Frequently Asked Questions (6.x-1.13) - en to uk translation catalogue (95 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: List
uk: Список

en: Categories
uk: Категорії

en: Search
uk: Пошук

en: category
uk: категорія

en: Configuration has been updated.
uk: Конфігурація була оновлена.

en: To create a question and answer, the user must create a 'FAQ' node (Create content >> FAQ).  This screen allows the user to edit the question and answer text.  If the 'Taxonomy' module is enabled and there are some terms configured for the FAQ node type, it will also be possible to put the questions into different categories when editing.
uk: Для роботи питань, що часто задаються, необхідно створити відповідний матеріал типу &#132; Питання-Відповідь&#147;. На сторінці редагування матеріалу вноситься й питання, і відповідь. Якщо включений модуль &#132;Структура&#147; і є словники, налаштовані для матеріалів типу &#132; Питання-Відповідь&#147;, то при редагуванні матеріалам можна призначити різні категорії.

en: The 'Frequently Asked Questions' settings configuration screen will allow users with 'administer faq' permissions to specify different layouts of the questions and answers.
uk: Настроювання питань, що часто задаються, дозволяє користувачам із правом &#132;управляти матеріалами питання-відповідь&#147; указувати різні режими відображення питань, що часто задаються.

en: Allows the user to configure the layout of questions and answers on a FAQ page.
uk: Дозволяє користувачеві конфігурувати  розташування питань і відповідей на сторінці FAQ.

en: Frequently Asked Questions
uk: Часті питання

en: FAQ
uk: ЧаПи

en: A frequently asked question and its answer.
uk: Часті питання та відповіді на них.

en: Question
uk: Питання

en: Answer
uk: Відповідь

en: This is that answer to the question.  It will be filtered according to the input format.
uk: Це відповідь на запитання. Його формат буде відповідати вхідному формату.

en: Questions inline
uk: Вбудовані питання

en: Clicking on question takes user to answer further down the page
uk: Натискання на запитання покаже відповідь нижче на сторінці

en: Clicking on question opens/hides answer under question
uk: Натискання на запитання відкриває/приховує відповідь, що перебуває під сумнівом

en: Clicking on question opens the answer in a new page
uk: Натискання на запитання відкриває відповідь на новій сторінці

en: Page layout
uk: Макет сторінки

en: This controls how the questions and answers are displayed on the page and what happens when someone clicks on the question.
uk: Настроювання відображення на сторінці й поведінки питань при натисканні.

en: "Back to Top" link text
uk: Текст посилання "Нагору"

en: This allows the user to change the text displayed for the links which return the user to the top of the page on certain page layouts.  Defaults to "Back to Top".  Leave blank to have no link.
uk: Дозволяє користувачеві змінити текст, показуваний для посилань, що повертають користувача у верхню частину сторінки на певних макетах сторінок. За замовчуванням "Нагору". Щоб не показувати посилання, залиште порожнім.

en: Back to Top
uk: Нагору

en: Use answer teaser
uk: Використовувати анонси відповідей

en: This enables the display of the answer teaser text instead of the full answer when using the 'Questions inline' or 'Clicking on question takes user to answer further down the page' display options.  This is useful when you have long descriptive text.  The user can see the full answer by clicking on the question.
uk: При використанні компонування &#132;Питання в лінію&#147; або &#132;Відповіді розміщаються нижче на сторінці&#147; дозволяє показувати тільки текст короткої анотації відповіді замість його повної версії. Це корисно, тільки коли відповіді на запитання дуже розгорнуті і ємні, і користувач зможе побачити повну відповідь, перейшовши по відповідній до посилання.

en: Your FAQ description.  This will be placed at the top of the page, above the questions and can serve as an introductory text.
uk: Опис для ЧаПи. Він розташовується у верхній частині сторінки над питаннями й може слугувати вступним текстом.

en: Categorize questions
uk: Класифікувати питання

en: Categories inline
uk: Вбудовані категорії

en: Clicking on category opens/hides questions and answers under category
uk: Натискання на категорію відкриває/приховує питання й відповіді, що перебувають під нею.

en: Clicking on category opens the questions/answers in a new page
uk: Натискання на категорію відкриває питання/відповіді на новій сторінці.

en: Categories layout
uk: Розташування категорій

en: Display category name for answers
uk: Відображає назву категорії для відповідей

en: This allows the user to toggle the visibility of the category name above each answer section for the 'Clicking on question takes user to answer further down the page' question/answer display.
uk: Дозволяє користувачеві перемикати видимість назви категорії вище кожного розділу відповідей для відображення питання/відповідь 'Натискання на запитання відправляє користувача в нижню частину сторінки'.

en: Group questions and answers for 'Categories inline'
uk: Група питань і відповідей для 'Вбудованих категорій'.

en: This controls how categories are implemented with the 'Clicking on question takes user to answer further down the page' question/answer display.
uk: Дане настроювання визначає, як категорії співвідносяться з настроюванням показу: 'Натискання на запитання покаже відповідь нижче на сторінці'.

en: FAQ Categories
uk: Категорії ЧаП

en: Recent FAQs
uk: Останні ЧаПи

en: Number of FAQs to show
uk: Кількість ЧаПів для показу

en: This controls the number of FAQs that appear in the 'Recent FAQs' block
uk: Керує кількістю ЧаПів, що відображуються в блоці "Останні ЧаПи"

en: All FAQs
uk: Всі ЧаПи

en: administer faq
uk: адмініструвати чап

en: edit own faq
uk: редагувати власні чап

en: edit faq
uk: редагувати чап

en: create faq
uk: створювати чап

en: Manages configuration of questions for a FAQ page.
uk: Управляє конфігурацією питань для сторінки ЧаП.

en: Term
uk: Термін

en: General
uk: Загальне

en: Order
uk: Послідовність

en: Uncategorized
uk: Без категорії

en: Questions
uk: Питання

en: Don't display
uk: Не відображати

en: Sort
uk: Впорядкувати

en: Ordered list
uk: Нумерований список

en: Unordered list
uk: Ненумерований список

en: All users with 'view faq page' permissions will be able to view the generated FAQ page at 'www.example.com/faq'.
uk: Усі користувачі із правом 'бачити сторінку Питання та Відповіді' можуть переглядати сторінку 'www.example.com/faq'.

en: Allows the user to configure the header and descriptive text for the FAQ page.
uk: Дозволяє настроїти заголовок і опис для сторінки &#132; питання, Що Часто задаються, &#147;.

en: Allows the user to configure the layout of questions and answers using categories on a FAQ page.
uk: Дозволяє настроїти формат питань і відповідей з використанням категорій на сторінці &#132; питання, Що Часто задаються, &#147;.

en: Allows the user to configure the order of questions and answers on a FAQ page.
uk: Дозволяє настроїти порядок проходження питань і відповідей на сторінці &#132; питання, Що Часто задаються, &#147;.

en: FAQ Description
uk: Опис FAQ

en: Miscellaneous layout settings
uk: Різні формати настроювань

en: Questions listing style
uk: Стиль списку питань

en: This allows to select how the questions listing is presented.  It only applies to the layouts: 'Clicking on question takes user to answer further down the page' and 'Clicking on question opens the answer in a new page'.  An ordered listing would number the questions, whereas an unordered list will have a bullet to the left of each question.
uk: Настроювання стилю списку питань. Застосовне тільки до наступних компонувань: &#132;Відповіді розміщаються нижче на сторінці&#147; і &#132;Відповіді розміщаються на окремій сторінці&#147;. В упорядкованому списку до питань будуть додані номери, а в неупорядкованому &mdash; маркер ліворуч від кожного питання.

en: Label questions and answers
uk: Позначення питань і відповідей

en: Question Label
uk: Позначення питання

en: Answer Label
uk: Позначення відповіді

en: Show node links
uk: Показувати посилання матеріалів

en: Disable question links to nodes
uk: Відключити посилання на сторінку матеріалу

en: Date Descending
uk: по даті по убуванню

en: Date Ascending
uk: по даті по зростанню

en: This controls how the categories are displayed on the page and what happens when someone clicks on the category.
uk: Настроювання відображення й поведінки категорій при натисканні на них.

en: Categories listing style
uk: Стиль списку категорій

en: This allows to select how the categories listing is presented.  It only applies to the 'Clicking on category opens the questions/answers in a new page' layout.  An ordered listing would number the categories, whereas an unordered list will have a bullet to the left of each category.
uk: Настроювання стилю списку категорій. Застосовне тільки до наступного компонування: &#132;Натискання на категорію відкриває питання на новій сторінці&#147;. В упорядкованому списку до категорій будуть додані номери, а в неупорядкованому &mdash; маркер.

en: Show FAQ count
uk: Показувати число питань

en: This displays the number of questions in a category after the category name.
uk: Відображає число питань у категорії після назви категорії.

en: Advanced category settings
uk: Розширені настроювання категорій

en: Omit vocabulary
uk: Не включати словники

en: Enable FAQ taxonomy links
uk: Дозволити FAQ підмінювати посилання термінів

en: Node links to taxonomy terms will be re-written to point at the FAQ pages instead.
uk: Посилання при матеріалах будуть перекриті, щоб указувати на сторінки модуля  замість стандартних.

en: Choose a category
uk: Виберіть категорію

en: Choose a category that you wish to order the questions for.
uk: Вибрати категорію, у якій ви бажаєте впорядкувати питання.

en: Save order
uk: Зберегти послідовність

en: Edit answer
uk: Редагувати відповідь

en: Go back to the top of the page.
uk: Перейти до початку сторінки

en: FAQ category path settings
uk: Настроювання шляху для категорій питань

en: view faq page
uk: бачити сторінку Питання та Відповіді

en: Question length
uk: Довжина питання

en: Display longer text
uk: Відображати повний текст

en: Display short text
uk: Відображати короткий текст

en: Display both short and long questions
uk: Відображати як скорочені так і повні запитання

en: The length of question text to display on the FAQ page.  The short question will always be displayed in the FAQ blocks.
uk: Довжина тексту питання для відображення на сторінках. Коротке питання завжди відображається в блоках.

en: Question to be answered.  This will appear in all question listings, such as the FAQ blocks.
uk: Питання для відповіді. Буде відображено у всіх списках питань, як наприклад в блоці FAQ.

en: Question details (optional)
uk: Подробиці питання (необов'язково)

en: Longer question text.  This will be displayed in all layouts where the answer appears, in addition to the shorter question text.
uk: Повний текст питання. Буде відображатися скрізь, де є присутнім відповідь в доповнення до короткого тексту питання.
