Feeds Test Site (6.x-1.8) - en to lv translation catalogue (1090 entries)

en: Flickr API Key
lv: Flickr API atslēga

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Virsraksts

en: Body
lv: Saturs

en: Next
lv: Tālāk

en: user
lv: lietotājs

en: Pages
lv: Lapas

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: enabled
lv: ieslēgts

en: context
lv: konteksts

en: delete
lv: dzēst

en: title
lv: virsraksts

en: Status
lv: Statuss

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Private
lv: Privāts

en: content
lv: saturs

en: Development
lv: Izstrāde

en: Groups
lv: Grupas

en: Admin specifies whether or not a group appears in the public listings.
lv: Admins norāda, vai grupa parādās publiskajos sarakstos.

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Closed
lv: Slēgts

en: Invite only
lv: Tikai ar ielūgumu

en: Wrong username or password.
lv: Nepareizs lietotājvārds vai parole.

en: Create group administrator
lv: Izveidot grupas administratoru

en: Delete group administrator
lv: Dzēst grupas administratoru

en: Send invitation
lv: Nosūtīt ielūgumu

en: Group activity
lv: Grupas aktivitāte

en: Organic groups
lv: Organiskās grupas

en: Administer the suite of Organic groups modules.
lv: Administrēt Organic grupu moduļu komplektu.

en: Organic groups configuration
lv: Organic grupu konfigurācija

en: List
lv: Saraksts

en: Faces
lv: Sejas

en: Subject
lv: Temats

en: Actions
lv: Darbības

en: disabled
lv: izslēgts

en: Subscription saved.
lv: Pieteikšanās saglabāta.

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Email addresses or usernames
lv: E-pasta adreses vai lietotājvārdi

en: Enter up to %max email addresses or usernames. Separate multiple addresses by commas or new lines. Each person will receive an invitation message from you.
lv: Ievadi līdz %max e-pasta adreses vai lietotājvārdus. Atdali adrses ar komatiem vai jaunām rindām. Katra persona saņems ielūguma vēstuli no tevis.

en: Personal message
lv: Personīga vēstule

en: Optional. Enter a message which will become part of the invitation email.
lv: Neobligāts. Ievadi vēstules tekstu, kas būs daļa no ielūguma e-pasta.

en: Additional details
lv: Papildus informācija

en: Are you sure you want to join the group %title?
lv: Vai esi drošs, ka vēlies pievienoties grupai %title?

en: List of users
lv: Lietotāju saraksts

en: Add one or more usernames in order to associate users with this group. Multiple usernames should be separated by a comma.
lv: Pievienot vienu vai vairākus lietotājvārdus, lai piesaistītu klubam. Vairāki lietotājvārdi jāatdala ar komatu.

en: (approval needed)
lv: (nepieciešams aptiprinājums)

en: Manager
lv: Vadītājs

en: Age
lv: Vecums

en: Last comment
lv: Pēdējais komentārs

en: Description
lv: Apraksts

en: No posts in this group.
lv: Šājā grupā nav ierakstu.

en: No public posts in this group.
lv: Šajā grupā nav publisku ierakstu.

en: A brief description for the group details block and the group directory.
lv: Īss apraksts grupas apraksta blokam un grupu direktorijai.

en: Language
lv: Valoda

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the group.
lv: Atlasot citu tēmu, mainīsies grupas noformējums.

en: Do nothing.
lv: Neko nedarīt.

en: Delete all group posts which don't also belong to another group.
lv: Dzēst visus grupas ierakstus, kas nepieder nevienai citai grupai.

en: Group posts
lv: Grupas ziņojumi

en: Target group
lv: Mērķa grupa

en: Delete group
lv: Dzēst grupu

en: Public
lv: Publisks

en: Audience
lv: Lasītāji

en: Invitation to join the group '@group' at @site
lv: Ielūgums pievienoties grupai '@group' vietnē @site

en: You are now an administrator for the group '@group'
lv: Tagad tu esi grupas '@group' administrators.

en: @username, you are now an administrator for the group '@group'.
    
    You can administer this group by logging in here:
     !group_url
lv: @username, tu esi administrators grupai '@group'.
    
    Tu vari administrēt grupu ielogojoties šeit:
     !group_url

en: Group details
lv: Grupas detaļas

en: New groups
lv: Jaunas grupas

en: more
lv: vairāk

en: Browse the newest groups.
lv: Pārlūkot jaunākās grupas

en: Invite friend
lv: Ielūgt draugu

en: Create !type
lv: Izveidot saturu: !type

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Access control
lv: Pieejas kontrole

en: Audience required
lv: Nepieciešama auditorija

en: New content subject
lv: Jaunā satura virsraksts

en: (pending approval)
lv: (neizlemts apstiprinājums)

en: 1 invitation sent. | @count invitations sent.
lv[0]: nosūtīts 1 ielūgums
lv[1]: nosūtīti @count ielūgumi

en: Show this post in this group. | Show this post in these groups.
lv[0]: Parādīt šo ziņojumu šajā grupā.
lv[1]: Parādīt šo ziņojumu šajās grupās.
lv[2]: Parādīt šo ziņojumu šajās grupās.

en: administer organic groups
lv: administrēt organiskās grupas

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Comments
lv: Komentāri

en: Priority
lv: Prioritāte

en: On
lv: Aktīvs

en: Block title
lv: Bloka nosaukums

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Version
lv: Versija

en: Go
lv: Aiziet

en: view
lv: skatīt

en: Overview
lv: Pārskats

en: File
lv: Datne

en: Tag
lv: Birka

en: Advanced options
lv: Papildus iestatījumi

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: default
lv: noklusējums

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Test
lv: Tests

en: Number
lv: Skaits

en: Message
lv: Ziņojums

en: No log messages available.
lv: Žurnālā nav ziņojumu.

en: Password
lv: Parole

en: Block settings
lv: Bloka iestatījumi

en: Comment form
lv: Komentāru forma

en: User contact form
lv: Lietotāja saziņas forma

en: - None -
lv: - Nav -

en: Weight
lv: Svars

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Center
lv: Centrā

en: Help text
lv: Palīdzības teksts

en: Types
lv: Tipi

en: Hierarchy
lv: Hierarhija

en: Related terms
lv: Saistītie termini

en: Required
lv: Obligāts

en: Parent
lv: Vecāks

en: Depth
lv: Dziļums

en: none
lv: neviens

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Feed
lv: Plūsma

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Import
lv: Importēt

en: Book
lv: Grāmata

en: Export
lv: Eksportēt

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: settings
lv: iestatījumi

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: username
lv: lietotājvārds

en: Font Size
lv: Fonta izmērs

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Font
lv: Fonts

en: Default
lv: Noklusētā vērtība

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Update
lv: Atjaunot

en: Open
lv: Atvērt

en: Top
lv: Augša

en: Link Target
lv: Saites mērķis

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Album
lv: Albūms

en: Artist
lv: Mākslinieks

en: Icon
lv: Ikona

en: Add new
lv: Pievienot jaunu

en: Time
lv: Laiks

en: Views
lv: Skati

en: Access
lv: Piekļuve

en: Add
lv: Pievienot

en: remove
lv: izņemt

en: View
lv: Skats

en: Length
lv: Garums

en: Format
lv: Formāts

en: Path
lv: Ceļš

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Vocabularies
lv: Vārdnīcas

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Display
lv: Ekrāns

en: Node type
lv: Satura veids

en: Menu
lv: Izvēlne

en: results
lv: rezultāti

en: search
lv: meklēt

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: never
lv: nekad

en: Text
lv: Teksts

en: Theme
lv: Tēma

en: style
lv: stils

en: name
lv: vārds

en: read more
lv: lasīt vairāk

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Keywords
lv: Atslēgas vārdi

en: <none>
lv: <neviena>

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Attachment
lv: Pielikums

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Picture
lv: Attēls

en: Upload image
lv: Ielādēt attēlu

en: Mail
lv: Pasts

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc

en: User
lv: Lietotājs

en: Content type
lv: Satura veids

en: action
lv: darbība

en: Continue
lv: Turpināt

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Check
lv: Čeks

en: Files
lv: Datnes

en: file
lv: datne

en: status
lv: statuss

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Error
lv: Kļūda

en: Options
lv: Opcijas

en: Contact
lv: Kontakti

en: Node
lv: Mezgls

en: Number of columns
lv: Kolonnu skaits

en: Create
lv: Izveidot

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Include
lv: Iekļaut

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Are you sure you want to delete %title?
lv: Vai tiešām vēlies dzēst '%title'?

en: Optional Title
lv: Brīvizvēles virsraksts

en: Required Title
lv: Virsraksts obligāts

en: No Title
lv: Bez visrsraksta

en: Link Title
lv: Sites virsraksts

en: Default (no target attribute)
lv: Noklusējuma (nav virsraksta atribūta)

en: Open link in new window
lv: Atvērt saiti jaunā logā

en: Allow the user to choose
lv: Atļaut lietotājam izvēlēties

en: Additional CSS Class
lv: Papildus CSS klase

en: Not a valid URL.
lv: Nebilstošs URL

en: Titles are required for all links.
lv: Virsraksti ir prasīti visām saitēm

en: Open URL in a New Window
lv: Atvēr URL jaunā Logā

en: term
lv: termins

en: Expanded
lv: Izvērsts

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Submit @name
lv: Ievietot ierakstu "@name"

en: Year
lv: Gads

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Block
lv: Bloks

en: Override title
lv: Pārrakstīt virsrakstu

en: CSS class
lv: CSS klase

en: View type
lv: Skata veids

en: Page
lv: Lapa

en: Bottom
lv: Apakša

en: Configuration saved.
lv: Konfigurācija saglabāta.

en: Node links
lv: Mezglu saites

en: Taxonomy terms
lv: Taksonomijas termini

en: User picture
lv: Lietotāja bilde

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Mission
lv: Misija

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Site slogan
lv: Vietnes devīze

en: Database
lv: Datubāze

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Off
lv: Izslēgts

en: Never
lv: Nekad

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Roles
lv: Lomas

en: Comment
lv: Komentārs

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Score
lv: Iegūtie punkti

en: Published
lv: Publicēts

en: Input format
lv: Ievades formāti

en: Signature
lv: Paraksts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Locale
lv: Lokāle

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz pirmo lapu

en: Log message
lv: Žurnāla ziņojums

en: Poll choices
lv: Aptaujas izvēles

en: File ID
lv: Faila ID

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: Node revision ID
lv: Ieraksta versijas ID

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Vocabulary ID
lv: Vārdnīcas ID

en: Vocabulary name
lv: Vārdnīcas nosaukums

en: Term
lv: Termins

en: Term ID
lv: Termina ID

en: Term name
lv: Termina nosaukums

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: Last login
lv: Pēdējā pieslēgšanās

en: Content field
lv: Satura lauks

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Field type
lv: Lauka tips

en: Global settings
lv: Kopējie iestatījumi

en: Fields
lv: Lauki

en: Contains
lv: Satur

en: Does not contain
lv: Nesatur

en: Is less than
lv: Ir mazāks kā

en: Is less than or equal to
lv: Ir vienāds vai mazāks kā

en: Is equal to
lv: Ir vienāds ar

en: Is greater than or equal to
lv: Ir vienāds vai lielāks kā

en: Is greater than
lv: Ir lielāks kā

en: Is not equal to
lv: Nav vienāds ar

en: Count
lv: Skaits

en: Overridden
lv: Pārdefinēts

en: Watchdog
lv: Sargsuns

en: Number of rows
lv: Rindu skaits

en: Mode
lv: Režīms

en: Normal
lv: Normāls

en: N/A
lv: N/P

en: OPML feed
lv: OPML barotne

en: %time ago
lv: pirms %time

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Sort order
lv: Kārtošanas secība

en: Up
lv: Augoša

en: This field is required.
lv: Šis lauks ir obligāts.

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Line
lv: Līnija

en: Scale
lv: Mērogot

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Medium
lv: Vidējs

en: Sortable
lv: Kārtojams

en: Plain text
lv: Atklāts teksts

en: Caching
lv: Kešošana

en: Month
lv: Mēnesis

en: System
lv: Sistēma

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Current
lv: Pašreiz

en: Extra
lv: Ekstra

en: State
lv: Stāvoklis

en: Code
lv: Kods

en: OR
lv: VAI

en: security
lv: drošība

en: Members
lv: Dalībnieki

en: node
lv: mezgls

en: General
lv: Galvenie

en: Cleanup
lv: Satīrīt

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Method
lv: Veids

en: OG: Posts in current group
lv: OG: Raksti pašreizējā grupā

en: My groups
lv: Manas grupas

en: You may now post messages in this group located at !group_url
lv: Tev tagad ir iespējams publicēt vēstules grupā !group_url

en: New Zealand
lv: Jaunzēlande

en: Europe/Minsk
lv: Eiropa/Minska

en: Europe/Monaco
lv: Eiropa/Monako

en: Europe/Moscow
lv: Eiropa/Maskava

en: Europe/Oslo
lv: Eiropa/Oslo

en: Europe/Paris
lv: Eiropa/Parīze

en: Europe/Prague
lv: Eiropa/Prāga

en: Europe/Riga
lv: Eiropa/Rīga

en: Europe/Rome
lv: Eiropa/Roma

en: Europe/Vienna
lv: Eiropa/Vīne

en: Europe/Zurich
lv: Eiropa/Cīrihe

en: Day
lv: Diena

en: Table
lv: Tabula

en: Now
lv: Tagad

en: All views
lv: Skatīt visus

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: !time ago
lv: !time atpakaļ

en: Other
lv: Cits

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Basic
lv: Pamata

en: Color
lv: Krāsa

en: access content
lv: piekļūt saturam

en: List type
lv: Saraksta veids

en: Role
lv: Loma

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: String
lv: Simbolu rinda

en: Case
lv: Lieta

en: Referrer
lv: Atsaukties uz

en: Exists
lv: Pastāv

en: Both
lv: Abi

en: Filtered text (user selects input format)
lv: Filtrēts teksts(lietotājs izvēlas ievades teksa fromātu)

en: Text processing
lv: Teksta apstrāde

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: The maximum length of the field in characters. Leave blank for an unlimited size.
lv: Maksmālais lauka garums vienībās.  Atstājiet tukšu ja vēlaties bez ierobežojuma.

en: Rows
lv: Rindas

en: Argument
lv: Arguments

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: <All>
lv: <Visi>

en: As Time Ago
lv: Kā laiku atpakaļ

en: access all views
lv: piekļūt visiem skatiem

en: Tools
lv: Rīki

en: Clone
lv: Klonēt

en: Existing Views
lv: Esošie Skati

en: Default Views
lv: Noklusējuma skati

en: Summary, sorted ascending
lv: Kopsavilkums, sakārtots augošā secībā

en: Summary, sorted descending
lv: Kopsavilkums, sakārtots dilstošā secībā

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Text to display at the top of the view. May contain an explanation or links or whatever you like. Optional.
lv: Teksts ko attēlot skata augšējā daļā. Var saturēt paskaidrojumu, saites vai jebko citu pēc jūsu izvēles. Nav obligāts.

en: Normal menu item
lv: Normāls izvēlnes ieraksts

en: Empty text
lv: Tukšuma Teksts

en: Expose
lv: Eksponēt

en: Down
lv: Dilstoša

en: Wildcard
lv: Aizstājējs

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Operator
lv: Operators

en: Filters
lv: Filtri

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Order
lv: Secība

en: administer views
lv: administrēt skatus

en: Views UI
lv: Skatu UI

en: Random
lv: Nejaušs

en: Uncategorized
lv: Nekategorizēts

en: Position
lv: Pozīcija

en: Integer
lv: Vesels skaitlis

en: Profile
lv: Profils

en: Close
lv: Aizvērt

en: filters
lv: filtri

en: Term description
lv: Termina apraksts

en: fields
lv: lauki

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Operation
lv: Operācija

en: reply
lv: atbilde

en: Duration
lv: Ilgums

en: Function
lv: Funkcija

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Germany
lv: Vācija

en: Logout
lv: Iziet

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Created date
lv: Izveides datums

en: Updated date
lv: Izmaiņu datums

en: Default language
lv: Pamatvaloda

en: Australia
lv: Austrālija

en: Canada
lv: Kanāda

en: France
lv: Francija

en: Italy
lv: Itālija

en: Mexico
lv: Meksika

en: Spain
lv: Spānija

en: United Kingdom
lv: Lielbritānija

en: United States
lv: Amerikas Savienotās Valstis

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Authoring information
lv: Autorinformācija

en: File attachments
lv: Failu pielikumi

en: Approved
lv: Apstiprināts

en: Show
lv: Rādīt

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lv: Ievadiet vienu lapu katrā rindā kā Drupal ceļu.  Simbols '*' ir aizstājzīme. Ceļa piemēri ir  '%blog' emuāru lapai un  %blog-wildcard katra personīgajiem emuāriem. %front ir sākumlapa.

en: Other queries
lv: Citi vaicājumi

en: Change
lv: Mainīt

en: Edit term
lv: Labot terminu

en: Time format
lv: Laika formāts

en: Switch
lv: Pārslēgt

en: Week of @date
lv: Nedēļa: @date

en: Calendar iCal
lv: Kalendāra iCal

en: Feeds
lv: Plūsmas

en: Sources
lv: Avoti

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Node title
lv: Satura virsraksts

en: update
lv: atjaunot

en: Browser
lv: Pārlūks

en: Full text
lv: Pilns teksts

en: Source
lv: Avots

en: Date/Time
lv: Datums/Laiks

en: Search results
lv: Meklēšanas rezultāts

en: Your search yielded no results
lv: Meklēšana beidzās bez rezultātiem

en: unlimited
lv: neierobežots

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Replace
lv: Aizvietot

en: Allowed values list
lv: Atļauto lauka vērtību saraksts

en: Activity
lv: Aktivitāte

en: Publishing options
lv: Publicēšanas iestatījumi

en: First
lv: Pirmā

en: Query
lv: Vaicājums

en: Configure block
lv: Konfigurēt bloku

en: Site's time zone
lv: Vietnes laika zona

en: timezone
lv: laika josla

en: Hour
lv: Stunda

en: Minute
lv: Minūte

en: Second
lv: Sekunde

en: Site default
lv: Vietnes noklusējums

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: Text field
lv: Teksta lauks

en: Long
lv: Garš

en: Short
lv: Īss

en: Displays the language selected for a given group.
lv: Parāda atlasīto valodu konkrētā grupā.

en: Moderated
lv: Ierobežots

en: Posts in current group. Useful for blocks where determining context is hard. If page is not in any group context, no nodes are listed and thus a block would not appear.
lv: Raksti pašreizējā grupā. Noderīgi blokiem, kur grūti noteikt kontekstu. Ja lapa nav nevienas grupas kontekstā, sarakstā nav mezgli, un tāpēc bloks neparādīsies.

en: Posts
lv: Ievietotās ziņas

en: Mission statement
lv: Misija

en: Group manager
lv: Grupas vadītājs

en: Unfiltered title of top group. WARNING - raw user input.
lv: Nefiltrēts pirmā līmeņa grupas nosaukums. UZMANĪBU - neapstrādāta lietotāja ievade.

en: ID of top group
lv: Pirmā līmeņa grupas ID

en: Link label
lv: Saites teksts

en: AND
lv: UN

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Greater than
lv: Lielāks kā

en: Less than
lv: Mazāks kā

en: PHP code
lv: PHP kods

en: Log out
lv: Atslēgties

en: Display fields
lv: Rādīt laukus

en: profile
lv: profils

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Date formats
lv: Datuma formāti

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: or
lv: vai

en: Results
lv: Rezultāti

en: Poll settings
lv: Aptaujas iestatījumi

en: Convert
lv: Konvertēt

en: Parent term
lv: Vecāktermins

en: Style
lv: Stils

en: Is the group home page private or not.
lv: Vai grupas mājaslapa ir/nav privāta.

en: Other groups
lv: Citas grupas

en: revert
lv: atgriezt atpakaļ

en: Match
lv: Atbilst

en: Database schema
lv: Datubāzes shēma

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Your settings have been saved.
lv: Jūsu iestatījumi ir saglabāti

en: Last modified
lv: Pēdējoreiz mainīts

en: Edit membership
lv: Labot piederību

en: Changed
lv: Labots

en: Reverse
lv: Apgriezta secība

en: Testing
lv: Testēšana

en: Conflict
lv: Konflikts

en: Thousands separator
lv: Tūkstošu atdalītājs

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: %type settings
lv: %type iestatījumi

en: Menu settings
lv: Izvēlnes iestatījumi

en: Color scheme
lv: Krāsu palete

en: Unformatted
lv: Bez formāta

en: Formats
lv: Formāti

en: @type: deleted %title.
lv: @type: dzēsts '%title'.

en: RSS Feed
lv: RSS plūsma

en: New comments
lv: Jauni komentāri

en: Relationships
lv: Attiecības

en: Plural
lv: Daudzskaitlis

en: Relationship
lv: Attiecība

en: relationships
lv: attiecības

en: Sort criteria
lv: Kārtošanas kritēriji

en: <Hidden>
lv: <Paslēpts>

en: Themes
lv: Tēmas

en: Translations
lv: Tulkojumi

en: Join
lv: Pievienoties

en: administer nodes
lv: administrēt mezglus

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: !name field is required.
lv: Lauks !name ir obligāts.

en: Comment settings
lv: Komentāru iestatījumi

en: Sticky
lv: Uzlīme

en: Read only
lv: Tikai lasāms

en: Ok
lv: Labi

en: Processing
lv: Apstrādē

en: Output format
lv: Izvades formāts

en: File upload error. Could not move uploaded file.
lv: Datnes augšupielādes kļūda. Nebija iespējams pārvietot augšupielādēto datni.

en: Default value
lv: Noklusētā vērtība

en: Alternate text
lv: Alternatīvas teksts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Join group
lv: Pievienoties grupai

en: Leave group
lv: Pamest grupu

en: Approve membership request
lv: Apstiprināt piederības pieprasījumu

en: Deny membership request
lv: Atteikt piederības pieprasījumu

en: Manage membership
lv: Vadīt piederību

en: Add members
lv: Pievienot biedrus

en: You may not leave this group because you are its owner. A site administrator can assign ownership to another user and then you may leave.
lv: Tu nevari pamest šo grupu, jo esi tās īpašnieks. Vietnes administrators var piešķirt īpašumtiesības citam lietotājam un tad tu vari pamest grupu.

en: Leave this group
lv: Pamest grupu

en: Membership saved.
lv: Piederība saglabāta.

en: Membership request approved.
lv: Piederības pieprasījums apstiprināts.

en: Membership request denied.
lv: Piederības pieprasījums noraidīts.

en: Membership request to the %group group awaits approval by an administrator.
lv: Piederības pieprasījums %group klubam gaida administratora apstirpinājumu.

en: Are you sure you want to remove !name from the group %title?
lv: Vai esi drošs, ka vēlies izņemt !name no kluba %title?

en: Membership requests
lv: Piederības pieprasījumi

en: Membership request approved for '@title'
lv: Piederības pieprasījums apstiprināts '@title'

en: Membership request denied for '@title'
lv: Piederības pieprasījums noraidīts '@title'

en: Sorry, your membership request was denied.
lv: Atvainojiet, piederības pieprasījums tika noraidīts.

en: Hi. I'm a member of '@group' and I welcome you to join this group as well. Please see the link and message below.
    
    @group
    @description
    Join: !group_url
    @body
lv: Sveiki. Es esmu grupas '@group' biedrs un es ielūdzu tevi pievienoties šai grupai. Lūdzu apskati saiti un vēstuli zemāk.
    
    @group
    @description
    Pievienoties: !group_url
    @body

en: Membership request for '@group' from '@username'
lv: Piederības pieprasījums '@group' no '@username'

en: Maximum number of members to show
lv: Maksimālais attēlojamais biedru skaits

en: Group roles
lv: Grupas lomas

en: Standard members
lv: Standarta biedrs

en: You may specify which types of group members appear in the listing.
lv: Tu vari norādīt, kura veida grupas biedri parādās sarakstā.

en: Maximum number of groups to show
lv: Maksimālais attēlojamais grupu skaits

en: My membership
lv: Mana piederība

en: Your membership request awaits approval.
lv: Tavs piederības pieprasījums gaida apstriprinājumu.

en: Request membership
lv: Pieprasīt piederību

en: All members for a given group.
lv: Visi norādītās grupas lietotāji.

en: Retrieve the group memberships for a given user.
lv: Atjaunot grupas piederību norādītājam lietotājam.

en: 1 member | @count members
lv[0]: 1 biedrs
lv[1]: @count biedri

en: Group search
lv: Grupas meklēšana

en: Enter the terms you wish to search for.
lv: Ievadiet terminus, kurus meklēt.

en: Bold
lv: Treknraksts

en: Information
lv: Informācija

en: No content types available.
lv: Nav pieejams neviens satura veids.

en: PHP Code
lv: PHP kods

en: Translation
lv: Tulkojums

en: Translation status
lv: Tulkojuma statuss

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Sorry, you need to install flash to see this content.
lv: Atvainojiet, lai redzētu šo saturu tev nepieciešams instalēt flash.

en: Above
lv: Virs

en: Number of values
lv: Vērtību skaits

en: @min and @max
lv: @min un @max

en: Day of Month
lv: Mēneša diena

en: Day of Week
lv: Nedēļas diena

en: Default time zone
lv: Noklusētā laika zona

en: Add another item
lv: Pievienot vēl vienu vienumu

en: Full node
lv: Pilns mezgls

en: Manage fields
lv: Pārvaldīt laukus

en: Remove field
lv: Noņemt lauku

en: Trimmed
lv: Apgriezts

en: Used in
lv: Izmantots iekš

en: simple
lv: vienkārš

en: Added field %label.
lv: Pievienots lauks %label

en: Save field settings
lv: Saglabāt lauka uzstādījumus

en: The update has encountered an error.
lv: Atjaunināšana ir sastapusi kļūdu.

en: Decimal
lv: Decimāldaļskaitlis

en: Float
lv: Daļskaitlis

en: Minimum
lv: Minimums

en: Precision
lv: Precizitāte

en: Decimal marker
lv: Decimālzīme

en: Text area (multiple rows)
lv: Teksta apgabals (vairākas rindas)

en: Defines simple text field types.
lv: Definē vienkārša teksta lauka tipus.

en: Index
lv: Saraksts

en: Form
lv: Forma

en: Permission
lv: Atļauja

en: Italic
lv: Kursīvs

en: Hide
lv: Apslēpt

en: Read/Write
lv: Lasāms/Rakstāms

en: Global
lv: Globāls

en: file system
lv: datņu sistēma

en: Thumbnails
lv: Sīkattēli

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
lv: Jums jānorāda vismaz viens pozitīvs atslēgvārds ar vismaz @count simboliem.

en: Unavailable
lv: Nav pieejams

en: Language neutral
lv: Neitrāla valoda

en: !name already approved to group %group.
lv: !name jau ir apstirpināts grupā %group.

en: Organic groups usage
lv: Organisko grupu izmantošana

en: Join %name.
lv: Pievienoties %name.

en: Group node
lv: Grupas mezgls

en: May not be posted into a group.
lv: Nevar tikt publicēts grupā.

en: Usage
lv: Izmantošana

en: Add a user to a group.
lv: Pievienot grupai lietotāju.

en: 1 user added to the group. | @count users added to the group.
lv[0]: 1 lietotājs pievienots grupai.
lv[1]: @count lietotāji pievienoti grupai.
lv[2]: @count lietotāji pievienoti grupai.

en: Send method
lv: Nosūtīšanas veids

en: Loading
lv: Notiek ielāde

en: The directory %directory does not exist.
lv: Direktorija %directory neeksistē.

en: The directory %directory is not writable
lv: Nav rakstīšanas tiesību direktorijā %directory

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
lv: Direktorija %directory nav rakstāma, jo nav uzstādītas nepieciešamās pieejas atļaujas.

en: Rearrange
lv: Pārkārtot

en: 1 user | @count users
lv[0]: 1 lietotājs
lv[1]: @count lietotāji
lv[2]: nav lietotāju

en: Empty cache
lv: Iztukšot kešatmiņu

en: Execute PHP
lv: Izpildīt PHP

en: Execute
lv: Izpildīt

en: ok
lv: labi

en: empty
lv: tukšs

en: Parser
lv: Parsētājs

en: Title of the feed item.
lv: Barotnes vienuma virsraksts.

en: Link to the feed item.
lv: Saite uz barotnes vienumu.

en: Unique identifier for the feed item.
lv: Barotnes vienuma unikāls identifikators.

en: Current subscriptions
lv: Patreizējie abonementi

en: Active users
lv: Aktīvie lietotāji

en: Attach to
lv: Kam pievienot

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
lv: Norādītā adrese %url nav korekta, lūdzu ievadiet pilnu adresi šādā formā http://www.example.com/feed.xml.

en: Context
lv: Konteksts

en: Book navigation
lv: Grāmatas navigācija

en: Sort
lv: Kārtot

en: !a comments per page
lv: !a komentāri lapā

en: Pager
lv: Šķirklis

en: Identifier
lv: Identifikators

en: Taxonomy vocabulary
lv: Taksonomijas vārdnīca

en: Close window
lv: Aizvērt logu

en: Page settings
lv: Lapas uzstādījumi

en: Use pager
lv: Izmantot lapu pārslēdzēju

en: More link
lv: Saite Vairāk

en: Found the @submit button
lv: Atrasta @submit poga

en: contains
lv: satur

en: Send message
lv: Nosūtīt vēstuli

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Print
lv: Drukāt

en: Locked
lv: Slēgts

en: Registration form
lv: Reģistrācijas forma

en: Data
lv: Dati

en: Finish
lv: Pabeigt

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
lv: Validācijas kļūda. Ja kļūda atkārtojas, lūdzu, ziņojiet vietnes administratoram.

en: In moderation
lv: Gaida apstiprinājumu

en: Underline
lv: Pasvītrots

en: Ordered list
lv: Sakārtots saraksts

en: Unordered list
lv: Nesakārtots saraksts

en: About
lv: Par

en: Link class
lv: Saites klase

en: Column
lv: Kolonna

en: sort by @s
lv: kārtot pēc @s

en: and
lv: un

en: Add @type
lv: Pievienot @type

en: Author's website
lv: Autora mājas lapa

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: field
lv: lauks

en: Menu items
lv: Izvēlnes ieraksti

en: Delete view
lv: Dzēst skatu

en: Target
lv: Mērķis

en: Web
lv: Internets

en: Create @name
lv: Izveidot @name

en: @type %title has been deleted.
lv: @type %title ir izdzēsts.

en: Not enabled
lv: Nav iespējots

en: starting from @count
lv: sākot no @count

en: Importing
lv: Importē

en: Button text
lv: Pogas teksts

en: Title only
lv: Tikai virsraksts

en: Validator
lv: Validators

en: Inherit
lv: Mantot

en: Maximum resolution for Images
lv: Attēla maksimālā izšķirtspēja

en: Send message to %group
lv: Nosūtīt vēstuli %group

en: Enter a subject for your message.
lv: Ievadi vēstules tematu

en: Standard group post (typically only author may edit).
lv: Standarta grupas ieraksts (tipiski var labot tikai autors).

en: Wiki group post (any group member may edit).
lv: Wiki grupas ieraksts (ikviens grupas biedrs var labot).

en: Category ID
lv: Kategorijas ID

en: %name: illegal value.
lv: %name: neatļauta vērtība.

en: Do not use a relationship
lv: Neizmantot attiecību

en: Display type
lv: Attēlojuma veids

en: translate
lv: tulkot

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
lv: Drošības brīdinājums. Nevar ierakstīt .htaccess failu. Lūdzu, izveidojiet Jūsu direktorijā  %directory  .htaccess failu, kas satur sekojošas rindas: <code>!htaccess</code>

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
lv: Pieļaujamas tikai datnes ar paplašinājumiem: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
lv: Faila izmērs %filesize pārsniedz maksimāli pieļauto izmēru %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
lv: Faila izmērs %filesize pārsniedz diska kvotu %quota.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
lv: Attēls tika pārveidots tā, lai tā izmērs atbilstu iepriekš noteiktajam maksimālajam izmēram (%dimensions pikseļi).

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
lv: Attēls ir pārāk liels, maksimālais izmērs ir %dimensions pikseļi.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
lv: Attēls ir pārāk mazs, minimālais izmērs ir %dimensions pikseļi.

en: No link
lv: Nav saites

en: Is not one of
lv: Nav viens no

en: Analyze
lv: Analizēt

en: Starts with
lv: Sākas ar

en: Decimal point
lv: Decimālzīme

en: Permanent
lv: Pastāvīgs

en: Temporary
lv: Pagaidu

en: Custom date format
lv: Pielāgots laika formāts

en: Revision information
lv: Revīzijas informācija

en: Is one of
lv: Ir viens no

en: Show All
lv: Rādīt visu

en: Nodes are a Drupal site's primary content.
lv: Mezgli ir Drupal'a vietnes galvenais saturs.

en: Comments are responses to node content.
lv: Komentāri ir atbildes uz mezgla saturu.

en: Bad token. You seem to have followed an invalid link.
lv: Slikta zīme. Šķiet, ka tu esi sekojis nepareizai saitei.

en: Is empty (NULL)
lv: Tukšs (NULL)

en: not empty
lv: nav tukšs

en: Default image
lv: Noklusētais attēls

en: Use default image
lv: Izmantot noklusēto attēlu

en: Choose a image that will be used as default.
lv: Izvēlieties attēlu kas tiks lietots pēc noklusējuma.

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height.
lv: Maksimāli atļautais attēla izmērs izteikts kā PLATUMSxAUGSTUMS (piemēram 640x480). Iestatiet 0 priekš bez ierobežojuma. Ja lielāks attēls ir augšuplādēts, tas tiek samazināts uz šādu izmēru.

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
lv: Tekstu izmantos ekrāna lasītāji, meklēšanas dzinēji, vai brīžos, kad nevar ielādēt attēlu.

en: Ends with
lv: Beidzas ar

en: Upload date
lv: Augšupielādes datums

en: Link this field to its user
lv: Sasaistīt šo lauku ar tā lietotāju

en: Use default RSS settings
lv: Izmantot noklusējuma RSS uzstādījumus

en: Title plus teaser
lv: Virsraksts ar ievadtekstu

en: No role
lv: Nav lomas

en: Search index
lv: Meklēšanas indekss

en: View link
lv: Saite Skatīt

en: The size of the file.
lv: Faila izmērs

en: Attached to
lv: Pievienots

en: Link this field
lv: Sasaistīt šo lauku

en: Your message will be sent to all members of this group.
lv: Tava ziņa tiks nosūtīta visiem grupas biedriem.

en: Enter a body for your message.
lv: Ievadi vēstules saturu.

en: You may not leave this group because it is a <em>closed</em> group. You should request removal from a group administrator.
lv: Tu nevari pamest šo grupu, jo tā ir <em>slēgts</em> grupa. Tev izņemšanu nepieciešams pieprasīt grupas administratoram.

en: %name was promoted to <em>group administrator</em>.
lv: %name tika paaugstināts par <em>grupas administratoru</em>.

en: %name is no longer a <em>group administrator</em>.
lv: %name vairs nav <em>grupas administrators</em>.

en: You may not invite yourself - @self.
lv: Tu vari pats sevi ielūgt - @self.

en: Invalid email address or username: @value.
lv: Nederīga e-pasta adrese vai lietotājvārds: @value.

en: @user is already a member the group @group.
lv: @user jau ir @group biedrs.

en: Membership request to the %group group was rejected, only group administrators can add users to this group.
lv: Piederības pieprasījums %group klubam tika noraidīts, tikai kluba administrators var pievienot lietotājus šim klubam.

en: %user removed from %group.
lv: %user izņemts no %group.

en: Add users
lv: Pievienot lietotājus

en: No groups available.
lv: Nav pieejamu grupu.

en: No public posts in this group. You must <a href="!register">register</a> or <a href="!login">login</a> and become a member in order to post messages, and view any private posts.
lv: Šajā grupā nav publisku ierakstu. Tev nepieciešams <a href="!register">reģistrēties</a> vai <a href="!login">ielogoties</a> un kļūt par biedru, lai pievienotu ierakstus un aplūkotu privātus ierakstus.

en: No public posts in this group. Consider <a href="!url">joining this group</a> in order to view its posts.
lv: Šajā grupā nav publisku ierakstu. Apsver  <a href="!url">pievienošanos šai grupai</a>, lai aplūkotu tās ierakstus.

en: Open - membership requests are accepted immediately.
lv: Atvērts - piederības pieprasījums tiek akceptēts nekavējoties.

en: Moderated - membership requests must be approved.
lv: Ierobežots - piederības pieprasījumu nepieciešams apstirpināt.

en: Invite only - membership must be created by an administrator.
lv: Tikai ar ielūgumu - piederību nepieciešams izveidot administratoram.

en: Closed - membership is exclusively managed by an administrator.
lv: Slēgts - piederību ekskluzīvi vada administrators.

en: May users join this group during registration? If checked, a corresponding checkbox will be added to the registration form.
lv: Vai lietotāji var pievienoties šai grupai reģistrācijas laikā? Ja atzīmēts, atbilstošās izvēles rūtiņas tiks pievienotas reģistrācijas formai.

en: List in groups directory
lv: Ierakstīt grupu dirktoriju sarakstā.

en: Group language
lv: Grupas valoda

en: You must <a href="@join">join a group</a> before posting on this web site.
lv: Tev nepieciešams vispirms <a href="@join">pievieoties grupai</a> pirms ziņu publicēšanas šajā lapā.

en: Checkbox for visibility on registration form.
lv: Redzamības izvēles rūtiņa reģistrācijas formā.

en: You must <a href="@join">join a group</a> before posting a %type.
lv: Tev nepieciešams <a href="@join">pievienoties grupai</a> pirms publicēšanas %type.

en: To instantly approve this request, visit !approve_url.
    You may deny this request or manage members at !group_url. 
    
    Personal message from @username:
    ------------------
    
    @request
lv: Lai tūlīt apstiprinātu pieprasījumu, apmeklē !approve_url.
    Tu vari atteikt šim pieprasījumam vai vadīt biedrus !group_url. 
    
    Personīga ziņa no @username:
    ------------------
    
    @request

en: Manager: !name
lv: Vadītājs: !name

en: Delete request
lv: Dzēst pieprasījumu

en: This is an <em>invite only</em> group. The group administrators add/remove members as needed.
lv: Šis ir <em>ielūguma</em> klubs. Kluba administratori pievieno/dzēš biedrus pēc nepieciešamības.

en: This is a <em>closed</em> group. The group administrators add/remove members as needed.
lv: Šis ir <em>slēgtais</em> klubs. Kluba administratori pievieno/dzēš biedrus pēc nepieciešamības.

en: Add a new !type in this group.
lv: Pievienot jaunu !type šajā grupā.

en: 1 group | @count groups
lv[0]: 1 grupa
lv[1]: @count grupas
lv[2]: @count grupas

en: User's groups
lv: Lietotāja klubi

en: Groups that a member belongs to.
lv: Klubi, kuriem lietotājs pieder

en: approval needed
lv: nepieciešams apstiprinājums

en: Remove membership
lv: Izbeigt piederību

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.

en: %message in %file on line %line.
lv: %message failā %file rindā %line.

en: 1 character | @count characters
lv[0]: 1 simbols
lv[1]: @count simboli

en: Execute PHP Code
lv: Izpildīt PHP kodu

en: Devel settings
lv: Devel iestatījumi

en: Add subscription
lv: Pievienot parakastīšanos

en: Delete link
lv: Saite Dzēst

en: Per page
lv: Pa lapai

en: Per role
lv: Pa lomām

en: The file could not be uploaded.
lv: Datni nebija iespējams augšupielādēt.

en: Created content type %type.
lv: Izveidots satura tips %type.

en: User created with name %name and pass %pass
lv: Izveidots lietotājs ar vārdu %name un paroli %pass

en: Created permissions: @perms
lv: Izveidotas atļaujas: @perms

en: Invalid permission %permission.
lv: Nederīga atļauja %permission

en: Username field found.
lv: Lietotājvārda lauks atrasts.

en: Password field found.
lv: Paroles lauks atrasts.

en: !method @url returned @status (!length).
lv: !method @url atgrieza @status (!length).

en: Valid HTML found on "@path"
lv: Derīgs HTML atrasts iekš "@path"

en: Found field by name @name
lv: Atrasts lauks pēc nosaukuma @name

en: Did not find field by name @name
lv: Neatradu lauku pēc nosaukuma @name

en: Found field by id @id
lv: Atradu laiku pēc id @id

en: Did not find field by id @id
lv: Neatradu lauku pēc id @id

en: 1 exception | @count exceptions
lv[0]: @count izņēmums
lv[1]: @count izņēmumi
lv[2]: nav izņēmumu

en: Legend
lv: Leģenda

en: Comparison
lv: Salīdzinājums

en: No fields available.
lv: Nav pieejams neviens lauks.

en: Numeric
lv: Ciparisks

en: Image Thumbnail
lv: Attēla sīktēls

en: See video
lv: Skatīties video

en: To embed this video on your own site, simply copy and paste the html code from this text area.
lv: Lai ievietotu video savā vietnē, vienkārši nokopē un ielīmē html kodu no šī teksta lauka.

en: Alt text
lv: ALT teksts

en: Allow content from %provider
lv: Atļaut saturu no %provider

en: You have specified an invalid media URL or embed code.
lv: Tu esi norādījis nederīgu mēdija URL vai iegulto kodu.

en: Providers Supported
lv: Atļautie pakalpojumu sniedzēji

en: Enter the URL or Embed Code here. The embedded third party content will be parsed and displayed appropriately from this.
lv: Ievadi šeit URL vai iegulto kodu. Iegultais trešās puses saturs tiks no tā parsēts un attēlots.

en: The following services are provided: !urls
lv: Atļauti sekojoši pakalpojumu sniedzēji: !urls

en: Embedded Custom Thumbnails
lv: Iegultais pielāgotais sīktēls

en: Allow custom thumbnails for this field
lv: Atļaut šim laukam pielāgotos sīktēlus

en: @field custom thumbnail
lv: @field individuālais sīktēls

en: If a new custom thumbnail is chosen, the current custom thumbnail will be replaced upon submitting the form.
lv: Izvēloties citu individuālo attēlu, esošais individuālais attēls tiks aizstāts pēc fomas saglabāšanas.

en: The thumbnail was resized to fit within the maximum allowed resolution of %resolution pixels
lv: Sīktēls tika samazināts, lai atbilstu maksimāli pieļaujamajai izšķirtspējai  %resolution pikseļi

en: Full Size Image
lv: Pilna izmēra attēls

en: Preview Size Image
lv: Priekšskatījuma izmēra attēls

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti

en: User timezone
lv: lietotāja laika zona

en: Add comment link
lv: Saite Pievienot komentāru

en: Justify
lv: Izlīdzināts

en: Font Color
lv: Fonta krāsa

en: Broken handler @table.@field
lv: Salauzts apdarinātājs @table.@field

en: Skipping broken view @view
lv: Izlaižam salauzto skatu @view

en: Ajax callback for view loading.
lv: Ajax atzvanīšana priekš skata ielādes.

en: Changes cannot be made to a locked view.
lv: Nevar veikt izmaiņas slēgtam skatam.

en: Convert view
lv: Konvertēt skatu

en: Create customized lists and queries from your database.
lv: Izveidot pielāgotus sarakstus un vaicājumus no datu bāzes.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
lv: Skatu administrēšanas rīks. Bez šī moduļa nevar izveidot vai labot skatus.

en: Example table
lv: Tabulas piemērs

en: Example content
lv: Satura piemērs

en: Example node
lv: Piemēra mezgls

en: Plain text field
lv: Vienkāršs teksta lauks

en: Just a plain text field.
lv: Tikai vienkāršs teksta lauks.

en: Display all values
lv: Rādīt visas vērtības

en: Broken/missing handler
lv: Traucēts/nav atrasts apdarinātājs

en: Current date
lv: Tekošais datums

en: Current node's creation time
lv: Tekošās nodes izveidošanas laiks

en: Current node's update time
lv: Tekošās nodes atjaunošanas laiks

en: Do not display items with no value in summary
lv: Neattēlot kopsavilkumā ierakstus bez vērtības

en: Invalid input
lv: Nekorekta vērtība

en: Glossary mode
lv: Šķirkļa režīms

en: Character limit
lv: Rakstzīmju ierobežojums

en: Upper case
lv: Lielie burti

en: Lower case
lv: Mazie burti

en: Capitalize each word
lv: Katrs vārds sākas ar lielo burtu

en: Transform spaces to dashes in URL
lv: Pārveidot adresē atstarpes par domuzīmēm

en: Exclude from display
lv: Izslēgt attēlojumu

en: Rewrite the output of this field
lv: Pārrakstīt lauka izvadi

en: Output this field as a link
lv: Izvadīt lauku kā saiti

en: If checked, this field will be made into a link. The destination must be given below.
lv: Ja ieslēgts, lauks tiks pārveidots par saiti. Zemāk jānorāda adresi.

en: Link path
lv: Saites adrese

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
lv: Šīs saites drupal iekšējais ceļš vai absolūtā adrese (URL). Var izmantot skata datus izmantojot zemāk norādītos "Aizstāšanas šablonus"

en: The CSS class to apply to the link.
lv: CSS klase kuru pievienot saitei

en: Text to place as "alt" text which most browsers display as a tooltip when hovering over the link.
lv: "ALT" teksts, kuru vairums pārlūkprogrammu attēlo kā padomu kad kurors tiek novietots uz saites.

en: Prefix text
lv: Prefikss

en: Any text to display before this link. You may include HTML.
lv: Teksts kuru attēlot pirms saites. Var iekļaut HTML.

en: Suffix text
lv: Sufikss

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
lv: Teksts kuru attēlot pēc saites. Var iekļaut HTML.

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
lv: <p>Nepieciešams pievienot vēl dažus laukus pirms iespējams lietot šo lauku. Ja vēlaties, šie lauki var tikt atzīmēti ar <em>Izslēgt no attēlojuma</em>. Ievērojiet ka sakarā ar izvades renderēšanas secību, jūs nevarat izmantot laukus kuri atrodas aiz šī lauka; ja vēlaties izmantot lauku kurš šeit nav attēlots,pārkārtojiet lauku secību.</p>

en: Trim this field to a maximum length
lv: Saīsināt lauka vērtību līdz konkrētam simbolu skaitam

en: Trim only on a word boundary
lv: Saīsinot tekstu paturēt pilnus vārdus

en: If checked, this field be trimmed only on a word boundary. This is guaranteed to be the maximum characters stated or less. If there are no word boundaries this could trim a field to nothing.
lv: Ja iezīmēts, lauks tiks saīsināts tikai līdz pilniem vārdiem. Ja pilns vārda garums pārsniegs atļauto simbolu skaitu, tad netiks attēlots. Ja netiek sasniegta neviena pilna vārda robeža, lauks attēlo tukšumu.

en: Add an ellipsis
lv: Pievienot daudzpunkti

en: If checked, a "..." will be added if a field was trimmed.
lv: Ja iezīmēts, gadījumos kad teksts tiek saīsināts tiks pievienota daudzpunkte ("...").

en: Strip HTML tags
lv: Izņemt HTML tagus

en: If checked, all HTML tags will be stripped.
lv: Ja iezīmēts, visi HTML tagi tiks izņemti.

en: Field can contain HTML
lv: Lauks var saturēt HTML

en: If checked, HTML corrector will be run to ensure tags are properly closed after trimming.
lv: Ja iezīmēts, saīsinātajā tekstā tiks izlabotas neaizvērtās HTML entītijas.

en: File size display
lv: Datnes izmēra attēlojums

en: Formatted (in KB or MB)
lv: Formatēts kilobaitos (KB) vai megabaitos (MB)

en: Raw bytes
lv: Baitos

en: If checked, true will be displayed as false.
lv: Ja iezīmēts, "jā" tiks attēlots jā "nē"

en: Round
lv: Noapaļot

en: If checked, the number will be rounded.
lv: Ja iezīmēts, skaitlis tiks noapaļots

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
lv: Norādiet, cik ciparus aiz komata attēlot

en: What single character to use as a decimal point.
lv: Simbols, ko lietot kā decimālskaitļu atdalītāju.

en: What single character to use as the thousands separator.
lv: Simbols kuru lietot tūkstošu atdalīšanai.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
lv: Prefikss, piemēram valūtas simbols.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
lv: Sufikss, piemēram valutas simbols.

en: Simple separator
lv: Vienkāršs atdalītājs

en: Display as link
lv: Attēlot kā saiti

en: Operator identifier
lv: Operatora identifikators

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
lv: Tiks attēlots adresē (URL) pēc ? lai identificētu šo operatoru.

en: Filter identifier
lv: Filtra identifikators

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
lv: Tiks attēlots adresē (URL) aiz ? lai identificētu šo filtru. Šī lauka vērtība nedrīkst būt tukša.

en: The identifier is required if the filter is exposed.
lv: Ja filtrs tiek eksponēts, nepieciešams norādīt identifikatoru.

en: This identifier is not allowed.
lv: Šāds identifikators nav atļauts.

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: exposed
lv: eksponēts

en: Value type
lv: Vērtības tips

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
lv: Datums jebkurā mašīnlasāmajā formātā. Ieteicamais formāts: CCYY-MM-DD HH:MM:SS

en: Invalid date format.
lv: Nekorekts laika formāts.

en: Is all of
lv: Ir visi no

en: Is none of
lv: Nav ne viens no

en: not
lv: nav

en: Is between
lv: Ir intervālā starp

en: between
lv: intervālā starp

en: Is not between
lv: Nav intervālā starp

en: not between
lv: nav intervālā starp

en: And
lv: Un

en: Contains any word
lv: Satur jebkuru norādīto vārdu

en: has word
lv: satur norādīto vārdu

en: Contains all words
lv: Satur visus norādītos vārdus

en: begins
lv: sākas

en: ends
lv: beidzas

en: Require this relationship
lv: Pieprasīt šo relāciju

en: asc
lv: aug.

en: desc
lv: dilstošā secībā

en: If you <a href="@modules">enable the advanced help module</a>, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
lv: Ja tiek <a href="@modules">iespējots "advanced help" modulis</a>, Skatu modulis sniegs detalizētāku palīdzību. <a href="@hide">Paslēpt šo ziņojumu.</a>

en: If you install the advanced help module from !href, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
lv: Ja tiek uzstādīts "advanced help" modulis no !href, Skatu modulis piedāvās vairāk detalizētas palīdzības. <a href="@hide">Paslēpt šo ziņojumu</a>

en: Not sure what to do? Try the "!getting-started" page.
lv: Nav skaidrs, ko darīt? Apskati  lapu "!getting-started".

en: Displays
lv: Displeji

en: These queries were run during view rendering:
lv: Šādi vaicājumi tika veikti, renderējot skata attēlojumu:

en: This display has no path.
lv: Šim skatam nav norādīta adrese

en: Query build time
lv: Vaicājuma izveides laiks

en: Query execute time
lv: Vaicājuma izpildes laiks

en: View render time
lv: Skata izvades laiks

en: No query was run
lv: Neviens vaicājums netika veikts

en: Unable to preview due to validation errors.
lv: Nav iespējams priekšskatīt validācijas kļūdu dēļ.

en: View name
lv: Skata nosaukums

en: View description
lv: Skata apraksts

en: The view has been deleted.
lv: Skats ir izdzēsts

en: Edit view %view
lv: Rediģēt skatu %view

en: Enter the name to use for this view if it is different from the source view. Leave blank to use the name of the view.
lv: Ievadiet skata nosaukumu, ja tas atšķiras avota skata. Atstājiet tukšu, lai izmantotu avota skata nosaukumu.

en: Paste view code here
lv: Ievietojiet skata kodu šeit

en: Unable to interpret view code.
lv: Nav iespējams interpretēt skata kodu.

en: You are importing a view created in Views version 1. You may need to adjust some parameters to work correctly in version 2.
lv: Jūs importējat skatu, kurš izveidots 1. skatu versijā. Iespējams, būs nepieciešams izlabot dažus parametrus, lai tas korekti strādātu 2. versijā.

en: Export this view
lv: Eksportēt šo skatu

en: Invalid
lv: Nederīgs

en: &nbsp; Style: !style
lv: &nbsp; Stils: !style

en: Add display
lv: Pievienot attēlojumu

en: Configure @type
lv: Konfigurē @type

en: Configure @type %item
lv: Konfigurē @type %item

en: Default settings for this view.
lv: Skata noklusētie iestatījumi.

en: Display the view as a block.
lv: Attēlot skatu kā bloku.

en: Will be available to all users.
lv: Būs pieejams visiem lietotājiem.

en: filter
lv: filtrs

en: The title of the comment.
lv: Komentāra virsraksts.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
lv: Komentāra autora interneta vietnes adrese. Var tikt atveidota kā saite. Tukša, ja autors ir reģistrēts lieottājs.

en: Post date
lv: Ieraksta datums

en: Date and time of when the last comment was posted.
lv: Datums un laiks, kad tika publicēts pēdējais komentārs.

en: Last comment author
lv: Pēdējā komentāra autors

en: Comment count
lv: Komentāru skaits

en: Comment status
lv: Komentāra statuss

en: Display the comment as RSS.
lv: Rādīt komentāru kā RSS.

en: The title of the node.
lv: Mezgla virsraksts.

en: Has new content
lv: Ir jauns saturs

en: Poll
lv: Aptauja

en: Views today
lv: Skatījumi šodien

en: Title of page visited.
lv: Apmeklētās lapas virsraksts.

en: The ID of the file.
lv: Faila ID.

en: The status of the file.
lv: Faila statuss.

en: All terms
lv: Visi termini

en: Outdated
lv: Novecojis

en: upload
lv: augšuplādēt

en: The user ID
lv: Lietotāja ID

en: Language of the user
lv: Lietotāja valoda

en: The user's last login date.
lv: Lietotāja pēdējās pieslēgšanās datums.

en: The user's signature.
lv: Lietotāja paraksts.

en: contact
lv: kontakts

en: Unrestricted
lv: Bez ierobežojumiem

en: Rendered output
lv: Atveidota izvade

en: Use AJAX
lv: Izmantot AJAX

en: Display even if view has no result
lv: Attēlot pat ja skats neatgriež rezultātu

en: Inherit exposed filters
lv: Mantot eksponētos filtrus

en: The style selected does not utilize fields.
lv: Izvēlētais stils laukus neizmanto.

en: None defined
lv: Nav definēts

en: New view
lv: Jauns skats

en: Live preview
lv: Tiešais priekšskatījums

en: Title: @title
lv: Virsraksts: @title

en: ‹‹
lv: "

en: ››
lv: "

en: - All -
lv: - Visi -

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums

en: Contact form
lv: Kontaktu forma

en: The permissions of directory %directory have been changed to make it writable.
lv: Pieejas atļaujas direktorijai %directory izmainītas, padarot to rakstāmu.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
lv: Mašīnlasāmajam nosaukumam jāsatur tikai mazie burti, numuri un apakšsvītras.

en: Search form
lv: Meklēšanas forma

en: Date and time lookup
lv: Datuma un laika uzmeklēšana

en: Translation settings
lv: Tulkošanas iestatījumi

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
lv: Virsrakts tiek izmantots kā paskaidrojums, kad lietotājs ar peles kursoru šķērso attēlu.

en: The selected file %name could not be saved.
lv: Izvēlētais fails  %name nevar tikt saglabāts.

en: Progress indicator
lv: Progresa indikators

en: Bar with progress meter
lv: Josla ar progresa mērītāju

en: The file upload failed. %upload
lv: Faila augšupielāde neizdevās. %upload

en: URL to file
lv: URL uz datni

en: Starting upload...
lv: Tiek sākta augšupielāde

en: Uploading... (@current of @total)
lv: Augšupielādē... (@current no @total)

en: Allowed Extensions: %ext
lv: Pieļautie faila paplašinājumi: %ext

en: Your server is capable of displaying file upload progress, but does not have the required libraries. It is recommended to install the <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> (preferred) or to install <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a>.
lv: Jūsu serveris spēj attēlot failu augšupielādes progresu, tomēr tam trūkst nepieciešamās bibliotēkas. Ir ieteicams uzstādīt <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> (ieteicamā) vai arī <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a>.

en: Enabled (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)
lv: Aktivizēts (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)

en: Upload progress
lv: Augšupielādes progress

en: Styles
lv: Stili

en: The item has been deleted.
lv: Šī vienība ir dzēsta.

en: The name of the site.
lv: Vietnes nosaukums.

en: In code
lv: Kodā

en: Are you sure you want to delete this page? Deleting a page cannot be undone.
lv: Vai tiešām vēlaties izdzēst šo lapu? Izdzēstās lapas nav iespējams atjaunot!

en: Form settings
lv: Formas iestatījumi

en: !day-name Sunday|Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday
lv: !day-name Svētdiena|Pirmdiena|Otrdiena|Trešdiena|Ceturtdiena|Piektdiena|Sestdiena

en: !day-abbreviation Sun|Mon|Tue|Wed|Thu|Fri|Sat
lv: !day-abbreviation Sv|Pr|Ot|Tr|Ce|Pk|Se

en: !day-abbreviation S|M|T|W|T|F|S
lv: !day-abbreviation S|P|O|T|C|P|S

en: !day-abbreviation SU|MO|TU|WE|TH|FR|SA
lv: !day-abbreviation Sv|Pr|Ot|Tr|Ce|Pk|Se

en: !datetime Year|Month|Day|Week|Hour|Minute|Second|All Day|All day
lv: !datetime Gads|Mēnesis|Diena|Nedēļa|Stunda|Minūte|Sekunde|Visa diena|Visa diena

en: !date_nav Prev|Next|Today
lv: !date_nav Iepriekš|Turpmāk|Šodien

en: !month-name |January|February|March|April|May|June|July|August|September|October|November|December
lv: !month-name |Janvāris|Februāris|Marts|Aprīlis|Maijs|Jūnijs|Jūlijs|Augusts|Septembris|Oktobris|Novembris|Decembris

en: !month-abbreviation |Jan|Feb|Mar|Apr|May|Jun|Jul|Aug|Sep|Oct|Nov|Dec
lv: !month-abbreviation |Jan|Feb|Mar|Apr|Mai|Jun|Jul|Aug|Sep|Okt|Nov|Dec

en: Add format
lv: Pievienot formātu

en: Allow users to add additional date formats.
lv: Ļaut lietotājiem pievienot papildus datuma formātus.

en: Configure date formats for each locale
lv: Iestatīt datumu formātus katram lokālam

en: Content type name
lv: Nosaukums satura veidam

en: Navigate to previous year
lv: Iepriekšējais gads

en: Navigate to next year
lv: Nākamais gads

en: Navigate to previous month
lv: Iepriekšējais mēnesis

en: Navigate to next month
lv: Nākamais mēnesis

en: Navigate to previous week
lv: Iepriekšējā nedēļa

en: Navigate to next week
lv: Nākamā nedēļa

en: Navigate to previous day
lv: Iepriekšējā diena

en: Navigate to next day
lv: Nākamā diena

en: View full page month
lv: Atvērt pilna mēneša skatu

en: Author name
lv: Autora vārds

en: manage fields
lv: pārvaldīt laukus

en: @field_name (Locked)
lv: @field_name (Slēgts)

en: - Select a field type -
lv: - Izvēlieties lauka tipu -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
lv: Lauka mašīnvārds (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
lv: Datu saglabāšanas lauka tips.

en: Form element to edit the data.
lv: Formas elements, lai rediģētu datus.

en: - Select an existing field -
lv: - Izvēlieties esošu lauku -

en: Add new field: the field name %field_name already exists.
lv: Pievienot jaunu lauku: lauka nosaukums %field_name jau eksistē.

en: Add new field: you need to select a field type.
lv: Pievienot jaunu lauku: ir nepieciešams izvēlēties lauka tipu.

en: %name must be an integer.
lv: %name jābūt veselam skaitlim.

en: %name must be a positive integer.
lv: %name ir jābūt pozitīvam, veselam skaitlim.

en: %name must be a number.
lv: %name ir jābūt skaitlim.

en: See audio
lv: Skatīt audio

en: Custom thumbnail
lv: Pielāgotais sīktēls

en: New upload
lv: Jauna augšupielāde

en: Thumbnail upload (%filename) was unsuccessful.
lv: Neveiksmīga sīktēla augšupielāde (%filename).

en: Thumbnail error. Could not copy provider thumbnail.
lv: Sīktēla kļūda. Nav iespējams nokopēt pakalpojuma sniedzēja sīktēlu.

en: Created role of name: @name, id: @rid
lv: Izveidota loma ar nosaukumu: @name, id: @rid

en: User %name successfully logged in.
lv: Lietotājs %name veiksmīgi pieslēdzis.

en: "@text" not found
lv: "@text" netika atrasts

en: All (@count)
lv: Visi (@count)

en: Return to list
lv: Atgriezties pie saraksta

en:  - Provider
lv:  - Pakalpojumu sniedzējs

en: Duration (mm:ss)
lv: Ilgums (mm:ss)

en: Duration (seconds)
lv: Ilgums (sekundes)

en: Provider name
lv: Pakalpojuma sniedzēja nosaukums

en: styles
lv: stili

en: @argument title
lv: @argument virsraksts

en: @argument input
lv: @argument ievade

en: The maximum number of characters this field can be.
lv: Maksimālais lauka garums simbolos

en: Count the number 0 as empty
lv: Uzskatīt skaitli 0 par "nav rezultātu"

en: Hide if empty
lv: Paslēpt ja nav vērtību

en: Starting value
lv: Sākuma vērtība

en: Specify the number the counter should start at.
lv: Norādiet skaitli ar kuru tiks sākta skaitīšana.

en: Does not start with
lv: Nesākas ar

en: Does not end with
lv: Nebeidzas ar

en: Title of the feed.
lv: Barotnes nosaukums.

en: Render
lv: Atveidot

en: The file you uploaded was not recognized as an image. Please upload a different image type.
lv: Augšupielādētais fails netika atpazīts kā attēls. Lūdzu augšupielādē citu attēlu.

en: There was an error uploading your file.
lv: Kļūda faila augšupielādes laikā.

en: Authentication module
lv: Autentifikācijas modulis

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
lv: Atlasīto datni %filename nav iespējams augšupielādēt. Atļautas tikkai datnes ar paplašinājumiem: %extensions.

en: Stylizer
lv: Dizaineris

en: If possible, a remote thumbnail will be downloaded on the next save.
lv: Ja iespējams, attālinātais sīktēls tiks lejupielādēts nākamās saglabāšanas laikā.

en: Alternatively, you may specify a custom thumbnail in this field.
lv: Alternatīvi, šajā laukā tu vari izvēlēties pielāgotu sīktēlu.

en: ruleset
lv: noteikumu kopums

en: rulesets
lv: noteikumu kopumi

en: content pane
lv: satura daļa

en: content panes
lv: satura daļas

en: The item has been reverted.
lv: Šī vienība ir atgriezta iepriekšējā stāvoklī.

en: New type:
lv: Jauns tips:
