drupal erp profile (6.x-1.1-beta2) - en to lv translation catalogue (1162 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Title
lv: Virsraksts

en: Body
lv: Saturs

en: Images
lv: Attēli

en: Next
lv: Tālāk

en: user
lv: lietotājs

en: Show on every page except the listed pages.
lv: Rādīt visās lapās izņemot uzskaitītās.

en: Show on only the listed pages.
lv: Rādīt tikai uzskaitītās lapas.

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Reset to defaults
lv: Atjaunot noklusētās vērtības

en: enabled
lv: ieslēgts

en: enable
lv: ieslēgt

en: delete
lv: dzēst

en: title
lv: virsraksts

en: Status
lv: Statuss

en: Administer
lv: Administrēt

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Operācijas

en: Content
lv: Saturs

en: Attribute
lv: Atribūts

en: Value
lv: Vērtība

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Item
lv: Ieraksts

en: content
lv: saturs

en: Groups
lv: Grupas

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Replies
lv: Atbildes

en: Closed
lv: Slēgts

en: yes
lv: jā

en: List
lv: Saraksts

en: Subject
lv: Tēma

en: Send email
lv: Sūtīt e-pastu

en: Actions
lv: Darbības

en: disabled
lv: izslēgts

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Age
lv: Vecums

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Log
lv: Žurnāls

en: more
lv: vairāk

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Access control
lv: Pieejas kontrole

en: Email settings
lv: E-pasta iestatījumi

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Comments
lv: Komentāri

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Action
lv: Darbība

en: Quantity
lv: Skaits

en: On
lv: Aktīvs

en: error
lv: kļūda

en: Block title
lv: Bloka nosaukums

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Homepage
lv: Mājas lapa

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Version
lv: Versija

en: view
lv: skatīt

en: Overview
lv: Pārskats

en: File
lv: Fails

en: Tag
lv: Birka

en: Advanced options
lv: Papildus iestatījumi

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: Links
lv: Saites

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Weekly
lv: reizi nedēļā

en: None
lv: Nav

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: default
lv: noklusējums

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Test
lv: Tests

en: Number
lv: Skaits

en: Message
lv: Ziņojums

en: Password
lv: Parole

en: - None -
lv: - Nav -

en: Country
lv: Valsts

en: Weight
lv: Svars

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas uzstādījumi ir saglabāti.

en: Variable
lv: Mainīgais

en: Quote
lv: Citāts

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Help text
lv: Palīdzības teksts

en: Types
lv: Tipi

en: Hierarchy
lv: Hierarhija

en: Related terms
lv: Saistītie termini

en: Required
lv: Obligāts

en: Parent
lv: Vecāks

en: Depth
lv: Dziļums

en: none
lv: neviens

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Feed
lv: Plūsma

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: rediģēt

en: Import
lv: Importēt

en: Book
lv: Grāmata

en: Export
lv: Eksportēt

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: General settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: settings
lv: iestatījumi

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Default
lv: Noklusētā vērtība

en: Update
lv: Atjaunot

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: view catalog
lv: apskatīt katalogu

en: administer catalog
lv: administrēt katalogu

en: Time
lv: Laiks

en: Views
lv: Skati

en: Access
lv: Piekļuve

en: Setup
lv: Iestatīšana

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skats

en: Length
lv: Garums

en: Format
lv: Formāts

en: The configuration options have been reset to their default values.
lv: Konfigurācijas uzstādījumi atlikti atpakaļ uz noklusētajām vērtībām.

en: Path
lv: Ceļš

en: Dimensions
lv: Izmērs

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Vocabularies
lv: Vārdnīcas

en: Region
lv: Reģions

en: Display
lv: Ekrāns

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Teaser
lv: Reklāma

en: never
lv: nekad

en: Text
lv: Teksts

en: Theme
lv: Tēma

en: read more
lv: lasīt vairāk

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Total
lv: Kopā

en: Statistics
lv: Statistika

en: Advanced search
lv: Paplašinātā meklēšana

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Attachment
lv: Pielikums

en: n/a
lv: n/p

en: Upload
lv: Augšuplādēt

en: Picture
lv: Attēls

en: Mail
lv: Pasts

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc

en: Maximum items
lv: Maksimālais vienumu skaits

en: User
lv: Lietotājs

en: Content type
lv: Satura veids

en: action
lv: darbība

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Email
lv: E-pasts

en: Check
lv: Čeks

en: Files
lv: Faili

en: Error
lv: Kļūda

en: Options
lv: Opcijas

en: Contact
lv: Kontakti

en: no
lv: nē

en: Node
lv: Mezgls

en: The subject of the message.
lv: Ziņojuma tēma.

en: Create
lv: Izveidot

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: term
lv: termins

en: Expanded
lv: Izvērsts

en: Printer-friendly version
lv: Versija drukāšanai

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Post
lv: Ieraksts

en: Year
lv: Gads

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Block
lv: Bloks

en: View type
lv: Skata veids

en: Page
lv: Lapa

en: Configuration saved.
lv: Konfigurācija saglabāta.

en: User settings
lv: Lietotāju iestatījumi

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Off
lv: Izslēgts

en: Never
lv: Nekad

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Recipients
lv: Adresāti

en: Hourly threshold
lv: Stundas limits

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
lv: Jūs nevarat sūtīt vairāk kā %number vēstules stundā. Pamēģiniet, lūdzu, pēc laika.

en: Your name
lv: Vārds

en: Send e-mail
lv: Nosūtīt e-pastu

en: You must enter a valid e-mail address.
lv: Jānorāda derīga e-pasta adrese.

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Source URL
lv: Avota URL

en: Custom
lv: Pielāgot

en: Roles
lv: Lomas

en: Comment
lv: Komentārs

en: Comment ID
lv: Komentāra ID

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Published
lv: Publicēts

en: Input format
lv: Ievades formāti

en: Signature
lv: Paraksts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz pirmo lapu

en: Sticky at top of lists
lv: Ielīmēts sarakstu augšgalā

en: Log message
lv: Žurnāla ziņojums

en: File ID
lv: Faila ID

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Vocabulary ID
lv: Vārdnīcas ID

en: Vocabulary name
lv: Vārdnīcas nosaukums

en: Term ID
lv: Termina ID

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: Last login
lv: Pēdējā pieslēgšanās

en: Message text
lv: Uzaicinājuma teksts

en: Fields
lv: Lauki

en: Contains
lv: Satur

en: Does not contain
lv: Nesatur

en: Is less than
lv: Ir mazāks kā

en: Is less than or equal to
lv: Ir vienāds vai mazāks kā

en: Is greater than or equal to
lv: Ir vienāds vai lielāks kā

en: Is greater than
lv: Ir lielāks kā

en: Average
lv: Vidējais

en: Count
lv: Skaits

en: Overridden
lv: Pārdefinēts

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: Watchdog
lv: Sargsuns

en: Mode
lv: Režīms

en: Normal
lv: Normāls

en: Items
lv: Vienumi

en: %time ago
lv: pirms %time

en: Authored by
lv: Sagatavoja

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Sort order
lv: Kārtošanas secība

en: Up
lv: Augoša

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Medium
lv: Vidējs

en: Feed type
lv: Barotnes veids

en: Caching
lv: Kešošana

en: Card Type
lv: Kartes veids

en: Card Number
lv: Kartes numurs

en: Month
lv: Mēnesis

en: Qty
lv: Skaits

en: Price
lv: Cena

en: Customers
lv: Klienti

en: Last reply
lv: Pēdējā atbilde

en: System
lv: Sistēma

en: Customer
lv: Klients

en: Amount
lv: Summa

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Add to cart
lv: Ielikt grozā

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Address
lv: Adrese

en: Invoice
lv: Rēķins

en: item add to cart
lv: prece ielikta grozā

en: Code
lv: Kods

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Recipient
lv: Saņēmējs

en: Payment
lv: Maksājums

en: Payment settings
lv: Maksājumu iestatījumi

en: Payments
lv: Maksājumi

en: quote
lv: citēt

en: next
lv: nākamais

en: Store
lv: Veikals

en: Company
lv: Uzņēmums

en: directory
lv: direktorija

en: Directory
lv: Direktorija

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Method
lv: Veids

en: Europe/Minsk
lv: Eiropa/Minska

en: Europe/Monaco
lv: Eiropa/Monako

en: Europe/Moscow
lv: Eiropa/Maskava

en: Europe/Oslo
lv: Eiropa/Oslo

en: Europe/Paris
lv: Eiropa/Parīze

en: Europe/Prague
lv: Eiropa/Prāga

en: Europe/Riga
lv: Eiropa/Rīga

en: Europe/Rome
lv: Eiropa/Roma

en: Europe/Vienna
lv: Eiropa/Vīne

en: Europe/Zurich
lv: Eiropa/Cīrihe

en: Week
lv: Nedēļa

en: Day
lv: Diena

en: Table
lv: Tabula

en: The name of the menu the node belongs to.
lv: Ierakstam atbilstošās izvēlnes nosaukums.

en: Downloads
lv: Lejupielādes

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: !time ago
lv: !time atpakaļ

en: Other
lv: Cits

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Basic
lv: Pamata

en: SKU
lv: Kods

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Role
lv: Loma

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Link text
lv: Saites teksts

en: reset
lv: atlikt atpakaļ

en: Referrer
lv: Atsaukties uz

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Robots META tags
lv: META tagi robotiem

en: Argument
lv: Arguments

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Checkout
lv: Pirkt

en: description
lv: apraksts

en: <All>
lv: <Visi>

en: As Time Ago
lv: Kā laiku atpakaļ

en: access all views
lv: piekļūt visiem skatiem

en: Select a view
lv: Izvēlēties skatu

en: Tools
lv: Rīki

en: Clone
lv: Klonēt

en: Summary, sorted ascending
lv: Kopsavilkums, sakārtots augošā secībā

en: Summary, sorted descending
lv: Kopsavilkums, sakārtots dilstošā secībā

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Text to display at the top of the view. May contain an explanation or links or whatever you like. Optional.
lv: Teksts ko attēlot skata augšējā daļā. Var saturēt paskaidrojumu, saites vai jebko citu pēc jūsu izvēles. Nav obligāts.

en: Normal menu item
lv: Normāls izvēlnes ieraksts

en: Empty text
lv: Tukšuma Teksts

en: Expose
lv: Eksponēt

en: Down
lv: Dilstoša

en: Wildcard
lv: Aizstājējs

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Operator
lv: Operators

en: Filters
lv: Filtri

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Order
lv: Secība

en: administer views
lv: administrēt skatus

en: Views UI
lv: Skatu UI

en: Uncategorized
lv: Nekategorizēts

en: Message Subject
lv: Vēstules temats

en: Credit Card
lv: Kredītkarte

en: Do not display
lv: Nerādīt

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
lv: Rādīt, ja sekojošs PHP kods atgriež vērtibu <code>TRUE</code> (PHP-režīms, tikai ekspertiem).

en: Profile
lv: Profils

en: Process
lv: Apstrāde

en: Close
lv: Aizvērt

en: filters
lv: filtri

en: Term description
lv: Termina apraksts

en: fields
lv: lauki

en: Expiration
lv: Derīgums

en: reply
lv: atbilde

en: Original
lv: Oriģināls

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Do nothing
lv: Neveikt neko

en: City
lv: Pilsēta

en: Postal code
lv: Pasta indekss

en: State/Province
lv: Novads

en: Fax number
lv: Faksa numurs.

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Default language
lv: Pamatvaloda

en: Full name
lv: Pilns vārds

en: Formatting guidelines
lv: Formatēšanas vadlīnijas

en: Leave blank for %anonymous.
lv: Atstāj tukšu, ja %anonymous.

en: Pending
lv: Gaida

en: minute
lv: minūte

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lv: Ievadiet vienu lapu katrā rindā kā Drupal ceļu.  Simbols '*' ir aizstājzīme. Ceļa piemēri ir  '%blog' emuāru lapai un  %blog-wildcard katra personīgajiem emuāriem. %front ir sākumlapa.

en: Other queries
lv: Citi vaicājumi

en: Key
lv: Atslēga

en: Upload file
lv: Augšuplādēt failu

en: Printer-friendly
lv: Drukas formāts

en: Display a printer-friendly version of this page.
lv: Parādīt drukājamu šīs lapas versiju.

en: Send to printer
lv: Drukāt

en: Display source URL
lv: Parādīt avota URL

en: English
lv: Angļu

en: Spanish
lv: Spāņu

en: Default height
lv: Noklusējuma augstums

en: Default width
lv: Noklusējuma platums

en: <p>View complete documentation at !link.</p>
lv: <P>Skaties pilnu dokumentāciju !link.</P>

en: Calendar Legend.
lv: Kalendāra leģenda.

en: Calendar Legend
lv: Kalendāra leģenda

en: iCal Feeds
lv: iCal barotnes

en: The external feed url or internal file path and name. Change 'webcal://' to 'http://'.
lv: Ārējā barotnes url vai iekšējs faila ceļš un vārds. Nomainiet 'webcal://' un 'http://'.

en: Add to calendar
lv: Pievienot kalendāram

en: Week of @date
lv: Nedēļa: @date

en: Calendar iCal
lv: Kalendāra iCal

en: Clear
lv: Notīrīt

en: update
lv: atjaunot

en: Full text
lv: Pilns teksts

en: Source
lv: Avots

en: Date/Time
lv: Datums/Laiks

en: Display all menu items
lv: Attēlot visus izvēlnes elementus

en: access administration menu
lv: Administrēšanas izvēlnes piekļuve

en: The changes have been saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.

en: Search results
lv: Meklēšanas rezultāts

en: Your search yielded no results
lv: Meklēšana beidzās bez rezultātiem

en: Please enter some keywords.
lv: Lūdzu ievadiet dažus atslēgas vārdus.

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Add file
lv: Pievienot failu

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu versiju

en: Query
lv: Vaicājums

en: Site's time zone
lv: Vietnes laika zona

en: day
lv: diena

en: year
lv: gads

en: hour
lv: stunda

en: timezone
lv: laika josla

en: Hour
lv: Stunda

en: Minute
lv: Minūte

en: Second
lv: Sekunde

en: Select list
lv: Izlvēles saraksts

en: Text field
lv: Teksta lauks

en: Long
lv: Garš

en: Short
lv: Īss

en: is equal to
lv: ir = ar

en: is not equal to
lv: nav = ar

en: Moderated
lv: Ierobežots

en: Disable mousezoom
lv: Atspējot peles tālummaiņu

en: Disable using the scroll wheel to zoom the map.
lv: Atspējot ritināšanu kartes tālummaiņai

en: Default map settings
lv: Kartes noklusējuma iestatījumi

en: The default width of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
lv: Noklusējuma Google kartes platums norādīt kā CSS garumu vai procentos. Piemēri: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: The default height of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
lv: Noklusējuma Google kartes augstums - norādīt kā CSS garumu vai procentos. Piemēram: <em>50px</em>,<em>5em</em>,<em>2.5in</em>,<em>95%</em>

en: Default center
lv: Noklusējuma kartes centrs

en: The default center coordinates of Google map, expressed as a decimal latitude and longitude, separated by a comma.
lv: Noklusējuma Google kartes centra koordinātes - garums un platums kā decimālskaitlis atdaliet ar komatu.

en: Default zoom
lv: Noklusējuma tālummaiņa

en: The default zoom level of a Google map.
lv: Noklusējuma Google kartes tālummaiņas līmenis

en: Default control type
lv: Noklusējuma kontroles tips

en: Default map type
lv: Noklusējuma kartes tips

en: Map Behavior flags
lv: Mapes uzvedības karodziņš

en: @name : @title
lv: @name @title

en: Marker action
lv: Marķiera darbība

en: Perform this action when a marker is clicked.
lv: Kad noklišķinat uz marķiera veikt šādu darbību.

en: Open info window
lv: Atvērt info logu

en: Open link
lv: Atvērt saiti

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: None.
lv: Neviens.

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Select one...
lv: Izvēlieties vienu...

en: Production
lv: Darba

en: Product count
lv: Preču skaits

en: or
lv: vai

en: Convert
lv: Konvertēt

en: Parent term
lv: Vecāktermins

en: Style
lv: Stils

en: revert
lv: atgriezt atpakaļ

en: Match
lv: Atbilst

en: e-mail
lv: e-pasts

en: Shopping cart
lv: Pirkumu grozs

en: Your item(s) have been updated.
lv: Jūsu pasūtījums tika atjaunots.

en: Qty.
lv: Skaits

en: Cart
lv: Grozs

en: Transaction key
lv: Transakcijas atslēga

en: Credit card details
lv: Kredītkartes detaļas

en: Discount
lv: Atlaide

en: Shipping
lv: Piegāde

en: Product
lv: Prece

en: Subtotal
lv: Starpsumma

en: administer store
lv: administrēt veikalu

en: Payment method
lv: Maksājuma veids

en: Received
lv: Saņemts

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Reverse
lv: Apgriezta secība

en: Products
lv: Preces

en: Product settings
lv: Preču iestatījumi

en: Street address
lv: Adrese

en: Thousands separator
lv: Tūkstošu atdalītājs

en: Total:
lv: Kopā:

en: Pounds
lv: Mārciņas

en: Grams
lv: Grami

en: Kilograms
lv: Kilogrami

en: Ounces
lv: Unces

en: Inches
lv: Collas

en: Feet
lv: Pēdas

en: Orders
lv: Pasūtījumi

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: Unformatted
lv: Bez formāta

en: Formats
lv: Formāti

en: RSS Feed
lv: RSS plūsma

en: New comments
lv: Jauni komentāri

en: Relationships
lv: Attiecības

en: Plural
lv: Daudzskaitlis

en: Sort criteria
lv: Kārtošanas kritēriji

en: Translations
lv: Tulkojumi

en: Sticky
lv: Uzlīme

en: hour(s)
lv: stunda(s)

en: day(s)
lv: diena(s)

en: week(s)
lv: nedēļa(s)

en: month(s)
lv: mēnesis(ši)

en: Read only
lv: Tikai lasāms

en: Contact settings
lv: Kontaktu uzstādījumi

en: cancel
lv: atcelt

en: Processing
lv: Apstrādē

en: disable
lv: izslēgt

en: Output format
lv: Izvades formāts

en: Default value
lv: Noklusētā vērtība

en: Percentage (%)
lv: Procenti (%)

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Enter the terms you wish to search for.
lv: Ievadiet terminus, kurus meklēt.

en: PHP Code
lv: PHP kods

en: Translation
lv: Tulkojums

en: Translation status
lv: Tulkojuma statuss

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
lv: Ja PHP-režīms ir uzstādīts, ievadiet PHP kodu starp %php. Ņemiet vērā, ka nekorekta  PHP-koda izpilde var sagraut Jūsu Drupal vietni.

en: Above
lv: Virs

en: @min and @max
lv: @min un @max

en: Default time zone
lv: Noklusētā laika zona

en: Full node
lv: Pilns mezgls

en: Precision
lv: Precizitāte

en: Unpublish
lv: Nepublicēts

en: Canceled
lv: Atteikts

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Permission
lv: Atļauja

en: Order ID
lv: Pas. ID

en: Hide
lv: Apslēpt

en: Read/Write
lv: Lasāms/Rakstāms

en: Global
lv: Globāls

en: Adjust
lv: Pielāgot

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
lv: Jums jānorāda vismaz viens pozitīvs atslēgvārds ar vismaz @count simboliem.

en: Rate
lv: Novērtēt

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
lv: Kļūda apstrādājot maksājumu. Lūdzu sazinieties ar mums, lai pārliecinātos, ka jūsu pasūtījums ir iesniegts.

en: Description:
lv: Apraksts:

en: Ubercart - core (optional)
lv: Ubercart - kodols (opcija)

en: Unavailable
lv: Nav pieejams

en: Purchase date
lv: Pirkuma datums

en: <Any>
lv: <Jebkurš>

en: year(s)
lv: gads(i)

en: Saved addresses
lv: Saglabātās adreses

en: Loading
lv: Notiek ielāde

en: Rearrange
lv: Pārkārtot

en: empty
lv: tukšs

en: Package
lv: Paka

en: Attribute settings
lv: Atribūtu iestatījumi

en: Add role
lv: Pievienot lomu

en: Order #
lv: Pasūtījuma #

en: Context
lv: Konteksts

en: Page settings
lv: Lapas uzstādījumi

en: More link
lv: Saite Vairāk

en: begins with
lv: sākas ar

en: contains
lv: satur

en: Print
lv: Drukāt

en: Account
lv: Konts

en: Text only
lv: Tikai teksts

en: The selected file %name could not be uploaded.
lv: Izvēlētā faila %name augšupielāde bija neveiksmīga.

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
lv: Validācijas kļūda. Ja kļūda atkārtojas, lūdzu, ziņojiet vietnes administratoram.

en: Containing any of the words
lv: Satur jebkurus no vārdiem

en: Containing the phrase
lv: Satur frāzi

en: Containing none of the words
lv: Nestur nevienu no vārdiem

en: Only in the category(s)
lv: Tikai kategorijā(s)

en: Only of the type(s)
lv: Tikai veids(i)

en: Billing information
lv: Apmaksas informācija

en: Transaction mode
lv: Transakciju režīms

en: Sandbox
lv: Smilšukaste

en: Authorization
lv: Autorizācija

en: Ordered list
lv: Sakārtots saraksts

en: Unordered list
lv: Nesakārtots saraksts

en: About
lv: Par

en: Reports
lv: Atskaites

en: None (Disabled)
lv: Neviens (Izslēgts)

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
lv: Ja Jums nav tiešas pieejas servera failsistēmai, izmantojiet šo lauku, lai augšupielādētu Jūsu logo.

en: Icon only
lv: Tikai ikona

en: Icon and Text
lv: Ikona un teksts

en: Link visibility
lv: Saites redzamība

en: Link class
lv: Saites klase

en: Published on %site_name
lv: Publicēts %site_name mājas lapā

en: By %author
lv: Autors: %author

en: Created %date
lv: Publicēšanas datums: %date

en: Report settings
lv: Atskaišu iestatījumi

en: sort by @s
lv: kārtot pēc @s

en: and
lv: un

en: Display a message to the user
lv: Parādīt ziņojumu lietotājam

en: Payment method title
lv: Maksājuma veida nosaukums

en: Order review submit button text
lv: Pasūtījuma pārbaudes apstiprināšanas pogas teksts

en: Submit Order
lv: Apstiprināt pasūtījumu

en: Order created through website.
lv: Pasūtījums izveidots caur web-lapu.

en: Receiving new order notification for order !order_id.
lv: Notiek jauna pasūtījuma paziņojuma saņemšana pasūtījumam ar numuru !order_id.

en: Errors
lv: Kļūdas

en: Author's website
lv: Autora mājas lapa

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: Product information
lv: Preces informācija

en: Sell price
lv: Pārdošanas cena

en: Customer purchase price.
lv: Cena, par kādu pārdot klientiem.

en: field
lv: lauks

en: clone
lv: klonēt

en: Delete view
lv: Dzēst skatu

en: View cart
lv: Skatīt grozu

en: Shipping Address:
lv: Piegādes adrese:

en: Order #:
lv: Pasūtījuma #:

en: Shipping Method:
lv: Piegādes veids:

en: Ship
lv: Sūtīt

en: This order has no comments associated with it.
lv: Šim pasūtījumam nav pievienoti komentāri.

en: Product reports
lv: Preču atskaites

en: Yesterday, !date
lv: Vakardien, !date

en: Daily average for @month
lv: Vidēji dienā @month

en: Shipping type
lv: Piegādes veids

en: This order's products have not been organized into packages.
lv: Šī pasūtījuma preces vēl nav sadalītas iepakojumos.

en: Create packages.
lv: Izveidot iepakojumus.

en: Payment received
lv: Maksājums saņemts

en: Currency code
lv: Valūtas kods

en: Signup
lv: Pieteikšanās

en: Calendar settings
lv: Kalendāra iestatījumi

en: Enter
lv: Apstiprināt

en: Order complete
lv: Pasūtījums pabeigts

en: Payment methods
lv: Maksājuma veidi

en: User account
lv: Lietotāja konts

en: File download
lv: Failu lejupielāde

en: Credit card
lv: Maksājumu karte

en: Order total:
lv: Pasūtījuma kopsumma:

en: Vendor account number
lv: Pārdevēja konta numurs

en: Post new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Subtotal:
lv: Starpsumma:

en: Base price
lv: Bāzes cena

en: Customer messages
lv: Klientu ziņojumi

en: Button alignment
lv: Pogas novietojums

en: You do not have any items in your shopping cart.
lv: Jūsu pirkumu grozs ir tukšs.

en: Return to order view screen.
lv: Atgriezties pie pasūtījuma ekrāna.

en: Use this terminal to process credit card payments:
lv: Izmantot šo termināli, lai apstrādātu kredītkartes maksājumus:

en: Balance:
lv: Bilance:

en: You must enter a number for the amount.
lv: Jums jānorāda daudzums

en: Invalid order ID.  Unable to process payment.
lv: Nepareizs pasūtijuma ID. Nav iespējams apstrādāt maksājumu.

en: Default cart form
lv: Noklusēti pielietotā "groza" forma

en: Cart Contents
lv: "Groza" saturs

en: Display the contents of a customer's shopping cart.
lv: Parādīt pircēja groza saturu.

en: This account has been banned and can't download files anymore.
lv: Šis konts ir bloķēts un vairs nevar lejupielādēt failus.

en: Watermark Text
lv: Ūdenszīmes teksts

en: Add Watermark
lv: Pievienot ūdenszīmi

en: Uploaded file is not a valid JPEG
lv: Augšuplādētais faila formāts neatbilst JPEG.

en: Must fill in text
lv: Jāaizpilda teksts

en: Empty Line
lv: Tukša rinda

en: Package order !order_id products.
lv: Iepakot pasūtījuma !order_id preces.

en: Check or Money Order
lv: Čeks vai "Money Order"

en: Pay by mailing a check or money order.
lv: Maksāt pastā ar čeku vai "Money Order"

en: Customer Supplied Package
lv: Klienta nodrošināts iepakojums

en: Small Packages
lv: Sīkpakas

en: Credit card encryption
lv: Maksājumu kartes kriptēšana

en: Credit card data in the database is currently being encrypted.
lv: Šobrīd kredītkaršu dati datubāzē tiek kriptēti.

en: Credit card on a secure server:
lv: Kredītkarte uz droša servera:

en: Credit card/eCheck
lv: Kredītkarte/eČeks

en: Select your payment type:
lv: Izvēlieties maksāšanas veidu:

en: Online check
lv: Tiešsaistes čeks

en: Your 2Checkout vendor account number.
lv: Jūsu 2Checkout pārdevēja konta numurs.

en: Secret word for order verification
lv: Slepenais vārds pasūtījuma apstiprināšanai

en: The secret word entered in your 2Checkout account Look and Feel settings.
lv: Slepenais vārds, kas tika ievadīts Tavā 2Checkout konta <i>Noformējuma</i> iestatījumos.

en: Enable demo mode, allowing you to process fake orders for testing purposes.
lv: Ieslēgt demo režīmu, testēšanas nolūkos ļauj apstrādāt neīstus pasūtījumus.

en: Language preference
lv: Izvēlētā valoda

en: Adjust language on 2Checkout pages.
lv: Veikt valodas iestatīšanu 2Checkout lapās.

en: Allow customers to choose to pay by credit card or online check.
lv: Ļauj pircējiem izvēlēties, vai maksāt ar kredītkarti vai ar eČeku.

en: Show credit card icons beside the payment method title.
lv: Rādīt kredītkaršu ikonas blakus maksāšanas metodes nosaukumam.

en: credit card
lv: kredītkarte

en: echeck
lv: eČeks

en: Your order will be processed as soon as your payment clears at 2Checkout.com.
lv: Jūsu pasūtījums tiks apstrādāts, tiklīdz 2Checkout.com apstiprinās maksājuma darījumu.

en: eCheck
lv: eČeks

en: AIM settings
lv: AIM iestatījumi

en: REJECTED
lv: ATTEIKTS

en: Order @order_id
lv: Pasūtījums @order_id

en: CVV information
lv: CVV informācija

en: Credit card:
lv: Maksājumu karte:

en: Pay by credit card.
lv: Norēķināties ar maksājumu karti.

en: (Last 4)
lv: (Pēdējie 4)

en: Enter the owner name as it appears on the card.
lv: Ievadiet kartes īpašnieku, kāds rakstīts uz kartes.

en: You have entered an invalid credit card number.
lv: Jūs ievadījāt nepareizu kredītkartes numuru.

en: The start date you entered is invalid.
lv: Kļūdains izdošanas datums.

en: The credit card you entered has expired.
lv: Maksājumu kartei beidzies derīguma termiņš.

en: The issue number you entered is invalid.
lv: Kļūdains izsniedzēja numurs.

en: You have entered an invalid CVV number.
lv: Jūs ievadījāt nepareizu CVV skaitli.

en: You must enter the issuing bank for that card.
lv: Ievadiet bankas nosaukumu, kas izdevusi karti.

en: Card Owner
lv: Kartes īpašnieks

en: Issuing Bank
lv: Izdevējbanka

en: Card Type:
lv: Kartes veids:

en: Card Owner:
lv: Kartes īpašnieks:

en: Card Number:
lv: Kartes numurs:

en: Expiration:
lv: Derīgums:

en: Issuing Bank:
lv: Izdevējbanka:

en: You must have access to <b>administer credit cards</b> to adjust these settings.
lv: Nepieciešamas tiesības <b>administrēt kredītkartes</b>, lai mainītu šos iestatījumus.

en: Credit card data security
lv: Kredītkartes datu drošība

en: Card number encryption key filepath
lv: Kartes numura šifrēšanas atslēgas faila ceļš

en: Not configured, see below.
lv: Nav nokonfigurēts, skatīt zemāk.

en: Order status
lv: Pasūtījuma statuss

en: Unit of time
lv: Laika vienība

en: Credit card fields
lv: Kredītkartes lauki

en: Your billing information must match the billing address for the credit card entered below or we will be unable to process your payment.
lv: Maksātāja informācijai ir jāsakrīt ar maksājumu kartes turētāja informāciju. Pretējā gadījumā maksājuma apstrāde var neizdoties.

en: You have specified a non-existent directory.
lv: Jūs esat norādījuši neeksistējošu katalogu

en: Cannot write to directory, please verify the directory permissions.
lv: Nav iespējams ierakstīt katalogā, lūdzu pārbaudiet kataloga pieejas tiesības.

en: Cannot read from directory, please verify the directory permissions.
lv: Nav iespējams nolasīt no kataloga, lūdzu pārbaudiet kataloga pieejas tiesības.

en: Credit card encryption key file creation failed. Check your filepath settings and directory permissions.
lv: Neizdevās izveidot kredītkaršu kriptēšanas atslēgas failu. Pārbaudiet faila ceļa iestatījumus un kataloga pieejas tiesības.

en: Credit card encryption key file generated. Card data will now be encrypted.
lv: Kredītkaršu kriptēšanas atslēgas fails izveidots. Karšu dati turpmāk tiks kriptēti.

en: Card type
lv: Kartes tips

en: Card owner
lv: Kartes īpašnieks

en: Card number
lv: Kartes numurs

en: Start Month
lv: Izdošanas mēnesis

en: Start Year
lv: Izdošanas gads

en: Expiration Month
lv: Derīguma mēnesis

en: Expiration Year
lv: Derīguma gads

en: Issuing bank
lv: Izdevējbanka

en: (if present)
lv: (ja norādīts)

en: Expiration Date:
lv: Derīga līdz:

en: What's the CVV?
lv: Kas ir CVV?

en: Process card
lv: Apstrādāt karti

en: What is the CVV?
lv: Kas ir CVV?

en: CVV stands for Card Verification Value. This number is used as a security feature to protect you from credit card fraud.  Finding the number on your card is a very simple process.  Just follow the directions below.
lv: CVV nozīmē kartes verifikācijas vērtība ("Card Verification Value"). Šis skaitlis tiek izmantots kā drošības iespēja, lai aizsargātu jūsu kredītkarti no krāpšanas. Atrast šo numuru uz kartes ir ļoti viegli. Sekojiet norādēm zemāk.

en: The CVV for these cards is found on the back side of the card.  It is only the last three digits on the far right of the signature panel box.
lv: CVV atrodas kartes aizmugurē. Tie ir pēdējie trīs skaitļi paraksta lauka labajā pusē.

en: Close this window
lv: Aizvērt logu

en: Charge Amount
lv: Apmaksājamā summa

en: administer credit cards
lv: administrēt kredītkartes

en: view cc details
lv: skatīt kredītkaršu detaļas

en: view cc numbers
lv: skatīt kredītkaršu numurus

en: process credit cards
lv: apstrādāt kredītkartes

en: Payment server
lv: Maksājumu serveris

en: ZIP/Postal code
lv: Pasta kods

en: The credit card type did not pass validation.
lv: Kredītkartes tips netiek pieņemts.

en: !id<br />!decision, Reason: !reason
lv: !id<br />!decision, Iemesls: !reason

en: Successful transaction.
lv: Pārskaitīšana veiksmīga.

en: One or more fields in the request are missing or invalid.<br /><b>Possible action:</b> Resend the request with the correct information.
lv: Viens vai vairāki lauki pieprasijumā ir tukši vai nepareizi. <br /><b> Iespējamā rīcība:</b> Pārsūtiet pieprasijumu ar pareizu informāciju

en: <b>Error:</b> General system failure.<br /><b>Possible action:</b> Wait a few minutes and resend the request.
lv: <b>Kļūda:</b> Vispārīga sistēmas kļūda.<br /><b> Iespējamā rīcība: </b> Pagaidiet dažas minūtes un pārsūtiet pieprasijumu.

en: Continue with checkout to complete payment.
lv: Lai apstiprinātu pirkumu, dodieties uz pasūtījuma apskati.

en: Select a payment method from the following options.
lv: Izvēlieties apmaksas veidu no piedāvātajiem.

en: Paying by
lv: Apmaksas veids

en: Method: @payment_method
lv: Veids: @payment_method

en: Delete payment?
lv: Dzēst maksājumu?

en: Order total preview:
lv: Pasūtījuma summa:

en: Are you sure you want to delete this payment?
lv: Vai Jūs tiešām vēlaties dzēst maksājumu?

en: Payment deleted.
lv: Maksājums izdzēsts.

en: Cash on delivery
lv: Pēcapmaksa (skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu)

en: Full payment is expected upon delivery or prior to pick-up.
lv: Par precēm jānorēķinās pilnībā pie preces saņemšanas.

en: Delivery Date
lv: Piegādes datums

en: Desired delivery date:
lv: Vēlamais piegādes datums:

en: Let customers enter a desired delivery date.
lv: Atļaut pircējam izvēlēties vēlamo piegādes laiku.

en: Enter a desired delivery date:
lv: Ievadiet vēlamo piegādes laiku.

en: Mail to
lv: Nosūtīt

en: Check received
lv: Čeks saņemts

en: Review order
lv: Pārskatīt pasūtījumu

en: Submit order
lv: Veikt pasūtījumu

en: Complete sale
lv: Pabeigt pārdošanu

en: PayPal cart submission method
lv: PayPal groza apmaksas metode

en: Require customer to provide a shipping address.
lv: Pircējam jānorāda piegādes adrese.

en: Calculate shipping
lv: Aprēķināt piegādes izmaksas

en: Click to refresh shipping options
lv: Uzklišķiniet, lai atjaunotu piegādes opcijas

en: Order comments
lv: Pasūtījuma komentāri

en: Special instructions or notes regarding your order.
lv: Īpašas vēlmes vai piezīmes par pasūtījumu.

en: Error calculating shipping
lv: Kļūda aprēķinot piegādes izmaksas

en: Shipping rate
lv: Piegādes cena

en: Shipping quote settings
lv: Piegādes cenu iestatījumi

en: Shipping settings
lv: Piegādes iestatījumi

en: Default product pickup address
lv: Noklusētā preču saņemšanas adrese

en: Default product shipping type
lv: Noklusētais preču piegādes tips

en: Order: Product
lv: Pasūtījums: Prece

en: Calculate shipping cost
lv: Aprēķināt piegādes izmaksas

en: Extra information necessary to ship.
lv: Papildus informācija, kas nepieciešama preču piegādei.

en: Shipping quotes are generated automatically when you enter your address and may be updated manually with the button below.
lv: Piegādes izmaksas tiek aprēķinātas automātiski, kad ir ievadīta piegādes adrese un var tikt aprēķinātas pēc pieprasījuma, nospiežot zemāk esošo pogu.

en: Calculate
lv: Aprēķināt

en: Click to calculate shipping
lv: Aprēķināt piegādes izmaksas

en: You must select a shipping option before continuing.
lv: Jums ir jāizvēlas piegādes metode, lai varētu turpināt.

en: Dimensions:
lv: Izmēri:

en: Delivery Address:
lv: Piegādes adrese:

en: Cost:
lv: Cena:

en: Physical dimensions of the packaged product.
lv: Iepakotas preces izmēri.

en: Units of measurement
lv: Mērvienība

en: Centimeters
lv: Centimetri

en: Millimeters
lv: Milimetri

en: Password field is required.
lv: Paroles lauks ir obligāts.

en: Display total price
lv: Rādīt kopējo cenu

en: Display type
lv: Attēlojuma veids

en: Please select
lv: Lūdzu izvēlieties

en: Order information will be sent to your account e-mail listed below.
lv: Pasūtījuma informācija tiks nosūtīta uz jūsu lietotāja kontā norādīto e-pasta adresi.

en: Enter a valid email address for this order or <a href="!url">click here</a> to login with an existing account and return to checkout.
lv: Ievadiet derīgu e-pasta adresi šim pasūtījumam, vai <a href="!url">uzklikšķiniet šeit,</a> lai pieslēgtos sistēmai.

en: Confirm e-mail address
lv: Apstiprināt e-pasta adresi

en: Confirm password
lv: Apstiprināt paroli

en: The e-mail address did not match.
lv: E-pasta adreses nesakrīt.

en: Enter your delivery address and information here.
lv: Ievadiet savu piegādes adresi un informāciju.

en: Enter your billing address and information here.
lv: Ievadiet maksātāja adresi un apmaksas informāciju.

en: My billing information is the same as my delivery information.
lv: Izmantot piegādes adresi un informāciju.

en: Use this area for special instructions or questions regarding your order.
lv: Jautājumi vai komentāri.

en: Customer completes checkout
lv: Klients pabeidz pirkumu

en: Cart settings
lv: Groza iestatījumi

en: Edit the settings for the shopping cart block.
lv: Mainīt pirkumu groza bloka iestatījumus.

en: Checkout settings
lv: Pirkšanas iestatījumi

en: View/modify the contents of your shopping cart or proceed to checkout.
lv: Skatīt/mainīt pirkumu groza saturu vai veikt pasūtījumu.

en: Purchase the items in your shopping cart.
lv: Iegādāties grozā esošās preces.

en: Display the shopping cart icon in the block title.
lv: Rādīt pirkumu groza ikonu bloka virsrakstā.

en: This name will be displayed when using the default block title.<br />Leaving this blank defaults to the translatable name "Shopping Cart."
lv: Šis uzraksta parādīsies, ja tiek izmantots noklusētais bloka virsraksts.<br/>Ja šo atstāj tukšu, tad virsrakstā būs "Shopping Cart" vai tā tulkojums.

en: Make the shopping cart block collapsible by clicking the name or arrow.
lv: Paradīt pirkumu groza bloku samazināmu, kas uzklikšķina uz nosaukuma vai bultas.

en: Display the shopping cart block collapsed by default.
lv: Pēc noklusējuma parādīt pirkumu grozu samazinātu.

en: Display small help text in the shopping cart block.
lv: Rādīt īsu palīdzības tekstu pirkumu groza blokā.

en: There are no products in your shopping cart.
lv: Jūsu grozs ir tukšs.

en: Your order is complete! Your order number is [order-id].
lv: Jūsu pasūtījums ir pabeigts! Pasūtījuma numurs: [order-id].

en: Cart contents
lv: Groza saturs

en: Customer information
lv: Informācija par klientu

en: Delivery information
lv: Piegādes informācija

en: Allow a customer to put comments on an order.
lv: Atļaut klientam pievienot komentārus pasūtījumam.

en: Continue shopping
lv: Turpināt iepirkties

en: <a href="!url">Click here</a> to goto the shopping cart block configuration page.
lv: <a href="!url">Spiediet šeit,</a> lai dotos uz groza bloka konfigurēšanas lapu.

en: Update cart
lv: Atjaunot groza saturu

en: Your cart has been updated.
lv: Jūsu groza saturs ir izmainīts.

en: Customer cancelled this order from the checkout form.
lv: Klients atcēla pasūtījumu pirkšanas formā.

en: <strong>@product-title</strong> added to <a href="!url">your shopping cart</a>.
lv: <strong>@product-title</strong> pievienots <a href="!url">Jūsu grozam</a>.

en: REQUIRED. Controls the shopping cart for an Ubercart e-commerce site.
lv: NEPIECIEŠAMS. Kontrolē Ubercart e-veikala pirkumu grozu.

en: Cart links settings
lv: Groza saišu iestatījumi

en: Cart links clicks
lv: Klikšķi uz Groza saitēm

en: Creating cart links
lv: Groza saišu veidošana

en: Catalog settings
lv: Kataloga iestatījumi

en: Find orphaned products
lv: Sameklēt nekategorizētās preces

en: More...
lv: Vairāk...

en: All products are currently listed in the catalog.
lv: Šobrīd visi produkti ir katalogā.

en: Hold Ctrl while clicking to select multiple categories.
lv: Turiet Ctrl ja vēlaties iezīmēt vairākas kategorijas

en: View file downloads
lv: Apskatīt faila lejupielādes

en: View all file download features on products.
lv: Apskatīt visas faila lejupielādes iespējas precēm

en: View your purchased files.
lv: Apskatīt nopirktos failus

en: File downloads
lv: Faila lejupielādes

en: Click here to view your file downloads.
lv: Spiediet šeit lai apskatītu Jūsu failu lejupielādes

en: File Downloads
lv: Failu lejupielādes

en: The file downloads directory has been set and is working.
lv: Failu lejupielāžu direktorija ir iezīmēta un darbojas

en: Files path
lv: Faila ceļš

en: Download limits
lv: Lejupielāžu limits

en: Delete file(s)
lv: Dzēst failu (s)

en: File options
lv: Faila iespējas

en: Message subject
lv: Vēstules temats

en: The user %username
lv: Lietotājs %username

en: The IP address %ip
lv: IP adrese %ip

en: You have attempted to download an incorrect file URL too many times.
lv: Jūs esat mēģinājis ielādēt nepareizu failu pārak daudz reižu

en: The following URL is not a valid download link.
lv: Sekojošā adrese nav pareiza.

en: Send e-mail notification on update.
lv: Sūtīt e-pastu pie atjaunināšanas.

en: Your Order at [store-name]
lv: [store-name]: Jūsu pasūtījums

en: Primary e-mail:
lv: Primārais e-pasts:

en: Modify 'Customer info'
lv: Labot 'Klienta info'

en: Customer number
lv: Klienta numurs

en: Primary e-mail
lv: Primārais e-pasts

en: Add an admin comment
lv: Pievienot administratora komentāru

en: Admin comments are only seen by store administrators.
lv: Administratora komentārus redz tikai veikala administrators.

en: Add an order comment
lv: Pievienot pasūtījuma komentāru

en: Order comments are used primarily to communicate with the customer.
lv: Pasūtījuma komentārus primāri izmanto, lai komunicētu ar klientu.

en: Unit of measurement
lv: Svara mērvienība

en: Order settings
lv: Pasūtījumu iestatījumi

en: View orders
lv: Apskatīt pasūtījumus

en: Create order
lv: Veidot pasūtījumu

en: Search orders
lv: Meklēt pasūtījumu

en: View your order history.
lv: Apskatīt pasūtījumu vēsturi.

en: View order @order_id.
lv: Apskatīt pasūtījumu @order_id.

en: View order
lv: Apskatīt pasūtījumu

en: Delete order @order_id.
lv: Dzēst pasūtījumu @order_id.

en: Click here to view your order history.
lv: Klikšķiniet šeit, lai apskatītu pasūtījumu vēsturi.

en: Ship to
lv: Piegādāt uz

en: Bill to
lv: Rēķinu sūtīt uz

en: Customer info
lv: Klienta info

en: Admin comments
lv: Administratora komentāri

en: Update order
lv: Atjaunināt pasūtījumu

en: In checkout
lv: Pirkšanas stadijā

en: Customer settings
lv: Klientu iestatījumi

en: Active orders
lv: Aktīvie pasūtījumi

en: All orders
lv: Visi pasūtījumi

en: View by status
lv: Skatīt pēc statusa

en: Your Order Invoice
lv: Jūsu pasūtījuma pavadzīme

en: Edit order @order_id.
lv: Labot pasūtījumu @order_id.

en: Thanks for your order, [order-first-name]!
lv: Paldies par Jūsu pasūtījumu, [order-first-name]!

en: An account has been created for you with the following details:
lv: Ir izveidots lietotāja konts ar sekojošu informāciju:

en: Want to manage your order online?
lv: Vai vēlaties apskatīt savu pasūtījumu tiešsaistē?

en: If you need to check the status of your order, please visit our home page at [store-link] and click on "My account" in the menu or login with the following link:
lv: Ja jūs vēlaties apskatīt sava pasūtījuma statusu, lūdzu iegriezieties mūsu mājaslapā [store-link] un pieslēdzieties, vai arī izmantojiet sekojošo saiti, lai pieslēgtos:

en: Purchasing Information:
lv: Pirkuma informācija:

en: E-mail Address:
lv: E-pasta adrese:

en: Billing Address:
lv: Maksātāja adrese:

en: Billing Phone:
lv: Maksātāja telefons:

en: Shipping Phone:
lv: Piegādes telefons:

en: Order Grand Total:
lv: Rēķina kopsumma:

en: Payment Method:
lv: Maksājuma veids:

en: Order Summary:
lv: Pasūtījuma kopsavilkums:

en: Shipping Details:
lv: Piegādes informācija:

en: Products Subtotal:
lv: Summa par precēm:

en: Total for this Order:
lv: Pasūtījuma summa:

en: Products on order:
lv: Preces pasūtījumā:

en: Where can I get help with reviewing my order?
lv: Kur meklēt palīdzību sakarā ar šo pasūtījumu?

en: To learn more about managing your orders on [store-link], please visit our <a href="[store-help-url]">help page</a>.
lv: Lai vairāk uzzinātu par pasūtījumu apstrādi[store-link], lūdzu apmeklējiet mūsu <a href="[store-help-url]">palīdzības lapu</a>.

en: Please note: This e-mail message is an automated notification. Please do not reply to this message.
lv: Jūsu ievērībai: šis e-pasts ir automātiski ģenerēts. Lūdzu neatbildiet uz šo e-pastu.

en: Thanks again for shopping with us.
lv: Paldies par pirkumu.

en: View products
lv: Skatīt preces

en: Enter the product description used for product teasers and pages.
lv: Ievadie produkta aprakstu, ko rādīt produkta lapā.

en: Product SKU/model.
lv: Preces identifikācijas kods/modelis.

en: Product and its derivatives are shippable.
lv: Prece ir piegādājama.

en: Package quantity
lv: Daudzums iepakojumā

en: For a package containing only this product, how many are in it?
lv: Cik šīs preces vienību ir vienā iepakojumā?

en: Default quantity to add to cart
lv: Noklusētais preces daudzums, ko pievienot grozam

en: Leave blank or zero to disable the quantity field in the add to cart form.
lv: Atstājiet lauku tukšu, vai ierakstiet nulli, ja vēlaties izslēgt iespēju šai precei norādīt daudzumu grozā.

en: List position
lv: Vieta sarakstā

en: Product image support has been automatically configured by Ubercart.
lv: Ubercart ir automātiski nokonfigurējis preču attēlu atbalstu.

en: Customer reports
lv: Klientu atskaites

en: Sales reports
lv: Darījumu atskaites

en: Store administration
lv: Veikala administrēšana

en: Administer store settings, products, orders, and more.
lv: Veikala konfigurācija, produkti, pasūtījumi...

en: View customers
lv: Skatīt pircējus

en: Search customers
lv: Meklēt pircējus

en: Country settings
lv: Valsts iestatījumi

en: Store settings
lv: Veikala iestatījumi

en: Our store
lv: Mūsu veikals

en: Status messages:
lv: Statusa ziņojumi:

en: - Show links -
lv: - Rādīt saites -

en: View order !order_id.
lv: Apskatīt pasūtījumu !order_id.

en: Customer's first name
lv: Klienta vārds

en: Customer's last name
lv: Klienta uzvārds

en: Store name
lv: Veikala nosaukums

en: Store owner
lv: Veikala īpašnieks

en: Footer message for store pages
lv: Kājenes ziņa veikala lapās

en: <a href="!url">Powered by Ubercart</a>
lv: <a href="!url">Darbojas pateicoties Ubercart</a>

en: <a href="!url">Drupal e-commerce</a> provided by Ubercart.
lv: <a href="!url">Drupal e-komercija</a> darbojas ar Ubercart.

en: Supported by Ubercart, an <a href="!url">open source e-commerce suite</a>.
lv: Darbojas pateicoties Ubercart, <a href="!url">atvērtā koda e-komercijas pakotnei</a>.

en: Powered by Ubercart, the <a href="!url">free shopping cart software</a>.
lv: Darbojas pateicoties Ubercart, <a href="!url">bezmaksas e-veikala programmatūrai</a>.

en: Currency format
lv: Valūtas formāts

en: Current format
lv: Patreizējais formāts

en: Currency Sign
lv: Valūtas zīme

en: Display currency sign after amount.
lv: Parādīt valutas zīmi pēc summas.

en: Thousands Marker
lv: Tūkstošu atdalītājs

en: Decimal Marker
lv: Decimālais atdalītājs

en: Number of decimal places
lv: Decimālo vietu skaits

en: Weight format
lv: Svara formāts

en: Length format
lv: Garuma formāts

en: Street address 1
lv: Adrese 1

en: Street address 2
lv: Adrese 2

en: Initials
lv: Iniciāļi

en: No countries found.
lv: Nav valstis.

en: 01 - January
lv: 01 - janvāris

en: 02 - February
lv: 02 - februāris

en: 03 - March
lv: 03 - marts

en: 04 - April
lv: 04 - aprīlis

en: 05 - May
lv: 05 - maijs

en: 06 - June
lv: 06 - jūnijs

en: 07 - July
lv: 07 - jūlijs

en: 08 - August
lv: 08 - augusts

en: 09 - September
lv: 09 - septembris

en: 10 - October
lv: 10 - oktobris

en: 11 - November
lv: 11 - novembris

en: 12 - December
lv: 12 - decembris

en: view customers
lv: skatīt klientus

en: view store reports
lv: skatīt veikala atskaites

en: Delete tax rule
lv: Dzēst nodokļu likumu

en: Removed %title.
lv: Izdzēsts %title.

en: The tax rate as a percent or decimal. Examples: 6%, .06
lv: Nodokļu likme ir procentuāla vai decimāla. Piemēri: 6%, .06

en: Adds the checked line item types to the total before applying this tax.
lv: Pievieno atzīmēto rindu vienību tipus summai pirms nodokļu piemērošanas.

en: Enable developer modules
lv: Iespējot izstrādātāju moduļus

en: Disable developer modules
lv: Atspējot iztstrādātāju moduļus

en: Is not one of
lv: Nav viens no

en: Analyze
lv: Analizēt

en: Save and continue
lv: Saglabāt un turpināt

en: Starts with
lv: Sākas ar

en: Decimal point
lv: Decimālzīme

en: ends with
lv: beidzas ar

en: Custom date format
lv: Pielāgots laika formāts

en: Is one of
lv: Ir viens no

en: Nodes are a Drupal site's primary content.
lv: Mezgli ir Drupal'a vietnes galvenais saturs.

en: Comments are responses to node content.
lv: Komentāri ir atbildes uz mezgla saturu.

en: not empty
lv: nav tukšs

en: Ends with
lv: Beidzas ar

en: No role
lv: Nav lomas

en: My order history
lv: Mani iepriekšējie pasūtījumi

en: Send to friend
lv: Nosūtīt draugam

en: Delete link
lv: Dzēst saiti

en: 3 items
lv: 3 vienumi

en: 5 items
lv: 5 vienumi

en: 10 items
lv: 10 vienumi

en: Too many items
lv: Par daudz vienumu

en: Change date
lv: Mainīt datumu

en: Trigger
lv: Trigeris

en: Check the user's roles
lv: Pārbaudīt lietotājam norādītās lomas

en: Returns TRUE if the user roles match your settings.
lv: Atgriež TRUE, ja lietotājam norādītās lomas atbilst prasītajam.

en: Comparison
lv: Salīdzinājums

en: Only
lv: Tikai tad

en: Example: "The current date is before the date below."
lv: Piemērs: "Pašreizējais datums ir tālāk nākotnē nekā zemāk norādītais datums."

en: Simple comparison
lv: Vienkāršs salīdzinājums

en: is greater than
lv: ir > par

en: is less than
lv: ir < par

en: is greater than or equal to
lv: ir > vai = ar

en: is less than or equal to
lv: ir < vai = ar

en: Yes/No
lv: Jā/Nē

en: Comparison value
lv: Salīdzinājuma vērtība

en: No variables available.
lv: Nav mainīgo.

en: Available PHP variables
lv: Pieejami PHP mainīgie

en: Your order is almost complete. Please review the details below and click 'Submit order' if all the information is correct.  You may use the 'Back' button to make changes to your order if necessary.
lv: Pirms pasūtījuma veikšanas vēlreiz pārbaudiet vai norādītā informācija ir pareiza. Ja nepieciešams, noklikšķinot uz pogas "Atpkaļ" Jūs varat veikt labojumus.

en: Price:
lv: Cena:

en: Thank You Message
lv: Pateicības ziņojums

en: This message will be displayed after the user successfully submits the form.
lv: Šis ziņojums parādīsies pēc formas nosūtīšanas.

en: You must enter a message.
lv: Jāievada ziņojums

en: No fields available.
lv: Nav pieejams neviens lauks.

en: Alt text
lv: ALT teksts

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti

en: User timezone
lv: lietotāja laika zona

en: Skipping broken view @view
lv: Izlaižam salauzto skatu @view

en: Ajax callback for view loading.
lv: Ajax atzvanīšana priekš skata ielādes.

en: Changes cannot be made to a locked view.
lv: Nevar veikt izmaiņas slēgtam skatam.

en: Convert view
lv: Konvertēt skatu

en: Create customized lists and queries from your database.
lv: Izveidot pielāgotus sarakstus un vaicājumus no datu bāzes.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
lv: Skatu administrēšanas rīks. Bez šī moduļa nevar izveidot vai labot skatus.

en: Example table
lv: Tabulas piemērs

en: Example content
lv: Satura piemērs

en: Example node
lv: Piemēra mezgls

en: Plain text field
lv: Vienkāršs teksta lauks

en: Just a plain text field.
lv: Tikai vienkāršs teksta lauks.

en: Display all values
lv: Rādīt visas vērtības

en: Current date
lv: Tekošais datums

en: Current node's creation time
lv: Tekošās nodes izveidošanas laiks

en: Current node's update time
lv: Tekošās nodes atjaunošanas laiks

en: Do not display items with no value in summary
lv: Neattēlot kopsavilkumā ierakstus bez vērtības

en: Invalid input
lv: Nekorekta vērtība

en: Glossary mode
lv: Šķirkļa režīms

en: Transform spaces to dashes in URL
lv: Pārveidot adresē atstarpes par domuzīmēm

en: Exclude from display
lv: Izslēgt attēlojumu

en: Rewrite the output of this field
lv: Pārrakstīt lauka izvadi

en: Output this field as a link
lv: Izvadīt lauku kā saiti

en: If checked, this field will be made into a link. The destination must be given below.
lv: Ja ieslēgts, lauks tiks pārveidots par saiti. Zemāk jānorāda adresi.

en: Link path
lv: Saites adrese

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
lv: Šīs saites drupal iekšējais ceļš vai absolūtā adrese (URL). Var izmantot skata datus izmantojot zemāk norādītos "Aizstāšanas šablonus"

en: The CSS class to apply to the link.
lv: CSS klase kuru pievienot saitei

en: Text to place as "alt" text which most browsers display as a tooltip when hovering over the link.
lv: "ALT" teksts, kuru vairums pārlūkprogrammu attēlo kā padomu kad kurors tiek novietots uz saites.

en: Prefix text
lv: Prefikss

en: Any text to display before this link. You may include HTML.
lv: Teksts kuru attēlot pirms saites. Var iekļaut HTML.

en: Suffix text
lv: Sufikss

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
lv: Teksts kuru attēlot pēc saites. Var iekļaut HTML.

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
lv: <p>Nepieciešams pievienot vēl dažus laukus pirms iespējams lietot šo lauku. Ja vēlaties, šie lauki var tikt atzīmēti ar <em>Izslēgt no attēlojuma</em>. Ievērojiet ka sakarā ar izvades renderēšanas secību, jūs nevarat izmantot laukus kuri atrodas aiz šī lauka; ja vēlaties izmantot lauku kurš šeit nav attēlots,pārkārtojiet lauku secību.</p>

en: Trim this field to a maximum length
lv: Saīsināt lauka vērtību līdz konkrētam simbolu skaitam

en: Trim only on a word boundary
lv: Saīsinot tekstu paturēt pilnus vārdus

en: If checked, this field be trimmed only on a word boundary. This is guaranteed to be the maximum characters stated or less. If there are no word boundaries this could trim a field to nothing.
lv: Ja iezīmēts, lauks tiks saīsināts tikai līdz pilniem vārdiem. Ja pilns vārda garums pārsniegs atļauto simbolu skaitu, tad netiks attēlots. Ja netiek sasniegta neviena pilna vārda robeža, lauks attēlo tukšumu.

en: Add an ellipsis
lv: Pievienot daudzpunkti

en: If checked, a "..." will be added if a field was trimmed.
lv: Ja iezīmēts, gadījumos kad teksts tiek saīsināts tiks pievienota daudzpunkte ("...").

en: Strip HTML tags
lv: Izņemt HTML tagus

en: If checked, all HTML tags will be stripped.
lv: Ja iezīmēts, visi HTML tagi tiks izņemti.

en: Field can contain HTML
lv: Lauks var saturēt HTML

en: If checked, HTML corrector will be run to ensure tags are properly closed after trimming.
lv: Ja iezīmēts, saīsinātajā tekstā tiks izlabotas neaizvērtās HTML entītijas.

en: File size display
lv: Datnes izmēra attēlojums

en: Formatted (in KB or MB)
lv: Formatēts kilobaitos (KB) vai megabaitos (MB)

en: Raw bytes
lv: Baitos

en: If checked, true will be displayed as false.
lv: Ja iezīmēts, "jā" tiks attēlots jā "nē"

en: Round
lv: Noapaļot

en: If checked, the number will be rounded.
lv: Ja iezīmēts, skaitlis tiks noapaļots

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
lv: Norādiet, cik ciparus aiz komata attēlot

en: What single character to use as a decimal point.
lv: Simbols, ko lietot kā decimālskaitļu atdalītāju.

en: What single character to use as the thousands separator.
lv: Simbols kuru lietot tūkstošu atdalīšanai.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
lv: Prefikss, piemēram valūtas simbols.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
lv: Sufikss, piemēram valutas simbols.

en: Simple separator
lv: Vienkāršs atdalītājs

en: Display as link
lv: Attēlot kā saiti

en: Operator identifier
lv: Operatora identifikators

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
lv: Tiks attēlots adresē (URL) pēc ? lai identificētu šo operatoru.

en: Filter identifier
lv: Filtra identifikators

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
lv: Tiks attēlots adresē (URL) aiz ? lai identificētu šo filtru. Šī lauka vērtība nedrīkst būt tukša.

en: The identifier is required if the filter is exposed.
lv: Ja filtrs tiek eksponēts, nepieciešams norādīt identifikatoru.

en: This identifier is not allowed.
lv: Šāds identifikators nav atļauts.

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: exposed
lv: eksponēts

en: Value type
lv: Vērtības tips

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
lv: Datums jebkurā mašīnlasāmajā formātā. Ieteicamais formāts: CCYY-MM-DD HH:MM:SS

en: Invalid date format.
lv: Nekorekts laika formāts.

en: Is all of
lv: Ir visi no

en: Is none of
lv: Nav ne viens no

en: not
lv: nav

en: Is between
lv: Ir intervālā starp

en: between
lv: intervālā starp

en: Is not between
lv: Nav intervālā starp

en: not between
lv: nav intervālā starp

en: And
lv: Un

en: Contains any word
lv: Satur jebkuru norādīto vārdu

en: has word
lv: satur norādīto vārdu

en: Contains all words
lv: Satur visus norādītos vārdus

en: begins
lv: sākas

en: ends
lv: beidzas

en: Require this relationship
lv: Pieprasīt šo relāciju

en: desc
lv: dilstošā secībā

en: If you <a href="@modules">enable the advanced help module</a>, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
lv: Ja tiek <a href="@modules">iespējots "advanced help" modulis</a>, Skatu modulis sniegs detalizētāku palīdzību. <a href="@hide">Paslēpt šo ziņojumu.</a>

en: If you install the advanced help module from !href, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
lv: Ja tiek uzstādīts "advanced help" modulis no !href, Skatu modulis piedāvās vairāk detalizētas palīdzības. <a href="@hide">Paslēpt šo ziņojumu</a>

en: Not sure what to do? Try the "!getting-started" page.
lv: Nav skaidrs, ko darīt? Apskati  lapu "!getting-started".

en: These queries were run during view rendering:
lv: Šādi vaicājumi tika veikti, renderējot skata attēlojumu:

en: This display has no path.
lv: Šim skatam nav norādīta adrese

en: Query build time
lv: Vaicājuma izveides laiks

en: Query execute time
lv: Vaicājuma izpildes laiks

en: View render time
lv: Skata izvades laiks

en: No query was run
lv: Neviens vaicājums netika veikts

en: Unable to preview due to validation errors.
lv: Nav iespējams priekšskatīt validācijas kļūdu dēļ.

en: View name
lv: Skata nosaukums

en: View description
lv: Skata apraksts

en: Edit view %view
lv: Rediģēt skatu %view

en: Enter the name to use for this view if it is different from the source view. Leave blank to use the name of the view.
lv: Ievadiet skata nosaukumu, ja tas atšķiras avota skata. Atstājiet tukšu, lai izmantotu avota skata nosaukumu.

en: Paste view code here
lv: Ievietojiet skata kodu šeit

en: Unable to interpret view code.
lv: Nav iespējams interpretēt skata kodu.

en: You are importing a view created in Views version 1. You may need to adjust some parameters to work correctly in version 2.
lv: Jūs importējat skatu, kurš izveidots 1. skatu versijā. Iespējams, būs nepieciešams izlabot dažus parametrus, lai tas korekti strādātu 2. versijā.

en: Export this view
lv: Eksportēt šo skatu

en: Invalid
lv: Nederīgs

en: &nbsp; Style: !style
lv: &nbsp; Stils: !style

en: Add display
lv: Pievienot attēlojumu

en: Default settings for this view.
lv: Skata noklusētie iestatījumi.

en: Display the view as a block.
lv: Attēlot skatu kā bloku.

en: Will be available to all users.
lv: Būs pieejams visiem lietotājiem.

en: filter
lv: filtrs

en: The title of the comment.
lv: Komentāra virsraksts.

en: Post date
lv: Ieraksta datums

en: Date and time of when the last comment was posted.
lv: Datums un laiks, kad tika publicēts pēdējais komentārs.

en: Last comment author
lv: Pēdējā komentāra autors

en: Comment count
lv: Komentāru skaits

en: Comment status
lv: Komentāra statuss

en: Display the comment as RSS.
lv: Rādīt komentāru kā RSS.

en: Has new content
lv: Ir jauns saturs

en: Poll
lv: Aptauja

en: Views today
lv: Skatījumi šodien

en: Title of page visited.
lv: Apmeklētās lapas virsraksts.

en: The ID of the file.
lv: Faila ID.

en: The status of the file.
lv: Faila statuss.

en: All terms
lv: Visi termini

en: Outdated
lv: Novecojis

en: upload
lv: augšuplādēt

en: The user ID
lv: Lietotāja ID

en: Language of the user
lv: Lietotāja valoda

en: The user's last login date.
lv: Lietotāja pēdējās pieslēgšanās datums.

en: The user's signature.
lv: Lietotāja paraksts.

en: contact
lv: kontakts

en: Unrestricted
lv: Bez ierobežojumiem

en: Use AJAX
lv: Izmantot AJAX

en: Display even if view has no result
lv: Attēlot pat ja skats neatgriež rezultātu

en: The style selected does not utilize fields.
lv: Izvēlētais stils laukus neizmanto.

en: None defined
lv: Nav definēts

en: New view
lv: Jauns skats

en: Live preview
lv: Tiešais priekšskatījums

en: Title: @title
lv: Virsraksts: @title

en: ‹‹
lv: "

en: ››
lv: "

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
lv: Mašīnlasāmajam nosaukumam jāsatur tikai mazie burti, numuri un apakšsvītras.

en: View the calendar.
lv: Aplūkot kalendāru.

en: No items
lv: Nav vienumu

en: Half hour
lv: Pusstunda

en: All times
lv: Visi laiki

en: Before @time
lv: Pirms @time

en: Empty day
lv: Tukša diena

en: !day-name Sunday|Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday
lv: !day-name Svētdiena|Pirmdiena|Otrdiena|Trešdiena|Ceturtdiena|Piektdiena|Sestdiena

en: !day-abbreviation Sun|Mon|Tue|Wed|Thu|Fri|Sat
lv: !day-abbreviation Sv|Pr|Ot|Tr|Ce|Pk|Se

en: !day-abbreviation S|M|T|W|T|F|S
lv: !day-abbreviation S|P|O|T|C|P|S

en: !day-abbreviation SU|MO|TU|WE|TH|FR|SA
lv: !day-abbreviation Sv|Pr|Ot|Tr|Ce|Pk|Se

en: !datetime Year|Month|Day|Week|Hour|Minute|Second|All Day|All day
lv: !datetime Gads|Mēnesis|Diena|Nedēļa|Stunda|Minūte|Sekunde|Visa diena|Visa diena

en: !date_nav Prev|Next|Today
lv: !date_nav Iepriekš|Turpmāk|Šodien

en: !month-name |January|February|March|April|May|June|July|August|September|October|November|December
lv: !month-name |Janvāris|Februāris|Marts|Aprīlis|Maijs|Jūnijs|Jūlijs|Augusts|Septembris|Oktobris|Novembris|Decembris

en: !month-abbreviation |Jan|Feb|Mar|Apr|May|Jun|Jul|Aug|Sep|Oct|Nov|Dec
lv: !month-abbreviation |Jan|Feb|Mar|Apr|Mai|Jun|Jul|Aug|Sep|Okt|Nov|Dec

en: Add format
lv: Pievienot formātu

en: Allow users to add additional date formats.
lv: Ļaut lietotājiem pievienot papildus datuma formātus.

en: Configure date formats for each locale
lv: Iestatīt datumu formātus katram lokālam

en: Content type name
lv: Nosaukums satura veidam

en: Navigate to previous year
lv: Iepriekšējais gads

en: Navigate to next year
lv: Nākamais gads

en: Navigate to previous month
lv: Iepriekšējais mēnesis

en: Navigate to next month
lv: Nākamais mēnesis

en: Navigate to previous week
lv: Iepriekšējā nedēļa

en: Navigate to next week
lv: Nākamā nedēļa

en: Navigate to previous day
lv: Iepriekšējā diena

en: Navigate to next day
lv: Nākamā diena

en: View full page month
lv: Atvērt pilna mēneša skatu

en: This table lists out all users on your site who have placed orders.
lv: Šeit var apskatīt visus pircējus, kuri veikuši pasūtījumus.

en: No orders available.
lv: Neviens pasūtījums nav atrasts.

en: @argument title
lv: @argument virsraksts

en: @argument input
lv: @argument ievade

en: The maximum number of characters this field can be.
lv: Maksimālais lauka garums simbolos

en: Count the number 0 as empty
lv: Uzskatīt skaitli 0 par "nav rezultātu"

en: Hide if empty
lv: Paslēpt ja nav vērtību

en: Starting value
lv: Sākuma vērtība

en: Specify the number the counter should start at.
lv: Norādiet skaitli ar kuru tiks sākta skaitīšana.

en: Does not start with
lv: Nesākas ar

en: Does not end with
lv: Nebeidzas ar
