ELMS (6.x-1.0-alpha11) - en to kk translation catalogue (480 entries)

en: Focus
kk: Тұс

en: Home
kk: Басты бет

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Slideshow
kk: Слайд-шоу

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Images
kk: Суреттер

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Image !current of !total
kk: !total суреттен !current сурет

en: Next
kk: Келесі

en: user
kk: пайдаланушы

en: select
kk: таңдау

en: Show on every page except the listed pages.
kk: Арнайы саналған беттерден өзге әрбір бетте көрсету

en: Show on only the listed pages.
kk: Арнайы саналған беттерде ғана көрсету

en: Pages
kk: Беттер

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Reset to defaults
kk: Қалыпқа келтіру

en: enabled
kk: қосулы

en: enable
kk: косулы

en: context
kk: контекст

en: delete
kk: Өшіру

en: title
kk: аты

en: Status
kk: Жағдайы

en: Administer
kk: Басқару

en: Register
kk: Тіркеу

en: Markup
kk: Белгілер

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Email address
kk: Email адресі

en: Private
kk: Жеке

en: content
kk: контент

en: Development
kk: Дамыту

en: Groups
kk: Группалар

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Closed
kk: Жабық

en: Wrong username or password.
kk: Қолданушы аты немесе кілт сөз дұрыс емес.

en: List
kk: Көрсету

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Confirm
kk: Растау

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Registration form control
kk: Тіркелу формасын басқару

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Comments
kk: Пікірлер

en: More
kk: Толығырақ...

en: Action
kk: Әрекет

en: error
kk: Қате

en: Block title
kk: Атауы

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Categories
kk: Категория

en: Download
kk: Жүктеу

en: Version
kk: Нұсқа

en: view
kk: карау

en: updated
kk: жанартылған

en: Overview
kk: Шолу

en: Advanced options
kk: Кеңейтілген параметрлер

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Size
kk: Көлем

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Display settings
kk: Шығару параметрлері

en: default
kk: әдепкі

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Number
kk: Саны

en: Message
kk: Хабарлама

en: Password
kk: Құпиясөз

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Variable
kk: Мәң

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Center
kk: Орта

en: Help text
kk: Анықтама

en: Types
kk: Типтар

en: Related terms
kk: Қатысты терминдер

en: Required
kk: Қажетті

en: root
kk: түбір

en: Parent
kk: Ата-ана

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Add category
kk: Категория қосу

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Import
kk: Импорт

en: Book
kk: Кітап

en: Export
kk: Экспорт

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: username
kk: қолданушының аты

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Friday
kk: Жұма

en: Saturday
kk: Сенбі

en: Time
kk: Уақыт

en: View
kk: Қарау

en: Path
kk: Жол

en: Vocabularies
kk: Сөздіктер *

en: Region
kk: Аумақ

en: Menu
kk: Мәзір

en: results
kk: нәтижелер

en: search
kk: Іздеү

en: never
kk: ешқашан

en: Add item
kk: Элемент қосу

en: Text
kk: Текст

en: read more
kk: Толық оқу

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Statistics
kk: Статистика

en: Advanced search
kk: Кеңейтілген іздеу

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: Permitted file extensions
kk: Рұқсат етілген файлдық кеңейтулер

en: Extensions that users in this role can upload. Separate extensions with a space and do not include the leading dot.
kk: Бұл рөлдегі қолданушылар кері қотыра алатын кеңейтулер. Кеңейтулерді бос орын арқылы бөліңіз және басқарушы нүкте қолданбаңыз.

en: n/a
kk: жоқ

en: Upload
kk: Жүктеу

en: Picture
kk: Сүрет

en: type
kk: түр

en: Database type
kk: Дерекқор түрі

en: User
kk: Пайдаланушы

en: action
kk: әрекет

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Configure
kk: Баптау

en: file
kk: файл

en: status
kk: статусы

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Error
kk: Қате

en: Contact
kk: Контакттау

en: Created
kk: Құрылған

en: Node
kk: Түйін

en: Sent email to %recipient
kk: %recipient ке email жіберу

en: Unable to send email to %recipient
kk: %recipient email жіберу болмай жатыр

en: The subject of the message.
kk: Хаттың тақырыбы

en: Create
kk: Қосу

en: Are you sure you want to delete %title?
kk: Сіз %title жойғыңыз келетініне сенімдісіз бе?

en: Expanded
kk: Кеңейтілген

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
kk: Міндетті емес. Мәзірде, ауыр элементтер жеңіл элементтердің астында тұрады.

en: Question
kk: Сұрақтар

en: Printer-friendly version
kk: Баспаға арналған нұсқасы

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Post
kk: Жазба

en: Add content
kk: Контент қосу

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Block
kk: Блок

en: Add block
kk: Блок құру

en: Page
kk: Бет

en: Configuration saved.
kk: Конфигурация сақталды.

en: Footer message
kk: Төменгі деректемедегі хабарлама

en: Logo
kk: Логотип

en: Mission
kk: Мақсаты

en: Site name
kk: Сайт атауы

en: Site slogan
kk: Сайт ұраны

en: User settings
kk: Қолданушы теңшелімдері

en: Drupal
kk: Друпал

en: Host
kk: Хост

en: Never
kk: Ешқашан

en: Up to date
kk: Жаңартылған

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Left sidebar
kk: Сол жақ шеткі панелі

en: Right sidebar
kk: Оң жақ шеткі панелі

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Recipients
kk: Алушылар

en: Hourly threshold
kk: Сагаттык шектеу

en: Your name
kk: Сіздің атыңыз

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Throttle
kk: Тротл

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Comment
kk: Пікір

en: Hostname
kk: Хосттың аты

en: Published
kk: Жарияланған

en: Input format
kk: Еңгізу пішімі

en: Signature
kk: Қолтаңба

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Location
kk: Орналасуы

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Sticky at top of lists
kk: Тізімнің жоғарысына шығарылған

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Log message
kk: Журнал хабарламасы

en: Poll choices
kk: Жауап нұсқалары

en: Vocabulary ID
kk: Сөздіктің ID

en: Vocabulary name
kk: Сөздік атауы

en: Term name
kk: Термин аты

en: Last access
kk: Соңғы қатынас

en: Field type
kk: Өрістін типы

en: Global settings
kk: Жалпы теңшелімдер

en: Fields
kk: Өрістер

en: Count
kk: Саны

en: Mode
kk: күй

en: OPML feed
kk: OPML арнасы

en: Authored by
kk: Автор

en: Performance
kk: Өнімділік

en: 1 attachment | @count attachments
kk[0]: 1 тіркелім

en: This field is required.
kk: Міндетті өріс

en: Medium
kk: Орташа

en: Details
kk: Мәліметтер

en: System
kk: Системасы

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: Code
kk: Коды

en: Recipient
kk: Қабылдаушы

en: security
kk: қорғаныш

en: General
kk: Басты

en: Namibia
kk: Намибия

en: Tonga
kk: Тонга

en: Table
kk: Кесте

en: am
kk: ертенгі уақыт

en: !time ago
kk: !time бұрын

en: Other
kk: Басқа

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Navigation
kk: Навигация

en: Color
kk: Түс

en: access content
kk: контентке рұқсат

en: Allow
kk: Рұқсат ету

en: String
kk: Жазба жолы

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Not installed
kk: Орнатылмаған

en: Referrer
kk: Сілтеме көзі

en: Site off-line message
kk: Сайт офлайн хабарламасы

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
kk: Қазір сайтта жөндеу жұмыстары жүріп жатыр.

en: Message to show visitors when the site is in off-line mode.
kk: Қонақтарға сайт офлайн кезінде көрсетілетін хабарлама.

en: Default front page
kk: Әдепкі бірінші парақ

en: Create content
kk: Контентті қосу

en: access denied
kk: рұқсат етілмеген

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Filters
kk: Фильтерлері

en: Optional
kk: Міндетті емес

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
kk: Тек қана PHP код <code>TRUE</code> қайтарса ғана (PHP-mode, мамандар үшін ғана).

en: Preformatted
kk: Тегістелген

en: Profile
kk: Профиль

en: Votes
kk: Дауыстар

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау

en: Operation
kk: Операция

en: reply
kk: жауап беру

en: Central African Republic
kk: Орталық Африка Республикасы

en: Nauru
kk: Науру

en: South Africa
kk: Оңтүстік Африка

en: Database name
kk: Дерекқор атауы

en: Add user
kk: Қолданушы қосу

en: Formatting guidelines
kk: Форматтау нұсқаулығы

en: Authoring information
kk: Авторлық ақпарат

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Format: %time. Leave blank to use the time of form submission.
kk: Пішімі: %time. Жіберілген уақытын қою үшін бос қалдырыңыз.

en: Leave blank for %anonymous.
kk: %anonymous үшін бос қалдыр.

en: Attachments
kk: Косымшалар

en: File attachments
kk: Файл қосымшалар

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
kk: Әр жолаққа Drupal жолдары сияқты бір парақ жазыңыз. Мысалыға блог парағы үшін %blog және әр жеке блог үшін %blog-wildcard. %front бастапқы парақ.

en: Maximum file size per upload
kk: Файлды жүктеудегі максималды көлем

en: [<a href="@link">more help...</a>]
kk: [<a href="@link">қосымша көмек...</a>]

en: English
kk: Ағылшын

en: Messages
kk: Хаттар

en: Edit term
kk: Терминді өзгерту

en: Allowed HTML tags
kk: Рұқсат етілген HTML тегтері

en: Sources
kk: Ақпарат көздері

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: The update has been performed.
kk: Жаңарту орындалды.

en: update
kk: жанарту

en: View user profile.
kk: Қолданушы профилін көру.

en: Full text
kk: Толық мәтін

en: published
kk: жарияланған

en: The changes have been saved.
kk: Өзгертулер сақталды.

en: Undo
kk: Қайтару

en: Search results
kk: Іздеу нәтижелері

en: Your search yielded no results
kk: Сіздің іздеуіңіз еш нәтиже бермеді

en: Please enter some keywords.
kk: Құпия создерді енгізге болады.

en: Deleted
kk: Жойылған

en: Publishing options
kk: Жариялау нұсқаулары

en: Configure block
kk: Блокты нұсқау

en: Posts
kk: Жазбалар

en: Mission statement
kk: Мақсаты

en: Greater than
kk: Үлкен

en: Less than
kk: Кіші

en: profile
kk: профиль

en: Site information
kk: Сайт туралы мәлімет

en: Blocked
kk: Бұғатталған

en: Results
kk: Нәтижелер

en: Poll settings
kk: Сауалнама параметрлері

en: Forums
kk: Форумдар

en: view revisions
kk: ревизияларды көру

en: Revisions for %title
kk: %title ревизиясы

en: !date by !username
kk: !username<br />!date

en: Revision
kk: Ревизия

en: current revision
kk: соңғы ревизия

en: Track
kk: трек

en: User management
kk: Пайдаланушырады басқару

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Fiji
kk: Фиджи

en: Not published
kk: Жарияланбаған

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
kk: Сіздің PHP теңшелімдері %size шектеуінен аспау керек.

en: Menu settings
kk: Мәзір теңшелімдері

en: Color scheme
kk: Түс схемасы

en: Gray
kk: Сұр

en: @type: deleted %title.
kk: @type: %title жойылды.

en: Delete action
kk: Әрекетті өшіру

en: Themes
kk: Темалар

en: JPEG quality
kk: JPEG сапасы

en: administer nodes
kk: басқарушы түйіндері

en: !name field is required.
kk: !name өрісін толтыру міндет.

en: Comment settings
kk: Пікір теңшелімдері

en: Read only
kk: Оқу ғана

en: Processing
kk: Өңделу...

en: Finished
kk: Аяқталды

en: File upload error. Could not move uploaded file.
kk: Файлды жүктеу қатесі. Жүктелген файлды роналастыру мүмкін емес.

en: Slogan
kk: Ұран

en: This text will be displayed at the bottom of each page. Useful for adding a copyright notice to your pages.
kk: Бұл мәтін әр парақтың астында көрініп тұрады. Парақтарға копирайт қоюға қолайлы.

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу

en: Go to page @number
kk: @number параққа көшу

en: Enter the terms you wish to search for.
kk: Іздейтін терминдерді енгізіңіз.

en: No content types available.
kk: Еш контент түрі жоқ.

en: Blocks
kk: Блоктар

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
kk: Егер РНР режимі таңдалған болса, РНР кодын %php алдында енгізіңіз. Дұрыс емес РНР кодын іске қосу кезінде сіздің Drupal-дағы сайтыңыздың жұмысы тоқтап қалуы мүмкін екенін білуіңіз жөн.

en: Menus
kk: Мәзірлер

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
kk: Контентты сипаттайтын, үтірмен бөлінген терминдер тізімі. Мысалы: қызық, секіру, балапан.

en: Default time zone
kk: Сағаттық белбеу үнсіз баптама

en: Search Index
kk: Іздестіру индексі

en: Search Result
kk: Іздестіру нәтижесі

en: Manage fields
kk: Өрістерді басқару

en: Added field %label.
kk: Қосылған өріс %label.

en: The update has encountered an error.
kk: Жаңарту кезінде қате табылды.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
kk[0]: 1 элемент сәтті өңделді:
    @count элемент сәтті өңделді:

en: <Create>
kk: <Құру>

en: Publish
kk: Жариялау

en: Permission
kk: Құқық

en: incompatible
kk: үйлесімсіз

en: Incompatible with this version of Drupal core
kk: Drupal ядросының бұл нұсқасымен сәйкес келмейді

en: This version is incompatible with the !core_version version of Drupal core.
kk: Бұл нұсқа Drupal core-дың !core_version нұсқасымен сыйыспайды.

en: Incompatible with this version of PHP
kk: PHP-дің бұл нұсқасымен сәйкес келмейді

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
kk: Бұл модулге PHP-дің @php_required нұсқасы керек, және де !php_version нұсқасың қолдамайды.

en: Read/Write
kk: Оқу/Жазу

en: 1 comment | @count comments
kk[0]: 1 комментарий

en: Blue
kk: Көк

en: file system
kk: файлдық жүйе

en: Profiles
kk: Профильдер

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
kk: @count немесе одан көп таңбасы бар кем дегенде бір оң кілт сөз болу керек.

en: KB
kk: Кб

en: Language neutral
kk: Тілге қатысы жоқ

en: This content has been modified by another user, changes cannot be saved.
kk: Бұл контентті басқа пайдаланушы жаңартқан, өзгертулер сақталмайды.

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: The directory %directory does not exist.
kk: %directory каталогы табылған жоқ.

en: The directory %directory is not writable
kk: %directory қалтасы жазуға жарамсыз.

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
kk: Каталог %directory жазу үшін қолайлы емес, себебі оған тиісті рұқсаттардың жиыны жоқ

en: Rearrange
kk: Қайта реттеу

en: 1 user | @count users
kk[0]: 1 пайдаланушы

en: Primary links
kk: Негізгі сілтемелер

en: ok
kk: жарайды

en: Rebuild permissions
kk: Құқықтарды қайта құру

en: Action %action has been unassigned.
kk: %action әрекеті қабылданбады.

en: Aggregator
kk: Агрегатор

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
kk: PHP-ға арналған GD кітапханасы жоқ немесе уақыты шығып кетті. Бұны түзету туралы мәлімет алу үшін <a href="@url">PHP сурет документациясына</a> өтіңіз.

en: GD library
kk: GD кітапханасы

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
kk: %url URL-ы жарамсыз. Толық жазылған URL еңгізіңіз, мысалы: http://www.example.com/feed.xml.

en: Book navigation
kk: Кітап навигациясы

en: !a comments per page
kk: Бір параққа !a пікір саны

en: Taxonomy vocabulary
kk: Таксономиялық сөздігі

en: Registration form
kk: Тіркелу формасы

en: The e-mail address %mail is not valid.
kk: %mail e-mail мекенжайы дұрыс емес.

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
kk: Қатені тексеру, өтінеміз, тағы бір байқап көріңіз. Егер осы қате қайталанса, сайттың  басқарушысымен байланысыңыз

en: The selected file %file could not be copied.
kk: Таңдалған %file файлын көшіру мүмкін емес.

en: Color set
kk: Түс жиыны

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
kk: Егер вариант саны жетіспесе,қосу үшін осында басыңыз.

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
kk: Егер серверге тікелей рұқсат жоқ болса, онда логотипті кері қотару үшін осы өрісті қолданыңыз.

en: sort by @s
kk: @s бойынша сұрыпта

en: and
kk: және

en: Choose an action
kk: Әрекет таңдаңыз

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
kk: URL мекенжайы пайдаланушымен қайта бағытталды. Ішкі  URL node/1234 сияқты немесе сыртқы URL http://drupal.org сияқты мүмкін болады.

en: Additional information
kk: Қосымша мәлімет

en: Create @name
kk: @name құру

en: @type %title has been deleted.
kk: %title @type  жойылды.

en: Not enabled
kk: Қосылған жоқ

en: edit order and titles
kk: орын және тақырып аттарын өңдеу

en: Rating
kk: Рейтинг

en: This week
kk: Бұл апта

en: Acronym
kk: Акроним

en: Post new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If an <a href="!image-toolkit-link">image toolkit</a> is installed, files exceeding this value will be scaled down to fit.
kk: Суреттің көлемінің максимал мәні (мысалы, ,640х480). Егер еш шектеу болмаса 0 қойыңыз. Егер <a href="!image-toolkit-link">Суреттің құралдар жиынтығы</a>  қондырылған болса, көлемі шектен асып кеткен файлдардар керек мөлшерге дейін азайтылады.

en: Direction
kk: Бағыт

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
kk: Қауіпсіздік ескерту: .htaccess файлын жазу мүмкін емес. Өзініңің %directory қалтана .htaccess файлын жасаңыз және оған мынадай сызықты қосыңыз: <code>!htaccess</code>

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
kk: Тек қана %files кеңейтімі бар файлдар рұқсат етілген.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
kk: Файл максималды %maxsize файл мөлшерінен %filesize асып кеткен.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
kk: Файл сіздің диск %quota квотасын %filesize -қа кеңейтеді.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
kk: Сурет өлшемі рұқсат етілген максимум %dimensions пиксель өлшемділігіне сыйю үшін өзгертілді.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
kk: Сурет өлшемі тым үлкен; максималды мөлшерлер %dimensions пиксель.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
kk: Сурет өлшемі тым кіші; минималды мөлшерлер %dimensions пиксель.

en: Secondary links
kk: Қосымша сілтемелер

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
kk: Жарамайтын таңдау жасалынды. Сайт администраторымен хабарласыңыз.

en: Illegal choice %choice in !name element.
kk: !name элементінде жарамыз %choice таңдауы.

en: Revision information
kk: Ревизия ақпараты

en: Delete comment
kk: Комментарийды жою

en: Join summary
kk: Қате болды. 
    @uri 
    (ақпарат жоқ).

en: Split summary at cursor
kk: Бастаманы материалдан бөлу

en: Search group
kk: Топты іздестіру

en: Help topics
kk: Көмек бөлімі

en: Help is available on the following items:
kk: Келесі элементтерге көмек көрсетілген:

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
kk: Таңдалған суретті өңдеу %toolkit құралдар жиыны %function -ды жөнді орындай алмайды.

en: No fields available.
kk: Қатынаулы өрістер жоқ.

en: Not in menu
kk: Мәзірде емес

en: form
kk: форма

en: Abbreviation
kk: Аббревиатура

en: Inserted
kk: Ендірілді

en: The title of the comment.
kk: Пікір тақырыбы

en: Comment count
kk: Пікір санау

en: Poll
kk: Дауыс беру

en: Search Terms
kk: Іздестіру шарттары

en: contact
kk: Контакттар

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
kk: Егер екі терминнің біреуін тапқыңыз келсе, онда терминдер арасына бас әріпті <strong>OR</strong> қойыңыз. Мысалы, <strong>иттер OR мысықтар</strong>.

en: More information about formatting options
kk: Пішімдеу нұсқаулары туралы толығырақ ақпарат

en: Contact form
kk: Контакт формасы

en: Drag to re-order
kk: Ретін ауыстыру үшін тінтуірмен орнын ауыстыра салыңыз

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
kk: Бұл кестедегі өзгертулер форманы толтырмағаныңызша сақтала алмайды.

en: The permissions of directory %directory have been changed to make it writable.
kk: %directory қалтасының рұқсаттары жазуға жарамды болып өзгертілді.

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
kk: !name %max санынан ұзын болмауы керек, қазір оның ұзындығы %length символ.

en: Illegal choice %choice in %name element.
kk: %name элементінде жарамсыз %choice таңдауы.

en: Re-order book pages and change titles
kk: Кітап беттері ретін және өзгерту атауларын теңшелеу

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
kk: Машина оқи алатын ат тек қана  кіші әріптер, нөмерлер және астыңғы сызықтан тұра алады

en: The revisions let you track differences between multiple versions of a post.
kk: Тексеру сізге жазбаның бірнеше нұсқасының арасындағы айырмашылықты бақылайтын мүмкіндік береді.

en: Rebuilding content access permissions
kk: Контентке қолжетімділік рұқсатын қайтару

en: Content permissions have been rebuilt.
kk: Рұқсат контенті қайта қалпына келтірілді.

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
kk: Контент қолжетімділік рұқсаты дұрыс қалпына келтірілмеді.

en: Post settings
kk: Жазба параметрлері

en: Polls
kk: Дауыс берулер

en: The value provided for %field is not a valid URL.
kk: Жеткізуші мәні %field дұрыс емес

en: Search form
kk: Іздестіру формасы

en: Shortcut icon
kk: Жылдамық белгіші

en: Display post information on
kk: Хаттың ақпараты көрсетеледі

en: Enable or disable the <em>submitted by Username on date</em> text when displaying posts of the following type.
kk: Төмендегі контент түріндегі жазбаларда <em>қолданушы жіберген уақыты</em> мәтінің өшіру немесе қосу.

en: Use the default logo
kk: Әдеткі логотипті пайдаланыңыз

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
kk: Тема ұсынған логотипті қолдану үшін құсбелгіні белгілеңіз.

en: Use the default shortcut icon.
kk: Әдеттегі лақап белгішесін пайдаланыңыз

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
kk: Егер сіз теманы әдеттегі лақап белгісін пайдалансын десеңіз мына жерді тексеріңіз.

en: Short date format
kk: Қысқа уақыт пішімі

en: Medium date format
kk: Орташа уақыт пішімі

en: Long date format
kk: Ұзын уақыт пішімі

en: Date and time lookup
kk: Уақыт пен күн іздеу

en: Translation settings
kk: Аударма теңшелемелері

en: Skip navigation
kk: Шарлауды өткізіп жіберу

en: Administrator role
kk: әкiмнiң рөлi

en: The slogan of the site.
kk: Сайт ұраны

en: The name of the taxonomy term.
kk: Таксономия терминнің аты

en: The optional description of the taxonomy term.
kk: Таксономия терминнің қосымша сипаттамасы

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
kk: Таксономияның сөздігін бір мәнді ID

en: The name of the taxonomy vocabulary.
kk: Таксономияның сөздігін аты

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
kk: Таксономияның сөздігін қосымша сипаттамасы
