Drupal.org Testing (6.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (1384 entries)

en: tags
uk: теґи

en: Home
uk: Головна

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Текст

en: Next
uk: Наступний

en: user
uk: користувач

en: delete
uk: видалити

en: Status
uk: Стан

en: Prefix
uk: Префікс

en: Suffix
uk: Суфікс

en: E-mail
uk: Адреса електронної пошти

en: Delete
uk: Вилучити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Дії

en: Value
uk: Значення

en: left sidebar
uk: ліва панель

en: Development
uk: Розробка

en: Groups
uk: Групи

en: Is
uk: Є

en: Group
uk: Група

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: List
uk: Список

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Remove
uk: Вилучити

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: Enable
uk: Ввімкнути

en: Disable
uk: Вимкнено

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Ввімкнено

en: right sidebar
uk: права колонка

en: footer
uk: підвал

en: Comments
uk: Коментарі

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Last updated
uk: Останнє оновлення

en: On
uk: Увімкнути

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Project categories
uk: Категорії проекту

en: Project type
uk: Тип проекту

en: !type categories
uk: !type категорій

en: Project information
uk: Інформація проекту

en: Full project name
uk: Повна назва проекту

en: Full description
uk: Повний опис

en: Short project name
uk: Коротка назва проекту

en: This will be used to generate a /project/&lt;shortname&gt;/ URL for your project.
uk: Буде використано для створення URL вашого проекту (/project/&lt;shortname&gt;/).

en: Homepage
uk: Домашня сторінка

en: Link to project homepage.
uk: Посилання на домашню сторінку проекту.

en: Documentation
uk: Документація

en: Link to project documentation.
uk: Посилання на документацію проекту

en: License
uk: Ліцензія

en: Link to project license.
uk: Посилання на ліцензію проекту.

en: Screenshots
uk: Знімки екрану

en: Link to project screenshots.
uk: Посилання на знімки екрана проекту.

en: Changelog
uk: Журнал змін

en: Link to changelog.
uk: Посилання на журнал змін.

en: CVS tree
uk: Дерево CVS

en: Link to webcvs/viewcvs.
uk: Посилання на webcvs/viewcvs.

en: Demo site
uk: Демонстрація

en: Link to a live demo.
uk: Посилання на перегляд демонстраційного сайту.

en: This project name is already in use.
uk: Уже існує проект із такою назвою.

en: A short project name is required.
uk: Обов'язково коротке ім'я проекту.

en: Please only use alphanumerical characters for the project name.
uk: Будь ласка, використовуйте тільки цифри й букви для назви проекту.

en: Project type %project_type was selected, you can not use values from %invalid_type categories
uk: Був обраний тип проекту %project_type, ви не можете використовувати значення з %invalid_type категорій

en: Browse projects
uk: Огляд проектів

en: Home page
uk: Домашня сторінка

en: Read documentation
uk: Показати документацію

en: Read license
uk: Прочитати ліцензію

en: Read complete log of changes
uk: Читати весь журнал змін

en: Try out a demonstration
uk: Спробувати демонстрацію

en: Look at screenshots
uk: Дивитися знімки екрана.

en: Resources
uk: Ресурси

en: View pending patches
uk: Перегляд черги латок

en: Browse the CVS repository
uk: Огляд cvs-репозиторія

en: View CVS messages
uk: Дивитися Cvs-Повідомлення

en: Developers
uk: Розробники

en: CVS messages for %name
uk: Cvs-Повідомлення проекту ""%name""

en: Project navigation
uk: Навігація по проекту.

en: A project is something a group is working on. It can optionally have issue tracking, integration with revision control systems, releases, and so on.
uk: Проект - це те, над чим працює група. Він може додатково мати спостереження за проблемами, інтеграцію із системою контролю версій, релізів і так далі.

en: Projects
uk: Проекти

en: Autocomplete project
uk: проект Автодоповнення

en: Project
uk: Проект

en: Project administration
uk: Керування проектами

en: Administrative interface for project management and related modules.
uk: Адміністративний інтерфейс для керування проектами й зв'язаних модулів.

en: Project settings
uk: Настроювання проектів

en: Automatically generated path alias: %url
uk: Автоматично створений синонім шляху: %url

en: Categories
uk: Категорії

en: Project types
uk: Типи проектів

en: Download
uk: Завантаження

en: Version
uk: Версія

en: Find out more
uk: Довідатися більше

en: Bugs and feature requests
uk: Помилки й пропозиції

en: Go
uk: Перехід

en: Last changed: !interval ago
uk: Зміна: !interval тому назад

en: administer projects
uk: управляти проектами

en: maintain projects
uk: розбудовувати проекти

en: access projects
uk: мати доступ до проектів

en: access own projects
uk: мати доступ до своїх проектів

en: Provides a project node type and browsing of projects.
uk: Забезпечує тип даних project і перегляд проектів.

en: view
uk: вид

en: Releases
uk: Версії

en: Overview
uk: Огляд

en: Project release settings
uk: Опції релізу проекту

en: all
uk: все

en: Checking this box will cause the project browsing page to have a version select.
uk: Відзначте цей бокс якщо прагнете дозволити вибір версії.

en: Default release overview
uk: Огляд релізу базово

en: Project release
uk: Реліз проекту

en: My projects
uk: Мої проекти

en: Release identification
uk: Ідентифікація релізу

en: Version string
uk: Рядок версії

en: Major
uk: Важлива

en: Minor
uk: Незначна

en: File information
uk: Інформація про файл

en: File
uk: Файл

en: Tag
uk: Тег

en: This version already exists for this project.
uk: Ця версія вже існую для цього проекту.

en: Download: !file
uk: Завантажити: !file

en: Size: !size
uk: Розмір: !size

en: Last updated: !changed
uk: Востаннє оновлено: !changed

en: Advanced options
uk: Додаткові налаштування

en: Official releases
uk: Офіційний реліз

en: View all releases
uk: Дивитися всі релізи

en: Add new release
uk: Додати новий реліз.

en: Release notes
uk: Інформація про версію

en: Edit
uk: Редагувати

en: Date
uk: Дата

en: Size
uk: Розмір

en: Links
uk: Посилання

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: None
uk: Ні

en: default
uk: типовий

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію не можна буде скасувати.

en: Message
uk: Повідомлення

en: No log messages available.
uk: Нічого не зафіксовано.

en: Block settings
uk: Параметри Блоку

en: Weight
uk: Вага

en: Link
uk: Посилання

en: Help text
uk: Довідковий текст

en: Types
uk: Типи

en: Hierarchy
uk: Ієрархія

en: Related terms
uk: Пов'язані терміни

en: Parent
uk: Батько

en: Depth
uk: Глибина

en: none
uk: нічого

en: Category
uk: Категорія

en: Settings
uk: Налаштування

en: Feed
uk: RSS стрічка

en: Name
uk: Ім'я

en: edit
uk: редагувати

en: Import
uk: Імпорт

en: Book
uk: Книга

en: Export
uk: Експорт

en: Taxonomy term
uk: Термін таксономії

en: settings
uk: налаштування

en: Node ID
uk: ID документа

en: Field
uk: Поле

en: content top
uk: Вгорі над змістом

en: content bottom
uk: Знизу під змістом

en: header
uk: заголовок

en: Label
uk: Заголовок

en: Preview
uk: Перегляд

en: Save
uk: Зберегти

en: username
uk: користувач

en: True
uk: Так

en: False
uk: Ні

en: Default
uk: Типово

en: Update
uk: Оновлення

en: Clean up
uk: Очистка

en: Icon
uk: Значок

en: Views
uk: Види

en: Access
uk: Повноваження

en: Add
uk: Додати

en: View
uk: Перегляд

en: Length
uk: Тривалість

en: Path
uk: Шлях

en: Vocabularies
uk: Словники

en: Modules
uk: Модулі

en: Display
uk: Відображення

en: Node type
uk: Тип матеріалу

en: Menu
uk: Меню

en: Teaser
uk: Анонс

en: never
uk: ніколи

en: Text
uk: Текст

en: Theme
uk: Шаблон

en: read more
uk: детальніше

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: Component
uk: Компонент

en: All issues
uk: Усі проблеми

en: Overall
uk: Усі

en: Last month
uk: Останній місяць

en: Average lifetime
uk: Середній час існування

en: Issue activity
uk: Активність по проблемі

en: Total
uk: Сума

en: Project overview
uk: Огляд проекту

en: Own issues
uk: Мої проблеми

en: Subscription settings saved.
uk: Настроювання підписки збережене.

en: Subscribe to receive e-mail notification when an issue for this project is updated.
uk: Підписатися на одержання повідомлень по електронній пошті, коли проблема по цьому проекту обновляється.

en: Subscribe to @project issues
uk: Підписатися на проблеми для @project

en: All projects
uk: Усі проекти

en: Unassign
uk: Відмінити призначення

en: Issue information
uk: Інформація про проблему

en: Assigned
uk: Призначено

en: Issue details
uk: Подробиці проблеми

en: File attachments are disabled. The issue directory has not been properly configured.
uk: Приєднання файлів відключене. Папка для проблем не була коректно настроєна.

en: Project issue settings
uk: Настроювання проблем проекту

en: Please contact the site administrator.
uk: Зверніться до адміністратора сайту.

en: You have to specify a valid project.
uk: Необхідно вказати проект.

en: You have to specify a valid version.
uk: Необхідно вказати версію.

en: You have to specify a valid component.
uk: Необхідно вказати компонент.

en: You have to specify a valid category.
uk: Необхідно вказати категорію.

en: Issues
uk: Проблеми

en: bug reports
uk: звіти про помилки

en: tasks
uk: завдання

en: feature requests
uk: пропозиції

en: support requests
uk: запит підтримки

en: bug report
uk: звіт про помилку

en: task
uk: завдання

en: feature request
uk: пропозиція

en: support request
uk: запит підтримки

en: ID
uk: Ідентифікатор

en: Author may set
uk: Автор може встановлювати

en: Status %status already exists.
uk: Статус %status уже існує

en: Reassign status
uk: Перевизначити статус.

en: Project issue status %issue deleted.
uk: Стан проблеми проекту ""%issue"" було вилучено.

en: Statistics
uk: Статистика

en: See statistics about @project issues.
uk: Дивитися статистику проблем проекту @project.

en: Advanced search
uk: Розширений пошук

en: Use the advanced search page to find @project issues.
uk: Використовуйте сторінку розширеного пошуку, щоб знайти проблеми для @project.

en: See statistics about issues.
uk: Дивитися статистику проблем.

en: Use the advanced search page for finding issues.
uk: Використовуйте сторінку розширеного пошуку для того, щоб знайти проблеми.

en: Assigned to
uk: Призначено

en: You are not authorized to access this page.
uk: Зареєструйтеся, щоб одержати доступ до цієї сторінки.

en: You had some errors in your submission:
uk: Виявлені наступні помилки:

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Reported by
uk: Повідомлене:

en: Issue status update for !link
uk: Відновлення стану проблеми !link

en: Post a follow up: !link
uk: Зробити додавання: !link

en: Attachment
uk: Долучення

en: Your submitted bugs for !date
uk: Помилки описані вами за !date

en: Release critical bugs for !date
uk: Показати критичні помилки за !date

en: Add a new issue (bug report, feature request, etc) to an existing project.
uk: Нова проблема (звіт про помилку, пропозиція й ін.) з існуючим проектом.

en: Issue
uk: Проблема

en: An issue that can be tracked, such as a bug report, feature request, or task.
uk: Проблема за якою можна стежити, такі як звіт про помилку, пропозиція або завдання.

en: Issue directory
uk: Папка проблем

en: Subdirectory in the directory '%dir' where attachments to issues will be stored.
uk: Підпапка в папці '%dir', де приєднані до проблем файли будуть зберігатися.

en: Reply-to address on e-mail notifications
uk: Адреса reply-to на e-mail повідомлення.

en: Permitted file extensions
uk: Дозволені розширення файлів

en: Specify where attachments to issues should be stored on your site, and what filename extensions should be allowed.
uk: Визначите, де повинні зберігатися вкладення до проблем на вашім сайті. А також які розширення припустимі.

en: Project issue status options
uk: Параметри станів проблем проектів

en: Configure what issue status values should be used on your site.
uk: Настроїти які стани проблем повинні використовуватися на вашім сайті.

en: Issue tracker
uk: Стежити за проблемами

en: Enable issue tracker
uk: Включити спостереження за проблемами

en: Let users submit bug requests, patches, feature requests, support requests, etc.
uk: Дозволити користувачам відправляти повідомлення про помилки, заплатки, пропозиції, прохання про допомогу й ін.

en: Submission guidelines
uk: Посібник з опису проблем

en: Issue e-mail options
uk: Параметри електронної пошти для проблем

en: Weekly critical issues report
uk: Щотижневі звіти про критичні проблеми

en: To get a weekly digest of critical issues specify an e-mail address.
uk: Щоб одержувати щотижневий огляд критичних проблем, укажіть вашу адресу електронної пошти.

en: Issues e-mail address
uk: Адреса електронної пошти для проблем

en: Which issue categories to e-mail. If none is checked all categories will be posted.
uk: Які категорії завдань відправляти по електронній пошті. Якщо нічого не обране, то будуть відправлені всі категорії.

en: States
uk: Стани

en: Which issue states to e-mail. If none is checked all states will be posted.
uk: Які стани відправляти по електронній пошті. Якщо нічого не обране, усі стани будуть відправлені.

en: Monthly reminder
uk: Щомісячне нагадування.

en: Send monthly reminders to users
uk: Відправляти щомісячні нагадування користувачам.

en: Enabling this will send a monthly reminder to users that have open issues registered.
uk: Якщо включене, то щомісяця будуть відсилатися нагадування користувачам, які мають невирішені проблеми.

en: Issue settings have been saved.
uk: Настроювання проблеми були збережене.

en: Issue links
uk: Посилання проблеми

en: You have no projects.
uk: У Вас немає проектів.

en: This user has no projects.
uk: Користувач не має проектів.

en: Add release
uk: Додати реліз

en: n/a
uk: н/д

en: Project links
uk: Посилання проекту

en: create project issues
uk: описувати проблеми проектів

en: access project issues
uk: мати доступ до проблем проектів

en: edit own project issues
uk: змінювати свої проблеми проектів

en: access own project issues
uk: мати доступ до своїх проблем проектів

en: Upload
uk: Вивантажити

en: Picture
uk: Зображення

en: type
uk: тип

en: Mail
uk: Пошта

en:  in
uk:  в

en: Before
uk: До

en: After
uk: Після

en: User
uk: Користувач

en: Files
uk: Файли

en: status
uk: стан

en: Error
uk: Помилка

en: Options
uk: Настроювання

en: Node
uk: Матеріал

en: Number of columns
uk: Кількість колонок

en: Create
uk: Створення

en: Separator
uk: Розділювач

en: Horizontal
uk: Горизонтально

en: Vertical
uk: Вертикально

en: term
uk: термін

en: All
uk: Все

en: Access log
uk: Журнал доступу

en: Active
uk: Діючий

en: Submit @name
uk: Зберегти  @name

en: Year
uk: Рік

en: Date format
uk: Формат дати

en: Page title
uk: Назва сторінки

en: Block
uk: Блок

en: Display links
uk: Відображення посилань

en: View type
uk: Тип Виду

en: Page
uk: Сторінка

en: Breadcrumb
uk: Рядок навігації

en: Off
uk: Вимкнено

en: Header
uk: Шапка

en: Footer
uk: Підвал

en: Aggregator feed
uk: Стрічка збиральника

en: Aggregator item
uk: Агрегатор пункту

en: Creation date
uk: Дата створення

en: Custom
uk: Власний

en: Roles
uk: Ролі

en: Comment
uk: Коментар

en: Hostname
uk: Сервер:

en: Score
uk: Вага

en: Published
uk: Опубліковано

en: Input format
uk: Формат вводу

en: Signature
uk: Підпис

en: Filter
uk: Фільтр

en: Location
uk: Адреса

en: Promoted to front page
uk: Розміщене на першій сторінці

en: Log message
uk: Повідомлення в системний журнал

en: Session ID
uk: ID сесії

en: File ID
uk: ID файлу

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Vocabulary ID
uk: ID словника

en: Vocabulary name
uk: Назва словника

en: Term
uk: Термін

en: Term ID
uk: ID терміну

en: E-mail address
uk: Електронна пошта

en: Last access
uk: Останній вхід

en: Last login
uk: Останній вхід

en: Fields
uk: Поля

en: Contains
uk: Містить

en: Does not contain
uk: Не містить

en: Is less than
uk: Є меншим, ніж

en: Is less than or equal to
uk: Є меншим або рівним, ніж

en: Is equal to
uk: Є рівним

en: Is greater than or equal to
uk: Є більшим або рівним за

en: Is greater than
uk: Є більшим, ніж

en: Is not equal to
uk: Не є рівним

en: Count
uk: Кількість

en: Overridden
uk: Пріоритетно

en: Watchdog
uk: Вартовий

en: Normal
uk: Нормально

en: N/A
uk: Н/Д

en: configure
uk: налаштувати

en: %time ago
uk: %time тому

en: Sort order
uk: Сортування

en: Up
uk: Вгору

en: Sortable
uk: Сортується

en: Caching
uk: Кешування

en: Month
uk: Місяць

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: Current
uk: Поточна

en: Code
uk: Код

en: Short name
uk: Коротке ім'я

en: node
uk: матеріал

en: Method
uk: Метод

en: Week
uk: Тиждень

en: Day
uk: День

en: Table
uk: Таблиця

en: Now
uk: Зараз

en: !time ago
uk: !time тому

en: Other
uk: Інше

en: Basic
uk: Базово

en: access content
uk: доступ до матеріалів сайту

en: List type
uk: Тип списку

en: Role
uk: Роль

en: Add new comment
uk: Додати коментар

en: Case
uk: Вибір

en: Referrer
uk: Джерело

en: Both
uk: Все

en: Maximum length
uk: Максимальна довжина

en: Create content
uk: Створити матеріал

en: Argument
uk: Аргумент

en: Anonymous
uk: Гість

en: <All>
uk: <Усі>

en: access all views
uk: доступ до всіх видів

en: Views are customized lists of content on your system; they are highly configurable and give you control over how lists of content are presented.
uk: Види - це особливі списки матеріалу в Вашій системі; вони глибоко модифікуються і дають можливість керувати виглядом відображених матеріалів

en: Tools
uk: Інструменти

en: Override
uk: Переназначити

en: Clone
uk: Клонування

en: Summary, sorted ascending
uk: Сумарно, сортування пряме

en: Summary, sorted descending
uk: Сумарно, сортування зворотнє

en: Ascending
uk: Зростання

en: Descending
uk: Спадання

en: Text to display at the top of the view. May contain an explanation or links or whatever you like. Optional.
uk: Текст для відображення вгорі виду. Може містити роз'яснення або які-небудь посилання. Налаштовується.

en: Normal menu item
uk: Нормальний елемент меню

en: Empty text
uk: Порожній текст

en: Expose
uk: Виставляти

en: Down
uk: Вниз

en: Wildcard
uk: Джокер

en: Arguments
uk: Аргументи

en: Operator
uk: Оператор

en: Filters
uk: Фільтри

en: Optional
uk: Необов'язкове

en: Order
uk: Замовлення

en: View name must be alphanumeric or underscores only.
uk: Ім'я виду повинне бути буквено-цифровим або починатися із символу підкреслення.

en: administer views
uk: управляти видами

en: Random
uk: Випадково

en: Uncategorized
uk: Без категорії

en: Position
uk: Розташування

en: Basic settings
uk: Базові параметри

en: Latest
uk: Останнє

en: Last checked
uk: Востаннє перевірено

en: Profile
uk: Профіль

en: filters
uk: фільтри

en: Term description
uk: Опис терміна

en: fields
uk: поля

en: reply
uk: відповісти

en: Function
uk: Функція

en: Defaults
uk: Типово

en: Collapsible
uk: Можливість звертання

en: Sort by
uk: Сортувати за

en: Created date
uk: Дата створення

en: Updated date
uk: Дата оновлення

en: Default language
uk: Базова мова

en: File attachments
uk: Приєднані файли

en: Approved
uk: Схвалене

en: create
uk: створення

en: Commits
uk: Передачі

en: Repository
uk: Сховище

en: Queued
uk: В черзі

en: Pending
uk: Очікування

en: Declined
uk: Відмовлене

en: normal
uk: звичайний

en: Database queries
uk: Sql-Запити

en: Other queries
uk: Інші запити

en: Timer
uk: Таймер

en: in
uk: в

en: Switch
uk: Перемикати

en: ago
uk: назад

en: Clear
uk: Очистити

en: update
uk: оновлення

en: locked
uk: блоковано

en: You must specify a valid user name.
uk: Ви повинні вказати дійсне ім'я користувача.

en: %user is not a valid user on this site.
uk: користувача %user немає на цьому сайті.

en: Full text
uk: Повний текст

en: Feed settings
uk: Налаштування вибірок

en: Source
uk: Джерело

en: navigation bar
uk: Панель навігації

en: Search results
uk: Результати пошуку

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Display name
uk: Показувати назву

en: Query
uk: Запит

en: Project name
uk: Назва проекту

en: NO
uk: НІ

en: YES
uk: ТАК

en: Hour
uk: Година

en: Minute
uk: Хвилина

en: Second
uk: Секунда

en: Granularity
uk: Деталізація

en: Moderated
uk: Ухвалено

en: Alignment
uk: Вирівнювання

en: Link label
uk: Мітка посилання

en: Revert
uk: Відновити

en: To post pieces of code, surround them with &lt;code&gt;...&lt;/code&gt; tags. For PHP code, you can use &lt;?php ... ?&gt;, which will also colour it based on syntax.
uk: Для додавання кусків коду, візьміть їх в &lt;code&gt;...&lt;/code&gt; теги. Для коду PHP, Ви можете використовувати &lt;?php ... ?&gt; який буде підсвічувати в залежності від синтаксису.

en: You may post code using &lt;code&gt;...&lt;/code&gt; (generic) or &lt;?php ... ?&gt; (highlighted PHP) tags.
uk: Ви можете додавати код використовуючи теги &lt;code&gt;...&lt;/code&gt; (загальне) або &lt;?php ... ?&gt; (підсвічений PHP)

en: Code filter
uk: Фільтр коду

en: Allows users to post code verbatim using &lt;code&gt; and &lt;?php ?&gt; tags.
uk: Дозволяє користувачам публікувати блоки коду використовуючи &lt;code&gt; та &lt;?php ?&gt; теги.

en: Code Filter
uk: Фільтр коду

en: Provides tags for automatically escaping and formatting large pieces of code.
uk: Надає теги для автоматичного виділення і форматування великих кусків коду

en: warning
uk: попередження

en: Attachments on comments
uk: Вкладення до коментарів

en: You do not have access to any projects.
uk: Ви не маєте права доступу до жодного проекту.

en: critical
uk: критичне

en: minor
uk: незначна

en: Choose a new issue status for existing issues of status %name.
uk: Виберіть новий стан для існуючих проблем у стані ""%name"".

en: Create a new issue for @project.
uk: Описати нову проблему @project.

en: Create a new issue.
uk: Описати нову проблему.

en: Mailhandler support
uk: Підтримка Mailhandler

en: Basic mail format:
uk: Простий формат листа:

en: Adding
uk: Додавання

en: Deleting
uk: Видалення

en: All issue e-mails sent via subscriptions will appear from this e-mail address. You can use %project as a placeholder which will be replaced with the %short_project_name setting for the issue's current project.
uk: Усі листи про проблеми будуть відправлені із цієї адреси електронної пошти. Ви можете використовувати %project як шаблон, який буде замінений на %short_project_name з настроювань для проблем поточного проекту.

en: Do it!
uk: Зробити!

en: or
uk: або

en: Convert
uk: Перетворити

en: Parent term
uk: Батьківський термін

en: Style
uk: Стиль

en: revert
uk: повернути

en: Official
uk: Офіційно

en: Branch
uk: Гілка

en: Last modified
uk: Востаннє змінено

en: Retry
uk: Повтор

en: external
uk: зовнішній

en: Reverse
uk: Зворотній

en: Thousands separator
uk: Розділювач тисяч

en: missing
uk: відсутнє

en: Attach new file
uk: Причіпити новий файл

en: Attach
uk: Долучити

en: loading
uk: завантажую

en: Unformatted
uk: Неформатоване

en: Dev load
uk: Dev-Завантаження

en: RSS Feed
uk: RSS потік

en: New comments
uk: Нові коментарі

en: Enter username
uk: Уведіть ім'я користувача

en: Username not found
uk: Ім'я користувача не знайдене

en: Relationships
uk: Зв'язки

en: Plural
uk: Множина

en: Relationship
uk: Зв'язок

en: relationships
uk: зв'язки

en: Sort criteria
uk: Критерій сортування

en: Parent menu item
uk: Батьківський елемент меню

en: Translations
uk: Переклади

en: Unpublished
uk: Неопубліковане

en: administer nodes
uk: керувати матеріалами

en: Sticky
uk: Приліпити

en: Read only
uk: Тільки для читання

en: TRUE
uk: ІСТИНА

en: FALSE
uk: НЕПРАВДА

en: Ok
uk: Гаразд

en: Output format
uk: Вихідний формат

en: Storage
uk: Зберігання

en: Apply
uk: Застосувати

en: Please wait...
uk: Зачекайте, будь ласка...

en: Select
uk: Вибір

en: Enter the terms you wish to search for.
uk: Введіть слова для пошуку.

en: Information
uk: Інформація

en: PHP Code
uk: Код PHP

en: Translation
uk: Переклад

en: Translation status
uk: Статус перекладу

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
uk: Перелік розділених комами термінів, що описують матеріал. Наприклад: відпочинок, дайвінг, "Компанія ТзОВ.".

en: @min and @max
uk: @min та @max

en: Full node
uk: Повний матеріал

en: Precision
uk: Точність

en: Permission
uk: Дозвіл

en: Grid
uk: Ґратка

en: Hide
uk: Сховати

en: Read/Write
uk: Читати/Писати

en: Global
uk: Глобальне

en: arguments
uk: аргументи

en: Some filter conflicts were detected.
uk: Деякі конфлікти фільтрів було виявлено.

en: Thread
uk: Гілки

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
uk: Вам необхідно вказати хоча б одне ключове слово, що містить не менше @count символів.

en: Distinct
uk: Окремий

en: <None>
uk: <Нічого>

en: Usage
uk: Використання

en: Node access
uk: Доступ до матеріалу

en: <Any>
uk: <будь-що>

en: edit view
uk: змінити Вигляд

en: edit menu
uk: змінити меню

en: Rearrange
uk: Пересортувати

en: Users deleted.
uk: Користувачі вилучені.

en: !num_users created.
uk: !num_users створене.

en: Deleted taxonomy.
uk: Таксономія вилучена.

en: Created the following new vocabularies: !vocs
uk: Створені наступні нові словники: !vocs

en: Created the following new terms: !terms
uk: Створені наступні нові терміни: !terms

en: 1 user | @count users
uk[0]: @count користувач
uk[1]: @count користувача
uk[2]: @count користувачів

en: This is a list of defined user functions that generated this current request lifecycle. Click on a function name to view its documention.
uk: Це список усіх певних користувачем функцій, які використовувалися  при генерації даної сторінки. Посилання з імені функції веде на її опис в документації.

en: Here are the contents of your <code>$_SESSION</code> variable.
uk: Уміст Вашої змінної <code>$_SESSION</code>.

en: Empty cache
uk: Очистити кеш

en: Empty database queries
uk: Очистити Sql-Запити в БД

en: Reinstall modules
uk: Переустановити модулі

en: Variable editor
uk: Редактор змінних

en: Session viewer
uk: Переглядач сесій

en: Switch user
uk: Перемкнути користувача

en: Devel
uk: Розробка

en: Dev render
uk: Розробка перегляд

en: Execute PHP
uk: Виконання PHP

en: Number of users to display in the list
uk: Кількість користувачів, які потрібно показати в списку.

en: devel
uk: розробка

en: This user can switch back.
uk: Користувач зможе перепідключитись назад.

en: Query log
uk: Журнал Sql-Запитів

en: Collect query info. If disabled, no query log functionality will work.
uk: Ведення обліку Sql-Запитів. Якщо опція відключена, журнал Sql-Запитів працювати не буде.

en: Collect query info
uk: Облік Sql-Запитів

en: Display query log
uk: Показувати журнал Sql-Запитів.

en: Sort query log
uk: Сортування списку Sql-Запитів

en: by source
uk: один по одному

en: by duration
uk: по тривалості

en: The query table can be sorted in the order that the queries were executed or by descending duration.
uk: Таблиця запитів може бути відсортована один по одному, у якому вони виконувалися для генерації сторінки, або за часом їх виконання у зворотному порядку.

en: Slow query highlighting
uk: Підсвічування повільних Sql-Запитів

en: Store executed queries
uk: Зберігання виконаних Sql-Запитів.

en: Sampling interval
uk: Інтервал запитів, що зберігаються,

en: If storing query statistics, only store every nth page view. 1 means every page view, 2 every second, and so on.
uk: Якщо зберігання Sql-Запитів включене, збереження буде працювати тільки при кожному n-ом перегляді сторінки. 1 означає збереження запитів при кожному перегляді сторінки, 2 - при кожному другому, і так далі.

en: Display page timer
uk: Показувати лічильник часу

en: Display page execution time in the query log box.
uk: Показувати час генерації сторінки в блоці журналу Sql-Запитів.

en: Display memory usage
uk: Показувати використовувану пам'ять

en: Display how much memory is used to generate the current page. This will show memory usage when devel_init() is called and when devel_exit() is called. PHP must have been compiled with the <em>--enable-memory-limit</em> configuration option for this feature to work.
uk: Показувати, скільки пам'яті використовувалося для генерації поточної сторінки. Буде показана кількість використовуваної пам'яті в момент виклику devel_init() і у момент виклику devel_exit(). Для того, щоб ця функція працювала, PHP  повинен бути скомпільований з опцією <em>--enable-memory-limit</em>.

en: Display redirection page
uk: Показувати сторінку переадресації

en: When a module executes drupal_goto(), the query log and other developer information is lost. Enabling this setting presents an intermediate page to developers so that the log can be examined before continuing to the destination page.
uk: Якщо модуль виконує функцію drupal_goto(), журнал Sql-Запитів і інша інформація для розробника губиться. Включення даної опції дозволяє розробнику переглянути проміжну сторінку з усією необхідної інформацією, щоб її можна було проаналізувати до переходу на сторінку призначення.

en: Display form element keys and weights
uk: Показувати машинне ім'я й вагу для всіх елементів форми.

en: Form element names are needed for performing themeing or altering a form. Their weights determine the position of the element. Enabling this setting will show these keys and weights beside each form item.
uk: Імена елементів форм потрібні, щоб спростити оформлення й вигляд форм. Вага елементів визначає послідовність елементів у формі. Включення цього налаштування покаже ім'я й вагу елемента усередині кожного об'єкта форми.

en: Error handler
uk: Оброблювач помилок

en: Standard drupal
uk: Стандартний друпал

en: Backtrace
uk: Зворотнє трасування

en: Log only
uk: Тільки балка

en: Other (!library)
uk: Інше (!library)

en: SMTP library
uk: SMTP бібліотека

en: PHP code to execute
uk: Php-Код, який повинен бути виконаний

en: Execute
uk: Виконати

en: Warning - will delete your module tables and variables.
uk: Попередження: усі таблиці й настроювання модуля будуть вилучені.

en: Old value
uk: Старе значення

en: New value
uk: Нове значення

en: Session name
uk: Назва сеансу

en: Total (ms)
uk: Усього (мс)

en: Average (ms)
uk: У середньому (мс)

en: Std deviation (ms)
uk: Стандартне відхилення (мс)

en: Delete collected query statistics
uk: Вилучити зібрану статистику Sql-Запитів

en: Stored query statistics deleted.
uk: Статистика Sql-Запитів очищена.

en: access devel information
uk: переглядати інформацію для розробника

en: switch users
uk: перемикати користувачів

en: Generate users
uk: Генерувати користувачів

en: Generate a given number of users. Optionally delete current users.
uk: Створити задану кількість користувачів. Додатково можна вилучити поточних користувачів.

en: Generate content
uk: Генерувати матеріали

en: Generate a given number of nodes and comments. Optionally delete current items.
uk: Створити задану кількість матеріалів і коментарів до них. Додатково можна вилучити поточні об'єкти.

en: Generate categories
uk: Генерувати категорії

en: Generate a given number of vocabularies and terms. Optionally delete current categories.
uk: Створити задану кількість словників і термінів. Додатково можна вилучити поточні об'єкти таксономії.

en: How many users would you like to generate?
uk: Скільки користувачів Ви бажаєте створити?

en: Which node types do you want to create?
uk: Які типи матеріалів ви прагнете згенерувати?

en: How many nodes would you like to generate?
uk: Скільки матеріалів повинно бути створено?

en: Max word length of titles
uk: Максимальна довжина слова в заголовках.

en: How many vocabularies would you like to generate?
uk: Скільки словників повинно бути створено?

en: How many terms would you like to generate?
uk: Скільки термінів повинно бути створено?

en: Max word length of term/vocab names
uk: Максимальна довжина слова в іменах термінів і словників.

en: Delete existing terms and vocabularies before generating new content.
uk: Вилучити всі існуючі словники й терміни перед генерацією нових.

en: Development helper for node_access table
uk: Помічник розробника для роботи з node_access

en: This module helps in site development.  Specifically, when an access control module is used to limit access to some or all nodes, this module provides some feedback showing the node_access table in the database.
uk: Цей модуль служить для допомоги в розробці сайтів. Зокрема, коли використовуються модулі, що обмежують доступ до матеріалів сайту, цей модуль дозволяє переглянути актуальну інформацію в таблиці node_access бази даних сайту.

en: Access Granted to All Nodes (All Users)
uk: Відкритий доступ для всіх матеріалів (усім користувачам)

en: Your node_access table contains entries that may be granting all users access to all nodes.  Depending on which access control module(s) you use, you may want to delete these entries.  If you are not using an access control module, you should probably leave these entries as is.
uk: Ваша таблиця node_access містить записи, що дають доступ усім користувачам на перегляд усіх матеріалів сайту. Залежно від того, які модулі обмеження доступу використовуються, Вам може знадобитися вилучити ці записи. Якщо Ви не використовуєте модулів обмеження доступу, імовірно, краще буде залишити їх як є.

en: realm
uk: область

en: Legacy Nodes
uk: Загублені матеріали

en: You have !num nodes in your node table which are not represented in your node_access table.  If you have an access control module installed, these nodes may be hidden from all users.  This could be caused by publishing nodes before enabling the access control module.  If this is the case, manually updating each node should add it to the node_access table and fix the problem.
uk: На сайті є !num матеріалів, доступ до яких не описаний у таблиці node_access. Якщо у Вас використовується модуль контролю доступу, ці матеріали можуть бути сховані від усіх типів користувачів. Це могло відбутися, якщо матеріали були опубліковані до підключення модуля контролю доступу. Якщо це так, відновлення даних матеріалів вручну додасть опис доступу до них в node_access і розв'яже дану проблему.

en: All Nodes Represented
uk: Усі матеріали визначені.

en: All nodes are represented in the node_access table.
uk: Усі матеріали, що наявні в таблиці node_access.

en: Access Granted to All Nodes (Some Users)
uk: Відкритий доступ для всіх матеріалів (деяким користувачам)

en: Your node_access table contains entries that may be granting some users access to all nodes.  This may be perfectly normal, depending on which access control module(s) you use.
uk: Таблиця node_access містить записи, що визначають доступ до всіх матеріалів  для деяких користувачів. Це може бути абсолютно нормальним, в залежності від того, які модулі контролю доступу Ви використовуєте.

en: Access Granted to Some Nodes
uk: Доступ для всіх до деяких матеріалів

en: The following realms appear to grant all users access to some specific nodes.  This may be perfectly normal, if some of your content is available to the public.
uk: До деяких з матеріалів сайту є доступ для всіх користувачів. Це абсолютно нормально, якщо частина матеріалів сайту повинна мати публічний доступ.

en: public nodes
uk: публічні матеріали

en: Public Nodes
uk: Публічні матеріали

en: Summary by Realm
uk: Коротко по областях

en: The following realms grant limited access to some specific nodes.
uk: Наступні області дають обмежений доступ до деяких специфічних матеріалів.

en: private nodes
uk: приватні матеріали

en: Protected Nodes
uk: Захищені Матеріали

en: Devel Node Access
uk: Розробка: Доступ до Матеріалів

en: explained
uk: розкрите

en: ok
uk: ок

en: ignored
uk: ігнорується

en: empty
uk: пусто

en: node_access entries for nodes shown on this page
uk: Записи в node_access для матеріалів, показаних на цій сторінці

en: Disabled query logging since devel module is disabled.
uk: Тому що модуль devel відключений, журнал Sql-Запитів, також, відключений.

en: Various blocks, pages, and functions for developers.
uk: Різні інструменти (блоки, сторінки й функції) для розроблювачів.

en: Generate dummy users, nodes, and taxonomy terms.
uk: Генерує несправжніх користувачів, документи й терміни таксономії

en: Developer block and page illustrating relevant node_access records.
uk: Блок і сторінка розробника про зв'язані записи, що показують, node_access.

en: Assigned %n users to group %t.
uk: Помістити %n користувачів у групу %t.

en: Aggregator
uk: Підбірка новин

en: Miscellaneous
uk: Різне

en: Child
uk: Підпорядкований

en: Attach to
uk: Приєднати до

en: Argument type
uk: Тип аргументу

en: Attached files
uk: Вкладені файли

en: Remove this item
uk: Видалити цей елемент

en: No title
uk: Без назви

en: Module name
uk: Ім'я модуля

en: Enter the module name to export code to.
uk: Уведіть ім'я модуля для експорту коду.

en: Page settings
uk: Параметри сторінки

en: Use pager
uk: По сторінках

en: Items to display
uk: Відображати елементів

en: Offset
uk: Зміщення

en: More link
uk: Посилання "ще(далі)"

en: Edit this view
uk: Правити вид

en: Book parent
uk: Батьківська підшивка

en: Top level book
uk: Верхній рівень підшивки

en: contains
uk: містить

en: Selection type
uk: Тип вибору

en: No name
uk: Без імені

en: The selected file %name could not be uploaded.
uk: Вибраний файл %name не вдалося вивантажити.

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
uk: Помилка при перевірці значення, будь-ласка, спробуйте ще. Якщо помилка повториться, повідомте адміністратора сайту.

en: In moderation
uk: В модерації

en: Ordered list
uk: Нумерований список

en: Unordered list
uk: Ненумерований список

en: Case sensitive
uk: Чутливе до регістру

en: Link class
uk: Клас посилання

en: Column
uk: Стовпець

en: Default sort
uk: Базове сортування

en: sort by @s
uk: сортувати за @s

en: and
uk: і

en: Comment alter taxonomy
uk: Коментарі змінюють таксономію

en: Vocabularies that may be altered
uk: Словники, що можуть бути змінені

en: Add @type
uk: Додати @type

en: Parent comment
uk: Батьківський коментар

en: The parent comment.
uk: Батьківський коментар.

en: Author's website
uk: Сайт автора

en: Display the depth of the comment if it is threaded.
uk: Показує глибину коментаря, якщо доступно.

en: Reply-to link
uk: Посилання Відповісти на

en: Text to display
uk: Текст для показу

en: field
uk: поле

en: View settings
uk: Параметри видів

en: Week @week
uk: Тиждень @week

en: Delete view
uk: Вилучити вид

en: Release
uk: Версія

en: Target
uk: Ціль

en: Time ago
uk: Часу назад

en: The taxonomy vocabulary ID
uk: ID словника Таксономії

en: The taxonomy term ID
uk: ID терміна Таксономії

en: Force single
uk: Примусово одиничний

en: TODO
uk: ЗРОБИТИ

en: The language the content is in.
uk: Мова вмісту.

en: Button text
uk: Текст кнопки

en: Title only
uk: Тільки назва

en: Validator
uk: Перевірка

en: Inherit
uk: Залежність

en: Mime type
uk: MIME Тип

en: Use default
uk: Використовувати базове

en: The weight, used for sorting.
uk: Вага, використовується для сортування.

en: Images are larger than %resolution will be resized.
uk: Зображення, що є більшими за %resolution, буде зменшено.

en: Stores uploaded file information and table associations.
uk: Зберігає інформацію про завантажені файли й таблиці асоціацій.

en: Primary Key: The {files}.fid.
uk: Первинний ключ: {files}.fid.

en: Description of the uploaded file.
uk: Опис для файлу, що завантажується.

en: The project module makes special use of the taxonomy (category) system. A special vocabulary, %vocabulary_name, has been created automatically.
uk: Модуль проектів спеціальним образом використовує таксономію (категорії). Спеціальний словник ""%vocabulary_name"" був автоматично створений.

en: Supported
uk: Підтримувані

en: Recommended
uk: Рекомендовано

en: Administer releases
uk: Керування версіями

en: Project usage settings
uk: Керування використанням проектів

en: Configure how long usage data is retained.
uk: Настроювання як довго дані будуть зберігатися.

en: View usage statistics
uk: Перегляд статистики використання

en: Jump to:
uk: Перейти до:

en: The date the node was last updated.
uk: Дата останньої зміни матеріалу.

en: In the form of WW (01 - 53).
uk: У форматі ТТ (01 - 53).

en: Category ID
uk: ID категорії

en: Invalid display id @display
uk: Невірний ідентифікатор відображення @display

en: Error: handler for @table > @field doesn't exist!
uk: Помилка: оброблювач для @table &gt; @field не існує!

en: Do not use a relationship
uk: Не використовувати зв'язок

en: Display type
uk: Тип виду

en: The cache has been cleared.
uk: Кеш - очищено!

en: Default sort order
uk: Базове сортування

en: An error occurred at @path.
uk: Помилка на @path.

en: No link
uk: Без посилання

en: The maximum upload size is %filesize. Only files with the following extensions may be uploaded: %extensions.
uk: Максимальний розмір файлу загрузки обмежено до %filesize. Лише файли з наступними розширеннями можуть бути причепленими: %extensions.

en: Path: !path
uk: Шлях: !path

en: Is not one of
uk: Жоден з

en: Analyze
uk: Аналіз

en: Snapshot
uk: Знімок

en: Admin
uk: Адмін

en: Starts with
uk: Починається з

en: Autocomplete
uk: Автодоповнення

en: Decimal point
uk: Десяткова кома

en: Permanent
uk: Постійна

en: Temporary
uk: Тимчасово

en: Custom date format
uk: Власний формат дати

en: Is one of
uk: Один з

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
uk: Доступ буде надано користувачам вказаного рядка повноважень

en: Show All
uk: Показати все

en: Nodes are a Drupal site's primary content.
uk: Матеріал є основним вмістом сайтів на Drupal.

en: Comments are responses to node content.
uk: Коментарі є відгуками на матеріал вмісту.

en: Users who have created accounts on your site.
uk: Користувачі, у яких є обліковий запис на цьому сайті.

en: Is empty (NULL)
uk: Пусто (NULL)

en: Is not empty (NULL)
uk: Не пусто (NOT NULL)

en: not empty
uk: не пусто

en: Theming information
uk: Інформація для розробки шаблонів

en: Ends with
uk: Закінчується на

en: Upload date
uk: Дата завантаження

en: Do not cache
uk: Не кешувати

en: Action to take if argument is not present
uk: Що робити, якщо аргумент відсутній

en: Wildcard title
uk: Джокер назви

en: The title to use for the wildcard in substitutions elsewhere.
uk: Заголовок, який буде використаний для підстановки де-небудь.

en: <Basic validation>
uk: <Базова перевірка>

en: Action to take if argument does not validate
uk: Що робити, якщо аргумент не перевірений

en: Link this field to its user
uk: Посилатися на користувача

en: Text to display for anonymous users
uk: Текст, показуваний анонімним відвідувачам

en: Use default RSS settings
uk: Використовувати стандартні налаштування RSS

en: Title plus teaser
uk: Заголовок і анонс

en: Front page feed
uk: Стрічка головної сторінки

en: This will appear as the name of this block in administer >> site building >> blocks.
uk: Це буде відображатися як назва блоку в розділі Керування >> конструкція >> блоки.

en: The node ID of the node.
uk: Ідентифікатор матеріалу

en: Tab weight
uk: Вага вкладки

en: No role
uk: Без ролі

en: View link
uk: Показати посилання

en: The size of the file.
uk: Розмір файлу.

en: Link this field
uk: Зробити це поле посиланням

en: Finished with an error.
uk: Завершене з помилкою

en: Invalid file path
uk: Невірний шлях до файлу

en: Caution: this user will be unable switch back.
uk: Попередження: користувач не зможе перемкнутися назад.

en: Enter function name for api lookup
uk: Уведіть ім'я функції для пошуку в API

en: API Site
uk: API сайту

en: Rebuild the theme registry on every page load
uk: Перебудовувати кеш теми при кожнім завантаженні сторінки

en: Reinstall
uk: Перевстановити

en: Saved new value for %name.
uk: Нове значення для %name збережене.

en: Display of !type !obj
uk: Змінна: !type !obj

en: {empty}
uk: пусто

en: %message in %file on line %line.
uk: %message у %file, рядок %line.

en: 1 character | @count characters
uk[0]: 1 символ
uk[1]: @count символи
uk[2]: @count символів

en: display source code
uk: показувати вихідний код

en: Function reference
uk: Опис функції

en: View a list of currently defined user functions with documentation links.
uk: Перегляд списку користувацьких функцій, завантажених для поточної сторінки, з посиланнями на документацію.

en: Run hook_uninstall() and then hook_install() for a given module.
uk: Запускає hook_uninstall() і hook_install() для обраного модуля.

en: foo
uk: щось

en: Quickly enable or disable theme developer module. Useful for removing HTML cruft added by that module.
uk: Швидке включення/вимикання модуля theme developer. Використовується для видалення Html-Вставки, доданої цим модулем.

en: Display the PHP code of any file in your Drupal installation
uk: Перегляд Php-Коду будь-якого файлу у Вашій версії Drupal

en: Rebuild menus
uk: Переформувати меню

en: Edit and delete site variables.
uk: Редагування й видалення змінних сайту.

en: Theme registry
uk: Реєстр шаблонів

en: View the active form/render elements for this site.
uk: Перегляд активних структурних ( для форм і т.п.) елементів цього сайту

en: List the contents of $_SESSION.
uk: Список умісту $_SESSION.

en: Delete all users (except user id 1) before generating new users.
uk: Вилучити всіх користувачів ( крім користувача з id 1) перед генерацією нових користувачів.

en: <strong>Delete all content</strong> in these node types before generating new content.
uk: <strong>Вилучити весь уміст</strong> у цих типах матеріалів перед генерацією нового вмісту.

en: You must also enable comments for the node types you are generating.
uk: Необхідно, також, включити коментарі для типів матеріалів, до яких будуть створюватися коментарі.

en: Add taxonomy terms to each node.
uk: Додати терміни таксономії до кожного матеріалу.

en: Add an url alias for each node.
uk: Додати URL псевдонім для кожного матеріалу.

en: Generate items
uk: Генерувати об'єкти

en: Populate your database with dummy items.
uk: Заповнення Вашої бази даних несправжніми об'єктами.

en: Display the list of theme templates and theme functions which could have been be used for a given page. The one that was actually used is bolded. This is the same data as the represented in the popup, but all calls are listed in chronological order and can alternately be sorted by time.
uk: Відображення списку шаблонів і функцій оформлення, які використовувалися або могли б використовуватися для генерації даної сторінки. Об'єкти, які дійсно використовувалися, виділені жирним. Це та ж сама інформація, яка видається у вікні, що випадає, але списком, упорядкованим в хронологічному порядку, і може бути пересортований за часом.

en: Parents:
uk: Батьки:

en: Function called:
uk: Виконані функції:

en: Template called:
uk: Виконані шаблони:

en: Candidate template files:
uk: Файли можливих шаблонів:

en: Candidate function names:
uk: Можливі імена функцій:

en: link to Drupal API documentation
uk: посилання на документацію Drupal API

en: link to source code
uk: посилання на вихідний код

en: Function Arguments
uk: Аргументи Функцій

en: Template Variables
uk: Змінні шаблона

en: File used:
uk: Використаний файл:

en: Duration:
uk: Тривалість:

en: Essential theme API information for theme developers
uk: Необхідна інформація з API тем оформлення для розроблювачів тем оформлення

en: Link this field to its node
uk: Зв'язати це поле з його матеріалом

en: Delete link
uk: Посилання на видалення

en: Cache once for everything (global)
uk: Кеш разово для всього (глобально)

en: Per page
uk: По сторінках

en: Per role
uk: По ролях

en: Per role per page
uk: По ролях по сторінках

en: Per user
uk: По користувачах

en: Per user per page
uk: Для користувача і для сторінки

en: Has Avatar
uk: Має Аватар

en: Display the node with standard node view.
uk: Показує матеріал з стандартним видом.

en: Capitalize first letter
uk: Виправлення першої букви

en: Custom text
uk: Свій текст

en: Default argument
uk: Базовий аргумент

en: Yes/No
uk: Так/Ні

en: No fields available.
uk: Недоступні поля

en: Numeric
uk: Числовий

en: Alt text
uk: Альтернативний текст

en: Edit link
uk: Посилання на редагування

en: Display as attachment
uk: Відображати як вкладення

en: Display as full image
uk: Відображати зображення цілком

en: Display via imagecache preset !preset
uk: Відображати через набір imagecache !preset

en: Image attachments on comments
uk: Прикріплення зображень до коментарів

en: Validation error, please try again. The file you attempted to upload may be too large. If this error persists, please contact the site administrator.
uk: Помилка перевірки, будь ласка спробуйте знову. Можливо файл, який ви намагаєтеся завантажити занадто великий. Якщо ця помилка продовжує з'являтися,  будь ласка повідомте адміністратора сайту.

en: upload files to comments
uk: завантажувати файли до коментарів

en: view files uploaded to comments
uk: бачити файли, завантажені до коментарів

en: The {node}.nid of the comment the uploaded files is associated with.
uk: {node}.nid коментаря пов'язаний із завантаженим файлом.

en: The {comment}.cid associated with the uploaded file.
uk: {comment}.cid пов'язане із завантаженим файлом.

en: Weight of this upload in relation to other uploads - determines the order.
uk: Вага цього завантаження стосовно  інших завантажень — визначає порядок.

en: The file ID from the Drupal 5 version, if applicable.
uk: ID файлу з Drupal 5 версії, якщо підходить.

en: Broken handler @table.@field
uk: Втрачено handler @table.@field

en: Skipping broken view @view
uk: Пропущено поламаний вид @view

en: Ajax callback for view loading.
uk: Ajax callback для завантаження вида.

en: Changes cannot be made to a locked view.
uk: Зміни не можуть бути зроблені до заблокованого виду.

en: Convert stored Views 1 views.
uk: Конвертувати збережений View 1 view.

en: Convert view
uk: Конвертація виду

en: Create customized lists and queries from your database.
uk: Створення видозмінених видів і запитів з Вашої Бази Даних

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
uk: Адміністративний інтерфейс для видів. Без цього модуля Ви не зможете створювати або змінювати Ваші види.

en: Example table
uk: Таблиця приклад

en: Example table contains example content and can be related to nodes.
uk: Таблиця прикладів відображає варіанти і може бути застосована для матеріалів.

en: Example content
uk: Матеріал приклад

en: Some example content that references a node.
uk: Деякі приклади, пов'язані з матеріалами

en: Example node
uk: Матеріал приклад

en: Plain text field
uk: Поле чистого тексту

en: Just a plain text field.
uk: Текстове поле.

en: Numeric field
uk: Цифрове поле

en: Just a numeric field.
uk: Просто поле з просто цифр.

en: Boolean field
uk: Булеве поле

en: Just an on/off field.
uk: Просто поле так/ні, 1/0, ввімкнено/вимкнено

en: Timestamp field
uk: Поле моменту часу

en: Just a timestamp field.
uk: Просто поле для часу

en: Emulates the default Drupal front page; you may set the default home page path to this view to make it your front page.
uk: Емулює базову головну сторінку Друпал; Ви можете встановити базовою сторінкою сайту цей вид, щоб спробувати різні модифікації головної сторінки

en: Validator options
uk: Параметри перевірки

en: Display all values
uk: Показувати всі значення

en: Hide view / Page not found (404)
uk: Сховати вид / Сторінку не знайдено (404)

en: Display empty text
uk: Показати порожній текст

en: Provide default argument
uk: Вказати базовий аргумент

en: Provide default argument options
uk: Надає базові налаштування аргументу

en: Default argument type
uk: Базовий тип аргумента

en: Broken/missing handler
uk: Пошкоджена/відсутня оболонка

en: The handler for this item is broken or missing and cannot be used. If a module provided the handler and was disabled, re-enabling the module may restore it. Otherwise, you should probably delete this item.
uk: Оброблювач цього пункту зіпсований або відсутній і не може бути використаний. Якщо модуль передбачав оброблювач і був відключений, то повторне включення модуля, можливо, відновить оброблювач. А якщо ні, то вам, швидше за все, потрібно буде вилучити цей пункт.

en: Current date
uk: Поточна дата

en: Current node's creation time
uk: Час створення поточного матеріалу

en: Current node's update time
uk: Час відновлення поточного матеріалу

en: Allow multiple terms per argument.
uk: Дозволити багато термінів на аргумент

en: If selected, users can enter multiple arguments in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
uk: Якщо обране, користувачі можуть уводити складені аргументи у вигляді 1+2+3 ( для АБО) або 1,2,3 ( для І).

en: Allow multiple arguments to work together.
uk: Дозволити багато аргументів в спільній роботі

en: Invalid input
uk: Некоректний ввід

en: If selected, users can enter multiple arguments in the form of 1+2+3 or 1,2,3.
uk: Якщо відзначене, то користувачі можуть увести складені  аргументи у вигляді 1+2+3 або 1,2,3.

en: Exclude the argument
uk: Виключити аргумент

en: If selected, the numbers entered in the argument will be excluded rather than limiting the view.
uk: Якщо обраний, числа введені в аргумент, будуть скоріше виключені, чим обмежать перегляд.

en: Glossary mode
uk: Словниковий режим

en: Character limit
uk: Лімит символа

en: How many characters of the argument to filter against. If set to 1, all fields starting with the letter in the argument would be matched.
uk: Скільки символів аргументу буде використовуватися у фільтрі. Якщо встановити 1, усі поля, що починаються з першої букви агумента будуть допущені.

en: When printing the argument result, how to transform the case.
uk: При відображенні результату аргументу, як змінювати регістр.

en: No transform
uk: Без перетворення

en: Upper case
uk: Великі літери

en: Lower case
uk: Малі літери

en: Capitalize each word
uk: Виправлення першої літери в кожному слові

en: Case in path
uk: Вибір в шляху

en: The label for this field that will be displayed to end users if the style requires it.
uk: Мітка цього поля, яка буде відображатися користувачам, якщо стиль вимагає цього.

en: Exclude from display
uk: Прибрати з показу

en: Output this field as a link
uk: Вивід даного поля посиланням

en: If checked, this field will be made into a link. The destination must be given below.
uk: Якщо включене, це поле буде перетворено в посилання. Шлях посилання повинен бути зазначений нижче.

en: Link path
uk: Шлях посилання

en: Prefix text
uk: Текст-префікс

en: Suffix text
uk: Текст-суфікс

en: Trim this field to a maximum length
uk: Скоротити це поле до максимальної довжини

en: If checked, this field be trimmed to a maximum length in characters.
uk: Якщо обране, поле буде обрізано по максимальній довжині.

en: Trim only on a word boundary
uk: Обрізати тільки слова на межі

en: If checked, this field be trimmed only on a word boundary. This is guaranteed to be the maximum characters stated or less. If there are no word boundaries this could trim a field to nothing.
uk: Якщо відзначене, це поле буде обрізано тільки на границі слова. Це гарантує максимальна кількість символів. Якщо не буде границь слова це може обрізати поле в нуль.

en: Add an ellipsis
uk: Додати три крапки

en: Strip HTML tags
uk: Обмежувати теги HTML

en: If checked, all HTML tags will be stripped.
uk: У положенні увімкнене всі Html-Теги будуть вилучені.

en: Field can contain HTML
uk: Поле може містити HTML

en: If checked, HTML corrector will be run to ensure tags are properly closed after trimming.
uk: Якщо обране, буде запущений HTML коректор, щоб забезпечити правильне закриття тегів.

en: File size display
uk: Відобразити розмір файлу

en: Formatted (in KB or MB)
uk: У заданому форматі (в KB або MB)

en: Raw bytes
uk: У байтах

en: True/False
uk: Істина/Хиба

en: On/Off
uk: Ввімкнено/Вимкнено

en: If checked, true will be displayed as false.
uk: Відмічене - TRUE буде відображене як FALSE

en: Round
uk: Округлення

en: If checked, the number will be rounded.
uk: Якщо обраний, число округляється

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
uk: Скільки цифр виводити після десяткової коми.

en: What single character to use as a decimal point.
uk: Який символ використовувати як десяткову кому.

en: What single character to use as the thousands separator.
uk: Який символ використовувати як роздільник тисяч.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
uk: Текст для виводу перед числом, наприклад, символ валюти.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
uk: Текст для виводу після числа, наприклад, символ валюти.

en: Simple separator
uk: Простий розділювач

en: Display as link
uk: Відображати як посилання

en: This item is currently not exposed. If you <strong>expose</strong> it, users will be able to change the filter as they view it.
uk: Цей елемент зараз не розкритий. Якщо ви <strong>розкриєте</strong> його, користувачі зможуть змінити фільтр, коли вони побачать його.

en: This item is currently exposed. If you <strong>hide</strong> it, users will not be able to change the filter as they view it.
uk: Цей елемент зараз розкритий. Якщо ви <strong>сховаєте</strong> його, користувачі не зможуть змінити фільтр, коли вони побачать його.

en: Unlock operator
uk: Розблокувати оператор

en: When checked, the operator will be exposed to the user
uk: Якщо відзначити, то оператор буде відкритий користувачу

en: Operator identifier
uk: Ідентифікатор оператора

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
uk: Він буде відображатися в URL після '?' для позначення фільтра. Не може бути порожнім.

en: Filter identifier
uk: Ідентифікатор фільтра

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
uk: З'являється в URL після ? для ідентифікації цього фільтра. Не може бути порожнім.

en: This exposed filter is optional and will have added options to allow it not to be set.
uk: Цей відкритий фільтр може бути необов'язковим.

en: Force this exposed filter to accept only one option.
uk: Дозволяє цьому відкритому фільтру ухвалювати тільки одне настроювання.

en: Remember
uk: Запам'ятати

en: Remember the last setting the user gave this filter.
uk: Запам'ятовувати останні настроювання користувача для цього фільтра.

en: The identifier is required if the filter is exposed.
uk: Ідентифікатор необхідний, якщо фільтр розкритий.

en: This identifier is not allowed.
uk: Ідентифікатор недозволено

en: - Any -
uk: - будь-що -

en: You must select a value unless this is an optional exposed filter.
uk: Ви зобов'язано вибрати значення, крім тих випадків, коли це необов'язковий розкритий фільтр.

en: exposed
uk: розкритий

en: Value type
uk: Тип значення

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
uk: Дата в будь-якому машинному форматі. Кращий формат: CCYY-MM-DD HH:MM:SS.

en: Invalid date format.
uk: Некоректний формат дати

en: Limit list to selected items
uk: Обмежити список обраними елементами

en: not in
uk: не в

en: Is all of
uk: З всіма

en: Is none of
uk: Без жодного

en: not
uk: не

en: Is between
uk: Між

en: between
uk: між

en: Is not between
uk: Поза межами

en: not between
uk: оза межами

en: Min
uk: Мін

en: And max
uk: І макс

en: And
uk: І

en: Contains any word
uk: Містить будь-яке слово

en: has word
uk: містить слово

en: Contains all words
uk: Містить всі слова

en: has all
uk: містить всі

en: begins
uk: починається

en: ends
uk: закінчується

en: Require this relationship
uk: Цей зв'язок обов'язковий

en: asc
uk: зрост

en: desc
uk: спад

en: If you install the advanced help module from !href, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
uk: Проінсталювавши advanced help модуль із !href, Views буде описано краще. <a href="@hide">Сховати.</a>

en: Broken
uk: Пошкоджено

en: Install the advanced help module for the getting started
uk: Проінсталюйте модуль advanced help для початку роботи

en: Not sure what to do? Try the "!getting-started" page.
uk: Не впевнені що робити?? Спробуйте "!getting-started" сторінку.

en: Displays
uk: Відображення

en: [@time ms]
uk: [@time мсек]

en: This display has no path.
uk: Цей вид немає шляху

en: Query build time
uk: Час побудови запиту

en: @time ms
uk: @time мсек

en: Query execute time
uk: Час виконання запиту

en: View render time
uk: Переглянути час рендерингу

en: No query was run
uk: Немає запущених запитів

en: Unable to preview due to validation errors.
uk: Неможливо створити перегляд через помилки некоректності.

en: Separate arguments with a / as though they were a URL path.
uk: Аргументи, розділені '/' як в URL шляхи.

en: Clone view %view
uk: Копія виду %view

en: View name
uk: Ім'я Вигляду

en: View description
uk: Опис Вигляду

en: View tag
uk: Тег Вигляду

en: Are you sure you want to delete the view %name?
uk: Ви впевнені що хочете видалити вид %name?

en: The view has been deleted.
uk: Вид видалено.

en: By breaking this lock, any unsaved changes made by !user will be lost!
uk: Перериваючи блокування, будь-які не збережені зміни зроблені !user будуть загублені!

en: Break lock
uk: Перервати блокування

en: Edit view %view
uk: Змінити вид %view

en: Paste view code here
uk: Вставити код виду сюди

en: Unable to interpret view code.
uk: Неможливо інтерпретувати код виду

en: Display plugin @plugin is not available.
uk: Відобразити додаток @plugin неможливо.

en: Style plugin @plugin is not available.
uk: Додаток стилю @plugin не доступний.

en: Row plugin @plugin is not available.
uk: Додаток рядка @plugin не доступний.

en: @type handler @table.@field is not available.
uk: Оброблювач @type для @table.@field не доступний.

en: Unknown or missing table name
uk: Не відоме або відсутнє ім'я таблиці

en: Click on an item to edit that item's details.
uk: Клацніть на елементі, щоб змінити його параметри.

en: Export this view
uk: Експортувати вид

en: Create a copy of this view
uk: Створити копію даного виду

en: View "@display"
uk: Переглянути "@display"

en: Go to the real page for this display
uk: Перейдіть на реальну сторінку для цього відображення

en: Invalid
uk: Некоректно

en: Error: Display @display refers to a plugin named '@plugin', but that plugin doesn't exist!
uk: Помилка: Відображення @display посилається на додаток з назвою '@plugin', але цей додаток не існує!

en: Missing style plugin
uk: Загублено додаток стилю

en: Change settings for this style
uk: Змінити настроювання цього стилю

en: &nbsp; Style: !style
uk: &nbsp; Стиль: !style

en: Invalid display id found while regenerating tabs
uk: Знайдений невірний ідентифікатор відображення під час відновлення вкладок

en: Unable to initialize default display
uk: Неможливо ініціювати відображення базове

en: Add display
uk: Додати вид

en: Remove display
uk: Видалити вид

en: Restore display
uk: Відновити вид

en: View analysis
uk: Аналізування Вигляду

en: View details
uk: Деталі Вигляду

en: Configure @type
uk: Конфігурування @type

en: Rearrange @type
uk: Пересортування @type

en: Broken field @id
uk: Втрачене поле @id

en: There are no @types available to add.
uk: @types, доступні для додавання, відсутні.

en: Configure @type %item
uk: Конфігурувати @type %item

en: Configure extra settings for @type %item
uk: Настроювання додаткових параметрів для @type %item

en: Change summary style for @type %item
uk: Змінити стиль анонса для @type %item

en: Internal error: broken plugin.
uk: Внутрішня помилка: битий додаток.

en: Configure summary style for @type %item
uk: Конфігурувати стиль анонса для @type %item

en: Clear Views' cache
uk: Очистити кеш

en: Disable views data caching
uk: Вимкнути кешування даних Видів

en: Ignore missing advanced help module
uk: Ігнорувати відсутність модуля Advanced help

en: Show query above live preview
uk: Показувати запит над областю попереднього перегляду

en: Page region to output performance statistics
uk: Розділ сторінки для виводу статистики продуктивності

en: Error: missing @component
uk: Помилка: відсутній @component

en: Converted
uk: Конвертовано

en: Unable to find view.
uk: Неможливо знайти вид

en: Unable to convert view.
uk: Неможливо перетворити вид

en: The view has been deleted
uk: Вид видалено.

en: Handler @handler include tried to loop infinitely!
uk: Оброблювач @handler намагалися включити в нескінченний цикл!

en: Reduce duplicates
uk: Зменшення дублів

en: Default settings for this view.
uk: Базові налаштування для виду

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
uk: Відображення вигляду сторінкою, з адресою і елементом меню

en: Display the view as a block.
uk: Відображення вигляду блоком

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
uk: Додатки додаються до інших видів для збору кількох видів в один.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
uk: Відображення вигляду потоком, наприклад RSS

en: Displays rows one after another.
uk: Відображення рядків один за іншим

en: HTML List
uk: Список HTML

en: Displays rows as an HTML list.
uk: Показувати рядки як HTML-список.

en: Displays rows in a grid.
uk: Відображає рядків у сітці.

en: Displays rows in a table.
uk: Показувати рядки в таблиці

en: Displays the default summary as a list.
uk: Відображає стандартний анонс списком

en: Displays the summary unformatted, with option for one after another or inline.
uk: Відображає сумарно, неформатовано, з опцією для одного за одним або в лінію.

en: Generates an RSS feed from a view.
uk: Ґенерує RSS-стрічку з виду.

en: Displays the fields with an optional template.
uk: Відображенян полів з необов'язковим шаблоном

en: Fixed entry
uk: Фіксований запис

en: Will be available to all users.
uk: Буде доступно всім користувачам

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
uk: Доступ буде надано користувачам будь-якої вказаної ролі

en: No caching of Views data.
uk: Без кешування даних Видів

en: Time-based
uk: Базовано на часі

en: Simple time-based caching of data.
uk: Просте кешування базоване на часі

en: sort criteria
uk: критерій сортування

en: Sort criterion
uk: Критерій сортування

en: sort criterion
uk: критерій сортування

en: filter
uk: фільтр

en: Feed ID
uk: ID стрічки

en: The title of the aggregator feed.
uk: Заголовок агрегатора пункту.

en: The link to the source URL of the feed.
uk: Посилання на URL каналу.

en: The weight of the book page.
uk: Вага сторінки підшивки.

en: The depth of the book page in the hierarchy; top level books have a depth of 1.
uk: Глибина книжкових сторінок в ієрархії; верхній рівень підшивки має глибину 1.

en: The parent book node.
uk: Батьківський матеріал підшивки.

en: The title of the comment.
uk: Тема коментаря

en: The text of the comment.
uk: Текст коментаря

en: The comment ID of the field
uk: ID коментаря поля

en: Post date
uk: Дата публікації

en: Date and time of when the comment was posted.
uk: Дата й час коментаря.

en: Whether or not the comment is currently in moderation.
uk: чи Перебуває коментар на модерації.

en: Provide a simple link to delete the comment.
uk: Посилання на видалення коментаря.

en: Node link
uk: Посилання на матеріал

en: The node the comment is a reply to.
uk: Матеріал, на який залишений коментар.

en: The User ID of the comment's author.
uk: ID користувача-автора коментаря

en: Parent CID
uk: Батьківський CID

en: The Comment ID of the parent comment.
uk: ID батьківського коментаря.

en: Last comment time
uk: Час останнього коментаря

en: Date and time of when the last comment was posted.
uk: Дата й час останнього коментаря.

en: Last comment author
uk: Автор останнього коментаря

en: The name of the author of the last posted comment.
uk: Ім'я автора останнього коментаря.

en: Comment count
uk: Кількість коментарів

en: The number of comments a node has.
uk: Кількість коментарів до матеріалу.

en: Updated/commented date
uk: Дата оновлення/коментування

en: The most recent of last comment posted or node updated time.
uk: Пізніша із двох дат - дати останнього коментування й дати відновлення матеріалу.

en: The number of new comments on the node.
uk: Кількість нових коментарів до матеріалу.

en: Comment status
uk: Статус коментарів

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
uk: чи Дозволено коментувати матеріал.

en: Display the comment with standard comment view.
uk: Відображення коментаря стандартним виглядом коментарів

en: Display the comment as RSS.
uk: Показати коментарі у форматі RSS.

en: Link to contact page
uk: Посилання на сторінку контактів

en: Provide a simple link to the user contact page.
uk: Посилання на сторінку з персональною формою контактів користувача.

en: Locale source
uk: Локальне джерело

en: The ID of the source string.
uk: ID початкового джерела.

en: The full original string.
uk: Повний оригінальний текст.

en: Singular LID
uk: Одинична LID

en: The ID of the parent translation.
uk: ID батьківського перекладу.

en: The title of the node.
uk: Заголовок матеріалу.

en: The date the node was posted.
uk: Дата створення матеріалу.

en: Published or admin
uk: Опубліковано або адміністування

en: Filters out unpublished nodes if the current user cannot view them.
uk: Відтинає неопубліковані матеріали, якщо користувач не може їх бачити.

en: Whether or not the node is moderated.
uk: чи Перебуває матеріал на модерації.

en: Whether or not the node is sticky.
uk: чи Закріплений матеріал угорі списків.

en: Provide a simple link to the node.
uk: Надає просте посилання до матеріалу

en: Provide a simple link to edit the node.
uk: Надає просте посилання на редагування матеріалу.

en: Provide a simple link to delete the node.
uk: Надає просте посилання для видалення матеріалу.

en: In the form of CCYYMMDD.
uk: У вигляді CCYYMMDD.

en: Created year + month
uk: Рік створення + місяць

en: In the form of YYYYMM.
uk: У форматі РРРРММ.

en: Created year
uk: Рік створення

en: In the form of YYYY.
uk: У форматі РРРР.

en: Created month
uk: Місяць створення

en: In the form of MM (01 - 12).
uk: У форматі ММ(01 - 12).

en: Created day
uk: День створення

en: In the form of DD (01 - 31).
uk: У форматі ДД (01 - 31).

en: Created week
uk: Тиждень створення

en: Updated year + month
uk: Оновлений рік + місяць

en: Updated year
uk: Оновлений рік

en: Updated month
uk: Оновлений місяць

en: Updated day
uk: Оновлений день

en: Updated week
uk: Оновлений тиждень

en: Node revision
uk: Редакція матеріалу

en: Node revisions are a history of changes to nodes.
uk: Ревізія матеріалів це історія змін.

en: Relate a node revision to the user who created the revision.
uk: Відносити матеріал до користувача, який створив редакцію.

en: The stored teaser field. This may not be valid or useful data on all node types.
uk: Збережений анонс. Може бути некоректним, або використовуватися тільки для деяких типів матеріалів.

en: The revision ID of the node revision.
uk: Ідентифікатор версії матеріалу

en: The log message entered when the revision was created.
uk: Пояснення до редакції матеріалу.

en: The date the node revision was created.
uk: Дата створення редакції матеріалу.

en: Input format id
uk: ID формату введення

en: Revert link
uk: Посилання повернення

en: Has new content
uk: Має новий вміст

en: Show a marker if the node has new or updated content.
uk: Показує прапор, якщо матеріал новий, або його вміст змінився.

en: Show only nodes that have new content.
uk: Показує тільки нові матеріали.

en: Node ID from URL
uk: ID матеріалу з URL

en: Poll
uk: Опитування

en: Whether the poll is open for voting.
uk: чи Відкрите опитування для голосування.

en: Profile textfield
uk: Текстове поле профілю

en: Profile textarea
uk: Багаторядкове поле введення тексту профілю

en: Profile checkbox
uk: Прапорець профілю

en: Profile URL
uk: URL профілю

en: Profile selection
uk: Вибір профілю

en: Profile date %field-name.
uk: Профіль датою %field-name.

en: Links from
uk: Посилання з

en: Links to
uk: Посилання на

en: Search Terms
uk: Пошукові терміни

en: The terms to search for.
uk: Терміни для пошуку.

en: Display the results with standard search view.
uk: Відображає результати пошуку з стандартним видом.

en: Node statistics
uk: Статистика матеріалів

en: Total views
uk: Усього переглядів

en: The total number of times the node has been viewed.
uk: Загальне число переглядів матеріалу.

en: Views today
uk: Переглядів сьогодні

en: The total number of times the node has been viewed today.
uk: Загальне число переглядів матеріалу за сьогодні.

en: Most recent view
uk: Найактуальніший вид

en: The most recent time the node has been viewed.
uk: Час останнього перегляду матеріалу.

en: Browser session ID of user that visited page.
uk: Ідентифікатор сеансу браузера, що відвідав сторінку користувача.

en: Title of page visited.
uk: Заголовок відвідуваної сторінки.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
uk: Внутрішній шлях до відвідуваної сторінки (відносно папки, де встановлено Drupal).

en: Referrer URI.
uk: URI реферала.

en: Hostname of user that visited the page.
uk: Ім'я хоста користувача, що відвідав сторінку.

en: The user who visited the site.
uk: Користувачі, що відвідали сайт.

en: Time in milliseconds that the page took to load.
uk: Час завантаження сторінки в мілісекундах.

en: Timestamp of when the page was visited.
uk: Час відвідування сторінки.

en: Files maintained by Drupal and various modules.
uk: Файли підтримуються Drupal і різними модулями.

en: The ID of the file.
uk: ID файлу.

en: The name of the file.
uk: Ім'я файлу.

en: The path of the file.
uk: Шлях до файлу.

en: The mime type of the file.
uk: Mime-тип файлу.

en: The status of the file.
uk: Стан файлу.

en: The date the file was uploaded.
uk: Дата завантаження файлу.

en: Taxonomy terms are attached to nodes.
uk: Терміни таксономії, пов'язані з матеріалом.

en: Taxonomy term name.
uk: Ім'я терміна таксономії.

en: The term weight field
uk: Вага терміна

en: The description associated with a taxonomy term.
uk: Опис терміна Таксономії.

en: All terms
uk: Всі терміни

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
uk: Відобразити всі терміни таксономії, пов'язані з матеріалів із зазначених словників.

en: The parent term of the term.
uk: Терм-попередник

en: Term synonym
uk: Синонім терміна

en: Term synonyms may be used to find terms by alternate names.
uk: Синоніми терміна можна використовувати, щоб знайти його по альтернативних назвах.

en: Term ID (with depth)
uk: ID Терміна (із глибиною)

en: Node translation
uk: Переклад матеріалу

en: Translation set node ID
uk: Задати ID перекладу матеріалу

en: Source translation
uk: Базовий переклад

en: Child translation
uk: Дочірній переклад

en: Outdated
uk: Просрочений

en: upload
uk: завантаження

en: The description of the uploaded file.
uk: Опис завантаженого файлу.

en: Listed
uk: Списком

en: All files attached to a node with upload.module.
uk: Усі файли, приєднані до матеріалу за допомогою модуля upload.

en: Has attached files
uk: Присутні вкладені файли

en: Only display items with attached files. This can cause duplicates if there are multiple attached files.
uk: Показувати тільки елементи із прикріпленими файлами. Може привести до дублювання, якщо до одному елементу прикріплено кілька файлів.

en: The user ID
uk: ID користувача

en: The user or author name.
uk: Користувач або ім’я автора

en: Language of the user
uk: Мова користувача

en: The user's picture, if allowed.
uk: Зображення користувача. якщо дозволено.

en: The date the user was created.
uk: Дата створення користувача.

en: The user's last access date.
uk: Дата останнього візиту користувача.

en: The user's last login date.
uk: Остання дата входу користувача

en: Whether a user is active or blocked.
uk: Активний користувач або заблокований.

en: The user's signature.
uk: Підпис користувача

en: Roles that a user belongs to.
uk: Ролі користувача.

en: User ID from URL
uk: ID користувача з URL

en: User ID from logged in user
uk: ІД зареєстрованого користувача

en: Randomize the display order.
uk: Випадковість сортування виду

en: Null
uk: Зеро

en: Allow an argument to be ignored. The query will not be altered by this argument.
uk: Дозволяє ігнорувати аргумент. Запит не буде змінювати цей аргумент.

en: Provide custom text or link.
uk: Занзачити свій текст або посилання

en: View result counter
uk: Перегляд лічильника результату

en: No user
uk: Нема користувача

en: contact
uk: контакт

en: Unknown group
uk: Невідома група

en: Unknown language
uk: Невідома мова

en: Current user's language
uk: Теперішня мова користувача

en: Default site language
uk: Базова мова сайту

en: No language
uk: Немає мови

en: Current installed version
uk: Теперішня встановлена версія

en: Unknown node type
uk: Невідомий тип матеріалу

en: Check for new comments as well
uk: Перевіряти нові коментарі також

en: If you wish to validate for specific node types, check them; if none are checked, all nodes will pass.
uk: Якщо прагнете перевіряти матеріал на певний тип, відзначте; Якщо нічого не буде обрано, те всі матеріали будуть допущені.

en: Validate user has access to the node
uk: Перевіряти можливість доступу користувача до матеріалу

en: Build mode
uk: Створення режиму

en: Display node comments
uk: Відображає коментарі до матеріалу

en: No alternate
uk: нема альтернативних

en: Alternative sort
uk: Альтернативне сортування

en: Alternate sort order
uk: Альтернативний порядок сортування

en: On empty input
uk: На порожньому полі

en: Show None
uk: Не показувати нічого

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
uk: Пошук для кожного із двох термінів з набраним у верхньому регістрі <strong>OR</strong>. Наприклад, <strong>кішки OR собаки</strong>.

en: Display score
uk: Відображає оцінку

en: Allow multiple terms per argument
uk: Дозволити багато термінів на аргумент

en: No vocabulary
uk: Без словника

en: Limit terms by vocabulary
uk: Ліміт термінів словника

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
uk: Виберіть словник, з якого будете вибирати терміни.

en: Dropdown
uk: Випадання

en: Show hierarchy in dropdown
uk: Показувати ієрархію в списку, що випадає,

en: Select terms from vocabulary @voc
uk: Виберіть терміни зі словника @voc

en: Select terms
uk: Вибір термінів

en: If you wish to validate for specific vocabularies, check them; if none are checked, all terms will pass.
uk: Якщо ви прагнете перевірити конкретні словники - відзначте їх; якщо нічого не відзначене - будуть пройдені всі терміни.

en: Term name or synonym
uk: Ім'я терміна або його синонім

en: Term name/synonym converted to Term ID
uk: Термін/синонім, перетворений в ID

en: Include untranslated nodes
uk: Включити не переведені матеріали

en: Current language
uk: Теперішня мова

en: Translation option
uk: Параметри перекладу

en: To the user
uk: До користувача

en: With a mailto:
uk: З mailto:

en: Is the logged in user
uk: Залоґований користувач

en: Usernames
uk: Імена користувачів

en: Enter a comma separated list of user names.
uk: Уведіть імена користувачів через кому.

en: Also look for a node and use the node author
uk: Якщо є матеріал, то використовувати його автора

en: Unrestricted
uk: Необмежено

en: No role(s) selected
uk: Жодної ролі(ролей не обрано)

en: Multiple roles
uk: Кілька ролей

en: PHP argument code
uk: Php-Код аргументу

en: Enter PHP code that returns a value to use for this argument. Do not use &lt;?php ?&gt;. You must return only a single value for just this argument.
uk: Уведіть Php-Код, який поверне значення аргументу. Не використовуйте &lt;?php ?&gt;. Необхідно повернути одиночне значення для цього аргументу.

en: PHP validate code
uk: Php-Код для перевірки

en: Never cache
uk: Не кешувати

en: Query results
uk: Результат запиту

en: Change the title that this display will use.
uk: Змінити заголовок цього відображення.

en: Change the style plugin.
uk: Змінити додаток стилю

en: Row style
uk: Рядковий стиль

en: Use AJAX
uk: Використовувати AJAX

en: Mini
uk: Міні

en: Change this display's pager setting.
uk: Змінити настроювання відображення багатосторінковості.

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: Display only distinct items, without duplicates.
uk: Показувати тільки унікальні елементи, без дублікатів.

en: Change settings for this access type.
uk: Змінити установки для цього типу доступу.

en: Link display
uk: Відображення посилання

en: Exposed form in block
uk: Відображати в блоці

en: Allow the exposed form to appear in a block instead of the view.
uk: Дозволяє відображеній формі з'являтися у блоці замість виду.

en: Change this display's !name.
uk: Змінити !name для цього відображення.

en: Get information on how to theme this display
uk: Одержати інформацію про відображення теми

en: The name of this display
uk: Ім'я виду

en: Use AJAX when available to load this view
uk: Використовувати AJAX для завантаження, якщо доступно

en: Use a pager for this view
uk: Використовувати розбиття по сторінках для цього виду

en: Full pager
uk: Повний стиль

en: Mini pager
uk: Міні стиль

en: Pager element
uk: Розбиття по сторінках

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
uk: Кількість елементів, показуваних на сторінці. Укажіть 0 для зняття обмежень.

en: Add a more link to the bottom of the display.
uk: Додати посилання  »Ще » унизу відображення.

en: Create more link
uk: Створити посилання "далі(ще)"

en: The text to display for the more link.
uk: Текст посилання  »ще »

en: This will make the view display only distinct items. If there are multiple identical items, each will be displayed only once. You can use this to try and remove duplicates from a view, though it does not always work. Note that this can slow queries down, so use it with caution.
uk: Це настроювання дозволить відображати тільки унікальні елементи. Якщо в результат потраплять  ідентичні елементи, то вони будуть відображатися тільки один раз. Може не завжди працювати. Може сповільнити вибірку, так що використовуйте обережно.

en: Access restrictions
uk: Обмеження доступу

en: You may also adjust the !settings for the currently selected style by clicking on the icon.
uk: Також можна змінити !settings для обраного стилю, клацнувши на іконці.

en: Access options
uk: Параметри доступу

en: Caching options
uk: Опції кешування

en: Display even if view has no result
uk: Показувати навіть якщо результат порожній

en: Text to display if the view has no results. Optional.
uk: Текст, який буде показуватися при порожньому результаті (наприклад  »Немає такої букви! »). Необов'язково.

en: Style options
uk: Параметри стилю

en: Row style options
uk: Параметри стилю рядка

en: You may also adjust the !settings for the currently selected row style by clicking on the icon.
uk: Також можна змінити !settings для обраного стилю рядка, клацнувши на іконці.

en: Which display to use for path
uk: яке відображення використовувати для адреси

en: Display output
uk: Відображення виводу

en: Alternative display output
uk: Альтернативний стиль виду

en: Style output
uk: Стиль виводу

en: Alternative style
uk: Альтернативний стиль

en: Row style output
uk: Стиль виводу - в рядок

en: Alternative row style
uk: Альтернативний стиль рядка

en: Field @field (ID: @id)
uk: Поле @field (ID: @id)

en: Change theme
uk: Змінити тему

en: Rescan template files
uk: Перечитати файли шаблона

en: Back to !info.
uk: Повернутись до !info

en: theming information
uk: Інформація для розробки тем

en: Put the exposed form in a block
uk: Переміщає відображену форму у блок

en: File found in folder @template-path
uk: Файл знайдений у папці @template-path

en: (File not found, in folder @template-path)
uk: (Файл не знайдений у папці @template-path)

en: Update default display
uk: Оновити базовий вид

en: Status: using overridden values.
uk: Стан: використовувати переназначені значення.

en: Exposed form: @view-@display_id
uk: Відображена форма: @view-@display_id

en: Attachment settings
uk: Параметри вкладень

en: Inherit arguments
uk: Залежність аргументів

en: Inherit exposed filters
uk: Залежність відображених фільтрів

en: Multiple displays
uk: Сукупність відображень

en: Attach before or after the parent display?
uk: Прикріпити До або Після відображення?

en: Select which display or displays this should attach to.
uk: Виберіть, до якого відображення або відображень потрібно прикріпити вкладення.

en: Block admin description
uk: Опис блоку для Адміністратора.

en: Block caching type
uk: Тип хешування блоку

en: Using the site name
uk: Використання назви сайту

en: Use the site name for the title
uk: Використовувати назву сайту для заголовка

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
uk: Іконка стрічок буде доступна тільки для обраних відображень.

en: No menu
uk: Без меню

en: Normal: @title
uk: Нормально: @title

en: Tab: @title
uk: Закладка: @title

en: Change settings for the parent menu
uk: Змінити установки батьківського меню

en: The menu path or URL of this view
uk: Меню або URL цієї вистави

en: Menu item entry
uk: Пункт елемента меню

en: No menu entry
uk: Без пункта меню

en: Normal menu entry
uk: Звичайний пункт меню

en: Menu tab
uk: Закладки меню

en: Default menu tab
uk: Базові закладки меню

en: If set to normal or tab, enter the text to use for the menu item.
uk: Якщо обраний звичайний пункт, або вкладка, то вкажіть текст, використовуваний для цього пункту.

en: Insert item into an available menu.
uk: Вставити пункт у доступне меню.

en: Default tab options
uk: Базові параметри закладки

en: Already exists
uk: Уже існує

en: If creating a parent menu item, enter the title of the item.
uk: Створюючи пункт батьківського меню, уводите заголовок пункту.

en: Title is required for this menu type.
uk: Потрібен заголовок для цього в типу меню.

en: Inline fields
uk: Поля без розділювачів

en: Inline fields will be displayed next to each other rather than one after another.
uk: Вбудовані поля будуть відображатися  » один за одним », замість  »один над іншим ».

en: The separator may be placed between inline fields to keep them from squishing up next to each other. You can use HTML in this field.
uk: Роздільник може розташовуватися між вбудованими полями, щоб вони не змішувалися. Можна використовувати Html-Код.

en: Grouping field
uk: Групуюче поле

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
uk: Стилю @style потрібно вказати стиль рядка, але він не обраний.

en: Use the site mission for the description
uk: Використовувати в якості опису  »місію сайту »

en: RSS description
uk: Опис RSS

en: Override number of items to display
uk: Заміняти кількість відображуваних елементів

en: Display items inline
uk: Відображення елементів без розділювачів

en: You need at least one field before you can configure your table settings
uk: Необхідно хоча б одне поле для можливості настроювання таблиці

en: Override normal sorting if click sorting is used
uk: Змінити звичайне сортування, якщо можна сортувати клацанням

en: If a default sort order is selected, what order should it use by default.
uk: Якщо обрана 'Сортування базове', те сортуватися буде в такий спосіб.

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
uk: Розмістите поля в колонки; можна сполучити кілька полів в одну колонку.  При цьому, зазначений роздільник буде використовуватися для поділу полів. Укажіть, по яких колонках можна сортувати результат, а також сортування  за замовчуванням. Ви можете управляти порядком колонок і мітками до полів.

en: The style selected does not utilize fields.
uk: Обраний стиль на використовує поля.

en: None defined
uk: Не зазначено

en: New view
uk: Новий вид

en: Changed view
uk: Змінений вид

en: View %name, displaying items of type <strong>@base</strong>.
uk: Вид %name, відображення елементів типу <strong>@base</strong>.

en: Live preview
uk: Швидкий вид

en: Title: @title
uk: Заголовок: @title

en: @current of @max
uk: @current з @max

en: There are no views to be exported at this time.
uk: Наразі відсутні види для експортування

en: Show only these tags
uk: Показувати лише ці теги

en: Put this in @module.info in your modules/@module directory
uk: Помістите це в @module.info у папці modules/@module

en: Put this in @module.module in your modules/@module directory
uk: Покласти @module.module у папку modules/@module

en: use views exporter
uk: використання експорту видів

en: Bulk export
uk: Масовий експорт

en: Views exporter
uk: Експорт видів

en: Allows exporting multiple views at once.
uk: Дозволяє експортувати кілька вистав за раз.

en: Pid
uk: PID

en: %name must be a number.
uk: %name повинно бути номером

en: Hide if empty
uk: Ховати, якщо порожнє

en: Starting value
uk: Початкове значення

en: The view %name has been saved.
uk: Вид %name збережено.

en: The MIME type of the attached file.
uk: MIME тип прикріпленого файлу.

en: The path of the attached file.
uk: Шлях прикріпленого файлу.

en: The size of the attached file.
uk: Розмір прикріпленого файлу.

en: Hide empty fields
uk: Ховати порожні поля

en: Project resources
uk: Ресурси проекту

en: Enter a comma separated list of users.
uk: Введіть список користувачів, розділений комами

en: Create a new issue
uk: Створити нову проблему

en: Enter a comma separated list of projects.
uk: Введіть список проектів, розділений комами
