drupal erp profile (6.x-1.1-beta3) - en to bg translation catalogue (254 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Основен текст

en: Next
bg: Напред

en: user
bg: потребител

en: Show on every page except the listed pages.
bg: Покажи на всяка страница освен на посочените.

en: Show on only the listed pages.
bg: Покажи само на посочените страници.

en: Save configuration
bg: Запазване на настройките

en: enabled
bg: включено

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: E-mail
bg: Е-мейл

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Операции

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: content
bg: съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Replies
bg: Отговори

en: Closed
bg: Приключила

en: List
bg: Списък

en: Subject
bg: Тема

en: Actions
bg: Действия

en: disabled
bg: дезактивиран

en: Cancel
bg: Откажи

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: more
bg: още

en: Enable
bg: Включи

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Access control
bg: Контрол на достъпа

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Administration
bg: Администрация

en: Comments
bg: Коментари

en: Priority
bg: Приоритет

en: On
bg: Включи

en: error
bg: грешка

en: Block title
bg: Заглавие на блока

en: Taxonomy
bg: Класификация

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Homepage
bg: Начална страница

en: Categories
bg: Категории

en: Version
bg: Версия

en: view
bg: преглед

en: Overview
bg: Преглед

en: File
bg: Файл

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Edit
bg: Промени

en: Date
bg: Дата

en: Size
bg: Размер

en: Links
bg: Връзки

en: Search
bg: Търсене

en: Reset
bg: Възстанови

en: Daily
bg: Ежедневно

en: Weekly
bg: Ежеседмично

en: None
bg: Няма

en: default
bg: по подразбиране

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Number
bg: Номер

en: Message
bg: Съобщение

en: Weight
bg: Тегло

en: Quote
bg: Оферта

en: Types
bg: Видове

en: Hierarchy
bg: Йерархия

en: Related terms
bg: Свързани изрази (related terms)

en: Required
bg: Задължително

en: Parent
bg: Родител

en: none
bg: нито един

en: Category
bg: Категория

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Import
bg: Импортирай

en: Book
bg: Книга

en: Export
bg: Експорт

en: Taxonomy term
bg: Таксономичен термин

en: Node ID
bg: Номер

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Преглед

en: Save
bg: Запази

en: Help
bg: Помощ

en: Default
bg: По подразбиране

en: Update
bg: Промени

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Time
bg: Време

en: Views
bg: Изгледи

en: Add
bg: Създай

en: remove
bg: Изтрий

en: Path
bg: Път

en: Vocabularies
bg: Речници

en: Display
bg: Дисплей

en: Menu
bg: Меню

en: add
bg: добави

en: read more
bg: чети по-нататък

en: Timestamp
bg: Дата

en: Total
bg: Общо

en: Statistics
bg: Статистики

en: Unknown
bg: Непознат

en: Attachment
bg: Прикачен файл

en: Upload
bg: Качване

en: Picture
bg: Снимка

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: Before
bg: Преди

en: After
bg: След

en: User
bg: Потребител

en: action
bg: действие

en: Configure
bg: Конфигурация

en: Error
bg: Грешка

en: Options
bg: Опции

en: Sent email to %recipient
bg: Изпратен email до %recipient

en: Unable to send email to %recipient
bg: Не може да изпрати email до %recipient

en: The subject of the message.
bg: Поле 'Относно' на съобщението.

en: Expanded
bg: Разгънато

en: Printer-friendly version
bg: Версия за печат

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Points
bg: Точки

en: Post
bg: Публикация

en: Page title
bg: Заглавие на страницата

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Configuration saved.
bg: Конфигурацията беше записана.

en: User settings
bg: Настройки на потребител

en: Off
bg: Изключи

en: Never
bg: Никога

en: Header
bg: Заглавна част

en: Footer
bg: заключителна част

en: Hourly threshold
bg: Часови праг

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
bg: Не можете да изпращате повече от %number съобщения на час.

en: Your name
bg: Твоето име

en: Send e-mail
bg: Изпрати имейл

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Roles
bg: Роли

en: Comment
bg: Коментар

en: Hostname
bg: Име на хост

en: Published
bg: Публикувано

en: Input format
bg: Филтриращ формат

en: Signature
bg: Подпис

en: Filter
bg: Филтър

en: Location
bg: Местоположение

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Sticky at top of lists
bg: Фиксиран най-отгоре

en: Log message
bg: Съобщение от регистъра

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Vocabulary name
bg: Име на речника

en: Term ID
bg: Термин ID

en: Last access
bg: Последен достъп

en: Count
bg: Брой

en: Watchdog
bg: Цербер

en: Items
bg: Новини

en: %time ago
bg: преди %time

en: Authored by
bg: Написано от

en: Medium
bg: Среда

en: Caching
bg: Кеширане

en: Qty
bg: Кол

en: Price
bg: Цена

en: Load
bg: Зареди

en: Last reply
bg: Последен отговор

en: Id
bg: Номер

en: Unlimited
bg: Без ограничения

en: Add to cart
bg: Прибави в количката

en: Phone
bg: Телефон

en: Address
bg: Адрес

en: State
bg: Статус

en: Code
bg: Код

en: Recipient
bg: Получател

en: next
bg: Следваща

en: Table
bg: Таблица

en: !time ago
bg: преди !time

en: Navigation
bg: Навигация

en: Role
bg: Роля

en: Referrer
bg: URL референт

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: <All>
bg: Всички

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ

en: Filters
bg: Филтри

en: Optional
bg: По желание

en: Order
bg: Поръчка

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
bg: Покажи дали следният PHP код връща <code>TRUE</code> ( PHP-mode, само за специалисти).

en: Profile
bg: Профил

en: reply
bg: отговор

en: Notifications
bg: Известия

en: Leave blank for %anonymous.
bg: Оставете празно за %anonymous.

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
bg: Въведи една страница на ред като Drupal пътища. Символът '*' замества всичко останало (wildcard). Примерни пътища са %blog за страница на блог и %blog-wildcard за всеки персонален блог. %front е за заглавна страница.

en: Clear
bg: Изчисти

en: Full text
bg: Пълен текст

en: Search results
bg: Резултати от търсенето

en: Your search yielded no results
bg: Няма съвпадения по Вашата заявка

en: Please enter some keywords.
bg: Моля, въведете дума/ думи

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: Create new revision
bg: Създаване на нова версия

en: Source type
bg: Тип на източника

en: Workflow
bg: Информационен поток

en: Revert
bg: Връщане

en: Convert
bg: Преобразуване

en: Parent term
bg: По-общ термин

en: revert
bg: връщане

en: e-mail
bg: имейл

en: Cart
bg: Количка

en: Relationships
bg: Приятели

en: Sticky
bg: Фиксиран

en: Read only
bg: Само четене

en: Apply
bg: Търси

en: Select
bg: Избери

en: Enter the terms you wish to search for.
bg: Въведете думите, които желаете да търсите.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
bg: Ако е избран PHP-mode, въведете PHP кода между %php. Помнете, че неправилният PHP код може да разруши вашия сайт.

en: Default time zone
bg: Часова зона по подразбиране

en: Unpublish
bg: Отпубликувай

en: Permission
bg: Разрешение

en: Read/Write
bg: Четене и запис

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
bg: Трябва да въведете поне една ключова дума, която да съдържа най-малко @count символа.

en: Rearrange
bg: Пренареждане

en: Action %action has been unassigned.
bg: Действието %action беше премахнато.

en: Aggregator
bg: Агрегатор

en: contains
bg: съдържание

en: The selected file %name could not be uploaded.
bg: Избраният файл %name не може да бъде качен.

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
bg: Грешка при проверката, опитайте отново. Ако грешката се повтаря, свържете се с администратора на сайта.

en: Reports
bg: Доклади

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
bg: Ако нямате директна връзка за файлов обмен със сървъра, използвайте това поле, за да качите ново лого.

en: sort by @s
bg: сортирай по @s

en: and
bg: и

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
bg: URL адреса. към който трябва да бъде пранасочен потебителят. Това може да бъде вътрешен URL като node/1234 или външен като http://drupalbg.org.

en: Post new comment
bg: Нов коментар

en: Quote settings
bg: Настройки на офертата

en: Yes/No
bg: Да/Не

en: No fields available.
bg: Няма налични полета

en: Comment body
bg: Текст на коментара

en: filter
bg: филтър

en: The title of the comment.
bg: Заглавие на коментара.

en: Poll
bg: Гласуване

en: Browser session ID of user that visited page.
bg: ID на сесията за потребителя, който е посетил тази страница.

en: Title of page visited.
bg: Заглавия на посетените страници.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
bg: Вътрешен път до посетената страница (отнасящ се до коренната директория на Drupal)

en: Referrer URI.
bg: URI на рефърър

en: Hostname of user that visited the page.
bg: Името на хоста на потребителя посетил тази страница.

en: Time in milliseconds that the page took to load.
bg: Време в милисекунди изминало за зареждането на страницата.

en: Timestamp of when the page was visited.
bg: Времеви маркер, кога е посетена страницата.

en: upload
bg: Качване

en: contact
bg: контакт

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
bg: Търсене за всяка от двете думи в големи букви <strong>OR</strong>. Например <strong>котки OR кучета</strong>.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
bg: Лесното за разчитане от машина име може да съдържа само малки букви, цифри и долни черти.

en: The message that should be sent. You may include the following variables: %site_name, %username, %node_url, %node_type, %title, %teaser, %body. Not all variables will be available in all contexts.
bg: Съобщението, което трябва да се изпрати. Можете да включите следните променливи: %site_name, %username, %node_url, %node_type, %title, %teaser, %body. Не всички променливи ще са достъпни във всеки контекст.

en: Date and time lookup
bg: Преглед на дата и час
