Feeds Test Site (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (1306 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Next
fa: بعدی

en: user
fa: کاربر

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: enabled
fa: فعال

en: context
fa: زمینه

en: delete
fa: حذف

en: title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Prefix
fa: پیشوند

en: Suffix
fa: پسوند

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: کارکردها

en: Content
fa: محتوا

en: Value
fa: مقدار

en: Username
fa: نام کاربری

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: content
fa: محتوا

en: Development
fa: توسعه

en: Groups
fa: گروه‌ها

en: Group
fa: گروه

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: List
fa: لیست

en: Actions
fa: عملکردها

en: disabled
fa: غیرفعال

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Description
fa: شرح

en: Language
fa: زبان

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Access control
fa: کنترل دسترسی

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Priority
fa: اولویت

en: On
fa: روشن

en: Block title
fa: عنوان بلوک

en: Taxonomy
fa: رده بندی

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: Version
fa: نسخه

en: Go
fa: برو

en: view
fa: مشاهده

en: Overview
fa: مرورکلی

en: File
fa: فایل

en: Tag
fa: برچسب

en: File path
fa: مسیر فایل

en: Advanced options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: Edit
fa: ویرایش

en: Date
fa: تاریخ

en: Size
fa: اندازه

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: None
fa: هیچ

en: Display settings
fa: تنظیمات نمایش

en: default
fa: پیش‌فرض

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Test
fa: آزمایش

en: Number
fa: عدد

en: Message
fa: پیغام

en: No log messages available.
fa: هیچ گزارشی در دسترس نیست.

en: Password
fa: گذرواژه

en: Block settings
fa: تنظیمات بلوک

en: Comment form
fa: فرم دیدگاه

en: User contact form
fa: فرم تماس کاربر

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Weight
fa: وزن

en: Link
fa: پیوند

en: Image
fa: تصویر

en: Center
fa: وسط

en: Help text
fa: متن راهنما

en: Types
fa: انواع

en: Hierarchy
fa: سلسله مراتب

en: Related terms
fa: واژه‌های مرتبط

en: Required
fa: اجباری

en: Parent
fa: والد

en: Depth
fa: عمق

en: none
fa: هیچ

en: Category
fa: دسته

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Feed
fa: خوراک

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Import
fa: ورود

en: Book
fa: کتاب

en: Export
fa: استخراج

en: Taxonomy term
fa: واژه رده بندی

en: settings
fa: تنظیمات

en: Back
fa: بازگشت

en: Node ID
fa: شناسه گره

en: Field
fa: فیلد

en: Label
fa: برچسب

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Help
fa: راهنما

en: username
fa: نام کاربری

en: True
fa: صحیح

en: False
fa: غلط

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Summary
fa: خلاصه

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Top
fa: بالا

en: Small
fa: کوچک

en: Large
fa: بزرگ

en: Icon
fa: آیکن

en: Time
fa: زمان

en: Views
fa: نماها

en: Access
fa: دسترسی

en: Add
fa: افزودن

en: remove
fa: حذف

en: View
fa: مشاهده

en: Length
fa: طول

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: URL
fa: نشانی

en: Path
fa: مسیر

en: Filename
fa: نام فایل

en: Vocabularies
fa: واژگان‌ها

en: Display
fa: نمایش

en: Node type
fa: نوع گره

en: Menu
fa: منو

en: results
fa: نتایج

en: search
fa: جستجو

en: Teaser
fa: خلاصه

en: never
fa: هرگز

en: Text
fa: متن

en: Theme
fa: پوسته

en: read more
fa: بیشتر بخوانید

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: Keywords
fa: کلمات کلیدی

en: <none>
fa: <هیچ>

en: ID
fa: شناسه

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Attachment
fa: پیوست

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Picture
fa: تصویر

en: Paths
fa: مسیرها

en: Mail
fa: ارسال نامه

en: Before
fa: قبل از

en: After
fa: بعد

en: User
fa: کاربر

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Continue
fa: ادامه

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Files
fa: فایل‌ها

en: file
fa: فایل

en: status
fa: وضعیت

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Error
fa: خطا

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Contact
fa: تماس

en: Node
fa: محتوا

en: Number of columns
fa: تعداد ستون‌ها

en: Create
fa: ایجاد

en: Separator
fa: جداکننده

en: Exclude
fa: استثنا

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: Link Title
fa: عنوان پیوند

en: Open link in new window
fa: بازکردن پیوند در ینجره جدید

en: Defines simple link field types.
fa: نوع فیلدهای پیوند ساده‌ای تعریف می‌کند.

en: term
fa: واژه

en: Expanded
fa: گسترده

en: All
fa: همه

en: Access log
fa: ثبت وقایع دسترسی

en: Active
fa: فعال

en: Submit @name
fa: ارسال @name

en: Year
fa: سال

en: Date format
fa: قالب‌بندی تاریخ

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Block
fa: بلوک

en: Display links
fa: نمایش پیوندها

en: View type
fa: نوع نما

en: Page
fa: صفحه

en: View arguments
fa: آرگومان‌های نما

en: Bottom
fa: پایین

en: Configuration saved.
fa: پیکربندی ذخیره شد.

en: Node links
fa: پیوندهای گره

en: Taxonomy terms
fa: واژه‌های رده بندی

en: User picture
fa: تصویر کاربر

en: Mission
fa: رسالت

en: Site name
fa: نام سایت

en: Site slogan
fa: شعار سایت

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: Off
fa: خاموش

en: Never
fa: هیچوقت

en: Your changes have been saved.
fa: تغییرات شما ذخیره شد.

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Inline
fa: درون خطی

en: Aggregator category
fa: گروه گردآورنده

en: Aggregator feed
fa: خوراک گردآورنده

en: Aggregator item
fa: آیتم گردآورنده

en: Custom
fa: سفارشی

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Hostname
fa: نام میزبان

en: Score
fa: امتیاز

en: Published
fa: منتشر شده

en: Input format
fa: قالب ورودی

en: Signature
fa: امضا

en: Filter
fa: فیلتر

en: Location
fa: مکان

en: Promoted to front page
fa: ارتقا یافته به صفحه اصلی

en: Sticky at top of lists
fa: ماندگار در بالای فهرست

en: Log message
fa: گزارش

en: Poll choices
fa: انتخاب‌های نظرسنجی

en: File ID
fa: شناسه فایل

en: File name
fa: نام فایل

en: File MIME type
fa: فایل نوع MIME

en: Node revision ID
fa: شناسه رزرو گره

en: Vocabulary
fa: واژگان

en: Vocabulary ID
fa: شناسه واژگان

en: Vocabulary name
fa: نام واژگان

en: Term
fa: واژه

en: Term ID
fa: شناسه واژه

en: Term name
fa: نام واژه

en: Last access
fa: آخرین دسترسی

en: Last login
fa: آخرین ورود

en: Content field
fa: فیلد محتوا

en: Field name
fa: نام فیلد

en: Field type
fa: نوع فیلد

en: Global settings
fa: تنظیمات سراسری

en: Fields
fa: فیلدها

en: Widget type
fa: نوع

en: Contains
fa: شاملِ

en: Does not contain
fa: شامل این مقدار نیست

en: Is less than
fa: کوچکتر است از

en: Is less than or equal to
fa: کوچکتر یا مساوی است با

en: Is equal to
fa: برابر است با

en: Is greater than or equal to
fa: بزرگتر یا مساوی است با

en: Is greater than
fa: بزرگتر است از

en: Is not equal to
fa: برابر نیست با

en: Count
fa: شمارش

en: Overridden
fa: رونویسی

en: Watchdog
fa: نگهبان

en: Mode
fa: سبک

en: Normal
fa: عادی

en: N/A
fa: هیچ

en: %time ago
fa: %time قبل

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Sort order
fa: ترتیب مرتب سازی

en: Up
fa: بالا

en: This field is required.
fa: این فیلد اجباری است.

en: Maximum
fa: حداکثر

en: Line
fa: خط

en: Scale
fa: مقیاس

en: Medium
fa: متوسط

en: Sortable
fa: قابل مرتب‌سازی

en: Plain text
fa: متن ساده

en: Caching
fa: بکارگیری حافظه موقت

en: Month
fa: ماه

en: System
fa: سیستم

en: Unlimited
fa: نامحدود

en: Current
fa: جاری

en: Terms
fa: واژه‌ها

en: Code
fa: کد

en: OR
fa: یا

en: security
fa: امنیت

en: node
fa: محتوا

en: General
fa: عمومی

en: Calendar
fa: تقویم

en: Getting started
fa: شروع به کار

en: Method
fa: روش

en: Day
fa: روز

en: Table
fa: جدول

en: Now
fa: اکنون

en: All views
fa: همه بازدیدها

en: Start date
fa: تاریخ شروع

en: End date
fa: تاریخ پایان

en: !time ago
fa: !time قبل

en: Other
fa: ساير

en: Basic
fa: پایه

en: access content
fa: دسترسی به محتوا

en: List type
fa: نوع لیست

en: Role
fa: نقش

en: User login
fa: ورود کاربر

en: Log in
fa: ورود

en: String
fa: رشته

en: Case
fa: مورد

en: Referrer
fa: ارجاع دهنده

en: Exists
fa: وجود دارد

en: Both
fa: هردو

en: Filtered text (user selects input format)
fa: متن فیلتر شده (کاربر قالب ورودی را انتخاب می‌کند)

en: Text processing
fa: پردازش متن

en: Maximum length
fa: حداکثر طول

en: The maximum length of the field in characters. Leave blank for an unlimited size.
fa: حداکثر طول فیلد بر حسب کاراکتر. برای طول نامحدود، خالی بگذارید.

en: Rows
fa: ردیف‌ها

en: Argument
fa: آرگومان

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: <All>
fa: <همه>

en: As Time Ago
fa: مانند زمان قبل

en: access all views
fa: دسترسی به تمام نماها

en: Views are customized lists of content on your system; they are highly configurable and give you control over how lists of content are presented.
fa: نماها فهرست‌های شخصی‌سازی شده‌ای از محتوای سیستم شما هستند. این فهرست‌ها تا حد زیادی قابل‌پیکربندی هستند، و نحوه نمایش لیست‌های محتوا را در کنترل شما قرار می‌دهند.

en: Tools
fa: ابزارها

en: Override
fa: بازنویسی

en: Clone
fa: کپی سازی

en: Existing Views
fa: نماهای موجود

en: Default Views
fa: نماهای پیش فرض

en: Summary, sorted ascending
fa: خلاصه، مرتب شده صعودی

en: Summary, sorted descending
fa: خلاصه، مرتب شده نزولی

en: Ascending
fa: صعودی

en: Descending
fa: نزولی

en: Text to display at the top of the view. May contain an explanation or links or whatever you like. Optional.
fa: متنی که در بالای نما نشان داده میشود. میتواند شامل توضیح یا لینک یا هر چیز دیگری که شما دوست دارید باشد. اختیاری.

en: Normal menu item
fa: آیتم منوی معمولی

en: Empty text
fa: متن خالی

en: Expose
fa: نمایش

en: Down
fa: پایین

en: Arguments
fa: آرگومان‌ها

en: Operator
fa: عملگر

en: Filters
fa: فیلترها

en: Optional
fa: اختیاری

en: Order
fa: سفارش

en: Add criteria
fa: افزودن معیار

en: View name must be alphanumeric or underscores only.
fa: نام نما تنها می‌تواند شامل حروف انگلیسی، اعداد، و زیرخط باشد.

en: administer views
fa: مدیریت نماها

en: Views UI
fa: رابط کاربری نماها

en: Node: ID
fa: گره : شناسه

en: Random
fa: تصادفی

en: Uncategorized
fa: دسته‌بندی نشده

en: Position
fa: موقعیت

en: Integer
fa: صحیح

en: Basic settings
fa: تنظیمات پایه

en: Last checked
fa: آخرین بررسی

en: Node template
fa: قالب گره

en: Profile
fa: نمایه

en: Close
fa: بستن

en: filters
fa: فیلترها

en: Term description
fa: شرح واژه

en: Edit group
fa: ویرایش گروه

en: fields
fa: فیلدها

en: Operation
fa: عملکرد

en: reply
fa: پاسخ

en: Duration
fa: مدت

en: Function
fa: تابع

en: Defaults
fa: پیش‌فرض‌ها

en: Logout
fa: خروج

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Created date
fa: تاریخ ایجاد

en: Updated date
fa: تاریخ به روزرسانی

en: Default language
fa: زبان پیش‌فرض

en: Regular expression
fa: عبارت منظم

en: Size of textfield
fa: اندازه فیلد متن

en: Authoring information
fa: اطلاعات نویسنده

en: Leave blank for %anonymous.
fa: برای %anonymous خالی بگذارید.

en: File attachments
fa: فایل‌های پیوست

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fa: به ازای هر خط، مسیر یک صفحه را براساس ساختار مسیرهای دروپال وارد کنید. حرف '*' کاراکتر عام است. به عنوان مثال از: %blog برای صفحات وبلاگ، از %blog-wildcard برای صفحات وبلاگ شخصی و از %front برای صفحه اول سایت استفاده کنید.

en: Other queries
fa: سایر پرس و جوها

en: File Upload
fa: بارگذاری فایل

en: Timer
fa: زمان‌سنج

en: Change
fa: تغییر

en: in
fa: در

en: Edit term
fa: ویرایش واژه

en: Token
fa: توکن

en: Feeds
fa: خوراک‌ها

en: ago
fa: پیش

en: Sources
fa: منابع

en: Clear
fa: پاک کردن

en: Node title
fa: عنوان گره

en: Node body
fa: محتوای گره

en: update
fa: به‌روزرسانی

en: Browser
fa: مرورگر

en: Full text
fa: تمام متن

en: Feed settings
fa: تنظیمات خوراک

en: Source
fa: منبع

en: Date/Time
fa: تاریخ / ساعت

en: Search results
fa: نتایج جستجو

en: Your search yielded no results
fa: جستجوی شما نتیجه‌ای در بر نداشت

en: unlimited
fa: نامحدود

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Allowed values list
fa: لیست مقادیر مجاز

en: Activity
fa: فعالیت

en: Publishing options
fa: گزینه‌های انتشار

en: Create new revision
fa: ایجاد بازبینی جدید

en: First
fa: اولین

en: Query
fa: پرس و جو

en: Configure block
fa: پیکربندی بلوک

en: Site's time zone
fa: منطقه‌ی زمانی سایت

en: No time zone conversion
fa: عدم تبدیل منطقه‌ی زمانی

en: Hour
fa: ساعت

en: Minute
fa: دقیقه

en: Second
fa: ثانیه

en: Select List
fa: لیست انتخاب

en: Select list
fa: لیست انتخاب

en: Text field
fa: فیلد متنی

en: Default Display
fa: نمایش پیش‌فرض

en: Long
fa: طولانی

en: Short
fa: کوتاه

en: To date
fa: تا تاریخ

en: From date
fa: از تاریخ

en: Target type
fa: نوع داده هدف

en: Date API
fa: API  تاریخ

en: Moderated
fa: تحت نظارت

en: AND
fa: و

en: Revert
fa: بازگشت

en: Greater than
fa: بزرگتر از

en: Less than
fa: کوچکتر از

en: Log out
fa: خروج

en: Display fields
fa: نمایش فیلدها

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Blocked
fa: مسدود شده

en: or
fa: یا

en: Results
fa: نتایج

en: Poll settings
fa: تنظیمات نظرسنجی

en: Convert
fa: تبدیل

en: Parent term
fa: واژه والد

en: All blogs
fa: تمام وبلاگ‌ها

en: revert
fa: بازگشت

en: Your settings have been saved.
fa: تنظیمات شما ذخیره شد.

en: Last modified
fa: تاریخ آخرین تغییر

en: Reversed
fa: معکوس

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Reverse
fa: معکوس

en: Testing
fa: آزمایش

en: Thousands separator
fa: جداکننده هزارگان

en: User name
fa: نام کاربری

en: %type settings
fa: تنظیمات %type

en: Menu settings
fa: تنظیمات منو

en: Color scheme
fa: طرح رنگ

en: edit
fa: ویرایش

en: Unformatted
fa: قالب‌بندی نشده

en: Formats
fa: قالب‌بندی‌ها

en: @type: deleted %title.
fa: @type: %title حذف شد.

en: RSS Feed
fa: خوراک RSS

en: New comments
fa: دیدگاه‌های جدید

en: Enter username
fa: نام کاربری خود را وارد کنید

en: Relationships
fa: روابط

en: Relationship
fa: رابطه

en: relationships
fa: روابط

en: Sort criteria
fa: معیار مرتب سازی

en: <Hidden>
fa: <مخفی>

en: Parent menu item
fa: آیتم منوی والد

en: Themes
fa: پوسته‌ها

en: Translations
fa: ترجمه‌ها

en: administer nodes
fa: مدیریت گره‌ها

en: Loading...
fa: در حال بارگذاری...

en: Comment settings
fa: تنظیمات دیدگاه

en: Related content
fa: محتوای مرتبط

en: Sticky
fa: چسبانک

en: Read only
fa: فقط خواندنی

en: Processing
fa: در حال پردازش

en: Output format
fa: فرمت خروجی

en: Path to file
fa: مسیر فایل

en: Storage
fa: ذخیره سازی

en: File upload error. Could not move uploaded file.
fa: خطای بارگذاری فایل. فایل بارگذاری شده نمی‌تواند منتقل شود.

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: Timezone
fa: منطقه زمانی

en: Apply
fa: اعمال

en: Select
fa: انتخاب

en: Enter the terms you wish to search for.
fa: عبارتی را که می‌خواهید جستجو گردد را وارد نمایید.

en: Bold
fa: برجسته

en: Information
fa: اطلاعات

en: No content types available.
fa: هیچ یک از انواع محتوا در دسترس نیست.

en: PHP Code
fa: کد PHP

en: Simple
fa: ساده

en: Translation
fa: ترجمه

en: Translation status
fa: وضعیت ترجمه

en: Menus
fa: منوها

en: A Date API that can be used by other modules.
fa: یک API تاریخ که می‌تواند توسط سایر ماژول‌ها مورد استفاده قرار بگیرد.

en: Relative
fa: نسبی

en: Above
fa: بالا

en: Number of values
fa: تعداد مقادیر

en: User's time zone
fa: منطقه‌ی زمانی کاربر

en: The raw date value.
fa: مقدار خام تاریخ.

en: The formatted date.
fa: تاریخ قالب‌دهی شده.

en: The raw date timestamp.
fa: برچسب زمانی خام تاریخ.

en: @min and @max
fa: @min و @max

en: Emulate PHP 5.2 date functions in PHP 4.x, PHP 5.0, and PHP 5.1. Required when using the Date API with PHP versions less than PHP 5.2.
fa: شبیه‌سازی توابع تاریخ PHP 5.2 در PHP 4.x، PHP 5.0 و PHP 5.1. برای استفاده از کتابخانه Date با نسخه‌های قدیمی‌تر از PHP 5.2 ضروری است.

en: A Date Repeat API to calculate repeating dates and times from iCal rules.
fa: یک API تکرار تاریخ برای محاسبه تاریخ‌ها و زمان‌های تکرار شونده از قوانین iCal.

en: set the site timezone name
fa: تعیین نام منطقه زمانی سایت

en: Default time zone
fa: ناحیه زمانی پیش‌فرض

en: Configure how this content type's fields should be displayed when it's rendered in the following contexts.
fa: چگونگی نمایش فیلدهای این نوع محتوا را هنگامی که در زمینه های زیر ارائه میگردد پیکربندی نمایید.

en: Add another item
fa: افزودن آیتم دیگر

en: Full node
fa: گره کامل

en: Updating field type %type with module %module.
fa: بروزرسانی نوع فیلد %type با ماژول %module.

en: Manage fields
fa: اداره فیلد‌ها

en: Remove field
fa: حذف فیلد

en: Allows administrators to define new content types.
fa: به مدیران اجازه‌ی تعریف انواع محتوای جدید را می‌دهد.

en: Trimmed
fa: برش خورده

en: Used in
fa: استفاده شده در

en: No fields have been defined for any content type yet.
fa: هنوز هیچ فیلدی برای هیچکدام از انواع محتوا تعریف نشده است.

en: simple
fa: ساده

en: Added field %label.
fa: فیلد %label اضافه شد.

en: There was a problem adding field %label.
fa: خطایی در اضافه کردن فیلد %label رخ داده است.

en: There was a problem creating field %label.
fa: خطایی در ایجاد فیلد %label رخ داده است.

en: Are you sure you want to remove the field %field?
fa: آیا مطمئنید که می‌خواهید فیلد %field را حذف نمایید؟

en: If you have any content left in this field, it will be lost. This action cannot be undone.
fa: اگر محتوایی در این فیلد قرار داده باشید، از میان خواهد رفت. این عمل قابل بازگشت نیست.

en: Removed field %field from %type.
fa: فیلد %field از %type حذف شد.

en: There was a problem deleting %field from %type.
fa: خطایی در حذف %field از %type رخ داده است.

en: Save field settings
fa: ذخیره تنظیمات فیلد

en: The default value is invalid.
fa: مقدار پیش‌فرض معتبر نیست.

en: Saved field %label.
fa: فیلد %label ذخیره شد.

en: The update has encountered an error.
fa: به‌روزرسانی با خطا مواجه شد.

en: The database has been altered and data has been migrated or deleted.
fa: پایگاه داده تغییر یافت و داده‌ها منتقل شده، یا حذف شد.

en: An error occurred and database alteration did not complete.
fa: خطایی رخ داد و تغییرات پایگاه داده کاملا انجام نشد.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
fa[0]: 1 مورد با موفقیت پردازش شد:
fa[1]: @count مورد با موفقیت پردازش شدند.

en: Raw number value
fa: مقدار عددی خام

en: Formatted number value
fa: مقدار عددی قالب‌بندی شده

en: Raw, unfiltered text
fa: متن خام و فیلتر نشده

en: Formatted and filtered text
fa: متن قالب‌بندی شده و فیلتر شده

en: Select the content type to export.
fa: نوع محتوای مورد نظر جهت استخراج را انتخاب کنید.

en: <Create>
fa: <ایجاد>

en: Import data
fa: وارد کردن اطلاعات

en: The content type %type already exists in this database.
fa: نوع محتوای %type قبلا در پایگاه داده وجود دارد.

en: Are you sure you want to remove the group %label?
fa: آیا مطمئنید که می‌خواهید گروه %label را حذف نمایید؟

en: The group %group_name has been removed.
fa: گروه %group_name حذف شد.

en: Fieldgroup
fa: گروه فیلد

en: Node reference
fa: مرجع گره

en: Store the ID of a related node as an integer value.
fa: ذخیره شناسه یک گره مرتبط به صورت یک مقدار عددی صحیح.

en: Title (link)
fa: عنوان (پیوند)

en: Title (no link)
fa: عنوان (بدون پیوند)

en: Autocomplete text field
fa: فیلد متن تکمیل شونده خودکار

en: Store a number in the database as an integer.
fa: ذخیره عدد در پایگاه داده به صورت عدد صحیح.

en: Decimal
fa: اعشار

en: Store a number in the database in a fixed decimal format.
fa: ذخیره عدد در پایگاه داده در قالب ممیز ثابت.

en: Float
fa: شناور

en: Store a number in the database in a floating point format.
fa: ذخیره عدد در پایگاه داده در قالب ممیز شناور.

en: Minimum
fa: حداقل

en: Precision
fa: دقت

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
fa: مجموع تعداد ارقامی که در پایگاه داده ذخیره شود، شامل ارقامی که در سمت راست اعشار قرار می‌گیرد.

en: The number of digits to the right of the decimal.
fa: تعداد ارقام سمت راست اعشار.

en: Decimal marker
fa: علامت گذار دهدهی

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
fa: حرفی که  کاربران برای نشان دادن و وارد نمودن اعشار در فرم‌ها استفاده خواهند نمود.

en: Allowed values
fa: مقادیر مجاز

en: "Minimum" must be a number.
fa: «حداقل» باید یک عدد باشد.

en: "Maximum" must be a number.
fa: «حداکثر» باید یک عدد باشد.

en: unformatted
fa: بدون قالب

en: Defines numeric field types.
fa: انواع فیلد‌های عددی را تعریف می‌کند.

en: For a 'single on/off checkbox' widget, define the 'off' value first, then the 'on' value in the <strong>Allowed values</strong> section. Note that the checkbox will be labeled with the label of the 'on' value.
fa: برای یک ساختار «چک باکس خاموش/روشن» تکی ابتدا یک مقدار 'off' و سپس یک مقدار 'on'  را در بخش <strong>مقادیر مجاز</strong> تعریف کنید. توجه داشته باشید چک باکس عناون مقدار 'on' را برای برچسب خود استفاده خواهد نمود.

en: Check boxes/radio buttons
fa: چک باکس/رادیویی

en: Single on/off checkbox
fa: چک باکس روشن/خاموش تکی

en: Defines selection, check box and radio button widgets for text and numeric fields.
fa: انواع ساختار‌های لیست‌های انتخاب, چک باکس و کلید‌های رادیویی را برای فیلد‌های متن و عددی تعریف می‌کند.

en: Store text in the database.
fa: ذخیره متن در پایگاه داده.

en: Text area (multiple rows)
fa: منطقه متن(چندین سطر)

en: Defines simple text field types.
fa: انواع فیلدهای متنی ساده را تعریف می‌کند.

en: Store the ID of a related user as an integer value.
fa: ذخیره شناسه یک کاربر مرتبط به صورت یک مقدار عددی صحیح.

en: Index
fa: شاخص

en: Form
fa: فرم

en: Permission
fa: مجوز

en: Hide
fa: پنهان کن

en: Read/Write
fa: خواندن/نوشتن

en: Global
fa: سراسری

en: arguments
fa: آرگومان‌ها

en: file system
fa: سیستم فایل

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
fa: شما باید حداقل یک کلمه کلیدی مثبت با حداقل طول @count حرف و بیشتر بدهید.

en: <None>
fa: <هیچکدام>

en: Language neutral
fa: زبان نا‌مشخص

en: Contexts
fa: زمینه‌ها

en: Node access
fa: دسترسی گره

en: Loading
fa: در حال بارگذاری

en: The directory %directory does not exist.
fa: پوشه %directory وجود ندارد.

en: The directory %directory is not writable
fa: پوشه %directory قابل نوشتن نیست

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
fa: پوشه %directory قابل نوشتن نیست، زیرا مجوزهای صحیح را ندارد.

en: Store an arbitrary file.
fa: ذخیره یک فایل دلخواه.

en: File description
fa: توضیحات فایل

en: File size (in bytes)
fa: اندازه فایل (بر حسب بایت)

en: Defines a file field type.
fa: یک نوع فیلد فایل تعریف می‌کند.

en: Add metadata gathering and storage to FileField.
fa: افزودن قابلیت جمع‌آوری و ذخیره متاداتا در فیلد فایل.

en: Rearrange
fa: بازآرایی

en: 1 user | @count users
fa[0]: 1 کاربر
fa[1]: @count کاربر

en: Empty cache
fa: پاک کردن حافظه موقت

en: Execute
fa: انجام عملیات

en: ok
fa: قبول

en: empty
fa: خالی

en: All users
fa: همه کاربران

en: Parser
fa: تجزیه‌گر

en: Aggregator
fa: گردآورنده

en: Node author
fa: نویسنده گره

en: Miscellaneous
fa: متفرقه

en: Active users
fa: کاربران فعال

en: Attach to
fa: پیوست به

en: Argument type
fa: نوع آرگومان

en: Context
fa: زمینه

en: General form
fa: فرم عمومی

en: Attached files
fa: فایل‌های پیوست

en: A list of files attached to the node.
fa: یک لیست از فایل‌های پیوست شده به گره.

en: Book navigation
fa: پیمایش کتاب

en: Add comment
fa: افزودن دیدگاه

en: A form to add a new comment.
fa: یک فرم برای افزودن یک دیدگاه جدید.

en: Node comments
fa: دیدگاه‌های گره

en: Sort
fa: مرتب‌سازی

en: !a comments per page
fa: !a دیدگاه در هر صفحه

en: Node content
fa: محتوای گره

en: Identifier
fa: شناسه

en: Node form publishing options
fa: گزینه‌های انتشار فرم گره

en: Publishing options on the Node form.
fa: گزینه‌های انتشار برای فرم گره.

en: Node form input format
fa: قالب ورودی فرم گره

en: Input format for the body field on a node.
fa: قالب ورودی برای فیلد بدنه در یک گره.

en: Node form comment settings
fa: تنظیمات دیدگاه فرم گره

en: Comment settings on the Node form.
fa: تنظیمات دیدگاه برای یک فرم گره.

en: Node form menu settings
fa: تنظیمات منوی فرم گره

en: Node form categories
fa: دسته‌های فرم گره

en: The picture of a user.
fa: تصویر یک کاربر.

en: User profile
fa: پروفایل کاربر

en: The profile of a user.
fa: پروفایل یک کاربر.

en: Taxonomy vocabulary
fa: واژگان رده‌بندی

en: Close window
fa: بستن پنجره

en: Remove this item
fa: حذف این آیتم

en: Module name
fa: نام ماژول

en: Enter the module name to export code to.
fa: نام ماژول را برای گرفتن کد خروجی از آن وارد کنید.

en: Page settings
fa: تنظیمات صفحه

en: Offset
fa: جابجایی

en: Edit this view
fa: ویرایش این نما

en: Book parent
fa: والد کتاب

en: -n/a-
fa: - هیچ -

en: Found the @submit button
fa: دکمه ی @submit یافت شد

en: Failed to set field @name to @value
fa: مقداردهی فیلد @name به @value ناموفق بود

en: No temporary directories to remove.
fa: هیچ پوشه موقتی برای حذف وجود ندارد.

en: contains
fa: شامل

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Print
fa: چاپ

en: Locked
fa: قفل شده

en: Data
fa: داده

en: Selection type
fa: نوع انتخاب

en: No name
fa: بدون نام

en: Finish
fa: پایان

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
fa: خطای تعیین اعتبار، لطفا دوباره تلاش کنید. در صورت بروز مجدد خطا، با مدیر سایت تماس بگیرید.

en: In moderation
fa: در دست بررسی

en: Underline
fa: زیرخط

en: Ordered list
fa: لیست مرتب شده

en: Unordered list
fa: لیست نامرتب

en: About
fa: درباره

en: Case sensitive
fa: حساس نسبت به بزرگ يا کوچک بودن حرف

en: Column
fa: ستون

en: Default sort
fa: مرتب سازی پیش فرض

en: sort by @s
fa: مرتب‌سازی براساس @s

en: and
fa: و

en: Add @type
fa: افزودن @type

en: Parent comment
fa: دیدگاه والد

en: The parent comment.
fa: دیدگاه والد.

en: Author's website
fa: وب‌سایت نویسنده

en: Display the depth of the comment if it is threaded.
fa: نمایش عمق دیدگاه در صورتی که که دنباله‌دار باشد.

en: Reply-to link
fa: پیوند پاسخ

en: Provide a simple link to reply to the comment.
fa: ارائه یک پیوند ساده برای پاسخ به دیدگاه.

en: Text to display
fa: متن قابل نمایش

en: Link this field to its user or an author's homepage
fa: لینک دادن این فیلد به کاربر آن یا آدرس سایت ارسال کننده

en: field
fa: فیلد

en: View settings
fa: تنظیمات نما

en: Week @week
fa: هفته @week

en: Delete view
fa: حذف نما

en: Target
fa: مقصد

en: Create @name
fa: ایجاد @name

en: @type %title has been deleted.
fa: @type %title حذف شد.

en: Not enabled
fa: غیرفعال

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
fa: دستور العملی که در فرم ویرایش، زیر این فیلد به کاربر نشان داده خواهد شد. <br />تگ‌های مجاز HTML: @tags

en: Signup
fa: عضویت

en: Show @count value(s)
fa: نمایش @count مقدار

en: starting from @count
fa: شروع از @count

en: Settings saved.
fa: تنظيمات ذخيره شد

en: Title only
fa: فقط عنوان

en: Validator
fa: اعتبارسنج

en: The date the node was last updated.
fa: تاریخ آخرین به روزرسانی گره.

en: In the form of WW (01 - 53).
fa: به فرم هفته دو رقمی WW (01 - 53)

en: Category ID
fa: شناسه دسته

en: %name: illegal value.
fa: %name: مقدار غیرمجاز.

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
fa: %name: این مقدار نباید از %max کاراکتر طولانی‌تر باشد.

en: Invalid display id @display
fa: شناسه نمایشگر نامعتبر @display

en: Display type
fa: نوع نمایش

en: Custom pages
fa: صفحات سفارشی

en: The cache has been cleared.
fa: حافظه موقت تخلیه شد.

en: Default sort order
fa: ترتیب طبقه‌بندی پیش‌فرض

en: translate
fa: ترجمه

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
fa: هشدار امنیتی: نمی‌توان بر روی فایل .htaccess نوشت. لطفا یک فایل .htaccess در پوشه %directory خود بسازید که شامل خط‌های زیر باشد: <code>!htaccess</code>

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
fa: فقط فایل‌های با پسوندهای زیر مجاز هستند: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
fa: فایل %filesize حجم دارد و از حداکثر حجم %maxsize بیشتر است.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
fa: فایل %filesize حجم دارد که از سهمیه دیسک تخصیص داده شده %quota بیشتر است.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
fa: تصویر برای رعایت حداکثر اندازه مجاز %dimensions تغییر اندازه داده شد.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
fa: تصویر خیلی بزرگ است؛ حداکثر ابعاد مجاز %dimensions پیکسل است.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
fa: تصویر خیلی کوچک است؛ حداقل ابعاد مجاز %dimensions پیکسل است.

en: No link
fa: بدون پیوند

en: Path: !path
fa: مسیر: !path

en: Is not one of
fa: نیست یکی از

en: Analyze
fa: تجزیه و تحلیل

en: No test results to display.
fa: هیچ نتایج آزمایشی برای نمایش وجود ندارد.

en: Admin
fa: مدیر

en: Starts with
fa: شروع شود با

en: Page elements
fa: عناصر صفحه

en: Autocomplete
fa: تکمیل خودکار

en: Select the machine-name of the field.
fa: انتخاب نام ماشین برای فیلد.

en: Decimal point
fa: ممیز دهدهی

en: Permanent
fa: دائمی

en: Temporary
fa: موقت

en: Custom date format
fa: قالب سفارشی تاریخ

en: Revision information
fa: اطلاعات بازبینی

en: View used to select the nodes
fa: نمای انتخاب شده برای انتخاب گره‌ها

en: Is one of
fa: یکی از

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
fa: اجازه‌ی دسترسی به کاربران دارای رشته‌ی مجوز تعیین شده اعطا می‌شود.

en: Show All
fa: نمایش همه

en: Nodes are a Drupal site's primary content.
fa: گره‌ها محتوای اصلی یک سایت دروپال هستند.

en: Comments are responses to node content.
fa: دیدگاه‌ها پاسخی به محتوای گره هستند.

en: Users who have created accounts on your site.
fa: کاربرانی که در سایت شما حساب ایجاد کرده‌اند.

en: Is empty (NULL)
fa: خالی است (NULL)

en: not empty
fa: خالی نیست

en: Default image
fa: تصویر پیش‌فرض

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
fa: این متن توسط  مرورگرهای صفحه خوان، موتورهای جستجو و همچنین هنگامی که تصویر نمی‌تواند بارگذاری شود، مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

en: Theming information
fa: اطلاعات پوسته‌گذاری

en: Ends with
fa: تمام می‌شود با

en: Upload date
fa: تاریخ بارگذاری

en: (Unpublished)
fa: (منتشر نشده)

en: Do not cache
fa: عدم استفاده از حافظه موقت

en: Link this field to its user
fa: این فیلد را به کاربر خودش پیوند بده

en: Overwrite the value to display for anonymous users
fa: بازنویسی مقدار برای نمایش به کاربران ناشناس

en: If selected, you will see a field to enter the text to use for anonymous users.
fa: در صورت انتخاب، شما فیلدی برای ورود متن مورد استفاده برای کاربران ناشناس مشاهده خواهید نمود.

en: Text to display for anonymous users
fa: متن نمایشی برای کاربران مهمان

en: Use default RSS settings
fa: استفاده از تنظیمات پیش فرض RSS

en: Title plus teaser
fa: عنوان بعلاوه خلاصه

en: Front page feed
fa: خوراک صفحه اصلی

en: Primary
fa: اصلی

en: No role
fa: بدون نقش

en: Search index
fa: شاخص جستجو

en: View link
fa: پیوند مشاهده

en: %title field is required.
fa: فیلد %title ضروری است.

en: The size of the file.
fa: اندازه فایل.

en: Attached to
fa: پیوست شده به

en: Link this field
fa: پیوند نمودن این فیلد

en: Only show "listed" file attachments
fa: فقط نمایش فایل‌های پیوست «لیست شده»

en: Link title
fa: عنوان پیوند

en: Finished with an error.
fa: با یک خطا پایان یافت.

en: %message in %file on line %line.
fa: %message در %file خط %line.

en: 1 character | @count characters
fa[0]: 1 حرف
fa[1]: @count حرف

en: Theme registry
fa: مخزن پوسته

en: Link this field to its node
fa: پیوند نمودن این فیلد به گره آن

en: Delete link
fa: پیوند حذف

en: Filter the view to the currently logged in user.
fa: فیلتر نمودن نما به کاربر وارد شده فعلی.

en: Cache once for everything (global)
fa: یک حافظه موقت برای همه چیز (سراسری)

en: The file could not be uploaded.
fa: فایل نتوانست بارگذاری شود.

en: Has Avatar
fa: آواتار دارد

en: Created content type %type.
fa: نوع محتوای %type ساخته شد.

en: User created with name %name and pass %pass
fa: کاربر با نام %name و کلمه عبور %pass ساخته شد

en: Created permissions: @perms
fa: مجوز ها ساخته شدند: @perms

en: Invalid permission %permission.
fa: مجوز نامعتبر: %permission.

en: Username field found.
fa: فیلد نام کاربری یافت شد.

en: Password field found.
fa: فیلد پسورد یافت شد.

en: Valid HTML found on "@path"
fa: در مسیر "@path" کد HTML معتبر یافت شد.

en: Parsed page successfully.
fa: صفحه با موفقیت تجزیه شد.

en: Found the requested form fields at @path
fa: فیلدهای فرم درخواست‌شده در @path پیدا شد

en: Did not find field by name @name
fa: فیلد با نام @name پیدا نشد

en: Found field by id @id
fa: فیلد با شناسه @id پیدا شد

en: Did not find field by id @id
fa: فیلدی با شناسه @id پیدا نشد.

en: HTTP response expected !code, actual !curl_code
fa: پاسخ HTTP مورد انتظار !code، مقدار واقعی !curl_code

en: Tests
fa: تست‌ها

en: Run tests
fa: اجرای تست‌ها

en: Clean test environment
fa: پاک کردن محیط تست

en: Remove tables with the prefix "simpletest" and temporary directories that are left over from tests that crashed. This is intended for developers when creating tests.
fa: حذف جدول‌های دارای پیشوند "simpletest" و پوشه‌های موقتی که از آزمایش‌های شکست‌خورده جا مانده‌اند. این برای توسعه‌گرها در هنگام ایجاد آزمایش‌ها طراحی شده است.

en: Clean environment
fa: پاک کردن محیط

en: No tests to display.
fa: هیچ تستی برای نمایش وجود ندارد.

en: No test(s) selected.
fa: هیچ تستی انتخاب نشده است.

en: Processing test @num of @max - %test.
fa: در حال پردازش تست @num از @max - %test

en: Processed test @num of @max - %test.
fa: تست‌های پردازش شده: @num از @max - %test

en: 1 pass | @count passes
fa[0]: ۱ مورد موفقیت آمیز
fa[1]: @count مورد موفقیت آمیز

en: 1 fail | @count fails
fa[0]: ۱ مورد شکست خورده
fa[1]: @count مورد شکست خورده

en: 1 exception | @count exceptions
fa[0]: ۱ استثنا
fa[1]: @count استثنا

en: Provides a framework for unit and functional testing.
fa: ارائه یک چارچوب واحد و تست عملکرد

en: Logged in user
fa: کاربر وارد شده

en: Custom text
fa: متن سفارشی

en: Node module form.
fa: فرم ماژول گره.

en: Locale module form.
fa: فرم ماژول بومی‌سازی

en: Default argument
fa: آرگومان پیش فرض

en: Format: @date
fa: قالب: @date

en: The dates are invalid.
fa: تاریخ‌ها معتبر نیستند.

en: Date date (YYYY-MM-DD)
fa: تاریخ (YYYY-MM-DD)

en: Date datetime (YYYY-MM-DDTHH:MM:SS)
fa: تاریخ و زمان  (YYYY-MM-DDTHH:MM:SS)

en: Time H:i
fa: زمان H:i

en: Comparison
fa: مقایسه

en: Poll title
fa: عنوان نظرسنجی

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
fa: %name: این فیلد نمی‌تواند بیشتر از @count مقدار را نگه دارد.

en: No fields available.
fa: هیچ فیلدی در دسترس نیست.

en: Bulk operations
fa: کارکردهای دسته جمعی

en: Chaos tool suite
fa: مجموعه ابزار Chaos

en: Numeric
fa: عددی

en: Edit link
fa: پیوند ویرایش

en: Add comment link
fa: پیوند افزودن دیدگاه

en: Change basic information
fa: تغییر اطلاعات پایه

en: Skipping broken view @view
fa: در نظر نگرفتن نمای شکسته @view

en: Ajax callback for view loading.
fa: درخواست از آجاکس برای بارگذاری دید.

en: The converter will make a best-effort attempt to convert a Views 1 view to Views 2. This conversion is not reliable; you will very likely have to make adjustments to your view to get it to match. You can import Views 1 views through the normal Import tab.
fa: این تبدیل کننده تا آنجا که ممکن است تلاش میکند که یک نمای «Views 1» را به «Views 2» تبدیل کند. این تبدیل چندان قابل اعتماد نیست؛ و احتمالا لازم خواهید داشت که تنظیماتی در نمای خود اعمال نمایید تا قابل استفاده شود. شما میتوانید نماهای «Views 1» خود را از طریق برگه «ورود» معرفی نمایید.

en: Convert stored Views 1 views.
fa: تبدیل نماهای «Views 1» ذخیره شده.

en: Convert view
fa: تبدیل نما

en: Create customized lists and queries from your database.
fa: ایجاد فهرست‌ها و جستجوهای سفارشی از پایگاه داده شما.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
fa: رابط مدیریتی نماها. بدون این ماژول نمی‌توانید نماهای خود را ایجاد یا ویرایش کنید.

en: Numeric field
fa: فیلد عددی

en: Validator options
fa: اختیارات اعتبارسنجی

en: Display all values
fa: نمایش همه مقادیر

en: Hide view / Page not found (404)
fa: نمای پنهان / صفحه پیدا نشد.

en: Display empty text
fa: نمایش متن‌های خالی

en: Provide default argument
fa: تهیه آرگومان‌های پیشفرض

en: Current date
fa: تاریخ کنونی

en: Current node's creation time
fa: تاریخ ایجاد گره جاری

en: Do not display items with no value in summary
fa: آیتم های بدون مقدار را در خلاصه نمایش نده.

en: Invalid input
fa: ورودی نامعتبر

en: Glossary mode
fa: حالت واژه نامه

en: Upper case
fa: حروف بزرگ

en: Lower case
fa: حروف کوچک

en: The label for this field that will be displayed to end users if the style requires it.
fa: برچسب برای این فیلد که در صورت الزام قالب، به کاربران نهایی نمایش داده می‌شود.

en: Link path
fa: آدرس پیوند

en: Prefix text
fa: متن پیشوند

en: Any text to display before this link. You may include HTML.
fa: یک متن برای نمایش قبل از این پیوند. شما می‌توانید HTML نیز وارد کنید.

en: Suffix text
fa: متن پسوند

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
fa: متنی برای نمایش بعد از این لینک. می‌توانید از HTML استفاده کنید.

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
fa: <p>شما بایستی پیش از استفاده از این فیلد، تعدادی فیلد دیگر اضافه نمایید. این فیلدها اگر مایل باشید، به صورت <em>حذف از نمایش</em> نشان‌گذاری می‌شوند. دقت کنید که به علت ترتیب آماده‌سازی، نمی‌توانید از فیلدهایی که پس از این فیلد می‌آیند استفاده کنید؛ اگر به فیلدی نیاز دارید که در اینجا لیست نشده است، فیلدهای خود را جابه‌جا کنید.</p>

en: <p>The following substitution patterns are available for this display. Use the pattern shown on the left to display the value indicated on the right. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
fa: <p>الگوهای جایگزینی زیر برای این نمایش در دسترس هستند. از الگوی نمایش داده در سمت چب برای نمایش مقدار مشخص شده در سمت راست استفاده کنید. دقت کنید که به علت ترتیب آماده‌سازی، نمی‌توانید از فیلدهایی که پس از این فیلد می‌آیند استفاده کنید؛ اگر به فیلدی نیاز دارید که در اینجا لیست نشده است، فیلدهای خود را جابه‌جا کنید.</p>

en: Trim this field to a maximum length
fa: محدود کردن حداکثر طول این فیلد

en: Add an ellipsis
fa: افزودن سه‌نقطه

en: If checked, a "..." will be added if a field was trimmed.
fa: اگر تیک خورده باشد، در صورت برش، یک علامت «...» به متن افزوده می‌شود.

en: Strip HTML tags
fa: حذف کردن تگ‌های HTML

en: If checked, all HTML tags will be stripped.
fa: اگر تیک خورده باشد، همه‌ی تگ‌های HTML حذف خواهند شد.

en: Field can contain HTML
fa: فیلد می‌تواند حاوی HTML باشد

en: File size display
fa: نمایش حجم فایل

en: Formatted (in KB or MB)
fa: قالب‌بندی شده (به KB یا MB)

en: Raw bytes
fa: بایت‌ خام

en: Display as link
fa: نمایش به صورت پیوند

en: This item is currently not exposed. If you <strong>expose</strong> it, users will be able to change the filter as they view it.
fa: این آیتم در حال حاظر نمایش داده نمیشود. اگر آن را <strong>نمایش</strong> بدهید، کاربران قادر خواهند بود در هنگام مشاهده فیلترها را تغییر دهند.

en: This item is currently exposed. If you <strong>hide</strong> it, users will not be able to change the filter as they view it.
fa: این آیتم در حال حاضر نمایش داده میشود. اگر آن را <strong>پنهان</strong> کنید، کاربران نخواهند توانست فیلتر را در هنگام مشاهده تغییر دهند.

en: Unlock operator
fa: گشودن (Unlock) اپراتور

en: When checked, the operator will be exposed to the user
fa: اگر انتخاب شود، عملگر (Operator) به کاربر نمایش داده میشود

en: Operator identifier
fa: شناسه عملگر

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
fa: این عنوان برای مشخص نمودن این عملگر بعد از علامت ? در URL می آید.

en: Filter identifier
fa: شناسه فیلتر

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
fa: این عنوان برای مشخص نمودن این فیلتر بعد از علامت ? در URL می آید. نباید خالی باشد.

en: This exposed filter is optional and will have added options to allow it not to be set.
fa: این فیلتر نمایش داده شده اختیاری است و گزینه های اضافی برای اینکه امکان تنظیم نشدن به آن داده شود وجود خواهد داشت.

en: Remember
fa: به خاطر بسپار

en: Remember the last setting the user gave this filter.
fa: آخرین تنظیمات انجام شده توسط کاربر بر روی این فیلتر را به خاطر بسپار.

en: - Any -
fa: - هر چیزی -

en: Value type
fa: نوع مقدار

en: Invalid date format.
fa: قالب تاریخ نامعتبر

en: not in
fa: نه در

en: Is all of
fa: همه است

en: Is none of
fa: هیچکدام نیست

en: <
fa: >

en: Is between
fa: بین

en: between
fa: بین

en: Is not between
fa: در این بین نیست

en: Min
fa: حداقل

en: And max
fa: و حداکثر

en: And
fa: و

en: Contains any word
fa: شامل هر یک از کلمات

en: has word
fa: شامل کلمه

en: Contains all words
fa: شامل تمام کلمات

en: Case sensitive filters may be faster. MySQL might ignore case sensitivity.
fa: فیلترهایی که نسبت به بزرگ و کوچک بودن حروف حساس هستند به دلیل اینکه MySQL حروف کوچک و بزرگ را چک نمیکند، با سرعت بیشتری عمل میکنند.

en: asc
fa: صعودی

en: desc
fa: نزولی

en: If you <a href="@modules">enable the advanced help module</a>, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
fa: اگر شما <a href="@modules">ماژول راهنمای پیشرفته را فعال کنید</a>، نماها راهنمای بیشتر و بهتری ارائه خواهد کرد. <a href="@hide">مخفی نمودن این پیغام.</a>

en: If you install the advanced help module from !href, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
fa: اگر ماژول راهنمای پیشرفته را از !href نصب نمایید، نماها (Views) اطلاعات کمکی بیشتر و بهتری را نمایش خواهد داد. <a href="@hide">مخفی کردن این پیام.</a>

en: Install the advanced help module for the getting started
fa: اگر تازه‌کار هستید، ماژول راهنمای پیشرفته را نصب نمایید.

en: Not sure what to do? Try the "!getting-started" page.
fa: نمیتوانید با اطمینان تصمیم بگیرید که چه باید بکنید؟ صفحه "!getting-started" را تست کنید.

en: Displays
fa: نمایش ها

en: This display has no path.
fa: این نمایش مسیری ندارد

en: @time ms
fa: @time میلی ثانیه

en: Query execute time
fa: مدت زمان اجرای پرس و جو

en: No query was run
fa: هیچ پرس و جویی انجام نشد

en: Separate arguments with a / as though they were a URL path.
fa: آرگومانها را مانند بخشهای یک آدرس URL با یک / از هم جدا کنید.

en: View name
fa: نام نما

en: This is the unique name of the view. It must contain only alphanumeric characters and underscores; it is used to identify the view internally and to generate unique theming template names for this view. If overriding a module provided view, the name must not be changed or instead a new view will be created.
fa: این نام منحصر به فرد نما خواهد بود. این نام تنها باید شامل حروف انگلیسی، اعداد، و علامت زیرخط باشد؛ این نام برای تشخیص داخلی نما و همچنین برای تولید نام‌های قالب منحصر به فرد در هنگام ساخت پوسته به کار خواهد رفت. در هنگام override کردن یک نمای ارائه شده توسط یک ماژول، نام آن نباید تغییر یابد، در غیر این صورت نمای جدیدی ساخته خواهد شد.

en: View description
fa: شرح نما

en: This description will appear on the Views administrative UI to tell you what the view is about.
fa: این شرح در بخش رابط کاربری مدیریت نماها نمایش داده میشود، و مشخص مینماید که نما قرار است به چه کاری بیاید.

en: View tag
fa: برچسب (تگ) نما

en: Enter an optional tag for this view; it is used only to help sort views on the administrative page.
fa: برچسب (تگ) اختیاری برای این نما را مشخص نمایید؛ این برچسب تنها برای مرتب کردن نماها در بخش مدیریت به کار میرود.

en: The view type is the primary table for which information is being retrieved. The view type controls what arguments, fields, sort criteria and filters are available, so once this is set it <strong>cannot be changed</strong>.
fa: نوع نما تعیین کننده جدول اوّلیه ای است که اطّلاعات برای آن بازیابی میگردد. نوع نما آرگومانها، فیلدها، محدودیتهای مرتب سازی و فیلترهای موجود را کنترل میکند، لذا وقتی نوع نما تعیین میشود <strong>دیگر قابل تغییر نیست</strong>.

en: Reverting the view will delete the view that is in the database, reverting it to the original default view. Any changes you have made will be lost and cannot be recovered.
fa: بازگردانی نما، نمای موجود در پایگاه داده را حذف می‌کند، و آن را به حالت اولیه پیش‌فرض آن بازمی‌گرداند. هرگونه تغییراتی که ایجاد نموده باشید از بین می‌روند و قابل بازیابی نخواهند بود.

en: The view has been deleted.
fa: نمای مورد نظر حذف گردید.

en: There is no lock on view %view to break.
fa: هیچ قفلی روی نمای @view برای شکستن وجود ندارد.

en: Are you sure you want to break the lock on view %name?
fa: آیا مطمئنید که میخواهید قفل نمای %name را باز کنید؟

en: By breaking this lock, any unsaved changes made by !user will be lost!
fa: با شکستن این قفل، همه تغییرات ذخیره نشده ای که توسط !user اعمال شده اند از دست خواهند رفت!

en: Break lock
fa: شکستن قفل

en: The lock has been broken and you may now edit this view.
fa: قفل شکسته شد و اکنون شما میتوانید این نما را ویرایش نمایید.

en: Edit view %view
fa: ویرایش نمای %view

en: Enter the name to use for this view if it is different from the source view. Leave blank to use the name of the view.
fa: نام قابل استفاده این نما را در صورتی که با نام مبدأ نما متفاوت است وارد نمایید. اگر میخواهید از نام خود نما استفاده کنید این فیلد را خالی رها کنید.

en: Paste view code here
fa: کد نما را اینجا Paste نمایید

en: A view by that name already exists; please choose a different name
fa: نمای دیگری با این نام قبلا ایجاد شده است. لطفا نام دیگری انتخاب نمایید

en: Click on an item to edit that item's details.
fa: برای ویرایش جزئیات هر آیتم روی آن کلیک کنید.

en: Export this view
fa: صدور این نما

en: Invalid
fa: نامعتبر

en: Change settings for this style
fa: تغییر تنظیمات این قالب (Style) نمایش.

en: Add display
fa: افزودن نمایش

en: Remove display
fa: حذف نمایشگر

en: View details
fa: نمایش جزئیات

en: Configure @type
fa: پیکربندی @type

en: Rearrange @type
fa: بازچیدن @type

en: Configure @type %item
fa: پیکربندی %item @type

en: Clear Views' cache
fa: پاک کردن حافظه موقت نماها

en: Add Views signature to all SQL queries
fa: افزودن امضای نماها به همه درخواست‌های SQL

en: All Views-generated queries will include a special 'VIEWS' = 'VIEWS' string in the WHERE clause. This makes identifying Views queries in database server logs simpler, but should only be used when troubleshooting.
fa: تمام پرس‌وجوهایی که از طریق نماها تولید می‌شوند، یک رشته ویژه 'VIEWS' = 'VIEWS' در شرط WHERE خواهند داشت. این باعث می‌شود که پرس‌وجوهای نماها در گزارش‌های سرور ساده‌تر تشخیص داده شود، اما تنها در هنگام عیب‌یابی سایت باید مورد استفاده قرار گیرد.

en: Disable views data caching
fa: غیرفعال‌سازی ذخیره‌سازی داده نماها

en: Views caches data about tables, modules and views available, to increase performance. By checking this box, Views will skip this cache and always rebuild this data when needed. This can have a serious performance impact on your site.
fa: ماژول نماها برای افزایش کارایی، داده‌های جداول، ماژولها و نماهای موجود را در حافظه موقت ذخیره مینماید. با علامت زدن این باکس، ماجول نماها از ذخیره‌سازی این داده‌ها در حافظه موقت صرف‌نظر می‌کند و همواره این داده‌ها را در هنگام نیاز بازسازی می‌کند. این میتواند اثر منفی چشمگیری بر کارایی سایت داشته باشد.

en: Ignore missing advanced help module
fa: چشم‌پوشی از نبود ماژول راهنمای پیشرفته

en: Views uses the advanced help module to provide help text; if this module is not present Views will complain, unless this setting is checked.
fa: ما‌ژول نماها از ماژول راهنمای پیشرفته برای نمایش متون کمکی استفاده مینماید؛ اگر این ماژول موجود نباشد، ماژول نماها پیغام خطایی نمایش میدهد، مگر اینکه این گزینه انتخاب شده باشد.

en: Show query above live preview
fa: نمایش درخواست بالای پیش‌نمایش زنده

en: The live preview feature will show you the output of the view you're creating, as well as the view. Check here to show the query and other information above the view; leave this unchecked to show that information below the view.
fa: قابلیت پیش نمایش زنده، خروجی نمای ایجاد شده را مانند نما نمایش میدهد. انتخاب این گزینه، نمایش query و برخی اطلاعات دیگر را در بالای این پیش نمایش ممکن میسازد؛ اگر میخواهید این اطلاعات در پایین نما نشان داده شود این گزینه را انتخاب نشده رها کنید.

en: Show other queries run during render during live preview
fa: نمایش اجرای queryها در هنگام render شدن پیش نمایش زنده

en: Drupal has the potential to run many queries while a view is being rendered. Checking this box will display every query run during view render as part of the live preview.
fa: Drupal این قابلیت را دارد که تعداد زیادی query را در هنگام render شدن یک نما اجرا نماید. انتخاب این گزینه باعث میگردد که هر query که در هنگام render شدن پیش نمایش اجرا میگردد نمایش داده شود.

en: Do not show hover links over views
fa: عدم نمایش پیوندهای hover در نماها

en: To make it easier to administrate your views, Views provides 'hover' links to take you to the edit and export screen of a view whenever the view is used. This can be distracting on some themes, though; if it is problematic, you can turn it off here.
fa: برای ساده‌تر نمودن مدیریت نماها، Views پیوندهای 'hover' ی برای فرستادن شما به صفحه‌های ویرایش و صدور یک نما، هنگام استفاده از نما فراهم می‌کند. گرچه، این می‌تواند در برخی از پوسته‌ها مزاحم باشد؛ در صورتی که این مشکل‌ساز است، می‌توانید آن را در این اینجا غیرفعال کنید.

en: Enable views performance statistics via the Devel module
fa: فعال نمودن آمار کارایی نماها از طریق ماژول Devel.

en: Check this to enable some Views query and performance statistics <em>if Devel is installed</em>.
fa: این گزینه را برای فعال سازی آمار عملکرد نماها انتخاب کنید. <em>اگر ماژول Devel نصب شده است</em>.

en: Disable javascript with Views
fa: غیرفعال نمودن جاوااسکریپت با نماها

en: If you are having problems with the javascript, you can disable it here; the Views UI should degrade and still be usable without javascript, it just not as good.
fa: در صورتی که مشکلاتی با جاوااسکریپت دارید، میتوانید آن را از اینجا غیرفعال نمایید؛ رابط کاربری نماها با کمتر شدن قابلیتها همچنان قابل استفاده خواهد بود، اما بدون جاوااسکریپت آنقدرها خوب نیست.

en: Page region to output performance statistics
fa: ناحیه صفحه برای قرار گرفتن خروجی آمار کارایی

en: Label for "Any" value on optional single-select exposed filters
fa: برچسب مقدار "Any" برای فیلترهای اختیاری تک-انتخابی ظاهر شده

en: There are no Views 1 views stored in the database to convert.
fa: هیچ نمای «Views 1» برای تبدیل در پایگاه داده موجود نیست.

en: The table below lists Views version 1 views that are stored in the database. You can either convert them to work in Views version 2, or delete them. The views are convertible only if there is no Views 2 view with the same name.
fa: جدول زیر نماهای «Views 1» موجود در پایگاه داده را نمایش می‌دهد. شما می‌تواند آنها را برای کار با Views نسخه ۲ تبدیل کنید، یا آنها را حذف کنید. نماها تنها در صورتی قابل تبدیل هستند که هیچ نمای دیگری با همین نام وجود نداشته باشد.

en: The view has been deleted
fa: نما حذف شد.

en: Reduce duplicates
fa: کاهش تکرارها

en: Default settings for this view.
fa: تنظیمات پیش‌فرض برای این نما.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
fa: نمایش نما بصورت یک صفحه، با آدرس و پیوندهای منو.

en: Display the view as a block.
fa: نمایش نما به صورت یک بلوک

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
fa: پیوست ها اضافه شده به دیگر نمایش ها برای دستیابی به نماهای چندگانه د ر همان نما

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
fa: نمایش نما به صورت یک خوراک، مانند خوراک RSS.

en: Displays rows one after another.
fa: ردیف‌ها را یکی پس از دیگری نمایش می‌دهد.

en: HTML List
fa: فهرست HTML

en: Displays rows as an HTML list.
fa: ردیف‌ها را بصورت یک لیست HTML نمایش می‌دهد.

en: Displays rows in a grid.
fa: ردیف‌ها را در یک شبکه نمایش می‌دهد.

en: Displays rows in a table.
fa: ردیف‌ها را در یک جدول نمایش می‌دهد

en: Displays the default summary as a list.
fa: خلاصه پیش‌فرض را به صورت یک فهرست نشان می‌دهد.

en: Displays the summary unformatted, with option for one after another or inline.
fa: نمایش خلاصه بدون قالب ، با گزینه های یکی پس از دیگری و یا خطی

en: Generates an RSS feed from a view.
fa: یک خوراک RSS از یک نما ایجاد می‌کند.

en: Displays the fields with an optional template.
fa: نمایش دادن فیلدها با قالب بندی دلخواه

en: Fixed entry
fa: ورودی ثابت

en: Will be available to all users.
fa: برای تمام کاربران در دسترس خواهد بود.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
fa: اجازه‌ی دسترسی به کاربران دارای هر یک از نقش‌های تعیین شده اعطا می‌شود.

en: No caching of Views data.
fa: هیچ کشی از اطلاعات نما وجود ندارد

en: Time-based
fa: زمان محلی پیش‌فرض

en: Simple time-based caching of data.
fa: کش ساده اطلاعات بر اساس زمان

en: sort criteria
fa: معیار مرتب سازی

en: Sort criterion
fa: معیار مرتب‌سازی

en: sort criterion
fa: معیار مرتب‌سازی

en: filter
fa: فیلتر

en: jQuery UI Tabs: Mismatching fragment identifier.
fa: علامت بخش نامتناسب

en: jQuery UI Tabs: Not enough arguments to add tab.
fa: زبانه های رابط جی-کوئری:دلیل کافی برای افزودن زبانه نیست.

en: Aggregator items are imported from external RSS and Atom news feeds.
fa: آیتم‌های گردآورنده از طریق هوراک های RSS و Atom وارد می‌شوند.

en: The title of the aggregator item.
fa: عنوان آیتم گردآورنده

en: The link to the original source URL of the item.
fa: پیوند به نشانی منبع اولیه آیتم.

en: The author of the original imported item.
fa: نویسنده آیتم اصلی وارد شده

en: The actual content of the imported item.
fa: محتوای واقعی آیتم وارد شده

en: The date the original feed item was posted. (With some feeds, this will be the date it was imported.)
fa: تاریخی که آیتم اصلی خوراک ارسال شده است ... (در بعضی خوراک‌ها، این تاریخ زمانی که وارد شده است است.)

en: Feed ID
fa: شناسه خوراک

en: The unique ID of the aggregator feed.
fa: شناسه منحصر به فرد برای خوراک گردآورنده

en: The title of the aggregator feed.
fa: عنوان گردآورنده خوراک

en: The link to the source URL of the feed.
fa: پیوند به آدرس منبع خوراک.

en: The date the feed was last checked for new content.
fa: تاریخی که خوراک برای آخرین بار جهت محتوای جدید بررسی شده است.

en: The description of the aggregator feed.
fa: توضیحات گردآورنده خوراک

en: The date of the most recent new content onf the feed.
fa: تاریخ بیشترین محتوای جدید ارسال شده برای خوراک.

en: The unique ID of the aggregator category.
fa: شناسه منحصر به فرد گروه گردآورنده

en: The title of the aggregator category.
fa: عنوان گروه گردآورنده

en: Display the aggregator item using the data from the original source.
fa: نمایش آیتم گرداورنده با استفاده از داده سورس اصلی

en: The title of the comment.
fa: عنوان دیدگاه.

en: The text of the comment.
fa: متن دیدگاه

en: The comment ID of the field
fa: شناسه دیدگاه مربوط به فیلد

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
fa: نام نویسنده دیدگاه. می‌تواند به عنوان پیوند به صفحه اصلی نویسنده استفاده شود.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
fa: آدرس وب سایت نویسنده دیدگاه که می‌تواند به‌صورت لینک نمایش داده شود. در صورتی که کاربر عضو باشد، خالی خواهد بود.

en: Post date
fa: تاریخ مطلب

en: Date and time of when the comment was posted.
fa: تاریخ و ساعت ارسال دیدگاه.

en: Whether or not the comment is currently in moderation.
fa: آیا دیدگاه‌ها تایید شده هستند یا خیر.

en: Provide a simple link to view the comment.
fa: ارائه یک پیوند ساده برای مشاهده دیدگاه.

en: Provide a simple link to edit the comment.
fa: ارائه یک پیوند ساده برای ویرایش دیدگاه.

en: Provide a simple link to delete the comment.
fa: ارائه یک پیوند ساده برای حذف دیدگاه.

en: The Comment ID of the parent comment.
fa: شناسه دیدگاهی که والد دیدگاه است

en: Date and time of when the last comment was posted.
fa: تاریخ و زمانی که آخرین دیدگاه ارسال شده است

en: The name of the author of the last posted comment.
fa: نام نویسنده اخرین دیدگاه ارسال شده

en: Comment count
fa: تعداد دیدگاه‌ها

en: The number of new comments on the node.
fa: تعداد نظرات جدید روی گره

en: Comment status
fa: وضعیت دیدگاه

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
fa: تنها گره‌هایی را نمایش می‌دهد که کاربر آن را ارسال کرده باشد، یا بر روی گره دیدگاهی ارسال کرده باشد.

en: Display the comment with standard comment view.
fa: نمایش دیدگاه با نمای استاندارد دیدگاه.

en: Display the comment as RSS.
fa: نمایش دیدگاه به عنوان RSS.

en: Link to contact page
fa: پیوند به صفحه تماس

en: Provide a simple link to the user contact page.
fa: ارائه یک پیوند ساده به صفحه تماس کاربر.

en: Locale source
fa: منبع بومی‌سازی

en: A source string for translation, in English or the default site language.
fa: یک رشته منبع برای ترجمه ، به انگلیسی یا زبان پیش فرض وب سایت

en: The ID of the source string.
fa: شناسه رشته منبع

en: A description of the location or context of the string.
fa: توضیحی درباره موقعیت یا زمینه یک رشته.

en: The group the translation is in.
fa: گروهی که ترجمه در آن است.

en: The full original string.
fa: رشته‌ی کامل اولیه.

en: The version of Drupal core that this string is for.
fa: نسخه هسته دروپال که رشته متعلق به آن است.

en: Provide a simple link to edit the translations.
fa: ارائه یک پیوند ساده برای ویرایش ترجمه‌ها.

en: Locale target
fa: مقصد بومی‌سازی

en: The full translation string.
fa: رشته ترجمه کامل

en: The language this translation is in.
fa: زبانی که ترجمه در آن است.

en: The ID of the parent translation.
fa: شناسه ترجمه والد

en: The title of the node.
fa: عنوان محتوا

en: The date the node was posted.
fa: تاریخی که محتوا ارسال شده است.

en: The type of a node (for example, "blog entry", "forum post", "story", etc).
fa: نوع محتوا (برای مثال، «ورودی وبلاگ»، «موضوع انجمن»، «داستان»، ...).

en: Whether or not the node is published.
fa: آیا گره منتشر شده است یا خیر.

en: Provide a simple link to the node.
fa: ارائه یک پیوند ساده به گره.

en: Provide a simple link to edit the node.
fa: ارائه یک پیوند ساده برای ویرایش گره.

en: Provide a simple link to delete the node.
fa: ارائه یک پیوند ساده برای حذف گره.

en: In the form of CCYYMMDD.
fa: به فرم CCYYMMDD

en: Created year + month
fa: سال + ماه ایجاد

en: In the form of YYYYMM.
fa: به صورت YYYYMM.

en: Created year
fa: سال ایجاد

en: In the form of YYYY.
fa: به صورت YYYY.

en: Created month
fa: ماه ایجاد

en: In the form of MM (01 - 12).
fa: در حالت MM (از 01 - 12)

en: Created day
fa: روز ایجاد

en: In the form of DD (01 - 31).
fa: در حالت DD (از 01 - 31).

en: Created week
fa: هفته ایجاد

en: Updated year + month
fa: سال + ماه به روزرسانی

en: Updated year
fa: سال به روزرسانی

en: Updated month
fa: ماه به روزرسانی

en: Updated day
fa: روز به روزرسانی

en: Updated week
fa: هفته به روزرسانی

en: Node revision
fa: بازنگری گره

en: Input format id
fa: شناسه قالب ورودی

en: Provide a simple link to delete the node revision.
fa: ارائه یک پیوند ساده برای حذف بازبینی گره.

en: Filter by access.
fa: فیلتر بر اساس دسترسی.

en: Has new content
fa: محتوای جدید دارد

en: Poll
fa: نظرخواهی

en: Other nodes that are linked from the node.
fa: گره‌های دیگری که از گره به آنها پیوند وجود دارد.

en: Other nodes that link to the node.
fa: گره‌های دیگری که به گره پیوند دارند.

en: Search Terms
fa: عبارات جستجو

en: The terms to search for.
fa: عباراتی که جستجو برای آنها انجام می‌شود.

en: Total views
fa: کل بازدیدها

en: Views today
fa: مشاهدات امروز

en: Stores site access information.
fa: اطلاعات دسترسی به سایت را ذخیره می‌نماید.

en: Title of page visited.
fa: عنوان صفحه بازدید شده

en: Referrer URI.
fa: آدرس ارجاع دهنده

en: The user who visited the site.
fa: کاربری که از سایت بازدید کرده است

en: Time in milliseconds that the page took to load.
fa: مدت زمان بارگذاری (Load) صفحه برحسب میلی ثانیه.

en: Files maintained by Drupal and various modules.
fa: فایل هایی که توسط دروپال و ماژول‌های مختلف نگه‌داری می‌شوند.

en: The ID of the file.
fa: شناسه فایل

en: The name of the file.
fa: نام فایل.

en: The path of the file.
fa: مسیر فایل.

en: The status of the file.
fa: وضعیت فایل.

en: The date the file was uploaded.
fa: تاریخی که فایل بارگذاری شده است.

en: Filter the results of "Taxonomy: Term" to a particular vocabulary.
fa: فیلتر نتایج "Taxonomy: Term" به یک واژگان خاص.

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
fa: نمایش همه واژه‌های طبقه‌بندی مرتبط با یک گره از واژگان‌های تعیین شده.

en: The parent term of the term.
fa: واژه‌ی والد این واژه

en: Term synonym
fa: مترادف واژه

en: Term ID (with depth)
fa: شناسه واژه (همراه با عمق)

en: Node translation
fa: ترجمه گره

en: Translation set node ID
fa: شناسه گره مجموعه ترجمه

en: The ID of the translation set the content belongs to.
fa: شناسه مجموعه ترجمه‌ای که محتوا به آن تعلق دارد.

en: Source translation
fa: ترجمه منبع

en: The source that this content was translated from.
fa: منبعی که این محتوا از آن ترجمه شده است.

en: Versions of content in different languages.
fa: نسخه‌های محتوا در زبان‌های مختلف

en: Child translation
fa: ترجمه فرزند

en: Outdated
fa: قدیمی

en: upload
fa: بارگذاری

en: Has attached files
fa: فایلهای پیوست دارد.

en: The user ID
fa: شناسه کاربر

en: The user or author name.
fa: نام کاربر یا نویسنده.

en: Email address for a given user. This field is normally not shown to users, so be cautious when using it.
fa: آدرس ایمیل یک کاربر.این فیلد در حالت عادی به کاربر نمایش داده نمی شود. بنابراین در استفاده از آن دقت کنید.

en: Language of the user
fa: زبان کاربر

en: The date the user was created.
fa: تاریخی که حساب کاربر ایجاد شده است

en: The user's last access date.
fa: تاریخ آخرین دسترسی کاربر.

en: The user's last login date.
fa: تاریخ آخرین ورود کاربر.

en: The user's signature.
fa: امضای کاربر.

en: Provide a simple link to edit the user.
fa: فراهم کردن یک پیوند ساده برای ویرایش کاربر.

en: Provide a simple link to delete the user.
fa: فراهم کردن یک پیوند ساده برای حذف کاربر.

en: Roles that a user belongs to.
fa: نقش‌هایی که یک کاربر به آنها تعلق دارد.

en: User ID from URL
fa: شناسه کاربر از آدرس

en: Null
fa: تهی

en: Provide custom text or link.
fa: ارائه متن یا پیوند سفارشی.

en: Displays the actual position of the view result
fa: نمایش محل حقیقی نتیجه نما

en: Link this field to its comment
fa: لینک دادن این فیلد به دیدگاه آن

en: Link this field to new comments
fa: لینک دادن این فیلد به دیدگاه های جدید

en: Type of link
fa: نوع پیوند

en: contact
fa: تماس

en: Contact %user
fa: تماس با %user

en: Unknown group
fa: گروه ناشناخته

en: Unknown language
fa: زبان ناشناخته

en: Default site language
fa: زبان پیش فرض سایت

en: Current installed version
fa: نسخه نصب شده فعلی

en: Unknown node type
fa: نوع محتوای ناشناخته

en: Show None
fa: نمایش هیچ کدام

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
fa: جستجوی برای هر دو واژه با استفاده از <strong>OR</strong> به صورت حروف بزرگ. به طور مثال، <strong>گربه‌ها OR سگ‌ها</strong>.

en: Display score
fa: نمایش رتبه

en: Link this field to download the file
fa: لینک دادن این فیلد به دانلود فایل

en: Select terms from vocabulary @voc
fa: انتخاب واژه‌ها از واژگان @voc

en: If you wish to validate for specific vocabularies, check them; if none are checked, all terms will pass.
fa: اگر تمایل به اعتبارسنجی برای واژگان‌های خاصی را دارید، آنها را انتخاب نمایید؛ اگر هیچکدام انتخاب نشده باشد، تمام واژه‌ها تایید می‌شود.

en: Term IDs separated by , or +
fa: شناسه واژه‌ها، جدا شده با , یا +

en: Term name or synonym
fa: نام واژه یا مترادف آن

en: Usernames
fa: نام‌های کاربری

en: Enter a comma separated list of user names.
fa: فهرستی که با کاما جدا شده از نام کاربران را وارد کنید

en: Unrestricted
fa: بدون محدودیت

en: No role(s) selected
fa: هیچ نقشی انتخاب نشده است

en: Multiple roles
fa: نقش‌های متعدد

en: Query results
fa: نتایج پرس و جو

en: Mini
fa: کوچک

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: Specify caching type for this display.
fa: تعیین نوع ذخیره‌سازی موقت این نمایشگر.

en: Get information on how to theme this display
fa: دریافت اطلاعاتی درباره روش پوسته‌گذاری این نمایش

en: This title will appear only in the administrative interface for the View.
fa: این عنوان تنها در رابط کاربری مدیریت نما نشان داده خواهد شد.

en: The title of this view
fa: عنوان این نما

en: Access restrictions
fa: محدودیت‌های دسترسی

en: Field @field (ID: @id)
fa: فیلد @field (شناسه: @id)

en: Change theme
fa: تغییر پوسته

en: <strong>Important!</strong> When adding, removing, or renaming template files, it is necessary to make Drupal aware of the changes by making it rescan the files on your system. By clicking this button you clear Drupal's theme registry and thereby trigger this rescanning process. The highlighted templates above will then reflect the new state of your system.
fa: <strong>مهم!</strong> هنگام افزودن، حذف، یا تغییر نام فایل‌های قالب، لازم است برای آگاه نمودن دروپال از تغییرات، دستور اسکن دوباره فایل‌های سیستم خود را بدهید. با کلیک بر روی این کلید، شما مخزن پوسته‌های دروپال خود را تخلیه کنید و در نتیجه فرآیند اسکن دوباره را فعال نمایید. قالب‌های مشخص شده‌ی بالا بعد از آن وضعیت جدید سیستم شما را نشان خواهند داد.

en: Theming information (display)
fa: اطلاعات پوسته‌گذاری (نمایشگر)

en: Back to !info.
fa: بازگشت به !info.

en: theming information
fa: اطلاعات پوسته‌گذاری

en: This display has no theming information
fa: این نمایشگر دارای هیچ اطلاعات پوسته‌گذاری نیست.

en: This is the default theme template used for this display.
fa: این قالب پیش‌فرض پوسته برای این نمایشگر است.

en: This is an alternative template for this display.
fa: این یک قالب جایگزین برای این نمایشگر است.

en: This is the default theme template used for this style.
fa: این قالب پیش‌فرض پوسته استفاده شده برای این استایل است.

en: This is the default theme template used for this row style.
fa: این قالب پیش‌فرض پوسته استفاده شده برای استایل این سطر است.

en: Status: using default values.
fa: وضعیت: استفاده از مقادیر پیش‌فرض.

en: Update default display
fa: به‌روزرسانی نمایش پیش‌فرض

en: Attachment settings
fa: تنظیمات ضمیمه

en: Inherit arguments
fa: ارث‌بری آرگومان‌ها

en: Block caching type
fa: نوع حافظه نهان بلوک

en: Using the site name
fa: استفاده از نام سایت

en: Use the site name for the title
fa: استفاده از نام سایت برای عنوان

en: No menu
fa: بدون منو

en: Normal: @title
fa: معمولی: @title

en: Change settings for the parent menu
fa: تغییر تنظیمات برای منوی والد

en: Menu item entry
fa: ورودی آیتم‌های منو

en: No menu entry
fa: بدون ورودی منو

en: Normal menu entry
fa: ورودی پیش فرض منو

en: Already exists
fa: قبلا استفاده شده است

en: "$arg" is no longer supported. Use % instead.
fa: "$arg" دیگر پشتیبانی نمی‌شود. به جای آن از % استفاده کنید.

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
fa: نمی‌توان از "%" برای اولین بخش مسیر استفاده کرد.

en: Title is required for this menu type.
fa: عنوان برای این نوع منو اجباری است.

en: Inline fields
fa: فیلد های خطی

en: RSS description
fa: توضیحات RSS

en: Display record count with link
fa: نمایش تعداد رکوردها همراه با پیوند

en: New view
fa: نمای جدید

en: Changed view
fa: نمای تغییریافته

en: Live preview
fa: پیش‌نمایش زنده

en: Title: @title
fa: عنوان: @title

en: @current of @max
fa: @current از @max

en: use views exporter
fa: استفاده از صادر کننده نماها

en: Bulk export
fa: صدور دسته‌ای

en: Views exporter
fa: صادر کننده نماها

en: Allows exporting multiple views at once.
fa: امکان صدور چندین نما را به صورت همزمان می‌دهد.

en: Fieldset
fa: مجموعه فیلد

en: Contact form
fa: فرم تماس

en: Not implemented.
fa: پیاده‌سازی نشده.

en: The permissions of directory %directory have been changed to make it writable.
fa: مجوزهای پوشه‌ی %directory تغییر داده شد تا قابل‌نوشتن شود.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
fa: نام خواندنی توسط ماشین باید فقط حروف کوچک, شامل اعداد, و خط زیر باشد.

en: Search form
fa: فرم جستجو

en: Date and time lookup
fa: نمایش تاریخ و زمان

en: Translation settings
fa: تنظیمات ترجمه

en: File name without extension
fa: نام فایل بدون پسوند

en: File extension
fa: پسوند فایل

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
fa: این عنوان به صورت متن جایگزین هنگامی که موس روی تصویر قرار می‌گیرد کاربرد دارد.

en: Image linked to node
fa: تصویر پیوند شده به گره

en: Image linked to file
fa: تصویر پیوند شده به فایل

en: Progress indicator
fa: نشانگر پیشرفت

en: Bar with progress meter
fa: میله‌ای همراه با علامت پیشرفت

en: Throbber
fa: چرخنده

en: Path settings
fa: تنظیمات مسیر

en: The file upload failed. %upload
fa: بارگذاری فایل با شکست مواجه شد. %upload

en: URL to file
fa: آدرس به فایل

en: An unrecoverable error occurred. The uploaded file likely exceeded the maximum file size (@size) that this server supports.
fa: یک خطای غیرقابل‌ترمیم رخ داد. فایل بارگذاری‌شده احتمالا از حداکثر حجم فایل مورد پشتیبانی این سرور (@size) فراتر رفته است.

en: Starting upload...
fa: شروع بارگذاری...

en: Uploading... (@current of @total)
fa: بارگذاری... (@current از @total)

en: Allowed Extensions: %ext
fa: پسوندهای مجاز : %ext

en: Maximum Filesize: %size
fa: حداکثر سایز فایل: %size

en: Your server is capable of displaying file upload progress, but does not have the required libraries. It is recommended to install the <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> (preferred) or to install <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a>.
fa: سرور شما قابلیت نمایش پیشرفت بارگذاری فایل را دارد، اما کتابخانه‌های لازم نصب نیستند. توصیه می شود که <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> (preferred) و یا <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a>.را نصب کنید

en: Your server is capable of displaying file upload progress using APC RFC1867. Note that only one upload at a time is supported. It is recommended to use the <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> if possible.
fa: سرور شما قابلیت نمایش وضعیت بارگذاری فایل را از طریق APC RFC1867 دارد. توجه کنید که فقط یک بارگذاری در هر زمان پشتیبانی می‌شود. توصیه می‌شود اگر ممکن است از <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> استفاده کنید.

en: Your server is not capable of displaying file upload progress. File upload progress requires PHP be run with mod_php and not as FastCGI.
fa: سرور شما توانایی نمایش وضعیت پیشرفت بارگذاری را ندارد. نمایش وضعیت پیشرفت بارگذاری نیازمند اجرای PHP از طریق mod_php و نه FastCGI می‌باشد.

en: Your server is capable of displaying file upload progress through APC, but it is not enabled. Add <code>apc.rfc1867 = 1</code> to your php.ini configuration. Alternatively, it is recommended to use <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>, which supports more than one simultaneous upload.
fa: سرور شما توانایی نمایش وضعیت بارگذاری فایل را از طریق APC دارد، اما APC فعال نشده است. <code>apc.rfc1867 = 1</code> را به تنظیمات php.ini خود بیافزایید. همچنین پیشنهاد می‌شود که از <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a> استفاده کنید، که از بارگذاری همزمان بیش از یک فایل پشتیبانی می‌کند.

en: Enabled (<a href="http://php.net/manual/en/apc.configuration.php#ini.apc.rfc1867">APC RFC1867</a>)
fa: فعال (<a href="http://php.net/manual/en/apc.configuration.php#ini.apc.rfc1867">APC RFC1867</a>)

en: Enabled (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)
fa: فعال (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)

en: Upload progress
fa: پیشرفت بارگذاری

en: %name: the value may be no smaller than %min.
fa: %name: مقدار نباید کمتر از %min باشد.

en: %name: the value may be no larger than %max.
fa: %name: مقدار نباید بیشتر از %max باشد.

en: %name: found no valid user with that name.
fa: %name: هیچ کاربر معتبری با این نام پیدا نشد.

en: The name of the site.
fa: نام سایت.

en: A library of helpful tools by Merlin of Chaos.
fa: مجموعه‌ای از ابزارهای مفید از مرلین، توسعه‌گر Chaos.

en: Provides a UI and API to manage pages within the site.
fa: ارائه رابط کاربری و API  برای مدیریت صفحات سایت

en: Node add/edit form
fa: فرم افزودن/ویرایش محتوا

en: Create a new page
fa: ایجاد یک صفحه جدید

en: Edit name, path and other basic settings for the page.
fa: ویرایش نام، مسیر و دیگر تنظیمات پایه برای هر صفحه.

en: Set up contexts for the arguments on this page.
fa: قرار دادن زمینه برای آرگومان‌های این صفحه.

en: Control what users can access this page.
fa: کنترل کاربرانی که به این صفحه دسترسی دارند.

en: Make a copy of this page
fa: ایجاد یک کپی از این صفحه

en: User profile template
fa: قالب پروفایل کاربر

en: Everything in the form that is not displayed by other content.
fa: هر چیزی در فرم که که توسط محتواهای دیگر نمایش داده نمی شود.

en: Node created date
fa: تاریخ ایجاد محتوا

en: Node links of the referenced node.
fa: پیوندهای گره برای گره مرجع.

en: Configure Views to be used as CTools content.
fa: پیکربندی نماها برای مورد استفاده قرار گرفتن در محتوای CTools

en: Select display
fa: انتخاب نمایش

en: Content pane
fa: قاب محتوا

en: Is available as content for a panel or dashboard display.
fa: برای یک پانل یا صفحه نمایش داشبورد به عنوان مطالب در دسترس است

en: Field label
fa: برچسب فیلد

en: Form settings
fa: تنظیمات فرم

en: Type of group.
fa: نوع گروه

en: Format string
fa: قالب‌بندی رشته

en: Are you sure you want to remove the format %format?
fa: آیا شما مطمئن هستید می‌خواهید قالب‌بندی %format را حذف کنید؟

en: Removed date format %format.
fa: قالب‌بندی تاریخ %format حذف شد.

en: !day-name Sunday|Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday
fa: !day-name یکشنبه|دوشنبه|سه‌شنبه|چهارشنبه|پنجشنبه|جمعه|شنبه

en: !ampm-abbreviation am|pm|AM|PM
fa: !ampm-abbreviation ق.ظ|ب.ظ.|ق.ظ.|ب.ظ.

en: !datetime Year|Month|Day|Week|Hour|Minute|Second|All Day|All day
fa: !datetime سال|ماه|روز|هفته|ساعت|دقیقه|ثانیه|تمام روز|تمام روز

en: !datetime_plural Years|Months|Days|Weeks|Hours|Minutes|Seconds
fa: !datetime_plural سال|ماه|روز|هفته|ساعت|دقیقه|ثانیه

en: !date_order Every|First|Second|Third|Fourth|Fifth
fa: !date_order هر|اول|دوم|سوم|چهارم|پنجم

en: !date_nav Prev|Next|Today
fa: !date_nav قبل|بعد|امروز

en: Allow users to configure date formats
fa: اجازه دادن به کاربران برای پیکربندی قالب‌های تاریخ

en: Custom formats
fa: قالب‌های سفارشی

en: Allow users to configure custom date formats.
fa: اجازه به کاربران برای پیکربندی قالب‌های تاریخ سفارشی

en: Add format
fa: افزودن قالب‌بندی

en: Allow users to add additional date formats.
fa: اجازه بده کاربران قالب‌بندی تاریخ اضافه کنند.

en: Delete date format
fa: حذف قالب‌بندی تاریخ

en: Allow users to delete a configured date format.
fa: اجازه بده کاربران یک قالب‌بندی تاریخ پیکربندی شده را حذف کنند.

en: Configure date formats for each locale
fa: پیکربندی فرمت‌های تاریخ به ازای هر محل

en: Content type name
fa: نام نوع محتوا

en: The human-readable name for this content type. Only needed when creating a new content type.
fa: نام قابل فهم توسط انسان برای این نوع محتوا. فقط هنگام ایجاد یک نوع محتوای جدید لازم است.

en: Tools to import and auto-create dates and calendars.
fa: ابزارهایی برای وارد نمودن و ایجاد خودکار تاریخ‌ها و تقویم‌ها.

en: Path module form.
fa: فرم ماژول مسیر.

en: Poll module settings.
fa: تنظیمات ماژول نظرسنجی.

en: manage fields
fa: اداره فیلد‌ها

en: » Add a new content type
fa: » افزودن یک نوع محتوای جدید

en: @field_name (Locked)
fa: @field_name (قفل شده)

en: - Select a field type -
fa: - نوع فیلدی انتخاب کنید -

en: - Select a widget -
fa: - یک ساختار را انتتخاب کنید -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
fa: نام فیلد (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
fa: نوع داده‌ها برای ذخیره سازی.

en: Form element to edit the data.
fa: عنصر فرم برای ویرایش داده.

en: - Select an existing field -
fa: - یک فیلد موجود را انتخاب کنید -

en: Field to share
fa: فیلد برای به اشتراک گذاشتن

en: Group name (a-z, 0-9, _)
fa: نام گروه (a-z, 0-9, _)

en: Add new field: you need to provide a label.
fa: افزودن فیلد جدید: نیاز به ارائه برچسب دارید.

en: Add new field: you need to provide a field name.
fa: افزودن فیلد جدید: شما نیاز به فراهم کردن یک نام فیلد دارید.

en: Add new field: the field name %field_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
fa: افزودن فیلد جدید: فیلد با نام %field_name معتبر نیست. نام فیلد باید حروف کوچک و بدون علامت، اعداد و زیر خط باشد.

en: Add new field: the field name %field_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'field_' prefix.
fa: افزودن فیلد جدید: نام فیلد %field_name طولانی است. نام فیلد با احتساب  پیشوند 'field_' محدود به 32 حرف است.

en: Add new field: the field name %field_name already exists.
fa: افزودن فیلد جدید: نام فیلد %field_name در حال حاضر موجود است.

en: Add new field: you need to select a field type.
fa: افزدون فیلد جدید: شما نیاز به انتخاب یک نوع فیلد دارید.

en: Add new field: you need to select a widget.
fa: افزودن فیلد جدید: شما باید یک ساختار را انتخاب کنید.

en: Add new field: invalid widget.
fa: افزودن فیلد جدید:ساختار معتبر نیست.

en: Add existing field: you need to provide a label.
fa: افزودن فیلد موجود: شما باید یک عنوان وارد کنید.

en: Add existing field: you need to select a field.
fa: افزودن فیلد موجود: شما باید یک فیلد انتخاب کنید.

en: Add existing field: you need to select a widget.
fa: افزودن فیلد موجود: شما باید یک ساختار را انتخاب کنید.

en: Add existing field: invalid widget.
fa: افزودن فیلد موجود: ساختار معتبر نیست.

en: Edit basic information
fa: ویرایش اطلاعات پایه

en: The type of data you would like to store in the database with this field. This option cannot be changed.
fa: نوع داده‌هایی که می‌خواهید توسط این فیلد در پایگاه داده ذخیره کنید. این گزینه قابل‌تغییر نیست.

en: Updated basic settings for field %label.
fa: تنظیمات پایه فیلد %label به روز شد.

en: The field %field is locked and cannot be edited.
fa: فیلد %field قفل شده و نمی‌تواند ویرایش شود.

en: %type basic information
fa: اطلاعات پایه %type

en: Maximum number of values users can enter for this field.
fa: بیشترین تعداد مقادیری که کاربران می‌توانند برای این فیلد وارد کنند.

en: 'Unlimited' will provide an 'Add more' button so the users can add as many values as they like.
fa: «بی نهایت» یک دکمه «افزودن بیشتر» اضافه می‌کند لذا کاربران می‌توانند هر تعداد که مایل باشند اضافه کنند.

en: %name must be an integer.
fa: %name باید یک عدد صحیح باشد.

en: %name must be a positive integer.
fa: %name باید یک عدد صحیح مثبت باشد.

en: %name must be a number.
fa: %name باید یک عدد باشد.

en: Formatted html link to the referenced node.
fa: پیوند html قالب‌بندی شده به گره مرجع.

en: (start from last values)
fa: (شروع از آخرین مقدار)

en: Create display groups for CCK fields.
fa: ایجاد گروه‌های نمایش برای فیلدهای CCK.

en: Field group: @group in @type
fa: گروه فیلد: @group در @type

en: Only numbers are allowed in %field.
fa: در %field فقط اعداد مجاز هستند.

en: New field
fa: فیلد جدید

en: New group
fa: گروه جدید

en: Use the 'Exclude' checkbox to exclude an item from the !content value passed to the node template.
fa: از گزینه 'استثنا' برای مستثنی کردن یک آیتم از ارسال مقدار !content به قالب گره استفاده نمایید.

en: Created role of name: @name, id: @rid
fa: نقشی ایجاد شد با نام: @name، شناسه: @rid

en: User %name successfully logged in.
fa: کاربر %name با موفقیت وارد شد.

en: "@text" found
fa: "@text" پیدا شد

en: "@text" not found
fa: "@text" پیدا نشد

en: Pattern "@pattern" found
fa: الگوی "@pattern" پیدا شد

en: Pattern "@pattern" not found
fa: الگوی "@pattern" پیدا نشد

en: Select the test(s) or test group(s) you would like to run, and click <em>Run tests</em>.
fa: آزمایش‌(ها) یا مجموعه(های) آزمایش که مایل به اجرای آنها هستید را انتخاب نمایید، و <em>اجرای آزمایش‌ها</em> را کلیک کنید.

en: All (@count)
fa: همه (@count)

en: Pass (@count)
fa: موفق (@count)

en: Fail (@count)
fa: ناموفق (@count)

en: Return to list
fa: بازگشت به لیست

en: Clear results after each complete test suite run
fa: پاکسازی نتایج پس از هر اجرای کامل مجموعه آزمایش

en: The test run did not successfully finish.
fa: اجرای آزمایش با موفقیت تمام نشد.

en: Clear results is disabled and the test results table will not be cleared.
fa: پاکسازی نتایج غیرفعال شده است و جدول نتایج آزمایش پاکسازی نخواهد شد.

en: No leftover tables to remove.
fa: هیچ جدول جامانده‌ای برای حذف وجود ندارد.

en: 1 debug message | @count debug messages
fa[0]: ۱ پیغام اشکال‌زدایی
fa[1]: @count پیغام اشکال‌زدایی

en: Removed 1 test result. | Removed @count test results.
fa[0]: ۱ نتیجه آزمایشی حذف شد.
fa[1]: @count نتیجه آزمایشی حذف شد.

en: Removed 1 leftover table. | Removed @count leftover tables.
fa[0]: ۱ جدول جامانده حذف شد.
fa[1]: @count جدول جامانده حذف شد.

en: Removed 1 temporary directory. | Removed @count temporary directories.
fa[0]: ۱ پوشه موقت حذف شد.
fa[1]: @count پوشه موقت حذف شد.

en: Test result
fa: نتیجه آزمایش

en: View result of tests.
fa: مشاهده نتیجه آزمایش‌ها.

en: hash
fa: کد گذاری

en: User blog
fa: وبلاگ کاربر

en: Site contact page
fa: صفحه تماس سایت

en: Advanced search form
fa: فرم جستجوی پیشرفته

en: Fetcher
fa: اخذ کننده

en: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.
fa: مقصد پیوند، مانند _blank، _parent، یا نام یک iframe. این فیلد به ندرت استفاده می‌شود.

en: @argument title
fa: عنوان @argument

en: Count the number 0 as empty
fa: حساب کردن عدد 0 به عنوان خالی

en: Hide if empty
fa: محفی کردن در صورت خالی بودن

en: Does not start with
fa: شروع نمی‌شود با

en: Does not end with
fa: تمام نمیشود با

en: The view %name has been saved.
fa: نمای %name ذخیره شد.

en: Jump menu
fa: منوی پرش

en: Hostname of user that posted the comment.
fa: نام هاست کاربری که دیدگاه را ارسال کرده است.

en: Email of user that posted the comment. Will be empty if the author is a registered user.
fa: پست الکترونیکی کاربری که دیدگاه را ارسال کرده است. اگر کاربر ثبت‌نام کرده باشد، خالی خواهد بود.

en: The taxonomy term ID for the term.
fa: شناسه‌ی واژه taxonomy برای واژه.

en: The taxonomy term name for the term.
fa: نام واژه taxonomy برای واژه.

en: The vocabulary ID for the vocabulary the term belongs to.
fa: شناسه‌ی واژگان برای واژگانی که واژه به آن تعلق دارد.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
fa: نام واژگانی که دسته به آن تعلق دارد.

en: The name of the role.
fa: نام نقش

en: The role ID of the role.
fa: شناسه نقش

en: This form will process a content type and one or more fields from that type and export the settings. The export created by this process can be copied and pasted as an import into the current or any other database. The import will add the fields to an existing content type or create a new content type that includes the selected fields.
fa: این فرم یک نوع محتوا و یک یا چند فیلد از آن نوع را پردازش نموده و تنظیمات را صادر می‌نماید. خروجی صادر شده با این پردازش را با کپی می‌توان به پایگاه داده فعلی یا دیگری وارد نمود. ورود، فیلدها را به یک نوع محتوای فعلی اضافه می‌کند یا یک نوع محتوای جدید شامل فیلدهای انتخاب شده ایجاد می‌کند.

en: Blocked users
fa: کاربران مسدود شده

en: Authentication module
fa: ماژول تعیین هویت

en: Is not empty (NOT NULL)
fa: مقدار دارد

en: Translate link
fa: پیوند ترجمه

en: Provide a simple link to translate the node.
fa: ارائه یک پیوند ساده برای ترجمه گره.

en: Authentication name
fa: تایید نام

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
fa: فایل انتخاب شده %filename نمی‌تواند بارگذاری شود. فقط فایل‌هایی با پسوند‌های زیر مجاز هستند: %extensions.

en: Primary navigation links
fa: پیوندهای پیمایش اصلی

en: Add the primary_links (local tasks) as content.
fa: افزودن primary_links (عملیات محلی) به عنوان محتوا.

en: Secondary navigation links
fa: پیوندهای پیمایش ثانویه

en: Add the secondary_links (local tasks) as content.
fa: افزودن secondary_links (عملیات محلی) به عنوان محتوا.

en: Handler @handler tried to add additional_field @identifier but @table could not be added!
fa: اداره کننده‌ی @handler سعی کرد فیلد اضافی @identifier را اضافه کند اما جدول @table نتوانست افزوده شود!
