Drupal.org Testing (6.x-1.0-alpha7) - en to cs translation catalogue (623 entries)

en: tags
cs: tagy

en: Home
cs: Domů

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Next
cs: Následující

en: user
cs: uživatel

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Uložit

en: Operations
cs: Operace

en: Value
cs: Hodnota

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Development
cs: Vývoj

en: Groups
cs: Skupiny

en: Group
cs: Skupina

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: List
cs: Seznam

en: Actions
cs: Akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Subscribe
cs: Přihlásit

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Priority
cs: Priorita

en: Last updated
cs: Poslední změna

en: On
cs: Zapnuto

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Home page
cs: Domovská stránka

en: Project
cs: Projekt

en: Categories
cs: Kategorie

en: Download
cs: Stáhnout

en: Version
cs: Verze

en: Go
cs: Přejít

en: view
cs: zobrazit

en: Overview
cs: Přehled

en: all
cs: vše

en: File information
cs: Informace o souboru

en: File
cs: Soubor

en: Tag
cs: Štítek

en: Advanced options
cs: Pokročilé volby

en: Release notes
cs: Poznámky k vydání

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Size
cs: Velikost

en: Links
cs: Odkazy

en: Search
cs: Hledat

en: None
cs: Žádné

en: default
cs: výchozí

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Message
cs: Zpráva

en: No log messages available.
cs: Nejsou k dispozici žádné zprávy v logu.

en: Password
cs: Heslo

en: Weight
cs: Váha

en: Link
cs: Odkaz

en: Help text
cs: Text nápovědy

en: Types
cs: Typy

en: Hierarchy
cs: Hierarchie

en: Related terms
cs: Příbuzné termíny

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Depth
cs: Hloubka

en: none
cs: žádné

en: Category
cs: Kategorie

en: Settings
cs: Nastavení

en: Feed
cs: Zdroj

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Book
cs: Kniha

en: Taxonomy term
cs: Termín taxonomie

en: settings
cs: nastavení

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: Field
cs: Pole

en: Label
cs: Popisek

en: Preview
cs: Náhled

en: Save
cs: Uložit

en: username
cs: uživatel

en: True
cs: Pravda (True)

en: False
cs: Nepravda (False)

en: Default
cs: Výchozí

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Relevancy
cs: Relevance

en: Clean up
cs: Vyčistit

en: Icon
cs: Ikona

en: Access
cs: Přístup

en: Add
cs: Přidat

en: View
cs: Zobrazit

en: Length
cs: Délka

en: Path
cs: Cesta

en: Filename
cs: Název souboru

en: Vocabularies
cs: Slovníky

en: Modules
cs: Moduly

en: Display
cs: Zobrazit

en: Node type
cs: Typ uzlu

en: Teaser
cs: Úvodník

en: never
cs: nikdy

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: read more
cs: číst dál

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: <none>
cs: <žádné>

en: Component
cs: Komponenta

en: Last month
cs: Minulý měsíc

en: Total
cs: Celkem

en: Unassign
cs: Odstranit

en: Please contact the site administrator.
cs: Kontaktujte prosím administrátora webu.

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Advanced search
cs: Pokročilé vyhledávání

en: You are not authorized to access this page.
cs: Nemáte oprávnění přistupovat na tuto stránku.

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Attachment
cs: Příloha

en: Permitted file extensions
cs: Povolené přípony souborů

en: n/a
cs: není

en: Upload
cs: Nahrát

en: Picture
cs: Obrázek

en: type
cs: typ

en: Mail
cs: E-mail

en: Before
cs: Před

en: After
cs: Po

en: User
cs: Uživatel

en: Files
cs: Soubory

en: status
cs: stav

en: Error
cs: Chyba

en: Options
cs: Možnosti

en: Node
cs: Uzly

en: Number of columns
cs: Počet sloupců

en: Create
cs: Vytvořit

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: term
cs: podmínka

en: All
cs: Vše

en: Access log
cs: Log přístupů

en: Active
cs: Aktivní

en: Year
cs: Rok

en: Date format
cs: Formát data

en: Page title
cs: Název stránky

en: Block
cs: Blok

en: Display links
cs: Zobrazit odkazy

en: View type
cs: Typ pohledu

en: Page
cs: Stránka

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Off
cs: Vypnuto

en: Up to date
cs: Aktuální

en: Update available
cs: Dostupná aktualizace

en: Update status
cs: Status aktualizace

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Aggregator category
cs: Kategorie agregátoru

en: Aggregator feed
cs: Zdroj agregátoru

en: Aggregator item
cs: Položka agregátoru

en: Custom
cs: Vlastní

en: Roles
cs: Role

en: Comment
cs: Komentář

en: Hostname
cs: Hostitel

en: Published
cs: Vydáno

en: Input format
cs: Formát vstupu

en: Signature
cs: Podpis

en: Filter
cs: Filtr

en: Location
cs: Místo

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Log message
cs: Zpráva do logu

en: File ID
cs: ID souboru

en: File name
cs: Název souboru

en: File size
cs: Velikost souboru

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Vocabulary ID
cs: ID slovníku

en: Vocabulary name
cs: Název slovníku

en: Term
cs: Termín

en: Term ID
cs: ID termínu

en: E-mail address
cs: E-mailová adresa

en: Last access
cs: Poslední přístup

en: Last login
cs: Poslední přihlášení

en: Fields
cs: Pole

en: Contains
cs: Obsahuje

en: Does not contain
cs: Neobsahuje

en: Is less than
cs: Je menší než

en: Is less than or equal to
cs: Je menší nebo rovno

en: Is equal to
cs: Je rovno

en: Is greater than or equal to
cs: Je větší nebo rovno

en: Is greater than
cs: Je větší než

en: Is not equal to
cs: Není rovno

en: Count
cs: Počet

en: Overridden
cs: Překryto

en: Normal
cs: Normální

en: %time ago
cs: před %time

en: Sort order
cs: Pořadí

en: Up
cs: Výš

en: Line
cs: Řádek

en: Sortable
cs: Lze řadit

en: Caching
cs: Mezipaměť

en: Month
cs: Měsíc

en: Unlimited
cs: Neomezené

en: Code
cs: Kód

en: node
cs: uzel

en: General
cs: Obecné

en: Method
cs: Metoda

en: Week
cs: Týden

en: Day
cs: Den

en: Table
cs: Tabulka

en: Now
cs: Nyní

en: Downloads
cs: Stažení souborů

en: !time ago
cs: !time zpět

en: Other
cs: Jiné

en: Basic
cs: Základní

en: access content
cs: zobrazit obsah

en: User login
cs: Přihlášení

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Referrer
cs: Odkazující stránka

en: Maximum length
cs: Maximální délka

en: Create content
cs: Vytvořit obsah

en: Anonymous
cs: Anonym

en: <All>
cs: <Vše>

en: access all views
cs: přístup ke všem pohledům

en: Views are customized lists of content on your system; they are highly configurable and give you control over how lists of content are presented.
cs: Pohledy jsou na míru vytvořené výpisy obsahu ze systému. Mají mnoho možností nastavení a poskytují vám kontrolou nad tím, jak budou výpisy obsahu zobrazeny.

en: Tools
cs: Nástroje

en: Override
cs: Překrýt

en: Clone
cs: Klonovat

en: Summary, sorted ascending
cs: Shrnutí, řazeno vzestupně

en: Summary, sorted descending
cs: Shrnutí, řazeno sestupně

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Descending
cs: Sestupně

en: Normal menu item
cs: Normální položka menu

en: Empty text
cs: Prázdný text

en: Down
cs: Dolů

en: Wildcard
cs: Zástupný znak

en: Arguments
cs: Argumenty

en: Operator
cs: Operátor

en: Filters
cs: Filtry

en: Optional
cs: Nepovinné

en: administer views
cs: spravovat pohledy

en: Random
cs: Náhodný

en: Position
cs: Pozice

en: Last checked
cs: Naposled kontrolováno

en: Profile
cs: Profily

en: filters
cs: filtry

en: Term description
cs: Popis termínu.

en: fields
cs: pole

en: reply
cs: odpovědět

en: Function
cs: Funkce

en: Defaults
cs: Výchozí hodnoty

en: Collapsible
cs: Sbalitelné

en: Logout
cs: Odhlásit

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Created date
cs: Datum vytvoření

en: Updated date
cs: Datum úpravy

en: Default language
cs: Výchozí jazyk

en: File attachments
cs: Přiložené soubory

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: normal
cs: normální

en: Other queries
cs: Ostatní dotazy

en: in
cs: v

en: Clear
cs: Vymazat

en: update
cs: aktualizovat

en: Browser
cs: Prohlížeč

en: locked
cs: zamčeno

en: Full text
cs: Celý text

en: Source
cs: Zdroj

en: Search results
cs: Výsledky vyhledávání

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzorky

en: Query
cs: Dotaz

en: Hour
cs: Hodina

en: Minute
cs: Minuta

en: Second
cs: Sekunda

en: Granularity
cs: Rozlišení

en: Moderated
cs: Moderováno

en: Revert
cs: Vrátit

en: Log out
cs: Odhlásit

en: warning
cs: varování

en: critical
cs: kritické

en: Deleting
cs: Smazání

en: or
cs: nebo

en: Results
cs: Výsledky

en: Convert
cs: Konvertovat

en: Parent term
cs: Nadřazený termín

en: Style
cs: Styl

en: revert
cs: vrátit

en: Last modified
cs: Naposled upraveno

en: Reverse
cs: Obráceně

en: Testing
cs: Testovací

en: Thousands separator
cs: Oddělovač tisíců

en: Attach new file
cs: Připojit nový soubor

en: Attach
cs: Připojit

en: Unformatted
cs: Neformátováno

en: RSS Feed
cs: RSS zdroj

en: New comments
cs: Nové komentáře

en: Enter username
cs: Zadejte své uživatelské jméno

en: Relationships
cs: Vztahy

en: Plural
cs: Plurál

en: Relationship
cs: Vztah

en: relationships
cs: vztahy

en: Sort criteria
cs: Kritéria řazení

en: administer nodes
cs: administrovat uzly

en: Sticky
cs: Přilepení

en: Read only
cs: Jen pro čtení

en: Output format
cs: Výstupní formát

en: Storage
cs: Ukládání

en: Apply
cs: Použít

en: Please wait...
cs: Prosím čekejte...

en: Select
cs: Vybrat

en: Enter the terms you wish to search for.
cs: Zadejte hledaný termín.

en: PHP Code
cs: PHP kód

en: Translation
cs: Překlad

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
cs: Čárkou oddělený seznam termínů, které popisují tento obsah (příklad: zábava, bungee jumping, „Společnost, s.r.o.“).

en: @min and @max
cs: @min a @max

en: Full node
cs: Celý uzel

en: Precision
cs: Přesnost

en: Permission
cs: Oprávnění

en: Grid
cs: Mřížka

en: Hide
cs: Skrýt

en: Read/Write
cs: Čtení/Psaní

en: arguments
cs: argumenty

en: Thread
cs: Vlákno

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
cs: Musíte zadat alespoň jedno klíčové slovo. Minimální počet znaků: @count.

en: <None>
cs: <Nic>

en: Language neutral
cs: Jazykově neutrální

en: Usage
cs: Použití

en: Node access
cs: Přístup k uzlu

en: <Any>
cs: - nezáleží -

en: Rearrange
cs: Přeskupit

en: 1 user | @count users
cs[0]: @count uživatel
cs[1]: @count uživatelé
cs[2]: @count uživatelů

en: Execute PHP
cs: Spustit PHP

en: Query log
cs: Logování DB dotazů

en: by source
cs: dle zdroje

en: Execute
cs: Vykonat

en: execute php code
cs: provést vlastní php kód

en: empty
cs: prázdné

en: Aggregator
cs: Agregátor

en: Attach to
cs: Přiložit k

en: Argument type
cs: Typ argumentu

en: Remove this item
cs: Ostranit tuto položku

en: No title
cs: Bez nadpisu

en: Items to display
cs: Položky k zobrazení.

en: Offset
cs: Odsazení

en: More link
cs: Odkaz 'více'

en: Book parent
cs: Nadřazená kniha

en: Top level book
cs: Kniha nejvyšší úrovně

en: -n/a-
cs: -není dostupné-

en: Found the @submit button
cs: Nalezeno tlačítko @submit

en: Failed to set field @name to @value
cs: Nastavení pole @name na hodnotu @value se nezdařilo.

en: No temporary directories to remove.
cs: Neexistují žádně dočasné složky k odstranění.

en: Run tests against Drupal core and your active modules. These tests help assure that your site code is working as designed.
cs: Spustit testy jádra Drupalu a aktivních modulů. Testy  pomohou zjistit, zda web pracuje správně.

en: contains
cs: obsahuje

en: Selection type
cs: Způsob výběru

en: The selected file %name could not be uploaded.
cs: Vybraný soubor %name není možné nahrát.

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
cs: Chyba validace, prosím zkuste znovu. Pokud tato chyba přetrvává, kontaktujte, prosím, administrátora webu.

en: Ordered list
cs: Číslovaný seznam

en: Unordered list
cs: Nečíslovaný seznam

en: Link class
cs: Třída odkazu

en: Column
cs: Sloupec

en: Default sort
cs: Výchozí řazení

en: sort by @s
cs: seřadit podle @s

en: and
cs: a

en: Add @type
cs: Přidat @type

en: Parent comment
cs: Nadřazený komentář

en: The parent comment.
cs: Nadřazený komentář.

en: Author's website
cs: Web autora

en: Reply-to link
cs: Odkaz "Odpovědět"

en: Provide a simple link to reply to the comment.
cs: Poskytnout jednoduchý odkaz pro možnost odpovědět na komentář

en: Text to display
cs: Text který se zobrazí

en: field
cs: pole

en: The node the uploaded file is attached to
cs: Uzel, ke kterému je nahraný soubor přiložen

en: View settings
cs: Zobrazit nastavení

en: Delete view
cs: Vymazat pohled

en: Release
cs: Verze

en: Target
cs: Cíl

en: Time ago
cs: Čas před

en: Button text
cs: Text tlačítka

en: Validator
cs: Validátor

en: Mime type
cs: MIME typ

en: Images are larger than %resolution will be resized.
cs: Obrázky s rozlišením větším než %resolution budou zmenšeny.

en: Supported
cs: Podporováno

en: Display type
cs: Typ zobrazení

en: No link
cs: Žádný odkaz

en: The maximum upload size is %filesize. Only files with the following extensions may be uploaded: %extensions.
cs: Maximální velikost nahraného souboru je %filesize. Nahrány mohou být pouze soubory s následujícími příponami: %extensions.

en: Is not one of
cs: Není jedním z

en: Analyze
cs: Analyzovat

en: No test results to display.
cs: Žádné výsledky testů nejsou k dispozici.

en: Admin
cs: Administrátor

en: Starts with
cs: Začíná na

en: Autocomplete
cs: Automatické dokončování

en: Decimal point
cs: Desetinná čárka

en: Custom date format
cs: Vlastní formát data

en: Is one of
cs: Jeden z

en: Ends with
cs: Končí na

en: Action to take if argument is not present
cs: Akce, která se provede, jestliže argument není přítomný

en: If this value is received as an argument, the argument will be ignored; i.e, "all values"
cs: Pokud se tato hodnota vyskytne jako argument, bude argument ignorován a zobrazí se všechny hodnoty

en: Wildcard title
cs: Název pro zástupný znak

en: The title to use for the wildcard in substitutions elsewhere.
cs: Pojmenování zástupného znaku, který je možné použít pro nahrazování kdekoliv.

en: <Basic validation>
cs: <Základní validace>

en: Action to take if argument does not validate
cs: Akce, která se provede, jestliže argument není platný

en: Front page feed
cs: Zdroj pro titulní stránku

en: The node ID of the node.
cs: ID uzlu.

en: View link
cs: Odkaz "zobrazit"

en: The size of the file.
cs: Velikost souboru.

en: 1 character | @count characters
cs[0]: 1 znak
cs[1]: @count znaky
cs[2]: @count znaků

en: Execute PHP Code
cs: Spustit vlastní PHP kód

en: Theme registry
cs: Registr témat vzhledu

en: Delete link
cs: Odkaz "smazat"

en: Per page
cs: Na stránku

en: Per user
cs: Na uživatele

en: Capitalize first letter
cs: První písmeno kapitálkami

en: Created content type %type.
cs: Byl vytvořen typ obsahu %type.

en: User created with name %name and pass %pass
cs: Uživatel byl vytvořen se jménem %name a heslem %pass

en: Created permissions: @perms
cs: Byla vytvořena oprávnění: @perms

en: Invalid permission %permission.
cs: Neplatné oprávnění %permission.

en: Username field found.
cs: Pole "Uživatelské jméno" bylo nalezeno.

en: Password field found.
cs: Pole "Heslo" bylo nalezeno.

en: !method @url returned @status (!length).
cs: !method @url vrací @status (!length).

en: Valid HTML found on "@path"
cs: Validní HTML nalezeno na adrese "@path"

en: Parsed page successfully.
cs: Parsování stránky problěhlo úspěšně.

en: Found the requested form fields at @path
cs: Nalezena požadovaná pole formuláře na adrese @path

en: Found field by name @name
cs: Nalezeno pole se jménem @name

en: Did not find field by name @name
cs: Nebylo nalezeno pole se jménem @name

en: Found field by id @id
cs: Nalezeno pole pomocí ID @id

en: Did not find field by id @id
cs: Nenalezeno pole pomocí ID @id

en: HTTP response expected !code, actual !curl_code
cs: Byla očekávána HTTP odpověd !code, nyní je !curl_code

en: Tests
cs: Testy

en: Run tests
cs: Spustit testy

en: Clean test environment
cs: Vyčistit testovací prostředí

en: Remove tables with the prefix "simpletest" and temporary directories that are left over from tests that crashed. This is intended for developers when creating tests.
cs: Odstraní tabulky s prefixem "simpletest" a dočasné adresáře, které zůstaly po nedokončených testech. Určeno zejména pro vývojáře, když vytvářejí testy.

en: Clean environment
cs: Vyčistit prostředí

en: No tests to display.
cs: Nejsou dostupné žádné testy.

en: @pass, @fail, and @exception
cs: @pass, @fail, a @exception

en: No test(s) selected.
cs: Nebyly vybrány žádné testy.

en: Processing test @num of @max - %test.
cs: Zpracovává se test číslo @num z @max - %test.

en: Processed test @num of @max - %test.
cs: Zpracovaný test @num z @max - %test.

en: 1 pass | @count passes
cs[0]: 1 úspěšně dokončen
cs[1]: @count úspěšně dokončeny
cs[2]: @count úspěšně dokončeno

en: 1 fail | @count fails
cs[0]: 1 neúspěšně dokončen
cs[1]: @count neúspěšně dokončeny
cs[2]: @count neúspěšně dokončeno

en: 1 exception | @count exceptions
cs[0]: 1 výjimka
cs[1]: @count výjimky
cs[2]: @count výjimek

en: PHP DOMDocument class
cs: PHP třída DOMDocument

en: Provides a framework for unit and functional testing.
cs: Poskytuje rozhraní pro jednotkové a funkční testování.

en: Custom text
cs: Vlastní text

en: Default argument
cs: Výchozí argument

en: No fields available.
cs: Žádná pole nejsou dostupná.

en: Numeric
cs: Číselné

en: Alt text
cs: Alternativní text

en: Edit link
cs: Odkaz "upravit"

en: Skipping broken view @view
cs: Poškozené view @view vynecháno

en: The converter will make a best-effort attempt to convert a Views 1 view to Views 2. This conversion is not reliable; you will very likely have to make adjustments to your view to get it to match. You can import Views 1 views through the normal Import tab.
cs: Převaděč se pokusí převést Views 1 na Views 2. Převod není spolehlivý; pravděpodobně bude nutné provést některá nastavení pohledů ručně. Import z Views 1 můžete provést normálně přes kartu Import.

en: Changes cannot be made to a locked view.
cs: V zamknutém pohledu nelze provádět změny.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
cs: Administrační rozraní pro modul Views. Bez tohoto modulu nemůžete pohledy vytvářte ani upravovat.

en: Example content
cs: Příklad obsahu

en: Plain text field
cs: Pole s prostým textem

en: Just a plain text field.
cs: Pouze pole s prostým textem.

en: Numeric field
cs: Číselné pole

en: Just a numeric field.
cs: Pouze číselné pole.

en: Boolean field
cs: Pole s logickým datovým typem (BOOLEAN)

en: Just an on/off field.
cs: Pouze pole typu ano/ne.

en: Timestamp field
cs: Pole s časovým razítkem

en: Just a timestamp field.
cs: Pouze pole s časovým razítkem

en: Emulates the default Drupal front page; you may set the default home page path to this view to make it your front page.
cs: Emuluje výchozí titulní stránku poskytovanou Drupalem. Tento pohled můžete nastavit jako svou výchozí titulní stranu.

en: The title to use when this argument is present. It will override the title of the view and titles from previous arguments. You can use percent substitution here to replace with argument titles. Use "%1" for the first argument, "%2" for the second, etc.
cs: Název, který se má použít, když je argument přítomen. Překryje název pohledu a názvy z předchozích argumentů. Pro nahrazení můžete využít formát se znakem "%". Použijte "%1" pro první argument, "%2" pro druhý atd.

en: Validator options
cs: Možnosti validátoru

en: Display all values
cs: Zobrazit všechny hodnoty

en: Hide view / Page not found (404)
cs: Skrýt pohled / Stránka nenalezena (404)

en: Display empty text
cs: Zobrazit text pro nulový výsledek

en: Provide default argument
cs: Poskytnout výchozí argument

en: Provide default argument options
cs: Poskytnout možnosti pro výchozí argument

en: Default argument type
cs: Typ výchozího argumentu

en: Current date
cs: Aktuální datum

en: Current node's creation time
cs: Čas vytvoření aktuálního uzlu

en: Current node's update time
cs: Čas úpravy aktuálního uzlu

en: Allow multiple terms per argument.
cs: Povolit více hodnot pro každý argument

en: If selected, users can enter multiple arguments in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
cs: Pokud je vybráno, uživatelé mohou zadat více argumentů ve tvaru 1+2+3 (odpovídá operátoru OR) nebo 1,2,3 (odpovídá operátoru AND).

en: Allow multiple arguments to work together.
cs: Povolit vliv více argumentů najednou.

en: Do not display items with no value in summary
cs: Nezobrazovat v přehledu položky, které nemají žádnou hodnotu

en: Invalid input
cs: Neplatný vstup

en: If selected, users can enter multiple arguments in the form of 1+2+3 or 1,2,3.
cs: Pokud je vybráno, uživatelé mohou zadat více argumentů ve tvaru 1+2+3 (odpovídá operátoru OR) nebo 1,2,3 (odpovídá operátoru AND).

en: Exclude the argument
cs: Vyloučit argument

en: Glossary mode
cs: Mód rejstříku

en: Character limit
cs: Omezení počtu znaků

en: No transform
cs: Bez převodu

en: Upper case
cs: Velká písmena

en: Lower case
cs: Malá písmena

en: The label for this field that will be displayed to end users if the style requires it.
cs: Název pole, který se zobrazí uživateli, pokud to styl vyžaduje.

en: Exclude from display
cs: Nezobrazovat

en: Check this box to not display this field, but still load it in the view.  Use this option to not show a grouping field in each record, or when doing advanced theming.
cs: Pokud zaškrtnete, pole se nebude zobrazovat, ale bude se načítat do pohledu. Použijte tuto volbu, jestliže nechcete zobrazovat seskupující pole u každého záznamu, nebo pro pokročilé šablonování.

en: Rewrite the output of this field
cs: Přepsat výstup pole

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
cs: <p>Před použitím tohoto pole je třeba do zobrazení přidat některé z dalších polí. Pokud chcete, můžete pole skrýt zaškrtnutím volby <em>Vynechat ze zobrazení (Exclude from display)</em>. Kvůli pořadí vykreslování nelze použít pole, která jsou v pořadí až za polem, se kterým právě pracujete. Jestliže potřebujete použít pole, které není v seznamu, změnte pořadí polí.</p>

en: <p>The following substitution patterns are available for this display. Use the pattern shown on the left to display the value indicated on the right. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
cs: <p>Pro toto zobrazení jsou k dispozici následující nahrazovací vzorky. Pro zobrazení hodnoty na pravé straně použitje odpovídající vzorek na levé straně. Kvůli pořadí vykreslování nelze použít pole, která jsou v pořadí až za polem, se kterým právě pracujete. Jestliže potřebujete pole, které není v seznamu, změňte pořadí polí. </p>

en: Trim this field to a maximum length
cs: Oříznout pole na maximální délku

en: If checked, this field be trimmed to a maximum length in characters.
cs: Pokud je vybráno, bude pole oříznuto na maximální délku (ve znacích).

en: Trim only on a word boundary
cs: Oříznout pouze mezi slovy

en: Strip HTML tags
cs: Odstranit HTML tagy.

en: If checked, all HTML tags will be stripped.
cs: Pokud je zaškrtnuto, všechny HTML tagy budou odstraněny.

en: Field can contain HTML
cs: Pole může obsahovat HTML

en: File size display
cs: Zobrazení velikosti souboru

en: Formatted (in KB or MB)
cs: Formátovaný (v KB nebo MB)

en: If checked, true will be displayed as false.
cs: Pokud je vybráno, pravda (TRUE) bude zobrazována jako nepravda (FALSE).

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
cs: Text vložený za číslo, například symbol měny.

en: Simple separator
cs: Jednoduchý oddělovač

en: Display as link
cs: Zobrazit jako odkaz

en: - Any -
cs: - nezáleží -

en: exposed
cs: vystavený

en: Value type
cs: Typ hodnoty

en: not in
cs: není v

en: not
cs: ne

en: between
cs: mezi

en: And max
cs: A maximálně

en: And
cs: A

en: has all
cs: obsahuje vše

en: begins
cs: začíná

en: ends
cs: končí

en: desc
cs: pop.

en: @time ms
cs: %time ms

en: Clone view %view
cs: Klonovat pohled %view

en: View name
cs: Název pohledu

en: View description
cs: Popis pohledu

en: View tag
cs: Štítek pohledu

en: You must use a unique name for this view.
cs: Musíte použít unikátní název pohledu

en: Are you sure you want to revert the view %name?
cs: Opravdu obnovit výchozí pohled %name?

en: Are you sure you want to delete the view %name?
cs: Opravdu smazat pohled %name?

en: Deleting a view cannot be undone.
cs: Smazání pohledu nemůže být vráceno.

en: The view has been deleted.
cs: Pohled byl smazán

en: Edit view %view
cs: Upravit pohled %view

en: Paste view code here
cs: Zde vložte kód pohledu

en: Unable to import view.
cs: Pohled nelze importovat

en: Unknown or missing table name
cs: Neznámý nebo chybějící název tabulky

en: Export this view
cs: Exportovat pohled

en: Create a copy of this view
cs: Vytvořit kopii pohledu

en: View "@display"
cs: Pohled "@display"

en: Invalid
cs: Neplatný

en: Add display
cs: Přidat zobrazení

en: Remove display
cs: Odstranit zobrazení

en: Configure @type
cs: Konfigurovat @type

en: Rearrange @type
cs: Přeskupit @type

en: sort criteria
cs: kriteria řazení

en: filter
cs: filtr

en: The title of the comment.
cs: Název komentáře.

en: Post date
cs: Datum vytvoření

en: Last comment time
cs: Čas posledního komentáře

en: Last comment author
cs: Autor posledního komentáře

en: Comment count
cs: Počet komentářů

en: Updated/commented date
cs: Datum úpravy/komentáře

en: Comment status
cs: Status komentáře

en: Locale source
cs: Lokální zdroj

en: The ID of the source string.
cs: ID zdrojového řetězce.

en: The title of the node.
cs: Nadpis uzlu.

en: The date the node was posted.
cs: Datum vytvoření uzlu.

en: Node revision
cs: Revize uzlu

en: The revision ID of the node revision.
cs: ID revize uzlu

en: Poll
cs: Anketa

en: Search Terms
cs: Hledat termíny

en: The terms to search for.
cs: Zadejte hledané termíny.

en: The total number of times the node has been viewed.
cs: Celkový počet zobrazení uzlu.

en: Views today
cs: Zobrazení dnes

en: The total number of times the node has been viewed today.
cs: Celkový počet dnešních zobrazení uzlu.

en: The most recent time the node has been viewed.
cs: Čas kdy byl uzel naposledy prohlížen.

en: Browser session ID of user that visited page.
cs: Session ID prohlížeče uživatele, který navštívil stránku.

en: Title of page visited.
cs: Nadpis navštívené stránky.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
cs: Interní cesta navštívené stránky (relativně ke kořenovému adresáři Drupalu).

en: The ID of the file.
cs: ID souboru

en: The name of the file.
cs: Název souboru.

en: The path of the file.
cs: Cesta souboru.

en: The mime type of the file.
cs: MIME typ souboru.

en: The parent term of the term.
cs: Nadřazený termín tohoto termínu.

en: upload
cs: nahrát soubor

en: Listed
cs: Vypsaný

en: The user ID
cs: ID uživatele

en: Language of the user
cs: Výchozí jazyk uživatele

en: The date the user was created.
cs: Datum, kdy byl uživatelský účet vytvořen.

en: The user's last login date.
cs: Poslední přihlášení uživatele

en: Whether a user is active or blocked.
cs: Zda je uživatel aktivní nebo blokovaný.

en: The user's signature.
cs: Podpis uživatele.

en: contact
cs: kontakt

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
cs: Ke hledání jednoho ze dvou slov je třeba použít <strong>OR</strong>. Např. <strong>kočka OR pes</strong>.

en: Link display
cs: Zobrazení odkazu

en: Multiple displays
cs: Více zobrazení

en: Using the site name
cs: Použití jména webu

en: Use the site name for the title
cs: Jako název použít název webu

en: No menu
cs: Źádné menu

en: Already exists
cs: Již existuje

en: Grouping field
cs: Seskupení dle pole

en: None defined
cs: Není definováno

en: Title: @title
cs: Nadpis: @title

en: Solr search
cs: Solr vyhledávání

en: %name must be a number.
cs: %name musí být číslo.

en: Created role of name: @name, id: @rid
cs: Byla vytvořena role se jménem: @name, id: @rid

en: User %name successfully logged in.
cs: Uživatel %name se úspěšně přihlásil.

en: Raw "@raw" found
cs: Nezpracovaná data "@raw" nalezena

en: Raw "@raw" not found
cs: Nezpracovaná data "@raw" nebyla nalezena

en: "@text" found
cs: "@text" nalezen

en: "@text" not found
cs: "@text" nebyl nalezen

en: Pattern "@pattern" found
cs: Vzorek "@pattern" nalezen

en: Pattern "@pattern" not found
cs: Vzorek "@pattern" nenalezen

en: Checkbox field @id is checked.
cs: Zaškrtávací pole @id je zaškrtnuto.

en: Checkbox field @id is not checked.
cs: Zaškrtávací pole @id není zaškrtnuto.

en: Verbose message
cs: Podrobná zpráva

en: Select the test(s) or test group(s) you would like to run, and click <em>Run tests</em>.
cs: Vyberte test, testy nebo testovací skupinu(y), které chcete spustit, a klikněte na <em>Spustit testy</em>.

en: All (@count)
cs: Vše (@count)

en: Pass (@count)
cs: Prošlo (@count)

en: Fail (@count)
cs: Neprošlo (@count)

en: Return to list
cs: Návrat do seznamu

en: Clear results after each complete test suite run
cs: Vymazat výsledky po každém dokončení kompletní sady testů.

en: Provide verbose information when running tests
cs: Uvádět podrobné informace při běhu testů

en: HTTP auth settings to be used by the SimpleTest browser during testing. Useful when the site requires basic HTTP authentication.
cs: Nastavení HTTP autorizace používané SimpleTest prohlížečem během testů. Užitečné, když web požaduje základní HTTP ověření.

en: @pass, @fail, @exception, and @debug
cs: @pass, @fail, @exception a @debug

en: The test run did not successfully finish.
cs: Běh testu nebyl úspěšně dokončen.

en: Clear results is disabled and the test results table will not be cleared.
cs: Mazání výsledků je zakázáno, tabulka s výsledky testů nebude vymazána.

en: No leftover tables to remove.
cs: Nezbyly žádné tabulky k odstranění.

en: 1 debug message | @count debug messages
cs[0]: 1 zpráva ladění
cs[1]: @count zprávy ladění
cs[2]: @count zpráv ladění

en: Removed 1 test result. | Removed @count test results.
cs[0]: Smazán 1 výsledek testu.
cs[1]: Smazány @count výsledky testů.
cs[2]: Smazáno @count výsledků testů.

en: Removed 1 leftover table. | Removed @count leftover tables.
cs[0]: Smazána 1 zbylá tabulka.
cs[1]: Smazány @count zbylé tabulky.
cs[2]: Smazáno @count zbylých tabulek.

en: Removed 1 temporary directory. | Removed @count temporary directories.
cs[0]: Smazán 1 dočasný adresář.
cs[1]: Smazány @count dočasné adresáře.
cs[2]: Smazáno @count dočasných adresářů.

en: Test result
cs: Výsledek testu

en: View result of tests.
cs: Zobrazit výsledek testů.

en: hash
cs: hodnota hash

en: The maximum number of characters this field can be.
cs: Maximální počet znaků pro toto pole.

en: Hide if empty
cs: Skrýt, pokud je prázdné

en: Do not display anything for this field if it is empty. Note that the field label may still be displayed. Check style or row style settings to hide labels for empty fields.
cs: Nezobrazovat žádnou část tohoto pole, pokud je prázdné. Berte na vědomí, že i v tom případě se může zobrazovat popisek. Pro skrytí popisků prázdných řádků využijte nastavení "Styl" nebo "Styl řádku".

en: Starting value
cs: Počáteční hodnota

en: The Breadcrumb title to use when this argument is present. If no breadcrumb is set here, default Title values will be used, see "Title" for percent substitutions.
cs: Název, který se má použít v drobečkové navigaci, pokud je argument přítomen. Pokud není nastaveno, použije se výchozí název (viz "Název") pro nahrazení se znakem "%".

en: The Authmap ID.
cs: Authmap ID.

en: The unique authentication name.
cs: Unikátní autentizační jméno.
