Hyperlocal News (6.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (1257 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Home
lv: Sākums

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Title
lv: Virsraksts

en: Body
lv: Saturs

en: Next
lv: Tālāk

en: user
lv: lietotājs

en: Pages
lv: Lapas

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Reset to defaults
lv: Atjaunot noklusētās vērtības

en: enabled
lv: ieslēgts

en: context
lv: konteksts

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Operācijas

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Item
lv: Ieraksts

en: content
lv: saturs

en: Development
lv: Izstrāde

en: Groups
lv: Grupas

en: Is
lv: Ir

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Subscribers
lv: Parakstītāji

en: List
lv: Saraksts

en: Subject
lv: Tēma

en: Actions
lv: Darbības

en: disabled
lv: izslēgts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: Unsubscribe
lv: Atrakstīties

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: more
lv: vairāk

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Access control
lv: Pieejas kontrole

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Comments
lv: Komentāri

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Action
lv: Darbība

en: On
lv: Aktīvs

en: error
lv: kļūda

en: Block title
lv: Bloka nosaukums

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Version
lv: Versija

en: view
lv: skatīt

en: Available variables are:
lv: Pieejamie mainīgie ir:

en: File
lv: Fails

en: Tag
lv: Birka

en: Advanced options
lv: Papildus iestatījumi

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: default
lv: noklusējums

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Number
lv: Skaits

en: Message
lv: Ziņojums

en: No log messages available.
lv: Žurnālā nav ziņojumu.

en: Password
lv: Parole

en: Comment form
lv: Komentāru forma

en: User registration form
lv: Lietotāja reģistrācijas forma

en: User contact form
lv: Lietotāja saziņas forma

en: - None -
lv: - Nav -

en: Country
lv: Valsts

en: Weight
lv: Svars

en: Variable
lv: Mainīgais

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Center
lv: Centrā

en: Help text
lv: Palīdzības teksts

en: Types
lv: Tipi

en: Hierarchy
lv: Hierarhija

en: Related terms
lv: Saistītie termini

en: Required
lv: Obligāts

en: Parent
lv: Vecāks

en: Depth
lv: Dziļums

en: none
lv: neviens

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Feed
lv: Plūsma

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: rediģēt

en: Import
lv: Importēt

en: Book
lv: Grāmata

en: Export
lv: Eksportēt

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: General settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: settings
lv: iestatījumi

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: username
lv: lietotājvārds

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Default
lv: Noklusētā vērtība

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Update
lv: Atjaunot

en: Top
lv: Augša

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Time
lv: Laiks

en: Views
lv: Skati

en: Access
lv: Piekļuve

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skats

en: Length
lv: Garums

en: Format
lv: Formāts

en: Path
lv: Ceļš

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Vocabularies
lv: Vārdnīcas

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Display
lv: Ekrāns

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: results
lv: rezultāti

en: search
lv: meklēt

en: Teaser
lv: Reklāma

en: Text
lv: Teksts

en: Theme
lv: Tēma

en: style
lv: stils

en: read more
lv: lasīt vairāk

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Keywords
lv: Atslēgas vārdi

en: Statistics
lv: Statistika

en: Advanced search
lv: Paplašinātā meklēšana

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Attachment
lv: Pielikums

en: n/a
lv: n/p

en: Upload
lv: Augšuplādēt

en: Picture
lv: Attēls

en: Upload image
lv: Ielādēt attēlu

en: Subscriptions
lv: Parakstīšanās

en: Mail
lv: Pasts

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc

en: Maximum items
lv: Maksimālais vienumu skaits

en: User
lv: Lietotājs

en: Content type
lv: Satura veids

en: action
lv: darbība

en: Continue
lv: Turpināt

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Email
lv: E-pasts

en: Check
lv: Čeks

en: Files
lv: Faili

en: file
lv: fails

en: status
lv: statuss

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Error
lv: Kļūda

en: Options
lv: Opcijas

en: Contact
lv: Kontakti

en: Node
lv: Mezgls

en: The subject of the message.
lv: Ziņojuma tēma.

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Are you sure you want to delete %title?
lv: Vai tiešām vēlies dzēst '%title'?

en: term
lv: termins

en: Expanded
lv: Izvērsts

en: Update options
lv: Atjaunināšanas uzstādījumi

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Submit @name
lv: Ievietot ierakstu "@name"

en: Year
lv: Gads

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Block
lv: Bloks

en: CSS class
lv: CSS klase

en: View type
lv: Skata veids

en: Page
lv: Lapa

en: Bottom
lv: Apakša

en: Configuration saved.
lv: Konfigurācija saglabāta.

en: Taxonomy terms
lv: Taksonomijas termini

en: Mission
lv: Misija

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Site slogan
lv: Vietnes devīze

en: User settings
lv: Lietotāju iestatījumi

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Off
lv: Izslēgts

en: Never
lv: Nekad

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Custom
lv: Pielāgot

en: Roles
lv: Lomas

en: Comment
lv: Komentārs

en: Comment ID
lv: Komentāra ID

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Published
lv: Publicēts

en: Input format
lv: Ievades formāti

en: Signature
lv: Paraksts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz pirmo lapu

en: Sticky at top of lists
lv: Ielīmēts sarakstu augšgalā

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Log message
lv: Žurnāla ziņojums

en: Poll choices
lv: Aptaujas izvēles

en: File ID
lv: Faila ID

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Vocabulary ID
lv: Vārdnīcas ID

en: Vocabulary name
lv: Vārdnīcas nosaukums

en: Term ID
lv: Termina ID

en: Term name
lv: Termina nosaukums

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: Last login
lv: Pēdējā pieslēgšanās

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Field type
lv: Lauka tips

en: Global settings
lv: Kopējie iestatījumi

en: Fields
lv: Lauki

en: Contains
lv: Satur

en: Does not contain
lv: Nesatur

en: Is less than
lv: Ir mazāks kā

en: Is less than or equal to
lv: Ir vienāds vai mazāks kā

en: Is greater than or equal to
lv: Ir vienāds vai lielāks kā

en: Is greater than
lv: Ir lielāks kā

en: Count
lv: Skaits

en: Overridden
lv: Pārdefinēts

en: Watchdog
lv: Sargsuns

en: Mode
lv: Režīms

en: Normal
lv: Normāls

en: blocked
lv: bloķēts

en: active
lv: aktīvs

en: configure
lv: konfigurēt

en: Items
lv: Vienumi

en: %time ago
lv: pirms %time

en: Authored by
lv: Sagatavoja

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Delete all
lv: Dzēst visus

en: Sort order
lv: Kārtošanas secība

en: Up
lv: Augoša

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: This field is required.
lv: Šis lauks ir obligāts.

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Scale
lv: Mērogot

en: Medium
lv: Vidējs

en: Plain text
lv: Atklāts teksts

en: Feed type
lv: Barotnes veids

en: Caching
lv: Kešošana

en: Month
lv: Mēnesis

en: System
lv: Sistēma

en: Amount
lv: Summa

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Address
lv: Adrese

en: Code
lv: Kods

en: Recipient
lv: Saņēmējs

en: security
lv: drošība

en: node
lv: mezgls

en: General
lv: Galvenie

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Method
lv: Veids

en: Egypt
lv: Ēģipte

en: Namibia
lv: Namībija

en: Israel
lv: Izraēla

en: Iran
lv: Irāna

en: New Zealand
lv: Jaunzēlande

en: Cuba
lv: Kuba

en: Brazil
lv: Brazīlija

en: Chile
lv: Čīle

en: Paraguay
lv: Paragvaja

en: Europe/Minsk
lv: Eiropa/Minska

en: Europe/Monaco
lv: Eiropa/Monako

en: Europe/Moscow
lv: Eiropa/Maskava

en: Europe/Oslo
lv: Eiropa/Oslo

en: Europe/Paris
lv: Eiropa/Parīze

en: Europe/Prague
lv: Eiropa/Prāga

en: Europe/Riga
lv: Eiropa/Rīga

en: Europe/Rome
lv: Eiropa/Roma

en: Europe/Vienna
lv: Eiropa/Vīne

en: Europe/Zurich
lv: Eiropa/Cīrihe

en: Jamaica
lv: Jamaika

en: Japan
lv: Japāna

en: Libya
lv: Lībija

en: Poland
lv: Polija

en: Portugal
lv: Portugāle

en: Singapore
lv: Singapūra

en: Turkey
lv: Turcija

en: Week
lv: Nedēļa

en: Day
lv: Diena

en: Table
lv: Tabula

en: The name of the menu the node belongs to.
lv: Ierakstam atbilstošās izvēlnes nosaukums.

en: Default path pattern (applies to all node types with blank patterns below)
lv: Noklusētais ceļa šablons (attiecas uz visiem satura tipiem, kuriem nav norādīts šablons)

en: Generate aliases for all existing nodes which do not already have aliases.
lv: Izveidot aizstājvārdus visiem ierakstiem, kuriem vēl nav aizstājvārdi.

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: !time ago
lv: !time atpakaļ

en: Other
lv: Cits

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Basic
lv: Pamata

en: access content
lv: piekļūt saturam

en: Role
lv: Loma

en: Allow
lv: Atļaut

en: Sent
lv: Nosūtīts

en: String
lv: Simbolu rinda

en: Users
lv: Lietotāji

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Referrer
lv: Atsaukties uz

en: Exists
lv: Pastāv

en: Filtered text (user selects input format)
lv: Filtrēts teksts(lietotājs izvēlas ievades teksa fromātu)

en: Text processing
lv: Teksta apstrāde

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: The maximum length of the field in characters. Leave blank for an unlimited size.
lv: Maksmālais lauka garums vienībās.  Atstājiet tukšu ja vēlaties bez ierobežojuma.

en: Rows
lv: Rindas

en: Argument
lv: Arguments

en: Anonymous
lv: Viesis

en: <All>
lv: <Visi>

en: As Time Ago
lv: Kā laiku atpakaļ

en: access all views
lv: piekļūt visiem skatiem

en: Tools
lv: Rīki

en: Clone
lv: Klonēt

en: Existing Views
lv: Esošie Skati

en: Default Views
lv: Noklusējuma skati

en: Summary, sorted ascending
lv: Kopsavilkums, sakārtots augošā secībā

en: Summary, sorted descending
lv: Kopsavilkums, sakārtots dilstošā secībā

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Text to display at the top of the view. May contain an explanation or links or whatever you like. Optional.
lv: Teksts ko attēlot skata augšējā daļā. Var saturēt paskaidrojumu, saites vai jebko citu pēc jūsu izvēles. Nav obligāts.

en: Normal menu item
lv: Normāls izvēlnes ieraksts

en: Empty text
lv: Tukšuma Teksts

en: Expose
lv: Eksponēt

en: Down
lv: Dilstoša

en: Wildcard
lv: Aizstājējs

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Operator
lv: Operators

en: Filters
lv: Filtri

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Order
lv: Secība

en: administer views
lv: administrēt skatus

en: Views UI
lv: Skatu UI

en: Uncategorized
lv: Nekategorizēts

en: Integer
lv: Vesels skaitlis

en: Profile
lv: Profils

en: Close
lv: Aizvērt

en: filters
lv: filtri

en: Term description
lv: Termina apraksts

en: fields
lv: lauki

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Operation
lv: Operācija

en: reply
lv: atbilde

en: Original
lv: Oriģināls

en: Function
lv: Funkcija

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Do nothing
lv: Neveikt neko

en: City
lv: Pilsēta

en: Postal code
lv: Pasta indekss

en: State/Province
lv: Novads

en: Collapsible
lv: Savēršams

en: Fax number
lv: Faksa numurs.

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: Germany
lv: Vācija

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Default language
lv: Pamatvaloda

en: Afghanistan
lv: Afganistāna

en: Albania
lv: Albānija

en: Algeria
lv: Alžīrija

en: American Samoa
lv: Amerikāņu Samoa

en: Andorra
lv: Andora

en: Anguilla
lv: Angilja

en: Antarctica
lv: Antarktika

en: Antigua and Barbuda
lv: Antigva un Barbuda

en: Argentina
lv: Argentīna

en: Armenia
lv: Armēnija

en: Australia
lv: Austrālija

en: Austria
lv: Austrija

en: Azerbaijan
lv: Azerbaidžāna

en: Bahrain
lv: Bahreina

en: Bangladesh
lv: Bangladeša

en: Barbados
lv: Barbadosa

en: Belarus
lv: Baltkrievija

en: Belgium
lv: Beļģija

en: Belize
lv: Beliza

en: Benin
lv: Benina

en: Bhutan
lv: Butāna

en: Bolivia
lv: Bolīvija

en: Bosnia and Herzegovina
lv: Bosnija un Hercegovina

en: Botswana
lv: Botsvāna

en: Bouvet Island
lv: Buvē sala

en: Brunei
lv: Bruneja

en: Bulgaria
lv: Bulgārija

en: Cambodia
lv: Kambodža

en: Cameroon
lv: Kamerūna

en: Canada
lv: Kanāda

en: Cape Verde
lv: Kaboverde

en: Cayman Islands
lv: Kaimanu salas

en: Central African Republic
lv: Centrālāfrikas Republika

en: Chad
lv: Čada

en: China
lv: Ķīna

en: Christmas Island
lv: Ziemassvētku sala

en: Cocos (Keeling) Islands
lv: Kokosu (Kīlinga) salas

en: Colombia
lv: Kolumbija

en: Comoros
lv: Komoru salas

en: Cook Islands
lv: Kuka salas

en: Costa Rica
lv: Kostarika

en: Cyprus
lv: Kipra

en: Czech Republic
lv: Čehija

en: Denmark
lv: Dānija

en: Djibouti
lv: Džibutija

en: Dominica
lv: Dominika

en: Dominican Republic
lv: Dominikānas Republika

en: Ecuador
lv: Ekvadora

en: El Salvador
lv: Salvadora

en: Equatorial Guinea
lv: Ekvatoriālā Gvineja

en: Eritrea
lv: Eritreja

en: Estonia
lv: Igaunija

en: Ethiopia
lv: Etiopija

en: Faroe Islands
lv: Farēru salas

en: Finland
lv: Somija

en: France
lv: Francija

en: French Guiana
lv: Franču Gviāna

en: French Polynesia
lv: Franču Polinēzija

en: Gabon
lv: Gabona

en: Gambia
lv: Gambija

en: Georgia
lv: Gruzija

en: Ghana
lv: Gana

en: Gibraltar
lv: Gibraltārs

en: Greece
lv: Grieķija

en: Greenland
lv: Grenlande

en: Grenada
lv: Grenāda

en: Guadeloupe
lv: Gvadelupa

en: Guam
lv: Guama

en: Guatemala
lv: Gvatemala

en: Guinea
lv: Gvineja

en: Guinea-Bissau
lv: Gvineja-Bisava

en: Guyana
lv: Gajāna

en: Heard Island and McDonald Islands
lv: Hērda sala un Makdonalda salas

en: Honduras
lv: Hondurasa

en: Hungary
lv: Ungārija

en: Iceland
lv: Īslande

en: India
lv: Indija

en: Indonesia
lv: Indonēzija

en: Iraq
lv: Irāka

en: Ireland
lv: Īrija

en: Italy
lv: Itālija

en: Jordan
lv: Jordānija

en: Kazakhstan
lv: Kazahstāna

en: Kenya
lv: Kenija

en: Kuwait
lv: Kuveita

en: Kyrgyzstan
lv: Kirgizstāna

en: Laos
lv: Laosa

en: Latvia
lv: Latvija

en: Lebanon
lv: Libāna

en: Lesotho
lv: Lesoto

en: Liberia
lv: Libērija

en: Liechtenstein
lv: Lihtenšteina

en: Lithuania
lv: Lietuva

en: Luxembourg
lv: Luksemburga

en: Madagascar
lv: Madagaskara

en: Malawi
lv: Malāvija

en: Malaysia
lv: Malaizija

en: Maldives
lv: Maldīvija

en: Marshall Islands
lv: Māršala salas

en: Martinique
lv: Martinika

en: Mauritania
lv: Mauritānija

en: Mauritius
lv: Maurīcija

en: Mayotte
lv: Majota

en: Mexico
lv: Meksika

en: Micronesia
lv: Mikronēzija

en: Monaco
lv: Monako

en: Mongolia
lv: Mongolija

en: Montserrat
lv: Montserrata

en: Morocco
lv: Maroka

en: Mozambique
lv: Mozambika

en: Myanmar
lv: Mjanma

en: Nepal
lv: Nepāla

en: Netherlands
lv: Nīderlande

en: Netherlands Antilles
lv: Nīderlandes Antiļu salas

en: New Caledonia
lv: Jaunkaledonija

en: Nicaragua
lv: Nikaragva

en: Niger
lv: Nigēra

en: Nigeria
lv: Nigērija

en: Norfolk Island
lv: Norfolkas sala

en: North Korea
lv: Ziemeļkoreja

en: Northern Mariana Islands
lv: Ziemeļu Marianas salas

en: Norway
lv: Norvēģija

en: Oman
lv: Omāna

en: Pakistan
lv: Pakistāna

en: Papua New Guinea
lv: Papua Jaungvineja

en: Philippines
lv: Filipīnas

en: Puerto Rico
lv: Puertoriko

en: Qatar
lv: Katara

en: Reunion
lv: Reinjona

en: Romania
lv: Rumānija

en: Russia
lv: Krievija

en: Rwanda
lv: Ruanda

en: San Marino
lv: Sanmarīno

en: Saudi Arabia
lv: Saūda Arābija

en: Senegal
lv: Senegāla

en: Seychelles
lv: Seišelu salas

en: Sierra Leone
lv: Sjerraleone

en: Slovakia
lv: Slovākija

en: Slovenia
lv: Slovēnija

en: Solomon Islands
lv: Zālamana salas

en: Somalia
lv: Somālija

en: South Africa
lv: Dienvidāfrikas Republika

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
lv: Dienviddžordžija un Dienvidsendviču salas

en: Spain
lv: Spānija

en: Sri Lanka
lv: Šrilanka

en: Sudan
lv: Sudāna

en: Suriname
lv: Surinama

en: Svalbard and Jan Mayen
lv: Svalbāra un Jana Majena sala

en: Swaziland
lv: Svazilenda

en: Sweden
lv: Zviedrija

en: Switzerland
lv: Šveice

en: Syria
lv: Sīrija

en: Taiwan
lv: Taivāna

en: Tajikistan
lv: Tadžikistāna

en: Tanzania
lv: Tanzānija

en: Thailand
lv: Taizeme

en: Trinidad and Tobago
lv: Trinidāda un Tobāgo

en: Tunisia
lv: Tunisija

en: Turkmenistan
lv: Turkmenistāna

en: Turks and Caicos Islands
lv: Tērksas un Kaikosas salas

en: Ukraine
lv: Ukraina

en: United Arab Emirates
lv: Apvienotie Arābu Emirāti

en: United Kingdom
lv: Lielbritānija

en: United States
lv: Amerikas Savienotās Valstis

en: United States Minor Outlying Islands
lv: ASV Mazās Aizjūras salas

en: Uruguay
lv: Urugvaja

en: Uzbekistan
lv: Uzbekistāna

en: Venezuela
lv: Venecuēla

en: Wallis and Futuna
lv: Volisa un Futunas salas

en: Yemen
lv: Jemena

en: Zambia
lv: Zambija

en: Zimbabwe
lv: Zimbabve

en: Full name
lv: Pilns vārds

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Authoring information
lv: Autorinformācija

en: Leave blank for %anonymous.
lv: Atstāj tukšu, ja %anonymous.

en: Attachments
lv: Pielikumi

en: File attachments
lv: Failu pielikumi

en: Pending
lv: Gaida

en: normal
lv: normāla

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lv: Ievadiet vienu lapu katrā rindā kā Drupal ceļu.  Simbols '*' ir aizstājzīme. Ceļa piemēri ir  '%blog' emuāru lapai un  %blog-wildcard katra personīgajiem emuāriem. %front ir sākumlapa.

en: Other queries
lv: Citi vaicājumi

en: Key
lv: Atslēga

en: Change
lv: Mainīt

en: Default height
lv: Noklusējuma augstums

en: Default width
lv: Noklusējuma platums

en: Edit term
lv: Labot terminu

en: Spam
lv: Surogātpasts

en: Time format
lv: Laika formāts

en: <p>View complete documentation at !link.</p>
lv: <P>Skaties pilnu dokumentāciju !link.</P>

en: Calendar Legend.
lv: Kalendāra leģenda.

en: Calendar Legend
lv: Kalendāra leģenda

en: Switch
lv: Pārslēgt

en: iCal Feeds
lv: iCal barotnes

en: The external feed url or internal file path and name. Change 'webcal://' to 'http://'.
lv: Ārējā barotnes url vai iekšējs faila ceļš un vārds. Nomainiet 'webcal://' un 'http://'.

en: Add to calendar
lv: Pievienot kalendāram

en: Week of @date
lv: Nedēļa: @date

en: Calendar iCal
lv: Kalendāra iCal

en: Clear
lv: Notīrīt

en: No items selected.
lv: Neviens elements nav izvēlēts.

en: The update has been performed.
lv: Labošana notikusi.

en: update
lv: atjaunot

en: Full text
lv: Pilns teksts

en: Source
lv: Avots

en: Date/Time
lv: Datums/Laiks

en: Display all menu items
lv: Attēlot visus izvēlnes elementus

en: access administration menu
lv: Administrēšanas izvēlnes piekļuve

en: published
lv: publicēts

en: Search results
lv: Meklēšanas rezultāts

en: Your search yielded no results
lv: Meklēšana beidzās bez rezultātiem

en: Please enter some keywords.
lv: Lūdzu ievadiet dažus atslēgas vārdus.

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: Allowed values list
lv: Atļauto lauka vērtību saraksts

en: Publishing options
lv: Publicēšanas iestatījumi

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu versiju

en: Query
lv: Vaicājums

en: Configure block
lv: Konfigurēt bloku

en: Site's time zone
lv: Vietnes laika zona

en: timezone
lv: laika josla

en: Hour
lv: Stunda

en: Minute
lv: Minūte

en: Second
lv: Sekunde

en: Select list
lv: Izlvēles saraksts

en: Text field
lv: Teksta lauks

en: Long
lv: Garš

en: Short
lv: Īss

en: Moderated
lv: Ierobežots

en: Posts
lv: Ievietotās ziņas

en: Disable mousezoom
lv: Atspējot peles tālummaiņu

en: Disable using the scroll wheel to zoom the map.
lv: Atspējot ritināšanu kartes tālummaiņai

en: Default map settings
lv: Kartes noklusējuma iestatījumi

en: The default width of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
lv: Noklusējuma Google kartes platums norādīt kā CSS garumu vai procentos. Piemēri: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: The default height of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
lv: Noklusējuma Google kartes augstums - norādīt kā CSS garumu vai procentos. Piemēram: <em>50px</em>,<em>5em</em>,<em>2.5in</em>,<em>95%</em>

en: Default center
lv: Noklusējuma kartes centrs

en: The default center coordinates of Google map, expressed as a decimal latitude and longitude, separated by a comma.
lv: Noklusējuma Google kartes centra koordinātes - garums un platums kā decimālskaitlis atdaliet ar komatu.

en: Default zoom
lv: Noklusējuma tālummaiņa

en: The default zoom level of a Google map.
lv: Noklusējuma Google kartes tālummaiņas līmenis

en: Default control type
lv: Noklusējuma kontroles tips

en: Default map type
lv: Noklusējuma kartes tips

en: Map Behavior flags
lv: Mapes uzvedības karodziņš

en: @name : @title
lv: @name @title

en: Marker action
lv: Marķiera darbība

en: Perform this action when a marker is clicked.
lv: Kad noklišķinat uz marķiera veikt šādu darbību.

en: Open info window
lv: Atvērt info logu

en: Open link
lv: Atvērt saiti

en: Configure permissions
lv: Konfigurēt tiesības

en: Randomize
lv: Nejauši sajaukt

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Greater than
lv: Lielāks kā

en: Less than
lv: Mazāks kā

en: PHP code
lv: PHP kods

en: Display fields
lv: Rādīt laukus

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: From email address
lv: Sūtītāja e-pasta adrese

en: list terms
lv: terminu saraksts

en: add terms
lv: pievienot terminus

en: Deleted term %name.
lv: Izdzēsts termins %name.

en: or
lv: vai

en: Poll settings
lv: Aptaujas iestatījumi

en: Convert
lv: Konvertēt

en: Parent term
lv: Vecāktermins

en: Style
lv: Stils

en: Forums
lv: Forumi

en: view revisions
lv: apskatīt revīzijas

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: !date by !username
lv: !username !date

en: revert
lv: atgriezt atpakaļ

en: Revision
lv: Revīzija

en: current revision
lv: aktīvā revīzija

en: Match
lv: Atbilst

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Your settings have been saved.
lv: Jūsu iestatījumi ir saglabāti

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: Reverse
lv: Apgriezta secība

en: Thousands separator
lv: Tūkstošu atdalītājs

en: Aland Islands
lv: Ālandu salas

en: Fiji
lv: Fidži

en: Falkland Islands
lv: Folklenda salas

en: Saint Kitts and Nevis
lv: Sentkitsa un Nevisa

en: South Korea
lv: Dienvidkoreja

en: Saint Lucia
lv: Sentlūsija

en: Saint Helena
lv: Svētās Helēnas Sala

en: Sao Tome and Principe
lv: Santome un Prinsipi

en: French Southern Territories
lv: Francijas Dienvidjūru teritorija

en: Saint Vincent and the Grenadines
lv: Sentvinsenta un Grenadīnas

en: British Virgin Islands
lv: Britu Virdžīnu salas

en: U.S. Virgin Islands
lv: ASV Virdžīnu salas

en: Vietnam
lv: Vjetnama

en: Guernsey
lv: Gērnsija

en: Jersey
lv: Džērsija

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: %type settings
lv: %type iestatījumi

en: Not published
lv: Nav publicēts

en: Menu settings
lv: Izvēlnes iestatījumi

en: Color scheme
lv: Krāsu palete

en: Gray
lv: Pelēks

en: Unformatted
lv: Bez formāta

en: Formats
lv: Formāti

en: RSS Feed
lv: RSS plūsma

en: New comments
lv: Jauni komentāri

en: Relationships
lv: Attiecības

en: Plural
lv: Daudzskaitlis

en: Sort criteria
lv: Kārtošanas kritēriji

en: <Hidden>
lv: <Paslēpts>

en: Themes
lv: Tēmas

en: Translations
lv: Tulkojumi

en: JPEG quality
lv: JPEG kvalitāte

en: administer nodes
lv: administrēt mezglus

en: not published
lv: nepublicēts

en: Comment settings
lv: Komentāru iestatījumi

en: not sticky
lv: nav lipīgs

en: sticky
lv: lipīgs

en: not promoted
lv: nav izvirzīts

en: promoted
lv: izvirzīts

en: Sticky
lv: Uzlīme

en: Read only
lv: Tikai lasāms

en: Processing
lv: Apstrādē

en: Output format
lv: Izvades formāts

en: File upload error. Could not move uploaded file.
lv: Faila augšupielādes kļūda. Nevar pārvietot augšupielādēto failu.

en: E-mail from name
lv: E-pasts no vārda

en: E-mail from address
lv: E-pasts no adreses

en: Default value
lv: Noklusētā vērtība

en: low
lv: zema

en: high
lv: augsta

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Enter the terms you wish to search for.
lv: Ievadiet terminus, kurus meklēt.

en: Bold
lv: Treknraksts

en: No content types available.
lv: Nav pieejams neviens satura veids.

en: PHP Code
lv: PHP kods

en: British Indian Ocean Territory
lv: Britu Indijas Okeāna Teritorija

en: Croatia
lv: Horvātija

en: Macedonia
lv: Maķedonija

en: Pitcairn
lv: Pitkērna

en: Western Sahara
lv: Rietumsahāra

en: Translation
lv: Tulkojums

en: Translation status
lv: Tulkojuma statuss

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
lv: Ja PHP-režīms ir uzstādīts, ievadiet PHP kodu starp %php. Ņemiet vērā, ka nekorekta  PHP-koda izpilde var sagraut Jūsu Drupal vietni.

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: edit vocabulary
lv: labot vārdnīcu

en: Updated vocabulary %name.
lv: Izlabota vārdnīca %name.

en: Above
lv: Virs

en: Number of values
lv: Vērtību skaits

en: @min and @max
lv: @min un @max

en: Default time zone
lv: Noklusētā laika zona

en: Add another item
lv: Pievienot vēl vienu vienumu

en: Full node
lv: Pilns mezgls

en: Manage fields
lv: Pārvaldīt laukus

en: Remove field
lv: Noņemt lauku

en: Used in
lv: Izmantots iekš

en: simple
lv: vienkārš

en: Added field %label.
lv: Pievienots lauks %label

en: Save field settings
lv: Saglabāt lauka uzstādījumus

en: The update has encountered an error.
lv: Atjaunināšana ir sastapusi kļūdu.

en: Decimal
lv: Decimāldaļskaitlis

en: Float
lv: Daļskaitlis

en: Minimum
lv: Minimums

en: Precision
lv: Precizitāte

en: Decimal marker
lv: Decimālzīme

en: Text area (multiple rows)
lv: Teksta apgabals (vairākas rindas)

en: Defines simple text field types.
lv: Definē vienkārša teksta lauka tipus.

en: Form
lv: Forma

en: Permission
lv: Atļauja

en: Italic
lv: Kursīvs

en: Hide
lv: Apslēpt

en: Read/Write
lv: Lasāms/Rakstāms

en: Global
lv: Globāls

en: Subscription
lv: Parakstīšanās

en: Green
lv: Zaļš

en: Blue
lv: Zils

en: file system
lv: failu sistēma

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
lv: Jums jānorāda vismaz viens pozitīvs atslēgvārds ar vismaz @count simboliem.

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: From name
lv: Izsūtītāja vārds

en: Confirm unsubscription
lv: Apstiptināt atrakstīšanos

en: Unavailable
lv: Nav pieejams

en: Install options
lv: Instalācijas uzstādījumi

en: To uninstall this module you must turn it off here first.
lv: Lai atinstalētu moduli jums tas visprims ir jāizslēdz

en: SMTP server settings
lv: SMTP servera uzstādījumi

en: SMTP port
lv: SMTP ports

en: Comma ,
lv: Komats ,

en: Period .
lv: Punkts .

en: Hyphen -
lv: Domzīme -

en: Colon :
lv: Kols :

en: Plus +
lv: Pluss +

en: Percent %
lv: Procenti %

en: Greater than >
lv: Lielāks par >

en: Language neutral
lv: Neitrāla valoda

en: edit view
lv: rediģēt skatījumu

en: edit menu
lv: rediģēt izvēlni

en: Loading
lv: Notiek ielāde

en: Newsletter
lv: Jaunumu liste

en: Newsletters
lv: Jaunumi

en: The directory %directory does not exist.
lv: Direktorija %directory neeksistē.

en: The directory %directory is not writable
lv: Nav rakstīšanas tiesību direktorijā %directory

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
lv: Direktorija %directory nav rakstāma, jo nav uzstādītas nepieciešamās pieejas atļaujas.

en: Rearrange
lv: Pārkārtot

en: Subscribed to
lv: Parakstījies uz

en: 1 user | @count users
lv[0]: 1 lietotājs
lv[1]: @count lietotāji
lv[2]: nav lietotāju

en: Execute PHP
lv: Izpildīt PHP

en: ok
lv: labi

en: empty
lv: tukšs

en: Newsletter issue
lv: Jaunumu izlaidums

en: Sent issues
lv: Nosūtītie izlaidumi

en: List newsletters
lv: Jaunumi izlaidumu saraksts

en: Add newsletter
lv: Pievienot jaunumu izlaidumu

en: Confirm newsletter subscriptions
lv: Apstiprināt jaunumu parakstītājus

en: Manage newsletter subscriptions
lv: Pārvaldīt jaunumu parakstītājus

en: highest
lv: augstākā

en: lowest
lv: zemākā

en: Request receipt
lv: Pieprasīt saņemšanas apstiprinājumu

en: Don't send now
lv: Nesūtīt tagad

en: Send one test newsletter to the test address
lv: Nosūtīt vienu testa izlaidumu uz testa adresi

en: Send newsletter
lv: Sūtīt jaunumu izlaidumu

en: Sending
lv: Sūtīšana

en: You have no privileges to send this newsletter
lv: Tev nav nepieciešamās tiesības, lai nosūtītu šo jaunumu izlaidumu

en: This newsletter has been sent
lv: Jaunumu izlaidums ir nosūtīts

en: Newsletter vocabulary
lv: Jaunumu listes vārdnīca

en: Current newsletter subscriptions
lv: Pašreizējie jaunumu parakstītāji

en: My newsletters
lv: Mani jaunumu izlaidumi

en: Current subscriptions
lv: Patreizējie abonementi

en: Newsletter: @title
lv: Jaunumu liste: @title

en: Stay informed on our latest news!
lv: Esi informēts par mūsu jaunumiem!

en: Display link to previous issues
lv: Rādīt saiti uz iepriekšējo izlaidumu

en: Display previous issues
lv: Rādīt iepriekšējo izlaidumu

en: Number of issues to display
lv: Rādāmo izlaidumu skaits

en: Display RSS-feed icon
lv: Rādīt RSS-barotnes ikonu

en: Manage my subscriptions
lv: Pārvaldīt manus abonementus

en: Previous issues
lv: Iepriekšējais izlaidums

en: Select the newsletter(s) to which you want to subscribe or unsubscribe.
lv: Izvēlieties ziņu listes uz kurām vēlaties pieteikties vai atteikties.

en: all newsletters
lv: visas jaunumu listes

en: Show issues from
lv: Rādīt izlaidumu no

en: Not sent
lv: Nav nosūtīts

en: Currently sending by cron
lv: cron patreiz veic izsūtīšanu

en: All newsletters
lv: Visas jaunumu listes

en: Subscription filters
lv: Parakstīšanās filtri

en: No subscriptions available.
lv: Nav pieejama neviena parakstīšanās.

en: The subscriptions have been deleted.
lv: Parakstīšanās tika dzēsta(s).

en: The following addresses were added or updated: %added.
lv: Sekojošas adreses tika pievienotas vai atjauninātas: @added.

en: No addresses were added.
lv: Neviena adrese netika pievienota.

en: Active users
lv: Aktīvie lietotāji

en: Inactive users
lv: Neaktīvie lietotāji

en: No addresses were found.
lv: Netika atrasta neviena adrese.

en: Sender information
lv: Informācija par nosūtītāju

en: HTML to text conversion
lv: HTML-uz-parasts teksts konertēšana

en: Hyperlink conversion
lv: Hipersaišu konvertēšana

en: Confirm subscription
lv: Apstiprināt pierakstīšanos

en: You always have the option of unsubscribing later.
lv: Jums vienmēr ir iespēja vēlāk atrakstīties.

en: plain
lv: parasts teksts

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
lv: GD bibliotēka priekš PHP nav instalēta vai ir novecojusi. Lūdzu meklē informāciju <a href="@url">PHP attēlu dokumentācijā</a> kā to izlabot.

en: GD library
lv: GD bibliotēka

en: Email addresses
lv: E-pasta adreses

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
lv: Norādītā adrese %url nav korekta, lūdzu ievadiet pilnu adresi šādā formā http://www.example.com/feed.xml.

en: Context
lv: Konteksts

en: Book navigation
lv: Grāmatas navigācija

en: !a comments per page
lv: !a komentāri lapā

en: Pager
lv: Šķirklis

en: Identifier
lv: Identifikators

en: Taxonomy vocabulary
lv: Taksonomijas vārdnīca

en: Page settings
lv: Lapas uzstādījumi

en: More link
lv: Saite Vairāk

en: Palestinian Territory
lv: Palestīnas teritorija

en: Vatican
lv: Vatikāns

en: contains
lv: satur

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Allow Upscaling
lv: Atļaut mērogošanu

en: Let scale make images larger than their original size
lv: Ļaut mērogotājam attēlus veidot lielākus kā to oriģinālais izmērs

en: Rotation angle
lv: Pagriešanas lenķis

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
lv: Leņķa izmērs par cik ir jāpagriež attēls. Pozitīvi skaitļi ir pulksteņa rādītāja virzienā, negatīvi skaitļi pret pulksteņa rādītāju.

en: Randomize the rotation angle for each image. The angle specified above is used as a maximum.
lv: Nejauši sajaukt pagrieziena leņķi katram attēlam. Iepriekšminētais leņķis tiek izmantots kā maksimums.

en: Print
lv: Drukāt

en: Locked
lv: Slēgts

en: The selected file %name could not be uploaded.
lv: Izvēlētā faila %name augšupielāde bija neveiksmīga.

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
lv: Validācijas kļūda. Ja kļūda atkārtojas, lūdzu, ziņojiet vietnes administratoram.

en: Underline
lv: Pasvītrots

en: Ordered list
lv: Sakārtots saraksts

en: Unordered list
lv: Nesakārtots saraksts

en: About
lv: Par

en: Link class
lv: Saites klase

en: sort by @s
lv: kārtot pēc @s

en: and
lv: un

en: Author's website
lv: Autora mājas lapa

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: field
lv: lauks

en: Depends on: !dependencies
lv: Atkarīgs no: !dependencies

en: Public key
lv: Publiskā atslēga

en: Delete view
lv: Dzēst skatu

en: Primary Key: Unique cache ID.
lv: Primārā atslēga: Unikālais kešdarbes ID.

en: A collection of data to cache.
lv: Kešojamo datu kolekcija.

en: Create @name
lv: Izveidot @name

en: Not enabled
lv: Nav iespējots

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
lv: @module (<span class="admin-disabled">atspējots</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
lv: @module (<span class="admin-enabled">iespējots</span>)

en: Signup
lv: Pieteikšanās

en: Calendar settings
lv: Kalendāra iestatījumi

en: User account
lv: Lietotāja konts

en: Maximum resolution for Images
lv: Attēla maksimālā izšķirtspēja

en: Mollom is a web service that helps you manage your community.
lv: Mollom ir tīmekļa serviss, kas Jums palīdz pārvaldīt Jūsu kopienu.

en: Optionally report this to Mollom
lv: Papildus ziņot par to Mollom

en: Don't send feedback to Mollom
lv: Nesūtīt atskaiti Mollom

en: Report as spam or unsolicited advertising
lv: Ziņot par surogātpastu vai uzmācīgu reklāmu

en: Report as obscene, violent or profane content
lv: Ziņot par piedauzīgu, vardarbīgu vai nepieklājīgu saturu

en: Report as low-quality content or writing
lv: Ziņot par zemas kvalitātes saturu vai rakstību

en: Report as unwanted, taunting or off-topic content
lv: Ziņot par nevēlamu, izsmejošu vai tematam neatbilstošu saturu

en: The comment has been deleted.
lv: Komentārs tika izdzēsts

en: Report as inappropriate: @link
lv: Ziņot par nepiemērotu: @link

en: Private key
lv: Privātā atslēga

en: Word verification
lv: Vārda pārbaude

en: %name: illegal value.
lv: %name: neatļauta vērtība.

en: Display type
lv: Attēlojuma veids

en: Please select
lv: Lūdzu izvēlieties

en: Congo (Kinshasa)
lv: Kongo Demokrātiskā Republika

en: Congo (Brazzaville)
lv: Kongo Republika

en: Ivory Coast
lv: Kotdivuāra

en: Hong Kong S.A.R., China
lv: Honkongas Speciālais Administratīvais Reģions, Ķīna

en: Isle of Man
lv: Menas sala

en: Montenegro
lv: Melnkalne

en: Macao S.A.R., China
lv: Makao Speciālais Administratīvais Reģions, Ķīna

en: Saint Pierre and Miquelon
lv: Senpjēra un Mikelona

en: Serbia
lv: Serbija

en: Enable developer modules
lv: Iespējot izstrādātāju moduļus

en: Disable developer modules
lv: Atspējot iztstrādātāju moduļus

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
lv: Drošības brīdinājums. Nevar ierakstīt .htaccess failu. Lūdzu, izveidojiet Jūsu direktorijā  %directory  .htaccess failu, kas satur sekojošas rindas: <code>!htaccess</code>

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
lv: Pieļaujami tikai faili ar sekojošiem paplašinājumiem: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
lv: Faila izmērs %filesize pārsniedz maksimāli pieļauto izmēru %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
lv: Faila izmērs %filesize pārsniedz diska kvotu %quota.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
lv: Attēls tika pārveidots tā, lai tā izmērs atbilstu iepriekš noteiktajam maksimālajam izmēram (%dimensions pikseļi).

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
lv: Attēls ir pārāk liels, maksimālais izmērs ir %dimensions pikseļi.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
lv: Attēls ir pārāk mazs, minimālais izmērs ir %dimensions pikseļi.

en: Is not one of
lv: Nav viens no

en: Analyze
lv: Analizēt

en: Starts with
lv: Sākas ar

en: Yellow
lv: Dzeltens

en: First sidebar
lv: Pirmā sānu josla

en: Decimal point
lv: Decimālzīme

en: Custom date format
lv: Pielāgots laika formāts

en: Revision information
lv: Revīzijas informācija

en: Is one of
lv: Ir viens no

en: Replies to my comment
lv: Atbildes uz manu komentāriem

en: Notify me when new comments are posted
lv: Informēt mani kad pievienots jauns komentārs

en: Subscribe to
lv: Parakstīties uz

en: Unsubscribe from
lv: Atteikties no

en: The email address you supplied is not valid.
lv: E-pasta adrese, ko ievadījāt, ir nederīga.

en: You will receive a confirmation email shortly containing further instructions on how to complete your subscription.
lv: Drīz jūs saņemsiet apstiprinājumu e-pastu, kurā būs instrukcijas, kā pabeigt pierakstīšanos.

en: You will receive a confirmation email shortly containing further instructions on how to complete the unsubscription process.
lv: Drīz jūs saņemsiet apstiprinājumu e-pastu, kurā būs instrukcijas, kā pabeigt atteikšanos.

en: Are you sure you want to add %user to the %newsletter mailing list?
lv: Vai vēlaties pievienot %user jaunumu listes %newsletter abonentu sarakstam?

en: %user was added to the %newsletter mailing list.
lv: %user adrese pievienota jaunumu listes %newsletter abonentu sarakstam.

en: Are you sure you want to remove %user from the %newsletter mailing list?
lv: Vai vēlaties izņemt %user no %newsletter abonentu saraksta?

en: This action will only remove you from the newsletter mailing list. If you are registered at our site, your account information will remain unchanged.
lv: Atrakstoties Jūsu e-pasta adrese tiks izņemta no vēstkopas abonentu saraksta. Tas nemainīs Jūs reģistrācijas datus (ja esat mūsu vietnes reģistrēts lietotājs).

en: %user was removed from the %newsletter mailing list.
lv: Lietotājs %user tika izņemts no "%newsletter" vēstkopas.

en: Invalid email address %mail.
lv: Nederīga e-pasta adrese %mail.

en: You have been subscribed.
lv: Jūs esat pievienots listei.

en: You have been unsubscribed.
lv: Jūs esat izņemts no listes.

en: We have received a request for subscription of !mailto to the !newsletter_name on !site website at !uri. To confirm this subscription please use the link below.
    
    !confirm_subscribe_url
lv: Mēs esam saņēmuši pieprasījumu pievienot !mailto adresi jaunumu listei !newsletter_name !site vietnē, !uri. Lai apstiprinātu, lūdzu atveriet šo saiti.
    
    !confirm_subscribe_url

en: We have received a request for subscription of !mailto to the !newsletter_name on !site website at !uri. However, this email is already subscribed to this newsletter. If you intended to unsubscribe please visit our site: !uri
lv: Mēs esam saņēmuši pieprasījumu pievienot !mailto adresi jaunumu listei !newsletter_name !site vietnē, !uri. Taču šāda adrese jau ir pievienota. Ja vēlaties atteikties, lūdzu atveriet šo saiti: !uri

en: We have received a request to unsubscribe !mailto from the !newsletter_name on !site website at !uri. To confirm this unsubscription please use the link below.
    
    !confirm_unsubscribe_url
lv: Mēs esam saņēmuši pieprasījumu izņemt !mailto adresi no jaunumu listes !newsletter_name !site vietnē, !uri. Lai apstiprinātu, lūdzu atveriet šo saiti.
    
    !confirm_unsubscribe_url

en: We have received a request to unsubscribe !mailto from the !newsletter_name on !site website at !uri. However, this email is not subscribed to this newsletter. If you intended to subscribe please visit our site: !uri
lv: Mēs esam saņēmuši pieprasījumu izņemt !mailto adresi no jaunumu listes !newsletter_name !site vietnē, !uri.  Taču šāda adrese nemaz nav reģistrēta. Ja vēlaties pieteikties, lūdzu atveriet šo saiti: !uri

en: Confirmation for !newsletter_name from !site
lv: Apstiprinājums uz jaunumiem !newsletter_name !site vietnē

en: Email: Plain
lv: E-pasts: teksts

en: Email: HTML
lv: E-pasts: HTML

en: @newsletter feed
lv: @newsletter barotne

en: Unsubscribe from this newsletter
lv: Atteikties no šiem jaunumiem

en: This is a test version of the newsletter.
lv: Šī ir jaunumu testa versija

en: User %email deleted from the mailing list.
lv: Lietotājs %email dzēsts no saraksta.

en: The installation of Simplenews was not successful.
lv: Simplenews instalācija neizdevās.

en: @site_name newsletter
lv: @site_name vietnes jaunumi

en: Save and send
lv: Saglabāt un nosūtīt

en: Save and send test
lv: Saglabāt un nosūtīt testu

en: Nodes are a Drupal site's primary content.
lv: Mezgli ir Drupal'a vietnes galvenais saturs.

en: Comments are responses to node content.
lv: Komentāri ir atbildes uz mezgla saturu.

en: not empty
lv: nav tukšs

en: Default image
lv: Noklusētais attēls

en: Use default image
lv: Izmantot noklusēto attēlu

en: Choose a image that will be used as default.
lv: Izvēlieties attēlu kas tiks lietots pēc noklusējuma.

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height.
lv: Maksimāli atļautais attēla izmērs izteikts kā PLATUMSxAUGSTUMS (piemēram 640x480). Iestatiet 0 priekš bez ierobežojuma. Ja lielāks attēls ir augšuplādēts, tas tiek samazināts uz šādu izmēru.

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
lv: Tekstu izmantos ekrāna lasītāji, meklēšanas dzinēji, vai brīžos, kad nevar ielādēt attēlu.

en: Ends with
lv: Beidzas ar

en: All languages
lv: Visas valodas

en: Google Analytics module
lv: Google Analytics modulis

en: No role
lv: Nav lomas

en: %message in %file on line %line.
lv: %message failā %file rindā %line.

en: Execute PHP Code
lv: Izpildīt PHP kodu

en: Delete link
lv: Dzēst saiti

en: The file could not be uploaded.
lv: Fails nevar tikt augšupielādēts

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
lv: Izvēlētā attēlu apstrādes rīkkopa '%toolkit' nevar korekti apstrādāt  funkciju '%function'.

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: 3 items
lv: 3 vienumi

en: 5 items
lv: 5 vienumi

en: 10 items
lv: 10 vienumi

en: Too many items
lv: Par daudz vienumu

en: Change date
lv: Mainīt datumu

en: Site-wide contact form
lv: Vietnes mēroga kontaktforma

en: No fields available.
lv: Nav pieejams neviens lauks.

en: No alias
lv: Nav aizstājvārds

en: Alt text
lv: ALT teksts

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti

en: User timezone
lv: lietotāja laika zona

en: Justify
lv: Izlīdzināts

en: Skipping broken view @view
lv: Izlaižam salauzto skatu @view

en: Ajax callback for view loading.
lv: Ajax atzvanīšana priekš skata ielādes.

en: Changes cannot be made to a locked view.
lv: Nevar veikt izmaiņas slēgtam skatam.

en: Convert view
lv: Konvertēt skatu

en: Create customized lists and queries from your database.
lv: Izveidot pielāgotus sarakstus un vaicājumus no datu bāzes.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
lv: Skatu administrēšanas rīks. Bez šī moduļa nevar izveidot vai labot skatus.

en: Example table
lv: Tabulas piemērs

en: Example content
lv: Satura piemērs

en: Example node
lv: Piemēra mezgls

en: Plain text field
lv: Vienkāršs teksta lauks

en: Just a plain text field.
lv: Tikai vienkāršs teksta lauks.

en: Display all values
lv: Rādīt visas vērtības

en: Current date
lv: Tekošais datums

en: Current node's creation time
lv: Tekošās nodes izveidošanas laiks

en: Current node's update time
lv: Tekošās nodes atjaunošanas laiks

en: Do not display items with no value in summary
lv: Neattēlot kopsavilkumā ierakstus bez vērtības

en: Invalid input
lv: Nekorekta vērtība

en: Glossary mode
lv: Šķirkļa režīms

en: Transform spaces to dashes in URL
lv: Pārveidot adresē atstarpes par domuzīmēm

en: Exclude from display
lv: Izslēgt attēlojumu

en: Rewrite the output of this field
lv: Pārrakstīt lauka izvadi

en: Output this field as a link
lv: Izvadīt lauku kā saiti

en: If checked, this field will be made into a link. The destination must be given below.
lv: Ja ieslēgts, lauks tiks pārveidots par saiti. Zemāk jānorāda adresi.

en: Link path
lv: Saites adrese

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
lv: Šīs saites drupal iekšējais ceļš vai absolūtā adrese (URL). Var izmantot skata datus izmantojot zemāk norādītos "Aizstāšanas šablonus"

en: The CSS class to apply to the link.
lv: CSS klase kuru pievienot saitei

en: Text to place as "alt" text which most browsers display as a tooltip when hovering over the link.
lv: "ALT" teksts, kuru vairums pārlūkprogrammu attēlo kā padomu kad kurors tiek novietots uz saites.

en: Prefix text
lv: Prefikss

en: Any text to display before this link. You may include HTML.
lv: Teksts kuru attēlot pirms saites. Var iekļaut HTML.

en: Suffix text
lv: Sufikss

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
lv: Teksts kuru attēlot pēc saites. Var iekļaut HTML.

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
lv: <p>Nepieciešams pievienot vēl dažus laukus pirms iespējams lietot šo lauku. Ja vēlaties, šie lauki var tikt atzīmēti ar <em>Izslēgt no attēlojuma</em>. Ievērojiet ka sakarā ar izvades renderēšanas secību, jūs nevarat izmantot laukus kuri atrodas aiz šī lauka; ja vēlaties izmantot lauku kurš šeit nav attēlots,pārkārtojiet lauku secību.</p>

en: Trim this field to a maximum length
lv: Saīsināt lauka vērtību līdz konkrētam simbolu skaitam

en: Trim only on a word boundary
lv: Saīsinot tekstu paturēt pilnus vārdus

en: If checked, this field be trimmed only on a word boundary. This is guaranteed to be the maximum characters stated or less. If there are no word boundaries this could trim a field to nothing.
lv: Ja iezīmēts, lauks tiks saīsināts tikai līdz pilniem vārdiem. Ja pilns vārda garums pārsniegs atļauto simbolu skaitu, tad netiks attēlots. Ja netiek sasniegta neviena pilna vārda robeža, lauks attēlo tukšumu.

en: Add an ellipsis
lv: Pievienot daudzpunkti

en: If checked, a "..." will be added if a field was trimmed.
lv: Ja iezīmēts, gadījumos kad teksts tiek saīsināts tiks pievienota daudzpunkte ("...").

en: Strip HTML tags
lv: Izņemt HTML tagus

en: If checked, all HTML tags will be stripped.
lv: Ja iezīmēts, visi HTML tagi tiks izņemti.

en: Field can contain HTML
lv: Lauks var saturēt HTML

en: If checked, HTML corrector will be run to ensure tags are properly closed after trimming.
lv: Ja iezīmēts, saīsinātajā tekstā tiks izlabotas neaizvērtās HTML entītijas.

en: File size display
lv: Datnes izmēra attēlojums

en: Formatted (in KB or MB)
lv: Formatēts kilobaitos (KB) vai megabaitos (MB)

en: Raw bytes
lv: Baitos

en: If checked, true will be displayed as false.
lv: Ja iezīmēts, "jā" tiks attēlots jā "nē"

en: Round
lv: Noapaļot

en: If checked, the number will be rounded.
lv: Ja iezīmēts, skaitlis tiks noapaļots

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
lv: Norādiet, cik ciparus aiz komata attēlot

en: What single character to use as a decimal point.
lv: Simbols, ko lietot kā decimālskaitļu atdalītāju.

en: What single character to use as the thousands separator.
lv: Simbols kuru lietot tūkstošu atdalīšanai.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
lv: Prefikss, piemēram valūtas simbols.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
lv: Sufikss, piemēram valutas simbols.

en: Simple separator
lv: Vienkāršs atdalītājs

en: Display as link
lv: Attēlot kā saiti

en: Operator identifier
lv: Operatora identifikators

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
lv: Tiks attēlots adresē (URL) pēc ? lai identificētu šo operatoru.

en: Filter identifier
lv: Filtra identifikators

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
lv: Tiks attēlots adresē (URL) aiz ? lai identificētu šo filtru. Šī lauka vērtība nedrīkst būt tukša.

en: The identifier is required if the filter is exposed.
lv: Ja filtrs tiek eksponēts, nepieciešams norādīt identifikatoru.

en: This identifier is not allowed.
lv: Šāds identifikators nav atļauts.

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: exposed
lv: eksponēts

en: Value type
lv: Vērtības tips

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
lv: Datums jebkurā mašīnlasāmajā formātā. Ieteicamais formāts: CCYY-MM-DD HH:MM:SS

en: Invalid date format.
lv: Nekorekts laika formāts.

en: Is all of
lv: Ir visi no

en: Is none of
lv: Nav ne viens no

en: not
lv: nav

en: Is between
lv: Ir intervālā starp

en: between
lv: intervālā starp

en: Is not between
lv: Nav intervālā starp

en: not between
lv: nav intervālā starp

en: And
lv: Un

en: Contains any word
lv: Satur jebkuru norādīto vārdu

en: has word
lv: satur norādīto vārdu

en: Contains all words
lv: Satur visus norādītos vārdus

en: begins
lv: sākas

en: ends
lv: beidzas

en: Require this relationship
lv: Pieprasīt šo relāciju

en: desc
lv: dilstošā secībā

en: If you <a href="@modules">enable the advanced help module</a>, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
lv: Ja tiek <a href="@modules">iespējots "advanced help" modulis</a>, Skatu modulis sniegs detalizētāku palīdzību. <a href="@hide">Paslēpt šo ziņojumu.</a>

en: If you install the advanced help module from !href, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
lv: Ja tiek uzstādīts "advanced help" modulis no !href, Skatu modulis piedāvās vairāk detalizētas palīdzības. <a href="@hide">Paslēpt šo ziņojumu</a>

en: Not sure what to do? Try the "!getting-started" page.
lv: Nav skaidrs, ko darīt? Apskati  lapu "!getting-started".

en: These queries were run during view rendering:
lv: Šādi vaicājumi tika veikti, renderējot skata attēlojumu:

en: This display has no path.
lv: Šim skatam nav norādīta adrese

en: Query build time
lv: Vaicājuma izveides laiks

en: Query execute time
lv: Vaicājuma izpildes laiks

en: View render time
lv: Skata izvades laiks

en: No query was run
lv: Neviens vaicājums netika veikts

en: Unable to preview due to validation errors.
lv: Nav iespējams priekšskatīt validācijas kļūdu dēļ.

en: View name
lv: Skata nosaukums

en: View description
lv: Skata apraksts

en: Edit view %view
lv: Rediģēt skatu %view

en: Enter the name to use for this view if it is different from the source view. Leave blank to use the name of the view.
lv: Ievadiet skata nosaukumu, ja tas atšķiras avota skata. Atstājiet tukšu, lai izmantotu avota skata nosaukumu.

en: Paste view code here
lv: Ievietojiet skata kodu šeit

en: Unable to interpret view code.
lv: Nav iespējams interpretēt skata kodu.

en: You are importing a view created in Views version 1. You may need to adjust some parameters to work correctly in version 2.
lv: Jūs importējat skatu, kurš izveidots 1. skatu versijā. Iespējams, būs nepieciešams izlabot dažus parametrus, lai tas korekti strādātu 2. versijā.

en: Export this view
lv: Eksportēt šo skatu

en: Invalid
lv: Nederīgs

en: &nbsp; Style: !style
lv: &nbsp; Stils: !style

en: Add display
lv: Pievienot attēlojumu

en: Default settings for this view.
lv: Skata noklusētie iestatījumi.

en: Display the view as a block.
lv: Attēlot skatu kā bloku.

en: Will be available to all users.
lv: Būs pieejams visiem lietotājiem.

en: filter
lv: filtrs

en: The title of the comment.
lv: Komentāra virsraksts.

en: Post date
lv: Ieraksta datums

en: Date and time of when the last comment was posted.
lv: Datums un laiks, kad tika publicēts pēdējais komentārs.

en: Last comment author
lv: Pēdējā komentāra autors

en: Comment count
lv: Komentāru skaits

en: Comment status
lv: Komentāra statuss

en: Display the comment as RSS.
lv: Rādīt komentāru kā RSS.

en: Has new content
lv: Ir jauns saturs

en: Poll
lv: Aptauja

en: Views today
lv: Skatījumi šodien

en: Title of page visited.
lv: Apmeklētās lapas virsraksts.

en: The ID of the file.
lv: Faila ID.

en: The status of the file.
lv: Faila statuss.

en: All terms
lv: Visi termini

en: Outdated
lv: Novecojis

en: upload
lv: augšuplādēt

en: The user ID
lv: Lietotāja ID

en: Language of the user
lv: Lietotāja valoda

en: The user's last login date.
lv: Lietotāja pēdējās pieslēgšanās datums.

en: The user's signature.
lv: Lietotāja paraksts.

en: contact
lv: kontakts

en: Unrestricted
lv: Bez ierobežojumiem

en: Use AJAX
lv: Izmantot AJAX

en: Display even if view has no result
lv: Attēlot pat ja skats neatgriež rezultātu

en: The style selected does not utilize fields.
lv: Izvēlētais stils laukus neizmanto.

en: None defined
lv: Nav definēts

en: New view
lv: Jauns skats

en: Live preview
lv: Tiešais priekšskatījums

en: Title: @title
lv: Virsraksts: @title

en: ‹‹
lv: "

en: ››
lv: "

en: - All -
lv: - Visi -

en: jQuery UI
lv: JQuey Lietotāja Interfeiss LI

en: Provides the jQuery UI plug-in to other Drupal modules.
lv: Atbalsta jQuery LI spraudni citos Drupal moduļos.

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums

en: Allowing users to react, participate and contribute while still keeping your site's content under control can be a huge challenge. Mollom is a web service that helps you identify content quality and, more importantly, helps you stop spam. When content moderation becomes easier, you have more time and energy to interact with your web community. More information about Mollom is available on the <a href="@mollom-website">Mollom website</a> or in the <a href="@mollom-faq">Mollom FAQ</a>.
lv: Ļaut lietotājiem reaģēt, piedalīties un dot ieguldījumu,vienlaicīgi saglabājot kontroli pār vietnes saturu, var būt liels izaicinājums. Mollom ir tīmekļa serviss, kas Jums palīdz noteikt satura kvalitāti un, vissvarīgāk, palīdz apstādināt surogātpastu. Kad satura kontrole kļūst vieglāka, Jums paliek vairāk laika un enerģijas saziņai ar savu tīmekļa kopienu. Plašāka informācija par Mollom ir pieejama <a href="@mollom-website">Mollom mājas lapā</a> vai <a href="@mollom-faq">Mollom FAQ</a>.

en: Mollom is a web service that helps you moderate your site's content: see <a href="http://mollom.com">http://mollom.com</a> for more information. By sending feedback to Mollom, you teach Mollom about the content you like and dislike, allowing Mollom to do a better job helping you moderate your site's content. If you want to report multiple posts at once, you can use Mollom's bulk operations on the content and comment administration pages.
lv: Mollom ir tīmekļa serviss, kas Jums palīdz kontrolēt savas vietnes saturu: vairāk informācijas skatieties <a href="http://mollom.com">http://mollom.com</a>. Sūtot Mollom atskaites, Mollom uzzina kāds saturs Jums patīk un nepatīk, ļaujot Mollom labāk palīdzēt Jūsu vietnes satura kontrolēšanā. Ja vienlaicīgi vēlaties ziņot Mollom par vairākiem ierakstiem, varat izmantot Mollom operācijas satura un komentāru pārvaldības lapās.

en: The selected comments have been reported as inappropriate and are deleted.
lv: Izvēlētie komentāri bija atzīmēti kā neatbilstoši un tika dzēsti.

en: The selected comments have been reported as inappropriate and are unpublished.
lv: Izvēlētie komentāri bija atzīmēti kā neatbilstoši un netika
    publicēti.

en: The selected posts have been reported as inappropriate and are deleted.
lv: Izvēlētās ziņas bija atzīmētas kā neatbilstošas un tika dzēstas.

en: The selected posts have been reported as inappropriate and are unpublished.
lv: Izvēlētās ziņas bija atzīmētas kā neatbilstošas un netika publicētas.

en: Mollom can be used to block all types of spam received on your website's protected forms. Each form can be set to one of the following options:
lv: Mollom var izmantot, lai bloķētu visa veida surogātpastu, kas tiek saņemts Jūsu tīmekļa vietnes aizsargātajās formās. Katrai formai iespējams uzstādīt šādas iespējas:

en: <strong>Text analysis and CAPTCHA backup</strong>: Mollom analyzes the data submitted on the form and presents a CAPTCHA challenge if necessary. This option is strongly recommended, as it takes full advantage of the Mollom anti-spam service to categorize your posts into ham (not spam) and spam.
lv: <strong>Teksta analīze un CAPTCHA papildspēki</strong>: Mollom analizē formā ievadītos datus un vajadzības gadījumā pieprasa CAPTCHA pārbaudi. Šī iespēja tiek ieteikta, jo tā pilnībā izmanto Mollom surogātpasta aizsardzības servisu, lai iedalītu Jūsu ierakstus derīgajos un surogātpastā.

en: <strong>CAPTCHA only</strong>: the form's data is not sent to Mollom for analysis, and a remotely-hosted CAPTCHA challenge is always presented. This option is useful when you wish to always display a CAPTCHA or want to send less data to the Mollom network. Note, however, that forms displayed with a CAPTCHA are never cached, so always displaying a CAPTCHA challenge may reduce performance.
lv: <strong>Tikai CAPTCHA</strong>: formas dati netiek sūtīti analīzei, un vienmēr tiek veikta CAPTCHA pārbaude. ši iespēja ir noderīga, kad Jūs vēlaties, lai vienmēr tiktu veikta CAPTCHA pārbaude vai vēlaties sūtīt mazāk datu Mollom. Piezīme, formas ar CAPTCHA nekad netiek saglabātas kešatmiņā, tāpēc CAPTCHA pārbaudes var mazināt vietnes darbības ātrumu.

en: The spam filter installed on this site is currently unavailable. Per site policy, we are unable to accept new submissions until that problem is resolved. Please try resubmitting the form in a couple of minutes.
lv: Šajā vietnē uzstādītais surogātpasta filtrs šobrīd nav pieejams. Mē snevaram pieņemt jaunus iesniegumus, kamēr šī problēma nav atrisināta. Lūdzu, pēc pāris minūtēm mēģiniet ievadīt formu atkārtoti.

en: Your submission has triggered the spam filter and will not be accepted.
lv: Jūs ievade iedarbināja surogātpasta filtru un netiks pieņemta.

en: administer mollom
lv: administrēt mollom

en: Contact form
lv: Kontaktu forma

en: The permissions of directory %directory have been changed to make it writable.
lv: Pieejas atļaujas direktorijai %directory izmainītas, padarot to rakstāmu.

en: Recent log entries
lv: Jaunākie žurnāla ieraksti

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
lv: Mašīnlasāmajam nosaukumam jāsatur tikai mazie burti, numuri un apakšsvītras.

en: The revisions let you track differences between multiple versions of a post.
lv: Revīzijas ļauj sekot atšķirībām starp viena ieraksta vairākām versijām.

en: Search form
lv: Meklēšanas forma

en: Translation settings
lv: Tulkošanas iestatījumi

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
lv: Virsrakts tiek izmantots kā paskaidrojums, kad lietotājs ar peles kursoru šķērso attēlu.

en: The selected file %name could not be saved.
lv: Izvēlētais fails  %name nevar tikt saglabāts.

en: Progress indicator
lv: Progresa indikators

en: The file upload failed. %upload
lv: Faila augšupielāde neizdevās. %upload

en: Starting upload...
lv: Tiek sākta augšupielāde

en: Uploading... (@current of @total)
lv: Augšupielādē... (@current no @total)

en: Allowed Extensions: %ext
lv: Pieļautie faila paplašinājumi: %ext

en: Upload progress
lv: Augšupielādes progress

en: Styles
lv: Stili

en: The item has been deleted.
lv: Šī vienība ir dzēsta.

en: The name of the site.
lv: Vietnes nosaukums.

en: Are you sure you want to delete this page? Deleting a page cannot be undone.
lv: Vai tiešām vēlaties izdzēst šo lapu? Izdzēstās lapas nav iespējams atjaunot!

en: Form settings
lv: Formas iestatījumi

en: View the calendar.
lv: Aplūkot kalendāru.

en: No items
lv: Nav vienumu

en: Half hour
lv: Pusstunda

en: All times
lv: Visi laiki

en: Before @time
lv: Pirms @time

en: Empty day
lv: Tukša diena

en: !day-name Sunday|Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday
lv: !day-name Svētdiena|Pirmdiena|Otrdiena|Trešdiena|Ceturtdiena|Piektdiena|Sestdiena

en: !day-abbreviation Sun|Mon|Tue|Wed|Thu|Fri|Sat
lv: !day-abbreviation Sv|Pr|Ot|Tr|Ce|Pk|Se

en: !day-abbreviation S|M|T|W|T|F|S
lv: !day-abbreviation S|P|O|T|C|P|S

en: !day-abbreviation SU|MO|TU|WE|TH|FR|SA
lv: !day-abbreviation Sv|Pr|Ot|Tr|Ce|Pk|Se

en: !datetime Year|Month|Day|Week|Hour|Minute|Second|All Day|All day
lv: !datetime Gads|Mēnesis|Diena|Nedēļa|Stunda|Minūte|Sekunde|Visa diena|Visa diena

en: !date_nav Prev|Next|Today
lv: !date_nav Iepriekš|Turpmāk|Šodien

en: !month-name |January|February|March|April|May|June|July|August|September|October|November|December
lv: !month-name |Janvāris|Februāris|Marts|Aprīlis|Maijs|Jūnijs|Jūlijs|Augusts|Septembris|Oktobris|Novembris|Decembris

en: !month-abbreviation |Jan|Feb|Mar|Apr|May|Jun|Jul|Aug|Sep|Oct|Nov|Dec
lv: !month-abbreviation |Jan|Feb|Mar|Apr|Mai|Jun|Jul|Aug|Sep|Okt|Nov|Dec

en: Add format
lv: Pievienot formātu

en: Allow users to add additional date formats.
lv: Ļaut lietotājiem pievienot papildus datuma formātus.

en: Configure date formats for each locale
lv: Iestatīt datumu formātus katram lokālam

en: Content type name
lv: Nosaukums satura veidam

en: Navigate to previous year
lv: Iepriekšējais gads

en: Navigate to next year
lv: Nākamais gads

en: Navigate to previous month
lv: Iepriekšējais mēnesis

en: Navigate to next month
lv: Nākamais mēnesis

en: Navigate to previous week
lv: Iepriekšējā nedēļa

en: Navigate to next week
lv: Nākamā nedēļa

en: Navigate to previous day
lv: Iepriekšējā diena

en: Navigate to next day
lv: Nākamā diena

en: View full page month
lv: Atvērt pilna mēneša skatu

en: manage fields
lv: pārvaldīt laukus

en: @field_name (Locked)
lv: @field_name (Slēgts)

en: - Select a field type -
lv: - Izvēlieties lauka tipu -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
lv: Lauka mašīnvārds (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
lv: Datu saglabāšanas lauka tips.

en: Form element to edit the data.
lv: Formas elements, lai rediģētu datus.

en: - Select an existing field -
lv: - Izvēlieties esošu lauku -

en: Add new field: the field name %field_name already exists.
lv: Pievienot jaunu lauku: lauka nosaukums %field_name jau eksistē.

en: Add new field: you need to select a field type.
lv: Pievienot jaunu lauku: ir nepieciešams izvēlēties lauka tipu.

en: %name must be a positive integer.
lv: %name ir jābūt pozitīvam, veselam skaitlim.

en: %name must be a number.
lv: %name ir jābūt skaitlim.

en: report to Mollom
lv: ziņot Mollom

en: Reports and usage statistics for the Mollom module.
lv: Mollom moduļa atskaites un izmantošanas statistika.

en: width @width
lv: platums @width

en: height @height
lv: augtsums @height

en: upscaling allowed
lv: palielināšana atļauta

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
lv: nejauši starp -@degrees&grādiem un @degrees&grādiem

en: @degrees&deg
lv: @degrees&grādi

en: Report to Mollom
lv: Paziņot Mollom

en: styles
lv: stili

en: @argument title
lv: @argument virsraksts

en: @argument input
lv: @argument ievade

en: The maximum number of characters this field can be.
lv: Maksimālais lauka garums simbolos

en: Count the number 0 as empty
lv: Uzskatīt skaitli 0 par "nav rezultātu"

en: Hide if empty
lv: Paslēpt ja nav vērtību

en: Starting value
lv: Sākuma vērtība

en: Specify the number the counter should start at.
lv: Norādiet skaitli ar kuru tiks sākta skaitīšana.

en: Does not start with
lv: Nesākas ar

en: Does not end with
lv: Nebeidzas ar

en: Submitted by !username on !datetime
lv: Pievienoja !username !datetime

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: Authentication module
lv: Autentifikācijas modulis

en: Protection mode
lv: Aizsardzības režims

en: Unprotect
lv: Noņemt aizsardzību

en: Add form
lv: Pievienot formu

en: All available forms are protected already.
lv: Visas pieejamās formas jau ir aizsargātas.

en: Are you sure you want to unprotect this form?
lv: Vai tiešām vēlaties atslēgt aizsardzību šai formai?

en: Mollom will no longer protect this form from spam.
lv: Mollom vairs neaizsargās šo formu pret surogātpastu.

en: Profanity
lv: Lamāšanās

en: Unwanted
lv: Nevēlams

en: An error occurred upon trying to add the text to the blacklist.
lv: Notika kļūda mēģinot pievienot tekstu melnajam sarakstam.

en: An error occurred upon trying to remove the item from the blacklist.
lv: Notika kļūda, mēginot izņemt vienumu no melnā saraksta.

en: To use Mollom, you need a public and private key. To obtain your keys, <a href="@mollom-login-url">register and login on mollom.com</a>, and <a href="@mollom-manager-add-url">create a subscription</a> for your site. Once you created a subscription, copy your private and public access keys from the <a href="@mollom-manager-url">site manager</a> into the form fields below, and you are ready to go.
lv: Lai lietotu Mollom nepieciešama publiskā un privātā atslēga. Lai saņemtu atslēgas, <a href="@mollom-login-url">reģistrējieties un pieslēdzieties mollom.com</a>, un <a href="@mollom-manager-add-url">izveidojiet kontu</a> savai vietnei. Kad ir izveidots konts, iekopējiet Jūsu privātās  un publiskās pieejas atslēgas no <a href="@mollom-manager-url">vietņu pārvaldnieka</a> zemāk esošās formas laukos, un viss ir gatavs darbam.

en: Link to Mollom's privacy policy on forms protected by textual analysis
lv: Saite uz Mollom privātuma noteikumiem formām, ko aizsargā teksta analīze

en: Recent Mollom messages
lv: Jaunākās Mollom vēstules

en: Are you sure you want to delete and report the content as inappropriate?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst saturu un atzīmēt to kā neatbilstošu?

en: The content was successfully reported as inappropriate.
lv: Saturs veiksmīgi tika atzīmēts kā neatbilstošs.

en: By submitting this form, you accept the <a href="@privacy-policy-url">Mollom privacy policy</a>.
lv: Nosūtīt šo formu, Jūs piekrītat <a href="@privacy-policy-url">Mollom privātuma noteikumiem</a>.

en: Type the characters you see in the picture above; if you can't read them, submit the form and a new image will be generated. Not case sensitive.
lv: Ievadiet simbolus, kas redzami augstāk esošajā attēlā; ja nevarat tos izlasīt, apstipriniet ievadi un tiks ģenerēts jauns attēls. Burtu lielums netiek ņemts vērā.

en: To complete this form, please complete the word verification below.
lv: Lai pabeigtu šo formu, lūdzu, veciet zemāk esošo vārda pārbaudi.

en: @name form
lv: @name forma

en: Report to Mollom and unpublish
lv: Paziņot Mollom un nepublicēt

en: Report to Mollom and delete
lv: Paziņot Mollom un izdzēst

en: User password request form
lv: Lietotāja paroles pieprasīšanas forma

en: Bogus session id %session.
lv: Viltus sesijas ID %session.

en: Expired session id %session.
lv: Beigušās sesijas ID %session

en: Unknown session id %session. This is not a bug in Mollom. If this happens too often, check your site for attacks.
lv: Nezināmas sesijas ID %session. Tā nav Mollom kļūda. Ja tā notiek bieži, pārbaudiet vai Jūsu vietnei neuzbrūk.

en: Invalid form id %form_id for session id %session (generated for %form_id_session).  This is not a bug in Mollom. If this happens too often, check your site for attacks.
lv: Nederīgs formas ID %form_id ar sesijas ID %session (ģenerēts %form_id_session).  Tā nav Mollom kļūda. Ja tā notiek bieži, pārbaudiet vai Jūsu vietnei nezubrūk.

en: bypass mollom protection
lv: apiet mollom aizsardzību

en: Unprotect form
lv: Atslēgt formai aizsardzību

en: Configure Mollom keys and global settings.
lv: Konfigurēt Mollom atslēgas un globālos uzstādījumus

en: Mollom statistics
lv: Mollom statistika

en: Network error
lv: Tīkla kļūda

en: The Mollom servers could not be contacted. Please make sure that your web server can make outgoing HTTP requests.
lv: Nevar savienoties ar Mollom serveriem. Lūdzu, pārliecinieties, ka Jūsu serveris var veikt HTTP pieprasījumus.

en: Protects forms against spam.
lv: Aizsargā formu pret surogātpastu.

en: Manage <a href="!url">my subscriptions</a>
lv: Pārvaldīt <a href="!url">manus abonementus</a>

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
lv: Izvēlēto failu %filename nav iespējams augšupielādēt. Tikkai faili ar sekojošiem paplašiinājumiem ir atļauti: %extensions

en: Stylizer
lv: Dizaineris

en: ruleset
lv: noteikumu kopums

en: rulesets
lv: noteikumu kopumi

en: content pane
lv: satura daļa

en: content panes
lv: satura daļas

en: The item has been reverted.
lv: Šī vienība ir atgriezta iepriekšējā stāvoklī.

en: The <a href="@jqueryui">jQuery UI</a> plugin is missing. <a href="@download">Download</a> and extract it to your <em>jquery_ui</em> module directory.
lv: <a href="@jqueryui">jQuery LI</a> spraudins nav atrodams. <a href="@download">Lejupielādējiet</a>un izpleteit to  attiecīgā <em>jquery_ui</em> moduļa direktorijā.
