drupal erp profile (6.x-1.1-alpha4) - en to gl translation catalogue (404 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Images
gl: Imaxes

en: Next
gl: Seguinte

en: user
gl: usuario/a

en: Show on every page except the listed pages.
gl: Mostrar en todas as páxinas agás nas listadas.

en: Show on only the listed pages.
gl: Mostrar só nas páxinas listadas.

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Reset to defaults
gl: Restaurar cos valores predeterminados

en: enabled
gl: activado

en: enable
gl: activar

en: delete
gl: eliminar

en: title
gl: título

en: Status
gl: Estado

en: Administer
gl: Administrar

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Suffix
gl: Sufixo

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Delete
gl: Eliminar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Transaction ID
gl: ID de transacción

en: Attribute
gl: Atributo

en: Value
gl: Valor

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: content
gl: contido

en: Groups
gl: Grupos

en: Group
gl: Grupo

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Replies
gl: Respostas

en: Closed
gl: Pechada

en: yes
gl: si

en: List
gl: Lista

en: Subject
gl: Asunto

en: Actions
gl: Accións

en: disabled
gl: desactivado

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Age
gl: Idade

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Log
gl: Rexistro

en: more
gl: máis

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Access control
gl: Control de acceso

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Administration
gl: Administración

en: Comments
gl: Comentarios

en: Priority
gl: Prioridade

en: Action
gl: Acción

en: On
gl: Activo

en: error
gl: erro

en: Block title
gl: Título do bloque

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Homepage
gl: Páxina de inicio

en: Categories
gl: Categorías

en: Version
gl: Versión

en: view
gl: vista

en: Overview
gl: Vista xeral

en: File
gl: Ficheiro

en: Tag
gl: Etiqueta

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Size
gl: Tamaño

en: Links
gl: Ligazóns

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Daily
gl: Diariamente

en: Weekly
gl: Semanalmente

en: Monthly
gl: Mensualmente

en: None
gl: Ninguno

en: Display settings
gl: Axustes da visualización

en: default
gl: predeterminado

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non se pode desfacer.

en: Number
gl: Número

en: Message
gl: Mensaxe

en: Password
gl: Contrasinal

en: Block settings
gl: Axustes do bloque

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Country
gl: País

en: Weight
gl: Peso

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Variable
gl: Variábel

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Help text
gl: Texto de axuda

en: Types
gl: Tipos

en: Hierarchy
gl: Xerarquía

en: Related terms
gl: Termos relacionados

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Parent
gl: Ascendente

en: Depth
gl: Profundidade

en: none
gl: ningún

en: Category
gl: Categoría

en: Settings
gl: Opcións

en: Feed
gl: Orixe

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Import
gl: Importar

en: Book
gl: Libro

en: Export
gl: Exportar

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Description field
gl: Campo descripción

en: settings
gl: opcións

en: Back
gl: Voltar

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Changes
gl: Cambios

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Help
gl: Axuda

en: Font Size
gl: Tamaño da Fonte

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: Default
gl: Predeterminado

en: Display a PDF version of this page.
gl: Amosa unha versión en PDF desta páxina.

en: Update
gl: Actualizar

en: Blank
gl: En blanco

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Schedule
gl: Programación

en: Time increment
gl: Incremento de tempo

en: Time
gl: Hora

en: Views
gl: Vistas

en: Access
gl: Acceso

en: Add
gl: Engadir

en: remove
gl: borrar

en: View
gl: Ver

en: Length
gl: Lonxitude

en: Format
gl: Formato

en: The configuration options have been reset to their default values.
gl: As opcións de configuración foron restabelecidas aos seus valores predeterminados.

en: Path
gl: Ruta

en: Vocabularies
gl: Vocabularios

en: Region
gl: Área

en: Menu
gl: Menú

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Teaser
gl: Resumo

en: never
gl: nunca

en: Text
gl: Texto

en: read more
gl: ler máis

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Advanced search
gl: Busca avanzada

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Attachment
gl: Anexo

en: n/a
gl: n/d

en: Upload
gl: Subir

en: User
gl: Usuario/a

en: action
gl: acción

en: Configure
gl: Configurar

en: Error
gl: Erro

en: Contact
gl: Contacto

en: Node
gl: Nodo

en: Sent email to %recipient
gl: Enviar correo-e a %recipient

en: Unable to send email to %recipient
gl: Non foi posíbel enviar o correo-e a %recipient

en: The subject of the message.
gl: O asunto da mensaxe.

en: Create
gl: Crear

en: Exclude
gl: Excluír

en: Expanded
gl: Expandida

en: Printer-friendly version
gl: Versión para impresión

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Post
gl: Entrada

en: Year
gl: Ano

en: Date format
gl: Formato de data

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Configuration saved.
gl: Configuración gardada.

en: User settings
gl: Configuración de usuario

en: Off
gl: Desactivado

en: Never
gl: Nunca

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé

en: Recipients
gl: Destinatarios

en: Hourly threshold
gl: Limiar por hora

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
gl: Non pode enviar máis de %number mensaxes por hora. Por favor, inténteo máis tarde.

en: Your name
gl: O seu nome

en: Send e-mail
gl: Enviar un correo-e

en: You must enter a valid e-mail address.
gl: Debe introducir un enderezo de correo-e correcto.

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Custom
gl: Personalizado

en: Comment
gl: Comentario

en: Hostname
gl: Nome do equipo anfitrión

en: Published
gl: Publicado

en: Input format
gl: Formato de entrada

en: Signature
gl: Sinatura

en: Filter
gl: Filtro

en: Location
gl: Localización

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Sticky at top of lists
gl: Pegañoso no comezo das listas

en: Log message
gl: Mensaxe de rexistro

en: Vocabulary name
gl: Nome do vocabulario

en: E-mail address
gl: Enderezo de correo-e

en: Last access
gl: Último acceso

en: Fields
gl: Campos

en: Contains
gl: Contén

en: Average
gl: Media

en: Count
gl: Contar

en: Overridden
gl: Sobreescrito

en: Watchdog
gl: Vixiante

en: Mode
gl: Modo

en: Items
gl: Elementos

en: %time ago
gl: hai %time

en: Authored by
gl: Creado por

en: Up
gl: Arriba

en: Width
gl: Largura

en: Medium
gl: Medio

en: Sortable
gl: Ordenable

en: Month
gl: Mes

en: Last reply
gl: Última resposta

en: System
gl: Sistema

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: Code
gl: Código

en: Recipient
gl: Recipiente

en: Day
gl: Día

en: Table
gl: Táboa

en: !time ago
gl: Fai !time

en: Other
gl: Outro

en: Navigation
gl: Navegación

en: Basic
gl: Básico

en: reset
gl: restablecer

en: Referrer
gl: Referente

en: Maximum length
gl: Lonxitude máxima

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: <All>
gl: <Todo>

en: access all views
gl: acceder a todas as vistas

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Override
gl: Sobreescribir

en: Clone
gl: Clonar

en: Summary, sorted ascending
gl: Sumario, en orde ascendente

en: Summary, sorted descending
gl: Sumario, en orde descendente

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Descending
gl: Descendente

en: Normal menu item
gl: Elemento normal de menú

en: Empty text
gl: Texto baleiro

en: Expose
gl: Expoñer

en: Wildcard
gl: Comodín

en: Arguments
gl: Argumentos

en: Operator
gl: Operador

en: Filters
gl: Filtros

en: Optional
gl: Opcional

en: Order
gl: Orde

en: View name must be alphanumeric or underscores only.
gl: O nome da vista só pode conter caracteres alfanuméricos ou guións baixos.

en: administer views
gl: administrar as vistas

en: Random
gl: Aleatorio

en: Uncategorized
gl: Sen categorizar

en: Do not display
gl: Non amosar

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
gl: Amosar se o seguinte código PHP devolve o valor <code>TRUE</code> (modo PHP, só para expertos).

en: Profile
gl: Perfil

en: reply
gl: responder

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Collapsed
gl: Contraida

en: Formatting guidelines
gl: Directrices para o formato

en: Leave blank for %anonymous.
gl: Déixeo en branco para %anonymous.

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
gl: Insira unha páxina por liña como rutas de Drupal. O carácter '*' é un comodín. Rutas de exemplo son %blog para a páxina de blogue e %blog-wildcard para cada páxina de blogue persoal. %front é a páxina principal.

en: English
gl: Inglés

en: Spanish
gl: Español

en: update
gl: actualización

en: Full text
gl: Texto completo

en: The changes have been saved.
gl: Gardáronse os cambios.

en: Search results
gl: Resultados da busca

en: Your search yielded no results
gl: A súa busca non produciu ningún resultado

en: Please enter some keywords.
gl: Por favor, introduza algunhas palabras clave.

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Create new revision
gl: Crear nova revisión

en: Workflow
gl: Fluxo de traballo

en: None.
gl: Ningún.

en: Revert
gl: Volver

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Convert
gl: Convertir

en: Parent term
gl: Termo pai

en: revert
gl: volver

en: e-mail
gl: correo-e

en: Thousands separator
gl: Separador de miles

en: Read only
gl: Só lectura

en: Contact settings
gl: Opcións de contacto

en: Processing
gl: Procesando

en: disable
gl: desactivar

en: Output format
gl: Formato de saída

en: Apply
gl: Aplicar

en: Enter the terms you wish to search for.
gl: Introduza os termos que queira buscar.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
gl: Se se escolle o modo PHP, introduza o código PHP dentro de %php. Teña en conta que a execución de código PHP incorrecto pode rachar o sitio de Drupal.

en: Default time zone
gl: Fuso horario predeterminado

en: Precision
gl: Precisión

en: Unpublish
gl: Non publicar

en: Permission
gl: Permiso

en: Hide
gl: Agochar

en: Read/Write
gl: Lectura/Escritura

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
gl: Debe incluír polo menos unha palabra clave positiva con @count carácteres ou máis.

en: Rearrange
gl: Reordenar

en: Action %action has been unassigned.
gl: A acción %action foi desvinculada.

en: Add role
gl: Engadir rol

en: Aggregator
gl: Agregador

en: Print
gl: Imprimir

en: Account
gl: Conta

en: The selected file %name could not be uploaded.
gl: O ficheiro seleccionado %name non pode ser subido.

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
gl: Produciuse un erro de validación, ténteo de novo. Se este erro persiste, contacte co administrador do sitio.

en: Containing any of the words
gl: Contendo calquera das palabras

en: Containing the phrase
gl: Que conteña a frase

en: Containing none of the words
gl: Que non conteña ningunha das palabras

en: Reports
gl: Informes

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
gl: Se vostede non ten acceso directo a ficheiros no servidor, utilice este campo para cargar o seu logotipo.

en: Link class
gl: Clase de ligazón

en: sort by @s
gl: ordenar por @s

en: and
gl: e

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
gl: O URL ao que debe ser redirixido/a o/a usuario/a actual. Este pode ser un URL interno como node/1234 o un URL externo como http://drupal.org.

en: Display a message to the user
gl: Amosar unha mensaxe ao usuario

en: Delete view
gl: Borrar vista

en: Time ago
gl: Tempo que pasou

en: User account
gl: Conta de usuario

en: File download
gl: Descarga de ficheiro

en: Post new comment
gl: Enviar un novo comentario

en: Validator
gl: Validador

en: Password field is required.
gl: O campo contrasinal é necesario.

en: Display type
gl: Tipo de vista

en: Confirm password
gl: Confirmar o contrasinal

en: Save and continue
gl: Gardar e continuar

en: Decimal point
gl: Coma decimal

en: Custom date format
gl: Formato personalizado de data

en: Troubleshooting
gl: Solución de problemas

en: Action to take if argument is not present
gl: Acción a realizar se non hai argumentos

en: If this value is received as an argument, the argument will be ignored; i.e, "all values"
gl: Se este valor e recibido como un argumento, o argumento será ignorado; por exemplo, "todos os valores"

en: Action to take if argument does not validate
gl: Acción a realizar se o argumento non supera a validación

en: Capitalize first letter
gl: A primeira letra en maiúsculas

en: Trigger
gl: Disparador

en: Yes/No
gl: Si/Non

en: No fields available.
gl: Non hai campos dispoñíbeis.

en: Alt text
gl: Texto alternativo

en: Skipping broken view @view
gl: Omitindo a vista rota @view

en: Changes cannot be made to a locked view.
gl: Non se poden realizar cambios a unha vista bloqueada.

en: Convert view
gl: Convertir vista

en: Create customized lists and queries from your database.
gl: Crear listas e consultas personalizadas da base de datos.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
gl: Interface administrativo das vistas. Sen este módulo non se poden crear ou editar as vistas.

en: Example table
gl: Táboa de exemplo

en: Example content
gl: Contido de exemplo

en: Example node
gl: Nodo de exemplo

en: Plain text field
gl: Campo de texto plano

en: Numeric field
gl: Campo numérico

en: Boolean field
gl: Campo booleano

en: Timestamp field
gl: Campo de marca de tempo

en: Emulates the default Drupal front page; you may set the default home page path to this view to make it your front page.
gl: Emula a páxina principal predetermindada de Drupal; debese cambiar a ruta á páxina principal predeterminada a esta vista para que sexa a páxina principal.

en: Validator options
gl: Opcións do validador

en: Display all values
gl: Amosar todos os valores

en: Hide view / Page not found (404)
gl: Ocultar a vista / Páxina non atopada (404)

en: Display empty text
gl: Amosar texto baleiro

en: Provide default argument
gl: Prover un argumento por defecto

en: Default argument type
gl: Tipo de argumento por defecto

en: Current date
gl: Data actual

en: Current node's creation time
gl: Data de creación do nodo actual

en: Current node's update time
gl: Data de actualización do nodo actual

en: Allow multiple terms per argument.
gl: Permitir varios termos por argumento.

en: If selected, users can enter multiple arguments in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
gl: Se está seleccionado, os usuarios poderán introducir múltiples argumentos da forma 1+2+3 (para OU) ou 1,2,3 (para E).

en: Allow multiple arguments to work together.
gl: Permitir que múltiples argumentos traballen xuntos.

en: Do not display items with no value in summary
gl: Non amosar elementos sen valor no sumario

en: Invalid input
gl: Entrada non válida

en: Exclude the argument
gl: Excluir o argumento

en: Glossary mode
gl: Modo glosario

en: Character limit
gl: Límite de caracteres

en: No transform
gl: Non transformar

en: Upper case
gl: Maiúsculas

en: Lower case
gl: Minúsculas

en: Capitalize each word
gl: Poñer en maiúsculas en cada palabra

en: Transform spaces to dashes in URL
gl: Transformar os espazos en barras na URL

en: Exclude from display
gl: Excluir da visualización

en: Rewrite the output of this field
gl: Reescribir a saída deste campo

en: Output this field as a link
gl: Amosar este campo como unha ligazón

en: Link path
gl: Ruta da ligazón

en: The CSS class to apply to the link.
gl: A clase CSS a asignar á ligazón

en: Prefix text
gl: Texto do prefixo

en: Any text to display before this link. You may include HTML.
gl: Calquera texto a amosar antes desta ligazón. Pode incluir HTML.

en: Suffix text
gl: Texto do sufixo

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
gl: Calquera texto a amosar despois desta ligazón. Pode incluir HTML.

en: Trim this field to a maximum length
gl: Recortar este campo a unha lonxitude máxima

en: If checked, this field be trimmed to a maximum length in characters.
gl: Se está seleccionado, este campo será recortado a unha lonxitude de caracteres máxima.

en: Field can contain HTML
gl: O campo pode conter HTML

en: Formatted (in KB or MB)
gl: Formatado (en KB ou MB)

en: True/False
gl: Verdadeiro/Falso

en: On/Off
gl: Activo / Desactivado

en: If checked, true will be displayed as false.
gl: Se está seleccionado, verdadeiro amosarase como falso.

en: Round
gl: Redondear

en: If checked, the number will be rounded.
gl: Se está seleccionado, o número será redondeado.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
gl: Especifica cantos díxitos se van a amosar despois da coma decimal.

en: What single character to use as a decimal point.
gl: Caracter a usar como separador decimal.

en: What single character to use as the thousands separator.
gl: Caracter a usar como separador de miles.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
gl: Texto a colocar antes do número, como un símbolo de moeda.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
gl: Texto a colocar despois do número, como un símbolo de moeda.

en: filter
gl: filtro

en: Poll
gl: Enquisa

en: contact
gl: contacto
