drupal erp profile (6.x-1.1-beta3) - en to nl translation catalogue (1415 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Berichttekst

en: Next
nl: Volgende

en: user
nl: gebruiker

en: Show on every page except the listed pages.
nl: Weergeven op elke pagina behalve op de vermelde pagina's.

en: Show on only the listed pages.
nl: Alleen weergeven op de vermelde pagina's.

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: delete
nl: verwijderen

en: title
nl: titel

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Handelingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Value
nl: Waarde

en: content
nl: inhoud

en: Groups
nl: Groepen

en: Group
nl: Groep

en: Author
nl: Auteur

en: Replies
nl: Antwoorden

en: Closed
nl: Gesloten

en: List
nl: Lijst

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Send email
nl: Verstuur email

en: Actions
nl: Acties

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Omschrijving

en: Language
nl: Taal

en: more
nl: meer

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Access control
nl: Toegangscontrole

en: Email settings
nl: Email instellingen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Administration
nl: Beheer

en: Comments
nl: Reacties

en: Item Description
nl: Item-omschrijving

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Action
nl: Actie

en: On
nl: Aan

en: error
nl: fout

en: Block title
nl: Bloktitel

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Categories
nl: Categorieën

en: Version
nl: Versie

en: Go
nl: Gaan

en: view
nl: weergeven

en: Overview
nl: Overzicht

en: File
nl: Bestand

en: Advanced options
nl: Uitgebreide opties

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Size
nl: Grootte

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: None
nl: Geen

en: default
nl: standaard

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Number
nl: Nummer

en: Message
nl: Bericht

en: Block settings
nl: Blok instellingen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Quote
nl: Berekening

en: Types
nl: Typen

en: Hierarchy
nl: Hiërarchie

en: Related terms
nl: Gerelateerde termen

en: Required
nl: Vereist

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Depth
nl: Diepte

en: none
nl: geen

en: Category
nl: Categorie

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: Taxonomy term
nl: Taxonomie term

en: Description field
nl: Beschrijvingsveld

en: settings
nl: instellingen

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Field
nl: Veld

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Save
nl: Opslaan

en: Font Size
nl: Lettergrootte

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Default
nl: Standaard

en: Display a PDF version of this page.
nl: Toon een PDF versie van deze pagina

en: Update
nl: Bijwerken

en: Blank
nl: Leeg

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Schedule
nl: Planning

en: Time
nl: Tijd

en: Access
nl: Toegang

en: Add
nl: Toevoegen

en: remove
nl: verwijderen

en: Path
nl: Pad

en: Vocabularies
nl: Woordenlijsten

en: Placeholder tokens
nl: Tokens

en: Display
nl: Weergave

en: Node type
nl: Node-type

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Text
nl: Tekst

en: Theme
nl: Thema

en: read more
nl: lees verder

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Total
nl: Totaal

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Attachment
nl: Bijlage

en: Upload
nl: Uploaden

en: Picture
nl: Afbeelding

en: Mail
nl: E-mail

en: Before
nl: Voor

en: After
nl: Na

en: User
nl: Gebruiker

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: action
nl: actie

en: Configure
nl: Instellen

en: Email
nl: E-mail

en: Files
nl: Bestanden

en: Error
nl: Fout

en: Options
nl: Opties

en: Sent email to %recipient
nl: E-mail naar %recipient is verzonden

en: Unable to send email to %recipient
nl: Het was niet mogelijk om een email naar %recipient te versturen

en: The subject of the message.
nl: Het onderwerp van het bericht.

en: Number of columns
nl: Aantal kolommen

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: (creation)
nl: (aanmaak)

en: Expanded
nl: Uitgeklapt

en: Printer-friendly version
nl: Printervriendelijke versie

en: All
nl: Alle

en: Active
nl: Actief

en: submit
nl: indienen

en: Points
nl: Punten

en: Post
nl: Bericht

en: Year
nl: Jaar

en: Date format
nl: Datumformaat

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Configuration saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Teaser view
nl: Teaser-weergave

en: User settings
nl: Gebruikersinstellingen

en: Url
nl: URL

en: Off
nl: Uit

en: Never
nl: Nooit

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Hourly threshold
nl: Maximum per uur

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
nl: U kunt niet meer dan %number berichten per uur verzenden. Probeer het later nog eens.

en: Your name
nl: Uw naam

en: Send e-mail
nl: E-mail versturen

en: To
nl: Aan

en: From
nl: Van

en: Source URL
nl: Bron-URL

en: Custom
nl: Aangepast

en: Roles
nl: Rollen

en: Comment
nl: Reactie

en: Comment ID
nl: Reactie-ID

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Input format
nl: Invoerformaat

en: Signature
nl: Ondertekening

en: Filter
nl: Filteren

en: Location
nl: Locatie

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Sticky at top of lists
nl: Vastgeplakt bovenaan de lijst

en: Log message
nl: Logbericht

en: Session ID
nl: Sessie-ID

en: File ID
nl: Bestand ID

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Vocabulary ID
nl: Woordenlijst ID

en: Vocabulary name
nl: Naam van woordenlijst

en: Last access
nl: Laatste toegang

en: Last login
nl: Laatste login

en: Fields
nl: Velden

en: Contains
nl: Bevat

en: Is less than
nl: Is kleiner dan

en: Is less than or equal to
nl: Is kleiner dan of gelijk aan

en: Is equal to
nl: Is gelijk aan

en: Is greater than or equal to
nl: Is groter dan of gelijk aan

en: Is greater than
nl: Is groter dan

en: Is not equal to
nl: Is niet gelijk aan

en: Count
nl: Aantal

en: Overridden
nl: Overschreven

en: Watchdog
nl: Waakhond

en: Normal
nl: Normaal

en: Items
nl: Onderdelen

en: %time ago
nl: %time geleden

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Up
nl: Omhoog

en: Manage the automated logout features
nl: Beheer de automatische logout faciliteiten

en: WARNING, user with ID = 1 (initial admin user) is never auto-logged out
nl: OPGELET, gebruiker met ID = 1 (initiele admin gebruiker) wordt nooit automatsich uitgelogged

en: Enable module
nl: Module inschakelen

en: Timeout value in seconds
nl: Timeout-waarde in seconden

en: The length of time, in seconds, after a timeout that a browser refresh is forced. Setting this to 0 (zero) disables the browser refresh facility. Using this facility will force a browser refresh and expire the session thus sending the user's browser to the homepage, in a logged out state.
nl: De duurtijd, in seconden, na een time-out nadat een browser refesh is geforceerd. Dit op 0 (nul) zetten schakelt de browser refresh uit. Als u deze faciliteit gebruikt wordt een browser refresh geforceerd en is de sessie verlopen. Dit stuurt de browser van de gebruikers naar de home-pagina in een uitgelogde toestand.

en: The title of the block
nl: De titel van het blok

en: Enforce
nl: Forceer

en: By user
nl: Volgens gebruiker

en: Enforce : all users in this role will be auto-logged out
nl: Forceer : alle gebruikers met deze rol worden automatisch uitgelogged

en: By user : all users in this role can select to switch off this functionality
nl: Volgens gebruiker: alle gebruikers met deze rol kunnen kiezen om deze functionaliteit uit te schakelen

en: Policy description
nl: Beleidsbeschrijving

en: Medium
nl: Middelgroot

en: Sortable
nl: Sorteerbaar

en: Start Date
nl: Begindatum

en: Month
nl: Maand

en: Add line
nl: Voeg toe

en: Qty
nl: Aant

en: Price
nl: Prijs

en: Customers
nl: Klanten

en: Income
nl: Inkomsten

en: Last reply
nl: Laatste antwoord

en: End Date
nl: Einddatum

en: Customer
nl: Klant

en: Amount
nl: Hoeveelheid

en: add to cart
nl: Voeg toe aan winkelwagen

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Add to cart
nl: Aan winkelwagen toevoegen

en: Phone
nl: Telefoon

en: Address
nl: Adres

en: State
nl: Provincie

en: Terms
nl: Termen

en: email
nl: e-mail

en: Email format
nl: E-mailformat

en: Serial
nl: Serienummer

en: Desc
nl: Aflopend

en: Invoice
nl: Factuur

en: invoice
nl: factuur

en: Invoices
nl: Facturen

en: Sell Price
nl: Verkoopprijs

en: Inactive
nl: Inactief

en: Stock
nl: Voorraad

en: Enter a valid username.
nl: Voer een geldige gebruikersnaam in.

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Recipient
nl: Ontvanger

en: By
nl: Door

en: Payment
nl: Betaling

en: Payment settings
nl: Betalings-instellingen

en: Payments
nl: Betalingen

en: Manufacturer
nl: Fabrikant

en: quote
nl: verzendkosten

en: Frequency
nl: Frequentie

en: next
nl: Volgende

en: Store
nl: Webwinkel

en: Store Name
nl: Naam webwinkel

en: Company
nl: Bedrijf

en: Calendar
nl: Kalender

en: Method
nl: Methode

en: Africa/Algiers
nl: Afrika/Algiers

en: Africa/Asmera
nl: Afrika/Asmara

en: Africa/Bangui
nl: Afrika/Bangui

en: Africa/Blantyre
nl: Afrika/Blantyre

en: Africa/Brazzaville
nl: Afrika/Brazzaville

en: Africa/Bujumbura
nl: Afrika/Bujumbura

en: Africa/Cairo
nl: Afrika/Caïro

en: Africa/Ceuta
nl: Afrika/Ceuta

en: Africa/Dar_es_Salaam
nl: Afrika/Dar es Salaam

en: Africa/Djibouti
nl: Afrika/Djibouti

en: Africa/Douala
nl: Afrika/Douala

en: Africa/Gaborone
nl: Afrika/Gaborone

en: Africa/Harare
nl: Afrika/Harare

en: Africa/Johannesburg
nl: Afrika/Johannesburg

en: Africa/Kampala
nl: Afrika/Kampala

en: Africa/Khartoum
nl: Afrika/Khartoum

en: Africa/Kigali
nl: Afrika/Kigali

en: Africa/Kinshasa
nl: Afrika/Kinshasa

en: Africa/Lagos
nl: Afrika/Lagos

en: Africa/Libreville
nl: Afrika/Libreville

en: Africa/Luanda
nl: Afrika/Luanda

en: Africa/Lubumbashi
nl: Afrika/Lubumbashi

en: Africa/Lusaka
nl: Afrika/Lusaka

en: Africa/Malabo
nl: Afrika/Malabo

en: Africa/Maputo
nl: Afrika/Maputo

en: Africa/Maseru
nl: Afrika/Maseru

en: Africa/Mbabane
nl: Afrika/Mbabane

en: Africa/Mogadishu
nl: Afrika/Mogadishu

en: Africa/Nairobi
nl: Afrika/Nairobi

en: Africa/Ndjamena
nl: Afrika/Ndjamena

en: Africa/Niamey
nl: Afrika/Niamey

en: Africa/Porto-Novo
nl: Afrika/Porto-Novo

en: Africa/Tripoli
nl: Afrika/Tripoli

en: Africa/Tunis
nl: Afrika/Tunis

en: Africa/Windhoek
nl: Afrika/Windhoek

en: America/Adak
nl: Amerika/Adak

en: America/Anchorage
nl: Amerika/Anchorage

en: America/Anguilla
nl: Amerika/Anguilla

en: America/Antigua
nl: Amerika/Antigua

en: America/Araguaina
nl: Amerika/Araguaina

en: America/Aruba
nl: Amerika/Aruba

en: America/Asuncion
nl: Amerika/Asuncion

en: America/Atka
nl: Amerika/Atka

en: America/Barbados
nl: Amerika/Barbados

en: America/Belem
nl: Amerika/Belem

en: America/Belize
nl: Amerika/Belize

en: America/Boa_Vista
nl: Amerika/Boa Vista

en: America/Bogota
nl: Amerika/Bogota

en: America/Boise
nl: Amerika/Boise

en: America/Buenos_Aires
nl: Amerika/Buenos Aires

en: America/Cambridge_Bay
nl: Amerika/Cambridge Bay

en: America/Cancun
nl: Amerika/Cancun

en: America/Caracas
nl: Amerika/Caracas

en: America/Catamarca
nl: Amerika/Catamarca

en: America/Cayenne
nl: Amerika/Cayenne

en: America/Cayman
nl: Amerika/Cayman

en: America/Chicago
nl: Amerika/Chicago

en: America/Chihuahua
nl: Amerika/Chihuahua

en: America/Cordoba
nl: Amerika/Cordoba

en: America/Costa_Rica
nl: Amerika/Costa Rica

en: America/Cuiaba
nl: Amerika/Cuiaba

en: America/Curacao
nl: Amerika/Curaçao

en: America/Dawson
nl: Amerika/Dawson

en: America/Dawson_Creek
nl: Amerika/Dawson Creek

en: America/Denver
nl: Amerika/Denver

en: America/Detroit
nl: Amerika/Detroit

en: America/Dominica
nl: Amerika/Dominica

en: America/Edmonton
nl: Amerika/Edmonton

en: America/Eirunepe
nl: Amerika/Eirunepe

en: America/El_Salvador
nl: Amerika/El Salvador

en: America/Ensenada
nl: Amerika/Enseneda

en: America/Fort_Wayne
nl: Amerika/Fort Wayne

en: America/Fortaleza
nl: Amerika/Fortaleza

en: America/Glace_Bay
nl: Amerika/Glace Bay

en: America/Godthab
nl: Amerika/Godthab

en: America/Goose_Bay
nl: Amerika/Goose Bay

en: America/Grand_Turk
nl: Amerika/Grand Turk

en: America/Grenada
nl: Amerika/Grenada

en: America/Guadeloupe
nl: Amerika/Guadeloupe

en: America/Guatemala
nl: Amerika/Guatemala

en: America/Guayaquil
nl: Amerika/Guayaquil

en: America/Guyana
nl: Amerika/Guyana

en: America/Halifax
nl: Amerika/Halifax

en: America/Havana
nl: Amerika/Havana

en: America/Hermosillo
nl: Amerika/Hermosillo

en: America/Indiana/Indianapolis
nl: Amerika/Indiana/Indianapolis

en: America/Indiana/Knox
nl: Amerika/Indiana/Knox

en: America/Indiana/Marengo
nl: Amerika/Indiana/Marengo

en: America/Indiana/Vevay
nl: Amerika/Indiana/Vevay

en: America/Indianapolis
nl: Amerika/Indianapolis

en: America/Inuvik
nl: Amerika/Inuvik

en: America/Iqaluit
nl: Amerika/Iqaluit

en: America/Jamaica
nl: Amerika/Jamaica

en: America/Jujuy
nl: Amerika/Jujuy

en: America/Juneau
nl: Amerika/Juneau

en: America/Kentucky/Monticello
nl: Amerika/Kentucky/Monticello

en: America/Knox_IN
nl: Amerika/Knox IN

en: America/La_Paz
nl: Amerika/La Paz

en: America/Lima
nl: Amerika/Lima

en: America/Los_Angeles
nl: Amerika/Los Angeles

en: America/Louisville
nl: Amerika/Louisville

en: America/Maceio
nl: Amerika/Maceio

en: America/Managua
nl: Amerika/Managua

en: America/Manaus
nl: Amerika/Manaus

en: America/Martinique
nl: Amerika/Martinique

en: America/Mazatlan
nl: Amerika/Mazatlan

en: America/Mendoza
nl: Amerika/Mendoza

en: America/Menominee
nl: Amerika/Menominee

en: America/Merida
nl: Amerika/Merida

en: America/Mexico_City
nl: Amerika/Mexico-stad

en: America/Miquelon
nl: Amerika/Miquelon

en: America/Monterrey
nl: Amerika/Monterrey

en: America/Montevideo
nl: Amerika/Montevideo

en: America/Montreal
nl: Amerika/Montreal

en: America/Montserrat
nl: Amerika/Montserrat

en: America/Nassau
nl: Amerika/Nassau

en: America/New_York
nl: Amerika/New York

en: America/Nipigon
nl: Amerika/Nipigon

en: America/Nome
nl: Amerika/Nome

en: America/Noronha
nl: Amerika/Noronha

en: America/Panama
nl: Amerika/Panama

en: America/Pangnirtung
nl: Amerika/Pangnirtung

en: America/Paramaribo
nl: Amerika/Paramaribo

en: America/Phoenix
nl: Amerika/Phoenix

en: America/Port-au-Prince
nl: Amerika/Port-au-Prince

en: America/Port_of_Spain
nl: Amerika/Port of Spain

en: America/Porto_Acre
nl: Amerika/Porto Acre

en: America/Porto_Velho
nl: Amerika Porto Velho

en: America/Puerto_Rico
nl: Amerika/Puero Rico

en: America/Rainy_River
nl: Amerika/Rainy River

en: America/Rankin_Inlet
nl: Amerika/Rankin Inlet

en: America/Recife
nl: Amerika/Recife

en: America/Regina
nl: Amerika/Regina

en: America/Rio_Branco
nl: Amerika/Rio Branco

en: America/Rosario
nl: Amerika/Rosario

en: America/Santiago
nl: Amerika/Santiago

en: America/Santo_Domingo
nl: Amerika/Santo Domingo

en: America/Sao_Paulo
nl: Amerika/Sau_Paulo

en: America/Scoresbysund
nl: Amerika/Scoresbysund

en: America/Shiprock
nl: Amerika/Shiprock

en: America/St_Johns
nl: Amerika/St Johns

en: America/St_Kitts
nl: Amerika/St Kitts

en: America/St_Lucia
nl: Amerika/St Lucia

en: America/St_Thomas
nl: Amerika/St Thomas

en: America/St_Vincent
nl: Amerika/St Vincent

en: America/Swift_Current
nl: Amerika/Swift Current

en: America/Tegucigalpa
nl: Amerika/Tegucigalpa

en: America/Thule
nl: Amerika/Thule

en: America/Thunder_Bay
nl: Amerika/Thunder Bay

en: America/Tijuana
nl: Amerika/Tijuana

en: America/Tortola
nl: Amerika/Tortola

en: America/Vancouver
nl: Amerika/Vancouver

en: America/Virgin
nl: Amerika/Virgin

en: America/Whitehorse
nl: Amerika/Whitehorse

en: America/Winnipeg
nl: Amerika/Winnipeg

en: America/Yakutat
nl: Amerika/Yakutat

en: America/Yellowknife
nl: Amerika/Yellowknife

en: Antarctica/South_Pole
nl: Antarctica/Zuidpool

en: Arctic/Longyearbyen
nl: Antarctica/Longyearbyen

en: Australia/ACT
nl: Australië/ACT

en: Australia/Adelaide
nl: Australië/Adelaide

en: Australia/Brisbane
nl: Australië/Brisbane

en: Australia/Broken_Hill
nl: Australië/Broken_Hill

en: Australia/Canberra
nl: Australië/Canberra

en: Australia/Darwin
nl: Australië/Darwin

en: Australia/Hobart
nl: Australië/Hobart

en: Australia/LHI
nl: Australië/LHI

en: Australia/Lindeman
nl: Australië/Lindeman

en: Australia/Lord_Howe
nl: Australië/Lord_Howe

en: Australia/Melbourne
nl: Australië/Melbourne

en: Australia/NSW
nl: Australië/NSW

en: Australia/North
nl: Australië/Noord

en: Australia/Perth
nl: Australië/Perth

en: Australia/Queensland
nl: Australië/Queensland

en: Australia/South
nl: Australië/Zuid

en: Australia/Sydney
nl: Australië/Sydney

en: Australia/Tasmania
nl: Australië/Tasmanië

en: Australia/Victoria
nl: Australië/Victoria

en: Australia/West
nl: Australië/West

en: Australia/Yancowinna
nl: Australië/Yancowinna

en: Europe/Amsterdam
nl: Europa/Amsterdam

en: Europe/Andorra
nl: Europa/Andorra

en: Europe/Athens
nl: Europa/Athene

en: Europe/Belfast
nl: Europa/Belfast

en: Europe/Belgrade
nl: Europa/Belgrado

en: Europe/Berlin
nl: Europa/Berlijn

en: Europe/Bratislava
nl: Europa/Bratislava

en: Europe/Brussels
nl: Europa/Brussel

en: Europe/Bucharest
nl: Europa/Boekarest

en: Europe/Budapest
nl: Europa/Boedapest

en: Europe/Chisinau
nl: Europa/Chisinau

en: Europe/Copenhagen
nl: Europa/Kopenhagen

en: Europe/Dublin
nl: Europa/Dublin

en: Europe/Gibraltar
nl: Europa/Gibraltar

en: Europe/Helsinki
nl: Europa/Helsinki

en: Europe/Istanbul
nl: Europa/Istanboel

en: Europe/Kaliningrad
nl: Europa/Kaliningrad

en: Europe/Kiev
nl: Europa/Kiev

en: Europe/Lisbon
nl: Europ/Lissabon

en: Europe/Ljubljana
nl: Europa/Ljubljana

en: Europe/London
nl: Europa/Londen

en: Europe/Luxembourg
nl: Europa/Luxemburg

en: Europe/Madrid
nl: Europa/Madrid

en: Europe/Malta
nl: Europa/Malta

en: Europe/Minsk
nl: Europa/Minsk

en: Europe/Monaco
nl: Europa/Monaco

en: Europe/Moscow
nl: Europa/Moskou

en: Europe/Nicosia
nl: Europa/Nicosia

en: Europe/Oslo
nl: Europa/Oslo

en: Europe/Paris
nl: Europa/Paris

en: Europe/Prague
nl: Europa/Praag

en: Europe/Riga
nl: Europa/Riga

en: Europe/Rome
nl: Europa/Rome

en: Europe/Samara
nl: Europa/Samara

en: Europe/San_Marino
nl: Europa/San Marino

en: Europe/Sarajevo
nl: Europa/Sarajevo

en: Europe/Skopje
nl: Europa/Skopje

en: Europe/Sofia
nl: Europa/Sofia

en: Europe/Stockholm
nl: Europa/Stockholm

en: Europe/Tallinn
nl: Europa/Tallinn

en: Europe/Tirane
nl: Europa/Tirana

en: Europe/Tiraspol
nl: Europa/Tiraspol

en: Europe/Vaduz
nl: Europa/Vaduz

en: Europe/Vatican
nl: Europa/Vaticaanstad

en: Europe/Vienna
nl: Europa/Wenen

en: Europe/Vilnius
nl: Europa/Vilnius

en: Europe/Warsaw
nl: Europa/Warschau

en: Europe/Zagreb
nl: Europa/Zagreb

en: Europe/Zurich
nl: Europa/Zürich

en: Day
nl: Dag

en: Table
nl: Tabel

en: Now
nl: Nu

en: Start date
nl: Begindatum

en: End date
nl: Einddatum

en: The name of the menu the node belongs to.
nl: De naam van het menu waartoe de node behoort.

en: The vocabulary that the page's first category belongs to.
nl: De woordenlijst waartoe de eerste categorie van de pagina behoort.

en: The name of the category.
nl: Naam van de categorie.

en: The id number of the category.
nl: Het ID-nummer van de categorie

en: !time ago
nl: !time geleden

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Basic
nl: Basis

en: Logo URL
nl: URL van het logo

en: Repeat
nl: Herhalen

en: List type
nl: Lijsttype

en: Role
nl: Rol

en: Link text
nl: Link tekst

en: Referrer
nl: Doorverwijzer

en: Both
nl: Beide

en: Maximum length
nl: Maximum lengte

en: Stylesheet URL
nl: URL stijlbestand

en: Robots META tags
nl: Robots META-tags

en: Add noindex
nl: Voeg 'noindex' toe

en: Add nofollow
nl: Voeg 'nofollow' toe

en: Add noarchive
nl: Voeg 'noarchive' toe

en: Printer-friendly pages
nl: Printervriendelijke pagina's

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: description
nl: beschrijving

en: <All>
nl: -Allemaal-

en: As Time Ago
nl: Als tijd geleden

en: access all views
nl: toegang tot alle Views

en: Select a view
nl: Kies een View

en: Views are customized lists of content on your system; they are highly configurable and give you control over how lists of content are presented.
nl: Views zijn op maat gemaakte lijsten van content op de website; ze zijn configureerbaar en geven controle over hoe de lijst van inhoud wordt weergegeven.

en: Override
nl: Overschrijven

en: Clone
nl: Dupliceren

en: Summary, sorted ascending
nl: Samenvatting, oplopend gesorteerd

en: Summary, sorted descending
nl: Samenvatting, aflopend gesorteerd

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Text to display at the top of the view. May contain an explanation or links or whatever you like. Optional.
nl: De tekst die bovenaan de view wordt weergegeven. Optioneel.

en: Normal menu item
nl: Normaal menu-item

en: Empty text
nl: Lege tekst

en: Expose
nl: Geef weer voor bezoekers

en: Down
nl: Omlaag

en: Wildcard
nl: Joker

en: Arguments
nl: Argumenten

en: Optional
nl: Optioneel

en: Order
nl: Volgorde

en: View name must be alphanumeric or underscores only.
nl: Naam van de View mag letters, cijfers of onderstrepingstekens bevatten.

en: administer views
nl: Views beheren

en: Random
nl: Willekeurig

en: Uncategorized
nl: Zonder categorie

en: Position
nl: Positie

en: Message Subject
nl: Onderwerp van het bericht

en: Send to
nl: Verstuurd aan

en: Basic settings
nl: Basis instellingen

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
nl: Alleen weergeven wanneer de volgende PHP-code resulteert in <code>TRUE</code>. (PHP-mode, alleen voor experts).

en: Profile
nl: Profiel

en: Close
nl: Sluiten

en: Term description
nl: Omschrijving van term

en: fields
nl: velden

en: reply
nl: beantwoorden

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: Notifications
nl: Notificaties

en: Collapsed
nl: Ingeklapt

en: Sort by
nl: Sorteer volgens

en: Created date
nl: Aanmaakdatum

en: Default language
nl: Standaardtaal

en: Full name
nl: Volledige naam

en: Your e-mail
nl: Uw e-mail

en: Leave blank for %anonymous.
nl: Leeglaten voor %anonymous.

en: Paid
nl: Betaald

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nl: Geef één pagina per regel op, als Drupal-paden. Het '*'-teken is een wildcard. Voorbeeldpaden zijn '%blog' voor de blog-pagina en '%blog-wildcard' voor elke persoonlijke blog. '%front' is de voorpagina.

en: Key
nl: Sleutel

en: Printer-friendly
nl: Printvriendelijk

en: Display a printer-friendly version of this page.
nl: Maak een printervriendelijke versie van deze pagina.

en: Printer-friendly page link
nl: Printervriendelijke paginalink

en: The URL to your custom print cascading stylesheet, if any. When none is specified, the default module CSS file is used.
nl: De URL van uw eigen print.css bestand, indien aanwezig. Indien niets is gespecificeerd, wordt het standaard CSS-bestand gebruikt.

en: Printer-friendly URLs list
nl: Overzicht van printervriendelijke URL's

en: Open the printer-friendly version in a new window
nl: Printervriendelijke versie in een nieuw venster openen

en: Setting this option will make the printer-friendly version open in a new window/tab.
nl: Door het inschakelen van deze optie opent de printervriendelijke versie in een nieuw venster of een nieuwe tab.

en: Send to printer
nl: Naar de printer sturen

en: Automatically calls the browser's print function when the printer-friendly version is displayed.
nl: Schakelt automatisch de printfunctie van de browser in voor het tonen van de printervriendelijke versie.

en: Display source URL
nl: Toon de bron-URL

en: When this option is selected, the URL for the original page will be displayed at the bottom of the printer-friendly version.
nl: Als deze optie is ingeschakeld, dan wordt de URL van de originele pagina onderaan de printervriendelijke versie getoond.

en: Add current time/date to the source URL
nl: Voeg de actuele datum/tijd aan de bron-URL toe

en: Display the current date and time in the Source URL line.
nl: Toon de actuele datum en tijd op de regel met de bron-URL.

en: Force use of node ID in source URL
nl: Forceer het gebruik van de node-ID in de bron-URL

en: Drupal will attempt to use the page's defined alias in case there is one. To force the use of the fixed URL, activate this option.
nl: Indien aanwezig zal Drupal proberen de pagina-alias te gebruiken. Schakel deze optie in om de originele URL te gebruiken.

en: Instruct robots to not index printer-friendly pages. Recommended for good search engine karma.
nl: Instrueer robots printervriendelijke pagina's niet te indexeren. Aanbevolen voor goede zoekmachine-karma.

en: Instruct robots to not follow outgoing links on printer-friendly pages.
nl: Instrueer robots geen uitgaande links van printervriendelijke pagina's te gebruiken.

en: Non-standard tag to instruct search engines to not show a "Cached" link for your printer-friendly pages. Recognized by Googlebot.
nl: Niet-standaard tag om zoekmachines te instrueren geen "Cached" links voor uw printervriendelijke pagina's te tonen. Wordt herkend door Googlebot.

en: access print
nl: toegang tot print

en: administer print
nl: beheer print

en: Token
nl: Patroon voor vervanging

en: Calendar Legend
nl: Kalender legenda

en: Add to calendar
nl: Voeg toe aan kalender

en: Week of @date
nl: Week van @date

en: Clear
nl: Leegmaken

en: Node title
nl: Node-titel

en: Full text
nl: Volledige tekst

en: Feed settings
nl: Feedinstellingen

en: Source
nl: Bron

en: Date/Time
nl: Datum/Tijd

en: Display all menu items
nl: Geef alle menu-onderdelen weer

en: access administration menu
nl: toegang tot beheermenu

en: Search results
nl: Zoekresultaten

en: Your search yielded no results
nl: Uw zoekopdracht heeft geen resultaten opgeleverd

en: Please enter some keywords.
nl: Geef enkele trefwoorden op.

en: Token actions
nl: Token-acties

en: Replacement value
nl: Vervangende waarde

en: tokens
nl: patronen voor vervanging

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: User's name
nl: Gebruikersnaam

en: User's ID
nl: Gebruikers-ID

en: User's email address
nl: E-mailadres gebruiker

en: User's registration date
nl: Registratiedatum gebruiker

en: Days since the user registered
nl: Aantal dagen dat de gebruiker geregistreerd is

en: User's last login date
nl: Gebruiker laatste login datum

en: Days since the user's last login
nl: Dag wanneer gebruiker voor het laatst ingelogd was

en: The URL of the user's profile page.
nl: De URL van het gebruikersprofiel

en: Create new revision
nl: Nieuwe revisie aanmaken

en: Limit
nl: Limiet

en: timezone
nl: tijdzone

en: Hour
nl: Uur

en: Minute
nl: Minuut

en: Second
nl: Seconde

en: Select List
nl: Selectielijst

en: Input Type
nl: Invoertype

en: Select list
nl: Selectielijst

en: Text field
nl: Tekstveld

en: Granularity
nl: Nauwkeurigheid

en: Long
nl: Lang

en: Short
nl: Kort

en: To date
nl: Einddatum

en: From date
nl: Begindatum

en: Target type
nl: Doeltype

en: Source type
nl: Brontype

en: body
nl: berichttekst

en: Date field
nl: Datumveld

en: Url field
nl: URL-veld

en: Location field
nl: Locatieveld

en: Uid field
nl: Uid-veld

en: !type Fields
nl: !type velden

en: User locations
nl: Gebruikerslocaties

en: Node settings
nl: Node instellingen

en: Map type
nl: Soort kaart

en: Alignment
nl: Uitlijnen

en: author
nl: auteur

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Replacement patterns for @name
nl: Vervangpatronen voor @name

en: To get started, provide a name for your workflow. This name will be used as a label when the workflow status is shown during node editing.
nl: Om te beginnen, geef een naam op voor uw workflow. Deze naam zal getoond worden als label wanneer de workflowstatus tijdens het bewerken van een node getoond wordt.

en: Edit workflow
nl: Workflow wijzigen

en: Add workflow
nl: Workflow toevoegen

en: Add state
nl: Status toevoegen

en: Delete State
nl: Status verwijderen

en: Delete workflow
nl: Workflow verwijderen

en: Old State
nl: Oude status

en: New State
nl: Nieuwe status

en: Workflow History
nl: Workflowgeschiedenis

en: Immediately
nl: Meteen

en: Schedule for state change at:
nl: Statuswijziging uitvoeren op:

en: Please enter a time in 24 hour (eg. HH:MM) format. If no time is included, the default will be midnight on the specified date. The current time is:
nl: Geef een tijd op in 24-uurs formaat (eg. UU:MM). Bij geen opgave wordt middernacht van de opgegeven datum gebruikt.
    De huidige tijd is:

en: Workflow Name
nl: Workflownaam

en: Add Workflow
nl: Workflow toevoegen

en: Please provide a nonblank name for the new workflow.
nl: Voer een naam in voor deze nieuwe workflow.

en: A workflow with the name %name already exists. Please enter another name for your new workflow.
nl: Een workflow met de naam %name bestaat al. Voer een andere naam in voor uw nieuwe workflow.

en: Created workflow %name
nl: Workflow %name aangemaakt

en: The workflow %name was created. You should now add states to your workflow.
nl: De workflow %name is aangemaakt. U kan nu statussen toevoegen aan uw workflow.

en: Deleted workflow %name with all its states
nl: Workflow %name met alle statussen verwijderd

en: The workflow %name with all its states was deleted.
nl: De workflow %name met alle bijbehorende statussen is verwijderd.

en: %role may do these transitions:
nl: %role mag deze overgangen uitvoeren:

en: Edit workflow %name
nl: Workflow %name wijzigen

en: From / To
nl: Van / Naar

en: A workflow with the name %name already exists. Please enter another name for this workflow.
nl: Een workflow met de naam %name bestaat al. Kies een andere naam voor deze workflow.

en: Please provide a nonblank name for this workflow.
nl: Voer een naam voor deze workflow in.

en: Please give the author permission to go from %creation to at least one state!
nl: Geef de auteur toegangsrechten om van %creation naar minimaal één andere status te gaan.

en: The workflow was updated.
nl: De workflow is bijgewerkt.

en: Edit workflow state %state
nl: Workflowstatus %state wijzigen

en: Add a new state to workflow %workflow
nl: Nieuwe status aan workflow %workflow toevoegen

en: State name
nl: Statusnaam

en: In listings, the heavier states will sink and the lighter states will be positioned nearer the top.
nl: In lijsten zal de zwaarste onderaan komen en de lichtste bovenin.

en: Please provide a nonblank name for this state.
nl: Voer een naam voor deze status in.

en: Please provide a nonblank name for the new state.
nl: Voer een naam in voor de nieuwe status.

en: Created workflow state %name
nl: Workflowstatus %name aangemaakt

en: No workflows have been added. Would you like to <a href="@link">add a workflow</a>?
nl: Geen workflows beschikbaar. <a href="@link">Voeg een workflow toe</a>.

en: Deleted workflow state %name
nl: Workflowstatus %name verwijderd

en: The workflow state %name was deleted.
nl: Workflow-status %name is verwijderd.

en: The workflow mapping was saved.
nl: Workflowindeling opgeslagen

en: Date formats
nl: Datumformaten

en: or
nl: of

en: Convert
nl: Converteer

en: Parent term
nl: Bovenliggende term

en: Style
nl: Stijl

en: Link style
nl: Link stijl

en: revert
nl: terugzetten

en: e-mail
nl: e-mailadres

en: Font Family
nl: Font familie

en: Cart
nl: Winkelwagentje

en: Reverse
nl: Omkeren

en: Thousands separator
nl: Duizendtallenscheider

en: Unformatted
nl: Niet-geformatteerd

en: Formats
nl: Formaten

en: New comments
nl: Nieuwe reacties

en: Relationships
nl: Relaties

en: Relationship
nl: Relatie

en: relationships
nl: relaties

en: Sort criteria
nl: Sorteercriteria

en: Translations
nl: Vertalingen

en: Sticky
nl: Vastgeplakt (sticky)

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: Read only
nl: Alleen lezen

en: Output format
nl: Uitvoerformaat

en: Storage
nl: Opslag

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Timezone
nl: Tijdzone

en: Comment title
nl: Titel van de reactie

en: Apply
nl: Toepassen

en: Select
nl: Selecteer

en: Enter the terms you wish to search for.
nl: Geef de woorden op waarnaar u wilt zoeken.

en: No style
nl: Geen stijl

en: Information
nl: Informatie

en: PHP Code
nl: PHP-code

en: Automated logout
nl: Automatische logout

en: Redirect URL at logout
nl: Omleidings-URL bij het uitloggen

en: Browser refresh delay
nl: Browser refresh-vertraging

en: Translation
nl: Vertaling

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
nl: Als de PHP-modus is gekozen, geef dan de PHP-code op tussen %php. Merk op dat het uitvoeren van incorrecte PHP-code uw Drupalsite defect kan maken.

en: A valid date is required for %title.
nl: Een valide datum is vereist voor %title.

en: Date API requirements
nl: Date API vereisten

en: A Date API that can be used by other modules.
nl: Een Date API dat gebruikt kan worden door andere modules.

en: Relative
nl: Relatief

en: Above
nl: Boven

en: The UNTIL value is required for repeating dates.
nl: De herhaal-tot-waarde is vereist voor herhalende data.

en: @min and @max
nl: @min en @max

en: Previous field
nl: Vorig veld

en: Next field
nl: Volgend veld

en: Until
nl: Tot

en: Date to stop repeating this item.
nl: Datum waarop gestopt moet worden met herhaling.

en: -- Any
nl: -- Alle

en: Day of Month
nl: Dag van de maand

en: Day of Week
nl: Dag van de week

en: Except
nl: Uitgezonderd

en: Every @number
nl: Iedere @number

en: Default time zone
nl: Standaard tijdzone

en: Select the default site time zone. If in doubt, choose the timezone that is closest to your location which has the same rules for daylight saving time.
nl: Selecteer de standaard tijdzone voor de website. In geval van twijfel, kies de tijdzone die het dichtst gelegen is bij uw eigen locatie en die dezelfde omschakeling maakt voor zomer- en wintertijd.

en: Full node
nl: Volledige node

en: Group multiple values
nl: Groepeer meerdere waardes

en: Precision
nl: Precisie

en: Unpublish
nl: Publicatie ongedaan maken

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: Grid
nl: Rooster

en: Hide
nl: Verbergen

en: Read/Write
nl: Lezen/Schrijven

en: arguments
nl: argumenten

en: Adjust
nl: Aanpassen

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
nl: Geef minsten één trefwoord met @count of meer karakters op.

en: <None>
nl: <Geen>

en: Missing help topic.
nl: Help-onderwerp ontbreekt

en: Example help
nl: Voorbeeld help

en: Node type (user-friendly version)
nl: Inhoudstype (gebruiksvriendelijke versie)

en: Unfiltered node title. WARNING - raw user input.
nl: Ongefilterde nodetitel. WAARSCHUWING - onbewerkte gebruikersinvoer.

en: Node author's user id
nl: Gebruikers-ID van de auteur van de node

en: Node author's user name
nl: Gebruikersnaam van de auteur van de node

en: Node author's user name. WARNING - raw user input.
nl: Gebruikersnaam van de auteur van de node. WAARSCHUWING - onbewerkte gebruikersinvoer.

en: <Any>
nl: <Elke>

en: Loading
nl: Laden

en: Rearrange
nl: Herschikken

en: empty
nl: leeg

en: Current state: !state
nl: Huidige status: !state

en: Workflow information
nl: Workflow-informatie

en: Action %action has been unassigned.
nl: Actie %action is niet toegewezen

en: Attach to
nl: Toevoegen aan

en: No title
nl: Geen titel

en: Module name
nl: Naam van module

en: Enter the module name to export code to.
nl: Geef de naam van de module in, waarnaar code geëxporteerd moet worden.

en: Page settings
nl: Pagina-instellingen

en: Edit this view
nl: Deze view bewerken

en: contains
nl: bevat

en: Print
nl: Afdrukken

en: Your message
nl: Uw bericht

en: Selection type
nl: Selectietype

en: Text only
nl: Alleen tekst

en: Enable the search module to search help.
nl: Schakel de zoekmodule (Search module) in om binnen de help-onderwerpen te zoeken

en: Search help
nl: Doorzoek hulpteksten

en: view advanced help topic
nl: 'geavanceerde help'-onderwerp bekijken

en: view advanced help popup
nl: 'geavanceerde help'-popup bekijken

en: view advanced help index
nl: 'geavanceerde help'-index bekijken

en: Advanced help
nl: Geavanceerde help

en: Allow advanced help and documentation.
nl: Geavanceerde help en documentatie toestaan.

en: Advanced help example
nl: Advanced help voorbeeld

en: A example help module to demonstrate the advanced help module.
nl: Een voorbeeld help-module om geavanceerde help te demonstreren.

en: The selected file %name could not be uploaded.
nl: Het geselecteerde bestand %name kon niet worden geupload.

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
nl: Validatiefout, doe nog een poging. Indien de fout blijft optreden, neem dan contact op met de websitebeheerder.

en: Ordered list
nl: Geordende lijst

en: Unordered list
nl: Ongeordende lijst

en: About
nl: Over

en: Case sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig

en: Reports
nl: Rapportages

en: Common Settings
nl: Algemene instellingen

en: Macros: %b (base path: "%base"), %t (path to theme: "%theme")
nl: Macros: %b (basis path: "%base"), %t (path naar theme: "%theme")

en: If set, a list of the destination URLs for the page links will be displayed at the bottom of the page.
nl: Indien ingeschakeld, worden de links op de pagina uitgeschakeld en een lijst van de bestemmings URL's onderaan de pagina getoond.

en: Include comments in printer-friendly version
nl: Toon ook de commentaren in printervriendelijke links

en: When this option is active, user comments are also included in the printer-friendly version. Requires the comment module.
nl: Als deze optie actief is worden ook commentaren van gebruikers afgedrukt. Hiervoor moet de module Comment ingeschakeld zijn.

en: New window method
nl: Nieuw venster-methode

en: Use HTML target (does not validate as XHTML Strict)
nl: Gebruik HTML (wordt niet gevalideerd bij XHTML Strict)

en: Use Javascript (requires browser support)
nl: Gebruik Javascript (browserondersteuning vereist)

en: Choose the method used to open pages in a new window/tab.
nl: Selecteer de methode om pagina's in een nieuw venster/tab te openen.

en: Logo options
nl: Logo-opties

en: None (Disabled)
nl: Geen (Uitgeschakeld)

en: Current theme's logo
nl: Logo van huidig theme

en: User-specified
nl: Door de gebruiker gespecificeerd

en: Select the type of logo to display on the printer-friendly version. In case of a user-specified location, insert the path or URL below.
nl: Selecteer het logo dat op de printer-vriendelijke versie wordt weergegeven. Bij een door de gebruiker gespecificeerde locatie, voeg het pad of URL hieronder toe.

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
nl: Als u geen directe toegang tot de bestanden op de server hebt, gebruik dan dit veld om uw logo te uploaden.

en: Footer options
nl: Voettekstopties

en: Footer type
nl: Voetteksttype

en: Site's footer
nl: Voettekst website

en: Select the type of footer to display on the printer-friendly version. In case of a user-specified footer, insert it below.
nl: Selecteer de voettekst die op de printervriendelijke versie wordt weergegeven. Bij een door de gebruiker gespecificeerde voettekst, voeg die hieronder toe.

en: Web page options
nl: Webpaginaopties

en: Links area
nl: Linkvak

en: Content corner
nl: Inhoud hoek

en: Choose the location of the link(s) to the printer-friendly page. The Links area is usually below the node content, whereas the Content corner is placed in the upper-right corner of the node content. Unselect all options to disable the link. Even if the link is disabled, you can still view the print version of a node by going to !path/nid where nid is the numeric id of the node.
nl: Selecteer de locatie van de link(s) naar de printervriendelijke pagina. Het linkvak is normaal onder aan de node inhoud. De inhoud hoek is geplaats in de rechterboven hoek van de node. Deselecteeer alle opties om de link uit te schakelen. Indien de link is uitgeschakeld, is het nog steeds mogelijk om de print versie van de node te bekijken door naar !path/nid te gaan waar nid het numerieke id van de node is.

en: Advanced link options
nl: Geavanceerde linkopties

en: Icon only
nl: Alleen icoon

en: Icon and Text
nl: Icoon en tekst

en: Select the visual style of the link.
nl: Selecteer de visuele linkstijl.

en: Link visibility
nl: Zichtbaarheid link

en: Link class
nl: Link-class

en: This can be used by themers to change the link style or by jQuery modules to open in a new window (e.g. greybox or thickbox). Multiple classes can be specified, separated by spaces.
nl: Dit kan door themers gebruikt worden om de linkstijl te wijzigen of door jQuery-modules om een nieuw venster te openen (bijvoorbeeld Greybox of Thickbox). Meerdere classes kunnen worden gespecificeerd, gescheiden door spaties.

en: Show link in system (non-content) pages
nl: Toon link op systeempagina's (geen inhoudspagina's)

en: Setting this option will add a printer-friendly version page link on pages created by Drupal or the enabled modules.
nl: Het aanvinken van deze optie plaatst een link naar een printervriendelijke versie van door Drupal of de ingeschakelde modules gemaakte pagina's.

en: Published on %site_name
nl: Gepubliceerd op %site_name

en: retrieved on %date
nl: opgehaald op %date

en: By %author
nl: Door %author

en: Created %date
nl: Aangemaakt %date

en: Adds a printer-friendly version link to content and administrative pages.
nl: Voeg een link voor een printervriendelijke versie aan de inhoud en administratieve pagina's toe.

en: Web page
nl: Webpagina

en: Printer-friendly Page settings are available under !link
nl: Instellingen voor de printerviendelijke pagina zijn beschikbaar via !link

en: Column
nl: Kolom

en: sort by @s
nl: op @s sorteren

en: and
nl: en

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
nl: De URL waarheen de gebruiker moet worden doorverwezen. Dit kan zowel een interne URL zijn zoals node/1234 of een externe URL zoals http://drupal.org.

en: Add @type
nl: @type toevoegen

en: Errors
nl: Fouten

en: Text to display
nl: Te tonen tekst

en: Sell price
nl: Verkoopprijs

en: field
nl: veld

en: The node the uploaded file is attached to
nl: De node waaraan het geuploade bestand is toegevoegd

en: View settings
nl: Viewinstellingen

en: Delete view
nl: View verwijderen

en: Target
nl: Doel

en: Time ago
nl: Tijd geleden

en: Force single
nl: Accepteer één waarde.

en: Signup
nl: Inschrijven

en: Show @count value(s)
nl: Toon @count waarde(s)

en: starting from @count
nl: beginnend vanaf @count

en: Landscape
nl: Landschap

en: Portrait
nl: Portret

en: Message Content
nl: Bericht-inhoud

en: Post new comment
nl: Nieuwe reactie inzenden

en: Validator
nl: Validatie

en: Customer details
nl: Klant gegevens

en: Tax
nl: BTW

en: Comment for Workflow Log
nl: Reactie op workflow-log

en: Show a comment field in the workflow section of the editing form.
nl: Een toelichting in de workflow-sectie van het bewerkingsformulier weergeven.

en: Show a comment field in the workflow section of the workflow tab form.
nl: Een toelichting in de workflowsectie van het workflowtabblad weergeven

en: Save workflow mapping
nl: Workflowindeling opslaan

en: Current state name
nl: Huidige statusnaam

en: Workflow state
nl: Workflowstatus

en: view payments
nl: bekijk betalingen

en: Quote settings
nl: Kostenberekeningsinstellingen

en: Display type
nl: Wijze van tonen

en: The cache has been cleared.
nl: De cache is geleegd.

en: Enable developer modules
nl: Ontwikkelingsmodules inschakelen

en: Disable developer modules
nl: Ontwikkelingsmodules uitschakelen

en: Collapse fieldsets on modules page
nl: Inklappen van veldverzamelingen op de modulepagina

en: Current anonymous / authenticated users
nl: Huidige anonieme/geverifieerde gebruikers

en: Disabled these modules: !module-list.
nl: Schakel deze modules uit: !module-list.

en: No developer modules are enabled.
nl: Er zijn geen ontwikkelingsmodules ingeschakeld.

en: display drupal links
nl: drupal-links weergeven

en: No link
nl: Geen link

en: Path: !path
nl: Pad: !path

en: Is not one of
nl: Is niet één van

en: Starts with
nl: Begint met

en: Autocomplete
nl: Automatisch aanvullen

en: Decimal point
nl: Decimale punt

en: Custom date format
nl: Aangepast datumformaat

en: Is one of
nl: Is één van

en: Is empty (NULL)
nl: Is leeg (NULL)

en: not empty
nl: niet leeg

en: Ends with
nl: Eindigt op

en: Undated
nl: Niet-gedateerd

en: Action to take if argument is not present
nl: De actie die wordt uitgevoerd als er geen argument beschikbaar is

en: If this value is received as an argument, the argument will be ignored; i.e, "all values"
nl: Als deze waarde als argument wordt gebruikt, wordt het argument genegeerd; Dus 'alle waarden'.

en: Wildcard title
nl: Titel van joker

en: The title to use for the wildcard in substitutions elsewhere.
nl: De titel die bij vervangingen wordt gebruikt als het argument het jokerteken is.

en: <Basic validation>
nl: <Standaard validatie>

en: Action to take if argument does not validate
nl: Actie die wordt uitgevoerd als het argument niet valide is.

en: This will override any other link you have set.
nl: Dit zal de link die u instelde overschrijven.

en: Front page feed
nl: Voorpagina-feed

en: The primary key to give to the search engine for this topic.
nl: De primaire sleutel voor dit onderwerp die aan de zoekmachine wordt doorgegeven.

en: The module that owns this topic.
nl: De module die de eigenaar van dit onderwerp is.

en: The topic id.
nl: Het onderwerp-ID

en: The language this search index relates to.
nl: De taal waar deze zoekindex naar verwijst.

en: View link
nl: Link weergeven

en: Menu link ID
nl: Menu link-ID

en: Send to friend
nl: Verstuur naar een vriend

en: Delete link
nl: Link verwijderen

en: Filter the view to the currently logged in user.
nl: Filter de view voor de gebruiker die op dit moment is ingelogd.

en: Per page
nl: Per pagina

en: Per role
nl: Per rol

en: Per role per page
nl: Per rol per pagina

en: Per user
nl: Per gebruiker

en: Per user per page
nl: Per gebruiker per pagina

en: Display the node with standard node view.
nl: Toon de node met standaard node view.

en: Capitalize first letter
nl: Eerste letter hoofdletter maken

en: All tokens for node creation dates can also be used with with the "mod-" prefix; doing so will use the modification date rather than the creation date.
nl: Alle tokens voor de aanmaakdatum van de node kunnen ook gebruikt worden met het 'mod-' voorvoegsel; de wijzigingsdatum wordt dan gebruikt in plaats van de aanmaakdatum.

en: The menu path (as reflected in the breadcrumb), not including Home or [menu]. Separated by /.
nl: Het menupad (zoals weergegeven in het kruimelpad), zonder Home of [menu]. Gescheiden door /.

en: Default argument
nl: Standaard argument

en: Date year range
nl: Datumbereik jaar

en: Date year range must be in the format -9:+9 or 2005:2010.
nl: Het datumbereik voor haar moet in het formaat -9:+9 of 2005:2010 zijn.

en: Format: @date
nl: Formaat: @date

en: The year must be a number between %min and %max.
nl: Jaar moet een getal tussen %min en %max zijn.

en: The month must be a number between 1 and 12.
nl: Maand moet een getal tussen 1 en 12 zijn.

en: The day must be a number between !min and !max.
nl: Dag moet een getal tussen !min en !max zijn.

en: The hour must be a number between !min and !max.
nl: Uur moet een getal tussen !min en !max zijn.

en: The minute must be a number between !min and !max.
nl: Minuut moet een getal tussen !min en !max zijn.

en: The second must be a number between !min and !max.
nl: Seconde moet een getal tussen !min en !max zijn.

en: A valid value is required.
nl: Een geldige waard is vereist.

en: date ical
nl: Datum ical

en: Repeats
nl: Herhalingen

en: every week | every @count weeks
nl[0]: elke week
nl[1]: elke @count weken

en: every month | every @count months
nl[0]: elke maand
nl[1]: elke @count maanden

en: every year | every @count years
nl[0]: elk jaar
nl[1]: elke @count jaar

en: every day | every @count days
nl[0]: elke dag
nl[1]: elke @count dagen

en: Yes/No
nl: Ja/Nee

en: Content Types page
nl: Pagina met inhoudstypes

en: Use URL alias instead of node ID
nl: Gebruik de URL-alias in plaats van het node-ID

en: Enabling this will create the link using the URL alias instead of the node ID.
nl: Door te activeren wordt er een link gemaakt met behulp van de URL alias in plaats van de node ID.

en: Link in book hierarchy nodes
nl: Link in boek hierarchie nodes

en: Book module link not modified
nl: Link Boek module niet gewijzigd

en: Current page and sub-pages
nl: Huidige pagina en sub-pagina's

en: Current page only
nl: Alleen huidige pagina

en: Text strings
nl: Teksten

en: Text used in the link to the printer-friendly version.
nl: Tekst van de link naar de printervriendelijke versie.

en: Printer, e-mail and PDF versions
nl: Printer, e-mail en PDF versies

en: Most printed
nl: Meest geprint

en: Show link
nl: Toon link

en: Show link in individual comments
nl: Toont een link in individuele commentaren

en: Show Printer-friendly URLs list
nl: Toon printervriendelijk URL lijst

en: node-specific print configuration
nl: node-specifieke print-instellingen

en: use PHP for link visibility
nl: gebruik PHP voor zichtbaarheid van de link

en: Send by e-mail options
nl: Verstuur via e-mail opties

en: Send by e-mail link
nl: Verstuur via e-mail link

en: Choose the location of the link(s) to the send by e-mail page. The Links area is usually below the node content, whereas the Content corner is placed in the upper-right corner of the node content. Unselect all options to disable the link. Even if the link is disabled, you can still send a node by e-mail by going to !path/nid where nid is the numeric id of the node.
nl: Selecteer de locatie van de link(s) naar de verstuur via e-mail pagina. Het linkvak is normaal onder aan de node inhoud. De inhoud hoek is geplaats in de rechterboven hoek van de node. Deselecteeer alle opties om de link uit te schakelen. Indien de link is uitgeschakeld, is het nog steeds mogelijk om de verstuur node via e-mail te bekijken door naar !path/nid te gaan waar nid het numerieke id van de node is.

en: Setting this option will add a send by e-mail link on pages created by Drupal or the enabled modules.
nl: Activeer deze optie om een verstuur via e-mail link toe te voegen op door Drupal gemaakte pagina's of geactiveerde modules.

en: The maximum number of e-mails a user can send per hour.
nl: Het maximum aantal e-mails dat een gebruiker per uur kan versturen.

en: Send only the teaser
nl: Verstuur alleen de teaser

en: If selected, the default choice will be to send only the node's teaser instead of the full content.
nl: Indien geselecteerd, wordt de standaard keuze om alleen de teaser van de node te versturen in plaats van de gehele inhoud.

en: Enable teaser/full mode choice
nl: Activeer keuze van teaser of gehele inhoud

en: If checked, the user will be able to choose between sending the full content or only the teaser at send time.
nl: Indien geselecteerd, kan de gebruker de keuze maken bij het versturen tussen het versturen van de gehele inhoude of alleen de teaser.

en: Send e-mails using Job Queue
nl: Verstuur e-mails via de Job Queue

en: Text used in the link to the send by-email form.
nl: Tekst gebruikt in de link voor verstuur via e-mail formulier.

en: !user has sent you a message from !site
nl: !user heeft u een bericht gestuurd van !site

en: e-mail subject line. The sender's name will appear in place of !user in the subject. The web site name will be inserted in place of !site. The page title replaces !title.
nl: e-mailonderwerp. !user wordt vervangen door de naam van de afzender; !site wordt vervangen door de naam van de website; !title wordt vervangen door de paginatitel.

en: Message Preamble
nl: Inleiding bericht

en: Message from sender
nl: Bericht van verzender

en: e-mail message preamble. The sender will be able to add their own message after this.
nl: e-mail bericht inleiding. De verzender kan zijn eigen bericht hierna invoeren.

en: Thank You Message
nl: Dankboodschap

en: Thank you for spreading the word about !site.
nl: Dank u voor het informeren over !site.

en: This message will be displayed after the user successfully submits the form.
nl: Dit bericht wordt getoond na het met succes verzenden van het formulier.

en: Enter multiple addresses separated by commas and/or different lines.
nl: Voer meerdere adressen in, gescheiden door kommas en/of verschillende regels.

en: Page to be sent
nl: Te sturen pagina

en: View page
nl: Pagina bekijken

en: Clear form
nl: Maak formulier leeg

en: Someone
nl: Iemand

en: an interesting site
nl: een interessante site

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please reduce the number of recipients.
nl: U kunt niet meer dan %number berichten per uur versturen. Verminder het aantal geadresseerden.

en: You must enter a subject.
nl: U moet een onderwerp invoeren

en: You must enter a message.
nl: U moet een bericht invoeren.

en: print_mail: From %from
nl: print_mail: Van %from

en: %name [%from] sent %page to [%to]
nl: %name [%from] verstuurd %page aan [%to]

en: us
nl: ons

en: Send page by e-mail
nl: Verstuur pagina via e-mail

en: Most emailed
nl: Het meest verstuurd via e-mail

en: Send by e-mail
nl: Verstuur via e-mail

en: Send this page by e-mail.
nl: Verstuur deze pagina via e-mail.

en: Provides the capability to send the web page by e-mail
nl: Biedt de mogelijk om de web pagina via e-mail te versturen

en: PDF options
nl: PDF opties

en: PDF generation tool
nl: PDF-generatie hulpprogramma

en: This option selects the PDF generation tool being used by this module to create the PDF version.
nl: Deze optie selecteert de PDF tool die gebruikt wordt door deze module om de PDF versie te genereren.

en: PDF version link
nl: PDF versie link

en: Choose the location of the link(s) to the PDF version. The Links area is usually below the node content, whereas the Content corner is placed in the upper-right corner of the node content. Unselect all options to disable the link. Even if the link is disabled, you can still view the PDF version of a node by going to !path/nid where nid is the numeric id of the node.
nl: Selecteer de locatie van de link(s) naar de PDF versie. Het linkvak is normaal onder aan de node inhoud. De inhoud hoek is geplaats in de rechterboven hoek van de node. Deselecteeer alle opties om de link uit te schakelen. Indien de link is uitgeschakeld, is het nog steeds mogelijk om PDF versie van een node te bekijken door naar !path/nid te gaan waar nid het numerieke id van de node is.

en: Setting this option will add a PDF version page link on pages created by Drupal or the enabled modules.
nl: Activeer deze optie om link naar de PDF versie toe te voegen op door Drupal gemaakte pagina's of geactiveerde modules.

en: Same browser window
nl: Zelfde browservenster

en: New browser window
nl: Nieuw browservenster

en: Save dialog
nl: Dialoog opslaan

en: Select the desired method for opening the PDF in the user's browser.
nl: Selecteer de voorkeursmethode voor het openen van de PDF in de browser van de gebruiker.

en: Paper size
nl: Papierformaat

en: Choose the paper size of the generated PDF.
nl: Selecteer het papierformaat voor de gegenereerde PDF.

en: Page orientation
nl: Pagina oriëntatie

en: Choose the page orientation of the generated PDF.
nl: Selecteer de pagina oriëntatie voor de gegenereerde PDF.

en: (TCPDF only) Set the font family to be used. Examples: %examples.
nl: (TCPDF) Stel de gebruikte font familie in. Voorbeelden: %examples.

en: CAUTION: TCPDF embeds the complete font in the generated PDF. If you're not using Unicode, then helvetica or times are safe choices that will keep the PDF small. Unicode fonts can increase the size of the PDF to the 1MB region.
nl: PAS OP: TCPDF voegt het gehele font toe in de gegenereerde PDF. Indien u geen gebruik maar van Unicode, dan zijn helvetica of times veilige keuzes om de PDF klein te houden. Unicode fonts kunnen de grootte van de PDF richting 1Mb vergroten.

en: (TCPDF only) Set the font size to be used for normal text. This is the base value for the scaling applied to other text styles.
nl: (uitsluitend TCPDF) Stel de lettergrootte in, voor 'gewone tekst'. Deze basiswaarde wordt gebruikt voor het schalen in andere tekststijlen.

en: wkhtmltopdf options
nl: wkhtmltopdf opties

en: Xvfb options
nl: Xvfb opties

en: PDF File Name
nl: PDF bestandsnaam

en: If left empty the generated filename defaults to the node's path. Tokens may be used to build the filename (see following list). The .pdf extension will be appended automatically.
nl: Indien leeg gelaten dan wordt het node's path de standaard gegenereerde bestandsnaam. Tokens mogen worden gebruikt om de bestandsbaam te maken (zie onderstaande lijst). De .pdf extensie wordt automatisch toegevoegd.

en: Replacement Patterns
nl: Vervangingspatronen

en: No PDF generation tool found! Please dowload a supported PHP PDF generation tool. Check this module's INSTALL.txt for more details.
nl: Geen PDF-generatie hulpprogramma gevonden! Download een ondersteund PHP PDF-generatie hulpprogramma. Bestudeer de INSTALL.txt van deze module voor meer informatie.

en: No PDF tool selected
nl: Geen PDF tool geselecteerd

en: Font size must be at least 1.
nl: Lettergrootte moet minimaal 1 zijn.

en: PDF version
nl: PDF versie

en: Text used in the link to the PDF version.
nl: Tekst gebruikt voor de link naar de PDF versie

en: Page !n of !total
nl: Pagina !n van !total

en: Printer-friendly PDF
nl: Printervriendelijke PDF

en: Most PDFd
nl: Het meest PDFd

en: Please configure it in the <a href="@url">PDF settings page</a>.
nl: Maak de instellingen op de <a href="@url">PDF instellingen pagina</a>.

en: Adds the capability to export pages as PDF.
nl: Voeg mogelijkheid om pagina's te exporteren als PDF toe.

en: Print module form.
nl: Moduleformulier printen.

en: Name of top taxonomy term
nl: Naam van de hoofdtaxonomieterm

en: Unfiltered name of top taxonomy term. WARNING - raw user input.
nl: Ongefilterde naam van de hoofdtaxonomieterm. WAARSCHUWING - onbewerkte gebruikersinvoer.

en: ID of top taxonomy term
nl: ID van de hoofdtaxonomieterm

en: No fields available.
nl: Geen velden beschikbaar.

en: The id number of the category's parent vocabulary.
nl: Het ID-nummer van de bovenliggende woordenlijst van de categorie.

en: Numeric
nl: Numeriek

en: Alt text
nl: Alternatieve tekst

en: Edit link
nl: Link bewerken

en: Token replacement patterns
nl: Vervangpatronen voor tokens

en: Comment's node ID
nl: Node-ID van de reactie

en: Comment title. WARNING - raw user input
nl: Titel van de reactie. WAARSCHUWING - onbewerkte gebruikersinvoer

en: Comment body
nl: Berichttekst van de reactie

en: Comment body. WARNING - raw user input
nl: Berichttekst van de reactie. Waarschuwing - onbewerkte gebruikersinvoer.

en: Comment author's user id
nl: Gebruikers-ID van de auteur van de reactie

en: Comment author's user name
nl: Gebruikersnaam van de auteur van de reactie

en: Comment author's user name. WARNING - raw user input
nl: Gebruikersnaam van de auteur van de reactie. WAARSCHUWING - onbewerkte gebruikersinvoer

en: Comment author's home page.
nl: Site van de auteur van de reactie.

en: Comment author's e-mail.
nl: E-mail van de auteur van de reactie.

en: Comment author's e-mail. WARNING - raw user input.
nl: E-mail van de auteur van de reactie. WAARSCHUWING - onbewerkte gebruikersinvoer.

en: Comment creation year (four digit)
nl: Jaar waarin de reactie is aangemaakt (vier cijfers)

en: Comment creation year (two digit)
nl: Jaar waarin de reactie is aangemaakt (twee cijfers)

en: Comment creation month (full word)
nl: Maand waarin de reactie is aangemaakt (als woord)

en: Comment creation month (abbreviated)
nl: Maand waarin de reactie is aangemaakt (afgekort)

en: Comment creation month (two digit, zero padded)
nl: Maand waarin de reactie is aangemaakt (twee cijfers met voorloopnul(len))

en: Comment creation month (one or two digit)
nl: Maand waarin de reactie is aangemaakt (een of twee cijfers)

en: Comment creation week (two digit)
nl: Week waarin de reactie is aangemaakt (twee cijfers)

en: Comment creation date (day of month)
nl: Datum waarop de reactie is aangemaakt (dag van de maand)

en: Comment creation day (full word)
nl: Dag waarop de reactie is aangemaakt (volledig woord)

en: Comment creation day (abbreviation)
nl: Dag waarop de reactie is aangemaakt (afkorting)

en: Comment creation day (two digit, zero-padded)
nl: Dag waarop de reactie is aangemaakt (twee cijfers, met voorloopnullen)

en: Comment creation day (one or two digit)
nl: Dag waarop de reactie is aangemaakt (één of twee cijfers)

en: Node language
nl: Taal van de node

en: Node author's e-mail.
nl: E-mail van de auteur van de node.

en: Node author's e-mail. WARNING - raw user input.
nl: E-mail van de auteur van de node. WAARSCHUWING - onbewerkte gebruikersinvoer.

en: Name of top term's vocabulary
nl: Naam van de woordenlijst van de hoofdtaxonomieterm

en: Unfiltered name of top term's vocabulary. WARNING - raw user input.
nl: Ongefilterde naam van de woordenlijst van de hoofdtaxonomieterm. WAARSCHUWING - onbewerkte gebruikersinvoer.

en: ID of top term's vocabulary
nl: ID van de woordenlijst van de hoofdtaxonomieterm.

en: Node creation year (four digit)
nl: Jaar waarin de node is aangemaakt (vier cijfers)

en: Node creation year (two digit)
nl: Jaar waarin de node is aangemaakt (twee cijfers)

en: Node creation month (full word)
nl: Maand waarin de node is aangemaakt (volledig woord)

en: Node creation month (abbreviated)
nl: Maand waarin de node is aangemaakt (afgekort)

en: Node creation month (two digit, zero padded)
nl: Maand waarin de node is aangemaakt (twee cijfers, met voorloopnullen)

en: Node creation month (one or two digit)
nl: Maand waarin de node is aangemaakt (één of twee cijfers)

en: Node creation week (two digit)
nl: Week waarin de node is aangemaakt (twee cijfers)

en: Node creation date (day of month)
nl: Dag van de maand waarop de node is aangemaakt

en: Node creation day (full word)
nl: Dag waarop de node is aangemaakt (volledig woord)

en: Node creation day (abbreviation)
nl: Dag waarop de node is aangemaakt (afkorting)

en: Node creation day (two digit, zero-padded)
nl: Dag waarop de node is aangemaakt (twee cijfers, voorloopnullen)

en: Node creation day (one or two digit)
nl: Dag waarop de node is aangemaakt (één of twee cijfers)

en: The name of the menu the node belongs to. WARNING - raw user input.
nl: De naam van het menu waar de node bij hoort. WAARSCHUWING - onbewerkte gebruikersinvoer.

en: The unfiltered menu path (as reflected in the breadcrumb), not including Home or [menu]. Separated by /. WARNING - raw user input.
nl: Het menupad (zoals weergegeven in het kruimelpad), zonder Home of [menu]. Gescheiden door /. WAARSCHUWING - onbewerkte gebruikersinvoer.

en: The text used in the menu as link text for this item.
nl: De tekst zoals wordt weergegeven in het menu als linktekst voor dit item.

en: The unfiltered text used in the menu as link text for this item. WARNING - raw user input.
nl: De ongefilterde tekst zoals wordt weergegeven in het menu als linktekst voor dit item. WAARSCHUWING - onbewerkte gebruikersinvoer.

en: The title of the node's book parent.
nl: De titel van de bovenliggende boekpagina.

en: The id of the node's book parent.
nl: Het ID van de bovenliggende boekpagina.

en: The titles of all parents in the node's book hierarchy.
nl: De titels van alle bovenliggende boekpagina's.

en: The unfiltered title of the node's book parent. WARNING - raw user input.
nl: De ongefilterde titel van de bovenliggende boekpagina. Waarschuwing: dit is onbewerkte gebruikersinvoer.

en: The unfiltered titles of all parents in the node's book hierarchy. WARNING - raw user input.
nl: De ongefilterde titels van alle bovenliggende boekpagina's. WAARSCHUWING: dit is onbewerkte gebruikersinvoer.

en: A randomly generated SHA1 hash.
nl: Een willekeurig gegenereerde SHA1 hash.

en: A randomly generated three-digit number.
nl: Een willekeurig gegenereerd drie-cijferig getal.

en: A randomly generated ten-digit number.
nl: Een willekeurig gegenereerd tien-cijferig getal.

en: Randomly generated single-digit letter.
nl: Willekeurig gegenereerd één-cijferig getal.

en: Randomly generated three-digit letters.
nl: Willekeurig gegenereerd drie-cijferig getal.

en: Randomly generated ten-digit letters.
nl: Willekeurig gegenereerd tien-cijferig getal.

en: The email address to which the message should be sent.
nl: Het e-mailadres waar het bericht naar toegezonden moet worden.

en: The message that should be sent.
nl: Het bericht dat verzonden moet worden.

en: Date form type
nl: Datum formaattype

en: Select a granularity for the date filter. For instance, selecting 'day' will create a filter where users can select the year, month, and day.
nl: Kies een nauwkeurigheid voor de datumfilter. Bijvoorbeeld het kiezen van 'dag' zal een filter maken waar gebruiker kunnen kieze uit jaar, maand en dag.

en: Date field(s)
nl: Datumveld(en)

en: Select date field(s) to filter with this argument.
nl: Kies het datumveld(en) om op te fitleren met deze parameter.

en: Method of handling multiple date fields in the same query. Return items that have any matching date field (date = field_1 OR field_2), or only those with matches in all selected date fields (date = field_1 AND field_2).
nl: Methode van afhandeling van meerdere datumvelden in dezelfde query. Geef die items terug die een overeenkomstig datumveld hebben (date - field_1 OR field_2) of alleen die items die overeenkomen met alle geselecteerde datumvelden (date = field_1 AND field_2).

en: You must select at least one date field for this filter.
nl: U moet minimaal één datumveld selecteren voor dit filter.

en: Date default
nl: Date standaard

en: To date default
nl: Beginwaarde voor einddatum

en: Please set a default value for the To date as well as the From date when using default values with the Between or Not between operators.
nl: Stel een standaard waarde voor zowel de begin- als de einddatum in wanneer gebruik gemaakt wordt van standaard waarden met de Between of Not Between operatoren.

en: Missing date fields!
nl: Ontbrekende datum velden!

en: (@field) <strong>Exposed</strong> @widget @format
nl: (@field) <strong>Getoond</strong> @widget @format

en: User timezone
nl: Tijdzone van de gebruiker.

en: Broken handler @table.@field
nl: Kapotte handler @table.@field

en: Skipping broken view @view
nl: Kapotte view @view aan het overslaan

en: Ajax callback for view loading.
nl: AJAX-callback voor het laden van views.

en: The converter will make a best-effort attempt to convert a Views 1 view to Views 2. This conversion is not reliable; you will very likely have to make adjustments to your view to get it to match. You can import Views 1 views through the normal Import tab.
nl: De convertor zal proberen om een Views 1 view om te zetten naar Views 2. Deze conversie is niet betrouwbaar; waarschijnlijk zal de view nog aangepast moeten worden om exact hetzelfde te zijn. Views 1 views kunnen via de normale Importeer tab geïmporteerd worden.

en: Changes cannot be made to a locked view.
nl: Een vergrendelde View kan niet worden gewijzigd.

en: Convert stored Views 1 views.
nl: Converteer opgeslagen Views 1 views.

en: Convert view
nl: View omzetten

en: Create customized lists and queries from your database.
nl: Creëer aangepaste lijsten en queries van de database.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
nl: Administratie-interface voor Views. Zonder deze module kunt u geen views aanmaken of wijzigen.

en: Example table
nl: Voorbeeldtabel

en: Example table contains example content and can be related to nodes.
nl: Voorbeeldtabel met voorbeeldinhoud die naar nodes kan verwijzen.

en: Example content
nl: Voorbeeldinhoud

en: Some example content that references a node.
nl: Voorbeeldinhoud die naar een node verwijst.

en: Example node
nl: Voorbeeldnode

en: Plain text field
nl: Platte tekst-veld

en: Just a plain text field.
nl: Een platte tekst-veld

en: Numeric field
nl: Numeriek veld

en: Just a numeric field.
nl: Een numeriek veld

en: Boolean field
nl: Binair veld

en: Just an on/off field.
nl: Een aan/uit-veld

en: Timestamp field
nl: Tijdstempel-veld

en: Just a timestamp field.
nl: Een tijdstempel-veld.

en: Emulates the default Drupal front page; you may set the default home page path to this view to make it your front page.
nl: Imiteert de standaard Drupal voorpagina. Wijzig het standaard pad voor de voorpagina in het pad van deze View zodat deze de nieuwe voorpagina wordt.

en: The title to use when this argument is present. It will override the title of the view and titles from previous arguments. You can use percent substitution here to replace with argument titles. Use "%1" for the first argument, "%2" for the second, etc.
nl: De titel die gebruikt wordt indien dit argument aanwezig is. Het zal de titel van de view en titels van vorige argumenten overschrijven. Gebruik percentuele vervanging om titels van argumenten te gebruiken. Gebruik "%1" voor het eerste argument, "%2" voor het tweede, etc.

en: Validator options
nl: Validatieopties

en: Display all values
nl: Alle waarden weergeven

en: Hide view / Page not found (404)
nl: View verbergen / Pagina niet gevonden (404)

en: Display empty text
nl: 'Lege tekst' weergeven

en: Provide default argument
nl: Standaard argument gebruiken

en: Provide default argument options
nl: Standaard argumentopties toepassen

en: Default argument type
nl: Standaard argumenttype

en: Broken/missing handler
nl: Handler defect of ontbreekt

en: The handler for this item is broken or missing and cannot be used. If a module provided the handler and was disabled, re-enabling the module may restore it. Otherwise, you should probably delete this item.
nl: De handler voor dit item is defect of ontbreekt en kan niet worden gebruikt. Als de handler door een module geleverd is en de module is uitgeschakeld, dan kan het inschakelen van de module deze fout oplossen. Zo niet, dan dient u dit item te verwijderen.

en: Current date
nl: Huidige datum

en: Current node's creation time
nl: Tijd wanneer deze node is aangemaakt.

en: Current node's update time
nl: Tijd wanneer deze node is bijgewerkt.

en: Allow multiple terms per argument.
nl: Meerdere termen per argument toestaan.

en: If selected, users can enter multiple arguments in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
nl: Indien geselecteerd kunnen gebruikers meerdere argumenten toevoegen in de vorm van 1+2+3 (voor OF), of 1,2,3 (voor EN).

en: Allow multiple arguments to work together.
nl: Samenwerking van meerdere argumenten toestaan.

en: Do not display items with no value in summary
nl: Geef items zonder waarde niet weer in samenvatting

en: Invalid input
nl: Ongeldige invoer

en: Fail basic validation if any argument is given
nl: Basisvalidatie laten mislukken als er een argument is gegeven

en: By checking this field, you can use this to make sure views with more arguments than necessary fail validation.
nl: Door dit veld aan te vinken, kunt u dit gebruiken om ervoor te zorgen dat de validatie van views met meer argumenten dan nodig is, mislukt.

en: If selected, users can enter multiple arguments in the form of 1+2+3 or 1,2,3.
nl: Indien geselecteerd kunnen gebruikers meerdere argumenten invoeren in de vorm van 1+2+3 of 1,2,3.

en: Exclude the argument
nl: Argument uitsluiten

en: If selected, the numbers entered in the argument will be excluded rather than limiting the view.
nl: Indien geselecteerd zullen de nummers die in het argument zijn ingevoerd worden uitgesloten in plaats van de view limiteren.

en: Glossary mode
nl: Woordenlijst-modus

en: Character limit
nl: Karakterlimiet

en: No transform
nl: Niet transformeren.

en: Upper case
nl: Hoofdletters

en: Lower case
nl: Kleine letters

en: Capitalize each word
nl: Eerste letter van elk woord hoofdletter maken.

en: Transform spaces to dashes in URL
nl: Spaties in koppeltekens omzetten in de URL

en: Exclude from display
nl: Uitsluiten van weergave

en: Check this box to not display this field, but still load it in the view.  Use this option to not show a grouping field in each record, or when doing advanced theming.
nl: Kies hier om het veld niet te tonen, maar wel te laden in de weergave. Gebruik deze optie om een groepsveld niet in iedere rij te tonen of wanneer u een geavanceerd thema ontwikkelt.

en: Rewrite the output of this field
nl: Uitvoer van dit veld herschrijven

en: The text to display for this field. You may include HTML. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
nl: Tekst om bij dit veld weer te geven. HTML gebruiken mag. U kunt data uit deze view gebruiken met behulp van de vervangpatronen zoals hieronder getoond.

en: Output this field as a link
nl: Dit veld als een link weergeven

en: If checked, this field will be made into a link. The destination must be given below.
nl: Toon dit veld als een link. Geef de bestemming hieronder aan.

en: Link path
nl: Linkpad

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
nl: Het Drupal-pad of de absolute URL voor deze link. U kunt gegevens uit de weergave gebruiken met behulp van de vervangpatronen zoals hieronder getoond.

en: The CSS class to apply to the link.
nl: De op deze link toe te passen CSS-klassen.

en: Text to place as "alt" text which most browsers display as a tooltip when hovering over the link.
nl: Tekst die getoond wordt als "alt" tekst, die in de meeste browsers getoond wordt als tooltip, als er over de link gehoverd wordt.

en: Prefix text
nl: Voorvoegsel

en: Any text to display before this link. You may include HTML.
nl: Tekst om voor de link te plaatsen. HTML toegelaten.

en: Suffix text
nl: Achtervoegsel

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
nl: Tekst om achter de link te plaatsen. HTML toegelaten.

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
nl: <p>U moet enkele extra velden aan de weergave toevoegen voordat u dit veld kunt gebruiken. Deze extra velden kunt u indien gewenst markeren met <em>Uitsluiten van weergave</em> . Let op dat vanwege de verwerkingsvolgorde velden die na dit veld opgenomen worden, niet gebruikt kunnen worden. Plaats velden die nodig zijn, vóór dit veld.</p>

en: <p>The following substitution patterns are available for this display. Use the pattern shown on the left to display the value indicated on the right. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
nl: <p>De volgende vervangpatronen zijn voor deze weergave te gebruiken. Gebruik een patroon links om een waarde zoals rechts getoond weer te geven. Let op dat vanwege de verwerkingsvolgorde velden die na dit veld opgenomen worden, niet gebruikt kunnen worden. Plaats velden die nodig zijn, vóór dit veld.</p>

en: Trim this field to a maximum length
nl: Dit veld tot een maximumlengte trimmen

en: If checked, this field be trimmed to a maximum length in characters.
nl: Indien aangevinkt zal dit veld worden getrimd tot een maximumlengte in karakters.

en: Trim only on a word boundary
nl: Alleen afbreken na een heel woord

en: If checked, this field be trimmed only on a word boundary. This is guaranteed to be the maximum characters stated or less. If there are no word boundaries this could trim a field to nothing.
nl: Dit veld alleen afbreken na een heel woord. Er worden nooit meer dan het maximum opgegeven karakters gebruikt. Als er geen woordgrenzen zijn binnen het maximum aantal karakters, wordt er mogelijk niets getoond.

en: Add an ellipsis
nl: Ellipsis toevoegen

en: If checked, a "..." will be added if a field was trimmed.
nl: Indien aangevinkt zal een '...' worden toegevoegd als een veld getrimd is.

en: Strip HTML tags
nl: HTML-tags verwijderen

en: If checked, all HTML tags will be stripped.
nl: Wanneer aangekruist, worden alle HTML-coderingen verwijderd.

en: Field can contain HTML
nl: Veld mag HTML bevatten

en: If checked, HTML corrector will be run to ensure tags are properly closed after trimming.
nl: Gebruik de HTML corrector om zeker te stellen dat alle coderingen afgesloten worden na het verkorten van een tekst.

en: File size display
nl: Bestandsgrootte-weergave

en: Formatted (in KB or MB)
nl: Geformatteerd (in KB of MB)

en: If checked, true will be displayed as false.
nl: Indien aagevinkt zal 'waar' worden weergegeven als 'onwaar'.

en: Time ago (with "ago" appended)
nl: Tijd geleden (met 'geleden' toegevoegd)

en: Round
nl: Afronden

en: If checked, the number will be rounded.
nl: Indien aangevinkt, zal het getal afgerond worden.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
nl: Geef aan hoeveel decimalen er achter de komma weergegeven moeten worden.

en: What single character to use as a decimal point.
nl: Welk enkel karakter er moet worden gebruikt als decimale komma.

en: What single character to use as the thousands separator.
nl: Welk enkel karakter er moet worden gebruikt tussen duizendtallen.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
nl: Tekst om voor een nummer te zetten, zoals een valutasymbool.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
nl: Tekst om na een nummer te zetten, zoals een valutasymbool.

en: Simple separator
nl: Simpel scheidingsteken

en: Display as link
nl: Als link weergeven

en: This item is currently not exposed. If you <strong>expose</strong> it, users will be able to change the filter as they view it.
nl: Dit item wordt momenteel niet tentoongesteld. Als u het <strong>tentoonstelt</strong>, zullen gebruikers in staat zijn om het filter te veranderen terwijl ze het bekijken.

en: This item is currently exposed. If you <strong>hide</strong> it, users will not be able to change the filter as they view it.
nl: Dit item wordt momenteel tentoongesteld. Als u het <strong>verbergt</strong>, zullen gebruikers niet in staat zijn om het filter te veranderen terwijl ze het bekijken.

en: Unlock operator
nl: Operator ontgrendelen

en: When checked, the operator will be exposed to the user
nl: Indien aangevinkt zal de operator worden tentoongesteld aan de gebruiker.

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
nl: Dit zal in de URL voorkomen na de ? om de operator te herkennen.

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
nl: Toon dit na de ? in de URL om dit filter te identificeren. Mag niet leeg zijn.

en: Force this exposed filter to accept only one option.
nl: Getoond filter accepteert maar één optie.

en: Remember
nl: Onthoud

en: Remember the last setting the user gave this filter.
nl: Onthoud de laatste instelling die de gebruiker aan dit filter gegeven heeft.

en: - Any -
nl: - Elke -

en: You must select a value unless this is an optional exposed filter.
nl: U moet een waarde kiezen tenzij het een optioneel filter is.

en: exposed
nl: getoond

en: Value type
nl: Waardetype

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
nl: Datum in systeemformaat. Voorkeur voor: CCYY-MM-DD HH:MM:SS

en: Invalid date format.
nl: Ongeldig datumformaat.

en: Limit list to selected items
nl: Toon alleen geselecteerde items

en: If checked, the only items presented to the user will be the ones selected here.
nl: Toon alleen de geselecteerde items.

en: not in
nl: niet in

en: Is all of
nl: Al deze

en: Is none of
nl: Is geen van

en: not
nl: niet

en: Is between
nl: Is tussen

en: between
nl: tussen

en: Is not between
nl: Is niet tussen

en: not between
nl: niet tussen

en: And max
nl: En maximaal

en: And
nl: En

en: This display has no path.
nl: Deze weergave heeft geen pad.

en: Edit view %view
nl: View %view bewerken

en: Export this view
nl: Exporteer deze view

en: Create a copy of this view
nl: Maak een kopie van deze view

en: Invalid
nl: Ongeldig

en: Rearrange @type
nl: @type herschikken

en: Error: missing @component
nl: Fout: @component ontbreekt

en: Default settings for this view.
nl: Standaardinstellingen voor deze view.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
nl: Toon de view als een pagina, met een URL en menu links.

en: Display the view as a block.
nl: Toon de view als een blok.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
nl: Toon de view als een feed, zoals een RSS feed.

en: Displays rows one after another.
nl: Toont de rijen achter elkaar.

en: HTML List
nl: HTML Lijst

en: Displays rows as an HTML list.
nl: Toont de rijen als een HTML lijst.

en: Displays rows in a grid.
nl: Toont de rijen in een rooster.

en: Displays rows in a table.
nl: Toont de rijen in een tabel.

en: Displays the default summary as a list.
nl: Toont de standaard samenvatting als een lijst.

en: Displays the summary unformatted, with option for one after another or inline.
nl: Toont de samenvatting onopgemaakt, met optie voor na elkaar of inline.

en: Displays the fields with an optional template.
nl: Toont de velden met een optioneel thema.

en: Will be available to all users.
nl: Zal beschikbaar zijn voor alle gebruikers.

en: Time-based
nl: Tijds-gebaseerd

en: sort criteria
nl: sorteercriteria

en: Sort criterion
nl: Sorteercriterium

en: sort criterion
nl: sorteercriterium

en: The title of the comment.
nl: De titel van de reactie.

en: Comment count
nl: Aantal reacties

en: Display the comment with standard comment view.
nl: Toon de reactie met standaard reactie view.

en: Display the comment as RSS.
nl: Toon de reactie als RSS.

en: The title of the node.
nl: De titel van de node.

en: The date the node was posted.
nl: De datum waarop de node is ingezonden.

en: Has new content
nl: Heeft nieuwe inhoud

en: Poll
nl: Enquête

en: Total views
nl: Aantal keer bekeken

en: Views today
nl: Weergaves van vandaag

en: Browser session ID of user that visited page.
nl: Browsersessie-ID van de gebruiker die de pagina bezocht.

en: Title of page visited.
nl: Titel van de bezochte pagina.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
nl: Het interne pad naar de bezochte pagina (relatief aan Drupal-root).

en: Referrer URI.
nl: URI van verwijzer.

en: Hostname of user that visited the page.
nl: Hostnaam van de gebruiker die de pagina bezocht.

en: Time in milliseconds that the page took to load.
nl: Laadtijd van de pagina in milliseconden.

en: Timestamp of when the page was visited.
nl: Tijdstip waarop de pagina bezocht is.

en: upload
nl: uploaden

en: Validate user has access to the node
nl: Valideer gebruiker voor toegang tot de node

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
nl: Zoek op elk van de beide zoekwoorden door het toevoegen van <strong>OR</strong> in hoofdletters. Bijvoorbeeld: <strong>hond OR kat</strong>.

en: Dropdown
nl: Keuzelijst

en: Is the logged in user
nl: Is de ingelogde gebruiker

en: Usernames
nl: Gebruikersnamen

en: Enter a comma separated list of user names.
nl: Voer een lijst met gebruikersnamen in, gescheiden door komma's.

en: No role(s) selected
nl: Geen rol(len) geselecteerd

en: Multiple roles
nl: Meerdere rollen

en: PHP argument code
nl: PHP-argumentcode

en: PHP validate code
nl: PHP-valideercode

en: Use AJAX
nl: Gebruik AJAX

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: The title of this view
nl: De titel van deze view

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
nl: Het aantal items per pagina. Vul 0 in voor een ongelimiteerd aantal items.

en: Field @field (ID: @id)
nl: Veld @field (ID: @id)

en: Change theme
nl: Thema veranderen

en: Back to !info.
nl: Terug naar !info.

en: Attachment settings
nl: Bijlage-instellingen

en: No menu
nl: Geen menu

en: Normal: @title
nl: Normaal: @title

en: Already exists
nl: Bestaat al

en: "$arg" is no longer supported. Use % instead.
nl: "$arg" wordt niet langer ondersteund. Gebruik in plaats daarvan %.

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
nl: '%' mag niet gebruikt worden voor het eerste segment van een pad.

en: Title is required for this menu type.
nl: Titel is verplicht voor dit menutype.

en: Grouping field
nl: Groepeerveld

en: RSS description
nl: RSS-beschrijving

en: This will appear in the RSS feed itself.
nl: Dit wordt weergegeven in de RSS-feed zelf.

en: Override number of items to display
nl: Overschrijf aantal items om weer te geven

en: The style selected does not utilize fields.
nl: De geselecteerde stijl ondersteunt geen velden.

en: None defined
nl: Geen gedefinieerd

en: New view
nl: Nieuwe view

en: Changed view
nl: Aangepaste view

en: View %name, displaying items of type <strong>@base</strong>.
nl: View %name, geeft items weer van type <strong>@base</strong>.

en: Live preview
nl: Directe voorbeeldweergave

en: Title: @title
nl: Titel: @title

en: @current of @max
nl: @current van @max

en: There are no views to be exported at this time.
nl: Er zijn momenteel geen views om te exporteren.

en: Put this in @module.info in your modules/@module directory
nl: Plaats dit in @module.info in uw modules/@module map

en: Put this in @module.module in your modules/@module directory
nl: Plaats dit in @module.module in uw modules/@module map

en: Put this in @module.views_default.inc in your modules/@module directory or modules/@module/includes directory
nl: Plaats dit in @module.views_default.inc in uw modules/@module map of modules/@module/includes map

en: Views exporter
nl: Viewsexporteur

en: Allows exporting multiple views at once.
nl: Staat exporteren van meerdere views tegelijkertijd toe.

en: Adjust top margin
nl: Bovenmarge aanpassen

en: If enabled, the site output is shifted down approximately 20 pixels from the top of the viewport to display the administration menu. If disabled, some absolute- or fixed-positioned page elements may be covered by the administration menu.
nl: Indien ingeschakeld, wordt de site ongeveer 20 pixels naar beneden geschoven om het administratiemenu te tonen. Indien uitgeschakeld, kunnen sommige absolute- of vastgepositioneerde elementen op de pagina worden bedekt door het administratiemenu.

en: Keep menu at top of page
nl: Menu aan paginatop houden

en: If enabled, the administration menu is always displayed at the top of the browser viewport (even after the page is scrolled). <strong>Note: In some browsers, this setting results in a malformed page, an invisible cursor, non-selectable elements in forms, or other issues. Disable this option if these issues occur.</strong>
nl: Indien ingeschakeld, wordt het administratiemenu altijd bovenaan het venster in de browser getoond (zelfs nadat de pagina is gescrold). <strong>Opmerking:</strong> In sommige browsers kan deze instelling resulteren is een slecht gevormde pagina, een onzichtbare cursor, niet selecteerbare elementen in formulieren, enz.  Als dit zich voordoet, schakel dan deze optie uit.

en: If enabled, fieldsets on the <a href="!modules-url">modules</a> page are automatically collapsed when loading the page.
nl: Indien ingeschakeld, worden de veldverzamelingen op de <a href="!modules-url">modules</a>-pagina automatisch ingeklapt wanneer de pagina wordt geladen.

en: If the Utility module was installed for this purpose, it can be safely disabled and uninstalled.
nl: Als de Utility-module voor dit doel werd geïnstalleerd, kan het veilig worden uitgeschakeld en gedeïnstalleerd.

en: Move local tasks into menu
nl: Plaats de lokale taken in het menu

en: If enabled, the tabs on the current page are moved into the administration menu. This feature is only available in themes that use the CSS classes <code>tabs primary</code> and <code>tabs secondary</code> for tabs.
nl: Indien ingeschakeld, worden de tabs op de huidige pagina verplaatst naar het administratiemenu. Deze faciliteit is alleen beschikbaar in templates die gebruik maken van de CSS-klassen <code>tabs primary</code> en <code>tabs secondary</code> voor tabs.

en: Administration menu settings
nl: Instellingen administratiemenu

en: Parent link ID
nl: Bovenliggende link-ID

en: Display additional data for each menu item
nl: Weergeven van bijkomende gegevens voor ieder menu-onderdeel

en: Display the selected items next to each menu item link.
nl: Weergeven van de geselecteerde items naast ieder menu-onderdeel.

en: If enabled, all menu items are displayed regardless of your site permissions. <em>Note: Do not enable on a production site.</em>
nl: Indien ingeschakeld, worden alle menu-onderdelen getoond onafhankelijk van de toegangsrechten. <em>Opmerking: Niet inschakelen op een productie-site.</em>

en: Enabled these modules: !module-list.
nl: Schakel deze modules in: !module-list.

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Use the settings below to customize the appearance of the menu.
nl: De administratiemenu-module voorziet een keuzelijstmenu dat met één of twee klikken toegang biedt tot de meeste beheertaken en andere gemeenschappelijke bestemmingen (aan gebruikers met de gepaste toegangsrechten). Gebruik de onderstaande instellingen om de vorm van het menu aan te passen.

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Administration menu also displays the number of anonymous and authenticated users, and allows modules to add their own custom menu items. Integration with the menu varies from module to module; the contributed module <a href="@drupal">Devel</a>, for instance, makes strong use of the administration menu module to provide quick access to development tools.
nl: De administratiemenu-module voorziet een keuzelijstmenu dat met één of twee klikken toegang biedt tot de meeste beheertaken en andere gemeenschappelijke bestemmingen (aan gebruikers met de gepaste toegangsrechten). Het administratiemenu toont eveneens het aantal anonieme en geverifieerde gebruikers en laat toe dat modules hun eigen menu-onderdelen toevoegen. Integratie van het menu hangt af van module tot module; bijvoorbeeld de uitbreidingsmodule <a href="@drupal">Devel</a>,  maakt veel gebruik van de administratiemenu-module om snel toegang te geven tot de ontwikkelingshulpmiddelen.

en: The administration menu <a href="@settings">settings page</a> allows you to modify some elements of the menu's behavior and appearance. Since the appearance of the menu is dependent on your site theme, substantial customizations require modifications to your site's theme and CSS files. See the advanced module README.txt file for more information on theme and CSS customizations.
nl: De <a href="@settings">Instellingenpagina</a> van het admnistratiemenu laat toe om sommige onderdelen van het gedrag en het voorkomen van het menu te veranderen. Vermits het voorkomen van het menu afhankelijk is van het thema van uw site, vereisen aanzienlijke aanpassingen ook wijzigingen aan de thema- en CSS-bestanden van uw site. Voor meer informatie over aanpassingen aan template en CSS, zie de geadvanceerde module README.txt bestand.

en: The menu items displayed in the administration menu depend upon the actual permissions of the viewer. First, the administration menu is only displayed to users in roles with the <em>Access administration menu</em> (admin_menu module) permission. Second, a user must be a member of a role with the <em>Access administration pages</em> (system module) permission to view administrative links. And, third, only currently permitted links are displayed; for example, if a user is not a member of a role with the permissions <em>Administer permissions</em> (user module) and <em>Administer users</em> (user module), the <em>User management</em> menu item is not displayed.
nl: De menu-onderdelen die worden weergegeven in het administratiemenu hangen af van de toegangsrechten van de gebruiker. Ten eerste, het administratiemenu wordt alleen getoond aan gebruikers in rollen met het <em>Toegang administratiemenu</em> (admin_menu module) toegangsrecht. Ten tweede, een gebruiker moet deel uitmaken van een rol met de <em>Toegang tot beheerpagina's</em> (system module) toegangsrecht om de administratieve linken te bekijken. Ten laatste, alleen de huidig toegelaten linken worden getoond; b.v. indien een gebruiker geen lid is van een rol met het toegangsrecht <em>Toegangsrechten beheren</em> (user module) en <em>Gebruikers beheren</em> (user module), wordt het <em>Gebruikerbeheer</em> menu-onderdeel niet getoond.

en: Administration menu
nl: Administratiemenu

en: Adjust administration menu settings.
nl: Aanpassen instellingen administratiemenu.

en: Provides a dropdown menu to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions).
nl: Voorziet een keuzelijstmenu aan de meeste beheertaken en andere gemeenschappelijke bestemmingen (aan gebruikers met de gepaste toegangsrechten).

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
nl: De machine-leesbare naam mag uitsluitend kleine letters, cijfers en onderstrepingstekens bevatten.

en: The message that should be sent. You may include the following variables: %site_name, %username, %node_url, %node_type, %title, %teaser, %body. Not all variables will be available in all contexts.
nl: Het bericht dat verzonden moet worden. U kan de volgende variabelen opnemen: %site_name, %username, %node_url, %node_type, %title, %teaser, %body. Niet alle variabelen zijn in elke context beschikbaar.

en: Date and time lookup
nl: Datum en tijd opzoeken

en: If the administration menu displays duplicate menu items, you may need to rebuild your menu items using the <em>Wipe and rebuild</em> button.
nl: Wanneer het administratie-menu gedupliceerde menu-onderdelen vertoont,  is het mogelijk dat u de menu-onderdelen moet herbouwen d.m.v. de <em>Wissen en herbouwen</em> knop.

en: Wipe and rebuild
nl: Wissen en herbouwen

en: Display the view as an iCal feed.
nl: Toon de view als een iCal feed.

en: Calendar page
nl: Kalenderpagina

en: Calendar period
nl: Kalenderperiode

en: Displays Views results in a calendar.
nl: Toon Views resultaten in een kalender.

en: Format string
nl: Opmaak string

en: This format already exists.  Please enter a unique format string.
nl: Dit formaat bestaat al. Voer een uniek formaat in.

en: Are you sure you want to remove the format %format?
nl: Weet u zeker dat u de opmaak %format wilt verwijderen?

en: Removed date format %format.
nl: Datumopmaak %format verwijderd.

en: Are you sure you want to remove the format type %format?
nl: Weet u zeker dat u het formaattype %format wilt verwijderen?

en: Removed date format type %format.
nl: Datumformaat type %format is verwijderd.

en: !type date format
nl: !type datumformaat

en: Field %field has errors.
nl: Veld %field heeft foutmeldingen.

en: %title is invalid.
nl: %title is ongeldig.

en: Failed to open file: %filename
nl: Kan bestand %filenaam niet openen

en: Invalid calendar file: %filename
nl: Ongeldig kalenderbestand: %filename

en: Invalid calendar file.
nl: Ongeldig kalenderbestand.

en: !day-name Sunday|Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday
nl: !day-name zondag|maandag|dinsdag|woensdag|donderdag|vrijdag|zaterdag

en: !day-abbreviation Sun|Mon|Tue|Wed|Thu|Fri|Sat
nl: !day-abbreviation zon|maa|din|woe|don|vri|zat

en: !day-abbreviation S|M|T|W|T|F|S
nl: !day-abbreviation Z|M|D|W|D|V|Z

en: !day-abbreviation SU|MO|TU|WE|TH|FR|SA
nl: !day-abbreviation zo|ma|di|wo|do|vr|za

en: !datetime Year|Month|Day|Week|Hour|Minute|Second|All Day|All day
nl: !datetime Jaar|Maand|Dag|Week|Uur|Minuut|Seconde|Hele dag|Hele dag

en: !datetime_plural Years|Months|Days|Weeks|Hours|Minutes|Seconds
nl: !datetime_plural Jaar|Maanden|Dagen|Weken|Uur|Minuten|Seconde

en: !date_order Every|First|Second|Third|Fourth|Fifth
nl: !date_order Elke|Eerste|Tweede|Derde|Vierde|Vijfde

en: !date_order |Last|Next to last|Third from last|Fourth from last|Fifth from last
nl: !date_order |Laatste|Een-na-laatste|Twee-na-laatste|Drie-na-laatste|Vier-na-laatste

en: !date_nav Prev|Next|Today
nl: !date_nav Vorige|Volgende|Vandaag

en: !month-name |January|February|March|April|May|June|July|August|September|October|November|December
nl: !month-name |januari|februari|maart|april|mei|juni|juli|augustus|september|oktober|november|december

en: !month-abbreviation |Jan|Feb|Mar|Apr|May|Jun|Jul|Aug|Sep|Oct|Nov|Dec
nl: !month-abbreviation |jan|feb|mrt|apr|mei|jun|jul|aug|sep|okt|nov|dec

en: Allow users to configure date formats
nl: Laat gebruikers de datumformaten instellen

en: Custom formats
nl: Aangepaste formaten

en: Allow users to configure custom date formats.
nl: Sta toe dat gebruikers aangepaste datumformaten kunnen instellen.

en: Add format
nl: Formaat toevoegen

en: Allow users to add additional date formats.
nl: Sta toe dat gebruikers extra datumformaten toe kunnen voegen.

en: Delete date format
nl: Datumformaat verwijderen

en: Allow users to delete a configured date format.
nl: Sta toe dat gebruikers een ingestelde datumformaat kunnen verwijderen.

en: Delete date format type
nl: Verwijder een datumformaat type

en: Allow users to delete a configured date format type.
nl: Sta toe date gebruikers een ingestelde datumformaat type kunnen verwijderen.

en: Per-user timezone name.
nl: Naam van tijdzone per gebruiker.

en: date module cannot be updated until after Views has been updated. Please return to <a href="@update-php">update.php</a> and run the remaining updates.
nl: date module kan niet worden bijgewerkt totdate Views is bijgewerkt. Ga terug naar <a href="@update-php">update.php</a> en voer de overige updates uit.

en: date.module has updates, but cannot be updated until views.module is updated first.
nl: date.modules heeft updates maar kan niet worden bijgewerkt totdat views.module als eerste is bijgewerkt.

en: The Date API module requires the <a href="@link">Date PHP4 module</a> for PHP versions less than 5.2.
nl: De Date API module vereist de <a href="@link">Date PHP4 module</a> voor PHP versies kleiner dan 5.2.

en: The From date is invalid.
nl: Begindatum ongeldig.

en: The To date is invalid.
nl: Einddatum ongeldig.

en: There are errors in @field_name:
nl: Fouten in @field_name:

en: Configure date formats for each locale
nl: Datumformaten instellen per regio

en: Field %field is required.
nl: Veld %field is verplicht.

en: Field %field is invalid.
nl: Veld %field is ongeldig.

en: Content type name
nl: Naam van het inhoudstype

en: Remove calendar
nl: Kalender verwijderen

en: Date browser
nl: Datum browser

en: Date back/next navigation to attach to other displays. Requires the Date argument.
nl: Datum vorige/volgende navigatie om aan andere weergaves te koppelen. Dit vereist de Date parameter.

en: Date browser style
nl: Datum browser stijl

en: Creates back/next navigation.
nl: Maakt vorige/volgende navigatie aan.

en: Select the type of date value to be used in defaults, summaries, and navigation. For example, a granularity of 'month' will set the default date to the current month, summarize by month in summary views, and link to the next and previous month when using date navigation.
nl: Kies het type van de datumwaarde om te gebruiken in standaarden, samenvattingen en navigatie. Bijvoorbeeld de nauwkeurigheid van 'maand' zal de standaard datum op de huidige maand instellen, samenvattingen op maand bij samenvattingsoverzichten en linken toevoegen naar de volgende en vorige maand bij gebruik in de datumnavigatie.

en: Set the allowable minimum and maximum year range for this argument, either a -X:+X offset from the current year, like '-3:+3' or an absolute minimum and maximum year, like '2005:2010'. When the argument is set to a date outside the range, the page will be returned as 'Page not found (404)'.
nl: Stel het minimale en maximale toegestane bereik van jaren in voor deze parameter. Dat is dan of een -X:+X offset tenopzichte van het huidige jaar zoals '-3:+3' of een absoluut minimum en maximum jaar zoals '2005:2010'. Wanneer de parameter is ingesteld op een datum buiten het bereik, dan wordt er een 'Page not found (404)' pagina teruggegeven.

en: Select one or more date fields to filter with this argument. Do not select both the 'From date' and 'To date' for CCK date fields, only one of them is needed.
nl: Selecteer één of meerdere datumvelden om op te filteren met deze parameter. Selecteer niet op zowel 'Begindatum' en 'Einddatum' voor de CCK date velden, slecht één er van is nodig.

en: You must select at least one date field for this argument.
nl: U moet minimaal één datumveld kiezen voor deze parameter.

en: Absolute value
nl: Absolute waarde

en: Relative value
nl: Relatieve waarde

en: Relative values will be used if no date is set above. Use 'now' to default to the current date at runtime or add modifiers like 'now +1 day'. The To date default value is used when the operator is set to 'between' or 'not between'.
nl: Relatieve waarden worden gebruikt als hierboven geen datum is ingesteld. Gebruik 'now' om de huidige datum als standaard in te stellen of voeg modifiers zoals 'now +1 day' toe. De standaard waarde voor de begindatum wordt gebruikt als de operator is ingesteld op 'between of 'not between'.

en: If the filter is exposed, these values will be used to set the inital value of the exposed filter. Leave both date and default values blank to start with no value in the exposed filter.
nl: Als het filter wordt getoond, dan worden deze waarden gebruikt om de beginwaarde in te stellen van het getoonde filter. Laat zowel de datum als de standaard waarden leeg om zonder waarde te beginnen in het getoonde filter.

en: The %style cannot use more than one Date: Date argument.
nl: De %style kan niet meer dan één datum gebruiken: Datum parameter.

en: The %style requires the Date: Date argument be set to default to the current date.
nl: De %style vereist de Datum: Datum parameter is ingestelt op de standaard van de huidge datum.

en: The %style requires the Date: Date argument.
nl: De %style vereist de Datum: Datum parameter.

en: Navigate to previous year
nl: Ga naar vorige jaar

en: Navigate to next year
nl: Ga naar volgende jaar

en: Navigate to previous month
nl: Ga naar vorige maand

en: Navigate to next month
nl: Ga naar volgende maand

en: Navigate to previous week
nl: Ga naar vorige week

en: Navigate to next week
nl: Ga naar volgende week

en: Navigate to previous day
nl: Ga naar vorige dag

en: Navigate to next day
nl: Ga naar volgende dag

en: View full page month
nl: Volledige paginamaand bekijken

en: Stylesheet URL must be a relative path or start with the site's base URL
nl: Stylesheet URL moet een relatief pad zijn of beginnen met de basis-URL van de website

en: Auto-configure the TCPDF settings
nl: Auto-configureer de TCPDF instellingen

en: Close window after sending to printer
nl: Sluit het venster nadat de gegevens naar de printer zijn gestuurd

en: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.
nl: Doel van de link, zoals _blank, _parent of de naam van een iframe. Dit veld wordt zelden gebruikt.

en: @argument title
nl: @argument titel

en: @argument input
nl: @argument invoer

en: The maximum number of characters this field can be.
nl: Het maximale aantal karakters dat dit veld kan zijn.

en: If the field is empty, display this text instead.
nl: Indien het veld leeg is, geef dan deze tekst weer.

en: Count the number 0 as empty
nl: Beschouw het getal 0 als leeg

en: If the field contains the number zero, display the empty text instead
nl: Indien het veld het getal 0 bevat, geef dan de lege tekst weer

en: Hide if empty
nl: Verberg indien leeg

en: Do not display anything for this field if it is empty. Note that the field label may still be displayed. Check style or row style settings to hide labels for empty fields.
nl: Toon niets als het veld leeg is. Het label wordt mogelijk wel getoond, afhankelijk van instellingen voor stijl of voor het tonen van labels bij lege velden.

en: Starting value
nl: Startwaarde

en: Specify the number the counter should start at.
nl: Geef het nummer aan waar de teller op moet beginnen.

en: Hide empty fields
nl: Verberg lege velden

en: Path field
nl: Padveld

en: Hide the "Go" button.
nl: De knop 'Gaan' verbergen

en: The Breadcrumb title to use when this argument is present. If no breadcrumb is set here, default Title values will be used, see "Title" for percent substitutions.
nl: De broodkruimel-titel die wordt gebruikt als een argument aanwezig is. Als hier geen broodkruimel wordt ingevuld dan wordt de standaard Titel-waarde gebruikt. Zie 'Titel' voor vervanging van het procentteken.
