Drupal.org Testing (6.x-1.0-alpha8) - en to km translation catalogue (336 entries)

en: tags
km: ស្លាក

en: Home
km: ដើម

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Next
km: បន្ទាប់

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Group
km: ក្រុម

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: List
km: បញ្ជី

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Last updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ចុងក្រោយ

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Homepage
km: គេហ​ទំព័រ

en: Home page
km: គេហ​ទំព័រ

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Download
km: ទាញយក

en: Version
km: កំណែ

en: view
km: មើល​

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: File information
km: ព័ត៌មាន​ឯកសារ

en: File
km: ឯកសារ

en: Advanced options
km: ជម្រើសកម្រិតខ្ពស់

en: Release notes
km: ឯកសារ​ចេញផ្សាយ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Size
km: ទំហំ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: default
km: លំនាំដើម

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Message
km: សារ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Link
km: តំណ

en: Help text
km: អត្ថបទ​ជំនួយ

en: Types
km: ប្រភេទ

en: Hierarchy
km: ឋានានុក្រម

en: Related terms
km: ពាក្យ​ដែល​​ទាក់ទង

en: Parent
km: មេ

en: none
km: គ្មាន

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Import
km: នាំចូល

en: Book
km: សៀវភៅ

en: Export
km: នាំចេញ

en: Taxonomy term
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: username
km: ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Add
km: បន្ថែម

en: View
km: មើល

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Vocabularies
km: វាក្យ​សព្ទ

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: never
km: កុំ​

en: Text
km: អត្ថបទ

en: read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: <none>
km: <គ្មាន>

en: Unassign
km: មិន​កំណត់

en: Please contact the site administrator.
km: សូម​ទំនាក់ទំនង​អ្នក​គ្រប់គ្រង​តំបន់​បណ្ដាញ ។

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Advanced search
km: ការ​ស្វែងរក​កម្រិត​ខ្ពស់

en: You are not authorized to access this page.
km: អ្នក​គ្មាន​សិទ្ធិ​ចូល​ដំណើរការ​ទំព័រ​នេះ​ទេ ។

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Attachment
km: ​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: Permitted file extensions
km: កន្ទុយ​ឯកសារ​ដែល​អនុញ្ញាត

en: n/a
km: គ្មាន

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: Picture
km: រូបភាព

en: type
km: ប្រភេទ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Files
km: ឯកសារ

en: status
km: ស្ថានភាព

en: Error
km: កំហុស

en: Options
km: ជម្រើស

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Create
km: បង្កើត

en: term
km: ពាក្យ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: Submit @name
km: ដាក់​ស្នើ​ @name

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Not found
km: រក​មិន​ឃើញ

en: Up to date
km: ទាន់​សម័យ

en: Update available
km: មាន​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Update status
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ស្ថានភាព​ទាន់សម័យ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Hostname
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Input format
km: ​ទ្រង់ទ្រាយ​បញ្ចូល

en: Signature
km: ​ហត្ថលេខា

en: Filter
km: តម្រង

en: Location
km: ទីតាំង

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Log message
km: សារ​កំណត់ហេតុ

en: File ID
km: លេខ​សម្គាល់​ឯកសារ

en: File name
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: File size
km: ទំហំ​ឯកសារ

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Vocabulary ID
km: លេខ​សម្គាល់​វាក្យសព្ទ

en: Vocabulary name
km: ឈ្មោះ​វាក្យសព្ទ

en: Term ID
km: លេខ​សម្គាល់​ពាក្យ

en: E-mail address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Last access
km: ចូលដំណើរការ​ចុងក្រោយ

en: Last login
km: ការ​ចូល​ចុង​ក្រោយ

en: Count
km: រាប់

en: Overridden
km: បាន​បដិសេធ

en: Watchdog
km: ឃ្លាំ​មើល

en: N/A
km: គ្មាន

en: This field is required.
km: វាល​នេះ​ត្រូវ​បាន​ទាមទារ ។

en: Line
km: ជួរ

en: Caching
km: ការ​ដាក់​ជា​ឃ្លាំង​សម្ងាត់

en: Month
km: ខែ

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: Code
km: កូដ

en: node
km: ថ្នាំង

en: General
km: ទូទៅ​

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: Table
km: តារាង

en: !time ago
km: !time កន្លង​ទៅ

en: Basic
km: មូល​ដ្ឋាន

en: access content
km: ការ​ចូល​ដំណើរ​ការ​មាតិកា

en: Role
km: តួនាទី

en: User login
km: ការ​ចូល​របស់​អ្នក​ប្រើ

en: Log in
km: ចូល

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: Referrer
km: ភាគី​យោង

en: Maximum length
km: ប្រវែង​អតិបរមា

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Filters
km: តម្រង

en: Optional
km: ស្រេច​ចិត្ត

en: Order
km: លំដាប់

en: Profile
km: ទម្រង់

en: Term description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា​របស់​ពាក្យ

en: reply
km: ​ឆ្លើយ​តប

en: Function
km: មុខ​ងារ

en: Logout
km: ចេញ

en: Default language
km: ភាសា​លំនាំ​ដើម

en: File attachments
km: ឯកសារភ្ជាប់របស់​ឯកសារ

en: update
km: ភាព​ទាន់សម័យ

en: Browser
km: កម្មវិធី​រុក​រក

en: locked
km: ជាប់សោ

en: Full text
km: អត្ថបទ​ពេញ

en: Search results
km: លទ្ធផល​ស្វែងរក

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: Log out
km: ចេញ

en: warning
km: ព្រមាន

en: Results
km: លទ្ធផល

en: Parent term
km: ពាក្យ​មេ

en: revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម​

en: Testing
km: ការ​សាក​ល្បង

en: Not published
km: មិន​បាន​​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Attach new file
km: ភ្ជាប់​ឯកសារ​ថ្មី

en: Attach
km: ភ្ជាប់

en: Unformatted
km: ដែល​មិន​បាន​ធ្វើ​ទ្រង់​ទ្រាយ

en: New comments
km: មតិ​យោបល់​ថ្មីៗ

en: administer nodes
km: គ្រប់គ្រង​ថ្នាំង

en: Read only
km: បាន​តែ​អាន

en: Processing
km: កំពុង​ដំណើរការ

en: Please wait...
km: សូម​រង់ចាំ...

en: Enter the terms you wish to search for.
km: បញ្ចូល​ពាក្យ​ដែល​អ្នក​ចង់​ស្វែងរក ។

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
km: បញ្ជី​ពាក្យ​ដែល​​បំបែក​ដោយ​សញ្ញា​ក្បៀស​ពិពណ៌នា​​អំពី​មាតិកា​នេះ ។ ​ឧទាហរណ៍ ៖ funny, bungie jumping, "Company, Inc." ។

en: The update has encountered an error.
km: ការ​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព បាន​ជួបប្រទះ​នឹង​កំហុស ។

en: Precision
km: ចំនួន​ខ្ទង់

en: Permission
km: សិទ្ធិ

en: Hide
km: លាក់

en: Read/Write
km: ​អាន/សរសេរ

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
km: អ្នក​ត្រូវ​តែ​រួម​បញ្ចូល​យ៉ាង​ហោចណាស់​ពាក្យ​គន្លឹះ​វិជ្ជមាន​មួយជា​មួយ​តួអក្សរ @count ឬ​ច្រើនជាង​នេះ ។

en: Language neutral
km: អាព្យាក្រឹត​ភាសា

en: Rearrange
km: រៀបចំ​ឡើងវិញ

en: 1 user | @count users
km[0]: ​អ្នក​ប្រើ ១ នាក់

en: ok
km: យល់ព្រម

en: Aggregator
km: កម្មវិធី​ប្រមូលផ្តុំ​

en: Found the @submit button
km: រក​ឃើញ​ប៊ូតុង​ @submit ​

en: Failed to set field @name to @value
km: បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​កំណត់​វាល​ @name ​ទៅ​ជា​ @value

en: No temporary directories to remove.
km: គ្មាន​ថត​បណ្ដោះអាសន្ន​ដែល​ត្រូវ​យកចេញ​ឡើយ ។

en: Run tests against Drupal core and your active modules. These tests help assure that your site code is working as designed.
km: ធ្វើ​ការ​សាកល្បង​ទល់​នឹង​ចំណុច​សំខាន់​របស់​ Drupal ​និង​ម៉ូឌុល​សកម្ម​របស់​អ្នក​  ។ ការ​សាក​ល្បង​ទាំងនេះ ធានា​បាន​ថា​កូដ​តំបន់​បណ្ដាញ​របស់​អ្នក នឹង​ដំណើរការ​ដូច​ដែល​បាន​កំណត់ ។

en: The selected file %name could not be uploaded.
km: មិនអាច​ផ្ទុកឡើងឯកសារ %name ដែល​បាន​ជ្រើស​បាន​ទេ ។

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
km: កំហុស​​សុពលកម្ម សូម​ព្យាយា​ម​ម្ដង​ទៀត ។ ប្រសិន​បើកំហុស​នេះ​នៅ​តែ​មាន សូម​ទាក់ទង​អ្នក​គ្រប់គ្រង​បណ្ដាញ ។

en: sort by @s
km: តម្រៀប​តាម @s

en: and
km: និង

en: field
km: វាល

en: Images are larger than %resolution will be resized.
km: រូបភាព​ដែល​ធំ​ជាង %resolution នឹង​ត្រូវ​បាន​ប្តូរ​ទំហំ ។

en: Stores uploaded file information and table associations.
km: ទុក​ព័ត៌មាន​ឯកសារ និង​សមាគម​តារាង​ដែល​បាន​ផ្ទុក​ឡើង

en: Primary Key: The {files}.fid.
km: កូនសោ​សំខាន់ ៖ {files}.fid ។

en: Description of the uploaded file.
km: សេ​ចក្តី​ពិពណ៌នា​នៃ​ឯកសារ​ដែល​បាន​ផ្ទុកឡើង ។

en: The maximum upload size is %filesize. Only files with the following extensions may be uploaded: %extensions.
km: ទំហំ​ផ្ទុក​ឡើង​អតិបរមា​គឺ %filesize ។ មានតែ​ឯកសារ​ដែល​មាន​កន្ទុយ​ដូច​ខាងក្រោម​អាច​ត្រូវ​បាន​ផ្ទុក​ឡើង ៖ %extensions ។

en: No test results to display.
km: គ្មា​ន​លទ្ធផល​សាក​ល្បង​ដែល​ត្រូវ​បង្ហាញ​ទេ​ ។

en: Decimal point
km: សញ្ញា​ក្បៀស

en: The size of the file.
km: ទំហំ​ឯកសារ ។

en: 1 character | @count characters
km[0]: ១​ តួអក្សរ

en: Created content type %type.
km: បាន​បង្កើត​ប្រភេទ​ %type មាតិកា ។

en: User created with name %name and pass %pass
km: អ្នក​ប្រើ​ដែល​បាន​បង្កើត​ជា​មួយ​ឈ្មោះ​ %name និង​ហុច​ %pass

en: Created permissions: @perms
km: សិទ្ធ​ដែល​បាន​បង្កើត​ ៖ @perms

en: Invalid permission %permission.
km: សិទ្ធិ​មិន​ត្រឹម​ត្រូវ​ %permission ។

en: Username field found.
km: បាន​រក​ឃើញ​វាល​ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ​ ។

en: Password field found.
km: បាន​រក​ឃើញ​វាល​ពាក្យ​សម្ងាត់​ ។

en: !method @url returned @status (!length).
km: !method @url បាន​ត្រឡប់​ @status (!length) ។

en: Valid HTML found on "@path"
km: បាន​រក​ឃើញ  HTML មិ​ន​ត្រឹម​ត្រូវ​លើ​ "@path"

en: Parsed page successfully.
km: បាន​ញែក​ទំព័រ​ដោយ​ជោគ​ជ័យ​ ។

en: Found the requested form fields at @path
km: បាន​រក​ឃើញ​វាល​សំណុំ​បែប​បទ​ដែល​ស្នើ​នៅ​ @path

en: Found field by name @name
km: បាន​រក​ឃើញ​វាល​តាម​ឈ្មោះ​ @name

en: Did not find field by name @name
km: មិន​បាន​រក​ឃើញ​វាល​តាម​ឈ្មោះ​ @name

en: Found field by id @id
km: បាន​រក​ឃើញ​វាល​តាម​លេខ​សម្គាល់​ @id

en: Did not find field by id @id
km: មិន​បាន​រក​ឃើញ​វាល​តាម​លេខ​សម្គាល់​ @id

en: HTTP response expected !code, actual !curl_code
km: ចម្លើយ​តប​ HTTP ​ដែល​បាន​រំពឹង​ !code   !curl_code ជាក់​ស្តែង

en: Tests
km: សាក​ល្បង

en: Run tests
km: សាក​ល្បង​ដំណើរ​ការ

en: Clean test environment
km: បរិស្ថាន​សាក​ល្បង​ស្អាត

en: Remove tables with the prefix "simpletest" and temporary directories that are left over from tests that crashed. This is intended for developers when creating tests.
km: យក​តារាង​ដែល​មាន​បុព្វបថ​ថា​ "simpletest" និង​ថត​បណ្តោះ​អាសន្ន​ដែល​សល់​ពី​ការ​សាក​ល្បង​ដែល​បាន​គាំង​ចេញ​ ។ វា​គឺ​សម្រាប់​តែ​អ្នក​អភិវឌ្ឍន៍​ នៅ​ពេល​ដែល​បង្កើត​ការសាក​ល្បង​ប៉ុណ្ណោះ​ ។

en: Clean environment
km: បរិស្ថាន​ស្អាត

en: No tests to display.
km: គ្មាន​ការ​សាក​ល្បង​ដែល​ត្រូវ​បង្ហាញ​ទេ ។

en: @pass, @fail, and @exception
km: @pass, @fail, និង​ @exception

en: No test(s) selected.
km: គ្មាន​ការ​សាក​ល្បង​ត្រូវ​បាន​ជ្រើស​ទេ ។

en: Processing test @num of @max - %test.
km: ដំណើរ​ការ​សាក​ល្បង​ @num នៃូ​ @max - %test ។

en: @name: @summary
km: @name ៖ @summary

en: Processed test @num of @max - %test.
km: បាន​ដំណើរ​ការ​សាក​ល្បង​ @num ​នៃ​ @max - %test ។

en: 1 pass | @count passes
km[0]: សម្រេច​ ១

en: 1 fail | @count fails
km[0]: បរាជ័យ ១

en: 1 exception | @count exceptions
km[0]: ករណី​លើក​លែង​ ១

en: PHP DOMDocument class
km: ថ្នាក់ PHP DOMDocument

en: Provides a framework for unit and functional testing.
km: ផ្តល់​នូវ​គ្រោង​ការណ៍​សម្រាប់​ឯកតា និងការ​សាក​ល្បង​ជា​មុខងារ ។

en: No fields available.
km: គ្មាន​វាល​ ។

en: filter
km: តម្រង

en: The title of the comment.
km: ចំណង​ជើង​មតិយោបល់​ ។

en: Comment count
km: ចំនួន​មតិយោបល់

en: The title of the node.
km: ចំណង​ជើង​ថ្នាំង ។

en: The date the node was posted.
km: កាល​បរិច្ឆេទ​ដែល​ថ្នាំង​ត្រូវ​បាន​ប្រកាស ។

en: Poll
km: ការ​ស្ទង់​មតិ

en: Views today
km: មើល​ថ្ងៃ​នេះ​

en: Browser session ID of user that visited page.
km: លេខ​សម្គាល់​កម្មវិធី​រុករក​សម្រាប់​អ្នកប្រើ​ដែល​បាន​ទស្សនា​ទំព័រ ។

en: Title of page visited.
km: ចំណងជើង​ទំព័រ​ដែល​បាន​ទស្សនា ។

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
km: ផ្លូវ​ខាងក្នុង​ទៅ​ទំព័រ​បាន​ទស្សនា (ទំនាក់ទំនង​ទៅ Drupal root ។)

en: Referrer URI.
km: URI ភាគីយោង ។

en: Hostname of user that visited the page.
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន​អ្នកប្រើ​ដែល​បាន​ទស្សនា​ទំព័រ ។

en: Time in milliseconds that the page took to load.
km: ពេលវេលា​គិតជា​មិល្លី​វិនាទី​ដែល​ទំព័រ​បាន​ចំណាយ​ដើម្បី​ផ្ទុក ។

en: Timestamp of when the page was visited.
km: ត្រា​ពេលវាលា​នៃ​ពេល​ដែល​ទំព័រ​ត្រូវ​បាន​មើល ។

en: upload
km: ផ្ទុក​ឡើង

en: contact
km: ​ទំនាក់​ទំនង

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
km: ស្វែងរក​ពាក្យ​ទាំងពីរ​ដោយ <strong>OR</strong> ជា​អក្សរ​ធំ ។ ឧទាហរណ៍<strong>cats OR dogs</strong> ។

en: Short date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​កាល​បរិច្ឆេទ​ខ្លី

en: Medium date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​កាល​បរិច្ឆេទ​មធ្យម

en: Long date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​កាល​បរិច្ឆេទ​វែង

en: %name must be a number.
km: %name ​ត្រូវ​តែ​ជា​លេខ​ ។

en: Created role of name: @name, id: @rid
km: បាន​បង្កើត​តួនាទី​របស់​ឈ្មោះ ៖ @name, id ៖ @rid

en: User %name successfully logged in.
km: អ្នក​ប្រើ​ %name ​បាន​ចូល​ដោយ​ជោគ​ជ័យ​ ។

en: !count e-mail was sent during this test.
km: អ៊ីមែល !count ​ត្រូវ​បាន​ផ្ញើ​អំឡុង​ពេល​សាក​ល្បង​នេះ​ ។

en: !count e-mails were sent during this test.
km: អ៊ីមែល​ !count ​ត្រូវ​បាន​ផ្ញើ​អំឡុង​ពេល​សាក​ល្បង​នេះ​ ។

en: Raw "@raw" found
km: បាន​រក​ឃើញដើម​ "@raw"

en: Raw "@raw" not found
km: រក​មិន​ឃើញ​ដើម​ "@raw"

en: "@text" found
km: បាន​រក​ឃើញ "@text"

en: "@text" not found
km: រក​មិន​ឃើញ "@text"

en: Pattern "@pattern" found
km: បាន​រក​ឃើញ​លំនាំ​ "@pattern"

en: Pattern "@pattern" not found
km: រក​មិន​ឃើញ​លំនាំ​ "@pattern"

en: Checkbox field @id is checked.
km: បាន​ធីក​វាល​ប្រអប់​ធីក​ @id ។

en: Checkbox field @id is not checked.
km: មិន​បាន​ដាក់​ធីក​វាល​ប្រអប់​ធីក​ @id ​។

en: Verbose message
km: សារ​បរិយាយ

en: Select the test(s) or test group(s) you would like to run, and click <em>Run tests</em>.
km: ជ្រើស​​សាក​ល្បង​ ​ឬ​ក្រុម​សាក​ល្បង​ដែល​អ្នក​ចង់​ដំណើរ​ការ​ រួច​ចុច​លើ​ <em>ដំណើរ​ការ​សាក​ល្បង</em> ។

en: All (@count)
km: (@count) ទាំង​អស់

en: Pass (@count)
km: (@count) ជោគ​ជ័យ

en: Fail (@count)
km: (@count) បរាជ័យ

en: Return to list
km: ត្រឡប់​ទៅ​បញ្ជី

en: Clear results after each complete test suite run
km: ជម្រះ​លទ្ធ​ផល​បន្ទាប់​ពី​​​បញ្ចប់​​ដំណើរ​ការឈុត​សាក​ល្បង​​រួច

en: Provide verbose information when running tests
km: ផ្តល់​ព័ត៌មាន​បរិយាយ​ នៅ​ពេល​ដំណើរ​ការ​សាក​ល្បង​

en: The verbose data will be printed along with the standard assertions and is useful for debugging. The verbose data will be erased between each test suite run. The verbose data output is very detailed and should only be used when debugging.
km: ទិន្នន័យ​បរិយាយ​នឹង​ត្រូវ​បាន​បោះ​ពុម្ព​មក​ជា​មួយការ​បញ្ជាក់​​ស្តង់​ដារ​ និង​​មាន​ប្រយោជន៍​បំផុត​សម្រាប់​ការ​បំបាត់​កំហុស​ ។ ទិន្នន័យ​បរិយាយ​នឹង​ត្រូវ​បាន​លុប​រវាង​ពេល​នៃ​ការ​ដំណើរឈុត​សាក​ល្បង​នីមួយ​ៗ​ ។ លទ្ធ​ផល​ទិន្នន័យបរិយាយ​មាន​ភាព​លម្អិត​បំផុត ហើយ​គួរ​តែ​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​ នៅ​ពេល​បំបាត់​កំហុស​ប៉ុណ្ណោះ ។

en: HTTP auth settings to be used by the SimpleTest browser during testing. Useful when the site requires basic HTTP authentication.
km: ការ​កំណត់​ការ​ផ្ទៀង​ផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹម​ត្រូវ​ HTTP ​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​ដោយ​កម្មវិធី​រុក​រក​ SimpleTest ​អំឡុង​ពេល​ធ្វើ​ការ​សាក​ល្បង​ ។ មាន​ប្រយោជន៍​បំផុត​ នៅ​ពេល​តំបន់​បណ្តាញ​ទាម​ទារ​ការ​ផ្ទៀង​ផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹម​ត្រូវ​ HTTP ​ជា​ចម្បង​ ។

en: @pass, @fail, @exception, and @debug
km: @pass, @fail, @exception, និង​ @debug

en: The test run did not successfully finish.
km: ដំណើរ​ការ​សាក​ល្បង​មិន​បាន​បញ្ចប់​ដោយ​ជោគ​ជ័យ​ទេ ។

en: Clear results is disabled and the test results table will not be cleared.
km: ជម្រះ​​លទ្ធផល​ត្រូវ​បាន​បិទ ហើយ​តារាង​លទ្ធផល​សាក​ល្បងនឹង​មិន​ត្រូវ​បាន​ជម្រះ​ទេ​ ។

en: No leftover tables to remove.
km: គ្មាន​តារាង​នៅ​សល់​ត្រូវ​យក​ចេញ​ទេ​ ។

en: 1 debug message | @count debug messages
km[0]: សារ​បំបាត់​កំហុស​ ១

en: Removed 1 test result. | Removed @count test results.
km[0]: បាន​យក​លទ្ធផល​សាក​ល្បង​ ១ ចេញ ។

en: Removed 1 leftover table. | Removed @count leftover tables.
km[0]: បាន​យក​តារាង​នៅ​សល់​ ១ ចេញ ។

en: Removed 1 temporary directory. | Removed @count temporary directories.
km[0]: បាន​យក​ថត​បណ្តោះ​អាសន្ន​ ១​ ចេញ ។

en: Test result
km: លទ្ធផល​សាក​ល្បង

en: View result of tests.
km: មើល​លទ្ធផល​សាក​ល្បង ។

en: Is not empty (NOT NULL)
km: មិន​ទទេ​នោះ​ទេ (មិន​មែន​ទទេ)

en: Automatic live preview
km: មើល​កា​របន្តផ្ទាល់ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ

en: That view is created for the version @import_version of views, but you only have @api_version
km: ទិដ្ឋភាព​នោះ​ត្រូវ​បាន​បង្កើត​សម្រាប់​កំណែ @import_version របស់​ទិដ្ឋភាព ប៉ុន្តែ​អ្នក​មាន​តែ​ @api_version

en: The related terms of the term. This can produce duplicate entries if there is more than one related term.
km: ពាក្យ​ដែល​ទាក់ទង​របស់​ពាក្យ ។ វា​អាច​បង្កើត​ធាតុ​ស្ទួន​ ប្រសិនបើ​មាន​ពាក្យ​ទាក់ទង​ច្រើន​ជាង​មួយ ។

en: Related term
km: ពាក្យ​ដែល​ទាក់​ទង

en: A related term of the term.
km: ពាក្យ​ដែល​ទាក់ទង​របស់​ពាក្យ ។

en: Taxonomy Term ID from URL
km: លេខ​សម្គាល់​ពាក្យ​​ចំណាត់​ថ្នាក់​ពី URL

en: Translate link
km: បកប្រែ​តំណ

en: Provide a simple link to translate the node.
km: ផ្ដល់​នូវ​តំណ​ធម្មតា​ដើម្បី​បកប្រែ​ថ្នាំង ។

en: Authmap ID
km: លេខ​សម្គាល់ Authmap

en: The Authmap ID.
km: លេខ​សម្គាល់ Authmap ។

en: Authentication name
km: ឈ្មោះ​ផ្ទៀងផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹមត្រូវ

en: The unique authentication name.
km: ឈ្មោះ​ផ្ទៀងផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹមត្រូវ​តែ​មួយ​គត់ ។
