Hostmaster (Aegir) (6.x-2.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (952 entries)

en: Home
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་མ།

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་འཆར་ངོས།

en: Title
bo: ཁ་བྱང་།

en: Body
bo: ཡི་གེ

en: Next
bo: ངོས་རྗེས་མ།

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན།

en: delete
bo: སུབ་པ།

en: Status
bo: རྣམ་པ།

en: Prefix
bo: སྔོན་སྐྱེན།

en: Suffix
bo: ཕྱི་སྐྱེན།

en: Delete
bo: སུབ་པ།

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད།

en: Operations
bo: བཀོལ་སྤྱོད།

en: Content
bo: ནང་དོན།

en: Value
bo: ཐང་།

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་།

en: Email address
bo: འཕྲིན་ཡིག་གི་ཤག་གནས།

en: Groups
bo: ཚོ།

en: Group
bo: ཚོ།

en: Type
bo: རིགས།

en: Author
bo: རྩོམ་པ་པོ།

en: List
bo: རེའུ་མིག

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ།

en: Cancel
bo: དོར་བ།

en: Remove
bo: སྤོ་འདུད།

en: Description
bo: གསལ་བཤད།

en: Language
bo: སྐད་རིགས།

en: Enable
bo: སྤྱད་པ།

en: Disable
bo: སྤྱོད་མི་ཆོག

en: Disabled
bo: སྤྱོད་འགོག

en: Enabled
bo: འགོ་སློང་བ།

en: Administration
bo: དོ་དམ།

en: footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: On
bo: ཁ་འབྱེད་པ།

en: Taxonomy
bo: རིགས།

en: Yes
bo: ཡིན།

en: No
bo: མིན།

en: Version
bo: པར་གཞི།

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ།

en: File
bo: ཡིག་ཆ།

en: Tag
bo: གདོང་འཛར།

en: Edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང་།

en: Search
bo: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
bo: བསྐྱུར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: default
bo: སོར་འཇོག

en: This action cannot be undone.
bo: བཀོལ་སྤྱོད་འདི་སོར་ཆུད་བྱེད་མི་ནུས།

en: Block settings
bo: ཁུལ་དུམ་སྒྲིག་འགོད།

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Weight
bo: ཡང་ལྗེད།

en: Link
bo: སྦྲེལ་མཐུད།

en: Image
bo: རི་མོ།

en: Center
bo: འབྲིང་།

en: Types
bo: རིགས་གྲས།

en: Hierarchy
bo: བང་རིམ།

en: Required
bo: རེ་ཞུ།

en: Parent
bo: གོང་རིམ།

en: Depth
bo: གཏིང་ཚད།

en: Category
bo: རིགས་དགར་བ།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད།

en: Feed
bo: ས་བོན།

en: Name
bo: མིང་།

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Import
bo: ནང་འདྲེན།

en: Book
bo: ལག་དེབ།

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན།

en: Taxonomy term
bo: རིགས་དབྱེ་ཐ་སྙད།

en: settings
bo: སྒྲིག་འགོད།

en: Node ID
bo: ཚིགས་ཚེག་གི་ID

en: Field
bo: ཡིག་དུམ

en: header
bo: ངོས་གཙོ།

en: Label
bo: གདོང་འཛར།

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ།

en: Save
bo: ཉེར་ཚགས།

en: True
bo: དངོས་མ།

en: False
bo: རྫུན་མ།

en: Default
bo: སོག་བཞག

en: Update
bo: གསར་སྒྱར།

en: Core
bo: ཉིང་ལྟེ།

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Views
bo: མཐོང་རིས།

en: Access
bo: ལྟ་སྤྱོད།

en: Add
bo: ཁ་སྣོམ།

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ།

en: URL
bo: དྲ་གནས།

en: Path
bo: འགྲོ་ལམ།

en: Vocabularies
bo: ཐ་སྙད་རེའུ་མིག

en: Modules
bo: དཔེ་དུམ།

en: Display
bo: མངོན་པ།

en: Node type
bo: ཚེགས་ཚིག་གི་རིགས།

en: Menu
bo: གདམ་བྱང་།

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་སྒྲིག་འགོད།

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས།

en: Text
bo: ཡིག་རྐྱང་།

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི།

en: read more
bo: དེ་ལས་མང་བ།

en: Timestamp
bo: དུས་ཚོད་མདའ།

en: Unknown
bo: མ་ཤེས་པ།

en: Attachment
bo: ཞར་བྱུང་།

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད།

en: Picture
bo: མགོ་བརྙན།

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Before
bo: དེའི་སྔོན་དུ།

en: After
bo: དེའི་རྗེས་སུ།

en: Promoted
bo: མགོར་འཇོག་པ།

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན།

en: Files
bo: ཡིག་ཆ།

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ།

en: Options
bo: གདམ་ཚན།

en: Created
bo: བཙུགས་ཚར།

en: Node
bo: ཚིག་ཚེགས།

en: Number of columns
bo: སྟར་གྲངས།

en: Separator
bo: མཚམས་གཅོད་རྟགས།

en: Horizontal
bo: ཆུ་སྙོམས།

en: Vertical
bo: དྲང་འཕྱང་།

en: term
bo: ཐ་སྙད།

en: All
bo: ཡོད་ཚད།

en: Access log
bo: ཉིན་ཐོ་ལྟ་སྤྱོད།

en: Active
bo: ནུས་ཡོད་ཀྱི་

en: Year
bo: ལོ།

en: Date format
bo: ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང་།

en: Block
bo: ཁུལ་དུམ།

en: CSS class
bo: CSSརིགས།

en: Display links
bo: སྦྲེལ་མཐུད་མངོན་པ།

en: Page
bo: དྲ་ངོས།

en: Pager ID
bo: ངོས་བགོད་རྟགས་ ID

en: Not found
bo: མ་སྙེད།

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Never
bo: དངོས་ནས་མི་བྱེད།

en: Header
bo: ཁ་བྱང་།

en: Left sidebar
bo: གཡོན་ཕྱོགས་ཀྱི་སྡེ།

en: Right sidebar
bo: གཡས་ཕྱོགས་ཀྱི་སྡེ།

en: Footer
bo: ཤོག་ཞབས།

en: Aggregator feed
bo: རུབ་འདུས་ཆས་ས་བོན།

en: Aggregator item
bo: རུབ་འདུས་ཆས་གྲངས།

en: Custom
bo: རང་སྒྲིག

en: Roles
bo: འཁྲབ་མཁན།

en: Comment
bo: དཔྱད་བརྗོད།

en: Hostname
bo: གཙོ་འཁོར་གྱི་མིང་།

en: Score
bo: སྐར་གྲངས།

en: Published
bo: སྤེལ་ཚར་བ།

en: Input format
bo: རྣམ་གཞག་ནང་འཇུག

en: Signature
bo: མིང་འགོད་པ།

en: Filter
bo: འཚག་པ།

en: Location
bo: གནས་ཡུལ།

en: Promoted to front page
bo: གཙོ་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱེད་པ།

en: Sticky at top of lists
bo: མགོ་རུ་བྱ་བ།

en: Log message
bo: ཉིན་ཐོའི་བརྡ་འཕྲིན།

en: Session ID
bo: གཏམ་གླེང་ ID

en: File ID
bo: ཡིག་ཆའི་ID

en: Vocabulary
bo: མིང་མཛོད།

en: Vocabulary ID
bo: མིང་མཛོད་ཀྱི་ ID

en: Vocabulary name
bo: བརྡ་ཆད་རེའུ་མིག་གི་མིང་།

en: Term
bo: མིང་ཚིག

en: Term ID
bo: ཐ་སྙད་ཀྱི་ ID

en: Last access
bo: སྔ་མའི་ལྟ་སྤྱོད།

en: Last login
bo: མཇུག་མཐའི་ཐོ་འགོད།

en: Fields
bo: ཡིག་དུམ

en: Contains
bo: ཚུད་པ།

en: Does not contain
bo: ཚུད་མེད་པ།

en: Is less than
bo: དེ་ལས་ཆུང་བ།

en: Is less than or equal to
bo: དེ་ལས་ཆུང་བ་དང་ཡང་ན་མཚུངས་བ།

en: Is equal to
bo: དེའི་དང་མཚུངས་བ།

en: Is greater than or equal to
bo: དེ་ལས་ཆེ་བ་དང་ཡང་ན་མཚུངས་བ།

en: Is greater than
bo: དེ་ལས་ཆེ་བ།

en: Is not equal to
bo: དེའི་དང་མི་མཚུངས་བ།

en: Average
bo: ཆ་སྙོམས།

en: Count
bo: གྲངས།

en: Overridden
bo: ཁེབས་པ།

en: Watchdog
bo: ལྟ་ཞིབ།

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང་།

en: Warning
bo: ཐ་ཚིག

en: %time ago
bo: %time ཡི་སྔོན།

en: Authored by
bo: རྩོམ་པ་པོ།

en: Up
bo: གོང་དུ།

en: This field is required.
bo: ཚན་པ་འདི་ངེས་པར་དུ་འབྲི་དགོས།

en: Maximum
bo: ཐང་ཆེ་ཤོས།

en: Sortable
bo: རིམ་སྒྲིག་བྱ་རུང་བ།

en: Caching
bo: བར་གསོག

en: Month
bo: ཟླ་བ།

en: System
bo: རྒྱུད་ཁོངས།

en: Domain
bo: ཁོངས།

en: Current
bo: མིག་སྔར།

en: Code
bo: ཚབ་ཨང་།

en: OR
bo: ཡང་ན།

en: node
bo: ཚིག་ཚེགས།

en: Day
bo: ཉིན།

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: Align
bo: སྙོམས་སྒྲིག

en: Basic
bo: རྩ་བ།

en: List type
bo: རེའུ་མིག་གི་རིགས།

en: Role
bo: འཁྲབ་མཁན།

en: Case
bo: བྲིས་ཆེ་ཆུང་།

en: Referrer
bo: ཁུངས།

en: Both
bo: གཉིས་ཀ་གང་ཡང་རུང་བ།

en: Maximum length
bo: རིང་ཚད་ཆེ་ཤོས།

en: Save changes
bo: བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས།

en: Anonymous
bo: མིང་འགོད་སྤྱོད་མཁན།

en: Install
bo: སྒྲིག་འཇུག

en: Edit view
bo: རྩོམ་སྒྲིག་མཐོང་རིས།

en: Override
bo: བརྗེ་འབྲི།

en: Clone
bo: བསྐྱར་བཟོ།

en: Ascending
bo: གྱེན་རིམ།

en: Descending
bo: ཐུར་རིམ།

en: Normal menu item
bo: སྤྱིར་བཏང་གི་གདམ་ཚན།

en: Wildcard
bo: སྐར་རྟགས།

en: Arguments
bo: ཞུགས་གྲངས།

en: Operator
bo: བཀོལ་སྤྱོད་རྟགས།

en: Filters
bo: འཚག་འབྱེད།

en: Optional
bo: འདེམས་ན་ཆོག་པ།

en: Order
bo: མངག་ཐོ།

en: View name must be alphanumeric or underscores only.
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་མིང་དུ་གྲངས་ཀ གསལ་བྱེད་དང་འོག་ཐིག་ལས་ཡོད་མི་ཆོག

en: Random
bo: འཕྲུལ་བསྟུན།

en: Uncategorized
bo: རིགས་དབྱེ་མེད་པ།

en: Position
bo: གནས་ཡུལ།

en: Basic settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།

en: Last checked
bo: རྗེས་ནས་ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ།

en: Profile
bo: མི་སྒེར་གྱི་དཔྱད་གཞི་ཡིག་ཆ།

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Term description
bo: ཐ་སྙད་ཞིབ་བརྗོད།

en: fields
bo: ཡིག་དུམ།

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད།

en: reply
bo: ལན་འདེབས་པ།

en: Defaults
bo: སོར་འཇོག

en: Sort by
bo: རིམ་སྒྲིག་གི་གཞི་འཛིན་ས།

en: Created date
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་པའི་དུས།

en: Updated date
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་པའི་དུས།

en: Default language
bo: སོར་འཇོག་གི་སྐད་རིགས།

en: Database name
bo: གཞི་གྲངས་མཛོད་ཀྱི་མིང་།

en: Port
bo: མཐུད་སྣེ།

en: Authoring information
bo: ཆ་འཕྲིན་རྩོམ་སྒྲིག

en: Authored on
bo: ཐོག་ཡོངས་བསྒྲགས་བྱས་པ།

en: Leave blank for %anonymous.
bo: %anonymousལ་སྟོང་ཆ་འཇོག་རོགས།

en: Other queries
bo: འཚོལ་ཞིབ་གཞན།

en: Timer
bo: ཆུ་ཚོད་རྩི་ཆས།

en: in
bo: ནས།

en: Full text
bo: གཞུང་དངོས།

en: Feed settings
bo: Feedསྒྲིག་འགོད།

en: Source
bo: ཁུངས།

en: Display all menu items
bo: གདམ་ཚན་ཡོད་ཚད་མངོན་པ།

en: Add new group
bo: ཚོ་གསར་བ་ཞིག་ཁ་སྣོན།

en: Replacement patterns
bo: ཟླ་སྒྲིག་གི་དཔེ་རྣམ་བརྗེ་བ།

en: Features
bo: ཁྱད་ཆོས།

en: Query
bo: འཚོལ་ཞིབ།

en: Hour
bo: དུས་ཚོད།

en: Minute
bo: སྐར་མ།

en: Second
bo: སྐར་ཆ།

en: Granularity
bo: རགས་ཚད།

en: Alignment
bo: སྙོམས་སྒྲིག

en: AND
bo: དང་།

en: Revert
bo: སོར་ཆུབ།

en: or
bo: ཡང་ན།

en: Parent term
bo: ཕའི་ཐ་སྙད།

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ།

en: revert
bo: སོར་ཆུད།

en: Last modified
bo: རྗེས་ནས་བཟོ་བཅོས།

en: Reverse
bo: ལྡོག་སྐོར།

en: Not published
bo: མ་བཀོད།

en: New comments
bo: དཔྱད་བརྗོད་གསར་བའི་གྲངས།

en: Relationships
bo: འབྲེལ་བ།

en: Plural
bo: མང་ཚིག་གི་རྣམ་པ།

en: Relationship
bo: འབྲེལ་བ།

en: relationships
bo: འབྲེལ་བ།

en: Sort criteria
bo: རིམ་སྒྲིག་གི་ཚད་གཞི།

en: Parent menu item
bo: ཕའི་གདམ་ཚན།

en: Translations
bo: ལོ་ཙྰ།

en: Sticky
bo: མགོར་འཇོག་པ།

en: Read only
bo: ཀློག་པ་ཁོ་ན།

en: Output format
bo: ཕྱིར་འདོན་གྱི་རྣམ་གཞག

en: Storage
bo: སོག་འཇོག

en: Apply
bo: སྤྱོད་པ།

en: Select
bo: གདམ་གསེས།

en: Enter the terms you wish to search for.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་འཚོལ་ཞིབ་བྱེད་འདོད་པའི་གནད་ཚིག་ནང་འཇུག་བྱོས།

en: Information
bo: བརྡ་འཕྲིན།

en: PHP Code
bo: PHP ཚབ་ཨང་།

en: Translation
bo: ལོ་ཙྰ།

en: Translation status
bo: ལོ་ཙྰའི་རྣམ་པ།

en: @min and @max
bo: @min དང་ @max

en: Text area
bo: ཡིག་རྐྱང་ཁུལ།

en: Minimum
bo: ཐང་ཆུང་ཤོས།

en: Permission
bo: དབང་ཚད།

en: Grid
bo: དྲ་མིག

en: Hide
bo: གབ་པ།

en: Global
bo: ཁྱོན་ཡོངས།

en: Thread
bo: སྟར་ཕྲེང་།

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
bo: གནད་ཚིག་ཏུ་ཡིག་འབྲི་@count ཡི་ཡན་ཆད་དགོས།

en: Distinct
bo: གཞན་དང་མི་འདྲ་བ།

en: Extension
bo: ཡན་ལག་འཕྲུལ་འཁོར།

en: Server
bo: ཞབས་ཞུ་ཆས།

en: Language neutral
bo: སྐད་རིགས་ལ་དབྱེ་བ་མི་བྱེད་པ།

en: Rearrange
bo: བསྐྱར་ཏུ་སྒྲིག་པ།

en: empty
bo: སྟོང་བ།

en: Package
bo: ཐུམ།

en: Attach to
bo: དེ་རུ་གཏོགས་པ།

en: Remove this item
bo: སྡེ་ཚན་འདི་སུབ་པ།

en: Page settings
bo: དྲ་ངོས་སྒྲིག་འགོད།

en: Use pager
bo: ངོས་འབྱེད་ཆས་སྤྱོད་པ།

en: Items to display
bo: མངོན་པར་བྱེད་པའི་སྡེ་ཚན།

en: Offset
bo: གཡོ་སྤོའི་ཚད།

en: More link
bo: དེ་ལས་མང་བའི་སྦྲེལ་མཐུད།

en: Book parent
bo: ཕའི་ལག་དེབ།

en: Top level book
bo: སྟེང་རིམ་ལག་དེབ།

en: contains
bo: ཚུད་པ།

en: Selection type
bo: རིགས་འདེམས་པ།

en: No name
bo: མིང་མེད་པ།

en: Default order
bo: སོར་འཇོག་གི་གོ་རིམ།

en: Ordered list
bo: རིམ་ལྡན་རེའུ་མིག

en: Unordered list
bo: རིམ་མེད་རེའུ་མིག

en: Column
bo: སྟར།

en: Default sort
bo: སོར་འཇོག་རིམ་སྒྲིག

en: sort by @s
bo: @sལྟར་རིམ་སྒྲིག

en: and
bo: དང་།

en: Add @type
bo: @typeཁ་སྣོན།

en: Parent comment
bo: ཕའི་དཔྱད་བརྗོད།

en: The parent comment.
bo: ཕའི་དཔྱད་བརྗོད།

en: Author's website
bo: རྩོམ་པ་པོའི་དྲ་ཚིག

en: Display the depth of the comment if it is threaded.
bo: གལ་ཏེ་དཔྱད་བརྗོད་ནི་སྟར་ཕྲེང་ཅན་ཞིག་ཡིན་ན། དེའི་གཏིང་ཚད་མངོན་པར་བྱས།

en: Sort by the threaded order. This will keep child comments together with their parents.
bo: སྟར་ཕྲེང་ཅན་གཞི་བྱས་ནས་རིམ་སྒྲིག་བྱེད་པ། དེ་ལྟར་བྱས་ན་བུའི་དཔྱད་བརྗོད་ཕའི་དཔྱད་བརྗོད་ཀྱི་འོག་ནང་མངོན།

en: Reply-to link
bo: སྦྲེལ་མཐུད་ལ་ལན་སློག་པ།

en: Provide a simple link to reply to the comment.
bo: སྦྲེལ་མཐུད་སླ་མོ་ཞིག་མཁོ་འདོན་བྱས་ནས་དཔྱད་བརྗོད་ལ་ལན་སློག་པ།

en: Text to display
bo: མངོན་པར་བྱེད་པའི་ཡིག་རྐྱང་།

en: Link this field to its user or an author's homepage
bo: ཡིག་དུམ་འདི་དེའི་སྤྱོད་མཁན་དང་རྩོམ་པ་པོའི་གཙོ་ངོས་སུ་སྦྲེལ་པ།

en: field
bo: ཡིག་དུམ།

en: nodes
bo: ཚིགས་ཚེག

en: Week @week
bo: @week གཟའ་འཁོར།

en: Target
bo: དམིགས་ཡུལ།

en: Time ago
bo: སྔོན་ཆད།

en: The taxonomy vocabulary ID
bo: རིགས་དབྱེ་མིང་མཛོད།ID

en: The language the content is in.
bo: ནང་དོན་གྱི་སྐད་ཀྱི་རིགས།

en: Button text
bo: མཐེབ་གཅུས་ཡིག་རྐྱང་།

en: Title only
bo: ཁ་བྱང་ཁོ་ན་ལས་མེད་པ།

en: Validator
bo: ར་སྤྲོད་ཆས།

en: Inherit
bo: རྒྱུད་འཛིན།

en: Mime type
bo: MIMEརིགས།

en: Display format
bo: རྣམ་གཞག་མངོན་འཆར།

en: The date the node was last updated.
bo: ཚིགས་ཚེག་གསར་སྒྱུར་བྱས་པའི་ཆེས་རྗེས་མའི་དུས།

en: Category ID
bo: རིགས་དབྱེ་ID

en: Invalid display id @display
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་མངོན་འཆར་ id@display

en: Error: handler for @table > @field doesn't exist!
bo: ནོར་འཁྲུལ།： @table > @field ཡི་སྒྲིག་གཅོད་ཆས་མེད།

en: Do not use a relationship
bo: འབྲེལ་བ་ཞིག་བེད་སྤྱོད་མ་བྱེད།

en: Display type
bo: མངོན་འཆར་གྱི་རིགས།

en: The cache has been cleared.
bo: བར་གསོག་སྟོང་བར་བཟོས།

en: translate
bo: ལོ་ཙྰ།

en: No link
bo: སྦྲེལ་མཐུད་མེད་པ།

en: Is not one of
bo: དེ་རུ་མེད་པ།

en: Admin
bo: དོ་དམ་བྱེད་མཁན།

en: IP address
bo: Ipཤག་གནས།

en: Starts with
bo: ན་འགོ་རྩོམ་པ།

en: Autocomplete
bo: རང་འགུལ་གྱིས་འགྲུབ་པ།

en: Decimal point
bo: གྲངས་ཆུང་ཚེག

en: Permanent
bo: ཡུན་རིང་།

en: Temporary
bo: སྐབས་འཕྲལ།

en: Custom date format
bo: དུས་གྲངས་ཀྱི་རྣམ་གཞག་རང་སྒྲིག

en: Is one of
bo: དེ་ལས་གཅིག

en: Expression
bo: མཚོན་པ།

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
bo: དམིགས་བསལ་གྱི་དབང་ཚད་ཡོད་པའི་སྤྱོད་མཁན་ལ་ལྟ་སྤྱོད་བྱེད་དུ་འཇུག་པ།

en: Show All
bo: ཡོད་ཚད་མངོན་པ།

en: Comments are responses to node content.
bo: དཔྱད་བརྗོད་ནི་ཚིགས་ཚེག་ནང་དོན་ལ་དོན་པའི་དགོངས་འཆར་ཡིན།

en: Users who have created accounts on your site.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིག་ནས་རྩིས་ཐམ་གསར་འཛུགས་བྱས།

en: Is empty (NULL)
bo: སྟོང་བ་ཡིན་པ། (NULL)

en: not empty
bo: སྟོང་བ་མིན་པ།

en: Theming information
bo: བརྗོད་གཞིའི་བརྡ་འཕྲིན།

en: Ends with
bo: དེ་ལས་མཇུག་རྫོགས་པ།

en: Upload date
bo: ཡར་སྤྲོད་ཀྱི་དུས།

en: Do not cache
bo: བར་གསོག་མི་བྱེད་པ།

en: Action to take if argument is not present
bo: ཞུགས་གྲངས་མེད་དུས་བེད་སྤྱོད་བྱེད་པའི་བྱ་སྤྱོད།

en: If this value is received as an argument, the argument will be ignored; i.e, "all values"
bo: གལ་ཏེ་གྲངས་ཀ་འདི་ཞུགས་གྲངས་སུ་བྱས་ན་ཞུགས་གྲངས་ཚན་པ་སྣང་མེད་དུ་འཇོག

en: Wildcard title
bo: སྐར་རྟགས་ཁ་བྱང་།

en: The title to use for the wildcard in substitutions elsewhere.
bo: ས་གཞན་ནས་བརྗེ་སྐབས་སྐར་རྟགས་ལ་ཁ་བྱང་བེད་སྤྱོད་བྱེད།.

en: Action to take if argument does not validate
bo: གལ་ཏེ་ཞུགས་གྲངས་ར་སྤྲོད་བྱེད་མ་ཐུབ་ན་བེད་སྤྱོད་བྱེད་པའི་བྱ་སྤྱོད།

en: Link this field to its user
bo: ཡིག་དུམ་འདི་དེའི་སྤྱོད་མཁན་དུ་སྦྲེལ་པ།

en: This will override any other link you have set.
bo: འདིས་ཁྱེད་ཀྱིས་སྒྲིག་འགོད་བྱས་པའི་སྦྲེལ་མཐུད་གང་རུང་ཞིག་གབ་པར་བྱེད།

en: Overwrite the value to display for anonymous users
bo: མིང་འགོད་སྤྱོད་མཁན་དུ་མངོན་པའི་ཐང་དུ་གབ་འབྲི་བྱེད་པ།

en: Text to display for anonymous users
bo: མིང་འགོད་སྤྱོད་མཁན་ལ་ཡིག་རྐྱང་མངོན་པ།

en: Use default RSS settings
bo: སོར་འཇོག་བྱས་པའི་RSSསྒྲིག་འགོད་བེད་སྤྱོད་བྱེད་པ།

en: Title plus teaser
bo: ཁ་བྱང་དང་གནད་བསྡུས།

en: Front page feed
bo: གཙོ་ངོས་ཀྱི་ས་བོན།

en: Tab weight
bo: གདོང་འཛར་གྱི་ལྗིད་ཚད།

en: No role
bo: འཁྲབ་མཁན་མེད་པ།

en: View link
bo: སྦྲེལ་མཐུད་ལྟ་ཞིབ།

en: Link this field
bo: ཡིག་དུམ་འདི་རུ་སྦྲེལ་མཐུད་བྱེད་པ།

en: Delete link
bo: སྦྲེལ་མཐུད་སུབ་པ།

en: Filter the view to the currently logged in user.
bo: མིག་སྔར་ཐོ་འགོད་བྱས་ཡོད་པའི་སྤྱོད་མཁན་ལྟར་མཐོར་རིས་འཚག་པ།

en: Cache once for everything (global)
bo: ཡོད་ཚད་ཐེངས་གཅིག་བར་གསོག་བྱེད་པ།（ཁྱོན་ཡོངས།）

en: Per page
bo: དྲ་ངོས་ཆིག་རྐྱང་བ།

en: Per role
bo: འཁྲབ་མཁན་ཆིག་རྐྱང་བ།

en: Per role per page
bo: འཁྲབ་མཁན་ཆིག་རྐྱང་བ་དང་དྲ་ངོས་ཆིག་རྐྱང་བ།

en: Per user
bo: སྤྱོད་མཁན་ཆིག་རྐྱང་བ།

en: Per user per page
bo: སྤྱོད་མཁན་ཆིག་རྐྱང་བ། དྲ་ངོས་ཆིག་རྐྱང་བ།

en: Has Avatar
bo: མགོ་བརྙན་ཡོད་པ།

en: Capitalize first letter
bo: ཡི་གེ་དང་པོ་ཆེ་འབྲི་བྱེད་པ།

en: Custom text
bo: ཡིག་རྐྱང་རང་སྒྲིག

en: Sum
bo: བསྡོམས་པའི།

en: No fields available.
bo: བེད་སྤྱོད་བྱེད་པའི་ཡིག་དུམ་མེད་པ།

en: Add roles
bo: འཁྲབ་མཁན་ཁ་སྣོན།

en: Choose one or more roles you would like to assign to the selected users.
bo: གདམ་ཟིན་པའི་སྤྱོད་མཁན་ལ་འཁྲབ་མཁན་གཅིག་དང་དུ་མ་བགོད་པ།

en: Remove roles
bo: འཁྲབ་མཁན་དོར་བ།

en: Choose one or more roles you would like to remove from the selected users.
bo: གདམ་ཟིན་པའི་སྤྱོད་མཁན་ལ་འཁྲབ་མཁན་གཅིག་དང་དུ་མ་དོར་བ།

en: You have not chosen any role to add or remove. Please select something to do.
bo: ཁ་སྣོན་དང་དོར་བར་བྱེད་པའི་འཁྲབ་མཁན་གདམ་མེད།

en: Numeric
bo: ཨང་གྲངས།

en: Edit link
bo: སྦྲེལ་མཐུད་རྩོམ་སྒྲིག

en: Submit button text
bo: མཐེབ་གཅུས་ཡིག་རྐྱང་ཡར་སྤྲོད།

en: Broken handler @table.@field
bo: འཕྲོ་བརླག་གི་སྒྲིག་གཅོད་ཆས།@table.@field

en: Skipping broken view @view
bo: འཕྲོ་བརླག་ཅན་གྱི་མཐོང་རིས་@viewལས་མཆོངས་བ།

en: Ajax callback for view loading.
bo: མཐོང་རིས་སྣོན་འཇུག་ཏུ་སྒྲིག་པའི་Ajax

en: Changes cannot be made to a locked view.
bo: ཟྭ་རྒྱབ་ཡོད་པའི་མཐོང་རིས་ལ་བཟོ་བཅོས་བྱེད་མི་ནུས།

en: Create customized lists and queries from your database.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་གཞི་གྲངས་མཛོད་ནས་རང་སྒྲིག་བྱས་པའི་རེའུ་མིག་དང་འཚོལ་ཞིབ་གསར་འཛུགས་བྱེད་པ།

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་དོ་དམ་འཆར་ངོས། གལ་ཏེ་དཔེ་དུམ་འདི་མེད་ན། ཁྱེད་ཀྱིས་མཐོང་རིས་གསར་འཛུགས་དང་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་མི་ནུས།

en: Display all values
bo: ཐང་ཡོད་ཚད་མངོན་པ།

en: Hide view / Page not found (404)
bo: མཐོང་རིས་སྤོས་པ།/དྲ་ངོས་མ་རྙེད་པ།(404)

en: Display empty text
bo: ཡིག་རྐྱང་སྟོང་བ་མངོན་པ།

en: Provide default argument
bo: སོར་འཇོག་གི་ཞུགས་གྲངས་མཁོ་འདོན་བྱེད་པ།

en: Broken/missing handler
bo: འཕྲོ་བརླག/ཁ་ཚང་མིན་པའི་སྒྲིག་གཅོད་ཆས།

en: The handler for this item is broken or missing and cannot be used. If a module provided the handler and was disabled, re-enabling the module may restore it. Otherwise, you should probably delete this item.
bo: སྡེ་ཚན་འདིའི་སྒྲིག་གཅོད་ཆས་མེད་པ་དང་འཕྲོ་བརླག་ཏུ་ཕྱིན་པས་བེད་སྤྱོད་བྱེད་མི་ནུས། གལ་ཏེ་དཔེ་དུམ་ཞིག་གིས་སྒྲིག་གཅོད་ཆས་འདི་མཁོ་འདོན་བྱས་མོད། འོན་ཀྱང་དཔེ་དུམ་འདི་བཀག་ཡོད་ན། དཔེ་དུམ་འདི་བསྐྱར་སློང་བྱོས། དེ་ལྟར་བྱས་ན་སྒྲིག་གཅོད་ཆས་འདི་ཞིག་གསོ་བྱེད་ནུས། དེ་མིན་ན་ཁྱེད་ཀྱིས་སྡེ་ཚན་འདི་སུབ་དགོས།

en: Current date
bo: མིག་སྔའི་དུས་གྲངས།

en: Current node's creation time
bo: མིག་སྔའི་ཚིགས་ཚེག་གསར་འཛུགས་བྱས་པའི་དུས་ཚོད།

en: Current node's update time
bo: མིག་སྔའི་ཚིགས་ཚེག་གསར་སྒྱུར་བྱས་པའི་དུས་ཚོད།

en: Do not display items with no value in summary
bo: ཕྱོགས་བསྡོམས་ནས་ཐང་མེད་པའི་སྡེ་ཚན་མི་མངོན་པ།

en: Invalid input
bo: ཕེན་མེད་ཀྱི་ནང་འཇུག

en: Fail basic validation if any argument is given
bo: གལ་ཏེ་ཞུགས་གྲངས་གང་རུང་ཞིག་མཁོ་འདོན་བྱས་ན་གཞི་རྩའི་ར་སྤྲོད་བྱེད་མི་ནུས།

en: By checking this field, you can use this to make sure views with more arguments than necessary fail validation.
bo: འདི་བརྒྱུད་ནས་ཡིག་དུམ་འདི་ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ།

en: Glossary mode
bo: ཐ་སྙད་རེའུ་མིག་གི་དཔེ་རྣམ།

en: Character limit
bo: ཡིག་རྟགས་ཚོད་འཛིན།

en: No transform
bo: མི་བསྒྱུར་བ།

en: Upper case
bo: ཆེ་འབྲི།

en: Lower case
bo: ཆུང་འབྲི།

en: Capitalize each word
bo: མིང་ཚིག་ཡོད་ཚད་ཆེ་འབྲི་བྱེད་པ།

en: Case in path
bo: འགྲོ་ལམ་ཁྲོད་ཀྱི་རྣམ་གཞག

en: Transform spaces to dashes in URL
bo: URLཁྲོད་ཀྱི་སྟོང་ཆ་འགྲེལ་རྟགས་སུ་སྒྱུར་བ།

en: Exclude from display
bo: མངོན་འཆར་སེལ་བ།

en: Rewrite the output of this field
bo: ཡིག་དུམ་འདིའི་ཕྱིར་འདྲེན་གབ་འབྲི་བྱེད་པ།

en: The text to display for this field. You may include HTML. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
bo: ཡིག་དུམ་འདིས་མངོན་པའི་ཡིག་རྐྱང་དུ་HTMLཚུད་ན་ཆོག གཞན་གཤམ་གྱི་“བཟོ་ལྟ་བརྗེ་བ་”ནང་འཇུག་བྱས་ནའང་ཆོག

en: Output this field as a link
bo: ཡིག་དུམ་འདི་སྦྲེལ་མཐུད་དུ་བྱས་ནས་ཕྱིར་འདྲེན་བྱེད་པ།

en: If checked, this field will be made into a link. The destination must be given below.
bo: གལ་ཏེ་འདེམས་ན། ཡིག་དུམ་འདི་སྦྲེལ་མཐུད་དུ་བྱས་ནས་མངོན་འཆར་བྱེད། གཤམ་དུ་ཁྱེད་ཀྱིས་ངེས་པར་དུ་སྦྲེལ་མཐུད་ཀྱི་དམིགས་ས་འགོད་དགོས།

en: Link path
bo: སྦྲེལ་མཐུད་འགྲོ་ལམ།

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
bo: སྦྲེལ་མཐུད་འགྲོ་ལམ་འདིའི་URL། ཁྱེད་ཀྱིས་གཤམ་དུ་མངོན་པའི་“བཟོ་ལྟ་བརྗེ་བ་”ནང་འཇུག་བྱས་ནའང་ཆོག

en: The CSS class to apply to the link.
bo: སྦྲེལ་མཐུད་འདིའི་CSS classསྤྱོད་པ།

en: Prefix text
bo: སྔོན་རྐྱེན་ཡིག་རྐྱང་།

en: Any text to display before this link. You may include HTML.
bo: སྦྲེལ་མཐུད་འདིའི་མདུན་དུ་མངོན་པའི་ཡིག་རྐྱང་ཡོད་ཚད། དེ་རུ་HTMLཚུད་ཡོད་ནའང་ཆོག

en: Suffix text
bo: རྗེས་རྐྱེན་ཡིག་རྐྱང་།

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
bo: སྦྲེལ་མཐུད་འདིའི་མཇུག་ཏུ་མངོན་པའི་ཡིག་རྐྱང་ཡོད་ཚད། དེ་རུ་HTMLཚུད་ཡོད་ནའང་ཆོག

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
bo: <p>ཡིག་དུམ་འདི་སྤྱོད་པའི་སྔོན་དུ་ཁྱེད་ཀྱིས་ངེས་པར་དུ་མངོན་འཆར་འདི་རུ་ཟུར་འདེབས་ཀྱི་ཡིག་དུམ་འགའ་ཁ་སྣོན་བྱེད་དགོས། ཁྱེད་ཀྱི་འདོད་མོས་ལྟར་ཡིག་དུམ་འདི་<em>མངོན་འཆར་སེལ་བར</em>བཀོད་ནའང་ཆོག དོ་སྣང་བྱེད་དགོས་པ་ཞིག་ལ་མངོན་འཆར་བྱེད་པའི་རིམ་པ་ལྟར། ཁྱེད་ཀྱིས་ཡིག་དུམ་འདིའི་མཇུག་གི་ཡིག་དུམ་བེད་སྤྱོད་བྱེད་མི་ཆོག གལ་ཏེ་ཁྱེད་ལ་མཁོ་བའི་ཡིག་དུམ་འདི་རུ་མེད་ན། ཡང་བསྐྱར་ངང་ཁྱེད་ཀྱི་ཡིག་དུམ་སྒྲིག་པར་བྱོས།</p>

en: Trim this field to a maximum length
bo: ཆེས་རིང་བའི་རིང་ཚད་ལྟར་ཡིག་དུམ་འདི་བཟོ་བཅོས་བྱོས།

en: Trim only on a word boundary
bo: མིང་ཚིག་གི་མཐའ་མཚམས་ནས་བཟོ་བཅོས་བྱེད་པ།

en: If checked, this field be trimmed only on a word boundary. This is guaranteed to be the maximum characters stated or less. If there are no word boundaries this could trim a field to nothing.
bo: གལ་ཏེ་གདམ་ན་མིང་ཚིག་གི་མཐའ་མཚམས་ཁོ་ན་ནས་གཅོད་པར་བྱེད་དེ། གལ་ཏེ་མིང་ཚིག་ལ་མཐའ་མཚམས་མེད་ན་ཡིག་དུམ་འདི་སྟོང་བ་རུ་གཅོད།

en: Add an ellipsis
bo: སྡུད་རྟགས་ཕྱིར་འདྲེན།

en: Strip HTML tags
bo: HTMLཡི་གདོང་འཛར་དོར་བ།

en: If checked, all HTML tags will be stripped.
bo: གལ་ཏེ་གདམ་ན་HTMLཡི་གདོང་འཛར་ཡོད་ཚད་དོར་བར་བྱེད།

en: Field can contain HTML
bo: ཡིག་དུམ་དུ་HTMLཚུད་ཆོག

en: If checked, HTML corrector will be run to ensure tags are properly closed after trimming.
bo: གལ་ཏེ་གདམ་ན་འདྲ་གཅོད་བྱས་རྗེས་HTMLབཟོ་བཅོས་ཆས་འཁོར་སྐྱོད་བྱས་ནས་གདོང་འཛར་ཁ་རྒྱག

en: File size display
bo: ཡིག་ཆའི་ཆེ་ཆུང་མངོན་པ།

en: Formatted (in KB or MB)
bo: རྣམ་གཞག（KBདང་ཡང་ནMB）

en: Raw bytes
bo: གདོད་མའི་ཡིག་དུམ།

en: If checked, true will be displayed as false.
bo: གལ་ཏེ་གདམ་ན་མངོན་འཆར་རྫུན་མར་བྱ་བ།

en: Round
bo: བཞི་དོར་ལྔ་སྣོན།

en: If checked, the number will be rounded.
bo: གལ་ཏེ་གདམ་ན་གྲངས་ཀར་བཞི་དོར་ལྔ་སྣོན་བྱེད་པ།

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
bo: གྲངས་ཆུང་ཚེག་མཇུག་ཏུ་གྲངས་ཆུང་ག་ཚོད་ཡོད་པ་ཁག་ཐེག་བྱེད་པ།

en: What single character to use as a decimal point.
bo: ཡིག་འབྲི་གང་གྲངས་ཆུང་ཚེག་ཏུ་བྱེད་པ།

en: What single character to use as the thousands separator.
bo: ཡིག་འབྲི་གང་སྟོང་གནས་ཀྱི་མཚམས་གཅོད་རྟགས་སུ་བྱེད་པ།

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
bo: གྲངས་ཀའི་མདུན་དུ་འཇོག་པའི་ཡིག་རྐྱང་། དཔེར་ན་དངུལ་སྒོར་གྱི་རྟགས།

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
bo: གྲངས་ཀའི་མཇུག་ཏུ་འཇོག་པའི་ཡིག་རྐྱང་། དཔེར་ན་དངུལ་སྒོར་གྱི་རྟགས།

en: Simple separator
bo: མཚམས་གཅོད་རྟགས་སླ་མོ།

en: Display as link
bo: སྦྲེལ་མཐུད་དུ་མངོན་པ།

en: Operator identifier
bo: རྩིས་རྟགས་མཚོན་རྟགས།

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
bo: འདི་URLཡི་མཇུག་ཏུ་མངོན་ནས་རྩིས་རྟགས་མཚོན།

en: Filter identifier
bo: འཚག་ཆས་མཚོན་རྟགས།

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
bo: འདི་URLཡི་མཇུག་ཏུ་མངོན་ལ་འཚག་ཆས་སྟོང་བ་ཡིན་མི་རུང་བ་མཚོན།

en: The identifier is required if the filter is exposed.
bo: གལ་ཏེ་འཚག་ཆས་ཕྱིར་མངོན་ན་ངེས་པར་དུ་མཚོན་རྟགས་དགོས།

en: This identifier is not allowed.
bo: མཚོན་རྟགས་འདི་བྱ་མི་རུང་།

en: - Any -
bo: - གང་རུང་།-

en: exposed
bo: ཕྱིར་མངོན་པའི

en: Value type
bo: ཐང་གི་རིགས།

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
bo: དུས་གྲངས་ཞིག འཕྲུལ་ཀློག་བྱ་རུང་བའི་རྣམ་གཞག་གང་རུང་། CCYY-MM-DD HH:MM:SSབེད་སྤྱོད་བྱེད་པ་འོས་སྦྱོར་བྱེད།

en: Invalid date format.
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་དུས་གྲངས་ཀྱི་རྣམ་གཞག

en: Limit list to selected items
bo: རེའུ་མིག་འདེམས་ཟིན་པའི་སྡེ་ཚན་དུ་ཚོད་འཛིན་བྱེད་པ།

en: If checked, the only items presented to the user will be the ones selected here.
bo: གལ་ཏེ་འདེམས་ན་འདི་རུ་འདེམས་པའི་སྡེ་ཚན་ཁོ་ན་ལས་སྤྱོད་མཁན་ལ་མི་མངོན།

en: not in
bo: མེད་པ།

en: Is all of
bo: ཡོད་ཚད་ཚུད་ཡོད།

en: Is none of
bo: མི་གཏོགས་པ།

en: Is between
bo: དེ་བར་དུ་ཡོད།

en: between
bo: དེ་བར་དུ་ཡོད།

en: Is not between
bo: དེ་བར་དུ་མེད།

en: not between
bo: དེ་བར་དུ་མེད།

en: Min
bo: ཐང་ཆུང་ཤོས།

en: And max
bo: དང་ཐང་ཆེ་ཤོས།

en: And
bo: དང་།

en: Contains any word
bo: མིང་ཚིག་གང་རུང་ཞིག་ཚུད་ཡོད།

en: has word
bo: མིང་ཚིག་ཚུད་ཡོད།

en: Contains all words
bo: མིང་ཚིག་ཡོད་ཚད་ཚུད་ཡོད།

en: has all
bo: ཡོད་ཚད་ཚུད་ཡོད།

en: begins
bo: ནང་འགོ་རྩོམ་པ།

en: ends
bo: མཇུག་རྫོགས

en: Require this relationship
bo: འབྲེལ་བ་འདི་དགོས་པ།

en: asc
bo: འཕར།

en: desc
bo: འབེབས།

en: If you <a href="@modules">enable the advanced help module</a>, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
bo: གལ་ཏེ་ཁྱེད་ཀྱིས་ <a href="@modules">མཐོ་རིམ་རོག་རམས་དཔེ་དུམ་སྤྱད་ན།</a> ནུས་ཡོད་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན་དེ་ལས་མང་བ་ལྟ་ཞིབ་བྱས་ཆོག <a href="@hide">སྣེ་སྟོན་འདི་གབ་པ།</a>

en: Broken
bo: སྐྱོན་ཤོར།

en: Displays
bo: མངོན་པ།

en: These queries were run during view rendering:
bo: མཐོང་རིས་མངོན་པའི་དུས་སུ་འཚོལ་བཤེར་འདི་དག་ལག་བསྟར་བྱེད།

en: This display has no path.
bo: མངོན་འཆར་འདི་ལ་འགྲོ་ལམ་མེད།

en: Query build time
bo: དུས་ཚོད་གསར་བཟོ་འཚོལ་ཞིབ།

en: @time ms
bo: ཧའོ་མོའུ་ @time

en: Query execute time
bo: ལག་བསྟར་བྱས་པའི་དུས་ཚོད་འཚོལ་ཞིབ།

en: View render time
bo: མཐོང་རིས་མངོན་པའི་དུས་ཚོད།

en: No query was run
bo: འཚོལ་ཞིབ་ལག་བསྟར་བྱས་མེད།

en: Unable to preview due to validation errors.
bo: ར་སྤྲོད་ལ་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་བའི་སྔོན་ལྟ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: View name
bo: མཐོང་རིས་མིང་།

en: View description
bo: མཐོང་རིས་ཞིབ་བརྗོད།

en: This description will appear on the Views administrative UI to tell you what the view is about.
bo: ཞིབ་བརྗོད་འདི་མཐོང་རིས་དོ་དམ་འཆར་ངོས་ནས་མངོན་པར་བྱས་ནས་མཐོང་རིས་འདིའི་ཅི་ཞིག་བྱེད་ནུས་པ་གསལ་བཤད་བྱེད།

en: View tag
bo: མཐོང་རིས།གདོང་འཛར།

en: The view has been deleted.
bo: མཐོང་རིས་འདི་སུབ་ཚར།

en: There is no lock on view %view to break.
bo: མཐོང་རིས།%viewནས་ཟྭ་མེད་པ་དང་ཡང་ན་ཟྭ་རྒྱབ་མེད།

en: Are you sure you want to break the lock on view %name?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་དངོས་ནས་མཐོང་རིས་%nameཡི་ཟྭ་སྒྲོལ་ལམ།

en: By breaking this lock, any unsaved changes made by !user will be lost!
bo: ཟྭ་འདི་བཀྲོལ་ན་སྤྱོད་མཁན་!userཡིས་ཉར་ཚགས་མ་བྱས་པའི་བཟོ་བཅོས་ཡོད་ཚད་བར་བརླག་ཏུ་འགྲོ

en: Break lock
bo: ཟྭ་སྒྲོལ་བ།

en: The lock has been broken and you may now edit this view.
bo: ཟྭ་བཀྲོལ་ཟིན། ཁྱེད་ཀྱིས་མཐོང་རིས་འདི་རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་ཆོག

en: Enter the name to use for this view if it is different from the source view. Leave blank to use the name of the view.
bo: མཐོང་རིས་འདི་དང་ཁུངས་ཀྱི་མཐོང་རིས་གཉིས་མི་གཅིག་ན། འདི་ལ་མིང་ཞིག་ནང་འཇུག་བྱོས། སྟོང་བར་བཞག་ན་ཁུངས་ཀྱི་མཐོང་རིས་ཀྱི་མིང་བེད་སྤྱོད་བྱེད།

en: Paste view code here
bo: འདི་རུ་མཐོང་རིས་ཚབ་ཨང་སྦྱོར་བ།

en: Unable to interpret view code.
bo: མཐོང་རིས་ཚབ་ཨང་འགྲེལ་བ་བྱེད་མི་ནུས།

en: A view by that name already exists; please choose a different name
bo: མིང་གཅིག་འདྲ་ཡིན་པའི་མཐོང་རིས་ཤིག་ཡོད་པས་མིང་མི་འདྲ་བ་ཞིག་འདེམས་རོགས།

en: Display plugin @plugin is not available.
bo: མངོན་འཆར་སྒྲིག་ལྷུ་@pluginབེད་སྤྱོད་བྱེད་མི་ནུས།

en: Style plugin @plugin is not available.
bo: བཟོ་ལྟའི་སྒྲིག་ལྷུ་@pluginབེད་སྤྱོད་བྱེད་མི་ནུས།

en: @type handler @table.@field is not available.
bo: @typeསྒྲིག་གཅོད་ཆས་ཀྱི་@table.@fieldབེད་སྤྱོད་བྱེད་མི་ནུས།

en: Click on an item to edit that item's details.
bo: སྡེ་ཚན་ཞིག་ལ་ཆིག་ལྡེབ་བྱས་ནས་དེའི་ཞིབ་ཆའི་བརྡ་འཕྲིན་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པ།

en: Go to the real page for this display
bo: མངོན་འཆར་འདིའི་དོན་དངོས་དྲ་ངོས་ལ་ལྟ་སྤྱོད་བྱེད་པ།

en: Invalid
bo: ནུས་མེད་ཀྱི།

en: Missing style plugin
bo: བཟོ་ལྟའི་སྒྲིག་ལྷུ་མེད་པ།

en: Change settings for this style
bo: བཟོ་ལྟ་འདི་སྒྲིག་འགོད་བཟོ་བཅོས་བྱེད་པ།

en: View analysis
bo: མཐོང་རིས་དབྱེ་ཞིབ།

en: Configure @type
bo: @typeསྡེབ་སྒྲིག

en: Rearrange @type
bo: @typeཡང་བསྐྱར་སྒྲིག་འགོད

en: Broken field @id
bo: སྐྱོན་ཤོར་བའི་ཡིག་དུམ།@id

en: There are no @types available to add.
bo: ཁ་སྣོན་བྱ་རུང་བའི་@typesམེད་པ།

en: Configure extra settings for @type %item
bo: @type %itemལ་སྒྲིག་འགོད་འཕར་མ་སྡེབ་སྒྲིག་བྱེད་པ།

en: Configure summary style for @type %item
bo: @type %itemལ་ཕྱོགས་སྡོམ་གྱི་བཟོ་ལྟ་ཞིག་སྡེབ་སྒྲིག་བྱེད་པ།

en: Clear Views' cache
bo: མཐོང་རིས་དཔེ་དུམ་གྱི་བར་གསོག་གཙང་སུབ་བྱེད་པ།

en: Add Views signature to all SQL queries
bo: SQLའཚོལ་བཤེར་ཡོད་ཚད་དུ་མཐོང་རིས་དཔེ་དུམ་མིང་འགོད་ཁ་སྣོན།

en: Disable views data caching
bo: མཐོང་རིས་གཞི་གྲངས་བར་གསོག་འགོག་པ།

en: Views caches data about tables, modules and views available, to increase performance. By checking this box, Views will skip this cache and always rebuild this data when needed. This can have a serious performance impact on your site.
bo: མཐོང་རིས་དཔེ་དུམ་གྱིས་སྤྱོད་རུང་བའི་གཞི་གྲངས་མཛོད། དཔེ་དུམ་དང་མཐོང་རིས་གཞི་གྲངས་སོགས་བར་གསོག་བྱས་ནས་དེའི་གཤིས་ནུས་མཐོ་རུ་གཏོང་ནུས། མང་འདེམས་སྒྲོམ་འདི་འདེམས་ན་མཐོང་རིས་དཔེ་དུམ་བར་གསོག་འདི་ལས་མཆོང་བར་བྱེད་ལ། དགེ་མཁོ་ཡོད་དུས་སུ་བསྐྱར་དུ་གཞི་གྲངས་འདི་བཟོ། འདིས་ཁྱེད་ཀྱིས་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་གཤིས་ནུས་ལ་ཤུགས་རྐྱེན་ངན་པ་ཐེབས།

en: Show other queries run during render during live preview
bo: མངོན་པར་བྱེད་དུས་སྔོན་ལྟ་བྱེད་དུ་འཚོལ་བཤེར་གཞན་དག་མངོན་འཆར་བྱེད།

en: Drupal has the potential to run many queries while a view is being rendered. Checking this box will display every query run during view render as part of the live preview.
bo: མཐོང་རིས་མངོན་འཆར་བྱེད་དུས་Drupalཡིས་འཚོལ་ཞིབ་གང་ཞིག་ལག་བསྟར་བྱེད། མང་འདེམས་སྒྲོམ་འདི་འདེམས་ན། མཐོང་རིས་མངོན་འཆར་བྱེད་དུས། འཚོལ་ཞིབ་རེ་རེ་སྔོན་ལྟའི་གྲུབ་ཆ་རུ་བྱས་ནས་མངོན་པར་བྱེད།

en: Error: missing @component
bo: ནོར་འཁྲུལ།：@componentམེད་པ།

en: View analysis can find nothing to report.
bo: མཐོང་རིས་དབྱེ་ཞིབ་ཀྱིས་མཁོ་འདོན་བྱ་རུང་བའི་ནང་དོན་ཅི་ཡང་མ་རྙེད།

en: This view has only a default display and therefore will not be placed anywhere on your site; perhaps you want to add a page or a block display.
bo: མཐོང་རིས་འདི་ནི་སོར་འཇོག་གི་མངོན་འཆར་ཞིག་ཡིན་པས། ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་སུ་ཉར་ཚགས་བྱེད་མི་ནུས། ཁྱེད་ཀྱིས་དྲ་ངོས་ཤིག་དང་ཡང་ན་ཁུལ་དུམ་ཞིག་ཁ་སྣོན་བྱེད་འདོད་དམ།

en: Reduce duplicates
bo: བསྐྱར་ཟློས་ཉུང་དུ་གཏོང་བ།

en: Default settings for this view.
bo: མཐོང་རིས་འདི་ཡི་སོར་འཇོག་གི་སྒྲིག་འགོད།

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
bo: མཐོང་རིས་འདི་ཉིད་URLཡོད་པ་དང་གདམ་བྱང་སྦྲེལ་མཐུད་ཀྱི་དྲ་ངོས་སུ་བྱས་ནས་མངོན་པ།

en: Display the view as a block.
bo: མཐོང་རིས་འདི་ཉིད་ཁུལ་དུམ་དུ་བྱས་ནས་མངོན་པ།

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
bo: མངོན་འཆར་གཞན་དུ་ཞར་བྱུང་ཁ་སྣོན་བྱས་ནས། མཐོང་རིས་གཅིག་གི་ནང་ནས་མཐོང་རིས་དུ་མ་ཞིག་འཇོག་པའི་འབྲས་བུ་མངོན་པ།

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
bo: མཐོང་རིས་ས་བོན་དུ་བྱས་ནས་མངོན་པ། དཔེར་ན། RSSཡི་ས་བོན།

en: Displays rows one after another.
bo: གཅིག་རྗེས་གཉིས་མཐུད་ཀྱིས་གཞི་གྲངས་ཀྱི་ཕྲེང་མངོན་པ།

en: Displays rows as an HTML list.
bo: གཞི་གྲངས་ཀྱི་ཕྲེང་HTMLརེའུ་མིག་ཏུ་བྱས་ནས་མངོན་པ།

en: Displays rows in a grid.
bo: གཞི་གྲངས་ཀྱི་ཕྲེང་དྲ་མིག་ཞིག་ཏུ་མངོན་པ།

en: Displays rows in a table.
bo: གཞི་གྲངས་ཀྱི་ཕྲེང་རེའུ་མིག་ཞིག་ཏུ་མངོན་པ།

en: Displays the default summary as a list.
bo: སོར་འཇོག་གི་ཕྱོགས་སྡོམ་རེའུ་མིག་ཏུ་བྱས་ནས་མངོན་པ།

en: Displays the summary unformatted, with option for one after another or inline.
bo: རྣམ་གཞག་མེད་པའི་མངོན་འཆར་ཕྱོགས་སྡོམ། དེ་ནང་གི་གདམ་ཚན་གཅིག་རྗེས་གཉིས་མཐུད་དང་ཡང་ན་ནང་འབྲེལ་ཅན་ཞིག་ཡིན།

en: Generates an RSS feed from a view.
bo: མཐོང་རིས་ཤིག་ནས་RSSཡི་ས་བོན་ཞིག་གྲུབ་པ།

en: Displays the fields with an optional template.
bo: གདམ་རུང་བའི་དཔེ་པང་ཞིག་སྤྱད་ནས་ཡིག་དུམ་མངོན་པ།

en: Will be available to all users.
bo: སྤྱོད་མཁན་ཡོངས་སུ་སྤྱོད་པ།

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
bo: འཁྲབ་མཁན་དམིགས་འཛུགས་བྱས་པའི་སྤྱོད་མཁན་ཡོད་ཚད་ཀྱིས་བྱ་རུང་བར་བྱ་བ།

en: sort criteria
bo: རིམ་སྒྲིག་གི་ཚད་གཞི།

en: Sort criterion
bo: རིམ་སྒྲིག་གི་ཚད་གཞི།

en: sort criterion
bo: རིམ་སྒྲིག་གི་ཚད་གཞི།

en: Aggregator items are imported from external RSS and Atom news feeds.
bo: མཉམ་བསྡུས་ཆས་སྡེ་ཚན་ཕྱི་རོལ་གྱི་RSSདང་Atomགསར་འགྱུར་ས་བོན་ནང་འདྲེན་བྱས་པ་ཡིན།

en: The title of the aggregator item.
bo: མཉམ་བསྡུས་ཆས་སྡེ་ཚན་གྱི་ཁ་བྱང་།

en: The link to the original source URL of the item.
bo: སྡེ་ཚན་གྱི་གདོད་མའི་ཁུངས་URLཡི་སྦྲེལ་མཐུད་དུ་དམིགས་འཛུགས་བྱེད་པ།

en: The author of the original imported item.
bo: གདོད་མ་ནས་ནང་འདྲེན་བྱས་པའི་སྡེ་ཚན་གྱི་རྩོམ་པ་པོ།

en: The actual content of the imported item.
bo: སྡེ་ཚན་གྱི་ནང་དོན་ནང་འདྲེན་བྱེད་པ།

en: The date the original feed item was posted. (With some feeds, this will be the date it was imported.)
bo: གདོད་མའི་ས་བོན་སྡེ་ཚན་གྱི་སྤེལ་པའི་དུས།（ས་བོན་ཁ་ཤས་ལ་མཚོན་ན་འདི་ནི་དེའི་ནང་འདྲེན་གྱི་དུས་ཡིན།）

en: Feed ID
bo: སོ་བོན་ID

en: The unique ID of the aggregator feed.
bo: མཉམ་བསྡུས་ཆས་ས་བོན་གྱི་IDཆིག་རྐྱང་བ།

en: The title of the aggregator feed.
bo: མཉམ་བསྡུས་ཆས་ས་བོན་གྱི་ཁ་བྱང་།

en: The link to the source URL of the feed.
bo: ས་བོན་གྱི་ཁུངས་URLརུ་དམིགས་འཛུགས་བྱས་པའི་སྦྲེལ་མཐུད།

en: The date the feed was last checked for new content.
bo: ས་བོན་གྱི་ནང་དོན་གསར་བ་ལ་ཞིབ་བཤེར་བྱས་པའི་དུས་ཚོད་ཆེས་རྗེས་མ།

en: The description of the aggregator feed.
bo: མཉམ་བསྡུས་ཆས་ས་བོན་གྱི་ཞིབ་བརྗོད།

en: Display the aggregator item using the data from the original source.
bo: གདོད་མའི་ཁུངས་ནས་ཐོན་པའི་གཞི་གྲངས་སྤྱད་ནས་མཉམ་བསྡུས་ཆས་ཀྱི་སྡེ་ཚན་མངོན་པ།

en: The book the node is in.
bo: ཚིགས་ཚེག་གནས་པའི་ལག་དེབ།

en: The weight of the book page.
bo: ལག་དེབ་དྲ་ངོས་ཀྱི་ཡང་ལྗིད།

en: The depth of the book page in the hierarchy; top level books have a depth of 1.
bo: ལག་དེབ་དྲ་ངོས་བང་རིམ་དུ་གནས་པའི་ཟབ་ཚད། མཐོ་རིམ་ལག་དེབ་ཀྱི་ཟབ་ཚད་1ཡིན།

en: The parent book node.
bo: ཕའི་ལག་དེབ་ཚིགས་ཚེག

en: The title of the comment.
bo: དཔྱད་བརྗོད་ཀྱི་ཁ་བྱང་།

en: The comment ID of the field
bo: ཡིག་དུམ་གྱི་དཔྱད་བརྗོད།ID

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
bo: དཔྱད་བརྗོད་ཀྱི་རྩོམ་པ་པོའི་མིང་།  འདི་ཉིད་རྩོམ་པ་པོ་རུ་དམིགས་འཛུགས་བྱས་པའི་གཙོ་ངོས་ཀྱི་སྦྲེལ་མཐུད་དུ་བྱས་ནས་མངོན་ཆོག

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
bo: དཔྱད་བརྗོད་ཀྱི་རྩོམ་པ་པོའི་དྲ་ཚིགས་ཤག་གནས། སྦྲེལ་མཐུད་དུ་བྱས་ནས་མངོན་ཆོག གལ་ཏེ་རྩོམ་པ་པོའི་ཐོ་འགོད་སྤྱོད་མཁན་ཡིན་ན་འདི་ཉིད་སྟོང་བར་འཇོག

en: Post date
bo: སྤེལ་པའི་དུས།

en: Provide a simple link to view the comment.
bo: སྦྲེལ་མཐུད་སླ་མོ་ཞིག་མཁོ་འདོན་བྱས་ནས་དཔྱད་བརྗོད་ལ་ལྟ་ཞིབ་བྱེད་པ།

en: Provide a simple link to edit the comment.
bo: སྦྲེལ་མཐུད་སླ་མོ་ཞིག་མཁོ་འདོན་བྱས་ནས་དཔྱད་བརྗོད་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པ།

en: Provide a simple link to delete the comment.
bo: སྦྲེལ་མཐུད་སླ་མོ་ཞིག་མཁོ་འདོན་བྱས་ནས་དཔྱད་བརྗོད་སུབ་པ།

en: The User ID of the comment's author.
bo: དཔྱད་བརྗོད་རྩོམ་པ་པོ་སྤྱོད་མཁན་གྱི་ID。

en: Parent CID
bo: ཕའི་CID

en: The Comment ID of the parent comment.
bo: ཕའི་དཔྱད་བརྗོད་ཀྱི་དཔྱད་བརྗོད་ID。

en: Last comment time
bo: དཔྱད་བརྗོད་ཆེས་རྗེས་མའི་དུས་ཚོད།

en: Date and time of when the last comment was posted.
bo: དཔྱད་བརྗོད་གསར་བ་སྤེལ་པའི་ཚེས་གྲངས་དང་དུས་ཚོད།

en: Last comment author
bo: དཔྱད་བརྗོད་གསར་བའི་རྩོམ་པ་པོ།

en: The name of the author of the last posted comment.
bo: དཔྱད་བརྗོད་གསར་ཤོས་སྤེལ་མཁན་རྩོམ་པ་པོའི་མིང་།

en: Comment count
bo: དཔྱད་བརྗོད་ཀྱི་བསྡོམས་གྲངས།

en: The number of comments a node has.
bo: ཚིགས་ཚེག་གཅིག་གི་དཔྱད་བརྗོད་ཀྱི་བསྡོམས་གྲངས།

en: Updated/commented date
bo: གསར་སྒྱུར/དཔྱད་བརྗོད་དུས་ཚོད།

en: The most recent of last comment posted or node updated time.
bo: ཆེས་རྗེས་ནས་དཔྱད་བརྗོད་སྤེལ་པའི་དུས་ཚོད་དང་ཡང་ན་ཚིགས་ཚེག་གསར་སྒྱུར་བྱས་པ་ནང་གི་གསར་ཤོས།

en: The number of new comments on the node.
bo: ཚིགས་ཚེག་སྟེང་གི་དཔྱད་བརྗོད་གསར་བའི་བསྡོམས་གྲངས།

en: Comment status
bo: དཔྱད་བརྗོད་ཀྱི་རྣམ་པ།

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
bo: དཔྱད་བརྗོད་ཚིགས་ཚེག་སྟེང་ནས་བཀག་ཡོད་དམ་སྤྱད་ཡོད།

en: User posted or commented
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱིས་སྤེལ་པ་དང་ཡང་ན་དཔྱད་བརྗོད་བྱེད་པ།

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
bo: སྤྱོད་མཁན་གཅིག་གིས་ཚིགས་ཚེག་སྤེལ་པ་དང་ཡང་ན་དཔྱད་བརྗོད་བྱས་ཚེས། ཚིགས་ཚེག་མངོན་པ།

en: Display the comment with standard comment view.
bo: དཔྱད་བརྗོད་ཀྱི་ཚད་ལྡན་ཅན་གྱི་མཐོང་རིས་བེད་སྤྱོད་བྱས་ནས་དཔྱད་བརྗོད་མངོན་འཆར་བྱས་ཡོད།

en: Display the comment as RSS.
bo: དཔྱད་བརྗོདRSSརུ་མངོན་པ།

en: Locale source
bo: རང་སའི་སྐད་རིགས་ཀྱི་ཁུངས།

en: A source string for translation, in English or the default site language.
bo: བསྒྱུར་བའི་མ་ཡིག་དབྱིན་ཇི་དང་ཡང་སོར་འཇོག་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་སྐད་རིགས་ཡིན།

en: The ID of the source string.
bo: མ་ཡིག་གི་ID

en: A description of the location or context of the string.
bo: ཡིག་ཕྲེང་གི་གནས་དང་ཡི་གེ་གོང་འོག་གི་ཞིབ་བརྗོད།

en: The group the translation is in.
bo: གནས་པའི་ཚོ་བསྒྱུར་བ།

en: The full original string.
bo: མ་ཡིག་ཆ་ཚང་།

en: The version of Drupal core that this string is for.
bo: ཡིག་ཕྲེང་འདི་ཡོད་པའི་Drupalཡི་པར་གཞི།

en: Provide a simple link to edit the translations.
bo: སྦྲེལ་མཐུད་སླ་མོ་ཞིག་མཁོ་འདོན་བྱས་ནས་འགྱུར་ཡིག་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པ།

en: Locale target
bo: རང་སའི་དམིགས་ཡུལ།

en: The full translation string.
bo: ཆ་ཚང་ངང་ཡིག་ཕྲེང་བསྒྱུར་བ།

en: The language this translation is in.
bo: འགྱུར་ཡིག་འདི་ཡོད་པའི་སྐད་རིགས།

en: Singular LID
bo: ཆིག་ཚིག་གི་LID

en: The ID of the parent translation.
bo: ཕའི་འགྱུར་ཡིག་གི་ID

en: Whether or not the translation is plural.
bo: འགྱུར་ཡིག་མང་ཚིག་གི་རྣམ་པ་ཡིན་ནམ།

en: The title of the node.
bo: ཚིགས་ཚེག་གི་ཁ་བྱང་།

en: Published or admin
bo: སྤེལ་ཟིན་པ་དང་ཡང་དོ་དམ་པ།

en: Created year + month
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་པའི་ལོ་+ཟླ་བ།

en: Created year
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་པའི་ལོ།

en: Created month
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་པའི་ཟླ་བ།

en: Created day
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་པའི་ཉིན་མོ།

en: Created week
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་པའི་གཟའ་འཁོར།

en: The log message entered when the revision was created.
bo: བཟོ་བཅོས་པར་གཞི་གསར་འཛུགས་བྱེད་དུས་ནང་འཇུག་བྱས་པའི་ཉིན་ཐོའི་བརྡ་འཕྲིན།

en: Revert link
bo: སྦྲེལ་མཐུད་སོར་ཆུད།

en: Provide a simple link to revert to the revision.
bo: སྦྲེལ་མཐུད་སླ་མོ་ཞིག་མཁོ་འདོན་བྱས་ནས་སྔར་གྱི་བཟོ་བཅོས་པར་གཞི་སོར་ཆུད་བྱེད་པ།

en: Has new content
bo: ནང་དོན་གསར་བ་ཡོད་པ།

en: Display %display has no access control but does not contain a filter for published nodes.
bo: %displayཡིས་ལྟ་སྤྱོད་ཀྱི་ཚོད་འཛིན་མེད་པར་མངོན། འོན་ཀྱང་དེ་རུ་སྤེལ་ཟིན་པའི་ཚིགས་ཚེག་གི་འཚག་ཆས་ཚུད་མེད།

en: Poll
bo: འདེམས་ཤོག་འཕེན་པ།

en: Whether the poll is open for voting.
bo: དམངས་འདོད་ཚོད་ལྟ་ལ་འདེམས་ཤོག་འཕེན་པ་གསར་སྤེལ་བྱས་ཡོད་དམ།

en: Profile textfield
bo: གཟུགས་དབྱིབས་ཡིག་རྐྱང་ཡིག་དུམ།

en: Profile textarea
bo: གཟུགས་དབྱིབས་ཡིག་རྐྱང་ཁུལ།

en: Profile checkbox
bo: གཟུགས་དབྱིབས་མང་འདེམས་སྒྲོམ།

en: Profile URL
bo: གཟུགས་དབྱིབས་URL

en: Profile selection
bo: གཟུགས་དབྱིབས་གདམ་གསེས།

en: Profile freeform list %field-name.
bo: གཟུགས་དབྱིབས་ཀྱི་རང་དབང་རྣམ་པ་རེའུ་མིག%field-name.

en: Profile date %field-name.
bo: གཟུགས་དབྱིབས་ཀྱི་དུས་གྲངས་%field-name.

en: The score of the search item. This will not be used if the search filter is not also present.
bo: འཚོལ་ཞིབ་སྡེ་ཚན་གྱི་སྐར་གྲངས། གལ་ཏེ་འཚོལ་ཞིབ་འཚག་ཆས་མེད་ན་འདི་ལ་དོན་སྙིང་ཡོད་པ་མ་རེད།

en: Links from
bo: ནང་མཐུད།

en: Other nodes that are linked from the node.
bo: ཚིགས་ཚེག་འདི་ནང་གི་སྦྲེལ་མཐུད་ཚིགས་ཚེག་གཞན་དུ་དམིགས་ཡོད།

en: Links to
bo: ཕྱི་མཐུད།

en: Other nodes that link to the node.
bo: ཚིགས་ཚེག་འདི་རུ་དམིགས་ཡོད་པའི་སྦྲེལ་མཐུད་ཀྱི་ཚིགས་ཚེག་གཞན་པ།

en: Search Terms
bo: འཚོལ་ཞིབ་ཀྱི་ཚིག

en: The terms to search for.
bo: འཚོལ་ཞིབ་བྱེད་པའི་མིང་ཚིག

en: Display the results with standard search view.
bo: ཚད་ལྡན་ཅན་གྱི་འཚོལ་ཞིབ་མཐོང་རིས་སྤྱད་ནས་མངོན་པ།

en: Total views
bo: ལྟ་ཀློག་བྱས་པའི་སྡོམ་གྲངས།

en: The total number of times the node has been viewed.
bo: ཚིགས་ཚེག་ལ་ལྟ་ཞིབ་བྱས་པའི་སྡོམ་གྲངས།

en: Views today
bo: དེ་རིང་ལྟ་ཀློག་བྱས་པའི་སྡོམ་གྲངས།

en: The total number of times the node has been viewed today.
bo: ཚིགས་ཚེག་འདི་ལ་དེ་རིང་ལྟ་ཞིབ་བྱས་པའི་སྡོམ་གྲངས།

en: Most recent view
bo: ཉེ་ཆར་ལྟ་ཀློག

en: The most recent time the node has been viewed.
bo: ཚིགས་ཚེག་འདི་ལ་ཉེ་ཆར་ལྟ་ཞིབ་བྱས་པའི་དུས་ཚོད།

en: Stores site access information.
bo: དྲ་ཚིགས་ལ་ལྟ་སྤྱོད་བྱས་པའི་བརྡ་འཕྲིན་ཉར་ཚགས་བྱེད་པ།

en: Browser session ID of user that visited page.
bo: ལྟ་སྤྱོད་དྲ་ངོས་སྤྱོད་མཁན་གྱི་བཤར་ཆས་གཏམ་གླེང་ID

en: Title of page visited.
bo: ལྟ་སྤྱོད་དྲ་ངོས་ཀྱི་ཁ་བྱང་།

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
bo: ལྟ་སྤྱོད་དྲ་ངོས་ཀྱི་ནང་ཁུལ་འགྲོ་ལམ།

en: Referrer URI.
bo: མཚམས་སྦྱོར་བྱས་པའི་URI

en: Hostname of user that visited the page.
bo: དྲ་ངོས་འདི་ལ་ལྟ་སྤྱོད་བྱས་པའི་སྤྱོད་མཁན་གྱི་གཙོ་འཁོར་མིང་།

en: The user who visited the site.
bo: དྲ་ཚིགས་ལ་ལྟ་སྤྱོད་བྱས་པའི་སྤྱོད་མཁན།

en: Time in milliseconds that the page took to load.
bo: སྣོན་འཇུག་དྲ་ངོས་ཀྱིས་ཟད་གྲོན་བྱས་པའི་དུས་ཚོད།

en: Timestamp of when the page was visited.
bo: དྲ་ངོས་ལ་ལྟ་སྤྱོད་བྱེད་དུས་ཀྱི་དུས་ཚོད་མདའ།

en: Files maintained by Drupal and various modules.
bo: Drupalདང་དཔེ་དུམ་སྣ་ཚོགས་ཀྱིས་སྲུང་འཛིན་བྱས་པའི་ཡིག་ཆ།

en: The ID of the file.
bo: ཡིག་ཆའི་ID

en: The name of the file.
bo: ཡིག་ཆའི་མིང།

en: The path of the file.
bo: ཡིག་ཆའི་འགྲོ་ལམ།

en: The mime type of the file.
bo: ཡིག་ཆའི་MIMEརིགས།

en: The status of the file.
bo: ཡིག་ཆའི་རྣམ་པ།

en: The date the file was uploaded.
bo: ཡིག་ཆ་ཡར་སྤྲོད་བྱས་པའི་དུས།

en: Taxonomy terms are attached to nodes.
bo: རིགས་དབྱེ་ཐ་སྙད་ཚིགས་ཚེག་འདི་རུ་གཏོགས་པ།

en: Taxonomy term name.
bo: རིགས་དབྱེ་ཐ་སྙད་ཀྱི་མིང་།

en: The term weight field
bo: ཐ་སྙད་ཀྱི་ཡིག་དུམ་ཡང་ལྗིད།

en: The description associated with a taxonomy term.
bo: རིགས་དབྱེ་ཐ་སྙད་ཞིག་དང་འབྲེལ་ཡོད་ཀྱི་ཞིབ་བརྗོད།

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
bo: དམིགས་འཛུགས་བྱས་པའི་མིང་མཛོད་ནས་ཚིགས་ཚེག་དང་འབྲེལ་ཡོད་ཀྱི་རིགས་དབྱེ་ཐ་སྙད་མངོན་པ།

en: The parent term of the term. This can produce duplicate entries if you are using a vocabulary that allows multiple parents.
bo: ཐ་སྙད་ཀྱི་པའི་ཐ་སྙད། གལ་ཏེ་ཁྱེད་ཀྱིས་མིང་མཛོད་ལ་རྒྱུན་འཛིན་བྱ་རུང་བར་བྱས་ན་བསྐྱར་ཟློས་ཀྱི་སྡེ་ཚན་འབྱུང་སྲིད།

en: Node translation
bo: ཚིགས་ཚེག་ལོ་ཙྰ།

en: Translation set node ID
bo: ལོ་ཙྰའི་ཚོགས་སྤྱི་ཚིགས་ཚེག་གི་ID

en: The ID of the translation set the content belongs to.
bo: ནང་དོན་གཏོགས་པའི་ལོ་ཙྰའི་ཚོགས་སྤྱིའི་ID。

en: Source translation
bo: ཁུངས་ལོ་ཙྰ།

en: The source that this content was translated from.
bo: ལོ་ཙྰ་བྱས་པའི་ནང་དོན་འདིའི་ཁུངས་སྐད་རིགས་ཀྱི་ནང་དོན།

en: Versions of content in different languages.
bo: སྐད་རིགས་མི་འདྲ་བའི་ཁྲོད་ཀྱི་ནང་དོན་གྱི་པར་གཞི་གང་མིང་ཞིག

en: Child translation
bo: བུའི་ལོ་ཙྰ།

en: Outdated
bo: དུས་ཡོལ་བའི་

en: The user ID
bo: སྤྱོད་མཁན་ID

en: The user or author name.
bo: སྤྱོད་མཁན་དང་ཡང་ན་རྩོམ་པ་པོའི་མིང་།

en: Email address for a given user. This field is normally not shown to users, so be cautious when using it.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་གློག་སྡུད་འཕྲིན་ཡིག་ཤག་གནས་བཀོད་པ། ཡིག་དུམ་འདི་རྒྱུན་ལྡན་དུ་སྤྱོད་མཁན་ལ་མི་མངོན་པས་གཟབ་ནན་བྱེད་དགོས།

en: The user's picture, if allowed.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་རི་མོ། གལ་ཏེ་སྤྱོད་རུང་ན།

en: The date the user was created.
bo: སྤྱོད་མཁན་གསར་འཛུགས་བྱས་པའི་དུས།

en: The user's last access date.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱིས་ལྟ་སྤྱོད་བྱས་པའི་ཆེས་རྗེས་མའི་དུས།

en: The user's last login date.
bo: སྤྱོད་མཁན་ཐོ་འཇུག་བྱས་པའི་ཆེས་རྗེས་མའི་དུས།

en: Whether a user is active or blocked.
bo: སྤྱོད་མཁན་ནི་སྐུལ་སློང་བྱེད་དམ་འགོག་པར་བྱེད།

en: The user's signature.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་རྟགས།

en: Provide a simple link to edit the user.
bo: སྦྲེལ་མཐུད་སླ་མོ་ཞིག་མཁོ་འདོན་བྱས་ནས་སྤྱོད་མཁན་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པ།

en: Roles that a user belongs to.
bo: སྤྱོད་མཁན་གཏོགས་པའི་འཁྲབ་མཁན་ཞིག

en: User ID from URL
bo: URlནས་ཐོན་པའི་སྤྱོད་མཁན་གྱི་ID

en: User ID from logged in user
bo: ཐོ་འཇུག་སྤྱོད་མཁན་ནས་ཐོན་པའི་སྤྱོད་མཁན་གྱི་ID

en: Randomize the display order.
bo: སྐབས་བསྟུན་ཅན་གྱི་མངོན་འཆར་གྱི་རིམ་པ།

en: Provide custom text or link.
bo: རང་སྒྲིག་བྱས་པའི་ཡིག་རྐྱང་དང་ཡང་ན་སྦྲེལ་མཐུད་མཁོ་འདོན་བྱེད་པ།

en: No user
bo: སྤྱོད་མཁན་མེད་པ།

en: Link this field to its comment
bo: ཡིག་དུམ་འདི་དེའི་དཔྱད་བརྗོད་དུ་སྦྲེལ་མཐུད་བྱེད་པ།

en: Show teaser-style link
bo: གནད་བསྡུས་བཟོ་ལྟའི་སྦྲེལ་མཐུད་མངོན་པ།

en: Link this field to new comments
bo: ཡིག་དུམ་འདི་དཔྱད་བརྗོད་གསར་བ་ཞིག་ཏུ་སྦྲེལ་མཐུད་བྱེད་པ།

en: contact
bo: འབྲེལ་བ་བྱེད་པ།

en: Unknown group
bo: མི་ཤེས་པའི་ཚོ་བགོད།

en: Unknown language
bo: མི་ཤེས་པའི་སྐད་རིགས།

en: Current user's language
bo: མིག་སྔའི་སྤྱོད་མཁན་གྱི་སྐད་རིགས།

en: Default site language
bo: སོར་འཇོག་བྱས་པའི་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་སྐད་རིགས།

en: No language
bo: སྐད་རིགས་མེད་པ།

en: Current installed version
bo: མིག་སྔར་སྒྲིག་འཇུག་བྱེད་པའི་པར་གཞི།

en: Check for new comments as well
bo: དཔྱད་བརྗོད་གསར་བ་ཡོད་མེད་ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ།

en: Node IDs separated by , or +
bo: ཡང་ན་+ཡིས་བགོས་ཡོད་པའི་ཚིགས་ཚེག་གི་IDs

en: No alternate
bo: རྗེས་སྣོན་པ་མེད།

en: Alternative sort
bo: རྗེས་སྣོན་རིམ་སྒྲིག

en: Alternate sort order
bo: རྗེས་སྣོན་རིམ་སྒྲིག་བྱེད་སྟངས།

en: On empty input
bo: སྟོང་བ་ནང་འཇུག་བྱེད་དུས།

en: Show None
bo: མངོན་འཆར་མི་བྱེད་པ།

en: Display score
bo: སྐར་གྲངས་མངོན་པ།

en: Link this field to download the file
bo: ཡིག་དུམ་འདི་ཡིག་ཆ་ཕབ་ལེན་དུ་སྦྲེལ་མཐུད་བྱེད་པ།

en: Set the breadcrumb for the term parents
bo: ཕའི་ཐ་སྙད་འདི་ལ་མན་པའོ་ཕྱེ་སྒྲིག་འགོད་བྱེད་པ།

en: If selected, the breadcrumb trail will include all parent terms, each one linking to this view. Note that this only works if just one term was received.
bo: གལ་ཏེ་འདེམས་ན། མན་པའོ་ཕྱེ་རུ་ཕའི་ཐ་སྙད་ཡོད་ཚད་དང་སྦྲེལ་མཐུད་ཡོད་ཚད་ཚུད། དོ་སྣང་བྱེད་རྒྱུད་ཅིག་ལ། འདི་ཐ་སྙད་གཅིག་ཡིན་པའི་ཚེས་ཕན་ཡོད།

en: No vocabulary
bo: མིང་མཛོད་མེད་པ།

en: Link this field to its taxonomy term page
bo: ཡིག་དུམ་འདི་དེའི་རིགས་དབྱེ་ཐ་སྙད་དྲ་ངོས་སུ་སྦྲེལ་མཐུད་བྱེད་པ།

en: Link this field to its term page
bo: ཡིག་དུམ་འདི་དེའི་ཐ་སྙད་དྲ་ངོས་སུ་སྦྲེལ་མཐུད་བྱེད་པ།

en: Limit terms by vocabulary
bo: མིང་མཛོད་གཞི་བྱས་ནས་ཐ་སྙད་ཚོད་འཛིན་བྱེད་པ།

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
bo: ཚད་ལྡན་གདམ་ཚན་དུ་མིང་མཛོད་གང་ནང་གི་ཐ་སྙད་མངོན་པ་གདམ་གསེས་བྱོས།

en: Dropdown
bo: མར་འཐེན།

en: Show hierarchy in dropdown
bo: མར་འཐེན་རེའུ་མིག་ནས་བང་རིམ་མངོན་པ།

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་མིང་མཛོད་ཅིག་གདམ་གསེས་བྱས་ཡོད། གདམ་ཚན་བཟོ་བཅོས་བྱོས།

en: Select terms from vocabulary @voc
bo: མིང་མཛོད་@vocནས་ཐ་སྙད་འདེམས་པ།

en: Select terms
bo: ཐ་སྙད་འདེམས་པ།

en: If you wish to validate for specific vocabularies, check them; if none are checked, all terms will pass.
bo: གལ་ཏེ་ཁྱེད་ཀྱིས་མིང་མཛོད་དམིགས་འཛུགས་བྱས་ནས་ར་སྤྲོད་བྱེད་འདོད་ན། དེ་དག་གདམ་གསེས་བྱོས། གལ་ཏེ་མ་འདེམས་ན་ཐ་སྙད་ཡོད་ཚད་ར་སྤྲོད་བྱེད།

en: Term IDs separated by , or +
bo: ཡང་ན་+ཡིས་བགོས་ཡོད་པའི་ཐ་སྙད་ཀྱི་IDs

en: Current language
bo: མིག་སྔའི་སྐད་རིགས།

en: Translation option
bo: ལོ་ཙྰ་གདམ་ཚན།

en: To the user
bo: སྤྱོད་མཁན་ལ་སྤྲོད་པ།

en: With a mailto:
bo: ལེན་མཁན་ཞིག་ཡོད་པ།:

en: Is the logged in user
bo: ཐོ་འཇུག་བྱས་པའི་སྤྱོད་མཁན།

en: Usernames
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་།

en: Enter a comma separated list of user names.
bo: ཚེག་འབྲིང་གིས་བགོས་ཡོད་པའི་སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་རྣམས་ནང་འཇུག་བྱས།

en: Also look for a node and use the node author
bo: ད་དུང་ཚིགས་ཚེག་ཅིག་དང་ཚིགས་ཚེག་བེད་སྤྱོད་བྱེད་པའི་རྩོམ་པ་པོ་འཚོལ་བཤེར་བྱོས།

en: Only allow numeric UIDs
bo: ཨང་གྲངས་ཁོ་ན་ལ་བེད་སྤྱོད་བྱེད་མི་ཆོག་པའི་UIDs

en: Only allow string usernames
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་དུ་ཡིག་འབྲི་ཁོ་ན་ལས་བེད་སྤྱོད་བྱེད་མི་ཆོག

en: Allow both numeric UIDs and string usernames
bo: ཨང་གྲངས་ཀྱི་UIDsདང་ཡིག་འབྲི་གཉིས་དུས་མཉམ་དུ་སྤྱོད་ཆོག་པ།

en: Restrict user based on role
bo: འཁྲབ་མཁན་གཞི་བྱས་ནས་སྤྱོད་མཁན་ལ་ཚོད་འཛིན་བྱེད་པ།

en: Restrict to the selected roles
bo: གདམ་ཡོད་པའི་འཁྲབ་མཁན་དུ་ཚོད་འཛིན་བྱེད་པ།

en: If no roles are selected, users from any role will be allowed.
bo: གལ་ཏེ་འཁྲབ་མཁན་གདམ་གསེས་བྱས་མེད་ན། འཁྲབ་མཁན་ཡོད་པའི་སྤྱོད་མཁན་ཡོད་ཚད་ཀྱི་བྱ་རུང་དུ་འཇོག་པ།

en: Unrestricted
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད་པ།

en: No role(s) selected
bo: གདམ་མེད་པའི་འཁྲབ་མཁན།

en: Multiple roles
bo: འཁྲབ་མཁན་དུ་མ་ཞིག

en: PHP validate code
bo: PHPར་སྤྲོད་ཚབ་ཨང་།

en: Broken field
bo: སྐྱོན་ཤོར་བའི་ཡིག་དུམ།

en: Change the title that this display will use.
bo: མངོན་འཆར་འདི་ཡིས་སྤྱོད་པའི་ཁ་བྱང་བཟོ་བཅོས།

en: Use AJAX
bo: AJAXསྤྱོད་པ།

en: Change whether or not this display will use AJAX.
bo: མངོན་འཆར་འདི་ཡིས་AJAXབེད་སྤྱོད་བྱེད་དམ།

en: Change this display's pager setting.
bo: མངོན་འཆར་འདི་ཡི་ངོས་བགོད་ཆས་སྒྲིག་འགོད་བཟོ་བཅོས་བྱེད་པ།

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་སྡེ་ཚན་གྱི་གྲངས།

en: Specify access control type for this display.
bo: མངོན་འཆར་འདི་ལ་ལྟ་སྤྱོད་ཚོད་འཛིན་གྱི་རིགས་དམིགས་འཛུགས་བྱེད་པ།

en: Change settings for this access type.
bo: ལྟ་སྤྱོད་ཀྱི་རིགས་འདིའི་སྒྲིག་འགོད་བཟོ་བཅོས་བྱེད་པ།

en: Link display
bo: སྦྲེལ་མཐུད་མངོན་པ།

en: Exposed form in block
bo: ཁུལ་དུམ་ནས་མངོན་པའི་རེའུ་མིག

en: Allow the exposed form to appear in a block instead of the view.
bo: མངོན་པར་བྱ་རུང་བའི་རེའུ་མིག་ཁུལ་དུམ་ཞིག་ནས་མངོན་པར་བྱས་ནས་མཐོང་རིས་བརྗེ་བ།

en: Get information on how to theme this display
bo: བརྗོད་གཞི་ཅན་འདི་མངོན་པར་བྱེད་པའི་བརྡ་འཕྲིན་ལེན་པ།

en: The title of this view
bo: མཐོང་རིས་འདིའི་མིང་།

en: This title will be displayed with the view, wherever titles are normally displayed; i.e, as the page title, block title, etc.
bo: ཁ་བྱང་གང་དུ་མངོན་ཡང་། ཁ་བྱང་འདི་དང་མཐོང་རིས་གཉིས་མཉམ་དུ་མངོན་འཆར་བྱེད། དཔེར་ན། དྲ་ངོས་ཁ་བྱང་། ཁུལ་དུམ་གྱི་ཁ་བྱང་སོགས།

en: Use AJAX when available to load this view
bo: མཐོང་རིས་འདི་སྣོན་འཇུག་བྱེད་ཆོག་པའི་དུས་སུ་AJAXསྤྱོད་པ།

en: If set, this view will use an AJAX mechanism for paging, table sorting and exposed filters. This means the entire page will not refresh. It is not recommended that you use this if this view is the main content of the page as it will prevent deep linking to specific pages, but it is very useful for side content.
bo: གལ་ཏེ་སྒྲིག་འགོད་བྱས་ན། མཐོང་རིས་འདི་ཡིས་ངོས་བགོད། རེའུ་མིག་རིམ་སྒྲིག ཕྱིར་མངོན་པའི་འཚག་ཆས་སོགས་ལ་AJAXབེད་སྤྱོད་བྱེད། དེ་ལྟར་བྱས་ན་དྲ་ངོས་ལ་གསར་སྒྱུར་བྱེད་མི་དགོས། གལ་ཏེ་མཐོང་རིས་འདི་ནི་དྲ་ངོས་ཀྱི་ནང་དོན་གཙོ་བོ་ཡིན་ན། གཤིས་ནུས་འདི་བེད་སྤྱོད་མ་བྱས་ནས་བཟང་སྟེ། འདི་ཡིས་ཁྱེད་ཀྱི་དམིགས་སུ་སྦྲེལ་པའི་སྦྲེལ་མཐུད་འགོག་པར་བྱེད། འོན་ཀྱང་མཐའ་སྒྲོམ་ནང་གི་ནང་དོན་ལ་མཚོན་ན་འདི་ནི་ཕན་པ་ཅན་ཞིག་ཡིན།

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
bo: མཐོང་རིས་འདི་དང་འབྲེལ་ཡོད་ཀྱི་ངོས་བགོད་ཆས་སུ་སྐྱོན་སོགས་ཤོར་བ་ལས་གཞན་ཐང་འདི་0རུ་སྒྲིག་འགོད་བྱེད། གལ་ཏེ་ཁྱེད་ཀྱིས་དྲ་ངོས་གཅིག་ནས་ངོས་བགོད་ཆས་དུ་མ་ཞིག་བེད་སྤྱོད་བྱེད་ན་ཁྱེད་ཀྱིས་གྲངས་ཀ་འདི་མཐོ་རུ་བཏང་ཆོག འདི་ལྟར་བྱས་ན་ ?page= arrayནས་སྐྱོན་སོགས་མི་འབྱུང་། འོན་ཀྱང་གྲངས་ཀ་ཆེ་བས་ཁྱེད་ཀྱི་URLརུ་ཚེག་འབྲིང་དུ་མ་ཞིག་ཁ་སྣོན་བྱེད། དེ་བས་གནས་ཚུལ་འདི་ཇེ་ཉུང་དུ་གཏོང་།

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
bo: དྲ་ངོས་ཆིག་རྐྱང་བ་ཞིག་ནས་མངོན་པའི་སྡེ་ཚན་གྱི་གྲངས། 0ནང་འཇུག་བྱས་ན་གང་རུང་དུ་མངོན་ནུས།

en: Add a more link to the bottom of the display.
bo: མངོན་འཆར་གྱི་འོག་ཏུ་དེ་ལས་མང་བའི་སྦྲེལ་མཐུད་ཅིག་ཁ་སྣོན་བྱོས།

en: Create more link
bo: དེ་ལས་མང་བའི་སྦྲེལ་མཐུད་གསར་འཛུགས།

en: This will make the view display only distinct items. If there are multiple identical items, each will be displayed only once. You can use this to try and remove duplicates from a view, though it does not always work. Note that this can slow queries down, so use it with caution.
bo: འདིས་མཐོང་རིས་ནས་སྡེ་ཚན་མ་འདྲ་བ་མངོན་པར་བྱེད། གལ་ཏེ་ཚན་པ་ཆ་འདྲ་བ་ཞིག་མངོན་འཆར་བྱེད་དགོས་ན། སྡེ་ཚན་རེ་རེ་ཐེངས་གཅིག་ལས་མངོན་འཆར་མི་བྱེད། ཁྱེད་ཀྱིས་འདི་བེད་སྤྱོད་བྱས་ནས་མཐོང་རིས་ནང་གི་བསྐྱར་ཟློས་བྱས་པ་སུབ་ཆོག དོ་སྣང་བྱེད་རྒྱུ་ཞིག་ལ། འདི་ཡིས་འཚོལ་བཤེར་བར་གསོག་ཏུ་བྱེད།

en: Access restrictions
bo: ལྟ་སྤྱོད་ཚོད་འཛིན།

en: Access options
bo: ལྟ་སྤྱོད་གདམ་ཚན།

en: Display even if view has no result
bo: མཐོང་རིས་ལ་འབྲས་བུ་མེད་ནའང་མངོན་འཆར་བྱེད།

en: How should this view be styled
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་འདི་ཅི་ལྟར་སྒྲིག་གཅོད་བྱེད།

en: If the style you choose has settings, be sure to click the settings button that will appear next to it in the View summary.
bo: གལ་ཏེ་ཁྱེད་ཀྱིས་འདེམས་པའི་བཟོ་ལྟ་ལ་སྒྲིག་འགོད་ཡོད་ན། མཐོང་རིས་སྤྱི་བསྡོམས་ནས་མངོན་པའི་སྒྲིག་འགོད་མཐེབ་གཅུས་ལ་ཆིག་ལྡེབ་བྱོས།

en: Style options
bo: བཟོ་ལྟའི་གདམ་ཚན།

en: Row style options
bo: ཕྲེང་བཟོ་ལྟའི་གདམ་ཚན་ཟིན་ཐོ་འགོད་པ།

en: How should each row in this view be styled
bo: མཐོང་རིས་འདི་ནང་གི་ཕྲེང་རེ་རེའི་བཟོ་ལྟ་ཅི་ལྟར་སྒྲིག་གཅོད་བྱེད།

en: Which display to use for path
bo: འགྲོ་ལམ་ལ་མངོན་འཆར་གང་བེད་སྤྱོད་བྱེད།

en: Which display to use to get this display's path for things like summary links, rss feed links, more links, etc.
bo: མངོན་འཆར་གང་སྤྱད་ནས་མངོན་འཆར་འདིའི་འགྲོ་ལམ་ལེན། དཔེར་ན། སྤྱི་བསྡོམ་ས་སྦྲེལ་མཐུད། rssས་བོན་སྦྲེལ་མཐུད། དེ་ལས་མང་བའི་སྦྲེལ་མཐུད་སོགས།

en: Display output
bo: ཕྱིར་འདོན་མངོན་འཆར།

en: Alternative display output
bo: བརྗེ་བར་བྱས་པའི་ཕྱིར་འདོན་མངོན་འཆར།

en: Style output
bo: བཟོ་ལྟ་ཕྱིར་འདྲེན།

en: Alternative style
bo: བརྗེ་བསྒྱུར་བྱེད་པའི་བཟོ་ལྟ།

en: Row style output
bo: ཕྲེང་གི་བཟོ་ལྟ་ཕྱིར་འདྲེན།

en: Alternative row style
bo: བརྗེ་བསྒྱུར་བྱེད་པའི་ཕྲེང་གི་བཟོ་ལྟ།

en: Field @field (ID: @id)
bo: ཡིག་དུམ། @field (ID: @id)

en: This section lists all possible templates for the display plugin and for the style plugins, ordered roughly from the least specific to the most specific. The active template for each plugin -- which is the most specific template found on the system -- is highlighted in bold.
bo: འདི་ནི་སྒྲིག་ལྷུ་དང་བཟོ་ལྟའི་སྒྲིག་ལྷུ་མངོན་འཆར་བྱེད་པའི་དཔེ་པང་ཡོད་ཚད་ཡིན། དེའི་རིམ་པ་སྤྱི་ནས་བྱེ་བྲག་ལྟར་སྒྲིག སྒྲིག་ལྷུ་རེ་རེའི་སྐུལ་སློང་དཔེ་པང་ནི་རྒྱུད་ཁོངས་ནས་འཚོལ་ནུས་པའི་རྒྱུན་ལྡན་གྱི་དཔེ་པང་ཡིན། འདི་ཉིད་སྤོམ་གཟུགས་སུ་བྱས་ནས་མངོན།

en: Rescan template files
bo: ཡང་བསྐྱར་དཔེ་པང་ཡིག་ཆ་ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ།

en: <strong>Important!</strong> When adding, removing, or renaming template files, it is necessary to make Drupal aware of the changes by making it rescan the files on your system. By clicking this button you clear Drupal's theme registry and thereby trigger this rescanning process. The highlighted templates above will then reflect the new state of your system.
bo: <strong>གལ་ཆེན།!</strong>དཔེ་པང་ཡིག་ཆ་ཁ་སྣོན་དང་། སུབ་པ། ཡང་ནས་མིང་བསྐྱར་དུ་འདོགས་དུས། Drupalཡིས་ཡང་བསྐྱར་ཁྱེད་ཀྱི་རྒྱུད་ཁོངས་ལ་ཞིབ་བཤེར་བྱས་ནས་བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས་བྱེད། མཐེབ་གཅུས་འདི་ལ་ཆིག་ལྡེབ་བྱས་ནས་ཁྱེད་ཀྱི་Drupalཡི་ཐོ་འགོད་རེའུ་མིག་གཙང་སུབ་བྱས་པས་ཡང་བསྐྱར་ཞིབ་བཤེར་གྱི་མགོ་བསླང་། གོང་གི་འབར་དུ་ཐོན་པའི་དཔེ་པང་གིས་ཁྱེད་ཀྱི་རྒྱུད་ཁོངས་ཀྱི་ཆེས་གསར་བའི་རྣམ་པ་མཚོན།

en: Theming information (display)
bo: བརྗོད་གཞི་ཅན་གྱི་བརྡ་འཕྲིན།（མངོན་འཆར།）

en: Back to !info.
bo: !infoརུ་ཕྱིར་ལོག་པ།

en: theming information
bo: བརྗོད་གཞི་ཅན་གྱི་བརྡ་འཕྲིན།

en: This display has no theming information
bo: མངོན་འཆར་འདི་ལ་བརྗོད་གཞི་ཅན་གྱི་བརྡ་འཕྲིན་མེད།

en: This is the default theme template used for this display.
bo: འདི་ནི་མངོན་འཆར་དུ་སྤྱོད་པའི་བརྗོད་གཞི་དཔེ་པང་ཡིན།

en: This is an alternative template for this display.
bo: འདི་ནི་མངོན་འཆར་དུ་སྤྱོད་པའི་བརྗེ་བསྒྱུར་དཔེ་པང་ཡིན།

en: Theming information (style)
bo: བརྗོད་གཞི་ཅན་གྱི་བརྡ་འཕྲིན།（བཟོ་ལྟ།）

en: This display has no style theming information
bo: མངོན་འཆར་འདི་ལ་བཟོ་ལྟའི་བརྗོད་གཞི་ཅན་གྱི་བརྡ་འཕྲིན་མེད།

en: This is the default theme template used for this style.
bo: འདི་ནི་མངོན་འཆར་དུ་སྤྱོད་པའི་སོར་འཇོག་གི་བརྗོད་གཞི་དཔེ་པང་ཡིན།

en: This is an alternative template for this style.
bo: འདི་ནི་བཟོ་ལྟ་འདི་རུ་སྤྱོད་པའི་བརྗེ་བསྒྱུར་དཔེ་པང་ཡིན།

en: Theming information (row style)
bo: བརྗོད་གཞི་ཅན་གྱི་བརྡ་འཕྲིན།（བཟོ་ལྟ་ཅན།）

en: This display has no row style theming information
bo: མངོན་འཆར་འདི་ལ་ཕྲེང་གི་བཟོ་ལྟའི་བརྗོད་གཞི་ཅན་གྱི་བརྡ་འཕྲིན་མེད།

en: This is the default theme template used for this row style.
bo: འདི་ནི་ཕྲེང་བཟོ་ལྟ་ལ་སྤྱོད་པའི་སོར་འཇོག་གི་བརྗོད་གཞིའི་དཔེ་པང་ཡིན།

en: This is an alternative template for this row style.
bo: འདི་ནི་ཕྲེང་བཟོ་ལྟ་ལ་སྤྱོད་པའི་ཚབ་བརྗེའི་དཔེ་པང་ཡིན།

en: Put the exposed form in a block
bo: ཕྱིར་མངོན་པའི་རེའུ་མིག་ཁུལ་དུམ་ཞིག་ཏུ་ཉར།

en: If set, any exposed widgets will not appear with this view. Instead, a block will be made available to the Drupal block administration system, and the exposed form will appear there. Note that this block must be enabled manually, Views will not enable it for you.
bo: གལ་ཏེ་སྒྲིག་འགོད་བྱས་ན། ཕྱིར་མངོན་པའི་སྒེའུ་ཁུང་གི་སྒྲིག་ལྷུ་ཆུང་བ་ཡོད་ཚད་མཐོང་རིས་འདི་དང་མཉམ་དུ་མི་མངོན། དེ་ཚབ་ཏུ་Drupalཁུལ་དུམ་དོ་དམ་རྒྱུད་ཁུངས་ནས་ཁུལ་དུམ་འདི་སྤྱོད་ནུས་པར་འགྱུར། ཕྱིར་མངོན་པའི་རེའུ་མིག་ཀྱང་འདི་རུ་མངོན། དོ་སྣང་བྱེད་རྒྱུ་ཞིག་ལ། ཁུལ་དུམ་འདི་ངེས་པར་དུ་ལག་ལྟར་སྤྱོད་དགོས། མཐོང་རིས་དཔེ་དུམ་གྱིས་འདི་ཉིད་སྤྱོད་པར་བྱེད་མི་ནུས།

en: File found in folder @template-path
bo: ཡིག་ཁུག་@template-pathཡིག་ཆ་རྙེད་པ།

en: (File not found, in folder @template-path)
bo: (ཡིག་ཁུག@template-pathནས་ཡིག་ཆ་མ་རྙེད།)

en: Exposed form: @view-@display_id
bo: ཕྱིར་མངོན་པའི་རྣམ་པ།：@view-@display_id

en: Attachment settings
bo: ཞར་བྱུང་སྒྲིག་འགོད།

en: Inherit exposed filters
bo: ཕྱིར་མངོན་པའི་འཚག་ཆས་རྒྱུན་འཛིན་བྱེད་པ།

en: Multiple displays
bo: མངོན་འཆར་དུ་མ་ཞིག

en: Should this display inherit its exposed filter values from the parent display to which it is attached?
bo: མངོན་འཆར་འདི་དེའི་ཕའི་མངོན་འཆར་ནས་རྒྱུན་འཛིན་བྱས་པའི་ཕྱིར་མངོན་གྱི་འཚག་ཆས་གྲངས་མངོན་ནམ།

en: Attach before or after the parent display?
bo: ཕའི་མངོན་འཆར་གྱི་མདུན་དུ་སྦྱོར་རམ་མཇུག་ཏུ་སྦྱོར།

en: Select which display or displays this should attach to.
bo: ཟུར་སྣོན་བྱེད་པ་འདི་ཡི་མངོན་འཆར་གཅིག་གམ་ཡང་ན་མངོན་འཆར་དུ་མ་གདམ་གསེས་བྱོས།

en: Block admin description
bo: ཁུལ་དུམ་དོ་དམ་ཞིབ་བརྗོད།

en: Block caching type
bo: ཁུལ་དུམ་བར་གསོག་གི་རིགས།

en: This sets the default status for Drupal's built-in block caching method; this requires that caching be turned on in block administration, and be careful because you have little control over when this cache is flushed.
bo: Drupalའདི་ཡི་ནང་ཁུལ་བར་གསོག་ལ་སོར་འཇོག་གི་རྣམ་པ་སྒྲིག་འགོད་བྱས། འདི་ལ་ཁུལ་དུམ་དོ་དམ་ནས་བར་གསོག་ཁ་ཕྱེ་དགོས། བེད་སྤྱོད་བྱེད་དུས་དོ་སྣང་བྱེད་དགོས། བར་གསོག་གཙང་སུབ་བྱས་ཚེས་ཁྱེད་ཀྱིས་འདི་ལ་ཚོད་འཛིན་བྱེད་མི་ནུས།

en: Using the site name
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་མིང་སྤྱོད་པ།

en: Use the site name for the title
bo: ཁ་བྱང་དུ་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་མིང་སྤྱོད་པ།

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
bo: ས་བོན་གྱི་རིས་རྟགས་འདེམས་ཟིན་པའི་མངོན་འཆར་ཁོ་ན་ལས་མ་གཏོགས་སྤྱོད་མི་ཆོག

en: No menu
bo: གདམ་བྱང་མེད་པ།

en: Normal: @title
bo: སྤྱིར་བཏང་།：@title

en: Tab: @title
bo: གདོང་འཛར།：@title

en: Change settings for the parent menu
bo: ཕའི་གདམ་བྱང་གི་སྒྲིག་འགོད་བཟོ་བཅོས་བྱོས།

en: The menu path or URL of this view
bo: མཐོང་རིས་འདིའི་གདམ་བྱང་འགྲོ་ལམ་དང་ཡང་ན་URL།

en: Menu item entry
bo: གདམ་བྱང་གི་སྡེ་ཚན།

en: No menu entry
bo: གདམ་བྱང་གི་སྡེ་ཚན་མེད།

en: Normal menu entry
bo: སྤྱིར་བཏང་གི་གདམ་བྱང་སྡེ་ཚན།

en: Menu tab
bo: གདམ་བྱང་གི་གདོང་འཛར།

en: Default menu tab
bo: སོར་འཇོག་བྱས་པའི་གདམ་བྱང་གི་གདོང་འཛར།

en: If set to normal or tab, enter the text to use for the menu item.
bo: གལ་ཏེ་གདོང་འཛར་དང་སྤྱིར་བཏང་དུ་སྒྲིག་འགོད་བྱས་ན་གདམ་ཚན་ལ་བེད་སྤྱོད་བྱེད་པའི་ཡིག་རྐྱང་ནང་འཇུག་བྱོས།

en: If set to normal or tab, enter the text to use for the menu item's description.
bo: གལ་ཏེ་གདོང་འཛར་དང་སྤྱིར་བཏང་དུ་སྒྲིག་འགོད་བྱས་ན་གདམ་ཚན་གྱི་ཞིབ་བརྗོད་ལ་བེད་སྤྱོད་བྱེད་པའི་ཡིག་རྐྱང་ནང་འཇུག་བྱོས།

en: Insert item into an available menu.
bo: གདམ་ཚན་བེད་སྤྱོད་བྱེད་ནུས་པའི་གདམ་བྱང་དུ་བར་འཇུག་བྱོས།

en: Menu selection requires the activation of menu module.
bo: གདམ་ཚན་ལ་སྐུལ་སློང་བྱེད་པའི་གདམ་བྱང་དཔེ་དུམ་དགོས།

en: The lower the weight the higher/further left it will appear.
bo: ལྗིད་ཚད་ཅི་ལྟར་ཆུང་ན་དེ་ལྟར་གཡོན་ཕྱོགས་ནས་མངོན།

en: Default tab options
bo: སོར་འཇོག་བྱས་པའི་གདོང་འཛར་གདམ་ཚན།

en: When providing a menu item as a tab, Drupal needs to know what the parent menu item of that tab will be. Sometimes the parent will already exist, but other times you will need to have one created. The path of a parent item will always be the same path with the last part left off. i.e, if the path to this view is <em>foo/bar/baz</em>, the parent path would be <em>foo/bar</em>.
bo: གདོང་འཛར་ཅན་གྱི་གདམ་བྱང་ཞིག་མཁོ་འདོན་བྱེད་དུས། Drupalཡིས་གདོང་འཛར་གྱི་ཕའི་གདམ་བྱང་ཅི་ཞིག་ཡིན་པ་ཤེས་དགོས། སྐབས་འགར་ཕའི་གདམ་བྱང་ཡོད་ནའང་ཁྱེད་ཀྱིས་ད་དུང་གཅིག་བཟོ་དགོས། ཕའི་གདམ་ཚན་གྱི་འགྲོ་ལམ་མིག་སྔའི་འགྲོ་ལམ་གྱི་ཆེས་རྗེས་མའི་གྲུབ་ཆ་དོར་ནས་ལྷག་ཡོད་པ་དེ་ཡིན། དཔེར་ན། གལ་ཏེ་མཐོང་རིས་ཀྱི་འགྲོ་ལམ་<em>foo/bar/baz</em>ཡིན་ཚེས། དེའི་ཕའི་འགྲོ་ལམ<em>foo/bar</em>ཡིན།

en: Already exists
bo: སྔར་ནས་ཡོད་པ།

en: If creating a parent menu item, enter the title of the item.
bo: གལ་ཏེ་ཕའི་གདམ་ཚན་ཞིག་གསར་འཛུགས་བྱེད་ན། འདིའི་ཁ་བྱང་ནང་འཇུག་བྱོས།

en: If creating a parent menu item, enter the description of the item.
bo: གལ་ཏེ་ཕའི་གདམ་ཚན་ཞིག་གསར་འཛུགས་བྱེད་ན། འདིའི་ཞིབ་བརྗོད་ནང་འཇུག་བྱོས།

en: If the parent menu item is a tab, enter the weight of the tab. The lower the number, the more to the left it will be.
bo: གལ་ཏེ་ཕའི་གདམ་ཚན་གདོང་འཛར་ཞིག་ཡིན་ན། གདོང་འཛར་གྱི་ལྗིད་ཚད་ནང་འཇུག་བྱོས། གྲངས་ཀ་ཅི་ལྟར་ཆུང་ན་དེ་ལྟར་གཡོན་ཕྱོགས་ནས་མངོན།

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
bo: %འགྲོ་ལམ་གྱི་འགོ་རྩོམ་པའི་གྲུབ་ཆ་རུ་འཇོག་མི་རུང་།

en: Views cannot create normal menu items for paths with a % in them.
bo: མཐོང་རིས་ཀྱིས་"%"ཡོད་པའི་འགྲོ་ལམ་ལ་སྤྱིར་བཏང་གི་གདམ་ཚན་གསར་འཛུགས་བྱེད་མི་ནུས།

en: A display whose path ends with a % cannot be a tab.
bo: %བྱས་ནས་མཇུག་རྫོགས་པའི་འགྲོ་ལམ་གྱི་མངོན་འཆར་གདོང་འཛར་ཞིག་ཡིན་མི་ཆོག

en: Title is required for this menu type.
bo: གདམ་བྱང་གི་རིགས་འདི་ལ་ཁ་བྱང་ཞིག་དགོས།

en: Inline fields
bo: ནང་སྦྲེལ་ཡིག་དུམ།

en: The separator may be placed between inline fields to keep them from squishing up next to each other. You can use HTML in this field.
bo: འཚང་ཁ་མི་རྒྱག་པའི་ཆེད་དུ་ནང་འབྲེལ་ཡིག་དུམ་གྱི་བར་དུ་མཚམས་གཅོད་རྟགས་འཇོག་པ་ཡང་ཡོད། ཁྱེད་ཀྱིས་ཡིག་དུམ་འདི་དག་གི་ནང་HTMLསྤྱད་ཆོག

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དམིགས་འཛུགས་བྱས་པའི་ཡིག་དུམ་ཞིག་འདེམས་ནས་ཚོ་བགོད་ལ་ཟིན་ཐོ་བྱས་ཆོག སྟོང་བར་བྱས་ན་ཚོ་མི་བགོད།

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
bo: @styleབཟོ་ལྟ་ལ་ཕྲེང་གི་བཟོ་ལྟ་ཞིག་དགོས། འོན་ཀྱང་ཕྲེང་སྒྲིག་ལྷུ་ནུས་མེད་ཡིན།

en: Horizontal alignment will place items starting in the upper left and moving right. Vertical alignment will place items starting in the upper left and moving down.
bo: ཆུ་སྙོམས་སྙོམས་སྒྲིག གཡོན་ཟུར་གོང་མ་ནས་འགོ་བརྩམས་ནས་སྡེ་ཚན་འཇོག དྲང་འཕྱང་སྙོམས་སྒྲིག གཡས་ཟུར་གོང་མ་ནས་འགོ་བརྩམས་ནས་སྡེ་ཚན་འཇོག

en: RSS description
bo: RSSཞིབ་བརྗོད།

en: This will appear in the RSS feed itself.
bo: འདི་ཉིད་RSSས་བོན་རང་སྟེང་ནས་མངོན།

en: Display record count with link
bo: སྦྲེལ་མཐུད་ཡོད་པའི་ཟིན་ཐོའི་བསྡོམས་གྲངས་མངོན་པ།

en: Override number of items to display
bo: མངོན་འཆར་བྱེད་པའི་སྡེ་ཚན་གྱི་གྲངས་གབ་འབྲི།

en: Display items inline
bo: མངོན་འཆར་གྱི་སྡེ་ཚན་འབྲེལ་བ།

en: You need at least one field before you can configure your table settings
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་རེའུ་མིག་སྡེབ་སྒྲིག་མ་བྱས་སྔོན་དུ་ཁྱེད་ལ་ངེས་པར་དུ་ཡིག་དུམ་ཞིག་དགོས།

en: Override normal sorting if click sorting is used
bo: གལ་ཏེ་ཆིག་ལྡེབ་བྱས་ནས་རིམ་སྒྲིག་བྱེད་ན། སྤྱིར་བཏང་གི་རིམ་སྒྲིག་གབ་འབྲི་བྱོས།

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
bo: Drupalཉམས་འགྱུར་གྱི་“གཏན་འཇགས་”རེའུ་མགོ(Javascript)སྤྱོད་པ།

en: (Sticky header effects will not be active for preview below, only on live output.)
bo: གཤམ་གྱི་སྔོན་ལྟ་ནས་མགོར་འཇོག་པའི་མཇུག་འབྲས་དེ་སྐུལ་སློང་མི་བྱེད་ལ། དངོས་སུ་བེད་སྤྱོད་བྱེད་དུ་ད་དུང་བེད་སྤྱོད་བྱེད།

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
bo: ཡིག་དུམ་སྟར་དུ་ཞོག ཁྱེད་ཀྱིས་ཡིག་དུམ་འགའ་ཞིག་སྟར་གཅིག་ཏུ་བཞག་ཆོག དེ་ལྟར་བྱས་ན་སྟར་ནས་དམིགས་འཛུགས་བྱས་པའི་མཚམས་གཅོད་རྟགས་སྤྱད་ནས་ཡིག་དུམ་འདི་དག་བགོད་པར་བྱེད། རིམ་སྒྲིག་བྱེད་རུང་བའི་མང་འདེམས་སྒྲོམ་ཞིབ་བཤེར་བྱས་ནས། སྟར་འདི་ཆིག་ལྡེབ་བྱས་ནས་རིམ་སྒྲིག་བྱེད་ནུས་པ་བྱོས། སོར་འཇོག་བྱས་པའི་རིམ་སྒྲིག་མཐེབ་གཅུས་ལ་ཞིབ་བཤེར་བྱས་ནས། སྟར་གང་ཞིག་གཞི་བྱས་ནས་རིམ་སྒྲིག་བྱེད་གཏན་འཁེལ་བྱས། ཁྱེད་ཀྱིས་ཡིག་དུམ་ནས་སྟར་གྱི་རིམ་པ་དང་། ཡིག་དུམ་གྱི་གདོང་འཛར་ཚོད་འཛིན་བྱས་ཆོག

en: The style selected does not utilize fields.
bo: གདམ་ཟིན་པའི་བཟོ་ལྟས་ཡིག་དུམ་བེད་སྤྱོད་མ་བྱས།

en: None defined
bo: སྒྲིག་མེད།

en: New view
bo: མཐོང་རིས་གསར་བ།

en: Changed view
bo: བཟོས་བཅོས་བྱས་པའི་མཐོང་རིས།

en: View %name, displaying items of type <strong>@base</strong>.
bo: མཐོང་རིས་%name <strong>@base</strong>རིགས་ཀྱི་སྡེ་ཚན་མངོན་པ།

en: Live preview
bo: སྔོན་ལྟ་བྱེད་པ།

en: @current of @max
bo: @current / @max

en: - All -
bo: - ཡོད་ཚད། -

en: The value provided for %field is not a valid URL.
bo: %field ཡི་ཐང་ཡང་དག་ཅན་གྱི་URLཞིག་མིན།

en: Item ID
bo: སྡེ་ཚན་ID

en: Sort descending
bo: ཐུར་རིམ་སྒྲིག་པ།

en: Sort ascending
bo: གྱེན་རིམ་སྒྲིག་པ།

en: Style settings
bo: བཟོ་ལྟ་སྒྲིག་འགོད།

en: Number of pages
bo: ངོས་སྡོམ་གྲངས།

en: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.
bo: སྦྲེལ་མཐུད་ཡི་Targetགཏོགས་གཤིས། དཔེར་ན།_blank, _parent ཡིག་དུམ་འདི་སྤྱོད་པ་ཧ་ཅང་ཉུང་།

en: @argument title
bo: @argumentཁ་བྱང་།

en: @argument input
bo: @argumentནང་འཇུག

en: The maximum number of characters this field can be.
bo: ཁུལ་འདི་རུ་བྱ་རུང་བའི་ཡི་གེ་མང་ཤོས་ཀྱི་གྲངས།

en: Count the number 0 as empty
bo: 0ཡིས་མེད་པ་མཚོན།

en: Hide if empty
bo: སྟོང་བ་ཡིན་ན་གབ་པར་བྱེད།

en: Starting value
bo: འགོ་རྩོམ་པའི་ཐང་།

en: Specify the number the counter should start at.
bo: གྲངས་རྩིས་ཆས་འགོ་རྩོམ་པའི་ཐང་ནང་འཇུག་བྱོས།

en: Does not start with
bo: འགོ་རྩོམ་པའི་གྲུབ་ཆ་མེད།

en: Does not end with
bo: མཇུག་རྫོགས་པའི་གྲུབ་ཆ་མེད།

en: The view %name has been saved.
bo: མཐོང་རིས་འདིའི་མིང་%nameཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: The name of the role.
bo: འཁྲབ་མཁན་འདིའི་མིང་།

en: Hide empty fields
bo: ཁུལ་སྟོང་བ་གབ་པ།

en: Do not display fields, labels or markup for fields that are empty.
bo: ཁུལ་སྟོང་བའི་ཁུལ་དང་གདོང་འཛར་ཡང་ན་མཚོན་རྟགས་མི་མངོན་པ།

en: Path field
bo: འགྲོ་ལམ་ཁུལ།

en: Length is shorter than
bo: རིང་ཚད་དེ་ལས་ཐུང་བ།

en: shorter than
bo: དེ་ལས་ཐུང་བ།

en: Length is longer than
bo: རིང་ཚད་དེ་ལས་རིང་།

en: longer than
bo: དེ་ལས་རིང་བ།

en: revision user
bo: བཟོ་བཅོས་བྱེད་མཁན།

en: Exposed
bo: ཕྱིར་མངོན་པའི།

en: Displays Reorder
bo: མངོན་འཆར་ཡང་བསྐྱར་སྒྲིག་པ།

en: Remove this display
bo: མངོན་པ་འདི་སུབ་པ།

en: Display all items
bo: ནང་དོན་ཡོད་ཚད་མངོན་པ།

en: Name (raw)
bo: མིང་།（གདོད་མ།）

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་ཀློག་གི་མིང་།

en: Pager options
bo: ངོས་བགོད་གདམ་ཚན།

en: Include reset button
bo: བསྐྱར་སྒྲིག་མཐེབ་གཅུས་ཚུད་པ།

en: Reset button label
bo: གདོང་འཛར་མཐེབ་གཅུས་བསྐྱར་སྒྲིག

en: Exposed sorts label
bo: རིམ་སྒྲིག་གདོང་འཛར་མངོན་པ།

en: Exposed options
bo: མངོན་པར་བྱེད་པའི་གདམ་ཚན།

en: Expose items per page
bo: ངོས་རེ་རེ་ནས་མངོན་པའི་སྡེ་ཚན།

en: All items, skip @skip
bo: ཚན་པ་ཡོད་ཚད། @skipལས་མཆོངས་བ།

en: All items
bo: ཚན་པ་ཡོད་ཚད།

en: Group results together
bo: མཇུག་འབྲས་ཚོ་རུ་བགོ་པ།

en: Is not empty (NOT NULL)
bo: སྟོང་བར་མི་འཇོག་པ།

en: Translate link
bo: སྦྲེལ་མཐུད་ལོ་ཙྰ།

en: Provide a simple link to translate the node.
bo: ཚིགས་ཚེག་འདི་ལོ་ཙྰ་བྱེད་པའི་སྦྲེལ་མཐུད་སླ་མོ་ཞིག་མཁོ་འདོན་བྱོས།

en: Output machine name
bo: འཕྲུལ་ཀློག་གི་མིང་ཕྱིར་འདྲེན།

en: Choose text
bo: ཡིག་རྐྱང་འདེམས་པ།

en: Row class
bo: ཕྲེང་གི་རིགས།（class）

en: - Use default -
bo: -སོར་འཇོག་གི་གྲངས་བེད་སྤྱོད་བྱེད་པ།-

en: - Basic validation -
bo: གཞི་རྩའི་ར་སྤྲོད།

en: HTML element
bo: HTMLམཚོན་རྟགས་ཡིག་རྐྱང་གི་གཞི་རྒྱུ།

en: Label HTML element
bo: Lableམཚོན་རྟགས་སྐད་རིགས་ཀྱི་གཞི་རྒྱུ།

en: Place a colon after the label
bo: གདོང་འཛར་གྱི་མཇུག་ཏུ་བཤད་རྟགས་ཤིག་ཁ་སྣོན།

en: Wrapper HTML element
bo: HTMLམཛེས་བཟོ་གཞི་རྒྱུ།

en: Add default classes
bo: སོར་འཇོག་གི་རིགས་ཁ་སྣོན།

en: Use absolute path
bo: བལྟོས་མེད་འགྲོ་ལམ་བེད་སྤྱོད་།

en: Text to use for the singular form.
bo: ཚིག་རྐྱང་རེའུ་མིག་གི་སྤྱོད་པའི་ཡི་གེ

en: Plural form
bo: མང་ཚིག་རེའུ་མིག

en: Text to use for the plural form, @count will be replaced with the value.
bo: མང་ཚིག་རེའུ་མིག་གི་བེད་སྤྱད་པའི་ཡི་གེ @countདོན་དངོས་ཀྱི་ཨང་གྲངས་གིས་བརྗེ་བར་བྱེད།

en: Translation method
bo: ལོ་ཙྰ་བྱེད་སྟངས།

en: If you need to translate Views labels into other languages, consider installing the <a href="!path">Internationalization</a> package's Views translation module.
bo: Viewsགདོང་འཛར་སྐད་རིགས་གཞན་དུ་བསྒྱུར་དགོས་ན། <a href="!path">རྒྱལ་སྤྱིའི་ཅན།</a>ཐུམ་གྱི་ Viewsཡིག་སྒྱུར་དཔེ་དུམ་སྒྲིག་འཇུག་བྱོས།

en: The guid of the original imported item.
bo: ནང་འདྲེན་བྱས་ཟིན་པའི་སྡེ་ཚན་གྱི་གདོད་པའི་མཚོན་རྟགས།

en: Math expression
bo: ཨང་རྩིས་མཚོན་པ།

en: No comment
bo: དཔྱད་བརྗོད་མེད་པ།

en: Query settings
bo: སྒྲིག་འགོད་འཚོལ་བ།

en: The name and the description of this display
bo: མིང་མངོན་པ་དང་ཞིབ་བརྗོད་གསལ་བཤད་འདི།

en: This display's comments
bo: འདིས་མངོན་པའི་དཔྱད་བརྗོད།

en: Include all items option
bo: སྡེ་ཚན་ཡོད་ཚད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཚུད་པ།

en: All items label
bo: སྡེ་ཚན་ཡོད་ཚད་ཀྱི་གདོང་འཛར།

en: Disable SQL rewriting
bo: SQLབསྐྱར་འབྲིའི་མཚམས་འཇོག་པ།

en: %time hence
bo: %timeའགོ་རྩོམ་པ།

en: Replace spaces with dashes
bo: ཐིག་ཐུང་གིས་སྟོང་ཆ་བརྗེ་བ།

en: External server URL
bo: ཕྱི་རོལ་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་སྦྲེལ་མཐུད།

en: Time hence
bo: འགོ་རྩོམ་པའི་དུས་ཚོད།

en: Full data (unserialized)
bo: གཞི་གྲངས་ཡོད་ཚད།（རིམ་མེད་ཅན）

en: Full data (serialized)
bo: གཞི་གྲངས་ཡོད་ཚད།（རིམ་པ་ཅན）

en: Provide serialized data of the user
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་རིམ་སྒྲིག་ཅན་གྱི་གཞི་གྲངས་མཁོ་འདོན་བྱས།

en: Native language
bo: ནང་ཁུལ་གྱི་སྐད་རིགས།

en: If enabled, the native name of the language will be displayed
bo: གལ་ཏེ་སྤྱད་ན་སྐད་རིགས་འདི་ནང་ཁུལ་གྱི་མིང་མངོན་པར་བྱེད།
