Drupal.org Testing (6.x-1.0-alpha7) - en to el translation catalogue (388 entries)

en: tags
el: ετικέτες

en: Home
el: Αρχική

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: user
el: χρήστης

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Suffix
el: Επίθεμα

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Value
el: Αξία

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Groups
el: Ομάδες

en: Group
el: Ομάδα

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συγγραφέας

en: List
el: Λίστα

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: Last updated
el: Τελευταία ενημέρωση

en: On
el: Στις

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Homepage
el: Ιστοσελίδα

en: Home page
el: Αρχική σελίδα

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Download
el: Λήψη

en: Version
el: Έκδοση

en: view
el: προβολή

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: all
el: όλα

en: File information
el: Πληροφορίες αρχείου

en: File
el: Αρχείο

en: Tag
el: Ετικέτα

en: Advanced options
el: Προχωρημένες επιλογές

en: Release notes
el: Σημειώσεις έκδοσης

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Size
el: Μέγεθος

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: default
el: προεπιλογή

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Test
el: Δοκιμή

en: Message
el: Μήνυμα

en: No log messages available.
el: Δεν υπάρχουν μηνύματα στο ημερολόγιο συστήματος.

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Weight
el: Βάρος

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Help text
el: Κείμενο βοήθειας

en: Types
el: Τύποι

en: Hierarchy
el: Ιεραρχία

en: Related terms
el: Σχετικοί όροι

en: Parent
el: Γονέας

en: Depth
el: Βάθος

en: none
el: κανένα

en: Category
el: Κατηγορία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Book
el: Βιβλίο

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Taxonomy term
el: Όρος ταξινόμισης

en: Node ID
el: ID κόμβου

en: Field
el: Πεδίο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: username
el: όνομα λογαριασμού

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Views
el: Εμφανίσεις

en: Add
el: Προσθήκη

en: View
el: Προβολή

en: Length
el: Διάρκεια

en: Path
el: Διαδρομή

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Vocabularies
el: Λεξιλόγια

en: Modules
el: Μονάδες

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Node type
el: Τύπος κόμβου

en: Menu
el: Μενού

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: never
el: ποτέ

en: Text
el: Κείμενο

en: read more
el: διαβάστε περισσότερα

en: Timestamp
el: Ημερομηνία

en: <none>
el: <κανένα>

en: Component
el: Συστατικό

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Unassign
el: Αναίρεση προσδιορισμού

en: Please contact the site administrator.
el: Απευθυνθείτε στο διαχειριστή του ιστοτόπου.

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Advanced search
el: Σύνθετη αναζήτηση

en: You are not authorized to access this page.
el: Δεν έχετε δικαίωμα πρόσβασης σε αυτή τη σελίδα.

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Attachment
el: Συνημμένο

en: Permitted file extensions
el: Επιτρεπόμενες επεκτάσεις ονομάτων αρχείων

en: n/a
el: δ/υ

en: Upload
el: Αποστολή

en: Picture
el: Εικόνα

en: type
el: τύπος

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: Before
el: Πριν

en: After
el: Μετά

en: User
el: Χρήστης

en: Files
el: Αρχεία

en: status
el: κατάσταση

en: Error
el: Σφάλμα

en: Options
el: Επιλογές

en: Node
el: Κόμβος

en: Create
el: Δημιουργία

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: All
el: Όλες

en: Active
el: Ενεργό

en: Submit @name
el: Υποβολή: @name

en: Year
el: Έτος

en: Date format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: Off
el: Κλειστό

en: Up to date
el: Ενημερωμένο

en: Update available
el: Διαθέσιμη ενημέρωση

en: Update status
el: Ενημέρωση κατάστασης λειτουργίας

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Hostname
el: Όνομα υπολογιστή

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Input format
el: Μορφότυπος εισόδου

en: Signature
el: Υπογραφή

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Location
el: Θέση

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Log message
el: Μήνυμα ημερολογίου

en: File ID
el: ID αρχείου

en: File name
el: Όνομα αρχείου

en: File size
el: Μέγεθος αρχείου

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Vocabulary ID
el: ID λεξιλογίου

en: Vocabulary name
el: Όνομα λεξιλογίου

en: Term ID
el: ID όρου

en: E-mail address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Last access
el: Τελευταία προσπέλαση

en: Last login
el: Τελευταία σύνδεση

en: Fields
el: Πεδία

en: Count
el: Αριθμός

en: Overridden
el: Έχει παρακαμφθεί

en: Watchdog
el: Φύλακας

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Up
el: Επάνω

en: Line
el: Γραμμή

en: Caching
el: Λανθάνουσα μνήμη

en: Month
el: Μήνας

en: Unlimited
el: Απεριόριστο

en: Code
el: Κωδικός

en: node
el: κόμβος

en: General
el: Γενικά

en: Method
el: Μέθοδος

en: Week
el: Εβδομάδα

en: Day
el: Ημέρα

en: Table
el: Πίνακας

en: Now
el: Τώρα

en: Downloads
el: Λήψεις

en: !time ago
el: Πριν από !time

en: Other
el: Άλλο

en: Basic
el: Βασική

en: access content
el: πρόσβαση σε ύλη

en: Role
el: Ρόλος

en: User login
el: Είσοδος

en: Log in
el: Είσοδος

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Referrer
el: Παραπέμφθηκε από

en: Both
el: Και τα δύο

en: Maximum length
el: Μέγιστο μήκος

en: Create content
el: Υποβολή ύλης

en: Argument
el: Παράμετρος

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Clone
el: Αντιγραφή

en: Down
el: Κάτω

en: Wildcard
el: Μπαλαντέρ

en: Arguments
el: Παράμετροι

en: Operator
el: Τελεστής

en: Filters
el: Φίλτρα

en: Optional
el: Προαιρετικό

en: Order
el: Σειρά

en: Position
el: Θέση

en: Basic settings
el: Βασικές ρυθμίσεις

en: Profile
el: Προφίλ

en: Term description
el: Περιγραφή όρου

en: reply
el: απάντηση

en: Function
el: Λειτουργία

en: Collapsible
el: Συμπτυσσώμενο

en: Logout
el: Αποσύνδεση

en: Default language
el: Προκαθορισμένη γλώσσα

en: File attachments
el: Συνημμένα αρχεία

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: normal
el: κάθετο διάνυσμα

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: update
el: ενημέρωση

en: Browser
el: Περιηγητής

en: locked
el: κλειδωμένο

en: Full text
el: Πλήρες κείμενο

en: Source
el: Πηγή

en: Search results
el: Αποτελέσματα αναζήτησης

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: Hour
el: Ώρα

en: Minute
el: Λεπτό

en: Second
el: Δευτερόλεπτο

en: Alignment
el: Στοίχιση

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Log out
el: Αποσύνδεση

en: warning
el: προειδοποίηση

en: Changes made to the attachments are not permanent until you save this post.
el: Οι αλλαγές στα συνημμένα δεν είναι μόνιμες μέχρι την αποθήκευση της δημοσίευσης.

en: critical
el: κρίσιμο

en: Results
el: Αποτελέσματα

en: Parent term
el: Γονικός όρος

en: revert
el: επαναφορά

en: Testing
el: Δοκιμές

en: Attach new file
el: Επισύναψη νέου αρχείου

en: Attach
el: Επισύναψη

en: Unformatted
el: Μη μορφοποιημένο

en: New comments
el: Νέα μηνύματα

en: administer nodes
el: διαχείριση κόμβων

en: Sticky
el: Υπόμνημα

en: Read only
el: Μόνο για ανάγνωση

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Please wait...
el: Παρακαλώ περιμένετε...

en: Select
el: Επιλογή

en: Enter the terms you wish to search for.
el: Πληκτρολογήστε τους όρους που θέλετε να αναζητήσετε.

en: PHP Code
el: Κώδικας PHP

en: Translation
el: Μετάφραση

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
el: Λίστα όρων διαχωρισμένων με κόμματα που περιγράφουν αυτήν την ύλη. Παράδειγμα: αστεία, χειμερινά σπορ, "Εταιρία, ΕΠΕ".

en: @min and @max
el: @min και @max

en: Full node
el: Πλήρης μορφή

en: Precision
el: Ακρίβεια

en: Permission
el: Άδεια

en: Hide
el: Απόκρυψη

en: Read/Write
el: Για ανάγνωση/εγγραφή

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
el: Πρέπει να εισάγετε τουλάχιστον μία σωστή λέξη-κλειδί με @count ή περισσότερους χαρακτήρες.

en: Language neutral
el: Ουδέτερη γλώσσα

en: Usage
el: Χρήση

en: Rearrange
el: Αναδιάταξη

en: 1 user | @count users
el[0]: 1 χρήστης
el[1]: @count χρήστες

en: Execute
el: Εκτέλεση

en: Aggregator
el: Συλλέκτης

en: -n/a-
el: -μ/δ-

en: Found the @submit button
el: Βρέθηκε το κουμπί @submit

en: Failed to set field @name to @value
el: Αποτυχία να οριστεί το πεδίο @name με την τιμή @value

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@simpletest">SimpleTest module</a>.
el: Για περισσότερες πληροφορίες διαβάστε το εγχειρίδιο ρύθμισης και προσαρμογής, <a href="@simpletest">SimpleTest module</a>.

en: No temporary directories to remove.
el: Δεν υπάρχουν προσωρινοί κατάλογοι προς διαγραφή.

en: Run tests against Drupal core and your active modules. These tests help assure that your site code is working as designed.
el: Εκτελεί δοκιμές μεταξύ του πυρήνα του Drupal και των ενεργοποιημένων μονάδων σας. Οι δοκιμές αυτές βοηθούν να εξασφαλίσετε ότι ο κώδικας στον ιστοτόπο σας λειτουργεί όπως θα έπρεπε.

en: contains
el: περιέχει

en: The selected file %name could not be uploaded.
el: Η αποστολή του επιλεγμένου αρχείου %name δεν ήταν δυνατή.

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
el: Σφάλμα επαλήθευσης, δοκιμάστε πάλι. Αν το σφάλμα εξακολουθήσει, απευθυνθείτε στο διαχειριστή του ιστοτόπου.

en: sort by @s
el: ταξινόμηση κατά @s

en: and
el: και

en: Text to display
el: Κείμενο που θα εμφανίζεται

en: field
el: πεδίο

en: Button text
el: Κείμενο κουμπιού

en: Mime type
el: Τύπος MIME

en: Images are larger than %resolution will be resized.
el: Εικόνες μεγαλύτερες σε διάσταση από %resolution θα μειωθεί η διάστασή τους.

en: Stores uploaded file information and table associations.
el: Αποθηκεύει τις πληροφορίες για τα απεσταλθέντα αρχεία και τις συσχετίσεις πινάκων.

en: Primary Key: The {files}.fid.
el: Πρωτεύον Κλειδί: Το {files}.fid.

en: Description of the uploaded file.
el: Περιγραφή του απεσταλθέντος αρχείου.

en: Display type
el: Εμφάνιση τύπου ύλης

en: No link
el: Χωρίς σύνδεσμο

en: The maximum upload size is %filesize. Only files with the following extensions may be uploaded: %extensions.
el: Το μέγιστο μέγεθος αρχείου αποστολής είναι %filesize. Μόνο αρχεία με τις ακόλουθες επεκτάσεις μπορούν να αποσταλλούν: %extensions.

en: No test results to display.
el: Δεν υπάρχουν αποτελέσματα δοκιμής.

en: Decimal point
el: Υποδιαστολή

en: Is one of
el: Είναι ένα από

en: Wildcard title
el: Τίτλος μπαλαντέρ

en: This will override any other link you have set.
el: Αυτό θα παρακάμψει κάθε άλλο σύνδεσμο που έχετε ορίσει.

en: 1 character | @count characters
el[0]: 1 χαρακτήρας
el[1]: @count χαρακτήρες

en: Has Avatar
el: Έχει άβαταρ

en: Created content type %type.
el: Δημιουργήθηκε ο τύπος ύλης %type.

en: User created with name %name and pass %pass
el: Δημιουργήθηκε χρήστης με όνομα %name και συνθηματικό %pass

en: Created permissions: @perms
el: Δημιουργήθηκαν οι άδειες: @perms

en: Invalid permission %permission.
el: Μη έγκυρη άδεια %permission.

en: Username field found.
el: Το πεδίο Όνομα χρήστη βρέθηκε.

en: Password field found.
el: Το πεδίο Συνθηματικό βρέθηκε.

en: !method @url returned @status (!length).
el: !method @url επέστρεψε @status (!length).

en: Valid HTML found on "@path"
el: Βρέθηκε έγκυρη HTML στο "@path"

en: Parsed page successfully.
el: Η ανάλυση της σελίδας έγινε με επιτυχία.

en: Found the requested form fields at @path
el: Τα απαιτούμενα πεδία της φόρμας βρέθηκαν στο @path

en: Found field by name @name
el: Βρέθηκε πεδίο με όνομα @name

en: Did not find field by name @name
el: Δε βρέθηκε πεδίο με όνομα @name

en: Found field by id @id
el: Βρέθηκε πεδίο με αναγνωριστικό @id

en: Did not find field by id @id
el: Δε βρέθηκε πεδίο με αναγνωριστικό @id

en: HTTP response expected !code, actual !curl_code
el: Αναμενόταν απόκριση HTTP  !code, πργαματικό !curl_code

en: Tests
el: Δοκιμές

en: Run tests
el: Εκτέλεση δοκιμών

en: Clean test environment
el: Καθαρισμός περιβάλλοντος δοκιμής

en: Remove tables with the prefix "simpletest" and temporary directories that are left over from tests that crashed. This is intended for developers when creating tests.
el: Διαγράφει τους πίνακες με το πρόθεμα "simpletest" και τους προσωρινούς καταλόγους που έχουν απομείνει από τεστ που είχαν σφάλματα εκτέλεσης. Προορίζεται για τους προγραμματιστές όταν δημιουργούν τεστ.

en: Clean environment
el: Εκκαθάριση περιβάλλοντος

en: No tests to display.
el: Δεν υπάρχουν τεστ προς εμφάνιση.

en: @pass, @fail, and @exception
el: @pass, @fail, και @exception

en: No test(s) selected.
el: Δεν επιλέχτηκαν δοκιμές.

en: Processing test @num of @max - %test.
el: Επεξεργασία δοκιμής @num από @max - %test.

en: Processed test @num of @max - %test.
el: Έγινε επεξεργασία της δοκιμής @num από @max - %test.

en: 1 pass | @count passes
el[0]: 1 επιτυχία
el[1]: @count επιτυχίες

en: 1 fail | @count fails
el[0]: 1 αποτυχία
el[1]: @count αποτυχίες

en: 1 exception | @count exceptions
el[0]: 1 εξαίρεση
el[1]: @count εξαιρέσεις

en: PHP DOMDocument class
el: κλάση PHP DOMDocument

en: Provides a framework for unit and functional testing.
el: Παρέχει μια υποδομή για τη διενέργεια ελέγχων μονάδων και λειτουργικότητας.

en: Default argument
el: Προκαθορισμένη παράμετρος

en: No fields available.
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμα πεδία.

en: Numeric
el: Αριθμητικά

en: Hide view / Page not found (404)
el: Απόκρυψη εμφάνισης / Δε βρέθηκε η σελίδα (404)

en: Display empty text
el: Εμφάνιση κενού κειμένου

en: Provide default argument
el: Να παρέχεται προκαθορισμένη παράμετρος

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
el: p>Θα πρέπει να προσθέσετε κάποια επιπλέον πεδία σε αυτήν την εμφάνιση προτού χρησιμοποιήσετε αυτό το πεδίο. Τα πεδία αυτά μπορούν να σημειωθούν ως <em>Εξαιρούμενα εμφάνισης</em> αν το προτιμάτε. Πρέπει να σημειωθεί ότι λόγω της σειράς εμφάνισης, δεν μπορείτε να χρησιμοποιήσετε πεδία που έρχονται μετά από αυτό το πεδίο· αν χρειάζεστε ένα πεδίο που δεν υπάρχει εδώ, αναδιατάξετε τα πεδία σας.</p>

en: <p>The following substitution patterns are available for this display. Use the pattern shown on the left to display the value indicated on the right. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
el: <p>Τα ακόλουθα σχήματα υποκατάστασης είναι διαθέσιμα για αυτήν την εμφάνιση. Χρησιμοποιήστε το πρότυπο που εμφανίζεται στα αριστερά για να εμφανίσετε την τιμή που αναγράφεται στα δεξιά. Πρέπει να σημειωθεί ότι λόγω της σειράς εμφάνισης, δεν μπορείτε να χρησιμοποιήσετε πεδία που έρχονται μετά από αυτό το πεδίο· αν χρειάζεστε ένα πεδίο που δεν υπάρχει εδώ, αναδιατάξετε τα πεδία σας.</p>

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -

en: Add display
el: Προσθήκη απεικόνισης

en: filter
el: φίλτρο

en: The title of the comment.
el: Ο τίτλος του σχολίου.

en: Comment count
el: Μετρητής σχολίων

en: The title of the node.
el: Ο τίτλος του κόμβου.

en: The date the node was posted.
el: Η ημερομηνία που δημοσιεύθηκε ο κόμβος.

en: Poll
el: Ψηφοφορία

en: Views today
el: Εμφανίσεις σήμερα

en: Browser session ID of user that visited page.
el: Αναγνωριστικό συνόδου του προγράμματος πλοήγησης του χρήστη που επισκέφθηκε τη σελίδα.

en: Title of page visited.
el: Ο τίτλος της σελίδας για την οποία υπήρξε επίσκεψη.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
el: Εσωτερική διαδρομή της σελίδας για την οποία υπήρξε επίσκεψη (σχετική με τη ρίζα του Drupal).

en: Referrer URI.
el: Παραπέμφθηκε από

en: Hostname of user that visited the page.
el: Το όνομα υπολογιστή του χρήστη που επισκέφθηκε τη σελίδα.

en: Time in milliseconds that the page took to load.
el: Χρόνος σε χιλιοστά δευτερολέπτου που έκανε να φορτωθεί η σελίδα.

en: Timestamp of when the page was visited.
el: Χρονική ετικέτα του πότε έγινε επίσκεψη της σελίδας.

en: upload
el: αποστολή

en: contact
el: επικοινωνία

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
el: Αναζήτηση για έναν από τους δύο όρους χρησιμοποιώντας το <strong>OR</strong> σε κεφαλαία. Για παράδειγμα, <strong>γάτες OR σκύλοι</strong>.

en: @current of @max
el: @current από @max

en: Bulk export
el: Μαζική εξαγωγή

en: %name must be a number.
el: Το %name πρέπει να είναι ένας αριθμός.

en: Created role of name: @name, id: @rid
el: Δημιουργήθηκε ρόλος με όνομα: @name, id: @rid

en: User %name successfully logged in.
el: Ο χρήστης %name συνδέθηκε επιτυχώς.

en: !count e-mail was sent during this test.
el: Στάλθηκαν !count e-mail κατά τη διάρκεια αυτής της δοκιμής.

en: !count e-mails were sent during this test.
el: Στάλθηκαν !count e-mail κατά τη διάρκεια αυτής της δοκιμής.

en: Raw "@raw" found
el: Βρέθηκε το ανεπεξέργαστο "@raw"

en: Raw "@raw" not found
el: Δε βρέθηκε το ανεπεξέργαστο "@raw"

en: "@text" found
el: Το "@text" βρέθηκε

en: "@text" not found
el: Το "@text" δεν βρέθηκε

en: Pattern "@pattern" found
el: Βρέθηκε το πρότυπο "@pattern"

en: Pattern "@pattern" not found
el: Δε βρέθηκε το πρότυπο "@pattern"

en: Checkbox field @id is checked.
el: Το πεδίο κουτί επιλογής @id είναι επιλεγμένο.

en: Checkbox field @id is not checked.
el: Το πεδίο κουτί επιλογής @id δεν είναι επιλεγμένο.

en: Verbose message
el: Λεπτομερές μήνυμα

en: Select the test(s) or test group(s) you would like to run, and click <em>Run tests</em>.
el: Επιλέξτε τις δοκιμές ή τις ομάδες δοκιμών που θέλετε να εκτελέσετε και κάντε κλικ στο <em>Εκτέλεση δικιμών</em>.

en: All (@count)
el: Όλα (@count)

en: Pass (@count)
el: Επιτυχία (@count)

en: Fail (@count)
el: Αποτυχία (@count)

en: Return to list
el: Επιστροφή στη λίστα

en: Clear results after each complete test suite run
el: Εκκαθαρίζει τα αποτελέσματα μετά από κάθε ολοκληρωμένη εκτέλεση μιας οικογένειας δοκιμών.

en: Provide verbose information when running tests
el: Παρέχει εκτενείς πληροφορίες όταν εκτελούνται δοκιμές.

en: The verbose data will be printed along with the standard assertions and is useful for debugging. The verbose data will be erased between each test suite run. The verbose data output is very detailed and should only be used when debugging.
el: Εκτενή δεδομένα θα εμφανιστούν μαζί με τις δεδομένες παραδοχές και είναι χρήσιμα για αποσφαλμάτωση. Τα εκτενή δεδομένα θα διαγραφούν ανάμεσα σε κάθε εκτέλεση της σουίτας τεστ. Η έξοδος των εκτενών δεδομένων είναι πολύ λεπτομερής και πρέπει να χρησιμοποιείται μόνο κατά την αποσφαλμάτωση.

en: HTTP auth settings to be used by the SimpleTest browser during testing. Useful when the site requires basic HTTP authentication.
el: HTTP auth ρυθμίσεις που χρησιμοποιούνται από το Simpletest browser κατά την διάρκεια δοκιμών. Χρήσιμο όταν ο ιστότοπος απαιτεί basic HTTP authentication.

en: @pass, @fail, @exception, and @debug
el: @pass, @fail, @exception, και @debug

en: The test run did not successfully finish.
el: Η ολοκλήρωση εκτέλεσης των δοκιμών απέτυχε.

en: Clear results is disabled and the test results table will not be cleared.
el: Η εκκαθάριση αποτελεσμάτων είναι απενεργοποιημένη και ο πίνακας αποτελεσμάτων δοκιμών δεν θα εκκαθαριστεί.

en: No leftover tables to remove.
el: Δεν έχουν απομείνει πίνακες προς αφαίρεση.

en: 1 debug message | @count debug messages
el[0]: 1 μήνυμα αποσφαλμάτωσης
el[1]: @count μηνύματα αποσφαλμάτωσης

en: Removed 1 test result. | Removed @count test results.
el[0]: Αφαιρέθηκε 1 αποτέλεσμα δοκιμών.
el[1]: Αφαιρέθηκαν @count αποτελέσματα δοκιμών.

en: Removed 1 leftover table. | Removed @count leftover tables.
el[0]: Αφαιρέθηκε 1 εναπομείνας πίνακας.
el[1]: Αφαιρέθηκαν @count εναπομείναντες πίνακες.

en: Removed 1 temporary directory. | Removed @count temporary directories.
el[0]: 1 προσωρινός κατάλογος αρχείων αφαιρέθηκε.
el[1]: @count προσωρινοί κατάλογοι αρχείων αφαιρέθηκαν.

en: Test result
el: Αποτέλεσμα δοκιμής

en: View result of tests.
el: Εμφάνιση αποτελέσματος των δοκιμών.
