Feeds Test Site (6.x-1.3) - en to he translation catalogue (2588 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Next
he: הבא

en: user
he: משתמש

en: Pages
he: עמודים

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: enabled
he: פעיל

en: context
he: הקשר

en: delete
he: מחק

en: title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Prefix
he: קידומת

en: Suffix
he: סיומת

en: E-mail
he: כתובת דוא"ל

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: הגש

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Value
he: ערך

en: Username
he: כינוי

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: content
he: תוכן

en: Development
he: פיתוח

en: Groups
he: קבוצות

en: Group
he: קבוצה

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר

en: List
he: רשימה

en: Actions
he: פעולות

en: disabled
he: מושבת

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Enable
he: איפשור

en: Disable
he: השבתה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Comments
he: תגובות

en: Priority
he: עדיפות

en: On
he: על

en: Block title
he: כותרת התיבה

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Categories
he: סיווגים

en: Version
he: גירסה

en: Go
he: לך

en: view
he: הצג

en: Overview
he: סקירה

en: File
he: קובץ

en: Tag
he: תגית

en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Size
he: גודל

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Display settings
he: הגדרות תצוגה

en: default
he: ברירת מחדל

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Test
he: בדיקה

en: Number
he: מספר

en: Message
he: מסר

en: No log messages available.
he: לא קיימות הודעות יומן.

en: Password
he: ססמה

en: Block settings
he: הגדרות בלוק

en: - None -
he: - ללא -

en: Weight
he: משקל

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Center
he: מרכז

en: Help text
he: טקסט עזרה

en: Types
he: סוגים

en: Hierarchy
he: היררכיה

en: Related terms
he: סיווגים קרובים (ראה גם...)

en: Required
he: נדרש

en: Parent
he: אב

en: Depth
he: עומק

en: none
he: ללא

en: Category
he: סיווג

en: Settings
he: הגדרות

en: Feed
he: הזנה

en: Name
he: שם

en: edit
he: עדכן

en: Import
he: ייבוא

en: Book
he: ספר

en: Export
he: ייצוא

en: Taxonomy term
he: סיווג במילון

en: Description field
he: שדה תאור

en: settings
he: הגדרות

en: Back
he: אחורה

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: Help
he: עזרה

en: username
he: כינוי

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Summary
he: סיכום

en: Update
he: עדכן

en: Blank
he: ריק

en: Top
he: למעלה

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Icon
he: סמל

en: Add new
he: הוספת חדש

en: Time
he: זמן

en: Views
he: היבטים

en: Access
he: גישה

en: Add
he: הוסף

en: remove
he: הסר

en: View
he: תצוגה

en: Length
he: אורך

en: Format
he: פורמט

en: URL
he: כתובת URL

en: Path
he: מיקום

en: Filename
he: שם קובץ

en: Vocabularies
he: אוצרות מילים

en: Placeholder tokens
he: איסימונים מסמני מקום

en: Display
he: תצוגה

en: Node type
he: סוג פריט תוכן

en: Menu
he: תפריט

en: results
he: תוצאות

en: search
he: חיפוש

en: Feed URL
he: כתובת URL של ההזנה

en: Teaser
he: תקציר

en: never
he: אף פעם

en: Text
he: טקסט

en: Theme
he: עיצוב

en: read more
he: הצג את ההמשך

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: <none>
he: <ללא>

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Attachment
he: קובץ מצורף

en: Upload
he: העלאה

en: Picture
he: תמונה

en: Upload image
he: העלאת תמונה

en: Mail
he: דואר

en: Before
he: לפני

en: After
he: אחרי

en: User
he: משתמש

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Continue
he: המשך

en: Configure
he: הגדר

en: Files
he: קבצים

en: file
he: קובץ

en: status
he: מצב

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Error
he: שגיאה

en: Options
he: אפשרויות

en: Contact
he: צור קשר

en: Node
he: פריט תוכן

en: Number of columns
he: מספר עמודות

en: Create
he: נוצר

en: Separator
he: מפריד

en: Include
he: כלול

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Open URL in a New Window
he: פתיחת הקישור בחלון חדש

en: Expanded
he: מורחב

en: All
he: הכל

en: Access log
he: יומן גישה

en: Active
he: פעיל

en: Year
he: שנה

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Page title
he: כותרת דף

en: Block
he: תיבה

en: CSS class
he: קלאס CSS

en: Display links
he: הצג קישורים

en: View type
he: סוג ההיבט

en: Page
he: דף

en: Pager ID
he: מזהה ביפר

en: View arguments
he: צפה בארומנטים

en: Bottom
he: למטה

en: RSS
he: רסס (RSS)

en: Configuration saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Taxonomy terms
he: סיווגים

en: User picture
he: תמונת פרופיל

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Mission
he: משימה

en: Site name
he: שם האתר

en: Site slogan
he: סיסמת האתר

en: php
he: PHP

en: Not found
he: לא נמצא

en: Off
he: כבוי

en: Never
he: לעולם

en: Header
he: כותרת

en: Footer
he: הודעה בתחתית האתר

en: Inline
he: מוטבע

en: Aggregator category
he: סיווג הצובר

en: Aggregator feed
he: הזנת צובר

en: Aggregator item
he: פריט צובר

en: Delta
he: דלתא

en: Custom
he: מותאם

en: Roles
he: תפקידים

en: Comment
he: תגובה

en: Hostname
he: שם שרת

en: Score
he: ציון

en: Published
he: מפורסם

en: Input format
he: מבנה קלט

en: Signature
he: חתימה

en: Filter
he: סינון

en: Location
he: מיקום

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Sticky at top of lists
he: דביק בראש רשימות

en: Log message
he: הודעה ליומן הפעילות

en: Poll choices
he: אפשרויות סקרים

en: Session ID
he: מזהה הפעלה

en: File ID
he: מזהה קובץ

en: File name
he: שם קובץ

en: Vocabulary
he: מילון

en: Vocabulary ID
he: מזהה אוצר מילים

en: Vocabulary name
he: שם מילון

en: Term
he: מושג

en: Term ID
he: מזהה מושג

en: Term name
he: שם הסיווג

en: Last access
he: כניסה אחרונה

en: Last login
he: התחבר לאחרונה

en: Content field
he: שדה תוכן

en: Field name
he: שם שדה

en: Field type
he: סוג שדה

en: Global settings
he: הגדרות כלליות

en: Fields
he: שדות

en: Widget type
he: סוג רכיב גרפי

en: Contains
he: מכיל

en: Does not contain
he: לא מסתיים ב

en: Is less than
he: קטן מ-

en: Is less than or equal to
he: פחות או שווה ל

en: Is equal to
he: שווה ל

en: Is greater than or equal to
he: יותר או שווה ל

en: Is greater than
he: יותר מ

en: Is not equal to
he: לא שווה ל

en: Count
he: כמות

en: Overridden
he: נדרס

en: Number of rows
he: מספר שורות

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Normal
he: נורמלי

en: %time ago
he: לפני %ago

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Advanced
he: מתקדם

en: Node Title
he: כותרת פריט התוכן

en: Sort order
he: סדר מיון

en: Up
he: למעלה

en: This field is required.
he: חובה למלא שדה זה.

en: Maximum
he: מקסימום

en: Line
he: שורה

en: Scale
he: התאמה

en: Medium
he: אמצעי

en: Sortable
he: ניתן למיון

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: Caching
he: אחסון במטמון

en: Month
he: חודש

en: System
he: מערכת

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Current
he: נוכחי

en: Terms
he: תגיות

en: Code
he: קוד

en: OR
he: או

en: security
he: אבטחה

en: node
he: פריט תוכן

en: General
he: כללי

en: Calendar
he: לוח שנה

en: Method
he: שיטה

en: Africa/Algiers
he: אפריקה/אלג'יריה

en: Africa/Asmera
he: אפריקה/אסמרה

en: Africa/Bangui
he: אפריקה/בנגואי

en: Africa/Blantyre
he: אפריקה/בלנטייר

en: Africa/Brazzaville
he: אפריקה/ברזוויל

en: Africa/Bujumbura
he: אפריקה/בוג'ומבורה

en: Africa/Cairo
he: אפריקה/קהיר

en: Africa/Ceuta
he: אפריקה/סאוטה

en: Africa/Dar_es_Salaam
he: אפריקה/דר_א_סלאם

en: Africa/Djibouti
he: אפריקה/ג'יבוטי

en: Africa/Douala
he: אפריקה/דוואלה

en: Africa/Gaborone
he: אפריקה/גבורונה

en: Africa/Harare
he: אפריקה/הררה

en: Africa/Johannesburg
he: אפריקה/יוהנסבורג

en: Africa/Kampala
he: אפריקה/קמפלה

en: Africa/Khartoum
he: אפריקה/חרטום

en: Africa/Kigali
he: אפריקה/קיגלי

en: Africa/Kinshasa
he: אפריקה/קינשסה

en: Africa/Lagos
he: אפריקה/לאגוס

en: Africa/Libreville
he: אפריקה/ליברוויל

en: Africa/Luanda
he: אפריקה/לואנדה

en: Africa/Lubumbashi
he: אפריקה/לובומבשי

en: Africa/Lusaka
he: אפריקה/לוסקה

en: Africa/Malabo
he: אפריקה/מלאבו

en: Africa/Maputo
he: אפריקה/מפוטו

en: Africa/Maseru
he: אפריקה/מסרו

en: Africa/Mbabane
he: אפריקה/מבבנה

en: Africa/Mogadishu
he: אפריקה/מוגדישו

en: Africa/Nairobi
he: אפריקה/ניירובי

en: Africa/Ndjamena
he: אפריקה/נדג'מנה

en: Africa/Niamey
he: אפריקה/ניאמי

en: Africa/Porto-Novo
he: אפריקה/פורטו_נובו

en: Africa/Tripoli
he: אפריקה/טריפולי

en: Africa/Tunis
he: אפריקה/טוניס

en: Africa/Windhoek
he: אפריקה/וינדהוק

en: America/Adak
he: אמריקה/אדק

en: America/Anchorage
he: אמריקה/אנקורג'

en: America/Anguilla
he: אמריקה/אנגווילה

en: America/Antigua
he: אמריקה/אנטיגואה

en: America/Araguaina
he: אמריקה/ארגוואינה

en: America/Aruba
he: אמריקה/ארובה

en: America/Asuncion
he: אמריקה/אסונסיון

en: America/Atka
he: אמריקה/אטקה

en: America/Barbados
he: אמריקה/ברבדוס

en: America/Belem
he: אמריקה/בלם

en: America/Belize
he: אמריקה/בליז

en: America/Boa_Vista
he: אמריקה/בואה_ויסטה

en: America/Bogota
he: אמריקה/בוגוטה

en: America/Boise
he: אמריקה/בוייסי

en: America/Buenos_Aires
he: אמריקה/בואנוס_איירס

en: America/Cambridge_Bay
he: אמריקה/מפרץ_קיימברידג'

en: America/Cancun
he: אמריקה/קנקון

en: America/Caracas
he: אמריקה/קראקס

en: America/Catamarca
he: אמריקה/קטמרקה

en: America/Cayenne
he: אמריקה/קאיין

en: America/Cayman
he: אמריקה/קיימן

en: America/Chicago
he: אמריקה/שיקאגו

en: America/Chihuahua
he: אמריקה/צ'יוואווה

en: America/Cordoba
he: אמריקה/קורדובה

en: America/Costa_Rica
he: אמריקה/קוסטה_ריקה

en: America/Cuiaba
he: אמריקה/קויאבה

en: America/Curacao
he: אמריקה/קורסאו

en: America/Dawson
he: אמריקה/דוסון

en: America/Dawson_Creek
he: אמריקה/דוסון_קרייק

en: America/Denver
he: אמרעקה/דנבר

en: America/Detroit
he: אמריקה/דטרויט

en: America/Dominica
he: אמריקה/דומיניקה

en: America/Edmonton
he: אמריקה/אדמונטון

en: America/Eirunepe
he: אמריקה/אירונפה

en: America/El_Salvador
he: אמריקה/אל_סלבדור

en: America/Ensenada
he: אמריקה/אנסנדה

en: America/Fort_Wayne
he: אמריקה/פורט_וויין

en: America/Fortaleza
he: אמריקה/פורטלזה

en: America/Glace_Bay
he: אמריקה/מפרץ_גלייס

en: America/Godthab
he: אמריקה/גות'אב

en: America/Goose_Bay
he: אמריקה/גוס_ביי

en: America/Grand_Turk
he: אמריקה/גרנד_טורק

en: America/Grenada
he: אמריקה/גרנדה

en: America/Guadeloupe
he: אמריקה/גוואדלופ

en: America/Guatemala
he: אמריקה/גואטמלה

en: America/Guayaquil
he: אמריקה/גויאקיל

en: America/Guyana
he: אמריקה/גויאנה

en: America/Halifax
he: אמריקה/הליפקס

en: America/Havana
he: אמריקה/הוואנה

en: America/Hermosillo
he: אמריקה/הרמוסילו

en: America/Indiana/Indianapolis
he: אמריקה/אינדיאנה/אינדיאנפוליס

en: America/Indiana/Knox
he: אמריקה/אינדיאנה/נוקס

en: America/Indiana/Marengo
he: אמריקה/אינדיאנה/מרנגו

en: America/Indiana/Vevay
he: אמריקה/אינדיאנה/וואיי

en: America/Indianapolis
he: אמריקה/אינדיאנפוליס

en: America/Inuvik
he: אמריקה/אינוביק

en: America/Iqaluit
he: אמריקה/איקלוייט

en: America/Jamaica
he: אמריקה/ג'מאיקה

en: America/Jujuy
he: אמריקה/ג'וג'וי

en: America/Juneau
he: אמריקה/ג'ונאו

en: America/Kentucky/Louisville
he: אמריקה/קנטקי/לואיסוויל

en: America/Kentucky/Monticello
he: אמריקה/קנטקי/מונטיצ'לו

en: America/Knox_IN
he: אמריקה/אינדיאנה/נוקס

en: America/La_Paz
he: אמריקה/לה_פז

en: America/Lima
he: אמריקה/לימה

en: America/Los_Angeles
he: אמריקה/לוס אנג'לס

en: America/Louisville
he: אמריקה/לואיסוויל

en: America/Maceio
he: אמריקה/מאסיו

en: America/Managua
he: אמריקה/מנגואה

en: America/Manaus
he: אמריקה/מנאווס

en: America/Martinique
he: אמריקה/מרטיניק

en: America/Mazatlan
he: אמריקה/מזטלן

en: America/Mendoza
he: אמריקה/מנדוזה

en: America/Menominee
he: אמריקה/מנומיני

en: America/Merida
he: אמריקה/מרידה

en: America/Mexico_City
he: אמריקה/מקסיקו_סיטי

en: America/Miquelon
he: אמריקה/מיקלון

en: America/Monterrey
he: אמריקה/מונטריי

en: America/Montevideo
he: אמריקה/מונטווידאו

en: America/Montreal
he: אמריקה/מונטראול

en: America/Montserrat
he: אמריקה/מונטסראט

en: America/Nassau
he: אמריקה/נסאו

en: America/New_York
he: אמריקה/ניו_יורק

en: America/Nipigon
he: אמריקה/ניפיגון

en: America/Nome
he: אמריקה/נומה

en: America/Noronha
he: אמריקה/נורונה

en: America/Panama
he: אמריקה/פנמה

en: America/Pangnirtung
he: אמריקה/פנגנירטונג

en: America/Paramaribo
he: אמריקה/פרמריבו

en: America/Phoenix
he: אמריקה/פניקס

en: America/Port-au-Prince
he: אמריקה/פורט_או_פרינס

en: America/Port_of_Spain
he: אמריקה/פורט_אוף_ספיין

en: America/Porto_Acre
he: אמריקה/פורטו_אקרה

en: America/Porto_Velho
he: אמריקה/פורטו_וליו

en: America/Puerto_Rico
he: אמריקה/פורטו_ריקו

en: America/Rainy_River
he: אמריקה/רייני_ריבר

en: America/Rankin_Inlet
he: אמריקה/רנקין_אינלט

en: America/Recife
he: אמריקה/רסיפה

en: America/Regina
he: אמריקה/רגינה

en: America/Rio_Branco
he: אמריקה/ריו_ברנקו

en: America/Rosario
he: אמריקה/רוסריו

en: America/Santiago
he: אמריקה/סנטיאגו

en: America/Santo_Domingo
he: אמריקה/סנטו_דומינגו

en: America/Sao_Paulo
he: אמריקה/סאו_פאולו

en: America/Scoresbysund
he: אמריקה/סקורסבייסונד

en: America/Shiprock
he: אמריקה/שיפרוק

en: America/St_Johns
he: אמריקה/סנט_ג'ונס

en: America/St_Kitts
he: אמריקה/סנט_קיטס

en: America/St_Lucia
he: אמריקה/סנט_לוצ'יה

en: America/St_Thomas
he: אמריקה/סנט_תומס

en: America/St_Vincent
he: אמריקה/סנט_וינסנט

en: America/Swift_Current
he: אמריקה/סוויפט_קרנט

en: America/Tegucigalpa
he: אמריקה/טגוסיגלפה

en: America/Thule
he: אמריקה/ת'ולה

en: America/Thunder_Bay
he: אמריקה/מפרץ_רעם

en: America/Tijuana
he: אמריקה/טיחואנה

en: America/Tortola
he: אמריקה/טורטולה

en: America/Vancouver
he: אמריקה/ונקובר

en: America/Virgin
he: אמריקה/וירג'ין

en: America/Whitehorse
he: אמריקה/וייטהורס

en: America/Winnipeg
he: אמריקה/ויניפג

en: America/Yakutat
he: אמריקה/יאקוטאט

en: America/Yellowknife
he: אמריקה/ילונייף

en: Antarctica/Casey
he: אנטארקטיקה/קייסי

en: Antarctica/Davis
he: אנטארקטיקה/דיוויס

en: Antarctica/DumontDUrville
he: אנטארקטיקה/דימון ד'אורוויל

en: Antarctica/Mawson
he: אנטארקטיקה/מוסון

en: Antarctica/McMurdo
he: אנטארקטיקה/מקמורדו

en: Antarctica/Palmer
he: אנטארקטיקה/פלמר

en: Antarctica/South_Pole
he: אנטרקטיקה/קוטב_דרומי

en: Antarctica/Syowa
he: אנטרקטיקה/סיווה

en: Antarctica/Vostok
he: אנטארקטיקה/ווסטוק

en: Arctic/Longyearbyen
he: ארקטי/לונגירביין

en: Asia/Aden
he: אסיה/עדן

en: Asia/Almaty
he: אסיה/אלמטי

en: Asia/Amman
he: אסיה/עמאן

en: Asia/Anadyr
he: אסיה/אנאדיר

en: Asia/Aqtau
he: Aqtau/אקטאו

en: Asia/Aqtobe
he: אסיה/אקטובה

en: Asia/Ashgabat
he: אסיה/אשגאבט

en: Asia/Ashkhabad
he: אסיה/אשקבאד

en: Asia/Baghdad
he: אסיה/בגדאד

en: Asia/Bahrain
he: אסיה/בחריין

en: Asia/Baku
he: אסיה/באקו

en: Asia/Bangkok
he: אסיה/בנקוק

en: Asia/Beirut
he: אסיה/ביירות

en: Asia/Bishkek
he: אסיה/בישקק

en: Asia/Brunei
he: אסיה/ברונאי

en: Asia/Calcutta
he: אסיה/כלכותה

en: Asia/Chungking
he: אסיה/צ'ונגקינג

en: Asia/Colombo
he: אסיה/קולומבו

en: Asia/Dacca
he: אסיה/דאקה

en: Asia/Damascus
he: אסיה/דמשק

en: Asia/Dhaka
he: אסיה/דאקה

en: Asia/Dili
he: אסיה/דילי

en: Asia/Dubai
he: אסיה/דובאי

en: Asia/Dushanbe
he: אסיה/דושנבה

en: Asia/Gaza
he: אסיה/עזה

en: Asia/Harbin
he: אסיה/הרבין

en: Asia/Hong_Kong
he: אסיה/הונג_קונג

en: Asia/Hovd
he: אסיה/חובד

en: Asia/Irkutsk
he: אסיה/אירקוצק

en: Asia/Istanbul
he: אסיה/איסטנבול

en: Asia/Jakarta
he: אסיה/ג'קרטה

en: Asia/Jayapura
he: אסיה/ג'יאפורה

en: Asia/Jerusalem
he: אסיה/ירושלים

en: Asia/Kabul
he: אסיה/קאבול

en: Asia/Kamchatka
he: אסיה/קמצ'טקה

en: Asia/Karachi
he: אסיה/קראצ'י

en: Asia/Kashgar
he: אסיה/קשגר

en: Asia/Katmandu
he: אסיה/קטמנדו

en: Asia/Krasnoyarsk
he: אסיה/קרסנוירסק

en: Asia/Kuala_Lumpur
he: אסיה/קואלה_לומפור

en: Asia/Kuching
he: אסיה/קוצ'ינג

en: Asia/Kuwait
he: אסיה/כווית

en: Asia/Macao
he: אסיה/מקאו

en: Asia/Magadan
he: אסיה/מגדן

en: Asia/Manila
he: אסיה/מנילה

en: Asia/Muscat
he: אסיה/מוסקט

en: Asia/Nicosia
he: אסיה/ניקוסיה

en: Asia/Novosibirsk
he: אסיה/נובוסיבירסק

en: Asia/Omsk
he: אסיה/אומסק

en: Asia/Phnom_Penh
he: אסיה/פנום פן

en: Asia/Pyongyang
he: אסיה/פיוניאנג

en: Asia/Qatar
he: אסיה/קטאר

en: Asia/Rangoon
he: אסיה/רנגון

en: Asia/Riyadh
he: אסיה/ריאד

en: Asia/Riyadh87
he: אסיה/ריאד87

en: Asia/Riyadh88
he: אסיה/ריאד88

en: Asia/Riyadh89
he: אסיה/ריאד89

en: Asia/Saigon
he: אסיה/סייגון

en: Asia/Samarkand
he: אסיה/סמרקנד

en: Asia/Seoul
he: אסיה/סאול

en: Asia/Shanghai
he: אסיה/שנגחאי

en: Asia/Singapore
he: אסיה/סינגפור

en: Asia/Taipei
he: אסיה/טאיפה

en: Asia/Tashkent
he: אסיה/טשקנט

en: Asia/Tbilisi
he: אסיה/טביליסי

en: Asia/Tehran
he: אסיה/טהרן

en: Asia/Tel_Aviv
he: אסיה/תל_אביב

en: Asia/Thimbu
he: אסיה/טהימפהו

en: Asia/Thimphu
he: אסיה/טהימפהו

en: Asia/Tokyo
he: אסיה/טוקיו

en: Asia/Ujung_Pandang
he: אסיה/אוג'ונג_פנדנג

en: Asia/Ulaanbaatar
he: אסיה/אולן_בטור

en: Asia/Ulan_Bator
he: אסיה/אולן_בטור

en: Asia/Urumqi
he: אסיה/אורומקי

en: Asia/Vientiane
he: אסיה/ויאנטיאן

en: Asia/Vladivostok
he: אסיה/ולדיווסטוק

en: Asia/Yakutsk
he: אסיה/יקוצק

en: Asia/Yekaterinburg
he: אסיה/יקטרינבורג

en: Asia/Yerevan
he: אסיה/ירבן

en: Atlantic/Azores
he: אטלנטי/אזוריים

en: Atlantic/Bermuda
he: אטלנטי/ברמודה

en: Atlantic/Canary
he: אטלנטי/קנרי

en: Atlantic/Cape_Verde
he: אטלנטי/קייפ_ורדי

en: Atlantic/Faeroe
he: אטלנטי/פארו

en: Atlantic/Jan_Mayen
he: אטלנטי/ג'אן_מאין

en: Atlantic/Madeira
he: אטלנטי/מדיירה

en: Atlantic/South_Georgia
he: אטלנטי/דרום_ג'ורג'יה

en: Atlantic/Stanley
he: אטלנטי/סטנלי

en: Australia/ACT
he: אוסטרליה/ACT

en: Australia/Adelaide
he: אוסטרליה/אדלייד

en: Australia/Brisbane
he: אוסטרליה/בריסביין

en: Australia/Broken_Hill
he: אוסטרליה/ברוקן_היל

en: Australia/Canberra
he: אוסטרליה/קנברה

en: Australia/Darwin
he: אוסטרליה/דארווין

en: Australia/Hobart
he: אוסטרליה/הוברט

en: Australia/LHI
he: אוסטרליה/LHI

en: Australia/Lindeman
he: אוסטרליה/לינדמן

en: Australia/Lord_Howe
he: אוסטרליה/לורד_האו

en: Australia/Melbourne
he: אוסטרליה/מלבורן

en: Australia/NSW
he: אוסטרליה/NSW

en: Australia/North
he: אוסטרליה/צפון

en: Australia/Perth
he: אוסטרליה/פרט'

en: Australia/Queensland
he: אוסטרליה/קווינסלנד

en: Australia/South
he: אוסטרליה/דרום

en: Australia/Sydney
he: אוסטרליה/סידני

en: Australia/Tasmania
he: אוסטרליה/טזמניה

en: Australia/Victoria
he: אוסטרליה/ויקטוריה

en: Australia/West
he: אוסטרליה//מערב

en: Australia/Yancowinna
he: אוסטרליה/ינקובינה

en: Europe/Amsterdam
he: אירופה/אמסטרדם

en: Europe/Andorra
he: אירופה/אנדורה

en: Europe/Athens
he: אירופה/אתונה

en: Europe/Belfast
he: אירופה/בלפסט

en: Europe/Belgrade
he: אירופה/בלגרד

en: Europe/Berlin
he: אירופה/ברלין

en: Europe/Bratislava
he: אירופה/ברטיסלבה

en: Europe/Brussels
he: אירופה/בריסל

en: Europe/Bucharest
he: אירופה/בוקרסט

en: Europe/Budapest
he: אירופה/בודפשט

en: Europe/Chisinau
he: אירופה/צ'יסינאו

en: Europe/Copenhagen
he: אירופה/קופנהגן

en: Europe/Dublin
he: אירופה/דבלין

en: Europe/Gibraltar
he: אירופה/גיברלטר

en: Europe/Helsinki
he: אירופה/הלסינקי

en: Europe/Istanbul
he: אירופה/איסטנבול

en: Europe/Kaliningrad
he: אירופה/קלינינגרד

en: Europe/Kiev
he: אירופה/קייב

en: Europe/Lisbon
he: אירופה/ליסבון

en: Europe/Ljubljana
he: אירופה/לובליאנה

en: Europe/London
he: אירופה/לונדון

en: Europe/Luxembourg
he: אירופה/לוקסמבורג

en: Europe/Madrid
he: אירופה/מדריד

en: Europe/Malta
he: אירופה/מלטה

en: Europe/Minsk
he: אירופה/מינסק

en: Europe/Monaco
he: אירופה/מונקו

en: Europe/Moscow
he: אירופה/מוסקבה

en: Europe/Nicosia
he: אירופה/ניקוסיה

en: Europe/Oslo
he: אירופה/אוסלו

en: Europe/Paris
he: אירופה/פריז

en: Europe/Prague
he: אירופה/פראג

en: Europe/Riga
he: אירופה/ריגה

en: Europe/Rome
he: אירופה/רומא

en: Europe/Samara
he: אירופה/סמרה

en: Europe/San_Marino
he: אירופה/סן_מרינו

en: Europe/Sarajevo
he: אירופה/סרייבו

en: Europe/Simferopol
he: אירופה/סימפרופול

en: Europe/Skopje
he: אירופה/סקופיה

en: Europe/Sofia
he: אירופה/סופיה

en: Europe/Stockholm
he: אירופה/סטוקהולם

en: Europe/Tallinn
he: אירופה/טלין

en: Europe/Tirane
he: אירופה/טירנה

en: Europe/Tiraspol
he: אירופה/טירספול

en: Europe/Uzhgorod
he: אירופה/אוז'גורוד

en: Europe/Vaduz
he: אירופה/ואדוז

en: Europe/Vatican
he: אירופה/ותיקן

en: Europe/Vienna
he: אירופה/וינה

en: Europe/Vilnius
he: אירופה/וילניוס

en: Europe/Warsaw
he: אירופה/ורשה

en: Europe/Zagreb
he: אירופה/זגרב

en: Europe/Zaporozhye
he: אירופה/זפורוז'יה

en: Europe/Zurich
he: אירופה/ציריך

en: Indian/Antananarivo
he: הודי/אנטננריבו

en: Indian/Chagos
he: הודי/צ'אגוס

en: Indian/Christmas
he: הודי/כריסטמס

en: Indian/Cocos
he: הודי/קוקוס

en: Indian/Comoro
he: הודי/קומורו

en: Indian/Kerguelen
he: הודי/קרגואלן

en: Indian/Mahe
he: הודי/מהה

en: Indian/Maldives
he: הודי/מלדיביים

en: Indian/Mauritius
he: הודי/מאוריטיוס

en: Indian/Mayotte
he: הודי/מאיוטה

en: Indian/Reunion
he: הודי/ריוניון

en: Pacific/Apia
he: השקט/אפיה

en: Pacific/Auckland
he: השקט/אוקלנד

en: Pacific/Chatham
he: השקט/צ'את'אם

en: Pacific/Easter
he: השקט/איסטר

en: Pacific/Efate
he: השקט/אפטה

en: Pacific/Enderbury
he: השקט/אנדרבורי

en: Pacific/Fakaofo
he: השקט/פאקאופו

en: Pacific/Fiji
he: השקט/פיג'י

en: Pacific/Funafuti
he: השקט/פונאפוטי

en: Pacific/Galapagos
he: השקט/גלפגוס

en: Pacific/Gambier
he: השקט/גמבייר

en: Pacific/Guadalcanal
he: השקט/גוואדלקנל

en: Pacific/Guam
he: השקט/גואם

en: Pacific/Honolulu
he: השקט/הונולולו

en: Pacific/Johnston
he: השקט/ג'ונסטון

en: Pacific/Kiritimati
he: השקט/קיריטימטי

en: Pacific/Kosrae
he: השקט/קוסרה

en: Pacific/Kwajalein
he: השקט/קוואג'אליין

en: Pacific/Majuro
he: השקט/מאג'ורו

en: Pacific/Marquesas
he: השקט/מרקסאס

en: Pacific/Midway
he: השקט/מידווי

en: Pacific/Nauru
he: השקט/נאורו

en: Pacific/Niue
he: השקט/ניו

en: Pacific/Norfolk
he: השקט/נורפולק

en: Pacific/Noumea
he: השקט/נואמאה

en: Pacific/Pago_Pago
he: השקט/פגו_פגו

en: Pacific/Palau
he: השקט/פלאו

en: Pacific/Pitcairn
he: השקט/פיטקרן

en: Pacific/Ponape
he: השקט/פונפה

en: Pacific/Port_Moresby
he: השקט/פורט_מורסבי

en: Pacific/Rarotonga
he: השקט/רארוטונגה

en: Pacific/Saipan
he: השקט/סייפאן

en: Pacific/Samoa
he: השקט/סמואה

en: Pacific/Tahiti
he: השקט/טהיטי

en: Pacific/Tarawa
he: השקט/טרווה

en: Pacific/Tongatapu
he: השקט/טונגאטאפו

en: Pacific/Truk
he: השקט/טרוק

en: Pacific/Wake
he: השקט/וויק

en: Pacific/Wallis
he: השקט/וואליס

en: Pacific/Yap
he: השקט/יאפ

en: Day
he: יום

en: Table
he: טבלה

en: Now
he: כעת

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: End date
he: תאריך סיום

en: !time ago
he: לפני !time

en: Other
he: אחר

en: Basic
he: בסיסי

en: Repeat
he: חזור

en: access content
he: גישה לתוכן

en: List type
he: סוג רשימה

en: Role
he: תפקיד

en: User login
he: כניסה

en: Log in
he: כניסה

en: String
he: מחרוזת

en: Case
he: פנייה

en: Referrer
he: כתובת מקור

en: Both
he: שנייהם

en: Filtered text (user selects input format)
he: טקסט מסונן (המשתמש בוחר את תבנית הקלט)

en: Text processing
he: עיבוד טקסט

en: Maximum length
he: אורך מרבי

en: The maximum length of the field in characters. Leave blank for an unlimited size.
he: האורך המרבי של השדב בתןןים. השאר ריק עבור אורך בלתי מוגבל.

en: Rows
he: שורות

en: Argument
he: ארגומנט

en: Anonymous
he: אנונימי

en: <All>
he: <הכל>

en: As Time Ago
he: כלפני

en: access all views
he: גישה לכל ההיבטים

en: Views are customized lists of content on your system; they are highly configurable and give you control over how lists of content are presented.
he: היבטים הם רשימות תוכן מותאמות אישית; רמת השליטה בתצורה שלהן גבוהה ומאפשרת שליטה באופן הצגת רשימות תוכן.

en: Tools
he: כלים

en: Override
he: דרוס

en: Clone
he: שכפל

en: Existing Views
he: היבטים קיימים

en: Default Views
he: היבטי ברירת מחדל

en: Summary, sorted ascending
he: סיכום, בסדר עולה

en: Summary, sorted descending
he: סיכום, ממויין בסדר יורד

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: Text to display at the top of the view. May contain an explanation or links or whatever you like. Optional.
he: טקסט לתצוגה בראש ההיבט. יכול להכיל הסבר או קישורים או כל דבר אחר שתרצה. אופציונלי.

en: Normal menu item
he: פריט תפריט רגיל

en: Empty text
he: טקסט ריק

en: Expose
he: חשוף

en: Down
he: למטה

en: Wildcard
he: תו כללי

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: Operator
he: אופרטור

en: Filters
he: מסננים

en: Optional
he: אפשרי

en: Order
he: הזמנה

en: View name must be alphanumeric or underscores only.
he: שם ההיבט צריך להיות אלפאנומרי או קווים תחתיים בלבד.

en: administer views
he: נהל היבטים

en: Views UI
he: משמשק משתמש היבטים

en: Random
he: אקראי

en: Uncategorized
he: לא משוייך לקטגוריה

en: Position
he: מיקום

en: Integer
he: שלם

en: Basic settings
he: הגדרות בסיסיות

en: Last checked
he: נבדק לאחרונה

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Close
he: סגור

en: filters
he: מסננים

en: Term description
he: תאור המושג

en: Edit group
he: ערוך קבוצה

en: fields
he: שדות

en: Operation
he: פעולה

en: reply
he: השב

en: Duration
he: משך

en: Function
he: פונקציה

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Collapsed
he: מכווץ

en: Logout
he: יציאה

en: Sort by
he: מיין לפי

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: Updated date
he: תאריך עידכון

en: Default language
he: שפת ברירת מחדל

en: Size of textfield
he: גודל שדה הטקסט

en: Authoring information
he: מידע על המחבר

en: Leave blank for %anonymous.
he: השאר ריק עבור %anonymous.

en: File attachments
he: קבצים מצורפים

en: Show
he: הצג

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: יש להכניס מיקום אחד לשורה. יש להשתמש במיקומי דרופל. ניתן להשתמש ב'*'. דוגמה למיקומים: '<em>%blog</em>' עבור עמוד הבלוגים ו-'<em>%blog-wildcard</em>'  עבור כל בלוג. '<em>%front</em>' הוא העמוד הראשי.

en: Database queries
he: שאילתות מסד נתונים

en: Other queries
he: שאילתות אחרות

en: File Upload
he: העלאת קובץ

en: Timer
he: טיימר

en: Change
he: חשב

en: in
he: ב

en: Edit term
he: עדכן נושא

en: Token
he: אסימון

en: Switch
he: החלף

en: Week of @date
he: שבוע של @date

en: Calendar iCal
he: לוח שנה iCal

en: Feeds
he: הזנות

en: Feed API
he: API הזנה

en: ago
he: לפני

en: Could not retrieve title from feed.
he: לא הצליח לאחזר כותרת מההזנה.

en: Sources
he: מקורות

en: Clear
he: ניקוי

en: Node title
he: כותרת פריט תוכן

en: update
he: עידכון

en: Browser
he: דפדפן

en: Full text
he: כל הטקסט

en: Feed settings
he: הגדרות הזנה

en: Source
he: מקור

en: Date/Time
he: תאריך/שעה

en: Search results
he: תוצאות החיפוש

en: Your search yielded no results
he: לא נמצאו תוצאות.

en: Replacement patterns
he: תבניות שמורות לשימוש בשם הקובץ

en: Allowed values list
he: רשימת ערכים מותרים

en: Activity
he: פעילות

en: Publishing options
he: אפשרויות פרסום

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: First
he: ראשון

en: Limit
he: גבול

en: Query
he: שאילתה

en: Configure block
he: הגדרות תיבה

en: Site's time zone
he: אזור הזמן של האתר

en: Date's time zone
he: אזור הזמן של התאריך

en: No time zone conversion
he: אין המרת אזורי זמן

en: timezone
he: אזור זמן

en: Hour
he: שעה

en: Minute
he: דקות

en: Second
he: שניות

en: Select List
he: בחר רשימה

en: Years back and forward must be in the format -9:+9.
he: שנים אחורה וקדימה תריכים להיות בתבנית -9:+9.

en: Set the order and format for the date parts in the input form. The format will be adapted to remove values not in the granularity for this field.
he: הסדר והתבנית לחלקי התאריך בטופס הקלט. התבנית תתותאם להסרת ערכים שאינם בגרעיניות השדה.

en: Years back and forward
he: שנים אחורה וקדימה

en: Increment the minute and second fields by this amount.
he: הגדל את שדות הדקות והשניות בכמות זו.

en: Input Type
he: סוג קלט

en: Select list
he: בחר רשימה

en: Text field
he: שדה טקסט

en: Dates without hours granularity must not use any timezone handling.
he: תאריכים ללא גרעיניות שעות לא יכולים להשתמש בניהול אזורי זמן.

en: To Date
he: 'עד תאריך'

en: Granularity
he: גרעיניות

en: Set the date elements to be stored (at least a year is required).
he: הגדר את רכיבי התאריך לאחסון (יש צורך לפחות בשנה).

en: Default Display
he: תצוגת ברירת מחדל

en: Time zone handling
he: ניהול אזורי זמן

en: Select the timezone handling method to be used for this date field.
he: בחר את שיטת ניהול אזור הזמן עבור שדה תאריך זה.

en: Long
he: ארוך

en: Short
he: קצר

en: To date
he: 'עד תאריך'

en: From date
he: 'מתאריך'

en: ongoing
he: מתמשך

en: Target type
he: סוג יעד

en: Source type
he: סוג מקור

en: body
he: גוף

en: Date field
he: שדה תאריך

en: The field which will contain the source dates in target content type.
he: השדה שיכיל את תאריכי המקור בסוג תוכן של היעד.

en: The text or body field which will contain the source description in the target content type.
he: שדה הטקסט או הגוף שיכילו את תאור המקור בסוג התוכן של היעד.

en: Url field
he: שדה כתובת URL

en: Location field
he: שדה מיקום

en: Uid field
he: שדה Uid

en: The text field which will contain the source uid in the target content type.
he: שדה הטקסט שיכלול את מזהה המשתמש של המקור בסוג התוכן של היעד.

en: Select the categories that should be used for the imported nodes.
he: בחר את הסיווגים שיש להתשמש בהם עבור פריטי התוכן המיובאים.

en: !type Fields
he: שדות !type

en: There is no event table in this database. No event import options are available.
he: אין טבלת אירועים במסד הנתונים. אין אפשרויות ייבוא אירועים.

en: There are no event nodes in this database. No event import options are available.
he: אין פריטי תוכן מסוג אירוע במסד הנתונים. אין אפשרויות ייבוא אירועים זמינות.

en: Delete original event?
he: מחק אירוע מקורי?

en: The maximum number of nodes to convert in this pass.
he: המספר המירבי של פריטי תוכן להמרה במעבר זה.

en: Starting nid
he: nid התחלה

en: Convert nodes with nids greater than or equal to this number.
he: המר פריטי תוכן עם nid הגדול או שווה למספר זה.

en: No events have been converted.
he: לא הומרו אירועים.

en: Date API
he: API לתאריך

en: Moderated
he: מונחה

en: Alignment
he: יישור

en: Link label
he: תווית הקישור

en: Revert
he: שחזר

en: Greater than
he: גדול מ

en: Less than
he: פחות מ-

en: PHP code
he: קוד PHP

en: Log out
he: יציאה

en: Display fields
he: שדות תצוגה

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Date formats
he: תבניות תאריך

en: Blocked
he: חסום

en: Do it!
he: עשה זאת!

en: or
he: או

en: Results
he: תוצאות

en: Poll settings
he: הגדרות סקר

en: Convert
he: המר

en: Parent term
he: מושג אב

en: All blogs
he: כל הבלוגים

en: Style
he: סגנון

en: revert
he: שחזר

en: Missing
he: חסר

en: Your settings have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Last modified
he: שונה לאחרונה

en: Changed
he: שונה

en: Reverse
he: הפוך

en: Testing
he: מתבצעת בדיקה

en: Thousands separator
he: מפריד אלפים

en: User name
he: שם משתמש

en: missing
he: חסר

en: %type settings
he: הגדרות %type

en: Menu settings
he: הגדרות תפריט

en: Color scheme
he: סכמת צבעים

en: edit
he: עריכה

en: Unformatted
he: לא מעוצב

en: Formats
he: תבניות

en: @type: deleted %title.
he: @type: %title נמחק.

en: RSS Feed
he: הזנת RSS

en: New comments
he: הערות חדשות

en: Enter username
he: הזן שם משתמש

en: Username not found
he: שם משתמש לא נמצא

en: Relationships
he: יחסים

en: Plural
he: רבים

en: Relationship
he: יחס

en: relationships
he: יחסים

en: Sort criteria
he: קריטריונים למיון

en: <Hidden>
he: <מוסתר>

en: Parent menu item
he: פריט תפריט אב

en: Themes
he: עיצובים

en: Translations
he: תרגומים

en: administer nodes
he: ניהול פריטי תוכן

en: Loading...
he: טוען...

en: Comment settings
he: טיפול בתגובות

en: Related content
he: תוכן קשור

en: Sticky
he: דביק

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: Read only
he: לקריאה בלבד

en: TRUE
he: חיובי

en: FALSE
he: לא נכון

en: Ok
he: בסדר

en: Tabs
he: לשוניות

en: Processing
he: מעבד

en: Output format
he: תבנית פלט

en: Storage
he: אחסון

en: File upload error. Could not move uploaded file.
he: שגיאה בהעלאת קובץ. לא ניתן לשנות את מיקום הקובץ שהועלה.

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Timezone
he: אזור זמן

en: Apply
he: התאמה

en: Select
he: בחר

en: You must select a node.
he: עליך לבחור פריט תוכן.

en: Enter the terms you wish to search for.
he: הנושאים שברצונך לחפש.

en: Bold
he: מודגש

en: Information
he: מידע

en: No content types available.
he: אין סוגי תוכן זמינים

en: PHP Code
he: קוד PHP

en: CSV import
he: יבוא CSV

en: Simple
he: פשוט

en: Double
he: הכפל

en: Translation
he: תרגום

en: Translation status
he: מצב תירגום

en: Menus
he: תפריטים

en: A valid date is required for %title.
he: תאריך תקין דרוש עבור %title.

en: Date API requirements
he: דרישות API תאריך

en: A Date API that can be used by other modules.
he: API תאריך הניתן לשימוש על-ידי מודולים אחרים.

en: The Strtotime default value is invalid.
he: ערך ברירת המחדל Strtotime אינו חוקי.

en: The Strtotime default value for the To Date is invalid.
he: ערך ברירת המחדל של Strtotime עבור שדה 'עד תאריך' אינו חוקי.

en: Relative
he: יחסי

en: Customize Default Value
he: התאם אישית ערך ברירת מחדל

en: Custom value for From date
he: ערך מותאם אישית עבור 'מתאריך'

en: Default value for To date
he: ערך ברירת מחדל עבור 'עד תאריך'

en: Same as From date
he: זהה ל-'מתאריך'

en: Custom value for To date
he: ערך מותאם אישית לתאריך 'עד'

en: Number of years to go back and forward in the year selection list, default is -3:+3.
he: מספר השנים לשינוי אחורה וקדימה ברשימת בחירת השנה, ברירת המחדל היא -3:+3.

en: Customize Date Parts
he: התאם אישית חלקי תאריך

en: Above
he: מעל

en: Within
he: בתוך

en: Position of date part labels
he: מיקום תוויות חלקי התאריך

en: The location of date part labels, like 'Year', 'Month', or 'Day'. 'Above' will display them as titles above each date part. 'Within' will insert the label as the first option in the select list and in blank textfields. 'None' will not label any of the date parts. The exact text in the label is controlled by themes like 'date_part_label_year' and 'date_part_label_month'.
he: מיקום תוויות חלקי התאריך, כגון'שנה', 'חודש', או 'יום'. 'מעל' יציג אותם ככותרות מעל כל חלק תאריך. 'בתוך' יכניס את התווית כאפשרות הראשונה ברשימת הבחירה ובשדות טקסט ריקים. 'ללא' לא יתן תוויות לחקלקי התאריך. הטקסט המדוייק בכל תווית נשלט על-ידי עיצובים כגון 'date_part_label_year' ו-'date_part_label_month'.

en: Number of values
he: מספר ערכים

en: Warning! Changing this setting after data has been created could result in the loss of data!
he: אזהרה! שינוי הגדרה זו לאחר יצירת נתונים עלול לגרום לאיבוד נתונים.

en: User's time zone
he: אזור זמן משתמש

en: Empty 'To date' values will use the 'From date' values.
he: שדות 'עד תאריך' ריקים ישתמשו בערכי שדות 'מתאריך'.

en: The UNTIL value is required for repeating dates.
he: הערך 'עד' נחוץ לתאריכים חוזרים.

en: The raw date value.
he: ערך התאריך הגולמי.

en: The formatted date.
he: התאריך המעוצב.

en: The raw date timestamp.
he: חותמת הזמן של התאריך הגולמי.

en: Date year (four digit)
he: שנת התאריך (ארבע ספרות)

en: Date year (two digit)
he: חודש התאריך (שתי ספרות)

en: Date month (full word)
he: חודש התאריך (מילה שלמה)

en: Date month (abbreviated)
he: חודש התאריך (מקוצר)

en: Date month (two digit, zero padded)
he: חודש התאריך (שתי ספרות, מרופדות באפסים)

en: Date month (one or two digit)
he: חודש התאריך (ספרה אחת או שתיים)

en: Date week (two digit)
he: שבוע התאריך (שתי ספרות)

en: Date day (full word)
he: יום התאריך (מילה שלמה)

en: Date day (abbreviation)
he: יום התאריך (קיצור)

en: Date day (two digit, zero-padded)
he: יום התאריך (שתי ספרות, מרופד באפסים)

en: Date day (one or two digit)
he: יום התאריך (ספרה אחת או שתיים)

en: If the field has a to-date defined, the same tokens exist in the form: [to-????], where ???? is the normal token.
he: אם מוגדר 'עד תאריך' לשדה, אותם האסימונים קיימים בצורה:, the same: [עד-????], כאשר ???? הינו האסימון הרגיל.

en: @min and @max
he: @min ו-@max

en: Store a date in the database as an ISO date, recommended for historical or partial dates.
he: אחסן תאריך במסד הנתונים כתאריך ISO, מומלץ עבור תאריכים היסטריים או חלקיים.

en: Store a date in the database as a timestamp, deprecated format to suppport legacy data.
he: אחסן תאריך במסד הנתונים כחותמת זמן, בתבנית שאיננה בשימוש כדי לתמוך בנתונים מדור קודם.

en: Store a date in the database as a datetime field, recommended for complete dates and times that may need timezone conversion.
he: אחסן תאריך במסד הנתונים כשדה datetime, מומלץ עבור תאריכים ושעות מלאים העלולים להזדקק להמרת אזור זמן.

en: !time from now
he: !time מעכשיו

en: Date PHP4
he: תאריך PHP4

en: Emulate PHP 5.2 date functions in PHP 4.x, PHP 5.0, and PHP 5.1. Required when using the Date API with PHP versions less than PHP 5.2.
he: בצע אמולציה של פונקציות התאריך של PHP 5.2 ב-PHP 4.x, PHP 5.0, ו-PHP 5.1.נדרש כאשר משתמשים ב-API התאריך עם גרסאות PHP מתחת ל-PHP 5.2.

en: Previous field
he: שדה קודם

en: Next field
he: השדה הבא

en: Increment
he: תוספת קבועה

en: Decrement
he: הפחת

en: Date Popup
he: חלון תאריך קופץ

en: Enables jquery popup calendars and time entry widgets for selecting dates and times.
he: מאפשר לוחות שנה קופצים ורכיבי הזנת זמן מסוג jquery לבחירת תאריכים וזמנים.

en: Choose a frequency and period to repeat this date. If nothing is selected, the date will not repeat.
he: בחר תדירות ותקופה לחזרה על תאריך זה. אם לא נבחר דבר, התאריך לא יחזור על עצמו.

en: Until
he: עד

en: Date to stop repeating this item.
he: התאריך בו תופסק חזרה על פריט זה.

en: -- Any
he: -- כל

en: Day of Month
he: יום בחודש

en: Day of Week
he: יום בשבוע

en: Except
he: למעט

en: Dates to omit from the list of repeating dates.
he: תאריכים להשמטה מרשימת התאריכים החוזרים.

en: -- Period
he: -- תקופה

en: -- Frequency
he: -- תדירות

en: Every @number
he: כל @number

en: Date Repeat API
he: API חזרת תאריך

en: The Date Timezone module requires you to !link.
he: מודול אזורי זמן של תאריכים דורש ממך ל-!link.

en: set the site timezone name
he: הגדר את שם אזור הזמן של השרת

en: Default time zone
he: ברירת מחדל לאזור זמן

en: Select the default site time zone. If in doubt, choose the timezone that is closest to your location which has the same rules for daylight saving time.
he: בחר את ברירת המחדל לאזור הזמן של האתר. במקרה של ספק, בחר אזור זמן הקרוב ביותר למיקום שלך שיש לו את אותם חוקי שעון קיץ.

en: The !link may not be correct.
he: יתכן וה-!link איננו נכון.

en: site timezone name
he: שם אזור זמן שרת

en: Date Timezone requirements
he: דרישות אזורי זמן של תאריכים

en: Date Timezone
he: אזור זמן של התאריך

en: <em>fieldgroup</em>, which creates collapsible fieldsets to hold a group of related fields. A fieldset may either be open or closed by default. The order of your fieldsets, and the order of fields within a fieldset, is managed via a drag-and-drop interface provided by content module.
he: <em>fieldgroup</em>, היוצר fieldsets ניתנים לכיווץ להחזקת קבוצת שדות קשורים.  Fieldset יכול להיות בעל ברירת מחדל של פתוח או סגור. סדר ה-fieldset וסדר השדות ב-fieldset, מנוהל באמצעות ממשק גרירה ושחרור המסופק על ידי מודול התוכן.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@handbook-cck">CCK</a> or the <a href="@project-cck">CCK project page</a>.
he: למידע נוסף, קרא במדריך המקוון על <a href="@handbook-cck">CCK</a> או <a href="@project-cck">דף פרוייקט CCK</a>.

en: Configure how this content type's fields and field labels should be displayed when it's viewed in teaser and full-page mode.
he: קבע כיצד שדות ותוויות שדות סוג תוכן זה יוצגו כאשר הם נצפהים במצב טיזר ובמצב דף מלא.

en: Configure how this content type's fields should be displayed when it's rendered in the following contexts.
he: קבע כיצד יוצגו שדות תוכן מסוג זה כאשר הם מעובדים בהקשרים הבאים.

en: Add another item
he: הוספת פריט אחר

en: Full node
he: פריט תוכן מלא

en: Search Index
he: אינדקס חיפוש

en: Search Result
he: תוצאות חיפוש

en: Updating field type %type with module %module.
he: מעדכן את סוג שדה %type עם מודול%module.

en: Updating widget type %type with module %module.
he: מעדכן סוג רכיב גרפי %type עם מודול %module.

en: Manage fields
he: נהל שדות

en: Remove field
he: הסר שדה

en: Allows administrators to define new content types.
he: אפשר למנהלים להגדיר סוגי תוכן חדשים.

en: Trimmed
he: מקוצר

en: Used in
he: משמש ב-

en: No fields have been defined for any content type yet.
he: טרם הוגדרו שדות לסוג תןכן כלשהו.

en: no styling
he: ללא סגנון

en: simple
he: פשוט

en: fieldset - collapsible
he: fieldset - ניתן לכיווץ

en: fieldset - collapsed
he: fieldset - מכווץ

en: Added field %label.
he: שדה %label התווסף.

en: There was a problem adding field %label.
he: תקלה בהוספת שדה %label.

en: There was a problem creating field %label.
he: תקלה ביצירת השדה %label.

en: Are you sure you want to remove the field %field?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה להסיר את השדה %field?

en: If you have any content left in this field, it will be lost. This action cannot be undone.
he: אם נשאר תוכן בשדה זה, הוא יאבד. פעולה זו לא ניתנת לביטול.

en: Removed field %field from %type.
he: שדה %field הוסר מ-%type.

en: There was a problem deleting %field from %type.
he: ארעה תקלה בעת מחיקת %field מ-%type.

en: These settings apply only to the %field field as it appears in the %type content type.
he: הגדרות אלו חלות רק על שדה %field כפי שהוא מופיע בסוג תוכן %type.

en: These settings apply to the %field field in every content type in which it appears.
he: הגדרות אלו חלות על שדה %field בכל סוג תוכן בו הוא מופיע.

en: Save field settings
he: שמור הגדרות שדה

en: The default value PHP code returned an incorrect value.<br/>Expected format: <pre>!sample</pre> Returned value: @value
he: קוד ברירת המחדל של PHP החזיר ערך שגוי.<br/>תבנית רצויה: <pre>!sample</pre> ערך חזרה: @value

en: The default value is invalid.
he: ערך ברירת המחדל אינו חוקי.

en: Saved field %label.
he: שדה %label נשמר.

en: The update has encountered an error.
he: העדכון נתקל בשגיאה.

en: The database has been altered and data has been migrated or deleted.
he: מסד הנתונים שונה ונתונים הועברו או נמחקו.

en: An error occurred and database alteration did not complete.
he: ארעה שגיאה ושינוי מסד הנתונים לא הסתיים.

en: Processing %title
he: מעבד %title

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
he[0]: פריט אחד עובד בהצלחה:
he[1]: @count פריטים עובדו בהצלחה:

en: The content fields table %name has been deleted.
he: טבלת שדות התוכן %name נמחקה.

en: Referenced node ID
he: מזהה פריט התוכן שיש אליו הפנייה

en: Referenced node title
he: כותרת פריט התוכן אליו יש הפנייה

en: Raw number value
he: ערך מספרי גולמי

en: Formatted number value
he: ערך מספרי מעוצב

en: Raw, unfiltered text
he: טקסט גולמי לא מסונן

en: Formatted and filtered text
he: טקסט מעוצב ומסונן

en: Referenced user ID
he: מזהה המשתמש אליו יש הפנייה

en: Referenced user name
he: שם המשתמש שאליו יש הפנייה

en: Formatted HTML link to referenced user
he: קישור HTML מעוצב למשתמש שאליו מפנים

en: Group multiple values
he: ערכים מרובים של קבוצה

en: Select the content type to export.
he: בחר את סוג התוכן לייצוא.

en: Export data
he: יצוא נתונים

en: Copy the export text and paste it into another content type using the import function.
he: העתק את טקסט הייצוא והדבק אותו לסוג תוכן אחר באמצעות פונקציית הייבוא.

en: This form will import field definitions exported from another content type or another database.<br/>Note that fields cannot be duplicated within the same content type, so imported fields will be added only if they do not already exist in the selected type.
he: טןופז סה ייבא הגדרות שדות מסוג תוכן אחר או ממסד נתונים אחר..<br/>שים לב כי לא ניתן ליצור שדות כפולים מאותו סוג תוכן, ולכן שדות שיובאו יתווספו רק במידה והם עדיין לא קיימים בסוג הנבחר.

en: <Create>
he: <צור>

en: Import data
he: יבוא נתונים

en: Paste the text created by a content export into this field.
he: הדבק לתוך שדה זה את הטקסט שנוצר על ידי יצוא תוכן.

en: The import data is not valid import text.
he: נתוני הקלט אינם טקסט קלט חוקי.

en: The following modules must be enabled for this import to work: %modules.
he: בכדי שהייבוא יפעל, על המודולים בהאים להיות מופעלים: %modules.

en: The content type %type already exists in this database.
he: סוג התוכן %type כבר קיים במסד נתונים זה.

en: Exiting. No import performed.
he: יוצא. לא בוצע קלט.

en: An error has occurred adding the content type %type.<br/>Please check the errors displayed for more details.
he: ארע שגיאה בעת הוספת סוג התוכן %type.<br/>לפרטים נוספים, בדוק את השגיאות המוצגות.

en: The imported field %field_label (%field_name) was not added to %type because that field already exists in %type.
he: השדה המיובא%field_label (%field_name) לא התווסף ל-%type מפני ששדה זה כבר קיים ב-%type.

en: The field %field_label (%field_name) was added to the content type %type.
he: השדה %field_label (%field_name) נוסף לסוג תוכן %type.

en: An error occurred when exporting the 'display settings' data for the field %field_name.<br/>The db error is: '%db_err'.
he: ארעה שגיאה בעת ייצוא נתוני 'הגדרות תצוגה' עבור השדה %field_name.<br/>שגיאת מסד הנתונים היא: '%db_err'.

en: Content Copy
he: העתקת תוכן

en: Enables ability to import/export field definitions.
he: מאפשר את היכולת ליבא/ליצא הגדרות שדות.

en: view
he: צפיה

en: Please <a href="!url">configure your field permissions</a> immediately. All fields are inaccessible by default.
he: יש <a href="!url">להגדיר את הרשאות השדות </a> באופן מיידי. ברירת המחדל היא שאין גישה לשדות.

en: Content Permissions
he: הרשאות תוכן

en: These settings apply to the group in the node editing form.
he: הגדרות אלו חלות על הקבוצה בטופס עריכת פריט התוכן.

en: always open
he: תמיד פתוח

en: collapsible
he: ניתן לכיווץ

en: collapsed
he: מכווץ

en: Instructions to present to the user on the editing form.
he: הוראות לתצוגה למשתמש בטופס העריכה.

en: These settings apply to the group on node display.
he: הגדרות אלו חלות על הקבוצה שבתצוגת פריט התוכן.

en: A description of the group.
he: תאור הקבוצה.

en: Are you sure you want to remove the group %label?
he: האם להסיר את הקבוצה %label?

en: The group %group_name has been removed.
he: הקבוצה %group_name הוסרה.

en: Node reference
he: הפנייה לפריט תוכן

en: Store the ID of a related node as an integer value.
he: אחסן את מזהה פריט התוכן הקשור כערך שלם.

en: Content types that can be referenced
he: סוגי תוכן אליהם ניתן להפנות

en: Advanced - Nodes that can be referenced (View)
he: מתקדם - פריטי תוכן שניתן להפנות אליהם (היבט)

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
he: ספק רשימת ארגומנטים מופרדת פסיקים להעברה להיבט.

en: Title (link)
he: כותרת (קישור)

en: Title (no link)
he: כותרת (ללא קישור)

en: Autocomplete text field
he: שדה טקסט בעל השלמה אוטומטית

en: Nodereference autocomplete
he: השלמה אוטומטית של Nodereference

en: Node Reference
he: הפנייה לפריט תוכן

en: Store a number in the database as an integer.
he: אחסן מספר במסד הנתונים כמספר שלם.

en: Decimal
he: דצימלי

en: Store a number in the database in a fixed decimal format.
he: אחסן מספר במסד הנתונים במספר עשרוני בעל תבנית קבועה.

en: Float
he: צף

en: Store a number in the database in a floating point format.
he: אחסן מספר במסד הנתונים בתבנית נקודה צפה.

en: Minimum
he: מינימום

en: Precision
he: דיוק

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
he: סך כל הספרות לשמירה במסד הנתונים, כולל הספרות מימין לנקודה.

en: The number of digits to the right of the decimal.
he: מספר הספרות מימין לנקודה.

en: Decimal marker
he: סמן עשרוני

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
he: התו אותו יזינו משתמשים כדי לסמן נקודה עשרונית בטפסים.

en: Define a string that should be prefixed to the value, like $ or €. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe (pound|pounds).
he: הגדר מחרוזת שתתווסף לערך כקידומת, כגון $ או €. השאר ריק עבור 'ללא'. הפרד ערכי בודד ורבים באמצעות התו '|' (דולר|דולרים).

en: Define a string that should suffixed to the value, like m², m/s², kb/s. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe (pound|pounds).
he: הגדר מחרוזת שתתווסף לערך כסיומת, כגון מ² או מ/ש². השאר ריק עבור 'ללא'. הפרד ערכי בודד ורבים באמצעות התו '|' (דולר|דולרים).

en: Allowed values
he: ערכים מותרים

en: "Minimum" must be a number.
he: 'מינימום' צריך להיות מספר.

en: "Maximum" must be a number.
he: 'מירבי' צריך להיות מספר

en: unformatted
he: לא מעוצב

en: Defines numeric field types.
he: מגדיר סוגי שדות מספריים.

en: Check boxes/radio buttons
he: תיבות סימון/לחצני אפשרויות

en: Single on/off checkbox
he: תיבת סימון יחידה כן/לא

en: Option Widgets
he: רכיבים גרפיים לאפשרויות

en: Store text in the database.
he: אחסן טקסט במסד הנתונים.

en: Text area (multiple rows)
he: אזור טקסט (שורות מרובות)

en: Defines simple text field types.
he: מגדיר סוגי שדות טקסט פשוטים.

en: User reference
he: הפניית משתמש

en: Store the ID of a related user as an integer value.
he: אחסן את מזהה המשתמש הקשור כערך שלם.

en: User roles that can be referenced
he: תפקידי משתמש שניתן להפנות אליהם

en: User status that can be referenced
he: סטטוס משתמש שניתן להפנות אליו

en: Reverse link
he: קישור הפוך

en: If selected, a reverse link back to the referencing node will displayed on the referenced user record.
he: אם נבחר, יופיע קישור הפוך חזרה לפריט התוכן המפנה, על גבי רשומת המשתמש שהפנו אליה.

en: Userreference autocomplete
he: השלמה אוטומטית של הפניית משתמש

en: User Reference
he: הפניית משתמש

en: Index
he: אינדקס

en: Permission
he: הרשאה

en: Grid
he: רשת

en: Italic
he: אלכסון

en: Hide
he: הסתרה

en: Read/Write
he: קריאה\כתיבה

en: Global
he: כללי

en: arguments
he: ארגומנטים

en: file system
he: מערכת קבצים

en: Thread
he: שרשור

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
he: יש להכניס לפחות מילת חיפוש אחת עם @count אותיות או יותר.

en: Distinct
he: נפרד

en: <None>
he: <ללא>

en: Language neutral
he: שפה נייטרלית

en: Contexts
he: הקשרים

en: Node access
he: גישה לפריט תוכן

en: Loading
he: טוען

en: The directory %directory does not exist.
he: הספריה %directory לא קיימת.

en: The directory %directory is not writable
he: אין גישת כתיבה לספריה %directory.

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
he: אין גישת כתיבה לספריה %directory כיוון שאין הרשאות מתאימות.

en: File description
he: תיאור קובץ

en: File size (in bytes)
he: גודל קובץ (בבייטים)

en: Rearrange
he: סדר מחדש

en: Users deleted.
he: משתמשים נמחקו.

en: !num_users created.
he: !num_users נוצרו.

en: Deleted taxonomy.
he: טקסונומיה נמחקה.

en: Created the following new vocabularies: !vocs
he: נוצרו אוצרות המילים הבאות: !vocs

en: Created the following new terms: !terms
he: המושגים החדשים !terms נוצרו.

en: 1 user | @count users
he[0]: חבר אחד
he[1]: @count חברים

en: This is a list of defined user functions that generated this current request lifecycle. Click on a function name to view its documention.
he: זוהי רשימת הפונקציות המוגדרות על ידי משתמשים שייצרה את מחזור החיים הנוכחי של בקשה זו. לחץ על שם פונקציה לצפייה בתיעוד שלה.

en: Here are the contents of your <code>$_SESSION</code> variable.
he: להלן תכולת המשתנה<code>$_SESSION</code> שלך.

en: Empty cache
he: מטמון ריק

en: Empty database queries
he: שאילתות מסד נתונים ריקות

en: Reinstall modules
he: התקן מחדש מודולים

en: Variable editor
he: עורך משתנים

en: Session viewer
he: צופה ההפעלה

en: Switch user
he: החלפת משתמש

en: Execute PHP
he: הרץ PHP

en: Number of users to display in the list
he: מספר משתמשים להצגה ברשימה

en: devel
he: Devel

en: This user can switch back.
he: משתמש זה יכול לחזור חזרה.

en: Query log
he: יומן שאילתות

en: You must disable or upgrade the php Zend Optimizer extension in order to enable this feature. The minimum required version is 3.2.8. Earlier versions of Zend Optimizer are <a href="!url">horribly buggy and segfault your Apache</a> ...
he: עליך להשבית את הרחבת ה-PHP של ממטב זנד  או לשדרג אותה כדי להפעיל תכונה זו. הדרישה המינימלית היא גירסה 3.2.8. גירסאות מוקדמות יותר של ממטב זנד הינן <a href="!url">מלאות בבאגים איומים וגורמות ל-segfaults ב-Apache</a> ...

en: Collect query info
he: אסוף מידע שאילתה

en: Display query log
he: הצג יומן שאילתות

en: Sort query log
he: מיין יומן שאילתה

en: by source
he: לפי מקור

en: by duration
he: לפי משך

en: The query table can be sorted in the order that the queries were executed or by descending duration.
he: ניתן למיין את טבלת השאילתות לפי סדר הרצת השאילתות או לפי משך יורד.

en: Store executed queries
he: שמור שאילתות שהורצו

en: Sampling interval
he: מרווח דגימה

en: Display page timer
he: הצג טיימר דף

en: Display memory usage
he: הצג שימוש בזיכרון

en: Display redirection page
he: הצג דף הפנייה

en: Error handler
he: מטפל בשגיאות

en: Standard drupal
he: דרופל רגיל

en: Log only
he: רשום בלבד

en: Other (!library)
he: אחר(!library)

en: SMTP library
he: ספריית SMTP

en: PHP code to execute
he: קוד PHP לביצוע

en: Enter some code. Do not use <code>&lt;?php ?&gt;</code> tags.
he: הזן קוד. אל תשתמש בתגיות <code>&lt;?php ?&gt;</code>.

en: Execute
he: בצע

en: Warning - will delete your module tables and variables.
he: אזהרה - טבלאות ומשתני המודול ימחקו.

en: Old value
he: ערך ישן

en: New value
he: ערך חדש

en: Sorry, complex variable types may not be edited yet. Use the <em>Execute PHP</em> block and the <a href="@variable-set-doc">variable_set()</a> function.
he: עדיין לא ניתן לערוך סוגים משתנים מורכבים. השתמש בבלוק <em>הפעל PHP</em> ובפונקציה <a href="@variable-set-doc">variable_set()</a>.

en: Session name
he: שם ההפעלה

en: Total (ms)
he: סה"כ (מ"ש)

en: Average (ms)
he: ממוצע (ms)

en: Std deviation (ms)
he: סטיית תקן (ms)

en: Delete collected query statistics
he: מחק סטטיסטיקות שאילתות שנאספו

en: Stored query statistics deleted.
he: סטטיסטיקות שאילתה מאוחסנות נמחקו.

en: access devel information
he: גישה למידע Devel

en: execute php code
he: הרץ קוד PHP

en: switch users
he: החלף משתמשים

en: Generate users
he: יצר משתמשים

en: Generate a given number of users. Optionally delete current users.
he: יצר מספר נתון של משתמשים. אוופציונלית, מחק משתמשים נוכחיים.

en: Generate content
he: ייצר תוכן

en: Generate a given number of nodes and comments. Optionally delete current items.
he: יצר מספר נתון של פריטי תוכן ותגובות. אוופציונלית, מחק פריטים נוכחיים.

en: Generate categories
he: יצר סיווגים

en: Generate a given number of vocabularies and terms. Optionally delete current categories.
he: יצר מספר נתון של אוצרות מילים ומושגים. אופציונלית, מחק סיווגים נוכחיים.

en: How many users would you like to generate?
he: כמה משתמשים תרצה לייצר?

en: Which node types do you want to create?
he: אילו סוגי פריטי תוכן אתה רוצה ליצור?

en: How many nodes would you like to generate?
he: כמה פרטי תוכן תרצה ליצר?

en: Max word length of titles
he: אורך מירבי של כותרות במילים

en: How many vocabularies would you like to generate?
he: כמה אוצרות מילים תרצה ליצר?

en: How many terms would you like to generate?
he: כמה מושגים תרצה לייצר?

en: Max word length of term/vocab names
he: אורך מילה מירבי לשמות מושגים/אוצר מילים

en: Delete existing terms and vocabularies before generating new content.
he: מחק מושגי מילים ואוצרות מילים לפני ייצור תוכן חדש.

en: Development helper for node_access table
he: מסייע פיחתוח לטבלת node_access

en: This module helps in site development.  Specifically, when an access control module is used to limit access to some or all nodes, this module provides some feedback showing the node_access table in the database.
he: מודוך זה מסייע בפיתוח אתרים. בפרט כאשר משתמשים במודול בקרת גישה כדי להגביל את הגישה לחלק או כל פריטי התוכן, מודול זה מספק משוב המציג את טבלת node_access ממסד הנתונים.

en: The node_access table is one method Drupal provides to hide content from some users while displaying it to others.  By default, Drupal shows all nodes to all users.  There are a number of optional modules which may be installed to hide content from some users.
he: טבלת node_access הינה אחת מהשיטות אותן מספקת דרופל להחבאת תוכן ממשתמשים מסוימים והצגתו לאחרים. ברירת המחדל של דרופל היא להציג את כל פריטי התוכן לכל המשתמשים. ישנם מספר מודולים אופציונליים אותם ניתן להתקין כדי להחביא תוכן ממשתמשים מסוימים.

en: Access Granted to All Nodes (All Users)
he: ניתנה הרשאה לכל פריטי התוכן (כל המשתמשים)

en: Your node_access table contains entries that may be granting all users access to all nodes.  Depending on which access control module(s) you use, you may want to delete these entries.  If you are not using an access control module, you should probably leave these entries as is.
he: טבלת node_access מכילה כניסות שיתכן והן המעניקות לכל המשתמשים גישה לכל פריטי התוכן.  כתלות במודול(י) בקרת הגישה שבהם אתה משתמש, יתכן ותרצה למחוק כניסות אלו. אם אינך משתמש במודול בקרת גישה, כדאי שתשאיר כניסות אלו כפי שהן.

en: realm
he: תחום

en: Legacy Nodes
he: פריטי תוכן מדור קודם

en: All Nodes Represented
he: כל פריטי התוכן מיוצגים.

en: All nodes are represented in the node_access table.
he: כל פריטי התוכן מיוצגים בטבלה node_access.

en: Access Granted to All Nodes (Some Users)
he: ניתנה הרשאה לכל פריטי התוכן (מספר משתמשים)

en: Access Granted to Some Nodes
he: ניתנה הרשאה לחלק מפריטי התוכן

en: The following realms appear to grant all users access to some specific nodes.  This may be perfectly normal, if some of your content is available to the public.
he: נראה כי התחומים הבאים מאשפרים לכל המשתמשים גישה לפריטי תוכן מסוימים. דבר זה תקין אם חלק מהתוכן שלך זמין לכל הציבור.

en: public nodes
he: פריטי תוכן ציבוריים

en: Public Nodes
he: פריטי תוכן ציבוריים

en: Summary by Realm
he: סיכום לפי תחום

en: The following realms grant limited access to some specific nodes.
he: התחומים הבאים מאפשרים גישה מוגבלת לפריטי תוכן ספציפיים.

en: private nodes
he: פריטי תוכן פרטיים

en: Protected Nodes
he: פריטי תוכן מוגנים

en: Devel Node Access debug mode
he: גישה לפריטי תוכן Devel במצב איתור באגים

en: Devel Node Access
he: גישה לפריטי תוכן Devel

en: Devel Node Access by User
he: גישה לפריטי תוכן Devel על ידי משתמש

en: explained
he: מוסבר

en: ok
he: בסדר

en: ignored
he: התעלם ממנו

en: empty
he: ריק

en: illegitimate
he: בלתי חוקי

en: Should NOT be in !na because of lower priority!
he: לא אמור להיות ב-!na בגלל priority! נמוכה יותר.

en: alien
he: זר

en: Should NOT be in !na because of unknown origin!
he: לא אמור להיות ב-!na בגלל מקור לא ידוע!

en: This entry grants access to this node to this user.
he: כניסה זו מאשרת גישה לפריט זה על ידי משתמש זה.

en: node_access entries for nodes shown on this page
he: הודעות node_access לפריטי תוכן מוצגות בדף זה

en: Access permissions by user
he: הרשאות גישה לפי משתמש

en: Disabled query logging since devel module is disabled.
he: רישום ליומן של שאילתות הושבת מפני שמודול devel מושבת.

en: Various blocks, pages, and functions for developers.
he: בלוקים, דפים ופונקציות שונות למפתחים.

en: Developer block and page illustrating relevant node_access records.
he: בלוק ודף למפתחים הממחישים רשומות node_access רלוונטיות.

en: Parser
he: מפענח

en: Aggregator
he: צובר

en: Link to the feed item.
he: קישור לפריט ההזנה.

en: Unique identifier for the feed item.
he: מזהה ייחודי לפריט ההזנה.

en: Active users
he: משתמשים פעילים

en: Attach to
he: צרף ל

en: Argument type
he: סוג משתנה

en: Context
he: הקשר

en: General form
he: טופס כללי

en: Attached files
he: קבצים מצורפים

en: Book navigation
he: ניווט בספר

en: Add comment
he: הוספת תגובה

en: Sort
he: מיון

en: !a comments per page
he: !a תגובות לעמוד

en: Taxonomy vocabulary
he: מילון טקסונומי

en: Add context
he: הוסף הקשר

en: Close Window
he: סגור חלון

en: Close window
he: סגור חלון

en: Remove this item
he: הסר פריט זה

en: No title
he: ללא כותרת

en: Module name
he: שם מודול

en: Enter the module name to export code to.
he: הזן את שם המודול שיש ליצא אליו קוד.

en: Panel
he: פאנל

en: Page settings
he: הגדרות דף

en: Use pager
he: שימוש ב Pager

en: Items to display
he: פריטים לתצוגה

en: Offset
he: היסט

en: More link
he: קישור עוד

en: More link text
he: טקסט הקישור לעוד

en: Edit this view
he: ערוך היבט זה

en: Book parent
he: אב הספר

en: Top level book
he: ספר הרמה העליונה

en: -n/a-
he: -לא זמין-

en: No temporary directories to remove.
he: אין תיקיות זמניות להסרה.

en: contains
he: מכיל

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Print
he: הדפסה

en: Locked
he: נעול

en: Selection type
he: סוג בחירה

en: No name
he: ללא שם

en: Finish
he: סיום

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
he: בעית ולידציה, אנא נסה שוב. אם שגיאה זו ממשיכה להופיע, אנא פנה למנהל האתר.

en: In moderation
he: בהנחייה

en: Underline
he: קו תחתון

en: Ordered list
he: רשימה מסודרת

en: Unordered list
he: רשימה לא מסודרת

en: About
he: אודות

en: Case sensitive
he: תלוי רישיות

en: Link class
he: מחלקת הקישור

en: Column
he: עמודה

en: Default sort
he: מיון ברירת מחדל

en: sort by @s
he: מין לפי @s

en: and
he: וגם

en: Popup
he: חלון מוקפץ

en: Performance Logging
he: רישום ביצועים

en: Clear APC
he: נקה APC

en: Clears performance statistics collected in APC.
he: מנקה את סטטיסטיקות הביצועים שנאספו ב-APC

en: Performance Logs: Summary
he: יומני ביצועים: סיכום

en: View summary performance logs: page generation times and memory usage.
he: צפה ביומני סיכום ביצועים: זמן ייצור דפים וצריכת זכרון.

en: Performance Logs: Details
he: יומן ביצועים: פרטים

en: APC is not enabled. It is <strong>not</strong> safe to enable summary logging to the database on live sites.
he: APC לא מופעל. זה <strong>לא</strong> בטוח להפעיל רישום סיכומים למסד הנתונים באתרים חיים.

en: Logging mode
he: מצב רישום

en: Detailed logging
he: רישום יומן מפורט

en: Summary logging (DB)
he: רישום סיכום (מסד נתונים)

en: Summary logging (APC)
he: רישום סיכומים (APC)

en: Accesses threshold
he: סף גישות

en: # accesses
he: # גישות

en: Max Memory (MB)
he: זכרון מירבי (מ"ב)

en: Avg Memory (MB)
he: זכרון ממוצע (מ"ב)

en: Query Count (Max)
he: ספירת שאילתה (מירבי)

en: Query Count (Avg)
he: ספירה (ממוצע) שאילתה

en: No statistics available yet.
he: עדיין אין סטטיסטיקות זמינות.

en: Showing !shown paths with more than !threshold accesses, out of !total total paths.
he: מציג !shown נתיבים עם יותר מ-!threshold גישות, מתוך סך של !total נתיבים.

en: Showing all !total paths.
he: מציג את כל !total הנתיבים.

en: Average memory per page: !mb_avg MB
he: ממוצע זכרון לדף: !mb_avg מ"ב

en: Total number of page accesses: !accesses
he: סך מספר גישות לדף: !accesses

en: First access: !access.
he: גישה ראשונה: !access.

en: Last access: !access.
he: גישה אחרונה: !access.

en: Memory (MB)
he: זיכרון(MB)

en: Anonymous?
he: אנונימי?

en: # Queries
he: # שאילתות

en: Confirm APC clear
he: אשר ניקוי APC

en: Are you sure you want to clear the APC statistics for this site?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה לנקות את סטטיסטיקות ה-APC עבור אתר זה?

en: Primary Key: The feed item node's nid.
he: מפתח ראשי: ה-nid של פריט התוכן של פריט ההזנה.

en: Add @type
he: הוסף @type

en: Parent comment
he: תגובת אב

en: The parent comment.
he: תגובת האב.

en: Author's website
he: אתר המחבר

en: Display the depth of the comment if it is threaded.
he: הצג את עומק התגובה אם היא משורשרת.

en: Sort by the threaded order. This will keep child comments together with their parents.
he: מיין לפי סדר השרשור. כל תשארנה התגובות הבנות יחד עם הוריהן.

en: Reply-to link
he: קישור מענה ל

en: Provide a simple link to reply to the comment.
he: ספק קישור פשוט לתשובה לתגובה.

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: Link this field to its user or an author's homepage
he: קשר שדה זה למשתמש שלו או לדף הבית של המחבר

en: field
he: שדה

en: The node the uploaded file is attached to
he: פריט התוכן אליו יצורף הקובץ שהיועלה

en: View settings
he: הגדרות היבט

en: Week @week
he: שבוע @week

en: Delete view
he: מחק היבט

en: Time ago
he: לפני זמן

en: Create @name
he: יצירת @name

en: @type %title has been deleted.
he: @type %title נמחק.

en: Not enabled
he: מבוטל

en: The taxonomy vocabulary ID
he: מזהה אוצר המילים של הטקסונומיה

en: The taxonomy term ID
he: מזהה מושג הטקסונומיה

en: Force single
he: אלץ בודד

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
he: הנחיות לתצוגה למשתמש מתחת לשדה זה בטופס העריכה.<br />תגיות HTML מותרות: @tags

en: &lt;none&gt;
he: &lt;ללא&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
he: אינך מורשה להזין קוד PHP.

en: This PHP code was set by an administrator and will override any value specified above.
he: קוד PHP זה הוגדר על ידי מנהל וידרוס כל ערך המצויין לעיל.

en: Use PHP input for field settings (dangerous - grant with care)
he: השתמש בקלט PHP להגדרות שדות(מסוכן - תן תשומת לב למי אתה מעניק זאת)

en: Content fieldgroup
he: fieldgroup תוכן

en: Text to display if group has no data. Note that title will not display unless overridden.
he: טקסט לתצוגה כאשר אין נתונים לקבוצה. שים לב כי הכותרת לא תוצג אלא אם היא נדרסה.

en: Node from reference
he: פריט התוכן מההפנייה

en: Adds a node from a node reference in a node context; if multiple nodes are referenced, this will get the first referenced node only.
he: מוסיף פריט תוכן מהפנייה לפריט תוגן בהקשר של פריט תוכן; אם יש הפנייה לפריטי תוכן מרובים, הוא יקבל רק את פריט התוכן הראשון שאליו יש הפנייה.

en: Node reference field
he: שדה הפניית פריט תוכן

en: This PHP code was set by an administrator and will override the allowed values list above.
he: קוד PHP זה נקבע על ידי מנהל וידרוס את רשימת הערכים המותרים שלעיל.

en: User from reference
he: המשתמש מההפנייה

en: Adds a user from a user reference in a node context; if multiple users are referenced, this will get the first referenced user only.
he: מוסיף משתמש מהפנייה למשתמש בהקשר פריט תוכן; אם יש הפנייה למספר משתמשים, הוא יקבל את המשתמש הראשון אליו יש הפנייה.

en: User reference field
he: שדה הפניית משתמש

en: Signup
he: הרשם

en: Show @count value(s)
he: הצג @count ערכים

en: starting from @count
he: מתחיל מ-@count

en: The language the content is in.
he: שפת התוכן.

en: Title only
he: כותרת בלבד

en: Validator
he: מאמת

en: Inherit
he: תירש

en: Mime type
he: סוג Mime

en: Use default
he: השתמש בברירת המחדל

en: The weight, used for sorting.
he: המשקל המשמש למיון.

en: The date the node was last updated.
he: התאריך האחרון שהעמוד עודכן

en: In the form of WW (01 - 53).
he: בצורה WW (01 - 53).

en: Category ID
he: מזהה סיווג

en: @label (!name) - Allowed values
he: @label (!name) - ערכים מותרים

en: %name: illegal value.
he: %name: ערך בלתי חוקי.

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
he: %name: על הערך להיות לא ארוך יותר מ-%max תווים.

en: Invalid display id @display
he: מזהה תצוגה לא חוקי @display

en: Error: handler for @table > @field doesn't exist!
he: שגיאה: לא קיים מטפל עבור @table > @field!

en: Display type
he: סוג תצוגה

en: The cache has been cleared.
he: המטמון נוקה.

en: Default sort order
he: מיון ברירת מחדל

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
he: אזהרת אבטחה: כתיבת הקובץ .htaccess נכשלה. אנא צור קובץ .htaccess בתיקייה %directory המכיל את השורות הבאות: <code>!htaccess</code>

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
he: ניתן להשתמש רק בקבצים בעלי הסיומות הבאות: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
he: גודל הקובץ %filesize חורג מגודל הקובתץ המירבי %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
he: הקובץ הוא %filesize שיחרוג מגודל הדיסק המוקצה לך %quota.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
he: גודל התמונה שונה כדי להתאים למידות המרביות של %dimensions פיקסלים.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
he: התמונה גדולה מדי; המידות המירביות הן %dimensions פיקסלים.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
he: התמונה קטנה מדי; המידות המינימליות הן %dimensions פיקסלים.

en: No link
he: אין קישור

en: Path: !path
he: נתיב: !path

en: Is not one of
he: אינו אחד מ-

en: Analyze
he: נתח

en: Admin
he: מנהל

en: Autocomplete matching
he: התאמת השלמה אוטומטית

en: Starts with
he: מתחיל ב

en: Variants
he: וריאנטים

en: Autocomplete
he: השלמה אוטומטית

en: Load a referenced user
he: טען משתמש שיש אליו הפנייה

en: Content containing the user reference field
he: התוכן המכיל את שדה הפניית המשתמש

en: Referenced user
he: המשתמש שמפנים אליו

en: Load a referenced node
he: טען פריט תוכן שיש אליו הפנייה

en: Content containing the node reference field
he: תוכן המכיל את שדה הפניית פריט התוכן

en: Referenced content
he: תוכן אליו יש הפנייה

en: Populate a field
he: אכלס שדה

en: Select the machine-name of the field.
he: בחר את שם המכונה של השדה.

en: Decimal point
he: נקודה עשרונית

en: Permanent
he: קבוע

en: Temporary
he: זמני

en: Custom date format
he: תבנית תאריך מותאמת אישית

en: Revision information
he: מידע מהדורה

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of users.
he: בחר את השיטה לאיסוף הצעות השלמה אוטומטית. שים לב כי <em>מכיל</em> can גורם לבעיות ביצועים באתרים עם אלפי משתמשים.

en: View used to select the nodes
he: ההיבט המשמש לבחירת פריטי התוכן

en: %name: this post can't be referenced.
he: %name: לא ניתן להפנות לפרסום זה.

en: Is one of
he: הינו אחד מתוך

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
he: גישה תוענק למשתמשים בעלי מחרוזת ההרשאות המצויינת.

en: Show All
he: הצג הכל

en: Nodes are a Drupal site's primary content.
he: פריטי תוכן הינם התכולה העיקרית של אתר דרופל.

en: Comments are responses to node content.
he: הערות הן תגובות לתוכן העמוד

en: Users who have created accounts on your site.
he: משתמשים שיצרו חשבונות באתר שלך.

en: Is empty (NULL)
he: ריק (NULL)

en: not empty
he: לא ריק

en: Default image
he: תמונת ברירת מחדל

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
he: בטקסט הזה יעשו שימוש קוראי מסך, מנועי חיפוש, או שהוא יוצג כאשר לא ניתן לטעון את התמונה

en: Theming information
he: מידע ערכת נושא

en: Ends with
he: מסתיים ב

en: Undated
he: לא מתוארך

en: Upload date
he: העלה תאריך

en: Do not cache
he: אל תשמור במטמון

en: Action to take if argument is not present
he: הפעולה שיש לבצע במידה והארגומנט לא נמצא

en: If this value is received as an argument, the argument will be ignored; i.e, "all values"
he: אם ערך זה יתקבל בארגומנט, הארגומנט לא ילקח בחשבון: למשל "כל הערכים"

en: Wildcard title
he: כותרת תו כללי

en: The title to use for the wildcard in substitutions elsewhere.
he: הכותרת שיש להשתמש בה לתו כללי במקומות אחרים.

en: <Basic validation>
he: <אימות בסיסי>

en: Action to take if argument does not validate
he: פעולה לביצוע אם הארגומנט לא תקין

en: Link this field to its user
he: קשר שדה זה למשתמש שלו

en: This will override any other link you have set.
he: ידרוס כל קישור אחר שהגדרת.

en: Overwrite the value to display for anonymous users
he: דרוס את הערך לתצוגה עבור משתמשים אנונימיים

en: If selected, you will see a field to enter the text to use for anonymous users.
he: אם נבחר, יופיע שדה להזנת הטקסט שישמש למשתמשים אנונימיים.

en: Text to display for anonymous users
he: טקסט לתצוגה עבור משתמשים אנונימיים

en: Use default RSS settings
he: השתמש בהגדרות ברירת המחדל עבור RSS

en: Title plus teaser
he: כותרת בתוספת טיזר

en: Front page feed
he: הזנה לדף הפתיחה

en: Primary
he: ראשי

en: This will appear as the name of this block in administer >> site building >> blocks.
he: זה יופיע כשם בלוק זה בניהול >> בניית אתרים >> בלוקים.

en: The node ID of the node.
he: מזהה פריט התוכן.

en: Tab weight
he: משקל הלשונית

en: No role
he: אין תפקיד

en: Search index
he: חיפוש באינדקס

en: View link
he: קישור להיבט

en: The size of the file.
he: גודל הקובץ.

en: Link this field
he: קשר את השדה הזה

en: Only show "listed" file attachments
he: הצג רק קבצים מצורפים "רשומים"

en: Link title
he: כותרת הקישור

en: Generating Content
he: ייצור תוכן

en: Finished @num_nids nodes created successfully.
he: סיים @num_nids פריטי תוכן נוצרו בהצלחה.

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.

en: Invalid file path
he: נתיב קובץ אינו חוקי

en: The theme registry is being rebuilt on every request. Remember to <a href="!url">turn off</a> this feature on production websites.
he: ה-theme registry נבנה מחדש בעקבות כל בקשה. זכור <a href="!url">לכבות</a> תכונה זו באתרים בסביבת ייצור.

en: Caution: this user will be unable switch back.
he: זהירות: משתמש זה לא יוחל להחליף חזרה.

en: Store statistics about executed queries. See the devel_x tables.
he: אחסו סטטיסטיקות אודות שאילתות שהורצו. ראה טבלאות devel_x.

en: API Site
he: אתר API

en: The base URL for your developer documentation links. You might change this if you run <a href="!url">api.module</a> locally.
he: כתובת ה-URL הבסיסית לקישורים לתיעוד הפיתוח. ניתן לשנות אותו אם תריץ את <a href="!url">api.module</a> באופן מקומי.

en: Krumo display
he: תצוגת Krumo

en: Rebuild the theme registry on every page load
he: בנה את ה-theme registry בכל טעינת דף

en: While creating new templates and theme_ overrides the theme registry needs to be rebuilt.
he: בעת יצירת תבניות ועיצובים חדשים יש לבנות מחדש את ה-registry.

en: Reinstall
he: התקן מחדש

en: Uninstalled and installed the %name module.
he: הסיר והתקין את מודול %name.

en: Saved new value for %name.
he: השם החדש ל-%name נשמר.

en: Display of !type !obj
he: תצוגת !type !obj

en: {empty}
he: {ריק}

en: The file could not be written.
he: לא ניתן לכתוב את הקובץ.

en: %message in %file on line %line.
he: %message בקובץ %file בשורה %line.

en: 1 character | @count characters
he[0]: תו אחד
he[1]: @count תווים

en: display source code
he: הצג קוד מקור

en: Clear the CSS cache and all database cache tables which store page, node, theme and variable caches.
he: נקה את מטמון ה-CSS ואת כל טבלאות המטמון במסד הנתונים המאחסנות מטמוני דפים, פריטי תוכן, עיצובים ומשתנים.

en: Function reference
he: הפניה לפונקציה

en: View a list of currently defined user functions with documentation links.
he: צפה ברשימה הנוכחית של פונקציות המוגדרות על ידי המשתמשים עם קישורי תיעוד.

en: Run hook_uninstall() and then hook_install() for a given module.
he: הרץhook_uninstall() ואז hook_install() עבור מודול נתון.

en: Display the PHP code of any file in your Drupal installation
he: הצג את קוד ה-PHP של כל קובץ בהתקנת הדרופל שלך

en: Rebuild menus
he: בנה תפריטים מחדש

en: Rebuild menu based on hook_menu() and revert any custom changes. All menu items return to their default settings.
he: בנה את התפריט מחדש בהתבסס עלhook_menu() ובטל את כל ההתאמות האישיות. כל פריטי התפריט יחזרו להגדרותיהם המקוריות.

en: Edit and delete site variables.
he: ערוך ומחוק משתני אתר.

en: View your server's PHP configuration
he: צפה בתצורת ה-PHP של השרת שלך

en: Execute PHP Code
he: הרץ קוד PHP

en: Execute some PHP code
he: בצע קוד PHP

en: View a list of available theme functions across the whole site.
he: צפה ברשימת כל תכונות העיצוב הזמינות לרוחב כל האתר.

en: View the active form/render elements for this site.
he: צפה בטופס הפעיל/עבד רכיבים עבור אתר זה.

en: List the contents of $_SESSION.
he: הצג את תכולת $_SESSION.

en: Devel settings
he: הגדרות Devel

en: Delete all users (except user id 1) before generating new users.
he: מחק את כל המשתמשים (למעט משתמש עם מזהה 1) לפני יצירת משתמשים חדשים.

en: How old should user accounts be?
he: מה הגיל הנדרש לחשבונות משתמש?

en: User ages will be distributed randomly from the current time, back to the selected time.
he: גילאי המשתמשים יפוזרו באופן אקראי מהזמן הנוכחי אחורה עד לזמן הבחור.

en: <strong>Delete all content</strong> in these node types before generating new content.
he: <strong>מחק את כל התוכן</strong> בסוגי פריטי התוכן לפני יצירת תוכן חדש.

en: How far back in time should the nodes be dated?
he: כמה זמן אחורנית יש לתארך פריטי תוכן.

en: Node creation dates will be distributed randomly from the current time, back to the selected time.
he: תאריכי יצירת פריטי התוכן יפוזרו באופן אקראי החל מהזמן הנוכחי, אחורה עד לזמן הבחור.

en: Maximum number of generated comments per node
he: המספר המרבי של ההערות המיוצרות עבור כל פריט תוכן

en: You must also enable comments for the node types you are generating.
he: עליך לאפשר הערות עבור סוגי פריטי התוכן שאתה מייצר.

en: Requires upload.module
he: דורש upload.module

en: Add an upload to each node
he: הוסף העלאה לכל פריט תוכן

en: Requires taxonomy.module
he: דורש taxonomy.module

en: Add taxonomy terms to each node.
he: הוסף מושגי טקסונומיה לכל פריט תוכן.

en: Requires path.module
he: מצריך נתיב.מודול

en: Add an url alias for each node.
he: הוסף כינוי כתובת URL לכל פריט תוכן.

en: Generate node view statistics (node_counter table).
he: יצר סטטיסטיקות צפייה בפריט תוכן (טבלת node_counter).

en: Generate items
he: יצירת מוצר

en: Populate your database with dummy items.
he: אכלס את מסד הנתונים שלך בפריטי דמה.

en: Does not grant any access, but could block lower priority grants; not in !na.
he: לא מעניק גישה, אבל עלול לחסום הענקות הרשאות בעלות עדיפות נמוכה יותר; לא ב-!na.

en: Should be in !na but isn't!
he: אמור להיות ב-!na אבל לא נמצא!

en: Node_access summary
he: סיכום Node_access

en: Devel node access
he: גישה לפריטי תוכן Devel

en: Development links.
he: קישורי פיתוח.

en: Devel generate
he: ייצור Devel

en: APC is not enabled. Nothing to do ...
he: APC לא מופעל. אין מה לעשות...

en: Performance logging is not enabled
he: רישום ביצועים לא מופעל

en: Performance logging
he: רישום ביצועים

en: Performance logging details
he: פרטי רישום ביצועים

en: Performance logging query
he: שאילתת רישום ביצועים

en: Performance logging APC
he: רישום ביצועים APC

en: Link this field to its node
he: קשר שדה זה לפריט התוכן שלו

en: Delete link
he: מחק קישור

en: Filter the view to the currently logged in user.
he: סנן את ההיבט למשתמש המחובר כרגע.

en: Cache once for everything (global)
he: שמור במטמון פעם אחת עבור הכל (כללי)

en: Per page
he: לדף

en: Per role
he: לתפקיד

en: Per role per page
he: לתפקיד לדף

en: Per user
he: למשתמש

en: Per user per page
he: לכל משתמש לכל דף

en: Could not set permissions on destination file: %file
he: הגדרת הרשאות על קובץ היעד: %file לא הצליחה.

en: Has Avatar
he: יש avatar

en: Display the node with standard node view.
he: הצג את פריט התוכן בהיבט הרגיל של פריט התוכן.

en: Capitalize first letter
he: הפוך אות ראשונה לרישית

en: PHP DOMDocument class
he: מחלקת DOMDocument של PHP

en: Custom text
he: טקסט מותאם אישית

en: Node module form.
he: טופס מודול פריט תוכן.

en: Locale module form.
he: טופס מודול אזורים.

en: Taxonomy module form.
he: טופס מודול טקסונומיה.

en: Default argument
he: ארגומנט ברירת מחדל

en: Date year range
he: תחום השנים של התאריך

en: Date year range must be in the format -9:+9 or 2005:2010.
he: תחום שנת התאריך צריך להיות בתבנית -9:+9 או 2005:2010.

en: Legend
he: מקרא

en: Calendar Popup
he: חלון לוח שנה קופץ

en: Format: @date
he: תבנית: @date

en: The year must be a number between %min and %max.
he: השנה צריכה להיות מספר בין %min לבין %max/

en: The month must be a number between 1 and 12.
he: חודש צריך להיות מספר בין 1 לבין 12.

en: The day must be a number between !min and !max.
he: על היום להיות מספר בין !min לבין !max.

en: The hour must be a number between !min and !max.
he: על השעה להיות מספר בין !min ל-!max

en: The minute must be a number between !min and !max.
he: על הדקה להיות מספר בין !min ל-!max.

en: The second must be a number between !min and !max.
he: השני צריך להיות מספר בין !min לבין !max.

en: A valid value is required.
he: יש להזין ערך חוקי.

en: date ical
he: תאריך ical

en: Granularity must include a year.
he: גרעניות צריכה לכלול שנה.

en: Repeat display
he: חזור על התצוגה

en: Some value must be entered in the To date.
he: יש להזין ערך בשדה 'עד תאריך'.

en: The dates are invalid.
he: התאריכים אינם חוקיים.

en: The To date must be greater than the From date.
he: 'עד תאריך' צריך להיות אחרי 'מתאריך'.

en: Date date (YYYY-MM-DD)
he: תאריך תאריך (YYYY-MM-DD)

en: Date datetime (YYYY-MM-DDTHH:MM:SS)
he: תאריך datetime (YYYY-MM-DDTHH:MM:SS)

en: Time H:i
he: זמן H:i

en: Repeats
he: חזרות

en: Text Field with custom input format
he: שדה טקסט עם תבנית קלט מותאמת אישית

en: The database has been updated to correct the stored timezone for fields using timezone 'none'.
he: אזורי הזמן המאוחסנים המכילים שדות עם אזור הזמן 'none' עודכנו במסד הנתונים.

en: Only content types with date fields appear in this list as possible target types.
he: רקסוגי תוכן עם שדות תאריך מופיעים ברשימה זו כסוגי יעד אפשריים.

en: Add new date field
he: הוסף שדה תאריך חדש

en: Date PHP4 setup.
he: תאריך הגדרת PHP4.

en: Date PHP4 Settings
he: הגדרות תאריך PHP4

en: Use PHP default timezone
he: השתמש בברירת מחדל אזור זמן של PHP

en: administer date_php4 settings
he: נהל הגדרות date_php4

en: If no advanced options are selected, the date will repeat on the day of week of the start date for weekly repeats, otherwise on the month and day of the start date. Use the options below to override that behavior to select specific months and days to repeat on. Use the 'Except' box to input dates that should be omitted from the results.
he: אם לא תבחרנה אפשרויות מתקדמות, התאריך יחזור ביום בשבוע של תאריך ההתחלה עבור חזרות שבועיות, ובמקרים אחרים, בחודש וביום של תאריך ההתחלה. השתמש באפשרויות שלהלן כדי לדרוס התנהגות זו וכדי לבחור חודשים וימים מסוימים לחזרה. השתמש בתיבת 'למעט' כדי להזין תאריכים שיש להשמיטם מהתוצאות.

en: !repeats_every_interval on the !date_order !day_of_week
he: !repeats_every_interval ב-!date_order  !day_of_week

en: !repeats_every_interval every !day_of_week
he: !repeats_every_interval בכל !day_of_week

en: !repeats_every_interval on the !month_days of !month_names
he: !repeats_every_interval ב-!month_days  של !month_names

en: !repeats_every_interval on !month_names
he: !repeats_every_interval ב-!month_names

en: !repeats_every_interval !count times
he: !repeats_every_interval !count פעמים

en: !repeats_every_interval until !until_date
he: !repeats_every_interval עד !until_date

en: !repeats_every_interval except !except_dates
he: !repeats_every_interval למעט !except_dates

en: !repeats_every_interval where the week start on !day_of_week
he: !repeats_every_interval כאשר השבוע מתחיל ביום !day_of_week

en: Repeats !interval !bymonth !byday !count !until !except.
he: חזרה על !interval !bymonth !byday !count !until !except.

en: Detected time zone: %timezone; client date: %date; abbreviation: %abbreviation; offset: %offset; daylight saving time: %is_daylight_saving_time.
he: זוהה אזור זמן: %timezone; תאריך לקוח: %date; קיצור: %abbreviation; היסט: %offset; שעון קייץ: %is_daylight_saving_time.

en: Pacific/French_Polynesia-Marquesas_Islands
he: השקט/פולינזיה_הצרפתית-איי_המרקיזה

en: Needed when using Date API. Overrides site and user timezone handling to set timezone names instead of offsets.
he: נחוץ בעת שימוש ב-API תאריך. דורס את הטיפול באזור זמן של האתר ושל המשתמש ומגדיר שמות אזורי זמן במקום היסטים.

en: Poll title
he: כותרת הסקר

en: Secondary
he: משני

en: No fields available.
he: אין שדות זמינים.

en: '@column' => value for @column
he: '@column' => ערך עבור @column

en: Bulk operations
he: פעולות צובר

en: Numeric
he: מספרי

en: Alt text
he: טקסט חלופי

en: Create a list of options as a list in <strong>Allowed values list</strong> or as an array in PHP code. These values will be the same for %field in all content types.
he: צור רשימת אפשרויות כרשימה ב-<strong>רשימת ערכים מותרים</strong> או כמערך בקוד PHP. ערכים אלו יהיו זהים עבור %field בכל סוגי התוכן.

en: You need to specify the 'allowed values' for this field.
he: צריך לציין 'ערכים מותרים' עבור שדה זה.

en: Edit link
he: ערוך קישור

en: Date form type
he: סוג טופס תאריך

en: Select a granularity for the date filter. For instance, selecting 'day' will create a filter where users can select the year, month, and day.
he: בחר גרעיניות למסנן התאריך. למשל, בחירת 'יום' תיצור מסנן שבו השתמשים יכולים לבחור את השנה, החודש והיום.

en: Date field(s)
he: שדות תאריך

en: Select date field(s) to filter with this argument.
he: בחר שדות תאריך לסינון בעזרת הארגומנט הזה.

en: You must select at least one date field for this filter.
he: יש לבחור לפחות שדה תאריך אחד עבור מסנןזה.

en: Date default
he: ברירת מחדל לתאריך

en: To date default
he: ברירת מחדל של 'עד תאריך'

en: Please set a default value for the To date as well as the From date when using default values with the Between or Not between operators.
he: כאשר משתמשים באופרטורים Between  או Notיש לקבוע ערך ברירת מחדל גם עבור 'עד תאריך' בנוסף ל-'מתאריך'.

en: Missing date fields!
he: שדות תאריך חסרים!

en: (@field) <strong>Exposed</strong> @widget @format
he: (@field) <strong>חשוף</strong> @widget @format

en: User timezone
he: אזור זמן משתמש

en: Add comment link
he: הוספת קישור לתגובה

en: Change basic information
he: שנה מידע בסיסי

en: Justify
he: יישור לשני הצדדים

en: Broken handler @table.@field
he: מטפל שבור @table.@field

en: Skipping broken view @view
he: מדלג על ההיבט השבור @view

en: Ajax callback for view loading.
he: התקשרות חזרה של AJAX לטעינת היבט.

en: Changes cannot be made to a locked view.
he: לא ניתן לעשות שינויים להיבט נעול.

en: Convert stored Views 1 views.
he: המר היבטים מאוחסנים היבט אחד.

en: Convert view
he: המר היבט

en: Create customized lists and queries from your database.
he: צור רשימות מותאמות אישית ושאילתות ממסד הנתונים.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
he: ממשק ניהול להיבטים. ללא מודול זה לא ניתן ליצור או לערוך היבטים.

en: Example table
he: טבלה לדוגמה

en: Example content
he: תוכן לדוגמה

en: Some example content that references a node.
he: תוכן לדוגמה המפנה לפריט תוכן.

en: Example node
he: פריט תוכן לדוגמה

en: Plain text field
he: שדה טקסט פשוט

en: Just a plain text field.
he: שדה טקסט פשוט.

en: Numeric field
he: שדה נומרי

en: Just a numeric field.
he: רק שדה מספרי.

en: Boolean field
he: שדה בולאני

en: Just an on/off field.
he: שדה פועל/כבוי.

en: Timestamp field
he: שדה חותמת זמן

en: Just a timestamp field.
he: פשוט שדה חותמת זמן.

en: The title to use when this argument is present. It will override the title of the view and titles from previous arguments. You can use percent substitution here to replace with argument titles. Use "%1" for the first argument, "%2" for the second, etc.
he: הכותרת לשימוש כאשר ארגומנט זה נוכח. היא תדרוס את הכותרת של view וכותרות מארגונטים קודמים. אפשר להשתמש באחוז כדי להחליף עם כותרת הארגומנט. השימוש ב"% 1" ארגומנט הראשון, "2%" לשני, וכו'.. '

en: Validator options
he: אפשרויות מאמת

en: Display all values
he: הצג את כל הערכים

en: Hide view / Page not found (404)
he: הסתר היבט/ דף לא נמצא (404)

en: Display empty text
he: הצג טקסט ריק

en: Provide default argument
he: ספק ארגומנט ברירת מחדל

en: Provide default argument options
he: ספק אפשרויות ברירת מחדל לארגומנטים

en: Default argument type
he: ברירת מחדל לסוג ארגומנט

en: Broken/missing handler
he: נקודת אחיזה שבורה/חסרה

en: The handler for this item is broken or missing and cannot be used. If a module provided the handler and was disabled, re-enabling the module may restore it. Otherwise, you should probably delete this item.
he: המטפל לפריט זה שבור או חסר ולא ניתן להשתמש בו. אם המטפל סופק על ידי מודול ואז הוא הושבת, יתכן והפעלה מחדש של המודול תשחזר את המטפל. במידה ולא, מומלץ למחוק פריט זה.

en: Current date
he: תאריך נוכחי

en: Current node's creation time
he: זמן היצירה של פריט התוכן הנוכחי

en: Current node's update time
he: זמן העדכון של פריט התוכן הנוכחי

en: Allow multiple terms per argument.
he: אפשר ריבוי מושגים לארגומנט.

en: If selected, users can enter multiple arguments in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
he: אם נבחר, המשתמשים יכולים להזין ארגומנטים מרובים בצורה 1+2+3 (עבורOR) או 1,2,3 (עבור AND).

en: Allow multiple arguments to work together.
he: אפשר לארגונטים מרובים לעבוד ביחד.

en: Do not display items with no value in summary
he: אל תציג פריטים שאין להם ערך בסיכום

en: Invalid input
he: קלט לא חוקי

en: Fail basic validation if any argument is given
he: הכשל באימות בסיסי אם מסופק ארגומנט כלשהו

en: By checking this field, you can use this to make sure views with more arguments than necessary fail validation.
he: על ידי בחירת שדה זה תוכל לוודא כי היבטים עם יותר ארגומנטים מהנחוץ יכשלו באימות.

en: If selected, users can enter multiple arguments in the form of 1+2+3 or 1,2,3.
he: אם נבחר, משתמשים יכולים להזין ארגומנטים מרובים במבנה 1+2+3 או1,2,3.

en: Exclude the argument
he: אל תכלול את הארגומנט

en: If selected, the numbers entered in the argument will be excluded rather than limiting the view.
he: אם נבחר, המספרים שיוזנו בארגומנט לא ילקחו בחשבון, במקום שישמשו להגבלת ההיבט.

en: Glossary mode
he: מצב מילון מונחים

en: Character limit
he: מגבלת תווים

en: When printing the argument result, how to transform the case.
he: בעת הדפסת תוצאת הארגומנט, כיצד להמיר את רישיות האות.

en: No transform
he: אין המרה

en: Upper case
he: אותיות רישיות

en: Lower case
he: אותיות קטנות

en: Capitalize each word
he: הפוך אות לרישית בתחילת כל מילה

en: Case in path
he: פניה בנתיב

en: Transform spaces to dashes in URL
he: המר רווחים למקפים בכתובת URL

en: Exclude from display
he: אל תכלול בתצוגה

en: Check this box to not display this field, but still load it in the view.  Use this option to not show a grouping field in each record, or when doing advanced theming.
he: בחר תיבת סימון זו כדי לא להציג את השדה, אבל כן לטעון אותו להיבט. השתמש באפשרות זו כדי לא להציג שדה קיבוץ בכל עמודה, או בעת ביצוע עיצוב מתקדם.

en: Rewrite the output of this field
he: כתוב מחדש את הפלט של שדה זה

en: If checked, you can alter the output of this field by specifying a string of text with replacement tokens that can use any existing field output.
he: אם נבחר, מאפשר לך לשנות את פלט השדה על-ידי ציון מחרוזת טקסט עם אסימונים חליפיים היכולים להשתמש בפלט של כל שדה קיים.

en: The text to display for this field. You may include HTML. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
he: הטקסט לתצוגה עבור שדה זה. ניתן לכלול HTML. ניתן להכניס נתונים מהיבט זה לפי "תבניות ההחלפה" שלהלן.

en: Output this field as a link
he: יצא שדה זה כקישור

en: Link path
he: נתיב הקישור

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
he: נתיב דרופל או ה-URL המוחלט לקישור זה. ניתן להכניס נתונים מהיבט זה לפי "תבניות ההחלפה" שלהלן.

en: Text to place as "alt" text which most browsers display as a tooltip when hovering over the link.
he: טקסט אלטרנטיבי שרוב הדפדפנים מציגים כתיאור כלי בעת ריחוף מעל הקישור.

en: Prefix text
he: טקסט קידומת

en: Any text to display before this link. You may include HTML.
he: טקסט לתצוגה לפני הקישור. ניתן לכלול גם HTML.

en: Suffix text
he: טקסט סיומת

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
he: טקסט לתצוגה אחרי הקישור. ניתן לכלול גם HTML.

en: Trim this field to a maximum length
he: קצר שדה זה לאורך המירבי

en: If checked, this field be trimmed to a maximum length in characters.
he: אם נבחר, שדה זה יקוצר לאורך מרבי של תווים.

en: Trim only on a word boundary
he: קצר רק בגבולות מילה

en: If checked, this field be trimmed only on a word boundary. This is guaranteed to be the maximum characters stated or less. If there are no word boundaries this could trim a field to nothing.
he: אם נבחר, שדה זה יקוצר רק בגבולות מילה. דבר זה מבטיח עמידה במספר המרבי של תווים מותרים. אם אין גבולות מילים, השדה עלול להיות מקוצר למצב ריק.

en: Add an ellipsis
he: הוסף שלוש נקודות

en: If checked, a "..." will be added if a field was trimmed.
he: אם נבחר, יתווסף "..." לשדה שקוצר.

en: Strip HTML tags
he: הסר תגיות HTML

en: If checked, all HTML tags will be stripped.
he: אם נבחר, כל תגיות ה-HTML תוסרנה.

en: Field can contain HTML
he: שדה יכול להכיל HTML

en: If checked, HTML corrector will be run to ensure tags are properly closed after trimming.
he: אם נבחר, מתקן ה-HTML יורץ על מנת לוודא שהתגיות נסגרו כהלכה לאחר הקיצור.

en: File size display
he: תצוגת גודל קובץ

en: Formatted (in KB or MB)
he: מאותחל (ב-KB או MB)

en: Raw bytes
he: בתים גולמיים

en: If checked, true will be displayed as false.
he: אם נבחר, אמת יוצג כשקר.

en: Time ago (with "ago" appended)
he: לפני זמן (עם "זמן" מצורף)

en: Time span (future dates start with - )
he: טווח זמן (תאריכים עתידיים מתחילים ב - )

en: Time span (with "ago/hence" appended)
he: טווח זמן (עם התוספת "לפני/מהיום")

en: If "Custom", see <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">the PHP docs</a> for date formats. If "Time ago" this is the the number of different units to display, which defaults to two.
he: אם "מותאם אישית", ראה <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">מסמכי PHP</a> עבור תבניות תאריך. אם "לפני" זהו מספר היחידות השונות לתצוגה , ברירת המחדל הינה 2.

en: Round
he: עגל

en: If checked, the number will be rounded.
he: אם בחור, המספר יעוגל.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
he: ציין כמה ספרות אחרי הנקודה להדפיס.

en: What single character to use as a decimal point.
he: התו שיש להשתמש בו כנקודה עשרונית.

en: What single character to use as the thousands separator.
he: תו יחיד שיש להשתמש בו כמפריד אלפים.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
he: טקסט אותו יש לשים לפני המספר, כגון סמל מטבע.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
he: הטקסט שיש לשים אחרי המספר, כגון סימון סוג מטבע.

en: Simple separator
he: מפריד פשוט

en: Display as link
he: הצג כקישור

en: This item is currently not exposed. If you <strong>expose</strong> it, users will be able to change the filter as they view it.
he: כרגע פריט זה אינו חשוף. אם <strong>תחשוף</strong> אותו, משתמשים יוכלו לשנות את המסנן כאשר הם רואים אותו.

en: This item is currently exposed. If you <strong>hide</strong> it, users will not be able to change the filter as they view it.
he: פריט זה חשוף. אם <strong>תחביא</strong> אותו, משתמשים לא יוכלו לשנות את המסנן כשהם צופים בו.

en: Unlock operator
he: אופרטיור ביטול נעילה

en: When checked, the operator will be exposed to the user
he: אם נבחר, האופרטור יהיה חשוף למשתמש

en: Operator identifier
he: מזהה אופרטור

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
he: זה יופיע בכתובת ה-URL לאחר ה-? כדי לזהות את האופרטור הזה.

en: Filter identifier
he: מזהה מסנן

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
he: יופיע בכתובת ה-URL לאחר ה-? כדי לזהות את המסנן הזה. לא יכול להיות ריק.

en: This exposed filter is optional and will have added options to allow it not to be set.
he: מסנן חשוף זה הינו אופציונלי והוא הוסיף אפשרויות המאפשרות לא לבחור אותו.

en: Force this exposed filter to accept only one option.
he: אלץ מסנן חשוף זה לקבל רק אפשרות אחת.

en: Remember
he: זכור

en: Remember the last setting the user gave this filter.
he: זכור את ההגדרה האחרונה שהמשתמש נתן למסנן הזה.

en: The identifier is required if the filter is exposed.
he: אם המסנן חשוף, יש צורך במזהה.

en: This identifier is not allowed.
he: מזהה זה אסור.

en: - Any -
he: - כל אחד מ -

en: You must select a value unless this is an optional exposed filter.
he: אם זה אינו מסנן חשוף אופציונלי, עליך לבחור ערך.

en: exposed
he: חשוף

en: Value type
he: סוג ערך

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
he: תאריך בתבנית מכונה כלשהי עם עדיפות לתבנית CCYY-MM-DD HH:MM:SS.

en: Invalid date format.
he: תבנית תאריך לא חוקית.

en: Limit list to selected items
he: הגבל רשימה לפריטים הבחורים

en: If checked, the only items presented to the user will be the ones selected here.
he: אם נבחר, הפריטים היחידים שיוצגו למשתמש הם אלו שנבחרו כאן.

en: not in
he: לא נמצא ב-

en: Is all of
he: הינו כל

en: Is none of
he: איננו אף אחד מ-

en: not
he: איננו

en: Is between
he: הוא בין

en: between
he: בין

en: Is not between
he: איננו בין

en: not between
he: לא בין

en: Min
he: מינימלי

en: And max
he: ומירבי

en: And
he: וגם

en: Contains any word
he: מכיל כל מילה

en: has word
he: יש מילה

en: Contains all words
he: מכיל את כל המילים

en: has all
he: יש את כל

en: begins
he: מתחיל

en: ends
he: מסתיים

en: Case sensitive filters may be faster. MySQL might ignore case sensitivity.
he: יתכן ומסננים תלויי רישיות יהיו מהירים יותר. MySQL עלול להתעלם מתלות ברישיות.

en: desc
he: יורד

en: The granularity is the smallest unit to use when determining whether two dates are the same; for example, if the granularity is "Year" then all dates in 1999, regardless of when they fall in 1999, will be considered the same date.
he: הגרעיניות הינה היחידה הקטנה ביותר לשימוש כאשר בודקים האם שני תאריכים הינם זהים: לדוגמה, אם הגרעיניות היא 'שנה' אז כל התאריכים בשנת 1999 יחשבו כאילו הם זהים.

en: views_handler_sort_formula missing default: @formula
he: חסרה ברירת מחדל ל-views_handler_sort_formula : @formula

en: If you <a href="@modules">enable the advanced help module</a>, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
he: אם <a href="@modules">תאפשר את מודול העזרה המתקדמת</a>, ההיבטים יספקו עזרה נוספת וטובה יותר. <a href="@hide">הסתר הודעה זו.</a>

en: If you install the advanced help module from !href, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
he: אם תתקין את מודול העזרה המתקדמת מ- !href, ההיבטים יספקו עזרה נוספת וטובה יותר. <a href="@hide">הסתר הודעה זו.</a>

en: Warning! Broken view!
he: זהירות! שדה שבור!

en: Broken
he: שבור

en: Install the advanced help module for the getting started
he: התקן את מודול העזרה המתקדמת עבור תחילת העבודה

en: Not sure what to do? Try the "!getting-started" page.
he: לא בטוח מה לעשות? נסה את הדף "!getting-started".

en: Displays
he: תצוגות

en: These queries were run during view rendering:
he: שאילתות אלה הורצו בזמן עיבוד ההיבט.

en: This display has no path.
he: לתצוגה זו אין נתיב.

en: Query build time
he: זמן בניית שאילתה

en: Query execute time
he: זמן ריצת שאילתה

en: View render time
he: צפה בזמן העיבוד

en: No query was run
he: לא הורצה שאילתה

en: Unable to preview due to validation errors.
he: לא ניתן לצפות בתצוגה מוקדמת עקב שגיאות אימות.

en: Separate arguments with a / as though they were a URL path.
he: הפרד ארגומנטים בעזרת "/" כאילו היו כתובת URL.

en: Clone view %view
he: שכפול היבט %view

en: View name
he: שם היבט

en: View description
he: תיאור ההיבט

en: View tag
he: תגית ההיבט

en: Enter an optional tag for this view; it is used only to help sort views on the administrative page.
he: הזן תגית אופציונלית להיבט זה; היא תשמש רק לסיוע במיון היבטים בדף הניהול.

en: The view type is the primary table for which information is being retrieved. The view type controls what arguments, fields, sort criteria and filters are available, so once this is set it <strong>cannot be changed</strong>.
he: The view type is the primary tableסוג ההיבט הינו הטבלה הראשית שעבורה מוחזר המידע. סוג ההיבט קובע אילו ארגומנטים, שדות, קריטריוני מיון ומסננים זמינים, לכן לאחר קביעת ההגדרה, <strong>לא ניתן לשנות אותה</strong>.

en: You must use a unique name for this view.
he: עליך להשתמש בשם ייחודי להיבט זה

en: Are you sure you want to revert the view %name?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה לשחזר את ההיבט %name?

en: Reverting the view will delete the view that is in the database, reverting it to the original default view. Any changes you have made will be lost and cannot be recovered.
he: שיחזור ההיבט ימחוק את ההיבט שבמסד הנתונים, ויחזירו להיבט ברירת המחדל המקורי. כל השינויים שעשית יאבדו ולא ניתן יהיה לשחזרם.

en: Are you sure you want to delete the view %name?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק את ההיבט %name?

en: Deleting a view cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל מחיקת היבט.

en: The view has been deleted.
he: ההיבט נמחק.

en: There is no lock on view %view to break.
he: אין נעילה לשבירה על היבט %view.

en: Are you sure you want to break the lock on view %name?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה לשבור את הנעילה על ההיבט %name?

en: By breaking this lock, any unsaved changes made by !user will be lost!
he: שבירת הנעילה תגרום לכך ששינויים שלא נשמרו על ידי !user יאבדו!

en: Break lock
he: שבור נעילה

en: The lock has been broken and you may now edit this view.
he: הנעילה נשברה וכעת אתה יכול לערוך את ההיבט.

en: Edit view %view
he: ערוך את היבט %view

en: Enter the name to use for this view if it is different from the source view. Leave blank to use the name of the view.
he: הזן את שם ההיבט אם הוא שונה משם היבט המקור. השאר ריק על מנת להשתמש בשם ההיבט.

en: Paste view code here
he: הדבק את קוד ההיבט כאן

en: Unable to interpret view code.
he: לא ניתן לפענח את קוד ההיבט.

en: You are importing a view created in Views version 1. You may need to adjust some parameters to work correctly in version 2.
he: אתה מייבא היבט שנוצר בגרסה 1. יתכן ותצטרך לעדכן מספר פרמטרים על מנת שיפעל כהלכה בגרסה 2.

en: That view is not compatible with this version of Views.
he: היבט זה לא תואם את גירסת ההיבטים הזו.

en: A view by that name already exists; please choose a different name
he: כבר קיים היבט עם שם זה, בחר שם אחר.

en: Display plugin @plugin is not available.
he: Plugin התצוגה @plugin אינו זמין.

en: Style plugin @plugin is not available.
he: Plugin הסגנון @plugin אינו זמין.

en: Row plugin @plugin is not available.
he: Plugin לשורה @plugin לא זמין.

en: @type handler @table.@field is not available.
he: מטפל @table.@field מסוג @type לא זמין.

en: Unable to import view.
he: ייבוא ההיבט נכשל.

en: Unknown or missing table name
he: שם טבלה לא ידוע או חסר

en: Click on an item to edit that item's details.
he: לחץ על פריט לעריכת פרטי הפריט.

en: This view has a broken default display and cannot be used.
he: להיבט זה תצוגת ברירת מחדל שבורה ולכן לא ניתן להשתמש בו.

en: Export this view
he: יצא היבט זה

en: Create a copy of this view
he: צור עותק של היבט זה

en: View "@display"
he: צפה ב-@display

en: Go to the real page for this display
he: עבור לדף האמיתי לתצוגה זו

en: Invalid
he: לא חוקי

en: Error: Display @display refers to a plugin named '@plugin', but that plugin doesn't exist!
he: שגיאה: התצוגה @display מתייחסת ל-plugin בשם '@plugin', אך plugin זה אינו קיים!

en: Missing style plugin
he: חסר plugin סגנון

en: Change settings for this style
he: שנה הגדרות לסגנון זה

en: &nbsp; Style: !style
he: &nbsp; סגנון: !style

en: Invalid display id found while regenerating tabs
he: נמצא מזהה תצוגה לא חוקי בעת ייצור מחדש של לשוניות

en: Unable to initialize default display
he: אתחול תצוגת ברירת המחדל נכשלה

en: Add display
he: הוסף תצוגה

en: Remove display
he: הסר תצוגה

en: Restore display
he: שחזר תצוגה

en: View analysis
he: ניתוח היבט

en: View details
he: פרטי היבט

en: Configure @type
he: קבע תצורת @type

en: Rearrange @type
he: סדר מחדש את @type

en: Broken field @id
he: שדה שבור @id

en: There are no @types available to add.
he: אין @types זמינים להוספה.

en: Configure @type %item
he: קבע תצורת @type %item

en: Configure extra settings for @type %item
he: קבע הגדרות נוספות עבור @type %item

en: Change summary style for @type %item
he: שנה סגנון סיכום עבור @type %item

en: Internal error: broken plugin.
he: שגיאה פנימית: plugin שבור.

en: Configure summary style for @type %item
he: הגדר סגנון סיכום עבור @type %item

en: Clear Views' cache
he: נקה את מטמון ההיבטים

en: Add Views signature to all SQL queries
he: הוסף חותמת היבטים לכל שאילתות ה-SQL

en: Disable views data caching
he: השבת את הפעלת מטמון הנתונים של ההיבטים

en: Views caches data about tables, modules and views available, to increase performance. By checking this box, Views will skip this cache and always rebuild this data when needed. This can have a serious performance impact on your site.
he: היבטים מאחסנים במטמון מידע אודות טבלאות, מודולים והיבטים זמינים לצורך שיפור ביצועים. על-ידי סימון תיבת סימון זו, היבטים ידלגו על המטמון ותמיד יבנו מחדש את הנתונים להם הם זקוקים. יתכן ודבר זה ישפיע משמעותית על ביצועי האתר שלך.

en: Ignore missing advanced help module
he: התעלם מכך שמודול עזרה מתקדמת חסר

en: Views uses the advanced help module to provide help text; if this module is not present Views will complain, unless this setting is checked.
he: מודול ההיבטים משתמש במודול העזרה המתקדמת כדי לספק טקסט עזרה; אם מודול זה לא נמצא, מודול ההיבטים יתלונן אם לא תבחר הגדרה זו.

en: Show other queries run during render during live preview
he: הצג שאילתות אחרות שפועלות בעת עיבוד בזמן התצוגה מקדימה

en: Do not show hover links over views
he: אל תציג קישורי ריחוף מעל היבטים

en: To make it easier to administrate your views, Views provides 'hover' links to take you to the edit and export screen of a view whenever the view is used. This can be distracting on some themes, though; if it is problematic, you can turn it off here.
he: כדי להפוך את ניהול ההיבטים לקל יותר, ההיבטים מאפשרים קישורי ריחוף כדי להוביל אותך למסך העריכה והייצוא של היבט בכל פעם שמשתמשים בהיבט. בעיצובים מסוימים דבר זה יכול להסיח את הדעת ולכן אם יש בכך בעיה, ניתן לבטל אפשרות זו כאן.

en: Enable views performance statistics via the Devel module
he: אפשר סטטיסטיקות ביצועי היבטים בעזרת מודול Devel

en: Check this to enable some Views query and performance statistics <em>if Devel is installed</em>.
he: בחר להפעלת מספר סטטיסטיקות שאילתות וביצועים להיבטים ביצועים<em>אם Devel מותקן</em>.

en: Disable javascript with Views
he: השבת את Javascript עם היבטים

en: Page region to output performance statistics
he: אזור בדף לפלט סטטיסטיקות ביצועים

en: Label for "Any" value on optional single-select exposed filters
he: תווית לערך "כל אחד" במסננים חשופים אופציונליים מסוג בחירה בודדת

en: Error: missing @component
he: שגיאה: @component חסרה

en: Server reports invalid input error.
he: השרת מדווח על שגיאת קלט לא חוקי.

en: This view has only a default display and therefore will not be placed anywhere on your site; perhaps you want to add a page or a block display.
he: להיבט זה יש רק תצוגת ברירת מחדל ולכן הוא לא יוצג בשום מקום באתר שלך; יתכן ותרצה להוסיף דף או תצוגת בלוק.

en: There are no Views 1 views stored in the database to convert.
he: אין במסד הנתונים היבטים להמרה מגרסה 1 של מודול היבטים.

en: Converted
he: מומרים

en: Unable to find view.
he: היבט לא נמצא.

en: Unable to convert view.
he: המרת ההיבט נכשלה.

en: The view has been deleted
he: ההיבט נמחק

en: Handler @handler include tried to loop infinitely!
he: קובץ ה-include של המטפל @handler גרם ללולאה אינסופית!

en: Reduce duplicates
he: צמצם כפילויות

en: Default settings for this view.
he: הגדרות ברירת מחדל להיבט זה.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
he: הצג את ההיבט כדף על כתובת URL וקישורי תפריט.

en: Display the view as a block.
he: הצג את ההיבט כבלוק

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
he: נוספו קבצים מצורפים לתצוגות אחרות כדי לקבבל ריבוי היבטים בתוך אותו היבט.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
he: הצג את ההיבט כהזנה, למשל הזנת RSS.

en: Displays rows one after another.
he: מציג שורות אחת אחרי השניה.

en: HTML List
he: רישמת HTML

en: Displays rows as an HTML list.
he: הצג שורות כרשימת HTML.

en: Displays rows in a grid.
he: מציג שורות ברשת.

en: Displays rows in a table.
he: מציג שורות בטבלה.

en: Displays the default summary as a list.
he: מציג את סיכום ברירת המחדל כרשימה.

en: Displays the summary unformatted, with option for one after another or inline.
he: מציג את הסיכום בצורה לא מעוצבת, עם אפשרות לאחד אחרי השני או מוטבעים.

en: Generates an RSS feed from a view.
he: מייצר הזנת RSS מהיבט.

en: Displays the fields with an optional template.
he: מציג את השדות עם תבנית אופציונלית

en: Fixed entry
he: כניסה קבועה

en: Will be available to all users.
he: יהיה שמין לכל המשתמשים.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
he: גישה תוענק למשתמשים עם אחד או יותר מהתפקידים המצויינים.

en: No caching of Views data.
he: אין מטמון לנתוני היבטים.

en: Time-based
he: מבוס זמן

en: set_display() called with invalid display id @display.
he: set_display() נקראה עם מזהה תצוגה לא חוקי @display.

en: sort criteria
he: קריטריונים לסידור

en: Sort criterion
he: קריטריון לסידור

en: sort criterion
he: קריטריון לסידור

en: filter
he: סינון

en: jQuery UI Tabs: Not enough arguments to add tab.
he: לשוניות ממשק משתמש jQuery: אין מספיק ארגומנטים להוספה ללשונית.

en: The title of the aggregator item.
he: כותרת פריט הצובר.

en: The link to the original source URL of the item.
he: הקישור לכתובת ה-URL המקורית של הפריט.

en: The author of the original imported item.
he: מחבר הפריט המיובא המקורי.

en: The actual content of the imported item.
he: תוכן הפריט המיובא.

en: The date the original feed item was posted. (With some feeds, this will be the date it was imported.)
he: התאריך בו פורסם פריט ההזנה המקורי. (בחלק מההזנות, יהיה זה התאריך בו הוא יובא.)

en: Feed ID
he: מזהה הזנה

en: The unique ID of the aggregator feed.
he: המזהה הייחודי של הזנת הצובר.

en: The title of the aggregator feed.
he: כותרת הזנת הצובר.

en: The link to the source URL of the feed.
he: הקישור לכתובת ה-URL של מקור ההזנה.

en: The date the feed was last checked for new content.
he: התאריך האחרון בו ההזנה נבדקה עבור תוכן חדש.

en: The description of the aggregator feed.
he: תאור הזנת הצובר.

en: The date of the most recent new content onf the feed.
he: התאריך של התוכן האחרון החדש ביותר בהזנה.

en: The unique ID of the aggregator category.
he: המזהה הייחודי של סיווג הצובר.

en: The title of the aggregator category.
he: כותרת סיווג הצובר.

en: The book the node is in.
he: הספר בו נמצא פריט התוכן.

en: The weight of the book page.
he: משקל דף הספר.

en: The depth of the book page in the hierarchy; top level books have a depth of 1.
he: עומק דף הספר בהיררכייה; לספרי הרמה העליונה יש עומק של 1.

en: The parent book node.
he: פריט התוכן של ספר האב.

en: The title of the comment.
he: כותרת ההערה

en: The text of the comment.
he: תוכן ההערה

en: The comment ID of the field
he: מזהה התגובה של השדה

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
he: שם מחבר התגובה. ניתן לעבדו לקשר לדף הבית של המשתמש.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
he: כתובת האתר של מחבר התגובה. ניתן לעבד כקישור. יהיה ריק אם המחבר הינו משתמש רשום.

en: Post date
he: תאריך פירסום

en: Date and time of when the comment was posted.
he: תאריך ושעת פרסום התגובה.

en: Whether or not the comment is currently in moderation.
he: האם התגובה נמצאת כרגע בהנחייה.

en: Provide a simple link to view the comment.
he: ספק קישור פשוט לצפייה בתגובה.

en: Provide a simple link to edit the comment.
he: ספק קישור פשוט לעריכת התגובה.

en: Provide a simple link to delete the comment.
he: ספק קישור פשוט למחיקת התגובה.

en: The node the comment is a reply to.
he: פריט התוכן שהתגובה היא מענה אליו.

en: The User ID of the comment's author.
he: מזהה המשתמש של מחבר התגובה.

en: Parent CID
he: CID אב

en: The Comment ID of the parent comment.
he: מזהה התגובה של תגובת האב.

en: Last comment time
he: זמן התגובה האחרונה

en: Date and time of when the last comment was posted.
he: התאריך והשעה בהן התגובה האחרונה פורסמה.

en: Last comment author
he: מחבר התגובה האחרונה

en: The name of the author of the last posted comment.
he: שם מחבר התגובה האחרונה שפורסמה.

en: Comment count
he: מספר התגובות

en: The number of comments a node has.
he: מספר התגובות של פריט תוכן.

en: Updated/commented date
he: תאריך מעודכן או תאריך התגובה

en: The most recent of last comment posted or node updated time.
he: האחרון מבין תגובה אחרונה שפורסמה או זמן עדכון פריט תוכן.

en: The number of new comments on the node.
he: מס' הערות חדשות בדף.

en: Comment status
he: מצב הערה

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
he: האם ניתן לרשום תגובות לפריט התוכן או לא.

en: User posted or commented
he: המשתמש פרסם או הגיב

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
he: הצג פריטי תוכן רק אם המשתמש פרסום אותם או הגיב עליהם.

en: Display the comment with standard comment view.
he: הצג את התגובה בהיבט תגובה רגיל.

en: Display the comment as RSS.
he: הצג את התגובה כ-RSS

en: Link to contact page
he: קישור לדף יצירת קשר

en: Provide a simple link to the user contact page.
he: ספק קישור פשוט לדף יצירת הקשר עם המשתמש.

en: Locale source
he: מקור האזור

en: A source string for translation, in English or the default site language.
he: מחרוזת מקור לתרגום, באנגלית או בשפת ברירת המחדל של האתר.

en: The ID of the source string.
he: מזהה מחרוזת המקור.

en: A description of the location or context of the string.
he: תאור המיקום או הקשר המחרוזת.

en: The group the translation is in.
he: הקבוצה בה נמצא התרגום.

en: The full original string.
he: המחרוזת המקורית המלאה.

en: The version of Drupal core that this string is for.
he: גירסת ליבת דרופל שעבורה מחרוזת זו.

en: Provide a simple link to edit the translations.
he: ספק קישור פשוט לעריכת התרגומים.

en: Locale target
he: יעד האזור

en: The full translation string.
he: מחרוזת התרגום המלאה.

en: The language this translation is in.
he: שפת תרגום זה.

en: The ID of the parent translation.
he: מזהה תרגום האב.

en: Whether or not the translation is plural.
he: האם התרגום הוא ברבים או לא.

en: The title of the node.
he: כותרת העמוד

en: The date the node was posted.
he: התאריך בו פורסם פריט התוכן.

en: The type of a node (for example, "blog entry", "forum post", "story", etc).
he: סוג פריט התוכן (לדוגמה, "רישום בלוג", "פרסום בפורום", "סיפור", וכד').

en: Whether or not the node is published.
he: האם פריט התוכן מפורסם או לא.

en: Published or admin
he: מפורסם או מנהל

en: Filters out unpublished nodes if the current user cannot view them.
he: במידה והמשתמש הנוכחי לא יכול לצפות בהם, מסנן החוצה פריטי תוכן שלא פורסמו.

en: Whether or not the node is promoted to the front page.
he: האם פריט התוכן מקודם לדף הראשי או לא.

en: Whether or not the node is moderated.
he: האם פריט התוכן מונחה או לא.

en: Whether or not the node is sticky.
he: האם פריט התוכן דביק או לא.

en: Provide a simple link to the node.
he: ספק קישור פשוט לפריט התוכן.

en: Provide a simple link to edit the node.
he: ספק קישור פשוט לעריכת פריט התוכן.

en: Provide a simple link to delete the node.
he: ספק קישור פשוט למחיקת פריט התוכן.

en: In the form of CCYYMMDD.
he: בצורת CCYYMMDD.

en: Created year + month
he: חודש + שנת יצירה

en: In the form of YYYYMM.
he: בצורה YYYYMM.

en: Created year
he: שנת יצירה

en: In the form of YYYY.
he: בתצורה YYYY.

en: Created month
he: חודש יצירה

en: In the form of MM (01 - 12).
he: במבנה של MM (01 - 12).

en: Created day
he: יום יצירה

en: In the form of DD (01 - 31).
he: במבנה DD (01 - 31).

en: Created week
he: שבוע יצירה

en: Updated year + month
he: חודש + שנת עידכון

en: Updated year
he: שנת עידכון

en: Updated month
he: חודש עידכון

en: Updated day
he: יום עידכון

en: Updated week
he: שבוע  עידכון

en: Node revision
he: מהדורת פריט תוכן

en: Node revisions are a history of changes to nodes.
he: מהדורות פריטי תוכן הינן היסטוריית שינויים בפריטי תוכן.

en: The stored teaser field. This may not be valid or useful data on all node types.
he: שדה הטיזר השמור. יתכן ואיננו בעל תוכן חוקי או שימושי עבור כל סוגי פריטי התוכן.

en: The revision ID of the node revision.
he: מזהה המהדורה של מהדורת פריט התוכן.

en: The log message entered when the revision was created.
he: הודעת היומן שהוזנה כאשר המהדורה נוצרה.

en: The date the node revision was created.
he: תאיריך יצירת מהדורת פריט התוכן.

en: Input format id
he: מזהה תבנית קלט

en: The numeric input format of the node revision. !default means the default input format.
he: תבנית הקלט המספרית למהדורת פריט התוכן. !default פירושו ברירת המחדל של תבנית הקלט.

en: The name of the input format of the node revision.
he: שם תבנית הקלט של מהדורת פריט התוכן.

en: Revert link
he: שחזר קישור

en: Provide a simple link to revert to the revision.
he: ספק קישור פשוט לחזרה למהדורה.

en: Provide a simple link to delete the node revision.
he: ספק קישור פשוט למחיקת מהדורת פריט התוכן.

en: Filter by access.
he: סנן לפי גישה.

en: Filter for nodes by view access. <strong>Not necessary if you are using node as your base table.</strong>
he: סנן םריטי תוכן לפי גישה להיבט. <strong>לא נחוץ כאשר אתה משתמש בפריט התוכן כטבלת הבסיס.</strong>

en: Has new content
he: יש תוכן חדש

en: Show a marker if the node has new or updated content.
he: הצג סימון אם יש תוכן חדש או מעודכן לפריט התוכן.

en: Show only nodes that have new content.
he: מציג רק פריטי תוכן בעלי תוכן חדש.

en: Node ID from URL
he: מזהה פריט תוכן מכתובת URL

en: Display %display has no access control but does not contain a filter for published nodes.
he: לתצוגה %display אין בקרת גישה אך גם אינה מכילה מסנן לפריטי תוכן מפורסמים.

en: Poll
he: סקר

en: Whether the poll is open for voting.
he: האם הסקר פתוח להצבעה.

en: Profile textfield
he: שדה טקסט לפרופיל

en: Profile textarea
he: איזור הטקסט של הפרופיל

en: Profile checkbox
he: תיבת סימון של הפרופיל

en: Profile URL
he: כתובת URL של הפרופיל

en: Profile selection
he: בחירת פרופיל

en: Profile date %field-name.
he: תאריך פרופיל %field-name.

en: The score of the search item. This will not be used if the search filter is not also present.
he: הציון של פריט החיפוש. לא ילקח בחשבון אם לא נוכח גם מסנן חיפוש.

en: Links from
he: קישורים מ

en: Other nodes that are linked from the node.
he: פריטי תוכן אחקים המקושרים לפריט התוכן.

en: Links to
he: קישורים ל

en: Other nodes that link to the node.
he: דפים אחרים המקושרים לדף

en: Search Terms
he: מונחים לחיפוש

en: The terms to search for.
he: המונחים לחיפוש בשבילם.

en: Node statistics
he: סטטיסטיקת פריט תוכן

en: Total views
he: סך ההיבטים

en: The total number of times the node has been viewed.
he: סך כל מספר הפעמים שפריט התוכן נצפה.

en: Views today
he: צפיות היום

en: The total number of times the node has been viewed today.
he: סך כל הפעמים שפריט התוכן נצפה היום.

en: Most recent view
he: ההיבט החדש ביותר

en: The most recent time the node has been viewed.
he: הפעם האחרונה שפריט התוכן נצפה.

en: Stores site access information.
he: מאחסן מידע גישה לאתר.

en: Browser session ID of user that visited page.
he: מזהה ההפעלה של הדפדפן של המשתמש שביקר באתר.

en: Title of page visited.
he: כותרת הדף שביקרו בו.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
he: נתיב פנימי לדף שביקרו בו (יחסית לבסיס של גרופל).

en: Referrer URI.
he: כתובת ה-URL של המפנה.

en: Hostname of user that visited the page.
he: שם מחשב מארח של המשתמש שביקר בדף.

en: The user who visited the site.
he: המשתמש שביקר באתר זה

en: Time in milliseconds that the page took to load.
he: זמן טעינת דף במילישניות.

en: Timestamp of when the page was visited.
he: חותמת הזמן של מועד הביקור בדף.

en: Files maintained by Drupal and various modules.
he: קבצים מנוהלים ע"י דרופל ומודולים שונים

en: The ID of the file.
he: מזהה הקובץ.

en: The name of the file.
he: שם הקובץ.

en: The path of the file.
he: נתיב הקובץ.

en: The mime type of the file.
he: סוג mime של הקובץ.

en: The status of the file.
he: סטטוס הקובץ.

en: The date the file was uploaded.
he: התאריך בו הועלה הקובץ.

en: Taxonomy terms are attached to nodes.
he: מושגי טקסונומיה מקושרים לפריטי מידע.

en: Taxonomy terms. Note that using this can cause duplicate nodes to appear in views; you must add filters to reduce the result set.
he: מונחי טקסונומיה. שים לב כי השימוש יכול לגרום להופעה כפולה של פריטי תוכן בהיבטים; עליך להוסיף מסננים כדי לצמצם את קבוצת התוצאה.

en: Taxonomy term name.
he: שם מושג הטקסונומיה.

en: The term weight field
he: שדה המשקל של המושג

en: The description associated with a taxonomy term.
he: התאור המשוייך למושג טקסונומיה.

en: Filter the results of "Taxonomy: Term" to a particular vocabulary.
he: סנן את תוצאות "טקסונומיה: מושג" לאוצר מילים ספציפי.

en: All terms
he: כל המונחים

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
he: הצג את כל מושגי הטקסונומיה הקשורים לפריט תוכן, מתוך מאוצרות המילים המצוינות.

en: The parent term of the term.
he: מושג האב של המושג.

en: Term synonym
he: מילה נרדפת למושג

en: Term synonyms may be used to find terms by alternate names.
he: ניתן להשתמש במילה נרדפת למושג כדי למצוא מושגים באמצעות שמות חלופיים.

en: Term ID (with depth)
he: מזהה מושג (עם עומק)

en: The depth filter is more complex, so provides fewer options.
he: מסנן העומק מורכב יותר ולכן מספק פחות אפשרויות.

en: Term ID depth modifier
he: משנה עומק מזהה מושג

en: Node translation
he: תרגום פריט תוכן

en: Translation set node ID
he: מזהה פריט התוכן של מערכת התרגום

en: The ID of the translation set the content belongs to.
he: מזהה מערכת התרגום אליה שייך התוכן.

en: Source translation
he: מקור לתירגום

en: The source that this content was translated from.
he: המקור שתוכן זה תורגם ממנו.

en: Versions of content in different languages.
he: התוכן בשפות שונות.

en: Nodes that are either untranslated or are the original versions of a translation set.
he: פריטי תוכן שאינם מתורגמים או שהם הגירסאות המקוריות של מערכת תרגום.

en: Child translation
he: תרגום בן

en: Nodes that are translations of a source translation.
he: פריטי תוכן שהם תרגום של תרגום מקור.

en: The translation status of the node--whether or not the translation needs to be updated.
he: מצב תרגום פריט התוכן - האם יש צורך לעדכן את התרגום או לא.

en: Outdated
he: מיושן

en: upload
he: העלאה

en: The description of the uploaded file.
he: תיאור הקובץ שהועלה.

en: Listed
he: רשום

en: Whether or not the file is marked to be listed.
he: האם הקובץ מסומן לתצוגה או לא.

en: Has attached files
he: יש קבצים מצורפים

en: Only display items with attached files. This can cause duplicates if there are multiple attached files.
he: הצג רק פריטים עם קבצים מצורפים. עלול לגרום לכפילויות אם יש קבצים מצורפים מרובים.

en: The user ID
he: מזהה המשתמש

en: The user or author name.
he: משתמש או שם כותב

en: Email address for a given user. This field is normally not shown to users, so be cautious when using it.
he: כתובות דוא"ל של משתמש נתון. שדה זה בדרך כלל לא מוצג למשתמשים, לכן יש להזהר בשימוש בו.

en: Language of the user
he: שפת המשתמש

en: The user's picture, if allowed.
he: תמונת המשתמש, אם מותר.

en: The date the user was created.
he: תאריך יצירת המשתמש.

en: The user's last access date.
he: תאריך הגישה האחרון של המשתמש.

en: The user's last login date.
he: תאריך הכניסה האחרונה של המשתמש.

en: Whether a user is active or blocked.
he: האם משתשמש פעיל או חסום.

en: The user's signature.
he: חתימת המשץמש.

en: Provide a simple link to edit the user.
he: ספק קישור פשוט לעריכת המשתמש.

en: Provide a simple link to delete the user.
he: ספק קישור פשוט למחיקת המשתמש.

en: Roles that a user belongs to.
he: תפקידים אליהם שייך מתמש.

en: User ID from URL
he: מזהה משתמש מכתובת URL

en: User ID from logged in user
he: מזהה משתמש מהמשתמש המחובר

en: Randomize the display order.
he: צור סדר תצוגה אקראי.

en: Allow an argument to be ignored. The query will not be altered by this argument.
he: אפשר התעלמות מארגומנט. השאילתה לא תושפע מארגומנט זה.

en: Provide custom text or link.
he: ספק טקסט או קישור מותאמים אישית.

en: View result counter
he: צפה במונה התוצאות

en: Displays the actual position of the view result
he: מציג את המיקום האמיתי של תוצאת ההיבט

en: Link this field to its aggregator category page
he: קשר שדה זה לדף סיווג הצובר שלו

en: No user
he: אין משתמש

en: Link this field to its comment
he: קשר שדה זה לתגובה שלו

en: Show teaser-style link
he: הצג קישור בסגנון טיזר

en: Link this field to new comments
he: קשר שדה זה לתגובות חדשות

en: Type of link
he: סוג קישור

en: contact
he: צור קשר

en: Contact %user
he: צור קשר עם %user

en: Unknown group
he: קבוצה בלתי ידועה

en: Unknown language
he: שפה לא מוכרת

en: Current user's language
he: שפת המשתמש הנוכחי

en: Default site language
he: שפת ברירת המחדל של האתר

en: No language
he: אין שפה

en: Current installed version
he: גירסה נוכחית מותקנת

en: Unknown node type
he: סוג פריט תוכן לא מוכר

en: Check for new comments as well
he: בדוק האם יש גם תגובות חדשות

en: If you wish to validate for specific node types, check them; if none are checked, all nodes will pass.
he: אם ברצונך לאמת סוגי פריטי תוכן מסוימים, בחר אותם; אם אין אף אחד בחור, כל פריטי התוכן יעברו בהצלחה.

en: Validate user has access to the node
he: ודא כי יש למשתמש גישה לפריט התוכן

en: Node IDs separated by , or +
he: מזהים של פריטי תוכן מופרדים על-ידי , או +

en: Build mode
he: מצב בנייה

en: Display node comments
he: הצג תגובות לפריט התוכן

en: No alternate
he: אין חלופה

en: Alternative sort
he: מיון חלופי

en: If no search is performed and this field does not appear, pick an alternative default table sort field.
he: אם לא מבוצע חיפוש ושדה זה לא מופיעף בחר שדה ברירת מחדל חלופי למיון טבלה.

en: Alternate sort order
he: סדר מיון חלופי

en: On empty input
he: בקלט ריק

en: Show None
he: הסתר הכל

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
he: חפש את אחד משני המושגים בעזרת<strong>OR</strong> באותיות רישיות. לדוגמה, <strong>cats OR dogs</strong>.

en: Display score
he: הצג ציון

en: Link this field to download the file
he: קשר שדה זה כדי להוריד את הקובץ

en: Set the breadcrumb for the term parents
he: הגדר את שביל הניווט להורי המושג

en: If selected, the breadcrumb trail will include all parent terms, each one linking to this view. Note that this only works if just one term was received.
he: אם נבחר, שביל הניווט יכלול את כל מושגי האבות כאשר כל אחד מהם יקושר להיבט זה. שים לב כי דבר זה יעבוד רק אם התקבל מושג אחד.

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
he: העומק יתאים פריטי תוכן המתוייגים עם מושגים בהיררכייה. לדוגמה, אם יש לך את המושג "פירות" ומושג ילד "תפוח" בעל עומק 1 ומעלה, אז סינון עבור המושג "פירות" ישאיר פריטי תוכן המתוייגים כ-"תפוח" בנוסף ל-"פירות". אם שלילי, אז ההיפך הוא נכון; חיפוש "תפוח" יחזיר גם פריטי תוכן המתוייגים כ-"פירות" אם העומק הוא 1- או פחות.

en: Allow multiple terms per argument
he: אפשר ריבוי מושגים לארגומנט

en: No vocabulary
he: אין אוצר מילים

en: Link this field to its taxonomy term page
he: קשר שדה זה לדף מושג הטקסונומיה שלו

en: Link this field to its term page
he: קשר שדה זה לדף המושג שלו

en: Limit terms by vocabulary
he: הגבל מושגים לפי אוצר מילים

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
he: בחר את אוצר המילים עבורו תציג מונחים באפשרויות הרגילות.

en: Dropdown
he: נפתח

en: Show hierarchy in dropdown
he: הצג היררכיה ברשימה נפתחת

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
he: נבחר אוצר מילים לא חוקי. אנא שנה אותו באפשרויות.

en: Select terms from vocabulary @voc
he: בחר מושגים מאוצר מילים @voc

en: Select terms
he: בחר מושגים

en: Term IDs separated by , or +
he: מזהי מושגים מופרדים על ידי , או +

en: Term name or synonym
he: שם או שם נרדף למושג

en: Term name/synonym converted to Term ID
he: שם מושג או המילה הנרדפת שלו הומרו למזהה מושג

en: Transform dashes in URL to spaces in term name arguments
he: המר מקפים בכתובות URL ברווחים בארגומנטים של שמות מושגים

en: Include untranslated nodes
he: כלול פרטי תוכן לר מתורגמים

en: Current language
he: שפה נוכחית

en: Translation option
he: אפשרות תרגום

en: To the user
he: למשתמש

en: With a mailto:
he: עם 'שלח אל':

en: Is the logged in user
he: הוא המשתמש שבפנים

en: Usernames
he: שמות משתמש

en: Enter a comma separated list of user names.
he: הזן רשימת שמות משתמש מופרדת בפסיקים.

en: Also look for a node and use the node author
he: בנוסף, חפש פריט תוכן והשתמש במחבר של פריט התוכן

en: Type of user argument to allow
he: סוג ארגומנט משתמש שצריך לאפשר

en: Only allow numeric UIDs
he: אפשר רק מזהיי משתמש מספריים

en: Only allow string usernames
he: אפשר רק שמות משתמש שהן מחרוזות

en: Allow both numeric UIDs and string usernames
he: אפשר גם UID נומריים וגם שמות משתמש במחרוזות

en: Restrict user based on role
he: הגבל משתמש לפי תפקיד

en: Restrict to the selected roles
he: הגבל לתפקידים הבחורים

en: If no roles are selected, users from any role will be allowed.
he: אם לא נבחרו תפקידים, תהיה הרשאה למשתמשים מכל תפקיד.

en: Unrestricted
he: בלתי מוגבל

en: No role(s) selected
he: לא נבחרו תפקידים

en: Multiple roles
he: תפקידים מרובים

en: Only the checked roles will be able to access this display. Note that users with "access all views" can see any view, regardless of role.
he: רק התפקידים המסומנים יוכלו לגשת לתצוגה. שים לב כי משתמשים בעלי "גישה לכל ההיבטים" יוכלו לראות כל היבט, ללא קשר לתפקיד.

en: You must select at least one role if type is "by role"
he: אם הסוג הוא "לפי תפקיד, יש לבחור לפחות תפקיד אחד.

en: Note: you do not have permission to modify this. If you change the default argument type, this setting will be lost and you will NOT be able to get it back.
he: הערה: אין לך הרשאה לשנות זאת. אם תשנה את סוג הארדומנט, הגדרה זו תאבד ולא תוכל לשחזר אותה.

en: PHP argument code
he: קוד ארגומנט PHP

en: Enter PHP code that returns a value to use for this argument. Do not use &lt;?php ?&gt;. You must return only a single value for just this argument.
he: לשימוש בארגומנט זה הזן קוד PHP המחזיר ערך. אל תשתמש ב-&lt;?php ?&gt;. עליך להחזיר רק ערך יחיד עבור ארגומנט זה.

en: PHP validate code
he: קוד PHP לאימות

en: Enter PHP code that returns TRUE or FALSE. No return is the same as FALSE, so be SURE to return something if you do not want to declare the argument invalid. Do not use &lt;?php ?&gt;. The argument to validate will be "$argument" and the view will be "$view". You may change the argument by setting "$handler->argument".
he: הזן קוד PHP המחזיר TRUE או FALSE. אי החזרת ערך דינה כ-FALSE, לכן אם אינך רוצה שהארגומנט יהיה בלתי חוקי, הקפד להחזיר ערך. אל תשתמש ב-&lt;?php ?&gt;. הארגומנט לאימות יהיה "$argument" וההיבט יהיה "$view". ניתן לשנוץ את הארגומנט על ידי הגדרת "$handler->argument".

en: Never cache
he: לעולם אל תשתמש במטמון

en: Query results
he: תוצאות שאילתה

en: The length of time raw query results should be cached.
he: משך הזמן שיש לשמור תוצאות גולמיות של שאילתה במטמון.

en: Rendered output
he: פלט מעובד

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
he: משך הזמן שיש לשמור פלט HTML מעובד במטמון.

en: Broken field
he: שדה שבור

en: Change the name of this display.
he: שנה את שם תצוגה זו.

en: Change the title that this display will use.
he: שנה את הכותרת שתשמש בתצוגה זו.

en: Change the style plugin.
he: שנה את Plugin הסגנון.

en: Row style
he: סגנון שורה

en: Change the row plugin.
he: שנה את plugin השורה.

en: Use AJAX
he: השתמש ב-AJAX

en: Change whether or not this display will use AJAX.
he: שנה האם תצוגה זו תשתמש ב-AJAX או לא.

en: Mini
he: מיני

en: Items per page
he: מספר פריטים בעמוד

en: Change how many items to display.
he: שנה את מספר הפריטים לתצוגה.

en: Specify whether this display will provide a "more" link.
he: ציין האם תצוגה זו תספק קישור 'עוד'.

en: Display only distinct items, without duplicates.
he: הצג פריטים רק פעם אחת, ללא כפילויות.

en: Specify access control type for this display.
he: ציין סוג בקרת גישה לתצוגה זו.

en: Change settings for this access type.
he: שנה הגדרות לסוג גישה זה.

en: Specify caching type for this display.
he: ציין מטמון עבור תצוגה זו.

en: Change settings for this caching type.
he: שנה הגדרות לסוג מטמון זה.

en: Link display
he: תצוגת קישור

en: Specify which display this display will link to.
he: ציין לאיזו תצוגה תקושר תצוגה זו.

en: Exposed form in block
he: טופס חשוף בבלוק

en: Allow the exposed form to appear in a block instead of the view.
he: אפשר לטופס החשוף להופיע בבלוק במקום בהיבט.

en: Unknown/missing format
he: תבנית לא מוכרת/חסרה

en: Change this display's !name.
he: שנה שם תצוגה זו.

en: Get information on how to theme this display
he: קבל מידע לגבי אופן עיצוב תצוגה זו

en: The name of this display
he: שם תצוגה זו

en: This title will appear only in the administrative interface for the View.
he: כותרת זו תופיע רק בממשק הניהול של ההיבט.

en: The title of this view
he: כותרת הקשר זה

en: This title will be displayed with the view, wherever titles are normally displayed; i.e, as the page title, block title, etc.
he: כותרת זו תוצג עם ההיבט בכל מקום בו בדרך כלל מוצגות כותרות: כלומר ככותרת הדף, הבלוק וכד'.

en: Use AJAX when available to load this view
he: לטעינת היבט זה, השתמש ב-AJAX כאשר הוא זמין

en: Use a pager for this view
he: השתמש בביפר להיבט זה

en: Mini pager
he: מיני ביפר

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
he: מספר הפריטים לתצוגה בדף. הזן 0 כדי שלא תהיה מגבלה.

en: The number of items to skip. For example, if this field is 3, the first 3 items will be skipped and not displayed. Offset can not be used if items to display is 0; instead use a very large number there.
he: מספר הפריטים שיש לדלג עליהם. לדוגמה, אם יש בשדה 3, שלושת הפריטים הראשונים לא יוצגו. לא ניתן להשתמש בהיסט אם מספר הפריטים לתצוגה הוא 0; במקרה זה יש להשתמש במספר גדול מאוד.

en: Add a more link to the bottom of the display.
he: וסף קישור 'עוד' בתחתית התצוגה.

en: Create more link
he: צור קישור 'עוד'

en: Text to use for the more link.
he: טקסט לשימוש בקישור 'עוד'.

en: The text to display for the more link.
he: הטקסט לתצוגה עבור הקישור עוד.

en: Access restrictions
he: הגבלות גישה

en: You may also adjust the !settings for the currently selected style by clicking on the icon.
he: ניתן לכוון אתה- !settings עבור הסגנון הנוכחי על ידי לחיצה על הסמל.

en: Access options
he: אפשרויות גישה

en: Caching options
he: אפשרויות מטמון

en: Display even if view has no result
he: הצג גם אם להיבט אין תוצאה

en: Text to display beneath the view. May contain an explanation or links or whatever you like. Optional.
he: טקסט לתצוגה מתחת להיבט. יכול להכיל הסבר או קישורים או כל דבר אחר. אופציונלי.

en: Text to display if the view has no results. Optional.
he: הטקסט לתצוגה כאשר אין להיבט תוצאות. אופציונלי.

en: How should this view be styled
he: כיצד לעצב היבט זה.

en: If the style you choose has settings, be sure to click the settings button that will appear next to it in the View summary.
he: אם לסגנון שבחרת יש הגדרות, הקפד ללחוץ על לחצן ההגדרות שיופיע לידו בתקציר ההיבט.

en: Style options
he: אפשרויות סגנון

en: Row style options
he: אפשרויות סגנון שורה

en: How should each row in this view be styled
he: כיצד לסגנן כלשורה בהיבט זה

en: You may also adjust the !settings for the currently selected row style by clicking on the icon.
he: ניתן לכוון גם את ה-!settings עבור סגנון השורה הבחור כעת על ידי לחיצה על הסמל.

en: Which display to use for path
he: באיזה תצוגה להשתמש עבור הנתיב

en: Display output
he: הצג פלט

en: Alternative display output
he: תצוגת םלט חלופית

en: Alternative style
he: סגנון חלופי

en: Row style output
he: פלט סגנון שורה

en: Alternative row style
he: סגנון שורה חלופי

en: Field @field (ID: @id)
he: שדה @field (מזהה: @id)

en: This section lists all possible templates for the display plugin and for the style plugins, ordered roughly from the least specific to the most specific. The active template for each plugin -- which is the most specific template found on the system -- is highlighted in bold.
he: Nקטע זה מציג את כל התבניות האפשרויות עבור plugin התצוגה ו-Plugin הסגנון כאשר הם מסודרים פחות או יותר מהכללי ביותר ועד הספציפי ביותר. העיצוב הפעיל לכל plugin - שהוא הספציפי ביותר שנמצא במערכת - מודגש.

en: Change theme
he: שנה עיצוב

en: Rescan template files
he: סרוק מחדש את קובצי התבנית

en: <strong>Important!</strong> When adding, removing, or renaming template files, it is necessary to make Drupal aware of the changes by making it rescan the files on your system. By clicking this button you clear Drupal's theme registry and thereby trigger this rescanning process. The highlighted templates above will then reflect the new state of your system.
he: <strong>חשוב!</strong> כאשר מוסיפים, מסירים או משנים שמות של קובצי תבנית, יש לגרום לדרופל להכיר בשינויים על ידי סריקה מחדש של הקבצים במערכת שלך. לחיצה על לחצן זה תמחוק את ה-theme registry של דרופל וכך תגרום להתרחשות תהליך הסריקה מחדש. לאחר מכן התבניות המודגשות שלעיל תשקפנה את המצב החדש של המערכת שלך.

en: Theming information (display)
he: ערכת נושא (תצוגה)

en: Back to !info.
he: חזרה ל-!info.

en: theming information
he: מידע ערכת נושא

en: This display has no theming information
he: לתצוגה זו אין מידע ערכת נושא

en: This is the default theme template used for this display.
he: זוהי ברירת המחדל לתבנית העיצוב המשמשת תצוגה זו.

en: This is an alternative template for this display.
he: זוהי תבנית חלופית לתצוגה זו.

en: Theming information (style)
he: מידע ערכת נושא (סגנון)

en: This display has no style theming information
he: לתצוגה זו אין מידע ערכת נושא

en: This is the default theme template used for this style.
he: זוהי תבנית עיצוב ברירת המחדל המשמשת לסגנון זה.

en: This is an alternative template for this style.
he: זוהי תבנית חלופית לסגנון זה.

en: Theming information (row style)
he: מידע ערכת נושא (סגנון שורה)

en: This display has no row style theming information
he: לתצוגה זו אין מידע ערכת נושא עבור סגנון שורה

en: This is the default theme template used for this row style.
he: זוהי תבנית עיצוב ברירת המחדל המשמשת סגנון שורה זה.

en: This is an alternative template for this row style.
he: זוהי תבנית חלופית לסגנון שורה זה.

en: Put the exposed form in a block
he: שים את הטופס החשוף בבלוק.

en: File found in folder @template-path
he: קובץ נמצא בתיקייה @template-path

en: (File not found, in folder @template-path)
he: (קובץ לא נמצא בתיקייה @template-path)

en: Status: using default values.
he: סטטוס: משתמש בערכי ברירת מחדל.

en: Update default display
he: עדכן תצוגת ברירת מחדל

en: Status: using overridden values.
he: סטטוס: משתמש בערכים שנדרסו.

en: Display "@display" uses a path but the path is undefined.
he: התצוגה "@display" משתמשת בנתיב, אך הנתיב איננו מוגדר.

en: Display "@display" has an invalid style plugin.
he: לתצוגה "@display" יש plugin סגנון לא חוקי.

en: Exposed form: @view-@display_id
he: טופס חשוף: @view-@display_id

en: Attachment settings
he: הגדרות קבצים מצורפים

en: Inherit arguments
he: תירש ארגומנטים

en: Inherit exposed filters
he: תירש מסננים חשופים

en: Multiple displays
he: ריבוי תצוגות

en: Should this display inherit its arguments from the parent display to which it is attached?
he: האם על תצוגה זו לרשת את הארגומנטים שלה מתצוגת האב אליה היא מצורפת?

en: Should this display inherit its exposed filter values from the parent display to which it is attached?
he: האם על תצוגה זו לרשת את ערכי המסנן החשוף שלה מתצוגת האב אליה היא קשורה?

en: Attach before or after the parent display?
he: צרף לפני או אחרי תצוגת האב?

en: Block admin description
he: תאור בלוק הניהול

en: Block caching type
he: סוג מטמון לבלוק

en: Using the site name
he: שימוש בשם האתר

en: Use the site name for the title
he: השתמש בשם האתר לכותרת

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
he: סמל ההזנה יהיה זמין רק לתצוגות הנבחרות.

en: This view will be displayed by visiting this path on your site. It is recommended that the path be something like "path/%/%/feed" or "path/%/%/rss.xml", putting one % in the path for each argument you have defined in the view.
he: היבט זה יוצג על-ידי ביקור בנתיב זה באתר שלך. מומלץ כי הנתיב יהיה מהצורה"path/%/%/feed" או "path/%/%/rss.xml", כאשר יש בנתיב % אחד עבור כל ארגומנט שהגדרת בהיבט.

en: No menu
he: אין תפריט

en: Normal: @title
he: רגיל: @title

en: Tab: @title
he: לשונית: @title

en: Change settings for the parent menu
he: שנה הגדרות לתפריט אב

en: The menu path or URL of this view
he: נתיב התפריט או כתובת ה-URL של היבט זה

en: This view will be displayed by visiting this path on your site. You may use "%" in your URL to represent values that will be used for arguments: For example, "node/%/feed".
he: היבט זה יוצג כשתבקר בנתיב זה באתר שלך. ניתן להשתמש ב-"%" בכתובת ה-URL שלך לייצוג ערכים שישמשו כארגומנטים: למשל, "node/%/feed".

en: Menu item entry
he: כניסת פריט תפריט

en: No menu entry
he: אין כניסת תפריט

en: Normal menu entry
he: הזנת תפריט רגילה

en: Menu tab
he: לשונית תפריט

en: Default menu tab
he: ברירת המחדל ללשונית תפריט

en: If set to normal or tab, enter the text to use for the menu item.
he: אם נקבע ללשונית או רגיל, הזן את הטקסט לשימוש בפריט התפריט.

en: Warning: Changing this item's menu will not work reliably in Drupal 6.4 or earlier. Please upgrade your copy of Drupal at !url.
he: אזהרה: שינוי תפריט פריט זה לא יעבוד באופן מהימן בגרסת דרופל 6.4 ומטה. שדרג את עותק דרופל שלך בכתובת !url.

en: Insert item into an available menu.
he: הכנס פריט לתפריט זמין.

en: Menu selection requires the activation of menu module.
he: בחירת תפריט מחייבת הפעלת מודול התפריט.

en: The lower the weight the higher/further left it will appear.
he: ככל שהמשקל נמוך יותר כך הוא יופיע יותר לשמאל.

en: Default tab options
he: אפשרויות ברירת המחדל של לשונית

en: When providing a menu item as a tab, Drupal needs to know what the parent menu item of that tab will be. Sometimes the parent will already exist, but other times you will need to have one created. The path of a parent item will always be the same path with the last part left off. i.e, if the path to this view is <em>foo/bar/baz</em>, the parent path would be <em>foo/bar</em>.
he: כשמספקים פריט תפריט כלשונית, דרופל צריכה  לדעת מהו פריט תפריט האב של לשונית זו. לפעמים האב כבר קיים, אך במקרים אחרים יהי צורך ביצירתו. נתיב פריט האב יהיה תמיד אותו הנתיב ללא חלקו האחרון. לדוגמא, אם הנתיב להיבט זה הוא <em>foo/bar/baz</em>, נתיב האב יהיה <em>foo/bar</em>.

en: Already exists
he: כבר קיים

en: If creating a parent menu item, enter the title of the item.
he: אם אתה יוצר פריט תפריט אב, הזן את כותרת הפריט.

en: If creating a parent menu item, enter the description of the item.
he: אם אתה יוצר פריט אב, הזן את תאור הפריט.

en: If the parent menu item is a tab, enter the weight of the tab. The lower the number, the more to the left it will be.
he: אם פריט תפריט האב הינו לשונית, הזן את משקל הלשונית. ככל שהמספר נמוך יותר, כך היא תהיה יותר לשמאל.

en: "$arg" is no longer supported. Use % instead.
he: "$arg" לא נתמך יותר. השתמש ב-% במקומו.

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
he: לא ניתן להשתמש ב-"%" לסגמנט הראשון של נתיב.

en: Views cannot create normal menu items for paths with a % in them.
he: היבטים לא יכולים לייצר פריטי תפריט רגילים עבור פריטים עם נתיבים הכוללים %.

en: A display whose path ends with a % cannot be a tab.
he: תצוגה שהנתיב שלה מסתיים ב % לא יכולה להיות לשונית.

en: Title is required for this menu type.
he: כותרת נחוצה עבור סוג תפריט זה.

en: Display @display is set to use a menu but the menu title is not set.
he: תצוגה @display מוגדרת להשתמש בתפריט אך כותרת התפריט טרם הוגדרה.

en: Display @display is set to use a parent menu but the parent menu title is not set.
he: התצוגה @display מוגדרת להשתמש בתפריט אב אך כותרת תפריט אב לא מוגדרת.

en: Inline fields
he: שדות מוטבעים

en: Inline fields will be displayed next to each other rather than one after another.
he: שדות מוטבעים יוצגו אחד ליד השני במקום אחד לאחר השני.

en: The separator may be placed between inline fields to keep them from squishing up next to each other. You can use HTML in this field.
he: ניתן למקם את המפריד בין שדות מוטבעים כדי למנוע מהם להצטופף אחד ליד השני. ניתן להשתמש ב-HTML בשדה זה.

en: Grouping field
he: שגה קיבוץ

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
he: ישנה אפשרות לציין שדה שישמש לקיבוץ רשומות. השאר ריק כדי לא לקבץ.

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
he: הסגנון @style מחייב סגנון שורה אבל plugin השורה לא חוקי.

en: Use the site mission for the description
he: השתמש ביעוד האתר לתאור

en: RSS description
he: תיאור RSS

en: This will appear in the RSS feed itself.
he: יופיע בהזנת ה-RSS עצמה.

en: Display record count with link
he: הצג מספר רשומות עם קישור

en: Override number of items to display
he: גרוס את מספר הפריטים לתצוגה

en: Display items inline
he: הצג פריטים בתוך השורה

en: You need at least one field before you can configure your table settings
he: יש צורך בשדה אחד לפחות לפני שניתן להגדיר את תצורת הטבלה

en: Override normal sorting if click sorting is used
he: דרוס מיון רגיל אם נעשה שימוש במיון לפי לחיצות

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
he: הזן כותרות טבלה 'דביקות' בסגנון דרופל (Javascript)

en: (Sticky header effects will not be active for preview below, only on live output.)
he: (כותרות דביקות לא יהיו פעילות בתצוגה המקדימה שלהלן, אלא רק בפלט חי.)

en: If a default sort order is selected, what order should it use by default.
he: אם נבחר מיון ברירת מחדל, מהו הסדר שיש להשתמש בו.

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
he: שים שדות בעמודות; ניתן לשים מספר שדות באותה עמודה. במקרה כזה המפריד שבעמודה ישמש להפרדת השדות. סמן את תיבת הסימון כדי שהעמודה תוכל להיות ממויינת על-ידי לחיצה, וסמן את כפתור הרדיו של מיון ברירת המחדל כדי לקבוע איזו עמודה תמויין כברירת מחדל, אם בכלל. ניתן לשלוט על סדר העמודות ותוויות השדות במקטע השדות.

en: The style selected does not utilize fields.
he: הסגנון הנבחר לא משתמש בשדות.

en: None defined
he: לא הוגדרו

en: This view is being edited by user !user, and is therefore locked from editing by others. This lock is !age old. Click here to <a href="!break">break this lock</a>.
he: היבט זה נעול על ידי המשתמש !user, ולכן לא ניתן לעריכה על ידי משתמשים אחרים. הנעילה מלפני !age. לחת כאן ל-<a href="!break">שבירת נעילה זו</a>.

en: New view
he: היבט חדש

en: Changed view
he: ההיבט שונה

en: View %name, displaying items of type <strong>@base</strong>.
he: צפה ב-%name, תוך הצגת פריטים מסוג <strong>@base</strong>.

en: Live preview
he: תצוגה מקדימה חיה

en: <em>@type</em> @base view: <strong>@view</strong>
he: <em>@type</em> @base היבט: <strong>@view</strong>

en: Title: @title
he: כותרת: @title

en: @current of @max
he: @current מתןך @max

en: There are no views to be exported at this time.
he: אין היבטים לייצוא במועד זה.

en: Show only these tags
he: הצג רק תגיות אלו

en: Put this in @module.info in your modules/@module directory
he: שים זאת בקובץ @module.info בספרייה modules/@module

en: Put this in @module.module in your modules/@module directory
he: שים זאת בקובץ @module.module בסיפרייה modules/@module

en: Put this in @module.views_default.inc in your modules/@module directory or modules/@module/includes directory
he: שים את זה בקובץ @module.views_default.inc בספרייה modules/@module שלך או בספרייה modules/@module/includes

en: use views exporter
he: השתמש במייצא היבטים

en: Bulk export
he: יצוא צובר

en: Views exporter
he: מייצא היבטים

en: Allows exporting multiple views at once.
he: מאפשר ייצוא היבטים מרובים בבת אחת.

en: Compare
he: השווה

en: Contact form
he: טופס יצירת קשר

en: The permissions of directory %directory have been changed to make it writable.
he: ההרשאות של הספרייה %directory שונו כדי לאפשר כתיבה אליה.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
he: על שם המכונה להיות מורכב רק מאותיות קטנות, ספרות וקווים תחתיים.

en: Search form
he: טופס חיפוש

en: Date and time lookup
he: חיפוש תאריך ושעה

en: Translation settings
he: הגדרות תרגום

en: File extension
he: סיומת הקובץ

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
he: %name: כותרת לא מתאימה. בדוק את בחירתך

en: Alternate Text
he: טקסט חילופי

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
he: הכותרת הזו מופיעה כ tooltip לעיני המשתמשים כאשר מרחפים עם העכבר מעל התמונה.

en: Progress indicator
he: מציין התקדמות

en: Bar with progress meter
he: סרגל עם מד התקדמות

en: Allowed Extensions: %ext
he: סיומות מאופשרות: %ext

en: Maximum Filesize: %size
he: גודל קובץ מקסימלי: %size

en: Images larger than @max_size pixels will be scaled
he: תמונות במידות שמעל  @max_size פיקסלים,יוקטנו בהתאם.

en: Enabled (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)
he: מופעל  (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)

en: Upload progress
he: התקדמות טעינה

en: Hours: h
he: שעות: h

en: Minutes: mm
he: דקות: mm

en: Seconds: ss
he: שניות: ss

en: Total seconds
he: סה"כ שניות

en: Import date of the feed item, as a Unix timestamp.
he: תאריך יבוא לפריט הזנה, כחותמת זמן Unix.

en: %name: the value may be no smaller than %min.
he: %name: על הערך להיות לא קטן מ-%min.

en: %name: the value may be no larger than %max.
he: %שם: הערך לא יכול להיות גדול מ-%max.

en: %name: found no valid user with that name.
he: %name: לא נמצא משתמש חוקי בשם זה.

en: No info
he: אין מידע

en: Update and return
he: עדכון וחזרה

en: In code
he: בקוד

en: Add variant
he: הוספת וריאנט

en: Create variant
he: יצירת וריאנט

en: Import variant
he: ייבוא וריאנט

en: Node being viewed
he: פריט תוכן נצפה

en: Import page
he: יבא דף

en: Form settings
he: הגדרות טופס

en: Type of group.
he: סוג הקבוצה.

en: No custom formats configured. Please <a href="@link">add</a> some.
he: לא הוגדרו תבניות מותאמות אישית. יש <a href="@link">להוסיף</a> כמה.

en: Format string
he: מחרוזת התבנית

en: A user-defined date format. See the <a href="@url">PHP manual</a> for available options. This format is currently set to display as <span>%date</span>.
he: תבנית תאריך מוגדרת משתמש. ראה <a href="@url">חוברת הדרכה PHP </a> לאפשרויות זמינות. תבנית זו מוגדרת כרגע לתצוגה כ-<span>%date</span>.

en: This format already exists.  Please enter a unique format string.
he: התבנית כבר קיימת. הזן מחרוזת תבנית ייחודית.

en: Are you sure you want to remove the format %format?
he: האם אתב בטוח שאתה רוצה להסיר את התבנית %format?

en: Removed date format %format.
he: תבנית תאריך %format הוסר.

en: Are you sure you want to remove the format type %format?
he: האם אתב בטוח שאתה רוצה להסיר את סוג התבנית %format?

en: Removed date format type %format.
he: סוג תבנית תאריך %format הוסר.

en: !type date format
he: תבנית תאריך !type

en: Field %field has errors.
he: יש שגיאות בשדה %field.

en: %title is invalid.
he: %title אינה חוקית.

en: HTTP Request Error importing %filename: @error
he: שגיאה בבקשת HTTP ביבוא %filename: @error

en: Failed to open file: %filename
he: נכשל בפתיחת קובץ: %filename.

en: Invalid calendar file: %filename
he: קובץ לוח שנה לא חוקי: %filename

en: Invalid calendar file.
he: קובץ לוח שנה לא חוקי.

en: !day-name Sunday|Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday
he: !day-name ראשון|שני|שלישי|רביעי|חמישי|שישי|שבת

en: !day-abbreviation Sun|Mon|Tue|Wed|Thu|Fri|Sat
he: !day-abbreviation א|ב|ג|ד|ה|ו|ש

en: !day-abbreviation S|M|T|W|T|F|S
he: !day-abbreviation א|ב|ג|ד|ה|ו|ש

en: !day-abbreviation SU|MO|TU|WE|TH|FR|SA
he: !day-abbreviation א|ב|ג|ד|ה|ו|ש

en: !datetime Year|Month|Day|Week|Hour|Minute|Second|All Day|All day
he: !datetime שנה|חודש|יום|שבוע|שעה|דקה|שניה|כל היום|כל היום

en: !datetime_plural Years|Months|Days|Weeks|Hours|Minutes|Seconds
he: !datetime_plural שנים|חודשים|ימים|שבועות|שעות|דקות|שניות

en: !date_order Every|First|Second|Third|Fourth|Fifth
he: !date_order כל|ראשון|שני|שלישי|רביעי|חמישי

en: !date_order |Last|Next to last|Third from last|Fourth from last|Fifth from last
he: !date_order |אחרון|לפני אחרון|שלישי מהסוף|רביעי מהסוף|חמישי מהסוף

en: !date_nav Prev|Next|Today
he: !date_nav קודם|הבא|היום

en: !month-name |January|February|March|April|May|June|July|August|September|October|November|December
he: !month-name |ינואר|פברואר|מרץ|אפריל|מאי|יוני|יולי|אוגוסט|ספטמבר|אוקטובר|נובמבר|דצמבר

en: !month-abbreviation |Jan|Feb|Mar|Apr|May|Jun|Jul|Aug|Sep|Oct|Nov|Dec
he: !month-abbreviation |ינו|פבר|מרץ|אפר|מאי|יונ|יול|אוג|ספט|אוק|נוב|דצמ

en: Allow users to configure date formats
he: אפשר למשתמשים לקבוע תצורת תבניות תאריך

en: Custom formats
he: תבניות מותאמות אישית

en: Allow users to configure custom date formats.
he: אפשר למשתמשים לקבוע תצורת תבניות תאריך מותאמות אישית.

en: Add format
he: הוסף תבנית

en: Allow users to add additional date formats.
he: אפשר למשתמשים להוסיף תבניות תאריך נוספות.

en: Delete date format
he: מחק תבנית תאריך

en: Allow users to delete a configured date format.
he: אפשר למשתמשים למחוק תבנית תאריך שתצורתה נקבעה.

en: Delete date format type
he: מחק סוג תבנית תאריך

en: Allow users to delete a configured date format type.
he: אפשר למשתמשים למחוק סוג תבנית תאריך מותאם אישית.

en: Per-user timezone name.
he: שם אזור זמן לכל משתמש.

en: date module cannot be updated until after Views has been updated. Please return to <a href="@update-php">update.php</a> and run the remaining updates.
he: אין אפשרות לעדכן את המודול date עד שהמודול Views מעודכן. אנא חזור אל <a href="@update-php">update.php</a> והפעל את העדכונים הנותרים.

en: date.module has updates, but cannot be updated until views.module is updated first.
he: ישנם עדכונים עבור date.module, אך ראשית יש לעדכן את views.module.

en: The Date API module requires the <a href="@link">Date PHP4 module</a> for PHP versions less than 5.2.
he: מודול תאריך ה-API זקוק ל-<a href="@link">מודול תאריך PHP4</a> לגרסאות PHP הנמוכות מ-5.2.

en: The custom value for a Relative default should be something that describes a time by reference to the current day using strtotime, like '+90 days' (90 days from the day the field is created) or '+1 Saturday' (the next Saturday). See !strtotime for more details.
he: ערך מותאם אישית עבור ערך יחסי צריך להיות משהו המתאר זמן על ידי התייחסות ליום הנוכחי תוך שימוש ב-strtotime, כגון '+90 ימים' (90 ימים מיום יצירת השדה) או '+1 שבת' (שבת הבאה). ראה !strtotime לפרטים נוספים.

en: Custom input format
he: תבנית קלט מותאמת אישית

en: Select a default format type to be used for the date display. Visit the <a href="@date-time-page">Date and time date format page</a> to add and edit format types.
he: בחר ברירת מחדל לתצוגת תאריך. בקר ב-<a href="@date-time-page">דף תבנית תאריך ושעה</a> כדי להוסיף ולערוך סוגי תבניות.

en: Changing the %name setting after data has been created could result in the loss of data!
he: שינוי הגדרת ה-%name אחרי יצירת נתונים עלולה לגרום לאיבוד נתונים!

en: Display From and To dates
he: הצג 'מתאריך' ו-'עד תאריך'

en: Display From date only
he: הצג רק 'מתאריך'

en: Display To date only
he: הצג רק 'עד תאריך'

en: ending on @count
he: מסתיים ב-@count

en: Display repeat rule
he: הצג חוק חזרה

en: Hide repeat rule
he: הסתר חוק חזרה

en: A 'From date' date is required for field %field %delta.
he: 'מתאריך' דרוש עבור שדה %field %delta.

en: A 'To date' is required for field %field %delta.
he: 'עד תאריך' דרוש לשדה %field %delta.

en: @field_name From date value #@delta
he: @field_name ערך 'מתאריך' #@delta

en: @field_name To date value #@delta
he: @field_name לערך תאריך #@delta

en: @field_name From date
he: @field_name 'מתאריך'

en: @field_name To date
he: @field_name 'עד תאריך'

en: The From date is invalid.
he: 'מתאריך' אינו חוקי.

en: The To date is invalid.
he: 'עד תאריך' אינו חוקי.

en: There are errors in @field_name value #@delta:
he: ישנן שגיאות בערך של @field_name #@delta:

en: There are errors in @field_name:
he: ישנן שגיאות ב-@field_name:

en: If unchecked, each item in the field will create a new row, which may appear to cause duplicates. This setting is not compatible with click-sorting in table displays.
he: אם לא נבחר, כל פריט בשגה ייצור שורה חדשה, מה שיראה כאילו ישנן כפילויות. הגדרה זו לא תואמת למיון-לחיצות בתצוגות טבלאיות.

en: Select List with Repeat options
he: רשימת בחירה עם אפשרויות חזרה

en: Text Field with Repeat options
he: שדה טקסט עם אפשרויות חזרה

en: Text Field with Date Pop-up calendar
he: שדה טקסט עם לוח שנה קופץ

en: Complete documentation for the Date and Date API modules is available at <a href="@link">http://drupal.org/node/92460</a>.
he: תעוד מלא עבור מודולי תאריכים ו-API לתאריכים נמצא ב-<a href="@link">http://drupal.org/node/92460</a>.

en: Add format type
he: הוסף סוג תבנית

en: The human-readable name for this format type.
he: שם ממשק המשתמש עבור סוג תבנית זה.

en: The machine-readable name of this format type. <br>This name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores and must be unique.
he: שם המכונה של סוג תבנית זה. <br>שם זה יכול להיות מורכב רק מאותיות קטנות, ספרות וקווים תחתיים ועלי להיות ייחודי.

en: The format type must contain only alphanumeric characters and underscores.
he: סוג התבנית יכול לכלול רק תווים אלפא-נומריים וקווים תחתונים.

en: This format type already exists.  Please enter a unique type.
he: סוג תבנית זה כבר קיים. הוסף סוג ייחודי.

en: view date repeats
he: צפה בחזרות התאריך

en: All repeating date fields have been updated to use the new repeating widgets.
he: כל שדות התאריך החוזרים עודכנו ומשתמשים כעת ברכיבים הגרפיים החוזרים החדשים.

en: Some updates are still pending. Please return to <a href="@update-php">update.php</a> and run the remaining updates.
he: יש עדיין עדכונים ממתינים. חזור ל-<a href="@update-php">update.php</a> והרץ את העדכונים הנותרים.

en: Time with timezone
he: זמן עם אזור זמן

en: Field %field formats were converted to custom formats.
he: תבניות של שדה %field הוסבו לתבניות מותאמות אישית.

en: The old format type %from_format for field %field was converted to the new format type %to_format.
he: סוג התבנית הישן %from_format עבור שדה %field הומר לסוג התבנית החדש new%to_format.

en: The display settings for field %field in content type %type_name were updated.
he: הגדרות התצוגה לשדה %field בסוג תוכן %type_name עודכנו.

en: Date format settings for %language_name
he: הגדרות תבניתתאריך עבור %language_name

en: Locale date settings
he: הגדרות תאריך האזור

en: Configure date formats for each locale
he: הגדרת תבניות תאריך לכל אזור

en: Date Locale
he: אזור התאריך

en: Allows the site admin to configure multiple formats for date/time display to tailor dates for a specific locale or audience.
he: מאפשר למנהל האתר להגדיר תבניות מרובות עבור תצוגת תאריך/זמן, כדי להתאים תאריכים לאזור או קהל מסויימים.

en: Field %field is required.
he: נדרש שדה %required.

en: Field %field is invalid.
he: שדה %field אינו חוקי.

en: Current exceptions
he: יוצאים מן הכלל נוכחיים

en: The Date Timezone module requires you to <a href="@link">set the site timezone name</a>.
he: מודול תאריך ואזור זמן מחייב <a href="@link">הגדרת שם אזור הזמן של האתר</a>.

en: Select your current local time. If in doubt, choose the timezone that is closest to your location which has the same rules for daylight saving time. Dates and times throughout this site will be displayed using this time zone.
he: בחר את ברירת המחדל לאזור הזמן של האתר. במקרה של ספק, בחר אזור זמן הקרוב ביותר למיקום שלך שיש לו את אותם חוקי שעון קיץ. תאריכים ושעות באתר יוצגו באזור זמן זה.

en: Tools for creating and importing dates and calendars.
he: כלים ליצירה ויבוא של תאריכים ולוחות שנה.

en: The following modules are required for the wizard to work:
he: על מנת שהאשף חעבוד, נחוצים המודולים הבאים:

en: Dates and calendars can be complicated to set up. The !date_wizard makes it easy to create a simple date content type and related calendar.
he: הגדרת תארירכים ולוחות שנה עשוייה להיות מסובכת. ה-!date_wizard מפשט את תהליך יצירת סוג תוכן מסוג תאריך ואת לוח השנה הקשור אליו.

en: Date wizard
he: אשף תאריך

en: The calendar %view is a default calendar created for the content type %type_name.
he: לוח השנה %view הוא לוח שנה ברירת מחדל שנוצר עבור סוג פריט התוכן %type_name.

en: remove !view
he: הסר !view

en: Are you sure you want to remove the view %view?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה להסיר את ההיבט %view?

en: Removed calendar %calendar.
he: לוח השנה %calendar הוסר.

en: Content type name
he: שם סוג תוכן

en: Machine-readable name. Allowed values: (a-z, 0-9, _). If this is not an existing content type, the content type will be created.
he: שם מכונה. ערכים מותרים: (a-z, 0-9, _). אם סוג התוכן לא קיים, הוא יווצר.

en: Content type label
he: תווית סוג התוכן

en: The human-readable name for this content type. Only needed when creating a new content type.
he: שם ממשק המשתמש עבור סוג תוכן זה. נחוץ רק ביצירת סוג תוכן חדש.

en: A date content type that is linked to a Views calendar.
he: סוג תוכן תאריך המקושר ללוח שנה של היבט.

en: Content type description
he: תאור סוג התוכן

en: Date field name
he: שם שדה התאריך

en: Machine-readable name. Allowed values: (a-z, 0-9, _) Must not be an existing field name.
he: שם מכונה. ערכים מותרים: (a-z, 0-9, _) אסור שיהיה שם של שדה קיים.

en: Date field label
he: תגית שדה תאריך

en: The human-readable label for this field.
he: תווית ממשק המשתמש עבור שדה זה.

en: Date widget type
he: רכיב גרפי מסוג תאריך

en: Show repeating date options
he: הצג אפשרויות תאריך חוזר

en: Date field type
he: סוג שדה תאריך

en: The recommend type is Datetime, except for historical dates or dates with only year or month granularity. Older or incomplete dates should use the Date type (an ISO date).
he: הסוג נמומלץ הינו Datetime, למעט תאריכים הסטוריים או תאריכים בעלי גרעיניות של חודש ושנה בלבד. תאריכים ישנים יותר או תאריכים לא שלמים צריכים להשתמש בסוג נתונים Date (תאריך מסוג ISO).

en: Date timezone handling
he: ניהול אזורי זמן של תאריכים

en: Timezone handling should be set to 'none' for granularity without time elements.
he: ניהול אזורי זמן צריך להיות 'ללא' עבור גרעיניות שאינה כוללת רכיבי זמן.

en: Create a calendar for this date field
he: צור לוח שנה לשדה תאריך זה

en: Add calendar blocks to the current theme
he: הוסף בלוקים של לוח שנה לעיצוב הנוכחי

en: Location field name
he: שם שדה מיקום

en: Turn on signup
he: הפעל signup

en: This content type name already exists, adding new field to existing content type.
he: שם סוג תוכן זה כבר קיים, מוסיף את השדה החדש לסוג התוכן הקיים.

en: This field name already exists.
he: שם שדה זה כבר קיים.

en: Timezone handling must be none for granularity without time.
he: ניהול אזורי סמן צריך להיות 'ללא' עבור גרעיניות 'ללא זמן'.

en: Change the calendar as needed and save the view.
he: שנה את לוח השנה כנדרש ושמור את ההיבט.

en: Date Repeat
he: חזרה על התאריך

en: Parser iCal
he: מנתח iCal

en: Feed API Node
he: פריט תוכן של API הזנה

en: Feed API Mapper
he: ממפה API הזנה

en: Use <a href="@link">Feed API</a> to import ical dates into nodes.
he: השתמש ב-<a href="@link">Feed API</a> לייבוא תאריכי ical לפריטי תוכן.

en: See complete instructions on how to do it in the <a href="@link">Advanced help</a>.
he: ראה הוראות מפורטות כיצד לעשות זאת ב-<a href="@link">עזרה מתקדמת</a>.

en: Enable the <a href="http://drupal.org/project/advanced_help">Advanced help module</a> for more instructions.
he: לפרטים נוספים, הפעל את <a href="http://drupal.org/project/advanced_help">מודול עזרה מתקדמת</a>.

en: Original Node ID
he: המזהה של פריט התוכן המקורי

en: New Node ID
he: מזהה פריט תוכן חדש

en: !type: %title has been created.
he: !type: %title נוצר.

en: !type: %title has been updated.
he: !type: %title עודכן.

en: Date Tools
he: כלי תאריך

en: Tools to import and auto-create dates and calendars.
he: כלים לייבוא ויצירה אוטומטית של תאריכים ולוחות שנה.

en: Easy creation of date content types and calendars.
he: יצירה קלה של סוגי תוכן תאריכי ולוחות שנה.

en: iCal import
he: יבוא iCal

en: Event import
he: יבוא אירוע

en: Remove calendar
he: הסר לוח שנה

en: Date browser
he: דפדפן תאריכים

en: Date back/next navigation to attach to other displays. Requires the Date argument.
he: ניווט קדימה/אחורה בתאריכים להצמדה לתצוגות אחרות. דורש ארגומנט תאריך.

en: Date browser style
he: סגנון דפדפן התאריכים

en: Creates back/next navigation.
he: יוצר ניווט הקודם/הבא.

en: Date (!base_table)
he: תאריך (!base_table)

en: Filter any Views !base_table date field by a date argument, using any common ISO date/period format (i.e. YYYY, YYYY-MM, YYYY-MM-DD, YYYY-W99, YYYY-MM-DD--P3M, P90D, etc).
he: סנן תאריכי שדות !base_table היבטים באמצעות ארגומנט תאריך, המשתמש בכל תבנית תאריך/תקופה ISO נפוץ (לדוגמהYYYY, YYYY-MM, YYYY-MM-DD, YYYY-W99, YYYY-MM-DD--P3M, P90D, וכד').

en: Filter any Views !base_table date field.
he: סנן כל שדה תאריך !base_table של היבט.

en: Select the type of date value to be used in defaults, summaries, and navigation. For example, a granularity of 'month' will set the default date to the current month, summarize by month in summary views, and link to the next and previous month when using date navigation.
he: בחר את סוג ערך התאריך שישמש בברירות מחדל, סיכומים וניווט. לדוגמה, גרעיניות של חודש תגדיר את ברירת המחדל להיותצ החודש הנוכחי, תסכם לפי חודש בסיכומי היבטים ותקשר לחודש הקודם והבא בניווטי תאריכים.

en: You must select at least one date field for this argument.
he: עליך לבחור לפחות שדה תאריך אחד לארגומנט זה.

en: Choose the form element to use for date selection.
he: בחר את רכיה הטופס שישמש לבחירת תאריך.

en: Absolute value
he: ערך מוחלט

en: Relative value
he: ערך יחסי

en: Relative values will be used if no date is set above. Use 'now' to default to the current date at runtime or add modifiers like 'now +1 day'. The To date default value is used when the operator is set to 'between' or 'not between'.
he: אם לא הוגדר למעלה תאריך, יתבצע שימוש בערכים יחסיים. השתמש ב'now' כדי שברירת המחדל בזמן ריצה תהיה התאריך הנוכחי, או הוסף משנים כגון 'now +1 day'. ערך ברירת המחדל של תאריך 'עד ל' משמש כאשר האופרטור מוגדר להיות 'בין' או 'לא בין'.

en: If the filter is exposed, these values will be used to set the inital value of the exposed filter. Leave both date and default values blank to start with no value in the exposed filter.
he: אם המסנן חשוף, הערכים הללו ישמשו בתור ערך ברירת המחדל של המסנן החשוף. השאר את שני התאריכים וברירות המחדל לריק בכדי לא לקבוע ערך במסנן החשוף.

en: The %style cannot use more than one Date: Date argument.
he: ה-%style לא יכול להשתמש ביותר מתאריך אחד: ארגומנט תאריך.

en: The %style requires the Date: Date argument be set to default to the current date.
he: ה-%style דורש שארגומנט התאריך יקבע לתאריך הנוכחי.

en: The %style requires the Date: Date argument.
he: ל-%style דרוש תאריך: ארגומנט תאריך.

en: Navigate to previous year
he: נווט לשנה קודמות

en: Navigate to next year
he: נווט לשנה הבאה

en: Navigate to previous month
he: נווט לחודש הקודם

en: Navigate to next month
he: נווט לחודש הבא

en: Navigate to previous week
he: נווט לשבוע קודם

en: Navigate to next week
he: נווט לשבוע הבא

en: Navigate to previous day
he: נווט ליום הקודם

en: Navigate to next day
he: נווט ליום הבא

en: View full page month
he: צפה בחודש דף מלא

en: Menu module form.
he: טופס מודול תפריטים

en: Book module form.
he: טופס מודול ספרים.

en: Poll module title.
he: כותרת מודול הסקר.

en: Poll module choices.
he: אפשרויות מודול הסקרים.

en: Poll module settings.
he: הגדרות מודול הסקרים.

en: Upload module form.
he: טופס העלאת מודול.

en: !module.module has updates but cannot be updated because content.module is not enabled.<br />If and when content.module is enabled, you will need to re-run the update script. You will continue to see this message until the module is enabled and updates are run.
he: יש עדכונים עבור מודול !module אך לא ניתן לעדכן אותו כיוון ש-content.module לא מופעל.<br />אם וכאשר content.module יופעל, תצטריך להריץ מחדש את script העדכון. מסר זה ימשיך להופיע את שהמודול יופעל והעדכונים יותקנו.

en: CCK - No Views integration
he: CCK - אין שילוב היבטים

en: manage fields
he: נהל את השדות

en: » Add a new content type
he: » הוסף סוג תוכן חדש

en: @field_name (Locked)
he: @field_name (נעול)

en: This content type has inactive fields. Inactive fields are not included in lists of available fields until their modules are enabled.
he: יש שדות לא פעילים לסוג תוכן זה. שדות לא פעילים אינם נכללים ברשימת השדות הזמינים עד להפעלת המודולים שלהם.

en: !field (!field_name) is an inactive !field_type field that uses a !widget_type widget.
he: !field (!field_name) הינו שדה לא פעיל מסוג !field_type המשתמש ברכיב גרפי !widget_type.

en: - Select a field type -
he: - בחר סוג שדה -

en: - Select a widget -
he: - בחר רכיב גרפי -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
he: שם שדה (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
he: סוג נתונים לאחסון.

en: Form element to edit the data.
he: רכיב טופס לעריכת הנתונים.

en: - Select an existing field -
he: - בחר שדה קיים -

en: Field to share
he: שדה לשיתוף

en: Group name (a-z, 0-9, _)
he: שם קבוצה (a-z, 0-9, _)

en: Add new field: you need to provide a label.
he: הוסף שדה חדש: יש לספק תווית.

en: Add new field: you need to provide a field name.
he: הוסף שדה חדש: עליך לספק שם שדה.

en: Add new field: the field name %field_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
he: הוסף שדה חדש: %field_name לא חוקי. השם יכול להיות מורכב רק מאותיות קטנות, ספרות וקווים תחתיים.

en: Add new field: the field name %field_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'field_' prefix.
he: הוסף שדה חדש: שם השדה %field_name ארוך מדי. שם השדה מוגבל ל-32 תווים, כולל הקידומת 'field_'.

en: Add new field: the name 'field_instance' is a reserved name.
he: הוסף שדה חדש: השם 'field_instance' הינו שם שמור.

en: Add new field: the field name %field_name already exists.
he: הוסף שדה חדש: שם השדה %field_name כבר קיים.

en: Add new field: you need to select a field type.
he: הוסף שדה חדש: עליך לבחור סוג שדה.

en: Add new field: you need to select a widget.
he: הוסף שדה חדש: עליך לבחור רכיב גרפי.

en: Add new field: invalid widget.
he: הוסף שדה חדש: רכיב גרפי לא חוקי.

en: Add existing field: you need to provide a label.
he: הוסף שדה קיים: עליך להוסיף תווית.

en: Add existing field: you need to select a field.
he: הוסף שדה קיים: עליך לבחור שדה.

en: Add existing field: you need to select a widget.
he: הוסף שדה קיים: עליך לבחור רכיב גרפי.

en: Add existing field: invalid widget.
he: הוסף שדה קיים: רכיב גרפי לא חוקי.

en: The field %label cannot be added to a content type because it is locked.
he: לא ניתן להוסיף את השדה %label לסוג תוכן מפני שהוא נעול.

en: There are no fields configured for this content type. You can add new fields on the <a href="@link">Manage fields</a> page.
he: לא מוגדרים שדות לסוג תוכן זה. ניתן להוסיף שדות חדשים בדף<a href="@link">נהל שדות</a>.

en: Edit basic information
he: עריכת מידע בסיסי

en: The machine-readable name of the field. This name cannot be changed.
he: שם המכונה של השדה. לא ניתן לשנות שם זה.

en: A human-readable name to be used as the label for this field in the %type content type.
he: שם ממשק משתמש שישמש כתווית עבור שדה זה בסוג התוכן %type.

en: The type of data you would like to store in the database with this field. This option cannot be changed.
he: סוג הנתונים אותו תרצה לאחסן במסד הנתונים עם שדה זה. אפשרות זו לא ניתנת לשינוי.

en: The type of form element you would like to present to the user when creating this field in the %type content type.
he: סוג רכיב הטופס אותו תרצה להציג למשתמש בעת יצירת שדה זה בסוג התוכן %type.

en: Updated basic settings for field %label.
he: עודכנו ההגדרות הבסיסיות עבור שדה %label.

en: There was a problem updating the basic settings for field %label.
he: ארעה תקלה בעדכון ההגדרות בהסיסיות של שדה %label.

en: This field is <strong>locked</strong> and cannot be removed.
he: שדה זה <strong>נעול</strong> ולא ניתן להסירו.

en: The field %field is locked and cannot be edited.
he: השדה %field נעול ולא ניתן לערוך אותו.

en: %type basic information
he: מידע בסיסי עבור %information

en: Maximum number of values users can enter for this field.
he: מספר ערכים מירבי שמשתמש יכול להזין בשדה זה.

en: 'Unlimited' will provide an 'Add more' button so the users can add as many values as they like.
he: בחירת 'ללא הגבלה' תספק לחצן 'הוספת עוד' כך שהמשתמשים יוכלו להוסיף כמה ערכים שירצו.

en: The PHP code for 'default value' returned @value, which is invalid.
he: קוד ה-PHP עבור 'ברירת מחדל' החזיר @value, שהוא ערך לא חוקי.

en: %name must be an integer.
he: %name חייב להיות מספר שלם.

en: %name must be a positive integer.
he: %name חייב להיות מספר שלם חיובי.

en: %name must be a number.
he: %name חייב להיות מספר.

en: You should make sure that the used field exists in the given content type.
he: עליך לודא שהשדה שבשימוש קיים עבור סוג התוכן הנתון.

en: Advanced: Specify the fields value with PHP code
he: מתקדם: ציין את ערכי השדות עם קוד PHP

en: You have to return the default value in the expected format.
he: עליך להחזיר את ערך ברירת המחדל בתבנית הצפוייה.

en: Populate @node's field '@field'
he: אכלס את השדה '@field'של @node

en: Field has value
he: לשדה יש ערך

en: Field has changed
he: השדה שונה

en: Content containing changes
he: תוכן המכיל שינויים

en: Content not containing changes
he: תוכן שאינו מכיל שינויים

en: @node's field '@field' has value
he: לשדה '@field' של @node יש ערך.

en: Select the machine-name of the field to look at.
he: בחר את שם המכונה של השדה עליו אתה רוצה להסתכל.

en: @node's field '@field' has been changed
he: השדה '@field' של @node השתנה

en: Referenced node unfiltered title. WARNING - raw user input.
he: כותרת לא מסוננת של פריט התוכן שמפנים אליו. אזהרה - קלט משתמש גולמי.

en: Formatted html link to the referenced node.
he: קישור HTML מעוצב לפריט התוכן אליו יש הפנייה.

en: Relative path alias to the referenced node.
he: כינוי נתיב יחסי לפריט התוכן שמפנים אליו.

en: Absolute path alias to the referenced node.
he: כינוי נתיב מוחלט לפריט התוכן שמפנים אליו.

en: Relative path alias to the referenced user.
he: כינוי נתיב יחסי למשתמש שמפנים אליו.

en: Absolute path alias to the referenced user.
he: כינוי נתיב מוחלט למשתמש שמפנים אליו.

en: Field on the referenced node.
he: שדה בפריט התוכן אליו יש הפנייה.

en: Select a formatter.
he: בחר מעצב.

en: Appears in: @types
he: מופיע ב: @types

en: <No value>
he: <אין ערך>

en: Widget label (@label)
he: תווית רכיב גרפי (@label)

en: Custom label
he: תווית מותאמת אישית

en: You need to provide a label.
he: עליך לספק תווית.

en: You need to provide a group name.
he: עליך לספק שם קבוצה.

en: The group name %group_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
he: שם הקבוצה %group_name לא חוקי. השם צריך להיות מורכב רק מאותיות קטנות, ספרות וקווים תחתיים.

en: The group name %group_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'group_' prefix.
he: שם הקבוצה %group_name ארוך מדי. השם מוגבל ל-32 תווים, כולל הקידומת 'group_'.

en: The group name %group_name already exists.
he: שם הקבוצה %group_name כבר קיים.

en: Add new group:
he: הוסף קבוצה חדשה:

en: Add new group: you need to provide a label.
he: הוסף קבוצה חדשה: עליך לספק תווית.

en: Add new group: you need to provide a group name.
he: הוסף קבוצה חדשה: עליך לספק שם לקבוצה.

en: Standard group
he: קבוצה רגילה

en: Create display groups for CCK fields.
he: צור קבוצות תצוגה לשדות CCK.

en: There are no nodereference fields defined.
he: לא הוגדרו שדות nodereference.

en: <p>Choose the "Views module" view that selects the nodes that can be referenced.<br />Note:</p>
he: <p>בחר את היבט "מודול ההיבטים" הבוחר את פריטי התוכן שניתן להפנות אליהם.<br />הערה:</p>

en: <p>The list of nodes that can be referenced can be based on a "Views module" view but no appropriate views were found. <br />Note:</p>
he: <p>נ יתן לבסס אצ רשימת פריטי התוכן אליהם ניתן להפנות על "מודול היבטים" אך לא נמצאו היבטים מתאימים. <br />הערה:</p>

en: %name: invalid input.
he: %name: קלט לא חוקי.

en: %name: found no valid post with that title.
he: %name: לא נמתא פרסום תקף עם כותרת זו.

en: Only numbers and decimals are allowed in %field.
he: רק מספרים ושברים עשרוניים מותרים בשדה %field.

en: Only numbers are allowed in %field.
he: יש להזין רק מספרים בשדה %field.

en: Only numbers and the decimal character (%decimal) are allowed in %field.
he: רק ספרות ותו הנקודה העשרונית (%decimal) מותרים בשדה %field.

en: There are no userreference fields defined.
he: לא מוגדרים שדות הפניית משתמש.

en: Advanced - Users that can be referenced (View)
he: מתקדם - משתמשים שניתן להפנות אליהם (היבט)

en: View used to select the users
he: ההיבט המשמש לבחירת המשתמשים

en: <p>Choose the "Views module" view that selects the users that can be referenced.<br />Note:</p>
he: <p>בחר את היבט "מודול ההיבטים" הוחר את המשתמשים אליהם ניתן לבצע הפניותreferenced.<br />הערה:</p>

en: <p>The list of user that can be referenced can be based on a "Views module" view but no appropriate views were found. <br />Note:</p>
he: <p>רשימת המשתמשים אליהם ניתן להפנות בהתבסס על היבט "מודול היבטים" אך לא נמצאו היבטים מתאימים. <br />הערה:</p>

en: %name: invalid user.
he: %name: משתמש לא חוקי.

en: New field
he: שדה חדש

en: Existing field
he: שדה קיים

en: New group
he: קבוצה חדשה

en: Add fields and groups to the content type, and arrange them on content display and input forms.
he: הוספת שדות וקבוצות לסוג התוכן וארגון הסדר שבו יוצגו באתר ובטופס העריכה.

en: You can add a field to a group by dragging it below and to the right of the group.
he: ניתן להוסיף שדה לקבוצה על ידי גרירתו מתחת ומימין לקבוצה.

en: Note: Installing the <a href="!adv_help">Advanced help</a> module will let you access more and better help.
he: הערה: התקנת מודול <a href="!adv_help">עזרה מתקדמת</a> תאפשר לך גישה לעזרה נוספת וטובה יותר.

en: Published date
he: תאריך פרסום

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: All (@count)
he: הכל (@count)

en: Fail (@count)
he: נכשל (@count)

en: hash
he: גיבוב

en: All polls
he: כל הסקרים

en: Jump menu
he: תפריט הקפצה

en: Libraries
he: ספריות

en: Blocked users
he: משתמשים חסומים

en: External library handling for Drupal modules.
he: טיפול בספרייה חיצונית למודולים של דרופל.

en: Authentication module
he: רכיב אימות

en: Update and save
he: עדכון ושמירה

en: Automatic live preview
he: תצוגה מקדימה אוטומטית

en: Authentication name
he: שם אימות

en: Use absolute link (begins with "http://")
he: השתמש בקישור אבסולוטי (המתחיל ב- "http://")

en: Select base style
he: בחר בסגנון הבסיס
