Google Analytics (6.x-3.1) - en to nl translation catalogue (131 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Value
nl: Waarde

en: Name
nl: Naam

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Page
nl: Pagina

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Roles
nl: Rollen

en: Users
nl: Gebruikers

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nl: Geef één pagina per regel op, als Drupal-paden. Het '*'-teken is een wildcard. Voorbeeldpaden zijn '%blog' voor de blog-pagina en '%blog-wildcard' voor elke persoonlijke blog. '%front' is de voorpagina.

en: Visitor
nl: Bezoeker

en: Session
nl: Sessie

en: Scope
nl: Bereik

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
nl: Als de PHP-modus is gekozen, geef dan de PHP-code op tussen %php. Merk op dat het uitvoeren van incorrecte PHP-code uw Drupalsite defect kan maken.

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: Add if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
nl: Toevoegen indien de volgende PHP-code TRUE als resultaat heeft (PHP-modus, alleen voor experts).

en: Depends on: !dependencies
nl: Afhankelijk van: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
nl: @module (<span class="admin-disabled">uitgeschakeld</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
nl: @module (<span class="admin-enabled">ingeschakeld</span>)

en: User roles
nl: Gebruikersrollen

en: Add to every page except the listed pages.
nl: Toevoegen aan alle pagina's behalve de genoemde pagina's.

en: Add to the listed pages only.
nl: Alleen aan genoemde pagina's toevoegen.

en: Add tracking to specific pages
nl: Specifieke pagina's volgen

en: User specific tracking settings
nl: Gebruikerspecifieke volginstellingen

en: Custom tracking settings
nl: Aangepaste volginstellingen

en: Users cannot control whether they are tracked or not.
nl: Gebruikers kunnen niet instellen of ze gevolgd worden of niet.

en: Track users by default, but let individual users to opt out.
nl: Standaard alle gebruikers volgen, maar gebruikers kunnen dit individueel uitschakelen.

en: Do not track users by default, but let individual users to opt in.
nl: Standaard geen gebruikers volgen maar gebruikers laten aangeven dat hun bezoeken bijgehouden moeten worden.

en: Allow individual users to customize the visibility of tracking in their account settings. Only users with %permission permission are allowed to set their own preference.
nl: Individuele gebruikers in staat stellen om aan te geven of ze gevolgd mogen worden. Alleen gebruikers met het %permission toegangsrecht mogen hun voorkeur aangeven.

en: opt-in or out of tracking
nl: bezoeken bijhouden in- of uitschakelen

en: Role specific tracking settings
nl: Rol-specifieke volginstellingen

en: Add tracking for specific roles
nl: Voeg tracking toe voor specifieke rollen

en: Add tracking only for the selected role(s). If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked.
nl: Volg uitsluitend gebruikers met de geselecteerde rol(len). Indien er geen rollen geselecteerd zijn, worden alle gebruikers gevolgd. Gebruikers die één van de geselecteerde rollen hebben, worden gevolgd.

en: Page specific tracking settings
nl: Pagina-specifieke volginstellingen

en: User segmentation settings
nl: Gebruikerssegmentatie-instellingen

en: Add segmentation information to tracking code
nl: Segmentatie-informatie toevoegen aan de volgcode

en: Segment users based on different properties, additionally to the basic IP address based tracking provided by Google Analytics.
nl: Segmenteer gebruikers op basis van diverse eigenschappen, als toevoeging op de basale IP-adresgebaseerde statistieken in Google Analytics.

en: <a href="@module_list">Enable the profile module</a> to be able to use profile fields for more granular tracking.
nl: <a href="@module_list">Schakel de profile module in</a> om profielvelden te gebruiken om nauwkeuriger bezoeken bij te houden.

en: Make sure you will not associate (or permit any third party to associate) any data gathered from Your Website(s) (or such third parties' website(s)) with any personally identifying information from any source as part of Your use (or such third parties' use) of the Google Analytics service. For more information see section 8.1 in the <a href="@ga_tos">Google Analytics terms of use</a>.
nl: Wees zeker dat u geen enkele gegevens associeert (of een third party toestaat dit te doen), verzameld uit Uw Website(s) (of zogenoemde third parties website(s)), met persoonlijke identificatie-informatie van eender welke bron als deel van Uw Gebruik (of dat van third parties) van de Google Analytics dienst. Voor meer informatie: zie rubriek 8.1 in de <a href="@ga_tos">Google Analytics gebruikersovereenkomst</a>.

en: Link tracking settings
nl: Linkinstellingen

en: Track outgoing links
nl: Uitgaande links bijhouden

en: Enables tracking of clicks on outgoing links.
nl: Kliks op uitgaande links bijhouden.

en: Track mailto links
nl: E-maillinks bijhouden

en: Enables tracking of clicks on mailto links.
nl: Klikken op e-maillinks volgen.

en: Track download links
nl: Downloadlinks bijhouden

en: Enables tracking of clicks on links to files based on the file extensions list below.
nl: Kliks op links naar bestanden met onderstaande bestandsextensies volgen.

en: File extensions to track
nl: Bestandsextensies bijhouden

en: A pipe separated list of file extensions that should be tracked when clicked with regular expression support. Example: !extensions
nl: Een met |-tekens gescheiden lijst van bestandsextensies die moeten worden gevolgd wanneer ze worden aangeklikt, met ondersteuning voor reguliere expressies. Voorbeeld: !extensions

en: <a href="@url">Public file transfers</a> must be enabled to allow local caching.
nl: <a href="@url">Openbare bestandsoverdracht</a> moet ingeschakeld worden om lokale caching toe te staan.

en: Track translation sets as one unit
nl: Volg vertalingsets als een eenheid

en: When a node is part of a translation set, record statistics for the originating node instead. This allows for a translation set to be treated as a single unit.
nl: Indien een node deel uitmaakt van een vertaalset, hou dan enkel statistieken bij voor de originele node. Hierdoor wordt een vertalingset als een unieke eenheid getraceerd.

en: Track internal search
nl: Interne zoekopdrachten bijhouden

en: If checked, internal search keywords are tracked. You must configure your Google account to use the internal query parameter <strong>search</strong>. For more information see <a href="@url">How do I set up Site Search for my profile</a>.
nl: Indien ingeschakeld worden interne zoekwoorden gevolgd. U moet de interne zoekparameter <strong>search</strong> configureren in uw Google Analytics account. Bezoek voor meer informatie <a href="@url">Hoe stel ik de sitezoekfunctie in voor mijn profiel?</a>

en: Track AdSense ads
nl: AdSense advertenties volgen

en: If checked, your AdSense ads will be tracked in your Google Analytics account.
nl: Indien aangevinkt worden AdSense advertenties bijgehouden in Google Analytics.

en: Custom JavaScript code
nl: Aangepaste Javascriptcode

en: You can add custom Google Analytics <a href="@snippets">code snippets</a> here. These will be added to every page that Google Analytics appears on. Before you add custom code to the below textarea's you should read <a href="@ga_concepts_overview">Google Analytics Tracking Code - Functional Overview</a> and the <a href="@ga_js_api">Google Analytics Tracking API</a> documentation. <strong>Do not include the &lt;script&gt; tags</strong>, and always end your code with a semicolon (;).
nl: Aangepaste Google Analytics <a href="@snippets">codefragmenten</a> toevoegen. De fragmenten worden toegevoegd op alle pagina's waar de Google Analytics code wordt weergegeven. Voordat u code toevoegt aan de tekstvelden is het raadzaam de <a href="@ga_concepts_overview">Tracking Code Overview (Engels)</a> en <a href="@ga_js_api">Google Analytics Tracking Code (Engels)</a> documentatie te lezen. <strong>Voeg de &lt;script&gt; code niet toe en eindig de code altijd met een puntkomma (;).</strong>

en: Code snippet (before)
nl: Codefragment (voor)

en: Code snippet (after)
nl: Codefragment (na)

en: JavaScript scope
nl: Javascriptbereik

en: A valid Google Analytics account number is case sensitive and formatted like UA-xxxxxx-x.
nl: Een geldig Google Analytics account nummer is hoofdlettergevoelig en opgemaakt als UA-xxxxxx-x.

en: Do not add the tracker code provided by Google into the javascript code snippets! This module already builds the tracker code based on your Google Analytics account number and settings.
nl: Voeg de trackingcode die Google aanlevert niet toe aan de javascript codefragmenten! Deze module bouwt de trackingcode namelijk al op, op basis van uw Google Analytics accountnummer en instellingen.

en: Do not include the &lt;script&gt; tags in the javascript code snippets.
nl: De &lt;script&gt;-tags niet toevoegen aan de JavaScript-code.

en: Google Analytics configuration
nl: Google Analytics instellingen

en: Users are tracked by default, but you are able to opt out.
nl: Gebruikers worden standaard gevolgd, maar u kunt zichzelf uitschrijven.

en: Enable user tracking
nl: Gebruikers volgen inschakelen

en: Users are <em>not</em> tracked by default, but you are able to opt in.
nl: Standaard worden gebruikers <em>niet</em> gevolgd, maar u kunt zichzelf inschrijven.

en: Google Analytics module has not been configured yet. Please configure its settings from the <a href="@url">Google Analytics settings page</a>.
nl: U heeft de Google Analytics-module nog niet ingesteld. Stel Google Analytics in op de <a href="@url">pagina met instellingen voor Google Analytics</a>.

en: administer google analytics
nl: beheer google analytics

en: use PHP for tracking visibility
nl: PHP gebruiken voor tracking-zichtbaarheid

en: Configure the settings used to generate your Google Analytics tracking code.
nl: De instellingen voor het volgen van bezoeken in Google Analytics beheren.

en: Adds Google Analytics javascript tracking code to all your site's pages.
nl: Voegt Google Analytics javascript conversiecode toe aan alle pagina's van uw site.

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nl: Specificeer pagina's door hun paden te gebruiken. Gebruik één regel per pad. Gebruik eventueel '*' als jokerteken. Voorbeeldpaden zijn %blog voor de blog pagina en %blog-* voor iedere persoonlijke blog. %front is de voorpagina.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
nl: Pagina's waarop deze PHP-code <code>TRUE</code> teruggeeft (alleen voor experts)

en: Pages or PHP code
nl: Pagina's of PHP-code

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
nl: Als voor de PHP-optie is gekozen, voer dan PHP-code in tussen %php. Let op dat het uitvoeren van foutieve PHP-code de website onbereikbaar kan maken.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
nl: Let op: alleen toevoegen aan rollen die u vertrouwt; dit toegangsrecht kan schadelijke gevolgen hebben voor de beveiliging van het systeem.

en: Web Property ID
nl: Profiel-ID

en: This ID is unique to each site you want to track separately, and is in the form of UA-xxxxxxx-yy. To get a Web Property ID, <a href="@analytics">register your site with Google Analytics</a>, or if you already have registered your site, go to your Google Analytics Settings page to see the ID next to every site profile. <a href="@webpropertyid">Find more information in the documentation</a>.
nl: Dit ID is uniek voor elke site die u afzonderlijk wilt bijhouden en heeft de vorm UA-xxxxxxx-yy. Om een Profiel-ID te verkrijgen, <a href="@analytics">registreert u uw site in Google Analytics</a> of bezoekt u de Google Analytics Settings-pagina om de Profiel-ID voor een reeds geregistreerde site op de vragen. <a href="@webpropertyid">Meer informatie vindt u in de documentatie</a>

en: You can select multiple values.
nl: U kunt meerdere waarden selecteren.

en: Anonymize visitors IP address
nl: IP-adressen van bezoekers anonimiseren

en: Tell Google Analytics to anonymize the information sent by the tracker objects by removing the last octet of the IP address prior to its storage. Note that this will slightly reduce the accuracy of geographic reporting. In some countries it is not allowed to collect personally identifying information for privacy reasons and this setting may help you to comply with the local laws.
nl: Zorgt ervoor dat Google Analytics de bijgehouden gegevens anonimiseert door het laatste octet van het IP-adres te verwijderen voordat het wordt opgeslagen. Dit zorgt er wel voor dat geografische statistieken iets minder nauwkeurig worden. In sommige landen is het vanwege privacygevoeligheid niet toegestaan om persoonlijke identificatiegegevens op te slaan, deze instelling helpt hieraan te voldoen.

en: Locally cache tracking code file
nl: Trackingcode lokaal bewaren

en: If checked, the tracking code file is retrieved from Google Analytics and cached locally. It is updated daily from Google's servers to ensure updates to tracking code are reflected in the local copy. Do not activate this until after Google Analytics has confirmed that site tracking is working!
nl: Indien aangevinkt wordt het bestand met volgcode gedownload van Google Analytics en lokaal bewaard. Het wordt dagelijks bijgewerkt van Google's servers zodat alle updates verwerkt worden. Activeer dit pas als Google Analytics bevestigt dat het volgen werkt.

en: Code in this textarea will be added <strong>before</strong> _gaq.push(['_trackPageview']).
nl: Code in dit tekstvak wordt <strong>voor</strong> _gaq.push(['_trackPageview']) toegevoegd.

en: Code in this textarea will be added <strong>after</strong> _gaq.push(['_trackPageview']). This is useful if you'd like to track a site in two accounts.
nl: De code in dit tekstvak zal <strong>na</strong> _gaq.push(['_trackPageview']) worden opgeslagen. Dit is nuttig wanneer u een site in twee accounts wilt volgen.

en: <a href="@ga_url">Google Analytics</a> is a free (registration required) website traffic and marketing effectiveness service.
nl: <a href="@ga_url">Google Analytics</a> is een gratis service (registratie verplicht) om verkeer en marketingresultaten bij te houden.

en: You can add Google Analytics <a href="!custom_var_documentation">Custom Variables</a> here. These will be added to every page that Google Analytics tracking code appears on. Google Analytics will only accept custom variables if the <em>name</em> and <em>value</em> combined are less than 64 bytes after URL encoding. Keep the names as short as possible and expect long values to get trimmed. You may use tokens in custom variable values. Global and user tokens are always available; on node pages, node tokens are also available.
nl: Google Analytics <a href="!custom_var_documentation">Custom Variables</a> toevoegen. De variabelen worden toegevoegd op alle pagina's waar de Google Analytics code wordt weergegeven. Google Analytics accepteert alleen variabelen wanneer de <em>naam</em> en <em>waarde</em> samen korter dan 64 tekens zijn, na URL-codering. Houd de namen zo kort mogelijk en houd er rekening mee dat te lange waarden worden afgebroken. Het is mogelijk om tokens in variabelewaarden te gebruiken. Globale- en gebruikertokens zijn altijd beschikbaar, op nodepagina's zijn nodetokens te gebruiken.

en: Custom variables
nl: Aangepaste variabelen

en: Slot number
nl: Slotnummer

en: The custom variable name.
nl: De variabelenaam.

en: The custom variable value. You may use tokens in this field.
nl: De aangepaste variabele waarde. U kunt tokens gebruiken in dit veld.

en: The custom variable value.
nl: De variabelewaarde.

en: The scope for the custom variable.
nl: Het bereik van de variabele.

en: You can supplement Google Analytics' basic IP address tracking of visitors by segmenting users based on custom variables.
nl: Het bijhouden van bezoeken op basis van IP-adres kan worden uitgebreid door bezoekers te segmenteren op basis van aangepaste variabelen.

en: <a href="@module_list">Enable the token module</a> to be able to use tokens for more granular tracking.
nl: <a href="@module_list">Schakel de token module in</a> om tokens te gebruiken om nauwkeuriger bezoeken bij te houden.

en: Section 8.1 of the <a href="@ga_tos">Google Analytics terms of use</a> requires you to make sure you will not associate (or permit any third party to associate) any data gathered from your websites (or such third parties' websites) with any personally identifying information from any source as part of your use (or such third parties' use) of the Google Analytics' service.
nl: Sectie 8.1 van de <a href="@ga_tos">Google Analytics-gebruiksvoorwaarden</a> verbiedt dat u (of een derde) op uw website (of die van een derde) verzamelde persoonlijke gegevens combineert met alle beschikbare gegevens in uw Google Analytics-service (of die van een derde).

en: The role ids the user account is a member of as comma separated list.
nl: Een door komma's gescheiden lijst met rol-ID's waarbij de gebruiker hoort.

en: Locally cached tracking code file has been updated.
nl: Lokaal bewaarde trackingcode is bijgewerkt.

en: Locally cached tracking code file has been saved.
nl: Lokaal bewaarde trackingcode is opgeslagen.

en: Local cache has been purged.
nl: Lokale cache is geleegd.

en: Tracking scope
nl: Tracking-bereik

en: Allow users to customize tracking on their account page
nl: Geef gebruikers de mogelijkheid om het volgen aan te passen op hun accountpagina

en: No customization allowed
nl: Geen aanpassing toegestaan

en: Tracking on by default, users with %permission permission can opt out
nl: Volgen standaard ingeschakeld, gebruikers met het toegangsrecht %permission kunnen zich terugtrekken

en: Tracking off by default, users with %permission permission can opt in
nl: Volgen standaard uitgeschakeld, gebruikers met het toegangsrecht %permission kunnen kiezen voor opt-in.

en: Every page except the listed pages
nl: Alle pagina's behalve de genoemde

en: The listed pages only
nl: Alleen de genoemde pagina's

en: Links and downloads
nl: Links en downloads

en: Track clicks on mailto links
nl: Klikken op mailto links bijhouden

en: Track downloads (clicks on file links) for the following extensions
nl: Downloads (klikken op bestandslinks) bijhouden voor volgende extensies

en: List of download file extensions
nl: Lijst van downloadbare bestandsextensies

en: A file extension list separated by the | character that will be tracked as download when clicked. Regular expressions are supported. For example: !extensions
nl: Een lijst bestandsextensies, gescheiden met het | karakter, die getraceerd zullen worden als download indien aangeklikt. Reguliere expressies worden ondersteund. Bijvoorbeeld: !extensions

en: Search and AdSense
nl: Zoeken en AdSense

en: Additional user information
nl: Bijkomende gebruikersinformatie

en: Segment users based on these selected properties
nl: Segmenteer gebruikers op basis van deze geselecteerde eigenschappen

en: Custom variable name #@slot
nl: Aangepaste variabelenaam #@slot

en: Custom variable value #@slot
nl: Aangepaste variabele waarde #@slot

en: A valid Google Analytics Web Property ID is case sensitive and formatted like UA-xxxxxxx-yy.
nl: Een geldige Google Analytics Web Property ID is hoofdlettergevoelig en opgemaakt als UA-xxxxxxx-yy.

en: Administer Google Analytics
nl: Google Analytics beheren

en: Perform maintenance tasks for Google Analytics.
nl: Onderhoudstaken voor Google Analytics uitvoeren.

en: Opt-in or out of tracking
nl: In- of uit-schrijven voor tracking

en: Allow users to decide if tracking code will be added to pages or not.
nl: Gebruikers toestaan om te beslissen of de trackingcode toegevoegd zal worden aan de pagina of niet.

en: Use PHP for tracking visibility
nl: PHP gebruiken voor tracking-zichtbaarheid

en: Menu has been rebuild.
nl: Menu is opnieuw opgebouwd.

en: Google tracking code has been moved to header.
nl: De Google volgcode is naar de header verplaatst.

en: The default country in your regional settings is Germany. Anonymizing of IP addresses has been enabled for privacy reasons.
nl: Het standaardland in uw regionale instellingen is Duitsland. Het anonimiseren van IP-adressen is ingeschakeld omwille van privacyredenen.

en: The default country in your regional settings is <em>not</em> Germany. The anonymizing of IP addresses setting has not been changed. Make sure your site settings comply with the local privacy rules.
nl: Het standaard land in uw regionale instellingen is <em>niet</em> Duitsland. De instelling voor het anonimiseren van IP-adressen werd niet veranderd. Check of uw site-instellingen overeenkomen met lokale privacyregels.

en: Allows your site to be tracked by Google Analytics by adding a Javascript tracking code to every page.
nl: Hiermee kan uw site worden bijgehouden door Google Analytics middels het toevoegen van een Javascript conversiecode aan elke pagina.
