Feeds (6.x-1.0-beta13) - en to nl translation catalogue (226 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Email address
nl: E-mailadres

en: content
nl: inhoud

en: Author
nl: Auteur

en: List
nl: Lijst

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Categories
nl: Categorieën

en: File
nl: Bestand

en: Edit
nl: Bewerken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Delete configuration
nl: Instelling verwijderen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Add
nl: Toevoegen

en: Feed URL
nl: Feed-URL

en: never
nl: nooit

en: name
nl: naam

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Create
nl: Aanmaken

en: Active
nl: Actief

en: Never
nl: Nooit

en: Your changes have been saved.
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Feed title
nl: Feed-titel

en: Input format
nl: Invoerformaat

en: Term name
nl: Termnaam

en: Overridden
nl: Overschreven

en: Normal
nl: Normaal

en: Getting started
nl: Hoe te beginnen

en: Targets
nl: Doelen

en: Override
nl: Overschrijven

en: Clone
nl: Dupliceren

en: Basic settings
nl: Basisinstellingen

en: Term description
nl: Omschrijving van term

en: Created date
nl: Aanmaakdatum

en: Change
nl: Wijzigen

en: Delimiter
nl: Scheidingsteken

en: Could not retrieve title from feed.
nl: Kan de titel van de feed niet lezen.

en: Sources
nl: Bronnen

en: administer feeds
nl: feeds beheren

en: Source
nl: Bron

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: Deleting
nl: Bezig met verwijderen

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: @type: deleted %title.
nl: @type: %title verwijderd.

en: Select
nl: Selecteren

en: Mapping
nl: Verwijzing

en: Title of the feed item.
nl: Titel van het feed-item.

en: Link to the feed item.
nl: Link naar het feed-item

en: Unique identifier for the feed item.
nl: Unieke naam voor het feed-item.

en: Default format
nl: Standaardformaat

en: Target
nl: Doel

en: @type %title has been deleted.
nl: @type %title is verwijderd.

en: Taxonomy: @name
nl: Taxonomie: @name

en: Importing
nl: Aan het importeren

en: User email
nl: Emailadres gebruiker

en: Attached to
nl: Verbonden aan

en: Feed item
nl: Feed-item

en: Legend
nl: Legenda

en: Select a vocabulary
nl: Een woordenlijst selecteren

en: The title of the node.
nl: De titel van de node.

en: Machine-readable name
nl: Systeemnaam

en: Not implemented.
nl: Niet geïmplementeerd.

en: As often as possible
nl: Zo vaak als mogelijk

en: Minimum refresh period
nl: Minimale vernieuwingsperiode

en: Import date of the feed item, as a Unix timestamp.
nl: Importeer de datum van een feed-item als een Unix tijdstip.

en: Last modification date
nl: Laatste wijzigingsdatum

en: Author email
nl: E-mailadres van auteur

en: Author name
nl: Naam auteur

en: Select a source
nl: Selecteer een bron

en: Select a target
nl: Selecteer een doel

en: Published date
nl: Publiceerdatum

en: Change frequency
nl: Wijzigingsfrequentie

en: Choose a vocabulary
nl: Een woordenlijst kiezen

en: Import all content from feed?
nl: Alle items van de feed importeren?

en: Delete all items from feed?
nl: Alle items van de feed verwijderen?

en: import
nl: importeer

en: clear
nl: Wissen

en: Delete items
nl: Items verwijderen

en: Node id of the owner feed, if available.
nl: Het node-ID van de eigenaarsfeed, indien beschikbaar.

en: Aggregates RSS/Atom/RDF feeds, imports CSV files and more.
nl: Aggregeert RSS/Atom/RDF-feeds, importeert CSV-bestanden en meer.

en: A natural name for this configuration. Example: RSS Feed. You can always change this name later.
nl: De naam voor deze configuratie. Bijvoorbeeld: RSS-feed. U kunt deze naam altijd nog wijzigen.

en: A description of this configuration.
nl: Een omschrijving van de configuratie.

en: Id is taken.
nl: ID reeds gebruikt.

en: Export feed configuration
nl: Feed-instellingen exporteren

en: Select a !plugin_type
nl: !plugin_type selecteren

en: Settings for !plugin
nl: Instellingen voor !plugin

en: Mapping for !processor
nl: Verwijzingen voor !processor

en: Attached to: !type
nl: Gekoppeld aan: !type

en: [none]
nl: [geen]

en: as often as possible
nl: Zo vaak als mogelijk

en: every !interval
nl: elke !interval

en: Refresh: !import_period
nl: Vernieuw: !import_period

en: Import on create
nl: Importeren bij aanmaak

en: Do not import on create
nl: Bij het aanmaken niet meteen importeren

en: Name of source field
nl: Naam van bronveld

en: Mapping has been added.
nl: Verwijzing is toegevoegd.

en: Unique target
nl: Uniek doel

en: No mappings defined.
nl: Geen verwijzingen gedefinieerd.

en: Import content into Drupal.
nl: Inhoud in Drupal importeren.

en: The name of this configuration.
nl: De naam van deze instelling.

en: Attach to content type
nl: Aan inhoudstype koppelen

en: after !time
nl: na !time

en: CSV files
nl: CSV-bestanden

en: Column <strong>!column</strong> is mandatory and considered unique: only one item per !column value will be created.
nl: Kolom <strong>!column</strong> is verplicht en wordt als uniek beschouwd: enkel één item per !column-waarde zal worden aangemaakt.

en: The character that delimits fields in the CSV file.
nl: Het teken dat velden van elkaar scheid in het CSV-bestand.

en: Default delimiter
nl: Standaard scheidingsteken

en: [new] !type
nl: [nieuwe] !type

en: Expire items
nl: Items laten verlopen na

en: Could not create data table.
nl: Kon datatabel niet aanmaken.

en: There is no new content.
nl: Er is geen nieuwe inhoud.

en: This configuration does not support deleting imported items.
nl: Deze configuratie ondersteunt het verwijderen van geïmporteerde items niet.

en: Published status
nl: Publicatiestatus

en: Feed source
nl: Feed-bron

en: Depending on the selected fetcher, this could be for example a URL or a path to a file.
nl: Afhankelijk van de geselecteerde ophaler kan dit bijvoorbeeld een URL of een locatie naar een bestand zijn.

en: Content type to be created is not a valid Feed content type.
nl: Aan te maken inhoudstype is een ongeldig feed-inhoudstype.

en: Enter a feed URL.
nl: Een feed-URL invoeren.

en: There is no content to be deleted.
nl: Er is geen inhoud om te verwijderen.

en: Expire nodes
nl: Nodes laten verlopen na

en: Select after how much time nodes should be deleted. The node's published date will be used for determining the node's age, see Mapping settings.
nl: Selecter na hoeveel tijd nodes verwijderd moeten worden. De publicatiedatum van de node wordt gebruikt om de ouderdom vast te stellen, zie Mappings-instellingen.

en: Item URL (link)
nl: Item-URL (link)

en: Item GUID
nl: Item-GUID

en: Latitudes
nl: Breedtegraden

en: Longitudes
nl: Lengtegraden

en: No terms to be deleted.
nl: Geen termen om te verwijderen.

en: Import to vocabulary
nl: In woordenlijst importeren

en: There are no new users.
nl: Er zijn geen nieuwe gebruikers.

en: User processor does not support deleting users.
nl: Gebruikers-processor ondersteunt het verwijderen van gebruikers niet.

en: Additional roles
nl: Extra rollen

en: Fast feed
nl: Snelle feed

en: Use standalone form
nl: Losstaand formulier gebruiken

en: There are no new items.
nl: Er zijn geen nieuwe items.

en: Field of type !type.
nl: Veld van het type !type.

en: Creates a new column of type !type.
nl: Maakt een nieuwe kolom aan van het type !type.

en: The title of the feed node.
nl: De titel van de feed-node.

en: Whether a feed node is published or not. 1 stands for published, 0 for not published.
nl: Of een feed-node gepubliceerd is of niet. 1 staat voor gepubliceerd, 0 voor niet-gepubliceerd.

en: The UNIX time when a node has been published.
nl: UNIX-tijd wanneer een node is gepubliceerd.

en: The body of the node. The teaser will be the same as the entire body.
nl: De berichttekst van de node. De teaser zal hetzelfde zijn als de gehele berichttekst.

en: Title of the feed.
nl: Titel van de feed.

en: URL of the feed.
nl: URL van de feed.

en: Author link
nl: Auteurslink

en: Name of the taxonomy term.
nl: Naam van de taxonomieterm.

en: Name of the user.
nl: Naam van de gebruiker.

en: Email address of the user.
nl: E-mailadres van de gebruiker.

en: The hash of the item.
nl: De hash van het item.

en: New importer
nl: Nieuwe importeur

en: Feed importers
nl: Feed-importeurs

en: vocabulary settings
nl: Woordenlijst-instellingen

en: Import date
nl: Importdatum

en: Cannot write content to %dest
nl: Inhoud kan niet geschreven worden naar %dest

en: The end date for the @name field.
nl: De einddatum voor het @name-veld

en: The URL for the CCK @name field of the node.
nl: De URL van het CCK @name-veld van de node.

en: Auto detect feeds
nl: Feeds automatisch detecteren

en: Feeds directory either cannot be created or is not writable.
nl: Feeds-map kan niet worden aangemaakt, of is niet schrijfbaar.

en: Created @number item. | Created @number items.
nl[0]: @number item aangemaakt.
nl[1]: @number items aangemaakt.

en: Updated @number item. | Updated @number items.
nl[0]: @number item bijgewerkt.
nl[1]: @number items bijgewerkt.

en: Expired @number record from @table. | Expired @number records from @table.
nl[0]: @number record verlopen uit @table.
nl[1]: @number records verlopen uit @table.

en: Created @number @type node. | Created @number @type nodes.
nl[0]: @number @type-node aangemaakt.
nl[1]: @number @type-nodes aangemaakt.

en: Updated @number @type node. | Updated @number @type nodes.
nl[0]: @number @type-node bijgewerkt.
nl[1]: @number @type-nodes bijgewerkt.

en: Deleted @number node. | Deleted @number nodes.
nl[0]: @number node verwijderd.
nl[1]: @number nodes verwijderd.

en: Created @number term in !vocabulary. | Created @number terms in !vocabulary.
nl[0]: @number term in !vocabulary aangemaakt.
nl[1]: @number termen in !vocabulary aangemaakt.

en: Updated @number term in !vocabulary. | Updated @number terms in !vocabulary.
nl[0]: @number term bijgewerkt in !vocabulary.
nl[1]: @number termen bijgewerkt in !vocabulary.

en: Deleted @number term from !vocabulary. | Deleted @number terms from !vocabulary.
nl[0]: @number term verwijderd uit !vocabulary.
nl[1]: @number termen verwijderd uit !vocabulary.

en: Created @number user. | Created @number users.
nl[0]: @number gebruiker aangemaakt.
nl[1]: @number gebruikers aangemaakt.

en: Updated @number user. | Updated @number users.
nl[0]: @number gebruiker bijgewerkt.
nl[1]: @number gebruikers bijgewerkt.

en: Organic group(s)
nl: Organische groep(en)

en: Would you really like to delete the importer @importer?
nl: Weet u zeker dat u importer @importer wilt verwijderen?

en: Edit importer: @importer
nl: Importeur bewerken: @importer

en: Replace existing records
nl: Bestaande records vervangen

en: Replace existing feed nodes
nl: Bestaande feed-nodes vervangen

en: Select the file to be imported from your local system.
nl: Selecteer het te importeren bestand vanaf uw lokale systeem.

en: Select a different file to be imported from your local system.
nl: Selecteer een ander bestand om te importeren vanaf het lokale systeem.

en: For experts. If checked users can specify a path to a file when importing rather than uploading a file. This is useful when files to be imported are already present on server.
nl: Voor experts. Wanneer aangevinkt kunnen gebruikers een pad opgeven naar een bestand anders dan het uploaden van een bestand. Dit kan handig zijn wanneer de te importeren bestanden reeds aanwezig zijn op de server.

en: Select the input format for the body field of the nodes to be created.
nl: Selecteer het invoerformaat voor het berichttekst-veld van de te creëren nodes.

en: Update existing nodes
nl: Bestaande nodes bijwerken

en: The Drupal user ID of the node author.
nl: De Drupal gebruikers-ID van de node-auteur.

en: Replace existing users
nl: Bestaande gebruikers vervangen

en: Item URL
nl: Item-URL

en: An example of a node importer and a user importer.
nl: Een voorbeeld van een node-importeur en een gebruikers-importeur.

en: Feeds News
nl: Feeds-nieuws

en: Feed node: Language
nl: Feed-node: Taal

en: Language of the feed node.
nl: Taal van de feed-node.

en: The language of the node.
nl: De taal van de node.

en: One or more organic groups that the node is part of.
nl: Één of meer organische groepen waarvan de node onderdeel is.

en: Feed node: Taxonomy: @vocabulary
nl: Feed-node: Taxonomie: @vocabulary

en: Geo Locations
nl: Geolocaties

en: Update existing terms
nl: Bestaande termen bijwerken

en: Description of the taxonomy term.
nl: Omschrijving van de taxonomieterm.

en: One synonym or an array of synonyms of the taxonomy term.
nl: Een synoniem of een array van synoniemen van de taxonomieterm.

en: Installed Job Scheduler module.
nl: Taakplanner-module geïnstalleerd.

en: Object is disabled.
nl: Object is uitgeschakeld.

en: Import on submission
nl: Bij het indienen meteen importeren

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
nl: Een unieke systeemnaam. Kan alleen kleine letters, cijfers en onderstrepingstekens bevatten.

en: No Headers
nl: Geen kopteksten

en: No headers
nl: Geen headers

en: Delete items with source
nl: Items met bron verwijderen

en: Authorize
nl: Autoriseren

en: There are no importers, go to <a href="@importers">Feed importers</a> to create one or enable an existing one.
nl: Er zijn geen importeurs, ga naar <a href="@importers">Feed-importeurs</a> om een importeur aan te maken of een bestaande in te schakelen.

en: Changed @type plugin.
nl: @type-plugin gewijzigd.

en: @name: End
nl: @name: Einde

en: Unencrypted Password
nl: Onversleuteld wachtwoord

en: The unencrypted user password.
nl: Het onversleutelde gebruikerswachtwoord.

en: The CCK @name field of the node.
nl: het CCK @name-veld van de node.

en: The CCK @name field of the node (@type).
nl: Het CCK @name-veld van de node (@type).

en: The CCK Email @name field of the node.
nl: Het CCK E-mail @name-veld van de node.

en: @name (title)
nl: @name (titel)

en: Profile: @name
nl: Profiel: @name

en: Created new field "@name".
nl: Nieuw veld '@name' aangemaakt.

en: No importers available.
nl: Geen importeurs beschikbaar.

en: @field_label (by title)
nl: @field_label (op titel)

en: Weight of the taxonomy term.
nl: Gewicht van de taxonomieterm.
