filedepot (6.x-1.1) - en to nl translation catalogue (294 entries)

en: Approve
nl: Goedkeuren

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: approval
nl: goedkeuring

en: Group
nl: Groep

en: Author
nl: Auteur

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Subscribe
nl: Abonneer

en: Unsubscribe
nl: Uitschrijven

en: admin
nl: beheerder

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Action
nl: Actie

en: Last Updated
nl: Laatst bijgewerkt

en: Tags
nl: Labels

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Download
nl: Downloaden

en: view
nl: weergeven

en: File
nl: Bestand

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Size
nl: Grootte

en: Search
nl: Zoeken

en: Message
nl: Bericht

en: Required
nl: Verplicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Changes
nl: Wijzigingen

en: Default
nl: Standaard

en: Move
nl: Verplaatsen

en: Update
nl: Bijwerken

en: View
nl: Weergeven

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Upload
nl: Uploaden

en: User
nl: Gebruiker

en: Files
nl: Bestanden

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Include
nl: Insluiten

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: Submitted
nl: Ingediend

en: Send
nl: Versturen

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Role
nl: Rol

en: Close
nl: Sluiten

en: Use inclusion or exclusion mode
nl: Gebruik insluitings- of uitsluitingsmodus

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Folders
nl: Mappen

en: Folder
nl: Map

en: Display Name
nl: Naam weergeven

en: Date Added
nl: Datum toegevoegd

en: Activity
nl: Activiteit

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Performance Settings
nl: Prestatieinstellingen

en: File management
nl: Bestandsbeheer

en: cancel
nl: annuleren

en: Edit File
nl: Bestand bewerken

en: Delete File
nl: Bestand verwijderen

en: File Name
nl: Bestandsnaam

en: Thank You
nl: Bedankt

en: Reports
nl: Rapporten

en: Not enabled
nl: Niet ingeschakeld

en: New Folder
nl: Nieuwe map

en: File download
nl: Bestand downloaden

en: Folder Name
nl: Mapnaam

en: Delete selected files
nl: Verwijder de geselecteerde bestanden

en: Total Size
nl: Totale grootte

en: Download file
nl: Bestand downloaden

en: Email Notification
nl: E-mailnotificatie

en: Waiting approval
nl: Wachtend op goedkeuring

en: Folder Description
nl: Mapbeschrijving

en: Select Roles
nl: Selecteer rollen

en: upload
nl: uploaden

en: Ready
nl: Gereed

en: Lock
nl: Vergrendel

en: Unlock
nl: Ontgrendelen

en: Download File
nl: Bestand downloaden

en: File Details
nl: Bestandsdetails

en: Invalid access
nl: Ongeldige toegang

en: File successfully uploaded
nl: Bestand is correct geüpload

en: Error uploading File
nl: Fout bij het uploaden van het bestand

en: File has been submitted for approval before it will be added to folder listing
nl: Bestand is ingediend voor goedkeuring alvorens het wordt toegvoegd aan de maplijst

en: Error uploading File - Insufficient Permissions
nl: Fout bij het uploaden van het bestand - onvoldoende rechten

en: Invalid File
nl: Ongeldig bestand

en: Locked by %name
nl: Vergrendeld door %name

en: Error locking file
nl: Fout bij blokkeren van bestand

en: Error accessing file record
nl: Fout bij benaderen van bestand

en: The file %name could not be uploaded. Mimetype %mimetype or extension not permitted.
nl: Het bestand %name kon niet worden geüpload. Mimetype %mimetype of extensie niet toegelaten.

en: Attempted to unlink file but failed - path: @path
nl: Poging tot verwijderen van bestand mislukt - pad: @path

en: Successfully deleted file: @file
nl: Bestand @file is verwijderd

en: Delete physical file skipped - more then 1 record in folder @folder for file: @file
nl: Verwijder fysisch bestand overgeslagen - meer dan 1 record in map @folder voor bestand: @file

en: Delete file failed - no matching record, cid: @cid, file: @file
nl: Verwijder bestand mislukt - geen overeenstemmend record, cid: @cid, bestand: @file

en: Unable to delete file. User: @user, file: @fid and Folder: @folder
nl: Niet mogelijk om bestand te verwijderen. Gebruiker: @user, bestand: @fid en map: @folder

en: Checking for duplicate file - @folder, @name > No
nl: Controle op dubbel bestand - @folder, @name > Nee

en: Checking if file @file exists - TRUE
nl: Controle of bestand @file bestaat - WAAR

en: Checking if file @file exists - FALSE
nl: Controle of bestand @file bestaat - ONWAAR

en: User (@user) does not have access to move file(@fid): @name to category: @newcid
nl: Gebruiker (@user) heeft geen toegang om bestand (@fid) te verplaatsen: @name naar categorie: @newcid

en: Delete file(@fid), version: @version, File: @fname. Other references found - not deleted.
nl: Verwijder bestand(@fid), versie: @version, Bestand: @fname. Andere gevonden referenties - niet verwijderd.

en: Delete file(@fid), version: @version, File: @fname. Single reference - file deleted.
nl: Verwijder bestand(@fid), versie: @version, Bestand: @fname. Enkele referentie - bestand verwijderd.

en: Delete File final version for fid(@fid), Main file records deleted.
nl: Definitieve versie van fid(@fid) verwijderen. Voornaamste bestandrecords verwijderd.

en: Save file to the import queue
nl: Bewaar bestand in de import-wachtrij

en: User @user does not have access to move file(@fid): @fname to category: @newcid
nl: Gebruiker (@user) heeft geen toegang om bestand (@fid) te verplaatsen: @fname naar categorie: @newcid

en: Latest Files
nl: Meest recente bestanden

en: Owned by me
nl: Mijn bestanden

en: Downloaded by me
nl: Mijn downloads

en: Unread Files
nl: Ongelezen bestanden

en: Locked by me
nl: Door mij geblokkeerde bestanden

en: Flagged by me
nl: Door mij gemarkeerde bestanden

en: Incoming Files
nl: Inkomende bestanden

en: More Actions
nl: Meer acties

en: Approve selected Submissions
nl: Geselecteerde inzendingen goedkeuren

en: Delete selected Submissions
nl: Geselecteerde inzendingen verwijderen

en: Move selected files
nl: Geselecteerde bestanden verplaatsen

en: Delete selected Notifications
nl: Verwijder de geselecteerde notificaties

en: Subscribe to update notifications
nl: Inschrijven voor updatemeldingen

en: Mark Favorite
nl: Aan favorieten toevoegen

en: Clear Favorite
nl: Favoriet verwijderen

en: Error deleting one or more items - invalid permissions
nl: Fout bij het verwijderen van één of meer items - ongeldige toegangsrechten

en: File was sucessfully deleted. This message will clear in a couple seconds
nl: Bestand met succes verwijderd. Dit bericht verdwijnt na een paar seconden.

en: Delete Confirmation
nl: Bevestigingen verwijderen

en: Broadcast Notification
nl: Broadcast notificatie

en: The file: !filename can be accessed at !link
nl: Het bestand: !filename kan worden gevonden op !link

en: You are receiving this broadcast alert, because your notification setting is enabled.
nl: U ontvangt deze broadcastwaarschuwing, omdat uw notificatie is ingeschakeld.

en: No view access to category @id
nl: Geen leesrechten op categorie @id

en: Top Level Folder
nl: Hoofdmap

en: New File Submission Approved
nl: Nieuwe bestandsinzending goedgekeurd

en: The file: !filename has been approved and can be accessed !link
nl: Het bestand: !filename is goedgekeurd en kan worden gevonden op  !link

en: Hello @username
nl: Hallo @username

en: Created !numfolders new folders
nl: !numfolders nieuwe mappen aangemaakt

en: Show File Details
nl: Toon bestandsdetails

en: Expand Folders
nl: Mappen uitklappen

en: Submitter
nl: Indiener

en: Folder Notification Options
nl: Mapnotificatie-opties

en: Alert me if new files are added
nl: Waarschuw mij als er nieuwe bestanden worden toegevoegd

en: Alert me if files are changed
nl: Waarschuw mij als er bestanden worden veranderd

en: Click to edit folder options or administrate folder
nl: Klik om de mapopties te bewerken of de map te beheren

en: Folder Order
nl: Mapvolgorde

en: Displayed in increments of 10 for easy editing
nl: Getoond in stappen van 10 om gemakkeijk te bewerken

en: Folder Count
nl: Aantal mappen

en: File Count
nl: Bestandsteller

en: Move Folder Up
nl: Verplaats de map naar boven

en: Move Folder Down
nl: Verplaats de map naar beneden

en: Click to clear favorite
nl: Klik om te verwijderen uit favorieten

en: Click to mark item as a favorite
nl: Klik om dit item toe te voegen aan uw favorieten

en: Download for Editing
nl: Download om te bewerken

en: Inherit Parent Permissions
nl: Erf rechten van de bovenliggende map

en: Direct link to file
nl: Rechtstreekse link naar bestand

en: File Submission to Approve
nl: Geüploade bestanden goedkeuren

en: Incoming File - needs to be moved or deleted
nl: Inkomend bestand - moet verplaatst of verwijderd worden

en: File Locked by: %name
nl: Bestand vergrendeld door: %name

en: Access Rights
nl: Toegangsrechten

en: Upload with Approval
nl: Upload met verplichte keuring

en: Upload Admin
nl: Upload-beheer

en: Upload Direct
nl: Direct uploaden

en: Upload New Versions
nl: Upload een nieuwe versien

en: User Access Records
nl: Toegangsrecords gebruiker

en: Role Access Records
nl: Toegangsrecords rol

en: Upload Versions
nl: Upload versies

en: Direct Upload
nl: Uploaden zonder goedkeuring

en: Remove search tag
nl: Zoekterm verwijderen

en: Notification&nbsp;History
nl: Notificatiehistorie

en: New Files
nl: Nieuwe bestanden

en: Clear History
nl: Geschiedenis verwijderen

en: No notification history on file
nl: Geen notificatiegeschiedenis van bestand

en: Setup your personal notification defaults. Individual folder and file notifications can also be used to over-ride these defaults.
nl: Beheer uw persoonlijke standaardnotificatie-instellingen. Individuele map- en bestandsnotificaties kunnen gebruikt worden om deze te overschrijven.

en: If you want to be notified of all new new files being added for all folders you have access, then you only need to enable the setting here
nl: Als u op de hoogte gesteld wilt worden bij alle nieuwe bestanden die worden toegevoegd aan mappen waar u toegang tot heeft, dient u alleen de instelling hier in te schakelen

en: If you only want to be notified of new files being added to selected folders, then disable the setting here and enable the notification for those selected folders only
nl: Als u op de hoogte gesteld wilt worden bij alle nieuwe bestanden die worden toegevoegd aan de geselecteerde mappen, dient u de instelling hier uit te schakelen en alleen de notificatie voor die geselecteerde mappen in te schakelen

en: Folder Notification options are set by first selecting that folder and once the folder listing is in the main right panel, click on the folder name in the main right panel above the file listing to view/update the notification options
nl: Mapnotificatieopties worden ingesteld door eerst de map te selecteren. Wanneer de maplijst in het rechter paneel verschijnt, klik in het paneel op de mapnaam boven de bestandslijst om de notificatieoptie weer te geven of bij te werken.

en: Broadcast Notifications can be sent out by folder administrators  even if you are not subscribed to updates unless you disable broadcasts here
nl: Broadcastnotificaties worden door een beheerder verstuurd, zelfs als u zich niet voor updates heeft ingeschreven. U kunt zich hier voor broadcasts uitschrijven.

en: Personal Notification Setting
nl: Persoonlijke notificatieinstelling

en: New Files being added
nl: Nieuwe bestanden worden toegevoegd.

en: Files updated
nl: Bestanden geüpdate.

en: Allow Admin Broadcasts
nl: Beheer-broadcasts toestaan

en: Base Setup
nl: Basisinstelling

en: Secure Storage Root Directory
nl: Root-map van 'veilige opslag'

en: Base URL to load YUI Javascript Libraries
nl: Basis-URL van YUI Javascript Libraries

en: Allow Duplicates in Folders
nl: Duplicaten in mappen toestaan

en: If enabled, users can upload files with the same name in folders.
nl: Indien ingeschakeld, kunnen gebruikers bestanden met dezelfde naam in mappen uploaden.

en: Number of folder records to initially show in pass1
nl: Aantal maprecords om initieel te tonen in stap 1

en: Number of folder records to display in background during pass2
nl: Het aantal bestandsrecords om in de achtergrond te tonen in stap 2

en: After initially displaying folder structure and files from pass1, background AJAX requests will populate display with more records.
nl: Na tonen van de mapstructuur en de bestanden in stap 1, zal in de achtergrond met AJAX meer records worden getoond.

en: Notification Defaults
nl: Standaard notificaties

en: Notifications Enabled
nl: Notificaties ingeschakeld

en: If enabled, email notifications for new files added or changed will be sent out.
nl: Indien ingeschakeld, worden e-mailnotificaties gestuurd voor nieuw toegevoegde of veranderde bestanden.

en: File Changes
nl: Bestandsveranderingen

en: File Type Filtering and Extension Mapping
nl: Bestandstype filteren en extensie-mapping

en: Choose the way Filedepot will filter for allowable file types during upload.<br />Use exclude to allow all but selected extension:mimetypes. Use include if you want to define each file type to allow and all others will be rejected.
nl: Kies de manier waarop Filedepot de toegelaten bestandstypes zal filteren gedurende upload.<br />Gebruik 'uitsluiten' voor alles behalve de geselecteerde extensie:mimetypes. Gebruik 'insluiten' voor alleen de geselecteerde bestandstype en om anderen te weigeren.

en: File types to exclude/include
nl: Bestandstypes in- of uitsluiten

en: Only one entry per line.
nl: Slechts één invoer per regel.

en: Extension Mapping
nl: Extensie mapping

en: Default Permissions
nl: Standaard toegangsrechten

en: Folders may have sub-folders which have more restrictive or different permissions. Permissions can be assigned by user and/or by role.
nl: Mappen kunnen submappen hebben, met meer beperkende of afwijkende toegangsrechten. Toegangsrechten kunnen toegekend worden per gebruiker en/of per rol.

en: Able to view the folder and files within. If you can view the files, you can download them.
nl: De map en alle bestanden in de map kunnen worden weer gegeven. Als u de bestanden kunt zien, kunt u ze ook downloaden.

en: Full admin permissions to folder and files within folder. Able to change folder permissions.
nl: Volledige beheertoegangsrechten voor map en bestanden in de map. Mogelijkheid om de maprechten te veranderen.

en: Able to upload files directly to folder with no moderation.
nl: Bestanden kunnen zonder moderatie rechtstreeks naar de map worden geüpload.

en: Able to upload files but they will need to be approved before appearing in folder listing.
nl: Bestanden kunnen geüpload worden maar dienen te worden goedgekeurd alvorens in de maplijst te verschijnen.

en: Able to upload new versions to existing files listed in the folder.
nl: Nieuwe versies van bestaande bestanden kunnen in de map geüpload worden.

en: Able to moderate (approve or reject) new file submissions.
nl: Nieuwe bestanden kunnen gemodereerd worden (goedkeuren of weigeren).

en: Default Owner Permissions
nl: Standaard toegangsrechten eigenaar

en: When a site member creates a new folder, list the default user based permissions the folder should be setup with.
nl: Wanneer een gebruiker een nieuwe map aanmaakt, geef de standaard toegangsrechten weer waarmee de map dient te worden ingesteld.

en: Default Role Permissions
nl: Standaard toegangsrechten rol

en: Default role based permissions the folder should be setup with. Enter additional mappings of roles to permissions on new lines
nl: Standaard rolgebaseerde toegangsrechten voor de map. Geef bijkomende mappings van rollen naar toegangsrechten op nieuwe regels.

en: Filedepot Default Settings
nl: Filedepot standaard-instellingen

en: Filedepot Folder
nl: Filedepot Map

en: Folder for storing documents
nl: Map om documenten op te slaan

en: Error creating folder
nl: Fout bij aanmaken map

en: Add a new folder
nl: Nieuwe map toevoegen

en: Move Selected File
nl: Geselecteerd bestand verplaatsen

en: Select the destination folder
nl: Selecteer de bestemmingsmap

en: Move Selected Files
nl: Geselecteerde bestanden verplaatsen

en: Only selected files where you are the Owner or have Folder Admin rights will be moved to the new target folder
nl: Alleen de geselecteerde bestanden waar u de eigenaar van bent of beheertoegangsrechten van heeft, worden verplaatst naar de nieuwe doelmap.

en: Version Notes
nl: Versienotities

en: Send out a Broadcast Notification
nl: Stuur een Broadcast-notificatie

en: Broadcast email will be sent to all site members that have view access to this folder alerting them. A link to this file will be included
nl: Broadcast e-mail wordt gezonden naar alle leden met weergavetoegang. Een link naar dit bestand wordt toegvoegd

en: Search Tags
nl: Tags doorzoeken

en: New Version
nl: Nieuwe versie

en: Upload new version
nl: Nieuwe versie uploaden

en: Approve File Submission
nl: Bestandsindiening goedkeuren

en: Lock File
nl: Bestand vergrendelen

en: Enable email notification for any updates
nl: E-mailnotificatie inschakelen voor alle updates

en: Send out a broadcast email notification
nl: Stuur een broadcast e-mailnotificatie

en: Folder Perms not set
nl: Maptoegangsrechten niet ingesteld

en: Download request - null file id
nl: Download aanvraag - null file id

en: Download request for incoming file invalid
nl: Download aanvraag ongeldig voor inkomend bestand

en: Download request - null category id
nl: Download aanvraag - null categorie id

en: File record not found
nl: Bestandsrecord niet gevonden

en: access filedepot
nl: toegang tot filedepot

en: administer filedepot
nl: filedepot beheren

en: Filedepot Settings
nl: Filedepot instellingen

en: Administrate Filedepot Configuration Settings
nl: Filedepot-instellingen beheren

en: Create Test Records
nl: Test-records aanmaken

en: filedepot Access Rights - for user or group access to category
nl: filedepot toegangsrechten. Voor gebruikers- of groepstoegang tot een categorie.

en: Filedepot File Management System
nl: Filedepot bestandsbeheersysteem

en: Are you sure you want to delete this folder and all it's files
nl: Weet u zeker dat u deze map met alle bestanden wilt verwijderen?

en: Delete this file and associated versions?
nl: Dit bestand en de bijbehorende versies verwijderen?

en: Are you sure you want to delete these selected files?
nl: Weet u zeker dat u de geselecteerde bestanden wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete these notifications?
nl: Weet u zeker dat u deze notificaties wilt verwijderen?

en: Delete this file submission?
nl: Dit bestand verwijderen?

en: AJAX Update Error:
nl: AJAX Update-fout:

en: Add new version
nl: Nieuwe versie toevoegen

en: Hide File Details
nl: Bestandsdetails verbergen

en: Collapse Folders
nl: Mappen inklappen

en: Click to view folder description and notification options
nl: Klik om de mapbeschrijving en de notificatieopties te zien

en: File listing generated in:
nl: Bestandslijst gegenereerd in:

en: Broadcast Email completed in:
nl: E-mail verzending voltooid in:

en: Loading ...
nl: Bezig ...

en: Updating File ...
nl: Bestand bijwerken ...

en: Loading Data ...
nl: Data laden ...

en: Updating Permissions ...
nl: Machtigingen bijwerken ...

en: Updating Folder ...
nl: Map bijwerken ...

en: Deleting File ...
nl: Bestand verwijderen ...

en: Updating File Lock ...
nl: Bestandsvergrendeling bijwerken ...

en: Approving File ...
nl: Bestand goedkeuren ...

en: Updating Notification ...
nl: Notificatie bijwerken ...

en: Updating Settings ...
nl: Instellingen bijwerken ...

en: Clearing Notification Log
nl: Notificatie-log aan het opschonen

en: Error processing request
nl: Fout tijdens het verwerken van de aanvraag

en: Error deleting folder
nl: Fout bij het verwijderen van de map

en: Error deleting file
nl: Fout bij het verwijderen van het bestand

en: Error retrieving folder listing
nl: Fout bij het ophalen van de mappenlijst

en: Error processing search
nl: Fout bij het verwerken van de zoekactie

en: Unexpected result
nl: Onverwacht resultaat

en: Error retrieving permissions
nl: Fout bij het ophalen van de machtigingen

en: Notifications Disabled
nl: Notificaties uitgeschakeld

en: Error creating Folder - invalid parent folder
nl: Fout bij het aanmaken van een map - ongeldige bovenliggende map

en: Error creating Folder
nl: Fout bij het aanmaken van een map

en: Error uploading File, it may be larger then your PHP setup permits.
nl: Fout bij het uploaden van het bestand. Mogelijk is het bestand groter dan de PHP-instellingen toelaten.

en: Error moving file
nl: Fout bij verplaatsen bestand

en: With very large document repositories, the file listing logic can be optimized by tuning these options for the 3 pass logic.
nl: Met zeer grote documentsystemen, kan de logica van de bestandslijst worden geoptimaliseerd door deze opties te tunen voor de Stap 3 logica.

en: On initial pass, display a smaller number of files like 2 while all the folders are being generated.
nl: Bij de eerste stap, toon een kleiner aantal bestanden (bv. 2) terwijl de mappen worden aangemaakt.

en: Once the initial folder listing is generated, the 2nd pass will execute in the background and populate all folders with more files up the the number set for the pass 2 setting.
nl: Wanneer de initiële mappenlijst is gegenereerd, wordt Stap 2 in achtergrond uitgevoerd en vult alle mappen met meer bestanden tot het aantal ingesteld voor Stap 2.

en: Available Permissions are:
nl: Beschikbare rechten zijn:

en: No tagwords defined
nl: Geen tags gedefiniëerd

en: Please wait ...
nl: Even geduld ...

en: No users with Notifications Enabled
nl: Geen gebruikers met ingeschakelde notificaties.

en: Select Groups
nl: Groepen selecteren

en: Group Access Records
nl: Group access-regels

en: Tags not added - Group or Role assigned view perms required
nl: Tags niet toegevoegd - Toegangsrechten voor weergave aan Groep of Rol vereist

en: Download request for moderated file - invalid file reference
nl: Download-aanvraag voor gemodereerd bestand - ongeldige bestandsreferentie

en: Download request - invalid file reference
nl: Download-aanvraag - ongeldige bestandsreferentie

en: fildepot
nl: filedepot

en: Failed - check the folder path is correct and valid
nl: Mislukt - controleer of de padnaam correct en geldig is

en: Success, Root Storage director created
nl: Succes: Root Opslagmap aangemaakt

en: Processing client upload of file @file
nl: Bezig met client upload van bestand @file

en: Processing a edit file upload - token:@token - uid:@uid
nl: Bestands-upload aan het verwerken - token:@token - uid:@uid

en: Site member @@name has submitted a new file (!file)!bp Folder: !folder !ep!bp The file can be accessed at !link !ep!bp You are receiving this because you requested to be notified of updates.!ep!bp Thank You !ep
nl: Gebruiker @@name heeft een nieuw bestand (!file)!bp toegevoegd in map: !folder !ep!bp Het bestand is toegankelijk op !link !ep!bp U ontvangt dit omdat u gevraagd heeft om op de hoogte gehouden te worden van de updates. !ep!bp Dank U !ep

en: Site member @@name has submitted a new file !filename for folder !folder that requires approval !bp Thank You !ep
nl: Gebruiker @@name heeft een nieuw bestand !filename ingediend voor map !folder dat goedkeuring vereist !bp Dank u !ep

en: Full Path to where Filedepot will be saving the folders and files.<br />Should be outside your sites public folder for security but must end in a /
nl: Volledig pad waar Filedepot zijn mappen en bestanden opslaat.<br />Dit zou, vanwege veiligheidsredenen, buiten de publieke map van de website moeten zijn maar moet eindigen met een /

en: Recent Folders
nl: Recente mappen

en: Top Level Folders
nl: Hoofdmap

en: Problem adding or updating tags
nl: Er heeft zich een probleem voorgedaan tijdens het toevoegen of updaten van de tags

en: Folder & Sub Folders Stats
nl: Map en submap statistieken

en: View Folder
nl: Map bekijken

en: Folder Admin
nl: Mapbeheerder

en: Attempted to add tags for file (@item) but no role or group based folder permission defined
nl: Het is niet gelukt om de tags voor het bestand (@item) te maken omdat er geen rol- of groepsrechten zijn gedefinieerd
