Hyperlocal News (6.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (1382 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: Home
et: Avaleht

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Next
et: Järgmine

en: user
et: kasutaja

en: Pages
et: Lehed

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Reset to defaults
et: Taasta vaikeseaded

en: enabled
et: lubatud

en: context
et: kontekst

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: E-mail
et: E-post

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Saada

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Item
et: Kirje

en: content
et: sisu

en: Development
et: Arendus

en: Groups
et: Grupid

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Subscribers
et: Tellijad

en: List
et: Nimekiri

en: Subject
et: Teema

en: Actions
et: Toimingud

en: disabled
et: keelatud

en: Cancel
et: Katkesta

en: Remove
et: Eemalda

en: Subscribe
et: Telli

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: more
et: veel

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Access control
et: Ligipääsu kontroll

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Administration
et: Haldus

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Priority
et: Tähtsus

en: Action
et: Tegevus

en: error
et: veateade

en: Block title
et: Ploki pealkiri

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Categories
et: Kategooriad

en: Version
et: Versioon

en: Go
et: Mine

en: view
et: näita

en: Available variables are:
et: Võimalikud muutujad on:

en: File
et: Fail

en: Tag
et: Sildid

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Size
et: Suurus

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Lähtesta

en: None
et: Puudub

en: Display settings
et: Kuvamise seaded

en: default
et: vaikimisi

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Message
et: Teade

en: No log messages available.
et: Logis ei ole teateid.

en: Password
et: Parool

en: Block settings
et: Ploki sätted

en: Comment form
et: Kommentaari vorm

en: - None -
et: - Puudub -

en: Country
et: Riik

en: Weight
et: Kaal

en: Variable
et: Muutuja

en: Image
et: Pilt

en: Center
et: Keskel

en: Help text
et: Abitekst

en: Types
et: Tüübid

en: Hierarchy
et: Hierarhia

en: Related terms
et: Seonduvad terminid

en: Required
et: Kohustuslik

en: Parent
et: Vanem

en: Depth
et: Sügavus

en: none
et: puudub

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Feed
et: Andmevoog

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Import
et: Impordi

en: Book
et: Raamat

en: Export
et: Ekspordi

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: General settings
et: Üldised seaded

en: settings
et: sätted

en: Back
et: Tagasi

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Silt

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: username
et: kasutajanimi

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Default
et: Vaikimisi

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Update
et: Uuenda

en: Blank
et: Tühi

en: Top
et: Üleval

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Sunday
et: Pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Clean up
et: Puhasta

en: Icon
et: Ikoon

en: Time
et: Aeg

en: Views
et: Vaated

en: Access
et: Ligipääs

en: Add
et: Lisa

en: remove
et: eemalda

en: View
et: Vaata

en: Length
et: Pikkus

en: Format
et: Vorming

en: Path
et: Tee

en: Filename
et: Failinimi

en: Vocabularies
et: Sõnastikud

en: Display
et: Kuva

en: Node type
et: Postituse liik

en: Menu
et: Menüü

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: results
et: tulemust

en: search
et: otsing

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Text
et: Tekst

en: Theme
et: Teema

en: read more
et: loe edasi

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Statistics
et: Statistika

en: Advanced search
et: Täpsem otsing

en: #
et: nr

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Attachment
et: Manus

en: n/a
et: puudub

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Picture
et: Pilt

en: Paths
et: Asukohad

en: Mail
et: E-post

en: Before
et: Enne

en: After
et: Pärast

en: Maximum items
et: Kirjete suurim arv

en: User
et: Kasutaja

en: Content type
et: Sissekande tüüp

en: action
et: toiming

en: Continue
et: Jätka

en: Configure
et: Seadistus

en: Email
et: E-post

en: Files
et: Failid

en: file
et: fail

en: status
et: olek

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Error
et: Viga

en: Options
et: Valikud

en: Contact
et: Kontakt

en: Node
et: Postitus

en: Sent email to %recipient
et: Saada e-mail %recipient aadressil

en: Unable to send email to %recipient
et: Aadressile %recipient ei ole võimalik e-posti saata

en: The subject of the message.
et: Sõnumi teemarida.

en: Number of columns
et: Tulpade arv

en: Separator
et: Eraldaja

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Are you sure you want to delete %title?
et: Kas soovid kindlasti kustutada %title?

en: term
et: termin

en: Expanded
et: Laiendatud

en: Update options
et: Muutmise valikud

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Year
et: Aasta

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Block
et: Plokk

en: CSS class
et: CSS klass

en: View type
et: Kuva liik

en: Page
et: Lehekülg

en: Pager ID
et: Lehitseja ID

en: Bottom
et: Alumine

en: Configuration saved.
et: Seaded on salvestatud.

en: Node links
et: Postituse viited

en: Taxonomy terms
et: Taksonoomia terminid

en: User picture
et: Kasutaja pilt

en: Mission
et: Missioon

en: Site name
et: Saidi nimi

en: Site slogan
et: Saidi hüüdlause

en: User settings
et: Kasutaja sätted

en: Not found
et: Ei leitud

en: Off
et: Väljas

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Inline
et: Samal real

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Custom
et: Kohandatud

en: Roles
et: Rollid

en: Comment
et: Kommentaar

en: Comment ID
et: Kommentaari ID

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Score
et: Tulemus

en: Published
et: Avaldatud

en: Input format
et: Sisestamise formaat

en: Signature
et: Allkiri

en: Filter
et: Filtreeri

en: Location
et: Asukoht

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Sticky at top of lists
et: Püsib nimekirja alguses

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Log message
et: Logiteade

en: Poll choices
et: Küsitluse vastusevalikud

en: Session ID
et: Seansi ID

en: File ID
et: Faili ID

en: File name
et: Faili nimi

en: Node revision ID
et: Kohendatud postituse ID

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Vocabulary ID
et: Sõnastiku ID

en: Vocabulary name
et: Sõnastiku nimi

en: Term
et: Termin

en: Term ID
et: Termini ID

en: Term name
et: Termini nimi

en: Last access
et: Viimane külastus

en: Last login
et: Viimane sisselogimine

en: Content field
et: Sisuväli

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Field type
et: Välja tüüp

en: Global settings
et: Üldseaded

en: Fields
et: Väljad

en: Widget type
et: Vidina liik

en: Contains
et: Sisaldab

en: Does not contain
et: Ei sisalda

en: Is less than
et: väiksem kui

en: Is less than or equal to
et: väiksem või võrdne

en: Is equal to
et: võrdne

en: Is greater than or equal to
et: suurem või võrdne

en: Is greater than
et: on suurem kui

en: Is not equal to
et: pole võrdne

en: Count
et: Arv

en: Overridden
et: Tühistatud

en: Mode
et: Viis

en: Normal
et: Tavaline

en: blocked
et: blokeeritud

en: active
et: aktiivne

en: N/A
et: Puudub

en: OK
et: Olgu

en: configure
et: seadista

en: Items
et: Kirjed

en: %time ago
et: %time tagasi

en: Authored by
et: Autor

en: Advanced
et: Täpsem

en: Delete all
et: Kustuta kõik

en: Up
et: Üles

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: This field is required.
et: See väli on kohustuslik.

en: 1 day
et: 1 päev

en: Maximum
et: Maksimum

en: Scale
et: Skaleerimine

en: Medium
et: Keskmine

en: Sortable
et: Sorditav

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Caching
et: Puhverdamine

en: Month
et: Kuu

en: System
et: Süsteem

en: Amount
et: Hulk

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Current
et: Praegune

en: Phone
et: Telefon

en: Address
et: Aadress

en: State
et: Olek

en: Code
et: Kood

en: Recipient
et: Adressaat

en: OR
et: VÕI

en: security
et: turvalisus

en: node
et: postitus

en: General
et: Üldine

en: Calendar
et: Kalender

en: Method
et: Meetod

en: Egypt
et: Egiptus

en: Namibia
et: Namiibia

en: Israel
et: Iisrael

en: Iran
et: Iraan

en: New Zealand
et: Uus-Meremaa

en: Cuba
et: Kuuba

en: Brazil
et: Brasiilia

en: Chile
et: Tšiili

en: Australia/Yancowinna
et: Austraalia/Yancowinna

en: Europe/Amsterdam
et: Euroopa/Amsterdam

en: Europe/Andorra
et: Euroopa/Andorra

en: Europe/Athens
et: Euroopa/Ateena

en: Europe/Belfast
et: Euroopa/Belfast

en: Europe/Belgrade
et: Euroopa/Belgrad

en: Europe/Berlin
et: Euroopa/Berliin

en: Europe/Bratislava
et: Euroopa/Bratislava

en: Europe/Brussels
et: Euroopa/Brüssel

en: Europe/Bucharest
et: Euroopa/Bukarest

en: Europe/Budapest
et: Euroopa/Budapest

en: Europe/Chisinau
et: Euroopa/Chisinau

en: Europe/Copenhagen
et: Euroopa/Kopenhaagen

en: Europe/Dublin
et: Euroopa/Dublin

en: Europe/Gibraltar
et: Euroopa/Gibraltar

en: Europe/Helsinki
et: Euroopa/Helsingi

en: Europe/Istanbul
et: Euroopa/Istanbul

en: Europe/Kaliningrad
et: Euroopa/Kaliningrad

en: Europe/Kiev
et: Euroopa/Kiiev

en: Europe/Lisbon
et: Euroopa/Lissabon

en: Europe/Ljubljana
et: Euroopa/Ljubljana

en: Europe/London
et: Euroopa/London

en: Europe/Luxembourg
et: Euroopa/Luxembourg

en: Europe/Malta
et: Euroopa/Malta

en: Europe/Minsk
et: Euroopa/Minsk

en: Europe/Monaco
et: Euroopa/Monaco

en: Europe/Moscow
et: Euroopa/Moskva

en: Europe/Nicosia
et: Euroopa/Nicosia

en: Europe/Oslo
et: Euroopa/Oslo

en: Europe/Paris
et: Euroopa/Pariis

en: Europe/Prague
et: Euroopa/Praha

en: Europe/Riga
et: Euroopa/Riia

en: Europe/Rome
et: Euroopa/Rooma

en: Europe/Samara
et: Euroopa/Samara

en: Europe/San_Marino
et: Euroopa/San_Marino

en: Europe/Sarajevo
et: Euroopa/Sarajevo

en: Europe/Skopje
et: Euroopa/Skopje

en: Europe/Sofia
et: Euroopa/Sofia

en: Europe/Stockholm
et: Euroopa/Stockholm

en: Europe/Tallinn
et: Euroopa/Tallinn

en: Europe/Tiraspol
et: Euroopa/Tiraspol

en: Europe/Vatican
et: Euroopa/Vatikan

en: Europe/Vienna
et: Euroopa/Viin

en: Europe/Vilnius
et: Euroopa/Vilnius

en: Europe/Warsaw
et: Euroopa/Varssav

en: Europe/Zagreb
et: Euroopa/Zagreb

en: Japan
et: Jaapan

en: Libya
et: Liibüa

en: Poland
et: Poola

en: Singapore
et: Singapur

en: Turkey
et: Türgi

en: Week
et: Nädal

en: Day
et: Päev

en: Table
et: Tabel

en: Now
et: Praegu

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: administer pathauto
et: pathauto administreerimine

en: Configuration
et: Haldus

en: !time ago
et: !time tagasi

en: Other
et: Muu

en: Align
et: Joondus

en: Background color
et: Taustavärv

en: Basic
et: Lihtne

en: access content
et: sisu vaatamine

en: List type
et: Loendi liik

en: Role
et: Roll

en: Allow
et: Luba

en: String
et: Sõne

en: Case
et: Tõst

en: Users
et: Kasutajad

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Referrer
et: Viitaja

en: Exists
et: Väljumine

en: Both
et: Mõlemad

en: Text processing
et: Teksti töötlemine

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: Rows
et: Ridu

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: <All>
et: <kõik>

en: access all views
et: ligipääs kõigile vaadetele

en: Views are customized lists of content on your system; they are highly configurable and give you control over how lists of content are presented.
et: Vaated kuvavad sinu süsteemi sisu kohandatud nimekirjadena, mis on väga laias ulatuses seadistatavad, andes kontrolli nende kuvamise üle sulle.

en: Tools
et: Tööriistad

en: Clone
et: Klooni

en: Summary, sorted ascending
et: Kokkuvõte, sorteeritud kasvavalt

en: Summary, sorted descending
et: Kokkuvõte, sorteeritud kahanevalt

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Normal menu item
et: Tavaline menüükirje

en: Empty text
et: Tühi tekst

en: Down
et: Ülla

en: Arguments
et: Argumendid

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Filters
et: Filtrid

en: Optional
et: Valikuline

en: Order
et: Järjestus

en: View name must be alphanumeric or underscores only.
et: Vaate nimi tohib sisaldada ainult numbreid, tähti ja allkriipsu.

en: administer views
et: vaadete haldamine

en: Random
et: Juhuslik

en: Uncategorized
et: Kategoriseerimata

en: Position
et: Asukoht

en: Integer
et: Täisarv

en: Basic settings
et: Põhilised sätted

en: Profile
et: Profiil

en: Close
et: Sulge

en: filters
et: filtrid

en: Term description
et: Termini kirjeldus

en: fields
et: väljad

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Operation
et: Operatsioon

en: reply
et: vasta

en: Duration
et: Kestus

en: Original
et: Originaal

en: Function
et: Funktsioon

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Street
et: Tänav

en: City
et: Linn

en: Postal code
et: Postiindeks

en: State/Province
et: Maakond

en: Settings for Location module
et: Asukohamooduli seadistused.

en: Collapsed
et: Suletud

en: Fax number
et: Faksi number

en: Phone number
et: Telefoninumber

en: Germany
et: Saksamaa

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Default language
et: Vaikimisi keel

en: Rules
et: Reeglid

en: Afghanistan
et: Afganistan

en: Albania
et: Albaania

en: Algeria
et: Alžeeria

en: American Samoa
et: Ameerika Samoa

en: Antarctica
et: Antarktika

en: Antigua and Barbuda
et: Antigua ja Barbuda

en: Argentina
et: Argentiina

en: Armenia
et: Armeenia

en: Australia
et: Austraalia

en: Azerbaijan
et: Aserbaidžaan

en: Bahamas
et: Bahama

en: Bahrain
et: Bahrein

en: Belarus
et: Valgevene

en: Belgium
et: Belgia

en: Bolivia
et: Boliivia

en: Bosnia and Herzegovina
et: Bosnia ja Hertsegoviina

en: Bouvet Island
et: Bouvet’ saar

en: Bulgaria
et: Bulgaaria

en: Cambodia
et: Kambodža

en: Cameroon
et: Kamerun

en: Canada
et: Kanada

en: Cape Verde
et: Roheneemesaared

en: Cayman Islands
et: Kaimani saared

en: Central African Republic
et: Kesk-Aafrika Vabariik

en: Chad
et: Tšaad

en: China
et: Hiina

en: Christmas Island
et: Jõulusaar

en: Cocos (Keeling) Islands
et: Kookossaared

en: Colombia
et: Kolumbia

en: Comoros
et: Komoori saared

en: Cook Islands
et: Cooki saared

en: Cyprus
et: Küpros

en: Czech Republic
et: Tšehhi Vabariik

en: Denmark
et: Taani

en: Dominican Republic
et: Dominikaani Vabariik

en: East Timor
et: Ida-Timor

en: Equatorial Guinea
et: Ekvatoriaal-Guinea

en: Estonia
et: Eesti

en: Ethiopia
et: Etioopia

en: Faroe Islands
et: Fääri saared

en: Finland
et: Soome

en: France
et: Prantsusmaa

en: French Guiana
et: Prantsuse Gujana

en: French Polynesia
et: Prantsuse Polüneesia

en: Georgia
et: Gruusia

en: Greece
et: Kreeka

en: Greenland
et: Gröönimaa

en: Heard Island and McDonald Islands
et: Heardi ja McDonaldi saared

en: Hungary
et: Ungari

en: Iceland
et: Island

en: Indonesia
et: Indoneesia

en: Iraq
et: Iraak

en: Ireland
et: Iirimaa

en: Italy
et: Itaalia

en: Jordan
et: Jordaania

en: Kazakhstan
et: Kasahstan

en: Kuwait
et: Kuveit

en: Kyrgyzstan
et: Kõrgõzstan

en: Latvia
et: Läti

en: Lebanon
et: Liibanon

en: Liberia
et: Libeeria

en: Lithuania
et: Leedu

en: Luxembourg
et: Luksemburg

en: Madagascar
et: Madagaskar

en: Malaysia
et: Malaisia

en: Maldives
et: Maldiivid

en: Marshall Islands
et: Marshalli saared

en: Mauritania
et: Mauritaania

en: Mexico
et: Mehhiko

en: Micronesia
et: Mikroneesia

en: Mongolia
et: Mongoolia

en: Morocco
et: Maroko

en: Mozambique
et: Mosambiik

en: Myanmar
et: Birma

en: Netherlands
et: Holland

en: Netherlands Antilles
et: Hollandi Antillid

en: New Caledonia
et: Uus-Kaledoonia

en: Nigeria
et: Nigeeria

en: Norfolk Island
et: Norfolki saar

en: North Korea
et: Põhja-Korea

en: Northern Mariana Islands
et: Põhja-Mariaanid

en: Norway
et: Norra

en: Oman
et: Omaan

en: Palau
et: Belau

en: Papua New Guinea
et: Paapua Uus-Guinea

en: Peru
et: Peruu

en: Philippines
et: Filipiinid

en: Qatar
et: Katar

en: Reunion
et: Réunion

en: Romania
et: Rumeenia

en: Russia
et: Venemaa

en: Rwanda
et: Ruanda

en: Saudi Arabia
et: Saudi-Araabia

en: Seychelles
et: Seišellid

en: Slovakia
et: Slovakkia

en: Slovenia
et: Sloveenia

en: Solomon Islands
et: Saalomonisaared

en: Somalia
et: Somaalia

en: South Africa
et: Lõuna-Aafrika

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
et: Lõuna-Georgia ja Lõuna-Sandwichi saared

en: Spain
et: Hispaania

en: Sudan
et: Sudaan

en: Svalbard and Jan Mayen
et: Svalbard ja Jan Mayen

en: Swaziland
et: Svaasimaa

en: Sweden
et: Rootsi

en: Switzerland
et: Šveits

en: Syria
et: Süüria

en: Tajikistan
et: Tadžikistan

en: Tanzania
et: Tansaania

en: Thailand
et: Tai

en: Trinidad and Tobago
et: Trinidad ja Tobago

en: Tunisia
et: Tuneesia

en: Turkmenistan
et: Türkmenistan

en: Turks and Caicos Islands
et: Turksi and Caicose saared

en: Ukraine
et: Ukraina

en: United Arab Emirates
et: Araabia Ühendemiraadid

en: United Kingdom
et: Suurbritannia

en: United States
et: Ameerika Ühendriigid

en: United States Minor Outlying Islands
et: Ühendriikide hajasaared

en: Uzbekistan
et: Usbekistan

en: Wallis and Futuna
et: Wallis ja Futuna

en: Yemen
et: Jeemen

en: Full name
et: Täisnimi

en: Size of textfield
et: Tekstivälja suurus

en: Authoring information
et: Autorluse teave

en: Leave blank for %anonymous.
et: Jäta tühjaks, et oleks  %anonymous .

en: Attachments
et: Manused

en: File attachments
et: Kaasapandud failid

en: Pending
et: Ootel

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
et: Sisesta üks aadress reale. Tärn (*) on kasutatav, kui metamärk (wildcard). Näidisaadressid on %blog blogilehe jaoks ja %blog-wildcard iga personaalse blogi jaoks. %front on kasutatav avalehe jaoks.

en: Other queries
et: Muud päringud

en: Key
et: Võti

en: File Upload
et: Faili üleslaadimine

en: Timer
et: Taimer

en: Change
et: Muutmine

en: Edit term
et: Muuda terminit

en: Token
et: Märk

en: Add to calendar
et: Lisa kalendrisse

en: Clear
et: Tühjenda

en: No items selected.
et: Midagi pole valitud.

en: The update has been performed.
et: Uuendus on läbi viidud.

en: Node title
et: Postituse pealkiri

en: Node body
et: Postituse sisu

en: update
et: uuendus

en: Full text
et: Täistekst

en: Feed settings
et: Voo sätted

en: Source
et: Allikas

en: Date/Time
et: Kell/kuupäev

en: Display all menu items
et: Kuva kõiki menüüelemente

en: access administration menu
et: ligipääs administreerimismenüüle

en: published
et: avaldatud

en: Search results
et: Otsingu tulemused

en: Your search yielded no results
et: Otsing ei andnud tulemusi

en: Please enter some keywords.
et: Sisesta mõni märksõna.

en: unlimited
et: piiramata

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Features
et: Omadused

en: Allowed values list
et: Lubatud väärtuste nimekiri

en: Publishing options
et: Avaldamise seaded

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: Query
et: Päring

en: Configure block
et: Seadista plokki

en: Site's time zone
et: Saidi ajavöönd

en: Date's time zone
et: Kuupäeva ajavöönd

en: Hour
et: Tund

en: Minute
et: Minut

en: Second
et: Sekund

en: Input Type
et: Sisestamise tüüp

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: Text field
et: Tekstiväli

en: To Date
et: Kuni kuupäevani

en: Default Display
et: Vaikimisi kuva

en: Time zone handling
et: Ajavööndi haldus

en: Long
et: Pikk

en: Short
et: Lühike

en: To date
et: Kuni kuupäevani

en: From date
et: Alates kuupäevast

en: Moderated
et: Modereeritud

en: Posts
et: Postitused

en: Add scale control to map.
et: Lisa kaardile suurenduse nupud.

en: Adds a scale control to the map in the default position.
et: Lisab kaardile suurenduse nupud vaikimisi asukohta.

en: Configure GMap settings
et: GMap-i sätted.

en: GMap Location
et: GMap asukoht

en: Configure GMap Location settings.
et: GMap asukoha sätted.

en: Alignment
et: Joondus

en: Configure permissions
et: Ligipääsuõiguste seadistamine

en: Randomize
et: Juhuslikult

en: Link label
et: Lingi silt

en: AND
et: JA

en: Revert
et: Tühista

en: Greater than
et: Suurem kui

en: Less than
et: Väiksem kui

en: Display fields
et: Väljade kuvamine

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Date formats
et: Kuupäeva vormingud

en: White
et: Valge

en: list terms
et: terminite loetelu

en: add terms
et: termini lisamine

en: Deleted term %name.
et: Termin %name kustutatud.

en: or
et: või

en: Poll settings
et: Küsitluse seaded

en: Convert
et: Teisenda

en: Parent term
et: Vanemtermin

en: Style
et: Stiil

en: Forums
et: Foorumid

en: view revisions
et: redaktsioonide vaatamine

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: !date by !username
et: !date - !username

en: revert
et: tühista

en: Revision
et: Redaktsioon

en: current revision
et: praegune redaktsioon

en: Permissions
et: Õigused

en: Your settings have been saved.
et: Sätted on salvestatud.

en: Last modified
et: Viimati muudetud

en: Changed
et: Muudetud

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: Reverse
et: Vastupidi

en: Thousands separator
et: Tuhandete eraldaja

en: Aland Islands
et: Ahvenamaa

en: Fiji
et: Fidži

en: Falkland Islands
et: Falklandi saared

en: South Korea
et: Lõuna-Korea

en: Saint Lucia
et: Santa Luċija

en: Sao Tome and Principe
et: São Tomé ja Príncipe

en: French Southern Territories
et: Prantsuse Lõunaalad

en: Saint Vincent and the Grenadines
et: Saint Vincent ja Grenadiinid

en: British Virgin Islands
et: Briti Neitsisaared

en: U.S. Virgin Islands
et: USA Neitsisaared

en: User name
et: Kasutajanimi

en: %type settings
et: %type sätted

en: Not published
et: Pole avaldatud

en: Menu settings
et: Menüü sätted

en: Color scheme
et: Värviskeem

en: Gray
et: Hall

en: Unformatted
et: Vormindamata

en: Formats
et: Vormingud

en: RSS Feed
et: RSS-voog

en: New comments
et: Uued kommentaarid

en: Relationships
et: Suhted

en: Plural
et: Mitmus

en: Relationship
et: Suhte

en: relationships
et: suhted

en: Sort criteria
et: Sorteerimise alus

en: <Hidden>
et: <varjatud>

en: The primary identifier for a node.
et: Postituse peamine identifitseerija.

en: Parent menu item
et: Vanemmenüükirje

en: Themes
et: Teemad

en: Translations
et: Tõlked

en: JPEG quality
et: JPEG kvaliteet

en: administer nodes
et: postituste haldamine

en: not published
et: avaldamata

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Comment settings
et: Kommenteerimise sätted

en: not sticky
et: pole kleepuv

en: sticky
et: kleepuv

en: not promoted
et: pole esilehel

en: promoted
et: esilehel

en: Sticky
et: Kleepuv

en: Read only
et: Ainult lugemisõigus

en: Ok
et: Olgu

en: Processing
et: Töötlemine

en: Output format
et: Väljundvorming

en: Storage
et: Ladu

en: File upload error. Could not move uploaded file.
et: Faili üleslaadimine ebaõnnestus. Üleslaetud faili liigutamine ebaõnnestus.

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Apply
et: Rakenda

en: Select
et: Vali

en: Enter the terms you wish to search for.
et: Sisesta märksõnad, mida soovid otsida.

en: Bold
et: Rasvane

en: Information
et: Andmed

en: No content types available.
et: Ühtki sisu tüüpi ei ole saadaval.

en: PHP Code
et: PHP-kood

en: British Indian Ocean Territory
et: Briti India ookeani territoorium

en: Croatia
et: Horvaatia

en: Macedonia
et: Makedoonia

en: Western Sahara
et: Lääne-Sahara

en: Internationalization
et: Internationaliseerimine

en: Translation
et: Tõlge

en: Translation status
et: Tõlkimise olek

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
et: Valides PHP režiimi, siseta PHP kood %php vahele. Pea meeles, et ebakorrektne PHP-kood võib Drupali kodulehe katki teha.

en: Menus
et: Menüüd

en: edit vocabulary
et: sõnastiku muutmine

en: Updated vocabulary %name.
et: Uuendati sõnaraamatut %name.

en: Relative
et: Suhteline

en: Customize Default Value
et: Vaikimisi väärtuse muutmine

en: Above
et: Üleval

en: Number of values
et: Väärtuste arv

en: User's time zone
et: Kasutaja ajavöönd

en: The raw date value.
et: Kuupäeva toorväärtus.

en: The formatted date.
et: Vormindatud kuupäev.

en: @min and @max
et: @min ja @max

en: Date Popup
et: Kuupäeva hüpikaken

en: Default time zone
et: Vaikimisi ajavöönd

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@handbook-cck">CCK</a> or the <a href="@project-cck">CCK project page</a>.
et: Saamaks rohkem teavet vaata netikäsiraamatust <a href="@handbook-cck">CCK</a> kohta või <a href="@project-cck">CCK projekti lehte</a>.

en: Add another item
et: Lisa uus

en: Manage fields
et: Väljade haldus

en: Remove field
et: Eemalda väli

en: Allows administrators to define new content types.
et: Võimaldab administraatoritel määratleda sissekande tüüpe.

en: Trimmed
et: Lühendatud

en: Used in
et: Kasutuskoht

en: No fields have been defined for any content type yet.
et: Ühelegi sisutüübile pole veel määratud välju.

en: no styling
et: ilma stiilita

en: simple
et: lihtne

en: fieldset
et: väljade kogu

en: fieldset - collapsible
et: väljade kogu - kahandatav

en: fieldset - collapsed
et: väljade kogu - kahandatud

en: Added field %label.
et: Lisatud väli %label.

en: Save field settings
et: Salvesta välja sätted

en: The update has encountered an error.
et: Uuendamisel tekkis viga.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
et[0]: 1 element edukalt töödeldud:
et[1]: @count elementi edukalt töödeldud:

en: Decimal
et: Kümnendmurd

en: Float
et: Ujukomaarv

en: Minimum
et: Miinimum

en: Precision
et: Täpsus

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
et: Kogu andmebaasi salvestatava numbri pikkus koos komakohast paremale jäävate numbritega.

en: The number of digits to the right of the decimal.
et: Numbrite arv komakohast paremal.

en: Decimal marker
et: Komakoha tähis

en: unformatted
et: vormindamata

en: Defines numeric field types.
et: Defineerib numbrilisi väljatüüpe.

en: Single on/off checkbox
et: Üksik sees/väljas valikkast

en: Defines selection, check box and radio button widgets for text and numeric fields.
et: Defineerib valiku, valikukasti, raadiokasti vidinad teksti- ja numbriväljade jaoks.

en: Text area (multiple rows)
et: Tekstiväli (mitu rida)

en: Defines simple text field types.
et: Defineerib lihtteksti väljad.

en: Form
et: Vorm

en: 1 week
et: 1 nädal

en: Permission
et: Õigus

en: Grid
et: Ruudustik

en: Italic
et: Kursiiv

en: Hide
et: Peida

en: Read/Write
et: Lugemis- ja kirjutamisõigus

en: Global
et: Globaalne

en: arguments
et: argumendid

en: Blue
et: Sinine

en: file system
et: failisüsteem

en: Thread
et: Lõim

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
et: Vähemalt üks märksõna peab olema positiivne, milles on vähemalt @count märki.

en: Unavailable
et: Pole saadaval

en: Delete aliases
et: Kustuta aliased

en: Automatic alias
et: Automaatne alias

en: Delete aliases now!
et: Kustuta aliased nüüd!

en: Language neutral
et: Keelest sõltumatu

en: @module help index
et: @module mooduli abi sisukord

en: Missing help topic.
et: Selle teema kohta abi puudub.

en: Example help
et: Abi näidis

en: Node type (user-friendly version)
et: Postituse liik (kasutajasõbralik nimi)

en: Node author's user name
et: Postituse autori kasutajanimi

en: Contexts
et: Kontekst

en: Node access
et: Ligipääs postitustele

en: edit menu
et: muuda menüüd

en: Loading
et: Laadimine

en: The directory %directory does not exist.
et: Kausta %directory pole olemas.

en: The directory %directory is not writable
et: Kausta %directory pole võimalik kirjutada.

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
et: Kataloogi %directory ei saa kirjutada, kuna kataloogile ei ole määratud korrektseid ligipääsuõigusi.

en: Defines a file field type.
et: Määrab failivälja tüübi.

en: Rearrange
et: Järjesta

en: 1 user | @count users
et[0]: 1 kasutaja
et[1]: @count kasutajat

en: Empty cache
et: Tühjenda puhver

en: ok
et: olgu

en: empty
et: tühi

en: Aggregator
et: Uudistekoguja

en: Country code
et: Riigikood

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
et: PHP-s puudub GD teek või on see vananenud. Lisateavet probleemi lahendamiseks saab <a href="@url">PHP piltide dokumentatsioonist</a>.

en: GD library
et: GD teek

en: Attach to
et: Manusta elemendile

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
et: Veebiaadress %url ei ole korrektne. Palun sisesta täispikk aadress. Näide: http://www.minuleht.ee/feed.xml.

en: Argument type
et: Argumendi tüüp

en: New custom content
et: Uus kohandatud sisu

en: Context
et: Kontekst

en: General form
et: Üldine vorm

en: Node type description
et: Postituse tüübi kirjeldus

en: Attached files
et: Kaasapandud failid

en: A list of files attached to the node.
et: Postitusega kaasa pandud failide loend.

en: Book navigation
et: Raamatu navigatsioon

en: A form to add a new comment.
et: Uue kommentaari lisamise vorm.

en: Node comments
et: Postituse kommentaarid

en: The comments of the referenced node.
et: Viidatud postituse kommentaarid:

en: !a comments per page
et: !a kommentaari lehel

en: Pager
et: Lehitseja

en: Node content
et: Postituse sisu

en: The content of the referenced node.
et: Viidatud postituse sisu.

en: Node form publishing options
et: Postituse vormi avaldamise valikud.

en: Publishing options on the Node form.
et: Postituse vormi avaldamise valikud.

en: Node form author information
et: Postituse vormi autori andmed

en: Author information on the Node form.
et: Postituse vormi autori andmed.

en: Node form input format
et: Postituse vormi sisestamise vorming

en: Node form comment settings
et: Postituse vormi kommenteerimise sätted

en: Comment settings on the Node form.
et: Postituse vormi kommenteerimise sätted.

en: Node form menu settings
et: Postituse vormi menüü sätted

en: File attachments on the Node form.
et: Kaasapandud failid

en: Node form categories
et: Postituse vormi kategooriad

en: Node type description.
et: Postituse tüübi kirjeldus.

en: Term description.
et: Termini kirjeldus.

en: List of related terms
et: Seonduvate terminite loend

en: The picture of a user.
et: Pilt sellest kasutajast.

en: User profile
et: Kasutaja profiil

en: The profile of a user.
et: Kasutaja profiil.

en: Vocabulary terms
et: Sõnastiku terminid

en: All the terms in a vocabulary.
et: Kõik terminid selles sõnastikus.

en: Taxonomy vocabulary
et: Taksonoomia sõnastik

en: Close window
et: Sulge aken

en: Remove this item
et: Eemalda see kirje

en: No title
et: Ilma pealkirjata

en: Module name
et: Mooduli nimi

en: Panel
et: Paneel

en: Add a node from your site as content.
et: Lisa saidis olev postitus selle sisuks.

en: Page settings
et: Lehekülje sätted

en: Use pager
et: Lehitseja

en: Items to display
et: Kuvatavate kirjete arv

en: Offset
et: Nihe

en: More link
et: Link 'veel'

en: More link text
et: 'Veel' lingi tekst

en: Edit this view
et: Muuda vaadet

en: Palestinian Territory
et: Palestiina omavalitsus

en: Vatican
et: Vatikan

en: contains
et: sisaldab

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Allow Upscaling
et: Suurendamine lubatud

en: Let scale make images larger than their original size
et: Lubab piltide tegemise originaalmõõtmetest suuremaks

en: Rotation angle
et: Pöördenurk

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
et: Mitu kraadi tuleks pilti pöörata. Positiivne number pöörab päripäeva, negatiivne vastupäeva.

en: Print
et: Prindi

en: Locked
et: Lukus

en: Selection type
et: Valiku liik

en: No name
et: Ilma nimeta

en: Enable the search module to search help.
et: Otsimise moodulil on lubatud otsida abiteabe seast.

en: Module help index
et: Mooduli abitekstide sisukord

en: Search help
et: Abi seast otsimine

en: Advanced help
et: Täiendav abi

en: Allow advanced help and documentation.
et: Täiendava abi ja dokumentatsiooni lubamine.

en: Click the help icon to view some example help about the PHP programming language (from wikipedia.org). Be sure to run cron to update the index if you want to try out the search features.
et: Klõpsa abiikoonil, et kuvada näidisabi PHP programmeerimiskeele kohta (saidilt wikipedia.org). Kui tahad otsingu võimalust kasutada, luba kindlasti Cron-i tööd, et saaks luua otsinguindeksi.

en: Advanced help example
et: Täiendava abi näidis

en: A example help module to demonstrate the advanced help module.
et: Täiendava abi näidismoodul demonstreerib täiendava abi mooduli toimimist.

en: The selected file %name could not be uploaded.
et: Valitud faili %name ei õnnestunud üles laadida.

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
et: Valideerimisviga. Palun proovige uuesti. Kui see viga kordub, siis võtke ühendust lehe administraatoriga.

en: In moderation
et: Modereerimisel

en: Underline
et: Allajoonitud

en: Ordered list
et: Järjestatud loend

en: Unordered list
et: Järjestamata loend

en: About
et: Programmist

en: Link class
et: Lingi klass

en: Column
et: Tulp

en: Default sort
et: Vaikimisi sortimine

en: sort by @s
et: sorteeri @s järgi

en: and
et: ja

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
et: Aadress, millele kasutaja tuleks suunata. See aadress võib olla sisemine URL, näiteks node/1234 või väline URL, näiteks http://drupal.org.

en: Add @type
et: Lisa @type

en: Parent comment
et: Vanema kommentaar

en: The parent comment.
et: Vanema kommentaar.

en: Author's website
et: Autori veebileht

en: Reply-to link
et: Vastamise link

en: field
et: väli

en: The node the uploaded file is attached to
et: Postitus, millele lisatakse üleslaaditud fail

en: Depends on: !dependencies
et: Sõltub moodulitest: !dependencies

en: View settings
et: Kuvamise sätted

en: Week @week
et: @week. nädal

en: Delete view
et: Kustuta vaade

en: Primary Key: Unique cache ID.
et: Peamine Võti: Unikaalne puhvri kood.

en: A collection of data to cache.
et: Kogum infot mida on vaja puhverdada.

en: A Unix timestamp indicating when the cache entry should expire, or 0 for never.
et: UNIX ajatempel mis näitab millal puhvri kirje aegub, või 0 kui antud kirje ei aegu kunagi.

en: A Unix timestamp indicating when the cache entry was created.
et: UNIX ajatempel, mis näitab millal puhvri kirje loodi.

en: Any custom HTTP headers to be added to cached data.
et: HTTP päis, mis lisatakse puhverdatud andmetele.

en: A flag to indicate whether content is serialized (1) or not (0).
et: Lipp mis näitab kas sisu on järjestatud (1) või mitte (0).

en: Time ago
et: Aega tagasi

en: Create @name
et: Loo @name

en: Not enabled
et: Ei ole sisse lülitatud

en: The taxonomy vocabulary ID
et: Klassifikatsioonisõnastiku ID

en: The taxonomy term ID
et: Klassifikatsioonitermini ID

en: Use PHP input for field settings (dangerous - grant with care)
et: Väljasätetes on lubatud PHP-kood (ohtlik, ole ettevaatlik)

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
et: @module (<span class="admin-disabled">väljas</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
et: @module (<span class="admin-enabled">aktiveeritud</span>)

en: The language the content is in.
et: Keel, milles on kirjutatud see sisu.

en: User account
et: Kasutajakonto

en: Button text
et: Nupu tekst

en: Title only
et: Ainult pealkiri

en: Validator
et: Valideerija

en: Mime type
et: MIME-tüüp

en: The date the node was last updated.
et: Postituse uuendamise kuupäev.

en: %name: illegal value.
et: %name: lubamatu väärtus.

en: Please select
et: Palun vali

en: Congo (Kinshasa)
et: Kongo (Kinshasa)

en: Congo (Brazzaville)
et: Kongo (Brazzaville)

en: Ivory Coast
et: Elevandiluurannik

en: Hong Kong S.A.R., China
et: Hong Kong, Hiina

en: Isle of Man
et: Man'i saar

en: Macao S.A.R., China
et: Aomen, Hiina

en: Saint Pierre and Miquelon
et: Saint-Pierre ja Miquelon

en: Enable developer modules
et: Lülita sisse arendusmoodulid

en: Disable developer modules
et: Lülita arendusmoodulid välja

en: Collapse fieldsets on modules page
et: Minimiseeri väljagrupid moodulite lehel

en: Current anonymous / authenticated users
et: Aktiivsed tuvastamata / tuvastatud kasutajad

en: Disabled these modules: !module-list.
et: Järgnevad moodulid on välja lülitatud: !module-list.

en: No developer modules are enabled.
et: Ühtegi arendusmoodulit ei ole sisse lülitatud.

en: display drupal links
et: kuva drupali viiteid

en: translate
et: Tõlgi

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
et: Turvalisuse hoiatus: Ei saa kirjutada .htaccess faili. Palun loo .htaccess fail kataloogi %directory, mis sisaldab järgnevaid ridu: <code>!htaccess</code>

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
et: Lubatud on ainult failid järgmiste laienditega: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
et: Faili suurus %filesize ületab failisuuruse limiiti %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
et: Faili suurus %filesize ületab kettamahu limiiti %quota.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
et: Pildi mõõtmeid muudeti, et see jääks lubatud mõõtude (%dimensions) piiresse.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
et: Pilt on liiga suur. Pildi maksimaalsed mõõtmed on %dimensions pikslit.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
et: Pilt on liiga väike. Minimaalsed mõõtmed on %dimensions pikslit.

en: Path: !path
et: Asukoht: !path

en: Starts with
et: Algab millega

en: Variants
et: Variandid

en: For easier theme development, the theme registry is being rebuilt on every page request. It is <em>extremely</em> important to <a href="!link">turn off this feature</a> on production websites.
et: Kujundusteema mugavamaks arendamiseks teemaregister lehe igal laadimisel uuesti. Valmislehtedel on <em>ülioluline</em> <a href="!link">see välja lülitada</a>.

en: First sidebar
et: Esimene küljeriba

en: Decimal point
et: komakoht

en: Permanent
et: Alaline

en: Temporary
et: Ajutine

en: Custom date format
et: Kohandatud kuupäevavorming

en: Revision information
et: Redaktsiooni informatsioon

en: Generic cache table for caching things not separated out into their own tables. Contributed modules may also use this to store cached items.
et: Üldine puhvri tabel kus hoitakse asju mille jaoks pole eraldi tabelit. Lisatud laiendus moodulid võivad samuti kasutada seda puhverdamiseks..

en: Defines a Location field type.
et: Defineerib asukohavälja.

en: Is one of
et: On üks järgnevaist

en: Show All
et: Näita kõiki

en: Nodes are a Drupal site's primary content.
et: Postitused moodustavad Drupali lehe peamise sisu.

en: Comments are responses to node content.
et: Kommentaarid on vastused postitusele.

en: Users who have created accounts on your site.
et: Sellel saidil registreerunud kasutajad.

en: Is empty (NULL)
et: on tühi (NULL)

en: not empty
et: pole tühi

en: Default image
et: Vaikimisi pilt

en: Theming information
et: Kujunduse andmed

en: Ends with
et: Lõpeb millega

en: Undated
et: Kuupäevata

en: Upload date
et: Üleslaadimise kuupäev

en: Do not cache
et: Ei puhverdata

en: Front page feed
et: Esilehe voog

en: All languages
et: Kõik keeled

en: View link
et: Vaatamise link

en: The size of the file.
et: Faili suurus.

en: Menu link ID
et: Menüülingi ID

en: %message in %file on line %line.
et: %message failis %file real %line.

en: 1 character | @count characters
et[0]: 1 tähemärk
et[1]: @count tähemärki

en: Devel settings
et: Arendussätted

en: Delete link
et: Kustutamise link

en: The file could not be uploaded.
et: Faili ei õnnestunud üles laadida.

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
et: Valitud pilditöötlusteek %toolkit ei võimalda töödelda korrektselt funktsiooni %function.

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Custom text
et: Kohandatud tekst

en: Locale module form.
et: Lokaadi mooduli vorm.

en: Taxonomy module form.
et: Klassifikatsioonimooduli vorm.

en: Default argument
et: Vaikimisi argument

en: First letter of name
et: Nime esitäht

en: Abbreviated name
et: Lühendatud nimi

en: 3 items
et: 3 kirjet

en: 5 items
et: 5 kirjet

en: 10 items
et: 10 kirjet

en: Date year range
et: Kuupäeva aastavahemik

en: Time H:i
et: Kell H:i

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
et: %name: see väli suudab säilitada kuni @count väärtust.

en: No fields available.
et: Ühtki välja pole saadaval.

en: No alias
et: Alias puudub

en: Numeric
et: Numbriline

en: Alt text
et: Alternatiivkirjeldus

en: Edit link
et: Muutmise link

en: Node language
et: Postituse keel

en: The name of the currently logged in user.
et: Praegu sisselogitud kasutaja nimi.

en: The user ID of the currently logged in user.
et: Praegu sisselogitud kasutaja ID.

en: The email address of the currently logged in user.
et: Praegu sisselogitud kasutaja e-posti aadress.

en: The url of the current Drupal website.
et: Praeguse Drupali veebilehe URL.

en: The name of the current Drupal website.
et: Praeguse Drupali veebilehe nimi.

en: The current date on the site's server.
et: Saidi serveri praegune kellaaeg.

en: Date field(s)
et: Kuupäevaväljad

en: User timezone
et: Kasutaja ajavöönd

en: Change basic information
et: Muuda peamist teavet

en: Justify
et: Rööpjoondus

en: Create customized lists and queries from your database.
et: Andmebaasist kohandatud nimekirjade ja päringute tegemine.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
et: Viewsi administreerimisliides. Ilma selle moodulita pole võimalik vaateid luua ega muuta.

en: Example table
et: Näidistabel

en: Example content
et: Näidissisu

en: Validator options
et: Valideerija valikud

en: Display all values
et: Kuva kõik väärtused

en: Hide view / Page not found (404)
et: Peida vaade / Lehekülge ei leitud (404)

en: Display empty text
et: Kuvatakse tühja teksti

en: Provide default argument
et: Vaikimisi argumendi edastamine

en: Default argument type
et: Vaikimisi argumendi tüüp

en: Current date
et: Tänane kuupäev

en: Prefix text
et: Eelliite tekst

en: Add an ellipsis
et: Lisa kolm punkti

en: Strip HTML tags
et: HTML-märgendite filter

en: - Any -
et: - Kõik -

en: Is all of
et: on üks loetelust

en: Is none of
et: pole ükski loetelust

en: not
et: ei

en: Is between
et: asub vahel

en: between
et: vahel

en: Is not between
et: ei asu vahel

en: not between
et: ei asu vahel

en: And
et: Ja

en: Contains any word
et: Sisaldab suvalist sõna

en: Contains all words
et: Sisaldab kõiki sõnu

en: Warning! Broken view!
et: Ettevaatust! Katkine vaade!

en: Broken
et: Katkine

en: Install the advanced help module for the getting started
et: Alustamiseks paigalda laiendatud abimoodul

en: Not sure what to do? Try the "!getting-started" page.
et: Ei tea mida teha? Vaata lehte "!getting-started".

en: Displays
et: Kuvatakse

en: These queries were run during view rendering:
et: Renderdamise käigus tehti järgnevad päringud:

en: This display has no path.
et: Sellel kuval pole rada.

en: Query build time
et: Päringu koostamise kestus

en: Query execute time
et: Päringu käivitamise kestus

en: View render time
et: Renderdamise kestus

en: No query was run
et: Ühtegi päringut ei käivitatud

en: Separate arguments with a / as though they were a URL path.
et: Eralda argumendid kaldkriipsuga /, nagu URLis.

en: View name
et: Vaate nimi

en: View description
et: Vaate kirjeldus

en: This description will appear on the Views administrative UI to tell you what the view is about.
et: Kirjeldus ilmub Viewsi UIs, et sa teaksid, mis vaade see on.

en: View tag
et: Vaate sildid

en: Enter an optional tag for this view; it is used only to help sort views on the administrative page.
et: Sisesta soovi korral sellele vaatele silte, seda kasutatakse ainult administreerimislehtedel vaate sortimise lihtsustamiseks.

en: The view type is the primary table for which information is being retrieved. The view type controls what arguments, fields, sort criteria and filters are available, so once this is set it <strong>cannot be changed</strong>.
et: Vaate liik on peamine tabel, millest andmeid hangitakse. Vaate liik määrab, millised argumendid, väljad, sorteerimise kriteeriumid ja filtrid on saadaval, kui vaate liik on valitud, <strong>pole seda võimalik muuta</strong>.

en: You must use a unique name for this view.
et: Vaate jaoks pead kasutama unikaalset nime.

en: Are you sure you want to revert the view %name?
et: Kas oled kindel, et tahad taastada vaate %name endise oleku?

en: Reverting the view will delete the view that is in the database, reverting it to the original default view. Any changes you have made will be lost and cannot be recovered.
et: Vaate taastamine kustutab andmebaasis oleva vaate ja taastab esialgse vaikimisi vaate. Kõik sellele vaatele tehtud muudatused lähevad kaotsi ning neid pole võimalik tagasi võtta.

en: Are you sure you want to delete the view %name?
et: Kas sa oled kindel, et tahad kustutada vaate %name?

en: Deleting a view cannot be undone.
et: Vaate kustutamist pole võimalik tagasi võtta.

en: The view has been deleted.
et: Vaade on kustutatud.

en: Break lock
et: Murra lukk

en: Edit view %view
et: Vaate %view muutmine

en: Click on an item to edit that item's details.
et: Klõpsa kirjel, et muuta selle üksikasju.

en: Export this view
et: Ekspordi käesolev vaade

en: Create a copy of this view
et: Loo sellest vaatest koopia

en: View "@display"
et: Kuva "@display"

en: Invalid
et: Sobimatu

en: Change settings for this style
et: Selle stiili sätete muutmine

en: Add display
et: Lisa kuva

en: Remove display
et: Eemalda kuva

en: View details
et: Vaate ükskikasjad

en: Configure @type
et: Seadista @type

en: Configure @type %item
et: Seadista @type %item

en: Clear Views' cache
et: Vaadete puhvri puhastamine

en: Reduce duplicates
et: Duplikaatide vähendamine

en: Default settings for this view.
et: Selle vaate vaikesätted.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
et: Vaate kuvamine leheküljena, koos URL-i ja menüülinkidega.

en: Display the view as a block.
et: Vaate kuvamine blokina.

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
et: Manused lisatakse teistele vaadetele, et saavutada mitu vaadet ühes.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
et: Vaadet kuvatakse voona, nt RSS voona.

en: Displays rows one after another.
et: Ridu kuvatakse üksteise järel.

en: HTML List
et: HTML loend

en: Displays rows as an HTML list.
et: Ridu kuvatakse HTML loendis.

en: Displays rows in a grid.
et: Ridade kuvamine ruudustikus.

en: Displays rows in a table.
et: Ridade kuvamine tabelis.

en: Displays the default summary as a list.
et: Vaikimisi kokkuvõtte kuvamine loendina.

en: Generates an RSS feed from a view.
et: Genereerib vaatest RSS-voo.

en: Displays the fields with an optional template.
et: Kuvab väljad valikulises templiidis.

en: Fixed entry
et: Fikseeritud väärtus

en: Will be available to all users.
et: On saadaval kõigile kasutajatele.

en: No caching of Views data.
et: Viewsi andmeid ei puhverdata.

en: Time-based
et: Aja järgi

en: Simple time-based caching of data.
et: Andmete lihtne puhverdamine aja järgi.

en: sort criteria
et: sorteerimise alus

en: Sort criterion
et: Lühike kriteerium

en: sort criterion
et: lühike kriteerium

en: The title of the comment.
et: Kommentaari pealkiri.

en: The text of the comment.
et: Kommentaari tekst.

en: The comment ID of the field
et: Välja kommentaari ID

en: Post date
et: Postituse kuupäev

en: Date and time of when the comment was posted.
et: Kommentaari postitamise kuupäev ja kellaaeg.

en: Provide a simple link to delete the comment.
et: Tekitab käepärase lingi kommentaari kustutamiseks.

en: The node the comment is a reply to.
et: Postitus, millele selle kommentaariga vastati.

en: Parent CID
et: Vanema CID

en: Last comment time
et: Viimase kommentaari aeg

en: Date and time of when the last comment was posted.
et: Kuupäev, mil postitati viimane kommentaar.

en: Last comment author
et: Viimase kommentaari autor

en: The name of the author of the last posted comment.
et: Viimase kommentaari autor.

en: Comment count
et: Kommentaaride arv

en: The number of comments a node has.
et: Selle postituse kommentaaride arv.

en: The number of new comments on the node.
et: Postituse uute kommentaaride arv.

en: Comment status
et: Kommentaari olek

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
et: Kas kommentaarid on lubatud või keelatud sellel postitusel.

en: User posted or commented
et: Kasutaja postitatud või kommenteeritud

en: Locale source
et: Lokaadi sõne

en: A source string for translation, in English or the default site language.
et: Tõlkimise lähtesõne, inglise keeles või saidi vaikimisi keeles.

en: The ID of the source string.
et: Lähtesõne ID.

en: The group the translation is in.
et: Grupp, millesse see tõlge kuulub.

en: The full original string.
et: Täielik orginaaltekst.

en: The full translation string.
et: Täielik tõlketekst.

en: The language this translation is in.
et: Keel, millesse see tõlge kuulub.

en: The ID of the parent translation.
et: Vanemtõlke ID.

en: The title of the node.
et: Postituse pealkiri.

en: The date the node was posted.
et: Postituse lisamise kuupäev.

en: Published or admin
et: Avaldatud või vaatab administraator

en: Whether or not the node is promoted to the front page.
et: Kas see postitus tuleb ülendada esilehele.

en: Provide a simple link to the node.
et: Lihtne link sellele postitusele.

en: Created year + month
et: Loomise aasta + kuu

en: Created year
et: Loomise aasta

en: Created month
et: Loomise kuu

en: Created day
et: Loomise päev

en: Created week
et: Loomise nädal

en: Updated year + month
et: Uuendamise aasta + kuu

en: Updated year
et: Uuendamise aasta

en: Updated month
et: Uuendamise kuu

en: Updated day
et: Uuendamise päev

en: Updated week
et: Uuendamise nädal

en: Node revision
et: Postituse redaktsioon

en: The log message entered when the revision was created.
et: Sisu loomise Unix kuupäev ja kellaaeg.

en: The date the node revision was created.
et: Postituse loomise Unix kuupäev ja kellaaeg.

en: Input format id
et: Sisestamise vormingu id

en: Revert link
et: Endise taastamise link

en: Filter by access.
et: Filtreeri ligipääsu järgi.

en: Has new content
et: Sisaldab uut sisu

en: Poll
et: Küsitlus

en: Links from
et: Viitab kohast

en: Other nodes that are linked from the node.
et: Teised postitused, millele viidatakse sellest postitusest.

en: Links to
et: Lingid kohta

en: Other nodes that link to the node.
et: Teised postitused, kust viidatakse sellele postitusele.

en: Search Terms
et: Otsisõned

en: The total number of times the node has been viewed.
et: Selle postituse kuvamiste koguarv.

en: Views today
et: Vaatamisi täna

en: The total number of times the node has been viewed today.
et: Selle postituse tänaste kuvamiste koguarv.

en: Browser session ID of user that visited page.
et: Lehte külastanud kasutaja brauseri sessiooni kood.

en: Title of page visited.
et: Külastatud lehe pealkiri.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
et: Külastatud lehe sisemine aadress (omane Drupali juurkataloogile.)

en: Referrer URI.
et: Suunaja URI.

en: Hostname of user that visited the page.
et: Lehe külastaja majutaja nimi.

en: Time in milliseconds that the page took to load.
et: Aeg millisekundites, mille jooksul leht laeti.

en: Timestamp of when the page was visited.
et: Aeg ja kellaaeg mil lehte külastati.

en: Files maintained by Drupal and various modules.
et: Drupali ja paljude moodulite hallatavad failid.

en: The ID of the file.
et: Faili ID-number.

en: The name of the file.
et: Faili nimi.

en: The path of the file.
et: Faili asukoht.

en: The mime type of the file.
et: Faili MIME-tüüp.

en: The status of the file.
et: Faili olek.

en: The date the file was uploaded.
et: Kuupäev, mil fail üles laaditi.

en: Taxonomy terms are attached to nodes.
et: Terminid on postituste kategoriseerimiseks.

en: Taxonomy term name.
et: Klassifikatsioonitermini nimi.

en: The term weight field
et: Kategooria raskusväli

en: The description associated with a taxonomy term.
et: Selle klassifikatsioonikirjega seotud kirjeldus.

en: All terms
et: Kõik terminid

en: The parent term of the term.
et: Selle termini vanemtermin.

en: Term synonym
et: Termini sünonüüm

en: Node translation
et: Postituse tõlge

en: Source translation
et: Allika tõlge

en: The translation status of the node--whether or not the translation needs to be updated.
et: Postituse tõlke olek -- näitab, kas tõlget tuleb uuendada või mitte.

en: Outdated
et: Vananenud

en: upload
et: üleslaadimine

en: The description of the uploaded file.
et: Üleslaaditud faili kirjeldus.

en: Listed
et: Loetelus

en: Has attached files
et: Sellele on kaasa pandud faile

en: The user or author name.
et: Kasutaja või autori nimi.

en: Language of the user
et: Kasutaja keel

en: The user's picture, if allowed.
et: Kasutaja pilt, kui lubatud.

en: The date the user was created.
et: Kasutajakonto loomise kuupäev.

en: The user's last access date.
et: Kasutaja viimase tegevuse kuupäev.

en: The user's last login date.
et: Kasutaja viimase sisselogimise kuupäev.

en: Whether a user is active or blocked.
et: Kas kasutaja on aktiivne või blokeeritud.

en: The user's signature.
et: Kasutaja allkiri.

en: Roles that a user belongs to.
et: Roll, millesse kasutaja kuulub.

en: Randomize the display order.
et: Näitamise järjekorra muutmine juhuslikuks.

en: View result counter
et: Tulemuste loenduri kuvamine

en: contact
et: kontakt

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
et: Kummagi sõne otsimiseks tuleb need lahutada sõnaga <strong>OR</strong> (või, tõstutundlik). Näiteks: <strong>kassid OR koerad</strong>.

en: Term name or synonym
et: Termini nimi või sünonüüm

en: Only allow string usernames
et: Lubatud on ainult kasutajanimede sõned

en: Restrict to the selected roles
et: Piiratud valitud rollidega

en: Unrestricted
et: Pole piiratud

en: PHP argument code
et: PHP-argumendi kood

en: PHP validate code
et: PHP-koodi validaator

en: Change the name of this display.
et: Selle kuva nime muutmine

en: Row style
et: Rea stiil

en: Change the row plugin.
et: Ridade plugina muutmine.

en: Use AJAX
et: AJAXi kasutamine

en: Change whether or not this display will use AJAX.
et: Muuda, kas see kuva kasutab AJAXit või mitte.

en: Change this display's pager setting.
et: Selle kuva lehitseja sätete muutmine.

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: Specify access control type for this display.
et: Selle kuva ligipääsu tüübi määramine.

en: Specify caching type for this display.
et: Selle kuva puhverdamise tüübi määramine.

en: Exposed form in block
et: Vorm on plokis avaldatud

en: Change this display's !name.
et: Selle kuva !name muutmine.

en: The title of this view
et: Selle vaate pealkiri

en: This title will be displayed with the view, wherever titles are normally displayed; i.e, as the page title, block title, etc.
et: Pealkirja kuvatakse vaatega koos seal, kus pealkirju tavaliselt kuvatakse: s.o lehe pealkirjana, bloki pealkirjana jmt kohtades.

en: Use AJAX when available to load this view
et: Kui saadaval, kasutatakse selle vaate laadimiseks AJAXit

en: If set, this view will use an AJAX mechanism for paging, table sorting and exposed filters. This means the entire page will not refresh. It is not recommended that you use this if this view is the main content of the page as it will prevent deep linking to specific pages, but it is very useful for side content.
et: Kui määratud, kasutatakse selle vaate lehitsemiseks, tabelite sorteerimiseks ja avaldatud filtrite muutmiseks AJAXit. See tähendab, et kogu lehekülge ei laadita uuesti. Seda pole soovitatav kasutada lehekülje peamise sisu jaoks, kuna see takistab saidil sügaval asuvate lehtede linkimist, kuid on väga kasulik külgedel näidatava sisu jaoks.

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
et: Kui sul just pole selle vaate lehitsejatega probleeme, peaksid selle väärtuseks jätma 0. Kui sa kasutad ühel lehel mitut lehitsejat, peaksid valima suurema numbri, et mitte ?page=array väärtused vastuollu ei satuks. Suured väärtused lisavad URL aadressisse palju komasid, mistõttu võimalusel tuleks neid vältida.

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
et: Kirjete arv ühel kuva lehel. 0 tähendab piiranguteta.

en: Style options
et: Stiilivalikud

en: Attachment settings
et: Manuste sätted

en: No menu
et: Menüüd pole

en: Normal: @title
et: Tavaline: @title

en: No menu entry
et: Pole menüükirjet

en: Normal menu entry
et: Tavaline menüükirje

en: Menu tab
et: Menüü sakk

en: Default menu tab
et: Vaikimisi menüü sakk

en: The style selected does not utilize fields.
et: Valitud stiil ei kasuta välju.

en: None defined
et: Ühtegi pole määratud

en: New view
et: Uus vaade

en: View %name, displaying items of type <strong>@base</strong>.
et: Vaade %name, kuvatakse <strong>@base</strong> tüüki kirjeid.

en: Live preview
et: Kohene eelvaade

en: <em>@type</em> @base view: <strong>@view</strong>
et: <em>@type</em> @base vaade: <strong>@view</strong>

en: Title: @title
et: Pealkiri: @title

en: @current of @max
et: @current / @max

en: Allows exporting multiple views at once.
et: Võimaldab mitme vaate korraga eksportimise.

en: Adjust top margin
et: Korrigeeri ülaserva positsiooni

en: If enabled, the site output is shifted down approximately 20 pixels from the top of the viewport to display the administration menu. If disabled, some absolute- or fixed-positioned page elements may be covered by the administration menu.
et: Sisse lülitatuna liigutatakse lehte administreerimismenüü kuvamiseks umbes 20px allapoole. Välja lülitatuna võivad mõned absoluutse või fikseeritud positsiooniga elemendid lehel menüü kinni katta.

en: Keep menu at top of page
et: Hoia menüüd lehe ülaservas

en: If enabled, the administration menu is always displayed at the top of the browser viewport (even after the page is scrolled). <strong>Note: In some browsers, this setting results in a malformed page, an invisible cursor, non-selectable elements in forms, or other issues. Disable this option if these issues occur.</strong>
et: Sisse lülitatuna fikseeritakse administreerimismenüü alati lehe ülaserva (isegi kui lehte skrollitakse). <strong>Pane tähele: Mõnes brauseris võib see esile kutsuda ebakorrektse kuva, kursori nähtamatuks muutumise, probleeme vormielementidega või muid probleeme. Lülita see seade välja kui avastad selliseid probleeme.

en: If enabled, fieldsets on the <a href="!modules-url">modules</a> page are automatically collapsed when loading the page.
et: Sisse lülitatuna on <a href="!modules-url">moodulite lehel</a> asuvad väljagrupid vaikimisi kokku surutud.

en: If the Utility module was installed for this purpose, it can be safely disabled and uninstalled.
et: Kui Utility moodul installeeriti sellel eesmärgil, siis võib ta välja lülitada ning eemaldada.

en: Move local tasks into menu
et: Liiguta toiminguviited menüüsse

en: If enabled, the tabs on the current page are moved into the administration menu. This feature is only available in themes that use the CSS classes <code>tabs primary</code> and <code>tabs secondary</code> for tabs.
et: Sisse lülitatuna liigutatakse avatud lehel olevad sakid administreerimismenüüsse. See võimalus on olemas ainult CSS klasse <code>tabs primary</code> ja <code>tabs secondary</code> kasutatavates kujundusmallides.

en: Administration menu settings
et: Administreerimismenüü seaded

en: Parent link ID
et: Vanemlingi ID

en: Display additional data for each menu item
et: Kuva täiendavat infot menüüelementide kohta

en: Display the selected items next to each menu item link.
et: Kuva valitud elemendid menüülingi kõrval.

en: If enabled, all menu items are displayed regardless of your site permissions. <em>Note: Do not enable on a production site.</em>
et: Sisse lülitatuna kuvatakse hoolimata ligipääsuõigustest kõiki menüüelemente . <em>Tähelepanu: Ära kasuta seda valikut avalikul veebilehel.</em>

en: Enabled these modules: !module-list.
et: Järgnevad moodulid on sisse lülitatud: !module-list.

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Use the settings below to customize the appearance of the menu.
et: <em>Administration menu</em> moodul kuvab menüü, mis võimaldab paari hiireklikiga ligi pääseda enamikule administreerimistoimingutele ning muudele tüüpilistele asukohtadele (kasutajatele, kellel on selleks vastav õigus). Kasuta menüü väljanägemise muutmiseks allolevaid seadeid.

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Administration menu also displays the number of anonymous and authenticated users, and allows modules to add their own custom menu items. Integration with the menu varies from module to module; the contributed module <a href="@drupal">Devel</a>, for instance, makes strong use of the administration menu module to provide quick access to development tools.
et: <em>Administration menu</em> moodul kuvab menüü, mis võimaldab paari hiireklikiga ligi pääseda enamikule administreerimistoimingutele ning muudele tüüpilistele asukohtadele (kasutajatele, kellel on selleks vastav õigus). Administreerimismenüü kuvab ka hetkel lehel viibivate tuvastatud ja tuvastamata kasutaja koguse ning võimaldab moodulitel oma menüüelemente juurde lisada. Moodulite integratsiooni ulatus administreerimismenüüga varieerub; lisamoodul <a href="@drupal">Devel</a> kasutab näiteks administreerimismenüü võimalusi olulisel määral.

en: The administration menu <a href="@settings">settings page</a> allows you to modify some elements of the menu's behavior and appearance. Since the appearance of the menu is dependent on your site theme, substantial customizations require modifications to your site's theme and CSS files. See the advanced module README.txt file for more information on theme and CSS customizations.
et: Administreerimismenüü  <a href="@settings">seadete leht</a> võimaldab sul muuta mõningaid menüü kuva ning käitumist mõjutavaid seadeid. Kuna menüü väljanägemine sõltub kasutatavast kujundusmallist, siis on väljanägemise suuremaks muutmiseks vajalik muuta kujundusmalli ning tema CSS faile. Loe README.txt failist lisa kujunduse ning CSS failide muutmise kohta.

en: The menu items displayed in the administration menu depend upon the actual permissions of the viewer. First, the administration menu is only displayed to users in roles with the <em>Access administration menu</em> (admin_menu module) permission. Second, a user must be a member of a role with the <em>Access administration pages</em> (system module) permission to view administrative links. And, third, only currently permitted links are displayed; for example, if a user is not a member of a role with the permissions <em>Administer permissions</em> (user module) and <em>Administer users</em> (user module), the <em>User management</em> menu item is not displayed.
et: Administreerimismenüüs kuvatavad elemendid sõltuvad kasutaja ligipääsuõigustest. Esmalt, administeerimismenüü kuvatakse ainult kasutajatele, kellel on <em>ligipääs administreerimismenüüle</em> õigus. Teiseks peab kasutaja kuuluma rolli, kellel on <em>ligipääs administreerimistoimingutele</em> õigus . Kolmandaks, kasutajale kuvatakse ainult temale lubatud viiteid. Kui näiteks kasutajal puudub õigus <em>kasutajaõiguste haldus</em> siis ei kuvata talle ka kasutajahalduse menüülinki.

en: Administration menu
et: Administreerimismenüü

en: Adjust administration menu settings.
et: Muuda administreerimismenüü seadeid.

en: Provides a dropdown menu to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions).
et: Võimaldab kasutada rippmenüüd viidetega administreerimistoimingutele ning muudele olulistele lehtedele (juhul kui kasutajal on vastav ligipääs).

en: - All -
et: - Kõik -

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: Contact form
et: Kontaktvorm

en: The permissions of directory %directory have been changed to make it writable.
et: Kausta %directory õigusi on muudetud, et sinna saaks kirjutada.

en: Recent log entries
et: Viimased teated

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
et: Masinloetav nimi tohib sisaldada ainult täppideta väiketähti, numbreid ja alljooni.

en: The revisions let you track differences between multiple versions of a post.
et: Muudatuste ajalugu võimaldab vaadata muudatusi erinevates postituse versioonides.

en: Search form
et: Otsinguvorm

en: Date and time lookup
et: Kuupäeva ja kellaaja leidmine

en: Translation settings
et: Tõlkimise sätted

en: If the administration menu displays duplicate menu items, you may need to rebuild your menu items using the <em>Wipe and rebuild</em> button.
et: Kui administreerimismenüü kuvab elemente topelt, siis on tõenäoliselt vajalik menüü uuesti genereerida vajutades <em>Tühjenda ja regenereeri</em> nuppu.

en: Wipe and rebuild
et: Tühjenda ja regenereeri

en: Progress indicator
et: Edenemise indikaator

en: Bar with progress meter
et: Progressiriba

en: The file upload failed. %upload
et: Faili üleslaadimine ebaõnnestus. %upload

en: URL to file
et: Failile viitav URL

en: Starting upload...
et: Üleslaadimise alustamine...

en: Uploading... (@current of @total)
et: Üleslaadimine... (@current / @total)

en: Allowed Extensions: %ext
et: Lubatud failitüübid: %ext

en: Maximum Filesize: %size
et: Maksimaalne failimaht: %size

en: Your server is capable of displaying file upload progress, but does not have the required libraries. It is recommended to install the <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> (preferred) or to install <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a>.
et: Sinu server suudaks kuvada üleslaadimise edenemist, kuid selleks pole saadaval vajalikke teeke. Soovituslik on paigaldada kas <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress teek</a> (soovitatud) või <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a>.

en: Enabled (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)
et: Aktiveeritud (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)

en: Upload progress
et: Üleslaadimise edenemine

en: %name: the value may be no smaller than %min.
et: %name: väärtus ei tohi olla väiksem kui %min.

en: The name of the site.
et: Saidi nimetus.

en: Edit @type
et: Muuda @type

en: Get a summary of the information about this page.
et: Selle lehe andmete kokkuvõte.

en: Activate this page so that it will be in use in your system.
et: Selle lehe aktiveerimine, et seda saaks sinu süsteemis kasutada.

en: Add variant
et: Lisa variant

en: Add a new variant to this page.
et: Sellele lehele uue variandi lisamine.

en: Import variant
et: Impordi variant

en: Add a new variant to this page from code exported from another page.
et: Sellele lehele uue variandi lisamine teiselt lehele eksporditud koodist.

en: No variants
et: Variante pole

en: This page has no variants and thus no output of its own.
et: Sellel lehel pole ühtegi varianti, seega pole mingit oma väljundit.

en: Add a new variant
et: Lisa uus variant

en: Access rules are used to test if the page is accessible and any menu items associated with it are visible.
et: Ligipääsureeglid määravad, kas lehele on ligipääs ning kas lehega seotud menüükirjed on näha.

en: Edit name, path and other basic settings for the page.
et: Nime, tee ja teiste lehe põhisätete muutmine.

en: Provide this page a visible menu or a menu tab.
et: Sellele lehele nähtava menüükirje või saki lisamine.

en: This page is publicly accessible.
et: See leht on kõigile ligipääsetav.

en: Normal menu entry.
et: Tavaline menüükirje.

en: Title: %title.
et: Pealkiri: %title.

en: Menu block: %title.
et: Menüü plokk: %title.

en: The body of the referenced node.
et: Viidatud postituse sisu.

en: The date the referenced node was created.
et: Viidatud postituse loomise kuupäev.

en: The title of the referenced node.
et: Viidatud postituse pealkiri.

en: Node last updated date
et: Postituse viimase uuendamise kuupäev

en: The date the referenced node was last updated.
et: Viidatud postituse uuendamise kuupäev.

en: Node form submit buttons
et: Postituse vormi saatmise nupud

en: Node form url path settings
et: Postituse vormi URL-i sätted

en: Go to list
et: Mine loendi juurde

en: Calendar block
et: Kalendri plokk

en: Calendar period
et: Kalendri periood

en: Calendar navigation
et: Kalendri navigatsioon

en: No items
et: Kirjeid pole

en: Time grouping
et: Grupeerimine aja järgi

en: Half hour
et: Pooltund

en: Add+
et: Lisa+

en: Empty day
et: Tühjenda päev

en: Format string
et: Vormingu sõne

en: Are you sure you want to remove the format %format?
et: Kas sa oled kindel, et tahad eemaldada vormingu %format?

en: Removed date format %format.
et: Eemaldati kuupäevavorming %format.

en: !type date format
et: !type kuupäeva vorming

en: !day-name Sunday|Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday
et: !day-name Pühapäev|Esmaspäev|Teisipäev|Kolmapäev|Neljapäev|Reede|Laupäev

en: !day-abbreviation Sun|Mon|Tue|Wed|Thu|Fri|Sat
et: !day-abbreviation Püh|Esm|Tei|Kol|Nel|Ree|Lau

en: !day-abbreviation S|M|T|W|T|F|S
et: !day-abbreviation P|E|T|K|N|R|L

en: !day-abbreviation SU|MO|TU|WE|TH|FR|SA
et: !day-abbreviation P|E|T|K|N|R|L

en: !datetime Year|Month|Day|Week|Hour|Minute|Second|All Day|All day
et: !datetime Aasta|Kuu|Päev|Nädal|Tund|Minut|Sekund|Kogu päev|Kogu päev

en: !datetime_plural Years|Months|Days|Weeks|Hours|Minutes|Seconds
et: !datetime_plural Aastad|Kuud|Päevad|Nädalad|Tunnid|Minutid|Sekundid

en: !date_order Every|First|Second|Third|Fourth|Fifth
et: !date_order Iga|Esimene|Teine|Kolmas|Neljas|Viies

en: !date_order |Last|Next to last|Third from last|Fourth from last|Fifth from last
et: !date_order |Viimane|Eelviimane|Tagant kolmas|Tagant neljas|Tagant viies

en: !date_nav Prev|Next|Today
et: !date_nav Eelmine|Järgmine|Täna

en: !month-name |January|February|March|April|May|June|July|August|September|October|November|December
et: !month-name |Jaanuar|Veebruar|Märts|Aprill|Mai|Juuni|Juuli|August|September|Oktoober|November|Detsember

en: !month-abbreviation |Jan|Feb|Mar|Apr|May|Jun|Jul|Aug|Sep|Oct|Nov|Dec
et: !month-abbreviation |Jaan|Veeb|Mär|Apr|Mai|Juun|Juul|Aug|Sep|Okt|Nov|Det

en: Add format
et: Lisa vorming

en: Allow users to add additional date formats.
et: Luba kasutajatel täiendavaid kuupäevaformaate lisada.

en: Delete date format
et: Kustuta kuupäevaformaat

en: Allow users to delete a configured date format.
et: Luba kasutajatel seadistatud kuupäevaformaate kustutada.

en: Custom input format
et: Kohandatud sisestuse vorming

en: Display From and To dates
et: Kuvatakse alguse ja lõpu kuupäevi

en: Display From date only
et: Kuvatakse ainult alguse kuupäeva

en: Display To date only
et: Kuvatakse ainult lõpu kuupäeva

en: Display repeat rule
et: Kuvatakse korduse reeglit

en: view date repeats
et: kuupäeva korduste vaatamine

en: Select your current local time. If in doubt, choose the timezone that is closest to your location which has the same rules for daylight saving time. Dates and times throughout this site will be displayed using this time zone.
et: Vali enda kohalik ajavöönd. Kui kahtled, vali ajavöönd, mis on kõige lähedasem sinu asukohale ning kus suveaega vahetatakse samamoodi. Kogu saidi kuupäevad ja kellaajad kuvatakse selle ajavööndi järgi.

en: Content type name
et: Sisutüübi nimi

en: Creates back/next navigation.
et: Loob edasi/tagasi navigeerimiselemendid.

en: Poll module settings.
et: Küsitlusmooduli seaded.

en: manage fields
et: väljade haldamine

en: » Add a new content type
et: » Lisa uus sisutüüp

en: @field_name (Locked)
et: @field_name (lukus)

en: - Select a field type -
et: - Vali välja tüüp -

en: - Select a widget -
et: - Vali vidin -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
et: Välja nimetus (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
et: Salvestatavate andmete tüüp.

en: Form element to edit the data.
et: Andmete muutmiseks kasutatav element.

en: - Select an existing field -
et: - Vali olemasolev väli -

en: Field to share
et: Välja nimi

en: Add new field: you need to provide a label.
et: Uue välja lisamine: pead määrama pealkirja.

en: Add new field: you need to provide a field name.
et: Uue välja lisamine: pead andma väljale nime.

en: Add new field: the field name %field_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
et: Uue välja lisamine: välja nimi %field_name pole sobiv. Nimi tohib koosneda ainult täppideta väiketähtedest, numbritest ja alakriipsudest.

en: Add new field: the field name %field_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'field_' prefix.
et: Uue välja lisamine: välja nimi %field_name on liiga pikk. Nime pikkuse piirang on 32 märki, sealhulgas eesliide 'field_'.

en: Add new field: the field name %field_name already exists.
et: Uue välja lisamine: välja nimi %field_name on juba olemas.

en: Add new field: you need to select a field type.
et: Uue välja lisamine: pead määrama välja liigi.

en: Add new field: you need to select a widget.
et: Uue välja lisamine: pead valima kasutatava vidina.

en: Add new field: invalid widget.
et: Uue välja lisamine: sobimatu vidin.

en: Add existing field: you need to provide a label.
et: Olemasoleva välja lisamine: pead andma väljale sildi.

en: Add existing field: you need to select a field.
et: Olemasoleva välja lisamine: pead välja valima.

en: Add existing field: you need to select a widget.
et: Olemasoleva välja lisamine: pead valima kasutatava vidina.

en: Add existing field: invalid widget.
et: Olemasoleva välja lisamine: sobimatu vidin.

en: The field %field is locked and cannot be edited.
et: Väli %field on lukus ning seda pole võimalik muuta.

en: %type basic information
et: %type peamised andmed

en: Maximum number of values users can enter for this field.
et: Maksimaalne väärtuste arv, mida saab sellele väljale kanda.

en: 'Unlimited' will provide an 'Add more' button so the users can add as many values as they like.
et: 'Piiramatu' puhul tekitatakse kasutajale 'Lisa veel' nupp, mis võimaldab piiramatul hulgal väärtuste lisamist.

en: %name must be an integer.
et: %name peab olema täisarv.

en: %name must be a positive integer.
et: %name peab olema positiivne täisarv.

en: %name must be a number.
et: %name peab olema number.

en: <No value>
et: <Väärtus lisamata>

en: Custom label
et: Kohandatud silt

en: Only numbers are allowed in %field.
et: Väljal %field on lubatud ainult numbrid.

en: New field
et: Uus väli

en: Existing field
et: Olemasolev väli

en: width @width
et: laius @width

en: height @height
et: kõrgus @height

en: upscaling allowed
et: suurendamine lubatud

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
et: juhuslik vahemikus -@degrees&deg ja @degrees&deg

en: Highlighted content
et: Esiletõstetud sisu

en: Submitted by !username on !datetime.
et: Sisestas !username, !datetime.

en: Submitted by !username on !datetime
et: Sisestas !username, !datetime

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: User contact forms
et: Kasutaja kontaktvormid

en: Automatic live preview
et: Automaatselt uuenev eelvaade

en: Helper functions, pages, and blocks to assist Drupal developers. The devel blocks can be managed via the <a href="/admin/build/block">block administration</a> page.
et: Abifunktsioonid, leheküljed ja plokid, mis aitavad Drupali arendajaid. Arendusplokke saab hallata <a href="/admin/build/block">plokkide halduse</a> lehelt.
