ELMS (6.x-1.0-alpha15) - en to lt translation catalogue (5571 entries)

en: Focus
lt: Fokusas

en: Home
lt: Pirmas

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Images
lt: Vaizdai

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Image !current of !total
lt: !current iš !total

en: Next
lt: Kitas

en: user
lt: narys

en: select
lt: pasirinkti

en: Filter HTML tags
lt: Filtruotos HTML žymės

en: Show on every page except the listed pages.
lt: Rodyti visuose išskyrus nurodytuose

en: Show on only the listed pages.
lt: Rodyti tik nurodytuose puslapiuose

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: enabled
lt: Įjungta

en: enable
lt: įjungti

en: context
lt: kontekstas

en: delete
lt: šalinti

en: title
lt: pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Administer
lt: Administravimas

en: Register
lt: Registruotis

en: Create a new user account.
lt: Registracija

en: Request new password via e-mail.
lt: Gauti naują slaptažodį el. paštu.

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Private
lt: Privatus

en: content
lt: turinys

en: Development
lt: Kūrimas

en: Groups
lt: Grupės

en: Admin specifies whether or not a group appears in the public listings.
lt: Administratorius nurodo ar grupė atsiras viešam sąraše.

en: Is
lt: Yra

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Replies
lt: Atsakymai

en: Closed
lt: Uždara

en: Invite only
lt: Tik su pakvietimais

en: Wrong username or password.
lt: Neteisingas vardas ar slaptažodis.

en: Group specific blocks are only visible on group pages and not on systemwide pages like the home page or admin pages.
lt: Specifiniai grupės blokai matomi tik grupės puslapiuose ir nerodoma kituose svetainės puslapiuose.

en: OPML
lt: OMPL

en: Create group administrator
lt: Sukurti grupės valdytoją

en: Delete group administrator
lt: Pašalinti grupės valdytoją

en: Send invitation
lt: Siųsti pakvietimą

en: Group activity
lt: Grupės aktyvumas

en: Organic groups
lt: Organinės grupės

en: Organic groups configuration
lt: Organinių grupių valdymas

en: List
lt: Sąrašas

en: Faces
lt: Veidai

en: Subject
lt: Tema

en: Send email
lt: Siųsti el. paštą

en: closed
lt: uždaryta

en: Actions
lt: Veiksmai

en: disabled
lt: išjungtas

en: Subscription saved.
lt: Prenumerata išsaugota

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Email addresses or usernames
lt: El. pašto adresai ar narių vardai

en: Enter up to %max email addresses or usernames. Separate multiple addresses by commas or new lines. Each person will receive an invitation message from you.
lt: Įveskite iki %max el. pašto adresų arba narių vardų. Adresus atskirkite kableliu arba nauja eilute. Kiekvienas asmuo gaus pakvietimą nuo jūsų.

en: Personal message
lt: Asmeninė žinutė

en: Optional. Enter a message which will become part of the invitation email.
lt: Pasirenkama. Įveskite žinutę kuri bus dalis pakvietimo teksto.

en: You may not specify more than %max email addresses or usernames.
lt: Jums neleista nurodyti daugiau nei %max el. pašto adresų ar narių vardų.

en: Additional details
lt: Papildoma informacija

en: Are you sure you want to join the group %title?
lt: Ar tikrai norite prisijungti prie grupės %title?

en: List of users
lt: Narių sąrašas

en: (approval needed)
lt: (reikia patvirtinimo)

en: deny
lt: neleisti

en: Manager
lt: Valdytojas

en: Age
lt: Amžius

en: Last comment
lt: Paskutinis komentaras

en: Description
lt: Aprašymas

en: No posts in this group.
lt: Šioje grupėje nėra įrašų.

en: No public posts in this group.
lt: Šioje grupėje nėra viešų įrašų.

en: A brief description for the group details block and the group directory.
lt: Trumpas grupės aprašymas, rodomas grupių sąraše.

en: Language
lt: Kalba

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the group.
lt: Pasirinkdami kita temą, pakeisite grupės puslapio išvaizdą.

en: Do nothing.
lt: Nieko nedaryti.

en: Delete all group posts which don't also belong to another group.
lt: Pašalinti visus grupės įrašus kurie nepriklauso ir kitoms grupėms.

en: Move all group posts to the group listed below.
lt: Perkelti visus grupės įrašus į grupę žemiau.

en: Group posts
lt: Grupės įrašai

en: Target group
lt: Tikslo grupė

en: Delete group
lt: Pašalinti grupę

en: Public
lt: Vieša

en: Audience
lt: Auditorija

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Log
lt: Įrašas

en: @group: '@title' at @site
lt: @group: '@title' - @site

en: @body
    
    --
    This message was sent by an administrator in the '@group' group at @site. To visit this group, browse to !url_group. To unsubscribe from this group, visit !url_unsubscribe
lt: @body
    
    --
    Ši žinutė siųsta grupės '@group' valdytojų iš @site. Norite aplankyti šią grupę, spauskite !url_group.Atsijungti nuo grupės, spauskite !url_unsubscribe

en: Invitation to join the group '@group' at @site
lt: Kvietimas prisijungti prie '@group' grupės iš @site

en: You are now an administrator for the group '@group'
lt: Nuo šiol jūs grupės '@group' administratorius.

en: @username, you are now an administrator for the group '@group'.
    
    You can administer this group by logging in here:
     !group_url
lt: @username, nuo šiol jūs grupės '@group' administratorius.
    
    
    Galite valdyti grupę prisijungę:
     !group_url

en: Group details
lt: Grupės aprašymas

en: New groups
lt: Naujos grupės

en: Group notifications
lt: Grupės parnešimai

en: RSS feed
lt: RSS tiekimas

en: more
lt: daugiau

en: Browse the newest groups.
lt: Naršyti naujausias grupes.

en: Invite friend
lt: Pakviesti draugą

en: Create !type
lt: Sukurti !type

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Access control
lt: Prieigos kontrolė

en: New groups don't appear in the groups directory. Administrators control the directory exclusively.
lt: Naujos grupės neatsiranda grupių sąraše. Valdytojai kontroliuoja.

en: New groups always appear in the groups directory.
lt: Naujos grupės visada asiranda grupių sąraše.

en: Groups directory control
lt: Grupių sąrašo valdymas

en: New groups always appear on the registration form.
lt: Naujos grupės visada atsiranda registracijos formoje.

en: Registration form control
lt: Registracijos formos valdymas

en: Explanation or submission guidelines
lt: Paaškinimai ar pateikimo gairės

en: Audience checkboxes
lt: Auditorijos žymimas langelis

en: Visibility of posts
lt: Įrašo matomumas

en: Audience required
lt: Privaloma auditorija

en: New content subject
lt: Naujo turinio tema

en: New content body
lt: Naujo turinio turinys

en: (pending approval)
lt: (laukiama patvirtinimo)

en: 1 invitation sent. | @count invitations sent.
lt[0]: Išsiųstas @count pakvietimas.
lt[1]: Išsiųsti @count pakvietimai.
lt[2]: Išsiųsti @count[2] pakvietimų.

en: Show this post in this group. | Show this post in these groups.
lt[0]: Rodyti šį įrašą šioje grupėje.
lt[1]: Rodyti šį įrašą šiose grupėje.
lt[2]: Rodyti šį įrašą šiose grupėje.

en: administer organic groups
lt: valdyti organines grupes

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: footer
lt: poraštė

en: Comments
lt: Komentarai

en: Priority
lt: Prioritetas

en: More
lt: Daugiau

en: not verified
lt: nepatvirtina

en: Action
lt: Veiksmas

en: Last updated
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: On
lt: Įjungta

en: new
lt: naujas

en: error
lt: klaida

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Block title
lt: Bloko pavadinimas

en: The title of the block as shown to the user.
lt: Pavadinimas, kurį matys nariai

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Blue Lagoon (Default)
lt: Blue Lagoon (Įprasta)

en: Cold Day
lt: Šalta diena

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Homepage
lt: Svetainė

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Version
lt: Versija

en: Go
lt: Pirmyn

en: view
lt: Peržiūrėti

en: unpublished
lt: nepublikuota

en: updated
lt: atnaujinta

en: Available variables are:
lt: Galima naudoti tokius kintamuosius:

en: Overview
lt: Apžvalga

en: all
lt: visi

en: File
lt: Failas

en: Tag
lt: Žymė

en: File path
lt: Failo kelias

en: Login
lt: Prisijungti

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Release notes
lt: Laidos naujienos

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Links
lt: Nuorodos

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: None
lt: Joks

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: default
lt: įprasta

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Number
lt: Skaičius

en: Message
lt: Žinutė

en: No log messages available.
lt: Nėra įrašų

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Block settings
lt: Bloko nustatymai

en: Comment form
lt: Komentarų forma

en: - None -
lt: - Joks -

en: Country
lt: Šalis

en: Weight
lt: Svoris

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: North
lt: Šiaurės

en: East
lt: Rytų

en: South
lt: Pietų

en: West
lt: Vakarų

en: Variable
lt: Kintamasis

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Center
lt: Centras

en: There are currently no posts in this category.
lt: Šiuo metu šioje kategorijoje nėra nė vieno įrašo.

en: Help text
lt: Pagalbos tekstas

en: Types
lt: Tipai

en: Hierarchy
lt: Hierarchija

en: Single
lt: Vieno lygio

en: Multiple
lt: Galimi keli

en: Related terms
lt: Susiję terminai

en: Synonyms
lt: Sinonimai

en: Multiple select
lt: Pasirinkti keletą

en: Required
lt: Būtinas

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Parents
lt: Tėvai

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
lt: Puslapiai rūšiuojami pirma pagal svorį, po to pagal pavadinimą.

en: Depth
lt: Gylis

en: none
lt: joks

en: Category
lt: Kategorija

en: Add container
lt: Pridėti konteinerį

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Add category
lt: Pridėti kategorija

en: Feed
lt: Srautas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit container
lt: redaguoti konteinerį

en: edit
lt: redaguoti

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: up
lt: viršun

en: Go to parent page
lt: Į tėvinį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Import
lt: Importuoti

en: Book
lt: Knyga

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Description field
lt: Aprašymo laukelis

en: settings
lt: nustatymai

en: Back
lt: Atgal

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Field
lt: Laukelis

en: category
lt: kategorija

en: Outline
lt: Apybraiža

en: Label
lt: Žymė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Session opened for %name.
lt: Narys %name prisijungė.

en: Help
lt: Pagalba

en: username
lt: registracijos vardas

en: Preset Name
lt: Parinkties Pavadinimas

en: Font
lt: Šriftas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Summary
lt: Įžanga

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Open
lt: Atvira

en: Top
lt: Viršus

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: High
lt: Aukštas

en: Low
lt: Žemas

en: Archives
lt: Archyvai

en: Add new
lt: Pridėti naują

en: Time
lt: Laikas

en: Views
lt: Vaizdai

en: Access
lt: Priėjimas

en: Add
lt: Pridėti

en: remove
lt: pašalinti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Length
lt: Ilgis

en: Format
lt: Formatas

en: History
lt: Istorija

en: The configuration options have been reset to their default values.
lt: Konfigūracijos  atstatyti į standartines reikšmes.

en: hidden
lt: paslėptas

en: Path
lt: Kelias

en: Dimensions
lt: Matmenys

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: Modules
lt: Moduliai

en: Clear index
lt: Valyti indeksą

en: edit forum
lt: redaguoti forumą

en: Forum name
lt: Forumo pavadinimas

en: forum
lt: forumas

en: Are you sure you want to delete the forum %name?
lt: Ar tikrai nori ištrinti %name forumą?

en: The forum %term and all sub-forums and associated posts have been deleted.
lt: Forumas %term ir visi sub-forumai ir įrašai jame buvo pašalinti.

en: forum: deleted %term and all its sub-forums and associated posts.
lt: forumas: pašalintas %term ir visi sub-forumai ir įrašai jame.

en: Manage
lt: Valdyti

en: Region
lt: Sritis

en: key
lt: raktas

en: link
lt: nuoroda

en: Anchor
lt: Inkaras

en: Display
lt: Rodymas

en: Node type
lt: Mazgo tipas

en: Menu
lt: Meniu

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: results
lt: rezultatai

en: search
lt: paieška

en: Core - optional
lt: Šerdis - pasirenkama

en: Teaser
lt: Įžanga

en: never
lt: niekada

en: The username %name does not exist.
lt: Registracijos vardas %name nežinomas.

en: mail
lt: el. paštas

en: Add item
lt: Pridėti punktą

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: actions
lt: veiksmai

en: Display Settings
lt: Rodymo nustatymai

en: Text
lt: Tekstas

en: Theme
lt: Tema

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: name
lt: vardas

en: aggregator
lt: surinkėjas

en: read more
lt: skaityti daugiau

en: Update interval
lt: Atnaujinimo intervalas

en: The fully-qualified URL of the feed.
lt: Visiškai kvalifikuotas URL tiekimas

en: Add forum
lt: Pridėti forumą

en: path
lt: kelias

en: Add term
lt: Pridėti terminą

en: Screenshot for %theme theme
lt: Temos %theme vaizdas

en: no screenshot
lt: nėra vaizdo

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Access log settings
lt: Priėjimų įrašų nuostatų

en: Enable access log
lt: Įjungti priėjimo įrašymą

en: Discard access logs older than
lt: Pašalinti įrašus senesnius kaip

en: Preview comment
lt: Peržiūrėti komentarą

en: <none>
lt: -joks-

en: Component
lt: Komponentas

en: Last month
lt: Praeitą mėnesį

en: Unassign
lt: Atskirti

en: Please contact the site administrator.
lt: Prašome susisiekti su administratoriumi.

en: Statistics
lt: Statistika

en: Advanced search
lt: Išplėsta paieška

en: You are not authorized to access this page.
lt: Šis puslapis skirtas tik nariams.

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: Settings for @role
lt: Nuostatos @role

en: Permitted file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: Extensions that users in this role can upload. Separate extensions with a space and do not include the leading dot.
lt: Bylų formatai, kuriuos vartotojai gali siųsti pagal jų rolę. Atskirkite plėtinius tarpais ir neįrašykit taško.

en: n/a
lt: n/d

en: Upload
lt: Įkelti

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: Upload image
lt: Atsiųsti vaizdą

en: Paths
lt: Keliai

en: type
lt: tipas

en: Mail
lt: Paštas

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: Database type
lt: Duomenų bazės tipas

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: action
lt: veiksmas

en: Continue
lt: Tęsti

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Email
lt: El. paštas

en: Check
lt: Čekis

en: Files
lt: Failai

en: file
lt: failas

en: status
lt: būsena

en: User ID
lt: Nario ID

en: Error
lt: Klaida

en: Options
lt: Nustatymai

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: Sent email to %recipient
lt: Laiškas išsiųstas  %recipient

en: Unable to send email to %recipient
lt: Neįmano išsiųsti laiško %recipient

en: The subject of the message.
lt: Žinutės tema

en: Create
lt: Kurti

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Include
lt: Įterpti

en: Exclude
lt: Išskirti

en: Are you sure you want to delete %title?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %title?

en: Save categories
lt: Išsaugoti kategorijas

en: Content management
lt: Turinio valdymas

en: Menu item
lt: Meniu punktas

en: Expanded
lt: Išplėstas

en: The path this menu item links to. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
lt: Kelias iki meniu punkto. Tai gali būt vidinis Drupal kelias toks kaip %add-node arba išorinis URL toks kaip http://www.drupal.lt. Įrašykite %front ir tai bus nuorodą į pirmą puslapį.

en: If selected and this menu item has children, the menu will always appear expanded.
lt: Jei pažymėsite ir meniu punktas turi popunkčių, meniu visada bus rodomas išplėstas.

en: Parent item
lt: Tėvinis elementas

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
lt: Pasirinktinai. Sunkesni meniu punktai bus žemiau lengvesnių.

en: Question
lt: Klausimas

en: Add child page
lt: Pridėti dukterinį puslapį

en: Printer-friendly version
lt: Spausdinimo versija

en: Update options
lt: Atnaujinti pasirinkimus

en: Remove from outline
lt: Pašalinti iš apybraižos

en: Unknown export format.
lt: Nežinomas eksportavimo formatas.

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Done
lt: Atlikta

en: Points
lt: Taškai

en: Post
lt: Įrašas

en: Last post
lt: Paskutinis įrašas

en: Submit @name
lt: Pateikti @name

en: Access denied
lt: Prieiga uždrausta

en: Submitted
lt: Pateikta

en: Year
lt: Metai

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Block
lt: Blokas

en: Add block
lt: Pridėti bloką

en: Override title
lt: Perrašyti pavadinimą

en: CSS class
lt: CSS klasė

en: Display links
lt: Rodyti nuorodas

en: View type
lt: Vaizdo tipas

en: Page
lt: Puslapis

en: Pager ID
lt: Puslapiavimo ID

en: View arguments
lt: Peržiūros argumentai

en: Override URL
lt: Perrašyti URL

en: Bottom
lt: Apačia

en: 1 hour | @count hours
lt[0]: @count valanda
lt[1]: @count valandos
lt[2]: @count[2] valandų

en: 1 day | @count days
lt[0]: @count diena
lt[1]: @count dienos
lt[2]: @count[2] dienų

en: Configuration saved.
lt: Nustatymai išsaugoti

en: Node links
lt: Mazgo nuorodos

en: Taxonomy terms
lt: Sistematikos terminai

en: User picture
lt: Vartotojo nuotrauka

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Footer message
lt: Poraštės žinutė

en: Logo
lt: Logotipas

en: Mission
lt: Misija

en: Search box
lt: Paieškos langelis

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Site slogan
lt: Svetainės šūkis

en: Good
lt: Gerai

en: rate content
lt: vertinti turinį

en: Voting
lt: Balsavimas

en: Node types
lt: Mazgo tipas

en: User settings
lt: Narių nuostatos

en: Public registrations
lt: Vieša registracija

en: Only site administrators can create new user accounts.
lt: Tik svetainės administratoriai gali kurti naujus vartotojus.

en: Added
lt: Pridėta

en: Not found
lt: Nerasta

en: Module
lt: Modulis

en: Off
lt: Išjungta

en: Host
lt: Serveris

en: Available updates
lt: Prieinami atnaujinimai

en: Manual update check
lt: Rankinis atnaujinimų tikrinimas

en: Always
lt: Visada

en: Never
lt: Niekada

en: Your changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Check manually
lt: Tikrinti rankiniu būdu

en: Up to date
lt: Galioja

en: Update available
lt: Atnaujinimas prieinamas

en: Drupal core update status
lt: Drupal branduolio atnaujinimo būklė

en: Out of date
lt: Baigėsi galiojimas

en: Update status
lt: Apklausos būsena

en: Header
lt: Atraštė

en: Left sidebar
lt: Kairė pusė

en: Right sidebar
lt: Dešinė pusė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Inline
lt: Eilutėje

en: The menu item can be customized and configured only once the menu module has been <a href="@modules-page">enabled</a>.
lt: Meniu punktas gali būt konfiguruojamas jei tik meniu modulis <a href="@modules-page">įjungtas</a>.

en: Recipients
lt: Gavėjai

en: Selected
lt: Pasirinkta

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
lt: Nustatykite <em>Taip</em> jei pageidaujate, kad ši kategorija būtų pagrindinė.

en: You must enter a category.
lt: Jūs turite įvesti kategoriją.

en: You must enter one or more recipients.
lt: Jūs turite įvesti el. pašto adresą.

en: Category %category has been added.
lt: Kategorija %category buvo pridėta.

en: Category %category has been updated.
lt: Kategorija %category yra atnaujinta.

en: Are you sure you want to delete %category?
lt: Ar tikrai norite ištrinti %category kategoriją?

en: Category %category has been deleted.
lt: Kategorija %category ištrinta.

en: Hourly threshold
lt: Valandinis slenkstis

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
lt: Jūs negalite siųsti daugiau kaip %number  pranešimų per valandą. Prašome bandyti vėliau.

en: Your name
lt: Jūsų vardas

en: Your e-mail address
lt: Jūsų el. pašto adresas

en: Send e-mail
lt: Siųsti el. paštą

en: You must select a valid category.
lt: Pasirinkite kategoriją.

en: You must enter a valid e-mail address.
lt: Jūs turite įvesti galiojantį  el. pašto adresą.

en: To
lt: Kam

en: From
lt: Nuo

en: Custom
lt: Savitas

en: Throttle
lt: Sklendė

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Roles
lt: Rolės

en: Comment
lt: Komentaras

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Input format
lt: Įvesties formatas

en: Signature
lt: Parašas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Location
lt: Vieta

en: Locale
lt: Lokalė

en: Title field label
lt: Pavadinimo laukelio žyma

en: Body field label
lt: Turinio laukelio žyma

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Sticky at top of lists
lt: Prikabintas puslapio viršuje

en: Revisions
lt: Versijos

en: Log message
lt: Log žinutė

en: Poll duration
lt: Apklausos trukmė

en: Poll choices
lt: Apklausos pasirinkimai

en: Explanation
lt: Paaiškinimas

en: Selection options
lt: Galimi pasirinkimai

en: File ID
lt: Failo ID

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: File MIME type
lt: Failo MIME tipas

en: Node revision ID
lt: Mazgo versijos ID

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Vocabulary ID
lt: Žodyno ID

en: Vocabulary name
lt: Žodyno pavadinimas

en: Term ID
lt: Termino ID

en: Term name
lt: Termino pavadinimas

en: User role
lt: Narių rolės

en: Role name
lt: Rolės pavadinimas

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: Theme configuration
lt: Temų konfigūracija

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Last login
lt: Paskutinis prisijungimas

en: Time zone
lt: Laiko juosta

en: Severity
lt: sunkumas

en: Content field
lt: Turinio laukelis

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Field type
lt: Laukelio tipas

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Widget type
lt: Valdiklio tipas

en: Contains
lt: Turi

en: Vote
lt: Balsuoti

en: Average
lt: Vidutinis

en: Count
lt: Skaičius

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: Add action
lt: Pridėti veiksmą

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: RSS - blogs
lt: RSS - tinklaraščiai

en: Watchdog
lt: Saugotojas

en: Number of rows
lt: Eilučių kiekis

en: Search settings
lt: Paieškos nuostatos

en: Mode
lt: Būdas

en: Normal
lt: Normalus

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: blocked
lt: užblokuotas

en: active
lt: aktyvus

en: N/A
lt: N/D

en: OPML feed
lt: OPML tiekimas

en: configure
lt: konfiguruoti

en: Number of news items in block
lt: Naujienų kiekis bloke

en: View this feed's recent news.
lt: Rodyti šio tiekimo naujienas.

en: View this category's recent news.
lt: Rodyti šios kategorijos naujienas.

en: Feed overview
lt: Tiekimo peržiūra

en: Items
lt: Elementai

en: Last update
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Next update
lt: Kitas atnaujinimas

en: %time ago
lt: Prieš %time

en: %time left
lt: liko %time

en: remove items
lt: pašalinti elementus

en: update items
lt: atnaujinti elementus

en: Category overview
lt: Kategorijos peržiūra

en: Categorize
lt: Kategorizuoti

en: You are not allowed to categorize this feed item.
lt: Jums neleidžiama kategorizuoti šio tiekimo lemento.

en: The categories have been saved.
lt: Kategorijos išsaugotos.

en: Updated:
lt: Atnaujinta:

en: blog it
lt: skelbk tai

en: Comment on this news item in your personal blog.
lt: Komentuok apie tai savo asmeniniame tinklaraštyje.

en: %age old
lt: %age senumo

en: %ago ago
lt: prieš %ago

en: Nodes
lt: Mazgai

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Items shown in sources and categories pages
lt: Rodomi elementai šaltinio ir kategorijos puslapiuose

en: Advanced
lt: Papildomai

en: A feed with this URL %url already exists. Please enter a unique URL.
lt: Tiekimo su šiuo URL %url jau yra. Prašome įvesti unikalų URL.

en: The feed %feed has been updated.
lt: Tiekimas %feed atnaujinti.

en: Feed %feed deleted.
lt: Tiekimas %feed pašalintas.

en: The feed %feed has been deleted.
lt: Tiekimas %feed pašalinti

en: Feed %feed added.
lt: Tiekimas %feed pridėtas.

en: The feed %feed has been added.
lt: Tiekimas %feed pridėtas

en: Delete all
lt: Ištrinti visas

en: The news items from %site have been removed.
lt: Naujienos iš %site buvo pašalintos.

en: administer news feeds
lt: valdyti naujienu tiekimus

en: access news feeds
lt: naudotis naujienų tiekimais

en: Up
lt: Viršun

en: Allows the user to configure the lightbox2 settings
lt: Leidžia naudotojui keisti lightbox2 nustatymus

en: Performance
lt: Veikimas

en: Read full article to view attachments.
lt: Norėdami peržiūrėti prisegtukus, skaitykite visą straipsnį.

en: 1 attachment | @count attachments
lt[0]: @count prisegtukas
lt[1]: @count prisegtukai
lt[2]: @count[2] prisegtukų

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: This field is required.
lt: Šis laukelis yra būtinas.

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Scale
lt: Mastelis

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Medium
lt: Vidutinis

en: download
lt: atsisiųsti

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Caching
lt: Kešavimas

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Month
lt: Mėnesis

en: Details
lt: Išsamiai

en: Last reply
lt: Atsakymas

en: Prev
lt: Ankstesnis

en: System
lt: Sistema

en: Domain
lt: Domenas

en: Amount
lt: Suma

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Current
lt: Dabartinis

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: State
lt: Etapas

en: Terms
lt: Terminai

en: email
lt: el. paštas

en: Send
lt: Siųsti

en: Serial
lt: Serija

en: Code
lt: Kodas

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: No posts available.
lt: Įrašų nėra

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: Add a role to the selected users
lt: Pridėti rolę pasirinktiems nariams

en: Remove a role from the selected users
lt: Pašalinti role pasirinktiems nariams

en: security
lt: saugumas

en: Members
lt: Nariai

en: Group name
lt: Grupės pavadinimas

en: node
lt: mazgas

en: General
lt: Bendras

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: group
lt: grupė

en: Method
lt: Būdas

en: My groups
lt: Mano grupės

en: Recent posts
lt: Naujausi įrašai

en: You may now post messages in this group located at !group_url
lt: Dabar jūs galite skelbti žinutes šioje grupėje !group_url

en: Egypt
lt: Egiptas

en: Namibia
lt: Namibija

en: Israel
lt: Izraelis

en: Iran
lt: Iranas

en: New Zealand
lt: Naujoji zelandija

en: Cuba
lt: Kuba

en: Brazil
lt: Brazilija

en: Chile
lt: Čilė

en: Paraguay
lt: Paragvajus

en: Jamaica
lt: Jamaika

en: Japan
lt: Japonija

en: Libya
lt: Libija

en: Poland
lt: Lenkija

en: Portugal
lt: Portugalija

en: Singapore
lt: Singapūras

en: Turkey
lt: Turkija

en: Week
lt: Savaitė

en: Day
lt: Diena

en: Table
lt: Lentelė

en: here
lt: čia

en: Start
lt: Pradžia

en: Mon
lt: Pir

en: Tue
lt: Ant

en: Wed
lt: Tre

en: Thu
lt: Ket

en: Fri
lt: Pen

en: Sat
lt: Šeš

en: Sun
lt: Sek

en: May
lt: Gegužė

en: Now
lt: Dabar

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: The name of the menu the node belongs to.
lt: Meniu, kuriam priklauso šis mazgas, pavadinimas.

en: Default path pattern (applies to all node types with blank patterns below)
lt: Numatytas kelio modelis (taikomas visiems mazgams jei jų modelis nenurodytas)

en: Generate aliases for all existing nodes which do not already have aliases.
lt: Generuoja pervadinimus egzistuojantiems mazgams kurie dar neturi pervadinimo.

en: Default path pattern (applies to all vocabularies with blank patterns below)
lt: Numatytas kelio modelis (taikoma visiems žodynams jei nenurodytas kitoks modelis)

en: Pattern for all %vocab-name paths
lt: Modelis visiems %vocab-name keliams

en: Pattern for forums and forum containers
lt: Modelis forumui ir forumo konteineriams

en: Generate aliases for all existing forums and forum containers which do not already have aliases.
lt: Generuojami pervadinimai visiems egzistuojamiems forumams ir forumo konteineriams kurie dar neturi pervadinimo.

en: Bulk update of forums and forum containers completed, one alias generated. | Bulk update of forums and forum containers completed, @count aliases generated.
lt[0]: Masinis forumų ir forumų konteinerių atnaujinimas baigtas, @count pervadinimas sugeneruotas.
lt[1]: Masinis forumų ir forumų konteinerių atnaujinimas baigtas, @count pervadinimai sugeneruoti.
lt[2]: Masinis forumų ir forumų konteinerių atnaujinimas baigtas, @count[2] pervadinimų sugeneruota.

en: Pattern for user account page paths
lt: Modelis narių paskyros puslapių keliams

en: Generate aliases for all existing user account pages which do not already have aliases.
lt: Generuoti pervadinimus visiems egzistuojantiems nariams kurie dar neturi pervadinimo.

en: Pattern for blog page paths
lt: Modelis tinklaraščio puslapiams

en: Generate aliases for all existing blog pages which do not already have aliases.
lt: Generuoti pervadinimus visiems tinklaraščio puslapiams kurie neturi pervadinimo.

en: Pattern for user-tracker page paths
lt: Modelis nario seklio keliui

en: Generate aliases for all existing user-tracker pages which do not already have aliases.
lt: Generuoti pervadinimus

en: Verbose
lt: Pranešti

en: Display alias changes (except during bulk updates).
lt: Parodyti kelio pasikeitimą (išskyrūs masiniam atnaujinimui)

en: Replace by separator
lt: Pakeičiama skirtuku

en: Maximum alias length
lt: Maksimalus kelio ilgis

en: Maximum component length
lt: Maksimalus komponento ilgis

en: Maximum text length of any component in the alias (e.g., [title]). 100 is recommended. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
lt: Maksimalus komponento teksto ilgis kelyje (pvz.: [title]). Rekomenduojama  100. Daugiau informacijos <a href="@pathauto-help">Pathauto Modulio pagalboje</a>.

en: Update action
lt: Atnaujinimo veiksmai

en: What should pathauto do when updating an existing content item which already has an alias?
lt: Ką pathauto turėtų daryti kai atnaujinamas egzistuojantis turinys kuris jau turi pervadinimą?

en: Strings to Remove
lt: Sekos pašalinimui

en: administer pathauto
lt: adminstruoti pathauto

en: Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.
lt: Numatytas mechanizmas, skirtas moduliams automatiškai generuoti turinio pervadinimus, jos valdyti.

en: Forum
lt: Forumas

en: !time ago
lt: prieš !time

en: Other
lt: Kiti

en: Backup
lt: Atsarginė kopija

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Color
lt: Spalva

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Logo URL
lt: Logotipo URL

en: Link URL
lt: Nuoroda

en: Theme-specific settings
lt: Temos nustatymai

en: These settings only exist for the %theme theme and all the styles based on it.
lt: Šie nustymai galios tik %theme temai ir visiems stiliams paremtiems ja.

en: access content
lt: skaityti turinį

en: List type
lt: Sąrašo tipas

en: Role
lt: rolė

en: Select all
lt: Pasirinkti visus

en: Allow
lt: Leisti

en: Deny
lt: Drausti

en: Signatures
lt: Parašai

en: User login
lt: Nariams

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Updated URL for feed %title to %url.
lt: Atnaujintas tiekimo %title URL į %url.

en: Blog
lt: Tinklaraštis

en: Jump to the first comment of this posting.
lt: Peršokti į pirmą šio įrašo komentarą.

en: Jump to the first new comment of this posting.
lt: Peršokti į pirmą naują šio įrašo komentarą.

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Add a new comment to this page.
lt: Pridėti naują komentarą šiam puslapiui.

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
lt: Pasidalinkite savo nuomone ir mintimis apie šį įrašą.

en: No terms available.
lt: Nėra terminų

en: Destination
lt: Paskirtis

en: reset
lt: atstatyti

en: String
lt: Eilutė

en: Case
lt: Užduotis

en: Users
lt: Nariai

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Minimum cache lifetime
lt: Mažiausias talpyklos gyvavimo laikas

en: Exists
lt: Esantys

en: 1 vote | @count votes
lt[0]: @count balsas
lt[1]: @count balsai
lt[2]: @count[2] balsų

en: Site maintenance
lt: Svetainės priežiūra

en: Online
lt: Įjungta

en: Off-line
lt: Išjungta

en: When set to "Online", all visitors will be able to browse your site normally. When set to "Off-line", only users with the "administer site configuration" permission will be able to access your site to perform maintenance; all other visitors will see the site off-line message configured below. Authorized users can log in during "Off-line" mode directly via the <a href="@user-login">user login</a> page.
lt: Kai nustatysite "įjungta", visi lankytojai galės naršyti svetainę. Kai nustatysite "išjungta" naršyti galės tik nariai su administravimo teisėmis, visi kiti lankytojai matys išjungimo žinutę kuri nustatoma žemiau. Prisijungti kai svetainė išjungta galima per <a href="@user-login">prisijungimo</a> puslapį.

en: Site off-line message
lt: Išjungtos svetainės pranešimas

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
lt: @site šiuo metu tvarkomas. Turėtume netrukus grįžti. Dėkojame už jūsų kantrumą.

en: Message to show visitors when the site is in off-line mode.
lt: Žinutė rodoma lankytojams kai svetainė išjungta.

en: Default front page
lt: Įprastas pagrindinis puslapis

en: Top pages
lt: Lankomiausi puslapiai

en: Filtered text (user selects input format)
lt: Filtruotas tekstas (narys pasirenką įvesties formatą)

en: Text processing
lt: Teksto apdorojimas

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: The maximum length of the field in characters. Leave blank for an unlimited size.
lt: Maksimalus laukelio ilgis simboliais. Palikite tuščia jei neribosite.

en: Rows
lt: Eilutės

en: Create content
lt: Kurti turinį

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: access denied
lt: prieiga uždrausta

en: Argument
lt: Parametras

en: Anonymous
lt: Svečias

en: description
lt: aprašymas

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Uninstall
lt: Pašalinti

en: <All>
lt: -Visi-

en: As Time Ago
lt: Kaip Prieš

en: access all views
lt: pasiekti visus vaizdus

en: Views are customized lists of content on your system; they are highly configurable and give you control over how lists of content are presented.
lt: Views yra pritaikomas turinio sąrašas jūsų svetainėje; jie gali būt pritaikomi ir suteikia jums galimybe nustatyti kiek ir kaip turinys rodomas.

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Override
lt: Perrašyti

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Existing Views
lt: Esantis vaizdas

en: Default Views
lt: Įprastas vaizdas

en: Summary, sorted ascending
lt: Santrauka, rikiuojama didėjančiai

en: Summary, sorted descending
lt: Santrauka, rikiuojama mažėjančiai

en: Normal menu item
lt: Normalus meniu elementas

en: Empty text
lt: Tuščias tekstas

en: Down
lt: Žemyn

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Operator
lt: Operatorius

en: Filters
lt: Filtrai

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Order
lt: Užsakymas

en: administer views
lt: administruoti vaizdus

en: Views UI
lt: Vaizdo UI (vartotojo sąsaja)

en: Recent comments
lt: Naujausi komentarai

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Recent hits
lt: Naujausi skaitymai

en: Uncategorized
lt: Be kategorijos

en: Position
lt: Padėtis

en: Integer
lt: Sveikas skaičius

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: The comment no longer exists.
lt: Tokio komentaro nebėra.

en: The comment and all its replies have been deleted.
lt: Komentaras ir visi atsakymai į jį ištrinti.

en: Basic settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Latest
lt: Data

en: Template
lt: Šablonas

en: Do not display
lt: Nerodyti

en: Basic setup
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Profile name
lt: Profilio pavadinimas

en: Allow users to choose default
lt: Leisti nariams pasirinkti įprasta būseną

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
lt: Rodoma jei PHP užklausos atsakymas yra <code>TRUE</code> (php žinovams)

en: Buttons and plugins
lt: Mygtukai ir plėtiniai

en: Editor appearance
lt: Redaktoriaus rodymas

en: Toolbar location
lt: Mygtukų juostos vieta

en: left
lt: Kairioji pusė

en: right
lt: Dešinioji pusė

en: Path location
lt: Kelio vieta

en: Enable resizing button
lt: Įjungti dydžio keitimo mygtuką

en: Block formats
lt: Blokuoti formatus

en: Cleanup and output
lt: Sutvarkymas ir išvedimas

en: Verify HTML
lt: Tikrinti HTML

en: Preformatted
lt: Suformuotas

en: Convert &lt;font&gt; tags to styles
lt: Konvertuoti &lt;font&gt; žymes į stilius

en: Editor CSS
lt: Redaktoriaus CSS

en: CSS path
lt: CSS kelias

en: CSS classes
lt: CSS kalsės

en: Profile
lt: Profilis

en: Close
lt: Uždaryti

en: filters
lt: filtrai

en: Votes
lt: Balsai

en: Term description
lt: Termino aprašymas

en: Child terms
lt: Dukeriniai terminai

en: Edit group
lt: Redaguoti grupę

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Operation
lt: Veiksmai

en: reply
lt: atsakyti

en: Duration
lt: Laikas

en: Original
lt: Orginalas

en: Threshold
lt: Slenkstis

en: Function
lt: Funkcija (metodas)

en: Session closed for %name.
lt: %name atsijungė.

en: Tracker
lt: seklys

en: Defaults
lt: Numatyta

en: You have to specify a valid date.
lt: Reikia nurodyti galiojančią datą.

en: Server settings
lt: Serverio nustatymai

en: The name %name is a reserved username.
lt: Registracijos vardas %name jau yra.

en: Location name
lt: Vietovės pavadinimas

en: Street
lt: Gatvė

en: Additional
lt: Papildoma informacija

en: City
lt: Miestas

en: Postal code
lt: Pašto kodas

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: State/Province
lt: Valstija/Provincija

en: Street location
lt: Gatvės vieta.

en: Collapsible
lt: Sustumiamas

en: The field %field is required.
lt: Laukelis %field  būtinas

en: Fax number
lt: Fakso numeris

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Germany
lt: Vokietija

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Common settings
lt: Bendri nustatymai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: 1 new | @count new
lt[0]: @count naujas
lt[1]: @count nauji
lt[2]: @count[2] naujų

en: Default language
lt: Numatytoji kalba

en: Add rule
lt: Pridėti taisyklę

en: Delete rule
lt: Pašalinti taisyklę

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Afghanistan
lt: Afganistanas

en: Albania
lt: Albanija

en: Algeria
lt: Alžyras

en: American Samoa
lt: Amerikos Samoa

en: Andorra
lt: Andora

en: Anguilla
lt: Angilija

en: Antarctica
lt: Antarktida

en: Antigua and Barbuda
lt: Antigua ir Barbuda

en: Armenia
lt: Armėnija

en: Australia
lt: Australija

en: Austria
lt: Austrija

en: Azerbaijan
lt: Azerbaidžanas

en: Bahrain
lt: Bahreinas

en: Bangladesh
lt: Bangladešas

en: Barbados
lt: Barbadosas

en: Belarus
lt: Baltarusija

en: Belgium
lt: Belgija

en: Belize
lt: Belizas

en: Benin
lt: Beninas

en: Bermuda
lt: Bermudai

en: Bhutan
lt: Butanas

en: Bolivia
lt: Bolivija

en: Bosnia and Herzegovina
lt: Bosnija ir Hercegovina

en: Botswana
lt: Botsvana

en: Bouvet Island
lt: Bouvet sala

en: Brunei
lt: Brunėjus

en: Bulgaria
lt: Bulgarija

en: Burkina Faso
lt: Burkina Fasas

en: Burundi
lt: Burundis

en: Cambodia
lt: Kambodža

en: Cameroon
lt: Kamerūnas

en: Canada
lt: Kanada

en: Cape Verde
lt: Žaliasis Kyšulys

en: Cayman Islands
lt: Kaimanų salos

en: Central African Republic
lt: Centrinės Afrikos Respublika

en: Chad
lt: Čadas

en: China
lt: Kinija

en: Christmas Island
lt: Kalėdų sala

en: Cocos (Keeling) Islands
lt: Kokosų (Keelingo) salos

en: Colombia
lt: Kolumbija

en: Comoros
lt: Komorai

en: Cook Islands
lt: Kuko salos

en: Costa Rica
lt: Kosta Rika

en: Cyprus
lt: Kipras

en: Czech Republic
lt: Čekijos Respublika

en: Denmark
lt: Danija

en: Djibouti
lt: Džibutis

en: Dominica
lt: Dominika

en: Dominican Republic
lt: Dominikos Respublika

en: East Timor
lt: Rytų Timoras

en: Ecuador
lt: Ekvadoras

en: El Salvador
lt: El Salvadoras

en: Equatorial Guinea
lt: Pusiaujo Gvinėja

en: Eritrea
lt: Eritrėja

en: Estonia
lt: Estija

en: Ethiopia
lt: Etiopija

en: Faroe Islands
lt: Farerų salos

en: Finland
lt: Suomija

en: France
lt: Prancūzija

en: French Guiana
lt: Prancūzijos Gviana

en: French Polynesia
lt: Prancūzijos Polinezija

en: Gabon
lt: Gabonas

en: Gambia
lt: Gambija

en: Georgia
lt: Gruzija

en: Ghana
lt: Gana

en: Gibraltar
lt: Gibraltaras

en: Greece
lt: Graikija

en: Greenland
lt: Grenlandija

en: Guadeloupe
lt: Gvadelupa

en: Guam
lt: Guamas

en: Guatemala
lt: Gvatemala

en: Guinea
lt: Gvinėja

en: Guinea-Bissau
lt: Bisau Gvinėja

en: Guyana
lt: Gajana

en: Haiti
lt: Haitis

en: Heard Island and McDonald Islands
lt: Herdo ir Makdonaldo salos

en: Honduras
lt: Hondūras

en: Hungary
lt: Vengrija

en: Iceland
lt: Islandija

en: India
lt: Indija

en: Indonesia
lt: Indonezija

en: Iraq
lt: Irakas

en: Ireland
lt: Airija

en: Italy
lt: Italija

en: Jordan
lt: Jordanija

en: Kazakhstan
lt: Kazachstanas

en: Kenya
lt: Kenija

en: Kiribati
lt: Kiribatis

en: Kuwait
lt: Kuveitas

en: Kyrgyzstan
lt: Kirgizija

en: Laos
lt: Laosas

en: Latvia
lt: Latvija

en: Lebanon
lt: Libanas

en: Lesotho
lt: Lesotas

en: Liberia
lt: Liberija

en: Liechtenstein
lt: Lichtenšteinas

en: Lithuania
lt: Lietuva

en: Luxembourg
lt: Liuksemburgas

en: Madagascar
lt: Madagaskaras

en: Malawi
lt: Malavis

en: Malaysia
lt: Malaizija

en: Maldives
lt: Maldyvai

en: Mali
lt: Malis

en: Marshall Islands
lt: Maršalo salos

en: Martinique
lt: Martinika

en: Mauritania
lt: Mauritanija

en: Mauritius
lt: Mauricijus

en: Mayotte
lt: Majotas

en: Mexico
lt: Meksika

en: Micronesia
lt: Mikronezija

en: Monaco
lt: Monakas

en: Mongolia
lt: Mongolija

en: Montserrat
lt: Montseratas

en: Morocco
lt: Marokas

en: Mozambique
lt: Mozambikas

en: Myanmar
lt: Mianmaras

en: Nepal
lt: Nepalas

en: Netherlands
lt: Nyderlandai

en: Netherlands Antilles
lt: Nyderlandų Antilai

en: New Caledonia
lt: Naujoji Kaledonija

en: Nicaragua
lt: Nikaragva

en: Niger
lt: Nigeris

en: Nigeria
lt: Nigerija

en: Niue
lt: Niujė

en: Norfolk Island
lt: Norfolko sala

en: North Korea
lt: Šiaurės Korėja

en: Northern Mariana Islands
lt: Šiaurės Marianų salos

en: Norway
lt: Norvegija

en: Oman
lt: Omanas

en: Pakistan
lt: Pakistanas

en: Papua New Guinea
lt: Papua ir Naujoji Gvinėja

en: Philippines
lt: Filipinai

en: Puerto Rico
lt: Puerto Rikas

en: Qatar
lt: Kataras

en: Reunion
lt: Reunionas

en: Romania
lt: Rumunija

en: Russia
lt: Rusija

en: Rwanda
lt: Ruanda

en: San Marino
lt: San Marinas

en: Saudi Arabia
lt: Saudo Arabija

en: Senegal
lt: Senegalas

en: Seychelles
lt: Šeišeliai

en: Sierra Leone
lt: Siera Leonė

en: Slovakia
lt: Slovakija

en: Slovenia
lt: Slovenija

en: Solomon Islands
lt: Saliamono salos

en: Somalia
lt: Somalis

en: South Africa
lt: Pietų Afrika

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
lt: Pietų Džordžija ir Pietų Sandvičo salos

en: Spain
lt: Ispanija

en: Sri Lanka
lt: Šri Lanka

en: Sudan
lt: Sudanas

en: Suriname
lt: Surinamas

en: Svalbard and Jan Mayen
lt: Svalbardas ir Jan Mayenas

en: Swaziland
lt: Svazilandas

en: Sweden
lt: Švedija

en: Switzerland
lt: Šveicarija

en: Syria
lt: Sirija

en: Taiwan
lt: Taivanas

en: Tajikistan
lt: Tadžikistanas

en: Tanzania
lt: Tanzanija

en: Thailand
lt: Tailandas

en: Togo
lt: Togas

en: Trinidad and Tobago
lt: Trinidadas ir Tobagas

en: Tunisia
lt: Tunisas

en: Turkmenistan
lt: Turkmėnistanas

en: Turks and Caicos Islands
lt: Turkso ir Caicoso salos

en: Ukraine
lt: Ukraina

en: United Arab Emirates
lt: Jungtiniai Arabų Emyratai

en: United Kingdom
lt: Jungtinė karalystė

en: United States
lt: Jungtinės Amerikos Valstijos

en: United States Minor Outlying Islands
lt: Jungtinių Valstijų mažosios aplinkinės salos

en: Uruguay
lt: Urugvajus

en: Uzbekistan
lt: Uzbekistanas

en: Venezuela
lt: Venesuela

en: Wallis and Futuna
lt: Volis ir Futūna

en: Yemen
lt: Jemenas

en: Zambia
lt: Zambija

en: Zimbabwe
lt: Zimbabvė

en: Table prefix
lt: Lentelių priešdėlis

en: Database username
lt: Duomenų bazės vartotojo vardas

en: Database password
lt: Duomenų bazės slaptažodis

en: Database name
lt: Duomenų bazės pavadinimas

en: Add user
lt: Pridėti narį

en: Port
lt: Šliuzas

en: Formatting guidelines
lt: Formatavimo taisyklės

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Authoring information
lt: Sukūrimo informacija

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Format: %time. Leave blank to use the time of form submission.
lt: Formatas: %time. Jei paliksite tuščią - bus naudojamas formos pateikimo laikas.

en: Leave blank for %anonymous.
lt: Jei paliksite tuščią bus %anonymous.

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: File attachments
lt: Failų prisegimai

en: Changes made to the attachments are not permanent until you save this post. The first "listed" file will be included in RSS feeds.
lt: Pakeitimai atlikti prisegtukuose neįsigalios, kol neišsaugosite įrašo. Pirma sąraše esanti byla bus rodoma RSS tiekime.

en: File attachments are disabled. The file directories have not been properly configured.
lt: Failų prisegimas yra išjungtas. Failų katalogai nebuvo tinkamai nustatyti.

en: Please visit the <a href="@admin-file-system">file system configuration page</a>.
lt: Prašome apsilankyti <a href="@admin-file-system">failų sistemos nustatymų puslapį</a>.

en: Browse
lt: Naršyti

en: minute
lt: Minutės

en: Enable or disable page caching for anonymous users and set CSS and JS bandwidth optimization options.
lt: Įjungia ar išjungia puslapių kešavimą anoniminiams lankytojams ir nustato CSS bei JS duomenų srauto optimizavimą

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Įveskite vieną puslapį į eilutę. Naudokite  '*' simbolį visiems. Pvz.: Kelias yra %blog, o %blog-wildcard yra kiekvienam asmeniniam tinklaraščiui. %front yra pirmam puslapiui

en: Key
lt: Raktas

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction.
lt: Maksimaliai leidžiamo vaizdo dydis išreikštas PLOČIUxAUKŠČIU (pvz.: 640x480). Nustatykite 0 jei neribosite.

en: The %role file size limit must be a number and greater than zero.
lt: %role failo dydžio riba privalo būti skaičius ir daugiau didesnis už nulį.

en: The %role maximum file size per upload is greater than the total file size allowed per user
lt: %role maksimalus įkeliamo failo dydis yra didesnis nei visų failų dydis leidžiamas vartotojui

en: Maximum resolution for uploaded images
lt: Maksimali atsiunčiamo vaizdo rezoliucija

en: WIDTHxHEIGHT
lt: PLOTISxAUKŠTIS

en: Maximum file size per upload
lt: Maksimalus failo dydis per įkėlimą

en: Total file size per user
lt: Visas bylų dydis nariui

en: The maximum size of all files a user can have on the site (in megabytes).
lt: Maksimalus visų bylų dydis kurias narys gali atsiųsti (megabaitais).

en: File Browser
lt: Failų naršyklė

en: File Upload
lt: Failo įkėlimas

en: [<a href="@link">more help...</a>]
lt: [<a href="@link">pagalba...</a>]

en: Upload file
lt: Įkelti failą

en: English
lt: Anglų

en: Messages
lt: Žinutės

en: Edit term
lt: Redaguoti terminą

en: Time format
lt: Laiko formatas

en: Week of @date
lt: Savaitė @date

en: Calendar iCal
lt: iCal kalendorius

en: Are you sure you want to delete these items?
lt: Ar tikrai nori pašalinti?

en: The items have been deleted.
lt: Elementai buvo pašalinti

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
lt: Įrašykite galiojantį el. pašto adresą. Visi laiškai iš sistemos bus siunčiami šiuo adresu. Jis niekam nebus rodomas, o naudojamas tik tada, jei jūs norėsite gauti naują slaptažodį, arba gauti kai kurias naujienas ar pranešimus el. paštu.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
lt: Su tokiu el. pašto adresu %email jau registruotasi. <a href="@password">Ar jūs pamiršote slaptažodį?</a>

en: The e-mail address %email has been denied access.
lt: El. pašto adresui %email draudžiamas priėjimas.

en: Remove items
lt: Pašalinti elementus

en: Allowed HTML tags
lt: Leidžiamos HTML žymės

en: Sources
lt: Šaltinis

en: !title category latest items
lt: !title kategorijos naujausi elemantai

en: !title feed latest items
lt: !title teikimo naujausi elementai

en: A category named %category already exists. Please enter a unique title.
lt: %category kategorija jau yra. Prašome įvesti unikalų pavadinimą.

en: The category %category has been updated.
lt: %category atnaujinta.

en: Category %category deleted.
lt: Kategorija %category pašalinta.

en: The category %category has been deleted.
lt: %category pašalinta

en: Category %category added.
lt: Kategorija %category pridėta.

en: The category %category has been added.
lt: %category pridėta

en: aggregator - @title
lt: surinkėjas - @title

en: 1 item | @count items
lt[0]: @count elementas
lt[1]: @count elementai
lt[2]: @count[2] elementų

en: Add menu
lt: Pridėti meniu

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Are you sure you want to delete the custom menu item %item?
lt: Ar tikrai norite pašalinti savita meniu punktą %item?

en: The menu item %title has been deleted.
lt: Meniu punktas %title buvo ištrintas

en: Deleted menu item %title.
lt: Meniu punktas %title ištrintas.

en: menu
lt: meniu

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: No items selected.
lt: Įrašai nepasirinkti.

en: The update has been performed.
lt: Atnaujinimas įvykdytas.

en: Node title
lt: Mazgo pavadinimas

en: Node body
lt: Mazgo turinys

en: update
lt: atnaujinti

en: View user profile.
lt: Rodyti pilną nario profilį.

en: locked
lt: užrakinta

en: Titles only
lt: Tik pavadinimai

en: Full text
lt: Pilnas tekstas

en: This cannot be undone.
lt: Šis veiksmas negryžtamas

en: Upload picture
lt: Atsiųsti nuotrauką

en: Source
lt: Šaltinis

en: Message:
lt: Žinutė:

en: Language file
lt: Kalbos failas

en: published
lt: paskelbtas

en: Average page generation time
lt: Vidutinis puslapio generavimo laikas

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Show only users where
lt: Rodyti tik narius kur

en: Refine
lt: Patikslinti

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Member for
lt: Narys jau

en: @time ago
lt: prieš @time

en: No users available.
lt: Nėra narių

en: No users selected.
lt: Nariai nepasirinkti.

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
lt: Aptiktas piktavališkas bandymas pakeisti apsaugotus nario duomenis.

en: Select all rows in this table
lt: Pažymėti visas eilutes šioje lentelėje

en: Deselect all rows in this table
lt: Atžymėti visas eilutes šioje lentelėje

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: Your search yielded no results
lt: Nieko nerasta

en: Please enter some keywords.
lt: Prašome ką nors įvesti

en: Replacement value
lt: Keičiama reikšmė

en: Request new password
lt: Pamiršau slaptažodį

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
lt: Lankytojai gali registruotis, administratoriaus patvirtinimo nereikia.

en: unlimited
lt: neribotas

en: Use the syntax [token] if you want to insert a replacement pattern.
lt: Naudokite [token] sintakse jei norite įterpti šablono pakeitimą.

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Deleted
lt: Pašalinta

en: Invite
lt: Pakviesti

en: Display name
lt: Rodomas pavadinimas

en: Languages
lt: Kalbos

en: Features
lt: Savybės

en: Topics
lt: Temos

en: Topic
lt: Tema

en: Allowed values list
lt: Leidžiamų reikšmių sąrašas

en: Today
lt: Šiandien

en: Yesterday
lt: Vakar

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: The maximum size of a file a user can upload (in megabytes).
lt: Maksimalus failo dydis, kurį vartotojas gali įkelti (megabaitais).

en: Edit menu
lt: Redaguoti meniu

en: Delete menu
lt: Šalinti meniu

en: Edit menu item
lt: Redaguoti meniu elementą

en: Reset menu item
lt: Atstatyti meniu elementus

en: Delete menu item
lt: Šalinti meniu elementą

en: Publishing options
lt: Rodymo nuostatos

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Locale settings
lt: Lokalės nustatymai

en: Font size
lt: Šrifto dydis

en: Configure block
lt: Konfiguruoti bloką

en: How many content items to display in "day" list.
lt: Kiek turinio elementų bus rodoma "dieno" sąraše.

en: Site's time zone
lt: Svetainės laiko juosta

en: Date's time zone
lt: Datos laiko juosta

en: No time zone conversion
lt: Nėra laiko juostos konversijos

en: hour
lt: valanda

en: timezone
lt: laiko juostos

en: Jan
lt: Sau

en: Feb
lt: Vas

en: Mar
lt: Kov

en: Apr
lt: Bal

en: Jun
lt: Bir

en: Jul
lt: Lie

en: Aug
lt: Rugp

en: Sep
lt: Rug

en: Oct
lt: Spa

en: Nov
lt: Lap

en: Dec
lt: Gru

en: Hour
lt: Valanda

en: Minute
lt: Minutė

en: Select List
lt: Pasirinkite Sąrašą

en: Site default
lt: Svetainės numatytasis

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Text field
lt: Teksto laukelis

en: Long
lt: Ilgas

en: Short
lt: Trumpas

en: To date
lt: Data iki

en: From date
lt: Data nuo

en: Displays the language selected for a given group.
lt: Rodo pasirinktą grupės kalbą

en: Moderated
lt: Moderuojam

en: Posts
lt: Įrašai

en: Mission statement
lt: Misija

en: A welcome greeting for your group home page. Consider listing the group objectives and mission.
lt: Pasisveikinimas jūsų grupės pirmame puslapyje. Tikslai ar misija.

en: Group manager
lt: Grupės valdytojas

en: New groups don't appear on the registration form. Administrators control the form exclusively.
lt: Naujos grupės neatsiranda registracijos formoje. Tik administratoriai valdo formą.

en: Title of top group
lt: Top grupės pavadinimas

en: Unfiltered title of top group. WARNING - raw user input.
lt: Nefiltruotas top grupių pavadinimas. DĖMESIO - neapdorota narių įvestis

en: ID of top group
lt: Top grupės ID

en: README file
lt: README failas

en: Organic groups group type
lt: Organic groups grupės tipas

en: Organic groups access control
lt: Organic groups priėjimo kontrolė

en: Configure permissions
lt: Konfiguruoti leidimus

en: E-mail subject
lt: El. pašto tema

en: Workflow
lt: Veikimas

en: Randomize
lt: Atsitiktinis

en: None.
lt: Joks.

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Empty
lt: Tuščia

en: Existing system path
lt: Esantis siteminis kelias

en: Path alias
lt: Kelio pervadinimas

en: Specify the existing path you wish to alias. For example: node/28, forum/1, taxonomy/term/1+2.
lt: Įveskite esnati kelią. Pvz.  node/28, forum/1, taxonomy/term/1+2.

en: Specify an alternative path by which this data can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
lt: Nurodykite alternatyvų kelią iki duomenų. Pvz, įveskite  "apie" kai tekstas yra apie jūsų svetainę ar įmonę, nenaudokite jokių specialių simbolių.

en: Greater than
lt: Daugiau nei

en: Less than
lt: Mažiau nei

en: PHP code
lt: PHP kodas

en: Changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: user #1
lt: narys  #1

en: Caption
lt: Antraštė

en: Your rating
lt: Jūsų vertinimas

en: Days
lt: Dienos

en: Choice
lt: Pasirinkimas

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Number of day's top views to display
lt: Dienos  peržiūrų rodomas kiekis

en: Number of all time views to display
lt: Viso laiko peržiūrų rodomas kiekis

en: Number of most recent views to display
lt: Naujausių peržiūrų rodomas kiekis

en: The settings have not been saved because of the errors.
lt: Nustatymai nebuvo išsaugoti dėl klaidos.

en: Maxlength
lt: Maksimalus ilgis

en: Spam link deterrent
lt: Spam nuorodų sulaikymas

en: Display fields
lt: Rodyti laukelius

en: profile
lt: profilis

en: First day of week
lt: Pirma savaitės diena

en: State name
lt: Būsenos pavadinimas

en: Autocomplete taxonomy
lt: Autopabaigimo sistematika

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Date formats
lt: Datos formatai

en: Send yourself a copy.
lt: Atsiųsti kopiją sau.

en: !name (!name-url) has sent you a message via your contact form (!form-url) at !site.
lt: !name (!name-url) atsiuntė pranešimą per jūsų kontaktų formą (!form-url) svetainėje !site.

en: If you don't want to receive such e-mails, you can change your settings at !url.
lt: Jei nenorite gauti tokių laiškų, jūs galite pakeisti savo nuostatas adresu !url.

en: %name-from sent %name-to an e-mail.
lt: %name-from išsiųstas laiškas %name-to.

en: The message has been sent.
lt: Jūsų žinutė išsiųsta

en: !name sent a message using the contact form at !form.
lt: !name siųsta žinutė naudojant kontaktų formą !form.

en: %name-from sent an e-mail regarding %category.
lt: %name-from išsiųstas laiškas kategorijoje  %category.

en: Your message has been sent.
lt: Jūsų žinutė išsiųsta

en: Create new account
lt: Registracija

en: Hours
lt: Valandos

en: Seconds
lt: Sekundės

en: role
lt: rolė

en: Are you sure you want to delete the block %name?
lt: Ar tikrai nori ištrinti %name bloką?

en: The block %name has been removed.
lt: Blokas %name ištrintas.

en: Red
lt: Raudona

en: White
lt: Baltas

en: list terms
lt: peržiūrėti terminus

en: add terms
lt: pridėti terminus

en: Created new term %term.
lt: Sukurtas naujas terminas %term.

en: Are you sure you want to delete the term %title?
lt: Ar tikrai nori ištrinti terminą %title?

en: Deleted term %name.
lt: Terminas %name pašalintas.

en: warning
lt: įspėjimas

en: No statistics available.
lt: Statistikos nėra.

en: Last run !time ago
lt: Paskutinis paleidimas prieš !time

en: Never run
lt: Nė karto nepaleistas

en: Site information
lt: Svetainės informacija

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: critical
lt: kritiška

en: Default permitted file extensions
lt: Įprastai leidžiami bylų plėtiniai

en: or
lt: arba

en: Optimize JavaScript files
lt: Optimizuoti JavaScript failus

en: Results
lt: Rezultatai

en: Older polls
lt: Senesnės apklausos

en: View the list of polls on this site.
lt: Peržiūrėti apklausų sąrašą šioje svetainėje

en: Poll settings
lt: Apklausos nuostatos

en: You must fill in at least two choices.
lt: Turite užpildyti bent du pasirinkimus

en: open
lt: atvira

en: This table lists all the recorded votes for this poll. If anonymous users are allowed to vote, they will be identified by the IP address of the computer they used when they voted.
lt: Šioje lentelėje pateikti visi šios apklausos balsai. Jei balsuoti leidžiama neprisijungusiems nariams, jiems atskirti naudojamas IP adresas.

en: Visitor
lt: Svečias

en: Cancel your vote
lt: Atšaukti savo balsą

en: View the current poll results.
lt: Peržiūrėti šios apklausos rezultatus

en: vote on polls
lt: balsuoti apklausose

en: cancel own vote
lt: atšaukti savo balsą

en: inspect all votes
lt: tikrinti visus balsus

en: Convert
lt: Konvertuoti

en: List terms
lt: Peržiūrėti terminus

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
lt: Pašalindami terminą pašalinsite jo palikuonis, jei tokių yra. Šis veiksmas neatstatomas.

en: Parent term
lt: Tėvinis terminas

en: Parent terms
lt: Tėviniai terminai

en: Syndicate
lt: Sindikacija

en: Syndicate content
lt: Surinkti turinį

en: Blogs
lt: Tinklaraščiai

en: All blogs
lt: Visi tinklaraščiai

en: Books
lt: Knygos

en: Style
lt: Stilius

en: The feed from %site seems to be broken, due to an error "%error" on line %line.
lt: Tiekimas iš %site atrodo neveikai nes "%error"  %line.

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error" on line %line.
lt: Tiekimas iš %site atrodo, kad neveikia, nes klaida "%error" %line.

en: Forums
lt: Forumai

en: administer taxonomy
lt: administruoti sistematiką

en: access administration pages
lt: naudotis administravimo puslapiais

en: administer filters
lt: administruoti filtrus

en: Is the group home page private or not.
lt: Ar grupės pirmas puslapis privatus ar ne.

en: Other groups
lt: Kitos grupės

en: New group home pages and default audience are always public.
lt: Naujos grupės pirmas puslapis ir numatytoji auditorija visada vieša.

en: New group home pages and default audience are always private.
lt: Naujos grupės pirmas puslapis ir numatytoji auditorija visada privatu.

en: All users may view this node.
lt: Visi nariai gali peržiūrėti mazgą.

en: view revisions
lt: žiūrėti versijas

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: !date by !username
lt: !date !username

en: revert
lt: sugrąžinti

en: Show diff
lt: Rodyti skirtumus

en: Revision
lt: Versija

en: current revision
lt: dabartinė versija

en: Select different revisions to compare.
lt: Pasirinkti kitą versiją palyginimui.

en: next diff >
lt: kitas skirtumas >

en: < previous diff
lt: < ankstesnis skirtumas

en: Current revision:
lt: Dabartinė versija:

en: Revision of !new_date:
lt: !new_date versija:

en: Changes to %name
lt: %name pakeitimai

en: No visible changes
lt: Nėra matomų pakeitimų

en: Show %preview_changes button on node edit form
lt: Rodyti %preview_changes mygtuką mazgo redagavimo formoje

en: The specified passwords do not match.
lt: Nurodyti slaptažodžiai nesutampa

en: Track
lt: Sekti

en: Match
lt: Sutampa

en: No forums defined
lt: Nėra apibrėžtų forumų

en: This topic has been moved
lt: Ši tema perkelta

en: User management
lt: Narių valdymas

en: Permissions
lt: Leidimai

en: e-mail
lt: el. paštas

en: Your settings have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Search options
lt: Paieškos pasirinkimai

en: Cron
lt: cron

en: permission
lt: teisė

en: Edit membership
lt: Redaguoti narystę

en: All content types
lt: Visi turinio tipai

en: Your vote was recorded.
lt: Jūsų balsas įrašytas

en: Allows your site to capture votes on different topics in the form of multiple choice questions.
lt: Leidžia atlikti apklausas

en: Link color
lt: Nuorodos spalva

en: Reversed
lt: Atvirkščias

en: Your password and further instructions have been sent to your e-mail address.
lt: Slaptažodis ir tolesnės instrukcijos nusiųstos jūsų el. pašto adresu.

en: Changed
lt: Pakeista

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Aland Islands
lt: Alandų salos

en: Falkland Islands
lt: Falklando salos

en: Saint Kitts and Nevis
lt: Sent Kitsas ir Nevis

en: South Korea
lt: Pietų Korėja

en: Saint Lucia
lt: Sent Lusija

en: Saint Helena
lt: Šventosios Elenos sala

en: Sao Tome and Principe
lt: San Tomė ir Prinsipė

en: French Southern Territories
lt: Prancūzijos Pietinės ir Antarkties teritorijos

en: Saint Vincent and the Grenadines
lt: Sent Vinsentas ir Grenadinai

en: British Virgin Islands
lt: Didžiosios Britanijos Mergelių salos

en: U.S. Virgin Islands
lt: JAV Mergelių salos

en: Vietnam
lt: Vietnamas

en: Guernsey
lt: Gernsis

en: Jersey
lt: Džersis

en: Line %lineno
lt: %lineno eilutė

en: User name
lt: Nario vardas

en: Length of trimmed posts
lt: Santraukos ilgis

en: 200 characters
lt: 200 simbolių

en: 400 characters
lt: 400 simbolių

en: 600 characters
lt: 600 simbolių

en: 800 characters
lt: 800 simbolių

en: 1000 characters
lt: 1000 simbolių

en: 1200 characters
lt: 1200 simbolių

en: 1400 characters
lt: 1400 simbolių

en: 1600 characters
lt: 1600 simbolių

en: 1800 characters
lt: 1800 simbolių

en: 2000 characters
lt: 2000 simbolių

en: The maximum number of characters used in the trimmed version of a post. Drupal will use this setting to determine at which offset long posts should be trimmed. The trimmed version of a post is typically used as a teaser when displaying the post on the main page, in XML feeds, etc. To disable teasers, set to 'Unlimited'. Note that this setting will only affect new or updated content and will not affect existing teasers.
lt: Maksimalus skaičius simbolių įrašo įžangoje. Įžanga padaroma iš įrašo, nukerpant jį ties nurodytu simbolių skaičiumi. Ji naudojama rodant įrašą pagrindiniame puslapyje, sąrašuose pagal kategorijas, XML šaltiniuose ir kitur. Kad visada būtų naudojamas visas įrašas, nurodykite "Neribojamas". Šios reikšmės pakeitimas turės įtakos tik naujam ar atnaujintam turiniui, esamos įžangos liks tokio ilgio, kokio yra.

en: System default
lt: Įprastas sistemos

en: %type settings
lt: %type nuostatos

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: File settings
lt: Failų nuostatos

en: Default extensions that users can upload. Separate extensions with a space and do not include the leading dot.
lt: Įprastai leidžiami bylų plėtiniai kuriuos nariai gali atsiųsti. Atskirkite plėtinius tarpu neįveskite taško.

en: Default maximum file size per upload
lt: Maksimalus bylos dydis atsiuntimui

en: Default total file size per user
lt: Visas dydis nariui

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
lt: Jūsų PHP nustatymai riboja maksimalų įkeliamo failo dydį iki %size.

en: Depending on your server environment, these settings may be changed in the system-wide php.ini file, a php.ini file in your Drupal root directory, in your Drupal site's settings.php file, or in the .htaccess file in your Drupal root directory.
lt: Priklausomai nuo jūsų serverio aplinkos, šias nuostatas galima pakeisti sistemos mastu php.ini byloje, php.ini byloje Drupal root kataloge, Drupal svetainės settings.php byloje ar .htaccess byloje Drupal root kataloge.

en: Menu settings
lt: Meniu nuostatos

en: The description displayed when hovering over a menu item.
lt: Aprašymas, rodomas užėjus ant meniu elemento.

en: XML feed
lt: XML tiekimas

en: Color scheme
lt: Spalvinė schema

en: Gray
lt: Pilka

en: Attach new file
lt: Prisegti naują failą

en: Attach
lt: Prisegti

en: List files by default
lt: Išvardinti failus, įprastai

en: edit
lt: redaguoti

en: Unformatted
lt: Nesuformatuota

en: Path to the "convert" binary
lt: Kelias iki "convert" dvejetainio

en: Documents
lt: Dokumentai

en: Formats
lt: Formatai

en: File system path
lt: Failų sistemos kelias

en: @type: deleted %title.
lt: @type: pašalintas %title.

en: RSS Feed
lt: RSS

en: Allowed file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: New comments
lt: Nauji komentarai

en: <a href="@link" title="@title">more</a>
lt: <a href="@link" title="@title">daugiau</a>

en: Redirect to URL
lt: Nukreipti į URL

en: details
lt: smulkiau

en: Relationships
lt: Ryšiai

en: Plural
lt: Daugiskaita

en: Relationship
lt: Ryšys

en: relationships
lt: ryšiai

en: The username %name has not been activated or is blocked.
lt: Narys %name neaktyvuotas arba blokuojamas

en: Login attempt failed for %user.
lt: Prisijungimas nepavyko - %user.

en: image
lt: paveikslėlis

en: Sort criteria
lt: Išrikiavimo kriterijai

en: <Hidden>
lt: - Paslėpta -

en: Revision of %title from %date
lt: Versija %title  nuo %date.

en: The primary identifier for a node.
lt: Pirminis mazgo identifikatorius.

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
lt: Nario vardas, kuriam norite priskirti nuosavybės teises.

en: Please enter a valid username.
lt: Prašome įvesti galiojanti nario vardą.

en: Please enter a valid email address or %author.
lt: Prašome įvesti galiojantį el. pašto adresą ar %author.

en: Manage the actions defined for your site.
lt: Valdo veiksmus nustatytus jūsų svetainėje

en: Delete action
lt: Šalinti veiksmą

en: Actions available to Drupal:
lt: Galimi veiksmai:

en: The action has been successfully saved.
lt: Šis veiksmas sėkmingai išsaugotas

en: Deleted action %aid (%action)
lt: Pašalintas veiksmas %aid (%action)

en: Action '%action' added.
lt: Veiksmas '%action' pridėtas.

en: Remove orphaned actions
lt: Pašalinti vienišus veiksmus

en: administer actions
lt: veiksmų administravimas

en: Themes
lt: Temos

en: Translations
lt: Vertimai

en: Story
lt: Straipsnis

en: Video width
lt: Video plotis

en: Video height
lt: Video aukštis

en: JPEG quality
lt: JPEG kokybė

en: Minutes
lt: Minutės

en: Teaser display
lt: Įžangos rodymas

en: Join
lt: Prisijungti

en: Charts
lt: Grafikai

en: Unpublished
lt: Nepublikuojamas

en: administer nodes
lt: administruoti mazgus

en: administer comments
lt: administruoti komentarus

en: Delete comments
lt: Šalinti komentarus

en: not published
lt: nepaskelbtas

en: by
lt: pagal

en: The comments have been deleted.
lt: Komentarai pašalinti.

en: Published comments
lt: Publikuoti komentarai

en: Your comment has been queued for moderation by site administrators and will be published after approval.
lt: Jūsų komentaras buvo įrašytas į moderavimo eilę, ir bus paskelbtas tik kai jam pritars svetainės administratoriai.

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: !name field is required.
lt: Laukelis !name būtinas.

en: Protected
lt: Apsaugotas

en: Comment settings
lt: Komentarų nustatymai

en: Related content
lt: Susijęs turinys

en: Hits
lt: Skaityta

en: not sticky
lt: neprikabintas

en: sticky
lt: prikabintas

en: not promoted
lt: ne iškeltas

en: promoted
lt: iškeltas

en: Sticky
lt: Prikabintas viršuje

en: Default options
lt: Įprastos nuostatos

en: Read only
lt: Galima tik skaityti

en: Contact settings
lt: Kontaktų nustatymai

en: cancel
lt: atšaukti

en: users
lt: nariai

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Reset password
lt: Atnaujinti slaptažodį

en: Processing
lt: Apdorojama

en: Finished
lt: Pabaiga

en: Path to file
lt: Kelias iki failo

en: Storage
lt: Saugykla

en: Line break converter
lt: Linijos lūžio keitiklis

en: Temporary directory
lt: Laikinas aplankas

en: Control how your image/file browser works.
lt: Konfigūruoti failų naršyklės darbą.

en: date
lt: data

en: File upload error. Could not move uploaded file.
lt: Failo įkėlimo klaida. Neįmanoma perkelti įkelto failo.

en: upload files
lt: įkelti failus

en: Enable inline image/file insertion into plain textareas
lt: Įjungti paveiksliukų įterpimą paprastiems tekstiniams laukeliams

en: Insert !image or !link.
lt: Įterpti !image arba !link.

en: An image/file uploader and browser supporting personal directories and user quota.
lt: Paveiksliukų ir rinkmenų siuntimo ir naršymo priemonė, palaikanti asmeninius katalogus ir apribojimus.

en: Site configuration
lt: Svetainės konfigūracija

en: Default display
lt: Numatytas rodymas

en: Submissions
lt: Pateikimai

en: Analysis
lt: Analizė

en: Clear Form Submissions
lt: Išvalyti formos pateikimus

en: Are you sure you want to delete all submissions for this form?
lt: Ar tikrai norite pašalinti visus šios formos pateikimus?

en: Webform %title entries cleared.
lt: Web formos %title įrašai pašalinti.

en: Are you sure you want to delete this submission?
lt: Ar tikrai norite pašalinti pateikimus?

en: Submitted values are
lt: Pateikimo reikšmės yra

en: Q
lt: K

en: responses
lt: atsakymai

en: Webforms
lt: Webformos

en: View and edit all the available webforms on your site.
lt: Peržiūrėti ir redaguoti visas galimas web formas jūsų svetainėje.

en: Webform
lt: Web forma

en: Global configuration of webform functionality.
lt: Globalūs nustaymai.

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
lt: Sukurti naują formą ar klausimyną pasiekiama lankytojams. Pateikimų rezultatai ir statistika bus įrašoma ir prieinama administratoriams.

en: Go to form
lt: Į formą

en: View this form.
lt: Peržiūrėti formą.

en: Mandatory
lt: Privalomas

en: E-mail to address
lt: El. pašto adresas

en: E-mail from name
lt: El. pašto NUO vardas

en: E-mail from address
lt: El. pašto NUO adresas

en: ever
lt: visada

en: every hour
lt: kiekvieną valandą

en: every day
lt: kiekvieną dieną

en: every week
lt: kiekvieną savaitę

en: No Components, add a component below.
lt: Nėra komponentų, pridėkite žemiau.

en: Field Key
lt: Laukelio Raktas

en: This is used as a descriptive label when displaying this form element.
lt: Tai naudojama kaip žymės aprašymas kai rodomas formos elementas.

en: A short description of the field used as help for the user when he/she uses the form.
lt: Trumpas laukelio aprašymas rodomas kaip pagalbos tekstas žmonėms pildantiems formą.

en: Check this option if the user must enter a value.
lt: Pažymėkite čia jei pasirinkimas privalomas.

en: Parent Fieldset
lt: Tėvinis Laukelių rinkinys

en: The webform component of type @type does not have an edit function defined.
lt: Šio tipo ( @type ) Web formos komponentas neturi redagavimo funkcijos.

en: The field key %field_key is invalid. Please include only lowercase alphanumeric characters and underscores.
lt: Laukelio raktas %field_key yra klaidingas. Prašome rašyti tik mažasias raides.

en: The field key %field_key is already in use by the field labeled %existing_field. Please use a unique key.
lt: Laukelio raktas %field_key jau naudojamas laukelyje %existing_field. Prašome įrašyti unikalų raktą.

en: Submission #@sid
lt: Pateikimas #@sid

en: Previous submission
lt: Ankstesnis pateikimas

en: Next submission
lt: Kitas pateikimas

en: Submitted by !name
lt: Pateikė !name

en: Next Page >
lt: Kitas puslapis >

en: < Previous Page
lt: < Buvęs puslapis

en: The webform component @type is not able to be displayed
lt: Formos komponentas @type nerodomas

en: Illegal information. Data not submitted.
lt: Neteisinga informacija. Duomenys nepateikti.

en: Go back to the form
lt: Atgal į formą

en: access own webform submissions
lt: peržiūrėti savo webformos pateikimus

en: edit own webform submissions
lt: redaguoti savo webformos pateikimus

en: Enables the creation of forms and questionnaires.
lt: Suteikia galimybę kurti formas ir klausimynus.

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: The default value of the field.
lt: Įprasta laukelio reikšmė.

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: Presents month, day, and year fields.
lt: Atstoja mėnesio, dienos ir metų laukelius.

en: Left Blank
lt: Paliktas tusčias

en: User entered value
lt: Įvesta reikšmė

en: Width of the textfield.
lt: Teksto laukelio plotis.

en: User email as default
lt: Vartotojo el. paštas kaip numatytasis

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
lt: Automatiškai įrašo vartotojo el. paštą, jei lankytojas prisijungęs.

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
lt: Padaryti laukelį nekeičiamą. Naudinga kai reikalinga nekeičiama, standartinė reikšmė.

en: Average submission length in words (ex blanks)
lt: Vidutinis pateikimo ilgis žodžiais (be tuščių)

en: If this fieldset is collapsible, the user may open or close the fieldset.
lt: Jei šis laukelis sustmiamas, lankytojai gali uždaryti ar atidaryti laukelių rinkinį.

en: Collapsed by Default
lt: Įprastai Sustumta

en: Collapsible fieldsets are "open" by default. Select this option to default the fieldset to "closed."
lt: Sustumiami laukelių rinkiniai yra "atidaryti" įprastai. Pasirinkite jei norite, kad būtų "uždaryta".

en: Enter a list of additional file extensions for this upload field, seperated by commas.<br /> Entered extensions will be appended to checked items above.
lt: Įveskite papildomus bylų plėtinius šiam atsiuntimo laukeliui, kiekvieną atskirkite kableliu.<br />Įvesti plėtiniai bus pridėti prie aukščiau pasirinktų.

en: Enter the max file size a user may upload (in KB).
lt: Įveskite maksimalų leidžiamą dydį lankytojų įkeliamiems failams (KB)

en: Webform uploads are always saved in the site files directory. You may optionally specify a subfolder to store your files.
lt: Failai įkeliami per Webformą, visada išsaugomi files kataloge. Jei norite, galite pasirinkti subkatalogą šiems failams saugoti.

en: Files with the '%ext' extension are not allowed, please upload a file with a %exts extension.
lt: Failai su '%ext' plėtiniu yra uždrausti, prašome įkelti failus su %exts plėtiniu.

en: The file '%filename' is too large (%filesize KB). Please upload a file %maxsize KB or smaller.
lt: '%filename' failas yra per didelis (%filesize KB). Prašome nekelti failų didesnių nei %maxsize KB.

en: The uploaded file %filename was unable to be saved. The destination directory may not be writable.
lt: Atsiųstos bylos %filename neįmanoma isaugoti. Paskirties katalogas gali būt neįrašomas.

en: The uploaded file was unable to be saved. The destination directory does not exist.
lt: Įkeltas failas negalėjo būti išsaugotas. Katalogas, kuriame bandyta išsaugoti, neegzistuoja.

en: Uploading a new file will replace the current file.
lt: Naujai įkeliamas failas pakeis dabar esantį.

en: User uploaded file
lt: Lankytojas ikėlė failą

en: Average uploaded file size
lt: Vidutinis įkelto failo dydis

en: Questions
lt: Klausimai

en: Randomize Options
lt: Atsitiktinis pasirinkimas

en: Randomizes the order of options on the top when they are displayed in the form.
lt: Atsitiktinė pasirinkimų tvarka viršuje kai rodoma forma.

en: Randomize Questions
lt: Atsitiktiniai klausimai

en: Randomize the order of the questions on the side when they are displayed in the form.
lt: Atsitiktinė klausimų tvarka viršuje kai rodoma forma.

en: Allows creation of grid questions, denoted by radio buttons.
lt: Suteikia galimybė kurti tinklelio klausimus, žymimus pasrinkimus

en: Non-empty
lt: Ne tuščia

en: Markup allows you to enter custom HTML or PHP logic into your form.
lt: Žymėjimas (Markup) suteikia galimybę įvesti savitą HTML ar PHP į formą.

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
lt: Pažymėkite čia jei leisite lankytojams pasirinkit daugiau nei vieną.

en: Listbox
lt: Sąrašas

en: Allows creation of checkboxes, radio buttons, or select menus.
lt: Suteikia galimybę kurti žymimuosius langelius, pasirenkamus sąrašus ar pasirenkamus meniu.

en: A large text area that allows for multiple lines of input.
lt: Didelės teksto sritis kuri suteikia galimybę įrašyti daugiau eilučių.

en: Basic textfield type.
lt: Įprastas teksto laukelio tipas.

en: Presents the user with hour and minute fields. Optional am/pm fields.
lt: Rodo lankytojams valandas ir minutes. am/pn laukeliai galimi.

en: The specified date is invalid.
lt: Nurodyta data yra klaidinga.

en: Choice @n
lt: Pasirinkimai @n

en: Password strength:
lt: Slaptažodžio stiprumas:

en: It is recommended to choose a password that contains at least six characters. It should include numbers, punctuation, and both upper and lowercase letters.
lt: Rekomenduojama pasirinkti slaptažodį, kuriame yra bent iš 6 simboliai. Jį turėtų sudaryti skaičiai, skyrybos ženklai bei didžiosios ir mažosios raidės.

en: The password does not include enough variation to be secure. Try:
lt: Slaptažodžio sudėtingumo nepakanka saugumui užtikrinti. Bandykite:

en: Adding both upper and lowercase letters.
lt: Įterpti ir didžiųjų, ir mažųjų raidžių.

en: Adding numbers.
lt: Įterpti skaitmenų.

en: Adding punctuation.
lt: Įterpti skyrybos ženklų.

en: It is recommended to choose a password different from the username.
lt: Rekomenduojama slaptažodį rinktis kitokį nei nario vardą.

en: Passwords match:
lt: Slaptažodžiai sutampa:

en: Slogan
lt: Šūkis

en: This text will be displayed at the bottom of each page. Useful for adding a copyright notice to your pages.
lt: Šis tekstas bus rodomas kiekvieno puslapio apačioje. Naudinga autorinių teisių pranešimui pridėti.

en: Anonymous user
lt: Svečias

en: The name used to indicate anonymous users.
lt: Vardas, kuriuo vadinami anoniminiai vartotojai.

en: The home page displays content from this relative URL. If unsure, specify "node".
lt: Pirmo puslapio rodomas turinys iš šio URL. Jei nežinote, įrašykite "node".

en: Enable custom alternate text
lt: Įjungti savitą alternatyvų tekstą

en: Enable custom title text
lt: Įjungti savitą pavadinimo tekstą

en: Alternate text
lt: Alternatyvus tekstas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Get help
lt: Gauti pagalbą

en: Please wait...
lt: Prašome palaukti..

en: Assign
lt: Priskirti

en: Not translated
lt: Neišversta

en: Select
lt: Pasirinkti

en: is
lt: yra

en: Approval queue
lt: Pritarimo eilė

en: Display on separate page
lt: Rodyti atskirame puslapyje

en: Location of comment submission form
lt: Komentarų rašymo formos vieta

en: Number of members for a group. Excludes memberships which are pending approval.
lt: Grupės narių kiekis. Be laukiančių patvirtinimo.

en: The group preference which determines how membership requests are managed (moderated, invite only, etc.).
lt: Grupės nuostatos kurios nustato kaip valdoma narystė (moderuojama, tik su pakvietimais ir pan..)

en: User is not allowed to retrieve membership information for another user.
lt: Nariui neleidžiam peržiūrėti kito nario narystės informacijos.

en: Join group
lt: Prisijungti prie grupės

en: Leave group
lt: Palikti grupę

en: Approve membership request
lt: Patvirtinti prašymą dėl narystės

en: Deny membership request
lt: Atmesti prašymą dėl narystės

en: Manage membership
lt: Valdyti narystę

en: Add members
lt: Pridėti narius

en: You may not leave this group because you are its owner. A site administrator can assign ownership to another user and then you may leave.
lt: Jūs negalite palikti šios grupės nes jūs esate jos savininkas. Svetainės administratorius gali perleisti grupės naryste kitam nariui, tada ir galėsite palikti grupę.

en: Leave this group
lt: Palikti šią grupę

en: Membership saved.
lt: Narystė išsaugota

en: Membership request approved.
lt: Narystė prašymas patvirtintas.

en: Membership request denied.
lt: Narystė prašymas atmestas.

en: Add any detail which will help an administrator decide whether to approve or deny your membership request.
lt: Pridėkite informacija kuri padės administratoriui nuspręsti ar priimti jus į grupę.

en: Membership request to the %group group awaits approval by an administrator.
lt: Narystė prašymas grupei %group laukia patvirtinimo.

en: Are you sure you want to remove !name from the group %title?
lt: Ar tikrai norite pašalinti !name iš grupės %title?

en: Membership requests
lt: Narystės prašymai

en: How should membership requests be handled in this group? When you select <em>closed</em>, users will not be able to join <strong>or</strong> leave.
lt: Kaip bus tvarkoma narių narystė grupėje? Kai pasirinksite <em>uždara</em>, nariai negalės prisijungti ar atsijungti nuo grupės.

en: @type '@subject' by @username
    
    @node_teaser
    
    !read_more: !content_url
    Post reply: !reply_url
    
    --
    You are subscribed from the group '@group' at @site.
    To manage your subscription, visit !group_url
lt: @type '@subject' - @username
    
    @node_teaser
    
    !read_more: !content_url
    Atsakyti: !reply_url
    
    --
    Jūs prisijungęs prie grupės '@group' - @site.
    Valdyti savo prenumeratas !group_url

en: Membership request approved for '@title'
lt: Narystės prašymas patvirtintas '@title'

en: Membership request denied for '@title'
lt: Narystės prašymas atmestas '@title'

en: Sorry, your membership request was denied.
lt: Atsiprašome jūsų narystė atmesta.

en: Hi. I'm a member of '@group' and I welcome you to join this group as well. Please see the link and message below.
    
    @group
    @description
    Join: !group_url
    @body
lt: Sveiki. Aš grupės '@group' narys ir kviečiu jus prisijungti prie jos. Prašome peržiūrėti nuorodas žemiau.
    
    @group
    @description
    Prisijungti: !group_url
    @body

en: Membership request for '@group' from '@username'
lt: Narystės prašymas '@group' iš '@username'

en: Maximum number of members to show
lt: Maksimalus narių kiekis kuris bus rodomas

en: Group roles
lt: Grupės rolės

en: Standard members
lt: Paprastas narys

en: Administrators
lt: Valdytojai

en: You may specify which types of group members appear in the listing.
lt: Galite nurodyti kurios grupės narių rolės  rodomos sąraše

en: Maximum number of groups to show
lt: Maksimalus grupių skaičius

en: My membership
lt: Mano narystė

en: Your membership request awaits approval.
lt: Jūsų narystės prašymas laukia patvirtinimo.

en: Request membership
lt: Prašyti narystės

en: All members for a given group.
lt: Visi šios grupės nariai

en: Retrieve the group memberships for a given user.
lt: Atstatyti grupės narystes šiems nariams.

en: 1 member | @count members
lt[0]: @count narys
lt[1]: @count nariai
lt[2]: @count[2] narių

en: Show blocks
lt: Rodyti blokus

en: Group search
lt: Grupės paieška

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Go to page @number
lt: Eiti į @number puslapį

en: Tableless, recolorable, multi-column, fluid width theme (default).
lt: Be lentelių, daugiastulpelinė, spalvojama, pilno pločio tema (įprasta).

en: Go to previous forum topic
lt: Atgal prie buvusios forumo temos

en: Go to next forum topic
lt: Toliau prie kito forumo temos

en: Enter the terms you wish to search for.
lt: Įveskite paieškos žodžius.

en: Bold
lt: Paryškintas

en: Underlined
lt: Pabrauktas

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Site building
lt: Svetainės kūrimas

en: No primary links
lt: Nėra pirminių nuorodų

en: Source for the primary links
lt: Pirminių nuorodų šaltinis

en: Select what should be displayed as the primary links.
lt: Pasirinkite, kas turėtų būt rodoma kaip pirminės nuorodos.

en: No secondary links
lt: Nėra antrinių nuorodų

en: Source for the secondary links
lt: Antrinių nuorodų šaltinis

en: No content types available.
lt: Nėra turinio tipų.

en: Delete role
lt: Pašalinti rolę

en: Simple
lt: Paprastas

en: Relationship type
lt: Sąryšio tipas

en: Role specific visibility settings
lt: Matomumo nustatymas rolėms

en: Menu items that are not enabled will not be listed in any menu.
lt: Neįjungtas meniu elementas nebus rodomas visuose meniu.

en: Enter the name for your new menu. Remember to enable the newly created block in the <a href="@blocks">blocks administration page</a>.
lt: Įveskite naujo meniu pavadinimą. Nepamirškite pažymėti jį <a href="@blocks">blokų administravimo puslapyje</a>.

en: To rearrange menu items, grab a drag-and-drop handle under the <em>Menu item</em> column and drag the items (or group of items) to a new location in the list. (Grab a handle by clicking and holding the mouse while hovering over a handle icon.) Remember that your changes will not be saved until you click the <em>Save configuration</em> button at the bottom of the page.
lt: Norėdami perrikiuoti meniu elementus, paimkite ir tempkite meniu elementą į naują vietą. Atminkite, pakeitimai nebus išsaugoti, kol nepaspausite <em>Išsaugoti</em> mygtuko puslapio apačioje.

en: List menus
lt: Meniu sąrašas

en: Customize menu
lt: Pritaikyti meniu

en: List items
lt: Žiūrėti elementus

en: British Indian Ocean Territory
lt: Indijos vandenyno britų sritis

en: Croatia
lt: Kroatija

en: Macedonia
lt: Makedonija

en: Pitcairn
lt: Pitkernas

en: Western Sahara
lt: Vakarų Sachara

en: Language switcher
lt: Kalbos keitiklis

en: English name
lt: Angliškas pavadinimas

en: Native name
lt: Projekto pavadinimas:

en: Block description
lt: Bloko aprašymas

en: Form name
lt: Formos pavadinimas

en: The title of the new field. The title will be shown to the user. An example title is "Favorite color".
lt: Laukelio pavadinimas, kuris bus matomas nariams. Pvz. "Mėgstamiausia spalva"

en: An optional explanation to go with the new field. The explanation will be shown to the user.
lt: Pasirinktinai. Platesnis šio laukelio paaiškinimas. Jis bus rodomas nariams.

en: To enable browsing this field by value, enter a title for the resulting page. The word <code>%value</code> will be substituted with the corresponding value. An example page title is "People whose favorite color is %value". This is only applicable for a public field.
lt: Jei norite leisti naršyti pagal šio laukelio reikšmes, įrašykite rezultatų puslapio pavadinimą. Žodis <code>%value</code> bus atitinkamos reikšmės pakaitalas. Pvz. puslapio pavadinimas "Žmonės kurių mėgstama spalva yra %value". Tai taikoma tik viešiems laukeliams.

en: To enable browsing this field by value, enter a title for the resulting page. An example page title is "People who are employed". This is only applicable for a public field.
lt: Jei norite leisti naršyti pagal šio laukelio reikšmes, įrašykite rezultatų puslapio pavadinimą. Pvz. puslapio pavadinimas "Žmonės kuri dirba". Tai taikoma tik viešiems laukeliams.

en: Save field
lt: Išsaugoti laukelį

en: Translation
lt: Vertimas

en: Blocks
lt: Blokai

en: Configure what block content appears in your site's sidebars and other regions.
lt: Nustatykite bloko turinį ir jo rodymą svetainėje.

en: Delete block
lt: Ištrinti bloką

en: Save blocks
lt: Išsaugoti blokus

en: The block settings have been updated.
lt: Bloko nuostatos atnaujintos

en: Block specific settings
lt: Bloko nustatymai

en: Override the default title for the block. Use <em>&lt;none&gt;</em> to display no title, or leave blank to use the default block title.
lt: Bloko pavadinimas. Naudokite <em>&lt;none&gt;</em> arba palikite tuščia, jei nenorite, kad pavadinimas matytusi.

en: '%name' block
lt: '%name' blokas

en: User specific visibility settings
lt: Matomumo nustatymas nariams

en: Custom visibility settings
lt: Savitos matomumo nuostatos

en: Users cannot control whether or not they see this block.
lt: Narys negali valdyti bloko vaizdavimo

en: Show this block by default, but let individual users hide it.
lt: Įprastai rodyti šį bloką, bet nariai gali jį išjungti.

en: Hide this block by default but let individual users show it.
lt: Įprastai šį bloką slėpti, bet nariai gali jį įjungti.

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
lt: Leidžia nariams nustatyti blokų matomumą, kaip jie nori.

en: Show block for specific roles
lt: Rodyti bloką šioms rolėms

en: Show this block only for the selected role(s). If you select no roles, the block will be visible to all users.
lt: Rodomas blokas tik pasirinktoms rolėms. Jei nepasirinkta jokia rolė, blokas rodomas visoms rolėms.

en: Page specific visibility settings
lt: Matomumo nustatymas puslapiuose

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
lt: Jei pasirinkta php, įveskite kodą tarp %php. Atminkite, neteisingas php kodas gali įtakoti Drupal svetainės veikimą.

en: Show block on specific pages
lt: Bloko rodymas specifiniuose puslapiuose

en: Save block
lt: Išsaugoti bloką

en: Please ensure that each block description is unique.
lt: Prašome įsitikinti, kad bloko pavadinimas unikalus.

en: The block configuration has been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: The block has been created.
lt: Blokas sukurtas.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">block overview page</a>.
lt: Trumpas bloko aprašymas (rodomas  <a href="@overview">peržiūros puslapyje</a>).

en: Block body
lt: Bloko turinys

en: The content of the block as shown to the user.
lt: Bloko turinys, kurį matys vartotojai.

en: Block configuration
lt: Bloko nustatymai

en: administer blocks
lt: administruoti blokus

en: use PHP for block visibility
lt: naudoti PHP bloko matomumui

en: Controls the boxes that are displayed around the main content.
lt: Valdo dėžutes, kurios rodomos aplink pagrindinį turinį.

en: Core - required
lt: Šerdis - privaloma

en: Menus
lt: Meniu

en: Are you sure you want to reset the item %item to its default values?
lt: Ar tikrai norite atstatyti %item elementą į numatytąsias reikšmes?

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
lt: Bet koks savitumo nustatymai dings. Tai neatstatoma.

en: The menu item was reset to its default settings.
lt: Meniu punkto nustatymai atstatyti į numatytąsias reikšmes.

en: administer menu
lt: administruoti meniu

en: Allows administrators to customize the site navigation menu.
lt: Leidžia administratoriams pritaikyti puslapio navigaciją, meniu.

en: Add vocabulary
lt: Pridėti žodyną

en: Edit vocabulary
lt: Redaguoti žodyną

en: edit vocabulary
lt: redaguoti žodyną

en: Description of the vocabulary; can be used by modules.
lt: Žodyno aprašymas. Gali naudoti kiti moduliai.

en: Created new vocabulary %name.
lt: Sukurtas naujas žodynas %name.

en: Updated vocabulary %name.
lt: Atnaujintas žodynas %name.

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
lt: Ar tikrai norite pašalinti žodyną %title?

en: Deleting a vocabulary will delete all the terms in it. This action cannot be undone.
lt: Pašalindami žodyną pašalinsite ir terminus jame. Šis veiksmas neatstatomas.

en: Deleted vocabulary %name.
lt: Žodynas %name pašalintas.

en: The name of this term.
lt: Šio termino pavadinimas.

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
lt: Kableliu atskirtas terminų sąrašas aprašantis šį turinį. Pvz. linksmai, šokinėjimas su guma, "Kompanija, uab ".

en: The %name vocabulary can not be modified in this way.
lt: Žodynas %name šiuo būdu negali būt keičiamas.

en: Above
lt: Virš

en: Number of values
lt: Reikšmių kiekis

en: Warning! Changing this setting after data has been created could result in the loss of data!
lt: Įspėjimas! Keisdami šią nuostata kai jau buvo sukurtas turinys galite prarasti duomenis.

en: Date year (four digit)
lt: Datos metai (keturi skaitmenys)

en: Date year (two digit)
lt: Datos metai (du skaitmenys)

en: Date month (full word)
lt: Datos mėnuo (pilnas žodis)

en: Date month (abbreviated)
lt: Datos mėnuo (sutrumpintas)

en: Date month (one or two digit)
lt: Datos mėnuo (vienas ar du skaitmenys)

en: Date week (two digit)
lt: Datos savaitė (du skaitmenys)

en: Date day (full word)
lt: Datos diena (pilnas žodis)

en: Date day (abbreviation)
lt: Datos diena (sutrumpinta)

en: Date day (one or two digit)
lt: Datos diena (vienas ar du skaitmenys)

en: @min and @max
lt: @min ir @max

en: !time from now
lt: !time nuo dabar

en: Previous field
lt: Ankstesnis laukas

en: Next field
lt: Kitas laukas

en: Except
lt: Išskyrus

en: Dates to omit from the list of repeating dates.
lt: Datos neįtrauktos į pasikartojančių datų sąrašą.

en: -- Period
lt: -- Periodas

en: -- Frequency
lt: -- Dažnumas

en: Every @number
lt: Kiekvieną @number

en: Default time zone
lt: Įprasta laiko juosta

en: Select the default site time zone. If in doubt, choose the timezone that is closest to your location which has the same rules for daylight saving time.
lt: Pasirinkite jūsų vietinį laiką. Jei abejojate pasirinkite laiko juostą kuri yra arčiausiai jūsų vietovės ir turi tas pačias vasaros laiko taisykles.

en: The content module, a required component of the Content Construction Kit (CCK), allows administrators to associate custom fields with content types. In Drupal, content types are used to define the characteristics of a post, including the title and description of the fields displayed on its add and edit pages. Using the content module (and the other helper modules included in CCK), custom fields beyond the default "Title" and "Body" may be added. CCK features are accessible through tabs on the <a href="@content-types">content types administration page</a>. (See the <a href="@node-help">node module help page</a> for more information about content types.)
lt: Turinio modulis yra būtinas, kad Turinio Konstravimo Komplektas (Content Construction Kit (CCK)) veiktų. Drupal sistemoje pagal turinio tipus nustatomos įrašo savybės, tokios kaip įrašo vaizdavimas, redagavimas. Naudojant turinio modulį (ir kitus pagalbinius cck modulius) suteikiama galimybė pridėti papildomus laukelius. CCK funkcijas galite rasti <a href="@content-types">turinio tipų administravimo puslapyje</a>. Daugiau informacijos apie turinio tipus ieškokite <a href="@node-help">mazgo modulio pagalbos puslapyje</a>.

en: When adding a custom field to a content type, you determine its type (whether it will contain text, numbers, or references to other objects) and how it will be displayed (either as a text field or area, a select box, checkbox, radio button, or autocompleting field). A field may have multiple values (i.e., a "person" may have multiple e-mail addresses) or a single value (i.e., an "employee" has a single employee identification number). As you add and edit fields, CCK automatically adjusts the structure of the database as necessary. CCK also provides a number of other features, including intelligent caching for your custom data, an import and export facility for content type definitions, and integration with other contributed modules.
lt: Kai pridedamas savitas laukelis prie turinio tipo, nustatomas jo tipas (tekstas, skaičiai ar nuorodą į kitus objektus) ir kaip jis bus rodomas (teksto laukelis ar sritis, pasirinkimo dėžutė ir pan.). Laukelis gali būt vienos ar kelių reikšmių. Kai jūs prededat ar redaguojate laukelius CCK automatiškai pakeičia duomenų bazės struktūrą.

en: Custom field types are provided by a set of optional modules included with CCK (each module provides a different type). The <a href="@modules">modules page</a> allows you to enable or disable CCK components. A default installation of CCK includes:
lt: Savito laukelio tipus apsprendžia kiti papildomi moduliai veikianti kartu su CCK. <a href="@modules">Modulių puslapyje</a> galite įjungti ar išjungti papildmus CCK komponentus. Įprastai CCK sudaro:

en: <em>number</em>, which adds numeric field types, in integer, decimal or floating point form. You may define a set of allowed inputs, or specify an allowable range of values. A variety of common formats for displaying numeric data are available.
lt: <em>skaičiai</em>, suteikia galimybę įterpti skaitinius laukelius, sveikus skaičius, dešimatinius ar kintančio kablelio forma. Galite nustatyti kokios reikšmės bus leidžiamos ar nustatyti leidžiamų reikšmių sritį. Yra dažniausiai pasitaikantys rodym formatai.

en: <em>text</em>, which adds text field types. A text field may contain plain text only, or optionally, may use Drupal's input format filters to securely manage rich text input. Text input fields may be either a single line (text field), multiple lines (text area), or for greater input control, a select box, checkbox, or radio buttons. If desired, CCK can validate the input to a set of allowed values.
lt: <em>tekstas</em>, suteikia galimybę pridėti tekstinius laukelius. Tekstas gali būt paprastas ar naudoti Drupal įvesties filtrus tam, kad saugiai valdytų raiškaus formatavimo tekstus. Teksto įvesties laukeliai gali būt vienos ar kelių eilučių, taip pat galimi ir sudėtingesni pasirenkamas sąrašas, pasirinkimo dėžutės. Jei norite CCK gali patikrinti ar įvesta reikšmė atitinka nustatyta.

en: <em>nodereference</em>, which creates custom references between Drupal nodes. By adding a <em>nodereference</em> field and two different content types, for instance, you can easily create complex parent/child relationships between data (multiple "employee" nodes may contain a <em>nodereference</em> field linking to an "employer" node).
lt: <em>mazgo nuoroda</em>, suteikia galimybę sukurti sąryšius tarp Drupal mazgų. Pridėdami <em>mazgo nuorodos</em> laukelį į skirtingus turinio tipus. Pvz.: galite sukurti sudėtinga struktūrą kur vienas turinio tipas turės nuorodą į kitą.

en: <em>userreference</em>, which creates custom references to your sites' user accounts. By adding a <em>userreference</em> field, you can create complex relationships between your site's users and posts. To track user involvement in a post beyond Drupal's standard <em>Authored by</em> field, for instance, add a <em>userreference</em> field named "Edited by" to a content type to store a link to an editor's user account page.
lt: <em>nario nuoroda</em> suteikia galimybę sukurti sąryšius tarp Drupal mazgų ir narių paskyros. Pridėdami <em>nario nuorodos</em> laukelį į skirtingus turinio tipus. Pvz.: galite sukurti sudėtinga struktūrą kur vienas turinio tipas turės nuorodą į nario anketos puslapį.

en: <em>fieldgroup</em>, which creates collapsible fieldsets to hold a group of related fields. A fieldset may either be open or closed by default. The order of your fieldsets, and the order of fields within a fieldset, is managed via a drag-and-drop interface provided by content module.
lt: <em>laukelių grupė</em> sukuria laukelių grupes kuriose laikomi susiję laukeliai. Laukelių grupės įprastai gali būt arba atidarytos arba uždarytos. Laukelių grupių ir laukelių eiliškumas gali būt kečiamas tempimo-metimo principu.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@handbook-cck">CCK</a> or the <a href="@project-cck">CCK project page</a>.
lt: Daugiau informacijos apie <a href="@handbook-cck">CCK</a> rasite <a href="@project-cck">CCK projekto puslapyje (anglų kalba)</a>.

en: Configure how this content type's fields and field labels should be displayed when it's viewed in teaser and full-page mode.
lt: Nustatykite kaip šio turinio tipo laukeliai ir laukelių reikšmės bus rodomos kai mazgas paržiūrimas įžangos ir pilno puslapio būsenose.

en: Configure how this content type's fields should be displayed when it's rendered in the following contexts.
lt: Nustatykite kaip turinio tipo laukeliai turėtų būt rodomi kai generuojamas sekantis kontekstas.

en: Add another item
lt: Pridėti dar vieną

en: Full node
lt: Visas mazgas

en: Search Index
lt: Paieškos Indeksas

en: Search Result
lt: Paieškos Rezultatas

en: Updating field type %type with module %module.
lt: Atnaujinamas laukelio tipas %type modulyje %module.

en: Updating widget type %type with module %module.
lt: Atnaujinamas valdiklis  tipas %type  modulyje %module.

en: Manage fields
lt: Valdyti laukelius

en: Add field
lt: Pridėti lauką

en: Remove field
lt: Pašalinti laukelius

en: Allows administrators to define new content types.
lt: Suteikia galimybę administratoriui nustatyti naujis turinio tipus.

en: Advanced usage only: PHP code that returns a keyed array of allowed values. Should not include &lt;?php ?&gt; delimiters. If this field is filled out, the array returned by this code will override the allowed values list above.
lt: Tik patyrusiems naudotojams: PHP kodas kuris grąžina rakto rintinį su leidžiamomis reikšmėmis. Neturėtų būt &lt;?php ?&gt; skyrimu. Jei šis laukelis užpildytas , grąžinama reikšmė perrašys aukščiau pateiktas reikšmes.

en: Trimmed
lt: Sutrumpinta

en: Used in
lt: Naudojama

en: No fields have been defined for any content type yet.
lt: Dar nenustatytas nei vienas laukelis.

en: no styling
lt: be stiliaus

en: simple
lt: paprasta

en: fieldset
lt: laukelių rinkinys

en: fieldset - collapsible
lt: laukelių rinkinys - sustumiamas

en: fieldset - collapsed
lt: laukelių rinkinys - sustumtas

en: Added field %label.
lt: Pridėtas laukelis %label.

en: There was a problem adding field %label.
lt: Problema pridedant laukelį %label.

en: There was a problem creating field %label.
lt: Problema kuriant laukelį %label.

en: Are you sure you want to remove the field %field?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %field laukelį?

en: If you have any content left in this field, it will be lost. This action cannot be undone.
lt: Jei su šiuo laukeliu išsaugotas turinys jį prarasite. Veiksmas nebegrįžtamas.

en: Removed field %field from %type.
lt: Pašalintas laukelis %field iš %type.

en: There was a problem deleting %field from %type.
lt: Problema šalinant %field iš %type.

en: These settings apply only to the %field field as it appears in the %type content type.
lt: Šios nuostatos taikomos tik %field laukeliui kai jis rodomas %type turinio tipe.

en: These settings apply to the %field field in every content type in which it appears.
lt: Šios nuostatos taikomos  %field laukeliui visuose turinio tipuose kur jis rodoma.

en: Save field settings
lt: Išsaugoti laukelių nuostatas

en: The default value PHP code returned an incorrect value.<br/>Expected format: <pre>!sample</pre> Returned value: @value
lt: Įprasta reikšmė PHP kodas grąžino neteisingas reikšmes.<br/>Tinkamas formatas: <pre>!sample</pre>Grąžintos reikšmės: @value

en: The default value is invalid.
lt: Įprasta reikšmė klaidinga.

en: Saved field %label.
lt: Išsaugotas laukelis %label.

en: The update has encountered an error.
lt: Atnaujinant įvyko klaida.

en: The database has been altered and data has been migrated or deleted.
lt: Duomenų bazė perspėta ir duomenys bus perkelti arba pašalinti.

en: An error occurred and database alteration did not complete.
lt: Klaida duomenų bazė nebuvo įspėta.

en: Processing %title
lt: Vykdoma %title

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
lt[0]: @count elementas sėkmingai apdorotas:
lt[1]: @count elementai sėkmingai apdoroti:
lt[2]: @count[2] elementų sėkmingai apdorota:

en: Content fields table %old_name has been renamed to %new_name and field instances have been updated.
lt: Turinio laukelių lentelė %old_name pervadinta į %new_name ir laukelių objektai atnaujinti.

en: The content fields table %name has been deleted.
lt: Turinio laukelių lentelė %name pašalinta.

en: Referenced node ID
lt: Nurodyto mazgo ID

en: Referenced node title
lt: Nurodyto mazgo pavadinimas

en: Raw number value
lt: Nešvari skaitinė reikšmė

en: Formatted number value
lt: Formatuota skaitinė reikšmė

en: Raw, unfiltered text
lt: Nešvarus, nefiltruotas tekstas

en: Formatted and filtered text
lt: Formatuotas ir filtruotas tekstas

en: Referenced user ID
lt: Nurodyto nario ID

en: Referenced user name
lt: Nurodyto nario vardas

en: Formatted HTML link to referenced user
lt: Formatuota HTML nuorodą į nurodytą narį

en: Group multiple values
lt: Grupuoti daugines reikšmes

en: Select the content type to export.
lt: Pasirinkite turinio tipą eksportavimui

en: Export data
lt: Eksportuoti duomenis

en: Copy the export text and paste it into another content type using the import function.
lt: Nukopijuokite išeksportuota tekstą ir įterpkite į kitą turinio tipą pasinaudojus importavimo funkcija.

en: This form will import field definitions exported from another content type or another database.<br/>Note that fields cannot be duplicated within the same content type, so imported fields will be added only if they do not already exist in the selected type.
lt: Ši forma importuos laukelių apibrėžimus kurie buvo išeksportuoti iš kito turinio tipo ar duomenų bazės.<br /> Atminkite, kad laukeliai negali dubliuotis tame pačiame turinio tipe, todėl importuoti laukeliai bus pridėti tik tuo atveju jei tokie neegzistuoja.

en: <Create>
lt: <Kurti>

en: Select the content type to import these fields into.<br/>Select &lt;Create&gt; to create a new content type to contain the fields.
lt: Pasirinkite turinio tipą į  kurį importuoti šiuos laukelius.<br/>Pasirinkite &lt;Kurti&gt; Jei norite sukurti naują turinio tipą su laukeliais.

en: Import data
lt: Importuoti duomenis

en: Paste the text created by a content export into this field.
lt: Į šį laukelį įterpkite tekstą sukurtą turinio eksportavimo metu.

en: The import data is not valid import text.
lt: Importavimo duomenys nėra tinkamas importavimui.

en: The following modules must be enabled for this import to work: %modules.
lt: Šie moduliai turi būt įjungti ta, kad importavimas veiktų: %modules.

en: The content type %type already exists in this database.
lt: Turinio tipas %type jau yra duomenų bazėje.

en: Exiting. No import performed.
lt: Egzistuoja. Importavimas neatliktas.

en: An error has occurred adding the content type %type.<br/>Please check the errors displayed for more details.
lt: Klaida pridedant turinio tipą %type.<br/>Prašome patikrinti rodomas klaidas.

en: The imported field %field_label (%field_name) was not added to %type because that field already exists in %type.
lt: Importuotas laukelis %field_label (%field_name) nepridėtas prie %type nes toks laukelis jau egzistuoja %type.

en: The field %field_label (%field_name) was added to the content type %type.
lt: Laukelis %field_label (%field_name) pridėtas prie turinio tipo %type.

en: An error occurred when exporting the 'display settings' data for the field %field_name.<br/>The db error is: '%db_err'.
lt: Įvyko klaida eksportuojant 'rodymo nuostatas' duomenis laukeliui %field_name.<br/>Db klaida: '%db_err'.

en: Content Copy
lt: Turinio Kopija

en: Enables ability to import/export field definitions.
lt: Įjungia galimybę importuoti/eksportuoti laukelių apibrėžimams.

en: field_name
lt: laukelio_pavadinimas

en: view
lt: peržiūrėti

en: Please <a href="!url">configure your field permissions</a> immediately. All fields are inaccessible by default.
lt: Prašome tučtuojau <a href="!url">sukonfigūruoti laukelių leidimus</a>. Visi laukeliai šiuo metu nepasiekiami.

en: Content Permissions
lt: Turinio Leidimai

en: Set field-level permissions for CCK fields.
lt: Nustatykite laukelio-lygio leidimus CCK laukeliams.

en: These settings apply to the group in the node editing form.
lt: Šios nuostatos taikomos grupei mazgo redagavimo formoje.

en: always open
lt: visada atidaryta

en: collapsible
lt: suskleista

en: collapsed
lt: Suskleistas

en: Instructions to present to the user on the editing form.
lt: Rodomos nariams instrukcijos redagavimo formoje

en: These settings apply to the group on node display.
lt: Šios nuostatos taikomos grupei mazgo rodyme.

en: A description of the group.
lt: Grupės aprašymas.

en: Are you sure you want to remove the group %label?
lt: Ar tikrai norite pašalinti grupę %label?

en: The group %group_name has been removed.
lt: %group_name grupė pašalinta.

en: Fieldgroup
lt: Laukelių grupė

en: Node reference
lt: Mazgo nurodymas

en: Store the ID of a related node as an integer value.
lt: Saugo susijusio mazgo ID kaip sveiką reikšmę.

en: Content types that can be referenced
lt: Turinio tipas kuri gali būt nurodytas

en: Advanced - Nodes that can be referenced (View)
lt: Papildoma - Mazgas kuris gali būt nurodytas (View)

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
lt: Pateikite kableliu atskirtą argumentų sąrašą perduodama peržiūrom.

en: Title (link)
lt: Pavadinimas (su nuoroda)

en: Title (no link)
lt: Pavadinimas (be nuorodos)

en: Autocomplete text field
lt: Automatiškai pasibaigiantis teksto laukelis

en: Node Reference
lt: Mazgo Nurodymas

en: Defines a field type for referencing one node from another.
lt: Nustato laukelių tipą kuris nurodo vieną mazgą kitam mazgui.

en: Store a number in the database as an integer.
lt: Saugoti skaičių duomenų bazėje kaip sveiką skaičių.

en: Decimal
lt: Dešimtainis

en: Store a number in the database in a fixed decimal format.
lt: Saugoti skaičių duomenų bazėje fiksuotu dešimtainių formatu.

en: Float
lt: Kintantis

en: Store a number in the database in a floating point format.
lt: Saugoti skaičių duomenų bazėje kintančio kablelio formatu.

en: Minimum
lt: Minimumas

en: Precision
lt: Tikslumas

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
lt: Bendras duomenų bazėje išsaugomas skaitmenų kiekis, įskaitant skaitmenis po kablelio.

en: The number of digits to the right of the decimal.
lt: Simbolių kiekis dešinėje kablelio pusėje.

en: Decimal marker
lt: Dešimtimis žymeklis

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
lt: Simbolis kuris bus įterpiamas pažymėti dešimtainį tašką.

en: Define a string that should be prefixed to the value, like $ or €. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe (pound|pounds).
lt: Nustatyti eilutę kuri bus naudojama kaip priešdėlis prie reikšmė, tarkim $ ar €.  Palikite tuščią jei nenaudosite. Vamzdeliu atskirkite daugiskaitines reikšmes (svaras|svarai)

en: Define a string that should suffixed to the value, like m², m/s², kb/s. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe (pound|pounds).
lt: Nustatyti eilutę kuri bus naudojama kaip galunė prie reikšmė, tarkim  m², m/s², kb/s. Palikite tuščią jei nenaudosite. Vamzdeliu atskirkite daugiskaitines reikšmes (svaras|svarai)

en: Allowed values
lt: Leidžiamos reikšmės

en: "Minimum" must be a number.
lt: "Minimumas" privalo būti numeris.

en: "Maximum" must be a number.
lt: "Maksimumas" privalo būti numeris.

en: unformatted
lt: be formatavimo

en: Defines numeric field types.
lt: Nustato skaitinių laukelių tipus.

en: For a 'single on/off checkbox' widget, define the 'off' value first, then the 'on' value in the <strong>Allowed values</strong> section. Note that the checkbox will be labeled with the label of the 'on' value.
lt: 'Vienas on/off žymimas langelis' valdiklis nustato "off" reikšmę pirmiau po to "on" reikšmę <strong>Leidžiamos reikšmės</strong> skyriuje. Atminkite, kad žymimas langelis bus pažymėtas 'on' reikšmės žyme.

en: The 'checkboxes/radio buttons' widget will display checkboxes if the multiple values option is selected for this field, otherwise radios will be displayed.
lt: Laukelyje 'checkboxes/radio buttons' bus rodomos varnelės jeigu pasirinksite daugiau nei vienos reikšmės nustatymą, kitu atveju bus rodomi radio tipo pasirinkimai.

en: Check boxes/radio buttons
lt: Žymimasis laukelis/akutės

en: Single on/off checkbox
lt: Vienas on/off žymimas langelis

en: Option Widgets
lt: Pasirinkimo valdikliai

en: Defines selection, check box and radio button widgets for text and numeric fields.
lt: Šis pasirinkimas sukuria teksto arba numerių laukeliams pasirinkimo (select), varnelių (checkbox) arba radio mygtukų valdiklius

en: Store text in the database.
lt: Saugo tekstą duomenų bazėse.

en: Text area (multiple rows)
lt: Teksto sritis (daug eilučių)

en: Defines simple text field types.
lt: Nustato paprasto teksto laukelių tipus

en: User reference
lt: Narių nurodymai

en: Store the ID of a related user as an integer value.
lt: Saugo susijusio nario ID

en: User roles that can be referenced
lt: Narių rolės kurie gali būt nurodyti

en: User status that can be referenced
lt: Narių būsenos kurie gali būt nurodyti

en: Reverse link
lt: Pakeisti nuorodos teksto kryptį (reverse)

en: Index
lt: Indeksas

en: Theme-engine-specific settings
lt: Temos variklio specifiniai nustatymai

en: These settings only exist for all the templates and styles based on the %engine theme engine.
lt: Šie nustatymai galios tik visoms temoms ir stiliams kurie naudoja %engine temų variklį.

en: Use administration theme for content editing
lt: Naudoti administravimo temą turinio redagavimui

en: Use the administration theme when editing existing posts or creating new ones.
lt: Nauditi administravimo temą kai redaguojami jau esantys įrašai arba kuriami nauji

en: Form
lt: Forma

en: Debug
lt: Derinimas

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Unpublish
lt: Nepaskelbta

en: Any user
lt: Bet koks vartotojas

en: administer voting api
lt: administruoti voting api

en: Permission
lt: Teisė

en: @module module
lt: @module modulis

en: incompatible
lt: nesuderinama

en: Incompatible with this version of Drupal core
lt: Nesuderinama su šia Drupal šerdies versija

en: This version is incompatible with the !core_version version of Drupal core.
lt: Ši versija nesuderinama su !core_version Drupal šerdis versija

en: Incompatible with this version of PHP
lt: Nesuderinama su šia PHP versija

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
lt: Šiam moduliui reikia @php_required PHP versijos nes modulis nesuderinamas su !php_version PHP versija

en: Grid
lt: Tinklelis

en: My blog
lt: Mano tinklaraštis

en: Input formats
lt: Įvesties formatai

en: Italic
lt: Pasviręs

en: Body header
lt: Turinio antraštė

en: Hide
lt: Slėpti

en: Anonymous commenting
lt: Anoniminis komentavimas

en: Anonymous posters may not enter their contact information
lt: Anonimai gali neįvesti kontaktinių duomenų

en: Anonymous posters may leave their contact information
lt: Anonimai gali įvesti kontaktinius duomenis

en: Anonymous posters must leave their contact information
lt: Anonimai privalo įvesti kontaktinius duomenis

en: This option is enabled when anonymous users have permission to post comments on the <a href="@url">permissions page</a>.
lt: Ši funkcija leidžiama jei anoniminis lankytojas turi teisę rašyti komentarus <a href="@url">leidimų puslapyje.</a>.

en: Display below post or comments
lt: Žemiau įrašo ar komentarų

en: Default comment setting
lt: Įprastos komentarų nuostatos

en: Read/Write
lt: Skaityti ir rašyti

en: Users with the <em>administer comments</em> permission will be able to override this setting.
lt: Vartotojai su <em>administravimo</em> teisėmis galės perrašyti šį nustatymą

en: The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
lt: Šio laukelio turinys yra privatus ir nerodomas viešai.

en: Your signature will be publicly displayed at the end of your comments.
lt: Jūsų parašas bus viešai rodomas po jūsų komentarais.

en: parent
lt: tėvas

en: Flat list - collapsed
lt: Sąrašas - tik antraštės

en: Flat list - expanded
lt: Sąrašas - su tekstais

en: Threaded list - collapsed
lt: Medis - tik antraštės

en: Threaded list - expanded
lt: Medis - su tekstais

en: Date - newest first
lt: Data - nauji pirma

en: Date - oldest first
lt: Data - seni pirma

en: 1 comment | @count comments
lt[0]: @count komentaras
lt[1]: @count komentarai
lt[2]: @count[2] komentarų

en: 1 new comment | @count new comments
lt[0]: @count naujas komentaras
lt[1]: @count nauji komentarai
lt[2]: @count[2] naujų komentarų

en: access comments
lt: skaityti komentarus

en: post comments
lt: skelbti komentarus

en: post comments without approval
lt: skelbti komentarus be patvirtinimo

en: The email address to which the message should be sent OR enter %author if you would like to send an e-mail to the author of the original post.
lt: El pašto adresas kuriam siųsti šią žinutę ARBA įveskite %author jei norite sišsti orginalaus įrašo autoriui.

en: Submission settings
lt: Pateikimų nustatymai

en: Save content type
lt: Išsaugoti turinio tipą

en: Global
lt: Globalus

en: Show descriptions
lt: Rodyti aprašymus

en: Subtitle
lt: Paantraštė

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Save role
lt: Išsaugoti rolę

en: X offset
lt: X ofsetas

en: Enter an offset in pixels or use a keyword: <em>left</em>, <em>center</em>, or <em>right</em>.
lt: Įveskite ofsetą taškais ar raktažodžiais: <em>left</em>, <em>center</em>, ar <em>right</em>.

en: Y offset
lt: Y ofsetas

en: Enter an offset in pixels or use a keyword: <em>top</em>, <em>center</em>, or <em>bottom</em>.
lt: Įveskite ofsetą taškais ar raktažodžiais: <em>top</em>, <em>center</em>, ar <em>bottom</em>.

en: Transparent
lt: Permatomas

en: Green
lt: Žalia

en: Blue
lt: Mėlyna

en: File format
lt: Failo formatas

en: debug
lt: derinimas

en: file system
lt: Failų sistema

en: Escape all tags
lt: Vengti visų žymių

en: Strip disallowed tags
lt: Praleisti neleidžiamas žymes

en: input formats
lt: įvesties formatai

en: There are no menu items yet.
lt: Kolkas nėra jokių meniu elementų.

en: Menu link title
lt: Meniu elemento pavadinimas

en: The link text corresponding to this item that should appear in the menu.
lt: Šio elemento nuorodos tekstas, kuris bus rodomas meniu.

en: The maximum depth for an item and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu items may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
lt: Maksimalus elementų ir jo palikuonių gylis yra fiksuotas iki !maxdepth. Kai kurie meniu elementai nebus įmanomi kaip tėvai, jei pasirinkus juos bus peržengtas šis limitas.

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
lt: Meniu sistema išsaugo tik sistemos kelius, bet naudos URL pervadinimus keliams rodymui. %link_path buvo išsaugota kaip %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
lt: Kelias '@link_path'  arba neteisingas arba jūs neturite teisės jo peržiūrėti.

en: There was an error saving the menu link.
lt: Įvyko klaida išsaugant meniu nuorodą.

en: Menu name
lt: Meniu pavadinimas

en: The machine-readable name of this menu. This text will be used for constructing the URL of the <em>menu overview</em> page for this menu. This name must contain only lowercase letters, numbers, and hyphens, and must be unique.
lt: Mašinoms suprantamas meniu pavadinimas. Šis tekstas bus naudojamas konstruojant URL. Šis pavadinimas turi būt sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir pabraukimų, beto turi būt unikalus.

en: Are you sure you want to delete the custom menu %title?
lt: Ar tikrai norite pašalinti meniu %title?

en: The menu name may only consist of lowercase letters, numbers, and hyphens.
lt: Meniu pavadinimą sudaryti gali tik mažosios raidės, skaičiai ir brūkšneliai.

en: The menu already exists.
lt: Toks meniu jau yra.

en: <strong>Warning:</strong> There is currently 1 menu item in %title. It will be deleted (system-defined items will be reset). | <strong>Warning:</strong> There are currently @count menu items in %title. They will be deleted (system-defined items will be reset).
lt[0]: <strong>Įspėjimas:</strong>  Šiuo metu %title meniu yra @count punktas. Jis bus pašalintas (sistemos apibrėžti punktai bus atstatyti).
lt[1]: <strong>Įspėjimas:</strong>  Šiuo metu %title meniu yra @count punktai. Jie bus pašalinti (sistemos apibrėžti punktai bus atstatyti).
lt[2]: <strong>Įspėjimas:</strong>  Šiuo metu %title meniu yra @count[2] punktų. Jie bus pašalinti (sistemos apibrėžti punktai bus atstatyti).

en: Enter the title and path for your new menu item.
lt: Įveskite pavadinimą ir kelią kurį naudos naujas meniu punktas.

en: Number of users to display
lt: Rodomų narių skaičius

en: Thumbnails
lt: Miniatiūros

en: Image gallery
lt: Galerija

en: Profiles
lt: Profiliai

en: Add new profile
lt: Pridėti naują profilį

en: Edit container
lt: Redaguoti konteinerį

en: Unlink
lt: Šalinti nuorodą

en: Last visit
lt: Paskutinis apsilankymas

en: <a href="@login">Login</a> to post comments
lt: <a href="@login">prisijunkite</a> norėdami rašyti komentarus

en: Reply
lt: Atsakyti

en: Hot topic threshold
lt: Karštos temos slenkstis

en: Topics per page
lt: Temų puslapyje

en: Posts - most active first
lt: Įrašai - aktyviausi pirma

en: Posts - least active first
lt: Įrašai - vangiausi pirma

en: URL path settings
lt: URL kelių nuostatos

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
lt: Privalote įvesti bent vieną raktažodį bent jau @count simbolių.

en: @user's picture
lt: @user nuotrauka

en: Rate
lt: Tarifas

en: Postal Code
lt: Pašto kodas

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite sugrąžinti %revision-date datos versiją?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: revert revisions
lt: sugrąžinti versijas

en: From name
lt: Siuntėjo vardas

en: From address
lt: Nuo adresas

en: ImageMagick Binary
lt: ImageMagick dvejetainis

en: ImageMagick is a standalone program used to manipulate images. To use it, it must be installed on your server and you need to know where it is located. If you are unsure of the exact path consult your ISP or server administrator.
lt: ImageMagick autonominė programa naudojama valdyti paveikslėlius. Tam, kad ja naudotis jūs turite įdiegti ją į serverį ir turite žinoti kur ji randasi. Jei tiksliai nežinote kelio galite pasikonsultuoti su savo ISP arba serverio administratoriumi.

en: Specify the complete path to the ImageMagic <kbd>convert</kbd> binary. For example: <kbd>/usr/bin/convert</kbd> or <kbd>C:\Program Files\ImageMagick-6.3.4-Q16\convert.exe</kbd>
lt: Nurodykite visą kelią iki ImageMagic <kbd>convert</kbd> dvejetainio. Pvz.: <kbd>/usr/bin/convert</kbd> arbar <kbd>C:\Program Files\ImageMagick-6.3.4-Q16\convert.exe</kbd>

en: Display debugging information
lt: Rodyti derinimo informacija

en: ImageMagick command: @command
lt: ImageMagick komanda: @command

en: ImageMagick output: @output
lt: ImageMagick išvestis: @output

en: Upload Image
lt: Įkelti vaizdą

en: <None>
lt: -Joks-

en: Directories
lt: Aplankai

en: New forum topics
lt: Naujos forumo temos

en: Unavailable
lt: Neįmanoma

en: @type: deleted %title revision %revision.
lt: @type: pašalinta %title versija %revision.

en: Page not found
lt: Puslapis nerastas

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
lt: Automatiškai sugeneruotas pervadinimas %original_alias konfliktuoja su jau esančiu. pervadinimas pakeistas į %alias.

en: It appears that you have installed Pathauto, which depends on token, but token is either not installed or not installed properly.
lt: Pasirodo, kad jūs įdiegėte Pathauto, kuris priklauso nuo tokens, bet tokens neįdiegtas ar įdiegtas neteisingai

en: Double quotes "
lt: Dvigubos kabutės  "

en: Single quotes (apostrophe) '
lt: Viengubos kabutės (apostrofas) '

en: Back tick `
lt: Galinė kabutė `

en: Comma ,
lt: Kablelis ,

en: Period .
lt: Taškas .

en: Hyphen -
lt: Brūkšnelis -

en: Underscore _
lt: Pabraukimas _

en: Colon :
lt: Dvitaškis :

en: Semicolon ;
lt: Kabliataškis ;

en: Pipe |
lt: Vamzdelis |

en: Left curly bracket {
lt: Kairys kreivas skliaustas{

en: Left square bracket [
lt: Kairys laužtinis skliaustas [

en: Right curly bracket }
lt: Dešinys kreivas skliaustas}

en: Right square bracket ]
lt: Dešinys laužtinis skliaustas ]

en: Plus +
lt: Pliusas +

en: Equal =
lt: Lygybė =

en: Asterisk *
lt: Žvaigždutė *

en: Ampersand &
lt: Ženklas &

en: Percent %
lt: Procentai %

en: Caret ^
lt: Stogelis ^

en: Dollar $
lt: Doleris $

en: Hash #
lt: grotelės #

en: At @
lt: Eta @

en: Exclamation !
lt: Šauktukas !

en: Tilde ~
lt: Riestinis ~

en: Left parenthesis (
lt: Kairys skliaustelis (

en: Question mark ?
lt: Klaustukas ?

en: Less than <
lt: Mažiau nei <

en: Greater than >
lt: Daugiau nei >

en: Bulk generate aliases for nodes that are not aliased
lt: Masiškai generuoti pervadinimus mazgams kurie dar neturi pervadinimo

en: Pattern for all @node_type paths
lt: Modelis visiems @node_type keliams

en: Bulk generation of nodes completed, one alias generated. | Bulk generation of nodes completed, @count aliases generated.
lt[0]: Masinis mazgų generavimas baigtas, @count kelias sugeneruotas.
lt[1]: Masinis mazgų generavimas baigtas, @count keliai sugeneruoti.
lt[2]: Masinis mazgų generavimas baigtas, @count[2] kelių sugeneruota.

en: Bulk generation of terms completed, one alias generated. | Bulk generation of terms completed, @count aliases generated.
lt[0]: Masinis terminų generavimas baigtas, @count pervadinimas sugeneruotas.
lt[1]: Masinis terminų generavimas baigtas, @count pervadinimai sugeneruoti.
lt[2]: Masinis terminų generavimas baigtas, @count[2] pervadinimų sugeneruota.

en: Bulk generate aliases for users that are not aliased
lt: Masinis pervadinimų generavimas nariams kurie dar nebuvo neturi pervadinimo

en: Bulk generate aliases for blogs that are not aliased
lt: Masinis pervadinimų generavimas tinklaraščiems kurie dar neturi pervadinimo

en: Bulk generate aliases for user-tracker paths that are not aliased
lt: Masinis pervadinimų generavimas narių sekimui kurie dar neturi pervadinimo

en: Bulk generation of users completed, one alias generated. | Bulk generation of users completed, @count aliases generated.
lt[0]: Generavimas baigtas, @count sugeneruotas.
lt[1]: Generavimas baigtas, @count sugeneruoti.
lt[2]: Generavimas baigtas, @count[2] sugeneruota.

en: Bulk generation of user blogs completed, one alias generated. | Bulk generation of user blogs completed, @count aliases generated.
lt[0]: Generavimas baigtas, @count sugeneruotas.
lt[1]: Generavimas baigtas, @count sugeneruoti.
lt[2]: Generavimas baigtas, @count[2] sugeneruota.

en: Bulk generation of user tracker pages completed, one alias generated. | Bulk generation of user tracker pages completed, @count aliases generated.
lt[0]: Generavimas baigtas, @count sugeneruotas.
lt[1]: Generavimas baigtas, @count sugeneruoti.
lt[2]: Generavimas baigtas, @count[2] sugeneruota.

en: <p>Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.</p>
                      <h2>Settings</h2>
                      <p>The <strong>Maximum Alias Length</strong> and <strong>Maximum component length</strong> values
                      default to 100 and have a limit of 128 from pathauto. This length is limited by the length of the dst
                      column of the url_alias database table. The default database schema for this column is 128. If you
                      set a length that is equal to that of the one set in the dst column it will cause problems in situations
                      where the system needs to append additional words to the aliased URL. For example... URLs generated
                      for feeds will have "/feed" added to the end. You should enter a value that is the length of the dst
                      column minus the length of any strings that might get added to the end of the URL. The length of
                      strings that might get added to the end of your URLs depends on which modules you have enabled and
                      on your Pathauto settings. The recommended and default value is 100.</p>
                      <p><strong>Raw Tokens</strong> In Pathauto it is appropriate to use the -raw form of tokens. Paths are
                      sent through a filtering system which ensures that raw user content is filtered. Failure to use -raw
                      tokens can cause problems with the Pathauto punctuation filtering system.</p>
lt: <p>Suteikia moduliams mechanizmą automatiškai generuoti kelius turiniui kurį jie valdo</p>
                      <h2>Nuostatos</h2>
                      <p><strong>Maksimalaus kelio ilgio</strong> ir <strong>Maksimalaus 
    komponento ilgio</strong> reikšmės įprastai 100 ir neviršija 128 iš pathauto. Šis ilgis ribojamas 
    dst stulpelio iš url_alias duomenų bazės lentelės. Įprastai duomenų bazės schema šiam 
    stulpeliui yra 128. Jei nustatysite reikšmę kuri lygi dst stulpelio gali kilti probleminių situacijų  
    kai sistema turi pridėti papildomus žodžius prie URL. Pavyzdžiui ... URL generuotiems tiekimui  
    turi pridėti "/feed" prie pabaigos. Turite įvesti tokia reikšmę kaip dst stulpelio minus ilgis 
    eilutės kurią gali pridėti sistema. Pridedamos eilutės ilgis priklauso nuo įdiegtų modulių ir 
    Pathauto nuostatų. Rekomenduojama reikšmė yra 100.</p>
                      <p><strong>Raw Token</strong> Pathauto rekomenduojam 
    naudoti -raw formos token. Keliai siunčiami per filtrų sistemą kuri užtikrina, kad 
    neapdorotas nario turinys būtų perfiltruotas. Neteisingas -raw token naudojimas gali 
    sukelti problemas Pathauto skyrybos filtravimo sistemoje.</p>

en: Delete aliases
lt: Pašalinti pervadinimus

en: As [cat], but including its supercategories separated by /.
lt: Kaip [cat], bet įterpiant tėvinių kategorijų skirtuką /.

en: As [term], but including its supercategories separated by /.
lt: Kaip [term], bet įterpiant tėvinių kategorijų skirtuką /.

en: Automatic alias
lt: Automatinis kelias

en: Character used to separate words in titles. This will replace any spaces and punctuation characters. Using a space or + character can cause unexpected results.
lt: Simboliai naudojami atskirti žodžius pavadinime. Tai pakeis visus tarpus į skirtuko simbolį. Tarpo ar + simbolio naudojimas gali sukelti nepageidaujama efektą.

en: Character case
lt: Simbolio registras

en: Leave case the same as source token values.
lt: Palikti tokį pat registrą kaip ir token reikšmės.

en: Change to lower case
lt: Pakeisti į mažasias raides

en: Maximum length of aliases to generate. 100 is recommended. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
lt: Maksimalus generuojamo kelio ilgis. Rekomenduojama  100. Daugiau informacijos <a href="@pathauto-help">Pathauto Modulio pagalboje</a>.

en: Maximum number of objects to alias in a bulk update
lt: Maksimalus objektų kiekis kai masiškai atnaujinami pervadinimai

en: Maximum number of objects of a given type which should be aliased during a bulk update. The default is 50 and the recommended number depends on the speed of your server. If bulk updates "time out" or result in a "white screen" then reduce the number.
lt: Maksimalus objektų kiekis kuris bus atnaujintas per masinį atnaujinimo procesą. Numatytas yra 50 ir rekomenduojamas kiekis priklauso nuo serverio galimybių. Jei masinis atnaujinimas  "time out" ar rezultatų langas  tampa "baltas ekranas" pabandykite sumažinti skaičių.

en: Do nothing. Leave the old alias intact.
lt: Nieko nedaryti. Palikti senus pervadinimus.

en: Create a new alias. Leave the existing alias functioning.
lt: Sukurti naujus pervadinimus. Esančius pervadinimus palikti veikiančius.

en: Create a new alias. Delete the old alias.
lt: Sukurti naujus pervadinimus. Senus pašalinti.

en: Create a new alias. Redirect from old alias.
lt: Sukurti naujus pervedimus. Seni pervadinimai nukreipiami.

en: Transliterate prior to creating alias
lt: Versti prieš kuriant pervadimimą

en: Reduce strings to letters and numbers from ASCII-96
lt: Sumažinti sekas, iki raidžių ir numerių pagal  ASCII-96

en: Filters the new alias to only letters and numbers found in the ASCII-96 set.
lt: Filtruoja naujus pervadinimus tik iki raidžių ir numerių pagal ASCII-96

en: Words to strip out of the URL alias, separated by commas. Do not place punctuation in here and do not use WYSIWYG editors on this field.
lt: Žodžiai kurie pašalinami iš URL pervadinimo, atskirti kableliais. Nerašykite skyrybos ženklų ir nenaudokite WYSIWYG redaktoriaus šiam laukeliui.

en: Punctuation settings
lt: Skyrybos nuostatos

en: No action (do not replace)
lt: Be veiksmo (nekeičiamas)

en: Use -raw replacements for text to avoid problems with HTML entities.
lt: Naudokite -raw pakeisti  tekstui, kad išvengti problemų su HTML objektais.

en: Internal feed alias text (leave blank to disable)
lt: Vidinis tiekimo kelio tekstas (jei tuščias bus išjungta)

en: You have configured the @name to be the separator and to be removed when encountered in strings. This can cause problems with your patterns and especially with the catpath and termpath patterns. You should probably set the action for @name to be "replace by separator"
lt: Jūs nustatėte @name kaip skirtuką kuris pašalinamas iš eilutės kai sutinkamas. Tai gali sukelti problemų su šablonais ypatingai su kategorijų ir terminų kelių šablonais. Jums reiktų nustatyti "pakeisti skirtuku" veiksmą.

en: Delete all aliases. Number of aliases which will be deleted: %count.
lt: Pašalinti visus pervadinimus. Bus pašalinta %count pervadinimų.

en: Delete aliases for all @label. Number of aliases which will be deleted: %count.
lt: Pašalinti visus pervadinimus iš @label. Bus pašalinta: %count.

en: Delete aliases now!
lt: Pašalinti visus pervadinimus!

en: All of your path aliases have been deleted.
lt: Visi pervadinimai buvo pašalinti.

en: All of your %type path aliases have been deleted.
lt: Visi %type pervadinimai buvo pašalinti.

en: Bulk generation of index aliases completed, one alias generated. | Bulk generation of index aliases completed, @count aliases generated.
lt[0]: Masinis pervadinimų indekso generavimas baigtas, sugeneruotas @count pervadinimas.
lt[1]: Masinis pervadinimų indekso generavimas baigtas, sugeneruoti @count pervadinimai.
lt[2]: Masinis pervadinimų indekso generavimas baigtas, sugeneruota @count[2] pervadinimų.

en: notify of path changes
lt: įspėti apie kelio pasikeitimus

en: Language neutral
lt: Kalbai neutralus

en: Default path pattern for @node_type (applies to all @node_type node types with blank patterns below)
lt: Numatytas kelio modelis @node_type (taikoma visiems @node_type mazgams jei modelis žemiau nenurodytas)

en: Pattern for all @node_type paths in @language
lt: Modelis visiems @node_type keliams @language

en: Pattern for all language neutral @node_type paths
lt: Modelis visoms kalboms @node_type keliams

en: Bulk generate aliases for terms that are not aliased
lt: Masinis pervadinimų generavimas visiems terminams kurie dar nebuvo pervadininti

en: Generate aliases for all existing terms which do not already have aliases.
lt: Generuojama pervadinimai egzistuojantiems terminams kurie dar neturi pervadinimo.

en: Automated alias settings
lt: Automatinio pervadinimo nuostatos

en: This guide provides context sensitive help on the use and configuration of <a href="@drupal">Drupal</a> and its modules, and is a supplement to the more extensive online <a href="@handbook">Drupal handbook</a>. The online handbook may contain more up-to-date information, is annotated with helpful user-contributed comments, and serves as the definitive reference point for all Drupal documentation.
lt: Pagalbos modulis teikia nuo turinio priklausoma pagalbą apie <a href="@drupal">Drupal</a> ir modulių naudojimą bei nustatymą. Taip pat papildo pagalba online <a href="@handbook">vadovėlio</a> nuorodą kur informacija gali būt naujesnė be to gali būt ir kitų naudotojų komentarai.

en: The help module provides context sensitive help on the use and configuration of <a href="@drupal">Drupal</a> and its modules, and is a supplement to the more extensive online <a href="@handbook">Drupal handbook</a>. The online handbook may contain more up-to-date information, is annotated with helpful user-contributed comments, and serves as the definitive reference point for all Drupal documentation.
lt: Pagalbos modulis teikia nuo turinio priklausoma pagalbą apie <a href="@drupal">Drupal</a> ir modulių naudojimą bei nustatymą. Taip pat papildo pagalba online <a href="@handbook">vadovėlio</a> nuorodą kur informacija gali būt naujesnė be to gali būt ir kitų naudotojų komentarai.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@help">Help module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@help">Pagalbos modulį</a>.

en: (site default theme)
lt: (svetainės įprasta tema)

en: Screenshot
lt: Vaizdas

en: Preview trimmed version
lt: Peržiūrėti santrauką

en: Preview full version
lt: Peržiūrėti pilną versiją

en: This content has been modified by another user, changes cannot be saved.
lt: Turinys buvo pakeistas kito nario, pakeitimai negali būt išsaugomi.

en: List, add, and edit users.
lt: Sąrašas, pridėti ir redaguoti narius.

en: Bullet list
lt: Sąrašas

en: The name %name is already taken.
lt: Narys vardu %name jau yra.

en: User approved to group by admin
lt: Narį patvirtina administratorius

en: Unrecognized user ID: %uid.
lt: Neatpažintas nario ID: %uid.

en: User is not a member of the specified group.
lt: Narys nėra nurodytos grupės narys.

en: !name already approved to group %group.
lt: !name jau patvirtintas grupei %group.

en: Organic groups usage
lt: Organinių grupių naudojimas

en: Specify how organic groups should treat nodes of this type. Nodes may behave as a group, as group posts, or may not participate in organic groups at all.
lt: Nurodykite kaip organinės grupės turėtų elgtis su šio tipo mazgais. Mazgai gali elgtis kaip grupės, kaip grupės įrašai ar nedalyvauti organinėse grupėse.

en: Join %name.
lt: Prisijungti %name.

en: Group node
lt: Grupės mazgas

en: May not be posted into a group.
lt: Negali būt skelbiama grupėse.

en: Usage
lt: Naudojimas

en: Add a user to a group.
lt: Pridėti narį prie grupės

en: 1 user added to the group. | @count users added to the group.
lt[0]: @count narys pridėtas prie grupės
lt[1]: @count nariai pridėti prie grupės
lt[2]: @count[2] narių pridėta prie grupės

en: Organic groups access configuration
lt: Organinių grupių priėjimo konfigūracija

en: Visible only within the targeted groups.
lt: Matoma tik tikslo grupėms.

en: Visible within the targeted groups and on other pages.
lt: Matoma tik tikslo grupėms ir kituose puslapiuose.

en: A private group's group home page cannot be seen by non-members, and new posts created in the group will default to being private. This setting controls what private groups options can be used when creating a new group or editing an existing group. If you select one of the <em>group administrator chooses</em> options then it will be up to group admins whether their new groups are private or not, with the default you specify here.
lt: Privačios grupės pirmas puslapis bus nematomas ne nariams ir nauji įrašai sukurti grupei bus nustatyta į privačius. Šios nuostatos valdo kokie privačios grupės pasirinkimai gali būt naudojami kai kuriama nauja grupė ar redaguojama jau esanti. Jei jūs pasirinksit viena iš <em>grupės administratorius pasirenka</em> tai grupės administratorius galės pasirinkti ar nauja grupė privati ar ne.

en: Private group
lt: Privati grupė

en: Should this group be visible only to its members? Disabled if the group is set to <em>List in Directory</em> or <em>Membership requests: open</em>.
lt: Ar ši grupė bus matoma tik jos nariams? Išjungta jei grupė nustatyta <em>Rodyti sąraše</em> ar <em>Narystės tipas: atvira</em>

en: Enable access control for private posts and private groups.
lt: Įjungia priėjimo valdymą privatiems įrašams ir privačioms grupėms.

en: Autosubscribe users to any groups that they join.
lt: Automatiškai prenumeruoti narius prie kiekvienos grupės prie kurios jie prisijungia.

en: Group: %name
lt: Grupė: %name

en: Content type in group
lt: Turinio tipas grupėje

en: Send interval
lt: Siuntimo intervalas

en: Send method
lt: Siuntimo metodas

en: There are no active group subscriptions available.
lt: Nėra aktyvių grupių prenumeratų.

en: subscribe to content in groups
lt: Prenumeruoti grupės turinį

en: info
lt: informacija

en: Export format
lt: Eksportavimo formatas

en: Node access
lt: Mazgo prieiga

en: OpenID redirect
lt: OpenID nukreipimas

en: OpenID Login
lt: OpenID prisijungimas

en: Delete OpenID
lt: Pašalinti OpenID

en: Once you have verified your email address, you may log in via OpenID.
lt: Kai patvirtinsite savo el. paštą, jūs galėsite prisijungti naudojant OpenID.

en: Log in using OpenID
lt: Prisijungti naudojant OpenID

en: Cancel OpenID login
lt: Atšaukti OpenID prisijungimą

en: What is OpenID?
lt: Kas tai OpenID ?

en: OpenID login failed.
lt: OpenID prisijungimas nepavyko

en: OpenID login cancelled.
lt: OpenID prisijungimas atšauktas

en: Successfully added %identity
lt: Sėkimgai pridėta %identity

en: Add an OpenID
lt: Įtraukti OpenID

en: That OpenID is already in use on this site.
lt: OpenID jau naudojamas svetainėje

en: Are you sure you want to delete the OpenID %authname for %user?
lt: Ar tikrai norite pašalinti OpenID %authname nariui %user?

en: OpenID deleted.
lt: OpenID pašalintas

en: Sorry, that is not a valid OpenID. Please ensure you have spelled your ID correctly.
lt: Atsiprašome tai negaliojantis OpenID. Prašome patirkrinti ar teisingai užrašėte ID.

en: You must validate your email address for this account before logging in via OpenID
lt: Jūs turite patvirtinti savo el. paštą prieš prisijungiant naudojant OpenID

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Resize
lt: Keisti matmenis

en: Loading
lt: Kraunama

en: The directory %directory does not exist.
lt: Katalogas %directory neegzistuoja.

en: The directory %directory is not writable
lt: Katalogas %directory  neįrašomas

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
lt: Katalogas %directory neįrašomas, nes jis neturi atitinkamų leidimų

en: The upload directory %directory for the file field %field (content type %type) could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
lt: Atsiuntimo direktorijos %directory bylos laukelyje %field (turinio tipas %type) neįmanoma sukurti arba ji nepasiekiama. Naujai atsiųstos bylos išsaugotos ir atsiuntimas bus atšauktas.

en: Store an arbitrary file.
lt: Išsaugoti pasirinktą failą.

en: Permitted upload file extensions
lt: Leidžiami įkeliamų failų plėtiniai

en: Extensions a user can upload to this field. Separate extensions with a space and do not include the leading dot. Leaving this blank will allow users to upload a file with any extension.
lt: Plėtiniai su kuriais vartotojai gali įkelti failus. Plėtinius atskirkite tarpais, be taško. Jei paliksite tuščią vartotojai galės įkelti bet kokius failus.

en: File size restrictions
lt: Failų dydžio ribojimai

en: Limits for the size of files that a user can upload. Note that these settings only apply to newly uploaded files, whereas existing files are not affected.
lt: Riboja kokio dydžio failus galima atsiųsti. Atminkite šios nuostatos bus taikomos tik naujai atsiunčiamiems failams, jau egzistuojantys failai nebus paliečiami.

en: Maximum upload size per file
lt: Maksimalus įkeliamo failo dydis

en: Maximum upload size per node
lt: Maksimalus įkeliamų failų dydis mazgui

en: Specify the total size limit for all files in field on a given node. Enter a value like "512" (bytes), "80K" (kilobytes) or "50M" (megabytes) in order to restrict the total size of a node. Leave this empty if there should be no size restriction.
lt: Nurodykite bendrą bylų dydį laukelyje duotajam mazge. Įveskite reikšmes "512" (baitais), "80K" (kilobaitais) ar "50M" (megabaitais). Jei paliksite tuščia bus neribojama.

en: Generic files
lt: Bendri failai

en: Displays all kinds of files with an icon and a linked file description.
lt: Rodo visus failus su piktograma (icon) ir nurodytą failo aprašymą.

en: File description
lt: Failo aprašymas

en: File size (in bytes)
lt: Failo dydis (baitais)

en: File size (pretty printed)
lt: Failo dydis (gražus)

en: Fully formatted HTML file tag
lt: Pilnai suformuota HTML failo žymė

en: Defines a file field type.
lt: Apibrėžia failo laukelio tipą.

en: Add metadata gathering and storage to FileField.
lt: Prideda metadata surinkimą ir saugoma FileField.

en: Rearrange
lt: Pertvarkyti

en: If enabled, Drupal will add rel="nofollow" to all links, as a measure to reduce the effectiveness of spam links. Note: this will also prevent valid links from being followed by search engines, therefore it is likely most effective when enabled for anonymous users.
lt: Jei įjungta, Drupal pridės  rel="nofollow" prie nuorodų, kaip priemone sumažinti spaminių nuorodų efektyvumą. Atminkit: tai taip pat trukdys paieškos sistemoms sekti pagal nuorodas, taigi tai efektyviausia kai įjungiama neregistruotiems lankytojams.

en: Show only items where
lt: Rodyti tik elementus kur

en: No comments available.
lt: Nėra komentarų.

en: 1 user | @count users
lt[0]: @count narys
lt[1]: @count nariai
lt[2]: @count[2] narių

en: Variable editor
lt: Kintamųjų redaktorius

en: Execute
lt: Vykdyti

en: Primary links
lt: Pirminės nuorodos

en: ok
lt: Gerai

en: Rebuild permissions
lt: Atstatyti leidimus

en: @type: updated %title.
lt: @type: atnaujintas %title.

en: @type: added %title.
lt: @type: pridėtas %title.

en: Error saving user account.
lt: Klaida išsaugant nario paskyrą.

en: Restore
lt: Atstatyti

en: An edit widget for image files, including a preview of the image.
lt: Redaguojamas valdiklis vaizdo byloms.

en: Displays image files in their original size.
lt: Rodo vaizdo failus, jų originaliu dydžiu.

en: Action %action has been unassigned.
lt: %action veiksmas sėkmingai atskirtas

en: Add role
lt: Pridėti rolę

en: You must specify a valid role name.
lt: Turite pavadinti rolę.

en: The role has been added.
lt: Rolė pridėta.

en: All users
lt: Visi nariai

en: Path to custom logo
lt: Kelias iki savito logotipo

en: taxonomy
lt: sistematika

en: Updated term %term.
lt: Atnaujintas %term terminas.

en: - Please choose -
lt: - Prašome pasirinkti -

en: - None selected -
lt: - Nepasirinkta -

en: Parser
lt: Apdorotojas

en: Discard items older than
lt: Pašalinti elementus senesnius nei

en: The length of time to retain feed items before discarding. (Requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.)
lt: Laikas po kurio pašalinami tiekimo elementai. (Reikia teisingai nustatytų <a href="@cron">cron užduočių</a>.)

en: Number of feed items displayed in feed and category summary pages.
lt: Elementų kiekis rodomas tiekime ir kategorijos santraukos puslapyje.

en: @site_name - aggregated feeds in category @title
lt: @site_name - surinkti tiekimai kategorijoje @title

en: @site_name - aggregated feeds
lt: @site_name - surinkti tiekimai

en: @site_name aggregator
lt: @site_name surinkėjas

en: !title feed
lt: !title tiekimas

en: The aggregator is a powerful on-site syndicator and news reader that gathers fresh content from RSS-, RDF-, and Atom-based feeds made available across the web. Thousands of sites (particularly news sites and blogs) publish their latest headlines and posts in feeds, using a number of standardized XML-based formats. Formats supported by the aggregator include <a href="@rss">RSS</a>, <a href="@rdf">RDF</a>, and <a href="@atom">Atom</a>.
lt: Aggregator yra galingas svetainės naujienų surinkėjas, kuris surenka turinį RSS, RDF, ir Atom formatu. Daugelis svetainių publikuoja savo naujienas ir žiniaraščio įrašus pasinaudoję tiekimu standartizuotais XML formatais. <a href="@rss">RSS</a>, <a href="@rdf">RDF</a>, ir <a href="@atom">Atom</a>.

en: Feeds contain feed items, or individual posts published by the site providing the feed. Feeds may be grouped in categories, generally by topic. Users view feed items in the <a href="@aggregator">main aggregator display</a> or by <a href="@aggregator-sources">their source</a>. Administrators can <a href="@feededit">add, edit and delete feeds</a> and choose how often to check each feed for newly updated items. The most recent items in either a feed or category can be displayed as a block through the <a href="@admin-block">blocks administration page</a>. A <a href="@aggregator-opml">machine-readable OPML file</a> of all feeds is available. A correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a> is required to update feeds automatically.
lt: Tiekimai sudaryti iš elementų. Tiekimus galima grupuoti į kategorijas, pagrinde pagal temas. Nariai gali peržiūrėti elementus <a href="@aggregator">pagrindiniam surinkėjuje </a> arba pagal  <a href="@aggregator-sources">jų šaltinį</a>. Administratoriai gali <a href="@feededit">pridėti, redaguoti ar pašalinti tiekimus</a> ir pasirinkti kaip dažnai jie tikrinami. Naujienos gali būt rodomos blokuose ir valdoma per <a href="@admin-block">blokų valdymo puslapį</a>. <a href="@aggregator-opml">Mašinoms suprantama OPML byla</a> įmanoma visiems tiekimams. Reikalingas teisingai nustatyti <a href="@cron">cron darba</a>.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@aggregator">Aggregator module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@aggregator">Aggregator modulį</a>.

en: Aggregator
lt: surinkėjas

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error".
lt: Tiekimas iš %site atrodo neveikia, dėl "%error" kalidos.

en: There is no new syndicated content from %site.
lt: Nėra turinio iš %site.

en: There is new syndicated content from %site.
lt: Naujas turinys iš %site.

en: The feed from %site seems to be broken, due to "%error".
lt: Tiekimas iš %site atrodo neveikai nes "%error".

en: Feed aggregator
lt: Tiekimo surinkėjas

en: Aggregates syndicated content (RSS, RDF, and Atom feeds).
lt: Agregatorių surenkamas turinys (RSS, RDF ir Atom sąsajos)

en: Alias
lt: Pervadinimas

en: Node author
lt: Mazgo autorius

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities!
lt: Teikite pirmenybę 'raw-text' pakeitimams, kad išvengti problemų su HTML objektais!

en: Account settings
lt: Paskyros nuostatos

en: Country code
lt: Šalies kodas

en: The content type %name has been deleted.
lt: Turinio tipas %name buvo pašalintas.

en: Deleted content type %name.
lt: Turinio tipas %name pašalintas.

en: Enter your keywords
lt: Paieškos žodžiai

en: Clean URLs
lt: Švarūs URL

en: My account
lt: Mano erdvė

en: Pictures
lt: Nuotraukos

en: Current subscriptions
lt: Prenumeruojami naujienlaiškiai

en: Active users
lt: Aktyvūs nariai

en: Number of topics
lt: Temų skaičius

en: Active forum topics
lt: Aktyviausios forumo temos

en: Read the latest forum topics.
lt: Skaityti naujausias forumų temas.

en: User activity
lt: Narių aktyvumas

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
lt: GD biblioteka nerasta arba pasenusi. Prašome peržiūrėti <a href="@url">PHP paveikslėlių dokumentacija</a>

en: GD library
lt: GD biblioteka

en: Attach files
lt: Prisegti failus

en: The category the new field should be part of. Categories are used to group fields logically. An example category is "Personal information".
lt: Kuriai kategorijai priklausys naujas laukelis. Kategorijos naudojamos logiškai sugrupuoti laukelius. Pvz. kategorija "Asmeninė informacija"

en: The user must enter a value.
lt: Narys privalo įrašyti reikšmę.

en: Visible in user registration form.
lt: Matomas registracijos formoje.

en: The length of time between feed updates. (Requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.)
lt: Laiko tarpas tarp atnaujinimų. (Reikia teisingai nustatytų <a href="@cron">cron užduočių</a>.)

en: New feed items are automatically filed in the checked categories.
lt: Naujienų tiekimo elementai automatiškai užpildomo pasirinktas kategorijas

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
lt: URL %url klaidingas. Prašome įvesti patvirtinta URL, tarkim http://www.example.com/feed.xml.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
lt: Prisijungusiais laikomi nariai, kurie atliko kokį nors veiksmą ne seniau nei nurodytas laiko tarpas.

en: Maximum number of currently online users to display.
lt: Maksimalus skaičius narių, rodomų "Kas prisijungę" bloke.

en: There is currently %members and %visitors online.
lt: %members ir %visitors.

en: There are currently %members and %visitors online.
lt: %members ir %visitors.

en: 1 guest | @count guests
lt[0]: @count svečias
lt[1]: @count svečiai
lt[2]: @count[2] svečių

en: Argument type
lt: Argumento tipas

en: New custom content
lt: Naujas savitas turinys

en: Context
lt: Kontekstas

en: General form
lt: Bendra forma.

en: Node type description
lt: Mazgo tipo aprašymas

en: Attached files
lt: Prisegti failai

en: A list of files attached to the node.
lt: Prisegtų bylų sąrašas.

en: Book navigation
lt: Knygos navigacija

en: Add comment
lt: Komentuoti

en: A form to add a new comment.
lt: Forma naujo komentaro pridėjimui

en: Node comments
lt: Mazgo komentarai

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: !a comments per page
lt: !a komentarų puslapyje

en: Node content
lt: Mazgo turinys

en: No extras
lt: Be priedų

en: Node form publishing options
lt: Mazgo formos publikavimo nustatymai

en: Publishing options on the Node form.
lt: Mazgo formos publikavimo nustatymai.

en: Node form author information
lt: Mazgo formos autoriaus informacija

en: Author information on the Node form.
lt: Mazgo formos autoriaus informacija.

en: Node form input format
lt: Mazgo formos įvedimo formatas

en: Input format for the body field on a node.
lt: Mazgo turinio lauko įvedimo formatas.

en: Node form comment settings
lt: Mazgo formos komentarų nustatymai

en: Comment settings on the Node form.
lt: Mazgo formos komentarų nustatymai.

en: Node form menu settings
lt: Mazgo formos meniu nustatymai

en: Node form file attachments
lt: Mazgo formos prisegtukai

en: File attachments on the Node form.
lt: Mazgo formos prisegtukai.

en: Node form categories
lt: Mazgo formos kategorijos

en: Publishing options.
lt: Rodymo nuostatos

en: Comment options
lt: Komentarų nustatymai

en: Comment options.
lt: Komentarų nustatymai.

en: Authoring information.
lt: Sukūrimo informacija.

en: Menu options
lt: Meniu nustatymai

en: Menu options.
lt: Meniu nustatymai.

en: URL path options
lt: URL kelių nuostatos

en: URL Path options.
lt: URL kelių nuostatos.

en: Attach files.
lt: Prisegti failus.

en: Categories.
lt: Kategorijos.

en: Book options
lt: Knygos nustatymai

en: Book options.
lt: Knygos nustatymai.

en: Input format.
lt: Įvesties formatas.

en: Node type description.
lt: Mazgo tipo aprašymas

en: Term description.
lt: Termino aprašymas.

en: Sibling terms
lt: Giminingi terminai

en: Term synonyms
lt: Termino sinonimai

en: Which terms
lt: Terminai kurie

en: The picture of a user.
lt: Vartotojo nuotrauka.

en: User profile
lt: Vartotojo profilis

en: The profile of a user.
lt: Vartotojo profilis.

en: Taxonomy vocabulary
lt: Sistematikos žodynas

en: Add argument
lt: Pridėti argumentą

en: Add relationship
lt: Pridėti sąryšį

en: Close Window
lt: Uždaryti langą

en: Close window
lt: Uždaryti langą

en: Remove this item
lt: Pašalinti šį elementą

en: 1 year | @count years
lt[0]: @count metai
lt[1]: @count metai
lt[2]: @count[2] metų

en: 1 week | @count weeks
lt[0]: @count savaitė
lt[1]: @count savaitės
lt[2]: @count[2] savaičių

en: 1 min | @count min
lt[0]: @count minutė
lt[1]: @count minutės
lt[2]: @count[2] minučių

en: 1 sec | @count sec
lt[0]: @count sek
lt[1]: @count sek
lt[2]: @count[2] sek

en: Panel settings
lt: Regionų nustatymai

en: No title
lt: Be pavadinimo

en: Unknown context
lt: Nežinomas kontekstas

en: No context
lt: Be konteksto

en: You may use %keywords from contexts, as well as %title to contain the original title.
lt: Galite naudoti %keywords iš konteksto taip pat kaip ir %title orginaliam pavadinimui.

en: Context %count
lt: Kontakstas %count

en: Layout settings
lt: Išdėstymo nuostatos

en: Invalid node
lt: Klaidingas mazgas

en: Page settings
lt: Puslapio nustatymai

en: Path is required.
lt: Kelias reikalingas.

en: Use pager
lt: Naudoti puslapiavimą

en: Link title to view
lt: Nuorodos į peržiūra pavadinimas

en: Num posts
lt: Įrašų skaičius

en: Send arguments
lt: Siųsti argumentus

en: Book parent
lt: Knygos tėvukas

en: Immediate parent
lt: Neatidėliotinas tėvukas

en: Term parent
lt: Termino tėvukas

en: Black
lt: Juoda

en: Palestinian Territory
lt: Palestinos teritorija

en: Vatican
lt: Vatikanas

en: Edit comment
lt: Redaguoti komentarą

en: Promote to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: contains
lt: turi

en: Send message
lt: Siųsti žinutę

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Allow Upscaling
lt: Leisti Didinimą

en: Let scale make images larger than their original size
lt: Leisti padaryti vaizdą didesnį nei originalus dydis

en: imagecache_scale_image failed. image: %image, data: %data.
lt: imagecache_scale_image klaida. vaizdas: %image, duomenys: %data.

en: imagecache_scale_and_crop failed. image: %image, data: %data.
lt: imagecache_scale_and_crop klaida. vaizdas: %image, duomenys: %data.

en: <strong>Inside dimensions</strong>: Final dimensions will be less than or equal to the entered width and height. Useful for ensuring a maximum height and/or width.
lt: <strong>Vidiniai matmenys</strong>: Galutiniai matmenys bus mažesni ar tokie kokius nustatėte. Naudinga kai norima apsidrausti nuo didesnių vaizdų.

en: <strong>Outside dimensions</strong>: Final dimensions will be greater than or equal to the entered width and height. Ideal for cropping the result to a square.
lt: <strong>Išoriniai matmenys</strong>: Galutiniai matmenys bus didesni ar tokie kokius nustatėte. Idealu apkarpant iki kvadrato.

en: Scale to fit
lt: Keisti, kad tiktų

en: Inside dimensions
lt: Vidiniai matmenys

en: Outside dimensions
lt: Išoriniai matmenys

en: Enter a width in pixels or as a percentage. i.e. 500 or 80%.
lt: Plotis taškais ar procentais pvz.: 500 ar 80%.

en: Enter a height in pixels or as a percentage. i.e. 500 or 80%.
lt: Aukštis taškais ar procentais pvz.: 500 ar 80%.

en: imagecache_deprecated_scale failed. image: %image, data: %data.
lt: imagecache_deprecated_scale klaida. vaizdas: %image, duomenys: %data.

en: imagecache_crop failed. image: %image, data: %data.
lt: imagecache_crop klaida. vaizdas: %image, duomenys: %data.

en: imagecache_desaturate failed. image: %image, data: %data.
lt: imagecache_desaturate klaida. vaizdas: %image, duomenys: %data.

en: Rotation angle
lt: Pasukimo kampas

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
lt: Laipsnis kuris bus pasuktas vaizdas. Teigiamas skaičius pasuks pagal laikrodžio rodyklę, neigiamas - prieš laikrodžio rodyklę.

en: Randomize the rotation angle for each image. The angle specified above is used as a maximum.
lt: Atsitiktinis pasukimo kampas. Aukščiau nurodytas maksimalus kampas.

en: imagecache_rotate_image failed. image: %image, data: %data.
lt: imagecache_rotate_image klaida. vaizdas: %image, duomenys: %data.

en: <strong>NOTE:</strong> The sigma parameter below is currently <em>only</em> used when the Imagemagick toolkit is active.
lt: <strong>DĖMESIO:</strong> Sigma parametras nurodytas žemiau naudojamas <em>tik</em> kai Imagemagick įrankinė aktyvi.

en: Radius
lt: Spindulys

en: The radius of the gaussian, in pixels, not counting the center pixel. If you're using Imagemagick, you can set this to 0 to let Imagemagick select a suitable radius. Typically 0.5 to 1 for screen resolutions. (default 0.5)
lt: Gausiano spindulys taškais, neskaitant centrinio taško. Jei naudojate Imagemagick galite nustatyti į 0 ir Imagemagick parinks tinkamą. Paprastai 0.5 iki 1 ekrano rezoliucijai. (paprastai 0.5)

en: The standard deviation of the gaussian, in pixels. General rule of thumb: if radius < 1 then sigma = radius, else sigma = sqrt(radius). (default 0.5)
lt: Standartinis nukrypimas nuo gausiano taškais. Pagrindinė taisyklė miniatiūrai: jei spindulys < 1 tai sigma = sqrt(spindulys). (paprastai 0.5)

en: The percentage of the difference between the original and the blur image that is added back into the original. Typically 50 to 200. (default 100).
lt: Skirtumas procentais tarp originalaus ir susiliejusio vaizdo kuris pridedamas atgal ant originalaus. Paprastai 50 iki 200. (numatyta 100)

en: The threshold, as a fraction of max RGB levels, needed to apply the difference amount.  Typically 0 to 0.2. (default 0.05).
lt: Slenkstis kaip frakcija maksimaliam RGB lygiams, reikia taikyti skirtumo sumos. Tipiškai 0 iki 0.2. (paprastai 0.05).

en: imagecache_sharpen_image failed. image: %image, data: %data.
lt: imagecache_sharpen_image klaida. vaizdas: %image, duomenys: %data.

en: @preset image
lt: @preset vaizdas

en: @preset image linked to node
lt: @preset vaizdas susietas su mazgu

en: @preset image linked to image
lt: @preset vaizdas susietas su vaizdu

en: @preset file path
lt: @preset failo kelias

en: Failed generating an image from %image using imagecache preset %preset.
lt: Nepavyko sugeneruoti vaizdo iš %image naudojant  imagecache parinktį %preset.

en: non-existant action %action
lt: neegzistuojantis veiksmas %action

en: Failed to create imagecache directory: %dir
lt: Nepavyko sukurti imagecache katalogo: %dir

en: action(id:%id): %action failed for %src
lt: veiksmas(id:%id): %action nepavyko %src

en: Unknown file type(%path) stat: %stat
lt: Nežinomas failo tipas(%path) stat: %stat

en: imagecache_resize_image failed. image: %image, data: %data.
lt: imagecache_resize_image klaida. vaizdas: %image, duomenys: %data.

en: administer imagecache
lt: valdyti imagecache

en: flush imagecache
lt: išvalyti imagecache

en: view imagecache
lt: peržiūrėti imagecache

en: presetname
lt: parinktiespavadinimas

en: Flush
lt: Išvalyti

en: Preset Namespace
lt: Parinkties pavadinimas

en: The namespace is used in URL's for images to tell imagecache how to process an image. Please only use alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for preset names.
lt: Pavadinimo erdvė naudojama vaizdo URL kaip imagecache turėtų elgtis su vaizdu. Prašome naudoti tik skaičius, raides apatinį brūkšnį (_) ar minusą (-).

en: The specified preset was not found
lt: Nurodyta parinktis nerasta

en: Are you sure you want to delete the preset %preset?
lt: Ar tikrai norite pašalinti parinktį %preset?

en: Are you sure you want to flush the preset %preset?
lt: Ar tikrai norite išvalyti parinktį %preset?

en: New Actions
lt: Naujas Veiksmas

en: Add !action
lt: Pridėti !action

en: Update Action
lt: Atnaujinti Veiksmą

en: Are you sure you want to delete the !action action from preset !preset?
lt: Ar jūs tikrai norite pašalinti !action veiksmą iš parinkties !preset?

en: The action has been deleted.
lt: Veiksmas buvo pašalintas.

en: Administer imagecache presets and actions.
lt: Valdo  imagecache parinktis ir veiksmus.

en: Add new preset
lt: Pridėti naują parinktį

en: The primary identifier for an imagecache_preset.
lt: Pirminis imagecache_preset identifikatorius.

en: The primary identifier for an imagecache_action.
lt: Pirminis imagecache_action identifikatorius.

en: The weight of the action in the preset.
lt: Iš anksto nuspręstas veiksmo svoris.

en: The module that defined the action.
lt: Modulis apibrėžiantis veiksmą.

en: The unique ID of the action to be executed.
lt: Vykdomo veiksmo unikalus ID.

en: The configuration data for the action.
lt: Veiksmo konfigūravimo data.

en: ImageCache Directory
lt: ImageCache Katalogas

en: %p is not writeable by the webserver.
lt: %p neįrašoma serverio.

en: An unknown error occured.
lt: Nežinoma klaida.

en: An unknown error occured trying to verify %p is a directory and is writable.
lt: Nežinoma klaida bandant patikrinti ar %p katalogas įrašomas..

en: ImageCache Temp Directory
lt: ImageCache Laikinas Katalogas

en: Dynamic image manipulator and cache.
lt: Dinaminis vaizdų valymas ir kešavimas.

en: ImageCache User Interface.
lt: ImageCache Vartotojo Sąsaja.

en: Edit rule
lt: Redaguoti taisyklę

en: Print
lt: Spausdinti

en: The file could not be created.
lt: Failo sukurti neįmanoma

en: Locked
lt: Užrakinta

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
lt: %name slaptažodžio keitimo instrukcijos nusiųstos į %email.

en: Registration form
lt: Registracijos forma

en: Account information
lt: Nario informacija

en: The e-mail address %mail is not valid.
lt: El. pašto adresas %mail yra neteisingas.

en: Account
lt: Paskyra

en: authenticated user
lt: patvirtintas narys

en: E-mail addresses to notify when updates are available
lt: El. pašto adresai, į kuriuos siųsti pranešimus apie galimus atnaujinimus

en: Whenever your site checks for available updates and finds new releases, it can notify a list of users via e-mail. Put each address on a separate line. If blank, no e-mails will be sent.
lt: Kuomet svetainėje randama galimų atnaujinimų, galima apie tai pranešti el. pašto žinutėmis. Kiekvieną el. pašto adresą rašykite į atskirą eilutę. Jei tuščia, žinutės nebus siunčiamos.

en: Check for updates
lt: Ieškoti atnaujinimų

en: All newer versions
lt: Kiekviena nauja versija

en: Only security updates
lt: Tik atnaujinimai saugumui

en: %email is not a valid e-mail address.
lt: %email yra klaidingas el. pašto adresas.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
lt: %emails yra klaidingi el. pašto adresai.

en: No update data available
lt: Nėra atnaujinimo duomenų

en: Not secure!
lt: Nesaugu!

en: Revoked!
lt: Atšaukta!

en: Unsupported release
lt: Nepalaikoma laida

en: Can not determine status
lt: Neįmanoma nustatyti būsenos

en: (version @version available)
lt: (galima  @version versija)

en: See the available updates page for more information:
lt: Peržiūrėkite galimų atnaujinimų puslapį:

en: New release(s) available for !site_name
lt: Nauja laida galima !site_name

en: There is a security update available for your version of Drupal. To ensure the security of your server, you should update immediately!
lt: Yra galimas saugumo atnaujinimas Drupal. Užtikrinti jūsų serverio saugumą atnaujinkite tučtuojau.

en: Your version of Drupal has been revoked and is no longer available for download. Upgrading is strongly recommended!
lt: Jūsų Įdeigta Drupal versija nebepalaikoma ir atsisiųsti nebeįmanoma. Rekomenduojame atnaujinti.

en: The installed version of at least one of your modules or themes has been revoked and is no longer available for download. Upgrading or disabling is strongly recommended!
lt: Bent jau vienas modulis ar tema kurią įdiegėte atšaukta ir daugiau neįmanoma atsisiųsti. Rekomenduojame atnaujinti ar išjungti.

en: Your version of Drupal is no longer supported. Upgrading is strongly recommended!
lt: Jūsų įdiegta Drupal versija nebelaikoma. Rekomenduojame atnaujinti.

en: The installed version of at least one of your modules or themes is no longer supported. Upgrading or disabling is strongly recommended! Please see the project homepage for more details.
lt: Bent jau vienas modulis ar tema kurią įdiegėte nebepalaikoma ir daugiau neįmanoma atsisiųsti. Rekomenduojame atnaujinti ar išjungti. Daugiau informacijos projekto puslapyje.

en: There are updates available for your version of Drupal. To ensure the proper functioning of your site, you should update as soon as possible.
lt: Yra galimas Drupal versijos atnaujinimas. Tam, kad užtikrinti tinkama svetainės funkcionavimą jums reiktų atnaujinti kaip galima greičiau.

en: There was a problem determining the status of available updates for your version of Drupal.
lt: Klaida nustatant įmanomų Drupal atnaujinimų būseną

en: There was a problem determining the status of available updates for one or more of your modules or themes.
lt: Gauti būsenos pranešimus apie galimus atnaujinimus jūsų įdiegtiems moduliams ir temoms.

en: See the <a href="@available_updates">available updates</a> page for more information.
lt: Platenė informacija <a href="@available_updates">galimų atnaujinimų puslapyje</a>.

en: Project not secure
lt: Projektas nesaugus

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
lt: Šis projektas Drupal saugumo komandos buvo pažymėtas kaip nesaugus, ir jo neįmanoma daugiau atsisiųsti. Tuoj pat išjunkite viską kas buvo šiame projekte.

en: Project revoked
lt: Projektas atšauktas

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
lt: Šis projektas buvo atšauktas, jo atsisiųsti daugiau neįmanoma. Rekomenduojama išjungti viską kas buvo šiame projekte.

en: Project not supported
lt: Projektas nepalaikomas

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
lt: Šis projektas daugiau nepalaikomas, jos atsisiųsti nebeįmanoma. Rekomenduojama išjungti viską kas buvo šiame projekte.

en: No available releases found
lt: Nerasta prieinamų laidų

en: Release revoked
lt: Laidos atšaukta

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
lt: Jūsų dabar įdiegta laida atšaukta, jos atsisiųsti nebeįmanoma. Rekomenduojama išjungti arba atnaujinti viską kas buvo šiame projekte.

en: Release not supported
lt: Laida nepalaikoma

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
lt: Jūsų dabar įdiegta laida nebepalaikoma, jos atsisiųsti nebeįmanoma. Rekomenduojama išjungti arba atnaujinti viską kas buvo šiame projekte.

en: Invalid info
lt: klaidinga informacija

en: Security update required!
lt: Saugumo atnaujinimas būtinas!

en: Not supported!
lt: Nepalaikoma!

en: Recommended version:
lt: Rekomenduojama versija:

en: Security update:
lt: Saugumo atnaujinimas:

en: Latest version:
lt: Naujausia versija:

en: Development version:
lt: Vystoma versija:

en: Also available:
lt: Taip pat prieinama:

en: Validation
lt: Patvirtinimas

en: Advanced help
lt: Išplėstinė pagalba

en: The selected file %name could not be uploaded.
lt: Pasirinktas failas %name, negali būti įkeltas.

en: Upload error. Could not move file %file to destination %destination.
lt: Įkėlimo klaida. Neįmanoma perkelti %file failo į %destination.

en: Field settings
lt: Laukelio nuostatos

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
lt: Patvirtinimo klaida, prašome bandyti vėl. Jei ši klaida kartojasi, prašome susisiekti su administratoriumi.

en: In moderation
lt: Moderavimo eilėje

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Control forums and their hierarchy and change forum settings.
lt: Valdyti forumus, hierarchija ir keisti jų nuostatas.

en: Edit forum
lt: Redaguoti forumą

en: Default order
lt: Įprastas rikiavimas

en: This is the designated forum vocabulary. Some of the normal vocabulary options have been removed.
lt: Šis žodynas priskirtas forumui. Kai kurios normalau žodyno galimybės išjungtos.

en: The item %forum is only a container for forums. Please select one of the forums below it.
lt: Elementas %forum tik vieta temoms. Prašome pasirinkite vieną iš  žemiau pateiktų forumų.

en: Leave shadow copy
lt: Palikti kopiją

en: If you move this topic, you can leave a link in the old forum to the new forum.
lt: Perkėlus šią temą,  sename forume galite palikti nuorodą į naują forumą.

en: Container name
lt: Konteinerio pavadinimas

en: forum container
lt: forumo konteineris

en: Created new @type %term.
lt: Sukurta nauja @type %term.

en: The @type %term has been updated.
lt: @type %term atnaujinta.

en: @time ago<br />by !author
lt: @time<br /> !author

en: create forum topics
lt: kurti forumo temas

en: edit own forum topics
lt: redaguoti savo forumo temas

en: administer forums
lt: administruoti forumus

en: Add new field
lt: Pridėti naują laukelį

en: Containing any of the words
lt: Su bet kokiais žodžiais

en: Containing the phrase
lt: Su fraze

en: Containing none of the words
lt: Be šių žodžių

en: Only in the category(s)
lt: Tiktai kategorijoje

en: Only of the type(s)
lt: Tik tipams

en: Content ranking
lt: Turinio reitingavimas

en: The following numbers control which properties the content search should favor when ordering the results. Higher numbers mean more influence, zero means the property is ignored. Changing these numbers does not require the search index to be rebuilt. Changes take effect immediately.
lt: Žemiau pateikti skaičiai valdo kokiu svarbumu pateikiamos paieškos reikšmės. Aukštesnis skaičius rodo didesnę įtaką, o nulis reiškia, kad reikšmė ignoruojama. Šių skaičių pakeitimas nereikalauja atnaujinti paieškos indekso. Pakeitimai įsigali iškarto.

en: Keyword relevance
lt: Raktažodžių svarbumas

en: Recently posted
lt: Naujausi įrašai

en: Number of comments
lt: Komentarų skaičius

en: Number of views
lt: Peržiūrų skaičius

en: Factor
lt: Faktorius

en: Expand layout to include descriptions.
lt: Išplėsti išdėstymą įterpient aprašymus.

en: Hide descriptions
lt: Slėpti aprašymus

en: Compress layout by hiding descriptions.
lt: Suspausti išdėstymą paslepiant aprašymus.

en: The selected file %file could not be uploaded, because the destination %directory is not properly configured.
lt: Pasirinktas failas %file negali būti įkeltas, nes katalogas %directory neteisingai sukonfigūruotas.

en: The selected file %file could not be copied, because no file by that name exists. Please check that you supplied the correct filename.
lt: Pasirinktas failas %file negali būti nukopijuotas, nes failo tokiu pavadinimu nėra. Prašome patikrinti pavadinimą.

en: The selected file %file could not be copied, because a file by that name already exists in the destination.
lt: Pasirinktas failas %file negali būti nukopijuotas, nes failas tokiu pavadinimu jau yra kataloge.

en: The selected file %file could not be copied.
lt: Pasirinktas failas %file negali būti kopijuojamas.

en: The removal of the original file %file has failed.
lt: Orginalios bylos  %file pašalinimas napavyko

en: Color set
lt: Spalvos rinkinys

en: Content ID
lt: Turinio ID

en: Underline
lt: Pabrauktas

en: About
lt: Apie

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to match each word individually: <em>"blue smurf"</em> will match less than <em>blue smurf</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>: <em>blue smurf</em> will match less than <em>blue OR smurf</em>.</li>
    </ul>
lt: <ul>
    <li>Patikrinkite ar rašyba teisinga.</li>
    <li>Pašalinkite kabutes - taip bus rasta daugiau atskirų žodžių: <em>"mėlynas autobusiukas"</em> bus randama mažiau nei <em>mėlynas autobusiukas</em>.</li>
    <li>Bet kuriam žodžiui rasti naudokite <em>OR</em>: <em>mėlynas autobusiukasf</em>bus randama mažiau nei <em>mėlynas OR autobusiukas</em>.</li>
    </ul>

en: Database host
lt: Duomenų bazių serveris

en: Maximum link text length
lt: Maksimalus nuorodos teksto ilgis

en: URLs longer than this number of characters will be truncated to prevent long strings that break formatting. The link itself will be retained; just the text portion of the link will be truncated.
lt: URL ilgesni nei nurodytas skaičius yra sutrumpinami, kad išvengti formatavimo klaidų. Pati nuoroda liks tokia pati tik tekstas bus sumažintas.

en: Check e-mail
lt: Patikrinti el. paštą

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: Default picture
lt: Įprasta nuotrauka

en: URL of picture to display for users with no custom picture selected. Leave blank for none.
lt: URL nuotraukos, kuris bus rodomas prie vartotojų, kurie neįkėlė savo nuotraukos. Palikite tuščią, kad nieko nebūtų rodoma.

en: Log messages
lt: Log žinutės

en: Select the default site time zone.
lt: Pasirinkite įprastą laiko juostą.

en: Site status
lt: Svetainės būsena

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
lt: Jei neužtenka aukščiau esančių laukelių, spauskite čia, kad pridėtumėte papildomų pasirinkimų.

en: Toggle display
lt: Perjungti rodymą

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
lt: Jei neturite tiesioginio priėjimo prie serverio bylų, naudokite šį laukelį, kad nusiųstumėte logotipą.

en: Create new profile
lt: Sukurti naują profilį

en: Configuration file
lt: Konfiguracijos failas

en: Install profile
lt: Įdiegimo profilis

en: %percentage of the site has been indexed.
lt: %percentage jūsų svetainės buvo indeksuota.

en: Download method
lt: Atsisiuntimo metodas

en: Default theme
lt: Numatytoji tema

en: Web server
lt: Web serveris

en: Error reporting
lt: Klaidų pranešimai

en: There is 1 item left to index. | There are @count items left to index.
lt[0]: indeksuoti liko @count elementas
lt[1]: indeksuoti liko @count elementai
lt[2]: indeksuoti liko @count[2] elementų

en: The content access permissions have been rebuilt.
lt: Turinio skaitymo leidimai atstatyti.

en: sort by @s
lt: rūšiuoti pagal @s

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
lt: Atsiprašome, nepažįstamas vardas ar slaptažodis. <a href="@password">Ar jūs pamiršote slaptažodį?</a>

en: and
lt: ir

en: where
lt: kur

en: URL filter
lt: URL filtras

en: Please select one or more comments to perform the update on.
lt: Prašome pasirinkti vieną ar daugiau komentarų, kad atlikti atnaujinimą

en: Stack overflow: too many calls to actions_do(). Aborting to prevent infinite recursion.
lt: Krūvos perpildymas: per didelis skaičius kreipimusi į actions_do (). Nutraukite, kad sutrukdytų begalinei rekursijai.

en: Action %action saved.
lt: Veiksmas '%action' išsaugotas.

en: Action %action created.
lt: Veiksmas '%action' sukurtas.

en: Triggers are system events, such as when new content is added or when a user logs in. Trigger module combines these triggers with actions (functional tasks), such as unpublishing content or e-mailing an administrator. The <a href="@url">Actions settings page</a> contains a list of existing actions and provides the ability to create and configure additional actions.
lt: Spragtukai yra sistemos įvykiai, tokie kaip naujo turinio pridėjimas ar kai narys prisijungia. Spragtuko modulis sujungia šiuos spragtukus su veiksmai, tokie kaip nebeskelbti turinio ar išsiųsti laišką administratoriui. <a href="@url">Veiksmų nuostatų puslapyje</a> yra jau esančių veiksmų sąrašas ir suteikta galimybė sukurti ir valdyti papildomus veiksmus.

en: Actions are individual tasks that the system can do, such as unpublishing a piece of content or banning a user. Modules, such as the trigger module, can fire these actions when certain system events happen; for example, when a new post is added or when a user logs in. Modules may also provide additional actions.
lt: Veiksmai yra individualios užduotys kurias sistema gali atlikti, pvz.: neskelbti dalies turinio ar uždrausti narį. Kai kurie moduliai, tarkim trigger gali paleisti veiksmą kai įvykstą tam tikras įvykis pvz.: kai naujas įrašas pridėtas ar kai narys prisijungia. Moduliai taip pat suteikia papildomų veiksmų.

en: There are two types of actions: simple and advanced. Simple actions do not require any additional configuration, and are listed here automatically. Advanced actions can do more than simple actions; for example, send an e-mail to a specified address, or check for certain words within a piece of content. These actions need to be created and configured first before they may be used. To create an advanced action, select the action from the drop-down below and click the <em>Create</em> button.
lt: Yra du veiksmų tipai: paprasti ir išplėsti. Paprastiems veiksmams nereikia jokių nustatymų jie vykdomi automatiškai. Išplėsti veiksmai gali daugiau nei paprasti, pvz.: išsiųsti laišką nurodytu adresu ar patikrinti nurodytus žodžius įraše. Šiuos veiksmus prieš naudojant reikia sukurti ir nustatyti. Išplėstų veiksmų sukūrimui naudokite iššokantį sarašą esanti žemiau ir mygtuką <em>Sukurti</em>

en: You may proceed to the <a href="@url">Triggers</a> page to assign these actions to system events.
lt: Galite tęsti <a href="@url">Triggers</a> puslapyje priskyrti šiuos veiksmus prie sistemos įvykių.

en: An advanced action offers additional configuration options which may be filled out below. Changing the <em>Description</em> field is recommended, in order to better identify the precise action taking place. This description will be displayed in modules such as the trigger module when assigning actions to system events, so it is best if it is as descriptive as possible (for example, "Send e-mail to Moderation Team" rather than simply "Send e-mail").
lt: Išplėsti veiksmai siųlo papildomus pasirinkimus kuriuos galite nustatyti žemiau.  <em>Aprašymas</em> laukelį rekomenduojam pakeisti, tam, kad lengviau būtų nustatyti koks tai veiksmas. Šis aprašymas bus rodomas moduliuose tokiuose kaip trigger kai priskiriamas veiksmas įvykiui, geriausia būtų aprašyti taip, kad suteiktų daugiau informacijos (pvz.:  "Siųsti laišką moderatoriams" geriau nei   "Siųsti laišką")

en: Below you can assign actions to run when certain comment-related triggers happen. For example, you could promote a post to the front page when a comment is added.
lt: Žemiau jūs galite priskirti veiksmus kurie veiks kai įvyksta tam tikras komentarų spargtukas. PVZ.: Galite iškelti įrašą į pirmą puslapy kai pridedamas komentaras.

en: Below you can assign actions to run when certain content-related triggers happen. For example, you could send an e-mail to an administrator when a post is created or updated.
lt: Žemiau jūs galite priskirti veiksmus kurie veiks kai įvyksta tam tikras turinio spargtukas. Pvz.: galite išsiųsti laišką administratoriui kai sukuriamas naujas įrašas.

en: Below you can assign actions to run when certain taxonomy-related triggers happen. For example, you could send an e-mail to an administrator when a term is deleted.
lt: Žemiau jūs galite priskirti veiksmus kurie veiks kai įvyksta tam tikras kategorijų spragtukas. Pvz.: galite išsiųsti laišką administratoriui kai terminas pašalinamas.

en: Below you can assign actions to run when certain user-related triggers happen. For example, you could send an e-mail to an administrator when a user account is deleted.
lt: Žemiau jūs galite priskirti veiksmus kurie veiks kai įvyksta tam tikras narių spargtukas. Pvz.: galite išsiųsti laišką administratoriui kai nario paskyra pašalinama.

en: The Trigger module provides the ability to trigger <a href="@actions">actions</a> upon system events, such as when new content is added or when a user logs in.
lt: Spragtuko modulis suteikia galimybę paleisti  <a href="@actions">veiksmus</a> per tam tikrą sistemos įvykį, tarkim kai pridedamas naujas turinys ar kai narys prisijungia.

en: The combination of actions and triggers can perform many useful tasks, such as e-mailing an administrator if a user account is deleted, or automatically unpublishing comments that contain certain words. By default, there are five "contexts" of events (Comments, Content, Cron, Taxonomy, and Users), but more may be added by additional modules.
lt: Veiksmų ir spragtukų kombinacijos gali atlikti daug naudingų užduočių, tokių kaip siųsti el. pašto laišką administratoriui jei nario paskyra ištrinta ar automatiškai nebeskelbti komentarų su tam tikrais žodžiais, Įprastai yra penki įvykių "contexts" (Komentarai, Turinys, cron, Sistematika ir nariai) bet daugiau gali pridėti kiti moduliai.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@trigger">Trigger module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@trigge">Spragtuko modulį</a>.

en: Manage actions
lt: Tvarkyti veiksmus

en: Configure an advanced action
lt: Konfigūruoti sudėtingą veiksmą

en: Delete an action.
lt: Šalinti veiksmą

en: Remove orphans
lt: Šalinti našlaičius

en: Triggers
lt: Spragtukai

en: Tell Drupal when to execute actions.
lt: Pasakyk Drupal kada atlikti veiksmus.

en: Unassign an action from a trigger.
lt: Atskirti veiksmą nuo spargtuko.

en: Choose an advanced action
lt: Konfigūruoti sudėtingą veiksmą

en: Action type
lt: Veiksmo tipas

en: Make a new advanced action available
lt: Pridėkite išplėstą veiksmą prie galimų

en: A unique description for this advanced action. This description will be displayed in the interface of modules that integrate with actions, such as Trigger module.
lt: Unikalus šio veiksmo aprašymas. Šis aprašymas bus rodomas kitų modulių sąsajose.

en: Are you sure you want to delete the action %action?
lt: Ar tikrai norite pašalinti  %category veiksmą?

en: Action %action was deleted
lt: %action veiksmas pašalintas

en: Deleted orphaned action (%action).
lt: Šalinti vienišus veiksmus (%action)

en: Are you sure you want to unassign the action %title?
lt: Ar ikrai norite atskirti veiksmą %title?

en: You can assign it again later if you wish.
lt: Vėliau jei norite vėl galėsite priskirti.

en: Trigger:
lt: Spragtukas:

en: unassign
lt: atskirti

en: Choose an action
lt: Pasirinkite veiksmą

en: No available actions for this trigger.
lt: Šiam spragtukui nėra veiksmų

en: The action you chose is already assigned to that trigger.
lt: Veiksmas kurį pasirinkote jau priskirtas to spragtuko.

en: You have added an action that changes a the property of a post. A Save post action has been added so that the property change will be saved.
lt: Jūs pridėjote veiksmą kuris pakeičia įrašo savybes. Veiksmas Išsaugoti įrašą buvo pridėtas, tam, kad savybės pakeitimai būtų išsaugotos.

en: When cron runs
lt: Kai cron paleistas

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
lt: URL į kur narys turėtų būt nukreiptas. Tai gali būt ir vidinis URL toks kaip node/1234 ar išorinis URL toks kaip http://drupal.org.

en: When either saving a new post or updating an existing post
lt: Kai išsaugomas naujas įrašas ar atnaujinamas jau esantis

en: After saving a new post
lt: Po naujo įrašo išsaugojimo

en: After saving an updated post
lt: Po atnaujinto įrašo išsaugojimo

en: After deleting a post
lt: Po įrašo pašalinimo

en: When content is viewed by an authenticated user
lt: Kai komentaras yra rodomas prisijungusiam naudotojui.

en: Publish post
lt: Skelbti įrašą

en: Unpublish post
lt: Neskelbti įrašo

en: Make post sticky
lt: Prilipinti įrašą viršuje

en: Make post unsticky
lt: Atlipinti įrašą

en: Promote post to front page
lt: Iškelti įrašą į pirmą puslapį

en: Remove post from front page
lt: Šalinti įrašą iš pirmo puslapio

en: Change the author of a post
lt: Pakeisti įrašo autorių

en: Save post
lt: Saugoti įrašą

en: Unpublish post containing keyword(s)
lt: Nebeskelbti komentarų su raktažodžiais

en: Display a message to the user
lt: Rodyti žinutę nariams

en: Unpublish comment
lt: Išvalyti komentarą

en: Unpublish comment containing keyword(s)
lt: Nebeskelbti komentarų su raktažodžiais

en: Block current user
lt: Blokuoti pasirinktą narį

en: Ban IP address of current user
lt: Užblokuoti pasirinkto narioIP adresą.

en: Set @type %title to published.
lt: Nustatyti @type %title paskelbta.

en: Set @type %title to unpublished.
lt: Nustatyti @type %title nepaskelbta.

en: Set @type %title to sticky.
lt: Nustatyti @type %title į prikabinta

en: Set @type %title to unsticky.
lt: Nustatyti @type %title atkabinti.

en: Promoted @type %title to front page.
lt: Iškelta @type %title į pirmą puslapį.

en: Removed @type %title from front page.
lt: Pašalinta @type %title iš pirmo puslapio.

en: Saved @type %title
lt: Išsaugota: @type %title.

en: Changed owner of @type %title to uid %name.
lt: Pakeisti savininką @type %title į uid %name.

en: The post will be unpublished if it contains any of the character sequences above. Use a comma-separated list of character sequences. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.". Character sequences are case-sensitive.
lt: Komentaras bus neberodomas jei turės šiuos simbolius išdeliotus tam tikra tvarka. Naudokite kablelius atskirti simbolių eiles. Pvz.: juokingas, šokinėjimas, "uab, Įmonė.". Simboliai jautrūs dydžiui.

en: After saving a new comment
lt: Po naujo komentaro išsaugojimo

en: After saving an updated comment
lt: Po komentaro atnaujinimo ir išsaugojimo

en: After deleting a comment
lt: Po komentaro pašalinimo

en: When a comment is being viewed by an authenticated user
lt: Kai komentaras peržiūrėtas prisijungusio nario

en: Unpublished comment %subject.
lt: Komentarų temos laukelis

en: The comment will be unpublished if it contains any of the character sequences above. Use a comma-separated list of character sequences. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.". Character sequences are case-sensitive.
lt: Komentaras bus neberodomas jei turės šiuos simbolius išdeliotus tam tikra tvarka. Naudokite kablelius atskirti simbolių eiles. Pvz.: juokingas, šokinėjimas, "uab, Įmonė.". Simboliai jautrūs dydžiui.

en: After a user account has been created
lt: Po nario paskyros sukūrimo

en: After a user's profile has been updated
lt: Po nario profilio atnaujinimo

en: After a user has been deleted
lt: Po nario pašalinimo

en: After a user has logged in
lt: Po nario prisijungimo

en: After a user has logged out
lt: Po nario atsijungimo

en: When a user's profile is being viewed
lt: Kai nario profilis yra rodomas

en: Blocked user %name.
lt: %name narys užblokuotas.

en: Banned IP address %ip
lt: IP adresas %ip užblokuotas

en: After saving a new term to the database
lt: Po naujo termino išsaugojimo į duomenų bazę.

en: After saving an updated term to the database
lt: Po termino išsaugojimo ar atnaujinimo  į duomenų bazę.

en: After deleting a term
lt: Po termino pašalinimo

en: Enables actions to be fired on certain system events, such as when new content is created.
lt: Įgalina veiksmus paleisti per tam tikrą sistemos veiksmą, tarkim, kai naujas turinys sukuriamas.

en: 1 read | @count reads
lt[0]: @count peržiūra
lt[1]: @count peržiūros
lt[2]: @count[2] peržiūrų

en: access statistics
lt: peržiūrėti statistiką

en: view post access counter
lt: peržiūrėti įrašo skaitliuką

en: You cannot enter a title without a link url.
lt: Nagalite įvesti pavadinimo be URL nuorodos.

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Enables the categorization of content.
lt: Leidžia sisteminti turinį

en: Path prefix
lt: kelio priešdėlis

en: Save rule
lt: Įrašyti taisyklę

en: Delete contact
lt: Šalinti kontaktą

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com'. To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
lt: Pavyzdžiui: 'webmasteris@pvz.lt' ar 'pardavimai@imone.lt, palaikymas@imone.lt'. Nurodydami daugiau gavėjų atskirkite juos kableliais.

en: Auto-reply
lt: Auto atsakymas

en: Optional auto-reply. Leave empty if you do not want to send the user an auto-reply message.
lt: Nebūtinas auto atsakymas. Palikite tuščia jei nenorite siųsti auto atsakymo žinutės.

en: %recipient is an invalid e-mail address.
lt: %recipient klaidingas el. pašto adresas.

en: Additional information
lt: Papildoma informacija

en: You can leave a message using the contact form below.
lt: Galite palikti pranešimą pasinaudoję žemiau esančia forma.

en: The maximum number of contact form submissions a user can perform per hour.
lt: Maksimalus kontaktų formos pateikimo skaičius kurį nary gali atlikti per valandą.

en: Contact form: category %category added.
lt: Kontaktų forma: kategorija %category pridėta.

en: Contact form: category %category updated.
lt: Kontaktų forma: kategorija %category atnaujinta.

en: Lithuanian
lt: Lietuvių

en: Up to date translation
lt: Atnaujintas vertimas

en: Outdated translation
lt: Nebegaliojanti vertimas

en: <em>and</em> where <strong>%a</strong> is <strong>%b</strong>
lt: <em>ir</em> kur <strong>%a</strong> yra <strong>%b</strong>

en: <strong>%a</strong> is <strong>%b</strong>
lt: <strong>%a</strong> yra <strong>%b</strong>

en: Parent comment
lt: Tėvinis komentaras

en: The parent comment.
lt: Tėvinis komentaras.

en: Author's website
lt: Autoriaus interneto svetainė

en: Reply-to link
lt: Atsakyti-kam nuoroda

en: Provide a simple link to reply to the comment.
lt: Pateikite paprastą nuotodą, kur galima atsakyti į komentarą.

en: The new webform %title has been created. Add new fields to your webform with the form below.
lt: Nauja %title webforma sukurta. Pridėkite naujus laukelius prie formos žemiau pateiktoje formoje.

en: Submission deleted.
lt: Pateikimai pašalinti.

en: field
lt: laukelis

en: Started
lt: Pradėta

en: The node the uploaded file is attached to
lt: Mazgas, su kuriuo susijęs įkeltas failas

en: Menu items
lt: Meniu elementai

en: Allow users to undo their votes
lt: Leisti nariams atsiimti savo balsą

en: Depends on: !dependencies
lt: Priklauso nuo: !dependencies

en: Required by: !required
lt: Reikalingas: !required

en: Some required modules must be enabled
lt: Kai kurie reikalingi moduliai turi būti įjungti

en: Would you like to continue with enabling the above?
lt: Tęsti įjungiant aukščiau nurodytus modulius?

en: administer site configuration
lt: administruoti svetainės nustatymus

en: Stars
lt: Žvaigždės

en: Delete view
lt: Pašalinti vaizdą

en: Tableless, recolorable, multi-column, fixed width theme.
lt: Be lentelių, daugiastulpelinė, spalvojama, fiksuoto pločio tema.

en: Translate
lt: Versti

en: File to import not found.
lt: Importuojamas failas nerastas.

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
lt: Vertimo importavimas nepavyko, nes failas %filename neperskaitomas.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
lt: Vertimo failas %filename turi klaidų: "msgstr" tikėtasi bet nerasta eilutėje %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
lt: Vertimo failas %filename turi klaidų: "msgid_plural"  tikėtasi bet nerasta %line eilutėje.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
lt: Vertimo failas %filename turi sintaksės klaidų %line eilutėje.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
lt: Vertimo failas %filename turi klaidų: "msgid" nesitikėta %line eilutėje.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
lt: Vertimo failas %filename turi klaidų: "msgstr[]" nesitikėta %line eilutėje.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
lt: Vertimo failas %filename turi klaidų: "msgstr" nesitikėta %line eilutėje.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
lt: Vertimo failas %filename turi klaidų: nesitikėta eilutė %line eilutėje.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
lt: Vertimo failas %filename netikėtai baigėsi %line eilutėje.

en: Save translations
lt: Įrašyti vertimus

en: Export template
lt: Eksportuoti šabloną

en: Create @name
lt: Kurti @name

en: The custom menu %title has been deleted.
lt: Savitas meniu %title buvo ištrintas

en: Deleted custom menu %title and all its menu items.
lt: Šalinti savita meniu %title ir visus jo elementus.

en: @type %title has been deleted.
lt: @type %title buvo pašalintas.

en: Crop
lt: Apkirpti

en: Not enabled
lt: Neįjungta

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
lt: Nurodymai redaktoriui pateikiami žemiau šio laukelio.<br />Leidžiamos HTML žymės: @tags

en: &lt;none&gt;
lt: &lt;joks&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
lt: Jums neleidžiama naudoti PHP kodo.

en: This PHP code was set by an administrator and will override any value specified above.
lt: Šis PHP kodas perrašo betkokias reikšmes pateikstas aukščiau.

en: Use PHP input for field settings (dangerous - grant with care)
lt: Naudoti PHP įvesti laukelio nustatymams (pavojinga - suteikite atsakingai)

en: A file has been pre-loaded for import.
lt: Failas buvo paruoštas importavimui.

en: Content fieldgroup
lt: Turinio laukelio grupės

en: Text to display if group has no data. Note that title will not display unless overridden.
lt: Tekstas rodomas jei grupė neturi duomenų. Atminkite, kad pavadinimas nebus rodomas nebent naudojamas perrašytas.

en: Node from reference
lt: Mazgas iš nurodymo

en: Adds a node from a node reference in a node context; if multiple nodes are referenced, this will get the first referenced node only.
lt: Prideda mazgą iš mazgo nurodymo į mazgo kontekstą; jei kali mazgai nurodomi, tai gautas bus pirmas nurodytas mazgas.

en: Node reference field
lt: Mazgo nurodymo laukelis

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label. The key is the value that will be stored in the database, and it must match the field storage type (%type). The label is optional, and the key will be used as the label if no label is specified.<br />Allowed HTML tags: @tags
lt: Galimos reikšmės kurį gali turėt laukelis. Įveskite vieną reikšmę eilutėje formatu raktas|žymė . Raktas yra reikšmė kuri saugoma duomenų bazėje ir turi sutapti su laukelio saugojimo tipu (%type). Žymė pasirinktina, bus naudojamas raktas jei žymė nenurodyta. <br /> Leidžiamos HTML žymos: @tags

en: This PHP code was set by an administrator and will override the allowed values list above.
lt: Šis PHP kodas perrašys leidžiamas reikšmes aukšiau, nes jį nustatė administratorius.

en: Number of stars
lt: Žvaigždžių kiekis

en: Star Labels
lt: Žvaigžių reikšmė

en: These star labels appear as the link title when javascript is enabled as well as the select list options when javascript is disabled.
lt: Šios reikšmės rodomos kaip nuorodos pavadinimas kai įjungtas javascript, ir kaip pasirenkamas sąrašas kai javascrippt išjungtas.

en: Display labels on mouse over
lt: Rodyti reikšmes kai užeinama su pele.

en: When enabled, the star labels will dynamically appear underneath the stars as the user hovers over each star to provide a more descriptive qualitative meaning for each star value.
lt: Kai įjungta žvaigždės reikšmė bus rodoma po vertinimu kai užeinama su pele ant tam tikros reikšmės.

en: Star @star label
lt: Žvaigždės  @star reikšmė

en: Cancel label
lt: Atšaukti reikšmę

en: Direct rating widget
lt: Tiesioginio vertinimo widget

en: These settings allow you to display a rating widget to your users while they are viewing content of this type. Rating will immediately register a vote for that piece of content.
lt: Šios nuostatos suteikia jums galimybę rodyti vertinimo widget kai jie peržiūri turinį. Vertinimas iškarto registruos balsą tan turiniui.

en: Star display style
lt: Žvaigždės rodymo stilius

en: Display average vote value
lt: Rodyti vidutinę balsavimo vertę

en: Display user vote value
lt: Rodyti nario balsavimo reikšmę

en: User vote if available, average otherwise
lt: Nario balsą jei įmanoma, antraip vidurkį

en: Both user and average vote
lt: Abu ir nario ir vidutinį balsą

en: Text display style
lt: Teksto rodymo stilius

en: Display no text beneath stars
lt: Nerodyti teksto

en: Current average in text
lt: Dabartinis vidutinis tekstu

en: User current vote in text
lt: Nario dabartinis balsas tekstu

en: Show widget title
lt: Rodyti widget pavadinimą

en: Enable feedback during vote saving and deletion
lt: Įjunti atsiliepimus kai saugomas ar šalinamas balsas

en: Direct rating widget preview
lt: Tiesioginis vertinimo widget rodymas

en: anonymous user
lt: anonimas

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
lt: @module (<span class="admin-disabled">išjungtas</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
lt: @module (<span class="admin-enabled">įjungtas</span>)

en: Import content
lt: Importuoti turinį

en: Save permissions
lt: Išsaugoti teises

en: The name %name has been denied access.
lt: Vardui %name uždraustas priėjimas.

en: Effect
lt: Efektas

en: Show @count value(s)
lt: Rodyti @count reikšmes.

en: starting from @count
lt: pradedant nuo @count

en: Please select a file.
lt: Prašome pasirinkti failą.

en: directory ping
lt: Direktorijos ping

en: Search this site
lt: Ieškoti svetainėje

en: Original text
lt: Orginalus tekstas

en: Delete content type
lt: Pašalinti turinio tipą

en: Change book (update list of parents)
lt: Keisti knygą (atnaujinti tėvinį sąrašą)

en: add content to books
lt: pridėti turinį į knygas

en: administer book outlines
lt: valdyti knygos apybraižas

en: create a new book
lt: sukurti knygos puslapį

en: edit permissions
lt: redaguoti teises

en: edit order and titles
lt: redaguoti tvarką ir pavadinimus

en: Manage your site's book outlines.
lt: Valdyti savo svetainės knygos apybraižas.

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
lt: Saugumo sumetimais, jūsų siuntimas buvo pervadintas į %filename.

en: Resizable
lt: Galima keisti aukštį

en: notice
lt: pastebėjimas

en: User roles
lt: Narių rolės

en: Settings saved.
lt: Nustatymai išsaugoti

en: Rating
lt: Reitingas

en: This month
lt: Šį mėnesį

en: This year
lt: Šiais metais

en: User account
lt: Nario erdvė

en: File download
lt: Failų atsisiuntimas

en: Acronym
lt: Akronimas

en: No vocabularies available.
lt: Nėra žodynų.

en: Failed to upload the picture image; the %directory directory doesn't exist or is not writable.
lt: Nepavyko nusiųsti nuotraukos; aplankas %directory neegzistuoja ar į jį negali būti įrašoma.

en: Dates
lt: Datos

en: Post new comment
lt: Skelbti naują komentarą

en: The field has been updated.
lt: Laukelis buvo atnaujinta.

en: Maximum resolution for Images
lt: Maksimali Vaizdo rezoliucija

en: Defines an image field type.
lt: Apibrėžia vaizdo laukelio tipą.

en: Subscribe user to group
lt: Prijungti narį prie grupės

en: User who will be subscribed
lt: Narys kuris bus prijungtas prie grupės

en: Group that user will be subscribed to
lt: Grupė prie kurios narys bus prijungtas

en: Unsubscribe user from group
lt: Atjungti narį nuo grupės

en: User who will be unsubscribed
lt: Narys kuris bus atjungtas nuo grupės

en: Group that user will be unsubscribed from
lt: Grupė nuo kurios narys bus atjungtas

en: Subscription is approved
lt: Prisijungimas patvirtintas

en: User is group member
lt: Narys priklauso grupei

en: Content is a group
lt: Turinys yra grupė

en: Evaluates to TRUE if the content is a group.
lt: Nustato TRUE jei turinys yra grupė.

en: Broadcast
lt: Skleisti

en: Send message to %group
lt: Siųsti žinutę į %group

en: Enter a subject for your message.
lt: Įveskite žinutės temą

en: Standard group post (typically only author may edit).
lt: Standartinis grupės įrašas (paprastai tik autorius gali redaguoti)

en: Wiki group post (any group member may edit).
lt: Wiki grupės įrašas (visi grupės nariai gali redaguoti)

en: Messaging & Notifications
lt: Pranešimai ir Įspėjimai

en: Subject of notification message for new content. Available variables: @group, !group_url, @type, @site, !content_url, !reply_url, @title, @subject, @node_full, @node_teaser, @username. %subject contains the comment title in the case of a comment but the node title in the case of a new post. @title is always the node title.
lt: Įspėjimo apie naują turinį tema. Galimi kintamieji: @group, !group_url, @type, @site, !content_url, !reply_url, @title, @subject, @node_full, @node_teaser, @username. %subject sudarytas iš komentaro pavadinimo jei naujas komentaras o ne turinys. @title visada mazgo pavadinimas.

en: Body of the notification for new content. Available variables: @group, !group_url, @type, @site, !content_url, !reply_url, @title, @subject, @node_full, @node_teaser, @username. @subject contains the comment title in the case of a comment but the node title in the case of a new post. %title is always the node title.
lt: Įspėjimo apie naują turinį žinutės turinys. Galimi kintamieji: @group, !group_url, @type, @site, !content_url, !reply_url, @title, @subject, @node_full, @node_teaser, @username. %subject sudarytas iš komentaro pavadinimo jei naujas komentaras o ne turinys. @title visada mazgo pavadinimas.

en: Group admin notification body
lt: Grupės administratoriaus įspėjimo turinys

en: The body of the message sent to users from the group admin. Available variables: @group, @body, @site, !url_group, !url_unsubscribe
lt: Žinutės turinys kuris siunčiamas iš grupės administratoriaus. Galimi kintamieji: @group, @body, @site, !url_group, !url_unsubscribe

en: User approved notification subject
lt: Nario patvirtinimo žinutės tema

en: The subject of the message sent to new approved members. Available variables: !group_url, @title
lt: Žinutės tema kai pranešimas siunčiamas naujai patvirtintam nariui. Galimi kintamieji: !group_url, @title

en: User approved notification body
lt: Nario patvirtinimo žinutės turinys

en: The body of the message sent to new approved members. Available variables: !group_url, @title
lt: Žinutės turinys kai pranešimas siunčiamas naujai patvirtintam nariui. Galimi kintamieji: !group_url, @title

en: User denied notification subject
lt: Nario atmetimo žinutės tema

en: The subject of the message sent to denied users. Available variables: !group_url, @title
lt: Žinutės tema kai pranešimas siunčiamas nepriimtam nariui. Galimi kintamieji: !group_url, @title

en: User denied notification body
lt: Nario atmetimo žinutės turinys

en: The body of the message sent to denied users. Available variables: !group_url, @title
lt: Žinutės turinys kai pranešimas siunčiamas nepriimtam nariui. Galimi kintamieji: !group_url, @title

en: Invite user notification subject
lt: Pakviesto nario žinutės tema

en: The subject of the message sent to users invited to join a group. Available variables: @group, @site, @description, !group_url, @body
lt: Žinutės tema kai pranešimas siunčiamas pakviestam nariui. Galimi kintamieji: @group, @site, @description, !group_url, @body

en: Invite user notification body
lt: Pakviesto nario žinutės turinys

en: The body of the message sent to users invited to join a group. Available variables: @group, @site, @description, !group_url, @body
lt: Žinutės turinys kai pranešimas siunčiamas pakviestam nariui. Galimi kintamieji: @group, @site, @description, !group_url, @body

en: Request user notification subject
lt: Nario užklausos žinutės tema

en: The subject of the message sent to a user's request to join a group. Available variables: @group, @username, !approve_url, !group_url
lt: Žinutės tema kai pranešimas siunčiamas užklausą siuntusiam nariui. Galimi kintamieji: @group, @username, !approve_url, !group_url

en: Request user notification body
lt: Nario užklausos žinutės turinys

en: The body of the message sent to a user's request to join a group. Available variables: @group, @username, !approve_url, !group_url
lt: Žinutės turinys kai pranešimas siunčiamas užklausą siuntusiam nariui. Galimi kintamieji: @group, @username, !approve_url, !group_url

en: New admin user notification subject
lt: Naujo admin nario žinutės tema

en: The subject of the message sent to a new admin for a group. Available variables: @group, @username, !group_url
lt: Žinutės tema kai pranešimas siunčiamas naujam administratoriui. Galimi kintamieji: @group, @username, !group_url

en: New admin user notification body
lt: Naujo admin nario žinutės turinys

en: The body of the message sent to a new admin for a group. Available variables: @group, @username, !group_url, !invite_url
lt: Žinutės turinys kai pranešimas siunčiamas naujam administratoriui. Galimi kintamieji: @group, @username, !group_url, !invite_url

en: 1 message queued for delivery. | @count messages queued for delivery.
lt[0]: @count žinutė siuntimo eilėje
lt[1]: @count žinutės siuntimo eilėje
lt[2]: @count[2] žinučių siuntimo eilėje

en: Automatically enable notifications for any groups that I join.
lt: Automatiškai įjungti pranešimus kiekvienai grupei prie kurios prisijungsiu.

en: Automatically enable notifications by default. Users can override this via their account page. Changing this setting will only affect new users and those who have not overridden the system default.
lt: Automatiškai įjungia pranešimus. Nariai gali tai perrašyti savo paskyros puslapyje. Pakeitimai įtakos tik naujus narius.

en: Most fields will be provided during the event.
lt: Daugelis laukelių bus pateikti per veiksmą.

en: This is an automatic message from [site-name]
lt: Tai automatinė žinutė iš [site-name]

en: To manage your subscriptions, browse to [subscriptions-manage]
lt: Norite tvarkyti prenumeratas spauskite [subscriptions-manage]

en: %type posts in %group
lt: %type įrašai %group

en: Organic groups notifications module installation script complete.
lt: Organic groups notifications modulis įdiegtas.

en: Organic groups notifications module uninstallation script complete.
lt: Organic groups notifications modulis išdiegtas.

en: Allows users to receive notifications and subscribe to group content.
lt: Suteikia galimybę nariams gauti pranešimus apie grupės turinį.

en: Save order
lt: Išsaugoti užsakymą

en: Returns information about an author in the system.
lt: Grąžina informacija apie sistemoje esantį  autorių.

en: Creates a new post, and optionally publishes it.
lt: Sukuria naujus įrašus ir nebūtinai juos publikuoja.

en: Updates the information about an existing post.
lt: Atnaujina informacija apie egzistuojančius įrašus.

en: Returns information about a specific post.
lt: Grąžina informacija apie tam tikrą įrašą.

en: Deletes a post.
lt: Šalina įrašą.

en: Returns a list of the most recent posts in the system.
lt: Grąžina naujausių įrašų sąrašą sistemoje.

en: Updates information about an existing post.
lt: Atnaujina informacija apie egzistuojantį įrašą

en: Uploads a file to your webserver.
lt: Įkelia failą į jūsų web serverį.

en: Returns a list of all categories to which the post is assigned.
lt: Grąžina kategorijų sąrašą prie kurio priskirtas įrašas.

en: Returns a bandwidth-friendly list of the most recent posts in the system.
lt: Grąžina, duomenų srautui naudinga, naujausių įrašų sąrašą.

en: Sets the categories for a post.
lt: Nustato kategorijas įrašams.

en: Retrieve information about the XML-RPC methods supported by the server.
lt: Atkuria informacija apie XML-RPC metodus kuriuos palaiko serveris.

en: Retrieve information about the text formatting plugins supported by the server.
lt: Atkuriama informacija apie teksto formatavimo įskiepus, kuriuos palaiko serveris.

en: Error storing post.
lt: Klaida saugant įrašą.

en: You do not have permission to update this post.
lt: Jūs neturite teisės atnaujinti šį įrašą.

en: It is not possible to upload the file, because it exceeded the maximum filesize of @maxsize.
lt: Įkelti failo neįmanoma, nes jis viršija maksimalų leidžiamą dydį @maxsize.

en: The file can not be attached to this post, because the disk quota of @quota has been reached.
lt: Bylos neįmanoma prisegti prie šio įrašo nes disko kvota @quota bus pasiekta.

en: It is not possible to upload the file, because it is only possible to upload files with the following extensions: @extensions
lt: Neįmanoma įkelti failo, nes leidžiama įkelti tik failus su šiais plėtiniais: @extensions

en: No file sent.
lt: Failai neišsiųsti.

en: Error storing file.
lt: Klaida saugant failą.

en: Invalid post.
lt: Klaidingas įrašas.

en: The default maximum file size a user can upload.
lt: Maksimalus failo dydis vartotojo įkeliamam failui.

en: The default maximum size of all files a user can have on the site.
lt: Maksimalus bendras visų failų dydis, kurį vartotojas gali būti įkėlęs.

en: administer content with blog api
lt: administruoti turinį su  blog api

en: Format: %time.
lt: Formatas: %time.

en: List, edit, or add user roles.
lt: Pateikti sąrašą, pridėti ar redaguoti roles.

en: edit role
lt: redaguoti rolę

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If an <a href="!image-toolkit-link">image toolkit</a> is installed, files exceeding this value will be scaled down to fit.
lt: Maksimalus galimas paveikslėlio dydis (pvz. 640x480). Nurodžius 0 apribojimai nebus taikomi. Jei <a href="!image-toolkit-link">paveikslėlių manipuliavimo priemonių komplektas</a> yra instaliuotas, bylos, kurios viršija šiuos matmenis, bus sumažintos iki tinkamų matmenų.

en: The default maximum file size a user can upload. If an image is uploaded and a maximum resolution is set, the size will be checked after the file has been resized.
lt: Įprastas maksimalus bylos dydis kurią narys gali atsiųsti. Jei vaizdų atsiuntimui nustatyta maksimali rezoliucija, bylos dydis bus tikrinamas po to kai vaizdas bus sumažintas.

en: The maximum size of a file a user can upload. If an image is uploaded and a maximum resolution is set, the size will be checked after the file has been resized.
lt: Maksimalus bylos dydis kurią narys gali atsiųsti. Jei vaizdų atsiuntimui nustatyta maksimali rezoliucija, bylos dydis bus tikrinamas po to kai vaizdas bus sumažintas.

en: The maximum size of all files a user can have on the site.
lt: Maksimalus visų failų dydis, kurį vartotojas gali turėti svetainėje.

en: The weight, used for sorting.
lt: Svoris, naudojamas išrikiavimui.

en: Images are larger than %resolution will be resized.
lt: Vaizdai didesni nei %resolution bus sumažinti.

en: Custom format
lt: Savitas formatas

en: The date the node was last updated.
lt: Paskutinio mazgo atnaujinimo data.

en: In the form of WW (01 - 53).
lt: WW (01 - 53) formatu.

en: Button alignment
lt: Mygtuko lygiavimas

en: Block cache
lt: Blokų laikinoji atmintis

en: Table-based multi-column theme with a marine and ash color scheme.
lt: Lentelėmis paremta daugiastulpelinė tema su marine ir ash spalvų schemoma.

en: All recent posts
lt: Visi naujausi įrašai

en: My recent posts
lt: Mano naujausi įrašai

en: Track posts
lt: Sekti įrašus

en: Enables tracking of recent posts for users.
lt: Leidžia sekti paskutinius narių įrašus.

en: Direction
lt: Kryptis

en: @label (!name) - Allowed values
lt: @label (!name) - Leidžiamos reikšmės

en: %name: illegal value.
lt: %name: neleistina reikšmė.

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
lt: %name: reikšmė negali būt ilgesnė nei %max simboliai.

en: Drupal core
lt: Drupal šerdis

en: Book navigation block display
lt: Knygos navigacijos bloko rodymas

en: Minimum number of words
lt: Mažiausias žodžių skaičius

en: Password field is required.
lt: Slaptažodžio laukelis būtinas

en: Display type
lt: Rodymo tipas

en: Please select
lt: Prašome pasirinkti

en: Confirm password
lt: Patvirtinkite slaptažodį

en: Message subject
lt: Žinutės tema

en: export
lt: eksportuoti

en: Custom template
lt: Savitas šablonas

en: Default display order
lt: Įprasta rodymo tvarka

en: The default sorting for new users and anonymous users while viewing comments. These users may change their view using the comment control panel. For registered users, this change is remembered as a persistent user preference.
lt: Įprasta komentarų rikiavimo tvarka naujiems nariams ir anonimams. Jie gali pakeisti rodymą naudodami prie komentarų esančią formą. Prisijungusiems nariams tas pakeitimas išsaugomas nustatymuose ir išlieka prisijungus kitą kartą.

en: Backup and Migrate
lt: Kopijavimas ir Migravimas

en: Backup/restore your database or migrate data to or from another Drupal site.
lt: Kopijuoti/atstatyti duomenų bazę arba migruoti duomenis į kitą arba iš kitos Drupal svetainės.

en: Backup the database.
lt: Kopijuoti duomenų bazę.

en: Restore the database from a previous backup
lt: Atstatyti duomenų bazę iš senesnės kopijos

en: restore from backup
lt: atstatyti iš kopijos

en: Backup every
lt: Kopijuoti periodiškai, kas

en: Number of Backup files to keep
lt: Laikomų atsarginių kopijų skaičius

en: Exclude the following tables altogether
lt: Visiškai nekopijuoti šių lentelių.

en: The selected tables will not be added to the backup file.
lt: Pasirinktos lentelės nebus įtrauktos į kopijos failą.

en: Exclude the data from the following tables
lt: Nekopijuoti duomenų iš šių lentelių

en: The selected tables will have their structure backed up but not their contents. This is useful for excluding cache data to reduce file size.
lt: Bus kopijuojama tik pasirinktų lentelių struktūra, bet ne jų turinys. Tai naudinga norint neįtraukti į kopiją kešavimo duomenų tam kad sumažinti failo dydį.

en: Backup file name
lt: Kopijos failo pavadinimas

en: No Compression
lt: Nenaudoti suspaudimo

en: Compression
lt: Suspaudimas

en: Append a timestamp.
lt: Pridurti datos ir laiko kodą.

en: Timestamp format
lt: Datos ir laiko kodo formatas

en: Should be a PHP <a href="!url">date()</a> format string.
lt: Turi būti PHP funkcijos <a href="!url">date()</a> formato frazė.

en: Save these settings.
lt: Išsaugoti šias nuostatas.

en: Upload a Backup File
lt: Įkelti atsarginės kopijos failą

en: Upload a backup file created by this version of this module. For other database backups please use another tool for import. Max file size: %size
lt: Įkelkite atsarginės kopijos failą sukurtą šio modulio ta pačia versija. Kitokių duomenų bazės kopijų importavimui naudokite kitas priemones. Maksimalus failo dydis gali būti: %size

en: Unable to open file %file to restore database
lt: Nepavyko atidaryti failo %file duomenų bazės atsatymui

en: Security notice: Backup and Migrate was unable to write a test text file to the destination directory %directory, and is therefore unable to check the security of the backup destination. Backups to the server will be disabled until the destination becomes writable and secure.
lt: Saugumo įspėjimas: 'Kopijavimo ir Migravimo' moduliui nepavyko įrašyti testinio tekstinio failo į paskirties katalogą %directory, ir todėl neimanoma patikrinti kopijų katalogo saugumą. Kopijavimas į serverį bus išjungtas, kol katalogas taps įrašomas ir saugus.

en: Security notice: Backup and Migrate will not save backup files to the server because the destination directory is publicly accessible. If you want to save files to the server, please secure the '%directory' directory
lt: Saugumo įspėjimas: 'Kopijavimo ir Migravimo' modulis nesaugos kopijų failų į serverį, nes paskirties katalogas yra viešai prieinamas. Jeigu norite išsaugoti kopijų failus į serverį, užtikrinkite katalogo '%directory' saugumą

en: perform backup
lt: sukurti atsarginę kopiją

en: access backup files
lt: prieiti prie kopijų failų

en: delete backup files
lt: pašalinti kopijų failus

en: Backup or migrate the Drupal Database quickly and without unnecessary data.
lt: Kopijuoti ar migruoti Drupal duomenų bazę greitai ir be bereikalingų duomenų.

en: No strings found for your search.
lt: Nerasta eilučių paga jūsų paiešką.

en: Administration theme
lt: Administravimo tema

en: The cache has been cleared.
lt: Kešas išvalytas.

en: Check username
lt: Patikrinti registracijos vardą

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
lt: Dėkojame, kad užpildėte registracijos anketą. Kol kas jūsų registracija laukia administratoriaus pritarimo.<br />Tuo tarpu, tolesnės instrukcijos buvo išsiųstos jūsų el. pašto adresu.

en: Enable personal contact form by default
lt: Įprastai asmenines kontaktų formas įjungti

en: Default status of the personal contact form for new users.
lt: Įprasta asmeninės kontaktų formos būsena naujiems nariams.

en: Information to show on the <a href="@form">contact page</a>. Can be anything from submission guidelines to your postal address or telephone number.
lt: <a href="@form">Kontaktų puslapyje</a> rodoma informacija. Gali būti betkas nuo pateikimo nurodymų iki jūsų telefono ar adreso.

en: Congo (Kinshasa)
lt: Kongas (Kinšasa)

en: Congo (Brazzaville)
lt: Kongas (Brazavilis)

en: Ivory Coast
lt: Dramblio Kaulo Krantas

en: Hong Kong S.A.R., China
lt: Honkongas S.A.R., Kinija

en: Isle of Man
lt: Meno sala

en: Montenegro
lt: Juodkalnija

en: Macao S.A.R., China
lt: Makao S.A.R., Kinija

en: Saint Pierre and Miquelon
lt: Sen Pjeras ir Mikelonas

en: Serbia
lt: Serbija

en: Run cron
lt: Paleisti cron

en: translate
lt: išversti

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
lt: Saugumo įspėjimas: neįmanoma įrašyiti į .htaccess failą. Prašome sukurti .htaccess failą %directory kataloge, su eilutėmis:<code>!htaccess</code>

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
lt: Nepavyko išsaugoti %file failo, nes jis viršijo %maxsize, maksimalų leidžiamą įkėliamo failo dydį.

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
lt: Nepavyko išsaugoti %file failo, nes įkėlimas nebuvo baigtas.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
lt: Nepavyko išsaugoti %file failo. Klaida nežinoma.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
lt: Leidžiami tik failai su šiais plėtiniais: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
lt: Failo dydis %filesize viršija leistiną maksimalų %maxsize dydį.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
lt: Failas yra %filesize, kurį įkėlus bus viršyta disko kvota %quota.

en: Only JPEG, PNG and GIF images are allowed.
lt: Leidžiami tik JPEG, PNG ir GIF vaizdai.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
lt: Paveikslėlio dydis pakeistas, kad tiktų maksimaliai leidžiamiems %dimensions matmenims.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
lt: Atsiųstas paveikslėlis yra per didelis: maksimalūs matmenys yra %dimensions taškų.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
lt: Vaizdas per mažas, mažiausi matmenys yra %dimensions taškai.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
lt: Siuntimo klaida. Nepavyko perkelti atsiųstos bylos (%file) į paskyrimo vietą (%destination).

en: Add to book outline
lt: Pridėti į knygos apybraižą

en: outdated
lt: pasenęs vertimas

en: <strong>@language_name</strong> (source)
lt: <strong>@language_name</strong> (šaltinis)

en: add translation
lt: pridėti vertimą

en: Translations of %title
lt: Vertimas - %title

en: The maximum upload size is %filesize. Only files with the following extensions may be uploaded: %extensions.
lt: Maksimalus failo dydis %filesize. Leidžiama įkelti tik failus su šiais plėtiniais: %extensions.

en: Its name exceeds the 255 characters limit. Please rename the file and try again.
lt: Failo pavadinimas viršijo 255 simbolių ribą. Prašome pervadinti failą ir bandyti vėl.

en: Is not one of
lt: Nėra vienas iš

en: The taxonomy module allows you to categorize content using various systems of classification. Free-tagging vocabularies are created by users on the fly when they submit posts (as commonly found in blogs and social bookmarking applications). Controlled vocabularies allow for administrator-defined short lists of terms as well as complex hierarchies with multiple relationships between different terms. These methods can be applied to different content types and combined together to create a powerful and flexible method of classifying and presenting your content.
lt: Sistematikos modulis suteikia galimybę suskirstyti turinį į kategorijas. Laisvo žymėjimo žodynas kuriamas iškarto kai tik narys pateikia turinį (dažniausiai sutinkama tinklaraščiuose ar socialinio žymėjimo aplikacijose). Žodynų valdymas suteikia galimybę turėti trumpą terminų sąrašą taip pat ir sudėtinga hierarchija su dauginiais sąryšiais tarp terminų. Šie metodai gali būt pritaikyti skirtingiems turinio tipams ir sujungti kartu, taip sukuriant galingą ir lankstų klasifikavimo ir rodymo būdą.

en: For example, when creating a recipe site, you might want to classify posts by both the type of meal and preparation time. A vocabulary for each allows you to categorize using each criteria independently instead of creating a tag for every possible combination.
lt: Pvz.: kai kuriate receptų svetainę, galbūt norėsite suklasifikuoti įrašus pagal Valgio tipą ir pagal pagaminimo laiką. Žodynas kiekvienai kategorijai suteiks galimybę naudoti kiekvieną kriterijų nepriklausomai, vietoj to, kad kurti daug žymių kombinacijų.

en: Type of Meal: <em>Appetizer, Main Course, Salad, Dessert</em>
lt: Valgio tipas: <em>Užkanda, Pagrindinis patiekalas, Salotos, Desertai </em>

en: Preparation Time: <em>0-30mins, 30-60mins, 1-2 hrs, 2hrs+</em>
lt: Pagaminimo laikas: <em>0-30min, 30-60min, 1-2 val, 2 + val</em>

en: Each taxonomy term (often called a 'category' or 'tag' in other systems) automatically provides lists of posts and a corresponding RSS feed. These taxonomy/term URLs can be manipulated to generate AND and OR lists of posts classified with terms. In our recipe site example, it then becomes easy to create pages displaying 'Main courses', '30 minute recipes', or '30 minute main courses and appetizers' by using terms on their own or in combination with others. There are a significant number of contributed modules which you to alter and extend the behavior of the core module for both display and organization of terms.
lt: Kiekvienas taksonomijos terminas (kitose sistemose vadinama 'kategorija' ar 'žymė') automatiškai teikia įrašų sąrašą ir atitinkamą RSS tiekimą. Šie taksonomijos terminų URL gali būt manipuliuojama sugeneruoti AND ir OR įrašų sąrašus. Mūsų receptų svetainės pvz lengava sukurti puslapius 'Pagrindiniai patiekalai', '30 minučių receptai', ar '30 minučių pagrindiniu patiekalų receptai', naudodami terminus ar jų kombinacijas su kitais. Yra didelis modulių skaičius kuris išplės šerdies galimybes tiek atvaizduojant tiek tavrkant terminų organizavimą.

en: Terms can also be organized in parent/child relationships from the admin interface. An example would be a vocabulary grouping countries under their parent geo-political regions. The taxonomy module also enables advanced implementations of hierarchy, for example placing Turkey in both the 'Middle East' and 'Europe'.
lt: Terminai taip pat gali būt organizuojami tevo/vaiko sąntykiu. Pvz.: norite sugrupuoti šalis pagal jų geopolitinios regionus. Taksonomijos modulis suteikia galimybę naudoti sudėtingesnę hierarchija, pvz.: Turkija patalpinti ir į 'Vidurio rytus' ir į 'Europą'.

en: The taxonomy module supports the use of both synonyms and related terms, but does not directly use this functionality. However, optional contributed or custom modules may make full use of these advanced features.
lt: Sistematikos modulis palaiko tiek sinonimus tiek susijusius terminus, bet tiesiogiai šios funkcijos nenaudoja. Kiti moduliai gali pilnai išnaudoti šios funkcijos galimybes.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@taxonomy">Taxonomy module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@taxonomy">Sistematikos modulį</a>.

en: The taxonomy module allows you to categorize your content using both tags and administrator defined terms. It is a flexible tool for classifying content with many advanced features. To begin, create a 'Vocabulary' to hold one set of terms or tags. You can create one free-tagging vocabulary for everything, or separate controlled vocabularies to define the various properties of your content, for example 'Countries' or 'Colors'.
lt: Sistematikos modulis suteikia galimybę naudoti tiek laisvą žymėjimą tiek administratoriaus numatytus terminus. Tai lankstus įrankis klasifikuojant turinį su daug papildomų galimybių. Pradžioje sukurkite 'Žodyną' tam, kad jame 'laikyti' vieną rinkinį terminų ir žymių.

en: Use the list below to configure and review the vocabularies defined on your site, or to list and manage the terms (tags) they contain. A vocabulary may (optionally) be tied to specific content types as shown in the <em>Type</em> column and, if so, will be displayed when creating or editing posts of that type. Multiple vocabularies tied to the same content type will be displayed in the order shown below. To change the order of a vocabulary, grab a drag-and-drop handle under the <em>Name</em> column and drag it to a new location in the list. (Grab a handle by clicking and holding the mouse while hovering over a handle icon.) Remember that your changes will not be saved until you click the <em>Save</em> button at the bottom of the page.
lt: Naudokitės žemiau esančiu sąrašu, valdyti, redaguoti žodynus esančius jūsų svetainėje. Pasirinkitinai žodynas gali būt susietas su turinio tipu, tai rodoma stulpelyje <em>tipas</em> ir jis bus rodomas kai bus kuriamas įrašuas su tuo turinio tipu. Dauginiai žodynai pririšti prie to pačio turinio tipo bus rodomi žemiau. Norėdami perrikiuoti žodynus tempkite<em>pavadinimas</em> ir paleiskite norimoj vietoj. Atminkite pakeitimai nebus išsaugoti kol nepaspausite <em>išsaugoti</em> mygtuko.

en: %capital_name is a free-tagging vocabulary. To change the name or description of a term, click the <em>edit</em> link next to the term.
lt: %capital_name yra laisvo žymėjimo žodynas. Norėdami pakeisti pavadinimą ar aprašymą spauskite <em>keisti</em> nuorodą prie termino.

en: %capital_name is a flat vocabulary. You may organize the terms in the %name vocabulary by using the handles on the left side of the table. To change the name or description of a term, click the <em>edit</em> link next to the term.
lt: %capital_name yra paprastas žodynas. Jūs galite tvarkyti terminus %name žodyne naudodami rankenas kairėje lentelės pusėje. Norėdami pakeisti pavadinimą ar aprašymą spauskite <em>keisti</em> nuorodą prie termino.

en: %capital_name is a single hierarchy vocabulary. You may organize the terms in the %name vocabulary by using the handles on the left side of the table. To change the name or description of a term, click the <em>edit</em> link next to the term.
lt: %capital_name yra vienos hierarchijos žodynas. Jūs galite tvarkyti terminus %name žodyne naudodami rankenas kairėje lentelės pusėje. Norėdami pakeisti pavadinimą ar aprašymą spauskite <em>keisti</em> nuorodą prie termino.

en: %capital_name is a multiple hierarchy vocabulary. To change the name or description of a term, click the <em>edit</em> link next to the term. Drag and drop of multiple hierarchies is not supported, but you can re-enable drag and drop support by editing each term to include only a single parent.
lt: %capital_name yra kelių hierarchijų žodynas. Jūs galite tvarkyti terminus %name žodyne naudodami rankenas kairėje lentelės pusėje. Norėdami pakeisti pavadinimą ar aprašymą spauskite <em>keisti</em> nuorodą prie termino.

en: Define how your vocabulary will be presented to administrators and users, and which content types to categorize with it. Tags allows users to create terms when submitting posts by typing a comma separated list. Otherwise terms are chosen from a select list and can only be created by users with the "administer taxonomy" permission.
lt: Nurodykite kaip žodynas bus rodomas administratoriams ir nariams, ir kuriam turinio tipui priklausys. Žymės leidžia nariams kurti terminus kai jie pateikia įrašą. Kitu atveju terminai pasirenkami iš sąrašo ir gali būt sukurti tik administravimo teisę turinčių narių.

en: Manage tagging, categorization, and classification of your content.
lt: Valdydi žymėjimą, kategorijas ir turinio klasifikavimą.

en: Database port
lt: Duomenų bazės šliuzas

en: Re-index site
lt: Perindeksuoti svetainę

en: Are you sure you want to re-index the site?
lt: Ar tikrai norite perindeksuoti svetainę?

en: Save and continue
lt: Išsaugoti ir tęsti

en: Admin
lt: Adminas

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
lt: Šie nustatymai reikalingi tik kai kurioms svetainėms. Jeigu tiksliai nežinote, ką čia reikia parašyti, palikite esančius nustatymus arba paklauskite jūsų hostingo tiekėjo.

en: If your database is located on a different server, change this.
lt: Jei duomenų bazės yra kitame serveryje pakeiskite tai.

en: If your database server is listening to a non-standard port, enter its number.
lt: Jei prie jūsų duomenų bazės prėjimas yra per nestandartinį šliuzą, įveskite jo numerį.

en: Database port must be a number.
lt: Duomenų bazės prievadas turi būti skaičius.

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
lt: Tarpai yra leidžiami; skyrybos ženklai neleidžiami išskyrus taškus, brūkšnelius, kabutes, ir apatinius brūkšnelius.

en: Last year
lt: Praeitais metais

en: Scheduling
lt: Grafikas

en: view uploaded files
lt: peržiūrėti įkeltus failus

en: Autocomplete matching
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: Page elements
lt: Puslapio elementai

en: Secondary links
lt: Antrinės nuorodos

en: Enable or disable the display of certain page elements.
lt: Įjungia ar išjungia tam tikrų puslapio elementų rodymą.

en: Yellow
lt: Geltona

en: Filter list
lt: Filtruoti sąrašą

en: Load a referenced user
lt: Įkrauna nurodytus narius

en: Content containing the user reference field
lt: Turinys turintis nario nurodymo laukelį

en: Referenced user
lt: Nurodytas narys

en: Load a referenced node
lt: Įkrauti nurodytą mazgą

en: Content containing the node reference field
lt: Turinys turintis mazgo nurodymo laukelį

en: Referenced content
lt: Nurodytas turinys

en: Populate a field
lt: Užpildytas laukelis

en: Select the machine-name of the field.
lt: Pasirinkite mašinoms suprantama pavadinimą.

en: create url aliases
lt: sukurti url pervadinimus

en: administer url aliases
lt: administruoti url pervadinimus

en: The URL alias of the node.
lt: Mazgo URL.

en: File browser
lt: Failų naršyklė

en: Configuration profiles
lt: Profilių valdymas

en: If you don't use any WYSIWYG editor, this feature will allow you to add your images or files as <strong>html code into any plain textarea</strong>. Enter <strong>comma separated textarea IDs</strong> under which you want to enable a link to IMCE. Hint: ID of Body fields in most node types is edit-body.
lt: Jei neisnaudojate WYSIWYG redaktoriumi, ši galimybė leis jums įterpti failus kaip <strong>html kodą į paprasto teksto sritį</strong>. Įveskite <strong>kableliu atskirtas teksto sričių ID</strong> kuriose norite įjungti IMCE.

en: Absolute URLs
lt: Absoliutus URL

en: Check if you want IMCE to return absolute file URLs.
lt: Pažymėkite jei norite, kad IMCE naudotu absuliučius URL.

en: Default behaviour for existing files during file uploads
lt: Įprastas elgasys kai įkeliamas jau egzistuojantis failas

en: Keep the existing file renaming the new one
lt: Palikti egzistuojantį failą, prevadinant naują

en: Keep the existing file rejecting the new one
lt: Palikti egzistuojatį failą nepriimant naujo

en: Replace the existing file with the new one
lt: Pakeisti egzistuojantį failą nauju

en: Default method for creating thumbnails
lt: Numatytasis miniatiūrų kūrimo metodas

en: Scale the image with respect to the thumbnail dimensions.
lt: Sumažinti vaizdą pagal miniatiūrų matmenis.

en: First scale then crop the image to fit the thumbnail dimensions.
lt: Pirmiau sumažinti, o po to apkarpyti vaizdą, kad tiktų miniatiūros matmenims.

en: Assigned profile
lt: Priskirti profiliai

en: For users who have <strong>multiple roles</strong>, <strong>weight</strong> property will determine the assigned profile. Lighter roles that are placed upper will take the precedence. So, an administrator role should be placed over other roles by having a smaller weight, ie. -10.
lt: Nariam kurie turi <strong>dauginias roles</strong>, <strong>svoris</strong> nustato kurį profilį naudoti.

en: Role-profile assignments
lt: Rolės priskyrimai

en: Assign profiles to user roles.
lt: Priskirti profilį narių rolei.

en: Settings were imported from the profile %name
lt: Nuostatos buvo importuotos iš %name profilio

en: Give a name to this profile.
lt: Pavadinkitę šį profilį.

en: Set to 0 to use the maximum value avaliable.
lt: Nustatykite  0 naudoti maksimalią galimą reikšmę.

en: Directory quota
lt: Direktorijos kvota

en: Define the upload quota per directory. Total user quota is proportional to the number of directories that the user has upload access to.
lt: Nustatykite atsiuntimo kvotą direktorijai. Visa nario kvotą proporcinga direktorijų kiekiui.

en: Total user quota
lt: Viso nario kvota

en: You can force total user quota to be a value independent of directory quota. <strong>This quota is calculated using the files table in the database, so that it will not include the files uploaded via FTP or by previous versions of IMCE(4.7.x and 5.x)</strong>. You can either use both quotations together or safely ignore this by setting the value to 0.
lt: Jūs galite nustatyti bendrą kvotą nariui nepriklausomai nuo direktorijų kvotų. <strong>Kvota apsakičiuojama pagal duomenų bazės lenteles, bylos atsiųstos per FTP ar senesnes IMCE versijas neįsiskaičiuoja</strong> Taip pat galite ignoruoti šias nuostatas įvedus 0.

en: Set to * to remove the restriction.
lt: Nustatykite * jei norite pašalinti draudimą

en: Maximum image resolution
lt: Maksimali vaizdo rezoliucija

en: Maximum number of files per operation
lt: Maksimalus failų kiekis operacijos metu

en: You can allow users to select multiple files for operations such as delete, resize, etc. Entire batch file operation is executed in a single drupal load, which may be good. However there will be an increase in script execution time, cpu load and memory consumption possibly exceeding the limits of your server, which is really bad. For unlimited number of file handling, set this to 0.
lt: Galite leisti nariams naudoti daugiau bylų vienai operacijai tokiai kaip pašalinimas, matmenų keitimas. Visos bylos veikiamos vieno Drupal krovimo metu. Tai gali padidinti atminties ir cpu naudojimą todėl naudokite atsargiai. Ignoruoti šią nuostatą nustatykite  0.

en: Profile has been added.
lt: Profilis pridėtas

en: Including subdirectories
lt: Įskaitant  subdirektorijas

en: Directory path
lt: Katalogo kelias

en: Define directories that users of this profile can access.
    <ul>
    	<li>Use alphanumeric characters as directory paths.</li>
    	<li>To specify file system root, just enter <strong>.</strong>(dot) character.</li>
    	<li>Use <strong>%uid</strong> as a placeholder for user ID. Ex: <em>users/user%uid</em> creates directories such as <em>users/user1</em>, <em>users/user42</em>, etc.</li>
      <li>To remove a directory from the list, leave the directory path blank.</li>
      <li>If you want more flexibility in directory paths you can execute php to return a directory path.<br />
      For php execution your directory path must start with <strong>php:</strong> and the rest must be a valid php code that is expected to return the actual directory path. <br />Ex: <strong>php: return 'users/'.$user->name;</strong> defines <strong>users/USER-NAME</strong> as the directory path.<br />
      A multi-level directory example <strong>php: return date('Y', $user->created).'/'.date('m', $user->created).'/'.$user->uid;</strong> defines <strong>MEMBERSHIP-YEAR/MONTH/USER-ID</strong> as the directory path, resulting in self-categorized user directories based on membership date.<br />
      Note that you should use the $user variable instead of $GLOBALS['user'] since they are not always the same object.</li>
    </ul>
    <p>Note that thumbnails permission does not affect thumbnail creation on upload. See thumbnails decription below.</p>
    <p>If you need more fields, just fill all and save, and you will get two more on the next page.</p>
lt: Nustatykite kuriuos katalogus galės naudoti šios rolės narys.
    <ul>
    	<li>Naudokite skaičius ir raides katalogo keliui.</li>
    	<li>Nustatyti bylų sistemos root<strong>.</strong>(taškas) simbolį.</li>
    	<li>Naudokite <strong>%uid</strong> kaip nario ID. pvz.: <em>nariu/narys%uid</em> sukurs katalogą <em>nariu/narys1</em>, <em>nariu/narys42</em>, ir tt.</li>
      <li>Norėdami pašalinti katalogą iš sąrašo - palikite katalogo kelią tuščia</li>
      <li>Jei norite daugiau lankstumo naudokite php<br>
      php kelio nustatymui pradžioje įrašykite <strong>php:</strong> ir likusį galiojantį php kodą kuris grąžins tikrąjį kelią. <br>Pvz.: <strong>php: return 'nariu/'.$user-&gt;name;</strong> nustato <strong>narių/NARIO-VARDAS</strong> kaip katalogo kelias.<br>
      Kelių lygių pavyzdys <strong>php: return date('Y', $user-&gt;created).'/'.date('m', $user-&gt;created).'/'.$user-&gt;uid;</strong> nustato <strong>NARYSTĖS-PRADŽIOS-METAI/MĖNESIS/NARIO-ID</strong> kaip katalogo kelias, pagal narių įstojimo datą.<br>
      Atminkite, kad jūs turėtumėte naudoti $user kintamąjį vietoj $GLOBALS['user'] kadangi kartais tai ne tas pats.</li>
    </ul>
    <p>Atminkite, kad miniatiūrų leidimai neįtakoja miniatiūrų kūrimo ir atsiuntimo. Peržiūrėkite miniatiūrų aprašymą žemiau. </p>
    <p>Jei jums reikia daugiau laukelių, tiesiog užpildykite esančius ir išsaugokite, taip gausite dar du.</p>

en: You may create a list of thumbnail options that users can choose from.
    <ul>
      <li>Use alphanumeric characters as thumbnail names.</li>
      <li>Specify dimensions as <strong>WidthxHeight</strong>.</li>
      <li>Prefix and suffix are strings that are added to original file name to create the thumbnail name.</li>
      <li>An example thumbnail: Name = <strong>Small</strong>, Dimensions = <strong>80x80</strong>, Prefix = <strong>small_</strong></li>
    </ul>
    <p>Note that users will always be able to create thumbnails on file upload no matter what the thumbnail permission is. To disable thumbnail creation on file upload you should not define any thumbnails here.</p>
    <p>If you need more fields, just fill all and save, and you will get two more on the next page.</p>
lt: Galite sukurti sąrašą miniatiūrų pasirinkimų, kad nariai galėtų jas pasirinkti.
    <ul>
      <li>Naudokite skaičius ir raides miniatiūros pavadinimui</li>
      <li>Nustatykite matmenis <strong>PlotisxAukštis</strong>.</li>
      <li>Priešdėlis ir priesaga yra eilutės kurios pridedamos prie originalaus bylos pavadinimo. .</li>
      <li>Pavyzdžiui: Pavadinimas = <strong>Mažas</strong>, Matmenys = <strong>80x80</strong>, Prišdėlis= <strong>maza_</strong></li>
    </ul>
    <p>Atminkite, kad nariai visada galės kurti miniatiūras atsiųstoms bylosm nepriklausomai nuo miniatiūrų matmenų. Jei norite išjungti miniatiūrų kūrimą - nieko nenurodykite čia.</p>
    <p>Jei jums reikia daugiau laukelių, tiesiog užpildykite esančius ir išsaugokite, taip gausite dar du.</p>

en: Are you sure you want to delete the profile %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti profilį %name?

en: Profile has been deleted.
lt: Profilis pašalintas.

en: Import settings from other profiles
lt: Importuoti nuostatas iš kito profilio

en: Duplicate directory paths are not allowed.
lt: Pasikartojantis direktorijos kelias neleidžiamas.

en: %dirname is not accepted as a proper directory name.
lt: %dirname netinkamas direktorijos pavadinimas

en: Create thumbnails
lt: Sukurti miniatiūras

en: Selected files
lt: Pažymėti failai

en: Width x Height
lt: Plotis x Aukštis

en: Create a new image
lt: Sukurti naują vaizdą.

en: You are not allowed to operate on more than %num files.
lt: Jums neleidžiama valdyti daugiau nei %num failų.

en: directory (%dir)
lt: direktorija (%dir)

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
lt: Pastebėtas neleistimas pasirinkimas. Prašome susisiekti su administratoriumi.

en: Upload failed.
lt: Atsiuntimas nepavyko.

en: File deletion successful: %files.
lt: Failas(-ai) sėkmingai pašalinti: %files.

en: Please specify dimensions within the allowed range that is from 1x1 to @dimensions.
lt: Nurodykite matmenis tarp leidžiamos srities 1x1   @dimensions.

en: File resizing successful: %files.
lt: Bylos keitimas sėkmingas: %files.

en: Thumbnail creation (%thumbnames) successful for %filename.
lt: Miniatiūros kūrimas (%thumbnames) sėkmingas %filename.

en: %filename is not an image.
lt: %filename ne vaizdas.

en: Scaling up is not allowed.
lt: Didinimas neleidžiamas.

en: %filename(%dimensions) already exists.
lt: %filename(%dimensions) jau yra.

en: %filename cannot be resized to %dimensions
lt: %filename neįmanoma pakeisti į %dimensions

en: File browser is set to reject the upload of existing files.
lt: Failų naršyklė nustatyta nepriimti egzistuojančių failų.

en: Unable to get a working directory for the file browser!
lt: Neįmanoma nustatyti darbinio katalogo failų naršyklei.

en: There is no valid directory specified for the file browser!
lt: Nėra direktorijos kurią galite naršyti.

en: Illegal choice %choice in !name element.
lt: Neleistinas pasirinkimas %choice !name elemente.

en: File browsing is disabled in directory %dir.
lt: Failų naršymas %dir direktorijai išjungtas.

en: Do you want to refresh the current directory?
lt: Ar norite atnaujinti dabartinį katalogą?

en: Delete selected files?
lt: Šalinti pasirinktus failus?

en: Please select a thumbnail.
lt: Prašome pasirinkti miniatiūrą.

en: You must select at least %num files.
lt: Privalote pasirinkti bet %num failus.

en: Tips
lt: Patarimai

en: Select a file by clicking the corresponding row in the file list.
lt: Pasirinkite failą paspausdami atitinkamą eilutę sąraše.

en: Ctrl+click to add files to the selection or to remove files from the selection.
lt: Ctrl+click prideda ar atima failus iš pasirinkimo.

en: Shift+click to create a range selection. Click to start the range and shift+click to end it.
lt: Shift+click pasirenkam sritis. Paspauskite srities pradžią ir su shift+click pabaigoje.

en: Sort the files by clicking a column header of the file list.
lt: Rikiuoti failus paspaudus stulpelio antraštę.

en: Resize the work-spaces by dragging the horizontal or vertical resize-bars.
lt: Pakeiskite darbo erdvę tempdami už horizontalių ir vertikalių šonų.

en: Keyboard shortcuts for file list: up, down, left, home, end, ctrl+A.
lt: Klaviatūros trumpiniai failų sąrašui: viršun, žemyn, kairėn,  home, end, ctrl+A.

en: Keyboard shortcuts for selected files: enter/insert, delete, R(esize), T(humbnails), U(pload).
lt: Klaviatūros trumpiniai pasirinktiems failams: enter/insert, delete, R(esize), T(humbnails), U(pload).

en: Keyboard shortcuts for directory list: up, down, left, right, home, end.
lt: Klaviatūros trumpiniai direktorijoms: viršun, žemyn, kairėn, dešinėn, home, end.

en: Limitations
lt: Ribojimai

en: !num files using !dirsize of !quota
lt: !num failai naudoja !dirsize iš !quota

en: unlimited quota
lt: neribota

en: Language negotiation
lt: Kalbos  derinimas

en: Status report
lt: Būsenos pranešimas

en: Not writable
lt: Neįrašoma

en: Decimal point
lt: Dešimtainis taškas

en: Identification
lt: Indentifikacija

en: Delimited text
lt: Atskirtas tekstas

en: A plain text file delimited by commas, tabs, or other characters.
lt: Paprastos tekstinės bylos atskiriamos kableliais, tabuliavimo žyme ar kitais simboliais.

en: A file readable by Microsoft Excel.
lt: Failas, atidaromas su Microsoft Excel.

en: Delimited text format
lt: Atskirto teksto formatas

en: Comma (,)
lt: Kablelis (,)

en: Semicolon (;)
lt: Kabliataškis (;)

en: Colon (:)
lt: Dvitaškis (:)

en: Pipe (|)
lt: Linija (|)

en: Period (.)
lt: Taškas (.)

en: Space ( )
lt: Tarpas ( )

en: host
lt: serveris

en: Created by
lt: Sukurė

en: Created on
lt: Sukurta

en: Book outline
lt: Knygos apybraižą

en: This will be the top-level page in this book.
lt: Tai bus aukščiausio lygio knygos puslapis

en: Revision information
lt: Versijos informacija

en: Notify user of new account
lt: Įspėti narį apie naują paskyrą

en: Input type
lt: Įvedimo tipas

en: The selected file %file could not be uploaded, because the destination %directory could not be found, or because its permissions do not allow the file to be written.
lt: Pasirinktas failas %file negali būt įkeltas, nes katalogas %directory nerastas arba į jį neleidžiama įrašyti failų.

en: View used to select the nodes
lt: Peržiūra naudojam pasirinkti mazgus

en: %name: this post can't be referenced.
lt: %name: šis įrašas negali būt nurodytas.

en: The street address of the selected location.
lt: Pažymėtos vietovės gatvės adresas.

en: The longitude of the selected location.
lt: Pažymėtos vietos ilguma.

en: Current coordinates
lt: Dabartinės koordinatės

en: Check this box to delete this location.
lt: Pažymėkite šį langelį, jei norite ištrinti vietą.

en: Both street and additional
lt: Gatvė ir papildoma informacija kartu

en: Street only
lt: Tik gatvė

en: Additional only
lt: Tik papildoma informacija

en: Is one of
lt: Yra vienas iš

en: A <em>page</em>, similar in form to a <em>story</em>, is a simple method for creating and displaying information that rarely changes, such as an "About us" section of a website. By default, a <em>page</em> entry does not allow visitor comments and is not featured on the site's initial home page.
lt: <em>Puslapis</em>, pateikimo forma panaši į <em>straipsnio</em>, paprastas būdas sukurti ir rodyti informacija kuri retai keičiasi tokia kaip "Apie mus" skiltis. Įprastai <em>puslapio</em> įrašų komentuoti neleidžiama.

en: A <em>story</em>, similar in form to a <em>page</em>, is ideal for creating and displaying content that informs or engages website visitors. Press releases, site announcements, and informal blog-like entries may all be created with a <em>story</em> entry. By default, a <em>story</em> entry is automatically featured on the site's initial home page, and provides the ability to post comments.
lt: <em>Straipsnis</em>, pateikimo forma panaši į <em>puslapio</em>, tinka kurti turinį kuris informuoja ar sudomina svetainės lankytojus. Spaudos pranešimai, svetainės naujienos ir informacinio žurnalo įrašai gali būt kuriami naudojant <em>straipsnio</em> įrašus. Įprastai straipsnių įrašai nustatyti kaip pirmas puslapis ir suteikiama galimybė komentuoti.

en: Terms in %vocabulary
lt: Terminai %vocabulary

en: Join this group
lt: Prisijungti prie grupės

en: Site settings
lt: Svetainės nuostatos

en: Path to custom icon
lt: Kelias iki savitos ikonos

en: Nodes are a Drupal site's primary content.
lt: Mazgai yra pirminis Drupal svetainės turinys.

en: Users who have created accounts on your site.
lt: Vartotojai, susikūrę paskyras jūsų svetainėje.

en: Bad token. You seem to have followed an invalid link.
lt: Blogas token. Turbūt sekėte individualia nuorodą.

en: Current user
lt: Dabartinis narys

en: Below is a list of the comments posted to your site that need approval. To approve a comment, click on 'edit' and then change its 'moderation status' to Approved. Click on a subject to see the comment, the author's name to edit the author's user information, 'edit' to modify the text, and 'delete' to remove their submission.
lt: Žemiau yra naujausių komentarų, kuriems reikia pritarimo, sąrašas. Kad patvirtintumėte komentarą, paspauskite 'keisti' ir pakeiskite jo 'moderavimo statusą' į patvirtinta. Paspaudę ant temos, perskaitysite komentarą, ant autoriaus - pamatysite autoriaus profilio informaciją, "keisti" - galėsite redaguoti komentaro tekstą, "šalinti" - pašalinti komentarą.

en: List and edit site comments and the comment moderation queue.
lt: Peržiūrėti, redaguoti  svetainės komentarus ir laukimo eilę.

en: Delete comment
lt: Šalinti komentarą

en: Reply to comment
lt: Atsakyti į komentarą

en: Default display mode
lt: Įprastas rodymo būdas

en: The default view for comments. Expanded views display the body of the comment. Threaded views keep replies together.
lt: Įprastas komentarų rodymo būdas. Išplėstas rodymas rodo visą komentarą. Medžio rodymas rodo atsakymus kartu.

en: Default comments per page
lt: Įprastas komentarų skaičius puslapyje

en: Default number of comments for each page: more comments are distributed in several pages.
lt: Įprastas komentarų skaičius puslapyje: jei komentarų yra daugiau, jie rodomi per kelis puslapius.

en: Comment controls
lt: Komentarų valdymo priemonės

en: Display above the comments
lt: Rodyti virš komentarų

en: Display below the comments
lt: Rodyti žemiau komentarų

en: Display above and below the comments
lt: Rodyti virš ir žemiau komentarų

en: Position of the comment controls box. The comment controls let the user change the default display mode and display order of comments.
lt: Vieta, kur rodomos komentarų valdymo priemonės. Jos leidžia vartotojams pasikeisti komentarų rodymo pobūdį ir tvarką.

en: Comment subject field
lt: Komentarų temos laukelis

en: Can users provide a unique subject for their comments?
lt: Ar vartotojai gali įvesti unikalią temą rašydami komentarus?

en: You are not authorized to post comments.
lt: Jūs neturite teisės rašyti komentarų.

en: The comment you are replying to does not exist.
lt: Komentaras kuriam jūs atsakote neegzistuoja.

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
lt: Ši diskusija yra uždaryta: jūs nebegalite rašyti naujų komentarų.

en: You are not authorized to view comments.
lt: Jūs neturite teisės skaityti komentarų.

en: Comment: updated %subject.
lt: Komentaras: atnaujintas %subject.

en: Comment: added %subject.
lt: Komentaras: pridėtas %subject.

en: Are you sure you want to delete the comment %title?
lt: Ar tikrai norite ištrinti komentarą %title?

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
lt: Visi atsakymai į šį komentarą bus prarasti. Tai neatsatoma.

en: Publish the selected comments
lt: Publikuoti pasirinktus įrašus

en: Unpublish the selected comments
lt: Nebeskelbti pasirinktus įrašus

en: There do not appear to be any comments to delete or your selected comment was deleted by another administrator.
lt: Pasirodo nėra ką trinti, gal būt kitas administratorius jau pašalino pasirinktus komentarus.

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
lt: Ar tikrai nori ištrinti šiuos komentarus ir jų palikuonis?

en: You have to specify a valid author.
lt: Reikia nurodyti autorių.

en: The name you used belongs to a registered user.
lt: Jūsų įvestas vardas priklauso registruotam nariui.

en: You have to leave your name.
lt: Jūs turite įrašyti savo vardą.

en: The e-mail address you specified is not valid.
lt: Jūsų įrašytas el. pašto adresas yra neteisingas.

en: You have to leave an e-mail address.
lt: Jūs turite įrašyti savo el. pašto adresą.

en: The URL of your homepage is not valid. Remember that it must be fully qualified, i.e. of the form <code>http://example.com/directory</code>.
lt: Jūsų svetainės adresas yra neteisingas. Jis turi būti nurodytas pilnai, įskaitant protokolą, pvz. <code>http://drupal.lt/aplankas</code>.

en: (No subject)
lt: (be temos)

en: Select your preferred way to display the comments and click "Save settings" to activate your changes.
lt: Pasirinkite patinkantį komentarų vaizdavimo būdą ir paspauskite "Išsaugoti nustatymus", kad pakeitimas įsigaliotų.

en: Comment viewing options
lt: Komentarų rodymo nustatymai

en: <a href="@login">Login</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
lt: <a href="@login">prisijunkite</a> arba <a href="@register">užsiregistruokite</a>, kad galėtumėte rašyti komentarus

en: Comment: deleted %subject.
lt: Komentaras: ištrintas %subject.

en: Access type
lt: Prieigos tipas

en: Default image
lt: Įprastas vaizdas

en: Use default image
lt: Naudoti įprastą vaizdą

en: Choose a image that will be used as default.
lt: Pasirinkite vaizdą kuris bus naudojamas kaip įprastas.

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
lt: Šis tekstas naudojamas paieškos sistemų, ekranų skaityklių ar kai vaizdo neįmanoma įkelti.

en: Add feed
lt: Pridėti tiekimą

en: Thank you for your vote.
lt: Dėkojame už balsą

en: File system
lt: Failų sistema

en: Undated
lt: Atnaujinta

en: @name's blog
lt: @name tinklaraštis

en: You need to provide a valid e-mail address to contact other users. Please update your <a href="@url">user information</a> and try again.
lt: Jūs turite pateikti galiojanti el. pašto adresą jei norite susisiekti su kitu nariu. Prašome atnaujinti savo <a href="@url">informacija</a> ir bandyti vėl.

en: You cannot contact more than %number users per hour. Please try again later.
lt: Jūs negalite susisiekti daugiau nei su %number  narių  per valandą. Prašome bandyti vėliau.

en: Join summary
lt: Prijungti santrauką

en: Split summary at cursor
lt: Atskirti santrauka prie kursoriaus

en: Enter your @s username.
lt: Įveskite registracijos @s vardą

en: Your virtual face or picture. Maximum dimensions are %dimensions and the maximum size is %size kB.
lt: Jūsų nuotrauka. Maksimalūs matmenys yra %dimensions, maksimalus dydis - %size kB.

en: Posted in
lt: kategorijoje

en: Cannot delete non-existent comment.
lt: Negalima pašalinti negzistuojančio komentaro.

en: Comment permissions are assigned to user roles, and are used to determine whether anonymous users (or other roles) are allowed to comment on posts. If anonymous users are allowed to comment, their individual contact information may be retained in cookies stored on their local computer for use in later comment submissions. When a comment has no replies, it may be (optionally) edited by its author. The comment module uses the same input formats and HTML tags available when creating other forms of content.
lt: Komentarų leidimai priskiriami per roles, ir nustatoma ar narys (anoniminis arba ne) gali komentuoti. Jei anoniminis lankytojas gali komentuoti jo individualūs kontaktai išsaugomi naršyklės sausainėliuose tam, kad juos panaudoti vėlesniuose komentavimuose. Kai komentaras neturi atsakymų jis gali būt (pasirinktinai) redaguojamas autoriaus. Komentarų modulis naudoja tuos pačius įvesties formatus ir HTML žymes kaip ir kitos pateikimo formos.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@comment">Comment module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@comment">Komentarų modulį</a>.

en: Below is a list of the latest comments posted to your site. Click on a subject to see the comment, the author's name to edit the author's user information, 'edit' to modify the text, and 'delete' to remove their submission.
lt: Žemiau yra naujausių komentarų sąrašas. Paspaudę ant temos, perskaitysite komentarą, ant autoriaus - pamatysite autoriaus profilio informaciją, "keisti" - galėsite redaguoti komentaro tekstą, "šalinti" - pašalinti komentarą.

en: Forces a user to look at their comment by clicking on a 'Preview' button before they can actually add the comment
lt: Priversk narį pasižiūrėti į savo komentarą prieš patalpinimą.

en: Comment: unauthorized comment submitted or comment submitted to a closed post %subject.
lt: Komentarai: bandyta paskelbti komentarą neturint teisių arba į uždarytą diskusiją %subject.

en: Submitted by !username on @datetime.
lt: Užrašė !username - @datetime.

en: Upload date
lt: Įkėlimo data

en: Action to take if argument is not present
lt: Kokį veiksmą atlikti, jei argumento nėra

en: If this value is received as an argument, the argument will be ignored; i.e, "all values"
lt: Jeigu ši reikšmė bus gaunama kaip argumentas, tada argumentas bus ignoruojas, pvz. "visos reikšmės"

en: Action to take if argument does not validate
lt: Veiksmai jei argumentas negalioja

en: !name's blog
lt: !name tinklaraštis

en: The node ID of the node.
lt: Mazgo ID.

en: All languages
lt: Visos kalbos

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: No role
lt: Jokios rolės

en: Image preview
lt: Paveikslėlio peržiūra

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. If unsure, specify nothing.
lt: Šis puslapis rodomas kaip užklaustas dokumenas nerandamas. Jei  abejojate palikite tuščia.

en: Search index
lt: Paieškos indeksas

en: View link
lt: Peržiūrėti nuorodą

en: %title field is required.
lt: %title laukelis privalomas.

en: The size of the file.
lt: Failo dydis.

en: @type %title has been created.
lt: @type %title sukurtas.

en: @type %title has been updated.
lt: @type %title atnaujinta.

en: The post could not be saved.
lt: Įrašas negali būti išsaugotas

en: In order to let group admins determine their own group theme, you must enable multiple themes using <a href="@url">theme configuration page</a>.
lt: Tam, kad suteikti grupės administratoriams galimybę keisti grupės temą turite įjungti kelias temas <a href="@url">temų valdymo puslapyje.</a>.

en: Your message will be sent to all members of this group.
lt: Jūsų žinutė bus nusiųsta visiems grupės nariams.

en: Enter a body for your message.
lt: Įveskite žinutės tekstą

en: You may not leave this group because it is a <em>closed</em> group. You should request removal from a group administrator.
lt: Jūs negalite palikti šios grupės todėl, kad ji <em>uždaryta</em>. Jei norite būt pašalinti reiktų prašyti grupės administratoriaus.

en: %name was promoted to <em>group administrator</em>.
lt: %name paaukštintas į <em>grupės administratorius</em>.

en: %name is no longer a <em>group administrator</em>.
lt: %name jau nebe <em>grupės administratorius</em>.

en: You may not invite yourself - @self.
lt: Savęs kviesti negalima- @self.

en: Invalid email address or username: @value.
lt: Blogas el. pašto adresas ar nario vardas: @value.

en: Membership request to the %group group was rejected, only group administrators can add users to this group.
lt: Narystė prašymas grupei %group atmestas; tik grupės administratorius gali pridėti narius prie grupės.

en: %user removed from %group.
lt: %user pašalintas iš %group.

en: Add users
lt: Pridėti narius

en: No groups available.
lt: Nėra grupių

en: No public posts in this group. You must <a href="!register">register</a> or <a href="!login">login</a> and become a member in order to post messages, and view any private posts.
lt: Grupėje nėra viešų įrašų. Turite <a href="!register">užsiregistruoti</a> arba <a href="!login">prisijungti</a> ir tapti grupės nariu tam, kad skelbti žinutes ir peržiūrėti įrašus.

en: No public posts in this group. Consider <a href="!url">joining this group</a> in order to view its posts.
lt: Grupėje nėra viešų įrašų. Apsvarstykite galimybę <a href="!url">prisijungti prie grupės</a>.

en: Open - membership requests are accepted immediately.
lt: Atvira - narystės prašymai patvirtinami iškarto.

en: Moderated - membership requests must be approved.
lt: Moderuojama - narystė prašymai turi būt patvirtinti.

en: Invite only - membership must be created by an administrator.
lt: Tik su pakvietimais - narystę sukuria administratorius.

en: Closed - membership is exclusively managed by an administrator.
lt: Uždara - narystė valdoma išskirtinai tik administratoriumi.

en: May users join this group during registration? If checked, a corresponding checkbox will be added to the registration form.
lt: Ar gali nariai prisijungti prie grupės registracijos metu? Jei pažymėta, registracijos formoje bus pridėti atitinkami žymimi langeliai.

en: List in groups directory
lt: Rodyti grupių sąraše.

en: Should this group appear on the <a href="@url">list of groups page</a> (requires OG Views module)? Disabled if the group is set to <em>private group</em>.
lt: Ar ši grupė bus rodoma <a href="@url">grupių sąraše</a> (reikalingas OG Views modulis)? Išjungta jei grupė nustatyta kaip <em>privati gruopė</em>

en: Group language
lt: Grupės kalba

en: Selecting a different locale will change the interface language for all group pages and emails. Users who have chosen a preferred language always see their chosen language.
lt: Pasirinkus kitą lokalę pasikeis ir sąsajos kalba visuose grupės puslapiuose. Nariai kurie pasirinko pageidaujama kalbą sąsaja matys savo kalba.

en: You must <a href="@join">join a group</a> before posting on this web site.
lt: Jūs turite <a href="@join">prisijungti prie grupės</a> prieš skelbiant šios svetainėje.

en: Sticky at top of group home page and other lists.
lt: Prikibęs grupės pirmo puslapio viršuje ir kituose sąrašuose.

en: OG audience & Public checkbox.
lt: OG auditorija & Public žymimas langelis.

en: OG audience.
lt: OG auditorija.

en: Group description.
lt: Grupės aprašymas.

en: Handling of group membership requests.
lt: Grupės narystės prašymų tvarkymas.

en: Checkbox for visibility on registration form.
lt: Žymimo langelio matomumas registracijos formoje.

en: Checkbox for visibility in the groups directory.
lt: Žymimo langelio matomumas grupių sąraše.

en: The default interface language for this group.
lt: Numatytoji sąsajos kalba šiai grupei.

en: Move all group posts and memberships to the group listed below.
lt: Perkelti visus grupės įrašus ir narystes į grupę žemiau.

en: In addition to deleting this group, you choose how to disposition the posts and memberships within it.
lt: Papildomai pašalinant šią grupę,pasirinkite kaip elgtis su įrašais ir narystėmis.

en: If you chose <strong>Move all group posts</strong> above, specify a destination group.
lt: Jei pasirinksite <strong>Perkelti visus grupės įrašus</strong>, nurodykite paskirties grupę.

en: You must <a href="@join">join a group</a> before posting a %type.
lt: Jūs turite <a href="@join">prisijungti prie grupės</a> prieš skelbiant %type.

en: To instantly approve this request, visit !approve_url.
    You may deny this request or manage members at !group_url. 
    
    Personal message from @username:
    ------------------
    
    @request
lt: Jei norite iškarto patvirtinti spauskite !approve_url.
    Jūs galite atmesti šį prašymą ar valdyti narius !group_url. 
    
    Asmeninė žinutė iš @username:
    ------------------
    
    @request

en: Manager: !name
lt: Valdytojas: !name

en: Delete request
lt: Pašalinti prašymą

en: This is an <em>invite only</em> group. The group administrators add/remove members as needed.
lt: Tai grupė <em>tik pagal pakvietimus</em>. Grupės administratorius gali pridėti/pašalinti narius.

en: This is a <em>closed</em> group. The group administrators add/remove members as needed.
lt: Ši grupė <em>uždara</em>. Grupės administratorius gali pridėti/pašalinti narius.

en: Add a new !type in this group.
lt: Pridėti naują !type į šia grupę.

en: Unrecognized name: %bad. | Unrecognized names: %bad.
lt[0]: Neatpažintas vardas: %bad.
lt[1]: Neatpažintas vardai: %bad.
lt[2]: Neatpažinti vardai: %bad.

en: 1 group | @count groups
lt[0]: @count grupė
lt[1]: @count grupės
lt[2]: @count[2] grupių

en: Deleted 1 orphan post. | Deleted @count orphan posts.
lt[0]: Pašalintas @count vienišas įrašas.
lt[1]: Pašalinti @count vieniši įrašai.
lt[2]: Pašalinta @count[2] vienišų įrašų.

en: Moved 1 orphan post. | Moved @count orphan posts.
lt[0]: Perkeltas @count vienišas įrašas.
lt[1]: Perkelti @count vieniši įrašai.
lt[2]: Perkelta @count[2] vienišų įrašų.

en: Moved 1 membership. | Moved @count memberships.
lt[0]: Perkalta @count narystė.
lt[1]: Perkaltos @count narystės.
lt[2]: Perkalta @count[2] narysčių.

en: Organic groups module enabled. Please see the included !readme_file for further installation instructions.
lt: Organic groups modulis įjungtas. Prašome peržiūrėti !readme_file dėl tolimesnių įdiegimo instrukcijų.

en: You have no node types which are acting as groups. See the notes section of the !readme_file and the content types fieldset at top of <a href="!settings">OG settings</a>.
lt: Jūs neturite mazgo tipų kurie elgtus kaip grupės. Peržiūrėkite note skiltį  !readme_file ir turinio tipų laukelių <a href="!settings">OG </a>.

en: Organic groups access control module is disabled. See the <a href="@modules">modules page</a>.
lt: Organic groups priėjimo kontrolės modulis išjungtasd. Peržiūrėkite <a href="@modules">modulių puslapį</a>.

en: Enable users to create and manage groups.  OG Views integration module is recommended for best experience.
lt: Įgalina nariams kurti ir valdyti grupes. OG Views Integracijos modulis rekomenduojamas.

en: You must designate at least one content type to act as a group node and another as a group post. <a href="!create">Create new content type</a> if needed.
lt: Jūs turite nustatyti bet vieną turinio tipą kuris elgsis kaip grupės mazgas ir kitą kaip grupės įrašas. <a href="!create">Sukurkite naują turinio tipą</a> jei reikia.

en: OG admins always see the checkbox for adding a group to the <em>registration form</em>. Note that changing this setting has no effect on existing posts. Re-save those posts to acquire this new setting.
lt: OG adminas visada mato žymima laukelį pridėti grupę į registracijos formą. Atminkite, kad pakeitimai neturės įtakos jau egzistuojantiems įrašams, Išsaugokite iš naujo įrašus jei norite, kad atitiktų naujas nuostatas.

en: Format of "From:" field
lt: Formatas  "From:" laukelio

en: Specify the format of the "From:" field on outgoing notifications. Available variables: @user_mail, @user_name, @site_mail, @site_name. Note that the @user_mail token reveals the author's email address. If the admin email examples above appear blank, you need to set your site email in the "Site information" panel.
lt: Nurodykite "From:" laukelio forma išeinantiems įspėjimams. Galimi kintamieji: @user_mail, @user_name, @site_mail, @site_name. Atminkit, kad @user_mail token atitinka autoriaus el. pašto adresą. Jei administratoriaus el. pašto adresas nenurodytas, reiktų nurodyti svetainės el. pašto adresą.

en: User subscribes to group
lt: Narys prisijungia prie grupės

en: A user has subscribed to a group and is approved. If the user isn't approved then this event won't be triggered.
lt: Nario prisijungimas prie grupės patvirtintas. Jei narys nepatvirtintas šis veiksmas nebus paleidžiamas

en: User unsubscribes from group
lt: Narys atsijungia nuo grupės

en: User that subscribed to the group
lt: Narys kuris prisijungė prie grupės

en: Add group node settings to content
lt: Pridėti grupės mazgo nuostatas prie turinio

en: Content that will become a group node
lt: Turinys kuris taps grupės mazgu

en: When creating a group node organic groups module requires some group settings. This action should be used after 'Add new content' action, that adds a <a href="@group-node-type">group node type</a> content, and will result with a new group node.
lt: Kai kuriamas grupės mazgas organinių grupių modulis reikalauja kai kurių nuostatų. Šis veiksmas turėtų būt naudojamas po 'Pridėti naują turinį' veiksmo kuris prideda  <a href="@group-node-type">grupės mazgo tipą</a>.

en: When enabled the user will automatically be approved. When disabled user will be a pending member.
lt: Kai įjungta narys automatiškai bus patvirtintas. Kai išjungta nariai lauks patvirtinimo.

en: Organic groups form settings
lt: Organinių grupių formų nuostatos

en: Evaluates to TRUE if the user is an approved member of the group. If the user is a pending member this condition will return FALSE.
lt: Nustato TRUE jei narys priklauso grupei. Jei narys laukia narystė sąlyga grąžins FALSE.

en: Visibility chosen by author/editor using a checkbox on the posting form. Checkbox defaults to <em>public</em>.
lt: Matomumas pasirenkamas autoriaus/redaktoriaus pasinaudojus žymimu langeliu skelbimo formoje. Numatyta <em>vieša</em>.

en: Visibility chosen by author/editor using a checkbox on the posting form. Checkbox defaults to <em>private</em>.
lt: Matomumą pasirenka autorius/redaktorius pasinaudojus žymėjimo langeliu skelbimo formoje. Numatyta <em>privatu</em>.

en: Private groups
lt: Privačios grupės

en: Checkbox for visibility of group home page to non-members.
lt: Žymimas laukelis ar pirmas grupės puslapis matomas ne grupės nariams.

en: Show this post to everyone, or only to members of the groups checked above. Posts without any groups are always <em>public</em>.
lt: Rodyti šį įrašą visiems ar tik grupės nariams pasirinktoms aukščiau. Įrašai be grupių bus <em>vieši</em>.

en: Members of <a href="@group-node">@group-name</a> may view this node.
lt: <a href="@group-node">@group-name</a> grupės nariai galės peržiūrėti šį mazgą.

en: Group admins of <a href="@group-node">@group-name</a> may view/edit/delete this node.
lt: <a href="@group-node">@group-name</a> grupės administratorius galės peržiūrėti/redaguoti/pašalinti šį mazgą.

en: Choose whether new groups should be private or public.
lt: Pasirinkite ar nauja grupė bus vieša ar privati.

en: Remove post from all groups
lt: Pašalinti įrašus iš visų grupių

en: Promote user to an administrator in the specified group
lt: Paaukštinti narį į administratorius nurodytos grupės

en: Demote user from an administrator in the specified group
lt: Pažemint narį iš nurodytos grupės administratorių

en: Approve user subscription to the specified group
lt: Patvirtinti narių prašymus nurodytos grupės

en: Deny user subscription to the specified group
lt: Atmesti narių prašymus nurodytos grupės

en: Make post publicly visible
lt: Padaryti įrašus viešai matomus

en: Make post private to its groups
lt: Padaryti įrašus grupės privačiais

en: Please <a href="!url">create</a> a group first.
lt: Prašome pirmiau <a href="!url">skurti</a> grupę.

en: There are no groups. You must have at least one existing group with nodes assigned to use this action.
lt: Nėra grupių. Jūs turite pasirinkti bent jau vieną egzistuojančią grupę su priskirtais mazgais.

en: Select the group to which this user should be promoted.
lt: Pasirinkite grupę kurioje narys turėtų būt paaukštintas.

en: Select the group from which this user should be demoted.
lt: Pasirinkite grupę kurioje narys turėtų būt pažemintas.

en: Select the group whose user subscription request should be approved.
lt: Pasirinkite grupę kurios narių narystės prašymai turėtų būt patvirtinti.

en: Select the group whose user subscription request should be denied.
lt: Pasirinkite grupę kurios narių narystės prašymai turėtų būt atmesti.

en: Set node %id to public.
lt: Nustatyti mazgą %id  į viešą.

en: Set node %id to private.
lt: Nustatyti mazgą %id  į privatų.

en: Removed node %id from all groups.
lt: Pašalintas mazgas %id  iš visų grupių.

en: %name was promoted to <em>group administrator</em> in %group.
lt: %name paaukštintas į <em>grupė administratorius</em> - %group.

en: Demoted user %name from <em>group administrator</em> in %group.
lt: %name pažemintas iš <em>grupė administratorius</em> - %group.

en: Approved user %name's subscription to %group.
lt: Patvirtintas nario %name prašymas į %group.

en: Denied user %name's subscription to %group.
lt: Atmestas nario %name prašymas į %group.

en: Organic groups actions
lt: Organic groups veiksmai

en: Provides actions for use with Organic Groups and Trigger.
lt: Teikia veiksmus naudojamus Organic Groups ir Trigger.

en: Group notifications can also be <a href="!manage-url">customized</a> in greater detail if required.
lt: Grupių pranešimai taip pat gali būt <a href="!manage-url">tvarkomi</a> jei reikia daugiau galimybių.

en: Node event notifications can be configured via the <a href="!url">messaging templates</a> interface.
lt: Mazgo įvykio pranešimai gali būt konfigūruojami per <a href="!url">žinučių šablonų</a> sąsaja.

en: OG notifications (default)
lt: OG pranešimai (numatytasis)

en: Notifications for organic groups node events. Other group notification strings can be customized via the <a href="!url">OG config</a> page.
lt: Pranešimai organinių grupių mazgų įvykiams. Kito grupės pranešimų eilutės gali būt tvarkomos per <a href="!url">OG config</a> puslapį.

en: OG notifications for new content
lt: OG pranešimai apie naują turinį

en: Notifications for organic groups node creation events.
lt: Pranešimai apie organinių grupių mazgų sukūrimą.

en: OG notifications for updated content
lt: OG pranešimai apie atnaujintą turnį

en: Notifications for organic groups node update events.
lt: Pranešimai apie organinių grupių mazgų atnaujinimą.

en: OG notifications for comments
lt: OG pranešimai apie komentarus

en: Notifications for organic groups comment events.
lt: Pranešimai apie organinių grupių mazgų komentarus.

en: Body footer
lt: Turinio poraštė

en: Greetings, [user],
lt: Sveiki, [user],

en: A [type-name] has been updated in group [ogname]: [title]
lt: [type-name] atnaujintas grupėje [ogname]: [title]

en: Read more at [node-url].
lt: Daugiau skaitykite [node-url].

en: A [type-name] has been created in group [ogname]: [title]
lt: [type-name] buvo sukurtas grupėje [ogname]: [title]

en: A new comment has been added by [comment-author-name] to this thread in group [ogname]: [comment-title]
lt: Naują komentarą prdėjo [comment-author-name] grupėje [ogname]: [comment-title]

en: Read more at [comment-url] or reply via [comment-reply-url].
lt: Daugiau skaitykite [comment-url] ar atsakykite [comment-reply-url].

en: Group nodes
lt: Grupės mazgai

en: Group: Description
lt: Grupė: Aprašymas

en: Group: Members count
lt: Grupė: Narių kiekis

en: Group: Post count
lt: Grupė: Įrašų kiekis

en: Group: Post count *new*
lt: Grupė: Nauji įarašai

en: Number of new posts in a group for the current user.
lt: Naujų įrašų kiekis žiūrinčiam nariui.

en: Group: Selective
lt: Grupė: Pasirenkamas

en: Group: Private
lt: Grupė: Privatu

en: Group: List in directory
lt: Grupė: Sąraše

en: Group: Join link
lt: Grupė: Prisijungimo nuorodą

en: Displays a link for joining a group when a user is not already a member.
lt: Rodo nuorodą jei narys nepriklauso grupei.

en: Group: Language
lt: Grupė: Kalba

en: Group types
lt: Grupės tipas

en: The type of a group (for example, "blog entry", "forum post", "story", etc).
lt: Grupės tipas (pavyzdžiui: 'tinklaraščio įrašas', 'diskusijų tema', ir pan)

en: Group types (all)
lt: Grupės tipai (visi)

en: Restrict to all content types that have been marked as groups.
lt: Apriboti visus turinio tipus kurie buvo pažymėti kaip grupės.

en: The groups for a post.
lt: Grupės įrašams.

en: Group node (post)
lt: Grupės mazgas (įrašas)

en: Bring in information about the group node based on a post's groups.
lt: Suteikia informacija apie grupės mazgą paremta grupės įršais

en: <strong>Posts</strong> are filtered for specific organic groups.
lt: <strong>Įrašai</strong> yra atfiltruoti specifinei grupei.

en: Post: in specified group (by number)
lt: Įrašai: specifinei grupei (pagal numerį)

en: Remove membership
lt: Pašalinti narystę

en: Group post
lt: Grupės įrašas

en: Menu links
lt: Meniu nuorodos

en: Link title
lt: Nuorodos pavadinimas

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.

en: %message in %file on line %line.
lt: %message faile %file, %line eilutėje.

en: 1 character | @count characters
lt[0]: @count simbolis
lt[1]: @count simboliai
lt[2]: @count simbolių

en: Theme registry
lt: Temų registrą

en: Picture image path
lt: Paveikslėlio kelias

en: You do not have any administrative items.
lt: Jūs neturite administruojamų elementų

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
lt: Viena ar daugiau problemų aptika jūsų Drupal svetainėje. Daugiau informacijos rasite patikrinę <a href="@status">būsenos pranešimą</a> .

en: Help topics
lt: Žinyno temos

en: Help is available on the following items:
lt: Žinynas apima šiuos elementus:

en: No help is available for module %module.
lt: Pagalba nepateikta %module moduliui.

en: @module administration pages
lt: @module administravimo puslapiai

en: By module
lt: Pagal modulius

en: Manage your site's content.
lt: Tvarkyti jūsų svetainės turinį.

en: Control how your site looks and feels.
lt: Valdyti kaip atrodo jūsų svetainė.

en: Adjust basic site configuration options.
lt: Derinti pagrindines svetainės nuostatas.

en: Manage your site's users, groups and access to site features.
lt: Valdyti svetainės narius, grupes ir priėjimo teises.

en: View reports from system logs and other status information.
lt: Peržiūrėti pranešimus iš sistemos  registro ir kitą būsenos informaciją.

en: Node creation
lt: Mazgo kūrimas

en: Add subscription
lt: Pridėti prenumeratą

en: Send Interval
lt: Siuntimo intervalas

en: Delete link
lt: Ištrinti nuorodą

en: Translate interface
lt: Sąsajos vertimas

en: Add language
lt: Pridėti kalbą

en: Edit string
lt: Redaguoti eilutes

en: Delete string
lt: Šalinti eilutes

en: Are you sure you want to delete the language %name?
lt: Ar tikrai nori ištrinti %name kalbą?

en: The language %locale has been removed.
lt: Kalba %locale buvo pašalinta

en: Are you sure you want to delete the string "%source"?
lt: Ar tikrai norite pašalinti eilutę "%source"?

en: Deleting the string will remove all translations of this string in all languages. This action cannot be undone.
lt: Pašalinami šią eilutę pašalinsite visus vertimus visose kalbose. Šis veiksmas galutinis.

en: locale
lt: lokalė

en: Multilingual support
lt: Kelių kalbų palaikymas

en: Enabled, with translation
lt: Įjungta su vertimu

en: Publish comment
lt: Publikuoti komentarą

en: The file could not be uploaded.
lt: Failo neįmanoma įkelti.

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
lt: Pasirinkta paveikslėlių valdymo įrankinė (toolkit) %toolkit negali teisingai įvykdyti %function.

en: The background color to use for exposed areas of the image. Use web-style hex colors (#FFFFFF for white, #000000 for black). An empty value will cause images that support transparency to have transparent backgrounds, otherwise it will be white.
lt: Fono spalva naudojama pažeistose vaizdo vietose. Naudokite hex spalvas (#FFFFFF balta, #000000 juoda). Tuščia reikšmė palaiko permatomą foną vaizdams kurie palaiko permatomą foną, kitu atveju bus naudojama balta.

en: Please only use alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for preset names.
lt: Prašome naudoti tik skaičius, raides apatinį brūkšnį (_) ar minusą (-) parinkties pavadinimui.

en: Preset %name (ID: @id) was deleted.
lt: Parinktis %name (ID: @id) pašalinta.

en: Preset %name (ID: @id) was flushed.
lt: Parinktis %name (ID: @id) išvalyta.

en: Override Defaults
lt: Perrašyti Numatytuosius

en: Unknown Action.
lt: Nežinomas Veiksmas.

en: Unknown Preset.
lt: Nežinoma Parinktis.

en: The action was succesfully updated.
lt: Šis veiksmas sėkmingai atnaujintas.

en: ImageCache already generating: %dst, Lock file: %tmp.
lt: ImageCache jau generuojamas: %dst, Užrakintos bylos: %tmp.

en: Manage ImageCache presets.
lt: Valdyti ImageCache parinktis.

en: Place the following snippet in your module as part of <code>hook_imagecache_default_presets()</code>.
lt: Įterpkite šį fragmentą į savo modulį kaip dalį
    <code>hook_imagecache_default_presets()</code>.

en: %p is not a directory or is not readable by the webserver.
lt: %p ne katalogas arba ne skaitomas web serverio.

en: Has Avatar
lt: Turi Avatarą

en: Display the node with standard node view.
lt: Rodyti standartinį mazgo langą.

en: The directory %file is not protected from modifications and poses a security risk. You must change the directory's permissions to be non-writable.
lt: Katalogas %file neapsaugotas nuo pakeitimų ir gali sukelti saugumo rizika. Jūs turite pakeisti katalogo leidimus, kad jis nebūtų įrašomas.

en: Draft
lt: Juodraštis

en: Save Draft
lt: Išsaudoti Juodraštį

en: Currently using !item !version
lt: Dabar naudojama  !item !version

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
lt: Jūs bandėte pasinaudoti vienkartine prisijungimo nuorodą paskyrai kuri užblokuota.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
lt: Narys %name pasinaudojo vienkartine nuoroda - %timestamp.

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
lt: Sukurta nauja paskyra nariui<a href="@url">%name</a>. El. pašto žinutė nebuvo išsiųsta.

en: Registration successful. You are now logged in.
lt: Registracija sėkminga. Jūs dabar esate prisijungę.

en: Password and further instructions have been e-mailed to the new user <a href="@url">%name</a>.
lt: Slaptažodis ir tolesnės instrukcijos buvo išsiųstos naujam nariui <a href="@url">%name</a>.

en: New user: %name (%email).
lt: Naujas narys: %name (%email).

en: There are no submissions for this form. <a href="!url">View this form</a>.
lt: Šios formos pateikimų nėra. <a href="!url">Peržiūrėti šią formą</a>.

en: Start time
lt: Pradžios laikas

en: Node module form.
lt: Mazgo modulio forma.

en: Locale module form.
lt: Lokalės modulio forma.

en: Taxonomy module form.
lt: Sistematikos modulio forma.

en: Failed to modify %settings, please verify the file permissions.
lt: Nepavyko pakeisti %settings, prašome patikrinti failo leidimus.

en: Failed to open %settings, please verify the file permissions.
lt: Nepavyko atidaryti %settings, prašome patikrinti failo leidimus.

en: Legend
lt: Legenda

en: Format: @date
lt: Formatas: @date

en: The year must be a number between %min and %max.
lt: Metai turi būt tarp %min ir%max.

en: The To date must be greater than the From date.
lt: Iki data turėtų būt didesnė nei Nuo data.

en: Date date (YYYY-MM-DD)
lt: Data (YYYY-MM-DD)

en: Date datetime (YYYY-MM-DDTHH:MM:SS)
lt: Data su laiku (YYYY-MM-DDTHH:MM:SS)

en: Time H:i
lt: Laikas H:i

en: !repeats_every_interval on the !date_order !day_of_week
lt: !repeats_every_interval - !date_order !day_of_week

en: !repeats_every_interval every !day_of_week
lt: !repeats_every_interval kiekvieną !day_of_week

en: !repeats_every_interval on the !month_days of !month_names
lt: !repeats_every_interval - !month_days - !month_names

en: !repeats_every_interval on !month_names
lt: !repeats_every_interval - !month_names

en: !repeats_every_interval !count times
lt: !repeats_every_interval !count kartus

en: !repeats_every_interval until !until_date
lt: !repeats_every_interval iki !until_date

en: !repeats_every_interval except !except_dates
lt: !repeats_every_interval išskyrus!except_dates

en: !repeats_every_interval where the week start on !day_of_week
lt: !repeats_every_interval kai savaitė prasideda !day_of_week

en: every week | every @count weeks
lt[0]: kas savaitę
lt[1]: kas @count savaites
lt[2]: kas @count[2] savaičių

en: every month | every @count months
lt[0]: kas mėnesį
lt[1]: kas @count mėnesius
lt[2]: kas @count[2] mėnesių

en: every year | every @count years
lt[0]: kasmet
lt[1]: kas @count metus
lt[2]: kas @count[2] metų

en: every day | every @count days
lt[0]: kiekvieną dieną
lt[1]: kas @count dienas
lt[2]: kas @count[2] dienų

en: Detected time zone: %timezone; client date: %date; abbreviation: %abbreviation; offset: %offset; daylight saving time: %is_daylight_saving_time.
lt: Atpažinta laiko juosta: %timezone; kliento data: %date; sutrumpinimas: %abbreviation; offset: %offset; vasaros laikas: %is_daylight_saving_time.

en: Trigger
lt: Spragtukas

en: Comparison
lt: Palyginimas

en: Poll title
lt: Apklausos pavadinimas

en: Numbered list
lt: Sunumeruotas sąrašas

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to login. Please change your password.
lt: Jūs ką tik pasinaudojote vienkartinę prisijungimo nuorodą. Daugiau nebūtina naudotis ja norint prisijungti. Prašome pasikeisti savo slaptažodį.

en: !username has applied for an account.
    
    !edit_uri
lt: !username paprašė tapti nariu. 
    
    !edit_uri

en: Username or e-mail address
lt: Vardas arba el. pašto adresas

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
lt: %name: šis laukelis negali turėti daugiau nei @count reikšmių.

en: No fields available.
lt: Laukelių nėra.

en: '@column' => value for @column
lt: '@column' =>reikšmė @column

en: return array(
      0 => array(@columns),
      // You'll usually want to stop here. Provide more values
      // if you want your 'default value' to be multi-valued:
      1 => array(@columns),
      2 => ...
    );
lt: return array(
      0 => array(@columns),
      //Paprastai jūs norite sustoti čia. Pateikite daugiau reikšmių
      //jei norite, kad 'įprasta reikšmė' būtų daugialypė:
      1 => array(@columns),
      2 => ...
    );

en: Modify user roles
lt: Keisti nario roles

en: Bulk operations
lt: Masinės operacijos

en: - Choose an operation -
lt: - Pasirinkite operaciją -

en: Vertical Tabs
lt: Vertikalios kortelės

en: Not in book
lt: Ne knygoje

en: <create a new book>
lt: <sukurti naują knygą>

en: New book
lt: Nauja knyga

en: By @name on @date
lt: Sukūrė @name - @date

en: By @name
lt: Sukūrė @name

en: Not in menu
lt: Ne meniu

en: No attachments
lt: Nėra prisegtuko

en: Alias: @alias
lt: Pervadinimas: @alias

en: No alias
lt: Nėra pervadinimo

en: No terms
lt: Nėra termino

en: The Blog API module allows your site's users to access and post to their blogs from external blogging clients. External blogging clients are available for a wide range of desktop operating systems, and generally provide a feature-rich graphical environment for creating and editing posts.
lt: Blog API modulis suteikia galimybę nariams rašyti savo tinklaraštį naudojant nutolusias rašymo programas. Išorinės rašymo programos galimos daugeliui operacinių sistemų ir teikia grafinę aplinką kurti ir redaguoti įrašus.

en: <a href="@ecto-link">Ecto</a>, a blogging client available for both Mac OS X and Microsoft Windows, can be used with Blog API. Blog API also supports <a href="@blogger-api">Blogger API</a>, <a href="@metaweblog-api">MetaWeblog API</a>, and most of the <a href="@movabletype-api">Movable Type API</a>. Blogging clients and other services (e.g. <a href="@flickr">Flickr's</a> "post to blog") that support these APIs may also be compatible.
lt: <a href="@ecto-link">Ecto</a>, rašymo programa galima Mac OS X ir Microsoft Windows, gali naudoti Blog API. Blog API taip pat palaiko <a href="@blogger-api">Blogger API</a>, <a href="@metaweblog-api">MetaWeblog API</a>, ir daugelį <a href="@movabletype-api">Movable Type API</a>. Rašymo programos ir kiti servisai  (pvz <a href="@flickr">Flickr's</a> "post to blog") kurie palaiko šiuos API, taip pat galimos naudojimui.

en: Select the content types available to external clients on the <a href="@blogapi-settings">Blog API settings page</a>. If supported and available, each content type will be displayed as a separate "blog" by the external client.
lt: Pasirinkite turinio tipus galimus išorinėms programoms <a href="@blogapi-settings">Blog API nuostatų puslapyje</a>. Jei palaikoma ir galima, kiekvienas turinio tipas išorinėje programoje, bus rodomas kaip atskiras "blog" .

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@blogapi">Blog API module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@blogapi">Blog API modulį</a>.

en: Returns a list of blogs to which an author has posting privileges.
lt: Grąžiną sąrašą tinklaraščių kurių autoriai turi privilegijų.

en: Returns a list of all categories defined in the blog.
lt: Grąžina kategorijų sąrašą kuris apibrėžtas tinklaraštyje.

en: Publish (rebuild) all of the static files related to an entry from your blog. Equivalent to saving an entry in the system (but without the ping).
lt: Publikuoti (atnaujinti) visas statines bylas susijusias su įrašu iš jūsų tinklaraščio. Atitinka įrašo išsaugojimą sistemoje (bet be ping).

en: You do not have permission to create this type of post.
lt: Jūs neturite teisės kurti įrašo šio turinio tipui.

en: You do not have permission to publish this type of post. Please save it as a draft instead.
lt: Jums neleidžiama publikuoti šio tipo įrašų. Prašome išsaugoti kaip juodraštį.

en: You do not have permission to save this post as a draft. Please publish it instead.
lt: Jums neleidžiama išsaugoti šio turinio kaip juodarščio. Prašome publikuoti jį.

en: Invalid categories submitted.
lt: Pasirinkta klaidinga kategorija.

en: A category from the @vocabulary_name vocabulary is required.
lt: Kategorija iš @vocabulary_name žodyno privaloma.

en: You may only choose one category from the @vocabulary_name vocabulary.
lt: Jūs galite pasirinkti tik vieną kategoriją iš @vocabulary_name žodyno.

en: Error saving categories. This feature is not available.
lt: Klaida išsaugant kategorijas. Ši galimybe neįmanoma.

en: You do not have permission to edit this blog.
lt: Jūs neturite teisė redaguoti šio tinklaraščio.

en: Enable for external blogging clients
lt: Įjungti išoriniai rašymo programai

en: Select the content types available to external blogging clients via Blog API. If supported, each enabled content type will be displayed as a separate "blog" by the external client.
lt: Pasirinkite turinio tipą kuris bus galimas išorinei rašymo programai per Blog API. Jei palaikoma programos, kiekvienas įjungtas turinio tipas bus rodomas kaip atskiras "blog"

en: Blog API module is not configured to support the %type content type, or you don't have sufficient permissions to post this type of content.
lt: Blog API modulis nenustatytas palaikyti %type turinio tipą, arba jūs neturinte tinkamų leidimų.

en: @type: added %title using blog API.
lt: @type: įdėtas %title naudojant blog API.

en: @type: updated %title using Blog API.
lt: @type:  atnaujintas %title naudojant Blog  API

en: Blog API
lt: Tinklaraščio API

en: Configure the content types available to external blogging clients.
lt: Valdo įmanomus turinio tipus išoriniams irašymo klientams.

en: Allows users to post content using applications that support XML-RPC blog APIs.
lt: Leidžia nariams įvesti įrašus naudojant programas kurios palaiko XML-RPC žurnalų API.

en: <em>and</em> where <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
lt: <em>ir</em> kur <strong>%property</strong> yra <strong>%value</strong>

en: <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
lt: <strong>%property</strong> yra <strong>%value</strong>

en: User autocomplete
lt: Narių autocomplete

en: Initializing.
lt: Inicijavimas.

en: Remaining @remaining of @total.
lt: Lieka @remaining iš  @total.

en: An error has occurred.
lt: Įvyko klaida.

en: Please continue to <a href="@error_url">the error page</a>
lt: Prašome tęsti <a href="@error_url">klaidos puslapis</a>

en: HTTP POST is required.
lt: HTTP POST reikalingas.

en: Your page will be a part of the selected book.
lt: Jūsų puslapis bus dalis pasirinkto knygos.

en: 0 sec
lt: 0 sekundžių

en: Create a list of options as a list in <strong>Allowed values list</strong> or as an array in PHP code. These values will be the same for %field in all content types.
lt: Sukuria sąrašą pasirinkimų <strong>Leidžiamų reikšmių sąrašas</strong> ar kaip PHP kodą. Šios reikšmės bus tokios pačios %field visuose turinio tipuose.

en: You need to specify the 'allowed values' for this field.
lt: Jums reikia nurodyti 'leidžiamos reikšmės' šiam laukeliui.

en: form
lt: forma

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda

en: Submit button text
lt: Pateikimo mygtuko tekstas

en: The text used in the menu as link text for this item.
lt: Tekstas, naudojamas kaip meniu nuorodos tekstas šiam elementui.

en: The name of the currently logged in user.
lt: Šiuo metu prisijungusio vartotojo vardas.

en: The user ID of the currently logged in user.
lt: Šiuo metu prisijungusio vartotojo ID.

en: The email address of the currently logged in user.
lt: Šiuo metu prisijungusio vartotojo el. pašto adresas.

en: Basic options
lt: Pagrindinės nuostatos

en: alert
lt: įspėjimas

en: emergency
lt: kritiška padėtis

en: Filter log messages
lt: Filtruoti log žinutes

en: You must select something to filter by.
lt: Jūs turite pasirinkti pagal ką filtruoti.

en: The results of this submission may be viewed at:
lt: Rezultatą galite peržiūrėti:

en: New component name
lt: Naujo komponento pav.

en: When adding a new component, the name field is required.
lt: Kai pridedamas naujas komponentas, jo pavadinimas privalomas.

en: Your webform has been published.
lt: Jūsų formą buvo paskelbta.

en: The component positions and mandatory values have been updated.
lt: Komponento pozicija ir privalomos reikšmės atnaujintos.

en: Optional. You may organize your form by placing this component inside another fieldset.
lt: Pasirinktina. Galite sutvarkyti jūsų formą įkėlus komponentus į kitą laukelių rinkinį.

en: Component %name cloned.
lt: Komponentas %name klonuotas.

en: Component %name updated.
lt: Komponentas %name atnaujintas.

en: New component %name added.
lt: Naujas komponentas %name pridėtas.

en: Delete the %name fieldset?
lt: Pašalinti %name laukelių rinkinį?

en: This will immediately delete the %name fieldset and all children elements within %name from the %webform webform. This cannot be undone.
lt: Tai iškarto pašalins %name laukelių rinkinį ir visus jame esančius elementus %name iš %webform webformos. Tai nebeatstatoma.

en: Delete the %name component?
lt: Pašalinti %name elementą?

en: This will immediately delete the %name component from the %webform webform. This cannot be undone.
lt: Tai iškarto pašalins %name komponentą iš %webform webformos. Tai nebeatstatoma.

en: Component %name deleted.
lt: Komponentas %name pašalintas.

en: Submissions for %user
lt: %user pateikimas

en: Show !count results per page.
lt: Rodyti !count rezultatus puslapyje.

en: Showing all results.
lt: Rodomi visi rezultatai.

en: @total results total.
lt: @total rezultatai.

en: This is the delimiter used in the CSV/TSV file when downloading Webform results. Using tabs in the export is the most reliable method for preserving non-latin characters. You may want to change this to another character depending on the program with which you anticipate importing results.
lt: Tai skirtukas naudojamas CSV/TSV faile kai atsiunčiami Webformos rezultatai. Patikimiausias būdas išsaugoti ne logtyniškus simbolius yra eksportuoti naudojant tabuliavimą (Tab (\t)). Galite pakeisti į kitą simbolį priklausimai nuo jūsų programinės įrangos, kuria atidarinėsite CSV/TSV failą.

en: Submission Details
lt: Pateikimo Informacija

en: This page displays all the components currently configured for this webform node. You may add any number of components to the form, even multiple of the same type. To add a new component, fill in a name and select a type from the fields at the bottom of the table. Submit the form to create the new component or update any changed form values.
lt: Šiame puslapyje rodomi visi komponentai šiuo metu nustatyti šiam web formos mazgui.

en: Click on any existing component's name to edit its settings.
lt: Spauskite ant komponento pavadinimo jei norite jį redaguoti.

en: These permissions affect which roles can submit this webform. It does not prevent access to the webform page. If needing to prevent access to the webform page entirely, use a content access module such as <a href="http://drupal.org/project/taxonomy_access">Taxonomy Access</a> or <a href="http://drupal.org/project/node_privacy_byrole">Node Privacy by Role</a>.
lt: Šie leidimai nurodo kurioms rolėms leidžiama pateikti formą. Tai neuždraudžia formos peržiūrėti. Jei reikia užkirsti kelią visam webformos puslapiui naudokitės turinio draudimo moduliais tokiais kaip <a href="http://drupal.org/project/taxonomy_access">Taxonomy Access</a> ar <a href="http://drupal.org/project/node_privacy_byrole">Node Privacy by Role</a>.

en: Roles that can submit this webform
lt: Rolės kurioms leidžiama užpildyti formą

en: Show complete form in teaser
lt: Rodyti visą formą įžangoje

en: Display the entire form in the teaser display of this node.
lt: Rodyti šio mazgo formą įžangoje

en: By default the submit button on this form will have the label <em>Submit</em>. Enter a new title here to override the default.
lt: Įprastai pateikimo mygtuko tekstas šiai formai yra <em>Siųsti</em>. Įveskite naują pavadinimą.

en: The entered email address %address is not a valid address.
lt: Įvestas el. pašto adresas  %address netinkamas.

en: Submissions for this form are closed.
lt: Pateikimai šiai formai negalimi.

en: You must <a href="!login">login</a> or <a href="!register">register</a> to view this form.
lt: Jūs turite <a href="!login">prisijungti</a> ar <a href="!register">užsiregistruyoti</a>jei noite peržvelgti formą.

en: You do not have permission to view this form.
lt: Jūs neturite teisės peržiūrėti šios formos.

en: You have submitted this form the maximum number of times (@count).
lt: Jūs pildėte šią formą, maksimalų skaičių kartų (@count).

en: You have already submitted this form.
lt: Jūs jau pildėte šią formą.

en: You may not submit another entry at this time.
lt: Šiuo metu jūs negalite pildyti formos.

en: <a href="!url">View your previous submissions</a>.
lt: <a href="!url">Peržiūrėti buvusius pateikimus</a>.

en: Available components
lt: Galimi komponentai

en: These are the available field types for your installation of Webform. You may disable any of these components by unchecking its corresponding box. Only checked components will be available in existing or new webforms.
lt: Čia yra galimi laukelių tipai jūsų įdiegtai Webformai. Jūs galite išjungti bet kurį komponentą atžymėdami langelį. Tik pažymėti komponentai bus galimi naujosm formoms.

en: Default e-mail values
lt: Numatytos el. pašto reikšmės

en: The default sender address for emailed webform results; often the e-mail address of the maintainer of your forms.
lt: Numatytas siuntėjo adresas siunčiamiems pateikimams; dažniausiai el. pašto adresas formos kūrėjo.

en: The default sender name which is used along with the default from address.
lt: Numatytas siutėjo vardas kuris naudojamas su numatytu NUO adresu.

en: Default subject
lt: Numatyta tema

en: Form submission from: %title
lt: Formos pateikimas iš: %title

en: The default subject line of any e-mailed results.
lt: Numatyta temos eilutė vieims siunčiamiems rezultatams.

en: Allow cookies for tracking submissions
lt: Leisti sausainėlius (cookies) pateikimų sekimui

en: <a href="http://www.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie">Cookies</a> can be used to help prevent the same user from repeatedly submitting a webform. This feature is not needed for limiting submissions per user, though it can increase accuracy in some situations. Besides cookies, Webform also uses IP addresses and site usernames to prevent repeated submissions.
lt: <a href="http://www.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie">Sausainėliai (Cookies)</a> gali būt naudojami užkirsti kelią tam pačiam lankytojui daug kartų pateikti formą. Ši galimybė nereikalinga jei ribojami pateikimai kiekvienam lankytojui, kadangi gali padidinti ribojimą kaikuriais atvejais. Bet sausainėlių Webforma taip pat naudoja IP adresus ir registruotus narius, kad neleistų daug kartų pateikti formos.

en: Default export format
lt: Eksporto formatas pagal nutylėjimą

en: Default export delimiter
lt: Numatytasis eksportavimo skirtukas

en: Submission access control
lt: Pateikimų priėjimo kontrolė

en: Select the user roles that may submit each individual webform
lt: Pasirinkite narių rolę kuri galės pateikti kiekvieną individualią webformą

en: Disable Webform submission access control
lt: Išjungti Webforms pateikimo priėjimo kontrolę

en: By default, the configuration form for each webform allows the administrator to choose which roles may submit the form. You may want to allow users to always submit the form if you are using a separate node access module to control access to webform nodes themselves.
lt: Paprastai konfigūruojant formą administratorius gali pasirinkti kuri rolė galės pateikti formą. Jūs galite leisti nariams visada pildyti formą jei naudojate atskirą mazgų priėjimo modulį kuris kontroliuoja web formos mazgus.

en: Form: !form
lt: Forma: !form

en: Submission updated.
lt: Pateikimas atnaujintas.

en: Thank you, your submission has been received.
lt: Dėkojame jums, pateikimą gavome.

en: You may use special tokens in this field that will be replaced with dynamic values.
lt: Galite naudoti specialų token šiame laukelyje kurį pakeis dinaminė reikšmė.

en: Token values
lt: Token reikšmės

en: Webform confirmation
lt: Webformos konfigūravimas

en: Form components
lt: Formos komponentai

en: Webform submission
lt: Web formos pateikimai

en: Website timezone
lt: Svetainės laiko juosta

en: User timezone
lt: Nario laiko juosta

en: Use a textfield for year
lt: Metams naudoti teksto laukelį

en: If checked, the generated date field will use a textfield for the year. Otherwise it will use a select list.
lt: Jei pažymėta, datos teksto laukelis naudos tekstinį laukelį. Kitu atveju bus naudojamas pasirenkamas sąrašas.

en: Entered !name is not a valid date.
lt: Įvesta !name neteisinga data.

en: Leaving blank will use the default size.
lt: Jei paliksite tusčią bus naudojama numatyta reikšmė.

en: %value is not a valid email address.
lt: %value netinkamas el. pašto adresas.

en: Fieldsets allow you to organize multiple fields into groups.
lt: Laukelių rinkiniai suteikia galimybę sugrupuoti daug laukelių į grupes.

en: Width of the file field.
lt: Laukelio plotis.

en: The save directory %directory could not be created. Check that the webform files directory is writtable.
lt: Katalogo %directory neįmanoma sukurti. Patirkinkite ar katalogas įrašomas.

en: %field field is required.
lt: Laukelis %field  būtinas.

en: Filesize (KB)
lt: Failo dydis (KB)

en: A field which is not visible to the user, but is recorded with the submission.
lt: Laukas, nematomas vartotojui, bet įrašomas pateikiant.

en: Displays text as HTML in the form; does not render a field.
lt: Parodo tekstą HTML formatu formoje; nepakeičia lauko.

en: Options within the select list must be unique. The following keys have been used multiple times:
lt: Pasirinkimai iš pasirenkamo sąrašo turi būt unikalūs. Šie raktai panaudoti kelis kartus:

en: Make this field resizable by the user.
lt: Leisti nariui keisti laukelio aukštį.

en: Examples: $, #, -.
lt: Pavyzdžiai: $, #, —.

en: Examples: lb, kg, %.
lt: Pavyzdžiai: m, kg, %.

en: Entered %name is not a valid time.
lt: %name netinkamas laikas.

en: New revision
lt: Nauja versija

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
lt: Kad pasikeistumėte dabartinį slaptažodį, įveskite naują į abu laukelius.

en: You have already used this one-time login link. It is not necessary to use this link to login anymore. You are already logged in.
lt: Jūs jau pasinaudojote šia vienkartine nuoroda. Todėl nebūtina jos daugiau naudoti. Jūs jau prisijunęs.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
lt: Jūs bandote prisijungti vienkartine nuoroda, jos laikas baigėsi. Prašome paprašyti naujos naudodami žemiau esančia formą.

en: <p>This is a one-time login for %user_name and will expire on %expiration_date.</p><p>Click on this button to login to the site and change your password.</p>
lt: <p>Tai yra vienkartinė prisijungimo nuoroda vartotojui %user_name ir ji baigs galioti %expiration_date</p><p>Spauskite ant šios nuorodos, kad prisijungtumėte prie puslapio ir pasikeistumėte slaptažodį.</p>

en: This login can be used only once.
lt: Šis prisijungimas gali būt naudojamas tik vieną kartą.

en: You have tried to use a one-time login link which has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
lt: Jūs bandote prisijungti vienkartine nuoroda,kurios galiojimas baigėsi arba jau buvo panaudota. Prašome paprašyti naujos naudodami žemiau esančia formą.

en: Add comment link
lt: Pridėti komentaro nuorodą

en: The translation import of %filename failed.
lt: Vertimo importavimas %filename nepavyko

en: More choices
lt: Daugiau pasirinkimų

en: Javascript Choice Form
lt: Javascript pasirinkimo forma

en: Change basic information
lt: Keisti pagrindinę informaciją

en: Disable rich-text
lt: Išjungti raiškųjį tekstą

en: Enable rich-text
lt: Įjungti raiškųjį tekstą

en: Strike-through
lt: Perbrauktas

en: Align left
lt: Lygiuoti kairėje

en: Align center
lt: Centruoti

en: Align right
lt: Lygiuoti dešinėje

en: Justify
lt: Lygiuoti su abiem paraštėm

en: Remove format
lt: Pašalinti formatavimą

en: Check spelling
lt: Tikrinti rašybą

en: Abbreviation
lt: Sutrumpinimas

en: Inserted
lt: Įterptas

en: Provide a password for the new account in both fields.
lt: Įveskite slaptažodį į abu laukelius.

en: For more information, please refer to the <a href="@help">help section</a>, or the <a href="@handbook">online Drupal handbooks</a>. You may also post at the <a href="@forum">Drupal forum</a>, or view the wide range of <a href="@support">other support options</a> available.
lt: Daugiau informacijos rasite <a href="@help">pagalbos skiltyje</a>, arba <a href="@handbook">Drupal vadovėlyje</a>. Taip pat galite rašyti  <a href="@forum">Drupal forume</a>, arba peržvelgti gan platų <a href="@support">pagalbos pasirinkimą</a>. Taip pat kviečiame aplankyti <a href="http://drupal.lt">Drupal Lietuvišką svetainę</a>.

en: Account details for !username at !site
lt: !username nario erdvės detalės !site svetainėje

en: !username,
    
    Thank you for registering at !site. You may now log in to !login_uri using the following username and password:
    
    username: !username
    password: !password
    
    You may also log in by clicking on this link or copying and pasting it in your browser:
    
    !login_url
    
    This is a one-time login, so it can be used only once.
    
    After logging in, you will be redirected to !edit_uri so you can change your password.
    
    
    --  !site team
lt: !username,
    
    Dėkojame, kad užsiregistravote !site. Jūs galite prisijungti !login_uri naudodami:
    
    nario vardą: !username
    slaptažodį: !password
    
    Jūs taip pat galite prisijungti spausdami šią nuorodą arba nukopijavę ją į naršyklę:
    
    !login_url
    
    Tai yra vienkartinė nuoroda, taigi naudoti ją galima tik vieną kartą.
    
    Po prisijungimo jūs busite nukreipti į !edit_uri, kad galėtumėt pasikeisti slaptažodį.
    
    
    --  !site komanda

en: User e-mail settings
lt: Nario el. pašto nustatymai

en: Broken handler @table.@field
lt: Sugadintas  padėjėjas @table.@field

en: Skipping broken view @view
lt: Praleidžiamas sugedęs vaizdas @view

en: Ajax callback for view loading.
lt: Ajax callback vaizdo krovimuisi.

en: Changes cannot be made to a locked view.
lt: Užrakintam vaizdui pakeitimai negalimi

en: Convert view
lt: Konvertuoti rodinį

en: Create customized lists and queries from your database.
lt: Kurti savitus sąrašus ir užklausas iš jūsų duomenų bazės

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
lt: Vaizdų administravimo sąsaja. Be šio modulio redaguoti ar kurti vaizdų jūs negalėsite.

en: Example table
lt: Pavyzdinė lentelė

en: Example content
lt: Pavyzdinis turinys

en: Example node
lt: Pavyzdinis mazgas

en: Plain text field
lt: Tekstinis laukelis

en: Just a plain text field.
lt: Tiesiog tekstinis laukelis

en: Numeric field
lt: Skaitmenų laukas

en: Just a numeric field.
lt: Tiesiog Skaitmenų laukas

en: Timestamp field
lt: Laiko žymos laukelis

en: Just a timestamp field.
lt: Tik laiko žymos laukelis

en: Emulates the default Drupal front page; you may set the default home page path to this view to make it your front page.
lt: Emuliuoja Numatytąjį Drupal pirmą puslapį; jūs galite nustatyti numatytąjį pirmą puslapio kelią į šį.

en: The title to use when this argument is present. It will override the title of the view and titles from previous arguments. You can use percent substitution here to replace with argument titles. Use "%1" for the first argument, "%2" for the second, etc.
lt: Antraštė, kuri bus naudojama jeigu šis argumentas bus matomas. Ši antraštė perrašys rodmens antraštę ir kitas antraštes iš buvusių argumentų. Galite naudoti procento simbolį jeigu norite antraštę perrašyti į argumento antraštę. Naudokite "%1" pirmam argumentui, "%2" antram argumentui ir t.t.

en: Display all values
lt: Rodyti visas reikšmes

en: Hide view / Page not found (404)
lt: Paslėpti vaizdą/ Puslapis nerastas (404)

en: Display empty text
lt: Rodyti tuščio tekstą

en: Provide default argument
lt: Rodyti numatytąjį argumentą

en: Provide default argument options
lt: Numatytojo argumento pasirinkimai

en: Default argument type
lt: Numatytojo argumento tipas

en: Current date
lt: Dabartinė data

en: Current node's creation time
lt: Dabartinio mazgo sukūrimo laikas

en: Current node's update time
lt: Dabartinio mazgo atnaujinimo laikas

en: Allow multiple terms per argument.
lt: Leisti daugiau nei vieną terminą per argumentą.

en: If selected, users can enter multiple arguments in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
lt: Jei pasirinkta, tai vartotojai gali įrašyti daugiau nei vieną argumentą principu 1+2+3 (OR) arba 1,2,3 (AND).

en: Allow multiple arguments to work together.
lt: Leisti daugiau nei vieną argumentą.

en: Character limit
lt: Simbolių limitas

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
lt: Tekstas už skaičiaus, tarkim valiutos simbolis.

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: not in
lt: ne

en: Displays
lt: Rodymai

en: View name
lt: Vaizdo pavadinimas

en: Default settings for this view.
lt: Numatytieji nustatymai šiam langui.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
lt: Rodyti langą kaip puslapį su URL ir meniu nuorodomis.

en: Display the view as a block.
lt: Rodyti langą kaip bloką.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
lt: Rodyti langą kaip RSS srautą.

en: Displays rows one after another.
lt: Rodyti eilutes vieną po kitos.

en: HTML List
lt: HTML sąrašas

en: Displays rows as an HTML list.
lt: Rodo eilutes kaip HTML sąrašą.

en: Displays rows in a table.
lt: Rodo eilutes kaip lentelę.

en: Generates an RSS feed from a view.
lt: Generuoja RSS srautą iš vaizdo.

en: Will be available to all users.
lt: Bus prieinama visiems vartotojams.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
lt: Bus prieinama vartotojams, atliekantiems specifines roles.

en: No caching of Views data.
lt: Nėra kešuotų Peržiūros duomenų.

en: sort criteria
lt: išrikiavimo kriterijai

en: Sort criterion
lt: Išrikiavimo kriterijus

en: sort criterion
lt: išrikiavimo kriterijus

en: filter
lt: filtras

en: The title of the comment.
lt: Komentaro pavadinimas.

en: The text of the comment.
lt: Komentaro tekstas

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
lt: Komentaro autoriaus vardas. Gali veikti kaip nuoroda į autoriaus asmeninę svetainę.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
lt: Komentaro autoriaus svetainės adresas. Gali veikti kaip nuoroda. Laukelis bus tuščias, jei autorius yra registruotas vartotojas.

en: Post date
lt: Įrašo data

en: Date and time of when the comment was posted.
lt: Komentaro pateikimo data ir laikas

en: Provide a simple link to view the comment.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima peržiūrėti komentarą.

en: Provide a simple link to edit the comment.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima redaguoti komentarą.

en: Provide a simple link to delete the comment.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima pašalinti komentarą.

en: The User ID of the comment's author.
lt: Komentaro autoriaus vartotojo ID.

en: Parent CID
lt: Tėvinis CID

en: The Comment ID of the parent comment.
lt: Tėvinio komentaro ID.

en: Last comment time
lt: Paskutinio komentaro laikas

en: Date and time of when the last comment was posted.
lt: Paskutinio komentaro pateikimo data ir laikas.

en: Last comment author
lt: Paskutinio komentaro autorius

en: The name of the author of the last posted comment.
lt: Paskutinio komentaro autoriaus vardas.

en: Comment count
lt: Komentarų kiekis

en: The number of comments a node has.
lt: Mazgo turimų komentarų skaičius.

en: Updated/commented date
lt: Atnaujinta/pakomentuota data

en: The most recent of last comment posted or node updated time.
lt: Naujausio komentaro arba mazgo atnaujinimo laikas.

en: The number of new comments on the node.
lt: Naujų mazgo komentarų skaičius.

en: Comment status
lt: Komentaro būsena

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
lt: Ar komentarai šiame mazge leidžiami, ar ne.

en: User posted or commented
lt: Vartotojas paskelbė įrašą arba pakomentavo

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
lt: Rodyti mazgus tik jei vartotojas paskelbė arba pakomentavo mazgą.

en: Display the comment with standard comment view.
lt: Rodyti standartinį komentarų langą.

en: Display the comment as RSS.
lt: Rodyti komentarą kaip RSS.

en: The group the translation is in.
lt: Vertimo grupė.

en: Provide a simple link to edit the translations.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima redaguoti vertimus.

en: The language this translation is in.
lt: Šio vertimo kalba.

en: The ID of the parent translation.
lt: Tėvinio vertimo ID.

en: Whether or not the translation is plural.
lt: Ar vertimas yra daugiskaita.

en: The title of the node.
lt: Mazgo pavadinimas.

en: The date the node was posted.
lt: Data kada mazgas buvo paskelbtas.

en: The type of a node (for example, "blog entry", "forum post", "story", etc).
lt: Mazgo tipas (pvz.: "tinklaraščio įrašas", "forumo tema", "straipsnis" ir pan).

en: Whether or not the node is published.
lt: Ar mazgas yra publikuotas.

en: Whether or not the node is promoted to the front page.
lt: Ar mazgas yra iškeltas į pagrindinį puslapį.

en: Whether or not the node is sticky.
lt: Ar mazgas yra prikabintas puslapio viršuje.

en: Provide a simple link to the node.
lt: Pateikite paprastą nuorodą į mazgą.

en: Provide a simple link to edit the node.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima redaguoti mazgą.

en: Provide a simple link to delete the node.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima pašalinti mazgą.

en: In the form of CCYYMMDD.
lt: CCYYMMDD formatu.

en: Created year + month
lt: Sukūrimo metai + mėnuo

en: In the form of YYYYMM.
lt: YYYYMM formatu.

en: Created year
lt: Sukūrimo metai

en: In the form of YYYY.
lt: YYYY formatu.

en: Created month
lt: Sukūrimo mėnuo

en: In the form of MM (01 - 12).
lt: MM (01 - 12) formatu.

en: Created day
lt: Sukūrimo diena

en: In the form of DD (01 - 31).
lt: DD (01 - 31) formatu.

en: Created week
lt: Sukūrimo savaitė

en: Updated year + month
lt: Atnaujinimo metai + mėnuo

en: Updated year
lt: Atnaujinimo metai

en: Updated month
lt: Atnaujinimo mėnuo

en: Updated day
lt: Atnaujinimo diena

en: Updated week
lt: Atnaujinimo savaitė

en: Node revision
lt: Mazgo versija

en: Node revisions are a history of changes to nodes.
lt: Mazgo versijos yra mazgo pasikeitimų istorija.

en: Relate a node revision to the user who created the revision.
lt: Susieti mazgo versiją su vartotoju, sukūrusiu versiją.

en: The revision ID of the node revision.
lt: Mazgo versijos ID.

en: Revert link
lt: Sugrąžinti nuorodą

en: Provide a simple link to revert to the revision.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima sugrąžinti versiją.

en: Provide a simple link to delete the node revision.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima pašalinti mazgo versiją.

en: Filter by access.
lt: Filtruoti pagal prieigą.

en: Has new content
lt: Turi naujo turinio

en: Show a marker if the node has new or updated content.
lt: Rodyti žymą, jei mazgas turi naujo ar atnaujinto turinio.

en: Show only nodes that have new content.
lt: Rodyti tik mazgus, turinčius naujo turinio.

en: Node ID from URL
lt: Mazgo ID iš URL

en: Poll
lt: Apklausos

en: Whether the poll is open for voting.
lt: Ar apklausa yra atvira balsavimui.

en: Links from
lt: Nuorodos iš

en: Other nodes that are linked from the node.
lt: Kiti mazgai, kurie pasiekiami per nuorodas iš mazgo.

en: Links to
lt: Nuorodos į

en: Other nodes that link to the node.
lt: Kitos nuorodos, vedančios į mazgą.

en: Views today
lt: Šiandienos peržiūros

en: Browser session ID of user that visited page.
lt: Nario kuris aplankė puslapį naršyklės sesijos ID

en: Title of page visited.
lt: Aplankyto puslapio pavadinimas.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
lt: Aplankyto puslapio vidinis kelias (giminingas Drupal)

en: Referrer URI.
lt: Referio URI

en: Hostname of user that visited the page.
lt: Nario kuris aplankė puslapį serveris

en: Time in milliseconds that the page took to load.
lt: Puslapio užkrovimo laikas milisekundėmis

en: Timestamp of when the page was visited.
lt: Laiko žyma kada buvo aplankytas puslapis

en: Files maintained by Drupal and various modules.
lt: Failai, palaikomi Drupal ir įvairių modulių.

en: The ID of the file.
lt: Failo ID.

en: The name of the file.
lt: Failo pavadinimas.

en: The status of the file.
lt: Failo būsena.

en: The date the file was uploaded.
lt: Failo įkėlimo data.

en: upload
lt: siųsti

en: The description of the uploaded file.
lt: Įkelto failo aprašymas.

en: Listed
lt: Sąraše

en: Has attached files
lt: Turi prikabintų failų

en: Only display items with attached files. This can cause duplicates if there are multiple attached files.
lt: Rodyti tik elementus su prikabintais failais. Gali atsirasti dublikatų, jei prikabinti keli failai.

en: The user ID
lt: Vartotojo ID

en: The user or author name.
lt: Vartotojo ar autoriaus vardas.

en: Language of the user
lt: Vartotojo kalba

en: The user's picture, if allowed.
lt: Vartotojo nuotrauka, jei leidžiama.

en: The date the user was created.
lt: Vartotojo sukūrimo data.

en: The user's last access date.
lt: Vartotojo paskutinės prieigos data.

en: The user's last login date.
lt: Vartotojo paskutinio prisijungimo data.

en: Whether a user is active or blocked.
lt: Ar vartotojas yra aktyvus, ar užblokuotas.

en: The user's signature.
lt: Vartotojo parašas.

en: Provide a simple link to edit the user.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima redaguoti vartotojo informaciją.

en: Provide a simple link to delete the user.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima pašalinti vartotoją.

en: Roles that a user belongs to.
lt: Rolės, kurias vykdo vartotojas.

en: User ID from URL
lt: Vartotojo ID iš URL

en: User ID from logged in user
lt: Vartotojo ID iš prisijungusio vartotojo

en: Randomize the display order.
lt: Rodyti atsitiktine tvarka.

en: Null
lt: Nulis

en: contact
lt: kontaktuoti

en: Current user's language
lt: Dabartinė vartotojo kalba

en: Default site language
lt: Pagrindinė svetainės kalba

en: No language
lt: Be kalbos

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
lt: Ieškoti bet kurį iš dviejų terminų naudokite <strong>OR</strong>. Pvz.: <strong>katės OR šunys</strong>.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: @current of @max
lt: @current iš @max

en: Are you sure you want to make !name a group administrator for the group %title?
lt: Ar tikrai norite !name padaryti grupės %title administratoriumi?

en: Are you sure you want to remove !name as a group administrator for the group %title?
lt: Ar tikrai norite !name pašalinti iš grupės %title administratorių?

en: In order to join this group, you must <a href="!login">login</a>. After you have successfully done so, you will need to request membership again.
lt: Norint prisijungti prie grupės jūs turite <a href="!login">prisijungti</a>. Po prisijungimo galėsite paprašyti narystės.

en: In order to join this group, you must <a href="!login">login</a> or <a href="!register">register</a> a new account. After you have successfully done so, you will need to request membership again.
lt: Norint prisijungti prie grupės jūs turite <a href="!login">prisijungti</a> arba <a href="!register">užsiregistruoti</a>. Po prisijungimo galėsite paprašyti narystės.

en: No public posts in this group. You must <a href="!login">login</a> and become a member in order to post messages, and view any private posts.
lt: Grupėje nėra viešų įrašų. Turite <a href="!login">prisijungti</a> ir tapti grupės nariu tam, kad skelbti žinutes ir peržiūrėti įrašus.

en: You must <a href="!login">login</a> in order to post into this group.
lt: Jūs turite <a href="!login">prisijungti</a> jei norite skelbti įrašus grupėje.

en: You must <a href="!register">register</a> or <a href="!login">login</a> in order to post into this group.
lt: Jūs turite <a href="!register">užsiregistruoti</a> ar <a href="!login">prisijungti</a> jei norite skelbti įrašus šioje grupėje.

en: Type of top group
lt: Top grupės tipas

en: Site admins always see the checkbox for adding a group to the <em>groups directory</em>. Note that changing this setting has no effect on existing posts. Re-save those posts to acquire this new setting.
lt: Svetainės adminas visada mato žymima laukelį pridėti grupę į sąrašą. Atminkite, kad pakeitimai neturės įtakos jau egzistuojantiems įrašams, Išsaugokite iš naujo įrašus jei norite, kad atitiktų naujas nuostatas.

en: Content is a group post
lt: Turinys yra grupės įrašas

en: Evaluates to TRUE if the content is a group post.
lt: Nustato TRUE jei turinys yra grupės įrašas.

en: Add post to the specified groups
lt: Pridėti įrašus nurodytoms grupėms

en: Remove post from the specified groups
lt: Pašalinti įrašus iš nurodytų grupių

en: Subscribe user to the specified groups
lt: Prijungti narį prie nurodytos grupės

en: Unsubscribe user from the specified groups
lt: Atjungti narį nuo nurodytos grupės

en: Select the groups to add to the node.
lt: Pasirinkite grupes kurias pridėti prie mazgo.

en: Select the groups to remove from the node.
lt: Pasirinkite grupes kurias pašalinti nuo mazgo.

en: Select the groups to which this user should be subscribed.
lt: Pasirinkite grupes prie kurių šis narys turėtų būt priskirtas.

en: Select the groups to which this user should be unsubscribed.
lt: Pasirinkite grupes nuo kurių šis narys turėtų būt atskirtas.

en: Added node id %id to groups %groups.
lt: Pridėtas mazgas id %id į grupes %groups.

en: Removed node id %id from groups %groups.
lt: Pašalintas mazgas id %id iš grupių %groups.

en: Unsubscribed user %name from groups %groups.
lt: Pašalintas narys %id iš grupių %groups.

en: Subscribe to specific content within a group.
lt: Prenumeruoti specifinį turinį grupėje.

en: Number of published posts in a group.
lt: Paskelbtų įrašų kiekis grupėje.

en: List in directory
lt: Sąraše

en: Administration menu
lt: Administravimo meniu

en: PHP filter
lt: PHP filtras

en: Submitted by !username on @datetime
lt: @datetime įrašė !username

en: Preview post
lt: Peržiūrėti įrašą

en: Must users preview posts before submitting?
lt: Ar nariai privalo peržiūrėti įrašus prieš juos paskelbiant?

en: More information about formatting options
lt: Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

en: Language settings
lt: Kalbos nuostatos

en: Default menu for content
lt: Įprastas turinio meniu

en: Choose the menu to be the default in the menu options in the content authoring form.
lt: Pasirinkite kuris meniu bus įprastas svetainės meniu turinio pateikimo formoje.

en: Cron has been running for more than an hour and is most likely stuck.
lt: Cron veikia ilgiau nei valandą greičiausiai jis užstrigo

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
lt: Bandoma paleisti cron kai jis jau veikia.

en: Cron run completed.
lt: Cron paleidimas baigtas

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
lt: Paaiškinimas apie pakeitimus ar papildymus. Tai padės autoriams suprasti jūsų motyvus.

en: - All -
lt: - Visos -

en: HTTP request status
lt: HTTP užklausos būsena

en: Fails
lt: Nepavyko

en: Your system or network configuration does not allow Drupal to access web pages, resulting in reduced functionality. This could be due to your webserver configuration or PHP settings, and should be resolved in order to download information about available updates, fetch aggregator feeds, sign in via OpenID, or use other network-dependent services.
lt: Jūsų sistema ar tinklo nustatymai neleidžia Drupal pasiekti web puslapių, to pasekoje sumažėje funkcionalumas. Tai gali būt dėl serverio nustatymų ar PHP nuostatų, šie sutrikimai turėtų būt pašalinti tam, kad galėtumėt prisijungti naudojant OpenID, atsiųsti informacija apie atnaujinimus, surinkti rss tiekimus ar naudotis kitais su tinklu susijusiais servisais.

en: Invalid token
lt: Klaidingas token

en: Okay
lt: Visai nieko

en: Fieldset
lt: Laukelių rinkinys

en: Textarea
lt: Tekstinė zona

en: Delete this menu item.
lt: Šalinti meniu elementą.

en: The link text corresponding to this item that should appear in the menu. Leave blank if you do not wish to add this post to the menu.
lt: Nuorodos tekstas atitinkantis šį punktą, kuris bus rodomas meniu. Palikite tuščią, jei nenorite šio teksto priskirti meniu.

en: The minimum number of words for the body field to be considered valid for this content type. This can be useful to rule out submissions that do not meet the site's standards, such as short test posts.
lt: Mažiausias  žodžių skaičius, reikalingas straipsniui pateikti. Taip lengva atmesti straipsnius, kurie neatitinka svetainės kokybės reikalavimų, tokius kaip trumpi bandomieji skelbimai.

en: Optionally specify an alternative URL by which this node can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
lt: Pasirinktinai galite nurodyti alternatyvų URL kuriuo bus pasiekiamas šis mazgas. Pvz, įveskite  "apie" kai tekstas yra apie jūsų svetainę ar įmonę, nenaudokite jokių specialių simbolių.

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas.

en: Enable and disable features.
lt: Įjungti ir išjungti elementus.

en: Already added languages
lt: Jau įdėta kalba

en: Recent blog posts
lt: Naujausi tinklaraščio įrašai

en: Who's new
lt: Nauji nariai

en: Are you sure you want to delete these users?
lt: Ar tikrai norite šiuos narius ištrinti?

en: The users have been deleted.
lt: Nariai pašalinti.

en: Language name
lt: Kalbos pavadinimas

en: Edit language
lt: Redaguoti kalbą

en: allow
lt: leisti

en: Edit category
lt: Redaguoti kategoriją

en: The content type %name has been updated.
lt: Turinio tipas %name atnaujintas.

en: The content type %name has been added.
lt: Turinio tipas %name buvo pridėtas.

en: Contact form
lt: Kontaktų formos

en: Drag to re-order
lt: Tempkite pertvarkymui

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
lt: Pakeitimai nebus išsaugoti kol forma nebus išsaugota

en: Rule type
lt: Taisyklės tipas

en: Mask
lt: Kaukė

en: Are you sure you want to delete the @type rule for %rule?
lt: Ar jūs tikrai norite ištrinti %type taisyklę %rule?

en: The access rule has been deleted.
lt: Priėjimo taisyklė pašalinta.

en: A custom color widget must be selected to choose colors. Only the selected widget will be previewed.
lt: Savitos spalvos valdiklis turi būt pasirinktas. Tik pasirinktas valdiklis bus rodomas.

en: Custom colors are only supported when the <a href="!url">download method</a> is set to public.
lt: Savitos spalvos palaikomos tik jei <a href="!url">atsisiuntimo būdas</a> yra viešas.

en: Blue Lagoon (default)
lt: Mėlynoji lagūna (numatyta)

en: Color display
lt: Spalvos rodymas

en: Solid color
lt: Vientisa spalva

en: Gradient
lt: Pereinantis

en: On colors
lt: Spalva kai balsuota

en: Hover colors
lt: Spalva užėjus

en: Off colors
lt: Spalva kai nebalsuota

en: Matte color
lt: Kontūro spalva

en: The entered value %color is not a valid hex color.
lt: Įvesta reikšmė %color netinkamas hex spalvos kodas.

en: Custom %name stars generated. You may need to clear your browser cache before the new stars are visible.
lt: Savitos %name žvaigždutės sugeneruotos. Jums gali tekt išvalyti neršyklės laikina atmintį.

en: Number of Stars
lt: Žvaigždžių kiekis

en: Number of Options
lt: Pasirinimų kiekis

en: Node Comment Parent
lt: Mazgo komentaro tėvukas

en: Node reference: @field
lt: Mazgo nuoroda:  @field

en: No potential target fields are available for the %type type. Create a node reference field in this node type to make it easier to assign a vote to a node.
lt: Nėra tikslo laukelių %type tipui. Sukurkite mazgo nurodymo laukelį šiam mazgo tipui, taip lengviau priskirsite balsavimą mazgui.

en: Voting target
lt: Balsavimo tikslas

en: The voting target will make the value of this field cast a vote on another node. Use node reference fields (part of CCK core) or <a href="http://drupal.org/project/nodecomment">Node Comments</a> module to create advanced reviews. More information available on the <a href="http://drupal.org/handbook/modules/fivestar">Fivestar handbook page</a>.
lt: Balsavimo tikslas šio laukelio reikšmes skaičiuos kitam mazgui. Pasinaudokite nurodymo laukeliu (dalis CCK šerdies) arba <a href="http://drupal.org/project/nodecomment">Node Comments</a> moduliu sukurti sudėtingesnes apžvalgas. Daugiau informacijos rasite vadovėlyje apie <a href="http://drupal.org/handbook/modules/fivestar">Fivesatr modulį</a>.

en: Voting target PHP code
lt: Balsavimo tikslas PHP kodas

en: Advanced usage only: PHP code that returns a target node ID. Should not include &lt;?php ?&gt; delimiters. If this field is filled out, the value returned by this code will override any value specified above. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
lt: Naudoti tik patyrusiems: PHP kodas kuris grąžina mazgo ID. Neturėtų būt  &lt;?php ?&gt; skirtukų. Jei šis laukelis užpildytas, kodo grąžinta reikšmė perrašys aukščiau nustatytas reikšmes. Atminkite, kad neteisingas PHP kodas gali sutrikdyti Drupal svetainės darbą.

en: The axis this rating will affect. Enter a property on which that this rating will affect, such as <em>quality</em>, <em>satisfaction</em>, <em>overall</em>, etc. If no axis is entered, the default axis <em>vote</em> will be used. Warning: changing this value will not update existing votes to the new axis.
lt: Ašys kurias reitingavimas paveiks. Įveskite savybes kurias balsavimas paveiks, tokias kaip <em>kokybė</em>, <em>dizainas</em>, <em>bendras</em> ir pan. Jei ašys neįvestos bus naudojama numatytoji <em>balsai</em>. Dėmesio: pakeitimas neįtakos reikšmių kurios jau pateiktos.

en: Allow user to clear value
lt: Leisti nariams pašalinti reikšmę

en: As Stars
lt: Kaip žvaigždės

en: Rating (i.e. 4.2/5)
lt: Įvertinimas (pvz.: 4.2/5)

en: Percentage (i.e. 92)
lt: Procentai (pvz.: 92)

en: This page is used to configure site-wide features of the fivestar module. To setup fivestar to rate content:
lt: Šis puslapis skirtas svetainės nuostatoms keisti fivestar moduliui. Nustatyti fiestar norimam turiniui:

en: Configure site-wide settings for fivestar below.
lt: Nustatykite svetainės nuostatas žemiau.

en: Go to <a href="!types">admin/content/types</a> and edit the type you would like to rate.
lt: Eikite <a href="!types">admin/content/types</a> ir redaguokite turinio tipą kurį norite vertinti.

en: On the settings page for the content type, a set of options is available for fivestar, where you can enable rating for that type and set rating options.
lt: Nuostatų puslapyje galite nustatyti fivestar.

en: Configure site-wide widgets used for Fivestar rating.
lt: Tvarkyti svetainės widgets naudojamus Fivestar vertinimui.

en: Fivestar ratings
lt: Fivestar vertinimas

en: To rate this content, enable Fivestar rating below. These settings will be used for both comments (if available) and direct rating.
lt: Jei norite vertinti šį turinį, įjungite Fivestar. Šios nuostatos bus naudojamos tiek turiniui tiek komentarams (jei galimi).

en: Enable Fivestar rating
lt: Įjungti Fivestar vertinimą

en: Cancel rating
lt: Atšaukti

en: Poor
lt: Silpnai

en: Great
lt: Puikiai

en: Awesome
lt: Nepakartojamai

en: Give it @star/@count
lt: Duoti @star/@count

en: Clickable widget above teaser
lt: Paspaudžiamas widget virš įžangos

en: Clickable widget below teaser
lt: Paspaudžiamas widget žemiau įžangos

en: Static display above teaser
lt: Statinis virš įžangos

en: Static display below teaser
lt: Statinis žemiau įžangos

en: Teaser link to full node widget
lt: Įžangos nuorodą į mazgo widget

en: Full node display
lt: Pilnas mazgo rodymas

en: Clickable widget above node body
lt: Paspaudžiamas widget virš mazgo teksto

en: Clickable widget below node body
lt: Paspaudžiamas widget žemiau mazgo teksto

en: Static display above node body
lt: Statinis rodymas virš mazgo teksto

en: Static display below node body
lt: Statinis rodymas žemiau mazgo teksto

en: Widget display
lt: Rodymo valdiklis

en: Choose a widget set to be used on your site. Widgets supporting custom colors can be further customized by adjusting the color scheme.
lt: Pasirinkite valdiklį kuris bus naudojamas jūsų svetainėje. Valdiklis palaikantis spalvas gali būt konfigūruojamas keičiant spalvos schemas.

en: Custom color widgets
lt: Savitos Widget spalvos

en: Fivestar Settings
lt: Fivestar Nuostatos

en: Rate this @type
lt: Vertinti @type

en: Fivestar: Rate this node
lt: Fivestar:Vertinti šį mazgą

en: Rate This
lt: Vertinti

en: Your vote has been cleared.
lt: Jūsų balsas pašalintas

en: Your rating: <span>!stars</span>
lt: Jūsų vertinimas: <span>!stars</span>

en: Average: <span>!stars</span>
lt: Vidutinis <span>!stars</span>

en: No votes yet
lt: Nevertinta

en: Saving your vote...
lt: Saugomas jūsų balsas..

en: Your vote has been saved.
lt: Jūsų balsas išsaugotas.

en: Deleting your vote...
lt: Šalinamas jūsų balsas..

en: Your vote has been deleted.
lt: Jūsų balsas pašalintas.

en: Select rating
lt: Pasirinikte

en: Fivestar Stars (display only)
lt: Penkios Žvaigždės (tik rodyti)

en: Fivestar Stars (clickable, no text)
lt: Penkios Žvaigždės (paspaudžiama be teksto)

en: Fivestar Stars (clickable, with text)
lt: Penkios Žvaigždės (paspaudžiama su tekstu)

en: <span>@count</span> vote | <span>@count</span> votes
lt[0]: <span>@count</span> balsas
lt[1]: <span>@count</span> balsai
lt[2]: <span>@count[2]</span> balsų

en: use PHP for fivestar target
lt: naudoti PHP fivestar tikslui

en: Comment widget
lt: Kometarų widget

en: Enabling Fivestar for comments will display a rating widget when a user posts a comment. The rating of the comment will affect its parent content.
lt: Įjungus Fivestar komentarams reitingavimo valdiklis bus rodomas kai narys skelbs komentarą. Komentaro reitingas įtakos tėvinį turinį.

en: Fivestar comment settings
lt: Fivestar komentarų nuostatos

en: Optional rating
lt: Pasirenkamas reitingas

en: Required rating
lt: Privalomas reitingas

en: Comment widget preview
lt: Komentarų valdiklio peržiūra

en: A simple five-star voting widget for nodes.
lt: Paprastas penkių žvaigždučių valdiklis mazgams.

en: Rate nodes by leaving comments.
lt: Vertinti paliekant komentarą

en: The requested page could not be found.
lt: Prašomas puslapis nerastas.

en: Post new @node_type
lt: Nauja @node_type

en: Requirements problem
lt: Reikalavimų problema

en: Database configuration
lt: Duomenų bazės nuostatos

en: Your web server does not appear to support any common database types. Check with your hosting provider to see if they offer any databases that <a href="@drupal-databases">Drupal supports</a>.
lt: Pasirodo jūsų serveris nepalaiko labiausiai paplitusių duomenų bazių tipų. Pasiteiraukite talpinimo tiekėjų ar jie siūlo bet kurią duomenų bazę iš<a href="@drupal-databases"> Drupal palaikomų</a>.

en: To set up your @drupal database, enter the following information.
lt: @drupal duomenų bazės įdiegimui įveskite šiek tiek informacijos.

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
lt: Duomenų bazės tipas kurioje @drupal duomenys bus saugojami.

en: The name of the database your @drupal data will be stored in. It must exist on your server before @drupal can be installed.
lt: Duomenų bazės pavadinimas kurioje bus saugojami @drupal duomenys. Ji turi egzistuoti prieš @drupal įdiegimą.

en: The name of the %db_type database your @drupal data will be stored in. It must exist on your server before @drupal can be installed.
lt: %db_type duomenų bazės pavadinimas kuriame @drupal duomenys bus laikomi. Jis turi egzistuoti prieš @drupal įdiegimą.

en: If more than one application will be sharing this database, enter a table prefix such as %prefix for your @drupal site here.
lt: Jei daugiau nei viena aplikacija naudosis šia duomenų baze įveskite lentelių priešdėlį tarkim %prefix jūsų @drupal svetainei.

en: The database table prefix you have entered, %db_prefix, is invalid. The table prefix can only contain alphanumeric characters, periods, or underscores.
lt: Duomenų bazės lentelių priešdėlis kurį įvedėte %db_prefix yra klaidingas. Lentelių priešdėlis gali būt sudarytas tik iš raidžių, skaičių ir pabraukimų.

en: In your %settings_file file you have configured @drupal to use a %db_type server, however your PHP installation currently does not support this database type.
lt: %settings_file faile nustatėte @drupal naudotis %db_type serveriu, tačiau dabartinė PHP nepalaiko šio duomenų bazės tipo.

en: In order for Drupal to work, and to continue with the installation process, you must resolve all permission issues reported above. We were able to verify that we have permission for the following commands: %commands. For more help with configuring your database server, see the <a href="http://drupal.org/node/258">Installation and upgrading handbook</a>. If you are unsure what any of this means you should probably contact your hosting provider.
lt: Tam, kad Drupal veiktų ir tęstusi įdiegimo procesas jūs turite išspręsti visas leidimų problemas nurodytas aukščiau. Mes nustatėme, kad turime leidimą šioms komandoms: %commands. Daugiau informacijos dėl serverio nustatymų žūrėkite <a href="http://drupal.org/node/258">Įdiegimo ir atnaujinimo vadovėlis (ang.)</a>. Jei jūs neesate tikri, ką tai reiškia susisiekite su talpinimo tiekėju.

en: Select an installation profile
lt: Pasirinkite įdiegimo profilį

en: Choose language
lt: Pasirinkite kalbą

en: With the addition of an appropriate translation package, this installer is capable of proceeding in another language of your choice. To install and use Drupal in a language other than English:
lt: Papildomai įdiegimas gali būt vykdomas naudojant ir kitas kalbas, pagal jūsų pasirinkimą. Kalbos kuriomis galima įdiegti ir naudoti Drupal yra:

en: Determine if <a href="@translations" target="_blank">a translation of this Drupal version</a> is available in your language of choice. A translation is provided via a translation package; each translation package enables the display of a specific version of Drupal in a specific language. Not all languages are available for every version of Drupal.
lt: Nustatykite, jei <a href="@translations" target="_blank"> vertimas šios Drupal versijos </a> yra pasiekiamas jūsų pasirinktai kalbai. Vertimas yra pateiktas per vertimo paketą; kiekvienas vertimo paketas įgalina parodymą specifinės versijos Drupal specifine kalba. Ne visos kalbos yra pasiekiamos kiekvienai Drupal versijai.

en: If an alternative translation package of your choice is available, download and extract its contents to your Drupal root directory.
lt: Jei yra alternatyvus vertimo paketas jūsų pasirinktai kalbai, atsisiųskite ir įkelkite turinį į Drupal pagrindinį kataloga.

en: Return to choose language using the second link below and select your desired language from the displayed list. Reloading the page allows the list to automatically adjust to the presence of new translation packages.
lt: Sugrįžkite, kad parinktumėte kalbą, naudodami antrą nuorodą apačioje ir išrinktumėte jūsų pageidaujamą kalbą iš nurodyto sąrašo. Puslapio perkrovimas leidžia, kad sąrašas į automatiškai prisitaiko prie naujų vertimo paketų buvimo.

en: Alternatively, to install and use Drupal in English, or to defer the selection of an alternative language until after installation, select the first link below.
lt: Alternatyva, įdiekite ir naudokite Drupal anglų kalba, atidėdami  alternatyvios kalbos pasirinkimą iki įdiegimo pabaigos, pasirinkite pirmą nuorodą apačioje.

en: How should the installation continue?
lt: Kaip įdiegimas turi tęstis?

en: Continue installation in English
lt: Tęsti įdiegimą Anglų kalba

en: Return to choose a language
lt: Sugrįžti į kalbos pasirinkimą

en: Install Drupal in English
lt: Įdiegti Drupal Anglų kalba

en: Learn how to install Drupal in other languages
lt: Sužinokite, kaip įdiegti Drupal kitomis kalbomis

en: (built-in)
lt: (standartinis)

en: Select language
lt: Pasirinkite kalbą

en: No profiles available
lt: Nėra profilių

en: We were unable to find any installer profiles. Installer profiles tell us what modules to enable and what schema to install in the database. A profile is necessary to continue with the installation process.
lt: Mes nesugabėjome rasti įdiegimo profilių. Įdiegimo profilis mums nurodo kokius modulius įjungti ir kokią schema naudoti įdiegimo metu. Profilis reiklaingas norint tęsti įdiegimo procesą.

en: Drupal already installed
lt: Drupal jau įdiegtas

en: <ul><li>To start over, you must empty your existing database.</li><li>To install to a different database, edit the appropriate <em>settings.php</em> file in the <em>sites</em> folder.</li><li>To upgrade an existing installation, proceed to the <a href="@base-url/update.php">update script</a>.</li><li>View your <a href="@base-url">existing site</a>.</li></ul>
lt: <ul><li>Kad pradėti iš naujo jūs turite išvalyti duomenų bazę.</li><li>Įdiegti į dita duomenų bazę, redaguokite <em>settings.php</em> bylą <em>sites</em> kataloge</li><li>Norėdami atnaujinti jau esantį įdiegimą, tęskite su <a href="@base-url/update.php">atnaujinimo scenarijumi</a>.</li><li>Peržiūrėkite savo <a href="@base-url">svetainę</a>.</li></ul>

en: Installing @drupal
lt: Diegiama @drupal

en: The installation has encountered an error.
lt: Diegiant įvyko klaida.

en: Configure site
lt: Svetainės konfigūracija

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, please consult the <a href="@handbook_url">on-line handbook</a>.
lt: Visi reikalingi pakeitimai %dir ir %file buvo atlikti, taigi jūs turėtumėte pašalinti rašymo leidimus jiems, tam, kad išvengti saugumo rizikos. Jei nežinote kaip tai padaryti prašome konsultuotis <a href="@handbook_url">vadovėlyje</a>.

en: All necessary changes to %dir and %file have been made. They have been set to read-only for security.
lt: Visi reikalingi pakeitimai %dir ir %file buvo atlikti. Jie buvo nustatyti tik skaitymui.

en: Your server has been successfully tested to support this feature.
lt: Jūsų serveris sėkmingai patikrintas šiai galimybei palaikyti.

en: Your system configuration does not currently support this feature. The <a href="http://drupal.org/node/15365">handbook page on Clean URLs</a> has additional troubleshooting information.
lt: Jūsų sistemos nustatymai nepalaiko šios galimybės. Daugiau informacijos sužinosite <a href="http://drupal.org/node/15365">švarių URL vadovėlyje</a>

en: Testing clean URLs...
lt: Tikrinama švarūs URL..

en: @drupal installation complete
lt: @drupal įdiegimas užbaigtas

en: Congratulations, @drupal has been successfully installed.
lt: Sveikiname, @drupal sėkmingai įdiegtas.

en: Please review the messages above before continuing on to <a href="@url">your new site</a>.
lt: Prašome peržiūrėti pranešimą ir tęsti <a href="@url">naujoje svetainėje</a>.

en: You may now visit <a href="@url">your new site</a>.
lt: Dabar jūs galite aplankyti savo <a href="@url">naują svetainę</a>.

en: Installed %module module.
lt: Modulis %module įdiegtas.

en: The @drupal installer requires that you create a settings file as part of the installation process.
    <ol>
    <li>Copy the %default_file file to %file.</li>
    <li>Change file permissions so that it is writable by the web server. If you are unsure how to grant file permissions, please consult the <a href="@handbook_url">on-line handbook</a>.</li>
    </ol>
    More details about installing Drupal are available in INSTALL.txt.
lt: @drupal įdiegimo vedlys reikalauja, kad Jūs sukurtumėte nuostatų bylą
    <ol>
    <li>Nukopijuokite %default_file bylą į %file.</li>
    <li>Pakeiskite bylos leidimus taip, kad ji būtų įrašoma serverio. Jei nežinote kaip suteikti leidimus prašome peržiūrėti <a href="@handbook_url">vadovėlį</a>.</li>
    </ol>
    Daugiau informacijos apie Drupal įdiegimą rasite INSTALL.txt.

en: The @drupal installer requires write permissions to %file during the installation process. If you are unsure how to grant file permissions, please consult the <a href="@handbook_url">on-line handbook</a>.
lt: @drupal įdiegimui reikia, kad  %file būtų įrašomas įdiegimo metu. Jei nežinote kaip suteikti leidimus prašome konsultuotis <a href="@handbook_url">vadovėlyje</a>.

en: Choose profile
lt: Pasirinkite profilį

en: Verify requirements
lt: Patikrinkite reikalavimus

en: Set up database
lt: Duomenų bazės nustatymas

en: Set up translations
lt: Vertimo nustatymas

en: Install site
lt: Įdiegti svetainę

en: Finish translations
lt: Baigti vertimus

en: To configure your website, please provide the following information.
lt: Kad nustatyti jūsų svetainę, prašome pateikti šią informaciją.

en: Site e-mail address
lt: Svetainės el. pašto adresas

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
lt: <em> Nuo </em> adresas automatiškai siunčiamiems el. pašto laiškams per registracija ir prašant naujo slaptažodžio, bei kitai informacijai. (Naudokite adresą iš svetainės domeno, nes kitaip jis gali būt palaikytas kaip brukalas)

en: Administrator account
lt: Administratoriaus paskyra

en: The administrator account has complete access to the site; it will automatically be granted all permissions and can perform any administrative activity. This will be the only account that can perform certain activities, so keep its credentials safe.
lt: Administratoriaus paskyra leidžia pilnai valdyti svetainę: jai automatiškai suteikiami visi leidimai ir galimybė atlikti visus administravimo veiksmus. Tai bus vienintelė paskyra, kuri galės atlikti tam tikrus veiksmus, todėl gerai saugokite jos duomenis.

en: All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
lt: Įrašykite galiojantį el. pašto adresą. Visi laiškai iš sistemos bus siunčiami šiuo adresu. Jis niekam nebus rodomas, o naudojamas tik tada, jei jūs norėsite gauti naują slaptažodį, arba gauti kai kurias naujienas ar pranešimus el. paštu.

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
lt: Įprastai, svetainės datos bus rodomas pasirinkta laiko zona.

en: This option makes Drupal emit "clean" URLs (i.e. without <code>?q=</code> in the URL).
lt: Ši nuostata nurodo Drupal naudoti "tvarkingus" URL adresus (t.y. be <code>?q=</code>).

en: Update notifications
lt: Pranešimai apie atnaujinimus

en: Check for updates automatically
lt: Tikrinti atnaujinimus automatiškai

en: With this option enabled, Drupal will notify you when new releases are available. This will significantly enhance your site's security and is <strong>highly recommended</strong>. This requires your site to periodically send anonymous information on its installed components to <a href="@drupal">drupal.org</a>. For more information please see the <a href="@update">update notification information</a>.
lt: Įjungus pasirinkimą, Drupal praneš jums, kai naujas versija bus pasiekiama. Tai žymiai padidins jūsų svetainės saugumą ir <strong> labai rekomenduota </strong>. Tai reikalingas, kad jūsų svetainė periodiškai siųstų anoniminę informaciją apie jos įdiegtus komponentus į <a href="@drupal"> drupal.org </a>. Dėl išsamesnės informacijos prašom žr. <a href="@update"> atnaujinimo informacija </a>.

en: Removed orphaned action '%action' from database.
lt: Vieniši veiksmai  '%action' pašalinti iš duomenų bazės.

en: One orphaned action (%orphans) exists in the actions table. !link | @count orphaned actions (%orphans) exist in the actions table. !link
lt[0]: @count vienišas veiksmas (%orphans) egzituoja veiksmų lentelėje. !link
lt[1]: @count vieniši veiksmai (%orphans) egzituoja veiksmų lentelėje. !link
lt[2]: @count[2] vienišų veiksmų (%orphans) egzituoja veiksmų lentelėje. !link

en: Site off-line
lt: Svetainė išjungta

en: Cron run exceeded the time limit and was aborted.
lt: Cron veikimas nutrauktas dėl laiko limito.

en: 1 byte | @count bytes
lt[0]: @count baitas
lt[1]: @count baitai
lt[2]: @count baitų

en: MySQL database
lt: MySQL duomenų bazė

en: Your MySQL Server is too old. Drupal requires at least MySQL %version.
lt: Jūsų MySQL serveris per senas. Drupal reikalingas bent jau MySQL %version.

en: PostgreSQL database
lt: PostgreSQL duomenų dazė

en: Your PostgreSQL Server is too old. Drupal requires at least PostgreSQL %version.
lt: Jūsų PostgreSQL duomenų bazė yra per sena. Drupal reikalauja bant jau PostgreSQL %version.

en: Your PostgreSQL database is set up with the wrong character encoding (%encoding). It is possible it will not work as expected. It is advised to recreate it with UTF-8/Unicode encoding. More information can be found in the <a href="@url">PostgreSQL documentation</a>.
lt: Jūsų PostgreSQL duomenų dazės kodavimas nustatytas neteisingai (%encoding). Galimas variantas, kad ji veiks netinkamai. Patartina naudoti UTF-8/Unicode kodaviną. Daugiau informacijos galite rasti <a href="@url">PostgreSQL dokumentacijoje</a>.

en: The directory %directory has been created.
lt: Katalogas %directory sukurtas.

en: The permissions of directory %directory have been changed to make it writable.
lt: Katalogui %directory  pakeisti leidimai, kad būtų įmanoma į jį įrašyti

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
lt: !name negali būt daugiau nei %max simbolių, bet netrumpiau nei %length.

en: Illegal choice %choice in %name element.
lt: Neleistinas %choice pasirinkimas %name  elemente.

en: GD2 image manipulation toolkit
lt: GD2 vaizdo manipuliavimo įrankių komplektas

en: The GD toolkit is installed and working properly.
lt: GD įrankių komplektas yra įdiegtas ir dirbantis tinkamai.

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
lt: Apibrėžia paveikslėlių kokybę JPG manipuliacijoms. Galimas ruožas nuo 0 iki 100. Didesnė reikšmė reiškia geresnę paveikslėlių kokybę bet ir didesnius failus.

en: The GD image toolkit requires that the GD module for PHP be installed and configured properly. For more information see <a href="@url">PHP's image documentation</a>.
lt: GD vaizdo įrankių komplektas reikalauja, kad GD modulis PHP būtų įdiegtas ir suformuotas tinkamai. Dėl išsamesnės informacijos žr. <a href="@url"> PHP vaizdo dokumentacija </a>.

en: JPEG quality must be a number between 0 and 100.
lt: JPEG kokybė nustatoma numeriu nuo 0 ik 100.

en: The %module module is required but was not found. Please move it into the <em>modules</em> subdirectory.
lt: Modulis %module yra reikalingas, bet jis nerastas. Prašome jį įkelti į <em>modules</em> katalogą.

en: PHP MySQL support not enabled.
lt: PHP MySQL palaikymas neįjungtas.

en: Failed to connect to your MySQL database server. MySQL reports the following message: %error.<ul><li>Are you sure you have the correct username and password?</li><li>Are you sure that you have typed the correct database hostname?</li><li>Are you sure that the database server is running?</li></ul>For more help, see the <a href="http://drupal.org/node/258">Installation and upgrading handbook</a>. If you are unsure what these terms mean you should probably contact your hosting provider.
lt: Nepavyko prisijungti prie MySQL duomenų bazės serverio. MySQL pranešimas: %error.<ul><li>Ar tikras vartotojo vardas ir slaptažodis?</li><li>Ar teisingai įvedėte duomenų bazės hostname?</li><li>Ar tikrai duomenų bazės serveris veikia?</li></ul>Daugiau informacijos rasite <a href="http://drupal.org/node/258">Įdiegimo ir atnaujinimo vadovėlis (ang.)</a> Jei jūs neesate tikri, ką tai reiškia susisiekite su talpinimo tiekėju.

en: Failed to select your database on your MySQL database server, which means the connection username and password are valid, but there is a problem accessing your data. MySQL reports the following message: %error.<ul><li>Are you sure you have the correct database name?</li><li>Are you sure the database exists?</li><li>Are you sure the username has permission to access the database?</li></ul>For more help, see the <a href="http://drupal.org/node/258">Installation and upgrading handbook</a>. If you are unsure what these terms mean you should probably contact your hosting provider.
lt: Mes sugebėjome prisijungti prie MySQL duomenų bazės (tai reiškia, kad slaptažodis ir prisijungimo vardas teisingi), bet nepavyko pasirinkti duomenų bazės. MySQL pranešimas: %error.<ul><li>Ar teisingas duomenų bazės pavadinimas?</li><li>Ar duomenų bazė egzistuoja?</li><li>Ar vartotojas tokiu vardu turi teise prieiti prie duomenų bazės?</li></ul>Daugiau informacijos rasite <a href="http://drupal.org/node/258">Įdiegimo ir atnaujinimo vadovėlis (ang.)</a> Jei jūs neesate tikri, ką tai reiškia susisiekite su talpinimo tiekėju.

en: Failed to create a test table on your MySQL database server with the command %query. MySQL reports the following message: %error.<ul><li>Are you sure the configured username has the necessary MySQL permissions to create tables in the database?</li></ul>For more help, see the <a href="http://drupal.org/node/258">Installation and upgrading handbook</a>. If you are unsure what these terms mean you should probably contact your hosting provider.
lt: Mes negalim sukurti test lenetlės jūsų MySQL duomenų bazės serveryje su komanda %query. MySQL pranešimas: %error.<ul><li>r vartotojas tokiu vardu turi teise kurti lenteles MySQL duomenų bazėje?</li></ul>Daugiau informacijos rasite <a href="http://drupal.org/node/258">Įdiegimo ir atnaujinimo vadovėlis (ang.)</a> Jei jūs neesate tikri, ką tai reiškia susisiekite su talpinimo tiekėju.

en: Failed to insert a value into a test table on your MySQL database server. We tried inserting a value with the command %query and MySQL reported the following error: %error.
lt: Mums nepavyko įterpti reikšmės į test lentelę jūsų MySQL duomeų bazės serveryje. Mes bandėme įterpti reikšmes su komanda %query ir MySQL pranešimas: %error.

en: Failed to update a value in a test table on your MySQL database server. We tried updating a value with the command %query and MySQL reported the following error: %error.
lt: Mes negalėjome atnaujinti test lentelės jūsų MySQL duomenų bazės serveryje. Mes bandėme atnaujinti reikšmes naudodami komandą %query  ir MySQL atsakymas buvo: %error.

en: Failed to delete a value from a test table on your MySQL database server. We tried deleting a value with the command %query and MySQL reported the following error: %error.
lt: Mes negalėjome pašalinti reikšmes iš test lentelės jūsų MySQL duomenų bazės serveryje. Mes bandėme pašalinti reikšmes naudodami komandą %query  ir MySQL atsakymas buvo: %error.

en: Failed to drop a test table from your MySQL database server. We tried dropping a table with the command %query and MySQL reported the following error %error.
lt: Mes negalėjome išmesti test lentelės iš jūsų MySQL duomenų bazės serverio. Mes bandėme išmesti lenteles naudodami komandą %query  ir MySQL atsakymas buvo: %error.

en: PHP MySQLi support not enabled.
lt: PHP MySQLi palaikymas neįjungtas.

en: PHP PostgreSQL support not enabled.
lt: PHP PostgreSQL palaikymas neįjungtas.

en: Failed to connect to your PostgreSQL database server. PostgreSQL reports the following message: %error.<ul><li>Are you sure you have the correct username and password?</li><li>Are you sure that you have typed the correct database hostname?</li><li>Are you sure that the database server is running?</li><li>Are you sure you typed the correct database name?</li></ul>For more help, see the <a href="http://drupal.org/node/258">Installation and upgrading handbook</a>. If you are unsure what these terms mean you should probably contact your hosting provider.
lt: Nepavyko prisijungti prie PostgreSQL duomenų bazės serverio. PostgreSQL  pranešimas: %error.<ul><li>Ar tikras vartotojo vardas ir slaptažodis?</li><li>Ar teisingai įvedėte duomenų bazės hostname?</li><li>Ar tikrai duomenų bazės serveris veikia?</li><li>Ar teisingas duomenų bazės pavadinimas?</li></ul>Daugiau informacijos rasite <a href="http://drupal.org/node/258">Įdiegimo ir atnaujinimo vadovėlis (ang.)</a> Jei jūs neesate tikri, ką tai reiškia susisiekite su talpinimo tiekėju.

en: Failed to create a test table on your PostgreSQL database server with the command %query. PostgreSQL reports the following message: %error.<ul><li>Are you sure the configured username has the necessary PostgreSQL permissions to create tables in the database?</li></ul>For more help, see the <a href="http://drupal.org/node/258">Installation and upgrading handbook</a>. If you are unsure what these terms mean you should probably contact your hosting provider.
lt: Mes negalim sukurti test lenetlės jūsų PostgreSQL duomenų bazės serveryje su komanda %query. PostgreSQL pranešimas: %error.<ul><li>Ar vartotojas tokiu vardu turi teise kurti lenteles PostgreSQL duomenų bazėje?</li></ul>Daugiau informacijos rasite <a href="http://drupal.org/node/258">Įdiegimo ir atnaujinimo vadovėlis (ang.)</a> Jei jūs neesate tikri, ką tai reiškia susisiekite su talpinimo tiekėju.

en: Failed to insert a value into a test table on your PostgreSQL database server. We tried inserting a value with the command %query and PostgreSQL reported the following error: %error.
lt: Mes negalėjome įterpti reikšnių į test lentelę jūsų PostgreSQL duomenų bazės serveryje. Mes bandėme įterpti reikšmes naudodami komandą %query  ir PostgreSQL  atsakymas buvo: %error.

en: Failed to update a value in a test table on your PostgreSQL database server. We tried updating a value with the command %query and PostgreSQL reported the following error: %error.
lt: Mes negalėjome atnaujinti reikšnių test lentelėje jūsų PostgreSQL duomenų bazės serveryje. Mes bandėme atnaujinti reikšmes naudodami komandą %query  ir PostgreSQL  atsakymas buvo: %error.

en: Failed to lock a test table on your PostgreSQL database server. We tried locking a table with the command %query and PostgreSQL reported the following error: %error.
lt: Mes negalėjome užrakinti test lentelės jūsų PostgreSQL duomenų bazės serveryje. Mes bandėme užrakinti lentalę naudodami komandą %query  ir PostgreSQL  atsakymas buvo: %error.

en: Failed to unlock a test table on your PostgreSQL database server. We tried unlocking a table with the command %query and PostgreSQL reported the following error: %error.
lt: Mes negalėjome atrakinti test lentelę jūsų PostgreSQL duomenų bazės serveryje. Mes bandėme atrakinti lentelę naudodami komandą %query  ir PostgreSQL  atsakymas buvo: %error.

en: Failed to delete a value from a test table on your PostgreSQL database server. We tried deleting a value with the command %query and PostgreSQL reported the following error: %error.
lt: Mes negalėjome pašalinti reikšnių iš test lentelės jūsų PostgreSQL duomenų bazės serveryje. Mes bandėme pašalinti reikšmes naudodami komandą %query  ir PostgreSQL  atsakymas buvo: %error.

en: Failed to drop a test table from your PostgreSQL database server. We tried dropping a table with the command %query and PostgreSQL reported the following error %error.
lt: Mes negalėjome išmesti test lentelę iš jūsų PostgreSQL duomenų bazės serverio. Mes bandėme išmesti lenteles naudodami komandą %query  ir PostgreSQL  atsakymas buvo: %error.

en: Right to left
lt: Iš dešinės į kairę

en: Left to right
lt: Iš kairės į dešinę

en: Predefined language
lt: Kalbos pasirinkimas

en: Select the desired language and click the <em>Add language</em> button. (Use the <em>Custom language</em> options if your desired language does not appear in this list.)
lt: Išrinkite pageidaujamą kalbą ir spragtelėkite, <em> Pridėti kalbą </em> mygtuką. (Naudokite <em> Savita kalba </em> pasirinkimą, jei jūsų pageidaujama kalba nepasirodo šiame sąraše.)

en: Custom language
lt: Sava kalba

en: Add custom language
lt: Pridėti savo kalbą

en: Save language
lt: Išsaugoti kalbą

en: <a href="@rfc4646">RFC 4646</a> compliant language identifier. Language codes typically use a country code, and optionally, a script or regional variant name. <em>Examples: "en", "en-US" and "zh-Hant".</em>
lt: <a href="@rfc4646"> RFC 4646 </a> atitinka kalbos identifikatorius. Kalbos kodai paprastai naudoja šalies kodą, ir pasirinktinai, regioninį variantą. <em> Pavyzdžiai: "en ", "en-US " ir "zh-Hant ". </em>

en: Language name in English
lt: Kalbos pavadinimas angliškai

en: Name of the language in English. Will be available for translation in all languages.
lt: Pavadinimas kalbos anglų kalba. Bus pasiekiamas vertimui visomis kalbomis.

en: Native language name
lt: Orginalus kalbos pavadinimas

en: Name of the language in the language being added.
lt: Kalbos pavadinimas pridėtas į kalbas.

en: Language code or other custom string for pattern matching within the path. With language negotiation set to <em>Path prefix only</em> or <em>Path prefix with language fallback</em>, this site is presented in this language when the Path prefix value matches an element in the path. For the default language, this value may be left blank. <strong>Modifying this value will break existing URLs and should be used with caution in a production environment.</strong> <em>Example: Specifying "deutsch" as the path prefix for German results in URLs in the form "www.example.com/deutsch/node".</em>
lt: Kalbos kodas ar kita savita eilutė sutampanti su šablono keliu. Su nustatytomis kalbos sąlygomis <em>Tik kelio priešdėlis</em> ar <em>Kelio priešdėlis su kalbos palaikymu</em> svetainės rodoma šia kalba kai sutampa kelio prišdėlio reikšmės su elementu kelyje. Įprastai kalbai ši reikšmė gali būt tusčia. <strong>Keisdami šias reikšmes pakeisite egzistuojančius URL, todėl pakeitimai neturėtų būt atlikti jau veikiančioje svetainėje.</strong><em>Pvz.: Nurodykite  "deutsch" kaip kelio priešdėlį Vokiečių kalbos rezultatams iš URL  "www.example.com/deutsch/node".</em>

en: Language domain
lt: Kalbos domenas

en: Language-specific URL, with protocol. With language negotiation set to <em>Domain name only</em>, the site is presented in this language when the URL accessing the site references this domain. For the default language, this value may be left blank. <strong>This value must include a protocol as part of the string.</strong> <em>Example: Specifying "http://example.de" or "http://de.example.com" as language domains for German results in URLs in the forms "http://example.de/node" and "http://de.example.com/node", respectively.</em>
lt: Nurodytos kalbos URL su protokolu.  Su nustatytomis kalbos sąlygomis <em>Tik domeno pavadinimas</em>,  svetainė rodoma šia kalba kai URL pasiekiamas iš šio domeno. Įprastai kalbai reikšmė gali būt tusčia.<strong>Ši reikšmė turi turėti protokolą kaip eilutės dalis.</strong> <em> Pvz.: nurodykite "http://example.de" ar "http://de.example.com"  kaip kalbos domenus Vokiečių kalbai iš URL atitinkamai  "http://example.de/node" ir "http://de.example.com/node" </em>

en: Direction that text in this language is presented.
lt: Teksti kryptis šioje kalboje.

en: The language %language (%code) already exists.
lt: %language kalba (%code) jau nustatyta.

en: Invalid language code.
lt: Klaidingas kalbos kodas

en: The language %language has been created and can now be used. More information is available on the <a href="@locale-help">help screen</a>.
lt: Kalba %language buvo sukurta ir galima ją dabar naudoti. Daugiau informacijos rasite <a href="@locale-help">pagalbos skiltyje</a>.

en: Domain and path prefix values should not be set at the same time.
lt: Domeno ir kalio preišdelio reikšmės neturėtų būt nustatytos tuo pačiu metu.

en: The domain (%domain) is already tied to a language (%language).
lt: Domenas (%domain) jau pririštas prie kalbos (%language).

en: Only the default language can have both the domain and prefix empty.
lt: Tik įprasta kalba gali turėti abu ir domeno ir priešdėlio laukelius tusčius.

en: The prefix (%prefix) is already tied to a language (%language).
lt: Priešdėlis (%prefix) jau pririštas prie kalbos (%language).

en: The English language cannot be deleted.
lt: Angliška lokalė negali būt pašalinta

en: The default language cannot be deleted.
lt: Įprastas fomatas negali būt ištrintas.

en: Deleting a language will remove all interface translations associated with it, and posts in this language will be set to be language neutral. This action cannot be undone.
lt: Pašalindami kalbą pašalinsite ir sąsajos vertimą taip pat visi įrašai kurie nustatyti šiai kalbai taps neutralūs kalbai. Šis veiksmas nebeatstatomas.

en: Path prefix only.
lt: Tik priešdėlio kelias.

en: Path prefix with language fallback.
lt: Kelio priešdėlis su kalbos atsargine priemone.

en: Domain name only.
lt: Tik domenas.

en: Select the mechanism used to determine your site's presentation language. <strong>Modifying this setting may break all incoming URLs and should be used with caution in a production environment.</strong>
lt: Pasirinkite mechanizmą kaip bus apibrėžiama jūsų svetainės pateikimo kalba. <strong>Šio nustatymo pakeitimas gali nutraukti visus įeinančius URL ir turi būti panaudotas atsargiai ir tik gamybos proceso metu.</strong>

en: Language negotiation configuration saved.
lt: Kalbų derinimo nustatymai išsaugoti.

en: English (built-in)
lt: Anglų (standartinė)

en: String contains
lt: Eilutė sudaryta

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
lt: Palikite tuščią, kad rodytų visas eilutes. Paieška jautri didžiosiom raidėm

en: English (provided by Drupal)
lt: Anglų (tiekia Drupal)

en: Search in
lt: Ieškoti

en: Both translated and untranslated strings
lt: Ir išverstos ir neišverstos eilutės

en: Only translated strings
lt: Tik išverstos eilutės

en: Only untranslated strings
lt: Tik neišverstos eilutės

en: Limit search to
lt: Riboti paieška

en: All text groups
lt: Visos teksto grupės

en: Languages not yet added
lt: Kalba dar neįdėta

en: Import translation
lt: Importuoti vertimą

en: A Gettext Portable Object (<em>.po</em>) file.
lt: Gettext Portable Object (<em>.po</em>) failas.

en: Import into
lt: Importuoti į

en: Choose the language you want to add strings into. If you choose a language which is not yet set up, it will be added.
lt: Pasirinkite kalbą į kurią norite įterpti naujas eilutes. Jei pasirinkote kalbą kuri dar nenustatyta, tai ji bus pridėta

en: Text group
lt: Teksto grupė

en: Imported translations will be added to this text group.
lt: Importuojamas vertimas bus pridėtas prie šios teksto grupės.

en: Strings in the uploaded file replace existing ones, new ones are added
lt: Eilutės pakeičiamos naujomis, naujos pridedamos

en: Existing strings are kept, only new strings are added
lt: Esančios eilutės paliekamos, tik pridedamos naujos.

en: The language %language has been created.
lt: Kalba %language sukurta.

en: Export translation
lt: Eksportuoti vertimą

en: Select the language to export in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format.
lt: Pasirinkite kalbą kurią norėtumėt eksportuoti į  Gettex Portable Object (<em>.po</em>) formatą.

en: Generate a Gettext Portable Object Template (<em>.pot</em>) file with all strings from the Drupal locale database.
lt: Generuoti gettext Portable Object Šablono  (<em>.pot</em>) bylą su visom sąsajos eilutėmis iš vietinės Drupal duomenų bazės.

en: String not found.
lt: Eilutė nerasta

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
lt: Pateikta eilutė turi neleidžiamo HTML: %string

en: The string has been saved.
lt: Eilutė išsaugota

en: The string has been removed.
lt: Eilutė pašalinta

en: The language selected for import is not supported.
lt: Pasirinkta kalba importavimui nepalaikoma

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
lt: Pasirodo vertimo failui %filename trūksta arba blogai suformatuota antraštė (header).

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
lt: Vertimas sėkmingai importuotas. Buvo naujai sukurta %number eilutės, %update eilutės atnaujintos ir %delete pašalintos eilutės.

en: The translation file %filename contains an error: the plural formula could not be parsed.
lt: Vertimo failas %filename turi klaidų: daugiskaitos formos negalėjo būtu apdorotos.

en: Importing interface translations
lt: Importuojami sąsajos vertimai

en: Starting import
lt: Pradedama importuoti

en: Error importing interface translations
lt: Klaida importuojant sąsajos vertimą

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
lt: Bandymas pateikti vertimą su neleidžiamu HTML: %string

en: The %language language (%code) has been created.
lt: Kalba %language (%code) sukurta.

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
lt: Importuota %file į %locale: %number eilutės pridėtos, %update eilutės atnaujintos ir  %delete pašalintos.

en: Exported %locale translation file: %filename.
lt: Eksportuotas %locale vertimo failas: %filename.

en: Exported translation file: %filename.
lt: Eksportuotas vertimo failas: %filename.

en: Updated JavaScript translation file for the language %language.
lt: Atnaujintas JavaScript vertimo failas %language kalbai.

en: Created JavaScript translation file for the language %language.
lt: Sukurtas JavaScript vertimo failas %language kalbai.

en: Removed JavaScript translation file for the language %language, because no translations currently exist for that language.
lt: Pašalintas JavaScript vertimo failas %language kalbai, nes nėra vertimo šiai kalbai.

en: An error occurred during creation of the JavaScript translation file for the language %language.
lt: Klaida kuriant JavaScript vertimo failą %language kalbai.

en: One translation string was skipped because it contains disallowed HTML. | @count translation strings were skipped because they contain disallowed HTML.
lt[0]: @count vertimo eilutė buvo praleista dėl neleidžiamo HTML.
lt[1]: @count vertimo eilutės buvo praleistos dėl neleidžiamo HTML.
lt[2]: @count[2] vertimo eilučių buvo praleista dėl neleidžiamo HTML.

en: One translation file imported for the newly installed modules. | @count translation files imported for the newly installed modules.
lt[0]: @count vertimo rinkmena importuota naujai įdiegtiems moduliams
lt[1]: @count vertimo rinkmenos importuotos naujai įdiegtiems moduliams
lt[2]: @count vertimo rinkmenų importuotos naujai įdiegtiems moduliams

en: One translation file imported for the enabled modules. | @count translation files imported for the enabled modules.
lt[0]: @count vertimo rinkmena importuota įjungtiems moduliams
lt[1]: @count vertimo rinkmenos importuotos įjungtiems moduliams
lt[2]: @count[2] vertimo rinkmenų importuotos įjungtiems moduliams

en: Latvian
lt: Latviškai

en: Sinhala
lt: Sinhalų

en: Unable to send e-mail. Please contact the site administrator if the problem persists.
lt: Neįmanoma išsiųsti el. pašto. Prašome susisiekti su svetainės administratoriumi.

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
lt: Klaida siunčiant el. paštą (iš %from į %to).

en: Operating in off-line mode.
lt: Dirbama off-line režime.

en: Menu router rebuild failed - some paths may not work correctly.
lt: Meniu kelio perkrovimas nepavyko - keli keliai gali veikti neteisingai.

en: %module is part of a circular dependency. This is not supported and you will not be able to switch it on.
lt: %module yra dalis žiedinės priklausomybės. Tai nepalaikoma ir jūs negalėsite jo išjungti.

en: sort icon
lt: rūšiuoti ikona

en: sort ascending
lt: didėjančia tvarka

en: sort descending
lt: mažėjančia tvarka

en: The following errors must be resolved before you can continue the installation process
lt: Šios klaidos turi būti pašalintos prieš tęsiant įdiegimo procesą

en: The following error must be resolved before you can continue the installation process
lt: Ši klaida turi būti pašalinta prieš tęsiant įdiegimo procesą

en: Please check the error messages and <a href="!url">try again</a>.
lt: Prašome patikrinti klaidos žinutę ir <a href="!url"> bandykite vėl</a>.

en: The following installation warnings should be carefully reviewed
lt: Šie įdiegimo įspėjimai turėtų būt peržiūrėti

en: The following installation warning should be carefully reviewed
lt: Šis įdiegimo įspėjimas turėtų būt peržiūrėtas

en: The following installation warnings should be carefully reviewed, but in most cases may be safely ignored
lt: Šie įdiegimo įspėjimai turėtų būt peržiūrėti, bet dauguma atveju jie gali būt ignoruojami

en: The following installation warning should be carefully reviewed, but in most cases may be safely ignored
lt: Šs įdiegimo įspėjimas turėtų būt peržiūrėtas, bet dauguma atveju jis gali būt ignoruojamas

en: The PCRE library in your PHP installation is outdated. This will cause problems when handling Unicode text. If you are running PHP 4.3.3 or higher, make sure you are using the PCRE library supplied by PHP. Please refer to the <a href="@url">PHP PCRE documentation</a> for more information.
lt: PCRE biblioteka jūsų PHP instaliacijoje negaliojanti. Tai sukels problemų kai naudosite Unicode tekstą. Jei naudojate PHP 4.3.3 ar aukštesnį, įsitikinkite, kad naudojatės PCRE  biblioteka pateikta PHP. Prašome peržiūrėti <a href="@url">PHP PCRE dokumentacija</a> jei norite daugiau informacijos.

en: Operations on Unicode strings are emulated on a best-effort basis. Install the <a href="@url">PHP mbstring extension</a> for improved Unicode support.
lt: Veiksmai paremti Unicode eilutėmis yra paremtas geriausiomis pastangomis. Įdiegite <a href="@url">PHP mbstring plėtinius</a>, kad pagerinti Unicode palaikymą.

en: Multibyte string function overloading in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.func_overload</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
lt: Multibyte eilutės funkcijos perkraunama PHP yra aktyvi ir turi būt išjungta. Patikrinkite php.ini <em>mbstring.func_overload</em> nuostatas. Prašome peržiūrėti <a href="@url">PHP mbstring dokumentacija</a> jei norite daugiau informacijos.

en: Multibyte string input conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.encoding_translation</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
lt: Multibyte eilutės įvesties transformacija PHP yra aktyvi ir turi būt išjungta. Patikrinkite php.ini <em>mbstring.encoding_translation</em> nuostatas. Prašome peržiūrėti <a href="@url">PHP mbstring dokumentacija</a> jei norite daugiau informacijos.

en: Multibyte string input conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.http_input</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
lt: Multibyte eilutės įvesties transformacija PHP yra aktyvi ir turi būt išjungta. Patikrinkite php.ini <em>mbstring.encoding_input</em> nuostatas. Prašome peržiūrėti <a href="@url">PHP mbstring dokumentacija</a> jei norite daugiau informacijos.

en: Multibyte string output conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.http_output</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
lt: Multibyte eilutės išvesties transformacija PHP yra aktyvi ir turi būt išjungta. Patikrinkite php.ini <em>mbstring.http_output</em> nuostatas. Prašome peržiūrėti <a href="@url">PHP mbstring dokumentacija</a> jei norite daugiau informacijos.

en: Standard PHP
lt: Standartinis PHP

en: PHP Mbstring Extension
lt: PHP Mbstring pėltinys

en: Unicode library
lt: Unicode biblioteka

en: Could not convert XML encoding %s to UTF-8.
lt: Nepavyko išversti XML encodingo '%s  į UTF-8.

en: Unsupported encoding %s. Please install iconv, GNU recode or mbstring for PHP.
lt: Nepalaikomas kodavimas %s. Prašome įdiegti iconv, GNU recode ar mbstring  PHP.

en: Parse error. Not well formed
lt: Frazės klaida. Neteisingai suformuota.

en: Parse error. Request not well formed.
lt: Frazės klaida. Užklausa neteisingai suformuota.

en: Server error. Invalid XML-RPC. Request must be a methodCall.
lt: Serverio klaida. Neteisngas XML-RPC. Užklausa turi būti methodCall.

en: Server error. Requested method @methodname not specified.
lt: Serverio klaida. Užklausos metodas @methodname nenurodytas.

en: Server error. Wrong number of method parameters.
lt: Serverio klaida. Neteisingas metodo parametro skaičius .

en: Server error. Invalid method parameters.
lt: Serverio klaida. Neteisingas metodo parametras.

en: Server error. Requested function @method does not exist.
lt: Serverio klaida. Užklausos metodas @method neegzistuoja.

en: Invalid syntax for system.multicall.
lt: Neteisinga sintaksė system.multicall.

en: Server error. Requested method @methodname signature not specified.
lt: Serverio klaida. Užklausos metodo @methodname parašas nenurodytas.

en: Unspecified error
lt: Nenustatyta klaida

en: An error occurred. 
    @uri
    @text
lt: Įvyko klaida:
    @uri
    @text

en: An error occurred. 
    @uri
    (no information available).
lt: Įvyko klaida.
    @uri
    (informacija neįmanoma).

en: An HTTP error @status occurred. 
    @uri
lt: HTTP klaida  @status įvyko. 
    @uri

en: The name of the feed (or the name of the website providing the feed).
lt: Tiekimo pavadinimas (ar svetainės pavadinimas kuri tiekia)

en: Categorize news items
lt: Kategorizuoti naujienų elementai

en: A feed named %feed already exists. Please enter a unique title.
lt: Tiekimo pavadinimas %feed jau yra. Prašome įvesti unikalų.

en: Are you sure you want to remove all items from the feed %feed?
lt: Ar tikrai norite pašalinti visus elementus iš tiekimo %feed?

en: A space-separated list of HTML tags allowed in the content of feed items. (Tags in this list are not removed by Drupal.)
lt: Tarpu atskirtas sąrašas HTML žymių kuria leidžiate tiekimo elementų turinyje. (Žymės šiame sąraše nepašalinamos Drupal)

en: Category selection type
lt: Kategorijos pasirinkimo tipas

en: checkboxes
lt: langeliai

en: multiple selector
lt: daugybinis žymėjimas

en: The type of category selection widget displayed on categorization pages. (For a small number of categories, checkboxes are easier to use, while a multiple selector work well with large numbers of categories.)
lt: Valdiklio tipas kategorijos pasirinkimo puslapyje. (Kai mažiau kategorijų langeliai patogiau, o kaip daug kategorijų patogiau naudoti daugybinį žymėjimą)

en: Thousands of sites (particularly news sites and blogs) publish their latest headlines and posts in feeds, using a number of standardized XML-based formats. Formats supported by the aggregator include <a href="@rss">RSS</a>, <a href="@rdf">RDF</a>, and <a href="@atom">Atom</a>.
lt: Daugelis svetainių publikuoja savo naujienas ir žiniaraščio įrašus pasinaudoję tiekimu standartizuotais XML formatais. <a href="@rss">RSS</a>, <a href="@rdf">RDF</a>, ir <a href="@atom">Atom</a>.

en: Current feeds are listed below, and <a href="@addfeed">new feeds may be added</a>. For each feed or feed category, the <em>latest items</em> block may be enabled at the <a href="@block">blocks administration page</a>.
lt: Dabartiniai tiekimai rodomi žemiau, <a href="@addfeed">nauji tiekimai gali būt pridėti</a>. Kiekvienam tiekimui ar tiekimo kategorijai yra blokas kurį galite įjungti <a href="@block">blokų valdymo puslapyje</a>.

en: Add a feed in RSS, RDF or Atom format. A feed may only have one entry.
lt: Pridėkite tiekimus RSS, RDF ar Atom formatu. Tiekimas gali turėti tik vieną įrašą.

en: Categories allow feed items from different feeds to be grouped together. For example, several sport-related feeds may belong to a category named <em>Sports</em>. Feed items may be grouped automatically (by selecting a category when creating or editing a feed) or manually (via the <em>Categorize</em> page available from feed item listings). Each category provides its own feed page and block.
lt: Kategorijos suteikia galimybę sugrupuoti skirtingus tiekimus. Pvz.: keli su sportu susiję teikimai gali priklausyti grupei <em>Sportas</em>. Tiekimai gali būt grupuojami automatiškai (pagal parinkta kategorija kai jis kuriamas) ar rankiniu būdu (Kategorizavimo puslapyje). Kiekviena kategorija teikia savo tiekimo puslapį ir bloką.

en: Configure which content your site aggregates from other sites, how often it polls them, and how they're categorized.
lt: Nustatykite kuris turinys jūsų svetainėje surenkamas iš kitų svetainių, kaip dažnai jie atnaujinami ir kaip jį kategorizuoti.

en: Update items
lt: Atnaujinti elemantai

en: Edit feed
lt: Redaguoti tiekimą

en: No blocks in this region
lt: Nėra blokų šiam regione

en: Blocks are boxes of content rendered into an area, or region, of a web page. The default theme Garland, for example, implements the regions "left sidebar", "right sidebar", "content", "header", and "footer", and a block may appear in any one of these areas. The <a href="@blocks">blocks administration page</a> provides a drag-and-drop interface for assigning a block to a region, and for controlling the order of blocks within regions.
lt: Blokai yra turinio dėžutės, kurios gali būt rodomos tam tikrose svetainės srityse. Garland tema turi šias sritis  "kairys šonas", "dešinys šonas", "turinys", "puslapio antraštė", ir "Poraštė", ir blokas gali atsirasti bet kurioje srityje. <a href="@blocks">Blokų valdymo puslapyje</a> teikiamas drag-and-drop valdymas priskirti blokus sritims ir blokų tvarkos valdymui.

en: Although blocks are usually generated automatically by modules (like the <em>User login</em> block, for example), administrators can also define custom blocks. Custom blocks have a title, description, and body. The body of the block can be as long as necessary, and can contain content supported by any available <a href="@input-format">input format</a>.
lt: Blokai paprastai generuojami automatiškai kai kurių modulių (pvz, naujausi kometarai), bet administratorius gali nustatyti ir savus. Saviti blokai turi pavadinima, aprašyma ir turinį. Bloko turinio ilgis gali būt bet koks taip pat gali palaikyti įmanomus <a href="@input-format">įvesties formatus</a>.

en: When working with blocks, remember that:
lt: Kai dirbate su blokais atminkite:

en: since not all themes implement the same regions, or display regions in the same way, blocks are positioned on a per-theme basis.
lt: kadangi nevisos temos turi tokius pačius regionus ar regionai rodomi kitu būdu, blokai rodomi temos pagrindu.

en: disabled blocks, or blocks not in a region, are never shown.
lt: išjungti ar neesantys regione blokai nebus rodomi.

en: when throttle module is enabled, throttled blocks (blocks with the <em>Throttle</em> checkbox selected) are hidden during high server loads.
lt: kai sklendės modulis įjungas, blokai su įjungta skeldės galimybe nerodomi kai serveris yra apkrautas.

en: blocks can be configured to be visible only on certain pages.
lt: blokų matomumas gali būt nustatytas tam tikriems puslapiams.

en: blocks can be configured to be visible only when specific conditions are true.
lt: blokų matomumas gali būt reguliuojamas esant tam tikroms sąlygoms.

en: blocks can be configured to be visible only for certain user roles.
lt: blokų matomumas gali būt reguliuojamas tam tikroms narių grupėms.

en: when allowed by an administrator, specific blocks may be enabled or disabled on a per-user basis using the <em>My account</em> page.
lt: kai administratorius leidžia bloko rodyma gali nustatyti nariai <em>nario erdvės</em> puslapyje.

en: some dynamic blocks, such as those generated by modules, will be displayed only on certain pages.
lt: kai kurie dinaminiai blokai, tokie kaip sugeneruoti moduliu gali būt matomi tik tam tikruose puslapiuose.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@block">Block module</a>.
lt: Daugiau informacijos galite rasti vadovėlyje apie  <a href="@block">Bloko modulį</a>.

en: This page provides a drag-and-drop interface for assigning a block to a region, and for controlling the order of blocks within regions. To change the region or order of a block, grab a drag-and-drop handle under the <em>Block</em> column and drag the block to a new location in the list. (Grab a handle by clicking and holding the mouse while hovering over a handle icon.) Since not all themes implement the same regions, or display regions in the same way, blocks are positioned on a per-theme basis. Remember that your changes will not be saved until you click the <em>Save blocks</em> button at the bottom of the page.
lt: Šis puslapis  teikia drag-and-drop valdymą priskyrti blokus sritims ir blokų tvarkos valdymui. Norėdami nustatyti bloką ar jų tvarką regione, imkite ir tempkite bloką į <em>Blokas</em> sąrašą. (tam skirta judėjimo ikona). Kadangi nevisos temos turi tokius pačius regionus ar regionai rodomi kitu būdu, blokai rodomi temos pagrindu. Atminkite, kad pakeitimai nebus išsaugoti tol kol nespustelėsite <em>Išsaugoti blokus</em> mygtuko, puslapio apačioje.

en: To reduce CPU usage, database traffic or bandwidth, blocks may be automatically disabled during high server loads by selecting their <em>Throttle</em> checkbox. Adjust throttle thresholds on the <a href="@throttleconfig">throttle configuration page</a>.
lt: Tam, kad sumažinti CPU naudojima, duomenų bazės apkrovimą ar duomenų srautą, blokai gali būt automatiškai išjungti kai didėja apkrovimai, pažymėjus sklendės pasirinkimą. Nustatyti sklendės slenksčius galite <a href="@throttleconfig">sklendės valdymo puslapyje</a>.

en: Click the <em>configure</em> link next to each block to configure its specific title and visibility settings. Use the <a href="@add-block">add block page</a> to create a custom block.
lt: Spustelėkite <em>konfiguruoti</em> nuorodą prie kiekvieno bloko norėdami nustatyti matomumo ir kitas nuostatas. Naudokite <a href="@add-block">pridėti bloką</a> norėdami sukurti savita bloką.

en: Use this page to create a new custom block. New blocks are disabled by default, and must be moved to a region on the <a href="@blocks">blocks administration page</a> to be visible.
lt: Naudokite šį puslapį sukurti savitą bloką. Nauji blokai automatiškai yra išjungti ir turi būti perkelti į regioną <a href="@blocks">blokų valdymo puslapyje</a>.

en: The block %info was assigned to the invalid region %region and has been disabled.
lt: Blokas %info buvo priskirtas prie individualios srities %region ir buvo išjungtas.

en: JavaScript List Form
lt: JavaScript formų sąrašas

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
lt: Pakeitimai nebus išsaugoti iki tol kol nuspausite <em> išsaugoti blokus</em> mygtuką.

en: Post new blog entry.
lt: Skelbti naują tinklaraščio įrašą

en: You are not allowed to post a new blog entry.
lt: Jums neleidžiama sukurti naujo įrašo.

en: You have not created any blog entries.
lt: Jūs dar nesukūrėte nei vieno tinklaraščio įrašo.

en: !author has not created any blog entries.
lt: !author nesukūrė nei vieno tinklaraščio įrašo.

en: Create new blog entry.
lt: Sukurti naują tinklaraščio įrašą.

en: No blog entries have been created.
lt: Dar nesukurta tinklaraščio įrašų.

en: Blog entry
lt: Tinklaraščio įrašas

en: A <em>blog entry</em> is a single post to an online journal, or <em>blog</em>.
lt: <em>Tinklaraščio įrašas</em> vienas įrašas jūsų žurnale ar <em>tinklaraštyje</em>.

en: View recent blog entries
lt: Rodyti paskutinius tinklaraščio įrašus

en: Read !username's latest blog entries.
lt: Skaityti !username' naujausius tinklaraščio įrašus.

en: The blog module allows registered users to maintain an online journal, or <em>blog</em>. Blogs are made up of individual <em>blog entries</em>, and the blog entries are most often displayed in descending order by creation time.
lt: Tinklaraščio modulis suteikia galimybę registruotiems nariams naudoti <em>tinklaraštį</em>. Tinklaraščiai yra sudaryti ir individualių <em>tinklaraščio įrašų</em>, paprastai tinklaraščio  įrašai rodomi pagal sukūrimo laiką.

en: There is an (optional) <em>Blogs</em> menu item added to the Navigation menu, which displays all blogs available on your site, and a <em>My blog</em> item displaying the current user's blog entries. The <em>Blog entry</em> menu item under <em>Create content</em> allows new blog entries to be created.
lt: Navigacijos meniu pridedamas <em>Tinklaraščiai </em> punktas, kuris rodo visus svetainės žurnalus ir <em> Mano tinklaraštis </em> kuris rodo nario žurnalą. <em>Tinklaraščio įrašas</em> meniu punktas yra po <em>Kurti turinį</em> leidžia sukurti naują tinklaraščio įrašą.

en: Each blog entry is displayed with an automatic link to other blogs created by the same user. By default, blog entries have comments enabled and are automatically promoted to the site front page. The blog module also creates a <em>Recent blog posts</em> block that may be enabled at the <a href="@blocks">blocks administration page</a>.
lt: Kiekvienas tinklaraščio įrašas rodomas su nuorodą į kitus autoriaus tinklaraščio įrašus. Įprastai tinklaraščio įrašui įjungta komentavimo galimybė ir jie skelbiami pirmajame svetainės puslapyje. Tinklaraščio modulis taip pat sukuria <em>Naujausi tinklaraščio įrašai</em> bloką kuris gali būt įjungtas <a href="@blocks">blokų administravimo puslapyje</a>.

en: When using the aggregator module an automatic <em>blog it</em> icon is displayed next to the items in a feed's <em>latest items</em> block. Clicking this icon populates a <em>blog entry</em> with a title (the title of the feed item) and body (a link to the source item on its original site and illustrative content suitable for use in a block quote). Blog authors can use this feature to easily comment on items of interest that appear in aggregator feeds from other sites. To use this feature, be sure to <a href="@modules">enable</a> the aggregator module, <a href="@feeds">add and configure</a> a feed from another site, and <a href="@blocks">position</a> the feed's <em>latest items</em> block.
lt: Kai naudojamas aggregator  modulis automatiškai atsiranda <em>Skelbk tai</em> ikoną prie gijų elementų <em>naujausi elementai</em> bloke.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@blog">Blog module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@blog">Tinklaraščio modulį</a>.

en: !username's blog
lt: !username tinklaraštis

en: Read the latest blog entries.
lt: Skaityti naujausius tinklaraščio įrašus

en: create blog entries
lt: kurti tinklaraščio įrašus

en: delete own blog entries
lt: šalinti savo tinklaraščio įrašus

en: delete any blog entry
lt: pašalinti bet kokį tinklaraščio įrašą.

en: edit own blog entries
lt: redaguoti savo tinklaraščio įrašus

en: edit any blog entry
lt: redaguoti bet kokį tinklaraščio įrašą.

en: Enables keeping easily and regularly updated user web pages or blogs.
lt: Leidžia lengvai ir reguliariai atnaujinti narių puslapius ar tinklaraščius.

en: Allowed book outline types
lt: Leidžiami knygos apybraižos tipai

en: Select content types which users with the %add-perm permission will be allowed to add to the book hierarchy. Users with the %outline-perm permission can add all content types.
lt: Pasirinkite turinio tipus kuriuos nariai su %add-perm leidimu galės naudotis pridedant knygą. Nariai su %outline-perm leidimu galės pridėti visą turinį.

en: Default child page type
lt: Įprastas dukterinis puslapio tipas

en: The content type for the %add-child link must be one of those selected as an allowed book outline type.
lt: Trinio tipas %add-child nuorodai turi būti vienas iš pasirinktų kaip leidžia knygos apybraižos tipas.

en: Save book pages
lt: Išsaugoti knygos puslapius

en: This book has been modified by another user, the changes could not be saved.
lt: Ši knyga pakeista kito nario, pakeitimai neišsaugoti.

en: Title changed from %original to %current.
lt: Pavadinimas pakeistas iš %original  į %current.

en: Updated book %title.
lt: Knyga %title atnaujinta.

en: book: updated %title.
lt: Knyga %title atnaujinta.

en: Update book outline
lt: Atnaujinti knygos apybraižą

en: Remove from book outline
lt: Pašalinti iš knygos apybraižą

en: No changes were made
lt: Pakeitimų neatlikta

en: The post has been added to the selected book. You may now position it relative to other pages.
lt: Įrašas pridėtas į pasirinktą knygą. Dabar galite nustatyti vietą priklausomai nuo kitų puslapių.

en: The book outline has been updated.
lt: Knygos apybraiža atnaujinta.

en: There was an error adding the post to the book.
lt: Klaida pridedant įrašą į knygą.

en: %title has associated child pages, which will be relocated automatically to maintain their connection to the book. To recreate the hierarchy (as it was before removing this page), %title may be added again using the Outline tab, and each of its former child pages will need to be relocated manually.
lt: %title turi susietus dukterinius puslapius kurie bus automatiškai išdėstyti taip, kad išlaikytų savo struktūrą. Atkurti struktūrą (kaip buvo prieš pašalinant puslapį),  %title galima vėl pridėti naudojant Apybraižos kortelę, ir kiekvienas ir kiekvieną  dukterinį puslapį reikės išdėstyti rankinių būdu.

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
lt: %title galima vėl pridėti į struktūra naudojant Apybraižos kortelę

en: Are you sure you want to remove %title from the book hierarchy?
lt: Ar tikrai nurite pašalinti %title iį knygos struktūros?

en: The post has been removed from the book.
lt: Įrašas pašalintas iš knygos.

en: Show a printer-friendly version of this book page and its sub-pages.
lt: Spausdinimo versija puslapiams ir sub-puslapiams

en: Show block on all pages
lt: Bloko rodymas visuose puslapiuose

en: Show block only on book pages
lt: Rodyti bloką tik knygos puslapiuose

en: If <em>Show block on all pages</em> is selected, the block will contain the automatically generated menus for all of the site's books. If <em>Show block only on book pages</em> is selected, the block will contain only the one menu corresponding to the current page's book. In this case, if the current page is not in a book, no block will be displayed. The <em>Page specific visibility settings</em> or other visibility settings can be used in addition to selectively display this block.
lt: Jei pasirinkta, kad <em>Bloką rodys visuose puslapiuose</em> bloką sudarys automatiškai sugeneruotas meniu visoms svetainės knygoms.  Jei pasirnkta, kad <em>Bloką rodys tik knygos puslapiuose</em> bloką sudarys tik konkrečios knygos meniu. Šiuo atveju jei dabartinis puslapis nepriklauso knygai, blokas nebus rodomas. <em>Specifinės matomumo nuostatos</em> ar kitos matomumo nuostatos gali būt naudojamos papildomam bloko rodymui.

en: This is the top-level page in this book.
lt: Čia yra aukščiausio lygio knygos puslapis

en: No book selected.
lt: Įrašai nepasirinkti.

en: The parent page in the book. The maximum depth for a book and all child pages is !maxdepth. Some pages in the selected book may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
lt: Tėvinis knygos puslapis. Maksimalus knygos gylis ir visi dukteriniai puslapiai yra !maxdepth. Kaikurie puslapiai pasirinktoje knygoje gali būt užimti nes jei virųys šį limitą.

en: %title is part of a book outline, and has associated child pages. If you proceed with deletion, the child pages will be relocated automatically.
lt: %title yra knygos apybraižos dalis, ir turi susijusių dukterinių puslapių. Jie jūs tęsite šalinimą dukteriniai puslapiai bus automatiškai perkelti.

en: The book module is suited for creating structured, multi-page hypertexts such as site resource guides, manuals, and Frequently Asked Questions (FAQs). It permits a document to have chapters, sections, subsections, etc. Authors with suitable permissions can add pages to a collaborative book, placing them into the existing document by adding them to a table of contents menu.
lt: <em>Knygos</em> modulis skirtas kurti struktūrini, daugialypi tekstą, kuris skirtas Dažniausiai užduodamiems klausimams (DUK), žinynams ar dokumentacijai. Leidžiama, kad dokumentas turėtų skyrius, sekcijas, poskyrius ir pan. Autoriai su tinkamais leidimais gali kurti knygą.

en: Pages in the book hierarchy have navigation elements at the bottom of the page for moving through the text. These links lead to the previous and next pages in the book, and to the level above the current page in the book's structure. More comprehensive navigation may be provided by enabling the <em>book navigation block</em> on the <a href="@admin-block">blocks administration page</a>.
lt: Puslapiai knygos struktūroje turi navigacijos elementus apačioje. Šios nuorodos vedą į prieštai buvusį ir sekantį puslapį ir vienu lygių aukščiau. Išsamesnė navigacija galima pateikti įjungus <em>knygos navigacijos bloką</em> <a href="@admin-block">blokų administravimo puslapyje</a>.

en: Users can select the <em>printer-friendly version</em> link visible at the bottom of a book page to generate a printer-friendly display of the page and all of its subsections.
lt: Nariai gali pasirinkti  <em>spausdinimo versija </em> nuorodą, kuri yra knygos apatinėje dalyje, tam, kad sugeneruotų spausdinimui draugišką puslapio versija su visais jo paragrafais.

en: Users with the <em>administer book outlines</em> permission can add a post of any content type to a book, by selecting the appropriate book while editing the post or by using the interface available on the post's <em>outline</em> tab.
lt: Nariai su <em>knygos apybraižos valdymu</em> leidimu gali pridėti, bet kokio turinio tipo  įrašus į knygą, pasirinkus atitinkamą knygą kai redaguojamas įrašas arba naudojant įmanomą sąsają įrašo <em>apybraižos</em> kortelę

en: Administrators can view a list of all books on the <a href="@admin-node-book">book administration page</a>. The <em>Outline</em> page for each book allows section titles to be edited or rearranged.
lt: Administratoriai gali peržiūrėti visas knygas <a href="@admin-node-book">knygos valdymo puslapyje</a>. <em>Apybraižos</em> puslapiai kiekvienai knygai  leidžia pavadinimų redagavimą ir pertvarkymą.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@book">Book module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlio įraše apie <a href="@book">Knygos modulį</a>.

en: The book module offers a means to organize a collection of related posts, collectively known as a book. When viewed, these posts automatically display links to adjacent book pages, providing a simple navigation system for creating and reviewing structured content.
lt: Knygos modulis pateikia būdą kaip organizuoti susijusius įrašus. Kai peržiūrima, šie įrašai automatiškai rodomi gretimų puslapių nuorodos, pateikiama paprasta navigacijos sistema kūrimui ir skaitymui.

en: The outline feature allows you to include posts in the <a href="@book">book hierarchy</a>, as well as move them within the hierarchy or to <a href="@book-admin">reorder an entire book</a>.
lt: Apybraižos galimybė leidžia jums įterpti įrašus į<a href="@book"> knygos struktūrą</a>, taip pat perkelti juos pačioje struktūroje pertvarkant <a href="@book-admin">visą knygą</a>.

en: create new books
lt: sukurti naujas knygas

en: access printer-friendly version
lt: peržiūrėti spausdinimo versiją

en: Re-order book pages and change titles
lt: Pertvarkyti knygos puslapius ir pakeisti pavadinimus

en: Book page
lt: Knygos puslapis

en: A <em>book page</em> is a page of content, organized into a collection of related entries collectively known as a <em>book</em>. A <em>book page</em> automatically displays links to adjacent pages, providing a simple navigation system for organizing and reviewing structured content.
lt: <em>Knygos puslapis</em> yra turinio puslapis,organizuoti susijusius įrašus  į kolekcijas, žinomas kaip knygas. Puslapiai knygos struktūroje turi navigacijos elementus apačioje. Šios nuorodos vedą į prieštai buvusį ir sekantį puslapį ir vienu lygių aukščiau.

en: Allows users to structure site pages in a hierarchy or outline.
lt: Leidžia vartotojams suformuoti svetainės puslapius hierarchijoje arapybraižose.

en: The color module allows a site administrator to quickly and easily change the color scheme of certain themes. Although not all themes support color module, both Garland (the default theme) and Minnelli were designed to take advantage of its features. By using color module with a compatible theme, you can easily change the color of links, backgrounds, text, and other theme elements. Color module requires that your <a href="@url">file download method</a> be set to public.
lt: Spalvos modulis leidžia administratoriams lengvai ir greitai pakeisti spalvinę schemą dabartinei temai. Nevisos temos palaiko spalvos modulį, Garland  ir Minnelli buvo taip suprojektuotos, kad pasinaudotu šia galimybę. Naudojant spalvos modulį tinkamai temai galite lengvai pakeisti nuorodų, fono, teksto ir kitų elementų spalvas. Spalvos modulis reiklauaja, kad <a href="@url">bylų atsisiuntimo budas</a> būtų viešas.

en: It is important to remember that color module saves a modified copy of the theme's specified stylesheets in the files directory. This means that if you make any manual changes to your theme's stylesheet, you must save your color settings again, even if they haven't changed. This causes the color module generated version of the stylesheets in the files directory to be recreated using the new version of the original file.
lt: Svarbu atsiminti, kad Spalvos modulis išsaugo pakeistas temos bylas, bylų kataloge. Tai reiškia, kad jei pakeitėte  temos stiliaus bylas turite išsaugoti spalvos nustatymus iš naujo, net jei jie nepasikeitė. Taip gaunasi dėl to, kad spalvų modulio sugeneruota stilių byla esanti bylų kataloge generuojama iš naujo naudojant orginalią bylą.

en: To change the color settings for a compatible theme, select the "configure" link for the theme on the <a href="@themes">themes administration page</a>.
lt: Kad pakeisti spalvų nustaymus tai palaikančiai temai, pasirinkite  "konfiguruoti" nuorodą prie temos, <a href="@themes">temų administravimo puslapyje</a>.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@color">Color module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlio įraše apie <a href="@color">Spalvos modulį</a>

en: The color picker only works if the <a href="@url">download method</a> is set to public.
lt: Spalvos pasirinkimas veikia tik tada, kai nustatytas viešas <a href="@url">failų atsisiuntimo būdas</a>.

en: Base color
lt: Pagrindinė spalva

en: Header top
lt: Galvos viršus

en: Header bottom
lt: Galvos apačia

en: There is not enough memory available to PHP to change this theme's color scheme. You need at least %size more. Check the <a href="@url">PHP documentation</a> for more information.
lt: Neužtenka PHP atminties pakeisti temos spalvinė schemą. Jums reikia bent jau %size daugiau. Daugiau informacijos <a href="@url">PHP dokumentacijoje</a>

en: The GD library for PHP is enabled, but was compiled without PNG support. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
lt: GD biblioteka įjungta, bet be PNG palaikymo. Prašome peržiūrėti <a href="@url">PHP paveikslėlių dokumentacija</a>

en: Allows the user to change the color scheme of certain themes.
lt: Leidžia nariams keisti spalvų schema esančios temos.

en: The comment module allows visitors to comment on your posts, creating ad hoc discussion boards. Any <a href="@content-type">content type</a> may have its <em>Default comment setting</em> set to <em>Read/Write</em> to allow comments, or <em>Disabled</em>, to prevent comments. Comment display settings and other controls may also be customized for each content type (some display settings are customizable by individual users).
lt: Komentarų modulis svetainės lankytojams suteikia galimybę komentuoti jūsų įrašus, kurti ir palaikyti diskusijas. Bet koks <a href="@content-type">turinio tipas</a> gali turėti savo komentarų nuostatas. Komentarų rodymo nuostatos ir kitas valdymas gali būt pritaikytas kiekvienam turinio tipui (kartais rodymo nuostatos priklauso ir nuo konkretaus nario)

en: Delete the selected comments
lt: Šalinti pasirinktus įrašus

en: Allows users to comment on and discuss published content.
lt: Leidžia vartotojams komentuoti skelbiamą turinį.

en: Example: 'website feedback' or 'product information'.
lt: Pavyzdžiui: 'svetainės atsiliepimai' ar 'produkto informacija'.

en: When listing categories, those with lighter (smaller) weights get listed before categories with heavier (larger) weights. Categories with equal weights are sorted alphabetically.
lt: Kai peržiūrimos kategorijos lengvesnės pakyla virš sunkesnių. Kategorijos su vienodu svoriu rikiuojamos pagal abėcėlę.

en: Contact form: category %category deleted.
lt: Kontaktų forma: kategorija %category pašalinta.

en: The contact form has not been configured. <a href="@add">Add one or more categories</a> to the form.
lt: Kontaktų forma nenustatyta.<a href="@add"> Pridėkite vieną ar daugiau kategorijų</a> prie formos.

en: The contact module facilitates communication via e-mail, by allowing your site's visitors to contact one another (personal contact forms), and by providing a simple way to direct messages to a set of administrator-defined recipients (the <a href="@contact">contact page</a>). With either form, users specify a subject, write their message, and (optionally) have a copy of their message sent to their own e-mail address.
lt: Kontaktų modulis palengvina bendravimą naudojant el. paštą, leidžiant svetainės lankytojams bendrauti naudojant asmenines kontaktų formas ir pateikiant paprastą būdą siųsti tiesiogines žinutes svetainės administratorių nurodytiems gavėjams (<a href="@contact">Kontaktų puslapyje</a>).

en: Personal contact forms allow users to be contacted via e-mail, while keeping recipient e-mail addresses private. Users may enable or disable their personal contact forms by editing their <em>My account</em> page. If enabled, a <em>Contact</em> tab leading to their personal contact form is available on their user profile. Site administrators have access to all personal contact forms (even if they have been disabled). The <em>Contact</em> tab is only visible when viewing another user's profile (users do not see their own <em>Contact</em> tab).
lt: Asmeninė kontaktų forma suteikia galimybę nariams susisiekti naudojant el. paštą, išlaikant el. pašto adresą paslaptyje. Nariai gali išjungti arba įjungti savo asmenines kontaktų formas redaguojant <em>Mano erdvė</em> puslapyje. Jei įjugta <em>Kontaktuoti</em> kortelė pasirodys nario profilyje. Svetainės administratorius turi priėjimą prie visų kontaktų formų, net jei jos išjungtos. Kontaktų kortelė matoma tik lankanti kito nario profilyje savo profilyje jos nematyti.

en: The <a href="@contact">contact page</a> provides a simple form for visitors to leave comments, feedback, or other requests. Messages are routed by selecting a category from a list of administrator-defined options; each category has its own set of e-mail recipients. Common categories for a business site include, for example, "Website feedback" (messages are forwarded to web site administrators) and "Product information" (messages are forwarded to members of the sales department). The actual e-mail addresses defined within a category are not displayed. Only users in roles with the <em>access site-wide contact form</em> permission may access the <a href="@contact">contact page</a>.
lt: <a href="@contact">Kontaktų puslapis</a> teikia paprastą formą, kurioje lankytojai gali palikti savo komentarą, atsiliepimą ar prašymą. Žinutės yra priskirtos tam tikroms kategorijoms, kurias sudarė administratorius. Kiekviena kategorija turi savo gavėjus. Pvz.: pagrindinę atsiliepimų kategoriją galite nukreipti svetainės prižiūrėtojui, o su prekėm susijusius klausimus nukreipti pardavimų skyriui. El. pašto adresas priskirtas konkrečiai kategorijai nerodomas viešai. Tik nariai, kurių rolėms leidžiama pasiekti svetainės kontaktų formas, gali pasiekti <a href="@contact">kontaktų puslapį</a>.

en: A link to your site's <a href="@contact">contact page</a> from the main <em>Navigation</em> menu is created, but is disabled by default. Create a similar link on another menu by adding a menu item pointing to the path "contact"
lt: Nuorodą į svetainės <a href="@contact">kontaktų puslapį</a> iš pagrindinės navigacijos sukurta, bet įprastai išjugta. Sukurti panašią nuorodą kitam meniu pridedant meniu punktą norodykite kelią "contact".

en: Customize the <a href="@contact">contact page</a> with additional information (like physical location, mailing address, and telephone number) using the <a href="@contact-settings">contact form settings page</a>. The <a href="@contact-settings">settings page</a> also provides configuration options for the maximum number of contact form submissions a user may perform per hour, and the default status of users' personal contact forms.
lt: Papildykite   <a href="@contact">kontaktų puslapį</a> papildoma informacija (adresu telefonu) naudodami  <a href="@contact-settings">kontaktų formos nuostatų puslapį</a>. Nuostatų puslapyje rasite tokias nuostas, kaip maksimalus siuntimų kiekis per valandą ir įprastas asmeninių kontaktų formos rodymą.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@contact">Contact module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@contact"> kontaktų modulį</a>

en: This page lets you set up <a href="@form">your site-wide contact form</a>. To do so, add one or more categories. You can associate different recipients with each category to route e-mails to different people. For example, you can route website feedback to the webmaster and direct product information requests to the sales department. On the <a href="@settings">settings page</a>, you can customize the information shown above the contact form. This can be useful to provide additional contact information such as your postal address and telephone number.
lt: Šame puslapyje jūs galite nustatyti <a href="@form">svetainės kontaktų formą</a>. Tam pridėkite vieną ar daugiau kategorijų. Galite nurodyti skirtinga gavėją skirtingai kategorijai. Pvz.: pagrindinę atsiliepimų kategorija galite nukreipti svetainės prižiūrėtojui, o su prekėm susijusius klausimus nukreipti pardavimų skyriui. <a href="@settings">Nustatymų puslapyje</a> galite nustatyti kokią informacija rodyti virš kontaktų formos. Tai gali būt naudinga pateikiant kontaktinę informacija tokia kaip adresą ir telefono numerį.

en: The contact module also adds a <a href="@menu-settings">menu item</a> (disabled by default) to the navigation block.
lt: Kontaktų modulis prideda <a href="@menu-settings">meniu nuorodą</a> (įprastai išjungta) navigacijos bloke.

en: Personal contact form
lt: Asmeninė kontaktų forma

en: Allow other users to contact you by e-mail via <a href="@url">your personal contact form</a>. Note that while your e-mail address is not made public to other members of the community, privileged users such as site administrators are able to contact you even if you choose not to enable this feature.
lt: Leisti kitiems nariams susisiekti su jumis el. paštu naudojantis <a href="@url">jūsų asmenine kontaktų forma</a>. Atminkite, nors jūsų el. pašto adresas nepaviešintas bendruomenei, administratoriai vistiek galės su jumis susisiekti, net jei kontaktų forma išjungta.

en: access site-wide contact form
lt: svetainės kontaktų formos naudojimas

en: administer site-wide contact form
lt: svetainės kontaktų formos administravimas

en: Create a system contact form and set up categories for the form to use.
lt: Sukuria sistemos kontaktų formą ir nustato jų kategorijas.

en: Edit contact category
lt: Redaguoti kontaktų kategorijas

en: Enables the use of both personal and site-wide contact forms.
lt: Leidžia naudoti tiek asmeninę tiek ir puslapio kontaktų formą.

en: Discard log entries above the following row limit
lt: Imesti įrašus esančius virš sekančios eilutės ribos

en: The maximum number of rows to keep in the database log. Older entries will be automatically discarded. (Requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.)
lt: Maksimalus eilučių skaičius saugomas duomenų bazėje. Senesni įrašai bus pašalinti automatiškai. (Reikalingas teisingai nustatyti <a href="@cron">cron darba</a>.)

en: The dblog module monitors your system, capturing system events in a log to be reviewed by an authorized individual at a later time. This is useful for site administrators who want a quick overview of activities on their site. The logs also record the sequence of events, so it can be useful for debugging site errors.
lt: dblog modulis stebi jūsų sistemos įvykius ir įrašo į tinklaraštį, kuriuos bet kuriuo metu gali peržiūrėti šia teisę turintis narys.

en: The dblog log is simply a list of recorded events containing usage data, performance data, errors, warnings and operational information. Administrators should check the dblog report on a regular basis to ensure their site is working properly.
lt: dblog tiesiog parodo sąraše sistemos įvykius, darbą su duomenimis, klaidas, įspėjimus ir  naudojimo informacija. Administratorius turėtų reguliariai peržiūrėti šiuos įrašus ir įsitikintų, kad sistema veikia tinkamai.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@dblog">Dblog module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@dblog">Dblog modulį</a>. (anglų k.).

en: The dblog module monitors your website, capturing system events in a log to be reviewed by an authorized individual at a later time. The dblog log is simply a list of recorded events containing usage data, performance data, errors, warnings and operational information. It is vital to check the dblog report on a regular basis as it is often the only way to tell what is going on.
lt: Dblog modulis seka jūsų svetainę, užsirašo sistemos įvykius ir leidžia peržiūrėti juos vėliau. dblog paprasčiausias sąrašas įvykių, naudojimo. klaidų, įspėjimų ir veiksmų informacija. Svarbu sąrašą patikrinti reguliariai tam, kad išsiaiškinti kas vyksta jūsų svetainėje.

en: Database logging
lt: Duomenų bazės prisijungimai

en: Settings for logging to the Drupal database logs. This is the most common method for small to medium sites on shared hosting. The logs are viewable from the admin pages.
lt: Drupal svetainės įvykių užrašymas. Tai labiausiai palitęs metodas mažose/vidutinėse svatainėse esančiose shared serveriuose. Įrašai peržiūrimi administravimo puslapiuose.

en: Recent log entries
lt: Naujausi įrašai

en: View events that have recently been logged.
lt: Peržiūrėti naujausius įrašus.

en: Top 'page not found' errors
lt: Top 'nerastas puslapis' klaidos

en: View 'page not found' errors (404s).
lt: Peržiūrėti 'puslapis nerastas' klaidas (404)

en: Top 'access denied' errors
lt: Top 'priėjimas uždraustas' klaidos

en: View 'access denied' errors (403s).
lt: Peržiūrėti 'priėjimas uždraustas' klaidas (403)

en: Logs and records system events to the database.
lt: Kaupia ir įrašo sistemos įvykius į duomenų bazę.

en: All roles may use default format
lt: Visos rolės gali naudoti įprastą formatą

en: No roles may use this format
lt: Nei viena rolė negali naudotis šiuo formatu

en: Set default format
lt: Nustatyti įprastą formatą

en: Default format updated.
lt: Įpratas formatas atnaujintas.

en: Add input format
lt: Pridėti įvesties formatą

en: All roles for the default format must be enabled and cannot be changed.
lt: Visos rolės įprastam formatui turi būti priskirtos ir to pakeisti negalima

en: Specify a unique name for this filter format.
lt: Nurodykite unikalų formato pavadinimą.

en: Choose which roles may use this filter format. Note that roles with the "administer filters" permission can always use all the filter formats.
lt: Pasirinkite kurios rolės galės naudotis šiuo formatu. Atminkite, kad rolės su "administruoti filtrus" leidimais gali naudoti visus filtrus.

en: Choose the filters that will be used in this filter format.
lt: Pasirinkite filtrą kuris bus naudojamas šiam formatui.

en: No guidelines available.
lt: Taisyklių nėra

en: These are the guidelines that users will see for posting in this input format. They are automatically generated from the filter settings.
lt: Čia yra taisyklės kurias narys matys prieš įvesdamas tekstą. Jos generuojamos automatiškai pagal filtrų nustatymus.

en: Filter format names need to be unique. A format named %name already exists.
lt: Formato pavadinimas turi būti unikalus. Formatas %name jau yra.

en: Added input format %format.
lt: Pridėtas įvesties formatas %format.

en: The input format settings have been updated.
lt: Įvesties formato nuostatos atnaujintos.

en: Are you sure you want to delete the input format %format?
lt: Ar tikrai norite ištrinti %format formatą?

en: If you have any content left in this input format, it will be switched to the default input format. This action cannot be undone.
lt: Jei yra turinio įvestu šiuo formatu jis bus perjungtas į įprastą. Šis veiksmas neatstatomas.

en: The default format cannot be deleted.
lt: Įprastas fomatas negali būt pašalintas.

en: Deleted input format %format.
lt: Pašalinti įvesties formatą %format.

en: Configure %format
lt: Tvarkyti %format.

en: No settings are available.
lt: Nėra nustatymų

en: Rearrange %format
lt: Pertvarkyti %format

en: The filter ordering has been saved.
lt: Filtrų tvarka išsaugota.

en: The filter module allows administrators to configure text input formats for use on your site. An input format defines the HTML tags, codes, and other input allowed in both content and comments, and is a key feature in guarding against potentially damaging input from malicious users. Two input formats included by default are <em>Filtered HTML</em> (which allows only an administrator-approved subset of HTML tags) and <em>Full HTML</em> (which allows the full set of HTML tags). Additional input formats may be created by an administrator.
lt: Filtrų modulis svetainės administratoriams suteikia galimybę valdyti teksto įvesties formatus. Įvesties formatai nustato HTML žymes, kodus ir kitas įvestis turinyje ir komentaruose, taip apsaugant svetainę nuo kenkėjiškų naudotojų. Įprastai du įvesties formatai jau įtraukti <em>Filtruotas HTML</em> (leidžia tik administratoriaus patvirtintas HTML žymes) ir <em>Pilnas HTML</em> (leidžia visas HTML žymes). Papildomus įvesties formatus gali sukurti administratorius.

en: Each input format uses filters to manipulate text, and most input formats apply several different filters to text in a specific order. Each filter is designed for a specific purpose, and generally either adds, removes or transforms elements within user-entered text before it is displayed. A filter does not change the actual content of a post, but instead, modifies it temporarily before it is displayed. A filter may remove unapproved HTML tags, for instance, while another automatically adds HTML to make links referenced in text clickable.
lt: Kiekvienas įvesties formatas naudoja filtrus tvarkant tekstus ir dauguma įvesties formatų naudoja kelis filtrus pagal tam tikrą tvarką. Kiekvienas filtras sukurtas specifiniam tikslui, pagrinde jie prideda, pašalina ar pakeičia tam tikrus elementus įvestame tekste prieš jį publikuojant.  Filtras nekeičia tikro turinio įrašo, bet vietoj to, pakeičia jį laikinai prieš tai kai jis bus publikuotas. Filtras gali pašalinti nepatvirtintas HMTL žymes, kai kitas automatiškai prideda HTML padarydamas nuorodas paspaudžiamas.

en: Users can choose between the available input formats when creating or editing content. Administrators can configure which input formats are available to which user roles, as well as choose a default input format.
lt: Nariai gali pasirinkti įvesties formatus kai kuria ar redaguoja tekstą. Administratoriai gali valdyt kuris įvesties formatas bus įmanomas kiekvienai norių rolei, taip pat pasirinkti įprasta įvesties formatą.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@filter">Filter module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlio įraše apie <a href="@filter">Filtrų modulį</a>. (anglų k.).

en: <em>Input formats</em> define a way of processing user-supplied text in Drupal. Each input format uses filters to manipulate text, and most input formats apply several different filters to text, in a specific order. Each filter is designed to accomplish a specific purpose, and generally either removes elements from or adds elements to text before it is displayed. Users can choose between the available input formats when submitting content.
lt: <em>Įvesties formatai</em>  apidrėžia kaip bus apdorojamas įvestas tekstas. Kiekvienas įvesties formatas naudoja filtrus tvarkant tekstus ir dauguma įvesties formatų naudoja kelis filtrus pagal tam tikrą tvarką.  Kiekvienas filtras sukurtas specifiniam tikslui, pagrinde jie prideda, pašalina ar pakeičia tam tikrus elementus įvestame tekste prieš jį publikuojant. Nariai gali pasirinkti įvesties formatus kai kuria ar redaguoja tekstą.

en: Use the list below to configure which input formats are available to which roles, as well as choose a default input format (used for imported content, for example). The default format is always available to users. All input formats are available to users in a role with the "administer filters" permission.
lt: Žemiau pateiktą sąrašą naudokite priskirti įvesties formatą rolei, taip pat pasirinkite įprastą įvesties formatą (naudoti svarbiam turiniui). Įprastas formatas visada įmanomas nariams. Visi įveties formatai įmanomi narių rolėms su "administruoti filtrus" leidimu.

en: Every <em>filter</em> performs one particular change on the user input, for example stripping out malicious HTML or making URLs clickable. Choose which filters you want to apply to text in this input format. If you notice some filters are causing conflicts in the output, you can <a href="@rearrange">rearrange them</a>.
lt: Kiekvienas  <em>filtras</em> atlieka vieną pakeitimą įvesties formatuose, pvz.:  filtras pašalina kenksmingas HTML žymes ar URL padaro 'paspaudžiama'. Pasirinkite kurį filtra norite pritaikyti įvesties formatui.Jei pastebėjote, kad filtrai konfliktuoja išvestyje, jūs galite <a href="@rearrange">pertvarkyti juos</a>.

en: If you cannot find the settings for a certain filter, make sure you have enabled it on the <a href="@url">view tab</a> first.
lt: Jei nerandate nustatymų tam tikram filtrui įsitikinkite, kad jį įjungėte <a href="@url">peržiūros</a> kortelėje.

en: Because of the flexible filtering system, you might encounter a situation where one filter prevents another from doing its job. For example: a word in an URL gets converted into a glossary term, before the URL can be converted to a clickable link. When this happens, rearrange the order of the filters.
lt: Dėl to, kad filtravimo sistema yra labai lanksti, gali atsitikti taip, kad vienas filtras užkirs darba kitam filtrui. PVZ.: žodis esanti URL nuorodoje paverčiamas į žodymo terminą, prieš tai kai vienas filtras paverčia nuorodą į paspaudžiamą. Jei taip atsitinka reikia pretvarkyti filtrų veikimo tvarką.

en: Filters are executed from top-to-bottom. To change the order of the filters, modify the values in the <em>Weight</em> column or grab a drag-and-drop handle under the <em>Name</em> column and drag filters to new locations in the list. (Grab a handle by clicking and holding the mouse while hovering over a handle icon.) Remember that your changes will not be saved until you click the <em>Save configuration</em> button at the bottom of the page.
lt: Filtrai veikia nuo viršaus į apačią. Norėdami pakeisti filtrų rikiavimą, pakaieskite <em>Svorio</em> reikšmes arba nutempkite filtrą į naują vietą. Atminkite, kad pakeitimai nebus išsaugoti kol nepaspausite <em>Išsaugoti</em> mygtuko puslapio apačioje.

en: Allowed HTML tags: @tags
lt: Leidžiamos HTML žymės: @tags

en: 
    <p>This site allows HTML content. While learning all of HTML may feel intimidating, learning how to use a very small number of the most basic HTML "tags" is very easy. This table provides examples for each tag that is enabled on this site.</p>
    <p>For more information see W3C's <a href="http://www.w3.org/TR/html/">HTML Specifications</a> or use your favorite search engine to find other sites that explain HTML.</p>
lt: 
    <p>Ši svetainė leidžia HTML turinį. Išmokti visas HTML žymes gali atrodyti bauginančiai, bet išmokti pagrindinias HTML žymes yra labai lengva. Ši lentelė pateikia kiekvienos žymės pavyzdį, aprašyma ir atvaizdavima šioje svetainėje. </p>
    <p>Daugiau informacijos galite rasti  W3C <a href="http://www.w3.org/TR/html/">HTML Specifikacijoje</a> arba naudokite savo mėgstama paieškos sistemą, kad surastumėte kitus puslapius, kuriuose paaiškitas HTML.</p>

en: Anchors are used to make links to other pages.
lt: Anchors naudojamas nuorodoms į kitus puslapius

en: By default line break tags are automatically added, so use this tag to add additional ones. Use of this tag is different because it is not used with an open/close pair like all the others. Use the extra " /" inside the tag to maintain XHTML 1.0 compatibility
lt: Įprastai linijos trūkio žymė įdedama automatiškai, taigi naudokite šią žymę papildomiems. Šios žymės naudojimas šiek tiek kitoks, nes nera atidarymo/uždarymo dalių kaip kituose. Naudokite papildoma " /" žymės viduje, kad atitiktų XHTML 1.0 suderinamumą.

en: Text with <br />line break
lt: Tekstas su <br />lūžio linija

en: By default paragraph tags are automatically added, so use this tag to add additional ones.
lt: Įprastai linijos trūkio žymė įdedama automatiškai, taigi naudokite šią žymę papildomiems.

en: Paragraph one.
lt: Pirmas paragrafas

en: Paragraph two.
lt: Antras paragrafas

en: Strong
lt: Tvirtas

en: Emphasized
lt: Pabrauktas

en: Cited
lt: Cituojama

en: Coded text used to show programming source code
lt: Kodo tekstas rodyti programavimo kodą

en: Coded
lt: Kodas

en: Bolded
lt: Pastorintas

en: Italicized
lt: Pasviręs

en: Superscripted
lt: Užrašytas virš

en: <sup>Super</sup>scripted
lt: <sup>Virš</sup>užrašytas

en: Subscripted
lt: Žemiau užrašytas

en: <sub>Sub</sub>scripted
lt: <sub>Žemiau</sub>užrašytas

en: <abbr title="Abbreviation">Abbrev.</abbr>
lt: <abbr title="Trumpinys">trum.</abbr>

en: <acronym title="Three-Letter Acronym">TLA</acronym>
lt: <acronym title="Trijų-Raidžių-Akronimas">TRA</acronym>

en: Block quoted
lt: Citavimo blokas

en: Quoted inline
lt: Citavimas eilutėje

en: Table header
lt: Lentalės antraštė

en: Table cell
lt: Lantelės celė

en: Ordered list - use the &lt;li&gt; to begin each list item
lt: Numeruotas sąrašas - naudokite &lt;li&gt; pradėdami kiekvieną elementą

en: First item
lt: Pirmas elementas

en: Second item
lt: Antras elementas

en: Unordered list - use the &lt;li&gt; to begin each list item
lt: Nenumeruotas sąrašas - naudokite  &lt;li&gt; pradėdami kiekvieną elementą

en: Definition lists are similar to other HTML lists. &lt;dl&gt; begins the definition list, &lt;dt&gt; begins the definition term and &lt;dd&gt; begins the definition description.
lt: Paaiškinimo sąrašas panašus į kitus HTML sąrašus. &lt;dl&gt; pradėkite sąrašą, &lt;dt&gt; pradėkite sąrašo elemetą ir&lt;dd&gt; pradėtike paaiškinimą.

en: First term
lt: Pirmas apibūdinimas

en: First definition
lt: Pirmas apibrėžimas

en: Second term
lt: Antras apibūdinimas

en: Second definition
lt: Antras paaiškinimas

en: Subtitle three
lt: Trečia paantraštė

en: Subtitle four
lt: Ketvirta  paantraštė

en: Subtitle five
lt: Penkta  paantraštė

en: Subtitle six
lt: Šešta  paantraštė

en: Tag Description
lt: Žymės aprašymas

en: You Type
lt: Jūs rašote

en: You Get
lt: Jūs gaunate

en: No help provided for tag %tag.
lt: Pagalbos žymei %tag nėra.

en: 
    <p>Most unusual characters can be directly entered without any problems.</p>
    <p>If you do encounter problems, try using HTML character entities. A common example looks like &amp;amp; for an ampersand &amp; character. For a full list of entities see HTML's <a href="http://www.w3.org/TR/html4/sgml/entities.html">entities</a> page. Some of the available characters include:</p>
lt: 
    <p>Kitų simbolių įvedimas neturėtų sukelti problemų</p>
    <p>Jei susidūrėte su netikėta problema, pabadykite naudoti HTML trumpinius. Dažniausiai sustinkamas pavyzdys &amp;amp; ženklui &amp;. Pilnas sąrašas trumpinių rasite <a href="http://www.w3.org/TR/html4/sgml/entities.html">čia</a>. Keletas leidžiamų simbolių:</p>

en: Ampersand
lt: Ženklas &

en: Quotation mark
lt: Kabutės

en: Character Description
lt: Simbolio pibūdinimas

en: No HTML tags allowed
lt: HTML žymės neleidžiamos

en: Lines and paragraphs break automatically.
lt: Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

en: Lines and paragraphs are automatically recognized. The &lt;br /&gt; line break, &lt;p&gt; paragraph and &lt;/p&gt; close paragraph tags are inserted automatically. If paragraphs are not recognized simply add a couple blank lines.
lt: Linijos ir paragrafai atpažystami automatiškai &lt;br /&gt; linijos trūkis ir &lt;p&gt; paragrafas ir &lt;/p&gt; paragrafo pabaigoje įterpiami automatiškai. Jei paragrafas neatsiranda tiesiog pridėkite keletą tusčių linijų.

en: Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
lt: Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.

en: HTML filter
lt: HTML filtras

en: HTML corrector
lt: HTML korektorius

en: Allows you to restrict whether users can post HTML and which tags to filter out. It will also remove harmful content such as JavaScript events, JavaScript URLs and CSS styles from those tags that are not removed.
lt: Suteikia galimybę apriboti nariams naudoti HTML ir kurias žymes pašalinti. Taip pat pašalina kenksminga turinį, tokį kaip JavaScript events, JavaScript URL ir CSS stilius iš tų žymių kurios nepašalinamos.

en: Converts line breaks into HTML (i.e. &lt;br&gt; and &lt;p&gt; tags).
lt: Keičia linijos lūžius į HTML (pvz. &lt;br&gt; ir &lt;p&gt; žymes)

en: Turns web and e-mail addresses into clickable links.
lt: Paverčia web ir el. pašto adresus į 'paspaudžiamas' nuorodas.

en: Corrects faulty and chopped off HTML in postings.
lt: Pataiso klaidingus ir iškerpa HTML įrašuose.

en: How to deal with HTML tags in user-contributed content. If set to "Strip disallowed tags", dangerous tags are removed (see below). If set to "Escape tags", all HTML is escaped and presented as it was typed.
lt: Kaip elgti su HTML žymėmis. Jei pasirinkta "Praleisti neleidžiamas žymes", pavojingos žymės bus pašalintos (žiūrėti žemiau). Jei "Vengti visų žymių", visos HTML žymės bus ignoruojamos ir rodoma taip kaip įvesta.

en: If "Strip disallowed tags" is selected, optionally specify tags which should not be stripped. JavaScript event attributes are always stripped.
lt: Jei pasirnkta  "Praleisti neleidžiamas žymes", įveskite kokias žymes praleisti. JavaScript atributai šalinami visada.

en: Display HTML help
lt: Rodo HTML pagalba

en: If enabled, Drupal will display some basic HTML help in the long filter tips.
lt: Jei įjungta, Drupal rodys pagrindinę HTML pagalba.

en: Configure how content input by users is filtered, including allowed HTML tags. Also allows enabling of module-provided filters.
lt: Tvarko kaip turinys filtruojamas pagal narį, įtraukiant leidžiamas HTML žymes. Taip pat leidžia įjungti moduliu pateiktus filtrus.

en: Delete input format
lt: Pašalinti įvesties formatą

en: Compose tips
lt: Formatavimo pagalba

en: Handles the filtering of content in preparation for display.
lt: Valdo turinio filtravimą, kad teisingai jį atvaizduotų.

en: Short but meaningful name for this collection of threaded discussions.
lt: Trumpas, bet reikšmingas šių diskusijos pavadinimas.

en: Description and guidelines for discussions within this forum.
lt: Aprašymas ir nurodymas diskusijoms šiame forume.

en: Forums are displayed in ascending order by weight (forums with equal weights are displayed alphabetically).
lt: Forumai rodomi pagal svorį (forumai su vienodu svoriu rikiuojami pagal abėcėlę)

en: Short but meaningful name for this collection of related forums.
lt: Trumpas, bet reikšmingas šio forumo pavadinimas.

en: Description and guidelines for forums within this container.
lt: Aprašymas ir nurodymas forumams šiamekonteineryje.

en: Containers are displayed in ascending order by weight (containers with equal weights are displayed alphabetically).
lt: Konteineriai rodomi pagal svorį (konteineriai su vienodu svoriu rikiuojami pagal abėcėlę)

en: Deleting a forum or container will also delete its sub-forums, if any. To delete posts in this forum, visit <a href="@content">content administration</a> first. This action cannot be undone.
lt: Pašalinę forumą ar konteinerį taip pat pašalinsite ir sub-forumus ir įrašus juose. Norėdami pašalinti įrašus aplankykite <a href="@content">turinio administravimą</a>. Šis veiksmas nebeatstatomas.

en: The number of posts a topic must have to be considered "hot".
lt: Įrašų skaičius temoje kai ji laikoma karšta.

en: Default number of forum topics displayed per page.
lt: Įprastas forumo temų skaičius per puslapį.

en: Default display order for topics.
lt: Įprastas temų rikiavimas.

en: There are no existing containers or forums. Containers and forums may be added using the <a href="@container">add container</a> and <a href="@forum">add forum</a> pages.
lt: Nėra jokių konteinerių ar forumų. Konteinerius ir forumus galima pridėti naudojant nuorodas <a href="@container">pridėti konteinerį</a> ir <a href="@forum">pridėti forumą</a>.

en: Containers are usually placed at the top (root) level, but may also be placed inside another container or forum.
lt: Konteineris paprastai talpinamas auksčiausiam (root) lygyje, bet taip pat galima talpinti ir į kitus konteinerius ar forumus.

en: Forums may be placed at the top (root) level, or inside another container or forum.
lt: Forumai gali būt talpinami auksčiausiam (root) lygyje, ar talpinti į kitus konteinerius ar forumus.

en: The forum module lets you create threaded discussion forums with functionality similar to other message board systems. Forums are useful because they allow community members to discuss topics with one another while ensuring those conversations are archived for later reference. The <a href="@create-topic">forum topic</a> menu item (under <em>Create content</em> on the Navigation menu) creates the initial post of a new threaded discussion, or thread.
lt: Forumo modulis suteikia galimybę sukurti diskusijų forumą su panašiomis finkcijomis kaip ir kitos diskusijų sistemos. Forumai yra naudingi, nes leidžia bendruomenei bendrauti ir diskutuoti jiems svarbiomis temomis. Navigacijoje sukuriamas punktas <a href="@create-topic">forumo tema</a> po<em> kurti turinį</em>.

en: A threaded discussion occurs as people leave comments on a forum topic (or on other comments within that topic). A forum topic is contained within a forum, which may hold many similar or related forum topics. Forums are (optionally) nested within a container, which may hold many similar or related forums. Both containers and forums may be nested within other containers and forums, and provide structure for your message board. By carefully planning this structure, you make it easier for users to find and comment on a specific forum topic.
lt: Diskusijos vyksta kai žmonės palieka komentarus forumo temai (arba komentuoja komentarus). Forume gali vykti kelios diskusijos, pagal temas. Forumai susieti konteineriais. Tiek konteinriai tiek ir forumai gali būt susieti su kitais forumais ar konteineriais taip suteikdami diskusiju lentos struktūrą. Būkite atidūs planuodami struktūrą, taip padarysite foruma patogų lankytojams.

en: When administering a forum, note that:
lt: Kai administruojate foruma atminkite, kad:

en: a forum topic (and all of its comments) may be moved between forums by selecting a different forum while editing a forum topic.
lt: forumo tema (su visais komentarais) gali būt perkelta į kitą forumą redaguojant temą ir pasirenkant naują forumą.

en: when moving a forum topic between forums, the <em>Leave shadow copy</em> option creates a link in the original forum pointing to the new location.
lt: kai tema perkeliama į kitą forumą, <em>palikti kopija</em> pasirinkimas sukuria nuorodą į naują diskusijos vietą forume.

en: selecting <em>Read only</em> under <em>Comment settings</em> while editing a forum topic will lock (prevent new comments) on the thread.
lt: redaguojant, <em>komentarų nuostatose</em> pasirinkus <em>Tik skaityti</em> diskusija bus užrakinta.

en: selecting <em>Disabled</em> under <em>Comment settings</em> while editing a forum topic will hide all existing comments on the thread, and prevent new ones.
lt: redaguojant, <em>komentarų nuostatose</em> pasirinkus <em>Išjungta</em> diskusijos komentarai nebebus rodomi, ir neleis rašyti naujų.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@forum">Forum module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@forum">Forumo modulį</a>.

en: This page displays a list of existing forums and containers. Containers (optionally) hold forums, and forums hold forum topics (a forum topic is the initial post to a threaded discussion). To provide structure, both containers and forums may be placed inside other containers and forums. To rearrange forums and containers, grab a drag-and-drop handle under the <em>Name</em> column and drag the forum or container to a new location in the list. (Grab a handle by clicking and holding the mouse while hovering over a handle icon.) Remember that your changes will not be saved until you click the <em>Save</em> button at the bottom of the page.
lt: Šiame puslapyje rodomas visų konteinerių ir forumų sąrašas. Konteinerar laiko forumus, o forumai diskusijų temas. Suteikiant struktūrą tiek konteineriai tiek forumai gali būt patalpinti kitų konteinerių ar forumų viduje. Norėdami pertvarkyti forumus ir konteinerius, paiimkite tempimo ir metimo pakeiskite forumo ar konteinerio vietą. Atminkite. kad jūsų pertvarkymai nebus išsaugoti tol kol nepaspausite <em>Išsaugoti</em> mygtuko puslapio apačioje.

en: By grouping related or similar forums, containers help organize forums. For example, a container named "Food" may hold two forums named "Fruit" and "Vegetables", respectively.
lt: Konteineriai padeda lengviau struktūrizuoti forumus. Konteinerio paskirtis laikyti susijusius forumus. Pvz. konteineris pavadintas "Maistas" gali turėtu du forumus "Vaisiai" ir "Daržovės".

en: A forum holds related or similar forum topics (a forum topic is the initial post to a threaded discussion). For example, a forum named "Fruit" may contain forum topics titled "Apples" and "Bananas", respectively.
lt: Forumas sudarytas iš susijusių temų. Pvz. forumo pavadinimas gali būt "Vaisiai", o jame temos "Obuoliai" ir "Kriaušės".

en: These settings allow you to adjust the display of your forum topics. The content types available for use within a forum may be selected by editing the <em>Content types</em> on the <a href="@forum-vocabulary">forum vocabulary page</a>.
lt: Šios nuostatos leidžia jums nustatyti forumo temų rodymą. Turinio tipus galima pasirinkti redaguojant <em>Turinio tipai</em> <a href="@forum-vocabulary">forumo žodymo puslapyje</a>.

en: Forum topic
lt: Forumo tema

en: A <em>forum topic</em> is the initial post to a new discussion thread within a forum.
lt: <em>Forumo tema</em> yra pirminis diskusijos įrašas, naudojamas forumuose.

en: You are not allowed to post new content in the forum.
lt: Jums neleidžiama skelbti naujo turinio forme.

en: <a href="@login">Login</a> to post new content in the forum.
lt: <a href="@login">Prisijunkite</a> jei norite paskelbti turinį forume.

en: delete own forum topics
lt: šalinti savo forumo temas

en: delete any forum topic
lt: šalinti bet kokia forumo temą

en: edit any forum topic
lt: redaguoti bet kokia forumo temą

en: Enables threaded discussions about general topics.
lt: Leidžia diskusijas pagal gijas, apie pagrindinį įrašą.

en: Manages the display of online help.
lt: Tvarko online pagalbos rodymą

en: The locale module allows your Drupal site to be presented in languages other than the default English, a defining feature of multi-lingual websites. The locale module works by examining text as it is about to be displayed: when a translation of the text is available in the language to be displayed, the translation is displayed rather than the original text. When a translation is unavailable, the original text is displayed, and then stored for later review by a translator.
lt: Lokalės modulis suteikia galimybę atvaizduoti Drupal svetainę kita kalba nei anglų. Lokalės modulis dirba, nagrinėdamas tekstą, kadangi jis yra apie būti rodytas: kai teksto vertimas yra pasiekiamas kalba, kuri bus rodyta, vertimas yra rodytas, o ne pirminis tekstas. Kai vertimas neįmanomas rodomas orginalus tekstas ir išsaugoma vėlesniam vertėjo peržiūrėjimui.

en: Beyond translation of the Drupal interface, the locale module provides a feature set tailored to the needs of a multi-lingual site. Language negotiation allows your site to automatically change language based on the domain or path used for each request. Users may (optionally) select their preferred language on their <em>My account</em> page, and your site can be configured to honor a web browser's preferred language settings. Your site content can be created in (and translated to) any enabled language, and each post may have a language-appropriate alias for each of its translations. The locale module works in concert with the <a href="@content-help">content translation module</a> to manage translated content.
lt: Už Drupal  sąsajos vertimo, Lokalės modulis aprūpina ypatybių komplektą pasiūtą daugiakalbės svetainės poreikiams. Kalbos derinimas leidžia jūsų svetainei automatiškai keisti sąsajos kalbą priklausomai nuo domeno ar naudojamo kelio. Nariai gali pasirinkti pageidaujama kalbą savo <em>paskyros</em> puslapyje  arba svetainė gali būt nustatyta pasirinkti kalbą pagal naršyklės nuostatas. Jūsų svetainės turinys gali būt kuriamas (ir verčiamas) į įjungtas kalbas, kiekvienas įrašo vertimas gali turėti kalbai būdingą kelią. Lokalės modulis dirba kartu su <a href="@content-help">turinio vertimo moduliu</a> kuris valdo išverstą turinį.

en: Translations may be provided by:
lt: Vertimas gali būt pateiktas:

en: translating the original text via the locale module's integrated web interface, or
lt: verčiant orginalų tekstą naudojant lokalės modulį integruotą web sąsajoje ar

en: importing files from a set of existing translations, known as a translation package. A translation package enables the display of a specific version of Drupal in a specific language, and contain files in the Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format. Although not all languages are available for every version of Drupal, translation packages for many languages are available for download from the <a href="@translations">Drupal translation page</a>.
lt: importuojant bylas iš jau esančių vertimų, žinomų kaip vertimų paketais. Vertimų paketai įgalina rodyti konkrečiai Drupal versijai pritaikyta vertimą konkrečios kalbos, bylos pateikiamos Gettext Portable Object (<em>.po</em>) formatu. Nevisos kalbos įmanomos kiekvienai Drupal versijai, vertimų paketus galite rasti <a href="@translations">Drupal vertimų puslapyje</a>.

en: If an existing translation package does not meet your needs, the Gettext Portable Object (<em>.po</em>) files within a package may be modified, or new <em>.po</em> files may be created, using a desktop Gettext editor. The locale module's <a href="@import">import</a> feature allows the translated strings from a new or modified <em>.po</em> file to be added to your site. The locale module's <a href="@export">export</a> feature generates files from your site's translated strings, that can either be shared with others or edited offline by a Gettext translation editor.
lt: Jei esantis vertimo paketas neatininka jūsų poreikių galite redaguoti Gettext Portable Object (<em>.po</em>) bylas arba sukurti naujas <em>.po</em> bylas naudojant Gettext redaktorių. Lokalės modulio <a href="@import">importavimo</a> galimybė leidžia jums atnaujinti vertimą. O <a href="@export">eksportavimo</a> galimybė gali sugeneruoti svetainei naudojamas eilutes, kurias galite išverti naudojant Gettxt redaktorių.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@locale">Locale module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@locale">Lokalės modulį</a>.

en: This page provides an overview of your site's enabled languages. If multiple languages are available and enabled, the text on your site interface may be translated, registered users may select their preferred language on the <em>My account</em> page, and site authors may indicate a specific language when creating posts. The site's default language is used for anonymous visitors and for users who have not selected a preferred language.
lt: Šiame puslapyje rodomos įjungtos svetainės kalbos. Jei daugiakalbišumas įjungtas svetainės sąsają gali būt išversta, registruoti nariai gali pasirinkti pageidaujamą kalbą <em>Mano paskyra</em> puslapyje ir svetainės autoriai gali nurodyti kokia kalba rašo turinį. Svetainės kalba anoniminams lankytojams yra įprasta jei nepasirinko kitos.

en: For each language available on the site, use the <em>edit</em> link to configure language details, including name, an optional language-specific path or domain, and whether the language is natively presented either left-to-right or right-to-left. These languages also appear in the <em>Language</em> selection when creating a post of a content type with multilingual support.
lt: Kiekvienai kalbai yra <em>redaguoti</em> nuoroda nustatyti kalbos pavadinimą, kelią ar domeną, teksto kryptį. Šios kalbos taip pat bus rodomos <em>Kalbos</em> pasirinkime kai bus kuriamas įrašas kuriam įjungtas daugiakalbiškumo palaikymas.

en: Use the <a href="@add-language">add language page</a> to enable additional languages (and automatically import files from a translation package, if available), the <a href="@search">translate interface page</a> to locate strings for manual translation, or the <a href="@import">import page</a> to add translations from individual <em>.po</em> files. A number of contributed translation packages containing <em>.po</em> files are available on the <a href="@translations">Drupal.org translations page</a>.
lt: Naudokite <a href="@add-language">kalbos pridėjimo puslapį</a> norėdami įjungti papildomas kalbas (ir automatiškai importuokite bylas iš vertimo paketo, jei įmanoma), <a href="@search">versti sąsaja</a> galite rankiniu būdu arba <a href="@import">importuodami</a> <em>.po</em> bylas. Papildomi vertimo paketus gali atsisiųsti iš <a href="@translations">Drupal.org vertimų puslapio</a> arba iš <a href="http://localize.drupal.org/translate/languages/lt/">vertimo serverio</a>.

en: Add all languages to be supported by your site. If your desired language is not available in the <em>Language name</em> drop-down, click <em>Custom language</em> and provide a language code and other details manually. When providing a language code manually, be sure to enter a standardized language code, since this code may be used by browsers to determine an appropriate display language.
lt: Pridėkite visas kalbas kurios bus palaikomos jūsų svetainėje. Jei pageidaujama kalba nėra sąraše, spauskite <em>Sava kalba</em> ir pateikite kalbos kodą bei kitas smulkmenas. Kai įvedinėsite kalbos kodą įsitikinkite, kad jis yra standartinis, kadangi šį kodą gali naudoti naršyklės.

en: Language negotiation settings determine the site's presentation language. Available options include:
lt: Kalbos derinimo nuostatos nustato svetainės rodymo kalba. Galimi pasirinkimai:

en: <strong>None.</strong> The default language is used for site presentation, though users may (optionally) select a preferred language on the <em>My Account</em> page. (User language preferences will be used for site e-mails, if available.)
lt: <strong>Joks.</strong> Svetainės atvaizdavimui naudojama įprasta kalba, nors nariai gali (pasirinktinai) nustatyti pageidaujama kalbą <em>Mano paskyra</em> puslapyje. (Nario kalbos parinktys bus naudojamos svetainės el. pašto laiškų siuntinui, jei įmanoma.)

en: <strong>Path prefix only.</strong> The presentation language is determined by examining the path for a language code or other custom string that matches the path prefix (if any) specified for each language. If a suitable prefix is not identified, the default language is used. <em>Example: "example.com/de/contact" sets presentation language to German based on the use of "de" within the path.</em>
lt: <strong>Tik priešdėlio kelias</strong> Kalbos rodymas nustatomas peržiūrint kelią ieškant kalbos kodo ar kitos eilutės kuri atitinka kelio priešdėlį (jei yra) kiekvienai kalbai.  Jei tinkamas priešdėlis nerandamas naudojama įprasta kalba. <em>Pvz.: "example.com/de/contact" nustato kalbos rodymą į Vokiečių remiantis "de" kelyje.</em>

en: <strong>Path prefix with language fallback.</strong> The presentation language is determined by examining the path for a language code or other custom string that matches the path prefix (if any) specified for each language. If a suitable prefix is not identified, the display language is determined by the user's language preferences from the <em>My Account</em> page, or by the browser's language settings. If a presentation language cannot be determined, the default language is used.
lt: <strong>Kelio priešdėlis su kalbos atsargine priemone.</strong> Kalbos rodymas nustatomas peržiūrint kelią ieškant kalbos kodo ar kitos eilutės kuri atitinka kelio priešdėlį (jei yra) kiekvienai kalbai. Jei tinkamas priešdėlis nerandamas rodoma kalba nustatoma pagal nario kalbos nuostatas <em>Nario paskyroje</em> arba pagal naršyklės kalbos nuostatas. Jei rodomos kalbos neįmano nustatyti naudojam įprasta kalba.

en: <strong>Domain name only.</strong> The presentation language is determined by examining the domain used to access the site, and comparing it to the language domain (if any) specified for each language. If a match is not identified, the default language is used. <em>Example: "http://de.example.com/contact" sets presentation language to German based on the use of "http://de.example.com" in the domain.</em>
lt: <strong>Tik domenas.</strong> Rodoma kalba nustatoma pagal domeną kuriuo pasiekiama svetainė ir palyginama su domeno kalba (jei yra) nurodyta kiekvienai kalbai. Jei sutapinas nesurandamas naudojam įprasta kalba. <em>Pvz.: "http://de.example.com/contact" nustato rodoma kalbą į Vokiečių paremta  "http://de.example.com" domeno naudojimu.</em>

en: The path prefix or domain name for a language may be set by editing the <a href="@languages">available languages</a>. In the absence of an appropriate match, the site is displayed in the <a href="@languages">default language</a>.
lt: Kelio priešdėlis ar domenas kalbai gali būt nustatytas redaguojant <a href="@languages"> įmanomas kalbas</a>. Kai nėra atitikamo sutapimo svetainė rodoma <a href="@languages">įprasta kalba</a>.

en: This page provides an overview of available translatable strings. Drupal displays translatable strings in text groups; modules may define additional text groups containing other translatable strings. Because text groups provide a method of grouping related strings, they are often used to focus translation efforts on specific areas of the Drupal interface.
lt: Šiame puslapyje galite peržiūrėti galimus vertimus. Drupal vertimo eilutes rodo teksto grupėse; moduliai gali pateikti papildomą teksto grupę kur bus kitos vertimo eilutės. Kadangi teskto grupės grupuoja susijusias eilutes, dažniausiai sutelkiamas dėmesys į specifines Drupal sąsajos sritis.

en: Review the <a href="@languages">languages page</a> for more information on adding support for additional languages.
lt: Daugiau informacijos apie kalbų pridėjimą žiūrėkite <a href="@languages">kalbų puslapyje</a>.

en: This page imports the translated strings contained in an individual Gettext Portable Object (<em>.po</em>) file. Normally distributed as part of a translation package (each translation package may contain several <em>.po</em> files), a <em>.po</em> file may need to be imported after off-line editing in a Gettext translation editor. Importing an individual <em>.po</em> file may be a lengthy process.
lt: Šiame puslapyje galite importuoti išverstas eilutes kurios yra Gettext Portable Object (<em>.po</em>) bylose. Įprastai platinama kaip vertimo paketo dalis (kiekvienas vertimo paketas gli būt sudarytas iš kelių <em>.po</em> bylų), <em>.po</em> bylas gali prireikti importuoti po redagavimo naudojant Gettext redaktoriumi. Importuojant atskiras <em>.po</em> bylas gali šiek tiek užtrukti.

en: Note that the <em>.po</em> files within a translation package are imported automatically (if available) when new modules or themes are enabled, or as new languages are added. Since this page only allows the import of one <em>.po</em> file at a time, it may be simpler to download and extract a translation package into your Drupal installation directory and <a href="@language-add">add the language</a> (which automatically imports all <em>.po</em> files within the package). Translation packages are available for download on the <a href="@translations">Drupal translation page</a>.
lt: Atminkite, kad  <em>.po</em> bylos iš vertimo paketų importuojamos automatiškai (jei įmanoma) kai naujas modulis ar tema įjungiama ar kai nauja kalba pridedama. Kadangi šiame puslapyje galima importuoti tik vieną  <em>.po</em> bylą vienu metu, gal būtų patogiau atsisiųsti vertimo paketą ir išarchyvuoti jį į Drupal direktoriją ir <a href="@language-add">pridėti kalbą</a> (kur automatiškai bus importuotos  <em>.po</em> bylos). Vertimo paketus galima atsisiųsti iš <a href="@translations">Drupal vertimų puslapių</a>.

en: This page exports the translated strings used by your site. An export file may be in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) form, which includes both the original string and the translation (used to share translations with others), or in Gettext Portable Object Template (<em>.pot</em>) form, which includes the original strings only (used to create new translations with a Gettext translation editor).
lt: Šiame puslapyje galite eksportuoti eilutes vertimui kurias naudoja jūsų svetainė. Eksportuojama byla gali būt Gettext Portable Object (<em>.po</em>) forma, kur yra tiek išverstos tiek neišverstos eilutės (naudojama pasidalinti vertimu su kitais), arba Gettext Portable Object Template (<em>.pot</em>) forma, kur yra tik orginalios kalbos eilutės (naudojama sukurti naują vertimą  naudojant Gettext vertimo redaktorių )

en: This page allows a translator to search for specific translated and untranslated strings, and is used when creating or editing translations. (Note: For translation tasks involving many strings, it may be more convenient to <a href="@export">export</a> strings for off-line editing in a desktop Gettext translation editor.) Searches may be limited to strings found within a specific text group or in a specific language.
lt: Šis puslapis vertėjui suteikia galimybę ieškoti tamtikros išverstos ar neišverstos eilutės ir naudojamas kai kuriamas ar redaguojamas vertimas. (Atminkite: Vertimo užduotims naudojama daug eilučių galbūt patogiau būtų <a href="@export">eksportuoti</a> eilutes ir versti naudojant Gettext vertimo redaktorių) Paiešką galima susiaurinti nurodant tam tikrą teksto grupę ar konkrečią kalbą.

en: This block is only shown if <a href="@languages">at least two languages are enabled</a> and <a href="@configuration">language negotiation</a> is set to something other than <em>None</em>.
lt: Šis blokas yra rodomas jei <a href="@languages">bent dvi kalbos įjungtos</a> ir <a href="@configuration">kalbos derinimas</a> nustatytas betkoks išskyrus <em>Joks</em>.

en: Built-in interface
lt: Vidinė sąsaja

en: This account's default language for e-mails, and preferred language for site presentation.
lt: Įprasta paskyros kalba el. paštui ir pageidaujama svetainės atvaizdavimo kalba.

en: This account's default language for e-mails.
lt: Įprasta paskyros kalba el. paštui.

en: A path alias set for a specific language will always be used when displaying this page in that language, and takes precedence over path aliases set for <em>All languages</em>.
lt: Kelio pervadinimas tam tikrai kalbai visada bus naudojamas šiam puslapiui tai kalbai ir turi pirmenybę prieš kelius nustatytus <em>Visose kalbose</em>.

en: Enable multilingual support for this content type. If enabled, a language selection field will be added to the editing form, allowing you to select from one of the <a href="!languages">enabled languages</a>. If disabled, new posts are saved with the default language. Existing content will not be affected by changing this option.
lt: Įjungti daugiakalbiškumo palaikymą šiam turinio tipui. Jei įjungta kalbos pasirinkimo laukelis bus pridėtas prie redagavimo formos, leidžiantis pasirinkti vieną iš <a href="!languages">galimų kalbų</a>.Jei išjungta nauji įrašai bus išsaugoti įprasta kalba. Šio pasirinkimo pakeitimas neturės jokios įtakos jau esančiam turiniui.

en: administer languages
lt: administruoti kalbas

en: translate interface
lt: versti sąsają

en: Configure languages for content and the user interface.
lt: Konfigūruoti turinio bei naudotojo sąsajos kalbas.

en: Translate the built in interface and optionally other text.
lt: Versti sąsają,ir kitą tekstą.

en: !long-month-name January
lt: !long-month-name Sausis

en: !long-month-name February
lt: !long-month-name Vasaris

en: !long-month-name March
lt: !long-month-name Kovas

en: !long-month-name April
lt: !long-month-nameBalandis

en: !long-month-name May
lt: !long-month-name Gegužė

en: !long-month-name June
lt: !long-month-name Birželis

en: !long-month-name July
lt: !long-month-name Liepa

en: !long-month-name August
lt: !long-month-name Rugpjūtis

en: !long-month-name September
lt: !long-month-name Rugsėjis

en: !long-month-name October
lt: !long-month-name Spalis

en: !long-month-name November
lt: !long-month-name Lapkritis

en: !long-month-name December
lt: !long-month-name Gruodis

en: Adds language handling functionality and enables the translation of the user interface to languages other than English.
lt: Prideda kalbos valdymo galimybę ir įgalina vartotojo sąsajos išvertimą į kitą kalbą.

en: The menu module allows on-the-fly creation of menu links in the content authoring forms. The following option sets the default menu in which a new link will be added.
lt: Meniu modulis suteikia galimybę sukurti meniu punktus turinio pateikimo formoje. Naujos nuorodos pridedamos įprastam meniu.

en: Select what should be displayed as the secondary links. You can choose the same menu for secondary links as for primary links (currently %primary). If you do this, the children of the active primary menu link will be displayed as secondary links.
lt: Pasirinkite kas turėtų būt rodoma kaip antrinės nuorodos. Jūs galite nurodyti tą patį meniu tiek pirminėms  (šiuo metu %primary) tiek antrinėms nuorodoms. Jei taip padarysite pirminės nuorodos aktyvaus punkto palikuonis bus rodomas kaip antrinės nuorodos.

en: The menu module provides an interface to control and customize Drupal's powerful menu system. Menus are a hierarchical collection of links, or menu items, used to navigate a website, and are positioned and displayed using Drupal's flexible block system. By default, three menus are created during installation: <em>Navigation</em>, <em>Primary links</em>, and <em>Secondary links</em>. The <em>Navigation</em> menu contains most links necessary for working with and navigating your site, and is often displayed in either the left or right sidebar. Most Drupal themes also provide support for <em>Primary links</em> and <em>Secondary links</em>, by displaying them in either the header or footer of each page. By default, <em>Primary links</em> and <em>Secondary links</em> contain no menu items but may be configured to contain custom menu items specific to your site.
lt: Meniu modulis suteikia galimybę valdyti ir derinti meniu sistemą. Meniu yra klasifikuotas nuorodų rinkinys naudojamas naršyti svetainę ir naudojant blokų modulį rodomas ir pozicionuojamas. Įprastai įdiegimo metu sukuriami trys meniu: <em>Navigacija</em>, <em>Pirminės nuorodos</em> ir <em>Antrinės nuorodos</em>. <em>Navigacija</em> meniu sudarytas iš darbui reikalingiausių nuorodų ir dažniausiai rodoma kairėje ar dešnėje puslapio pusėje. Daugelis Drupal temų palaiko ir <em>Pirminės nuorodos</em> ir <em>Antrinės nuorodos</em>. Įprastai <em>Pirminės nuorodos</em> ir <em>Antrinės nuorodos</em> neturi meniu punktų, bet juos galima nustatyti, kad atitiktų jūsų svetainę.

en: The <a href="@menu">menus page</a> displays all menus currently available on your site. Select a menu from this list to add or edit a menu item, or to rearrange items within the menu. Create new menus using the <a href="@add-menu">add menu page</a> (the block containing a new menu must also be enabled on the <a href="@blocks">blocks administration page</a>).
lt: <a href="@menu">Meniu puslapis</a> rodo visus šiuo metu įmanomus meniu svetainėje. Pasirinkite meniu iš šio sąrašo, kad pridėti ar redaguoti meniu elementą, ar prerikiuoti elementus meniu sąraše. Sukurkite naujus meniu naudodami <a href="@add-menu">pridėti naują meniu</a> puslapį (blokas su nauju meniu taip pat turi būt įjungtas <a href="@blocks">blokų administravimo puslapyje</a>)

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@menu">Menu module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@menu">Meniu modulį</a>.

en: Menus are a collection of links (menu items) used to navigate a website. The menus currently available on your site are displayed below. Select a menu from this list to manage its menu items.
lt: Meniu yra nuorodų (meniu elementų) rinkinys naudojamas naršyti svetainę. Šiuo metu galimi meniu rodomi žemiau. Pasirinkite meniu kurį norite tvarkyti.

en: The navigation menu is provided by Drupal and is the main interactive menu for any site. It is usually the only menu that contains personalized links for authenticated users, and is often not even visible to anonymous users.
lt: Navigacijos meniu yra Drupal pateiktas ir yra pagrindinis interaktyvus  meniu bet kokioje svetainėje. Įprasta, kad tik šis meniu turi asmenines nuorodas  ir nerodomas anoniminiams lankytojams.

en: Primary links are often used at the theme layer to show the major sections of a site. A typical representation for primary links would be tabs along the top.
lt: Pirminės nuorodos dažnai naudojama temos sluoksnį rodyti pagrindines svetainės skiltis. Paprastai pirminės nuorodos rodomos puslapio viršuje.

en: Secondary links are often used for pages like legal notices, contact details, and other secondary navigation items that play a lesser role than primary links
lt: Antrinės nuorodos naudojamos kaip pagalbinė navigacija.

en: The human-readable name of this content type. This text will be displayed as part of the list on the <em>create content</em> page. It is recommended that this name begin with a capital letter and contain only letters, numbers, and <strong>spaces</strong>. This name must be unique.
lt: Žmogui suprantamas turinio tipo pavadinimas. Šis tekstas bus rodomas kaip sąrašo dalis <em>turinio kūrimo</em> puslapyje. Rekomenduojama, kad pavadinimas prasidėtų tik didžiąją raide ir būtų sudarytas tik iš raidžių, skaičių ir <strong>tarpų</strong>. Šie pavadinimai turėtų būt unikalūs.

en: The machine-readable name of this content type. This text will be used for constructing the URL of the <em>create content</em> page for this content type. This name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores. Underscores will be converted into hyphens when constructing the URL of the <em>create content</em> page. This name must be unique.
lt: Mašinoms suprantamas turinio tipo pavadinimas. Šis tekstas bus naudojamas sudarant URL <em>Kurti turinį</em> puslapiui. Pavadinimas turi būti sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir pabraukimų. Pabraukimai būs paversti į brukšnelius kai bus sudaromas URL. Pavadinimas turi būti unikakus.

en: The machine-readable name of this content type. This field cannot be modified for system-defined content types.
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas šio turinio tipo. Šis laukelis negali būt redaguoajmas sistemos turinio tipams.

en: A brief description of this content type. This text will be displayed as part of the list on the <em>create content</em> page.
lt: Trumpas šio turinio tipo aprašymas.Šis tekstas bus rodomas kai sąrašo dalis <em>turinio kūrimo</em> puslapyje.

en: Submission form settings
lt: Turinio kūrimo formų nuostatos

en: This content type does not have a title field.
lt: Šis turinio tipas neturi pavadinimo laukelio.

en: To omit the body field for this content type, remove any text and leave this field blank.
lt: Neįtraukti kūno laukelio į šį turinio tipą, pašalinkite bet kokį tekstą ir palikite tuščią.

en: This text will be displayed at the top of the submission form for this content type. It is useful for helping or instructing your users.
lt: Šis tekstas bus rodomas straipsnio pateikimo formos viršuje. Taip patogu informuoti vartotojus ir jiems pagelbėti.

en: Workflow settings
lt: Darbų eigos nustatymai

en: Users with the <em>administer nodes</em> permission will be able to override these options.
lt: Nariai su <em>mazgų administravimo</em> teisėmis šias nuostatas galės perrašyti.

en: The machine-readable name %type is already taken.
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas %type jau užimtas.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas turi būti sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir pabraukimų.

en: Invalid machine-readable name. Please enter a name other than %invalid.
lt: Klaidingas mašinoms suprantamas pavadinimas. Prašome įvesti kitą pavadinimą apart %invalid.

en: The human-readable name %name is already taken.
lt: Žmonėms suprantamas pavadinimas %type jau užimtas.

en: The content type %name has been reset to its default values.
lt: Turinio tipo %name  nuostatos atstatytos į pradines reikšmes.

en: Are you sure you want to delete the content type %type?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %type turinio tipą?

en: Added content type %name.
lt: Pridėtas turinio tipas %name.

en: Changed the content type of 1 post from %old-type to %type. | Changed the content type of @count posts from %old-type to %type.
lt[0]: Pakeisti turinio tipą iš %old-type į %type  @count įrašui.
lt[1]: Pakeisti turinio tipą iš %old-type į %type  @count įrašams.
lt[2]: Pakeisti turinio tipą iš %old-type į %type  @count[2] įrašų.

en: <strong>Warning:</strong> there is currently 1 %type post on your site. It may not be able to be displayed or edited correctly, once you have removed this content type. | <strong>Warning:</strong> there are currently @count %type posts on your site. They may not be able to be displayed or edited correctly, once you have removed this content type.
lt[0]: <strong>Įspėjimas:</strong> svetainėje šiuo metu yra  @count %type įrašas. Jis negalės būt redaguojamas ar tinkamai rodomas kai pašalinsite šį turinio tipą.
lt[1]: <strong>Įspėjimas:</strong> svetainėje šiuo metu yra  @count %type įrašai. Jie negalės būt redaguojami ar tinkamai rodomi kai pašalinsite šį turinio tipą.
lt[2]: <strong>Įspėjimas:</strong> svetainėje šiuo metu yra  @count[2] %type įrašų. Jie negalės būt redaguojami ar tinkamai rodomi kai pašalinsite šį turinio tipą.

en: If the site is experiencing problems with permissions to content, you may have to rebuild the permissions cache. Possible causes for permission problems are disabling modules or configuration changes to permissions. Rebuilding will remove all privileges to posts, and replace them with permissions based on the current modules and settings.
lt: Jei svetainėje kyla problemų su leidimais turiniui, jums reikia perkrauti leidimų laikinąją atmintį. Galimi sutrikimai gali kilti dėl modulių išjungimo ar leidimų pakeitimų. Atstatymas pašalins visas įrašų privilegijas ir pakeis jas dabartiniais modulių ir nuostatų leidimais.

en: Rebuilding may take some time if there is a lot of content or complex permission settings. After rebuilding has completed posts will automatically use the new permissions.
lt: Atstatymas gali šiek tiek užtrukti jei yra daug turinio ir sudėtinga leidimų sistema. Kai atstatymas bus baigtas įrašai automatiška naudos naujus leidimus.

en: Node access status
lt: Mazgo priėjimo būsena

en: Number of posts on main page
lt: Įrašų skaičius pagrindiniame puslapyje

en: The default maximum number of posts to display per page on overview pages such as the main page.
lt: Kiek daugiausia įrašų rodyti viename puslapyje.

en: Are you sure you want to rebuild the permissions on site content?
lt: Ar jūs tikrai norite atstatyti svetainės turinio leidimus?

en: This action rebuilds all permissions on site content, and may be a lengthy process. This action cannot be undone.
lt: Šis veiksmas atstato visus leidimus svetainės turiniui ir gali būt gan ilgas procesas. Šis veiksmas nebeatstatomas.

en: Demote from front page
lt: Pašalinti iš pirmo puslapio

en: Make sticky
lt: Padaryti prikabintu

en: Remove stickiness
lt: Šalinti prikabinimą

en: language
lt: kalba

en: An error occurred and processing did not complete.
lt: Įvyko klaida ir procesas liko nebaigtas.

en: Show summary in full view
lt: Rodyti santrauką peržiūrint pilną tekstą

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
lt: Sutrumpinta įrašo versija rodo, kaip paskelbas įrašas bus vaizduojamas pagrindiniame puslapyje ar eksportuotas sindikacijai. <span class="no-js"> Jūs galite įterpti skirtuką "&lt;!--break--&gt;" (be kabučių), norėdami nurodyti, kurioje vietoje įrašas bus perskirtas.</span>

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
lt: @type %title buvo atstatyta į versija iš %revision-date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
lt: Versija iš %revision-date @type %title pašalinta.

en: @type: reverted %title revision %revision.
lt: @type: sugrąžinta %title versija %revision.

en: The content access permissions need to be rebuilt.
lt: Turinio skaitymo leidimus reikia atstatyti.

en: The content access permissions need to be rebuilt. Please visit <a href="@node_access_rebuild">this page</a>.
lt: Turinio skaitymo leidimus reikia atstatyti. Prašome aplankyti <a href="@node_access_rebuild">šį puslapį</a>.

en: The node module manages content on your site, and stores all posts (regardless of type) as a "node". In addition to basic publishing settings, including whether the post has been published, promoted to the site front page, or should remain present (or sticky) at the top of lists, the node module also records basic information about the author of a post. Optional revision control over edits is available. For additional functionality, the node module is often extended by other modules.
lt: Node modulis valdo svetainės turinį, ir išsaugo visus įrašus (nepaisant tipo) kaip  "mazgus". Be pagrindinės funkcijos modulis leidžia valdyti ar įrašas bus iškeltas į pagrindinį puslapį ar įrašas bus prikabintas viršuje, modulis taip pat įrašo pagrindinę informacija apie autorių. Pasirinktinai galima įjungti versijų saugojimą. Funkcijų išplėtimui naudojami papildomi moduliai.

en: Though each post on your site is a node, each post is also of a particular <a href="@content-type">content type</a>. <a href="@content-type">Content types</a> are used to define the characteristics of a post, including the title and description of the fields displayed on its add and edit pages. Each content type may have different default settings for <em>Publishing options</em> and other workflow controls. By default, the two content types in a standard Drupal installation are <em>Page</em> and <em>Story</em>. Use the <a href="@content-type">content types page</a> to add new or edit existing content types. Additional content types also become available as you enable additional core, contributed and custom modules.
lt: Kiekvienas svetainės įrašas yra mazgas, be to kiekvienas įrašas yra tam tikro <a href="@content-type">turinio tipo</a>. <a href="@content-type">Turinio tipai</a> nustato įrašo savybes, įskaitant pavadinimo ir aprašymo laukelų rodomą pridėjimo ar redagavimo puslapyje. Kiekvienas turinio tipas gali turėti skirtingas rodymo nuostatas ir kitas savybes. Įprastai du turinio tipai įdiegiami su Drupal <em>Puslapis</em> ir <em>Straipsnis</em>. Naudokitės <a href="@content-type">turinio tipų puslapiu</a> tam, kad pridėtumėte naują ar redaguotumėte esama turinio tipą. Papildomi turinio tipai gali būt įmanomi įjungus šerdies ar įdiegus papildomus modulius.

en: The administrative <a href="@content">content page</a> allows you to review and manage your site content. The <a href="@post-settings">post settings page</a> sets certain options for the display of posts. The node module makes a number of permissions available for each content type, which may be set by role on the <a href="@permissions">permissions page</a>.
lt: Turinio administravimo <a href="@content">puslapis</a> suteikia jums galimybę peržiūrėti ir valdyti svetainės turinį. <a href="@post-settings">Įrašo nustatymų</a> puslapyje galite nustatyti įrašų rodymo savybes. Node modulis suteikia daug galimų leidimų kiekvienam turinio tipui, kurie gali būt priskirti rolėms<a href="@permissions"> leidimų puslapyje</a>.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@node">Node module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@node">node modulį</a>.

en: Below is a list of all the content types on your site. All posts that exist on your site are instances of one of these content types.
lt: Žemiau pateikti visi turinio tipai kurie yra jūsų svetainėje. Visi įrašai kurie egzistuoja svetainėje yra kurio nors tipo.

en: To create a new content type, enter the human-readable name, the machine-readable name, and all other relevant fields that are on this page. Once created, users of your site will be able to create posts that are instances of this content type.
lt: Tam, kad sukurti naują turinio tipą įveskite žmogui suprantama pavadinimą, mašinoms suprantama pavadinimą, ir tiesiogiai susijusius laukelius kurie yra šiame puslapyje. Kai tik sukursite, nariai galės kurti įrašus naudodami šį tipą.

en: The revisions let you track differences between multiple versions of a post.
lt: Versija leidžia jums sekti skirtumus tarp daugialypių versijų.

en: You specified that the summary should not be shown when this post is displayed in full view. This setting is ignored when the summary is empty.
lt: Jūs nurodėte, kad santrauka nerodomą kai peržiūrimas pilnas tekstas. Ši nuostata ignoruojama kai santrauka tuščia.

en: You specified that the summary should not be shown when this post is displayed in full view. This setting has been ignored since you have not defined a summary for the post. (To define a summary, insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) in the Body of the post to indicate the end of the summary and the start of the main content.)
lt: Jūs nurodėte, kad santrauka nerodomą kai peržiūrimas pilnas tekstas. Ši nuostata ignoruojama kai santrauka tuščia. (Norėdami nustatyti įterpkite skirtuką "&lt;!--break--&gt;" (be kabučių) Turinio įraše.)

en: Read the rest of !title.
lt: Skaityti likusią !title dalį.

en: <h1 class="title">Welcome to your new Drupal website!</h1><p>Please follow these steps to set up and start using your website:</p>
lt: <h1 class="title">Sveiki atvykę į savo Drupal svetainę!</h1><p>Prašome sekti šiais nurodymais, tam, kad pradėtumėt naudotis savo svetaine:</p>

en: <strong>Configure your website</strong> Once logged in, visit the <a href="@admin">administration section</a>, where you can <a href="@config">customize and configure</a> all aspects of your website.
lt: <strong>Sukonfiguruokite savo svetainę</strong> Kai tik prisijungsite, apsilankykite <a href="@admin">administravimo skiltyje</a>, kur galėsite  <a href="@config">konfiguruoti ir pritaikyti </a> savo svetainę visais atžvilgiais.

en: <strong>Enable additional functionality</strong> Next, visit the <a href="@modules">module list</a> and enable features which suit your specific needs. You can find additional modules in the <a href="@download_modules">Drupal modules download section</a>.
lt: <strong>Įjunkite papildomas galimybes</strong> Peržiūrėkite <a href="@modules">modulių sąrašą</a> ir įjunkite galimybes kurios tenkins jūsų poreikius. Papildomus modulius galite rasti <a href="@download_modules">Drupal modulių atsisiuntimų puslapyje</a>.

en: <strong>Customize your website design</strong> To change the "look and feel" of your website, visit the <a href="@themes">themes section</a>. You may choose from one of the included themes or download additional themes from the <a href="@download_themes">Drupal themes download section</a>.
lt: <strong>Pritaikykite savo svetainės dizainą </strong> Norėdami pakeisti svetainės išvazdą, aplankykite <a href="@themes">temų skiltį</a>. Galite pasirinkti iš jau esančių temų arba atsisiųsti papidomai iš <a href="@download_themes">Drupal temų atsisiuntimo puslapio</a>.

en: <strong>Start posting content</strong> Finally, you can <a href="@content">create content</a> for your website. This message will disappear once you have promoted a post to the front page.
lt: <strong>Pradėkite kurti turinį</strong> Galiausiai galite <a href="@content">kurti</a> svetainės turinį. Ši žinutė išnyks kai tik sukursite įrašą pagrindiniame puslapyje.

en: Rebuilding content access permissions
lt: Atstatomos turinio skaitymo leidimai

en: Content permissions have been rebuilt.
lt: Turinio leidimai atstatyti.

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
lt: Turinio skaitymo leidimai atstatyti netinkamai.

en: administer content types
lt: administruoti turinio tipus

en: View, edit, and delete your site's content.
lt: Peržiūrėti, redaguoti ir trinti jūsų svetainės turinį.

en: Post settings
lt: Įrašo nustatymai

en: Control posting behavior, such as teaser length, requiring previews before posting, and the number of posts on the front page.
lt: Valdyti įrašų elgesį, tokį kaip įžangos ilgį, peržiūros reikalingumą prieš pateikimą ir įrašų kiekį  puslapyje.

en: Manage posts by content type, including default status, front page promotion, etc.
lt: Tvarkyti įrašus pagal turinio tipus įskaitant įprastas reikšmes, paskelbimą pirmam puslapyje, ir pan.

en: Add content type
lt: Pridėti turinio tipą

en: Revert to earlier revision
lt: Atstatyti į ankstesnę versiją.

en: Delete earlier revision
lt: Šalinti ankstesnę versiją.

en: Allows content to be submitted to the site and displayed on pages.
lt: Sistemos pagrindas, kuris leidžia į svetainę dėti turinį ir jį atvaizduoti

en: This site supports <a href="@openid-net">OpenID</a>, a secure way to log into many websites using a single username and password. OpenID can reduce the necessity of managing many usernames and passwords for many websites.
lt: Šis svetainė palaiko OpenID, tai saugus būdas prisijungti prie kelių svetainių naudojant vieną prisijungimo vardą ir slaptažodį. OpenID gali sumažinti būtinuma tvarkyti daug prisijungimo vardų ir slaptažodžių skirtingose svetainėse.

en: To use OpenID you must first establish an identity on a public or private OpenID server. If you do not have an OpenID and would like one, look into one of the <a href="@openid-providers">free public providers</a>. You can find out more about OpenID at <a href="@openid-net">this website</a>.
lt: Norint naudotis OpenID jūs turite susikurti paskyrą viešame ar privačiame OpenID serveryje. Jei neturite OpenID ir norite susikurti peržiūrėkite <a href="@openid-providers">nemokamus viešus tiekėjus</a>. Daugiau sužinoti apie OpenID galite <a href="@openid-net">šioje svetainėje</a>.

en: If you already have an OpenID, enter the URL to your OpenID server below (e.g. myusername.openidprovider.com). Next time you login, you will be able to use this URL instead of a regular username and password. You can have multiple OpenID servers if you like; just keep adding them here.
lt: Jei jau turite OpenID įveskite savo OpenID tiekėjo serverio URL (pvz.: nariovardas.openidtiekejas.lt). Kita kartą prisijungiant, galėsite naudoti šį URL vietoj savo įprasto prisijungimo vardą ir slaptažodį. Jūs galite turėti kelis OpenID serverius jei norite; tiesiog pridėkite juos čia.

en: OpenID is a secure method for logging into many websites with a single username and password. It does not require special software, and it does not share passwords with any site to which it is associated; including your site.
lt: OpenID yra saugus būdas prisijugti prie kelių svetainių naudojant vieną prisijungimo vardą ir slaptažodį. Tai nereikalauja jokios palidomos programinės įrangos jūsų svetainei.

en: Users can create accounts using their OpenID, assign one or more OpenIDs to an existing account, and log in using an OpenID. This lowers the barrier to registration, which is good for the site, and offers convenience and security to the users. OpenID is not a trust system, so email verification is still necessary. The benefit stems from the fact that users can have a single password that they can use on many websites. This means they can easily update their single password from a centralized location, rather than having to change dozens of passwords individually.
lt: Nariai gali susikurti savo erdvę  naudojant OpenID, priskirti vieną ar daugiau OpenID prie jau esančios sąskaitos ir prisijungti naudijant OpenID. Tai palengvina narių registracija svetainėje ir suteikia patogumą ir saugumą nariams. OpenID sistema reikalauja el. pašto patvirtinimo. Šios sistemos naudingumas yra tai, kad vienas narys gali valdyti savo prisijungimo vardą ir slaptažodį vienoje sistemoje, o prisijungti prie kelių svetainių.

en: The basic concept is as follows: A user has an account on an OpenID server. This account provides them with a unique URL (such as myusername.openidprovider.com). When the user comes to your site, they are presented with the option of entering this URL. Your site then communicates with the OpenID server, asking it to verify the identity of the user. If the user is logged into their OpenID server, the server communicates back to your site, verifying the user. If they are not logged in, the OpenID server will ask the user for their password. At no point does your site record, or need to record the user's password.
lt: Pagrindinė įdėja: Narys turi sąskaitą  OpenID serveryje. Ši sąskaita pasiekiama naudojant unikalų URL (tarkim nariovardas.openidserveris.lt). Kai narys užeina į jūsų svetainę jam siūloma įvesti šį URL. Jūsų svetainė susisieks su  OpenID serveriu, prašant patvirtinti nario paskyrą. Jei narys prisijungęs prie  OpenID serverio sistema patvirtins narį ir susisieks su jūsų svetaine. Jie neprisijungęs  OpenID sistema paprašys įvesti slaptažodį. Jūsų svetainei nereikia atsiminti nario slaptažodžio.

en: More information on OpenID is available at <a href="@openid-net">OpenID.net</a>.
lt: Daugiau informacijos rasite <a href="@openid-net">OpenID.net</a>.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@handbook">OpenID module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@handbook">OpenID modulį</a>.

en: OpenID identities
lt: OpenID paskyros

en: Allows users to log into your site using OpenID.
lt: Leidžia vartotojams prisijungti prie jūsų svetainės, naudojant OpenID.

en: No URL aliases found.
lt: Nerasta pervadinimu

en: No URL aliases available.
lt: Nėra pervadinimu

en: Update alias
lt: Atnaujinti pervadinimą

en: Create new alias
lt: Sukurti naują pervadinimą

en: The alias %alias is already in use in this language.
lt: Pervadinimas %alias jau naudojamas šiai kalbai.

en: The alias has been saved.
lt: Pervadinimas išsaugotas

en: Are you sure you want to delete path alias %title?
lt: Ar tikrai nori ištrinti pervadinima %title?

en: Filter aliases
lt: Filtruoti pervadinimus

en: The path module allows you to specify aliases for Drupal URLs. Such aliases improve readability of URLs for your users and may help internet search engines to index your content more effectively. More than one alias may be created for a given page.
lt: Kelio modulis leidžia jums pervadinti Drupal URL. Tokie pervadinimai padidina svetainės URL aiškumą ir padeda paieškos varikliams indeksuoti jūsų svetainės turinį daug tiksliau. Daugiau nei vienas pervadinimas galimas vienam puslapiui.

en: <p>Some examples of URL aliases are:</p>
    <ul>
    <li>user/login =&gt; login</li>
    <li>image/tid/16 =&gt; store</li>
    <li>taxonomy/term/7+19+20+21 =&gt; store/products/whirlygigs</li>
    <li>node/3 =&gt; contact</li>
    </ul>
lt: <p>Keletas URL pervadimų pavyzdžiai:</p>
    <ul>
    <li>user/login =&gt; prisijungimas</li>
    <li>image/tid/16 =&gt; parduotuve </li>
    <li>taxonomy/term/7+19+20+21 =&gt; produktai/audio/popsas</li>
    <li>node/3 =&gt; kontaktai </li>
    </ul>

en: The path module enables appropriately permissioned users to specify an optional alias in all node input and editing forms, and provides an interface to view and edit all URL aliases. The two permissions related to URL aliasing are <em>administer url aliases</em> and <em>create url aliases</em>.
lt: Kelio modulis suteikia galimybę nariams su tam tikrais leidimais įrašyti kelio pervadinimą visuose mazgo kūrimo ir redagavimo formose ir teikia URL pervadinimo sąsają. Yra du leidimai susiję su URL pervadinimu <em>administruoti url pervadinimus</em> ir <em>sukurti url pervadinimus</em>.

en: This module also provides user-defined mass URL aliasing capabilities, which is useful if you wish to uniformly use URLs different from the default. For example, you may want to have your URLs presented in a different language. Access to the Drupal source code on the web server is required to set up mass URL aliasing.
lt: Šis modulis taip pat suteikia galimybę masiniam narių URL pervadinimui, tai naudinga jei norite suformuoti skirtingus URL. Pvz.: norite naudoti URL kitai kalbai.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@path">Path module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@path">Kelio modulį</a>.

en: Drupal provides complete control over URLs through aliasing, which is often used to make URLs more readable or easy to remember. For example, the alias 'about' may be mapped onto the post at the system path 'node/1', creating a more meaningful URL. Each system path can have multiple aliases.
lt: Drupal teikia pilną URL pervadinimų kontrolę tai suteikia labiau suprantamus URL adresus. Pvz.: pervadinimas 'apie' gali nurodyti kelią į sistemos įrašą 'node/1'. Kiekvienas sisteminis kelias gali turėti kelis pervadinimus.

en: Enter the path you wish to create the alias for, followed by the name of the new alias.
lt: Įveskite kelią kuriam norite sukurti pervadinimą ir naują pervadinimą.

en: The alias has been deleted.
lt: Pervadinimas buvo pašalintas.

en: The path is already in use.
lt: Nurodytas kelias jau naudojamas.

en: URL aliases
lt: URL pervadinimai

en: Change your site's URL paths by aliasing them.
lt: Pakeiskite svetainės URL kelius pervadindami juos.

en: Edit alias
lt: Redaguoti pervadinimus

en: Delete alias
lt: Pašalinti pervadinimą

en: Add alias
lt: Pridėti pervadinimus

en: Allows users to rename URLs.
lt: Leidžia nariams pervadinti URL.

en: The PHP filter adds the ability to include PHP code in posts. PHP is a general-purpose scripting language widely-used for web development; the content management system used by this website has been developed using PHP.
lt: PHP filtras suteikia galimybę įterpti PHP kodą į įrašus. PHP yra bendro pobūdžio ir programavimo kalba, plačiai naudojama kūrimui; Turinio valdymo sistema, kuria naudojasi ši svetainė buvo sukurta, naudojant PHP.

en: Through the PHP filter, users with the proper permission may include custom PHP code within a page of the site. While this is a powerful and flexible feature if used by a trusted user with PHP experience, it is a significant and dangerous security risk in the hands of a malicious user. Even a trusted user may accidentally compromise the site by entering malformed or incorrect PHP code. Only the most trusted users should be granted permission to use the PHP filter, and all PHP code added through the PHP filter should be carefully examined before use.
lt: Pasinaudojęs PHP filtru, vartotojai su tinkamais leidimais gali įterpti savitą PHP į puslapį. Nors tai yra galinga ir lanksti funkcija, jei naudoja patikimas vartotojas su PHP patirtimi, ji yra didelė ir pavojinga saugumo rizikos rankas kenkėjiško vartotojo. Net patikimas vartotojas gali netyčia sutrikdyti svetainės darbą, nurodant neteisingą ar kenksmigą PHP kodas. Tik patikimiems vartotojams turėtų būt suteiktas leidimas naudotis PHP filtru, ir visas PHP kodas pridėta naudojant PHP filtras turėtų būti atidžiai ištirtas prieš naudojimą.

en: <a href="@drupal">Drupal.org</a> offers <a href="@php-snippets">some example PHP snippets</a>, or you can create your own with some PHP experience and knowledge of the Drupal system.
lt: <a href="@drupal">Drupal.org</a> siūlo <a href="@php-snippets">kelis PHP fragmentus</a>, arba jūs galite sukurti savo su PHP patirtimi ir Drupal sistemos žiniomis.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@php">PHP module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href=\"@php\">PHP modulį</a>.

en: You may post PHP code. You should include &lt;?php ?&gt; tags.
lt: Galite įrašyti PHP kodą. Tarp &lt;?php ?&gt; žymenų.

en: Using custom PHP code
lt: Naudotis savitu PHP kodu

en: Custom PHP code may be embedded in some types of site content, including posts and blocks. While embedding PHP code inside a post or block is a powerful and flexible feature when used by a trusted user with PHP experience, it is a significant and dangerous security risk when used improperly. Even a small mistake when posting PHP code may accidentally compromise your site.
lt: Pasirinktiniai PHP kodas gali būti integruotas į kai kuriuos svetainės turinio tipus, įskaitant pranešimus ir blokus. Nors įterpti PHP kodą į įrašus arba blokus yra galinga ir lanksti funkcija, kai tai anudojasi patikimas vartotojas su PHP patirtį, ji yra didelė ir pavojinga saugumo riziką, kai naudojama netinkamai. Net ir maža klaida, kai įršytas PHP kodas gali netyčia sutrikdyti svetainės darbą.

en: If you are unfamiliar with PHP, SQL, or Drupal, avoid using custom PHP code within posts. Experimenting with PHP may corrupt your database, render your site inoperable, or significantly compromise security.
lt: Jei jūs nesusipažinę su PHP, SQL ar Drupal venkite naudoti PHP kodą įrašuose. Eksperimentai su PHP kodu gali sugadinti duomenų bazę, atvaizduoti svetainę neteisingai ar pažeisti saugumą.

en: Notes:
lt: Pastabos:

en: Remember to double-check each line for syntax and logic errors <strong>before</strong> saving.
lt: Nepamirškite du kart patikrinti kiekvieną eilutę dėl sintaksės ar logikos klaidų <strong>prieš</strong> išsaugant.

en: Statements must be correctly terminated with semicolons.
lt: Sakinys turi būti tinkamai užbaigtas su kabliataškiu.

en: Global variables used within your PHP code retain their values after your script executes.
lt: Globalūs kintamieji panaudoti PHP kode turi savo reikšmes.

en: <code>register_globals</code> is <strong>turned off</strong>. If you need to use forms, understand and use the functions in <a href="@formapi">the Drupal Form API</a>.
lt: <code>register_globals</code> yyra <strong>išjungtas</strong>. Jei jums reikia pasinaudoti formomis, suprakite ir pasinaudokite funkcijomis <a href="@formapi">Drupal Form API</a>.

en: Use a <code>print</code> or <code>return</code> statement in your code to output content.
lt: Pasinaudokite <code>print</code> ar <code>return</code> sakiniuose, kad išvesti turinį.

en: Develop and test your PHP code using a separate test script and sample database before deploying on a production site.
lt: Kurkite ir testuokite savo PHP kodą pasinaudoja atskiru scenarijum ir pavyzdine duomenų baze prieš naudojant veikiančioje svetainėje.

en: Consider including your custom PHP code within a site-specific module or <code>template.php</code> file rather than embedding it directly into a post or block.
lt: Apsvarstykite įterpti savita PHP kodą į specifinius modulius ar <code>template.php</code> bylą nei įterpti kodą tiesiai į turinį ar bloką

en: Be aware that the ability to embed PHP code within content is provided by the PHP Filter module. If this module is disabled or deleted, then blocks and posts with embedded PHP may display, rather than execute, the PHP code.
lt: Žinokite, kad galimybę dėti PHP kodą į turinį suteikia PHP filtro modulis. Jei šis modulio yra išjungtas arba panaikintas, tada blokai ir įrašai su įterptu PHP gali rodyti, o ne vykdyti PHP kodą.

en: A basic example: <em>Creating a "Welcome" block that greets visitors with a simple message.</em>
lt: Pagrindinis pavyzdys: <em>Sukurti "Sveiki" bloką kuris pasisveikins su lankytojais</em>

en: <p>Add a custom block to your site, named "Welcome". With its input format set to "PHP code" (or another format supporting PHP input), add the following in the Block body:</p>
    <pre>
    print t('Welcome visitor! Thank you for visiting.');
    </pre>
lt: <p>Pridėkite savitą bloką, pavadinkime "Sveiki". Įvesties formatą pasirinkite "PHP kodas" (ar kitas formatas kuris suteikia galimybę naudotis PHP kodu), įterpkite kodą į Bloko turinį:</p>
    <pre>print t('Sveiki mielas lankytojau! Dėkojame, kad lankotės.');
    </pre>

en: <p>To display the name of a registered user, use this instead:</p>
    <pre>
    global $user;
    if ($user->uid) {
      print t('Welcome @name! Thank you for visiting.', array('@name' => $user->name));
    }
    else {
      print t('Welcome visitor! Thank you for visiting.');
    }
    </pre>
lt: <p>Norėdami atvaizduoti registruoto nario vardą naudokitės:</p>
    <pre>global $user;
    if ($user-&gt;uid) {
      print t('Sveikas @name!  Dėkojame, kad lankotės.', array('@name' =&gt; $user-&gt;name));
    }
    else {
      print t('Sveiki mielas lankytojau! Dėkojame, kad lankotės.');
    }
    </pre>

en: PHP evaluator
lt: PHP vertintojas

en: Executes a piece of PHP code. The usage of this filter should be restricted to administrators only!
lt: Vykdo PHP kodą. Šio filtro naudojimas turėtų būt patikėtas tik administratoriams.

en: A !php-code input format has been created.
lt: !php-code įvesties formatas sukurtas.

en: The PHP module has been disabled. Please note that any existing content that was using the PHP filter will now be visible in plain text. This might pose a security risk by exposing sensitive information, if any, used in the PHP code.
lt: PHP modulis išjungtas. Atminkite, kad visas PHP kodas dabar rodomas kaip tekstas. Tai gali būt nesaugu, jei atvaizduojama svarbi informacija.

en: Allows embedded PHP code/snippets to be evaluated.
lt: Leidžia įterpti PHP kodą/fragmentą, kad jis veiktų.

en: The ping module is useful for notifying interested sites that your site has changed. It automatically sends notifications, or "pings", to the <a href="@external-http-pingomatic-com">pingomatic</a> service about new or updated content. In turn, <a href="@external-http-pingomatic-com">pingomatic</a> notifies other popular services, including weblogs.com, Technorati, blo.gs, BlogRolling, Feedster.com, and Moreover.
lt: Ping modulis įspėja kitas svetaine, kad atsinaujino jūsų svetainės turinys. Automatiškai siunčia įspėjimus ar "pings", į <a href="@external-http-pingomatic-com">pingomatic</a>servisą apie atsinaujinimą. Savo ruoštu <a href="@external-http-pingomatic-com">pingomatic</a>įspėja kitus populiarius servisu, tokius kaip weblogs.com, Technorati, blo.gs, BlogRolling, Feedster.com, ir daugiau.

en: The ping module requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.
lt: Ping modulis reikalauja teisingai nustatyto <a href="@cron">cron veikimo</a>.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@ping">Ping module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@ping">ping modulį</a>.

en: Failed to notify pingomatic.com (site).
lt: Nepavyko įspėti  pingomatic.com (svetainė).

en: Alerts other sites when your site has been updated.
lt: Perspėja kitas svetaines kai jūsų svetainė atsinaujina

en: Total votes: @votes
lt: Iš viso balsų: @votes

en: The poll module can be used to create simple polls for site users. A poll is a simple, multiple choice questionnaire which displays the cumulative results of the answers to the poll. Having polls on the site is a good way to receive feedback from community members.
lt: Apklausų modulis gali būt naudojamas kurti paprastas apklausas svetainės lankytojams. Apklausa yra klausimas su keleta pasirinkimų, kuriame skaičiuoja kiekvieno pasirinkimo populiarumas. Apklausa yra naudingas dalykas norint sužinoti lankytojų nuomone.

en: When creating a poll, enter the question being posed, as well as the potential choices (and beginning vote counts for each choice). The status and duration (length of time the poll remains active for new votes) can also be specified. Use the <a href="@poll">poll</a> menu item to view all current polls. To vote in or view the results of a specific poll, click on the poll itself.
lt: Kai kuriama apklausa įveskite klausimą ir bent porą potencialių pasirinkimų (balsai skaičiuojami kiekvienam atskirai). Būsena ir periodas taip pat gali būt nurodytas. Naudokite <a href="@poll">apklausų</a> meniu punktą peržiūrėti visas apklausas. Norint balsuoti ar peržiūrėti apklausos rezultatus paspauskite ant konkrečios apklausos.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@poll">Poll module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@poll">Apklausų modulį</a>.

en: Most recent poll
lt: Naujausios apklausos

en: A <em>poll</em> is a question with a set of possible responses. A <em>poll</em>, once created, automatically provides a simple running count of the number of votes received for each response.
lt: <em>Apklausa</em> yra sudaryta iš klausimo ir galimų atsakymų sąrašo. <em>Apklausos</em> modulis iš karto atlieka kiekvieno atsakymo balsų skaičiavimą.

en: Poll status
lt: Apklausos būsena

en: When a poll is closed, visitors can no longer vote for it.
lt: Kai apklausa uždaryta, svetainės lankytojai balsuoti nebegali

en: After this period, the poll will be closed automatically.
lt: Po šio periodo apklausa bus automatiškai uždaryta

en: Votes for choice @n
lt: Balsai pasirinkimui @n

en: Negative values are not allowed.
lt: Neigiamos reikšmės neleidžiamos

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
lt: Jūsų balsas neišsaugotas, nes jūs nieko nepasirinkote.

en: Add another choice
lt: Pridėti papildomą pasirinkimą

en: Vote count
lt: Balsų skaičius

en: create poll content
lt: kurti apklausas

en: delete own poll content
lt: šalinti savas apklausas

en: delete any poll content
lt: šalinti visas apklausas

en: edit any poll content
lt: redaguoti visas apklausas

en: edit own poll content
lt: redaguoti savo apklausas

en: Polls
lt: Apklausos

en: Profile fields have been updated.
lt: Profilio laukeliai atnaujinti.

en: No fields in this category. If this category remains empty when saved, it will be removed.
lt: Šioje kategorijoje nėra laukelių. Jei kategorija bus tuščia saugojant, ji bus pašalinta.

en: edit %title
lt: redaguoti %title

en: add new %type
lt: įrašyti naują %type

en: The name of the field. The form name is not shown to the user but used internally in the HTML code and URLs.
    Unless you know what you are doing, it is highly recommended that you prefix the form name with <code>profile_</code> to avoid name clashes with other fields. Spaces or any other special characters except dash (-) and underscore (_) are not allowed. An example name is "profile_favorite_color" or perhaps just "profile_color".
lt: Laukelio pavadinimas. Šis pavadinimas nebus rodomas viešai - jis bus naudojamas vidiniams URL ir HTML kodui generuoti.
    Rekomenduojama, kad priešdėlis būtų <code>profile_</code> tam, kad išvengti vardų konfliktų su kitais laukeliais, nebent jūs žinote ką darote. Specialūs simboliai neleidžiami išskyrus brūkšnelius ( - ir _ ). Pvz. "profile_megstama_spalva", o gal tiesiog  "profile_spalva".

en: A list of all options. Put each option on a separate line. Example options are "red", "blue", "green", etc.
lt: Sąrašo pasirinkimai. Kiekvieną pasirinkimą rašykite naujoje eilutėje. Pvz. "žalia",  "mėlyna",  "ruda", ir pan.

en: Hidden profile field, only accessible by administrators, modules and themes.
lt: Paslėptas profilio laukelis, tik administratorius, moduliai ir temos jį matys.

en: Private field, content only available to privileged users.
lt: Privatus laukelis, turinys matomas tik administratoriams.

en: Public field, content shown on profile page but not used on member list pages.
lt: Viešas laukelis, turinys matomas profilyje, bet nenaudojamas narių sąrašo puslapyje.

en: Public field, content shown on profile page and on member list pages.
lt: Viešas laukelis, turinys matomas profilyje ir narių sąrašo puslapyje.

en: The weights define the order in which the form fields are shown. Lighter fields "float up" towards the top of the category.
lt: Svoris nurodo kaip bus rikiuojami laukeliai. Lengvesni pakils virš sunkesnių.

en: Form will auto-complete while user is typing.
lt: Forma siūlys teksto pabaiga kai narys rašys.

en: For security, auto-complete will be disabled if the user does not have access to user profiles.
lt: Saugumo sumetimais, auto pabaiga išjungta nariams kurie neturi priėjimo prie narių paskyrų.

en: The specified form name contains one or more illegal characters. Spaces or any other special characters except dash (-) and underscore (_) are not allowed.
lt: Nurodytas formos pavadinimas sudarytas iš neleistinų simbolių. Tarpai ar kiti specialūs simboliai neleidžiami išskyrūs ( - ir _ ).

en: The specified form name is reserved for use by Drupal.
lt: Nurodytas formos pavadinimas yra rezervuotas Drupal reikmėms.

en: The specified category name is reserved for use by Drupal.
lt: Nurodytas kategorijos pavadinimas yra rezervuotas Drupal reikmėms.

en: The specified title is already in use.
lt: Nurodytas pavadinimas jau naudojamas.

en: The specified name is already in use.
lt: Nurodytas pavadinimas jau naudojamas.

en: A hidden field cannot be required.
lt: Paslėptas laukelis negali būti būtinas.

en: A hidden field cannot be set to visible on the user registration form.
lt: Paslėptas laukelis negali būti nustatytas kaip matomas naudotojų registracijos formoje.

en: The field has been created.
lt: Laukelis sukurtas.

en: Are you sure you want to delete the field %field?
lt: Ar tikrai nori pašalinti laukelį %field?

en: This action cannot be undone. If users have entered values into this field in their profile, these entries will also be deleted. If you want to keep the user-entered data, instead of deleting the field you may wish to <a href="@edit-field">edit this field</a> and change it to a hidden profile field so that it may only be accessed by administrators.
lt: Šis veiksmas neatstatomas. Jei nariai įvędę reikšmes jos bus ištrintos. Jei norite reikšmes išsaugoti verčiau <a href="@edit-field">redaguokite šį laukelį</a> ir pakeiskite į paslėptą profilį taip reikšmes matys tik administratorius.

en: The field %field has been deleted.
lt: Laukelis %field pašalintas.

en: Profile field %field added under category %category.
lt: Profilio laukelis %field pridėtas į %category kategoriją.

en: Profile field %field deleted.
lt: Profilio laukelis %field pašalintas

en: User list
lt: Narių sąrašas

en: The profile module allows custom fields (such as country, full name, or age) to be defined and displayed in the <em>My Account</em> section. This permits users of a site to share more information about themselves, and can help community-based sites organize users around specific information.
lt: Profilio modulis leidžia jums apibrėžti individualizuotus laukelius (tokius kaip šalis, tikrasis vardas, amžius...), įvedamus ir rodomus puslapyje <em>Mano erdvė</em> . Tai leidžia nariams pateikti daugiau informacijos apie save ir padeda bendruomenės bendravimui.

en: The following types of fields can be added to a user profile:
lt: Šie laukelių tipai gali būti pridedami prie naudotojų profilių:

en: single-line textfield
lt: vienos eilutės teksto laukelis

en: multi-line textfield
lt: kelių eilučių teksto laukelis

en: checkbox
lt: žymimasis langelis

en: list selection
lt: pasirinkimas iš sąrašo

en: freeform list
lt: bet kokių reikšmių sąrašas

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@profile">Profile module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@profile">Profilio modulį</a>.

en: This page displays a list of the existing custom profile fields to be displayed on a user's <em>My Account</em> page. To provide structure, similar or related fields may be placed inside a category. To add a new category (or edit an existing one), edit a profile field and provide a new category name. To change the category of a field or the order of fields within a category, grab a drag-and-drop handle under the Title column and drag the field to a new location in the list. (Grab a handle by clicking and holding the mouse while hovering over a handle icon.) Remember that your changes will not be saved until you click the <em>Save configuration</em> button at the bottom of the page.
lt: Šiame puslapyje rodomas individualizuotų profilio laukelių, kurie rodomi narių<em>Mano erdvė</em> puslapiuose, sąrašas. Šiuos laukelius galima suskirstyti į kategorijas pagal panašumą ar prasmę. Kategorijos kuriamos ir redaguojamos laukelių nuostatose. Nauja kategorija bus sukurta ar sena pakeista, jei jos pavadinimas bus įvestas ar pakeistas laukelio puslapyje. Laukelio kategorija keičiama nuvilkus jos rankenėlę (stulpelyje Pavadinimas) į norimą vietą. Atminkite, kad jūsų pakeitimai nebus išsaugoti, kol nespustelėsite mygtuko <em>Išsaugoti nuostatas</em> puslapio apačioje.

en: Author information
lt: Autoriaus informacija

en: Link to full user profile
lt: Nuoroda į pilną nario profilį.

en: Profile fields to display
lt: Profilio laukelio rodymas

en: Select which profile fields you wish to display in the block. Only fields designated as public in the <a href="@profile-admin">profile field configuration</a> are available.
lt: Pasirinkite kuris profilio laukelis bus rodomas bloke. Tik viešam rodymui<a href="@profile-admin"> priskirti</a> laukai bus rodomi.

en: View full user profile
lt: Rodyti pilną nario profilį.

en: About %name
lt: Apie %name

en: Put each item on a separate line or separate them by commas. No HTML allowed.
lt: Įveskite kiekvieną elementą atskiroje eilutėje arba atskirkite kableliais. HTML neleidžiamas.

en: The value provided for %field is not a valid URL.
lt: Pateikta reikšmė %field  negaliojantis URL.

en: Create customizable fields for your users.
lt: Sukurkite savitus laukelius nario profilyje

en: Profile category autocomplete
lt: Profilio kategorijos automatinis baigimas

en: Edit field
lt: Redaguoti laukelį

en: Delete field
lt: Pašalinti laukelį

en: Profile autocomplete
lt: Profilių automatinis baigimas

en: Supports configurable user profiles.
lt: Palaiko konfiguruojama nario profilį.

en:  The search index is not cleared but systematically updated to reflect the new settings. Searching will continue to work but new content won't be indexed until all existing content has been re-indexed. This action cannot be undone.
lt:  Paieškos indeksas neišvalomas, bet sistematiškai atnaujinamas tam, kad atspindėtų dabartines nuostatas. Paieška bus įmanoma tik be naujo turinio iki tol kol nebus perindeksuotas turinys. Šis veiksmas neatstatomas.

en: The index will be rebuilt.
lt: Indeksas bus atkurtas.

en: Indexing status
lt: Indekso būsena

en: Indexing throttle
lt: Indekso sklendė

en: Number of items to index per cron run
lt: Elementų kiekis indeksavimui per cron paleidimą

en: The maximum number of items indexed in each pass of a <a href="@cron">cron maintenance task</a>. If necessary, reduce the number of items to prevent timeouts and memory errors while indexing.
lt: Maksimalus elementų kiekis kuris bus indeksuotas per cron veikimo užduotį. Jei būtina sumažinkite elemtų kiekį, taip išvegsite atminties klaidų ir timeouts kai indeksuojama.

en: Indexing settings
lt: Indekso nuostatos

en: <p><em>Changing the settings below will cause the site index to be rebuilt. The search index is not cleared but systematically updated to reflect the new settings. Searching will continue to work but new content won't be indexed until all existing content has been re-indexed.</em></p><p><em>The default settings should be appropriate for the majority of sites.</em></p>
lt: <p><em>Pakeitus žemiau esančias nuostatas reikės atstatyti svetainės indeksą. Paieškos indeksas nebus išvalomas bet sistemiškai atnaujintas, tam, kad atitiktų naujas nuostatas. Paieška veiks, bet  naujas turinys ne bus randamas kol indeksas nebus atnaujintas.</em></p><p><em>Įprastos nuostatos turėtu tikti daugeliui svetainių.</em></p>

en: Minimum word length to index
lt: Mažiausias žodžio ilgis indeksavimui

en: The number of characters a word has to be to be indexed. A lower setting means better search result ranking, but also a larger database. Each search query must contain at least one keyword that is this size (or longer).
lt: Žodžio simbolių kiekis, kad jis būtų indeksuojamas. Mažesnė reikšmė reiškia didesnį paieškos tikslumą, bet taip pat didelę duomenų bazę. Kiekviena paieškos užklausa turi būti bent jau tokio ilgio arba ilgesnė.

en: Simple CJK handling
lt: Paprastas CJK naudojimas

en: Whether to apply a simple Chinese/Japanese/Korean tokenizer based on overlapping sequences. Turn this off if you want to use an external preprocessor for this instead. Does not affect other languages.
lt: Ar pritaikyti paprasta  Chinese/Japanese/Korean tokenizer paremta dalinį nuoseklumą. Išjunkite jei norite naudoti išorinį procesorių. Neveikia kitoms kalboms.

en: The search module adds the ability to search for content by keywords. Search is often the only practical way to find content on a large site, and is useful for finding both users and posts.
lt: Paieškos modulis suteikia galimybę ieškoti turinyje pagal raktažodžius. Paieška dažniausiai būna vienintelis būdas rasti informacija didelėje svetainėje.

en: To provide keyword searching, the search engine maintains an index of words found in your site's content. To build and maintain this index, a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a> is required. Indexing behavior can be adjusted using the <a href="@searchsettings">search settings page</a>; for example, the <em>Number of items to index per cron run</em> sets the maximum number of items indexed in each pass of a <a href="@cron">cron maintenance task</a>. If necessary, reduce this number to prevent timeouts and memory errors when indexing.
lt: Kad vyktų raktažodžių paieška reikia, kad paieškos variklis turėtų žodžių kurie naudojami jūsų svetainėje indeksą. Sukurti ir naudoti šį indeksą reikia teisingo <a href="@cron">cron užduočių vykdomo</a>. Indeksavimo elgesys gali būt nustatytas <a href="@searchsettings"> paieškos nustatytmų puslapyje</a>; pvz <em>Indeksuojamų elementų kiekis per cron užduotį</em> nustato maksimalų elementų kiekį kiekvieno a href="@cron">cron veikimu</a>. Jei reikia galima sumažinti šį skaičių išvengiant atminties kalidų ar laiko pasibaigimo kai indeksuojama.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@search">Search module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@search">Paieškos modulį</a>.

en: The search engine maintains an index of words found in your site's content. To build and maintain this index, a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a> is required. Indexing behavior can be adjusted using the settings below.
lt: Paieškos variklis naudoja žodžių rastų jūsų svetainėje indeksą. Sukurti ir naudoti šį indeksą reikia teisingo <a href="@cron">cron užduočių vykdomo</a>. Indeksavimo elgesys gali būt nustatytas žemiau.

en: Search form
lt: Paieškos forma

en: search content
lt: turinio paieška

en: use advanced search
lt: naudoti išplėstinę paiešką

en: administer search
lt: administruoti paiešką

en: Configure relevance settings for search and other indexing options
lt: Konfigruokite teisiogines nuostatas paieškai ir kitiems indeksavimo pasirikimams

en: Top search phrases
lt: Labiausiai ieškomos frazės

en: View most popular search phrases.
lt: Peržiūrėti populiariausias paieškos frazes.

en: Enables site-wide keyword searching.
lt: Leidžia ieškoti žodžių visoje svetainėje.

en: Total page generation time
lt: Visas puslapio generavimo laikas

en: Top pages in the past %interval
lt: Lankomiausi puslapiai per %interval

en: unban
lt: panaikinti draudimą

en: ban
lt: uždrausti

en: Top visitors in the past %interval
lt: Dažniausi lankytojai per %interval

en: Top referrers in the past %interval
lt: Dažniausi persiuntėjai per %interval

en: Log each page access. Required for referrer statistics.
lt: Užrašyti kiekvieno puslapio peržiūrėjimą. Reikia šaltinių statistikai.

en: Older access log entries (including referrer statistics) will be automatically discarded. (Requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.)
lt: Senesni perskaitymo įrašai bus automatiškai išmesti. (Reikalauja teisingai nustatytų <a href="@cron">cron darbų</a>.)

en: Content viewing counter settings
lt: Turinio peržiūrėjimų skaitiklio nustatymai

en: Count content views
lt: Skaičiuoti turinio parodymus

en: Increment a counter each time content is viewed.
lt: Padidiną skaitiklio parodymą kai tik turinys skaitomas.

en: The statistics module keeps track of numerous site usage statistics, including the number of times, and from where, each of your posts is viewed. These statistics are useful in determining how users are interacting with each other and with your site, and are required for the display of some Drupal blocks.
lt: Statistikos modulis renka svetainės naudojimo statistiką įskaitant kiek kartų staitytas ir iš kur kiekvienas įrašas skaitytas. Statistikos modulis leidžia jums sužinoti kaip nariai bendrauja tarpusavyje ir kaip lanko jūsų svetainę.

en: The statistics module provides:
lt: Statistikos modulis teikia:

en: a counter for each post on your site that increments each time the post is viewed. (Enable <em>Count content views</em> on the <a href="@accesslog">access log settings page</a>, and determine if the post access counters should be visible to any user roles on the <a href="@permissions">permissions page</a>.)
lt: skaitiklį kiekvienam svetainės įrašui. (Įjungiti <em>Skaičiuoti turinio skaitymus</em> <a href="@accesslog">priėjimų įrašų nuostatų puslapyje</a> ir nustatykite ar skaitliukas bus matomas tam tikroms rolėms <a href="@permissions">leidimų puslapyje</a>.)

en: a <a href="@recent-hits">recent hits</a> log that displays information about the latest activity on your site, including the URL and title of the page accessed, the user name (if available) and IP address of the accessing party.
lt: <a href="@recent-hits"> naujausių paspaudimų</a> įrašus kurie rodo informacija apie naujausia svetainės aktyvumą.

en: a <a href="@top-referrers">top referrers</a> log that displays the referring parties for your site visits (where your visitors came from).
lt: <a href="@top-referrers">populiariausi persiuntėjai</a> įrašus kurie rodo iš kurių svetainių ateina lankytojai.

en: a <a href="@top-pages">top pages</a> log that displays site content in descending order by number of views.
lt: <a href="@top-pages">lankomiausių puslapių</a> įrašus kuris rodo populiariausią turinį.

en: a <a href="@top-visitors">top visitors</a> log that displays the most active users on your site.
lt: <a href="@top-visitors">dažniausių lankytojų</a> įrašus kurie rodo aktyviausią jūsų svetainės lankytojus.

en: a <em>Popular content</em> block that displays the day's most viewed content, the all-time most viewed content, and the last content viewed. (Enable the <em>Popular content</em> block on the <a href="@blocks">blocks administration page</a>.)
lt: <em>Populiariausio turinio</em> bloką kuris rodo šios dienos labiausiai skaitomą turinį, viso laiko populiariausią turinį ir puskutinį skaitytą puslapį. (Įjunkite <em>Populiarus turinys</em> bloką, <a href="@blocks">blokų administravimo puslapyje</a>.)

en: Configuring the statistics module
lt: Statistikos modulio konfigūracija

en: When the <em>Enable access log</em> setting on the <a href="@accesslog">access log settings page</a> is enabled, data about every page accessed (including the remote host's IP address, referrer, node accessed, and user name) is stored in the access log. The access log must be enabled for the <a href="@recent-hits">recent hits</a>, <a href="@top-referrers">top referrers</a>, <a href="@top-pages">top pages</a>, and <a href="@top-visitors">top visitors</a> log pages to function. Enabling the access log adds one additional database call per page displayed by Drupal.
lt: Kai <em>Skaičiuoti turinio peržiūras</em> nuostata <a href="@accesslog">priėjimo skaičiavimo puslapyje</a> įjungta, duomenys apie kiekvieną puslapio peržiūra (IP adresas, referis, peržiūrėtasmazgas ir nario vardas) bus išsaugomi. Priėjimo skaičiavimas turi būt įjungtas, kad funkcionuotų <a href="@recent-hits">recent hits</a>, <a href="@top-referrers">top referiai</a>, <a href="@top-pages">top puslapiai</a>, ir<a href="@top-visitors">top lankytojais</a> puslapiai. Įjungus šį pasirinkimą prisidės papildomas kreipimasis į duomenų bazę kai įrašas bus skaitomas.

en: The <em>Discard access logs older than</em> setting on the <a href="@accesslog">access log settings page</a> specifies the length of time entries are retained in the access log before they are deleted. Automatic access log entry deletion requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.
lt: <em>Pašalinti senesnius įrašus nei</em> nuostata <a href="@accesslog">priėjimo skaičiavimų puslapyje</a> nurodo kokio senumo įrašai bus pašalinti. Automatinis įrašų šalinimas reikalauja teisingai sukonfiguruotų <a href="@cron">cron darbų</a>.

en: The <em>Count content views</em> setting on the <a href="@accesslog">access log settings page</a> enables a counter for each post on your site that increments each time the post is viewed. This option must be enabled to provide post-specific access counts. Enabling this option adds one additional database call per each post displayed by Drupal.
lt: <em>Skaičiuoti turinio peržiūras</em> nuostata <a href="@accesslog">priėjimų skaičiavimo puslapyje</a> įjungia skaitliuką kiekvienam įrašui, kurio reikšmė padidėja kai tik įrašas peržiūrimas. Šis pasirinkimas turi būt įjungtas kai teikiamas įrašų rodymas priklausomas nuo peržiūrų kiekio. Įjungus šį pasirinkimą prisidės papildomas kreipimasis į duomenų bazę kai įrašas bus skaitomas.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@statistics">Statistics module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@statistics">Statistikos modulį</a>.

en: Settings for the statistical information that Drupal will keep about the site. See <a href="@statistics">site statistics</a> for the actual information.
lt: Statistinės informacijos nuostatos kurią renka Drupal. Dabartinę informacija žiūrėkite <a href="@statistics"> svetainės statistikos puslapyje</a>.

en: This page displays the site's most recent hits.
lt: Šis puslapis rodo svetainės naujausius paspaudimus.

en: This page displays all external referrers, or external references to your website.
lt: Šiame puslapyje rodoma išoriniai referiai ar išoriniės nuorodos į jūsų svetainę.

en: When you ban a visitor, you prevent the visitor's IP address from accessing your site. Unlike blocking a user, banning a visitor works even for anonymous users. This is most commonly used to block resource-intensive bots or web crawlers.
lt: Kai jūs blokuojate lankytoją jūs uždraudžiate lankytojo IP. Priešingai nei nario blokavimas, lankytojo blokavimas veikia net anoniminiams lankytojams. Tai dažniausiai naudojama blokuoti šaltiniui jautrius robotus ar web crawlers.

en: Popular content
lt: Populiarus turinys

en: How many content items to display in "all time" list.
lt: Kiek turinio elementų bus rodoma "viso laiko" sąraše.

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
lt: Kiek turinio elementų royti "naujausios peržiūros" sąraše.

en: Today's:
lt: Šiandienos:

en: All time:
lt: Viso laiko:

en: Last viewed:
lt: Peržiūrėtas paskutinis:

en: View pages that have recently been visited.
lt: Peržiūrėti puslapius kurius aplankė vėliausiai

en: View pages that have been hit frequently.
lt: Peržiūrėti puslapius kurius aplankė vėliausiai

en: Top visitors
lt: Dažniausi lankytojai

en: View visitors that hit many pages.
lt: Peržiūrėti lankytojus kurie paspaudė daug puslapių

en: Top referrers
lt: Dažniausi persiuntėjai

en: View top referrers.
lt: Peržiūrėti top referius

en: View access log.
lt: Peržiūrėti priėjimo įrašus.

en: Control details about what and how your site logs.
lt: Valdyti smulkmenas apie tai kaip ir kas lanko jūsų svetainę.

en: Track page visits
lt: Sekti puslapio aplankymus

en: Logs access statistics for your site.
lt: Įrašo svetainės apsilankymų statistiką.

en: The syslog module enables Drupal to send messages to the operating system's logging facility.
lt: syslog modulis suteikia galimybę Drupal siųsti žinutes į operacinės sistemos įrašimo bazę.

en: Syslog is an operating system administrative logging tool, and provides valuable information for use in system management and security auditing. Most suited to medium and large sites, syslog provides filtering tools that allow messages to be routed by type and severity. On UNIX/Linux systems, the file /etc/syslog.conf defines this routing configuration; on Microsoft Windows, all messages are sent to the Event Log. For more information on syslog facilities, severity levels, and how to set up a syslog.conf file, see <a href="@syslog_conf">UNIX/Linux syslog.conf</a> and PHP's <a href="@php_openlog">openlog</a> and <a href="@php_syslog">syslog</a> functions.
lt: Syslog yra operacinės sistemos administratoriaus įrašymo įrankis jis suteikia naudingos informacijos apie sistemos naudojimą ir saugumą. Pritaikyta visutinėms ir didelėms svetainėms, Syslog teikia filtravimo įrankį kuries leidžia atrinkti žinutes pagal tipą ir svarbumą. UNIX/LINUX sistemose /etc/syslog.conf byla nustato šią pagrindinę konfiguraciją; Microsoft Windows visos žinutės siunčiamos į Event Log. Daugiau informacijos apie syslog bazę, sverbumo lygius ir kaip nustatyti syslog.conf bylą ieškokite <a href="@syslog_conf">UNIX/Linux syslog.conf</a> ir PHP <a href="@php_openlog">openlog</a> ir <a href="@php_syslog">syslog</a>.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@syslog">Syslog module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@syslog">syslog modulį</a>.

en: Send events to this syslog facility
lt: Siųsti įvykius į šią syslog bazę

en: Select the syslog facility code under which Drupal's messages should be sent. On UNIX/Linux systems, Drupal can flag its messages with the code LOG_LOCAL0 through LOG_LOCAL7; for Microsoft Windows, all messages are flagged with the code LOG_USER. Depending on the system configuration, syslog and other logging tools use this code to identify or filter Drupal messages from within the entire system log. For more information on syslog, see <a href="@syslog_help">Syslog help</a>.
lt: Pasirinkite syslog įrenginio kodas, pagal kurį Drupal pranešimus turėtų būti siunčiama. UNIX / Linux sistemose, Drupal galite žymėti savo pranešimus kodu LOG_LOCAL0 per LOG_LOCAL7, Microsoft Windows, visi pranešimai yra pažymėtas su kodu LOG_USER. Priklausomai nuo sistemos konfigūracijos, syslog ir kitų sekimo įrankių naudoti šį kodą, kad nustatyti ar filtras Drupal pranešimus visome sistemos žurnale. Norėdami gauti daugiau informacijos apie syslog, žr <a href="@syslog_help"> Syslog pagalba </ a>.

en: LOG_USER - User level messages. Use this for Windows.
lt: LOG_USER - Narių lygio žinutė. Naudojama Windows.

en: LOG_LOCAL0 - Local 0
lt: LOG_LOCAL0 - Vietinis 0

en: LOG_LOCAL1 - Local 1
lt: LOG_LOCAL1 - Vietinis 1

en: LOG_LOCAL2 - Local 2
lt: LOG_LOCAL2 - Vietinis 2

en: LOG_LOCAL3 - Local 3
lt: LOG_LOCAL3 - Vietinis 3

en: LOG_LOCAL4 - Local 4
lt: LOG_LOCAL4 - Vietinis 4

en: LOG_LOCAL5 - Local 5
lt: LOG_LOCAL5 - Vietinis 5

en: LOG_LOCAL6 - Local 6
lt: LOG_LOCAL6 - Vietinis 6

en: LOG_LOCAL7 - Local 7
lt: LOG_LOCAL7 - Vietinis 7

en: Settings for syslog logging. Syslog is an operating system administrative logging tool used in systems management and security auditing. Most suited to medium and large sites, syslog provides filtering tools that allow messages to be routed by type and severity.
lt: Nuostatos syslog rašymui. Syslog yra operacinės sistemos administratoriaus šarašymo įrankis, naudojamas sistemos valdyme ir saugumo priežiūroje.  Pritaikyta visutinėms ir didelėms svetainėms, Syslog teikia filtravimo įrankį kuries leidžia atrinkti žinutes pagal tipą ir svarbumą.

en: Logs and records system events to syslog.
lt: Kaupia ir įrašo sistemos įvykius į duomenų  syslog.

en: Choose which theme the administration pages should display in. If you choose "System default" the administration pages will use the same theme as the rest of the site.
lt: Pasirinkite kuri tema turėtų būta naudojama administravimo srityje. Jei pasirinksite "Svetainės įprasta" administravimo sritis naudos tokią pačią tema kaip ir visa svetainė.

en: Please note that the <a href="!admin_theme_page">administration theme</a> is still set to the %admin_theme theme; consequently, the theme on this page remains unchanged. All non-administrative sections of the site, however, will show the selected %selected_theme theme by default.
lt: Prašome atminti, kad <a href="!admin_theme_page">administratoriaus tema</a> vis dar nustatyta %admin_theme, todėl tema šiame puslapyje liks nepakitus. Kitos neadministravimo sritys naudos pasirinkta %selected_theme temą.

en: User pictures in posts
lt: Narių paveiksliukai įrašuose

en: User pictures in comments
lt: Narių paveiksliukai komentaruose

en: Shortcut icon
lt: Trumpinio ikona

en: Display post information on
lt: Rodyti įrašo informaciją

en: Enable or disable the <em>submitted by Username on date</em> text when displaying posts of the following type.
lt: Išjungti ar įjungti <em>pateikta nario data</em> tekstą kai rodomas įrašas šiems tipams.

en: Logo image settings
lt: Logotipo nustatymai

en: If toggled on, the following logo will be displayed.
lt: Jei pažymėta, logotipas nebus rodomas.

en: Use the default logo
lt: Naudoti įprastą logotipą

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
lt: Pažymėkite čia jei norite, kad tema naudotų įprastą jai priklausantį logotipą.

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
lt: Kelias iki paveikslėlio kurį norite naudoti kaip savo logotipą.

en: Upload logo image
lt: Įkelti logotipo paveikslėlį

en: Shortcut icon settings
lt: Trumpinio ikonos nuostatos

en: Your shortcut icon, or 'favicon', is displayed in the address bar and bookmarks of most browsers.
lt: Jūsų trumpinio ikona ar 'favicon'  yra rodoma adreso eilutėje daugumoje naršyklių.

en: Use the default shortcut icon.
lt: Naudoti įprastą logotipą

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
lt: Pažymėkite čia jei norite, kad tema naudotų įprastą trumpinio ikoną.

en: The path to the image file you would like to use as your custom shortcut icon.
lt: Kelias iki paveikslėlio kurį norite naudoti kaip savo trumpinio ikoną.

en: Upload icon image
lt: Atsiųsti ikonos paveikslėlį

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
lt: Jei neturite tiesioginio priėjimo prie serverio bylų, naudokite šį laukelį  kad nusiųstumėte trumpinio ikoną.

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
lt: @module (<span class="admin-missing">trūksta</span>)

en: The following modules will be completely uninstalled from your site, and <em>all data from these modules will be lost</em>!
lt: Sekantys moduliai visiškai pašalinti iš svetainės ir <em>visi duomenys susiję su šiais moduliais pašalinti</em>!

en: Confirm uninstall
lt: Patvirtinkite pašalinimą

en: Would you like to continue with uninstalling the above?
lt: Tęsti pašalinant aukščiau nurodytus?

en: No modules selected.
lt: Moduliai nepasirinkti

en: The selected modules have been uninstalled.
lt: Pasirinkti moduliai pašalinti.

en: The name of this website.
lt: Šios svetainės pavadinimas.

en: Your site's motto, tag line, or catchphrase (often displayed alongside the title of the site).
lt: Jūsų svetainės moto, žymės elitė ar šūkis (dažniauiai rodoma šalia svetainės pavadinimo )

en: Your site's mission or focus statement (often prominently displayed on the front page).
lt: Jūsų svetainės misija ar pagrindinis pareiškimas (dažniausiai rodoma pirmame puslapyje)

en: The path '@path' is either invalid or you do not have access to it.
lt: Kelias '@path'  arba neteisingas arba jūs neturite teisės jo peržiūrėti.

en: Default 403 (access denied) page
lt: Įprastas 403 (neleidžiamas priėjimas) puslapis

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. If unsure, specify nothing.
lt: Šis puslapis rodomas kai nariai neleidžiama peržiūrėti norimo dokumento. Jei  abejojate palikite tuščia.

en: Default 404 (not found) page
lt: Įprastas 404  (nerasta) puslapis

en: Write errors to the log
lt: Rašyti klaidas į log

en: Write errors to the log and to the screen
lt: Rašyti klaidas į log ir į ekraną

en: Specify where Drupal, PHP and SQL errors are logged. While it is recommended that a site running in a production environment write errors to the log only, in a development or testing environment it may be helpful to write errors both to the log and to the screen.
lt: Nurodykite kur Drupal, PHP ir SQL klaidos saugomos. Kai svetainė veikia viešai rekomenduojam klaidas rašyti į log, o kai svetainė kuriama ar tetuojam galite pasirinkti abi klaidos rodymo nuostatas.

en: The normal cache mode is suitable for most sites and does not cause any side effects. The aggressive cache mode causes Drupal to skip the loading (boot) and unloading (exit) of enabled modules when serving a cached page. This results in an additional performance boost but can cause unwanted side effects.
lt: Normali laikinosios atminties būsena tinkama daugeliui svetainių ir nedaro jokios žalos. Agresyvi laikinosios atminties būsena gali trukdyti Drupal užsikrauti (boot) ir išsikrauti (exit) įjungtiems moduliams kai aptarnaujama laikinoji atmintis. Tai paskatina papildoma veiklą, net gali sukelti šalutinį poveikį.

en: <strong class="error">The following enabled modules are incompatible with aggressive mode caching and will not function properly: %modules</strong>
lt: <strong class="error">Šie įjungti moduliai negeli veikti su agresyvia laikinąją atmintimi: %modules</strong>

en: <strong class="ok">Currently, all enabled modules are compatible with the aggressive caching policy.</strong> Please note, if you use aggressive caching and enable new modules, you will need to check this page again to ensure compatibility.
lt: <strong class="ok">Šiuo metu visi įjungti moduliai gali veikti su agresyvia laikinąją atmintimi.</strong> Prašome atminti, jei naudojate agresyvią laikinąją atmintį ir įjungiate naujus modulius turite patikrinti šį puslapį, įsitikinti, kad moduliai tinkamai veiks.

en: Page cache
lt: Puslapių laikinoji atmintis

en: Enabling the page cache will offer a significant performance boost. Drupal can store and send compressed cached pages requested by <em>anonymous</em> users. By caching a web page, Drupal does not have to construct the page each time it is viewed.
lt: Įjungus puslapių kešavimą pagreitėja svetainės veikimas. Drupal gali išsaugoti puslapius į laikinąją atmintį ir siųsti <em>anoniminiams</em> lankytojams. Kai naudojamas kešas Drupal neturi kiekvieną kartą generuoti puslapio.

en: Caching mode
lt: Laikinosios atminties būsena

en: Normal (recommended for production sites, no side effects)
lt: Normalus (rekomenduojama veikiančiosms svetainėms, nėra pašalinio efekto)

en: Aggressive (experts only, possible side effects)
lt: Agresyvi (tik žinovams, galimas šalutinis poveikis)

en: On high-traffic sites, it may be necessary to enforce a minimum cache lifetime. The minimum cache lifetime is the minimum amount of time that will elapse before the cache is emptied and recreated, and is applied to both page and block caches. A larger minimum cache lifetime offers better performance, but users will not see new content for a longer period of time.
lt: Dažnai lankomuose svetainėse reiktų nustatyti mažiausia kešo gyvasties laiką. Mažiausias kešo gyvasties laikas reiškia mažiausia laiko tarpą prieš tai kai kešas išsivalys ir atsinaujins, tai taikoma tiek puslapių tiek blokų kešui. Didelis mažiausias kešo gyvasties laikas dažniausiai geriau veikia, bet lankytojai nemato naujo turinio ilgesnį laiką.

en: Page compression
lt: Puslapių glaudinimas

en: By default, Drupal compresses the pages it caches in order to save bandwidth and improve download times. This option should be disabled when using a webserver that performs compression.
lt: Įprastai Drupal suglaudina puslapius kešuodamas tam, kad sutaupytų duomenų srautą ir pagerintų atsisiuntimo laiką. Šis pasirinkimas turėtų būt išjungtas kai naudojamas webserveris kuri atlieka glaudinimą.

en: Enabling the block cache can offer a performance increase for all users by preventing blocks from being reconstructed on each page load. If the page cache is also enabled, performance increases from enabling the block cache will mainly benefit authenticated users.
lt: Įjungus blokų kešavimą pagreitės veikimas nes blokai nebus konstruojami iš naujo. Jei įjungtas ir puslapių kešavimas, veikimo pegerėjimas įjungus blokų kešavimą bus pastebimas tik prisijungusiems nariams.

en: Enabled (recommended)
lt: Įjungta (rekomenduojama)

en: Note that block caching is inactive when modules defining content access restrictions are enabled.
lt: Atminkite, kad blokų kešavimas neveikia kai moduliai riboja turinio peržiūrėjimą.

en: Bandwidth optimizations
lt: Duomenų srauto optimizavimas

en: <p>Drupal can automatically optimize external resources like CSS and JavaScript, which can reduce both the size and number of requests made to your website. CSS files can be aggregated and compressed into a single file, while JavaScript files are aggregated (but not compressed). These optional optimizations may reduce server load, bandwidth requirements, and page loading times.</p><p>These options are disabled if you have not set up your files directory, or if your download method is set to private.</p>
lt: <p>Drupal gali automatiškai optimizuoti išorinius šaltinius tokius kaip CSS ir JavaScript, kurie gali sumažinti užklausų kiekį ir dydį.  CSS bylos gali būt sujungtos ir suspaustos į vieną bylą, o JavaScript bylos tik sujungiamos. Šie pasirinkimai gali sumažinti serverio apkrovimą, duomenų srautą ir puslapio krovimosi laiką.</p><p>Šie pasirinkimai yra išjungti jei nenustatėte bylų aplankas, ar atsisiuntimo būdas yra privatus.</p>

en: Optimize CSS files
lt: Optimizuoti CSS failus

en: This option can interfere with theme development and should only be enabled in a production environment.
lt: Šis pasirinkimas gali trukdyti temos gamyboje ir turėtų būt įjungtas tik pagamintoje svetainėje

en: This option can interfere with module development and should only be enabled in a production environment.
lt: Šis pasirinkimas gali trukdyti modulių gamyboje ir turėtų būt įjungtas tik pagamintoje svetainėje

en: Clear cached data
lt: Išvalyti kešuotus duomenis

en: Caching data improves performance, but may cause problems while troubleshooting new modules, themes, or translations, if outdated information has been cached. To refresh all cached data on your site, click the button below. <em>Warning: high-traffic sites will experience performance slowdowns while cached data is rebuilt.</em>
lt: Kešuoti duomenys pagerina svetainės veikimą, bet gali sukelti problemas kai bandoma nustayti naujų modulių, temų ar vertimo klaidas jei kešuojama pasenusi informacija. Atnaujinti kešą spauskite žemiau esanti mygtuką.  <em>Įspėjimas: didelio srauto svetainėse gali būt pastebėtas sulėtėjimas kol bus atstatyti kešo duomenys.</em>

en: Caches cleared.
lt: Talpyklos išvalytos.

en: A file system path where the files will be stored. This directory must exist and be writable by Drupal. If the download method is set to public, this directory must be relative to the Drupal installation directory and be accessible over the web. If the download method is set to private, this directory should not be accessible over the web. Changing this location will modify all download paths and may cause unexpected problems on an existing site.
lt: Sistemis kelias kur jūsų bylos saugomos. Šis aplankas turi egzistuoti ir turėti įrašymo leidimus. Jei atsisiuntimo būdas yra viešas aplankas turi būt giminigas Drupal įdiegimo aplankui ir pasiekiamas iš išorės. Kai atsisiuntimo būdas yra privatus aplankas neturėtų būt pasiekiamas iš išorės. Pakeisdami šį aplanka jei svetainė jau buvo naudojama galite susidurti su problemomis, taigi tai darykite tik jei žinote ką darote.

en: A file system path where uploaded files will be stored during previews.
lt: Failų sistemos kelias kur įkelti failai saugomi peržiūroms.

en: Public - files are available using HTTP directly.
lt: Viešas - failas matomas naudojant http protokolą.

en: Private - files are transferred by Drupal.
lt: Privatu - failas perkeliamas Drupal'o

en: Choose the <em>Public download</em> method unless you wish to enforce fine-grained access controls over file downloads. Changing the download method will modify all download paths and may cause unexpected problems on an existing site.
lt: Pasirinkite Viešą atsisiuntimo būdą nebent norite turėti platesnę atsisiuntimų kontrolę. Pakeisdami atsisiuntimo būdą jau veikiančioje svetainėje galite pakeisti kelius ir sukelti netikėtų problemų.

en: Select an image processing toolkit
lt: Pasirinkite paveikslėlių apdirbimo įrankinę

en: Number of items in each feed
lt: Elementų kiekis kiekvienam feed

en: Default number of items to include in each feed.
lt: Įprastas elementų kiekis įterptas į kiekvieną feed.

en: Feed content
lt: Sklaidos turinys

en: Titles plus teaser
lt: Pavadinimas ir įžanga

en: Global setting for the default display of content items in each feed.
lt: Visuotinės nuostatos kaip bus rodomas turinys kiekvienam feed.

en: User-configurable time zones
lt: Leisti vartotojams pasirinkti laiko juostą

en: When enabled, users can set their own time zone and dates will be displayed accordingly.
lt: Kai įjungta nariai galės nustatyti savo laiko zoną ir datos bus rodomas atitinkamai.

en: The first day of the week for calendar views.
lt: Kuri savaitės diena rodoma pirmame kalendoriaus stulpelyje.

en: Formatting
lt: Formatavimas

en: Short date format
lt: Trumpas datos formatas

en: The short format of date display.
lt: Trumpas formatas datos vaizdavimui.

en: Custom short date format
lt: Trumpas formatas datos vaizdavimui.

en: A user-defined short date format. See the <a href="@url">PHP manual</a> for available options. This format is currently set to display as <span>%date</span>.
lt: Narių nustatytos trumpas datos formatas. Apie papildomus pasirinkimus skaitykite<a href="@url">PHP dokumentacija</a>. Šiuo metu šis formatas nustatytas į <span>%date</span>.

en: Medium date format
lt: Vidutinis datos formatas

en: The medium sized date display.
lt: Vidutinis formatas datos vaizdavimui.

en: Custom medium date format
lt: Savitas vidutinis datos formatas

en: A user-defined medium date format. See the <a href="@url">PHP manual</a> for available options. This format is currently set to display as <span>%date</span>.
lt: Narių nustatytos vidutinis datos formatas. Apie papildomus pasirinkimus skaitykite<a href="@url">PHP dokumentacija</a>. Šiuo metu šis formatas nustatytas į <span>%date</span>.

en: Long date format
lt: Ilgas datos formatas

en: Longer date format used for detailed display.
lt: Ilgesnis datos formatas detaliam vaizdavimui.

en: Custom long date format
lt: Savitas ilgas datos formatas

en: A user-defined long date format. See the <a href="@url">PHP manual</a> for available options. This format is currently set to display as <span>%date</span>.
lt: Narių nustatytos ilgas datos formatas. Apie papildomus pasirinkimus skaitykite<a href="@url">PHP dokumentacija</a>. Šiuo metu šis formatas nustatytas į <span>%date</span>.

en: Before enabling clean URLs, you must perform a test to determine if your server is properly configured. If you are able to see this page again after clicking the "Run the clean URL test" link, the test has succeeded and the radio buttons above will be available. If instead you are directed to a "Page not found" error, you will need to change the configuration of your server. The <a href="@handbook">handbook page on Clean URLs</a> has additional troubleshooting information.
lt: Prieš įjungiant švarius URL, jūs turite atlikti serverio testą, kad tai veiktų tinkamai. Jei matysite šį puslapį po to kai paspausite "paleisti švarių URL testas" testas pavyko ir perjungiklis bus įmanomas. Jei jūs būsite nukreiptas į "Puslapis nerastas", jūs turite pakeisti serverio nuostatas. Daugiau informacijos rasite <a href="@handbook">vadovėlio puslapyje apie Švarius URL</a>.

en: <a href="@clean_url">Run the clean url test</a>.
lt: <a href="@clean_url">Paleisti šverių url testą</a>.

en: Cron ran successfully.
lt: Cron paleidimas pavyko

en: Cron run failed.
lt: Cron paleidimas nepavyko

en: Command counters
lt: Komandų skaitliukas

en: The number of <code>SELECT</code>-statements.
lt: <code>SELECT</code> - sakinių skaičius.

en: The number of <code>INSERT</code>-statements.
lt: <code>INSERT</code> - sakinių skaičius.

en: The number of <code>UPDATE</code>-statements.
lt: <code>UPDATE</code> - sakinių skaičius.

en: The number of <code>DELETE</code>-statements.
lt: <code>DELETE</code> - sakinių skaičius.

en: The number of table locks.
lt: Užrakintų lentelių skaičius.

en: The number of table unlocks.
lt: Atrakintų lentelių skaičius.

en: Query performance
lt: Užklausų atlikimas

en: The number of joins without an index; should be zero.
lt: Prisijungimų skaičius be indekso; turėtų būt nulis.

en: The number of joins without keys that check for key usage after each row; should be zero.
lt: Prisijungimų skaičius be indekso; turėtų būt nulis.

en: The number of sorts done without using an index; should be zero.
lt: Rūšiavimų skaičius nenaudojant indekso; turėtų būt nulis.

en: The number of times a lock could be acquired immediately.
lt: Kiek kartų galėjo įvykti užrakinimas iš karto

en: The number of times the server had to wait for a lock.
lt: Kiek kartų serveris turėjau laukti dėl užrakinimo

en: Query cache information
lt: Laikinosios atminties infomacija

en: The MySQL query cache can improve performance of your site by storing the result of queries. Then, if an identical query is received later, the MySQL server retrieves the result from the query cache rather than parsing and executing the statement again.
lt: MySQL užklausų laikinoji atmintis gali pagerinti jūsų svetainės veikimą, saugodama užklausų rezultatus. Vėliau kai tokia pati užklausa ateina MySQL serveris grąžina rezultatus iš laikinosios atminties apart iš naujo generuodamas sakiny iš naujo.

en: The number of queries in the query cache.
lt: Užklausų skaičius užklausų laikinojoje atmintyje.

en: The number of times MySQL found previous results in the cache.
lt: Kiek kartų MySQL rado ankstesnius rezultatus laikinojoje atmintyje.

en: The number of times MySQL added a query to the cache (misses).
lt: Kiek kartų MySQL pridėjo užklausą į laikinąją atmintį (nesėkmė)

en: The number of times MySQL had to remove queries from the cache because it ran out of memory. Ideally should be zero.
lt: Kiek kartų MySQL pašalino užklausą iš laikinosios atminties, nes ji viršyjo atmintį. Idealu, kad būtų nulis.

en: No modules are available to uninstall.
lt: Nėra ką pašalinti.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
lt: Šiai temai reikia @php_required PHP versijos nes modulis nesuderinamas su !php_version PHP versija

en: You must enable the @dependencies module to install @module. | You must enable the @dependencies modules to install @module.
lt[0]: Jūs turite įjungti @dependencies modulį norėdami įdiegti @module.
lt[1]: Jūs turite įjungti @dependencies moduliu norėdami įdiegti @module.
lt[2]: Jūs turite įjungti @dependencies modulių norėdami įdiegti @module.

en: The system module is at the foundation of your Drupal website, and provides basic but extensible functionality for use by other modules and themes. Some integral elements of Drupal are contained in and managed by the system module, including caching, enabling or disabling of modules and themes, preparing and displaying the administrative page, and configuring fundamental site settings. A number of key system maintenance operations are also part of the system module.
lt: Sistemos modulis yra jūsų Drupal svetainės pagrindas ir teikia visas būtinas funkcijas nariams ir kitiems moduliams bei temoms. Kaikurie būtini elementai integruoti į Drupal, jei valdomi sistemos modulio. Tvarkomos tokios funkcijos kaip; kešavimas, moduliu bei temų išjungimas ar įjungimas, administarvimo puslapių paruošimas ir rodymas, pagrindinės svetainės nuostatos. Raktų sistemos veikimas taip pat valdomas sistemos modulio.

en: The system module provides:
lt: Sistemos modulis teikia:

en: support for enabling and disabling <a href="@modules">modules</a>. Drupal comes packaged with a number of core modules; each module provides a discrete set of features and may be enabled depending on the needs of your site. A wide array of additional modules contributed by members of the Drupal community are available for download at the <a href="@drupal-modules">Drupal.org module page</a>.
lt: palaiko <a href="@modules">modulių</a> įjungimą ir išjungimą. Drupal teikiamas su keliais šerdies moduliais; kiekvienas modulis teikia tam tikras funkcijas ir gali būt išjungtas ar įjungtas pagal poreikį. Platų spektrą Drupal bendruomenės narių sukurtų modulių galite rasti <a href="@drupal-modules">drupal.org modulių puslapyje</a>.

en: support for enabling and disabling <a href="@themes">themes</a>, which determine the design and presentation of your site. Drupal comes packaged with several core themes and additional contributed themes are available at the <a href="@drupal-themes">Drupal.org theme page</a>.
lt: palaiko<a href="@themes"> temų</a> išjungimą ir įjungimą, kurios sąlygoją jūsų svetainės išvaizdą. Drupal teikimas su keliomis temomis, bet daugiau Drupal bendruomenės narių sukurtų temų galite rasti <a href="@drupal-themes">drupal.org temų puslapyje</a>.

en: a robust <a href="@cache-settings">caching system</a> that allows the efficient re-use of previously-constructed web pages and web page components. Drupal stores the pages requested by anonymous users in a compressed format; depending on your site configuration and the amount of your web traffic tied to anonymous visitors, Drupal's caching system may significantly increase the speed of your site.
lt: tvirtą <a href="@cache-settings">kešavimo sistemą</a>, kuri leidžia sėkmingai panaudoti anksčiau sukonstruotą web puslapių ir elementų panaudojimą dar kartą. Drupal anoniminių lankytojų užklaustus puslapius laiko suspaustoje formoje; priklausomai nuo svetainės nustatymų ir duomenų srauto sukeliamo anoniminių lankytojų, Drupal kešavimo sistema gal žymiai pagreitinti svetainės veikimą.

en: a set of routine administrative operations that rely on a correctly-configured <a href="@cron">cron maintenance task</a> to run automatically. A number of other modules, including the feed aggregator, ping module and search also rely on <a href="@cron">cron maintenance tasks</a>. For more information, see the online handbook entry for <a href="@handbook">configuring cron jobs</a>.
lt: rinkinį rutininių darbų, kurie susiję su teisingai sukonfiguruotų <a href="@cron">cron užduočių vykdymu</a>, automatinį paleidimą. Kitiems moduliams pvz.: ping modulis, paieška, taip pat reikia <a href="@cron">cron užduočių vykdymo</a>. Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@handbook">cron darbų valdymą</a>.

en: basic configuration options for your site, including <a href="@date-settings">date and time settings</a>, <a href="@file-system">file system settings</a>, <a href="@clean-url">clean URL support</a>, <a href="@site-info">site name and other information</a>, and a <a href="@site-maintenance">site maintenance</a> function for taking your site temporarily off-line.
lt: pagrindinius nustatymo pasirinkimus, tokius kaip <a href="@date-settings">datos ir laiko nuostatos</a>, <a href="@file-system">bylų sistemos nuostatos</a>, <a href="@clean-url">švarių url palaikymas</a>, <a href="@site-info">svetainės informacija</a>, ir <a href="@site-maintenance">svetainės priežiūros</a>funkcija trumpam išjungti svetainę.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@system">System module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@system">Sistemos modulį</a>.

en: Welcome to the administration section. Here you may control how your site functions.
lt: Sveiki užėję į administravimo puslapį. Čia jūs galite kontroliuoti svetainės veikimą.

en: This page shows you all available administration tasks for each module.
lt: Šis puslapis rodo visus administravimo darbus kiekvienam moduliui.

en: Select which themes are available to your users and specify the default theme. To configure site-wide display settings, click the "configure" task above. Alternatively, to override these settings in a specific theme, click the "configure" link for that theme. Note that different themes may have different regions available for displaying content; for consistency in presentation, you may wish to enable only one theme.
lt: Pasirinkite kurąi temą nariai galės pasirinkti, o kuri bus įprasta. Kontroliuoti rodyma svetainėje spauskite "keisti" viršuje. Norėdami kontroliuoti tam tikros temos rodyma spauskite "keisti" prie temos. Atminkite, kad kiekviena tema gali turėti skirtingas sritis kur rodomi blokai. Jei norite pastovumo tai ką mato lankytojai, įjunkite tik vieną temą.

en: To change the appearance of your site, a number of <a href="@themes">contributed themes</a> are available.
lt: Jei norite daugiau temų ieškokite galimų temų <a href="@themes">drupal.org svetainėje</a>.

en: These options control the display settings for the <code>%template</code> theme. When your site is displayed using this theme, these settings will be used. By clicking "Reset to defaults," you can choose to use the <a href="@global">global settings</a> for this theme.
lt: Šios nuostatos kontroliuoja įprasta temos <code>%template</code> rodyma. Kai ši tema naudojama bus naudojamos šios nuostatos. Spausdami "atstatyti įprastas reikšmes", pasirinksite <a href="@global">visuotines nuostatas</a>.

en: These options control the default display settings for your entire site, across all themes. Unless they have been overridden by a specific theme, these settings will be used.
lt: Šios nuostatos kontroliuoja įprasta temos rodyma visoje svetainėje, visose temose. Nebent konkreti tema nustatyta kitaip.

en: Modules are plugins that extend Drupal's core functionality. Enable modules by selecting the <em>Enabled</em> checkboxes below and clicking the <em>Save configuration</em> button. Once a module is enabled, new <a href="@permissions">permissions</a> may be available. To reduce server load, modules with their <em>Throttle</em> checkbox selected are temporarily disabled when your site becomes extremely busy. (Note that the <em>Throttle</em> checkbox is only available if the Throttle module is enabled.)
lt: Moduliai yra Drupal plėtiniai kurie praplečia šerdies funkcijas. Čia jūs galite pasirinkti kuriuos modulius įjungti.  Kai tik modulis įjungtas, naujos teisės atsiranda. Moduliai laikinai gali būt išjungti tam, kad sumažinti serverio užimtumą kai svetainė labai apkrauta įjungus throttle.module (sklendės modulis).

en: The auto-throttle functionality must be enabled on the <a href="@throttle">throttle configuration page</a> after having enabled the throttle module.
lt: Auto-sklendės funkcija turi būt įjungta <a href="@throttle">sklendės</a> nustatymų puslapyje, kai šis modulis įjungtas

en: It is important that <a href="@update-php">update.php</a> is run every time a module is updated to a newer version.
lt: Svarbu, kad <a href="@update-php">update.php</a> būtų paleidžiamas kiekvieną kartą kai modulis atnaujinamas į aukštesnę versiją.

en: You can find all administration tasks belonging to a particular module on the <a href="@by-module">administration by module page</a>.
lt: Visas administravimo užduotis pagal modulį rasite puslapyje <a href="@by-module">administravimas pagal modulį</a>.

en: To extend the functionality of your site, a number of <a href="@modules">contributed modules</a> are available.
lt: Norėdami išplėsti svetainės funkcionalumą, <a href="@modules">peržiūrėkite</a> galimus modulius.

en: The uninstall process removes all data related to a module. To uninstall a module, you must first disable it. Not all modules support this feature.
lt: Pašalinimo procesas pašalina visus duomenis susijusius su moduliu. Norėdami pašalinti modulį pirma jį turite išjungti. Nevisi moduliai palaiko šią funkcija.

en: The <em>Powered by Drupal</em> block is an optional link to the home page of the Drupal project. While there is absolutely no requirement that sites feature this link, it may be used to show support for Drupal.
lt: <em>Svetainė naudoja Drupal</em> blokas nurodo pagrindinę Drupal sistemos svetainę. Tuo tarpu šis blokas nėra privalomas, jis gali būt rodomas palaikant Drupal.

en: Here you can find a short overview of your site's parameters as well as any problems detected with your installation. It may be useful to copy and paste this information into support requests filed on drupal.org's support forums and project issue queues.
lt: Čia jūs galite pežiūrėti Drupal parametrus taip pat pastebėtas problemas. Naudinga kopijuoti/įterpti informacija kai prašote pagalbos.

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the site.
lt: Pasirinkdami kita temą pakeisite svetainės išvaizdą ir nuotaika.

en: Select your current local time. Dates and times throughout this site will be displayed using this time zone.
lt: Pasirinkite esamą vietos laiką. Data ir laikas visoje svetainėje bus rodomi naudojant šią laiko juostą.

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal.

en: Badge color
lt: Ženklelio spalva

en: Badge size
lt: Ženklelio dydis

en: The message to be displayed to the current user. You may include the following variables: %site_name, %username, %node_url, %node_type, %title, %teaser, %body. Not all variables will be available in all contexts.
lt: Žinutė kuri bus rodoma konkrečiam nariui. Galite įterpti šiuos kintamuosius: %site_name, %username, %node_url, %node_type, %title, %teaser, %body. Ne visi kintamieji bus įmanomi visam kontekste.

en: Powered by Drupal, an open source content management system
lt: Naudoja Drupal, atvirojo kodo turinio valdymo sistemą

en: Could not delete temporary file "%path" during garbage collection
lt: Nepavyko ištrinti laikinos bylos "%path" per šiukšlių rinkimą

en: Cannot use %author token in this context.
lt: Šiame kontekste %author žymės naudoti negalima.

en: access site reports
lt: pežiūrėti svetainės pranešimus

en: select different theme
lt: pasirinkti kitą temą

en: administer files
lt: administruoti failus

en: Compact mode
lt: Glaustas režimas

en: By task
lt: Pagal užduotį

en: Settings for how your administrative pages should look.
lt: Nuostatos kaip atrodys administravimo sritis.

en: Change which theme your site uses or allows users to set.
lt: Pasirinkite kurią temą naudos jūsų svetainė ar kurią nariai galės pasirinkti.

en: Select the default theme.
lt: Pasirinkti įprastą temą

en: Enable or disable add-on modules for your site.
lt: Įjungia ar išjungia modulius jūsų svetainėje.

en: Change basic site information, such as the site name, slogan, e-mail address, mission, front page and more.
lt: Pakeiskite pagrindinę svetainės informacija. Pvz. svetainės pavadinimą, šūkį, el. pašto adresą, misija, pirmą puslapį ir daugiau.

en: Control how Drupal deals with errors including 403/404 errors as well as PHP error reporting.
lt: Kontroliuoti kaip Drupal elgsis su klaidų puslapiais įskaitant 403/404 klaidas ir PHP klaidų pranešimus.

en: Logging and alerts
lt: Registravimas ir perspėjimai

en: Settings for logging and alerts modules. Various modules can route Drupal's system events to different destination, such as syslog, database, email, ...etc.
lt: Registravimo ir perspėjimu nuostatos. Įvairūs moduliai gali nukreipti Drupal sistemos įvykius kitai paskyrimo vietai tokias kaip syslog, duomenų bazė, el. paštas ir pan.

en: Tell Drupal where to store uploaded files and how they are accessed.
lt: Pasakyk Drupal kur saugoti įkeltus failus ir kaip jie turėtų būti prieinami.

en: Image toolkit
lt: Paveikslėlių įrankinė

en: Choose which image toolkit to use if you have installed optional toolkits.
lt: Pasirinkite kurią paveikslėlių įrankinę naudoti, jei jūs turite daugiau nei vieną.

en: RSS publishing
lt: RSS rodymas

en: Configure the number of items per feed and whether feeds should be titles/teasers/full-text.
lt: Konfiguruoti elementų skaičių pateikiama naujienų teikimui ir koks tiekimas turėtų būt pavadinimas/įžanga/pilnas tekstas.

en: Date and time
lt: Data ir laikas

en: Settings for how Drupal displays date and time, as well as the system's default timezone.
lt: Datos ir laiko nuostatos taip pat įprasta sistemos laiko zona.

en: Date and time lookup
lt: Datos ir laikos ieškojimas

en: Take the site off-line for maintenance or bring it back online.
lt: Svetainės išjungimas priežiūrai ar įjungimas.

en: Enable or disable clean URLs for your site.
lt: Įjungia ar išjungia svetainėje švarius URL.

en: Clean URL check
lt: Paleisti švarių URL testą

en: Get a status report about your site's operation and any detected problems.
lt: Gauti būklės pranešimą apie jūsų svetainės veikimą ir aptiktas problemas.

en: -1 (Unlimited)
lt: -1 (Neribota)

en: Stores details about batches (processes that run in multiple HTTP requests).
lt: Saugo smulkmenas apie paketą (prosesai kurie veikia dauginėms HTTP užklausas)

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
lt: Jūsų įdiegta PHP per sena. Drupal reikia bent jau  PHP %version.

en: <em>register_globals</em> is enabled. Drupal requires this configuration directive to be disabled. Your site may not be secure when <em>register_globals</em> is enabled. The PHP manual has instructions for <a href="http://php.net/configuration.changes">how to change configuration settings</a>.
lt: <em>register_globals</em> įjungta. Drupal reikalauja, kad ši funkcija būtų išjungta. Jūsų svetainė gali būt nesaugi kai <em>register_globals</em> įjungta. PHP vadovėlyje yra instrukcijos <a href="http://php.net/configuration.changes">kaip pakeisti nuostatas</a>.

en: Enabled ('@value')
lt: Įjungta  ('@value')

en: PHP memory limit
lt: PHP atminties limitas

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the installation process.
lt: Apgalvokite PHP atminties padidinimą iki %memory_minimum_limit taip užkirsite kelią įdiegimo klaidoms

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the update process.
lt: Apgalvokite PHP atminties padidinimą iki %memory_minimum_limit taip užkirsite kelią atnaujinimo klaidoms

en: Depending on your configuration, Drupal can run with a %memory_limit PHP memory limit. However, a %memory_minimum_limit PHP memory limit or above is recommended, especially if your site uses additional custom or contributed modules.
lt: Priklausomai nuo konfigūracijos, Drupal gali veikti su %memory_limit PHP atminties limitu. Bet %memory_minimum_limit PHP atminties limitu ar daugiau rekimenduojama, įpatingai jei jūsų svetainė naudoja papildomus ar savus modulius.

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
lt: Padidinkite atminties limitą redaguodami memory_limit parametrą %configuration-file ir kai perkrausite jūsų web serverį (arba susisiekite su sitemos administratoriumi ar hostingo tiekėju dėl pagalbos)

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
lt: Susisiekite su sitemos administratoriumi ar hostingo tiekėju dėl PHP atminties padidinimo.

en: See the <a href="@url">Drupal requirements</a> for more information.
lt: Daugiau informacijos ieškokite <a href="@url">Drupal reikalavimų</a> puslapyje

en: Not protected
lt: Neapsaugota

en: The file %file is not protected from modifications and poses a security risk. You must change the file's permissions to be non-writable.
lt: Byla %file neapsaugota nuo pakeitimų ir gali sukelti saugumo problemų. Jūs turite pakeisti leidimus, kad byla būtų neįrašoma.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@cron-handbook">configuring cron jobs</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@cron-handbook">cron darbų nustatymą</a>.

en: Cron has not run. Please visit the <a href="@status">status report</a> for more information.
lt: Cron nebuvo paleistas. Daugiau informacijos prašome aplankyti <a href="@status">būsenos pranešimą</a>

en: Cron has not run.
lt: Cron nebuvo paleistas.

en: Cron has not run recently.
lt: Pastaruoju metu Cron nebuvo paleistas.

en: Cron maintenance tasks
lt: Cron palaikymo užduotys

en: You can <a href="@cron">run cron manually</a>.
lt: Galite paleisti <a href="@cron">cron rankiniu būdu</a>.

en: The directory %directory is not writable.
lt: Aplankas %directory neįrašomas

en: You may need to set the correct directory at the <a href="@admin-file-system">file system settings page</a> or change the current directory's permissions so that it is writable.
lt: Jums reiktų nustatyti teisinga aplanką <a href="@admin-file-system">bylų sistemos nuostatų puslapyje</a> arba pakeisti aplanko leidimus, kad jis būstų įrašomas.

en: An automated attempt to create this directory failed, possibly due to a permissions problem. To proceed with the installation, either create the directory and modify its permissions manually, or ensure that the installer has the permissions to create it automatically. For more information, please see INSTALL.txt or the <a href="@handbook_url">on-line handbook</a>.
lt: Automatinis bandymas sukurti aplanką nepavyko, greičiausiai tai atsitiko dėl leidimų stokos. Norėdami tęsti įdiegimą, arba sukurkite aplanką ir suteikite leidimus rankiniu būdu arba diegimo vedliui suteikite leidimus sukurti aplanką automatiškai. Daugiau informacijos ieškokite INSTALL.txt arba <a href="@handbook_url">vadovėlyje</a>.

en: Writable (<em>public</em> download method)
lt: Įrašomas (<em>viešas</em> atsisiuntimo būdas)

en: Writable (<em>private</em> download method)
lt: Įrašomas (<em>privatus</em> atsisiuntimo būdas)

en: Database updates
lt: Duomenų bazės atnaujinimai

en: Some modules have database schema updates to install. You should run the <a href="@update">database update script</a> immediately.
lt: Kai kuriems moduliams reikia atnaujinti duomenų bazės įdiegimą. Jums tučtuojau reiktų paleisti <a href="@update">duomenų bazės atnaujinimo scenariju</a>.

en: The update.php script is accessible to everyone without authentication check, which is a security risk. You must change the $update_free_access value in your settings.php back to FALSE.
lt: update.php scenarijus yra pasiekiamas visiems, tai rizikinga. Jūs turite pakeisti $update_free_access  reikšmes settings.php į FALSE.

en: Access to update.php
lt: update.php priėjimas

en: Update notifications are not enabled. It is <strong>highly recommended</strong> that you enable the update status module from the <a href="@module">module administration page</a> in order to stay up-to-date on new releases. For more information please read the <a href="@update">Update status handbook page</a>.
lt: Atnaujinimo pranešimai nėra įjungti.<strong>Labai rekomenduojama </strong>, kad jūs įjungtumėte atnaujinimo būsenos modulį <a href="@module"> modulio administravimo puslapyje </a>,tam kad žinotumėte apie naujus išleidimus. Dėl išsamesnės informacijos prašom skaityti <a href="@update"> Atnaujinimo vadovo puslapis </a>.

en: Handles general site configuration for administrators.
lt: Palaiko pagrindines svetainės nuostatas.

en: The name for this vocabulary, e.g., <em>"Tags"</em>.
lt: Žodyno pavadinimas. pvz.:  <em>"Žymės"</em>.

en: Instructions to present to the user when selecting terms, e.g., <em>"Enter a comma separated list of words"</em>.
lt: Nariams rodomos instrukcijos kai jie pasirenka terminus. pvz.:  <em>"Įveskite kableliu atskirtus žodžius"</em>.

en: Select content types to categorize using this vocabulary.
lt: Pasirinkite turinio tipą kuriam bus taikomas šis žodynas.

en: Terms are created by users when submitting posts by typing a comma separated list.
lt: Terminai sukuriami narių kai jie kuria įrašą.

en: Allows posts to have more than one term from this vocabulary (always true for tags).
lt: Leisti įrašyti daugiau nei vieną terminą šiam žodynui (įjunkite žymėms)

en: At least one term in this vocabulary must be selected when submitting a post.
lt: Bent jau vienas terminas turi būti pasirinktas iš šio žodyno.

en: Vocabularies are displayed in ascending order by weight.
lt: Žodynai rodomi didėjimo tvarka paga svorį.

en: Reset to alphabetical
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: Add term to %vocabulary
lt: Pridėti terminą į %vocabulary

en: A description of the term. To be displayed on taxonomy/term pages and RSS feeds.
lt: Termino aprašymas. Rodomas žodynų/terminų puslapiuose ir RSS tiekimuose.

en: Synonyms of this term, one synonym per line.
lt: Šio termino sinonimai, vienas sinonimas eilutėje.

en: Terms are displayed in ascending order by weight.
lt: Terminai rikiuojami pagal svorį.

en: Weight value must be numeric.
lt: Svorio reikšmė turi būti skaičius.

en: Set multiple term parents?
lt: Nustatyti daugialypius termino tėvus?

en: Adding multiple parents to a term will cause the %vocabulary vocabulary to look for multiple parents on every term. Because multiple parents are not supported when using the drag and drop outline interface, drag and drop will be disabled if you enable this option. If you choose to have multiple parents, you will only be able to set parents by using the term edit form.
lt: Dauginių tėvų pridėjimas pire termino privers %vocabulary žodyną ieškoti dauginių tėvų kiekvienam terminui. Kadangi dauginiai tėvai nepalaikomi tempino paleidimo  perrikiavimo sąsajos ji bus išjungta. Jei pasirinksite turėti dauginius tėvus terminui, perrikiuoti galėsite tik redaguodami terminus.

en: You may re-enable the drag and drop interface at any time by reducing multiple parents to a single parent for the terms in this vocabulary.
lt: Galite bet kada įjungti tempino paleidimo prrikiavimo sąsają bet kuriuo metu, tiesiog dauginius tėvus perjungia į vieną tėvą šiam žodynui.

en: Set multiple parents
lt: Nustatyti daugialypius termino tėvus

en: Are you sure you want to reset the vocabulary %title to alphabetical order?
lt: Ar tikrai  norite atstatyti žodyno %title rikiavimą į abėcėlinį?

en: Resetting a vocabulary will discard all custom ordering and sort items alphabetically.
lt: Atstačius žodyno rikiavimas praras visas savitas nuostatas.

en: Reset vocabulary %name to alphabetical order.
lt: Atstatyti žodyno %title rikiavimą į abėcėlinį

en: Auto-throttle on anonymous users
lt: Automatinė sklendė svečiams

en: The congestion control throttle can be automatically enabled when the number of anonymous users currently visiting your site exceeds the specified threshold. For example, to start the throttle when your site has 250 anonymous users online at once, enter '250' in this field. Leave this value blank or set to "0" if you do not wish to auto-throttle on anonymous users. You can inspect the current number of anonymous users using the "Who's online" block.
lt: Perkrovos valdymo sklendės gali būti įjungta automatiškai, kai svečių skaičius esantys šiuo metu jūsų svetainė viršija nurodytą ribą. Pavyzdžiui, atidaryti sklendę, kai jūsų svetainė bus 250 svečių iš karto, įveskite "250" šiame laukelyje. Palikite tuščia arba nustatyta "0", jei nenorite, kad automatinė sklendė veiktų. Kiek šiuo metu yra svečių galite pažiūrėti "Šiuo metu svetainėje yra" bloke.

en: Auto-throttle on authenticated users
lt: Auto sklendė prisijungusiems nariams.

en: The congestion control throttle can be automatically enabled when the number of authenticated users currently visiting your site exceeds the specified threshold. For example, to start the throttle when your site has 50 registered users online at once, enter '50' in this field. Leave this value blank or set to "0" if you do not wish to auto-throttle on authenticated users. You can inspect the current number of authenticated users using the "Who's online" block.
lt: Automatinis perkrovimo machanizmas gali įjungti sklendę, kai prisijungę nariai dabar lankantys svetainę, viršija nurodytus slenkščius. Pvz. Sklendė įjungiama kai jūsų svetainę lanko 50 prisijungę nariai  vienu metu, įveskite '50' šiame laukelyje. Palikite tuščia arba įveskite "0" jei nenorite automatinės sklendės prisijungusiems nariams . Kiek  narių yra svetainėje galite patikrinti "Kas prisijungę" bloke.

en: Auto-throttle probability limiter
lt: Auto sklendės tikimybės ribotuvas

en: The auto-throttle probability limiter is an efficiency mechanism to statistically reduce the overhead of the auto-throttle. The limiter is expressed as a percentage of page views, so for example if set to the default of 10% we only perform the extra database queries to update the throttle status 1 out of every 10 page views. The busier your site, the lower you should set the limiter value.
lt: Auto sklendės tikimybės ribotuvas veiksmingas mechanizmas statistiškai sumažina auto sklendės apkrovimą. Ribotuvas išreikštas puslapių peržiūros  procentais, taigi pavyzdžiui įprastai nustatyta 10% mes atliksime tik papildoma duomenų bazės užklausa atnaujinant sklendės būsena atnaujins tik 1 iš kiekvienos 10 puslapių peržiūros . Kuo labiau uzimta jūsų svetainė tuo mažesnę reikšmę reiktų įvesti.

en: %value is not a valid auto-throttle setting. Please enter a positive numeric value.
lt: %value negaliojanti auto sklendės nuostata. Prašome įvesi teigiama skaičių.

en: The throttle module provides a congestion control mechanism that automatically adjusts to a surge in incoming traffic. If your site is referenced by a popular website, or experiences a "Denial of Service" (DoS) attack, your webserver might become overwhelmed. The throttle mechanism is utilized by modules to temporarily disable CPU-intensive functionality, increasing performance. For instance, via the throttle module, modules may choose to disable resource-intensive blocks or the code within the site theme may temporarily disable user pictures in posts.
lt: Stabdymo modulis suteikia kontrolės mechanizmą, kuris automatiškai prisitaiko prie įeinančio duomenų srauto padidėjimo. Jei į svetainę nukreipta nuoroda iš populiaraus portalo arba ji yra atakuojama „Denial of Service“ (DoS), jūsų svetainė gali sulėtėti. Stabdymo mechanizmą naudoja moduliai, kad laikinai sustabdytų daug procesoriaus laiko reikalaujančius darbus, taip paspartindami svetainės veikimą. Pavyzdžiui, naudodami stabdymo modulį kiti moduliai gali išjungti daug resursų reikalaujančius blokus arba svetainės tena gali laikinai išjungti naudotojų portretų rodymą puslapiuose.

en: The congestion control throttle can be automatically enabled when the number of anonymous or authenticated users currently visiting the site exceeds a specified threshold.
lt: Stabdymas gali būti automatiškai įjungtas, kai anoniminiai ar prisijungę naudotojai, vienu metu lankantys svetainę, viršija nurodytą slenkstį.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@throttle">Throttle module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite internetinio žinyno <a href="@throttle">stabdymo modulio puslapyje</a> (anglų k.).

en: The throttle module provides a congestion control mechanism that automatically adjusts to a surge in incoming traffic. If your site is referenced by a popular website, or experiences a "Denial of Service" (DoS) attack, your webserver might become overwhelmed. The throttle mechanism is utilized by modules to temporarily disable CPU-intensive functionality, increasing performance.
lt: Stabdymo modulis suteikia kontrolės mechanizmą, kuris automatiškai prisitaiko prie įeinančio duomenų srauto padidėjimo. Jei į svetainę nukreipta nuoroda iš populiaraus portalo arba ji yra atakuojama „Denial of Service“ (DoS), jūsų svetainė gali sulėtėti. Stabdymo mechanizmą naudoja moduliai, kad laikinai sustabdytų daug procesoriaus laiko reikalaujančius darbus, taip paspartindami svetainės veikimą.

en: throttle
lt: sklendė

en: Throttle: %message
lt: Stabdymas: %message

en: 1 user accessing site; throttle enabled. | @count users accessing site; throttle enabled.
lt[0]: @count narys lanko svetainę; sklendė įjungta
lt[1]: @count nariai lanko svetainę; sklendė įjungta
lt[2]: @count[2] narių lanko svetainę; sklendė įjungta

en: 1 guest accessing site; throttle enabled. | @count guests accessing site; throttle enabled.
lt[0]: @count svečias lanko svetainę; sklendė įjungta
lt[1]: @count svečiai lanko svetainę; sklendė įjungta
lt[2]: @count[2] svečių lanko svetainę; sklendė įjungta

en: 1 guest accessing site; throttle disabled | @count guests accessing site; throttle disabled
lt[0]: @count svečias lanko svetainę; sklendė išjungta
lt[1]: @count svečiai lanko svetainę; sklendė išjungta
lt[2]: @count[2] svečių lanko svetainę; sklendė išjungta

en: Control how your site cuts out content during heavy load.
lt: Valdo kaip svetainėje nupjaunamas turinys kai jis sunkiai kraunasi.

en: Handles the auto-throttling mechanism, to control site congestion.
lt: Valdo auto sklendės mechanizmą, tam, kad valdytų svetainės apkrovimus.

en: The tracker module displays the most recently added or updated content on your site, and provides user-level tracking to follow the contributions of particular authors.
lt: Seklio modulis jūsų svetainėje rodo naujausią sukurtą ar atnaujintą turinį, ir suteikia galimybe sekti narių pateikimus.

en: The <em>Recent posts</em> page is available via a link in the navigation menu block and displays new and recently-updated content (including the content type, the title, the author's name, number of comments, and time of last update) in reverse chronological order. Posts are marked updated when changes occur in the text, or when new comments are added. To use the tracker module to follow a specific user's contributions, select the <em>Track</em> tab from the user's profile page.
lt: <em>Naujausi įrašai</em> puslapis pasiekaimas iš navigacijos bloko ir rodo naujausią ir atnaujinta turinį (įskaitant turinio tipus, pavadinimus, autoriaus vardą, komentarų kiekį  ir laiką kada įrašyta atnaujinta). Įrašas pažymimas kaip atnaujintas kai pakeičiamas įrašo tekstas arba pridedamas naujas komentaras. Jei norite sekti narių pateikimus paspauskite <em>Sekti</em> kortelę nario erdvės puslapyje.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@tracker">Tracker module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@tracker">Seklio modulį</a>.

en: The content translation module allows content to be translated into different languages. Working with the <a href="@locale">locale module</a> (which manages enabled languages and provides translation for the site interface), the content translation module is key to creating and maintaining translated site content.
lt: Turinio vertimo modulis suteikia galimybę išversti svetainės turinį į kitas kalbas. Veikia su <a href="@locale">lokalės moduliu</a> (kuris tvarko įjungtos kalbos sąsajos vertimą).

en: Configuring content translation and translation-enabled content types:
lt: Turinio vertimo valdymas ir turinio tipų vertimas:

en: Assign the <em>translate content</em> permission to the appropriate user roles at the <a href="@permissions">Permissions configuration page</a>.
lt: Priskirkite <em>versti turinį</em> leidimą atitinkamai rolei <a href="@permissions">Leidimų valdymo puslapyje</a>.

en: Add and enable desired languages at the <a href="@languages">Languages configuration page</a>.
lt: Pridėkite ir įjunkite pageidaujama kalbą <a href="@languages"> Kalbų valdymo puslapyje</a>.

en: Determine which <a href="@content-types">content types</a> should support translation features. To enable translation support for a content type, edit the type and at the <em>Multilingual support</em> drop down, select <em>Enabled, with translation</em>. (<em>Multilingual support</em> is located within <em>Workflow settings</em>.) Be sure to save each content type after enabling multilingual support.
lt: Nustatykite kuris <a href="@content-types">turinio tipas</a> turėtų palaikyti vertimo galimybę. Norėdami įjungti vertimo galimybe turinio tipui, redaguokite turinio tipą ir <em>Daugiakalbiškumo palaikas</em> pasirinkite <em>Įjungta su vertimu</em>. (<em>Daugiakalbiškumo palaikymas</em> laikomas <em>Darbų eigos nustatymuose</em>). Išsaugokite kiekvieną turinio tipą po daugiakalbiškumo palaikymo įjungimo.

en: Working with translation-enabled content types:
lt: Darbas su turinio tipais kur galimas vertimas:

en: Use the <em>Language</em> drop down to select the appropriate language when creating or editing posts.
lt: Naudokite <em>Kalba</em>, kad pasirinkti atitinkama kalba kai kuriamas ar redaguojamas įaršas.

en: Provide new or edit current translations for existing posts via the <em>Translation</em> tab. Only visible while viewing a post as a user with the <em>translate content</em> permission, this tab allows translations to be added or edited using a specialized editing form that also displays the content being translated.
lt: Pateikite naują ar redaguokite jau esama įrašą naudojant <em>Vertimas</em> kortelę. Matoma kai peržiūrima kaip narys su <em>turinio vertimo</em> teisėmis, ši kortelė suteikia galimybę pridėti ar redaguoti vertimą specialioje vertimo formoje kurioje rodomas ir turnys kuris verčiamas.

en: Update translations as needed, so that they accurately reflect changes in the content of the original post. The translation status flag provides a simple method for tracking outdated translations. After editing a post, for example, select the <em>Flag translations as outdated</em> check box to mark all of its translations as outdated and in need of revision. Individual translations may be marked for revision by selecting the <em>This translation needs to be updated</em> check box on the translation editing form.
lt: Vertimo atnaujinimas reikalingas tam, kad atspindėtų pasikeitimus orginaliam įraše. Vertimo būsenos pažymėjimas teikia paprasta būdą kaip sekti nebegaliojančius vertimus. Kai redaguojamas įrašas, pažymėkite <em> Pažymėti vertimą kaip pasenusi</em> taip vertimas bus pažymėtas ir reikš, kad jį reikia peržiūrėti. Individualūs vertimai gali būt pažymėti peržiūrai pasirinkus<em>Šį vertimą reikia atnaujinti</em>  žymimą langelį, redagavimo formoje.

en: The <a href="@content-node">Content management administration page</a> displays the language of each post, and also allows filtering by language or translation status.
lt: <a href="@content-node">Turinio administravimo puslapyje</a> rodoma  kiekvieno įrašo kalba, taip pat galima filtruoti pagal kalbą ar pagal vetimo būseną.

en: Use the <a href="@blocks">language switcher block</a> provided by locale module to allow users to select a language. If available, both the site interface and site content are presented in the language selected.
lt: Norėdami nariams suteikti galimybę pasirinkti kalbą naudokite  <a href="@blocks">kalbos perjungėjo bloką</a> tiekiama lokalės modulio.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@translation">Translation module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@translation">Vertimo modulį</a>.

en: Translations of a piece of content are managed with translation sets. Each translation set has one source post and any number of translations in any of the <a href="!languages">enabled languages</a>. All translations are tracked to be up to date or outdated based on whether the source post was modified significantly.
lt: Turinio dalies vertimas valdomas vertimo rinkiniais. Kiekvienas vertimas turi vieną šaltinio įrašą ir bet kiek vertimų į bet kokias <a href="!languages">įjungtas kalbas</a>. Visi vertimai sekami kad būtų galiojantys kai žymiai pakeičiamas šaltinis.

en: Enable multilingual support for this content type. If enabled, a language selection field will be added to the editing form, allowing you to select from one of the <a href="!languages">enabled languages</a>. You can also turn on translation for this content type, which lets you have content translated to any of the enabled languages. If disabled, new posts are saved with the default language. Existing content will not be affected by changing this option.
lt: Įjungia daugiakalbiškumo palaikymą šiam turinio tipui. Jei įjungta kalbos pasirikimo laukelis bus pridėtas redagavimo formoje, leidžiantis jums pasirinkit vieną iš <a href="!languages">įjungtų kalbų</a>. Jūs taip pat galite įjungti vertimą šiam turinio tipui, kuris leidžia jums versti turinį į bet kokia įjungtą kalbą. Jei išjungta, nauji įrašai bus išsaugoti įprasta kalba. Jau esančio turinio šie pakeitimai neįtakos.

en: Translation settings
lt: Vertimo nuostatos

en: Flag translations as outdated
lt: Pažymėti vertimą kaip pasenusį.

en: If you made a significant change, which means translations should be updated, you can flag all translations of this post as outdated. This will not change any other property of those posts, like whether they are published or not.
lt: Jei pakeitėte turinį taip, kad vertimas nebeatitinka teisybės jūs galite pažymėti vertimą kaip nebegaliojanti. Tai nepakeis jokiu įrašo savybių.

en: This translation needs to be updated
lt: Šį vertimą reikia atnaujinti

en: When this option is checked, this translation needs to be updated because the source post has changed. Uncheck when the translation is up to date again.
lt: Kai šis pasirinkimas pažymėtas, vertimą reikia atnaujinti, nes šaltinis buvo pakeistas. Atžymėkite kai vertimas atitiks šalitinį.

en: translate content
lt: versti turinį

en: Content translation
lt: Turinio vertimas

en: Allows content to be translated into different languages.
lt: Leidžia išversti turinį į kitą kalbą.

en: Below you can assign actions to run during each pass of a <a href="@cron">cron maintenance task</a>.
lt: Žemiau jūs galite priskirti veiksmus kurie įvyks per kiekvieną <a href="@cron">cron paleidimą</a>.

en: Failed to fetch available update data
lt: Nepavyko įkelti turimų duomenų apie atnaujinimą

en: Unknown release date
lt: Nežinoma laidos data

en: Attempted to fetch information about all available new releases and updates.
lt: Bandyta įkelti turimų duomenų apie atnaujinimus ir naujas laidas.

en: Unable to fetch any information about available new releases and updates.
lt: Neįmanoma perduoti bet kokios informacijos apie įmanomas naujas laidas ir atnaujinimus.

en: Last checked: @time ago
lt: Paskutinį kartą tikrinta: prieš @time

en: Last checked: never
lt: Paskutinį kartą tikrinta: niekada

en: Includes: %includes
lt: Apima: %includes

en: Disabled modules
lt: Išjungti moduliai

en: Disabled themes
lt: Išjungtos temos

en: Select how frequently you want to automatically check for new releases of your currently installed modules and themes.
lt: Pasirinkite, kaip dažnai norite automatiškai ieškoti atnaujinimų įdiegtiems moduliams ir temoms.

en: E-mail notification threshold
lt: El. pašto įspėjimo slenkstis

en: You can choose to send e-mail only if a security update is available, or to be notified about all newer versions. If there are updates available of Drupal core or any of your installed modules and themes, your site will always print a message on the <a href="@status_report">status report</a> page, and will also display an error message on administration pages if there is a security update.
lt: Galite pasirinkti ar siųsti el. paštą jei saugumo atnaujinimas įmanomas ar įspėti kai įmanoma nauja versija. Jei yra Drupal šerdies ar įdiegtų modulių ar temų atnaujinimas a href="@status_report">būsenos pranešimo</a> puslapyje bus rodoma žinutė, taip pat žinutė bus rodoma visuose administravimo puslapyje.

en: Here you can find information about available updates for your installed modules and themes. Note that each module or theme is part of a "project", which may or may not have the same name, and might include multiple modules or themes within it.
lt: Čia jūs rasite informacija apie įmanomus atnaujinimus jūsų įdiegtiems moduliams ir temoms. Atminkite, kad kiekvienas modulis ar tema yra "projekto" dalis , kuris gali turėti arba ne tokį patį pavadinimą ir gali apimti dauginius modulius ar temas.

en: To extend the functionality or to change the look of your site, a number of contributed <a href="@modules">modules</a> and <a href="@themes">themes</a> are available.
lt: Norėdami išplėsti svetainės funkcionalumą ar pakeisto išvaizdą patikrinkite pateikiamus  <a href="@modules">modulius</a> ir <a href="@themes">temas</a>.

en: See the <a href="@available_updates">available updates</a> page for information on installed modules and themes with new versions released.
lt: Peržiūrėkite galimus įdiegtų modulių ir temų atnaujinimų informaciją <a href="@available_updates">atnaujinimų puslapyje</a>.

en: The Update status module periodically checks for new versions of your site's software (including contributed modules and themes), and alerts you to available updates.
lt: Atnaujinimų modulis periodiškai tikrina ar yra naujų svetainės įrangos versijų (apimant modulius ir temas), ir įspėja jus apie galimus atnaujinimus.

en: The <a href="@update-report">report of available updates</a> will alert you when new releases are available for download. You may configure options for update checking frequency and notifications at the <a href="@update-settings">Update status module settings page</a>.
lt: <a href="@update-report">Pranešimas apie galimus atnaujinimus</a> įspės jus apie naujas laidas ir galimus atnaujimus ir pasiūlys juos atsisiųsti. Galite nustatyti kaip dažnai atlikti tikrinimus <a href="@update-settings">atnaujinimo modulio nustatymų puslapyje</a>.

en: Please note that in order to provide this information, anonymous usage statistics are sent to drupal.org. If desired, you may disable the Update status module from the <a href="@modules">module administration page</a>.
lt: Atminkite, kad pateikti šią informacija, anoniminiam naudojimui siunčiama statistika į drupal.org. Jei pageidaujate jūs galite išjungti Atnaujimų modulį - <a href="@modules">modulių administravimo puslapyje</a>.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@update">Update status module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite internetinio žinyno <a href="@contact">atnaujinimo būklės modulio puslapyje</a> (anglų k.).

en: Module and theme update status
lt: Modulių ir temų atnaujinimo būklė

en: No information is available about potential new releases for currently installed modules and themes. To check for updates, you may need to <a href="@run_cron">run cron</a> or you can <a href="@check_manually">check manually</a>. Please note that checking for available updates can take a long time, so please be patient.
lt: Nėra informacijos apie galimus atnaujinimus ar naujas laidas. Patikrinti atnaujinimus, galbūt jums reikia <a href="@run_cron">paleisti cron</a> arba galite <a href="@check_manually">patikrinti rankinių būdu</a>. Atminkite, kad patikrinimas gali užtrukti ilgiau nei tikitės prašome būti kantriems.

en: There are security updates available for one or more of your modules or themes. To ensure the security of your server, you should update immediately!
lt: Yra saugumo atnaujinimas vienam ar keliems moduliamas ar temoms. Užtikrinti jūsų serverio saugumą atnaujinkite tučtuojau.

en: There are updates available for one or more of your modules or themes. To ensure the proper functioning of your site, you should update as soon as possible.
lt: Yra galimas atnaujinimas vienam ar keliems moduliams ar temoms.  Tam, kad užtikrinti tinkama svetainės funkcionavimą jums reiktų atnaujinti kaip galima greičiau.

en: Get a status report about available updates for your installed modules and themes.
lt: Gauti būsenos pranešimus apie galimus atnaujinimus jūsų įdiegtiems moduliams ir temoms.

en: Checks the status of available updates for Drupal and your installed modules and themes.
lt: Tikrina ar yra Drupal ir jūsų įdiegtiems moduliams ir temoms atnaujinimai.

en: Display attached files when viewing a post.
lt: Rodyti prisegtus failus kai peržiūrimas įrašas.

en: The upload module allows users to upload files to the site. The ability to upload files is important for members of a community who want to share work. It is also useful to administrators who want to keep uploaded files connected to posts.
lt: Atsiuntimo modulis leidžia nariams atsiųsti bylas į svetainę. Atsisiuntimo galimybė svarbi narių bendruomenei kuri dalinasi savo darbais. Taip pat naudinga administratoriams kurie nori atsiųstas bylas susieti su mazgais ar puslapiais.

en: Users with the upload files permission can upload attachments to posts. Uploads may be enabled for specific content types on the content types settings page. Each user role can be customized to limit or control the file size of uploads, or the maximum dimension of image files.
lt: Nariai su atsiuntimo leidimais gali atsiųsti prisegtukus. Jūs galite pasirinkti kuris įrašo tipas gali priimti prisegtukus, turinio tipų nustatymo puslapyje. Kiekvienai rolei galima nustatyti atsiunčiamos bylos dydi ir paveikslėlių matmenis.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@upload">Upload module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@upload">Upload modulį</a>

en: Users with the <a href="@permissions">upload files permission</a> can upload attachments. Users with the <a href="@permissions">view uploaded files permission</a> can view uploaded attachments. You can choose which post types can take attachments on the <a href="@types">content types settings</a> page.
lt: Nariai su <a href="@permissions">leidimu atsiųsti bylas</a> gali atsiųsti ir prisegti bylas. Nariai su <a href="@permissions">leidimu peržiūrėti atsiųstas bylas</a> galės peržiūrėti prisegtukus. Jūs galite nustatyti prie kurio turinio tipo galima prisegti bylas <a href="@types">turinio tipų nuostatų</a> puslapyje.

en: File uploads
lt: Failų įkėlimai

en: Control how files may be attached to content.
lt: Valdo kaip bylos prisegamos prie turinio.

en: Allows users to upload and attach files to content.
lt: Suteikia galimybę vartotojams įkelti ir prikabinti failus prie turinio.

en: User registration settings
lt: Narių registracijos nustatymai

en: Visitors can create accounts but administrator approval is required.
lt: Lankytojai gali registruotis, bet reikia administratoriaus patvirtinimo.

en: Require e-mail verification when a visitor creates an account
lt: Reikia el-pašto patvirtinimo kai lankytojas sukuria sąskaita

en: If this box is checked, new users will be required to validate their e-mail address prior to logging into the site, and will be assigned a system-generated password. With it unchecked, users will be logged in immediately upon registering, and may select their own passwords during registration.
lt: Jei šis langelis pažymėtas, nauji naudotojai turės patvirtinti savo el. pašto adresą ir jiems bus priskirtas sistemos sugeneruotas slaptažodis. Jei šis langelis nepažymėtas, naudotojai gali laisvai rinktis savo slaptažodį ir prisijungti iš karto po registracijos.

en: User registration guidelines
lt: Narių registracijos taisyklės

en: This text is displayed at the top of the user registration form and is useful for helping or instructing your users.
lt: Šis tekstas rodomas registracijos formos viršuje. Jis skirtas informuoti padėti naudotojams.

en: Drupal sends emails whenever new users register on your site, and optionally, may also notify users after other account actions. Using a simple set of content templates, notification e-mails can be customized to fit the specific needs of your site.
lt: Drupal siunčia el. pašti žinutes naujiems nariams ir pasirinktinai gali įspėti narius po kitų paskyros veiksmų. Naudojant paprastą turinio šabloną, įspėjimo laiškai gali būt lengvai pritaikomi, kad atitinktų specifinius poreikius.

en: Welcome, new user created by administrator
lt: Sveikinimas nariui, jei jo paskyrą sukūrė administratorius

en: Customize welcome e-mail messages sent to new member accounts created by an administrator.
lt: Pritaikykite pasveikinimo laišką, siunčiamą naujiems nariams, kurių paskyras sukūrė administratorius.

en: Welcome, no approval required
lt: Sveikinimas nariui, kai nereikalingas patvirtinimas

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required.
lt: Pritaikykite pasveikinimo laišką, siunčiamą naujiems nariams po registracijos, jei nereikalingas administratoriaus patvirtinimas.

en: Welcome, awaiting administrator approval
lt: Sveikinimas nariui, jei reikalingas administratoriaus patvirtinimas

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when administrative approval is required.
lt: Pritaikykite pasveikinimo laišką, siunčiamą naujiems nariams po registracijos, jei administratoriaus patvirtinimas yra būtinas.

en: Password recovery email
lt: Slaptažodžio atkūrimo žinutė

en: Customize e-mail messages sent to users who request a new password.
lt: Koreguokite el pašto žinutes, siunčiamas nariams, kurie prašo naujo slaptažodžio.

en: Account activation email
lt: Paskyros aktyvavimo žinutė

en: Enable and customize e-mail messages sent to users upon account activation (when an administrator activates an account of a user who has already registered, on a site where administrative approval is required).
lt: Įjunkite ir koreguokite el. pašto žinutes, siunčiamas nariams, kai jų paskyros aktyvuojamos (narysužsiregistruoja pats, bet paskyros aktyvavimui reikalingas administratoriaus patvirtinimas).

en: Notify user when account is activated.
lt: Pranešti nariui apie paskyros aktyvavimą.

en: Account blocked email
lt: Paskyros blokavimo žinutė

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are blocked.
lt: Įjunkite ir koreguokite el. pašto žinutes, siunčiamas nariams, kai jų paskyros užblokuojamos.

en: Notify user when account is blocked.
lt: Pranešti nariai apie paskyros blokavimą.

en: Account deleted email
lt: Paskyros pašalinimo žinutė

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are deleted.
lt: Įjunkite ir koreguokite el. pašto žinutes, siunčiamas nariams, kai jų paskyros pašalinamos.

en: Notify user when account is deleted.
lt: Pranešti nariai apie paskyros pašalinimą.

en: Signature support
lt: Parašo galimybė

en: Picture support
lt: Nuotraukos galimybė

en: Subdirectory in the directory %dir where pictures will be stored.
lt: Aplanko %dir viduje esantis aplankas, kuriame bus laikomos nuotraukos.

en: Picture maximum dimensions
lt: Maksimalūs nuotraukos matmenys

en: Maximum dimensions for pictures, in pixels.
lt: Maksimalūs paveikslėlio matmenys, pikseliais.

en: Picture maximum file size
lt: Maksimalus nuotraukos failo dydis

en: Maximum file size for pictures, in kB.
lt: Maksimalus nario nuotraukos failo dydis kilobaitais.

en: Picture guidelines
lt: Nuotraukų taisyklės

en: This text is displayed at the picture upload form in addition to the default guidelines. It's useful for helping or instructing your users.
lt: Šis tekstas rodomas nuotraukos atsiuntimo formoje greta įprastų taisyklių. Naudingas informuoti narius ar jiems padėti.

en: The name for this role. Example: "moderator", "editorial board", "site architect".
lt: Šios rolės pavadinimas. Pavyzdžiui, "moderatorius", "korespondentas", "tarybos narys".

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
lt: Rolė pavadinimu %name jau yra. Prašome pasirinkti kitą.

en: The role has been renamed.
lt: Rolė pervadinta.

en: The role has been deleted.
lt: Rolė pašalinta.

en: Matches any number of characters, even zero characters
lt: Tinka bet koks simbolių skaičius, taip pat ir nulis

en: Matches exactly one character.
lt: Tenkina lygiai vieną simbolį.

en: The access rule has been saved.
lt: Prieigos taisyklė pridėta.

en: The access rule has been added.
lt: Priėjimo taisyklė pridėta.

en: No value entered. Please enter a test string and try again.
lt: Nieko neįvestą. Prašome įvesti ką nors ir bandyti vėl.

en: Enter a username to check if it will be denied or allowed.
lt: Įveskite savo nario vardą patikrinti ar jis leidžiamas, ar draudžiamas.

en: Enter an e-mail address to check if it will be denied or allowed.
lt: Įveskite savo el-pašto adresą patikrinti ar jis leidžiamas, ar draudžiamas.

en: Enter a hostname or IP address to check if it will be denied or allowed.
lt: Įveskite savo IP adresą ar hostname patikrinti ar jis leidžiamas, ar draudžiamas.

en: Check hostname
lt: Patikrinti serverio vardą

en: The username %name is not allowed.
lt: Registracijos vardas %name užblokuotas.

en: The username %name is allowed.
lt: Registracijos vardas %name leidžiamas.

en: The e-mail address %mail is not allowed.
lt: El. pašto adresas %mail yra neleidžiamas.

en: The e-mail address %mail is allowed.
lt: El. pašto adresas %mail yra leidžiamas.

en: The hostname %host is not allowed.
lt: Serveris %host neleidžiamas.

en: The hostname %host is allowed.
lt: Serveris %host leidžiamas.

en: There are currently no access rules.
lt: Šiuo metu nėra jokių prieigos taisyklių.

en: E-mail new password
lt: Gauti naują slaptažodį

en: %name is not allowed to request a new password.
lt: %name neleidžiam prašyti naujo slaptažodžio.

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
lt: Atsiprašome, %name neatpažįstamas kaip nario vardas ar el. pašto adresas.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
lt: Tolesnės instrukcijos nusiųstos jūsų el. pašto adresu.

en: Are you sure you want to delete the account %name?
lt: Ar tikrai nori ištrinti %name paskyrą?

en: All submissions made by this user will be attributed to the anonymous account. This action cannot be undone.
lt: Visos užklausos padarytos šio nario bus pažymėtos anonimine paskyra. Šis veiksmas nebeatstatomas.

en: %name has been deleted.
lt: %name buvo pašalintas.

en: You must enter a username.
lt: Jūs turite įvesti savo registracijos vardą.

en: The username cannot begin with a space.
lt: Registracijos vardas negali prasidėti tarpu.

en: The username cannot end with a space.
lt: Registracijos vardas negali baigtis tarpu.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
lt: Registracijos varde negali būti kelių tarpų iš eilės.

en: The username contains an illegal character.
lt: Registracijos varde yra neleistinas simbolis.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
lt: Registracijos vardas %name per ilgas: jis turi būt %ma simbolių arba mažiau.

en: You must enter an e-mail address.
lt: Jūs turite įvesti el. pašto adresą.

en: Who's online
lt: Šiuo metu svetainėje yra

en: User list length
lt: Narių sąrašo ilgis

en: Online users
lt: Prisijungę

en: Enter the password that accompanies your username.
lt: Įveskite slaptažodį

en: The name %name is registered using a reserved e-mail address and therefore could not be logged in.
lt: Vardas %name registruotas pasinaudojus rezervuotu el. pašto adresu ir todėl negalima prisijungti.

en: Signature settings
lt: Parašo nuostatos

en: The signature input format has been set to a format you don't have access to. It will be changed to a format you have access to when you save this page.
lt: Parašo įvesties formatas buvo nustatytas į tokį kuriuo jums naudotis neleidžiama. Jis bus pakeistas į tokį formatą kuriuo galite naudotis.

en: Delete picture
lt: Ištrinti nuotrauka

en: Check this box to delete your current picture.
lt: Pažymėkite šį langelį, jei norite ištrinti esamą nuotrauką.

en: An administrator created an account for you at !site
lt: Administratorius sukūrė paskyrą puslapyje %site

en: !username,
    
    A site administrator at !site has created an account for you. You may now log in to !login_uri using the following username and password:
    
    username: !username
    password: !password
    
    You may also log in by clicking on this link or copying and pasting it in your browser:
    
    !login_url
    
    This is a one-time login, so it can be used only once.
    
    After logging in, you will be redirected to !edit_uri so you can change your password.
    
    
    --  !site team
lt: !username,
    
    Svetainės !site administratorius sukūrė jums paskyrą. Jūs galite prisijungti !login_uri naudodami:
    
    nario vardą: !username
    slaptažodį: !password
    
    Jūs taip pat galite prisijungti spausdami šią nuorodą arba nukopijavę ją į naršyklę:
    
    !login_url
    
    Tai yra vienkartinė nuoroda, taigi naudoti ją galima tik vieną kartą.
    
    Po prisijungimo jūs busite nukreipti į !edit_uri, kad galėtumėt pasikeisti slaptažodį.
    
    
    --  !site komanda

en: Account details for !username at !site (pending admin approval)
lt: !username nario registracija !site svetainėje (laukia administratoriaus patvirtinimo)

en: !username,
    
    Thank you for registering at !site. Your application for an account is currently pending approval. Once it has been approved, you will receive another e-mail containing information about how to log in, set your password, and other details.
    
    
    --  !site team
lt: !username,
    
    Dėkojame, kad užsiregistravote svetainėje !site. Jūsų registraciją turi patvirtinti administratorius. Kuomet ji bus patvirtinta, jūs gausite kitą el. pašto žinutę su informacija, kaip prisijungti, nustatyti savo slaptažodį bei kitas detales.
    
    
    --  Svetainės !site komanda

en: Replacement login information for !username at !site
lt: Nauja prisijungimo informacija nariui !username sveitanėje !site

en: !username,
    
    A request to reset the password for your account has been made at !site.
    
    You may now log in to !uri_brief by clicking on this link or copying and pasting it in your browser:
    
    !login_url
    
    This is a one-time login, so it can be used only once. It expires after one day and nothing will happen if it's not used.
    
    After logging in, you will be redirected to !edit_uri so you can change your password.
lt: !username,
    
    Prašymas gauti naują slaptažodį gautas iš !site.
    
    Dabar galite prisijungti prie !uri_brief spausdami nuorodą arba nukopijuokite ją į savo naršyklę:
    
    !login_url
    
    Čia yra vienkartinė nuorodą, todėl ja pasinaudoti galėsite tik vieną kartą. Jei ja nepasinaudosite per vieną dieną ji nebegalios.
    
    Po prisijungimo jūs būsite nukreiptas į !edit_uri kur galėsite pasikeisti slaptažodį

en: Account details for !username at !site (approved)
lt: Svetainės !site nario !username patvirtintos paskyros detalės

en: !username,
    
    Your account at !site has been activated.
    
    You may now log in by clicking on this link or copying and pasting it in your browser:
    
    !login_url
    
    This is a one-time login, so it can be used only once.
    
    After logging in, you will be redirected to !edit_uri so you can change your password.
    
    Once you have set your own password, you will be able to log in to !login_uri in the future using:
    
    username: !username
lt: !username,
    
    Jūsų paskyra !site buvo aktyvuota.
    
    Norėdami prisijungti galite spausti nuorodą esančia žemiau arba nukopijuoti ją į naršyklę:
    
    !login_url
    
    Čia yra vienkartinė nuorodą, todėl ja pasinaudoti galėsite tik vieną kartą
    
    Po prisijungimo jūs būsite nukreiptas į !edit_uri kur galėsite pasikeisti slaptažodį
    
    Kai tik nustatysite savo slaptažodį, galėsite prisijungti prie !login_uri naudodami:
    
    registracijos vardas: !username

en: Account details for !username at !site (blocked)
lt: Svetainės !site nario !username užblokuotos paskyros detalės

en: !username,
    
    Your account on !site has been blocked.
lt: !username,
    
    Jūsų paskyra svetainėje !site buvo užblokuota.

en: Account details for !username at !site (deleted)
lt: Svetainės !site nario !username pašalintos paskyros detalės

en: !username,
    
    Your account on !site has been deleted.
lt: !username,
    
    Jūsų paskyra svetainėje !site buvo ištrinta.

en: Unblock the selected users
lt: Atblokuoti pasirinktus narius

en: Block the selected users
lt: Blokuoti pasirinktus narius

en: Delete the selected users
lt: Šalinti pasirinktus narius

en: The user module allows users to register, login, and log out. Users benefit from being able to sign on because it associates content they create with their account and allows various permissions to be set for their roles. The user module supports user roles which establish fine grained permissions allowing each role to do only what the administrator wants them to. Each user is assigned to one or more roles. By default there are two roles <em>anonymous</em> - a user who has not logged in, and <em>authenticated</em> a user who has signed up and who has been authorized.
lt: Narių modulis leidžia registruotis atsijungti prisijungti. Nariai pagal turimas teises gali kurti, skaityti, naudotis moduliais. Narių modulis palaiko roles kurioms gali būt suteiktos įvairios teisės. Kiekvienas narys priskirimas vienai ar daugiau rolių. Įprastai įra dvi rolės <em>svečias</em> - narys kuris neprisijungęs, ir <em>prisijungęs</em> narys.

en: Users can use their own name or handle and can specify personal configuration settings through their individual <em>My account</em> page. Users must authenticate by supplying a local username and password or through their OpenID, an optional and secure method for logging into many websites with a single username and password. In some configurations, users may authenticate using a username and password from another Drupal site, or through some other site-specific mechanism.
lt: Nariai gali panaudoti savo pačių vardą ar pasielgti ir gali apibrėžti asmeninius konfigūracijos nustatymų individualumą <em>Mano erdvė</em> puslapyje. Nariai turi prisijungti naudojant vietinį nario vardą ir slaptažodį arba naudojant OpenID - laisvą ir saugų būdą prisijungti prie daugeliu svetainių naudojant vieną vardą ir slaptažodį. Kai kuriuose nustatymuose nariai gali prisijungti su savo vardu ir slaptažodžiu prie kitų Drupal svetainių.

en: A visitor accessing your website is assigned a unique ID, or session ID, which is stored in a cookie. The cookie does not contain personal information, but acts as a key to retrieve information from your site. Users should have cookies enabled in their web browser when using your site.
lt: Lankytojams kurie lanko jūsų svetainę priskiramas nuikalus ID arba sesijos ID, kurie saugomi sausainėliuose. Sausainėliuose nėra asmeninės informacijos, bet veikia kaip raktas peržiūrint jūsų svetainės informacija. Lankytojai turi leisti sausainėlių naudojimą kai naudoja jūsų svetainę.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@user">User module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@user">Narių modulį</a>.

en: Drupal allows users to register, login, log out, maintain user profiles, etc. Users of the site may not use their own names to post content until they have signed up for a user account.
lt: Drupal leidžia nariams užsiregistruoti, prisijungti, atsijungti, tvarkyti savo asmens duomenis ir t.t. Neregistruoti lankytojai negali savo vardu skelbti turinio.

en: This web page allows administrators to register new users. Users' e-mail addresses and usernames must be unique.
lt: Šis puslapis leidžia administratoriams registruoti naujus narius. Narių el. pašto adresai ir registracijos vardai turi būti unikalūs.

en: Set up username and e-mail address access rules for new <em>and</em> existing accounts (currently logged in accounts will not be logged out). If a username or e-mail address for an account matches any deny rule, but not an allow rule, then the account will not be allowed to be created or to log in. A host rule is effective for every page view, not just registrations.
lt: Nustatykite nario vardo ir el-pašto priėjimo taisykles naujiems ir jau esantiems nariams (dabar prisijungę nebus atjungti). Jei nario vardas ar el. pašto adresas sutampa su draudžiama taisykle, bet ne su leidžiama, tada nebus leista sukurti sąskaitos ar prisijungti. Host taisyklė efektyvesnė kiekvieno puslapio peržiūrai net tik registracijai.

en: Permissions let you control what users can do on your site. Each user role (defined on the <a href="@role">user roles page</a>) has its own set of permissions. For example, you could give users classified as "Administrators" permission to "administer nodes" but deny this power to ordinary, "authenticated" users. You can use permissions to reveal new features to privileged users (those with subscriptions, for example). Permissions also allow trusted users to share the administrative burden of running a busy site.
lt: Leidimai leidžia jums kontroliuoti ką nariai gali daryti svetainėje. Kiekviena rolė (apibrėžiama <a href="@role">narių rolių puslapyje</a>) turi savo leidimus Pavyzdžiui, jūs galite rolei "Moderatorius" suteikti teisę "administruoti mazgus" bet drausti šią teisę paprastiems nariams.

en: <p>Roles allow you to fine tune the security and administration of Drupal. A role defines a group of users that have certain privileges as defined in <a href="@permissions">user permissions</a>. Examples of roles include: anonymous user, authenticated user, moderator, administrator and so on. In this area you will define the <em>role names</em> of the various roles. To delete a role choose "edit".</p><p>By default, Drupal comes with two user roles:</p>
          <ul>
          <li>Anonymous user: this role is used for users that don't have a user account or that are not authenticated.</li>
          <li>Authenticated user: this role is automatically granted to all logged in users.</li>
          </ul>
lt: <p>Rolės leidžia jums  tinkamai apsaugoti Drupal svetainę. Rolės suskirsto narius į grupes kurios turi tam tikras teises kurios nustatomos <a href="@permissions">preigos kontrolės puslapyje</a>. Rolės pavyzdžiai: anoniminis narys, moderatorius, ir t.t. Šioje srityje jūs galite apibrėžti rolių pavadinimus. Norėdami pašalinti rolę spauskite "redaguoti teises"</p><p>Įprastai Drupal rolės yra šios:</p>
          <ul>
          <li>Anoniminis narys (anonymous user): Ši rolė naudojama lankytojams kurie neturi sąskaitos svetainėje arba neprisijungę prie jos.</li>
          <li>Prisijungęs narys (authenticated user): Ši rolė suteikiama prisijungusiam nariui.</li>
          </ul>

en: Enter a simple pattern ("*" may be used as a wildcard match) to search for a username or e-mail address. For example, one may search for "br" and Drupal might return "brian", "brad", and "brenda@example.com".
lt: Įveskite paprastą šabloną ("*"  atitinka bet ką), kurį turi atitikti ieškomas registracijos vardas. Pavyzdžiui, įvedus  "jo", rezultatuose gali būti "Jonas", "Jokūbas" ir "jonija@pvz.lt".

en: Welcome to Drupal. You are now logged in as user #1, which gives you full control over your website.
lt: Sveiki atvykę į Drupal. Jūs dabar esate prisijungęs kaip narys #1, kuriam suteiktos visos jūsų svetainės teisės.

en: </p><p> Your password is <strong>%pass</strong>. You may change your password below.</p>
lt: </p><p> Jūsų slaptažodis yra <strong>%pass</strong>. Jį galite pasikeisti žemiau.</p>

en: New external user: %name using module %module.
lt: Naujas išorinis narys: %user naudoja modulį %module.

en: Deleted user: %name %email.
lt: Pašalintas narys: %name %email.

en: administer permissions
lt: administruoti leidimus

en: administer users
lt: administruoti narius

en: access user profiles
lt: narių profiliai

en: change own username
lt: keisti savo registracijos vardą

en: Configure default behavior of users, including registration requirements, e-mails, and user pictures.
lt: Nustatykite įprastus veiksmus su nariais, jų registracija, el. pašto adresais ir nuotraukomis.

en: Determine access to features by selecting permissions for roles.
lt: Nusako priėjimą pagal rolę.

en: Edit role
lt: Redaguoti rolę

en: Access rules
lt: Prieigos taisyklės

en: List and create rules to disallow usernames, e-mail addresses, and IP addresses.
lt: Peržiūrėkite ir sukurkite taisykles kurios draudžia registracijos vardus, el. pašto adresus, IP adresus.

en: Check rules
lt: Patikrinti taisykles

en: Manages the user registration and login system.
lt: Tvarko registracijos ir prisijungimo sistemas.

en: By !author at @date
lt: Sukūrė !author -  @date

en: Minimalist tabled theme with light colors.
lt: Minimalistinė lentelėmis paremta tema su šviesiomis spalvomis.

en: Boxy tabled theme in all grays.
lt: Lentelėmis paremta tema, pilkos spalvos, kaip dėžutė.

en: Skip navigation
lt: Į navigaciją

en: Tabled, multi-column theme in blue and orange tones.
lt: Lentelėmis paremta, daugiastulpelinė tema su mėlynos ir oranžinės spalvos tonais

en: book
lt: knyga

en: Wipe and rebuild
lt: Valyti ir perkrauti

en: File name without extension
lt: Failo pavadinimas be plėtinio

en: File extension
lt: Failo plėtinys

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines:<br /><code>!htaccess</code>
lt: Saugumo įspėjimas: Byla .htaccess neįrašoma. Prašome sukurti .htaccess bylą %directory direktorijoje su šiomis eilutėmis:<br><code>!htaccess</code>

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
lt: Pasirinkite metodą naudojamą surinkti siūlomos pabaigos siūlymus.Atminkite, kad <em>Turi</em> gali sukelti veikimo klaidų svetainėms turinčioms tūkstančius mazgų.

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
lt: %name: pavadinimas netinka. Prašome patikrinti jūsų pasirinkimą..

en: An image thumbnail was not able to be created.
lt: Vaizdo miniatiūros nepavyko sukurti.

en: Minimum resolution for Images
lt: Minimali Vaizdo rezoliucija

en: The minimum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If an image that is smaller than these dimensions is uploaded it will be rejected.
lt: Minimali Vaizdo rezoliucija išreikšta PLOTIxAUKŠTIS (pvz.: 640x480). Nustatykite 0 jei neribosite. Jei vaizdas mažesnis nei nustatyta jo atsiuntimas bus atmestas.

en: ALT text settings
lt: ALT teksto nuostatos

en: Enable user input alternate text for images.
lt: Leiskite nariams įvesti alternatyvų vaizdo tekstą

en: Default ALT text
lt: Įprastas ALT tekstas

en: This value will be used for alternate text by default.
lt: Ši reikšmė bus naudojama alternatyviam tekstui.

en: Title text settings
lt: Pavadinimo teksto nuostatos

en: Enable user input title text for images.
lt: Leiskite nariams įvesti vaizdo pavadinimą

en: Choose type of field to be displayed to the user.
lt: Pasirinkite laukelio tipą

en: Default Title text
lt: Įprsatas Pavadinimo tekstas

en: This value will be used as the image title by default.
lt: Ši reikšmė bus naudojam kaip įprastas vaizdo pavadinimas

en: When an image is not uploaded, show a default image on display.
lt: Kai vaizdas neatsiųsta naudoti įprastą vaizdą.

en: The default image could not be uploaded. The destination %destination does not exist or is not writable by the server.
lt: Nepavyko atsiųsti įprasto vaizdo. Tikslas %destination neegzistuoja ar neįrašomas serverio.

en: Only web-standard images (jpg, gif, and png) are supported through the image widget. If needing to upload other types of images, change the widget to use a standard file upload.
lt: Tik web standartus atitinkančius vaizdus (jpg, gif ir png) galima naudoti su vaizdų valdikliu. Jei reikia atsiųsti kitokio tipo vaizdus pakeiskite valdiklį į standartinį bylų valdiklį.

en: Please specify a resolution in the format WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480).
lt: Prašome nurodyti rezoliucija formatu PLOTISxAUKŠTIS (pvz.: 640x480)

en: Alternate Text
lt: Alternatyvus tekstas

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
lt: Pavadinimas naudojamas kaip užuomina kai kursoriumi užeinama ant vaizdo.

en: Image linked to node
lt: Vaizdas nukreiptas į mazgą

en: Image linked to file
lt: Vaizdas nukreiptas į failą

en: FileField must be updated to Drupal 6 before ImageField can be updated.
lt: FileField turi būt atnaujintas į Drupal 6 prieš ImageField atnaujinimą.

en: Deleted admin thumbnails distributed throughout files directory. All thumbnails are now stored in the "imagefield_thumbs" directory.
lt: Pašalintos admino miniatiūros pateiktos per bylų katalogus. Nuo šiol visos miniatiūros saugomos "imagefield_thumbs" kataloge.

en: The selected file %name could not be saved.
lt: Pasirinkto failo %name neįmanoma išsaugoti.

en: The directory %directory is a file and cannot be overwritten.
lt: Katalogas %directory yra failas ir neįmanoma perrašyti.

en: The path %directory was checked as a directory, but it is a file.
lt: Kelias %directory buvo pažymėtas kaip direktorija, bet tai yra failas.

en: List field
lt: Sąrašo laukelis

en: Files listed by default
lt: Bylos paprastai sąraše

en: FileField was trying to display the file %file, but it does not exist.
lt: FileField bandė rodyti %file failą, bet jis neegzistuoja.

en: Progress indicator
lt: Progreso indikatorius

en: Bar with progress meter
lt: Juosta su progreso matuokliu

en: Throbber
lt: Pulsas

en: Your server supports upload progress capabilities. The "throbber" display does not indicate progress but takes up less room on the form, you may want to use it if you'll only be uploading small files or if experiencing problems with the progress bar.
lt: Jūsų serveris palaiko atsiuntimo progreso sugebėjimus. "Pulsavimas" nerodo progreso bet užima mažiau vietos, galbūt jūs norėsite juo naudotis jei siunčiate daug mažų bylų ar progreso juosta sukelia problemų.

en: Path settings
lt: Kelio nuostatos

en: Optional subdirectory within the "%directory" directory where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
lt: Pasirinktina sub direktorija  direktorijoje "%directory" kur bylos bus saugomos. Neįrašykite įžambaus brūkšnio.

en: The file path (@file_path) cannot start with the system files directory (@files_directory), as this may cause conflicts when building file URLs.
lt: Bylos kelias (@file_path) negali prasidėti su sistemos bylų direktorija (@files_directory), kadangi tai gali sukelti konfliktų kai bus kuriami bylų URL.

en: The "@field" option must contain a valid value. You can either leave the text field empty or enter a string like "512" (bytes), "80K" (kilobytes) or "50M" (megabytes).
lt: "@field" turi būt galiojanti reikšmė.  Įveskite reikšmes "512" (baitais), "80K" (kilobaitais) ar "50M" (megabaitais).

en: The file in the @field field was unable to be uploaded.
lt: Failo @field laukelyje neįmanoma įkelti.

en: Referencing to the file used in the %field field is not allowed.
lt: Nurodymas į bylą naudojamas %field laukelyje neleidžiama.

en: The file referenced by the %field field does not exist.
lt: Failas nurodytas %field laukelyje neegzistuoja.

en: The file upload failed. %upload
lt: Failo įkėlimas nepavyko. %upload

en: A plain file upload widget.
lt: Paprastas bylos atsiuntimo valdiklis.

en: Displays the file system path to the file.
lt: Rodo failų sistemos kelią iki failo.

en: URL to file
lt: Failo URL

en: Displays a full URL to the file.
lt: Rodo pilną failo URL

en: An unrecoverable error occurred. The uploaded file likely exceeded the maximum file size (@size) that this server supports.
lt: Nepataisoma klaida. Įkeltas failas tikriausiai viršijo maksimalų leidžiamą dydį (@size), kurį palaiko šis serveris.

en: An unrecoverable error occurred. This form was missing from the server cache. Try reloading the page and submitting again.
lt: Nepataisoma klaida. Ši forma neturi serverio kešo. Pabandykite perkrauti puslapį ir bandykite vėl.

en: Starting upload...
lt: Pradedamas įkėlimas...

en: Uploading... (@current of @total)
lt: Įkeliama... (@current iš @total)

en: The file contents (@type) do not match its extension (@extension).
lt: Failo turinys (@type) nesutampa su plėtiniu (@extension).

en: The image must be exactly %dimensions pixels.
lt: Vaizdas turi būt tiksliai %dimensions taškų.

en: The image will not fit between the dimensions of %min_dimensions and %max_dimensions pixels.
lt: Vaizdas neatitinka matmenų %min_dimensions ir %max_dimensions taškų.

en: Images must be exactly @min_size pixels
lt: Vaizdas turi būt tiksliai @min_size taškų

en: Images must be between @min_size pixels and @max_size
lt: Vaizdai turi būt tarp @min_size taškų ir @max_size

en: Images larger than @max_size pixels will be scaled
lt: Vaizdai didesni nei @max_size taškų bus sumažinti.

en: Images must be smaller than @max_size pixels
lt: Vaizdai turi būt mažesni nei @max_size taškų

en: Images must be larger than @max_size pixels
lt: Vaizdai turi būt didesni nei @max_size taškų

en: The file is not a known image format.
lt: Failas yra nežinomo vaizdo formato.

en: Your server is capable of displaying file upload progress, but does not have the required libraries. It is recommended to install the <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> (preferred) or to install <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a>.
lt: Jūsų serveris gali rodyti failų įkėlimo eigą naudojantis, bet neturi reikiamų bibliotekų. Rekomenduojama įdiegti <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress biblioteką</a> arba <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a>.

en: Your server is capable of displaying file upload progress using APC RFC1867. Note that only one upload at a time is supported. It is recommended to use the <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> if possible.
lt: Jūsų serveris gali rodyti failų įkėlimo eigą naudojantis APC RFC1867. Atminkite, kad vienu metu palaikomas tik vienas įkėlimas. Rekomenduojama  naudotis <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress biblioteka</a> jei įmanoma.

en: Migrating filefield values
lt: Migruojamos filefield reikšmės

en: Your server is not capable of displaying file upload progress. File upload progress requires PHP 5.2 and an Apache server.
lt: Jūsų serveris negali rodyti bylų atsiuntimo progreso. Tam reikia  PHP 5.2 ir  Apache serverio.

en: Your server is not capable of displaying file upload progress. File upload progress requires PHP be run with mod_php and not as FastCGI.
lt: Jūsų serveris negali rodyti bylų atsiuntimo progreso. Tam reikia, kad PHP veiktu su mod_php ir ne kaip FastCGI.

en: Your server is capable of displaying file upload progress through APC, but it is not enabled. Add <code>apc.rfc1867 = 1</code> to your php.ini configuration. Alternatively, it is recommended to use <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>, which supports more than one simultaneous upload.
lt: Jūsų serveris gali rodyti failų įkėlimo eigą naudojantis APC, bet ji neįjungta. Pridėkite <code>apc.rfc1867 = 1</code> į savo php.ini konfigūraciją. Kaip alternatyva, rekomenduojama naudotis <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>, kuri taip pat palaiko kelis įkėlimus vienu metu.

en: Enabled (<a href="http://php.net/manual/en/apc.configuration.php#ini.apc.rfc1867">APC RFC1867</a>)
lt: Įjungta (<a href="http://php.net/manual/en/apc.configuration.php#ini.apc.rfc1867">APC RFC1867</a>)

en: Enabled (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)
lt: Įjungta (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)

en: Upload progress
lt: Įkėlimo eiga

en: Width of a video or image file in pixels.
lt: Video ar vaizdo failo plotis taškais.

en: Height of a video or image file in pixels.
lt: Video ar vaizdo failo aukštis taškais.

en: The duration of audio or video files, in seconds.
lt: Audio ar video failo laikas sekundėmis.

en: Audio format
lt: Audio formatas

en: The audio format.
lt: Audio formatas

en: The sample rate of the audio.
lt: Audio garso elemento dažnis.

en: Audio channel mode
lt: Audio kanalų režimas

en: The number of channels in the audio, by name (stereo or mono).
lt: Audio kanalų skaičius, pagal pavadinimą (stereo ar mono)

en: The audio bitrate.
lt: Audio pralaidumas

en: Audio bitrate mode
lt: Audio bitrate režimas

en: The kind of audio bitrate, such as VBR. Usually empty.
lt: Koks audio pralaidumas, VBR. Paprastai tuščia.

en: Default (usually mm:ss)
lt: Numatytasis (paprastai mm:ss)

en: Hours: h
lt: Valandos: h

en: Minutes: mm
lt: Minutės: mm

en: Seconds: ss
lt: Sekundės: ss

en: Total seconds
lt: Viso sekundžių

en: Data key
lt: Duomenų raktas

en: Fivestar Rating
lt: Penkių žvaigžių vertinimas

en: Store a rating for this piece of content.
lt: Išsaugo šio turinio vertinimą.

en: Fivestar Stars (text star count)
lt: Penkios Žvaigždės (tekstas žvaigžių suma)

en: CCK is not installed. No update ran.
lt: CCK neįdiegtas. Atnaujinimai nepaleisti.

en: Re-enabled Fivestar CCK fields.
lt: Išnaujo įjunkite Fivestar CCK laukelius.

en: %name: the value may be no smaller than %min.
lt: %name: vertė negali būti mažesnė už %min.

en: %name: the value may be no larger than %max.
lt: %name: vertė negali būti didesnė už %max.

en: Comparing two revisions:
lt: Lyginamos dvi versijos:

en: Show diffs inline for this content type
lt: Šiam turinio tipui rodyti skirtumus tiesiogiai

en: Highlight changes
lt: Paryškinti pakeitimus

en: List revisions
lt: Versijų sąrašas

en: Show latest diff
lt: Rodyti naujausią skirtumą

en: A post of this type is <strong>public</strong>. All visitors will be able to see it.
lt: Šio tipo įrašas yra <strong>viešas</strong>. Visi lankytojai jį matys.

en: The name of the site.
lt: Svetainės pavadinimas

en: CTools CSS Cache
lt: CTools CSS Podėlis

en: A special cache used to store objects that are being edited; it serves to save state in an ordinarily stateless environment.
lt: Specialus podėlis naudojamas redaguojamiems objektams; jis naudojamas būsenos išsaugojimui paprastai būsenos neturinčioje aplinkoje.

en: In code
lt: Kode

en: Everything in the form that is not displayed by other content.
lt: Viskas formoje, ko nėra rodoma kitame turinyje.

en: Node created date
lt: Mazgo sukūrimo data

en: Node last updated date
lt: Mazgo paskutinio atnaujinimo data

en: Node form submit buttons
lt: Mazgo formos pateikimo mygtukai

en: Menu settings on the Node form.
lt: Mazgo formos meniu nustatymai.

en: Field label
lt: Laukelio žymė

en: Form settings
lt: Formos nuostatos

en: Type of group.
lt: Grupės tipas.

en: No custom formats configured. Please <a href="@link">add</a> some.
lt: Savitų formatų nenustatyta. Prašome<a href="@link">pridėti</a> kelis.

en: Format string
lt: Formato eilutė

en: This format already exists.  Please enter a unique format string.
lt: Toks formatas jau egzistuoja. Prašome įvesti unikalų.

en: Are you sure you want to remove the format %format?
lt: Ar tikrai norite pašalinti formatą %format?

en: Removed date format %format.
lt: %format formatas pašalintas.

en: Are you sure you want to remove the format type %format?
lt: Ar tikrai norite pašalinti formato tipą %format?

en: Removed date format type %format.
lt: %format formato tipas pašalintas.

en: !type date format
lt: !type datos formatas

en: %title is invalid.
lt: %title klaidingas.

en: Failed to open file: %filename
lt: Nepavyko atidaryti failo: %filename

en: Invalid calendar file: %filename
lt: Klaidingas kalendoriaus failas: %filename

en: Invalid calendar file.
lt: Klaidingas kalendoriaus failas.

en: !day-name Sunday|Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday
lt: !day-name Sekmadienis|Pirmadienis|Antradienis|Trečiadienis|Ketvirtadienis|Penktadienis|Šeštadienis

en: !day-abbreviation Sun|Mon|Tue|Wed|Thu|Fri|Sat
lt: !day-abbreviation Sek|Pir|Ant|Tre|Ket|Pen|Šeš

en: !day-abbreviation S|M|T|W|T|F|S
lt: !day-abbreviation S|P|A|T|K|P|Š

en: !day-abbreviation SU|MO|TU|WE|TH|FR|SA
lt: !day-abbreviation SE|PI|AN|TR|KE|PE|ŠE

en: !datetime Year|Month|Day|Week|Hour|Minute|Second|All Day|All day
lt: !datetime Metai|Mėnesis|Diena|Savaitė|Valanda|Minutė|Sekundė|Visa Diena|Visa diena

en: !datetime_plural Years|Months|Days|Weeks|Hours|Minutes|Seconds
lt: !datetime_plural Metai|Mėnesiai|Dienos|Savaitės|Valandos|Minutės|Sekundės

en: !date_order Every|First|Second|Third|Fourth|Fifth
lt: !date_order Kiekvienas|Primas|Antras|Trečias|Ketvirtas|Penktas

en: !date_order |Last|Next to last|Third from last|Fourth from last|Fifth from last
lt: !date_order |Paskutinis|Priešpaskutinis|Trečias nuo galo|Ketvirtas nuo galo|Penktas nuo galo

en: !date_nav Prev|Next|Today
lt: !date_nav Atgal|Toliau|Šiandiena

en: !month-name |January|February|March|April|May|June|July|August|September|October|November|December
lt: !month-name |Sausis|Vasaris|Kovas|Balandis|Gegužė|Birželis|Liepa|Rugpjūtis|Rugsėjis|Spalis|Lapkritis|Gruodis

en: !month-abbreviation |Jan|Feb|Mar|Apr|May|Jun|Jul|Aug|Sep|Oct|Nov|Dec
lt: !month-abbreviation |Sau|Vas|Kov|Bal|Geg|Bir|Lie|Rugp|Rugs|Spa|Lap|Gru

en: Allow users to configure date formats
lt: Leisti vartotojams konfigūruoti datų formatus

en: Custom formats
lt: Savitai formatai

en: Allow users to configure custom date formats.
lt: Leisti vartotojams konfigūruoti specialius datų formatus.

en: Add format
lt: Pridėti formatą

en: Allow users to add additional date formats.
lt: Leisti nariams pridėti papildomų datos formatų.

en: Delete date format
lt: Ištrinti datos formatą

en: Allow users to delete a configured date format.
lt: Leisti vartotojams ištrinti sukonfigūruotą datos formatą.

en: @field_name From date
lt: @field_name data nuo

en: @field_name To date
lt: @field_name data iki

en: There are errors in @field_name:
lt: Klaida @field_name:

en: If unchecked, each item in the field will create a new row, which may appear to cause duplicates. This setting is not compatible with click-sorting in table displays.
lt: Jei nepažymėta kiekvienas elementas laukelyje sukur naują eilutę, kuri gali duplikuotis. Šios nuostatos netinkamos su paspaudus rikiuojama lentelių rodymų.

en: Some updates are still pending. Please return to <a href="@update-php">update.php</a> and run the remaining updates.
lt: Kai kurie atnaujinimai dar laukia. Prašome grįžti į <a href="@update-php">update.php</a>  ir paleisti likusius atnaujinimus.

en: Some updates are still pending.<br/>Please re-run the update script.
lt: Kaikurie atnaujinimai dar laukia. <br />Prašome paleisti atnaujinimo scenariju.

en: Configure date formats for each locale
lt: Konfigūruoti datos formatus kiekvienai lokalei

en: Current exceptions
lt: Dabartinės išimtys

en: The Date Timezone module requires you to <a href="@link">set the site timezone name</a>.
lt: Date Timezone modulis reikalauja, kad būtų <a href="@link">nustatytas laiko juostos pavadinimas</a>.

en: Select your current local time. If in doubt, choose the timezone that is closest to your location which has the same rules for daylight saving time. Dates and times throughout this site will be displayed using this time zone.
lt: Pasirinkite jūsų vietinį laiką. Jei abejojate, pasirinkite laiko juostą, kuri yra arčiausiai jūsų vietovės ir turi tas pačias vasaros laiko taisykles. Data ir laikas šioje svetainėje bus rodomi jūsų pasirinkta laiko juosta.

en: Content type name
lt: Turinio tipo pavadinimas

en: Content type description
lt: Turinio tipo aprašymas

en: Date Tools
lt: Datos įrankiai

en: Remove calendar
lt: Pašalinti kalendorių

en: Date browser
lt: Datos naršyklė

en: Date browser style
lt: Datos naršyklės stilius

en: Date (!base_table)
lt: Data (!base_table)

en: Navigate to previous year
lt: Pereiti į praėjusius metus

en: Navigate to next year
lt: Pereiti į sekančius metus

en: Navigate to previous month
lt: Pereiti į praėjusį mėnesį

en: Navigate to next month
lt: Pereiti į sekantį mėnesį

en: Navigate to previous week
lt: Pereiti į praėjusią savaitę

en: Navigate to next week
lt: Pereiti į sekančią savaitę

en: Navigate to previous day
lt: Pereiti į praėjusią dieną

en: Navigate to next day
lt: Pereiti į sekančią dieną

en: View full page month
lt: Peržiūrėti pilna mėnesio puslapį

en: Comment module form.
lt: Komentarų modulio forma

en: Translation module form.
lt: Vertimo modulio forma

en: Menu module form.
lt: Meniu modulio forma.

en: Book module form.
lt: Knygos modulio forma.

en: Path module form.
lt: Kelio modulio forma.

en: Poll module title.
lt: Apklausos modulio pavadinimas.

en: Poll module choices.
lt: Apklausos modulio pasirinkimai.

en: Poll module settings.
lt: Apklausos modulio nuostatos.

en: Upload module form.
lt: Atsiuntimo modulio forma.

en: Updates for CCK-related modules are not run until the modules are enabled on the <a href="@admin-modules-path">administer modules page</a>. When you enable them, you'll need to return to <a href="@update-php">update.php</a> and run the remaining updates.
lt: CCK susiję moduliai nebus atnaujinti kai jie išjungti, įjunkite juos <a href="@admin-modules-path">modulių administravimo puslapyje</a>. Kai jie bus įjungti grįžkite į <a href="@update-php">update.php</a> ir paleiskite likusius atnaujinimus.

en: !module.module has updates but cannot be updated because content.module is not enabled.<br />If and when content.module is enabled, you will need to re-run the update script. You will continue to see this message until the module is enabled and updates are run.
lt: !module.modulis turi atnaujinimus bet negali būt atnaujintas nes turinio.modulis neįjungtas.<br />Kai turinio.modulis bus įjungtas, jūs galėsite atnaujinti scenarijų. Jūs matysite šią žinutę kol atnaujinimas nebus atliktas.

en: !module.module has updates and is available in the modules folder but is not enabled.<br />If and when it is enabled, you will need to re-run the update script. You will continue to see this message until the module is enabled and updates are run.
lt: !module.modulis turi atnaujinimus ir gali būt atnaujintas, bet jis neįjungtas. <br />Kai modulis bus įjungtas, jūs galėsite atnaujinti scenarijų. Jūs matysite šią žinutę kol atnaujinimas nebus atliktas.

en: CCK - No Views integration
lt: CCK - nėra Peržiūrų integravimo

en: CCK integration with Views module requires Views 6.x-2.0-rc2 or greater.
lt: CCK integravimui su Peržiūros moduliu rekia Views 6.x-2.0-rc2 ar naujensės.

en: manage fields
lt: valdyti laukelius

en: » Add a new content type
lt: » Pridėti naują turinio tipą

en: @field_name (Locked)
lt: @field_name (užrakinta)

en: This content type has inactive fields. Inactive fields are not included in lists of available fields until their modules are enabled.
lt: Šis turinio tipas turi neaktyvius laukelius. Neaktyvūs laukeliai neįtraukiami į galimų laukelis kol jų modulis neįjungtas.

en: !field (!field_name) is an inactive !field_type field that uses a !widget_type widget.
lt: !field (!field_name) neaktyvus !field_type laukelis kuris naudoja !widget_type.

en: - Select a field type -
lt: - Pasirinkite laukelio tipą -

en: - Select a widget -
lt: - Pasirinkite valdiklį -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
lt: Laukelio pavadinimas  (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
lt: Saugomas duomenų tipas.

en: Form element to edit the data.
lt: Formos elementas duomenų redagavimui.

en: - Select an existing field -
lt: - Pasirinkite iš esančių laukelių -

en: Field to share
lt: Dalinamas laukelis

en: Group name (a-z, 0-9, _)
lt: Grupės pavadinimas (a-z, 0-9, _)

en: Add new field: you need to provide a label.
lt: Pridėti naują laukelį: turite įvesti žymę.

en: Add new field: you need to provide a field name.
lt: Pridėti naują laukelį: turite įvesti laukelio pavadinimą.

en: Add new field: the field name %field_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
lt: Pridėti naują laukelį: Laukelio pavadinimas %field_name blogas. Pavadinimas turi būt sudarytas tik iš raidžių, skaičių ir _

en: Add new field: the field name %field_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'field_' prefix.
lt: Pridėti naują laukelį: laukelio pavadinimas %field_name  per ilgas. Pavadinimas turi būt neilgesnis kaip 32 simboliai.

en: Add new field: the name 'field_instance' is a reserved name.
lt: Pridėti naują laukelį: pavadinimas 'field_instance'  užimtas.

en: Add new field: the field name %field_name already exists.
lt: Pridėti naują laukelį: toks pavadimimas %field_name jau yra.

en: Add new field: you need to select a field type.
lt: Pridėti naują laukelį: turite pasirinkti laukelio tipą.

en: Add new field: you need to select a widget.
lt: Pridėti naują laukelį: turite pasirinkti valdiklį.

en: Add new field: invalid widget.
lt: Pridėti naują laukelį: blogas valdiklis.

en: Add existing field: you need to provide a label.
lt: Pridėti esantį laukelį: turite įvesti žymę.

en: Add existing field: you need to select a field.
lt: Pridėti esantį laukelį: turite pasirinkti laukelį.

en: Add existing field: you need to select a widget.
lt: Pridėti esantį laukelį: turite pasirinkti valdiklį.

en: Add existing field: invalid widget.
lt: Pridėti esantį laukelį: klaidingas valdiklis.

en: The field %label cannot be added to a content type because it is locked.
lt: Neįmanoms pridėti laukelio %label pire turinio, nes jis užrakintas.

en: There are no fields configured for this content type. You can add new fields on the <a href="@link">Manage fields</a> page.
lt: Nėra laukelių šiam turinio tipui. Galite pridėti naują laukelį <a href="@link">laukelių valdymo pauslapyje</a>.

en: Edit basic information
lt: Redaguoti pagrindinę informaciją

en: The machine-readable name of the field. This name cannot be changed.
lt: Mašimoms suprantamas pavadinimas. Nekeičiamas.

en: A human-readable name to be used as the label for this field in the %type content type.
lt: Keisti pagrindinę informaciją

en: The type of data you would like to store in the database with this field. This option cannot be changed.
lt: Duomenų tipas kurį saugosite duomenų bazėje. Šis pasirinkimas nekeičiamas.

en: The type of form element you would like to present to the user when creating this field in the %type content type.
lt: Formos elemento tipas kuris rodomas kuriant šį turinio tipą %type.

en: Updated basic settings for field %label.
lt: Atnaujinta pagrindinė informacija %label.

en: There was a problem updating the basic settings for field %label.
lt: Problema atnaujinant %label laukelio pagrindines nuostatas.

en: This field is <strong>locked</strong> and cannot be removed.
lt: Šis laukelis <strong>užrakintas</strong> ir negali būt pašalintas.

en: The field %field is locked and cannot be edited.
lt: Laukelis %field užrakintas ir negali būt redguojamas.

en: %type basic information
lt: %type pagrindinė informacija

en: Advanced usage only: PHP code that returns a default value. Should not include &lt;?php ?&gt; delimiters. If this field is filled out, the value returned by this code will override any value specified above. Expected format: <pre>!sample</pre>To figure out the expected format, you can use the <em>devel load</em> tab provided by <a href="@link_devel">devel module</a> on a %type content page.
lt: Tik patyrusiems naudotojams: PHP kodas kuris grąžiną įprastą reikšmę. Neturėtų būt &lt;?php ?&gt; . Jei šis laukelis užpildytas aukščiau esančios reikšmės negalioja. Tinkamas formatas: <pre>!sample</pre> norėdami suprasti formatą galite pasinaudoti <em>devel load</em> kortele kurią generuoja <a href="@link_devel">devel modulis</a> %type turinio puslapyke.

en: Maximum number of values users can enter for this field.
lt: Maksimalus reikšmių kiekis, kurį vartotojai galės įrašyti.

en: 'Unlimited' will provide an 'Add more' button so the users can add as many values as they like.
lt: 'Neribojama' pridės mygtuką 'Pridėti dar' - taip narys galės pridėti tiek reikšmių kiek jis norės.

en: The PHP code for 'default value' returned @value, which is invalid.
lt: PHP kodas 'įprastai reikšmei' grąžino @value, tai neteisinga.

en: %name must be an integer.
lt: %name privalo būti sveikas skaičius.

en: %name must be a positive integer.
lt: %name privalo būti teigiamas sveikas skaičius.

en: %name must be a number.
lt: %name privalo būti skaičius.

en: You should make sure that the used field exists in the given content type.
lt: Įsitikinkite, kad naudojamas laukelis yra nurodytame turinio tipe.

en: Advanced: Specify the fields value with PHP code
lt: Patyrusiems: Nurodykite laukelio reikšmę PHP kodu

en: Advanced usage only: PHP code that returns the value to set. Should not include &lt;?php ?&gt; delimiters. If this field is filled out, the value returned by this code will override any value specified above. Expected format: <pre>!sample</pre>Using <a href="@link_devel">devel.module's</a> 'devel load' tab on a content page might help you figure out the expected format.
lt: Naudoti tik patyrusiems: PHP kodas kuris grąžina reikšmes. Nereiktų įtraukti &lt;?php ?&gt;. Jei šis laukelis užpildytas grąžinta reikšmė bus naudojama.  Formatas: <pre>!sample</pre>Naudojant<a href="@link_devel">devel.module's</a> 'devel load' kortelę turinio puslapyje gali padėti.

en: You have to return the default value in the expected format.
lt: Jūs turite gražinti reikšmę tinkamu formatu.

en: Populate @node's field '@field'
lt: Užpildyti @node's laukelis '@field'

en: Field has value
lt: Laukelis turi reikšmę

en: You should make sure that the used field exists in the given content type. The condition returns TRUE, if the selected field has the given value.
lt: Įsitikinkite, kad naudojamas laukelis yra nurodytame turinio tipe. Sąlyga TRUE, jei pasirinktas laukelis turi reikšmę.

en: Field has changed
lt: Laukelis pasikeitė

en: Content containing changes
lt: Turinys su pasikeitimais

en: Content not containing changes
lt: Turinys be pasikeitimų

en: @node's field '@field' has value
lt: @node's laukelis '@field' turi reikšmę

en: Select the machine-name of the field to look at.
lt: Pasirinkite mašinoms suprantama pavadinimą.

en: @node's field '@field' has been changed
lt: @node's laukelis  '@field' buvo pakeistas

en: Referenced node unfiltered title. WARNING - raw user input.
lt: Nurodyto mazgo nefiltruotas pavadinimas. ĮSPĖJIMAS - nešvarus įvedimas.

en: Formatted html link to the referenced node.
lt: Formatuota html nuorodą į nurodytą mazgą.

en: Relative path alias to the referenced node.
lt: Reliatyvus kelias į nurodytą mazgą.

en: Absolute path alias to the referenced node.
lt: Absoliutus kelias į nuordytą mazgą.

en: Relative path alias to the referenced user.
lt: Reliatyvus kelias į nurodytą narį.

en: Absolute path alias to the referenced user.
lt: Absoliutus kelias į nurodytą narį.

en: Field: @widget_label (@field_name) - @field_type
lt: Laukelis: @widget_label (@field_name) - @field_type

en: Field on the referenced node.
lt: Laukelis nurodytam mazge.

en: Configure how the label is going to be displayed. This option takes no effect when "Override title" option is enabled, the specified block title is displayed instead.
lt: Nustatykite kaip žymė bus rodoma. Ši nuostata neįtakoja kai įjungta "Perrašyti pavadinimą" opcija, nurodytas blokas bus naudojamas.

en: Field formatter
lt: Laukelio formuotojas

en: Select a formatter.
lt: Pasirinkite formuotojas

en: "@s" field: @widget_label (@field_name) - @field_type
lt: "@s" laukelis: @widget_label (@field_name) - @field_type

en: Appears in: @types
lt: Rodomas: @types

en: <No value>
lt: -Be reikšmės-

en: Widget label (@label)
lt: Tvarkyklės žymė (@label)

en: Custom label
lt: Savite žymė

en: (first item is 0)
lt: (pirmas elementas yra 0)

en: (start from last values)
lt: (prasideda nuo paskutinės reikšmės)

en: The delta allows you to select which item in a multiple value field to key the relationship off of. Select "1" to use the first item, "2" for the second item, and so on. If you select "All", each item in the field will create a new row, which may appear to cause duplicates.
lt: Delta suteikia galimybę pasirinkti kurį elementą kelių reikšmių laukelyje išjungti. Pasirinkite "1" naudoti pirmą elementą "2" antram elementui ir taip toliau. Jei pasirinkite "Visi" kiekvienas elementas laukelyje sukurs naują eilutę kuri greičiausiai sukels dubliavimą.

en: The delta allows you to select which item in a multiple value field will be used for sorting. Select "1" to use the first item, "2" for the second item, and so on. If you select "All", each item in the field will create a new row, which may appear to cause duplicates.
lt: 5

en: You need to provide a label.
lt: Jums reikia nurodyti žymę.

en: You need to provide a group name.
lt: Turite pateikti grupės pavadinimą.

en: The group name %group_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
lt: Grupės pavadinimas %group_name blogas. Pavadinimas turi būt sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir apatinių brūkšnių.

en: The group name %group_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'group_' prefix.
lt: Grupės pavadinimas %group_name yra per ilgas. Pavadinimo riba yra 32 simboliai su 'group_' priešdėliu.

en: The group name %group_name already exists.
lt: Grupė su pavadinimu %group_name jau yra.

en: Add new group:
lt: Pridėti naują grupę:

en: Add new group: you need to provide a label.
lt: Pridėti naują grupę: jums reikia įrašyti žymę.

en: Add new group: you need to provide a group name.
lt: Pridėti naują grupę: jums reikia įrašyti pavadinimą.

en: Standard group
lt: Standartinė grupė

en: Create display groups for CCK fields.
lt: Sukurti grupėms rodymą CCK laukeliams.

en: Field group: @group in @type
lt: Laukelių grupė: @group - @type

en: All fields from this field group on the referenced node.
lt: Visi laukeliai iš šios laukelių grupės nurodytame mazge.

en: Field group label
lt: Laukelių grupės žymė

en: Configure how the field group label is going to be displayed. This option takes no effect when "Override title" option is enabled, the specified block title is displayed instead.
lt: Nustatykite kaip laukelių grupė bus rodoma. Šis pasirinkimas negalios kai "Perrašytas pavadinimas" pasirinkimas įjungtas, nurodytas bloko pavadinimas bus rodomas.

en: Fieldset - Collapsible
lt: Laukelių rinkinys - Suskleidžiamas

en: Fieldset - Collapsed
lt: Laukelių rinkinys - Suskleistas

en: Field group format
lt: Laukelių rinkinio formatas

en: This option allows you to configure the field group format.
lt: Šis pasirinkimas suteikia galimybę konfigūruoti laukelių grupės formatą.

en: "@s" field group: @group in @type
lt: "@s" laukelių grupė: @group in @type

en: Note that if the field has multiple values, only the first content node will be loaded.
lt: Atminkite, jei laukelis turi kelias reikšmes bus įkraunama tik pirmoji.

en: There are no nodereference fields defined.
lt: Nėra nustatytų nodereference laukelių.

en: <p>Choose the "Views module" view that selects the nodes that can be referenced.<br />Note:</p>
lt: <p>Pasirinkite "Views module" peržiūra kuri pasirenka mazgus kuriuos galima nukreipti.<br />Atminkite:</p>

en: <ul><li>Only views that have fields will work for this purpose.</li><li>This will discard the "Content types" settings above. Use the view's "filters" section instead.</li><li>Use the view's "fields" section to display additional informations about candidate nodes on node creation/edition form.</li><li>Use the view's "sort criteria" section to determine the order in which candidate nodes will be displayed.</li></ul>
lt: <ul><li>Tik peržiūros turinčios laukelius veiks šiam tikslui</li><li>Tai atmes "Turinio tipai"nuostatas. Naudokite peržiūrų "filtrų" skyrių tam tikslui.</li><li>Pasinaudokite "laukelių" skyrių rodyti informacija apie kandidatinius mazgus mazgo kūrimo/redagavimo formoje.</li><li>Pasinaudokite peržiūrų "rikiavimo kriterijai" skyriumi, kad nustatyti tvarką kaip bus rodomi kandidatiniai mazgai.</li></ul>

en: <p>The list of nodes that can be referenced can be based on a "Views module" view but no appropriate views were found. <br />Note:</p>
lt: <p>Mazgų sąrašas kurie gali būt nurodyti  "Views module" pagalba bet tinkamų mazgų nerasta. <br />Atminkite:</p>

en: %name: invalid input.
lt: %name: klaidinga įvestis.

en: %name: found no valid post with that title.
lt: %name: su šiuo pavadinimų mazgų nerasta.

en: Only numbers and decimals are allowed in %field.
lt: Laukelyje %field galima rašyti tik skaičius ir jų skyrybos ženklus.

en: Only numbers are allowed in %field.
lt: Leidžiami tik skaičiai laukelyje %field.

en: Only numbers and the decimal character (%decimal) are allowed in %field.
lt: Laukelyje %field galima rašyti tik skaičius ir jų skyrybos ženklus (%decimal)

en: Note that if the field has multiple values, only the first user will be loaded.
lt: Atminkite jei laukelis turi kelias reikšmes, bus rodomas tik pirmas narys.

en: There are no userreference fields defined.
lt: Nėra userreference laukelių

en: Advanced - Users that can be referenced (View)
lt: Papildomai - Nariai kurie gali būt nurodyti (View)

en: View used to select the users
lt: Vaizdas, naudojamas narių pasirinkimui

en: <p>Choose the "Views module" view that selects the users that can be referenced.<br />Note:</p>
lt: <p>Pasirinkite "Views modulio" rodymą, kuris leidžia pasrinkti narius, kurie gali būti susieti.<br />Pastaba:</p>

en: %name: invalid user.
lt: %name: klaidingas narys.

en: New field
lt: Naujas laukelis

en: Existing field
lt: Egzistuojantis laukelis

en: New group
lt: Nauja grupė

en: Add fields and groups to the content type, and arrange them on content display and input forms.
lt: Prideda laukelius ir jų grupes prie turinio tipo.

en: You can add a field to a group by dragging it below and to the right of the group.
lt: Jūs galite pridėti laukelį prie grupės tempdami jį žemiau ir šiek tiek dešniau grupės.

en: Note: Installing the <a href="!adv_help">Advanced help</a> module will let you access more and better help.
lt: Atminkite: Įsidiegę <a href="!adv_help">Advanced help</a> modulį gausite daugiau ir išsamesnės pagalbos.

en: Use the 'Exclude' checkbox to exclude an item from the !content value passed to the node template.
lt: Naudokite 'Išskirti' langelį jei noerite išskirti elementą iš !content turinio šablono.

en: Choose a path. May contain only lowercase letters, numbers, dashes and underscores. e.g. "my-value"
lt: Pasirinkite kelią. Gali būt sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių, minusų ir pabraukimų. pvz.: "juoda-grupe"

en: Membership request to the %group group was rejected; the anonymous user may not join a group.
lt: Narystė prašymas grupei %group atmestas; anoniminiai nariai negali prisijungti prie grupės.

en: You are now a member of %group.
lt: Nuo šiol jūs %group grupės narys.

en: URL alias for the top group.
lt: URL pervadinimas top grupei

en: You may <a href="!create">create new content types</a> as needed. Note that you may have multiple types acting as groups and multiple types are allowed as group posts.
lt: Jūs galite <a href="!create">sukurti naują turinio tipą</a> jei reikia. Atminkite, kad galite turėti kelis turinio tipus kurie elgsis kaip grupės ar grupės įrašai.

en: Subscriptions updated.
lt: Prenumerata atnaujinta.

en: width @width
lt: plotis @width

en: height @height
lt: aukštis @height

en: upscaling allowed
lt: didinimas leidžiamas

en: width: @width, height: @height, fit: @fit
lt: plotis: @width, aukštis: @height, fit: @fit

en: width: @width, height: @height, xoffset: @xoffset, yoffset: @yoffset
lt: plotis: @width, aukštis: @height, xofsetas: @xoffset, yofsetas: @yoffset

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
lt: atsitiktinis tarp -@degrees° ir @degrees°

en: @degrees&deg
lt: @degrees°

en: radius: @radius, sigma: @sigma, amount: @amount, threshold: @threshold
lt: spindulys: @radius, sigma: @sigma, suma: @amount, slekstis: @threshold

en: Save Preset
lt: Išsaugoti Parinktį

en: The preset name you have chosen is already in use.
lt: Parinkties pavadinimas jau naudojamas.

en: Unknown action.
lt: Nežinomas veiksmas.

en: Unknown preset.
lt: Nežinoma parinktis.

en: This %action action is not associated %preset preset.
lt: Šis %action veiksmas nesusijęs su %preset parinktimi.

en: Create Action
lt: Sukurti Veiksmą

en: The action was succesfully created.
lt: Veiksmas sėkmingai sukurtas.

en: 404: Unable to find %image
lt: 404: Neįmanoma rasti %image

en: 403: File is not an image %image
lt: 403: failas nėra vaizdas %image

en: Cached image file %dst already exists but is being regenerated. There may be an issue with your rewrite configuration.
lt: Kešuota vaizdo byla %dst jau egzistuoja bet generuojama. Gali būt klaida su perrašymo konfigūracija.

en: There was an error saving the new image file %dst.
lt: Klaida išsaugant naują vaizdo failą %dst.

en: Existing node
lt: Egzistuojantis mazgas

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Structure
lt: Struktūra

en: Create feature
lt: Sukurti elementą

en: Create a new feature.
lt: Sukurti naują elementą.

en: !site_name blogs
lt: !site_name tinklaraščiai

en: To clear all caches, click the button on the <a href="@performance">Performance page</a>.
lt: Norėdami išvalyti visą kešą, paspauskite mygtuką <a href="@performance">Veikimo puslapyje</a>.

en: Unique
lt: Unikalus

en: Page footer message
lt: Puslapio poraštės žinutė

en: Advanced search form
lt: Išplėstinė paieškos forma

en: A search form with advanced options.
lt: Paieškos forma su sudėtingesniais nustatymais.

en: The results of a search using keywords.
lt: Paieškos pagal raktinius žodžius rezultatai.

en: Fetcher
lt: Surinkėjas

en: An alias will be generated for you. If you wish to create your own alias below, uncheck this option.
lt: Kelias bus sugeneruotas automatiškai. Jei norite sukurti kitokį atžymėkite pasirinkimą.

en: Additional Information
lt: Papildoma informacija

en: Email of user that posted the comment. Will be empty if the author is a registered user.
lt: Vartotojo, parašiusio komentarą, el. pašto adresas. Laukelis bus tuščias, jei autorius yra registruotas vartotojas.

en: Delta - Appears in: @types
lt: Delta - atvaizduojama: @types

en: This form will process a content type and one or more fields from that type and export the settings. The export created by this process can be copied and pasted as an import into the current or any other database. The import will add the fields to an existing content type or create a new content type that includes the selected fields.
lt: Ši forma sukurs turinio tipą su vienu keliais laukais ir eksportuos šiuos nustatymus. Šis eksportuotas kodas galės būti naudojamos šioje arba kitose duomenų bazėse importuojant turinio tipą. Importavimas pridės laukus prie jau esamo turinio tipo arba sukurs naują turinio tipą su eksportuotais laukais.

en: Blocked users
lt: Užblokuoti nariai

en: Manage features.
lt: Tvarkyti elementus.

en: Filter formats
lt: Filtrų formatai

en: View changes
lt: Peržiūrėti pakeitimus

en: Administrator role
lt: Administratoriaus rolė

en: Vertical tabify this form.
lt: Sukurti vertikalias korteles šiai formai

en: No revision
lt: Nėra versijos

en: @number comments per page
lt: @number komentarai puslapyje

en: Requires a title
lt: Privalomas pavadinimas

en: No body
lt: Be turinio

en: Not restricted
lt: Be apribojimų

en: Other blocks
lt: Kiti blokai

en: The unique ID of the comment.
lt: Unikalus komentaro ID

en: The unique ID of the node the comment was posted to.
lt: Unikalus mazgo, kuriame buvo paskelbtas komentaras, ID.

en: The name left by the comment author.
lt: Vardas kurį įrašė komentaro autorius.

en: The email address left by the comment author.
lt: El. pašto adresas kurį įrašė komentaro autorius.

en: The home page URL left by the comment author.
lt: Svetainės URL kurį įrašė komentaro autorius.

en: The formatted content of the comment itself.
lt: Suformatuotas komentaro turinys.

en: The number of comments posted on a node.
lt: Komentarų kiekis paskelbtas mazgui.

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
lt: Komentarų kiekis paskelbtas mazgui nuo praėjusio skaitytojo apsilankymo.

en: The unique ID of the author of the node.
lt: Unikalus mazgo autoriaus ID.

en: The type of the node.
lt: Mazgo tipas.

en: The human-readable name of the node type.
lt: Žmonėms suprantamas mazgo tipo pavadinimas.

en: The language the node is written in.
lt: Kalba, kuria mazgas parašytas.

en: The URL of the node.
lt: Mazgo URL.

en: The slogan of the site.
lt: Svetainės šūkis.

en: The optional 'mission' of the site.
lt: Svetainės misija.

en: The administrative email address for the site.
lt: Svetainės administratoriaus el. pašto adresas.

en: The URL of the site's front page.
lt: Svetainės pirmo puslapio URL.

en: The unique ID of the taxonomy term.
lt: Unikalus sistematikos termino ID.

en: The name of the taxonomy term.
lt: Sistematikos termino pavadinimas.

en: The optional description of the taxonomy term.
lt: Sistematikos termino neprivalomas aprašymas.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
lt: Unikalus sistematikos žodyno ID.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
lt: Sistematikos žodyno pavadinimas.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
lt: Sistematikos žodyno neprivalomas aprašymas.

en: The unique ID of the user account.
lt: Unikalus nario paskyros ID

en: The login name of the user account.
lt: Nario paskyros prisijungimo vardas.

en: The email address of the user account.
lt: Nario paskyros el. pašto adresas.

en: The URL of the account profile page.
lt: Nario paskyros puslapio URL.

en: Your OpenID
lt: Jūsų OpenID

en: This OpenID will be attached to your account after registration.
lt: Šis OpenID bus pridėtas prie jūsų paskyros po registracijos.

en: Please complete the registration by filling out the form below. If you already have an account, you can <a href="@login">log in</a> now and add your OpenID under "My account".
lt: Prašome užpildyti žemiau esančią registracijos formą. Jei jūs jau turite paskyrą galite <a href="@login">prisijungti</a> ir pridėti savo OpenID punkte "Mano erdvė".

en: Account registration using the information provided by your OpenID provider failed due to the reasons listed below. Please complete the registration by filling out the form below. If you already have an account, you can <a href="@login">log in</a> now and add your OpenID under "My account".
lt: Paskyros registravimas pasinaudojus OpenID nepavyko dėl žemiau nurodytų priežasčių. Prašome užpildyti registracijos formą. Jei jūs jau turite paskyrą galite <a href="@login">prisijungti</a> ir pridėti savo OpenID punkte "Mano erdvė".

en: JavaScript translation file %file.js was lost.
lt: JavaScript vertimo failas %file.js prarastas.

en: Published comment %subject.
lt: Komentaras paskelbtas %subject.

en: User contact forms
lt: Narių kontaktų formos

en: The unique ID of the content item, or "node".
lt: Unikalus turinio elemento arba "node" ID.

en: E-mails
lt: El. pašto laiškai

en: - Choose -
lt: - Pasirinkite -

en: vertical tab
lt: vertikali kortelė

en: Provides vertical tabs for supported forms like the node edit page.
lt: Teikia vertikalias korteles palaikomoms formoms mazgo redagavimo puslapyje.

en: Start from (X:Y)
lt: Pradėti nuo (X:Y)

en: Image cropping successful: %files.
lt: Paveikslėlis apkarpytas sėkmingai %files.

en: Crop must be inside the image boundaries.
lt: Apkirpimas turi būt paveikslėlio ribose.

en: %filename cannot be cropped.
lt: %filename neįmanoma apkirpti.

en: Adds image cropping functionality to IMCE
lt: Prideda paveikslėlių apkirpimo galimybę prie IMCE

en: A special textfield that accepts e-mail addresses.
lt: Specialus tekstinis laukelis, priimantis el. pašto adresus.

en: Select options
lt: Pasirinkimo nustatymai

en: Check that all entered values for this field are unique. The same value is not allowed to be used twice.
lt: Patikrinti, kad visos šio laukelio reikšmės būtų unikalios. Tokios pačios reikšmės nebus galima įvesti antra kartą.

en: Other...
lt: Kita...

en: Maximum length of the textfield value.
lt: Maksimalus teksto laukelio reikšmės ilgis.

en: The value %value has already been submitted once for the %title field. You may have already submitted this form, or you need to use a different value.
lt: Reikšmė %value jau buvo pateikta laukelyje %title. Tikriausiai Jūs jau pildėte šią formą arba Jums reikia naudoti kitą reikšmę.

en: The date this submission was submitted.
lt: Pateikimo data

en: Choose aliases to delete
lt: Pasirinkite pervadinimus kuriuos norite pašalinti

en: All aliases
lt: Visi pervadinimai

en: The characters &lt;, &gt;, " and ' are not allowed in the language code field.
lt: Ženklai &lt;, &gt;, " ir ' kalbos kodo laukelyje yra neleidžiami.

en: The characters &lt;, &gt;, " and ' are not allowed in the language name in English field.
lt: Ženklai &lt;, &gt;, " ir ' anglų kalbos laukelyje yra neleidžiami.

en: The characters &lt;, &gt;, " and ' are not allowed in the native language name field.
lt: Ženklai &lt;, &gt;, " ir ' gimtosios kalbos laukelyje yra neleidžiami.

en: Check spelling as you type
lt: Tikrinti rašybą berašant

en: !module has been installed.
lt: !module įdiegtas.

en: Delete configuration profile
lt: Pašalinti konfigūravimo profilį

en: The file has been renamed to %filename.
lt: Failas pervadintas į %filename.

en: %filename has been uploaded.
lt: %filename atsiųstas.

en: %filename is in use by another application.
lt: %filename naudoją kita aplikacija.

en: %filename is %filesize which would exceed your directory quota. You are currently using %size of %total_quota.
lt: %filename yra  %filesize dėl to viršysite jūsų direktorijos kvotą. Dabar Jūs naudojate %size iš %total_quota.

en: %filename is %filesize which would exceed your total user quota. You are currently using %size of %total_quota.
lt: %filename yra  %filesize dėl to viršysite jūsų kvotą. Dabar Jūs naudojate %size iš %total_quota.

en: Directory %dirname is not accessible.
lt: Direktorija %dirname nepasiekiama.

en: Access to %directory was denied.
lt: Priėjimas prie %directory uždraustas.

en: You can not perform this operation.
lt: Jūs negalite atlikti šio veiksmo.

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
lt: Pasirinktas failas %filename negali būti įkeltas. Leidžiami tik failai su sekančiais plėtiniais: %extensions.

en: Feed icons
lt: Srauto ikonos

en: Display file browser tab in user profile pages.
lt: Rodyti failų naršyklės kortelę nario profilio puslapiuose.

en: Insert file
lt: Įterpti failą

en: Comment creation
lt: Komentarų kūrimas

en: The current
lt: Dabartinis

en: !description year (four digit)
lt: !description metai (keturi skaitmenys)

en: !description year (two digit)
lt: !description metai (du skaitmenys)

en: !description month (full word)
lt: !description mėnuo (pilnas žodis)

en: !description month (abbreviated)
lt: !description mėnuo (sutrumpintas)

en: !description day (full word)
lt: !description diena (pilnas žodis)

en: !description day (abbreviation)
lt: !description diena (sutrumpinta)

en: The unfiltered text used in the menu as link text for this item.
lt: Nenufiltruotas tekstas, naudojamas kaip meniu nuorodos tekstas šiam elementui.

en: @mime icon
lt: @mime ikona

en: Custom content
lt: Specifinis turinys

en: Clone @plugin %title
lt: Klonuoti @plugin %title

en: %title has been created.
lt: %title sukurtas.

en: %title could not be created.
lt: %title nepavyko sukurti.

en: %title has been updated.
lt: %title atnaujintas.

en: %title could not be updated.
lt: %title nepavyko atnaujinti.

en: @plugin %title was enabled.
lt: @plugin %title įjungtas.

en: @plugin %title was disabled.
lt: @plugin %title išjungtas.

en: The unique ID of the author of the comment.
lt: Unikalus komentaro autoriaus ID.

en: The title of the node the comment was posted to.
lt: Mazgo, kuriame buvo paskelbtas komentaras, pavadinimas.

en: The login name of the author of the node.
lt: Mazgo autoriaus prisijungimo vardas.

en: The email address of the author of the node.
lt: Mazgo autoriaus el. pašto adresas.

en: Node modification
lt: Mazgo redagavimas.

en: User's registration
lt: Vartotojo registracija

en: User's last login
lt: Vartotojo paskutinis prisijungimas

en: The current date in the user's timezone.
lt: Dabartinė data vartotojo laiko juostoje.

en: The URL of the account edit page.
lt: Nario paskyros redagavimo puslapio URL.

en: The title of the current page.
lt: Dabartinio puslapio pavadinimas.

en: The URL of the current page.
lt: Dabartinio puslapio URL.

en: The unique ID of the node's menu link.
lt: Unikalus mazgo meniu nuorodos ID.

en: The unique ID of the node's menu link parent.
lt: Unikalus mazgo meniu tėvinės nuorodos ID.

en: User paths
lt: Narių keliai

en: Update URL alias
lt: Atnaujintas URL pervadinimas

en: Nonce from @endpoint rejected because it is not correctly formatted, nonce: @nonce.
lt: Laikinas identifikatorius, gautas iš @endpoint, buvo atmestas, nes suformuotas nekorektiškai, laikinas identifikatorius: @nonce.

en: Nonce received from @endpoint is out of range (time difference: @intervals). Check possible clock skew.
lt: Laikinas identifikatorius, gautas iš @endpoint nepatenka į galimų reikšmių intervalą (laiko skirtumas: @intervals). Patikrinkite galimą laikrodžio paklaidą.

en: Nonce replay attempt blocked from @ip, nonce: @nonce.
lt: Laikino identifikatoriaus pakartotinis bandymas iš @ip užblokuotas, laikinas identifikatorius: @nonce.

en: End time
lt: Pabaigos laikas

en: Syslog identity
lt: Syslog tapatybė

en: Formatting help
lt: Formatavimo pagalba

en: Change view
lt: Pakisti viazdą

en: User signature
lt: Vartotojo parašas

en: The signature of a user.
lt: Vartotojo parašas.

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
lt: Unikalus mašinoms suprantamas tekstas. Gali būt sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir pabraukimų.

en: Allowed extensions: %ext
lt: Leidžiami plėtiniai: %ext

en: Maximum file size: %size
lt: Maksimalus failo dydis: %size

en: Enter a machine readable key for this form element. May contain only alphanumeric characters and underscores. This key will be used as the name attribute of the form element. This value has no effect on the way data is saved, but may be helpful if doing custom form processing.
lt: Įveskite mašinom suprantama šio formos elemento raktas. Gali būt sudarytas iš raidžių ir skaičių bei apatinio brūkšnio. Šis raktas bus naudojamas kaip atributo pavadinimas. Ši reikšmė neturi jokios įtakos duomenų saugojimui, bet naudinga darant savitą formos apdorojimą.

en: Label display
lt: Žymės rodymas

en: Determines the placement of the component's label.
lt: Nustatykite komponento žymės vietą.

en: %name must be a valid hexadecimal CSS color value.
lt: %name turi būti korektiška šešioliktainė CSS spalvos reikšmė.

en: Private fields are shown only to users with results access.
lt: Privatus laukelis rodomas tik nariams turintiems rezultatų peržiūrėjimo teise.

en: %name field value of @value must be numeric.
lt: %name laukelio reikšmė @value turi būt skaičius.
