line.
lt: Tiekimas iš %site atrodo, kad neveikia, nes klaida "%error" %line.

en: Forums
lt: Forumai

en: Delete package
lt: Pašalinti pakuotę

en: administer taxonomy
lt: administruoti sistematiką

en: access administration pages
lt: naudotis administravimo puslapiais

en: administer filters
lt: administruoti filtrus

en: view revisions
lt: žiūrėti versijas

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: !date by !username
lt: !date !username

en: revert
lt: sugrąžinti

en: Revision
lt: Versija

en: current revision
lt: dabartinė versija

en: The specified passwords do not match.
lt: Nurodyti slaptažodžiai nesutampa

en: Track
lt: Sekti

en: Match
lt: Sutampa

en: No forums defined
lt: Nėra apibrėžtų forumų

en: This topic has been moved
lt: Ši tema perkelta

en: User management
lt: Narių valdymas

en: Permissions
lt: Leidimai

en: e-mail
lt: el. paštas

en: Search options
lt: Paieškos pasirinkimai

en: Cron
lt: cron

en: Menu Style
lt: Meniu stilius

en: permission
lt: teisė

en: Your vote was recorded.
lt: Jūsų balsas įrašytas

en: Allows your site to capture votes on different topics in the form of multiple choice questions.
lt: Leidžia atlikti apklausas

en: Link color
lt: Nuorodos spalva

en: options
lt: Pasirinkimai

en: Shopping cart
lt: Prekių krepšelis

en: Your item(s) have been updated.
lt: Elementas (-ai) atnaujintas.

en: Qty.
lt: Vnt.

en: Cart
lt: Krepšelis

en: Transaction key
lt: Sandorio raktas

en: Credit card details
lt: Kredito kortelės duomenys

en: Discount
lt: Nuolaida

en: Shipping
lt: Pristatymas

en: Day(s)
lt: Diena

en: Week(s)
lt: Svaitė

en: Year(s)
lt: Metai

en: Order history
lt: Užsakymo istorija

en: Product
lt: Prekė

en: Your password and further instructions have been sent to your e-mail address.
lt: Slaptažodis ir tolesnės instrukcijos nusiųstos jūsų el. pašto adresu.

en: Subtotal
lt: Tarpinė suma

en: administer store
lt: valdyti parduotuvę

en: Billing address
lt: Mokėtojo adresas

en: Shipping address
lt: Pristatymo adresas

en: Ship to:
lt: Siųsti į:

en: Payment method
lt: Apmokėjimo būdas

en: Balance
lt: Balansas

en: Received
lt: Gauta

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Payment details
lt: Mokėjimo informacija

en: Refund
lt: Grąžinta

en: Products
lt: Prekės

en: administer products
lt: tvarkyti prekes

en: Product settings
lt: Prekės nuostatos

en: Street address
lt: Adresas

en: Testing
lt: Testavimas

en: Total:
lt: Iš viso:

en: Transaction ID:
lt: Sanderio ID:

en: Pounds
lt: Svarai

en: Grams
lt: Gramai

en: Kilograms
lt: Kilogramai

en: Ounces
lt: Uncijos

en: Inches
lt: Coliai

en: Feet
lt: Pėdos

en: Orders
lt: Užsakymai

en: Print invoice
lt: Atspausdinti sąskaita

en: User name
lt: Nario vardas

en: Length of trimmed posts
lt: Santraukos ilgis

en: 200 characters
lt: 200 simbolių

en: 400 characters
lt: 400 simbolių

en: 600 characters
lt: 600 simbolių

en: 800 characters
lt: 800 simbolių

en: 1000 characters
lt: 1000 simbolių

en: 1200 characters
lt: 1200 simbolių

en: 1400 characters
lt: 1400 simbolių

en: 1600 characters
lt: 1600 simbolių

en: 1800 characters
lt: 1800 simbolių

en: 2000 characters
lt: 2000 simbolių

en: The maximum number of characters used in the trimmed version of a post. Drupal will use this setting to determine at which offset long posts should be trimmed. The trimmed version of a post is typically used as a teaser when displaying the post on the main page, in XML feeds, etc. To disable teasers, set to 'Unlimited'. Note that this setting will only affect new or updated content and will not affect existing teasers.
lt: Maksimalus skaičius simbolių įrašo įžangoje. Įžanga padaroma iš įrašo, nukerpant jį ties nurodytu simbolių skaičiumi. Ji naudojama rodant įrašą pagrindiniame puslapyje, sąrašuose pagal kategorijas, XML šaltiniuose ir kitur. Kad visada būtų naudojamas visas įrašas, nurodykite "Neribojamas". Šios reikšmės pakeitimas turės įtakos tik naujam ar atnaujintam turiniui, esamos įžangos liks tokio ilgio, kokio yra.

en: System default
lt: Įprastas sistemos

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: File settings
lt: Failų nuostatos

en: Default extensions that users can upload. Separate extensions with a space and do not include the leading dot.
lt: Įprastai leidžiami bylų plėtiniai kuriuos nariai gali atsiųsti. Atskirkite plėtinius tarpu neįveskite taško.

en: Default maximum file size per upload
lt: Maksimalus bylos dydis atsiuntimui

en: Default total file size per user
lt: Visas dydis nariui

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
lt: Jūsų PHP nustatymai riboja maksimalų įkeliamo failo dydį iki %size.

en: Depending on your server environment, these settings may be changed in the system-wide php.ini file, a php.ini file in your Drupal root directory, in your Drupal site's settings.php file, or in the .htaccess file in your Drupal root directory.
lt: Priklausomai nuo jūsų serverio aplinkos, šias nuostatas galima pakeisti sistemos mastu php.ini byloje, php.ini byloje Drupal root kataloge, Drupal svetainės settings.php byloje ar .htaccess byloje Drupal root kataloge.

en: Menu settings
lt: Meniu nuostatos

en: The description displayed when hovering over a menu item.
lt: Aprašymas, rodomas užėjus ant meniu elemento.

en: XML feed
lt: XML tiekimas

en: Color scheme
lt: Spalvinė schema

en: Gray
lt: Pilka

en: Attach new file
lt: Prisegti naują failą

en: Attach
lt: Prisegti

en: List files by default
lt: Išvardinti failus, įprastai

en: Unformatted
lt: Nesuformatuota

en: File system path
lt: Failų sistemos kelias

en: Credit
lt: Kreditas

en: @type: deleted %title.
lt: @type: pašalintas %title.

en: RSS Feed
lt: RSS

en: New comments
lt: Nauji komentarai

en: <a href="@link" title="@title">more</a>
lt: <a href="@link" title="@title">daugiau</a>

en: Redirect to URL
lt: Nukreipti į URL

en: details
lt: smulkiau

en: Relationships
lt: Ryšiai

en: Plural
lt: Daugiskaita

en: Relationship
lt: Ryšys

en: relationships
lt: ryšiai

en: The username %name has not been activated or is blocked.
lt: Narys %name neaktyvuotas arba blokuojamas

en: Login attempt failed for %user.
lt: Prisijungimas nepavyko - %user.

en: Sort criteria
lt: Išrikiavimo kriterijai

en: Revision of %title from %date
lt: Versija %title  nuo %date.

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
lt: Nario vardas, kuriam norite priskirti nuosavybės teises.

en: Please enter a valid username.
lt: Prašome įvesti galiojanti nario vardą.

en: Please enter a valid email address or %author.
lt: Prašome įvesti galiojantį el. pašto adresą ar %author.

en: Manage the actions defined for your site.
lt: Valdo veiksmus nustatytus jūsų svetainėje

en: Delete action
lt: Šalinti veiksmą

en: Actions available to Drupal:
lt: Galimi veiksmai:

en: The action has been successfully saved.
lt: Šis veiksmas sėkmingai išsaugotas

en: Deleted action %aid (%action)
lt: Pašalintas veiksmas %aid (%action)

en: Action '%action' added.
lt: Veiksmas '%action' pridėtas.

en: Remove orphaned actions
lt: Pašalinti vienišus veiksmus

en: administer actions
lt: veiksmų administravimas

en: Themes
lt: Temos

en: Translations
lt: Vertimai

en: Story
lt: Straipsnis

en: JPEG quality
lt: JPEG kokybė

en: administer nodes
lt: administruoti mazgus

en: administer comments
lt: administruoti komentarus

en: Delete comments
lt: Šalinti komentarus

en: not published
lt: nepaskelbtas

en: by
lt: pagal

en: The comments have been deleted.
lt: Komentarai pašalinti.

en: Published comments
lt: Publikuoti komentarai

en: Your comment has been queued for moderation by site administrators and will be published after approval.
lt: Jūsų komentaras buvo įrašytas į moderavimo eilę, ir bus paskelbtas tik kai jam pritars svetainės administratoriai.

en: !name field is required.
lt: !name  laukelis būtinas

en: Protected
lt: Apsaugotas

en: Default weight
lt: Numatytasis svoris

en: Live
lt: Gyva

en: Comment settings
lt: Komentarų nustatymai

en: Hits
lt: Skaityta

en: not sticky
lt: neprikabintas

en: sticky
lt: prikabintas

en: not promoted
lt: ne iškeltas

en: promoted
lt: iškeltas

en: Sticky
lt: Prikabintas viršuje

en: hour(s)
lt: valanda

en: day(s)
lt: diena

en: week(s)
lt: savaitė

en: month(s)
lt: mėnesis

en: Default options
lt: Įprastos nuostatos

en: Read only
lt: Galima tik skaityti

en: Contact settings
lt: Kontaktų nustatymai

en: cancel
lt: atšaukti

en: Reset password
lt: Atnaujinti slaptažodį

en: Processing
lt: Apdorojama

en: Finished
lt: Pabaiga

en: disable
lt: išjungti

en: Storage
lt: Saugykla

en: Line break converter
lt: Linijos lūžio keitiklis

en: Temporary directory
lt: Laikinas aplanką

en: date
lt: data

en: File upload error. Could not move uploaded file.
lt: Failo įkėlimo klaida. Neįmanoma perkelti įkelto failo.

en: upload files
lt: įkelti failus

en: Site configuration
lt: Svetainės konfigūracija

en: Comment title
lt: Komentaro pavadinimas

en: The specified date is invalid.
lt: Nurodyta data yra klaidinga.

en: Choice @n
lt: Pasirinkimai @n

en: Percentage (%)
lt: Procentai (%)

en: Password strength:
lt: Slaptažodžio stiprumas:

en: It is recommended to choose a password that contains at least six characters. It should include numbers, punctuation, and both upper and lowercase letters.
lt: Rekomenduojama pasirinkti slaptažodį, kuriame yra bent iš 6 simboliai. Jį turėtų sudaryti skaičiai, skyrybos ženklai bei didžiosios ir mažosios raidės.

en: The password does not include enough variation to be secure. Try:
lt: Slaptažodžio sudėtingumo nepakanka saugumui užtikrinti. Bandykite:

en: Adding both upper and lowercase letters.
lt: Įterpti ir didžiųjų, ir mažųjų raidžių.

en: Adding numbers.
lt: Įterpti skaitmenų.

en: Adding punctuation.
lt: Įterpti skyrybos ženklų.

en: It is recommended to choose a password different from the username.
lt: Rekomenduojama slaptažodį rinktis kitokį nei nario vardą.

en: Passwords match:
lt: Slaptažodžiai sutampa:

en: Slogan
lt: Šūkis

en: This text will be displayed at the bottom of each page. Useful for adding a copyright notice to your pages.
lt: Šis tekstas bus rodomas kiekvieno puslapio apačioje. Naudinga autorinių teisių pranešimui pridėti.

en: Anonymous user
lt: Svečias

en: The name used to indicate anonymous users.
lt: Vardas, kuriuo vadinami anoniminiai vartotojai.

en: The home page displays content from this relative URL. If unsure, specify "node".
lt: Pirmo puslapio rodomas turinys iš šio URL. Jei nežinote, įrašykite "node".

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Get help
lt: Gauti pagalbą

en: Please wait...
lt: Prašome palaukti..

en: Assign
lt: Priskirti

en: Not translated
lt: Neišversta

en: Select
lt: Pasirinkti

en: is
lt: yra

en: Approval queue
lt: Pritarimo eilė

en: Display on separate page
lt: Rodyti atskirame puslapyje

en: Location of comment submission form
lt: Komentarų rašymo formos vieta

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Go to page @number
lt: Eiti į @number puslapį

en: Tableless, recolorable, multi-column, fluid width theme (default).
lt: Be lentelių, daugiastulpelinė, spalvojama, pilno pločio tema (įprasta).

en: Go to previous forum topic
lt: Atgal prie buvusios forumo temos

en: Go to next forum topic
lt: Toliau prie kito forumo temos

en: Enter the terms you wish to search for.
lt: Įveskite paieškos žodžius.

en: Underlined
lt: Pabrauktas

en: Site building
lt: Svetainės kūrimas

en: No primary links
lt: Nėra pirminių nuorodų

en: Source for the primary links
lt: Pirminių nuorodų šaltinis

en: Select what should be displayed as the primary links.
lt: Pasirinkite, kas turėtų būt rodoma kaip pirminės nuorodos.

en: No secondary links
lt: Nėra antrinių nuorodų

en: Source for the secondary links
lt: Antrinių nuorodų šaltinis

en: No content types available.
lt: Nėra turinio tipų.

en: Delete role
lt: Pašalinti rolę

en: Role specific visibility settings
lt: Matomumo nustatymas rolėms

en: Menu items that are not enabled will not be listed in any menu.
lt: Neįjungtas meniu elementas nebus rodomas visuose meniu.

en: Enter the name for your new menu. Remember to enable the newly created block in the <a href="@blocks">blocks administration page</a>.
lt: Įveskite naujo meniu pavadinimą. Nepamirškite pažymėti jį <a href="@blocks">blokų administravimo puslapyje</a>.

en: To rearrange menu items, grab a drag-and-drop handle under the <em>Menu item</em> column and drag the items (or group of items) to a new location in the list. (Grab a handle by clicking and holding the mouse while hovering over a handle icon.) Remember that your changes will not be saved until you click the <em>Save configuration</em> button at the bottom of the page.
lt: Norėdami perrikiuoti meniu elementus, paimkite ir tempkite meniu elementą į naują vietą. Atminkite, pakeitimai nebus išsaugoti, kol nepaspausite <em>Išsaugoti</em> mygtuko puslapio apačioje.

en: List menus
lt: Meniu sąrašas

en: Customize menu
lt: Pritaikyti meniu

en: List items
lt: Žiūrėti elementus

en: Language switcher
lt: Kalbos keitiklis

en: English name
lt: Angliškas pavadinimas

en: Native name
lt: Projekto pavadinimas:

en: Block description
lt: Bloko aprašymas

en: Form name
lt: Formos pavadinimas

en: The title of the new field. The title will be shown to the user. An example title is "Favorite color".
lt: Laukelio pavadinimas, kuris bus matomas nariams. Pvz. "Mėgstamiausia spalva"

en: An optional explanation to go with the new field. The explanation will be shown to the user.
lt: Pasirinktinai. Platesnis šio laukelio paaiškinimas. Jis bus rodomas nariams.

en: To enable browsing this field by value, enter a title for the resulting page. The word <code>%value</code> will be substituted with the corresponding value. An example page title is "People whose favorite color is %value". This is only applicable for a public field.
lt: Jei norite leisti naršyti pagal šio laukelio reikšmes, įrašykite rezultatų puslapio pavadinimą. Žodis <code>%value</code> bus atitinkamos reikšmės pakaitalas. Pvz. puslapio pavadinimas "Žmonės kurių mėgstama spalva yra %value". Tai taikoma tik viešiems laukeliams.

en: To enable browsing this field by value, enter a title for the resulting page. An example page title is "People who are employed". This is only applicable for a public field.
lt: Jei norite leisti naršyti pagal šio laukelio reikšmes, įrašykite rezultatų puslapio pavadinimą. Pvz. puslapio pavadinimas "Žmonės kuri dirba". Tai taikoma tik viešiems laukeliams.

en: Save field
lt: Išsaugoti laukelį

en: Translation
lt: Vertimas

en: Blocks
lt: Blokai

en: Configure what block content appears in your site's sidebars and other regions.
lt: Nustatykite bloko turinį ir jo rodymą svetainėje.

en: Delete block
lt: Ištrinti bloką

en: Save blocks
lt: Išsaugoti blokus

en: The block settings have been updated.
lt: Bloko nuostatos atnaujintos

en: Block specific settings
lt: Bloko nustatymai

en: Override the default title for the block. Use <em>&lt;none&gt;</em> to display no title, or leave blank to use the default block title.
lt: Bloko pavadinimas. Naudokite <em>&lt;none&gt;</em> arba palikite tuščia, jei nenorite, kad pavadinimas matytusi.

en: '%name' block
lt: '%name' blokas

en: User specific visibility settings
lt: Matomumo nustatymas nariams

en: Custom visibility settings
lt: Savitos matomumo nuostatos

en: Users cannot control whether or not they see this block.
lt: Narys negali valdyti bloko vaizdavimo

en: Show this block by default, but let individual users hide it.
lt: Įprastai rodyti šį bloką, bet nariai gali jį išjungti.

en: Hide this block by default but let individual users show it.
lt: Įprastai šį bloką slėpti, bet nariai gali jį įjungti.

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
lt: Leidžia nariams nustatyti blokų matomumą, kaip jie nori.

en: Show block for specific roles
lt: Rodyti bloką šioms rolėms

en: Show this block only for the selected role(s). If you select no roles, the block will be visible to all users.
lt: Rodomas blokas tik pasirinktoms rolėms. Jei nepasirinkta jokia rolė, blokas rodomas visoms rolėms.

en: Page specific visibility settings
lt: Matomumo nustatymas puslapiuose

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
lt: Jei pasirinkta php, įveskite kodą tarp %php. Atminkite, neteisingas php kodas gali įtakoti Drupal svetainės veikimą.

en: Show block on specific pages
lt: Bloko rodymas specifiniuose puslapiuose

en: Save block
lt: Išsaugoti bloką

en: Please ensure that each block description is unique.
lt: Prašome įsitikinti, kad bloko pavadinimas unikalus.

en: The block configuration has been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: The block has been created.
lt: Blokas sukurtas.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">block overview page</a>.
lt: Trumpas bloko aprašymas (rodomas  <a href="@overview">peržiūros puslapyje</a>).

en: Block body
lt: Bloko turinys

en: The content of the block as shown to the user.
lt: Bloko turinys, kurį matys vartotojai.

en: Block configuration
lt: Bloko nustatymai

en: administer blocks
lt: administruoti blokus

en: use PHP for block visibility
lt: naudoti PHP bloko matomumui

en: Controls the boxes that are displayed around the main content.
lt: Valdo dėžutes, kurios rodomos aplink pagrindinį turinį.

en: Core - required
lt: Šerdis - privaloma

en: Menus
lt: Meniu

en: Control your site's navigation menu, primary links and secondary links. as well as rename and reorganize menu items.
lt: Valdykite savo svetainės navigacijos meniu, pirmines ir antrines nuorodas. Taip pat pervadinkite  ar pertvarkykite meniu punktus.

en: Are you sure you want to reset the item %item to its default values?
lt: Ar tikrai norite atstatyti %item elementą į numatytąsias reikšmes?

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
lt: Bet koks savitumo nustatymai dings. Tai neatstatoma.

en: The menu item was reset to its default settings.
lt: Meniu punkto nustatymai atstatyti į numatytąsias reikšmes.

en: administer menu
lt: administruoti meniu

en: Allows administrators to customize the site navigation menu.
lt: Leidžia administratoriams pritaikyti puslapio navigaciją, meniu.

en: Add vocabulary
lt: Pridėti žodyną

en: Edit vocabulary
lt: Redaguoti žodyną

en: edit vocabulary
lt: redaguoti žodyną

en: Description of the vocabulary; can be used by modules.
lt: Žodyno aprašymas. Gali naudoti kiti moduliai.

en: Created new vocabulary %name.
lt: Sukurtas naujas žodynas %name.

en: Updated vocabulary %name.
lt: Atnaujintas žodynas %name.

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
lt: Ar tikrai norite pašalinti žodyną %title?

en: Deleting a vocabulary will delete all the terms in it. This action cannot be undone.
lt: Pašalindami žodyną pašalinsite ir terminus jame. Šis veiksmas neatstatomas.

en: Deleted vocabulary %name.
lt: Žodynas %name pašalintas.

en: The name of this term.
lt: Šio termino pavadinimas.

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
lt: Kableliu atskirtas terminų sąrašas aprašantis šį turinį. Pvz. linksmai, šokinėjimas su guma, "Kompanija, uab ".

en: The %name vocabulary can not be modified in this way.
lt: Žodynas %name šiuo būdu negali būt keičiamas.

en: @min and @max
lt: @min ir @max

en: Default time zone
lt: Įprasta laiko juosta

en: Full node
lt: Visas mazgas

en: Add field
lt: Pridėti lauką

en: The update has encountered an error.
lt: Atnaujinant įvyko klaida.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
lt[0]: @count elementas sėkmingai apdorotas:
lt[1]: @count elementai sėkmingai apdoroti:
lt[2]: @count[2] elementų sėkmingai apdorota:

en: collapsed
lt: Suskleistas

en: Precision
lt: Tikslumas

en:  for
lt:  dėl

en: Theme-engine-specific settings
lt: Temos variklio specifiniai nustatymai

en: These settings only exist for all the templates and styles based on the %engine theme engine.
lt: Šie nustatymai galios tik visoms temoms ir stiliams kurie naudoja %engine temų variklį.

en: Use administration theme for content editing
lt: Naudoti administravimo temą turinio redagavimui

en: Use the administration theme when editing existing posts or creating new ones.
lt: Nauditi administravimo temą kai redaguojami jau esantys įrašai arba kuriami nauji

en: Uploaded file is not a valid image
lt: Įkeltas failas nėra tinkamas vaizdas

en: Contact phone number
lt: Kontaktinis telefono numeris

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Unpublish
lt: Nepaskelbta

en: Canceled
lt: Atšaukta

en: years
lt: metai

en: weeks
lt: savaitės

en: Default gateway
lt: Numatytieji vartai

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Permission
lt: Teisė

en: @module module
lt: @module modulis

en: incompatible
lt: nesuderinama

en: Incompatible with this version of Drupal core
lt: Nesuderinama su šia Drupal šerdies versija

en: This version is incompatible with the !core_version version of Drupal core.
lt: Ši versija nesuderinama su !core_version Drupal šerdis versija

en: Incompatible with this version of PHP
lt: Nesuderinama su šia PHP versija

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
lt: Šiam moduliui reikia @php_required PHP versijos nes modulis nesuderinamas su !php_version PHP versija

en: Order ID
lt: Užsakymo ID

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Search returned the following results:
lt: Paieškos rezultatai:

en: My blog
lt: Mano tinklaraštis

en: Input formats
lt: Įvesties formatai

en: Hide
lt: Slėpti

en: Anonymous commenting
lt: Anoniminis komentavimas

en: Anonymous posters may not enter their contact information
lt: Anonimai gali neįvesti kontaktinių duomenų

en: Anonymous posters may leave their contact information
lt: Anonimai gali įvesti kontaktinius duomenis

en: Anonymous posters must leave their contact information
lt: Anonimai privalo įvesti kontaktinius duomenis

en: This option is enabled when anonymous users have permission to post comments on the <a href="@url">permissions page</a>.
lt: Ši funkcija leidžiama jei anoniminis lankytojas turi teisę rašyti komentarus <a href="@url">leidimų puslapyje.</a>.

en: Display below post or comments
lt: Žemiau įrašo ar komentarų

en: Default comment setting
lt: Įprastos komentarų nuostatos

en: Read/Write
lt: Skaityti ir rašyti

en: Users with the <em>administer comments</em> permission will be able to override this setting.
lt: Vartotojai su <em>administravimo</em> teisėmis galės perrašyti šį nustatymą

en: The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
lt: Šio laukelio turinys yra privatus ir nerodomas viešai.

en: Your signature will be publicly displayed at the end of your comments.
lt: Jūsų parašas bus viešai rodomas po jūsų komentarais.

en: parent
lt: tėvas

en: Flat list - collapsed
lt: Sąrašas - tik antraštės

en: Flat list - expanded
lt: Sąrašas - su tekstais

en: Threaded list - collapsed
lt: Medis - tik antraštės

en: Threaded list - expanded
lt: Medis - su tekstais

en: Date - newest first
lt: Data - nauji pirma

en: Date - oldest first
lt: Data - seni pirma

en: 1 comment | @count comments
lt[0]: @count komentaras
lt[1]: @count komentarai
lt[2]: @count[2] komentarų

en: 1 new comment | @count new comments
lt[0]: @count naujas komentaras
lt[1]: @count nauji komentarai
lt[2]: @count[2] naujų komentarų

en: access comments
lt: skaityti komentarus

en: post comments
lt: skelbti komentarus

en: post comments without approval
lt: skelbti komentarus be patvirtinimo

en: The email address to which the message should be sent OR enter %author if you would like to send an e-mail to the author of the original post.
lt: El pašto adresas kuriam siųsti šią žinutę ARBA įveskite %author jei norite sišsti orginalaus įrašo autoriui.

en: Save content type
lt: Išsaugoti turinio tipą

en: Show descriptions
lt: Rodyti aprašymus

en: Subtitle
lt: Paantraštė

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Save role
lt: Išsaugoti rolę

en: Transparent
lt: Permatomas

en: Blue
lt: Mėlyna

en: debug
lt: derinimas

en: file system
lt: Failų sistema

en: Escape all tags
lt: Vengti visų žymių

en: Strip disallowed tags
lt: Praleisti neleidžiamas žymes

en: input formats
lt: įvesties formatai

en: There are no menu items yet.
lt: Kolkas nėra jokių meniu elementų.

en: Menu link title
lt: Meniu elemento pavadinimas

en: The link text corresponding to this item that should appear in the menu.
lt: Šio elemento nuorodos tekstas, kuris bus rodomas meniu.

en: The maximum depth for an item and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu items may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
lt: Maksimalus elementų ir jo palikuonių gylis yra fiksuotas iki !maxdepth. Kai kurie meniu elementai nebus įmanomi kaip tėvai, jei pasirinkus juos bus peržengtas šis limitas.

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
lt: Meniu sistema išsaugo tik sistemos kelius, bet naudos URL pervadinimus keliams rodymui. %link_path buvo išsaugota kaip %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
lt: Kelias '@link_path'  arba neteisingas arba jūs neturite teisės jo peržiūrėti.

en: There was an error saving the menu link.
lt: Įvyko klaida išsaugant meniu nuorodą.

en: Menu name
lt: Meniu pavadinimas

en: The machine-readable name of this menu. This text will be used for constructing the URL of the <em>menu overview</em> page for this menu. This name must contain only lowercase letters, numbers, and hyphens, and must be unique.
lt: Mašinoms suprantamas meniu pavadinimas. Šis tekstas bus naudojamas konstruojant URL. Šis pavadinimas turi būt sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir pabraukimų, beto turi būt unikalus.

en: Are you sure you want to delete the custom menu %title?
lt: Ar tikrai norite pašalinti meniu %title?

en: The menu name may only consist of lowercase letters, numbers, and hyphens.
lt: Meniu pavadinimą sudaryti gali tik mažosios raidės, skaičiai ir brūkšneliai.

en: The menu already exists.
lt: Toks meniu jau yra.

en: <strong>Warning:</strong> There is currently 1 menu item in %title. It will be deleted (system-defined items will be reset). | <strong>Warning:</strong> There are currently @count menu items in %title. They will be deleted (system-defined items will be reset).
lt[0]: <strong>Įspėjimas:</strong>  Šiuo metu %title meniu yra @count punktas. Jis bus pašalintas (sistemos apibrėžti punktai bus atstatyti).
lt[1]: <strong>Įspėjimas:</strong>  Šiuo metu %title meniu yra @count punktai. Jie bus pašalinti (sistemos apibrėžti punktai bus atstatyti).
lt[2]: <strong>Įspėjimas:</strong>  Šiuo metu %title meniu yra @count[2] punktų. Jie bus pašalinti (sistemos apibrėžti punktai bus atstatyti).

en: The menu name can't be longer than 1 character. | The menu name can't be longer than @count characters.
lt[0]: Meniu pavadinimas turi būti ilgesnis nei @count simbolis.
lt[1]: Meniu pavadinimas turi būti ilgesnis nei @count simboliai.
lt[2]: Meniu pavadinimas turi būti ilgesnis nei @count[2] simbolių.

en: Enter the title and path for your new menu item.
lt: Įveskite pavadinimą ir kelią kurį naudos naujas meniu punktas.

en: Number of users to display
lt: Rodomų narių skaičius

en: Profiles
lt: Profiliai

en: Edit container
lt: Redaguoti konteinerį

en: Button settings
lt: Mygtuko nuostatos

en: Last visit
lt: Paskutinis apsilankymas

en: <a href="@login">Login</a> to post comments
lt: <a href="@login">prisijunkite</a> norėdami rašyti komentarus

en: Reply
lt: Atsakyti

en: Hot topic threshold
lt: Karštos temos slenkstis

en: Topics per page
lt: Temų puslapyje

en: Posts - most active first
lt: Įrašai - aktyviausi pirma

en: Posts - least active first
lt: Įrašai - vangiausi pirma

en: URL path settings
lt: URL kelių nuostatos

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
lt: Jūs turite įvesti bent vieną raktažodį su @count simboliais ar daugiau.

en: View user details.
lt: Peržiūrėti nario informacija.

en: @user's picture
lt: @user portretas

en: Rate
lt: Tarifas

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
lt: Įvyko klaida mokėjimo metu. Prašome susiekit su mumis, kad įsitikinti ar užsakymas pateiktas.

en: A payment has been accepted.
lt: Mokėjimas priimtas

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite sugrąžinti %revision-date datos versiją?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: revert revisions
lt: sugrąžinti versijas

en: <None>
lt: <Joks>

en: Description:
lt: Aprašymas:

en: Ubercart - core (optional)
lt: Ubercart - šerdis  (pasirinkina)

en: New forum topics
lt: Naujos forumo temos

en: Service
lt: Paslauga

en: Unavailable
lt: Neįmanoma

en: @type: deleted %title revision %revision.
lt: @type: pašalinta %title versija %revision.

en: Page not found
lt: Puslapis nerastas

en: Language neutral
lt: Kalbai neutralus

en: This guide provides context sensitive help on the use and configuration of <a href="@drupal">Drupal</a> and its modules, and is a supplement to the more extensive online <a href="@handbook">Drupal handbook</a>. The online handbook may contain more up-to-date information, is annotated with helpful user-contributed comments, and serves as the definitive reference point for all Drupal documentation.
lt: Pagalbos modulis teikia nuo turinio priklausoma pagalbą apie <a href="@drupal">Drupal</a> ir modulių naudojimą bei nustatymą. Taip pat papildo pagalba online <a href="@handbook">vadovėlio</a> nuorodą kur informacija gali būt naujesnė be to gali būt ir kitų naudotojų komentarai.

en: The help module provides context sensitive help on the use and configuration of <a href="@drupal">Drupal</a> and its modules, and is a supplement to the more extensive online <a href="@handbook">Drupal handbook</a>. The online handbook may contain more up-to-date information, is annotated with helpful user-contributed comments, and serves as the definitive reference point for all Drupal documentation.
lt: Pagalbos modulis teikia nuo turinio priklausoma pagalbą apie <a href="@drupal">Drupal</a> ir modulių naudojimą bei nustatymą. Taip pat papildo pagalba online <a href="@handbook">vadovėlio</a> nuorodą kur informacija gali būt naujesnė be to gali būt ir kitų naudotojų komentarai.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@help">Help module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@help">Pagalbos modulį</a>.

en: (site default theme)
lt: (svetainės įprasta tema)

en: Screenshot
lt: Vaizdas

en: Purchase date
lt: Apmokėjimo data

en: Preview trimmed version
lt: Peržiūrėti santrauką

en: Preview full version
lt: Peržiūrėti pilną versiją

en: The body of your @type is too short. You need at least %words words.
lt: Tekstas @type per trumpas, reikia bent %words žodžių.

en: This content has been modified by another user, changes cannot be saved.
lt: Turinys buvo pakeistas kito nario, pakeitimai negali būt išsaugomi.

en: List, add, and edit users.
lt: Sąrašas, pridėti ir redaguoti narius.

en: The name %name is already taken.
lt: Jau yra narys vardu %name.

en: Node access
lt: Mazgo prieiga

en: <Any>
lt: <bet kuris>

en: year(s)
lt: metai

en: This !type does not have any attributes.
lt: Šis !type neturi jokių požymių.

en: product
lt: prekė

en: product class
lt: Prekės klasė

en: OpenID redirect
lt: OpenID nukreipimas

en: OpenID Login
lt: OpenID prisijungimas

en: Delete OpenID
lt: Pašalinti OpenID

en: Once you have verified your email address, you may log in via OpenID.
lt: Kai patvirtinsite savo el. paštą, jūs galėsite prisijungti naudojant OpenID.

en: Log in using OpenID
lt: Prisijungti naudojant OpenID

en: Cancel OpenID login
lt: Atšaukti OpenID prisijungimą

en: What is OpenID?
lt: Kas tai OpenID ?

en: OpenID login failed.
lt: OpenID prisijungimas nepavyko

en: OpenID login cancelled.
lt: OpenID prisijungimas atšauktas

en: Successfully added %identity
lt: Sėkimgai pridėta %identity

en: Add an OpenID
lt: Įtraukti OpenID

en: That OpenID is already in use on this site.
lt: OpenID jau naudojamas svetainėje

en: Are you sure you want to delete the OpenID %authname for %user?
lt: Ar tikrai norite pašalinti OpenID %authname nariui %user?

en: OpenID deleted.
lt: OpenID pašalintas

en: Sorry, that is not a valid OpenID. Please ensure you have spelled your ID correctly.
lt: Atsiprašome tai negaliojantis OpenID. Prašome patirkrinti ar teisingai užrašėte ID.

en: You must validate your email address for this account before logging in via OpenID
lt: Jūs turite patvirtinti savo el. paštą prieš prisijungiant naudojant OpenID

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Addresses
lt: Adresai

en: Saved addresses
lt: Išsaugoti adresai

en: Loading
lt: Kraunama

en: The directory %directory does not exist.
lt: Katalogas %directory neegzistuoja.

en: The directory %directory is not writable
lt: Katalogas %directory  neįrašomas

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
lt: Katalogas %directory neįrašomas, nes jis neturi atitinkamų leidimų

en: Rearrange
lt: Pertvarkyti

en: If enabled, Drupal will add rel="nofollow" to all links, as a measure to reduce the effectiveness of spam links. Note: this will also prevent valid links from being followed by search engines, therefore it is likely most effective when enabled for anonymous users.
lt: Jei įjungta, Drupal pridės  rel="nofollow" prie nuorodų, kaip priemone sumažinti spaminių nuorodų efektyvumą. Atminkit: tai taip pat trukdys paieškos sistemoms sekti pagal nuorodas, taigi tai efektyviausia kai įjungiama neregistruotiems lankytojams.

en: Show only items where
lt: Rodyti tik elementus kur

en: No comments available.
lt: Nėra komentarų.

en: 1 user | @count users
lt[0]: @count narys
lt[1]: @count nariai
lt[2]: @count[2] narių

en: Primary links
lt: Pirminės nuorodos

en: ok
lt: Gerai

en: Rebuild permissions
lt: Atstatyti leidimus

en: Packages
lt: Pakuotės

en: Package
lt: Pakuotė

en: @type: updated %title.
lt: @type: atnaujintas %title.

en: @type: added %title.
lt: @type: pridėtas %title.

en: Error saving user account.
lt: Klaida išsaugant nario paskyrą.

en: Attribute settings
lt: Požymių nuostatos

en: Action %action has been unassigned.
lt: %action veiksmas sėkmingai atskirtas

en: Add role
lt: Pridėti rolę

en: You must specify a valid role name.
lt: Turite pavadinti rolę.

en: The role has been added.
lt: Rolė pridėta.

en: Path to custom logo
lt: Kelias iki savito logotipo

en: taxonomy
lt: sistematika

en: Updated term %term.
lt: Atnaujintas %term terminas.

en: - Please choose -
lt: - Prašome pasirinkti -

en: - None selected -
lt: - Nepasirinkta -

en: Discard items older than
lt: Pašalinti elementus senesnius nei

en: The length of time to retain feed items before discarding. (Requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.)
lt: Laikas po kurio pašalinami tiekimo elementai. (Reikia teisingai nustatytų <a href="@cron">cron užduočių</a>.)

en: Number of feed items displayed in feed and category summary pages.
lt: Elementų kiekis rodomas tiekime ir kategorijos santraukos puslapyje.

en: @site_name - aggregated feeds in category @title
lt: @site_name - surinkti tiekimai kategorijoje @title

en: @site_name - aggregated feeds
lt: @site_name - surinkti tiekimai

en: @site_name aggregator
lt: @site_name surinkėjas

en: !title feed
lt: !title tiekimas

en: The aggregator is a powerful on-site syndicator and news reader that gathers fresh content from RSS-, RDF-, and Atom-based feeds made available across the web. Thousands of sites (particularly news sites and blogs) publish their latest headlines and posts in feeds, using a number of standardized XML-based formats. Formats supported by the aggregator include <a href="@rss">RSS</a>, <a href="@rdf">RDF</a>, and <a href="@atom">Atom</a>.
lt: Aggregator yra galingas svetainės naujienų surinkėjas, kuris surenka turinį RSS, RDF, ir Atom formatu. Daugelis svetainių publikuoja savo naujienas ir žiniaraščio įrašus pasinaudoję tiekimu standartizuotais XML formatais. <a href="@rss">RSS</a>, <a href="@rdf">RDF</a>, ir <a href="@atom">Atom</a>.

en: Feeds contain feed items, or individual posts published by the site providing the feed. Feeds may be grouped in categories, generally by topic. Users view feed items in the <a href="@aggregator">main aggregator display</a> or by <a href="@aggregator-sources">their source</a>. Administrators can <a href="@feededit">add, edit and delete feeds</a> and choose how often to check each feed for newly updated items. The most recent items in either a feed or category can be displayed as a block through the <a href="@admin-block">blocks administration page</a>. A <a href="@aggregator-opml">machine-readable OPML file</a> of all feeds is available. A correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a> is required to update feeds automatically.
lt: Tiekimai sudaryti iš elementų. Tiekimus galima grupuoti į kategorijas, pagrinde pagal temas. Nariai gali peržiūrėti elementus <a href="@aggregator">pagrindiniam surinkėjuje </a> arba pagal  <a href="@aggregator-sources">jų šaltinį</a>. Administratoriai gali <a href="@feededit">pridėti, redaguoti ar pašalinti tiekimus</a> ir pasirinkti kaip dažnai jie tikrinami. Naujienos gali būt rodomos blokuose ir valdoma per <a href="@admin-block">blokų valdymo puslapį</a>. <a href="@aggregator-opml">Mašinoms suprantama OPML byla</a> įmanoma visiems tiekimams. Reikalingas teisingai nustatyti <a href="@cron">cron darba</a>.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@aggregator">Aggregator module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@aggregator">Aggregator modulį</a>.

en: Aggregator
lt: surinkėjas

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error".
lt: Tiekimas iš %site atrodo neveikia, dėl "%error" kalidos.

en: There is no new syndicated content from %site.
lt: Nėra turinio iš %site.

en: There is new syndicated content from %site.
lt: Naujas turinys iš %site.

en: The feed from %site seems to be broken, due to "%error".
lt: Tiekimas iš %site atrodo neveikai nes "%error".

en: Feed aggregator
lt: Tiekimo  agregatorius

en: Aggregates syndicated content (RSS, RDF, and Atom feeds).
lt: Agregatorių surenkamas turinys (RSS, RDF ir Atom sąsajos)

en: Alias
lt: Pervadinimas

en: Account settings
lt: Paskyros nuostatos

en: Country code
lt: Šalies kodas

en: The content type %name has been deleted.
lt: Turinio tipas %name buvo pašalintas.

en: Deleted content type %name.
lt: Turinio tipas %name pašalintas.

en: Enter your keywords
lt: Paieškos žodžiai

en: Clean URLs
lt: Švarūs URL

en: My account
lt: Mano erdvė

en: Order #
lt: Užsakymas #

en: Pictures
lt: Portretai

en: Number of topics
lt: Temų skaičius

en: Active forum topics
lt: Aktyviausios forumo temos

en: Read the latest forum topics.
lt: Skaityti naujausias forumų temas.

en: User activity
lt: Narių aktyvumas

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
lt: GD biblioteka nerasta arba pasenusi. Prašome peržiūrėti <a href="@url">PHP paveikslėlių dokumentacija</a>

en: GD library
lt: GD biblioteka

en: The category the new field should be part of. Categories are used to group fields logically. An example category is "Personal information".
lt: Kuriai kategorijai priklausys naujas laukelis. Kategorijos naudojamos logiškai sugrupuoti laukelius. Pvz. kategorija "Asmeninė informacija"

en: The user must enter a value.
lt: Narys privalo įrašyti reikšmę.

en: Visible in user registration form.
lt: Matomas registracijos formoje.

en: The length of time between feed updates. (Requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.)
lt: Laiko tarpas tarp atnaujinimų. (Reikia teisingai nustatytų <a href="@cron">cron užduočių</a>.)

en: New feed items are automatically filed in the checked categories.
lt: Naujienų tiekimo elementai automatiškai užpildomo pasirinktas kategorijas

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
lt: URL %url klaidingas. Prašome įvesti patvirtinta URL, tarkim http://www.example.com/feed.xml.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
lt: Prisijungusiais laikomi nariai, kurie atliko kokį nors veiksmą ne seniau nei nurodytas laiko tarpas.

en: Maximum number of currently online users to display.
lt: Maksimalus skaičius narių, rodomų "Kas prisijungę" bloke.

en: There is currently %members and %visitors online.
lt: %members ir %visitors.

en: There are currently %members and %visitors online.
lt: %members ir %visitors.

en: 1 guest | @count guests
lt[0]: @count svečias
lt[1]: @count svečiai
lt[2]: @count[2] svečių

en: Argument type
lt: Argumento tipas

en: Custom PHP
lt: Savitas PHP

en: Context
lt: Kontekstas

en: Attached files
lt: Prisegti failai

en: Book navigation
lt: Knygos navigacija

en: !a comments per page
lt: !a komentarų puslapyje

en: Close window
lt: Uždaryti langą

en: Remove this item
lt: Pašalinti šį elementą

en: 1 year | @count years
lt[0]: @count metai
lt[1]: @count metai
lt[2]: @count[2] metų

en: 1 week | @count weeks
lt[0]: @count savaitė
lt[1]: @count savaitės
lt[2]: @count[2] savaičių

en: 1 min | @count min
lt[0]: @count minutė
lt[1]: @count minutės
lt[2]: @count[2] minučių

en: 1 sec | @count sec
lt[0]: @count sek
lt[1]: @count sek
lt[2]: @count[2] sek

en: No title
lt: Be pavadinimo

en: Page settings
lt: Puslapio nustatymai

en: Use pager
lt: Naudoti puslapiavimą

en: Book parent
lt: Knygos tėvukas

en: Black
lt: Juoda

en: Edit comment
lt: Redaguoti komentarą

en: Promote to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: begins with
lt: prasideda

en: contains
lt: turi

en: Edit rule
lt: Redaguoti taisyklę

en: Print
lt: Spausdinti

en: The file could not be created.
lt: Failo sukurti neįmanoma

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
lt: %name slaptažodžio keitimo instrukcijos nusiųstos į %email.

en: Account information
lt: Nario informacija

en: The e-mail address %mail is not valid.
lt: El. pašto adresas %mail yra neteisingas.

en: Account
lt: Paskyra

en: authenticated user
lt: patvirtintas narys

en: E-mail addresses to notify when updates are available
lt: El. pašto adresai, į kuriuos siųsti pranešimus apie galimus atnaujinimus

en: Whenever your site checks for available updates and finds new releases, it can notify a list of users via e-mail. Put each address on a separate line. If blank, no e-mails will be sent.
lt: Kuomet svetainėje randama galimų atnaujinimų, galima apie tai pranešti el. pašto žinutėmis. Kiekvieną el. pašto adresą rašykite į atskirą eilutę. Jei tuščia, žinutės nebus siunčiamos.

en: Check for updates
lt: Ieškoti atnaujinimų

en: All newer versions
lt: Kiekviena nauja versija

en: Only security updates
lt: Tik atnaujinimai saugumui

en: %email is not a valid e-mail address.
lt: %email yra klaidingas el. pašto adresas.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
lt: %emails yra klaidingi el. pašto adresai.

en: No update data available
lt: Nėra atnaujinimo duomenų

en: Not secure!
lt: Nesaugu!

en: Revoked!
lt: Atšaukta!

en: Unsupported release
lt: Nepalaikoma laida

en: Can not determine status
lt: Neįmanoma nustatyti būsenos

en: (version @version available)
lt: (galima  @version versija)

en: See the available updates page for more information:
lt: Peržiūrėkite galimų atnaujinimų puslapį:

en: New release(s) available for !site_name
lt: Nauja laida galima !site_name

en: There is a security update available for your version of Drupal. To ensure the security of your server, you should update immediately!
lt: Yra galimas saugumo atnaujinimas Drupal. Užtikrinti jūsų serverio saugumą atnaujinkite tučtuojau.

en: Your version of Drupal has been revoked and is no longer available for download. Upgrading is strongly recommended!
lt: Jūsų Įdeigta Drupal versija nebepalaikoma ir atsisiųsti nebeįmanoma. Rekomenduojame atnaujinti.

en: The installed version of at least one of your modules or themes has been revoked and is no longer available for download. Upgrading or disabling is strongly recommended!
lt: Bent jau vienas modulis ar tema kurią įdiegėte atšaukta ir daugiau neįmanoma atsisiųsti. Rekomenduojame atnaujinti ar išjungti.

en: Your version of Drupal is no longer supported. Upgrading is strongly recommended!
lt: Jūsų įdiegta Drupal versija nebelaikoma. Rekomenduojame atnaujinti.

en: The installed version of at least one of your modules or themes is no longer supported. Upgrading or disabling is strongly recommended! Please see the project homepage for more details.
lt: Bent jau vienas modulis ar tema kurią įdiegėte nebepalaikoma ir daugiau neįmanoma atsisiųsti. Rekomenduojame atnaujinti ar išjungti. Daugiau informacijos projekto puslapyje.

en: There are updates available for your version of Drupal. To ensure the proper functioning of your site, you should update as soon as possible.
lt: Yra galimas Drpal versijos atnaujinimas. Tam, kad užtikrinti tinkama svetainės funkcionavimą jums reiktų atnaujinti kaip galima greičiau.

en: There was a problem determining the status of available updates for your version of Drupal.
lt: Klaida nustatant įmanomų Drupal atnaujinimų būseną

en: There was a problem determining the status of available updates for one or more of your modules or themes.
lt: Gauti būsenos pranešimus apie galimus atnaujinimus jūsų įdiegtiems moduliams ir temoms.

en: See the <a href="@available_updates">available updates</a> page for more information.
lt: Platenė informacija <a href="@available_updates">galimų atnaujinimų puslapyje</a>.

en: Project not secure
lt: Projektas nesaugus

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
lt: Šis projektas Drupal saugumo komandos buvo pažymėtas kaip nesaugus, ir jo neįmanoma daugiau atsisiųsti. Tuoj pat išjunkite viską kas buvo šiame projekte.

en: Project revoked
lt: Projektas atšauktas

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
lt: Šis projektas buvo atšauktas, jo atsisiųsti daugiau neįmanoma. Rekomenduojama išjungti viską kas buvo šiame projekte.

en: Project not supported
lt: Projektas nepalaikomas

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
lt: Šis projektas daugiau nepalaikomas, jos atsisiųsti nebeįmanoma. Rekomenduojama išjungti viską kas buvo šiame projekte.

en: No available releases found
lt: Nerasta prieinamų laidų

en: Release revoked
lt: Laidos atšaukta

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
lt: Jūsų dabar įdiegta laida atšaukta, jos atsisiųsti nebeįmanoma. Rekomenduojama išjungti arba atnaujinti viską kas buvo šiame projekte.

en: Release not supported
lt: Laida nepalaikoma

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
lt: Jūsų dabar įdiegta laida nebepalaikoma, jos atsisiųsti nebeįmanoma. Rekomenduojama išjungti arba atnaujinti viską kas buvo šiame projekte.

en: Invalid info
lt: klaidinga informacija

en: Security update required!
lt: Saugumo atnaujinimas būtinas!

en: Not supported!
lt: Nepalaikoma!

en: Recommended version:
lt: Rekomenduojama versija:

en: Security update:
lt: Saugumo atnaujinimas:

en: Latest version:
lt: Naujausia versija:

en: Development version:
lt: Vystoma versija:

en: Also available:
lt: Taip pat prieinama:

en: The selected file %name could not be uploaded.
lt: Pasirinktas failas %name, negali būti įkeltas.

en: Field settings
lt: Laukelio nuostatos

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
lt: Patvirtinimo klaida, prašome bandyti vėl. Jei ši klaida kartojasi, prašome susisiekti su administratoriumi.

en: In moderation
lt: Moderavimo eilėje

en: daily
lt: kasdien

en: weekly
lt: kas savaitę

en: Control forums and their hierarchy and change forum settings.
lt: Valdyti forumus, hierarchija ir keisti jų nuostatas.

en: Edit forum
lt: Redaguoti forumą

en: Default order
lt: Įprastas rikiavimas

en: This is the designated forum vocabulary. Some of the normal vocabulary options have been removed.
lt: Šis žodynas priskirtas forumui. Kai kurios normalau žodyno galimybės išjungtos.

en: The item %forum is only a container for forums. Please select one of the forums below it.
lt: Elementas %forum tik vieta temoms. Prašome pasirinkite vieną iš  žemiau pateiktų forumų.

en: Leave shadow copy
lt: Palikti kopiją

en: If you move this topic, you can leave a link in the old forum to the new forum.
lt: Perkėlus šią temą,  sename forume galite palikti nuorodą į naują forumą.

en: Container name
lt: Konteinerio pavadinimas

en: forum container
lt: forumo konteineris

en: Created new @type %term.
lt: Sukurta nauja @type %term.

en: The @type %term has been updated.
lt: @type %term atnaujinta.

en: @time ago<br />by !author
lt: @time<br /> !author

en: create forum topics
lt: kurti forumo temas

en: edit own forum topics
lt: redaguoti savo forumo temas

en: administer forums
lt: administruoti forumus

en: Stock settings
lt: Atsargų nuostatos

en: Add new field
lt: Pridėti naują laukelį

en: deleted
lt: pašalinta

en: Containing any of the words
lt: Su bet kokiais žodžiais

en: Containing the phrase
lt: Su fraze

en: Containing none of the words
lt: Be šių žodžių

en: Only in the category(s)
lt: Tiktai kategorijoje

en: Only of the type(s)
lt: Tik tipams

en: Content ranking
lt: Turinio reitingavimas

en: The following numbers control which properties the content search should favor when ordering the results. Higher numbers mean more influence, zero means the property is ignored. Changing these numbers does not require the search index to be rebuilt. Changes take effect immediately.
lt: Žemiau pateikti skaičiai valdo kokiu svarbumu pateikiamos paieškos reikšmės. Aukštesnis skaičius rodo didesnę įtaką, o nulis reiškia, kad reikšmė ignoruojama. Šių skaičių pakeitimas nereikalauja atnaujinti paieškos indekso. Pakeitimai įsigali iškarto.

en: Keyword relevance
lt: Raktažodžių svarbumas

en: Recently posted
lt: Naujausi įrašai

en: Number of comments
lt: Komentarų skaičius

en: Number of views
lt: Peržiūrų skaičius

en: Factor
lt: Faktorius

en: Billing information
lt: Mokėtojo informacija

en: Company name
lt: Įmonės pavadinimas

en: Expand layout to include descriptions.
lt: Išplėsti išdėstymą įterpient aprašymus.

en: Hide descriptions
lt: Slėpti aprašymus

en: Compress layout by hiding descriptions.
lt: Suspausti išdėstymą paslepiant aprašymus.

en: Transaction mode
lt: Pervedimo būdas

en: Authorization
lt: Leidimas

en: Credit card charged: !amount
lt: Kortelė apmokestinta: !amount

en: The selected file %file could not be uploaded, because the destination %directory is not properly configured.
lt: Pasirinktas failas %file negali būti įkeltas, nes katalogas %directory neteisingai sukonfigūruotas.

en: The selected file %file could not be copied, because no file by that name exists. Please check that you supplied the correct filename.
lt: Pasirinktas failas %file negali būti nukopijuotas, nes failo tokiu pavadinimu nėra. Prašome patikrinti pavadinimą.

en: The selected file %file could not be copied, because a file by that name already exists in the destination.
lt: Pasirinktas failas %file negali būti nukopijuotas, nes failas tokiu pavadinimu jau yra kataloge.

en: The selected file %file could not be copied.
lt: Pasirinktas failas %file negali būti kopijuojamas.

en: The removal of the original file %file has failed.
lt: Orginalios bylos  %file pašalinimas napavyko

en: Color set
lt: Spalvos rinkinys

en: Search returned no results.
lt: Nieko nerasta.

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to match each word individually: <em>"blue smurf"</em> will match less than <em>blue smurf</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>: <em>blue smurf</em> will match less than <em>blue OR smurf</em>.</li>
    </ul>
lt: <ul>
    <li>Patikrinkite ar rašyba teisinga.</li>
    <li>Pašalinkite kabutes - taip bus rasta daugiau atskirų žodžių: <em>"mėlynas autobusiukas"</em> bus randama mažiau nei <em>mėlynas autobusiukas</em>.</li>
    <li>Bet kuriam žodžiui rasti naudokite <em>OR</em>: <em>mėlynas autobusiukasf</em>bus randama mažiau nei <em>mėlynas OR autobusiukas</em>.</li>
    </ul>

en: Database host
lt: Duomenų bazių serveris

en: Maximum link text length
lt: Maksimalus nuorodos teksto ilgis

en: URLs longer than this number of characters will be truncated to prevent long strings that break formatting. The link itself will be retained; just the text portion of the link will be truncated.
lt: URL ilgesni nei nurodytas skaičius yra sutrumpinami, kad išvengti formatavimo klaidų. Pati nuoroda liks tokia pati tik tekstas bus sumažintas.

en: Check e-mail
lt: Patikrinti el. paštą

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: Default picture
lt: Įprastas portretas

en: URL of picture to display for users with no custom picture selected. Leave blank for none.
lt: URL portreto, kuris bus rodomas prie vartotojų, kurie nenurodė savo portreto. Palikite tuščią, kad nieko nebūtų rodoma.

en: Select the default site time zone.
lt: Pasirinkite įprastą laiko juostą.

en: Site status
lt: Svetainės būsena

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
lt: Jei neužtenka aukščiau esančių laukelių, spauskite čia, kad pridėtumėte papildomų pasirinkimų.

en: Toggle display
lt: Perjungti rodymą

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
lt: Jei neturite tiesioginio priėjimo prie serverio bylų, naudokite šį laukelį, kad nusiųstumėte logotipą.

en: Report settings
lt: Ataskaitų nuostatos

en: Configuration file
lt: Konfiguracijos failas

en: Install profile
lt: Įdiegimo profilis

en: %percentage of the site has been indexed.
lt: %percentage jūsų svetainės buvo indeksuota.

en: Download method
lt: Atsisiuntimo metodas

en: Web server
lt: Web serveris

en: Error reporting
lt: Klaidų pranešimai

en: There is 1 item left to index. | There are @count items left to index.
lt[0]: indeksuoti liko @count elementas
lt[1]: indeksuoti liko @count elementai
lt[2]: indeksuoti liko @count[2] elementų

en: The content access permissions have been rebuilt.
lt: Turinio skaitymo leidimai atstatyti.

en: sort by @s
lt: rūšiuoti pagal @s

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
lt: Atsiprašome, nepažįstamas vardas ar slaptažodis. <a href="@password">Ar jūs pamiršote slaptažodį?</a>

en: and
lt: ir

en: where
lt: kur

en: URL filter
lt: URL filtras

en: Please select one or more comments to perform the update on.
lt: Prašome pasirinkti vieną ar daugiau komentarų, kad atlikti atnaujinimą

en: Stack overflow: too many calls to actions_do(). Aborting to prevent infinite recursion.
lt: Krūvos perpildymas: per didelis skaičius kreipimusi į actions_do (). Nutraukite, kad sutrukdytų begalinei rekursijai.

en: Action %action saved.
lt: Veiksmas '%action' išsaugotas.

en: Action %action created.
lt: Veiksmas '%action' sukurtas.

en: Triggers are system events, such as when new content is added or when a user logs in. Trigger module combines these triggers with actions (functional tasks), such as unpublishing content or e-mailing an administrator. The <a href="@url">Actions settings page</a> contains a list of existing actions and provides the ability to create and configure additional actions.
lt: Spragtukai yra sistemos įvykiai, tokie kaip naujo turinio pridėjimas ar kai narys prisijungia. Spragtuko modulis sujungia šiuos spragtukus su veiksmai, tokie kaip nebeskelbti turinio ar išsiųsti laišką administratoriui. <a href="@url">Veiksmų nuostatų puslapyje</a> yra jau esančių veiksmų sąrašas ir suteikta galimybė sukurti ir valdyti papildomus veiksmus.

en: Actions are individual tasks that the system can do, such as unpublishing a piece of content or banning a user. Modules, such as the trigger module, can fire these actions when certain system events happen; for example, when a new post is added or when a user logs in. Modules may also provide additional actions.
lt: Veiksmai yra individualios užduotys kurias sistema gali atlikti, pvz.: neskelbti dalies turinio ar uždrausti narį. Kai kurie moduliai, tarkim trigger gali paleisti veiksmą kai įvykstą tam tikras įvykis pvz.: kai naujas įrašas pridėtas ar kai narys prisijungia. Moduliai taip pat suteikia papildomų veiksmų.

en: There are two types of actions: simple and advanced. Simple actions do not require any additional configuration, and are listed here automatically. Advanced actions can do more than simple actions; for example, send an e-mail to a specified address, or check for certain words within a piece of content. These actions need to be created and configured first before they may be used. To create an advanced action, select the action from the drop-down below and click the <em>Create</em> button.
lt: Yra du veiksmų tipai: paprasti ir išplėsti. Paprastiems veiksmams nereikia jokių nustatymų jie vykdomi automatiškai. Išplėsti veiksmai gali daugiau nei paprasti, pvz.: išsiųsti laišką nurodytu adresu ar patikrinti nurodytus žodžius įraše. Šiuos veiksmus prieš naudojant reikia sukurti ir nustatyti. Išplėstų veiksmų sukūrimui naudokite iššokantį sarašą esanti žemiau ir mygtuką <em>Sukurti</em>

en: You may proceed to the <a href="@url">Triggers</a> page to assign these actions to system events.
lt: Galite tęsti <a href="@url">Triggers</a> puslapyje priskyrti šiuos veiksmus prie sistemos įvykių.

en: An advanced action offers additional configuration options which may be filled out below. Changing the <em>Description</em> field is recommended, in order to better identify the precise action taking place. This description will be displayed in modules such as the trigger module when assigning actions to system events, so it is best if it is as descriptive as possible (for example, "Send e-mail to Moderation Team" rather than simply "Send e-mail").
lt: Išplėsti veiksmai siųlo papildomus pasirinkimus kuriuos galite nustatyti žemiau.  <em>Aprašymas</em> laukelį rekomenduojam pakeisti, tam, kad lengviau būtų nustatyti koks tai veiksmas. Šis aprašymas bus rodomas moduliuose tokiuose kaip trigger kai priskiriamas veiksmas įvykiui, geriausia būtų aprašyti taip, kad suteiktų daugiau informacijos (pvz.:  "Siųsti laišką moderatoriams" geriau nei   "Siųsti laišką")

en: Below you can assign actions to run when certain comment-related triggers happen. For example, you could promote a post to the front page when a comment is added.
lt: Žemiau jūs galite priskirti veiksmus kurie veiks kai įvyksta tam tikras komentarų spargtukas. PVZ.: Galite iškelti įrašą į pirmą puslapy kai pridedamas komentaras.

en: Below you can assign actions to run when certain content-related triggers happen. For example, you could send an e-mail to an administrator when a post is created or updated.
lt: Žemiau jūs galite priskirti veiksmus kurie veiks kai įvyksta tam tikras turinio spargtukas. Pvz.: galite išsiųsti laišką administratoriui kai sukuriamas naujas įrašas.

en: Below you can assign actions to run when certain taxonomy-related triggers happen. For example, you could send an e-mail to an administrator when a term is deleted.
lt: Žemiau jūs galite priskirti veiksmus kurie veiks kai įvyksta tam tikras kategorijų spragtukas. Pvz.: galite išsiųsti laišką administratoriui kai terminas pašalinamas.

en: Below you can assign actions to run when certain user-related triggers happen. For example, you could send an e-mail to an administrator when a user account is deleted.
lt: Žemiau jūs galite priskirti veiksmus kurie veiks kai įvyksta tam tikras narių spargtukas. Pvz.: galite išsiųsti laišką administratoriui kai nario paskyra pašalinama.

en: The Trigger module provides the ability to trigger <a href="@actions">actions</a> upon system events, such as when new content is added or when a user logs in.
lt: Spragtuko modulis suteikia galimybę paleisti  <a href="@actions">veiksmus</a> per tam tikrą sistemos įvykį, tarkim kai pridedamas naujas turinys ar kai narys prisijungia.

en: The combination of actions and triggers can perform many useful tasks, such as e-mailing an administrator if a user account is deleted, or automatically unpublishing comments that contain certain words. By default, there are five "contexts" of events (Comments, Content, Cron, Taxonomy, and Users), but more may be added by additional modules.
lt: Veiksmų ir spragtukų kombinacijos gali atlikti daug naudingų užduočių, tokių kaip siųsti el. pašto laišką administratoriui jei nario paskyra ištrinta ar automatiškai nebeskelbti komentarų su tam tikrais žodžiais, Įprastai yra penki įvykių "contexts" (Komentarai, Turinys, cron, Sistematika ir nariai) bet daugiau gali pridėti kiti moduliai.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@trigger">Trigger module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@trigge">Spragtuko modulį</a>.

en: Manage actions
lt: Tvarkyti veiksmus

en: Configure an advanced action
lt: Konfigūruoti sudėtingą veiksmą

en: Delete an action.
lt: Šalinti veiksmą

en: Remove orphans
lt: Šalinti našlaičius

en: Triggers
lt: Spragtukai

en: Tell Drupal when to execute actions.
lt: Pasakyk Drupal kada atlikti veiksmus.

en: Unassign an action from a trigger.
lt: Atskirti veiksmą nuo spargtuko.

en: Choose an advanced action
lt: Konfigūruoti sudėtingą veiksmą

en: Action type
lt: Veiksmo tipas

en: Make a new advanced action available
lt: Pridėkite išplėstą veiksmą prie galimų

en: A unique description for this advanced action. This description will be displayed in the interface of modules that integrate with actions, such as Trigger module.
lt: Unikalus šio veiksmo aprašymas. Šis aprašymas bus rodomas kitų modulių sąsajose.

en: Are you sure you want to delete the action %action?
lt: Ar tikrai norite pašalinti  %category veiksmą?

en: Action %action was deleted
lt: %action veiksmas pašalintas

en: Deleted orphaned action (%action).
lt: Šalinti vienišus veiksmus (%action)

en: Are you sure you want to unassign the action %title?
lt: Ar ikrai norite atskirti veiksmą %title?

en: You can assign it again later if you wish.
lt: Vėliau jei norite vėl galėsite priskirti.

en: Trigger:
lt: Spragtukas:

en: unassign
lt: atskirti

en: Choose an action
lt: Pasirinkite veiksmą

en: No available actions for this trigger.
lt: Šiam spragtukui nėra veiksmų

en: The action you chose is already assigned to that trigger.
lt: Veiksmas kurį pasirinkote jau priskirtas to spragtuko.

en: You have added an action that changes a the property of a post. A Save post action has been added so that the property change will be saved.
lt: Jūs pridėjote veiksmą kuris pakeičia įrašo savybes. Veiksmas Išsaugoti įrašą buvo pridėtas, tam, kad savybės pakeitimai būtų išsaugotos.

en: When cron runs
lt: Kai cron paleistas

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
lt: URL į kur narys turėtų būt nukreiptas. Tai gali būt ir vidinis URL toks kaip node/1234 ar išorinis URL toks kaip http://drupal.org.

en: When either saving a new post or updating an existing post
lt: Kai išsaugomas naujas įrašas ar atnaujinamas jau esantis

en: After saving a new post
lt: Po naujo įrašo išsaugojimo

en: After saving an updated post
lt: Po atnaujinto įrašo išsaugojimo

en: After deleting a post
lt: Po įrašo pašalinimo

en: When content is viewed by an authenticated user
lt: Kai komentaras yra rodomas prisijungusiam naudotojui.

en: Publish post
lt: Skelbti įrašą

en: Unpublish post
lt: Neskelbti įrašo

en: Make post sticky
lt: Prilipinti įrašą viršuje

en: Make post unsticky
lt: Atlipinti įrašą

en: Promote post to front page
lt: Iškelti įrašą į pirmą puslapį

en: Remove post from front page
lt: Šalinti įrašą iš pirmo puslapio

en: Change the author of a post
lt: Pakeisti įrašo autorių

en: Save post
lt: Saugoti įrašą

en: Unpublish post containing keyword(s)
lt: Nebeskelbti komentarų su raktažodžiais

en: Display a message to the user
lt: Rodyti žinutę nariams

en: Unpublish comment
lt: Išvalyti komentarą

en: Unpublish comment containing keyword(s)
lt: Nebeskelbti komentarų su rektažodžiais

en: Block current user
lt: Blokuoti pasirinktą narį

en: Ban IP address of current user
lt: Užblokuoti pasirinkto narioIP adresą.

en: Set @type %title to published.
lt: Nustatyti @type %title paskelbta.

en: Set @type %title to unpublished.
lt: Nustatyti @type %title nepaskelbta.

en: Set @type %title to sticky.
lt: Nustatyti @type %title į prikabinta

en: Set @type %title to unsticky.
lt: Nustatyti @type %title atkabinti.

en: Promoted @type %title to front page.
lt: Iškelta @type %title į pirmą puslapį.

en: Removed @type %title from front page.
lt: Pašalinta @type %title iš pirmo puslapio.

en: Saved @type %title
lt: Išsaugota: @type %title.

en: Changed owner of @type %title to uid %name.
lt: Pakeisti savininką @type %title į uid %name.

en: The post will be unpublished if it contains any of the character sequences above. Use a comma-separated list of character sequences. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.". Character sequences are case-sensitive.
lt: Komentaras bus neberodomas jei turės šiuos simbolius išdeliotus tam tikra tvarka. Naudokite kablelius atskirti simbolių eiles. Pvz.: juokingas, šokinėjimas, "uab, Įmonė.". Simboliai jautrūs dydžiui.

en: After saving a new comment
lt: Po naujo komentaro išsaugojimo

en: After saving an updated comment
lt: Po komentaro atnaujinimo ir išsaugojimo

en: After deleting a comment
lt: Po komentaro pašalinimo

en: When a comment is being viewed by an authenticated user
lt: Kai komentaras peržiūrėtas prisijungusio nario

en: Unpublished comment %subject.
lt: Komentarų temos laukelis

en: The comment will be unpublished if it contains any of the character sequences above. Use a comma-separated list of character sequences. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.". Character sequences are case-sensitive.
lt: Komentaras bus neberodomas jei turės šiuos simbolius išdeliotus tam tikra tvarka. Naudokite kablelius atskirti simbolių eiles. Pvz.: juokingas, šokinėjimas, "uab, Įmonė.". Simboliai jautrūs dydžiui.

en: After a user account has been created
lt: Po nario paskyros sukūrimo

en: After a user's profile has been updated
lt: Po nario profilio atnaujinimo

en: After a user has been deleted
lt: Po nario pašalinimo

en: After a user has logged in
lt: Po nario prisijungimo

en: After a user has logged out
lt: Po nario atsijungimo

en: When a user's profile is being viewed
lt: Kai nario profilis yra rodomas

en: Blocked user %name.
lt: %name narys užblokuotas.

en: Banned IP address %ip
lt: IP adresas %ip užblokuotas

en: After saving a new term to the database
lt: Po naujo termino išsaugojimo į duomenų bazę.

en: After saving an updated term to the database
lt: Po termino išsaugojimo ar atnaujinimo  į duomenų bazę.

en: After deleting a term
lt: Po termino pašalinimo

en: Enables actions to be fired on certain system events, such as when new content is created.
lt: Įgalina veiksmus paleisti per tam tikrą sistemos veiksmą, tarkim, kai naujas turinys sukuriamas.

en: 1 read | @count reads
lt[0]: @count peržiūra
lt[1]: @count peržiūros
lt[2]: @count[2] peržiūrų

en: access statistics
lt: peržiūrėti statistiką

en: view post access counter
lt: peržiūrėti įrašo skaitliuką

en: Revenue
lt: Įplaukos

en: Enables the categorization of content.
lt: Leidžia sisteminti turinį

en: Path prefix
lt: kelio priešdėlis

en: Payment method title
lt: Mokėjimo būdo pavadinimas

en: Order review submit button text
lt: Užsakymo peržiūrėjimo mygtuko tekstas

en: Submit Order
lt: Pateikti užsakymą

en: Checkout review instructions
lt: Pirkimo peržiūros instrukcijos

en: Provide instructions for customers at the top of the checkout review screen.
lt: Pateikti klietams instrukcijas peržiūrėjimo lango viršuje.

en: Order created through website.
lt: Užsakymas sukurtas per svetainę

en: Receiving new order notification for order !order_id.
lt: Naujo užsakymo pranešimo užsakymui gavimas !order_id.

en: Save rule
lt: Įrašyti taisyklę

en: Delete contact
lt: Šalinti kontaktą

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com'. To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
lt: Pavyzdžiui: 'webmasteris@pvz.lt' ar 'pardavimai@imone.lt, palaikymas@imone.lt'. Nurodydami daugiau gavėjų atskirkite juos kableliais.

en: Auto-reply
lt: Auto atsakymas

en: Optional auto-reply. Leave empty if you do not want to send the user an auto-reply message.
lt: Nebūtinas auto atsakymas. Palikite tuščia jei nenorite siųsti auto atsakymo žinutės.

en: %recipient is an invalid e-mail address.
lt: %recipient klaidingas el. pašto adresas.

en: Additional information
lt: Papildoma informacija

en: You can leave a message using the contact form below.
lt: Galite palikti pranešimą pasinaudoję žemiau esančia forma.

en: The maximum number of contact form submissions a user can perform per hour.
lt: Maksimalus kontaktų formos pateikimo skaičius kurį nary gali atlikti per valandą.

en: Contact form: category %category added.
lt: Kontaktų forma: kategorija %category pridėta.

en: Contact form: category %category updated.
lt: Kontaktų forma: kategorija %category atnaujinta.

en: Lithuanian
lt: Lietuviškai

en: Up to date translation
lt: Atnaujintas vertimas

en: Outdated translation
lt: Nebegaliojanti vertimas

en: <em>and</em> where <strong>%a</strong> is <strong>%b</strong>
lt: <em>ir</em> kur <strong>%a</strong> yra <strong>%b</strong>

en: <strong>%a</strong> is <strong>%b</strong>
lt: <strong>%a</strong> yra <strong>%b</strong>

en: Parent comment
lt: Tėvinis komentaras

en: The parent comment.
lt: Tėvinis komentaras.

en: Author's website
lt: Autoriaus interneto svetainė

en: Reply-to link
lt: Atsakyti-kam nuoroda

en: Provide a simple link to reply to the comment.
lt: Pateikite paprastą nuotodą, kur galima atsakyti į komentarą.

en: Product information
lt: Prekės informacija

en: Sell price
lt: Pardavimo kaina

en: Customer purchase price.
lt: Kaina kurią moka klientas.

en: field
lt: laukelis

en: The node the uploaded file is attached to
lt: Mazgas, su kuriuo susijęs įkeltas failas

en: Notification
lt: Įspėjimas

en: Depends on: !dependencies
lt: Priklauso nuo: !dependencies

en: Required by: !required
lt: Reikalingas: !required

en: Some required modules must be enabled
lt: Kai kurie reikalingi moduliai turi būti įjungti

en: Would you like to continue with enabling the above?
lt: Tęsti įjungiant aukščiau nurodytus modulius?

en: administer site configuration
lt: administruoti svetainės nustatymus

en: clone
lt: klonuoti

en: Metric
lt: Metrinė

en: Delete view
lt: Pašalinti vaizdą

en: Tableless, recolorable, multi-column, fixed width theme.
lt: Be lentelių, daugiastulpelinė, spalvojama, fiksuoto pločio tema.

en: Translate
lt: Versti

en: File to import not found.
lt: Importuojamas failas nerastas.

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
lt: Vertimo importavimas nepavyko, nes failas %filename neperskaitomas.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
lt: Vertimo failas %filename turi klaidų: "msgstr" tikėtasi bet nerasta eilutėje %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
lt: Vertimo failas %filename turi klaidų: "msgid_plural"  tikėtasi bet nerasta %line eilutėje.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
lt: Vertimo failas %filename turi sintaksės klaidų %line eilutėje.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
lt: Vertimo failas %filename turi klaidų: "msgid" nesitikėta %line eilutėje.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
lt: Vertimo failas %filename turi klaidų: "msgstr[]" nesitikėta %line eilutėje.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
lt: Vertimo failas %filename turi klaidų: "msgstr" nesitikėta %line eilutėje.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
lt: Vertimo failas %filename turi klaidų: nesitikėta eilutė %line eilutėje.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
lt: Vertimo failas %filename netikėtai baigėsi %line eilutėje.

en: Save translations
lt: Įrašyti vertimus

en: Export template
lt: Eksportuoti šabloną

en: Create @name
lt: Kurti @name

en: The custom menu %title has been deleted.
lt: Savitas meniu %title buvo ištrintas

en: Deleted custom menu %title and all its menu items.
lt: Šalinti savita meniu %title ir visus jo elementus.

en: @type %title has been deleted.
lt: @type %title buvo pašalintas.

en: Not checked
lt: Nepatikrinta

en: Remove this action
lt: Pašalinti šį veiksmą

en: Not enabled
lt: Neįjungta

en: View cart
lt: Peržiūrėti

en: Invalid e-mail address.
lt: Klaidingas el. pašto adresas.

en: Click to view.
lt: Spauskite peržiūrai.

en: anonymous user
lt: anonimas

en: Shipping Address:
lt: Pristatymo adresas:

en: Order #:
lt: Užsakymas #:

en: Shipping Method:
lt: Pristatymo būdas:

en: Ship order !order_id packages.
lt: Išsiųstos !order_id užsakymo pakuotės.

en: Ship
lt: Pristatymas

en: This order has no comments associated with it.
lt: Šis užsakymas neturi komentarų.

en: Product reports
lt: PRekių ataskaitos

en: Sales per year
lt: Pardavimai per metus

en: Products sold
lt: Prekių parduota

en: Total revenue
lt: Viso įplaukų

en: Update report
lt: Atnaujinti ataskaita

en: Sold
lt: Parduota

en: No products found
lt: Prekių nerasta

en: Number of orders
lt: Užsakymų skaičius

en: Average order
lt: Vidutinis užsakymas

en: Total @year
lt: Viso @year

en: Sales year
lt: Pardavimų metai

en: Sales summary
lt: Pardavimų santrauka

en: Sales data
lt: Pardavimų duomenys

en: Today, !date
lt: Šiandiena, !date

en: Yesterday, !date
lt: Vakar, !date

en: Daily average for @month
lt: Dienos vidurkis @month

en: Projected totals for @date
lt: Palnuojama viso @date

en: Grand total sales
lt: Viso pardavimų

en: The CSV data could not be retreived. It's possible the data might have expired. Refresh the report page and try to retrieve the CSV file again.
lt: CSV duomenis negali būti atnaujinti. Gali būt, kad duomenis nebegalioja. Atnaujinkite ataskatų puslapį ir pabadykite atnaujinti CSV failą iš naujo.

en: New packages
lt: Naujos pakuotės

en: Edit package
lt: Redaguoti pakuotę

en: Cancel package shipment
lt: Atšaukti pakuočių siuntimą

en: Shipments
lt: Siuntiniai

en: New shipment
lt: Nauja siunta

en: Shipment !id
lt: Siunta !id

en: Cancel shipment
lt: Atšaukti siuntimą

en: Delete shipment
lt: Pašalinti siuntą

en: Ship packages
lt: Pristatymo pakuotės

en: Package ID
lt: Pakuotės ID

en: Shipping type
lt: Pristatymo tipas

en: Package type
lt: Pakuotės tipas

en: Shipment ID
lt: Siuntos ID

en: Tracking number
lt: Sekimo numeris

en: cancel shipment
lt: atšaukti siuntimą

en: This order's products have not been organized into packages.
lt: Šio užsakymo prekės nebuvo įtrauktos į pakuotes.

en: Create packages.
lt: Sukurti pakuotes.

en: Order @order_id does not exist.
lt: @order_id  užsakymas neegzistuoja.

en: Are you sure you want to delete this package?
lt: Ar tikrai norite pašalinti šią pakuotę?

en: The products it contains will be available for repackaging.
lt: Prekes bus galima perpakuoti.

en: Ship date
lt: Siuntimo data

en: Estimated delivery
lt: Apskaičiuotas pristatymas

en: No shipments have been made for this order.
lt: Šiam užsakymui nėra siuntimų.

en: Make a new shipment
lt: Sukurti naują siuntimą

en: Put products into packages to make shipments.
lt: Įdėkite prekes į pakuotes, kad sukurti siuntimą.

en: Ship Manually
lt: Siųsti rankinių būdu

en: Shipping method
lt: Pristatymo būdas

en: There is no sense in making a shipment with no packages on it, right?
lt: Nėra prasmės sukurti siuntimą be pakuočių.

en: Are you sure you want to delete this shipment?
lt: Ar jūs tikrai norite panaikinti šį siuntimą?

en: The shipment will be canceled and the packages it contains will be available for reshipment.
lt: Siuntimas bus atšauktas ir pakuotes jame bus galima pakartotinai išsiųsti.

en: The shipment %tracking could not be canceled with %carrier. To delete it anyway, remove the tracking number and try again.
lt: Siuntimo %tracking neįmanoma atšaukti %carrier. Norėdami pašalinti, pašalinkite sekimo numerį, ir pabandykite vėl.

en: Are you sure you want to cancel the shipment of this package?
lt: Ar tikrai norite atšaukti šių pakuočių siuntimą?

en: It will be available for reshipment.
lt: Bus įmanoma pakartotinam siuntimui.

en: Nevermind
lt: Tiek to

en: Payment received
lt: Mokėjimas gautas

en: Merchant ID
lt: Pardavėjo ID

en: Currency code
lt: Valiutos kodas

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
lt: @module (<span class="admin-disabled">išjungtas</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
lt: @module (<span class="admin-enabled">įjungtas</span>)

en: Shippable product
lt: Pristatoma prekė

en: Save permissions
lt: Išsaugoti teises

en: The name %name has been denied access.
lt: Vardui %name uždraustas priėjimas.

en: Username:
lt: Nario vardas:

en: directory ping
lt: Direktorijos ping

en: Search this site
lt: Ieškoti svetainėje

en: Original text
lt: Orginalus tekstas

en: Delete content type
lt: Pašalinti turinio tipą

en: Change book (update list of parents)
lt: Keisti knygą (atnaujinti tėvinį sąrašą)

en: add content to books
lt: pridėti turinį į knygas

en: administer book outlines
lt: valdyti knygos apybraižas

en: create a new book
lt: sukurti knygos puslapį

en: edit permissions
lt: redaguoti teises

en: edit order and titles
lt: redaguoti tvarką ir pavadinimus

en: Manage your site's book outlines.
lt: Valdyti savo svetainės knygos apybraižas.

en: Enter
lt: Įveskite

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
lt: Saugumo sumetimais, jūsų siuntimas buvo pervadintas į %filename.

en: right: menu items are listed on top of each other and expand to the right
lt: dešinė: meniu elementai bus rikiuojami virš viens kito ir išpėčiami į dešinę

en: left: menu items are listed on top of each other and expand to the left
lt: kairė: meniu elementai bus rikiuojami virš viens kito ir išpėčiami į kairę

en: down: menu items are listed side by side and expand down
lt: žemyn: meniu elementai bus rodomi šalia viens kito ir išplėčiami žemyn

en: No response
lt: Nėra atsakymo

en: notice
lt: pastebėjimas

en: Order complete
lt: Užsakymas baigtas

en: Payment methods
lt: Mokėjimo būdai

en: User account
lt: Nario erdvė

en: A file directory needs to be configured in <a href="!url">product feature settings</a> before a file can be selected.
lt: Failų katalogą reikia nustatyti <a href="!url">prekės savybių nuostatose</a> prieš pasirenkant failą.

en: File download
lt: Failų atsisiuntimas

en: The file that can be downloaded when product is purchased (enter a path relative to the %dir directory).
lt: Failas kurį galima atsisiųsti kai prekė įsigyjama (įveskite kelią atitinkantį %dir katalogą).

en: %file is not a valid file or directory inside file download directory.
lt: %file klaidingas failas arba katalogas atsisiuntimų kataloge.

en: Acronym
lt: Akronimas

en: No vocabularies available.
lt: Nėra žodynų.

en: Credit card
lt: Kredininė kortelė

en: Order total:
lt: Užsakymo suma:

en: Current balance:
lt: Dabartinis balansas:

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
lt: Klientas naudojosi skirtingais el. pašto adresais mokėjimo metu: !email

en: Click to complete checkout.
lt: Pirkimo užbaigimui spauskite.

en: Vendor account number
lt: Pardavėjo sąskaitos numeris

en: Failed to upload the picture image; the %directory directory doesn't exist or is not writable.
lt: Nepavyko nusiųsti portreto; aplankas %directory neegzistuoja ar į jį negali būti įrašoma.

en: Unknown status
lt: Nežinoma būsena

en: Post new comment
lt: Skelbti naują komentarą

en: The field has been updated.
lt: Laukelis buvo atnaujinta.

en: None available.
lt: Neįmanoma

en: Editable
lt: Redaguojamas

en: Invoice template
lt: Sąskaitos šablonas

en: If the balance is less than or equal to $0.00.
lt: Balansas yra mažiau arba lygų $0.00.

en: If the order status is not already Payment Received.
lt: Jei užsakymo būsena dar ne Mokėjimas Gautas.

en: Subtotal:
lt: Tarpinė suma:

en: Address book
lt: Adresų knygutė

en: Base price
lt: Pagrindinė kaina

en: Edit attribute
lt: Redaguoti požymius

en: Are you sure you want to delete the attribute %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti požymį %name?

en: Tax
lt: Mokesčiai

en: Returns information about an author in the system.
lt: Grąžina informacija apie sistemoje esantį  autorių.

en: Creates a new post, and optionally publishes it.
lt: Sukuria naujus įrašus ir nebūtinai juos publikuoja.

en: Updates the information about an existing post.
lt: Atnaujina informacija apie egzistuojančius įrašus.

en: Returns information about a specific post.
lt: Grąžina informacija apie tam tikrą įrašą.

en: Deletes a post.
lt: Šalina įrašą.

en: Returns a list of the most recent posts in the system.
lt: Grąžina naujausių įrašų sąrašą sistemoje.

en: Updates information about an existing post.
lt: Atnaujina informacija apie egzistuojantį įrašą

en: Uploads a file to your webserver.
lt: Įkelia failą į jūsų web serverį.

en: Returns a list of all categories to which the post is assigned.
lt: Grąžina kategorijų sąrašą prie kurio priskirtas įrašas.

en: Returns a bandwidth-friendly list of the most recent posts in the system.
lt: Grąžina, duomenų srautui naudinga, naujausių įrašų sąrašą.

en: Sets the categories for a post.
lt: Nustato kategorijas įrašams.

en: Retrieve information about the XML-RPC methods supported by the server.
lt: Atkuria informacija apie XML-RPC metodus kuriuos palaiko serveris.

en: Retrieve information about the text formatting plugins supported by the server.
lt: Atkuriama informacija apie teksto formatavimo įskiepus, kuriuos palaiko serveris.

en: Error storing post.
lt: Klaida saugant įrašą.

en: You do not have permission to update this post.
lt: Jūs neturite teisės atnaujinti šį įrašą.

en: It is not possible to upload the file, because it exceeded the maximum filesize of @maxsize.
lt: Įkelti failo neįmanoma, nes jis viršija maksimalų leidžiamą dydį @maxsize.

en: The file can not be attached to this post, because the disk quota of @quota has been reached.
lt: Bylos neįmanoma prisegti prie šio įrašo nes disko kvota @quota bus pasiekta.

en: It is not possible to upload the file, because it is only possible to upload files with the following extensions: @extensions
lt: Neįmanoma įkelti failo, nes leidžiama įkelti tik failus su šiais plėtiniais: @extensions

en: No file sent.
lt: Failai neišsiųsti.

en: Error storing file.
lt: Klaida saugant failą.

en: Invalid post.
lt: Klaidingas įrašas.

en: The default maximum file size a user can upload.
lt: Maksimalus failo dydis vartotojo įkeliamam failui.

en: The default maximum size of all files a user can have on the site.
lt: Maksimalus bendras visų failų dydis, kurį vartotojas gali būti įkėlęs.

en: administer content with blog api
lt: administruoti turinį su  blog api

en: List, edit, or add user roles.
lt: Sąrašas, pridėti ir redaguoti roles.

en: edit role
lt: redaguoti rolę

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If an <a href="!image-toolkit-link">image toolkit</a> is installed, files exceeding this value will be scaled down to fit.
lt: Maksimalus galimas paveikslėlio dydis (pvz. 640x480). Nurodžius 0 apribojimai nebus taikomi. Jei <a href="!image-toolkit-link">paveikslėlių manipuliavimo priemonių komplektas</a> yra instaliuotas, bylos, kurios viršija šiuos matmenis, bus sumažintos iki tinkamų matmenų.

en: The default maximum file size a user can upload. If an image is uploaded and a maximum resolution is set, the size will be checked after the file has been resized.
lt: Įprastas maksimalus bylos dydis kurią narys gali atsiųsti. Jei vaizdų atsiuntimui nustatyta maksimali rezoliucija, bylos dydis bus tikrinamas po to kai vaizdas bus sumažintas.

en: The maximum size of a file a user can upload. If an image is uploaded and a maximum resolution is set, the size will be checked after the file has been resized.
lt: Maksimalus bylos dydis kurią narys gali atsiųsti. Jei vaizdų atsiuntimui nustatyta maksimali rezoliucija, bylos dydis bus tikrinamas po to kai vaizdas bus sumažintas.

en: The maximum size of all files a user can have on the site.
lt: Maksimalus visų failų dydis, kurį vartotojas gali turėti svetainėje.

en: The weight, used for sorting.
lt: Svoris, naudojamas išrikiavimui.

en: Images are larger than %resolution will be resized.
lt: Vaizdai didesni nei %resolution bus sumažinti.

en: Custom format
lt: Savitas formatas

en: The date the node was last updated.
lt: Paskutinio mazgo atnaujinimo data.

en: In the form of WW (01 - 53).
lt: WW (01 - 53) formatu.

en: In the <a href="!checkout_url/sell">Google Checkout Merchant Center</a>, enter %url as the callback URL for this site. This will allow Ubercart to communicate with Google Checkout.
lt: <a href="!checkout_url/sell">Google Checkout Merchant Center</a>, įveskite %url kaip atsako URL šiai svetainei. Tai leis Ubercart susiekti su Google Checkout.

en: Google Checkout settings
lt: Google Checkout nuostatos

en: Set merchant ID and key for Google Checkout.
lt: nustatykite merchant ID ir raktą Google Checkout.

en: Calculate shipping charges for orders through Google Checkout.
lt: Skaičiuoja pristatymo mokesčius užsakymui per Google Checkout.

en: Calculate taxes for orders through Google Checkout.
lt: Skaičiuoja mokesčius užsakymui per Google Checkout.

en: Google Checkout terminal: Order @order_id
lt: Google Checkout terminalas: Order @order_id

en: Conforms to Google Checkout content policies.
lt: Atitinka "Google Checkout" turinio politiką.

en: To be a Google Checkout approved merchant, your items must conform to the Google Checkout content policies found <a href="!url">here</a>.
lt: Kad būti patvirtintu Google Checkout pardavėju, jūsų prekės turi atitikti "Google Checkout" turinio politiką kurią rasite <a href="!url">čia</a>.

en: Google Checkout only accepts the following currencies: @list
lt: Google Checkout priima tik šias valiutas: @list

en: Marketing preferences
lt: Marketinginiai nustatymai

en: Display the customer's preferences about mass-marketing.
lt: Rodo kliento nuostatas apie nasinį marketingą

en: Google Checkout Coupon
lt: Google Checkout Kuponai

en: Google Checkout Gift Certificate
lt: Google Checkout Dovanų sertifikatas

en: Cancel order request sent to Google Checkout. The order will be updated momentarily.
lt: Užsakymo atšaukimo  užklausa nusiųsta į Google Checkout. Užsakymas bus atnaujintas netrukus.

en: Order is not canceled in Google Checkout.
lt: Užsakymas neatšauktas Google Checkout.

en: Express payment with Google Checkout.
lt: Express mokėjimas su Google Checkout.

en: Merchant key
lt: Parduotuvės raktas

en: Used to sign cart information. Keep it secret, keep it safe.
lt: Naudokite prisijungimo informacija. Saugokite paslaptyje.

en: Test Environment settings
lt: Testinės aplinkos nuostatos

en: Test Mode
lt: Testinė busena

en: Test Merchant ID
lt: Testinis pardavėjo ID

en: Only needed for test mode. Click <a href="http://code.google.com/apis/checkout/developer/index.html#integration_overview" target="_blank">here</a> for more info.
lt: Reikalinga tik testinėje aplinkoje. Daugiau informacijos<a href="http://code.google.com/apis/checkout/developer/index.html#integration_overview" target="_blank">čia</a>.

en: Test Merchant Key
lt: Testinis pardavėjo raktas

en: Customer messages
lt: Kliento žinutės

en: Reason for canceling order
lt: Užsakymo atšaukimo priežastis

en: This message will be sent with the cancelation notice through Google Checkout. Any comment given when the order is canceled will be sent as a separate message. This message uses <a href="!url">global and order tokens</a>.
lt: Ši žinutė bus siunčiama su atšaukimo pranešimu per Google Checkout. Kiekvienas komentaras bus siunčiamas kaip atskira žinutė. Ši žinutė naudoja <a href="!url">bendrus ir užsakymo tokens</a>.

en: Order canceled. See order comments at [order-url] for more information.
lt: Užsakymas atšauktas. Peržiūrėkite užsakymo komentarus [order-url].

en: Button size
lt: Mygtuko dysis

en: Button alignment
lt: Mygtuko lygiavimas

en: Regular pickup
lt: Įprastas paėmimas

en: Special pickup
lt: Specialus paėmimas

en: Drop off
lt: Sumažinimas

en: Default price
lt: Numatytoji kaina

en: Pickup type
lt: Atsiėmimo būdas

en: Handling charge
lt: Tvarkymo mokestis

en: Percentage markup/discount
lt: Procentinė nuolaida

en: A default shipping cost is required.
lt: Numatytoji pristatymo suma reikalinga

en: The default shipping cost should be a positive number.
lt: Numatytoji pristatymo suma turėtų būt teigiamas skaičius.

en: The fixed charge should be a number.
lt: Fiksuotas mokestis turėtų būt skaičius

en: The percent adjustment should be a number.
lt: Procentinis mokestis turėtų būt skaičius

en: Save taxes
lt: Išsaugoti mokesčius

en: Tax shipping?
lt: Pristatymo mokestis?

en: Google Checkout is enabled, but no Merchant ID found.
lt: Google Checkout įjungta, bet Merchant ID nerasta.

en: Fast checkout through Google.
lt: Greitas mokėjimas per Google.

en: What is Google Checkout?
lt: Kas tai Google Checkout?

en: You do not have any items in your shopping cart.
lt: Jūs neturite prekių savo krepšelyje.

en: Customer will accept marketing emails.
lt: Klientas gaus marketinginius laiškus.

en: Customer does not want marketing emails.
lt: Klientas nenori marketinginių laiškų.

en: Google Checkout terminal
lt: Google Checkout terminalas

en: Click here to go to Google Checkout settings.
lt: Spauskite čia Google Checkout nuostatoms.

en: Return to order view screen.
lt: Grįžti į užsakymo peržiūros langą.

en: Use this terminal to process credit card payments:
lt: Pasinaudokite šiuo terminalu tęsti mokėjimą kreditine kortele:

en: Balance:
lt: Balansas:

en: Google Checkout total:
lt: Google Checkout viso:

en: Google Checkout balance:
lt: Google Checkout balansas:

en: Charge
lt: Apmokestinta

en: Reason for refund
lt: Grąžinimo priežastis

en: Refund Comment
lt: Grąžinimo komentaras

en: You must enter a number for the amount.
lt: Turite įvesti sumą skaičiais.

en: Google does not allow charges greater than the balance.
lt: Google neleidžia apmokestinti daugiau nei balansas.

en: Google does not allow refunds greater than the amount already charged.
lt: Google neleidžia grąžinti daugiau nei buvo apmokestinta.

en: A reason for refunding the customer is required.
lt: Grąžinimo priežastis reikalinga kleintui.

en: Invalid order ID.  Unable to process payment.
lt: Klaidingas užsakymo ID. Neįmanoma tęsti mokėjimo.

en: HTTP Authorization User does not match settings.
lt: HTTP Authorization User nuostatos nesutampa.

en: HTTP Authorization Password does not match settings.
lt: HTTP Authorization Password nuostatos nesutampa.

en: Unknown notification document: @xml
lt: Nepažįstas įspėjimų dokumentas: @xml

en: Total tax
lt: Viso mokesčių

en: Order created through Google Checkout (#@gco_order).
lt: Užsakymas sukurtas per Google Checkout (#@gco_order).

en: Risk information notification:
lt: Rizikos informacijos įspėjimai

en: - Full AVS match (address and postal code)
lt: - Pilnas AVS sutapimas (adresas ir pašto kodas)

en: - Partial AVS match (postal code only)
lt: - dalinis AVS sutapimas (tik pašto kodas)

en: - Partial AVS match (address only)
lt: - dalinis AVS sutapimas (tik adresas)

en: - No AVS match
lt: - AVS nesutampa

en: - AVS not supported by issuer
lt: - AVS nepalaikoma

en: <b>Error:</b> No AVS response.
lt: <b>klida:</b> Nėra AVS atsakymo.

en: - CVN match
lt: - CVN sutampa

en: - No CVN match
lt: - CVN nesutampa

en: - CVN not available
lt: - CVN neįmanoma

en: - CVN error
lt: - CVN klaida

en: <b>Error:</b> No CVN response.
lt: <b>klaida:</b> Nėra CVN atsakymo.

en: Partial CC number: %s
lt: Dalinis CC numeris: %s

en: Order %order canceled by Google: %reason
lt: Užsakymas %order atšauktas Google: %reason

en: Order canceled.
lt: Užsakymas atšauktas

en: Payment received by Google Checkout
lt: Mokėjimas gautas iš Google Checkout

en: Payment of %amount received by Google Checkout.
lt: Mokėjimas %amount gautas iš Google Checkout.

en: Refund received by Google Checkout
lt: Gautas grąžinimas iš Google Checkout

en: Refund of %amount received by Google Checkout.
lt: Grąžinimas %amount gautas iš Google Checkout.

en: Unknown order id or malformed XML.
lt: Nežinomas ar kenksmingas XML.

en: Google Checkout member for @count month. | Google Checkout member for @count months.
lt[0]: Google Checkout narys @count mėnesį.
lt[1]: Google Checkout narys @count mėnesius.
lt[2]: Google Checkout narys @count[2] mėnesių.

en: In Google Checkout
lt: Google Checkout

en: Chargeable
lt: Apmokestintas

en: Integrates Google's Checkout, Merchant Calculated Shipping, and Order Processing APIs.
lt: Integruoja Google Checkout, Merchant Calculated Shipping, ir Order Processing API.

en: Block cache
lt: Blokų laikinoji atmintis

en: yearly
lt: metinis

en: monthly
lt: mėnesinis

en: Table-based multi-column theme with a marine and ash color scheme.
lt: Lentelėmis paremta daugiastulpelinė tema su marine ir ash spalvų schemoma.

en: All recent posts
lt: Visi naujausi įrašai

en: My recent posts
lt: Mano naujausi įrašai

en: Track posts
lt: Sekti įrašus

en: Enables tracking of recent posts for users.
lt: Leidžia sekti paskutinius narių įrašus.

en: Direction
lt: Kryptis

en: Drupal core
lt: Drupal šerdis

en: Book navigation block display
lt: Knygos navigacijos bloko rodymas

en: Minimum number of words
lt: Mažiausias žodžių skaičius

en: Sorry, you can only add one of those at a time.
lt: Atsiprašome, jūs galite pridėti tik vieną šiuo metu.

en: Default cart form
lt: Numatyta krepšelio forma

en: Cart Contents
lt: Krepšelio turinys

en: Display the contents of a customer's shopping cart.
lt: Rodo kliento apsipirkimo krepšelio turinį.

en: This account has been banned and can't download files anymore.
lt: Ši paskyra užblokuota ir jūs daugiau negalite siųstis failų.

en: Watermark Text
lt: Vandens ženklo tekstas

en: Add Watermark
lt: Pridėti vandens žeklą

en: Uploaded file is not a valid JPEG
lt: Įkeltas failas nėra tvarkingas JPEG

en: Must fill in text
lt: Turite įrašyti tekstą

en: Empty Line
lt: Tuščia eilutė

en: Package order !order_id products.
lt: Pakuojamos !order_id užsakymo prekės.

en: Specify and collect payment for an order.
lt: Nurodo ir saugo mokėjimui užsakymams,

en: Process credit card payments through the Test Gateway.
lt: Vykdyti kreditinių korelių mokėjimus per Bandomajį Gateway

en: Check or Money Order
lt: Čekis ar Bankinis pervedimas

en: Pay by mailing a check or money order.
lt: Mokėti atsiunčiant čekį ar pinigų pervedimą.

en: Customer Supplied Package
lt: Kliento Pateikta Pakuotė

en: Tube
lt: Tūba

en: Pallet
lt: Paletė

en: Small Packages
lt: Mažas paketas

en: Credit card encryption
lt: Kredito kortelės kodavimas

en: Credit card data in the database is currently being encrypted.
lt: Kredito kortelės duomenys duomenų bazėje yra užsifruota.

en: This block of text represents a configurable message such as a set of instructions or an e-mail template.  Using hook_uc_message to handle the default values for these is so easy even your grandma can do it!
lt: Šis blokas skirtas tekstui tokiam kaip žinutei informuoti klientą ar kt. naudodami hook_uc_message valdyti įprastas reikšmes gali būt taip lengva, kad net jūsų močiutė tai sugebės.

en: Credit card on a secure server:
lt: Kredito kortelė saugiame serveryje:

en: Credit card/eCheck
lt: Kredito kortelė/eCheck

en: Redirect to 2Checkout to pay by credit card or eCheck.
lt: Nukreipta į 2Checkout, kad apmokėti kredito kortele ar eCheck.

en: Select your payment type:
lt: Pasirinkite apmokėjimo tipą:

en: Online check
lt: Internetinis čekis

en: Your 2Checkout vendor account number.
lt: Jūsų 2Checkout pardavėjo sąskaitos numeris

en: Secret word for order verification
lt: Slaptas užsakymo patvirtinimo žodis

en: The secret word entered in your 2Checkout account Look and Feel settings.
lt: Slaptas užsakymo patvirtinimo žodis kurį įvedėte 2Checkout paskyroje Look and Feel nuostatose.

en: Enable demo mode, allowing you to process fake orders for testing purposes.
lt: Įjungti testavimo būsena, suteikia jums atlikti netikrus užsakymus testavimo tikslams.

en: Language preference
lt: Kalbos nuostatos

en: Adjust language on 2Checkout pages.
lt: Nustatyti kalba 2Checkout puslapiuose.

en: Allow customers to choose to pay by credit card or online check.
lt: Suteikia galimybę rinktis ar mokėti kreditine kortele ar internetiniu čekiu.

en: Show credit card icons beside the payment method title.
lt: Rodyti kredito kortelės ikoną šalia mokėjimo būdo pavadinimo.

en: Provide 2Checkout specific text for the submit button on the order review page.
lt: Įveskite 2Checkout tekstą užsakymo pateikimo mygtukui užsakymo peržiūros puslapyje.

en: 2Checkout.com checkout type
lt: 2Checkout.com mokėjimo tipas

en: Single page checkout only works for stores selling intangible products using credit card payments.
lt: Vieno puslapio mokėjimas veikia tik parduodant neapčiuopiamas prekes, naudojant kreditinės kortelės mokėjimus.

en: Multi-page checkout
lt: Kelių puslapių mokėjimas

en: Single page checkout
lt: Vieno puslapio mokėjimas

en: Attempted unverified 2Checkout completion for this order.
lt: Bandymas nepatvirtintas 2Checkout baigimas šiam užsakymui.

en: Paid by !type, 2Checkout.com order #!order.
lt: Sumokėta !type, 2Checkout.com užsakymasr #!order.

en: credit card
lt: kreditinė kortelė

en: Your order will be processed as soon as your payment clears at 2Checkout.com.
lt: Jūsų užsakymas bus vykdomas kai tik mokėjimą patvirtins 2Checkout.com.

en: !type payment is pending approval at 2Checkout.com.
lt: !type mokėjimas laukia patvirtinimo iš 2Checkout.com.

en: Enable to process payments using 2Checkout.com.
lt: Įjungia mokėjimą naudojant 2Checkout.com.

en: Update your payment details
lt: Atnaujinti mokėjimo informacija

en: Update the payment details for a recurring fee.
lt: Atnaujinti mokėjimo informacija pasikartojančiam mokėjimui

en: Cancel the recurring fee?
lt: Atšaukti pasikartojančius mokėjimus?

en: Cancel a recurring fee.
lt: Atšaukti pasikartojančius mokėjimus.

en: Update ARB subscription
lt: Atnaujinti ARB prenumeratą

en: Cancel ARB subscription
lt: Atšaukti ARB prenumeratą

en: Process credit card payments using the AIM service of Authorize.net.
lt: Priimti mokėjimus iš kreditinių kortelių pasinaudojus AIM paslauga iš Authorize.net.

en: API Login ID and Transaction Key
lt: API Prisijungimo ID ir Sandoriu raktas

en: This information is required for Ubercart to interact with your payment gateway account.  It is different from your login ID and password and may be found through your account settings page.
lt: Ši informacija reikalinga, kad Ubercart galėtų veikti su mokėjimo vartais. Ji kitokia nei prisijungimo ID ir slaptažodis kurią rasite paskyros puslapyje.

en: API Login ID
lt: API Prisijungimo ID

en: Transaction Key
lt: Sandorio raktas

en: AIM settings
lt: AIM nuostatos

en: These settings pertain to the Authorize.Net AIM payment method for card not present transactions.
lt: Šios nuostatos susieja su Authorize.Net AIM mokėjimo būdu kreditinėms kortelėmis.

en: Only specify a developer test account if you login to your account through https://test.authorize.net.<br/>Adjust to live transactions when you are ready to start processing real payments.
lt: Nurodoma tik gamybos bandymo paskyrose jei prie paskyros prisijungsite per https://test.authorize.net.<br/>Nustatykite į Tiesioginį pervedimą kai sistema bus paruošta naudojimui

en: Live transactions in a live account
lt: Tiesioginis pervedimas į sąskaita

en: Test transactions in a live account
lt: Testinis pervedimas į sąskaita

en: Developer test account transactions
lt: Gamintojo bandomasis sąskaitos pervadimas

en: Tell Authorize.net to e-mail the customer a receipt based on your account settings.
lt: Liepkite Authorize.net atsiųstų klientui kvitą, pagal jūsų paskyros nuostatas.

en: ARB settings
lt: ARB nuostatos

en: These settings pertain to the Authorize.Net Automated Recurring Billing service.
lt: Šios nuostatos susieja su Authorize.Net Automated Recurring Billing (Automatiniais Pasikartojančiai Mokėjimais)

en: Only specify developer mode if you login to your account through https://test.authorize.net.<br />Adjust to production mode when you are ready to start processing real recurring fees.
lt: Nurodoma tik gamybos bandymo paskyrose jei prie paskyros prisijungsite per https://test.authorize.net.<br/>Nustatykite į Tiesioginį pervedimą kai sistema bus paruošta naudojimui

en: Developer test
lt: Gamintojo bandymai

en: <b>Note:</b> You must first configure credit card encryption before setting this.<br />Enter the value here you entered in your Auth.Net account settings.
lt: <b>Atminkite:</b> Pirmiau turite nustatyti kreditinės kortelės kodavimo nuostatas.<br>Įrašykite reikšmes kurias įvedėte Auth.Net paskyros nuostatose.

en: Log reported ARB payments in watchdog.
lt: Įrašyti ARB mokėjimus į seklį

en: Make sure you have set your Silent POST URL in Authorize.Net to @url.
lt: Įsitikinkite, kad nustatėte Silent POST URL -  Authorize.Net į @url.

en: CIM settings
lt: CIM nuostatos

en: These settings pertain to the Authorize.Net Customer Information Management service.
lt: Šios nuostatos susieja su Authorize.Net Customer Information Management (Klientų Informacijos Valdymas) paslauga.

en: Always create a CIM profile for securely storing CC info for later use.
lt: Visada sukurti CIM profilį saugiam saugojimui CC informaciją vėlesniam panaudojimui.

en: New customer profile created successfully at Authorize.Net.
lt: Naujo kliento profilis sėkmingai sukurtas Authorize.Net.

en: Authorize.Net: Creating CIM profile failed.<br />@error - @text
lt: Authorize.Net: CIM profilio kūrimas nepavyko.<br>@error - @text

en: Authorize.Net: CIM profile created - @id
lt: Authorize.Net: CIM profilis sukurtas - @id

en: Order @order taking place at @date
lt: Užsakymas @order atliktas @date

en: cURL error: @error
lt: cURL klaida: @error

en: Credit card payment declined: @message
lt: Kreditinės kortelės mokėjimas atmestas: @message

en: Type: @type<br />ID: @id
lt: Tipas: @type<br>ID: @id

en: <b>@type</b><br /><b>@status:</b> @message<br />Amount: @amount<br />AVS response: @avs
lt: <b>@type</b><br><b>@status:</b> @message<br>Suma: @amount<br>AVS atsakymas: @avs

en: ACCEPTED
lt: PRIIMTA

en: REJECTED
lt: ATMESTA

en: CVV match: @cvv
lt: CVV sutampa: @cvv

en: !arbSilent POST received: <pre>@post</pre>
lt: !arbSilent POST gauta: <pre>@post</pre>

en: Invalid ARB payment notification received.
lt: Klaidingas ARB mokėjimo įspėjimas gautas.

en: ARB payment reported for order @order_id: <pre>@post</pre>
lt: ARB mokėjimo įspėjimas užsakymui @order_id: <pre>@post</pre>

en: Product @sku has invalid interval settings for Authorize.Net - @length @unit
lt: Prekės @sku neteisingai nustatytas intervalas Authorize.Net - @length @unit

en: Order @order_id
lt: Užsakymas @order_id

en: Order @order_id - @sku
lt: Užsakymas @order_id - @sku

en: Authorize.Net: Recurring fee for @model failed.<br />@error - @text
lt: Authorize.Net: Pasikartojantis mokėjimas už @model nepavyko.<br>@error - @text

en: Authorize.Net: Recurring fee setup for @model.<br />Subscription ID: @subscription_id
lt: Authorize.Net: Pasikartojantis mokėjimas nustatytas už  @model.<br>Prenumeratoriaus ID: @subscription_id

en: Authorize.Net: Subscription @subscription_id updated failed.<br />@error - @text
lt: Authorize.Net: Prenumeratos @subscription_id atnaujinimas nepavyko.<br>@error - @text

en: Authorize.Net: Subscription @subscription_id updated.
lt: Authorize.Net: Prenumerata @subscription_id atnaujinta.

en: Subscription ID: @subscription_id
lt: Prenumeratos ID: @subscription_id

en: Subscription data updated at Authorize.Net.
lt: Prenumeratos duomenys atnaujinti Authorize.Net.

en: Subscription update failed. See order admin comments for more details.
lt: Prenumeratos atnaujinimas nepavyko. Peržiūrėkite užsakymo komentarus.

en: Recurring fee order ID: @order_id
lt: Pakartotinis mokėjimas ID: @order_id

en: The payment details for that recurring fee have been updated.
lt: Mokėjimo informacija šiam pakartotiniam mokėjimui atnaujinta.

en: An error has occurred while updating your payment details. Please try again and contact us if you are unable to perform the update.
lt: Įvyko klaida atnaujinant mokėjimo informacija. Prašome bandyti dar karta ir susisiekti jei tai pasikartos.

en: Authorize.Net: Subscription @subscription_id cancellation failed.<br />@error - @text
lt: Authorize.Net: Prenumeratos @subscription_id atšaukimas nepavyko.<br>@error - @text

en: Authorize.Net: Subscription @subscription_id cancelled.
lt: Authorize.Net: Prenumerata @subscription_id atšaukta.

en: Are you sure you wish to cancel this subscription?
lt: Ar tikrai norite atsisakyti šios prenumeratos?

en: Subscription cancelled through Authorize.Net.
lt: Prenumerata atšaukta per Authorize.Net.

en: Subscription cancellation failed. See order admin comments for more details.
lt: Prenumeratos atsisakymas nepavyko. Peržiūrėkite komentarus.

en: Are you sure you wish to cancel this fee?
lt: Ar tikrai norite atšaukti šį mokėjimą?

en: This action cannot be undone and may result in the termination of subscription services.
lt: Šis veiksmas negali būti atšauktas ir gali būti prenumeruojamų paslaugų nutraukimo priežastis.

en: The recurring fee has been canceled.
lt: Pasikartojantys mokėjimai atšaukti.

en: An error has occurred. Please try again and contact us if the problem persists.
lt: Įvyko klaida. Prašome susiekit su mumis jei tai pasikartos.

en: Address (Street) matches, ZIP does not
lt: Adresas (Gatvė) sutampa, ZIP ne

en: Address information not provided for AVS check
lt: Adreso informacija nepateikta AVS patikrinimui

en: AVS error
lt: AVS klaida

en: Non-U.S. Card Issuing Bank
lt: Ne-JAV Card Issuing Bank

en: No Match on Address (Street) or ZIP
lt: Nesutampa Adresas ar ZIP

en: AVS not applicable for this transaction
lt: AVS netaikoma šiam sandoriui

en: Retry – System unavailable or timed out
lt: Kartojama – Sistema neveikia arba baigėsi laikas

en: Service not supported by issuer
lt: Paslauga nepalaikoma leidėjo

en: Address information is unavailable
lt: Adresi informacija neįmanoma

en: Nine digit ZIP matches, Address (Street) does not
lt: Devynių skaičių ZIP sutampa, Adresas ne

en: Address (Street) and nine digit ZIP match
lt: Adresas ir devynių skaičių ZIP sutampa

en: Address (Street) and five digit ZIP match
lt: Adresas ir penkių skaičių ZIP sutampa

en: Five digit ZIP matches, Address (Street) does not
lt: Penkių skaičių ZIP sutampa, adresas ne

en: No Match
lt: Nesutampa

en: Not Processed
lt: Ne vykdyta

en: Should have been present
lt: Turėtų būt pateikta

en: Issuer unable to process request
lt: Leidėjui nepavyko atlikti užklausis

en: Authorization and capture
lt: Autorizacija ir užfiksavimas

en: Authorization only
lt: Tik autorizacija

en: Prior authorization capture
lt: Išankstinio leidimo užfiksavimas

en: Capture only
lt: Tik užfiksavimas

en: Void
lt: Negaliojantis

en: Process payments using Authorize.net. Supports AIM and ARB.
lt: Vykdyti mokėjimus Authorize.net. Palaiko AIM ir ARB.

en: CVV information
lt: CVV informacija

en: Credit card terminal: Order @order_id
lt: Kreditinės kortelės terminalas: Užsakymas @order_id

en: Credit card encryption must be configured to accept credit card payments.
lt: Kreditinės kortelės kodavimas turi būt nustatytas prieš priimant mokėjimus kreditine kortele.

en: To protect our customers from identity theft, credit card details are erased when a browser refreshes on the checkout review page.  Please enter your card details again and re-submit the form.
lt: Tam, kad apsaugoti klientus nuo asmeninių duomenų vagysčių kreditinės kortelės informacija yra pašalinta kai naršyklė persikrovė pirkimo peržiūrėjimo puslapyje. Prašome dar kartą įvesti kreditinės kortelės informacija.

en: Authorize and capture immediately
lt: Autorizacija ir užrašymas iškarto

en: Default credit transaction type
lt: Numatytasis kredito sandorio tipas

en: Only available transaction types are listed. The default will be used unless an administrator chooses otherwise through the terminal.
lt: Galimi tik rodomi sandorio tipai. Numatytasis bus naudojamas nebent administratorius pasirinks kitą per terminalą.

en: Credit card data is encrypted during checkout for maximum security.
lt: Maksimaliam saugumui kreditinės kortelės duomenys užkoduoti.

en: You must review your <a href="!url">credit card security settings</a> and enable encryption before you can accept credit card payments.
lt: Turite peržiūrėti <a href="!url">kreditinės kortelės saugumo nuostatas</a> ir įjungti kodavimą prieš priimant mokėjimus kreditine kortele.

en: Credit card debug mode
lt: Kredinės kortelės tikrinimo būsena

en: Because you are using debug mode, credit card details may be stored in violation of PCI security standards. Debug mode is only recommended for testing transactions with fake credit card details.
lt: Dėl to, kad naudojate tikrinimo būsena kreditinės kortelės duomenys saugomos PCI saugumo standartais. Tikrinimo būsena rekomenduojam tik testuojant sandorius su netikromis kreditinėms kortelėms.

en: We were unable to process your credit card payment. Please verify your card details and try again.  If the problem persists, contact us to complete your order.
lt: Negalėjome priimti kreditinės kortelės mokėjimo. Prašome pabandyti dar kartą. Jei tai kartosis prašome susiekit su mumis.

en: Credit card:
lt: Kreditinė kortelė:

en: Pay by credit card.
lt: Mokėti kreditine kortele

en: (Last 4)
lt: (Paskutiniai 4)

en: Enter the owner name as it appears on the card.
lt: Įveskite kreditinės kortelės savininko vardą

en: You have entered an invalid credit card number.
lt: Įvedėte klaidingą kreditinės kortelės numerį.

en: The start date you entered is invalid.
lt: Įvedėte klaidingą pradžios datą

en: The credit card you entered has expired.
lt: Įvestos kreditinės kortelės galiojimo laikas pasibaigęs.

en: The issue number you entered is invalid.
lt: Numeris įvestas klaidingas.

en: You have entered an invalid CVV number.
lt: Įvedėte klaidingą CVV numerį

en: You must enter the issuing bank for that card.
lt: Turite įvesti banko leidimas šiai kreditinei kortelei.

en: Card Owner
lt: Kortelės savininkas

en: Issue Number
lt: Leidimo numeris

en: Issuing Bank
lt: Leidimo bakas

en: View card details.
lt: Peržiūrėti kortelės informaciją

en: Card Type:
lt: Kortelės Tipas:

en: Card Owner:
lt: Kortelės Savininkas:

en: Card Number:
lt: Kortelės Numeris:

en: Start Date:
lt: Pradžioas Data:

en: Expiration:
lt: Galiojimas:

en: Issue Number:
lt: Leidimo Numeris:

en: Issuing Bank:
lt: Leidimo Bankas:

en: You must have access to <b>administer credit cards</b> to adjust these settings.
lt: Turite turėti <strong>administruoti kreditines korteles</strong> leidimus tam, kad nustatyti.

en: Credit card data security
lt: Kreditinės kortelės duomenų saugumas

en: You are responsible for the security of your website, including the protection of credit card numbers.  Please be aware that choosing some settings in this section may decrease the security of credit card data on your website and increase your liability for damages in the case of fraud.
lt: Jūs atsakingas už svetainės saugumą taip pat ir apsaugoti kreditinių kortelių numerius. Prašome įdėmiai rinktis šio skyriaus nuostatas taip padidinsite svetainės saugumą.

en: Card number encryption key filepath
lt: Kreditinės kortelės kodavimo rakto kelias

en: <b>You must enable encryption</b> by following the <a href="!url">encryption instructions</a> in order to accept credit card payments.<br />In short, you must specify a path outside of your document root where the encryption key may be stored.<br />Relative paths will be resolved relative to the Drupal installation directory.<br />Once this is set, you should not change it.
lt: <b>Privalote įjungti kodavimą</b> sekdami <a href="!url">kodavimo instrukcijas</a> tam, kad priimtūmėte mokėjimus kreditinėmis kortelėmis.<br>Trumpiau tariant, jums reikia nurodyti kelią už failų sistemos, kur bus laikomas kodavimo raktas.<br>Santykiniai keliai bus nustatomi atsižvelgiant į Drupal įdiegimo katalogą.<br>Vieną kartą nustačius - keisti nepatartina.

en: Not configured, see below.
lt: Nenustatytas, žiūrėkite žemiau.

en: Operate in credit card debug mode.
lt: Valdyti kreditinės kortelės tikrinimo būsenoje.

en: In debug mode, credit card details may be stored in violation of PCI security standards.<br />Debug mode is only recommended for testing transactions with fake credit card details.
lt: Tikrinimo būsenoje kreditinės kortelės informacija saugoma PCI saugumo standartu.<br />Tikrinimo būsena rekomenduojama tik testuojant sandorius su netikromis kortelėmis.

en: Checkout workflow
lt: Pirkimo darbų eiga

en: These settings alter the way credit card data is collected and used during checkout.
lt: Šios nuostatos nurodo kaip kreditinės kortelės duomenys surenkamai pirkimo metu.

en: Validate credit card numbers at checkout.
lt: Tikrinti kreditinės kortelės numerius pirkimo metu.

en: Invalid card numbers will show an error message to the user so they can correct it.<br />This feature is recommended unless you are in debug mode.
lt: Klaidingas kreditinės kortelės numeris rodys klaidos žinutę, kad narys galėtų jį pakeisti.<br /> Ši galimybė rekomenduojama nebant jūs tikrinimo būsenoje.

en: Attempt to process credit card payments at checkout.
lt: Pabandykite apdirbti kreditinės kortelės mokėjimą pirkimo metu.

en: Failed attempts will prevent checkout completion and display the error message from above.<br />This box must be checked to process customer credit cards if you are not in debug mode.
lt: Nepavykę bandymai apsaugos nuo pirkimo ir rodys klaidos žinutę.<br /> Šis pasirinkimas turi būt pažymėtas jei norite priimti mokėjimus kreditinėmis kortelėms jei jūs ne tikrinimo būsenoje.

en: Debug mode data clearing
lt: Tikirino būsenos duomenų valymas

en: Specify below the status and age of orders whose credit card details will be removed.  This setting only applies when operating in debug mode.  When not in debug mode, no credit card information except the last 4 digits of the card number will be stored.
lt: Žemiau nurodykite užsakymo būsena ir užsakymo laiką kurių kreditinės kortelės duomenys bus pašalinti. Šios nuostatos galioja tik tikrinimo būsenoje. Kai tikrinimo būsena išjungta kreditinės kortelės duomenys neišsaugomi išskyrus 4 paskutiniu skaičius.

en: Order status
lt: Užsakymo būsena

en: Unit of time
lt: Laiko vienetas

en: Credit card fields
lt: Kreditinės kortelės laukeliai

en: Specify what information to collect from customers in addition to the card number.
lt: Nurodykite kuri informacija bus renkama iš klientų papildomai prie kreditinės kortelės numerio.

en: Enable CVV text field on checkout form.
lt: Įjungti CVV teksto laukelį pirkimo formoje.

en: The CVV is an added security measure on credit cards. On Visa, Mastercard, and Discover cards it is a three digit number, and on AmEx cards it is a four digit number. If your credit card processor or payment gateway requires this information, you should enable this feature here.
lt: CVV saugumo matas kreditinėje kortelėse.Visa, Mastercard, ir Discover kortelėse tai trys skaičiai, o AmEx kortelėse keturi skaičiai. Jei kreditinės kortelės mokėjimo vartai reikalauja šios informacijos prašome įjungti šią galimybę.

en: Enable card owner text field on checkout form.
lt: Įjungti kreditinės kortelės savininko teksto laukelį prikimo formoje.

en: Enable card start date on checkout form.
lt: Įjungti kortelės pradžios datą pirkimo formoje.

en: Enable card issue number text field on checkout form.
lt: Įjungti kortelės leidimo numerį pirkimo formoje.

en: Enable issuing bank text field on checkout form.
lt: Įjungti leidimo banko teksto laukelį pirkimo formoje.

en: Enable card type selection on checkout form.
lt: Įjungto kortelėstipo pasirinkimą pirkimo formoje.

en: If enabled, specify in the textarea below which card options to populate the select box with.
lt: Jei įjungta žemiau nurodykite kurie pasirinkimai bus rodomi pasirinkimo dėžutėje.

en: Card type select box options
lt: Kortelės tipo pasirnkimai

en: Enter one card type per line. These fields will populate the card type select box if it is enabled.
lt: Įveskite kortelės tipą eilutėje. Jei įjungta šie laukeliai rodys kortelės tipus pasirinkimo dėžutėje.

en: Accepted card types (for validation)
lt: Priimamų kortelių tipai

en: Use the checkboxes to specify which card types you accept for payment. Selected card types will show their icons in the payment method selection list and be used for card number validation.
lt: Pasinaudokite pasirinkimo dėžutėmis kad nustatyti kurios kortelės priimamos. Pasirinkti kortelių tipai bus rodomi su ikonomis mokėjimo pasirinkimo sąraše ir naudojama kortelės numerio patikrinime.

en: Here you can alter messages displayed to customers using credit cards.
lt: Čia galite pakeisti pranešimus rodomus klientams naudojant kreditines korteles.

en: Credit card payment policy
lt: Kreditinių kortelių naudojimo politika

en: Instructions for customers on the checkout page above the credit card fields.
lt: Instrukcijos rodomos klientui virš kreditinės kortelės laukelių mokėjimo puslapyje.

en: Your billing information must match the billing address for the credit card entered below or we will be unable to process your payment.
lt: Jūsų mokėtojo informacija turi sutapti su kreditinės kortelės mokėtoju adresu įvestu žemiau, kitaip bus neįmanoma atlikti mokėjimo.

en: Card processing failure message
lt: Kortelės tikirnimo klaidos žinutė

en: Error message displayed to customers when an attempted payment fails at checkout.
lt: Klaidos žinutė rodoma klientui kai mokėjimas nepavyksta

en: You have specified a non-existent directory.
lt: Jūs pasirinkote neegzistuojantį katalogą.

en: Cannot write to directory, please verify the directory permissions.
lt: Neįmanoma įrašyti į katalogą, prašome patikrinti katalogo leidimus.

en: Cannot read from directory, please verify the directory permissions.
lt: Neįmanoma skaityti katalogo, prašome patikrinti katalogo leidimus.

en: Credit card encryption key file creation failed. Check your filepath settings and directory permissions.
lt: Kreditinės kortelės kodavimo rakto failo kūrimas nepavyko. Patikrinkite kelią iki failo ir katalogo leidimus.

en: Credit card encryption key file generated. Card data will now be encrypted.
lt: Kreditinės kortelės kodavimo rakto failas sugeneruotas. Kortelės duomenys nuo šiol bus koduojami.

en: You have chosen to not process credit card payments during checkout, but customer credit card data is not being stored once checkout is completed. This configuration is not recommended for a live site, as you will not be able to collect payment for your orders.
lt: Jūs pasirinkote neatlikti kreditinės kortelės mokėjimo per pirkimą, bet kliento kreditinės kortelės duomenys neišsaugoti. Ši nuostata nerekomenduojama veikiančioje svetainėje, kadangi negalėsite rinkti mokėjimų už savo prekes.

en: Card type
lt: Kortelės tipas

en: Card owner
lt: Kortelės savininkas

en: Card number
lt: Kortelės numeris

en: Start Month
lt: Pradžios Mėnesis

en: Start Year
lt: Pradžios metai

en: Expiration Month
lt: Galiojimo Mėnesis

en: Expiration Year
lt: Galiojimo Metai

en: Issuing bank
lt: Leidimo bankas

en: (if present)
lt: (jei pateikta)

en: Expiration Date:
lt: Galiojimo data:

en: What's the CVV?
lt: Kas tai CVV?

en: Process card
lt: Tikrinti kortelę

en: What is the CVV?
lt: Kas yra CVV?

en: CVV stands for Card Verification Value. This number is used as a security feature to protect you from credit card fraud.  Finding the number on your card is a very simple process.  Just follow the directions below.
lt: CVV reiškia Card Verification Value (Kortelės Patvirtinimo Reikšmė). Šis kodas naudojamas kaip saugumo priemonė apsaugoti kreditinę kortelę nuo apgaulių. Šį kodą ant kortelės rasite nesunkiai, Tiesiog įveskite jį čia.

en: The CVV for these cards is found on the back side of the card.  It is only the last three digits on the far right of the signature panel box.
lt: CVV kodą šioms kortelėms rasite kitoje kortelės pusėje. Tai trys paskutiniai skaitmenys dešinėje parašo vietos pusėje.

en: The CVV on American Express cards is found on the front of the card.  It is a four digit number printed in smaller text on the right side above the credit card number.
lt: CVV kodą American Express kortelėse rasite kortelės priekinėje dalyje. Tai keturių skaitmenų kodas atspausdintas mažesniu tekstu dešinėje pusėje prie kreditinės kortelės numerio.

en: Close this window
lt: Uždaryti langą

en: Use this terminal to process credit card payments through your default gateway.
lt: Panaudokite šį terminalą, kad apdirbtumėte kreditinės kortelės užmokesčius per jūsų numatytuosius vartus.

en: Be warned that credit card data will automatically be converted to the last 4 digits of the card once a transaction has occurred.  As such, subsequent charges after a partial payment will not have any stored credit card information to use.
lt: Reikia įspėti, kad kredito kortelės duomenys bus automatiškai konvertuojama į 4 paskutiniai skaitmenys nuo kortelės, kai sandoris įvyko. Taigi, vėliau mokesčius po dalinės išmokos nebus saugomi kredito kortelės informaciją naudoti.

en: Order total: @total
lt: Užsakymo suma: @total

en: Balance: @balance
lt: Likutis: @balance

en: Charge Amount
lt: Apmokestinama Suma

en: Use the available buttons in this fieldset to process with the specified card details.
lt: Pasinaudokite mygtukais jei norite pateikti kreditinės kortelės informacija.

en: Charge amount
lt: Apmokestinama suma

en: Authorize amount only
lt: Tik patvirtinta suma

en: Set a reference only
lt: Nustatykite tik nurodymą

en: Credit amount to this card
lt: Kredito suma šiai kortelei

en: @auth_id - @date - @amount authorized
lt: @auth_id - @date - @amount patvirtinta

en: Prior authorizations
lt: Nepvykę patvirtinimai

en: Use the available buttons in this fieldset to select and act on a prior authorization. The charge amount specified above will be captured against the authorization listed below.  Only one capture is possible per authorization, and a capture for more than the amount of the authorization may result in additional fees to you.
lt: Naudokite mygtukus, kad pasirinkti ir priimti sprendimą dėl išankstinio leidimo. Mokesčio suma, nurodyta aukščiau, bus užfiksuota nuo leidimo žemiau. Tik vienas fiksavimas galimas už leidimą ir surinkimo daugiau nei suma leidimą gali atsirasti papildomų mokesčių, jums.

en: Select authorization
lt: Pasirinkite autorizacija

en: Capture amount to this authorization
lt: Užfiksavimo suma šiai autorizacijai

en: Void authorization
lt: Nepavykusi autorizacija

en: @ref_id - @date - (Last 4) @card
lt: @ref_id - @date - (Paskutiniai 4) @card

en: Customer references
lt: Kliento nurodymas

en: Use the available buttons in this fieldset to select and act on a customer reference.
lt: Pasinaudokite mygtukais pasirinkti ir pakeisti kliento nurodymą.

en: Select references
lt: Pasirinkite nurodymą

en: Charge amount to this reference
lt: Nurodymo apmokestinimo suma

en: Remove reference
lt: Pašalinti nurodymą

en: Credit amount to this reference
lt: Kredito suma šiam nurodymui

en: You must enter a positive number for the amount.
lt: Sumai turite įvesti teigiamą skaičių

en: The credit card was processed successfully. See the admin comments for more details.
lt: Kreditinė kortelės priimta sėkmingai. Daugiau informacijos administracijos komentaruose.

en: There was an error processing the credit card.  See the admin comments for details.
lt: Kreditinė kortelės priimti nepavyko. Daugiau informacijos administracijos komentaruose.

en: Reference transaction
lt: Sandorio nurodymas

en: administer credit cards
lt: administruoti kreditines korteles

en: view cc details
lt: peržiūrėti cc informacija

en: view cc numbers
lt: peržiūrėti cc numerius

en: process credit cards
lt: doroti kreditinas korteles

en: Receive credit card payments through checkout.
lt: Surenka kreditinių kortelių mokėjimus.

en: Process credit card payments using the Silent Order POST service of CyberSource.
lt: Priima kreditinių kortelių mokėjimus naudojant Silent Order POST paslauga iš CyberSource.

en: Payment server
lt: Mokėjimo serveris

en: CyberSource server used when processing payments.
lt: CyberSource serveris naudojamas atlikti mokėjimus

en: You must ensure your CyberSource account and web server are able to use the service you select.<br />Silent Order POST requires cURL support and a modified <a href="!url">HOP.php</a>.<br />The SOAP Toolkit API requires the SOAP and DOM extensions for PHP.
lt: Privalote įsitikinti, kad CyberSource paskyra ir web serveris gali naudotis pasirinkta paslauga <br>Silent Order POST reikalauja cURL palaikymo ir <a href="!url">HOP.php</a> redagavimo.<br>SOAP Toolkit API reikalauja SOAP ir DOM plėtinių PHP.

en: Ensure address verification
lt: Užtikrina adreso patikrinimą

en: Process transaction only if address passes verification.
lt: Atlikti sandorį jei tik adresas teisingas

en: Process transaction regardless of the result of address verification.
lt: Atlikti sandorį nepaisant ar adresas teisingas

en: SOAP Toolkit API settings
lt: SOAP Toolkit API nuostatos

en: Create a CyberSource Basic Profile for every new credit card order processed.
lt: Sukurti CyberSource Basic Profile kiekvienam naujam kreditinės kortelės užsakymui įvykdyti.

en: Enable calculation of taxes through the CyberSource tax service.
lt: Įjungti mokesčių skaičiavimą per mokesčių paslaugą.

en: Tax calculation "Ship from" address
lt: Mokesčių skaičiavimas "Pristayti iš" adresu

en: This address will be used when calculating taxes with CyberSource tax service.
lt: Šis adresas bus naudojamas kai skaičiuojami mokesčiai pasinaudojus CyberSource mokesčių paslauga.

en: Enter the 2 letter abbreviation of your state or province.
lt: Įveskite 2 valstijos simbolius

en: ZIP/Postal code
lt: Pašto kodas

en: Enter the 2 letter ISO 3166-1 code; consult Wikipedia if you don't know yours.
lt: Įveskite 2 raidžių ISO 3166-1 kodą; peržiūrėkite Wikipedia jei nežinote.

en: The credit card type did not pass validation.
lt: Kreditinės kortelės tipas negalioja

en: Could not figure out cc type: @number / @type
lt: Neįmanoma suprasti cc tipo: @number / @type

en: Silent Order POST requires the HOP.php provided by CyberSource.
lt: Silent Order POST reikalauja HOP.php peteikto CyberSource.

en: <b>Credit card !type:</b> !amount<br /><b>Decision: @decision</b><br /><b>Reason:</b> !reason
lt: <b>Kreditinė kortelė !type:</b> !amount<br><b>Sprendimas: @decision</b><br><b>Priežastis:</b> !reason

en: !id<br />!decision, Reason: !reason
lt: !id<br>!decision, Priežastis: !reason

en: <br /><b>AVS:</b> !avs
lt: <br><b>AVS:</b> !avs

en: <br /><b>CVV:</b> !cvv
lt: <br><b>CVV:</b> !cvv

en: No response returned from CyberSource.
lt: Nėra atsakymo iš CyberSource.

en: Unable to connect to CyberSource via SOAP.
lt: Neįmanoma susieti CyberSource per SOAP.

en: We apologize for the delay, but we are unable to process your credit card at this time. Please <a href="!url">contact sales</a> to complete your order.
lt: Atsiprašome už užlaikymą, bet šiuo metu negalime priimti kreditinės kortelės. Prašome <a href="!url">susiekit su pardavėjai</a>, kad atlikti užsakymą.

en: <b>@type:</b> @amount<br /><b>Decision: @decision</b><br /><b>Reason:</b> !reason
lt: <b>@type:</b> @amount<br><b>Sprendimas: @decision</b><br><b>Priežastis:</b> !reason

en: <b>@type:</b><br />@id<br />@decision, Reason: !reason
lt: <b>@type:</b><br>@id<br>@decision, Priežastis: !reason

en: <b>CyberSource profile created.</b><br /><b>Subscription ID:</b> @id
lt: <b>CyberSource profilis sukurtas.</b><br><b>Prenumeratos ID:</b> @id

en: <b>Attempt to create CyberSource profile failed.</b><br /><b>Reason:</b> @code
lt: <b>Bandymas sukurti CyberSource profilį nepavyko.</b><br><b>Priežastis:</b> @code

en: No taxes returned for this order.
lt: Šiam užsakymui mokečių nėra.

en: @city city tax
lt: @city miesto mokestis

en: County tax
lt: Šalis mokestis

en: District tax
lt: Srities mokestis

en: @state state tax
lt: @state valstijos mokestis

en: Attempted to calculate taxes failed for order @order_id - reason @code
lt: Bandymas skaičiuoti mokesčius nepavyko užsakymui @order_id - priežastis @code

en: Attempted to calculate taxes failed for order @order_id. No response returned from CyberSource.
lt: Bandymas skaičiuoti mokesčius nepavyko užsakymui  @order_id. Be priežasties iš CyberSource.

en: Successful transaction.
lt: Sėkmingas sandoris.

en: One or more fields in the request are missing or invalid.<br /><b>Possible action:</b> Resend the request with the correct information.
lt: Vienas ar keli laukeliai tušti arba klaidingi<br /><b>Galimi veiksmai:</b> Pakartoti užklausą su teisinga informacija.

en: <b>Error:</b> General system failure.<br /><b>Possible action:</b> Wait a few minutes and resend the request.
lt: <b>Klaida:</b> Pagrindinės sistemos klaida.<br><b>Galimi veiksmai:</b> Palaukti kelias minutes ir bandyti dar kartą.

en: <b>Error:</b> The request was received, but a server time-out occurred. This error does not include time-outs between the client and the server.<br /><b>Possible action:</b> To avoid duplicating the order, do not resend the request until you have reviewed the order status in the Business Center.
lt: <b>Klaida:</b> Užklausa gauta bet serverio laikas baigėsi. Ši klaida be laiko kuris užtrunka susieti klientui su serveriu.<br><b>Galimi veiksmai:</b> Tam, kad išvengti užsakymo dubliavimo palaukite kol gausite užsakymo būsena.

en: <b>Error:</b> The request was received, but a service did not finish running in time.<br /><b>Possible action:</b> To avoid duplicating the order, do not resend the request until you have reviewed the order status in the Business Center.
lt: <b>Klaida:</b> Užklausa gauta, bet paslauga nebaigė jos laiku.<br><b>Galimi veiksmai:</b> Tam, kad išvengti užsakymo dubliavimo palaukite kol gausite užsakymo būsena.

en: The authorization request was approved by the issuing bank but declined by CyberSource because it did not pass the Address Verification Service (AVS) check.<br /><b>Possible action:</b> You can capture the authorization, but consider reviewing the order for the possibility of fraud.
lt: Prisijungimo užklausa buvo patvirtinta banko, bet atmesta CyberSource nes nepraėjo Address Verification Service (AVS) patikrinimo.<br /><b>Galimi veiksmai:</b>Jūs galite gauti leidimą, bet svarstant užsakymą dėl apgaulės galimybės.

en: Expired card.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
lt: Baigėsi kortelės galiojimas.<br /><b>Galimi veiksmai:</b> Naudokite kitą kortelę ar mokėjimo būdą.

en: General decline of the card. No other information provided by the issuing bank.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
lt: Bendras kortelės atmetimas. Daugiau informacijos nepateikta.<br /><b>Galimi veiksmai:</b> Naudokite kitą kortelę ar mokėjimo būdą.

en: Insufficient funds in the account.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
lt: Nepakanką lėšų.<br /><b>Galimi veiksmai:</b> Naudokite kitą kortelę ar mokėjimo būdą.

en: Stolen or lost card.<br /><b>Possible action:</b> Review the customer's information and determine if you want to request a different card from the customer.
lt: Pavogta ar pamesta kortelė.<br /><b>Galimi veiksmai:</b> Peržiūrėkite kliento informacija ir nustatykite ar norite naudoti kitą kortelę.

en: Issuing bank unavailable.<br /><b>Possible action:</b> Wait a few minutes and resend the request.
lt: Bankas nepasiekiamas.<br /><b>Galimi veiksmai:</b> Palaukti kelias minutes ir bandyti dar karatą.

en: Inactive card or card not authorized for card-not-present transactions.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
lt: Neaktyvi kortelė ar kortelei neleidžiama atlikti mokėjimų<br><b>Galimi veiksmai:</b> Naudoti kitą kortelę ar pasirinkti kitą mokėjimo būdą.

en: The card has reached the credit limit.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
lt: Kortelė pasiekė kredito limitą.<br><b>Galimi veiksmai:</b> Naudoti kitą kortelę ar pasirinkti kitą mokėjimo būdą.

en: The card verification number is invalid.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
lt: Kortelės patvirtinimo kodas klaidingas.<br><b>Galimi veiksmai:</b> Naudoti kitą kortelę ar pasirinkti kitą mokėjimo būdą.

en: The processor declined the request based on a general issue with the customer's account.<br /><b>Possible action:</b> Request a different form of payment.
lt: Užklausa atmesta dėl bendrų kliento sąskaitos problemų.<br><b>Galimi veiksmai:</b> Pasirinkti kitą mokėjimo būdą.

en: The customer matched an entry on the processor’s negative file.<br /><b>Possible action:</b> Review the order and contact the payment processor.
lt: Klientas juodam sąraše.<br /><b>Galimi veiksmai:</b> Peržiūrėti užsakymą ir susiekti su mokėjimo priėmėju.

en: The customer's bank account is frozen.<br /><b>Possible action:</b> Review the order or request a different form of payment.
lt: Kliento banko sąskaita įšaldyta<br><b>Galimi veiksmai:</b> Peržiūrėti užsakymą ar pasirinkti kitą mokėjimo būdą.

en: The authorization request was approved by the issuing bank but declined by CyberSource because it did not pass the card verification number check.<br /><b>Possible action:</b> You can capture the authorization, but consider reviewing the order for the possibility of fraud.
lt: Prisijungimo užklausa buvo patvirtinta banko, bet atmesta CyberSource nes nesutapo kortelės patvirtinimo kodas<br><b>Galimi veiksmai:</b> Jūs galite gauti leidimą, bet svarstant užsakymą dėl apgaulės galimybės.

en: Invalid account number.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
lt: Blogas sąskaitos numeris.<br><b>Galimi veiksmai:</b> Naudoti kitą kortelę ar pasirinkti kitą mokėjimo būdą.

en: The card type is not accepted by the payment processor.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment. Also, check with CyberSource Customer Support to make sure that your account is configured correctly.
lt: Kortelės tipas nepriimamas mokėjimo gavėju <br><b>Galimi veiksmai:</b>Naudoti kitą kortelę ar kitą mokėjimo būdą. Taip pat patikrinkite CyberSource klientų pagalboje ar jūsų sąskaita teisingaisu konfigūruota.

en: The processor declined the request based on an issue with the request itself.<br /><b>Possible action:</b> Request a different form of payment.
lt: Priėmėjas atmetė užklausa paremta pačia užklausa<br><b>Galimi veiksmai:</b> Pasirinkite kita mokėjimo būdą.

en: There is a problem with your CyberSource merchant configuration.<br /><b>Possible action:</b> Do not resend the request. Contact Customer Support to correct the configuration problem.
lt: Problemos su CyberSourse konfigūracija<br><b>Galimi veiksmai:</b> Nekartokite užklausos. Susiekite su klientų aptarnavimo skyriumi.

en: Processor failure.<br /><b>Possible action:</b> Possible action: Wait a few minutes and resend the request.
lt: Priėmėjo klaida<br><b>Galimi veiksmai:</b> Palaukti kelias minutes ir bandyti dar karta.

en: The card type sent is invalid or does not correlate with the credit card number.<br /><b>Possible action:</b> Ask your customer to verify that the card is really the type indicated in your Web store, then resend the request.
lt: Kortelės tipas klaidingas ir nesutampa su kortelės numeriu.<br><b>Galimi veiksmai:</b> Įsitikinkite kad kortelė yra to tipo.

en: <b>Error:</b> The request was received, but a time-out occurred with the payment processor.<br /><b>Possible action:</b> To avoid duplicating the transaction, do not resend the request until you have reviewed the transaction status in the Business Center.
lt: <b>Klaida:</b> Užklausa gauta bet baigėsi apdorojimo laikas.<br><b>Galimi veiksmai:</b> Tam, kad išvengti užsakymo dubliavimo palaukite kol gausite užsakymo būsena.

en: The customer is enrolled in payer authentication.<br /><b>Possible action:</b> Authenticate the cardholder before continuing with the transaction.
lt: Klientas yra įrašytas mokėtojo autentiškumo nustatyme.<br><b>Galimi veiksmai:</b> Identifikuokitės kaip kortelės savininkas prieš tęsdami sandorį.

en: The customer cannot be authenticated.<br /><b>Possible action:</b> Review the customer's order.
lt: Neįmanoma identifikuoti kliento<br><b>Galimi veiksmai:</b> Peržiūrėkite užakymą.

en: The authorization request was approved by the issuing bank but declined by CyberSource based on your Smart Authorization settings.<br /><b>Possible action:</b> Do not capture the authorization without further review. Review the avsCode, cvResult, and factorCode fields to determine why CyberSource rejected the request.
lt: The authorization request was approved by the issuing bank but declined by CyberSource based on your Smart Authorization settings.<br><b>Galimi veiksmai:</b> Do not capture the authorization without further review. Review the avsCode, cvResult, and factorCode fields to determine why CyberSource rejected the request.

en: Street address matches, but 5- and 9-digit postal codes do not match.
lt: Adresas nesutampa bet 5 ir 9 skaitmenų kodas sutapo.

en: Street address matches, but postal code not verified. Returned only for non U.S.-issued Visa cards.
lt: Adresas sutampa bet pašto kodas nesutampa. Tik ne JAV Visa kortelėms.

en: Street address and postal code do not match. Returned only for non U.S.-issued Visa cards.
lt: Adresas sutampa ir pašto kodas nesutampa. Tik ne JAV Visa kortelėms.

en: Street address and postal code match. Returned only for non U.S.-issued Visa cards.
lt: Adresas sutampa ir pašto kodas nesutampa. Tik  JAV Visa kortelėms.

en: AVS data is invalid, or AVS is not allowed for this card type.
lt: AVS duomenys neteisingi, ar AVS šiam kortelės tipui neleidžiama.

en: Card member's name does not match, but postal code matches. Returned only for the American Express card type.
lt: Nario vardas nesutampa bet pašto kodas sutampa. Tik American Express kortelės tipui.

en: Non-U.S. issuing bank does not support AVS.
lt: Ne JAV bankas nepalaiko AVS

en: Card member's name does not match. Street address and postal code match. Returned only for the American Express card type.
lt: Nario vardas nesutampa.Adresas ir pašto kodas sutampa. Tik American Express kortelės tipui.

en: Address not verified. Returned only for non U.S.-issued Visa cards.
lt: Adresas nepatvirtintas. Tik ne JAV Visa kortelėms.

en: Card member's name matches but billing address and billing postal code do not match. Returned only for the American Express card type.
lt: Nario vardas sutampa bet mokėtojo adresas ir pašto kodas nesutampa. Tik American Express kortelės tipui.

en: Card member's name and billing postal code match, but billing address does not match. Returned only for the American Express card type
lt: Nario vardas ir mokėtojo pašto kodas sutampa bet mokėtojo adresas nesutampa. Tik American Express kortelės tipui.

en: Street address and postal code do not match. - or - Card member's name, street address and postal code do not match. Returned only for the American Express card type.
lt: Adresas ir pašto kodas nesutampa. arba Kortelės savininko vardas, adresas ir pašto kodas nesutampa. Tik American Express kortelės tipui.

en: Card member's name and billing address match, but billing postal code does not match. Returned only for the American Express card type.
lt: Kortelės savininko vardas ir mokėtojo adresas sutampa bet mokėtojo pašto kodas nesutampa. Tik American Express kortelės tipui.

en: Postal code matches, but street address not verified. Returned only for non-U.S.-issued Visa cards.
lt: Pašto kodas sutampa bet adresas ne. Tik ne JAV Visa kortelėms.

en: System unavailable.
lt: Sistema negalima

en: U.S.-issuing bank does not support AVS.
lt: JAV bankas nepalaiko AVS

en: Card member's name does not match, but street address matches. Returned only for the American Express card type.
lt: Kortelės savininko vardas nesutampa bet asresas sutampa. Tik American Express kortelės tipui.

en: Address information unavailable. Returned if non-U.S. AVS is not available or if the AVS in a U.S. bank is not functioning properly.
lt: Adreso informacija nepasiekiama. JAV AVS neįmanoma ar jei AVS JAV bankas.

en: Street address does not match, but 9-digit postal code matches.
lt: Adresas nesutampa bet 9 skaičių pašto kodas sutampa.

en: Exact match. Street address and 9-digit postal code match.
lt: Tikslus sutapimas Adresas ir 9 skaičių pašto kodas.

en: Exact match. Street address and 5-digit postal code match.
lt: Tikslus sutapimas Adresas ir 5 skaičių pašto kodas.

en: Street address does not match, but 5-digit postal code matches.
lt: Adresas nesutampa bet 5 skaičių pašto kodas sutampa.

en: AVS is not supported for this processor or card type.
lt: AVS nepalaikoma šiam kortelės tipui.

en: The processor returned an unrecognized value for the AVS response.
lt: Priėmėjas grąžino nepažįstama reikšmę AVS atsakymui.

en: Transaction determined suspicious by issuing bank.
lt: Sandoris pažymėtas kaip įtartinas.

en: Card verification number failed processor's data validation check.
lt: Kortelės patvirtinimo numeris klaidingas.

en: Card verification number matched.
lt: Kortelės patvirtinimo numeris sutapo.

en: Card verification number not matched.
lt: Kortelės patvirtinimo numeris nesutapo.

en: Card verification number not processed by processor for unspecified reason.
lt: Kortelės patvirtinimo numeris nepatvirtintas priėmėjo bet nepaaiškinamos priežasties.

en: Card verification number is on the card but was not included in the request.
lt: Kortelės patvirtinimo numeris ant kortelės bet neįtraukta į užklausą.

en: Card verification is not supported by the issuing bank.
lt: Kortelės patvirtinimas nepalaikomas banko.

en: Card verification is not supported by the card association.
lt: Kortelės patvirtinimas nepalaikomas kortelės susiejimu

en: Card verification is not supported for this processor or card type.
lt: Kortelės patvirtinimas nepalaikomas kortelės tipo

en: Unrecognized result code returned by processor for card verification response.
lt: Nepažįstas kodas kurį grąžino priėmėjas į kortelės patvirtinimo atsakymą.

en: No result code returned by processor.
lt: Priėmėjas negrąžino kodo.

en: Enable to process payments using CyberSource Silent Order POST.
lt: Įjungia mokėjimus per CyberSource Silent Order POST.

en: Continue with checkout to complete payment.
lt: Tęskite pirkimą, kad pabaigtumėte mokėjimą.

en: Javascript must be enabled to view the order total preview.
lt: Javascript turi būt įjungtas jei norite peržiūrėti užsakymo sumą.

en: Select a payment method from the following options.
lt: Pasirinkite mokėjimo būdą.

en: Paying by
lt: Mokama pagal

en: Show the order total preview on the payment pane.
lt: Rodyti užsakymo sumą mokėjimo lange.

en: Checkout cannot be completed without any payment methods enabled. Please contact an administrator to resolve the issue.
lt: Pirkimas negali būt baigtas be įjungtu mokėjimo būdų. Prašome susiekti su administratoriumi.

en: Method: @payment_method
lt: Būdas: @payment_method

en: Modify 'Payment info'
lt: Keisti 'Mokėjimo info'

en: None available
lt: Neįmanoma

en: Update order status on full payment
lt: Atnaujinti užsakymo būsena pilnai apmokėjus.

en: Update order status upon checkout completion with full payment
lt: Atnaujinti užsakymo būseną kai mokėjimas atliktas.

en: A payment gets entered for an order
lt: Mokėjimas įvestas užsakymui

en: Check the order balance
lt: Patikrinti užsakymo balansą

en: Balance is less than !zero.
lt: Balansas mažiau nei !zero.

en: Balance is less than or equal to !zero.
lt: Balansas mažiau ar lygu !zero.

en: Balance is equal to !zero.
lt: Balansas lygu !zero.

en: Balance is greater than !zero.
lt: Balansas daugiau nei !zero.

en: Balance comparison type
lt: Likutis palyginimui

en: Credit card charge failed.
lt: Kortelės apmokestinimas nepavyko.

en: Card charged, resolution code: 0022548315
lt: Kortelė apmokestinta, sprendimo kodas: 0022548315

en: Credit card payment processed successfully.
lt: Kreditinės kortelės mokėjimas atliktas sėkmingai.

en: Configure the payment settings.
lt: Tvarkyti mokėjimo nuostatas.

en: View the payment settings.
lt: Peržiūrėti mokėjimo nuostatas.

en: Edit the payment settings.
lt: Redaguoti mokėjimo nuostatas.

en: Edit the basic payment settings.
lt: Redaguoti pagrindinias mokėjimo nuostatas.

en: Edit the payment method settings.
lt: Redaguoti mokėjimo būdų nuostatas.

en: Payment gateways
lt: Mokėjimo vartai

en: Edit the payment gateway settings.
lt: Redaguoti mokėjimo vartų nuostatas.

en: Return order totals
lt: Gražina užsakymo suma

en: Add the payment details to the checkout pane.
lt: Pridėti mokėjimo informaciją prie pirkimo lango.

en: Add the payment details to the order pane.
lt: Pridėti mokėjimo informaciją prie užsakymo lango.

en: Select payment gateway
lt: Pasirinkite mokėjimo vartus

en: Delete payment?
lt: Pašalinti mokėjimą?

en: The payment method of the order.
lt: Užsakymo apmokėjimo būdas.

en: The payment balance of the order
lt: Mokėjimo balansas užsakymui

en: Select a payment method from the enabled payment modules.
lt: Pasirinkite mokėjimo būdą iš įjungtų mokėjimo modulių

en: Enable payment tracking.
lt: Įjungia mokėjimų sekimą.

en: Allow payments to be deleted by users with permission.
lt: Leisti nariams šalinti mokėjimus su leidimu.

en: Log payments entered and deleted to order log.
lt: Sekti įvestus ir pašalintus mokėjimus.

en: Default payment details message
lt: Numatytoji mokėjimo informacijos žinutė.

en: Message displayed when a payment method does not display any further details.
lt: Žinutė rodoma kai mokėjimo būdas nerodo jokios informacijos.

en: !method settings
lt: !method nuostatos

en: No payment methods founds.
lt: Mokėjimo būdų nėra

en: Payment gateways are web services that allow you to process various types of payments remotely.  The settings forms below are for the payment gateways you have installed.  Click a name to expand its options and adjust the settings accordingly.
lt: Mokėjimų vartai yra web paslaugos kurios suteikia galimybę priimti mokėjimus nuotolinių būdu. Žemiau yra mokėjimų vartų kuriuos įjungėte nuostatos. Spauskite ant pavadinimo pasirodys nuostatos.

en: @gateway_name settings
lt: @gateway_name nuostatos

en: This gateway supports the following payment methods:
lt: Šie vartai palaiko šiuos mokėjimo būdus:

en: Enable this payment gateway for use.
lt: Įjungti šiuos mokėjimo vartus.

en: Order total preview:
lt: Užsakymo viso peržiūra:

en: Payment entered.
lt: Mokėjimas įvestas.

en: An error loading the payment information occurred.
lt: Įvyko klaida įkraunant mokėjimo informaciją.

en: Payment information:
lt: Mokėjimo informacija:

en: @method payment of @amount received on @date.
lt: @method mokėjimas @amount gautas @date.

en: Are you sure you want to delete this payment?
lt: Ar tikrai norite pašalinti šį mokėjimą?

en: Payment deleted.
lt: Mokėjimas pašalintas.

en: Please choose a payment gateway to use for that payment.
lt: Prašome pasirinkti mokėjimo vartus jei norite rinkti mokėjimus.

en: Use gateway
lt: Naudoti vartus

en: You are not able to process %type payments.
lt: Jums neleidžiam vykdyti %type mokėjimus.

en: Attempted to process a %type payment but the gateway's function was not found.
lt: Bandymas vykdyti %type mokėjimą bet vertų funkcija nerasta.

en: An error has occurred with your payment gateway.  The charge function could not be found.
lt: Klaida mokėjimo vartuose. Apmokestinimo funkcija nerasta.

en: @method payment for @amount entered by @user.
lt: @method mokėjimas @amount įvetas @user.

en: view payments
lt: peržiūrėti mokėjimus

en: manual payments
lt: rankiniai mokėjimai

en: delete payments
lt: pašalinti mokėjimus

en: Adds a credit card gateway that simulates a successful payment for testing checkout.
lt: Prideda kreditinės kortelės mokėjimo vartus kurie imituoja sėkmingus apmokėjimus testavimui.

en: Defines an API to let payment modules interact with the cart.
lt: Nurodo API kuri leis moduliui veikti su krepšeliu.

en: Receive Check
lt: Gauti čekį

en: Check or money order
lt: Čekis ar pinigų pervedimas

en: Cash on delivery
lt: Grynieji pristatymo metu

en: Pay cash on delivery on pick-up.
lt: Mokėti grynais pristaymo ar atsiėmimo metu.

en: A generic payment method type.
lt: Pagrindiniai mokėjimo būdai.

en: Full payment is expected upon delivery or prior to pick-up.
lt: Pilnas mokėjimas laukiamas pristatymo ar atsiėmimo metu.

en: Orders totalling more than !number are <b>not eligible</b> for COD.
lt: Užsakymai virš !number nepriimami COD apmokėjimui.

en: Delivery Date
lt: Pristatymo data

en: Desired delivery date:
lt: Pageidaujama pristatymo data:

en: Your final order total exceeds the maximum for COD payment.  Please go back and select a different method of payment.
lt: Jūsų galutinė užsakymo suma viršija maksimalų COD mokėjimą. Prašome eiti atgal ir pasirinkti kitą apmokėjimo būdą.

en: Maximum order total eligible for COD
lt: Maksimaliai leidžiama COD suma

en: Set to 0 for no maximum order limit.
lt: Nustatykite 0 jei neribosite užsakymo.

en: Let customers enter a desired delivery date.
lt: Leisti klientams įvesti pageidaujama pristatymo datą.

en: Enter a desired delivery date:
lt: Įveskite pageidaujama pristatymo datą:

en: Checks should be made out to:
lt: Čekiai turi būt išrašyti:

en: Mail to
lt: Atsiųsti į

en: Clear Date:
lt: Išrašymo data:

en: Check received
lt: Čekis gautas

en: Expected clear date:
lt: Numatoma išgryninimo data:

en: Set the mailing address to display to customers who choose this payment method during checkout.
lt: Nustatykite gavimo adresą kuris bus rodomas klientams kurie pasirinks mokėti čekiu.

en: Direct checks to a person or department.
lt: Tiesioginiai čekiai asmeniui ar skyriui.

en: Check payment policy
lt: Apmokėjimo čekiu politika

en: Instructions for customers on the checkout page.
lt: Instrukcijos klientui pirkomo puslapyje.

en: Personal and business checks will be held for up to 10 business days to ensure payment clears before an order is shipped.
lt: Asmeniniai ar verslo čekiai bus laikomi iki 10 darbo dienų, kad įsitikinti ar jie bus išgryninti prieš užsakymo išsiuntimą.

en: Any notes about the check, like type or check number.
lt: Pastabos apie čekį tarkim - tipas ar čekio numeris.

en: Expected clear date
lt: Numatoma išgryninimo data

en: Receive check
lt: Gautas čekis

en: Use the form to enter the check into the payments system and set the expected clear date.
lt: Pasinaudokite formą, kad įvesti čekį į mokėjimų sistemą ir nustatykite numatoma išgryninimo datą.

en: Order balance:
lt: Užsakymo balansas:

en: The amount must be a number.
lt: Suma turi būt skaičiai.

en: Check received, expected clear date of @date.
lt: Čekis gautas, numatoma išgryninimo data @date.

en: Payment Method Pack
lt: Mokėjimo būdų rinkinys

en: Provides the check/money order, COD, and 'other' payment methods.
lt: Teikia čekio/pinigų pervedimo, COD, ir kitus mokėjimo metodus.

en: Review order
lt: Peržiūrėti užsakymą

en: Review payment
lt: Peržiūrėti mokėjimą

en: Submit order
lt: Pateikti užsakymą

en: PayPal payment complete
lt: PayPal mokėjimas baigtas

en: PayPal payment cancelled
lt: PayPal mokėjimas atšauktas

en: Process credit card payments using Website Payments Pro.
lt: Vykdyti kreditinės kortelės mokėjimus su Website Payments Pro.

en: PayPal - pay without sharing your financial information.
lt: PayPal - mokėkite nesidalindami savo finansine informacija.

en: Redirect users to submit payments through PayPal.
lt: Nukreipia lankytojus į PayPal, kad atliktų mokėjimą.

en: Complete orders through PayPal Express Checkout.
lt: Užbaigti užsakymus per PayPal Express Checkout.

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
lt: Sandoris gali būt atliktas tik nurodyta valiuta.

en: API server
lt: API serveris

en: Sign up for and use a Sandbox account for testing.
lt: Prisijunkite prie Sandbox paskyros sistemos testavimui.

en: Require Express Checkout users to use a PayPal confirmed shipping address.
lt: Reikalauti Express Checkout naudoti PayPal patvirtino pristatymo adresą.

en: Enable the shipping select form on the Review payment page.
lt: Įjungti pristatymo pasirinkti formą apžvalgos puslapyje.

en: Enable the company name box on the Review payment page.
lt: Įjungti Įmonės pavadinimo dėžutę pasirinkti formą apžvalgos puslapyje.

en: Enable the contact phone number box on the Review payment page.
lt: Įjungti Kontaktinio telefono dėžutę pasirinkti formą apžvalgos puslapyje.

en: Enable the comment text box on the Review payment page.
lt: Įjungti komentaro dėžutę pasirinkti formą apžvalgos puslapyje.

en: API credentials
lt: API įgaliojimai

en: !link for information on obtaining credentials.  You need to acquire an API Signature.  If you have already requested API credentials, you can review your settings under the API Access section of your PayPal profile.
lt: !link plačiau apie informacijos kaip gauti įgaliojimus. Jums reikia gauti API parašą. Jei jūs jau užklausėte API įgaliojimų galite peržiūrėti jūsų nuostatas API priėjimo (API Access ) skyriuje PayPal paskyroje.

en: API username
lt: API nario vardas

en: API password
lt: API slaptažodis

en: <b>Address:</b> @avscode
lt: <b>Adresas:</b> @avscode

en: <b>@type</b><br /><b>Success: </b>@amount @currency
lt: <b>@type</b><br><b>Sėkmingai: </b>@amount @currency

en: PayPal transaction ID: @transactionid
lt: PayPal sandorio ID: @transactionid

en: PayPal e-mail address
lt: PayPal el. pašto adresas

en: The e-mail address you use for the PayPal account you want to receive payments.
lt: El. pašto adresas PayPal paskyros į kurią norite gauti mokėjimus.

en: PayPal login page language
lt: PayPal prisijungimo puslapio kalba

en: PayPal server
lt: PayPal serveris

en: Payment action
lt: Mokėjimo veiksmas

en: Complete sale
lt: Užbaigtas paradvimas

en: Provide PayPal WPS specific text for the submit button on the order review page.
lt: Pateikti PayPal WPS savitas tektas pateikimo mygtukui užsakymo peržiūros puslapyje.

en: PayPal cart submission method
lt: PayPal krepšelio pateikimo metodas

en: You must use a single line item on your site if you have any fees or discounts besides shipping and tax.
lt: Turite naudoti vienos eilutės elementą jūsų svetainėje, jei turite mokėjimų ar nuolaidų be pristatymo ir mokesčių.

en: Submit the whole order as a single line item.
lt: Pateikti visą užsakymą viena eilute.

en: Submit an itemized order showing each product and description.
lt: Pateikti atskiromis pozicijomis prekes ir jų aprašymą.

en: Shipping address prompt in PayPal
lt: Pristatymo adresas praneštas PayPal

en: Do not show shipping address prompt at PayPal.
lt: Nerodyti pristatymo adreso PayPal.

en: Prompt customer to include a shipping address.
lt: Klausti klientų įtraukti pristatymo adresą.

en: Require customer to provide a shipping address.
lt: Privaloma pateikti pristatymo adresą.

en: Submit address information to PayPal to override PayPal stored addresses.
lt: Pateikti adreso informaciją PayPal  perrašyti PayPal išsaugota adresą.

en: Works best with the first option above.
lt: Geriausiai veikia su pirmu pasirinkimu.

en: Sent address selection
lt: Siųsti adreso pasirinkimą

en: Send billing address to PayPal.
lt: Siųsti  mokėtojo adresą į PayPal

en: Send shipping address to PayPal.
lt: Siųsti  pristatymo adresą į PayPal

en: Show debug info in the logs for Instant Payment Notifications.
lt: Rodyti tikrinimo info Instant Payment Notifications.

en: For Express Checkout, you need to <a href="!cp_link">enable the cart pane</a> and <a href="!wpp_link">configure the Website Payments Pro settings</a>.
lt: Express Checkout, jums reikia<a href="!cp_link">įjungti krepšelio langą</a> ir <a href="!wpp_link">konfigūruokite Website Payments Pro nuostatas</a>.

en: Receiving IPN at URL for order @order_id. <pre>@debug</pre>
lt: Gaunamas IPN URL užsakymui @order_id. <pre>@debug</pre>

en: IPN attempted with invalid order ID.
lt: IPN bandymas su klaidingu užsakymo ID.

en: IPN attempted for non-existent order.
lt: IPN bandymas neegzistuojančiam užsakymui.

en: IPN transaction verified.
lt: IPN sandoris patvirtintas.

en: IPN transaction ID has been processed before.
lt: IPN sandorio ID jau buvo vykdomas.

en: PayPal has cancelled the reversal and returned !amount !currency to your account.
lt: PayPal atšaukė pakeitimus ir grąžino  !amount !currency į jūsų sąskaita.

en: You have denied the customer's payment.
lt: Jūs atsisakėte kliento mokėjimo.

en: The authorization has failed and cannot be captured.
lt: Leidimas nesugebėjo ir negali būti fiksuojamos.

en: The customer's attempted payment from a bank account failed.
lt: Kliento mokėjimo bandymas  iš banko sąskaitą nepavyko.

en: Payment is pending at PayPal: @reason
lt: Mokėjimas laukaimas PayPal: @reason

en: PayPal has reversed a payment!
lt: PayPal mokėjima gavo!

en: Payment has been reversed by PayPal: @reason
lt: Mokėjimas buvo panaikintas per PayPal: @reason

en: The authorization has been voided.
lt: Leidimas buvo anuliuotas.

en: IPN transaction failed verification.
lt: IPN sandorio nepavyko patvirtinti.

en: An IPN transaction failed verification for this order.
lt: IPN sandoris nepraėjo patikrinimo šiam užsakymui.

en: An error has occurred in your PayPal payment. Please review your cart and try again.
lt: Klaida jūsų PayPal mokėjime. Peržiūrėkite savo krepšelį ir bandykite dar kartą.

en: Your order is almost complete!  Please fill in the following details and click 'Continue checkout' to finalize the purchase.
lt: Jūsų užsakymas beveik baigtas! Prašome užpildyti žemiau esančia formą ir spausti mygtuką 'Tęsti pirkimą'

en: Your order is not complete until you click the 'Submit order' button below. Your PayPal account will be charged for the amount shown above once your order is placed. You will receive confirmation once your payment is complete.
lt: Jūsų užsakymas nebaigtas tol kol nepaspausite mygtuko 'Pateikti užsakymą'. Kai tik pateiksite užsakymą jūsų PayPal sąskaita bus apmokestinta suma nurodyta jūsų užsakyme. Jūs gausite patvirtinimą kai tik mokėjimas bus atliktas.

en: Checkout with PayPal.
lt: Pirkti su PayPal.

en: Calculate shipping
lt: Skaičiuoti pristatymą

en: Click to refresh shipping options
lt: Spauskite perkrausite pristatymo pasirinkimus

en: Leave blank if shipping to a residence.
lt: Palikite tuščia jei bus siųnčiam į gyvenamajai vietai.

en: Order comments
lt: Užsakymo komentarai

en: Special instructions or notes regarding your order.
lt: Ypatingos instrukcijos ar pastabos dėl jūsų užsakymo.

en: Continue checkout
lt: Tęsti pirkimą

en: You must calculate and select a shipping option.
lt: Turite paskaičiuoti ir pasirinkti pristatymo būdą.

en: Error calculating shipping
lt: Klaida skaičiuojant pristatymą

en: All the address information matched.
lt: Visa adreso informacija sutampa.

en: None of the address information matched; transaction declined.
lt: Nei vienas adresas nesutapo; sandoris neįvyko.

en: Part of the address information matched.
lt: Dalis adreso informacijos sutapo.

en: The merchant did not provide AVS information. Not processed.
lt: Pardavėjas nepateikė AVS informacijos. Neįvykdyta.

en: Address not checked, or acquirer had no response. Service not available.
lt: Adresas nepatikrintas ar pirkėjas neatsako. Paslauga negalima.

en: No AVS response was obtained.
lt: AVS atsakas negautas.

en: Address matched; postal code did not
lt: Adresas sutapo; pašto kodas ne.

en: Nothing matched; transaction declined
lt: Nesutapo; sandoris nevykdomas.

en: Address and postal code matched
lt: Adresas ir pašto kodas sutapo

en: Not allowed for MOTO transactions; transaction declined
lt: Neleidžiami MOTO sandoriai; sandoris nevykdomas.

en: Global unavailable
lt: Globalus nepasiekiamas

en: International unavailable
lt: Tarptautinės nepasiekiamas

en: Postal code matched; address did not
lt: Pašto kodas sutapo; adresas ne

en: Retry for validation
lt: Tikrinimas kartojamas

en: Service not supported
lt: Paslapuga neteikima

en: An unknown error occurred.
lt: Nežinoma klaida įvyko.

en: Matched
lt: Sutapo

en: No match
lt: Nesutapo

en: The merchant has not implemented CVV2 code handling.
lt: Pardavėjas nepateikė CVV2 kodo tikrinimo.

en: Merchant has indicated that CVV2 is not present on card.
lt: Pardavėjas nustatė, kad CVV2 nenurodytas ant kortelės.

en: Service not available
lt: Paslauga negalima

en: Unkown error
lt: Nežinoma klaida

en: Not processed
lt: Nevykdyta

en: Customer did not include a confirmed shipping address per your address settings.
lt: Klientas nepateikė patvirtinto pristatymo adreso per adresų nuostatas.

en: Waiting on you to capture the funds per your authorization settings.
lt: Laukiama jūsųs surinkimo lėšų už jūsų leidimo parametrus.

en: eCheck has not yet cleared.
lt: eCheck dar neišgrynintas.

en: You must manually accept or deny this international payment from your Account Overview.
lt: Jūs turite rankiniu būdų priimti ar atmesti šį tarptautinį mokėjimą per jūsų Account Overview.

en: You must manually accept or deny a payment of this currency from your Account Overview.
lt: Jūs turite rankiniu būdų priimti ar atmesti mokėjimą šia valiuta per jūsų Account Overview.

en: Your e-mail address is not yet registered or confirmed.
lt: Jūsų el. pašto adresas dar neužregistruotas ar patvirtintas.

en: You must upgrade your account to Business or Premier status to receive credit card payments.
lt: Jūs turite atnaujinti savo paskyrą į Business ar Premier, kad gauti mokėjimu kreditine kortele.

en: You must verify your account before you can accept this payment.
lt: Pirmiau turite patvirtinti savo paskyrą.

en: Reason unknown; contact PayPal Customer Service for more information.
lt: Priežastis nežinoma; susiekite su PayPal Klientų Aptarnavimu dėl platesnės informacijos.

en: The customer has initiated a chargeback.
lt: Klientas iniciavo grąžinimą.

en: The customer triggered a money-back guarantee.
lt: Klientas pasinaudojo pinigų grąžinimo garantiją.

en: The customer filed a complaint about the transaction.
lt: Klientas pateikė skundą apie sandorį.

en: You gave the customer a refund.
lt: Jūs suteikėte klientui grąžinimą.

en: administer paypal
lt: valdyti paypal

en: PayPal pending
lt: PayPal laukiama

en: Integrates various PayPal payment services and IPN feedback.
lt: Integruoja įvairius PayPal mokėjimo paslaugas ir IPN atsaką.

en: Flat rate
lt: Tarifas

en: Edit flat rate method
lt: Redaguoti tarifo metodą

en: Delete flat rate method
lt: Pašalinti tarifo metodą

en: Flat shipping rates
lt: Pristatymo tarifai

en: Override the default shipping rate per product for each flat rate shipping method here. Enter -1 to revert to the default value.
lt: Perrašo numatytąjį pristatymo tarifą prekėms kiekvienam pristatymo tarifui. Įveskite -1 atstatyti numatytąsias reikšmes.

en: Default rate: %price
lt: Numatytasis tarifas: %price

en: Fetch a shipping quote
lt: Taikyti pristatymo kaina

en: Shipping quote via @method
lt: Pristatymo @method kaina

en: Base rate
lt: Bazinė norma

en: Default product rate
lt: Numatytoji prekės norma

en: Add a new flat rate shipping method.
lt: Pridėti naują pristatymo tarifą

en: Shipping method title
lt: Pristatymo būdo pavadinimas

en: The name shown to distinguish it from other flatrate methods.
lt: Pavadinimas nurodo, kad atskirti jį nuo kitų tarifų metodų.

en: Line item label
lt: Linijos elemento etiketė

en: The name shown to the customer when they choose a shipping method at checkout.
lt: Pavadinimas rodomas klientams kai jie pasirenka pristatymo būdą pirkimo metu.

en: The starting price for shipping costs.
lt: Pradinė kaina išsiuntimo išlaidų.

en: Default product shipping rate
lt: Numatytoji prekių pristatymo norma

en: The base rate must be a numeric amount.
lt: Bazinė norma turi būt skaičius.

en: The product rate must be a numeric amount.
lt: Prekių norma turi būt skaičius.

en: Do you want to delete this shipping method?
lt: Ar norite pašalinti šį pristatymo būdą?

en: Flat rate per product
lt: Tarifas prekėms

en: Shipping rate
lt: Pristatymo kaina

en: Flat rate per order
lt: Tarifas užsakymui

en: Flatrate
lt: Tarifas

en: Assigns a flat shipping rate to products.
lt: Priskiria pristatymo tarifą prekėms.

en: Ubercart - fulfillment
lt: Ubercart - sandėlys

en: Shipping quote settings
lt: Pristatymo kainų nuostatos

en: Configure the shipping quote settings.
lt: Konfigūruoti pristatymo kainos nuostatas.

en: View general shipping quote settings.
lt: Peržiūrėti pagrindines pristatymo kainos nuostatas.

en: Quote methods
lt: Kainos metodas

en: Shipping settings
lt: Pristatymo nuostatos

en: Default product pickup address
lt: Numatytasis prekės tsiėmimo adresas

en: Default product shipping type
lt: Numatytasis prekės pristatymo tipas

en: Getting shipping quote via !method
lt: Gaunama pristatymo kaina per !method

en: Quote method
lt: Metodas

en: Order has a product of a particular shipping type
lt: Užsakymas turi šio pristatymo tipo prekes

en: Order: Product
lt: Užsakymas: Prekės

en: Order has a shipping quote from a particular method
lt: Užsakymas turi šio pristatymo metodo kainas

en: Order: Shipping Quote
lt: Užsakymas: Pristatymo Kaina

en: Shipping quote method
lt: Pristatymo metodo kaina

en: Shipping quotes
lt: Pristatymo kainos

en: Calculate shipping cost
lt: Skaičiuoti pristatymo sumą

en: Extra information necessary to ship.
lt: Reikalinga papildoma informacija, kad pristatyti

en: Shipping quote
lt: Pristatymo kaina

en: Get a shipping quote for the order from a quoting module.
lt: Gauti pristatymo kainą užsakymui iš kainos modulio.

en: Small package
lt: Maža pakuotė

en: Quote settings
lt: Kainos nuostatos

en: Quote errors are submitted to watchdog.
lt: Cituoti klaidų pateikiami sekliui.

en: Quote errors are not submitted to watchdog.
lt: Cituoti klaidų nepateikiami sekliui.

en: Debugging information is displayed to administrators when quotes are generated.
lt: Rodyti tikrinimo informaciją administratoriams kai citatos generuojamos.

en: Debugging information is not displayed to administrators when quotes are generated.
lt: Nerodyti tikrinimo informaciją administratoriams kai citatos generuojamos.

en: @method is enabled.
lt: @method įjungta.

en: Log errors during checkout to watchdog
lt: Užrašo klaidas prikimo metu į seklį.

en: Display debug information to administrators.
lt: Rodyti tikrinimo informaciją administratoriams.

en: Prevent the customer from completing an order if a shipping quote is not selected.
lt: Neleisti klientams pabaigti užsakymo kol nepasirinkta pristatymo kaina.

en: Shipping quote pane description
lt: Pristatymo kainos lango aprašymas

en: Shipping quotes are generated automatically when you enter your address and may be updated manually with the button below.
lt: Pristatymo kaina generuojama automatiškai kai jūs įvedate adresą ir gali būt atnaujinta rankinių būdu mygtuku žemiau.

en: Shipping quote error message
lt: Pristatymo kainos klaidos žinutė

en: There were problems getting a shipping quote. Please verify the delivery and product information and try again.
    If this does not resolve the issue, please call in to complete your order.
lt: Problemos su pristatymo kainos gavimu. Prašome patikrinti pristatymo ir prekės informaciją ir bandykite vėl.
    Jei tai neišspręs problemos prašome susiekti su mumis.

en: Default pickup address
lt: Numatytasis atsiėmimo adresas

en: Default order fulfillment type for products
lt: Numatytasis Užsakymo pristatymo tipo produktai

en: At least one shipping quote method must be enabled.
lt: Bent jau vienas pristatymo būdas turi būt įjungtas.

en: Calculate
lt: Skaičiuoti

en: Receiving quotes:
lt: Gaunama kaina:

en: Estimated shipping cost:
lt: Numatoma pristatymo kaina:

en: Click to calculate shipping
lt: Spauskite paskaičiuoti pristatymą

en: There were problems getting a shipping quote. Please verify the delivery address and product information and try again.
    If this does not resolve the issue, please call @phone to complete your order.
lt: Problemos su pristatymo kainos gavimu. Prašome patikrinti pristatymo ir prekės informaciją ir bandykite vėl. l
    Jei tai neišspręs problemos prašome paskambinti @phone mums.

en: You must select a shipping option before continuing.
lt: Prieš tęsdami turite pasirinkti pristatymą.

en: Invalid option selected. Recalculate shipping quotes to continue.
lt: Klaidingas pasirinkimas. Perskaičiuokite pristatymo kainą.

en: Get shipping quotes
lt: Gauti pristatymo kainą

en: Apply to order
lt: Taikyti užsakymui

en: configure quotes
lt: konfigūruoti kainas

en: Shipping Quotes
lt: Pristatymo kainos

en: Retrieve and display quotes for shipping products.
lt: Priimti ir rodyti prekių pristatymo kainas.

en: Tracking numbers
lt: Sekimo numeriai

en: Display tracking numbers of shipped packages.
lt: Rodyti siunčiamų pakuočių sekimo numerius.

en: Shipping Label
lt: Siuntos žymė

en: Organize products into packages.
     Package numbers in multiple shipping types are of the first shipping type they appear in. All
     packages are given a unique ID when they are saved. Choose the default package "Sep." to
     automatically create a package for each of the selected quantity of products in that row.
lt: Organizuokite produktus į pakuotes.
     Pakuočių skaičius keliuose pristatymo tipuose yra pirmo pristatymo tipo kuriame jos pasirodo.
    Visoms pakuotėms suteikiamas unikalus ID. Pasirinkite numatytą pakuočių "Ats." , kad 
    automatiškai susikurtu pakuotės atskiriems prekių kiekiams toje eilutėje.

en: Sep.
lt: Ats.

en: Make packages
lt: Sukurti pakuotes

en: Create one package
lt: Sukurti vieną pakuotę

en: Packages should have at least one product in them.
lt: Pakuotėse turi būt bent viena prekė.

en: Package %id:
lt: Pakuotė %id:

en: Contents:
lt: Turinys:

en: Package type:
lt: Pakuotės tipas:

en: Dimensions:
lt: Matmenys:

en: Insured value:
lt: Draudimo suma:

en: Tracking number:
lt: Sekimo numeris:

en: Label:
lt: Žymė:

en: Pickup Address:
lt: Atsiėmimo adresas:

en: Delivery Address:
lt: Pristatymo adresas:

en: Schedule:
lt: Grafikas:

en: Ship date:
lt: Siuntimo data:

en: Expected delivery:
lt: Numatomas pristatymas:

en: Shipment Details:
lt: Siuntimo aprašymas:

en: Carrier:
lt: Vežėjas:

en: Tracking Number:
lt: Sekimo numeris:

en: Services:
lt: Paslaugos:

en: Cost:
lt: Kaina:

en: Package @id
lt: Pakuotė @id

en: E.g.: Box, pallet, tube, treasure chest, cocoon, etc.
lt: Pvz.: dėžė, paletė, tūta, kokonas ir pan.

en: Physical dimensions of the packaged product.
lt: Fiziniai supakuotos prekės matmenys.

en: Units of measurement
lt: Matavimo vienetai

en: Centimeters
lt: Centimetrai

en: Millimeters
lt: Milimetrai

en: Declared value
lt: Deklaruojama vertė

en: Shipment data
lt: Siuntimo duomenis

en: Carrier
lt: Važėjas

en: Shipment options
lt: Siuntimo pasirinkimai

en: Short notes about the shipment, e.g. residential, overnight, etc.
lt: Trumpa pastaba apie siuntimą, pvz.: naktinis, darbo adresas ir pan.

en: Expected delivery
lt: Numatytas pristatymo laikas

en: Shipping cost
lt: Siuntimo kaina

en: Save shipment
lt: Išsaugoti siuntimą

en: Package @id has been deleted.
lt: Pakuotė @id pašalinta.

en: Origin address
lt: Kilmės adresas

en: Saved Addresses
lt: Išsaugoti adresai

en: Destination Address
lt: Pristatymo adresas

en: fulfill orders
lt: atlikti užsakymai

en: Gets products ready for physical shipment.
lt: Paruošia prekes fiziniam siuntimui.

en: UPS shipment
lt: UPS siuntiniai

en: UPS product description
lt: UPS prekų aprašymas

en: Dimensions are required for custom packaging.
lt: Matmenys reikalingi savitoms pakuotėms.

en: Shipping quote from UPS
lt: Siuntimo kaina iš UPS

en: Small packages
lt: Maža pakuotė

en: Information needed to access UPS Online Tools has been entered.
lt: Informacija reikalinga UPS Online Tools įvesta.

en: More information is needed to access UPS Online Tools. Please enter it <a href="!url">here</a>.
lt: Daugiau informacijos reikia naudotis UPS Online Tools. prašome įvesti <a href="!urll">čia</a>.

en: The 6-character string identifying your UPS account as a shipper.
lt: 6 simbolių eilutė nustatyti savo UPS sąskaitą kaip siuntėjo.

en: UPS.com user ID
lt: UPS.com nario ID

en: Quotes and shipments requested in Testing mode will not be picked up or charged to your account.
lt: Kainos ir siuntinių užklausimas Testavimo būsenoje siuntiniai nebus paimti ir nebus apmokestinti.

en: UPS services
lt: UPS paslaugos

en: Select the UPS services that are available to customers.
lt: Pasirinkite UPS paslaugas kurios bus pasiekiamos klientams.

en: UPS Customer classification
lt: UPS Klientų skirstymas

en: Wholesale
lt: Didmena

en: Occasional
lt: Atsitiktinis

en: Retail
lt: Mažmena

en: The kind of customer you are to UPS. For daily pickups the default is wholesale; for customer counter pickups the default is retail; for other pickups the default is occasional.
lt: Koks jūs UPS klientas. Kasdieniams siuntų paėmimams naudokite Didmena; klientų skaičiaus priėmimai naudokite Mažmena; kitiems atvejams naudokite Atsitiktinis.

en: Negotiated rates
lt: Sutartinės normos

en: Is your UPS account receiving negotiated rates on shipments?
lt: Ar jūsų UPS paskyra gana sutartines normas?

en: Assume UPS shipping quotes will be delivered to
lt: Tarkime, UPS siuntos kaina bus pristatyta

en: Business locations
lt: Verslo vieta

en: Residential locations (extra fees)
lt: Gyvenamųjų vietų (papildomas mokestis)

en: Markup type
lt: Žymėjimo būdas

en: Multiplier (×)
lt: Dauginimas (x)

en: Addition (!currency)
lt: Papildomai (!currency)

en: Shipping rate markup
lt: Siuntimo tarifo žymėjimas

en: Markup shipping rate quote by currency amount, percentage, or multiplier.
lt: Žymėti pristatymo tarifo kaina pagal valiutą, procentus ar daugiklį.

en: Product packages
lt: Prekės pakuotės

en: Each in its own package
lt: Kiekvinas savo pakuotėje

en: All in one
lt: Viskas viename

en: System of measurement
lt: Matavimų sistema

en: British
lt: Britiška

en: Choose the standard system of measurement for your country.
lt: Pasirinkite standartinį matavimo būda jūsų šalyje.

en: Password field is required.
lt: Slaptažodžio laukelis būtinas

en: Package !id
lt: Pakuotė !id

en: Physical dimensions of the package.
lt: Fiziniai pakuotės matmenys

en: UPS service
lt: UPS paslauga

en: Review shipment
lt: Peržiūėti siuntinį

en: Total Charges
lt: Viso mokesčiai

en: Negotiated Rates
lt: Sutartinės Normos

en: Request Pickup
lt: Prašymas atsimti

en: Ship from:
lt: Siųsti iš:

en: (@severity error @code) @description
lt: (@severity klaida @code) @description

en: Could not open a file to save the label image.
lt: Neįmanoma atidaryti failo etiketės vaizdo išsaugojimui.

en: Could not find or create the directory "ups_labels" in the file system path.
lt: Neįmanoma rasti ar sukurti katalogo "ups_labels" failų sistemoje.

en: Void shipment @ship_number and tracking numbers @track_list
lt: Tuščias pristatymo @ship_number ir sekimo numeriai @track_list

en: Integration of UPS Rates and Services Selection and Shipping Online Tools with Drupal. See www.ups.com for details.
lt: Integruoja UPS Rates ir Services Selection ir Shipping Online Tools į Drupal. Daugiau info www.ups.com.

en: USPS product description
lt: USPS prekės aprašymas

en: Shipping quote from USPS
lt: Siuntimo kaina iš USPS

en: Shipping quote from USPS Intl.
lt: Siuntimo kaina iš USPS Intl.

en: Is in domestic US areas (US, AS, GU, PR, VI)
lt: Vietinės US sritys (US, AS, GU, PR, VI)

en: Is not in domestic US areas (US, AS, GU, PR, VI)
lt: Nevietinės US sritys (US, AS, GU, PR, VI)

en: USPS user ID
lt: USPS nario ID

en: To acquire or locate your user ID, refer to the <a href="!url">USPS documentation</a>.
lt: Norėdami nustatyti nario ID, peržiūrėkite <a href="!urll">USPS dokumentacija</a>.

en: Select the USPS services that are available to customers. Be sure to include the services that the Postal Service agrees are available to you.
lt: Pasirinkite kurios USPS paslaugos bus galimos klientams. Įsitikinkite, kad pasirinktos paslaugos jums bus teikiamos.

en: Integration of USPS Rate Calculator and Mail Service Standards Web Tools with Ubercart.
lt: Integruoja USPS Rate Calculator ir Mail Service Standards Web Tools į Ubercart.

en: Weight quote
lt: Svorio kaina

en: The amount per weight unit to add to the shipping cost for an item.<br />Example: to add $5 per pound, put 5 in here.
lt: Svorio vieneto suma pridedama prie pristatymo kainos.<br />Pvz.: jei norite pridėti 5 eurus per kilogramą įrašykite 5.

en: Weight rate per product
lt: Svorio tarifas prekei

en: Default cost adjustment per !unit
lt: Numatytasis svorio pokytis per !unit

en: Assigns a shipping rate to products based on weight.
lt: Priskiria pristatymo kainą prie priekių pagal jų svorį.

en: Add attributes to this product using the <a href="!url">add attributes form</a>. You may then adjust the settings for these attributes on this page and go on to configure their options in the <em>Options</em> tab.
lt: Pridėti šiai prekei požymius pasinaudokite <a href="!url">požymių pridėjimo forma<a/>. Požymio savybes galite nustatyti jo puslapyje Savybių kortelėje.

en: Add attributes to the product class using the <a href="!url">add attributes form</a>. You may then adjust the settings for these attributes on this page and go on to configure their options in the <em>Options</em> tab.
lt: Pridėti šiai prekės klasei požymius pasinaudokite <a href="!url">požymių pridėjimo forma<a/>. Požymio savybes galite nustatyti jo puslapyje Savybių kortelėje.

en: Select the attributes you want to add and submit the form.
lt: Pasirinkite požymį kurį pridėsite į formą.

en: Use the checkboxes to enable options for attributes and the radio buttons to specify defaults for the enabled options. Use the other fields to override the default settings for each option. Attributes with no enabled options will be displayed as text fields.
lt: Pasinaudokite žymėjimo dėžutėmis įjungti požymio pasirinkimus ir mygtukus nustatyti numatytuosius pasirinkimus. Pasinaudokite kitais laukeliais jei norite perrašyti kiekvieno pasirinkimo numatytąsias nuostatas. Požymiai su neįjungtais pasirinkimais bus rodomi kaip teksto laukeliai.

en: Enter an alternate SKU to be used when the specified set of options are chosen and the product is added to the cart. <b>Warning:</b> Adding or removing attributes from this product will reset all the SKUs on this page to the default product SKU.
lt: Įveskite alternatyvų SKU kuris bus naudojamas kai nustatytas pasirinkimas bus pasirinktas ir prekė pridėta į krepšelį. <b>Įspėjimas:</b>Pridedant ar šalinant požymius iš šios prekės perstatys SKU šiame puslapyje numatytam prekės SKU.

en: Create and edit attributes and options.
lt: Sukurti ir redaguoti požymius ir pasirinkimus.

en: Add an attribute
lt: Pridėti požymį

en: Configure the attribute settings
lt: Konfogūruoti požymių nuostatas

en: Add an option
lt: Pridėti pasirinkimą

en: Edit option
lt: Redaguiti pasirinkimą

en: Delete option
lt: Pašalinti pasirinkimą

en: Adjustments
lt: Koregavimai

en: Option price format
lt: Pasirinkimo kainos formatas

en: Display price adjustment
lt: Rodyti kainos pokyti

en: Display total price
lt: Rodyti visą kainą

en: Formats the price in the attribute selection form when the customer adds a product to their cart. The total price will only be displayed on products with only one price affecting attribute.
lt: Kainos formatas požymių pasirinkimo formoje kai klientas prideda prekes. Visa kaina bus rodoma tik prekėms su vienu prekės kainą įtakojančiu požymiu.

en: Number of options
lt: Pasirinimų kiekis

en: Display type
lt: Rodymo tipas

en: No product attributes have been added yet.
lt: Prekių požymių dar nepridėta.

en: Edit attribute: %name
lt: Redaguoti požymį: %name

en: This name will appear to customers on product add to cart forms.
lt: Šis pavadinimas bus rodomas klientams prekės pridėjimo formoje.

en: <b>Optional.</b> Enter the help text that will display beneath the attribute on product add to cart forms.
lt: <b>Pasirenkama.</b> Įveskite tekstą, kuris bus rodomas po požymiu prekės pridėjimo į krepšelį formoje.

en: Make this attribute required, forcing the customer to choose an option.
lt: Padaryti šį požymį privalomu, priverčiant klientą jį pasirinkti.

en: Selecting this for an attribute will disregard any default option you specify.<br />May be overridden at the product level.
lt: Pasirinkus šią galimybę, požymis bus ignoruojamas nutylėjimas, kurį nurodote. <br /> Gali būt perrašytas prekės lygyje.

en: This specifies how the options for this attribute will be presented.<br />May be overridden at the product level.
lt: Tai nurodoma kaip variantas šio požymio. <br /> Gali būt perrašytas prekės lygyje.

en: Multiple attributes on an add to cart form are sorted by this value and then by their name.<br />May be overridden at the product level.
lt: Keli požymiai pridėjimo į krepšelį formoje rikiuojami pagal šią reikšmę ir pavadinimą.<br /> Gali būt perrašytas prekės lygyje.

en: There is no attribute with that ID.
lt: Nėra požymio su šiuo ID.

en: Product attribute deleted.
lt: Prekės požymis pašalintas.

en: Options for %name
lt: Pasirinkimai %name

en: Default cost
lt: Numatytoji suma

en: No options for this attribute have been added yet.
lt: Šiam požymiui dar nepridėtas pasirinkimas.

en: Edit option: %name
lt: Redaguoti pasirinkimą: %name

en: Options will be listed sorted by this value and then by their name.<br />May be overridden at the product level.
lt: Pasirinkimai bus rikiuojami pagal šią reikšmę ir pagal jų pavadinimą.<br /> Gali būt perrašytas prekės lygyje.

en: Default adjustments
lt: Numatytasis pokytis

en: Enter a positive or negative value for each adjustment applied when this option is selected.<br />Any of these may be overriden at the product level.
lt: Įveskite teikiama ar neigiama reikšmę kiekvienam pokyčiui kai jis pasirinktas<br /> Gali būt perrašytas prekės lygyje.

en: This must be in a valid number format. No commas and only one decimal point.
lt: Tai turi būt galiojantis skaičių formatas. Be kablelių.

en: There is no option with that ID.
lt: Nėra pasirinkimo su tokiu ID

en: Are you sure you want to delete the option %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti pasirinkimą %name?

en: Hold Ctrl + click to select multiple attributes.
lt: Laikykite Ctrl + click prasirinkti kelis požymius

en: No attributes left to add.
lt: Nebėra požymių pridėjimui

en: Add attributes
lt: Pridėti požymius

en: You must first <a href="!url">add attributes to this !type</a>.
lt: Pirmiau turite <a href="!url">pridėti požymį šiam !type</a>.

en: This attribute does not have any options.
lt: Šis požymis neturi pasirinkimų

en: All attributes with enabled options must specify an enabled option as default.
lt: Viso požymiai su įjungtais pasirinkimais turi turėti numatytąjį pasirinkimą.

en: The !type options have been saved.
lt: !type pasirinimas išsaugotas

en: Default product SKU: @sku
lt: Numatytasis prekės SKU: @sku

en: This product does not have any attributes.
lt: Ši prekė neturi jokių požymių.

en: Product adjustments have been saved.
lt: Prekės pokytis buvo išsaugotas.

en: Please select
lt: Prašome pasirinkti

en: Select box
lt: Pasirinkimo dėžutė

en: Radio buttons
lt: Akutė

en: There is @count product with this attribute. | There are @count products with this attribute.
lt[0]: Yra @count prekė su šiuo požymiu.
lt[1]: Yra @count prekės su šiuo požymiu.
lt[2]: Yra @count[2] prekių su šiuo požymiu.

en: @count attribute has been removed. | @count attributes have been removed.
lt[0]: @count požymis pašalintas.
lt[1]: @count požymiai pašalinti.
lt[2]: @count[2] požymių pašalinta.

en: @count attribute has been added. | @count attributes have been added.
lt[0]: @count požymis pridėtas.
lt[1]: @count požymiai pridėti.
lt[2]: @count[2] požymių pridėta.

en: Allow the customer to choose attributes for a product at checkout.
lt: Leidžia klientams pasirinkti požymius prekių pirkimo lange.

en: Order information will be sent to your account e-mail listed below.
lt: Užsakymo informacija bus nusiųsta jūsų el. pašto adresu, nurodytu žemiau.

en: <b>E-mail address:</b> @email (<a href="!url">edit</a>)
lt: <b>El. pašto adresai:</b> @email (<a href="!url">redaguoti</a>)

en: Enter a valid email address for this order or <a href="!url">click here</a> to login with an existing account and return to checkout.
lt: Įveskite galiojantį el. pašto adresą arba spauskita  <a href="!url">čia</a> tam, kad prisijungtumėte prie savo paskyros

en: Confirm e-mail address
lt: Patvirtinkite el. pašto adresą

en: Confirm password
lt: Patvirtinkite slaptažodį

en: Passwords must match to proceed.
lt: Slaptažodžiai turi sutapti.

en: New account details
lt: Naujos paskyros informacija

en: <b>Optional.</b> New customers may supply custom account details.<br />We will create these for you if no values are entered.
lt: <b>Pasirinktinai.</b> Naujas klientas gali pateikti savita paskyros informacija.<br />Mes tai sukursime už jus jei nieko neįvesite.

en: The e-mail address did not match.
lt: El. pašto adresai nesutampa.

en: An account already exists for your e-mail address. The new account details you entered will be disregarded.
lt: Jau yra paskyra su šiuo el. pašto adresu. Naujos paskyros informacija bus ignoruojama.

en: The username %name is already taken. Please enter a different name or leave the field blank for your username to be your e-mail address.
lt: Nario vardas  %name jau užimtas. Prašome pasirinkti kitą vardą arba palikite tuščia,jūsų el. pašto adresas bus naudojamas kaip prisijungimo vardas.

en: The passwords you entered did not match. Please try again.
lt: Jųsū įvesti slaptažodžiai nesutampa. Pabandykite dar kartą.

en: Allow anonymous customers to specify a new user account name.
lt: Leisti anoniminiams klientams pateikti naujos paskyros nario vardą.

en: Allow anonymous customers to specify a new user account password.
lt: Leisti anoniminiams klientams pateikti naujos paskyros nario slaptažodį.

en: New account details help message
lt: Naujos paskyros informacijos pagalbos žinutė

en: Enter the help message displayed in the new account details fieldset when shown.
lt: Įveskite pagalbos žinutę kuri rodoma prie naujos paskyros informacijos laukelių .

en: Enter your delivery address and information here.
lt: Čia įveskite pristatymo adresą ir informaciją.

en: My delivery information is the same as my billing information.
lt: Mano mokėtojo informacija tokia pati kaip ir pristatymo informacija.

en: Enter your billing address and information here.
lt: Čia įveskite mokėtojo adresą ir informaciją.

en: My billing information is the same as my delivery information.
lt: Mano mokėtojo informacija tokia pati kaip ir pristatymo informacija.

en: Use this area for special instructions or questions regarding your order.
lt: Čia galite pateikti papildomą informaciją ar klausimus susijusius su jūsų užsakymu.

en: Order has a product of a particular class
lt: Užsakymas turi prekių iš tam tikros klasės

en: Customer completes checkout
lt: Klientas pabaigia pirkimą

en: Product class
lt: Prekės klasė

en: Cart settings
lt: Krepšelio nuostatos

en: Configure the cart settings.
lt: Tvarkyti krepšelio nuostatas.

en: View the cart settings.
lt: Peržiūrėti krepšelio nuostatas.

en: Edit the cart settings.
lt: Redaguoti krepšelio nuostatas.

en: Edit the basic cart settings.
lt: Redaguoti pagrindines krepšelio nuostatas.

en: Cart panes
lt: Krepšelio langas

en: Edit the pane settings for the cart view page.
lt: Redaguoti lango nuostatas kiekvienam krepšelio peržiūros puslapiui.

en: Cart block
lt: Krepšelio blokas

en: Edit the settings for the shopping cart block.
lt: Redaguoti apsipirkimo krepšelio bloko nuostatas.

en: Checkout settings
lt: Pirkimo nuostatos

en: Configure the checkout settings.
lt: Tvarkyti pirkimo nuostatas.

en: View the checkout settings.
lt: Peržiūrėti pirkimo nuostatas.

en: Edit the basic checkout settings.
lt: Redaguoti pagrindines pirkimo nuostatas.

en: Checkout panes
lt: Pirkimo langas

en: Edit the pane settings for the checkout page.
lt: Redaguto pirkimo puslapio lango nuostatas.

en: Checkout messages
lt: Pirkimo žinutė

en: Edit the messages for the checkout completion page.
lt: Redaguoti apsipirkimo pabaigos puslapį.

en: Address fields
lt: Adreso laukeliai

en: Edit the address field settings.
lt: Redaguoti adreso laukelio nuostatas.

en: View/modify the contents of your shopping cart or proceed to checkout.
lt: Peržiūrėti/keisti pirkinių krepšelio turinį ar tęsti pirkimą.

en: Purchase the items in your shopping cart.
lt: Supmokėti už pirkinių krepšelio prekes.

en: Review an order before final submission.
lt: Peržiūrėkite užsakymą prieš galutinį pateikimą.

en: Display information upon completion of an order.
lt: Rodoma informacija kai užsakymas baigiamas.

en: Hide block if cart is empty.
lt: Paslėpti kai krepšelis tuščias.

en: Display the shopping cart icon in the block title.
lt: Rodyti pirkinių krepšelio ikoną bloko pavadinime.

en: Cart name
lt: Krepšelio pavadinimas

en: This name will be displayed when using the default block title.<br />Leaving this blank defaults to the translatable name "Shopping Cart."
lt: Šis pavadinimas bus rodomas kai naudojamas numatytas bloko pavadinimas.<br />Palikite tuščia bus rodomas numatytas išverčiamas pavadinimas "Pirkinių krepšelis."

en: Make the shopping cart block collapsible by clicking the name or arrow.
lt: Padarykite apsipirkimo krepšelio bloką sustumiama kai spaudžiama ant pavadinimo ar ant rodyklės.

en: Display the shopping cart block collapsed by default.
lt: Įprastai rodyti apsipirkimo krepšelio bloką sustumta.

en: Display small help text in the shopping cart block.
lt: Rodyti maža pagalbos tekstą apsipirkimo krepšelio bloke.

en: Cart help text
lt: Krepšelio pagalbos tekstas

en: Displayed if the above box is checked.
lt: Rodoma jei aukščiau langelis pažymėtas.

en: Click title to display cart contents.
lt: Paspaudę ant pavadinimo matysite krepšelio turinį.

en: There are no products in your shopping cart.
lt: Šiuo metu jūsų krepšelis tusčias.

en: Your order is complete! Your order number is [order-id].
lt: Jūsų užsakymas priimatas! Užsakymo numeris: [order-id].

en: <a href="[site-url]">Return to the front page.</a>
lt: <a href="[site-url]">Grįžti į pirmą puslapį.</a>

en: Cart contents
lt: Krepšelio turinys

en: Customer information
lt: Kliento informacija

en: Get the necessary information to create a customer on the site.
lt: Gauti visą būtina informacija, kad sukurti naują klientą.

en: Delivery information
lt: Pristatymo informacija

en: Get the information for where the order needs to ship.
lt: Gauti informacija kur reikis pristatyti užsakymą.

en: Get basic information needed to collect payment.
lt: Gauti pagrindinę informacija kurios reikia surinkti mokėjimus.

en: Allow a customer to put comments on an order.
lt: Leisti klientams įrašyti komentarą prie užsakymo.

en: button
lt: mygtukas

en: Continue shopping
lt: Tęsti apsipirkimą

en: !title is !enabled.
lt: !title yra !enabled.

en: Help text is shown in block:
lt: Pagalbos tekstas rodomas blokuose:

en: Help text is not shown in block.
lt: Pagalbos tekstas blokuose nerodomas.

en: Cart block is !option when empty.
lt: Krepšelio blokas yra !option kai tuščias.

en: shown
lt: rodomas

en: Cart block is !option by default.
lt: Krepšelio blokas įprastai yra !option.

en: expanded
lt: išplėstas

en: Drupal handles all the block settings forms automatically.
lt: Drupal elgiasi su visomis bloko nustatymų formomis automatiškai. :)

en: <a href="!url">Click here</a> to goto the shopping cart block configuration page.
lt: Jei norite tvarkyti apsipirkimo bloko nuostatas<a href="!url">spauskite čia</a>.

en: General cart settings
lt: Pagrindinės krepšelio nuostatos

en: Add to cart redirect
lt: Pridėti į krepšelį nuokreipimas

en: Enter the Drupal page to redirect to when a customer adds an item to their cart.<br />Enter &lt;none&gt; for no redirect.
lt: Įveskite Drupal puslapy kur bus nukreiptas klientas kai jis pridės prekes į krepšelį.<br />Įveskite &lt;none&gt; jei niekur nenukreipsite.

en: Minimum order subtotal
lt: Mažiausia tarpinė suma

en: Optionally specify a minimum allowed subtotal for a cart to proceed to checkout.
lt: Pasirinktinai nurodykite mažiausia leidžiama tarpine sumą kai galima pirkti krepšelio turinį.

en: Anonymous cart duration
lt: Anonimo krepšelio galiojimas

en: Set the length of time products remain in the cart for customers who <strong>have not</strong> logged in.
lt: Nustatykite kiek laiko galios kliento krepšelis jei klientas<strong>neprisijungęs</strong>

en: Minute(s)
lt: Minutės

en: Hour(s)
lt: Valanda

en: Authenticated cart duration
lt: Prisijungusio kliento krepšelio galiojimas

en: Set the length of time products remain in the cart for customers who <strong>have</strong> logged in.
lt: Nustatykite kiek laiko galios kliento krepšelis jei klientas<strong>prisijungęs</strong>

en: Cart breadcrumb
lt: Krepšelio žingsnis (breadcrumb)

en: Minimum order subtotal should be a non-negative number.
lt: Minimali tarpinė suma negali būt neigiamas skaičius.

en: General checkout settings
lt: Pagrindinės pirkimo nuostatos

en: Enable checkout (disable to only use third party checkout service like PayPal Express Checkout).
lt: Įjungti pirkimą (išjungti tik kai naudojamos trečios šalies paslaugos tokios kaip PayPal Express Checkout)

en: Enable anonymous checkout (users can checkout without logging in).
lt: Įjungti anoniminį pirkimą (klientai gali pirkti neprisijungę prie sistemos)

en: Hide shipping information when possible for carts with no shippable items.
lt: Slepti pristatymo iformacija jei krepšelyje yra nepristatomos prekės.

en: Checkout pane display options
lt: Pakeisti lango rodymo savybes

en: Use collapsing checkout panes with next buttons during checkout.
lt: Naudoti suskleidžiama pirkimo langa su toliau mygtukais.

en: Collapse a pane when its next button is clicked.
lt: Išskeisti langa kai toliau mugtukas paspaustas

en: Checkout completion settings
lt: Pirkimo pabaigos nuostatos

en: Send new customers a separate e-mail with their account details.
lt: Siųsti naujam klientui atskirą el. pašto laišką su paskyros informacija.

en: Login users when new customer accounts are created at checkout.
lt: Prijungti narius kai pirkimo metu susikuria paskyros.

en: New customer accounts will be set to active.
lt: Naujo kliento paskyra bus nustatyta kaip aktyvi.

en: Uncheck to create new accounts but make them blocked.
lt: Atžymėti sukurti naują paskyrą bet padaryti juos blokuotus

en: Alternate checkout completion page
lt: Kintamas pirkimo pabaigos puslapis

en: Leave blank to use the default completion page (recommended).
lt: Palikite tusčia - bus naudojamas numatytas puslapis (rekomenduojama)

en: !pane settings
lt: !pane nuostatos

en: Checkout instructions
lt: Pirkimo instrukcijos

en: Provide instructions for customers at the top of the checkout screen.
lt: Pateikti klietams pirkimo instrukcijas pirkimo lango viršuje.

en: Checkout completion message header
lt: Pirkimo pabaigos žinutės antraštė

en: Header for message displayed after a user checks out. <a href="!url">Uses order and global tokens</a>.
lt: Žinutės antraštė rodoma kai klientas pateikia užskaymą. <a href="!url">Naudokite užsakymo ir globalius simbolius (tokens)</a>.

en: Checkout completion message body
lt: Pirkimo pabaigos žinutės tekstas

en: In the following three boxes, you may use the special tokens !new_username for the username of a newly created account and !new_password for that account's password.
lt: Sekančiose trijose teksto dėžutėse galite naudoti !site kad išvestu svetainės pavadinimą, !new_username nario vardui, ir !new_password naujos paskyros slaptažodžiui.

en: Checkout completion for logged-in users
lt: Pirkimo pabaiga prisijungusiems nariams

en: Message displayed upon checkout for a user who has logged in. <a href="!url">Uses order and global tokens</a>.
lt: Žinutė rodoma per apmokėjima nariams kurie prisijungę. <a href="!url">Naudokite užsakymo ir globalius simbolius (tokens)</a>.

en: Checkout completion for existing users
lt: Pirkimo pabaiga esantiems nariams

en: Message displayed upon checkout for a user who has an account but wasn't logged in. <a href="!url">Uses order and global tokens</a>.
lt: Žinutė rodoma per apmokėjima nariams kurie neprisijungę. <a href="!url">Naudokite užsakymo ir globalius simbolius (tokens)</a>.

en: Checkout completion for new users
lt: Pirkimo pabaiga naujiems nariams

en: Message displayed upon checkout for a new user whose account was just created. <a href="!url">Uses order and global tokens</a>.
lt: Žinutė rodoma per apmokėjima nariams kurie ką tik susikūrė. <a href="!url">Naudokite užsakymo ir globalius simbolius (tokens)</a>.

en: Continue shopping message
lt: Tęsti pirkimą žinutė

en: Message displayed upon checkout to direct customers to another part of your site. <a href="!url">Uses order and global tokens</a>.
lt: Žinutė rodoma per apmokėjima tiesiogiai klientams kitoje jūsų svetainės dalyje. <a href="!url">Naudokite užsakymo ir globalius simbolius (tokens)</a>.

en: Update cart
lt: Atnaujinti krepšelį

en: Your cart has been updated.
lt: Jūsų krepšelis atnaujintas.

en: The minimum order subtotal for checkout is !min.
lt: Mažiausia tarpinė suma pirkimui yra !min.

en: You must login before you can proceed to checkout.
lt: Prieš pirkdami turite prisijungti.

en: Customer cancelled this order from the checkout form.
lt: Klientas atšaukė šį užsakymą iš pirkimo formos.

en: We're sorry.  An error occurred while processing your order that prevents us from completing it at this time. Please contact us and we will resolve the issue as soon as possible.
lt: Atsiprašome. Įvyko klaida kai buvo vykdomas jūsų užsakymas.  Prašome susisiekti su mūsų vadybinkais, kad išspręsti šia problemą.

en: An empty order made it to checkout! Cart order ID: @cart_order
lt: Tuščias užsakymas! Krepšelio užsakymas ID: @cart_order

en: @title is not a product. Unable to add to cart.
lt: !title nėra prekė. Negalima pridėti į krepšelį.

en: Sorry, that item is not available for purchase at this time.
lt: Atiprašome, bet šiuo metu šios prekės pirkti negalima.

en: <strong>@product-title</strong> added to <a href="!url">your shopping cart</a>.
lt: <strong>@product-title</strong>  jau <a href="!url">jūsų pirkinių krepšelyje</a>.

en: REQUIRED. Controls the shopping cart for an Ubercart e-commerce site.
lt: PRIVALOMA. Valdo pirkinių krepšelį  Ubercar komercijos svetainėje.

en: Ubercart - core
lt: Ubercart - šerdis

en: Cart links settings
lt: Krepšelio nuorodų nuostatos

en: Configure and craft special product add to cart links.
lt: Tvarkyti ir kurti specialias prekių pridėjimo į krepšelį nuorodas

en: Cart links clicks
lt: Krepšelio nuorodos paspaudimai

en: Track clicks through cart links.
lt: Sekti paspaudimus per krepšelio nuorodas.

en: Creating cart links
lt: Kuriamos krepšelio nuorodos

en: Learn how to create cart links for your products.
lt: Išmokite kaip sukurti krepšelio nuorodas savo prekėms.

en: Cart link product action: @cart_link
lt: Krepšelio nuorodos prekės veiksmas: !cart_link

en: <a href="!url">View the help page</a> to learn how to create cart links.
lt: <a href="!url">Pagalbos puslapis</a> kaip sukurti krepšelio nuorodas.

en: Display the cart link product action when you add a product to your cart.
lt: Rodo krepšelio nuorodos prekės veiksmus kai jūs pridedate prekę į krepšelį.

en: Track clicks through cart links that specify tracking IDs.
lt: Seką paspaudimus per krepšelio nuorodas kuriose nurodytas savitas sekimo ID.

en: Cart links messages
lt: Krepšelio nuorodos žinutė

en: Enter in messages available to the cart links API for display through a link. Separate messages with a line break.<br />Messages should have a numeric key and text value. Example: 1337|Message text.
lt: Įveskite žinutę kuri bus rodoma krepšelio nuorodos API. Atskirkite žinutes linija.<br />Žinutė turi turėti skaitinį raktą ir teksto reikšmę. Pvz.: 1337|Žinutės tekstas.

en: Allow cart links to empty customer carts.
lt: Leisti krepšelio nuorodoms išvalyti klientų krepšelius.

en: Cart links restrictions
lt: Krepšelio nuorodos draudimai

en: To restrict what cart links may be used on your site, enter valid cart links in this textbox.  Separate links with a line break. Leave blank to permit any cart link.
lt: Kad apriboti kurios krepšelio nuorodos bus naudojamos jūsų svetaunėje, įveskite galiojačia krepšelio nuorodą. Atskirkite nuorodas linija. Palikite tusčia jei nieko neribosite.

en: Invalid link redirect page
lt: Klaidingas nukreipimo puslapis

en: Enter the URL to redirect to when an invalid cart link is used.
lt: Įveskite URL kur bus nukreiptas kai naudojama klaidinga krepšelio nuoroda.

en: Last click
lt: Naujausias paspaudimas

en: No cart links have been tracked yet.
lt: Dar nėra sekamų nuorodų.

en: The cart link should be /cart/add/cart_link_content.
lt: Krepšelio nuoroda turėtų būt /cart/add/cart_link_content.

en: Chain together as many actions as you want with dashes.
lt: Sujunkite tiek kiek norite veiksmų su /

en: Do not put any spaces or use dashes in any action arguments.
lt: Neįterpkite jokių tarpų arba naudokite / bet kokiam veiksmui.

en: Use the table below to learn about actions and their arguments.
lt: Naudokitės lentele esančia žemiau, jei norite sužinoti apie veiksmus ir jų parametrus.

en: Arguments come directly after their action letters.
lt: Parametras eina iškarto po veiksmo raidės.

en: Specify the redirection by adding ?destination=url where url is the page to go to.
lt: Nurodykite nukreipimą pridėdami ?destination=url  kur url yra puslapis kur eiti.

en: Sets the ID of the cart link.
lt: Nustato krepšelio nuorodos ID.

en: A custom text ID for the link.
lt: Savitas nuorodos tekstas.

en: Empties the customer's cart.
lt: Išvalo kliento krepšelį.

en: Displays a preset message to the customer.
lt: Rodo žinutę klientui

en: A message ID.
lt: Žinutės ID.

en: Adds a product to the cart.
lt: Prideda prekę prie krepšelio.

en: A product string using the rules below...
lt: Prekės eilutė naudoja taisykles žemiau..

en: You must at least specify a node ID immediately after the 'p'.
lt: Jūs turite nurodyti bent jau mazgo ID iškarto po 'p'.

en: Add additional specifications separated by underscores.
lt: Pridėti papildoma specifikacija atskirta pabraukimu.

en: Specify the quantity with q followed by the number to add.
lt: Nurodo kiekį su q po skaičiaus kurį pridėti.

en: Specify attributes/options using a#o#, replacing # with the ID of the attribute and option.
lt: Nurodo savybes/pasirinkimus naudojant a#o#, pakeiskite  # savybės ar pasirinkimo ID.

en: Turn off the add to cart message with m0.
lt: Išjunkite pridėjimo į krepšelį žinutę su m0.

en: There is currently no user interface for creating cart links, but this section includes some basic instructions.<br />Cart links are simple to form using a few actions and arguments with the following rules:
lt: Šiuo metu nėra nario sąsajos krepšelio nuorodos kūrimui, bet sekcija turi šiokias tokias pagrindines instrukcija.<br />Krepšelio nuorodos yra paprasta forma naudojanti kelis veiksmus ir parametrus paga šias taisykles:

en: <b>Example:</b> /cart/add/e-p1_q5-imonday_special?destination=cart<br /><br />This example will empty the cart, add 5 of product 1 to the cart, track clicks with the ID "monday_special", and redirect the user to the cart. To use this on your site, simply create an HTML link to the URL you create:
lt: <b>Pvz.:</b> /cart/add/e-p1_q5-isausio_akcijal?destination=cart<br /><br />Šis pavyzdys išvalys krepšelį ir įjį pridės 5 vienetus 1 prekės, seks įrašussu ID  "sausio_akcija" ir nukrieps į krepšelį. Jei norite tai naudoti svao svetainėje sukurkite HTML nuorodą į URL:

en: Link text.
lt: Tekstinė nuoroda.

en: administer cart links
lt: adminstruoti krepšelio nuorodas

en: view cart links report
lt: peržiūrėti krepšelio nuorodų ataskaitas

en: Cart Links
lt: Krepšelio nuorodos

en: Create specialized links to purchase products from other nodes.
lt: Sukuria specialias pirkimo nuorodas kitiems mazgams.

en: Catalog settings
lt: Katalogo nuostatos

en: Configure the catalog settings.
lt: Konfiguruoti katalogo nuostatas.

en: Find orphaned products
lt: Surasti vienišas prekes

en: Find products that have not been categorized.
lt: Surasti prekes kurios nepriskirtos nei vienai kategorijai.

en: Term image
lt: Vaizdo terminas

en: The image will not be resized. Consider installing <a href="@url">Image cache</a>.
lt: Vaizdo dydis nebus pakeistas. Apsvarstykite <a href="@url">Image cache</a> įdiegimą.

en: Remove category image: !image
lt: Pašalinti vaizdo kategorija: !image

en: A description of the term. Displayed to customers at the top of catalog pages.
lt: Termino aprašymas. Rodomas pirkėjams katalogo puslapio viršuje.

en: Catalog path settings
lt: Katalogo kelių nuostatos

en: Pattern for catalog pages
lt: Katalogo puslapių šablonas

en: Bulk generate aliases for catalog pages that are not aliased
lt: Masinis pervadinimų generavimas katalogo puslapiams kurie dar nebuvo pervadinti

en: Generate aliases for all existing catalog pages which do not already have aliases. Note: Bulk Update may not complete on large or slow sites. See the README.txt for more information.
lt: Generuoti pervadinimus visiems egzistuojantiems katalogo puslapiams kurie dar nebuvo pervadinti. Atminkite: Masinis atnaujinimas gali būt neatliktas iki galo didelėse svetainėse. Skaitykite README.txt jei norite daugiau informacijos.

en: catalog pages
lt: katalogo puslapiai

en: Catalog vocabulary
lt: Katalogo žodynas

en:  Products are listed by assigning a category from the <a href="!cat_url">Product Catalog</a> vocabulary to them.
lt:  Rodomos prekės priskirtos <a href="!cat_url">Prekių katalogo</a> žodyne.

en: Find orphaned products here.
lt: Surasti vienišas prekes čia.

en: Add terms for the products to inhabit.
lt: Pridėti prekių terminus.

en: Unlisted products
lt: Nerodomos prekės

en: Catalog block settings
lt: Katalgo blokų nuostatos

en: More...
lt: Daugiau..

en: No products are available in this category.
lt: Šioje kategorijoje nėra prekių.

en: Catalog top level
lt: Katalogo top lygis

en: The taxonomy vocabulary that will be considered the product catalog.
lt: Sistematikos žodynas kuris bus laikomas kaip prekių katalogas.

en: Display the catalog breadcrumb
lt: Rodyti katalogo kelią

en: Display node counts in the catalog breadcrumb
lt: Rodyti mazgų kiekį katalogo kelyje.

en: Display subcategories in the catalog view
lt: Rodyti subkategorijas katalogo peržiūroje

en: Number of columns in the grid of categories
lt: Stulpelių kiekis tinklelio kategorijose

en: Always expand categories in the catalog block
lt: Visada išskleisti kategorijas katalogo bloke.

en: Display node counts in the catalog block
lt: Rodyti mazgų kiekį katalogo bloke

en: Catalog products list
lt: Katalogo prekių sąrašas

en: Product nodes per page
lt: Prekių mazgai per puslapį

en: Determines how many products will be listed on every catalog category. Notice that if you are using grid display it must be multiple of the grid width value, otherwise the last row will not match.
lt: Nustato kiek prekių bus rodoma kiekvienoje katalogo kategorijoje. Atminkite tai, kad jei naudojate tinklelio peržiūra turi sutapti tinlelio plotis su reikšme kiataip gali išsikraipyti vaizdas.

en: Orphaned products are products that you have created but
         not yet assigned to a category in your product catalog. All such
         products will appear as links below that you can follow to edit
         the product listings to assign them to categories.
lt: Vienišos prekės yra kai jūs sukūrę prekę  
    nepriskyrite jokiai kategorijai. Visos tokios  
    prekės atsiras kaip nuorodos žemiau, kad  
    jūs galėtumėte redaguodami priskirti kategorijai

en: All products are currently listed in the catalog.
lt: Šiuo metu visos prekės kategorijose.

en: Bulk generation of terms completed, @count alias generated. | Bulk generation of terms completed, @count aliases generated.
lt[0]: Masinis terminų generavimas baigtas, @count pervadinimas sugeneruotas.
lt[1]: Masinis terminų generavimas baigtas, @count pervadinimai sugeneruoti.
lt[2]: Masinis terminų generavimas baigtas, @count[2] pervadinimų sugeneruota.

en: There is @count product not listed in the catalog. | There are @count products not listed in the catalog.
lt[0]: @count prekė nerodoma kataloge.
lt[1]: @count prekės nerodomos kataloge.
lt[2]: @count[2] prekių nerodoma kataloge.

en: Hold Ctrl while clicking to select multiple categories.
lt: Laikykite Ctrl kai spaudžiate jei norite pasirinkti daugiau kategorijų.

en: Display a hierarchical product catalog page and block.
lt: Rodo hierarhinį prekių katalogo puslapį ir bloką.

en: View file downloads
lt: Peržiūrėti failų atsisiuntimus

en: View all file download features on products.
lt: Peržiūrėti visus atsisiunčiamus failų komponentus produktuose.

en: View your purchased files.
lt: Peržiūrėti nusipirktus failus.

en: File downloads
lt: Failo atsisiuntimas

en: Click here to view your file downloads.
lt: Jei norite peržiūrėti savo failų atsisiuntimus spauskite čia.

en: User can now download files in the directory %dir.
lt: Narys dabar gali atsisiųsti failus iš %dir katalogo.

en: User can now download the file %file.
lt: Narys dabar gali atsisiųsti %file failą.

en: File Downloads
lt: Failų atsisiuntimai

en: The file downloads directory is not valid or set. Set a valid directory in the <a href="!url">product feature settings</a> under the file download settings fieldset.
lt: Atsisiuntimų katalogas nenustatytas arba klaidingas. Nustatykite <a href="!url">Prekių savybių nuostatose</a>.

en: The file downloads directory has been set and is working.
lt: Atsisiuntimų katalogas nustaytas ir veikia.

en: The list of file download links (if any) associated with an order
lt: Atsiusiunčiamų failų sąrašas susijęs su užsakymu.

en: A description of the download associated with the product.
lt: Atsisiuntimų aprašymas susijęs su prekėm.

en: Check if this product model/SKU file download is also associated with a shippable product.
lt: Patikrina jei šios prekės modelis/SKU failo atsisiuntimas taip pat susijęs su pristatoma preke.

en: <strong>SKU:</strong> Any<br/>
lt: <strong>SKU:</strong> Bet kuris<br/>

en: <strong>Directory:</strong> !dir<br/>
lt: <strong>Katalogas:</strong> !dir<br/>

en: <strong>File:</strong> !file<br/>
lt: <strong>Failas:</strong> !file<br/>

en: <strong>Shippable:</strong> Yes
lt: <strong>Pristatoma:</strong> Taip

en: <strong>Shippable:</strong> No
lt: <strong>Pristatoma:</strong> Ne

en: Files path
lt: Failų kelias

en: Download limits
lt: Atsisiuntimo limitai

en: IP addresses
lt: IP adresas

en: How long after a product has been purchased until its file download expires.
lt: Kiek laiko galima atsisiųsti failą po pirkimo.

en: %dir is not a valid file or directory
lt: %dir netinkamas failas ar katalogas

en: File downloads can be attached to any Ubercart product as a product feature. For security reasons the <a href="!download_url">file downloads directory</a> is separated from the Drupal <a href="!file_url">file system</a>. Here are the list of files (and their associated Ubercart products) that can be used for file downloads.
lt: Failų atsisiuntimai gali būti priskirti prie bet kurios Ubercart prekės kaip produkto komponentas. Saugumo sumetimais <a href="!download_url">failų atsisiuntimo katalogas</a> atskirtas nuo Drupal <a href="!file_url">failų sistemos</a>. Čia yra failų sąrašas (ir jų ryšys su prekėm) kurious galima atsisiųsti.

en: Delete file(s)
lt: Pašalinti failą(-us)

en: File options
lt: Failų pasirinkimai

en: Perform action
lt: Atlikti veiksmus

en: Delete selected directories and their sub directories
lt: Pašalinti pasirinkus katalogus ir subkatalogus

en: Deleting a file will remove all its associated file downloads and product features. Removing a directory will remove any files it contains and their associated file downloads and product features.
lt: Pašalindami failą pašalinsite ir visus su ja susijusius failų atsisiuntimus ir prekių komponentus. Pašalindami katalogą pašalinsite visus failus esančius jame.

en: The directory to upload the file to. The default directory is the root of the file downloads directory.
lt: Katalogas į kurį įkeliami failai. Numatytasis katalogas yra pagrindinis failų atsisiuntimo katalogas.

en: An error occurred while uploading the file
lt: Įvyko klaida įkeliant failą

en: An error occurred while copying the file to %dir
lt: Įvyko klaida failą kopijuojant į %dir

en: Can not move file to %dir
lt: Neįmanoma perkelti failo į %dir

en: Message subject
lt: Žinutės tema

en: expires on @date
lt: galioja iki @date

en: No downloads found
lt: Nerasta atsisiuntimų

en: Please contact the site administrator if this message has been received in error.
lt: Prašome susisiekti su administratoriais jei matote klaidą.

en: The user %username
lt: Narys %username

en: The IP address %ip
lt: IP Adresas %ip

en: You have attempted to download an incorrect file URL too many times.
lt: Jūs per daug kartų bandėte pasiekti neteisingą URL.

en: %username has been temporarily banned from file downloads.
lt: %username laikinai užblokuotas.

en: The following URL is not a valid download link.
lt: Šis URL nėra atsisuntimo nuoroda.

en: %username has been denied a file download by downloading it from too many IP addresses.
lt: %username neleidžiama atsisiųsti failo, nes siunčiamasi iš per daug IP adresų.

en: You have downloaded this file from too many different locations.
lt: Jūs per daug kartų atsisiuntėte šį failą iš skirtingų vietų.

en: %username has been denied a file download by downloading it too many times.
lt: %username neleidžiama atsisiųsti failo, nes failas atsisiųstas per daug kartu.

en: %username has been denied an expired file download.
lt: %username neleidžiama atsisiųsti failo, nes baigėsi failo galiojimas.

en: This file download has expired.
lt: Atsiuntimo galiojimo laikas baigėsi.

en: %username has started download of the file %filename.
lt: %username pradėjo siųstis failą %filename.

en: download file
lt: atsisiųsti failą

en: view all downloads
lt: peržiūrėti visus atsiuntimus

en: Allows products to be associated with downloadable files.
lt: Suteikia galmybę susieti prekes su atsisiunčiamais failais.

en: No category
lt: Nėra kategorijos

en: Google Analytics for Ubercart
lt: Google Analytics - Ubercart

en: Send e-mail notification on update.
lt: Siųsti įspėjimus kai atnaujinama.

en: [order-first-name] [order-last-name],
    
    Your order number [order-link] at [store-name] has been updated.
    
    Order status: [order-status]
    
    Order comment:
    [order-last-comment]
    
    Browse to the following page to login to your account and view your order details:
    [site-login]
    
    
    Thanks again,
    
    [store-name]
    [site-slogan]
lt: [order-first-name] [order-last-name],
    
    Jūsų užsakymas [order-link]  [store-name] buvo atnaujintas.
    
    Užsakymo būsena: [order-status]
    
    Užsakymo komentarai:
    [order-last-comment]
    
    Jei norite peržiūrėti užsakymo informacija prisijunkite:
    [site-login]
    
    
    Dar karta dėkojame,
    
    [store-name]
    [site-slogan]

en: Store help page
lt: Parduotuvės pagalbos puslapis

en: The Drupal page for the store help link.
lt: Drupal puslapis parduotuvės pagalbos nuorodoms.

en: Your Order at [store-name]
lt: Jūsų užsakymas [store-name]

en: New Order at [store-name]
lt: Naujas užsakymas [store-name]

en: Notification recipients
lt: Įspėjimų gavėjai

en: Order #[order-id] Update
lt: Atnaujintas #[order-id] užsakymas

en: Modify 'Ship to' information
lt: Keisti 'Pristatyti į' informacija

en: Modify 'Bill to' information
lt: Keisti 'Mokėtojas' informacija

en: Select from address book.
lt: Pasirinkite iš adresų knygelių.

en: Copy shipping information.
lt: Kopijuoti pristatymo informacija.

en: Primary e-mail:
lt: Pirminis el.paštas:

en: Modify 'Customer info'
lt: Keisti 'Kliento info'

en: Customer number
lt: Kliento numeris

en: Primary e-mail
lt: Pirminis el.paštas

en: Search for an existing customer.
lt: Ieškoti egzistuojančių klientų.

en: Create a new customer.
lt: Sukurti naują klientą.

en: Loading product information... (<em>If nothing happens, make sure you have Javascript enabled.</em>)
lt: Kraunama prekės informacija.. (<em>Jei nieko nevyksta patikrinkite ar Javascript įjungta.</em>)

en: Add product
lt: Pridėti prekę

en: Add blank line
lt: Pridėti tusčia eilutę

en: Add line item
lt: Pridėti linijos elementą

en: Select a type
lt: Pasirinkite tipą

en: Modify 'line items'
lt: Keisti 'linijos elementus'

en: Remove line item.
lt: Pašalinti linijos elematą

en: Remove this line item?
lt: Pašalinti?

en: Add a line item
lt: Pridėti linijos elementą

en: Line item removed.
lt: Linijos elementas pašalintas.

en: Order created.
lt: Užsakymas sukurtas.

en: Add an admin comment
lt: Pridėti admininstratoriaus komentarą

en: Admin comments are only seen by store administrators.
lt: Administratoriaus komentarai matomi tik parduotuvės administratoriams.

en: No admin comments have been entered for this order.
lt: Nėra administratoriaus komentarų šiam užsakymaui.

en: Add an order comment
lt: Pridėti užsakymo komentarą

en: Order comments are used primarily to communicate with the customer.
lt: Užsakymo komentarai naudojami bendrauti su klientu.

en: Order updated.
lt: Užsakymas atnaujintas.

en: This order contains no products.
lt: Šiame užsakyme nėra prekių.

en: Notified
lt: Pranešta

en: This order has no admin comments associated with it.
lt: Šis užsakymas neturi adminstratoriaus komentarų.

en: Order status gets updated
lt: Užsakymo būsena atnaujinta

en: Updated order
lt: Atnaujintas užsakymas

en: Check the order status
lt: Patikrinti užsakymo būsena

en: Check the order total
lt: Patikrinti užsakymo suma

en: Check an order's shipping postal code
lt: Patikrinti pristatymo pašto kodą

en: Returns TRUE if the shipping postal code is in the specified area.
lt: Grąžina TRUE jei pristatymo pašto kodas yra nurodytoje vietoje.

en: Order: Shipping address
lt: Užsakymas: pristatymo adresas.

en: Check an order's shipping @zone
lt: Patikrina užsakymo pristatymo @zone

en: Returns TRUE if the shipping @zone is in the specified list.
lt: Grąžiną TRUE jei pristatymo @zone yra nurodytame sąraše.

en: Check an order's shipping country
lt: Patikrinti pristatymo šalį

en: Returns TRUE if the shipping country is in the specified list.
lt: Grąžina TRUE jei šalis yra nurodytame sąraše.

en: Check an order's billing postal code
lt: Patikrinti mokėjimo pašto kodą

en: Returns TRUE if the billing postal code is in the specified area.
lt: Grąžina TRUE jei mokėjimo pašto kodas yra specifinėje zonoje.

en: Order: Billing address
lt: Užsakymas: mokėtojo adresas.

en: Check an order's billing @zone
lt: Patikrina užsakymo mokėjimo @zone

en: Returns TRUE if the billing @zone is in the specified list.
lt: Grąžiną TRUE jei mokėjimo @zone yra nurodytame sąraše.

en: Check an order's billing country
lt: Patikrinti mokėjimo šalį

en: Returns TRUE if the billing country is in the specified list.
lt: Grąžina TRUE jei šalis yra nurodytame sąraše.

en: Check an order's products
lt: Patikrinti užsakymo prekes

en: Returns TRUE if the order has any, all, or only the products in the list.
lt: Grąžina TRUE jei užsakymas turi betkurią, visas ar tik prekes esančias sąraše.

en: Check an order's number of products
lt: Patikrinti užsakymo prekių skaičių

en: Determines if the order has the specified number of products, possibly of a certain type.
lt: Nustato jei užsakymas turi nurodytą prekių kiekį, galimai tam tikro tipo.

en: Check an order's total weight
lt: Patikrinti visa užsakymo svorį

en: Determines if the order has the specified weight, possibly counting only a certain type of product.
lt: Nustato jei užsakymas yra tam tikro svorio, galimai skaičiuojant tam tikro tipo prekes.

en: Check if an order can be shipped
lt: Patikrinti ar užsakymas pristatomas

en: Returns TRUE if the order has any shippable products.
lt: Grąžiną TRUE jei užsakymas yra pristatomas.

en: Update the order status
lt: Atnaujinti užsakymo būseną

en: Add a comment to the order
lt: Pridėti komentarą prie užsakymo

en: Order total value
lt: Užsakymo vertė

en: Specify a value to compare the order total against.
lt: Nurodykite reikšmę, kad palygintumėte užsakymo visą sumą.

en: Total is less than specified value.
lt: Viso yra mažiau nei nurodyta reikšmė.

en: Total is less than or equal to specified value.
lt: Viso yra mažiau arba lygų nurodytai reikšmei.

en: Total is equal to specified value.
lt: Viso atitinkai nurodytą reikšmę.

en: Total is greater than or equal to specified value.
lt: Viso yra daugiau arba lygu nurodytai reikšmei.

en: Total is greater than specified value.
lt: Viso yra daugiau nei nurodyta reikšmė.

en: Order total comparison type
lt: Užsakymo visos sumos palyginimo tipas

en: Specify a postal code or postal code pattern. Use "*" as a wild card to specify a range of postal codes.<br /><b>Example:</b> In the US, 402* represents all areas from 40200 to 40299.
lt: Nurodykite pašto kodą ar pašto kodo šabloną. Naudokite "*" kaip bet kokią reikšmę<br /><b>Pvz.:</b> JAV , 402* nurodo zonas nuo 40200 iki 40299.

en: Require selected products
lt: Privalomos pasirinktos prekės

en: Order has any of these products.
lt: Užsakymas turi bet kurią iš šių prekių.

en: Order has all of these products.
lt: Užsakymas turi visas šias prekes.

en: Forbid other products
lt: Drausti kitas prekes

en: Order may have other products.
lt: Užsakymas gali turėti kitų prekių.

en: Order has only these products.
lt: Užsakymas turi tik šias prekes.

en: Product count value
lt: Prekės skaičiavimo reikšmė

en: Specify a value to compare the product count against.
lt: Nurodo reikšmę palyginti prekių kiekį.

en: Product count comparison type
lt: Prekės kiekio palyginimo tipas

en: Unit of measurement
lt: Matavimo vienetas

en: Product weight value
lt: Prekės svorio reikšmė

en: Specify a value to compare the product weight against.
lt: Nurodykite reikšmę, kad palygintumėte užsakymo svorį.

en: Select an order comment type
lt: Pasirinkite užsakymo komentaro tipą

en: Enter this as an admin comment.
lt: Įveskite tai kaip administratoriaus komentarą.

en: Enter this as a customer order comment.
lt: Įveskite kaip kliento užsakymo komentarą.

en: Enter this as a customer order comment with a notified icon.
lt: Įveskite tai kaip kliento užsakymo komentarą su įspėjimo ikoną.

en: Enter the comment message. Uses <a href="!url">order and global tokens</a>.
lt: Įveskite komentaro žinutę. Naudokite <a href="!url">užsakymo ir globalius simbolius (tokens)</a>.

en: Order settings
lt: Užsakymo nuostatos

en: Configure the order settings.
lt: Tvarkyti užsakymo nuostatas.

en: View the order settings.
lt: peržiūrėti užsakymo nuostatas.

en: Edit the order settings.
lt: Redaguoti užsakymo nuostatas

en: Edit the basic order settings.
lt: Redaguoti pagrindines užsakymo nuostatas.

en: Order workflow
lt: Užsakymo darbo eiga

en: Modify and configure order states and statuses.
lt: Redaguoti ir tvarkyti užsakymo etapus ir būsenas.

en: Order panes
lt: Užsakymo langai

en: Edit the pane settings for order pages.
lt: Redaguoti užsakymo lango nuostatas.

en: Create an order status
lt: Sukurti užsakymo būseną

en: Create a custom order status for your store.
lt: Sukurti savita užsakymo būsena savo parduotuvėje.

en: View and process orders.
lt: Peržiūrėti ir vykdyti užsakymu.

en: View orders
lt: Peržiūrėti užsakymus

en: View and process the orders received through your website.
lt: Peržiūrėti ir vykdyti užsakymus gautus iš jūsų svetainės.

en: Create order
lt: Sukurti užsakymą

en: Create an empty new order.
lt: Sukurti naują tusčią užsakymą.

en: Search orders
lt: Ieškoti užsakymų

en: Search existing orders.
lt: Ieškoti esančių užsakymų.

en: Select address
lt: Pasirinkti adresą

en: Select customer
lt: Pasirinkti klientą

en: View your order history.
lt: Peržiūrėti jūsų užsakymų istoriją.

en: View order @order_id.
lt: Peržiūrėti @order_id užsakymą.

en: View invoice
lt: Peržiūrėti sąskaita

en: View order
lt: Peržiūrėti užsakymą

en: Product select
lt: Prekės pasirinkimas

en: Printable invoice
lt: Spausdinama sąskaita

en: Mail invoice
lt: Siunčiama sąskaita

en: Delete order @order_id.
lt: Pašalinti @order_id užsakymą?

en: Standard delivery
lt: Standartinis pristatymas

en: <i>No comments left.</i>
lt: <i>Nėra komentarų.</i>

en: <i>No comment found.</i>
lt: <i>Nėra komentarų.</i>

en: New username associated with an order if applicable.
lt: Naujas nario vardas susietas su užsakymu jei tinkamas.

en: New password associated with an order if applicable.
lt: Naujasslaptažodis susietas su užsakymu jei tinkamas.

en: The order ID.
lt: Užsakymo ID.

en: The user ID of the order.
lt: Nario ID užsakymui.

en: The URL to the order
lt: Užsakymo URL

en: A link to the order using the order ID.
lt: Nuorodą į užsakymą naudojant užsakymo ID.

en: The URL to the admin view page using the order ID.
lt: Administratorius nuorodą naudojant užsakymo ID.

en: A link to the order admin view page using the order ID.
lt: Administratorius nuorodą naudojant užsakymo ID.

en: The subtotal of products on an order.
lt: Tarpinė prekių suma užsakyme.

en: The order total.
lt: Užsakymo suma

en: The primary e-mail address of the order.
lt: Pirminis el.pašto adresas užsakyme.

en: The order shipping address.
lt: Užsakymo pristatymo adresas.

en: The phone number for the shipping address.
lt: Telefono numeris priestatymo adresui.

en: The order billing address.
lt: Užsakymo mokėtojo adresas.

en: The phone number for the billing address.
lt: Gavėjo telefono numeris.

en: The title of the first shipping line item.
lt: Pirmos pristatymo eilutės pavadinimas.

en: The first name associated with the order.
lt: Vardas susietas su užsakymu.

en: The last name associated with the order.
lt: Pavardė susieta su užsakymu.

en: Comments left by the customer.
lt: Kliento parašyti komentarai.

en: Last order comment left by an administrator (not counting the order admin comments).
lt: Paskutinis užsakymo komentaras kurį parašė administratorius (neįskaitant užsakymo adminstratoriaus komentarų)

en: The current order status.
lt: Dabartinė užsakymo būsena

en: The date and time when the order was created.
lt: Užsakymo sukūrimo data ir laikas.

en: The date and time when the order was last modified.
lt: Užsakymo redagavimo data ir laikas.

en: Click here to view your order history.
lt: Spauskite čia jei norite peržiūrėti užsakymo istorija.

en: Ship to
lt: Pristatyti į

en: Manage the order's shipping address and contact information.
lt: Tvarkyti užsakymo pristatymo adresą ir kontaktinę informacija.

en: Bill to
lt: Mokėtojas

en: Manage the order's billing address and contact information.
lt: Tvarkyti užsakymo mokėtojo adresą ir kontaktinę informacija.

en: Customer info
lt: Kliento info

en: Manage the information for the customer's user account.
lt: Tvarkyti klieto paskyros informacija.

en: Manage the products an order contains.
lt: Tvarkyti prekes kurios yra užsakyme.

en: Line items
lt: Linijos elementai

en: View and modify an order's line items.
lt: Peržiūrėti ir keisti užsakymo linijos elementus.

en: View the order comments, used for communicating with customers.
lt: Peržiūrėti  užsakymo komentarus, naudojama bedrauti su klientu.

en: Admin comments
lt: Administratoriaus komentarai

en: View the admin comments, used for administrative notes and instructions.
lt: Peržiūrėti administratoriaus komentarus, naudojama administravimui.

en: Update order
lt: Atnaujinti užsakymą

en: Update an order's status or add comments to an order.
lt: Atnaujinti užsakymo būsena ar pridėti komentarus.

en: In checkout
lt: Priimtas

en: Post checkout
lt: Vykdomas

en: Empty line
lt: Tuščia eilutė

en: The following order statuses have been defined:
lt: Užsakymo būsenos nustatytos:

en: Order panes on !screen screen
lt: Užsakymų langas !screen

en: Admin settings
lt: Administratoriaus nuostatos

en: Number of orders on overview screen
lt: Rodomų užsakymų kiekis vienos peržiūros metu.

en: Enable order logging
lt: Įjungti užsakymo rašymą

en: Capitalize address on order screens
lt: Adresus rodyti didžiosiom raidėm

en: Use the uBrowser product select on order edit screens
lt: Naudoti uBrowser prekių pasirinkime užsakymo redagavimo lange

en: Customer settings
lt: Kliento nuostatos

en: On-site invoice template
lt: Svetainės sąskaitos šablonas

en: Order states
lt: Užsakymo etapai

en: - N/A -
lt: - N/D -

en: Order statuses
lt: Užsakymo būsena

en: Create new status
lt: Sukurti naują etapą

en: Order status %status removed.
lt: Užsakymo būsena %status pašalinta.

en: Order workflow information saved.
lt: Užsakymo darbų vykdymo informacija išsaugota.

en: Default order status
lt: Numatyta užsakymo būsena

en: Order status ID
lt: Užsakymo būsenos ID

en: Must be a unique ID with no spaces.
lt: Turi būt unikalis ID be tarpų.

en: The order status title displayed to users.
lt: Užsakymo būsenos pavadinimas rodomas nariams.

en: Order state
lt: Užsakymo etapas

en: Set which order state this status is for.
lt: Pasirinkite kuriam užsakymo etapui priklauso ši būsena.

en: You have entered an invalid status ID.
lt: Įvedėte klaidinga būsenos ID.

en: This ID is already in use.  Please specify a unique ID.
lt: Šis ID jau naudojamas. Prašome nurodyti unikalų ID.

en: Custom order status created.
lt: Savita užsakymo būsena sukurta.

en: User: none
lt: Narys: joks

en: User: !name
lt: Narys: !name

en: Active orders
lt: Aktyvūs užsakymai

en: All orders
lt: Visi užsakymai

en: View by status
lt: Peržiūrėti pabau būseną

en: Order created by the administration.
lt: Administratoriaus sukurtas užsakymas.

en: New order customer
lt: Naujas užsakymo klientas

en: Use the buttons above to have these fields filled in or just submit the form with the fields blank to create a blank order.
lt: Pasinaudokite mygtukais aukščiau tam, kad užpyldyti šiuos laukelius arba tiesiog pateikite forma su tusčiais laukeliais sukursite tusčia užsakymą.

en: Search for customers based on any of the following fields.  Use * as a wildcard to match any character.<br/>For example, searching by last name for 's*' will return all customers whose last name starts with an s.<br/>(<em>Leave a field empty to ignore it in the search.</em>)
lt: Klientų paieška paremta sekančiais laukeliais. Naudokite * simbolį kuris atitinka bet ką.<br />Pvz.: ieškome pavardės 's*' suras visus klientus kurių pavadė prasideda s raide.<br />(<em>Palikite tusčia laukelį jei jį ignoruosite</em>)

en: Billing first name
lt: Mokėtojo vardas

en: Billing last name
lt: Mokėtojo pavardė

en: Billing company
lt: Mokėtojo įmonė

en: Shipping first name
lt: Gavėjo vardas

en: Shipping last name
lt: Gavėjo pavardė

en: Shipping company
lt: Gavėjo įmonė

en: Search using date range.
lt: Ieškokite pagal datų intevalą

en: Specify dates to the right if checked.
lt: Nustat datas į teisingas jei pažymėta.

en: Click to open a window with a printable invoice.
lt: Paspaudus atsidarys sąskaita su spausdinama sąskaitos versija.

en: Order changes saved.
lt: Užsakymo pakeitimai išsaugoti.

en: Remove this product.
lt: Pašalinti šią prekę.

en: Remove product from order?
lt: Pašalinti prekę iš užsakymo?

en: No products found.
lt: Prekių nerasta.

en: Select a product
lt: Pasirinkite prekę

en: Search by name or model/SKU (* is the wildcard)
lt: Ieškoti pagal pavadinimą arba modelį/SKU (*kaip bet kokia reikšmė)

en: Add to order
lt: Pridėti į užsakymą

en: Recipient e-mail address
lt: Gavėjo rl. pašto adresas

en: Your Order Invoice
lt: Jūsų užsakymo sąskaita

en: E-mail failed.
lt: El. pašto siuntimas nepavyko.

en: Invoice e-mailed to @email.
lt: Sąskaita išsiųsta į @email.

en: It is not possible to delete order @id.
lt: Neįmanoma pašalinti @id užsakymo.

en: Are you sure you want to delete order @order_id?
lt: Ar tikrai norite pašalinti @order_id užsakymą?

en: Order @order_id completely removed from the database.
lt: Užskymas @order_id visiškai pašalintas iš duomenų bazės.

en: You must select a customer before address<br>information is available.<br>
lt: Pirmiau turite pasirinkti klientą<br /> jei norite peržiūrėti adresą.<br>

en: No addresses found for customer.
lt: Kliento adresas nerastas.

en: Select an address
lt: Pasirinkite adresą

en: Search returned the following:
lt: Paieškos rezultatai:

en: An account already exists for that e-mail.
lt: Jau yra paskyra su šiuo el. pašto adresu.

en: Use this account now?
lt: Naudoti šią paskyrą?

en: User !uid - !mail
lt: Narys !uid - !mail

en: Search for a customer based on these fields.
lt: Ieškokite nario pagal šiuos laukelius.

en: Use * as a wildcard to match any character.
lt: Naudokite * kaip bet kokią reikšmę.

en: Leave a field empty to ignore it in the search.
lt: Palikit tusčia jei ignoruojate laukelį.

en: Select a customer
lt: Pasirinkti klientą

en: Enter an e-mail address for the new customer.
lt: Įveskite el. pašto adresą naujam klientui.

en: E-mail customer account details.
lt: Nusiųsti klientui paskyros duomenis.

en: Line Item Title
lt: Linijos elemento pavadinimas

en: Display title of the line item.
lt: Rodyti linijos elemento pavadinimą.

en: Line Item Amount
lt: Linijos elemento suma

en: Amount of the line item without a currency sign.
lt: Linijos elemento suma be valiutos simbolio.

en: Amount must be numeric.
lt: Suma turi būt skaitinė

en: Line item added to order.
lt: Linijos elementas pridėtas prie užsakymo.

en: Order @order_id deleted by user @uid.
lt: Užsakymas @order_id pašalintas @uid.

en: @key changed from %old to %new.
lt: @key pasikeitė iš %old į %new.

en: Custom template
lt: Savitas šablonas

en: Edit order @order_id.
lt: Redaguoti @order_id užsakymą.

en: view all orders
lt: peržiūrėti visus užsakymus

en: create orders
lt: kurti užsakymus

en: edit orders
lt: redaguoti užsakymus

en: delete orders
lt: šalinti užsakymus

en: administer order workflow
lt: valdyti užsakymo vykdymą

en: REQUIRED. Receive and manage orders through your website.
lt: PRIVALOMA. Gauti ir valdyti užsakymus pateiktus per jūsų svetainę.

en: Order number:
lt: Užsakymo numeris:

en: Customer:
lt: Klientas:

en: Products:
lt: Prekės:

en: Order comments:
lt: Komentarai:

en: Thanks for your order, [order-first-name]!
lt: Dėkojame už jūsų užsakymą, [order-first-name]!

en: An account has been created for you with the following details:
lt: Buvo sukurta jūsų paskyra su šia informacija:

en: Password:
lt: Slaptažodis

en: Want to manage your order online?
lt: Norite valdyti savo užsakymus?

en: If you need to check the status of your order, please visit our home page at [store-link] and click on "My account" in the menu or login with the following link:
lt: Jei norite patikrinti užsakymo būseną, prašome aplankyti mūsų svetainę [store-link] ir paspauskite "Mano erdvė" arba prisijunkite šia nuoroda:

en: Purchasing Information:
lt: Mokėjimo informacija:

en: E-mail Address:
lt: El. pašto adresas:

en: Billing Address:
lt: Mokėtojo adresas:

en: Billing Phone:
lt: Mokėtojo telefonas:

en: Shipping Phone:
lt: Gavėjo telefonas:

en: Order Grand Total:
lt: Visa užsakymo suma:

en: Payment Method:
lt: Mokėjimo būdas:

en: Order Summary:
lt: Užsakymo santrauka:

en: Shipping Details:
lt: Pristatymo informacija:

en: Products Subtotal:
lt: Prekių suma:

en: Total for this Order:
lt: Viso šiam užsakymui:

en: Products on order:
lt: Prekių užsakyme:

en: (!price each)
lt: (!price kiekvienas)

en: Where can I get help with reviewing my order?
lt: Kur aš glėčiau gauti pagalba dėl užsakymo peržiūrėjimo?

en: To learn more about managing your orders on [store-link], please visit our <a href="[store-help-url]">help page</a>.
lt: Jei norite daugiau sužinoti apie užsakymų tvarkymą [store-link], prašome aplankyti mūsų <a href="[store-help-url]">pagalbos puslapy</a>.

en: Please note: This e-mail message is an automated notification. Please do not reply to this message.
lt: Atminkite: Šis laiškas išsiųstas automatiškai. Prašome neatsakyti į jį.

en: Thanks again for shopping with us.
lt: Dar karatą dėkojame, kad perkate pas mus.

en: Administer products, classes, and more.
lt: Tvarkyti prekes, klases ir daugiau.

en: View products
lt: Peržiūrėti prekes

en: Build and view a list of product nodes.
lt: Sukurti ir redaguoti prekės mazgo tipus.

en: Manage classes
lt: Tvarkyti klases

en: Create and edit product node types.
lt: Sukurti ir redaguoti prekės mazgo tipus.

en: Configure product settings.
lt: Nustatyti prekės nuostatas.

en: Product fields
lt: Prekės laukelis

en: Product features
lt: Prekės savybės

en: Create products for sale in an online store.
lt: Sukurti prekę kurią pardavinėsite parduotuvėje.

en: This node displays the representation of a product for sale on the website. It includes all the unique information that can be attributed to a specific model number.
lt: Šis mazgas rodo prekes pardavinėjimui svetainėje. Rodoma visa unikali informacija kuri priskirta specifiniam modeliui.

en: Enter the product description used for product teasers and pages.
lt: Įveskite prekės aprašymą kuris bus naudojamas įžangoje ir puslapyje.

en: Product SKU/model.
lt: Prekės SKU/modelis.

en: The listed MSRP.
lt: Gamintojo siūloma mažmeninė kaina

en: Your store's cost.
lt: Jūsų parduotuvės kaina

en: Product and its derivatives are shippable.
lt: Prekė ir jos derivatai yra pristatomi

en: Package quantity
lt: Pakuočių kiekis

en: For a package containing only this product, how many are in it?
lt: Pakuočių kiekis šiai prekei.

en: Default quantity to add to cart
lt: Įprastas kiekis pridedamas į krepšelį

en: Leave blank or zero to disable the quantity field in the add to cart form.
lt: Palikite tusčia arba įrašykite nulį jei norite išjungti šią galimybę.

en: List position
lt: Sąrašo pozicija

en: Specify a value to set this product's position in product lists.<br />Products in the same position will be sorted alphabetically.
lt: Nurodykite šios prekės pozicija prekių sąraše.<br />Prekės su ta pačia pozicija bus rikiuojamos pagal abėcėlę.

en: Price must be in a valid number format. No commas and only one decimal point.
lt: Kaina turi būt pateikta galiojančiu formatu. Be kablelių ir tik vienas dešimtinis taškas.

en: Quantities should be numeric.
lt: Kiekis turi būt skaičius.

en: Adding negative items to the cart doesn't make sense, so don't make it easy.
lt: Neigiamų reikšmių pridėjimas į krepšelį neturi prasmės.

en: This product has options that need to be selected before purchase. Please select them in the form below.
lt: Prekė turi kelis pasirinkimus kuriuos turite pažymėti prieš pirkimą. Prašome pasirinkti iš sąrašo žemiau.

en: The product's model number.
lt: Prekės modelio numeris

en: The product's list price.
lt: Prekės sąrašo kaina.

en: The product's cost.
lt: Prekės savikaina.

en: The product's sell price.
lt: Prekės pardavimo kaina.

en: The unit of measurement for the product's weight.
lt: Prekės svorio mato vienetas.

en: The numerical value of the product's weight.
lt: Skaitinė prekės svorio reikšmė.

en: The product's formatted weight.
lt: Prekės svoris

en: The unit of measurement for the product's length, width, and height.
lt: Matavimo vienetai prekės ilgiui, pločiui ir auksčiui.

en: The numerical value of the product's length.
lt: Skaitinė prekės ilgio reikšmė.

en: The product's formatted length.
lt: Prekės ilgis.

en: The numerical value of the product's width.
lt: Skaitinė prekės pločio reikšmė.

en: The product's formatted width.
lt: Prekės plotis.

en: The numerical value of the product's height.
lt: Skaitinė prekės auksčio reikšmė.

en: The product's formatted height.
lt: Prekės aukštis.

en: Form to put the product in the customer's cart.
lt: Forma įdėti prekę į kliento krepšelį.

en: A button to add a product to the cart without quantity or attribute fields.
lt: Mygtukas pridėti prekę į krepšelį be kiekio ar papildomų laukelių.

en: Product image support has been automatically configured by Ubercart.
lt: Prekių vaizdų palaikymas buvo automatiškai nustatytas Ubercart.

en: <a href="!url">Click here</a> to automatically configure the following items for core image support:
lt: <a href="!url">Spausk čia</a> , kad automatiškai sukonfoguruoti šiuos elementus šerdies vaizdų palaikymui:

en: (This action is not required and should not be taken if you do not need images or have implemented your own image support.)
lt: (Šis veiksmas nereikalingas ir neturėtų būt vykdomas jei jums nereikalingas vaizdų palaikymas ar turite savo vaizdų palaikymą.)

en: Display price
lt: Rodyti kainą

en: Cost (seen only by 'administer products' permission)
lt: Savikaina (matoma tik nariams su 'administruoti prekes' leidimu)

en: Display an optional quantity field in the <em>Add to Cart</em> form.
lt: Rodyti papildomą kiekio laukelį <em>Į krepšelį</em> formoje.

en: Enable <em>Add to cart</em> forms in product node teasers.
lt: Įjungti <em>Į krepšelį</em> formą prekės įžangoje.

en: <em>Add to cart</em> button text
lt: <em>Į krepšelį</em> Mygtuko tekstas

en: Use the textboxes to adjust the text of the submit button for <em>Add to Cart</em> forms in various places on the site.
lt: Naudokitės teksto dėžutėmis nustatyti <em>Į krepšelį</em> mygtuko tekstą įvairiose svetainės vietose.

en: Teaser forms
lt: Įžangos formos

en: For the form displayed on teasers and catalog pages.
lt: Forma rodoma įžangoje ir katalogo puslapiuose.

en: Product view
lt: Prekės peržiūra

en: For the form displayed on the product view page.
lt: Forma rodoma  prekės peržiūros puslapyje.

en: Product field
lt: Prekės laukelis

en: Class ID
lt: Klasės ID

en: No product classes have been defined yet.
lt: Dar nėra nurodytų prekės klasių

en: Add a class
lt: Pridėti klasę

en: The machine-readable name of this content type. This text will be used for constructing the URL of the <em>create content</em> page for this content type. This name may consist only of lowercase letters, numbers, and underscores. Dashes are not allowed. Underscores will be converted into dashes when constructing the URL of the <em>create content</em> page. This name must be unique to this content type.
lt: Mašinoms suprantamas tekstas. Šis tekstas naudojamas konstruojant turinio tipo URL. Pavadinimas gali būt sudarytas tik iš mažųjų raidžių ir skaičių ir pabraukimų. minusai neleidžiami. Pavadinimas turi būt unikalus.

en: This text describes the content type created for this product class to administrators.
lt: Šis tekstas apibūdina turinio tipą sukurtą šiai prekės klasei.

en: Product class %type deleted.
lt: Prekės klasė %type pašalinta.

en: You have entered an invalid quantity.
lt: Įvedėte klaidinga kiekį

en: Weight: !weight
lt: Svoris: !weight

en: Dimensions: !length × !width × !height
lt: Išmatavimai: !length × !width × !height

en: No product features found.
lt: Prekės savybių nerasta.

en: The following product features are enabled
lt: Sekančios prekės savybės yra įjungtos

en: !feature settings
lt: !feature nuostatos

en: The product feature has been deleted.
lt: Prekės savybė pašalinta.

en: Are you sure you wish to delete this %feature?
lt: Ar tikrai norite pašalinti šią %feature?

en: That product feature doesn't exist.
lt: Ši prekės savybė neegzistuoja.

en: Error: Attempted to add a non-existent product feature type.
lt: Klaida: Bandymas pridėti neegzistuojantį prekės savybės tipą.

en: Error: No form data was returned for that operation.
lt: Klaida: Forma negrąžino duomenų šiam veiksmui.

en: No features found for this product.
lt: Šiai prekei nėra savybių.

en: Add a new feature
lt: Pridėti naują savybę

en: Save feature
lt: Išsaugoti savybę

en: The product feature has been added.
lt: Šios prekės savybė buvo pašalinta.

en: The product feature has been updated.
lt: Šios prekės savybė buvo atnaujinta.

en: There is @count node of this type. | There are @count nodes of this type.
lt[0]: Yra @count šio turinio mazgas
lt[1]: Yra @count šio turinio mazgai
lt[2]: Yra @count[2] šio turinio mazgų

en: administer product classes
lt: tvarkyti prekės klases

en: administer product features
lt: tvarkyti prekės savybes

en: Added the following node types to the Catalog vocabulary: %list
lt: Pridėti šie turinio tipai į Katalogo žodyną: %list

en: REQUIRED. A module to represent items in an online store. Imagecache and CCK Image field recommended.
lt: PRIVALOMA. Modulis rodo prekes parduotuvėje. Imagecache and CCK Vaizdo laukelis rekomenduojami.

en: Product kit
lt: Prekių rinkinys

en: This node represents two or more products that have been listed together. This presents a logical and convenient grouping of items to the customer.
lt: Šis mazgas apjungia dvi ar daugiau prekes. Tai suteikia galimybę logiškai grupuoti prekes klientui.

en: As a unit. Customers may only change how many kits they are buying. Do not list component products.
lt: Kaip vienetas. Klientas gali pakeisti tik kiek rinkinių jis perka. Prekės komponentai nerodomi.

en: As a unit. Customers may only change how many kits they are buying. List component products.
lt: Kaip vienetas. Klientas gali pakeisti tik kiek rinkinių jis perka. Prekės komponentai rodomi.

en: Name of the product kit
lt: Prekių rinkinio pavadinimas

en: Explain these whatchamacallits.
lt: Paaiškinimas

en: Product Information
lt: Prekės informacija

en: How is this product kit handled by the cart?
lt: Kaip šis prekių rinkinys valdomas krepšelyje?

en: Click to add to cart.
lt: Paspauskite pridėti į krepšelį.

en: Product Kit
lt: Prekių Rinkinys

en: This node module represents two or more products that have been listed together. This presents a logical and convenient grouping of items to the customer.
lt: Šis mazgo modulis apjungia dvi ar daugiau prekes. Tai suteikia galimybę logiškai grupuoti prekes klientui.

en: <b>Order statuses used:</b> @statuses
lt: <b>Naudojamos užsakymo būsenos:</b> @statuses

en: The following are total orders, products, sales, and average order totals for each store customer. Clicking on the header links will toggle a descending or ascending order for that column. Clicking on a customer's name will take you to a detailed list of orders that customer has made. Clicking on a customers username will take you to their account page.
lt: Toliau yra visi užsakymai, prekės, pardavimai ir vidutiniai užsakymai kiekvienam klientui. Rikiuoti galite paspaudę stulpelio viršuje. Paspaudę ant kliento vardo pamatysite išsamesnę informciją apie kliento užsakymus. Paspaudę ant kliento nario vardo pateksite į jo paskyros puslpį.

en: The table lists each product listed in the store, its amount sold, how many times it has been viewed, revenue it has produced, and gross profit it has generated. If you do not see the number of views you must enable the Statistics module on the <a href="!url">module administration page</a>.
lt: Lentelėje rodoma kiekviena prekė parduotuvėje, jos parduotas kiekis, kiek kartų ji buvo peržiūrima, įplaukos, pelnas. Jei nematote kiek kartų buvo peržiūrima prekė įjukite Statistikos modulį - <a href="!url">modulių valdymo puslapyje</a>.

en: These are the sales for the last two days, average sales for the month, and the projected sales for the rest of the month. Further down the list you will see other sales statistics.
lt: Tai yra dviejų dienų pardavimai, mėnesio vidutiniai pardavimai ir prognozuojami likusio mėnesio pardavimai. Žemiau kita paradvimų statistika.

en: Expand the fieldset below to customize the date range of this report, the statuses of orders displayed, and product display options.
lt: Išskleiskite laukelių rinkinį žemiau jei norite pakeisti datos ribas, užsakymų būsenas ir prekių rodymo nuostatas.

en: This is the monthly break down of sales for the year @year. Clicking on each link will take you to a list of orders during that month.
lt: Čia pagal mėnesius išskaydyta metiniai @year pardavimai. Paspauskite ant nuorodos ir matysite kiekvieno mėnesio užsakymus.

en: View the report settings.
lt: Peržiūrėti ataskaitų nuostatas.

en: Customer reports
lt: Klientų ataskaitos

en: View reports for store customers
lt: Peržiūrėti parduotuvės klientų ataskaitas

en: Product report
lt: Prekės ataskaita

en: View reports for store products
lt: Rodo ataskaitas apie parduotuvės prekes

en: Sales reports
lt: Pardavimų ataskaitos

en: View reports for store sales
lt: Rodo ataskaitas apie parduotuvės pardavimus

en: View summary of all store sales
lt: Peržiūrėti visų parduotuvės pardavimų santrauką

en: View store sales for a particular year
lt: Peržiūrėti parduotuvės pardavimus konkrečiais metais

en: Custom sales summary
lt: Savita pardavimų ataskaita

en: View a customized sales summary
lt: Peržiūrėti savitą pardavimų santrauką

en: No customers found
lt: Klientų nerasta

en: Export to CSV file.
lt: Eksprtuoti į CSV failą.

en: Show paged records
lt: Rodyti puslapiuotus įrašus

en: Show all records
lt: Rodyti visus įrašus

en: Make sure %setting_name is set to %state in the <a href="!url">access log settings page</a> to enable views column.
lt: Nepamirškite  %setting_name nustatyti į %state <a href="!url">priėjimo rašymo nuostatų puslapyje</a> jei norite matyti peržiūrų stulpelį.

en: Customize sales report parameters
lt: Tinkinkite pardavimų ataskaitos parametrus

en: Only orders with selected statuses will be included in the report.
lt: Užsakymai tik su pasirinkta būsena bus rodomi šioje ataskaitoje.

en: Hold Ctrl + click to select multiple statuses.
lt: Laikįkite Ctrl ir spustelkite jei norite pasirinkti kelis.

en: You must select at least one order status.
lt: Pasirinkite bent vieną užsakymo būsena.

en: Month-to-date, @month
lt: Mėnesis, @month

en: Customers total
lt: Viso klientų

en: New customers today
lt: Nauji klientai šiandiena

en: Online customers
lt: Prisijungę klientai

en: Total orders by status
lt: Viso užsakymų pagal būseną

en: Adjust these values and update the report to build your custom sales summary. Once submitted, the report may be bookmarked for easy reference in the future.
lt: Nustatykite šias reikšmes ir atnaujinkite ataskaitą jei norite savitos sąntraukos. Vieną karta pteikta ataskaita gali būs pažymėta, kad greičiau rasti vėliau.

en: Results breakdown
lt: Rezultatų paskirstymas

en: Large daily reports may take a long time to display.
lt: Didelės kasdieninės ataskaitos gali ilgiau generuotis.

en: Show a detailed list of products ordered.
lt: Rodyti smulkenį užsakytų prekių sąrašą.

en: Paged table size
lt: Puslapiuotos lentelės dydis

en: The maximum number of rows displayed on one page for a report table.
lt: Maksimalus eilučių kiekis viename ataskaitos puslapyje.

en: Reported statuses
lt: Ataskaitų būsenos

en: Only orders with selected statuses will be included in reports.
lt: Tik su pasirinkta būsena užsakymai bus įtraukti į ataskaitas.

en: view reports
lt: peržiūrėti ataskaitas

en: View reports about your store's sales, customers, and products.
lt: Rodo ataskaitas apie jūsų parduotuvės pardavimus, klientus ir prekes.

en: Role expiration
lt: Rolės galiojimas

en: Edit and view role expirations set by Ubercart
lt: Redaguoti ir peržiūrėti rolės galiojimus nustatytus Ubercart

en: Role assignment
lt: Rolės priskyrimas

en: Delete role expiration
lt: Pašalinti rolės galiojimo laiką

en: Delete a specified role expiration
lt: Pašalinti specifinės rolės galiojimo laiką

en: Below you can add or remove time to the expiration dates of the following roles.
lt: Žemiau galite pridėti ar pašalinti galiojimo laiką rolėms.

en: There are no pending expirations for roles this user.
lt: Nėra laukiamų galiojimo pabaigos rolių šiam nariui.

en: The expiration length must be a positive integer
lt: Galiojimo laikas turi būt teigimas sveikas skaičius

en: The new expiration date, %date, has already occurred.
lt: Nauja galiojimo data, %date, jau pasiekta.

en: Customer user role %role renewed.
lt: Kliento nario rolė %role atnaujinta.

en: Customer granted user role %role.
lt: Klientui suteikta rolė %role.

en: There are no product role(s) that can be assigned upon product purchase. Set product roles in the <a href="!url">product feature settings</a> under the role assignment settings fieldset.
lt: Nėra perkamų rolių kurias galima priskirti po prekės nupirkimo. Nustatykite perkamas roles <a href="!url">prekių savybiu nuostatose</a> rolės priskyrimo laukelių rinkinyje.

en: The role(s) %roles are set to be used with the Role Assignment product feature.
lt: Rolės %roles nustatytos naudojimui su Rolių Priskyrimu prekių savybę.

en: The role expiration date in long format
lt: Rolės galiojimo datos ilgas formatas

en: The role expiration date in medium format
lt: Rolės galiojimo datos vidutinis formatas

en: The role expiration date in short format
lt: Rolės galiojimo datos trumpas formatas

en: The associated role name
lt: Jungtinis rolės pavadinimas

en: [store-name]: [role-name] role granted
lt: [store-name]: [role-name] rolė suteikta

en: [order-first-name] [order-last-name], 
    
    Thanks to your order, [order-link], at [store-name] you now have a new role, [role-name].
    
    Thanks again, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]
lt: [order-first-name] [order-last-name], 
    
    Dėkojame už jūsų užsakymą, [order-link], [store-name] dabar jūs turite naują rolę, [role-name].
    
    Dėkojame, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]

en: [store-name]: [role-name] role expired
lt: [store-name]: [role-name] rolė baigė galioti

en: The role, [role-name], you acquired by purchasing a product at our store has expired. Any special access or privileges that came with it are now gone. You can purchase it again by going to [store-link]
    
    Thanks again, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]
lt: Rolė, [role-name], kurią įgijote pirkdami mūsų parduotuvėje baigia galioti. Jūs nebeturite bet kokių paplidomų funkcijų ar privilegijų kurias suteikė ši rolė. Galite vėl apmokėti [store-link]
    
    Dėkojame, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]

en: [store-name]: [role-name] role renewed
lt: [store-name]: [role-name] rolė atnaujinta

en: [order-first-name] [order-last-name], 
    
    Thanks to your order, [order-link], at [store-name] you have renewed the role, [role-name]. It is now set to expire on [role-expiration-short].
    
    Thanks again, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]
lt: [order-first-name] [order-last-name], 
    
    Dėkojame už jūsų užsakymą, [order-link], [store-name] Jūs atnaujinote rolę, [role-name]. Jos galiojimas nustatytas iki [role-expiration-short].
    
    Dėkojame, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]

en: [store-name]: [role-name] role expiration notice
lt: [store-name]: [role-name] rolė galiojimo įspėjimas

en: This message is to remind you that the role, [role-name], you acquired by making a purchase at our store will expire at [role-expiration-short]. You may visit [store-link] to renew this role before it expires.
    
    Thanks again, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]
lt: Ši žinutė yra priminimas, kad jūsų rolė  [role-name] baigia galioti  [role-expiration-short]. Apsilankykite  [store-link] jei norite atnaujinti rolės galiojimą.
    
    Dėkojame, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]

en: Expiring roles
lt: Besibaigiančios rolės

en: This role will expire on !date
lt: Ši rolė baigs galioti !date

en: No expirations set to occur
lt: Joks galiojimo nustatymas neįvyks

en: This is the role the customer will receive after purchasing the product.
lt: Šią rolę klientsa gaus kai apmokės prekę.

en: Multiply by quantity
lt: Dauginimas pagal kiekį

en: Check if the role duration should be multiplied by the quantity purchased.
lt: Pasirinkite ar rolės galiojimas turėtų prasitęsti kai perkama daugiau prekių.

en: The amount of time must be a positive integer.
lt: Laiko kiekis turi būt teigiamas sveikas skaičius.

en: You must have a role to assign. You may need to <a href="!role_url">create a new role</a> or perhaps <a href="!feature_url">set role assignment defaults</a>.
lt: Turite priskirti rolę. Jum gali prireikti <a href="!role_url">sukurti naują rolę</a> ar <a href="!feature_url">nustatyti rolės priskyrimo nuostatatas</a>.

en: <strong>Role:</strong> !role_name<br/>
lt: <strong>Rolė:</strong> !role_name<br/>

en: <strong>Expiration:</strong> never<br/>
lt: <strong>Galiojimas:</strong> niekada<br/>

en: <strong>Expiration:</strong> !qty day(s)<br/>
lt: <strong>Galiojimas:</strong> !qty dienos<br/>

en: <strong>Expiration:</strong> !qty week(s)<br/>
lt: <strong>Galiojimas:</strong> !qty savaitės<br/>

en: <strong>Expiration:</strong> !qty month(s)<br/>
lt: <strong>Galiojimas:</strong> !qty mėnesiai<br/>

en: <strong>Expiration:</strong> !qty year(s)<br/>
lt: <strong>Galiojimas:</strong> !qty metai<br/>

en: <strong>Shippable:</strong> Yes<br/>
lt: <strong>Pristatoma:</strong> Taip<br/>

en: <strong>Shippable:</strong> No<br/>
lt: <strong>Pristatoma:</strong> Taip<br/>

en: Default expiration
lt: Numatytasis galiojimas

en: The default amount of time a granted Ubercart role will last until it expires.
lt: Numatytasis laiko kiekis kurį suteiks Ubercart rolei iki jos baigs galioti.

en: Default role
lt: Numatyta rolė

en: The default role Ubercart grants on specified products.
lt: Numatytoji rolė kurią suteiks Ubercart specifinėms prekėms.

en: Product roles
lt: Rolių prekė

en: Expiration display
lt: Galiojimo rodymas

en: Show expirations on user page
lt: Rodyti galiojimo laiką narių puslapyje

en: If users have any role expirations they will be displayed on their account page.
lt: Jei narys turi bet kokią rolės galiojimą, jų galiojimo laikas bus rodomas paskyros puslapyje.

en: The message, with its accompanying title, and the header displayed above all role expirations. In the <strong>Title</strong> & <strong>Message</strong> fields "!role_name" and "!date" will translate to the corresponding Drupal role name and role expiration date.
lt: Žinutė su lydinčia antrašte rodoma virš visų rolių galiojimų. <strong>Pavadinimas</strong> & <strong>Žinutė</strong> laukeliai "!role_name" ir "!date" išvers atitinkama Drupl rolę ir rolės galiojimo datą.

en: Time before reminder
lt: Laikas prieš priminimą

en: The amount of time before a role expiration takes place that a customer is notified of its expiration.
lt: Laikas prieš kiek narys įspėjamas apie besibaigianti rolės galiojimą.

en: view all role expirations
lt: peržiūrėti visų rolių galiojimus

en: Assign permanent or expirable roles based on product purchases.
lt: Priskiaria laikiną ar nuolatinę rolę pagal prekių mokėjimus.

en: Decrement stock upon order submission
lt: Mažas kiekis prie užsakymo pateikimo

en: Decrement stock of products in order
lt: Mažas prekių kiekis užsakyme

en: Decrement stock of products on the order with tracking activated.
lt: Mažo kiekio prekės užsakyme su sekimo aktyvavimu.

en: The stock level for %model_name has been decreased to !qty.
lt: Atsargų lygis %model_name pasiekė !qty.

en: To keep track of stock for a particular product SKU, make sure it is marked as active and enter a stock value. When the stock level drops below the threshold value, you can be notified based on your stock settings.
lt: Sekti konkrečios prekės kiekį, patikrinkit, kad ji pažymėta kaip aktyvi ir įveskite atsargų reikšmę. Kai atsargų lygis nukris žemiau slenksitinės reikšmės jūs būsite įspėtas.

en: This is the list of product SKUs that are currently active. Stock levels below their threshold have highlighted rows. Toggle the checkbox below to alter which stock levels are shown.
lt: Čia sąrašas prekių SKU kurios dabar aktyvios. Atsargų lygis žemiau slenksčio pažymėtas. Perjunkite žemiau, kad aktyvuoti atsargų lygius.

en: Stock reports
lt: Atsargų ataskaitos

en: View reports for product stock.
lt: PEržiūrėti ataskaitas apie prekių atsargas.

en: View the stock settings.
lt: Peržiūrėti atasrgų nuostatas.

en: The current stock level
lt: Dabartinis atsargų lygis

en: The model or SKU of the stock level
lt: Modelio arba SKU iš atsargų lygis

en: The threshold or warning limit of the stock level
lt: Ribotų atsargų įspėjimo slenkstis

en: [store-name]: Stock threshold limit reached
lt: [store-name]: Atsargų slekstis pasiektas

en: This message has been sent to let you know that the stock level for the model [stock-model] has reached [stock-level]. There may not be enough units in stock to fulfill order #[order-link].
lt: Ši žinutė išsiųsta, kad pranešti jums modelio [stock-model] pasiekė [stock-level]. Gali neužtekti prekių užsakymui #[order-link].

en: Stock settings saved.
lt: Atsargų nuostatos išsaugotos.

en: Export to CSV file
lt: Eksprtuoti į CSV failą

en: Only show SKUs that are below their threshold.
lt: Rodyti SKU tik tų kurie žemiau slenksčio.

en: Send email notification when stock level reaches its threshold value
lt: Siųsti el-pašto įspėjimą kai atsargų lygis pasiekia slenksčio reikšmę.

en: The list of comma seperated email addresses that will receive the notification.
lt: Kableliu atskirtas el-pašto adresų sąrašas kuriam bus siunčiamas pranešimas.

en: The message the user receives when the stock level reaches its threshold value (uses <a href="!token-help-page">global, order, and stock tokens</a>).
lt: Žinutė kurią gauna narys, kai atsargų lygis pasiekia slenksčio reikšmę  (naudojant <a href="!token-help-page">globalius, užsakymo, ir atsargų tokens</a>).

en: Whether or not the stock level is currently being tracked
lt: Ar atsargų lygis sekamas ar ne

en: Store administration
lt: Parduotuvės administravimas

en: Administer store settings, products, orders, and more.
lt: Valdyti parduotuvės nuostatas, prekes, užsakymus ir daugiau.

en: View and modify customer information and orders.
lt: Peržiūrėti ir keisti klientų informacija ir užsakymus.

en: View customers
lt: Peržiūrėti klientus

en: Search customers
lt: Ieškoti klientų

en: Search through your customer list.
lt: Ieškoti klientū sąraše.

en: Browse various store reports.
lt: Naršyti įvarias parduotuvės pranešimus.

en: Adjust configuration settings for Ubercart.
lt: Keisti Ubercart valdymo konfigūracija.

en: Links to get help!
lt: Pagalbos nuorodos!

en: Using tokens
lt: Naudojami tokens

en: Understand what tokens are and how to use them.
lt: Suprasti kas yra tokens ir kaip jais naudotis.

en: Country settings
lt: Šalies nuostatos

en: Configure country specific settings.
lt: Konfiguruotike šaliai būdingas nuostatas.

en: View the country settings.
lt: Peržiūrėti šalies nuostatas

en: Edit the country settings.
lt: Redaguoti šalies nuostatas.

en: Import countries
lt: Importuotį šalį.

en: Import and manage countries.
lt: Importuti ir valdyti šalis.

en: Country formats
lt: Šalies formatas

en: Edit the country specific format settings.
lt: Redaguti šaliai specifinias formatų nuostatas.

en: Store settings
lt: Parduotuvės nuostatos

en: Configure the main store settings.
lt: Konfiguruoti pagrindines parduotuvės nuostatas.

en: View the store settings.
lt: Peržiūrėti parduotuvės nuostatas.

en: Edit the store settings.
lt: Redaguoti parduotuvės nuostatas.

en: Edit the contact settings.
lt: Redaguoti kontaktų nuostatas.

en: Edit the display settings.
lt: Redaguoti rodymo nuostatas.

en: Format settings
lt: Formatų nuostatos

en: Edit the format settings.
lt: Redaguoti formataų nuostatas.

en: User initials
lt: Narių inicialai

en: Assign initials to user accounts.
lt: Priskirti inicialus prie nariuo paskyros.

en: JS utilities
lt: JS prankiniai

en: Customer orders
lt: Kliento užsakymai

en: View a list of orders placed by this customer.
lt: PEržiūrėti šio kliento pateiktu užsakymu.

en: Disable a country
lt: Išjungti šalį

en: Disable a country from use.
lt: Išjungti šalies naudojimą.

en: Enable a country
lt: Įjungti šalį

en: Enable a disabled country.
lt: Įjungti išjungtą šalį

en: Remove a country
lt: Pašalinti šalį

en: Remove an installed country.
lt: Pašalinti įdiegtą šalį.

en: Update a country
lt: Atnaujinti šalį

en: Update an installed country.
lt: Atnaujinti įdiegtą šalį.

en: Our store
lt: Mūsų parduotuvė

en: A link to the site login page.
lt: Nuorodą į svetainės prisijungimo puslapį.

en: The URL for the site logo.
lt: Svetainės logotipo url.

en: The Ubercart store name.
lt: Ubercart parduotuvės pavadinimas.

en: The Ubercart store URL.
lt: Ubercart parduotuvės url.

en: A link to the Ubercart store using the store name.
lt: Nuorodą  į Ubercart parduotuvę naudojant parduotuvė pavadinimą.

en: The Ubercart store owner.
lt: Ubercart parduotuvės savininkas.

en: The Ubercart store e-mail address.
lt: Ubercart parduotuvės el-pašto adresas.

en: The Ubercart store phone number.
lt: Ubercart parduotuvės telefono numeris.

en: The Ubercart store mailing address.
lt: Ubercart parduotuvės pašto adresas.

en: The URL to the store help page.
lt: Parduotuvės pagalbos puslapio url.

en: Reporting to Ubercart.org happens once a week during a normal cron run and is logged in your site's watchdog. Reporting lets Ubercart.org calculate the total number of Ubercart installations and aggregate version information for use in development. Your site's data is never shared with anyone, and aggregate statistics displayed through Ubercart.org will be in the form of anonymous group statistics. Reporting will also allow Ubercart.org to report security notices back to your site if needed.
lt: Pranešimai į Ubercart.org. siunčiami kartą per savaitę veikiant cron. Šie pranešimai suteikia galimybę Ubercart.org žinoti kiek ir kokios versijos Ubercart parduotuvių įdiegta, taip palengvendimai sistemos tobulinimą. Jūsų svetainės duomenis niekada neperduodami trečioms šalims. Pranešimai taip pat padeda pranešti sugumo atnaujinimus į jūsų svetainę, jei reikia.

en: Status messages:
lt: Būklės žinutė:

en: - Show links -
lt: - Rodyti nuorodas -

en: - Hide links -
lt: - Slėpti nuorodas -

en: You must enable the order module to track customers.
lt: Turite įjungti užsakymų modulį, kad sekti klientus.

en: View customer's order.
lt: Peržiūrėti kliento užsakymus.

en: Billing name
lt: Mokėtojo adresas

en: Shipping name
lt: Pristatymo adresas

en: No orders found.
lt: Nėra užsakymų.

en: View order !order_id.
lt: Peržiūrėti uždsakymą !order_id.

en: Edit order !order_id.
lt: Redaguoti užsakymą !order_id.

en: Create an order for this customer.
lt: Šiam klientui sukurti užsakymą.

en: !totals_orders orders shown match that account with !totals_items items purchased and !totals_total spent:
lt: !totals_orders užsakymai sutampa su paskyra !totals_items perkių nupirkta ir !totals_total išleista:

en: Various reports generated by Ubercart modules can be found here. Click the links below to view the reports.
lt: Įvairius pranešimus generuojamus Ubercart modulių rasite čia. Paspauskite ant nuorodų, ji norite peržiūrėti.

en: Various reports generated by Ubercart modules can be found here. Click the links below to view the reports. To view core Ubercart statistics enable the <strong>Reports</strong> module on the <a href="!url">module administration page</a>
lt: Įvairius pranešimus generuojamus Ubercart modulių rasite čia. Paspauskite ant nuorodų, ji norite peržiūrėti. Jei norite matyti Ubercart šerdies statistiką įjunkite <strong>Reports</strong> modulį <a href="!url">modulių valdymo puslapyje</a>

en: Use the following links to find documentation and support:
lt: Pasinaudokite šia nuorodą jei norite sužinoti daugiau ar gauti pagalbos:

en: Ubercart User's Guide
lt: Ubercart naudotojo gidas:

en: Support Forums
lt: Plaikymo Forumas

en: Drupal Handbook
lt: Drupal vadovėlis

en: Tokens are bracketed phrases you can use in certain text fields and boxes as placeholders for some other text. Tokens represent things like store variables, links to certain pages, order information, etc.  Tokens are used by including the token listed below in a text field that uses them.  The description for the textfields will alert you to which groups of tokens listed below may be used.
lt: Tokens yra paimtos į skliaustus frazės, kurias jūs galite panaudoti tam tikruose teksto laukeliuose ir dėžėse kaip laikiklį kažkokiam kitam tekstui. Tokens atstovauja daiktams kaip parduotuvės kintamieji, sąsajos su tam tikrais puslapiais, užsakymo informacija, ir taip toliau. Tokens yra panaudoti įtraukimo simbolio, įrašyto į sąrašą apačioje teksto lauke, kuris naudoja juos. Apibūdinimas textfields įspės jus, kuriam grupės simbolių, įrašytų į sąrašą apačioje, gali būti panaudotos.

en: To import new country data, select it in the list and click the import button. If you are using a custom or contributed import file, it must be placed in the Ubercart folder uc_store/countries.
lt: Norėdami importuoti šalies duomenis, pasirinkite ją iš sąrašo ir paspauskite importuoti. Jei naudosite savitą failą, jis turi būti patalpintas Ubercart kataloge uc_store/countries.

en: -None available-
lt: -Nėra galimų-

en: Country file @file imported.
lt: Šalies failas @file importuotas.

en: !country disabled.
lt: !country išjungta.

en: !country is already disabled.
lt: !country jau išjungta.

en: Attempted to disable an invalid country.
lt: Bandėte išjungti klaidingą šalį.

en: @country enabled.
lt: @country įjungta.

en: @country is already enabled.
lt: @country jau įjungta.

en: Attempted to enable an invalid country.
lt: Bandėte įjungti klaidingą šalį.

en: Are you sure you want to remove @country from the system?
lt: Ar tikrai norite pašalinti @country iš sistemos?

en: Attempted to remove an invalid country.
lt: Bandėte pašalinti klaidingą šalį.

en: !country removed.
lt: !country pašalinti.

en: Attempted to update an invalid country.
lt: Bandėte atnaujinti klaidingą šalį.

en: You cannot update to a previous version.
lt: Jūs negalite atnaujinti į prieš tai buvusia versija.

en: Country update complete.
lt: Šalies atnaujinimas baigtas.

en: Address variables instructions
lt: Adreso kintamųjų instrukcijos

en: Customer's first name
lt: Kliento vardas

en: Customer's last name
lt: Kliento pavardė

en: First street address field
lt: Pirmas adreso laukelis

en: Second street address field
lt: Antras adreso laukelis

en: City name
lt: Miesto pavadinimas

en: Full name of the zone
lt: Pilnas zonos pavadinimas

en: Abbreviation of the zone
lt: Zonos sutrumpinimas

en: Name of the country
lt: Šalies pavadinimas

en: 2 digit country abbreviation
lt: 2 skaičių šalies sutrumpinimas

en: 3 digit country abbreviation
lt: 3 skaičių šalies sutrumpinimas

en: The following variables should be used in configuring addresses for the countries you ship to:
lt: Šie kintamieji turėtų būt naudojami konfiguruojant adresus konkrečiai šaliai:

en: Address format
lt: Adreso formatas

en: Uses the variables mentioned in the instructions to format an address for this country.
lt: Naudokitės kintamaisiai paminėtais instrukcijoje.

en: Country settings saved.
lt: Šalies nuostatos išsaugotos.

en: Dashboard with collapsed submenu links
lt: Darbastalis su suskleistom submeniu nuorodomis

en: Dashboard with expanded submenu links
lt: Darbastalis su išplėsta submeniu nuorodomis

en: Dashboard with no submenu links
lt: Darbastalis be submeniu nuorodų

en: Normal Drupal submenu listing
lt: Normalus Drupal submeniu sąrašas

en: Store name
lt: Parduotuvės pavadinimas

en: Store owner
lt: Parduotuvės savinikas

en: Include the store name in the from line of store e-mails.
lt: Įterpti parduotuvės pavadinimą į Nuo eilutę siunčiamuose el-pašto laiškuose.

en: May not be available on all server configurations. Turn off if this causes problems.
lt: Nevisuose serverio konfgūravimuose įmanoma. Išjungite jei tai sukelia problemų.

en: Some options are better suited for different themes, so feel free to try them all out!
lt: Kai kurie pasirinkimai tinka skirtingoms temoms, galite išbandyti visus.

en: Select the address to be used on customer lists and summaries.
lt: Pasirinkite adresus kurie bus naudojami klientų sąrašams ir santraukoms.

en: Primary customer address
lt: Pirminis kliento adresas

en: Randomly select a message from the list below.
lt: Atsitiktinai parinkti žinutę iš žemiau esančių.

en: Footer message for store pages
lt: Porašties žinutė parduotuvės puslapiuose

en: <a href="!url">Powered by Ubercart</a>
lt: <a href="!url">Ubercart variklis</a>

en: <a href="!url">Drupal e-commerce</a> provided by Ubercart.
lt: <a href="!url">Drupal e-komercijos</a> variklis - Ubercart.

en: Supported by Ubercart, an <a href="!url">open source e-commerce suite</a>.
lt: Palaikoma Ubercart, <a href="!url">atviro kodo e-komercijos aplinka</a>.

en: Powered by Ubercart, the <a href="!url">free shopping cart software</a>.
lt: Ubercart variklis,<a href="!url">nemokama e-komercijos programinė įranga</a>.

en: (Do not display a message in the footer.)
lt: (Nerodyti žinutės paraštėje).

en: Currency format
lt: Valiutos formatas

en: While not used directly in formatting, the currency code is used by other modules as the primary currency for your site.  Enter here your three character <a href="!url">ISO 4217</a> currency code.
lt: Nors nėra tiesiogiai naudojamas formatavime, valiutos kodą naudoja kiti moduliai, kaip pirminę svetainės valiutą. Įveskite trijų simbolių <a href="!url">ISO 4217</a> valiutos kodą.

en: Current format
lt: Valiutos formatas

en: Currency Sign
lt: Valiutos ženklas

en: Display currency sign after amount.
lt: Rodyti valiutos ženklą už sumos.

en: Thousands Marker
lt: Tukstančio žymė

en: Decimal Marker
lt: Dešimtinė žymė

en: Number of decimal places
lt: Dešimtinių skaičių vieta

en: Weight format
lt: Svorio formatas

en: Supply a format string for each unit. !value represents the weight value.
lt: Pateikite kiekvieno vieneto formatą. !value yra svorio reikšmė.

en: Default unit of measurement
lt: Numatytas matavimo vienetas

en: @unit format string
lt: @unit formatavimo eilutė

en: Length format
lt: Ilgio formatas

en: Supply a format string using !link syntax.
lt: Pateikite formato eilutę naudodami !link sintaksę.

en: PHP date
lt: PHP data

en: Default format string
lt: Numatyta formato eilutė

en: Street address 1
lt: Adresas pirma eilutė

en: Street address 2
lt: Adresas antra eilutė

en: Enter the name of the user whose initials you want to adjust.
lt: Įveskite nario vardą kurio inicialus norite pakeisti.

en: Initials
lt: Inincialai

en: Enter initials or leave blank to erase current initials.
lt: Įveskite inicialus arba palikite tusčia jei norite pašalinti dabartinius inicialus.

en: Initials for !username deleted.
lt: !username inicialai pašalinti.

en: Initials for !username set to !initials.
lt: !username inicialai nustatyti į !initials.

en: The following tables are used to display various parts of your store to your administrators and customers. Click on a table id to configure the display of that table.
lt: Šios lentelės naudojamos rodyti įvairias parduotuvės dalis. Paspauskite ant lentelės id jei norite pakeisti lentelės rodymą.

en: The field title %field is being accessed incorrectly.
lt: Laukelio pavadinimas %field  buvo pasiektas neteisingai.

en: Not applicable
lt: Nepalaikoma

en: No countries found.
lt: Šalių nerasta

en: 01 - January
lt: 01 - Sausis

en: 02 - February
lt: 02 - Vasaris

en: 03 - March
lt: 03 - Kovas

en: 04 - April
lt: 04 - Balandis

en: 05 - May
lt: 05 - Gegužė

en: 06 - June
lt: 06 - Birželis

en: 07 - July
lt: 07 - Liepa

en: 08 - August
lt: 08 - Rugpjūtis

en: 09 - September
lt: 09 - Rugsėjis

en: 10 - October
lt: 10 - Spalis

en: 11 - November
lt: 11 - Lapkritis

en: 12 - December
lt: 12 - Gruodis

en: Source string contains an invalid character (!char)
lt: Šaltinio eilutė turi neleidžiamų simbolių (!char)

en: No encryption key was found.
lt: Kodavimo raktas nerastas.

en: Ubercart cannot find a necessary encryption key.  Refer to the store admin <a href="!url">dashboard</a> to isolate which one.
lt: Ubercart negali rasti kodavimo rakto. Peržiūrėkite parduotuvės valdymo <a href="!url">darbastalį</a>.

en: Encryption failed. !messages
lt: Kodavimo klaida. !messages

en: encryption
lt: kodavimas

en: view customers
lt: Peržiūrėti klientus

en: view store reports
lt: peržiūrėti parduotuvės pranešimai

en: REQUIRED. Setup the store settings and manage your Ubercart site.
lt: PRIVALOMA. Nustatykite parduotuvės funkcijas ir valldykite Uvercart svetainę.

en: Subtotal excluding taxes
lt: Tarpinė suma be mokesčių

en: Apply @tax
lt: Pritaikyti  @tax

en: Tax rates and settings
lt: Mokesčio tarifai ir nustatymai

en: Delete tax rule
lt: Pašalinti mokesčio taisyklę

en: Changed %title to %amount.
lt: Pakeista %title į %amount.

en: Removed %title.
lt: Pašalinta  %title.

en: Added %amount for %title.
lt: Pridėta %amount -  %title.

en: Taxed product types
lt: Apmokestinamų prekių tipai

en: Taxed line items
lt: Apmokestinta linijos elementai

en: conditions
lt: sąlygos

en: The tax rate as a percent or decimal. Examples: 6%, .06
lt: Mokesčio tarifas procentais. Pvz: 6%, .06

en: Adds the checked line item types to the total before applying this tax.
lt: Prideda pasirinktos eilutės tipus preiš tai kai pritaikomas šis mokestis.

en: configure taxes
lt: tvarkyti mokesčius

en: Is in postal code area @code
lt: Yra pašto kodo sritis @code

en: Is in @zone
lt: Yra @zone

en: Is in @country
lt: Yra @country

en: Define tax rates for customers' geographic locations and products sold.
lt: Priskirkte mokesčių sumas pagal vietą ir parduotas prekes.

en: Default display order
lt: Įprasta rodymo tvarka

en: The default sorting for new users and anonymous users while viewing comments. These users may change their view using the comment control panel. For registered users, this change is remembered as a persistent user preference.
lt: Įprasta komentarų rikiavimo tvarka naujiems nariams ir anonimams. Jie gali pakeisti rodymą naudodami prie komentarų esančią formą. Prisijungusiems nariams tas pakeitimas išsaugomas nustatymuose ir išlieka prisijungus kitą kartą.

en: No strings found for your search.
lt: Nerasta eilučių paga jūsų paiešką.

en: Administration theme
lt: Administravimo tema

en: Check username
lt: Patikrinti registracijos vardą

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
lt: Dėkojame, kad užpildėte registracijos anketą. Kol kas jūsų registracija laukia administratoriaus pritarimo.<br />Tuo tarpu, slaptažodis ir tolesnės instrukcijos buvo išsiųstos jūsų el. pašto adresu.

en: Enable personal contact form by default
lt: Įprastai asmenines kontaktų formas įjungti

en: Default status of the personal contact form for new users.
lt: Įprasta asmeninės kontaktų formos būsena naujiems nariams.

en: Information to show on the <a href="@form">contact page</a>. Can be anything from submission guidelines to your postal address or telephone number.
lt: <a href="@form">Kontaktų puslapyje</a> rodoma informacija. Gali būti betkas nuo pateikimo nurodymų iki jūsų telefono ar adreso.

en: Run cron
lt: Paleisti cron

en: Enable developer modules
lt: Įjungti kūrėjo modulius

en: Disable developer modules
lt: Išjungti kūrėjo modulius

en: Collapse fieldsets on modules page
lt: Suskleisti laukelių rinkinius modulių puslapyje

en: Current anonymous / authenticated users
lt: Dabartinis anoniminis / prisijungęs narys

en: Disabled these modules: !module-list.
lt: Išjungta šiuose moduliuose: !module-list.

en: No developer modules are enabled.
lt: Kūrėjo moduliai įjungti.

en: display drupal links
lt: rodyti drupal nuorodas

en: User email
lt: Nario el.paštas

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
lt: Saugumo įspėjimas: neįmanoma įrašyiti į .htaccess failą. Prašome sukurti .htaccess failą %directory kataloge, su eilutėmis:<code>!htaccess</code>

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
lt: Nepavyko išsaugoti %file failo, nes jis viršijo %maxsize, maksimalų leidžiamą įkėliamo failo dydį.

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
lt: Nepavyko išsaugoti %file failo, nes įkėlimas nebuvo baigtas.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
lt: Nepavyko išsaugoti %file failo. Klaida nežinoma.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
lt: Leidžiami tik failai su šiais plėtiniais: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
lt: Failo dydis %filesize viršija leistiną maksimalų %maxsize dydį.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
lt: Failas yra %filesize, kurį įkėlus bus viršyta disko kvota %quota.

en: Only JPEG, PNG and GIF images are allowed.
lt: Leidžiami tik JPEG, PNG ir GIF vaizdai.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
lt: Paveikslėlio dydis pakeistas, kad tiktų maksimaliai leidžiamiems %dimensions matmenims.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
lt: Atsiųstas paveikslėlis yra per didelis: maksimalūs matmenys yra %dimensions taškų.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
lt: Vaizdas per mažas, mažiausi matmenys yra %dimensions taškai.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
lt: Siuntimo klaida. Nepavyko perkelti atsiųstos bylos (%file) į paskyrimo vietą (%destination).

en: Add to book outline
lt: Pridėti į knygos apybraižą

en: outdated
lt: pasenęs vertimas

en: <strong>@language_name</strong> (source)
lt: <strong>@language_name</strong> (šaltinis)

en: add translation
lt: pridėti vertimą

en: Translations of %title
lt: Vertimas - %title

en: The maximum upload size is %filesize. Only files with the following extensions may be uploaded: %extensions.
lt: Maksimalus failo dydis %filesize. Leidžiama įkelti tik failus su šiais plėtiniais: %extensions.

en: Its name exceeds the 255 characters limit. Please rename the file and try again.
lt: Failo pavadinimas viršijo 255 simbolių ribą. Prašome pervadinti failą ir bandyti vėl.

en: Is not one of
lt: Nėra vienas iš

en: The taxonomy module allows you to categorize content using various systems of classification. Free-tagging vocabularies are created by users on the fly when they submit posts (as commonly found in blogs and social bookmarking applications). Controlled vocabularies allow for administrator-defined short lists of terms as well as complex hierarchies with multiple relationships between different terms. These methods can be applied to different content types and combined together to create a powerful and flexible method of classifying and presenting your content.
lt: Sistematikos modulis suteikia galimybę suskirstyti turinį į kategorijas. Laisvo žymėjimo žodynas kuriamas iškarto kai tik narys pateikia turinį (dažniausiai sutinkama tinklaraščiuose ar socialinio žymėjimo aplikacijose). Žodynų valdymas suteikia galimybę turėti trumpą terminų sąrašą taip pat ir sudėtinga hierarchija su dauginiais sąryšiais tarp terminų. Šie metodai gali būt pritaikyti skirtingiems turinio tipams ir sujungti kartu, taip sukuriant galingą ir lankstų klasifikavimo ir rodymo būdą.

en: For example, when creating a recipe site, you might want to classify posts by both the type of meal and preparation time. A vocabulary for each allows you to categorize using each criteria independently instead of creating a tag for every possible combination.
lt: Pvz.: kai kuriate receptų svetainę, galbūt norėsite suklasifikuoti įrašus pagal Valgio tipą ir pagal pagaminimo laiką. Žodynas kiekvienai kategorijai suteiks galimybę naudoti kiekvieną kriterijų nepriklausomai, vietoj to, kad kurti daug žymių kombinacijų.

en: Type of Meal: <em>Appetizer, Main Course, Salad, Dessert</em>
lt: Valgio tipas: <em>Užkanda, Pagrindinis patiekalas, Salotos, Desertai </em>

en: Preparation Time: <em>0-30mins, 30-60mins, 1-2 hrs, 2hrs+</em>
lt: Pagaminimo laikas: <em>0-30min, 30-60min, 1-2 val, 2 + val</em>

en: Each taxonomy term (often called a 'category' or 'tag' in other systems) automatically provides lists of posts and a corresponding RSS feed. These taxonomy/term URLs can be manipulated to generate AND and OR lists of posts classified with terms. In our recipe site example, it then becomes easy to create pages displaying 'Main courses', '30 minute recipes', or '30 minute main courses and appetizers' by using terms on their own or in combination with others. There are a significant number of contributed modules which you to alter and extend the behavior of the core module for both display and organization of terms.
lt: Kiekvienas taksonomijos terminas (kitose sistemose vadinama 'kategorija' ar 'žymė') automatiškai teikia įrašų sąrašą ir atitinkamą RSS tiekimą. Šie taksonomijos terminų URL gali būt manipuliuojama sugeneruoti AND ir OR įrašų sąrašus. Mūsų receptų svetainės pvz lengava sukurti puslapius 'Pagrindiniai patiekalai', '30 minučių receptai', ar '30 minučių pagrindiniu patiekalų receptai', naudodami terminus ar jų kombinacijas su kitais. Yra didelis modulių skaičius kuris išplės šerdies galimybes tiek atvaizduojant tiek tavrkant terminų organizavimą.

en: Terms can also be organized in parent/child relationships from the admin interface. An example would be a vocabulary grouping countries under their parent geo-political regions. The taxonomy module also enables advanced implementations of hierarchy, for example placing Turkey in both the 'Middle East' and 'Europe'.
lt: Terminai taip pat gali būt organizuojami tevo/vaiko sąntykiu. Pvz.: norite sugrupuoti šalis pagal jų geopolitinios regionus. Taksonomijos modulis suteikia galimybę naudoti sudėtingesnę hierarchija, pvz.: Turkija patalpinti ir į 'Vidurio rytus' ir į 'Europą'.

en: The taxonomy module supports the use of both synonyms and related terms, but does not directly use this functionality. However, optional contributed or custom modules may make full use of these advanced features.
lt: Sistematikos modulis palaiko tiek sinonimus tiek susijusius terminus, bet tiesiogiai šios funkcijos nenaudoja. Kiti moduliai gali pilnai išnaudoti šios funkcijos galimybes.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@taxonomy">Taxonomy module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@taxonomy">Sistematikos modulį</a>.

en: The taxonomy module allows you to categorize your content using both tags and administrator defined terms. It is a flexible tool for classifying content with many advanced features. To begin, create a 'Vocabulary' to hold one set of terms or tags. You can create one free-tagging vocabulary for everything, or separate controlled vocabularies to define the various properties of your content, for example 'Countries' or 'Colors'.
lt: Sistematikos modulis suteikia galimybę naudoti tiek laisvą žymėjimą tiek administratoriaus numatytus terminus. Tai lankstus įrankis klasifikuojant turinį su daug papildomų galimybių. Pradžioje sukurkite 'Žodyną' tam, kad jame 'laikyti' vieną rinkinį terminų ir žymių.

en: Use the list below to configure and review the vocabularies defined on your site, or to list and manage the terms (tags) they contain. A vocabulary may (optionally) be tied to specific content types as shown in the <em>Type</em> column and, if so, will be displayed when creating or editing posts of that type. Multiple vocabularies tied to the same content type will be displayed in the order shown below. To change the order of a vocabulary, grab a drag-and-drop handle under the <em>Name</em> column and drag it to a new location in the list. (Grab a handle by clicking and holding the mouse while hovering over a handle icon.) Remember that your changes will not be saved until you click the <em>Save</em> button at the bottom of the page.
lt: Naudokitės žemiau esančiu sąrašu, valdyti, redaguoti žodynus esančius jūsų svetainėje. Pasirinkitinai žodynas gali būt susietas su turinio tipu, tai rodoma stulpelyje <em>tipas</em> ir jis bus rodomas kai bus kuriamas įrašuas su tuo turinio tipu. Dauginiai žodynai pririšti prie to pačio turinio tipo bus rodomi žemiau. Norėdami perrikiuoti žodynus tempkite<em>pavadinimas</em> ir paleiskite norimoj vietoj. Atminkite pakeitimai nebus išsaugoti kol nepaspausite <em>išsaugoti</em> mygtuko.

en: %capital_name is a free-tagging vocabulary. To change the name or description of a term, click the <em>edit</em> link next to the term.
lt: %capital_name yra laisvo žymėjimo žodynas. Norėdami pakeisti pavadinimą ar aprašymą spauskite <em>keisti</em> nuorodą prie termino.

en: %capital_name is a flat vocabulary. You may organize the terms in the %name vocabulary by using the handles on the left side of the table. To change the name or description of a term, click the <em>edit</em> link next to the term.
lt: %capital_name yra paprastas žodynas. Jūs galite tvarkyti terminus %name žodyne naudodami rankenas kairėje lentelės pusėje. Norėdami pakeisti pavadinimą ar aprašymą spauskite <em>keisti</em> nuorodą prie termino.

en: %capital_name is a single hierarchy vocabulary. You may organize the terms in the %name vocabulary by using the handles on the left side of the table. To change the name or description of a term, click the <em>edit</em> link next to the term.
lt: %capital_name yra vienos hierarchijos žodynas. Jūs galite tvarkyti terminus %name žodyne naudodami rankenas kairėje lentelės pusėje. Norėdami pakeisti pavadinimą ar aprašymą spauskite <em>keisti</em> nuorodą prie termino.

en: %capital_name is a multiple hierarchy vocabulary. To change the name or description of a term, click the <em>edit</em> link next to the term. Drag and drop of multiple hierarchies is not supported, but you can re-enable drag and drop support by editing each term to include only a single parent.
lt: %capital_name yra kelių hierarchijų žodynas. Jūs galite tvarkyti terminus %name žodyne naudodami rankenas kairėje lentelės pusėje. Norėdami pakeisti pavadinimą ar aprašymą spauskite <em>keisti</em> nuorodą prie termino.

en: Define how your vocabulary will be presented to administrators and users, and which content types to categorize with it. Tags allows users to create terms when submitting posts by typing a comma separated list. Otherwise terms are chosen from a select list and can only be created by users with the "administer taxonomy" permission.
lt: Nurodykite kaip žodynas bus rodomas administratoriams ir nariams, ir kuriam turinio tipui priklausys. Žymės leidžia nariams kurti terminus kai jie pateikia įrašą. Kitu atveju terminai pasirenkami iš sąrašo ir gali būt sukurti tik administravimo teisę turinčių narių.

en: Manage tagging, categorization, and classification of your content.
lt: Valdydi žymėjimą, kategorijas ir turinio klasifikavimą.

en: Designer
lt: Dizaineris

en: Database port
lt: Duomenų bazės šliuzas

en: Re-index site
lt: Perindeksuoti svetainę

en: Are you sure you want to re-index the site?
lt: Ar tikrai norite perindeksuoti svetainę?

en: Save and continue
lt: Išsaugoti ir tęsti

en: Admin
lt: Adminas

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
lt: Šie nustatymai reikalingi tik kai kurioms svetainėms. Jeigu tiksliai nežinote, ką čia reikia parašyti, palikite esančius nustatymus arba paklauskite jūsų hostingo tiekėjo.

en: If your database is located on a different server, change this.
lt: Jei duomenų bazės yra kitame serveryje pakeiskite tai.

en: If your database server is listening to a non-standard port, enter its number.
lt: Jei prie jūsų duomenų bazės prėjimas yra per nestandartinį šliuzą, įveskite jo numerį.

en: Database port must be a number.
lt: Duomenų bazės prievadas turi būti skaičius.

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
lt: Tarpai yra leidžiami; skyrybos ženklai neleidžiami išskyrus taškus, brūkšnelius, kabutes, ir apatinius brūkšnelius.

en: view uploaded files
lt: peržiūrėti įkeltus failus

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: Secondary links
lt: Antrinės nuorodos

en: Enable or disable the display of certain page elements.
lt: Įjungia ar išjungia tam tikrų puslapio elementų rodymą.

en: create url aliases
lt: sukurti url pervadinimus

en: administer url aliases
lt: administruoti url pervadinimus

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
lt: Pastebėtas neleistimas pasirinkimas. Prašome susisiekti su administratoriumi.

en: Illegal choice %choice in !name element.
lt: Neleistinas pasirinkimas %choice !name elemente.

en: Language negotiation
lt: Kalbos  derinimas

en: Status report
lt: Būsenos pranešimas

en: Not writable
lt: Neįrašoma

en: No products available.
lt: Nėra prekių.

en: Decimal point
lt: Dešimtainis taškas

en: Identification
lt: Indentifikacija

en: host
lt: serveris

en: ends with
lt: baigiasi

en: Book outline
lt: Knygos apybraižą

en: This will be the top-level page in this book.
lt: Tai bus aukščiausio lygio knygos puslapis

en: Revision information
lt: Versijos informacija

en: Notify user of new account
lt: Įspėti narį apie naują sąskaita

en: The selected file %file could not be uploaded, because the destination %directory could not be found, or because its permissions do not allow the file to be written.
lt: Pasirinktas failas %file negali būt įkeltas, nes katalogas %directory nerastas arba į jį neleidžiama įrašyti failų.

en: Is one of
lt: Yra vienas iš

en: A <em>page</em>, similar in form to a <em>story</em>, is a simple method for creating and displaying information that rarely changes, such as an "About us" section of a website. By default, a <em>page</em> entry does not allow visitor comments and is not featured on the site's initial home page.
lt: <em>Puslapis</em>, pateikimo forma panaši į <em>straipsnio</em>, paprastas būdas sukurti ir rodyti informacija kuri retai keičiasi tokia kaip "Apie mus" skiltis. Įprastai <em>puslapio</em> įrašų komentuoti neleidžiama.

en: A <em>story</em>, similar in form to a <em>page</em>, is ideal for creating and displaying content that informs or engages website visitors. Press releases, site announcements, and informal blog-like entries may all be created with a <em>story</em> entry. By default, a <em>story</em> entry is automatically featured on the site's initial home page, and provides the ability to post comments.
lt: <em>Straipsnis</em>, pateikimo forma panaši į <em>puslapio</em>, tinka kurti turinį kuris informuoja ar sudomina svetainės lankytojus. Spaudos pranešimai, svetainės naujienos ir informacinio žurnalo įrašai gali būt kuriami naudojant <em>straipsnio</em> įrašus. Įprastai straipsnių įrašai nustatyti kaip pirmas puslapis ir suteikiama galimybė komentuoti.

en: Terms in %vocabulary
lt: Terminai %vocabulary

en: The product node type.
lt: Prekės mazgo tipas.

en: The product node ID.
lt: Mazgo ID prekei

en: Path to custom icon
lt: Kelias iki savitos ikonos

en: Nodes are a Drupal site's primary content.
lt: Mazgai yra pirminis Drupal svetainės turinys.

en: Users who have created accounts on your site.
lt: Vartotojai, susikūrę paskyras jūsų svetainėje.

en: Below is a list of the comments posted to your site that need approval. To approve a comment, click on 'edit' and then change its 'moderation status' to Approved. Click on a subject to see the comment, the author's name to edit the author's user information, 'edit' to modify the text, and 'delete' to remove their submission.
lt: Žemiau yra naujausių komentarų, kuriems reikia pritarimo, sąrašas. Kad patvirtintumėte komentarą, paspauskite 'keisti' ir pakeiskite jo 'moderavimo statusą' į patvirtinta. Paspaudę ant temos, perskaitysite komentarą, ant autoriaus - pamatysite autoriaus profilio informaciją, "keisti" - galėsite redaguoti komentaro tekstą, "šalinti" - pašalinti komentarą.

en: List and edit site comments and the comment moderation queue.
lt: Peržiūrėti, redaguoti  svetainės komentarus ir laukimo eilę.

en: Delete comment
lt: Šalinti komentarą

en: Reply to comment
lt: Atsakyti į komentarą

en: Default display mode
lt: Įprastas rodymo būdas

en: The default view for comments. Expanded views display the body of the comment. Threaded views keep replies together.
lt: Įprastas komentarų rodymo būdas. Išplėstas rodymas rodo visą komentarą. Medžio rodymas rodo atsakymus kartu.

en: Default comments per page
lt: Įprastas komentarų skaičius puslapyje

en: Default number of comments for each page: more comments are distributed in several pages.
lt: Įprastas komentarų skaičius puslapyje: jei komentarų yra daugiau, jie rodomi per kelis puslapius.

en: Comment controls
lt: Komentarų valdymo priemonės

en: Display above the comments
lt: Rodyti virš komentarų

en: Display below the comments
lt: Rodyti žemiau komentarų

en: Display above and below the comments
lt: Rodyti virš ir žemiau komentarų

en: Position of the comment controls box. The comment controls let the user change the default display mode and display order of comments.
lt: Vieta, kur rodomos komentarų valdymo priemonės. Jos leidžia vartotojams pasikeisti komentarų rodymo pobūdį ir tvarką.

en: Comment subject field
lt: Komentarų temos laukelis

en: Can users provide a unique subject for their comments?
lt: Ar vartotojai gali įvesti unikalią temą rašydami komentarus?

en: You are not authorized to post comments.
lt: Jūs neturite teisės rašyti komentarų.

en: The comment you are replying to does not exist.
lt: Komentaras kuriam jūs atsakote neegzistuoja.

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
lt: Ši diskusija yra uždaryta: jūs nebegalite rašyti naujų komentarų.

en: You are not authorized to view comments.
lt: Jūs neturite teisės skaityti komentarų.

en: Comment: updated %subject.
lt: Komentaras: atnaujintas %subject.

en: Comment: added %subject.
lt: Komentaras: pridėtas %subject.

en: Are you sure you want to delete the comment %title?
lt: Ar tikrai norite ištrinti komentarą %title?

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
lt: Visi atsakymai į šį komentarą bus prarasti. Tai neatsatoma.

en: Publish the selected comments
lt: Publikuoti pasirinktus įrašus

en: Unpublish the selected comments
lt: Nebeskelbti pasirinktus įrašus

en: There do not appear to be any comments to delete or your selected comment was deleted by another administrator.
lt: Pasirodo nėra ką trinti, gal būt kitas administratorius jau pašalino pasirinktus komentarus.

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
lt: Ar tikrai nori ištrinti šiuos komentarus ir jų palikuonis?

en: You have to specify a valid author.
lt: Reikia nurodyti autorių.

en: The name you used belongs to a registered user.
lt: Jūsų įvestas vardas priklauso registruotam nariui.

en: You have to leave your name.
lt: Jūs turite įrašyti savo vardą.

en: The e-mail address you specified is not valid.
lt: Jūsų įrašytas el. pašto adresas yra neteisingas.

en: You have to leave an e-mail address.
lt: Jūs turite įrašyti savo el. pašto adresą.

en: The URL of your homepage is not valid. Remember that it must be fully qualified, i.e. of the form <code>http://example.com/directory</code>.
lt: Jūsų svetainės adresas yra neteisingas. Jis turi būti nurodytas pilnai, įskaitant protokolą, pvz. <code>http://drupal.lt/aplankas</code>.

en: (No subject)
lt: (be temos)

en: Select your preferred way to display the comments and click "Save settings" to activate your changes.
lt: Pasirinkite patinkantį komentarų vaizdavimo būdą ir paspauskite "Išsaugoti nustatymus", kad pakeitimas įsigaliotų.

en: Comment viewing options
lt: Komentarų rodymo nustatymai

en: <a href="@login">Login</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
lt: <a href="@login">prisijunkite</a> arba <a href="@register">užsiregistruokite</a>, kad galėtumėte rašyti komentarus

en: Comment: deleted %subject.
lt: Komentaras: ištrintas %subject.

en: Access type
lt: Prieigos tipas

en: Add feed
lt: Pridėti tiekimą

en: File system
lt: Failų sistema

en: @name's blog
lt: @name tinklaraštis

en: You need to provide a valid e-mail address to contact other users. Please update your <a href="@url">user information</a> and try again.
lt: Jūs turite pateikti galiojanti el. pašto adresą jei norite susisiekti su kitu nariu. Prašome atnaujinti savo <a href="@url">informacija</a> ir bandyti vėl.

en: You cannot contact more than %number users per hour. Please try again later.
lt: Jūs negalite susisiekti daugiau nei su %number  narių  per valandą. Prašome bandyti vėliau.

en: Join summary
lt: Prijungti santrauką

en: Split summary at cursor
lt: Atskirti santrauka prie kursoriaus

en: Enter your @s username.
lt: Įveskite registracijos @s vardą

en: Your virtual face or picture. Maximum dimensions are %dimensions and the maximum size is %size kB.
lt: Jūsų virtualus veidas arba portretas. Maksimalūs matmenys yra %dimensions, maksimalus dydis - %size kB.

en: Posted in
lt: kategorijoje

en: Cannot delete non-existent comment.
lt: Negalima pašalinti negzistuojančio komentaro.

en: Comment permissions are assigned to user roles, and are used to determine whether anonymous users (or other roles) are allowed to comment on posts. If anonymous users are allowed to comment, their individual contact information may be retained in cookies stored on their local computer for use in later comment submissions. When a comment has no replies, it may be (optionally) edited by its author. The comment module uses the same input formats and HTML tags available when creating other forms of content.
lt: Komentarų leidimai priskiriami per roles, ir nustatoma ar narys (anoniminis arba ne) gali komentuoti. Jei anoniminis lankytojas gali komentuoti jo individualūs kontaktai išsaugomi naršyklės sausainėliuose tam, kad juos panaudoti vėlesniuose komentavimuose. Kai komentaras neturi atsakymų jis gali būt (pasirinktinai) redaguojamas autoriaus. Komentarų modulis naudoja tuos pačius įvesties formatus ir HTML žymes kaip ir kitos pateikimo formos.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@comment">Comment module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@comment">Komentarų modulį</a>.

en: Below is a list of the latest comments posted to your site. Click on a subject to see the comment, the author's name to edit the author's user information, 'edit' to modify the text, and 'delete' to remove their submission.
lt: Žemiau yra naujausių komentarų sąrašas. Paspaudę ant temos, perskaitysite komentarą, ant autoriaus - pamatysite autoriaus profilio informaciją, "keisti" - galėsite redaguoti komentaro tekstą, "šalinti" - pašalinti komentarą.

en: Forces a user to look at their comment by clicking on a 'Preview' button before they can actually add the comment
lt: Priversk narį pasižiūrėti į savo komentarą prieš patalpinimą.

en: Comment: unauthorized comment submitted or comment submitted to a closed post %subject.
lt: Komentarai: bandyta paskelbti komentarą neturint teisių arba į uždarytą diskusiją %subject.

en: Submitted by !username on @datetime.
lt: Užrašė !username - @datetime.

en: Upload date
lt: Įkėlimo data

en: Action to take if argument is not present
lt: Kokį veiksmą atlikti, jei argumento nėra

en: If this value is received as an argument, the argument will be ignored; i.e, "all values"
lt: Jeigu ši reikšmė bus gaunama kaip argumentas, tada argumentas bus ignoruojas, pvz. "visos reikšmės"

en: Action to take if argument does not validate
lt: Veiksmai jei argumentas negalioja

en: The model number.
lt: Modelio numeris.

en: The cost of the product to the store.
lt: Prekės kaina parduotuvei.

en: The default sort criteria in the catalog.
lt: Numatytas rikiavimas kataloge.

en: !name's blog
lt: !name tinklaraštis

en: The node ID of the node.
lt: Mazgo ID.

en: All languages
lt: Visos kalbos

en: No role
lt: Jokios rolės

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. If unsure, specify nothing.
lt: Šis puslapis rodomas kaip užklaustas dokumenas nerandamas. Jei  abejojate palikite tuščia.

en: View link
lt: Peržiūrėti nuorodą

en: Text link
lt: Tekstinė nuoroda

en: The size of the file.
lt: Failo dydis.

en: @type %title has been created.
lt: @type %title sukurtas.

en: @type %title has been updated.
lt: @type %title atnaujinta.

en: The post could not be saved.
lt: Įrašas negali būti išsaugotas

en: Jurisdiction
lt: Juridikcija

en: My order history
lt: Mano užsakymų istorija

en: Menu link ID
lt: Meniu nuorodos ID

en: %message in %file on line %line.
lt: %message faile %file, %line eilutėje.

en: Picture image path
lt: Paveikslėlio kelias

en: You do not have any administrative items.
lt: Jūs neturite administruojamų elementų

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
lt: Viena ar daugiau problemų aptika jūsų Drupal svetainėje. Daugiau informacijos rasite patikrinę <a href="@status">būsenos pranešimą</a> .

en: Help topics
lt: Žinyno temos

en: Help is available on the following items:
lt: Žinynas apima šiuos elementus:

en: No help is available for module %module.
lt: Pagalba nepateikta %module moduliui.

en: @module administration pages
lt: @module administravimo puslapiai

en: By module
lt: Pagal modulius

en: Manage your site's content.
lt: Tvarkyti jūsų svetainės turinį.

en: Control how your site looks and feels.
lt: Valdyti kaip atrodo jūsų svetainė.

en: Adjust basic site configuration options.
lt: Derinti pagrindines svetainės nuostatas.

en: Manage your site's users, groups and access to site features.
lt: Valdyti svetainės narius, grupes ir priėjimo teises.

en: View reports from system logs and other status information.
lt: Peržiūrėti pranešimus iš sistemos  registro ir kitą būsenos informaciją.

en: Delete link
lt: Ištrinti nuorodą

en: Translate interface
lt: Sąsajos vertimas

en: Add language
lt: Pridėti kalbą

en: Edit string
lt: Redaguoti eilutes

en: Delete string
lt: Šalinti eilutes

en: Are you sure you want to delete the language %name?
lt: Ar tikrai nori ištrinti %name kalbą?

en: The language %locale has been removed.
lt: Kalba %locale buvo pašalinta

en: Are you sure you want to delete the string "%source"?
lt: Ar tikrai norite pašalinti eilutę "%source"?

en: Deleting the string will remove all translations of this string in all languages. This action cannot be undone.
lt: Pašalinami šią eilutę pašalinsite visus vertimus visose kalbose. Šis veiksmas galutinis.

en: locale
lt: lokalė

en: Multilingual support
lt: Kelių kalbų palaikymas

en: Enabled, with translation
lt: Įjungta su vertimu

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
lt: Pasirinkta paveikslėlių valdymo įrankinė (toolkit) %toolkit negali teisingai įvykdyti %function.

en: Has Avatar
lt: Turi Avatarą

en: Display the node with standard node view.
lt: Rodyti standartinį mazgo langą.

en: The directory %file is not protected from modifications and poses a security risk. You must change the directory's permissions to be non-writable.
lt: Katalogas %file neapsaugotas nuo pakeitimų ir gali sukelti saugumo rizika. Jūs turite pakeisti katalogo leidimus, kad jis nebūtų įrašomas.

en: Currently using !item !version
lt: Dabar naudojama  !item !version

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
lt: Jūs bandėte pasinaudoti vienkartine prisijungimo nuorodą paskyrai kuri užblokuota.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
lt: Narys %name pasinaudojo vienkartine nuoroda - %timestamp.

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
lt: Sukurta nauja paskyra nariui<a href="@url">%name</a>. El. pašto žinutė nebuvo išsiųsta.

en: Registration successful. You are now logged in.
lt: Registracija sėkminga. Jūs dabar esate prisijungę.

en: Password and further instructions have been e-mailed to the new user <a href="@url">%name</a>.
lt: Slaptažodis ir tolesnės instrukcijos buvo išsiųstos naujam nariui <a href="@url">%name</a>.

en: New user: %name (%email).
lt: Naujas narys: %name (%email).

en: The comment body.
lt: Komentaro turinys.

en: Serialized array of extra data.
lt: Išdėstytas masyvas papildomų duomenų.

en: Failed to modify %settings, please verify the file permissions.
lt: Nepavyko pakeisti %settings, prašome patikrinti failo leidimus.

en: Failed to open %settings, please verify the file permissions.
lt: Nepavyko atidaryti %settings, prašome patikrinti failo leidimus.

en: SKU:
lt: SKU

en: Are you sure you want to delete @name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti @name?

en: You can make use of the replacement patterns in the e-mail from and recipients fields, the subject, and the message body.
lt: Galite pasinaudoti pakeitimo modelius el.pašto nuo ir gavėjų laukeliuose, tema ir žinutėje

en: @name replacement patterns
lt: @name keitimo šablonai

en: Attempt to e-mail invoice for order @order_id to @email failed.
lt: Bandymas siųsti sąskaitą užsakymui @order_id į @email nepavyko.

en: Trigger
lt: Spragtukas

en: Add a predicate
lt: Pridėti tarinį

en: That predicate does not exist.
lt: Šis teiginys neegzistuoja.

en: Enter a title used for display on the overview tables.
lt: Įveskite pavadinimą naudojama peržiūros lentelėse.

en: Select the trigger for this predicate.<br />Cannot be modified if the predicate has conditions or actions.
lt: Pasirinkite spragtuką šiam teiginiui.<br />Negalima taisyti jei teiginys turi sąlygas ar veiksmus.

en: Enter a description that summarizes the use and intent of the predicate.
lt: Įveskite teiginio aprašymą.

en: Classes let you categorize your predicates based on the type of functionality they provide.
lt: Klasės leidžia jums kategorizuoti teiginius pagal jų tipą.

en: Disabled predicates will not be processed when their trigger is pulled.
lt: Išjugti teiginiai nebus vykdomi jei jų spragtukai veikia.

en: Predicates will be sorted by weight and processed sequentially.
lt: Teiginiai bus rikiuojami pagal svorį ir pagal veikimo seką.

en: Save predicate
lt: Išsaugoti teiginį

en: Predicate meta data saved.
lt: Teiginio meta duomenys išsaugoti.

en: Are you sure you want to !op this predicate?
lt: Ar tikrai norite !op šį teiginį?

en: Predicate %title !op.
lt: Teiginys %title !op.

en: These actions will be performed in order when this predicate passes the conditions evaluation.
lt: Šie veiksmai bus vykdomi kai teiginys atitiks nustatytas sąlygas.

en: Action: @title
lt: Veiksmas: @title

en: Some triggers pass in multiple options for arguments related to a particular action, so you must specify which options to use in the fields below.
lt: Kai kurie spragtukai atitinka daugiau pasirinkimų konkrečiam veiksme, todėl turite nurodyti kurias funkcijas naudosite.

en: Available actions
lt: Galimi veiksmai

en: Action removed.
lt: Veiksmas pašalintas.

en: Action added.
lt: Veiksmas pridėtas.

en: Actions saved.
lt: Veiksmai išsaugoti.

en: Condition groups
lt: Sąlygų grupės

en: AND. If all of these condition groups are TRUE.
lt: AND. Jei visos šios grupės sąlygos yra TRUE.

en: OR. If any of these condition groups are TRUE.
lt: OR. Jei kuri nors šios grupės sąlyga yra TRUE.

en: Add condition group
lt: Pridėti sąlygos grupę

en: Conditions group
lt: Sąlygų grupė

en: AND. If all of these conditions are TRUE.
lt: AND. Jei visos šios sąlygos yra TRUE.

en: OR. If any of these conditions are TRUE.
lt: OR. Jei kuri nors sąlygą yra TRUE.

en: Available conditions
lt: Galimos sąlygos

en: Remove group
lt: Pašalinti grupę

en: Condition: @title
lt: Sąlyga: @title

en: Some triggers pass in multiple options for arguments related to a particular condition, so you must specify which options to use in the fields below.
lt: Kai kurie spragtukai atitinka daugiau pasirinkimų konkrečioje sąlygoje, todėl turite nurodyti kurias funkcijas naudosite.

en: Negate this condition.
lt: Neigiama sąlyga.

en: Return FALSE if the condition is TRUE and vice versa.
lt: Grąžiną FALSE jei sąlyga yra TRUE ir atvirkščiai.

en: Remove this condition
lt: Pašalinti šią sąlygą

en: Condition group added.
lt: Sąlygos grupė pridėta.

en: An error occurred when trying to add the condition.  Please try again.
lt: Klaida kuriant sąlyga. Prašome pabandyti vėl.

en: Condition group removed.
lt: Sąlygos grupė pašalinta.

en: %title condition added.
lt: %title sąlyga pridėta.

en: An error occurred when trying to remove the condition.  Please try again.
lt: Klaida šalinant sąlygą. Prašome pabandyti vėl.

en: Condition removed.
lt: Sąlyga pašalinta.

en: Conditions saved.
lt: Sąlyga išsaugota.

en: Use this form during the update process from Ubercart 1.0 to 2.0 to convert your Workflow-ng configurations to Conditional Actions predicates.  Once your configurations are converted, you should complete your uninstallation of Workflow-ng.
lt: Naudokite šią formą kai atnaujinate iš Ubercart  1.0 į 2.0 to, konvertuodami Workflow-ng nuostatas į Conditional Actions. Kai nuostatos bus konvertuotos turėtumėte visiškai pašalinti Workflow-ng.

en: Convert configurations
lt: Konvertavimo konfigūravimas

en: Converting Workflow-ng configurations
lt: Konvertuojamos Workflow-ng nuostatos

en: Beginning conversion...
lt: Pradedamas keitimas..

en: @percentage% converted
lt: @percentage% pakeista

en: Now processing %cfg
lt: Dabar vykdoma %cfg

en: Drupal user
lt: Drupal naudotojas

en: Trigger arguments
lt: Spragtuko argumentai

en: Check the current date
lt: Patikrinti dabartinę datą

en: Used to determine if the action should be performed on the current date.
lt: Naudojama nustatyti ar veiksmas turi vykti tam tikru laiku.

en: Compare a node field value
lt: Palyginti mazgo laukelio reikšmę

en: Returns TRUE if the node field selected below compares to the value entered as specified by the operator.
lt: Grąžina TRUE jei pasirinkto mazgo laukelis sutampa su įvesta reikšme.

en: Returns whatever your custom PHP code returns.
lt: Grąžina tai ką grąžiną savitas PHP kodas.

en: Check the user's roles
lt: Patikrinti narių roles

en: Returns TRUE if the user roles match your settings.
lt: Grąžina TRUE jei nario rolė sutampa su jūsų nuostatomis.

en: Comparison
lt: Palyginimas

en: Only
lt: Tik

en: Example: "The current date is before the date below."
lt: Pvz.: Dabartinė data yra vėlesnė nei nurodyta žemiau.

en: When the predicate is evaluated, the current date is compared to this date.
lt: Kai teiginys vykdomas dabartinė data lyginima su šia data.

en: Core node fields
lt: Šerdies mazgo laukelis

en: Author's user ID
lt: Autoriau nario ID

en: Node is published?
lt: Mazgas paskelbtas?

en: Node is promoted?
lt: Mazgas iškeltas?

en: Node is sticky?
lt: Mazgas prikabintas?

en: Node field
lt: Mazgo laukelis

en: Simple comparison
lt: Paprastas palyginimas

en: is greater than
lt: yra daugiau nei

en: is less than
lt: yra mažiau

en: is greater than or equal to
lt: yra daugiau nei ar lygu

en: is less than or equal to
lt: yra mažiau kaip ar lygu

en: Text matching
lt: Teksto sutapimas

en: Yes/No
lt: Taip/Ne

en: Please note that not every operator makes sense for every field.
lt: Atminkite, kad nevisi veiksmai turi prasmės visuose laukeliuose.

en: Comparison value
lt: Palyginimo reikšmė

en: You do not need to specify a value if your operator is in the Yes/No category.
lt: Jums nereikia nurodyti reikšmės jei jūsų veiksmas yra Taip/Ne kategorijos.

en: Enter the custom PHP to be evaluated when this condition is executed.  Should not include &lt;?php ?> delimiters.
lt: Įveskite savitą PHP kuris bus vykdomas kai sąlyga atitinks. Neturėtų būt &lt;?php ?>

en: If you specify <em>AND</em> and want to check a custom role, remember to specify <em>authenticated user</em> where applicable.
lt: Jei jūs nurodysite <em>AND</em> ir norėsite patikrinti savitą rolę, nepamirškite nurodyti <em>prisijungęs narysr</em> kur taikoma

en: OR: If the user has any of these roles.
lt: OR: Jei narys turi bet kurią iš šių rolių.

en: AND: If the user has all of these roles.
lt: AND: Jei narys turi visas šias roles.

en: Enter the custom PHP to be evaluated when this action is executed.  Should not include &lt;?php ?> delimiters.
lt: Įveskite savitą PHP kuris bus vykdomas kai veiksmas atitinks. Neturėtų būt &lt;?php ?>

en: No variables available.
lt: Nėra kintamųjų

en: Available PHP variables
lt: Galimi PHP kintamieji

en: You may use these variables in your custom PHP.
lt: Galite naudoti šiuos kintamuosius savo PHP kode.

en: administer conditional actions
lt: administruoti sąlyginius veiksmus

en: Conditional actions
lt: Sąlyginiai veiksmai

en: Administer the predicates setup to automate your store.
lt: Valdo automatinius nustatymus.

en: By trigger
lt: Pagal spragtuką

en: By class
lt: Pagal klasę

en: Allows an administrator to create a new predicate.
lt: Suteikia galimybę administratoriams sukurti naujus teiginius.

en: Convert Workflow-ng configurations into Conditional Actions predicates.
lt: konvertuoja Workflow-ng nuostatas į  Conditional Actions teiginius..

en: Edit predicate
lt: Redaguoti teiginį

en: Edit a predicate's meta data, conditions, and actions.
lt: Redaguoti teiginio meta duomenis, sąlygas ir veiksmus.

en: Meta data
lt: Meta duomenys

en: Edit the meta data for a predicate like title, trigger, etc.
lt: Redaguoti meta duomenis

en: Edit the conditions for a predicate.
lt: Redaguoti teiginio sąlygas.

en: Edit the actions for a predicate.
lt: Redaguoti reiginio veiksmus.

en: Reset a predicate
lt: Atstatyti teiginius

en: Delete a predicate
lt: Pašalinti teiginį

en: Conditional Actions
lt: Sąliginiai veiksmai

en: REQUIRED. Create conditional action configurations for taxes, shipping, and more!
lt: PRIVALOMA. Sukuria sąlyginius veiksmus mokesčiams, pristatymui ir pan.

en: Are you sure you want to remove this item?
lt: Ar tikrai norite pašalinti šį elementą?

en: My price handler
lt: Mano kainos patarėjęs

en: Handles my price alteration needs.
lt: Valdo mano kainos įspėjimus.

en: Handles my price formatting needs.
lt: Valdo mano kainos formatavimą.

en: Authorize.net requires the PHP <a href='!curl_url'>cURL</a> library.
lt: Authorize.net reikalinga PHP <a href='!curl_url'>cURL</a> biblioteka.

en: (Last4)
lt: (Paskutiniai 4)

en: Credit card encryption must be set up to process credit cards.
lt: Kreditinė kortelės kodavimas turi būs nustatytas tam, kad priimti kreditines korteles.

en: Displays a form to process a credit card payment.
lt: Rodo kreditinės kortelės vykdymo formą.

en: You must download the security script from your CyberSource account (found in Tools & Settings > Hosted Order Page > Security) and place it in the ubercart/payment/uc_cybersource directory to use the Silent Order POST. Remember to open it and replace instances of L( with csL(.
lt: Privalote atsisiųsti saugumo scenarijų iš jūsų CyberSource paskyros (rasite Tools & Settings > Hosted Order Page > Security) ir įkelti į ubercart/payment/uc_cybersource katalogą. nepamirškite atidaryti jo ir pakeisti L( į csL(.

en: Tax calculation produced uneven results. Expected a total of @total, received the following: @dump
lt: Mokesčio skaičiavimas davė nelygių rezultatų. Tikėtasi viso @total, gauta: @dump

en: Order Taxes
lt: Užsakymo mokesčiai

en: SOAP and DOM
lt: SOAP ir DOM

en: Cybersource's SOAP Toolkit API requires the PHP <a href='!soap_url'>SOAP</a> and <a href='!dom_url'>DOM</a> libraries.
lt: Cybersource's SOAP Toolkit API reikalinga PHP <a href='!soap_url'>SOAP</a> ir <a href='!dom_url'>DOM</a> bibliotekos.

en: Cybersource's Silent Order POST requires the PHP <a href='!curl_url'>cURL</a> library.
lt: Cybersource's Silent Order POST reikalinga PHP <a href='!curl_url'>cURL</a> biblioteka.

en: Eligible for protection: <strong>@bool</strong>
lt: Tinkamas apsaugai: <strong>@bool</strong>

en: Charge request sent to Google Checkout. The charge confirmation should appear on this page momentarily.
lt: Apmokestinimo užklausa nusiųsta į Google Checkout. Patvirtinimas turėtu netrukus pasirodyti šiame puslapyje.

en: Refund request sent to Google Checkout. The refund confirmation should appear on this page momentarily.
lt: Grąžinimo užklausa nusiųsta Google Checkout. Grąžinimo patvirtinimas patvirtinimas turėtų pasirodyti netrukus šiame puslapyje.

en: Charging @order_id
lt: Apmokestinamas @order_id

en: Charged @order_id
lt: Apmokestintas @order_id

en: Payment declined @order_id
lt: Mokėjimas atšauktas @order_id

en: Processing @order_id
lt: Vykdomas @order_id

en: Delivered @order_id
lt: Pristatytas @order_id

en: Will not deliver @order_id
lt: Ne bus pristatytas @order_id

en: Process a credit card payment or refund through Google Checkout.
lt: Priima mokėjimus kreditine kortele per Google Checkout.

en: Google Checkout requires the PHP <a href="!simplexml_url">SimpleXML</a> library.
lt: Google Checkout reikalinga PHP <a href="!simplexml_url">SimpleXML</a> biblioteka.

en: Payment tracking is enabled.
lt: Mokėjimų sekimas įjungtas

en: Payment tracking is disabled.
lt: Mokėjimų sekimas išjungtas

en: Payments can be deleted by users with permission.
lt: Mokėjimus gali pašalinti nariai su leidimais.

en: Payments cannot be deleted, even if the user has permission.
lt: Mokėjimų negali pašalinti nariai net su leidimais.

en: Log payments are being entered to and deleted from the order log.
lt: Sekti mokėjimus kurie įvesti ir pašalinti iš užsakymų seklio.

en: Log payments are not being entered to and deleted from the order log.
lt: Sekami mokėjimai nebuvo įvesti ir pašalinti.

en: Default payment details message is: <br /> %message
lt: Numatytoji mokėjimo informacijos žinutė yra: <br> %message

en: The settings forms below are for the payment methods defined by enabled modules. Click a name to expand its options and adjust the settings accordingly. Methods are listed in order of appearance on the checkout screen, determined by the list position setting (current value shown in parentheses).
lt: Nuostatų formą esanti žemiau yra nurodyti mokėjimo būdus kuriuos suteikia įjungti moduliai. Spauskite ant pavadinimo pasirodys jų nuostatos ir galėsite nustatyti. Metodai vaizduojami pagal tai kaip jie bus rodomi pirkimo lange.

en: @payment is enabled for checkout.
lt: @payment įjungta mokėjimui.

en: @payment is disabled for checkout.
lt: @payment išjungta mokėjimui.

en: @title is @enabled.
lt: @title yra @enabled.

en: No payment gateway modules are installed.
lt: Mokėjimo vartų moduliai neįjungti.

en: Only happens when a payment is entered and the balance is <= $0.00.
lt: Atsitinka kai mokėjimas įvestas ir balansas yra <= $0.00.

en: Update the order status to Payment Received.
lt: Atnaujintas usakymo būsena Gautas Mokėjimas.

en: If the order is not shippable.
lt: Jei užsakymas nepristatytas.

en: Update the order status to Completed.
lt: Atnaujinti užsakymo būseną į Atlikta.

en: Check the payment method
lt: Patikrinti mokėjimo metodą

en: view order
lt: peržiūrėti užsakymą

en: @method payment for @amount deleted by @user.
lt: @method mokėjimas @amount pašalintas @user.

en: Payment failed for order @order_id: @message
lt: Mokėjimas nepavyko užsakymui @order_id: @message

en: Check has already cleared.
lt: Čekis jau išgrynintas.

en: Description: @desc
lt: Aprašymas: @desc

en: Payment of @amount @currency submitted through PayPal.
lt: Mokėjimas @amount @currency pateiktas per PayPal.

en: PayPal IPN reported a payment of @amount @currency.
lt: PayPal IPN pranešė apie mokėjimą @amount @currency.

en: Your PayPal payment was cancelled. Please feel free to continue shopping or contact us for assistance.
lt: Jūsų PayPal mokėjimas atšauktas. Prašome tęsti apsipirkimą ar susiekite su mumis dėl pagalbos.

en: IPN failed with HTTP error @error, code @code.
lt: IPN nepavyko su HTTP klaida @error, kodas @code.

en: <b>Includes:</b>
lt: <b>Apima:</b>

en: These settings are specifically for the alternate checkout system offered by Express Checkout.<br />To enable this on your site, you must enable the corresponding cart pane in the <em>Cart settings</em> menu.
lt: Šios nuostatos nurodo alternatyvius mokėjimo budus kuriuos siūlo Express Checkout.<br>Įjungti tai jūsų svetainėje, įjunkite atitinkamą krepšelio langą <em>Krepšelio nuostatos</em> meniu.

en: Transaction ID:<br />@txn_id
lt: Sandorio ID:<br>@txn_id

en: "Complete sale" will authorize and capture the funds at the time the payment is processed.<br />"Authorization" will only reserve funds on the card to be captured later through your PayPal account.
lt: "Užbaigtas pardavimas" įgalios ir sulaikys fondus, kai vykdomas mokėjimas. <br> "Leidimas" tiktai rezervuos fondus iš kortelės, kuri bus sugauta vėliau per jūsų PayPal sąskaitą.

en: Cancel return URL
lt: Grįžimo URL kai atšaukta

en: Specify the path customers who cancel their PayPal WPS payment will be directed to when they return to your site.
lt: Nurodykite kelia kur bus grąžinamas klientas kai jis atšauks PayPal WPS mokėjimą

en: Error message from PayPal:<br />@message
lt: Klaidos žinutė iš PayPal:<br>@message

en: Order @order_id at !store
lt: Užsakymas @order_id iš !store

en: Logs PayPal Instant Payment Notifications.
lt: Užrašo PayPal Instant Payment Notifications.

en: The transaction ID from PayPal.
lt: Sandorio ID iš PayPal.

en: The transaction type from PayPal.
lt: Sandorio tipas iš PayPal.

en: The payment amount from PayPal.
lt: Mokėjimo suma iš PayPal.

en: The IPN status from PayPal.
lt: IPN būsena iš PayPal.

en: The e-mail address of the PayPal account.
lt: PayPal paskyros el. pašto adresas.

en: The e-mail address of the buyer.
lt: kliento el. pašto adresas.

en: The IPN receipt timestamp.
lt: IPN gavimo laiko.

en: PayPal WPP requires the PHP <a href='!curl_url'>cURL</a> library.
lt: PayPal WPP reikalinga PHP <a href='!curl_url'>cURL</a> biblioteka.

en: Flat rate shipping method was updated.
lt: Pristatymo tarifas atnaujintas

en: Created and enabled new flat rate shipping method.
lt: Sukurti ir įjungti naują tarifą pristatymo būdui.

en: This will remove the shipping method, Conditional Action predicate, and the
          product-specific overrides (if applicable). This action can not be undone.
lt: Tai pašalins pristatymo būdą, Conditional Action tarinį ir prekės
    specifinį peržiūrėjimą (jei pateikta). Šis veiksmas nebeatstatomas.

en: Flat rate shipping method deleted.
lt: Pristatymo būdo tarifas pašalintas.

en: Fetch a flatrate shipping quote.
lt: Taikyti pristatymo tarifo kaina.

en: Customers cannot complete checkout without selecting a shipping quote.
lt: Klientas negali užbaigti pirkimo kai nepasirenkama pristatymo kaina.

en: Customers can still checkout without selecting a shipping quote.
lt: Klientas gali užbaigti pirkimą kai nepasirenkama pristatymo kaina.

en: When delivering products to customers, the original location of the product must be known in order to accurately quote the shipping cost and set up a delivery. This form provides the default location for products across the entire store. If a product's individual pickup address is blank, &Uuml;bercart looks for the manufacturer's. If that is also blank, it uses the store's default pickup address.
lt: Kai prekė pristatoma klientui jos buvimo vieta turi būt žinoma tam, kad apskaičiuoti pristatymo kaina ir nustatyti pristatymą. Ši forma nustato numatytąją prekių vietą visai parduotuvei. Jei prekės atsiėmimo adresas tuščias &Uuml;bercart ieškos gamintojo. Jei jis taip pat tuščias naudos parduotuvės atsiėmimo adresą.

en: Default pickup address is: <br />!address
lt: Numatytasis atsiėmimo adresas: <br>!address

en: - Store default -
lt: - Parduotuvės numatytieji -

en: When delivering products to customers, the original location of the product must be known in order to accurately quote the shipping cost and set up a delivery. If this pickup address is left blank, this product will default to the <a href="!url">store pickup address</a>.
lt: Kai prekė pristatoma klientui jos buvimo vieta turi būt žinoma tam, kad apskaičiuoti pristatymo kaina ir nustatyti pristatymą. Jei prekės atsiėmimo adresas tuščias bus naudojamas <a href="!url">parduotuvės atsiėmimo adresas</a>.

en: Shipping settings form.
lt: Pristatymo nuostatų forma.

en: Receiving quotes...
lt: Gaunama kaina..

en: Order @id
lt: Užsakymas @id

en: @property must be a positive number. No commas and only one decimal point.
lt: @property turi būt teigiamas skaičius. Be kablelio.

en: - Reset fields -
lt: - Atstatyti laukelius -

en: Physical length of the packaging.
lt: Fizinis pakuotės ilgis.

en: Physical width of the packaging.
lt: Fizinis pakuotės plotis.

en: Physical height of the packaging.
lt: Fizinis pakuotės aukštis.

en: Set the conditions that will return a UPS quote.
lt: Nustatykite sąlygas kurios grąžins UPS kainą.

en: Indicate whether each product is quoted as shipping separately or all in one package. Orders with one kind of product will still use the package quantity to determine the number of packages needed, however.
lt: Nustatoma ar kiekviena prekė siunčiama atskirai ar kaip viena pakuotė. Užsakymai su tokiom pačiom prekėm ir toliau naudos pakuotčių kiekį nustatyti reikalingų pakuočių skaičiu.

en: Package insurance
lt: Pakuotės draudimas

en: When enabled, products are insured for their full value.
lt: Kai įjungta prekės yra apdraustos pilna suma.

en: UPS Logo
lt: UPS Logotipas

en: @service Rate
lt: @service tarifas

en: UPS requires the PHP <a href="!simplexml_url">SimpleXML</a> library.
lt: UPS reikalinga PHP <a href="!simplexml_url">SimpleXML</a> biblioteka.

en: Set the conditions that will return a USPS quote.
lt: Nustatykite sąlygas kurios grąžins USPS kainą.

en: USPS parcel services
lt: USPS siuntinių paslaugos

en: Set the conditions that will return a USPS International quote.
lt: Nustatykite sąlygas kurios grąžins USPS International kainą.

en: Envelope
lt: Vokas

en: USPS requires the PHP <a href="!simplexml_url">SimpleXML</a> library.
lt: USPS reikalinga PHP <a href="!simplexml_url">SimpleXML</a> biblioteka.

en: The name of the attribute used in administrative forms
lt: Požymio pavadinimas naudojamas administravimo formose.

en: Enter a label that customers will see instead of the attribute name. Use &lt;none&gt; if you don't want a title to appear at all.
lt: Įveskite etiketę kurią matys klientai vietoj požymio pavadinimo. Naudokite &lt;none&gt; jei nenorite, kad pavadinimas būtų rodomas.

en: Created new option %option.
lt: Sukurtas naujas pasirinkimas %option.

en: Updated option %option.
lt: Pasirinkimas atnaujintas %option.

en: This product class does not have any attributes.
lt: Ši prekės klasė neturi požymių.

en: Order has a product with a particular attribute option
lt: Užsakymas turi prekių su šiuo požymio pasirinkimu.

en: Search the products of an order for a particular option.
lt: Ieškoti prekių užsakymu su šiuo pasirinkimu.

en: Attribute option
lt: Požymio pasirinkimas

en: administer attributes
lt: valdyti požymius

en: administer product attributes
lt: valdyti prekių požymius

en: administer product options
lt: valdyti prekių pasirinkimus

en: Attributes: the decisions that need to be made about products.
lt: Požymiai: sprendimai kuriuos reikia priimti apie prekes.

en: Primary identifier for attributes.
lt: Pirminis požymio indentifikatorius

en: Name of the attribute
lt: Atributo pavadinimas

en: Label to use when attribute is displayed
lt: Etiketė kuri naudojama kai požymis rodomas

en: Determines the list position of attributes.
lt: Nustato sąrašo poziciją.

en: Flag that, if set, requires a user response for attributes (disables default options).
lt: Pažymėkite tai, jei nustatyta, reikalingas nario atsakas požymiui (išjungia numatytuosius pasirinkimus)

en: Display type of the attribute options: 0 -- text fields, 1 -- select box (default), 2 -- radio buttons
lt: Požymio pasirinkimo rodymo tipai: 0 -- teksto laukelis, 1 -- pasirinkimo dėžutė (numatyta), 2 -- akutė.

en: Description of the attribute.
lt: Požymio aprašymas

en: The available choices for each attribute.
lt: Galimi pasirinkimai kiekvienam požymiui

en: The attribute ID.
lt: Požymio ID

en: The option ID.
lt: Pasirinkimo ID

en: The name of the option.
lt: Pasirinkimo pavadinimas

en: The adjustment to a product's cost with the chosen option.
lt: Kainos (cost) pokytis kai pasirenkamas šis pasirinkimas.

en: The adjustment to a product's price with the chosen option.
lt: Kainos (price) pokytis kai pasirenkamas šis pasirinkimas.

en: The adjustment to a product's physical weight with the chosen option.
lt: Fizinis svorio pokytis kai pasirenkamas šis pasirinkimas.

en: Affects the list position of the options.
lt: Įtakojančių sąrašo poziciją galimybes.

en: Attributes copied to a product of a certain class when it is created.
lt: Požymiai nukopijuoti į prekes tam tikrai klasei kai ji sukurima.

en: The default value of the attribute field on the add to cart form.
lt: Numatytoji reikšmė požymio laukelio pridėjimo į krepšelį formoje.

en: Attributes copied to a product.
lt: Požymiai nukopijuoti į prekę.

en: Changes to a product's SKU based on the possible combination of chosen options.
lt: Keičia prekės SKU paremta galimomis pasirinkimo kombinacijoms.

en: A serialized array whose keys are attribute IDs and values are option IDs.
lt: Leistas dalimis rinkinys, kurio raktai yra požymio ID ir vertės yra pasirinkimo ID

en: The SKU representing the product with the combination of options.
lt: SKU parodo prekės kombinacijas su pasirinkimais.

en: Add to cart is redirecting to <br /><a href="!url">!url</a>
lt: Pridėti į krepšelį nukreipta į <br /><a href="!url">!url</a>

en: The minimum subtotal is @subtotal
lt: Mažiausia suma yra @subtotal

en: Continue shopping element
lt: Tęsti apsipirkima elementas

en: Ubercart will add a continue shopping to the cart page based on the settings below.
lt: Ubercart pridės tęsti pirkimą prie krepšelio puslapio pagal nustatymus žemiau.

en: Continue shopping !type is: <br />!link
lt: Tęsti apsipirkimą !type yra:<br />!link

en: Continue shopping element display
lt: Tęsti apsipirkimą elementų rodymas

en: Make the continue shopping link send customers back to product pages after adding items to the cart.
lt: Padaryti tęsti apsipirkimą nuorodą į prekių puslapį, po to kai prekės pridėtos į krepšelį.

en: If this is disabled, the URL specified below will always be used.
lt: Jei tai išjungta bus naudojamas URL nurodytas žemiau.

en: Default continue shopping link URL
lt: Numatytasi Tęsti apsipirkimą URL

en: Enter the Drupal page for the link to continue shopping from the cart view page.
lt: Įveskite Drupal puslapį nuorodai.

en: Custom continue shopping link text
lt: Savitas Tęsti apsipirkimą nuorodoas tekstas

en: Enter custom text for the continue shopping link.
lt: Įveskite savitą Tęsti apsipirkimą nuorodos tekstą.

en: Drupal automatically adds a Home breadcrumb to the cart page.  You can use these settings to specify a custom breadcrumb to use on the cart page instead.  If a custom text is not supplied, the default Home breadcrumb will be displayed.
lt: Drupal automatiškai pridės Pirmas kelio atkarpa prie krepšelio puslapio. Gali pasinaudoti šiomis nuordomis, jei norite nurodyti savitą kelio atkarpą kuri bus naudojam krepšelio puslapyje. Jei savitas tekstas nepateiktas bus naudojama įprastos nuostatos.

en: Custom cart breadcrumb is: <br />!breadcrumb
lt: Savita kelio atkarpa: <br />!breadcrumb

en: Not using a custom cart breadcrumb.
lt: Nesinaudojam savita kelio atkarpa.

en: Custom cart breadcrumb text
lt: Savitas krepšelio kelio atkarpos tekstas

en: Enter the text for the custom breadcrumb on the cart page.
lt: Įveskite tekstą savitai kelio atkarpai.

en: Custom cart breadcrumb URL
lt: Savita kelio atkarpos URL

en: Enter the Drupal page linked to in the custom breadcrumb on the cart view page.
lt: Įveskita Drupal puslapį nurodyta į savitą kelio atkarpos puslapį krepšelio puslapiui.

en: Ubercart checkout is enabled.
lt: Ubercart pirkimas įjungtas.

en: Ubercart checkout is disabled.
lt: Ubercart pirkimas išjungtas.

en: Anonymous checkout is enabled.
lt: Anoniminis pirkimas yra įjungtas.

en: Anonymous checkout is disabled.
lt: Anoniminis pirkimas yra išjugtas.

en: Shipping fields are hidden when applicable.
lt: Siuntimo laukeliai yra paslėpti kai teikiama.

en: Shipping fields are always shown.
lt: Siuntimo laukeliai yra rodomi kai teikiama.

en: Checkout panes are collapsed with next buttons.
lt: Pirkimo langai yra suskleisti su mygtuku Toliau.

en: Checkout panes are expanded by default.
lt: Pirkimo langai yra išskeisti.

en: Collapsible panes will collapse when their next buttons are clicked.
lt: Suskleidžiami langai susiskleis kai jų mygtukas Toliau bus paspaustas.

en: Collapsible panes will not collapse when their next buttons are clicked.
lt: Suskleidžiami langai nesusiskleis kai jų mygtukas Toliau bus paspaustas.

en: New customers receive an e-mail with their account details.
lt: Naujas klientas gaus el.pašto žinutę su paskyros duomenimis.

en: New customers will only see their details in their initial order e-mail.
lt: Naujas klientas tik matys žinutę su paskyros duomenimis.

en: New customer account status will be active.
lt: Naujo kliento paskyros būsena bus aktyvi.

en: New customer account status will be blocked.
lt: Naujo kliento paskyros būsena bus blokuota.

en: Checkout completion page has been set to <a href="!url">!url</a>.
lt: Pirkimo pabaigos puslapis nustatytas į <a href="!url">!url</a>.

en: Checkout completion page will be the default page.
lt: Pirkimo pabaigos puslapis bus numatytasis.

en: Checkout instructions are set.
lt: Pirkimo instrukcijos yra nustatytos.

en: Checkout instructions are not set.
lt: Pirkimo instrukcijos nenustatytos.

en: Review instructions are set.
lt: Peržiūrėti instrukcijas yra nustatyta.

en: Review instructions are not set.
lt: Peržiūrėti instrukcijas yra nenustatyta.

en: Completion message is set.
lt: Pabaigos žinutė nustatyta.

en: Completion message is not set.
lt: Pabaigos žinutė nenustatyta.

en: Completion text for logged in users is set.
lt: Pabaigos tekstas prisijungusiems nariams nustatytas.

en: Completion text for logged in users is not set.
lt: Pabaigos tekstas prisijungusiems nariams nenustatytas.

en: Completion text for users who aren't logged in is set.
lt: Pabaigos tekstas neprisijungusiems nariams nustatytas.

en: Completion text for users who aren't logged in is not set.
lt: Pabaigos tekstas neprisijungusiems nariams nenustatytas.

en: Completion text for new users is set.
lt: Pabaigos tekstas naujiems nariams nustatytas.

en: Completion text for new users is not set.
lt: Pabaigos tekstas naujiems nariams nenustatytas.

en: Continue shopping text is set.
lt: Tęsti apsipirkimą tekstas nustatytas.

en: Continue shopping text is not set.
lt: Tęsti apsipirkimą tekstas nenustatytas.

en: Customer user account
lt: Kliento paskyra

en: E-mail customer checkout notification
lt: Nusiųsti klientui pranešimą

en: E-mail the customer an invoice from their recent order.
lt: Nusiųsti klientui sąskaita naujausiam užsakymui.

en: Send an e-mail to the customer
lt: Siųsti el.pašto laišką klientui

en: E-mail admin checkout notification
lt: Nusiųsti adminui pirkimo informacija

en: E-mail a short order summary to an administrator when a customer checks out.
lt: Nusiųsti trumpą užsakymo santrauką administratoriui kai klientas perka.

en: Send an e-mail to the administrator(s)
lt: Siųsti el.pašto laišką administratoriui

en: Require e-mail confirmation in checkout for anonymous customers.
lt: Privalomas el.pašto patvirtinimas anoniminiams klientams.

en: @qty&times;
lt: @qty&times

en: Show/hide shopping cart contents.
lt: Rodyti/slėpti pirkinių krepšelio turinį.

en: View your shopping cart.
lt: Peržiūrėti pirkinių krepšelį.

en: <a href="!url">View</a> your shopping cart.
lt: <a href="!url">Peržiūrėti</a> pirkinių krepšelį.

en: Your order is almost complete. Please review the details below and click 'Submit order' if all the information is correct.  You may use the 'Back' button to make changes to your order if necessary.
lt: Jūsų užsakymas beveik baigtas. Prašome peržiūrėti informacija žemiau ir jei ji teisinga paspausktie mugtuką 'Pateikti užsakymą'. Galite pasinaudoti mygtuku 'Atgal' jei reikia ką nors pakeisti.

en: Thank you for shopping at [store-name]. While logged in, you may continue shopping or <a href="[order-url]">view your current order status</a> and order history.
lt: Dėkojame kad perkate [store-name]. Kol prisijungę galite tęsti apsipirkimą arba <a href="[order-url]">peržiūrėti dabartinio užsakymo būseną</a> ir užsakymų istorija.

en: <span class="num-items">@count</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
lt[0]: <span class="num-items">@count</span> prekė
lt[1]: <span class="num-items">@count</span> prekės
lt[2]: <span class="num-items">@count[2]</span> prekių

en: A table containing tracking information for cart links, including the number of times they were clicked and the time of the last click.
lt: Lentelė su krepšelio nuorodų sekimo informacija, su kkiek kartu buvo paspausta nuorodą ir kada buvo paspausta paskutinį karta.

en: The cart link identifier.
lt: Krepšelio nuorodos indentifikatorius.

en: The number of times this cart link was clicked.
lt: Kiek kartų busvo paspausta krepšelio nuoroda.

en: The time of the last click on this cart link, stored as a UNIX timestamp.
lt: Kada paskutinį karta buvo paspausta nuordą, išsaugoma UNIX laiko spaudu.

en: The taxonomy vocabulary <a href="!edit-url">%name</a> is set as the product catalog.
lt: Sistematikos žodynas <a href="!edit-url">%name</a> nustaytas kaip prekių katalogas.

en: Catalog breadcrumb is being displayed.
lt: Katalogo kelias rodomas.

en: Catalog breadcrumb is hidden.
lt: Katalogo kelias paslėptas.

en: Node count is being displayed in the catalog breadcrumb.
lt: Mazgų kiekis katalogo kelyje rodomas.

en: Node count is not being displayed in the catalog breadcrumb.
lt: Mazgų kiekis katalogo kelyje nerodomas.

en: The catalog view is displaying subcategories.
lt: Katalogas rodomas su  subkategorijomis.

en: The catalog view is not displaying subcategories.
lt: Katalogas rodomas be  subkategorijų.

en: Subcategories are being displayed in @columns columns.
lt: Subkategorijos rodomas @columns stulpeliuose.

en: There are @nodes product nodes displayed per page.
lt: @nodes prekės rodomos puslapyje.

en: Make the block title a link to the top-level catalog page.
lt: Paverskite bloko pavadinimą į nuorodą į aukščiausio katalogo lygio puslapį.

en: Block title is pointing to the top-level catalog page.
lt: Bloko pavadinimas nukreipia į aukščiausio lygio katalogo puslapį.

en: Block title is not pointing to the top-level catalog page.
lt: Bloko pavadinimas nenukreipia į aukščiausio lygio katalogo puslapį.

en: Expanding categories in the catalog block.
lt: Kategorijos išplečiamos katalogo bloke.

en: Not expanding categories in the catalog block.
lt: Kategorijos neišplečiamos katalogo bloke.

en: The number of nodes in a category are being shown in the catalog block.
lt: Mazgų kiekis kategorijose rodomos katalogo bloke.

en: The number of nodes in a category are not being shown in the catalog block.
lt: Mazgų kiekis kategorijose nerodomos katalogo bloke.

en: Display products in the catalog in a grid.
lt: Katalogo prekes rodyti tinklelyje.

en: Products are displayed in a grid.
lt: Prekės rodomos tinklelyje.

en: Products are displayed in a table list.
lt: Prekės rodoma lentelės sąraše.

en: If unchecked, the default table display will be used and the settings on this form will be ignored.
lt: Jei pažymėta bus naudojamas numatytasis lentelių rodymas ir šios formos nuostatos bus ignoruojamos.

en: Number of columns in the product grid
lt: Stulpelių kiekis prekių tinklelyje.

en: The grid will be displayed in @columns columns.
lt: Tinklelis bus rodomas @columns stulpeliais.

en: Displayed fields
lt: Rodomi laukeliai

en: The checked fields will be included in the product grid for each product in your catalog.
lt: Pažymėti laukeliai bus rodomi prekių tinklelyje prie kiekvienos prekės.

en: Product SKU
lt: Prekė SKU

en: Default product image
lt: Numatytas prekės vaizdas

en: The image will always be included in the product grid.
lt: Vaizdas bsu visada įtrauktas į prekių tinklelį.

en: Add to cart form
lt: Pridėti į krepšelį forma

en: Attribute selection elements
lt: Požymio pasirinkimo elementai

en: Adds any available attribute selection form elements to the add to cart form if displayed in the grid.
lt: Prideda bet kokio požymio pasirinkimą, kad pridėti į krepšelį.

en: Vocabulary !name has been identified as the Ubercart catalog.
lt: Žodynas !name buvo atpažintas kaip Ubercart katalogas.

en: No vocabulary has been recognized as the Ubercart catalog. Choose one on <a href="!admin_catalog">this page</a> or add one on the <a href="!admin_vocab">taxonomy admin page</a> first, if needed.
lt: Nei vienas žodynas nebuvo atpažintas kaip Ubercart katalogas. Pasirinkite vieną <a href="!admin_catalog">šiame puslapyje</a>  arba sukurkite <a href="!admin_vocab">sistematikos administravimo puslapyje</a>  jei reikia.

en: Block settings:
lt: Bloko nustatymai:

en: Product grid settings
lt: Prekių tinklelio nuostatos

en: Check all
lt: Pažymėti viską

en: Uncheck all
lt: Atžymėti viską

en: You must select at least one file to delete.
lt: Jūs turite pasirinkti bent vieną failą šalinimui.

en: Delete affected files
lt: Pašalinkite paveiktus failus

en: The maximum file size that can be uploaded is %size bytes. You will need to use a different method to upload the file to the directory (e.g. (S)FTP, SCP) if your file exceeds this size.<br />The module will automatically detect files you upload using an alternate method.
lt: Maksimalus failų dydis kurį galima įkelti yra %size baitai. Jums reikia naudot kitą metodą failams įkelti į šį katalogą (pvz.: (S)FTP, SCP), jei failo dydis viršyja šį dydį.<br />Modulis automatiškai aptiks įkeltus failus naudodamas kitą metodą.

en: The selected file(s) have been deleted.
lt: Pasirinkti failai pašalinti.

en: One or more files could not be deleted.
lt: Vienas ar keli failai negalėjo būti pašalinti.

en: The file %file has been uploaded to %dir
lt: Failas %file įkeltas į %dir

en: Ubercart file expiration(s)
lt: Ubercart failų galiojimas

en: Renew purchased files
lt: Atnaujinti įsigytus failus

en: Renew purchased files if the order status matches.
lt: Atnaujinti įsigytus failus jei užsakymo būsena sutampa.

en: If the order status is completed.
lt: Jei užsakymo būsena yra Pabaigta.

en: Update all file expirations for this order.
lt: Atnaujinti galiojimo laiką visosiems failams šiame užsakyme.

en: Notify customer when a file is granted
lt: Įspėti pirkėją kai failas suteikiamas

en: Notify the customer when they have had a file granted on their user.
lt: Įspėti pirkėją, kai jam suteikiamas priėjimas prie failo.

en: File Downloads for Order# [order-id]
lt: Failų atsisiuntimai užsakymui# [order-id]

en: Your order (order# [order-link]) at [store-name] included file download(s). You may access them with the following link(s):
    
    [file-downloads]
    
    After downloading these files these links will have expired. If you need to download the files again, you can login at [site-login] and visit the "My Account" section of the site.
    
    Thanks again, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]
lt: Jūsų užsakymas (užsakymas# [order-link]) [store-name] turi atsisiunčiamų failų. Juos galite pasiekti šiom nuorodom:
    
    [file-downloads]
    
    Po atsisiuntimo šios nuorodos nebegalios. Jei jums prireiks failą atsisųsti dar kartą, apsilankykite [site-login] "Mano erdvė" skyriuje.
    
    Dėkojame, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]

en: Renew the files on an order.
lt: Atnaujinti failus šiame užsakyme.

en: renewal
lt: atnaujinimas

en: Send an order email regarding files.
lt: Siųsti užsakymo el. laišką dėl failų.

en: File expiration
lt: Failo galiojimas

en: E-mail for granted files
lt: El.paštu suteikiamus failus

en: The "From" address.
lt: Nuo adresas

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
lt: Įveskite el.pašto adresus kurie gaus pranešimus, vieną eilutėje. Galite pasinaudoti užsakymo simboliais (tokens) dinaminiam el.pašto adresui.

en: You can make use of the replacement patterns in the recipients field, the subject, and the message body.
lt: Galite pasinaudoti šiais pakeitimo šablonais gavėjo, temos laukeliuose ir žinutės tekste.

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
lt: Bandymas išsiųsti laišką @email dėl @order_id užsakymo nepavyko.

en: Once your download is finished, you must refresh the page to download again. (Provided you have permission)
lt: Kai tik siuntimasis baigėsi, jusm reiks perkrauti puslapį jei norite vėl atsisiųti. (Jei turite leidimą)

en: Downloads will not be counted until the file is finished transferring, even though the number may increment when you click.
lt: Atsisiuntimas nebus skaičiuojamas kol nebaigsite siųstis.

en: Do not use any download acceleration feature to download the file, or you may lock yourself out of the download.
lt: Nesinaudokite jokiomis atsisiuntima greitinančiomis galimybėmis, kitaip galite užblokuoti save nuo siuntimosi.

en: The file you requested does not exist.
lt: Failas kurio užklausėte neegzistuoja.

en: You have reached the download limit for this file.
lt: Jūs pasiekėte maksimalų atsisiuntimų kiekį.

en: A hook denied your access to this file.
lt: Kablys (hook) uždraudė jūsų prieigą prie šio failo.

en: Add file downloads through this page and then use the <a href="!url">conditional actions interface</a> to limit which orders they are applied to. Most important is the order status on which file download access will be triggered.
lt: Pridėkite failų atsisuntimą šiame puslapyje ir poto pasinaudoję <a href="!url">sąlyginių veiksmų sąsaja</a> apribokite kuriems užsakymams jie bus taikomi. Svarbiausia čia yra užsakymo būsena kuri suteikia prieigą prie atsisuntimų.

en: Ubercart file downloads
lt: Ubercart failo atsisiuntimai

en: You must add files at the !url in order to attach them to a user.
lt: Jūs privalote pridėti failus prie užsakymo !url.

en: Ubercart file download administration page
lt: Ubercart failų atsisiuntimo administravimo puslapis

en: Accessible downloads
lt: Prieinami atsisiuntimai

en: Select a file to add as a download. Newly added files will inherit the settings at the !url.
lt: Pasirinkite failus kuriuos bus galima atsisiųsti. Naujai pridėti failai paveldės nuostatas iš !url.

en: Ubercart file product feature settings page
lt: Ubercart prekės failo komponento nuostatų puslapis.

en: A negative download limit does not make sense. Please enter a positive integer, or leave empty for no limit.
lt: Neigiamas atsisiuntimų limitas neturi prasmės. Prašome įvesti teigiamą sveiką skaičių, arba palikite tuščia jei neribojama.

en: A negative address limit does not make sense. Please enter a positive integer, or leave empty for no limit.
lt: Neigiamas adresų limitas neturi prasmės. Prašome įvesti teigiamą sveiką skaičių, arba palikite tuščia jei neribojama.

en: The date %date has already occurred.
lt: Data %date jau buvo.

en: A negative expiration quantity does not make sense. Use the polarity control to determine if the time should be added or subtracted.
lt: Neigiamas galiojimo laikas neturi prasmės. Prašome įvesti teigiamą sveiką skaičių, arba palikite tuščia jei neribojama.

en: No files can be downloaded by this user.
lt: Jokių failų šis vartotojas atsisiųsti negali.

en: Below is a list of downloads this user can access.
lt: Žemiau yra sąrašas atsisiuntimų, kuriuos gali pasiekti šis vartotojas.

en: You already have privileges to download %file. If you complete the purchase of this item, your new download limit will be %download_limit, your access location limit will be %address_limit, and your new expiration time will be %expiration.
lt: Jūs jau turite teisę atsisiųsti %file. Jei apmokėsite jūsų atsisiuntimo limitas bus  %download_limit, jūsų priėjimo vietos limitas bus %address_limit ir galiojimas bus iki %expiration.

en: You must add files at the !url in order to attach them to a model.
lt: Jūs privalote pridėti failus prie !url užsakyme.

en: This is the SKU that will need to be purchased to obtain the file download.
lt: Šis SKU turi būti įsigytas, norint atsisiųsti failą.

en: Use these options to override any global download limits set at the !url.
lt: Pasinaudokite šiomis nuostatomis, kad perrašyti bendras nuostatas !ur.

en: Ubercart product settings page
lt: Ubercart prekių nuostatų puslapis

en: File limitations
lt: Failų ribojimai

en: Override download limit
lt: Perrašyti atsisiuntimo limitą

en: Override the amount of times a customer can download this file after the product has been purchased.
lt: Perrašyti kiek kartų pirkėjas gali atsisiųsti šį failą po prekės įsigyjimo.

en: The number of times this file can be downloaded.
lt: Kiekis, kiek kartų šis failas gali būti atsisiųstas.

en: Override location limit
lt: Perrašyti vietos limitą

en: Override the amount of locations (IP addresses) a customer can download this file from after the product has been purchased.
lt: Perrašyti vietos limitą (IP adresus)

en: The number of unique IPs that a file can be downloaded from.
lt: Unikalių IP kiekis, kuris gali atsisiųsti failą.

en: Override time limit
lt: Perrašyti laiko limitą

en: Override the amount of time a customer can download this file after the product has been purchased.
lt: Perrašyti kartų kiekį, kiek pirkėjas gali atsisiųsti šį failą po prekės įsigyjimo.

en: How long after this product has been purchased until this file download expires.
lt: Kiek ilgai po prekės įsigyjimo bus galima atsisiųsti failą.

en: A negative IP address limit does not make sense. Please enter a positive integer, or leave empty for no limit.
lt: Neigiamas IP adresų limitas neturi prasmės. Blin įvesk teigiamą sveiką skaičių, arba palik tuščia jei nenori riboti.

en: You set the granularity (%gran), but you did not set how many. Please enter a positive non-zero integer.
lt: Nustatėte graduotę (%gran), bet nenustatėte kiek. Prašome įvesti teigiamą sveiką skaičių, ne nulį.

en: The absolute path (or relative to Drupal root) where files used for file downloads are located. For security reasons, it is recommended to choose a path outside the web root.
lt: Absoliutus kelias (ar reliatyvus Drupal root) kur failai naudojami atsisiuntimui bus saugomi. Saugumo sumetimais rekomenduojama pasirinkti kelią ne web root kataloge.

en: Warn about purchasing duplicate files
lt: Įspėti apie įsigyjamus vienodus failus

en: If a customer attempts to purchase a product containing a file download, warn them and notify them that the download limits will be added onto their current limits.
lt: Jei pirkėjas bando įsigyti prekę turinčią atsisiuntimo failą, įspėti ir pranešti, kad atisiuntimų skaičius bus pridėtas prie dabartinio atsisiuntimo skaičiaus.

en: The number of times a file can be downloaded. Leave empty to set no limit.
lt: Kiek kartų failą galima atsisiųsti. Palikite tusčią jei neribojama.

en: The number of unique IPs that a file can be downloaded from. Leave empty to set no limit.
lt: Unikalių IP kiekis, kuris gali atsisiųsti failą. Palikite tusčią jei neribajama.

en: The directory %dir was deleted.
lt: Katalogas %dir pašalintas.

en: The directory %dir could not be deleted.
lt: Katalogo %dir neįmanoma pašalinti.

en: The directory %dir could not be deleted because it is not empty.
lt: Katalogo %dir neįmanoma pašalinti nes jis netuščias.

en: The file %dir was deleted.
lt: Failas %dir pašalintas.

en: The file %dir could not be deleted.
lt: Neįmanoma pašalinti %dir failo.

en: %user has had all of his/her downloadable files removed.
lt: %user pašalino visus savo failus, kuriuos galėjo atsisiųsti.

en: %user has had %file removed from his/her downloadable file list.
lt: %user pašalino %file failus iš savo atsisiunčiamų failų sąrašo.

en: %user has had download privileges of %file renewed.
lt: %user atnaujino %file privilegijas.

en: %user has been allowed to download %file.
lt: %user leista atsisiųsti %file.

en: Adds e-commerce tracking for Ubercart to the Google Analytics module.
lt: Prideda e-komercijos sekimą Ubercart prie Google Analytics modulio.

en: Displaying @orders orders at a time on the admin overview
lt: Rodomi @orders užsakymai administratoriaus peržiūros lange

en: Order logging is enabled.
lt: Užsakymo sekimas įjungtas.

en: Order logging is disabled.
lt: Užsakymo sekimas išjungtas.

en: Addresses on order view pages are capitalized.
lt: Adresai užsakymo peržiūros puslapyje yra rodomi dižiosiomis raidėmis.

en: Addresses on order view pages are not capitalized.
lt: Adresai užsakymo peržiūros puslapyje yra rodomi nedižiosiomis raidėmis.

en: You are using the uBrowser to add products to orders.
lt: Jūs naudojate uBrowser tam, kad pridėti prekes prie užsakymo.

en: You are not using the uBrowser to add products to orders.
lt: Jūs nenaudojate uBrowser tam, kad pridėti prekes prie užsakymo.

en: Allow customers to view order invoices from their order history.
lt: Leisti klientams peržiūrėti užsakymo sąskaitas iš užsakymų istorijos.

en: Enabling this feature allows pop-up invoices to be opened when a particular order is being viewed.
lt: Įjungus šia galimybę leisite pop-up sąskaitų peržiūra kai peržiūrimas užskaymas.

en: Customers are allowed to view order invoices from their accounts.
lt: Klientams leidžiama peržiūrėti užsakymo sąskaita faktūrą iš paskyros.

en: Customers are not allowed to view order invoices from their accounts.
lt: Klientams neleidžiama peržiūrėti užsakymo sąskaita faktūrą iš paskyros.

en: Select the invoice template to use when invoices are viewed on the site.<br />This is separate from the template used to e-mail invoices to customers which is configured through <a href="!url">Conditional actions</a>.
lt: Pasirinkite sąskaitos šabloną kuris bus naudojamas svetainėje.<br /> Tai kitoks šablonas nei naudojamas el.paštu siunčiamoms sąskaitoms, kurios valdomos per <a href="!url">sąlygiunis veiksmus<a/>

en: You are using the %template order invoice template.
lt: Jūs naudojate %template užsakymo sąskaitų šabloną.

en: Account details sent to e-mail provided.<br /><br /><strong>Username:</strong> @username<br /><strong>Password:</strong> @password
lt: Pakyros duomenys nusiųsti pateiktam el. pašto adresui.<br><br><strong>Nario vardas:</strong> !username<br><strong>Slaptažodis:</strong> !password

en: User @uid - @mail
lt: Narys !uid - !mail

en: This order has been modified by another user, changes cannot be saved.
lt: Šis užsakymas buvo pakeistas kito nario, pakeitimai neišsaugoti.

en: Ubercart order object
lt: Ubercart užsakymo objektas

en: Order line item
lt: Užsakymo eilutės elementai

en: Original order
lt: Orginalus užsakymas

en: E-mail requested for order status update
lt: El-paštu užklausta apie užsakymo būsenos atnaujinimą

en: E-mail an order update notification
lt: Siųsti pranešimą el-paštu apie užsakymo atnaujinimą

en: Notify the customer when the order status is changed.
lt: Pranešti klientui kai užsakymo būsena pasikeičia.

en: If the order status is not still In Checkout.
lt: Jei užsakymo būsena dar ne Pirkimas.

en: Returns TRUE if the current order status matches the status specified below.
lt: Grąžina TRUE jei dabartinio užsakymo būsena sutampa su nurodyta žemiau.

en: Returns TRUE if the current order total is within the parameters below.
lt: Grąžina TRUE jei dabartinio užsakymo suma paremetrų viduje nurodytų žemiau.

en: Check the user name.
lt: Patikrinti nario vardą.

en: Order: User
lt: Užsaymasd: narys

en: Returns TRUE if the user name matches the condition.
lt: Grąžina TRUE jei nario vardas atitinka sąlygas.

en: Check the user email address.
lt: Patikrina nario el.pašto adresą.

en: Returns TRUE if the user email addresses matches the condition.
lt: Grąžina TRUE jei nario el.pašto adresas sutampa su sąlygomis.

en: Check the user creation date.
lt: Patikrina nario sukūrimo data.

en: Returns TRUE if the user creation date matches the condition.
lt: Grąžina TRUE jei nario sukūrimo data atitinka sąlygas.

en: Check the user last login date.
lt: Patikrina nario paskutinio prisijungimo datą.

en: Returns TRUE if the user last login date matches the condition.
lt: Grąžina TRUE jei nario paskutinio prisijungimo data sutampa su sąlygomis.

en: Check the user language setting.
lt: Patikrina nario kalbos nuostatas.

en: Returns TRUE if the user language setting matches the condition.
lt: Grąžina TRUE jei nario kalbos nuostatos sutampa su sąlyga.

en: Check the role of the user.
lt: Patikrina nario role.

en: Send an order email
lt: Siųsti užsakymo el.pašto pranešimą

en: Email an order invoice
lt: Siųsti užsakymo sąskaita

en: - All products -
lt: <Viso prekės>

en: Selecting "- All products -" will override any other selections and returns the total number of products in the order.
lt: Pasirinkdami "<Viso prekės>" perrašys visus kitus pasirinkimus ir parodys visą prekių kiekį užsakymuose.

en: User was created before the specified date.
lt: Narys buvo sukurtas prieš nurodyta datą.

en: User was created on or before the specified date.
lt: Narys buvo sukurtas per ar prieš nurodyta datą.

en: User was created on the specified date.
lt: Narys buvo sukurtas per nurodyta datą.

en: User was not created on the specified date.
lt: Narys nebuvo sukurtas per nurodyta datą.

en: User was created on or after the specified date.
lt: Narys buvo sukurtas per ar po nurodytos datos.

en: User was created after the specified date.
lt: Narys buvo sukurtas po nurodytos datos.

en: User creation date
lt: Nario sukūrimo data

en: User last logged in before the specified date.
lt: Nario paskutinis prisijungimas prieš nurodyta datą.

en: User last logged in on, or before the specified date.
lt: Nario paskutinis prisijungimas per ar prieš nurodyta datą.

en: User last logged in on the specified date.
lt: Nario paskutinis prisijungimas per nurodyta datą.

en: User did not log in last on the specified date.
lt: Nario paskutinis prisijungimas nebuvo per nurodyta datą.

en: User last logged in on or after the specified date.
lt: Nario paskutinis prisijungimas per ar po nurodytos datos.

en: User last logged after the specified date.
lt: Nario paskutinis prisijungimas po nurodytos datos.

en: User last login date
lt: Nario paskutinis prisijungimas

en: User language setting
lt: Nario kalbos nuostatos

en: If you use an <em>AND</em> case and want to check a custom role, make sure <em>authenticated user</em> is checked too or the condition will return FALSE.
lt: Jei naudosite <em>AND</em> ir norėsite patikrinti savitą rolę, pažymėkite ir <em>prisijugęs narys</em> kitaip sąlyga grąžins FALSE.

en: You can make use of the replacement patterns in the recipients, the subject, and the template file.
lt: Galite pasinaudoti pakeitimo modelius gavėjai, tema ir šablono failas.

en: Select the invoice template to use for this email.
lt: Pasirinkite sąskaitos šablona kuris bus naudojamas el.paštui.

en: Included information
lt: Įterpta informacija

en: Show the business header and shipping method.
lt: Rodo rekvizitus ir pristatymo būdą.

en: Show all of the above plus the help text, email text, and store footer.
lt: Rodo viską kas aukščiau plius pagalbos tekstą, el.pašto tekstą ir parduotuvės poraštę.

en: Show all of the above plus the "thank you" message.
lt: Rodo viską kas aukščiauplius Padėkos žinutę.

en: Attempted to e-mail an invoice with no recipient.
lt: Bandoma siųsti sąskaitą be gavėjų.

en: Customer number: !user_link
lt: Kliento numeris: !user_link

en: Use this button to create a custom order status: !create_form
lt: Pasinaudokite šiuo mygtuku jei norite sukurti savitą užsakymo būseną:  !create_form

en: Order panes on %screen screen:
lt: Užsakymų langas %screen:

en: view own orders
lt: peržiūrėti savo užsakymus

en: unconditionally delete orders
lt: besąlygiškai panaikinti užsakymus

en: View orders with a particular order status.
lt: Peržiūrėti užsakymus su tam tikra būsena.

en: View order.
lt: Peržiūrėti užsakymą

en: View order invoice.
lt: Peržiūrėti užsakymo sąskaita.

en: Delete an order
lt: Pašalinti užsakymą

en: Main orders table.
lt: Pagrindinė užsakymų lentelė.

en: The ID of the user that placed the order.
lt: Nario ID kuris pateikiė užsakymą.

en: The order status.
lt: Užsakymo būsena

en: The total amount to be paid for the order.
lt: Visa suma kurią reikia sumokėti.

en: The email address of the customer.
lt: Kliento el.pašto adresas.

en: The first name of the person receiving shipment.
lt: Asmens vardas kuris gaus siuntinį.

en: The last name of the person receiving shipment.
lt: Asmens pavardė kuris gaus siuntinį.

en: The phone number at the delivery location.
lt: Pristatomos vietos telefono numeris.

en: The company at the delivery location.
lt: Pristatymo vietos Įmonė.

en: The street address of the delivery location.
lt: Pristatymo adresas.

en: The second line of the street address.
lt: Pristatymo adreso antra eilutė.

en: The city of the delivery location.
lt: Pristatymo miestas.

en: The state/zone/province id of the delivery location.
lt: Pristatymo valstija/apskritis/rajonas id.

en: The postal code of the delivery location.
lt: Pristatymo vietos pašto kodas.

en: The country ID of the delivery location.
lt: Pristatymo šalies ID

en: The first name of the person paying for the order.
lt: Mokėtojo vardas.

en: The last name of the person paying for the order.
lt: Mokėtojo pavardė.

en: The company of the billing address.
lt: Įmonė kuri apmoka.

en: The street address where the bill will be sent.
lt: Adresas kur bus siunčiama sąskaita.

en: The city where the bill will be sent.
lt: Miestas kur bus siunčiam sąskaita.

en: The state/zone/province ID where the bill will be sent.
lt: Valstijos/apskrities/rajono id kur bus siunčiama sąskaita.

en: The postal code where the bill will be sent.
lt: Pašto kodas kur bus siunčiam sąskaita.

en: The country ID where the bill will be sent.
lt: Šalies ID kur bis siunčiama sąskaita.

en: The method of payment.
lt: Mokėjimo būdas

en: Timestamp of when the order was created.
lt: Laikas kada buvo sukurtas užsakymas.

en: Timestamp of when the order was last modified.
lt: Laikas kada buvo redaguotas užsakymas.

en: Host IP address of the person paying for the order.
lt: IP adresas asmens kuris moka už užsakymą.

en: Comments on orders that only administrators can see.
lt: Užsakymo komentarai kuriuos mato tik administratoriai.

en: The comment ID.
lt: Komentaro ID

en: The user ID who made the comment.
lt: Nario ID kuris komentavo.

en: Timestamp of when the comment was created.
lt: Laikas kada komentaras buvo sukurtas.

en: Comments on the order that the customer can see.
lt: Užsakymo komentarai kuriuos gali matyti klientas.

en: The status the order had when the comment was made.
lt: Užsakymo būsena kai jis buvo pakomentuotas.

en: Boolean flag; if set, the comment was emailed to the customer.
lt: Pažymėtas jei komentaras buvo išsiųstas klientui el. paštu.

en: Order line items other than products.
lt: Užsakymo eilutės elementai ne prekės.

en: The line item ID.
lt: Eilutės elemento ID.

en: The line item type.
lt: Eilutės elemento tipas.

en: The label of the line item.
lt: Eilutės elemento pavadinimas.

en: The amount of the line item in the store's currency.
lt: Eilutės elemento kaina, parduotuvės valiuta.

en: The sort criteria of line items.
lt: Eilutės elemento rikiavimo kriterijus.

en: Record of changes made to an order.
lt: Įrašyti pakeitumus atliktus užsakymui.

en: The log entry ID.
lt: Log įrašo ID.

en: The user ID who made the changes.
lt: Nario ID kuris padarė pakeitimus.

en: Description of what was changed.
lt: Aprašymas to kas buvo pakeista.

en: Timestamp of when the change was made.
lt: LAikas kai pakeitimai buvo padaryti.

en: The products that have been ordered.
lt: Prekės kurios buvo užsakytos.

en: The ordered product ID.
lt: Užsakytos prekės ID.

en: The product title.
lt: Prekės pavadinimas.

en: The product manufacturer. (Deprecated)
lt: Prekės gamintojas. (Pasmerkta)

en: The product model/SKU.
lt: Prekės SKU/modelis.

en: The number of the same product ordered.
lt: Vienodų prekių kiekis.

en: The cost to the store for the product.
lt: Prekės kaina parduotuvei.

en: The price paid for the ordered product.
lt: Kaina kuria reikia mokėti už užsakymą.

en: The physical weight.
lt: Fizinis svoris

en: Statuses the order can be in during its lifecycle.
lt: Būsenos tvarka gali būti per jo gyvavimo ciklą.

en: The order status ID.
lt: Užsakymo būsenos ID

en: The status title.
lt: Būsenos pavadinimas.

en: The base order state the status is associated with.
lt: Pagrindinė užsakymo būklė susijusi su būsena.

en: The sort criteria for statuses.
lt: Būsenos rikiavimo kriterijus.

en: Boolean flag; if set, users can not delete the status.
lt: Pažymėta jei narys negali pašalinti būsenos.

en: Fixed %count predicates with the action "uc_order_email_invoice".
lt: Pataisyta  %count tarinys su veiksmu "uc_order_email_invoice".

en: Removed new users' passwords from order data.
lt: Pašalinta naujo nario slaptažodis iš užsakymo duomenų.

en: Product image widget
lt: Prekės vaizdo valdiklis

en: The selected widget will be used to display a zoomed version of product images when they are clicked.
lt: Pasirinktas valdiklis bus naudojamas rodyti padidintas prekės vaizdo versijas.

en: The Quantity field in the <em>Add to Cart</em> form is enabled.
lt: Kiekio laukelis <em>Į krepšelį</em> formoje įjungtas.

en: The Quantity field in the <em>Add to Cart</em> form is disabled.
lt: Kiekio laukelis <em>Į krepšelį</em> formoje išjungtas.

en: The <em>Add to Cart</em> form is enabled in product teasers.
lt: <em>Į krepšelį</em> forma įjungta prekės įžangoje.

en: The <em>Add to Cart</em> form is disabled in product teasers.
lt: <em>Į krepšelį</em> forma išjungta prekės įžangoje.

en: Teaser and catalog pages: %text
lt: Įžanga ir katalogo puslapis: %text

en: Product view pages: %text
lt: Prekės peržiūros puslapis: %text

en: Displayed product fields:
lt: Rodomi prekės laikeliai:

en: The following features are enabled:
lt: Šios galimybės įjungtos:

en: Default image support configured for Ubercart products using CCK and ImageCache.
lt: Numatytas vaizdų palaikymas sukonfiguruotas Ubercart prekėms naudojant CCK ir ImageCache.

en: This product class already exists.
lt: Ši prekių klasė jau yra.

en: This is a node type provided by another module. Only custom node types may become product classes.
lt: Šios mazgo tipas teikiamas kito modulio. Tik saviti mazgo tipai gali tapti prekių klasėm.

en: Leave blank or zero to disable the quantity field next to the add to cart button, if it is enabled <a href="!settings_url">in general</a>. If it is disabled, this field is ignored.
lt: Palikite tusčia ar įrašykite nulį jei norite išjungti kiekio laukelį prie Į krepšelį mygtuko, jei jis <a href="!settings_url">įjugtas bendrai</a>. Jei išjungta šis laukelis ignoruojamas.

en: Ubercart product settings
lt: Ubercart prekės nuostatos

en: Product image field
lt: Prekės vaizdo laukelis

en: The selected field will be used on Ubercart pages to represent the products of this content type.
lt: Pasirinktas laukelis bus naudojamas Ubercart puslapyje atstovauti prekėms šio tipo turinio.

en: Product module form.
lt: Prekės modulio forma.

en: Node description. (View tab)
lt: Mazgo aprašymas. (Peržiūrėti kortelę)

en: To automatically configure core image support, <a href="!url">enable</a> the <a href="http://drupal.org/project/cck">Content</a>, <a href="http://drupal.org/project/imagefield">CCK Image field</a>, and <a href="http://drupal.org/project/imagecache">Imagecache</a> modules.
lt: Automatiškai konfiguruoti šerdies vaizdų palaikymą <a href="!url">įjukite</a> <a href="http://drupal.org/project/cck">Content</a>, <a href="http://drupal.org/project/imagefield">CCK Image field</a>, ir <a href="http://drupal.org/project/imagecache">Imagecache</a> modulius.

en: The Image file field has not been created for products.
lt: Vaizdo failo laukelis prekėms sukurtas nebuvo.

en: Some or all of the expected Imagecache presets ("!presets") have not been created. Ubercart will not display images in certain places.
lt: Kai kurios ar visos numatytos Imagecache parinktys ("!presets") nebuvo sukurtos. Ubercart nerodys vaizdų tam tikrose vietose.

en: Some Imagecache presets do not contain actions to perform on images. Images may be displayed in their original formats.
lt: Kai kurios Imagecache parinktys neturi vaizdo apdirbimo veiksmų. Vaizdai gali būt rodomi orginaliam formate.

en: The list of product node types.
lt: Prekių mazgų tipų sąrašas.

en: The node type identifier.
lt: Mazgo tipo identifikuotojas.

en: The human-readable name.
lt: Žmonėms suprantamas pavadinimas.

en: The product feature id.
lt: Prekės savybės id.

en: The identifier of the node that has a feature.
lt: Prekės identifikuotojas kuris turi savybę.

en: Product information for nodes.
lt: Prekės informacija mazgams.

en: Revision id of the product node.
lt: Versijos id prekės mazgams.

en: The product node id.
lt: Mazgo ID prekei.

en: SKU or model number.
lt: SKU ar modelio numeris.

en: Suggested retail price.
lt: Siūloma pardavimo kaina.

en: The amount the store pays to sell the product.
lt: Suma kurią parduotuvė moka, kad parduotų produktą.

en: The amount the customer pays for the product.
lt: Suma kurią moką klientas už prekę.

en: Physical weight.
lt: Fizinis svoris.

en: Unit of measure for the weight field.
lt: Svorio laukelio matavimo vienetai.

en: Physical length of the product or its packaging.
lt: Fizinis prekės ar jos pakuotės ilgis.

en: Physical width of the product or its packaging.
lt: Fizinis prekės ar jos pakuotės plotis.

en: Physical height of the product or its packaging.
lt: Fizinis prekės ar jos pakuotės aukštis.

en: Unit of measure for the length, width, and height.
lt: Ilgio, pločio ir aukščio matavimo vienetai.

en: The number of this product that fit in one package.
lt: Prekės kiekis kuris gali tilpti į vieną pkuotę.

en: The default value for the quantity field in the "Add to Cart" form.
lt: Numatyta kiekio reikšmė "Į krepšelį" formoje.

en: A multi-site unique identifier for a product.
lt: Multi svetainės unikalus prekės identifikuotojas.

en: The sort criteria for products.
lt: Prekių rikiavimo kriterijus.

en: Boolean flag signifying that the product can be shipped.
lt: Loginis pažymėjimas, kad prekė gali but pristatoma.

en: The product's physical weight
lt: Fizinis prekės svoris

en: field_image_cache set as the Ubercart image for products and product classes.
lt: field_image_cache nustatyta kaip Ubercart vaizdas prekėms ir prekių klasėms.

en: The manufacturer's suggested price.
lt: Gamintojo siūloma kaina

en: The price for which the product is sold.
lt: Kaina už kuria parduodama kaina.

en: Is a product
lt: Yra prekė

en: Check for the fields provided by the Ubercart product module.
lt: Pažymėti laukelius teikiamus Ubercart prekių modulio.

en: Buy it now button
lt: Pirkt dabar mygtukas

en: Product kit cart display
lt: Prekių rinkinio vaizdavimas krepšelyje

en: As individual products. Customers may add or remove kit components at will. Discounts entered below are not applied to the kit price
lt: Kaip individualios prekės. Klientas gali pridėti ar pašalinti rinkinio komponentus. Rinkinio nuolaida nebus taikoma.

en: Product kit discounts are not applied because the customer can remove components from their cart.
lt: Prekių rinkinio nuolaidos nepritaikytos nes klientas gali pašalinti komponntą ir savo krepšelio.

en: Enter a positive or negative value to raise or lower the item price by that amount. This change is applied to each %product in the kit.
lt: Įveskite teigiama ar neigiama reikšmę jei norite pakelti ar sumažinti prekės kiekiį pagal kiekį. Pakeitimai bus pritaikyti kiekvienai %product rinkinyje.

en: Total price
lt: Viso kaina

en: If this field is set, the discounts of the individual products will be recalculated to equal this value. Currently, the total sell price is %price.
lt: Jei šis laukelis nustatytas nuolaida kiekvienos prekės bus perskaičiuota, kad atitiktų šią reikšmę. Šiuo metu pardavimo kaina yra %price.

en: Product kits do not have an image field. You may add a %field_name at the <a href="!add_url">Add field page</a> and make sure it is set as the Ubercart image in the <a href="!edit_url">content type settings</a> under the Ubercart product settings fieldset.
lt: Prekių rinkinys neturi vaizdo laukelio. Jūs galite pridėti %field_name <a href="!add_url">Laukelio pridėjimo puslapyje</a> ir įsitikinkite, kad jis nustaytas kaip Ubercart vaizdas <a href="!edit_url">turinio tipo nuostatose</a>.

en: administer product kits
lt: valdyti prekių rinkinius

en: Product kits
lt: Prekių rinkniai

en: Configure the product kit settings.
lt: Konfiguruoti prekių rinkinio nuostatas.

en: field_image_cache set as the Ubercart image for product kits.
lt: field_image_cache nustatyta kaip Ubercart vaizdas prekių rinkiniams

en: All sales reports are <b>GMT !offset</b> (Default site timezone)
lt: Visos pardavimų ataskaitos yra <b>GMT !offset</b> (Numatyta svetainės laiko zona)

en: Delete expiration of %role_name role for the user %user_name?
lt: Pašalinti rolės %role_name galiojimą nariui %user_name?

en: Deleting the expiration will give %user_name privileges set by the %role_name role indefinitely unless manually removed.
lt: Pašalindami galiojimą duosite %user_name privilegijas suteikiamas %role_name rolės neribotam laikui, nebent pašalinsite rankiniu būdu.

en: Invalid user id or role id.
lt: Klaidingas nario id ar rolės id.

en: Ubercart role expiration
lt: Ubercart rolės galiojimas

en: Update all role expirations for this order.
lt: Atnaujinti visų rolių galiojimus šiam užsakymui.

en: Notify customer when a role is granted
lt: Įspėti klientą kai rolė suteikta

en: Notify the customer when they have had a role granted on their user.
lt: Įspėti klientą kai jiems buvo suteikta rolė.

en: Notify customer when a role is revoked
lt: Įspėti klientą kai rolė panaikinta

en: Notify the customer when they have had a role revoked from their user.
lt: Įspėti klientą kai jiems panaikinama rolė.

en: Notify customer when a role is renewed
lt: Įspėti klientą kai rolė atnaujinta

en: Notify the customer when they have had a role renewed on their user.
lt: Įspeti klientą kai jų rolė buvo atnaujinta.

en: Notify customer when a role is about to expire
lt: Įspėti klientą kai baigiasi rolės galiojimas

en: Notify the customer when they have had a role that is about to expire.
lt: Įspėti narį kai jų rolės galiojimo laikas artėja prie pabaigos.

en: Renew the roles on an order.
lt: Atnaujinti roles užsakyme.

en: Send an order email regarding roles.
lt: Siųsti užsakymą el-paštu dėl rolės.

en: E-mail for granted roles
lt: Suteiktos rolės el-paštas

en: E-mail for revoked roles
lt: Panaikintos rolės el-paštas

en: E-mail for renewed roles
lt: Atnaujintos rolės el-paštas

en: E-mail for role expiration reminders
lt: Rolės galiojimo pabaigos įspėjimo el-paštas

en: Add roles through this page and then use the <a href="!url">conditional actions interface</a> to limit which orders they are applied to. Most important is the order status on which role granting will be triggered.
lt: Pridėkite roles šiame puslapyje ir poto naudojantis <a href="!url">sąlyginių veiksmų sąsaja</a> apribokite kuriems užsakymams jos priskiriamos. Svarbiausia yra užsakymo būsena kuriam  priskiriama rolė.

en: Ubercart grants certain roles to customers when they purchase products with a role assignment feature. These can be permanent or temporary roles. Here you can view and edit when temporary roles are set to expire.
lt: Ubercart suteikia tam tikras roles klientui kai jis perka prekes su rolės priskyrimo savybe. Rolės gali būt laikinos ar pastovios. Čia jūs galite peržiūrėti ir redaguoti laikinų rolių galiojimo laikus.

en: Ubercart roles
lt: Ubercart rolės

en: Pending Expirations
lt: Laukiamos galiojimo terminai

en: Add/remove time
lt: Pridėti/Pašalinti laiką

en: You need to <a href="!url">create new roles</a> before any can be added as product features.
lt: Jums reikia <a href="!url">Sukurti naują rolę</a> prieš pridedant savybę prie prekės.

en: This is the SKU of the product that will grant the role.
lt: Šis prekės SKU suteiks rolę.

en: Check if this product SKU that uses role assignment is associated with a shippable product.
lt: Pažymėkite ar šios prekės SKU kuri naudoja rolės priskyrima su pristatomom prekėm.

en: Expiration period
lt: Galiojimo laiko periodas

en: Override the default ending expiration
lt: Perrašyti numatyta galiojimo laiką

en: Relative from activation time
lt: Santykinis nuo aktyvavimo laiko

en: Absolute role ending
lt: Absoliuti rolės pabaiga

en: From the time the expiration period started.
lt: Nuo tada kai galiojimo periodas prasideda.

en: When this expiration period will end.
lt: Kai šis galiojimo periodas pasibaigs.

en: The specified date !date has already occurred. Please choose another.
lt: Nurodyta data !date jau praėjo. Prašome pasirinkti kitą.

en: The combination of SKU and role already exists for this product.
lt: SKU ir rolės kombinaca jau yra šiai prekei.

en: <strong>Expiration:</strong> !date<br />
lt: <strong>Galiojimas:</strong> !date<br />

en: <strong>Expiration:</strong> !link (not overridden)<br/>
lt: <strong>Galiojimas:</strong> !link (neperrašyta)<br/>

en: Global expiration
lt: Globalus galiojimas

en: <strong>Multiply by quantity:</strong> Yes
lt: <strong>Dauginimas pagal kiekį:</strong> Taip

en: <strong>Multiply by quantity:</strong> No
lt: <strong>Dauginimas pagal kiekį:</strong> Ne

en: These are roles that Ubercart can grant to customers who purchase specified products. If you leave all roles unchecked, they will all be eligible for adding to a product.
lt: Šias roles Ubercart gali suteikti klientams kurie nusipirko tam tikrą prekę. Jei Jūs paliksite visas rolės nepažymėtas, visas bus galima pridėti prie prekės.

en: The expiration of %role_name role for the user %user_name has been deleted.
lt: %role_name rolės galiojimas nariui %user_name buvo pašalintas.

en: %user has had the %role role revoked.
lt: %user atnaujino %role rolę.

en: %user has been granted the %role role.
lt: %user gavo %role rolę.

en:  It will expire on %date
lt:  Baigs galioti %date

en: The ID of the product feature this is attached to.
lt: Prekės ID prie kurios savybės tai priskirta.

en: The ID of the node this role feature is attached to.
lt: Mazgo ID prie kurios savybės rolė priskirta.

en: The product model.
lt: Prekės modelis.

en: The role ID.
lt: Rolės ID.

en: Fallthrough to the default start time?
lt: Sumažinti iki numatytos pradžios laiko?

en: Role expiration start time. 0 signifies to start at product purchase.
lt: Rolės pradžios laikas. 0 nurodo galiojimą nuo apmokėjimo.

en: Fallthrough to the default end time?
lt: Sumažinti iki numatytos pabaigos laiko?

en: Role expiration end time. 0 signifies to use relative expiration.
lt: Rolės galiojimo pabaigos laikas. 0 nurodo santykinį galiojimą.

en: How long this role is valid for.
lt: Kaip ilgai rolė galios.

en: Is this role feature shippable?
lt: Ar šios rolės savybė pristatoma?

en: Multiply any relative expiration by the quantity purchased?
lt: Padauginti bet kokį galiojimą kai perkamą daugiau?

en: The user id.
lt: Nario id.

en: The role id.
lt: Rolės id.

en: No SKU found.
lt: SKU nerasta.

en: administer product stock
lt: valdyti prekių kiekius

en: Stock levels for Ubercart products
lt: Atsargų lygiai Ubercart prekėms

en: SKU of a product
lt: Prekės SKU

en: Node ID of a product
lt: Mazgo ID prekei

en: Level of stock
lt: Atsargų lygis

en: Threshold level
lt: Slenksčio lygis

en: Manage stock levels of your Ubercart products
lt: Tvarko atsargų lygius jūsų Ubercart prekėms

en: !country version !version is enabled.
lt: !country versija !version įjugta.

en: !country version !version is disabled.
lt: !country versija !version išjungta.

en: Country file @file could not import or had no install function.
lt: Šalies failas @file neimportuotas arba neturi įdiegiemo funkcijos.

en: *Adding _if to any country variable will make it only display for addresses<br />whose country is different than the default store country.
lt: * Pridėdami _if prie kintamojo jis bus rodomas tuose adresuose<br /> jei skiriasi nuo numatytos šalies.

en: Store address:<br />!address
lt: Parduotuvės adresas:<br />!address

en: Not set yet.
lt: Dar nenustatyta.

en: Store e-mail address is %email.
lt: Parduotuvės el-pašto adresas yra %email.

en: Store e-mail address is not set.
lt: Parduotuvės el-pašto adresas nenustatytas.

en: Help page is <a href="!url">!url</a>.
lt: Pagalbos puslapis <a href="!url">!url</a>.

en: Help page is not set.
lt: Pagalbos puslapis nenustaytas.

en: Store admin page is displaying: <br />@display
lt: Parduotuvės valdymo puslapis rodomas: <br />@display

en: Customer's %billing is being used in lists.
lt: Kliento %billing naudojamas sąrašuose.

en: Footer using !footer
lt: Poraštė naudoja !footer

en: Currency format: @format
lt: Valiutos formatas: @weight

en: Weight format: @weight
lt: Svorio formatas: @weight

en: Date format: @date
lt: Datos formatas

en: Warning: @count orders were found with addresses in this country. Removing this country now will cause errors to show on those order pages. You might consider simply disabling this country instead.
lt: Dėmesio: @count užsakymai su adresais iš šios šalies yra. Pašalindami šalį dabar galite sukelti klaidos rodyma tų užsakymų puslapiuose. Gal geriau išjukite šią šalį.

en: Prices will be altered by enabled price alterers in their order in the table above.
lt: Kainos bus pakeistos pagal kainų pakeitimą nurodyta lentelėje aukščiau.

en: Price formatter
lt: Kainos formavimas

en: Cache generated price values until the next cron run.
lt: Kešo generuojama kainos reikšmė iki kito cron paleidimo.

en: Cancel changes
lt: Atšaukti pakeitimus

en: Price alterers
lt: Kainų keitikliai

en: Price handler configuration saved.
lt: Kainų valdymo nuostatos išsaugotos.

en: @field is enabled.
lt: @field įjugta.

en: @field is disabled.
lt: @field įjugta.

en: @title is %default.
lt: @title yra %default.

en: @title is not set.
lt: @title nenustayta.

en: uc_add_js() has been deprecated. Use drupal_add_js() in your code.
lt: uc_add_js() buvo pasmerktas. Naudokite drupal_add_js() savo kode.

en: Price handler settings
lt: Kainų valdymo nuostatos

en: Select which price handlers to use for your store.
lt: Pasirinkite kokį kainos valdiklį naudosite savo parduotuvėje.

en: Two-character ISO country code.
lt: Dviejų simbolių ISO šalies kodas.

en: Three-character ISO country code.
lt: Trijų simbolių ISO šalies kodas.

en: The version of the CIF that loaded the country information.
lt: CIF versija.

en: Standard abbreviation of the zone name.
lt: Standartinis zonos pavadinimo sutrumpinimas.

en: Cache table for Ubercart store prices.
lt: Kešo lentelės Ubercart parduotuvės kainoms.

en: The Recurring Fees module was removed from core between Ubercart 2.0-rc1 and 2.0-rc2. If you were using it, it has been disabled and should be removed from your ubercart/payment directory if the old verion remains. You may continue using the module by downloading and installing the latest <a href="http://drupal.org/project/uc_recurring">UC Recurring 6.x-1.x</a> release from drupal.org.  New features for the module will be developed in the contributed version of the module starting with the 6.x-2.x branch.
lt: Periodinio mokėjimo ( Recurring Fees) modulis pašalintas ir Ubercart 2.0-rc1 ir 2.0-rc2 šerdies. Jei jūs jį naudojote jis yra išjugtas ir turėtumėte jį pašalinti iš  ubercart/payment direktorijos jei sena versija liko. Jei norite toliau naudotis šiuo moduliu atsisiųskite ir įdiekite kaip atskirą <a href="http://drupal.org/project/uc_recurring">UC Recurring 6.x-1.x</a> modulį iš drupal.org. Naujos galimybės bus pridėtos modulio 6.x-2.x versijoje.

en: 'uc_notify_store_help_page' renamed to 'uc_store_help_page' in variable table
lt: 'uc_notify_store_help_page' pervadinta į 'uc_store_help_page' kintamųjų lentalėje

en: Default price handler
lt: Numatytasis kainos valdiklis

en: The default handler alterer is simply responsible for prefixing various product prices for display.
lt: Numatytasis valdiklis atsakingas už priešdėlio pridėjima prie įvairių prekių kainų rodymo.

en: The default handler formatter passes prices through a single currency formatter based on the store currency display settings.
lt: Numatytasis valdiklis praleidžia kainas pro vienos valiutos formatą paremta parduotuvės valiutos rodymo nuostatomis.

en: List Price:
lt: Sąrašo kaina:

en: Cost:
lt: Savikaina:

en: Price:
lt: Kaina:

en: Tax Name
lt: Mokesčio Pavadinimas

en: Total taxable amount
lt: Visa apmokestinama suma

en: Total tax collected
lt: Viso surinkta mokesčių

en: * No information on jurisdiction, tax rate, or taxable amount is available for this line.
lt: * Šiai eilutei nėra informacijos apie jurisdikcija, mokesčių tarifą ar apmokestinama suma.

en: Customize tax report parameters
lt: Tverkyti mokesčių ataskaitos parametrus

en: Adjust these values and update the report to build your sales tax report. Once submitted, the report may be bookmarked for easy reference in the future.
lt: Nustatykite šias reikšmes ir atnaujinkite ataskaitas. Vieną kartą pateikta, ataskaita gali būt pažymėta, kad vėliau būtų lengviau peržiūrėti.

en: Sales tax report
lt: Pardavimų mokečių ataskaita

en: View report on sales tax
lt: Peržiūrėti ataskaita apie pardavimų mokesčius

en: Tax Report
lt: Mokesčių ataskaita

en: View a report about sales tax your customers paid.
lt: Peržiūrėti ataskaita apie mokesčių atskaita kuriuos sumokėjo jūsų klientai.

en: Taxed products
lt: Apmokestinamos prekės

en: Shippable products
lt: Pristatomos prekės

en: Any product
lt: Bet kuriai prekei

en: No rates available.
lt: Tarifų nėra.

en: Add a tax rate
lt: Pridėti mokesčio tarifą

en: This name will appear to the customer when this tax is applied to an order.<br/>It will also be used to name the corresponding predicate for this rate.
lt: Šis pavadinimas bus rodomas klientams kai mokestis pritaikomas užsakymui.<br/>Jis taip pat bus panaudojamas, pavadinti atitinkamą tarinį šiai normai.

en: Apply tax to any product regardless of its shipability.
lt: Taikyti mokestį visoms prekėms nepaisant ar jos pristatomos.

en: Apply tax to shippable products only.
lt: Taikyti mokestį tik pristatomoms prekėms.

en: "Blank line" product
lt: "Tuščia eilutė" prekė

en: Apply taxes to the specified product types/classes.
lt: Taikyti mokestį specifiniams prekių tipams/klasėms.

en: Taxes are sorted by weight and then applied to the order sequentially. This value is important when taxes need to include other tax line items.
lt: Mokesčiai rikiuojami pagal svorį ir pritaikomi iš eilės. Ši reikšmė svarbi kai mokesčius reikia įterpti kaip naują eilutę.

en: Rate must be a positive number. No commas and only one decimal point.
lt: Tarifas turi būt teigiamas skaičius. Be kablelių ir tik vienas dešimtinis taškas.

en: Tax rate %name saved.
lt: Mokesčio tarifas %name išsaugotas.

en: Copy of !name
lt: Kopijuoti !name

en: Tax rate %name cloned.
lt: Mokesčio tarifas %name klonuotas.

en: That tax rate does not exist.
lt: Šis mokesčio tarifas neegzistuoja.

en: This action cannot be undone. Any orders that have been charged this tax may lose tax if you proceed.<br />If you just want this tax to no longer be applied to orders, consider disabling its predicate instead.
lt: Šis veiksmas nebeatstatomas. Visi užsakymai kurie buvo apmokestinti šiuo mokesčiu gali prarasti mokestį jei tęsite.<br />Jei jūs norite tik nebetaikyti mokesčio, apsvarstykite išjungti jį.

en: Tax rate %name deleted.
lt: Mokesčio tarifas %name pašalintas.

en: Tax rule
lt: Mokesčių taisyklė

en: Calculate taxes
lt: Skaičiuoti mokesčius

en: Apply !name
lt: Taikyti !name

en: Add tax rates through this page and then use the <a href="!url">conditional actions interface</a> to add conditions to the taxes that limit which orders they are applied to. Especially important are the geographic area conditions for the delivery address.  Use the conditions link to jump to a particular tax rate conditions configuration page.
lt: Pridėkite mokesčio tarifus šiame puslapyje ir kai naudojama <a href="!url">sąlyginių veiksmų sąsają</a> pridėti sąlyginius mokesčius kurie riboja kuriam užsakymui bus taikomi mokesčiai. Įpatingai svarbu yra geografinės sąlygos pristatymo adresui. Naudokite sąlygos nuorodą peršokti į konkretaus mokesčio sąlygų valdymo puslapį.

en: Configure the tax rates and settings.
lt: Nustatyti mokesčių tarifus ir nuostatas

en: Edit a tax rate
lt: Redaguoti mokesčio tarifą

en: Serialized array of node types to be taxed.
lt: Nuoseklus masyvas mazgų tipų kurie apmokestinimami.

en: Serialized array of line item types to be taxed.
lt: Nuoseklus masyvas eilučių tipų kurie apmokestinimami.

en: The rate of taxation.
lt: Apmokestinimo norma.

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to login. Please change your password.
lt: Jūs ką tik pasinaudojote vienkartinę prisijungimo nuorodą. Daugiau nebūtina naudotis ja norint prisijungti. Prašome pasikeisti savo slaptažodį.

en: !username has applied for an account.
    
    !edit_uri
lt: !username paprašė tapti nariu. 
    
    !edit_uri

en: Username or e-mail address
lt: Vardas arba el-pašto adresas

en: No fields available.
lt: Laukelių nėra.

en: The Blog API module allows your site's users to access and post to their blogs from external blogging clients. External blogging clients are available for a wide range of desktop operating systems, and generally provide a feature-rich graphical environment for creating and editing posts.
lt: Blog API modulis suteikia galimybę nariams rašyti savo tinklaraštį naudojant nutolusias rašymo programas. Išorinės rašymo programos galimos daugeliui operacinių sistemų ir teikia grafinę aplinką kurti ir redaguoti įrašus.

en: <a href="@ecto-link">Ecto</a>, a blogging client available for both Mac OS X and Microsoft Windows, can be used with Blog API. Blog API also supports <a href="@blogger-api">Blogger API</a>, <a href="@metaweblog-api">MetaWeblog API</a>, and most of the <a href="@movabletype-api">Movable Type API</a>. Blogging clients and other services (e.g. <a href="@flickr">Flickr's</a> "post to blog") that support these APIs may also be compatible.
lt: <a href="@ecto-link">Ecto</a>, rašymo programa galima Mac OS X ir Microsoft Windows, gali naudoti Blog API. Blog API taip pat palaiko <a href="@blogger-api">Blogger API</a>, <a href="@metaweblog-api">MetaWeblog API</a>, ir daugelį <a href="@movabletype-api">Movable Type API</a>. Rašymo programos ir kiti servisai  (pvz <a href="@flickr">Flickr's</a> "post to blog") kurie palaiko šiuos API, taip pat galimos naudojimui.

en: Select the content types available to external clients on the <a href="@blogapi-settings">Blog API settings page</a>. If supported and available, each content type will be displayed as a separate "blog" by the external client.
lt: Pasirinkite turinio tipus galimus išorinėms programoms <a href="@blogapi-settings">Blog API nuostatų puslapyje</a>. Jei palaikoma ir galima, kiekvienas turinio tipas išorinėje programoje, bus rodomas kaip atskiras "blog" .

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@blogapi">Blog API module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@blogapi">Blog API modulį</a>.

en: Returns a list of blogs to which an author has posting privileges.
lt: Grąžiną sąrašą tinklaraščių kurių autoriai turi privilegijų.

en: Returns a list of all categories defined in the blog.
lt: Grąžina kategorijų sąrašą kuris apibrėžtas tinklaraštyje.

en: Publish (rebuild) all of the static files related to an entry from your blog. Equivalent to saving an entry in the system (but without the ping).
lt: Publikuoti (atnaujinti) visas statines bylas susijusias su įrašu iš jūsų tinklaraščio. Atitinka įrašo išsaugojimą sistemoje (bet be ping).

en: You do not have permission to create this type of post.
lt: Jūs neturite teisės kurti įrašo šio turinio tipui.

en: You do not have permission to publish this type of post. Please save it as a draft instead.
lt: Jums neleidžiama publikuoti šio tipo įrašų. Prašome išsaugoti kaip juodraštį.

en: You do not have permission to save this post as a draft. Please publish it instead.
lt: Jums neleidžiama išsaugoti šio turinio kaip juodarščio. Prašome publikuoti jį.

en: Invalid categories submitted.
lt: Pasirinkta klaidinga kategorija.

en: A category from the @vocabulary_name vocabulary is required.
lt: Kategorija iš @vocabulary_name žodyno privaloma.

en: You may only choose one category from the @vocabulary_name vocabulary.
lt: Jūs galite pasirinkti tik vieną kategoriją iš @vocabulary_name žodyno.

en: Error saving categories. This feature is not available.
lt: Klaida išsaugant kategorijas. Ši galimybe neįmanoma.

en: You do not have permission to edit this blog.
lt: Jūs neturite teisė redaguoti šio tinklaraščio.

en: Enable for external blogging clients
lt: Įjungti išoriniai rašymo programai

en: Select the content types available to external blogging clients via Blog API. If supported, each enabled content type will be displayed as a separate "blog" by the external client.
lt: Pasirinkite turinio tipą kuris bus galimas išorinei rašymo programai per Blog API. Jei palaikoma programos, kiekvienas įjungtas turinio tipas bus rodomas kaip atskiras "blog"

en: Blog API module is not configured to support the %type content type, or you don't have sufficient permissions to post this type of content.
lt: Blog API modulis nenustatytas palaikyti %type turinio tipą, arba jūs neturinte tinkamų leidimų.

en: @type: added %title using blog API.
lt: @type: įdėtas %title naudojant blog API.

en: @type: updated %title using Blog API.
lt: @type:  atnaujintas %title naudojant Blog  API

en: Blog API
lt: Tinklaraščio API

en: Configure the content types available to external blogging clients.
lt: Valdo įmanomus turinio tipus išoriniams irašymo klientams.

en: Allows users to post content using applications that support XML-RPC blog APIs.
lt: Leidžia nariams įvesti įrašus naudojant programas kurios palaiko XML-RPC žurnalų API.

en: <em>and</em> where <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
lt: <em>ir</em> kur <strong>%property</strong> yra <strong>%value</strong>

en: <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
lt: <strong>%property</strong> yra <strong>%value</strong>

en: User autocomplete
lt: Narių autocomplete

en: Initializing.
lt: Inicijavimas.

en: Remaining @remaining of @total.
lt: Lieka @remaining iš  @total.

en: An error has occurred.
lt: Įvyko klaida.

en: Please continue to <a href="@error_url">the error page</a>
lt: Prašome tęsti <a href="@error_url">klaidos puslapis</a>

en: HTTP POST is required.
lt: HTTP POST reikalingas.

en: Your page will be a part of the selected book.
lt: Jūsų puslapis bus dalis pasirinkto knygos.

en: 0 sec
lt: 0 sekundžių

en: form
lt: forma

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda

en: Comment author's user id
lt: Komentaro autoriaus nario id

en: Node creation year (four digit)
lt: Mazgo sukūrimo metai (keturi skaitmenys)

en: Node creation year (two digit)
lt: Mazgo sukūrimo metai (du skaitmenys)

en: The text used in the menu as link text for this item.
lt: Tekstas, naudojamas kaip meniu nuorodos tekstas šiam elementui.

en: The name of the currently logged in user.
lt: Šiuo metu prisijungusio vartotojo vardas.

en: The user ID of the currently logged in user.
lt: Šiuo metu prisijungusio vartotojo ID.

en: The email address of the currently logged in user.
lt: Šiuo metu prisijungusio vartotojo el. pašto adresas.

en: Basic options
lt: Pagrindinės nuostatos

en: alert
lt: įspėjimas

en: emergency
lt: kritiška padėtis

en: Filter log messages
lt: Filtruoti log žinutes

en: You must select something to filter by.
lt: Jūs turite pasirinkti pagal ką filtruoti.

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
lt: Kad pasikeistumėte dabartinį slaptažodį, įveskite naują į abu laukelius.

en: You have already used this one-time login link. It is not necessary to use this link to login anymore. You are already logged in.
lt: Jūs jau pasinaudojote šia vienkartine nuoroda. Todėl nebūtina jos daugiau naudoti. Jūs jau prisijunęs.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
lt: Jūs bandote prisijungti vienkartine nuoroda, jos laikas baigėsi. Prašome paprašyti naujos naudodami žemiau esančia formą.

en: <p>This is a one-time login for %user_name and will expire on %expiration_date.</p><p>Click on this button to login to the site and change your password.</p>
lt: <p>Tai yra vienkartinė prisijungimo nuoroda vartotojui %user_name ir ji baigs galioti %expiration_date</p><p>Spauskite ant šios nuorodos, kad prisijungtumėte prie puslapio ir pasikeistumėte slaptažodį.</p>

en: This login can be used only once.
lt: Šis prisijungimas gali būt naudojamas tik vieną kartą.

en: You have tried to use a one-time login link which has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
lt: Jūs bandote prisijungti vienkartine nuoroda,kurios galiojimas baigėsi arba jau buvo panaudota. Prašome paprašyti naujos naudodami žemiau esančia formą.

en: Add comment link
lt: Pridėti komentaro nuorodą

en: The translation import of %filename failed.
lt: Vertimo importavimas %filename nepavyko

en: More choices
lt: Daugiau pasirinkimų

en: Javascript Choice Form
lt: Javascript pasirinkimo forma

en: Abbreviation
lt: Sutrumpinimas

en: Inserted
lt: Įterptas

en: Provide a password for the new account in both fields.
lt: Įveskite slaptažodį į abu laukelius.

en: For more information, please refer to the <a href="@help">help section</a>, or the <a href="@handbook">online Drupal handbooks</a>. You may also post at the <a href="@forum">Drupal forum</a>, or view the wide range of <a href="@support">other support options</a> available.
lt: Daugiau informacijos rasite <a href="@help">pagalbos skiltyje</a>, arba <a href="@handbook">Drupal vadovėlyje</a>. Taip pat galite rašyti  <a href="@forum">Drupal forume</a>, arba peržvelgti gan platų <a href="@support">pagalbos pasirinkimą</a>. Taip pat kviečiame aplankyti <a href="http://drupal.lt">Drupal Lietuvišką svetainę</a>.

en: Account details for !username at !site
lt: !username nario erdvės detalės !site svetainėje

en: !username,
    
    Thank you for registering at !site. You may now log in to !login_uri using the following username and password:
    
    username: !username
    password: !password
    
    You may also log in by clicking on this link or copying and pasting it in your browser:
    
    !login_url
    
    This is a one-time login, so it can be used only once.
    
    After logging in, you will be redirected to !edit_uri so you can change your password.
    
    
    --  !site team
lt: !username,
    
    Dėkojame, kad užsiregistravote !site. Jūs galite prisijungti !login_uri naudodami:
    
    nario vardą: !username
    slaptažodį: !password
    
    Jūs taip pat galite prisijungti spausdami šią nuorodą arba nukopijavę ją į naršyklę:
    
    !login_url
    
    Tai yra vienkartinė nuoroda, taigi naudoti ją galima tik vieną kartą.
    
    Po prisijungimo jūs busite nukreipti į !edit_uri, kad galėtumėt pasikeisti slaptažodį.
    
    
    --  !site komanda

en: User e-mail settings
lt: Nario el. pašto nustatymai

en: Broken handler @table.@field
lt: Sugadintas  padėjėjas @table.@field

en: Skipping broken view @view
lt: Praleidžiamas sugedęs vaizdas @view

en: Ajax callback for view loading.
lt: Ajax callback vaizdo krovimuisi.

en: Changes cannot be made to a locked view.
lt: Užrakintam vaizdui pakeitimai negalimi

en: Convert view
lt: Konvertuoti rodinį

en: Create customized lists and queries from your database.
lt: Kurti savitus sąrašus ir užklausas iš jūsų duomenų bazės

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
lt: Vaizdų administravimo sąsaja. Be šio modulio redaguoti ar kurti vaizdų jūs negalėsite.

en: Example table
lt: Pavyzdinė lentelė

en: Example content
lt: Pavyzdinis turinys

en: Example node
lt: Pavyzdinis mazgas

en: Plain text field
lt: Tekstinis laukas

en: Just a plain text field.
lt: Tiesiog tekstinis laukas

en: Numeric field
lt: Skaitmenų laukas

en: Just a numeric field.
lt: Tiesiog Skaitmenų laukas

en: Timestamp field
lt: Laiko žymos laukelis

en: Just a timestamp field.
lt: Tik laiko žymos laukelis

en: Emulates the default Drupal front page; you may set the default home page path to this view to make it your front page.
lt: Emuliuoja Numatytąjį Drupal pirmą puslapį; jūs galite nustatyti numatytąjį pirmą puslapio kelią į šį.

en: The title to use when this argument is present. It will override the title of the view and titles from previous arguments. You can use percent substitution here to replace with argument titles. Use "%1" for the first argument, "%2" for the second, etc.
lt: Antraštė, kuri bus naudojama jeigu šis argumentas bus matomas. Ši antraštė perrašys rodmens antraštę ir kitas antraštes iš buvusių argumentų. Galite naudoti procento simbolį jeigu norite antraštę perrašyti į argumento antraštę. Naudokite "%1" pirmam argumentui, "%2" antram argumentui ir t.t.

en: Display all values
lt: Rodyti visas reikšmes

en: Hide view / Page not found (404)
lt: Paslėpti vaizdą/ Puslapis nerastas (404)

en: Display empty text
lt: Rodyti tuščio tekstą

en: Provide default argument
lt: Rodyti numatytąjį argumentą

en: Provide default argument options
lt: Numatytojo argumento pasirinkimai

en: Default argument type
lt: Numatytojo argumento tipas

en: Current date
lt: Dabartinė data

en: Current node's creation time
lt: Dabartinio mazgo sukūrimo laikas

en: Current node's update time
lt: Dabartinio mazgo atnaujinimo laikas

en: Allow multiple terms per argument.
lt: Leisti daugiau nei vieną terminą per argumentą.

en: If selected, users can enter multiple arguments in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
lt: Jei pasirinkta, tai vartotojai gali įrašyti daugiau nei vieną argumentą principu 1+2+3 (OR) arba 1,2,3 (AND).

en: Allow multiple arguments to work together.
lt: Leisti daugiau nei vieną argumentą.

en: Character limit
lt: Simbolių limitas

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
lt: Tekstas už skaičiaus, tarkim valiutos simbolis.

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: not in
lt: ne

en: Displays
lt: Rodymai

en: View name
lt: Vaizdo pavadinimas

en: Default settings for this view.
lt: Numatytieji nustatymai šiam langui.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
lt: Rodyti langą kaip puslapį su URL ir meniu nuorodomis.

en: Display the view as a block.
lt: Rodyti langą kaip bloką.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
lt: Rodyti langą kaip RSS srautą.

en: Displays rows one after another.
lt: Rodyti eilutes vieną po kitos.

en: HTML List
lt: HTML sąrašas

en: Displays rows as an HTML list.
lt: Rodo eilutes kaip HTML sąrašą.

en: Displays rows in a table.
lt: Rodo eilutes kaip lentelę.

en: Generates an RSS feed from a view.
lt: Generuoja RSS srautą iš vaizdo.

en: Will be available to all users.
lt: Bus prieinama visiems vartotojams.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
lt: Bus prieinama vartotojams, atliekantiems specifines roles.

en: sort criteria
lt: išrikiavimo kriterijai

en: Sort criterion
lt: Išrikiavimo kriterijus

en: sort criterion
lt: išrikiavimo kriterijus

en: filter
lt: filtras

en: The title of the comment.
lt: Komentaro pavadinimas.

en: The text of the comment.
lt: Komentaro tekstas

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
lt: Komentaro autoriaus vardas. Gali veikti kaip nuoroda į autoriaus asmeninę svetainę.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
lt: Komentaro autoriaus svetainės adresas. Gali veikti kaip nuoroda. Laukelis bus tuščias, jei autorius yra registruotas vartotojas.

en: Post date
lt: Įrašo data

en: Date and time of when the comment was posted.
lt: Komentaro pateikimo data ir laikas

en: Whether or not the comment is currently in moderation.
lt: Ar komentaras yra moderavimo eilėje.

en: Provide a simple link to view the comment.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima peržiūrėti komentarą.

en: Provide a simple link to edit the comment.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima redaguoti komentarą.

en: Provide a simple link to delete the comment.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima pašalinti komentarą.

en: The User ID of the comment's author.
lt: Komentaro autoriaus vartotojo ID.

en: Parent CID
lt: Tėvinis CID

en: The Comment ID of the parent comment.
lt: Tėvinio komentaro ID.

en: Last comment time
lt: Paskutinio komentaro laikas

en: Date and time of when the last comment was posted.
lt: Paskutinio komentaro pateikimo data ir laikas.

en: Last comment author
lt: Paskutinio komentaro autorius

en: The name of the author of the last posted comment.
lt: Paskutinio komentaro autoriaus vardas.

en: Comment count
lt: Komentarų kiekis

en: The number of comments a node has.
lt: Mazgo turimų komentarų skaičius.

en: Updated/commented date
lt: Atnaujinta/pakomentuota data

en: The most recent of last comment posted or node updated time.
lt: Naujausio komentaro arba mazgo atnaujinimo laikas.

en: The number of new comments on the node.
lt: Naujų mazgo komentarų skaičius.

en: Comment status
lt: Komentaro būsena

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
lt: Ar komentarai šiame mazge leidžiami, ar ne.

en: User posted or commented
lt: Vartotojas paskelbė įrašą arba pakomentavo

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
lt: Rodyti mazgus tik jei vartotojas paskelbė arba pakomentavo mazgą.

en: Display the comment with standard comment view.
lt: Rodyti standartinį komentarų langą.

en: Display the comment as RSS.
lt: Rodyti komentarą kaip RSS.

en: The group the translation is in.
lt: Vertimo grupė.

en: Provide a simple link to edit the translations.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima redaguoti vertimus.

en: The language this translation is in.
lt: Šio vertimo kalba.

en: The ID of the parent translation.
lt: Tėvinio vertimo ID.

en: Whether or not the translation is plural.
lt: Ar vertimas yra daugiskaita.

en: The title of the node.
lt: Mazgo pavadinimas.

en: The date the node was posted.
lt: Data kada mazgas buvo paskelbtas.

en: The type of a node (for example, "blog entry", "forum post", "story", etc).
lt: Mazgo tipas (pvz.: "tinklaraščio įrašas", "forumo tema", "straipsnis" ir pan).

en: Whether or not the node is published.
lt: Ar mazgas yra publikuotas.

en: Whether or not the node is promoted to the front page.
lt: Ar mazgas yra iškeltas į pagrindinį puslapį.

en: Whether or not the node is moderated.
lt: Ar mazgas yra moderuojamas.

en: Whether or not the node is sticky.
lt: Ar mazgas yra prikabintas puslapio viršuje.

en: Provide a simple link to the node.
lt: Pateikite paprastą nuorodą į mazgą.

en: Provide a simple link to edit the node.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima redaguoti mazgą.

en: Provide a simple link to delete the node.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima pašalinti mazgą.

en: In the form of CCYYMMDD.
lt: CCYYMMDD formatu.

en: Created year + month
lt: Sukūrimo metai + mėnuo

en: In the form of YYYYMM.
lt: YYYYMM formatu.

en: Created year
lt: Sukūrimo metai

en: In the form of YYYY.
lt: YYYY formatu.

en: Created month
lt: Sukūrimo mėnuo

en: In the form of MM (01 - 12).
lt: MM (01 - 12) formatu.

en: Created day
lt: Sukūrimo diena

en: In the form of DD (01 - 31).
lt: DD (01 - 31) formatu.

en: Created week
lt: Sukūrimo savaitė

en: Updated year + month
lt: Atnaujinimo metai + mėnuo

en: Updated year
lt: Atnaujinimo metai

en: Updated month
lt: Atnaujinimo mėnuo

en: Updated day
lt: Atnaujinimo diena

en: Updated week
lt: Atnaujinimo savaitė

en: Node revision
lt: Mazgo versija

en: Node revisions are a history of changes to nodes.
lt: Mazgo versijos yra mazgo pasikeitimų istorija.

en: Relate a node revision to the user who created the revision.
lt: Susieti mazgo versiją su vartotoju, sukūrusiu versiją.

en: The revision ID of the node revision.
lt: Mazgo versijos ID.

en: The date the node revision was created.
lt: Mazgo versijos sukūrimo data.

en: Revert link
lt: Sugrąžinti nuorodą

en: Provide a simple link to revert to the revision.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima sugrąžinti versiją.

en: Provide a simple link to delete the node revision.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima pašalinti mazgo versiją.

en: Filter by access.
lt: Filtruoti pagal prieigą.

en: Has new content
lt: Turi naujo turinio

en: Show a marker if the node has new or updated content.
lt: Rodyti žymą, jei mazgas turi naujo ar atnaujinto turinio.

en: Show only nodes that have new content.
lt: Rodyti tik mazgus, turinčius naujo turinio.

en: Node ID from URL
lt: Mazgo ID iš URL

en: Poll
lt: Apklausos

en: Whether the poll is open for voting.
lt: Ar apklausa yra atvira balsavimui.

en: Links from
lt: Nuorodos iš

en: Other nodes that are linked from the node.
lt: Kiti mazgai, kurie pasiekiami per nuorodas iš mazgo.

en: Links to
lt: Nuorodos į

en: Other nodes that link to the node.
lt: Kitos nuorodos, vedančios į mazgą.

en: Views today
lt: Šiandienos peržiūros

en: Browser session ID of user that visited page.
lt: Nario kuris aplankė puslapį naršyklės sesijos ID

en: Title of page visited.
lt: Aplankyto puslapio pavadinimas.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
lt: Aplankyto puslapio vidinis kelias (giminingas Drupal)

en: Referrer URI.
lt: Referio URI

en: Hostname of user that visited the page.
lt: Nario kuris aplankė puslapį serveris

en: Time in milliseconds that the page took to load.
lt: Puslapio užkrovimo laikas milisekundėmis

en: Timestamp of when the page was visited.
lt: Laiko žyma kada buvo aplankytas puslapis

en: Files maintained by Drupal and various modules.
lt: Failai, palaikomi Drupal ir įvairių modulių.

en: The ID of the file.
lt: Failo ID.

en: The name of the file.
lt: Failo pavadinimas.

en: The status of the file.
lt: Failo būsena.

en: The date the file was uploaded.
lt: Failo įkėlimo data.

en: upload
lt: siųsti

en: The description of the uploaded file.
lt: Įkelto failo aprašymas.

en: Listed
lt: Sąraše

en: Has attached files
lt: Turi prikabintų failų

en: Only display items with attached files. This can cause duplicates if there are multiple attached files.
lt: Rodyti tik elementus su prikabintais failais. Gali atsirasti dublikatų, jei prikabinti keli failai.

en: The user ID
lt: Vartotojo ID

en: The user or author name.
lt: Vartotojo ar autoriaus vardas.

en: Language of the user
lt: Vartotojo kalba

en: The user's picture, if allowed.
lt: Vartotojo nuotrauka, jei leidžiama.

en: The date the user was created.
lt: Vartotojo sukūrimo data.

en: The user's last access date.
lt: Vartotojo paskutinės prieigos data.

en: The user's last login date.
lt: Vartotojo paskutinio prisijungimo data.

en: Whether a user is active or blocked.
lt: Ar vartotojas yra aktyvus, ar užblokuotas.

en: The user's signature.
lt: Vartotojo parašas.

en: Provide a simple link to edit the user.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima redaguoti vartotojo informaciją.

en: Provide a simple link to delete the user.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima pašalinti vartotoją.

en: Roles that a user belongs to.
lt: Rolės, kurias vykdo vartotojas.

en: User ID from URL
lt: Vartotojo ID iš URL

en: User ID from logged in user
lt: Vartotojo ID iš prisijungusio vartotojo

en: Randomize the display order.
lt: Rodyti atsitiktine tvarka.

en: Null
lt: Nulis

en: contact
lt: kontaktuoti

en: Current user's language
lt: Dabartinė vartotojo kalba

en: Default site language
lt: Pagrindinė svetainės kalba

en: No language
lt: Be kalbos

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
lt: Ieškoti bet kurį iš dviejų terminų naudokite <strong>OR</strong>. Pvz.: <strong>katės OR šunys</strong>.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: @current of @max
lt: @current iš @max

en: Adjust top margin
lt: Nustatyti viršutinę paraštę

en: If enabled, the site output is shifted down approximately 20 pixels from the top of the viewport to display the administration menu. If disabled, some absolute- or fixed-positioned page elements may be covered by the administration menu.
lt: Jei įjungta svetainės viršutinė paraštė padidėją apie 20 taškų, tam kad tilptu administravimo meniu. Jei išjungta administravimo meniu gali uždengti kai kuriuos absolute- ar fixed- pozicijos puslapio elementus.

en: Keep menu at top of page
lt: Laikyti meniu puslapio viršuje

en: If enabled, the administration menu is always displayed at the top of the browser viewport (even after the page is scrolled). <strong>Note: In some browsers, this setting results in a malformed page, an invisible cursor, non-selectable elements in forms, or other issues. Disable this option if these issues occur.</strong>
lt: Jei įjungta administravimo meniu visada bus rodomas naršyklės lango viršuje, net jei puslapis paslinktas žemyn. <strong>Atminkite: Kai kuriose naršyklėse, šis parametras lemia neteisingą puslapių rodymą, nematomą kursorių, formų elementai ne pasirenkami, ar kitos problemos. Jei šios problemos pasireiškia išjunkite šią funkciją.</strong>

en: If enabled, fieldsets on the <a href="!modules-url">modules</a> page are automatically collapsed when loading the page.
lt: Jei įjungta, laukelių rinkiniai <a href="!modules-url">modulių</a> puslapyje automatiškai bus suskleisti.

en: If the Utility module was installed for this purpose, it can be safely disabled and uninstalled.
lt: Jei šiam tikslui buvo įdiegtas Utility modulis jie gali būt saugiai išjungtas ir išdiegtas.

en: Move local tasks into menu
lt: Perkelti vietines užduotis į meniu

en: If enabled, the tabs on the current page are moved into the administration menu. This feature is only available in themes that use the CSS classes <code>tabs primary</code> and <code>tabs secondary</code> for tabs.
lt: Jei įjungta kortelės esančio puslapio bus perkeltos į administravimo meniu. Ši galimybė įmanoma tik temose kurios kortelėms naudoja CSS klasę <code>tabs primary</code> ir <code>tabs secondary</code>

en: Administration menu settings
lt: Administravimo meniu nuostatos

en: Parent link ID
lt: Tėvinės nuorodos ID

en: Display additional data for each menu item
lt: Rodyti papildomus duomenis kiekvienam meniu elementui

en: Display the selected items next to each menu item link.
lt: Rodyti pasirinktus elementus prie kiekvieno meniu punkto nuorodos.

en: If enabled, all menu items are displayed regardless of your site permissions. <em>Note: Do not enable on a production site.</em>
lt: Jei įjungta visi meniu elementai yra rodomi nepriklausomai nuo jūsų svetainės nuostatų. <em>Atminkite: Neįjunkite veikiančioje svetainėje.</em>

en: Enabled these modules: !module-list.
lt: Įjungta šiuose moduliuose: !module-list.

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Use the settings below to customize the appearance of the menu.
lt: Administravimo meniu modulis suteikia galimybę pasiekti visas administravimo užduotis vienu ar keliais paspaudimais, pasinaudojus iššokančiu meniu. Žemiau galite nustatyti meniu rodymą.

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Administration menu also displays the number of anonymous and authenticated users, and allows modules to add their own custom menu items. Integration with the menu varies from module to module; the contributed module <a href="@drupal">Devel</a>, for instance, makes strong use of the administration menu module to provide quick access to development tools.
lt: Administravimo meniu modulis suteikia galimybę pasiekti visas administravimo užduotis vienu ar keliais paspaudimais, pasinaudojus iššokančiu meniu. Žemiau galite nustatyti meniu rodymą. Administravimo meniu taip pat rodomas anoniminiams ir prisijungusiems nariams taip pat suteikia galimybę savitiems moduliams pridėti meniu punktus. Meniu integracija gali variuoti priklausomai nuo modulių, pvz.: modulis <a href="@drupal">Devel</a> suteikia greitą prieigą prie kūrėjo įrankių.

en: The administration menu <a href="@settings">settings page</a> allows you to modify some elements of the menu's behavior and appearance. Since the appearance of the menu is dependent on your site theme, substantial customizations require modifications to your site's theme and CSS files. See the advanced module README.txt file for more information on theme and CSS customizations.
lt: Administravimo meniu nuostatų puslapis suteikia galimybę pakeisti kai kurių meniu elementų elgiasi ir atvaizdavimą. Kadangi atvaizdavimas priklauso nuo svetainės temos todėl svarbius pakeitimus reiktu atlikti svetainės temos CSS bylose. Platesnę informaciją rasite README.txt byloje.

en: The menu items displayed in the administration menu depend upon the actual permissions of the viewer. First, the administration menu is only displayed to users in roles with the <em>Access administration menu</em> (admin_menu module) permission. Second, a user must be a member of a role with the <em>Access administration pages</em> (system module) permission to view administrative links. And, third, only currently permitted links are displayed; for example, if a user is not a member of a role with the permissions <em>Administer permissions</em> (user module) and <em>Administer users</em> (user module), the <em>User management</em> menu item is not displayed.
lt: Meniu punktai rodomi administravimo meniu priklauso nuo nario, kuris peržiūri, leidimų. Pirmiausia administravimo meniu rodomas nariams kurie turi <em>Naudotis administravimo meniu</em>(admin_menu modulis) leidimą. Antra narys turi priklausyti rolei kurie turi <em>Naudotis administravimo puslapiais</em> (sistemos modulis) leidimą, tam kad matytų administravimo nuorodas. Ir trečia tik dabar leidžiamos nuorodos matomos; pvz.: jei narys neturi leidimų <em>Administruoti leidimus</em> (narių modulis) ir <em>Administruoti narius</em> (narių modulis) jam nebus rodomas <em>Narių valdymas</em> meniu punktas.

en: Administration menu
lt: Administravimo meniu

en: Adjust administration menu settings.
lt: Derinti administravimo meniu nuostatas.

en: Provides a dropdown menu to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions).
lt: Teikia iškrentanti meniu daugeliui administravimo užduotims ir kitiems tikslams (nariams su tinkamais leidimais).

en: PHP filter
lt: PHP filtras

en: Submitted by !username on @datetime
lt: @datetime įrašė !username

en: Preview post
lt: Peržiūrėti įrašą

en: Must users preview posts before submitting?
lt: Ar nariai privalo peržiūrėti įrašus prieš juos paskelbiant?

en: More information about formatting options
lt: Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

en: Language settings
lt: Kalbos nuostatos

en: Default menu for content
lt: Įprastas turinio meniu

en: Choose the menu to be the default in the menu options in the content authoring form.
lt: Pasirinkite kuris meniu bus įprastas svetainės meniu turinio pateikimo formoje.

en: Cron has been running for more than an hour and is most likely stuck.
lt: Cron veikia ilgiau nei valandą greičiausiai jis užstrigo

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
lt: Bandoma paleisti cron kai jis jau veikia.

en: Cron run completed.
lt: Cron paleidimas baigtas

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
lt: Paaiškinimas apie pakeitimus ar papildymus. Tai padės autoriams suprasti jūsų motyvus.

en: HTTP request status
lt: HTTP užklausos būsena

en: Fails
lt: Nepavyko

en: Your system or network configuration does not allow Drupal to access web pages, resulting in reduced functionality. This could be due to your webserver configuration or PHP settings, and should be resolved in order to download information about available updates, fetch aggregator feeds, sign in via OpenID, or use other network-dependent services.
lt: Jūsų sistema ar tinklo nustatymai neleidžia Drupal pasiekti web puslapių, to pasekoje sumažėje funkcionalumas. Tai gali būt dėl serverio nustatymų ar PHP nuostatų, šie sutrikimai turėtų būt pašalinti tam, kad galėtumėt prisijungti naudojant OpenID, atsiųsti informacija apie atnaujinimus, surinkti rss tiekimus ar naudotis kitais su tinklu susijusiais servisais.

en: Checkboxes
lt: Langeliai

en: Delete this menu item.
lt: Šalinti meniu elementą.

en: The link text corresponding to this item that should appear in the menu. Leave blank if you do not wish to add this post to the menu.
lt: Nuorodos tekstas atitinkantis šį punktą, kuris bus rodomas meniu. Palikite tuščią, jei nenorite šio teksto priskirti meniu.

en: The minimum number of words for the body field to be considered valid for this content type. This can be useful to rule out submissions that do not meet the site's standards, such as short test posts.
lt: Mažiausias  žodžių skaičius, reikalingas straipsniui pateikti. Taip lengva atmesti straipsnius, kurie neatitinka svetainės kokybės reikalavimų, tokius kaip trumpi bandomieji skelbimai.

en: Optionally specify an alternative URL by which this node can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
lt: Pasirinktinai galite nurodyti alternatyvų URL kuriuo bus pasiekiamas šis mazgas. Pvz, įveskite  "apie" kai tekstas yra apie jūsų svetainę ar įmonę, nenaudokite jokių specialių simbolių.

en: Already added languages
lt: Jau įdėta kalba

en: Recent blog posts
lt: Naujausi tinklaraščio įrašai

en: Who's new
lt: Nauji nariai

en: Are you sure you want to delete these users?
lt: Ar tikrai norite šiuos narius ištrinti?

en: The users have been deleted.
lt: Nariai pašalinti.

en: Language name
lt: Kalbos pavadinimas

en: Edit language
lt: Redaguoti kalbą

en: allow
lt: leisti

en: Edit category
lt: Redaguoti kategoriją

en: The content type %name has been updated.
lt: Turinio tipas %name atnaujintas.

en: The content type %name has been added.
lt: Turinio tipas %name buvo pridėtas.

en: Contact form
lt: Kontaktų formos

en: Drag to re-order
lt: Tempkite pertvarkymui

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
lt: Pakeitimai nebus išsaugoti kol forma nebus išsaugota

en: Rule type
lt: Taisyklės tipas

en: Mask
lt: Kaukė

en: Are you sure you want to delete the @type rule for %rule?
lt: Ar jūs tikrai norite ištrinti %type taisyklę %rule?

en: The access rule has been deleted.
lt: Priėjimo taisyklė pašalinta.

en: The requested page could not be found.
lt: Puslapis, kurio prašoma, negalėjo būti surastas.

en: Post new @node_type
lt: Nauja @node_type

en: Requirements problem
lt: Reikalavimų problema

en: Database configuration
lt: Duomenų bazės nuostatos

en: Your web server does not appear to support any common database types. Check with your hosting provider to see if they offer any databases that <a href="@drupal-databases">Drupal supports</a>.
lt: Pasirodo jūsų serveris nepalaiko labiausiai paplitusių duomenų bazių tipų. Pasiteiraukite talpinimo tiekėjų ar jie siūlo bet kurią duomenų bazę iš<a href="@drupal-databases"> Drupal palaikomų</a>.

en: To set up your @drupal database, enter the following information.
lt: @drupal duomenų bazės įdiegimui įveskite šiek tiek informacijos.

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
lt: Duomenų bazės tipas kurioje @drupal duomenys bus saugojami.

en: The name of the database your @drupal data will be stored in. It must exist on your server before @drupal can be installed.
lt: Duomenų bazės pavadinimas kurioje bus saugojami @drupal duomenys. Ji turi egzistuoti prieš @drupal įdiegimą.

en: The name of the %db_type database your @drupal data will be stored in. It must exist on your server before @drupal can be installed.
lt: %db_type duomenų bazės pavadinimas kuriame @drupal duomenys bus laikomi. Jis turi egzistuoti prieš @drupal įdiegimą.

en: If more than one application will be sharing this database, enter a table prefix such as %prefix for your @drupal site here.
lt: Jei daugiau nei viena aplikacija naudosis šia duomenų baze įveskite lentelių priešdėlį tarkim %prefix jūsų @drupal svetainei.

en: The database table prefix you have entered, %db_prefix, is invalid. The table prefix can only contain alphanumeric characters, periods, or underscores.
lt: Duomenų bazės lentelių priešdėlis kurį įvedėte %db_prefix yra klaidingas. Lentelių priešdėlis gali būt sudarytas tik iš raidžių, skaičių ir pabraukimų.

en: In your %settings_file file you have configured @drupal to use a %db_type server, however your PHP installation currently does not support this database type.
lt: %settings_file faile nustatėte @drupal naudotis %db_type serveriu, tačiau dabartinė PHP nepalaiko šio duomenų bazės tipo.

en: In order for Drupal to work, and to continue with the installation process, you must resolve all permission issues reported above. We were able to verify that we have permission for the following commands: %commands. For more help with configuring your database server, see the <a href="http://drupal.org/node/258">Installation and upgrading handbook</a>. If you are unsure what any of this means you should probably contact your hosting provider.
lt: Tam, kad Drupal veiktų ir tęstusi įdiegimo procesas jūs turite išspręsti visas leidimų problemas nurodytas aukščiau. Mes nustatėme, kad turime leidimą šioms komandoms: %commands. Daugiau informacijos dėl serverio nustatymų žūrėkite <a href="http://drupal.org/node/258">Įdiegimo ir atnaujinimo vadovėlis (ang.)</a>. Jei jūs neesate tikri, ką tai reiškia susisiekite su talpinimo tiekėju.

en: Select an installation profile
lt: Pasirinkite įdiegimo profilį

en: Choose language
lt: Pasirinkite kalbą

en: With the addition of an appropriate translation package, this installer is capable of proceeding in another language of your choice. To install and use Drupal in a language other than English:
lt: Papildomai įdiegimas gali būt vykdomas naudojant ir kitas kalbas, pagal jūsų pasirinkimą. Kalbos kuriomis galima įdiegti ir naudoti Drupal yra:

en: Determine if <a href="@translations" target="_blank">a translation of this Drupal version</a> is available in your language of choice. A translation is provided via a translation package; each translation package enables the display of a specific version of Drupal in a specific language. Not all languages are available for every version of Drupal.
lt: Nustatykite, jei <a href="@translations" target="_blank"> vertimas šios Drupal versijos </a> yra pasiekiamas jūsų pasirinktai kalbai. Vertimas yra pateiktas per vertimo paketą; kiekvienas vertimo paketas įgalina parodymą specifinės versijos Drupal specifine kalba. Ne visos kalbos yra pasiekiamos kiekvienai Drupal versijai.

en: If an alternative translation package of your choice is available, download and extract its contents to your Drupal root directory.
lt: Jei yra alternatyvus vertimo paketas jūsų pasirinktai kalbai, atsisiųskite ir įkelkite turinį į Drupal pagrindinį kataloga.

en: Return to choose language using the second link below and select your desired language from the displayed list. Reloading the page allows the list to automatically adjust to the presence of new translation packages.
lt: Sugrįžkite, kad parinktumėte kalbą, naudodami antrą nuorodą apačioje ir išrinktumėte jūsų pageidaujamą kalbą iš nurodyto sąrašo. Puslapio perkrovimas leidžia, kad sąrašas į automatiškai prisitaiko prie naujų vertimo paketų buvimo.

en: Alternatively, to install and use Drupal in English, or to defer the selection of an alternative language until after installation, select the first link below.
lt: Alternatyva, įdiekite ir naudokite Drupal anglų kalba, atidėdami  alternatyvios kalbos pasirinkimą iki įdiegimo pabaigos, pasirinkite pirmą nuorodą apačioje.

en: How should the installation continue?
lt: Kaip įdiegimas turi tęstis?

en: Continue installation in English
lt: Tęsti įdiegimą Anglų kalba

en: Return to choose a language
lt: Sugrįžti į kalbos pasirinkimą

en: Install Drupal in English
lt: Įdiegti Drupal Anglų kalba

en: Learn how to install Drupal in other languages
lt: Sužinokite, kaip įdiegti Drupal kitomis kalbomis

en: (built-in)
lt: (standartinis)

en: Select language
lt: Pasirinkite kalbą

en: No profiles available
lt: Nėra profilių

en: We were unable to find any installer profiles. Installer profiles tell us what modules to enable and what schema to install in the database. A profile is necessary to continue with the installation process.
lt: Mes nesugabėjome rasti įdiegimo profilių. Įdiegimo profilis mums nurodo kokius modulius įjungti ir kokią schema naudoti įdiegimo metu. Profilis reiklaingas norint tęsti įdiegimo procesą.

en: Drupal already installed
lt: Drupal jau įdiegtas

en: <ul><li>To start over, you must empty your existing database.</li><li>To install to a different database, edit the appropriate <em>settings.php</em> file in the <em>sites</em> folder.</li><li>To upgrade an existing installation, proceed to the <a href="@base-url/update.php">update script</a>.</li><li>View your <a href="@base-url">existing site</a>.</li></ul>
lt: <ul><li>Kad pradėti iš naujo jūs turite išvalyti duomenų bazę.</li><li>Įdiegti į dita duomenų bazę, redaguokite <em>settings.php</em> bylą <em>sites</em> kataloge</li><li>Norėdami atnaujinti jau esantį įdiegimą, tęskite su <a href="@base-url/update.php">atnaujinimo scenarijumi</a>.</li><li>Peržiūrėkite savo <a href="@base-url">svetainę</a>.</li></ul>

en: Installing @drupal
lt: Diegiama @drupal

en: The installation has encountered an error.
lt: Diegiant įvyko klaida.

en: Configure site
lt: Svetainės konfigūracija

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, please consult the <a href="@handbook_url">on-line handbook</a>.
lt: Visi reikalingi pakeitimai %dir ir %file buvo atlikti, taigi jūs turėtumėte pašalinti rašymo leidimus jiems, tam, kad išvengti saugumo rizikos. Jei nežinote kaip tai padaryti prašome konsultuotis <a href="@handbook_url">vadovėlyje</a>.

en: All necessary changes to %dir and %file have been made. They have been set to read-only for security.
lt: Visi reikalingi pakeitimai %dir ir %file buvo atlikti. Jie buvo nustatyti tik skaitymui.

en: Your server has been successfully tested to support this feature.
lt: Jūsų serveris sėkmingai patikrintas šiai galimybei palaikyti.

en: Your system configuration does not currently support this feature. The <a href="http://drupal.org/node/15365">handbook page on Clean URLs</a> has additional troubleshooting information.
lt: Jūsų sistemos nustatymai nepalaiko šios galimybės. Daugiau informacijos sužinosite <a href="http://drupal.org/node/15365">švarių URL vadovėlyje</a>

en: Testing clean URLs...
lt: Tikrinama švarūs URL..

en: @drupal installation complete
lt: @drupal įdiegimas užbaigtas

en: Congratulations, @drupal has been successfully installed.
lt: Sveikiname, @drupal sėkmingai įdiegtas.

en: Please review the messages above before continuing on to <a href="@url">your new site</a>.
lt: Prašome peržiūrėti pranešimą ir tęsti <a href="@url">naujoje svetainėje</a>.

en: You may now visit <a href="@url">your new site</a>.
lt: Dabar jūs galite aplankyti savo <a href="@url">naują svetainę</a>.

en: Installed %module module.
lt: Modulis %module įdiegtas.

en: The @drupal installer requires that you create a settings file as part of the installation process.
    <ol>
    <li>Copy the %default_file file to %file.</li>
    <li>Change file permissions so that it is writable by the web server. If you are unsure how to grant file permissions, please consult the <a href="@handbook_url">on-line handbook</a>.</li>
    </ol>
    More details about installing Drupal are available in INSTALL.txt.
lt: @drupal įdiegimo vedlys reikalauja, kad Jūs sukurtumėte nuostatų bylą
    <ol>
    <li>Nukopijuokite %default_file bylą į %file.</li>
    <li>Pakeiskite bylos leidimus taip, kad ji būtų įrašoma serverio. Jei nežinote kaip suteikti leidimus prašome peržiūrėti <a href="@handbook_url">vadovėlį</a>.</li>
    </ol>
    Daugiau informacijos apie Drupal įdiegimą rasite INSTALL.txt.

en: The @drupal installer requires write permissions to %file during the installation process. If you are unsure how to grant file permissions, please consult the <a href="@handbook_url">on-line handbook</a>.
lt: @drupal įdiegimui reikia, kad  %file būtų įrašomas įdiegimo metu. Jei nežinote kaip suteikti leidimus prašome konsultuotis <a href="@handbook_url">vadovėlyje</a>.

en: Choose profile
lt: Pasirinkite profilį

en: Verify requirements
lt: Patikrinkite reikalavimus

en: Set up database
lt: Duomenų bazės nustatymas

en: Set up translations
lt: Vertimo nustatymas

en: Install site
lt: Įdiegti svetainę

en: Finish translations
lt: Baigti vertimus

en: To configure your website, please provide the following information.
lt: Kad nustatyti jūsų svetainę, prašome pateikti šią informaciją.

en: Site e-mail address
lt: Svetainės el. pašto adresas

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
lt: <em> Nuo </em> adresas automatiškai siunčiamiems el. pašto laiškams per registracija ir prašant naujo slaptažodžio, bei kitai informacijai. (Naudokite adresą iš svetainės domeno, nes kitaip jis gali būt palaikytas kaip brukalas)

en: Administrator account
lt: Administratoriaus paskyra

en: The administrator account has complete access to the site; it will automatically be granted all permissions and can perform any administrative activity. This will be the only account that can perform certain activities, so keep its credentials safe.
lt: Administratoriaus paskyra leidžia pilnai valdyti svetainę: jai automatiškai suteikiami visi leidimai ir galimybė atlikti visus administravimo veiksmus. Tai bus vienintelė paskyra, kuri galės atlikti tam tikrus veiksmus, todėl gerai saugokite jos duomenis.

en: All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
lt: Įrašykite galiojantį el. pašto adresą. Visi laiškai iš sistemos bus siunčiami šiuo adresu. Jis niekam nebus rodomas, o naudojamas tik tada, jei jūs norėsite gauti naują slaptažodį, arba gauti kai kurias naujienas ar pranešimus el. paštu.

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
lt: Įprastai, svetainės datos bus rodomas pasirinkta laiko zona.

en: This option makes Drupal emit "clean" URLs (i.e. without <code>?q=</code> in the URL).
lt: Ši nuostata nurodo Drupal naudoti "tvarkingus" URL adresus (t.y. be <code>?q=</code>).

en: Update notifications
lt: Pranešimai apie atnaujinimus

en: Check for updates automatically
lt: Tikrinti atnaujinimus automatiškai

en: With this option enabled, Drupal will notify you when new releases are available. This will significantly enhance your site's security and is <strong>highly recommended</strong>. This requires your site to periodically send anonymous information on its installed components to <a href="@drupal">drupal.org</a>. For more information please see the <a href="@update">update notification information</a>.
lt: Įjungus pasirinkimą, Drupal praneš jums, kai naujas versija bus pasiekiama. Tai žymiai padidins jūsų svetainės saugumą ir <strong> labai rekomenduota </strong>. Tai reikalingas, kad jūsų svetainė periodiškai siųstų anoniminę informaciją apie jos įdiegtus komponentus į <a href="@drupal"> drupal.org </a>. Dėl išsamesnės informacijos prašom žr. <a href="@update"> atnaujinimo informacija </a>.

en: Removed orphaned action '%action' from database.
lt: Vieniši veiksmai  '%action' pašalinti iš duomenų bazės.

en: One orphaned action (%orphans) exists in the actions table. !link | @count orphaned actions (%orphans) exist in the actions table. !link
lt[0]: @count vienišas veiksmas (%orphans) egzituoja veiksmų lentelėje. !link
lt[1]: @count vieniši veiksmai (%orphans) egzituoja veiksmų lentelėje. !link
lt[2]: @count[2] vienišų veiksmų (%orphans) egzituoja veiksmų lentelėje. !link

en: Site off-line
lt: Svetainė išjungta

en: Cron run exceeded the time limit and was aborted.
lt: Cron veikimas nutrauktas dėl laiko limito.

en: 1 byte | @count bytes
lt[0]: @count baitas
lt[1]: @count baitai
lt[2]: @count baitų

en: MySQL database
lt: MySQL duomenų bazė

en: Your MySQL Server is too old. Drupal requires at least MySQL %version.
lt: Jūsų MySQL serveris per senas. Drupal reikalingas bent jau MySQL %version.

en: PostgreSQL database
lt: PostgreSQL duomenų dazė

en: Your PostgreSQL Server is too old. Drupal requires at least PostgreSQL %version.
lt: Jūsų PostgreSQL duomenų bazė yra per sena. Drupal reikalauja bant jau PostgreSQL %version.

en: Your PostgreSQL database is set up with the wrong character encoding (%encoding). It is possible it will not work as expected. It is advised to recreate it with UTF-8/Unicode encoding. More information can be found in the <a href="@url">PostgreSQL documentation</a>.
lt: Jūsų PostgreSQL duomenų dazės kodavimas nustatytas neteisingai (%encoding). Galimas variantas, kad ji veiks netinkamai. Patartina naudoti UTF-8/Unicode kodaviną. Daugiau informacijos galite rasti <a href="@url">PostgreSQL dokumentacijoje</a>.

en: The directory %directory has been created.
lt: Katalogas %directory sukurtas.

en: The permissions of directory %directory have been changed to make it writable.
lt: Katalogui %directory  pakeisti leidimai, kad būtų įmanoma į jį įrašyti

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
lt: !name negali būt daugiau nei %max simbolių, bet netrumpiau nei %length.

en: Illegal choice %choice in %name element.
lt: Neleistinas %choice pasirinkimas %name  elemente.

en: GD2 image manipulation toolkit
lt: GD2 vaizdo manipuliavimo įrankių komplektas

en: The GD toolkit is installed and working properly.
lt: GD įrankių komplektas yra įdiegtas ir dirbantis tinkamai.

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
lt: Apibrėžia paveikslėlių kokybę JPG manipuliacijoms. Galimas ruožas nuo 0 iki 100. Didesnė reikšmė reiškia geresnę paveikslėlių kokybę bet ir didesnius failus.

en: The GD image toolkit requires that the GD module for PHP be installed and configured properly. For more information see <a href="@url">PHP's image documentation</a>.
lt: GD vaizdo įrankių komplektas reikalauja, kad GD modulis PHP būtų įdiegtas ir suformuotas tinkamai. Dėl išsamesnės informacijos žr. <a href="@url"> PHP vaizdo dokumentacija </a>.

en: JPEG quality must be a number between 0 and 100.
lt: JPEG kokybė nustatoma numeriu nuo 0 ik 100.

en: The %module module is required but was not found. Please move it into the <em>modules</em> subdirectory.
lt: Modulis %module yra reikalingas, bet jis nerastas. Prašome jį įkelti į <em>modules</em> katalogą.

en: PHP MySQL support not enabled.
lt: PHP MySQL palaikymas neįjungtas.

en: Failed to connect to your MySQL database server. MySQL reports the following message: %error.<ul><li>Are you sure you have the correct username and password?</li><li>Are you sure that you have typed the correct database hostname?</li><li>Are you sure that the database server is running?</li></ul>For more help, see the <a href="http://drupal.org/node/258">Installation and upgrading handbook</a>. If you are unsure what these terms mean you should probably contact your hosting provider.
lt: Nepavyko prisijungti prie MySQL duomenų bazės serverio. MySQL pranešimas: %error.<ul><li>Ar tikras vartotojo vardas ir slaptažodis?</li><li>Ar teisingai įvedėte duomenų bazės hostname?</li><li>Ar tikrai duomenų bazės serveris veikia?</li></ul>Daugiau informacijos rasite <a href="http://drupal.org/node/258">Įdiegimo ir atnaujinimo vadovėlis (ang.)</a> Jei jūs neesate tikri, ką tai reiškia susisiekite su talpinimo tiekėju.

en: Failed to select your database on your MySQL database server, which means the connection username and password are valid, but there is a problem accessing your data. MySQL reports the following message: %error.<ul><li>Are you sure you have the correct database name?</li><li>Are you sure the database exists?</li><li>Are you sure the username has permission to access the database?</li></ul>For more help, see the <a href="http://drupal.org/node/258">Installation and upgrading handbook</a>. If you are unsure what these terms mean you should probably contact your hosting provider.
lt: Mes sugebėjome prisijungti prie MySQL duomenų bazės (tai reiškia, kad slaptažodis ir prisijungimo vardas teisingi), bet nepavyko pasirinkti duomenų bazės. MySQL pranešimas: %error.<ul><li>Ar teisingas duomenų bazės pavadinimas?</li><li>Ar duomenų bazė egzistuoja?</li><li>Ar vartotojas tokiu vardu turi teise prieiti prie duomenų bazės?</li></ul>Daugiau informacijos rasite <a href="http://drupal.org/node/258">Įdiegimo ir atnaujinimo vadovėlis (ang.)</a> Jei jūs neesate tikri, ką tai reiškia susisiekite su talpinimo tiekėju.

en: Failed to create a test table on your MySQL database server with the command %query. MySQL reports the following message: %error.<ul><li>Are you sure the configured username has the necessary MySQL permissions to create tables in the database?</li></ul>For more help, see the <a href="http://drupal.org/node/258">Installation and upgrading handbook</a>. If you are unsure what these terms mean you should probably contact your hosting provider.
lt: Mes negalim sukurti test lenetlės jūsų MySQL duomenų bazės serveryje su komanda %query. MySQL pranešimas: %error.<ul><li>r vartotojas tokiu vardu turi teise kurti lenteles MySQL duomenų bazėje?</li></ul>Daugiau informacijos rasite <a href="http://drupal.org/node/258">Įdiegimo ir atnaujinimo vadovėlis (ang.)</a> Jei jūs neesate tikri, ką tai reiškia susisiekite su talpinimo tiekėju.

en: Failed to insert a value into a test table on your MySQL database server. We tried inserting a value with the command %query and MySQL reported the following error: %error.
lt: Mums nepavyko įterpti reikšmės į test lentelę jūsų MySQL duomeų bazės serveryje. Mes bandėme įterpti reikšmes su komanda %query ir MySQL pranešimas: %error.

en: Failed to update a value in a test table on your MySQL database server. We tried updating a value with the command %query and MySQL reported the following error: %error.
lt: Mes negalėjome atnaujinti test lentelės jūsų MySQL duomenų bazės serveryje. Mes bandėme atnaujinti reikšmes naudodami komandą %query  ir MySQL atsakymas buvo: %error.

en: Failed to delete a value from a test table on your MySQL database server. We tried deleting a value with the command %query and MySQL reported the following error: %error.
lt: Mes negalėjome pašalinti reikšmes iš test lentelės jūsų MySQL duomenų bazės serveryje. Mes bandėme pašalinti reikšmes naudodami komandą %query  ir MySQL atsakymas buvo: %error.

en: Failed to drop a test table from your MySQL database server. We tried dropping a table with the command %query and MySQL reported the following error %error.
lt: Mes negalėjome išmesti test lentelės iš jūsų MySQL duomenų bazės serverio. Mes bandėme išmesti lenteles naudodami komandą %query  ir MySQL atsakymas buvo: %error.

en: PHP MySQLi support not enabled.
lt: PHP MySQLi palaikymas neįjungtas.

en: PHP PostgreSQL support not enabled.
lt: PHP PostgreSQL palaikymas neįjungtas.

en: Failed to connect to your PostgreSQL database server. PostgreSQL reports the following message: %error.<ul><li>Are you sure you have the correct username and password?</li><li>Are you sure that you have typed the correct database hostname?</li><li>Are you sure that the database server is running?</li><li>Are you sure you typed the correct database name?</li></ul>For more help, see the <a href="http://drupal.org/node/258">Installation and upgrading handbook</a>. If you are unsure what these terms mean you should probably contact your hosting provider.
lt: Nepavyko prisijungti prie PostgreSQL duomenų bazės serverio. PostgreSQL  pranešimas: %error.<ul><li>Ar tikras vartotojo vardas ir slaptažodis?</li><li>Ar teisingai įvedėte duomenų bazės hostname?</li><li>Ar tikrai duomenų bazės serveris veikia?</li><li>Ar teisingas duomenų bazės pavadinimas?</li></ul>Daugiau informacijos rasite <a href="http://drupal.org/node/258">Įdiegimo ir atnaujinimo vadovėlis (ang.)</a> Jei jūs neesate tikri, ką tai reiškia susisiekite su talpinimo tiekėju.

en: Failed to create a test table on your PostgreSQL database server with the command %query. PostgreSQL reports the following message: %error.<ul><li>Are you sure the configured username has the necessary PostgreSQL permissions to create tables in the database?</li></ul>For more help, see the <a href="http://drupal.org/node/258">Installation and upgrading handbook</a>. If you are unsure what these terms mean you should probably contact your hosting provider.
lt: Mes negalim sukurti test lenetlės jūsų PostgreSQL duomenų bazės serveryje su komanda %query. PostgreSQL pranešimas: %error.<ul><li>Ar vartotojas tokiu vardu turi teise kurti lenteles PostgreSQL duomenų bazėje?</li></ul>Daugiau informacijos rasite <a href="http://drupal.org/node/258">Įdiegimo ir atnaujinimo vadovėlis (ang.)</a> Jei jūs neesate tikri, ką tai reiškia susisiekite su talpinimo tiekėju.

en: Failed to insert a value into a test table on your PostgreSQL database server. We tried inserting a value with the command %query and PostgreSQL reported the following error: %error.
lt: Mes negalėjome įterpti reikšnių į test lentelę jūsų PostgreSQL duomenų bazės serveryje. Mes bandėme įterpti reikšmes naudodami komandą %query  ir PostgreSQL  atsakymas buvo: %error.

en: Failed to update a value in a test table on your PostgreSQL database server. We tried updating a value with the command %query and PostgreSQL reported the following error: %error.
lt: Mes negalėjome atnaujinti reikšnių test lentelėje jūsų PostgreSQL duomenų bazės serveryje. Mes bandėme atnaujinti reikšmes naudodami komandą %query  ir PostgreSQL  atsakymas buvo: %error.

en: Failed to lock a test table on your PostgreSQL database server. We tried locking a table with the command %query and PostgreSQL reported the following error: %error.
lt: Mes negalėjome užrakinti test lentelės jūsų PostgreSQL duomenų bazės serveryje. Mes bandėme užrakinti lentalę naudodami komandą %query  ir PostgreSQL  atsakymas buvo: %error.

en: Failed to unlock a test table on your PostgreSQL database server. We tried unlocking a table with the command %query and PostgreSQL reported the following error: %error.
lt: Mes negalėjome atrakinti test lentelę jūsų PostgreSQL duomenų bazės serveryje. Mes bandėme atrakinti lentelę naudodami komandą %query  ir PostgreSQL  atsakymas buvo: %error.

en: Failed to delete a value from a test table on your PostgreSQL database server. We tried deleting a value with the command %query and PostgreSQL reported the following error: %error.
lt: Mes negalėjome pašalinti reikšnių iš test lentelės jūsų PostgreSQL duomenų bazės serveryje. Mes bandėme pašalinti reikšmes naudodami komandą %query  ir PostgreSQL  atsakymas buvo: %error.

en: Failed to drop a test table from your PostgreSQL database server. We tried dropping a table with the command %query and PostgreSQL reported the following error %error.
lt: Mes negalėjome išmesti test lentelę iš jūsų PostgreSQL duomenų bazės serverio. Mes bandėme išmesti lenteles naudodami komandą %query  ir PostgreSQL  atsakymas buvo: %error.

en: Right to left
lt: Iš dešnės į kairę

en: Left to right
lt: Iš kairės į dešnę

en: Predefined language
lt: Kalbos pasirinkimas

en: Select the desired language and click the <em>Add language</em> button. (Use the <em>Custom language</em> options if your desired language does not appear in this list.)
lt: Išrinkite pageidaujamą kalbą ir spragtelėkite, <em> Pridėti kalbą </em> mygtuką. (Naudokite <em> Savita kalba </em> pasirinkimą, jei jūsų pageidaujama kalba nepasirodo šiame sąraše.)

en: Custom language
lt: Sava kalba

en: Add custom language
lt: Pridėti savo kalbą

en: Save language
lt: Išsaugoti kalbą

en: <a href="@rfc4646">RFC 4646</a> compliant language identifier. Language codes typically use a country code, and optionally, a script or regional variant name. <em>Examples: "en", "en-US" and "zh-Hant".</em>
lt: <href = "@rfc4646 "> RFC 4646 </a> sukalbamas kalbos identifikuotojas. Kalbos kodai(kodeksai) tipiškai naudoja šalies kodą, ir pasirinktinai, scenarijus ar regioninis skirtingas vardas(pavadinimas). <em> Pavyzdžiai: "en ", "en-US " ir "zh-Hant ". </em>

en: Language name in English
lt: Kalbos pavadinimas angliškai

en: Name of the language in English. Will be available for translation in all languages.
lt: Pavadinimas kalbos anglų kalba. Bus pasiekiamas vertimui visomis kalbomis.

en: Native language name
lt: Orginalus kalbos pavadinimas

en: Name of the language in the language being added.
lt: Kalbos pavadinimas pridėtas į kalbas.

en: Language code or other custom string for pattern matching within the path. With language negotiation set to <em>Path prefix only</em> or <em>Path prefix with language fallback</em>, this site is presented in this language when the Path prefix value matches an element in the path. For the default language, this value may be left blank. <strong>Modifying this value will break existing URLs and should be used with caution in a production environment.</strong> <em>Example: Specifying "deutsch" as the path prefix for German results in URLs in the form "www.example.com/deutsch/node".</em>
lt: Kalbos kodas ar kita savita eilutė sutampanti su šablono keliu. Su nustatytomis kalbos sąlygomis <em>Tik kelio priešdėlis</em> ar <em>Kelio priešdėlis su kalbos palaikymu</em> svetainės rodoma šia kalba kai sutampa kelio prišdėlio reikšmės su elementu kelyje. Įprastai kalbai ši reikšmė gali būt tusčia. <strong>Keisdami šias reikšmes pakeisite egzistuojančius URL, todėl pakeitimai neturėtų būt atlikti jau veikiančioje svetainėje.</strong><em>Pvz.: Nurodykite  "deutsch" kaip kelio priešdėlį Vokiečių kalbos rezultatams iš URL  "www.example.com/deutsch/node".</em>

en: Language domain
lt: Kalbos domenas

en: Language-specific URL, with protocol. With language negotiation set to <em>Domain name only</em>, the site is presented in this language when the URL accessing the site references this domain. For the default language, this value may be left blank. <strong>This value must include a protocol as part of the string.</strong> <em>Example: Specifying "http://example.de" or "http://de.example.com" as language domains for German results in URLs in the forms "http://example.de/node" and "http://de.example.com/node", respectively.</em>
lt: Nurodytos kalbos URL su protokolu.  Su nustatytomis kalbos sąlygomis <em>Tik domeno pavadinimas</em>,  svetainė rodoma šia kalba kai URL pasiekiamas iš šio domeno. Įprastai kalbai reikšmė gali būt tusčia.<strong>Ši reikšmė turi turėti protokolą kaip eilutės dalis.</strong> <em> Pvz.: nurodykite "http://example.de" ar "http://de.example.com"  kaip kalbos domenus Vokiečių kalbai iš URL atitinkamai  "http://example.de/node" ir "http://de.example.com/node" </em>

en: Direction that text in this language is presented.
lt: Teksti kryptis šioje kalboje.

en: The language %language (%code) already exists.
lt: %language kalba (%code) jau nustatyta.

en: Invalid language code.
lt: Klaidingas kalbos kodas

en: The language %language has been created and can now be used. More information is available on the <a href="@locale-help">help screen</a>.
lt: Kalba %language buvo sukurta ir galima ją dabar naudoti. Daugiau informacijos rasite <a href="@locale-help">pagalbos skiltyje</a>.

en: Domain and path prefix values should not be set at the same time.
lt: Domeno ir kalio preišdelio reikšmės neturėtų būt nustatytos tuo pačiu metu.

en: The domain (%domain) is already tied to a language (%language).
lt: Domenas (%domain) jau pririštas prie kalbos (%language).

en: Only the default language can have both the domain and prefix empty.
lt: Tik įprasta kalba gali turėti abu ir domeno ir priešdėlio laukelius tusčius.

en: The prefix (%prefix) is already tied to a language (%language).
lt: Priešdėlis (%prefix) jau pririštas prie kalbos (%language).

en: The English language cannot be deleted.
lt: Angliška lokalė negali būt pašalinta

en: The default language cannot be deleted.
lt: Įprastas fomatas negali būt ištrintas.

en: Deleting a language will remove all interface translations associated with it, and posts in this language will be set to be language neutral. This action cannot be undone.
lt: Pašalindami kalbą pašalinsite ir sąsajos vertimą taip pat visi įrašai kurie nustatyti šiai kalbai taps neutralūs kalbai. Šis veiksmas nebeatstatomas.

en: Path prefix only.
lt: Tik priešdėlio kelias.

en: Path prefix with language fallback.
lt: Kelio priešdėlis su kalbos atsargine priemone.

en: Domain name only.
lt: Tik domenas.

en: Select the mechanism used to determine your site's presentation language. <strong>Modifying this setting may break all incoming URLs and should be used with caution in a production environment.</strong>
lt: Pasirinkite mechanizmą kaip bus apibrėžiama jūsų svetainės pateikimo kalba. <strong>Šio nustatymo pakeitimas gali nutraukti visus įeinančius URL ir turi būti panaudotas atsargiai ir tik gamybos proceso metu.</strong>

en: Language negotiation configuration saved.
lt: Kalbų derinimo nustatymai išsaugoti.

en: English (built-in)
lt: Anglų (standartinė)

en: String contains
lt: Eilutė sudaryta

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
lt: Palikite tuščią, kad rodytų visas eilutes. Paieška jautri didžiosiom raidėm

en: English (provided by Drupal)
lt: Anglų (tiekia Drupal)

en: Search in
lt: Ieškoti

en: Both translated and untranslated strings
lt: Ir išverstos ir neišverstos eilutės

en: Only translated strings
lt: Tik išverstos eilutės

en: Only untranslated strings
lt: Tik neišverstos eilutės

en: Limit search to
lt: Riboti paieška

en: All text groups
lt: Visos teksto grupės

en: Languages not yet added
lt: Kalba dar neįdėta

en: Import translation
lt: Importuoti vertimą

en: A Gettext Portable Object (<em>.po</em>) file.
lt: Gettext Portable Object (<em>.po</em>) failas.

en: Import into
lt: Importuoti į

en: Choose the language you want to add strings into. If you choose a language which is not yet set up, it will be added.
lt: Pasirinkite kalbą į kurią norite įterpti naujas eilutes. Jei pasirinkote kalbą kuri dar nenustatyta, tai ji bus pridėta

en: Text group
lt: Teksto grupė

en: Imported translations will be added to this text group.
lt: Importuojamas vertimas bus pridėtas prie šios teksto grupės.

en: Strings in the uploaded file replace existing ones, new ones are added
lt: Eilutės pakeičiamos naujomis, naujos pridedamos

en: Existing strings are kept, only new strings are added
lt: Esančios eilutės paliekamos, tik pridedamos naujos.

en: The language %language has been created.
lt: Kalba %language sukurta.

en: Export translation
lt: Eksportuoti vertimą

en: Select the language to export in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format.
lt: Pasirinkite kalbą kurią norėtumėt eksportuoti į  Gettex Portable Object (<em>.po</em>) formatą.

en: Generate a Gettext Portable Object Template (<em>.pot</em>) file with all strings from the Drupal locale database.
lt: Generuoti gettext Portable Object Šablono  (<em>.pot</em>) bylą su visom sąsajos eilutėmis iš vietinės Drupal duomenų bazės.

en: String not found.
lt: Eilutė nerasta

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
lt: Pateikta eilutė turi neleidžiamo HTML: %string

en: The string has been saved.
lt: Eilutė išsaugota

en: The string has been removed.
lt: Eilutė pašalinta

en: The language selected for import is not supported.
lt: Pasirinkta kalba importavimui nepalaikoma

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
lt: Pasirodo vertimo failui %filename trūksta arba blogai suformatuota antraštė (header).

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
lt: Vertimas sėkmingai importuotas. Buvo naujai sukurta %number eilutės, %update eilutės atnaujintos ir %delete pašalintos eilutės.

en: The translation file %filename contains an error: the plural formula could not be parsed.
lt: Vertimo failas %filename turi klaidų: daugiskaitos formos negalėjo būtu apdorotos.

en: Importing interface translations
lt: Importuojami sąsajos vertimai

en: Starting import
lt: Pradedama importuoti

en: Error importing interface translations
lt: Klaida importuojant sąsajos vertimą

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
lt: Bandymas pateikti vertimą su neleidžiamu HTML: %string

en: The %language language (%code) has been created.
lt: Kalba %language (%code) sukurta.

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
lt: Importuota %file į %locale: %number eilutės pridėtos, %update eilutės atnaujintos ir  %delete pašalintos.

en: Exported %locale translation file: %filename.
lt: Eksportuotas %locale vertimo failas: %filename.

en: Exported translation file: %filename.
lt: Eksportuotas vertimo failas: %filename.

en: Updated JavaScript translation file for the language %language.
lt: Atnaujintas JavaScript vertimo failas %language kalbai.

en: Created JavaScript translation file for the language %language.
lt: Sukurtas JavaScript vertimo failas %language kalbai.

en: Removed JavaScript translation file for the language %language, because no translations currently exist for that language.
lt: Pašalintas JavaScript vertimo failas %language kalbai, nes nėra vertimo šiai kalbai.

en: An error occurred during creation of the JavaScript translation file for the language %language.
lt: Klaida kuriant JavaScript vertimo failą %language kalbai.

en: One translation string was skipped because it contains disallowed HTML. | @count translation strings were skipped because they contain disallowed HTML.
lt[0]: @count vertimo eilutė buvo praleista dėl neleidžiamo HTML.
lt[1]: @count vertimo eilutės buvo praleistos dėl neleidžiamo HTML.
lt[2]: @count[2] vertimo eilučių buvo praleista dėl neleidžiamo HTML.

en: One translation file imported for the newly installed modules. | @count translation files imported for the newly installed modules.
lt[0]: @count vertimo rinkmena importuota naujai įdiegtiems moduliams
lt[1]: @count vertimo rinkmenos importuotos naujai įdiegtiems moduliams
lt[2]: @count vertimo rinkmenų importuotos naujai įdiegtiems moduliams

en: One translation file imported for the enabled modules. | @count translation files imported for the enabled modules.
lt[0]: @count vertimo rinkmena importuota įjungtiems moduliams
lt[1]: @count vertimo rinkmenos importuotos įjungtiems moduliams
lt[2]: @count[2] vertimo rinkmenų importuotos įjungtiems moduliams

en: Latvian
lt: Latviškai

en: Sinhala
lt: Sinhalų

en: Unable to send e-mail. Please contact the site administrator if the problem persists.
lt: Neįmanoma išsiųsti el. pašto. Prašome susisiekti su svetainės administratoriumi.

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
lt: Klaida siunčiant el. paštą (iš %from į %to).

en: Operating in off-line mode.
lt: Dirbama off-line režime.

en: Menu router rebuild failed - some paths may not work correctly.
lt: Meniu kelio perkrovimas nepavyko - keli keliai gali veikti neteisingai.

en: %module is part of a circular dependency. This is not supported and you will not be able to switch it on.
lt: %module yra dalis žiedinės priklausomybės. Tai nepalaikoma ir jūs negalėsite jo išjungti.

en: sort icon
lt: rūšiuoti ikona

en: sort ascending
lt: didėjančia tvarka

en: sort descending
lt: mažėjančia tvarka

en: The following errors must be resolved before you can continue the installation process
lt: Šios klaidos turi būti pašalintos prieš tęsiant įdiegimo procesą

en: The following error must be resolved before you can continue the installation process
lt: Ši klaida turi būti pašalinta prieš tęsiant įdiegimo procesą

en: Please check the error messages and <a href="!url">try again</a>.
lt: Prašome patikrinti klaidos žinutę ir <a href="!url"> bandykite vėl</a>.

en: The following installation warnings should be carefully reviewed
lt: Šie įdiegimo įspėjimai turėtų būt peržiūrėti

en: The following installation warning should be carefully reviewed
lt: Šis įdiegimo įspėjimas turėtų būt peržiūrėtas

en: The following installation warnings should be carefully reviewed, but in most cases may be safely ignored
lt: Šie įdiegimo įspėjimai turėtų būt peržiūrėti, bet dauguma atveju jie gali būt ignoruojami

en: The following installation warning should be carefully reviewed, but in most cases may be safely ignored
lt: Šs įdiegimo įspėjimas turėtų būt peržiūrėtas, bet dauguma atveju jis gali būt ignoruojamas

en: The PCRE library in your PHP installation is outdated. This will cause problems when handling Unicode text. If you are running PHP 4.3.3 or higher, make sure you are using the PCRE library supplied by PHP. Please refer to the <a href="@url">PHP PCRE documentation</a> for more information.
lt: PCRE biblioteka jūsų PHP instaliacijoje negaliojanti. Tai sukels problemų kai naudosite Unicode tekstą. Jei naudojate PHP 4.3.3 ar aukštesnį, įsitikinkite, kad naudojatės PCRE  biblioteka pateikta PHP. Prašome peržiūrėti <a href="@url">PHP PCRE dokumentacija</a> jei norite daugiau informacijos.

en: Operations on Unicode strings are emulated on a best-effort basis. Install the <a href="@url">PHP mbstring extension</a> for improved Unicode support.
lt: Veiksmai paremti Unicode eilutėmis yra paremtas geriausiomis pastangomis. Įdiegite <a href="@url">PHP mbstring plėtinius</a>, kad pagerinti Unicode palaikymą.

en: Multibyte string function overloading in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.func_overload</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
lt: Multibyte eilutės funkcijos perkraunama PHP yra aktyvi ir turi būt išjungta. Patikrinkite php.ini <em>mbstring.func_overload</em> nuostatas. Prašome peržiūrėti <a href="@url">PHP mbstring dokumentacija</a> jei norite daugiau informacijos.

en: Multibyte string input conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.encoding_translation</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
lt: Multibyte eilutės įvesties transformacija PHP yra aktyvi ir turi būt išjungta. Patikrinkite php.ini <em>mbstring.encoding_translation</em> nuostatas. Prašome peržiūrėti <a href="@url">PHP mbstring dokumentacija</a> jei norite daugiau informacijos.

en: Multibyte string input conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.http_input</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
lt: Multibyte eilutės įvesties transformacija PHP yra aktyvi ir turi būt išjungta. Patikrinkite php.ini <em>mbstring.encoding_input</em> nuostatas. Prašome peržiūrėti <a href="@url">PHP mbstring dokumentacija</a> jei norite daugiau informacijos.

en: Multibyte string output conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.http_output</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
lt: Multibyte eilutės išvesties transformacija PHP yra aktyvi ir turi būt išjungta. Patikrinkite php.ini <em>mbstring.http_output</em> nuostatas. Prašome peržiūrėti <a href="@url">PHP mbstring dokumentacija</a> jei norite daugiau informacijos.

en: Standard PHP
lt: Standartinis PHP

en: PHP Mbstring Extension
lt: PHP Mbstring pėltinys

en: Unicode library
lt: Unicode biblioteka

en: Could not convert XML encoding %s to UTF-8.
lt: Nepavyko išversti XML encodingo '%s  į UTF-8.

en: Unsupported encoding %s. Please install iconv, GNU recode or mbstring for PHP.
lt: Nepalaikomas kodavimas %s. Prašome įdiegti iconv, GNU recode ar mbstring  PHP.

en: Parse error. Not well formed
lt: Frazės klaida. Neteisingai suformuota.

en: Parse error. Request not well formed.
lt: Frazės klaida. Užklausa neteisingai suformuota.

en: Server error. Invalid XML-RPC. Request must be a methodCall.
lt: Serverio klaida. Neteisngas XML-RPC. Užklausa turi būti methodCall.

en: Server error. Requested method @methodname not specified.
lt: Serverio klaida. Užklausos metodas @methodname nenurodytas.

en: Server error. Wrong number of method parameters.
lt: Serverio klaida. Neteisingas metodo parametro skaičius .

en: Server error. Invalid method parameters.
lt: Serverio klaida. Neteisingas metodo parametras.

en: Server error. Requested function @method does not exist.
lt: Serverio klaida. Užklausos metodas @method neegzistuoja.

en: Invalid syntax for system.multicall.
lt: Neteisinga sintaksė system.multicall.

en: Server error. Requested method @methodname signature not specified.
lt: Serverio klaida. Užklausos metodo @methodname parašas nenurodytas.

en: Unspecified error
lt: Nenustatyta klaida

en: An error occurred. 
    @uri
    @text
lt: Įvyko klaida:
    @uri
    @text

en: An error occurred. 
    @uri
    (no information available).
lt: Įvyko klaida.
    @uri
    (informacija neįmanoma).

en: An HTTP error @status occurred. 
    @uri
lt: HTTP klaida  @status įvyko. 
    @uri

en: The name of the feed (or the name of the website providing the feed).
lt: Tiekimo pavadinimas (ar svetainės pavadinimas kuri tiekia)

en: Categorize news items
lt: Kategorizuoti naujienų elementai

en: A feed named %feed already exists. Please enter a unique title.
lt: Tiekimo pavadinimas %feed jau yra. Prašome įvesti unikalų.

en: Are you sure you want to remove all items from the feed %feed?
lt: Ar tikrai norite pašalinti visus elementus iš tiekimo %feed?

en: A space-separated list of HTML tags allowed in the content of feed items. (Tags in this list are not removed by Drupal.)
lt: Tarpu atskirtas sąrašas HTML žymių kuria leidžiate tiekimo elementų turinyje. (Žymės šiame sąraše nepašalinamos Drupal)

en: Category selection type
lt: Kategorijos pasirinkimo tipas

en: checkboxes
lt: langeliai

en: multiple selector
lt: daugybinis žymėjimas

en: The type of category selection widget displayed on categorization pages. (For a small number of categories, checkboxes are easier to use, while a multiple selector work well with large numbers of categories.)
lt: Valdiklio tipas kategorijos pasirinkimo puslapyje. (Kai mažiau kategorijų langeliai patogiau, o kaip daug kategorijų patogiau naudoti daugybinį žymėjimą)

en: Thousands of sites (particularly news sites and blogs) publish their latest headlines and posts in feeds, using a number of standardized XML-based formats. Formats supported by the aggregator include <a href="@rss">RSS</a>, <a href="@rdf">RDF</a>, and <a href="@atom">Atom</a>.
lt: Daugelis svetainių publikuoja savo naujienas ir žiniaraščio įrašus pasinaudoję tiekimu standartizuotais XML formatais. <a href="@rss">RSS</a>, <a href="@rdf">RDF</a>, ir <a href="@atom">Atom</a>.

en: Current feeds are listed below, and <a href="@addfeed">new feeds may be added</a>. For each feed or feed category, the <em>latest items</em> block may be enabled at the <a href="@block">blocks administration page</a>.
lt: Dabartiniai tiekimai rodomi žemiau, a href="@addfeed">nauji tiekimai gali būt pridėti</a>. Kiekvienam tiekimui ar tiekimo kategorjai yra blokas kurį galite įjungti <a href="@block">blokų valdymo puslapyje</a>.

en: Add a feed in RSS, RDF or Atom format. A feed may only have one entry.
lt: Pridėkite tiekimus RSS, RDF ar Atom formatu. Tiekimas gali turėti tik vieną įrašą.

en: Categories allow feed items from different feeds to be grouped together. For example, several sport-related feeds may belong to a category named <em>Sports</em>. Feed items may be grouped automatically (by selecting a category when creating or editing a feed) or manually (via the <em>Categorize</em> page available from feed item listings). Each category provides its own feed page and block.
lt: Kategorijos suteikia galimybę sugrupuoti skirtingus tiekimus. Pvz.: keli su sportu susiję teikimai gali priklausyti grupei <em>Sportas</em>. Tiekimai gali būt grupuojami automatiškai (pagal parinkta kategorija kai jis kuriamas) ar rankiniu būdu (Kategorizavimo puslapyje). Kiekviena kategorija teikia savo tiekimo puslapį ir bloką.

en: feed not parseable
lt: tiekimas neperskaitomas

en: Configure which content your site aggregates from other sites, how often it polls them, and how they're categorized.
lt: Nustatykite kuris turinys jūsų svetainėje surenkamas iš kitų svetainių, kaip dažnai jie atnaujinami ir kaip jį kategorizuoti.

en: Update items
lt: Atnaujinti elemantai

en: Edit feed
lt: Redaguoti tiekimą

en: No blocks in this region
lt: Nėra blokų šiam regione

en: Blocks are boxes of content rendered into an area, or region, of a web page. The default theme Garland, for example, implements the regions "left sidebar", "right sidebar", "content", "header", and "footer", and a block may appear in any one of these areas. The <a href="@blocks">blocks administration page</a> provides a drag-and-drop interface for assigning a block to a region, and for controlling the order of blocks within regions.
lt: Blokai yra turinio dėžutės, kurios gali būt rodomos tam tikrose svetainės srityse. Garland tema turi šias sritis  "kairys šonas", "dešinys šonas", "turinys", "puslapio antraštė", ir "Poraštė", ir blokas gali atsirasti bet kurioje srityje. <a href="@blocks">Blokų valdymo puslapyje</a> teikiamas drag-and-drop valdymas priskirti blokus sritims ir blokų tvarkos valdymui.

en: Although blocks are usually generated automatically by modules (like the <em>User login</em> block, for example), administrators can also define custom blocks. Custom blocks have a title, description, and body. The body of the block can be as long as necessary, and can contain content supported by any available <a href="@input-format">input format</a>.
lt: Blokai paprastai generuojami automatiškai kai kurių modulių (pvz, naujausi kometarai), bet administratorius gali nustatyti ir savus. Saviti blokai turi pavadinima, aprašyma ir turinį. Bloko turinio ilgis gali būt bet koks taip pat gali palaikyti įmanomus <a href="@input-format">įvesties formatus</a>.

en: When working with blocks, remember that:
lt: Kai dirbate su blokais atminkite:

en: since not all themes implement the same regions, or display regions in the same way, blocks are positioned on a per-theme basis.
lt: kadangi nevisos temos turi tokius pačius regionus ar regionai rodomi kitu būdu, blokai rodomi temos pagrindu.

en: disabled blocks, or blocks not in a region, are never shown.
lt: išjungti ar neesantys regione blokai nebus rodomi.

en: when throttle module is enabled, throttled blocks (blocks with the <em>Throttle</em> checkbox selected) are hidden during high server loads.
lt: kai sklendės modulis įjungas, blokai su įjungta skeldės galimybe nerodomi kai serveris yra apkrautas.

en: blocks can be configured to be visible only on certain pages.
lt: blokų matomumas gali būt nustatytas tam tikriems puslapiams.

en: blocks can be configured to be visible only when specific conditions are true.
lt: blokų matomumas gali būt reguliuojamas esant tam tikroms sąlygoms.

en: blocks can be configured to be visible only for certain user roles.
lt: blokų matomumas gali būt reguliuojamas tam tikroms narių grupėms.

en: when allowed by an administrator, specific blocks may be enabled or disabled on a per-user basis using the <em>My account</em> page.
lt: kai administratorius leidžia bloko rodyma gali nustatyti nariai <em>nario erdvės</em> puslapyje.

en: some dynamic blocks, such as those generated by modules, will be displayed only on certain pages.
lt: kai kurie dinaminiai blokai, tokie kaip sugeneruoti moduliu gali būt matomi tik tam tikruose puslapiuose.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@block">Block module</a>.
lt: Daugiau informacijos galite rasti vadovėlyje apie  <a href="@block">Bloko modulį</a>.

en: This page provides a drag-and-drop interface for assigning a block to a region, and for controlling the order of blocks within regions. To change the region or order of a block, grab a drag-and-drop handle under the <em>Block</em> column and drag the block to a new location in the list. (Grab a handle by clicking and holding the mouse while hovering over a handle icon.) Since not all themes implement the same regions, or display regions in the same way, blocks are positioned on a per-theme basis. Remember that your changes will not be saved until you click the <em>Save blocks</em> button at the bottom of the page.
lt: Šis puslapis  teikia drag-and-drop valdymą priskyrti blokus sritims ir blokų tvarkos valdymui. Norėdami nustatyti bloką ar jų tvarką regione, imkite ir tempkite bloką į <em>Blokas</em> sąrašą. (tam skirta judėjimo ikona). Kadangi nevisos temos turi tokius pačius regionus ar regionai rodomi kitu būdu, blokai rodomi temos pagrindu. Atminkite, kad pakeitimai nebus išsaugoti tol kol nespustelėsite <em>Išsaugoti blokus</em> mygtuko, puslapio apačioje.

en: To reduce CPU usage, database traffic or bandwidth, blocks may be automatically disabled during high server loads by selecting their <em>Throttle</em> checkbox. Adjust throttle thresholds on the <a href="@throttleconfig">throttle configuration page</a>.
lt: Tam, kad sumažinti CPU naudojima, duomenų bazės apkrovimą ar duomenų srautą, blokai gali būt automatiškai išjungti kai didėja apkrovimai, pažymėjus sklendės pasirinkimą. Nustatyti sklendės slenksčius galite <a href="@throttleconfig">sklendės valdymo puslapyje</a>.

en: Click the <em>configure</em> link next to each block to configure its specific title and visibility settings. Use the <a href="@add-block">add block page</a> to create a custom block.
lt: Spustelėkite <em>konfiguruoti</em> nuorodą prie kiekvieno bloko norėdami nustatyti matomumo ir kitas nuostatas. Naudokite <a href="@add-block">pridėti bloką</a> norėdami sukurti savita bloką.

en: Use this page to create a new custom block. New blocks are disabled by default, and must be moved to a region on the <a href="@blocks">blocks administration page</a> to be visible.
lt: Naudokite šį puslapį sukurti savitą bloką. Nauji blokai automatiškai yra išjungti ir turi būti perkelti į regioną <a href="@blocks">blokų valdymo puslapyje</a>.

en: The block %info was assigned to the invalid region %region and has been disabled.
lt: Blokas %info buvo priskirtas prie individualios srities %region ir buvo išjungtas.

en: JavaScript List Form
lt: JavaScript formų sąrašas

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
lt: Pakeitimai nebus išsaugoti iki tol kol nuspausite <em> išsaugoti blokus</em> mygtuką.

en: Post new blog entry.
lt: Skelbti naują tinklaraščio įrašą

en: You are not allowed to post a new blog entry.
lt: Jums neleidžiama sukurti naujo įrašo.

en: You have not created any blog entries.
lt: Jūs dar nesukūrėte nei vieno tinklaraščio įrašo.

en: !author has not created any blog entries.
lt: !author nesukūrė nei vieno tinklaraščio įrašo.

en: Create new blog entry.
lt: Sukurti naują tinklaraščio įrašą.

en: No blog entries have been created.
lt: Dar nesukurta tinklaraščio įrašų.

en: Blog entry
lt: Tinklaraščio įrašas

en: A <em>blog entry</em> is a single post to an online journal, or <em>blog</em>.
lt: <em>Tinklaraščio įrašas</em> vienas įrašas jūsų žurnale ar <em>tinklaraštyje</em>.

en: View recent blog entries
lt: Rodyti paskutinius tinklaraščio įrašus

en: Read !username's latest blog entries.
lt: Skaityti !username' naujausius tinklaraščio įrašus.

en: The blog module allows registered users to maintain an online journal, or <em>blog</em>. Blogs are made up of individual <em>blog entries</em>, and the blog entries are most often displayed in descending order by creation time.
lt: Tinklaraščio modulis suteikia galimybę registruotiems nariams naudoti <em>tinklaraštį</em>. Tinklaraščiai yra sudaryti ir individualių <em>tinklaraščio įrašų</em>, paprastai tinklaraščio  įrašai rodomi pagal sukūrimo laiką.

en: There is an (optional) <em>Blogs</em> menu item added to the Navigation menu, which displays all blogs available on your site, and a <em>My blog</em> item displaying the current user's blog entries. The <em>Blog entry</em> menu item under <em>Create content</em> allows new blog entries to be created.
lt: Navigacijos meniu pridedamas <em>Tinklaraščiai </em> punktas, kuris rodo visus svetainės žurnalus ir <em> Mano tinklaraštis </em> kuris rodo nario žurnalą. <em>Tinklaraščio įrašas</em> meniu punktas yra po <em>Kurti turinį</em> leidžia sukurti naują tinklaraščio įrašą.

en: Each blog entry is displayed with an automatic link to other blogs created by the same user. By default, blog entries have comments enabled and are automatically promoted to the site front page. The blog module also creates a <em>Recent blog posts</em> block that may be enabled at the <a href="@blocks">blocks administration page</a>.
lt: Kiekvienas tinklaraščio įrašas rodomas su nuorodą į kitus autoriaus tinklaraščio įrašus. Įprastai tinklaraščio įrašui įjungta komentavimo galimybė ir jie skelbiami pirmajame svetainės puslapyje. Tinklaraščio modulis taip pat sukuria <em>Naujausi tinklaraščio įrašai</em> bloką kuris gali būt įjungtas <a href="@blocks">blokų administravimo puslapyje</a>.

en: When using the aggregator module an automatic <em>blog it</em> icon is displayed next to the items in a feed's <em>latest items</em> block. Clicking this icon populates a <em>blog entry</em> with a title (the title of the feed item) and body (a link to the source item on its original site and illustrative content suitable for use in a block quote). Blog authors can use this feature to easily comment on items of interest that appear in aggregator feeds from other sites. To use this feature, be sure to <a href="@modules">enable</a> the aggregator module, <a href="@feeds">add and configure</a> a feed from another site, and <a href="@blocks">position</a> the feed's <em>latest items</em> block.
lt: Kai naudojamas aggregator  modulis automatiškai atsiranda <em>Skelbk tai</em> ikoną prie gijų elementų <em>naujausi elementai</em> bloke.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@blog">Blog module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@blog">Tinklaraščio modulį</a>.

en: !username's blog
lt: !username tinklaraštis

en: Read the latest blog entries.
lt: Skaityti naujausius tinklaraščio įrašus

en: create blog entries
lt: kurti tinklaraščio įrašus

en: delete own blog entries
lt: šalinti savo tinklaraščio įrašus

en: delete any blog entry
lt: pašalinti bet kokį tinklaraščio įrašą.

en: edit own blog entries
lt: redaguoti savo tinklaraščio įrašus

en: edit any blog entry
lt: redaguoti bet kokį tinklaraščio įrašą.

en: Enables keeping easily and regularly updated user web pages or blogs.
lt: Leidžia lengvai ir reguliariai atnaujinti narių puslapius ar tinklaraščius.

en: Allowed book outline types
lt: Leidžiami knygos apybraižos tipai

en: Select content types which users with the %add-perm permission will be allowed to add to the book hierarchy. Users with the %outline-perm permission can add all content types.
lt: Pasirinkite turinio tipus kuriuos nariai su %add-perm leidimu galės naudotis pridedant knygą. Nariai su %outline-perm leidimu galės pridėti visą turinį.

en: Default child page type
lt: Įprastas dukterinis puslapio tipas

en: The content type for the %add-child link must be one of those selected as an allowed book outline type.
lt: Trinio tipas %add-child nuorodai turi būti vienas iš pasirinktų kaip leidžia knygos apybraižos tipas.

en: Save book pages
lt: Išsaugoti knygos puslapius

en: This book has been modified by another user, the changes could not be saved.
lt: Ši knyga pakeista kito nario, pakeitimai neišsaugoti.

en: Title changed from %original to %current.
lt: Pavadinimas pakeistas iš %original  į %current.

en: Updated book %title.
lt: Knyga %title atnaujinta.

en: book: updated %title.
lt: Knyga %title atnaujinta.

en: Update book outline
lt: Atnaujinti knygos apybraižą

en: Remove from book outline
lt: Pašalinti iš knygos apybraižą

en: No changes were made
lt: Pakeitimų neatlikta

en: The post has been added to the selected book. You may now position it relative to other pages.
lt: Įrašas pridėtas į pasirinktą knygą. Dabar galite nustatyti vietą priklausomai nuo kitų puslapių.

en: The book outline has been updated.
lt: Knygos apybraiža atnaujinta.

en: There was an error adding the post to the book.
lt: Klaida pridedant įrašą į knygą.

en: %title has associated child pages, which will be relocated automatically to maintain their connection to the book. To recreate the hierarchy (as it was before removing this page), %title may be added again using the Outline tab, and each of its former child pages will need to be relocated manually.
lt: %title turi susietus dukterinius puslapius kurie bus automatiškai išdėstyti taip, kad išlaikytų savo struktūrą. Atkurti struktūrą (kaip buvo prieš pašalinant puslapį),  %title galima vėl pridėti naudojant Apybraižos kortelę, ir kiekvienas ir kiekvieną  dukterinį puslapį reikės išdėstyti rankinių būdu.

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
lt: %title galima vėl pridėti į struktūra naudojant Apybraižos kortelę

en: Are you sure you want to remove %title from the book hierarchy?
lt: Ar tikrai nurite pašalinti %title iį knygos struktūros?

en: The post has been removed from the book.
lt: Įrašas pašalintas iš knygos.

en: Show a printer-friendly version of this book page and its sub-pages.
lt: Spausdinimo versija puslapiams ir sub-puslapiams

en: Show block on all pages
lt: Bloko rodymas visuose puslapiuose

en: Show block only on book pages
lt: Rodyti bloką tik knygos puslapiuose

en: If <em>Show block on all pages</em> is selected, the block will contain the automatically generated menus for all of the site's books. If <em>Show block only on book pages</em> is selected, the block will contain only the one menu corresponding to the current page's book. In this case, if the current page is not in a book, no block will be displayed. The <em>Page specific visibility settings</em> or other visibility settings can be used in addition to selectively display this block.
lt: Jei pasirinkta, kad <em>Bloką rodys visuose puslapiuose</em> bloką sudarys automatiškai sugeneruotas meniu visoms svetainės knygoms.  Jei pasirnkta, kad <em>Bloką rodys tik knygos puslapiuose</em> bloką sudarys tik konkrečios knygos meniu. Šiuo atveju jei dabartinis puslapis nepriklauso knygai, blokas nebus rodomas. <em>Specifinės matomumo nuostatos</em> ar kitos matomumo nuostatos gali būt naudojamos papildomam bloko rodymui.

en: This is the top-level page in this book.
lt: Čia yra aukščiausio lygio knygos puslapis

en: No book selected.
lt: Įrašai nepasirinkti.

en: The parent page in the book. The maximum depth for a book and all child pages is !maxdepth. Some pages in the selected book may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
lt: Tėvinis knygos puslapis. Maksimalus knygos gylis ir visi dukteriniai puslapiai yra !maxdepth. Kaikurie puslapiai pasirinktoje knygoje gali būt užimti nes jei virųys šį limitą.

en: %title is part of a book outline, and has associated child pages. If you proceed with deletion, the child pages will be relocated automatically.
lt: %title yra knygos apybraižos dalis, ir turi susijusių dukterinių puslapių. Jie jūs tęsite šalinimą dukteriniai puslapiai bus automatiškai perkelti.

en: The book module is suited for creating structured, multi-page hypertexts such as site resource guides, manuals, and Frequently Asked Questions (FAQs). It permits a document to have chapters, sections, subsections, etc. Authors with suitable permissions can add pages to a collaborative book, placing them into the existing document by adding them to a table of contents menu.
lt: <em>Knygos</em> modulis skirtas kurti struktūrini, daugialypi tekstą, kuris skirtas Dažniausiai užduodamiems klausimams (DUK), žinynams ar dokumentacijai. Leidžiama, kad dokumentas turėtų skyrius, sekcijas, poskyrius ir pan. Autoriai su tinkamais leidimais gali kurti knygą.

en: Pages in the book hierarchy have navigation elements at the bottom of the page for moving through the text. These links lead to the previous and next pages in the book, and to the level above the current page in the book's structure. More comprehensive navigation may be provided by enabling the <em>book navigation block</em> on the <a href="@admin-block">blocks administration page</a>.
lt: Puslapiai knygos struktūroje turi navigacijos elementus apačioje. Šios nuorodos vedą į prieštai buvusį ir sekantį puslapį ir vienu lygių aukščiau. Išsamesnė navigacija galima pateikti įjungus <em>knygos navigacijos bloką</em> <a href="@admin-block">blokų administravimo puslapyje</a>.

en: Users can select the <em>printer-friendly version</em> link visible at the bottom of a book page to generate a printer-friendly display of the page and all of its subsections.
lt: Nariai gali pasirinkti  <em>spausdinimo versija </em> nuorodą, kuri yra knygos apatinėje dalyje, tam, kad sugeneruotų spausdinimui draugišką puslapio versija su visais jo paragrafais.

en: Users with the <em>administer book outlines</em> permission can add a post of any content type to a book, by selecting the appropriate book while editing the post or by using the interface available on the post's <em>outline</em> tab.
lt: Nariai su <em>knygos apybraižos valdymu</em> leidimu gali pridėti, bet kokio turinio tipo  įrašus į knygą, pasirinkus atitinkamą knygą kai redaguojamas įrašas arba naudojant įmanomą sąsają įrašo <em>apybraižos</em> kortelę

en: Administrators can view a list of all books on the <a href="@admin-node-book">book administration page</a>. The <em>Outline</em> page for each book allows section titles to be edited or rearranged.
lt: Administratoriai gali peržiūrėti visas knygas <a href="@admin-node-book">knygos valdymo puslapyje</a>. <em>Apybraižos</em> puslapiai kiekvienai knygai  leidžia pavadinimų redagavimą ir pertvarkymą.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@book">Book module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlio įraše apie <a href="@book">Knygos modulį</a>.

en: The book module offers a means to organize a collection of related posts, collectively known as a book. When viewed, these posts automatically display links to adjacent book pages, providing a simple navigation system for creating and reviewing structured content.
lt: Knygos modulis pateikia būdą kaip organizuoti susijusius įrašus. Kai peržiūrima, šie įrašai automatiškai rodomi gretimų puslapių nuorodos, pateikiama paprasta navigacijos sistema kūrimui ir skaitymui.

en: The outline feature allows you to include posts in the <a href="@book">book hierarchy</a>, as well as move them within the hierarchy or to <a href="@book-admin">reorder an entire book</a>.
lt: Apybraižos galimybė leidžia jums įterpti įrašus į<a href="@book"> knygos struktūrą</a>, taip pat perkelti juos pačioje struktūroje pertvarkant <a href="@book-admin">visą knygą</a>.

en: create new books
lt: sukurti naujas knygas

en: access printer-friendly version
lt: peržiūrėti spausdinimo versiją

en: Re-order book pages and change titles
lt: Pertvarkyti knygos puslapius ir pakeisti pavadinimus

en: Book page
lt: Knygos puslapis

en: A <em>book page</em> is a page of content, organized into a collection of related entries collectively known as a <em>book</em>. A <em>book page</em> automatically displays links to adjacent pages, providing a simple navigation system for organizing and reviewing structured content.
lt: <em>Knygos puslapis</em> yra turinio puslapis,organizuoti susijusius įrašus  į kolekcijas, žinomas kaip knygas. Puslapiai knygos struktūroje turi navigacijos elementus apačioje. Šios nuorodos vedą į prieštai buvusį ir sekantį puslapį ir vienu lygių aukščiau.

en: Allows users to structure site pages in a hierarchy or outline.
lt: Leidžia vartotojams suformuoti svetainės puslapius hierarchijoje arapybraižose.

en: The color module allows a site administrator to quickly and easily change the color scheme of certain themes. Although not all themes support color module, both Garland (the default theme) and Minnelli were designed to take advantage of its features. By using color module with a compatible theme, you can easily change the color of links, backgrounds, text, and other theme elements. Color module requires that your <a href="@url">file download method</a> be set to public.
lt: Spalvos modulis leidžia administratoriams lengvai ir greitai pakeisti spalvinę schemą dabartinei temai. Nevisos temos palaiko spalvos modulį, Garland  ir Minnelli buvo taip suprojektuotos, kad pasinaudotu šia galimybę. Naudojant spalvos modulį tinkamai temai galite lengvai pakeisti nuorodų, fono, teksto ir kitų elementų spalvas. Spalvos modulis reiklauaja, kad <a href="@url">bylų atsisiuntimo budas</a> būtų viešas.

en: It is important to remember that color module saves a modified copy of the theme's specified stylesheets in the files directory. This means that if you make any manual changes to your theme's stylesheet, you must save your color settings again, even if they haven't changed. This causes the color module generated version of the stylesheets in the files directory to be recreated using the new version of the original file.
lt: Svarbu atsiminti, kad Spalvos modulis išsaugo pakeistas temos bylas, bylų kataloge. Tai reiškia, kad jei pakeitėte  temos stiliaus bylas turite išsaugoti spalvos nustatymus iš naujo, net jei jie nepasikeitė. Taip gaunasi dėl to, kad spalvų modulio sugeneruota stilių byla esanti bylų kataloge generuojama iš naujo naudojant orginalią bylą.

en: To change the color settings for a compatible theme, select the "configure" link for the theme on the <a href="@themes">themes administration page</a>.
lt: Kad pakeisti spalvų nustaymus tai palaikančiai temai, pasirinkite  "konfiguruoti" nuorodą prie temos, <a href="@themes">temų administravimo puslapyje</a>.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@color">Color module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlio įraše apie <a href="@color">Spalvos modulį</a>

en: The color picker only works if the <a href="@url">download method</a> is set to public.
lt: Spalvos pasirinkimas veikia tik tada, kai nustatytas viešas <a href="@url">failų atsisiuntimo būdas</a>.

en: Base color
lt: Pagrindinė spalva

en: Header top
lt: Galvos viršus

en: Header bottom
lt: Galvos apačia

en: There is not enough memory available to PHP to change this theme's color scheme. You need at least %size more. Check the <a href="@url">PHP documentation</a> for more information.
lt: Neužtenka PHP atminties pakeisti temos spalvinė schemą. Jums reikia bent jau %size daugiau. Daugiau informacijos <a href="@url">PHP dokumentacijoje</a>

en: The GD library for PHP is enabled, but was compiled without PNG support. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
lt: GD biblioteka įjungta, bet be PNG palaikymo. Prašome peržiūrėti <a href="@url">PHP paveikslėlių dokumentacija</a>

en: Allows the user to change the color scheme of certain themes.
lt: Leidžia nariams keisti spalvų schema esančios temos.

en: The comment module allows visitors to comment on your posts, creating ad hoc discussion boards. Any <a href="@content-type">content type</a> may have its <em>Default comment setting</em> set to <em>Read/Write</em> to allow comments, or <em>Disabled</em>, to prevent comments. Comment display settings and other controls may also be customized for each content type (some display settings are customizable by individual users).
lt: Komentarų modulis svetainės lankytojams suteikia galimybę komentuoti jūsų įrašus, kurti ir palaikyti diskusijas. Bet koks <a href="@content-type">turinio tipas</a> gali turėti savo komentarų nuostatas. Komentarų rodymo nuostatos ir kitas valdymas gali būt pritaikytas kiekvienam turinio tipui (kartais rodymo nuostatos priklauso ir nuo konkretaus nario)

en: Delete the selected comments
lt: Šalinti pasirinktus įrašus

en: Allows users to comment on and discuss published content.
lt: Leidžia vartotojams komentuoti skelbiamą turinį.

en: Example: 'website feedback' or 'product information'.
lt: Pavyzdžiui: 'svetainės atsiliepimai' ar 'produkto informacija'.

en: When listing categories, those with lighter (smaller) weights get listed before categories with heavier (larger) weights. Categories with equal weights are sorted alphabetically.
lt: Kai peržiūrimos kategorijos lengvesnės pakyla virš sunkesnių. Kategorijos su vienodu svoriu rikiuojamos pagal abėcėlę.

en: Contact form: category %category deleted.
lt: Kontaktų forma: kategorija %category pašalinta.

en: The contact form has not been configured. <a href="@add">Add one or more categories</a> to the form.
lt: Kontaktų forma nenustatyta.<a href="@add"> Pridėkite vieną ar daugiau kategorijų</a> prie formos.

en: The contact module facilitates communication via e-mail, by allowing your site's visitors to contact one another (personal contact forms), and by providing a simple way to direct messages to a set of administrator-defined recipients (the <a href="@contact">contact page</a>). With either form, users specify a subject, write their message, and (optionally) have a copy of their message sent to their own e-mail address.
lt: Kontaktų modulis palengvina bendravimą naudojant el. paštą, leidžiant svetainės lankytojams bendrauti naudojant asmenines kontaktų formas ir pateikiant paprastą būdą siųsti tiesiogines žinutes svetainės administratorių nurodytiems gavėjams (<a href="@contact">Kontaktų puslapyje</a>).

en: Personal contact forms allow users to be contacted via e-mail, while keeping recipient e-mail addresses private. Users may enable or disable their personal contact forms by editing their <em>My account</em> page. If enabled, a <em>Contact</em> tab leading to their personal contact form is available on their user profile. Site administrators have access to all personal contact forms (even if they have been disabled). The <em>Contact</em> tab is only visible when viewing another user's profile (users do not see their own <em>Contact</em> tab).
lt: Asmeninė kontaktų forma suteikia galimybę nariams susisiekti naudojant el. paštą, išlaikant el. pašto adresą paslaptyje. Nariai gali išjungti arba įjungti savo asmenines kontaktų formas redaguojant <em>Mano erdvė</em> puslapyje. Jei įjugta <em>Kontaktuoti</em> kortelė pasirodys nario profilyje. Svetainės administratorius turi priėjimą prie visų kontaktų formų, net jei jos išjungtos. Kontaktų kortelė matoma tik lankanti kito nario profilyje savo profilyje jos nematyti.

en: The <a href="@contact">contact page</a> provides a simple form for visitors to leave comments, feedback, or other requests. Messages are routed by selecting a category from a list of administrator-defined options; each category has its own set of e-mail recipients. Common categories for a business site include, for example, "Website feedback" (messages are forwarded to web site administrators) and "Product information" (messages are forwarded to members of the sales department). The actual e-mail addresses defined within a category are not displayed. Only users in roles with the <em>access site-wide contact form</em> permission may access the <a href="@contact">contact page</a>.
lt: <a href="@contact">Kontaktų puslapis</a> teikia paprastą formą, kurioje lankytojai gali palikti savo komentarą, atsiliepimą ar prašymą. Žinutės yra priskirtos tam tikroms kategorijoms, kurias sudarė administratorius. Kiekviena kategorija turi savo gavėjus. Pvz.: pagrindinę atsiliepimų kategoriją galite nukreipti svetainės prižiūrėtojui, o su prekėm susijusius klausimus nukreipti pardavimų skyriui. El. pašto adresas priskirtas konkrečiai kategorijai nerodomas viešai. Tik nariai, kurių rolėms leidžiama pasiekti svetainės kontaktų formas, gali pasiekti <a href="@contact">kontaktų puslapį</a>.

en: A link to your site's <a href="@contact">contact page</a> from the main <em>Navigation</em> menu is created, but is disabled by default. Create a similar link on another menu by adding a menu item pointing to the path "contact"
lt: Nuorodą į svetainės <a href="@contact">kontaktų puslapį</a> iš pagrindinės navigacijos sukurta, bet įprastai išjugta. Sukurti panašią nuorodą kitam meniu pridedant meniu punktą norodykite kelią "contact".

en: Customize the <a href="@contact">contact page</a> with additional information (like physical location, mailing address, and telephone number) using the <a href="@contact-settings">contact form settings page</a>. The <a href="@contact-settings">settings page</a> also provides configuration options for the maximum number of contact form submissions a user may perform per hour, and the default status of users' personal contact forms.
lt: Papildykite   <a href="@contact">kontaktų puslapį</a> papildoma informacija (adresu telefonu) naudodami  <a href="@contact-settings">kontaktų formos nuostatų puslapį</a>. Nuostatų puslapyje rasite tokias nuostas, kaip maksimalus siuntimų kiekis per valandą ir įprastas asmeninių kontaktų formos rodymą.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@contact">Contact module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@contact"> kontaktų modulį</a>

en: This page lets you set up <a href="@form">your site-wide contact form</a>. To do so, add one or more categories. You can associate different recipients with each category to route e-mails to different people. For example, you can route website feedback to the webmaster and direct product information requests to the sales department. On the <a href="@settings">settings page</a>, you can customize the information shown above the contact form. This can be useful to provide additional contact information such as your postal address and telephone number.
lt: Šame puslapyje jūs galite nustatyti <a href="@form">svetainės kontaktų formą</a>. Tam pridėkite vieną ar daugiau kategorijų. Galite nurodyti skirtinga gavėją skirtingai kategorijai. Pvz.: pagrindinę atsiliepimų kategorija galite nukreipti svetainės prižiūrėtojui, o su prekėm susijusius klausimus nukreipti pardavimų skyriui. <a href="@settings">Nustatymų puslapyje</a> galite nustatyti kokią informacija rodyti virš kontaktų formos. Tai gali būt naudinga pateikiant kontaktinę informacija tokia kaip adresą ir telefono numerį.

en: The contact module also adds a <a href="@menu-settings">menu item</a> (disabled by default) to the navigation block.
lt: Kontaktų modulis prideda <a href="@menu-settings">meniu nuorodą</a> (įprastai išjungta) navigacijos bloke.

en: Personal contact form
lt: Asmeninė kontaktų forma

en: Allow other users to contact you by e-mail via <a href="@url">your personal contact form</a>. Note that while your e-mail address is not made public to other members of the community, privileged users such as site administrators are able to contact you even if you choose not to enable this feature.
lt: Leisti kitiems nariams susisiekti su jumis el. paštu naudojantis <a href="@url">jūsų asmenine kontaktų forma</a>. Atminkite, nors jūsų el. pašto adresas nepaviešintas bendruomenei, administratoriai vistiek galės su jumis susisiekti, net jei kontaktų forma išjungta.

en: access site-wide contact form
lt: svetainės kontaktų formos naudojimas

en: administer site-wide contact form
lt: svetainės kontaktų formos administravimas

en: Create a system contact form and set up categories for the form to use.
lt: Sukuria sistemos kontaktų formą ir nustato jų kategorijas.

en: Edit contact category
lt: Redaguoti kontaktų kategorijas

en: Enables the use of both personal and site-wide contact forms.
lt: Leidžia naudoti tiek asmeninę tiek ir puslapio kontaktų formą.

en: Discard log entries above the following row limit
lt: Imesti įrašus esančius virš sekančios eilutės ribos

en: The maximum number of rows to keep in the database log. Older entries will be automatically discarded. (Requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.)
lt: Maksimalus eilučių skaičius saugomas duomenų bazėje. Senesni įrašai bus pašalinti automatiškai. (Reikalingas teisingai nustatyti <a href="@cron">cron darba</a>.)

en: The dblog module monitors your system, capturing system events in a log to be reviewed by an authorized individual at a later time. This is useful for site administrators who want a quick overview of activities on their site. The logs also record the sequence of events, so it can be useful for debugging site errors.
lt: dblog modulis stebi jūsų sistemos įvykius ir įrašo į tinklaraštį, kuriuos bet kuriuo metu gali peržiūrėti šia teisę turintis narys.

en: The dblog log is simply a list of recorded events containing usage data, performance data, errors, warnings and operational information. Administrators should check the dblog report on a regular basis to ensure their site is working properly.
lt: dblog tiesiog parodo sąraše sistemos įvykius, darbą su duomenimis, klaidas, įspėjimus ir  naudojimo informacija. Administratorius turėtų reguliariai peržiūrėti šiuos įrašus ir įsitikintų, kad sistema veikia tinkamai.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@dblog">Dblog module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@dblog">Dblog modulį</a>. (anglų k.).

en: The dblog module monitors your website, capturing system events in a log to be reviewed by an authorized individual at a later time. The dblog log is simply a list of recorded events containing usage data, performance data, errors, warnings and operational information. It is vital to check the dblog report on a regular basis as it is often the only way to tell what is going on.
lt: Dblog modulis seka jūsų svetainę, užsirašo sistemos įvykius ir leidžia peržiūrėti juos vėliau. dblog paprasčiausias sąrašas įvykių, naudojimo. klaidų, įspėjimų ir veiksmų informacija. Svarbu sąrašą patikrinti reguliariai tam, kad išsiaiškinti kas vyksta jūsų svetainėje.

en: Database logging
lt: Duomenų bazės prisijungimai

en: Settings for logging to the Drupal database logs. This is the most common method for small to medium sites on shared hosting. The logs are viewable from the admin pages.
lt: Drupal svetainės įvykių užrašymas. Tai labiausiai palitęs metodas mažose/vidutinėse svatainėse esančiose shared serveriuose. Įrašai peržiūrimi administravimo puslapiuose.

en: Recent log entries
lt: Naujausi įrašai

en: View events that have recently been logged.
lt: Peržiūrėti naujausius įrašus.

en: Top 'page not found' errors
lt: Top 'nerastas puslapis' klaidos

en: View 'page not found' errors (404s).
lt: Peržiūrėti 'puslapis nerastas' klaidas (404)

en: Top 'access denied' errors
lt: Top 'priėjimas uždraustas' klaidos

en: View 'access denied' errors (403s).
lt: Peržiūrėti 'priėjimas uždraustas' klaidas (403)

en: Logs and records system events to the database.
lt: Kaupia ir įrašo sistemos įvykius į duomenų bazę.

en: All roles may use default format
lt: Visos rolės gali naudoti įprastą formatą

en: No roles may use this format
lt: Nei viena rolė negali naudotis šiuo formatu

en: Set default format
lt: Nustatyti įprastą formatą

en: Default format updated.
lt: Įpratas formatas atnaujintas.

en: Add input format
lt: Pridėti įvesties formatą

en: All roles for the default format must be enabled and cannot be changed.
lt: Visos rolės įprastam formatui turi būti priskirtos ir to pakeisti negalima

en: Specify a unique name for this filter format.
lt: Nurodykite unikalų formato pavadinimą.

en: Choose which roles may use this filter format. Note that roles with the "administer filters" permission can always use all the filter formats.
lt: Pasirinkite kurios rolės galės naudotis šiuo formatu. Atminkite, kad rolės su "administruoti filtrus" leidimais gali naudoti visus filtrus.

en: Choose the filters that will be used in this filter format.
lt: Pasirinkite filtrą kuris bus naudojamas šiam formatui.

en: No guidelines available.
lt: Taisyklių nėra

en: These are the guidelines that users will see for posting in this input format. They are automatically generated from the filter settings.
lt: Čia yra taisyklės kurias narys matys prieš įvesdamas tekstą. Jos generuojamos automatiškai pagal filtrų nustatymus.

en: Filter format names need to be unique. A format named %name already exists.
lt: Formato pavadinimas turi būti unikalus. Formatas %name jau yra.

en: Added input format %format.
lt: Pridėtas įvesties formatas %format.

en: The input format settings have been updated.
lt: Įvesties formato nuostatos atnaujintos.

en: Are you sure you want to delete the input format %format?
lt: Ar tikrai norite ištrinti %format formatą?

en: If you have any content left in this input format, it will be switched to the default input format. This action cannot be undone.
lt: Jei yra turinio įvestu šiuo formatu jis bus perjungtas į įprastą. Šis veiksmas neatstatomas.

en: The default format cannot be deleted.
lt: Įprastas fomatas negali būt pašalintas.

en: Deleted input format %format.
lt: Pašalinti įvesties formatą %format.

en: Configure %format
lt: Tvarkyti %format.

en: No settings are available.
lt: Nėra nustatymų

en: Rearrange %format
lt: Pertvarkyti %format

en: The filter ordering has been saved.
lt: Filtrų tvarka išsaugota.

en: The filter module allows administrators to configure text input formats for use on your site. An input format defines the HTML tags, codes, and other input allowed in both content and comments, and is a key feature in guarding against potentially damaging input from malicious users. Two input formats included by default are <em>Filtered HTML</em> (which allows only an administrator-approved subset of HTML tags) and <em>Full HTML</em> (which allows the full set of HTML tags). Additional input formats may be created by an administrator.
lt: Filtrų modulis svetainės administratoriams suteikia galimybę valdyti teksto įvesties formatus. Įvesties formatai nustato HTML žymes, kodus ir kitas įvestis turinyje ir komentaruose, taip apsaugant svetainę nuo kenkėjiškų naudotojų. Įprastai du įvesties formatai jau įtraukti <em>Filtruotas HTML</em> (leidžia tik administratoriaus patvirtintas HTML žymes) ir <em>Pilnas HTML</em> (leidžia visas HTML žymes). Papildomus įvesties formatus gali sukurti administratorius.

en: Each input format uses filters to manipulate text, and most input formats apply several different filters to text in a specific order. Each filter is designed for a specific purpose, and generally either adds, removes or transforms elements within user-entered text before it is displayed. A filter does not change the actual content of a post, but instead, modifies it temporarily before it is displayed. A filter may remove unapproved HTML tags, for instance, while another automatically adds HTML to make links referenced in text clickable.
lt: Kiekvienas įvesties formatas naudoja filtrus tvarkant tekstus ir dauguma įvesties formatų naudoja kelis filtrus pagal tam tikrą tvarką. Kiekvienas filtras sukurtas specifiniam tikslui, pagrinde jie prideda, pašalina ar pakeičia tam tikrus elementus įvestame tekste prieš jį publikuojant.  Filtras nekeičia tikro turinio įrašo, bet vietoj to, pakeičia jį laikinai prieš tai kai jis bus publikuotas. Filtras gali pašalinti nepatvirtintas HMTL žymes, kai kitas automatiškai prideda HTML padarydamas nuorodas paspaudžiamas.

en: Users can choose between the available input formats when creating or editing content. Administrators can configure which input formats are available to which user roles, as well as choose a default input format.
lt: Nariai gali pasirinkti įvesties formatus kai kuria ar redaguoja tekstą. Administratoriai gali valdyt kuris įvesties formatas bus įmanomas kiekvienai norių rolei, taip pat pasirinkti įprasta įvesties formatą.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@filter">Filter module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlio įraše apie <a href="@filter">Filtrų modulį</a>. (anglų k.).

en: <em>Input formats</em> define a way of processing user-supplied text in Drupal. Each input format uses filters to manipulate text, and most input formats apply several different filters to text, in a specific order. Each filter is designed to accomplish a specific purpose, and generally either removes elements from or adds elements to text before it is displayed. Users can choose between the available input formats when submitting content.
lt: <em>Įvesties formatai</em>  apidrėžia kaip bus apdorojamas įvestas tekstas. Kiekvienas įvesties formatas naudoja filtrus tvarkant tekstus ir dauguma įvesties formatų naudoja kelis filtrus pagal tam tikrą tvarką.  Kiekvienas filtras sukurtas specifiniam tikslui, pagrinde jie prideda, pašalina ar pakeičia tam tikrus elementus įvestame tekste prieš jį publikuojant. Nariai gali pasirinkti įvesties formatus kai kuria ar redaguoja tekstą.

en: Use the list below to configure which input formats are available to which roles, as well as choose a default input format (used for imported content, for example). The default format is always available to users. All input formats are available to users in a role with the "administer filters" permission.
lt: Žemiau pateiktą sąrašą naudokite priskirti įvesties formatą rolei, taip pat pasirinkite įprastą įvesties formatą (naudoti svarbiam turiniui). Įprastas formatas visada įmanomas nariams. Visi įveties formatai įmanomi narių rolėms su "administruoti filtrus" leidimu.

en: Every <em>filter</em> performs one particular change on the user input, for example stripping out malicious HTML or making URLs clickable. Choose which filters you want to apply to text in this input format. If you notice some filters are causing conflicts in the output, you can <a href="@rearrange">rearrange them</a>.
lt: Kiekvienas  <em>filtras</em> atlieka vieną pakeitimą įvesties formatuose, pvz.:  filtras pašalina kenksmingas HTML žymes ar URL padaro 'paspaudžiama'. Pasirinkite kurį filtra norite pritaikyti įvesties formatui.Jei pastebėjote, kad filtrai konfliktuoja išvestyje, jūs galite <a href="@rearrange">pertvarkyti juos</a>.

en: If you cannot find the settings for a certain filter, make sure you have enabled it on the <a href="@url">view tab</a> first.
lt: Jei nerandate nustatymų tam tikram filtrui įsitikinkite, kad jį įjungėte <a href="@url">peržiūros</a> kortelėje.

en: Because of the flexible filtering system, you might encounter a situation where one filter prevents another from doing its job. For example: a word in an URL gets converted into a glossary term, before the URL can be converted to a clickable link. When this happens, rearrange the order of the filters.
lt: Dėl to, kad filtravimo sistema yra labai lanksti, gali atsitikti taip, kad vienas filtras užkirs darba kitam filtrui. PVZ.: žodis esanti URL nuorodoje paverčiamas į žodymo terminą, prieš tai kai vienas filtras paverčia nuorodą į paspaudžiamą. Jei taip atsitinka reikia pretvarkyti filtrų veikimo tvarką.

en: Filters are executed from top-to-bottom. To change the order of the filters, modify the values in the <em>Weight</em> column or grab a drag-and-drop handle under the <em>Name</em> column and drag filters to new locations in the list. (Grab a handle by clicking and holding the mouse while hovering over a handle icon.) Remember that your changes will not be saved until you click the <em>Save configuration</em> button at the bottom of the page.
lt: Filtrai veikia nuo viršaus į apačią. Norėdami pakeisti filtrų rikiavimą, pakaieskite <em>Svorio</em> reikšmes arba nutempkite filtrą į naują vietą. Atminkite, kad pakeitimai nebus išsaugoti kol nepaspausite <em>Išsaugoti</em> mygtuko puslapio apačioje.

en: Allowed HTML tags: @tags
lt: Leidžiamos HTML žymės: @tags

en: 
    <p>This site allows HTML content. While learning all of HTML may feel intimidating, learning how to use a very small number of the most basic HTML "tags" is very easy. This table provides examples for each tag that is enabled on this site.</p>
    <p>For more information see W3C's <a href="http://www.w3.org/TR/html/">HTML Specifications</a> or use your favorite search engine to find other sites that explain HTML.</p>
lt: 
    <p>Ši svetainė leidžia HTML turinį. Išmokti visas HTML žymes gali atrodyti bauginančiai, bet išmokti pagrindinias HTML žymes yra labai lengva. Ši lentelė pateikia kiekvienos žymės pavyzdį, aprašyma ir atvaizdavima šioje svetainėje. </p>
    <p>Daugiau informacijos galite rasti  W3C <a href="http://www.w3.org/TR/html/">HTML Specifikacijoje</a> arba naudokite savo mėgstama paieškos sistemą, kad surastumėte kitus puslapius, kuriuose paaiškitas HTML.</p>

en: Anchors are used to make links to other pages.
lt: Anchors naudojamas nuorodoms į kitus puslapius

en: By default line break tags are automatically added, so use this tag to add additional ones. Use of this tag is different because it is not used with an open/close pair like all the others. Use the extra " /" inside the tag to maintain XHTML 1.0 compatibility
lt: Įprastai linijos trūkio žymė įdedama automatiškai, taigi naudokite šią žymę papildomiems. Šios žymės naudojimas šiek tiek kitoks, nes nera atidarymo/uždarymo dalių kaip kituose. Naudokite papildoma " /" žymės viduje, kad atitiktų XHTML 1.0 suderinamumą.

en: Text with <br />line break
lt: Tekstas su <br />lūžio linija

en: By default paragraph tags are automatically added, so use this tag to add additional ones.
lt: Įprastai linijos trūkio žymė įdedama automatiškai, taigi naudokite šią žymę papildomiems.

en: Paragraph one.
lt: Pirmas paragrafas

en: Paragraph two.
lt: Antras paragrafas

en: Strong
lt: Tvirtas

en: Emphasized
lt: Pabrauktas

en: Cited
lt: Cituojama

en: Coded text used to show programming source code
lt: Kodo tekstas rodyti programavimo kodą

en: Coded
lt: Kodas

en: Bolded
lt: Pastorintas

en: Italicized
lt: Pasviręs

en: Superscripted
lt: Užrašytas virš

en: <sup>Super</sup>scripted
lt: <sup>Virš</sup>užrašytas

en: Subscripted
lt: Žemiau užrašytas

en: <sub>Sub</sub>scripted
lt: <sub>Žemiau</sub>užrašytas

en: <abbr title="Abbreviation">Abbrev.</abbr>
lt: <abbr title="Trumpinys">trum.</abbr>

en: <acronym title="Three-Letter Acronym">TLA</acronym>
lt: <acronym title="Trijų-Raidžių-Akronimas">TRA</acronym>

en: Block quoted
lt: Citavimo blokas

en: Quoted inline
lt: Citavimas eilutėje

en: Table header
lt: Lentalės antraštė

en: Table cell
lt: Lantelės celė

en: Ordered list - use the &lt;li&gt; to begin each list item
lt: Numeruotas sąrašas - naudokite &lt;li&gt; pradėdami kiekvieną elementą

en: First item
lt: Pirmas elementas

en: Second item
lt: Antras elementas

en: Unordered list - use the &lt;li&gt; to begin each list item
lt: Nenumeruotas sąrašas - naudokite  &lt;li&gt; pradėdami kiekvieną elementą

en: Definition lists are similar to other HTML lists. &lt;dl&gt; begins the definition list, &lt;dt&gt; begins the definition term and &lt;dd&gt; begins the definition description.
lt: Paaiškinimo sąrašas panašus į kitus HTML sąrašus. &lt;dl&gt; pradėkite sąrašą, &lt;dt&gt; pradėkite sąrašo elemetą ir&lt;dd&gt; pradėtike paaiškinimą.

en: First term
lt: Pirmas apibūdinimas

en: First definition
lt: Pirmas apibrėžimas

en: Second term
lt: Antras apibūdinimas

en: Second definition
lt: Antras paaiškinimas

en: Subtitle three
lt: Trečia paantraštė

en: Subtitle four
lt: Ketvirta  paantraštė

en: Subtitle five
lt: Penkta  paantraštė

en: Subtitle six
lt: Šešta  paantraštė

en: Tag Description
lt: Žymės aprašymas

en: You Type
lt: Jūs rašote

en: You Get
lt: Jūs gaunate

en: No help provided for tag %tag.
lt: Pagalbos žymei %tag nėra.

en: 
    <p>Most unusual characters can be directly entered without any problems.</p>
    <p>If you do encounter problems, try using HTML character entities. A common example looks like &amp;amp; for an ampersand &amp; character. For a full list of entities see HTML's <a href="http://www.w3.org/TR/html4/sgml/entities.html">entities</a> page. Some of the available characters include:</p>
lt: 
    <p>Kitų simbolių įvedimas neturėtų sukelti problemų</p>
    <p>Jei susidūrėte su netikėta problema, pabadykite naudoti HTML trumpinius. Dažniausiai sustinkamas pavyzdys &amp;amp; ženklui &amp;. Pilnas sąrašas trumpinių rasite <a href="http://www.w3.org/TR/html4/sgml/entities.html">čia</a>. Keletas leidžiamų simbolių:</p>

en: Ampersand
lt: Ženklas &

en: Quotation mark
lt: Kabutės

en: Character Description
lt: Simbolio pibūdinimas

en: No HTML tags allowed
lt: HTML žymės neleidžiamos

en: Lines and paragraphs break automatically.
lt: Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

en: Lines and paragraphs are automatically recognized. The &lt;br /&gt; line break, &lt;p&gt; paragraph and &lt;/p&gt; close paragraph tags are inserted automatically. If paragraphs are not recognized simply add a couple blank lines.
lt: Linijos ir paragrafai atpažystami automatiškai &lt;br /&gt; linijos trūkis ir &lt;p&gt; paragrafas ir &lt;/p&gt; paragrafo pabaigoje įterpiami automatiškai. Jei paragrafas neatsiranda tiesiog pridėkite keletą tusčių linijų.

en: Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
lt: Web puslapiu adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.

en: HTML filter
lt: HTML filtras

en: HTML corrector
lt: HTML korektorius

en: Allows you to restrict whether users can post HTML and which tags to filter out. It will also remove harmful content such as JavaScript events, JavaScript URLs and CSS styles from those tags that are not removed.
lt: Suteikia galimybę apriboti nariams naudoti HTML ir kurias žymes pašalinti. Taip pat pašalina kenksminga turinį, tokį kaip JavaScript events, JavaScript URL ir CSS stilius iš tų žymių kurios nepašalinamos.

en: Converts line breaks into HTML (i.e. &lt;br&gt; and &lt;p&gt; tags).
lt: Keičia linijos lūžius į HTML (pvz. &lt;br&gt; ir &lt;p&gt; žymes)

en: Turns web and e-mail addresses into clickable links.
lt: Paverčia web ir el. pašto adresus į 'paspaudžiamas' nuorodas.

en: Corrects faulty and chopped off HTML in postings.
lt: Pataiso klaidingus ir iškerpa HTML įrašuose.

en: How to deal with HTML tags in user-contributed content. If set to "Strip disallowed tags", dangerous tags are removed (see below). If set to "Escape tags", all HTML is escaped and presented as it was typed.
lt: Kaip elgti su HTML žymėmis. Jei pasirinkta "Praleisti neleidžiamas žymes", pavojingos žymės bus pašalintos (žiūrėti žemiau). Jei "Vengti visų žymių", visos HTML žymės bus ignoruojamos ir rodoma taip kaip įvesta.

en: If "Strip disallowed tags" is selected, optionally specify tags which should not be stripped. JavaScript event attributes are always stripped.
lt: Jei pasirnkta  "Praleisti neleidžiamas žymes", įveskite kokias žymes praleisti. JavaScript atributai šalinami visada.

en: Display HTML help
lt: Rodo HTML pagalba

en: If enabled, Drupal will display some basic HTML help in the long filter tips.
lt: Jei įjungta, Drupal rodys pagrindinę HTML pagalba.

en: Configure how content input by users is filtered, including allowed HTML tags. Also allows enabling of module-provided filters.
lt: Tvarko kaip turinys filtruojamas pagal narį, įtraukiant leidžiamas HTML žymes. Taip pat leidžia įjungti moduliu pateiktus filtrus.

en: Delete input format
lt: Pašalinti įvesties formatą

en: Compose tips
lt: Formatavimo pagalba

en: Handles the filtering of content in preparation for display.
lt: Valdo turinio filtravimą, kad teisingai jį atvaizduotų.

en: Short but meaningful name for this collection of threaded discussions.
lt: Trumpas, bet reikšmingas šių diskusijos pavadinimas.

en: Description and guidelines for discussions within this forum.
lt: Aprašymas ir nurodymas diskusijoms šiame forume.

en: Forums are displayed in ascending order by weight (forums with equal weights are displayed alphabetically).
lt: Forumai rodomi pagal svorį (forumai su vienodu svoriu rikiuojami pagal abėcėlę)

en: Short but meaningful name for this collection of related forums.
lt: Trumpas, bet reikšmingas šio forumo pavadinimas.

en: Description and guidelines for forums within this container.
lt: Aprašymas ir nurodymas forumams šiamekonteineryje.

en: Containers are displayed in ascending order by weight (containers with equal weights are displayed alphabetically).
lt: Konteineriai rodomi pagal svorį (konteineriai su vienodu svoriu rikiuojami pagal abėcėlę)

en: Deleting a forum or container will also delete its sub-forums, if any. To delete posts in this forum, visit <a href="@content">content administration</a> first. This action cannot be undone.
lt: Pašalinę forumą ar konteinerį taip pat pašalinsite ir sub-forumus ir įrašus juose. Norėdami pašalinti įrašus aplankykite <a href="@content">turinio administravimą</a>. Šis veiksmas nebeatstatomas.

en: The number of posts a topic must have to be considered "hot".
lt: Įrašų skaičius temoje kai ji laikoma karšta.

en: Default number of forum topics displayed per page.
lt: Įprastas forumo temų skaičius per puslapį.

en: Default display order for topics.
lt: Įprastas temų rikiavimas.

en: There are no existing containers or forums. Containers and forums may be added using the <a href="@container">add container</a> and <a href="@forum">add forum</a> pages.
lt: Nėra jokių konteinerių ar forumų. Konteinerius ir forumus galima pridėti naudojant nuorodas <a href="@container">pridėti konteinerį</a> ir <a href="@forum">pridėti forumą</a>.

en: Containers are usually placed at the top (root) level, but may also be placed inside another container or forum.
lt: Konteineris paprastai talpinamas auksčiausiam (root) lygyje, bet taip pat galima talpinti ir į kitus konteinerius ar forumus.

en: Forums may be placed at the top (root) level, or inside another container or forum.
lt: Forumai gali būt talpinami auksčiausiam (root) lygyje, ar talpinti į kitus konteinerius ar forumus.

en: The forum module lets you create threaded discussion forums with functionality similar to other message board systems. Forums are useful because they allow community members to discuss topics with one another while ensuring those conversations are archived for later reference. The <a href="@create-topic">forum topic</a> menu item (under <em>Create content</em> on the Navigation menu) creates the initial post of a new threaded discussion, or thread.
lt: Forumo modulis suteikia galimybę sukurti diskusijų forumą su panašiomis finkcijomis kaip ir kitos diskusijų sistemos. Forumai yra naudingi, nes leidžia bendruomenei bendrauti ir diskutuoti jiems svarbiomis temomis. Navigacijoje sukuriamas punktas <a href="@create-topic">forumo tema</a> po<em> kurti turinį</em>.

en: A threaded discussion occurs as people leave comments on a forum topic (or on other comments within that topic). A forum topic is contained within a forum, which may hold many similar or related forum topics. Forums are (optionally) nested within a container, which may hold many similar or related forums. Both containers and forums may be nested within other containers and forums, and provide structure for your message board. By carefully planning this structure, you make it easier for users to find and comment on a specific forum topic.
lt: Diskusijos vyksta kai žmonės palieka komentarus forumo temai (arba komentuoja komentarus). Forume gali vykti kelios diskusijos, pagal temas. Forumai susieti konteineriais. Tiek konteinriai tiek ir forumai gali būt susieti su kitais forumais ar konteineriais taip suteikdami diskusiju lentos struktūrą. Būkite atidūs planuodami struktūrą, taip padarysite foruma patogų lankytojams.

en: When administering a forum, note that:
lt: Kai administruojate foruma atminkite, kad:

en: a forum topic (and all of its comments) may be moved between forums by selecting a different forum while editing a forum topic.
lt: forumo tema (su visais komentarais) gali būt perkelta į kitą forumą redaguojant temą ir pasirenkant naują forumą.

en: when moving a forum topic between forums, the <em>Leave shadow copy</em> option creates a link in the original forum pointing to the new location.
lt: kai tema perkeliama į kitą forumą, <em>palikti kopija</em> pasirinkimas sukuria nuorodą į naują diskusijos vietą forume.

en: selecting <em>Read only</em> under <em>Comment settings</em> while editing a forum topic will lock (prevent new comments) on the thread.
lt: redaguojant, <em>komentarų nuostatose</em> pasirinkus <em>Tik skaityti</em> diskusija bus užrakinta.

en: selecting <em>Disabled</em> under <em>Comment settings</em> while editing a forum topic will hide all existing comments on the thread, and prevent new ones.
lt: redaguojant, <em>komentarų nuostatose</em> pasirinkus <em>Išjungta</em> diskusijos komentarai nebebus rodomi, ir neleis rašyti naujų.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@forum">Forum module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@forum">Forumo modulį</a>.

en: This page displays a list of existing forums and containers. Containers (optionally) hold forums, and forums hold forum topics (a forum topic is the initial post to a threaded discussion). To provide structure, both containers and forums may be placed inside other containers and forums. To rearrange forums and containers, grab a drag-and-drop handle under the <em>Name</em> column and drag the forum or container to a new location in the list. (Grab a handle by clicking and holding the mouse while hovering over a handle icon.) Remember that your changes will not be saved until you click the <em>Save</em> button at the bottom of the page.
lt: Šiame puslapyje rodomas visų konteinerių ir forumų sąrašas. Konteinerar laiko forumus, o forumai diskusijų temas. Suteikiant struktūrą tiek konteineriai tiek forumai gali būt patalpinti kitų konteinerių ar forumų viduje. Norėdami pertvarkyti forumus ir konteinerius, paiimkite tempimo ir metimo pakeiskite forumo ar konteinerio vietą. Atminkite. kad jūsų pertvarkymai nebus išsaugoti tol kol nepaspausite <em>Išsaugoti</em> mygtuko puslapio apačioje.

en: By grouping related or similar forums, containers help organize forums. For example, a container named "Food" may hold two forums named "Fruit" and "Vegetables", respectively.
lt: Konteineriai padeda lengviau struktūrizuoti forumus. Konteinerio paskirtis laikyti susijusius forumus. Pvz. konteineris pavadintas "Maistas" gali turėtu du forumus "Vaisiai" ir "Daržovės".

en: A forum holds related or similar forum topics (a forum topic is the initial post to a threaded discussion). For example, a forum named "Fruit" may contain forum topics titled "Apples" and "Bananas", respectively.
lt: Forumas sudarytas iš susijusių temų. Pvz. forumo pavadinimas gali būt "Vaisiai", o jame temos "Obuoliai" ir "Kriaušės".

en: These settings allow you to adjust the display of your forum topics. The content types available for use within a forum may be selected by editing the <em>Content types</em> on the <a href="@forum-vocabulary">forum vocabulary page</a>.
lt: Šios nuostatos leidžia jums nustatyti forumo temų rodymą. Turinio tipus galima pasirinkti redaguojant <em>Turinio tipai</em> <a href="@forum-vocabulary">forumo žodymo puslapyje</a>.

en: Forum topic
lt: Forumo tema

en: A <em>forum topic</em> is the initial post to a new discussion thread within a forum.
lt: <em>Forumo tema</em> yra pirminis diskusijos įrašas, naudojamas forumuose.

en: You are not allowed to post new content in the forum.
lt: Jums neleidžiama skelbti naujo turinio forme.

en: <a href="@login">Login</a> to post new content in the forum.
lt: <a href="@login">Prisijunkite</a> jei norite paskelbti turinį forume.

en: delete own forum topics
lt: šalinti savo forumo temas

en: delete any forum topic
lt: šalinti bet kokia forumo temą

en: edit any forum topic
lt: redaguoti bet kokia forumo temą

en: Enables threaded discussions about general topics.
lt: Leidžia diskusijas pagal gijas, apie pagrindinį įrašą.

en: Manages the display of online help.
lt: Tvarko online pagalbos rodymą

en: The locale module allows your Drupal site to be presented in languages other than the default English, a defining feature of multi-lingual websites. The locale module works by examining text as it is about to be displayed: when a translation of the text is available in the language to be displayed, the translation is displayed rather than the original text. When a translation is unavailable, the original text is displayed, and then stored for later review by a translator.
lt: Lokalės modulis suteikia galimybę atvaizduoti Drupal svetainę kita kalba nei anglų. Lokalės modulis dirba, nagrinėdamas tekstą, kadangi jis yra apie būti rodytas: kai teksto vertimas yra pasiekiamas kalba, kuri bus rodyta, vertimas yra rodytas, o ne pirminis tekstas. Kai vertimas neįmanomas rodomas orginalus tekstas ir išsaugoma vėlesniam vertėjo peržiūrėjimui.

en: Beyond translation of the Drupal interface, the locale module provides a feature set tailored to the needs of a multi-lingual site. Language negotiation allows your site to automatically change language based on the domain or path used for each request. Users may (optionally) select their preferred language on their <em>My account</em> page, and your site can be configured to honor a web browser's preferred language settings. Your site content can be created in (and translated to) any enabled language, and each post may have a language-appropriate alias for each of its translations. The locale module works in concert with the <a href="@content-help">content translation module</a> to manage translated content.
lt: Už Drupal  sąsajos vertimo, Lokalės modulis aprūpina ypatybių komplektą pasiūtą daugiakalbės svetainės poreikiams. Kalbos derinimas leidžia jūsų svetainei automatiškai keisti sąsajos kalbą priklausomai nuo domeno ar naudojamo kelio. Nariai gali pasirinkti pageidaujama kalbą savo <em>paskyros</em> puslapyje  arba svetainė gali būt nustatyta pasirinkti kalbą pagal naršyklės nuostatas. Jūsų svetainės turinys gali būt kuriamas (ir verčiamas) į įjungtas kalbas, kiekvienas įrašo vertimas gali turėti kalbai būdingą kelią. Lokalės modulis dirba kartu su <a href="@content-help">turinio vertimo moduliu</a> kuris valdo išverstą turinį.

en: Translations may be provided by:
lt: Vertimas gali būt pateiktas:

en: translating the original text via the locale module's integrated web interface, or
lt: verčiant orginalų tekstą naudojant lokalės modulį integruotą web sąsajoje ar

en: importing files from a set of existing translations, known as a translation package. A translation package enables the display of a specific version of Drupal in a specific language, and contain files in the Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format. Although not all languages are available for every version of Drupal, translation packages for many languages are available for download from the <a href="@translations">Drupal translation page</a>.
lt: importuojant bylas iš jau esančių vertimų, žinomų kaip vertimų paketais. Vertimų paketai įgalina rodyti konkrečiai Drupal versijai pritaikyta vertimą konkrečios kalbos, bylos pateikiamos Gettext Portable Object (<em>.po</em>) formatu. Nevisos kalbos įmanomos kiekvienai Drupal versijai, vertimų paketus galite rasti <a href="@translations">Drupal vertimų puslapyje</a>.

en: If an existing translation package does not meet your needs, the Gettext Portable Object (<em>.po</em>) files within a package may be modified, or new <em>.po</em> files may be created, using a desktop Gettext editor. The locale module's <a href="@import">import</a> feature allows the translated strings from a new or modified <em>.po</em> file to be added to your site. The locale module's <a href="@export">export</a> feature generates files from your site's translated strings, that can either be shared with others or edited offline by a Gettext translation editor.
lt: Jei esantis vertimo paketas neatininka jūsų poreikių galite redaguoti Gettext Portable Object (<em>.po</em>) bylas arba sukurti naujas <em>.po</em> bylas naudojant Gettext redaktorių. Lokalės modulio <a href="@import">importavimo</a> galimybė leidžia jums atnaujinti vertimą. O <a href="@export">eksportavimo</a> galimybė gali sugeneruoti svetainei naudojamas eilutes, kurias galite išverti naudojant Gettxt redaktorių.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@locale">Locale module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@locale">Lokalės modulį</a>.

en: This page provides an overview of your site's enabled languages. If multiple languages are available and enabled, the text on your site interface may be translated, registered users may select their preferred language on the <em>My account</em> page, and site authors may indicate a specific language when creating posts. The site's default language is used for anonymous visitors and for users who have not selected a preferred language.
lt: Šiame puslapyje rodomos įjungtos svetainės kalbos. Jei daugiakalbišumas įjungtas svetainės sąsają gali būt išversta, registruoti nariai gali pasirinkti pageidaujamą kalbą <em>Mano paskyra</em> puslapyje ir svetainės autoriai gali nurodyti kokia kalba rašo turinį. Svetainės kalba anoniminams lankytojams yra įprasta jei nepasirinko kitos.

en: For each language available on the site, use the <em>edit</em> link to configure language details, including name, an optional language-specific path or domain, and whether the language is natively presented either left-to-right or right-to-left. These languages also appear in the <em>Language</em> selection when creating a post of a content type with multilingual support.
lt: Kiekvienai kalbai yra <em>redaguoti</em> nuoroda nustatyti kalbos pavadinimą, kelią ar domeną, teksto kryptį. Šios kalbos taip pat bus rodomos <em>Kalbos</em> pasirinkime kai bus kuriamas įrašas kuriam įjungtas daugiakalbiškumo palaikymas.

en: Use the <a href="@add-language">add language page</a> to enable additional languages (and automatically import files from a translation package, if available), the <a href="@search">translate interface page</a> to locate strings for manual translation, or the <a href="@import">import page</a> to add translations from individual <em>.po</em> files. A number of contributed translation packages containing <em>.po</em> files are available on the <a href="@translations">Drupal.org translations page</a>.
lt: Naudokite <a href="@add-language">kalbos pridėjimo puslapį</a> norėdami įjungti papildomas kalbas (ir automatiškai importuokite bylas iš vertimo paketo, jei įmanoma), <a href="@search">versti sąsaja</a> galite rankiniu būdu arba <a href="@import">importuodami</a> <em>.po</em> bylas. Papildomi vertimo paketus gali atsisiųsti iš <a href="@translations">Drupal.org vertimų puslapio</a> arba iš <a href="http://localize.drupal.org/translate/languages/lt/">vertimo serverio</a>.

en: Add all languages to be supported by your site. If your desired language is not available in the <em>Language name</em> drop-down, click <em>Custom language</em> and provide a language code and other details manually. When providing a language code manually, be sure to enter a standardized language code, since this code may be used by browsers to determine an appropriate display language.
lt: Pridėkite visas kalbas kurios bus palaikomos jūsų svetainėje. Jei pageidaujama kalba nėra sąraše, spauskite <em>Sava kalba</em> ir pateikite kalbos kodą bei kitas smulkmenas. Kai įvedinėsite kalbos kodą įsitikinkite, kad jis yra standartinis, kadangi šį kodą gali naudoti naršyklės.

en: Language negotiation settings determine the site's presentation language. Available options include:
lt: Kalbos derinimo nuostatos nustato svetainės rodymo kalba. Galimi pasirinkimai:

en: <strong>None.</strong> The default language is used for site presentation, though users may (optionally) select a preferred language on the <em>My Account</em> page. (User language preferences will be used for site e-mails, if available.)
lt: <strong>Joks.</strong> Svetainės atvaizdavimui naudojama įprasta kalba, nors nariai gali (pasirinktinai) nustatyti pageidaujama kalbą <em>Mano paskyra</em> puslapyje. (Nario kalbos parinktys bus naudojamos svetainės el. pašto laiškų siuntinui, jei įmanoma.)

en: <strong>Path prefix only.</strong> The presentation language is determined by examining the path for a language code or other custom string that matches the path prefix (if any) specified for each language. If a suitable prefix is not identified, the default language is used. <em>Example: "example.com/de/contact" sets presentation language to German based on the use of "de" within the path.</em>
lt: <strong>Tik priešdėlio kelias</strong> Kalbos rodymas nustatomas peržiūrint kelią ieškant kalbos kodo ar kitos eilutės kuri atitinka kelio priešdėlį (jei yra) kiekvienai kalbai.  Jei tinkamas priešdėlis nerandamas naudojama įprasta kalba. <em>Pvz.: "example.com/de/contact" nustato kalbos rodymą į Vokiečių remiantis "de" kelyje.</em>

en: <strong>Path prefix with language fallback.</strong> The presentation language is determined by examining the path for a language code or other custom string that matches the path prefix (if any) specified for each language. If a suitable prefix is not identified, the display language is determined by the user's language preferences from the <em>My Account</em> page, or by the browser's language settings. If a presentation language cannot be determined, the default language is used.
lt: <strong>Kelio priešdėlis su kalbos atsargine priemone.</strong> Kalbos rodymas nustatomas peržiūrint kelią ieškant kalbos kodo ar kitos eilutės kuri atitinka kelio priešdėlį (jei yra) kiekvienai kalbai. Jei tinkamas priešdėlis nerandamas rodoma kalba nustatoma pagal nario kalbos nuostatas <em>Nario paskyroje</em> arba pagal naršyklės kalbos nuostatas. Jei rodomos kalbos neįmano nustatyti naudojam įprasta kalba.

en: <strong>Domain name only.</strong> The presentation language is determined by examining the domain used to access the site, and comparing it to the language domain (if any) specified for each language. If a match is not identified, the default language is used. <em>Example: "http://de.example.com/contact" sets presentation language to German based on the use of "http://de.example.com" in the domain.</em>
lt: <strong>Tik domenas.</strong> Rodoma kalba nustatoma pagal domeną kuriuo pasiekiama svetainė ir palyginama su domeno kalba (jei yra) nurodyta kiekvienai kalbai. Jei sutapinas nesurandamas naudojam įprasta kalba. <em>Pvz.: "http://de.example.com/contact" nustato rodoma kalbą į Vokiečių paremta  "http://de.example.com" domeno naudojimu.</em>

en: The path prefix or domain name for a language may be set by editing the <a href="@languages">available languages</a>. In the absence of an appropriate match, the site is displayed in the <a href="@languages">default language</a>.
lt: Kelio priešdėlis ar domenas kalbai gali būt nustatytas redaguojant <a href="@languages"> įmanomas kalbas</a>. Kai nėra atitikamo sutapimo svetainė rodoma <a href="@languages">įprasta kalba</a>.

en: This page provides an overview of available translatable strings. Drupal displays translatable strings in text groups; modules may define additional text groups containing other translatable strings. Because text groups provide a method of grouping related strings, they are often used to focus translation efforts on specific areas of the Drupal interface.
lt: Šiame puslapyje galite peržiūrėti galimus vertimus. Drupal vertimo eilutes rodo teksto grupėse; moduliai gali pateikti papildomą teksto grupę kur bus kitos vertimo eilutės. Kadangi teskto grupės grupuoja susijusias eilutes, dažniausiai sutelkiamas dėmesys į specifines Drupal sąsajos sritis.

en: Review the <a href="@languages">languages page</a> for more information on adding support for additional languages.
lt: Daugiau informacijos apie kalbų pridėjimą žiūrėkite <a href="@languages">kalbų puslapyje</a>.

en: This page imports the translated strings contained in an individual Gettext Portable Object (<em>.po</em>) file. Normally distributed as part of a translation package (each translation package may contain several <em>.po</em> files), a <em>.po</em> file may need to be imported after off-line editing in a Gettext translation editor. Importing an individual <em>.po</em> file may be a lengthy process.
lt: Šiame puslapyje galite importuoti išverstas eilutes kurios yra Gettext Portable Object (<em>.po</em>) bylose. Įprastai platinama kaip vertimo paketo dalis (kiekvienas vertimo paketas gli būt sudarytas iš kelių <em>.po</em> bylų), <em>.po</em> bylas gali prireikti importuoti po redagavimo naudojant Gettext redaktoriumi. Importuojant atskiras <em>.po</em> bylas gali šiek tiek užtrukti.

en: Note that the <em>.po</em> files within a translation package are imported automatically (if available) when new modules or themes are enabled, or as new languages are added. Since this page only allows the import of one <em>.po</em> file at a time, it may be simpler to download and extract a translation package into your Drupal installation directory and <a href="@language-add">add the language</a> (which automatically imports all <em>.po</em> files within the package). Translation packages are available for download on the <a href="@translations">Drupal translation page</a>.
lt: Atminkite, kad  <em>.po</em> bylos iš vertimo paketų importuojamos automatiškai (jei įmanoma) kai naujas modulis ar tema įjungiama ar kai nauja kalba pridedama. Kadangi šiame puslapyje galima importuoti tik vieną  <em>.po</em> bylą vienu metu, gal būtų patogiau atsisiųsti vertimo paketą ir išarchyvuoti jį į Drupal direktoriją ir <a href="@language-add">pridėti kalbą</a> (kur automatiškai bus importuotos  <em>.po</em> bylos). Vertimo paketus galima atsisiųsti iš <a href="@translations">Drupal vertimų puslapių</a>.

en: This page exports the translated strings used by your site. An export file may be in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) form, which includes both the original string and the translation (used to share translations with others), or in Gettext Portable Object Template (<em>.pot</em>) form, which includes the original strings only (used to create new translations with a Gettext translation editor).
lt: Šiame puslapyje galite eksportuoti eilutes vertimui kurias naudoja jūsų svetainė. Eksportuojama byla gali būt Gettext Portable Object (<em>.po</em>) forma, kur yra tiek išverstos tiek neišverstos eilutės (naudojama pasidalinti vertimu su kitais), arba Gettext Portable Object Template (<em>.pot</em>) forma, kur yra tik orginalios kalbos eilutės (naudojama sukurti naują vertimą  naudojant Gettext vertimo redaktorių )

en: This page allows a translator to search for specific translated and untranslated strings, and is used when creating or editing translations. (Note: For translation tasks involving many strings, it may be more convenient to <a href="@export">export</a> strings for off-line editing in a desktop Gettext translation editor.) Searches may be limited to strings found within a specific text group or in a specific language.
lt: Šis puslapis vertėjui suteikia galimybę ieškoti tamtikros išverstos ar neišverstos eilutės ir naudojamas kai kuriamas ar redaguojamas vertimas. (Atminkite: Vertimo užduotims naudojama daug eilučių galbūt patogiau būtų <a href="@export">eksportuoti</a> eilutes ir versti naudojant Gettext vertimo redaktorių) Paiešką galima susiaurinti nurodant tam tikrą teksto grupę ar konkrečią kalbą.

en: This block is only shown if <a href="@languages">at least two languages are enabled</a> and <a href="@configuration">language negotiation</a> is set to something other than <em>None</em>.
lt: Šis blokas yra rodomas jei <a href="@languages">bent dvi kalbos įjungtos</a> ir <a href="@configuration">kalbos derinimas</a> nustatytas betkoks išskyrus <em>Joks</em>.

en: Built-in interface
lt: Vidinė sąsaja

en: This account's default language for e-mails, and preferred language for site presentation.
lt: Įprasta paskyros kalba el. paštui ir pageidaujama svetainės atvaizdavimo kalba.

en: This account's default language for e-mails.
lt: Įprasta paskyros kalba el. paštui.

en: A path alias set for a specific language will always be used when displaying this page in that language, and takes precedence over path aliases set for <em>All languages</em>.
lt: Kelio pervadinimas tam tikrai kalbai visada bus naudojamas šiam puslapiui tai kalbai ir turi pirmenybę prieš kelius nustatytus <em>Visose kalbose</em>.

en: Enable multilingual support for this content type. If enabled, a language selection field will be added to the editing form, allowing you to select from one of the <a href="!languages">enabled languages</a>. If disabled, new posts are saved with the default language. Existing content will not be affected by changing this option.
lt: Įjungti daugiakalbiškumo palaikymą šiam turinio tipui. Jei įjungta kalbos pasirinkimo laukelis bus pridėtas prie redagavimo formos, leidžiantis pasirinkti vieną iš <a href="!languages">galimų kalbų</a>.Jei išjungta nauji įrašai bus išsaugoti įprasta kalba. Šio pasirinkimo pakeitimas neturės jokios įtakos jau esančiam turiniui.

en: Parsed JavaScript file %file.
lt: Gramatiškai nagrinėta JavaScript byla %file.

en: administer languages
lt: administruoti kalbas

en: translate interface
lt: versti sąsają

en: Configure languages for content and the user interface.
lt: Konfigūruoti turinio bei naudotojo sąsajos kalbas.

en: Translate the built in interface and optionally other text.
lt: Versti sąsają,ir kitą tekstą.

en: !long-month-name January
lt: !long-month-name Sausis

en: !long-month-name February
lt: !long-month-name Vasaris

en: !long-month-name March
lt: !long-month-name Kovas

en: !long-month-name April
lt: !long-month-nameBalandis

en: !long-month-name May
lt: !long-month-name Gegužė

en: !long-month-name June
lt: !long-month-name Birželis

en: !long-month-name July
lt: !long-month-name Liepa

en: !long-month-name August
lt: !long-month-name Rugpjūtis

en: !long-month-name September
lt: !long-month-name Rugsėjis

en: !long-month-name October
lt: !long-month-name Spalis

en: !long-month-name November
lt: !long-month-name Lapkritis

en: !long-month-name December
lt: !long-month-name Gruodis

en: Adds language handling functionality and enables the translation of the user interface to languages other than English.
lt: Prideda kalbos valdymo galimybę ir įgalina vartotojo sąsajos išvertimą į kitą kalbą.

en: The menu module allows on-the-fly creation of menu links in the content authoring forms. The following option sets the default menu in which a new link will be added.
lt: Meniu modulis suteikia galimybę sukurti meniu punktus turinio pateikimo formoje. Naujos nuorodos pridedamos įprastam meniu.

en: Select what should be displayed as the secondary links. You can choose the same menu for secondary links as for primary links (currently %primary). If you do this, the children of the active primary menu link will be displayed as secondary links.
lt: Pasirinkite kas turėtų būt rodoma kaip antrinės nuorodos. Jūs galite nurodyti tą patį meniu tiek pirminėms  (šiuo metu %primary) tiek antrinėms nuorodoms. Jei taip padarysite pirminės nuorodos aktyvaus punkto palikuonis bus rodomas kaip antrinės nuorodos.

en: The menu module provides an interface to control and customize Drupal's powerful menu system. Menus are a hierarchical collection of links, or menu items, used to navigate a website, and are positioned and displayed using Drupal's flexible block system. By default, three menus are created during installation: <em>Navigation</em>, <em>Primary links</em>, and <em>Secondary links</em>. The <em>Navigation</em> menu contains most links necessary for working with and navigating your site, and is often displayed in either the left or right sidebar. Most Drupal themes also provide support for <em>Primary links</em> and <em>Secondary links</em>, by displaying them in either the header or footer of each page. By default, <em>Primary links</em> and <em>Secondary links</em> contain no menu items but may be configured to contain custom menu items specific to your site.
lt: Meniu modulis suteikia galimybę valdyti ir derinti meniu sistemą. Meniu yra klasifikuotas nuorodų rinkinys naudojamas naršyti svetainę ir naudojant blokų modulį rodomas ir pozicionuojamas. Įprastai įdiegimo metu sukuriami trys meniu: <em>Navigacija</em>, <em>Pirminės nuorodos</em> ir <em>Antrinės nuorodos</em>. <em>Navigacija</em> meniu sudarytas iš darbui reikalingiausių nuorodų ir dažniausiai rodoma kairėje ar dešnėje puslapio pusėje. Daugelis Drupal temų palaiko ir <em>Pirminės nuorodos</em> ir <em>Antrinės nuorodos</em>. Įprastai <em>Pirminės nuorodos</em> ir <em>Antrinės nuorodos</em> neturi meniu punktų, bet juos galima nustatyti, kad atitiktų jūsų svetainę.

en: The <a href="@menu">menus page</a> displays all menus currently available on your site. Select a menu from this list to add or edit a menu item, or to rearrange items within the menu. Create new menus using the <a href="@add-menu">add menu page</a> (the block containing a new menu must also be enabled on the <a href="@blocks">blocks administration page</a>).
lt: <a href="@menu">Meniu puslapis</a> rodo visus šiuo metu įmanomus meniu svetainėje. Pasirinkite meniu iš šio sąrašo, kad pridėti ar redaguoti meniu elementą, ar prerikiuoti elementus meniu sąraše. Sukurkite naujus meniu naudodami <a href="@add-menu">pridėti naują meniu</a> puslapį (blokas su nauju meniu taip pat turi būt įjungtas <a href="@blocks">blokų administravimo puslapyje</a>)

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@menu">Menu module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@menu">Meniu modulį</a>.

en: Menus are a collection of links (menu items) used to navigate a website. The menus currently available on your site are displayed below. Select a menu from this list to manage its menu items.
lt: Meniu yra nuorodų (meniu elementų) rinkinys naudojamas naršyti svetainę. Šiuo metu galimi meniu rodomi žemiau. Pasirinkite meniu kurį norite tvarkyti.

en: The navigation menu is provided by Drupal and is the main interactive menu for any site. It is usually the only menu that contains personalized links for authenticated users, and is often not even visible to anonymous users.
lt: Navigacijos meniu yra Drupal pateiktas ir yra pagrindinis interaktyvus  meniu bet kokioje svetainėje. Įprasta, kad tik šis meniu turi asmenines nuorodas  ir nerodomas anoniminiams lankytojams.

en: Primary links are often used at the theme layer to show the major sections of a site. A typical representation for primary links would be tabs along the top.
lt: Pirminės nuorodos dažnai naudojama temos sluoksnį rodyti pagrindines svetainės skiltis. Paprastai pirminės nuorodos rodomos puslapio viršuje.

en: Secondary links are often used for pages like legal notices, contact details, and other secondary navigation items that play a lesser role than primary links
lt: Antrinės nuorodos naudojamos kaip pagalbinė navigacija.

en: The human-readable name of this content type. This text will be displayed as part of the list on the <em>create content</em> page. It is recommended that this name begin with a capital letter and contain only letters, numbers, and <strong>spaces</strong>. This name must be unique.
lt: Žmogui suprantamas turinio tipo pavadinimas. Šis tekstas bus rodomas kaip sąrašo dalis <em>turinio kūrimo</em> puslapyje. Rekomenduojama, kad pavadinimas prasidėtų tik didžiąją raide ir būtų sudarytas tik iš raidžių, skaičių ir <strong>tarpų</strong>. Šie pavadinimai turėtų būt unikalūs.

en: The machine-readable name of this content type. This text will be used for constructing the URL of the <em>create content</em> page for this content type. This name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores. Underscores will be converted into hyphens when constructing the URL of the <em>create content</em> page. This name must be unique.
lt: Mašinoms suprantamas turinio tipo pavadinimas. Šis tekstas bus naudojamas sudarant URL <em>Kurti turinį</em> puslapiui. Pavadinimas turi būti sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir pabraukimų. Pabraukimai būs paversti į brukšnelius kai bus sudaromas URL. Pavadinimas turi būti unikakus.

en: The machine-readable name of this content type. This field cannot be modified for system-defined content types.
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas šio turinio tipo. Šis laukelis negali būt redaguoajmas sistemos turinio tipams.

en: A brief description of this content type. This text will be displayed as part of the list on the <em>create content</em> page.
lt: Trumpas šio turinio tipo aprašymas.Šis tekstas bus rodomas kai sąrašo dalis <em>turinio kūrimo</em> puslapyje.

en: Submission form settings
lt: Turinio kūrimo formų nuostatos

en: This content type does not have a title field.
lt: Šis turinio tipas neturi pavadinimo laukelio.

en: To omit the body field for this content type, remove any text and leave this field blank.
lt: Neįtraukti kūno laukelio į šį turinio tipą, pašalinkite bet kokį tekstą ir palikite tuščią.

en: This text will be displayed at the top of the submission form for this content type. It is useful for helping or instructing your users.
lt: Šis tekstas bus rodomas straipsnio pateikimo formos viršuje. Taip patogu informuoti vartotojus ir jiems pagelbėti.

en: Workflow settings
lt: Darbų eigos nustatymai

en: Users with the <em>administer nodes</em> permission will be able to override these options.
lt: Nariai su <em>mazgų administravimo</em> teisėmis šias nuostatas galės perrašyti.

en: The machine-readable name %type is already taken.
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas %type jau užimtas.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas turi būti sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir pabraukimų.

en: Invalid machine-readable name. Please enter a name other than %invalid.
lt: Klaidingas mašinoms suprantamas pavadinimas. Prašome įvesti kitą pavadinimą apart %invalid.

en: The human-readable name %name is already taken.
lt: Žmonėms suprantamas pavadinimas %type jau užimtas.

en: The content type %name has been reset to its default values.
lt: Turinio tipo %name  nuostatos atstatytos į pradines reikšmes.

en: Are you sure you want to delete the content type %type?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %type turinio tipą?

en: Added content type %name.
lt: Pridėtas turinio tipas %name.

en: Changed the content type of 1 post from %old-type to %type. | Changed the content type of @count posts from %old-type to %type.
lt[0]: Pakeisti turinio tipą iš %old-type į %type  @count įrašui.
lt[1]: Pakeisti turinio tipą iš %old-type į %type  @count įrašams.
lt[2]: Pakeisti turinio tipą iš %old-type į %type  @count[2] įrašų.

en: <strong>Warning:</strong> there is currently 1 %type post on your site. It may not be able to be displayed or edited correctly, once you have removed this content type. | <strong>Warning:</strong> there are currently @count %type posts on your site. They may not be able to be displayed or edited correctly, once you have removed this content type.
lt[0]: <strong>Įspėjimas:</strong> svetainėje šiuo metu yra  @count %type įrašas. Jis negalės būt redaguojamas ar tinkamai rodomas kai pašalinsite šį turinio tipą.
lt[1]: <strong>Įspėjimas:</strong> svetainėje šiuo metu yra  @count %type įrašai. Jie negalės būt redaguojami ar tinkamai rodomi kai pašalinsite šį turinio tipą.
lt[2]: <strong>Įspėjimas:</strong> svetainėje šiuo metu yra  @count[2] %type įrašų. Jie negalės būt redaguojami ar tinkamai rodomi kai pašalinsite šį turinio tipą.

en: If the site is experiencing problems with permissions to content, you may have to rebuild the permissions cache. Possible causes for permission problems are disabling modules or configuration changes to permissions. Rebuilding will remove all privileges to posts, and replace them with permissions based on the current modules and settings.
lt: Jei svetainėje kyla problemų su leidimais turiniui, jums reikia perkrauti leidimų laikinąją atmintį. Galimi sutrikimai gali kilti dėl modulių išjungimo ar leidimų pakeitimų. Atstatymas pašalins visas įrašų privilegijas ir pakeis jas dabartiniais modulių ir nuostatų leidimais.

en: Rebuilding may take some time if there is a lot of content or complex permission settings. After rebuilding has completed posts will automatically use the new permissions.
lt: Atstatymas gali šiek tiek užtrukti jei yra daug turinio ir sudėtinga leidimų sistema. Kai atstatymas bus baigtas įrašai automatiška naudos naujus leidimus.

en: Node access status
lt: Mazgo priėjimo būsena

en: Number of posts on main page
lt: Įrašų skaičius pagrindiniame puslapyje

en: The default maximum number of posts to display per page on overview pages such as the main page.
lt: Kiek daugiausia įrašų rodyti viename puslapyje.

en: Are you sure you want to rebuild the permissions on site content?
lt: Ar jūs tikrai norite atstatyti svetainės turinio leidimus?

en: This action rebuilds all permissions on site content, and may be a lengthy process. This action cannot be undone.
lt: Šis veiksmas atstato visus leidimus svetainės turiniui ir gali būt gan ilgas procesas. Šis veiksmas nebeatstatomas.

en: Demote from front page
lt: Pašalinti iš pirmo puslapio

en: Make sticky
lt: Padaryti prikabintu

en: Remove stickiness
lt: Šalinti prikabinimą

en: language
lt: kalba

en: An error occurred and processing did not complete.
lt: Įvyko klaida ir procesas liko nebaigtas.

en: Show summary in full view
lt: Rodyti santrauką peržiūrint pilną tekstą

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
lt: Paruošta įrašo versija rodo kaip atrodys paskelbas įrašas pagrindiniame puslapyje ar eksportuotas sindikacijai. <span class="no-js"> Jūs galite įterpti skirtiką "&lt;!--break--&gt;" (be kabučių) tikslesniam nustaymui kur bus atskirtas tekstas.</span>

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
lt: @type %title buvo atstatyta į versija iš %revision-date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
lt: Versija iš %revision-date @type %title pašalinta.

en: @type: reverted %title revision %revision.
lt: @type: sugrąžinta %title versija %revision.

en: The content access permissions need to be rebuilt.
lt: Turinio skaitymo leidimus reikia atstatyti.

en: The content access permissions need to be rebuilt. Please visit <a href="@node_access_rebuild">this page</a>.
lt: Turinio skaitymo leidimus reikia atstatyti. Prašome aplankyti <a href="@node_access_rebuild">šį puslapį</a>.

en: The node module manages content on your site, and stores all posts (regardless of type) as a "node". In addition to basic publishing settings, including whether the post has been published, promoted to the site front page, or should remain present (or sticky) at the top of lists, the node module also records basic information about the author of a post. Optional revision control over edits is available. For additional functionality, the node module is often extended by other modules.
lt: Node modulis valdo svetainės turinį, ir išsaugo visus įrašus (nepaisant tipo) kaip  "mazgus". Be pagrindinės funkcijos modulis leidžia valdyti ar įrašas bus iškeltas į pagrindinį puslapį ar įrašas bus prikabintas viršuje, modulis taip pat įrašo pagrindinę informacija apie autorių. Pasirinktinai galima įjungti versijų saugojimą. Funkcijų išplėtimui naudojami papildomi moduliai.

en: Though each post on your site is a node, each post is also of a particular <a href="@content-type">content type</a>. <a href="@content-type">Content types</a> are used to define the characteristics of a post, including the title and description of the fields displayed on its add and edit pages. Each content type may have different default settings for <em>Publishing options</em> and other workflow controls. By default, the two content types in a standard Drupal installation are <em>Page</em> and <em>Story</em>. Use the <a href="@content-type">content types page</a> to add new or edit existing content types. Additional content types also become available as you enable additional core, contributed and custom modules.
lt: Kiekvienas svetainės įrašas yra mazgas, be to kiekvienas įrašas yra tam tikro <a href="@content-type">turinio tipo</a>. <a href="@content-type">Turinio tipai</a> nustato įrašo savybes, įskaitant pavadinimo ir aprašymo laukelų rodomą pridėjimo ar redagavimo puslapyje. Kiekvienas turinio tipas gali turėti skirtingas rodymo nuostatas ir kitas savybes. Įprastai du turinio tipai įdiegiami su Drupal <em>Puslapis</em> ir <em>Straipsnis</em>. Naudokitės <a href="@content-type">turinio tipų puslapiu</a> tam, kad pridėtumėte naują ar redaguotumėte esama turinio tipą. Papildomi turinio tipai gali būt įmanomi įjungus šerdies ar įdiegus papildomus modulius.

en: The administrative <a href="@content">content page</a> allows you to review and manage your site content. The <a href="@post-settings">post settings page</a> sets certain options for the display of posts. The node module makes a number of permissions available for each content type, which may be set by role on the <a href="@permissions">permissions page</a>.
lt: Turinio administravimo <a href="@content">puslapis</a> suteikia jums galimybę peržiūrėti ir valdyti svetainės turinį. <a href="@post-settings">Įrašo nustatymų</a> puslapyje galite nustatyti įrašų rodymo savybes. Node modulis suteikia daug galimų leidimų kiekvienam turinio tipui, kurie gali būt priskirti rolėms<a href="@permissions"> leidimų puslapyje</a>.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@node">Node module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@node">node modulį</a>.

en: Below is a list of all the content types on your site. All posts that exist on your site are instances of one of these content types.
lt: Žemiau pateikti visi turinio tipai kurie yra jūsų svetainėje. Visi įrašai kurie egzistuoja svetainėje yra kurio nors tipo.

en: To create a new content type, enter the human-readable name, the machine-readable name, and all other relevant fields that are on this page. Once created, users of your site will be able to create posts that are instances of this content type.
lt: Tam, kad sukurti naują turinio tipą įveskite žmogui suprantama pavadinimą, mašinoms suprantama pavadinimą, ir tiesiogiai susijusius laukelius kurie yra šiame puslapyje. Kai tik sukursite, nariai galės kurti įrašus naudodami šį tipą.

en: The revisions let you track differences between multiple versions of a post.
lt: Versija leidžia jums sekti skirtumus tarp daugialypių versijų.

en: You specified that the summary should not be shown when this post is displayed in full view. This setting is ignored when the summary is empty.
lt: Jūs nurodėte, kad santrauka nerodomą kai peržiūrimas pilnas tekstas. Ši nuostata ignoruojama kai santrauka tuščia.

en: You specified that the summary should not be shown when this post is displayed in full view. This setting has been ignored since you have not defined a summary for the post. (To define a summary, insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) in the Body of the post to indicate the end of the summary and the start of the main content.)
lt: Jūs nurodėte, kad santrauka nerodomą kai peržiūrimas pilnas tekstas. Ši nuostata ignoruojama kai santrauka tuščia. (Norėdami nustatyti įterpkite skirtuką "&lt;!--break--&gt;" (be kabučių) Turinio įraše.)

en: Read the rest of !title.
lt: Skaityti likusią !title dalį.

en: <h1 class="title">Welcome to your new Drupal website!</h1><p>Please follow these steps to set up and start using your website:</p>
lt: <h1 class="title">Sveiki atvykę į savo Drupal svetainę!</h1><p>Prašome sekti šiais nurodymais, tam, kad pradėtumėt naudotis savo svetaine:</p>

en: <strong>Configure your website</strong> Once logged in, visit the <a href="@admin">administration section</a>, where you can <a href="@config">customize and configure</a> all aspects of your website.
lt: <strong>Sukonfiguruokite savo svetainę</strong> Kai tik prisijungsite, apsilankykite <a href="@admin">administravimo skiltyje</a>, kur galėsite  <a href="@config">konfiguruoti ir pritaikyti </a> savo svetainę visais atžvilgiais.

en: <strong>Enable additional functionality</strong> Next, visit the <a href="@modules">module list</a> and enable features which suit your specific needs. You can find additional modules in the <a href="@download_modules">Drupal modules download section</a>.
lt: <strong>Įjunkite papildomas galimybes</strong> Peržiūrėkite <a href="@modules">modulių sąrašą</a> ir įjunkite galimybes kurios tenkins jūsų poreikius. Papildomus modulius galite rasti <a href="@download_modules">Drupal modulių atsisiuntimų puslapyje</a>.

en: <strong>Customize your website design</strong> To change the "look and feel" of your website, visit the <a href="@themes">themes section</a>. You may choose from one of the included themes or download additional themes from the <a href="@download_themes">Drupal themes download section</a>.
lt: <strong>Pritaikykite savo svetainės dizainą </strong> Norėdami pakeisti svetainės išvazdą, aplankykite <a href="@themes">temų skiltį</a>. Galite pasirinkti iš jau esančių temų arba atsisiųsti papidomai iš <a href="@download_themes">Drupal temų atsisiuntimo puslapio</a>.

en: <strong>Start posting content</strong> Finally, you can <a href="@content">create content</a> for your website. This message will disappear once you have promoted a post to the front page.
lt: <strong>Pradėkite kurti turinį</strong> Galiausiai galite <a href="@content">kurti</a> svetainės turinį. Ši žinutė išnyks kai tik sukursite įrašą pagrindiniame puslapyje.

en: Rebuilding content access permissions
lt: Atstatomos turinio skaitymo leidimai

en: Content permissions have been rebuilt.
lt: Turinio leidimai atstatyti.

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
lt: Turinio skaitymo leidimai atstatyti netinkamai.

en: administer content types
lt: administruoti turinio tipus

en: View, edit, and delete your site's content.
lt: Peržiūrėti, redaguoti ir trinti jūsų svetainės turinį.

en: Post settings
lt: Įrašo nustatymai

en: Control posting behavior, such as teaser length, requiring previews before posting, and the number of posts on the front page.
lt: Valdyti įrašų elgesį, tokį kaip įžangos ilgį, peržiūros reikalingumą prieš pateikimą ir įrašų kiekį  puslapyje.

en: Manage posts by content type, including default status, front page promotion, etc.
lt: Tvarkyti įrašus pagal turinio tipus įskaitant įprastas reikšmes, paskelbimą pirmam puslapyje, ir pan.

en: Add content type
lt: Pridėti turinio tipą

en: Revert to earlier revision
lt: Atstatyti į ankstesnę versiją.

en: Delete earlier revision
lt: Šalinti ankstesnę versiją.

en: Allows content to be submitted to the site and displayed on pages.
lt: Sistemos pagrindas, kuris leidžia į svetainę dėti turinį ir jį atvaizduoti

en: This site supports <a href="@openid-net">OpenID</a>, a secure way to log into many websites using a single username and password. OpenID can reduce the necessity of managing many usernames and passwords for many websites.
lt: Šis svetainė palaiko OpenID, tai saugus būdas prisijungti prie kelių svetainių naudojant vieną prisijungimo vardą ir slaptažodį. OpenID gali sumažinti būtinuma tvarkyti daug prisijungimo vardų ir slaptažodžių skirtingose svetainėse.

en: To use OpenID you must first establish an identity on a public or private OpenID server. If you do not have an OpenID and would like one, look into one of the <a href="@openid-providers">free public providers</a>. You can find out more about OpenID at <a href="@openid-net">this website</a>.
lt: Norint naudotis OpenID jūs turite susikurti paskyrą viešame ar privačiame OpenID serveryje. Jei neturite OpenID ir norite susikurti peržiūrėkite <a href="@openid-providers">nemokamus viešus tiekėjus</a>. Daugiau sužinoti apie OpenID galite <a href="@openid-net">šioje svetainėje</a>.

en: If you already have an OpenID, enter the URL to your OpenID server below (e.g. myusername.openidprovider.com). Next time you login, you will be able to use this URL instead of a regular username and password. You can have multiple OpenID servers if you like; just keep adding them here.
lt: Jei jau turite OpenID įveskite savo OpenID tiekėjo serverio URL (pvz.: nariovardas.openidtiekejas.lt). Kita kartą prisijungiant, galėsite naudoti šį URL vietoj savo įprasto prisijungimo vardą ir slaptažodį. Jūs galite turėti kelis OpenID serverius jei norite; tiesiog pridėkite juos čia.

en: OpenID is a secure method for logging into many websites with a single username and password. It does not require special software, and it does not share passwords with any site to which it is associated; including your site.
lt: OpenID yra saugus būdas prisijugti prie kelių svetainių naudojant vieną prisijungimo vardą ir slaptažodį. Tai nereikalauja jokios palidomos programinės įrangos jūsų svetainei.

en: Users can create accounts using their OpenID, assign one or more OpenIDs to an existing account, and log in using an OpenID. This lowers the barrier to registration, which is good for the site, and offers convenience and security to the users. OpenID is not a trust system, so email verification is still necessary. The benefit stems from the fact that users can have a single password that they can use on many websites. This means they can easily update their single password from a centralized location, rather than having to change dozens of passwords individually.
lt: Nariai gali susikurti savo erdvę  naudojant OpenID, priskirti vieną ar daugiau OpenID prie jau esančios sąskaitos ir prisijungti naudijant OpenID. Tai palengvina narių registracija svetainėje ir suteikia patogumą ir saugumą nariams. OpenID sistema reikalauja el. pašto patvirtinimo. Šios sistemos naudingumas yra tai, kad vienas narys gali valdyti savo prisijungimo vardą ir slaptažodį vienoje sistemoje, o prisijungti prie kelių svetainių.

en: The basic concept is as follows: A user has an account on an OpenID server. This account provides them with a unique URL (such as myusername.openidprovider.com). When the user comes to your site, they are presented with the option of entering this URL. Your site then communicates with the OpenID server, asking it to verify the identity of the user. If the user is logged into their OpenID server, the server communicates back to your site, verifying the user. If they are not logged in, the OpenID server will ask the user for their password. At no point does your site record, or need to record the user's password.
lt: Pagrindinė įdėja: Narys turi sąskaitą  OpenID serveryje. Ši sąskaita pasiekiama naudojant unikalų URL (tarkim nariovardas.openidserveris.lt). Kai narys užeina į jūsų svetainę jam siūloma įvesti šį URL. Jūsų svetainė susisieks su  OpenID serveriu, prašant patvirtinti nario paskyrą. Jei narys prisijungęs prie  OpenID serverio sistema patvirtins narį ir susisieks su jūsų svetaine. Jie neprisijungęs  OpenID sistema paprašys įvesti slaptažodį. Jūsų svetainei nereikia atsiminti nario slaptažodžio.

en: More information on OpenID is available at <a href="@openid-net">OpenID.net</a>.
lt: Daugiau informacijos rasite <a href="@openid-net">OpenID.net</a>.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@handbook">OpenID module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@handbook">OpenID modulį</a>.

en: OpenID identities
lt: OpenID paskyros

en: Allows users to log into your site using OpenID.
lt: Leidžia vartotojams prisijungti prie jūsų svetainės, naudojant OpenID.

en: No URL aliases found.
lt: Nerasta pervadinimu

en: No URL aliases available.
lt: Nėra pervadinimu

en: Update alias
lt: Atnaujinti pervadinimą

en: Create new alias
lt: Sukurti naują pervadinimą

en: The alias %alias is already in use in this language.
lt: Pervadinimas %alias jau naudojamas šiai kalbai.

en: The alias has been saved.
lt: Pervadinimas išsaugotas

en: Are you sure you want to delete path alias %title?
lt: Ar tikrai nori ištrinti pervadinima %title?

en: Filter aliases
lt: Filtruoti pervadinimus

en: The path module allows you to specify aliases for Drupal URLs. Such aliases improve readability of URLs for your users and may help internet search engines to index your content more effectively. More than one alias may be created for a given page.
lt: Kelio modulis leidžia jums pervadinti Drupal URL. Tokie pervadinimai padidina svetainės URL aiškumą ir padeda paieškos varikliams indeksuoti jūsų svetainės turinį daug tiksliau. Daugiau nei vienas pervadinimas galimas vienam puslapiui.

en: <p>Some examples of URL aliases are:</p>
    <ul>
    <li>user/login =&gt; login</li>
    <li>image/tid/16 =&gt; store</li>
    <li>taxonomy/term/7+19+20+21 =&gt; store/products/whirlygigs</li>
    <li>node/3 =&gt; contact</li>
    </ul>
lt: <p>Keletas URL pervadimų pavyzdžiai:</p>
    <ul>
    <li>user/login =&gt; prisijungimas</li>
    <li>image/tid/16 =&gt; parduotuve </li>
    <li>taxonomy/term/7+19+20+21 =&gt; produktai/audio/popsas</li>
    <li>node/3 =&gt; kontaktai </li>
    </ul>

en: The path module enables appropriately permissioned users to specify an optional alias in all node input and editing forms, and provides an interface to view and edit all URL aliases. The two permissions related to URL aliasing are <em>administer url aliases</em> and <em>create url aliases</em>.
lt: Kelio modulis suteikia galimybę nariams su tam tikrais leidimais įrašyti kelio pervadinimą visuose mazgo kūrimo ir redagavimo formose ir teikia URL pervadinimo sąsają. Yra du leidimai susiję su URL pervadinimu <em>administruoti url pervadinimus</em> ir <em>sukurti url pervadinimus</em>.

en: This module also provides user-defined mass URL aliasing capabilities, which is useful if you wish to uniformly use URLs different from the default. For example, you may want to have your URLs presented in a different language. Access to the Drupal source code on the web server is required to set up mass URL aliasing.
lt: Šis modulis taip pat suteikia galimybę masiniam narių URL pervadinimui, tai naudinga jei norite suformuoti skirtingus URL. Pvz.: norite naudoti URL kitai kalbai.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@path">Path module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@path">Kelio modulį</a>.

en: Drupal provides complete control over URLs through aliasing, which is often used to make URLs more readable or easy to remember. For example, the alias 'about' may be mapped onto the post at the system path 'node/1', creating a more meaningful URL. Each system path can have multiple aliases.
lt: Drupal teikia pilną URL pervadinimų kontrolę tai suteikia labiau suprantamus URL adresus. Pvz.: pervadinimas 'apie' gali nurodyti kelią į sistemos įrašą 'node/1'. Kiekvienas sisteminis kelias gali turėti kelis pervadinimus.

en: Enter the path you wish to create the alias for, followed by the name of the new alias.
lt: Įveskite kelią kuriam norite sukurti pervadinimą ir naują pervadinimą.

en: The alias has been deleted.
lt: Pervadinimas buvo pašalintas.

en: The path is already in use.
lt: Nurodytas kelias jau naudojamas.

en: URL aliases
lt: URL pervadinimai

en: Change your site's URL paths by aliasing them.
lt: Pakeiskite svetainės URL kelius pervadindami juos.

en: Edit alias
lt: Redaguoti pervadinimus

en: Delete alias
lt: Pašalinti pervadinimą

en: Add alias
lt: Pridėti pervadinimus

en: Allows users to rename URLs.
lt: Leidžia nariams pervadinti URL.

en: The PHP filter adds the ability to include PHP code in posts. PHP is a general-purpose scripting language widely-used for web development; the content management system used by this website has been developed using PHP.
lt: PHP filtras suteikia galimybę įterpti PHP kodą į įrašus. PHP yra bendro pobūdžio ir programavimo kalba, plačiai naudojama kūrimui; Turinio valdymo sistema, kuria naudojasi ši svetainė buvo sukurta, naudojant PHP.

en: Through the PHP filter, users with the proper permission may include custom PHP code within a page of the site. While this is a powerful and flexible feature if used by a trusted user with PHP experience, it is a significant and dangerous security risk in the hands of a malicious user. Even a trusted user may accidentally compromise the site by entering malformed or incorrect PHP code. Only the most trusted users should be granted permission to use the PHP filter, and all PHP code added through the PHP filter should be carefully examined before use.
lt: Pasinaudojęs PHP filtru, vartotojai su tinkamais leidimais gali įterpti savitą PHP į puslapį. Nors tai yra galinga ir lanksti funkcija, jei naudoja patikimas vartotojas su PHP patirtimi, ji yra didelė ir pavojinga saugumo rizikos rankas kenkėjiško vartotojo. Net patikimas vartotojas gali netyčia sutrikdyti svetainės darbą, nurodant neteisingą ar kenksmigą PHP kodas. Tik patikimiems vartotojams turėtų būt suteiktas leidimas naudotis PHP filtru, ir visas PHP kodas pridėta naudojant PHP filtras turėtų būti atidžiai ištirtas prieš naudojimą.

en: <a href="@drupal">Drupal.org</a> offers <a href="@php-snippets">some example PHP snippets</a>, or you can create your own with some PHP experience and knowledge of the Drupal system.
lt: <a href="@drupal">Drupal.org</a> siūlo <a href="@php-snippets">kelis PHP fragmentus</a>, arba jūs galite sukurti savo su PHP patirtimi ir Drupal sistemos žiniomis.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@php">PHP module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href=\"@php\">PHP modulį</a>.

en: You may post PHP code. You should include &lt;?php ?&gt; tags.
lt: Galite įrašyti PHP kodą. Tarp &lt;?php ?&gt; žymenų.

en: Using custom PHP code
lt: Naudotis savitu PHP kodu

en: Custom PHP code may be embedded in some types of site content, including posts and blocks. While embedding PHP code inside a post or block is a powerful and flexible feature when used by a trusted user with PHP experience, it is a significant and dangerous security risk when used improperly. Even a small mistake when posting PHP code may accidentally compromise your site.
lt: Pasirinktiniai PHP kodas gali būti integruotas į kai kuriuos svetainės turinio tipus, įskaitant pranešimus ir blokus. Nors įterpti PHP kodą į įrašus arba blokus yra galinga ir lanksti funkcija, kai tai anudojasi patikimas vartotojas su PHP patirtį, ji yra didelė ir pavojinga saugumo riziką, kai naudojama netinkamai. Net ir maža klaida, kai įršytas PHP kodas gali netyčia sutrikdyti svetainės darbą.

en: If you are unfamiliar with PHP, SQL, or Drupal, avoid using custom PHP code within posts. Experimenting with PHP may corrupt your database, render your site inoperable, or significantly compromise security.
lt: Jei jūs nesusipažinę su PHP, SQL ar Drupal venkite naudoti PHP kodą įrašuose. Eksperimentai su PHP kodu gali sugadinti duomenų bazę, atvaizduoti svetainę neteisingai ar pažeisti saugumą.

en: Notes:
lt: Pastabos:

en: Remember to double-check each line for syntax and logic errors <strong>before</strong> saving.
lt: Nepamirškite du kart patikrinti kiekvieną eilutę dėl sintaksės ar logikos klaidų <strong>prieš</strong> išsaugant.

en: Statements must be correctly terminated with semicolons.
lt: Sakinys turi būti tinkamai užbaigtas su kabliataškiu.

en: Global variables used within your PHP code retain their values after your script executes.
lt: Globalūs kintamieji panaudoti PHP kode turi savo reikšmes.

en: <code>register_globals</code> is <strong>turned off</strong>. If you need to use forms, understand and use the functions in <a href="@formapi">the Drupal Form API</a>.
lt: <code>register_globals</code> yyra <strong>išjungtas</strong>. Jei jums reikia pasinaudoti formomis, suprakite ir pasinaudokite funkcijomis <a href="@formapi">Drupal Form API</a>.

en: Use a <code>print</code> or <code>return</code> statement in your code to output content.
lt: Pasinaudokite <code>print</code> ar <code>return</code> sakiniuose, kad išvesti turinį.

en: Develop and test your PHP code using a separate test script and sample database before deploying on a production site.
lt: Kurkite ir testuokite savo PHP kodą pasinaudoja atskiru scenarijum ir pavyzdine duomenų baze prieš naudojant veikiančioje svetainėje.

en: Consider including your custom PHP code within a site-specific module or <code>template.php</code> file rather than embedding it directly into a post or block.
lt: Apsvarstykite įterpti savita PHP kodą į specifinius modulius ar <code>template.php</code> bylą nei įterpti kodą tiesiai į turinį ar bloką

en: Be aware that the ability to embed PHP code within content is provided by the PHP Filter module. If this module is disabled or deleted, then blocks and posts with embedded PHP may display, rather than execute, the PHP code.
lt: Žinokite, kad galimybę dėti PHP kodą į turinį suteikia PHP filtro modulis. Jei šis modulio yra išjungtas arba panaikintas, tada blokai ir įrašai su įterptu PHP gali rodyti, o ne vykdyti PHP kodą.

en: A basic example: <em>Creating a "Welcome" block that greets visitors with a simple message.</em>
lt: Pagrindinis pavyzdys: <em>Sukurti "Sveiki" bloką kuris pasisveikins su lankytojais</em>

en: <p>Add a custom block to your site, named "Welcome". With its input format set to "PHP code" (or another format supporting PHP input), add the following in the Block body:</p>
    <pre>
    print t('Welcome visitor! Thank you for visiting.');
    </pre>
lt: <p>Pridėkite savitą bloką, pavadinkime "Sveiki". Įvesties formatą pasirinkite "PHP kodas" (ar kitas formatas kuris suteikia galimybę naudotis PHP kodu), įterpkite kodą į Bloko turinį:</p>
    <pre>print t('Sveiki mielas lankytojau! Dėkojame, kad lankotės.');
    </pre>

en: <p>To display the name of a registered user, use this instead:</p>
    <pre>
    global $user;
    if ($user->uid) {
      print t('Welcome @name! Thank you for visiting.', array('@name' => $user->name));
    }
    else {
      print t('Welcome visitor! Thank you for visiting.');
    }
    </pre>
lt: <p>Norėdami atvaizduoti registruoto nario vardą naudokitės:</p>
    <pre>global $user;
    if ($user-&gt;uid) {
      print t('Sveikas @name!  Dėkojame, kad lankotės.', array('@name' =&gt; $user-&gt;name));
    }
    else {
      print t('Sveiki mielas lankytojau! Dėkojame, kad lankotės.');
    }
    </pre>

en: PHP evaluator
lt: PHP vertintojas

en: Executes a piece of PHP code. The usage of this filter should be restricted to administrators only!
lt: Vykdo PHP kodą. Šio filtro naudojimas turėtų būt patikėtas tik administratoriams.

en: A !php-code input format has been created.
lt: !php-code įvesties formatas sukurtas.

en: The PHP module has been disabled. Please note that any existing content that was using the PHP filter will now be visible in plain text. This might pose a security risk by exposing sensitive information, if any, used in the PHP code.
lt: PHP modulis išjungtas. Atminkite, kad visas PHP kodas dabar rodomas kaip tekstas. Tai gali būt nesaugu, jei atvaizduojama svarbi informacija.

en: Allows embedded PHP code/snippets to be evaluated.
lt: Leidžia įterpti PHP kodą/fragmentą, kad jis veiktų.

en: The ping module is useful for notifying interested sites that your site has changed. It automatically sends notifications, or "pings", to the <a href="@external-http-pingomatic-com">pingomatic</a> service about new or updated content. In turn, <a href="@external-http-pingomatic-com">pingomatic</a> notifies other popular services, including weblogs.com, Technorati, blo.gs, BlogRolling, Feedster.com, and Moreover.
lt: Ping modulis įspėja kitas svetaine, kad atsinaujino jūsų svetainės turinys. Automatiškai siunčia įspėjimus ar "pings", į <a href="@external-http-pingomatic-com">pingomatic</a>servisą apie atsinaujinimą. Savo ruoštu <a href="@external-http-pingomatic-com">pingomatic</a>įspėja kitus populiarius servisu, tokius kaip weblogs.com, Technorati, blo.gs, BlogRolling, Feedster.com, ir daugiau.

en: The ping module requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.
lt: Ping modulis reikalauja teisingai nustatyto <a href="@cron">cron veikimo</a>.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@ping">Ping module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@ping">ping modulį</a>.

en: Failed to notify pingomatic.com (site).
lt: Nepavyko įspėti  pingomatic.com (svetainė).

en: Alerts other sites when your site has been updated.
lt: Perspėja kitas svetaines kai jūsų svetainė atsinaujina

en: Total votes: @votes
lt: Iš viso balsų: @votes

en: The poll module can be used to create simple polls for site users. A poll is a simple, multiple choice questionnaire which displays the cumulative results of the answers to the poll. Having polls on the site is a good way to receive feedback from community members.
lt: Apklausų modulis gali būt naudojamas kurti paprastas apklausas svetainės lankytojams. Apklausa yra klausimas su keleta pasirinkimų, kuriame skaičiuoja kiekvieno pasirinkimo populiarumas. Apklausa yra naudingas dalykas norint sužinoti lankytojų nuomone.

en: When creating a poll, enter the question being posed, as well as the potential choices (and beginning vote counts for each choice). The status and duration (length of time the poll remains active for new votes) can also be specified. Use the <a href="@poll">poll</a> menu item to view all current polls. To vote in or view the results of a specific poll, click on the poll itself.
lt: Kai kuriama apklausa įveskite klausimą ir bent porą potencialių pasirinkimų (balsai skaičiuojami kiekvienam atskirai). Būsena ir periodas taip pat gali būt nurodytas. Naudokite <a href="@poll">apklausų</a> meniu punktą peržiūrėti visas apklausas. Norint balsuoti ar peržiūrėti apklausos rezultatus paspauskite ant konkrečios apklausos.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@poll">Poll module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@poll">Apklausų modulį</a>.

en: Most recent poll
lt: Naujausios apklausos

en: A <em>poll</em> is a question with a set of possible responses. A <em>poll</em>, once created, automatically provides a simple running count of the number of votes received for each response.
lt: <em>Apklausa</em> yra sudaryta iš klausimo ir galimų atsakymų sąrašo. <em>Apklausos</em> modulis iš karto atlieka kiekvieno atsakymo balsų skaičiavimą.

en: Poll status
lt: Apklausos būsena

en: When a poll is closed, visitors can no longer vote for it.
lt: Kai apklausa uždaryta, svetainės lankytojai balsuoti nebegali

en: After this period, the poll will be closed automatically.
lt: Po šio periodo apklausa bus automatiškai uždaryta

en: Votes for choice @n
lt: Balsai pasirinkimui @n

en: Negative values are not allowed.
lt: Neigiamos reikšmės neleidžiamos

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
lt: Jūsų balsas neišsaugotas, nes jūs nieko nepasirinkote.

en: Add another choice
lt: Pridėti papildomą pasirinkimą

en: Vote count
lt: Balsų skaičius

en: create poll content
lt: kurti apklausas

en: delete own poll content
lt: šalinti savas apklausas

en: delete any poll content
lt: šalinti visas apklausas

en: edit any poll content
lt: redaguoti visas apklausas

en: edit own poll content
lt: redaguoti savo apklausas

en: Polls
lt: Apklausos

en: Profile fields have been updated.
lt: Profilio laukeliai atnaujinti.

en: No fields in this category. If this category remains empty when saved, it will be removed.
lt: Šioje kategorijoje nėra laukelių. Jei kategorija bus tuščia saugojant, ji bus pašalinta.

en: edit %title
lt: redaguoti %title

en: add new %type
lt: įrašyti naują %type

en: The name of the field. The form name is not shown to the user but used internally in the HTML code and URLs.
    Unless you know what you are doing, it is highly recommended that you prefix the form name with <code>profile_</code> to avoid name clashes with other fields. Spaces or any other special characters except dash (-) and underscore (_) are not allowed. An example name is "profile_favorite_color" or perhaps just "profile_color".
lt: Laukelio pavadinimas. Šis pavadinimas nebus rodomas viešai - jis bus naudojamas vidiniams URL ir HTML kodui generuoti.
    Rekomenduojama, kad priešdėlis būtų <code>profile_</code> tam, kad išvengti vardų konfliktų su kitais laukeliais, nebent jūs žinote ką darote. Specialūs simboliai neleidžiami išskyrus brūkšnelius ( - ir _ ). Pvz. "profile_megstama_spalva", o gal tiesiog  "profile_spalva".

en: A list of all options. Put each option on a separate line. Example options are "red", "blue", "green", etc.
lt: Sąrašo pasirinkimai. Kiekvieną pasirinkimą rašykite naujoje eilutėje. Pvz. "žalia",  "mėlyna",  "ruda", ir pan.

en: Hidden profile field, only accessible by administrators, modules and themes.
lt: Paslėptas profilio laukelis, tik administratorius, moduliai ir temos jį matys.

en: Private field, content only available to privileged users.
lt: Privatus laukelis, turinys matomas tik administratoriams.

en: Public field, content shown on profile page but not used on member list pages.
lt: Viešas laukelis, turinys matomas profilyje, bet nenaudojamas narių sąrašo puslapyje.

en: Public field, content shown on profile page and on member list pages.
lt: Viešas laukelis, turinys matomas profilyje ir narių sąrašo puslapyje.

en: The weights define the order in which the form fields are shown. Lighter fields "float up" towards the top of the category.
lt: Svoris nurodo kaip bus rikiuojami laukeliai. Lengvesni pakils virš sunkesnių.

en: Form will auto-complete while user is typing.
lt: Forma siūlys teksto pabaiga kai narys rašys.

en: For security, auto-complete will be disabled if the user does not have access to user profiles.
lt: Saugumo sumetimais, auto pabaiga išjungta nariams kurie neturi priėjimo prie narių paskyrų.

en: The specified form name contains one or more illegal characters. Spaces or any other special characters except dash (-) and underscore (_) are not allowed.
lt: Nurodytas formos pavadinimas sudarytas iš neleistinų simbolių. Tarpai ar kiti specialūs simboliai neleidžiami išskyrūs ( - ir _ ).

en: The specified form name is reserved for use by Drupal.
lt: Nurodytas formos pavadinimas yra rezervuotas Drupal reikmėms.

en: The specified category name is reserved for use by Drupal.
lt: Nurodytas kategorijos pavadinimas yra rezervuotas Drupal reikmėms.

en: The specified title is already in use.
lt: Nurodytas pavadinimas jau naudojamas.

en: The specified name is already in use.
lt: Nurodytas pavadinimas jau naudojamas.

en: A hidden field cannot be required.
lt: Paslėptas laukelis negali būti būtinas.

en: A hidden field cannot be set to visible on the user registration form.
lt: Paslėptas laukelis negali būti nustatytas kaip matomas naudotojų registracijos formoje.

en: The field has been created.
lt: Laukelis sukurtas.

en: Are you sure you want to delete the field %field?
lt: Ar tikrai nori pašalinti laukelį %field?

en: This action cannot be undone. If users have entered values into this field in their profile, these entries will also be deleted. If you want to keep the user-entered data, instead of deleting the field you may wish to <a href="@edit-field">edit this field</a> and change it to a hidden profile field so that it may only be accessed by administrators.
lt: Šis veiksmas neatstatomas. Jei nariai įvędę reikšmes jos bus ištrintos. Jei norite reikšmes išsaugoti verčiau <a href="@edit-field">redaguokite šį laukelį</a> ir pakeiskite į paslėptą profilį taip reikšmes matys tik administratorius.

en: The field %field has been deleted.
lt: Laukelis %field pašalintas.

en: Profile field %field added under category %category.
lt: Profilio laukelis %field pridėtas į %category kategoriją.

en: Profile field %field deleted.
lt: Profilio laukelis %field pašalintas

en: User list
lt: Narių sąrašas

en: The profile module allows custom fields (such as country, full name, or age) to be defined and displayed in the <em>My Account</em> section. This permits users of a site to share more information about themselves, and can help community-based sites organize users around specific information.
lt: Profilio modulis leidžia jums apibrėžti individualizuotus laukelius (tokius kaip šalis, tikrasis vardas, amžius...), įvedamus ir rodomus puslapyje <em>Mano erdvė</em> . Tai leidžia nariams pateikti daugiau informacijos apie save ir padeda bendruomenės bendravimui.

en: The following types of fields can be added to a user profile:
lt: Šie laukelių tipai gali būti pridedami prie naudotojų profilių:

en: single-line textfield
lt: vienos eilutės teksto laukelis

en: multi-line textfield
lt: kelių eilučių teksto laukelis

en: checkbox
lt: žymimasis langelis

en: list selection
lt: pasirinkimas iš sąrašo

en: freeform list
lt: bet kokių reikšmių sąrašas

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@profile">Profile module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@profile">Profilio modulį</a>.

en: This page displays a list of the existing custom profile fields to be displayed on a user's <em>My Account</em> page. To provide structure, similar or related fields may be placed inside a category. To add a new category (or edit an existing one), edit a profile field and provide a new category name. To change the category of a field or the order of fields within a category, grab a drag-and-drop handle under the Title column and drag the field to a new location in the list. (Grab a handle by clicking and holding the mouse while hovering over a handle icon.) Remember that your changes will not be saved until you click the <em>Save configuration</em> button at the bottom of the page.
lt: Šiame puslapyje rodomas individualizuotų profilio laukelių, kurie rodomi narių<em>Mano erdvė</em> puslapiuose, sąrašas. Šiuos laukelius galima suskirstyti į kategorijas pagal panašumą ar prasmę. Kategorijos kuriamos ir redaguojamos laukelių nuostatose. Nauja kategorija bus sukurta ar sena pakeista, jei jos pavadinimas bus įvestas ar pakeistas laukelio puslapyje. Laukelio kategorija keičiama nuvilkus jos rankenėlę (stulpelyje Pavadinimas) į norimą vietą. Atminkite, kad jūsų pakeitimai nebus išsaugoti, kol nespustelėsite mygtuko <em>Išsaugoti nuostatas</em> puslapio apačioje.

en: Author information
lt: Autoriaus informacija

en: Link to full user profile
lt: Nuoroda į pilną nario profilį.

en: Profile fields to display
lt: Profilio laukelio rodymas

en: Select which profile fields you wish to display in the block. Only fields designated as public in the <a href="@profile-admin">profile field configuration</a> are available.
lt: Pasirinkite kuris profilio laukelis bus rodomas bloke. Tik viešam rodymui<a href="@profile-admin"> priskirti</a> laukai bus rodomi.

en: View full user profile
lt: Rodyti pilną nario profilį.

en: About %name
lt: Apie %name

en: Put each item on a separate line or separate them by commas. No HTML allowed.
lt: Įveskite kiekvieną elementą atskiroje eilutėje arba atskirkite kableliais. HTML neleidžiamas.

en: The value provided for %field is not a valid URL.
lt: Pateikta reikšmė %field  negaliojantis URL.

en: Create customizable fields for your users.
lt: Sukurkite savitus laukelius nario profilyje

en: Profile category autocomplete
lt: Profilio kategorijos automatinis baigimas

en: Edit field
lt: Redaguoti laukelį

en: Delete field
lt: Pašalinti laukelį

en: Profile autocomplete
lt: Profilių automatinis baigimas

en: Supports configurable user profiles.
lt: Palaiko konfiguruojama nario profilį.

en:  The search index is not cleared but systematically updated to reflect the new settings. Searching will continue to work but new content won't be indexed until all existing content has been re-indexed. This action cannot be undone.
lt:  Paieškos indeksas neišvalomas, bet sistematiškai atnaujinamas tam, kad atspindėtų dabartines nuostatas. Paieška bus įmanoma tik be naujo turinio iki tol kol nebus perindeksuotas turinys. Šis veiksmas neatstatomas.

en: The index will be rebuilt.
lt: Indeksas bus atkurtas.

en: Indexing status
lt: Indekso būsena

en: Indexing throttle
lt: Indekso sklendė

en: Number of items to index per cron run
lt: Elementų kiekis indeksavimui per cron paleidimą

en: The maximum number of items indexed in each pass of a <a href="@cron">cron maintenance task</a>. If necessary, reduce the number of items to prevent timeouts and memory errors while indexing.
lt: Maksimalus elementų kiekis kuris bus indeksuotas per cron veikimo užduotį. Jei būtina sumažinkite elemtų kiekį, taip išvegsite atminties klaidų ir timeouts kai indeksuojama.

en: Indexing settings
lt: Indekso nuostatos

en: <p><em>Changing the settings below will cause the site index to be rebuilt. The search index is not cleared but systematically updated to reflect the new settings. Searching will continue to work but new content won't be indexed until all existing content has been re-indexed.</em></p><p><em>The default settings should be appropriate for the majority of sites.</em></p>
lt: <p><em>Pakeitus žemiau esančias nuostatas reikės atstatyti svetainės indeksą. Paieškos indeksas nebus išvalomas bet sistemiškai atnaujintas, tam, kad atitiktų naujas nuostatas. Paieška veiks, bet  naujas turinys ne bus randamas kol indeksas nebus atnaujintas.</em></p><p><em>Įprastos nuostatos turėtu tikti daugeliui svetainių.</em></p>

en: Minimum word length to index
lt: Mažiausias žodžio ilgis indeksavimui

en: The number of characters a word has to be to be indexed. A lower setting means better search result ranking, but also a larger database. Each search query must contain at least one keyword that is this size (or longer).
lt: Žodžio simbolių kiekis, kad jis būtų indeksuojamas. Mažesnė reikšmė reiškia didesnį paieškos tikslumą, bet taip pat didelę duomenų bazę. Kiekviena paieškos užklausa turi būti bent jau tokio ilgio arba ilgesnė.

en: Simple CJK handling
lt: Paprastas CJK naudojimas

en: Whether to apply a simple Chinese/Japanese/Korean tokenizer based on overlapping sequences. Turn this off if you want to use an external preprocessor for this instead. Does not affect other languages.
lt: Ar pritaikyti paprasta  Chinese/Japanese/Korean tokenizer paremta dalinį nuoseklumą. Išjunkite jei norite naudoti išorinį procesorių. Neveikia kitoms kalboms.

en: The search module adds the ability to search for content by keywords. Search is often the only practical way to find content on a large site, and is useful for finding both users and posts.
lt: Paieškos modulis suteikia galimybę ieškoti turinyje pagal raktažodžius. Paieška dažniausiai būna vienintelis būdas rasti informacija didelėje svetainėje.

en: To provide keyword searching, the search engine maintains an index of words found in your site's content. To build and maintain this index, a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a> is required. Indexing behavior can be adjusted using the <a href="@searchsettings">search settings page</a>; for example, the <em>Number of items to index per cron run</em> sets the maximum number of items indexed in each pass of a <a href="@cron">cron maintenance task</a>. If necessary, reduce this number to prevent timeouts and memory errors when indexing.
lt: Kad vyktų raktažodžių paieška reikia, kad paieškos variklis turėtų žodžių kurie naudojami jūsų svetainėje indeksą. Sukurti ir naudoti šį indeksą reikia teisingo <a href="@cron">cron užduočių vykdomo</a>. Indeksavimo elgesys gali būt nustatytas <a href="@searchsettings"> paieškos nustatytmų puslapyje</a>; pvz <em>Indeksuojamų elementų kiekis per cron užduotį</em> nustato maksimalų elementų kiekį kiekvieno a href="@cron">cron veikimu</a>. Jei reikia galima sumažinti šį skaičių išvengiant atminties kalidų ar laiko pasibaigimo kai indeksuojama.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@search">Search module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@search">Paieškos modulį</a>.

en: The search engine maintains an index of words found in your site's content. To build and maintain this index, a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a> is required. Indexing behavior can be adjusted using the settings below.
lt: Paieškos variklis naudoja žodžių rastų jūsų svetainėje indeksą. Sukurti ir naudoti šį indeksą reikia teisingo <a href="@cron">cron užduočių vykdomo</a>. Indeksavimo elgesys gali būt nustatytas žemiau.

en: Search form
lt: Paieškos forma

en: search content
lt: turinio paieška

en: use advanced search
lt: naudoti išplėstinę paiešką

en: administer search
lt: administruoti paiešką

en: Configure relevance settings for search and other indexing options
lt: Konfigruokite teisiogines nuostatas paieškai ir kitiems indeksavimo pasirikimams

en: Top search phrases
lt: Labiausiai ieškomos frazės

en: View most popular search phrases.
lt: Peržiūrėti populiariausias paieškos frazes.

en: Enables site-wide keyword searching.
lt: Leidžia ieškoti žodžių visoje svetainėje.

en: Total page generation time
lt: Visas puslapio generavimo laikas

en: Top pages in the past %interval
lt: Lankomiausi puslapiai per %interval

en: unban
lt: panaikinti draudimą

en: ban
lt: uždrausti

en: Top visitors in the past %interval
lt: Dažniausi lankytojai per %interval

en: Top referrers in the past %interval
lt: Dažniausi persiuntėjai per %interval

en: Log each page access. Required for referrer statistics.
lt: Užrašyti kiekvieno puslapio peržiūrėjimą. Reikia šaltinių statistikai.

en: Older access log entries (including referrer statistics) will be automatically discarded. (Requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.)
lt: Senesni perskaitymo įrašai bus automatiškai išmesti. (Reikalauja teisingai nustatytų <a href="@cron">cron darbų</a>.)

en: Content viewing counter settings
lt: Turinio peržiūrėjimų skaitiklio nustatymai

en: Count content views
lt: Skaičiuoti turinio parodymus

en: Increment a counter each time content is viewed.
lt: Padidiną skaitiklio parodymą kai tik turinys skaitomas.

en: The statistics module keeps track of numerous site usage statistics, including the number of times, and from where, each of your posts is viewed. These statistics are useful in determining how users are interacting with each other and with your site, and are required for the display of some Drupal blocks.
lt: Statistikos modulis renka svetainės naudojimo statistiką įskaitant kiek kartų staitytas ir iš kur kiekvienas įrašas skaitytas. Statistikos modulis leidžia jums sužinoti kaip nariai bendrauja tarpusavyje ir kaip lanko jūsų svetainę.

en: The statistics module provides:
lt: Statistikos modulis teikia:

en: a counter for each post on your site that increments each time the post is viewed. (Enable <em>Count content views</em> on the <a href="@accesslog">access log settings page</a>, and determine if the post access counters should be visible to any user roles on the <a href="@permissions">permissions page</a>.)
lt: skaitiklį kiekvienam svetainės įrašui. (Įjungiti <em>Skaičiuoti turinio skaitymus</em> <a href="@accesslog">priėjimų įrašų nuostatų puslapyje</a> ir nustatykite ar skaitliukas bus matomas tam tikroms rolėms <a href="@permissions">leidimų puslapyje</a>.)

en: a <a href="@recent-hits">recent hits</a> log that displays information about the latest activity on your site, including the URL and title of the page accessed, the user name (if available) and IP address of the accessing party.
lt: <a href="@recent-hits"> naujausių paspaudimų</a> įrašus kurie rodo informacija apie naujausia svetainės aktyvumą.

en: a <a href="@top-referrers">top referrers</a> log that displays the referring parties for your site visits (where your visitors came from).
lt: <a href="@top-referrers">populiariausi persiuntėjai</a> įrašus kurie rodo iš kurių svetainių ateina lankytojai.

en: a <a href="@top-pages">top pages</a> log that displays site content in descending order by number of views.
lt: <a href="@top-pages">lankomiausių puslapių</a> įrašus kuris rodo populiariausią turinį.

en: a <a href="@top-visitors">top visitors</a> log that displays the most active users on your site.
lt: <a href="@top-visitors">dažniausių lankytojų</a> įrašus kurie rodo aktyviausią jūsų svetainės lankytojus.

en: a <em>Popular content</em> block that displays the day's most viewed content, the all-time most viewed content, and the last content viewed. (Enable the <em>Popular content</em> block on the <a href="@blocks">blocks administration page</a>.)
lt: <em>Populiariausio turinio</em> bloką kuris rodo šios dienos labiausiai skaitomą turinį, viso laiko populiariausią turinį ir puskutinį skaitytą puslapį. (Įjunkite <em>Populiarus turinys</em> bloką, <a href="@blocks">blokų administravimo puslapyje</a>.)

en: Configuring the statistics module
lt: Statistikos modulio konfigūracija

en: When the <em>Enable access log</em> setting on the <a href="@accesslog">access log settings page</a> is enabled, data about every page accessed (including the remote host's IP address, referrer, node accessed, and user name) is stored in the access log. The access log must be enabled for the <a href="@recent-hits">recent hits</a>, <a href="@top-referrers">top referrers</a>, <a href="@top-pages">top pages</a>, and <a href="@top-visitors">top visitors</a> log pages to function. Enabling the access log adds one additional database call per page displayed by Drupal.
lt: Kai <em>Skaičiuoti turinio peržiūras</em> nuostata <a href="@accesslog">priėjimo skaičiavimo puslapyje</a> įjungta, duomenys apie kiekvieną puslapio peržiūra (IP adresas, referis, peržiūrėtasmazgas ir nario vardas) bus išsaugomi. Priėjimo skaičiavimas turi būt įjungtas, kad funkcionuotų <a href="@recent-hits">recent hits</a>, <a href="@top-referrers">top referiai</a>, <a href="@top-pages">top puslapiai</a>, ir<a href="@top-visitors">top lankytojais</a> puslapiai. Įjungus šį pasirinkimą prisidės papildomas kreipimasis į duomenų bazę kai įrašas bus skaitomas.

en: The <em>Discard access logs older than</em> setting on the <a href="@accesslog">access log settings page</a> specifies the length of time entries are retained in the access log before they are deleted. Automatic access log entry deletion requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.
lt: <em>Pašalinti senesnius įrašus nei</em> nuostata <a href="@accesslog">priėjimo skaičiavimų puslapyje</a> nurodo kokio senumo įrašai bus pašalinti. Automatinis įrašų šalinimas reikalauja teisingai sukonfiguruotų <a href="@cron">cron darbų</a>.

en: The <em>Count content views</em> setting on the <a href="@accesslog">access log settings page</a> enables a counter for each post on your site that increments each time the post is viewed. This option must be enabled to provide post-specific access counts. Enabling this option adds one additional database call per each post displayed by Drupal.
lt: <em>Skaičiuoti turinio peržiūras</em> nuostata <a href="@accesslog">priėjimų skaičiavimo puslapyje</a> įjungia skaitliuką kiekvienam įrašui, kurio reikšmė padidėja kai tik įrašas peržiūrimas. Šis pasirinkimas turi būt įjungtas kai teikiamas įrašų rodymas priklausomas nuo peržiūrų kiekio. Įjungus šį pasirinkimą prisidės papildomas kreipimasis į duomenų bazę kai įrašas bus skaitomas.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@statistics">Statistics module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@statistics">Statistikos modulį</a>.

en: Settings for the statistical information that Drupal will keep about the site. See <a href="@statistics">site statistics</a> for the actual information.
lt: Statistinės informacijos nuostatos kurią renka Drupal. Dabartinę informacija žiūrėkite <a href="@statistics"svetainės statistikos puslapyje</a>.

en: This page displays the site's most recent hits.
lt: Šis puslapis rodo svetainės naujausius paspaudimus.

en: This page displays all external referrers, or external references to your website.
lt: Šiame puslapyje rodoma išoriniai referiai ar išoriniės nuorodos į jūsų svetainę.

en: When you ban a visitor, you prevent the visitor's IP address from accessing your site. Unlike blocking a user, banning a visitor works even for anonymous users. This is most commonly used to block resource-intensive bots or web crawlers.
lt: Kai jūs blokuojate lankytoją jūs uždraudžiate lankytojo IP. Priešingai nei nario blokavimas, lankytojo blokavimas veikia net anoniminiams lankytojams. Tai dažniausiai naudojama blokuoti šaltiniui jautrius robotus ar web crawlers.

en: Popular content
lt: Populiarus turinys

en: How many content items to display in "all time" list.
lt: Kiek turinio elementų bus rodoma "viso laiko" sąraše.

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
lt: Kiek turinio elementų royti "naujausios peržiūros" sąraše.

en: Today's:
lt: Šiandienos:

en: All time:
lt: Viso laiko:

en: Last viewed:
lt: Peržiūrėtas paskutinis:

en: View pages that have recently been visited.
lt: Peržiūrėti puslapius kurius aplankė vėliausiai

en: View pages that have been hit frequently.
lt: Peržiūrėti puslapius kurius aplankė vėliausiai

en: Top visitors
lt: Dažniausi lankytojai

en: View visitors that hit many pages.
lt: Peržiūrėti lankytojus kurie paspaudė daug puslapių

en: Top referrers
lt: Dažniausi persiuntėjai

en: View top referrers.
lt: Peržiūrėti top referius

en: View access log.
lt: Peržiūrėti priėjimo įrašus.

en: Control details about what and how your site logs.
lt: Valdyti smulkmenas apie tai kaip ir kas lanko jūsų svetainę.

en: Track page visits
lt: Sekti puslapio aplankymus

en: Logs access statistics for your site.
lt: Įrašo svetainės apsilankymų statistiką.

en: The syslog module enables Drupal to send messages to the operating system's logging facility.
lt: syslog modulis suteikia galimybę Drupal siųsti žinutes į operacinės sistemos įrašimo bazę.

en: Syslog is an operating system administrative logging tool, and provides valuable information for use in system management and security auditing. Most suited to medium and large sites, syslog provides filtering tools that allow messages to be routed by type and severity. On UNIX/Linux systems, the file /etc/syslog.conf defines this routing configuration; on Microsoft Windows, all messages are sent to the Event Log. For more information on syslog facilities, severity levels, and how to set up a syslog.conf file, see <a href="@syslog_conf">UNIX/Linux syslog.conf</a> and PHP's <a href="@php_openlog">openlog</a> and <a href="@php_syslog">syslog</a> functions.
lt: Syslog yra operacinės sistemos administratoriaus įrašymo įrankis jis suteikia naudingos informacijos apie sistemos naudojimą ir saugumą. Pritaikyta visutinėms ir didelėms svetainėms, Syslog teikia filtravimo įrankį kuries leidžia atrinkti žinutes pagal tipą ir svarbumą. UNIX/LINUX sistemose /etc/syslog.conf byla nustato šią pagrindinę konfiguraciją; Microsoft Windows visos žinutės siunčiamos į Event Log. Daugiau informacijos apie syslog bazę, sverbumo lygius ir kaip nustatyti syslog.conf bylą ieškokite <a href="@syslog_conf">UNIX/Linux syslog.conf</a> ir PHP <a href="@php_openlog">openlog</a> ir <a href="@php_syslog">syslog</a>.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@syslog">Syslog module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@syslog">syslog modulį</a>.

en: Send events to this syslog facility
lt: Siųsti įvykius į šią syslog bazę

en: Select the syslog facility code under which Drupal's messages should be sent. On UNIX/Linux systems, Drupal can flag its messages with the code LOG_LOCAL0 through LOG_LOCAL7; for Microsoft Windows, all messages are flagged with the code LOG_USER. Depending on the system configuration, syslog and other logging tools use this code to identify or filter Drupal messages from within the entire system log. For more information on syslog, see <a href="@syslog_help">Syslog help</a>.
lt: Pasirinkite syslog įrenginio kodas, pagal kurį Drupal pranešimus turėtų būti siunčiama. UNIX / Linux sistemose, Drupal galite žymėti savo pranešimus kodu LOG_LOCAL0 per LOG_LOCAL7, Microsoft Windows, visi pranešimai yra pažymėtas su kodu LOG_USER. Priklausomai nuo sistemos konfigūracijos, syslog ir kitų sekimo įrankių naudoti šį kodą, kad nustatyti ar filtras Drupal pranešimus visome sistemos žurnale. Norėdami gauti daugiau informacijos apie syslog, žr <a href="@syslog_help"> Syslog pagalba </ a>.

en: LOG_USER - User level messages. Use this for Windows.
lt: LOG_USER - Narių lygio žinutė. Naudojama Windows.

en: LOG_LOCAL0 - Local 0
lt: LOG_LOCAL0 - Vietinis 0

en: LOG_LOCAL1 - Local 1
lt: LOG_LOCAL1 - Vietinis 1

en: LOG_LOCAL2 - Local 2
lt: LOG_LOCAL2 - Vietinis 2

en: LOG_LOCAL3 - Local 3
lt: LOG_LOCAL3 - Vietinis 3

en: LOG_LOCAL4 - Local 4
lt: LOG_LOCAL4 - Vietinis 4

en: LOG_LOCAL5 - Local 5
lt: LOG_LOCAL5 - Vietinis 5

en: LOG_LOCAL6 - Local 6
lt: LOG_LOCAL6 - Vietinis 6

en: LOG_LOCAL7 - Local 7
lt: LOG_LOCAL7 - Vietinis 7

en: Settings for syslog logging. Syslog is an operating system administrative logging tool used in systems management and security auditing. Most suited to medium and large sites, syslog provides filtering tools that allow messages to be routed by type and severity.
lt: Nuostatos syslog rašymui. Syslog yra operacinės sistemos administratoriaus šarašymo įrankis, naudojamas sistemos valdyme ir saugumo priežiūroje.  Pritaikyta visutinėms ir didelėms svetainėms, Syslog teikia filtravimo įrankį kuries leidžia atrinkti žinutes pagal tipą ir svarbumą.

en: Logs and records system events to syslog.
lt: Kaupia ir įrašo sistemos įvykius į duomenų  syslog.

en: Choose which theme the administration pages should display in. If you choose "System default" the administration pages will use the same theme as the rest of the site.
lt: Pasirinkite kuri tema turėtų būta naudojama administravimo srityje. Jei pasirinksite "Svetainės įprasta" administravimo sritis naudos tokią pačią tema kaip ir visa svetainė.

en: Please note that the <a href="!admin_theme_page">administration theme</a> is still set to the %admin_theme theme; consequently, the theme on this page remains unchanged. All non-administrative sections of the site, however, will show the selected %selected_theme theme by default.
lt: Prašome atminti, kad <a href="!admin_theme_page">administratoriaus tema</a> vis dar nustatyta %admin_theme, todėl tema šiame puslapyje liks nepakitus. Kitos neadministravimo sritys naudos pasirinkta %selected_theme temą.

en: User pictures in posts
lt: Narių paveiksliukai įrašuose

en: User pictures in comments
lt: Narių paveiksliukai komentaruose

en: Shortcut icon
lt: Trumpinio ikona

en: Display post information on
lt: Rodyti įrašo informaciją

en: Enable or disable the <em>submitted by Username on date</em> text when displaying posts of the following type.
lt: Išjungti ar įjungti <em>pateikta nario data</em> tekstą kai rodomas įrašas šiems tipams.

en: Logo image settings
lt: Logotipo nustatymai

en: If toggled on, the following logo will be displayed.
lt: Jei pažymėta, logotipas nebus rodomas.

en: Use the default logo
lt: Naudoti įprastą logotipą

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
lt: Pažymėkite čia jei norite, kad tema naudotų įprastą jai priklausantį logotipą.

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
lt: Kelias iki paveikslėlio kurį norite naudoti kaip savo logotipą.

en: Upload logo image
lt: Įkelti logotipo paveikslėlį

en: Shortcut icon settings
lt: Trumpinio ikonos nuostatos

en: Your shortcut icon, or 'favicon', is displayed in the address bar and bookmarks of most browsers.
lt: Jūsų trumpinio ikona ar 'favicon'  yra rodoma adreso eilutėje daugumoje naršyklių.

en: Use the default shortcut icon.
lt: Naudoti įprastą logotipą

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
lt: Pažymėkite čia jei norite, kad tema naudotų įprastą trumpinio ikoną.

en: The path to the image file you would like to use as your custom shortcut icon.
lt: Kelias iki paveikslėlio kurį norite naudoti kaip savo trumpinio ikoną.

en: Upload icon image
lt: Atsiųsti ikonos paveikslėlį

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
lt: Jei neturite tiesioginio priėjimo prie serverio bylų, naudokite šį laukelį  kad nusiųstumėte trumpinio ikoną.

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
lt: @module (<span class="admin-missing">trūksta</span>)

en: The following modules will be completely uninstalled from your site, and <em>all data from these modules will be lost</em>!
lt: Sekantys moduliai visiškai pašalinti iš svetainės ir <em>visi duomenys susiję su šiais moduliais pašalinti</em>!

en: Confirm uninstall
lt: Patvirtinkite pašalinimą

en: Would you like to continue with uninstalling the above?
lt: Tęsti pašalinant aukščiau nurodytus?

en: No modules selected.
lt: Moduliai nepasirinkti

en: The selected modules have been uninstalled.
lt: Pasirinkti moduliai pašalinti.

en: The name of this website.
lt: Šios svetainės pavadinimas.

en: Your site's motto, tag line, or catchphrase (often displayed alongside the title of the site).
lt: Jūsų svetainės moto, žymės elitė ar šūkis (dažniauiai rodoma šalia svetainės pavadinimo )

en: Your site's mission or focus statement (often prominently displayed on the front page).
lt: Jūsų svetainės misija ar pagrindinis pareiškimas (dažniausiai rodoma pirmame puslapyje)

en: The path '@path' is either invalid or you do not have access to it.
lt: Kelias '@path'  arba neteisingas arba jūs neturite teisės jo peržiūrėti.

en: Default 403 (access denied) page
lt: Įprastas 403 (neleidžiamas priėjimas) puslapis

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. If unsure, specify nothing.
lt: Šis puslapis rodomas kai nariai neleidžiama peržiūrėti norimo dokumento. Jei  abejojate palikite tuščia.

en: Default 404 (not found) page
lt: Įprastas 404  (nerasta) puslapis

en: Write errors to the log
lt: Rašyti klaidas į log

en: Write errors to the log and to the screen
lt: Rašyti klaidas į log ir į ekraną

en: Specify where Drupal, PHP and SQL errors are logged. While it is recommended that a site running in a production environment write errors to the log only, in a development or testing environment it may be helpful to write errors both to the log and to the screen.
lt: Nurodykite kur Drupal, PHP ir SQL klaidos saugomos. Kai svetainė veikia viešai rekomenduojam klaidas rašyti į log, o kai svetainė kuriama ar tetuojam galite pasirinkti abi klaidos rodymo nuostatas.

en: The normal cache mode is suitable for most sites and does not cause any side effects. The aggressive cache mode causes Drupal to skip the loading (boot) and unloading (exit) of enabled modules when serving a cached page. This results in an additional performance boost but can cause unwanted side effects.
lt: Normali laikinosios atminties būsena tinkama daugeliui svetainių ir nedaro jokios žalos. Agresyvi laikinosios atminties būsena gali trukdyti Drupal užsikrauti (boot) ir išsikrauti (exit) įjungtiems moduliams kai aptarnaujama laikinoji atmintis. Tai paskatina papildoma veiklą, net gali sukelti šalutinį poveikį.

en: <strong class="error">The following enabled modules are incompatible with aggressive mode caching and will not function properly: %modules</strong>
lt: <strong class="error">Šie įjungti moduliai negeli veikti su agresyvia laikinąją atmintimi: %modules</strong>

en: <strong class="ok">Currently, all enabled modules are compatible with the aggressive caching policy.</strong> Please note, if you use aggressive caching and enable new modules, you will need to check this page again to ensure compatibility.
lt: <strong class="ok">Šiuo metu visi įjungti moduliai gali veikti su agresyvia laikinąją atmintimi.</strong> Prašome atminti, jei naudojate agresyvią laikinąją atmintį ir įjungiate naujus modulius turite patikrinti šį puslapį, įsitikinti, kad moduliai tinkamai veiks.

en: Page cache
lt: Puslapių laikinoji atmintis

en: Enabling the page cache will offer a significant performance boost. Drupal can store and send compressed cached pages requested by <em>anonymous</em> users. By caching a web page, Drupal does not have to construct the page each time it is viewed.
lt: Įjungus puslapių kešavimą pagreitėja svetainės veikimas. Drupal gali išsaugoti puslapius į laikinąją atmintį ir siųsti <em>anoniminiams</em> lankytojams. Kai naudojamas kešas Drupal neturi kiekvieną kartą generuoti puslapio.

en: Caching mode
lt: Laikinosios atminties būsena

en: Normal (recommended for production sites, no side effects)
lt: Normalus (rekomenduojama veikiančiosms svetainėms, nėra pašalinio efekto)

en: Aggressive (experts only, possible side effects)
lt: Agresyvi (tik žinovams, galimas šalutinis poveikis)

en: On high-traffic sites, it may be necessary to enforce a minimum cache lifetime. The minimum cache lifetime is the minimum amount of time that will elapse before the cache is emptied and recreated, and is applied to both page and block caches. A larger minimum cache lifetime offers better performance, but users will not see new content for a longer period of time.
lt: Dažnai lankomuose svetainėse reiktų nustatyti mažiausia kešo gyvasties laiką. Mažiausias kešo gyvasties laikas reiškia mažiausia laiko tarpą prieš tai kai kešas išsivalys ir atsinaujins, tai taikoma tiek puslapių tiek blokų kešui. Didelis mažiausias kešo gyvasties laikas dažniausiai geriau veikia, bet lankytojai nemato naujo turinio ilgesnį laiką.

en: Page compression
lt: Puslapių glaudinimas

en: By default, Drupal compresses the pages it caches in order to save bandwidth and improve download times. This option should be disabled when using a webserver that performs compression.
lt: Įprastai Drupal suglaudina puslapius kešuodamas tam, kad sutaupytų duomenų srautą ir pagerintų atsisiuntimo laiką. Šis pasirinkimas turėtų būt išjungtas kai naudojamas webserveris kuri atlieka glaudinimą.

en: Enabling the block cache can offer a performance increase for all users by preventing blocks from being reconstructed on each page load. If the page cache is also enabled, performance increases from enabling the block cache will mainly benefit authenticated users.
lt: Įjungus blokų kešavimą pagreitės veikimas nes blokai nebus konstruojami iš naujo. Jei įjungtas ir puslapių kešavimas, veikimo pegerėjimas įjungus blokų kešavimą bus pastebimas tik prisijungusiems nariams.

en: Enabled (recommended)
lt: Įjungta (rekomenduojama)

en: Note that block caching is inactive when modules defining content access restrictions are enabled.
lt: Atminkite, kad blokų kešavimas neveikia kai moduliai riboja turinio peržiūrėjimą.

en: Bandwidth optimizations
lt: Duomenų srauto optimizavimas

en: <p>Drupal can automatically optimize external resources like CSS and JavaScript, which can reduce both the size and number of requests made to your website. CSS files can be aggregated and compressed into a single file, while JavaScript files are aggregated (but not compressed). These optional optimizations may reduce server load, bandwidth requirements, and page loading times.</p><p>These options are disabled if you have not set up your files directory, or if your download method is set to private.</p>
lt: <p>Drupal gali automatiškai optimizuoti išorinius šaltinius tokius kaip CSS ir JavaScript, kurie gali sumažinti užklausų kiekį ir dydį.  CSS bylos gali būt sujungtos ir suspaustos į vieną bylą, o JavaScript bylos tik sujungiamos. Šie pasirinkimai gali sumažinti serverio apkrovimą, duomenų srautą ir puslapio krovimosi laiką.</p><p>Šie pasirinkimai yra išjungti jei nenustatėte bylų aplankas, ar atsisiuntimo būdas yra privatus.</p>

en: Optimize CSS files
lt: Optimizuoti CSS failus

en: This option can interfere with theme development and should only be enabled in a production environment.
lt: Šis pasirinkimas gali trukdyti temos gamyboje ir turėtų būt įjungtas tik pagamintoje svetainėje

en: This option can interfere with module development and should only be enabled in a production environment.
lt: Šis pasirinkimas gali trukdyti modulių gamyboje ir turėtų būt įjungtas tik pagamintoje svetainėje

en: Clear cached data
lt: Išvalyti kešuotus duomenis

en: Caching data improves performance, but may cause problems while troubleshooting new modules, themes, or translations, if outdated information has been cached. To refresh all cached data on your site, click the button below. <em>Warning: high-traffic sites will experience performance slowdowns while cached data is rebuilt.</em>
lt: Kešuoti duomenys pagerina svetainės veikimą, bet gali sukelti problemas kai bandoma nustayti naujų modulių, temų ar vertimo klaidas jei kešuojama pasenusi informacija. Atnaujinti kešą spauskite žemiau esanti mygtuką.  <em>Įspėjimas: didelio srauto svetainėse gali būt pastebėtas sulėtėjimas kol bus atstatyti kešo duomenys.</em>

en: Caches cleared.
lt: Spartinančioji atmintis išvalyta.

en: A file system path where the files will be stored. This directory must exist and be writable by Drupal. If the download method is set to public, this directory must be relative to the Drupal installation directory and be accessible over the web. If the download method is set to private, this directory should not be accessible over the web. Changing this location will modify all download paths and may cause unexpected problems on an existing site.
lt: Sistemis kelias kur jūsų bylos saugomos. Šis aplankas turi egzistuoti ir turėti įrašymo leidimus. Jei atsisiuntimo būdas yra viešas aplankas turi būt giminigas Drupal įdiegimo aplankui ir pasiekiamas iš išorės. Kai atsisiuntimo būdas yra privatus aplankas neturėtų būt pasiekiamas iš išorės. Pakeisdami šį aplanka jei svetainė jau buvo naudojama galite susidurti su problemomis, taigi tai darykite tik jei žinote ką darote.

en: A file system path where uploaded files will be stored during previews.
lt: Failų sistemos kelias kur įkelti failai saugomi peržiūroms.

en: Public - files are available using HTTP directly.
lt: Viešas - failas matomas naudojant http protokolą.

en: Private - files are transferred by Drupal.
lt: Privatu - failas perkeliamas Drupal'o

en: Choose the <em>Public download</em> method unless you wish to enforce fine-grained access controls over file downloads. Changing the download method will modify all download paths and may cause unexpected problems on an existing site.
lt: Pasirinkite Viešą atsisiuntimo būdą nebent norite turėti platesnę atsisiuntimų kontrolę. Pakeisdami atsisiuntimo būdą jau veikiančioje svetainėje galite pakeisti kelius ir sukelti netikėtų problemų.

en: Select an image processing toolkit
lt: Pasirinkite paveikslėlių apdirbimo įrankinę

en: Number of items in each feed
lt: Elementų kiekis kiekvienam feed

en: Default number of items to include in each feed.
lt: Įprastas elementų kiekis įterptas į kiekvieną feed.

en: Feed content
lt: Sklaidos turinys

en: Titles plus teaser
lt: Pavadinimas ir įžanga

en: Global setting for the default display of content items in each feed.
lt: Visuotinės nuostatos kaip bus rodomas turinys kiekvienam feed.

en: User-configurable time zones
lt: Leisti vartotojams pasirinkti laiko juostą

en: When enabled, users can set their own time zone and dates will be displayed accordingly.
lt: Kai įjungta nariai galės nustatyti savo laiko zoną ir datos bus rodomas atitinkamai.

en: The first day of the week for calendar views.
lt: Kuri savaitės diena rodoma pirmame kalendoriaus stulpelyje.

en: Formatting
lt: Formatavimas

en: Short date format
lt: Trumpas datos formatas

en: The short format of date display.
lt: Trumpas formatas datos vaizdavimui.

en: Custom short date format
lt: Trumpas formatas datos vaizdavimui.

en: A user-defined short date format. See the <a href="@url">PHP manual</a> for available options. This format is currently set to display as <span>%date</span>.
lt: Narių nustatytos trumpas datos formatas. Apie papildomus pasirinkimus skaitykite<a href="@url">PHP dokumentacija</a>. Šiuo metu šis formatas nustatytas į <span>%date</span>.

en: Medium date format
lt: Vidutinis datos formatas

en: The medium sized date display.
lt: Vidutinis formatas datos vaizdavimui.

en: Custom medium date format
lt: Savitas vidutinis datos formatas

en: A user-defined medium date format. See the <a href="@url">PHP manual</a> for available options. This format is currently set to display as <span>%date</span>.
lt: Narių nustatytos vidutinis datos formatas. Apie papildomus pasirinkimus skaitykite<a href="@url">PHP dokumentacija</a>. Šiuo metu šis formatas nustatytas į <span>%date</span>.

en: Long date format
lt: Ilgas datos formatas

en: Longer date format used for detailed display.
lt: Ilgesnis datos formatas detaliam vaizdavimui.

en: Custom long date format
lt: Savitas ilgas datos formatas

en: A user-defined long date format. See the <a href="@url">PHP manual</a> for available options. This format is currently set to display as <span>%date</span>.
lt: Narių nustatytos ilgas datos formatas. Apie papildomus pasirinkimus skaitykite<a href="@url">PHP dokumentacija</a>. Šiuo metu šis formatas nustatytas į <span>%date</span>.

en: Before enabling clean URLs, you must perform a test to determine if your server is properly configured. If you are able to see this page again after clicking the "Run the clean URL test" link, the test has succeeded and the radio buttons above will be available. If instead you are directed to a "Page not found" error, you will need to change the configuration of your server. The <a href="@handbook">handbook page on Clean URLs</a> has additional troubleshooting information.
lt: Prieš įjungiant švarius URL, jūs turite atlikti serverio testą, kad tai veiktų tinkamai. Jei matysite šį puslapį po to kai paspausite "paleisti švarių URL testas" testas pavyko ir perjungiklis bus įmanomas. Jei jūs būsite nukreiptas į "Puslapis nerastas", jūs turite pakeisti serverio nuostatas. Daugiau informacijos rasite <a href="@handbook">vadovėlio puslapyje apie Švarius URL</a>.

en: <a href="@clean_url">Run the clean url test</a>.
lt: <a href="@clean_url">Paleisti šverių url testą</a>.

en: Cron ran successfully.
lt: Cron paleidimas pavyko

en: Cron run failed.
lt: Cron paleidimas nepavyko

en: Command counters
lt: Komandų skaitliukas

en: The number of <code>SELECT</code>-statements.
lt: <code>SELECT</code> - sakinių skaičius.

en: The number of <code>INSERT</code>-statements.
lt: <code>INSERT</code> - sakinių skaičius.

en: The number of <code>UPDATE</code>-statements.
lt: <code>UPDATE</code> - sakinių skaičius.

en: The number of <code>DELETE</code>-statements.
lt: <code>DELETE</code> - sakinių skaičius.

en: The number of table locks.
lt: Užrakintų lentelių skaičius.

en: The number of table unlocks.
lt: Atrakintų lentelių skaičius.

en: Query performance
lt: Užklausų atlikimas

en: The number of joins without an index; should be zero.
lt: Prisijungimų skaičius be indekso; turėtų būt nulis.

en: The number of joins without keys that check for key usage after each row; should be zero.
lt: Prisijungimų skaičius be indekso; turėtų būt nulis.

en: The number of sorts done without using an index; should be zero.
lt: Rūšiavimų skaičius nenaudojant indekso; turėtų būt nulis.

en: The number of times a lock could be acquired immediately.
lt: Kiek kartų galėjo įvykti užrakinimas iš karto

en: The number of times the server had to wait for a lock.
lt: Kiek kartų serveris turėjau laukti dėl užrakinimo

en: Query cache information
lt: Laikinosios atminties infomacija

en: The MySQL query cache can improve performance of your site by storing the result of queries. Then, if an identical query is received later, the MySQL server retrieves the result from the query cache rather than parsing and executing the statement again.
lt: MySQL užklausų laikinoji atmintis gali pagerinti jūsų svetainės veikimą, saugodama užklausų rezultatus. Vėliau kai tokia pati užklausa ateina MySQL serveris grąžina rezultatus iš laikinosios atminties apart iš naujo generuodamas sakiny iš naujo.

en: The number of queries in the query cache.
lt: Užklausų skaičius užklausų laikinojoje atmintyje.

en: The number of times MySQL found previous results in the cache.
lt: Kiek kartų MySQL rado ankstesnius rezultatus laikinojoje atmintyje.

en: The number of times MySQL added a query to the cache (misses).
lt: Kiek kartų MySQL pridėjo užklausą į laikinąją atmintį (nesėkmė)

en: The number of times MySQL had to remove queries from the cache because it ran out of memory. Ideally should be zero.
lt: Kiek kartų MySQL pašalino užklausą iš laikinosios atminties, nes ji viršyjo atmintį. Idealu, kad būtų nulis.

en: No modules are available to uninstall.
lt: Nėra ką pašalinti.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
lt: Šiai temai reikia @php_required PHP versijos nes modulis nesuderinamas su !php_version PHP versija

en: You must enable the @dependencies module to install @module. | You must enable the @dependencies modules to install @module.
lt[0]: Jūs turite įjungti @dependencies modulį norėdami įdiegti @module.
lt[1]: Jūs turite įjungti @dependencies moduliu norėdami įdiegti @module.
lt[2]: Jūs turite įjungti @dependencies modulių norėdami įdiegti @module.

en: The system module is at the foundation of your Drupal website, and provides basic but extensible functionality for use by other modules and themes. Some integral elements of Drupal are contained in and managed by the system module, including caching, enabling or disabling of modules and themes, preparing and displaying the administrative page, and configuring fundamental site settings. A number of key system maintenance operations are also part of the system module.
lt: Sistemos modulis yra jūsų Drupal svetainės pagrindas ir teikia visas būtinas funkcijas nariams ir kitiems moduliams bei temoms. Kaikurie būtini elementai integruoti į Drupal, jei valdomi sistemos modulio. Tvarkomos tokios funkcijos kaip; kešavimas, moduliu bei temų išjungimas ar įjungimas, administarvimo puslapių paruošimas ir rodymas, pagrindinės svetainės nuostatos. Raktų sistemos veikimas taip pat valdomas sistemos modulio.

en: The system module provides:
lt: Sistemos modulis teikia:

en: support for enabling and disabling <a href="@modules">modules</a>. Drupal comes packaged with a number of core modules; each module provides a discrete set of features and may be enabled depending on the needs of your site. A wide array of additional modules contributed by members of the Drupal community are available for download at the <a href="@drupal-modules">Drupal.org module page</a>.
lt: palaiko <a href="@modules">modulių</a> įjungimą ir išjungimą. Drupal teikiamas su keliais šerdies moduliais; kiekvienas modulis teikia tam tikras funkcijas ir gali būt išjungtas ar įjungtas pagal poreikį. Platų spektrą Drupal bendruomenės narių sukurtų modulių galite rasti <a href="@drupal-modules">drupal.org modulių puslapyje</a>.

en: support for enabling and disabling <a href="@themes">themes</a>, which determine the design and presentation of your site. Drupal comes packaged with several core themes and additional contributed themes are available at the <a href="@drupal-themes">Drupal.org theme page</a>.
lt: palaiko<a href="@themes"> temų</a> išjungimą ir įjungimą, kurios sąlygoją jūsų svetainės išvaizdą. Drupal teikimas su keliomis temomis, bet daugiau Drupal bendruomenės narių sukurtų temų galite rasti <a href="@drupal-themes">drupal.org temų puslapyje</a>.

en: a robust <a href="@cache-settings">caching system</a> that allows the efficient re-use of previously-constructed web pages and web page components. Drupal stores the pages requested by anonymous users in a compressed format; depending on your site configuration and the amount of your web traffic tied to anonymous visitors, Drupal's caching system may significantly increase the speed of your site.
lt: tvirtą <a href="@cache-settings">kešavimo sistemą</a> kuri leidžia sėkmingai panaudoti anksčiau sukonstruotą web puslapių ir elementų panaudojimą dar kartą. Drupal anoniminių lankytojų užklaustus puslapius laiko suspaustoje formoje; priklausomai nuo svetainės nustatymų ir duomenų srauto sukeliamo anoniminių lankytojų, Drupal kešavimo sistema gal žymiai pagreitinti svetainės veikimą.

en: a set of routine administrative operations that rely on a correctly-configured <a href="@cron">cron maintenance task</a> to run automatically. A number of other modules, including the feed aggregator, ping module and search also rely on <a href="@cron">cron maintenance tasks</a>. For more information, see the online handbook entry for <a href="@handbook">configuring cron jobs</a>.
lt: rinkinį rutininių darbų, kurie susiję su teisingai sukonfiguruotų <a href="@cron">cron užduočių vykdymu</a>, automatinį paleidimą. Kitiems moduliams pvz.: ping modulis, paieška, taip pat reikia <a href="@cron">cron užduočių vykdymo</a>. Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@handbook">cron darbų valdymą</a>.

en: basic configuration options for your site, including <a href="@date-settings">date and time settings</a>, <a href="@file-system">file system settings</a>, <a href="@clean-url">clean URL support</a>, <a href="@site-info">site name and other information</a>, and a <a href="@site-maintenance">site maintenance</a> function for taking your site temporarily off-line.
lt: pagrindinius nustatymo pasirinkimus, tokius kaip <a href="@date-settings">datos ir laiko nuostatos</a>, <a href="@file-system">bylų sistemos nuostatos</a>, <a href="@clean-url">švarių url palaikymas</a>, <a href="@site-info">svetainės informacija</a>, ir <a href="@site-maintenance">svetainės priežiūros</a>funkcija trumpam išjungti svetainę.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@system">System module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@system">Sistemos modulį</a>.

en: Welcome to the administration section. Here you may control how your site functions.
lt: Sveiki užėję į administravimo puslapį. Čia jūs galite kontroliuoti svetainės veikimą.

en: This page shows you all available administration tasks for each module.
lt: Šis puslapis rodo visus administravimo darbus kiekvienam moduliui.

en: Select which themes are available to your users and specify the default theme. To configure site-wide display settings, click the "configure" task above. Alternatively, to override these settings in a specific theme, click the "configure" link for that theme. Note that different themes may have different regions available for displaying content; for consistency in presentation, you may wish to enable only one theme.
lt: Pasirinkite kurąi temą nariai galės pasirinkti, o kuri bus įprasta. Kontroliuoti rodyma svetainėje spauskite "keisti" viršuje. Norėdami kontroliuoti tam tikros temos rodyma spauskite "keisti" prie temos. Atminkite, kad kiekviena tema gali turėti skirtingas sritis kur rodomi blokai. Jei norite pastovumo tai ką mato lankytojai, įjunkite tik vieną temą.

en: To change the appearance of your site, a number of <a href="@themes">contributed themes</a> are available.
lt: Jei norite daugiau temų ieškokite galimų temų <a href="@themes">drupal.org svetainėje</a>.

en: These options control the display settings for the <code>%template</code> theme. When your site is displayed using this theme, these settings will be used. By clicking "Reset to defaults," you can choose to use the <a href="@global">global settings</a> for this theme.
lt: Šios nuostatos kontroliuoja įprasta temos <code>%template</code> rodyma. Kai ši tema naudojama bus naudojamos šios nuostatos. Spausdami "atstatyti įprastas reikšmes", pasirinksite <a href="@global">visuotines nuostatas</a>.

en: These options control the default display settings for your entire site, across all themes. Unless they have been overridden by a specific theme, these settings will be used.
lt: Šios nuostatos kontroliuoja įprasta temos rodyma visoje svetainėje, visose temose. Nebent konkreti tema nustatyta kitaip.

en: Modules are plugins that extend Drupal's core functionality. Enable modules by selecting the <em>Enabled</em> checkboxes below and clicking the <em>Save configuration</em> button. Once a module is enabled, new <a href="@permissions">permissions</a> may be available. To reduce server load, modules with their <em>Throttle</em> checkbox selected are temporarily disabled when your site becomes extremely busy. (Note that the <em>Throttle</em> checkbox is only available if the Throttle module is enabled.)
lt: Moduliai yra Drupal plėtiniai kurie praplečia šerdies funkcijas. Čia jūs galite pasirinkti kuriuos modulius įjungti.  Kai tik modulis įjungtas, naujos teisės atsiranda. Moduliai laikinai gali būt išjungti tam, kad sumažinti serverio užimtumą kai svetainė labai apkrauta įjungus throttle.module (sklendės modulis).

en: The auto-throttle functionality must be enabled on the <a href="@throttle">throttle configuration page</a> after having enabled the throttle module.
lt: Auto-sklendės funkcija turi būt įjungta <a href="@throttle">sklendės</a> nustatymų puslapyje, kai šis modulis įjungtas

en: It is important that <a href="@update-php">update.php</a> is run every time a module is updated to a newer version.
lt: Svarbu, kad <a href="@update-php">update.php</a> būtų paleidžiamas kiekvieną kartą kai modulis atnaujinamas į aukštesnę versiją.

en: You can find all administration tasks belonging to a particular module on the <a href="@by-module">administration by module page</a>.
lt: Visas administravimo užduotis pagal modulį rasite puslapyje <a href="@by-module">administravimas pagal modulį</a>.

en: To extend the functionality of your site, a number of <a href="@modules">contributed modules</a> are available.
lt: Norėdami išplėsti svetainės funkcionalumą, <a href="@modules">peržiūrėkite</a> galimus modulius.

en: The uninstall process removes all data related to a module. To uninstall a module, you must first disable it. Not all modules support this feature.
lt: Pašalinimo procesas pašalina visus duomenis susijusius su moduliu. Norėdami pašalinti modulį pirma jį turite išjungti. Nevisi moduliai palaiko šią funkcija.

en: The <em>Powered by Drupal</em> block is an optional link to the home page of the Drupal project. While there is absolutely no requirement that sites feature this link, it may be used to show support for Drupal.
lt: <em>Svetainė naudoja Drupal</em> blokas nurodo pagrindinę Drupal sistemos svetainę. Tuo tarpu šis blokas nėra privalomas, jis gali būt rodomas palaikant Drupal.

en: Here you can find a short overview of your site's parameters as well as any problems detected with your installation. It may be useful to copy and paste this information into support requests filed on drupal.org's support forums and project issue queues.
lt: Čia jūs galite pežiūrėti Drupal parametrus taip pat pastebėtas problemas. Naudinga kopijuoti/įterpti informacija kai prašote pagalbos.

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the site.
lt: Pasirinkdami kita temą pakeisite svetainės išvaizdą ir nuotaika.

en: Select your current local time. Dates and times throughout this site will be displayed using this time zone.
lt: Pasirinkite esamą vietos laiką. Data ir laikas visoje svetainėje bus rodomi naudojant šią laiko juostą.

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal.

en: Badge color
lt: Ženklelio spalva

en: Badge size
lt: Ženklelio dydis

en: The message that should be sent. You may include the following variables: %site_name, %username, %node_url, %node_type, %title, %teaser, %body. Not all variables will be available in all contexts.
lt: Žinutė kurią reikia išsiųsti. Galite įterpti šiuos kintamuosius: %site_name, %username, %node_url, %node_type, %title, %teaser, %body. Ne visi kintamieji bus įmanomi visam kontekste.

en: The message to be displayed to the current user. You may include the following variables: %site_name, %username, %node_url, %node_type, %title, %teaser, %body. Not all variables will be available in all contexts.
lt: Žinutė kuri bus rodoma konkrečiam nariui. Galite įterpti šiuos kintamuosius: %site_name, %username, %node_url, %node_type, %title, %teaser, %body. Ne visi kintamieji bus įmanomi visam kontekste.

en: Powered by Drupal, an open source content management system
lt: Naudoja Drupal, atvirojo kodo turinio valdymo sistemą

en: Could not delete temporary file "%path" during garbage collection
lt: Nepavyko ištrinti laikinos bylos "%path" per šiukšlių rinkimą

en: Cannot use %author token in this context.
lt: Šiame kontekste %author žymės naudoti negalima.

en: access site reports
lt: pežiūrėti svetainės pranešimus

en: select different theme
lt: pasirinkti kitą temą

en: administer files
lt: administruoti failus

en: Compact mode
lt: Glaustas režimas

en: By task
lt: Pagal užduotį

en: Settings for how your administrative pages should look.
lt: Nuostatos kaip atrodys administravimo sritis.

en: Change which theme your site uses or allows users to set.
lt: Pasirinkite kurią temą naudos jūsų svetainė ar kurią nariai galės pasirinkti.

en: Select the default theme.
lt: Pasirinkti įprastą temą

en: Enable or disable add-on modules for your site.
lt: Įjungia ar išjungia modulius jūsų svetainėje.

en: Change basic site information, such as the site name, slogan, e-mail address, mission, front page and more.
lt: Pakeiskite pagrindinę svetainės informacija. Pvz. svetainės pavadinimą, šūkį, el. pašto adresą, misija, pirmą puslapį ir daugiau.

en: Control how Drupal deals with errors including 403/404 errors as well as PHP error reporting.
lt: Kontroliuoti kaip Drupal elgsis su klaidų puslapiais įskaitant 403/404 klaidas ir PHP klaidų pranešimus.

en: Logging and alerts
lt: Registravimas ir perspėjimai

en: Settings for logging and alerts modules. Various modules can route Drupal's system events to different destination, such as syslog, database, email, ...etc.
lt: Registravimo ir perspėjimu nuostatos. Įvairūs moduliai gali nukreipti Drupal sistemos įvykius kitai paskyrimo vietai tokias kaip syslog, duomenų bazė, el. paštas ir pan.

en: Tell Drupal where to store uploaded files and how they are accessed.
lt: Pasakyk Drupal kur saugoti įkeltus failus ir kaip jie turėtų būti prieinami.

en: Image toolkit
lt: Paveikslėlių įrankinė

en: Choose which image toolkit to use if you have installed optional toolkits.
lt: Pasirinkite kurią paveikslėlių įrankinę naudoti, jei jūs turite daugiau nei vieną.

en: RSS publishing
lt: RSS rodymas

en: Configure the number of items per feed and whether feeds should be titles/teasers/full-text.
lt: Konfiguruoti elementų skaičių pateikiama naujienų teikimui ir koks tiekimas turėtų būt pavadinimas/įžanga/pilnas tekstas.

en: Date and time
lt: Data ir laikas

en: Settings for how Drupal displays date and time, as well as the system's default timezone.
lt: Datos ir laiko nuostatos taip pat įprasta sistemos laiko zona.

en: Date and time lookup
lt: Datos ir laikos ieškojimas

en: Take the site off-line for maintenance or bring it back online.
lt: Svetainės išjungimas priežiūrai ar įjungimas.

en: Enable or disable clean URLs for your site.
lt: Įjungia ar išjungia svetainėje švarius URL.

en: Clean URL check
lt: Paleisti švarių URL testą

en: Get a status report about your site's operation and any detected problems.
lt: Gauti būklės pranešimą apie jūsų svetainės veikimą ir aptiktas problemas.

en: -1 (Unlimited)
lt: -1 (Neribota)

en: Stores details about batches (processes that run in multiple HTTP requests).
lt: Saugo smulkmenas apie paketą (prosesai kurie veikia dauginėms HTTP užklausas)

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
lt: Jūsų įdiegta PHP per sena. Drupal reikia bent jau  PHP %version.

en: <em>register_globals</em> is enabled. Drupal requires this configuration directive to be disabled. Your site may not be secure when <em>register_globals</em> is enabled. The PHP manual has instructions for <a href="http://php.net/configuration.changes">how to change configuration settings</a>.
lt: <em>register_globals</em> įjungta. Drupal reikalauja, kad ši funkcija būtų išjungta. Jūsų svetainė gali būt nesaugi kai <em>register_globals</em> įjungta. PHP vadovėlyje yra instrukcijos <a href="http://php.net/configuration.changes">kaip pakeisti nuostatas</a>.

en: Enabled ('@value')
lt: Įjungta  ('@value')

en: PHP memory limit
lt: PHP atminties limitas

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the installation process.
lt: Apgalvokite PHP atminties padidinimą iki %memory_minimum_limit taip užkirsite kelią įdiegimo klaidoms

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the update process.
lt: Apgalvokite PHP atminties padidinimą iki %memory_minimum_limit taip užkirsite kelią atnaujinimo klaidoms

en: Depending on your configuration, Drupal can run with a %memory_limit PHP memory limit. However, a %memory_minimum_limit PHP memory limit or above is recommended, especially if your site uses additional custom or contributed modules.
lt: Priklausomai nuo konfigūracijos, Drupal gali veikti su %memory_limit PHP atminties limitu. Bet %memory_minimum_limit PHP atminties limitu ar daugiau rekimenduojama, įpatingai jei jūsų svetainė naudoja papildomus ar savus modulius.

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
lt: Padidinkite atminties limitą redaguodami memory_limit parametrą %configuration-file ir kai perkrausite jūsų web serverį (arba susisiekite su sitemos administratoriumi ar hostingo tiekėju dėl pagalbos)

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
lt: Susisiekite su sitemos administratoriumi ar hostingo tiekėju dėl PHP atminties padidinimo.

en: See the <a href="@url">Drupal requirements</a> for more information.
lt: Daugiau informacijos ieškokite <a href="@url">Drupal reikalavimų</a> puslapyje

en: Not protected
lt: Neapsaugota

en: The file %file is not protected from modifications and poses a security risk. You must change the file's permissions to be non-writable.
lt: Byla %file neapsaugota nuo pakeitimų ir gali sukelti saugumo problemų. Jūs turite pakeisti leidimus, kad byla būtų neįrašoma.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@cron-handbook">configuring cron jobs</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@cron-handbook">cron darbų nustatymą</a>.

en: Cron has not run. Please visit the <a href="@status">status report</a> for more information.
lt: Cron nebuvo paleistas. Daugiau informacijos prašome aplankyti <a href="@status">būsenos pranešimą</a>

en: Cron has not run.
lt: Cron nebuvo paleistas.

en: Cron has not run recently.
lt: Pastaruoju metu Cron nebuvo paleistas.

en: Cron maintenance tasks
lt: Cron palaikymo užduotys

en: You can <a href="@cron">run cron manually</a>.
lt: Galite paleisti <a href="@cron">cron rankiniu būdu</a>.

en: The directory %directory is not writable.
lt: Aplankas %directory neįrašomas

en: You may need to set the correct directory at the <a href="@admin-file-system">file system settings page</a> or change the current directory's permissions so that it is writable.
lt: Jums reiktų nustatyti teisinga aplanką <a href="@admin-file-system">bylų sistemos nuostatų puslapyje</a> arba pakeisti aplanko leidimus, kad jis būstų įrašomas.

en: An automated attempt to create this directory failed, possibly due to a permissions problem. To proceed with the installation, either create the directory and modify its permissions manually, or ensure that the installer has the permissions to create it automatically. For more information, please see INSTALL.txt or the <a href="@handbook_url">on-line handbook</a>.
lt: Automatinis bandymas sukurti aplanką nepavyko, greičiausiai tai atsitiko dėl leidimų stokos. Norėdami tęsti įdiegimą, arba sukurkite aplanką ir suteikite leidimus rankiniu būdu arba diegimo vedliui suteikite leidimus sukurti aplanką automatiškai. Daugiau informacijos ieškokite INSTALL.txt arba <a href="@handbook_url">vadovėlyje</a>.

en: Writable (<em>public</em> download method)
lt: Įrašomas (<em>viešas</em> atsisiuntimo būdas)

en: Writable (<em>private</em> download method)
lt: Įrašomas (<em>privatus</em> atsisiuntimo būdas)

en: Database updates
lt: Duomenų bazės atnaujinimai

en: Some modules have database schema updates to install. You should run the <a href="@update">database update script</a> immediately.
lt: Kai kuriems moduliams reikia atnaujinti duomenų bazės įdiegimą. Jums tučtuojau reiktų paleisti <a href="@update">duomenų bazės atnaujinimo scenariju</a>.

en: The update.php script is accessible to everyone without authentication check, which is a security risk. You must change the $update_free_access value in your settings.php back to FALSE.
lt: update.php scenarijus yra pasiekiamas visiems, tai rizikinga. Jūs turite pakeisti $update_free_access  reikšmes settings.php į FALSE.

en: Access to update.php
lt: update.php priėjimas

en: Update notifications are not enabled. It is <strong>highly recommended</strong> that you enable the update status module from the <a href="@module">module administration page</a> in order to stay up-to-date on new releases. For more information please read the <a href="@update">Update status handbook page</a>.
lt: Atnaujinimo pranešimai nėra įjungti.<strong>Labai rekomenduojama </strong>, kad jūs įjungtumėte atnaujinimo būsenos modulį <a href="@module"> modulio administravimo puslapyje </a>,tam kad žinotumėte apie naujus išleidimus. Dėl išsamesnės informacijos prašom skaityti <a href="@update"> Atnaujinimo vadovo puslapis </a>.

en: Handles general site configuration for administrators.
lt: Palaiko pagrindines svetainės nuostatas.

en: The name for this vocabulary, e.g., <em>"Tags"</em>.
lt: Žodyno pavadinimas. pvz.:  <em>"Žymės"</em>.

en: Instructions to present to the user when selecting terms, e.g., <em>"Enter a comma separated list of words"</em>.
lt: Nariams rodomos instrukcijos kai jie pasirenka terminus. pvz.:  <em>"Įveskite kableliu atskirtus žodžius"</em>.

en: Select content types to categorize using this vocabulary.
lt: Pasirinkite turinio tipą kuriam bus taikomas šis žodynas.

en: Terms are created by users when submitting posts by typing a comma separated list.
lt: Terminai sukuriami narių kai jie kuria įrašą.

en: Allows posts to have more than one term from this vocabulary (always true for tags).
lt: Leisti įrašyti daugiau nei vieną terminą šiam žodynui (įjunkite žymėms)

en: At least one term in this vocabulary must be selected when submitting a post.
lt: Bent jau vienas terminas turi būti pasirinktas iš šio žodyno.

en: Vocabularies are displayed in ascending order by weight.
lt: Žodynai rodomi didėjimo tvarka paga svorį.

en: Reset to alphabetical
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: Add term to %vocabulary
lt: Pridėti terminą į %vocabulary

en: A description of the term. To be displayed on taxonomy/term pages and RSS feeds.
lt: Termino aprašymas. Rodomas žodynų/terminų puslapiuose ir RSS tiekimuose.

en: Synonyms of this term, one synonym per line.
lt: Šio termino sinonimai, vienas sinonimas eilutėje.

en: Terms are displayed in ascending order by weight.
lt: Terminai rikiuojami pagal svorį.

en: Weight value must be numeric.
lt: Svorio reikšmė turi būti skaičius.

en: Set multiple term parents?
lt: Nustatyti daugialypius termino tėvus?

en: Adding multiple parents to a term will cause the %vocabulary vocabulary to look for multiple parents on every term. Because multiple parents are not supported when using the drag and drop outline interface, drag and drop will be disabled if you enable this option. If you choose to have multiple parents, you will only be able to set parents by using the term edit form.
lt: Dauginių tėvų pridėjimas pire termino privers %vocabulary žodyną ieškoti dauginių tėvų kiekvienam terminui. Kadangi dauginiai tėvai nepalaikomi tempino paleidimo  perrikiavimo sąsajos ji bus išjungta. Jei pasirinksite turėti dauginius tėvus terminui, perrikiuoti galėsite tik redaguodami terminus.

en: You may re-enable the drag and drop interface at any time by reducing multiple parents to a single parent for the terms in this vocabulary.
lt: Galite bet kada įjungti tempino paleidimo prrikiavimo sąsają bet kuriuo metu, tiesiog dauginius tėvus perjungia į vieną tėvą šiam žodynui.

en: Set multiple parents
lt: Nustatyti daugialypius termino tėvus

en: Are you sure you want to reset the vocabulary %title to alphabetical order?
lt: Ar tikrai  norite atstatyti žodyno %title rikiavimą į abėcėlinį?

en: Resetting a vocabulary will discard all custom ordering and sort items alphabetically.
lt: Atstačius žodyno rikiavimas praras visas savitas nuostatas.

en: Reset vocabulary %name to alphabetical order.
lt: Atstatyti žodyno %title rikiavimą į abėcėlinį

en: Auto-throttle on anonymous users
lt: Automatinė sklendė svečiams

en: The congestion control throttle can be automatically enabled when the number of anonymous users currently visiting your site exceeds the specified threshold. For example, to start the throttle when your site has 250 anonymous users online at once, enter '250' in this field. Leave this value blank or set to "0" if you do not wish to auto-throttle on anonymous users. You can inspect the current number of anonymous users using the "Who's online" block.
lt: Perkrovos valdymo sklendės gali būti įjungta automatiškai, kai svečių skaičius esantys šiuo metu jūsų svetainė viršija nurodytą ribą. Pavyzdžiui, atidaryti sklendę, kai jūsų svetainė bus 250 svečių iš karto, įveskite "250" šiame laukelyje. Palikite tuščia arba nustatyta "0", jei nenorite, kad automatinė sklendė veiktų. Kiek šiuo metu yra svečių galite pažiūrėti "Šiuo metu svetainėje yra" bloke.

en: Auto-throttle on authenticated users
lt: Auto sklendė prisijungusiems nariams.

en: The congestion control throttle can be automatically enabled when the number of authenticated users currently visiting your site exceeds the specified threshold. For example, to start the throttle when your site has 50 registered users online at once, enter '50' in this field. Leave this value blank or set to "0" if you do not wish to auto-throttle on authenticated users. You can inspect the current number of authenticated users using the "Who's online" block.
lt: Automatinis perkrovimo machanizmas gali įjungti sklendę, kai prisijungę nariai dabar lankantys svetainę, viršija nurodytus slenkščius. Pvz. Sklendė įjungiama kai jūsų svetainę lanko 50 prisijungę nariai  vienu metu, įveskite '50' šiame laukelyje. Palikite tuščia arba įveskite "0" jei nenorite automatinės sklendės prisijungusiems nariams . Kiek  narių yra svetainėje galite patikrinti "Kas prisijungę" bloke.

en: Auto-throttle probability limiter
lt: Auto sklendės tikimybės ribotuvas

en: The auto-throttle probability limiter is an efficiency mechanism to statistically reduce the overhead of the auto-throttle. The limiter is expressed as a percentage of page views, so for example if set to the default of 10% we only perform the extra database queries to update the throttle status 1 out of every 10 page views. The busier your site, the lower you should set the limiter value.
lt: Auto sklendės tikimybės ribotuvas veiksmingas mechanizmas statistiškai sumažina auto sklendės apkrovimą. Ribotuvas išreikštas puslapių peržiūros  procentais, taigi pavyzdžiui įprastai nustatyta 10% mes atliksime tik papildoma duomenų bazės užklausa atnaujinant sklendės būsena atnaujins tik 1 iš kiekvienos 10 puslapių peržiūros . Kuo labiau uzimta jūsų svetainė tuo mažesnę reikšmę reiktų įvesti.

en: %value is not a valid auto-throttle setting. Please enter a positive numeric value.
lt: %value negaliojanti auto sklendės nuostata. Prašome įvesi teigiama skaičių.

en: The throttle module provides a congestion control mechanism that automatically adjusts to a surge in incoming traffic. If your site is referenced by a popular website, or experiences a "Denial of Service" (DoS) attack, your webserver might become overwhelmed. The throttle mechanism is utilized by modules to temporarily disable CPU-intensive functionality, increasing performance. For instance, via the throttle module, modules may choose to disable resource-intensive blocks or the code within the site theme may temporarily disable user pictures in posts.
lt: Stabdymo modulis suteikia kontrolės mechanizmą, kuris automatiškai prisitaiko prie įeinančio duomenų srauto padidėjimo. Jei į svetainę nukreipta nuoroda iš populiaraus portalo arba ji yra atakuojama „Denial of Service“ (DoS), jūsų svetainė gali sulėtėti. Stabdymo mechanizmą naudoja moduliai, kad laikinai sustabdytų daug procesoriaus laiko reikalaujančius darbus, taip paspartindami svetainės veikimą. Pavyzdžiui, naudodami stabdymo modulį kiti moduliai gali išjungti daug resursų reikalaujančius blokus arba svetainės tena gali laikinai išjungti naudotojų portretų rodymą puslapiuose.

en: The congestion control throttle can be automatically enabled when the number of anonymous or authenticated users currently visiting the site exceeds a specified threshold.
lt: Stabdymas gali būti automatiškai įjungtas, kai anoniminiai ar prisijungę naudotojai, vienu metu lankantys svetainę, viršija nurodytą slenkstį.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@throttle">Throttle module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite internetinio žinyno <a href="@throttle">stabdymo modulio puslapyje</a> (anglų k.).

en: The throttle module provides a congestion control mechanism that automatically adjusts to a surge in incoming traffic. If your site is referenced by a popular website, or experiences a "Denial of Service" (DoS) attack, your webserver might become overwhelmed. The throttle mechanism is utilized by modules to temporarily disable CPU-intensive functionality, increasing performance.
lt: Stabdymo modulis suteikia kontrolės mechanizmą, kuris automatiškai prisitaiko prie įeinančio duomenų srauto padidėjimo. Jei į svetainę nukreipta nuoroda iš populiaraus portalo arba ji yra atakuojama „Denial of Service“ (DoS), jūsų svetainė gali sulėtėti. Stabdymo mechanizmą naudoja moduliai, kad laikinai sustabdytų daug procesoriaus laiko reikalaujančius darbus, taip paspartindami svetainės veikimą.

en: throttle
lt: sklendė

en: Throttle: %message
lt: Stabdymas: %message

en: 1 user accessing site; throttle enabled. | @count users accessing site; throttle enabled.
lt[0]: @count narys lanko svetainę; sklendė įjungta
lt[1]: @count nariai lanko svetainę; sklendė įjungta
lt[2]: @count[2] narių lanko svetainę; sklendė įjungta

en: 1 guest accessing site; throttle enabled. | @count guests accessing site; throttle enabled.
lt[0]: @count svečias lanko svetainę; sklendė įjungta
lt[1]: @count svečiai lanko svetainę; sklendė įjungta
lt[2]: @count[2] svečių lanko svetainę; sklendė įjungta

en: 1 guest accessing site; throttle disabled | @count guests accessing site; throttle disabled
lt[0]: @count svečias lanko svetainę; sklendė išjungta
lt[1]: @count svečiai lanko svetainę; sklendė išjungta
lt[2]: @count[2] svečių lanko svetainę; sklendė išjungta

en: Control how your site cuts out content during heavy load.
lt: Valdo kaip svetainėje nupjaunamas turinys kai jis sunkiai kraunasi.

en: Handles the auto-throttling mechanism, to control site congestion.
lt: Valdo auto sklendės mechanizmą, tam, kad valdytų svetainės apkrovimus.

en: The tracker module displays the most recently added or updated content on your site, and provides user-level tracking to follow the contributions of particular authors.
lt: Seklio modulis jūsų svetainėje rodo naujausią sukurtą ar atnaujintą turinį, ir suteikia galimybe sekti narių pateikimus.

en: The <em>Recent posts</em> page is available via a link in the navigation menu block and displays new and recently-updated content (including the content type, the title, the author's name, number of comments, and time of last update) in reverse chronological order. Posts are marked updated when changes occur in the text, or when new comments are added. To use the tracker module to follow a specific user's contributions, select the <em>Track</em> tab from the user's profile page.
lt: <em>Naujausi įrašai</em> puslapis pasiekaimas iš navigacijos bloko ir rodo naujausią ir atnaujinta turinį (įskaitant turinio tipus, pavadinimus, autoriaus vardą, komentarų kiekį  ir laiką kada įrašyta atnaujinta). Įrašas pažymimas kaip atnaujintas kai pakeičiamas įrašo tekstas arba pridedamas naujas komentaras. Jei norite sekti narių pateikimus paspauskite <em>Sekti</em> kortelę nario erdvės puslapyje.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@tracker">Tracker module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@tracker">Seklio modulį</a>.

en: The content translation module allows content to be translated into different languages. Working with the <a href="@locale">locale module</a> (which manages enabled languages and provides translation for the site interface), the content translation module is key to creating and maintaining translated site content.
lt: Turinio vertimo modulis suteikia galimybę išversti svetainės turinį į kitas kalbas. Veikia su <a href="@locale">lokalės moduliu</a> (kuris tvarko įjungtos kalbos sąsajos vertimą).

en: Configuring content translation and translation-enabled content types:
lt: Turinio vertimo valdymas ir turinio tipų vertimas:

en: Assign the <em>translate content</em> permission to the appropriate user roles at the <a href="@permissions">Permissions configuration page</a>.
lt: Priskirkite <em>versti turinį</em> leidimą atitinkamai rolei <a href="@permissions">Leidimų valdymo puslapyje</a>.

en: Add and enable desired languages at the <a href="@languages">Languages configuration page</a>.
lt: Pridėkite ir įjunkite pageidaujama kalbą <a href="@languages"> Kalbų valdymo puslapyje</a>.

en: Determine which <a href="@content-types">content types</a> should support translation features. To enable translation support for a content type, edit the type and at the <em>Multilingual support</em> drop down, select <em>Enabled, with translation</em>. (<em>Multilingual support</em> is located within <em>Workflow settings</em>.) Be sure to save each content type after enabling multilingual support.
lt: Nustatykite kuris <a href="@content-types">turinio tipas</a> turėtų palaikyti vertimo galimybę. Norėdami įjungti vertimo galimybe turinio tipui, redaguokite turinio tipą ir <em>Daugiakalbiškumo palaikas</em> pasirinkite <em>Įjungta su vertimu</em>. (<em>Daugiakalbiškumo palaikymas</em> laikomas <em>Darbų eigos nustatymuose</em>). Išsaugokite kiekvieną turinio tipą po daugiakalbiškumo palaikymo įjungimo.

en: Working with translation-enabled content types:
lt: Darbas su turinio tipais kur galimas vertimas:

en: Use the <em>Language</em> drop down to select the appropriate language when creating or editing posts.
lt: Naudokite <em>Kalba</em>, kad pasirinkti atitinkama kalba kai kuriamas ar redaguojamas įaršas.

en: Provide new or edit current translations for existing posts via the <em>Translation</em> tab. Only visible while viewing a post as a user with the <em>translate content</em> permission, this tab allows translations to be added or edited using a specialized editing form that also displays the content being translated.
lt: Pateikite naują ar redaguokite jau esama įrašą naudojant <em>Vertimas</em> kortelę. Matoma kai peržiūrima kaip narys su <em>turinio vertimo</em> teisėmis, ši kortelė suteikia galimybę pridėti ar redaguoti vertimą specialioje vertimo formoje kurioje rodomas ir turnys kuris verčiamas.

en: Update translations as needed, so that they accurately reflect changes in the content of the original post. The translation status flag provides a simple method for tracking outdated translations. After editing a post, for example, select the <em>Flag translations as outdated</em> check box to mark all of its translations as outdated and in need of revision. Individual translations may be marked for revision by selecting the <em>This translation needs to be updated</em> check box on the translation editing form.
lt: Vertimo atnaujinimas reikalingas tam, kad atspindėtų pasikeitimus orginaliam įraše. Vertimo būsenos pažymėjimas teikia paprasta būdą kaip sekti nebegaliojančius vertimus. Kai redaguojamas įrašas, pažymėkite <em> Pažymėti vertimą kaip pasenusi</em> taip vertimas bus pažymėtas ir reikš, kad jį reikia peržiūrėti. Individualūs vertimai gali būt pažymėti peržiūrai pasirinkus<em>Šį vertimą reikia atnaujinti</em>  žymimą langelį, redagavimo formoje.

en: The <a href="@content-node">Content management administration page</a> displays the language of each post, and also allows filtering by language or translation status.
lt: <a href="@content-node">Turinio administravimo puslapyje</a> rodoma  kiekvieno įrašo kalba, taip pat galima filtruoti pagal kalbą ar pagal vetimo būseną.

en: Use the <a href="@blocks">language switcher block</a> provided by locale module to allow users to select a language. If available, both the site interface and site content are presented in the language selected.
lt: Norėdami nariams suteikti galimybę pasirinkti kalbą naudokite  <a href="@blocks">kalbos perjungėjo bloką</a> tiekiama lokalės modulio.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@translation">Translation module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@translation">Vertimo modulį</a>.

en: Translations of a piece of content are managed with translation sets. Each translation set has one source post and any number of translations in any of the <a href="!languages">enabled languages</a>. All translations are tracked to be up to date or outdated based on whether the source post was modified significantly.
lt: Turinio dalies vertimas valdomas vertimo rinkiniais. Kiekvienas vertimas turi vieną šaltinio įrašą ir bet kiek vertimų į bet kokias <a href="!languages">įjungtas kalbas</a>. Visi vertimai sekami kad būtų galiojantys kai žymiai pakeičiamas šaltinis.

en: Enable multilingual support for this content type. If enabled, a language selection field will be added to the editing form, allowing you to select from one of the <a href="!languages">enabled languages</a>. You can also turn on translation for this content type, which lets you have content translated to any of the enabled languages. If disabled, new posts are saved with the default language. Existing content will not be affected by changing this option.
lt: Įjungia daugiakalbiškumo palaikymą šiam turinio tipui. Jei įjungta kalbos pasirikimo laukelis bus pridėtas redagavimo formoje, leidžiantis jums pasirinkit vieną iš <a href="!languages">įjungtų kalbų</a>. Jūs taip pat galite įjungti vertimą šiam turinio tipui, kuris leidžia jums versti turinį į bet kokia įjungtą kalbą. Jei išjungta, nauji įrašai bus išsaugoti įprasta kalba. Jau esančio turinio šie pakeitimai neįtakos.

en: Translation settings
lt: Vertimo nuostatos

en: Flag translations as outdated
lt: Pažymėti vertimą kaip pasenusį.

en: If you made a significant change, which means translations should be updated, you can flag all translations of this post as outdated. This will not change any other property of those posts, like whether they are published or not.
lt: Jei pakeitėte turinį taip, kad vertimas nebeatitinka teisybės jūs galite pažymėti vertimą kaip nebegaliojanti. Tai nepakeis jokiu įrašo savybių.

en: This translation needs to be updated
lt: Šį vertimą reikia atnaujinti

en: When this option is checked, this translation needs to be updated because the source post has changed. Uncheck when the translation is up to date again.
lt: Kai šis pasirinkimas pažymėtas, vertimą reikia atnaujinti, nes šaltinis buvo pakeistas. Atžymėkite kai vertimas atitiks šalitinį.

en: translate content
lt: versti turinį

en: Content translation
lt: Turinio vertimas

en: Allows content to be translated into different languages.
lt: Leidžia išversti turinį į kitą kalbą.

en: Below you can assign actions to run during each pass of a <a href="@cron">cron maintenance task</a>.
lt: Žemiau jūs galite priskirti veiksmus kurie įvyks per kiekvieną <a href="@cron">cron paleidimą</a>.

en: Failed to fetch available update data
lt: Nepavyko įkelti turimų duomenų apie atnaujinimą

en: Unknown release date
lt: Nežinoma laidos data

en: Attempted to fetch information about all available new releases and updates.
lt: Bandyta įkelti turimų duomenų apie atnaujinimus ir naujas laidas.

en: Unable to fetch any information about available new releases and updates.
lt: Neįmanoma perduoti bet kokios informacijos apie įmanomas naujas laidas ir atnaujinimus.

en: Last checked: @time ago
lt: Paskutinį kartą tikrinta: prieš @time

en: Last checked: never
lt: Paskutinį kartą tikrinta: niekada

en: Includes: %includes
lt: Apima: %includes

en: Disabled modules
lt: Išjungti moduliai

en: Disabled themes
lt: Išjungtos temos

en: Select how frequently you want to automatically check for new releases of your currently installed modules and themes.
lt: Pasirinkite, kaip dažnai norite automatiškai ieškoti atnaujinimų įdiegtiems moduliams ir temoms.

en: E-mail notification threshold
lt: El. pašto įspėjimo slenkstis

en: You can choose to send e-mail only if a security update is available, or to be notified about all newer versions. If there are updates available of Drupal core or any of your installed modules and themes, your site will always print a message on the <a href="@status_report">status report</a> page, and will also display an error message on administration pages if there is a security update.
lt: Galite pasirinkti ar siųsti el. paštą jei saugumo atnaujinimas įmanomas ar įspėti kai įmanoma nauja versija. Jei yra Drupal šerdies ar įdiegtų modulių ar temų atnaujinimas a href="@status_report">būsenos pranešimo</a> puslapyje bus rodoma žinutė, taip pat žinutė bus rodoma visuose administravimo puslapyje.

en: Here you can find information about available updates for your installed modules and themes. Note that each module or theme is part of a "project", which may or may not have the same name, and might include multiple modules or themes within it.
lt: Čia jūs rasite informacija apie įmanomus atnaujinimus jūsų įdiegtiems moduliams ir temoms. Atminkite, kad kiekvienas modulis ar tema yra "projekto" dalis , kuris gali turėti arba ne tokį patį pavadinimą ir gali apimti dauginius modulius ar temas.

en: To extend the functionality or to change the look of your site, a number of contributed <a href="@modules">modules</a> and <a href="@themes">themes</a> are available.
lt: Norėdami išplėsti svetainės funkcionalumą ar pakeisto išvaizdą patikrinkite pateikiamus  <a href="@modules">modulius</a> ir <a href="@themes">temas</a>.

en: See the <a href="@available_updates">available updates</a> page for information on installed modules and themes with new versions released.
lt: Peržiūrėkite galimus įdiegtų modulių ir temų atnaujinimų informaciją <a href="@available_updates">atnaujinimų puslapyje</a>.

en: The Update status module periodically checks for new versions of your site's software (including contributed modules and themes), and alerts you to available updates.
lt: Atnaujinimų modulis periodiškai tikrina ar yra naujų svetainės įrangos versijų (apimant modulius ir temas), ir įspėja jus apie galimus atnaujinimus.

en: The <a href="@update-report">report of available updates</a> will alert you when new releases are available for download. You may configure options for update checking frequency and notifications at the <a href="@update-settings">Update status module settings page</a>.
lt: <a href="@update-report">Pranešimas apie galimus atnaujinimus</a> įspės jus apie naujas laidas ir galimus atnaujimus ir pasiūlys juos atsisiųsti. Galite nustatyti kaip dažnai atlikti tikrinimus <a href="@update-settings">atnaujinimo modulio nustatymų puslapyje</a>.

en: Please note that in order to provide this information, anonymous usage statistics are sent to drupal.org. If desired, you may disable the Update status module from the <a href="@modules">module administration page</a>.
lt: Atminkite, kad pateikti šią informacija, anoniminiam naudojimui siunčiama statistika į drupal.org. Jei pageidaujate jūs galite išjungti Atnaujimų modulį - <a href="@modules">modulių administravimo puslapyje</a>.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@update">Update status module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite internetinio žinyno <a href="@contact">atnaujinimo būklės modulio puslapyje</a> (anglų k.).

en: Module and theme update status
lt: Modulių ir temų atnaujinimo būklė

en: No information is available about potential new releases for currently installed modules and themes. To check for updates, you may need to <a href="@run_cron">run cron</a> or you can <a href="@check_manually">check manually</a>. Please note that checking for available updates can take a long time, so please be patient.
lt: Nėra informacijos apie galimus atnaujinimus ar naujas laidas. Patikrinti atnaujinimus, galbūt jums reikia <a href="@run_cron">paleisti cron</a> arba galite <a href="@check_manually">patikrinti rankinių būdu</a>. Atminkite, kad patikrinimas gali užtrukti ilgiau nei tikitės prašome būti kantriems.

en: There are security updates available for one or more of your modules or themes. To ensure the security of your server, you should update immediately!
lt: Yra saugumo atnaujinimas vienam ar keliems moduliamas ar temoms. Užtikrinti jūsų serverio saugumą atnaujinkite tučtuojau.

en: There are updates available for one or more of your modules or themes. To ensure the proper functioning of your site, you should update as soon as possible.
lt: Yra galimas atnaujinimas vienam ar keliems moduliams ar temoms.  Tam, kad užtikrinti tinkama svetainės funkcionavimą jums reiktų atnaujinti kaip galima greičiau.

en: Get a status report about available updates for your installed modules and themes.
lt: Gauti būsenos pranešimus apie galimus atnaujinimus jūsų įdiegtiems moduliams ir temoms.

en: Checks the status of available updates for Drupal and your installed modules and themes.
lt: Tikrina ar yra Drupal ir jūsų įdiegtiems moduliams ir temoms atnaujinimai.

en: Display attached files when viewing a post.
lt: Rodyti prisegtus failus kai peržiūrimas įrašas.

en: The upload module allows users to upload files to the site. The ability to upload files is important for members of a community who want to share work. It is also useful to administrators who want to keep uploaded files connected to posts.
lt: Atsiuntimo modulis leidžia nariams atsiųsti bylas į svetainę. Atsisiuntimo galimybė svarbi narių bendruomenei kuri dalinasi savo darbais. Taip pat naudinga administratoriams kurie nori atsiųstas bylas susieti su mazgais ar puslapiais.

en: Users with the upload files permission can upload attachments to posts. Uploads may be enabled for specific content types on the content types settings page. Each user role can be customized to limit or control the file size of uploads, or the maximum dimension of image files.
lt: Nariai su atsiuntimo leidimais gali atsiųsti prisegtukus. Jūs galite pasirinkti kuris įrašo tipas gali priimti prisegtukus, turinio tipų nustatymo puslapyje. Kiekvienai rolei galima nustatyti atsiunčiamos bylos dydi ir paveikslėlių matmenis.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@upload">Upload module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@upload">Upload modulį</a>

en: Users with the <a href="@permissions">upload files permission</a> can upload attachments. Users with the <a href="@permissions">view uploaded files permission</a> can view uploaded attachments. You can choose which post types can take attachments on the <a href="@types">content types settings</a> page.
lt: Nariai su <a href="@permissions">leidimu atsiųsti bylas</a> gali atsiųsti ir prisegti bylas. Nariai su <a href="@permissions">leidimu peržiūrėti atsiųstas bylas</a> galės peržiūrėti prisegtukus. Jūs galite nustatyti prie kurio turinio tipo galima prisegti bylas <a href="@types">turinio tipų nuostatų</a> puslapyje.

en: File uploads
lt: Failų įkėlimai

en: Control how files may be attached to content.
lt: Valdo kaip bylos prisegamos prie turinio.

en: Allows users to upload and attach files to content.
lt: Suteikia galimybę vartotojams įkelti ir prikabinti failus prie turinio.

en: User registration settings
lt: Narių registracijos nustatymai

en: Visitors can create accounts but administrator approval is required.
lt: Lankytojai gali registruotis, bet reikia administratoriaus patvirtinimo.

en: Require e-mail verification when a visitor creates an account
lt: Reikia el-pašto patvirtinimo kai lankytojas sukuria sąskaita

en: If this box is checked, new users will be required to validate their e-mail address prior to logging into the site, and will be assigned a system-generated password. With it unchecked, users will be logged in immediately upon registering, and may select their own passwords during registration.
lt: Jei šis langelis pažymėtas, nauji naudotojai turės patvirtinti savo el. pašto adresą ir jiems bus priskirtas sistemos sugeneruotas slaptažodis. Jei šis langelis nepažymėtas, naudotojai gali laisvai rinktis savo slaptažodį ir prisijungti iš karto po registracijos.

en: User registration guidelines
lt: Narių registracijos taisyklės

en: This text is displayed at the top of the user registration form and is useful for helping or instructing your users.
lt: Šis tekstas rodomas registracijos formos viršuje. Jis skirtas informuoti padėti naudotojams.

en: Drupal sends emails whenever new users register on your site, and optionally, may also notify users after other account actions. Using a simple set of content templates, notification e-mails can be customized to fit the specific needs of your site.
lt: Drupal siunčia el. pašti žinutes naujiems nariams ir pasirinktinai gali įspėti narius po kitų paskyros veiksmų. Naudojant paprastą turinio šabloną, įspėjimo laiškai gali būt lengvai pritaikomi, kad atitinktų specifinius poreikius.

en: Welcome, new user created by administrator
lt: Sveikinimas nariui, jei jo paskyrą sukūrė administratorius

en: Customize welcome e-mail messages sent to new member accounts created by an administrator.
lt: Pritaikykite pasveikinimo laišką, siunčiamą naujiems nariams, kurių paskyras sukūrė administratorius.

en: Welcome, no approval required
lt: Sveikinimas nariui, kai nereikalingas patvirtinimas

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required.
lt: Pritaikykite pasveikinimo laišką, siunčiamą naujiems nariams po registracijos, jei nereikalingas administratoriaus patvirtinimas.

en: Welcome, awaiting administrator approval
lt: Sveikinimas nariui, jei reikalingas administratoriaus patvirtinimas

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when administrative approval is required.
lt: Pritaikykite pasveikinimo laišką, siunčiamą naujiems nariams po registracijos, jei administratoriaus patvirtinimas yra būtinas.

en: Password recovery email
lt: Slaptažodžio atkūrimo žinutė

en: Customize e-mail messages sent to users who request a new password.
lt: Koreguokite el pašto žinutes, siunčiamas nariams, kurie prašo naujo slaptažodžio.

en: Account activation email
lt: Paskyros aktyvavimo žinutė

en: Enable and customize e-mail messages sent to users upon account activation (when an administrator activates an account of a user who has already registered, on a site where administrative approval is required).
lt: Įjunkite ir koreguokite el. pašto žinutes, siunčiamas nariams, kai jų paskyros aktyvuojamos (narysužsiregistruoja pats, bet paskyros aktyvavimui reikalingas administratoriaus patvirtinimas).

en: Notify user when account is activated.
lt: Pranešti nariui apie paskyros aktyvavimą.

en: Account blocked email
lt: Paskyros blokavimo žinutė

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are blocked.
lt: Įjunkite ir koreguokite el. pašto žinutes, siunčiamas nariams, kai jų paskyros užblokuojamos.

en: Notify user when account is blocked.
lt: Pranešti nariai apie paskyros blokavimą.

en: Account deleted email
lt: Paskyros pašalinimo žinutė

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are deleted.
lt: Įjunkite ir koreguokite el. pašto žinutes, siunčiamas nariams, kai jų paskyros pašalinamos.

en: Notify user when account is deleted.
lt: Pranešti nariai apie paskyros pašalinimą.

en: Signature support
lt: Parašo galimybė

en: Picture support
lt: Portretų galimybė

en: Subdirectory in the directory %dir where pictures will be stored.
lt: Aplanko %dir viduje esantis aplankas, kuriame bus laikomi portretai.

en: Picture maximum dimensions
lt: Maksimalūs portreto matmenys

en: Maximum dimensions for pictures, in pixels.
lt: Maksimalūs paveikslėlio matmenys, pikseliais.

en: Picture maximum file size
lt: Maksimalus portreto failo dydis

en: Maximum file size for pictures, in kB.
lt: Maksimalus nario portreto failo dydis kilobaitais.

en: Picture guidelines
lt: Portreto taisyklės

en: This text is displayed at the picture upload form in addition to the default guidelines. It's useful for helping or instructing your users.
lt: Šis tekstas rodomas portreto atsiuntimo formoje greta įprastų taisyklių. Naudingas informuoti narius ar jiems padėti.

en: The name for this role. Example: "moderator", "editorial board", "site architect".
lt: Šios rolės pavadinimas. Pavyzdžiui, "moderatorius", "korespondentas", "tarybos narys".

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
lt: Rolė pavadinimu %name jau yra. Prašome pasirinkti kitą.

en: The role has been renamed.
lt: Rolė pervadinta.

en: The role has been deleted.
lt: Rolė pašalinta.

en: Matches any number of characters, even zero characters
lt: Tinka bet koks simbolių skaičius, taip pat ir nulis

en: Matches exactly one character.
lt: Tenkina lygiai vieną simbolį.

en: The access rule has been saved.
lt: Prieigos taisyklė pridėta.

en: The access rule has been added.
lt: Priėjimo taisyklė pridėta.

en: No value entered. Please enter a test string and try again.
lt: Nieko neįvestą. Prašome įvesti ką nors ir bandyti vėl.

en: Enter a username to check if it will be denied or allowed.
lt: Įveskite savo nario vardą patikrinti ar jis leidžiamas, ar draudžiamas.

en: Enter an e-mail address to check if it will be denied or allowed.
lt: Įveskite savo el-pašto adresą patikrinti ar jis leidžiamas, ar draudžiamas.

en: Enter a hostname or IP address to check if it will be denied or allowed.
lt: Įveskite savo IP adresą ar hostname patikrinti ar jis leidžiamas, ar draudžiamas.

en: Check hostname
lt: Patikrinti serverio vardą

en: The username %name is not allowed.
lt: Registracijos vardas %name užblokuotas.

en: The username %name is allowed.
lt: Registracijos vardas %name leidžiamas.

en: The e-mail address %mail is not allowed.
lt: El. pašto adresas %mail yra neleidžiamas.

en: The e-mail address %mail is allowed.
lt: El. pašto adresas %mail yra leidžiamas.

en: The hostname %host is not allowed.
lt: Serveris %host neleidžiamas.

en: The hostname %host is allowed.
lt: Serveris %host leidžiamas.

en: There are currently no access rules.
lt: Šiuo metu nėra jokių prieigos taisyklių.

en: E-mail new password
lt: Gauti naują slaptažodį

en: %name is not allowed to request a new password.
lt: %name neleidžiam prašyti naujo slaptažodžio.

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
lt: Atsiprašome, %name neatpažįstamas kaip nario vardas ar el. pašto adresas.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
lt: Tolesnės instrukcijos nusiųstos jūsų el. pašto adresu.

en: Are you sure you want to delete the account %name?
lt: Ar tikrai nori ištrinti %name paskyrą?

en: All submissions made by this user will be attributed to the anonymous account. This action cannot be undone.
lt: Visos užklausos padarytos šio nario bus pažymėtos anonimine paskyra. Šis veiksmas nebeatstatomas.

en: %name has been deleted.
lt: %name buvo pašalintas.

en: You must enter a username.
lt: Jūs turite įvesti savo registracijos vardą.

en: The username cannot begin with a space.
lt: Registracijos vardas negali prasidėti tarpu.

en: The username cannot end with a space.
lt: Registracijos vardas negali baigtis tarpu.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
lt: Registracijos varde negali būti kelių tarpų iš eilės.

en: The username contains an illegal character.
lt: Registracijos varde yra neleistinas simbolis.

en: The username is not a valid authentication ID.
lt: Registracijos vardas netinkamas.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
lt: Registracijos vardas %name per ilgas: jis turi būt %ma simbolių arba mažiau.

en: You must enter an e-mail address.
lt: Jūs turite įvesti el. pašto adresą.

en: Who's online
lt: Šiuo metu svetainėje yra

en: User list length
lt: Narių sąrašo ilgis

en: Online users
lt: Prisijungę

en: Enter the password that accompanies your username.
lt: Įveskite slaptažodį

en: The name %name is registered using a reserved e-mail address and therefore could not be logged in.
lt: Vardas %name registruotas pasinaudojus rezervuotu el. pašto adresu ir todėl negalima prisijungti.

en: Signature settings
lt: Parašo nuostatos

en: The signature input format has been set to a format you don't have access to. It will be changed to a format you have access to when you save this page.
lt: Parašo įvesties formatas buvo nustatytas į tokį kuriuo jums naudotis neleidžiama. Jis bus pakeistas į tokį formatą kuriuo galite naudotis.

en: Delete picture
lt: Šalinti portretą

en: Check this box to delete your current picture.
lt: Pažymėkite šį langelį, jei norite ištrinti esamą portretą.

en: An administrator created an account for you at !site
lt: Administratorius sukūrė paskyrą puslapyje %site

en: !username,
    
    A site administrator at !site has created an account for you. You may now log in to !login_uri using the following username and password:
    
    username: !username
    password: !password
    
    You may also log in by clicking on this link or copying and pasting it in your browser:
    
    !login_url
    
    This is a one-time login, so it can be used only once.
    
    After logging in, you will be redirected to !edit_uri so you can change your password.
    
    
    --  !site team
lt: !username,
    
    Svetainės !site administratorius sukūrė jums paskyrą. Jūs galite prisijungti !login_uri naudodami:
    
    nario vardą: !username
    slaptažodį: !password
    
    Jūs taip pat galite prisijungti spausdami šią nuorodą arba nukopijavę ją į naršyklę:
    
    !login_url
    
    Tai yra vienkartinė nuoroda, taigi naudoti ją galima tik vieną kartą.
    
    Po prisijungimo jūs busite nukreipti į !edit_uri, kad galėtumėt pasikeisti slaptažodį.
    
    
    --  !site komanda

en: Account details for !username at !site (pending admin approval)
lt: !username nario registracija !site svetainėje (laukia administratoriaus patvirtinimo)

en: !username,
    
    Thank you for registering at !site. Your application for an account is currently pending approval. Once it has been approved, you will receive another e-mail containing information about how to log in, set your password, and other details.
    
    
    --  !site team
lt: !username,
    
    Dėkojame, kad užsiregistravote svetainėje !site. Jūsų registraciją turi patvirtinti administratorius. Kuomet ji bus patvirtinta, jūs gausite kitą el. pašto žinutę su informacija, kaip prisijungti, nustatyti savo slaptažodį bei kitas detales.
    
    
    --  Svetainės !site komanda

en: Replacement login information for !username at !site
lt: Nauja prisijungimo informacija nariui !username sveitanėje !site

en: !username,
    
    A request to reset the password for your account has been made at !site.
    
    You may now log in to !uri_brief by clicking on this link or copying and pasting it in your browser:
    
    !login_url
    
    This is a one-time login, so it can be used only once. It expires after one day and nothing will happen if it's not used.
    
    After logging in, you will be redirected to !edit_uri so you can change your password.
lt: !username,
    
    Prašymas gauti naują slaptažodį gautas iš !site.
    
    Dabar galite prisijungti prie !uri_brief spausdami nuorodą arba nukopijuokite ją į savo naršyklę:
    
    !login_url
    
    Čia yra vienkartinė nuorodą, todėl ja pasinaudoti galėsite tik vieną kartą. Jei ja nepasinaudosite per vieną dieną ji nebegalios.
    
    Po prisijungimo jūs būsite nukreiptas į !edit_uri kur galėsite pasikeisti slaptažodį

en: Account details for !username at !site (approved)
lt: Svetainės !site nario !username patvirtintos paskyros detalės

en: !username,
    
    Your account at !site has been activated.
    
    You may now log in by clicking on this link or copying and pasting it in your browser:
    
    !login_url
    
    This is a one-time login, so it can be used only once.
    
    After logging in, you will be redirected to !edit_uri so you can change your password.
    
    Once you have set your own password, you will be able to log in to !login_uri in the future using:
    
    username: !username
lt: !username,
    
    Jūsų paskyra !site buvo aktyvuota.
    
    Norėdami prisijungti galite spausti nuorodą esančia žemiau arba nukopijuoti ją į naršyklę:
    
    !login_url
    
    Čia yra vienkartinė nuorodą, todėl ja pasinaudoti galėsite tik vieną kartą
    
    Po prisijungimo jūs būsite nukreiptas į !edit_uri kur galėsite pasikeisti slaptažodį
    
    Kai tik nustatysite savo slaptažodį, galėsite prisijungti prie !login_uri naudodami:
    
    registracijos vardas: !username

en: Account details for !username at !site (blocked)
lt: Svetainės !site nario !username užblokuotos paskyros detalės

en: !username,
    
    Your account on !site has been blocked.
lt: !username,
    
    Jūsų paskyra svetainėje !site buvo užblokuota.

en: Account details for !username at !site (deleted)
lt: Svetainės !site nario !username pašalintos paskyros detalės

en: !username,
    
    Your account on !site has been deleted.
lt: !username,
    
    Jūsų paskyra svetainėje !site buvo ištrinta.

en: Unblock the selected users
lt: Atblokuoti pasirinktus narius

en: Block the selected users
lt: Blokuoti pasirinktus narius

en: Delete the selected users
lt: Šalinti pasirinktus narius

en: The user module allows users to register, login, and log out. Users benefit from being able to sign on because it associates content they create with their account and allows various permissions to be set for their roles. The user module supports user roles which establish fine grained permissions allowing each role to do only what the administrator wants them to. Each user is assigned to one or more roles. By default there are two roles <em>anonymous</em> - a user who has not logged in, and <em>authenticated</em> a user who has signed up and who has been authorized.
lt: Narių modulis leidžia registruotis atsijungti prisijungti. Nariai pagal turimas teises gali kurti, skaityti, naudotis moduliais. Narių modulis palaiko roles kurioms gali būt suteiktos įvairios teisės. Kiekvienas narys priskirimas vienai ar daugiau rolių. Įprastai įra dvi rolės <em>svečias</em> - narys kuris neprisijungęs, ir <em>prisijungęs</em> narys.

en: Users can use their own name or handle and can specify personal configuration settings through their individual <em>My account</em> page. Users must authenticate by supplying a local username and password or through their OpenID, an optional and secure method for logging into many websites with a single username and password. In some configurations, users may authenticate using a username and password from another Drupal site, or through some other site-specific mechanism.
lt: Nariai gali panaudoti savo pačių vardą ar pasielgti ir gali apibrėžti asmeninius konfigūracijos nustatymų individualumą <em>Mano erdvė</em> puslapyje. Nariai turi prisijungti naudojant vietinį nario vardą ir slaptažodį arba naudojant OpenID - laisvą ir saugų būdą prisijungti prie daugeliu svetainių naudojant vieną vardą ir slaptažodį. Kai kuriuose nustatymuose nariai gali prisijungti su savo vardu ir slaptažodžiu prie kitų Drupal svetainių.

en: A visitor accessing your website is assigned a unique ID, or session ID, which is stored in a cookie. The cookie does not contain personal information, but acts as a key to retrieve information from your site. Users should have cookies enabled in their web browser when using your site.
lt: Lankytojams kurie lanko jūsų svetainę priskiramas nuikalus ID arba sesijos ID, kurie saugomi sausainėliuose. Sausainėliuose nėra asmeninės informacijos, bet veikia kaip raktas peržiūrint jūsų svetainės informacija. Lankytojai turi leisti sausainėlių naudojimą kai naudoja jūsų svetainę.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@user">User module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@user">Narių modulį</a>.

en: Drupal allows users to register, login, log out, maintain user profiles, etc. Users of the site may not use their own names to post content until they have signed up for a user account.
lt: Drupal leidžia nariams užsiregistruoti, prisijungti, atsijungti, tvarkyti savo asmens duomenis ir t.t. Neregistruoti lankytojai negali savo vardu skelbti turinio.

en: This web page allows administrators to register new users. Users' e-mail addresses and usernames must be unique.
lt: Šis puslapis leidžia administratoriams registruoti naujus narius. Narių el. pašto adresai ir registracijos vardai turi būti unikalūs.

en: Set up username and e-mail address access rules for new <em>and</em> existing accounts (currently logged in accounts will not be logged out). If a username or e-mail address for an account matches any deny rule, but not an allow rule, then the account will not be allowed to be created or to log in. A host rule is effective for every page view, not just registrations.
lt: Nustatykite nario vardo ir el-pašto priėjimo taisykles naujiems ir jau esantiems nariams (dabar prisijungę nebus atjungti). Jei nario vardas ar el. pašto adresas sutampa su draudžiama taisykle, bet ne su leidžiama, tada nebus leista sukurti sąskaitos ar prisijungti. Host taisyklė efektyvesnė kiekvieno puslapio peržiūrai net tik registracijai.

en: Permissions let you control what users can do on your site. Each user role (defined on the <a href="@role">user roles page</a>) has its own set of permissions. For example, you could give users classified as "Administrators" permission to "administer nodes" but deny this power to ordinary, "authenticated" users. You can use permissions to reveal new features to privileged users (those with subscriptions, for example). Permissions also allow trusted users to share the administrative burden of running a busy site.
lt: Leidimai leidžia jums kontroliuoti ką nariai gali daryti svetainėje. Kiekviena rolė (apibrėžiama <a href="@role">narių rolių puslapyje</a>) turi savo leidimus Pavyzdžiui, jūs galite rolei "Moderatorius" suteikti teisę "administruoti mazgus" bet drausti šią teisę paprastiems nariams.

en: <p>Roles allow you to fine tune the security and administration of Drupal. A role defines a group of users that have certain privileges as defined in <a href="@permissions">user permissions</a>. Examples of roles include: anonymous user, authenticated user, moderator, administrator and so on. In this area you will define the <em>role names</em> of the various roles. To delete a role choose "edit".</p><p>By default, Drupal comes with two user roles:</p>
          <ul>
          <li>Anonymous user: this role is used for users that don't have a user account or that are not authenticated.</li>
          <li>Authenticated user: this role is automatically granted to all logged in users.</li>
          </ul>
lt: <p>Rolės leidžia jums  tinkamai apsaugoti Drupal svetainę. Rolės suskirsto narius į grupes kurios turi tam tikras teises kurios nustatomos <a href="@permissions">preigos kontrolės puslapyje</a>. Rolės pavyzdžiai: anoniminis narys, moderatorius, ir t.t. Šioje srityje jūs galite apibrėžti rolių pavadinimus. Norėdami pašalinti rolę spauskite "redaguoti teises"</p><p>Įprastai Drupal rolės yra šios:</p>
          <ul>
          <li>Anoniminis narys (anonymous user): Ši rolė naudojama lankytojams kurie neturi sąskaitos svetainėje arba neprisijungę prie jos.</li>
          <li>Prisijungęs narys (authenticated user): Ši rolė suteikiama prisijungusiam nariui.</li>
          </ul>

en: Enter a simple pattern ("*" may be used as a wildcard match) to search for a username or e-mail address. For example, one may search for "br" and Drupal might return "brian", "brad", and "brenda@example.com".
lt: Įveskite paprastą šabloną ("*"  atitinka bet ką), kurį turi atitikti ieškomas registracijos vardas. Pavyzdžiui, įvedus  "jo", rezultatuose gali būti "Jonas", "Jokūbas" ir "jonija@pvz.lt".

en: Welcome to Drupal. You are now logged in as user #1, which gives you full control over your website.
lt: Sveiki atvykę į Drupal. Jūs dabar esate prisijungęs kaip narys #1, kuriam suteiktos visos jūsų svetainės teisės.

en: </p><p> Your password is <strong>%pass</strong>. You may change your password below.</p>
lt: </p><p> Jūsų slaptažodis yra <strong>%pass</strong>. Jį galite pasikeisti žemiau.</p>

en: New external user: %name using module %module.
lt: Naujas išorinis narys: %user naudoja modulį %module.

en: Deleted user: %name %email.
lt: Pašalintas narys: %name %email.

en: administer permissions
lt: administruoti leidimus

en: administer users
lt: administruoti narius

en: access user profiles
lt: narių profiliai

en: change own username
lt: keisti savo registracijos vardą

en: Configure default behavior of users, including registration requirements, e-mails, and user pictures.
lt: Nustatykite įprastus veiksmus su nariais, jų registracija, e-pašto adresasais ir portretais.

en: Determine access to features by selecting permissions for roles.
lt: Nusako priėjimą pagal rolę.

en: Edit role
lt: Redaguoti rolę

en: Access rules
lt: Prieigos taisyklės

en: List and create rules to disallow usernames, e-mail addresses, and IP addresses.
lt: Peržiūrėkite ir sukurkite taisykles kurios draudžia registracijos vardus, el. pašto adresus, IP adresus.

en: Check rules
lt: Patikrinti taisykles

en: Manages the user registration and login system.
lt: Tvarko registracijos ir prisijungimo sistemas.

en: By !author at @date
lt: Sukūrė !author -  @date

en: Minimalist tabled theme with light colors.
lt: Minimalistinė lentelėmis paremta tema su šviesiomis spalvomis.

en: Boxy tabled theme in all grays.
lt: Lentelėmis paremta tema, pilkos spalvos, kaip dėžutė.

en: Skip navigation
lt: Į navigaciją

en: Tabled, multi-column theme in blue and orange tones.
lt: Lentelėmis paremta, daugiastulpelinė tema su mėlynos ir oranžinės spalvos tonais

en: If the administration menu displays duplicate menu items, you may need to rebuild your menu items using the <em>Wipe and rebuild</em> button.
lt: Jei administravimo meniu vaizduoja dvigubus meniu elementus jums reiktų perkrauti meniu pasinaudojus <em>Valyti ir perkrauti</em> mygtuką.

en: Wipe and rebuild
lt: Valyti ir perkrauti

en: Before @time
lt: Prieš @time

en: User @uid entered a @method payment of @amount for order @order_id.
lt: Narys @uid įvedė @method mokėjimą @amount užsakymui @order_id.

en: Log full API response messages from Authorize.net for debugging.
lt: Užrašyti pilną API atsako žinutę iš Autorize.net tikrinimo.

en: Debug response: !data
lt: Tikrinimo (debug) atsakas: !data

en: Policy message
lt: Politikos žinutė

en: Help message shown at checkout.
lt: Pagalbos žinutė rodoma mokėjimo metu.

en: <b>@type failed.</b>
lt: <b>@type nepavyko.</b>

en: Unexpected acknowledgement status: @status
lt: Netikėta patvirtinimo būsena: @status

en: Determines which shipping methods are quoted at checkout when products of different shipping types are ordered. Larger values take precedence.
lt: Nustato kuris pristatymo būdas bus pasirinktas kai perkami skirtingų pristatymo būdų prekės. Laimi didesnės reikšmės.

en: <br />The %list method is compatible with any shipping type. | <br />The %list methods are compatible with any shipping type.
lt[0]: <br>%list metodas tinkamas bet kuriam pristatymo tipui
lt[1]: <br>%list metodai tinkami bet kuriam pristatymo tipui
lt[2]: <br>%list metodai tinkami bet kuriam pristatymo tipui

en: Ubercart shipment object
lt: Ubercart pristatymo objektai

en: A shipment is saved
lt: Pristatymas išsaugotas

en: Fulfillment
lt: Sandėlys

en: Shipment
lt: Siuntinys

en: The name shown to distinguish it from other weightquote methods.
lt: Pavadinimas padeda atskirti nuo kitų metodų.

en: The starting price for weight-based shipping costs.
lt: Pradinė kainą nuo svorio priklausomo pristatymo.

en: Weight quote shipping method was updated.
lt: Svorio pristatymas atnaujintas.

en: Created and enabled new weight quote shipping method.
lt: Sukurtas ir įjungtas naujas nuo svorio priklausomas metodas.

en: Weight quote shipping method deleted.
lt: Nuo svorio priklausomas pristatymo metodas pašalintas.

en: Shipping rates by weight
lt: Pristatymo mokesčiai pagal svorį.

en: Override the default shipping rate per product for each weight quote shipping method here. Enter -1 to revert to the default value.
lt: Perrašyti numatytąją pristatymo kainą kiekvienai prekei pagal svorį. Įveskite -1 grąžinti numatytąją reikšmę.

en: Default rate: %price/%unit
lt: Numatytasis mokestis: %price/%unit

en: Fetch a weightquote shipping quote.
lt: Gauti svorio kainos pristatymo kainą.

en: Edit weight quote method
lt: Redaguoti svorio kainos metodą

en: Delete weight quote method
lt: Pašalinti svorio kainos metodą

en: If you do not have an account yet, you should <a href="!url">register now</a>.
lt: Jei dar neturite paskyros jums dabar reiktų <a href="!url">užsiregistruoti</a>.

en: No file downloads available.
lt: Failų atsisiuntimui nėra.

en: No changes have been logged for this order.
lt: Šiam užsakymui pakeitimų neužfiksuota.

en: Last order comment left by an administrator (not counting the order admin comments).  Use with caution: this is unescaped raw input.
lt: Paskutinis užsakymo komentaras (neskaitant užsakymo admino komentarų). Naudokite atsargiai: grynas įvedimas

en: The total product quantity of the order.
lt: Visas prekių kiekis užsakyme.

en: No image widgets installed.
lt: Vaizdų valdiklis neįdiegtas.

en: Product class saved.
lt: Prekės klasė išsaugota.

en: Are you sure you want to delete the %type product class?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %type prekės klasę?

en: The node type associated with this product class will revert to a standard node type.
lt: Mazgo tipas susijęs su šia prekės klase taps įprastu mazgo tipo.

en: Grant or renew purchased roles
lt: Suteikti ar atnaujinti apmokėtas roles

en: Grant or renew purchased roles if the order status matches.
lt: Suteikti ar atnaujinti apmokėtas roles jei užsakymo būsena sutampa.

en: If the original order status was not Completed.
lt: Jei originali užsakymo būsena nėra Pabaigta.

en: If the updated order status is Completed.
lt: Jei atnaujinto užsakymo būsena Pabaigta.

en: Display messages to alert users of any new or updated roles.
lt: Rodo žinutes nariams apie naują ar atnaujintą rolę.

en: Make permanent
lt: Padaryti pastoviu

en: The expiration of your %role_name role has been deleted.
lt: Jūsų %role_name rolės galiojimas pašalintas.

en: Your %role role has been revoked.
lt: Jūsų %role rolė atnaujinta.

en: You have been granted the %role role.
lt: Jums buvo suteikta %role rolė.

en: Attempt to e-mail @email concerning stock level on sku @sku failed.
lt: Bandymas siųsti el. paštą @email dėl to prekių kiekio sku @sku klaidos.

en: Stock Level
lt: Atsargų lygis

en: Is Below Threshold
lt: Žemiau Slenksčio

en: Filter the node based on whether its stock level is below the threshold for the SKU.
lt: Filtruoti mazgus kurių atsargų lygis mažesnis nei slenkstis.

en: Search for customers based on any of the following fields. Use * as a wildcard to match any character.
lt: Ieškoti klientų pagal bet kuriuos laukelius. Pasinaudokite * kaip bet kokią reikšmę.

en: For example, searching by last name for 's*' will return all customers whose last name starts with an s.
lt: Pavyzdžiui: ieškodami pavardės 's*' rasite visus klientus kurių pavardė prasideda S.

en: (<em>Leave a field empty to ignore it in the search.</em>)
lt: (<em>Palikite laukelį tuščia jei jo nenaudosite paieškoje.</em>)

en: Display type for the main store administration page
lt: Pagrindinio parduotuvės administravimo puslapio rodymo tipas

en: This table lists out all users on your site who have placed orders.
lt: Šioje lentelėje rodomi visi nariai kurie jūsų svetainėje pateikė užsakymu.

en: Use this page to search through users on your site who have placed orders.
lt: Pasinaudokite šiuo puslapiu narių paieškai kurie pateikė užsakymus jūsų svetainėje.

en: Populated the product count column for {uc_orders}.
lt: Prekių kiekio stulpelis {uc_orders}.

en: !site_name blogs
lt: !site_name tinklaraščiai

en: To clear all caches, click the button on the <a href="@performance">Performance page</a>.
lt: Norėdami išvalyti visą kešą, paspauskite mygtuką <a href="@performance">Veikimo puslapyje</a>.

en: Add a new weight quote shipping method.
lt: Pridėti naują pristatymo metodą pagal svorį.

en: Customize product report parameters
lt: Keisti prekių ataskaitų nuostatas

en: No orders available.
lt: Užsakymų nėra .

en: Ubercart price
lt: Ubercart kaina

en: Ubercart weight
lt: Ubercart svoris

en: Email of user that posted the comment. Will be empty if the author is a registered user.
lt: Vartotojo, parašiusio komentarą, el. pašto adresas. Laukelis bus tuščias, jei autorius yra registruotas vartotojas.

en: Thank you for your order! We will be notified by PayPal that we have received your payment.
lt: Ačiū, kad apsiperkate pas mus! PayPal mums praneš apie sėkmingą apmokėjimą.

en: Your OpenID
lt: Jūsų OpenID

en: This OpenID will be attached to your account after registration.
lt: Šis OpenID bus pridėtas prie jūsų paskyros po registracijos.

en: Please complete the registration by filling out the form below. If you already have an account, you can <a href="@login">log in</a> now and add your OpenID under "My account".
lt: Prašome užpildyti žemiau esančią registracijos formą. Jei jūs jau turite paskyrą galite <a href="@login">prisijungti</a> ir pridėti savo OpenID punkte "Mano erdvė".

en: Account registration using the information provided by your OpenID provider failed due to the reasons listed below. Please complete the registration by filling out the form below. If you already have an account, you can <a href="@login">log in</a> now and add your OpenID under "My account".
lt: Paskyros registravimas pasinaudojus OpenID nepavyko dėl žemiau nurodytų priežasčių. Prašome užpildyti registracijos formą. Jei jūs jau turite paskyrą galite <a href="@login">prisijungti</a> ir pridėti savo OpenID punkte "Mano erdvė".
