ELMS (6.x-1.0-alpha8) - en to et translation catalogue (2289 entries)

en: Focus
et: Fookus

en: Home
et: Avaleht

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Images
et: Pildid

en: Previous
et: Eelmine

en: Image !current of !total
et: Pilt !current / !total

en: Next
et: Järgmine

en: user
et: kasutaja

en: select
et: selekteeri

en: Show on every page except the listed pages.
et: Näita kõigil lehtedel, välja arvatud nimetatutel.

en: Show on only the listed pages.
et: Näita ainult nimetatud lehekülgedel.

en: Pages
et: Lehed

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Reset to defaults
et: Taasta vaikeseaded

en: enabled
et: lubatud

en: enable
et: luba

en: context
et: kontekst

en: delete
et: kustuta

en: title
et: pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Administer
et: Haldus

en: Register
et: Registreeru

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: E-mail
et: E-post

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Private
et: Privaatne

en: content
et: sisu

en: Development
et: Arendus

en: Groups
et: Grupid

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Closed
et: Suletud

en: Invite only
et: Kutsu ainult

en: Wrong username or password.
et: Vale kasutajanimi või salasõna

en: Create group administrator
et: Loo grupi administraator

en: Delete group administrator
et: Kustuta grupi administraator

en: Send invitation
et: Saada kutse

en: Group activity
et: Grupi aktiivsus

en: Organic groups
et: Orgaanilised grupid

en: List
et: Nimekiri

en: Faces
et: Näod

en: Subject
et: Teema

en: Send email
et: Saada kiri

en: Actions
et: Toimingud

en: disabled
et: keelatud

en: Subscription saved.
et: Tellimus salvestatud.

en: Confirm
et: Kinnita

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Email addresses or usernames
et: Meiliaadressid või kasutajanimed

en: Personal message
et: Privaatsõnum

en: Additional details
et: Lisainfo

en: List of users
et: Kasutajate nimekiri

en: (approval needed)
et: (ootab heaks kiitmist)

en: admin
et: administraator

en: Age
et: Vanus

en: Last comment
et: Viimane kommentaar

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Do nothing.
et: Ära tee midagi.

en: Group posts
et: Grupi postitused

en: Target group
et: Sihtgrupp

en: Delete group
et: Kustuta grupp

en: Public
et: Avalik

en: New groups
et: Uued grupid

en: more
et: veel

en: Create !type
et: Loo !type

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Access control
et: Ligipääsu kontroll

en: New content subject
et: Uue sisu teema

en: (pending approval)
et: (ootab heakskiitu)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Administration
et: Haldus

en: footer
et: jalus

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Priority
et: Tähtsus

en: More
et: Veel

en: Action
et: Tegevus

en: On
et: Sees

en: error
et: veateade

en: Block title
et: Ploki pealkiri

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Categories
et: Kategooriad

en: Download
et: Allalaadimine

en: Version
et: Versioon

en: Go
et: Mine

en: view
et: näita

en: updated
et: uuendatud

en: created
et: loodud

en: Overview
et: Ülevaade

en: all
et: kõik

en: File
et: Manus

en: Tag
et: Sildid

en: File path
et: Faili asukoht

en: Login
et: Sisselogimine

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Size
et: Suurus

en: Links
et: Lingid

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Display settings
et: Kuvamise seaded

en: default
et: vaikimisi

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Message
et: Teade

en: Password
et: Parool

en: Block settings
et: Ploki sätted

en: Comment form
et: Kommentaari vorm

en: User contact form
et: Kasutaja kontaktvorm

en: - None -
et: - Puudub -

en: Country
et: Riik

en: Weight
et: Kaal

en: Variable
et: Muutuja

en: Image
et: Pilt

en: Center
et: Keskel

en: Help text
et: Abitekst

en: Types
et: Tüübid

en: Hierarchy
et: Hierarhia

en: Single
et: Üksik

en: Multiple
et: Mitu

en: Related terms
et: Seonduvad terminid

en: Required
et: Kohustuslik

en: root
et: juur

en: Parent
et: Vanem

en: Depth
et: Sügavus

en: none
et: puudub

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Add category
et: Lisa kategooria

en: Feed
et: Andmevoog

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Import
et: Impordi

en: Book
et: Raamat

en: Export
et: Ekspordi

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: General settings
et: Üldised seaded

en: settings
et: sätted

en: Back
et: Tagasi

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: username
et: kasutajanimi

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Font
et: Kirjastiil

en: Default
et: Vaikimisi

en: Background
et: Taust

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Download PDF
et: Laadi alla PDF

en: Display a PDF version of this page.
et: Näita sellest lehest PDF-versiooni.

en: Update
et: Uuenda

en: Open
et: Avatud

en: Blank
et: Tühi

en: Top
et: Ülesse

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Clean up
et: Puhasta

en: Archives
et: Arhiivid

en: Artist
et: Esitaja

en: Icon
et: Ikoon

en: Add new
et: Lisa uus

en: Schedule
et: Ajasta

en: Time
et: Aeg

en: Views
et: Vaated

en: Access
et: Ligipääs

en: Add
et: Lisa

en: remove
et: eemalda

en: View
et: Kuva

en: Length
et: Pikkus

en: Format
et: Vorming

en: Path
et: Tee

en: Dimensions
et: Mõõtmed

en: Filename
et: Failinimi

en: Vocabularies
et: Sõnastikud

en: Manage
et: Halda

en: Region
et: Regioon

en: Anchor
et: Ankur

en: Display
et: Kuva

en: Node type
et: Postituse liik

en: Menu
et: Menüü

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: results
et: tulemust

en: search
et: otsing

en: Feed URL
et: Voo link

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: never
et: mitte kunagi

en: Add item
et: Lisa element

en: Updated
et: Uuendatud

en: Text
et: Tekst

en: Theme
et: Teema

en: Layout
et: Paigutus

en: name
et: nimi

en: read more
et: loe edasi

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: <none>
et: &lt;puudub&gt;

en: Component
et: Komponent

en: Statistics
et: Statistika

en: Advanced search
et: Täpsem otsing

en: #
et: nr

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Attachment
et: Manus

en: Permitted file extensions
et: Lubatud faililaiendid

en: Extensions that users in this role can upload. Separate extensions with a space and do not include the leading dot.
et: Faililaiendid, mida selle rolli kasutajad võivad üles laadida. Eralda laiendid tühikuga ja ära lisa punkti laiendi ette.

en: n/a
et: puudub

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Picture
et: Pilt

en: Titles
et: Pealkirjad

en: Paths
et: Asukohad

en: Taxonomy settings
et: Taksonoomia seaded

en: type
et: tüüp

en: Mail
et: E-post

en: Before
et: Enne

en: After
et: Pärast

en: Database type
et: Andmebaasi liik

en: User
et: Kasutaja

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: action
et: toiming

en: Continue
et: Jätka

en: Configure
et: Seadistus

en: Email
et: E-kiri

en: Default Settings
et: Vaikesätted

en: Check
et: Kontrolli

en: Files
et: Failid

en: file
et: fail

en: status
et: olek

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Error
et: Viga

en: Options
et: Valikud

en: Contact
et: Kontakt

en: Created
et: Loodud

en: Node
et: Postitus

en: Sent email to %recipient
et: Saada e-mail %recipient aadressil

en: Unable to send email to %recipient
et: Aadressile %recipient ei ole võimalik e-posti saata

en: The subject of the message.
et: Sõnumi teemarida.

en: Number of columns
et: Tulpade arv

en: Create
et: Loo

en: Separator
et: Eraldaja

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Are you sure you want to delete %title?
et: Kas soovid kindlasti kustutada %title?

en: term
et: termin

en: Expanded
et: Laiendatud

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
et: Valikuline. Menüüs vajuvad raskemad elemendid allapoole ja kergemad tõusevad ülespoole.

en: Question
et: Küsimus

en: Answer
et: Vastus

en: Printer-friendly version
et: Prindi

en: All
et: Kõik

en: Access log
et: Kasutuslogi

en: Active
et: Aktiivne

en: Done
et: Valmis

en: Points
et: Punktid

en: Post
et: Postitus

en: Submit @name
et: Postita @name

en: Submitted
et: Vastatud

en: Year
et: Aasta

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Add content
et: Lisa sisu

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Block
et: Plokk

en: Add block
et: Lisa plokk

en: Override title
et: Kirjuta pealkiri üle

en: CSS class
et: CSS klass

en: View type
et: Kuva liik

en: Page
et: Lehekülg

en: Pager ID
et: Lehitseja ID

en: Bottom
et: Alumine

en: RSS
et: RSS vood

en: Configuration saved.
et: Seaded on salvestatud.

en: Node links
et: Postituse viited

en: Taxonomy terms
et: Taksonoomia terminid

en: User picture
et: Kasutaja pilt

en: Submission information
et: Vastuse andmed

en: Footer message
et: Jaluse tekst

en: Mission
et: Missioon

en: Site name
et: Saidi nimi

en: Site slogan
et: Saidi hüüdlause

en: Node types
et: Sisutüübid

en: User settings
et: Kasutaja sätted

en: Database
et: Andmebaas

en: Not found
et: Ei leitud

en: Module
et: Moodul

en: Off
et: Väljas

en: Always
et: Alati

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Your changes have been saved.
et: Sinu muudatused on salvestatud.

en: Up to date
et: Värske

en: Header
et: Päis

en: Left sidebar
et: Vasak külgriba

en: Right sidebar
et: Parem külgriba

en: Footer
et: Jalus

en: Inline
et: Samal real

en: Recipients
et: Saajad

en: Hourly threshold
et: Tunnine lävi

en: Your name
et: Sinu nimi

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Feed title
et: Voo pealkiri

en: Custom
et: Kohandatud

en: Throttle
et: Ventiil

en: Roles
et: Rollid

en: Role ID
et: Rolli ID

en: Comment
et: Kommentaar

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Score
et: Tulemus

en: Published
et: Avaldatud

en: Input format
et: Sisestamise formaat

en: Signature
et: Allkiri

en: Filter
et: Filtreeri

en: Location
et: Asukoht

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Sticky at top of lists
et: Püsib nimekirja alguses

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Log message
et: Logiteade

en: Poll choices
et: Küsitluse vastusevalikud

en: Session ID
et: Seansi ID

en: File ID
et: Faili ID

en: File name
et: Faili nimi

en: Node revision ID
et: Kohendatud postituse ID

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Vocabulary ID
et: Sõnastiku ID

en: Vocabulary name
et: Sõnastiku nimi

en: Term
et: Termin

en: Term ID
et: Termini ID

en: Term name
et: Termini nimi

en: User role
et: Kasutaja roll

en: Last access
et: Viimane külastus

en: Last login
et: Viimane sisselogimine

en: Content field
et: Sisuväli

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Field type
et: Välja tüüp

en: Global settings
et: Üldseaded

en: Fields
et: Väljad

en: Widget type
et: Vidina liik

en: Contains
et: Sisaldab

en: Does not contain
et: Ei sisalda

en: Is less than
et: väiksem kui

en: Is less than or equal to
et: väiksem või võrdne

en: Is equal to
et: võrdne

en: Is greater than or equal to
et: suurem või võrdne

en: Is greater than
et: on suurem kui

en: Is not equal to
et: pole võrdne

en: Count
et: Arv

en: Overridden
et: Üle kirjutatud

en: Add action
et: Lisa tegevus

en: Conditions
et: Tingimused

en: Add a condition
et: Lisa tingimus

en: Number of rows
et: Ridade arv

en: Mode
et: Viis

en: Normal
et: Tavaline

en: Warning
et: Hoiatus

en: N/A
et: Puudub

en: OPML feed
et: OPML allikas

en: %time ago
et: %time tagasi

en: Nodes
et: Postitused

en: Authored by
et: Autor

en: Advanced
et: Täpsem

en: User Interface
et: Kasutajaliides

en: BBCode
et: BB-kood

en: Node Title
et: Sisu pealkiri

en: Up
et: Üles

en: Performance
et: Jõudlus

en: 1 attachment | @count attachments
et[0]: 1 manus
et[1]: @count manust

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: This field is required.
et: See väli on kohustuslik.

en: Textfield
et: Tekstiväli

en: Maximum
et: Maksimum

en: Range
et: Vahemik

en: Scale
et: Skaleerimine

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Medium
et: Keskmine

en: Media
et: Meedia

en: Sortable
et: Sorditav

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Caching
et: Puhverdamine

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: Month
et: Kuu

en: Details
et: Üksikasjad

en: Prev
et: Eelmine

en: System
et: Süsteem

en: Domain
et: Domeen

en: Amount
et: Kogus

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Current
et: Praegune

en: Phone
et: Telefon

en: Address
et: Aadress

en: State
et: Olek

en: Terms
et: Terminid

en: Code
et: Kood

en: Inactive
et: Passiivne

en: Recipient
et: Adressaat

en: Frequency
et: Sagedus

en: OR
et: VÕI

en: help page
et: abi leht

en: security
et: turvalisus

en: Members
et: Liikmed

en: node
et: postitus

en: General
et: Üldine

en: Cleanup
et: Puhastamine

en: Calendar
et: Kalender

en: Method
et: Meetod

en: My groups
et: Minu grupid

en: Egypt
et: Egiptus

en: Namibia
et: Namiibia

en: Israel
et: Iisrael

en: Iran
et: Iraan

en: New Zealand
et: Uus-Meremaa

en: Cuba
et: Kuuba

en: Brazil
et: Brasiilia

en: Chile
et: Tšiili

en: Australia/Yancowinna
et: Austraalia/Yancowinna

en: Europe/Amsterdam
et: Euroopa/Amsterdam

en: Europe/Andorra
et: Euroopa/Andorra

en: Europe/Athens
et: Euroopa/Ateena

en: Europe/Belfast
et: Euroopa/Belfast

en: Europe/Belgrade
et: Euroopa/Belgrad

en: Europe/Berlin
et: Euroopa/Berliin

en: Europe/Bratislava
et: Euroopa/Bratislava

en: Europe/Brussels
et: Euroopa/Brüssel

en: Europe/Bucharest
et: Euroopa/Bukarest

en: Europe/Budapest
et: Euroopa/Budapest

en: Europe/Chisinau
et: Euroopa/Chisinau

en: Europe/Copenhagen
et: Euroopa/Kopenhaagen

en: Europe/Dublin
et: Euroopa/Dublin

en: Europe/Gibraltar
et: Euroopa/Gibraltar

en: Europe/Helsinki
et: Euroopa/Helsingi

en: Europe/Istanbul
et: Euroopa/Istanbul

en: Europe/Kaliningrad
et: Euroopa/Kaliningrad

en: Europe/Kiev
et: Euroopa/Kiiev

en: Europe/Lisbon
et: Euroopa/Lissabon

en: Europe/Ljubljana
et: Euroopa/Ljubljana

en: Europe/London
et: Euroopa/London

en: Europe/Luxembourg
et: Euroopa/Luxembourg

en: Europe/Malta
et: Euroopa/Malta

en: Europe/Minsk
et: Euroopa/Minsk

en: Europe/Monaco
et: Euroopa/Monaco

en: Europe/Moscow
et: Euroopa/Moskva

en: Europe/Nicosia
et: Euroopa/Nicosia

en: Europe/Oslo
et: Euroopa/Oslo

en: Europe/Paris
et: Euroopa/Pariis

en: Europe/Prague
et: Euroopa/Praha

en: Europe/Riga
et: Euroopa/Riia

en: Europe/Rome
et: Euroopa/Rooma

en: Europe/Samara
et: Euroopa/Samara

en: Europe/San_Marino
et: Euroopa/San_Marino

en: Europe/Sarajevo
et: Euroopa/Sarajevo

en: Europe/Skopje
et: Euroopa/Skopje

en: Europe/Sofia
et: Euroopa/Sofia

en: Europe/Stockholm
et: Euroopa/Stockholm

en: Europe/Tallinn
et: Euroopa/Tallinn

en: Europe/Tiraspol
et: Euroopa/Tiraspol

en: Europe/Vatican
et: Euroopa/Vatikan

en: Europe/Vienna
et: Euroopa/Viin

en: Europe/Vilnius
et: Euroopa/Vilnius

en: Europe/Warsaw
et: Euroopa/Varssav

en: Europe/Zagreb
et: Euroopa/Zagreb

en: Japan
et: Jaapan

en: Libya
et: Liibüa

en: Poland
et: Poola

en: Singapore
et: Singapur

en: Turkey
et: Türgi

en: Week
et: Nädal

en: Day
et: Päev

en: Table
et: Tabel

en: here
et: siin

en: am
et: AM

en: pm
et: PM

en: Now
et: Praegu

en: All views
et: Kõik vaated

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Base
et: Baas

en: administer pathauto
et: pathauto administreerimine

en: Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.
et: Võimaldab moodulitel automaatselt inimsõbralikke URL aadresse genereerida.

en: !time ago
et: !time tagasi

en: Other
et: Muu

en: Backup
et: Varundamine

en: Align
et: Joondus

en: Background color
et: Taustavärv

en: Navigation
et: Menüü

en: Basic
et: Lihtne

en: Color
et: Värv

en: access content
et: sisu vaatamine

en: List type
et: Loendi liik

en: Role
et: Roll

en: Select all
et: Vali kõik

en: Allow
et: Luba

en: Destination
et: Sihtpunkt

en: String
et: Sõne

en: Case
et: Tõst

en: Users
et: Kasutajad

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Referrer
et: Viitaja

en: Exists
et: Väljumine

en: Site off-line message
et: Hooldustööde ajal kuvatav sõnum

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
et: Hetkel on @site lehel hooldustööd. Oleme varsti tagasi. Täname Teid kannatlikuse eest!

en: Message to show visitors when the site is in off-line mode.
et: Külastajatele kuvatav sõnum, kui sait on välja lülitatud.

en: Default front page
et: Vaikimisi esileht

en: Both
et: Mõlemad

en: Last
et: Viimane

en: Text processing
et: Teksti töötlemine

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: Rows
et: Ridu

en: Create content
et: Lisa sisu

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: access denied
et: ligipääs keelatud

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: <All>
et: &lt;kõik&gt;

en: access all views
et: ligipääs kõigile vaadetele

en: Views are customized lists of content on your system; they are highly configurable and give you control over how lists of content are presented.
et: Vaated kuvavad sinu süsteemi sisu kohandatud nimekirjadena, mis on väga laias ulatuses seadistatavad, andes kontrolli nende kuvamise üle sulle.

en: Tools
et: Tööriistad

en: Clone
et: Klooni

en: Summary, sorted ascending
et: Kokkuvõte, sorteeritud kasvavalt

en: Summary, sorted descending
et: Kokkuvõte, sorteeritud kahanevalt

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Normal menu item
et: Tavaline menüükirje

en: Empty text
et: Tühi tekst

en: Down
et: Alla

en: Arguments
et: Argumendid

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Filters
et: Filtrid

en: Optional
et: Valikuline

en: Order
et: Järjestus

en: View name must be alphanumeric or underscores only.
et: Vaate nimi tohib sisaldada ainult numbreid, tähti ja allkriipsu.

en: administer views
et: vaadete haldamine

en: Random
et: Juhuslik

en: Uncategorized
et: Kategoriseerimata

en: Position
et: Asukoht

en: Integer
et: Täisarv

en: Basic settings
et: Põhilised sätted

en: Template
et: Mall

en: Last checked
et: Viimati kontrollitud

en: Basic setup
et: Põhiline seadistus

en: Profile name
et: Profiili nimi

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
et: Näita, kui järgnev PHP kood tagastab <code>TRUE</code> (PHP režiim, ainult ekspertidele).

en: Buttons and plugins
et: Nupud ja pistikmoodulid

en: Editor appearance
et: Toimetaja välimus

en: left
et: vasakule

en: right
et: paremale

en: Path location
et: Asukoht

en: Block formats
et: Plokkvormingud

en: Preformatted
et: Eelvormindatud

en: Remove linebreaks
et: Reamurdmiste eemaldamine

en: Editor CSS
et: CSS-redaktor

en: CSS path
et: CSS kataloog

en: CSS classes
et: CSS klassid

en: Profile
et: Profiil

en: Close
et: Sulge

en: filters
et: filtrid

en: Term description
et: Termini kirjeldus

en: fields
et: väljad

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Flag
et: Lipp

en: Operation
et: Operatsioon

en: reply
et: vasta

en: Duration
et: Kestus

en: Original
et: Originaal

en: Threshold
et: Piirmäär

en: Function
et: Funktsioon

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Do nothing
et: Ei tehta midagi

en: Location name
et: Asukoha nimetus

en: Street
et: Tänav

en: Additional
et: Muud andmed

en: City
et: Linn

en: Postal code
et: Sihtnumber

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: State/Province
et: Maakond

en: Settings for Location module
et: Asukohamooduli seadistused.

en: Collapsed
et: Suletud

en: Fax number
et: Faksi number

en: Phone number
et: Telefoni number

en: Germany
et: Saksamaa

en: Logout
et: Logi välja

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Updated date
et: Viimati uuendatud

en: Default language
et: Vaikimisi keel

en: Rules
et: Reeglid

en: Afghanistan
et: Afganistan

en: Albania
et: Albaania

en: Algeria
et: Alžeeria

en: American Samoa
et: Ameerika Samoa

en: Antarctica
et: Antarktika

en: Antigua and Barbuda
et: Antigua ja Barbuda

en: Argentina
et: Argentiina

en: Armenia
et: Armeenia

en: Australia
et: Austraalia

en: Azerbaijan
et: Aserbaidžaan

en: Bahamas
et: Bahama

en: Bahrain
et: Bahrein

en: Belarus
et: Valgevene

en: Belgium
et: Belgia

en: Bolivia
et: Boliivia

en: Bosnia and Herzegovina
et: Bosnia ja Hertsegoviina

en: Bouvet Island
et: Bouvet’ saar

en: Bulgaria
et: Bulgaaria

en: Cambodia
et: Kambodža

en: Cameroon
et: Kamerun

en: Canada
et: Kanada

en: Cape Verde
et: Roheneemesaared

en: Cayman Islands
et: Kaimani saared

en: Central African Republic
et: Kesk-Aafrika Vabariik

en: Chad
et: Tšaad

en: China
et: Hiina

en: Christmas Island
et: Jõulusaar

en: Cocos (Keeling) Islands
et: Kookossaared

en: Colombia
et: Kolumbia

en: Comoros
et: Komoori saared

en: Cook Islands
et: Cooki saared

en: Cyprus
et: Küpros

en: Czech Republic
et: Tšehhi Vabariik

en: Denmark
et: Taani

en: Dominican Republic
et: Dominikaani Vabariik

en: East Timor
et: Ida-Timor

en: Equatorial Guinea
et: Ekvatoriaal-Guinea

en: Estonia
et: Eesti

en: Ethiopia
et: Etioopia

en: Faroe Islands
et: Fääri saared

en: Finland
et: Soome

en: France
et: Prantsusmaa

en: French Guiana
et: Prantsuse Gujana

en: French Polynesia
et: Prantsuse Polüneesia

en: Georgia
et: Gruusia

en: Greece
et: Kreeka

en: Greenland
et: Gröönimaa

en: Heard Island and McDonald Islands
et: Heardi ja McDonaldi saared

en: Hungary
et: Ungari

en: Iceland
et: Island

en: Indonesia
et: Indoneesia

en: Iraq
et: Iraak

en: Ireland
et: Iirimaa

en: Italy
et: Itaalia

en: Jordan
et: Jordaania

en: Kazakhstan
et: Kasahstan

en: Kuwait
et: Kuveit

en: Kyrgyzstan
et: Kõrgõzstan

en: Latvia
et: Läti

en: Lebanon
et: Liibanon

en: Liberia
et: Libeeria

en: Lithuania
et: Leedu

en: Luxembourg
et: Luksemburg

en: Madagascar
et: Madagaskar

en: Malaysia
et: Malaisia

en: Maldives
et: Maldiivid

en: Marshall Islands
et: Marshalli saared

en: Mauritania
et: Mauritaania

en: Mexico
et: Mehhiko

en: Micronesia
et: Mikroneesia

en: Mongolia
et: Mongoolia

en: Morocco
et: Maroko

en: Mozambique
et: Mosambiik

en: Myanmar
et: Birma

en: Netherlands
et: Holland

en: Netherlands Antilles
et: Hollandi Antillid

en: New Caledonia
et: Uus-Kaledoonia

en: Nigeria
et: Nigeeria

en: Norfolk Island
et: Norfolki saar

en: North Korea
et: Põhja-Korea

en: Northern Mariana Islands
et: Põhja-Mariaanid

en: Norway
et: Norra

en: Oman
et: Omaan

en: Palau
et: Belau

en: Papua New Guinea
et: Paapua Uus-Guinea

en: Peru
et: Peruu

en: Philippines
et: Filipiinid

en: Qatar
et: Katar

en: Reunion
et: Réunion

en: Romania
et: Rumeenia

en: Russia
et: Venemaa

en: Rwanda
et: Ruanda

en: Saudi Arabia
et: Saudi-Araabia

en: Seychelles
et: Seišellid

en: Slovakia
et: Slovakkia

en: Slovenia
et: Sloveenia

en: Solomon Islands
et: Saalomonisaared

en: Somalia
et: Somaalia

en: South Africa
et: Lõuna-Aafrika

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
et: Lõuna-Georgia ja Lõuna-Sandwichi saared

en: Spain
et: Hispaania

en: Sudan
et: Sudaan

en: Svalbard and Jan Mayen
et: Svalbard ja Jan Mayen

en: Swaziland
et: Svaasimaa

en: Sweden
et: Rootsi

en: Switzerland
et: Šveits

en: Syria
et: Süüria

en: Tajikistan
et: Tadžikistan

en: Tanzania
et: Tansaania

en: Thailand
et: Tai

en: Trinidad and Tobago
et: Trinidad ja Tobago

en: Tunisia
et: Tuneesia

en: Turkmenistan
et: Türkmenistan

en: Turks and Caicos Islands
et: Turksi and Caicose saared

en: Ukraine
et: Ukraina

en: United Arab Emirates
et: Araabia Ühendemiraadid

en: United Kingdom
et: Suurbritannia

en: United States
et: Ameerika Ühendriigid

en: United States Minor Outlying Islands
et: Ühendriikide hajasaared

en: Uzbekistan
et: Usbekistan

en: Wallis and Futuna
et: Wallis ja Futuna

en: Yemen
et: Jeemen

en: Database name
et: Andmebaasi nimi

en: Add user
et: Lisa kasutaja

en: Regular expression
et: Regulaaravaldis

en: Formatting guidelines
et: Vormindusjuhised

en: Size of textfield
et: Tekstivälja suurus

en: Authoring information
et: Autorluse teave

en: Authored on
et: Kirjutamise kuupäev

en: Format: %time. Leave blank to use the time of form submission.
et: Vorming: %time. Jäta tühjaks, et kasutada postitamise aega.

en: Leave blank for %anonymous.
et: Jäta tühjaks, et oleks  %anonymous .

en: Hidden
et: Peidetud

en: Attachments
et: Manused

en: File attachments
et: Kaasapandud failid

en: Browse
et: Sirvi

en: Approved
et: Kinnitatud

en: Short Description
et: Lühikirjeldus

en: Root
et: Juur

en: minute
et: minut

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
et: Sisesta üks aadress reale. Tärn (*) on kasutatav, kui metamärk (wildcard). Näidisaadressid on %blog blogilehe jaoks ja %blog-wildcard iga personaalse blogi jaoks. %front on kasutatav avalehe jaoks.

en: Other queries
et: Muud päringud

en: Key
et: Võti

en: WIDTHxHEIGHT
et: LAIUSXKÕRGUS

en: Maximum file size per upload
et: Maksimaalne faili suurus üleslaadimise kohta

en: File Browser
et: Failibrauser

en: File Upload
et: Faili üleslaadimine

en: [<a href="@link">more help...</a>]
et: [<a href="@link">rohkem juhiseid...</a>]

en: Upload file
et: Lae fail üles

en: Display a printer-friendly version of this page.
et: Näita sellest lehest printerisõbralikku versiooni.

en: Timer
et: Taimer

en: Change
et: Muutmine

en: English
et: Inglise keel

en: Messages
et: Sõnumid

en: Edit term
et: Muuda terminit

en: Tokens
et: Märgised

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Switch
et: Vaheta

en: Countries
et: Riigid

en: Allowed HTML tags
et: Lubatud HTML-märgendid

en: Sources
et: Allikad

en: Clear
et: Tühjenda

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: The update has been performed.
et: Uuendus on läbi viidud.

en: Node title
et: Postituse pealkiri

en: Node body
et: Postituse sisu

en: update
et: uuendus

en: View user profile.
et: Vaata kasutaja profiili.

en: Full text
et: Täistekst

en: Feed settings
et: Voo sätted

en: Source
et: Allikas

en: Date/Time
et: Kuupäev/aeg

en: published
et: avaldatud

en: The changes have been saved.
et: Muutused on salvestatud.

en: Undo
et: Võta tagasi

en: Search results
et: Otsingu tulemused

en: Your search yielded no results
et: Otsing ei andnud tulemusi

en: Please enter some keywords.
et: Sisesta mõni märksõna.

en: unlimited
et: piiramata

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Display name
et: Kuvanimi

en: Features
et: Omadused

en: Replace
et: Asenda

en: Definition
et: Definitsioon

en: Allowed values list
et: Lubatud väärtuste nimekiri

en: Today
et: Täna

en: Yesterday
et: Eile

en: Publishing options
et: Avaldamise seaded

en: First
et: Esimene

en: Query
et: Päring

en: Configure block
et: Seadista plokki

en: NO
et: EI

en: YES
et: JAH

en: Site's time zone
et: Saidi ajavöönd

en: Date's time zone
et: Kuupäeva ajavöönd

en: hour
et: tund

en: timezone
et: ajavöönd

en: Hour
et: Tund

en: Minute
et: Minut

en: Second
et: Sekund

en: Input Type
et: Sisestamise tüüp

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: Text field
et: Tekstiväli

en: To Date
et: Kuni kuupäevani

en: Default Display
et: Vaikimisi kuva

en: Time zone handling
et: Ajavööndi haldus

en: Long
et: Pikk

en: Short
et: Lühike

en: To date
et: Kuni kuupäevani

en: From date
et: Alates kuupäevast

en: Moderated
et: Modereeritud

en: Posts
et: Postitusi

en: Mission statement
et: Missioon

en: Disable mousezoom
et: Hiirega suurendamise keelamine

en: Disable using the scroll wheel to zoom the map.
et: Hiirerullikuga kaardi suurendamise keelamine.

en: Location chooser
et: Asukoha valija

en: Disable dragging
et: Keela lohistamine

en: Disable keyboard
et: Klaviatuuri keelamine

en: Disable the keyboard shortcuts.
et: Klaviatuuri kiirklahvide keelamine.

en: Add scale control to map.
et: Lisa kaardile suurenduse nupud.

en: Adds a scale control to the map in the default position.
et: Lisab kaardile suurenduse nupud vaikimisi asukohta.

en: Configure GMap settings
et: GMap-i sätted.

en: Lines
et: Jooned

en: Circles
et: Ringid

en: Fill color
et: Värv

en: Fill opacity
et: Läbipaistvus

en: GMap Location
et: GMap asukoht

en: Configure GMap Location settings.
et: GMap asukoha sätted.

en: Map type
et: Kaardi tüüp

en: Controls
et: Nupud

en: The Latitude and Longitude of the centre of the map
et: Kaardi keskpunkti laius- ja pikkuskraad

en: Map width
et: Kaardi laius

en: The map width, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
et: Kaardi laius CSSi pikkusena või protsendina. Näited: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: Map height
et: Kaardi kõrgus

en: Alignment
et: Joondus

en: The current magnification of the map
et: Kaardi suurendus

en: Macro text
et: Kopeeritav kood

en: Filter to allow insertion of a google map into a node
et: Filter, mis võimaldab Google Map'i lisamist sisuüksusesse.

en: UI for building GMap macros.
et: GMap makrode loomise kasutusliides.

en: Workflow
et: Töövoog

en: Randomize
et: Juhuslikult

en: Link label
et: Lingi silt

en: author
et: autor

en: AND
et: JA

en: Revert
et: Tühista

en: Empty
et: Tühi

en: Greater than
et: Suurem kui

en: Equal to
et: Võrdne

en: Less than
et: Väiksem kui

en: PHP code
et: PHP kood

en: Select a user
et: Vali kasutaja

en: You must select a user.
et: Kasutaja on nõutud.

en: Open in new window
et: Ava uues aknas

en: Display fields
et: Väljade kuvamine

en: profile
et: profiil

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Date formats
et: Kuupäeva vormingud

en: White
et: Valge

en: Units
et: Ühikud

en: Last run
et: Viimati käivitus

en: Site information
et: Veebisaidi andmed

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: or
et: või

en: Keep
et: Säilitatakse

en: Results
et: Tulemused

en: Poll settings
et: Küsitluse seaded

en: Convert
et: Teisenda

en: Delete term
et: Kustuta termin

en: Parent term
et: Vanemtermin

en: All blogs
et: Kõik blogid

en: Style
et: Stiil

en: Forums
et: Foorumid

en: Glossary
et: Sõnastik

en: Superscript
et: Ülaindeks

en: Other groups
et: Teised grupid

en: view revisions
et: redaktsioonide vaatamine

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: !date by !username
et: !date - !username

en: revert
et: tühista

en: Revision
et: Redaktsioon

en: current revision
et: praegune redaktsioon

en: Changes to %name
et: %name muudatused

en: Destination name
et: Sihtkoha nimi

en: Track
et: Jälgi

en: Schema
et: Skeem

en: User management
et: Kasutajate haldus

en: Permissions
et: Õigused

en: Your settings have been saved.
et: Sätted on salvestatud.

en: Search options
et: Otsingu seaded

en: Last modified
et: Viimati muudetud

en: Schedules
et: Plaanilised

en: Changed
et: Muudetud

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: Reverse
et: Vastupidi

en: create
et: loo

en: Forbidden
et: Keelatud

en: Thousands separator
et: Tuhandete eraldaja

en: Aland Islands
et: Ahvenamaa

en: Fiji
et: Fidži

en: Falkland Islands
et: Falklandi saared

en: South Korea
et: Lõuna-Korea

en: Saint Lucia
et: Santa Luċija

en: Sao Tome and Principe
et: São Tomé ja Príncipe

en: French Southern Territories
et: Prantsuse Lõunaalad

en: Saint Vincent and the Grenadines
et: Saint Vincent ja Grenadiinid

en: British Virgin Islands
et: Briti Neitsisaared

en: U.S. Virgin Islands
et: USA Neitsisaared

en: User name
et: Kasutajanimi

en: %type settings
et: %type sätted

en: Not published
et: Pole avaldatud

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
et: Sinu PHP seaded määravad maksimaalseks üleslaaditava faili suuruseks %size.

en: Menu settings
et: Menüü sätted

en: Color scheme
et: Värviskeem

en: Gray
et: Hall

en: Unformatted
et: Vormindamata

en: Formats
et: Vormingud

en: @type: deleted %title.
et: @type: %title kustutatud.

en: New !type
et: Uus !type

en: YouTube username
et: YouTube kasutajanimi

en: RSS Feed
et: RSS-voog

en: Allowed file extensions
et: Lubatud faililaiendid

en: New comments
et: Uued kommentaarid

en: New
et: Uus

en: Enter username
et: Sisesta kasutajanimi

en: Username not found
et: Kasutajanime ei leitud

en: Relationships
et: Suhted

en: Plural
et: Mitmus

en: Relationship
et: Seos

en: relationships
et: suhted

en: image
et: pilt

en: Basic information
et: Baasinfo

en: Sort criteria
et: Sorteerimise alus

en: Base path
et: Baasasukoht

en: Display style
et: Kuvamisstiil

en: <Hidden>
et: &lt;peidetud&gt;

en: The primary identifier for a node.
et: Postituse peamine identifitseerija.

en: Parent menu item
et: Vanemmenüükirje

en: Delete action
et: Kustuta toiming

en: Themes
et: Teemad

en: Translations
et: Tõlked

en: JPEG quality
et: JPEG kvaliteet

en: Join
et: Liitu

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: administer nodes
et: postituste haldamine

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Privacy
et: Privaatsus

en: !name field is required.
et: Välja !name täitmine on kohustuslik.

en: Comment settings
et: Kommenteerimise sätted

en: Sticky
et: Kleepuv

en: Read only
et: Ainult lugemisõigus

en: Ok
et: Olgu

en: cancel
et: katkesta

en: Tabs
et: Sakid

en: Processing
et: Töötlemine

en: Finished
et: Valmis

en: Output format
et: Väljundvorming

en: Storage
et: Ladu

en: Control how your image/file browser works.
et: Seadista kuidas sinu pildi/failihaldur töötab.

en: File upload error. Could not move uploaded file.
et: Faili üleslaadimine ebaõnnestus. Üleslaetud faili liigutamine ebaõnnestus.

en: Page name
et: Lehe nimi

en: Submissions
et: Vastused

en: Analysis
et: Analüüs

en: Clear Form Submissions
et: Tühjenda vormi vastused

en: Are you sure you want to delete all submissions for this form?
et: Kas oled kindel, et soovid kõik selle vormi vastused kustutada?

en: Are you sure you want to delete this submission?
et: Kas oled kindel, et soovid selle vastuse kustutada?

en: webform
et: veebivorm

en: Webforms
et: Veebivormid

en: View and edit all the available webforms on your site.
et: Vaata ja muuda saidil saadaolevaid veebivorme.

en: Webform
et: Veebivorm

en: Global configuration of webform functionality.
et: Veebivormide funktsionaalsuse globaalne seadistamine.

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
et: Kasutajatele uue vormi või küsimustiku koostamine. Postitused ja nende statistika salvestatakse ning see on saadaval vastavate õigustega kasutajatele.

en: Advanced Options
et: Täpsemad valikud

en: Mandatory
et: Nõutav

en: every hour
et: iga tund

en: every day
et: iga päev

en: every week
et: iga nädal

en: Submission #@sid
et: Vastus nr @sid

en: Previous submission
et: Eelmine vastus

en: Next submission
et: Järgmine vastus

en: Submitted by !name
et: Vastas !name

en: Next Page >
et: Järgmine leht >

en: < Previous Page
et: < Eelmine leht

en: Go back to the form
et: Tagasi vormi juurde

en: Enables the creation of forms and questionnaires.
et: Võimaldab vormide ja küsimustike loomist.

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Timezone
et: Ajavöönd

en: Slogan
et: Tunnuslause

en: This text will be displayed at the bottom of each page. Useful for adding a copyright notice to your pages.
et: See tekst lisatakse iga lehe alla. Kasulik kopeerimisõiguste kuvamiseks.

en: Alternate text
et: Alternatiivne tekst

en: Apply
et: Rakenda

en: Select
et: Vali

en: Leave this group
et: Lahku sellest grupist

en: Administrators
et: Administraatorid

en: Show blocks
et: Kuva plokke

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Go to page @number
et: Mine lehele @number

en: Enter the terms you wish to search for.
et: Sisesta märksõnad, mida soovid otsida.

en: Bold
et: Rasvane

en: Information
et: Andmed

en: No content types available.
et: Ühtki sisu tüüpi ei ole saadaval.

en: PHP Code
et: PHP-kood

en: Simple
et: Lihtne

en:  content
et:  sisu

en: British Indian Ocean Territory
et: Briti India ookeani territoorium

en: Croatia
et: Horvaatia

en: Macedonia
et: Makedoonia

en: Western Sahara
et: Lääne-Sahara

en: Internationalization
et: Internationaliseerimine

en: Translation
et: Tõlge

en: Translation status
et: Tõlkimise olek

en: Blocks
et: Plokid

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
et: Valides PHP režiimi, siseta PHP kood %php vahele. Pea meeles, et ebakorrektne PHP-kood võib Drupali kodulehe katki teha.

en: Menus
et: Menüüd

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
et: Komadega eraldatud loend märksõnadest, mis kirjeldavad seda sisuelementi. Näiteks: naljakas, benžihüpe, "Kompanii, Inst.".

en: Relative
et: Suhteline

en: Customize Default Value
et: Vaikimisi väärtuse muutmine

en: Above
et: Üleval

en: Number of values
et: Väärtuste arv

en: User's time zone
et: Kasutaja ajavöönd

en: The raw date value.
et: Kuupäeva toorväärtus.

en: The formatted date.
et: Vormindatud kuupäev.

en: @min and @max
et: @min ja @max

en: Date Popup
et: Kuupäeva hüpikaken

en: Third
et: Kolmas

en: Default time zone
et: Vaikimisi ajavöönd

en: site timezone name
et: saidi ajavööndi nimi

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@handbook-cck">CCK</a> or the <a href="@project-cck">CCK project page</a>.
et: Saamaks rohkem teavet vaata netikäsiraamatust <a href="@handbook-cck">CCK</a> kohta või <a href="@project-cck">CCK projekti lehte</a>.

en: Add another item
et: Lisa uus

en: Search Result
et: Otsingu tulemus

en: Manage fields
et: Väljade haldus

en: Remove field
et: Eemalda väli

en: Allows administrators to define new content types.
et: Võimaldab administraatoritel määratleda sissekande tüüpe.

en: Trimmed
et: Lühendatud

en: Used in
et: Kasutuskoht

en: No fields have been defined for any content type yet.
et: Ühelegi sisutüübile pole veel määratud välju.

en: no styling
et: ilma stiilita

en: simple
et: lihtne

en: fieldset
et: väljade kogu

en: fieldset - collapsible
et: väljade kogu - kahandatav

en: fieldset - collapsed
et: väljade kogu - kahandatud

en: Added field %label.
et: Lisatud väli %label.

en: Save field settings
et: Salvesta välja sätted

en: The update has encountered an error.
et: Uuendamisel tekkis viga.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
et[0]: 1 element edukalt töödeldud:
et[1]: @count elementi edukalt töödeldud:

en: Title (link)
et: Pealkiri (link)

en: Title (no link)
et: Pealkiri (pole link)

en: Autocomplete text field
et: Iselõpetusega tekstiväli

en: Decimal
et: Kümnendmurd

en: Float
et: Ujukomaarv

en: Minimum
et: Miinimum

en: Precision
et: Täpsus

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
et: Kogu andmebaasi salvestatava numbri pikkus koos komakohast paremale jäävate numbritega.

en: The number of digits to the right of the decimal.
et: Numbrite arv komakohast paremal.

en: Decimal marker
et: Komakoha tähis

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
et: Märk, mille kasutaja sisestab väljale komakohtade eraldajana.

en: Allowed values
et: Lubatud väärtused

en: unformatted
et: vormindamata

en: Defines numeric field types.
et: Defineerib numbrilisi väljatüüpe.

en: Check boxes/radio buttons
et: Märkeruudud/raadionupud

en: Single on/off checkbox
et: Üksik sees/väljas valikkast

en: Defines selection, check box and radio button widgets for text and numeric fields.
et: Defineerib valiku, valikukasti, raadiokasti vidinad teksti- ja numbriväljade jaoks.

en: Text area (multiple rows)
et: Tekstiväli (mitu rida)

en: Defines simple text field types.
et: Defineerib lihtteksti väljad.

en: Index
et: Indeks

en: Form
et: Vorm

en: Debug
et: Siluma

en: Publish
et: Avalda

en: Permission
et: Õigus

en: incompatible
et: pole ühilduv

en: Incompatible with this version of Drupal core
et: Kokkusobimatu selle Drupali tuuma versiooniga.

en: This version is incompatible with the !core_version version of Drupal core.
et: See versioon on kokkusobimatu !core_version Drupali tuuma versiooniga.

en: Incompatible with this version of PHP
et: Pole ühilduv selle PHP versiooniga

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
et: See moodul vajab PHP versiooni @php_required ning ei ole versiooniga !php_version kokkusobiv.

en: press !x to close
et: Sulgemiseks vajuta !x

en: Grid
et: Ruudustik

en: Edit this term
et: Muuda seda terminit

en: Redo
et: Võta tagasi

en: Italic
et: Kursiiv

en: Editor
et: Redaktor

en: Hide
et: Peida

en: Read/Write
et: Lugemis- ja kirjutamisõigus

en: 1 comment | @count comments
et[0]: 1 kommentaar
et[1]: @count kommentaari

en: Submission settings
et: Vastuse seaded

en: Once an hour
et: Kord tunnis

en: Once a day
et: Kord päevas

en: Global
et: Globaalne

en: arguments
et: argumendid

en: Transparent
et: Läbipaistev

en: Green
et: Roheline

en: Blue
et: Sinine

en: file system
et: failisüsteem

en: Source code
et: Lähtekood

en: Thumbnails
et: Pisipildid

en: Image gallery
et: Galerii

en: Do not show
et: Ära näita

en: Profiles
et: Profiilid

en: Add new profile
et: Lisa uus profiil

en: Subscript
et: Alaindeks

en: Indent
et: Taane

en: Unlink
et: Lingi kaotamine

en: Thread
et: Lõim

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
et: Vähemalt üks märksõna peab olema positiivne, milles on vähemalt @count märki.

en: Postal Code
et: Postiindeks

en: Mapping
et: Kaardistamine

en: Unavailable
et: Pole saadaval

en: Delete aliases
et: Kustuta aliased

en: Automatic alias
et: Automaatne alias

en: Delete aliases now!
et: Kustuta aliased nüüd!

en: Language neutral
et: Keelest sõltumatu

en: @module help index
et: @module mooduli abi sisukord

en: Missing help topic.
et: Selle teema kohta abi puudub.

en: Example help
et: Abi näidis

en: This content has been modified by another user, changes cannot be saved.
et: Mõni teine kasutaja on vahepeal sisu muutnud, sinu muudatusi pole võimalik salvestada.

en: Bullet list
et: Täpploend

en: Edit content
et: Muuda sisu

en: Change layout
et: Muuda paigutust

en: Group subscriptions
et: Gruppide tellimused

en: Timeline
et: Ajajoon

en: Available
et: Saadaval

en: Contexts
et: Kontekst

en: Set
et: Vali

en: Node access
et: Ligipääs postitustele

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Resize
et: Muuda suurust

en: Loading
et: Laadimine

en: Zip
et: Postikood

en: The directory %directory does not exist.
et: Kausta %directory pole olemas.

en: The directory %directory is not writable
et: Kausta %directory pole võimalik kirjutada.

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
et: Kataloogi %directory ei saa kirjutada, kuna kataloogile ei ole määratud korrektseid ligipääsuõigusi.

en: Defines a file field type.
et: Määrab failivälja tüübi.

en: Blockquote
et: Tsitaadiplokk

en: Rearrange
et: Järjesta

en: 1 user | @count users
et[0]: 1 kasutaja
et[1]: @count kasutajat

en: Empty cache
et: Tühjenda vahemälu

en: Reinstall modules
et: Paigalda moodulid uuesti

en: Switch user
et: Vaheta kasutajat

en: Devel
et: Arendus

en: This user can switch back.
et: See kasutaja saab tagasi muuta.

en: Enter some code. Do not use <code>&lt;?php ?&gt;</code> tags.
et: Sisesta mingi kood. Ära kasuta <code>&lt;?php ja ?&gt;</code> elemente.

en: Execute
et: Rakenda

en: Primary links
et: Peamenüü

en: ok
et: olgu

en: empty
et: tühi

en: Rebuild permissions
et: Loo õigused uuesti

en: Restore
et: Taastamine

en: Action %action has been unassigned.
et: Tegevus %action on lahti ühendatud

en: All users
et: Kõik kasutajad

en: Aggregator
et: Uudistekoguja

en: Title of the feed item.
et: Voo üksuse pealkiri.

en: Link to the feed item.
et: Viide voo üksusele.

en: Unique identifier for the feed item.
et: Voo üksuse unikaalne identifikaator.

en: Miscellaneous
et: Muu

en: Country code
et: Riigikood

en: Interface language
et: Kasutajaliidese keel

en: Rebuilding
et: Taastamine

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
et: PHP-s puudub GD teek või on see vananenud. Lisateavet probleemi lahendamiseks saab <a href="@url">PHP piltide dokumentatsioonist</a>.

en: GD library
et: GD teek

en: Attach to
et: Manusta elemendile

en: Attach files
et: Manusta faile

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
et: Veebiaadress %url ei ole korrektne. Palun sisesta täispikk aadress. Näide: http://www.minuleht.ee/feed.xml.

en: Argument type
et: Argumendi tüüp

en: New custom content
et: Uus kohandatud sisu

en: Context
et: Kontekst

en: General form
et: Üldine vorm

en: Node type description
et: Postituse tüübi kirjeldus

en: Attached files
et: Kaasapandud failid

en: A list of files attached to the node.
et: Postitusega kaasa pandud failide loend.

en: Book navigation
et: Raamatu navigatsioon

en: Add comment
et: Lisa kommentaar

en: A form to add a new comment.
et: Uue kommentaari lisamise vorm.

en: Node comments
et: Postituse kommentaarid

en: The comments of the referenced node.
et: Viidatud postituse kommentaarid:

en: Sort
et: Järjesta

en: !a comments per page
et: !a kommentaari lehel

en: Pager
et: Lehitseja

en: Node content
et: Postituse sisu

en: The content of the referenced node.
et: Viidatud postituse sisu.

en: Identifier
et: Identifikaator

en: Node form publishing options
et: Postituse vormi avaldamise valikud.

en: Publishing options on the Node form.
et: Postituse vormi avaldamise valikud.

en: Node form author information
et: Postituse vormi autori andmed

en: Author information on the Node form.
et: Postituse vormi autori andmed.

en: Node form input format
et: Postituse vormi sisestamise vorming

en: Node form comment settings
et: Postituse vormi kommenteerimise sätted

en: Comment settings on the Node form.
et: Postituse vormi kommenteerimise sätted.

en: Node form menu settings
et: Postituse vormi menüü sätted

en: File attachments on the Node form.
et: Kaasapandud failid

en: Node form categories
et: Postituse vormi kategooriad

en: Comment options
et: Kommenteerimise valikud

en: Comment options.
et: Kommenteerimise valikud.

en: Menu options
et: Menüü valikud

en: Menu options.
et: Menüü valikud.

en: Attach files.
et: Manusta faile.

en: Book options.
et: Raamatu valikud.

en: Node type description.
et: Postituse tüübi kirjeldus.

en: Profile content goes here.
et: Siia tuleb profiili sisu.

en: Term description goes here.
et: Siia tuleb termini kirjeldus.

en: Term description.
et: Termini kirjeldus.

en: List of related terms
et: Seonduvate terminite loend

en: Unordered
et: Pole sorteeritud

en: Ordered
et: Sorteeritud

en: The picture of a user.
et: Pilt sellest kasutajast.

en: User profile
et: Kasutaja profiil

en: The profile of a user.
et: Kasutaja profiil.

en: Vocabulary terms
et: Sõnastiku terminid

en: All the terms in a vocabulary.
et: Kõik terminid selles sõnastikus.

en: Maximum depth
et: Maksimaalne sügavus

en: Display as tree
et: Kuvatakse puuna

en: Taxonomy vocabulary
et: Taksonoomia sõnastik

en: Select the vocabulary for this form.
et: Vali sellele vormile sõnastik.

en: Close Window
et: Sulge aken

en: Close window
et: Sulge aken

en: Remove this item
et: Eemalda see kirje

en: Add @type "@context"
et: Lisa @type "@context"

en: Edit @type "@context"
et: Muuda @type "@context"

en: Keyword
et: Võtmesõna

en: No title
et: Ilma pealkirjata

en: You may use %keywords from contexts, as well as %title to contain the original title.
et: Konteksti märksõnade kasutamiseks %keyword, või %title originaalpealkirja kasutamiseks uue pealkirja sees.

en: Columns
et: Veerud

en: Module name
et: Mooduli nimi

en: Local
et: Kohalik

en: Panel
et: Paneel

en: Add a node from your site as content.
et: Lisa saidis olev postitus selle sisuks.

en: To use a NID from the URL, you may use %0, %1, ..., %N to get URL arguments. Or use @0, @1, @2, ..., @N to use arguments passed into the panel.
et: NID kasutamiseks võib kasutada muutujaid %0, %1, ..., %N, argumentide kasutamiseks muutujaid @0, @1, @2, ..., @N.

en: Page settings
et: Lehekülje sätted

en: Path is required.
et: Aadress on nõutud.

en: Use pager
et: Lehitseja

en: Items to display
et: Kuvatavate kirjete arv

en: Offset
et: Nihe

en: More link
et: Link 'veel'

en: More link text
et: 'Veel' lingi tekst

en: Edit this view
et: Muuda vaadet

en: Top level book
et: Kõrgeima tasandi raamat

en: Palestinian Territory
et: Palestiina omavalitsus

en: Vatican
et: Vatikan

en: contains
et: sisaldab

en: Send message
et: Saada teade

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Allow Upscaling
et: Suurendamine lubatud

en: Let scale make images larger than their original size
et: Lubab piltide tegemise originaalmõõtmetest suuremaks

en: Rotation angle
et: Pöördenurk

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
et: Mitu kraadi tuleks pilti pöörata. Positiivne number pöörab päripäeva, negatiivne vastupäeva.

en: Print
et: Prindi

en: Locked
et: Lukus

en: The e-mail address %mail is not valid.
et: E-posti aadress %mail ei ole kehtiv.

en: Selection type
et: Valiku liik

en: No name
et: Ilma nimeta

en: Finish
et: Valmis

en: Enable the search module to search help.
et: Otsimise moodulil on lubatud otsida abiteabe seast.

en: Module help index
et: Mooduli abitekstide sisukord

en: Search help
et: Abi seast otsimine

en: Advanced help
et: Täiendav abi

en: Allow advanced help and documentation.
et: Täiendava abi ja dokumentatsiooni lubamine.

en: Click the help icon to view some example help about the PHP programming language (from wikipedia.org). Be sure to run cron to update the index if you want to try out the search features.
et: Klõpsa abiikoonil, et kuvada näidisabi PHP programmeerimiskeele kohta (saidilt wikipedia.org). Kui tahad otsingu võimalust kasutada, luba kindlasti Cron-i tööd, et saaks luua otsinguindeksi.

en: Advanced help example
et: Täiendava abi näidis

en: A example help module to demonstrate the advanced help module.
et: Täiendava abi näidismoodul demonstreerib täiendava abi mooduli toimimist.

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
et: Valideerimisviga. Palun proovige uuesti. Kui see viga kordub, siis võtke ühendust lehe administraatoriga.

en: In moderation
et: Modereerimisel

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Accessibility
et: Vaegnägijale

en: The selected file %file could not be copied.
et: Valitud faili %file kopeerimine ebaõnnestus.

en: Content ID
et: Sisuelemendi ID

en: Underline
et: Allajoonitud

en: Cut
et: Lõika

en: Paste
et: Aseta

en: Ordered list
et: Järjestatud loend

en: Unordered list
et: Järjestamata loend

en: About
et: Programmist

en: Case sensitive
et: Tõstutundlik

en: Delete node
et: Kustuta postitus

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
et: Kui olemasolevatest kastidest ei piisa, kliki siia lisamaks rohkem valikuid.

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
et: Kui sul puudub otseligipääs serverisse, kasuta seda välja, et oma logo üles laadida.

en: Link class
et: Lingi klass

en: Adds a printer-friendly version link to content and administrative pages.
et: Lisab viite sisu- või administratiivlehe printerisõbraliku versioonile.

en: Create new profile
et: Uue profiili loomine

en: Available as block
et: Saadaval plokina

en: Column
et: Tulp

en: Default sort
et: Vaikimisi sortimine

en: sort by @s
et: sorteeri @s järgi

en: and
et: ja

en: Choose an action
et: Vali tegevus

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
et: Aadress, millele kasutaja tuleks suunata. See aadress võib olla sisemine URL, näiteks node/1234 või väline URL, näiteks http://drupal.org.

en: URL, as link
et: URL, lingina

en: - Select -
et: - Vali -

en: Additional information
et: Lisainfo

en: Add @type
et: Lisa @type

en: 
    Hello !name,
et: 
    Tere !name,

en: Parent comment
et: Vanema kommentaar

en: The parent comment.
et: Vanema kommentaar.

en: Author's website
et: Autori veebileht

en: Reply-to link
et: Vastamise link

en: Submission deleted.
et: Vastus kustutatud.

en: field
et: väli

en: The node the uploaded file is attached to
et: Postitus, millele lisatakse üleslaaditud fail

en: Menu items
et: Menüü kirjed

en: View settings
et: Kuvamise sätted

en: Week @week
et: @week. nädal

en: Delete view
et: Kustuta vaade

en: Primary Key: Unique cache ID.
et: Peamine Võti: Unikaalne puhvri kood.

en: A collection of data to cache.
et: Kogum infot mida on vaja puhverdada.

en: A Unix timestamp indicating when the cache entry should expire, or 0 for never.
et: UNIX ajatempel mis näitab millal puhvri kirje aegub, või 0 kui antud kirje ei aegu kunagi.

en: A Unix timestamp indicating when the cache entry was created.
et: UNIX ajatempel, mis näitab millal puhvri kirje loodi.

en: Any custom HTTP headers to be added to cached data.
et: HTTP päis, mis lisatakse puhverdatud andmetele.

en: A flag to indicate whether content is serialized (1) or not (0).
et: Lipp mis näitab kas sisu on järjestatud (1) või mitte (0).

en: Regions
et: Regioonid

en: Target
et: Siht

en: Time ago
et: Aega tagasi

en: Create @name
et: Lisa @name

en: @type %title has been deleted.
et: @type %title on kustutatud.

en: Crop
et: Lõika

en: Not enabled
et: Ei ole sisse lülitatud

en: The taxonomy vocabulary ID
et: Klassifikatsioonisõnastiku ID

en: The taxonomy term ID
et: Klassifikatsioonitermini ID

en: You're not allowed to input PHP code.
et: Teil pole lubatud sisestada PHP koodi.

en: Use PHP input for field settings (dangerous - grant with care)
et: Väljasätetes on lubatud PHP-kood (ohtlik, ole ettevaatlik)

en: Effect
et: Efekt

en: Route
et: Suund

en: Landscape
et: Maastik

en: Portrait
et: Portree

en: The language the content is in.
et: Keel, milles on kirjutatud see sisu.

en: edit order and titles
et: järjekorra ja pealkirjade muutmine

en: User roles
et: Kasutaja rollid

en: Acronym
et: Akronüüm

en: Button text
et: Nupu tekst

en: Title only
et: Ainult pealkiri

en: Dates
et: Kuupäevad

en: Post new comment
et: Lisa uus kommentaar

en: Validator
et: Valideerija

en: Mime type
et: MIME-tüüp

en: Use default
et: Kasuta vaikimisi

en: Messaging & Notifications
et: Sõnumid ja teated

en: Save order
et: Salvestusjärjekord

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If an <a href="!image-toolkit-link">image toolkit</a> is installed, files exceeding this value will be scaled down to fit.
et: Pildi suurimad mõõtmed (nt 640x480). Kui 0, siis piirang puudub. Kui installeeritud on <a href="!image-toolkit-link">pilditööriistad</a>, siis määratud väärtusest suuremad pildid vähendatakse.

en: HTML Content
et: HTML sisu

en: The date the node was last updated.
et: Postituse uuendamise kuupäev.

en: Button alignment
et: Nupu joondus

en: Email Settings
et: E-posti sätted

en: Direction
et: Suund

en: %name: illegal value.
et: %name: lubamatu väärtus.

en: Widgets
et: Vidinad

en: Please select
et: Palun vali

en: export
et: ekspordi

en: Backup and Migrate
et: Varundus ja kolimine

en: Backup/restore your database or migrate data to or from another Drupal site.
et: Andmebaasi varundamine/taastamine, andmete toomine siia või viimine mõnele teisele Drupali saidile.

en: Backup the database.
et: Andmebaasi varundus.

en: Restore the database from a previous backup
et: Andmebaasi taastamine varundusest

en: No Compression
et: Ilma pakkimiseta

en: Upload a Backup File
et: Varundusfaili üleslaadimine

en: Upload a backup file created by this version of this module. For other database backups please use another tool for import. Max file size: %size
et: Laadi üles selle mooduli sama versiooniga loodud varundusfail. Teiste varunduste importimiseks kasuta mõnda teist tööriista. Fail ei saa olla suurem kui %size

en: Custom pages
et: Kohandatud lehed

en: Webform submissions
et: Veebivormi vastused

en: Congo (Kinshasa)
et: Kongo (Kinshasa)

en: Congo (Brazzaville)
et: Kongo (Brazzaville)

en: Ivory Coast
et: Elevandiluurannik

en: Hong Kong S.A.R., China
et: Hong Kong, Hiina

en: Isle of Man
et: Man'i saar

en: Macao S.A.R., China
et: Aomen, Hiina

en: Saint Pierre and Miquelon
et: Saint-Pierre ja Miquelon

en: translate
et: Tõlgi

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
et: Turvalisuse hoiatus: Ei saa kirjutada .htaccess faili. Palun loo .htaccess fail kataloogi %directory, mis sisaldab järgnevaid ridu: <code>!htaccess</code>

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
et: Lubatud on ainult failid järgmiste laienditega: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
et: Faili suurus %filesize ületab failisuuruse limiiti %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
et: Faili suurus %filesize ületab kettamahu limiiti %quota.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
et: Pildi mõõtmeid muudeti, et see jääks lubatud mõõtude (%dimensions) piiresse.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
et: Pilt on liiga suur. Pildi maksimaalsed mõõtmed on %dimensions pikslit.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
et: Pilt on liiga väike. Minimaalsed mõõtmed on %dimensions pikslit.

en: Path: !path
et: Asukoht: !path

en: Is not one of
et: Pole üks järgnevaist

en: Analyze
et: Analüüs

en: Flags
et: Lipud

en: Admin
et: Administraator

en: Row
et: Rida

en: Scheduling
et: Ajastamine

en: Starts with
et: Algab millega

en: Secondary links
et: Alammenüü

en: Variants
et: Variandid

en: Yellow
et: Kollane

en: Filter list
et: Moodulite filter

en: Module filter
et: Moodulite filter

en: File browser
et: Failihaldur

en: Maximum image resolution
et: Pildi maksimaalne eraldusvõime

en: Directory path
et: Sihtkataloog

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
et: Tuvastati lubamatu valik. Võta ühendust lehe administraatoriga.

en: Upload failed.
et: Üleslaadimine ebaõnnestus.

en: Illegal choice %choice in !name element.
et: Sobimatu valik %choice elemendis !name.

en: Please select a thumbnail.
et: Palun vali pisipilt.

en: Query string
et: Päringusõne

en: Decimal point
et: punkt

en: Permanent
et: Alaline

en: Temporary
et: Ajutine

en: Comma (,)
et: Koma (,)

en: Semicolon (;)
et: Semikoolon (;)

en: Colon (:)
et: Koolon (:)

en: Period (.)
et: Punkt (.)

en: Space ( )
et: Tühik ( )

en: Custom date format
et: Kohandatud kuupäevavorming

en: Revision information
et: Redaktsiooni informatsioon

en: Pause
et: Peata

en: Generic cache table for caching things not separated out into their own tables. Contributed modules may also use this to store cached items.
et: Üldine puhvri tabel kus hoitakse asju mille jaoks pole eraldi tabelit. Lisatud laiendus moodulid võivad samuti kasutada seda puhverdamiseks..

en: Defines a Location field type.
et: Defineerib asukohavälja.

en: Is one of
et: On üks järgnevaist

en: Choose latitude and longitude fields
et: Vali pikkus- ja laiuskraadi väljad

en: Longitude field
et: Pikkuskraadi väli

en: Thickness of line, in pixels.
et: Joone paksus pikslites.

en: Line style
et: Joone stiil

en: Polygon style
et: Hulknurga stiil

en: Displays rows as a map.
et: Kuvab read kaardina.

en: Masquerade as !user
et: Maskeeru kasutajaks !user

en: Masquerade
et: Maskeering

en: Masquerade module allows administrators to masquerade as other users.
et: Maskeerimise moodul võimaldab administraatoritel maskeeruda teiseks kasutajaks.

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
et: Ligipääs antakse kasutajatele, kellel on määratud õiguse sõne.

en: Site settings
et: Saidi seaded

en: Show All
et: Näita kõiki

en: Nodes are a Drupal site's primary content.
et: Postitused moodustavad Drupali lehe peamise sisu.

en: Comments are responses to node content.
et: Kommentaarid on vastused postitusele.

en: Users who have created accounts on your site.
et: Sellel saidil registreerunud kasutajad.

en: Confirmation form
et: Kinnitusvorm

en: Flag type
et: Liputüüp

en: Current user
et: Käesolev kasutaja

en: Delete comment
et: Kustuta kommentaar

en: Is empty (NULL)
et: on tühi (NULL)

en: not empty
et: pole tühi

en: Default image
et: Vaikimisi pilt

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
et: Seda teksti kasutavad ekraanilugejad, otsingumootorid ning näidatakse siis, kui pilti pole võimalik laadida.

en: Theming information
et: Kujunduse andmed

en: Text settings
et: Teksti seaded

en: Ends with
et: Lõpeb millega

en: Undated
et: Kuupäevata

en: Join summary
et: Ühenda kokkuvõttega

en: Split summary at cursor
et: Poolita kokkuvõtteks

en: Upload date
et: Üleslaadimise kuupäev

en: Do not cache
et: Ei puhverdata

en: Use default RSS settings
et: Kasuta RSS vaikimisi seadeid

en: Front page feed
et: Esilehe voog

en: User: ID
et: Kasutaja: ID

en: Dashboard
et: Töölaud

en: No role
et: Roll puudub

en: Search index
et: Otsinguindeks

en: View link
et: Vaatamise link

en: The size of the file.
et: Faili suurus.

en: Attached to
et: Seotud

en: Videos
et: Videod

en: 1 group | @count groups
et[0]: 1 grupp
et[1]: @count gruppi

en: Menu links
et: Menüülingid

en: 1 character | @count characters
et[0]: 1 tähemärk
et[1]: @count tähemärki

en: Rebuild menus
et: Koosta menüüd uuesti

en: View your server's PHP configuration
et: Vaata oma serveri PHP konfiguratsiooni

en: Execute PHP Code
et: Käivita PHP-kood

en: Execute some PHP code
et: Käivita mingi PHP-kood

en: Devel settings
et: Arenduse seaded

en: Help topics
et: Abi teemad

en: Help is available on the following items:
et: Abi on saadaval järgnevate teemade kohta:

en: Add subscription
et: Lisa tellimus

en: Delete link
et: Kustutamise link

en: The file could not be uploaded.
et: Faili ei õnnestunud üles laadida.

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
et: Valitud pilditöötlusteek %toolkit ei võimalda töödelda korrektselt funktsiooni %function.

en: Has Avatar
et: Avatariga

en: Draft
et: Mustand

en: Logged in user
et: Sisse loginud kasutaja

en: Custom text
et: Kohandatud tekst

en: Sum
et: Summa

en: Locale module form.
et: Lokaadi mooduli vorm.

en: Taxonomy module form.
et: Klassifikatsioonimooduli vorm.

en: Default argument
et: Vaikimisi argument

en: Date year range
et: Kuupäeva aastavahemik

en: Format: @date
et: Vorming: @date

en: Time H:i
et: Kell H:i

en: Use PHP default timezone
et: Kasuta PHP vaikimisi ajavööndit

en: !repeats_every_interval on the !date_order !day_of_week
et: !repeats_every_interval !date_order !day_of_week

en: !repeats_every_interval every !day_of_week
et: !repeats_every_interval iga !day_of_week

en: !repeats_every_interval on the !month_days of !month_names
et: !repeats_every_interval - !month_names - !month_days. kuupäeval

en: !repeats_every_interval on !month_names
et: !repeats_every_interval - !month_names -

en: !repeats_every_interval !count times
et: !repeats_every_interval - !count korral

en: !repeats_every_interval until !until_date
et: - !repeats_every_interval kuni !until_date

en: !repeats_every_interval except !except_dates
et: !repeats_every_interval välja arvatud !except_dates

en: !repeats_every_interval where the week start on !day_of_week
et: !repeats_every_interval kui nädala esimene päev on !day_of_week

en: Poll title
et: Küsitluse pealkiri

en: No description
et: Kirjeldus puudub

en: Numbered list
et: Numberloend

en: Not installed.
et: Pole paigaldatud.

en: Most printed
et: Enim prinditud

en: Show link
et: Kuva viidet

en: Show link in individual comments
et: Näita viidet iga kommentaari juures

en: Show Printer-friendly URLs list
et: Kuva printerisõbralike linkide nimekirja

en: PDF version
et: PDF-versioon

en: Most PDFd
et: Enim PDF faile alla laaditud

en: Adds the capability to export pages as PDF.
et: Võimaldab sisulehtede PDF kujul eksportimise.

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
et: %name: see väli suudab säilitada kuni @count väärtust.

en: No fields available.
et: Ühtki välja pole saadaval.

en: Delete user
et: Kustuta kasutaja

en: Modify user roles
et: Muuda kasutaja rolle

en: Bulk operations
et: Masstegevused

en: - Choose an operation -
et: - Vali tegevus -

en: Vertical tabs
et: Vertikaalsed sakid

en: The selected fieldsets will be rendered as vertical tabs for this content type. The tabs are rendered in the same version as the original form's fieldsets.
et: Valitud väljagrupid kuvatakse valitud sisutüübil vertikaalsete sakkidena. Sakkide sisu kuvatakse algsel kujul.

en: Vertical Tabs
et: Vertikaalsed sakid

en: Not in book
et: Pole raamatus

en: <create a new book>
et: <loo uus raamat>

en: New book
et: Uus raamat

en: By @name on @date
et: Autor: @name (@date)

en: By @name
et: Autor: @name

en: Not in menu
et: Pole menüüs

en: No attachments
et: Manused puuduvad

en: No alias
et: Alias puudub

en: No flags
et: Märgendid puuduvad

en: No terms
et: Terminid puuduvad

en: Numeric
et: Numbriline

en: Alt text
et: Alternatiivkirjeldus

en: Custom URL
et: Kohandatud URL

en: form
et: vorm

en: Edit link
et: Muutmise link

en: Submit button text
et: Saatmise nupu tekst

en: The name of the currently logged in user.
et: Praegu sisselogitud kasutaja nimi.

en: The user ID of the currently logged in user.
et: Praegu sisselogitud kasutaja ID.

en: The email address of the currently logged in user.
et: Praegu sisselogitud kasutaja e-posti aadress.

en: Date field(s)
et: Kuupäevaväljad

en: New component name
et: Uue komponendi nimi

en: Roles that can submit this webform
et: Sellele veebivormile vastata võivad rollid

en: You have already submitted this form.
et: Oled juba seda vormi kasutanud.

en: <a href="!url">View your previous submissions</a>.
et: <a href="!url">Vaata enda saadetud kirju</a>.

en: Submission updated.
et: Vastus uuendatud.

en: Thank you, your submission has been received.
et: Täname, teade on edastatud.

en: Form components
et: Vormi komponendid

en: Webform submission
et: Veebivormi vastus

en: User timezone
et: Kasutaja ajavöönd

en: Filesize (KB)
et: Faili suurus (KB)

en: A field which is not visible to the user, but is recorded with the submission.
et: Kasutajale nähtamatu väli, mis vormi saatmisel salvestatakse.

en: New revision
et: Uus redaktsioon

en: The page has been deleted.
et: See leht on kustutatud.

en: Add comment link
et: Lisa kommenteerimise link

en: Change basic information
et: Muuda peamist teavet

en: Define CSS
et: CSS-i määramine

en: Wysiwyg profile for %format has been saved.
et: %format  vormingu Wysiwyg profiil on salvestatud.

en: No editor
et: Redaktorit pole

en: Installation instructions
et: Paigaldamise juhised

en: Configure client-side editors.
et: Kliendipoole redaktorite seadistamine.

en: Disable rich-text
et: Keela vormindatud tekst

en: Enable rich-text
et: Luba vormindatud tekst

en: The version of %editor could not be detected.
et: Redaktori versiooni %editor ei suudetud tuvastada.

en: Allows users to edit contents with client-side editors.
et: Võimaldab kasutajatel sisu muuta kliendiredaktorite abil.

en: Align left
et: Vasakule joondus

en: Align center
et: Keskele joondus

en: Align right
et: Paremale joondus

en: Justify
et: Rööpjoondus

en: Forecolor
et: Teksti värvus

en: Backcolor
et: Tausta värvus

en: Paste Text
et: Aseta tekst

en: Paste from Word
et: Kleebi Wordi dokumendist

en: Remove format
et: Eemalda vormindus

en: Character map
et: Märgikaart

en: Font style
et: Kirjastiil

en: Create DIV container
et: DIV konteineri loomine

en: Autogrow
et: Iselaienev

en: Table: Delete rows
et: Tabel: ridade kustutamine

en: Table: Delete columns
et: Tabel: tulpade kustutamine

en: Table: Delete cells
et: Tabel: lahtrite kustutamine

en: Table: Merge cells
et: Tabel: lahtrite ühendamine

en: Paste text
et: Kleebi tekst

en: Abbreviation
et: Lühend

en: Inserted
et: Sisestatud

en: Changes cannot be made to a locked view.
et: Lukustatud vaatesse muutusi teha ei saa.

en: Create customized lists and queries from your database.
et: Andmebaasist kohandatud nimekirjade ja päringute tegemine.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
et: Viewsi administreerimisliides. Ilma selle moodulita pole võimalik vaateid luua ega muuta.

en: Example table
et: Näidistabel

en: Example content
et: Näidissisu

en: Validator options
et: Valideerija valikud

en: Display all values
et: Kuva kõik väärtused

en: Hide view / Page not found (404)
et: Peida vaade / Lehekülge ei leitud (404)

en: Display empty text
et: Kuvatakse tühja teksti

en: Provide default argument
et: Vaikimisi argumendi edastamine

en: Default argument type
et: Vaikimisi argumendi tüüp

en: Current date
et: Tänane kuupäev

en: Prefix text
et: Eelliite tekst

en: Add an ellipsis
et: Lisa kolm punkti

en: Strip HTML tags
et: HTML-märgendite filter

en: If checked, the number will be rounded.
et: Kui märgitud, number ümardatakse.

en: - Any -
et: - Kõik -

en: Invalid date format.
et: Vigane kuupäeva formaat.

en: Is all of
et: on üks loetelust

en: Is none of
et: pole ükski loetelust

en: not
et: ei

en: Is between
et: asub vahel

en: between
et: vahel

en: Is not between
et: ei asu vahel

en: not between
et: ei asu vahel

en: Min
et: Minimaalne

en: And
et: Ja

en: Contains any word
et: Sisaldab suvalist sõna

en: has word
et: sisaldab sõna

en: Contains all words
et: Sisaldab kõiki sõnu

en: has all
et: sisaldab kõike

en: begins
et: algab

en: desc
et: kahanev

en: Warning! Broken view!
et: Ettevaatust! Katkine vaade!

en: Broken
et: Katkine

en: Install the advanced help module for the getting started
et: Alustamiseks paigalda laiendatud abimoodul

en: Not sure what to do? Try the "!getting-started" page.
et: Ei tea mida teha? Vaata lehte "!getting-started".

en: Displays
et: Kuvatakse

en: These queries were run during view rendering:
et: Renderdamise käigus tehti järgnevad päringud:

en: This display has no path.
et: Sellel kuval pole rada.

en: Query build time
et: Päringu koostamise kestus

en: Query execute time
et: Päringu käivitamise kestus

en: View render time
et: Renderdamise kestus

en: No query was run
et: Ühtegi päringut ei käivitatud

en: Separate arguments with a / as though they were a URL path.
et: Eralda argumendid kaldkriipsuga /, nagu URLis.

en: View name
et: Vaate nimi

en: View description
et: Vaate kirjeldus

en: This description will appear on the Views administrative UI to tell you what the view is about.
et: Kirjeldus ilmub Viewsi UIs, et sa teaksid, mis vaade see on.

en: View tag
et: Vaate sildid

en: Enter an optional tag for this view; it is used only to help sort views on the administrative page.
et: Sisesta soovi korral sellele vaatele silte, seda kasutatakse ainult administreerimislehtedel vaate sortimise lihtsustamiseks.

en: The view type is the primary table for which information is being retrieved. The view type controls what arguments, fields, sort criteria and filters are available, so once this is set it <strong>cannot be changed</strong>.
et: Vaate liik on peamine tabel, millest andmeid hangitakse. Vaate liik määrab, millised argumendid, väljad, sorteerimise kriteeriumid ja filtrid on saadaval, kui vaate liik on valitud, <strong>pole seda võimalik muuta</strong>.

en: You must use a unique name for this view.
et: Vaate jaoks pead kasutama unikaalset nime.

en: Are you sure you want to revert the view %name?
et: Kas oled kindel, et tahad taastada vaate %name endise oleku?

en: Reverting the view will delete the view that is in the database, reverting it to the original default view. Any changes you have made will be lost and cannot be recovered.
et: Vaate taastamine kustutab andmebaasis oleva vaate ja taastab esialgse vaikimisi vaate. Kõik sellele vaatele tehtud muudatused lähevad kaotsi ning neid pole võimalik tagasi võtta.

en: Are you sure you want to delete the view %name?
et: Kas sa oled kindel, et tahad kustutada vaate %name?

en: Deleting a view cannot be undone.
et: Vaate kustutamist pole võimalik tagasi võtta.

en: The view has been deleted.
et: Vaade on kustutatud.

en: Break lock
et: Murra lukk

en: Edit view %view
et: Vaate %view muutmine

en: Paste view code here
et: Kleebi vaate kood siia

en: Click on an item to edit that item's details.
et: Klõpsa kirjel, et muuta selle üksikasju.

en: Export this view
et: Ekspordi käesolev vaade

en: Create a copy of this view
et: Loo sellest vaatest koopia

en: View "@display"
et: Kuva "@display"

en: Invalid
et: Sobimatu

en: Change settings for this style
et: Selle stiili sätete muutmine

en: Add display
et: Lisa kuva

en: Remove display
et: Eemalda kuva

en: View details
et: Vaate ükskikasjad

en: Configure @type
et: Seadista @type

en: Configure @type %item
et: Seadista @type %item

en: Clear Views' cache
et: Views'i puhvri tühjendamine

en: Error: missing @component
et: Viga: puudub @component

en: Reduce duplicates
et: Duplikaatide vähendamine

en: Default settings for this view.
et: Selle vaate vaikesätted.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
et: Vaate kuvamine leheküljena, koos URL-i ja menüülinkidega.

en: Display the view as a block.
et: Vaate kuvamine blokina.

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
et: Manused lisatakse teistele vaadetele, et saavutada mitu vaadet ühes.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
et: Vaadet kuvatakse voona, nt RSS voona.

en: Displays rows one after another.
et: Ridu kuvatakse üksteise järel.

en: HTML List
et: HTML loend

en: Displays rows as an HTML list.
et: Ridu kuvatakse HTML loendis.

en: Displays rows in a grid.
et: Ridade kuvamine ruudustikus.

en: Displays rows in a table.
et: Ridade kuvamine tabelis.

en: Displays the default summary as a list.
et: Vaikimisi kokkuvõtte kuvamine loendina.

en: Generates an RSS feed from a view.
et: Genereerib vaatest RSS-voo.

en: Displays the fields with an optional template.
et: Kuvab väljad valikulises templiidis.

en: Fixed entry
et: Fikseeritud väärtus

en: Will be available to all users.
et: On saadaval kõigile kasutajatele.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
et: Ligipääs antakse kasutajatele, kellel on üks järgnevaist rollidest.

en: No caching of Views data.
et: Viewsi andmeid ei puhverdata.

en: Time-based
et: Aja järgi

en: Simple time-based caching of data.
et: Andmete lihtne puhverdamine aja järgi.

en: sort criteria
et: sorteerimise alus

en: Sort criterion
et: Lühike kriteerium

en: sort criterion
et: lühike kriteerium

en: The book the node is in.
et: Raamat, kuhu see sisu kuulub.

en: The title of the comment.
et: Kommentaari pealkiri.

en: The text of the comment.
et: Kommentaari tekst.

en: The comment ID of the field
et: Välja kommentaari ID

en: Post date
et: Postituse kuupäev

en: Date and time of when the comment was posted.
et: Kommentaari postitamise kuupäev ja kellaaeg.

en: Provide a simple link to delete the comment.
et: Tekitab käepärase lingi kommentaari kustutamiseks.

en: The node the comment is a reply to.
et: Postitus, millele selle kommentaariga vastati.

en: Parent CID
et: Vanema CID

en: Last comment time
et: Viimase kommentaari aeg

en: Date and time of when the last comment was posted.
et: Kuupäev, mil postitati viimane kommentaar.

en: Last comment author
et: Viimase kommentaari autor

en: The name of the author of the last posted comment.
et: Viimase kommentaari autor.

en: Comment count
et: Kommentaaride arv

en: The number of comments a node has.
et: Selle postituse kommentaaride arv.

en: The number of new comments on the node.
et: Postituse uute kommentaaride arv.

en: Comment status
et: Kommentaari olek

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
et: Kas kommentaarid on lubatud või keelatud sellel postitusel.

en: User posted or commented
et: Kasutaja postitatud või kommenteeritud

en: Display the comment as RSS.
et: Näita kommentaari RSS-ina.

en: Link to contact page
et: Link kontakti lehele

en: Locale source
et: Lokaadi sõne

en: A source string for translation, in English or the default site language.
et: Tõlkimise lähtesõne, inglise keeles või saidi vaikimisi keeles.

en: The ID of the source string.
et: Lähtesõne ID.

en: The group the translation is in.
et: Grupp, millesse see tõlge kuulub.

en: The full original string.
et: Täielik orginaaltekst.

en: The full translation string.
et: Täielik tõlketekst.

en: The language this translation is in.
et: Keel, millesse see tõlge kuulub.

en: The ID of the parent translation.
et: Vanemtõlke ID.

en: The title of the node.
et: Postituse pealkiri.

en: The date the node was posted.
et: Postituse lisamise kuupäev.

en: Published or admin
et: Avaldatud või vaatab administraator

en: Whether or not the node is promoted to the front page.
et: Kas see postitus tuleb ülendada esilehele.

en: Provide a simple link to the node.
et: Lihtne link sellele postitusele.

en: Created year + month
et: Loomise aasta + kuu

en: Created year
et: Loomise aasta

en: Created month
et: Loomise kuu

en: Created day
et: Loomise päev

en: Created week
et: Loomise nädal

en: Updated year + month
et: Uuendamise aasta + kuu

en: Updated year
et: Uuendamise aasta

en: Updated month
et: Uuendamise kuu

en: Updated day
et: Uuendamise päev

en: Updated week
et: Uuendamise nädal

en: Node revision
et: Postituse redaktsioon

en: The log message entered when the revision was created.
et: Redaktsiooni loomisel sisestatud logiteade.

en: Input format id
et: Sisestamise vormingu id

en: Revert link
et: Endise taastamise link

en: Filter by access.
et: Filtreeri ligipääsu järgi.

en: Has new content
et: Sisaldab uut sisu

en: Poll
et: Küsitlus

en: Links from
et: Viitab kohast

en: Other nodes that are linked from the node.
et: Teised postitused, millele viidatakse sellest postitusest.

en: Links to
et: Lingid kohta

en: Other nodes that link to the node.
et: Teised postitused, kust viidatakse sellele postitusele.

en: Search Terms
et: Otsisõned

en: The total number of times the node has been viewed.
et: Selle postituse kuvamiste koguarv.

en: Views today
et: Vaatamisi täna

en: The total number of times the node has been viewed today.
et: Selle postituse tänaste kuvamiste koguarv.

en: Browser session ID of user that visited page.
et: Lehte külastanud kasutaja brauseri sessiooni kood.

en: Title of page visited.
et: Külastatud lehe pealkiri.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
et: Külastatud lehe sisemine aadress (omane Drupali juurkataloogile.)

en: Referrer URI.
et: Suunaja URI.

en: Hostname of user that visited the page.
et: Lehe külastaja majutaja nimi.

en: Time in milliseconds that the page took to load.
et: Aeg millisekundites, mille jooksul leht laeti.

en: Timestamp of when the page was visited.
et: Aeg ja kellaaeg mil lehte külastati.

en: Files maintained by Drupal and various modules.
et: Drupali ja paljude moodulite hallatavad failid.

en: The ID of the file.
et: Faili ID-number.

en: The name of the file.
et: Faili nimi.

en: The path of the file.
et: Faili asukoht.

en: The mime type of the file.
et: Faili MIME-tüüp.

en: The status of the file.
et: Faili olek.

en: The date the file was uploaded.
et: Kuupäev, mil fail üles laaditi.

en: Taxonomy terms are attached to nodes.
et: Terminid on postituste kategoriseerimiseks.

en: Taxonomy term name.
et: Klassifikatsioonitermini nimi.

en: The term weight field
et: Kategooria raskusväli

en: The description associated with a taxonomy term.
et: Selle klassifikatsioonikirjega seotud kirjeldus.

en: All terms
et: Kõik terminid

en: The parent term of the term.
et: Selle termini vanemtermin.

en: Term synonym
et: Termini sünonüüm

en: Node translation
et: Postituse tõlge

en: Source translation
et: Allika tõlge

en: The translation status of the node--whether or not the translation needs to be updated.
et: Postituse tõlke olek -- näitab, kas tõlget tuleb uuendada või mitte.

en: Outdated
et: Vananenud

en: upload
et: üleslaadimine

en: The description of the uploaded file.
et: Üleslaaditud faili kirjeldus.

en: Listed
et: Loetelus

en: Has attached files
et: Sellele on kaasa pandud faile

en: The user ID
et: Kasutaja ID

en: The user or author name.
et: Kasutaja või autori nimi.

en: Language of the user
et: Kasutaja keel

en: The user's picture, if allowed.
et: Kasutaja pilt, kui lubatud.

en: The date the user was created.
et: Kasutajakonto loomise kuupäev.

en: The user's last access date.
et: Kasutaja viimase tegevuse kuupäev.

en: The user's last login date.
et: Kasutaja viimase sisselogimise kuupäev.

en: Whether a user is active or blocked.
et: Kas kasutaja on aktiivne või blokeeritud.

en: The user's signature.
et: Kasutaja allkiri.

en: Roles that a user belongs to.
et: Roll, millesse kasutaja kuulub.

en: User ID from URL
et: Kasutaja ID URL-ist

en: User ID from logged in user
et: Sisseloginud kasutaja ID

en: Randomize the display order.
et: Näitamise järjekorra muutmine juhuslikuks.

en: View result counter
et: Tulemuste loenduri kuvamine

en: contact
et: kontakt

en: Contact %user
et: Võta kasutajaga %user ühendust

en: Default site language
et: Saidi vaikimisi keel

en: No language
et: Keel puudub

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
et: Kummagi sõne otsimiseks tuleb need lahutada sõnaga <strong>OR</strong> (või, tõstutundlik). Näiteks: <strong>kassid OR koerad</strong>.

en: Select terms from vocabulary @voc
et: Vali terminid sõnastikust @voc

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
et[0]: Ei ole võimalik leida terminit: @terms
et[1]: Ei ole võimalik leida termineid: @terms

en: Term name or synonym
et: Termini nimi või sünonüüm

en: Usernames
et: Kasutajanimed

en: Only allow string usernames
et: Lubatud on ainult kasutajanimede sõned

en: Restrict to the selected roles
et: Piiratud valitud rollidega

en: Unrestricted
et: Pole piiratud

en: PHP argument code
et: PHP-argumendi kood

en: PHP validate code
et: PHP-koodi validaator

en: Broken field
et: Katkine väli

en: Change the name of this display.
et: Selle kuva nime muutmine

en: Row style
et: Rea stiil

en: Change the row plugin.
et: Ridade plugina muutmine.

en: Use AJAX
et: AJAXi kasutamine

en: Change whether or not this display will use AJAX.
et: Muuda, kas see kuva kasutab AJAXit või mitte.

en: Change this display's pager setting.
et: Selle kuva lehitseja sätete muutmine.

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: Specify access control type for this display.
et: Selle kuva ligipääsu tüübi määramine.

en: Specify caching type for this display.
et: Selle kuva puhverdamise tüübi määramine.

en: Exposed form in block
et: Vorm on plokis avaldatud

en: Change this display's !name.
et: Selle kuva !name muutmine.

en: The title of this view
et: Selle vaate pealkiri

en: This title will be displayed with the view, wherever titles are normally displayed; i.e, as the page title, block title, etc.
et: Pealkirja kuvatakse vaatega koos seal, kus pealkirju tavaliselt kuvatakse: s.o lehe pealkirjana, bloki pealkirjana jmt kohtades.

en: Use AJAX when available to load this view
et: Kui saadaval, kasutatakse selle vaate laadimiseks AJAXit

en: If set, this view will use an AJAX mechanism for paging, table sorting and exposed filters. This means the entire page will not refresh. It is not recommended that you use this if this view is the main content of the page as it will prevent deep linking to specific pages, but it is very useful for side content.
et: Kui määratud, kasutatakse selle vaate lehitsemiseks, tabelite sorteerimiseks ja avaldatud filtrite muutmiseks AJAXit. See tähendab, et kogu lehekülge ei laadita uuesti. Seda pole soovitatav kasutada lehekülje peamise sisu jaoks, kuna see takistab saidil sügaval asuvate lehtede linkimist, kuid on väga kasulik külgedel näidatava sisu jaoks.

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
et: Kui sul just pole selle vaate lehitsejatega probleeme, peaksid selle väärtuseks jätma 0. Kui sa kasutad ühel lehel mitut lehitsejat, peaksid valima suurema numbri, et mitte ?page=array väärtused vastuollu ei satuks. Suured väärtused lisavad URL aadressisse palju komasid, mistõttu võimalusel tuleks neid vältida.

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
et: Kirjete arv ühel kuva lehel. 0 tähendab piiranguteta.

en: Access options
et: Ligipääsu valikud

en: Caching options
et: Vahemälu valikud

en: Style options
et: Stiilivalikud

en: Attachment settings
et: Manuste sätted

en: No menu
et: Menüüd pole

en: Normal: @title
et: Tavaline: @title

en: No menu entry
et: Pole menüükirjet

en: Normal menu entry
et: Tavaline menüükirje

en: Menu tab
et: Menüü sakk

en: Default menu tab
et: Vaikimisi menüü sakk

en: RSS description
et: RSS kirjeldus

en: The style selected does not utilize fields.
et: Valitud stiil ei kasuta välju.

en: None defined
et: Ühtegi pole määratud

en: New view
et: Uus vaade

en: View %name, displaying items of type <strong>@base</strong>.
et: Vaade %name, kuvatakse <strong>@base</strong> tüüki kirjeid.

en: Live preview
et: Kohene eelvaade

en: <em>@type</em> @base view: <strong>@view</strong>
et: <em>@type</em> @base vaade: <strong>@view</strong>

en: Title: @title
et: Pealkiri: @title

en: @current of @max
et: @current / @max

en: Allows exporting multiple views at once.
et: Võimaldab mitme vaate korraga eksportimise.

en: Administration menu
et: Administreerimismenüü

en: More information about formatting options
et: Rohkem teavet vorminduse võimaluste kohta

en: - All -
et: - Kõik -

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: Enable and disable features.
et: Funktsioonie lubamine ja keelamine.

en: No features available.
et: Ühtegi võimalust pole saadaval.

en: Contact form
et: Kontaktvorm

en: Drag to re-order
et: Lohista järjestuse muutmiseks

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
et: Sellesse tabelisse tehtud muudatusi ei salvestata enne vormi salvestamist.

en: Equal
et: Võrdne

en: The permissions of directory %directory have been changed to make it writable.
et: Kausta %directory õigusi on muudetud, et sinna saaks kirjutada.

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
et: !name ei tohi olla pikem, kui %max tähte. Hetkel on pikkus %length tähte.

en: Illegal choice %choice in %name element.
et: Sobimatu valik %choice elemendis %name .

en: Re-order book pages and change titles
et: Korrasta lehed ja muuda pealkirju

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
et: Masinloetav nimi tohib sisaldada ainult täppideta väiketähti, numbreid ja alljooni.

en: The revisions let you track differences between multiple versions of a post.
et: Muudatuste ajalugu võimaldab vaadata muudatusi erinevates postituse versioonides.

en: Rebuilding content access permissions
et: Sisu ligipääsu õiguste taastamine

en: Content permissions have been rebuilt.
et: Sisu õigused on uuendatud.

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
et: Sisu vaatamise õiguseid ei uuendatud õigesti.

en: Post settings
et: Postitamise seaded

en: Polls
et: Küsitlused

en: The value provided for %field is not a valid URL.
et: Välja %field sisu pole korrektne viide.

en: Search form
et: Otsinguvorm

en: Shortcut icon
et: Otsetee ikoon

en: Display post information on
et: Postituse andmeid kuvatakse

en: Enable or disable the <em>submitted by Username on date</em> text when displaying posts of the following type.
et: <em>Postitas kasutajanimi kuupäeval kuupäev</em> teksti lubamine või keelamine järgnevat tüüpi postitustele.

en: Use the default logo
et: Kasutatakse vaikimisi logo

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
et: Märgi see, kui tahad, et kasutataks teemaga kaasa pandud logo.

en: Use the default shortcut icon.
et: Kasutatakse vaikimisi otsetee ikooni.

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
et: Märgi see, kui tahad, et teema kasutaks vaikimisi otsetee ikooni.

en: Short date format
et: Kuupäeva lühivorming

en: Medium date format
et: Kuupäeva keskmine vorming

en: Long date format
et: Kuupäeva pikk vorming

en: Date and time lookup
et: Kuupäeva ja kellaaja leidmine

en: Translation settings
et: Tõlkimise sätted

en: Skip navigation
et: Jäta navigatsioon vahele

en: book
et: raamat

en: Wipe and rebuild
et: Tühjenda ja regenereeri

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
et: Tiitlit kasutatakse vihjena, kui kasutaja jätab hiire pildile seisma.

en: Image linked to file
et: Failiga lingitud pilt

en: Progress indicator
et: Edenemise indikaator

en: Bar with progress meter
et: Progressiriba

en: Path settings
et: Aadressi seaded

en: The file upload failed. %upload
et: Faili üleslaadimine ebaõnnestus. %upload

en: URL to file
et: Failile viitav URL

en: Starting upload...
et: Üleslaadimise alustamine...

en: Uploading... (@current of @total)
et: Üleslaadimine... (@current / @total)

en: Your server is capable of displaying file upload progress, but does not have the required libraries. It is recommended to install the <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> (preferred) or to install <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a>.
et: Sinu server suudaks kuvada üleslaadimise edenemist, kuid selleks pole saadaval vajalikke teeke. Soovituslik on paigaldada kas <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress teek</a> (soovitatud) või <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a>.

en: Your server is not capable of displaying file upload progress. File upload progress requires PHP be run with mod_php and not as FastCGI.
et: Sinu server ei suuda kuvada üleslaadimise edenemist. Faili üleslaadimise edenemise kuvamiseks peab PHP olema mod_php kaudu, mitte FastCGI-na.

en: Enabled (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)
et: Aktiveeritud (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)

en: Upload progress
et: Üleslaadimise edenemine

en: Styles
et: Stiilid

en: %name: the value may be no smaller than %min.
et: %name: väärtus ei tohi olla väiksem kui %min.

en: The item has been deleted.
et: See kirje on kustutatud.

en: Greater than or equal to
et: Suurem kui või võrdne

en: Less than or equal to
et: Vähem kui või võrdne

en: Edit !type
et: Muuda !type

en: Manage form
et: Halda vormi

en: The name of the site.
et: Saidi nimetus.

en: CTools CSS Cache
et: CTools CSSi puhver

en: A library of helpful tools by Merlin of Chaos.
et: Kasulike tööriistade teek. Autor Merlin of Chaos.

en: No info
et: Infot pole

en: No info available.
et: Infot pole saadaval.

en: Configure new !subtype_title
et: Seadista uus paigutus !subtype_title

en: Edit @type
et: Muuda @type

en: , and
et: , ja

en: , or
et: , või

en: Keyword: %@keyword
et: Võtmesõna: %@keyword

en: Update and return
et: Uuenda ja naase

en: Get a summary of the information about this page.
et: Selle lehe andmete kokkuvõte.

en: Activate this page so that it will be in use in your system.
et: Selle lehe aktiveerimine, et seda saaks sinu süsteemis kasutada.

en: Add variant
et: Lisa variant

en: Add a new variant to this page.
et: Sellele lehele uue variandi lisamine.

en: Import variant
et: Impordi variant

en: Add a new variant to this page from code exported from another page.
et: Sellele lehele uue variandi lisamine teiselt lehele eksporditud koodist.

en: No variants
et: Variante pole

en: Optional features
et: Valikulised võimalused

en: This page has no variants and thus no output of its own.
et: Sellel lehel pole ühtegi varianti, seega pole mingit oma väljundit.

en: Add a new variant
et: Lisa uus variant

en: Page manager
et: Lehehaldur

en: Administrative title
et: Administratiivne pealkiri

en: Make this your site home page.
et: Tee sellest saidi avaleht.

en: Name is required.
et: Nimi on nõutud.

en: That name is used by another page: @page
et: See nimi on juba kasutusel: @page

en: That path is used by another page: @page
et: See aadress on juba kasutusel: @page

en: Access rules are used to test if the page is accessible and any menu items associated with it are visible.
et: Ligipääsureeglid määravad, kas lehele on ligipääs ning kas lehega seotud menüükirjed on näha.

en: Invalid keyword.
et: Vale võtmesõna.

en: Paste page code here
et: Kleebi lehe kood siia

en: Create a new page
et: Uue lehe loomine

en: Edit name, path and other basic settings for the page.
et: Nime, tee ja teiste lehe põhisätete muutmine.

en: Provide this page a visible menu or a menu tab.
et: Sellele lehele nähtava menüükirje või saki lisamine.

en: Make a copy of this page
et: Tee sellest lehest koopia

en: Remove this page from your system completely.
et: Eemalda see leht süsteemist täielikult.

en: This is your site home page.
et: See on saidi avaleht.

en: This page is publicly accessible.
et: See leht on kõigile ligipääsetav.

en: Normal menu entry.
et: Tavaline menüükirje.

en: Title: %title.
et: Pealkiri: %title.

en: Menu block: %title.
et: Menüü plokk: %title.

en: User profile template
et: Kasutajaprofiili mall

en: User being viewed
et: Vaadatav kasutaja

en: User: compare
et: Kasutaja: võrdle

en: First User
et: Esimene kasutaja

en: Second User
et: Teine kasutaja

en: Not equal
et: Pole võrdne

en: @user can view @node.
et: @user saab vaadata @node.

en: @user can edit @node.
et: @user saab muuta @node.

en: @user can delete @node.
et: @user saab kustutada @node.

en: User: role
et: Kasutaja: roll

en: User: language
et: Kasutaja: keel

en: Site language is "@languages" | Site language is one of "@languages"
et[0]: Saidi keel on @languages
et[1]: Saidi keel on üks järgnevatest: @languages

en: Taxonomy: vocabulary
et: Klassifikatsioon: sõnastik

en: @identifier is any vocabulary
et: @identifier on suvaline sõnastik

en: Enter a taxonomy term ID.
et: Sisesta klassifikatsiooni termini ID.

en: Enter a taxonomy term name.
et: Sisesta klassifikatsiooni termini nimi.

en: The body of the referenced node.
et: Viidatud postituse sisu.

en: The date the referenced node was created.
et: Viidatud postituse loomise kuupäev.

en: The title of the referenced node.
et: Viidatud postituse pealkiri.

en: "@s" title
et: "@s" pealkiri

en: Node last updated date
et: Postituse viimase uuendamise kuupäev

en: The date the referenced node was last updated.
et: Viidatud postituse uuendamise kuupäev.

en: Last updated date
et: Viimase uuenduse kuupäev

en: Node form submit buttons
et: Postituse vormi saatmise nupud

en: Node form url path settings
et: Postituse vormi URL-i sätted

en: Profile category
et: Profiili kategooria

en: Select a term from @vocabulary.
et: Vali termin sõnastikust @vocabulary.

en: Content pane
et: Sisupaneel

en: Go to list
et: Mine loendi juurde

en: Selection rules
et: Valiku reeglid

en: This panel will always be selected.
et: See paneel on alati valitud.

en: Selection rule
et: Valiku reegel

en: Panel: @title
et: Paneel: @title

en: Reactions
et: Reaktsioonid

en: Form settings
et: Vormi seaded

en: Format string
et: Vormingu sõne

en: Are you sure you want to remove the format %format?
et: Kas sa oled kindel, et tahad eemaldada vormingu %format?

en: Removed date format %format.
et: Eemaldati kuupäevavorming %format.

en: !type date format
et: !type kuupäeva vorming

en: !day-name Sunday|Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday
et: !day-name Pühapäev|Esmaspäev|Teisipäev|Kolmapäev|Neljapäev|Reede|Laupäev

en: !day-abbreviation Sun|Mon|Tue|Wed|Thu|Fri|Sat
et: !day-abbreviation Püh|Esm|Tei|Kol|Nel|Ree|Lau

en: !day-abbreviation S|M|T|W|T|F|S
et: !day-abbreviation P|E|T|K|N|R|L

en: !day-abbreviation SU|MO|TU|WE|TH|FR|SA
et: !day-abbreviation P|E|T|K|N|R|L

en: !datetime Year|Month|Day|Week|Hour|Minute|Second|All Day|All day
et: !datetime Aasta|Kuu|Päev|Nädal|Tund|Minut|Sekund|Kogu päev|Kogu päev

en: !datetime_plural Years|Months|Days|Weeks|Hours|Minutes|Seconds
et: !datetime_plural Aastad|Kuud|Päevad|Nädalad|Tunnid|Minutid|Sekundid

en: !date_order Every|First|Second|Third|Fourth|Fifth
et: !date_order Iga|Esimene|Teine|Kolmas|Neljas|Viies

en: !date_order |Last|Next to last|Third from last|Fourth from last|Fifth from last
et: !date_order |Viimane|Eelviimane|Tagant kolmas|Tagant neljas|Tagant viies

en: !date_nav Prev|Next|Today
et: !date_nav Eelmine|Järgmine|Täna

en: !month-name |January|February|March|April|May|June|July|August|September|October|November|December
et: !month-name |jaanuar|veebruar|märts|aprill|mai|juuni|juuli|august|september|oktoober|november|detsember

en: !month-abbreviation |Jan|Feb|Mar|Apr|May|Jun|Jul|Aug|Sep|Oct|Nov|Dec
et: !month-abbreviation |Jaan|Veeb|Mär|Apr|Mai|Juun|Juul|Aug|Sep|Okt|Nov|Det

en: Add format
et: Lisa vorming

en: Allow users to add additional date formats.
et: Luba kasutajatel täiendavaid kuupäevaformaate lisada.

en: Delete date format
et: Kustuta kuupäevaformaat

en: Allow users to delete a configured date format.
et: Luba kasutajatel seadistatud kuupäevaformaate kustutada.

en: Custom input format
et: Kohandatud sisestuse vorming

en: Display From and To dates
et: Kuvatakse alguse ja lõpu kuupäevi

en: Display From date only
et: Kuvatakse ainult alguse kuupäeva

en: Display To date only
et: Kuvatakse ainult lõpu kuupäeva

en: Display repeat rule
et: Kuvatakse korduse reeglit

en: view date repeats
et: kuupäeva korduste vaatamine

en: Locale date settings
et: Kohaliku kuupäeva seaded

en: Select your current local time. If in doubt, choose the timezone that is closest to your location which has the same rules for daylight saving time. Dates and times throughout this site will be displayed using this time zone.
et: Vali enda kohalik ajavöönd. Kui kahtled, vali ajavöönd, mis on kõige lähedasem sinu asukohale ning kus suveaega vahetatakse samamoodi. Kogu saidi kuupäevad ja kellaajad kuvatakse selle ajavööndi järgi.

en: Removed calendar %calendar.
et: Eemaldatud kalender %calendar.

en: Content type name
et: Sisutüübi nimi

en: Date Tools
et: Kuupäevatööriistad

en: Remove calendar
et: Eemalda kalender

en: Date browser
et: Kuupäeva lehitseja

en: Date browser style
et: Kuupäeva lehitseja stiil

en: Creates back/next navigation.
et: Loob edasi/tagasi navigeerimiselemendid.

en: Date (!base_table)
et: Kuupäev (!base_table)

en: Menu module form.
et: Menüümooduli vorm.

en: Book module form.
et: Raamatumooduli vorm.

en: Poll module title.
et: Küsitluse mooduli pealkiri.

en: Poll module choices.
et: Küsitluse mooduli valikud

en: Poll module settings.
et: Küsitlusmooduli seaded.

en: Upload module form.
et: Laadi üles mooduli vorm.

en: manage fields
et: väljade haldamine

en: » Add a new content type
et: » Lisa uus sisutüüp

en: @field_name (Locked)
et: @field_name (lukus)

en: - Select a field type -
et: - Vali välja tüüp -

en: - Select a widget -
et: - Vali vidin -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
et: Välja nimetus (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
et: Salvestatavate andmete tüüp.

en: Form element to edit the data.
et: Andmete muutmiseks kasutatav element.

en: - Select an existing field -
et: - Vali olemasolev väli -

en: Field to share
et: Välja nimi

en: Group name (a-z, 0-9, _)
et: Grupi nimi (a-z, 0-9, _)

en: Add new field: you need to provide a label.
et: Uue välja lisamine: pead määrama pealkirja.

en: Add new field: you need to provide a field name.
et: Uue välja lisamine: pead andma väljale nime.

en: Add new field: the field name %field_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
et: Uue välja lisamine: välja nimi %field_name pole sobiv. Nimi tohib koosneda ainult täppideta väiketähtedest, numbritest ja alakriipsudest.

en: Add new field: the field name %field_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'field_' prefix.
et: Uue välja lisamine: välja nimi %field_name on liiga pikk. Nime pikkuse piirang on 32 märki, sealhulgas eesliide 'field_'.

en: Add new field: the field name %field_name already exists.
et: Uue välja lisamine: välja nimi %field_name on juba olemas.

en: Add new field: you need to select a field type.
et: Uue välja lisamine: pead määrama välja liigi.

en: Add new field: you need to select a widget.
et: Uue välja lisamine: pead valima kasutatava vidina.

en: Add new field: invalid widget.
et: Uue välja lisamine: sobimatu vidin.

en: Add existing field: you need to provide a label.
et: Olemasoleva välja lisamine: pead andma väljale sildi.

en: Add existing field: you need to select a field.
et: Olemasoleva välja lisamine: pead välja valima.

en: Add existing field: you need to select a widget.
et: Olemasoleva välja lisamine: pead valima kasutatava vidina.

en: Add existing field: invalid widget.
et: Olemasoleva välja lisamine: sobimatu vidin.

en: The field %field is locked and cannot be edited.
et: Väli %field on lukus ning seda pole võimalik muuta.

en: %type basic information
et: %type peamised andmed

en: Maximum number of values users can enter for this field.
et: Maksimaalne väärtuste arv, mida saab sellele väljale kanda.

en: 'Unlimited' will provide an 'Add more' button so the users can add as many values as they like.
et: 'Piiramatu' puhul tekitatakse kasutajale 'Lisa veel' nupp, mis võimaldab piiramatul hulgal väärtuste lisamist.

en: %name must be an integer.
et: %name peab olema täisarv.

en: %name must be a positive integer.
et: %name peab olema positiivne täisarv.

en: %name must be a number.
et: %name peab olema number.

en: Appears in: @types
et: Kasutusel kohas: @types

en: <No value>
et: väärtus puudub

en: Custom label
et: Kohandatud silt

en: Only numbers are allowed in %field.
et: Väljal %field on lubatud ainult numbrid.

en: New field
et: Uus väli

en: Existing field
et: Olemasolev väli

en: width @width
et: laius @width

en: height @height
et: kõrgus @height

en: upscaling allowed
et: suurendamine lubatud

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
et: juhuslik vahemikus -@degrees&deg ja @degrees&deg

en: Enter the title or NID of a node
et: Sisesta sisu pealkiri või id

en: Save !type
et: Salvesta !type

en: Roles that are considered "administrators" for masquerading
et: Rollid, kes on "administraatorid" ja võivad maskeeruda

en: Structure
et: Struktuur

en: Enter the username to masquerade as.
et: Sisesta kasutajanimi, kelleks tahad maskeeruda.

en: features
et: võimalused

en: Unique
et: Ainulaadne

en: Content statistics
et: Sisu statistika

en: User blog
et: Kasutaja blogi

en: All polls
et: Kõik küsitlused

en: Taxonomy: term
et: Klassifikatsioon: termin

en: Select a term or terms from @vocabulary.
et: Vali sõnastikust @vocabulary üks või mitu terminit.

en: Taxonomy term: ID
et: Klassifikatsiooni termin: ID

en: User: name
et: Kasutaja: nimi

en: Vocabulary: ID
et: Sõnastik: ID

en: Custom: @title
et: Erilahendus: @title

en: A search form with advanced options.
et: Täpsemate valikutega otsinguvorm.

en: Fetcher
et: Sisutõmbaja (fetcher)

en: Feed source
et: Voo allikas

en: Longitudes
et: Pikkuskraadid

en: styles
et: stiilid

en: Does not start with
et: Ei alga

en: Does not end with
et: Ei lõppe

en: The view %name has been saved.
et: Vaade %name on salvestatud.

en: Jump menu
et: Hüpikmenüü

en: Title of the feed.
et: Uudistevoo pealkiri.

en: Libraries
et: Teegid

en: Blocked users
et: Blokeeritud kasutajad

en: Needs review
et: Vajab ülevaatamist

en: View changes
et: Vaata muudatusi

en: Administrator role
et: Administraatori roll

en: Render
et: Renderdatud

en: No revision
et: Redaktsioonid puuduvad

en: @number comments per page
et: @number kommentaari iga lehe kohta

en: Requires a title
et: Vajab pealkirja

en: No body
et: Sisu puudub

en: There are no !items to display.
et: Pole ühtegi !items, mida kuvada.

en: List !type
et: !type nimekiri

en: MySQL Database
et: MySQL andmebaas

en: Default Database
et: Vaikimisi andmebaas

en: Server Directory
et: Kataloog serveris

en: Enter the path to the directory to save the backups to. Use a relative path to pick a path relative to your Drupal root directory. The web server must be able to write to this path.
et: Sisesta asukoht, kuhu varundusfailid salvestada. Suhteline kataloogitee on suhteline Drupali juurkataloogi suhtes. Veebiserveril peab olema õigus sellesse kataloogi kirjutada.

en: Change file mode (chmod)
et: Faili õiguste muutmine (chmod)

en: If you enter a value here, backup files will be chmoded with the mode you specify. Specify the mode in octal form (e.g. 644 or 0644) or leave blank to disable this feature.
et: Kui sa sisestad siia väärtuse, muudetakse varundusfaili õigused vastavalt sellele. Õigused näita oktaalarvuna (n.t 644 või 0644) või jäta see väli tühjaks, et seda võimalust mitte kasutada.

en: Change file group (chgrp)
et: Faili grupi muutmine (chgrp)

en: If you enter a value here, backup files will be chgrped to the group you specify. Leave blank to disable this feature.
et: Kui sa sisestad siia väärtuse, määratakse varundusfail sellesse gruppi. Selle võimaluse keelamiseks jäta väli tühjaks.

en: Manual Backups Directory
et: Käsitsivarunduste kataloog

en: Scheduled Backups Directory
et: Plaaniliste varunduste kataloog

en: Save the backup files to any directory on the server which the web-server can write to.
et: Varundusfailide salvestamine samas serveris mõnda kataloogi, kuhu veebiserver kirjutada saab.

en: Import the backup directly into another database. Database destinations can also be used as a source to backup from.
et: Andmebaasi varunduse otse importimine teise andmebaasi. Ka andmebaasi sihtkohtasid võib kasutada varunduse allikana.

en: Import the backup directly into another MySQL database. Database destinations can also be used as a source to backup from.
et: Andmebaasi varunduse otse importimine teise MySQL andmebaasi. Ka andmebaasi sihtkohtasid võib kasutada varunduse allikana.

en: Save the backup files to any a directory on an FTP server.
et: Varundusfailide salvestamine mõnda kataloogi FTP serveris.

en: FTP Directory
et: FTP kataloog

en: Save the backup files to a bucket on your !link.
et: Varundusfailide salvestamine oma !link korvi.

en: Amazon S3 account
et: Amazon S3 konto

en: Amazon S3 Bucket
et: Amazon S3 korv (bucket)

en: Send the backup as an email attachment to the specified email address.
et: Varunduse saatmine e-kirja manusena määratud meiliaadressile.

en: Restoring will delete some or all of your data and cannot be undone. <strong>Always test your backups on a non-production server!</strong>
et: Taastamise käigus kustuvad andmed osaliselt või täielikult, seda pole võimalik tagasi võtta. <strong>Alati katseta varundusfaile enne prooviserveris.</strong>

en: Backup Source
et: Varunduse allikas

en: Destinations
et: Sihtkohad

en: destination
et: sihtkoht

en: Add a new @s destination.
et: Lisa uus @s sihtkoht.

en: Choose the type of destination you would like to create:
et: Vali, mis liiki sihtkohta sa tahad luua:

en: list files
et: failide loend

en: Take site offline
et: Leht viiakse hooldusrežiimi

en: Take the site offline during restore and show a maintenance message. Site will be taken back online once the restore is complete.
et: Taastamise ajaks viiakse leht hooldusrežiimi ning kuvatakse hooldusteadet. Pärast taastamise lõppemist pannakse leht jälle töörežiimile.

en: Untitled Profile
et: Ilma pealkirjata profiil

en: schedules
et: plaanitud

en: Untitled Schedule
et: Ilma pealkirjata plaaniline varundus

en: Settings Profile
et: Sätteprofiil

en: Once a second
et: Kord sekundis

en: Once a minute
et: Kord minutis

en: Once a week
et: Kord nädalas

en: Backup and Migrate makes the task of backing up your Drupal database and migrating data from one Drupal install to another easier. It provides a function to backup the entire database to file or download, and to restore from a previous backup. You can also schedule the backup operation. Compression of backup files is also supported.  The database backup files created with this module can be imported into this or any other Drupal installation with the !restorelink, or you can use a database tool such as <a href="!phpmyadminurl">phpMyAdmin</a> or the mysql command line command.
et: Varunduse ja migreerimise moodul teeb Drupali andmebaasi varundamise ning teise paigaldusse migreerimise lihtsamaks. See pakub kogu andmebaasi varundamise faili või selle allalaadimise funktsiooni. Sa võid varunduse ka ajastada. Toetatud on ka varundusfaili pakkimine. Selle mooduliga tehtud andmebaasi varundusfaile on võimalik importida kõigis teistes Drupali paigaldustes kasutades !restorelink, kuid võid kasutada ka andmebaasitööriistu nagu <a href="!phpmyadminurl">phpMyAdmin</a> või mysqli käsureaprogramme.

en: restore feature
et: taastamise võimalus

en: Quick Backup Tab
et: Kiirvarunduse sakk

en: Use this form to run simple manual backups of your database. Visit the !helppage for more help using this module
et: Selle vormi abil saab käsitsi käivitada lihtsa andmebaasi varundamise. Rohkem infot selle mooduli kasutamise kohta leiab !helppage lehelt.

en: Advanced Backup Tab
et: Täpsema varunduse sakk

en: Use this form to run manual backups of your database with more advanced options. If you have any !profilelink saved you can load those settings. You can save any of the changes you make to these settings as a new settings profile.
et: Selle vormi abil saad käivitada oma andmebaasi käsitsivarunduse täpsemate sätetega. Kui sul on mõni !profilelink salvestatud, võid laadida need sätted. Kõik muudatused võid salvestada uue sätteprofiilina.

en: settings profiles
et: seadistuste profiilid

en: Restore Tab
et: Taastamise sakk

en: Upload a backup and migrate backup file. The restore function will not work with database dumps from other sources such as phpMyAdmin.
et: Laadi üles varunduse ja kolimise varundusfail. Taastamise funktsioon ei tööta muudest allikatest pärit (näiteks phpMyAdmin) andmebaasi ärakirjetega.

en: Destinations are the places you can save your backup files to or them load from.
et: Sihtkohad on asukohad, kuhu saad varundusfaile salvestada või kust neid laadida.

en: Files can be saved to a directory on your web server, downloaded to your desktop or emailed to a specified email account. From the Destinations tab you can create, delete and edit destinations or list the files which have already been backed up to the available destinations.
et: Faile võib salvesteada sinu veebiserveri kataloogi, laadida alla töölauale või saata meiliga määratud meilikontole. Sihtkohtade saki alt saad luua, kustutada ja muuda sihtkohti või vaadata juba neisse kohtadesse varundatud faile.

en: Profiles are saved backup settings. Profiles store your table exclusion settings as well as your backup file name, compression and timestamp settings. You can use profiles in !schedulelink and for !manuallink.
et: Profiilid on salvestatud varundussätted. Profiilidesse saab salvestada millised tabelid välja jätta, samuti määrata varundusfaili nime, tihenduse ja kuupäevatempli. Profiile saab kasutada nii !schedulelink kui !manuallinkte jaoks.

en: manual backups
et: käsitsi varundus

en: You can create new profiles using the add profiles tab or by checking the "Save these settings" button on the advanced backup page.
et: Sa võid luua uusi profiile kasutades profiilide lisamise sakki või kasutades täpsema varunduse lehel nuppu "Salvesta need sätted".

en: Automatically backup up your database on a regular schedule using <a href="!cronurl">cron</a>.
et: Andmebaasi automaatne regulaarne varundus kasutades <a href="!cronurl">croni</a> tööd.

en: Each schedule will run a maximum of once per cron run, so they will not run more frequently than your cron is configured to run. If you specify a number of backups to keep for a schedule, old backups will be deleted as new ones created. <strong>If specifiy a number of files to keep other backup files in that schedule's destination will get deleted</strong>.
et: Iga plaanipärast varundust käivitatakse maksimaalselt üks kord Cron-i hooldustöö kohta, seega mitte sagedamini kui töötab Cron. Kui sa määrad varunduste arvu, mitu ühe plaanipärase varundusliigi kohta alles hoida, kustutatakse uute varunduste loomisel vanu varundusfaile. <strong>Kui sa määrad säilitatavate varundusfailide arvu, kustutatakse teisi varundusfaile vastavas sihtkohas.</strong>

en: Quick Backup
et: Kiirvarundus

en: Backup now
et: Varunda kohe

en: For more backup options, try the <a href="!advancedurl">advanced backup page</a>.
et: Rohkem valikuid leiab <a href="!advancedurl">täpsema varunduse lehelt</a>.

en: Backup from !from to !to using !profile !submit
et: Varunda kohast !from kataloogi !to kasutades profiili !profile !submit

en: Save Without Backing Up
et: Salvesta ilma varunduseta

en: <p>Or you can restore one of the files in your <a href="!url">saved backup destinations.</a></p>
et: <p>Sa võid taastada ka mõne faili oma <a href="!url">salvestatud varunduste kataloogist.</a></p>

en: Advanced Backup
et: Täpsem varundus

en: Not restricted
et: Piiranguteta

en: Other blocks
et: Muud plokid

en: Restore now
et: Taasta kohe

en: The unique ID of the comment.
et: Kommentaari unikaalne ID.

en: The unique ID of the node the comment was posted to.
et: Postituse unikaalne ID, millele see kommentaar on lisatud.

en: The name left by the comment author.
et: Kommentaari autori poolt sisestatud nimi.

en: The email address left by the comment author.
et: Kommenteerija lisatud e-posti aadress.

en: The home page URL left by the comment author.
et: Kommenteerija poolt sisestatud kodulehe URL.

en: The formatted content of the comment itself.
et: Kommentaari sisu vormindatud kujul.

en: The number of comments posted on a node.
et: Postitusele lisatud kommentaaride arv.

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
et: Postitusele pärast lugeja viimast külastust lisatud kommentaaride arv.

en: The type of the node.
et: Postituse tüüp.

en: The human-readable name of the node type.
et: Postituse tüübi inimloetav nimetus.

en: The language the node is written in.
et: Keel, milles postitus on loodud.

en: The URL of the node.
et: Postituse URL.

en: The slogan of the site.
et: Saidi hüüdlause.

en: The optional 'mission' of the site.
et: Valikuline saidi 'missioon'.

en: The administrative email address for the site.
et: Saidi administraatori e-posti aadress.

en: The URL of the site's front page.
et: Saidi avalehe URL.

en: The unique ID of the taxonomy term.
et: Taksonoomia termi unikaalne ID.

en: The name of the taxonomy term.
et: Taksonoomia termini nimetus.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
et: Taksonoomia sõnastiku unikaalne ID.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
et: Taksonoomia sõnastiku nimetus.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
et: Taksonoomia sõnastiku mittekohustuslik kirjeldus.

en: The unique ID of the user account.
et: Kasutajakonto unikaalne ID.

en: The login name of the user account.
et: Kasutajakonto sisselogimisnimi.

en: The email address of the user account.
et: Kasutajakonto e-post.

en: The URL of the account profile page.
et: Konto profiili URL.

en: New importer
et: Uus vootõmbaja

en: Sender name
et: Saatja nimi

en: Trigger the activation of this context
et: Selle konteksti ära tundmise tingimused

en: Actions to take when this context is active
et: Tegevused, mida käivitada, kui kirjeldatud kontekst on aktiivne

en: Add a reaction
et: Lisa reaktsioon

en: User contact forms
et: Kasutaja kontaktvormid

en: The unique ID of the content item, or "node".
et: Postituse unikaalne ID või "node".

en: E-mails
et: E-kirjad

en: - Choose -
et: - Vali -

en: Update and save
et: Uuenda ja salvesta

en: The page has been updated and saved.
et: Leht uuendati ja salvestati.

en: That path is already in use. This system cannot override existing paths.
et: See aadress on juba kasutusel. Süsteem ei saa olemasolevaid aadresse üle kirjutada.

en: @identifier is "@value"
et: @identifier on "@value"

en: @identifier is not "@value"
et: @identifier pole "@value"

en: Not equal to
et: Pole võrdne

en: Require all conditions
et: Kõik tingimused nõutud

en: This page lists all of the content on the site that may have a webform attached to it.
et: Sel lehel on loetletud sisu, millega on seotud veebivorm.

en: edit all webform submissions
et: kõigii veebivormi vastuste muutmine

en: delete all webform submissions
et: kõigi veebivormi vastuste kustutamine

en: delete own webform submissions
et: enda veebivormi vastuste kustutamine

en: Webform settings
et: Veebivormide sätted

en: Your submissions
et: Sinu vastused

en: Submission Number
et: Vastuse number

en: Submission ID
et: Vastuse ID

en: Submitted on %date
et: Vastatud %date

en: Submitted by user: %username
et: Vastas: %username

en: Submitted by anonymous user: [%ip_address]
et: Vastas anonüümne kasutaja: [%ip_address]

en: The date this submission was submitted.
et: Vastamise kuupäev.

en: Wysiwyg profiles
et: Wysiwyg profiilid

en: Time left
et: Aega jäänud

en: Is not empty (NOT NULL)
et: Pole tühi (NOT NULL)

en: Automatic live preview
et: Automaatselt uuenev eelvaade

en: Hello @username
et: Tere @username

en: Helper functions, pages, and blocks to assist Drupal developers. The devel blocks can be managed via the <a href="/admin/build/block">block administration</a> page.
et: Abifunktsioonid, leheküljed ja plokid, mis aitavad Drupali arendajaid. Arendusplokke saab hallata <a href="/admin/build/block">plokkide halduse</a> lehelt.

en: Letter spacing
et: Tähtede vahe

en: Word spacing
et: Sõnade vahe

en: Current theme is "@theme"
et: Praegune teema on "@theme"

en: - All vocabularies -
et: - Kõik sõnastikud -

en: Feed icons
et: Voo ikoonid

en: Site logo
et: Saidi logo

en: Term Description
et: Termini kirjeldus

en: Missing plugin
et: Puuduv plugin

en: Custom style
et: Kohandatud stiil

en: Custom content
et: Erilahendused

en: Add a new @plugin
et: Lisa uus @plugin

en: Edit @plugin %title
et: Muuda pluginat @plugin %title

en: Clone @plugin %title
et: Klooni @plugin %title

en: Import @plugin
et: Impordi @plugin

en: Export @plugin %title
et: Ekspordi plugin @plugin %title

en: Are you sure you want to revert %title?
et: Kas tahad kindlasti taastada %title?

en: This action will permanently remove any customizations made to this item.
et: See tegevus eemaldab jäädavalt kõik sellele kirjele tehtud kohandused.

en: The item has been reverted.
et: See kirje on taastatud.

en: This action will permanently remove this item from your database..
et: See tegevus eemaldab jäädavalt selle kirje andmebaasist.

en: %title has been created.
et: %title on loodud.

en: %title could not be created.
et: %title polnud võimalik luua.

en: %title has been updated.
et: %title on uuendatud.

en: %title could not be updated.
et: %title polnud võimalik uuendada.

en: You can import an exported definition by pasting the exported object code into the field below.
et: Eksporditud definitsiooni saab importida asetades objektikoodi alumisele väljale.

en: @plugin %title was enabled.
et: @plugin %title lubati.

en: @plugin %title was disabled.
et: @plugin %title keelati.

en: Select style type
et: Vali stiili tüüp

en: Row number
et: Rea number

en: Context allows you to manage contextual conditions and reactions for different portions of your site. You can think of each context as representing a "section" of your site. For each context, you can choose the conditions that trigger this context to be active and choose different aspects of Drupal that should react to this active context.
et: Kontekst võimaldab hallata kontekstuaalseid sätteid ja reaktsioone kodulehe erinevate osade jaoks.

en: Show all regions
et: Näita kõiki regioone

en: The current date in the user's timezone.
et: Praegune kuupäev kasutaja ajavööndis.

en: The URL of the account edit page.
et: Konto muutmise lehekülje URL

en: The title of the current page.
et: Praeguse lehe pealkiri.

en: Update URL alias
et: Uuenda URLi alias

en: Formatting help
et: Vormindusabi

en: Posted by !username
et: Lisas !username

en: Delete this row
et: Kustuta see rida

en: remain here
et: jää siia

en: Go to your account
et: Mine oma kontole

en: your account
et: sinu konto

en: Choose animal
et: Vali loom

en: Configure animal
et: Seadista looma

en: Sheep
et: Lammas

en: Configure sheep
et: Seadista lammast

en: Lizard
et: Sisalik

en: Configure lizard
et: Seadista sisalikku

en: Choose your animal
et: Vali oma loom

en: Name your sheep
et: Anna oma lambale nimi

en: 404 Page not found
et: 404 Lehte ei leitud

en: 403 Access denied
et: 403 Ligipääs keelatud

en: Redirect destination
et: Ümbersuunamise sihtkoht

en: User signature
et: Kasutaja allkiri

en: The signature of a user.
et: Kasutaja allkiri.

en: Confirmation page
et: Kinnituse lehekülg

en: If enabled this webform will be available as a block.
et: Kui see valik on tehtud, siis on see veebivorm saadaval blokina.

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
et: Unikaalne süsteemne nimetus. Võib sisaldada ainult väikesi tähti, numbreid ja alakriipsu.

en: Delete and save
et: Kustuta ja salvesta

en: Enable and save
et: Lülita sisse ja salvesta

en: Disable and save
et: Lülita välja ja salvesta

en: Also includes !additional_dates.
et: Lisaaeg: !additional_dates.

en: Repeats !interval !bymonth !byday !count !until !except. !additional
et: Kordub !interval !bymonth !byday !count !until !except. !additional

en: Example field
et: Näidisväli

en: Clone display
et: Klooni kuva

en: Table summary
et: Tabeli kokkuvõte

en: Allows version dependent and shared usage of external libraries.
et: Võimaldab väliste teekide versioonijärgset ja ühiskasutust.

en: 5 minute
et: 5 minutit

en: 15 minute
et: 15 minutit

en: Show "Save draft" button
et: Näita "Salvesta mustand" nuppu.

en: My Profile
et: Minu profiil

en: !enabled of !total
et: !enabled / !total

en: 10 minute
et: 10 minutit

en: 30 minute
et: 30 minutit

en: All submissions
et: Kõik vastused

en: Total submissions limit
et: Vastuste koguarv

en: Limit the total number of allowed submissions.
et: Piira vastuste koguarv.

en: Per user submission limit
et: Vastuste koguarv kasutaja kohta

en: Limit each user to !count submission(s) !timespan
et: Piira !count vastust kasutaja kohta !timespan jooksul

en: Limit to !count total submission(s) !timespan
et: Piira !count vastust !timespan jooksul

en: Only the latest !number submissions
et: Ainult !number viimast vastust

en: The user who sent the webform submission.
et: Veebivormi vastuse saatnud kasutaja.

en: Webform Submission
et: Veebivormi vastus

en: Webform submissions of the given user.
et: Selle kasutaja veebivormi vastused.

en: User Menu
et: Kasutajamenüü

en: Keep the current theme CSS
et: Kasuta praeguse kujunduse CSS-i.

en: Printer, email and PDF versions
et: Printimise, e-posti ja PDFi genereerimise seaded

en: Send by email
et: Saada e-kirjaga

en: Send this page by email.
et: Saada see leht e-kirjaga.
