ELMS (6.x-1.0-alpha10) - en to nl translation catalogue (6718 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Slideshow
nl: Diavoorstelling

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Previous
nl: Vorige

en: Image !current of !total
nl: Afbeelding !current van !total

en: Next
nl: Volgende

en: user
nl: gebruiker

en: select
nl: selecteer

en: Show on every page except the listed pages.
nl: Weergeven op elke pagina behalve op de vermelde pagina's.

en: Show on only the listed pages.
nl: Alleen weergeven op de vermelde pagina's.

en: Pages
nl: Pagina's

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Reset to defaults
nl: Standaardwaarden terugzetten

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: enable
nl: inschakelen

en: delete
nl: verwijderen

en: title
nl: titel

en: Administer
nl: Beheren

en: Register
nl: Inschrijven

en: Markup
nl: Opmaak

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Value
nl: Waarde

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Private
nl: Afgeschermd

en: content
nl: inhoud

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Groups
nl: Groepen

en: Admin specifies whether or not a group appears in the public listings.
nl: De beheerder bepaalt of een groep al dan niet verschijnt in de publieke lijst.

en: Group
nl: Groep

en: Author
nl: Auteur

en: Closed
nl: Gesloten

en: Invite only
nl: Alleen op uitnodiging

en: Wrong username or password.
nl: Verkeerde gebruikersnaam of wachtwoord.

en: Group specific blocks are only visible on group pages and not on systemwide pages like the home page or admin pages.
nl: Specifieke groep blokken zijn enkel zichtbaar op de groep pagina's en niet op algemene pagina's zoals de home pagina of beheer pagina's.

en: Create group administrator
nl: Maak groepsbeheerder

en: Delete group administrator
nl: Groepsbeheerder verwijderen

en: Send invitation
nl: Uitnodiging versturen

en: Group activity
nl: Groepsactiviteit

en: Administer the suite of Organic groups modules.
nl: Beheer de verzameling van Organic Groups modules

en: Organic groups configuration
nl: Organische groepen configuratie

en: List
nl: Lijst

en: Faces
nl: Gezichten

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Send email
nl: Verstuur email

en: Actions
nl: Acties

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Subscription saved.
nl: Inschrijving opgeslagen.

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Email addresses or usernames
nl: E-mailadressen of gebruikersnamen

en: Enter up to %max email addresses or usernames. Separate multiple addresses by commas or new lines. Each person will receive an invitation message from you.
nl: Geef tot %max e-mailadressen of gebruikersnamen. Scheid meerdere adressen met komma's of nieuwe regels. Elke persoon zal een uitnodiging van u ontvangen.

en: Personal message
nl: Persoonlijk bericht

en: Optional. Enter a message which will become part of the invitation email.
nl: Optioneel. Een bericht opstellen dat onderdeel wordt van de uitnodigingse-mail.

en: You may not specify more than %max email addresses or usernames.
nl: Maximaal %max e-mailadressen of gebruikers opgeven.

en: Additional details
nl: Overige gegevens

en: Are you sure you want to join the group %title?
nl: Weet u zeker dat u lid wilt worden van de groep %title?

en: List of users
nl: Lijst van gebruikers

en: (approval needed)
nl: (goedkeuring nodig)

en: admin
nl: beheerder

en: Manager
nl: Beheerder

en: Age
nl: Leeftijd

en: Last comment
nl: Laatste reactie

en: Description
nl: Beschrijving

en: No posts in this group.
nl: Geen berichten in deze groep.

en: No public posts in this group.
nl: Geen openbare berichten in deze groep.

en: A brief description for the group details block and the group directory.
nl: Een korte beschrijving voor de groep details blok en de groep folder.

en: Language
nl: Taal

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the group.
nl: Het selecteren van een andere theme zal de weergave van de groep bepalen.

en: Do nothing.
nl: Doe niets.

en: Delete all group posts which don't also belong to another group.
nl: Alle groepsberichten verwijderen die niet in een andere groep voorkomen.

en: Move all group posts to the group listed below.
nl: Verplaats alle groepsberichten naar de hieronder weergegeven groep.

en: Group posts
nl: Groepsberichten

en: Target group
nl: Doelgroep

en: Delete group
nl: Groep verwijderen

en: Public
nl: Publiek

en: Audience
nl: Doelgroep

en: @group: '@title' at @site
nl: @group: '@title' op @site

en: @body
    
    --
    This message was sent by an administrator in the '@group' group at @site. To visit this group, browse to !url_group. To unsubscribe from this group, visit !url_unsubscribe
nl: @body
    
    --
    Dit bericht werd verzonden door de beheerder van de groep '@group' op @site. 
    De groep bezoeken: !url_group. 
    Uitschrijven uit de groep: !url_unsubscribe

en: Invitation to join the group '@group' at @site
nl: Uitnodiging om lid te worden van de groep '@group' op @site

en: You are now an administrator for the group '@group'
nl: U bent nu beheerder van de groep '@group'

en: @username, you are now an administrator for the group '@group'.
    
    You can administer this group by logging in here:
     !group_url
nl: @username, u bent nu beheerder van de groep '@group'.
    
    Om de groep te beheren, logt u hier in:
     !group_url

en: Group details
nl: Groepsdetails

en: New groups
nl: Nieuwe groepen

en: Group notifications
nl: Groepsmeldingen

en: more
nl: meer

en: Browse the newest groups.
nl: Doorzoek de nieuwste groepen.

en: Invite friend
nl: Een vriend uitnodigen

en: Create !type
nl: !type aanmaken

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Access control
nl: Toegangscontrole

en: New groups don't appear in the groups directory. Administrators control the directory exclusively.
nl: Nieuwe groepen worden niet in de groep folder getoond. Beheerders beheren de folder exclusief.

en: New groups always appear in the groups directory.
nl: Nieuwe groepen worden altijd in de groep folder getoond.

en: Groups directory control
nl: Groep folder beheer

en: New groups always appear on the registration form.
nl: Nieuwe groepen verschijnen altijd op de registratie pagina.

en: Registration form control
nl: Registratie pagina beheer

en: Audience checkboxes
nl: Checkboxes voor het lezerspubliek

en: Visibility of posts
nl: Zichtbaarheid van berichten

en: Audience required
nl: Lezerspubliek verplicht

en: New content subject
nl: Nieuw onderwerp

en: New content body
nl: Nieuw tekstveld

en: (pending approval)
nl: (wacht op goedkeuring)

en: 1 invitation sent. | @count invitations sent.
nl[0]: 1 uitnodiging verstuurd
nl[1]: @count uitnodigingen verstuurd

en: Show this post in this group. | Show this post in these groups.
nl[0]: Toon het bericht in deze groep
nl[1]: Toon de berichten van deze groepen.

en: administer organic groups
nl: beheer organische groepen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Administration
nl: Beheer

en: footer
nl: voet

en: Comments
nl: Reacties

en: Priority
nl: Prioriteit

en: More
nl: Meer

en: Action
nl: Actie

en: On
nl: Aan

en: error
nl: fout

en: Block title
nl: Bloktitel

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Categories
nl: Categorieën

en: Download
nl: Downloaden

en: Version
nl: Versie

en: Go
nl: Filter

en: view
nl: weergeven

en: unpublished
nl: niet gepubliceerd

en: updated
nl: bijgewerkt

en: created
nl: aangemaakt

en: Overview
nl: Overzicht

en: all
nl: alle

en: File
nl: Bestand

en: Tag
nl: Label

en: File path
nl: Bestandspad

en: Login
nl: Inloggen

en: Advanced options
nl: Uitgebreide opties

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Size
nl: Grootte

en: Search
nl: Zoeken

en: None
nl: Geen

en: Scheme
nl: Schema

en: Display settings
nl: Weergave-instellingen

en: default
nl: standaard

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Number
nl: Getal

en: Message
nl: Bericht

en: Response
nl: Antwoord

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Block settings
nl: Blokinstellingen

en: Comment form
nl: Reactieformulier

en: User contact form
nl: Gebruikerscontactformulier

en: - None -
nl: - Geen -

en: Country
nl: Land

en: Place
nl: Plaats

en: Weight
nl: Gewicht

en: Delete configuration
nl: Instelling verwijderen

en: North
nl: noord

en: East
nl: oost

en: South
nl: zuid

en: West
nl: west

en: Variable
nl: Variabele

en: Image
nl: Afbeelding

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Help text
nl: Helptekst

en: Admin title
nl: Beheertitel

en: Types
nl: Soorten

en: Hierarchy
nl: Hiërarchie

en: Single
nl: Enkel

en: Multiple
nl: Meerdere

en: Related terms
nl: Gerelateerde termen

en: Required
nl: Vereist

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Depth
nl: Diepte

en: none
nl: geen

en: Category
nl: Categorie

en: Settings
nl: Instellingen

en: Add category
nl: Categorie toevoegen

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Import
nl: Importeren

en: Book
nl: Boek

en: Export
nl: Exporteren

en: Taxonomy term
nl: Taxonomieterm

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Description field
nl: Beschrijvingsveld

en: settings
nl: instellingen

en: Back
nl: Terug

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Field
nl: Veld

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Save
nl: Opslaan

en: username
nl: gebruikersnaam

en: Font Size
nl: Lettergrootte

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Preset Name
nl: Instellingsnaam

en: Font
nl: Lettertype

en: Default
nl: Standaard

en: Background
nl: Achtergrond

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Display a PDF version of this page.
nl: Toon een PDF versie van deze pagina

en: Update
nl: Bijwerken

en: Blank
nl: Leeg

en: Top
nl: Bovenaan

en: Link Target
nl: Linkdoel

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Sunday
nl: zondag

en: Monday
nl: maandag

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Thursday
nl: donderdag

en: Friday
nl: vrijdag

en: Saturday
nl: zaterdag

en: Clean up
nl: Opruimen

en: Archives
nl: Archieven

en: Artist
nl: Artiest

en: Icon
nl: Pictogram

en: Add new
nl: Nieuwe toevoegen

en: Schedule
nl: Inplannen

en: Time
nl: Tijd

en: Views
nl: Overzichten

en: Access
nl: Toegang

en: Add
nl: Toevoegen

en: remove
nl: verwijderen

en: View
nl: Weergeven

en: Length
nl: Lengte

en: Format
nl: Formaat

en: hidden
nl: verborgen

en: Path
nl: Pad

en: Dimensions
nl: Afmetingen

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Sync
nl: Synchroniseren

en: Vocabularies
nl: Woordenlijsten

en: Manage
nl: Beheren

en: Region
nl: Gebied

en: key
nl: sleutel

en: Anchor
nl: Anker

en: Placeholder tokens
nl: Tokens

en: Display
nl: Weergeven

en: Node type
nl: Node-type

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: results
nl: resultaten

en: search
nl: zoeken

en: Feed URL
nl: Feed-URL

en: never
nl: nooit

en: Notes
nl: Notities

en: Add item
nl: Item toevoegen

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Display Settings
nl: Weergave-instellingen

en: Text
nl: Tekst

en: Theme
nl: Thema

en: Layout
nl: Lay-out

en: style
nl: stijl

en: name
nl: naam

en: Rename
nl: Naam wijzigen

en: read more
nl: lees verder

en: Display mode
nl: Weergavemodus

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: <none>
nl: -geen-

en: Component
nl: Besturingselement

en: Last month
nl: Afgelopen maand

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Advanced search
nl: Uitgebreid zoeken

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Attachment
nl: Bijlage

en: Permitted file extensions
nl: Toegestane bestandsextensies

en: Extensions that users in this role can upload. Separate extensions with a space and do not include the leading dot.
nl: Bestandsextensies die een gebruiker met deze rol kan uploaden. Scheid de extensies met een spatie en plaats er geen punt voor.

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Upload
nl: Uploaden

en: Picture
nl: Afbeelding

en: Upload image
nl: Upload afbeelding

en: Titles
nl: Titels

en: Paths
nl: Paden

en: The following placeholder tokens can be used in both paths and titles. When used in a path or title, they will be replaced with the appropriate values.
nl: De volgende tokens kunnen worden gebruikt in paden en titels. Wanneer de tokens worden gebruikt in een pad of titel worden ze vervangen door de bijbehorende waarden.

en: Taxonomy settings
nl: Taxonomie-instellingen

en: Mail
nl: E-mail

en: Before
nl: Voor

en: After
nl: Na

en: Database type
nl: Databasetype

en: Main settings
nl: Algemene instellingen

en: User
nl: Gebruiker

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: action
nl: actie

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Configure
nl: Instellen

en: Email
nl: E-mail

en: Default Settings
nl: Standaardinstellingen

en: Check
nl: Controleer

en: Files
nl: Bestanden

en: file
nl: bestand

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Error
nl: Fout

en: Options
nl: Opties

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Sent email to %recipient
nl: E-mail is naar %recipient verzonden

en: Unable to send email to %recipient
nl: Het was niet mogelijk om een e-mail naar %recipient te versturen

en: The subject of the message.
nl: Het onderwerp van het bericht.

en: Number of columns
nl: Aantal kolommen

en: Create
nl: Aanmaken

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Include
nl: Insluiten

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Are you sure you want to delete %title?
nl: Weet u zeker dat u %title wilt verwijderen?

en: (creation)
nl: (aanmaak)

en: Optional Title
nl: Optionele Titel

en: Required Title
nl: Titel vereist

en: No Title
nl: Geen titel

en: Link Title
nl: Linktitel

en: URL Display Cutoff
nl: Inkorting van de URL-weergave

en: If the user does not include a title for this link, the URL will be used as the title. When should the link title be trimmed and finished with an elipsis (&hellip;)? Leave blank for no limit.
nl: Wanneer de gebruiker geen titel ingeeft voor deze link dan zal de URL als titel gebruikt worden. Wanneer moet de link-titel ingekort en beëindigd worden met een ellips (&hellip;)? Laat leeg voor geen limiet.

en: Default (no target attribute)
nl: Standaard (geen doel-attribuut)

en: Open link in window root
nl: Link in hetzelfde venster openen

en: Open link in new window
nl: Link in nieuw venster openen

en: Allow the user to choose
nl: Laat de gebruiker toe te kiezen

en: Additional CSS Class
nl: Extra CSS-klassen

en: Not a valid URL.
nl: Geen geldige URL

en: Titles are required for all links.
nl: Titels zijn vereist voor alle links.

en: Open URL in a New Window
nl: URL in nieuw venster openen

en: Defines simple link field types.
nl: Definieert eenvoudige link-veldtypes.

en: Expanded
nl: Uitgeklapt

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
nl: Optioneel. In het menu zullen zwaardere onderdelen naar de bodem zakken en lichtere onderdelen hoger worden gepositioneerd.

en: Question
nl: Vraag

en: Answer
nl: Antwoord

en: Printer-friendly version
nl: Printvriendelijke versie

en: All
nl: Alle

en: Access log
nl: Toegangslog

en: Active
nl: Actief

en: Done
nl: Gereed

en: Points
nl: Punten

en: Post
nl: Bericht

en: Submit @name
nl: @name indienen

en: Submitted
nl: Ingediend

en: Year
nl: Jaar

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: Add content
nl: Inhoud toevoegen

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Block
nl: Blok

en: Add block
nl: Blok toevoegen

en: Override title
nl: Titel overschrijven

en: CSS class
nl: CSS-klassen

en: Display links
nl: Links tonen

en: View type
nl: View-type

en: Page
nl: Pagina

en: Pager ID
nl: Paginering-ID

en: View arguments
nl: Bekijk argumenten

en: Override URL
nl: URL overschrijven

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Configuration saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Node links
nl: Node-links

en: Taxonomy terms
nl: Taxonomietermen

en: User picture
nl: Gebruikersafbeelding

en: Submission information
nl: Details inzending

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Footer message
nl: Voettekst

en: Mission
nl: Missie

en: Site name
nl: Naam van de website

en: Site slogan
nl: Slogan van de website

en: Good
nl: Goed

en: rate content
nl: beoordeel inhoud

en: Voting
nl: Stemmen

en: php
nl: PHP

en: Node types
nl: Node-types

en: User settings
nl: Gebruikersinstellingen

en: Added
nl: Toegevoegd

en: Site
nl: Website

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Off
nl: Uit

en: Allowed
nl: Toegestaan

en: Always
nl: Altijd

en: Never
nl: Nooit

en: Your changes have been saved.
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Up to date
nl: Actueel

en: Header
nl: Kop

en: Left sidebar
nl: Linker zijbalk

en: Right sidebar
nl: Rechter zijbalk

en: Footer
nl: Voet

en: Recipients
nl: Ontvangers

en: Hourly threshold
nl: Maximum per uur

en: Your name
nl: Uw naam

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: Aggregator category
nl: Aggregatorcategorie

en: Aggregator feed
nl: Aggregator-feed

en: Feed title
nl: Feed-titel

en: Aggregator item
nl: Aggregator-item

en: Source URL
nl: Bron-URL

en: Custom
nl: Aangepast

en: Throttle
nl: Afknijpen (Throttle)

en: Roles
nl: Rollen

en: Role ID
nl: Rol-ID

en: Comment
nl: Reactie

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Input format
nl: Invoerformaat

en: Signature
nl: Ondertekening

en: Location
nl: Locatie

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Sticky at top of lists
nl: Vastgeplakt bovenaan de lijst

en: Revisions
nl: Revisies

en: Log message
nl: Logbericht

en: Poll choices
nl: Enquête-keuzes

en: Session ID
nl: Sessie-ID

en: File ID
nl: Bestand-ID

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: File MIME type
nl: Bestands-MIME-type

en: Node revision ID
nl: Noderevisie-ID

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Vocabulary ID
nl: Woordenlijst-ID

en: Vocabulary name
nl: Naam van woordenlijst

en: Term ID
nl: Term-ID

en: Term name
nl: Termnaam

en: User role
nl: Gebruikersrol

en: Last access
nl: Laatste toegang

en: Last login
nl: Laatste login

en: Content field
nl: Inhoudsveld

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Field type
nl: Veldtype

en: Global settings
nl: Algemene instellingen

en: Fields
nl: Velden

en: Widget type
nl: Widgettype

en: Is not
nl: Is niet

en: Contains
nl: Bevat

en: Does not contain
nl: Bevat niet

en: Is less than
nl: Is kleiner dan

en: Is less than or equal to
nl: Is kleiner dan of gelijk aan

en: Is equal to
nl: Is gelijk aan

en: Is greater than or equal to
nl: Is groter dan of gelijk aan

en: Is greater than
nl: Is groter dan

en: Is not equal to
nl: Is niet gelijk aan

en: Percent
nl: Procent

en: Average
nl: Gemiddeld

en: Count
nl: Aantal

en: Overridden
nl: Overschreven

en: Add action
nl: Actie toevoegen

en: Conditions
nl: Voorwaarden

en: Number of rows
nl: Aantal rijen

en: Mode
nl: Modus

en: Normal
nl: Normaal

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: N/A
nl: n.v.t.

en: OPML feed
nl: OPML-feed

en: %time ago
nl: %time geleden

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: User Interface
nl: Gebruikersinterface

en: Node Type
nl: Inhoudstype

en: Sort order
nl: Sorteervolgorde

en: Up
nl: Omhoog

en: Allows the user to configure the lightbox2 settings
nl: Hiermee kan de gebruiker Lightbox2 instellen.

en: Lightbox filter
nl: Lightbox-filter

en: administer lightbox2
nl: lightbox2 beheren

en: Performance
nl: Prestaties

en: 1 attachment | @count attachments
nl[0]: 1 bijlage
nl[1]: @count bijlagen

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: This field is required.
nl: Dit veld is verplicht.

en: Textfield
nl: Tekstveld

en: Display options
nl: Weergave-opties

en: Range
nl: Bereik

en: Scale
nl: Schalen

en: Thumbnail
nl: Miniatuurvoorbeeld

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Display this field
nl: Dit veld weergeven

en: Sortable
nl: Sorteerbaar

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Start Date
nl: Begindatum

en: Month
nl: Maand

en: Prev
nl: Vorige

en: End Date
nl: Einddatum

en: System
nl: Systeem

en: Domain
nl: Domein

en: Amount
nl: Bedrag

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Current
nl: Huidige

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Address
nl: Adres

en: State
nl: Toestand

en: Terms
nl: Termen

en: email
nl: e-mail

en: Serial
nl: Serienummer

en: Inactive
nl: Inactief

en: Recipient
nl: Ontvanger

en: By
nl: Door

en: Frequency
nl: Frequentie

en: OR
nl: OF

en: help page
nl: helppagina

en: security
nl: veiligheid

en: Members
nl: Leden

en: Group name
nl: Groepsnaam

en: General
nl: Algemeen

en: browse
nl: bladeren

en: Time limit
nl: Tijdslimiet

en: Calendar
nl: Kalender

en: Getting started
nl: Hoe te beginnen

en: group
nl: groep

en: Method
nl: Methode

en: OG: Posts in current group
nl: OG: berichten in huidige groep

en: My groups
nl: Mijn groepen

en: Egypt
nl: Egypte

en: Namibia
nl: Namibië

en: Israel
nl: Israël

en: New Zealand
nl: Nieuw-Zeeland

en: Brazil
nl: Brazilië

en: Chile
nl: Chili

en: Africa/Algiers
nl: Afrika/Algiers

en: Africa/Asmera
nl: Afrika/Asmara

en: Africa/Bangui
nl: Afrika/Bangui

en: Africa/Blantyre
nl: Afrika/Blantyre

en: Africa/Brazzaville
nl: Afrika/Brazzaville

en: Africa/Bujumbura
nl: Afrika/Bujumbura

en: Africa/Cairo
nl: Afrika/Caïro

en: Africa/Ceuta
nl: Afrika/Ceuta

en: Africa/Dar_es_Salaam
nl: Afrika/Dar es Salaam

en: Africa/Djibouti
nl: Afrika/Djibouti

en: Africa/Douala
nl: Afrika/Douala

en: Africa/Gaborone
nl: Afrika/Gaborone

en: Africa/Harare
nl: Afrika/Harare

en: Africa/Johannesburg
nl: Afrika/Johannesburg

en: Africa/Kampala
nl: Afrika/Kampala

en: Africa/Khartoum
nl: Afrika/Khartoum

en: Africa/Kigali
nl: Afrika/Kigali

en: Africa/Kinshasa
nl: Afrika/Kinshasa

en: Africa/Lagos
nl: Afrika/Lagos

en: Africa/Libreville
nl: Afrika/Libreville

en: Africa/Luanda
nl: Afrika/Luanda

en: Africa/Lubumbashi
nl: Afrika/Lubumbashi

en: Africa/Lusaka
nl: Afrika/Lusaka

en: Africa/Malabo
nl: Afrika/Malabo

en: Africa/Maputo
nl: Afrika/Maputo

en: Africa/Maseru
nl: Afrika/Maseru

en: Africa/Mbabane
nl: Afrika/Mbabane

en: Africa/Mogadishu
nl: Afrika/Mogadishu

en: Africa/Nairobi
nl: Afrika/Nairobi

en: Africa/Ndjamena
nl: Afrika/Ndjamena

en: Africa/Niamey
nl: Afrika/Niamey

en: Africa/Porto-Novo
nl: Afrika/Porto-Novo

en: Africa/Tripoli
nl: Afrika/Tripoli

en: Africa/Tunis
nl: Afrika/Tunis

en: Africa/Windhoek
nl: Afrika/Windhoek

en: America/Adak
nl: Amerika/Adak

en: America/Anchorage
nl: Amerika/Anchorage

en: America/Anguilla
nl: Amerika/Anguilla

en: America/Antigua
nl: Amerika/Antigua

en: America/Araguaina
nl: Amerika/Araguaina

en: America/Aruba
nl: Amerika/Aruba

en: America/Asuncion
nl: Amerika/Asuncion

en: America/Atka
nl: Amerika/Atka

en: America/Barbados
nl: Amerika/Barbados

en: America/Belem
nl: Amerika/Belem

en: America/Belize
nl: Amerika/Belize

en: America/Boa_Vista
nl: Amerika/Boa Vista

en: America/Bogota
nl: Amerika/Bogota

en: America/Boise
nl: Amerika/Boise

en: America/Buenos_Aires
nl: Amerika/Buenos Aires

en: America/Cambridge_Bay
nl: Amerika/Cambridge Bay

en: America/Cancun
nl: Amerika/Cancun

en: America/Caracas
nl: Amerika/Caracas

en: America/Catamarca
nl: Amerika/Catamarca

en: America/Cayenne
nl: Amerika/Cayenne

en: America/Cayman
nl: Amerika/Cayman

en: America/Chicago
nl: Amerika/Chicago

en: America/Chihuahua
nl: Amerika/Chihuahua

en: America/Cordoba
nl: Amerika/Cordoba

en: America/Costa_Rica
nl: Amerika/Costa Rica

en: America/Cuiaba
nl: Amerika/Cuiaba

en: America/Curacao
nl: Amerika/Curaçao

en: America/Dawson
nl: Amerika/Dawson

en: America/Dawson_Creek
nl: Amerika/Dawson Creek

en: America/Denver
nl: Amerika/Denver

en: America/Detroit
nl: Amerika/Detroit

en: America/Dominica
nl: Amerika/Dominica

en: America/Edmonton
nl: Amerika/Edmonton

en: America/Eirunepe
nl: Amerika/Eirunepe

en: America/El_Salvador
nl: Amerika/El Salvador

en: America/Ensenada
nl: Amerika/Enseneda

en: America/Fort_Wayne
nl: Amerika/Fort Wayne

en: America/Fortaleza
nl: Amerika/Fortaleza

en: America/Glace_Bay
nl: Amerika/Glace Bay

en: America/Godthab
nl: Amerika/Godthab

en: America/Goose_Bay
nl: Amerika/Goose Bay

en: America/Grand_Turk
nl: Amerika/Grand Turk

en: America/Grenada
nl: Amerika/Grenada

en: America/Guadeloupe
nl: Amerika/Guadeloupe

en: America/Guatemala
nl: Amerika/Guatemala

en: America/Guayaquil
nl: Amerika/Guayaquil

en: America/Guyana
nl: Amerika/Guyana

en: America/Halifax
nl: Amerika/Halifax

en: America/Havana
nl: Amerika/Havana

en: America/Hermosillo
nl: Amerika/Hermosillo

en: America/Indiana/Indianapolis
nl: Amerika/Indiana/Indianapolis

en: America/Indiana/Knox
nl: Amerika/Indiana/Knox

en: America/Indiana/Marengo
nl: Amerika/Indiana/Marengo

en: America/Indiana/Vevay
nl: Amerika/Indiana/Vevay

en: America/Indianapolis
nl: Amerika/Indianapolis

en: America/Inuvik
nl: Amerika/Inuvik

en: America/Iqaluit
nl: Amerika/Iqaluit

en: America/Jamaica
nl: Amerika/Jamaica

en: America/Jujuy
nl: Amerika/Jujuy

en: America/Juneau
nl: Amerika/Juneau

en: America/Kentucky/Louisville
nl: Amerika/Kentucky/Louisville

en: America/Kentucky/Monticello
nl: Amerika/Kentucky/Monticello

en: America/Knox_IN
nl: Amerika/Knox IN

en: America/La_Paz
nl: Amerika/La Paz

en: America/Lima
nl: Amerika/Lima

en: America/Los_Angeles
nl: Amerika/Los Angeles

en: America/Louisville
nl: Amerika/Louisville

en: America/Maceio
nl: Amerika/Maceio

en: America/Managua
nl: Amerika/Managua

en: America/Manaus
nl: Amerika/Manaus

en: America/Martinique
nl: Amerika/Martinique

en: America/Mazatlan
nl: Amerika/Mazatlan

en: America/Mendoza
nl: Amerika/Mendoza

en: America/Menominee
nl: Amerika/Menominee

en: America/Merida
nl: Amerika/Merida

en: America/Mexico_City
nl: Amerika/Mexico-stad

en: America/Miquelon
nl: Amerika/Miquelon

en: America/Monterrey
nl: Amerika/Monterrey

en: America/Montevideo
nl: Amerika/Montevideo

en: America/Montreal
nl: Amerika/Montreal

en: America/Montserrat
nl: Amerika/Montserrat

en: America/Nassau
nl: Amerika/Nassau

en: America/New_York
nl: Amerika/New York

en: America/Nipigon
nl: Amerika/Nipigon

en: America/Nome
nl: Amerika/Nome

en: America/Noronha
nl: Amerika/Noronha

en: America/Panama
nl: Amerika/Panama

en: America/Pangnirtung
nl: Amerika/Pangnirtung

en: America/Paramaribo
nl: Amerika/Paramaribo

en: America/Phoenix
nl: Amerika/Phoenix

en: America/Port-au-Prince
nl: Amerika/Port-au-Prince

en: America/Port_of_Spain
nl: Amerika/Port of Spain

en: America/Porto_Acre
nl: Amerika/Porto Acre

en: America/Porto_Velho
nl: Amerika Porto Velho

en: America/Puerto_Rico
nl: Amerika/Puero Rico

en: America/Rainy_River
nl: Amerika/Rainy River

en: America/Rankin_Inlet
nl: Amerika/Rankin Inlet

en: America/Recife
nl: Amerika/Recife

en: America/Regina
nl: Amerika/Regina

en: America/Rio_Branco
nl: Amerika/Rio Branco

en: America/Rosario
nl: Amerika/Rosario

en: America/Santiago
nl: Amerika/Santiago

en: America/Santo_Domingo
nl: Amerika/Santo Domingo

en: America/Sao_Paulo
nl: Amerika/Sau_Paulo

en: America/Scoresbysund
nl: Amerika/Scoresbysund

en: America/Shiprock
nl: Amerika/Shiprock

en: America/St_Johns
nl: Amerika/St Johns

en: America/St_Kitts
nl: Amerika/St Kitts

en: America/St_Lucia
nl: Amerika/St Lucia

en: America/St_Thomas
nl: Amerika/St Thomas

en: America/St_Vincent
nl: Amerika/St Vincent

en: America/Swift_Current
nl: Amerika/Swift Current

en: America/Tegucigalpa
nl: Amerika/Tegucigalpa

en: America/Thule
nl: Amerika/Thule

en: America/Thunder_Bay
nl: Amerika/Thunder Bay

en: America/Tijuana
nl: Amerika/Tijuana

en: America/Tortola
nl: Amerika/Tortola

en: America/Vancouver
nl: Amerika/Vancouver

en: America/Virgin
nl: Amerika/Virgin

en: America/Whitehorse
nl: Amerika/Whitehorse

en: America/Winnipeg
nl: Amerika/Winnipeg

en: America/Yakutat
nl: Amerika/Yakutat

en: America/Yellowknife
nl: Amerika/Yellowknife

en: Antarctica/South_Pole
nl: Antarctica/Zuidpool

en: Arctic/Longyearbyen
nl: Antarctica/Longyearbyen

en: Asia/Aden
nl: Azië/Aden

en: Asia/Almaty
nl: Azië/Almaty

en: Asia/Amman
nl: Azië/Amman

en: Asia/Anadyr
nl: Azië/Anadyr

en: Asia/Aqtau
nl: Azïe/Aqtau

en: Asia/Aqtobe
nl: Azië/Aqtobe

en: Asia/Ashgabat
nl: Azië/Ashgabat

en: Asia/Ashkhabad
nl: Azië/Ashkhabad

en: Asia/Baghdad
nl: Azïe/Bagdad

en: Asia/Bahrain
nl: Azië/Bahrein

en: Asia/Baku
nl: Azië/Bakoe

en: Asia/Bangkok
nl: Azië/Bangkok

en: Asia/Beirut
nl: Azië/Beiroet

en: Asia/Bishkek
nl: Azië/Bisjkek

en: Asia/Brunei
nl: Azië/Brunei

en: Asia/Calcutta
nl: Azië/Calcutta

en: Asia/Chungking
nl: Azië/Chungking

en: Asia/Colombo
nl: Azië/Colombo

en: Asia/Dacca
nl: Azië/Dacca

en: Asia/Damascus
nl: Azië/Damascus

en: Asia/Dhaka
nl: Azië/Dhaka

en: Asia/Dili
nl: Azië/Dili

en: Asia/Dubai
nl: Azië/Dubai

en: Asia/Dushanbe
nl: Azië/Doesjanbe

en: Asia/Gaza
nl: Azië/Gaza

en: Asia/Harbin
nl: Azië/Harbin

en: Asia/Hong_Kong
nl: Azië/Hongkong

en: Asia/Hovd
nl: Azië/Hovd

en: Asia/Irkutsk
nl: Azië/Irkoetsk

en: Asia/Istanbul
nl: Azië/Istanboel

en: Asia/Jakarta
nl: Azië/Jakarta

en: Asia/Jayapura
nl: Azië/Jayapura

en: Asia/Jerusalem
nl: Azië/Jeruzalem

en: Asia/Kabul
nl: Azië/Kaboel

en: Asia/Kamchatka
nl: Azië/Kamtsjatka

en: Asia/Karachi
nl: Azië/Karachi

en: Asia/Kashgar
nl: Azië/Kashgar

en: Asia/Katmandu
nl: Azië/Kathmandu

en: Asia/Krasnoyarsk
nl: Azië/Krasnojarsk

en: Asia/Kuala_Lumpur
nl: Azië/Kuala Lumpur

en: Asia/Kuching
nl: Azië/Kuching

en: Asia/Kuwait
nl: Azië/Koeweit

en: Asia/Macao
nl: Azië/Macao

en: Asia/Magadan
nl: Azië/Magadan

en: Asia/Manila
nl: Azië/Manila

en: Asia/Muscat
nl: Azië/Masqat

en: Asia/Nicosia
nl: Azië/Nicosia

en: Asia/Novosibirsk
nl: Azië/Novosibirsk

en: Asia/Omsk
nl: Azië/Omsk

en: Asia/Phnom_Penh
nl: Azië/Phnom-Penh

en: Asia/Pyongyang
nl: Azië/Pyongyang

en: Asia/Qatar
nl: Azië/Katar

en: Asia/Rangoon
nl: Azië/Rangoon

en: Asia/Riyadh
nl: Azië/Riyad

en: Asia/Riyadh87
nl: Azië/Riyad87

en: Asia/Riyadh88
nl: Azië/Riyad88

en: Asia/Riyadh89
nl: Azië/Riyad89

en: Asia/Saigon
nl: Azië/Saigon

en: Asia/Samarkand
nl: Azië/Samarkand

en: Asia/Seoul
nl: Azië/Seoel

en: Asia/Shanghai
nl: Azië/Shanghai

en: Asia/Singapore
nl: Azië/Singapore

en: Asia/Taipei
nl: Azië/Taipei

en: Asia/Tashkent
nl: Azië/Tasjkent

en: Asia/Tbilisi
nl: Azië/Tbilisi

en: Asia/Tehran
nl: Azië/Teheran

en: Asia/Tel_Aviv
nl: Azië/Tel Aviv

en: Asia/Thimbu
nl: Azië/Thimbu

en: Asia/Thimphu
nl: Azië/Thimphu

en: Asia/Tokyo
nl: Azië/Tokio

en: Asia/Ujung_Pandang
nl: Azië/Makassar

en: Asia/Ulaanbaatar
nl: Azië/Ulaanbaatar

en: Asia/Ulan_Bator
nl: Azië/Ulaanbaatar

en: Asia/Urumqi
nl: Azië/Ürümqi

en: Asia/Vientiane
nl: Azië/Vientiane

en: Asia/Vladivostok
nl: Azië/Vladivostok

en: Asia/Yakutsk
nl: Azië/Jakoetsk

en: Asia/Yekaterinburg
nl: Azië/Jekaterinenburg

en: Asia/Yerevan
nl: Azië/Jerevan

en: Atlantic/Azores
nl: Atlantisch/Azoren

en: Atlantic/Bermuda
nl: Atlantisch/Bermuda

en: Atlantic/Canary
nl: Atlantisch/Canarische Eilanden

en: Atlantic/Cape_Verde
nl: Atlantisch/Kaapverdië

en: Atlantic/Faeroe
nl: Atlantisch/Faeröer

en: Atlantic/Jan_Mayen
nl: Atlantisch/Jan Mayen

en: Atlantic/Madeira
nl: Atlantisch/Madeira

en: Atlantic/South_Georgia
nl: Atlantisch/Zuid-Georgia

en: Atlantic/Stanley
nl: Atlantisch/Stanley

en: Australia/ACT
nl: Australië/ACT

en: Australia/Adelaide
nl: Australië/Adelaide

en: Australia/Brisbane
nl: Australië/Brisbane

en: Australia/Broken_Hill
nl: Australië/Broken_Hill

en: Australia/Canberra
nl: Australië/Canberra

en: Australia/Darwin
nl: Australië/Darwin

en: Australia/Hobart
nl: Australië/Hobart

en: Australia/LHI
nl: Australië/LHI

en: Australia/Lindeman
nl: Australië/Lindeman

en: Australia/Lord_Howe
nl: Australië/Lord_Howe

en: Australia/Melbourne
nl: Australië/Melbourne

en: Australia/NSW
nl: Australië/NSW

en: Australia/North
nl: Australië/Noord

en: Australia/Perth
nl: Australië/Perth

en: Australia/Queensland
nl: Australië/Queensland

en: Australia/South
nl: Australië/Zuid

en: Australia/Sydney
nl: Australië/Sydney

en: Australia/Tasmania
nl: Australië/Tasmanië

en: Australia/Victoria
nl: Australië/Victoria

en: Australia/West
nl: Australië/West

en: Australia/Yancowinna
nl: Australië/Yancowinna

en: Europe/Amsterdam
nl: Europa/Amsterdam

en: Europe/Andorra
nl: Europa/Andorra

en: Europe/Athens
nl: Europa/Athene

en: Europe/Belfast
nl: Europa/Belfast

en: Europe/Belgrade
nl: Europa/Belgrado

en: Europe/Berlin
nl: Europa/Berlijn

en: Europe/Bratislava
nl: Europa/Bratislava

en: Europe/Brussels
nl: Europa/Brussel

en: Europe/Bucharest
nl: Europa/Boekarest

en: Europe/Budapest
nl: Europa/Boedapest

en: Europe/Chisinau
nl: Europa/Chisinau

en: Europe/Copenhagen
nl: Europa/Kopenhagen

en: Europe/Dublin
nl: Europa/Dublin

en: Europe/Gibraltar
nl: Europa/Gibraltar

en: Europe/Helsinki
nl: Europa/Helsinki

en: Europe/Istanbul
nl: Europa/Istanboel

en: Europe/Kaliningrad
nl: Europa/Kaliningrad

en: Europe/Kiev
nl: Europa/Kiev

en: Europe/Lisbon
nl: Europ/Lissabon

en: Europe/Ljubljana
nl: Europa/Ljubljana

en: Europe/London
nl: Europa/Londen

en: Europe/Luxembourg
nl: Europa/Luxemburg

en: Europe/Madrid
nl: Europa/Madrid

en: Europe/Malta
nl: Europa/Malta

en: Europe/Minsk
nl: Europa/Minsk

en: Europe/Monaco
nl: Europa/Monaco

en: Europe/Moscow
nl: Europa/Moskou

en: Europe/Nicosia
nl: Europa/Nicosia

en: Europe/Oslo
nl: Europa/Oslo

en: Europe/Paris
nl: Europa/Paris

en: Europe/Prague
nl: Europa/Praag

en: Europe/Riga
nl: Europa/Riga

en: Europe/Rome
nl: Europa/Rome

en: Europe/Samara
nl: Europa/Samara

en: Europe/San_Marino
nl: Europa/San Marino

en: Europe/Sarajevo
nl: Europa/Sarajevo

en: Europe/Simferopol
nl: Europa/Simferopol

en: Europe/Skopje
nl: Europa/Skopje

en: Europe/Sofia
nl: Europa/Sofia

en: Europe/Stockholm
nl: Europa/Stockholm

en: Europe/Tallinn
nl: Europa/Tallinn

en: Europe/Tirane
nl: Europa/Tirana

en: Europe/Tiraspol
nl: Europa/Tiraspol

en: Europe/Uzhgorod
nl: Europa/Oezjhorod

en: Europe/Vaduz
nl: Europa/Vaduz

en: Europe/Vatican
nl: Europa/Vaticaanstad

en: Europe/Vienna
nl: Europa/Wenen

en: Europe/Vilnius
nl: Europa/Vilnius

en: Europe/Warsaw
nl: Europa/Warschau

en: Europe/Zagreb
nl: Europa/Zagreb

en: Europe/Zaporozhye
nl: Europa/Zaporizja

en: Europe/Zurich
nl: Europa/Zürich

en: Indian/Antananarivo
nl: Indisch/Antananarivo

en: Indian/Chagos
nl: Indisch/Chagos

en: Indian/Christmas
nl: Indisch/Kersteiland

en: Indian/Cocos
nl: Indisch/Cocos

en: Indian/Comoro
nl: Indisch/Comoren

en: Indian/Kerguelen
nl: Indisch/Kerguelen

en: Indian/Mahe
nl: Indisch/Mahé

en: Indian/Maldives
nl: Indisch/Malediven

en: Indian/Mauritius
nl: Indisch/Mauritius

en: Indian/Mayotte
nl: Indisch/Mayotte

en: Indian/Reunion
nl: Indisch/Réunion

en: Libya
nl: Libië

en: Poland
nl: Polen

en: Turkey
nl: Turkije

en: Day
nl: Dag

en: Table
nl: Tabel

en: here
nl: hier

en: Start
nl: Begin

en: Now
nl: Nu

en: All views
nl: Alle weergaven

en: Start date
nl: Begindatum

en: End date
nl: Einddatum

en: Base
nl: Basis

en: The name of the menu the node belongs to.
nl: De naam van het menu waartoe de node behoort.

en: Default path pattern (applies to all node types with blank patterns below)
nl: Standaard padpatroon (wordt toegepast op alle node-types hieronder met blanco patronen)

en: Generate aliases for all existing nodes which do not already have aliases.
nl: Maak aliassen voor alle bestaande nodes die nog geen alias hebben.

en: Default path pattern (applies to all vocabularies with blank patterns below)
nl: Standaardpadpatroon (toegepast op alle woordenlijsten met blancopatronen hieronder)

en: Pattern for all %vocab-name paths
nl: Patroon voor alle  %vocab-name paths

en: Pattern for forums and forum containers
nl: Patronen voor forums en forumcontainers

en: Generate aliases for all existing forums and forum containers which do not already have aliases.
nl: Maak aliassen aan voor alle bestaande forums en forumcontainers die nog geen alias hebben.

en: Bulk update of forums and forum containers completed, one alias generated. | Bulk update of forums and forum containers completed, @count aliases generated.
nl[0]: Massale aanmaak van forums en forumcontainers voltooid, 1 alias aangemaakt.
nl[1]: Massale aanmaak van forums en forumcontainers voltooid, @count aliassen aangemaakt.

en: Pattern for user account page paths
nl: Patroon voor gebruikeraccount-paginapaden

en: Generate aliases for all existing user account pages which do not already have aliases.
nl: Maak aliassen aan voor alle bestaande gebruikeraccount-pagina's die nog geen alias hebben.

en: Pattern for blog page paths
nl: Patroon voor blogpaginapaden

en: Generate aliases for all existing blog pages which do not already have aliases.
nl: Maak aliassen aan voor alle bestaande blog-pagina's die nog geen alias hebben

en: Pattern for user-tracker page paths
nl: Patroon voor gebruiker-tracker-paginapaden

en: Generate aliases for all existing user-tracker pages which do not already have aliases.
nl: Maak aliassen aan voor alle bestaande gebruiker-tracker-pagina's die nog geen alias hebben.

en: Verbose
nl: Uitvoerig

en: Display alias changes (except during bulk updates).
nl: Aliaswijzigingen weergeven (behalve bij bulkbewerkingen).

en: Replace by separator
nl: Vervang door scheidingsteken

en: Maximum alias length
nl: Maximale aliaslengte

en: Maximum component length
nl: Maximale lengte van de componenten

en: Maximum text length of any component in the alias (e.g., [title]). 100 is recommended. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
nl: Maximale tekstlengte van elke component in de alias (bv. [title]). 100 wordt aanbevolen. Voor details, zie <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a>.

en: Update action
nl: Bijwerk-actie

en: What should pathauto do when updating an existing content item which already has an alias?
nl: Wat dient Pathauto te doen wanneer een bestaande inhoud wordt bijgewerkt die al een alias heeft?

en: Strings to Remove
nl: Te verwijderen tekenreeksen

en: administer pathauto
nl: pathauto beheren

en: Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.
nl: Bied een mechanisme voor modules om automatisch aliassen aan te maken voor de inhoud die zij beheren.

en: !time ago
nl: !time geleden

en: Other
nl: Andere

en: Align
nl: Uitlijning

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Basic
nl: Basis

en: Color
nl: Kleur

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Logo URL
nl: URL van het logo

en: Repeat
nl: Herhalen

en: Link URL
nl: Link-URL

en: access content
nl: toegang tot inhoud

en: List type
nl: Lijsttype

en: Role
nl: Rol

en: Select all
nl: Alles selecteren

en: Allow
nl: Toestaan

en: Your email
nl: Uw e-mailadres

en: Targets
nl: Doelen

en: Link text
nl: Linktekst

en: Destination
nl: Bestemming

en: String
nl: Tekenreeks

en: Case
nl: Hoofdlettergebruik

en: Users
nl: Gebruikers

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Referrer
nl: Doorverwijzer

en: Exists
nl: Bestaat

en: Number of votes
nl: Aantal stemmen

en: Site off-line message
nl: Website offlinebericht

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
nl: @site is momenteel wegens onderhoud niet beschikbaar. De website zal binnenkort weer beschikbaar zijn. Bedankt voor uw geduld.

en: Message to show visitors when the site is in off-line mode.
nl: De boodschap die wordt weergegeven wanneer de site offline is.

en: Default front page
nl: Standaardvoorpagina

en: Both
nl: Beide

en: Last
nl: Laatste

en: Filtered text (user selects input format)
nl: Gefilterde tekst (gebruiker geeft invoerformaat op)

en: Text processing
nl: Tekstverwerking

en: Maximum length
nl: Maximumlengte

en: The maximum length of the field in characters. Leave blank for an unlimited size.
nl: De maximumlengte van het veld in karakters. Laat leeg voor ongelimiteerde grootte.

en: Rows
nl: Rijen

en: Create content
nl: Inhoud aanmaken

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: access denied
nl: geen toegang

en: Robots META tags
nl: Robots META-tags

en: Add noindex
nl: Voeg 'noindex' toe

en: Add nofollow
nl: Voeg 'nofollow' toe

en: Add noarchive
nl: Voeg 'noarchive' toe

en: Printer-friendly pages
nl: Printvriendelijke pagina's

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: description
nl: beschrijving

en: Smiley
nl: Emoticon

en: <All>
nl: -Allemaal-

en: As Time Ago
nl: Als tijd geleden

en: List View
nl: Lijst-View

en: access all views
nl: toegang tot alle Views

en: Views are customized lists of content on your system; they are highly configurable and give you control over how lists of content are presented.
nl: Views zijn op maat gemaakte lijsten van content op de website; ze zijn configureerbaar en geven controle over hoe de lijst van inhoud wordt weergegeven.

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Override
nl: Overschrijven

en: Clone
nl: Dupliceren

en: Existing Views
nl: Bestaande overzichten

en: Default Views
nl: Standaardoverzichten

en: Summary, sorted ascending
nl: Samenvatting, oplopend gesorteerd

en: Summary, sorted descending
nl: Samenvatting, aflopend gesorteerd

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Text to display at the top of the view. May contain an explanation or links or whatever you like. Optional.
nl: De tekst die bovenaan de view wordt weergegeven. Optioneel.

en: Normal menu item
nl: Normaal menu-item

en: Empty text
nl: Lege tekst

en: Expose
nl: Geef weer voor bezoekers

en: Down
nl: Omlaag

en: Wildcard
nl: Joker

en: Arguments
nl: Argumenten

en: Optional
nl: Optioneel

en: Order
nl: Volgorde

en: Add criteria
nl: Criteria toevoegen

en: View name must be alphanumeric or underscores only.
nl: Naam van het overzicht mag letters, cijfers of onderstrepingstekens bevatten.

en: administer views
nl: views beheren

en: Views UI
nl: Views-UI

en: Random
nl: Willekeurig

en: Uncategorized
nl: Zonder categorie

en: Position
nl: Positie

en: IP Address
nl: IP-adres

en: Send to
nl: Verstuur naar

en: Basic settings
nl: Basisinstellingen

en: Latest
nl: Nieuwste

en: Last checked
nl: Laatst gecontroleerd

en: Basic setup
nl: Basisinstellingen

en: Profile name
nl: Profielnaam

en: Allow users to choose default
nl: Gebruikers mogen een standaard selecteren

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
nl: Alleen weergeven wanneer de volgende PHP-code resulteert in <code>TRUE</code>. (PHP-mode, alleen voor experts).

en: Buttons and plugins
nl: Knoppen en plug-ins

en: Editor appearance
nl: Editor-weergave

en: Toolbar location
nl: Werkbalk locatie

en: bottom
nl: onderkant

en: top
nl: bovenkant

en: left
nl: links

en: right
nl: rechts

en: Path location
nl: Padlocatie

en: Enable resizing button
nl: Vergrootknop inschakelen

en: Block formats
nl: Blok-opmaak

en: Cleanup and output
nl: Opschonen en tonen

en: Verify HTML
nl: HTML controleren

en: Preformatted
nl: Voorgeformatteerd

en: Convert &lt;font&gt; tags to styles
nl: &lt;font&gt;-tags converteren naar stijlen

en: Remove linebreaks
nl: Regeleinden verwijderen

en: Apply source formatting
nl: Broncode-opmaak toepassen

en: Editor CSS
nl: CSS van editor

en: CSS path
nl: CSS-pad

en: CSS classes
nl: CSS-klassen

en: Profile
nl: Profiel

en: Close
nl: Sluiten

en: Stats
nl: Statistieken

en: Votes
nl: Stemmen

en: Term description
nl: Omschrijving van term

en: Edit group
nl: Groep bewerken

en: fields
nl: velden

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Flag
nl: Vlag

en: Operation
nl: Bewerking

en: reply
nl: beantwoorden

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Original
nl: Origineel

en: Threshold
nl: Drempelwaarde

en: Function
nl: Functie

en: Word count
nl: Aantal woorden

en: Weeks
nl: Weken

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: 1 Day
nl: 1 dag

en: 2 Days
nl: 2 dagen

en: 3 Days
nl: 3 dagen

en: 4 Days
nl: 4 dagen

en: 5 Days
nl: 5 dagen

en: 6 Days
nl: 6 dagen

en: Do nothing
nl: Niets doen

en: Location name
nl: Locatienaam

en: e.g. a place of business, venue, meeting point
nl: bijvoorbeeld: Janssen bv, Bruna of Uitmarkt

en: Street
nl: Straat

en: Additional
nl: Extra

en: City
nl: Plaats

en: Postal code
nl: Postcode

en: Latitude
nl: Breedtegraad

en: Longitude
nl: Lengtegraad

en: NOT LISTED
nl: KOMT NIET VOOR

en: State/Province
nl: Staat/Provincie

en: Map links
nl: Kaartlinks

en: Geocoding options
nl: Geocodingopties

en: Settings for Location module
nl: Instellingen voor de locatiemodule

en: The location module allows you to associate a geographic location with content and users. Users can do proximity searches by postal code.  This is useful for organizing communities that have a geographic presence.
nl: Met de Location-module kunt u een geografische locatie verbinden met inhoud en gebruikers. Gebruikers kunnen op nabijheid van een postcode zoeken. Dit is handig voor het organiseren van gemeenschappen die geografisch verspreid zijn.

en: To administer locative information for content, use the content type administration page.  To support most location enabled features, you will need to install the country specific include file.  To support postal code proximity searches for a particular country, you will need a database dump of postal code data for that country.  As of June 2007 only U.S. and German postal codes are supported.
nl: Om locatieinformatie voor inhoud te beheren gebruikt u de inhoudstypebeheerpagina. Om de meeste locatie-eigenschappen te gebruiken zult u de land-specifieke bestanden moeten gebruiken. Om nabijheid te bepalen aan de hand van postcodes voor een specifiek land, zult u een database dump van postcodedata voor dat land nodig hebben. Vanaf juni 2007 zijn alleen postcodes uit de VS en Duitsland ondersteund.

en: <p>You can</p>
    <ul>
    <li>administer locative information at <a href="@admin-node-configure-types">Administer &gt;&gt; Content management &gt;&gt; Content types</a> to configure a type and see the locative information.</li>
    <li>administer location at <a href="@admin-settings-location">Administer &gt;&gt; Site configuration &gt;&gt; Location</a>.</li>
    <li>use a database dump for a U.S. and/or German postal codes table that can be found at <a href="@external-http-cvs-drupal-org">zipcode database</a>.</li>
nl: <p>U kunt</p>
    <ul>
    <li>locatieinformatie beheren op <a href="@admin-node-configure-types">Beheren &gt;&gt; Inhoudelijk beheer &gt;&gt; Inhoudstypen</a> om een inhoudstype in te stellen en de locatieinformatie te zien.</li>
    <li>beheer locatie op <a href="@admin-settings-location">Beheren &gt;&gt; Site-instellingen &gt;&gt; Locatie</a>.</li>
    <li>een database dump gebruiken voor een VS en/of Duitse postcodetabel die gevonden kunnen worden in de externe <a href="@external-http-cvs-drupal-org">postcode databank</a>.</li>

en: For more information please read the configuration and customization handbook <a href="@location">Location page</a>.
nl: Voor meer informatie kunt u <a href="@location">hier</a> het handboek voor configuratie en verandering lezen.

en: None supported.
nl: Niet ondersteund.

en: Street location
nl: Straat

en: Configure parameters for %service geocoding
nl: Configureer parameters voor %service-geocoding

en: No configuration parameters are necessary, or a form to take such paramters has not been implemented.
nl: Geen configuratieparameters benodigd, of een formulier om zulke parameters in te vullen is niet geimplementeerd.

en: No service selected for country.
nl: Geen service geselecteerd voor land.

en: Configure parameters
nl: Parameters instellen

en: No configuration necessary for selected service.
nl: Geen configuratie nodig voor de geselecteerde service.

en: Locative information
nl: Locatie-informatie

en: Number of locations
nl: Aantal locaties

en: Collapsible
nl: Inklapbaar

en: Make the location box collapsible.
nl: Maak het locatievlak inklapbaar.

en: Collapsed
nl: Ingeklapt

en: Display the location box collapsed.
nl: Toon het locatievlak ingeklapt.

en: Add another location from node view page
nl: Nog een locatie van de nodepagina toevoegen

en: Display the "Add another location" option on the node view page.
nl: De optie "Voeg nog een locatie toe" aan de nodepagina toevoegen.

en: Location #%number
nl: Locatie #%number

en: Add another location
nl: Nog een locatie toevoegen

en: Add location
nl: Locatie toevoegen

en: Default country selection
nl: Standaard landselectie

en: This will be the country that is automatically selected when a location form is served for a new location.
nl: Dit zal het land zijn dat automatisch geselecteerd wordt als een locatieformulier wordt getoond.

en: Toggle location display
nl: Locatieweergave wisselen

en: Disable the display of locations.
nl: Weergave van locaties uitschakelen.

en: Enable the display of locations.
nl: Weergave van locaties inschakelen.

en: If you are interested in turning off locations and having a custom theme control their display, you may want to disable the display of locations so your theme can take that function.
nl: Als u locaties uit wilt zetten en ze wilt weergeven via een aangepaste theme controller, dan wilt u wellicht de locatieweergave uitzetten om ze met een theme-functie aan te roepen.

en: Use a Google Map to set latitude and longitude
nl: Gebruik een Google Map om de breedtegraad en lengtegraad te kiezen

en: Coordinates
nl: Coördinaten

en: Location | Locations
nl[0]: Locatie
nl[1]: Locaties

en: submit latitude/longitude
nl: voeg breedtegraad/lengtegraad toe

en: Fax number
nl: Faxnummer

en: Location Fax
nl: Faxnummer van locatie

en: Phone number
nl: Telefoonnummer

en: Location Phone
nl: Telefoonnummer van locatie

en: Google Maps API Key
nl: Google Maps API-sleutel

en: In order to use the Google Maps API geocoding web-service, you will need a Google Maps API Key.  You can obtain one at the !sign_up_link for the !google_maps_api.  PLEASE NOTE: You will <em>not</em> have to re-enter your API key for each country for which you have selected Google Maps for geocoding.  This setting is global.
nl: Om de Google Maps API-geocoding webservice te gebruiken moet u een Google Maps API-Key hebben. U kan er een krijgen op de !sign_up_link voor de !google_maps_api. LET OP!: U hoeft <em>niet</em> voor ieder land een nieuwe API-Key te registreren, er is er slechts één nodig.

en: In order to use the Geocoder.ca API geocoding web-service, you for a commercial entity or without attribution you will need a Geocoder API Key.  You can obtain one at the !sign_up_link for the !geocoder_api.
nl: Om de Geocoder.ca API-geocoding webservice te gebruiken voor commerciële doeleinden, hebt u een Geocoder API-Key nodig. U kunt er een krijgen op de !sign_up_link voor de !geocoder_api.

en: Germany
nl: Duitsland

en: Unless you are using this site to test and develop, you will need to obtain a Yahoo! Web Services Application ID from the %network_link.  If you are using for development and testing purposes, you can use 'YahooDemo' as your AppID.  When getting an Application ID from Yahoo!, please also be sure to review the %usage_policy.
nl: Tenzij u deze site gebruikt voor het testen en ontwikkelen, heb u een Yahoo! Web Services Application ID van de %network_link nodig. Als u de site gebruikt voor het testen en ontwikkelen, kun u 'YahooDemo' als AppID gebruiken. Als u een Application ID van Yahoo! krijgt, lees dan de %usage_policy door.

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Common settings
nl: Algemene instellingen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Created date
nl: Aanmaakdatum

en: Updated date
nl: Wijzigingsdatum

en: comments
nl: reacties

en: Full
nl: Volledig

en: Default language
nl: Standaardtaal

en: Rules
nl: Regels

en: Albania
nl: Albanië

en: Algeria
nl: Algerije

en: American Samoa
nl: Amerikaans Samoa

en: Antigua and Barbuda
nl: Antigua en Barbuda

en: Argentina
nl: Argentinië

en: Armenia
nl: Armenië

en: Australia
nl: Australië

en: Austria
nl: Oostenrijk

en: Azerbaijan
nl: Azerbeidzjan

en: Bahamas
nl: Bahama's

en: Bahrain
nl: Bahrein

en: Belarus
nl: Wit-Rusland

en: Belgium
nl: België

en: Bosnia and Herzegovina
nl: Bosnië-Herzegovina

en: Bouvet Island
nl: Bouvet

en: Bulgaria
nl: Bulgarije

en: Cambodia
nl: Cambodja

en: Cameroon
nl: Kameroen

en: Cape Verde
nl: Kaapverdië

en: Cayman Islands
nl: Kaaimaneilanden

en: Central African Republic
nl: Centraal-Afrikaanse Republiek

en: Chad
nl: Tsjaad

en: Christmas Island
nl: Christmaseiland

en: Cocos (Keeling) Islands
nl: Cocoseilanden

en: Comoros
nl: Comoren

en: Cook Islands
nl: Cookeilanden

en: Czech Republic
nl: Tsjechië

en: Denmark
nl: Denemarken

en: Dominican Republic
nl: Dominicaanse Republiek

en: East Timor
nl: Oost Timor

en: Equatorial Guinea
nl: Equatoriaal Guinea

en: Estonia
nl: Estland

en: Ethiopia
nl: Ethiopië

en: Faroe Islands
nl: Faeröer

en: France
nl: Frankrijk

en: French Guiana
nl: Frans-Guyana

en: French Polynesia
nl: Frans Polynesië

en: Georgia
nl: Georgië

en: Greece
nl: Griekenland

en: Greenland
nl: Groenland

en: Guinea
nl: Guinee

en: Guinea-Bissau
nl: Guinee-Bissau

en: Haiti
nl: Haïti

en: Heard Island and McDonald Islands
nl: Heardeiland en McDonaldeilanden

en: Hungary
nl: Hongarije

en: Iceland
nl: IJsland

en: Indonesia
nl: Indonesië

en: Iraq
nl: Irak

en: Ireland
nl: Ierland

en: Italy
nl: Italië

en: Jordan
nl: Jordanië

en: Kazakhstan
nl: Kazachstan

en: Kenya
nl: Kenia

en: Kuwait
nl: Koeweit

en: Kyrgyzstan
nl: Kirgizië

en: Latvia
nl: Letland

en: Lebanon
nl: Libanon

en: Lithuania
nl: Litouwen

en: Luxembourg
nl: Luxemburg

en: Madagascar
nl: Madagaskar

en: Malaysia
nl: Maleisië

en: Maldives
nl: Malediven

en: Marshall Islands
nl: Marshalleilanden

en: Mauritania
nl: Mauritanië

en: Micronesia
nl: Micronesië

en: Moldova
nl: Moldavië

en: Mongolia
nl: Mongolië

en: Morocco
nl: Marokko

en: Netherlands
nl: Nederland

en: Netherlands Antilles
nl: Nederlandse Antillen

en: New Caledonia
nl: Nieuw-Caledonië

en: Norfolk Island
nl: Norfolk

en: North Korea
nl: Noord-Korea

en: Northern Mariana Islands
nl: Noordelijke Marianen

en: Norway
nl: Noorwegen

en: Papua New Guinea
nl: Papua Nieuw Guinea

en: Philippines
nl: Filippijnen

en: Reunion
nl: Rëunion

en: Romania
nl: Roemenië

en: Russia
nl: Rusland

en: Saudi Arabia
nl: Saoedi-Arabië

en: Seychelles
nl: Seychellen

en: Slovakia
nl: Slowakije

en: Slovenia
nl: Slovenië

en: Solomon Islands
nl: Salomonseilanden

en: Somalia
nl: Somalië

en: South Africa
nl: Zuid-Afrika

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
nl: Zuid-Georgië en de Zuidelijke Sandwich-eilanden

en: Spain
nl: Spanje

en: Sudan
nl: Soedan

en: Svalbard and Jan Mayen
nl: Spitsbergen en Jan Mayen

en: Sweden
nl: Zweden

en: Switzerland
nl: Zwitserland

en: Syria
nl: Syrië

en: Tajikistan
nl: Tadzjikistan

en: Trinidad and Tobago
nl: Trinidad en Tobago

en: Tunisia
nl: Tunesië

en: Turks and Caicos Islands
nl: Turks- en Caicoseilanden

en: Uganda
nl: Oeganda

en: Ukraine
nl: Oekraine

en: United Arab Emirates
nl: Verenigde Arabische Emiraten

en: United Kingdom
nl: Groot Brittannië

en: United States
nl: Verenigde Staten

en: United States Minor Outlying Islands
nl: Kleine Pacifische eilanden van de Verenigde Staten

en: Uzbekistan
nl: Oezbekistan

en: Virgin Islands
nl: Maagdeneilanden

en: Wallis and Futuna
nl: Wallis en Futuna

en: Yemen
nl: Jemen

en: Database name
nl: Databasenaam

en: Add user
nl: Gebruiker toevoegen

en: Port
nl: Poort

en: Regular expression
nl: Reguliere expressie

en: Formatting guidelines
nl: Opmaakrichtlijnen

en: Size of textfield
nl: Lengte van het tekstveld

en: Authoring information
nl: Auteursinformatie

en: Authored on
nl: Geschreven op

en: Format: %time. Leave blank to use the time of form submission.
nl: Formaat: %time. Leeglaten om tijdstip van indienen te gebruiken.

en: Leave blank for %anonymous.
nl: Leeglaten voor %anonymous.

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: File attachments
nl: Bestandsbijlagen

en: Browse
nl: Bladeren

en: Approved
nl: Goedgekeurd

en: Short Description
nl: Korte omschrijving

en: create
nl: aanmaken

en: Root
nl: Basis

en: fetch now
nl: nu ophalen

en: minute
nl: minuut

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nl: Geef één pagina per regel op, als Drupal-paden. Het '*'-teken is een wildcard. Voorbeeldpaden zijn '%blog' voor de blog-pagina en '%blog-wildcard' voor elke persoonlijke blog. '%front' is de voorpagina.

en: Other queries
nl: Andere queries

en: Key
nl: Sleutel

en: Link to content
nl: Link naar inhoud

en: Link to node
nl: Link naar node

en: WIDTHxHEIGHT
nl: BREEDTExHOOGTE

en: Maximum file size per upload
nl: Maximale bestandsgrootte per upload

en: File Browser
nl: Bestandsbrowser

en: File Upload
nl: Bestandsupload

en: [<a href="@link">more help...</a>]
nl: [<a href="@link"> meer hulp...</a>]

en: Upload file
nl: Bestand(en) uploaden

en: Printer-friendly
nl: Printvriendelijk

en: Display a printer-friendly version of this page.
nl: Maak een printvriendelijke versie van deze pagina.

en: Printer-friendly page link
nl: Printvriendelijke pagina-link

en: Printer-friendly URLs list
nl: Overzicht van printvriendelijke URL's

en: Open the printer-friendly version in a new window
nl: Printvriendelijke versie in een nieuw venster openen

en: Setting this option will make the printer-friendly version open in a new window/tab.
nl: Door het inschakelen van deze optie opent de printvriendelijke versie in een nieuw venster of een nieuwe tab.

en: Send to printer
nl: Naar de printer sturen

en: Automatically calls the browser's print function when the printer-friendly version is displayed.
nl: Schakelt automatisch de printfunctie van de browser in voor het tonen van de printvriendelijke versie.

en: Display source URL
nl: Toon de bron-URL

en: When this option is selected, the URL for the original page will be displayed at the bottom of the printer-friendly version.
nl: Als deze optie is ingeschakeld, wordt de URL van de originele pagina onderaan de printvriendelijke versie getoond.

en: Add current time/date to the source URL
nl: Voeg de actuele datum/tijd aan de bron-URL toe

en: Display the current date and time in the Source URL line.
nl: Toon de actuele datum en tijd op de regel met de bron-URL.

en: Force use of node ID in source URL
nl: Forceer het gebruik van de node-ID in de bron-URL

en: Drupal will attempt to use the page's defined alias in case there is one. To force the use of the fixed URL, activate this option.
nl: Indien aanwezig zal Drupal proberen de pagina-alias te gebruiken. Schakel deze optie in om de originele URL te gebruiken.

en: Instruct robots to not index printer-friendly pages. Recommended for good search engine karma.
nl: Instrueer robots printervriendelijke pagina's niet te indexeren. Aanbevolen voor goede zoekmachine-karma.

en: Instruct robots to not follow outgoing links on printer-friendly pages.
nl: Instrueer robots geen uitgaande links van printervriendelijke pagina's te gebruiken.

en: Non-standard tag to instruct search engines to not show a "Cached" link for your printer-friendly pages. Recognized by Googlebot.
nl: Niet-standaard tag om zoekmachines te instrueren geen "Cached" links voor uw printervriendelijke pagina's te tonen. Wordt herkend door Googlebot.

en: access print
nl: toegang tot print

en: administer print
nl: beheer print

en: Change
nl: Wijzigen

en: English
nl: Engels

en: Messages
nl: Berichten

en: Sidebar left
nl: Linker zijbalk

en: Default height
nl: Standaardhoogte

en: Default width
nl: Standaardbreedte

en: Edit term
nl: Term bewerken

en: Time format
nl: Tijdformaat

en: Switch
nl: Omschakelen

en: Week of @date
nl: Week van @date

en: Calendar iCal
nl: iCal Kalender

en: Countries
nl: Landen

en: Delimiter
nl: Scheidingsteken

en: ago
nl: geleden

en: Could not retrieve title from feed.
nl: Kan de titel van de feed niet lezen.

en: Allowed HTML tags
nl: Toegestane HTML-elementen

en: Sources
nl: Bronnen

en: Clear
nl: Wissen

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: The update has been performed.
nl: De update is uitgevoerd.

en: Node title
nl: Node-titel

en: update
nl: bijwerken

en: View user profile.
nl: Gebruikersprofiel weergeven.

en: Full text
nl: Volledige tekst

en: Feed settings
nl: Feedinstellingen

en: Manual
nl: Handmatig

en: administer feeds
nl: feeds beheren

en: Source
nl: Bron

en: Date/Time
nl: Datum/tijd

en: Site Name
nl: Sitenaam

en: No groups found.
nl: Geen groepen gevonden.

en: published
nl: gepubliceerd

en: The changes have been saved.
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Search results
nl: Zoekresultaten

en: Your search yielded no results
nl: De zoekopdracht heeft geen resultaten opgeleverd

en: Please enter some keywords.
nl: Geef enkele trefwoorden op.

en: Token actions
nl: Token-acties

en: Replacement value
nl: Vervangende waarde

en: tokens
nl: patronen voor vervanging

en: unlimited
nl: ongelimiteerd

en: Use the syntax [token] if you want to insert a replacement pattern.
nl: Gebruik de syntax [token] om een vervangingspatroon in te voegen.

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: Invite
nl: Uitnodigen

en: Display name
nl: Naam voor weergave

en: Replace
nl: Vervangen

en: Definition
nl: Definitie

en: Allowed values list
nl: Lijst met toegestane waardes

en: Available tokens
nl: Beschikbare tokens

en: Today
nl: Vandaag

en: Yesterday
nl: Gisteren

en: Activity
nl: Activiteit

en: Publishing options
nl: Publicatie-opties

en: First
nl: Eerste

en: Limit
nl: Limiet

en: Font size
nl: Lettergrootte

en: Configure block
nl: Blok instellen

en: NO
nl: NEE

en: YES
nl: JA

en: Site's time zone
nl: De tijdzone van de website

en: Date's time zone
nl: De tijdzone van de datum

en: No time zone conversion
nl: Geen tijdzoneconversie

en: hour
nl: uur

en: timezone
nl: tijdzone

en: Hour
nl: Uur

en: Minute
nl: Minuut

en: Second
nl: Seconde

en: Select List
nl: Selectielijst

en: Years back and forward must be in the format -9:+9.
nl: Jaren terug en vooruit moeten in het volgende formaat: -9:+9.

en: Site default
nl: Website standaard

en: Years back and forward
nl: Jaren terug en verder

en: Input Type
nl: Invoertype

en: Select list
nl: Selectielijst

en: Text field
nl: Tekstveld

en: Dates without hours granularity must not use any timezone handling.
nl: Datums zonder uurprecisie kunnen geen tijdzone-afhandeling gebruiken.

en: To Date
nl: Einddatum

en: Granularity
nl: Nauwkeurigheid

en: Default Display
nl: Standaardweergave

en: Time zone handling
nl: Tijdzone-verwerking

en: Long
nl: Lang

en: Short
nl: Kort

en: To date
nl: Einddatum

en: From date
nl: Begindatum

en: ongoing
nl: lopend

en: Target type
nl: Doeltype

en: Source type
nl: Brontype

en: body
nl: berichttekst

en: Date field
nl: Datumveld

en: Url field
nl: URL-veld

en: Location field
nl: Locatieveld

en: Uid field
nl: Uid-veld

en: !type Fields
nl: !type velden

en: Date API
nl: Datum-API

en: Moderated
nl: Gemodereerd

en: Posts
nl: Berichten

en: Mission statement
nl: Missie-statement

en: Group manager
nl: Groepsbeheerder

en: Organic groups access control
nl: Organic groups-toegangscontrole

en: Disable mousezoom
nl: 'In- en uitzoomen met de muis' uitschakelen

en: Disable using the scroll wheel to zoom the map.
nl: 'Inzoomen met het scrollwiel' uitschakelen.

en: Google Map Initialize
nl: Google Map initialiseren

en: Default map settings
nl: Standaard kaartinstellingen

en: The default width of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
nl: De standaardbreedte van een Google Maps-kaart, als CSS-lengte of -percentage. Bijvoorbeeld: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: The default height of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
nl: De standaardhoogte van een Google Maps-kaart, als CSS-lengte of -percentage. Bijvoorbeeld: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: Default zoom
nl: Standaardzoomniveau

en: The default zoom level of a Google map.
nl: Het standaardzoomniveau van een Google Maps-kaart.

en: Default map type
nl: Standaard kaarttype

en: Marker action
nl: Marker-actie

en: Open info window
nl: Informatiescherm openen

en: Open link
nl: Link openen

en: Minimum zoom
nl: Minimale zoom

en: Location chooser
nl: Locatiekiezer

en: Disable dragging
nl: Slepen uitschakelen

en: Remove the ability for the user to drag the map. If dragging is disabled, keyboard shortcuts are implicitly disabled.
nl: Schakel de mogelijkheid uit voor de gebruiker om de kaart te slepen. Als slepen is uitgeschakeld, zijn daarmee impliciet ook toetsenbordsneltoetsen uitgeschakeld.

en: Disable keyboard
nl: Toetsenbord uitschakelen

en: Disable the keyboard shortcuts.
nl: Toetsenbord-sneltoetsen uitschakelen.

en: Use AutoZoom
nl: 'Automatisch zoomen' gebruiken

en: Automatically zoom the map to fit all markers when markers are added.
nl: Automatisch schalen van de kaart om alle markers te kunnen weergeven indien deze zijn toegevoegd.

en: Load the marker loader system even if no markers to load are detected. Useful if you are injecting markers from somewhere else.
nl: Laad het marker-laadsysteem in ook al zijn er geen markers gedetecteerd om in te laden. Dit kan handig zijn wanneer u markers uit externe bron wil weergeven.

en: Enable Overview Map
nl: Overzichtskaart inschakelen

en: Enabling this will work around some issues that can occur when maps appear inside collapsible fieldsets.
nl: Schakel dit in om sommige issues die mogelijk voorkomen wanneer kaarten verschijnen binnen inklapbare fieldsets te verhelpen.

en: Add scale control to map.
nl: Voeg schaalmogelijkheden toe aan de kaart.

en: Adds a scale control to the map in the default position.
nl: Voegt schaalmogelijkheden in de normale positie toe aan de kaart.

en: Create a macro
nl: Macro aanmaken

en: Configure GMap settings
nl: GMap-opties instellen

en: Lines
nl: Lijnen

en: Circles
nl: Cirkels

en: Edit Info
nl: Informatie bewerken

en: User locations
nl: Gebruikerslocaties

en: Node locations
nl: Nodelocaties

en: GMap Location
nl: GMap-locatie

en: Configure GMap Location settings.
nl: GMap Location-opties instellen.

en: To add/change your location to the user map, <a href="@url">edit your location</a>.
nl: Om uw locatie toe te voegen of te wijzigen kunt u uw <a href="@url">locatie bewerken</a>.

en: Page header
nl: Paginakop

en: Page footer
nl: Paginavoet

en: Markers per role
nl: Markers per rol

en: %role (Role ID: %rid)
nl: %role (Rol-ID: %rid)

en: Node settings
nl: Node-instellingen

en: Markers per content type
nl: Markers per inhoudstype

en: Author map
nl: Auteurkaart

en: Author Location
nl: Auteurlocatie

en: Build a GMap macro
nl: GMap-macro aanmaken

en: Map type
nl: Kaartsoort

en: Controls
nl: Besturingselementen

en: Map width
nl: Kaartbreedte

en: Map height
nl: Kaarthoogte

en: Alignment
nl: Uitlijnen

en: E-mail subject
nl: E-mail-onderwerp

en: Randomize
nl: Willekeurig

en: Link label
nl: Linklabel

en: author
nl: auteur

en: AND
nl: EN

en: Fixed
nl: Opgelost

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Empty
nl: Leeg

en: Greater than
nl: Groter dan

en: Equal to
nl: Gelijk aan

en: Less than
nl: Kleiner dan

en: The message that should be displayed.
nl: Het bericht dat moet weergegeven worden.

en: Replacement patterns for @name
nl: Vervangpatronen voor @name

en: PHP code
nl: PHP-code

en: Changes have been saved.
nl: Wijzigingen zijn opgeslagen.

en: user #1
nl: gebruiker#1

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Buttons
nl: Knoppen

en: id
nl: ID

en: Your rating
nl: Uw beoordeling

en: Days
nl: Dagen

en: Select a user
nl: Een gebruiker selecteren

en: You must select a user.
nl: Selecteer een gebruiker.

en: Default template
nl: Standaard template

en: Open in new window
nl: Open in nieuw venster

en: Maxlength
nl: Maximale lengte

en: Display fields
nl: Velden weergeven

en: Field title
nl: Veldtitel

en: profile
nl: profiel

en: To get started, provide a name for your workflow. This name will be used as a label when the workflow status is shown during node editing.
nl: Om te beginnen, geef een naam op voor uw workflow. Deze naam zal getoond worden als label wanneer de workflowstatus tijdens het bewerken van een node getoond wordt.

en: Allows the creation and assignment of arbitrary workflows to node types.
nl: Maakt het mogelijk om willekeurige workflows aan te maken en toe te kennen aan inhoudstypes.

en: Edit workflow
nl: Workflow wijzigen

en: Add workflow
nl: Workflow toevoegen

en: Add state
nl: Status toevoegen

en: Delete State
nl: Status verwijderen

en: Delete workflow
nl: Workflow verwijderen

en: Old State
nl: Oude status

en: New State
nl: Nieuwe status

en: Workflow History
nl: Workflowgeschiedenis

en: Immediately
nl: Onmiddellijk

en: Schedule for state change at:
nl: Statuswijziging inplannen op:

en: Please enter a time in 24 hour (eg. HH:MM) format. If no time is included, the default will be midnight on the specified date. The current time is:
nl: Gebruik het 24-uurformaat (UU:MM). Wanneer u geen uur invoert, dan gebruiken we middernacht van de ingestelde datum. Het huidige tijdstip is:

en: Workflow Name
nl: Workflownaam

en: Add Workflow
nl: Workflow toevoegen

en: Please provide a nonblank name for the new workflow.
nl: Voer een naam in voor deze nieuwe workflow.

en: A workflow with the name %name already exists. Please enter another name for your new workflow.
nl: Een workflow met de naam %name bestaat al. Voer een andere naam in voor uw nieuwe workflow.

en: Created workflow %name
nl: Workflow %name aangemaakt

en: The workflow %name was created. You should now add states to your workflow.
nl: De workflow %name is aangemaakt. U kan nu statussen toevoegen aan uw workflow.

en: Deleted workflow %name with all its states
nl: Workflow %name met alle statussen verwijderd

en: The workflow %name with all its states was deleted.
nl: De workflow %name met alle bijbehorende statussen is verwijderd.

en: %role may do these transitions:
nl: %role mag deze overgangen uitvoeren:

en: Edit workflow %name
nl: Workflow %name wijzigen

en: From / To
nl: Van / Naar

en: A workflow with the name %name already exists. Please enter another name for this workflow.
nl: Een workflow met de naam %name bestaat al. Kies een andere naam voor deze workflow.

en: Please provide a nonblank name for this workflow.
nl: Voer een naam voor deze workflow in.

en: Please give the author permission to go from %creation to at least one state!
nl: Geef de auteur toegangsrechten om van %creation naar minimaal één andere status te gaan.

en: The workflow was updated.
nl: De workflow is bijgewerkt.

en: Edit workflow state %state
nl: Workflowstatus %state wijzigen

en: Add a new state to workflow %workflow
nl: Nieuwe status aan workflow %workflow toevoegen

en: State name
nl: Statusnaam

en: In listings, the heavier states will sink and the lighter states will be positioned nearer the top.
nl: In lijsten zal de zwaarste onderaan komen en de lichtste bovenin.

en: Please provide a nonblank name for this state.
nl: Voer een naam voor deze status in.

en: Please provide a nonblank name for the new state.
nl: Voer een naam in voor de nieuwe status.

en: Created workflow state %name
nl: Workflowstatus %name aangemaakt

en: No workflows have been added. Would you like to <a href="@link">add a workflow</a>?
nl: Geen workflows beschikbaar. <a href="@link">Voeg een workflow toe</a>.

en: Deleted workflow state %name
nl: Workflowstatus %name verwijderd

en: The workflow state %name was deleted.
nl: Workflow-status %name is verwijderd.

en: The workflow mapping was saved.
nl: Workflowindeling opgeslagen

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Date formats
nl: Datumnotaties

en: Hours
nl: Uren

en: Seconds
nl: Seconden

en: Red
nl: Rood

en: White
nl: Wit

en: Units
nl: Eenheden

en: Last run
nl: Voor het laatst uitgevoerd

en: Site information
nl: Websitegegevens

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: Reference
nl: Referentie

en: Deleting
nl: Bezig met verwijderen

en: Do it!
nl: Doe het!

en: or
nl: of

en: Are you sure?
nl: Weet u het zeker?

en: Keep
nl: Behouden

en: private
nl: privé

en: Results
nl: Resultaten

en: Poll settings
nl: Peilingsinstellingen

en: Convert
nl: Converteren

en: Delete term
nl: Term verwijderen

en: Parent term
nl: Bovenliggende term

en: All blogs
nl: Alle blogs

en: Style
nl: Stijl

en: Link style
nl: Link-stijl

en: Other groups
nl: Andere groepen

en: view revisions
nl: revisies bekijken

en: Revisions for %title
nl: Revisies van %title

en: !date by !username
nl: !date door !username

en: revert
nl: terugzetten

en: Show diff
nl: Diff weergeven

en: Revision
nl: Revisie

en: current revision
nl: huidige revisie

en: Select different revisions to compare.
nl: Selecteer verschillende revisies om te vergelijken.

en: next diff >
nl: volgende diff >

en: < previous diff
nl: < vorige diff

en: Current revision:
nl: Huidige revisie:

en: Revision of !new_date:
nl: Revisie van !new_date:

en: Changes to %name
nl: Wijzigingen in %name

en: No visible changes
nl: Geen zichtbare verschillen

en: Show difference between node revisions.
nl: Verschillen tussen node-revisies weergeven.

en: Destination name
nl: Bestemmingsnaam

en: Engine
nl: Machine

en: Track
nl: Opvolgen

en: Match
nl: Overeenkomst

en: Missing
nl: Ontbreekt

en: User management
nl: Gebruikersbeheer

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Your settings have been saved.
nl: Uw instellingen zijn opgeslagen.

en: Search options
nl: Zoekinstellingen

en: Link type
nl: Linktype

en: Last modified
nl: Laatst gewijzigd

en: All content types
nl: Alle inhoudstypes

en: Font color
nl: Tekstkleur

en: Duplicate
nl: Dupliceer

en: Reversed
nl: Omgekeerd

en: Schedules
nl: Planning

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Completed
nl: Voltooid

en: Failed
nl: Mislukt

en: Reverse
nl: Omkeren

en: This action cannot be undone
nl: Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden

en: create
nl: aanmaken

en: Forbidden
nl: Verboden

en: Thousands separator
nl: Scheidingsteken voor duizendtallen

en: Aland Islands
nl: Åland-eilanden

en: Falkland Islands
nl: Falklandeilanden

en: Saint Kitts and Nevis
nl: Saint Kitts en Nevis

en: South Korea
nl: Zuid-Korea

en: Saint Helena
nl: Sint Helena

en: Sao Tome and Principe
nl: Sao Tomé en Principe

en: French Southern Territories
nl: Franse Zuidelijke en Antarctische Gebieden

en: Saint Vincent and the Grenadines
nl: Saint Vincent en de Grenadines

en: British Virgin Islands
nl: Britse Maagdeneilanden

en: U.S. Virgin Islands
nl: Amerikaanse Maagdeneilanden

en: Province
nl: Provincie

en: completed
nl: afgerond

en: Line %lineno
nl: Regel %lineno

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: Theme settings
nl: Thema-instellingen

en: My bookmarks
nl: Mijn bladwijzers

en: %type settings
nl: %type-instellingen

en: Not published
nl: Niet gepubliceerd

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
nl: De PHP-instellingen van de site beperken de maximale bestandsgrootte per upload tot %size.

en: Menu settings
nl: Menu-instellingen

en: Color scheme
nl: Kleurenschema

en: Gray
nl: Grijs

en: Purple
nl: Paars

en: edit own
nl: eigen wijzigen

en: edit
nl: bewerk

en: Unformatted
nl: Onopgemaakt

en: Path to the "convert" binary
nl: Pad naar de conversiebibliotheek

en: Documents
nl: Documenten

en: Formats
nl: Formaten

en: @type: deleted %title.
nl: @type: %title verwijderd.

en: RSS Feed
nl: RSS-feed

en: Allowed file extensions
nl: Toegestane bestandsextensies

en: New comments
nl: Nieuwe reacties

en: New
nl: Nieuwe

en: Enter username
nl: Gebruikersnaam invoeren

en: Username not found
nl: Gebruikersnaam niet gevonden

en: Resume
nl: Hervatten

en: User page
nl: Profielpagina

en: flag
nl: vlag

en: Top left
nl: Linksboven

en: Top right
nl: Rechtsboven

en: Bottom right
nl: Rechtsonder

en: Bottom left
nl: Linksonder

en: Relationships
nl: Relaties

en: Plural
nl: Meervoud

en: Relationship
nl: Relatie

en: relationships
nl: relaties

en: image
nl: afbeelding

en: Basic information
nl: Basisinformatie

en: Sort criteria
nl: Sorteercriteria

en: Base path
nl: Basispad

en: Display style
nl: Weergavestijl

en: <Hidden>
nl: -Verborgen-

en: The primary identifier for a node.
nl: De primaire identificatie van een node.

en: Content top
nl: Bovenkant inhoud

en: Parent menu item
nl: Bovenliggend menu-item

en: Delete action
nl: Actie verwijderen

en: Themes
nl: Thema's

en: Translations
nl: Vertalingen

en: Video width
nl: Videobreedte

en: Video height
nl: Videohoogte

en: JPEG quality
nl: JPEG-kwaliteit

en: Audio bitrate
nl: Audio-bitrate

en: Minutes
nl: Minuten

en: Replacement tokens
nl: Vervangings-tokens

en: Join
nl: Lid worden

en: Charts
nl: Grafieken

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: administer nodes
nl: nodes beheren

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: !name field is required.
nl: Het veld !name is verplicht.

en: Unknown location
nl: Onbekende locatie

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Comment settings
nl: Reactie-instellingen

en: Related content
nl: Gerelateerde inhoud

en: Sticky
nl: Vastgeplakt (sticky)

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: Read only
nl: Alleen lezen

en: Fill Color
nl: Vulkleur

en: cancel
nl: annuleren

en: users
nl: gebruikers

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Processing
nl: Bezig

en: Finished
nl: Voltooid

en: Output format
nl: Weergaveformaat

en: Path to file
nl: Pad naar bestand

en: Storage
nl: Opslag

en: Control how your image/file browser works.
nl: Stel in hoe de afbeelding-/bestandsbrowser moet werken.

en: Keyboard shortcuts
nl: Toetsenbord-sneltoetsen

en: File upload error. Could not move uploaded file.
nl: Fout bij uploaden van bestand. Geüpload bestand kon niet verplaatst worden.

en: Enable inline image/file insertion into plain textareas
nl: Maakt het mogelijk om inline een afbeelding of bestand in plattetekst-velden in te voegen.

en: Insert !image or !link.
nl: !image of !link invoegen.

en: An image/file uploader and browser supporting personal directories and user quota.
nl: Een afbeelding-/bestand uploader en browser met ondersteuning voor persoonlijke mappen en gebruikersquota.

en: Page name
nl: Paginanaam

en: Action to take
nl: Uit te voeren actie

en: Submissions
nl: Inzendingen

en: Analysis
nl: Analyse

en: Clear Form Submissions
nl: Inzendingen verwijderen

en: Are you sure you want to delete all submissions for this form?
nl: Weet u zeker dat u alle inzendingen van dit formulier wilt verwijderen?

en: Webform %title entries cleared.
nl: Inzendingen van webformulier %title zijn verwijderd.

en: Are you sure you want to delete this submission?
nl: Weet u zeker dat u deze inzending wilt verwijderen?

en: Submitted values are
nl: Ingevulde gegevens zijn:

en: webform
nl: webformulier

en: responses
nl: reacties

en: Webforms
nl: Webformulieren

en: View and edit all the available webforms on your site.
nl: Weergeven en bewerken van alle beschikbare webformulieren op de site.

en: Webform
nl: Webformulier

en: Global configuration of webform functionality.
nl: Algemene instellingen van de webformuliermodule.

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
nl: Een nieuw formulier of vragenlijst aanmaken. Resultaten en statistieken worden opgeslagen en zijn toegankelijk voor gebruikers met de juiste rechten.

en: Go to form
nl: Ga naar formulier

en: View this form.
nl: Dit formulier bekijken

en: Advanced Options
nl: Geavanceerde opties

en: Mandatory
nl: Verplicht

en: E-mail to address
nl: E-Mail naar adres

en: E-mail from name
nl: Naam van afzender

en: E-mail from address
nl: E-mailadres van afzender

en: ever
nl: ooit

en: every hour
nl: elk uur

en: every day
nl: elke dag

en: every week
nl: elke week

en: No Components, add a component below.
nl: Geen besturingselementen, voeg een besturingselement toe.

en: Field Key
nl: Sleutelveld

en: This is used as a descriptive label when displaying this form element.
nl: Deze tekst wordt als toelichting onder dit besturingselement weergegeven

en: A short description of the field used as help for the user when he/she uses the form.
nl: Een korte beschrijving van het veld bedoeld om de gebruiker op weg te helpen.

en: Check this option if the user must enter a value.
nl: Selecteer deze optie als de gebruiker verplicht een waarde moet invullen.

en: Parent Fieldset
nl: Bovenliggend onderdeel

en: The webform component of type @type does not have an edit function defined.
nl: Het webformulieronderdeel van type @type heeft geen gedefinieerde bewerkingsfunctie.

en: The field key %field_key is invalid. Please include only lowercase alphanumeric characters and underscores.
nl: Veldnaam %field_key is ongeldig. Alleen kleine letters, cijfers en "_" zijn toegestaan.

en: The field key %field_key is already in use by the field labeled %existing_field. Please use a unique key.
nl: Veldnaam %field_key is al gebruikt in het veld %existing_field. Gebruik een andere naam.

en: Submission #@sid
nl: Inzending #@sid

en: Previous submission
nl: Vorige inzending

en: Next submission
nl: Volgende inzending

en: Submitted by !name
nl: Door !name

en: Next Page >
nl: Volgende pagina >

en: < Previous Page
nl: < Vorige pagina

en: The webform component @type is not able to be displayed
nl: Het webformuliercomponent @type kan niet worden weergegeven

en: Illegal information. Data not submitted.
nl: Ongeldige gegevens. Inzending is niet opgeslagen.

en: Go back to the form
nl: Terug naar het formulier

en: access own webform submissions
nl: toegang tot eigen webformulierinzendingen

en: edit own webform submissions
nl: eigen webformulierinzendingen bewerken

en: Enables the creation of forms and questionnaires.
nl: Maakt het mogelijk formulieren en vragenlijsten te maken.

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: The default value of the field.
nl: Standaardwaarde van dit veld.

en: Timezone
nl: Tijdzone

en: Presents month, day, and year fields.
nl: Dag-, maand- en jaarvelden weergeven.

en: Left Blank
nl: Leeg gelaten

en: User entered value
nl: Gebruiker vulde de volgende waarde in

en: Width of the textfield.
nl: Breedte van het tekstvak

en: User email as default
nl: E-mailadres van ingelogde gebruiker als standaard gebruiken

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
nl: Als een gebruiker is ingelogd wordt in dit veld standaard zijn/haar geregistreerde e-mailadres ingevuld.

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
nl: Veld alleen-lezen maken. Geschikt voor het instellen van een vaste standaardwaarde.

en: Average submission length in words (ex blanks)
nl: Gemiddelde lengte van inzending in woorden (zonder spaties)

en: If this fieldset is collapsible, the user may open or close the fieldset.
nl: Als dit groepsvak inklapbaar is kan de gebruiker het groepsvak naar wens in- of uitklappen.

en: Collapsed by Default
nl: Standaard ingeklapt.

en: Collapsible fieldsets are "open" by default. Select this option to default the fieldset to "closed."
nl: Inklapbare groepsvakken zijn standaard uitgeklapt. Selecteer deze optie om het groepsvak standaard ingeklapt weer te geven.

en: Enter a list of additional file extensions for this upload field, seperated by commas.<br /> Entered extensions will be appended to checked items above.
nl: Voer een lijst in met aanvullende extensies voor dit uploadveld, gescheiden door komma's.<br /> Ingevoerde extensies worden aan de hierboven aangevinkte extensies toegevoegd.

en: Enter the max file size a user may upload (in KB).
nl: Voer de maximale grootte in van een te uploaden bestand (in KB).

en: Webform uploads are always saved in the site files directory. You may optionally specify a subfolder to store your files.
nl: Webformulier-uploads worden altijd opgeslagen in de bestandsmap van de website. Eventueel kan een submap worden opgegeven, waarin de bestanden moeten worden opgeslagen.

en: Files with the '%ext' extension are not allowed, please upload a file with a %exts extension.
nl: Bestanden met de extensie '%ext' zijn niet toegestaan. Upload een bestand met de extensie %exts.

en: The file '%filename' is too large (%filesize KB). Please upload a file %maxsize KB or smaller.
nl: Het bestand '%filename' is te groot (%filesize KB). Upload een bestand van %maxsize KB of minder.

en: The uploaded file %filename was unable to be saved. The destination directory may not be writable.
nl: Het bestand %filename kan niet worden opgeslagen. Mogelijk is de bestandsmap op de webserver niet schrijfbaar.

en: The uploaded file was unable to be saved. The destination directory does not exist.
nl: Het bestand %filename kan niet worden opgeslagen. De doelmap op de webserver bestaat niet.

en: Uploading a new file will replace the current file.
nl: Het uploaden van een nieuw bestand zal het huidige bestand overschrijven.

en: User uploaded file
nl: Door gebruiker geüpload bestand

en: Average uploaded file size
nl: Gemiddelde grootte van geüploade bestanden

en: Questions
nl: Vragen

en: Randomize Options
nl: Opties in willekeurige volgorde plaatsen

en: Randomizes the order of options on the top when they are displayed in the form.
nl: Zet de bovenste opties in willekeurige volgorde, wanneer ze in het webformulier worden weergegeven.

en: Randomize Questions
nl: Vragen in willekeurige volgorde

en: Randomize the order of the questions on the side when they are displayed in the form.
nl: Zet de vragen aan de zijkant in willekeurige volgorde, wanneer ze in het webformulier worden weergegeven.

en: Allows creation of grid questions, denoted by radio buttons.
nl: Biedt de mogelijkheid om matrixvragen aan te maken, opgezet met keuzerondjes.

en: Non-empty
nl: Niet leeg

en: Markup allows you to enter custom HTML or PHP logic into your form.
nl: Markup maakt het mogelijk eigen HTML of PHP code in het formulier op te nemen.

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
nl: Selecteer deze optie als de gebruiker meer dan één optie mag kiezen.

en: Listbox
nl: Keuzelijst

en: Allows creation of checkboxes, radio buttons, or select menus.
nl: Maakt het creëren van selectievakjes, keuzerondjes of keuzelijsten mogelijk.

en: A large text area that allows for multiple lines of input.
nl: Een groot tekstvak waarin meerdere regels tekst kunnen worden ingevoerd.

en: Basic textfield type.
nl: Standaard tekstvaktype.

en: Presents the user with hour and minute fields. Optional am/pm fields.
nl: Uur- en minuutvelden weergeven. De am/pm-velden zijn optioneel.

en: This text will be displayed at the bottom of each page. Useful for adding a copyright notice to your pages.
nl: Deze tekst zal aan de onderkant van elke pagina worden weergeven. Bruikbaar voor het toevoegen van een copyrightmelding aan al uw pagina's.

en: Image path
nl: Afbeeldingspad

en: Enable custom alternate text
nl: Eigen 'alt'-tekst toestaan

en: Enable custom title text
nl: Eigen 'title'-tekst toestaan

en: Alternate text
nl: Alternatieve tekst

en: Alternate text to be displayed if the image cannot be displayed.
nl: Alternatieve tekst die getoond wordt als de afbeelding niet kan worden weergegeven.

en: Text to be displayed on mouse overs.
nl: Tekst die moet verschijnen bij een mouse over.

en: Apply
nl: Toepassen

en: Select
nl: Selecteren

en: Does member receive email notifications for a group.
nl: Ontvangt lid e-mailberichten van een groep?

en: Join group
nl: Lid worden van groep

en: Leave group
nl: Groep verlaten

en: Manage membership
nl: Lidmaatschap beheren

en: Add members
nl: Leden toevoegen

en: You may not leave this group because you are its owner. A site administrator can assign ownership to another user and then you may leave.
nl: U kunt zichzelf niet verwijderen uit deze groep omdat u de eigenaar bent. Een administrator van de site kan het eigendom van de groep overdragen  aan een andere gebruiker waarna u zichzelf wel kunt verwijderen.

en: Leave this group
nl: Deze groep verlaten

en: Membership saved.
nl: Lidmaatschap opgeslagen.

en: Membership request approved.
nl: Lidmaatschapsverzoek goedgekeurd.

en: Membership request denied.
nl: Lidmaatschapsverzoek afgewezen.

en: Add any detail which will help an administrator decide whether to approve or deny your membership request.
nl: Voeg iets toe dat een beheerder kan helpen bij de beslissing om uw lidmaatschap goed te keuren.

en: Membership request to the %group group awaits approval by an administrator.
nl: Lidmaatschap aanvraag voor groep %group moet nog goedgekeurd worden door een beheerder.

en: Are you sure you want to remove !name from the group %title?
nl: Weet u zeker dat u !name van de groep %title wilt verwijderen?

en: My membership
nl: Mijn lidmaatschap

en: Request membership
nl: Vraag lidmaatschap aan

en: 1 member | @count members
nl[0]: 1 lid
nl[1]: @count leden

en: Show blocks
nl: Blokken weergeven

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Go to page @number
nl: Ga naar pagina @number

en: Enter the terms you wish to search for.
nl: Geef de woorden op waarnaar u wilt zoeken.

en: Bold
nl: Vet

en: Copy
nl: Kopieren

en: Information
nl: Informatie

en: No content types available.
nl: Geen inhoudstypen beschikbaar.

en: PHP Code
nl: PHP-code

en: Journal
nl: Tijdschrift

en: CSV file
nl: CSV-bestand

en: Simple
nl: Eenvoudig

en: Double
nl: Dubbel

en: Relationship type
nl: Relatietype

en:  content
nl:  inhoud

en: British Indian Ocean Territory
nl: Brits Territorium in de Indische Oceaan

en: Croatia
nl: Kroatië

en: Macedonia
nl: Macedonië

en: Pitcairn
nl: Pitcairneilanden

en: Western Sahara
nl: Westelijke Sahara

en: Internationalization
nl: Internationalisering

en: Synchronization
nl: Synchronisatie

en: Translation
nl: Vertaling

en: Translation status
nl: Vertalingsstatus

en: Blocks
nl: Blokken

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
nl: Als de PHP-modus is gekozen, geef dan de PHP-code op tussen %php. Merk op dat het uitvoeren van incorrecte PHP-code uw Drupalsite defect kan maken.

en: Menus
nl: Menu's

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
nl: Een door komma's gescheiden lijst van termen die de inhoud beschrijft. Bijvoorbeeld: grappig, bungee jumping, "Company, Inc.".

en: A valid date is required for %title.
nl: Een geldige datum is vereist voor %title.

en: Date API requirements
nl: Date API vereisten

en: A Date API that can be used by other modules.
nl: Een Date API dat gebruikt kan worden door andere modules.

en: The Strtotime default value is invalid.
nl: De Strtotime standaardwaarde is ongeldig.

en: Relative
nl: Relatief

en: A default value to use for this field. If you select 'Relative', add details below.
nl: De standaard waarde te gebruiken voor dit veld. Indien 'Relatief' wordt geselecteerd, voeg dan hieronder details toe.

en: Customize Default Value
nl: Standaardwaarde aanpassen

en: Above
nl: Boven

en: Within
nl: Binnen

en: Position of date part labels
nl: Labelposities van de datumonderdelen

en: Number of values
nl: Aantal waardes

en: Warning! Changing this setting after data has been created could result in the loss of data!
nl: Waarschuwing! Het aanpassen van deze instelling nadat data is gecreëerd kan resulteren in het verlies van data!

en: User's time zone
nl: De tijdzone van de gebruiker

en: The UNTIL value is required for repeating dates.
nl: De herhaal-tot-waarde is vereist voor herhalende data.

en: The raw date value.
nl: De onbewerkte datumwaarde.

en: The formatted date.
nl: De geformatteerde datum.

en: The raw date timestamp.
nl: Het onbewerkte datumtijdstip.

en: Date year (four digit)
nl: Jaar (vier getallen)

en: Date year (two digit)
nl: Jaar (twee getallen)

en: Date month (full word)
nl: Maand (volledig)

en: Date month (abbreviated)
nl: Maand (afgekort)

en: Date month (two digit, zero padded)
nl: Maand (twee getallen eventueel met nul ervoor)

en: Date month (one or two digit)
nl: Maand (een of twee getallen)

en: Date week (two digit)
nl: Week (twee getallen)

en: Date day (full word)
nl: Dag (volledig woord)

en: Date day (abbreviation)
nl: Dag (afkorting)

en: Date day (two digit, zero-padded)
nl: Dag (twee getallen eventueel met nul ervoor)

en: Date day (one or two digit)
nl: Dag (een of twee getallen

en: @min and @max
nl: @min en @max

en: Store a date in the database as an ISO date, recommended for historical or partial dates.
nl: Een datum in de database opslaan als een ISO-datum. Aanbevolen voor historische of incomplete datums.

en: Store a date in the database as a timestamp, deprecated format to suppport legacy data.
nl: Een datum in de database opslaan als een 'UNIX timestamp'. Dit is een afgeraden formaat ter ondersteuning van oude data.

en: Store a date in the database as a datetime field, recommended for complete dates and times that may need timezone conversion.
nl: Een datum in de database opslaan als een datumtijdveld, aanbevolen voor complete datums, en tijden die mogelijk een tijdzone-omzetting nodig hebben.

en: !time from now
nl: !time vanaf nu

en: Previous field
nl: Vorig veld

en: Next field
nl: Volgend veld

en: Date Popup
nl: Datumpopup

en: Choose a frequency and period to repeat this date. If nothing is selected, the date will not repeat.
nl: Kies een frequentie en een periode om deze datum te herhalen. Wanneer niets is geselecteerd zal de datum niet worden herhaald.

en: Until
nl: Tot

en: Date to stop repeating this item.
nl: Datum waarop gestopt moet worden met herhaling.

en: -- Any
nl: -- Alle

en: Day of Month
nl: Dag van de maand

en: Day of Week
nl: Dag van de week

en: Except
nl: Uitgezonderd

en: -- Frequency
nl: -- Frequentie

en: Every @number
nl: Iedere @number

en: Third
nl: Derde

en: Fourth
nl: Vierde

en: Fifth
nl: Vijfde

en: A Date Repeat API to calculate repeating dates and times from iCal rules.
nl: Een datumherhalings-API om terugkerende data en tijden te berekenen van iCal-regels.

en: Default time zone
nl: Standaardtijdzone

en: Select the default site time zone. If in doubt, choose the timezone that is closest to your location which has the same rules for daylight saving time.
nl: Selecteer de standaard tijdzone voor de website. In geval van twijfel, kies de tijdzone die het dichtst gelegen is bij uw eigen locatie en die dezelfde omschakeling maakt voor zomer- en wintertijd.

en: Pink
nl: Roze

en: <em>text</em>, which adds text field types. A text field may contain plain text only, or optionally, may use Drupal's input format filters to securely manage rich text input. Text input fields may be either a single line (text field), multiple lines (text area), or for greater input control, a select box, checkbox, or radio buttons. If desired, CCK can validate the input to a set of allowed values.
nl: <em>tekst</em>, waarmee tekstvelden kunnen worden toegevoegd. Een tekstveld kan uitsluitend platte tekst bevatten of optioneel gebruik maken van Drupal's invoerformaat voor een veilige toepassing van opgemaakte tekst. Tekstvelden kunnen of één regel of meerdere regels bestaan, of voor betere controle op de invoer kunnen selectielijsten, keuze rondjes of keuze vakjes gebruikt worden. Indien gewenst kan CCK de inhoud valideren aan de hand van een aantal toegelaten waarden.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@handbook-cck">CCK</a> or the <a href="@project-cck">CCK project page</a>.
nl: Voor meer informatie, bekijk in het online handboek het <a href="@handbook-cck">CCK-gedeelte</a> of de <a href="@project-cck">CCK-projectpagina</a>.

en: Add another item
nl: Item toevoegen

en: Full node
nl: Volledige node

en: Search Index
nl: Zoekindex

en: Search Result
nl: Zoekresultaten

en: Updating field type %type with module %module.
nl: Veldtype %type met module %module bijwerken.

en: Updating widget type %type with module %module.
nl: Bezig met updaten van widget type %type met module %module.

en: Manage fields
nl: Velden beheren

en: Remove field
nl: Veld verwijderen

en: Allows administrators to define new content types.
nl: Maakt het beheerders mogelijk om nieuwe inhoudstypes te definiëren

en: Advanced usage only: PHP code that returns a keyed array of allowed values. Should not include &lt;?php ?&gt; delimiters. If this field is filled out, the array returned by this code will override the allowed values list above.
nl: Alleen voor geavanceerd gebruik: PHP-code die een array met sleutels geeft van de toegestane waardes. Moet niet beginnen en eindigen met &lt;?php ?&gt;. Als dit veld in ingevuld zullen de bovenstaande toegestane waardes worden genegeerd.

en: Trimmed
nl: Ingekort

en: Used in
nl: Gebruikt in

en: No fields have been defined for any content type yet.
nl: Er zijn nog geen velden gedefinieerd voor enig inhoudstype.

en: no styling
nl: geen opmaak

en: simple
nl: eenvoudig

en: fieldset
nl: veldengroep

en: fieldset - collapsible
nl: set van velden - inklapbaar

en: fieldset - collapsed
nl: set van velden - ingeklapt

en: Added field %label.
nl: Het veld %label is toegevoegd.

en: There was a problem adding field %label.
nl: Er is een probleem opgetreden tijdens toevoegen van het veld %label.

en: There was a problem creating field %label.
nl: Er is een probleem met het aanmaken van veld %label.

en: Are you sure you want to remove the field %field?
nl: Bent u zeker dat u het veld %field wenst te verwijderen?

en: If you have any content left in this field, it will be lost. This action cannot be undone.
nl: Als dit veld nog inhoud bevat gaat deze verloren. Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Removed field %field from %type.
nl: Veld %field is verwijderd uit %type.

en: There was a problem deleting %field from %type.
nl: Er is een probleem opgetreden met het verwijderen van %field van %type.

en: These settings apply only to the %field field as it appears in the %type content type.
nl: Deze instellingen gelden alleen voor het %field-veld in het inhoudstype %type.

en: These settings apply to the %field field in every content type in which it appears.
nl: Deze instellingen gelden voor het %field-veld, in elk inhoudstype waar deze in voor komt.

en: Save field settings
nl: Veldinstellingen opslaan

en: The default value PHP code returned an incorrect value.<br/>Expected format: <pre>!sample</pre> Returned value: @value
nl: De standaardwaarde PHP-code heeft een verkeerde waarde.<br />Het verwachtte formaat: <pre>!sample</pre>. De huidige waarde: @value.

en: The default value is invalid.
nl: De standaardwaarde is ongeldig.

en: Saved field %label.
nl: Veld %label opgeslagen

en: The update has encountered an error.
nl: De update heeft een fout ontdekt.

en: Processing %title
nl: Bezig met %title

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
nl[0]: 1 item succesvol verwerkt:
nl[1]: @count items succesvol verwerkt:

en: Referenced node ID
nl: Gerefereerde node ID

en: Referenced node title
nl: Gerefereerde node titel

en: Raw number value
nl: Onbewerkte numerieke waarde

en: Formatted number value
nl: Opgemaakte numerieke waarde

en: Raw, unfiltered text
nl: Onbewerkte, ongefilterde tekst

en: Formatted and filtered text
nl: Opgemaakte en gefilterde tekst

en: Referenced user ID
nl: Gerefereerde gebruikers-ID

en: Referenced user name
nl: Gerefereerde gebruikersnaam

en: Formatted HTML link to referenced user
nl: Opgemaakte HTML-link naar verwezen gebruiker

en: Group multiple values
nl: Groepeer meerdere waardes

en: Select the content type to export.
nl: Selecteer de inhoudstypes om te exporteren

en: Export data
nl: Gegevens exporteren

en: Copy the export text and paste it into another content type using the import function.
nl: Kopieer de geexporteerde tekst en plak het in een ander inhoudstype of gebruik de importeerfunctie.

en: This form will import field definitions exported from another content type or another database.<br/>Note that fields cannot be duplicated within the same content type, so imported fields will be added only if they do not already exist in the selected type.
nl: Dit formulier zal veldinformatie importeren die zijn geexporteerd uit een ander inhoudstype of database.<br />Merk op dat velden niet kunnen worden gedupliceerd in hetzelfde inhoudstype, dus geimporteerde velden zullen alleen worden toegevoegd als ze nog niet bestaan in het geselecteerde inhoudstype.

en: <Create>
nl: <Maak>

en: Select the content type to import these fields into.<br/>Select &lt;Create&gt; to create a new content type to contain the fields.
nl: Selecteer het inhoudstype waarin deze velden moeten worden geimporteerd.<br />Selecteer &lt;Maak&gt; om een nieuw inhoudstype te maken waarin de velden komen.

en: Import data
nl: Importeer data

en: Paste the text created by a content export into this field.
nl: Plak de tekst die is geexporteerd in dit veld.

en: The import data is not valid import text.
nl: De geimporteerde data is geen valide importeertekst.

en: The following modules must be enabled for this import to work: %modules.
nl: De volgende modules moeten worden aangezet om te kunnen importeren: %modules.

en: The content type %type already exists in this database.
nl: Het inhoudstype %type bestaat al in de database.

en: Exiting. No import performed.
nl: Gestopt, er is niks geimporteerd.

en: An error has occurred adding the content type %type.<br/>Please check the errors displayed for more details.
nl: Er is een fout opgetreden tijden het toevoegen van het inhoudstype %type.<br />Bekijk de foutmeldingen voor meer informatie.

en: The imported field %field_label (%field_name) was not added to %type because that field already exists in %type.
nl: Het geimporteerde veld %field_label (%field_name) is niet toegevoegd aan %type omdat het veld al bestaat in %type.

en: The field %field_label (%field_name) was added to the content type %type.
nl: Het veld %field_label (%field_name) is toegevoegd aan het inhoudstype %type.

en: An error occurred when exporting the 'display settings' data for the field %field_name.<br/>The db error is: '%db_err'.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het exporteren van de weergaveinstellingendata voor het veld %field_name.<br />De databasefoutmelding is: '%db_err'.

en: Content Copy
nl: Kopieer inhoud

en: Enables ability to import/export field definitions.
nl: Laat velddefinities geïmporteerd en geëxporteerd worden.

en: view
nl: bekijk

en: Please <a href="!url">configure your field permissions</a> immediately. All fields are inaccessible by default.
nl: Configureer nu de <a href="!url">veldpermissies</a>. Alle velden zijn standaard niet toegankelijk.

en: Content Permissions
nl: Inhoudpermissies

en: Set field-level permissions for CCK fields.
nl: Stel veldpermissies in voor CCK-velden.

en: These settings apply to the group in the node editing form.
nl: Deze instellingen zijn voor de groep in het node-bewerkformulier.

en: always open
nl: altijd open

en: collapsible
nl: inklapbaar

en: collapsed
nl: ingeklapt

en: Instructions to present to the user on the editing form.
nl: Gebruikersinstructies bij het bewerkformulier.

en: These settings apply to the group on node display.
nl: Deze instellingen zijn voor de groep van de node-weergave.

en: A description of the group.
nl: Een beschrijving van de groep

en: Are you sure you want to remove the group %label?
nl: Weet u zeker dat u de groep %label wilt verwijderen?

en: The group %group_name has been removed.
nl: De groep %group is verwijderd.

en: Fieldgroup
nl: Veldgroep

en: Node reference
nl: Nodereferentie

en: Store the ID of a related node as an integer value.
nl: Het ID van een gerelateerde node als een getal opslaan.

en: Content types that can be referenced
nl: Inhoudstypes waarnaar een referentie geplaatst kan worden

en: Advanced - Nodes that can be referenced (View)
nl: Geavanceerd - Nodes die kunnen worden gerefereerd (View)

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
nl: Geef een door komma's gescheiden lijst met argumenten op om aan de view door te geven.

en: Title (link)
nl: Titel (link)

en: Title (no link)
nl: Titel (geen link)

en: Autocomplete text field
nl: Automatisch aanvullend tekstveld

en: Nodereference autocomplete
nl: Nodereferentie automatisch aanvullen

en: Node Reference
nl: Nodereferentie

en: Defines a field type for referencing one node from another.
nl: Levert een veldtype for het refereren van een node naar een ander.

en: Store a number in the database as an integer.
nl: Sla een waarde in de database op als integer.

en: Decimal
nl: Decimaal

en: Store a number in the database in a fixed decimal format.
nl: Sla een waarde in de database op in een decimaal formaat.

en: Float
nl: Zwevendekommagetal

en: Store a number in the database in a floating point format.
nl: Sla een waarde in de database op als floating point getal.

en: Precision
nl: Precisie

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
nl: Het totaal aantal cijfers om op te slaan in de database, inclusief de cijfers achter de komma.

en: The number of digits to the right of the decimal.
nl: Het aantal cijfers achter de komma.

en: Decimal marker
nl: Decimaal scheidingsteken

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
nl: Het teken dat gebruikers zullen gebruiken om cijfers achter de komma in te voeren in formulieren.

en: Define a string that should be prefixed to the value, like $ or €. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe (pound|pounds).
nl: Geef op wat als voorvoegsel moet worden gebruikt zoals: $ of €. Laat leeg als er geen voorvoegsel moet worden gebruikt. Maak onderscheid tussen enkelvoud en meervoud met een pipe, bijvoorbeeld: euro|euro's.

en: Define a string that should suffixed to the value, like m², m/s², kb/s. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe (pound|pounds).
nl: Geef op wat als achtervoegsel moet worden gebruikt zoals: m², m/s², kb/s. Laat leeg als er geen achtervoegsel moet worden gebruikt. Maak onderscheid tussen enkelvoud en meervoud met een pipe, bijvoorbeeld: kilo|kilo's.

en: Allowed values
nl: Toegestane waardes

en: "Minimum" must be a number.
nl: "Minimum" moet een nummer zijn.

en: "Maximum" must be a number.
nl: "Maximum" moet een nummer zijn.

en: unformatted
nl: ongeformatteerd

en: Defines numeric field types.
nl: Levert numerieke veldtypes.

en: For a 'single on/off checkbox' widget, define the 'off' value first, then the 'on' value in the <strong>Allowed values</strong> section. Note that the checkbox will be labeled with the label of the 'on' value.
nl: Voor een 'aan/uit-keuzevakjewidget' moet eerst de 'uit'-waarde opgeven en daarna de 'aan'-waarde in de <strong>Toegestane waarde</strong>-sectie. Merk op dat het keuzevakje zal worden gelabeld met de waarde van 'aan'.

en: The 'checkboxes/radio buttons' widget will display checkboxes if the multiple values option is selected for this field, otherwise radios will be displayed.
nl: De widget 'Selectievakje/-rondje' zal een selectievakje tonen als de meerdere toegestane waardes is geselecteerd voor dit veld, anders zullen selectierondjes worden gebruikt.

en: Check boxes/radio buttons
nl: Keuzevakjes/keuzerondjes

en: Single on/off checkbox
nl: Enkel aan/uit-keuzevakje

en: Option Widgets
nl: Optiewidgets

en: Defines selection, check box and radio button widgets for text and numeric fields.
nl: Levert selectie-, keuzevakje- en keuzerondjewidgets voor tekst- en numerieke velden.

en: Store text in the database.
nl: Tekst in de database opslaan.

en: Text area (multiple rows)
nl: Tekstveld (meerdere rijen)

en: Defines simple text field types.
nl: Levert simpele tekstveldtypes.

en: User reference
nl: Gebruikersreferentie

en: Store the ID of a related user as an integer value.
nl: Het ID van een gerelateerde gebruiker als een getal opslaan.

en: User roles that can be referenced
nl: Gebruikersrollen die kunnen worden gerefereerd

en: User status that can be referenced
nl: Gebruikersstatus die kan worden gerefereerd

en: Reverse link
nl: Link terug

en: If selected, a reverse link back to the referencing node will displayed on the referenced user record.
nl: Als geselecteerd zal een links terug worden geplaatst naar de gerefereerde node in de gerefereerde gebruiker.

en: Userreference autocomplete
nl: Gebruikersreferentie automatische aanvulling

en: User Reference
nl: Gebruikersreferentie

en: Defines a field type for referencing a user from a node.
nl: Levert een veldtype for het refereren van een gebruiker vanuit een node.

en: Collect
nl: Verzamel

en: Form
nl: Formulier

en: Settings saved
nl: Instellingen opgeslagen

en: Publish
nl: Publiceren

en: 1 minute
nl: 1 minuut

en: Any user
nl: Elke gebruiker

en: Global settings for the Voting API.
nl: Algemene instellingen voor de Stemmen-API.

en: Vote tallying
nl: Stembalans opmaken

en: On high-traffic sites, administrators can use this setting to postpone the calculation of vote results.
nl: Op drukbezochte sites kunnen beheerders deze instelling gebruiken om het berekenen van de resultaten uit te stellen.

en: Tally results whenever a vote is cast
nl: Maak de balans op nadat een stem is uitgebracht

en: Tally results at cron-time
nl: Maak de balans op bij een cron run

en: administer voting api
nl: beheer stemmen api

en: Provides a shared voting API for other modules.
nl: Levert een gedeelde stemmen-API voor andere modules.

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: incompatible
nl: niet compatibel

en: Incompatible with this version of Drupal core
nl: Niet compatibel met deze versie van de Drupal-kern

en: This version is incompatible with the !core_version version of Drupal core.
nl: Deze versie is niet compatibel met versie !core_version van Drupal.

en: Incompatible with this version of PHP
nl: Niet compatibel met deze versie van PHP

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
nl: Deze module vereist PHP versie @php_required en is onverenigbaar met PHP versie !php_version.

en: View Image Details
nl: Afbeeldingsdetails weergeven

en: press !x to close
nl: Druk op !x om te sluiten

en: Grid
nl: Raster

en: Distance
nl: Afstand

en: Redo
nl: Opnieuw

en: Italic
nl: Cursief

en: Editor
nl: Redacteur

en: Body header
nl: Berichtkop

en: Hide
nl: Verbergen

en: Read/Write
nl: Lezen/Schrijven

en: 1 comment | @count comments
nl[0]: 1 reactie
nl[1]: @count reacties

en: Submission settings
nl: Verzendinstellingen

en: Once an hour
nl: Eens per uur

en: Once a day
nl: Eens per dag

en: Global
nl: Algemeen

en: Save defaults
nl: Standaardwaarden opslaan

en: arguments
nl: argumenten

en: Enter no color value for transparent. This will have the effect of adding clear margins around the image.
nl: Geef geen kleurwaarde in voor transparantie. Dit geeft het effect van marges rond de afbeelding.

en: Enter a value in pixels or percent
nl: Voer een waarde in pixels of procenten in

en: Relative size
nl: Relatieve grootte

en: left difference
nl: verschil links

en: right difference
nl: verschil rechts

en: X offset
nl: X-offset

en: Enter an offset in pixels or use a keyword: <em>left</em>, <em>center</em>, or <em>right</em>.
nl: Voer een afstand in pixels in of gebruik een trefwoord: <em>left</em>, <em>center</em> of <em>right</em>

en: Y offset
nl: Y-offset

en: Enter an offset in pixels or use a keyword: <em>top</em>, <em>center</em>, or <em>bottom</em>.
nl: Voer een afstand in pixels in of gebruik een trefwoord: <em>top</em>, <em>center</em>, or <em>bottom</em>.

en: opacity
nl: Doorzichtigheid

en: Opacity: 0-100.
nl: Ondoorzichtigheid: 0-100.

en: file name
nl: bestandsnaam

en: Angle: The angle in degrees, with 0 degrees being left-to-right reading text. Higher values represent a counter-clockwise rotation. For example, a value of 90 would result in bottom-to-top reading text.
nl: Hoek: De hoek in graden, waarbij 0 graden resulteert in een tekst van links naar rechts. Hogere waarden geven een draaiing tegen de klok in. Bijvoorbeeld een waarde van 90 levert een tekst op welke van onder naar boven dient te worden gelezen.

en: Transparent
nl: Transparant

en: Green
nl: Groen

en: Blue
nl: Blauw

en: Define Canvas
nl: Canvas definiëren

en: Negative Image
nl: Negatieve afbeelding

en: Change File format
nl: Bestandsformaat aanpassen

en: Choose to save the image as a different filetype.
nl: Keuze om de afbeelding als een ander bestandstype op te slaan.

en: Alpha Transparency
nl: Alpha transparantie

en: Adjust transparency.
nl: Transparantie aanpassen

en: Brightness
nl: Helderheid

en: Adjust
nl: Aanpassen

en: File format
nl: Bestandsformaat

en: Convert to
nl: Converteren naar

en: No highlighting
nl: Geen markering

en: file system
nl: Bestandssysteem

en: Source code
nl: Broncode

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: RSS Attachment
nl: RSS-bijlage

en: Thumbnails
nl: Miniaturen

en: Image gallery
nl: Afbeeldingenalbum

en: Do not show
nl: Niet tonen

en: Profiles
nl: Profielen

en: Add new profile
nl: Nieuw profiel toevoegen

en: Indent
nl: Inspringen

en: Outdent
nl: Uitspringen

en: Unlink
nl: Link verwijderen

en: Thread
nl: Vertakking

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
nl: Geef tenminste één trefwoord met @count of meer karakters op.

en: Subdomain
nl: Subdomein

en: Rate
nl: Percentage

en: Postal Code
nl: Postcode

en: Location Search
nl: Zoek locatie

en: Mapping
nl: Verwijzing

en: Orange
nl: Oranje

en: From name
nl: Naam afzender

en: From address
nl: E-mailadres afzender

en: E-mail template
nl: E-mailthema

en: ImageMagick is a standalone program used to manipulate images. To use it, it must be installed on your server and you need to know where it is located. If you are unsure of the exact path consult your ISP or server administrator.
nl: ImageMagick is een programma om afbeeldingen te bewerken. Om het te gebruiken, moet het geïnstalleerd zijn op uw server en dient u de locatie ervan te weten.  Als u niet zeker bent over het juiste pad, neem contact op met uw ISP of uw beheerder van de server.

en: Display debugging information
nl: Debugging informatie weergeven

en: ImageMagick command: @command
nl: ImageMagick opdracht: @command

en: ImageMagick output: @output
nl: ImageMagick uitvoer: @output

en: Uppercase
nl: Hoofdletter

en: Directories
nl: Mappen

en: Passed
nl: Geslaagd

en: Unavailable
nl: Niet beschikbaar

en: Admin Role
nl: Beheerdersrol

en: Automatically assign all permissions to an admin role.
nl: Automatisch alle toegangsrechten aan de beheerdersrol toewijzen.

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
nl: De automatisch aangemaakte alias %original_alias conflicteert met een bestaande alias. Alias gewijzigd in %alias.

en: It appears that you have installed Pathauto, which depends on token, but token is either not installed or not installed properly.
nl: Het lijkt erop dat Pathauto is geïnstalleerd maar dat de Token-module  niet of niet correct is geïnstalleerd.

en: Double quotes "
nl: Dubbele aanhalingstekens "

en: Single quotes (apostrophe) '
nl: Enkele aanhalingstekens (apostrophe) '

en: Comma ,
nl: Komma ,

en: Period .
nl: Punt .

en: Hyphen -
nl: Koppelteken -

en: Colon :
nl: Dubbelpunt :

en: Semicolon ;
nl: Kommapunt ;

en: Pipe |
nl: Verticaal |

en: Left curly bracket {
nl: Openende accolade {

en: Left square bracket [
nl: Openende rechte haak [

en: Right curly bracket }
nl: Sluitende accolade  }

en: Right square bracket ]
nl: Sluitende rechte haak  ]

en: Equal =
nl: Is-gelijk-teken =

en: Percent %
nl: Procent %

en: Caret ^
nl: Dakje ^

en: Hash #
nl: Kardinaalteken #

en: Exclamation !
nl: Uitroepteken !

en: Left parenthesis (
nl: Openend haakje (

en: Question mark ?
nl: Vraagteken ?

en: Less than <
nl: Kleiner dan <

en: Greater than >
nl: Groter dan >

en: Bulk generate aliases for nodes that are not aliased
nl: Massale aanmaak van aliassen voor nodes zonder alias

en: Pattern for all @node_type paths
nl: Patroon voor alle @node_type-paden

en: Bulk generation of nodes completed, one alias generated. | Bulk generation of nodes completed, @count aliases generated.
nl[0]: Massale aanmaak van nodes voltooid, 1 alias aangemaakt.
nl[1]: Massale aanmaak van nodes voltooid, @count aliassen aangemaakt.

en: Bulk generation of terms completed, one alias generated. | Bulk generation of terms completed, @count aliases generated.
nl[0]: Massale aanmaak van termen voltooid, 1 alias aangemaakt.
nl[1]: Massale aanmaak van termen voltooid, @count aliassen aangemaakt.

en: Bulk generate aliases for users that are not aliased
nl: Massale aanmaak van aliassen voor gebruikers die nog geen alias hebben

en: Bulk generate aliases for blogs that are not aliased
nl: Massale aanmaak van aliassen voor blogs die nog geen alias hebben

en: Bulk generate aliases for user-tracker paths that are not aliased
nl: Massale aanmaak van aliassen voor gebruiker-tracker-paden die nog geen alias hebben

en: Bulk generation of users completed, one alias generated. | Bulk generation of users completed, @count aliases generated.
nl[0]: Massale aanmaak van gebruikers voltooid, 1 alias aangemaakt.
nl[1]: Massale aanmaak van gebruikers voltooid, @count aliassen werden aangemaakt.

en: Bulk generation of user blogs completed, one alias generated. | Bulk generation of user blogs completed, @count aliases generated.
nl[0]: Massale aanmaak van gebruiker-blogs voltooid, 1 alias aangemaakt.
nl[1]: Massale aanmaak van gebruiker-blogs voltooid, @count aliassen werden aangemaakt.

en: Bulk generation of user tracker pages completed, one alias generated. | Bulk generation of user tracker pages completed, @count aliases generated.
nl[0]: Massale aanmaak van gebruiker-tracker-pagina's voltooid, 1 alias aangemaakt.
nl[1]: Massale aanmaak van gebruiker-tracker-pagina's voltooid, @count aliassen werden aangemaakt.

en: <p>Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.</p>
                      <h2>Settings</h2>
                      <p>The <strong>Maximum Alias Length</strong> and <strong>Maximum component length</strong> values
                      default to 100 and have a limit of 128 from pathauto. This length is limited by the length of the dst
                      column of the url_alias database table. The default database schema for this column is 128. If you
                      set a length that is equal to that of the one set in the dst column it will cause problems in situations
                      where the system needs to append additional words to the aliased URL. For example... URLs generated
                      for feeds will have "/feed" added to the end. You should enter a value that is the length of the dst
                      column minus the length of any strings that might get added to the end of the URL. The length of
                      strings that might get added to the end of your URLs depends on which modules you have enabled and
                      on your Pathauto settings. The recommended and default value is 100.</p>
                      <p><strong>Raw Tokens</strong> In Pathauto it is appropriate to use the -raw form of tokens. Paths are
                      sent through a filtering system which ensures that raw user content is filtered. Failure to use -raw
                      tokens can cause problems with the Pathauto punctuation filtering system.</p>
nl: <p>Verschaft een mechanisme voor modules voor het automatisch aanmaken van aliassen voor de inhoud die zij beheren.</p>
                      <h2>Instellingen</h2>
                      <p>De <strong>maximale lengte van een alias</strong> en de <strong>maximale lengte van een component</strong> bedraagt 
                      standaard 100 en hebben door Pathauto een begrenzing van 128. Deze lengte wordt begrensd door de lengte van de dst-kolom 
                      in de databasetabel url_alias. Het standaarddatabaseschema voor deze kolom is 128. Wanneer u 
                      een lengte instelt die gelijk is aan de lengte van de dst-kolom, dan kan dit problemen veroorzaken in situaties, 
                      waar het systeem nog bijkomende woorden aan de alias-URL moet toevoegen. Bijvoorbeeld: URL's aangemaakt 
                      voor bronnen zullen achteraan "/bron" toegevoegd krijgen. U dient een waarde in te geven die gelijk is aan de lengte van de 
                      dst-kolom minus de lengte van tekenreeksen die mogelijk toegevoegd worden aan het einde van de URL. De lengte van tekenreeksen 
                      die mogelijk toegevoegd worden aan het einde van de URL's hangt af van welke modules zijn ingeschakeld en 
                      van de Pathauto-instellingen. De aanbevolen - en standaardwaarde is 100.</p>
                      <p><strong>Raw Tokens</strong> In Pathauto is het aangewezen de -raw vorm van tokens te gebruiken. Paden worden 
                      doorheen een filtersysteem gestuurd, dat er voor zorgt dat orginele (raw) gebruikersinhoud wordt gefilterd. Faling in de aanwending van -raw 
                      tokens kan problemen veroorzaken met het Pathauto-leestekenfiltersysteem.</p>

en: Delete aliases
nl: Aliassen verwijderen

en: As [cat], but including its supercategories separated by /.
nl: Zoals [cat], maar met inbegrip van zijn supercategorieën gescheiden door /.

en: As [term], but including its supercategories separated by /.
nl: Zoals [term], maar met inbegrip van zijn supercategorieën gescheiden door /.

en: Automatic alias
nl: Automatische alias

en: Character used to separate words in titles. This will replace any spaces and punctuation characters. Using a space or + character can cause unexpected results.
nl: Het teken dat wordt gebruik om woorden in titels te scheiden.  Dit zal alle spaties en leestekens vervangen.  Het gebruik van een spatie of een + karakter kan onverwachte resultaten veroorzaken.

en: Character case
nl: Hoofdlettergebruik

en: Leave case the same as source token values.
nl: Laat het hoofdlettergebruik hetzelfde als in de bron-token.

en: Change to lower case
nl: Naar kleine letters omzetten

en: Maximum length of aliases to generate. 100 is recommended. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
nl: Maximale lengte van te genereren aliassen. 100 wordt aanbevolen. Voor verdere details, zie <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a>.

en: Maximum number of objects to alias in a bulk update
nl: Maximum aantal objecten om te aliassen bij een massale update

en: Maximum number of objects of a given type which should be aliased during a bulk update. The default is 50 and the recommended number depends on the speed of your server. If bulk updates "time out" or result in a "white screen" then reduce the number.
nl: Maximum aantal objecten van een gegeven type dat een alias moet krijgen bij een massale update.  De standaardwaarde is 50 en het aanbevolen aantal hangt af van de snelheid van de server. Indien de massale update een "time out" geeft of resulteert in een "blank scherm", verminder dan het aantal.

en: Do nothing. Leave the old alias intact.
nl: Doe niets. Laat de oude alias intact.

en: Create a new alias. Leave the existing alias functioning.
nl: Maak een nieuwe alias. Hou de bestaande alias werkend.

en: Create a new alias. Delete the old alias.
nl: Maak een nieuwe alias. Verwijder de oude alias.

en: Create a new alias. Redirect from old alias.
nl: Maak een nieuwe alias. Leid om (redirect) vanaf de oude alias.

en: Transliterate prior to creating alias
nl: Transliteratie voordat alias wordt aangemaakt

en: Reduce strings to letters and numbers from ASCII-96
nl: Reduceer tekenreeksen tot letters en cijfers uit ASCII-96

en: Filters the new alias to only letters and numbers found in the ASCII-96 set.
nl: Filtert de nieuwe alias tot enkel letters en cijfers uit de ASCII-96-set

en: Words to strip out of the URL alias, separated by commas. Do not place punctuation in here and do not use WYSIWYG editors on this field.
nl: Komma-gescheiden lijst van woorden, die uit de alias zullen verwijderd worden. Gebruik hier geen andere leestekens en gebruik ook geen WYSIWYG-editors in dit veld.

en: Punctuation settings
nl: Leesteken-instellingen

en: No action (do not replace)
nl: Geen actie (vervang niet)

en: Use -raw replacements for text to avoid problems with HTML entities.
nl: Gebruik -raw vervangingen voor tekst om conflicten te vermijden met HTML-entiteiten.

en: Internal feed alias text (leave blank to disable)
nl: Interne feed-aliastekst (leeg laten om uit te schakelen)

en: You have configured the @name to be the separator and to be removed when encountered in strings. This can cause problems with your patterns and especially with the catpath and termpath patterns. You should probably set the action for @name to be "replace by separator"
nl: U heeft @name ingesteld EN als scheidingsteken EN als te verwijderen wanneer voorkomend in tekenreeksen.  Dit kan problemen veroorzaken met patronen en in het bijzonder met de catpath en termpath patronen. De actie voor @name dient waarschijnlijk te worden ingesteld op "vervang door scheidingsteken".

en: Delete all aliases. Number of aliases which will be deleted: %count.
nl: Verwijder alle aliassen. Het aantal aliassen dat verwijderd zal worden: %count.

en: Delete aliases for all @label. Number of aliases which will be deleted: %count.
nl: Verwijder aliassen voor alle @label. Het aantal aliassen dat verwijderd zal worden: %count.

en: Delete aliases now!
nl: Aliassen nu verwijderen!

en: All of your path aliases have been deleted.
nl: Alle pad-aliassen werden verwijderd .

en: All of your %type path aliases have been deleted.
nl: Alle %type padaliassen werden verwijderd.

en: Bulk generation of index aliases completed, one alias generated. | Bulk generation of index aliases completed, @count aliases generated.
nl[0]: Massa-aanmaak van aliassen voltooid, een alias aangemaakt.
nl[1]: Massa-aanmaak van aliassen voltooid, @count aliassen werden aangemaakt.

en: notify of path changes
nl: padwijzigingen melden

en: Language neutral
nl: Taalonafhankelijk

en: Default path pattern for @node_type (applies to all @node_type node types with blank patterns below)
nl: Standaard padpatroon voor @node_type (toegepast op alle node-types met blancopatronen hieronder)

en: Pattern for all @node_type paths in @language
nl: Patroon voor alle @node_type paden in het @language

en: Pattern for all language neutral @node_type paths
nl: Patroon voor alle taal-neutrale @node_type paden

en: Bulk generate aliases for terms that are not aliased
nl: Genereer aliassen in bulk voor termen die nog geen alias kennen

en: Generate aliases for all existing terms which do not already have aliases.
nl: Maak aliassen aan voor alle bestaande termen die nog geen alias hebben.

en: Automated alias settings
nl: Geautomatiseerde alias-instellingen

en: Missing help topic.
nl: Help-onderwerp ontbreekt

en: Example help
nl: Voorbeeldhulp

en: This content has been modified by another user, changes cannot be saved.
nl: De inhoud is aangepast door een andere gebruiker; de wijzigingen kunnen niet worden opgeslagen.

en: Bullet list
nl: Opsommingslijst

en: Unrecognized user ID: %uid.
nl: Onbekende gebruikers-ID: %uid.

en: Admin: Remove
nl: Admin: Verwijderen

en: Admin: Create
nl: Admin: Aanmaken

en: Or subscribe to these personalized, sitewide feeds:
nl: Of inschrijven op deze gepersonaliseerde, algemene feeds:

en: Usage
nl: Gebruik

en: 1 user added to the group. | @count users added to the group.
nl[0]: 1 gebruiker aan de groep toegevoegd.
nl[1]: @count gebruikers aan de groep toegevoegd.

en: Organic groups access configuration
nl: Organic groups toegangsconfiguratie

en: Private group
nl: Besloten groep

en: Edit content
nl: Inhoud bewerken

en: Change layout
nl: Lay-out aanpassen

en: Enable access control for private posts and private groups.
nl: Toegangscontrole voor private berichtingeving en private groepen inschakelen

en: Send interval
nl: Verzendinterval

en: Send method
nl: Verzendwijze

en: Miles
nl: Mijlen

en: The current date
nl: De huidige datum

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Contexts
nl: Contexten

en: Export format
nl: Exportformaat

en: Node access
nl: Node-toegang

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Width then height
nl: Eerst breedte dan hoogte

en: Height then width
nl: Eerst hoogte dan breedte

en: Resize duration
nl: Duur van het schalingseffect

en: Close keys
nl: 'Afsluiten' knoppen

en: Previous keys
nl: 'Vorige' knoppen

en: Next keys
nl: 'Volgende' knoppen

en: Resize
nl: Afmetingen aanpassen

en: Loading
nl: Laden

en: The directory %directory does not exist.
nl: De map %directory bestaat niet.

en: The directory %directory is not writable
nl: De map %directory is niet schrijfbaar

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
nl: De map %directory is niet schrijfbaar omdat de juiste toegangsrechten ontbreken.

en: The upload directory %directory for the file field %field (content type %type) could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
nl: De uploadmap %directory voor het bestandsveld %field (inhoudstype %type) kan niet worden gemaakt of is niet te bereiken. Een nieuw te uploaden bestand kan niet worden opgeslagen, dus is de upload gestopt.

en: Store an arbitrary file.
nl: Bewaar een willekeurig bestand.

en: Permitted upload file extensions
nl: Toegestane bestandsextensies

en: Extensions a user can upload to this field. Separate extensions with a space and do not include the leading dot. Leaving this blank will allow users to upload a file with any extension.
nl: Extensies die een gebruiker kan uploaden naar dit veld. Scheid extensies met een spatie en gebruik de punt niet, bijvoorbeeld: pdf doc txt. Als dit leeg blijft kunnen gebruikers ieder type bestand uploaden.

en: Optional subdirectory within the "%dir" directory where files will be stored. Do not include trailing slash.
nl: Optionele submap binnen de "%dir"-map waar bestanden worden opgeslagen. Gebruik geen / na het pad.

en: File size restrictions
nl: Bestandsgrootte-restricties

en: Limits for the size of files that a user can upload. Note that these settings only apply to newly uploaded files, whereas existing files are not affected.
nl: Limieten voor de grootte van bestanden die een gebruiker kan uploaden. Merk op dat deze instellingen alleen van toepassing zijn op nieuwe geüploade bestanden terwijl bestaande bestanden niet worden beïnvloed.

en: Maximum upload size per file
nl: Maximale uploadgrootte per bestand

en: Maximum upload size per node
nl: Maximale uploadgrootte per node

en: Specify the total size limit for all files in field on a given node. Enter a value like "512" (bytes), "80K" (kilobytes) or "50M" (megabytes) in order to restrict the total size of a node. Leave this empty if there should be no size restriction.
nl: Geef de de groottelimiet op voor alle bestanden van een node samen. Vul een waarde in zoals '512' (bytes), '80K' (kilobytes) of '50M' (megabytes) om de toegestane bestandsgrootte te beperken. Laat dit leeg als je geen groottelimiet wilt.

en: Generic files
nl: Algemene bestanden

en: Displays all kinds of files with an icon and a linked file description.
nl: Allerlei bestanden weergeven met een pictogram en een gelinkte bestandsbeschrijving.

en: File description
nl: Bestandsomschrijving

en: File size (in bytes)
nl: Bestandsgrootte (in bytes)

en: File size (pretty printed)
nl: Bestandsgrootte (in leesbaar formaat)

en: Fully formatted HTML file tag
nl: Volledig geformatteerd HTML-bestandstag

en: Defines a file field type.
nl: Definieert een bestandveldtype.

en: FileField Meta
nl: Bestandsveld Meta

en: Add metadata gathering and storage to FileField.
nl: Voeg het verzamelen van metadata en opslag toe aan FileField.

en: Autoload
nl: Automatisch laden

en: Blockquote
nl: Citaat

en: Rearrange
nl: Herschikken

en: Users deleted.
nl: Gebruikers verwijderd.

en: !num_users created.
nl: !num_users aangemaakt.

en: Deleted taxonomy.
nl: Taxonomie verwijderd.

en: Created the following new vocabularies: !vocs
nl: De volgende nieuwe woordenlijsten zijn aangemaakt: !vocs

en: Created the following new terms: !terms
nl: De volgende nieuwe termen zijn aangemaakt: !terms

en: 1 user | @count users
nl[0]: 1 gebruiker
nl[1]: @count gebruikers

en: Here are the contents of your <code>$_SESSION</code> variable.
nl: Hier is de inhoud van uw <code>$_SESSION</code> variabele.

en: Empty cache
nl: Cache leegmaken

en: Empty database queries
nl: Database queries legen

en: Reinstall modules
nl: Modules opnieuw installeren

en: Variable editor
nl: Variabelen-editor

en: Session viewer
nl: Sessie-weergever

en: Switch user
nl: Gebruiker wisselen

en: Execute PHP
nl: PHP-code uitvoeren

en: Number of users to display in the list
nl: Aantal gebruikers dat in de lijst weergegeven wordt

en: This user can switch back.
nl: Deze gebruiker kan terugschakelen.

en: Caution: this user will be unable to switch back.
nl: Let op: deze gebruiker zal niet kunnen terugschakelen.

en: Query log
nl: Query-log

en: Collect query info. If disabled, no query log functionality will work.
nl: Verzamel query-info. Indien uitgeschakeld werkt de query log-functionaliteit niet.

en: Collect query info
nl: Query-info verzamelen

en: Display query log
nl: Query-log weergeven

en: Sort query log
nl: Query-log sorteren

en: by source
nl: op bron

en: by duration
nl: op duur

en: Slow query highlighting
nl: Trage query-markering

en: Store executed queries
nl: Uitgevoerde queries opslaan

en: Sampling interval
nl: Steekproef-interval

en: Display page timer
nl: Pagina-timer weergeven

en: Display memory usage
nl: Geheugengebruik weergeven

en: Display redirection page
nl: Omleidingspagina tonen.

en: Error handler
nl: Fout-afhandelaar

en: Log only
nl: Enkel de log

en: Other (!library)
nl: Andere (!library)

en: SMTP library
nl: SMTP-bibliotheek

en: PHP code to execute
nl: De uit te voeren PHP-code

en: Enter some code. Do not use <code>&lt;?php ?&gt;</code> tags.
nl: Typ wat code in. U hoeft geen <code>&lt;?php ?&gt;</code>-tags te gebruiken.

en: Execute
nl: Uitvoeren

en: Primary links
nl: Primaire links

en: Warning - will delete your module tables and variables.
nl: Waarschuwing, zal alle tabellen en variabelen van de module verwijderen.

en: Old value
nl: Oude waarde

en: New value
nl: Nieuwe waarde

en: Session name
nl: Sessienaam

en: Total (ms)
nl: Totaal (ms)

en: Average (ms)
nl: Gemiddelde (ms)

en: Std deviation (ms)
nl: Standaarddeviatie (ms)

en: Delete collected query statistics
nl: Opgeslagen query-statistieken verwijderen

en: Stored query statistics deleted.
nl: Opgeslagen query-statistieken zijn verwijderd.

en: access devel information
nl: toegang tot devel-informatie

en: execute php code
nl: PHP-code uitvoeren

en: switch users
nl: gebruikers wisselen

en: Generate users
nl: Gebruikers genereren

en: Generate a given number of users. Optionally delete current users.
nl: Genereer een aantal gebruikers. Verwijder optioneel alle huidige gebruikers.

en: Generate content
nl: Inhoud genereren

en: Generate a given number of nodes and comments. Optionally delete current items.
nl: Genereer een aantal nodes en reacties. Verwijder optioneel alle huidige items.

en: Generate categories
nl: Categorieën genereren

en: Generate a given number of vocabularies and terms. Optionally delete current categories.
nl: Genereer een aantal woordenlijsten en termen. Verwijder optioneel alle huidige items.

en: How many users would you like to generate?
nl: Hoeveel gebruikers wilt u genereren?

en: Which node types do you want to create?
nl: Welke inhoudstypes wilt u aanmaken?

en: How many nodes would you like to generate?
nl: Hoeveel nodes wilt u genereren?

en: Max word length of titles
nl: Maximaal aantal woorden van een titel

en: How many vocabularies would you like to generate?
nl: Hoeveel woordenlijsten wilt u genereren?

en: How many terms would you like to generate?
nl: Hoeveel termen wilt u genereren?

en: Development helper for node_access table
nl: Ontwikkelhelper voor node_access-tabel

en: explained
nl: uitgelegd

en: empty
nl: leeg

en: Access permissions by user
nl: Toegangsrechten per gebruiker

en: Rebuild permissions
nl: Toegangsrechten opnieuw samenstellen

en: Generate dummy users, nodes, and taxonomy terms.
nl: Dummy-gebruikers, -nodes en -taxonomietermen genereren.

en: Restore
nl: Herstellen

en: An edit widget for image files, including a preview of the image.
nl: Een widget voor bewerken van afbeeldingen, inclusief voorbeeldweergave.

en: Displays image files in their original size.
nl: Toont foto's in het originele formaat.

en: Current state: !state
nl: Huidige status: !state

en: Change workflow state of post to new state
nl: Verander berichtstatus naar nieuwe status

en: Target state
nl: Doelstatus

en: Please select that state that should be assigned when this action runs.
nl: Selecteer de staat die u wil toewijzen.

en: Force transition
nl: Wijziging afdwingen

en: If this box is checked, the new state will be assigned even if workflow permissions disallow it.
nl: De nieuwe staat zal toegewezen worden, zelfs wanneer de workflow-rechten het niet toestaan.

en: This message will be written into the workflow history log when the action runs. You may include the following variables: %state, %title
nl: Dit bericht zal in de workflow geschiedenis komen. U kan deze variabelen gebruiken: %state, %title

en: Action set %title to %state.
nl: Actie verander %title naar %state.

en: Workflow information
nl: Workflow-informatie

en: Action %action has been unassigned.
nl: Actie %action is niet toegewezen

en: All users
nl: Alle gebruikers

en: Title of the feed item.
nl: Titel van het feed-item.

en: Link to the feed item.
nl: Link naar het feed-item

en: Unique identifier for the feed item.
nl: Unieke naam voor het feed-item.

en: Node author
nl: Auteur van de node

en: Values
nl: Waarden

en: Miscellaneous
nl: Diversen

en: Country code
nl: Landcode

en: Interface language
nl: Taal van de editor

en: Rebuild
nl: Opnieuw bouwen

en: Current subscriptions
nl: Huidige abonnementen

en: Active users
nl: Actieve gebruikers

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
nl: De PHP GD-bibliotheek ontbreekt of is verouderd. Lees de <a href="@url">PHP beeldverwerkingsdocumentatie</a> voor informatie om dit op te lossen.

en: GD library
nl: GD-bibliotheek

en: Attach to
nl: Bijvoegen bij

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
nl: De URL %url is ongeldig. Gebruik een volledige URL zoals http://www.example.com/feed.xml.

en: by @user
nl: door @user

en: Argument type
nl: Argumenttype

en: New custom content
nl: Nieuwe aangepaste inhoud

en: General form
nl: Algemeen formulier

en: Attached files
nl: Bijgevoegde bestanden

en: A list of files attached to the node.
nl: Een lijst van bestandsbijlagen die bij de node horen.

en: Book navigation
nl: Boeknavigatie

en: Add comment
nl: Commentaar toevoegen

en: A form to add a new comment.
nl: Een formulier om een nieuwe reactie toe te voegen.

en: Sort
nl: Sorteren

en: !a comments per page
nl: !a reacties per pagina

en: Pager
nl: Paginering

en: Node content
nl: Node-inhoud

en: Edit node
nl: Node bewerken

en: Edit this node
nl: Deze node bewerken

en: Identifier
nl: Identificatiemiddel

en: Author information on the Node form.
nl: Auteursinformatie op het node-formulier.

en: Comment settings on the Node form.
nl: Reactieinstellingen op het nodeformulier

en: Authoring information.
nl: Auteursinformatie.

en: List of related terms
nl: Lijst van gerelateerde termen

en: Unordered
nl: Ongeordend

en: User profile
nl: Gebruikersprofiel

en: All the terms in a vocabulary.
nl: Alle termen in een woordenlijst.

en: Maximum depth
nl: Maximale diepteniveau

en: A single user object.
nl: Een enkel gebruikersobject.

en: Taxonomy vocabulary
nl: Taxonomiewoordenlijst

en: Add relationship
nl: Relatie toevoegen

en: Close Window
nl: Venster sluiten

en: Close window
nl: Venster sluiten

en: Remove this item
nl: Item verwijderen

en: Keyword
nl: Trefwoord

en: Panel settings
nl: Paneelinstellingen

en: No title
nl: Geen titel

en: Unknown context
nl: Onbekende context

en: Columns
nl: Kolommen

en: Module name
nl: Naam van module

en: Enter the module name to export code to.
nl: Geef de naam van de module in, waarnaar code geëxporteerd moet worden.

en: Layout settings
nl: Opmaak-instellingen

en: Local
nl: Lokaal

en: Panel
nl: Paneel

en: Add a node from your site as content.
nl: Een node van de site toevoegen als inhoud.

en: Page settings
nl: Pagina-instellingen

en: Use pager
nl: Paginering gebruiken

en: Items to display
nl: Weer te geven items

en: Offset
nl: Startpunt

en: More link
nl: 'Meer'-link

en: More link text
nl: Tekst meer-link

en: Edit this view
nl: Deze View bewerken

en: Book parent
nl: Bovenliggend boek

en: Top level book
nl: Hoofdniveau van het boek

en: Palestinian Territory
nl: Palestijnse Gebieden

en: Vatican
nl: Vaticaan

en: contains
nl: bevat

en: Send message
nl: Bericht versturen

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Allow Upscaling
nl: Vergroten toestaan

en: Let scale make images larger than their original size
nl: Maak afbeeldingen groter dan de oorspronkelijke afmetingen door te schalen

en: imagecache_scale_image failed. image: %image, data: %data.
nl: imagecache_scale_image niet gelukt. afbeelding: %image, data: %data.

en: imagecache_scale_and_crop failed. image: %image, data: %data.
nl: imagecache_scale_and_crop niet gelukt. afbeelding: %image, data: %data.

en: <strong>Inside dimensions</strong>: Final dimensions will be less than or equal to the entered width and height. Useful for ensuring a maximum height and/or width.
nl: <strong>Afmetingen van de binnenkant</strong>: uiteindelijke afmetingen zullen minder dan of gelijk aan de ingevoerde breedte en hoogte zijn. Handig om een maximale hoogte of breedte te houden.

en: <strong>Outside dimensions</strong>: Final dimensions will be greater than or equal to the entered width and height. Ideal for cropping the result to a square.
nl: <strong>Afmetingen van de buitenkant</strong>: uiteindelijke afmetingen zullen minder dan of gelijk aan de ingevoerde breedte en hoogte zijn. Handig om een maximale hoogte of breedte te houden.

en: Scale to fit
nl: Schalen om te passen

en: Inside dimensions
nl: Afmetingen binnenkant

en: Outside dimensions
nl: Afmetingen buitenkant

en: Enter a width in pixels or as a percentage. i.e. 500 or 80%.
nl: Voer een breedte in pixels of als een percentage in. Bijvoorbeeld 500 of 80%.

en: Enter a height in pixels or as a percentage. i.e. 500 or 80%.
nl: Voer een hoogte in pixels of als een percentage in. Bijvoorbeeld 500 of 80%.

en: imagecache_deprecated_scale failed. image: %image, data: %data.
nl: imagecache_deprecated_scale niet gelukt. afbeelding: %image, data: %data.

en: imagecache_crop failed. image: %image, data: %data.
nl: imagecache_crop niet gelukt. afbeelding: %image, data: %data.

en: imagecache_desaturate failed. image: %image, data: %data.
nl: imagecache_desaturate niet gelukt. afbeelding: %image, data: %data.

en: Rotation angle
nl: Rotatiehoek

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
nl: Het aantal graden dat de afbeelding moet worden gedraaid. Positieve getallen draaien de afbeelding met de klok mee, negatieve tegen de klok in.

en: Randomize the rotation angle for each image. The angle specified above is used as a maximum.
nl: Neem een willekeurige rotatiehoek voor iedere afbeelding. De hoek hierboven wordt als maximum gebruikt.

en: imagecache_rotate_image failed. image: %image, data: %data.
nl: imagecache_rotate_image niet gelukt. afbeelding: %image, data: %data.

en: <strong>NOTE:</strong> The sigma parameter below is currently <em>only</em> used when the Imagemagick toolkit is active.
nl: <strong>Merk op:</strong> De sigma parameter hier onder wordt op dit moment <em>alleen</em> alleen gebruikt als Imagemagick actief is.

en: Radius
nl: Straal

en: The radius of the gaussian, in pixels, not counting the center pixel. If you're using Imagemagick, you can set this to 0 to let Imagemagick select a suitable radius. Typically 0.5 to 1 for screen resolutions. (default 0.5)
nl: De straal van de gausseaan in pixels zonder de middelste pixel mee te rekenen. Als u Imagemagick gebruikt kun u dit op 0 zetten om Imagemagick te laten kiezen. Normaal is 0.5 tot 1 voor schermresoluties. (Standaard 0.5)

en: The standard deviation of the gaussian, in pixels. General rule of thumb: if radius < 1 then sigma = radius, else sigma = sqrt(radius). (default 0.5)
nl: De standaardafwijking van de gausseaan in pixels. Een vuistregel: als de straal kleiner is dan 1 dan is de sigma gelijk aan de straal, anders is de sigma de wortel van de straal. (Standaard 0.5)

en: The percentage of the difference between the original and the blur image that is added back into the original. Typically 50 to 200. (default 100).
nl: Het percentage van het verschil tussen het origineel en de vervaagde foto die is teruggeplaats in de originele afbeelding. Normaal gesproken 50 tot 200. (Standaard 100)

en: The threshold, as a fraction of max RGB levels, needed to apply the difference amount.  Typically 0 to 0.2. (default 0.05).
nl: De drempel, als een fractie van de maximale RGB-niveau's, is benodigd om de verschilgroottes te gebruiken. Normaal gesproken 0 tot 0.2. (Standaard 0.05)

en: imagecache_sharpen_image failed. image: %image, data: %data.
nl: imagecache_sharpen_image niet gelukt. afbeelding: %image, data: %data.

en: @preset image
nl: @preset afbeelding

en: @preset image linked to node
nl: @preset afbeelding gelinkt naar node

en: @preset image linked to image
nl: @preset afbeelding gelinkt naar afbeelding

en: @preset file path
nl: @preset-bestandspad

en: @preset URL
nl: @preset-URL

en: Failed generating an image from %image using imagecache preset %preset.
nl: Het maken van een afbeelding van %image is niet gelukt met ImageCache-instelling %preset.

en: non-existant action %action
nl: Niet-bestaande actie %action

en: Failed to create imagecache directory: %dir
nl: Het maken van de ImageCache-map %dir is niet gelukt

en: action(id:%id): %action failed for %src
nl: actie %action (ID: %id) is niet gelukt voor %src

en: Unknown file type(%path) stat: %stat
nl: Onbekend bestandstype (%path) stat: %stat

en: imagecache_resize_image failed. image: %image, data: %data.
nl: imagecache_resize_image niet gelukt. afbeelding: %image, data: %data.

en: administer imagecache
nl: imagecache beheren

en: flush imagecache
nl: ImageCache cache leegmaken

en: view imagecache
nl: ImageCache cache weergeven

en: presetname
nl: instellingnaam

en: Flush
nl: Cache leegmaken

en: Preset Namespace
nl: Instellingsnaam

en: The namespace is used in URL's for images to tell imagecache how to process an image. Please only use alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for preset names.
nl: De naam wordt in URL's gebruikt voor afbeeldingen om ImageCache te vertellen hoe een afbeelding moet worden bewerkt. Gebruik alleen alfanumerieke karakters, underscores en liggende streepjes voor instellingnamen.

en: The specified preset was not found
nl: De gegeven instelling is niet gevonden

en: Are you sure you want to delete the preset %preset?
nl: Weet u zeker dat u instelling %preset wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to flush the preset %preset?
nl: Weet u zeker dat u de cache van de instelling %preset leeg wilt maken?

en: New Actions
nl: Nieuwe acties

en: Add !action
nl: !action toevoegen

en: Update Action
nl: Actie bijwerken

en: Are you sure you want to delete the !action action from preset !preset?
nl: Weet u zeker dat u actie !action van instelling !preset wilt verwijderen?

en: The action has been deleted.
nl: De actie is verwijderd

en: Administer imagecache presets and actions.
nl: ImageCache-instellingen en -acties beheren.

en: Add new preset
nl: Instelling toevoegen

en: The primary identifier for an imagecache_preset.
nl: De primaire idetificatie van een imagecache_preset.

en: The primary identifier for an imagecache_action.
nl: De primaire idetificatie van een imagecache_action.

en: The weight of the action in the preset.
nl: Het gewicht van de actie in de instelling.

en: The module that defined the action.
nl: De module die de actie levert.

en: The unique ID of the action to be executed.
nl: De unieke ID van de actie om uit te voeren.

en: The configuration data for the action.
nl: De configuratiegegevens voor de actie.

en: ImageCache Directory
nl: ImageCache-map

en: %p is not writeable by the webserver.
nl: %p is niet beschrijfbaar door de server.

en: An unknown error occured.
nl: Een onbekende fout is opgetreden.

en: An unknown error occured trying to verify %p is a directory and is writable.
nl: Een onbekende fout is opgetreden tijdens het kijken of %p een map is en schrijfbaar is.

en: ImageCache Temp Directory
nl: Tijdelijk map voor ImageCache

en: Dynamic image manipulator and cache.
nl: Dynamische afbeeldingmanipulatie en -cache

en: ImageCache User Interface.
nl: ImageCache-interface

en: Print
nl: Afdrukken

en: CSS Injector
nl: CSS-injector

en: Global Configuration
nl: Globale configuratie

en: Locked
nl: Gesloten

en: Registration form
nl: Inschrijvingsformulier

en: The e-mail address %mail is not valid.
nl: Het opgegeven e-mailadres %mail is niet geldig.

en: Your message
nl: Uw bericht

en: Data
nl: Gegevens

en: Selection type
nl: Selectietype

en: No name
nl: Geen naam

en: Text only
nl: Alleen tekst

en: Validation
nl: Validatie

en: Add new option
nl: Nieuwe optie toevoegen

en: Finish
nl: Voltooien

en: Enable the search module to search help.
nl: Schakel de zoekmodule (Search module) in om binnen de help-onderwerpen te zoeken

en: Search help
nl: Doorzoek hulpteksten

en: view advanced help topic
nl: 'uitgebreide hulp'-onderwerp bekijken

en: view advanced help popup
nl: 'geavanceerde help'-popup bekijken

en: view advanced help index
nl: 'geavanceerde help'-index bekijken

en: Advanced help
nl: Uitgebreide hulp

en: Allow advanced help and documentation.
nl: Geavanceerde help en documentatie toestaan.

en: Click the help icon to view some example help about the PHP programming language (from wikipedia.org). Be sure to run cron to update the index if you want to try out the search features.
nl: Om voorbeeldhulp te bekijken over de programmeertaal PHP (van wikipedia.org), klikt u op het helpicoon. Als u de zoekfuncties wilt uitproberen, moet u eerst de cron uitvoeren om de index bij te werken.

en: Advanced help example
nl: Uitgebreide hulp-voorbeeld

en: A example help module to demonstrate the advanced help module.
nl: Een voorbeeld help-module om geavanceerde help te demonstreren.

en: Upload error. Could not move file %file to destination %destination.
nl: Uploadfout. Kan het bestand %file niet verplaatsen naar de locatie %destination.

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
nl: Validatiefout, doe nog een poging. Indien de fout blijft optreden, neem dan contact op met de websitebeheerder.

en: In moderation
nl: In moderatie

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Accessibility
nl: Toegankelijkheid

en: Default format
nl: Standaardformaat

en: The selected file %file could not be copied.
nl: Het geselecteerde bestand %file kon niet gekopiëerd worden.

en: Color set
nl: Kleurenset

en: Content ID
nl: Inhoud ID

en: Underline
nl: Onderlijnen

en: Cut
nl: Knippen

en: Paste
nl: Plakken

en: Ordered list
nl: Geordende lijst

en: Unordered list
nl: Ongeordende lijst

en: Font family
nl: Fontfamilie

en: About
nl: Over

en: Require
nl: Verplicht

en: Configuration saved
nl: Instellingen opgeslagen

en: Case sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig

en: Content bottom
nl: Onderkant inhoud

en: Log messages
nl: Log berichten

en: Delete node
nl: Node verwijderen

en: Add row
nl: Rij toevoegen

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
nl: Klik hier indien het aantal kaders hierboven niet voldoende is.

en: If set, a list of the destination URLs for the page links will be displayed at the bottom of the page.
nl: Indien ingeschakeld, worden de links op de pagina uitgeschakeld en een lijst van de bestemmings URL's onderaan de pagina getoond.

en: Include comments in printer-friendly version
nl: Toon ook commentaren in de printvriendelijke versie

en: When this option is active, user comments are also included in the printer-friendly version. Requires the comment module.
nl: Als deze optie actief is worden ook commentaren van gebruikers afgedrukt. Hiervoor moet de Comment-module ingeschakeld zijn.

en: New window method
nl: Nieuw venster-methode

en: Use HTML target (does not validate as XHTML Strict)
nl: Gebruik HTML-targets (wordt niet gevalideerd als XHTML Strict)

en: Use Javascript (requires browser support)
nl: Gebruik Javascript (browserondersteuning vereist)

en: Choose the method used to open pages in a new window/tab.
nl: Selecteer de methode om pagina's in een nieuw venster/tab te openen.

en: Logo options
nl: Logo-opties

en: Logo type
nl: Logo-type

en: None (Disabled)
nl: Geen (Uitgeschakeld)

en: Current theme's logo
nl: Logo van huidig theme

en: User-specified
nl: Door de gebruiker gespecificeerd

en: Select the type of logo to display on the printer-friendly version. In case of a user-specified location, insert the path or URL below.
nl: Selecteer het logo dat op de printer-vriendelijke versie wordt weergegeven. Bij een door de gebruiker gespecificeerde locatie, voeg het pad of URL hieronder toe.

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
nl: Als u geen directe toegang tot de bestanden op de server hebt, gebruik dan dit veld om uw logo te uploaden.

en: Footer options
nl: Voettekstopties

en: Footer type
nl: Voetteksttype

en: Site's footer
nl: Voettekst website

en: Select the type of footer to display on the printer-friendly version. In case of a user-specified footer, insert it below.
nl: Selecteer de voettekst die op de printervriendelijke versie wordt weergegeven. Bij een door de gebruiker gespecificeerde voettekst, voeg die hieronder toe.

en: Web page options
nl: Webpaginaopties

en: Links area
nl: Linkvak

en: Content corner
nl: Inhoudshoek

en: Choose the location of the link(s) to the printer-friendly page. The Links area is usually below the node content, whereas the Content corner is placed in the upper-right corner of the node content. Unselect all options to disable the link. Even if the link is disabled, you can still view the print version of a node by going to !path/nid where nid is the numeric id of the node.
nl: Selecteer de locatie van de link(s) naar de printvriendelijke pagina. Het linkvak staat normaal gesproken onderaan de node-inhoud. De inhoudshoek is geplaatst in de rechterbovenhoek van de node. Deselecteer alle opties om de link uit te schakelen. Indien de link is uitgeschakeld, is het nog steeds mogelijk om de printversie van de node te bekijken door naar !path/nid te gaan waar nid het numerieke id van de node is.

en: Advanced link options
nl: Geavanceerde link-opties

en: Icon only
nl: Alleen pictogram

en: Icon and Text
nl: Pictogram en tekst

en: Select the visual style of the link.
nl: Selecteer de visuele link-stijl.

en: Link visibility
nl: Zichtbaarheid link

en: Link class
nl: Link-klasse

en: This can be used by themers to change the link style or by jQuery modules to open in a new window (e.g. greybox or thickbox). Multiple classes can be specified, separated by spaces.
nl: Dit kan door themers gebruikt worden om de link-stijl te wijzigen of door jQuery-modules om een nieuw venster te openen (bijvoorbeeld Greybox of Thickbox). Meerdere classes kunnen worden gespecificeerd, gescheiden door spaties.

en: Show link in system (non-content) pages
nl: Toon link op systeempagina's (geen inhoudspagina's)

en: Setting this option will add a printer-friendly version page link on pages created by Drupal or the enabled modules.
nl: Het aanvinken van deze optie plaatst een link naar een printervriendelijke versie van door Drupal of de ingeschakelde modules gemaakte pagina's.

en: Published on %site_name
nl: Gepubliceerd op %site_name

en: retrieved on %date
nl: opgehaald op %date

en: Adds a printer-friendly version link to content and administrative pages.
nl: Voeg een link voor een printervriendelijke versie aan de inhoud en administratieve pagina's toe.

en: Web page
nl: Webpagina

en: Printer-friendly Page settings are available under !link
nl: Instellingen voor de printerviendelijke pagina zijn beschikbaar via !link

en: Create new profile
nl: Maak nieuw profiel aan

en: Indexes
nl: Indexen

en: Available as block
nl: Als blok beschikbaar

en: Column
nl: Kolom

en: Default sort
nl: Standaardsortering

en: sort by @s
nl: op @s sorteren

en: and
nl: en

en: Choose an action
nl: Kies een actie

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
nl: De URL waarheen de gebruiker moet worden doorverwezen. Dit kan zowel een interne URL zijn zoals node/1234 of een externe URL zoals http://drupal.org.

en: Optional URL
nl: Optionele URL

en: Static Title:
nl: Statische Titel:

en: If the link title is optional or required, a field will be displayed to the end user. If the link title is static, the link will always use the same title. If <a href="http://drupal.org/project/token">token module</a> is installed, the static title value may use any other node field as its value. Static and token-based titles may include most inline XHTML tags such as <em>strong</em>, <em>em</em>, <em>img</em>, <em>span</em>, etc.
nl: Indien de linktitel optioneel of verplicht is wordt een veld getoond aan de eindgebruiker. Indien de titel van de link statisch is, zal de link altijd dezelfde titel gebruiken. Indien de module <a href="http://drupal.org/project/token">Token</a> geïnstalleerd is, kan de statische titelwaarde elk veld uit de node gebruiken als zijn waarde. Statische en token-gebaseerde titels mogen de meeste inline XHTML-tags bevatten zoals <em>strong</em>, <em>em</em>, <em>img</em>, <em>span</em>, enzovoort.

en: Allow user-entered tokens
nl: Door de gebruiker ingevoerde tokens toestaan

en: Checking will allow users to enter tokens in URLs and Titles on the node edit form. This does not affect the field settings on this page.
nl: Aanvinken zal gebruikers toelaten om tokens in te geven in URLs en titels op het inzendingsformulier. Dit heeft geen invloed op de veldinstellingen op deze pagina.

en: Rel Attribute
nl: Rel-attribuut

en: When output, this link will have this rel attribute. The most common usage is <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Nofollow">rel=&quot;nofollow&quot;</a> which prevents some search engines from spidering entered links.
nl: Wanneer hij getoond wordt, heeft deze link dit rel-attribuut. Het meest voorkomende gebruik is <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Nofollow">rel=&quot;nofollow&quot;</a> wat verhindert dat sommige zoekmachines de opgegeven links doorzoeken.

en: A default title must be provided if the title is a static value
nl: Een standaard titel moet verschaft worden als de titel een statische waarde is.

en: At least one title or URL must be entered.
nl: Vul tenminste één titel of URL in.

en: You cannot enter a title without a link url.
nl: U kunt geen titel ingeven zonder een link-URL.

en: Title, as link (default)
nl: Titel, als link (standaard)

en: URL, as link
nl: URL, als link

en: Short, as link with title "Link"
nl: Kort, als link met 'Link' als titel

en: Label, as link with label as title
nl: Label, als link met label als titel

en: Separate title and URL
nl: Titel en URL apart

en: All nodes
nl: Alle nodes

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Behavior
nl: Gedrag

en: Suggestions
nl: Suggesties

en: Additional information
nl: Aanvullende informatie

en: Add @type
nl: @type toevoegen

en: E-mail (confirm)
nl: E-mail (bevestig)

en: Personal welcome message
nl: Persoonlijke welkomstboodschap

en: This welcome message will appear at the top of the e-mail notification sent to the new user.
nl: Deze welkomstboodschap zal bovenaan de e-mail staan die verstuurd wordt.

en: [!site_name] We have created an account for you
nl: [!site_name] Er is een gebruikersaccount aangemaakt voor u.

en: 
    We have created an account for you on !site
    !url.
    
    You can log in to the site with the following username and password
    
    !name
    !password
    
    Please change your password after the first time you log in.
    
    Welcome to !site
nl: 
    Er is een gebruikersaccount aangemaakt voor u op !site
    !url.
    
    U kunt inloggen met de volgende gebruikersnaam en wachtwoord
    
    !name
    !password
    
    Wanneer u voor de eerste keer inlogt dient u uw wachtwoord te veranderen,
    
    Welkom op !site

en: Parent comment
nl: Bovenliggende reactie

en: The parent comment.
nl: De bovenliggende reactie.

en: Author's website
nl: Website van de auteur

en: Display the depth of the comment if it is threaded.
nl: Diepte van de reactie laten zien als deze vertakt is.

en: Sort by the threaded order. This will keep child comments together with their parents.
nl: Sorteer op vertakkingsvolgorde. Dit houdt boven- en onderliggende reacties bijeen.

en: Reply-to link
nl: Reageerlink

en: Provide a simple link to reply to the comment.
nl: Levert een eenvoudige link om op de reactie te reageren.

en: Text to display
nl: Weer te geven tekst

en: Link this field to its user or an author's homepage
nl: Dit veld aan de gebruiker of website van de gebruiker linken

en: The new webform %title has been created. Add new fields to your webform with the form below.
nl: Het nieuwe webformulier %title is aangemaakt. Voeg nieuwe velden aan dit webformulier to met behulp van onderstaand formulier.

en: Submission deleted.
nl: Inzending verwijderd.

en: field
nl: veld

en: Started
nl: Gestart

en: The node the uploaded file is attached to
nl: De node waaraan het geüploade bestand is toegevoegd

en: Menu items
nl: Menu-items

en: Allow users to undo their votes
nl: Gebruikers toestaan hun stem in te trekken

en: Stars
nl: Sterren

en: View settings
nl: View-instellingen

en: Delete view
nl: Overzicht verwijderen

en: Primary Key: Unique cache ID.
nl: Primaire sleutel: Unieke cache ID.

en: A collection of data to cache.
nl: Een dataverzameling die wordt gecachet.

en: A Unix timestamp indicating when the cache entry should expire, or 0 for never.
nl: Het Unix-tijdstip waarop het cache-item verloopt. 0 indien deze nooit verloopt.

en: A Unix timestamp indicating when the cache entry was created.
nl: Het tijdstip waarop het cache-item werd aangemaakt.

en: Any custom HTTP headers to be added to cached data.
nl: Aangepaste HTTP-headers om aan de gegevens in de cache toe te voegen.

en: A flag to indicate whether content is serialized (1) or not (0).
nl: Een vlag die aangeeft of de inhoud 'serialized' is (1) of niet (0).

en: Skip to search
nl: Doorgaan naar zoeken

en: Regions
nl: Gebieden

en: Set this context when viewing a node page or using the add/edit form of one of these content types.
nl: Gebruik de volgende context wanneer een node wordt bekeken of er gebruik gemaakt wordt van een van deze inhoudstypen.

en: Set this context when a node in the selected book is viewed.
nl: Gebruik de volgende context wanneer een node in een boek wordt bekeken.

en: Provides a simple UI for settings up a site structure using Context.
nl: Biedt een UI voor het opzetten van een website-structuur met behulp van Context.

en: Choose
nl: Maak een keuze

en: Step
nl: Stap

en: Target
nl: Doel

en: Time ago
nl: Tijd geleden

en: Create @name
nl: @name aanmaken

en: @type %title has been deleted.
nl: @type %title is verwijderd.

en: Angle
nl: Hoek

en: Opacity
nl: Ondoorzichtigheid

en: Opacity: 1-100.
nl: Ondoorzichtigheid: 1-100.

en: Font file name
nl: Bestandsnaam van lettertype

en: Opacity must be a number between 1 and 100.
nl: De ondoorzichtigheid moet een waarde hebben tussen 1 en 100.

en: Imagecache presets
nl: Imagecache preset

en: Crop
nl: Bijsnijden

en: Not enabled
nl: Niet ingeschakeld

en: GD !format Support
nl: GD !format ondersteuning

en: Show related videos
nl: Gerelateerde video's weergeven

en: Profile Name
nl: Profielnaam

en: The taxonomy vocabulary ID
nl: De taxonomiewoordenlijst-ID

en: Force single
nl: Accepteer één waarde.

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
nl: Instructies onder dit veld voor de gebruiker weergeven op het bewerkingsformulier.<br />Toegestane HTML-tags: @tags

en: &lt;none&gt;
nl: &lt;geen&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
nl: U mag geen PHP-code gebruiken.

en: This PHP code was set by an administrator and will override any value specified above.
nl: Deze PHP-code is ingesteld door een beheerder en zal elke bovenaan gedefinieerde waarde overschrijven.

en: Use PHP input for field settings (dangerous - grant with care)
nl: PHP gebruiken voor veldinstellingen (gevaarlijk - wees voorzichtig met verlenen van deze permissie)

en: A file has been pre-loaded for import.
nl: Een bestand is voorgeladen voor het importeren.

en: Content fieldgroup
nl: Inhoudveldgroep

en: Text to display if group has no data. Note that title will not display unless overridden.
nl: Tekst om weer te geven als de groep geen data heeft. Merk op dat de titel niet zal worden getoond tenzij anders ingesteld.

en: Node reference field
nl: Node referentie-veld

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label. The key is the value that will be stored in the database, and it must match the field storage type (%type). The label is optional, and the key will be used as the label if no label is specified.<br />Allowed HTML tags: @tags
nl: De mogelijke waardes die in dit veld kunnen staan. Voer één waarde per regel in, in het formaat sleutel|label. De sleutel wordt in de database opgeslagen en moet overeen komen met het veldopslagtype (%type). Het label is optioneel. Als geen label wordt ingevoerd zal de sleutel ook worden gebruikt als label. <br />Toegestane HTML-tags: @tags

en: This PHP code was set by an administrator and will override the allowed values list above.
nl: Deze PHP-code is door een beheerder ingesteld en zal worden uitgevoerd in plaats van de toegestane waardeslijst hierboven.

en: User reference field
nl: Gebruikersreferentievield

en: Number of stars
nl: Aantal sterren

en: Direct rating widget
nl: Directe beoordelingswidget

en: These settings allow you to display a rating widget to your users while they are viewing content of this type. Rating will immediately register a vote for that piece of content.
nl: Deze instellingen maken mogelijk dat een beoordelingswidget aan gebruikers wordt getoond terwijl ze inhoud van dit type bekijken. Een ingediende beoordeling beïnvloed onmiddellijk de gemiddelde beoordeling van de bewuste inhoud.

en: Direct rating widget preview
nl: Directe beoordelingswidget voorbeeldweergave

en: Import content
nl: Inhoud importeren

en: Taxonomy: @name
nl: Taxonomie: @name

en: Effect
nl: Bewerking

en: Allows form elements to be prepopulated from the URL.
nl: Toestaan om formulierelementen vooraf met URL-elementen in te vullen.

en: Show @count value(s)
nl: Toon @count waarde(s)

en: starting from @count
nl: beginnend vanaf @count

en: Landscape
nl: Landschap

en: Portrait
nl: Portret

en: Please select a file.
nl: Selecteer a.u.b. een bestand.

en: Manual entry
nl: Handmatige invoer

en: Speed
nl: Snelheid

en: The language the content is in.
nl: De taal waarin de inhoud is geschreven.

en: Redirect URL
nl: URL omleiden

en: Response code
nl: Statuscode

en: Node tokens
nl: Node-tokens

en: edit order and titles
nl: volgorde en titel wijzigen

en: Resizable
nl: Veldafmeting aanpasbaar

en:  is not a valid hex color
nl:  is geen geldige HEX-kleur

en: User roles
nl: Gebruikersrollen

en: Settings saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Rating
nl: Waardering

en: Debug mode
nl: Debug modus

en: This week
nl: Deze week

en: This month
nl: Deze maand

en: This year
nl: Dit jaar

en: Importing
nl: Aan het importeren

en: Acronym
nl: Acroniem

en: Button text
nl: Knoptekst

en: Title only
nl: Alleen de titel

en: Dates
nl: Datums

en: Previous Page
nl: Vorige pagina

en: Next Page
nl: Volgende pagina

en: Post new comment
nl: Nieuwe reactie inzenden

en: Validator
nl: Validatiemiddel

en: Inherit
nl: Erven

en: Maximum resolution for Images
nl: Maximale resolutie voor afbeeldingen

en: Defines an image field type.
nl: Definieert een afbeeldingveldtype.

en: Mime type
nl: Mime-type

en: Use default
nl: Standaard gebruiken

en: Subscribe user to group
nl: Gebruiker lid maken van de groep

en: Unsubscribe user from group
nl: Gebruiker uit de groep uitschrijven

en: User is group member
nl: Gebruiker is groepslid

en: Broadcast
nl: Uitzending

en: Send message to %group
nl: Bericht naar %group verzenden

en: Enter a subject for your message.
nl: Geef een onderwerp voor uw bericht op.

en: This is an automatic message from [site-name]
nl: Dit is een automatisch gegenereerd bericht van [site-name]

en: To manage your subscriptions, browse to [subscriptions-manage]
nl: Ga naar [subscriptions-manage] om uw inschrijvingen te beheren.

en: %type posts in %group
nl: %type inzendingen in %group

en: Choose a category
nl: Selecteer een categorie

en: Save order
nl: Volgorde bewaren

en: Choose one
nl: Maak een keuze

en: The primary identifier for a profile.
nl: De primaire sleutel voor een profiel.

en: Format: %time.
nl: Formaat: %time.

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If an <a href="!image-toolkit-link">image toolkit</a> is installed, files exceeding this value will be scaled down to fit.
nl: De maximum toegestane afmeting van een afbeelding (bijv. 640x480). Voer een 0 voor onbeperkte afmetingen. Wanneer <a href="!image-toolkit-link">image toolkit</a> is geïnstalleerd zullen bestanden groter dan deze waarde kleiner geschaald worden om ze passend te maken.

en: Maximum number of locations
nl: Maximum aantal locaties

en: Comment for Workflow Log
nl: Reactie op workflow-log

en: Show a comment field in the workflow section of the editing form.
nl: Een toelichting in de workflow-sectie van het bewerkingsformulier weergeven.

en: Show a comment field in the workflow section of the workflow tab form.
nl: Een toelichting in de workflowsectie van het workflowtabblad weergeven

en: Save workflow mapping
nl: Workflowindeling opslaan

en: Current state name
nl: Huidige statusnaam

en: Scheduled state
nl: Geplande status

en: Scheduled time
nl: Geplande tijd

en: Previous state
nl: Vorige status

en: Workflow state
nl: Workflowstatus

en: Page !current of !total
nl: Pagina !current van !total

en: Video !current of !total
nl: Video !current van !total

en: Download Original
nl: Originele afbeelding downloaden

en: Use lightbox2 lite
nl: Lightbox2 lite gebruiken

en: Use alternative layout
nl: Alternatieve lay-out gebruiken

en: Force visibility of navigation links
nl: Zichtbaarheid van navigatielinks forceren

en: Continuous galleries
nl: Doorlopende galerijen

en: Open image page in new window
nl: Afbeelding in nieuw venster openen

en: Text for image original link
nl: Tekst voor link naar de originele afbeelding

en: Image resize settings
nl: Afbeeldingsverkleinings-instellingen

en: Disable resizing feature
nl: Afbeeldingsverkleinings-functionaliteit uitschakelen

en: Disable zoom in / out feature
nl: In- en uitzoomfunctionaliteit uitschakelen

en: Enable login support
nl: Ondersteuning voor inloggen inschakelen

en: Enable contact form support
nl: Ondersteuning voor contactformulier inschakelen

en: Video settings
nl: Video-instellingen

en: Enable video support
nl: Video-ondersteuning inschakelen

en: Path to FLV Player
nl: Pad naar de FLV-speler

en: Page specific lightbox2 settings
nl: Pagina-specifieke lightbox2-instellingen

en: Load only on the listed pages.
nl: Alleen op de aangegeven pagina's laden.

en: Load on every page except the listed pages.
nl: Op elke pagina inladen behalve op de aangegeven pagina's.

en: Enable lightbox2 on specific pages
nl: Lightbox2 op specifieke pagina's inschakelen

en: CCK display settings
nl: Weergave-instellingen voor CCK

en: No grouping
nl: Geen groepering

en: Group by field name
nl: Groepeer op veldnaam

en: Group by node id
nl: Groepeer op node-ID

en: Group by field name and node id
nl: Groepeer op veldnaam en node-ID

en: Use node title as caption
nl: Node-titel als onderschrift gebruiken

en: Location of javscript
nl: JavaScript-locatie

en: Zoom keys
nl: Zoom-knoppen

en: Pause / play keys
nl: Pauzeer- / speel-knoppen

en: Skin settings
nl: Layout-instellingen

en: Border size
nl: Randgrootte

en: Lightbox color
nl: Lightbox-kleur

en: Distance from top
nl: Afstand vanaf de bovenkant

en: Animation settings
nl: Animatie-instellingen

en: These options aren't available when using Lightbox2 Lite.
nl: Deze opties zijn niet beschikbaar indien er gebruik wordt gemaakt van Lightbox2 Lite.

en: Simultaneous
nl: Tegelijkertijd

en: FLV player path doesn't exist.
nl: FLV Player-pad bestaat niet.

en: You must enter a size greater than 0 pixels.
nl: Voer een afmeting groter dan 0 pixels in.

en: You must enter a duration between 0 and 10 seconds.
nl: Voer een tijdsduur in tussen 0 en 10 seconden.

en: Interval seconds
nl: Interval in seconden

en: Automatically start slideshow
nl: Slideshow automatisch starten

en: Automatically exit slideshow
nl: Slideshow automatisch sluiten

en: Show play / pause button
nl: Play- / pauze-knoppen weergeven

en: Pause slideshow on "Next Image" click
nl: Diavoorstelling pauzeren wanneer er op "volgende afbeelding" wordt geklikt

en: Pause slideshow on "Previous Image" click
nl: Diavoorstelling pauzeren wanneer er op "vorige afbeelding" wordt geklikt

en: Continuous loop
nl: Doorgaande loop

en: The default width of the iframe in pixels.
nl: De standaardbreedte van het iframe in pixels.

en: The default height of the iframe in pixels.
nl: De standaardhoogte van het iframe in pixels.

en: Enable border
nl: Rand inschakelen

en: Lightbox grouped
nl: Gegroepeerde Lightbox

en: HTML content
nl: HTML-inhoud

en: HTML content grouped
nl: Gegroepeerde HTML-inhoud

en: Automatic handlers
nl: Automatische handlers

en: Image node settings
nl: Afbeeldingsnode-instellingen

en: Flickr images
nl: Flickr-afbeeldingen

en: Gallery2 images
nl: Gallery2-afbeeldingen

en: Custom class images
nl: Afbeeldingen met aangepaste classes

en: Acidfree settings
nl: Acidfree-instellingen

en: Enables Lightbox2 for Drupal
nl: Schakelt Lightbox2 voor Drupal in

en: Lightbox G2 filter
nl: Lightbox G2-filter

en: Lightbox slideshow filter
nl: Lightbox-slideshow-filter

en: Lightbox iframe filter
nl: Lightbox iframe-filter

en: Lightbox video filter
nl: Lightbox-video-filter

en: Disable Lightbox iframe filter
nl: Lightbox iframe-filter uitschakelen

en: Lightbox2 iframe
nl: Lightbox2-iframe

en: Allows the user to configure the lightbox2 slideshow functionality
nl: Staat de gebruiker toe de Lightbox2-slideshow-functionaliteit in te stellen

en: HTML Content
nl: HTML-inhoud

en: Allows the user to configure the lightbox2 HTML content functionality.
nl: Staat de gebruiker toe de Lightbox 2 HTML-inhoud-functionaliteit in te stellen.

en: Automatic image handling
nl: Automatische afbeeldingsafhandeling

en: Allows the user to configure the lightbox2 automatic image handling settings
nl: Staat de gebruiker toe de lightbox2 automatische afbeeldingsafhandelingsinstellingen te configureren

en: The date the node was last updated.
nl: De datum waarop de node voor het laatst is bijgewerkt.

en: Category ID
nl: Categorie-ID

en: Button alignment
nl: Knoppositie

en: Email Settings
nl: E-mailinstellingen

en: Example:
nl: Voorbeeld:

en: Direction
nl: Richting

en: @label (!name) - Allowed values
nl: @label (!name) - Toegestane waardes

en: %name: illegal value.
nl: %name: niet toegestane waarde.

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
nl: %name: de waarde mag niet langer zijn dan %max karakters.

en: Presets
nl: Instellingen

en: Invalid display id @display
nl: Ongeldige weergave-id @display

en: Error: handler for @table > @field doesn't exist!
nl: Fout: verwerker voor @table > @field bestaat niet!

en: Do not use a relationship
nl: Geen relatie gebruiken

en: Display type
nl: Wijze van tonen

en: Please select
nl: Maak een keuze

en: Message subject
nl: Onderwerp van bericht

en: export
nl: exporteer

en: Custom template
nl: Aangepaste template

en: Backup/restore your database or migrate data to or from another Drupal site.
nl: Backup maken van database, database herstellen of gegevens migreren naar of van een andere Drupalsite.

en: Backup the database.
nl: Backup de database.

en: Restore the database from a previous backup
nl: De database herstellen van een vorige backup

en: restore from backup
nl: van backup herstellen

en: Backup every
nl: Backup elke

en: Number of Backup files to keep
nl: Aantal te bewaren backupbestanden

en: Exclude the following tables altogether
nl: Sluit de volgende tabellen volledig uit

en: The selected tables will not be added to the backup file.
nl: De geselecteerde tabellen zullen niet worden toegevoegd aan het backupbestand.

en: Exclude the data from the following tables
nl: Sluit de inhoud van de volgende tabellen uit

en: The selected tables will have their structure backed up but not their contents. This is useful for excluding cache data to reduce file size.
nl: Van de geselecteerde tabellen zal de structuur worden gebackupt, maar niet de inhoud. Dit is nuttig voor het uitsluiten van cache-gegevens om de bestandsgrootte te beperken.

en: Backup file name
nl: Backup-bestandsnaam

en: No Compression
nl: Geen compressie

en: Compression
nl: Compressie

en: Append a timestamp.
nl: Voeg een tijdstip toe.

en: Timestamp format
nl: Tijdstipformaat

en: Should be a PHP <a href="!url">date()</a> format string.
nl: Het formaat moet een PHP <a href="!url">date()</a> string zijn.

en: Save these settings.
nl: Deze instellingen bewaren.

en: Upload a Backup File
nl: Upload een backup-bestand

en: Upload a backup file created by this version of this module. For other database backups please use another tool for import. Max file size: %size
nl: Upload een backupbestand dat aangemaakt werd door deze versie van deze module. Gebruik een andere tool voor het importeren voor andere database backups. Maximale bestandsgrootte: %size

en: Unable to open file %file to restore database
nl: Openen van bestand %file om database te herstellen mislukt

en: Security notice: Backup and Migrate was unable to write a test text file to the destination directory %directory, and is therefore unable to check the security of the backup destination. Backups to the server will be disabled until the destination becomes writable and secure.
nl: Beveiligingsbericht: Backup and Migrate was niet in staat om een test-tekstbestand te schrijven naar bestemmingsmap %directory en daarom ook niet in staat om de veiligheid van de backupbestemming na te gaan. Backups maken naar de server zal worden uitgeschakeld totdat de bestemmingen schrijfbaar en veilig zijn.

en: Security notice: Backup and Migrate will not save backup files to the server because the destination directory is publicly accessible. If you want to save files to the server, please secure the '%directory' directory
nl: Beveiligingsbericht: Backup and Migrate zal geen backupbestanden op de server opslaan omdat de bestemmingsmap publiekelijk toegankelijk is. Als u bestanden op de server wilt bewaren, zorg er dan voor dat de map '%directory' beveiligd is.

en: perform backup
nl: Voer backup uit

en: access backup files
nl: toegang tot backup-bestanden

en: delete backup files
nl: verwijder backupbestanden

en: Backup or migrate the Drupal Database quickly and without unnecessary data.
nl: Backup of migreer de Drupal Database snel en zonder onnodige gegevens.

en: Custom pages
nl: Specifieke pagina's

en: Webform submissions
nl: Webformulier inzendingen

en: The cache has been cleared.
nl: De cache is geleegd.

en: Ivory Coast
nl: Ivoorkust

en: Serbia And Montenegro
nl: Servië en Montenegro

en: Hong Kong S.A.R., China
nl: Hong Kong

en: Isle of Man
nl: Man

en: Macao S.A.R., China
nl: Macau

en: Saint Pierre and Miquelon
nl: Saint-Pierre en Miquelon

en: Serbia
nl: Servië

en: of
nl: van

en: translate
nl: vertalen

en: Available fields
nl: Beschikbare velden

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
nl: Veiligheidswaarschuwing: Het bestand .htaccess kon niet opgeslagen worden. Maakt u in de %directory directory een .htaccess bestand aan met volgende code: <code>!htaccess</code>

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
nl: Uitsluitend bestanden met de volgende extensies zijn toegelaten: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
nl: De bestandsgrootte is %filesize en overschrijdt de maximale grootte van %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
nl: De bestandsgrootte is %filesize en zal uw disk quota van %quota overschrijden.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
nl: De grootte van de afbeelding werd aangepast om binnen de maximale afmetingen van %dimensions pixels te passen.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
nl: De afbeelding is te groot. De maximale afmetingen zijn %dimensions pixels.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
nl: De afbeelding is te klein. De minimale afmetingen zijn %dimensions pixels.

en: No link
nl: Geen link

en: Path: !path
nl: Pad: !path

en: Is not one of
nl: Is niet een van

en: Analyze
nl: Analyseren

en: Row
nl: Rij

en: A relcontext object.
nl: Een relcontext object.

en: Adds a relcontext from existing simplecontext.
nl: Voegt een relcontext toe van een bestaande simplecontext.

en: Last week
nl: Afgelopen week

en: Last year
nl: Vorig jaar

en: Scheduling
nl: Planning

en: Autocomplete matching
nl: Automatisch aanvullende overeenkomst

en: Starts with
nl: Begint met

en: Control
nl: Beheer

en: Page elements
nl: Pagina-elementen

en: Secondary links
nl: Secundaire links

en: Variants
nl: Varianten

en: Yellow
nl: Geel

en: Filter list
nl: Lijst filteren

en: Autocomplete
nl: Automatisch aanvullen

en: Module filter
nl: Modulefilter

en: Filter the modules list.
nl: Filter de lijst van modules.

en: Load a referenced user
nl: Laad een gerefereerde gebruiker

en: Content containing the user reference field
nl: Inhoud dat het gebruikersreferentieveld bevat

en: Referenced user
nl: Gebruiker waarnaar verwezen wordt

en: Load a referenced node
nl: Laad een gerefereerde node

en: Content containing the node reference field
nl: Inhoud met het nodereferentieveld

en: Referenced content
nl: Gerefereerde inhoud

en: Populate a field
nl: Vul een veld in

en: Select the machine-name of the field.
nl: De systeemnaam van het veld selecteren

en: The URL alias of the node.
nl: De URL-alias van de node.

en: E-mail to
nl: E-mail naar

en: File browser
nl: Bestandsbrowser

en: Configuration profiles
nl: Configuratieprofielen

en: Check if you want IMCE to return absolute file URLs.
nl: Aanvinken indien gewenst is dat IMCE absolute bestands-URLs teruggeeft.

en: Default behaviour for existing files during file uploads
nl: Standaard gedrag voor bestaande bestanden tijdens bestanden uploaden

en: Keep the existing file renaming the new one
nl: Behoudt de huidige bestandsnaam door de nieuwe te hernoemen

en: Keep the existing file rejecting the new one
nl: Behoud het bestand dat al bestaat en wijs de nieuwe af

en: Replace the existing file with the new one
nl: Vervang het bestaande bestand met het nieuwe bestand

en: Default method for creating thumbnails
nl: Standaardmethode om thumbnails te maken

en: Scale the image with respect to the thumbnail dimensions.
nl: Schaal de afbeelding waarbij rekening wordt gehouden met de afmetingen van de thumbnail.

en: First scale then crop the image to fit the thumbnail dimensions.
nl: Eerst de afbeelding schalen dan bijsnijden tot miniatuur afmetingen.

en: Assigned profile
nl: Toegewezen profiel

en: Role-profile assignments
nl: Rol-profiel toewijzingen

en: Assign profiles to user roles.
nl: Wijs profielen aan gebruikersrollen toe.

en: Settings were imported from the profile %name
nl: Instellingen zijn overgenomen van het profiel %name

en: Give a name to this profile.
nl: Geef een naam aan dit profiel.

en: Set to 0 to use the maximum value avaliable.
nl: Zet op 0 om de maximale waarde te gebruiken.

en: Directory quota
nl: Folder quota

en: Total user quota
nl: Totale gebruikerquotum

en: Set to * to remove the restriction.
nl: Geef * in om de beperking te verwijderen.

en: Maximum image resolution
nl: Maximale resolutie

en: Maximum number of files per operation
nl: Maximaal aantal bestanden per actie

en: You can allow users to select multiple files for operations such as delete, resize, etc. Entire batch file operation is executed in a single drupal load, which may be good. However there will be an increase in script execution time, cpu load and memory consumption possibly exceeding the limits of your server, which is really bad. For unlimited number of file handling, set this to 0.
nl: U kunt gebruikers toestaan meerdere bestanden te selecteren voor bewerkingen als verwijderen, formaat wijzigen, etc. Door slechts één keer  Drupal te laden wordt een hele batch aan bewerkingen uitgevoerd. Dit kan handig zijn maar de keerzijde is een toename in de tijd benodigd voor het uitvoeren van scripts, cpu laadtijd en het geheugengebruik dat mogelijk de grenzen van uw server overschrijdt, wat echt slecht is. Vul 0 in om geen limiet te stellen aan het aantal af te handelen bestanden.

en: Profile has been added.
nl: Profiel is toegevoegd.

en: Including subdirectories
nl: Inclusief submappen

en: Directory path
nl: Map pad

en: Are you sure you want to delete the profile %name?
nl: Weet u zeker dat u het profiel %name wilt verwijderen?

en: Profile has been deleted.
nl: Profiel is verwijderd.

en: Import settings from other profiles
nl: Instellingen van andere profielen importeren

en: %dirname is not accepted as a proper directory name.
nl: %dirname wordt niet aanvaard als een geschikte naam voor een folder.

en: Create thumbnails
nl: Miniaturen aanmaken

en: Selected files
nl: Geselecteerde bestanden

en: Width x Height
nl: Breedte x Hoogte

en: Create a new image
nl: Nieuwe afbeelding aanmaken

en: You are not allowed to operate on more than %num files.
nl: U mag aan niet meer dan %num bestanden werken.

en: directory (%dir)
nl: map (%dir)

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
nl: Er is een ongeldige keuze vastgesteld. Neem contact op met de websitebeheerder.

en: Upload failed.
nl: Upload mislukt.

en: File deletion successful: %files.
nl: Bestand(en) verwijderd: %files.

en: File resizing successful: %files.
nl: Bestand(en) verkleind: %files.

en: Thumbnail creation (%thumbnames) successful for %filename.
nl: Miniatuur aanmaken (%thumbnames) succesvol voor %filename.

en: %filename is not an image.
nl: %filename is geen afbeelding.

en: Scaling up is not allowed.
nl: Opschalen is niet toegestaan.

en: %filename(%dimensions) already exists.
nl: %filename(%dimensions) bestaat al.

en: %filename cannot be resized to %dimensions
nl: %filename kan niet worden verkleind naar %dimensions

en: Unable to get a working directory for the file browser!
nl: Kan geen werkmap vinden voor de bestandsbrowser!

en: There is no valid directory specified for the file browser!
nl: Er is geen geldige map ingesteld voor de bestandsbrowser!

en: Illegal choice %choice in !name element.
nl: Ongeldige keuze %choice in het element !name.

en: File browsing is disabled in directory %dir.
nl: Bestanden zoeken is uitgeschakeld in folder %dir.

en: Do you want to refresh the current directory?
nl: Wilt u de huidige map verversen?

en: Delete selected files?
nl: Geselecteerde bestanden verwijderen?

en: Please select a thumbnail.
nl: Kies een miniatuur

en: You must select at least %num files.
nl: Selecteer tenminste %num bestanden.

en: Select a file by clicking the corresponding row in the file list.
nl: Selecteer een bestand door te klikken op de bijbehorende rij in de lijst met bestanden.

en: Ctrl+click to add files to the selection or to remove files from the selection.
nl: Ctrl+klik om bestanden aan de selectie toe te voegen of om bestanden uit de selectie te verwijderen.

en: Shift+click to create a range selection. Click to start the range and shift+click to end it.
nl: Shift-klik om een selectie te maken. Klik om de selectie te starten en shift-klik om te eindigen.

en: Sort the files by clicking a column header of the file list.
nl: Sorteer de bestanden door te klikken op de kolom-kop in de bestandslijst.

en: Resize the work-spaces by dragging the horizontal or vertical resize-bars.
nl: Herschaal de werkruimte door de horizontale of verticale balk te verslepen.

en: Keyboard shortcuts for file list: up, down, left, home, end, ctrl+A.
nl: Toetsenbord snelkoppelingen voor bestandslijst: omhoog, omlaag, links, home, end, ctrl+A.

en: Keyboard shortcuts for selected files: enter/insert, delete, R(esize), T(humbnails), U(pload).
nl: Toetsenbord snelkoppelingen voor geselecteerde bestanden: enter/insert, delete, R = herschalen, T = miniatuur, U = Upload.

en: Keyboard shortcuts for directory list: up, down, left, right, home, end.
nl: Toetsenbord snelkoppelingen voor folderlijst: omhoog, omlaag, links, rechts, home, end.

en: Limitations
nl: Beperkingen

en: !num files using !dirsize of !quota
nl: !num bestanden gebruiken !dirsize van !quota

en: unlimited quota
nl: Ongelimiteerde quota

en: Query string
nl: Query-tekst

en: Decimal point
nl: Decimaalteken

en: Temporary
nl: Tijdelijk

en: Current time
nl: Huidige tijd

en: Delimited text
nl: Karaktergescheiden tekst

en: A plain text file delimited by commas, tabs, or other characters.
nl: Een standaard tekstbestand, gescheiden door komma's, tabs of andere karakters.

en: A file readable by Microsoft Excel.
nl: Een bestand dat leesbaar is in Microsoft Excel.

en: Delimited text format
nl: Karaktergescheiden tekstformaat

en: Comma (,)
nl: Komma (,)

en: Semicolon (;)
nl: Puntkomma (;)

en: Colon (:)
nl: Dubbele punt (:)

en: Pipe (|)
nl: Sluisteken (|)

en: Period (.)
nl: Punt (.)

en: Space ( )
nl: Spatie ( )

en: In progress
nl: Bezig

en: Created by
nl: Aangemaakt door

en: Created on
nl: Aangemaakt op

en: Custom date format
nl: Aangepaste datumnotatie

en: Revision information
nl: Revisie-informatie

en: Input type
nl: Invoertype

en: Pause
nl: Pauze

en: Click
nl: Klik

en: Citation
nl: Citaat

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of users.
nl: Selecteer de methode die wordt gebruikt om automatisch aangevulde suggesties te geven. Merk op <em>Bevat</em> prestatieproblemen kan veroorzaken op sites met vele duizenden gebruikers.

en: View used to select the nodes
nl: View die gebruikt wordt voor het selecteren van nodes

en: %name: this post can't be referenced.
nl: %name: dit bericht kan niet worden gerefereerd.

en: Locations
nl: Locaties

en: If the gmap.module is installed and <a href="@enabled">enabled</a>, and this setting is also turned on, users that are allowed to manually enter latitude/longitude coordinates will be able to do so with an interactive Google Map.  You should also make sure you have entered a <a href="@google_maps_api_key">Google Maps API key</a> into your <a href="@gmap_module_settings">gmap module settings</a>.
nl: Als de gmap.module is geïnstalleerd en <a href="@enabled">ingeschakeld</a> kunnen gebruikers met de permissies om handmatig breedtegraad/lengtegraad coördinaten invullen dat ook doen met een interactieve Google Map. Zorg er voor dat de <a href="@google_maps_api_key">Google Maps API-key</a> in de <a href="@gmap_module_settings">Gmap-module instellingen</a> is ingevoerd.

en: Location chooser macro
nl: Locatiekiezermacro

en: If you would like to change the macro used to generate the location chooser map, you can do so here. Note: Behaviors <em>locpick</em> and <em>collapsehack</em> are forced to be enabled and cannot be changed.
nl: Hier kunt u de macro veranderen die wordt gebruikt om de locatiekiezerkaart te maken. Let op: <em>locpick</em> en <em>collapsehack</em> staan automatisch aan en kunnen niet worden veranderd.

en: Enable JIT geocoding
nl: JIT-geocoding inschakelen

en: If you are going to be importing locations in bulk directly into the database, you may wish to enable JIT geocoding and load the locations with source set to 4 (LOCATION_LATLON_JIT_GEOCODING). The system will automatically geocode locations as they are loaded.
nl: Om veel locaties tegelijk te importeren kunt u JIT-geocoding inschakelen en de locaties laden met de bron ingesteld op 4 (LOCATION_LATLON_JIT_GEOCODING). Het systeem zal automatisch geocode-locaties bepalen als zij worden geladen.

en: BUG: Country found in province attribute.
nl: BUG: land gevonden in prvincieattribuut.

en: Location Name (If there are multiple locations per node, N is the iteration, starting with 0)
nl: Locatienaam (als er meerdere locaties per node zijn, is N de iteratie, beginnend met 0)

en: Street (If there are multiple locations per node, N is the iteration, starting with 0)
nl: Straat (als er meerdere locaties per node zijn, is N de iteratie, beginnend met 0)

en: Additional (If there are multiple locations per node, N is the iteration, starting with 0)
nl: Toevoeging (als er meerdere locaties per node zijn, is N de iteratie, beginnend met 0)

en: City (If there are multiple locations per node, N is the iteration, starting with 0)
nl: Stad (als er meerdere locaties per node zijn, is N de iteratie, beginnend met 0)

en: State/Province (If there are multiple locations per node, N is the iteration, starting with 0)
nl: Staat/provincie (als er meerdere locaties per node zijn, is N de iteratie, beginnend met 0)

en: State/Province Name (If there are multiple locations per node, N is the iteration, starting with 0)
nl: Staat-/provincienaam (als er meerdere locaties per node zijn, is N de iteratie, beginnend met 0)

en: Postal Code (If there are multiple locations per node, N is the iteration, starting with 0)
nl: Postcode (als er meerdere locaties per node zijn, is N de iteratie, beginnend met 0)

en: Latitude (If there are multiple locations per node, N is the iteration, starting with 0)
nl: Breedtegraad (als er meerdere locaties per node zijn, is N de iteratie, beginnend met 0)

en: Longitude (If there are multiple locations per node, N is the iteration, starting with 0)
nl: Lengtegraad (als er meerdere locaties per node zijn, is N de iteratie, beginnend met 0)

en: Country (If there are multiple locations per node, N is the iteration, starting with 0)
nl: Land (als er meerdere locaties per node zijn, is N de iteratie, beginnend met 0)

en: Country Name (If there are multiple locations per node, N is the iteration, starting with 0)
nl: Landnaam (als er meerdere locaties per node zijn, is N de iteratie, beginnend met 0)

en: Locations are addresses and map coordinates.
nl: Locaties zijn adressen en coördinaten.

en: The location ID of the location.
nl: Het locatie-ID van de locatie.

en: The name of the selected location.
nl: De naam van de geselecteerde locatie.

en: The street address of the selected location.
nl: Het adres van de geselecteerde locatie.

en: The city of the selected location.
nl: De stad van de geselecteerde locatie.

en: The province of the selected location.
nl: De provincie van de geselecteerde locatie.

en: The postal code of the selected location.
nl: De postcode van de geselecteerde locatie.

en: The country of the selected location.
nl: Het land van de geselecteerde locatie.

en: The latitude of the selected location.
nl: De breedtegraad van de geselecteerde locatie.

en: The longitude of the selected location.
nl: De lengtegraad van de geselecteerde locatie.

en: The coordinates of the selected location in 'lat, long' format.
nl: De coördinaten van de geselecteerde locatie in 'breedtegraad, lengtegraad'-formaat.

en: Distance / Proximity
nl: Afstand / Nabijheid

en: The distance from the selected location and either the current user or a specific location.
nl: De afstand tussen de geselecteerde locatie en of de gebruiker, of een specifieke locatie.

en: The entire address block for the location.
nl: Het complete adresblok voor de locatie.

en: Current coordinates
nl: Huidige coördinaten

en: User-submitted
nl: Door de gebruiker toegevoegd

en: Geocoded (Postal code level)
nl: Geocoded (Postcodeniveau)

en: Geocoded (Exact)
nl: Met geocode (Exact)

en: If you wish to supply your own latitude and longitude, you may enter them above.  If you leave these fields blank, the system will attempt to determine a latitude and longitude for you from the entered address.  To have the system recalculate your location from the address, for example if you change the address, delete the values for these fields.
nl: Als u een breedtegraad en lengtegraad wilt invullen, dan kan dat boven. Als u niks invult zal het systeem proberen om aan de hand van het opgegeven adres de coördinaten te kiezen. Om het systeem de locatie van het adres te laten herberekenen (bijvoorbeeld als u het adres verandert), verwijdert u de waardes van deze velden.

en: You may set the location by clicking on the map, or dragging the location marker.  To clear the location and cause it to be recalculated, click on the marker.
nl: Voer de locatie in door op de kaart te klikken of door de marker te slepen. Klik op de marker om de locatie te verwijderen.

en: Check this box to delete this location.
nl: Vink aan om deze locatie te verwijderen.

en: Location Fields
nl: Locatievelden

en: Do not collect
nl: Verzamel niet

en: Force Default
nl: Forceer standaard

en: Coordinate Chooser
nl: Coördinatenkiezer

en: Province name
nl: Provincienaam

en: Country name
nl: Landnaam

en: Map link
nl: Kaartlink

en: The specified province was not found in the specified country.
nl: De opgegeven provincie is niet gevonden in het opgegeven land.

en: You must fill out both latitude and longitude or you must leave them both blank.
nl: Vul zowel de breedte- als de lengtegraad in of laat beiden leeg.

en: Deleting unreferenced location with LID %lid.
nl: Verwijdert niet-verwezen locatie met LID %lid.

en: Minimum number of locations
nl: Minimum aantal locaties

en: The number of locations that are required to be filled in.
nl: Het aantal locaties dat verplicht is om in te vullen

en: The maximum number of locations that can be associated.
nl: Het maximum aantal locaties dat kan worden geassocieerd.

en: Number of locations that can be added at once
nl: Aantal locaties dat per keer kan worden toegevoegd

en: The number of empty location forms to show when editing.
nl: Het aantal lege locatieformulieren om te tonen bij het bewerken.

en: Collection settings
nl: Verzamelingsinstellingen

en: Location form weight
nl: Gewicht locatieformulier

en: Weight of the location box in the add / edit form. Lower values will be displayed higher in the form.
nl: Gewicht van het locatievlak in het voeg toe/bewerkformulier. Lagere waardes worden hoger in het formulier getoond.

en: Display Weight
nl: Weergavegewicht

en: Hide fields from display
nl: Verberg velden van weergave

en: location
nl: locatie

en: Conserving lid %lid due to uniqueness.
nl: Bewaart LID %lid vanwege uniekheid.

en: Display location in teaser view
nl: Toon locatie in voorbeeldweergave

en: Display location in full view
nl: Toon locatie in volledige weergave

en: RSS Settings
nl: RSS-instellingen

en: Here, you can change how locative data affects RSS feeds on nodes.
nl: Hier kunt u instellen hoe locatiedata RSS-feeds op nodes beïnvloeden.

en: RSS mode
nl: RSS-modus

en: Select how to use locations in RSS feeds for this content type.
nl: Selecteer hoe locaties moeten worden gebruikt in RSS-feeds voor dit inhoudstype.

en: None (Do not put locational data in RSS feeds)
nl: Geen (Voeg geen locatiedata toe aan RSS feeds)

en: W3C Geo (deprecated)
nl: W3C Geo (verouderd)

en: Location 1.x-2.x compatible (buggy W3C)
nl: Locatie 1.x-2.x compatibiliteit (buggy W3C)

en: You must have at least one empty location form enabled if you are going to allow locations to be submitted for nodes of this content type. If you don't intend to allow locations to be submitted for nodes of this content type, set the maximum number of locations allowed for this content type to 0.
nl: U dient tenminste één leeg locatieformulier in te schakelen om locaties toe te kunnen voegen aan nodes van dit inhoudstype. Als u niet van plan bent om locaties aan nodes toe te voegen, zet dan het maximum aantal locaties voor dit inhoudstype op 0.

en: You can't show more empty location forms than the maximum number of locations allowed for this content type.
nl: U kan niet meer lege locatieformulieren tonen dan het maximum aantal locaties toegestaan voor dit inhoudstype.

en: Collect during registration
nl: Verzamel tijden registratie

en: administer user locations
nl: beheer gebruikerslocaties

en: set own user location
nl: eigen gebruikerslocatie instellen

en: view own user location
nl: eigen gebruikerslocatie bekijken

en: view all user locations
nl: bekijk alle gebruikerslocaties

en: Generic cache table for caching things not separated out into their own tables. Contributed modules may also use this to store cached items.
nl: Generieke cache-tabel voor gegevens die niet in een eigen tabel geplaatst worden. Uitbreidingsmodules kunnen deze tabel gebruiken om gegevens in op te slaan.

en: Note: A location with lid 0 was found in your database. It has been moved to lid %lid. You may wish to verify it manually, as lid 0 is usually a corrupt entry.
nl: Merk op: een locatie met LID 0 is in de database gevonden en verplaatste naar LID %lid. Het is aan te raden dit te controleren omdat LID 0 normaal gesproken een corrupt item is.

en: Note: Location module has now split off user location support into a seperate module, called <em>User Locations</em>. It has been enabled for you. If you don't want user locations, visit the <a href='!url'>modules page</a> and disable it.
nl: Merk op: location.module heeft nu gebruikerslocaties afgesplitst tot een aparte module <em>Gebruikerslocaties</em>. Deze is aangezet. Als u geen node-locaties wilt kan u deze module uitzetten op de <a href='!url'>modulepagina</a>.

en: Note: Refusing to enable location_user.module, as location.module is not currently enabled.
nl: Merk op: location_user.module niet aangezet omdat location.module niet is aangezet.

en: Note: Location module has now split off node location support into a seperate module, called <em>Node Locations</em>. It has been enabled for you. If you don't want node locations, visit the <a href='!url'>modules page</a> and disable it.
nl: Merk op: location.module heeft nu node-locaties afgesplitst tot een aparte module <em>Node-locaties</em>. Deze is aangezet. Als u geen node-locaties wilt kan u deze module uitzetten op de <a href='!url'>modulepagina</a>.

en: Note: Refusing to enable location_node.module, as location.module is not currently enabled.
nl: Merk op: location_node.module niet aangezet omdat location.module niet is aangezet.

en: Note: Location.module update 6301 will generate several warnings/failures regarding indexes and primary keys if you are upgrading from one of the 6.x test releases. These warnings can be safely disregarded in this case.
nl: Merk op: update 6301 van location.module zal verschillende waarschuwingen geven over indexes en primary keys tijdens de upgrade van een 6.x testversie. Deze waarschuwingen kunnen in dit geval worden genegeerd.

en: Node Locations
nl: Node-locaties

en: Associate locations with nodes.
nl: Associeer locaties met nodes.

en: User Locations
nl: Gebruikerslocaties

en: Associate locations with users.
nl: Associeer locaties met gebruikers

en: You don't have permission to add a location to this node, or the node has the maximum number of locations already.
nl: U heeft niet de vereiste rechten om locaties aan deze node toe te voegen of de node heeft al het maximum aantal locaties.

en: Location Add Another
nl: Nog een locatie toevoegen

en: Allows you to quickly add locations directly from a node without having to click 'edit' first.
nl: Hiermee kunnen locaties eenvoudig vanuit een node worden toegevoegd zonder eerst op 'bewerken' te klikken.

en: Store a location.module location.
nl: Een Location-module locatie opslaan.

en: Location Field
nl: Locatieveld

en: Location CCK
nl: Locatie CCK

en: Defines a Location field type.
nl: Levert een locatie-veldtype.

en: Location Fax number (If there are multiple locations per node, N is the iteration, starting with 0)
nl: Faxnummer van de locatie (als er meerdere locaties per node zijn, is N de iteratie, beginnend met 0)

en: Allows you to add a fax number to a location.
nl: U kan een faxnummer aan de locatie toevoegen.

en: Add locations to each node.
nl: Voeg locaties toe aan iedere node.

en: Added by location_generate.module
nl: Toegevoegd door location_generate.module

en: Location Generate
nl: Maak locatie

en: Bulk assign random latitude and longitudes to nodes.
nl: Voeg willekeurig breedtegraad en lengtegraad toe aan nodes.

en: Location Phone number (If there are multiple locations per node, N is the iteration, starting with 0)
nl: Telefoonnummer van locatie (als er meerdere locaties per node zijn, is N de iteratie, beginnend met 0)

en: Allows you to add a phone number to a location.
nl: U kan een telefoonnummer aan een locatie toevoegen.

en: Use map to pick search coordinates
nl: Gebruik kaart voor het kiezen van zoekcoördinaten

en: Add geocoding address field to search map
nl: Geocodingvelden aan de zoekkaart toevoegen

en: Macro for search map
nl: Macro voor zoekkaart

en: Proximity
nl: Nabijheid

en: Locate Address
nl: Lokaliseer adres

en: mi
nl: mijl

en: Settings for Location Search module
nl: Instellingen voor de Location Search-module

en: Advanced search page for locations.
nl: Geavanceerde zoekpagina voor locaties.

en: The key in use was automatically provided by GMap.
nl: De gebruikte sleutel is automatisch door GMap doorgegeven.

en: Origin
nl: Oorsprong

en: Use Distance / Proximity filter
nl: Gebruik afstand- / nabijheidfilter

en: Province code
nl: Provinciecode

en: Both street and additional
nl: En straat en toevoeging

en: Street only
nl: Alleen straat

en: Additional only
nl: Alleen toevoeging

en: Is one of
nl: Is een van

en: Decimal degrees
nl: Decimale graden

en: Degrees, minutes, seconds
nl: Graden, minuten, seconden

en: Proximity (Rectangular)
nl: Nabijheid (vierkant)

en: Proximity (Circular)
nl: Nabijheid (rond)

en: Postal Code / Country
nl: Postcode / land

en: Postal Code (assume default country)
nl: Postcode (gebruik standaardland)

en: In order to use the Google Maps API geocoding web-service, you will need a Google Maps API Key.  You can obtain one at the !sign_up_link for the !google_maps_api.
nl: Om de Google Maps API geocoding web-service te gebruiken moet u een Google Maps API-Key hebben. U kunt er een krijgen op de !sign_up_link voor de !google_maps_api.

en: Data Source
nl: Databron

en: Choose latitude and longitude fields
nl: Lengte- en breedtegraad-velden kiezen

en: Latitude field
nl: Breedtegraad-veld

en: Longitude field
nl: Lengtegraad-veld

en: Path to gmap_markers.js
nl: Pad naar gmap_markers.js

en: Regenerate
nl: Opnieuw aanmaken

en: MarkerManager settings
nl: MarkerManager-instellingen

en: Marker cache regenerated.
nl: Marker-cache opnieuw aangemaakt.

en: Disable Continuous Zoom
nl: Continuous Zoom uitschakelen

en: Disable dynamically resizing images while waiting for tiles to load when zooming.
nl: Schakel het dynamisch aanpassen van afbeeldingen uit wanneer voor het zoomen tegels geladen worden.

en: Enable extra marker events.
nl: Extra marker-gebeurtenissen inschakelen.

en: Used for advanced javascript work, this will enable the <em>mouseovermarker</em>, <em>mouseoutmarker</em>, and <em>dblclickmarker</em> events.
nl: Indien gebruikt voor geavanceerde javascript-bewerkingen, schakelt dit de gebeurtenissen <em>mouseovermarker</em>, <em>mouseoutmarker</em>, en <em>dblclickmarker</em> in.

en: Enable clickable shapes.
nl: Klikbare vormen inschakelen.

en: Satellite: Standard satellite map.
nl: Satelliet: Standaard satellietkaart.

en: Filled Polygons
nl: Gevulde polygonen

en: Line style
nl: Lijnstijl

en: Polygon style
nl: Polygoonstijl

en: Javascript is required to view this map.
nl: Javascript is vereist om deze map te bekijken.

en: Displays rows as a map.
nl: Rijen als een kaart weergeven.

en: Marker for %type
nl: Marker voor %type

en: create gmap macro
nl: gmap-macro aanmaken

en: Enable choosing a marker for terms in this vocabulary.
nl: Schakel het kiezen van een marker in voor termen uit deze woordenlijst.

en: Expression
nl: Expressie

en: Makes IMCE available as plugin for client-side editors integrated via Wysiwyg API.
nl: Maakt IMCE  als plugin voor tekstverwerkers beschikbaar  doormiddel van Wysiwyg-API.

en: Masquerade as !user
nl: Vermom als !user

en: Switch back
nl: Terugschakelen

en: Quick switches:
nl: Snel wisselen:

en: User %masq_as does not exist. Please enter a valid username.
nl: Gebruiker %masq_as bestaat niet. Graag een geldige gebruikersnaam invoeren.

en: User %user no longer masquerading as %masq_as.
nl: Gebruiker %user is niet langer vermomd als %masq_as.

en: User %user now masquerading as %masq_as.
nl: Gebruiker %user is nu vermomd als %masq_as

en: masquerade as user
nl: vermom als gebruiker

en: masquerade as admin
nl: vermom als beheerder

en: Masquerading
nl: Vermommen

en: Masquerade autocomplete
nl: Masquerade automatisch aanvullen

en: Masquerade module allows administrators to masquerade as other users.
nl: Masquerade-module staat beheerders toe om zich te vermommen als andere gebruikers.

en: Choose the fields that should be unique
nl: Kies het veld welke uniek moet zijn

en: After designating that certain fields should be unique, users will not be able to submit the content form to create a new node or update an existing one if it contains values in the designated fields that duplicate others.
nl: Nadat sommige velden zijn ingesteld om uniek te zijn, kunnen gebruikers een node niet opslaan of een bestaande wijzigen, als de betreffende velden waardes bevatten die duplicaties veroorzaken met andere velden.

en: Choose the scope for the unique values
nl: Kies de scope voor de unieke waardes

en: Single node only
nl: Uitsluitend enkele nodes

en: Choose whether values must be unique individually or in combination
nl: Kies of waardes alleen uniek moeten zijn of in combinatie

en: Each of the specified fields must have a unique value
nl: Elke van de gespecificeerde velden moeten een unieke waarde bevatten

en: The combination of values from the specified fields must be unique
nl: De combinatie van waardes van de gespecificeerde velden moeten uniek zijn.

en: For example, if you have fields for the parts of a street address (street number and name, city, and zip code) on a node, and want to allow only one node per complete address, but not only one node per city or per zip code, then you would want to choose that the fields must be unique in combination.
nl: Voorbeeld, als u velden heeft voor gedeeltes van een adres (straat, huisnummer en naam, plaats en postcode) op een node, en u wil alleen 1 node per compleet adres, maar niet alleen 1 per stad of per postcode, dan kunt u ervoor kiezen dat velden in combinatie uniek moeten zijn.

en: The scope of a single node requires that each field must be unique.
nl: De scope van een enkele node verplicht dat elk veld uniek moet zijn.

en: Choose whether the values in the specified fields must be unique among nodes of this content type, among nodes of the same language, among all nodes, or only among the fields of the present node.
nl: Kies of de waardes in de specifieke velden uniek moeten zijn over alle nodes van dit inhoudstype, alle nodes van dezelfde taal, alle nodes of alleen alle velden van de huidige node.

en: Sitewide context
nl: Algemene context

en: Should this context always be set? If <strong>true</strong>, this context will be active across your entire site.
nl: Moet deze context altijd ingeschakeld zijn? Indien <strong>ja</strong>, dan zal deze context over de gehele site actief zijn.

en: Provides this text as a <strong>$section_subtitle</strong> variable for display in page.tpl.php when this context is active.
nl: Biedt de tekst <strong>$section_subtitle</strong> als een variabele voor het weergeven in page.tpl.php wanneer deze context actief is.

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
nl: Gebruikers met de opgegeven toegangstekst krijgen toegang.

en: Group space
nl: Groepsruimte

en: Add new account
nl: Nieuwe account toevoegen

en: Site settings
nl: Website-instellingen

en: Show All
nl: Alles weergeven

en: Full screen mode
nl: Volledig scherm-modus

en: Nodes are a Drupal site's primary content.
nl: Nodes zijn de hoofdinhoud van een Drupal-website.

en: Comments are responses to node content.
nl: Reacties zijn opmerkingen op de inhoud van een node.

en: Users who have created accounts on your site.
nl: Gebruikers die een account hebben aangemaakt op de website.

en: Normal link
nl: Normale link

en: Confirmation form
nl: Bevestigingsformulier

en: To learn about the various ways to use flags, please check out the <a href="@handbook-url">Flag module handbook</a>.
nl: Lees meer over verschillende toepassingen van flags in het <a href="@handbook-url">Flag-module handboek</a>.

en: Current user
nl: Huidige gebruiker

en: by any user
nl: door elke gebruiker

en: Delete comment
nl: Reactie verwijderen

en: Is empty (NULL)
nl: Is leeg (NULL)

en: not empty
nl: niet leeg

en: Default image
nl: Standaardafbeelding

en: Use default image
nl: Standaardafbeelding gebruiken

en: Choose a image that will be used as default.
nl: Kies een afbeelding die als standaard zal worden gebruikt.

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height.
nl: De maximum toegestane afbeeldingsgrootte in het formaat BREEDTExHOOGTE, bijvoorbeeld 640x480. Vul 0 in voor onbeperkt. Als een grotere afbeelding wordt geüpload zal deze worden verkleind tot deze waardes.

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
nl: Deze tekst zal gebruikt worden door screen readers, zoekmachines of wanneer een afbeelding niet kan worden geladen.

en: Theming information
nl: Informatie voor thema-ontwikkeling

en: Debug Options
nl: Debug-opties

en: Text settings
nl: Tekstinstellingen

en: Thank you for your vote.
nl: Bedankt voor uw stem.

en: Ends with
nl: Eindigt met

en: Undated
nl: Niet-gedateerd

en: Join summary
nl: Samenvatting samenvoegen

en: Split summary at cursor
nl: Splits de samenvatting op de cursorpositie

en: Masquerade as @testuser
nl: Vermomd als @testuser

en: Upload date
nl: Uploaddatum

en: (Unpublished)
nl: (Niet gepubliceerd)

en: Do not cache
nl: Niet cachen

en: @label title
nl: @label titel

en: @label target
nl: @label doel

en: The title to use when this argument is present; it will override the title of the view and titles from previous arguments. You can use percent substitution here to replace with argument titles. Use "%1" for the first argument, "%2" for the second, etc.
nl: De te gebruiken titel indien het argument aanwezig is; het zal de titel van de view en titels van vorige argumenten overschrijven. Je kan procent vervangingstekens gebruiken om argumenttitels mee te vervangen. Gebruik "%1" voor het eerste argument, "%2" voor het tweede, enzovoort.

en: Action to take if argument is not present
nl: De actie die wordt uitgevoerd als er geen argument beschikbaar is

en: If this value is received as an argument, the argument will be ignored; i.e, "all values"
nl: Als deze waarde als argument wordt gebruikt, wordt het argument genegeerd; Dus 'alle waarden'.

en: Wildcard title
nl: Titel van joker

en: The title to use for the wildcard in substitutions elsewhere.
nl: De titel die bij vervangingen wordt gebruikt als het argument het jokerteken is.

en: <Basic validation>
nl: -Standaardvalidatie-

en: Action to take if argument does not validate
nl: Actie die wordt uitgevoerd als het argument niet valide is.

en: Link this field to its user
nl: Dit veld aan zijn gebruiker linken

en: This will override any other link you have set.
nl: Dit zal alle bestaande koppelingen overschrijven.

en: Overwrite the value to display for anonymous users
nl: Overschrijf de weer te geven waarde voor anonieme gebruikers

en: Text to display for anonymous users
nl: Weer te geven tekst voor anonieme gebruikers

en: Vote tag
nl: Stemtag

en: Use default RSS settings
nl: Standaard-RSS-instellingen gebruiken

en: Title plus teaser
nl: Titel en teaser

en: Front page feed
nl: Voorpagina-feed

en: Primary
nl: Primaire

en: The node ID of the node.
nl: De ID van de node.

en: Tab weight
nl: Tabgewicht

en: developer's API
nl: ontwikkelaars-API

en: Additional Settings
nl: Bijkomende instellingen

en: No role
nl: Geen rol

en: Image preview
nl: Afbeeldingvoorbeeld

en: The primary key to give to the search engine for this topic.
nl: De primaire sleutel voor dit onderwerp die aan de zoekmachine wordt doorgegeven.

en: The module that owns this topic.
nl: De module die de eigenaar van dit onderwerp is.

en: The topic id.
nl: Het onderwerp-ID

en: The language this search index relates to.
nl: De taal waar deze zoekindex naar verwijst.

en: Search index
nl: Zoekindex

en: View link
nl: Link weergeven

en: %title field is required.
nl: %title-veld is vereist.

en: The size of the file.
nl: De grootte van het bestand.

en: Attached to
nl: Verbonden aan

en: Link this field
nl: Dit veld linken

en: Your message will be sent to all members of this group.
nl: Uw bericht wordt naar alle leden van deze groep verzonden.

en: Enter a body for your message.
nl: Schrijf hier uw bericht.

en: You may not leave this group because it is a <em>closed</em> group. You should request removal from a group administrator.
nl: Omdat dit een besloten groep is, kunt u zich niet zelf uit deze groep verwijderen. U kunt de beheerder van deze groep vragen om u te verwijderen.

en: %name was promoted to <em>group administrator</em>.
nl: %name is nu <em>beheerder</em> van de groep.

en: %name is no longer a <em>group administrator</em>.
nl: %name is niet langer <em>administrator</em> van de groep.

en: You may not invite yourself - @self.
nl: U kunt zichzelf niet uitnodigen - @self.

en: Invalid email address or username: @value.
nl: Ongeldig e-mailadres of gebruikersnaam: @value.

en: Membership request to the %group group was rejected, only group administrators can add users to this group.
nl: Lidmaatschap aanvraag voor groep %goup is afgewezen, alleen groepbeheerders kunnen nieuwe gebruikers aan deze groep toevoegen.

en: %user removed from %group.
nl: %user verwijderd van %group.

en: Add users
nl: Gebruikers toevoegen

en: No groups available.
nl: Geen groepen beschikbaar.

en: Manager: !name
nl: Beheerder: !name

en: Add a new !type in this group.
nl: Voeg een nieuw !type toe in deze groep.

en: Unrecognized name: %bad. | Unrecognized names: %bad.
nl[0]: Naam niet herkend: %bad.
nl[1]: Namen niet herkend: %bad.

en: 1 group | @count groups
nl[0]: 1 groep
nl[1]: @count groepen

en: Enable users to create and manage groups.  OG Views integration module is recommended for best experience.
nl: Laat gebruikers toe om groepen te creëren en te beheren. Als best practice wordt OG Views integratie module aanbevolen.

en: Private groups
nl: Privé-groepen

en: Choose whether new groups should be private or public.
nl: Kies of nieuwe groepen privé of publiek moeten zijn.

en: Set node %id to public.
nl: Maak node %id publiek

en: Set node %id to private.
nl: Maak node %id privé

en: Provides actions for use with Organic Groups and Trigger.
nl: Biedt acties te gebruiken met Organic Groups en Trigger.

en: Body footer
nl: Berichtvoet

en: Group nodes
nl: Groepsnodes

en: Group: Description
nl: Groep: omschrijving

en: Group: Members count
nl: Groep: aantal leden

en: Group: Join link
nl: Groep: Aanmelden

en: Group: Language
nl: Groep: taal

en: User's groups
nl: Gebruikersgroepen

en: My unread: !links
nl: Mijn ongelezen: !links

en: My group: !links
nl: Mijn groep: !links

en: All posts: !links
nl: Alle inzendingen: !links

en: Remove membership
nl: Lidmaatschap verwijderen

en: Group administrators
nl: Groepsbeheerders

en: Menu links
nl: Menulinks

en: Link title
nl: Linktitel

en: 1 node created. | @count nodes created
nl[0]: 1 node aangemaakt.
nl[1]: @count nodes aangemaakt

en: Deleted one post | Deleted @count posts
nl[0]: 1 bericht verwijderd
nl[1]: @count berichten verwijderd

en: Generating Content
nl: Inhoud genereren

en: Finished @num_nids nodes created successfully.
nl: @num_nids nodes succesvol aangemaakt.

en: Finished with an error.
nl: Beëindigd met een fout.

en: Enter function name for api lookup
nl: De functienaam van de API-lookup invoeren

en: API Site
nl: API-site

en: Krumo display
nl: Weergave van Krumo

en: Rebuild the theme registry on every page load
nl: Het themaregister bij het laden van elke pagina opnieuw opbouwen

en: Reinstall
nl: Herinstalleren

en: Saved new value for %name.
nl: Nieuwe waarde voor %name opgeslagen.

en: Display of !type !obj
nl: Weergave van !type !obj

en: {empty}
nl: {leeg}

en: The file could not be written.
nl: Het bestand kon niet worden weggeschreven.

en: One variable deleted. | @count variables deleted.
nl[0]: Eén variabele verwijderd.
nl[1]: @count variabelen verwijderd.

en: 1 character | @count characters
nl[0]: 1 teken
nl[1]: @count tekens

en: 1 element | @count elements
nl[0]: 1 element
nl[1]: @count elementen

en: display source code
nl: broncode weergeven

en: Clear the CSS cache and all database cache tables which store page, node, theme and variable caches.
nl: De CSS-cache en alle cache-databasetabellen legen die pagina's, nodes, thema's en variabelen opslaan.

en: Function reference
nl: Functie-naslagwerk

en: Rebuild menus
nl: Menu's opnieuw opbouwen

en: Edit and delete site variables.
nl: Website-variabelen bewerken en verwijderen.

en: View your server's PHP configuration
nl: De PHP-instellingen van de server bekijken

en: Execute PHP Code
nl: PHP-code uitvoeren

en: Execute some PHP code
nl: PHP-code uitvoeren

en: Theme registry
nl: Templateregister

en: Devel settings
nl: Devel-instellingen

en: Delete all users (except user id 1) before generating new users.
nl: Verwijder alle gebruikers (met uitzondering van gebruiker-ID 1) voordat nieuwe gebruikers gegenereerd worden.

en: How old should user accounts be?
nl: Hoe oud moeten de gebruikersaccounts zijn?

en: . This type contains CCK fields which will only be populated by fields that implement the content_generate hook.
nl: . Dit type bevat CCK-velden die alleen worden gevuld indien velden de content_generate-hook implementeren.

en: <strong>Delete all content</strong> in these node types before generating new content.
nl: <strong>Verwijder alle inhoud</strong> uit deze inhoudstypes voordat nieuwe inhoud gegenereerd wordt.

en: How far back in time should the nodes be dated?
nl: Hoever terug in de tijd dienen de nodes gedateerd te zijn?

en: Maximum number of generated comments per node
nl: Maximaal aantal gegenereerde reacties per node

en: Add an upload to each node
nl: Voeg een upload aan elke node toe

en: Add taxonomy terms to each node.
nl: Voegt taxonomie-termen aan elke node toe.

en: Requires path.module
nl: Path-module vereist.

en: Add an url alias for each node.
nl: Maak een url-alias aan voor elke node.

en: Generate items
nl: Items genereren

en: Node_access summary
nl: Node_access-samenvatting

en: Devel generate
nl: Devel genereren

en: Help topics
nl: Helponderwerpen

en: Help is available on the following items:
nl: Er is hulp beschikbaar bij de volgende items:

en: Link this field to its node
nl: Dit veld naar de node linken

en: Node creation
nl: Node-aanmaak

en: Add subscription
nl: Abonnement toevoegen

en: Delete link
nl: Verwijderlink

en: Filter the view to the currently logged in user.
nl: Filter het overzicht voor de gebruiker die op dit moment is ingelogd.

en: Cache once for everything (global)
nl: Eén keer cachen voor alles (globaal)

en: Per page
nl: Per pagina

en: Per role
nl: Per rol

en: Per role per page
nl: Per rol per pagina

en: Per user
nl: Per gebruiker

en: Per user per page
nl: Per gebruiker per pagina

en: Display the results as a slideshow.
nl: Resultaten als een diavoorstelling weergeven.

en: Slideshow mode
nl: Slideshow-module

en: The file could not be uploaded.
nl: Het bestand kan niet worden geüpload.

en: Configure ImageAPI.
nl: ImageAPI instellen.

en: There are no image toolkit modules enabled. Toolkit modules can be enabled from the <a href="!admin-build-modules">module configuration page</a>.
nl: Er zijn geen image toolkit-modules ingeschakeld. Toolkit-modules kunnen ingeschakeld worden via de <a href="!admin-build-modules">module configuratie pagina</a>.

en: The %toolkit module is the only enabled image toolkit. Drupal will use it for resizing, cropping and other image manipulations.
nl: De %toolkit-module is de enige ingeschakelde image toolkit. Drupal zal deze gebruiken voor vergroten, verkleinen, verschalen en andere beeldbewerkingen.

en: Select a default image processing toolkit
nl: Selecteer een standaard beeldverwerkingstoolkit

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
nl: De geselecteerde beeldverwerkingstoolkit '%toolkit' kan functie '%function' niet juist verwerken.

en: Could not set permissions on destination file: %file
nl: Kan geen toegangsrechten geven aan bestand: %file

en: Compression Quality
nl: Compressie-kwaliteit

en: Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality, but bigger files.
nl: Dient tussen de 0 en 100 te zijn. Hogere waardes betekenen kwalitatief betere foto's, maar grotere bestanden.

en: Version information
nl: Versie-informatie

en: Compression Quality must be a value between 0 and 100.
nl: Compressie-kwaliteit moet een waarde tussen 0 en 100 zijn.

en: The specified ImageMagick path %file does not exist.
nl: Het opgegeven ImageMagickpad %file bestaat niet.

en: The specified ImageMagick path %file is not executable.
nl: Het opgegeven ImageMagick pad %file is niet uitvoerbaar.

en: ImageAPI Toolkit
nl: ImageAPI-toolkit

en: No ImageAPI toolkits available
nl: Geen ImageAPI-toolkits beschikbaar

en: PHP GD was not compiled with %format support.
nl: PHP GD is niet gecompileerd met %format-ondersteuning.

en: GD Image Rotation
nl: GD-afbeeldingrotatie

en: Low Quality / Poor Performance
nl: Lage kwaliteit / Slechte prestaties

en: GD Image Filtering
nl: GD-afbeeldingsfiltering

en: Command Line ImageMagick support.
nl: Command Line ImageMagick-ondersteuning.

en: ImageAPI toolkit missing settings form
nl: ImageAPI toolkit-instellingenformulier ontbreekt

en: administer imageapi
nl: imageapi beheren

en: ImageAPI requires a Toolkit such as ImageAPI GD or ImageAPI ImageMagick to function. Go to !modules and enable one of them.
nl: ImageAPI heeft een toolkit zoals 'ImageAPI GD' of 'ImageAPI ImageMagick' nodig om te functioneren. Ga naar !modules en schakel minimaal één van deze in.

en: ImageAPI GD Memory Limit
nl: ImageAPI GD-geheugenlimiet

en: It is highly recommended that you set you PHP memory_limit to 96M to use ImageAPI GD. A 1600x1200 images consumes ~45M of memory when decompressed and there are instances where ImageAPI GD is operating on two decompressed images at once.
nl: Het wordt sterk aangeraden om de PHP memory_limit naar 96M te verhogen voor het gebruik van ImageApi GD. Een afbeelding van 1600x1200 pixels gebruikt ongeveer 45M geheugen wanneer deze wordt gedecomprimeerd en er zijn situaties waarin ImageAPI met twee gedecomprimeerde afbeeldingen tegelijkertijd bezig is.

en: The background color to use for exposed areas of the image. Use web-style hex colors (#FFFFFF for white, #000000 for black). An empty value will cause images that support transparency to have transparent backgrounds, otherwise it will be white.
nl: De achtergrondkleur die wordt gebruikt voor de verschenen delen van de afbeelding. Gebruik hexadecimale getallen, zoals bijvoorbeeld #FFFFFF voor wit, #FF0000 voor rood, of #000000 voor zwart. Een lege waarde zal afbeeldingen die transparantie ondersteunen een transparante achtergrond geven, anders zullen zij wit zijn.

en: Please only use alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for preset names.
nl: Gebruik alleen alfanumerieke karakters, underscores en liggende streepjes voor instellingnamen.

en: Preset %name (ID: @id) was deleted.
nl: Instelling %name(ID: @id) is verwijderd.

en: Preset %name (ID: @id) was flushed.
nl: Cache van instelling %name (ID: @id) is leeggemaakt

en: Override Defaults
nl: Overschrijf de standaard

en: Unknown Action.
nl: Onbekende actie.

en: Unknown Preset.
nl: Onbekende instelling.

en: The action was succesfully updated.
nl: De actie is bijgewerkt

en: ImageCache already generating: %dst, Lock file: %tmp.
nl: ImageCache maakt al %dst, blokker bestand %tmp.

en: Manage ImageCache presets.
nl: ImageCache-instellingen beheren

en: Place the following snippet in your module as part of <code>hook_imagecache_default_presets()</code>.
nl: Plaats de volgende code in de module als onderdeel van <code>hook_imagecache_default_presets()</code>.

en: %p is not a directory or is not readable by the webserver.
nl: %p is geen map of is niet leesbaar door de webserver.

en: Has Avatar
nl: Heeft een avatar

en: Display the node with standard node view.
nl: Toon de node met standaard node view.

en: Draft
nl: Kladversie

en: Save Draft
nl: Conceptversie opslaan

en: Capitalize first letter
nl: Eerste letter hoofdletter maken

en: 12-hour (am/pm)
nl: 12-uur (am/pm)

en: 24-hour
nl: 24-uur

en: Logged in user
nl: Ingelogde gebruiker

en: Custom text
nl: Aangepaste tekst

en: Color 1
nl: Kleur 1

en: Color 2
nl: Kleur 2

en: There are no submissions for this form. <a href="!url">View this form</a>.
nl: Er zijn geen inzendingen voor dit webformulier beschikbaar. <a href="!url">Bekijk dit webformulier</a>.

en: Sum
nl: Som

en: Start time
nl: Vanaf

en: Leave
nl: Verlaten

en: Feed item
nl: Feed-item

en: Node module form.
nl: Node-module formulier.

en: Locale module form.
nl: Locale-module formulier.

en: Taxonomy module form.
nl: Taxonomy-module formulier.

en: Processed @current out of @total.
nl: @current bewerkt op een totaal van @total.

en: The menu path (as reflected in the breadcrumb), not including Home or [menu]. Separated by /.
nl: Het menupad (zoals weergegeven in het kruimelpad), zonder Home of [menu]. Gescheiden door /.

en: Default argument
nl: Standaard argument

en: !title replacement patterns
nl: !title patronen voor vervanging

en: Date year range
nl: Datumbereik jaar

en: Legend
nl: Legenda

en: Format: @date
nl: Notatie: @date

en: The year must be a number between %min and %max.
nl: Jaar moet een getal tussen %min en %max zijn.

en: The month must be a number between 1 and 12.
nl: Maand moet een getal tussen 1 en 12 zijn.

en: The day must be a number between !min and !max.
nl: Dag moet een getal tussen !min en !max zijn.

en: The hour must be a number between !min and !max.
nl: Uur moet een getal tussen !min en !max zijn.

en: The minute must be a number between !min and !max.
nl: Minuut moet een getal tussen !min en !max zijn.

en: The second must be a number between !min and !max.
nl: Seconde moet een getal tussen !min en !max zijn.

en: A valid value is required.
nl: Een geldige waard is vereist.

en: date ical
nl: Datum ical

en: The dates are invalid.
nl: De data zijn ongeldig.

en: Date date (YYYY-MM-DD)
nl: Datum (JJJJ-MM-DD)

en: Date datetime (YYYY-MM-DDTHH:MM:SS)
nl: Datumtijd (JJJJ-MM-DDTHH:MM:SS)

en: Time H:i
nl: Tijd H:i

en: Repeats
nl: Herhalingen

en: Add new date field
nl: Nieuw datumveld toevoegen

en: !repeats_every_interval on the !date_order !day_of_week
nl: !repeats_every_interval op !date_order !day_of_week

en: !repeats_every_interval every !day_of_week
nl: !repeats_every_interval iedere !day_of_week

en: !repeats_every_interval on the !month_days of !month_names
nl: !repeats_every_interval op de !month_days van !month_names

en: !repeats_every_interval on !month_names
nl: !repeats_every_interval iedere !month_names

en: !repeats_every_interval !count times
nl: !repeats_every_interval !count keer

en: !repeats_every_interval until !until_date
nl: !repeats_every_interval tot !until_date

en: !repeats_every_interval except !except_dates
nl: !repeats_every_interval behalve !except_dates

en: !repeats_every_interval where the week start on !day_of_week
nl: !repeats_every_interval wanneer de week start op !day_of_week

en: every week | every @count weeks
nl[0]: elke week
nl[1]: elke @count weken

en: every month | every @count months
nl[0]: elke maand
nl[1]: elke @count maanden

en: every year | every @count years
nl[0]: elk jaar
nl[1]: elke @count jaar

en: every day | every @count days
nl[0]: elke dag
nl[1]: elke @count dagen

en: 1 time | @count times
nl[0]: 1 keer
nl[1]: @count keer

en: Comparison
nl: Vergelijking

en: Poll title
nl: Enquête-titel

en: Numbered list
nl: Genummerde lijst

en: radius
nl: straal

en: Not installed.
nl: Niet geïnstalleerd.

en: Node location
nl: Nodelocatie

en: Note that you can enable/disable the URL list for each content type individually from the !url.
nl: Merk op dat u de URL-lijst kunt in- en uitschakelen voor elk individueel contenttype vanaf de !url.

en: Content Types page
nl: Pagina met inhoudstypes

en: Use URL alias instead of node ID
nl: Gebruik de URL-alias in plaats van het node-ID

en: Enabling this will create the link using the URL alias instead of the node ID.
nl: Wanneer u dit inschakelt, wordt de link gemaakt met de URL-alias in plaats van het node-ID.

en: Link in book hierarchy nodes
nl: Link in boekpagina's

en: Book module link not modified
nl: Link Book-module niet gewijzigd

en: Current page and sub-pages
nl: Huidige pagina en sub-pagina's

en: Current page only
nl: Alleen huidige pagina

en: Saving these strings will disable their translation via Drupal's language system. Use the reset button to return them to the original state.
nl: Het opslaan van deze teksten blokkeert vertaling via Drupal's vertaalsysteem. Gebruik de knop 'Standaardwaarden terugzetten' om de oorspronkelijke teksten terug te zetten.

en: Text strings
nl: Teksten

en: Text used in the link to the printer-friendly version.
nl: Tekst van de link naar de printervriendelijke versie.

en: Most printed
nl: Meest geprint

en: Show link
nl: Toon link

en: Show link in individual comments
nl: Toont een link in individuele commentaren

en: Show Printer-friendly URLs list
nl: Toon printervriendelijk URL lijst

en: node-specific print configuration
nl: node-specifieke print-instellingen

en: use PHP for link visibility
nl: gebruik PHP voor zichtbaarheid van de link

en: Send only the teaser
nl: Verstuur alleen de teaser

en: If selected, the default choice will be to send only the node's teaser instead of the full content.
nl: Indien geselecteerd, wordt de standaard keuze om alleen de teaser van de node te versturen in plaats van de gehele inhoud.

en: Enable teaser/full mode choice
nl: Activeer keuze van teaser of gehele inhoud

en: If checked, the user will be able to choose between sending the full content or only the teaser at send time.
nl: Indien geselecteerd, kan de gebruker de keuze maken bij het versturen tussen het versturen van de gehele inhoude of alleen de teaser.

en: Text used in the link to the send by-email form.
nl: Tekst gebruikt in de link voor verstuur via e-mail formulier.

en: !user has sent you a message from !site
nl: !user heeft u een bericht gestuurd van !site

en: Message from sender
nl: Bericht van verzender

en: Set the default contents of the message.
nl: De standaard inhoud van het bericht instellen.

en: Thank you for spreading the word about !site.
nl: Dank u voor het informeren over !site.

en: This message will be displayed after the user successfully submits the form.
nl: Dit bericht wordt getoond na het met succes verzenden van het formulier.

en: Enter multiple addresses separated by commas and/or different lines.
nl: Voer meerdere adressen in, gescheiden door kommas en/of verschillende regels.

en: Page to be sent
nl: Te sturen pagina

en: View page
nl: Pagina bekijken

en: Clear form
nl: Maak formulier leeg

en: Someone
nl: Iemand

en: an interesting site
nl: een interessante site

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please reduce the number of recipients.
nl: U kunt niet meer dan %number berichten per uur versturen. Verminder het aantal geadresseerden.

en: print_mail: From %from
nl: print_mail: Van %from

en: %name [%from] sent %page to [%to]
nl: %name [%from] verstuurd %page aan [%to]

en: us
nl: ons

en: Most emailed
nl: Het meest verstuurd via e-mail

en: PDF options
nl: PDF opties

en: PDF generation tool
nl: PDF-generatie hulpprogramma

en: This option selects the PDF generation tool being used by this module to create the PDF version.
nl: Deze optie selecteert de PDF tool die gebruikt wordt door deze module om de PDF versie te genereren.

en: PDF version link
nl: PDF versie link

en: Choose the location of the link(s) to the PDF version. The Links area is usually below the node content, whereas the Content corner is placed in the upper-right corner of the node content. Unselect all options to disable the link. Even if the link is disabled, you can still view the PDF version of a node by going to !path/nid where nid is the numeric id of the node.
nl: Selecteer de locatie van de link(s) naar de PDF versie. Het linkvak staat normaal gesproken onderaan de node-inhoud. De inhoudshoek is geplaatst in de rechterbovenhoek van de node. Deselecteer alle opties om de link uit te schakelen. Indien de link is uitgeschakeld, is het nog steeds mogelijk om de PDF versie van een node te bekijken door naar !path/nid te gaan waar nid het numerieke id van de node is.

en: Setting this option will add a PDF version page link on pages created by Drupal or the enabled modules.
nl: Activeer deze optie om link naar de PDF versie toe te voegen op door Drupal gemaakte pagina's of geactiveerde modules.

en: Same browser window
nl: Zelfde browservenster

en: New browser window
nl: Nieuw browservenster

en: Save dialog
nl: Dialoog opslaan

en: Select the desired method for opening the PDF in the user's browser.
nl: Selecteer de voorkeursmethode voor het openen van de PDF in de browser van de gebruiker.

en: Paper size
nl: Papierformaat

en: Choose the paper size of the generated PDF.
nl: Selecteer het papierformaat voor de gegenereerde PDF.

en: Page orientation
nl: Pagina oriëntatie

en: Choose the page orientation of the generated PDF.
nl: Selecteer de pagina oriëntatie voor de gegenereerde PDF.

en: (TCPDF only) Set the font family to be used. Examples: %examples.
nl: (TCPDF) Stel de gebruikte font familie in. Voorbeelden: %examples.

en: CAUTION: TCPDF embeds the complete font in the generated PDF. If you're not using Unicode, then helvetica or times are safe choices that will keep the PDF small. Unicode fonts can increase the size of the PDF to the 1MB region.
nl: PAS OP: TCPDF voegt het gehele font toe in de gegenereerde PDF. Indien u geen gebruik maar van Unicode, dan zijn helvetica of times veilige keuzes om de PDF klein te houden. Unicode fonts kunnen de grootte van de PDF richting 1Mb vergroten.

en: (TCPDF only) Set the font size to be used for normal text. This is the base value for the scaling applied to other text styles.
nl: (uitsluitend TCPDF) Stel de lettergrootte in, voor 'gewone tekst'. Deze basiswaarde wordt gebruikt voor het schalen in andere tekststijlen.

en: wkhtmltopdf options
nl: wkhtmltopdf opties

en: If left empty the generated filename defaults to the node's path. Tokens may be used to build the filename (see following list). The .pdf extension will be appended automatically.
nl: Indien leeg gelaten dan wordt het node's path de standaard gegenereerde bestandsnaam. Tokens mogen worden gebruikt om de bestandsbaam te maken (zie onderstaande lijst). De .pdf extensie wordt automatisch toegevoegd.

en: No PDF generation tool found! Please dowload a supported PHP PDF generation tool. Check this module's INSTALL.txt for more details.
nl: Geen PDF-generatie hulpprogramma gevonden! Download een ondersteund PHP PDF-generatie hulpprogramma. Bestudeer de INSTALL.txt van deze module voor meer informatie.

en: No PDF tool selected
nl: Geen PDF tool geselecteerd

en: Font size must be at least 1.
nl: Lettergrootte moet minimaal 1 zijn.

en: PDF version
nl: PDF-versie

en: Text used in the link to the PDF version.
nl: Tekst gebruikt voor de link naar de PDF versie

en: Page !n of !total
nl: Pagina !n van !total

en: Printer-friendly PDF
nl: Printervriendelijke PDF

en: Most PDFd
nl: Het meest PDFd

en: Adds the capability to export pages as PDF.
nl: Voeg mogelijkheid om pagina's te exporteren als PDF toe.

en: Print module form.
nl: Moduleformulier printen.

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
nl: %name: dit veld kan niet meer dan @count waardes bevatten.

en: Name of top taxonomy term
nl: Naam van de hoofdtaxonomieterm

en: ID of top taxonomy term
nl: ID van de hoofdtaxonomieterm

en: Secondary
nl: Secundaire

en: No fields available.
nl: Geen velden beschikbaar.

en: Content author
nl: Auteur van inhoud

en: Select a vocabulary
nl: Een woordenlijst selecteren

en: Delete user
nl: Gebruiker verwijderen

en: Modify node fields
nl: Velden van de node aanpassen

en: '@column' => value for @column
nl: '@column' => waarde van @column

en: return array(
      0 => array(@columns),
      // You'll usually want to stop here. Provide more values
      // if you want your 'default value' to be multi-valued:
      1 => array(@columns),
      2 => ...
    );
nl: return array(
      0 => array(@columns),
      // Meestal stop u hier. Voeg meer waarden toe
      // als de beginwaarde uit meerdere waarden bestaat:
      1 => array(@columns),
      2 => ...
    );

en: Expected format: <pre>!sample</pre>
nl: Formaat: <pre>!sample</pre>

en: You must select at least one field to modify.
nl: Selecteer minstens een veld om aan te passen.

en: Modify profile fields
nl: Profielvelden aanpassen

en: Execute arbitrary PHP script
nl: Voor een willekeurig PHP script uit

en: PHP script
nl: PHP-script

en: Modify node taxonomy terms
nl: Taxonomietermen van deze node aanpassen

en: The selected nodes are not associated with any vocabulary. Please select other nodes and try again.
nl: De geselecteerde inhoud heeft geen relatie met een woordenlijst. Maak een nieuwe selectie en probeer opnieuw.

en: <br />Note that this field has no effect when deleting terms.
nl: <br />Let erop dat dit veld geen effect heeft als u termen verwijdert.

en: (new tags)
nl: (nieuwe tags)

en: Add the selected terms
nl: Gekozen termen toevoegen

en: Replace existing terms with selected ones
nl: Bestaande termen door gekozen termen vervangen

en: Replace terms within same vocabulary
nl: Termen binnen deze woordenlijst vervangen

en: Delete selected terms
nl: Geselecteerde termen verwijderen

en: You did not select any term nor did you choose to replace existing terms. Please select one or more terms or choose to replace the terms.
nl: U heeft geen term geselecteerd of ervoor gekozen een bestaande term te vervangen. Selecteer een of meer termen of vervang de termen.

en: Modify user roles
nl: Gebruikersrollen aanpassen

en: Add roles
nl: Rollen toevoegen

en: Choose one or more roles you would like to assign to the selected users.
nl: Selecteer een of meer rollen die u toe wil kennen aan de gekozen gebruiker.

en: Remove roles
nl: Rollen verwijderen

en: Choose one or more roles you would like to remove from the selected users.
nl: Selecteer een of meer rollen die u wilt verwijderen.

en: You have not chosen any role to add or remove. Please select something to do.
nl: U heeft geen rol geselecteerd om te verwijderen of toe te voegen. Selecteer a.u.b. een of meer rollen.

en: Bulk Operations
nl: Bulkbewerkingen

en: Displays rows with checkmarks for bulk actions.
nl: Maakt tabellen met keuzevakjes voor bulkacties.

en: Invoke them directly
nl: Pas deze meteen toe.

en: Use Batch API
nl: Gebruik de Batch-API

en: To execute operations
nl: Bewerkingen uitvoeren

en: Display operations as
nl: Toon de bewerkingen als

en: Dropdown selectbox with Submit button
nl: Keuzelijst met knop

en: Each action as a separate button
nl: Elke actie als een afzonderlijke knop

en: Skip confirmation step
nl: Sla de bevestiging over

en: Display processing result
nl: Resultaten van de bewerking weergeven

en: Check this box to let Drupal display a message with the result of processing the selected objects.
nl: Na bewerking van de geselecteerde objecten wordt een bericht met het resultaat weergegeven.

en: Selected operations
nl: Geselecteerde bewerkingen

en: Bulk operations
nl: Bulkbewerkingen

en: - Choose an operation -
nl: - Kies een bewerking -

en: No operation selected. Please select an operation to perform.
nl: U heeft geen bewerkingen geselecteerd. Selecteer een of meer bewerkingen.

en: An error occurred while processing @operation with arguments: @arguments
nl: Bij het uitvoeren van @operation heeft zich een fout voorgedaan. De gebruikte argumenten zijn: @arguments

en: An attempt by user %user to !perm was blocked due to insufficient permissions.
nl: !perm door gebruiker %user is geweigerd vanwege onvoldoende rechten.

en: Could not find object info for view table @table.
nl: De objectinformatie voor de tabel @tabel kon niet worden gevonden.

en: Actions permissions
nl: Permissies voor de acties

en: Integrates actions with the permission system.
nl: Integreert acties met het permissiesysteem.

en: Exposes new Views style 'Bulk Operations' for selecting multiple nodes and applying operations on them.
nl: Views met bulkbewerkingen voor de selectie van nodes die in bulk bewerkt worden.

en: Vertical tabs
nl: Verticale tabs

en: The selected fieldsets will be rendered as vertical tabs for this content type. The tabs are rendered in the same version as the original form's fieldsets.
nl: De geselecteerde veldgroepen zullen verschijnen als verticale tabbladen voor dit inhoudstype. De inhoud van de tabbladen is gelijk aan de originele veldgroepen.

en: Vertical Tabs
nl: Verticale tabs

en: Not in book
nl: Niet in een boek

en: <create a new book>
nl: <een nieuw boek aanmaken>

en: New book
nl: Nieuw boek

en: By @name on @date
nl: Door @name op @date

en: By @name
nl: Door @name

en: Not in menu
nl: Niet in een menu

en: No attachments
nl: Geen bijlagen

en: No alias
nl: Geen alias

en: No flags
nl: Geen vlaggen.

en: No terms
nl: Geen termen

en: Supply a number of days to calculate the default close date for new quizzes.
nl: Geef het aantal dagen op om de standaard sluitingsdag te berekenen voor nieuwe quizen.

en: Please supply a valid date.
nl: Gelieve een geldige datum in te voeren.

en: Add a title that will help distinguish this question from other questions. This will not be seen during the quiz.
nl: Een titel toevoegen om te helpen de vraag van andere vragen te onderscheiden. Deze zal tijdens de quiz niet getoond worden.

en: Matching
nl: Komen overeen

en: Quiz Results
nl: Quizresultaten

en: Manage questions
nl: Vragen beheren

en: My results
nl: Mijn resultaten

en: Number of questions
nl: Aantal vragen

en: Backwards navigation
nl: Achterwaartse navigatie

en: At the end of the @quiz
nl: Aan het eind van de @quiz

en: After each question
nl: Na iedere vraag

en: Availability options
nl: Beschikbaarheidsopties

en: Always Available
nl: Altijd beschikbaar

en: Click this option to ignore the open and close dates.
nl: Selecteer deze optie om de openings- en sluitingsdatum niet te gebruiken.

en: Open Date
nl: Openingsdatum

en: The date this @quiz will become available.
nl: De datum waarop deze @quiz beschikbaar zal komen.

en: Close Date
nl: Sluitingsdatum

en: The date this @quiz will cease to be available.
nl: De datum waarop deze @quiz niet meer beschikbaar zal zijn.

en: Default summary. Leave blank if you don't want to give a summary.
nl: Standaardsamenvatting. Laat dit veld leeg als u geen standaardsamenvatting wilt.

en: A collection of questions designed to create interactive tests
nl: Een collectie vragen om interactieve testen mee te ontwerpen

en: Questions updated successfully.
nl: Vragen zijn succesvol bijgewerkt.

en: In Progress
nl: In behandeling

en: Time Finished
nl: Eindtijd

en: correct
nl: juist

en: incorrect
nl: fout

en: Time the quiz was started.
nl: Tijdstip waarop de quiz werd gestart.

en: Quiz End Time
nl: Eindtijd quiz

en: Time the quiz was finished.
nl: Tijdstip waarop de quiz was afgelopen.

en: Pass rate
nl: Slagingsdrempel

en: Indicates whether quiz takers can go back to previous questions.
nl: Geeft aan of quizdeelnemers terug kunnen naar vorige vragen.

en: Feedback Time
nl: Feedbackmoment

en: The first time a new quiz can be taken.
nl: Het eerste moment waarop een nieuwe quiz kan worden afgenomen.

en: The last time a new quiz can be taken.
nl: Het laatste moment waarop een nieuwe quiz kan worden afgenomen.

en: The number of times a quiz can be taken.
nl: Het aantal keren dat een quiz kan worden gedaan.

en: Numeric
nl: Numeriek

en: See video
nl: Bekijk video

en: "Video width" must be a positive integer.
nl: Videobreedte moet een positief getal zijn.

en: "Video height" must be a positive integer.
nl: Videohoogte moet een positief getal zijn.

en: Teaser break
nl: Teasereinde

en: Alt text
nl: Alternatieve tekst

en: Enter the URL or Embed Code here. The embedded third party content will be parsed and displayed appropriately from this.
nl: Vul hier de URL of 'Embed Code' in. De ingebedde externe inhoud zal verwerkt worden en op gepaste wijze weergegeven worden.

en: The following services are provided: !urls
nl: Volgende diensten worden ondersteund: !urls

en: Custom URL
nl: Aangepaste URL

en: Custom player colors
nl: Aangepaste kleuren van de speler

en: Override player colors
nl: Spelerkleuren overschrijven.

en: Display border around player
nl: Randen om de speler tonen.

en: Create a list of options as a list in <strong>Allowed values list</strong> or as an array in PHP code. These values will be the same for %field in all content types.
nl: Maak een lijst met opties als in <strong>Toegestane waardeslijst</strong> of als een array in PHP. Deze waarde zullen hetzelfde zijn in %field in alle inhoudstypes.

en: You need to specify the 'allowed values' for this field.
nl: De 'toegestane waardes' voor dit veld opgeven.

en: form
nl: formulier

en: Edit link
nl: Bewerkingslink

en: Submit button text
nl: Tekst voor verzendknop

en: Token replacement patterns
nl: Vervangpatronen voor tokens

en: Name of top term's vocabulary
nl: Naam van de woordenlijst van de hoofdtaxonomieterm

en: ID of top term's vocabulary
nl: ID van de woordenlijst van de hoofdtaxonomieterm.

en: The text used in the menu as link text for this item.
nl: De tekst zoals wordt weergegeven in het menu als linktekst voor dit item.

en: The title of the node's book parent.
nl: De titel van de bovenliggende boekpagina.

en: The id of the node's book parent.
nl: Het ID van de bovenliggende boekpagina.

en: The titles of all parents in the node's book hierarchy.
nl: De titels van alle bovenliggende boekpagina's.

en: The name of the currently logged in user.
nl: De naam van de huidige ingelogde gebruiker.

en: The user ID of the currently logged in user.
nl: De gebruikers-ID van de ingelogde gebruiker.

en: The email address of the currently logged in user.
nl: Het e-mailadres van de ingelogde gebruiker.

en: A randomly generated SHA1 hash.
nl: Een willekeurig gegenereerde SHA1 hash.

en: The current timestamp in seconds past January 1, 1970.
nl: Het huidige tijdstip in seconden sinds 1 januari 1970.

en: A randomly generated single-digit number.
nl: Een willekeurig gegenereerd één-cijferig getal.

en: A randomly generated three-digit number.
nl: Een willekeurig gegenereerd drie-cijferig getal.

en: A randomly generated ten-digit number.
nl: Een willekeurig gegenereerd tien-cijferig getal.

en: Randomly generated single-digit letter.
nl: Willekeurig gegenereerd één-cijferig getal.

en: Randomly generated three-digit letters.
nl: Willekeurig gegenereerd drie-cijferig getal.

en: Randomly generated ten-digit letters.
nl: Willekeurig gegenereerd tien-cijferig getal.

en: The email address to which the message should be sent.
nl: Het e-mailadres waar het bericht naar toegezonden moet worden.

en: The message that should be sent.
nl: Het bericht dat verzonden moet worden.

en: The message to be displayed to the current user.
nl: Het bericht om te tonen aan de huidige gebruiker.

en: Provides a shared API for replacement of textual placeholders with actual data.
nl: Voorziet in een gedeelde API waarmee tekstuele plaatshouders vervangen worden door echte data.

en: Provides additional tokens and a base on which to build your own tokens.
nl: Biedt extra tokens en een startpunt voor het maken van uw eigen tokens.

en: Provides enhanced versions of core Drupal actions using the Token module.
nl: Levert uitgebreide versies van de core Drupal acties door middel van de Token-module.

en: Date form type
nl: Datum formaattype

en: Select a granularity for the date filter. For instance, selecting 'day' will create a filter where users can select the year, month, and day.
nl: Kies een nauwkeurigheid voor de datumfilter. Bijvoorbeeld het kiezen van 'dag' zal een filter maken waar gebruiker kunnen kieze uit jaar, maand en dag.

en: Date field(s)
nl: Datumveld(en)

en: Select date field(s) to filter with this argument.
nl: Kies het datumveld(en) om op te fitleren met deze parameter.

en: Method of handling multiple date fields in the same query. Return items that have any matching date field (date = field_1 OR field_2), or only those with matches in all selected date fields (date = field_1 AND field_2).
nl: Methode van afhandeling van meerdere datumvelden in dezelfde query. Geef die items terug die een overeenkomstig datumveld hebben (date - field_1 OR field_2) of alleen die items die overeenkomen met alle geselecteerde datumvelden (date = field_1 AND field_2).

en: You must select at least one date field for this filter.
nl: Kies minimaal één datumveld voor dit filter.

en: Date default
nl: Date standaard

en: To date default
nl: Beginwaarde voor einddatum

en: Please set a default value for the To date as well as the From date when using default values with the Between or Not between operators.
nl: Stel een standaard waarde voor zowel de begin- als de einddatum in wanneer gebruik gemaakt wordt van standaard waarden met de Between of Not Between operatoren.

en: Missing date fields!
nl: Ontbrekende datum velden!

en: (@field) <strong>Exposed</strong> @widget @format
nl: (@field) <strong>Getoond</strong> @widget @format

en: The results of this submission may be viewed at:
nl: Bekijk dit bericht op de website:

en: New component name
nl: Nieuw besturingselement

en: When adding a new component, the name field is required.
nl: Bij toevoegen van een nieuw besturingselement is invullen van het naam-veld vereist.

en: Your webform has been published.
nl: Het webformulier is gepubliceerd.

en: The component positions and mandatory values have been updated.
nl: De posities van de besturingselementen en verplichte waarden zijn bijgewerkt.

en: Optional. You may organize your form by placing this component inside another fieldset.
nl: Optioneel. Het formulier kan worden gestructureerd door dit onderdeel in een groepsvak op te nemen.

en: Component %name cloned.
nl: Besturingselement %name is gedupliceerd.

en: Component %name updated.
nl: Besturingselement %name is bijgewerkt.

en: New component %name added.
nl: Nieuw besturingselement %name toegevoegd.

en: Delete the %name fieldset?
nl: Groepsvak %name verwijderen?

en: This will immediately delete the %name fieldset and all children elements within %name from the %webform webform. This cannot be undone.
nl: Deze actie zal het groepsvak %name en alle besturingselementen erin uit het webformulier %webform verwijderen. Dit kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Delete the %name component?
nl: Besturingselement %name verwijderen?

en: This will immediately delete the %name component from the %webform webform. This cannot be undone.
nl: Deze actie zal het besturingselement %name uit het webformulier %webform verwijderen. Dit kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Component %name deleted.
nl: Besturingselement %name is verwijderd.

en: Submissions for %user
nl: Inzendingen van %user

en: Show !count results per page.
nl: Toon !count resultaten per pagina.

en: Showing all results.
nl: Alle resultaten worden weergegeven.

en: @total results total.
nl: @total inzendingen in totaal.

en: This is the delimiter used in the CSV/TSV file when downloading Webform results. Using tabs in the export is the most reliable method for preserving non-latin characters. You may want to change this to another character depending on the program with which you anticipate importing results.
nl: Dit is het scheidingsteken dat wordt gebruikt in het CSV/TSV bestand wanneer u de Webformulier-resultaten downloadt. Gebruik van tabs in het exportbestand is het meest betrouwbaar bij export van non-latin tekens. U kunt deze instelling wijzigen afhankelijk van het programma waarmee u de exportresultaten gaat importeren.

en: Submission Details
nl: Inzendingsdetails

en: This page displays all the components currently configured for this webform node. You may add any number of components to the form, even multiple of the same type. To add a new component, fill in a name and select a type from the fields at the bottom of the table. Submit the form to create the new component or update any changed form values.
nl: Deze pagina geeft alle besturingselementen weer die voor dit webformulier zijn geconfigureerd. Er kunnen onbeperkt besturingselementen aan worden toegevoegd. Zelfs meerdere besturingselementen van hetzelfde type zijn toegestaan. Om een nieuw besturingselement toe te voegen, kan onderaan de lijst een naam worden ingevuld en het juiste type besturingselement worden geselecteerd. Een klik op de knop voegt het besturingselement vervolgens toe aan dit webformulier.

en: Click on any existing component's name to edit its settings.
nl: Klik op een van de bestaande besturingselementen om de instellingen ervan te bewerken.

en: These permissions affect which roles can submit this webform. It does not prevent access to the webform page. If needing to prevent access to the webform page entirely, use a content access module such as <a href="http://drupal.org/project/taxonomy_access">Taxonomy Access</a> or <a href="http://drupal.org/project/node_privacy_byrole">Node Privacy by Role</a>.
nl: Deze permissies bepalen welke gebruikersrollen dit formulier mogen inzenden. Het beperkt echter niet de toegang tot het formulier. Als u de toegang tot het dit webformulier wilt beperken, gebruik dan een content access module zoals bijv. <a href="http://drupal.org/project/taxonomy_access">Taxonomy Access</a> of <a href="http://drupal.org/project/node_privacy_byrole">Node Privacy by Role</a>.

en: Roles that can submit this webform
nl: Gebruikersrollen die dit formulier mogen inzenden.

en: Show complete form in teaser
nl: Geef het complete formulier weer in de teaser.

en: Display the entire form in the teaser display of this node.
nl: Geef het complete formulier weer in de teaserweergave van deze node.

en: By default the submit button on this form will have the label <em>Submit</em>. Enter a new title here to override the default.
nl: De standaardtekst op de verzend-knop onderaan het formulier is <em>Verzenden</em>. Vul hier eventueel een vervangende tekst in.

en: The entered email address %address is not a valid address.
nl: Het opgegeven E-Mailadres %address is ongeldig.

en: Submissions for this form are closed.
nl: Inzenden van dit formulier is niet langer mogelijk.

en: You must <a href="!login">login</a> or <a href="!register">register</a> to view this form.
nl: <a href="!login">Log in</a> of <a href="!register">registreer</a> om dit formulier te bekijken.

en: You do not have permission to view this form.
nl: U bent niet gemachtigd om dit formulier te bekijken.

en: You have submitted this form the maximum number of times (@count).
nl: U heeft het maximaal voor u toegestane aantal inzendingen (@count) van dit formulier bereikt.

en: You have already submitted this form.
nl: U heeft dit formulier reeds ingezonden.

en: You may not submit another entry at this time.
nl: U kunt op dit moment niet nog een inzending doen.

en: <a href="!url">View your previous submissions</a>.
nl: <a href="!url">Bekijk uw eerdere inzendingen</a>.

en: Available components
nl: Beschikbare besturingselementen

en: These are the available field types for your installation of Webform. You may disable any of these components by unchecking its corresponding box. Only checked components will be available in existing or new webforms.
nl: Hieronder worden de voor webformulieren beschikbare veldtypen getoond. U kunt onderdelen uitschakelen door het bijbehorende keuzevakje uit te vinken. Alleen aangevinkte onderdelen zijn beschikbaar voor bestaande en nieuwe webformulieren.

en: Default e-mail values
nl: Standaard e-mailadres

en: The default sender address for emailed webform results; often the e-mail address of the maintainer of your forms.
nl: Standaard afzenderadres voor verstuurde webformulier resultaten. Dit  is vaak het e-mailadres van de beheerder van de formulieren.

en: The default sender name which is used along with the default from address.
nl: Standaard afzendernaam, wordt samen met het e-mailadres weergegeven.

en: Default subject
nl: Standaard onderwerp

en: Form submission from: %title
nl: Formulierinzending van: %title

en: The default subject line of any e-mailed results.
nl: De standaard onderwerpregel voor bevestigings E-Mails.

en: Allow cookies for tracking submissions
nl: Cookies gebruiken voor het volgen van inzendingen

en: <a href="http://www.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie">Cookies</a> can be used to help prevent the same user from repeatedly submitting a webform. This feature is not needed for limiting submissions per user, though it can increase accuracy in some situations. Besides cookies, Webform also uses IP addresses and site usernames to prevent repeated submissions.
nl: Met <a href="http://nl.wikipedia.org/wiki/Cookies">Cookies</a> kan worden voorkomen dat een gebruiker meerdere malen hetzelfde formulier verzendt. Deze functie is niet nodig om het aantal inzendingen per gebruiker te beperken, maar kan in bepaalde gevallen wel de nauwkeurigheid verhogen. Naast cookies gebruikt de webformuliermodule ook IP-adressen en gebruikersnamen om herhaalde inzendingen te voorkomen.

en: Default export format
nl: Standaard exportformaat

en: Default export delimiter
nl: Standaard scheidingsteken voor exportbestanden.

en: Submission access control
nl: Inzendingen toegangscontrole

en: Select the user roles that may submit each individual webform
nl: Selecteer de gebruikersrollen die elk individueel webformulier mogen inzenden.

en: Disable Webform submission access control
nl: Toegangscontrole van het webformulier uitschakelen.

en: By default, the configuration form for each webform allows the administrator to choose which roles may submit the form. You may want to allow users to always submit the form if you are using a separate node access module to control access to webform nodes themselves.
nl: Standaard stelt het beheer van elk webformulier de beheerder in staat de rollen te selecteren die dat formulier mogen inzenden. Mogelijkerwijs wilt u gebruikers altijd in staat stellen webformulieren in te zenden. Bsijvoorbeeld als u al gebruik maakt van een aparte node access module voor toegangsbeheer tot webform nodes.

en: Form: !form
nl: Formulier: !form

en: Submission updated.
nl: Inzending bijgewerkt.

en: Thank you, your submission has been received.
nl: Bedankt! De inzending is ontvangen.

en: You may use special tokens in this field that will be replaced with dynamic values.
nl: In dit veld kunt u speciale tekenreeksen gebruiken die door dynamische waarden vervangen zullen worden.

en: Token values
nl: Tokenwaardes

en: Webform confirmation
nl: Webformulier-bevestiging

en: Form components
nl: Besturingselementen

en: Webform submission
nl: Webformulier-inzending

en: Website timezone
nl: Tijdzone van de website.

en: User timezone
nl: Tijdzone van de gebruiker.

en: Use a textfield for year
nl: Gebruik een tekstveld voor jaar

en: If checked, the generated date field will use a textfield for the year. Otherwise it will use a select list.
nl: Indien geselecteerd zal het gegenereerde datumveld een tekstveld voor het jaar gebruiken, zoniet, dan wordt een selectielijst gebruikt.

en: Entered !name is not a valid date.
nl: De ingevoerde !name is geen geldige datum.

en: Leaving blank will use the default size.
nl: Als u dit leeg laat, zal de standaardgrootte worden gebruikt.

en: %value is not a valid email address.
nl: het opgegeven e-mailadres %value is ongeldig.

en: Fieldsets allow you to organize multiple fields into groups.
nl: Met veldengroepen kunnen complexe webformulieren worden gestructureerd door velden te groeperen.

en: Width of the file field.
nl: Breedte van het bestandsveld.

en: The save directory %directory could not be created. Check that the webform files directory is writtable.
nl: De map %directory kon niet worden aangemaakt. Controleer of de map voor webformulieren schrijfbaar is.

en: %field field is required.
nl: Het veld %field is verplicht.

en: Filesize (KB)
nl: Bestandsgrootte (KB)

en: A field which is not visible to the user, but is recorded with the submission.
nl: Een veld aan dat niet zichtbaar is voor de gebruiker maar dat wel in het formulier wordt opgenomen.

en: Displays text as HTML in the form; does not render a field.
nl: Geeft tekst als HTML weer in het formulier; maakt geen besturingselement aan.

en: Options within the select list must be unique. The following keys have been used multiple times:
nl: Opties in de selectielijst moeten uniek zijn. De volgende sleutelwaarden zijn meerdere keren gebruikt:

en: Make this field resizable by the user.
nl: Stel de gebruiker in staat de grootte van het veld aan te passen.

en: Examples: $, #, -.
nl: Voorbeelden: $, #, -.

en: Examples: lb, kg, %.
nl: Voorbeelden: lb, kg, %.

en: Entered %name is not a valid time.
nl: De ingevoerde %name is geen geldige tijdnotatie.

en: New revision
nl: Nieuwe revisie

en: There was an error updating the @quiz.
nl: Er was een foutmelding tijdens het updaten van de @quiz.

en: Default number of days before a @quiz is closed
nl: Standaardaantal dagen voordat een @quiz wordt afgesloten.

en: Allow quiz creators to set a pass/fail option when creating a @quiz.
nl: Quizmakers toestaan een slaag/faaloptie in te stellen bij het aanmaken van een @quiz.

en: Maximum Result Options
nl: Maximum aantal mogelijke uitkomsten

en: Remove Incomplete Quiz Records (older than)
nl: Onvolledige quizinvoer verwijderen (ouder dan)

en: Number of days that you like to keep the incomplete quiz records
nl: Aantal dagen om de onvoltooide quizrecords te bewaren

en: Addons Configuration
nl: Configuratie van addons

en: Enable UserPoints Module Integration
nl: Integratie UserPoints-module inschakelen

en: Display Timer for Timed Quiz
nl: Timer weergeven voor een quiz met tijdslimiet

en: Look and Feel Settings
nl: Look en Feel-instellingen

en: @quiz title
nl: @quiz titel

en: @quiz Title
nl: @quiz titel

en: No @quiz results found.
nl: Geen @quiz resultaten gevonden.

en: This quiz has not been scored yet.
nl: Deze quiz is nog niet beoordeeld.

en: This person got %num_correct of %question_count possible points.
nl: Deze persoon behaalde %num_correct van %question_count mogelijke punten.

en: 7 Days
nl: 7 dagen

en: 8 Days
nl: 8 dagen

en: 9 Days
nl: 9 dagen

en: 10 Days
nl: 10 dagen

en: 11 Days
nl: 11 dagen

en: 12 Days
nl: 12 dagen

en: 13 Days
nl: 13 dagen

en: 14 Days
nl: 14 dagen

en: 15 Days
nl: 15 dagen

en: 16 Days
nl: 16 dagen

en: 17 Days
nl: 17 dagen

en: 18 Days
nl: 18 dagen

en: 19 Days
nl: 19 dagen

en: 20 Days
nl: 20 dagen

en: 21 Days
nl: 21 dagen

en: 22 Days
nl: 22 dagen

en: 23 Days
nl: 23 dagen

en: 24 Days
nl: 24 dagen

en: 25 Days
nl: 25 dagen

en: 26 Days
nl: 26 dagen

en: 27 Days
nl: 27 dagen

en: 28 Days
nl: 28 dagen

en: 29 Days
nl: 29 dagen

en: 30 Days
nl: 30 dagen

en: 35 Days
nl: 35 dagen

en: 40 Days
nl: 40 dagen

en: 45 Days
nl: 45 dagen

en: 50 Days
nl: 50 dagen

en: 55 Days
nl: 55 dagen

en: 60 Days
nl: 60 dagen

en: 65 Days
nl: 65 dagen

en: 70 Days
nl: 70 dagen

en: 75 Days
nl: 75 dagen

en: 80 Days
nl: 80 dagen

en: 85 Days
nl: 85 dagen

en: 90 Days
nl: 90 dagen

en: 95 Days
nl: 95 dagen

en: 100 Days
nl: 100 dagen

en: 105 Days
nl: 105 dagen

en: 110 Days
nl: 110 dagen

en: 115 Days
nl: 115 dagen

en: 120 Days
nl: 120 dagen

en: Parts of this @quiz have not been evaluated yet. The score below is not final.
nl: Onderdelen van deze @quiz zijn nog niet geëvalueerd. Onderstaande score is nog niet definitief.

en: You got %num_correct of %question_count possible points.
nl: U heeft %num_correct van %question_count mogelijke punten.

en: Thanks for taking the quiz!
nl: Bedankt voor het afnemen van de quiz!

en: @quiz configuration
nl: @quiz-configuratie

en: @quiz results
nl: @quiz-uitkomsten

en: The name of the @quiz.
nl: De naam van de @quiz.

en: Assign Action
nl: Actie toewijzen

en: Select an action to be preformed after a user has completed this @quiz.
nl: Selecteer een actie om uit te voeren nadat de gebruiker deze @quiz voltooid heeft.

en: Whether to allow user to go back and revisit their answers
nl: Al dan niet toestaan om de gebruiker terug te laten gaan om hun antwoorden herzien.

en: Indicates at what point feedback for each question will be given to the user
nl: Geeft aan op welk punt voor iedere vraag feedback aan de gebruiker wordt gegeven.

en:  Time Limit
nl:  Tijdslimiet

en: Set the maximum allowed time in seconds for this @quiz. Use 0 for no limit.
nl: Stel de maximale toegestane tijd in seconden in voor deze @quiz. 0 gebruiken om geen limiet te stellen.

en: Pass rate for @quiz (%)
nl: Slagingsdrempel voor @quiz (%)

en: Summary text if passed
nl: Samenvattingstekst indien geslaagd

en: Default summary text
nl: Tekst standaardsamenvatting

en: Result Option
nl: Uitkomstmogelijkheid

en: The name of the result
nl: De naam van de uitkomst

en: Percentage Start Range
nl: Startpercentage reeks

en: Percentage End Range
nl: Eindpercentage reeks

en: Display text for the result
nl: Weergavetekst voor de uitkomst

en: Result summary. This is the summary that is displayed when the user falls in this result set determined by his/her responses.
nl: Uitkomstsamenvatting. Dit is de samenvatting die wordt getoond wanneer de gebruiker in deze uitkomstmogelijkheid valt afhankelijk van zijn/haar antwoorden.

en: You have already passed this @quiz.
nl: U bent al geslaagd voor deze @quiz.

en: Resuming a previous quiz in-progress.
nl: Een voormalige quiz-afname hervatten.

en: The user passed this quiz.
nl: De gebruiker is voor deze quiz geslaagd.

en: the user completed this quiz.
nl: de gebruiker voltooide deze quiz.

en: View results.
nl: Uitkomsten bekijken.

en: Number of random questions
nl: Aantal willekeurige vragen

en: The percentage of questions that must be correct before the quiz is passed.
nl: Het percentage vragen dat correct dient te zijn voordat men voor de quiz slaagt.

en: The time limit on a quiz.
nl: De tijdslimiet voor een quiz.

en: Open time
nl: Openingstijdstip

en: Close time
nl: Sluitingstijdstip

en: Quiz Questions
nl: Quizvragen

en: Quiz node revision
nl: Quiz-noderevisie

en: Question Node ID
nl: Vraagnode-ID

en: The question node id.
nl: De node-id van de vraag.

en: Question node nid
nl: Vraagnode-nid

en: Question Node VID
nl: Vraagnode-vid

en: The question node revision id.
nl: De noderevisie-id van de vraag.

en: Question node revision
nl: Vraagnode-revisie

en: Question Status
nl: Vraagstatus

en: Number of Questions
nl: Aantal vragen

en: Quiz Start Time
nl: Starttijd quiz

en: Use Quiz Questions
nl: Quizvragen gebruiken

en: Current User
nl: Huidige gebruiker

en: There are no unscored essays.
nl: Er zijn geen onbeoordeelde betogen.

en: Enter your answer here. If you need more space, click on the grey bar at the bottom of this area and drag it down.
nl: Geef het antwoord hier. Klik op de grijze balk onderaan dit gebied en sleep deze naar beneden wanneer u meer ruimte nodig heeft.

en: Score the answers from quizzes that use long answer questions.
nl: De antwoorden van quizzen beoordelen die lange-antwoordvragen gebruiken.

en: Correct answer
nl: Correct antwoord

en: Feedback Settings
nl: Feedbackinstellingen

en: Support for Quiz question types.
nl: Ondersteuning voor quizvraagsoorten.

en: Quiz Question
nl: Quizvraag

en: Enter your answer here
nl: Voer hier uw antwoord in

en: Provide the answer and the method by which the answer will be evaluated.
nl: Levert het antwoord en de methode waarop het antwoord beoordeeld wordt.

en: Match against a regular expression (answer must match the supplied regular expression)
nl: Met een reguliere expressie vergelijken (antwoord moet voldoen aan een opgegeven reguliere expressie)

en: About regular expressions
nl: Over reguliere expressies

en: Score the answers from quizzes that use short answer questions.
nl: De antwoorden van quizzen beoordelen die korte-antwoordvragen gebruiken.

en: Lowercase
nl: Kleine letter

en: Add comment link
nl: Reactielink toevoegen

en: delete own
nl: eigen verwijderen

en: Change basic information
nl: Basisinformatie wijzigen

en:  <b>under</b> image
nl:  <b>onder</b> afbeelding

en:  <b>over</b> image
nl:  <b>boven</b> afbeelding

en: Opacity: 0-100. Be aware that values other than 100% may be slow to process.
nl: Ondoorzichtigheid: 0-100. Wees er op verdacht dat waarden minder dan 100% een mogelijk lange verwerkingsduur kunnen hebben.

en: final dimensions
nl: uiteindelijke afmetingen

en: Custom action
nl: Aangepaste actie

en: Render Text
nl: Tekst renderen

en: %editor profile for %format
nl: %editor-profiel voor %format

en: Enabled by default
nl: Standaard ingeschakeld

en: The default editor state for users having access to this profile. Users are able to override this state if the next option is enabled.
nl: De standaard editorstatus voor gebruikers die toegang hebben tot dit profiel. Gebruikers kunnen deze instelling wijzigen als de volgende optie is ingeschakeld.

en: If allowed, users will be able to choose their own editor default state in their user account settings.
nl: Indien toegestaan, kunnen gebruikers hun eigen standaard editorstatus instellen in hun accountinstellingen.

en: Show <em>enable/disable rich text</em> toggle link
nl: <em>In-/uitschakelen opgemaakte tekst</em> schakelaar tonen.

en: Whether or not to show the <em>enable/disable rich text</em> toggle link below a textarea. If disabled, the user setting or global default is used (see above).
nl: Het al dan niet weergeven van de <em>in-/uitschakelen opgemaakte tekst</em> schakelaar onder de tekstveld. Als dit ingeschakeld is wordt de globale standaardinstellingen gebruikt (zie hierboven).

en: This option controls whether the editor toolbar is displayed above or below the editing area.
nl: Deze optie bepaalt of de werkbalk boven of onder het editorveld wordt weergegeven.

en: This option controls the alignment of icons in the editor toolbar.
nl: Deze optie bepaalt de positie van de pictogrammen in de werkbalk.

en: Where to display the path to HTML elements (i.e. <code>body > table > tr > td</code>).
nl: Waar het pad naar HTML-elementen wordt weergeven (<code>body > table > tr > td</code>).

en: This option gives you the ability to enable/disable the resizing button. If enabled, the Path location toolbar must be set to "Top" or "Bottom" in order to display the resize icon.
nl: Deze optie geeft u de mogelijkheid om de vergrootknop in of uit te schakelen. Indien ingeschakeld moet de padlocatie-toolbar ingesteld zijn op 'Boven' of 'Onder' om het vergrootpictogram weer te geven.

en: If enabled, potentially malicious code like <code>&lt;HEAD&gt;</code> tags will be removed from HTML contents.
nl: Indien ingeschakeld worden potentiële kwaadwillige code zoals <code>&lt;HEAD&gt;</code> tags verwijderd uit de HTML-inhoud.

en: If enabled, the editor will insert TAB characters on tab and preserve other whitespace characters just like a PRE element in HTML does.
nl: Indien ingeschakeld voegt de editor tabtekens in bij gebruik van de tab-toets en behoudt hij de andere witruimtetekens zoals een PRE-element dat in HTML doet.

en: If enabled, HTML tags declaring the font size, font family, font color and font background color will be replaced by inline CSS styles.
nl: Indien ingeschakeld worden de HTML-tags voor tekengrootte, lettertype, tekstkleur en achtergrondkleur vervangen door in-line CSS.

en: If enabled, the editor will remove most linebreaks from contents. Disabling this option could avoid conflicts with other input filters.
nl: Indien ingeschakeld zal de editor de meeste regeleinden uit de inhoud verwijderen. Door deze optie uit te schakelen kunnen conflicten met andere invoerfilters worden vermeden.

en: If enabled, the editor will re-format the HTML source code. Disabling this option could avoid conflicts with other input filters.
nl: Indien ingeschakeld zal de editor de HTML-broncode herformatteren. Door deze optie uit te schakelen kan het conflicten met andere invoerfilters vermijden.

en: Force cleanup on standard paste
nl: Opschonen afdwingen bij plakken

en: If enabled, the default paste function (CTRL-V or SHIFT-INS) behaves like the "paste from word" plugin function.
nl: Indien ingeschakeld gedraagt de standaard plakfunctie (CTRL-V of SHIFT-INS) zich zoals de 'plakken uit Word-gegevens' plugin-functie.

en: Comma separated list of HTML block formats. Possible values: <code>@format-list</code>.
nl: Een door komma's gescheiden lijst van HTML-blokformaten. Mogelijke waarden: <code>@format-list</code>.

en: Use theme CSS
nl: CSS van thema gebruiken

en: Define CSS
nl: CSS definiëren

en: Editor default CSS
nl: Standaard CSS voor editor

en: Defines the CSS to be used in the editor area.<br />Use theme CSS - loads stylesheets from current site theme.<br/>Define CSS - enter path for stylesheet files below.<br />Editor default CSS - uses default stylesheets from editor.
nl: Definieert de CSS die gebruikt wordt in het editorveld. <br />CSS van thema gebruiken - Stylesheet van huidig thema gebruiken. <br />CSS definiëren - Voer hieronder het pad in voor de stylesheetbestanden. <br />Standaard CSS van editor - Gebruikt de standaardstylesheets van de editor.

en: If "Define CSS" was selected above, enter path to a CSS file or a list of CSS files separated by a comma.
nl: Als 'CSS definiëren' is geselecteerd, plaats dan hieronder het pad naar het CSS-bestand of een kommagescheiden lijst van CSS-bestanden.

en: Available tokens: <code>%b</code> (base path, eg: <code>/</code>), <code>%t</code> (path to theme, eg: <code>themes/garland</code>)
nl: Beschikbare tokens: %b (basispad, bv.: /) %t (pad naar template, bv.: sites/all/themes/bdc)

en: Optionally define CSS classes for the "Font style" dropdown list.<br />Enter one class on each line in the format: !format. Example: !example<br />If left blank, CSS classes are automatically imported from all loaded stylesheet(s).
nl: U kunt optioneel CSS-klassen definiëren voor de 'Opmaakstijl'.<br /> Voer één klasse in op elke regel in het volgend formaat: !format. Bijvoorbeeld: !example<br />Indien leeggelaten zullen de CSS-klassen automatisch geïmporteerd worden uit alle geladen stylesheet(s).

en: Wysiwyg profile for %format has been saved.
nl: Het WYSIWYG-profiel voor %format is opgeslagen.

en: No editor
nl: Geen editor

en: Extract the archive and copy its contents into a new folder in the following location:<br /><code>@editor-path</code>
nl: Pak het archief uit en kopieer de inhoud naar een nieuwe map op de volgende locatie: <br /><code>@editor-path</code>

en: So the actual library can be found at:<br /><code>@library-filepath</code>
nl: Zodat de eigenlijke bibliotheek gevonden kan worden op:<br /><code>@library-filepath</code>

en: Installation instructions
nl: Installatie-instructies

en: There are no editor libraries installed currently. The following list contains a list of currently supported editors:
nl: Er zijn momenteel geen editorbibliotheken geïnstalleerd. De volgende lijst bevat een aantal ondersteunde editors:

en: Are you sure you want to remove the profile for %name?
nl: Weet u zeker dat u het profiel voor %name wilt verwijderen?

en: Wysiwyg profile for %name has been deleted.
nl: Het WYSIWYG-profiel voor %name is verwijderd.

en: Wysiwyg
nl: WYSIWYG

en: Configure client-side editors.
nl: Client-side editors instellen.

en: Disable rich-text
nl: Opgemaakte tekst uitschakelen

en: Enable rich-text
nl: Opgemaakte tekst inschakelen

en: The version of %editor could not be detected.
nl: Deze versie van %editor kon niet gedetecteerd worden.

en: The installed version %version of %editor is not supported.
nl: De geïnstalleerde versie %version van %editor wordt niet ondersteund.

en: Allows users to edit contents with client-side editors.
nl: Biedt de mogelijkheid om inhoud te bewerken met client-side-editors.

en: Strike-through
nl: Doorhalen

en: Align left
nl: Links uitlijnen

en: Align center
nl: Centreren

en: Align right
nl: Rechts uitlijnen

en: Justify
nl: Uitvullen

en: Forecolor
nl: Voorgrondkleur

en: Backcolor
nl: Achtergrondkleur

en: Horizontal rule
nl: Horizontale lijn

en: Paste Text
nl: Plakken als platte tekst

en: Paste from Word
nl: Plakken vanuit Word

en: Remove format
nl: Opmaak verwijderen

en: Character map
nl: Bijzondere tekens

en: HTML block format
nl: HTML-blok opmaak

en: Font style
nl: Lettertypevariant

en: Create DIV container
nl: DIV-container aanmaken

en: FitWindow
nl: Venstervullend

en: Check spelling
nl: Spelling controleren

en: Autogrow
nl: Auto-aanpassen

en: Table drag/resize
nl: Tabel: slepen/formaat wijzigen

en: Table: Cell properties
nl: Tabel: Celeigenschappen

en: Table: Insert row after
nl: Tabel: Rij onder invoegen

en: Table: Insert column after
nl: Tabel: Kolom rechts invoegen

en: Table: Insert cell after
nl: Tabel: Cel invoegen

en: Table: Delete rows
nl: Tabel: Rijen verwijderen

en: Table: Delete columns
nl: Tabel: Kolommen verwijderen

en: Table: Delete cells
nl: Tabel: Cellen verwijderen

en: Table: Merge cells
nl: Tabel: Cellen samenvoegen

en: Table: Horizontal split cell
nl: Tabel: Cellen horiziontaal splitsen

en: Sup
nl: Superscript

en: Sub
nl: Subscript

en: Clean-up
nl: Opschonen

en: Visual aid
nl: Visuele hulp

en: Fullscreen
nl: Volledig scherm

en: Advanced horizontal rule
nl: Geavanceerde horizontale lijn

en: Advanced image
nl: Geavanceerde afbeelding

en: Advanced link
nl: Geavanceerde link

en: Auto save
nl: Automatisch opslaan

en: Context menu
nl: Contextmenu

en: Left-to-right
nl: Links-naar-rechts

en: Right-to-left
nl: Rechts-naar-links

en: Emotions
nl: Emoties

en: Insert date
nl: Datum invoegen

en: Insert time
nl: Tijd invoegen

en: Insert layer
nl: Layer invoegen

en: Move forward
nl: Naar voren verplaatsen

en: Move backward
nl: Naar achteren verplaatsen

en: Absolute
nl: Absoluut

en: Paste text
nl: Tekst plakken

en: Style properties
nl: Stijleigenschappen

en: Abbreviation
nl: Afkorting

en: Inserted
nl: Ingevoegd

en: Safari compatibility
nl: Safari compatibiliteit

en: Spell check
nl: Spellingscontrole

en: Font Color
nl: Tekstkleur

en: Show/hide hidden elements
nl: Verborgen elementen weergeven/verbergen

en: Separate the teaser and body of this content
nl: De teasertekst scheiden van de inhoud

en: Broken handler @table.@field
nl: Defecte verwerker @table.@field

en: Skipping broken view @view
nl: Kapot overzicht @view aan het overslaan

en: Ajax callback for view loading.
nl: AJAX-callback voor het laden van overzichten.

en: The converter will make a best-effort attempt to convert a Views 1 view to Views 2. This conversion is not reliable; you will very likely have to make adjustments to your view to get it to match. You can import Views 1 views through the normal Import tab.
nl: De convertor zal proberen om een Views 1 view om te zetten naar Views 2. Deze conversie is niet betrouwbaar; waarschijnlijk zal de view nog aangepast moeten worden om exact hetzelfde te zijn. Views 1 views kunnen via de normale Importeer tab geïmporteerd worden.

en: Changes cannot be made to a locked view.
nl: Een vergrendeld overzicht kan niet worden gewijzigd.

en: Convert stored Views 1 views.
nl: Opgeslagen Views 1-views converteren.

en: Convert view
nl: View omzetten

en: Create customized lists and queries from your database.
nl: Aangepaste lijsten en queries vanuit de database creëeren.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
nl: Administratie-interface voor overzichten. Zonder deze module kunt u geen overzichten aanmaken of wijzigen.

en: Example table
nl: Voorbeeldtabel

en: Example table contains example content and can be related to nodes.
nl: Voorbeeldtabel met voorbeeldinhoud die naar nodes kan verwijzen.

en: Example content
nl: Voorbeeldinhoud

en: Some example content that references a node.
nl: Voorbeeldinhoud die naar een node verwijst.

en: Example node
nl: Voorbeeldnode

en: Plain text field
nl: Platte tekst-veld

en: Just a plain text field.
nl: Een platte tekst-veld

en: Numeric field
nl: Numeriek veld

en: Just a numeric field.
nl: Een numeriek veld

en: Boolean field
nl: Binair veld

en: Just an on/off field.
nl: Een aan/uit-veld

en: Timestamp field
nl: Tijdstipveld

en: Just a timestamp field.
nl: Een tijdstipveld.

en: Emulates the default Drupal front page; you may set the default home page path to this view to make it your front page.
nl: Imiteert de standaard Drupal voorpagina. Wijzig het standaard pad voor de voorpagina in het pad van deze View zodat deze de nieuwe voorpagina wordt.

en: The title to use when this argument is present. It will override the title of the view and titles from previous arguments. You can use percent substitution here to replace with argument titles. Use "%1" for the first argument, "%2" for the second, etc.
nl: De titel die gebruikt wordt indien dit argument aanwezig is. Het zal de titel van de view en titels van vorige argumenten overschrijven. Gebruik percentuele vervanging om titels van argumenten te gebruiken. Gebruik "%1" voor het eerste argument, "%2" voor het tweede, etc.

en: Validator options
nl: Validatie-opties

en: Display all values
nl: Alle waarden weergeven

en: Hide view / Page not found (404)
nl: View verbergen / Pagina niet gevonden (404)

en: Display empty text
nl: 'Lege tekst' weergeven

en: Provide default argument
nl: Standaardargument gebruiken

en: Provide default argument options
nl: Standaard argumentopties toepassen

en: Default argument type
nl: Standaard argumenttype

en: Broken/missing handler
nl: Verwerker defect of ontbreekt

en: The handler for this item is broken or missing and cannot be used. If a module provided the handler and was disabled, re-enabling the module may restore it. Otherwise, you should probably delete this item.
nl: De verwerker voor dit item is defect of ontbreekt en kan niet worden gebruikt. Als de verwerker door een module geleverd is en de module is uitgeschakeld, dan kan het inschakelen van de module deze fout oplossen. Zo niet, dan dient u dit item te verwijderen.

en: Current date
nl: Huidige datum

en: Current node's creation time
nl: Tijd waarop deze node is aangemaakt.

en: Current node's update time
nl: Tijd waarop deze node is bijgewerkt.

en: Allow multiple terms per argument.
nl: Meerdere termen per argument toestaan.

en: If selected, users can enter multiple arguments in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
nl: Indien geselecteerd kunnen gebruikers meerdere argumenten toevoegen in de vorm van 1+2+3 (voor OF), of 1,2,3 (voor EN).

en: Allow multiple arguments to work together.
nl: Samenwerking van meerdere argumenten toestaan.

en: Do not display items with no value in summary
nl: Geef items zonder waarde niet weer in samenvatting

en: Invalid input
nl: Ongeldige invoer

en: Fail basic validation if any argument is given
nl: Basisvalidatie laten mislukken als er een argument is gegeven

en: By checking this field, you can use this to make sure views with more arguments than necessary fail validation.
nl: Het aanvinken van dit veld zorgt ervoor dat overzichten met overbodige argumenten niet valideren.

en: If selected, users can enter multiple arguments in the form of 1+2+3 or 1,2,3.
nl: Indien geselecteerd kunnen gebruikers meerdere argumenten invoeren in de vorm van 1+2+3 of 1,2,3.

en: Exclude the argument
nl: Argument uitsluiten

en: If selected, the numbers entered in the argument will be excluded rather than limiting the view.
nl: Indien geselecteerd zullen de nummers die in het argument zijn ingevoerd worden uitgesloten in plaats van de view limiteren.

en: Glossary mode
nl: Woordenlijst-modus

en: Character limit
nl: Tekenlimiet

en: No transform
nl: Niet omzetten

en: Upper case
nl: Hoofdletters

en: Lower case
nl: Kleine letters

en: Capitalize each word
nl: Eerste letter van elk woord hoofdletter maken.

en: Case in path
nl: Hoofdlettergebruik in het pad

en: Transform spaces to dashes in URL
nl: Spaties in de URL naar koppeltekens omzetten

en: The label for this field that will be displayed to end users if the style requires it.
nl: Het label voor dit veld dat wordt weergegeven voor eindgebruikers, wanneer de stijl dit vereist.

en: Exclude from display
nl: Uitsluiten van weergave

en: Check this box to not display this field, but still load it in the view.  Use this option to not show a grouping field in each record, or when doing advanced theming.
nl: Kies hier om het veld niet te tonen, maar wel te laden in de weergave. Gebruik deze optie om een groepsveld niet in iedere rij te tonen of wanneer u een geavanceerd thema ontwikkelt.

en: Rewrite the output of this field
nl: Uitvoer van dit veld herschrijven

en: The text to display for this field. You may include HTML. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
nl: Tekst om bij dit veld weer te geven. HTML gebruiken mag. U kunt data uit dit overzicht gebruiken met behulp van de vervangingspatronen zoals hieronder getoond.

en: Output this field as a link
nl: Dit veld als een link weergeven

en: If checked, this field will be made into a link. The destination must be given below.
nl: Toon dit veld als een link. Geef de bestemming hieronder aan.

en: Link path
nl: Linkpad

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
nl: Het Drupal-pad of de absolute URL voor deze link. U kunt gegevens uit de weergave gebruiken met behulp van de vervangingspatronen zoals hieronder getoond.

en: The CSS class to apply to the link.
nl: De op deze link toe te passen CSS-klassen.

en: Text to place as "alt" text which most browsers display as a tooltip when hovering over the link.
nl: Tekst die getoond wordt als "alt" tekst, die in de meeste browsers getoond wordt als tooltip, als er over de link gehoverd wordt.

en: Prefix text
nl: Voorvoegsel

en: Any text to display before this link. You may include HTML.
nl: Tekst om voor de link te plaatsen. HTML toegelaten.

en: Suffix text
nl: Achtervoegsel

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
nl: Tekst om achter de link te plaatsen. HTML toegelaten.

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
nl: <p>Voeg enkele extra velden aan de weergave toe om dit veld te gebruiken. Deze extra velden kunt u indien gewenst markeren met <em>Uitsluiten van weergave</em>. Let op dat vanwege de verwerkingsvolgorde velden die na dit veld opgenomen worden, niet gebruikt kunnen worden. Plaats velden die nodig zijn, vóór dit veld.</p>

en: Trim this field to a maximum length
nl: Dit veld inkorten tot een maximumlengte

en: If checked, this field be trimmed to a maximum length in characters.
nl: Indien aangevinkt zal dit veld worden getrimd tot een maximumlengte in karakters.

en: Trim only on a word boundary
nl: Alleen inkorten na een heel woord

en: If checked, this field be trimmed only on a word boundary. This is guaranteed to be the maximum characters stated or less. If there are no word boundaries this could trim a field to nothing.
nl: Dit veld alleen inkorten na een heel woord. Er worden nooit meer dan het maximum opgegeven tekens gebruikt. Als er geen woordgrenzen zijn binnen het maximum aantal tekens, wordt er mogelijk niets getoond.

en: Add an ellipsis
nl: Ellipsis toevoegen

en: If checked, a "..." will be added if a field was trimmed.
nl: Indien aangevinkt zal een '...' worden toegevoegd als een veld ingekort is.

en: Strip HTML tags
nl: HTML-elementen verwijderen

en: If checked, all HTML tags will be stripped.
nl: Indien aangevinkt worden alle HTML-elementen verwijderd.

en: Field can contain HTML
nl: Veld mag HTML bevatten

en: If checked, HTML corrector will be run to ensure tags are properly closed after trimming.
nl: Indien aangevinkt wordt HTML-correctie toegepast om te zorgen dat elementen na het inkorten juist worden afgesloten.

en: File size display
nl: Bestandsgrootte-weergave

en: Formatted (in KB or MB)
nl: Opgemaakt (in KB of MB)

en: Raw bytes
nl: Onbewerkte bytes

en: If checked, true will be displayed as false.
nl: Indien aangevinkt zal 'waar' worden weergegeven als 'onwaar'.

en: Time ago (with "ago" appended)
nl: Tijd geleden (met 'geleden' toegevoegd)

en: Time span (future dates start with - )
nl: Tijdspanne (toekomstige data vooraf laten gaan door - )

en: Time span (with "ago/hence" appended)
nl: Tijdsduur (met 'geleden/over' toegevoegd)

en: Round
nl: Afronden

en: If checked, the number will be rounded.
nl: Indien aangevinkt, zal het getal afgerond worden.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
nl: Geef aan hoeveel decimalen er achter de komma weergegeven moeten worden.

en: What single character to use as a decimal point.
nl: Welk enkel karakter moet er worden gebruikt als decimaalteken.

en: What single character to use as the thousands separator.
nl: Welk enkel karakter er moet worden gebruikt tussen duizendtallen.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
nl: Tekst om voor het getal te zetten, zoals een valutasymbool.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
nl: Tekst om na het getal te zetten, zoals een valutasymbool.

en: Simple separator
nl: Simpel scheidingsteken

en: Display as link
nl: Als link weergeven

en: This item is currently not exposed. If you <strong>expose</strong> it, users will be able to change the filter as they view it.
nl: Dit item wordt momenteel niet tentoongesteld. Als u het <strong>tentoonstelt</strong>, zullen gebruikers in staat zijn om het filter te veranderen terwijl ze het bekijken.

en: This item is currently exposed. If you <strong>hide</strong> it, users will not be able to change the filter as they view it.
nl: Dit item wordt momenteel tentoongesteld. Als u het <strong>verbergt</strong>, zullen gebruikers niet in staat zijn om het filter te veranderen terwijl ze het bekijken.

en: Unlock operator
nl: Operator ontgrendelen

en: When checked, the operator will be exposed to the user
nl: Indien aangevinkt zal de operator worden tentoongesteld aan de gebruiker.

en: Operator identifier
nl: Operator-identificatie

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
nl: Dit zal in de URL voorkomen na de ? om de operator te herkennen.

en: Filter identifier
nl: Filter-ID

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
nl: Toon dit na de ? in de URL om dit filter te identificeren. Mag niet leeg zijn.

en: This exposed filter is optional and will have added options to allow it not to be set.
nl: Het zichtbare filter is optioneel en heeft toegevoegde opties die het toestaan om niet ingesteld te worden.

en: Force this exposed filter to accept only one option.
nl: Dit zichtbare filter instellen om maar één optie te accepteren.

en: Remember
nl: Onthoud

en: Remember the last setting the user gave this filter.
nl: Onthoud de laatste instelling die de gebruiker aan dit filter gegeven heeft.

en: The identifier is required if the filter is exposed.
nl: De identifier is verplicht als het filter zichtbaar is.

en: This identifier is not allowed.
nl: Deze identifier is niet toegestaan.

en: - Any -
nl: - Alle -

en: You must select a value unless this is an optional exposed filter.
nl: Kies een waarde tenzij het een optioneel filter is.

en: exposed
nl: zichtbaar gemaakt

en: Value type
nl: Waardetype

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
nl: Datum in een door een computer te lezen notatie. Voorkeur voor CCYY-MM-DD HH:MM:SS

en: Invalid date format.
nl: Ongeldige datumnotatie.

en: Limit list to selected items
nl: De lijst tot de geselecteerde items beperken

en: If checked, the only items presented to the user will be the ones selected here.
nl: Wanneer aangevinkt, zullen de items die hier geselecteerd zijn als enige aan de gebruiker gepresenteerd worden.

en: not in
nl: niet in

en: Is all of
nl: Al deze

en: Is none of
nl: Is geen van

en: not
nl: niet

en: Is between
nl: Ligt tussen

en: between
nl: tussen

en: Is not between
nl: Ligt niet tussen

en: not between
nl: niet tussen

en: Min
nl: Minimaal

en: And max
nl: En maximaal

en: And
nl: En

en: Contains any word
nl: Bevat een van de woorden

en: has word
nl: bevat het woord

en: Contains all words
nl: Bevat alle woorden

en: has all
nl: bevat alle

en: begins
nl: begint

en: ends
nl: eindigt

en: The label for this relationship that will be displayed only administratively.
nl: Het label voor deze relatie dat alleen zichtbaar is voor beheerders.

en: Require this relationship
nl: Deze relatie verplicht maken

en: If required, items that do not contain this relationship will not appear.
nl: Indien verplicht, zullen items die deze relatie niet hebben niet verschijnen.

en: asc
nl: oplopend

en: desc
nl: aflopend

en: The granularity is the smallest unit to use when determining whether two dates are the same; for example, if the granularity is "Year" then all dates in 1999, regardless of when they fall in 1999, will be considered the same date.
nl: De nauwkeurigheid is de kleinste eenheid bij het bepalen of twee data dezelfde zijn. Bijvoorbeeld: als de nauwkeurigheid "jaar" is dan zullen alle data in 1999, ongeacht wanneer ze in 1999 vallen, als de zelfde datum worden behandeld.

en: If you <a href="@modules">enable the advanced help module</a>, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
nl: Wanneer u <a href="@modules">de geavanceerde helpmodule inschakelt</a> zal Views meer en betere help-boodschappen tonen. <a href="@hide">Deze boodschap verbergen.</a>

en: If you install the advanced help module from !href, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
nl: Indien u de geavanceerde helpmodule van !href installeert zal Views meer en betere helpboodschappen tonen. <a href="@hide">Deze boodschap verbergen.</a>

en: Warning! Broken view!
nl: Waarschuwing! Kapotte view!

en: Broken
nl: Defect

en: Not sure what to do? Try the "!getting-started" page.
nl: Geen idee waar te beginnen? Probeer de !getting-started-pagina.

en: Displays
nl: Weergaves

en: These queries were run during view rendering:
nl: Deze queries zijn uitgevoerd tijdens het weergeven van dit overzicht.

en: This display has no path.
nl: Deze weergave heeft geen pad.

en: Query build time
nl: Opbouwtijd van de query

en: Query execute time
nl: Uitvoeringstijd van de query

en: View render time
nl: Rendertijd van het overzicht

en: No query was run
nl: Er is geen query uitgevoerd

en: Unable to preview due to validation errors.
nl: Door validatiefouten is een preview niet mogelijk.

en: Separate arguments with a / as though they were a URL path.
nl: Scheid argumenten met een / alsof het een URL-pad betreft.

en: Clone view %view
nl: %view-view dupliceren

en: View name
nl: Overzichtsnaam

en: View description
nl: Overzichtsomschrijving

en: This description will appear on the Views administrative UI to tell you what the view is about.
nl: Deze beschrijving zal verschijnen op de administratieve pagina voor de overzichten om aan te geven waar dit overzicht voor bedoeld is.

en: View tag
nl: View-label

en: You must use a unique name for this view.
nl: Gebruik een unieke naam voor dit overzicht.

en: Are you sure you want to revert the view %name?
nl: Weet u zeker dat u de view '%name' wil terugdraaien?

en: Are you sure you want to delete the view %name?
nl: Weet u zeker dat u view %name wil verwijderen?

en: Deleting a view cannot be undone.
nl: Het verwijderen van een view kan niet meer ongedaan worden gemaakt.

en: The view has been deleted.
nl: Het overzicht is verwijderd.

en: There is no lock on view %view to break.
nl: Er is geen vergrendeling op view @view om te breken.

en: Are you sure you want to break the lock on view %name?
nl: Weet u zeker dat u de vergrendeling op overzicht @name wilt verbreken?

en: By breaking this lock, any unsaved changes made by !user will be lost!
nl: Door deze vergrendeling te breken, zullen niet-opgeslagen wijzigingen door gebruiker !user verloren gaan!

en: Break lock
nl: Ontgrendelen

en: The lock has been broken and you may now edit this view.
nl: De vergrendeling is verbroken en u kan dit overzicht nu bewerken.

en: Edit view %view
nl: View %view bewerken

en: Enter the name to use for this view if it is different from the source view. Leave blank to use the name of the view.
nl: Voer de naam van het overzicht in indien deze verschilt van het oorspronkelijke overzicht. Laat leeg om de naam van het overzicht te gebruiken.

en: Paste view code here
nl: Code voor het overzicht hier plakken

en: Unable to interpret view code.
nl: Kan de code voor het overzicht niet interpreteren.

en: That view is not compatible with this version of Views.
nl: Deze View is niet compatibel met deze versie van Views.

en: A view by that name already exists; please choose a different name
nl: Er bestaat al een overzicht met deze naam, geeft u alstublieft een andere naam op

en: Display plugin @plugin is not available.
nl: Weergave-plugin @plugin is niet beschikbaar.

en: Style plugin @plugin is not available.
nl: Stijl-plugin @plugin is niet beschikbaar.

en: Row plugin @plugin is not available.
nl: Rij-plugin @plugin is niet beschikbaar.

en: @type handler @table.@field is not available.
nl: @type-verwerker @table.@field is niet beschikbaar.

en: Unable to import view.
nl: Overzicht importeren niet mogelijk.

en: Unknown or missing table name
nl: Onbekende of ontbrekende tabelnaam

en: Click on an item to edit that item's details.
nl: Klik op een item om de details ervan te wijzigen.

en: Export this view
nl: Exporteer deze view

en: Create a copy of this view
nl: Maak een kopie van deze view

en: View "@display"
nl: "@display" weergeven

en: Go to the real page for this display
nl: Ga naar de echte pagina voor deze weergave

en: Invalid
nl: Ongeldig

en: Missing style plugin
nl: Ontbrekende stijlplugin

en: Change settings for this style
nl: De instellingen voor deze stijl veranderen

en: &nbsp; Style: !style
nl: &nbsp; Stijl: !style

en: Add display
nl: Weergave toevoegen

en: Remove display
nl: Weergave verwijderen

en: Restore display
nl: Weergave herstellen

en: View analysis
nl: Analyse weergeven

en: View details
nl: Details weergeven

en: Configure @type
nl: @type instellen

en: Rearrange @type
nl: @type herschikken

en: Broken field @id
nl: Veld-@id defect

en: There are no @types available to add.
nl: Er zijn geen @types beschikbaar om toe te voegen.

en: Configure @type %item
nl: @type %item instellen

en: Configure extra settings for @type %item
nl: Configureer extra instellingen voor @type %item

en: Internal error: broken plugin.
nl: Interne fout: defecte plugin.

en: Configure summary style for @type %item
nl: Configureer samenvattingstijl voor @type %item

en: Clear Views' cache
nl: Cache van Views leegmaken

en: Add Views signature to all SQL queries
nl: Views-ondertekening aan alle SQL-queries toevoegen.

en: Disable views data caching
nl: Views datacaching uitschakelen

en: Views caches data about tables, modules and views available, to increase performance. By checking this box, Views will skip this cache and always rebuild this data when needed. This can have a serious performance impact on your site.
nl: Views cachet gegevens van tabellen, modules en weergaven. Met deze selectie zal Views deze cache overslaan en indien nodig de data opnieuw opbouwen. Dit kan een belangrijk effect op de  prestaties van de site hebben.

en: Ignore missing advanced help module
nl: De ontbrekende geavanceerde helpmodule negeren

en: Show query above live preview
nl: Toon de query boven de voorbeeldweergave

en: Show other queries run during render during live preview
nl: Andere queries laten zien die gedurende het opbouwen van de live voorbeeldweergave worden uitgevoerd

en: Drupal has the potential to run many queries while a view is being rendered. Checking this box will display every query run during view render as part of the live preview.
nl: Drupal kan bij het opbouwen van een overzicht veel queries uitvoeren. Met deze selectie wordt bij het opbouwen van een overzicht, als deel van de live-voorbeeldweergave, iedere uitgevoerde query getoond.

en: Do not show hover links over views
nl: Hover-links over views niet weergeven

en: Enable views performance statistics via the Devel module
nl: Views prestatie-statistieken via de Devel-module inschakelen

en: Disable javascript with Views
nl: JavaScript bij Views uitschakelen

en: Page region to output performance statistics
nl: Pagina-gebied waarin de prestatie-statistieken worden getoond

en: Error: missing @component
nl: Fout: @component ontbreekt

en: Server reports invalid input error.
nl: De server geeft aan dat er verkeerde data wordt ingevoerd.

en: View analysis can find nothing to report.
nl: View-analyse kan niets vinden om te rapporteren.

en: This view has only a default display and therefore will not be placed anywhere on your site; perhaps you want to add a page or a block display.
nl: Dit overzicht heeft alleen een standaardweergave en zal daarom niet ergens op de site geplaatst kunnen worden. Misschien wilt u een pagina of blok weergave toevoegen.

en: There are no Views 1 views stored in the database to convert.
nl: Er zijn geen Views 1-views opgeslagen in de database om te converteren.

en: Converted
nl: Geconverteerd

en: Unable to find view.
nl: View kan niet worden gevonden.

en: Unable to convert view.
nl: View kan niet worden geconverteerd.

en: The view has been deleted
nl: De view is verwijderd.

en: Reduce duplicates
nl: Ontdubbelen

en: Default settings for this view.
nl: Standaardinstellingen voor dit overzicht.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
nl: Toon het overzicht als een pagina, met een URL en menulinks.

en: Display the view as a block.
nl: Het overzicht als een blok weergeven.

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
nl: Bijlagen toegevoegd aan andere weergaven om meerdere overzichten in hetzelfde overzicht te kunnen gebruiken.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
nl: Het overzicht als een feed weergeven, zoals een RSS feed.

en: Displays rows one after another.
nl: Toont de rijen achter elkaar.

en: HTML List
nl: HTML-lijst

en: Displays rows as an HTML list.
nl: Toont de rijen als een HTML-lijst.

en: Displays rows in a grid.
nl: Toont de rijen in een raster.

en: Displays rows in a table.
nl: Toont de rijen in een tabel.

en: Displays the default summary as a list.
nl: Toont de standaardsamenvatting als een lijst.

en: Displays the summary unformatted, with option for one after another or inline.
nl: Toont de samenvatting onopgemaakt, met optie voor na elkaar of inline.

en: Generates an RSS feed from a view.
nl: Genereert een RSS-feed van dit overzicht.

en: Displays the fields with an optional template.
nl: Toont de velden met een optioneel thema.

en: Fixed entry
nl: Vast item

en: Will be available to all users.
nl: Zal beschikbaar zijn voor alle gebruikers.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
nl: Toegang wordt verleend aan gebruikers met een of meer van de gespecificeerde rollen.

en: No caching of Views data.
nl: Views-data niet cachen.

en: Time-based
nl: Op tijd gebaseerd

en: Simple time-based caching of data.
nl: Op tijd gebaseerde eenvoudige caching van data.

en: sort criteria
nl: sorteercriteria

en: Sort criterion
nl: Sorteercriterium

en: sort criterion
nl: sorteercriterium

en: Aggregator items are imported from external RSS and Atom news feeds.
nl: Aggregator items zijn geïmporteerd uit externe RSS- en Atom- nieuwsfeeds.

en: The title of the aggregator item.
nl: De titel van het aggregator-item.

en: The link to the original source URL of the item.
nl: De link naar de originele bron-URL van het item.

en: The author of the original imported item.
nl: De auteur van het oorspronkelijk geïmporteerde item.

en: The actual content of the imported item.
nl: De feitelijke inhoud van het geïmporteerde item.

en: The date the original feed item was posted. (With some feeds, this will be the date it was imported.)
nl: De datum waarop het oorspronkelijk feed-item werd ingediend. (Met sommige feeds wordt dit de datum waarop werd geïmporteerd.)

en: Feed ID
nl: Feed-ID

en: The unique ID of the aggregator feed.
nl: De unieke ID van de aggregator-feed.

en: The title of the aggregator feed.
nl: De titel van de aggregator-feed.

en: The link to the source URL of the feed.
nl: De link naar de bron-URL van de feed.

en: The date the feed was last checked for new content.
nl: De datum waarop de feed voor het laatst werd gecontroleerd op nieuwe inhoud.

en: The description of the aggregator feed.
nl: De beschrijving van de aggregator-feed.

en: The unique ID of the aggregator category.
nl: De unieke ID van de aggregatorcategorie.

en: The title of the aggregator category.
nl: De titel van de aggregatorcategorie.

en: Display the aggregator item using the data from the original source.
nl: Weergave van het aggregatoritem met gebruikmaking van de originele bron.

en: The book the node is in.
nl: Het boek waarin deze node zich bevindt.

en: The weight of the book page.
nl: Het gewicht van de boekpagina.

en: The depth of the book page in the hierarchy; top level books have a depth of 1.
nl: De diepte van de boek pagina in de hiërarchie. Het topniveau heeft een diepte van 1.

en: The parent book node.
nl: De bovenliggende boek-node.

en: The title of the comment.
nl: De titel van de reactie.

en: The text of the comment.
nl: De tekst van de reactie.

en: The comment ID of the field
nl: De reactie-ID van het veld

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
nl: De naam van auteur van de reactie. Kan getoond worden als een link naar de website van de auteur.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
nl: De website van auteur van de reactie. Kan getoond worden als een link. Dit is leeg als de auteur een geregistreerde gebruiker is.

en: Post date
nl: Datum van inzending

en: Provide a simple link to view the comment.
nl: Levert een eenvoudige link om de reactie te bekijken.

en: Provide a simple link to edit the comment.
nl: Levert een eenvoudige link om de reactie te bewerken.

en: Provide a simple link to delete the comment.
nl: Levert een eenvoudige link om de reactie te verwijderen.

en: The node the comment is a reply to.
nl: De node waarop de reactie betrekking heeft.

en: The User ID of the comment's author.
nl: De gebruikers-ID van de auteur van de reactie.

en: Parent CID
nl: Bovenliggend CID

en: The Comment ID of the parent comment.
nl: De reactie-ID van de bovenliggende reactie.

en: Last comment time
nl: Tijd van de laatste reactie

en: Date and time of when the last comment was posted.
nl: Datum en tijd toen de laatste reactie geplaatst werd.

en: Last comment author
nl: Auteur van de laatste reactie

en: The name of the author of the last posted comment.
nl: De naam van de auteur van de laatst geplaatste reactie.

en: Comment count
nl: Aantal reacties

en: The number of comments a node has.
nl: Het aantal reacties dat de node heeft.

en: Updated/commented date
nl: Bijgewerkte/laatste reactiedatum

en: The most recent of last comment posted or node updated time.
nl: De meest recente tijd van de laatste reactie of van de bijgewerkte node.

en: The number of new comments on the node.
nl: Het aantal nieuwe reacties op de node.

en: Comment status
nl: Reactiestatus

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
nl: Zijn reacties op de node wel of niet toegelaten.

en: User posted or commented
nl: Geplaatst of gereageerd door de gebruiker

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
nl: Alleen nodes weergeven die een gebruiker geplaatst heeft of waarop de gebruiker gereageerd heeft.

en: Display the comment with standard comment view.
nl: Toon de reactie met standaard reactie view.

en: Display the comment as RSS.
nl: Toon de reactie als RSS.

en: Link to contact page
nl: Link naar contactpagina

en: Provide a simple link to the user contact page.
nl: Levert een eenvoudige link naar de contactpagina van de gebruiker.

en: Locale source
nl: Brontekst

en: A source string for translation, in English or the default site language.
nl: Een brontekenreeks voor vertaling, in het Engels of in de standaardwebsitetaal.

en: The ID of the source string.
nl: De ID van een brontekst.

en: A description of the location or context of the string.
nl: Een beschrijving van de locatie of de context van een tekenreeks.

en: The group the translation is in.
nl: De groep waar de vertaling deel van uitmaakt.

en: The full original string.
nl: De volledige, originele tekenreeks.

en: The version of Drupal core that this string is for.
nl: De versie van Drupal-core waar deze tekst voor is.

en: Provide a simple link to edit the translations.
nl: Levert een eenvoudige link om de vertalingen te bewerken.

en: Locale target
nl: Vertaling

en: The full translation string.
nl: De volledig vertaling.

en: The language this translation is in.
nl: De taal waarin de vertaling is.

en: Singular LID
nl: Enkelvoudige LID

en: The ID of the parent translation.
nl: De ID van de bovenliggende vertaling.

en: Whether or not the translation is plural.
nl: Of de vertaling meervoudig is.

en: The title of the node.
nl: De titel van de node.

en: The date the node was posted.
nl: De datum waarop de node is ingezonden.

en: Whether or not the node is published.
nl: Of de node wel of niet is gepubliceerd.

en: Published or admin
nl: Gepubliceerd of beheerder

en: Filters out unpublished nodes if the current user cannot view them.
nl: Filtert ongepubliceerde nodes er uit, als de huidige gebruiker deze niet kan zien.

en: Whether or not the node is promoted to the front page.
nl: Of de node wel of niet is aangeraden aan de voorpagina.

en: Whether or not the node is sticky.
nl: Of de node vastgeplakt (sticky) is.

en: Provide a simple link to the node.
nl: Een eenvoudige link naar de node aanbieden

en: Provide a simple link to edit the node.
nl: Biedt een eenvoudige link om de node te bewerken.

en: Provide a simple link to delete the node.
nl: Biedt een eenvoudige link om de node te verwijderen.

en: In the form of CCYYMMDD.
nl: in het formaat CCYYMMDD

en: Created year + month
nl: Aangemaakt jaar + maand

en: In the form of YYYYMM.
nl: In het formaat YYYYMM.

en: Created year
nl: Jaar van aanmaak

en: Created month
nl: Maand van aanmaak

en: Created day
nl: Dag van aanmaak

en: Created week
nl: Week van aanmaak

en: Updated year + month
nl: Jaar en maand van wijziging

en: Updated year
nl: Jaar van wijziging

en: Updated month
nl: Maand van wijziging

en: Updated day
nl: Dag van wijziging

en: Updated week
nl: Week van wijziging

en: Node revision
nl: Node-revisie

en: Node revisions are a history of changes to nodes.
nl: Node-revisies zijn de historie van nodewijzigingen.

en: The revision ID of the node revision.
nl: De ID van de node-revisie.

en: The log message entered when the revision was created.
nl: Het logbericht dat ingevoerd is toen de revisie werd gemaakt.

en: Input format id
nl: Invoerformaat-ID

en: The name of the input format of the node revision.
nl: De naam van het invoerformaat van de node-revisie.

en: Revert link
nl: Terugzetlink

en: Provide a simple link to revert to the revision.
nl: Levert een eenvoudige link om de revisie terug te zetten.

en: Filter by access.
nl: Op toegang filteren.

en: Has new content
nl: Heeft nieuwe inhoud

en: Show a marker if the node has new or updated content.
nl: Een markering tonen als de node nieuwe of bijgewerkte inhoud heeft.

en: Show only nodes that have new content.
nl: Alleen nodes met nieuwe inhoud weergeven.

en: Node ID from URL
nl: Node-ID uit URL

en: Display %display has no access control but does not contain a filter for published nodes.
nl: Weergave %display heeft geen toegangscontrole maar heeft ook geen filter voor gepubliceerde nodes.

en: Poll
nl: Enquête

en: Whether the poll is open for voting.
nl: Of de enquête open is om te stemmen.

en: Profile textfield
nl: Profieltekstveld

en: Profile textarea
nl: Profieltekstveld (meerdere regels)

en: Profile checkbox
nl: Profielkeuzevakje

en: Profile URL
nl: Profiel-URL

en: Profile selection
nl: Profielkeuze

en: Profile freeform list %field-name.
nl: Profiellijst (vrij) %field-name.

en: Profile date %field-name.
nl: Profieldatum %field-name.

en: The score of the search item. This will not be used if the search filter is not also present.
nl: De score van het zoekitem. Dit wordt alleen gebruikt als het zoekfilter ook aanwezig is.

en: Links from
nl: Verwijzingen van

en: Other nodes that are linked from the node.
nl: Andere nodes waarnaar deze node verwijst.

en: Links to
nl: Verwijzingen naar

en: Other nodes that link to the node.
nl: Andere nodes die naar deze node verwijzen.

en: Search Terms
nl: Zoektermen

en: The terms to search for.
nl: De termen om naar te zoeken.

en: Display the results with standard search view.
nl: Toon resultaten met de standaard zoekweergave.

en: Node statistics
nl: Node-statistieken

en: Total views
nl: Aantal keren bekeken

en: The total number of times the node has been viewed.
nl: Het aantal keren dat de node bekeken is.

en: Views today
nl: Weergaves van vandaag

en: The total number of times the node has been viewed today.
nl: Het aantal keren dat de node vandaag bekeken is.

en: Most recent view
nl: Meest recente weergave

en: The most recent time the node has been viewed.
nl: Het laatste tijdstip waarop de node bekeken is.

en: Stores site access information.
nl: Bewaart toegangsinformatie van de website.

en: Browser session ID of user that visited page.
nl: Browsersessie-ID van de gebruiker die de pagina bezocht.

en: Title of page visited.
nl: Titel van de bezochte pagina.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
nl: Het interne pad naar de bezochte pagina (relatief aan Drupal-root).

en: Referrer URI.
nl: URI van verwijzer.

en: Hostname of user that visited the page.
nl: Hostnaam van de gebruiker die de pagina bezocht.

en: The user who visited the site.
nl: De gebruiker die de site bezocht.

en: Time in milliseconds that the page took to load.
nl: Laadtijd van de pagina in milliseconden.

en: Timestamp of when the page was visited.
nl: Tijdstip waarop de pagina bezocht is.

en: Files maintained by Drupal and various modules.
nl: Bestanden door Drupal en diverse modules onderhouden.

en: The ID of the file.
nl: De ID van het bestand.

en: The name of the file.
nl: De naam van het bestand.

en: The path of the file.
nl: Het pad van het bestand.

en: The mime type of the file.
nl: Het MIME-type van het bestand.

en: The status of the file.
nl: De status van het bestand.

en: The date the file was uploaded.
nl: De datum waarop het bestand geüpload is.

en: Name of the vocabulary a term is a member of. This will be the vocabulary that whichever term the "Taxonomy: Term" field is; and can similarly cause duplicates.
nl: Naam van de woordenlijst waar de term bij hoort. Hiervoor wordt de term uit het veld 'Taxonomie: Term' gebruikt. Dit kan  dubbele inhoud veroorzaken.

en: Taxonomy terms are attached to nodes.
nl: Taxonomietermen zijn gekoppeld aan nodes.

en: Taxonomy term name.
nl: Taxonomietermnaam

en: The term weight field
nl: Het gewicht van de term

en: The description associated with a taxonomy term.
nl: De beschrijving van de taxonomieterm.

en: Filter the results of "Taxonomy: Term" to a particular vocabulary.
nl: Filter de resultaten van 'Taxonomie:Term' uit een specifieke woordenlijst.

en: All terms
nl: Alle termen

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
nl: Alle taxonomietermen van de geselecteerde woordenlijsten weergeven die in een node zijn gebruikt.

en: The parent term of the term. This can produce duplicate entries if you are using a vocabulary that allows multiple parents.
nl: De bovenliggende term. Dit kan leiden tot dubbele gegevens als  een woordenlijst wordt gebruikt die meerdere ouders toestaat.

en: The parent term of the term.
nl: De bovenliggende term van de term.

en: Term synonym
nl: Termsynoniem

en: Term synonyms may be used to find terms by alternate names.
nl: Termsynoniemen kunnen gebruikt worden om termen te vinden door middel van alternatieve woorden.

en: Term ID (with depth)
nl: Term-ID (met diepte)

en: Node translation
nl: Node-vertaling

en: Translation set node ID
nl: Vertalingset node-ID

en: The ID of the translation set the content belongs to.
nl: De ID van de vertalingset waar de inhoud toe behoort.

en: Source translation
nl: Bronvertaling

en: The source that this content was translated from.
nl: De brontekst waarvan deze inhoud de vertaling is.

en: Versions of content in different languages.
nl: Versies van de inhoud in verschillende talen.

en: Child translation
nl: Onderliggende vertaling

en: Outdated
nl: Gedateerd

en: upload
nl: uploaden

en: The description of the uploaded file.
nl: De omschrijving van het geüploade bestand.

en: Has attached files
nl: Heeft bijlagen

en: Add a relationship to gain access to more file data for files uploaded by upload.module. Note that this relationship will cause duplicate nodes if there are multiple files attached to the node.
nl: Voeg een relatie toe om zo toegang te krijgen tot meer bestandsdata voor bestanden geüpload met de upload.module. Merk op dat deze relatie er voor zorgt dat er gedupliceerde nodes zullen ontstaan als er meerdere bestanden gekoppeld zijn aan een node.

en: The user ID
nl: De gebruikers-ID

en: The user or author name.
nl: De gebruikers- of auteursnaam.

en: Email address for a given user. This field is normally not shown to users, so be cautious when using it.
nl: E-mailadres voor een bepaalde gebruiker. Dit veld wordt normaal gesproken niet getoond aan gebruikers, dus wees voorzichtig wanneer u dit gebruikt.

en: Language of the user
nl: Taal van de gebruiker

en: The user's picture, if allowed.
nl: De afbeelding van de gebruiker (indien toegestaan).

en: The date the user was created.
nl: De aanmaakdatum van de gebruiker.

en: The user's last access date.
nl: De laatste toegangsdatum van de gebruiker.

en: The user's last login date.
nl: De laatste inlogdatum van de gebruiker.

en: Whether a user is active or blocked.
nl: Of een gebruiker actief of geblokkeerd is.

en: The user's signature.
nl: De handtekening van de gebruiker.

en: Provide a simple link to edit the user.
nl: Levert een eenvoudige link om de gebruiker te bewerken.

en: Roles that a user belongs to.
nl: Aan een gebruiker toegekende rollen.

en: User ID from URL
nl: Gebruikers-ID uit de URL

en: User ID from logged in user
nl: Gebruikers-ID van ingelogde gebruiker

en: Randomize the display order.
nl: De weergave-volgorde op willekeurig zetten.

en: Provide custom text or link.
nl: Aangepaste tekst of een link invullen.

en: View result counter
nl: Resultatenteller weergeven

en: Displays the actual position of the view result
nl: Geeft de actuele positie van het overzichtsresultaat weer.

en: Link this field to its aggregator category page
nl: Koppel dit veld aan de aggregator-categorie pagina

en: No user
nl: Geen gebruiker

en: Link this field to its comment
nl: Dit veld naar zijn reacties linken

en: Show teaser-style link
nl: Teaser-stijl link weergeven

en: Link this field to new comments
nl: Dit veld aan nieuwe reacties linken

en: Type of link
nl: Soort link

en: Contact %user
nl: Contact opnemen met %user

en: Unknown group
nl: Onbekende groep

en: Unknown language
nl: Onbekende taal

en: Current user's language
nl: Taal van huidige gebruiker

en: Default site language
nl: Standaardtaal van de website

en: No language
nl: Geen taal

en: Current installed version
nl: Momenteel geïnstalleerde versie

en: Unknown node type
nl: Onbekende node-type

en: Check for new comments as well
nl: Controleer ook op nieuwe reacties

en: Validate user has access to the node
nl: Valideer gebruiker voor toegang tot de node

en: Node IDs separated by , or +
nl: Node ID's gescheiden door , of +

en: Build mode
nl: Bouwmodus

en: Display node comments
nl: Node-reacties weergeven

en: No alternate
nl: Geen alternatief

en: Alternative sort
nl: Alternatieve sortering

en: Alternate sort order
nl: Alternatieve sorteervolgorde

en: On empty input
nl: Zonder invoer

en: Show None
nl: Niets weergeven

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
nl: Zoek op elk van de beide zoekwoorden door het toevoegen van <strong>OR</strong> in hoofdletters. Bijvoorbeeld: <strong>hond OR kat</strong>.

en: Display score
nl: Score tonen

en: Link this field to download the file
nl: Dit veld aan de bestandsdownload linken

en: Set the breadcrumb for the term parents
nl: Het broodkruimelpad voor de bovenliggende term instellen

en: If selected, the breadcrumb trail will include all parent terms, each one linking to this view. Note that this only works if just one term was received.
nl: Wanneer gesecteerd zal het broodkruimelpad alle bovenliggende termen bevatten, elk met een link naar deze view. Merk op dat dit alleen werkt als maar eén term is ontvangen.

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
nl: De diepte paart de nodes die gelabeld zijn met termen in de hiërachie. Bijvoorbeeld, als u een term 'fruit' hebt en een onderliggende term 'appel', met een diepte van 1 (of hoger), dan zal een filtering op de term 'fruit' nodes ophalen die gelabeld zijn met 'appel' en 'fruit'. Wannner het negatief is, is het omgekeerde waar; zoeken op 'appels' zal ook nodes ophalen gelabeld met 'fruit'als de diepte -1 is (of lager).

en: Allow multiple terms per argument
nl: Meerdere termen per argument toestaan

en: No vocabulary
nl: Geen woordenlijst

en: Link this field to its taxonomy term page
nl: Dit veld aan zijn taxonomietermpagina linken

en: Link this field to its term page
nl: Dit veld aan zijn termpagina linken

en: Limit terms by vocabulary
nl: Termen per woordenlijst beperken

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
nl: Selecteer van welke woordenlijst termen worden weergegeven in de reguliere opties.

en: Dropdown
nl: Keuzelijst

en: Show hierarchy in dropdown
nl: De hiërarchie in de keuzelijst weergeven

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
nl: Er is een ongeldige woordenlijst geselecteerd. Gelieve dit te wijzigen in de opties.

en: Select terms from vocabulary @voc
nl: Selecteer termen uit woordenlijst @voc

en: Select terms
nl: Termen selecteren

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
nl[0]: Kan de volgende term niet vinden: @terms
nl[1]: Kan de volgende termen niet vinden: @terms

en: If you wish to validate for specific vocabularies, check them; if none are checked, all terms will pass.
nl: Selecteer woordenlijsten als u specifiek op deze wilt valideren. Als er geen woordenlijsten zijn aangevinkt voldoen alle termen.

en: Term IDs separated by , or +
nl: Term ID's gescheiden door , of +

en: Current language
nl: Huidige taal

en: Translation option
nl: Vertaalopties

en: The translation options allows you to select which translation or translations in a translation set join on. Select "Current language" or "Default language" to join on the translation in the current or default language respectively. Select a specific language to join on a translation in that language. If you select "All", each translation will create a new row, which may appear to cause duplicates.
nl: Met de vertaalopties kunt u selecteren welke vertaling of vertalingen in een vertaling mee doen. Kies 'Huidige taal' of 'Standaard taal' om respectievelijk mee te doen in de vertaling in de huidige of de standaardtaal. Selecteer een specifieke taal om aan te sluiten op een vertaling in die taal. Als u "Alle" kiest, zal elke vertaling een nieuwe rij creëren, waardoor het erop kan lijken dat er duplicaten zijn veroorzaakt.

en: To the user
nl: Naar de gebruiker

en: With a mailto:
nl: Met een mailto:

en: Is the logged in user
nl: Is de ingelogde gebruiker

en: Usernames
nl: Gebruikersnamen

en: Enter a comma separated list of user names.
nl: Voer een lijst met gebruikersnamen in, gescheiden door komma's.

en: Unable to find user: @users | Unable to find users: @users
nl[0]: Gebruiker: @users niet gevonden
nl[1]: Gebruikers: @users niet gevonden

en: Also look for a node and use the node author
nl: Zoek ook naar een node en gebruik hiervan de auteur

en: Only allow numeric UIDs
nl: Alleen numerieke UID's toestaan

en: Only allow string usernames
nl: Alleen tekenreeksen met gebruikersnamen toestaan

en: Allow both numeric UIDs and string usernames
nl: Zowel numerieke UID's als tekenreeksen met gebruikersnamen toestaan

en: Restrict user based on role
nl: Gebruiker op basis van rol beperken

en: Restrict to the selected roles
nl: Tot de geselecteerde rollen beperken

en: If no roles are selected, users from any role will be allowed.
nl: Als er geen rollen geselecteerd zijn, worden gebruikers van iedere rol toegestaan.

en: Unrestricted
nl: Onbeperkt

en: Only users with the selected permission flag will be able to access this display. Note that users with "access all views" can see any view, regardless of other permissions.
nl: Alleen gebruikers met de geselecteerde toegangsrechten zijn in staat deze weergave te benaderen. Merk op dat gebruikers met 'toegang tot alle views' alle views kunnen zien, ongeacht andere toegangsrechten.

en: No role(s) selected
nl: Geen rol(len) geselecteerd

en: Multiple roles
nl: Meerdere rollen

en: Only the checked roles will be able to access this display. Note that users with "access all views" can see any view, regardless of role.
nl: Alleen de geselecteerde rollen hebben toegang tot deze weergave. Merk op dat gebruikers met 'toegang tot alle overzichten' alle overzichten kunnen zien, ongeacht hun rol.

en: You must select at least one role if type is "by role"
nl: Selecteer tenminste één rol als het type 'per rol' is

en: PHP argument code
nl: PHP-argumentcode

en: PHP validate code
nl: PHP-validatiecode

en: Never cache
nl: Nooit cachen

en: Query results
nl: Query-resultaten

en: The length of time raw query results should be cached.
nl: De tijdsduur die onbewerkte query-resulaten gecached moeten worden.

en: Rendered output
nl: Weergegeven uitvoer

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
nl: De tijdsduur dat de HTML-uitvoer gecached moet worden.

en: Broken field
nl: Veld defect

en: Change the name of this display.
nl: De naam van deze weergave wijzigen.

en: Change the title that this display will use.
nl: De titel van deze weergave veranderen.

en: Change the style plugin.
nl: De stijlplugin wijzigen.

en: Row style
nl: Stijl van de rijen

en: Change the row plugin.
nl: De rij-plugin wijzigen.

en: Use AJAX
nl: AJAX gebruiken

en: Change whether or not this display will use AJAX.
nl: Instellen of deze weergave wel of geen AJAX gebruikt.

en: Change this display's pager setting.
nl: De paginering-instellingen van deze weergave wijzigen.

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: Change how many items to display.
nl: Het aantal weer te geven items wijzigen.

en: Specify whether this display will provide a "more" link.
nl: Specificeer of deze weergave in een 'meer' link voorziet.

en: Specify access control type for this display.
nl: Specificeer toegangscontroletype voor deze weergave.

en: Change settings for this access type.
nl: Instellingen voor dit toegangstype aanpassen.

en: Specify caching type for this display.
nl: Het cachingtype voor deze weergave opgeven.

en: Change settings for this caching type.
nl: Instellingen voor dit cachingtype aanpassen.

en: Link display
nl: Weergavelink

en: Exposed form in block
nl: Zichtbaar formulier in blok

en: Allow the exposed form to appear in a block instead of the view.
nl: Het zichtbaar gemaakte formulier kan in een blok in plaats van een overzicht worden weergegeven.

en: Get information on how to theme this display
nl: Informatie over het verwerken van deze weergave in een thema.

en: The title of this view
nl: De titel van dit overzicht

en: This title will be displayed with the view, wherever titles are normally displayed; i.e, as the page title, block title, etc.
nl: Deze titel wordt bij het overzicht weergegeven op plaatsen waar titels normaal gesproken worden weergegeven, zoals de paginatitel, bloktitel enz.

en: Use AJAX when available to load this view
nl: Indien beschikbaar, AJAX gebruiken om dit overzicht te laden

en: If set, this view will use an AJAX mechanism for paging, table sorting and exposed filters. This means the entire page will not refresh. It is not recommended that you use this if this view is the main content of the page as it will prevent deep linking to specific pages, but it is very useful for side content.
nl: Indien aangezet, zal dit overzicht een AJAX-mechanisme gebruiken voor paginering, tabelsortering en bedienbare filters. Dit betekent dat niet de gehele pagina vernieuwd wordt. Het wordt niet aanbevolen dit te gebruiken als deze view de hoofdinhoud is van de pagina omdat het deeplinking onmogelijk maakt naar specieke pagina's, maar het is erg praktische voor inhoud aan de zijkant.

en: Use a pager for this view
nl: Voor deze view paginering gebruiken

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
nl: Laat deze op 0 tenzij er problemen zijn met pagineringen gerelateerd aan dit overzicht. Indien meerdere pagineringen op een pagina worden gebruikt, kan het nodig zijn dit getal te verhogen zodat het niet conflicteert in de ?=page= array. Hoge waarden voegen een groot aantal komma's toe in de URL, dus vermeid indien mogelijk.

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
nl: Het aantal weer te geven items per pagina. Vul 0 in voor een onbeperkt aantal items.

en: Add a more link to the bottom of the display.
nl: Een meer-link aan de onderkant van de weergave toevoegen.

en: Create more link
nl: Een 'meer'-link aanmaken

en: The text to display for the more link.
nl: De tekst om weer te geven voor de meer-link

en: This will make the view display only distinct items. If there are multiple identical items, each will be displayed only once. You can use this to try and remove duplicates from a view, though it does not always work. Note that this can slow queries down, so use it with caution.
nl: Dit zorgt ervoor dat het overzicht uitsluitend verschillende items toont. Indien er meerdere identieke items zijn, zal ieder item slechts eenmaal getoond worden. Dit is te gebruiken om duplicaten te voorkomen binnen een overzicht, hoewel dit niet altijd werkt. Merk op dat dit queries trager kan maken, dus gebruik het alleen als het nodig is.

en: Access restrictions
nl: Toegangsbeperkingen

en: Access options
nl: Toegangsopties

en: Caching options
nl: Cachingopties

en: Display even if view has no result
nl: Geef altijd weer, zelfs als het overzicht geen resultaten heeft

en: How should this view be styled
nl: Hoe dit overzicht vormgegeven moet worden

en: If the style you choose has settings, be sure to click the settings button that will appear next to it in the View summary.
nl: Vergeet niet om, als de gekozen stijl instellingen heeft, op de instellingenknop te drukken die in de overzichtssamenvatting ernaast verschijnt.

en: Style options
nl: Stijlopties

en: Row style options
nl: Rijstijl-opties

en: How should each row in this view be styled
nl: Hoe iedere rij in dit overzicht vormgegeven moet worden

en: Which display to use for path
nl: Welke weergave voor het pad gebruiken

en: Which display to use to get this display's path for things like summary links, rss feed links, more links, etc.
nl: Welke weergave gebruiken om voor deze weergave het pad te krijgen voor zaken als samenvattingslinks, rss-feedlinks, 'lees meer'-links enzovoort.

en: Display output
nl: Weergaveuitvoer

en: Alternative display output
nl: Alternatieve weergaveuitvoer

en: Style output
nl: Stijluitvoer

en: Alternative style
nl: Alternatieve stijl

en: Row style output
nl: Rijstijluitvoer

en: Alternative row style
nl: Alternatieve rij-stijl

en: Field @field (ID: @id)
nl: Veld @field (ID: @id)

en: This section lists all possible templates for the display plugin and for the style plugins, ordered roughly from the least specific to the most specific. The active template for each plugin -- which is the most specific template found on the system -- is highlighted in bold.
nl: Deze rubriek toont alle mogelijke templates voor de weergave- en stijl-plugins, ongeveer geordend van minst naar meest specifiek. De actieve template voor iedere plugin -- de meest specifieke template die is gevonden - is vetgedrukt.

en: Change theme
nl: Thema veranderen

en: Rescan template files
nl: Thema-bestanden opnieuw scannen

en: <strong>Important!</strong> When adding, removing, or renaming template files, it is necessary to make Drupal aware of the changes by making it rescan the files on your system. By clicking this button you clear Drupal's theme registry and thereby trigger this rescanning process. The highlighted templates above will then reflect the new state of your system.
nl: <strong>Belangrijk!</strong> Na het toevoegen, verwijderen of hernoemen van template-bestanden is het noodzakelijk dat Drupal op de hoogte wordt gebracht van de wijzigingen, door de bestanden op de server opnieuw te scannen. Door middel van deze knop wordt het themaregister van Drupal geleegd en het scannen opnieuw uitgevoerd. Daarna geven de vetgedrukte templates hierboven de nieuwe situatie aan.

en: Theming information (display)
nl: Informatie voor thema-ontwikkeling (weergave)

en: Back to !info.
nl: Terug naar !info.

en: theming information
nl: thema-informatie

en: This display has no theming information
nl: Deze weergave heeft geen informatie voor een thema

en: This is the default theme template used for this display.
nl: Dit is het standaardthematemplate dat gebruikt wordt voor deze weergave.

en: This is an alternative template for this display.
nl: Dit is een alternatief template voor deze weergave.

en: Theming information (style)
nl: Thema-informatie (stijl)

en: This display has no style theming information
nl: Deze weergave bevat geen stijl thema-informatie

en: This is the default theme template used for this style.
nl: Voor de stijl in deze weergave wordt de standaardthema-template gebruikt.

en: This is an alternative template for this style.
nl: Dit is een alternatieve template voor deze stijl.

en: Theming information (row style)
nl: Thema-informatie (rij-stijl)

en: This display has no row style theming information
nl: Deze weergave bevat geen rij-stijl thema-informatie

en: This is the default theme template used for this row style.
nl: Voor de rij-stijl in deze weergave wordt de standaard thema-template gebruikt.

en: This is an alternative template for this row style.
nl: Dit is een alternatieve template voor deze rij-stijl.

en: Put the exposed form in a block
nl: Het zichtbare formulier in een blok plaatsen

en: If set, any exposed widgets will not appear with this view. Instead, a block will be made available to the Drupal block administration system, and the exposed form will appear there. Note that this block must be enabled manually, Views will not enable it for you.
nl: Indien geselecteerd, zullen bij dit overzicht geen zichtbare widgets worden getoond. In plaats daarvan komt een blok beschikbaar in het Drupal-blokbeheer, met hierin het zichtbare formulier. Merk op dat dit blok handmatig moet worden toegevoegd, overzichten doen dit niet voor u.

en: File found in folder @template-path
nl: Bestand gevonden in de map @template-path

en: (File not found, in folder @template-path)
nl: (Bestand niet gevonden in de map @template-path)

en: Status: using default values.
nl: Status: gebruikt standaardwaarden.

en: Update default display
nl: Standaardweergave bijwerken

en: Display "@display" uses fields but there are none defined for it or all are excluded.
nl: Weergave '@display' gebruikt velden maar er is er geen veld gedefinieerd of ze zijn allemaal verborgen.

en: Display "@display" uses a path but the path is undefined.
nl: Weergave '@display' maakt gebruik van een pad, maar deze is niet opgegeven.

en: Display "@display" has an invalid style plugin.
nl: Weergave '@display' bevat een ongeldige stijl-plugin.

en: Exposed form: @view-@display_id
nl: Zichtbaar formulier: @view-@display_id

en: Attachment settings
nl: Bijlage-instellingen

en: Inherit exposed filters
nl: Zichtbare filters overerven.

en: Multiple displays
nl: Meerdere weergaven

en: Should this display inherit its exposed filter values from the parent display to which it is attached?
nl: Moet deze weergave de zichtbare filterwaarden erven van de bovenliggende weergave, waarvan het een bijlage is?

en: Attach before or after the parent display?
nl: Bijvoegen voor of na de hoofdweergave?

en: Select which display or displays this should attach to.
nl: Selecteer aan welke weergave(n) dit bijgevoegd moet worden

en: Block admin description
nl: Beheeromschrijving blok

en: Block caching type
nl: Blok cache-type

en: This sets the default status for Drupal's built-in block caching method; this requires that caching be turned on in block administration, and be careful because you have little control over when this cache is flushed.
nl: Hiermee wordt de cachingmethode voor het blok ingesteld. Vereiste voor caching is dat dit tevens is ingeschakeld op de beheerpagina van het blok. Houd er rekening mee dat er weinig invloed is op de momenten waarop de cache wordt geleegd.

en: Using the site name
nl: De websitenaam gebruiken

en: Use the site name for the title
nl: De sitenaam voor de titel gebruiken

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
nl: Het feed-icoon zal alleen beschikbaar zijn op de gekozen weergaven.

en: No menu
nl: Geen menu

en: Normal: @title
nl: Normaal: @title

en: Change settings for the parent menu
nl: Instellingen voor het bovenliggend menu wijzigen

en: The menu path or URL of this view
nl: Het menupad of de URL van dit overzicht

en: Menu item entry
nl: Menu-item gegeven

en: No menu entry
nl: Geen menu-item gegeven

en: Normal menu entry
nl: Normaal menu-item gegeven

en: Menu tab
nl: Menu-tab

en: Default menu tab
nl: Standaard menu-tab

en: If set to normal or tab, enter the text to use for the menu item.
nl: Vul, indien ingesteld op normaal of tab, de tekst in om te gebruiken voor het menu-item.

en: If set to normal or tab, enter the text to use for the menu item's description.
nl: Vul indien ingesteld op normaal of tab de tekst in om te gebruiken voor de menu-itembeschrijving.

en: Insert item into an available menu.
nl: Item in een beschikbaar menu invoegen.

en: Menu selection requires the activation of menu module.
nl: Menuselectie vereist de activering van de Menu-module.

en: The lower the weight the higher/further left it will appear.
nl: Hoe lager het gewicht, hoe hoger of meer naar links het zal verschijnen.

en: Default tab options
nl: Standaardtabbladopties

en: When providing a menu item as a tab, Drupal needs to know what the parent menu item of that tab will be. Sometimes the parent will already exist, but other times you will need to have one created. The path of a parent item will always be the same path with the last part left off. i.e, if the path to this view is <em>foo/bar/baz</em>, the parent path would be <em>foo/bar</em>.
nl: Indien een menu-item als tab wordt gedefinieerd, moet Drupal weten wat het bovenliggende menu-item van de tab is. Mogelijk bestaat dat bovenliggende menu-item al, zo niet dan moet het worden aangemaakt. Het pad van een bovenliggend item zal altijd hetzelfde zijn als dat van het item zelf, zonder het laatste deel. Als het pad naar dit overzicht bijvoorbeeld <em>foo/bar/baz</em> is, zal het pad van het bovenliggende item <em>foo/bar</em> zijn.

en: Already exists
nl: Bestaat al

en: If creating a parent menu item, enter the title of the item.
nl: Voer bij het aanmaken van een bovenliggend menu-item de titel in voor het item.

en: If creating a parent menu item, enter the description of the item.
nl: Voer bij het aanmaken van een bovenliggend menu-item de omschrijving in voor het item.

en: If the parent menu item is a tab, enter the weight of the tab. The lower the number, the more to the left it will be.
nl: Als het bovenliggend menu-item een tab is, vul het gewicht in van de tab. Hoe lager het getal, hoe meer naar links deze geplaatst wordt.

en: "$arg" is no longer supported. Use % instead.
nl: '$arg' wordt niet langer ondersteund. Gebruik in plaats daarvan %.

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
nl: '%' mag niet gebruikt worden voor het eerste segment van een pad.

en: Views cannot create normal menu items for paths with a % in them.
nl: Overzichten kunnen geen normale menu-items maken voor paden met een % erin.

en: A display whose path ends with a % cannot be a tab.
nl: Een weergave waarvan het pad eindigt met een % kan geen tab zijn.

en: Title is required for this menu type.
nl: Titel is verplicht voor dit menutype.

en: Inline fields
nl: Inline-velden

en: The separator may be placed between inline fields to keep them from squishing up next to each other. You can use HTML in this field.
nl: Het scheidingsteken kan tussen inline-velden worden geplaatst om te voorkomen dat ze aan elkaar vast plakken. Dit veld mag HTML bevatten.

en: Grouping field
nl: Groepeerveld

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
nl: Een veld aangeven waarop de records gegroepeerd worden. Leeglaten om niet te groeperen.

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
nl: De stijl @style vereist een rijstijl, maar de rijplugin is ongeldig.

en: Horizontal alignment will place items starting in the upper left and moving right. Vertical alignment will place items starting in the upper left and moving down.
nl: Horizontale uitlijning plaatst de items naast elkaar, beginnend linksboven en bewegend naar rechts. Verticale uitlijning plaatst de items onderelkaar, beginnend linksboven en bewegend naar onder.

en: RSS description
nl: RSS-beschrijving

en: This will appear in the RSS feed itself.
nl: Dit wordt weergegeven in de RSS-feed zelf.

en: Display record count with link
nl: Aantal records met link weergeven

en: Override number of items to display
nl: Overschrijf aantal items om weer te geven

en: Display items inline
nl: Items inline tonen

en: You need at least one field before you can configure your table settings
nl: Er is minstens één veld nodig voordat de instellingen van de tabel bewerkt kunnen worden.

en: Override normal sorting if click sorting is used
nl: Normale sortering overschrijven wanneer klikbare sortering wordt gebruikt.

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
nl: Activeer tabel-koppen die blijven staan, Drupal-stijl (javascript)

en: (Sticky header effects will not be active for preview below, only on live output.)
nl: ('Sticky header'-effecten zijn niet actief in het voorbeeld hieronder, alleen rechtstreeks op de site.)

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
nl: Plaats velden in kolommen. Meerdere velden kunnen worden gecombineerd in één kolom. In dat laatste geval wordt het gekozen scheidingsteken gebruikt om de velden te scheiden. Vink "sorteerbaar" aan om de kolom per muisklik sorteerbaar te maken. In dat geval geeft het vakje "standaardsortering" aan op welke kolom standaard gesorteerd wordt. Kolomvolgorde en veldlabels worden onder "Velden" gedefinieerd.

en: The style selected does not utilize fields.
nl: De geselecteerde stijl ondersteunt geen velden.

en: None defined
nl: Geen gedefinieerd

en: This view is being edited by user !user, and is therefore locked from editing by others. This lock is !age old. Click here to <a href="!break">break this lock</a>.
nl: Dit overzicht wordt momenteel bewerkt door gebruiker !user en is hierdoor vergrendeld voor aanpassen door anderen. Deze vergrendeling is !age oud. Klik hier om <a href="!break">deze vergrendeling te verbeken</a>.

en: New view
nl: Nieuwe view

en: Changed view
nl: Aangepaste view

en: View %name, displaying items of type <strong>@base</strong>.
nl: View %name, geeft items weer van type <strong>@base</strong>.

en: Live preview
nl: Directe voorbeeldweergave

en: Title: @title
nl: Titel: @title

en: @current of @max
nl: @current van @max

en: There are no views to be exported at this time.
nl: Er zijn momenteel geen views om te exporteren.

en: Show only these tags
nl: Alleen deze labels weergeven

en: Put this in @module.info in your modules/@module directory
nl: Plaats dit in @module.info in uw modules/@module map

en: use views exporter
nl: views exporter gebruiken

en: Bulk export
nl: Massa-export

en: Views exporter
nl: Viewsexporteur

en: Allows exporting multiple views at once.
nl: Staat exporteren van meerdere views tegelijkertijd toe.

en: Are you sure you want to make !name a group administrator for the group %title?
nl: Weet u zeker dat u !name de beheerder van de groep %title wilt maken?

en: Are you sure you want to remove !name as a group administrator for the group %title?
nl: Weet u zeker dat u !name wilt verwijderen als beheerder voor de groep %title?

en: In order to join this group, you must <a href="!login">login</a>. After you have successfully done so, you will need to request membership again.
nl: <a href="!login">Log in</a> om lid te worden van deze groep. Na inloggen kunt u het verzoek opnieuw indienen.

en: In order to join this group, you must <a href="!login">login</a> or <a href="!register">register</a> a new account. After you have successfully done so, you will need to request membership again.
nl: <a href="!login">Log in</a> of <a href="!register">maak een nieuw account aan</a> om lid te worden van deze groep. Daarna kunt u het lidmaatschap aanvragen.

en: This group offers an <a href="@groupfeed">RSS feed</a>
nl: Deze groep biedt een <a href="@groupfeed">RSS feed</a>

en:  and supports <a href="@notifications">notifications</a>.
nl:  en ondersteunt <a href="@notifications">berichten</a>.

en: Administration menu
nl: Administratiemenu

en: Formatted html link
nl: Opgemaakte HTML-link

en: Defaults only affect NEW content NOT existing content.
nl: Standaardinstellingen zijn alleen van toepassing op NIEUWE inhoud, NIET op bestaande inhoud.

en: Place roles in order of precedence by dragging more important roles to the top.
nl: Rollen sorteren door de belangrijke rollen naar boven te slepen.

en: Node defaults
nl: Standaardinstelling van de node

en: Comment defaults
nl: Standaardinstellingen voor reacties

en: Block defaults
nl: Standaardinstellingen voor blokken

en: Role does not have access to selected format.
nl: Rol heeft geen toegang tot het geselecteerde formaat.

en: Defaults have been saved.
nl: Standaardinstellingen zijn opgeslagen.

en: Selection title
nl: Titel van selectie

en: Control formats per node type
nl: Formaten per inhoudstype beheren

en: More information about formatting options
nl: Meer informatie over formaatmogelijkheden

en: Manage input formats
nl: Invoerformaten beheren

en: - All -
nl: - Alle -

en: Okay
nl: Redelijk

en: Fieldset
nl: Veldengroep

en: Textarea
nl: Tekstvlak

en: Import code
nl: Code importeren

en: Enabled vocabularies
nl: Ingeschakelde woordenlijsten

en: Customize keys
nl: Toetsen aanpassen

en: Allow multiple values
nl: Meerdere waarden toelaten

en: List options one option per line.
nl: Weergave-opties, een optie per regel.

en: Key-value pairs may be specified by separating each option with pipes, such as <em>key|value</em>.
nl: Sleutel/waarde-paren kunnen worden opgegeven door sleutel en waarde te scheiden met een verticale streep, zoals <em>sleutel|waarde</em>.

en: If the %toggle field is checked, key-value pairs may be specified by separating each option with pipes, such as <em>key|value</em>.
nl: Als het %toggle-veld is geselecteerd, kunnen sleutel/waarde-paren worden opgegeven door sleutel en waarde te scheiden met een verticale streep, zoals <em>sleutel|waarde</em>.

en: This field requires all specified keys to be integers.
nl: Alle sleutels van dit veld dienen gehele getallen te zijn.

en: Specify the keys that should be selected by default.
nl: Geef de sleutels die standaard worden gebruikt.

en: Multiple default values may be specified by separating keys with commas.
nl: Meerdere standaardwaarden kunnen worden opgegeven door sleutels met een komma te scheiden.

en: The key %key has been used multiple times. Each key must be unique to display properly.
nl: De sleutel %key is meerdere keren gebruikt. Elke sleutel moet uniek zijn voor een goede weergave.

en: The following keys have been used multiple times. Each key must be unique to display properly.
nl: De volgende sleutels zijn meerdere keren gebruikt. Elke sleutel moet uniek zijn voor een goede weergave.

en: At least one option must be specified.
nl: Tenminste één optie moet worden opgegeven.

en: The keys for the %title field must be integers.
nl: De sleutels voor het veld %title moeten hele getallen zijn.

en: Option settings
nl: Optie-instellingen

en: Remove option
nl: Optie verwijderen

en: Machine-readable name
nl: Systeemnaam

en: Download feature
nl: Feature downloaden

en: Provides feature management for Drupal.
nl: Biedt feature-beheer voor Drupal.

en: Dependency
nl: Afhankelijkheid

en: Contact form
nl: Contactformulier

en: Drag to re-order
nl: Slepen om de volgorde te wijzigen

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
nl: Wijzigingen in deze tabel worden pas opgeslagen wanneer het formulier wordt ingediend.

en: HTTP response code
nl: HTTP-statuscode

en: DOC file
nl: DOC-bestand

en: TXT file
nl: TXT-bestand

en: XML file
nl: XML-bestand

en: Not implemented.
nl: Niet geïmplementeerd.

en: Blue Lagoon (default)
nl: Blue Lagoon (standaard)

en: Number of Options
nl: Aantal opties

en: Node reference: @field
nl: Node-referentie: @field

en: Voting target
nl: Stemmingsdoel

en: The axis this rating will affect. Enter a property on which that this rating will affect, such as <em>quality</em>, <em>satisfaction</em>, <em>overall</em>, etc. If no axis is entered, the default axis <em>vote</em> will be used. Warning: changing this value will not update existing votes to the new axis.
nl: De as die door deze beoordeling wordt beïnvloed. Voer de eigenschap in die door de beoordelingen wordt beïnvloed, zoals bijvoorbeeld <em>kwaliteit</em>, <em>tevredenheid</em>, <em>algemeen</em>, etc. Indien geen as is opgegeven, wordt de standaard as <em>stem</em> gebruikt. Waarschuwing: Het wijzigen van deze waarde zal bestaande beoordelingen niet wijzigen naar de nieuwe as.

en: As Stars
nl: Als sterren

en: Rating (i.e. 4.2/5)
nl: Beoordeling (bijv: 4.2/5)

en: Percentage (i.e. 92)
nl: Percentage (z.B. 92)

en: This page is used to configure site-wide features of the fivestar module. To setup fivestar to rate content:
nl: Deze pagina wordt gebruikt om de instellingen van de fivestar module voor de hele site te beheren. Om fivestar te installeren om inhoud te kunnen beoordelen:

en: Configure site-wide settings for fivestar below.
nl: Beheer de instellingen voor fivestar voor de hele website hieronder.

en: Go to <a href="!types">admin/content/types</a> and edit the type you would like to rate.
nl: Ga naar <a href="!types">admin/content/types</a> en bewerk het contenttype dat u wilt laten beoordelen

en: On the settings page for the content type, a set of options is available for fivestar, where you can enable rating for that type and set rating options.
nl: Op de instellingen pagina voor contenttypes is een set opties voor Fivestar aanwezig. U kunt daar beoordelingen aanzetten per contenttype en en de beoordelings opties instellen.

en: Configure site-wide widgets used for Fivestar rating.
nl: Configureer website-brede widgets die voor Fivestar-beoordeling worden gebruikt.

en: Fivestar ratings
nl: Fivestar beoordelingen

en: To rate this content, enable Fivestar rating below. These settings will be used for both comments (if available) and direct rating.
nl: Schakel hieronder Fivestar beoordeling in om het beoordelen van deze inhoud mogelijk te maken. Deze instellingen gelden voor zowel gebruikersreacties (indien beschikbaar) als voor directe beoordeling van de inhoud.

en: Enable Fivestar rating
nl: Fivestar-beoordeling inschakelen

en: Cancel rating
nl: Beoordeling annuleren

en: Poor
nl: Onvoldoende

en: Great
nl: Goed

en: Awesome
nl: Zeer goed

en: Give it @star/@count
nl: Geef het @star/@count

en: Widget display
nl: Widget tonen

en: Fivestar Settings
nl: Fivestar Instellingen

en: Fivestar: Rate this node
nl: Fivestar: beoordeel deze pagina

en: Rate This
nl: Beoordeel dit

en: Your vote has been cleared.
nl: Uw stem is gewist.

en: Your rating: <span>!stars</span>
nl: Uw beoordeling: <span>!stars</span>

en: Average: <span>!stars</span>
nl: Gemiddeld: <span>!stars</span>

en: No votes yet
nl: Nog geen stemmen

en: Saving your vote...
nl: Uw stem wordt opgeslagen...

en: Your vote has been saved.
nl: Uw stem is opgeslagen.

en: Deleting your vote...
nl: Uw stem wordt verwijderd...

en: Your vote has been deleted.
nl: Uw stem is verwijderd.

en: Select rating
nl: Beoordeling selecteren

en: <span>@count</span> vote | <span>@count</span> votes
nl[0]: <span>@count</span> stem
nl[1]: <span>@count</span> stemmen

en: Enabling Fivestar for comments will display a rating widget when a user posts a comment. The rating of the comment will affect its parent content.
nl: Het inschakelen van Fivestar voor gebruikersreacties zorgt ervoor dat een beoordelingswidget wordt getoond wanneer een gebruiker een reactie inzendt. De beoordeling bij de reactie beïnvloed de beoordeling van de inhoud waarop gereageerd wordt.

en: Optional rating
nl: Optionele beoordeling

en: Required rating
nl: Verplichte beoordeling

en: A simple five-star voting widget for nodes.
nl: Een eenvoudige 5 sterren beoordelings widget voor pagina's

en: The permissions of directory %directory have been changed to make it writable.
nl: De toegangsrechten van map %directory zijn aangepast zodat de map schrijfbaar wordt.

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
nl: !name mag niet langer zijn dan %max tekens maar is momenteel %length tekens lang.

en: Illegal choice %choice in %name element.
nl: Ongeldige keuze %choice in het element %name.

en: Re-order book pages and change titles
nl: Boekpagina's opnieuw ordenen en titels wijzigen

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
nl: De systeemnaam mag uitsluitend kleine letters, cijfers en onderstrepingstekens bevatten.

en: The revisions let you track differences between multiple versions of a post.
nl: Met revisies kunt u de verschillen tussen de versies van uw inzendingen opsporen.

en: Rebuilding content access permissions
nl: De toegangsrechten worden opnieuw opgebouwd.

en: Content permissions have been rebuilt.
nl: De toegangsrechten zijn opnieuw opgebouwd.

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
nl: De toegangsrechten zijn niet correct opnieuw opgebouwd.

en: Post settings
nl: Instellingen voor inzendingen

en: Polls
nl: Enquêtes

en: The value provided for %field is not a valid URL.
nl: De opgegeven waarde voor %field is geen geldige URL.

en: Search form
nl: Zoekveld

en: Shortcut icon
nl: Snelkoppelingspictogram

en: Display post information on
nl: Berichtinformatie weergeven over

en: Enable or disable the <em>submitted by Username on date</em> text when displaying posts of the following type.
nl: De tekst <em>Ingediend door gebruiker op datum</em> in- of uitschakelen wanneer berichten van het bovenstaande type getoond worden.

en: Use the default logo
nl: Standaardlogo gebruiken

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
nl: Selecteer dit als u het logo dat bij het thema hoort, wilt gebruiken.

en: Use the default shortcut icon.
nl: Standaardsnelkoppelingspictogram gebruiken.

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
nl: Selecteer dit als u een eigen snelkoppelingpictogram voor het thema wilt gebruiken.

en: Short date format
nl: Formaat korte datum

en: Medium date format
nl: Formaat middellange datum

en: Long date format
nl: Formaat lange datum

en: Date and time lookup
nl: Datum en tijd opzoeken

en: Translation settings
nl: Vertalinginstellingen

en: Skip navigation
nl: Navigatie overslaan

en: book
nl: boek

en: Wipe and rebuild
nl: Wissen en herbouwen

en: !title cleanup settings
nl: !title schoonmaakinstellingen

en: Cleanup using Pathauto
nl: Maak schoon met Pathauto

en: Cleanup !title using !url
nl: Maak !title schoon met !url

en: Pathauto settings
nl: Pathautoinstellingen

en: Convert to lower case
nl: Converteer naar kleine letters

en: Convert !title to lower case
nl: Converteer !title naar kleine letters

en: Transliterate
nl: Translitereren

en: Transliterate !title
nl: Vertaal !title

en: Retroactive update
nl: Retroactieve update

en: Move and rename previously uploaded files
nl: Verplaats en hernoem eerder geüploade bestanden

en: This feature should only be used on developmental servers or with extreme caution
nl: Deze mogelijkheid moet alleen worden gebruikt op testservers of met extreme voorzichtigheid.

en: File name without extension
nl: Bestandsnaam zonder extensie

en: File extension
nl: Bestandsextensie

en: File name without extension - original
nl: Bestandsnaam zonder extensie - origineel

en: File extension - original
nl: Bestands-extenties - origineel

en: FileField Paths failed to create directory (%d).
nl: Bestandveldpaden kon de map (%d) niet maken.

en: FileField Paths failed to move file (%o) to (%n).
nl: Bestandsveldpaden kon het bestand (%o) niet verplaatsen naar (%n).

en: filefield_paths
nl: bestandveld_paden

en: FileField Paths
nl: Bestandsveldpaden

en: Comment Upload Path settings
nl: Reactie Upload padinstellingen

en: FileField Path settings
nl: Bestandsveldpadinstellingen

en: Image Path settings
nl: Image Path-instellingen

en: Upload Path settings
nl: Uploadpadinstellingen

en: Updating FileField Paths
nl: Bestandsveldpaden worden vernieuwd

en: The directory %directory is a file!
nl: De map %directory is een bestand!

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines:<br /><code>!htaccess</code>
nl: Beveiligingswaarschuwing: kan geen .htaccess-bestand maken. Maak een .htaccess-bestand in de map %directory die de volgende regels bevat: <br /><code>!htaccess</code>

en: check_directory: The path  %directory is a file.
nl: check_directory: Het pad  %directory is a bestand.

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file.  Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines:<br /><code>!htaccess</code>
nl: Veiligheidswaarschuwing: kan geen .htaccess-bestand schrijven. Maak een .htacces-bestand in de %directory-map die de volgende regels bevat:<br /><code>!htaccess</code>

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
nl: Selecteer de methode die wordt gebruikt om automatisch aangevulde suggesties te geven. Merk op <em>Bevat</em> prestatieproblemen kan veroorzaken op sites met vele duizenden gebruikers.

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
nl: %name: titel niet gevonden. Controleer de selectie.

en: An image thumbnail was not able to be created.
nl: Er kon geen thumbnail worden gemaakt.

en: Minimum resolution for Images
nl: Minimumresolutie voor afbeeldingen

en: The minimum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If an image that is smaller than these dimensions is uploaded it will be rejected.
nl: De minimum toegestande fotogrootte in het formaat BREEDTExHOOGTE, bijvoorbeeld 640x480. Vul 0 in voor geen restrictie. Als een kleinere foto wordt geüpload zal deze worden geweigerd.

en: ALT text settings
nl: 'alt' tekst-instellingen

en: Enable user input alternate text for images.
nl: Door gebruikers ingevoerde 'alt'-teksten voor afbeeldingen toestaan.

en: Default ALT text
nl: Standaard 'alt'-tekst

en: This value will be used for alternate text by default.
nl: Deze waarde zal standaard worden gebruikt als alternatieve tekst.

en: Title text settings
nl: 'title' tekst-instellingen

en: Enable user input title text for images.
nl: Door gebruikers ingevoerde 'title'-tekst voor afbeeldingen toestaan.

en: Choose type of field to be displayed to the user.
nl: Kies veldtype om aan de gebruiker te tonen.

en: Default Title text
nl: Standaard 'title'-tekst

en: This value will be used as the image title by default.
nl: Deze waarde zal standaard worden gebruikt als 'title'-tekst van de afbeelding.

en: When an image is not uploaded, show a default image on display.
nl: Als een afbeelding niet wordt geüpload, toon dan een standaard afbeelding.

en: The default image could not be uploaded. The destination %destination does not exist or is not writable by the server.
nl: De standaard afbeelding kan niet worden geüpload. De locatie %destination bestaat niet of is niet schrijfbaar.

en: Only web-standard images (jpg, gif, and png) are supported through the image widget. If needing to upload other types of images, change the widget to use a standard file upload.
nl: Alleen webstandaard afbeeldingen (jpg, gif en png) zijn toegestaan in de afbeeldingswidget. Als u andere soorten wilt uploaden dient u een algemene uploadwidget te gebruiken.

en: Please specify a resolution in the format WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480).
nl: Geef een resolutie op in het formaat BREEDTExHOOGTE, bijvoorbeeld 640x480.

en: Alternate Text
nl: Alternatieve tekst ('alt')

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
nl: De titel wordt getoond als de gebruiker met de muis over de afbeelding beweegt.

en: Image linked to node
nl: Foto naar node gelinkt

en: Image linked to file
nl: Afbeelding gelinkt aan bestand

en: FileField must be updated to Drupal 6 before ImageField can be updated.
nl: FileField moet worden geupdate naar Drupal 6 voordat ImageField kan worden geüpdate.

en: Deleted admin thumbnails distributed throughout files directory. All thumbnails are now stored in the "imagefield_thumbs" directory.
nl: Beheerderthumbnails uit de bestandenmap zijn verwijderd. Alle thumbnails zijn nu opgeslagen in de 'imagefield_thumbs'-map.

en: The selected file %name could not be saved.
nl: Het geselecteerde bestand %name kan niet worden opgeslagen.

en: The directory %directory is a file and cannot be overwritten.
nl: De map %directory is een bestand en kan niet worden overschreven.

en: filefield
nl: bestandsveld

en: The path %directory was checked as a directory, but it is a file.
nl: Het pad %directory was gecontroleerd als een map, maar is een bestand.

en: List field
nl: Lijstveld

en: Files listed by default
nl: Bestanden die standaard in een lijst getoond worden

en: FileField was trying to display the file %file, but it does not exist.
nl: Bestandsveld probeerde het bestand %file te tonen, maar het bestaat niet.

en: Progress indicator
nl: Voortgangsindicator

en: Bar with progress meter
nl: Balk met voortgangsmeter

en: Throbber
nl: Activiteitsindicator

en: Your server supports upload progress capabilities. The "throbber" display does not indicate progress but takes up less room on the form, you may want to use it if you'll only be uploading small files or if experiencing problems with the progress bar.
nl: De server ondersteunt uploadvoortgang. De 'Throbber'-weergave laat geen voortgang zien, maar gebruikt minder ruimte. U kunt deze het best gebruiken bij kleine bestanden of als er problemen zijn met de voortgangindicator.

en: Path settings
nl: Padinstellingen

en: Optional subdirectory within the "%directory" directory where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
nl: Optionele submap in de map '%directory' waar bestanden zullen worden opgeslagen. Gebruik geen '/' voor of achter het pad.

en: The file path (@file_path) cannot start with the system files directory (@files_directory), as this may cause conflicts when building file URLs.
nl: Het bestandspad (@file_path) kan niet beginnen met systeembestandenmap (@files_directory) omdat dit conflicten kan geven bij het maken van URL's.

en: The "@field" option must contain a valid value. You can either leave the text field empty or enter a string like "512" (bytes), "80K" (kilobytes) or "50M" (megabytes).
nl: De '@field'-optie moet een toegestane waarde bevatten.  U kunt of dit veld leeglaten of een waarde invullen zoals:  '512' (bytes), '80K' (kilobytes) of '50M' (megabytes).

en: The file in the @field field was unable to be uploaded.
nl: Het bestand in het @field-veld kan niet worden geüpload.

en: Referencing to the file used in the %field field is not allowed.
nl: Refereren naar het bestand in het %field-veld is niet toegestaan.

en: The file referenced by the %field field does not exist.
nl: Het bestand waaraan wordt gerefereerd door het %field-veld bestaat niet.

en: The file upload failed. %upload
nl: Het uploaden van het bestand is niet gelukt. %upload

en: A plain file upload widget.
nl: Een eenvoudige widget om bestanden te uploaden.

en: Displays the file system path to the file.
nl: Toont het systeempad naar het bestand.

en: URL to file
nl: URL naar bestand

en: Displays a full URL to the file.
nl: Toont een volledige URL naar het bestand.

en: An unrecoverable error occurred. The uploaded file likely exceeded the maximum file size (@size) that this server supports.
nl: Er is een fout opgetreden. Het bestand dat werd geüpload is waarschijnlijk groter dan de maximum toegestane bestandsgrootte (@size).

en: An unrecoverable error occurred. This form was missing from the server cache. Try reloading the page and submitting again.
nl: Er is een fout opgetreden. Het formulier ontbreekt in de servercache. Probeer de pagina te herladen en opnieuw te verzenden.

en: Starting upload...
nl: Upload starten ...

en: Uploading... (@current of @total)
nl: Aan het uploaden... (@current van @total)

en: The file contents (@type) do not match its extension (@extension).
nl: De inhoud van het bestand (@type) komt niet overeen met de extensie (@extension).

en: The image must be exactly %dimensions pixels.
nl: De afbeelding moet exact %dimensions pixels.

en: The image will not fit between the dimensions of %min_dimensions and %max_dimensions pixels.
nl: De afbeelding zal niet tussen de afmetingen %min_dimensions en %max_dimensions pixels passen.

en: Images must be exactly @min_size pixels
nl: Afbeeldingen dienen exact @min_size pixels te zijn

en: Images must be between @min_size pixels and @max_size
nl: Afbeeldingen dienen tussen @min_size en @max_size pixels te zijn

en: Images larger than @max_size pixels will be scaled
nl: Afbeeldingen groter dan @max_size pixels zullen geschaald worden

en: Images must be smaller than @max_size pixels
nl: Afbeeldingen moeten kleiner zijn dan @max_size pixels

en: Images must be larger than @max_size pixels
nl: Afbeeldingen moeten groter zijn dan @max_size pixels

en: The file is not a known image format.
nl: Dit bestand is geen bekend afbeeldingstype.

en: Your server is capable of displaying file upload progress, but does not have the required libraries. It is recommended to install the <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> (preferred) or to install <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a>.
nl: Uw server is in staat upload-voortgang te tonen, maar beschikt niet over de benodigde bibliotheken. Installatie van <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL upload-voortgang bibliotheek</a> (bij voorkeur) of <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a> wordt aangeraden.

en: Your server is capable of displaying file upload progress using APC RFC1867. Note that only one upload at a time is supported. It is recommended to use the <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> if possible.
nl: Uw server is geschikt om de voortgang van een file-upload te tonen conform APC RFC1867. Let op, slechts één upload per keer wordt ondersteund. Aanbevolen wordt om, indien mogelijk, de '<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL upload-voortgang bibliotheek</a>' te gebruiken.

en: Migrating filefield values
nl: Migreert FileField-waardes

en: Your server is not capable of displaying file upload progress. File upload progress requires PHP 5.2 and an Apache server.
nl: Uw server is niet in staat om bestandsuploadvoortgang te tonen. Hiervoor heeft u PHP 5.2 en een Apache-server nodig.

en: Your server is not capable of displaying file upload progress. File upload progress requires PHP be run with mod_php and not as FastCGI.
nl: De server is niet in staat om de voortgang van het uploaden van bestanden weer te geven. Deze weergave vereist dat PHP werkt met mod_php en niet als Fast CGI.

en: Your server is capable of displaying file upload progress through APC, but it is not enabled. Add <code>apc.rfc1867 = 1</code> to your php.ini configuration. Alternatively, it is recommended to use <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>, which supports more than one simultaneous upload.
nl: Uw server is in staat om bestandsuploadvoortgang weer te geven met behulp van APC, maar APC is niet ingeschakeld. Voeg <code>apc.rfc1867 = 1</code> aan de php.ini-configuratie toe. Het is echter aan te raden om <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a> te gebruiken omdat deze ook gelijktijdige uploads ondersteunt.

en: Enabled (<a href="http://php.net/manual/en/apc.configuration.php#ini.apc.rfc1867">APC RFC1867</a>)
nl: <a href="http://php.net/manual/en/apc.configuration.php#ini.apc.rfc1867">APC RFC1867</a> staat aan

en: Enabled (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)
nl: <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL-uploadprogress</a> is ingeschakeld

en: Upload progress
nl: Uploadvoortgang

en: Width of a video or image file in pixels.
nl: Breedte van een video of foto in pixels.

en: Height of a video or image file in pixels.
nl: Hoogte van een video of foto in pixels.

en: The duration of audio or video files, in seconds.
nl: De lengte van audio of video in seconden.

en: Audio format
nl: Audioformaat

en: The audio format.
nl: Het audioformaat.

en: The sample rate of the audio.
nl: De sample rate van de audio.

en: Audio channel mode
nl: Audiokanaalmodus

en: The number of channels in the audio, by name (stereo or mono).
nl: Het aantal kanalen in de audio, per naam (stereo of mono).

en: The audio bitrate.
nl: De audio-bitrate.

en: Audio bitrate mode
nl: Audio bitrate-modus

en: The kind of audio bitrate, such as VBR. Usually empty.
nl: Het soort audio-bitrate, zoals VBR. Normaal gesproken leeg.

en: Default (usually mm:ss)
nl: Standaard (meestal mm:ss)

en: Hours: h
nl: Uren: h

en: Minutes: mm
nl: Minuten: mm

en: Seconds: ss
nl: Seconden: ss

en: Total seconds
nl: Totaal aantal seconden

en: Data key
nl: Datasleutel

en: As often as possible
nl: Zo vaak als mogelijk

en: Minimum refresh period
nl: Minimale vernieuwingsperiode

en: Import date of the feed item, as a Unix timestamp.
nl: Importeer de datum van een feed-item als een Unix tijdstip.

en: Store a title, href, and attributes in the database to assemble a link.
nl: Een link bewaren in de database met bijbehorende titel, href en attributen.

en: URL, as plain text
nl: URL, als platte tekst

en: Enforces variable values defined by modules that need settings set to operate properly.
nl: Dwingt af dat variabelewaarden worden gedefiniëerd voor modules die vereisen dat deze zijn ingesteld.

en: Fivestar Rating
nl: Fivestar-beoordeling

en: Store a rating for this piece of content.
nl: Geef een beoordeling voor dit inhoudsonderdeel.

en: Styles
nl: Stijlen

en: Decimals
nl: Decimalen

en: %name: the value may be no smaller than %min.
nl: %name: de waarde mag niet kleiner zijn dan %min.

en: %name: the value may be no larger than %max.
nl: %name: de waarde mag niet groter zijn dan %max.

en: available
nl: beschikbaar

en: The item has been deleted.
nl: Het item is verwijderd.

en: Item ID
nl: Item-ID

en: Persistent URL
nl: Persistente URL

en: Settings for persistent url.
nl: Instellingen voor persistente URL's.

en: Provides tools for using persistant URL pieces
nl: Geeft hulpmiddelen die het gebruik van persistentie URLs ondersteunt

en: Comparing two revisions:
nl: Vergelijking van twee revisies:

en: Highlight changes
nl: Wijzigingen markeren

en: List revisions
nl: Revisies weergeven

en: Show latest diff
nl: Laatste verschillen weergeven

en: Last modification date
nl: Laatste wijzigingsdatum

en: XLS file
nl: XLS-bestand

en: A post of this type is <strong>public</strong>. All visitors will be able to see it.
nl: Een bericht van dit type is <strong> publiek</strong>. Alle bezoekers zullen het kunnen zien.

en: delete any
nl: iedere verwijderen

en: edit any
nl: iedere wijzigen

en: %name: found no valid user with that name.
nl: %name: geen toegestane gebruiker gevonden met die naam.

en: Author email
nl: E-mailadres van auteur

en: Edit !type
nl: !type bewerken

en: Manage form
nl: Formulier beheren

en: Export as HTML
nl: Exporteren als HTML

en: Export as XML
nl: Exporteren als XML

en: Export as CSV
nl: Exporteren als CSV

en: Question Results
nl: Vraagresultaten

en: assign questions
nl: vragen toewijzen

en: You have run out of time.
nl: Tijd is afgelopen.

en: % incomplete
nl: % onvoltooid

en: Days of the week
nl: Dagen van de week

en: No questions were found.
nl: Er zijn geen vragen gevonden.

en: Alternatives
nl: Keuzemogelijkheden

en: Alternative !i
nl: Keuzemogelijkheid !i

en: Feedback if chosen
nl: Feedback indien gekozen

en: This feedback is given to users who chooses this alternative.
nl: Deze feedback wordt gegeven aan gebruikers die deze keuzemogelijkheid kozen.

en: Feedback if not chosen
nl: Feedback indien niet gekozen

en: This feedback is given to users who doesn't choose this alternative.
nl: Deze feedback wordt gegeven aan gebruikers die deze keuzemogelijkheid niet kozen.

en: Score if chosen
nl: Punten indien gekozen

en: Score if not chosen
nl: Punten indien niet gekozen

en: This score is added to the users total score if the user doesn't choose this alternative. Only used if multiple answers are allowed.
nl: Deze punten worden toegevoegd aan de totaalscore van de gebruiker wanneer de gebruiker deze keuzemogelijkheid niet kiest. Alleen wanneer meervoudige antwoorden zijn toegestaan.

en: Manage presets
nl: Voorinstellingen beheren

en: Provide alternatives for the user to answer.
nl: Levert keuzemogelijkheden voor de gebruiker om te beantwoorden.

en: Select a set of alternatives
nl: Een set keuzemogelijkheden selecteren

en: Save as a new preset
nl: Opslaan als een nieuwe voorinstelling

en: Current alternatives will be saved as a new preset
nl: Huidige keuzemogelijkheden zullen als een nieuwe voorinstelling worden bewaard

en: Manage your preset collections
nl: Verzamelingen van voorinstellingen beheren

en: New global collection(available to all users)
nl: Nieuwe globale verzameling (beschikbaar voor alle gebruikers)

en: Available to all users
nl: Beschikbaar voor alle gebruikers

en: What will you do?
nl: Wat wilt u doen?

en: Save changes, do not change questions using this preset
nl: Wijzigingen opslaan, vragen die deze voorinstelling gebruiken niet wijzigen

en: Save changes, and change your own questions who uses this preset
nl: Wijzigingen opslaan, en eigen vragen wijzigen die deze voorinstelling gebruiken

en: Delete this preset(This will not affect existing questions)
nl: Deze voorinstelling verwijderen (heeft geen invloed op bestaande vragen)

en: Anonymous vote rollover
nl: Anonieme stem-rollover

en: The amount of time that must pass before two anonymous votes from the same computer are considered unique. Setting this to 'never' will eliminate most double-voting, but will make it impossible for multiple anonymous on the same computer (like internet cafe customers) from casting votes.
nl: De tijd die moet verstrijken voordat twee anonieme stemmen van dezelfde computer als uniek worden beschouwd. Dit op 'nooit' instellen zal de meeste dubbele stemmen elimineren, maar zal meerdere anonieme stemmen op dezelfde computer (bijvoorbeeld in een internetcafé) niet toestaan.

en: Do not tally results automatically: I am using a module that manages its own vote results.
nl: Maak geen automatische balans op, ik gebruik een module die zijn eigen resultaten bijhoudt.

en: Which node types should receive votes?
nl: Welke nodetypes moeten stemmen ontvangen?

en: What type of votes should be generated?
nl: Welk type stemmen moet worden gegenereerd?

en: Fivestar style
nl: Vijfster-stijl

en: Digg style
nl: Digg-stijl

en: Reddit style
nl: Reddit-stijl

en: Delete existing votes before generating new ones.
nl: Bestaande stemmen verwijderen voordat u nieuwe aanmaakt.

en: Normal vote
nl: Normale stem

en: The default tag for votes on content. If multiple votes with different tags are being cast on a piece of content, consider casting a "summary" vote with this tag as well.
nl: Het standaardlabel voor beoordelingen van inhoud. Als er meerdere beoordelingen met verschillende labels op bepaalde inhoud worden uitgebracht, overweeg dan om een totaalbeoordeling toe te voegen.

en: Votes in a specific range. Values are stored in a 1-100 range, but can be represented as any scale when shown to the user.
nl: Beoordelingen binnen een bepaalde reeks. Waardes worden opgeslagen in een reeks van 1 tot 100, maar kunnen in iedere schaalverdeling worden weergegeven aan een gebruiker.

en: Votes that contribute points/tokens/karma towards a total. May be positive or negative.
nl: Beoordelingen die punten/waarderingen/karma bijdragen aan een totaal. Deze kunnen positief of negatief zijn.

en: The number of votes cast for a given piece of content.
nl: Het aantal uitgebrachte beoordelingen van bepaalde inhoud.

en: Average vote
nl: Gemiddelde stem

en: The average vote cast on a given piece of content.
nl: De gemiddelde beoordeling van bepaalde inhoud.

en: Total score
nl: Totaalscore

en: The sum of all votes for a given piece of content.
nl: De som van alle beoordelingen van bepaalde inhoud.

en: Generate votes
nl: Genereer stemmen

en: Generate a given number of votes on site content. Optionally delete existing votes.
nl: Genereer een aantal stemmen op site-inhoud. Optioneel kunt u bestaande stemmen verwijderen.

en: Vote results
nl: Stemresultaten

en: The value of an individual cast vote.
nl: De waarde van een individuele uitgebrachte stem.

en: The nature of the vote being cast (points, percentage, etc).
nl: Het type stem dat werd uitgebracht (punten, percentage, etc.).

en: An optional tag to group multi-criteria votes.
nl: Een optionele tag om multi-criteria stemmen te groeperen.

en: The user who cast the vote.
nl: De gebruiker die de stem uitbracht.

en: Individual voter
nl: Individuele stemmer

en: Restrict votes to those cast by the current user.
nl: Beperk stemmen tot diegene uitgebracht door de huidige gebruiker.

en: The IP address of the user who cast the vote.
nl: Het IP-adres van de gebruiker die de stem uitbracht.

en: The time the vote was cast.
nl: De tijd dat een stem werd uitgebracht.

en: The nature of the results in question (points, percentage, etc).
nl: Het type resultaat (punten, percentage, etc.).

en: An optional tag to group multi-criteria results.
nl: Een optionele tag om multi-criteria resultaten te groeperen.

en: The aggregate function used to calculate the result.
nl: De aggregatiefunctie die wordt gebruikt om de resultaten te berekenen.

en: The time the results were calculated.
nl: De tijd dat resultaten werden berekend.

en: Display %display defines a VotingAPI vote relationship, but does not restrict the relationship data. This may result in duplicate entries in the resulting view.
nl: Weergave %display levert een Stemmen API stemmenrelatie, maar beperkt de relatiedata niet. Dit kan resulteren in gedupliceerde resultaten.

en: Display %display defines a VotingAPI results relationship, but does not restrict the relationship data. This may result in duplicate entries in the resulting view.
nl: Weergave %display levert een Stemmen-API resultatenrelatie, maar beperkt de relatiedata niet. Dit kan resulteren in gedupliceerde resultaten.

en: Default appearance
nl: Standaard verschijning

en: No filtering
nl: Geen filtering

en: Data filters
nl: Datafilters

en: For each piece of content, many pieces of voting data may be saved. Use these options to specify exactly which types should be available via this relationship. <strong>Warning!</strong> Leaving any of these filters empty may result in multiple copies of each piece of content being displayed in listings.
nl: Voor elk stuk inhoud kunnen veel stukken stemdata worden opgeslagen. Gebruik deze opties om aan te geven welke types beschikbaar moeten zijn via deze relatie. <strong>Waarschuwing!</strong> één van deze filters leeglaten kan resulteren in het weergeven van meerdere kopieën van elk stuk inhoud in lijsten.

en:  -Other-
nl:  -Andere-

en: Aggregation function
nl: Aggregatiefunctie

en: Restrict to current user
nl: Beperk tot huidige gebruiker

en: The name of the site.
nl: De naam van de website.

en: Table name
nl: Tabelnaam

en: CTools CSS Cache
nl: CTools-CSS-cache

en: The CTools CSS cache directory, %path could not be created due to a misconfigured files directory. Please ensure that the files directory is correctly configured and that the webserver has permission to create directories.
nl: De CTools CSS-cachemap, %path kon niet worden aangemaakt vanwege een verkeerd geconfigureerde bestandsmap. Controleer of de bestandsmap bestaat en dat de webserver schrijfrechten heeft.

en: Unable to create
nl: Kan niet worden aangemaakt

en: A library of helpful tools by Merlin of Chaos.
nl: Een bibliotheek met handige hulpmiddelen door Merlin of Chaos.

en: Bulk export results
nl: Bulkexport resultaten

en: Place this in @file
nl: Zet dit in @file

en: There are no objects to be exported at this time.
nl: Er zijn op dit moment geen objecten om te exporteren.

en: use bulk exporter
nl: Bulkexport gebruiken

en: Bulk Exporter
nl: Bulkexport

en: Performs bulk exporting of data objects known about by Chaos tools.
nl: Voert bulkexport uit van data-objecten bekend bij Chaos Tools.

en: No info
nl: Geen informatie

en: No info available.
nl: Geen informatie beschikbaar.

en: All criteria must pass.
nl: Aan alle criteria moet worden voldaan.

en: Only one criteria must pass.
nl: Aan slechts een criterium moet worden voldaan.

en: No criteria selected, this test will pass.
nl: Geen criteria opgegeven, aan deze test zal worden voldaan.

en: Edit @type
nl: @type bewerken

en: Update and return
nl: Bijwerken en terugkeren

en: In code
nl: In de code

en: Enabled, title
nl: Ingeschakeld, titel

en: Get a summary of the information about this page.
nl: Een samenvatting verkrijgen van de informatie over deze pagina.

en: De-activate this page. The data will remain but the page will not be in use on your system.
nl: Deze pagina de-activeren. De data blijft behouden, maar de pagina zal niet meer in het systeem worden gebruikt.

en: Add variant
nl: Variant toevoegen

en: Add a new variant to this page.
nl: Een nieuwe variant aan deze pagina toevoegen.

en: Create variant
nl: Variant aanmaken

en: Import variant
nl: Variant importeren

en: Add a new variant to this page from code exported from another page.
nl: Een nieuwe variant aan deze pagina toevoegen vanuit code die is geexporteerd uit een andere pagina.

en: Configure a newly created variant prior to actually adding it to the page.
nl: Een nieuw aangemaakte variant instellen voordat deze daadwerkelijk  aan de pagina wordt toegevoegd.

en: Make an exact copy of this variant.
nl: Maak een exacte kopie van deze variant.

en: No variants
nl: Geen varianten aanwezig

en: This setting contains unsaved changes.
nl: Deze instelling bevat niet-opgeslagen veranderingen.

en: Administrative title of this variant. If you leave blank it will be automatically assigned.
nl: Beheertitel van deze variant. Indien leeggelaten wordt een titel automatisch toegewezen.

en: Variant type
nl: Varianttype

en: Optional features
nl: Optionele functionaliteit

en: This page has no variants and thus no output of its own.
nl: Deze pagina heeft geen varianten en daarom geen eigen uitvoer.

en: Add a new variant
nl: Een nieuwe variant toevoegen

en: Add, edit and remove overridden system pages and user defined pages from the system.
nl: Overschreven systeempagina's en door de gebruiker gedefinieerde pagina's toevoegen, bewerken en van de website verwijderen.

en: Provides a UI and API to manage pages within the site.
nl: Biedt een interface en een API om pagina's binnen de site te beheren.

en: Administrative title
nl: Beheertitel

en: Administrative description
nl: Beheer-omschrijving

en: Make this your site home page.
nl: Dit pad als home-pagina voor uw website instellen.

en: Visible menu item
nl: Zichtbaar menu-item

en: Import page
nl: Pagina importeren

en: Create a new page
nl: Een nieuwe pagina aanmaken

en: Control what users can access this page.
nl: Controleer welke gebruikers toegang hebben tot deze pagina.

en: Make a copy of this page
nl: Kopie van deze pagina maken

en: Remove this page from your system completely.
nl: Deze pagina volledig van het systeem verwijderen.

en: This page is publicly accessible.
nl: Deze pagina is publiekelijk toegankelijk.

en: When enabled, this overrides the default Drupal behavior for displaying taxonomy terms at <em>taxonomy/term/%term</em>. If you add variants, you may use selection criteria such as vocabulary or user access to provide different displays of the taxonomy term and associated nodes. If no variant is selected, the default Drupal taxonomy term display will be used. This page only affects items actually displayed ad taxonomy/term/%term. Some taxonomy terms, such as forums, have their displays moved elsewhere. Also please note that if you are using pathauto, aliases may make a taxonomy terms appear somewhere else, but as far as Drupal is concerned, they are still at taxonomy/term/%term.
nl: Indien ingeschakeld, wordt het standaardgedrag van Drupal voor het weergeven van taxonomietermen onder <em>taxonomy/term/%term</em> overschreven. Als u varianten toevoegt, kunt u selectiecriteria zoals woordenlijsten of toegangsrechten gebruiken voor verschillende weergaven van de taxonomieterm en gerelateerde nodes. Als geen variant wordt geselecteerd zal de standaardweergave van Drupal voor een taxonomieterm worden gebruikt. Deze pagina heeft alleen invloed op items die daadwerkelijk worden weergegeven onder taxonomy/term/%term. Sommige taxonomietermen, zoals fora, hebben hun weergaven ergens anders ondergebracht. Let op:  bij het gebruik van Pathauto-aliassen lijken taxonomietermen ook ergens anders te verschijnen, maar voor Drupal staan deze nog steeds onder taxonomy/term/%term.

en: User profile template
nl: Gebruikersprofiel-template

en: No task handlers are defined for this task.
nl: Er zijn geen handlers voor deze taak gedefinieerd.

en: Compare two users (logged-in user and user being viewed, for example)
nl: Twee gebruikers vergelijken (bijvoorbeeld een ingelogde gebruiker en de gebruiker die bekeken wordt)

en: First User
nl: Eerste gebruiker

en: Second User
nl: Tweede gebruiker

en: Node: accessible
nl: Node: toegang

en: Node: language
nl: Node: taal

en: User: permission
nl: Gebruiker: toegang

en: User: role
nl: Gebruiker: rol

en: User: language
nl: Gebruiker: taal

en: Substitutions
nl: Vervangingen

en: Everything in the form that is not displayed by other content.
nl: Alles in het formulier dat niet wordt weergegeven door andere inhoud.

en: Node created date
nl: Node-aanmaakdatum

en: "@s" created date
nl: '@s' aanmaakdatum

en: Node last updated date
nl: Node laatste wijzigingsdatum

en: Last updated date
nl: Laatste wijzigingsdatum

en: Allows Views content to be used in Panels, Dashboard and other modules which use the CTools Content API.
nl: Hiermee kan Views-inhoud worden gebruikt in Panels, Dashboard en andere modules die de CTools Content-API gebruiken.

en: Configure view
nl: View instellen

en: With pager.
nl: Met paginering.

en: Without pager.
nl: Zonder paginering.

en: Skipping first @count results
nl: Eerste @count resultaten overgeslagen

en: View panes
nl: Vensters bekijken

en: Select the number of items to display, or 0 to display all results.
nl: Selecteer het aantal items om weer te geven, of vul 0 in om alle resultaten weer te geven.

en: Content pane
nl: Inhoudpaneel

en: Is available as content for a panel or dashboard display.
nl: Is beschikbaar als inhoud voor een panel of dashboardweergave.

en: Allow settings
nl: Instellingen voor toelaten

en: Title override
nl: Vervangende titel

en: Inherit path from panel display
nl: Pad erven van de panelweergave

en: Panel pages can be used as landing pages. They have a URL path, accept arguments and can have menu entries.
nl: Panel-pagina's kunnen worden gebruikt als landingspagina's. Ze hebben een URL-pad, accepteren argumenten en kunnen menu-items hebben.

en: Panel page
nl: Panel-pagina

en: Go to list
nl: Ga naar lijst

en: Selection rules
nl: Selectieregels

en: Add additional context objects to this variant that can be used by the content.
nl: Aanvullende contextobjecten aan deze variant toevoegen dat door de inhoud kan worden gebruikt.

en: Selection rule
nl: Selectieregel

en: Administrative title of this variant.
nl: Beheertitel van deze variant.

en: Reactions
nl: Reacties

en: Field label
nl: Veldlabel

en: Numbers
nl: Nummers

en: Leave the field blank
nl: Het veld leeg laten

en: Link hover title
nl: Hover-tekst van de link

en: Form settings
nl: Formulierinstellingen

en: Type of group.
nl: Groepstype

en: Format string
nl: Opmaakstring

en: This format already exists.  Please enter a unique format string.
nl: Dit formaat bestaat al. Voer een uniek formaat in.

en: Are you sure you want to remove the format %format?
nl: Weet u zeker dat u de opmaak %format wilt verwijderen?

en: Removed date format %format.
nl: Datumnotatie %format verwijderd.

en: Are you sure you want to remove the format type %format?
nl: Weet u zeker dat u het formaattype %format wilt verwijderen?

en: Removed date format type %format.
nl: Datumformaat type %format is verwijderd.

en: !type date format
nl: !type datumformaat

en: Field %field has errors.
nl: Veld %field heeft foutmeldingen.

en: %title is invalid.
nl: %title is ongeldig.

en: HTTP Request Error importing %filename: @error
nl: HTTP Request-fout bij het importeren van %filename: @error

en: Failed to open file: %filename
nl: Kan bestand %filenaam niet openen

en: Invalid calendar file: %filename
nl: Ongeldig kalenderbestand: %filename

en: Invalid calendar file.
nl: Ongeldig kalenderbestand.

en: !day-name Sunday|Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday
nl: !day-name zondag|maandag|dinsdag|woensdag|donderdag|vrijdag|zaterdag

en: !day-abbreviation Sun|Mon|Tue|Wed|Thu|Fri|Sat
nl: !day-abbreviation zon|maa|din|woe|don|vri|zat

en: !day-abbreviation S|M|T|W|T|F|S
nl: !day-abbreviation Z|M|D|W|D|V|Z

en: !day-abbreviation SU|MO|TU|WE|TH|FR|SA
nl: !day-abbreviation zo|ma|di|wo|do|vr|za

en: !datetime Year|Month|Day|Week|Hour|Minute|Second|All Day|All day
nl: !datetime Jaar|Maand|Dag|Week|Uur|Minuut|Seconde|Hele dag|Hele dag

en: !datetime_plural Years|Months|Days|Weeks|Hours|Minutes|Seconds
nl: !datetime_plural Jaar|Maanden|Dagen|Weken|Uur|Minuten|Seconde

en: !date_order Every|First|Second|Third|Fourth|Fifth
nl: !date_order Elke|Eerste|Tweede|Derde|Vierde|Vijfde

en: !date_order |Last|Next to last|Third from last|Fourth from last|Fifth from last
nl: !date_order |Laatste|Een-na-laatste|Twee-na-laatste|Drie-na-laatste|Vier-na-laatste

en: !date_nav Prev|Next|Today
nl: !date_nav Vorige|Volgende|Vandaag

en: !month-name |January|February|March|April|May|June|July|August|September|October|November|December
nl: !month-name |januari|februari|maart|april|mei|juni|juli|augustus|september|oktober|november|december

en: !month-abbreviation |Jan|Feb|Mar|Apr|May|Jun|Jul|Aug|Sep|Oct|Nov|Dec
nl: !month-abbreviation |jan|feb|mrt|apr|mei|jun|jul|aug|sep|okt|nov|dec

en: Allow users to configure date formats
nl: Laat gebruikers de datumformaten instellen

en: Custom formats
nl: Aangepaste formaten

en: Allow users to configure custom date formats.
nl: Sta toe dat gebruikers aangepaste datumformaten kunnen instellen.

en: Add format
nl: Opmaak toevoegen

en: Allow users to add additional date formats.
nl: Sta toe dat gebruikers extra datumnotaties kunnen toevoegen.

en: Delete date format
nl: Datumnotatie verwijderen

en: Allow users to delete a configured date format.
nl: Sta toe dat gebruikers een ingestelde datumnotatie kunnen verwijderen.

en: Delete date format type
nl: Een type datumnotatie verwijderen

en: Allow users to delete a configured date format type.
nl: Sta toe dat gebruikers een ingesteld type datumnotatie kunnen verwijderen.

en: Per-user timezone name.
nl: Naam van tijdzone per gebruiker.

en: date module cannot be updated until after Views has been updated. Please return to <a href="@update-php">update.php</a> and run the remaining updates.
nl: date module kan niet worden bijgewerkt totdate Views is bijgewerkt. Ga terug naar <a href="@update-php">update.php</a> en voer de overige updates uit.

en: date.module has updates, but cannot be updated until views.module is updated first.
nl: date.modules heeft updates maar kan niet worden bijgewerkt totdat views.module als eerste is bijgewerkt.

en: The Date API module requires the <a href="@link">Date PHP4 module</a> for PHP versions less than 5.2.
nl: De Date API module vereist de <a href="@link">Date PHP4 module</a> voor PHP versies kleiner dan 5.2.

en: Custom input format
nl: Aangepast invoerformaat

en: Changing the %name setting after data has been created could result in the loss of data!
nl: De %name instelling wijzigen nadat data is aangemaakt kan resulteren in het verlies van data!

en: Display repeat rule
nl: Herhalingsregel tonen

en: Hide repeat rule
nl: Herhalingsregel verbergen

en: @field_name From date
nl: @field_name - Van

en: @field_name To date
nl: @field_name - Tot

en: The From date is invalid.
nl: Begindatum ongeldig.

en: The To date is invalid.
nl: Einddatum ongeldig.

en: There are errors in @field_name value #@delta:
nl: Er bevinden zich fouten in @field_name waarde #@delta:

en: There are errors in @field_name:
nl: Fouten in @field_name:

en: Select List with Repeat options
nl: Selectielijst met herhaalopties

en: Text Field with Repeat options
nl: Tekstveld met herhalingsopties

en: Text Field with Date Pop-up calendar
nl: Tekstveld met pop-upkalender

en: Text Field with Date Pop-up and Repeat options
nl: Tekstveld met pop-upkalender en herhalingsopties

en: Complete documentation for the Date and Date API modules is available at <a href="@link">http://drupal.org/node/92460</a>.
nl: De volledige documentatie voor de Date en Date API modules is beschikbaar op <a href="@link">http://drupal.org/node/92460</a>.

en: Time with timezone
nl: Tijd met tijdzone

en: Locale date settings
nl: Datum lokalisatie-instellingen

en: Configure date formats for each locale
nl: Datumnotaties instellen per regio

en: Allows the site admin to configure multiple formats for date/time display to tailor dates for a specific locale or audience.
nl: Laat de websitebeheerder toe om verschillende formaten van datum/tijd weergave te creëren om tegemoet te komen aan de specifieke eisen van een publiek.

en: Field %field is required.
nl: Veld %field is verplicht.

en: Field %field is invalid.
nl: Veld %field is ongeldig.

en: Use default jQuery timepicker
nl: Gebruik de standaard jQuery-datumkiezer

en: Manual time entry, no jQuery timepicker
nl: Handmatige datuminvoer, geen jQuery-datumkiezer

en: Timepicker
nl: Datumkiezer

en: Date Popup Configuration
nl: Datum popup-instelling

en: Current exceptions
nl: Huidige uitzonderingen

en: Select your current local time. If in doubt, choose the timezone that is closest to your location which has the same rules for daylight saving time. Dates and times throughout this site will be displayed using this time zone.
nl: Selecteer de huidige locale tijd. Bij twijfel, kies de dichtsbijzijnde tijdzone met dezelfde regels voor zomer- en wintertijd. Alle datums en uuraanduidingen van de site worden volgens deze tijdzone weergegeven.

en: Tools for creating and importing dates and calendars.
nl: Hulpmiddelen om data en kalenders aan te maken en te importeren.

en: Date wizard
nl: Datumwizard

en: remove !view
nl: !view verwijderen

en: Are you sure you want to remove the view %view?
nl: Weet u zeker dat u de view %view wilt verwijderen?

en: Content type name
nl: Naam van het inhoudstype

en: Machine-readable name. Allowed values: (a-z, 0-9, _). If this is not an existing content type, the content type will be created.
nl: De systeemnaam. Toegelaten waarden: (a-z, 0-9, _). Indien dit een onbestaand inhoudstype is zal het inhoudstype aangemaakt worden.

en: Content type label
nl: Inhoudstype label

en: The human-readable name for this content type. Only needed when creating a new content type.
nl: De voor mensen begrijpelijke naam van dit inhoudstype. Enkel nodig wanneer je een nieuw inhoudstype aanmaakt.

en: Content type description
nl: Beschrijving inhoudstype

en: A description for the content type. Only needed when creating a new content type.
nl: Een beschrijving voor het inhoudstype. Enkel nodig wanneer je een nieuw inhoudstype creëert.

en: Date field name
nl: Naam van het datumveld

en: Machine-readable name. Allowed values: (a-z, 0-9, _) Must not be an existing field name.
nl: Systeemnaam. Toegestane waarden: (a-z, 0-9, _). Mag geen bestaande veldnaam zijn.

en: Date field label
nl: Label datumveld

en: The human-readable label for this field.
nl: De voor mensen begrijpelijke naam van dit veld.

en: Date widget type
nl: Datum widget-type

en: Show repeating date options
nl: De opties om data te herhalen weergeven

en: Date field type
nl: Type datumveld

en: Date timezone handling
nl: Datum tijdzone-afhandeling

en: Timezone handling should be set to 'none' for granularity without time elements.
nl: Bij een nauwkeurigheid zonder tijd zou de tijdzone-verwerking op 'geen' moeten staan.

en: Create a calendar for this date field
nl: Een kalender voor dit datumveld aanmaken.

en: This content type name already exists, adding new field to existing content type.
nl: Dit inhoudstype bestaat al. Het nieuwe veld wordt toegevoegd aan het bestaande inhoudstype.

en: This field name already exists.
nl: Deze veldnaam bestaat al.

en: Timezone handling must be none for granularity without time.
nl: Tijdzone-verwerking moet 'geen' zijn voor een nauwkeurigheid zonder tijd.

en: Date Tools
nl: Datumtools

en: Tools to import and auto-create dates and calendars.
nl: Hulpmiddelen om data en kalenders te importeren of automatisch aan te maken.

en: Remove calendar
nl: Kalender verwijderen

en: Date browser
nl: Datumbrowser

en: Date back/next navigation to attach to other displays. Requires the Date argument.
nl: Vorige/volgende datumnavigatie om aan andere weergaven te koppelen. Dit vereist het datumargument.

en: Date browser style
nl: Stijl datumbrowser

en: Creates back/next navigation.
nl: Maakt vorige/volgende navigatie aan.

en: Date (!base_table)
nl: Datum (!base_table)

en: Filter any Views !base_table date field.
nl: Alle Views !base_table-datumvelden filteren.

en: Select the type of date value to be used in defaults, summaries, and navigation. For example, a granularity of 'month' will set the default date to the current month, summarize by month in summary views, and link to the next and previous month when using date navigation.
nl: Kies het type van de datumwaarde om te gebruiken in standaarden, samenvattingen en navigatie. Bijvoorbeeld de nauwkeurigheid van 'maand' zal de standaard datum op de huidige maand instellen, samenvattingen op maand bij samenvattingsoverzichten en linken toevoegen naar de volgende en vorige maand bij gebruik in de datumnavigatie.

en: Set the allowable minimum and maximum year range for this argument, either a -X:+X offset from the current year, like '-3:+3' or an absolute minimum and maximum year, like '2005:2010'. When the argument is set to a date outside the range, the page will be returned as 'Page not found (404)'.
nl: Stel het minimale en maximale toegestane bereik van jaren in voor deze parameter. Dat is dan of een -X:+X offset ten opzichte van het huidige jaar zoals '-3:+3', of een absoluut minimum en maximum jaar zoals '2005:2010'. Wanneer de parameter is ingesteld op een datum buiten het bereik, wordt er een 'Pagina niet gevonden' (404) pagina getoond.

en: Select one or more date fields to filter with this argument. Do not select both the 'From date' and 'To date' for CCK date fields, only one of them is needed.
nl: Selecteer één of meerdere datumvelden om op te filteren met deze parameter. Selecteer niet op zowel 'Begindatum' en 'Einddatum' voor de CCK date velden, slecht één er van is nodig.

en: You must select at least one date field for this argument.
nl: Kies minimaal één datumveld voor deze parameter.

en: Absolute value
nl: Absolute waarde

en: Relative value
nl: Relatieve waarde

en: Relative values will be used if no date is set above. Use 'now' to default to the current date at runtime or add modifiers like 'now +1 day'. The To date default value is used when the operator is set to 'between' or 'not between'.
nl: Relatieve waarden worden gebruikt als hierboven geen datum is ingesteld. Gebruik 'now' om de huidige datum als standaard in te stellen of voeg modifiers zoals 'now +1 day' toe. De standaard waarde voor de begindatum wordt gebruikt als de operator is ingesteld op 'between of 'not between'.

en: If the filter is exposed, these values will be used to set the inital value of the exposed filter. Leave both date and default values blank to start with no value in the exposed filter.
nl: Als het filter wordt getoond, dan worden deze waarden gebruikt om de beginwaarde in te stellen van het getoonde filter. Laat zowel de datum als de standaard waarden leeg om zonder waarde te beginnen in het getoonde filter.

en: The %style cannot use more than one Date: Date argument.
nl: De %style kan niet meer dan één datum gebruiken: Datum parameter.

en: The %style requires the Date: Date argument be set to default to the current date.
nl: De %style vereist de Datum: Datum parameter is ingestelt op de standaard van de huidge datum.

en: The %style requires the Date: Date argument.
nl: De %style vereist de Datum: Datum parameter.

en: Navigate to previous year
nl: Ga naar vorige jaar

en: Navigate to next year
nl: Ga naar volgende jaar

en: Navigate to previous month
nl: Ga naar vorige maand

en: Navigate to next month
nl: Ga naar volgende maand

en: Navigate to previous week
nl: Ga naar vorige week

en: Navigate to next week
nl: Ga naar volgende week

en: Navigate to previous day
nl: Ga naar vorige dag

en: Navigate to next day
nl: Ga naar volgende dag

en: View full page month
nl: Volledige paginamaand bekijken

en: Section Number
nl: Sectienummer

en: Author name
nl: Naam auteur

en: Update automatic nodetitles
nl: Node-titels automatisch bijwerken

en: Automatic title generation
nl: Titel automatisch aanmaken

en: Automatically generate the title and hide the title field
nl: Titel automatisch aanmaken en het titelveld verbergen

en: Automatically generate the title if the title field is left empty
nl: Titel automatisch aanmaken als het titelveld leeg blijft

en: Comment module form.
nl: Comment-module formulier.

en: Translation module form.
nl: Translation-module formulier.

en: Menu module form.
nl: Menu-module formulier.

en: Book module form.
nl: Book-module formulier.

en: Path module form.
nl: Path module-formulier.

en: Poll module title.
nl: Poll-module titel.

en: Poll module choices.
nl: Poll-module keuzes.

en: Poll module settings.
nl: Poll-module instellingen.

en: Upload module form.
nl: Upload-module formulier.

en: CCK - No Views integration
nl: CCK - Zonder Views-integratie

en: CCK integration with Views module requires Views 6.x-2.0-rc2 or greater.
nl: Voor integratie van Views in CCK is Views versie 6.x-2.0-rc2 of hoger nodig.

en: manage fields
nl: velden beheren

en: » Add a new content type
nl: » Inhoudstype toevoegen

en: @field_name (Locked)
nl: @field_name (Vergrendeld)

en: !field (!field_name) is an inactive !field_type field that uses a !widget_type widget.
nl: !field (!field_name) is een inactief !field_type-veld dat gebruikt maakt van een !widget_type-widget.

en: - Select a field type -
nl: - Selecteer een veldtype -

en: - Select a widget -
nl: - Selecteer een widget -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
nl: Veldnaam (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
nl: Soort gegevens om op te slaan.

en: Form element to edit the data.
nl: Formulierelement om data te bewerken.

en: - Select an existing field -
nl: - Selecteer een bestaand veld -

en: Field to share
nl: Veld om te delen

en: Group name (a-z, 0-9, _)
nl: Groepsnaam (a-z, 0-9, _)

en: Add new field: you need to provide a label.
nl: Nieuw veld toevoegen: geef een naam op.

en: Add new field: you need to provide a field name.
nl: Nieuw veld toevoegen: de veldnaam is verplicht.

en: Add new field: the field name %field_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
nl: Een nieuw veld toevoegen: de veldnaam %field_name is niet toegestaan. De naam mag alleen accentloze kleine letters, cijfers en onderstrepingstekens(_) bevatten.

en: Add new field: the field name %field_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'field_' prefix.
nl: Nieuw veld toevoegen: de veldnaam %field_name is te lang. De lengte van de naam is, inclusief het voorvoegsel 'field_', beperkt tot 32 karakters, .

en: Add new field: the field name %field_name already exists.
nl: Nieuw veld toevoegen: de veldnaam %field_name bestaat al.

en: Add new field: you need to select a field type.
nl: Nieuw veld toevoegen: selecteer een veldtype.

en: Add new field: you need to select a widget.
nl: Nieuw veld toevoegen: selecteer een widget.

en: Add new field: invalid widget.
nl: Nieuw veld toevoegen: ongeldige widget.

en: Add existing field: you need to provide a label.
nl: Bestaand veld toevoegen: er moet een naam ingevuld worden.

en: Add existing field: you need to select a field.
nl: Bestaand veld toevoegen: selecteer een veldtype.

en: Add existing field: you need to select a widget.
nl: Bestaand veld toevoegen: selecteer een widget.

en: Add existing field: invalid widget.
nl: Bestaand veld toevoegen: ongeldige widget.

en: There are no fields configured for this content type. You can add new fields on the <a href="@link">Manage fields</a> page.
nl: Er zijn geen velden gedefinieerd voor dit inhoudstype. U kunt nieuwe velden toevoegen op de <a href="@link">Velden beheren</a>-pagina.

en: Edit basic information
nl: Wijzig basisinformatie

en: A human-readable name to be used as the label for this field in the %type content type.
nl: Een naam voor dit veld om als label te gebruiken in inhoudstype %type.

en: The type of data you would like to store in the database with this field. This option cannot be changed.
nl: Het type data dat met dit veld in de database wordt opgeslagen. Deze optie kan naderhand niet meer worden gewijzigd.

en: Updated basic settings for field %label.
nl: Basisinstellingen voor veld %label bijgewerkt.

en: There was a problem updating the basic settings for field %label.
nl: Er was een probleem tijdens het bijwerken van de basisinstellingen voor het veld %label

en: This field is <strong>locked</strong> and cannot be removed.
nl: Dit veld is <strong>gelockt</strong> en kan daarom niet worden verwijderd.

en: The field %field is locked and cannot be edited.
nl: Het veld %field is vergrendeld en kan niet bewerkt worden.

en: %type basic information
nl: %type basisinformatie

en: Maximum number of values users can enter for this field.
nl: Maximaal aantal waarden die gebruikers voor dit veld in kunnen voeren.

en: 'Unlimited' will provide an 'Add more' button so the users can add as many values as they like.
nl: Met 'Onbeperkt' krijgt u een knop 'Toevoegen' waarmee gebruikers onbeperkt velden kunnen toevoegen.

en: The PHP code for 'default value' returned @value, which is invalid.
nl: De PHP-code voor de standaardwaarde retourneerde @value en dat is ongeldig.

en: %name must be an integer.
nl: %name moet een geheel getal zijn.

en: %name must be a positive integer.
nl: %name moet een positief geheel getal zijn.

en: %name must be a number.
nl: %name moet een getal zijn.

en: Advanced: Specify the fields value with PHP code
nl: Geavanceerd: Bepaal de waarde van het veld doormiddel van PHP-code

en: Field has value
nl: Veld heeft inhoud

en: Field has changed
nl: Veld is aangepast

en: Content containing changes
nl: Inhoud met wijzigingen

en: Content not containing changes
nl: Inhoud zonder wijzingen

en: @node's field '@field' has value
nl: @node-veld '@field' heeft inhoud

en: Field: @widget_label (@field_name) - @field_type
nl: Veld: @widget_label (@field_name) - @field_type

en: Field formatter
nl: Veld-formatter

en: "@s" field: @widget_label (@field_name) - @field_type
nl: "@s" veld: @widget_label (@field_name) - @field_type

en: Appears in: @types
nl: Te zien in: @types

en: <No value>
nl: -Geen waarde-

en: Widget label (@label)
nl: Widget-label (@label)

en: Custom label
nl: Aangepast label

en: (first item is 0)
nl: (eerste item is 0)

en: (start from last values)
nl: (begin bij de laatste waarden)

en: You need to provide a label.
nl: Een label is vereist.

en: You need to provide a group name.
nl: Een groepnaam is vereist.

en: The group name %group_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
nl: De groepnaam %group_name in niet toegestaan. De naam mag alleen kleine alfanumerieke karakters en underscores bevatten.

en: The group name %group_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'group_' prefix.
nl: De groepnaam %group_name is te lang. De naam mag niet langer zijn dan 32 karakters inclusief 'group_'-voorvoegsel.

en: The group name %group_name already exists.
nl: De groepnaam %group_name bestaat al.

en: Add new group:
nl: Nieuwe groep toevoegen:

en: Add new group: you need to provide a label.
nl: Een nieuwe groep toevoegen: een label is verplicht.

en: Add new group: you need to provide a group name.
nl: Groep toevoegen: Een groepsnaam is verplicht.

en: Standard group
nl: Standaardgroep

en: Create display groups for CCK fields.
nl: Maak weergavegroepen voor CCK-velden.

en: Field group: @group in @type
nl: Veldengroep: @group in @type

en: Field group label
nl: Veldengroeplabel

en: Fieldset - Collapsed
nl: Set van velden - Ingeklapt

en: "@s" field group: @group in @type
nl: '@s'-veldgroep: @groep in @type

en: Note that if the field has multiple values, only the first content node will be loaded.
nl: Merk op dat als het veld meerdere waardes heeft, alleen de eerste inhoudnode zal worden geladen.

en: There are no nodereference fields defined.
nl: Er zijn geen nodereferentie velden.

en: <p>Choose the "Views module" view that selects the nodes that can be referenced.<br />Note:</p>
nl: <p>Kies de "Views module"-view die selecteert welke nodes kunnen worden gerefereerd.<br />Merk op:</p>

en: <ul><li>Only views that have fields will work for this purpose.</li><li>This will discard the "Content types" settings above. Use the view's "filters" section instead.</li><li>Use the view's "fields" section to display additional informations about candidate nodes on node creation/edition form.</li><li>Use the view's "sort criteria" section to determine the order in which candidate nodes will be displayed.</li></ul>
nl: <ul><li>Alleen Views met velden zullen werken voor dit doel.</li><li>Dit zal de  "Inhoudstypes-"-instellingen boven negeren. Gebruik anders de view z'n "filters" sectie.</li><li>Gebruik de view z'n "velden"-sectie om extra informatie over gebruikers op het bewerkformulier weer te geven.</li><li>Gebruik de view z'n "sorteercriteria"-sectie om de volgorde te bepalen waarin gebruikers worden weergegeven.</li></ul>

en: <p>The list of nodes that can be referenced can be based on a "Views module" view but no appropriate views were found. <br />Note:</p>
nl: <p>De lijst met nodes die kunnen worden gerefereerd, gebaseerd op een  "Views module"-view, maar geen passende views gevonden. <br />Merk op:</p>

en: %name: invalid input.
nl: %name: geen toegestane waarde.

en: %name: found no valid post with that title.
nl: %name: geen bericht gevonden met die titel.

en: Only numbers and decimals are allowed in %field.
nl: Alleen nummers en decimalen zijn toegestaan in %field.

en: Only numbers are allowed in %field.
nl: Alleen cijfers zijn toegestaan in %field.

en: Only numbers and the decimal character (%decimal) are allowed in %field.
nl: Alleen nummers en het decimalenkarakter (%decimal) zijn toegestaan in %field.

en: Note that if the field has multiple values, only the first user will be loaded.
nl: Merk op dat als het veld meerdere waardes heeft, alleen de eerste gebruiker zal worden geladen.

en: There are no userreference fields defined.
nl: Er zijn geen gebruikersreferentievelden ingesteld.

en: Advanced - Users that can be referenced (View)
nl: Geavanceerd - Gebruikers die kunnen worden gerefereerd (View)

en: View used to select the users
nl: View die gebruikt wordt om gebruikers te selecteren

en: <p>Choose the "Views module" view that selects the users that can be referenced.<br />Note:</p>
nl: <p>Kies de "Views module"-view die de gebruikers selecteert die kunnen worden gerefereerd.<br />Merk op:</p>

en: <ul><li>Only views that have fields will work for this purpose.</li><li>This will discard the "Referenceable Roles" and "Referenceable Status" settings above. Use the view's "filters" section instead.</li><li>Use the view's "fields" section to display additional informations about candidate users on user creation/edition form.</li><li>Use the view's "sort criteria" section to determine the order in which candidate users will be displayed.</li></ul>
nl: <ul><li>Alleen Views met velden zullen werken voor dit doel.</li><li>Dit zal de  "Refereerbare Rollen-" en "Refereerbare Status"-instellingen boven negeren. Gebruik anders de view z'n "filters" sectie.</li><li>Gebruik de view z'n "velden"-sectie om extra informatie over gebruikers op het bewerkformulier weer te geven.</li><li>Gebruik de view z'n "sorteercriteria"-sectie om de volgorde te bepalen waarin gebruikers worden weergegeven.</li></ul>

en: <p>The list of user that can be referenced can be based on a "Views module" view but no appropriate views were found. <br />Note:</p>
nl: <p>De lijst met gebruikers die kunnen worden gerefereerd op basis van een "Views module"-view, maar geen passende views gevonden. <br />Merk op:</p>

en: %name: invalid user.
nl: %name: geen toegestane gebruiker.

en: New field
nl: Nieuw veld

en: Existing field
nl: Bestaand veld

en: New group
nl: Nieuwe groep

en: Add fields and groups to the content type, and arrange them on content display and input forms.
nl: Voeg velden en groepen toe aan het inhoudstype en herschik ze bij weergave en invoerformulieren.

en: You can add a field to a group by dragging it below and to the right of the group.
nl: U kunt een veld toevoegen aan een groep door het eerst onder de groep en daarna naar rechts te slepen.

en: Note: Installing the <a href="!adv_help">Advanced help</a> module will let you access more and better help.
nl: Noot: Door de <a href="!adv_help">Geavanceerde hulp</a> module te installeren kunt u meer, en betere hulp krijgen.

en: Unsigned
nl: Zonder teken

en: Use JW FLV Media Player
nl: JW FLV Media Player gebruiken

en: Please enter your YouTube Developer Key here.
nl: YouTube-ontwikkelaarssleutel hier invoeren.

en: Select a source
nl: Selecteer een bron

en: Select a target
nl: Selecteer een doel

en: Published date
nl: Publiceerdatum

en: No fields in this region
nl: Geen velden in deze regio

en: Clear selection
nl: Selectie verwijderen

en: Lock
nl: Vergrendel

en: Length of automatically set question titles
nl: Lengte van automatisch ingevulde vraagtitels

en: Random order
nl: Willekeurige volgorde

en: Simple scoring
nl: Eenvoudige beoordeling

en: Your settings will be remembered.
nl: Uw instellingen zullen worden onthouden.

en: Add more alternatives
nl: Meer keuzemogelijkheden toevoegen

en: Wrong
nl: Fout

en: Membership request to the %group group was rejected; the anonymous user may not join a group.
nl: Lidmaatschap aanvraag voor de %group groep is afgewezen; de anonieme gebruiker kan niet aangemeld worden.

en: You are now a member of %group.
nl: U bent nu lid van %group.

en: width @width
nl: breedte @width

en: height @height
nl: hoogte @height

en: upscaling allowed
nl: vergroten toestaan

en: width: @width, height: @height, fit: @fit
nl: breedte: @width, hoogte: @height, passend: @fit

en: width: @width, height: @height, xoffset: @xoffset, yoffset: @yoffset
nl: breedte: @width, hoogte: @height, x-offset: @xoffset, y-offset: @yoffset

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
nl: willekeurig tussen -@degrees&deg en @degrees&deg

en: radius: @radius, sigma: @sigma, amount: @amount, threshold: @threshold
nl: straal: @radius, sigma: @sigma, hoeveelheid: @amount, drempel: @threshold

en: Save Preset
nl: Instelling opslaan

en: The preset name you have chosen is already in use.
nl: De naam die u voor deze instelling heeft gekozen is reeds in gebruik.

en: Unknown action.
nl: Onbekende actie.

en: Unknown preset.
nl: Onbekende instelling

en: This %action action is not associated %preset preset.
nl: De actie %action is niet verbonden aan instelling %preset.

en: Create Action
nl: Actie aanmaken

en: The action was succesfully created.
nl: De actie was succesvol aangemaakt.

en: 404: Unable to find %image
nl: 404: Bestand %image niet gevonden

en: 403: File is not an image %image
nl: 403: Bestand %image is geen afbeelding

en: There was an error saving the new image file %dst.
nl: Er is een probleem opgetreden tijdens het opslaan van de nieuwe afbeelding %dst.

en: No minimum
nl: Geen minimum

en: Change frequency
nl: Wijzigingsfrequentie

en: CTools plugin example
nl: CTools plugin-voorbeeld

en: Chaos Tools (CTools) Plugin Example
nl: Chaos Tools (CTools) plugin-voorbeeld

en: Shows how an external module can provide ctools plugins (for Panels, etc.).
nl: Laat zien hoe een externe module Ctools-plugins kan bieden (voor panelen, enz.).

en: Creates a "simplecontext" from the arg.
nl: Maakt een 'simplecontext' aan van de arg.

en: CTools example no context content type
nl: CTools-voorbeeld: inhoudstype zonder context

en: CTools Examples
nl: CTools-voorbeelden

en: CTools example relcontext content type
nl: CTools-voorbeeld: relcontext inhoudstype

en: A single "simplecontext" context, or data element.
nl: Een enkele 'simplecontext'-context, of data-element.

en: Existing node
nl: Bestaande node

en: Add the breadcrumb trail as content.
nl: Voeg het broodkruimelspoor toe als inhoud.

en: Add the help text of the current page as content.
nl: Voeg de helptekst van de huidige pagina toe als inhoud.

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Add the status messages of the current page as content.
nl: Voeg de statusberichten van de huidige pagina toe als inhoud.

en: Add the slogan trail as content.
nl: Voeg het sloganspoor toe als inhoud.

en: Add the tabs (local tasks) as content.
nl: Voeg de tabs (locale taken) toe als inhoud.

en: Add the page title as content.
nl: Voeg de paginatitel toe als inhoud.

en: Manage pages
nl: Pagina's beheren

en: Requires the <em>administer site configuration</em> permission.
nl: Heeft het toegangsrecht <em>site-configuratie beheren</em> nodig.

en: A wrapper module around the simplehtmldom PHP library at sourceforge.
nl: Een wrappermodule voor de simplehtmldom-PHP bibliotheek op Sourceforge.

en: Save !type
nl: Bewaar !type

en: Delete !type
nl: Verwijder !type

en: Menu <em>Quick Switch</em> user
nl: Menu <em>Snel schakelen</em> van gebruiker

en: %user does not exist. Please enter a valid username.
nl: %user bestaat niet. Graag een correcte gebruikersnaam invoeren.

en: Masquerade settings
nl: Masquerade-instellingen

en: %user is not a valid user name.
nl: %user is geen geldige gebruikernaam.

en: You are masquerading as <a href="@user-url">%masq_as</a>.
nl: U bent nu vermomd als <a href="@user-url">%masq_as</a>.

en: Rubric
nl: Voorschrift

en: Structure
nl: Structuur

en: You are masquerading as %anonymous.
nl: U vermomd uzelf als %anonymous

en: Enter the username to masquerade as.
nl: Voer de gebruikersnaam in waarin u uzelf wilt vermommen.

en: features
nl: functies

en: Unique
nl: Uniek

en: My Account
nl: Mijn account

en: To see more details enable <a href="@debug_mode">debug mode</a>.
nl: Schakel <a href="@debug_mode">debug-modus</a> in om meer details te bekijken.

en: to node !nid:
nl: naar node !nid:

en: !NO: access content
nl: !NO: toegang tot de inhoud

en: !NO: node access
nl: !NO: toegang tot de node

en: !NO: no reason
nl: !NO: geen reden

en: Pager Type
nl: Pagineringstype

en: Numbered
nl: Genummerd

en: Image Counter
nl: Afbeeldingteller

en: Internet Explorer Options
nl: Internet Explorer-opties

en: ClearType Background
nl: ClearType-achtergrond

en: Footer text
nl: Voettekst

en: Choose a vocabulary
nl: Een woordenlijst kiezen

en: Content statistics
nl: Inhoudsstatistieken

en: Close window after sending to printer
nl: Sluit het venster nadat de gegevens naar de printer zijn gestuurd

en: 
        This is a block of data created by the Relcontent content type.
        Data in the block may be assembled from static text (like this) or from the
        content type settings form ($conf) for the content type, or from the context
        that is passed in. <br />
        In our case, the configuration form ($conf) has just one field, 'config_item_1;
        and it's configured with:
nl: 
        Dit is een blok met data aangemaakt door het Relcontent inhoudstype. Data in het blok kan zijn samengesteld vanuit statische tekst (zoals dit) of vanuit het inhoudstypeformulier ($conf), of vanuit de context die wordt doorgegeven. <br />
    In dit geval, heeft het configuratieformulier ($conf) maar een veld, 'config_item_1; en is ingesteld met:

en: 
        This is a block of data created by the Simplecontext content type.
        Data in the block may be assembled from static text (like this) or from the
        content type settings form ($conf) for the content type, or from the context
        that is passed in. <br />
        In our case, the configuration form ($conf) has just one field, 'config_item_1;
        and it's configured with:
nl: 
        Dit is een blok met data aangemaakt door het Simplecontext inhoudstype. Data in het blok kan zijn samengesteld vanuit statische tekst (zoals dit), vanuit het inhoudstypeformulier ($conf), of vanuit de context die wordt doorgegeven. <br />
    In dit geval, heeft het configuratie formulier ($conf) maar een veld, 'config_item_1; en is geconfigureerd met:

en: Advanced search form
nl: Uitgebreid zoekformulier

en: A search form with advanced options.
nl: Een zoekformulier met geavanceerde opties.

en: Import all content from feed?
nl: Alle items van de feed importeren?

en: Delete all items from feed?
nl: Alle items van de feed verwijderen?

en: import
nl: importeer

en: clear
nl: Wissen

en: Delete items
nl: Items verwijderen

en: Node id of the owner feed, if available.
nl: Het node-ID van de eigenaarsfeed, indien beschikbaar.

en: Aggregates RSS/Atom/RDF feeds, imports CSV files and more.
nl: Aggregeert RSS/Atom/RDF-feeds, importeert CSV-bestanden en meer.

en: A natural name for this configuration. Example: RSS Feed. You can always change this name later.
nl: De naam voor deze configuratie. Bijvoorbeeld: RSS-feed. U kunt deze naam altijd nog wijzigen.

en: A description of this configuration.
nl: Een omschrijving van de configuratie.

en: Id is taken.
nl: ID reeds gebruikt.

en: Export feed configuration
nl: Feed-instellingen exporteren

en: Select a !plugin_type
nl: !plugin_type selecteren

en: Settings for !plugin
nl: Instellingen voor !plugin

en: Mapping for !processor
nl: Verwijzingen voor !processor

en: Attached to: !type
nl: Gekoppeld aan: !type

en: [none]
nl: [geen]

en: as often as possible
nl: Zo vaak als mogelijk

en: every !interval
nl: elke !interval

en: Refresh: !import_period
nl: Vernieuw: !import_period

en: Import on create
nl: Importeren bij aanmaak

en: Do not import on create
nl: Bij het aanmaken niet meteen importeren

en: Name of source field
nl: Naam van bronveld

en: Mapping has been added.
nl: Verwijzing is toegevoegd.

en: Unique target
nl: Uniek doel

en: No mappings defined.
nl: Geen verwijzingen gedefinieerd.

en: Import content into Drupal.
nl: Inhoud in Drupal importeren.

en: The name of this configuration.
nl: De naam van deze instelling.

en: Attach to content type
nl: Aan inhoudstype koppelen

en: after !time
nl: na !time

en: CSV files
nl: CSV-bestanden

en: Column <strong>!column</strong> is mandatory and considered unique: only one item per !column value will be created.
nl: Kolom <strong>!column</strong> is verplicht en wordt als uniek beschouwd: enkel één item per !column-waarde zal worden aangemaakt.

en: The character that delimits fields in the CSV file.
nl: Het teken dat velden van elkaar scheid in het CSV-bestand.

en: Default delimiter
nl: Standaard scheidingsteken

en: [new] !type
nl: [nieuwe] !type

en: Expire items
nl: Items laten verlopen na

en: Could not create data table.
nl: Kon datatabel niet aanmaken.

en: There is no new content.
nl: Er is geen nieuwe inhoud.

en: This configuration does not support deleting imported items.
nl: Deze configuratie ondersteunt het verwijderen van geïmporteerde items niet.

en: Published status
nl: Publicatiestatus

en: Feed source
nl: Feed-bron

en: Depending on the selected fetcher, this could be for example a URL or a path to a file.
nl: Afhankelijk van de geselecteerde ophaler kan dit bijvoorbeeld een URL of een locatie naar een bestand zijn.

en: Content type to be created is not a valid Feed content type.
nl: Aan te maken inhoudstype is een ongeldig feed-inhoudstype.

en: Enter a feed URL.
nl: Een feed-URL invoeren.

en: There is no content to be deleted.
nl: Er is geen inhoud om te verwijderen.

en: Expire nodes
nl: Nodes laten verlopen na

en: Select after how much time nodes should be deleted. The node's published date will be used for determining the node's age, see Mapping settings.
nl: Selecter na hoeveel tijd nodes verwijderd moeten worden. De publicatiedatum van de node wordt gebruikt om de ouderdom vast te stellen, zie Mappings-instellingen.

en: Item URL (link)
nl: Item-URL (link)

en: Item GUID
nl: Item-GUID

en: Latitudes
nl: Breedtegraden

en: Longitudes
nl: Lengtegraden

en: No terms to be deleted.
nl: Geen termen om te verwijderen.

en: Import to vocabulary
nl: In woordenlijst importeren

en: There are no new users.
nl: Er zijn geen nieuwe gebruikers.

en: User processor does not support deleting users.
nl: Gebruikers-processor ondersteunt het verwijderen van gebruikers niet.

en: Additional roles
nl: Extra rollen

en: An alias will be generated for you. If you wish to create your own alias below, uncheck this option.
nl: Een alias zal voor u gegenereerd worden. Als u uw eigen alias hieronder wilt aanmaken, vink dan deze optie uit.

en: To control the format of the generated aliases, see the <a href="@pathauto">automated alias settings</a>.
nl: Om het formaat van de gegenereerde aliassen te besturen, zie de <a href="@pathauto">geautomatiseerde alias-instellingen</a>.

en: Fast feed
nl: Snelle feed

en: Use standalone form
nl: Losstaand formulier gebruiken

en: There are no new items.
nl: Er zijn geen nieuwe items.

en: Definition list
nl: Definitielijst

en: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.
nl: Doel van de link, zoals _blank, _parent of de naam van een iframe. Dit veld wordt zelden gebruikt.

en: @argument title
nl: @argument titel

en: @argument input
nl: @argument invoer

en: The maximum number of characters this field can be.
nl: Het maximum aantal tekens waaruit dit veld kan bestaan.

en: If the field is empty, display this text instead.
nl: Indien het veld leeg is, geef dan deze tekst weer.

en: Count the number 0 as empty
nl: Beschouw het getal 0 als leeg

en: If the field contains the number zero, display the empty text instead
nl: Indien het veld het getal 0 bevat, geef dan de lege tekst weer

en: Hide if empty
nl: Verberg indien leeg

en: Starting value
nl: Startwaarde

en: Specify the number the counter should start at.
nl: Geef het getal aan waarmee de teller moet beginnen.

en: Does not start with
nl: Begint niet met

en: not_begins
nl: begint niet

en: Does not end with
nl: Eindigt niet met

en: not_ends
nl: eindigt niet

en: The view %name has been saved.
nl: Het overzicht %name is opgeslagen.

en: Remove all Views 1 tables
nl: Alle Views 1-tabellen verwijderen

en: All Views 1 tables have been removed.
nl: Alle Views 1-tabellen zijn verwijderd.

en: This filter can cause items that have more than one of the selected options to appear as duplicate results. If this filter causes duplicate results to occur, this checkbox can reduce those duplicates; however, the more terms it has to search for, the less performant the query will be, so use this with caution. Shouldn't be set on single-value fields, as it may cause values to disappear from display, if used on an incompatible field.
nl: Met dit filter kunnen items met meerdere geselecteerde opties als dubbele resultaten verschijnen. Als dit filter inderdaad dubbele resultaten laat verschijnen kan dit keuzevakje deze dubbele resultaten verminderen. Maar hoe meer termen het moet doorzoeken, hoe slechter de prestaties van de query wordt, gebruik dit daarom terughoudend. Gebruik dit filter niet voor  enkelvoudige velden omdat waarden kunnen verdwijnen als het  wordt gebruikt bij een niet-compatibel veld.

en: Jump menu
nl: Snelmenu

en: Puts all of the results into a select box and allows the user to go to a different page based upon the results.
nl: Plaatst alle resultaten in een keuzevak en staat de gebruiker toe om naar een andere pagina te gaan op basis van de resultaten.

en: Hostname of user that posted the comment.
nl: Host-naam van de gebruiker die heeft gereageerd.

en: Email of user that posted the comment. Will be empty if the author is a registered user.
nl: E-mail van de gebruiker die heeft gereageerd. Deze zal leeg zijn als de auteur een geregistreerde gebruiker is.

en: Relate nodes to taxonomy terms, specifiying which vocabulary or vocabularies to use. This relationship will cause duplicated records if there are multiple terms.
nl: Verbind nodes met taxonomietermen die de geselecteerde woordenlijst(en) gebruiken. Deze verbindingen kunnen dubbele records veroorzaken als in een node meerdere termen worden gebruikt.

en: The text of the profile item.
nl: De tekst van het profielitem.

en: The taxonomy term ID for the term.
nl: De term-ID voor de taxonomie-term.

en: The taxonomy term name for the term.
nl: De termnaam voor de taxonomie-term.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
nl: De naam van de woordenlijst waartoe de term behoort.

en: Choose which vocabularies you wish to relate. Remember that every term found will create a new record, so this relationship is best used on just one vocabulary that has only one term per node.
nl: Kies de woordenlijst die u wilt verbinden. Bedenk dat elke gevonden term een nieuw record maakt. Deze relatie is daarom het beste te gebruiken in slechts één woordenlijst die slechts eén term per node bevat.

en: The name of the role.
nl: De naam van de rol.

en: The role ID of the role.
nl: De rol-ID van de rol.

en: Hide empty fields
nl: Verberg lege velden

en: Do not display fields, labels or markup for fields that are empty.
nl: Geen velden, labels of opmaak tonen voor velden die leeg zijn.

en: You need at least one field before you can configure your jump menu settings
nl: Er is minstens één veld nodig voordat de instellingen van het snelmenu bewerkt kunnen worden.

en: To properly configure a jump menu, you must select one field that will represent the path to utilize. You should then set that field to exclude. All other displayed fields will be part of the menu. Please note that all HTML will be stripped from this output as select boxes cannot show HTML.
nl: Om een snelmenu juist te configureren is het noodzakelijk een veld te selecteren dat wordt gebruikt als pad. Vervolgens dient dat veld uitgesloten te zijn van weergave. Alle andere velden die weergegeven worden, maken deel uit van het menu.  Denk er aan dat alle HTML-opmaak wordt verwijderd, omdat dit niet kan worden weergegeven in een keuzelijst.

en: Path field
nl: Padveld

en: Hide the "Go" button.
nl: De knop 'Gaan' verbergen

en: If hidden, this button will only be hidden for users with javascript and the page will automatically jump when the select is changed.
nl: Indien verborgen, zal de knop alleen verborgen zijn voor gebruikers met javascript en zal de pagina automatisch verspringen wanneer de selectie wordt veranderd.

en: Field of type !type.
nl: Veld van het type !type.

en: Creates a new column of type !type.
nl: Maakt een nieuwe kolom aan van het type !type.

en: The title of the feed node.
nl: De titel van de feed-node.

en: Whether a feed node is published or not. 1 stands for published, 0 for not published.
nl: Of een feed-node gepubliceerd is of niet. 1 staat voor gepubliceerd, 0 voor niet-gepubliceerd.

en: The UNIX time when a node has been published.
nl: UNIX-tijd wanneer een node is gepubliceerd.

en: The body of the node. The teaser will be the same as the entire body.
nl: De berichttekst van de node. De teaser zal hetzelfde zijn als de gehele berichttekst.

en: Title of the feed.
nl: Titel van de feed.

en: URL of the feed.
nl: URL van de feed.

en: Author link
nl: Auteurslink

en: Name of the taxonomy term.
nl: Naam van de taxonomieterm.

en: Name of the user.
nl: Naam van de gebruiker.

en: Email address of the user.
nl: E-mailadres van de gebruiker.

en: Libraries
nl: Bibliotheken

en: Additional fields
nl: Extra velden

en: Delta - Appears in: @types
nl: Delta - Komt voor in: @types

en: Blocked users
nl: Geblokkeerde gebruikers

en: Accepts any date in any <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">GNU Date Input Format</a>. Strings such as today, +2 months, and Dec 9 2004 are all valid.
nl: Voer een datum in volgens het <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">GNU-datum-formaat</a>. Invoer zoals today, +2 months, en Dec 9 2004 wordt geaccepteerd.

en: Accepts a time in any <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">GNU Date Input Format</a>. Strings such as now, +2 hours, and 10:30pm are all valid.
nl: Accepteert een tijdnotatie volgens het <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">GNU-datum-formaat</a>. Invoer zoals now, +2 hours, en 10:30pm wordt geaccepteerd.

en: The number of questions to be randomly selected each time someone takes this quiz
nl: Het aantal vragen dat willekeurig geselecteerd wordt voor iedere keer dat iemand de quiz afneemt

en: <em>Up to date</em>
nl: <em>Up-to-date</em>

en: revisions
nl: revisies

en: No question types are enabled
nl: Er zijn geen vraagsoorten ingeschakeld

en: Browse for questions to add
nl: Bladeren naar toe te voegen vragen

en: Mark all the questions you want to add.
nl: Markeer alle vragen die u wilt toevoegen.

en: You can filter questions by using the textfields and select boxes.
nl: U kunt vragen filteren met de tekst- en selectievelden.

en: You can sort by pressing the table headers.
nl: U kunt sorteren door op de tabelkoppen te drukken.

en: No filter
nl: Geen filter

en: Two days ago
nl: Eergisteren

en: Long ago
nl: Lang geleden

en: Max score
nl: Maximumscore

en: Compulsory
nl: Verplicht

en: Allow Skipping questions
nl: Overslaan van vragen toestaan

en: Randomize questions
nl: Willekeurig maken van de vragen

en: Pass rate for the @quiz as a percentage score.
nl: Slagingsdrempel voor de @quiz als een percentage van de totaalscore.

en: Show this result for scored quizzes in this range (0-100).
nl: Deze uitkomst tonen voor quizzen met puntenscores in deze reeks (0-100).

en: Last question skipped.
nl: Vorige vraag overgeslagen.

en: Your results have been sent to your e-mail address.
nl: De resultaten zijn naar uw e-mailadres gestuurd.

en: Quiz %title has been created.
nl: Quiz %title is aangemaakt.

en: Something went wrong. Please try again
nl: Er is iets fout gegaan. Probeer het nog eens.

en: Attempts
nl: Pogingen

en: Quiz Statistics
nl: Quiz statistieken

en: Result Statistics
nl: Resultaat statistieken

en: The score has been saved.
nl: De score is opgeslagen.

en: Error saving the score. The selected answer was not scored.
nl: Er is een fout opgetreden met het opslaan van de score.Het aangegeven antwoord is niet doorgevoerd.

en: No questions were found
nl: Geen vragen gevonden

en: This identifier is used by another handler.
nl: Deze identifier wordt door een andere verwerker gebruikt.

en: Matches are found in the following content: !list-html
nl: Overeenkomsten gevonden in de volgende inhoud: !list-html

en: Click !here to bypass this check and resubmit.
nl: Klik !here om de controle over te slaan en opnieuw in te dienen.

en: Manage features.
nl: Features beheren.

en: Needs review
nl: Te beoordelen

en: View changes
nl: Wijzigingen bekijken

en: Choose a layout for the admin toolbar. Vertical works well with large, wide screens. Horizontal works well on screens with limited real estate.
nl: Kies een opmaak voor de admin toolbar. Verticaal werkt goed met grote breede schermen. Horizontaal werkt goed met een gelimiteerde grootte.

en: Choose a position for the admin toolbar that will not collide with other elements in your current theme.
nl: Kies een positie voor de beheerwerkbalk die niet in de weg staat van andere componenten in de lay-out.

en: use admin toolbar
nl: Beheerwerkbalk gebruiken

en: UI helpers for Drupal admins and managers.
nl: Hulpmiddelen voor Drupal-beheerders.

en: Other tools
nl: Andere hulpmiddelen

en: Show querylog
nl: Querylog tonen

en: Hide querylog
nl: Querylog verbergen

en: You must provide an answer
nl: Geef een antwoord op

en: You need to match at least one of the items.
nl: Koppel tenminste een van de items.

en: Allow any number of answers(checkboxes are used). If this box is not checked, one, and only one answer is allowed(radiobuttons are used).
nl: Meerdere antwoorden toestaan (keuzevakjes worden gebruikt). Indien dit keuzevakje niet is aangevinkt, is slechts een antwoord toegestaan (keuzerondjes zijn gebruikt).

en: Give max score if everything is correct. Zero points otherwise.
nl: Een maximale score als alles correct is. Anders 0 punten.

en: Administrator role
nl: Beheerdersrol

en: This role will be automatically assigned new permissions whenever a module is enabled.
nl: Deze rol zal automatisch nieuwe toegangsrechten toegewezen krijgen bij het inschakelen van een module.

en: The Breadcrumb title to use when this argument is present. If no breadcrumb is set here, default Title values will be used, see "Title" for percent substitutions.
nl: De broodkruimel-titel die wordt gebruikt als een argument aanwezig is. Als hier geen broodkruimel wordt ingevuld dan wordt de standaard Titel-waarde gebruikt. Zie 'Titel' voor vervanging van het procentteken.

en: The order of pages in the book hierarchy.
nl: De volgorde van de pagina's in de boekhiërachie.

en: Display the standard add comment link used on regular nodes, which will only display if the viewing user has access to add a comment.
nl: Toont de standaardreactielink zoals gebruikt bij gewone nodes. Deze wordt alleen getoond als de gebruiker het recht heeft om te reageren.

en: Inherit pager
nl: Paginering erven

en: Render pager
nl: Paginering verwerken

en: Render
nl: Renderen

en: Vertical tabify this form.
nl: Verticale tabs op dit formulier toepassen.

en: Include the following elements in the vertical tabs
nl: De volgende elementen in vertikale tabbladen opnemen

en: No revision
nl: Geen revisie

en: @number comments per page
nl: @number reacties per pagina

en: Requires a title
nl: Een titel is verplicht

en: No body
nl: Geen berichttekst

en: Exported content
nl: Geëxporteerde inhoud

en: override
nl: overschrijven

en: There are no !items to display.
nl: Er zijn geen !items om weer te geven.

en: Create a new !item
nl: !item aanmaken

en: Are you sure you want to delete this !type?
nl: Weet u zeker dat u dit !type wilt verwijderen?

en: List !type
nl: Lijst van !type

en: Export !type
nl: Exporteer !type

en: The type of the database. Drupal only supports one database type at a time, so this must be the same as the current database type.
nl: Het databasetype. Drupal ondersteunt slechts één databasetype tegelijk, dus dit moet hetzelfde zijn als het huidige databasetype.

en: The name of the database. The database must exist, it will not be created for you.
nl: De naam van de database. De database moet wel bestaan, het wordt niet voor u aangemaakt.

en: Enter the name of a user who has write access to the database.
nl: Voer de naam in van een gebruiker die schrijfrechten heeft voor de database.

en: The database name is not valid.
nl: De databasenaam is ongeldig.

en: You may omit specific tables, or specific table data from the backup file. Only omit data that you know you will not need such as cache data, or tables from other applications. Excluding tables can break your Drupal install, so <strong>do not change these settings unless you know what you're doing</strong>.
nl: U mag specifieke tabellen of de inhoud van speciefieke tabellen weglaten van het backupbestand. Laat alleen gegevens weg waarvan u dat u die niet nodig heeft zoals cache-gegevens of tabellen van andere applicaties. Het uitsluiten van tabellen kan uw Drupal installatie breken, dus <strong>verander deze instellingen niet als u geen idee heeft van wat u aan het doen bent</strong>.

en: Lock tables during backup
nl: Zet tabellen op slot tijdens backup

en: This can help reduce data corruption, but will make your site unresponsive.
nl: Dit helpt om de kans op corrupte gegevens te verkleinen, maar zal uw site onbereikbaar maken.

en: %num SQL commands executed.
nl: %num SQL-commando's uitgevoerd.

en: MySQL Database
nl: MySQL-database

en: Default Database
nl: Standaarddatabase

en: Enter the email address to send the backup files to. Make sure the email sever can handle large file attachments
nl: Voer het e-mailadres in waar de backups naar toe moeten worden gestuurd. Verzeker er uzelf van dat de e-mailserver kan omgaan met grote bestandsbijlagen.

en: Database backup from !site: !file
nl: Database-backup van !site: !file

en: Database backup attached.
nl: Databasebackup bijgevoegd.

en: Server Directory
nl: Servermap

en: Enter the path to the directory to save the backups to. Use a relative path to pick a path relative to your Drupal root directory. The web server must be able to write to this path.
nl: Voer het pad naar de map in waar de backups moeten worden opgeslagen. Gebruik een relatief pad als het pad relatief is aan uw Drupal rootmap. De webserver moet schrijfrechten hebben voor dit pad.

en: Change file mode (chmod)
nl: Verander bestandsrechten (chmod)

en: If you enter a value here, backup files will be chmoded with the mode you specify. Specify the mode in octal form (e.g. 644 or 0644) or leave blank to disable this feature.
nl: Als u hier een waarde invult, dan zullen de rechten van backupbestanden worden aangepast naar de modus die u specificeert. Specificeer de modus in octal-formaat (bijv. 644 of 0644) of laat leeg om de functie uit te schakelen.

en: Change file group (chgrp)
nl: Verander bestandsgroeprechten (chgrp)

en: If you enter a value here, backup files will be chgrped to the group you specify. Leave blank to disable this feature.
nl: Als hier een waarde wordt ingegeven, zullen backupbestanden worden ge-'chgrped' naar de geselecteerde groep. Laat leeg om deze functie uit te schakelen.

en: You must enter a valid chmod octal value (e.g. 644 or 0644) in the change mode field, or leave it blank.
nl: Voer een geldige 'chmod octal'-waarde in (bijvoorbeeld 644 of 0644) in het 'verander modus'-veld of laat dit veld leeg.

en: Manual Backups Directory
nl: Handmatige backups-map

en: Scheduled Backups Directory
nl: Geplande Backups-map

en: Save the backup files to any directory on the server which the web-server can write to.
nl: Sla de backupbestanden op in een willekeurige map op de server waar de webserver schrijfrechten voor heeft.

en: Import the backup directly into another database. Database destinations can also be used as a source to backup from.
nl: Importeer de backup direct in een andere database. Databasebestemmingen kunnen ook worden gebruikt als een bron om van te backuppen.

en: Import the backup directly into another MySQL database. Database destinations can also be used as a source to backup from.
nl: Importeer de backup direct in een andere MySQL-database. Databasebestemmingen kunnen ook worden gebruikt als een bron om van te backuppen.

en: Save the backup files to any a directory on an FTP server.
nl: Sla de backupbestanden op in een willekeurige map op een FTP-server.

en: FTP Directory
nl: FTP Map

en: Save the backup files to a bucket on your !link.
nl: Sla de backupbestanden op in een bucket op uw !link.

en: Send the backup as an email attachment to the specified email address.
nl: Verzend de backup als een bijlage naar het gespecificeerde e-mailadres.

en: %title Files
nl: %title Bestanden

en: There are no backup files to display.
nl: Er zijn geen backup-bestanden beschikbaar.

en: Choose the database to restore to. Any database destinations you have created and any databases specified in your settings.php can be restored to.
nl: De database kiezen die hersteld moet worden. Alle databasebestemmingen die u aangemaakt heeft en alle databases gespecificeerd in uw settings.php kunnen worden hersteld.

en: Are you sure you want to restore the database?
nl: Weet u zeker dat u de database wilt herstellen?

en: Are you sure you want to restore the database from the backup file %file_id? This will delete some or all of your data and cannot be undone. <strong>Always test your backups on a non-production server!</strong>
nl: Weet u zeker dat u de database wilt herstellen vanuit het backupbestand %file_id? Dit zal een deel of alle gegevens verwijderen en kan niet ongedaan worden gemaakt. <strong>Test altijd uw backups uit op een testserver!</strong>

en: Restoring will delete some or all of your data and cannot be undone. <strong>Always test your backups on a non-production server!</strong>
nl: Herstellen zal een deel of alle gegevens verwijderen en kan niet ongedaan worden gemaakt. <strong>Test altijd uw backups uit op een testserver!</strong>

en: Are you sure you want to delete the backup file?
nl: Weet u zeker dat u het backupbestand wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete the backup file %file_id? <strong>This action cannot be undone.</strong>
nl: Weet u zeker dat u het backupbestand %file_id wilt verwijderen? <strong>Dit kan niet ongedaan gemaakt worden.</strong>

en: Backup Source
nl: Backup-bron

en: Choose the database to backup. Any database destinations you have created and any databases specified in your settings.php can be backed up.
nl: Kies de te backuppen database. Alle databasebestemmingen die u heeft aangemaakt en alle databases gespecificeerd in uw settings.php kunnen worden gebackupt.

en: Destinations
nl: Bestemmingen

en: destinations
nl: bestemmingen

en: destination
nl: bestemming

en: Add a new @s destination.
nl: Voeg een nieuwe @s bestemming toe.

en: Choose the type of destination you would like to create:
nl: Kies het type bestemming dat u wilt aanmaken:

en: No destination types available.
nl: Geen bestemmingtypes beschikbaar.

en: Are you sure you want to delete the destination %name? Backup files already saved to this destination will not be deleted.
nl: Weet u zeker dat u de bestemming %name wilt verwijderen? Backupbestanden die al op deze bestemming zijn bewaard worden niet verwijderd.

en: list files
nl: bestandslijst weergeven

en: restore
nl: herstellen

en:  You do not need to enter a password unless you wish to change the currently saved password.
nl:  Het is niet nodig om een wachtwoord in te typen, tenzij u het huidige wachtwoord wilt veranderen.

en: File Encryption (EXPERIMENTAL)
nl: Bestand-encryptie (EXPERIMENTEEL)

en: Encrypted files can only be restored by Backup and Migrate and only on sites with the same encryption key. <strong>This functionality is experimental, and should only be used for testing.</strong>
nl: Versleutelde bestanden kunnen alleen worden hersteld door Backup and Migrate en alleen op sites met dezelfde sleutel. <strong>Deze functionaliteit is experimenteel en zou alleen gebruikt moet worden voor testdoeleinden.</strong>

en: File Encryption
nl: Bestand-encryptie

en: Install the !link to enable backup file encryption.
nl: Installeer de !link om backupbestandsencryptie in te schakelen.

en: AES Encryption Module
nl: AES Encryptie Module

en: No Encryption
nl: Geen encryptie

en: AES Encryption
nl: AES Encryptie

en: Send an email if backup succeeds
nl: Verstuur een e-mail als de backup is gelukt

en: Email Address for Success Notices
nl: E-mailadres voor succesberichten

en: Send an email if backup fails
nl: Verstuur een e-mail als de backup is mislukt

en: Email Address for Failure Notices
nl: E-mailadres voor mislukkingsberichten

en: !site backup succeeded
nl: !site backup gelukt

en: The site backup has completed successfully with the following messages:
    !messages
nl: De site-backup is met succes voltooid met de volgende berichten:
    !messages

en: The site backup has completed successfully.
nl: De site-backup is met succes voltooid.

en: !site backup failed
nl: !site backup mislukt

en: The site backup has failed with the following messages:
    !messages
nl: De site-backup is mislukt met de volgende berichten:
    !messages

en: The site backup has failed for an unknown reason.
nl: Het backuppen van de website is mislukt door een onbekende reden.

en: Disable query log
nl: Schakel querylog uit.

en: Disable the devel module's query logging during the backup operation. It will be enabled again after backup is complete. This is very highly recommended.
nl: Schakel query logging van de ontwikkelingsmodule uit tijdens een backupproces. Het zal weer worden ingeschakeld als de backup is voltooid. Dit is ten zeerste aan te raden.

en: Take site offline
nl: Website offline brengen

en: Take the site offline during backup and show a maintenance message. Site will be taken back online once the backup is complete.
nl: Zet de site offline tijdens backup en toon een onderhoudsbericht. De site zal weer online worden gezet als de backup is voltooid.

en: Disable the devel module's query logging during the restore operation. It will be enabled again after restore is complete. This is very highly recommended.
nl: Schakel query logging van de ontwikkelingsmodule uit tijdens een herstelproces. Het zal weer worden ingeschakeld als het herstellen is voltooid. Dit is ten zeerste aan te raden.

en: Take the site offline during restore and show a maintenance message. Site will be taken back online once the restore is complete.
nl: Zet de site offline tijdens herstellen en toon een onderhoudsbericht. De site zal weer online worden gezet als het herstellen is voltooid.

en: View as checkboxes
nl: Weergeven als keuzevakjes

en: Backup File
nl: Backup-bestand

en: You can use tokens in the file name.
nl: U kunt vervangpatronen gebruiken in de bestandsnaam.

en: If you install the <a href="!tokenurl">Token Module</a> you can use tokens in the file name.
nl: Als u de <a href="!tokenurl">Token Module</a> installeert, dan kunt u vervangpatronen gebruiken in de bestandsnaam.

en: profiles
nl: profielen

en: Untitled Profile
nl: Naamloos Profiel

en: Are you sure you want to delete the profile %name? Any schedules using this profile will be disabled.
nl: Weet u zeker dat u het profiel %name wilt verwijderen? Planningen die gebruik maken van dit profiel zullen worden uitgeschakeld.

en: schedule
nl: planning

en: schedules
nl: planningen

en: Untitled Schedule
nl: Naamloze Planning

en: No tables excluded
nl: Geen uitgesloten tabellen

en: No data omitted
nl: Geen gegevens weggelaten

en: Schedule Name
nl: Planningsnaam

en: Settings Profile
nl: Instellingenprofiel

en: -- None Available --
nl: -- Geen Beschikbaar --

en: The number of backup files to keep before deleting old ones. Use 0 to never delete backups. <strong>Other files in the destination directory will get deleted if you specify a limit.</strong>
nl: Het aantal backupbestanden dat bewaard moet blijven voordat oude worden verwijderd. Vul 0 in om nooit backups te verwijderen. <strong>Andere bestanden in de bestemmingsmap zullen verwijderd worden als u een limiet opgeeft.</strong>

en: Choose where the backup file will be saved. Backup files contain sensitive data, so be careful where you save them.
nl: Kies waar het backupbestand moet worden opgeslagen. Backupbestanden bevatten gevoelige gegevens, dus wees voorzichtig met waar u ze opslaat.

en: Create new destination
nl: Maak een nieuwe bestemming aan

en: Backup period must be a number greater than 0.
nl: Backupperiode moet een getal zijn groter dan 0.

en: Number to keep must be an integer greater than or equal to 0.
nl: Het te behouden aantal moet een getal zijn groter dan of gelijk aan 0.

en: Once a second
nl: Eens per seconde

en: Every @count seconds
nl: Elke @count seconden

en: Once a minute
nl: Eens per minuut

en: Every @count minutes
nl: Elke @count minuten

en: Every @count hours
nl: Elke @count uren

en: Every @count days
nl: Elke @count dagen

en: Once a week
nl: Eens per week

en: Every @count weeks
nl: Elke @count weken

en: Backup and Migrate makes the task of backing up your Drupal database and migrating data from one Drupal install to another easier. It provides a function to backup the entire database to file or download, and to restore from a previous backup. You can also schedule the backup operation. Compression of backup files is also supported.  The database backup files created with this module can be imported into this or any other Drupal installation with the !restorelink, or you can use a database tool such as <a href="!phpmyadminurl">phpMyAdmin</a> or the mysql command line command.
nl: Backup and Migrate maakt het eenvoudiger om regelmatig backups te maken van uw Drupaldatabase en om gegevens van de ene Drupalinstallatie naar de andere Drupalinstallatie te migreren. Het levert een functie om de volledige database te backuppen, die kan worden gedownload of worden opgeslagen als bestand. Een andere functie is om de database te herstellen met een eerdere gemaakte backup. U kunt ook het backupproces plannen. Compressie van databasebestanden wordt ook ondersteund. De database-backupbestanden die door deze module worden aangemaakt, kunnen worden geïmporteerd in deze of een andere Drupalinstallatie met de !restorelink of met een databasetool zoals <a href="!phpmyadminurl">phpMyAdmin</a>, of het mysql command line commando.

en: restore feature
nl: herstelfunctie

en: Quick Backup Tab
nl: Tab voor snelle backup

en: Use this form to run simple manual backups of your database. Visit the !helppage for more help using this module
nl: Gebruik dit formulier om eenvoudig handmatig backups van uw database te maken. Bezoek de !helppage voor meer hulp bij het gebruik van deze module

en: Advanced Backup Tab
nl: Geavanceerde backup-tab

en: Use this form to run manual backups of your database with more advanced options. If you have any !profilelink saved you can load those settings. You can save any of the changes you make to these settings as a new settings profile.
nl: Gebruik dit formulier om handmatig backups van uw database te maken met meer geavanceerde opties. Als u een !profilelink heeft bewaard, dan kan u deze instellingen laden. U kunt aanpassingen in de instellingen bewaren als een nieuw instellingenprofiel.

en: settings profiles
nl: instellingsprofielen

en: Restore Tab
nl: Hersteltab

en: Upload a backup and migrate backup file. The restore function will not work with database dumps from other sources such as phpMyAdmin.
nl: Een 'backup en migreer'-backupbestand uploaden. De herstelfunctie zal niet werken met database-dumps van andere bronnen zoals phpMyAdmin.

en: Destinations are the places you can save your backup files to or them load from.
nl: Bestemmingen zijn de plaatsen waar u uw backup-bestanden kan bewaren of vanaf kunt laden.

en: Files can be saved to a directory on your web server, downloaded to your desktop or emailed to a specified email account. From the Destinations tab you can create, delete and edit destinations or list the files which have already been backed up to the available destinations.
nl: Bestanden kunnen worden opgeslagen in een map op uw webserver, worden gedownload of worden gemaild. Vanaf de Bestemmingstab kunt u bestemmingen aanmaken, bewerken en verwijderen of een lijst van bestanden tonen die reeds gebackupt zijn naar de beschikbare bestemmingen.

en: Profiles are saved backup settings. Profiles store your table exclusion settings as well as your backup file name, compression and timestamp settings. You can use profiles in !schedulelink and for !manuallink.
nl: Profielen zijn opgeslagen backup-instellingen. Profielen houden zowel de tabeluitsluiting-instellingen bij als uw backupbestandsnaam, compressie en tijdstipinstellingen. U kunt profielen gebruiken in !schedulelink en voor !manuallink.

en: manual backups
nl: handmatige back-ups

en: You can create new profiles using the add profiles tab or by checking the "Save these settings" button on the advanced backup page.
nl: U kunt nieuwe profielen aanmaken door de profieltab te gebruiken of door de "Bewaar deze instellingen"-box aan te vinken op de 'geavanceerde backup'-pagina.

en: Automatically backup up your database on a regular schedule using <a href="!cronurl">cron</a>.
nl: Maak regelmatig automatisch een backup van uw database door <a href="!cronurl">cron</a> te gebruiken.

en: Each schedule will run a maximum of once per cron run, so they will not run more frequently than your cron is configured to run. If you specify a number of backups to keep for a schedule, old backups will be deleted as new ones created. <strong>If specifiy a number of files to keep other backup files in that schedule's destination will get deleted</strong>.
nl: Elke planning zal maximaal één keer worden uitgevoerd per cron, dus de planningen zullen niet vaker worden uitgevoerd dan hoe vaak de cron is ingesteld om uitgevoerd te worden. Als u een aantal te houden backups voor een planning heeft ingesteld, dan zullen oude backups worden verwijderd wanneer nieuwe backups worden aangemaakt. <strong>Als u een aantal te houden backups heeft ingesteld, zullen andere bestanden in de bestemming behorend bij de planning worden verwijderd</strong>.

en: You do not have permission to back up this site.
nl: U heeft geen rechten om deze website te backuppen.

en: -- Select a Settings Profile --
nl: -- Selecteer een Instellingenprofiel --

en: You can load a profile. Any changes you made below will be lost.
nl: U kunt een profiel laden. Wijzigingen die u hieronder heeft gemaakt zullen verloren gaan.

en: Load Settings
nl: Instellingen ophalen

en: Load Profile
nl: Profiel laden

en: Quick Backup
nl: Snelle backup

en: Backup now
nl: Maak nu een backup

en: For more backup options, try the <a href="!advancedurl">advanced backup page</a>.
nl: Gebruik voor meer backup-opties de pagina <a href="!advancedurl">Geavanceerde backup</a>.

en: A source cannot be backed up to itself. Please pick a different destination for this backup.
nl: Een bron kan niet worden gebackupt naar zichzelf. Kies een andere bestemming voor deze backup.

en: Backup from !from to !to using !profile !submit
nl: Backup vanaf !from naar !to met !profile !submit

en: Backup Destination
nl: Backup-bestemming

en: Choose where the backup file will be saved. Backup files contain sensitive data, so be careful where you save them. Select 'Download' to download the file to your desktop.
nl: Kies waar het backupbestand zal worden opgeslagen. Backupbestanden bevatten gevoelige gegevens, dus wees voorzichtig met waar u ze opslaat. Selecteer 'Download' om het bestand te downloaden.

en: Save the settings as
nl: Bewaar de instellingen als

en: Replace the '%profile' profile
nl: Vervang het profiel '%profile'

en: This will be the name of your new profile if you select 'Create new profile' otherwise it will become the name of the '%profile' profile.
nl: Dit zal de naam worden van uw nieuwe profiel als u 'Maak nieuw profiel aan' selecteert. Anders zal het de naam van het profiel '%profile' worden.

en: Pick a name for the settings. Your settings will be saved as a profile and will appear in the <a href="!url">Profiles Tab</a>.
nl: Kies een naam voor de instellingen. Uw instellingen zullen worden bewaard als een profiel en zullen zichtbaar zijn in de <a href="!url">Profielen Tab</a>.

en: Save Without Backing Up
nl: Bewaar zonder te backuppen

en: Restore to
nl: Herstel naar

en: <p>Or you can restore one of the files in your <a href="!url">saved backup destinations.</a></p>
nl: <p>Of u kunt één van de bestanden herstellen in uw  <a href="!url">bewaarde backupbestemmingen.</a></p>

en: <a href="!restoreurl">Restore again</a>
nl: <a href="!restoreurl">Herstel nogmaals</a>

en: access backup and migrate
nl: toegang tot Backup and Migrate

en: administer backup and migrate
nl: beheer Backup and Migrate

en: Advanced Backup
nl: Geavanceerde backup

en: The name of the profile.
nl: De naam van het profiel.

en: Append a timestamp to the filename.
nl: Voeg een tijdstip toe aan de bestandsnaam.

en: The format of the timestamp.
nl: Het formaat van het tijdstip

en: The filter settings for the profile.
nl: De filterinstellingen voor het profiel.

en: The type of the destination.
nl: Het bestemmingstype.

en: The the location string of the destination.
nl: De locatiestring van de bestemming.

en: Other settings for the destination.
nl: Andere instellingen voor de bestemming.

en: The {backup_migrate_destination}.destination_id of the source to backup from.
nl: De {backup_migrate_destination}.destination_id van de bron waarvan gebackupt moet worden.

en: The {backup_migrate_destination}.destination_id of the destination to back up to.
nl: De {backup_migrate_destination}.destination_id van de bestemming waar de backup moet worden bewaard.

en: The number of backups to keep.
nl: Het aantal te bewaren backups.

en: The number of seconds between backups.
nl: Het aantal seconden tussen backups.

en: Whether the schedule is enabled.
nl: Of de planning is ingeschakeld.

en: Whether the schedule should be run during cron.
nl: Of de planning moet worden uitgevoerd tijdens de cron.

en: Default Schedule
nl: Standaard Planning

en: The primary identifier for a destination.
nl: De primaire sleutel voor een bestemming.

en: The primary identifier for a schedule.
nl: De primaire sleutel voor een planning.

en: The db source to backup from.
nl: De databasebron waarvan gebackupt moet worden.

en: Not restricted
nl: Geen beperking

en: Choose a block
nl: Een blok kiezen

en: Enable other blocks for use in the admin toolbar.
nl: Andere blokken inschakelen om te gebruiken in de beheerwerkbalk.

en: Administrative blocks
nl: Beheerblokken

en: Other blocks
nl: Andere blokken

en: Restore now
nl: Herstel nu

en: The unique ID of the comment.
nl: Het unieke ID van de reactie.

en: The unique ID of the node the comment was posted to.
nl: Het unieke ID van de node waarop gereageerd is.

en: The name left by the comment author.
nl: De naam van de auteur van de reactie.

en: The email address left by the comment author.
nl: Het e-mailadres van de auteur van de reactie.

en: The home page URL left by the comment author.
nl: De voorpagina URL van de auteur van de reactie.

en: The formatted content of the comment itself.
nl: De opgemaakte inhoud van de reactie zelf.

en: The number of comments posted on a node.
nl: Het aantal reacties op een node.

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
nl: Het aantal reacties op een node sinds de laatste inzage.

en: The unique ID of the author of the node.
nl: Het unieke ID van de node-auteur.

en: The type of the node.
nl: Het node-type.

en: The human-readable name of the node type.
nl: De voor mensen begrijpelijke naam van het nodetype.

en: The language the node is written in.
nl: De taal waarin de node is geschreven.

en: The URL of the node.
nl: De URL van de node.

en: The slogan of the site.
nl: De slogan van de website.

en: The optional 'mission' of the site.
nl: De 'missie' van de site (optioneel).

en: The administrative email address for the site.
nl: Het e-mailadres van de beheerder van deze site.

en: The URL of the site's front page.
nl: De URL van de voorpagina.

en: The unique ID of the taxonomy term.
nl: Het unieke ID van de taxonomieterm.

en: The name of the taxonomy term.
nl: De naam van de taxonomieterm.

en: The optional description of the taxonomy term.
nl: De optionele beschrijving van de taxonomieterm.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
nl: Het unieke ID van de taxonomiewoordenlijst.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
nl: De naam van de taxonomiewoordenlijst.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
nl: De optionele omschrijving van de taxonomiewoordenlijst.

en: The unique ID of the user account.
nl: Het unieke ID van dit gebruikersaccount

en: The login name of the user account.
nl: De gebruikersnaam van het gebruikersaccount

en: The email address of the user account.
nl: Het e-mailadres van het gebruikersaccount.

en: The URL of the account profile page.
nl: De URL van de gebruikersprofielpagina.

en: The hash of the item.
nl: De hash van het item.

en: New importer
nl: Nieuwe importeur

en: Feed importers
nl: Feed-importeurs

en: vocabulary settings
nl: Woordenlijst-instellingen

en: HTML attributes
nl: HTML-attributen

en: Hardcoded
nl: Vastgelegd in het bronbestand  (Hardcoded)

en: File URL
nl: Bestands-URL

en: Sender name
nl: Naam afzender

en: Sender email
nl: E-mailafzender

en: Context layouts
nl: Context lay-outs

en: Allow theme layer to provide multiple region layouts and integrate with context.
nl: Het thema toestaan om meerdere regio-indelingen te hebben en te integreren met context.

en: Add a reaction
nl: Een reactie toevoegen

en: Context editor
nl: Context-editor

en: Always active
nl: Altijd actief

en: Revision actions
nl: Revisie-acties

en: Take
nl: Afnemen

en: Repeat until correct
nl: Herhalen tot correct

en: Require the user to re-try the question until they answer it correctly.
nl: De gebruiker verplichten om net zolang te proberen totdat de vraag correct beantwoord is.

en: Take by AJAX
nl: Afnemen met behulp van AJAX

en: Active updating
nl: Actief bijwerken

en: Import date
nl: Importdatum

en: Reorder menu
nl: Menu opnieuw opbouwen

en: User contact forms
nl: Gebruiker-contactformulieren

en: The unique ID of the content item, or "node".
nl: Het unieke ID van het inhoudselement, of "node".

en: Validate URL
nl: URL valideren

en: Cannot write content to %dest
nl: Inhoud kan niet geschreven worden naar %dest

en: The end date for the @name field.
nl: De einddatum voor het @name-veld

en: The URL for the CCK @name field of the node.
nl: De URL van het CCK @name-veld van de node.

en: View name '@name' is already taken
nl: View-naam '@name' is reeds in gebruik

en: Authentication module
nl: Authenticatiemodule

en: There are currently no questions in this quiz. Assign existing questions by using the question browser below. You can also use the links above to create new questions.
nl: Er zijn momenteel geen vragen binnen deze quiz. Wijs bestaande vragen toe aan de hand van onderstaande browser. U kan ook bovenstaande links gebruiken om nieuwe vragen aan te maken.

en: Create new question
nl: Nieuwe vraag aanmaken

en: > 1 h
nl: > 1u

en: > 8 h
nl: > 8u

en: > 24 h
nl: > 24u

en: < 1 h
nl: < 1u

en: < 8 h
nl: < 8u

en: < 24 h
nl: < 24u

en: These results should be stored for each user
nl: Deze resultaten dienen voor iedere gebruiker bewaard te worden

en: The best
nl: De beste

en: The newest
nl: De nieuwste

en: No @quiz found.
nl: Geen @quiz gevonden

en: Confirm deletion
nl: Verwijderen bevestigen

en: Are you sure you want to delete all of these results?
nl: Weet u zeker dat u al deze resultaten wil verwijderen?

en: Delete all marked results
nl: Alle gemarkeerde resultaten verwijderen

en: Special filters
nl: Speciale filters

en: Only show each users best result
nl: Alleen het beste resultaat van de gebruiker tonen

en: Do not show quizzes in progress
nl: Alleen volledig doorlopen quizen tonen

en: Evaluated
nl: Beoordeeld

en: Results have been deleted.
nl: Resultaten zijn verwijderd

en: Opens
nl: Opent

en: Closes
nl: Sluit

en: Start quiz
nl: Quiz starten

en: No randomization
nl: Niet willekeurig

en: Multiple takes
nl: Meerdere afnames

en: Indicates how questions will be randomized.
nl: Geeft aan hoe vragen willekeurig worden gemaakt.

en: Long answer question
nl: Lange-antwoordvraag

en: Instruction
nl: Instructie

en: Multiple choice question
nl: Meerkeuzevraag

en: Multiple choice question type for quiz.
nl: Meerkeuzevraagsoort voor een quiz.

en: Quiz directions
nl: Quiz-aanwijzingen

en: Configure the question types.
nl: De vraagsoorten configureren.

en: Question configuration
nl: Vraag-instelling

en: Scale question
nl: Schaalvraag

en: Quiz questions that allow a user to choose from a scale.
nl: Quizvragen waarmee een gebruiker uit een schaal kan kiezen.

en: Automatic and case sensitive
nl: Automatisch en hoofdlettergevoelig

en: Automatic. Not case sensitive
nl: Automatisch. Niet hoofdlettergevoelig

en: Pick an evaluation method
nl: Selecteer een evaluatiemethode

en: Short answer question
nl: Korte-antwoordvraag

en: Quiz questions that allow a user to enter a line of text.
nl: Quizvragen waarmee een gebruiker een regel tekst kan invoeren.

en: use regex for short answer
nl: Reguliere expressies gebruiken bij korte antwoorden

en: Choose if the correct answer for this question is "true" or "false".
nl: Kies of het correcte antwoord voor deze vraag 'waar' of 'onwaar' is.

en: True/false question
nl: Waar/onwaar-vraag

en: (skipped)
nl: (overgeslagen)

en: Not evaluated
nl: Nog niet geëvalueerd.

en: No results were found
nl: Geen resultaten gevonden

en: - Choose -
nl: - Kiezen -

en: Update and save
nl: Bijwerken en opslaan

en: Context exists
nl: Context bestaat

en: String: comparison
nl: Tekenreeks: vergelijking

en: String: length
nl: Tekenreeks: lengte

en: static
nl: vast

en: You do not have any content types that can be generated. <a href="@create-type">Go create a new content type</a> already!</a>
nl: Er zijn geen inhoudstypen welke gegenereerd kunnen worden. <a href="@create-type">Maak een nieuw inhoudstype aan</a>

en: Include new fieldsets in vertical tabs by default.
nl: Nieuwe veldgroepen standaard als verticaal tabblad toevoegen.

en: Minimum number of tabified fieldsets to show vertical tabs
nl: Minimum aantal tabulaire veldgroepen getoond in verticale tabbladen.

en: Non-tabified fieldsets do not count towards this minimum.
nl: Niet-tabulaire veldgroepen worden niet meegeteld voor dit minimum.

en: Expose vertical tabs selection on the edit content type forms.
nl: Toon verticale tabblad-selectie in het inhoudstype-formulier.

en: This feature will not work when adding a new content type and may not detect some fieldsets.
nl: Deze functie zal niet functioneren wanneer een nieuw inhoudstype wordt toegevoegd en kan waarschijnlijk bepaalde veldgroepen niet detecteren.

en: vertical tab
nl: verticale tab

en: Provides vertical tabs for supported forms like the node edit page.
nl: Voorziet in verticale tabbladen voor ondersteunde formulieren zoals het node-formulier.

en: - Choose a view -
nl: - Een overzicht kiezen -

en: Selected by default
nl: Standaard geselecteerd

en: Webform enables nodes to have attached forms and questionnaires.
nl: Met Webform kunt u formulieren en vragenlijsten toevoegen aan nodes.

en: To add one, create a !types piece of content.
nl: Maak een !types inhoudstype aan, om er een toe te voegen.

en: Webform is currently not enabled on any content types.
nl: Webform is momenteel op geen enkel inhoudstype ingeschakeld.

en: To use Webform, please enable it on at least one content type on this page.
nl: Schakel Webform op tenminste één inhoudstype in om het te kunnen gebruiken.

en: This page lists all of the content on the site that may have a webform attached to it.
nl: Deze pagina geeft alle inhoud van de website weer, die een webform kan bevatten.

en: Webform-enabled piece of content
nl: Inhoud die een webformulier kan bevatten

en: Visit the <a href="!url">Webform settings</a> page and enable Webform on at least one content type.
nl: Bezoek de pagina <a href="!url">Webform-instellingen</a> en schakel Webform op tenminste één inhoudstype in.

en: Optional: Enable Webform on multiple types by visiting the <a href="!url">Webform settings</a> page.
nl: Optioneel: Schakel Webform op meerdere inhoudstypes in. Ga hiervoor naar de pagina <a href="!url">Webform-instellingen</a>.

en: <p>This module lets you create forms or questionnaires and define their content. Submissions from these forms are stored in the database and optionally also sent by e-mail to a predefined address.</p>
          <p>Here is how to create one:</p>
          <ul>
            <li>!webform-types-message</li>
            <li>Go to <a href="!create-content">Create content</a> and add a !types piece of content.</li>
            <li>After saving the new content, you will be redirected to the main field list of the form that will be created. Add the fields you would like on your form.</li>
            <li>Once finished adding fields, you may want to send e-mails to administrators or back to the user who filled out the form. Click on the <em>Emails</em> sub-tab underneath the <em>Webform</em> tab on the piece of content.</li>
            <li>Finally, visit the <em>Form settings</em> sub-tab under the <em>Webform</em> tab to configure remaining configurations options for your form.
              <ul>
              <li>Add a confirmation message and/or redirect URL that is to be displayed after successful submission.</li>
              <li>Set a submission limit.</li>
              <li>Determine which roles may submit the form.</li>
              <li>Advanced configuration options such as allowing drafts or show users a message indicating how they can edit their submissions.</li>
              </ul>
            </li>
            <li>Your form is now ready for viewing. After receiving submissions, you can check the results users have submitted by visiting the <em>Results</em> tab on the piece of content.</li>
          </ul>
          <p>Help on adding and configuring the components will be shown after you add your first component.</p>
nl: <p>Deze module biedt u de mogelijkheid tot het aanmaken van formulieren en enquetes en het definiëren van de inhoud. De inzendingen van de formulieren worden opgeslagen in de databank en optioneel ook verstuurd via e-mail naar een vooringesteld adres.</p>
          <p>Hoe u een formulier aanmaakt:</p>
          <ul>
            <li>!webform-types-message</li>
            <li>Ga naar <a href="!create-content">Inhoud aanmaken</a> en voeg een !types onderdeel toe.</li>
            <li>Na het opslaan van de nieuwe content, wordt u doorgestuurd naar de lijst van de belangrijke velden in het formulier, dat zal worden aangemaakt. Voeg de gewenste velden toe aan uw formulieren.</li>
            <li>Na het voltooien van uw formulier, kunt u e-mails laten versturen naar beheerders of gebruikers die het formulier hebben ingevuld. Klik op <em>Emails</em> sub-tabblad onder het <em>Webformulier</em>-tabblad op het contentonderdeel.</li>
            <li>Tenslotte, ga naar het <em>Formulierinstellingen</em> sub-tabblad onder het <em>Webformulier</em> tabblad om de overige instellingsopties van uw formulier in te stellen.
              <ul>
              <li>Voeg een bevestigingsmelding en/of een URL-verwijzing toe, die wordt getoond na een verstuurde inzending.</li>
              <li>Stel een limiet in op het aantal inzendingen.</li>
              <li>Bepaal welke gebruikersrollen een formulier mogen indienen.</li>
              <li>Uitgebreide instellingsopties, zoals het toestaan van kladversies of gebruikers een melding tonen hoe zij hun inzending kunnen aanpassen.</li>
              </ul>
            </li>
            <li>Uw formulier is nu klaar om te tonen. Na het ontvangen van inzendingen, kan u de ingezonden resultaten van uw gebruikers controleren door middel van <em>Resultaten</em> tabblad op het contentonderdeel.</li>
          </ul>
          <p>Hulp over het toevoegen en configureren van componenten verschijnt, nadat je je eerste component hebt toegevoegd.</p>

en: A special textfield that accepts e-mail addresses.
nl: Een speciaal tekstveld dat e-mailadressen accepteert.

en: Allow users to upload files of configurable types.
nl: Sta gebruikers toe om bestanden van in te stellen bestandstypes te uploaden.

en: Page break
nl: Pagina-einde

en: Organize forms into multiple pages.
nl: Formulieren in meerdere pagina's opslitsen.

en: Select options
nl: Keuzeopties

en: Value of !component
nl: Waarde van !component

en: Value of "!component"
nl: Waarde van '!component'

en: access all webform results
nl: alle webformulierresultaten bekijken

en: access own webform results
nl: eigen webformulieresultaten bekijken

en: edit all webform submissions
nl: alle webformulierresultaten bewerken

en: delete all webform submissions
nl: alle webformulierresultaten verwijderen

en: delete own webform submissions
nl: eigen webformulierresultaten verwijderen

en: Webform settings
nl: Instellingen van het webformulier

en: Edit e-mail settings
nl: E-mailinstellingen wijzigen

en: Delete e-mail settings
nl: E-mailinstellingen verwijderen

en: Updated file components to use numeric file IDs in the submitted values.
nl: Bestandscomponenten bijgewerkt zodat numerieke bestand-ID's in de ingezonden waarden gebruikt kunnen worden.

en: Check that all entered values for this field are unique. The same value is not allowed to be used twice.
nl: Controleer dat alle ingevulde waarden voor dit veld uniek zijn. Er mag niet tweemaal dezelfde waarde worden gebruikt.

en: no upload
nl: geen upload

en: Other...
nl: Andere...

en: Allow "Other..." option
nl: "Andere..." optie toestaan

en: Text for "Other..." option
nl: Tekst voor "Andere.."-optie

en: Randomize options
nl: Opties in willekeurige volgorde plaatsen

en: Randomizes the order of the options when they are displayed in the form.
nl: Bepaalt willekeurig de volgorde van de opties als ze weergegeven worden in het formulier.

en: Maximum length of the textfield value.
nl: Maximale lengte van de waarde van het tekstveld.

en: Webform-enabled content types
nl: Webform-inhoudstypes

en: Webform allows you to enable the webform components for any content type.  Choose the types on which you would like to associate webform components.
nl: Met Webform kunnen webform-componenten op elk inhoudstype ingeschakeld worden. Selecteer de types waar u webform-componenten op wilt gebruiken.

en: E-mail address format
nl: E-mailadresformaat

en: Long format: "Example Name" &lt;name@example.com&gt;
nl: Lange weergave: 'Voorbeeld naam' &lt;naam@example.com&gt;

en: Short format: name@example.com
nl: Korte weergave: naam@example.com

en: There are currently no webforms on your site. Create a !types piece of content.
nl: Er zijn nog geen webformulieren op de website.
    Voeg een !types toe.

en: Create a rule to control whether or not to skip this page.
nl: Een regel aanmaken om te bepalen of deze pagina overgeslagen moet worden.

en: Create a rule to control whether or not to show this form element.
nl: Een regel aanmaken om te bepalen of dit formulierelement getoond moet worden.

en: Conditional rules
nl: Conditionele regels

en: Include all components
nl: Alle onderdelen exporteren

en: The value %value has already been submitted once for the %title field. You may have already submitted this form, or you need to use a different value.
nl: De waarde %value is al eerder gebruikt voor het %title veld. Mogelijk heeft u dit formulier eerder ingevuld, of u dient een andere waarde in te vullen.

en: Component value
nl: Componentwaarde

en: Currently not sending e-mails, add an e-mail recipient below.
nl: Op dit moment worden er geen e-mails verstuurd. Voeg hieronder een e-mailontvanger toe.

en: Form submissions will be e-mailed to this address. Any email, select, or hidden form element may be selected as the recipient address. Multiple e-mail addresses may be separated by commas.
nl: Formulierinzendingen worden gemaild naar dit adres. Elk e-mail, selectie of verborgen formulier-element kan gebruikt worden als e-mailadres van de ontvanger. Meerdere e-mailadressen dienen gescheiden te worden m.b.v. komma's.

en: Any textfield, select, or hidden form element may be selected as the subject for e-mails.
nl: Elk tekstveld, selectie, of verborgen formulier-element kan gebruikt worden als onderwerp voor e-mails.

en: Any email, select, or hidden form element may be selected as the sender's e-mail address.
nl: Elk e-mail, selectie of verborgen formulier-element kan gebruikt worden als e-mailadres van de afzender.

en: Any textfield, select, or hidden form element may be selected as the sender's name for e-mails.
nl: Elk tekstveld, selectie, of verborgen formulier-element kan gebruikt worden als naam van de afzender voor e-mails.

en: No available components
nl: Geen beschikbare componenten

en: An e-mail template can customize the display of e-mails.
nl: Een e-mailtemplate kan de weergave van e-mails wijzigen.

en: Included e-mail values
nl: Inbegrepen e-mailwaarden

en: The selected components will be included in the %email_values token. Individual values may still be printed if explicitly specified as a %email[key] in the template.
nl: De geselecteerde componenten worden toegevoegd aan de %email_values token. Individuele waarden kunnen nog steeds geprint worden indien ze expliciet gespecificeerd worden als %email[sleutel] in de template.

en: Save e-mail settings
nl: Sla e-mailinstellingen op

en: E-mail header details
nl: E-mailkop details

en: When adding a new custom e-mail, the e-mail field is required.
nl: Als er een nieuw aangepaste e-mail wordt toegevoegd is het e-mailveld verplicht.

en: The entered e-mail address "@email" does not appear valid.
nl: Het ingevulde e-mailadres '@email' is niet geldig.

en: Email settings added.
nl: E-mailinstellingen toegevoegd.

en: Email settings updated.
nl: E-mailinstellingen bijgewerkt.

en: Delete e-mail settings?
nl: E-mailinstellingen verwijderen?

en: This will immediately delete the e-mail settings based on the @component component.
nl: Deze actie zal alle e-mailinstellingen die op het component @component gebaseerd zijn direct verwijderen.

en: This will immediately delete the e-mail settings sending to the @address address.
nl: Deze actie zal alle e-mailinstellingen verwijderen die naar het adres @address verzenden.

en: E-mail settings deleted.
nl: E-mailinstellingen verwijderd.

en: Confirmation message
nl: Bevestigingsbericht

en: URL to redirect the user to upon successful submission.
nl: URL waar de gebruiker na succesvolle inzending naar doorgestuurd wordt.

en: Limit the number of submissions <em>per user</em>. A user is identified by their user login if logged-in, or by their IP Address and Cookie if anonymous. Use of cookies may be modified in the global <a href="!url">Webform settings</a>.
nl: Beperk het aantal inzendingen <em>per gebruiker</em>. Een gebruiker wordt geïdentificeerd door zijn gebruikerslogin (indien inglogd), of door zijn IP-adres en cookie (indien niet ingelogd). Het gebruik van cookies kan aangepast worden in de algemene <a href="!url">Webform-instellingen</a>.

en: Submission access
nl: Toegang tot het formulier

en: Show the notification about previous submissions.
nl: De notificatie over voorgaande inzendingen weergeven.

en: Show the previous submissions notification that appears when users have previously submitted this form.
nl: Toon de 'al eerder ingezonden'-notificatie die verschijnt indien gebruikers dit formulier al eerder hebben ingezonden.

en: The entered URL is not a valid address.
nl: De ingevoerde URL is geen geldig adres.

en: The form settings have been updated.
nl: De formulier-instellingen zijn bijgewerkt.

en: Your submissions
nl: Uw inzendingen

en: @sid (draft)
nl: @sid (kladversie)

en: Select list options
nl: Lijstopties selecteren

en: Select list format
nl: Lijstopmaak selecteren

en: Separate
nl: Apart

en: Submission Number
nl: Inzendingsnummer

en: Submission ID
nl: ID inzending

en: Included export components
nl: Mee te exporteren componenten

en: The selected components will be included in the export.
nl: De geselecteerde onderdelen worden meegenomen bij het exporteren.

en: Option A
nl: Optie A

en: Option B
nl: Optie B

en: Option C
nl: Optie C

en: Separate options are more suitable for building reports, graphs, and statistics in a spreadsheet application.
nl: Aparte opties zijn beter geschikt voor het maken van rapporten, grafieken en statistieken in een spreadsheet-applicatie.

en: My select list
nl: Mijn selectielijst

en: Compact options are more suitable for importing data into other systems.
nl: Compacte opties zijn meer geschikt voor importeren van data in andere systemen.

en: Submitted on %date
nl: Ingezonden op %date

en: Submitted by user: %username
nl: Ingezonden door: %username

en: Submitted by anonymous user: [%ip_address]
nl: Ingezonden door anonieme gebruiker: [%ip_address]

en: The submission ID of the submission.
nl: De ID van de inzending.

en: Whether or not the submission is a draft.
nl: Of de inzending een kladversie is, of niet.

en: The date this submission was submitted.
nl: De datum waarop deze inzending is ingezonden.

en: Remote address
nl: IP-adres

en: The remote IP address of the user that submitted this submission.
nl: Het IP-adres van de gebruiker

en: Provide a simple link to view the submission.
nl: Geef een eenvoudige link om de inzending te bekijken.

en: Provide a simple link to edit the submission.
nl: Geef een eenvoudige link om de inzending te wijzigen.

en: Provide a simple link to delete the submission.
nl: Biedt een eenvoudige link aan om de inzending te verwijderen.

en: Webform submission count
nl: Teller webformulierinzendingen

en: The number of webform submissions on this node.
nl: Het aantal inzendingen voor het webformulier in deze node.

en: The number of webform submissions for this user.
nl: Het aantal inzendingen voor het webformulier door deze gebruiker.

en: Webform form body
nl: Berichttekst van Webform-formulier

en: The Webform form body display for this node.
nl: De berichttekstweergave van het Webform-formulier voor deze node.

en: draft
nl: kladversie

en: @name form
nl: @name-formulier

en: Theme switcher
nl: Thema wisselen

en: Switch theme
nl: Thema omschakelen

en: The text to use for aliases for RSS feeds. Examples are "0/feed" (used throughout Drupal core) and "feed" (used by some contributed Drupal modules, like Views).
nl: De tekst die wordt gebruikt in aliassen van RSS-feeds. Voorbeelden zijn '0/feed' (gebruikt in de Drupal core) en 'feed' (gebruikt door uitbreidingsmodules zoals Views).

en: Choose aliases to delete
nl: Selecteer de aliassen die verwijderd moeten worden

en: All aliases
nl: Alle aliassen

en: <strong>Note:</strong> there is no confirmation. Be sure of your action before clicking the "Delete aliases now!" button.<br />You may want to make a backup of the database and/or the url_alias table prior to using this feature.
nl: <strong>Let op:</strong> er volgt na het klikken op de 'Aliassen nu verwijderen!'-knop geen vraag ter bevestiging van de actie.<br /> Voordat u deze functie gebruikt is een backup maken van de database en/of de url_alias-tabel wellicht raadzaam.

en: Ignoring alias %alias due to existing path conflict.
nl: Alias %alias wordt genegeerd vanwege een bestaand conflict met het pad.

en: Ignoring alias %alias because it is the same as the internal path.
nl: Alias %alias wordt genegeerd, omdat het gelijk is aan het interne pad.

en: Created new alias %alias for %source, replacing %old_alias. %old_alias now redirects to %alias.
nl: Nieuwe alias %alias voor %source gecreëerd en %old_alias vervangen. %old_alias verwijst nu door naar %alias.

en: Created new alias %alias for %source, replacing %old_alias.
nl: Nieuwe alias %alias voor %source gecreëerd en %old_alias vervangen.

en: Created new alias %alias for %source.
nl: Nieuwe alias %alias voor %source gecreëerd.

en: Pattern for the user contact form paths
nl: Patroon voor de paden van het contactformulier van de gebruiker

en: Bulk generate aliases for user contact form paths that are not aliased
nl: Massale aanmaak van aliassen voor paden van contactformulieren van gebruikers die nog niet voorzien zijn van een alias

en: Generate aliases for all existing user contact form pages which do not already have aliases.
nl: Aanmaak van aliassen voor alle bestaande contactformulierpagina's van gebruikers die nog geen alias hebben.

en: Bulk generation of contact pages completed, one alias generated. | Bulk generation of contact pages completed, @count aliases generated.
nl[0]: Massale aanmaak van contactpagina's afgerond. Eén alias is gegenereerd.
nl[1]: Massale aanmaak van contactpagina's afgerond. @count aliassen zijn gegenereerd.

en: User blogs
nl: Gebruikersblogs

en: You must <a href="!login">login</a> to view this form.
nl: <a href="!login">Log in</a> om dit formulier te bekijken.

en: Old workflow state
nl: Oude workflowstatus

en: New workflow state
nl: Nieuwe workflowstatus

en: Severity level
nl: Ernstniveau

en: Wysiwyg profiles
nl: Wysiwyg-profielen

en: A Wysiwyg profile is associated with an input format. A Wysiwyg profile defines which client-side editor is loaded with a particular input format, what buttons or themes are enabled for the editor, how the editor is displayed, and a few other editor-specific functions.
nl: Een Wysiwyg-profiel is geassocieerd met een invoerformaat. Een Wysiwyg-profiel bepaalt welke client-side editor wordt geladen bij een bepaald invoerformaat, welke knoppen of thema's worden ingeschakeld, hoe de editor wordt weergegeven en enkele andere editor-specifieke functies.

en: Div container
nl: Div-container

en: Maximize
nl: Maximaliseren

en: Check spelling as you type
nl: Spellingscontrole tijdens invoer

en: Advanced list
nl: Geavanceerde lijst

en: To assign a different editor to a text format, click "delete" to remove the existing first.
nl: Om een andere editor aan een invoerformaat toe te wijzen, verwijdert u de bestaande editor eerst met 'Verwijderen'.

en: Are you sure you want to leave the group %title?
nl: Weet u zeker dat u de groep %title wilt verlaten?

en: You left the group %group.
nl: U heeft de groep %groep verlaten.

en: New user joins a group
nl: Nieuwe gebruiker wordt lid van een groep

en: A user changes their subscription to a group
nl: Een gebruiker wijzigt zijn inschrijving op een groep

en: A user deletes their subscription to a group
nl: Een gebruiker verwijdert zijn inschrijving op een groep

en: A user has been approved for membership to a group
nl: Een gebruiker is aanvaard als lid van een groep

en: A user is denied membership to a group
nl: Een gebruiker is geweigerd als lid van een groep

en: A user requests membership to a group
nl: Een gebruiker vraagt lidmaatschap aan bij een groep

en: A new user is added as an admin to a group
nl: Er is een nieuwe gebruiker toegevoegd als beheerder van een groep

en: !module has been installed.
nl: !module is geïnstalleerd.

en: administer imce(execute PHP)
nl: imce beheren (PHP uitvoeren)

en: Delete configuration profile
nl: Instellingenprofiel verwijderen

en: The file has been renamed to %filename.
nl: Het bestand is hernoemd naar %filename.

en: %filename has been uploaded.
nl: %filename is ge-upload.

en: %filename is in use by another application.
nl: %filename wordt gebruikt door een andere applicatie.

en: You do not have access to any configuration profile to use the file browser!
nl: U heeft geen toegang tot een configuratieprofiel om de bestandsverkenner te gebruiken!

en: Directory %dirname is not accessible.
nl: Map %dirname is niet toegankelijk.

en: Access to %directory was denied.
nl: Toegang tot %directory werd geweigerd.

en: You can not perform this operation.
nl: U kunt deze actie niet uitvoeren.

en: In order to send a file to an external application, double click on the file row.
nl: Om een bestand te verzenden naar een externe applicatie, dubbelklik op de bestandsrij.

en: You must enable the <a href="!url">xhprof php extension</a> to use this feature.
nl: Schakel de <a href="!url">xhprof PHP-uitbreiding</a> in om deze functie te kunnen gebruiken.

en: Contact fields
nl: Contactvelden

en: Administration tools
nl: Administratieve tools

en: Auto detect feeds
nl: Feeds automatisch detecteren

en: Webform client form.
nl: Webform client-formulier.

en: Default value timezone
nl: Standaardwaarde van tijdzone

en: Customize option keys (Advanced)
nl: Optiesleutels aanpassen (geavanceerd)

en: Customize question keys (Advanced)
nl: Vraagsleutels aanpassen (geavanceerd)

en: Load a pre-built option list
nl: Een vantevoren aangemaakte optie-lijst laden

en: Customize keys (Advanced)
nl: Sleutels aanpassen (geavanceerd)

en: Every option must have a key specified. Specify each option as "safe_key|Some readable option".
nl: Elke optie moet een sleutel hebben. Specificeer elke optie als "veilige_sleutel|Een leesbare optie".

en: Edit component: @name
nl: Component bewerken: @name

en: US states
nl: Staten van de Verenigde Staten

en: Updated date and time components to use ISO 8601 formatted strings in the submitted values.
nl: Datum- en tijdcomponenten bijgewerkt zodat ISO 8601-opgemaakte regels in de ingezonden waarden gebruikt kunnen worden.

en: The number of resultoptions must be an integer between 0 and 100.
nl: Het aantal uitkomstmogelijkheden dient een geheel getal tussen de 0 en 100 te zijn.

en: The quiz name must be plain text.
nl: De naam van de quiz dient platte tekst te zijn.

en: Settings for random questions
nl: Instellingen voor willekeurige vragen

en: Max score for each random question
nl: Maximumscore voor elke willekeurige vraag

en: A critical error has occured. Please report error code 28 on the quiz project page.
nl: Een kritische fout is opgetreden. Rapporteer foutcode 28 op de quiz projectpagina.

en: Max score needs to be a positive number
nl: Maximumscore dient een positief getal te zijn.

en: This quiz is closed
nl: Deze quiz is niet actief

en: Taking options
nl: Afname-opties

en: Random questions
nl: Willekeurige vragen

en: Display solution
nl: Oplossing tonen

en: Display the users answers and the correct answers for all questions along with the score for each question.
nl: Antwoorden van gebruikers en correcte antwoorden voor alle vragen weergeven samen met de score van iedere vraag.

en: Pass/fail options
nl: Slagingsopties

en: Result Comments
nl: Uitkomstbeschrijvingen

en: Time limit must be a non negative interger
nl: Tijdslimiet dient een positief geheel getal te zijn.

en: Time left
nl: Tijd over

en: Specify the criteria for grading the response.
nl: De criteria specificeren om het antwoord te kunnen beoordelen.

en: This score is added to the users total score if the user chooses this alternative.
nl: Deze punten worden toegevoegd aan de totaalscore van de gebruiker wanneer de gebruiker deze keuzemogelijkheid kiest.

en: Helper module for all quiz question types
nl: Ondersteunende module voor alle quizvraagsoorten

en: Choose how the answer shall be evaluated.
nl: Kiezen hoe het antwoord geëvalueerd zal worden.

en: Specify the answer. If this question is manually scored, no answer needs to be supplied.
nl: Specificeer het antwoord. Als de vraag handmatig beoordeeld wordt, dient er geen antwoord opgegeven te worden.

en: Quiz questions that allow a user to select "true" or "false" as his response to a statement.
nl: Quizvragen waarmee een gebruiker 'waar' of 'onwaar' als antwoord op een stelling kan geven.

en: Any unsaved changes will be lost. Are you sure you want to proceed?
nl: Niet-opgeslagen wijzigingen zullen verloren gaan. Weet u zeker dat u wil verdergaan?

en: Production (Minified)
nl: Productie (gecomprimeerd)

en: Development (Uncompressed Code)
nl: Ontwikkeling (niet gecomprimeerd)

en: Default tags
nl: Standaard tags

en: Is not empty (NOT NULL)
nl: Is niet leeg (NOT NULL)

en: Automatic live preview
nl: Automatische voorbeeldweergave

en: That view is created for the version @import_version of views, but you only have @api_version
nl: Dit overzicht is gemaakt voor de versie @import_version van Views, maar u heeft alleen versie @api_version

en: Broken/missing handler: @table > @field
nl: Defecte of ontbrekende verwerker: @table > @field

en: Disable automatic live preview
nl: Automatische voorbeeldweergave uitschakelen

en: Don't automatically update the preview. This can speed up the editing of views a bit.'
nl: Voorbeeldweergave niet automatisch bijwerken. Dit kan het bewerken van Views enigszins versnellen.

en: Display %display has set node/% as path. This will not produce what you want. If you want to have multiple versions of the node view, use panels.
nl: Weergave %display heeft node/% als pad ingesteld. Dit levert niet op wat u verwacht. Als u meerdere versies van de node-weergave wilt, gebruik dan panels.

en: Get all nodes tagged with a term.
nl: Alle nodes verkrijgen die met een term zijn gelabeld.

en: The related terms of the term. This can produce duplicate entries if there is more than one related term.
nl: De gerelateerde termen van een term. Dit kan dubbele items opleveren als er meer dan één gerelateerde term is.

en: Related term
nl: Gerelateerde term

en: A related term of the term.
nl: Een gerelateerde term van de term.

en: Translate link
nl: Vertaallink

en: Provide a simple link to translate the node.
nl: Levert een eenvoudige link om de node te vertalen.

en: Authmap ID
nl: Authmap-ID

en: The Authmap ID.
nl: Het Authmap-ID.

en: Authentication name
nl: Verificatienaam

en: The unique authentication name.
nl: De unieke verificatienaam.

en: The name of the module managing the authentication entry.
nl: De naam van de module die de verificatie-invoer beheert.

en: Use absolute link (begins with "http://")
nl: Absolute link gebruiken (begint met 'http://')

en: Output machine name
nl: Systeemnaam weergeven

en: Use Drupal's taxonomy term path to create breadcrumb links
nl: Gebruik Drupal's taxonomieterm pad om broodkruimel-links te maken

en: If selected, the links in the breadcrumb trail will be created using the standard drupal method instead of the custom views method. This is useful if you are using modules like taxonomy redirect to modify your taxonomy term links.
nl: Wanneer geselecteerd, zullen de links in het broodkruimelpad gemaakt worden door gebruik te maken van de standaard Drupalmethode in plaats van de door gebruiker aangemaakte weergavemethode. Dit is handig als u gebruik maakt van modules zoals Taxonomy Redirects om uw taxonomieterm links aan te passen.

en: Change the CSS class name(s) that will be added to this display.
nl: De CSS-klassenamen wijzigen die aan deze weergave worden toegevoegd.

en: The CSS class names will be added to the view. This enables you to use specific CSS code for each view. You may define multiples classes separated by spaces.
nl: De CSS-klassenamen worden toegevoegd aan het overzicht. Dit maakt het mogelijk om specifieke CSS-code te gebruiken per overzicht. Meerdere klassen kunnen door komma's gescheiden gedefinieerd worden.

en: CSS classes must be alphanumeric or dashes only.
nl: CSS-klassen mogen alleen uit cijfers, letters en strepen bestaan.

en: Choose text
nl: Tekst kiezen

en: The text that will appear as the selected option in the jump menu.
nl: De tekst die wordt afgebeeld in het snelmenu als de geselecteerde optie.

en: Configure settings for Module Filter.
nl: Instellingen voor Module Filter aanpassen

en: Default description
nl: Standaardomschrijving

en: Zend PHP library
nl: Zend PHP-bibliotheek

en: System settings
nl: Systeeminstellingen

en: Pause On Click
nl: Pauzeren bij een klik

en: Pause when the slide is clicked.
nl: Pauzeren wanneer er geklikt is op de dia.

en: Enable popup calendar
nl: Popup-kalender inschakelen

en: Open popup calendar
nl: Popup-kalender openen

en: Removed the webform_debug variable which is no longer used.
nl: De webform_debug variabele die niet langer gebruikt wordt is verwijderd.

en: Hello @username
nl: Hallo @username

en: End slideshow after last slide
nl: Diavoorstelling stoppen na laatste dia

en: No tokens available.
nl: Geen tokens beschikbaar.

en: Click a token to insert it into the field you've last clicked.
nl: Klik op een token om het toe te voegen aan het veld dat het laatst aangeklikt is.

en: List of the currently available tokens on this site
nl: Lijst van beschikbare nodes op deze website

en: Insert this token into your form
nl: Plaats deze token in uw formulier

en: First click a text field to insert your tokens into.
nl: Klik eerst een tekstveld aan om uw tokens in te plaatsen.

en: <a href="@xhprof">XHProf output</a>.
nl: <a href="@xhprof">XHProf uitvoer</a>.

en: Set language on nodes
nl: Stel de talen in op nodes

en: Requires locale.module
nl: Locale-module vereist

en: View my account
nl: Mijn account bekijken

en: Edit my account
nl: Mijn account bewerken

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
nl: Het bestand %filename kan niet geüpload worden. Alleen bestanden met de volgende extensies zijn toegestaan: %extensions

en: Default (Mbps or Kbps)
nl: Standaard (Mbps or Kbps)

en: Raw numberic value
nl: Onbewerkte numerieke waarde

en: Default (kHz)
nl: Standaard (kHz)

en: Resizing images on upload will cause the loss of <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF data</a> in the image.
nl: Herschalen zal <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF data</a> verwijderen.

en: Feeds directory either cannot be created or is not writable.
nl: Feeds-map kan niet worden aangemaakt, of is niet schrijfbaar.

en: Created @number item. | Created @number items.
nl[0]: @number item aangemaakt.
nl[1]: @number items aangemaakt.

en: Updated @number item. | Updated @number items.
nl[0]: @number item bijgewerkt.
nl[1]: @number items bijgewerkt.

en: Expired @number record from @table. | Expired @number records from @table.
nl[0]: @number record verlopen uit @table.
nl[1]: @number records verlopen uit @table.

en: Created @number @type node. | Created @number @type nodes.
nl[0]: @number @type-node aangemaakt.
nl[1]: @number @type-nodes aangemaakt.

en: Updated @number @type node. | Updated @number @type nodes.
nl[0]: @number @type-node bijgewerkt.
nl[1]: @number @type-nodes bijgewerkt.

en: Deleted @number node. | Deleted @number nodes.
nl[0]: @number node verwijderd.
nl[1]: @number nodes verwijderd.

en: Created @number term in !vocabulary. | Created @number terms in !vocabulary.
nl[0]: @number term in !vocabulary aangemaakt.
nl[1]: @number termen in !vocabulary aangemaakt.

en: Updated @number term in !vocabulary. | Updated @number terms in !vocabulary.
nl[0]: @number term bijgewerkt in !vocabulary.
nl[1]: @number termen bijgewerkt in !vocabulary.

en: Deleted @number term from !vocabulary. | Deleted @number terms from !vocabulary.
nl[0]: @number term verwijderd uit !vocabulary.
nl[1]: @number termen verwijderd uit !vocabulary.

en: Created @number user. | Created @number users.
nl[0]: @number gebruiker aangemaakt.
nl[1]: @number gebruikers aangemaakt.

en: Updated @number user. | Updated @number users.
nl[0]: @number gebruiker bijgewerkt.
nl[1]: @number gebruikers bijgewerkt.

en: Trigger field
nl: Trigger-veld

en: CTools PHP requirements
nl: CTools PHP-vereisten

en: String: URL path
nl: Tekenreeks: URL-pad

en: Current theme
nl: Huidig thema

en: Feed icons
nl: Feedpictogrammen

en: Site logo
nl: Sitelogo

en: Add the logo trail as content.
nl: Voeg het logospoor toe als inhoud.

en: Primary navigation links
nl: Primaire navigatielinks

en: Add the primary_links (local tasks) as content.
nl: Voeg de primaire links (locale taken) toe als inhoud.

en: Secondary navigation links
nl: Secundaire navigatielinks

en: Add the secondary_links (local tasks) as content.
nl: Voeg de secundaire links (locale taken) toe als inhoud.

en: Start Slideshow Paused
nl: Diavoorstelling gepauzeerd starten

en: Start the slideshow in the paused state.
nl: De diavoorstelling starten in de pauze-toestand.

en: Start On Last Slide Viewed
nl: Starten op laatst bekeken dia

en: If selected, the text will be treated as PHP code.
nl: Indien geselecteerd zal de tekst behandeld worden als PHP-code.

en: PHP code help
nl: Hulp bij PHP-code

en: Rounded Corners
nl: Afgeronde hoeken

en: Disable serving of private files
nl: Toegang tot privé-bestanden uitschakelen

en: Display file browser tab in user profile pages.
nl: Toon het bestandsbrowser tabblad in profielpagina's van gebruikers.

en: Insert file
nl: Bestand toevoegen

en: Auto revisioning
nl: Automatische revisies

en: Set the maximum number of result options (categorizations for scoring a quiz). Set to 0 to disable result options.
nl: Het maximum aantal mogelijke uitkomsten (indeling van puntenscores) instellen. Op 0 instellen om uitkomstmogelijkheden uit te schakelen.

en: E-mail for Quiz Takers
nl: E-mail voor quiz-afnemers

en: E-mail results to quiz takers
nl: Resultaten naar quiz-afnemers e-mailen

en: Check this to send users their results at the end of a quiz.
nl: Selecteer dit om aan het eind van de quiz aan gebruikers hun resultaten te sturen.

en: Configure E-mail Subject
nl: E-mailonderwerp instellen

en: This format will be used when sending quiz results at the end of a quiz.
nl: Deze opmaak zal gebruikt worden bij het verzenden van de quizresultaten aan het einde van de quiz.

en: Configure E-mail Format
nl: E-mailopmaak instellen

en: E-mail for Quiz Authors
nl: E-mail voor quiz-opstellers

en: E-mail all results to quiz author.
nl: Alle resultaten aan de quiz-opsteller sturen.

en: Questions in this quiz
nl: Vragen in deze quiz

en: Export full data as CSV
nl: Alle gegevens exporteren als CSV

en: Note that this quiz is set to only keep each users best answer.
nl: Merk op dat deze quiz alleen de beste resultaten van elke gebruiker bijhoudt.

en: Duration :  @value
nl: Duur: @value

en: Attempts allowed
nl: Toegestane pogingen

en: Whether to allow users to skip questions in the @quiz
nl: Al dan niet toestaan dat gebruikers vragen overslaan in de @quiz.

en: Allowed number of attempts
nl: Aantal toegestane pogingen

en: Display allowed number of attempts
nl: Aantal toegestane pogingen weergeven

en: Display the allowed number of attempts on the starting page for this quiz.
nl: Het aantal toegestane pogingen weergeven op de startpagina van deze quiz.

en: Dear !taker
nl: Beste !taker

en: You attended the quiz !title on !date
nl: U heeft deelgenomen aan de quiz !title op !date

en: You need to install and enable at least one question type(multichoice for instance) to use quiz.
nl: Installeer en schakel minstens een vraagsoort in (bijvoorbeeld meerkeuze) om de quiz te gebruiken.

en: Change settings for the all Quiz project modules.
nl: Instellingen wijzigen voor alle modules van het Quiz-project.

en: Configure the Quiz module.
nl: De Quiz-module configureren.

en: @quiz form configuration
nl: Instellingen @quiz-formulier

en: Configure default values for the quiz creation form.
nl: De standaardwaarden configureren voor het  formulier om een quiz aan te maken.

en: Quiz reports and scoring
nl: Quiz-rapportages en beoordeling

en: View reports and score answers.
nl: Rapportages bekijken en antwoorden beoordelen.

en: Score long answer questions
nl: Beoordelen lange-antwoordvragen

en: Write your pairs in the question and answer columns. For the user the question will be fixed and the answers will be shown as alternatives in a dropdown box.
nl: Schrijf de paren in vraag- en antwoordkolommen. Voor de gebruiker staan de vragen vast en worden de antwoorden als keuzemogelijkheden in een keuzelijst getoond.

en: Score short answer questions
nl: Beoordelen korte-antwoordvragen

en: Comment creation
nl: Reactie-aanmaak

en: Unfiltered name of top taxonomy term.
nl: Ongefilterde naam van de bovenliggende taxonomie-term.

en: Unfiltered name of top term's vocabulary.
nl: Ongefilterde naam van de bovenliggende woordenlijst.

en: The unfiltered menu path (as reflected in the breadcrumb), not including Home or [menu]. Separated by /.
nl: Het ongefilterde menu-pad (zoals weergegeven in de broodkruimel-navigatie), zonder Home of [menu]. Gescheiden door /.

en: The current
nl: De huidige

en: raw user input
nl: onbewerkte gebruikersinvoer

en: Warning: Token value contains raw user input.
nl: Waarschuwing: Tokenwaarde bevat onbewerkte gebruikersinvoer.

en: !description year (four digit)
nl: !description jaar (vier cijfers)

en: !description year (two digit)
nl: !description jaar (twee cijfers)

en: !description month (full word)
nl: !description maand (woord)

en: !description month (abbreviated)
nl: !description maand (afkorting)

en: !description month (two digits with leading zeros)
nl: !description maand (twee cijfers zonder voorloopnullen)

en: !description month (one or two digits without leading zeros)
nl: !description maand (één of twee cijfers zonder voorloopnullen)

en: !description week (two digits with leading zeros)
nl: !description week (twee cijfers met voorloopnullen)

en: !description date (numeric representation of the day of the week)
nl: !description datum (numerieke weergave van de dag van de week)

en: !description day (full word)
nl: !description dag (woord)

en: !description day (abbreviation)
nl: !description maand (afkorting)

en: !description day (two digits with leading zeros)
nl: !description dag (twee cijfers met voorloopnullen)

en: !description day (one or two digits without leading zeros)
nl: !description dag (één of twee cijfers zonder voorloopnullen)

en: The unfiltered text used in the menu as link text for this item.
nl: De ongefilterde tekst die in het menu als linktekst voor dit item gebruikt wordt.

en: If checked, the URL field will be verified as a valid URL during validation.
nl: Indien aangevinkt zal tijdens de validatie controleerd worden of de URL geldig is.

en: If checked, the URL field is optional and submitting a title alone will be acceptable. If the URL is omitted, the title will be displayed as plain text.
nl: Indien aangevinkt, is het URL-veld optioneel en is het indienen van alleen een titel toegestaan. Wanneer de URL wordt weggelaten zal de titel als platte tekst worden getoond.

en: When output, this link will have this class attribute. Multiple classes should be separated by spaces.
nl: Bij de uitvoer zal de link dit klasse-attribuut hebben. Meerdere klassen dienen gescheiden te worden met spaties.

en: Link 'title' Attribute
nl: Link 'title'-attribuut

en: Title, as plain text
nl: Titel, als platte tekst

en: Specify the size limit that applies to each file separately. Enter a value like "512" (bytes), "80K" (kilobytes) or "50M" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If you leave this empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
nl: Geef de de maximum bestandsgrootte per bestand op. Vul een waarde in zoals '512' (bytes), '80K' (kilobytes) of '50M' (megabytes) om de toegestane bestandsgrootte te beperken. Indien dit veld leeggelaten wordt, zal de bestandsgrootte alleen worden gelimiteerd door de PHP-instellingen 'maximum post' en 'file upload sizes' (op dit moment: <strong>%limit</strong>).

en: Total filesize for %title, %tsize, exceeds field settings of %msize.
nl: Totale bestandsgrootte voor %title, %tsize, overschrijdt een veldinstelling van %msize.

en: The file field %field has been updated with new settings.
nl: Het bestandsveld %field is vernieuwd met de nieuwe instellingen.

en: File Video width
nl: Breedte van videobestand

en: File Video height
nl: Hoogte van videobestand

en: File Duration
nl: Speelduur van bestand

en: File ID3 @tag tag
nl: Bestand ID3 @tag tag

en: Handler @handler tried to add additional_field @identifier but @table could not be added!
nl: Handler @handler probeerde additional_field @identifier toe te voegen, maar @table kon niet worden toegevoegd!

en: Fill up single line
nl: Enkele regel opvullen

en: Remember my settings
nl: Mijn instellingen onthouden

en: You are now masquerading as !masq_as.
nl: U bent nu vermomd als !masq_as.

en: You are no longer masquerading as !masq_as and are now logged in as !user.
nl: U bent niet langer vermomd als !masq_as en u bent nu ingelogd als !user.

en: This user requires administrative permissions to switch to the user %user.
nl: Deze gebruiker heeft beheerrechten nodig om zich voor te doen als %user.

en: Administrative
nl: Beheerlink (administrative)

en: Total score: @score %
nl: Totaalscore: @score %

en: Your score: %score %
nl: Uw score: %score %

en: Your score was: @score %
nl: Uw score was: @score %

en: @mime icon
nl: Pictogram @mime

en: File gmap_strings.inc successfully created.
nl: Bestand gmap_strings.inc succesvol aangemaakt.

en: Small Red
nl: Klein rood

en: Small Bright red
nl: Klein lichtrood

en: Small Orange
nl: Klein oranje

en: Small Pale Yellow
nl: Klein lichtgeel

en: Small Yellow
nl: Klein geel

en: Small Pale Green
nl: Klein lichtgroen

en: Small Green
nl: Klein groen

en: Small Dark Green
nl: Klein donkergroen

en: Small Light Blue
nl: Klein lichtblauw

en: Small Blue
nl: Klein blauw

en: Small Dark Blue
nl: Klein donkerblauw

en: Small Purple
nl: Klein paars

en: Small Pink
nl: Klein roze

en: Small Bright Pink
nl: Klein lichtroze

en: Small Brown
nl: Klein bruin

en: Small White
nl: Klein wit

en: Small Light Gray
nl: Klein lichtgrijs

en: Small Gray
nl: Klein grijs

en: Small Black
nl: Klein zwart

en: Big Blue
nl: Groot blauw

en: Big Red
nl: Groot rood

en: Light Blue
nl: Lichtblauw

en: GMap views are not compatible with live preview.
nl: GMap-views zijn niet compatibel met de live-weergave.

en: Tooltip field
nl: Tooltip-veld

en: Managed by <a href="@url">Keys</a>.
nl: Beheerd door <a href="@url">Sleutels</a>.

en: MarkerClusterer settings
nl: MarkerClusterer-instellingen

en: Grid Size
nl: Rastergrootte

en: Enable Google Bar
nl: Google Bar inschakelen

en: Enable the "Google Bar" at bottom of the map.
nl: Schakel de "Google Bar" aan de onderkant van de kaart in.

en: view node map
nl: node-kaart weergeven

en: Province display
nl: Provincie-weergave

en: Display full province name.
nl: Toon volledige provincienaam.

en: Display province/state code.
nl: Toon de provincie-/staatcode.

en: Open map link in new window
nl: Maplink in nieuw venster openen

en: Select this if you want the map link to open in a separate window
nl: Selecteer dit als u wil dat de kaartlink opent in een nieuw venster.

en: Open in new window method
nl: 'Openen in nieuw venster'-methode

en: If you have selected to open map in a new window this controls the method used to open in a new window.  target="_blank" will just work but is not XTHML Strict compliant.  rel="external" is XHTML Strict compliant but will not open in a new window unless you add some jQuery to your site to add the target attribute. If you are unsure leave set to target="_blank"
nl: Als u geselecteerd heeft om een kaart te openen in een nieuw venster, dan bepaalt dit de methode die gebruikt wordt om het nieuwe venster te openen. target="_blank" werkt maar is niet geldig volgens XTHML Strict. rel="external" is geldig volgens XHTML Strict, maar opent niet in een nieuw venster, behalve als u wat jQuery toevoegt aan uw site om het doelattribuut toe te voegen. Als u het niet zeker weet, laat dan staan op target="_blank"

en: Google Maps geocoding minimum accuracy
nl: Minimum-nauwkeurigheid van Google Maps-geocoding

en: The Google Maps geocoding API returns results with a given accuracy. Any responses below this minimum accuracy will be ignored. See a !accuracy_values_link.
nl: De Google Maps-geocoding-API geeft een resultaat terug met een bepaalde nauwkeurigheid. Alle antwooden onder deze minimum nauwkeurigheid worden genegeerd. ZIe de !accuracy_values_link.

en: Clear province cache
nl: Provincie-cache wissen

en: If you have modified location.xx.inc files, you will need to clear the province cache to get Location to recognize the modifications.
nl: Wanneer u aangepaste locations.xx.inc bestanden heeft, dan moet de provincie-cache worden leeggemaakt om ervoor te zorgen dat Location de aanpassingen herkent.

en: Clear supported country list
nl: Ondersteunde-landenlijst leegmaken

en: If you have added support for a new country, you will need to clear the supported country list to get Location to recognize the modifications.
nl: Als u ondersteuning voor een nieuw land heeft toegevoegd, moet u de ondersteunde landenlijst opschonen om ervoor te zorgen dat Location de aanpassingen herkent.

en: Location province cache cleared.
nl: Location provincie-cache is geleegd.

en: Location supported country list cleared.
nl: Location-ondersteunde landenlijst is geleegd.

en: Country level accuracy
nl: Accuraatheid op landsniveau

en: Region (state, province, prefecture, etc.) level accuracy
nl: Nauwkeurigheid op regio(staat, provincie, etc.)-niveau

en: Sub-region (county, municipality, etc.) level accuracy
nl: Sub-regio (land, gemeente, etc.) niveau nauwkeurigheid

en: Town (city, village) level accuracy
nl: Nauwkeurigheid op stads(dorp)-niveau

en: Post code (zip code) level accuracy
nl: Nauwkeurigheid op postcode (zipcode)-niveau

en: Street level accuracy
nl: Nauwkeurigheid op straatniveau

en: Intersection level accuracy
nl: Nauwkeurigheid op kruispuntniveau

en: Address level accuracy
nl: Nauwkeurigheid op adresniveau

en: Premise (building name, property name, shopping center, etc.) level accuracy
nl: Premisse (gebouw naam, winkelcentrum, etc.) nauwkeurigheidsniveau

en: view location directory
nl: locatiemap bekijken

en: view node location table
nl: nodelocatietabel bekijken

en: view user location table
nl: gebruikerslocatietabel bekijken

en: Location utilities
nl: Locatie-hulpmiddelen

en: Node Locations module form.
nl: Node Locations-module-formulier.

en: User location
nl: Gebruikerslocatie

en: Note: The 'Form type' option for the 'Location: Distance / Proximity' filter in views has been changed and is now the 'Origin' option.  The following views were using that setting and have been updated to use the new setting: %views.
nl: Merk op: De 'Formulier type'-optie voor het 'Locatie: Afstand / Omgeving'-filter in views is gewijzigd en is nu de 'Origine' optie. De volgende views maakten gebruik van deze optie en zijn gewijzigd en maken van de nieuwe instelling gebruik: %views.

en: A macro to be used as a base map for this field.  This map will be recentered on the location, so the center is not that important.
nl: Een macro kan gebruikt worden als basiskaart voor dit veld. Deze kaart wordt gecentreerd op de locatie, dus het centrum is niet zo belangrijk.

en: GMap marker
nl: GMap-marker

en: Default (address)
nl: Standaard (adres)

en: Address with map
nl: Adres met kaart

en: Map only
nl: Enkel kaart

en: Multiple field values on a single map
nl: Meerdere veldwaarden op één kaart

en: CCK location
nl: CCK-locatie

en: The fax number of the selected location.
nl: Het faxnummer van de geselecteerde locatie.

en: The phone number of the selected location.
nl: Het telefoonnummer van de geselecteerde locatie.

en: Term location
nl: Termlocatie

en: Taxonomy location
nl: Woordenlijstlocatie

en: Location Taxonomy
nl: Locatie taxonomie

en: Associate locations with taxonomy terms.
nl: Locaties aan taxonomietermen koppelen

en: Google Maps Geocoding Accuracy for %country
nl: Google Maps Geocodering Nauwkeurigheid voor %country

en: The minimum required accuracy for the geolocation data to be saved.
nl: De minimum vereiste nauwkeurigheid voor de geolocatie-data die wordt opgeslagen.

en: Coordinate Type
nl: Coördinaat-type

en: Postal Code (Zipcode)
nl: Postcode

en: Decimal Latitude and Longitude coordinates, comma delimited
nl: Decimale Breedtegraad- en Lengtegraadcoördinaten, met komma als scheidingsteken

en: Type of center point.
nl: Type van het centrale punt.

en: Postal code argument format: country_postcode_distance or postcode_distance
nl: Postcode-argument-formaat: country_postcode_distance of postcode_distance

en: Lat/Lon argument format: lat,lon_distance
nl: Breedte/Lengte-argument-formaat: lat,lon_distance

en: Distance unit
nl: Afstandseenheid

en: Select the unit of distance. Decimal degrees should be comma delimited.
nl: Selecteer de eenheid voor afstanden. Decimalen voor graden gebruiken een komma als scheidingsteken.

en: Circular Proximity
nl: Circulaire afstandbepaling

en: Rectangular Proximity
nl: Vierhoekige afstandbepaling

en: Method of determining proximity. Please note that Circular Proximity does not work with Decimal degrees.
nl: Methode voor het bepalen van afstanden. Merk op dat cirulaire afstandbepaling niet werkt in combinatie met decimale graden.

en: User's Latitude / Longitude (blank if unset)
nl: Gebruiker's Breedtegraad / Lengtegraad (leeg wanneer niet ingevuld)

en: User's Latitude / Longitude (fall back to static if unset)
nl: Gebruiker's Breedtegraad / Lengtegraad (val terug op statisch wanneer niet ingevuld)

en: Static  Latitude / Longitude
nl: Statische Breedtegraad en Lengtegraad

en: Use PHP code to determine latitude/longitude
nl: PHP-code gebruiken om de breedtegraad/lengtegraad te achterhalen

en: Node's Latitude / Longitude from views nid argument
nl: Node's Breedtegraad en Lengtegraad van views-nid-argument

en: User's Latitude / Longitude from views uid argument
nl: Gebruiker's Breedtegraad en Lengtegraad van views-uid-argument

en: This will be the way the latitude/longitude of origin is determined. When using the user's latitude / longitude, if a user has multiple locations the first will be used.
nl: Dit wordt de manier om de breedtegraad en de lengtegraad van het origineel te bepalen. Wanneer een gebruiker meerdere locaties heeft, wordt de eerste gebruikt.

en: PHP code for latitude, longitude
nl: PHP-code voor breedtegraad, lengtegraad

en: Enter PHP code that returns a latitude/longitude.  Do not use &lt;?php ?&gt;. You must return only an array with float values set for the 'latitude' and 'longitude' keys.
nl: Voer de PHP code die breedtegraad/lengtegraad teruggeeft. Gerbuik geen &lt;?php ?&gt;. U dient alleen een array met float-waardes terug te geven voor de 'breedtegraad'- en 'lengtegraad'-sleutels.

en: Node ID argument to use
nl: Node-ID-argument om te gebruiken

en: Select which of the view's arguments to use as the node ID.  The latitude / longitude of the first location of that node will be used as the origin. Use the 'Global: Null' argument if you don't want to also restrict results to that node ID. You must have added arguments to the view to use this option.
nl: Selecteer welke argumenten van de view gebruikt wordt als node-ID. De breedtegraad en lengtegraad van de eerste locatie van die node worden gebruikt als oorsprong. Gebruik het 'Global: Null'-argument als u de resultaten niet tot dit node-ID wilt beperken. U dient argumenten aan de view te hebben toegevoegd om deze optie te gebruiken.

en: Select which of the view's arguments to use as the node ID.  The latitude / longitude of the first location of that node will be used as the origin. Use the 'Global: Null' argument if you don't want to also restrict results to that node ID.
nl: Selecteer welke argumenten van de view gebruikt wordt als node-ID. De breedtegraad en lengtegraad van de eerste locatie van die node worden gebruikt als oorsprong. Gebruik het 'Global: Null'-argument als u de resultaten niet tot dit node-ID wilt beperken.

en: Location to use
nl: Te gebruiken locatie

en: Select which of the node's locations to use as the origin.  Either the node locations or a CCK location field.  If the location supports multiple entries the first one will be used.
nl: Selecteer welke van de node-locaties moet(en) worden gebruikt als oorsprong. Eén van de beschikbare node-locaties of een CCK-locatie-veld. Als de locatie meerdere invoeren toestaat, wordt de eerste gebruikt.

en: User ID argument to use
nl: Gebruikers-ID-argument om te gebruiken

en: Select which of the view's arguments to use as the user ID.  The latitude / longitude of the first location of that user will be used as the origin. Use the 'Global: Null' argument if you don't want to also restrict results to that user ID. You must have added arguments to the view to use this option.
nl: Selecteer welke argumenten van de view gebruikt wordt als gebruikers-ID. De breedtegraad en lengtegraad van de eerste locatie van die node worden gebruikt als oorsprong. Gebruik het 'Global: Null'-argument als u de resultaten niet tot dit gebruikers-ID wilt beperken. U dient argumenten aan de view te hebben toegevoegd om deze optie te gebruiken.

en: Select which of the view's arguments to use as the user ID.  The latitude / longitude of the first location of that user will be used as the origin. Use the 'Global: Null' argument if you don't want to also restrict results to that user ID.
nl: Selecteer welke van de view-argumenten gebruikt wordt als gebruikers-ID. De breedtegraad en lengtegraad van de eerste locatie van die node worden gebruikt als oorsprong. Gebruik het 'Global: Null'-argument als u de resultaten niet tot dit gebruikers-ID wilt beperken.

en: GMap macro
nl: GMap-macro

en: The macro to use for the Latitude / Longitude map, if applicable.
nl: De macro om te gebruiken voor de Breedtegraad / Lengtegraad kaart, indien van toepassing.

en: Allow choice of user location
nl: Het kiezen van een gebruikerslocatie toestaan

en: If checked and using a user location origin, the user will be able to choose which of their locations to use.  Otherwise their first location will be used.
nl: Indien aangevinkt en een gebruikers-locatie-oorsprong wordt gebruikt, dan kan de gebruiker kiezen welke van zijn locaties moet worden gebruikt. Anders wordt de eerste locatie gebruikt.

en: This will be the way the latitude/longitude of origin is determined.  If this filter is exposed, this will determine the default values. NOTE: The PHP code, nid argument and uid argument options will not be available when the filter is exposed and the use of map is only available when the filter is exposed.
nl: Dit is de beste manier om breedtegraad/lengtegraad van een oorsprong vast te stellen. Als deze filter wordt weergegeven, dan bepaalt dit de standaardwaarden. OPMERKING: De PHP-code, nid-argument en uid-argument-opties zijn niet beschikbaar wanneer de filter actief is en het gebruik van de kaart is enkel beschikbaar als de filter toegankelijk is.

en: Latitude / Longitude input (use map)
nl: Lengte- en breedtegraad-invoer (gebruik kaart)

en: Gmap location selection is not available during live preview.
nl: Gmap-locatie-selectie is niet beschikbaar gedurende een live preview.

en: Location #@num
nl: Locatie #@num

en: Select which of your locations to use.
nl: Selecteer welke van uw locaties gebruikt moet worden.

en: State/Province name
nl: Staat/provincie-naam

en: Unknown location keyword
nl: Onbekend locatie-sleutelwoord

en: Creates a location context from a node.
nl: Maakt een locatie-context aan van een node.

en: Use location directly saved in the node for this relationship
nl: Gebruik de locatie die direct opgeslagen is in de node voor deze relatie

en: Node location offset
nl: Node-locatie-offset

en: If the nodes that will be used for this relationship have multiple locations, select which location you want to use.
nl: Als de nodes die worden gebruikt voor deze relatie meerdere locaties hebben, selecteer dan degene die u wilt gebruiken.

en: Location CCK field to use for this relationship
nl: Locatie CCK-veld te gebruiken voor deze relatie

en: Location CCK field offset
nl: Offset voor Locatie CCK-veld

en: Use location CCK fields for this relationship
nl: Locatie-CCK-velden voor deze relatie gebruiken

en: Location type
nl: Locatietype

en: Voting...
nl: Stemmen...

en: Canceling...
nl: Annuleren...

en: Enables voting on polls without reloading the page.
nl: Stemmen op enquêtes zonder dat de pagina wordt vernieuwd.

en: You have created an account for !name. The username and password have been sent along with log in instructions to the e-mail address !email.
nl: U heeft een gebruikersaccount aangemaakt voor !name. De gebruikersnaam en het wachtwoord zijn met de instructies naar !email gemaild.

en: Organic group(s)
nl: Organische groep(en)

en: Would you really like to delete the importer @importer?
nl: Weet u zeker dat u importer @importer wilt verwijderen?

en: Edit importer: @importer
nl: Importeur bewerken: @importer

en: Replace existing records
nl: Bestaande records vervangen

en: Replace existing feed nodes
nl: Bestaande feed-nodes vervangen

en: Select the file to be imported from your local system.
nl: Selecteer het te importeren bestand vanaf uw lokale systeem.

en: Select a different file to be imported from your local system.
nl: Selecteer een ander bestand om te importeren vanaf het lokale systeem.

en: For experts. If checked users can specify a path to a file when importing rather than uploading a file. This is useful when files to be imported are already present on server.
nl: Voor experts. Wanneer aangevinkt kunnen gebruikers een pad opgeven naar een bestand anders dan het uploaden van een bestand. Dit kan handig zijn wanneer de te importeren bestanden reeds aanwezig zijn op de server.

en: Select the input format for the body field of the nodes to be created.
nl: Selecteer het invoerformaat voor het berichttekst-veld van de te creëren nodes.

en: Update existing nodes
nl: Bestaande nodes bijwerken

en: The Drupal user ID of the node author.
nl: De Drupal gebruikers-ID van de node-auteur.

en: Replace existing users
nl: Bestaande gebruikers vervangen

en: Item URL
nl: Item-URL

en: Entire slide
nl: Gehele dia

en: Set amount of vertical
nl: Verticale hoeveelheid instellen

en: Set amount of horizontal
nl: Horizontale hoeveelheid instellen

en: Set total area of the slide
nl: Totale oppervlak van de dia instellen

en: Items per slide
nl: Items per diavoorstelling

en: The number of items per slide
nl: Het aantal items per dia

en: Speed must be numeric!
nl: Snelheid moet een numerieke waarde zijn!

en: access ckeditor link
nl: CKEditor-link gebruiken

en: Easily create links to Drupal internal paths through CKEditor.
nl: Eenvoudig verwijzingen maken naar interne paden van Drupal met CKEditor.

en: The path to your custom print cascading stylesheet, if any. The path provided must be relative to the base path. When none is specified, the default module CSS file is used.
nl: Het pad naar uw aangepaste stylesheet, indien aanwezig. Het pad moet relatief zijn ten opzichte van het basispad. Indien niets is gespecificeerd, wordt het standaard CSS-bestand gebruikt.

en: Macros: %t (path to theme: "%theme")
nl: Macro's: %t (pad naar thema: '%theme')

en: Include named anchors in printer-friendly URLs list
nl: Toon ook de benoemde ankers in de lijst met printvriendelijke URL's

en: If set, the list of the URLs at the bottom of the page will include anchors links on the same page.
nl: Als ingeschakeld, zal de lijst van de URL's aan de onderkant van de pagina ankerlinks op dezelfde pagina bevatten.

en: File %file is not readable by the web server.
nl: Bestand %file kan niet door de webserver worden gelezen.

en: Display printer-friendly link in teaser
nl: Printvriendelijke versie in teaser tonen

en: Enabling this will display the link in teaser mode.
nl: Wanneer u dit inschakelt, wordt de link in de teaser getoond.

en: Create custom, exportable, reusable access rulesets for applications like Panels.
nl: Maak aangepaste, te exporteren, herbruikbare toegangsregelsets voor toepassingen zoals Panels.

en: Custom content
nl: Aangepaste inhoud

en: Custom content panes
nl: Aangepaste inhoudsvensters

en: Create custom, exportable, reusable content panes for applications like Panels.
nl: Maak aangepaste, te exporteren, herbruikbare inhoudsvensters voor toepassingen zoals Panels.

en: Content panes
nl: Inhoudsvensters

en: Add a new @plugin
nl: Nieuwe @plugin toevoegen

en: Edit @plugin %title
nl: @plugin %title bewerken

en: Clone @plugin %title
nl: @plugin %title dupliceren

en: Import @plugin
nl: @plugin importeren

en: Export @plugin %title
nl: @plugin %title exporteren

en: Are you sure you want to revert %title?
nl: Weet u zeker dat u %title wilt terugzetten?

en: This action will permanently remove any customizations made to this item.
nl: Deze actie zal permanent alle aanpassingen aan dit item verwijderen.

en: The item has been reverted.
nl: Het item is teruggeplaatst.

en: This action will permanently remove this item from your database..
nl: Deze actie zal permanent dit item uit uw database verwijderen.

en: %title has been created.
nl: %title is aangemaakt.

en: %title could not be created.
nl: %title kon niet aangemaakt worden.

en: %title has been updated.
nl: %title is bijgewerkt.

en: %title could not be updated.
nl: %title kon niet worden bijgewerkt.

en: @plugin %title was enabled.
nl: @plugin %title werd ingeschakeld.

en: @plugin %title was disabled.
nl: @plugin %title werd uitgeschakeld.

en: Enabled, name
nl: Ingeschakeld, naam

en: @plugin code
nl: @plugincode

en: Allow import to overwrite an existing record.
nl: Sta toe dat een bestaand record wordt overschreven bij importeren.

en: Create custom styles for applications such as Panels.
nl: Maak aangepaste stijlen voor toepassingen zoals Panels.

en: Administrative settings
nl: Administratieve instellingen

en: Display the view pager if there are no results.
nl: De paginering weergeven wanneer er geen resultaten zijn.

en: "@context" pager
nl: '@context'-paginering

en: Configure rows
nl: Rijen instellen

en: The view must have a maximum number of items set to use this content type.
nl: In de view moet een maximaal aantal items staan ingesteld om dit inhoudstype te gebruiken.

en: Row @number
nl: Rij @number

en: Row information
nl: Rij-informatie

en: Row number
nl: Rijnummer

en: Contains rows in contexts.
nl: Bevat rijen in contexten.

en: State on new pages
nl: Status op nieuwe pagina's

en: Choose toolbar behavior on new page loads.
nl: Kies hoe de toolbar zich gedraagd als een nieuwe pagina laadt.

en: Remember from previous page
nl: Van de vorige pagina onthouden

en: If the administrative menu is not working properly, you may need to wipe and rebuild it from scratch. <strong>This option will reset any customizations made to your administrative menu items.</strong>
nl: Als het administratieve menu niet werkt, is het wellicht nodig om het te verwijderen en het volledig opnieuw op te bouwen.
    <strong>Deze optie zal alle persoonlijke instellingen aan het administratieve menu ongedaan maken.</strong>

en: contexts
nl: contexten

en: The unique ID of the author of the comment.
nl: De unieke ID van de auteur van de reactie.

en: The title of the node the comment was posted to.
nl: De titel van de node waar de reactie op geplaatst is.

en: The login name of the author of the node.
nl: De loginnaam van de node-auteur.

en: The email address of the author of the node.
nl: Het e-mailadres van de node-auteur.

en: The explanation of the most recent changes made to the node.
nl: De verklaring van de laatste wijziging aan de node.

en: Node modification
nl: Node-aanpassing

en: User's registration
nl: Registratie van gebruiker

en: User's last login
nl: Laatste login van gebruiker

en: The current date in the user's timezone.
nl: De huidige datum in de tijdzone van de gebruiker.

en: The URL of the account edit page.
nl: De URL van de pagina waarop de account kan worden aangepast.

en: The title of the current page.
nl: De titel van de huidige pagina.

en: The URL alias of the current page.
nl: De URL-alias van de huidige pagina.

en: The URL of the current page.
nl: De URL van de huidige pagina.

en: The page number of the current page when viewing paged lists.
nl: Het paginanummer van de huidige pagina wanneer gepagineerde lijsten worden gebruikt.

en: The %element-title is using the following invalid tokens: @invalid-tokens.
nl: Het %element-title gebruikt de volgende ongeldige tokens: @invalid-tokens.

en: The unique ID of the node's menu link.
nl: De unieke ID van de menulink van de node.

en: The unique ID of the node's menu link parent.
nl: De unieke ID van de bovenliggende menulink van de node.

en: Please make sure you are using the latest version of the Token module.
nl: Zorg dat u de laatste versie van de Token-module gebruikt.

en: The %name should contain at least one token to ensure unique URL aliases are created.
nl: De %name dient tenminste één token te bevatten om unieke URL-aliassen te garanderen.

en: You are using the token [%token] which has a raw companion token [%raw_token]. For Pathauto patterns you should use the -raw version of tokens unless you really know what you are doing. See the <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for more details.
nl: U gebruikt de token [%token], waarvan ook een onbewerkte versie [%raw_token] beschikbaar is. Voor Pathauto-aliassen wordt geadviseerd om de -raw variant van tokens te gebruiken, tenzij u weet wat u doet. Bekijk de <a href="@pathauto-help">Pathauto-helppagina</a> voor meer details.

en: The field %name is not a valid number.
nl: Het veld %name is geen geldig getal.

en: The field %name cannot be greater than @max.
nl: Het veld  %name kan niet groter zijn dan @max.

en: The field %name cannot be less than @min.
nl: Het veld  %name kan niet kleiner zijn dan @min.

en: The <em>Strings to remove</em> field must not contain HTML. Make sure to disable any WYSIWYG editors for this field.
nl: Het veld <em>Te verwijderen tekenreeksen</em> mag geen HTML bevatten. Zorg ervoor dat geen WYSIWYG-editor voor dit veld is ingeschakeld.

en: Right parenthesis )
nl: Sluitend haakje )

en: Slash /
nl: Schuine streep /

en: Node paths
nl: Nodepaden

en: Taxonomy term paths
nl: Taxonomietermpaden

en: Forum paths
nl: Forumpaden

en: User paths
nl: Gebruikerspaden

en: Blog paths
nl: Blogpaden

en: As [cat-raw], but including its supercategories separated by /.
nl: Zoals [cat-raw], maar met inbegrip van zijn supercategorieën gescheiden door /.

en: The URL alias of the taxonomy term.
nl: De URL-alias van de taxonomieterm.

en: Update URL alias
nl: URL-alias bijwerken

en: Updated URL alias for 1 node. | Updated URL aliases for @count nodes.
nl[0]: URL-alias bijgewerkt voor 1 node.
nl[1]: URL-aliassen bijgewerkt voor @count nodes.

en: Updated URL alias for 1 user account. | Updated URL aliases for @count user accounts.
nl[0]: URL-alias bijgewerkt voor 1 gebruikersaccount.
nl[1]: URL-aliassen bijgewerkt voor @count gebruikersaccounts.

en: When a pattern includes certain characters (such as those with accents) should Pathauto attempt to transliterate them into the ASCII-96 alphabet?
nl: Als een patroon bepaalde tekens (zoals met een accent) bevat, dient Pathauto deze dan om te zetten naar waarden van het ASCII-96 alfabet?

en: File exists
nl: Bestand bestaat

en: Does not exist
nl: Bestaat niet

en: Transliteration is determined by the i18n-ascii.txt file in the following possible locations, in order of precedence: !locations
nl: Transliteratie wordt bepaald door het i18n-ascii.txt bestand in de volgende mogelijke locaties, in volgorde van prioriteit: !locations

en: Bulk generate aliases for forum paths that are not aliased
nl: Aliassen voor forumpaden in bulk genereren waarvoor nog geen alias bestaat.

en: User tracker paths
nl: Trackerpaden van gebruikers

en: User contact forms paths
nl: Contactformulierpaden van gebruikers

en: Updated by !name on @date
nl: Gewijzigd door !name op @date

en: @revision by @name
nl: @revision door @name

en: Use ISO-8601 week numbers
nl: Gebruik ISO-8601 weeknummers

en: IMPORTANT! If checked, First day of week MUST be set to Monday
nl: BELANGRIJK! Indien aangevinkt, MOET de eerste dag van de week ingesteld zijn op 'maandag'.

en: When using ISO-8601 week numbers, the first day of the week must be set to Monday.
nl: Bij gebruik van ISO-8601-weeknummers moet maandag de eerste dag van de week zijn.

en: Field @label (@field_name)
nl: Veld @label (@field_name)

en: There are no date fields in this database.
nl: Er zijn geen datumvelden in deze databank.

en: The date field which whose type should be changed.
nl: Het datumveld waarvan het type veranderd moet worden.

en: The type of date to change the field to.
nl: Het type datum waarin dit veld moet veranderd worden.

en: New type:
nl: Nieuw type:

en: The current type is the same as the chosen type. There is nothing to change.
nl: Het huidige type komt overeen met het type dat je gekozen hebt. Er zijn geen aanpassingen.

en: The field @field_name has been changed from @old_type to @new_type.
nl: Het veld @field_name is veranderd van @old_type naar @new_type.

en: Change a date field from one type to another. Very experimental, use at your own risk!
nl: Wijzig een datumveld van het ene type naar het andere. Heel experimenteel, gebruik op eigen risico!

en: A new user role of <em>administrator</em> has been added. Its permissions will be automatically managed by the Admin role module.
nl: Een nieuwe gebruikersrol als <em>beheerder</em> is toegevoegd. De toegangsrechten voor deze rol worden automatisch beheerd door de Admin role-module.

en: End time
nl: Tot

en: Ignore case
nl: Hoofdlettergevoeligheid negeren

en: - All fields -
nl: - Alle velden -

en: Class registry
nl: Classregister

en: An example of a node importer and a user importer.
nl: Een voorbeeld van een node-importeur en een gebruikers-importeur.

en: Feeds News
nl: Feeds-nieuws

en: Feed node: Language
nl: Feed-node: Taal

en: Language of the feed node.
nl: Taal van de feed-node.

en: The language of the node.
nl: De taal van de node.

en: One or more organic groups that the node is part of.
nl: Één of meer organische groepen waarvan de node onderdeel is.

en: Feed node: Taxonomy: @vocabulary
nl: Feed-node: Taxonomie: @vocabulary

en: Geo Locations
nl: Geolocaties

en: Update existing terms
nl: Bestaande termen bijwerken

en: Description of the taxonomy term.
nl: Omschrijving van de taxonomieterm.

en: One synonym or an array of synonyms of the taxonomy term.
nl: Een synoniem of een array van synoniemen van de taxonomieterm.

en: Summary options
nl: Samenvattingsopties

en: Result options
nl: Uitkomstmogelijkheden

en: Remember settings
nl: Instellingen onthouden

en: Checkbox for remembering quiz settings
nl: Keuzevakje om quiz-instellingen te onthouden

en: You lose points by selecting incorrect options. You may leave an option blank to avoid losing points.
nl: Bij het geven van een onjuist antwoord verliest u punten. Om geen punten te verliezen mag U een vraag leeglaten.

en: Alternatives for multichoice
nl: Alternatieven voor meerkeuze

en: Add to @quiz
nl: Aan @quiz toevoegen

en: This question is already a member of
nl: Deze vraag is al onderdeel van

en: The @latest latest @quiz nodes this question isn't a member of
nl: De laatste @latest @quiz-nodes waarvan deze vraag geen deel uitmaakt

en: If you check any of the checkboxes this question will be added to the corresponding @quiz. If the @quiz has been answered a new revision will be created automatically.
nl: Bij het aanvinken van een van de keuzevakjes zal de vraag toegevoegd worden aan de corresponderende @quiz. Als de @quiz al beantwoord is zal automatisch een nieuwe versie worden aangemaakt.

en: Title for new @quiz
nl: Titel voor nieuwe @quiz

en: Write in the name of the new @quiz you want to create and add this question to.
nl: De naam invullen voor de nieuwe @quiz om aan te maken en de vraag aan toe te voegen.

en: Add directly
nl: Rechtstreeks toevoegen

en: Fieldset for adding a question directly into quizzes
nl: Veldgroep om een vraag rechtstreeks aan quizzen toe te voegen

en: Settings for site administration tools.
nl: Instellingen voor de websitebeheer hulpmiddelen.

en: Wipe and rebuild the administrative menu.
nl: Verwijder en herbouw het adminstratieve menu.

en: Installed Job Scheduler module.
nl: Taakplanner-module geïnstalleerd.

en: Object is disabled.
nl: Object is uitgeschakeld.

en: Import on submission
nl: Bij het indienen meteen importeren

en: There was an error parsing the HTML document.
nl: Er is een fout opgetreden bij het ontleden van het HTML-document.

en: This is the base query, all other queries will run in this context.
nl: Dit is de basis-query, alle andere queries zullen worden uitgevoerd binnen deze context.

en: The XPath query to run.
nl: De uit te voeren XPath-query.

en: Select the queries you would like to return raw XML or HTML
nl: Selecteer de queries die u onbewerkte XML of HTML wil laten terugsturen.

en: XPath Expression
nl: XPath-expressie

en: XPath HTML parser
nl: XPath HTML-ontleder

en: Parse HTML using XPath.
nl: Ontleed HTML doormiddel van XPath.

en: XPath XML parser
nl: XPath XML-ontleder

en: Parse XML using XPath.
nl: Ontleed XML doormiddel van XPath.

en: Parse an XML or HTML document using XPath.
nl: Ontleed een XML- of HTML-document doormiddel van XPath.

en: Filter XSS
nl: XSS filteren

en: Show image caption
nl: Afbeeldingsonderschrift weergeven

en: Group all nodes and fields
nl: Alle nodes en velden groeperen

en: Automatic generated Lightbox group
nl: Automatisch gegenereerde Lightbox-groep

en: Toggle Play / Pause
nl: Afspelen / pauzeren schakelen

en: Pause Slideshow
nl: Slideshow pauzeren

en: Play Slideshow
nl: Slideshow afspelen

en: Tao is a base theme that is all about going with the flow. It takes care of key reset and utility tasks so that sub-themes can get on with their job.
nl: Tao is een basisthema dat is gebaseerd op de 'go with the flow' gedachte. Het handelt belangrijke taken, reset en onderhoudstaken af zodat een subthema zich kan focussen op de essentie.

en: Please confirm
nl: Bevestig alstublieft

en: More help topics
nl: Meer hulponderwerpen

en: Formatting help
nl: Hulp bij opmaak

en: Posted by !username
nl: Gepost door !username

en: Cube
nl: Kubus

en: @token (defined by modules: @modules)
nl: @token (gedefinieerd door modules: @modules)

en: Duplicate tokens
nl: Tokens dupliceren

en: Change view
nl: Weergave aanpassen

en: Pick an animal
nl: Kies een dier

en: Sample Content
nl: Voorbeeldinhoud

en: Delete this row
nl: Deze rij verwijderen

en: Go to your account
nl: Ga naar uw account

en: your account
nl: uw account

en: Choose animal
nl: Dier kiezen

en: Configure animal
nl: Dier instellen

en: Sheep
nl: Schaap

en: Configure sheep
nl: Schaap instellen

en: Lizard
nl: Hagedis

en: Configure lizard
nl: Hagedis instellen

en: Configure raptor
nl: Raptor instellen

en: Choose your animal
nl: Kies uw dier

en: Name your sheep
nl: De naam van het schaap

en: What kind of sheep
nl: Het soort schaap

en: You have a @type sheep named "@name".
nl: U hebt een @type-schaap met de naam '@name'.

en: Name your lizard
nl: De naam van de hagedis

en: Venomous
nl: Giftig

en: You have a @type lizard named "@name".
nl: U hebt een @type-hagedis met de naam '@name'.

en: non-venomous
nl: niet-giftige

en: venomous
nl: giftige

en: Name your raptor
nl: De naam van de roofvogel

en: What kind of raptor
nl: Het soort roofvogel

en: Eagle
nl: Arend

en: Hawk
nl: Havik

en: Owl
nl: Uil

en: Buzzard
nl: Buizerd

en: Domesticated
nl: Tam

en: You have a @type @raptor named "@name".
nl: U heeft een @type @raptor met de naam '@name'.

en: domesticated
nl: tamme

en: Chaos Tools AJAX Demo
nl: Chaos Tools AJAX-demo

en: Animal
nl: Dier

en: Change general settings for this variant.
nl: Algemene instellingen voor deze variant wijzigen.

en: 404 Page not found
nl: 404 Pagina niet gevonden

en: 403 Access denied
nl: 403 Verboden toegang

en: 301 Redirect
nl: 301 Definitief verplaatst

en: User signature
nl: Gebruikershandtekening

en: Inherit path
nl: Pad erven

en: Show error messages.
nl: Foutmeldingen weergeven.

en: Webform: !title
nl: Webformulier: !title

en: Form only
nl: Alleen formulier

en: The display mode determines how much of the webform to show within the block.
nl: De weergavemodus bepaalt hoeveel van het webformulier in het blok zal worden getoond.

en: Max upload size must be a number in KB.
nl: Maximale uploadgrootte dient een getal in KB te zijn.

en: The default format for new e-mail settings. Webform e-mail options take precedence over the settings for system-wide e-mails configured in MIME mail.
nl: Het standaardformaat voor nieuwe e-mailinstellingen. Webform e-mailopties gaan vóór de instellingen voor systeem-algemene e-mail zoals ingesteld in MIME-mail.

en: Send all e-mails in the default format
nl: Verstuur alle e-mails in het standaardformaat

en: Force all webform e-mails to be sent in the default format.
nl: Alle webform e-mails geforceerd in het standaardformaat versturen.

en: No available components.
nl: Geen beschikbare componenten.

en: Are you sure you want to revert any changes to your template back to the default?
nl: Weet u zeker dat u de standaardtemplate wilt laden en alle wijzigingen ongedaan wilt maken?

en: Send e-mail as HTML
nl: E-mail als HTML verzenden

en: Include files as attachments
nl: Bestanden als bijlage bijvoegen

en: Message to be shown upon successful submission. If the redirection location is set to <em>Confirmation page</em> it will be shown on its own page, otherwise this displays as a message.
nl: Bericht om te tonen na succesvolle inzending. Als <em>Bevestigings-pagina</em> als doorverwijzingslocatie gekozen is wordt dit getoond op zijn eigen pagina, anders wordt het als een bericht weergegeven.

en: Redirection location
nl: Doorschakelingslocatie

en: Choose where to redirect the user upon successful submission.
nl: Selecteer waar de gebruiker na een succesvolle inzending naar doorgestuurd wordt.

en: Confirmation page
nl: Bevestigingspagina

en: No redirect (reload current page)
nl: Geen doorschakeling (huidige pagina herladen)

en: If enabled this webform will be available as a block.
nl: Indien ingeschakeld is dit webform beschikbaar als blok.

en: A valid URL is required for custom redirection.
nl: Een geldige URL is benodigd voor aangepaste doorschakeling.

en: Select keys
nl: Sleutels selecteren

en: Full, human-readable options (values)
nl: Volledige, door mens-leesbare opties (waarden)

en: Short, raw options (keys)
nl: Korte, onbewerkte opties (sleutels)

en: Choose which part of options should be displayed from key|value pairs.
nl: Opties kiezen die getoond moeten worden van sleutel|waarde-combinaties.

en: Webform edit link
nl: Webform bewerklink

en: Provide a simple link to edit the webform components and configuration.
nl: Geef een simpele link om de webform-componenten en -instellingen te wijzigen.

en: Webform results link
nl: Webform resultatenlink

en: Provide a simple link to view the results of a webform.
nl: Geef een simpele link om de inzending te bekijken.

en: edit webform
nl: webformulier bewerken

en: No providers
nl: Geen aanbieders

en: The description for the video.  Provide text for visitors who can not see the images in page.
nl: De beschrijving voor deze video. Geef een tekst in voor bezoekers die de beelden op deze pagina niet kunnen zien.

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
nl: Een unieke machine-leesbare naam. Kan alleen kleine letters, cijfers en onderstrepingstekens bevatten.

en: This user is already %user.
nl: Deze gebruiker is al %user.

en: No Headers
nl: Geen kopteksten

en: No headers
nl: Geen headers

en: Delete items with source
nl: Items met bron verwijderen

en: Decimal places
nl: Aantal decimalen

en: Places
nl: Plaatsen

en: The @labels fields must have unique values. The @label field has a value that is already used.
nl: De velden @labels moeten unieke waarden bevatten. Het veld @label heeft een waarde die al is gebruikt.

en: The @label field requires a unique value, and the specified value is already used.
nl: Het veld @label moet een unieke waarde bevatten en de opgegeven waarde is al gebruikt.

en: This form requires that the fields @labels are a unique combination. The specified values are already used.
nl: Dit formulier verplicht dat de velden @labels een unieke combinatie moeten vormen. De opgegeven waardes zijn al gebruikt.

en: %error: %message in %function (line %line of %file).
nl: %error: %message in %function (regel %line van %file).

en: Allow entering any user name
nl: Het invoeren van een gebruikersnaam toestaan

en: Can be used to display specific alt, title, or description information. May cause duplicate rows if grouping fields.
nl: Kan gebruikt worden om specifieke alt-, titel-, of beschrijvingsinformatie te laten zien. Dit kan dubbele rijen veroorzaken wanneer velden worden gegroepeerd.

en: Allowed extensions: %ext
nl: Toegestane extensies: %ext

en: Maximum file size: %size
nl: Maximale bestandsgrootte: %size

en: ID3 tags include embedded information such as artist, album, year, genre and other information.
nl: ID3-labels bevatten informatie zoals artiest, album, jaar, genre en andere gegevens.

en: Delete results when a user is deleted
nl: Verwijder resultaten wanneer een gebruiker wordt verwijderd

en: When a user is deleted delete any and all results for that user.
nl: Iedere en alle resultaten van een gebruiker verwijderen wanneer deze gebruiker verwijderd wordt.

en: Index questions
nl: Vragen indexeren

en: If you turn this off questions will not show up in search results.
nl: Indien u dit uitschakelt, worden vragen niet weergegeven in de zoekresultaten.

en: How many questions would you like to draw from this term?
nl: Hoeveel vragen van deze term wilt u gebruiken?

en: Max score for each question
nl: Maximumscore voor elke vraag

en: You need to be more specific, or use the autocomplete feature. The term name you entered matches several terms: %terms
nl: Wees meer specifiek, of gebruik het automatisch aanvullen. De categorienaam die is opgegeven komt overeen met verscheidene categorieën: %terms

en: The number of questions needs to be a positive integer
nl: Het aantal vragen moet een positief getal zijn.

en: The max score needs to be a positive integer or 0
nl: De maximumscore moet een positief geheel getal of nul zijn

en: The following terms were removed: %terms
nl: Volgende termen zijn verwijderd: %terms

en: The term was added
nl: De term is toegevoegd

en: ORPHAN %uid
nl: wees %uid

en: Max score per question
nl: Maximumscore per vraag

en: Question <span id="quiz-question-number">!x</span> of <span id="quiz-num-questions">@y</span>
nl: Vraag <span id="quiz-question-number">!x</span> van de <span id="quiz-num-questions">@y</span>

en: Allow Resume
nl: Hervatten toestaan

en: Whether to allow users to leave the @quiz incomplete and then resume it from where they left off.
nl: Al dan niet gebruikers toestaan de @quiz te onderbreken en te hervatten bij waar ze gestopt waren.

en: Allow jumping
nl: Springen toestaan

en: Whether to allow users to jump between questions using a menu in the @quiz
nl: Al dan niet toestaan dat gebruikers tussen vragen in de @quiz springen met behulp van een menu

en: Categorized random questions
nl: Gecategoriseerde willekeurige vragen

en: Auto resize
nl: Automatisch herschalen

en: @user is already a member of the group @group.
nl: @user is al lid van de groep @group.

en: Current additions
nl: Huidige toevoegingen

en: Also includes !additional_dates.
nl: Bevat ook !additional_dates.

en: Repeats !interval !bymonth !byday !count !until !except. !additional
nl: Wordt herhaald !interval !bymonth !byday !count !until !except. !additional

en: Date year range must be in the format -9:+9, 2005:2010, -9:2010, or 2005:+9
nl: Het jaarbereik moet in het formaat -9:+9, 2005:2010, -9:2010, of 2005:+9 zijn.

en: Subdirectory
nl: Submap

en: Add Activity
nl: Activiteit toevoegen

en: Example field
nl: Voorbeeldveld

en: - Basic validation -
nl: - Basisvalidatie -

en: Use absolute path
nl: Een absoluut pad gebruiken

en: Rel Text
nl: Rel-tekst

en: Include Rel attribute for use in lightbox2 or other javascript utility.
nl: Voeg de 'Rel'-eigenschap toe voor gebruik in Lightbox2 of andere JavaScript-functies.

en: <p>The following tokens are available for this field. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.
    If you would like to have the characters %5B and %5D please use the html entity codes '%5B' or  '%5D' or they will get replaced with empty space.</p>
nl: <p>De volgende tokens zijn beschikbaar voor gebruik in dit veld. Merk op dat omwille van de weergave-opbouw, u geen velden kunt gebruiken die na dit veld komen; als u een veld nodig heeft dat niet in de lijst staat, dient u de volgorde van de velden te wijzigen.
    Als u de tekens %5B of %5D wilt invoegen, gebruik dan de html-entiteitscodes '%5B' of '%5D'; zo niet dan zullen ze vervangen worden door lege ruimte.

en: Enter mathematical expressions such as 2 + 2 or sqrt(5). You my assign variables and create mathematical functions and evaluate them. Use the ; to separate these. For example: f(x) = x + 2; f(2).
nl: Geef een wiskundige uitdrukking op zoals 2 + 2 of sqrt(5). U mag variabelen toewijzen en wiskundige functies aanmaken en evalueren. Gebruik de ; om deze te scheiden. Bijvoorbeeld: f(x) = x + 2; f(2).

en: Format plural
nl: Meervoudsformaat

en: If checked, special handling will be used for plurality.
nl: Indien aangevinkt vindt er speciale behandeling plaats van het meervoud

en: Singular form
nl: Enkelvoud

en: Text to use for the singular form.
nl: Bij enkelvoud te gebruiken tekst.

en: Plural form
nl: Meervoud

en: Text to use for the plural form, @count will be replaced with the value.
nl: Bij meervoud te gebruiken tekst , @count zal door de waarde vervangen worden.

en: An offset from the current time such as "!example1" or "!example2"
nl: Een verschuiving ten opzichte van de huidige tijd zoals "!example1" of "!example2".

en: View name must be alphanumeric or underscores only, but cannot be numeric.
nl: View-naam moet alfanumeriek zijn of enkel onderstrepingstekens bevatten, maar kan niet numeriek zijn.

en: Update and override
nl: Bijwerken en overschrijven

en: Clone display
nl: Weergave dupliceren

en: Feed Item ID
nl: Feed item-ID

en: The unique ID of the aggregator item.
nl: De unieke ID van een aggregator-item.

en: The guid of the original imported item.
nl: De guid van het origineel geïmporteerde item.

en: Some roles lack permission to access content, but display %display has no access control.
nl: Sommige rollen missen permissie voor toegang tot de inhoud, maar weergave %display heeft geen toegangscontrole.

en: The user, who uploaded the file.
nl: De gebruiker die het bestand heeft geüpload.

en: Math expression
nl: Wiskundige expressie

en: Evaluates a mathematical expression and displays it.
nl: Evalueert een wiskundige uitdrukking en geeft deze weer.

en: Use destination
nl: Bestemming gebruiken

en: Add destination to the link
nl: Een bestemming aan de link toevoegen

en: Show the comment link in the form used on standard node teasers, rather than the full node form.
nl: De reactielink tonen in het formulier dat wordt gebruikt in de standaardnodeteasers, in plaats van het volledige nodeformulier.

en: Table summary
nl: Tabelsamenvatting

en: This value will be displayed as table-summary attribute in the html. Set this for better accessiblity of your site.
nl: Deze waarde zal worden weergegeven als tabelsamenvattings-attribuut in de html. Stel deze waarde in voor een betere toegankelijkheid van uw website.

en: If checked, the current path will be displayed as the default option in the jump menu, if applicable.
nl: Wanneer aangevinkt en van toepassing, zal het huidige pad worden weergegeven als standaardoptie in het snelmenu.

en: Define the base path for links in this summary
            view, i.e. http://example.com/<strong>your_view_path/archive</strong>.
            Do not include beginning and ending forward slash. If this value
            is empty, views will use the first path found as the base path,
            in page displays, or / if no path could be found.
nl: Geef het basispad op voor links in deze samenvattingsweergave, bijvoorbeeld http://example.com/<strong>your_view_path/archive</strong>.
    Laat de / aan begin en eind achterwege. Als hier geen waarde wordt opgegeven, zal het pad in de eerst aangetroffen paginaweergave worden gebruikt als basispad. Als geen pad wordt gevonden, wordt / gebruikt.

en: If checked, the current argument setting will be displayed as the default option in the jump menu, if applicable.
nl: Wanneer aangevinkt en van toepassing, zal het huidige argument worden weergegeven als standaardoptie in het snelmenu.

en: The %element-title cannot contain fewer than one token. | The %element-title must contain at least @count tokens.
nl[0]: Het %element-title dient minimaal een token te bevatten.
nl[1]: Het %element-title dient mintens @count tokens te bevatten.

en: The %element-title must contain as most one token. | The %element-title must contain at most @count tokens.
nl[0]: Het %element-title mag hooguit een token bevatten.
nl[1]: Het %element-title moet hooguit @count tokens bevatten.

en: Enter a machine readable key for this form element. May contain only alphanumeric characters and underscores. This key will be used as the name attribute of the form element. This value has no effect on the way data is saved, but may be helpful if doing custom form processing.
nl: Voer een systeemnaam in voor dit element. Het mag enkel bestaan uit letters en onderstrepingstekens. Deze naam wordt gebruikt als naam attribuut in het formulier. Deze naam heeft geen invloed op de manier de gegevens worden bewaard maar kan behulpzaam zijn voor aangepaste code voor het verwerken van het formulier.

en: Status of this form
nl: Status van dit formulier

en: Closing a form prevents any further submissions by any users.
nl: Door het sluiten van een formulier kunnen gebruikers geen inzendingen meer doen.

en: The %authenticated role applies to any user signed into the site, regardless of other assigned roles.
nl: De rol %authenticated geldt voor elke ingelogde gebruiker, ongeacht of deze nog andere rollen heeft.

en: Change type
nl: Type wijzigen

en: Allows version dependent and shared usage of external libraries.
nl: Staat het gedeelde gebruik toe van versieafhankelijke, externe bibliotheken.

en: No templates available.
nl: Geen templates beschikbaar.

en: Create a new template
nl: Nieuw template aanmaken

en: 5 minute
nl: 5 minuten

en: 15 minute
nl: 15 minuten

en: XPath Parser Settings
nl: XPath Parser-instellingen

en: Tidy encoding
nl: Tidy-encoding

en: Debug query
nl: Debug-query

en: This form may be used to resend e-mails configured for this webform. Check the e-mails that need to be sent and click <em>Resend e-mails</em> to send these e-mails again.
nl: Dit formulier kan gebruikt worden om e-mails ingesteld voor dit webformulier opnieuw te versturen. Selecteer de e-mails om opnieuw te versturen en klik op<em>E-mails opnieuw versturen</em>.

en: Resend e-mails
nl: E-mails opnieuw versturen

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
nl: Inzending opgeslagen. U kunt op een later tijdstip naar dit formulier terugkeren waarbij de huidige waardes zullen worden hersteld.

en: <strong>Key-value pairs MUST be specified as "safe_key|Some readable option"</strong>. Use of only alphanumeric characters and underscores is recommended in keys. One option per line. Option groups may be specified with &lt;Group Name&gt;. &lt;&gt; can be used to insert items at the root of the menu after specifying a group.
nl: <strong>Sleutel-waarde paren MOETEN gespecificeerd worden als 'veilige_sleutel|Een leesbare optie'</strong>. Het gebruik van enkel alfanumerieke tekens en onderstrepingstekens is aanbevolen bij sleutels. Eén optie per regel. Gegroepeerde opties kunnen worden gespecificeerd met &lt;Groepsnaam&gt;. &lt;&gt; kan gebruikt worden om items aan het begin van het menu toe te voegen, nadat een groep gespecificeerd is.

en: Show "Save draft" button
nl: "Concept opslaan"-knop weergeven

en: Allow your users to save and finish the form later. This option is available only for authenticated users.
nl: Gebruikers toestaan het formulier te bewaren en op een later tijdstip te voltooien. Deze optie is alleen beschikbaar voor ingelogde gebruikers.

en: Automatically save as draft between pages
nl: Automatisch een conceptversie opslaan

en: Automatically save partial submissions when users click the "Next" or "Previous" buttons in a multipage form.
nl: Automatisch gedeeltelijke inzendingen opslaan als gebruikers de 'Volgende'- of 'Vorige'-knoppen in een meerdere-pagina's-formulier aanklikken.

en: You must select at least one email address to resend submission.
nl: Selecteer tenminste één e-mailadres om de inzending opnieuw naar te versturen.

en: No e-mails were able to be sent due to a server error.
nl: Vanwege een serverfout konden geen e-mails worden verstuurd.

en: This webform is currently not setup to send emails.
nl: Dit webformulier is op dit moment niet ingesteld om mail te versturen.

en: Successfully re-sent submission #@sid to 1 recipient. | Successfully re-sent submission #@sid to @count recipients.
nl[0]: Inzending #@sid naar 1 ontvanger gestuurd.
nl[1]: Inzending #@sid naar @count ontvangers gestuurd.

en: My Profile
nl: Mijn Profiel

en: Settings used with the tabs view of the modules page.
nl: Instellingen gebruikt door de tabblad-weergave van de modulepagina.

en: Number of enabled modules
nl: Aantal ingeschakelde modules

en: Display the number of enabled modules in the active tab along with the total number of modules.
nl: Toon zowel het aantal ingeschakelde modules in het actieve tabblad als het totaal aantal modules.

en: DEVELOPMENTAL: For sites with lots of tabs, enable to help keep the 'Save configuration' button more accessible.
nl: IN ONTWIKKELING: Deze functie helpt om de knop 'Configuratie opslaan' toegankelijker te houden voor websites met veel tabbladen.

en: !enabled of !total
nl: !enabled van !total

en: administer masquerade
nl: masquerade beheren

en: Visuals for newly enabled and disabled modules
nl: Visuele aanduiding voor nieuw in- of uitgeschakelde modules

en: Adds a basic count to tabs of modules being enabled/disabled and colors the module row pending it's being enabled or disabled
nl: Toont op de tabbladen het aantal modules dat wordt in- of uitgeschakeld en kleurt de rij van de module als deze wordt in- of uitgeschakeld.

en: The node ID.
nl: De ID van de node.

en: Native language
nl: Moedertaal

en: If enabled, the native name of the language will be displayed
nl: Wanneer aangevinkt zal de oorspronkelijke naam van de taal worden weergegeven

en: Pick an alternative default table sort field to use when the search score field is unavailable.
nl: Selecteer een alternatief standaardtabelsorteringsveld om te gebruiken als het zoekscoreveld niet beschikbaar is.

en: Authorize
nl: Autoriseren

en: Crop background
nl: Achtergrond bijsnijden

en: Enable Interlacing
nl: Interlacing inschakelen

en: jQuery Version
nl: jQuery-versie

en: @type tokens
nl: @type-tokens

en: global token
nl: algemene token

en: The URL alias of the parent menu link of the node.
nl: De URL-alias van de bovenliggende menulink van de node.

en: The name of the taxonomy vocabulary the taxonomy term belongs to.
nl: De naam van de woordenlijst waar de taxonomieterm bij hoort.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary the taxonomy term belongs to.
nl: De optionele beschrijving van de woordenlijst waar de taxonomieterm toe behoort.

en: UNIX timestamp format
nl: UNIX-tijdstipformaat

en: !description date in 'small' format. (%date)
nl: !description-datum in 'klein' formaat. (%date)

en: !description in UNIX timestamp format (%date)
nl: !description in UNIX-tijdstip formaat (%date)

en: !description in 'time-since' format. (%date)
nl: !description in 'tijd-sinds'-formaat. (%date)

en: Enter a valid email address or use a token e-mail address such as %mail.
nl: Vul een geldig e-mailadres in of gebruik een e-mailadres-token zoals %mail.

en: Basic tokens
nl: Basistokens

en: The name of the user if logged in. Blank for anonymous users.
nl: De naam van de gebruiker (indien ingelogd). Is leeg bij anonieme gebruikers.

en: The e-mail address of the user if logged in. Blank for anonymous users.
nl: Het e-mailadres van de gebruiker indien hij is ingelogd. Blanco voor anonieme gebruikers.

en: The IP address of the user.
nl: Het IP-adres van de gebruiker.

en: The name of the site (i.e. %site_name)
nl: De naam van de website (bijvoorbeeld %site_name)

en: The current date, formatted according to the site settings.
nl: De huidige datum in het formaat zoals opgegeven in de site-instellingen.

en: The node title.
nl: De titel van de node.

en: Special tokens
nl: Speciale tokens

en: Any user profile field or value, such as %profile[name] or %profile[profile_first_name]
nl: Ieder gebruikersprofiel-veld of -waarde, zoals %profile[name] of %profile[profile_first_name]

en: Tokens may be populated from the URL by creating URLs of the form http://example.com/my-form?foo=bar. Using the token %get[foo] would print "bar".
nl: Tokens kunnen worden vervangen door elementen uit de URL in de vorm http://example.com/mijn-formulier?foo=bar aan te maken. De token %get[foo] zou dan door 'bar' worden vervangen.

en: E-mail tokens
nl: E-mail-tokens

en: All included components in a hierarchical structure.
nl: Alle inbegrepen componenten in een hiërarchische structuur.

en: A formatted value and field label. Elements may be accessed such as <em>%email[fieldset_a][key_b]</em>. Do not include quotes.
nl: Een opgemaakt(e) waarde en veldlabel. Elementen zijn te benaderen via bijvoorbeeld <em>%email[fieldset_a][key_b]</em>. Voeg geen aanhalingstekens toe.

en: The URL for viewing the completed submission.
nl: De URL om de afgemaakte inzending te bekijken.

en: Submission tokens
nl: Indienings-tokens

en: The unique submission ID.
nl: De unieke indienings-ID.

en: A value without additional formatting. Elements may be accessed such as <em>%value[fieldset_a][key_b]</em>. Do not include quotes.
nl: Een waarde zonder bijkomende opmaak. Elementen zijn te benaderen via bijvoorbeeld <em>%email[fieldset_a][key_b]</em>. Voeg geen aanhalingstekens toe.

en: Webform requires at least version @version of Drupal core.
nl: Webform heeft minimaal versie @version van Drupal nodig.

en: The save directory %directory is not valid.
nl: De opslagmap %directory is niet geldig.

en: Download @filename
nl: @filename downloaden

en: The default value of the field identified by its key. For multiple selects use commas to separate multiple defaults.
nl: De standaardwaarde van het veld geïdentificeerd door de sleutel. Gebruik komma's om meerdere standaardwaarden te scheiden voor meerdere selecties.

en: If using relative dates for a default value (e.g. "now") base the current time on this timezone.
nl: Als relatieve datums voor een standaardwaarde gebruikt worden (bijv. 'nu'), baseer de huidige tijd dan op deze tijdzone.

en: Label display
nl: Labelweergave

en: Determines the placement of the component's label.
nl: Bepaalt de plaats van het componentlabel.

en: Hide label
nl: Label verbergen

en: Do not display the label of this component.
nl: Het label van deze component niet weergeven.

en: Save component
nl: Component opslaan

en: A Webform component could not be saved because a timeout occurred while trying to acquire a lock for the node. Details: <pre>@component</pre>
nl: Een Webform-component kon niet worden opgeslagen omdat er een timeout heeft plaats gevonden tijdens het verkrijgen van een 'lock' op de node. Details: <pre>@component</pre>

en: The <em>Custom URL</em> option supports Webform token replacements.
nl: De <em>Aangepaste URL</em>-optie ondersteunt Webform token-vervangingen.

en: Dimensions must be specified in <kbd>WIDTHxHEIGHT</kbd> format.
nl: Dimensies moeten gespecifieerd zijn in <kbd>BREEDTExHOOGTE</kbd> formaat.

en: If "Custom", see <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">the PHP docs</a> for date formats. If "Time ago", enter the number of different time units to display, which defaults to 2.
nl: Bij 'Aangepast', zie <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">de PHP-documentatie</a> voor datumnotaties. Bij 'Tijd geleden', geef het aantal tijdseenheden aan voor de weergave, standaard is dit 2.

en: Display title may not be empty.
nl: Weergavetitel mag niet leeg zijn.

en: There are no importers, go to <a href="@importers">Feed importers</a> to create one or enable an existing one.
nl: Er zijn geen importeurs, ga naar <a href="@importers">Feed-importeurs</a> om een importeur aan te maken of een bestaande in te schakelen.

en: Changed @type plugin.
nl: @type-plugin gewijzigd.

en: @name: End
nl: @name: Einde

en: Unencrypted Password
nl: Onversleuteld wachtwoord

en: The unencrypted user password.
nl: Het onversleutelde gebruikerswachtwoord.

en: The CCK @name field of the node.
nl: het CCK @name-veld van de node.

en: The CCK @name field of the node (@type).
nl: Het CCK @name-veld van de node (@type).

en: The CCK Email @name field of the node.
nl: Het CCK E-mail @name-veld van de node.

en: @name (title)
nl: @name (titel)

en: Profile: @name
nl: Profiel: @name

en: Created new field "@name".
nl: Nieuw veld '@name' aangemaakt.

en: Element type
nl: Elementtype

en: Configure settings for vertical tabs.
nl: Instellingen voor vertical tabs configureren.

en: Link type name
nl: Naam van linktype

en: Link must be a valid internal path.
nl: Link moet een geldig intern pad zijn.

en: CKEditor Link - A plugin to easily create links to Drupal internal paths
nl: CKEditor Link - Een plugin om eenvoudig links naar interne Drupal-paden te maken

en: administer ckeditor link
nl: CKEditor Link beheren

en: Configure CKEditor Link.
nl: CKEditor Link instellen.

en: <em>Any menu</em>
nl: <em>Elk menu</em>

en: <em>Any content type</em>
nl: <em>Elk inhoudstype</em>

en: <em>Any vocabulary</em>
nl: <em>Elke woordenlijst</em>

en: You have no books.
nl: U heeft geen boeken.

en: This username does not exist. Please select an existing user.
nl: Deze gebruikersnaam bestaat niet. Selecteert u alstublieft een bestaande gebruiker.

en: Show available tokens
nl: Toon beschikbare tokens

en: Line !line
nl: Regel !line

en: Help page
nl: Helppagina

en: !name Backup Options
nl: !name-backupopties

en: Set parameters for %operation
nl: Parameters voor %operation instellen

en: Form page title
nl: Titel formulierpagina

en: Text used as the page title of the mail submission form. Requires a menu rebuild to apply.
nl: Tekst gebruikt als paginatitel van het e-mail verzendformulier. Het opnieuw opbouwen van de menu's is noodzakelijk om actief te worden.

en: Are you sure you want to perform %operation on the selected items?
nl: Weet u zeker dat u %operation wil uitvoeren op de geselecteerde items?

en: Printer-friendly URLs list in system pages
nl: Printvriendelijke URL-lijst in systeempagina's

en: Enabling this option will display a list of printer-friendly destination URLs at the bottom of the page.
nl: Inschakelen van deze optie plaatst een lijst van printervriendelijke URL's aan de onderkant van de pagina.

en: Access images via local file access
nl: Lokale toegang tot afbeeldingen

en: Enabling this option will make the tool use local file access for image files. This option is not recommended to use in conjunction with modules like imagecache which generate the image after it's first accessed. However, it may be necessary in low-end hosting services where the web server is not allowed to open URLs and the user can't modify that configuration setting.
nl: Inschakelen van deze optie zorgt ervoor dat lokale toegangscontrole voor afbeeldingen wordt gebruikt. Het wordt afgeraden om deze optie te gebruiken samen met modules zoals Imagecache die een afbeelding aanmaken na eerste uitvraag. Het kan echter noodzakelijk zijn bij eenvoudige hosting-diensten waarbij de webserver geen URL's mag openen en de gebruiker de instellingen niet kan wijzigen.

en: Show all webform pages in block
nl: Alle webformulier-pagina's in een blok weergeven

en: By default multi-page webforms redirect to the node page for all pages after the first one. If checked, all pages will be shown in the block instead.
nl: Standaard worden meerdere-pagina-webformulieren doorgestuurd naar de node-pagina, voor alle pagina's behalve de eerste pagina. Indien geselecteerd, zullen in plaats daarvan alle pagina's in het blok worden getoond.

en: Tokens may also be populated from POST values that are submitted by forms.
nl: Tokens kunnen ook gevuld worden door POST-waarden die worden ingezonden door formulieren.

en: In addition to %get and %post, the following super tokens may be used, though only with logged-in users: %server, %cookie, and %request. For example %server[HTTP_USER_AGENT] or %session[id].
nl: Naast %get en %post kunnen ook de volgende super-tokens gebruikt worden, deze zijn echter enkel geldig voor ingelogde gebruikers: %server, %cookie en %reuqeust. Bijvoorbeeld %server[HTTP_USER_AGENT] of %session[id].

en: The earliest date that may be entered into the field.
nl: De vroegste datum die ingevoerd mag worden in het veld.

en: Accepts any date in any <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">GNU Date Input Format</a>.
nl: Accepteert iedere datum in elk <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">GNU Date Input Format</a>.

en: The latest date that may be entered into the field.
nl: De uiterste datum die ingevoerd mag worden in het veld.

en: The entered date must be @start_date or later.
nl: De ingevoerde datum moet @start_date of later zijn.

en: The entered date must be @end_date or earlier.
nl: De ingevoerde datum moet @end_date of eerder zijn.

en: Include webform forms in search index
nl: Webform-formulieren opnemen in de zoekindex

en: When selected, all Webform nodes will have their form components indexed by the search engine.
nl: Indien geselecteerd zullen de formuliercomponenten van alle Webform-nodes geïndexeerd worden door de zoekmachine.

en: Submissions generated from Webform forms.
nl: Inzendingen aangemaakt door Webform-formulieren.

en: 10 minute
nl: 10 minuten

en: 30 minute
nl: 30 minuten

en: Private fields are shown only to users with results access.
nl: Privé-velden worden alleen getoond aan gebruikers met 'toegang tot resultaten'-rechten.

en: Download range options
nl: Downloadbereik-opties

en: All submissions
nl: Alle inzendingen

en: Only new submissions since your last download
nl: Alleen nieuwe inzendingen sinds de laatste keer dat ze gedownload zijn

en: Only the latest
nl: Alleen de laatste

en: All submissions starting from
nl: Alle inzendingen vanaf

en: Leave blank
nl: Leeg laten

en: Leave blank and finish
nl: Leeglaten en afronden

en: Saved to DB
nl: Opgeslagen in de database

en: Restore values to DB
nl: Waarden in de database herstellen

en: This form has received the maximum number of entries.
nl: Dit formulier heeft het maximaal aantal inzendingen bereikt.

en: Total submissions limit
nl: Totaal inzendingslimiet

en: Limit the total number of allowed submissions.
nl: Beperk het totaal toegelaten aantal inzendingen.

en: Per user submission limit
nl: Inzendingslimiet per gebruiker

en: Limit each user to !count submission(s) !timespan
nl: Beperk gebruikers tot !count inzending(en) !timespan

en: Limit to !count total submission(s) !timespan
nl: Tot !count totale inzending(en) !timespan beperken

en: Latest number of submissions field is required.
nl: Laatste aantal inzendingen is verplicht.

en: Latest number of submissions must be numeric.
nl: Laatste aantal inzendingen moet een getal zijn.

en: Latest number of submissions must be greater than 0.
nl: Laatste aantal inzendingen moet groter zijn dan 0.

en: Start submission number is required.
nl: Beginaantal inzendingen is verplicht.

en: Start submission number must be numeric.
nl: Beginaantal inzendingen moet een getal zijn.

en: Start submission number must be greater than 0.
nl: Beginaantal inzendingen moet groter zijn dan 0.

en: End submission number must be numeric.
nl: Eindaantal inzendingen moet een getal zijn.

en: End submission number must be greater than 0.
nl: Eindaantal inzendingen moet groter zijn dan 0.

en: End submission number may not be less than Start submission number.
nl: Eindaantal inzendingen mag niet kleiner zijn dan beginaantal inzendingen.

en: @count total
nl: @count totaal

en: @count new since @date
nl: @count nieuwe sinds @date

en: Only the latest !number submissions
nl: Alleen de laatste !number inzendingen

en: All submissions starting from: !start and optionally to: !end
nl: Alle inzendingen vanaf: !start en optioneel tot: !end

en: Webform Node
nl: Webform-node

en: Webform Submission
nl: Formulierinzending

en: Webform submissions of the given user.
nl: Formulierinzendingen voor de gegeven gebruiker

en: PHP docs
nl: PHP-docs

en: Allow source configuration override
nl: Toestaan dat de bronconfiguratie kan worden overschreven

en: %error on line %num. Error code: %code
nl: %error op regel %num. Foutcode: %code

en: Clean URLs disabled
nl: Schone URL's uitgeschakeld

en: <em>CKEditor Link</em> requires <a href="!url">Clean URLs</a> to be enabled in order to function properly.
nl: Voor een juiste werking van <em>CKEditor Link</em> dienen <a href="!url">Schone URL's</a> ingeschakeld te zijn.

en: Select all items:
nl: Selecteer alle items:

en: on this page only
nl: alleen op deze pagina

en: A numeric input field (either as textfield or select list).
nl: Een numeriek invoerveld (als tekstvak of selectielijst).

en: Upload directory
nl: Uploadmap

en: Secure value (allows use of all tokens)
nl: Veilige waarde (gebruik van tokens toegestaan)

en: Hidden element (less secure, changeable via JavaScript)
nl: Verborgen element (minder veilig, kan gewijzigd worden via JavaScript)

en: Hidden type
nl: Verborgen type

en: A minimum and maximum value are required if displaying as a select.
nl: Minimum en maximum zijn verplicht bij het weergeven als selectielijst.

en: Automatic will display up to @count decimals places if needed. A value of "2" is common to format currency amounts.
nl: 'Automatisch' toont indien nodig tot @count cijfers na de komma. Voor geldbedragen wordt meestal de waarde '2' gebruikt.

en: Permit only integer values as input. e.g. 12.34 would be invalid.
nl: Enkel gehele getallen toelaten. Bijv. 12,34 zou ongeldig zijn.

en: Minimum numeric value. e.g. 0 would ensure positive numbers.
nl: Laagste waarde. Bijv. 0 laat enkel positieve getallen toe.

en: Maximum numeric value. This may also determine the display width of your field.
nl: Hoogste waarde. Dit kan ook de breedte van het veld bepalen bij weergave.

en: Limit options to a specific increment. e.g. a step of "5" would allow values 5, 10, 15, etc.
nl: Beperk de opties tot bepaalde stappen. Bijv. een stapgrootte van '5' laat de waarden 5, 10, 15... toe.

en: Exclude zero
nl: Nul uitsluiten

en: Exclude entries of zero (or blank) when counting submissions to calculate average and standard deviation.
nl: Laat nulwaarden of lege waarden weg bij het berekenen van het gemiddelde of de standaardafwijking.

en: Average !mu excluding zeros/blanks
nl: !mu gemiddeld zonder nullen/leeg

en: sample
nl: voorbeeld

en: Average !mu including zeros/blanks
nl: !mu gemiddeld inclusief nullen/leeg

en: population
nl: populatie

en: Zero/blank
nl: Nul/leeg

en: More stats »
nl: Meer statistieken »

en: Normal Distribution
nl: Normale verdeling

en: Boundary
nl: Grens

en: % of !description
nl: % van !description

en: !low to !high
nl: !low naar !high

en: Standard deviation (!sigma)
nl: Standaardafwijking (!sigma)

en: %name field value of @value should be in the range @min to @max.
nl: De waarde van %name moet tussen @min en @max liggen.

en: %name field value must be less than @max.
nl: De waarde van %name moet kleiner zijn dan @max.

en: %name field value must be greater than @min.
nl: De waarde van %name moet groter zijn dan @min.

en: %name field value of @value must be an integer.
nl: De waarde @value van het veld %name moet een geheel getal zijn.

en: %name field value must be @start plus a multiple of @step. i.e. @samples, etc.
nl: De waarde van het veld %name moet de som zijn van @start plus een veelvoud van @step. Bijvoorbeeld @samples, etc.

en: %name field value must be a multiple of @step. i.e. @samples, etc.
nl: De waarde van het veld %name moet een veelvoud zijn van @step. Bijvoorbeeld @samples, etc.

en: %name field value of @value must be numeric.
nl: De waarde @value van het veld %name moet numeriek zijn.

en: Minimum is required when using a select list element.
nl: Een minimum is verplicht bij het gebruik van een selectielijst.

en: Minimum must be numeric.
nl: Minimum moet een getal zijn.

en: Minimum must have an integer value.
nl: Minimum moet een geheel getal zijn.

en: Maximum is required when using a select list element.
nl: Maximum is verplicht bij het weergeven als selectielijst.

en: Maximum must be numeric.
nl: Maximum moet een getal zijn.

en: Maximum must have an integer value.
nl: Maximum moet een geheel getal zijn.

en: Step must be numeric.
nl: Stapgrootte moet een getal zijn.

en: Step must have an integer value.
nl: Stapgrootte moet een geheel getal zijn.

en: Max upload size
nl: Maximale uploadgrootte

en: Web images
nl: Webafbeeldingen

en: Desktop images
nl: Bureaubladafbeeldingen

en: Additional extensions
nl: Extra extenties

en: Printer, email and PDF versions
nl: Printer-, e-mail- en PDF-versies

en: Send by email
nl: Verstuur per e-mail

en: Send page by email
nl: Pagina per e-mail versturen

en: Send this page by email.
nl: Verstuur deze pagina via e-mail.

en: Update jQuery and jQuery UI to a more recent version.
nl: jQuery en jQuery UI bijwerken naar een nieuwere versie.

en: No importers available.
nl: Geen importeurs beschikbaar.

en: Prefix text placed to the left of the field
nl: Prefix-tekst aan de linkerkant van het veld geplaatst

en: Postfix text placed to the right of the field
nl: Suffix-tekst aan de rechterkant van het veld geplaatst

en: Next page button label
nl: Knoptekst 'Volgende pagina'

en: Width of the textarea in columns. This property might not have a visual impact depending on the CSS of your site.
nl: Breedte van het tekstveld in kolommen. Deze eigenschap is wellicht niet zichtbaar afhankelijk van de CSS van de site.

en: Height of the textarea in rows.
nl: Hoogte van het tekstveld in regels.

en: The open or closed status of a webform.
nl: De open- of gesloten status van een webformulier.

en: Open/Closed
nl: Open/gesloten

en: Standard Drupal
nl: Standaard Drupal

en: Comment Statistics
nl: Reactiestatistieken

en: @field_label (by title)
nl: @field_label (op titel)
