Hyperlocal News (6.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (2907 entries)

en: Forms
nl: Formulieren

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Berichttekst

en: Next
nl: Volgende

en: user
nl: gebruiker

en: Pages
nl: Pagina's

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Reset to defaults
nl: Standaardwaarden terugzetten

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: delete
nl: verwijderen

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Handelingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Value
nl: Waarde

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Email address
nl: E-mailadres

en: content
nl: inhoud

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Groups
nl: Groepen

en: Group
nl: Groep

en: Author
nl: Auteur

en: Subscribers
nl: Abonnees

en: List
nl: Lijst

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Actions
nl: Acties

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Subscribe
nl: Inschrijven

en: Unsubscribe
nl: Uitschrijven

en: Description
nl: Omschrijving

en: Language
nl: Taal

en: more
nl: meer

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Access control
nl: Toegangscontrole

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Administration
nl: Beheer

en: Comments
nl: Reacties

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Action
nl: Actie

en: On
nl: Aan

en: error
nl: fout

en: Block title
nl: Bloktitel

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Categories
nl: Categorieën

en: Version
nl: Versie

en: Go
nl: Gaan

en: view
nl: weergeven

en: Available variables are:
nl: Beschikbare variabelen zijn:

en: File
nl: Bestand

en: File path
nl: Bestandspad

en: Advanced options
nl: Uitgebreide opties

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Size
nl: Grootte

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: None
nl: Geen

en: Display settings
nl: Weergave-instellingen

en: default
nl: standaard

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Number
nl: Nummer

en: Message
nl: Bericht

en: No log messages available.
nl: Geen logberichten beschikbaar.

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Block settings
nl: Blok instellingen

en: Comment form
nl: Reactieformulier

en: User registration form
nl: Gebruikersregistratieformulier

en: User contact form
nl: Gebruikerscontactformulier

en: - None -
nl: - Geen -

en: Country
nl: Land

en: Weight
nl: Gewicht

en: Variable
nl: Variabele

en: Image
nl: Afbeelding

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Help text
nl: Helptekst

en: Types
nl: Typen

en: Hierarchy
nl: Hiërarchie

en: Related terms
nl: Gerelateerde termen

en: Required
nl: Vereist

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Depth
nl: Diepte

en: none
nl: geen

en: Category
nl: Categorie

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: Taxonomy term
nl: Taxonomie term

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Description field
nl: Beschrijvingsveld

en: settings
nl: instellingen

en: Back
nl: Terug

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Field
nl: Veld

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Save
nl: Opslaan

en: username
nl: gebruikersnaam

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Preset Name
nl: Instellingnaam

en: Default
nl: Standaard

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Update
nl: Bijwerken

en: Blank
nl: Leeg

en: Top
nl: Bovenaan

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Sunday
nl: zondag

en: Monday
nl: maandag

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Thursday
nl: donderdag

en: Friday
nl: vrijdag

en: Saturday
nl: zaterdag

en: Artist
nl: Artiest

en: Time
nl: Tijd

en: Access
nl: Toegang

en: Add
nl: Toevoegen

en: remove
nl: verwijderen

en: View
nl: Weergeven

en: Length
nl: Lengte

en: Format
nl: Formaat

en: Path
nl: Pad

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Vocabularies
nl: Woordenlijsten

en: Manage
nl: Beheer

en: Placeholder tokens
nl: Tokens

en: Display
nl: Weergave

en: Node type
nl: Node-type

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: results
nl: resultaten

en: search
nl: zoeken

en: Display Settings
nl: Weergaveinstellingen

en: Text
nl: Tekst

en: Theme
nl: Thema

en: read more
nl: lees verder

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Advanced search
nl: Uitgebreid zoeken

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Attachment
nl: Bijlage

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Upload
nl: Uploaden

en: Picture
nl: Afbeelding

en: Upload image
nl: Upload afbeelding

en: Paths
nl: Paden

en: Subscriptions
nl: Inschrijvingen

en: Mail
nl: E-mail

en: Block message
nl: Bericht voor blok

en: Before
nl: Voor

en: After
nl: Na

en: Main settings
nl: Algemene instellingen

en: Promoted
nl: Aangeraden

en: User
nl: Gebruiker

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: action
nl: actie

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Configure
nl: Instellen

en: Email
nl: E-mail

en: Check
nl: Cheque

en: Files
nl: Bestanden

en: file
nl: bestand

en: User ID
nl: Gebruiker-ID

en: Error
nl: Fout

en: Options
nl: Opties

en: Sent email to %recipient
nl: E-mail naar %recipient is verzonden

en: Unable to send email to %recipient
nl: Het was niet mogelijk om een email naar %recipient te versturen

en: The subject of the message.
nl: Het onderwerp van het bericht.

en: Number of columns
nl: Aantal kolommen

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Include
nl: Insluiten

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Are you sure you want to delete %title?
nl: Weet u zeker dat u %title wilt verwijderen?

en: Expanded
nl: Uitgeklapt

en: Update options
nl: Opties bijwerken

en: All
nl: Alle

en: Active
nl: Actief

en: Points
nl: Punten

en: Submit @name
nl: @name indienen

en: Year
nl: Jaar

en: Date format
nl: Datumformaat

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Block
nl: Blok

en: Override title
nl: Titel overschrijven

en: CSS class
nl: CSS-klassen

en: Page
nl: Pagina

en: View arguments
nl: Bekijk argumenten

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Configuration saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Taxonomy terms
nl: Taxonomietermen

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Mission
nl: Missie

en: Site name
nl: Naam van de website

en: Site slogan
nl: Slogan van de website

en: php
nl: PHP

en: User settings
nl: Gebruikersinstellingen

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Url
nl: URL

en: Off
nl: Uit

en: Never
nl: Nooit

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: To
nl: Aan

en: From
nl: Van

en: Custom
nl: Aangepast

en: Roles
nl: Rollen

en: Comment
nl: Reactie

en: Comment ID
nl: Reactie-ID

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Input format
nl: Invoerformaat

en: Signature
nl: Ondertekening

en: Filter
nl: Filteren

en: Location
nl: Locatie

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Sticky at top of lists
nl: Vastgeplakt bovenaan de lijst

en: Revisions
nl: Revisies

en: Log message
nl: Logbericht

en: Poll choices
nl: Enquête-keuzes

en: Session ID
nl: Sessie-ID

en: File ID
nl: Bestand ID

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: File MIME type
nl: Bestands-MIME-type

en: Node revision ID
nl: Node revisie ID

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Vocabulary ID
nl: Woordenlijst ID

en: Vocabulary name
nl: Naam van woordenlijst

en: Term name
nl: Naam term

en: Last access
nl: Laatste toegang

en: Last login
nl: Laatste login

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Field type
nl: Veldtype

en: Global settings
nl: Algemene instellingen

en: Fields
nl: Velden

en: Widget type
nl: Widgettype

en: Is not
nl: Is niet

en: Contains
nl: Bevat

en: Is less than
nl: Is kleiner dan

en: Is less than or equal to
nl: Is kleiner dan of gelijk aan

en: Is equal to
nl: Is gelijk aan

en: Is greater than or equal to
nl: Is groter dan of gelijk aan

en: Is greater than
nl: Is groter dan

en: Is not equal to
nl: Is niet gelijk aan

en: Count
nl: Aantal

en: Overridden
nl: Overschreven

en: Watchdog
nl: Waakhond

en: Mode
nl: Modus

en: Normal
nl: Normaal

en: blocked
nl: geblokkeerd

en: active
nl: actief

en: N/A
nl: n.v.t.

en: OK
nl: Ok

en: configure
nl: instellen

en: Items
nl: Onderdelen

en: %time ago
nl: %time geleden

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Delete all
nl: Alles verwijderen

en: Node Type
nl: Inhoudstype

en: Up
nl: Omhoog

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: This field is required.
nl: Dit veld is verplicht.

en: 1 day
nl: 1 dag

en: Scale
nl: Schalen

en: Medium
nl: Middelgroot

en: Sortable
nl: Sorteerbaar

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Month
nl: Maand

en: System
nl: Systeem

en: Amount
nl: Hoeveelheid

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Phone
nl: Telefoon

en: Address
nl: Adres

en: State
nl: Provincie

en: Terms
nl: Termen

en: email
nl: e-mail

en: Email format
nl: E-mailformat

en: Recipient
nl: Ontvanger

en: security
nl: veiligheid

en: General
nl: Algemeen

en: Calendar
nl: Kalender

en: Method
nl: Methode

en: Egypt
nl: Egypte

en: Namibia
nl: Namibië

en: Israel
nl: Israël

en: New Zealand
nl: Nieuw-Zeeland

en: Brazil
nl: Brazilië

en: Chile
nl: Chili

en: Africa/Algiers
nl: Afrika/Algiers

en: Africa/Asmera
nl: Afrika/Asmara

en: Africa/Bangui
nl: Afrika/Bangui

en: Africa/Blantyre
nl: Afrika/Blantyre

en: Africa/Brazzaville
nl: Afrika/Brazzaville

en: Africa/Bujumbura
nl: Afrika/Bujumbura

en: Africa/Cairo
nl: Afrika/Caïro

en: Africa/Ceuta
nl: Afrika/Ceuta

en: Africa/Dar_es_Salaam
nl: Afrika/Dar es Salaam

en: Africa/Djibouti
nl: Afrika/Djibouti

en: Africa/Douala
nl: Afrika/Douala

en: Africa/Gaborone
nl: Afrika/Gaborone

en: Africa/Harare
nl: Afrika/Harare

en: Africa/Johannesburg
nl: Afrika/Johannesburg

en: Africa/Kampala
nl: Afrika/Kampala

en: Africa/Khartoum
nl: Afrika/Khartoum

en: Africa/Kigali
nl: Afrika/Kigali

en: Africa/Kinshasa
nl: Afrika/Kinshasa

en: Africa/Lagos
nl: Afrika/Lagos

en: Africa/Libreville
nl: Afrika/Libreville

en: Africa/Luanda
nl: Afrika/Luanda

en: Africa/Lubumbashi
nl: Afrika/Lubumbashi

en: Africa/Lusaka
nl: Afrika/Lusaka

en: Africa/Malabo
nl: Afrika/Malabo

en: Africa/Maputo
nl: Afrika/Maputo

en: Africa/Maseru
nl: Afrika/Maseru

en: Africa/Mbabane
nl: Afrika/Mbabane

en: Africa/Mogadishu
nl: Afrika/Mogadishu

en: Africa/Nairobi
nl: Afrika/Nairobi

en: Africa/Ndjamena
nl: Afrika/Ndjamena

en: Africa/Niamey
nl: Afrika/Niamey

en: Africa/Porto-Novo
nl: Afrika/Porto-Novo

en: Africa/Tripoli
nl: Afrika/Tripoli

en: Africa/Tunis
nl: Afrika/Tunis

en: Africa/Windhoek
nl: Afrika/Windhoek

en: America/Adak
nl: Amerika/Adak

en: America/Anchorage
nl: Amerika/Anchorage

en: America/Anguilla
nl: Amerika/Anguilla

en: America/Antigua
nl: Amerika/Antigua

en: America/Araguaina
nl: Amerika/Araguaina

en: America/Aruba
nl: Amerika/Aruba

en: America/Asuncion
nl: Amerika/Asuncion

en: America/Atka
nl: Amerika/Atka

en: America/Barbados
nl: Amerika/Barbados

en: America/Belem
nl: Amerika/Belem

en: America/Belize
nl: Amerika/Belize

en: America/Boa_Vista
nl: Amerika/Boa Vista

en: America/Bogota
nl: Amerika/Bogota

en: America/Boise
nl: Amerika/Boise

en: America/Buenos_Aires
nl: Amerika/Buenos Aires

en: America/Cambridge_Bay
nl: Amerika/Cambridge Bay

en: America/Cancun
nl: Amerika/Cancun

en: America/Caracas
nl: Amerika/Caracas

en: America/Catamarca
nl: Amerika/Catamarca

en: America/Cayenne
nl: Amerika/Cayenne

en: America/Cayman
nl: Amerika/Cayman

en: America/Chicago
nl: Amerika/Chicago

en: America/Chihuahua
nl: Amerika/Chihuahua

en: America/Cordoba
nl: Amerika/Cordoba

en: America/Costa_Rica
nl: Amerika/Costa Rica

en: America/Cuiaba
nl: Amerika/Cuiaba

en: America/Curacao
nl: Amerika/Curaçao

en: America/Dawson
nl: Amerika/Dawson

en: America/Dawson_Creek
nl: Amerika/Dawson Creek

en: America/Denver
nl: Amerika/Denver

en: America/Detroit
nl: Amerika/Detroit

en: America/Dominica
nl: Amerika/Dominica

en: America/Edmonton
nl: Amerika/Edmonton

en: America/Eirunepe
nl: Amerika/Eirunepe

en: America/El_Salvador
nl: Amerika/El Salvador

en: America/Ensenada
nl: Amerika/Enseneda

en: America/Fort_Wayne
nl: Amerika/Fort Wayne

en: America/Fortaleza
nl: Amerika/Fortaleza

en: America/Glace_Bay
nl: Amerika/Glace Bay

en: America/Godthab
nl: Amerika/Godthab

en: America/Goose_Bay
nl: Amerika/Goose Bay

en: America/Grand_Turk
nl: Amerika/Grand Turk

en: America/Grenada
nl: Amerika/Grenada

en: America/Guadeloupe
nl: Amerika/Guadeloupe

en: America/Guatemala
nl: Amerika/Guatemala

en: America/Guayaquil
nl: Amerika/Guayaquil

en: America/Guyana
nl: Amerika/Guyana

en: America/Halifax
nl: Amerika/Halifax

en: America/Havana
nl: Amerika/Havana

en: America/Hermosillo
nl: Amerika/Hermosillo

en: America/Indiana/Indianapolis
nl: Amerika/Indiana/Indianapolis

en: America/Indiana/Knox
nl: Amerika/Indiana/Knox

en: America/Indiana/Marengo
nl: Amerika/Indiana/Marengo

en: America/Indiana/Vevay
nl: Amerika/Indiana/Vevay

en: America/Indianapolis
nl: Amerika/Indianapolis

en: America/Inuvik
nl: Amerika/Inuvik

en: America/Iqaluit
nl: Amerika/Iqaluit

en: America/Jamaica
nl: Amerika/Jamaica

en: America/Jujuy
nl: Amerika/Jujuy

en: America/Juneau
nl: Amerika/Juneau

en: America/Kentucky/Monticello
nl: Amerika/Kentucky/Monticello

en: America/Knox_IN
nl: Amerika/Knox IN

en: America/La_Paz
nl: Amerika/La Paz

en: America/Lima
nl: Amerika/Lima

en: America/Los_Angeles
nl: Amerika/Los Angeles

en: America/Louisville
nl: Amerika/Louisville

en: America/Maceio
nl: Amerika/Maceio

en: America/Managua
nl: Amerika/Managua

en: America/Manaus
nl: Amerika/Manaus

en: America/Martinique
nl: Amerika/Martinique

en: America/Mazatlan
nl: Amerika/Mazatlan

en: America/Mendoza
nl: Amerika/Mendoza

en: America/Menominee
nl: Amerika/Menominee

en: America/Merida
nl: Amerika/Merida

en: America/Mexico_City
nl: Amerika/Mexico-stad

en: America/Miquelon
nl: Amerika/Miquelon

en: America/Monterrey
nl: Amerika/Monterrey

en: America/Montevideo
nl: Amerika/Montevideo

en: America/Montreal
nl: Amerika/Montreal

en: America/Montserrat
nl: Amerika/Montserrat

en: America/Nassau
nl: Amerika/Nassau

en: America/New_York
nl: Amerika/New York

en: America/Nipigon
nl: Amerika/Nipigon

en: America/Nome
nl: Amerika/Nome

en: America/Noronha
nl: Amerika/Noronha

en: America/Panama
nl: Amerika/Panama

en: America/Pangnirtung
nl: Amerika/Pangnirtung

en: America/Paramaribo
nl: Amerika/Paramaribo

en: America/Phoenix
nl: Amerika/Phoenix

en: America/Port-au-Prince
nl: Amerika/Port-au-Prince

en: America/Port_of_Spain
nl: Amerika/Port of Spain

en: America/Porto_Acre
nl: Amerika/Porto Acre

en: America/Porto_Velho
nl: Amerika Porto Velho

en: America/Puerto_Rico
nl: Amerika/Puero Rico

en: America/Rainy_River
nl: Amerika/Rainy River

en: America/Rankin_Inlet
nl: Amerika/Rankin Inlet

en: America/Recife
nl: Amerika/Recife

en: America/Regina
nl: Amerika/Regina

en: America/Rio_Branco
nl: Amerika/Rio Branco

en: America/Rosario
nl: Amerika/Rosario

en: America/Santiago
nl: Amerika/Santiago

en: America/Santo_Domingo
nl: Amerika/Santo Domingo

en: America/Sao_Paulo
nl: Amerika/Sau_Paulo

en: America/Scoresbysund
nl: Amerika/Scoresbysund

en: America/Shiprock
nl: Amerika/Shiprock

en: America/St_Johns
nl: Amerika/St Johns

en: America/St_Kitts
nl: Amerika/St Kitts

en: America/St_Lucia
nl: Amerika/St Lucia

en: America/St_Thomas
nl: Amerika/St Thomas

en: America/St_Vincent
nl: Amerika/St Vincent

en: America/Swift_Current
nl: Amerika/Swift Current

en: America/Tegucigalpa
nl: Amerika/Tegucigalpa

en: America/Thule
nl: Amerika/Thule

en: America/Thunder_Bay
nl: Amerika/Thunder Bay

en: America/Tijuana
nl: Amerika/Tijuana

en: America/Tortola
nl: Amerika/Tortola

en: America/Vancouver
nl: Amerika/Vancouver

en: America/Virgin
nl: Amerika/Virgin

en: America/Whitehorse
nl: Amerika/Whitehorse

en: America/Winnipeg
nl: Amerika/Winnipeg

en: America/Yakutat
nl: Amerika/Yakutat

en: America/Yellowknife
nl: Amerika/Yellowknife

en: Antarctica/South_Pole
nl: Antarctica/Zuidpool

en: Arctic/Longyearbyen
nl: Antarctica/Longyearbyen

en: Australia/ACT
nl: Australië/ACT

en: Australia/Adelaide
nl: Australië/Adelaide

en: Australia/Brisbane
nl: Australië/Brisbane

en: Australia/Broken_Hill
nl: Australië/Broken_Hill

en: Australia/Canberra
nl: Australië/Canberra

en: Australia/Darwin
nl: Australië/Darwin

en: Australia/Hobart
nl: Australië/Hobart

en: Australia/LHI
nl: Australië/LHI

en: Australia/Lindeman
nl: Australië/Lindeman

en: Australia/Lord_Howe
nl: Australië/Lord_Howe

en: Australia/Melbourne
nl: Australië/Melbourne

en: Australia/NSW
nl: Australië/NSW

en: Australia/North
nl: Australië/Noord

en: Australia/Perth
nl: Australië/Perth

en: Australia/Queensland
nl: Australië/Queensland

en: Australia/South
nl: Australië/Zuid

en: Australia/Sydney
nl: Australië/Sydney

en: Australia/Tasmania
nl: Australië/Tasmanië

en: Australia/Victoria
nl: Australië/Victoria

en: Australia/West
nl: Australië/West

en: Australia/Yancowinna
nl: Australië/Yancowinna

en: Europe/Amsterdam
nl: Europa/Amsterdam

en: Europe/Andorra
nl: Europa/Andorra

en: Europe/Athens
nl: Europa/Athene

en: Europe/Belfast
nl: Europa/Belfast

en: Europe/Belgrade
nl: Europa/Belgrado

en: Europe/Berlin
nl: Europa/Berlijn

en: Europe/Bratislava
nl: Europa/Bratislava

en: Europe/Brussels
nl: Europa/Brussel

en: Europe/Bucharest
nl: Europa/Boekarest

en: Europe/Budapest
nl: Europa/Boedapest

en: Europe/Chisinau
nl: Europa/Chisinau

en: Europe/Copenhagen
nl: Europa/Kopenhagen

en: Europe/Dublin
nl: Europa/Dublin

en: Europe/Gibraltar
nl: Europa/Gibraltar

en: Europe/Helsinki
nl: Europa/Helsinki

en: Europe/Istanbul
nl: Europa/Istanboel

en: Europe/Kaliningrad
nl: Europa/Kaliningrad

en: Europe/Kiev
nl: Europa/Kiev

en: Europe/Lisbon
nl: Europ/Lissabon

en: Europe/Ljubljana
nl: Europa/Ljubljana

en: Europe/London
nl: Europa/Londen

en: Europe/Luxembourg
nl: Europa/Luxemburg

en: Europe/Madrid
nl: Europa/Madrid

en: Europe/Malta
nl: Europa/Malta

en: Europe/Minsk
nl: Europa/Minsk

en: Europe/Monaco
nl: Europa/Monaco

en: Europe/Moscow
nl: Europa/Moskou

en: Europe/Nicosia
nl: Europa/Nicosia

en: Europe/Oslo
nl: Europa/Oslo

en: Europe/Paris
nl: Europa/Paris

en: Europe/Prague
nl: Europa/Praag

en: Europe/Riga
nl: Europa/Riga

en: Europe/Rome
nl: Europa/Rome

en: Europe/Samara
nl: Europa/Samara

en: Europe/San_Marino
nl: Europa/San Marino

en: Europe/Sarajevo
nl: Europa/Sarajevo

en: Europe/Skopje
nl: Europa/Skopje

en: Europe/Sofia
nl: Europa/Sofia

en: Europe/Stockholm
nl: Europa/Stockholm

en: Europe/Tallinn
nl: Europa/Tallinn

en: Europe/Tirane
nl: Europa/Tirana

en: Europe/Tiraspol
nl: Europa/Tiraspol

en: Europe/Vaduz
nl: Europa/Vaduz

en: Europe/Vatican
nl: Europa/Vaticaanstad

en: Europe/Vienna
nl: Europa/Wenen

en: Europe/Vilnius
nl: Europa/Vilnius

en: Europe/Warsaw
nl: Europa/Warschau

en: Europe/Zagreb
nl: Europa/Zagreb

en: Europe/Zurich
nl: Europa/Zürich

en: Libya
nl: Libië

en: Poland
nl: Polen

en: Turkey
nl: Turkije

en: Day
nl: Dag

en: Table
nl: Tabel

en: Now
nl: Nu

en: All views
nl: Alle weergaven

en: Start date
nl: Begindatum

en: End date
nl: Einddatum

en: The name of the menu the node belongs to.
nl: De naam van het menu waartoe de node behoort.

en: Default path pattern (applies to all node types with blank patterns below)
nl: Standaard padpatroon (wordt toegepast op alle node-types hieronder met blanco patronen)

en: Generate aliases for all existing nodes which do not already have aliases.
nl: Maak aliassen voor alle bestaande nodes die nog geen alias hebben.

en: The vocabulary that the page's first category belongs to.
nl: De woordenlijst waartoe de eerste categorie van de pagina behoort.

en: Default path pattern (applies to all vocabularies with blank patterns below)
nl: Standaardpadpatroon (toegepast op alle woordenlijsten met blancopatronen hieronder)

en: The name of the category.
nl: Naam van de categorie.

en: The id number of the category.
nl: Het ID-nummer van de categorie

en: Pattern for all %vocab-name paths
nl: Patroon voor alle %vocab-name paden

en: Pattern for forums and forum containers
nl: Patronen voor forums en forumcontainers

en: Generate aliases for all existing forums and forum containers which do not already have aliases.
nl: Maak aliassen aan voor alle bestaande forums en forumcontainers die nog geen alias hebben.

en: Bulk update of forums and forum containers completed, one alias generated. | Bulk update of forums and forum containers completed, @count aliases generated.
nl[0]: Massale aanmaak van forums en forumcontainers voltooid, 1 alias aangemaakt.
nl[1]: Massale aanmaak van forums en forumcontainers voltooid, @count aliassen aangemaakt.

en: Pattern for user account page paths
nl: Patroon voor gebruikeraccount-paginapaden

en: Generate aliases for all existing user account pages which do not already have aliases.
nl: Maak aliassen aan voor alle bestaande gebruikeraccount-pagina's die nog geen alias hebben.

en: Pattern for blog page paths
nl: Patroon voor blogpaginapaden

en: Generate aliases for all existing blog pages which do not already have aliases.
nl: Maak aliassen aan voor alle bestaande blog-pagina's die nog geen alias hebben

en: Pattern for user-tracker page paths
nl: Patroon voor gebruiker-tracker-paginapaden

en: Generate aliases for all existing user-tracker pages which do not already have aliases.
nl: Maak aliassen aan voor alle bestaande gebruiker-tracker-pagina's die nog geen alias hebben.

en: Verbose
nl: Uitvoerig

en: Display alias changes (except during bulk updates).
nl: Aliaswijzigingen weergeven (uitgezonderd tijdens massale updates).

en: Replace by separator
nl: Vervang door scheidingsteken

en: Maximum alias length
nl: Maximale aliaslengte

en: Maximum component length
nl: Maximale lengte van de componenten

en: Maximum text length of any component in the alias (e.g., [title]). 100 is recommended. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
nl: Maximale tekstlengte van elke component in de alias (bvb.[title]). 100 wordt aanbevolen. Voor details, zie <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a>.

en: Update action
nl: Update-actie

en: What should pathauto do when updating an existing content item which already has an alias?
nl: Wat dient Pathauto te doen wanneer een bestaande inhoud wordt bijgewerkt die al een alias heeft?

en: Strings to Remove
nl: Te verwijderen tekenreeksen

en: administer pathauto
nl: Pathauto beheren

en: Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.
nl: Verschaft een mechanisme voor modules voor het automatisch aanmaken van aliassen voor de inhoud die zij beheren.

en: Configuration
nl: Instellingen

en: !time ago
nl: !time geleden

en: Other
nl: Andere

en: Align
nl: Uitlijning

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Basic
nl: Basis

en: Repeat
nl: Herhalen

en: access content
nl: toegang tot inhoud

en: List type
nl: Lijsttype

en: Role
nl: Rol

en: Allow
nl: Toestaan

en: Sent
nl: Verzonden

en: String
nl: Tekenreeks

en: Users
nl: Gebruikers

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Referrer
nl: Doorverwijzer

en: Exists
nl: Bestaat

en: Both
nl: Beide

en: Filtered text (user selects input format)
nl: Gefilterde tekst (gebruiker geeft invoerformaat op)

en: Text processing
nl: Tekstverwerking

en: Maximum length
nl: Maximum lengte

en: The maximum length of the field in characters. Leave blank for an unlimited size.
nl: De maximum lengte van het veld in karakters. Laat leeg voor ongelimiteerde grootte.

en: Rows
nl: Rijen

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: <All>
nl: -Allemaal-

en: As Time Ago
nl: Als tijd geleden

en: access all views
nl: toegang tot alle Views

en: Views are customized lists of content on your system; they are highly configurable and give you control over how lists of content are presented.
nl: Views zijn op maat gemaakte lijsten van content op de website; ze zijn configureerbaar en geven controle over hoe de lijst van inhoud wordt weergegeven.

en: Override
nl: Overschrijven

en: Clone
nl: Dupliceren

en: Existing Views
nl: Bestaande Views

en: Default Views
nl: Standaard views

en: Summary, sorted ascending
nl: Samenvatting, oplopend gesorteerd

en: Summary, sorted descending
nl: Samenvatting, aflopend gesorteerd

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Text to display at the top of the view. May contain an explanation or links or whatever you like. Optional.
nl: De tekst die bovenaan de view wordt weergegeven. Optioneel.

en: Normal menu item
nl: Normaal menu-item

en: Empty text
nl: Lege tekst

en: Expose
nl: Geef weer voor bezoekers

en: Down
nl: Omlaag

en: Wildcard
nl: Joker

en: Arguments
nl: Argumenten

en: Optional
nl: Optioneel

en: Order
nl: Volgorde

en: Add criteria
nl: Criteria toevoegen

en: View name must be alphanumeric or underscores only.
nl: Naam van de View mag letters, cijfers of onderstrepingstekens bevatten.

en: administer views
nl: Views beheren

en: Random
nl: Willekeurig

en: Uncategorized
nl: Zonder categorie

en: Position
nl: Positie

en: Basic settings
nl: Basis instellingen

en: Profile
nl: Profiel

en: Close
nl: Sluiten

en: Term description
nl: Omschrijving van term

en: Edit group
nl: Bewerk groep

en: fields
nl: velden

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Operation
nl: Bewerking

en: reply
nl: beantwoorden

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Original
nl: Origineel

en: Threshold
nl: Drempelwaarde

en: Function
nl: Functie

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Location name
nl: Locatienaam

en: e.g. a place of business, venue, meeting point
nl: bijvoorbeeld: Janssen bv, Bruna of Uitmarkt

en: Street
nl: Straat

en: Additional
nl: Extra

en: City
nl: Woonplaats

en: Postal code
nl: Postcode

en: Latitude
nl: Breedtegraad

en: Longitude
nl: Lengtegraad

en: State/Province
nl: Staat/Provincie

en: Map links
nl: Kaartlinks

en: Geocoding options
nl: Geocodingopties

en: Settings for Location module
nl: Instellingen voor locatoemodule

en: The location module allows you to associate a geographic location with content and users. Users can do proximity searches by postal code.  This is useful for organizing communities that have a geographic presence.
nl: Met de Location-module kunt u een geografische locatie verbinden met inhoud en gebruikers. Gebruikers kunnen op nabijheid van een postcode zoeken. Dit is handig voor het organiseren van gemeenschappen die geografisch verspreid zijn.

en: To administer locative information for content, use the content type administration page.  To support most location enabled features, you will need to install the country specific include file.  To support postal code proximity searches for a particular country, you will need a database dump of postal code data for that country.  As of June 2007 only U.S. and German postal codes are supported.
nl: Om locatieinformatie voor inhoud te beheren gebruikt u de inhoudstypebeheerpagina. Om de meeste locatie-eigenschappen te gebruiken zult u de land-specifieke bestanden moeten gebruiken. Om nabijheid te bepalen aan de hand van postcodes voor een specifiek land, zult u een database dump van postcodedata voor dat land nodig hebben. Vanaf juni 2007 zijn alleen postcodes uit de VS en Duitsland ondersteund.

en: <p>You can</p>
    <ul>
    <li>administer locative information at <a href="@admin-node-configure-types">Administer &gt;&gt; Content management &gt;&gt; Content types</a> to configure a type and see the locative information.</li>
    <li>administer location at <a href="@admin-settings-location">Administer &gt;&gt; Site configuration &gt;&gt; Location</a>.</li>
    <li>use a database dump for a U.S. and/or German postal codes table that can be found at <a href="@external-http-cvs-drupal-org">zipcode database</a>.</li>
nl: <p>U kunt</p>
    <ul>
    <li>locatieinformatie beheren op <a href="@admin-node-configure-types">Beheren &gt;&gt; Inhoudelijk beheer &gt;&gt; Inhoudstypen</a> om een inhoudstype in te stellen en de locatieinformatie te zien.</li>
    <li>beheer locatie op <a href="@admin-settings-location">Beheren &gt;&gt; Site-instellingen &gt;&gt; Locatie</a>.</li>
    <li>een database dump gebruiken voor een VS en/of Duitse postcodetabel die gevonden kunnen worden in de externe <a href="@external-http-cvs-drupal-org">postcode databank</a>.</li>

en: For more information please read the configuration and customization handbook <a href="@location">Location page</a>.
nl: Voor meer informatie kunt u <a href="@location">hier</a> het handboek voor configuratie en verandering lezen.

en: None supported.
nl: Niet ondersteund.

en: Street location
nl: Straat

en: Configure parameters for %service geocoding
nl: Configureer paramaters voor %service geocoding

en: No configuration parameters are necessary, or a form to take such paramters has not been implemented.
nl: Geen configuratieparameters benodigd, of een formulier om zulke parameters in te vullen is niet geimplementeerd.

en: No service selected for country.
nl: Geen service geselecteerd voor land.

en: Configure parameters
nl: Parameters configureren

en: No configuration necessary for selected service.
nl: Geen configuratie nodig voor de geselecteerde service.

en: Locative information
nl: Locatieinformatie

en: Number of locations
nl: Aantal locaties

en: Collapsible
nl: Inklapbaar

en: Make the location box collapsible.
nl: Maak het locatievlak inklapbaar.

en: Collapsed
nl: Ingeklapt

en: Display the location box collapsed.
nl: Toon het locatievlak ingeklapt.

en: Add another location from node view page
nl: Nog een locatie van de nodepagina toevoegen

en: Display the "Add another location" option on the node view page.
nl: De optie "Voeg nog een locatie toe" aan de nodepagina toevoegen.

en: Location #%number
nl: Locatie #%number

en: Add another location
nl: Nog een locatie toevoegen

en: Add location
nl: Locatie toevoegen

en: Default country selection
nl: Standaard landselectie

en: This will be the country that is automatically selected when a location form is served for a new location.
nl: Dit zal het land zijn dat automatisch geselecteerd wordt als een locatieformulier wordt getoond.

en: Toggle location display
nl: Locatieweergave wisselen

en: Disable the display of locations.
nl: Toon de locaties niet.

en: Enable the display of locations.
nl: Toon de locaties wel.

en: If you are interested in turning off locations and having a custom theme control their display, you may want to disable the display of locations so your theme can take that function.
nl: Als u locaties uit wilt zetten en ze wilt weergeven via een aangepaste theme controller, dan wilt u wellicht de locatieweergave uitzetten om ze met een theme-functie aan te roepen.

en: Use a Google Map to set latitude and longitude
nl: Gebruik een Google Map om de breedtegraad en lengtegraad te kiezen

en: Coordinates
nl: Coördinaten

en: Location | Locations
nl[0]: Locatie
nl[1]: Locaties

en: submit latitude/longitude
nl: voeg breedtegraad/lengtegraad toe

en: Fax number
nl: Faxnummer

en: Location Fax
nl: Faxnummer van locatie

en: Phone number
nl: Telefoonnummer

en: Location Phone
nl: Telefoonnummer van locatie

en: In order to use the Google Maps API geocoding web-service, you will need a Google Maps API Key.  You can obtain one at the !sign_up_link for the !google_maps_api.  PLEASE NOTE: You will <em>not</em> have to re-enter your API key for each country for which you have selected Google Maps for geocoding.  This setting is global.
nl: Om de Google Maps API-geocoding webservice te gebruiken moet u een Google Maps API-Key hebben. U kan er een krijgen op de !sign_up_link voor de !google_maps_api. LET OP!: U hoeft <em>niet</em> voor ieder land een nieuwe API-Key te registreren, er is er slechts één nodig.

en: In order to use the Geocoder.ca API geocoding web-service, you for a commercial entity or without attribution you will need a Geocoder API Key.  You can obtain one at the !sign_up_link for the !geocoder_api.
nl: Om de Geocoder.ca API-geocoding webservice te gebruiken voor commerciële doeleinden, hebt u een Geocoder API-Key nodig. U kunt er een krijgen op de !sign_up_link voor de !geocoder_api.

en: Germany
nl: Duitsland

en: Unless you are using this site to test and develop, you will need to obtain a Yahoo! Web Services Application ID from the %network_link.  If you are using for development and testing purposes, you can use 'YahooDemo' as your AppID.  When getting an Application ID from Yahoo!, please also be sure to review the %usage_policy.
nl: Tenzij u deze site gebruikt voor het testen en ontwikkelen, heb u een Yahoo! Web Services Application ID van de %network_link nodig. Als u de site gebruikt voor het testen en ontwikkelen, kun u 'YahooDemo' als AppID gebruiken. Als u een Application ID van Yahoo! krijgt, lees dan de %usage_policy door.

en: Sort by
nl: Sorteer volgens

en: Created date
nl: Aanmaakdatum

en: Default language
nl: Standaardtaal

en: Rules
nl: Regels

en: Albania
nl: Albanië

en: Algeria
nl: Algerije

en: American Samoa
nl: Amerikaans Samoa

en: Antigua and Barbuda
nl: Antigua en Barbuda

en: Argentina
nl: Argentinië

en: Armenia
nl: Armenië

en: Australia
nl: Australië

en: Austria
nl: Oostenrijk

en: Azerbaijan
nl: Azerbeidzjan

en: Bahrain
nl: Bahrein

en: Belarus
nl: Wit Rusland

en: Belgium
nl: België

en: Bosnia and Herzegovina
nl: Bosnië-Herzegovina

en: Bouvet Island
nl: Bouvet

en: Bulgaria
nl: Bulgarije

en: Cambodia
nl: Cambodja

en: Cameroon
nl: Kameroen

en: Cape Verde
nl: Kaap Verde

en: Cayman Islands
nl: Kaaimaneilanden

en: Central African Republic
nl: Centraal-Afrikaanse Republiek

en: Chad
nl: Tsjaad

en: Christmas Island
nl: Christmaseiland

en: Cocos (Keeling) Islands
nl: Cocoseilanden

en: Comoros
nl: Comoren

en: Cook Islands
nl: Cookeilanden

en: Czech Republic
nl: Tsjechië

en: Denmark
nl: Denemarken

en: Dominican Republic
nl: Dominicaanse Republiek

en: East Timor
nl: Oost Timor

en: Equatorial Guinea
nl: Equatoriaal Guinea

en: Estonia
nl: Estland

en: Ethiopia
nl: Ethiopië

en: Faroe Islands
nl: Faeroër

en: France
nl: Frankrijk

en: French Guiana
nl: Frans-Guyana

en: French Polynesia
nl: Frans Polynesië

en: Georgia
nl: Georgië

en: Greece
nl: Griekenland

en: Greenland
nl: Groenland

en: Guinea-Bissau
nl: Guinee-Bissau

en: Haiti
nl: Haïti

en: Heard Island and McDonald Islands
nl: Heardeiland en McDonaldeilanden

en: Hungary
nl: Hongarije

en: Iceland
nl: Ijsland

en: Indonesia
nl: Indonesië

en: Iraq
nl: Irak

en: Ireland
nl: Ierland

en: Italy
nl: Italië

en: Jordan
nl: Jordanië

en: Kazakhstan
nl: Kazachstan

en: Kenya
nl: Kenia

en: Kuwait
nl: Koeweit

en: Kyrgyzstan
nl: Kirgizië

en: Latvia
nl: Letland

en: Lebanon
nl: Libanon

en: Liberia
nl: Liberië

en: Lithuania
nl: Litouwen

en: Luxembourg
nl: Luxemburg

en: Malaysia
nl: Maleisië

en: Maldives
nl: Maladiven

en: Marshall Islands
nl: Marshalleilanden

en: Mauritania
nl: Mauritanië

en: Micronesia
nl: Micronesië

en: Moldova
nl: Moldavië

en: Mongolia
nl: Mongolië

en: Morocco
nl: Marokko

en: Netherlands
nl: Nederland

en: Netherlands Antilles
nl: Nederlandse Antillen

en: New Caledonia
nl: Nieuw-Caledonië

en: Norfolk Island
nl: Norfolk

en: North Korea
nl: Noord-Korea

en: Northern Mariana Islands
nl: Noordelijke Marianen

en: Norway
nl: Noorwegen

en: Papua New Guinea
nl: Papua Nieuw Guinea

en: Philippines
nl: Filippijnen

en: Reunion
nl: Rëunion

en: Romania
nl: Roemenië

en: Russia
nl: Rusland

en: Saudi Arabia
nl: Saudi Arabië

en: Seychelles
nl: Seychellen

en: Slovakia
nl: Slowakije

en: Slovenia
nl: Slovenië

en: Solomon Islands
nl: Salomonseilanden

en: Somalia
nl: Somalië

en: South Africa
nl: Zuid-Afrika

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
nl: Zuid-Georgië en de Zuidelijke Sandwicheilanden

en: Spain
nl: Spanje

en: Svalbard and Jan Mayen
nl: Spitsbergen en Jan Mayen

en: Sweden
nl: Zweden

en: Switzerland
nl: Zwitserland

en: Syria
nl: Syrië

en: Tajikistan
nl: Tadzjikistan

en: Trinidad and Tobago
nl: Trinidad en Tobago

en: Tunisia
nl: Tunesië

en: Turks and Caicos Islands
nl: Turks- en Caicoseilanden

en: Ukraine
nl: Oekraine

en: United Arab Emirates
nl: Verenigde Arabische Emiraten

en: United Kingdom
nl: Groot Brittannië

en: United States
nl: Verenigde Staten

en: United States Minor Outlying Islands
nl: Kleine afgelegen eilanden van de Verenigde Staten

en: Uzbekistan
nl: Oezbekistan

en: Wallis and Futuna
nl: Wallis en Futuna

en: Yemen
nl: Jemen

en: Full name
nl: Volledige naam

en: Size of textfield
nl: Lengte van het tekstveld

en: Authoring information
nl: Auteursinformatie

en: Leave blank for %anonymous.
nl: Leeglaten voor %anonymous.

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: File attachments
nl: Bestandsbijlagen

en: create
nl: aanmaken

en: Pending
nl: In wachtrij

en: normal
nl: normaal

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nl: Geef één pagina per regel op, als Drupal-paden. Het '*'-teken is een wildcard. Voorbeeldpaden zijn '%blog' voor de blog-pagina en '%blog-wildcard' voor elke persoonlijke blog. '%front' is de voorpagina.

en: Key
nl: Sleutel

en: File Upload
nl: Bestandsupload

en: Edit term
nl: Term bewerken

en: Token
nl: Patroon voor vervanging

en: Time format
nl: Tijdformaat

en: Calendar Legend
nl: Kalender legenda

en: Add to calendar
nl: Voeg toe aan kalender

en: Week of @date
nl: Week van @date

en: ago
nl: geleden

en: Clear
nl: Leegmaken

en: No items selected.
nl: Geen items geselecteerd.

en: The update has been performed.
nl: De update is uitgevoerd.

en: Node title
nl: Node-titel

en: update
nl: bijwerken

en: Full text
nl: Volledige tekst

en: Feed settings
nl: Feedinstellingen

en: Cron throttle
nl: Afknijpen (throttle) cron

en: Source
nl: Bron

en: Date/Time
nl: Datum/Tijd

en: Display all menu items
nl: Geef alle menu-onderdelen weer

en: access administration menu
nl: toegang tot beheermenu

en: published
nl: gepubliceerd

en: Display breadcrumb
nl: Kruimelpad weergeven

en: Search results
nl: Zoekresultaten

en: Your search yielded no results
nl: Uw zoekopdracht heeft geen resultaten opgeleverd

en: Please enter some keywords.
nl: Geef enkele trefwoorden op.

en: Token actions
nl: Token-acties

en: Replacement value
nl: Vervangende waarde

en: tokens
nl: patronen voor vervanging

en: unlimited
nl: ongelimiteerd

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: User's name
nl: Gebruikersnaam

en: User's ID
nl: Gebruikers-ID

en: User's email address
nl: E-mailadres gebruiker

en: User's registration date
nl: Registratiedatum gebruiker

en: Days since the user registered
nl: Aantal dagen dat de gebruiker geregistreerd is

en: User's last login date
nl: Gebruiker laatste login datum

en: Days since the user's last login
nl: Dag wanneer gebruiker voor het laatst ingelogd was

en: The URL of the user's profile page.
nl: De URL van het gebruikersprofiel

en: Allowed values list
nl: Lijst met toegestane waardes

en: Publishing options
nl: Publicatie-opties

en: Create new revision
nl: Nieuwe revisie aanmaken

en: First
nl: Eerste

en: Limit
nl: Limiet

en: Configure block
nl: Blok instellen

en: NO
nl: NEE

en: YES
nl: JA

en: timezone
nl: tijdzone

en: Hour
nl: Uur

en: Minute
nl: Minuut

en: Second
nl: Seconde

en: Select List
nl: Selectielijst

en: Input Type
nl: Invoertype

en: Select list
nl: Selectielijst

en: Text field
nl: Tekstveld

en: Granularity
nl: Nauwkeurigheid

en: Long
nl: Lang

en: Short
nl: Kort

en: To date
nl: Einddatum

en: From date
nl: Begindatum

en: Target type
nl: Doeltype

en: Source type
nl: Brontype

en: body
nl: berichttekst

en: Date field
nl: Datumveld

en: Url field
nl: URL-veld

en: Location field
nl: Locatieveld

en: Uid field
nl: Uid-veld

en: !type Fields
nl: !type velden

en: Posts
nl: Berichten

en: User locations
nl: Gebruikerslocaties

en: Node settings
nl: Node instellingen

en: Map type
nl: Soort kaart

en: Alignment
nl: Uitlijnen

en: Configure permissions
nl: Toegangsrechten instellen

en: Randomize
nl: Willekeurig

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Greater than
nl: Groter dan

en: Equal to
nl: Gelijk aan

en: Less than
nl: Kleiner dan

en: Replacement patterns for @name
nl: Vervangpatronen voor @name

en: Open in new window
nl: Open in nieuw venster

en: Display fields
nl: Velden weergeven

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Date formats
nl: Datumformaten

en: White
nl: Wit

en: From email address
nl: E-mailadres afzender

en: Units
nl: Eenheden

en: list terms
nl: termen weergeven

en: add terms
nl: termen toevoegen

en: Deleted term %name.
nl: Term %name verwijderd.

en: Do it!
nl: Doe het!

en: or
nl: of

en: Poll settings
nl: Enquête instellingen

en: Convert
nl: Converteer

en: Parent term
nl: Bovenliggende term

en: Created new term %name.
nl: Nieuwe term %name aangemaakt.

en: All blogs
nl: Alle blogs

en: Style
nl: Stijl

en: view revisions
nl: revisies bekijken

en: Revisions for %title
nl: Revisies van %title

en: !date by !username
nl: !date door !username

en: revert
nl: terugzetten

en: Revision
nl: Revisie

en: current revision
nl: huidige revisie

en: Add redirect
nl: Voeg omleiding toe

en: Match
nl: Overeenkomst

en: Missing
nl: Ontbreekt

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Your settings have been saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Search options
nl: Zoekopties

en: Reversed
nl: Omgekeerd

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Date created
nl: Datum van aanmaak

en: Reverse
nl: Omkeren

en: Thousands separator
nl: Duizendtallenscheider

en: Aland Islands
nl: Åland-eilanden

en: Falkland Islands
nl: Falklandeilanden

en: South Korea
nl: Zuid-Korea

en: Saint Helena
nl: Sint Helena

en: French Southern Territories
nl: Franse Zuidelijke en Antarctische Gebieden

en: Saint Vincent and the Grenadines
nl: Saint Vincent en de Grenadines

en: British Virgin Islands
nl: Britse Maagdeneilanden

en: U.S. Virgin Islands
nl: Amerikaanse Maagdeneilanden

en: Province
nl: Provincie

en: 301 Moved Permanently
nl: 301 Permanente omleiding

en: 307 Temporary Redirect
nl: 307 Tijdelijke omleiding

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: %type settings
nl: %type instellingen

en: Not published
nl: Niet gepubliceerd

en: Menu settings
nl: Menu-instellingen

en: Color scheme
nl: Kleurenschema

en: Gray
nl: Grijs

en: edit
nl: bewerk

en: Unformatted
nl: Niet-geformatteerd

en: Path to the "convert" binary
nl: Pad naar de conversiebibliotheek

en: Formats
nl: Formaten

en: New comments
nl: Nieuwe reacties

en: Enter username
nl: Gebruikersnaam ingeven

en: Username not found
nl: Gebruikersnaam niet gevonden

en: Relationships
nl: Relaties

en: Relationship
nl: Relatie

en: relationships
nl: relaties

en: Sort criteria
nl: Sorteercriteria

en: Display style
nl: Weergavestijl

en: <Hidden>
nl: -Verborgen-

en: The primary identifier for a node.
nl: De primaire identificatie van een node.

en: Themes
nl: Thema's

en: Translations
nl: Vertalingen

en: Video width
nl: Videobreedte

en: Video height
nl: Videohoogte

en: JPEG quality
nl: JPEG-kwaliteit

en: Audio bitrate
nl: Audio-bitrate

en: Unpublished
nl: Ongepubliceerd

en: administer nodes
nl: nodes beheren

en: not published
nl: niet gepubliceerd

en: Your comment follow-up notification for this post was disabled. Thanks.
nl: Uw reactie-kennisgeving voor deze inzending is uitgeschakeld. Bedankt.

en: Comment follow-up notification settings
nl: reactie-op-reactie kennisgevingsinstellingen

en: Receive comment follow-up notification e-mails
nl: Ontvang e-mailkennisgevingen van reacties op reacties

en: Check this box to receive e-mail notification for follow-up comments to comments you posted. You can later disable this on a post-by-post basis... so if you leave this to YES, you can still disable follow-up notifications for comments you don't want follow-up mails anymore - i.e. for very popular posts.
nl: Selecteer deze optie als u e-mail kennisgevingen wilt ontvangen van reacties op reacties die u geplaatst heeft. U kunt deze optie voor elke individuele reactie uitschakelen... Dus als u deze optie ingeschakeld laat, kunt u kennisgevingen van reacties nog steeds uitschakelen voor die reacties waarvoor u geen kennisgeving via e-mail wilt ontvangen, bijv. voor zeer populaire artikelen.

en: !site :: new comment for your post.
nl: !site :: nieuwe reactie op uw inzending.

en: source comment
nl: oorspronkelijke reactie

en: This flag presets the flag for the follow-up notification on the form that anon users will see when posting a comment
nl: Deze selectie stelt de standaardwaarde van het selectievak voor reactiekennisgeving in, op het reactieformulier dat anonieme gebruikers zien als zij een reactie plaatsen

en: Comment follow-up e-mail notification for anonymous as well as registered users.
nl: E-mailmelding van reactie op reacties, voor zowel anonieme als geregistreerde gebruikers.

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: Comment settings
nl: Reactie-instellingen

en: Related content
nl: Gerelateerde inhoud

en: not sticky
nl: niet vast bovenaan

en: sticky
nl: vast bovenaan

en: not promoted
nl: niet aangeraden

en: promoted
nl: aangeraden

en: Sticky
nl: Vastgeplakt (sticky)

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: Read only
nl: Alleen lezen

en: Processing
nl: Bezig

en: Output format
nl: Uitvoerformaat

en: Path to file
nl: Pad naar bestand

en: Storage
nl: Opslag

en: File upload error. Could not move uploaded file.
nl: Fout bij uploaden van bestand. Geuploade bestand kon niet verplaatst worden.

en: E-mail from name
nl: Naam van afzender

en: E-mail from address
nl: E-mailadres van afzender

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Timezone
nl: Tijdzone

en: Comment title
nl: Titel van de reactie

en: low
nl: laag

en: high
nl: hoog

en: Enable custom alternate text
nl: Eigen 'alt'-tekst toestaan

en: Enable custom title text
nl: Eigen 'title'-tekst toestaan

en: Reason
nl: Reden

en: Apply
nl: Toepassen

en: Select
nl: Selecteer

en: Enter the terms you wish to search for.
nl: Geef de woorden op waarnaar u wilt zoeken.

en: Bold
nl: Vet

en: Information
nl: Informatie

en: No content types available.
nl: Geen inhoudstypen beschikbaar.

en: PHP Code
nl: PHP-code

en: Toggle
nl: Omschakelen

en: Simple
nl: Eenvoudig

en: British Indian Ocean Territory
nl: Brits Territorium in de Indische Oceaan

en: Croatia
nl: Kroatië

en: Macedonia
nl: Macedonië

en: Pitcairn
nl: Pitcairneilanden

en: Western Sahara
nl: Westelijke Sahara

en: Internationalization
nl: Internationalisering

en: Translation
nl: Vertaling

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
nl: Als de PHP-modus is gekozen, geef dan de PHP-code op tussen %php. Merk op dat het uitvoeren van incorrecte PHP-code uw Drupalsite defect kan maken.

en: Menus
nl: Menu's

en: edit vocabulary
nl: woordenlijst bewerken

en: Updated vocabulary %name.
nl: Woordenlijst %name is bijgewerkt.

en: A valid date is required for %title.
nl: Een valide datum is vereist voor %title.

en: Date API requirements
nl: Date API vereisten

en: A Date API that can be used by other modules.
nl: Een Date API dat gebruikt kan worden door andere modules.

en: Relative
nl: Relatief

en: Above
nl: Boven

en: Number of values
nl: Aantal waardes

en: Warning! Changing this setting after data has been created could result in the loss of data!
nl: Waarschuwing! Het aanpassen van deze instelling nadat data is gecreëerd kan resulteren in het verlies van data!

en: The UNTIL value is required for repeating dates.
nl: De herhaal-tot-waarde is vereist voor herhalende data.

en: @min and @max
nl: @min en @max

en: Previous field
nl: Vorig veld

en: Next field
nl: Volgend veld

en: Until
nl: Tot

en: Date to stop repeating this item.
nl: Datum waarop gestopt moet worden met herhaling.

en: -- Any
nl: -- Alle

en: Day of Month
nl: Dag van de maand

en: Day of Week
nl: Dag van de week

en: Except
nl: Uitgezonderd

en: Every @number
nl: Iedere @number

en: Third
nl: Derde

en: Fourth
nl: Vierde

en: Fifth
nl: Vijfde

en: Default time zone
nl: Standaard tijdzone

en: Select the default site time zone. If in doubt, choose the timezone that is closest to your location which has the same rules for daylight saving time.
nl: Selecteer de standaard tijdzone voor de website. In geval van twijfel, kies de tijdzone die het dichtst gelegen is bij uw eigen locatie en die dezelfde omschakeling maakt voor zomer- en wintertijd.

en: <em>text</em>, which adds text field types. A text field may contain plain text only, or optionally, may use Drupal's input format filters to securely manage rich text input. Text input fields may be either a single line (text field), multiple lines (text area), or for greater input control, a select box, checkbox, or radio buttons. If desired, CCK can validate the input to a set of allowed values.
nl: <em>tekst</em>, waarmee tekstvelden kunnen worden toegevoegd. Een tekstveld kan uitsluitend platte tekst bevatten of optioneel gebruik maken van Drupal's invoerformaat voor een veilige toepassing van opgemaakte tekst. Tekstvelden kunnen of één regel of meerdere regels bestaan, of voor betere controle op de invoer kunnen selectielijsten, keuze rondjes of keuze vakjes gebruikt worden. Indien gewenst kan CCK de inhoud valideren aan de hand van een aantal toegelaten waarden.

en: Add another item
nl: Item toevoegen

en: Full node
nl: Volledige node

en: Search Index
nl: Zoekindex

en: Search Result
nl: Zoekresultaten

en: Updating field type %type with module %module.
nl: Veldtype %type met module %module bijwerken.

en: Updating widget type %type with module %module.
nl: Bezig met updaten van widget type %type met module %module.

en: Manage fields
nl: Velden beheren

en: Remove field
nl: Veld verwijderen

en: Allows administrators to define new content types.
nl: Maakt het beheerders mogelijk om nieuwe inhoudstypes te definiëren

en: Advanced usage only: PHP code that returns a keyed array of allowed values. Should not include &lt;?php ?&gt; delimiters. If this field is filled out, the array returned by this code will override the allowed values list above.
nl: Alleen voor geavanceerd gebruik: PHP-code die een array met sleutels geeft van de toegestane waardes. Moet niet beginnen en eindigen met &lt;?php ?&gt;. Als dit veld in ingevuld zullen de bovenstaande toegestane waardes worden genegeerd.

en: Trimmed
nl: Ingekort

en: Used in
nl: gebruikt in

en: No fields have been defined for any content type yet.
nl: Er zijn nog geen velden gedefinieerd voor enig inhoudstype.

en: no styling
nl: geen opmaak

en: simple
nl: eenvoudig

en: fieldset
nl: veldengroep

en: fieldset - collapsible
nl: set van velden - inklapbaar

en: fieldset - collapsed
nl: set van velden - ingeklapt

en: Added field %label.
nl: Het veld %label is toegevoegd.

en: There was a problem adding field %label.
nl: Er is een probleem opgetreden tijdens toevoegen van het veld %label.

en: There was a problem creating field %label.
nl: Er is een probleem met het aanmaken van veld %label.

en: Are you sure you want to remove the field %field?
nl: Bent u zeker dat u het veld %field wenst te verwijderen?

en: If you have any content left in this field, it will be lost. This action cannot be undone.
nl: Als dit veld nog inhoud bevat gaat deze verloren. Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Removed field %field from %type.
nl: Veld %field is verwijderd uit %type.

en: There was a problem deleting %field from %type.
nl: Er is een probleem opgetreden met het verwijderen van %field van %type.

en: These settings apply to the %field field in every content type in which it appears.
nl: Deze instellingen gelden voor het %field veld, in elk inhoudstype waar deze in voor komt.

en: Save field settings
nl: Veldinstellingen indienen

en: The default value PHP code returned an incorrect value.<br/>Expected format: <pre>!sample</pre> Returned value: @value
nl: De standaardwaarde PHP-code heeft een verkeerde waarde.<br />Het verwachtte formaat: <pre>!sample</pre>. De huidige waarde: @value.

en: The default value is invalid.
nl: De standaardwaarde is ongeldig.

en: Saved field %label.
nl: Veld %label opgeslagen

en: The update has encountered an error.
nl: De update heeft een fout ontdekt.

en: Processing %title
nl: Bezig met %title

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
nl[0]: 1 item succesvol verwerkt:
nl[1]: @count items succesvol verwerkt:

en: Referenced node ID
nl: Gerefereerde node ID

en: Referenced node title
nl: Gerefereerde node titel

en: Raw number value
nl: Ongefilterde numerieke waarde

en: Formatted number value
nl: Geformatteerde numerieke waarde

en: Raw, unfiltered text
nl: Rauwe, ongefilterde tekst

en: Formatted and filtered text
nl: Geformatteerde en gefilterde tekst

en: Referenced user ID
nl: Gerefereerde gebruikers ID

en: Referenced user name
nl: Gerefereerde gebruikersnaam

en: Group multiple values
nl: Groepeer meerdere waardes

en: Select the content type to export.
nl: Selecteer de inhoudstypes om te exporteren

en: Export data
nl: Exporteer data

en: Copy the export text and paste it into another content type using the import function.
nl: Kopieer de geexporteerde tekst en plak het in een ander inhoudstype of gebruik de importeerfunctie.

en: This form will import field definitions exported from another content type or another database.<br/>Note that fields cannot be duplicated within the same content type, so imported fields will be added only if they do not already exist in the selected type.
nl: Dit formulier zal veldinformatie importeren die zijn geexporteerd uit een ander inhoudstype of database.<br />Merk op dat velden niet kunnen worden gedupliceerd in hetzelfde inhoudstype, dus geimporteerde velden zullen alleen worden toegevoegd als ze nog niet bestaan in het geselecteerde inhoudstype.

en: <Create>
nl: <Maak>

en: Select the content type to import these fields into.<br/>Select &lt;Create&gt; to create a new content type to contain the fields.
nl: Selecteer het inhoudstype waarin deze velden moeten worden geimporteerd.<br />Selecteer &lt;Maak&gt; om een nieuw inhoudstype te maken waarin de velden komen.

en: Import data
nl: Importeer data

en: Paste the text created by a content export into this field.
nl: Plak de tekst die is geexporteerd in dit veld.

en: The import data is not valid import text.
nl: De geimporteerde data is geen valide importeertekst.

en: The following modules must be enabled for this import to work: %modules.
nl: De volgende modules moeten worden aangezet om te kunnen importeren: %modules.

en: The content type %type already exists in this database.
nl: Het inhoudstype %type bestaat al in de database.

en: Exiting. No import performed.
nl: Gestopt, er is niks geimporteerd.

en: An error has occurred adding the content type %type.<br/>Please check the errors displayed for more details.
nl: Er is een fout opgetreden tijden het toevoegen van het inhoudstype %type.<br />Bekijk de foutmeldingen voor meer informatie.

en: The imported field %field_label (%field_name) was not added to %type because that field already exists in %type.
nl: Het geimporteerde veld %field_label (%field_name) is niet toegevoegd aan %type omdat het veld al bestaat in %type.

en: The field %field_label (%field_name) was added to the content type %type.
nl: Het veld %field_label (%field_name) is toegevoegd aan het inhoudstype %type.

en: An error occurred when exporting the 'display settings' data for the field %field_name.<br/>The db error is: '%db_err'.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het exporteren van de weergaveinstellingendata voor het veld %field_name.<br />De databasefoutmelding is: '%db_err'.

en: Content Copy
nl: Kopieer inhoud

en: Enables ability to import/export field definitions.
nl: Laat velddefinities geimporteerd en geexporteerd worden.

en: view
nl: bekijk

en: Please <a href="!url">configure your field permissions</a> immediately. All fields are inaccessible by default.
nl: Configureer nu de <a href="!url">veldpermissies</a>. Alle velden zijn standaard niet toegankelijk.

en: Content Permissions
nl: Inhoudpermissies

en: Set field-level permissions for CCK fields.
nl: Stel veldpermissies in voor CCK-velden.

en: These settings apply to the group in the node editing form.
nl: Deze instellingen zijn voor de groep in het node-bewerkformulier.

en: always open
nl: altijd open

en: collapsible
nl: inklapbaar

en: collapsed
nl: ingeklapt

en: Instructions to present to the user on the editing form.
nl: Gebruikersinstructies bij het bewerkformulier.

en: These settings apply to the group on node display.
nl: Deze instellingen zijn voor de groep van de node-weergave.

en: A description of the group.
nl: Een beschrijving van de groep

en: Are you sure you want to remove the group %label?
nl: Weet u zeker dat u de groep %label wilt verwijderen?

en: The group %group_name has been removed.
nl: De groep %group is verwijderd.

en: Fieldgroup
nl: Veldgroep

en: Node reference
nl: Nodereferentie

en: Store the ID of a related node as an integer value.
nl: Het ID van een gerelateerde node als een getal opslaan.

en: Content types that can be referenced
nl: Inhoudstypes waarnaar een referentie geplaatst kan worden

en: Advanced - Nodes that can be referenced (View)
nl: Geavanceerd - Nodes die kunnen worden gerefereerd (View)

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
nl: Geef een door komma's gescheiden lijst met argumenten op om aan de view door te geven.

en: Title (link)
nl: Titel (link)

en: Title (no link)
nl: Titel (geen link)

en: Autocomplete text field
nl: Automatisch aanvullend tekstveld

en: Nodereference autocomplete
nl: Nodereferentie automatisch aanvullen

en: Node Reference
nl: Nodereferentie

en: Defines a field type for referencing one node from another.
nl: Levert een veldtype for het refereren van een node naar een ander.

en: Store a number in the database as an integer.
nl: Sla een waarde in de database op als integer.

en: Decimal
nl: Decimaal

en: Store a number in the database in a fixed decimal format.
nl: Sla een waarde in de database op in een decimaal formaat.

en: Store a number in the database in a floating point format.
nl: Sla een waarde in de database op als floating point getal.

en: Precision
nl: Precisie

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
nl: Het totale aantal cijfers om op te slaan in de database, inclusief de waardes achter de komma.

en: The number of digits to the right of the decimal.
nl: Het aantal waardes achter de komma.

en: Decimal marker
nl: Decimaal scheidingsteken

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
nl: Het karakter dat gebruikers zullen gebruiken om de waardes achter de komma aan te geven in formulieren.

en: Define a string that should be prefixed to the value, like $ or €. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe (pound|pounds).
nl: Geef op wat als voorvoegsel moet worden gebruikt zoals: $ of €. Laat leeg als er geen voorvoegsel moet worden gebruikt. Maak onderscheid tussen enkelvoud en meervoud met een pipe, bijvoorbeeld: euro|euro's.

en: Define a string that should suffixed to the value, like m², m/s², kb/s. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe (pound|pounds).
nl: Geef op wat als achtervoegsel moet worden gebruikt zoals: m², m/s², kb/s. Laat leeg als er geen achtervoegsel moet worden gebruikt. Maak onderscheid tussen enkelvoud en meervoud met een pipe, bijvoorbeeld: kilo|kilo's.

en: Allowed values
nl: Toegestane waardes

en: "Minimum" must be a number.
nl: "Minimum" moet een nummer zijn.

en: "Maximum" must be a number.
nl: "Maximum" moet een nummer zijn.

en: unformatted
nl: ongeformatteerd

en: Defines numeric field types.
nl: Levert numerieke veldtypes.

en: For a 'single on/off checkbox' widget, define the 'off' value first, then the 'on' value in the <strong>Allowed values</strong> section. Note that the checkbox will be labeled with the label of the 'on' value.
nl: Voor een 'aan/uit-keuzevakjewidget' moet eerst de 'uit'-waarde opgeven en daarna de 'aan'-waarde in de <strong>Toegestane waarde</strong>-sectie. Merk op dat het keuzevakje zal worden gelabeld met de waarde van 'aan'.

en: The 'checkboxes/radio buttons' widget will display checkboxes if the multiple values option is selected for this field, otherwise radios will be displayed.
nl: De widget 'Selectievakje/-rondje' zal een selectievakje tonen als de meerdere toegestane waardes is geselecteerd voor dit veld, anders zullen selectierondjes worden gebruikt.

en: Check boxes/radio buttons
nl: Keuzevakjes/keuzerondjes

en: Single on/off checkbox
nl: Een aan/uit-keuzevakje

en: Option Widgets
nl: Optiewidgets

en: Defines selection, check box and radio button widgets for text and numeric fields.
nl: Levert selectie-, keuzevakje- en keuzerondjewidgets voor tekst- en numerieke velden.

en: Store text in the database.
nl: Tekst in de database opslaan.

en: Text area (multiple rows)
nl: Tekstveld (meerdere rijen)

en: Defines simple text field types.
nl: Levert simpele tekstveldtypes.

en: User reference
nl: Gebruikersreferentie

en: Store the ID of a related user as an integer value.
nl: Het ID van een gerelateerde gebruiker als een getal opslaan.

en: User roles that can be referenced
nl: Gebruikersrollen die kunnen worden gerefereerd

en: User status that can be referenced
nl: Gebruikersstatus die kan worden gerefereerd

en: Reverse link
nl: Link terug

en: If selected, a reverse link back to the referencing node will displayed on the referenced user record.
nl: Als geselecteerd zal een links terug worden geplaatst naar de gerefereerde node in de gerefereerde gebruiker.

en: Userreference autocomplete
nl: Gebruikersreferentie automatische aanvulling

en: User Reference
nl: Gebruikersreferentie

en: Defines a field type for referencing a user from a node.
nl: Levert een veldtype for het refereren van een gebruiker vanuit een node.

en: Collect
nl: Verzamel

en: Form
nl: Formulier

en: Max nodes
nl: Maximaal aantal nodes

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: Grid
nl: Rooster

en: Distance
nl: Afstand

en: Italic
nl: Cursief

en: Redirect to <code>%redirect</code> is causing an infinite loop; redirect cancelled.
nl: Omleiding naar <code>%redirect</code> veroorzaakt een oneindige lus; omleiding opgeheven.

en: URL redirects
nl: URL omleidingen

en: You are attempting to redirect the page to itself. This will result in an infinite loop.
nl: U probeert de pagina naar zichzelf om te leiden. Dit resulteert in een een oneindige lus.

en: The redirect has been deleted.
nl: De omleiding is verwijderd.

en: 300 Multiple Choices
nl: 300 meerdere keuzes

en: 302 Found
nl: 302 Gevonden

en: 303 See Other
nl: 303 Zie andere

en: 304 Not Modified
nl: 304 Niet gewijzigd

en: 305 Use Proxy
nl: 305 Gebruik proxy

en: administer redirects
nl: omleidingen beheren

en: Redirect users from one URL to another.
nl: Leidt gebruikers om van één URL naar een andere.

en: Hide
nl: Verbergen

en: Read/Write
nl: Lezen/Schrijven

en: Subscription
nl: Inschrijving

en: arguments
nl: argumenten

en: X offset
nl: X-offset

en: Enter an offset in pixels or use a keyword: <em>left</em>, <em>center</em>, or <em>right</em>.
nl: Voer een afstand in pixels in of gebruik een trefwoord: <em>left</em>, <em>center</em> of <em>right</em>

en: Y offset
nl: Y-offset

en: Enter an offset in pixels or use a keyword: <em>top</em>, <em>center</em>, or <em>bottom</em>.
nl: Voer een afstand in pixels in of gebruik een trefwoord: <em>top</em>, <em>center</em>, or <em>bottom</em>.

en: Green
nl: Groen

en: Blue
nl: Blauw

en: file system
nl: Bestandssysteem

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
nl: Geef minsten één trefwoord met @count of meer karakters op.

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: Postal Code
nl: Postcode

en: Location Search
nl: Zoek locatie

en: From name
nl: Naam afzender

en: Confirm unsubscription
nl: Bevestig de uitschrijving

en: ImageMagick is a standalone program used to manipulate images. To use it, it must be installed on your server and you need to know where it is located. If you are unsure of the exact path consult your ISP or server administrator.
nl: ImageMagick is een programma om afbeeldingen te bewerken. Om het te gebruiken, moet het geïnstalleerd zijn op uw server en dient u de locatie ervan te weten.  Als u niet zeker bent over het juiste pad, neem contact op met uw ISP of uw beheerder van de server.

en: Display debugging information
nl: Debugging informatie weergeven

en: ImageMagick command: @command
nl: ImageMagick opdracht: @command

en: ImageMagick output: @output
nl: ImageMagick uitvoer: @output

en: <None>
nl: <Geen>

en: Unavailable
nl: Niet beschikbaar

en: this page
nl: deze pagina

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
nl: De automatisch aangemaakte alias %original_alias conflicteert met een bestaande alias. Alias gewijzigd in %alias.

en: It appears that you have installed Pathauto, which depends on token, but token is either not installed or not installed properly.
nl: Het lijkt erop dat Pathauto is geïnstalleerd maar dat de Token-module  niet of niet correct is geïnstalleerd.

en: Double quotes "
nl: Dubbele aanhalingstekens "

en: Single quotes (apostrophe) '
nl: Enkele aanhalingstekens (apostrophe) '

en: Comma ,
nl: Komma ,

en: Period .
nl: Punt .

en: Hyphen -
nl: Koppelteken -

en: Colon :
nl: Dubbelpunt :

en: Semicolon ;
nl: Kommapunt ;

en: Pipe |
nl: Verticaal |

en: Left curly bracket {
nl: Openende accolade {

en: Left square bracket [
nl: Openende rechte haak [

en: Right curly bracket }
nl: Sluitende accolade  }

en: Right square bracket ]
nl: Sluitende rechte haak  ]

en: Equal =
nl: Gelijkheidsteken =

en: Percent %
nl: Procent %

en: Caret ^
nl: Dakje ^

en: Hash #
nl: Kardinaalteken #

en: Exclamation !
nl: Uitroepteken !

en: Left parenthesis (
nl: Openend haakje (

en: Question mark ?
nl: Vraagteken ?

en: Less than <
nl: Kleiner dan <

en: Greater than >
nl: Groter dan >

en: Bulk generate aliases for nodes that are not aliased
nl: Massale aanmaak van aliassen voor nodes zonder alias

en: Pattern for all @node_type paths
nl: Patroon voor alle @node_type paden

en: Bulk generation of nodes completed, one alias generated. | Bulk generation of nodes completed, @count aliases generated.
nl[0]: Massale aanmaak van nodes voltooid, 1 alias aangemaakt.
nl[1]: Massale aanmaak van nodes voltooid, @count aliassen aangemaakt.

en: Bulk generation of terms completed, one alias generated. | Bulk generation of terms completed, @count aliases generated.
nl[0]: Massale aanmaak van termen voltooid, 1 alias aangemaakt.
nl[1]: Massale aanmaak van termen voltooid, @count aliassen aangemaakt.

en: Bulk generate aliases for users that are not aliased
nl: Massale aanmaak van aliassen voor gebruikers die nog geen alias hebben

en: Bulk generate aliases for blogs that are not aliased
nl: Massale aanmaak van aliassen voor blogs die nog geen alias hebben

en: Bulk generate aliases for user-tracker paths that are not aliased
nl: Massale aanmaak van aliassen voor gebruiker-tracker-paden die nog geen alias hebben

en: Bulk generation of users completed, one alias generated. | Bulk generation of users completed, @count aliases generated.
nl[0]: Massale aanmaak van gebruikers voltooid, 1 alias aangemaakt.
nl[1]: Massale aanmaak van gebruikers voltooid, @count aliassen werden aangemaakt.

en: Bulk generation of user blogs completed, one alias generated. | Bulk generation of user blogs completed, @count aliases generated.
nl[0]: Massale aanmaak van gebruiker-blogs voltooid, 1 alias aangemaakt.
nl[1]: Massale aanmaak van gebruiker-blogs voltooid, @count aliassen werden aangemaakt.

en: Bulk generation of user tracker pages completed, one alias generated. | Bulk generation of user tracker pages completed, @count aliases generated.
nl[0]: Massale aanmaak van gebruiker-tracker-pagina's voltooid, 1 alias aangemaakt.
nl[1]: Massale aanmaak van gebruiker-tracker-pagina's voltooid, @count aliassen werden aangemaakt.

en: <p>Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.</p>
                      <h2>Settings</h2>
                      <p>The <strong>Maximum Alias Length</strong> and <strong>Maximum component length</strong> values
                      default to 100 and have a limit of 128 from pathauto. This length is limited by the length of the dst
                      column of the url_alias database table. The default database schema for this column is 128. If you
                      set a length that is equal to that of the one set in the dst column it will cause problems in situations
                      where the system needs to append additional words to the aliased URL. For example... URLs generated
                      for feeds will have "/feed" added to the end. You should enter a value that is the length of the dst
                      column minus the length of any strings that might get added to the end of the URL. The length of
                      strings that might get added to the end of your URLs depends on which modules you have enabled and
                      on your Pathauto settings. The recommended and default value is 100.</p>
                      <p><strong>Raw Tokens</strong> In Pathauto it is appropriate to use the -raw form of tokens. Paths are
                      sent through a filtering system which ensures that raw user content is filtered. Failure to use -raw
                      tokens can cause problems with the Pathauto punctuation filtering system.</p>
nl: <p>Verschaft een mechanisme voor modules voor het automatisch aanmaken van aliassen voor de inhoud die zij beheren.</p>
                      <h2>Instellingen</h2>
                      <p>De <strong>maximale lengte van een alias</strong> en de <strong>maximale lengte van een component</strong> bedraagt 
                      standaard 100 en hebben door Pathauto een begrenzing van 128. Deze lengte wordt begrensd door de lengte van de dst-kolom 
                      in de databasetabel url_alias. Het standaarddatabaseschema voor deze kolom is 128. Wanneer u 
                      een lengte instelt die gelijk is aan de lengte van de dst-kolom, dan kan dit problemen veroorzaken in situaties, 
                      waar het systeem nog bijkomende woorden aan de alias-URL moet toevoegen. Bijvoorbeeld: URL's aangemaakt 
                      voor bronnen zullen achteraan "/bron" toegevoegd krijgen. U dient een waarde in te geven die gelijk is aan de lengte van de 
                      dst-kolom minus de lengte van tekenreeksen die mogelijk toegevoegd worden aan het einde van de URL. De lengte van tekenreeksen 
                      die mogelijk toegevoegd worden aan het einde van de URL's hangt af van welke modules zijn ingeschakeld en 
                      van de Pathauto-instellingen. De aanbevolen - en standaardwaarde is 100.</p>
                      <p><strong>Raw Tokens</strong> In Pathauto is het aangewezen de -raw vorm van tokens te gebruiken. Paden worden 
                      doorheen een filtersysteem gestuurd, dat er voor zorgt dat orginele (raw) gebruikersinhoud wordt gefilterd. Faling in de aanwending van -raw 
                      tokens kan problemen veroorzaken met het Pathauto-leestekenfiltersysteem.</p>

en: Delete aliases
nl: Aliassen verwijderen

en: As [cat], but including its supercategories separated by /.
nl: Zoals [cat], maar met inbegrip van zijn supercategorieën gescheiden door /.

en: As [term], but including its supercategories separated by /.
nl: Zoals [term], maar met inbegrip van zijn supercategorieën gescheiden door /.

en: Automatic alias
nl: Automatische alias

en: Character used to separate words in titles. This will replace any spaces and punctuation characters. Using a space or + character can cause unexpected results.
nl: Het teken dat wordt gebruik om woorden in titels te scheiden.  Dit zal alle spaties en leestekens vervangen.  Het gebruik van een spatie of een + karakter kan onverwachte resultaten veroorzaken.

en: Character case
nl: Letterschrijfwijze

en: Leave case the same as source token values.
nl: Laat de schrijfwijze dezelfde als de bron-token-waarden.

en: Change to lower case
nl: Zet om naar kleine letters

en: Maximum length of aliases to generate. 100 is recommended. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
nl: Maximale lengte van te genereren aliassen. 100 wordt aanbevolen. Voor verdere details, zie <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a>.

en: Maximum number of objects to alias in a bulk update
nl: Maximum aantal objecten om te aliassen bij een massale update

en: Maximum number of objects of a given type which should be aliased during a bulk update. The default is 50 and the recommended number depends on the speed of your server. If bulk updates "time out" or result in a "white screen" then reduce the number.
nl: Maximum aantal objecten van een gegeven type dat een alias moet krijgen bij een massale update.  De standaardwaarde is 50 en het aanbevolen aantal hangt af van de snelheid van de server. Indien de massale update een "time out" geeft of resulteert in een "blank scherm", verminder dan het aantal.

en: Do nothing. Leave the old alias intact.
nl: Doe niets. Laat de oude alias intact.

en: Create a new alias. Leave the existing alias functioning.
nl: Maak een nieuwe alias. Laat de bestaande alias functioneel

en: Create a new alias. Delete the old alias.
nl: Maak een nieuwe alias. Verwijder de oude alias.

en: Create a new alias. Redirect from old alias.
nl: Maak een nieuwe alias. Leid om (redirect) vanaf de oude alias.

en: Transliterate prior to creating alias
nl: Omzetting voordat de alias wordt aangemaakt

en: Reduce strings to letters and numbers from ASCII-96
nl: Reduceer tekenreeksen tot letters en cijfers uit ASCII-96

en: Filters the new alias to only letters and numbers found in the ASCII-96 set.
nl: Filtert de nieuwe alias tot enkel letters en cijfers uit de ASCII-96-set

en: Words to strip out of the URL alias, separated by commas. Do not place punctuation in here and do not use WYSIWYG editors on this field.
nl: Komma-gescheiden lijst van woorden, die uit de alias zullen verwijderd worden. Gebruik hier geen andere leestekens en gebruik ook geen WYSIWYG-editors in dit veld.

en: Punctuation settings
nl: Leesteken-instellingen

en: No action (do not replace)
nl: Geen actie (vervang niet)

en: Use -raw replacements for text to avoid problems with HTML entities.
nl: Gebruik -raw vervangingen voor tekst om conflicten te vermijden met HTML-entiteiten.

en: Internal feed alias text (leave blank to disable)
nl: Interne feed-aliastekst (leeg laten om uit te schakelen)

en: You have configured the @name to be the separator and to be removed when encountered in strings. This can cause problems with your patterns and especially with the catpath and termpath patterns. You should probably set the action for @name to be "replace by separator"
nl: U heeft @name ingesteld EN als scheidingsteken EN als te verwijderen wanneer voorkomend in tekenreeksen.  Dit kan problemen veroorzaken met patronen en in het bijzonder met de catpath en termpath patronen. De actie voor @name dient waarschijnlijk te worden ingesteld op "vervang door scheidingsteken".

en: Delete all aliases. Number of aliases which will be deleted: %count.
nl: Verwijder alle aliassen. Het aantal aliassen dat verwijderd zal worden: %count.

en: Delete aliases for all @label. Number of aliases which will be deleted: %count.
nl: Verwijder aliassen voor alle @label. Het aantal aliassen dat verwijderd zal worden: %count.

en: Delete aliases now!
nl: Verwijder aliassen nu!

en: All of your path aliases have been deleted.
nl: Alle pad-aliassen werden verwijderd .

en: All of your %type path aliases have been deleted.
nl: Alle %type padaliassen werden verwijderd.

en: Bulk generation of index aliases completed, one alias generated. | Bulk generation of index aliases completed, @count aliases generated.
nl[0]: Massa-aanmaak van aliassen voltooid, een alias aangemaakt.
nl[1]: Massa-aanmaak van aliassen voltooid, @count aliassen werden aangemaakt.

en: notify of path changes
nl: padwijzigingen melden

en: Language neutral
nl: Taalonafhankelijk

en: Default path pattern for @node_type (applies to all @node_type node types with blank patterns below)
nl: Standaard padpatroon voor @node_type (toegepast op alle node-types met blancopatronen hieronder)

en: Pattern for all @node_type paths in @language
nl: Patroon voor alle @node_type paden in het @language

en: Pattern for all language neutral @node_type paths
nl: Patroon voor alle taal-neutrale @node_type paden

en: Bulk generate aliases for terms that are not aliased
nl: Genereer aliassen in bulk voor termen die nog geen alias kennen

en: Generate aliases for all existing terms which do not already have aliases.
nl: Maak aliassen aan voor alle bestaande termen die nog geen alias hebben.

en: Automated alias settings
nl: Instellingen voor automatische alias

en: Missing help topic.
nl: Help-onderwerp ontbreekt

en: Example help
nl: Voorbeeld help

en: Miles
nl: Mijlen

en: Node type (user-friendly version)
nl: Inhoudstype (gebruiksvriendelijke versie)

en: Unfiltered node title. WARNING - raw user input.
nl: Ongefilterde nodetitel. WAARSCHUWING - onbewerkte gebruikersinvoer.

en: Node author's user id
nl: Gebruikers-ID van de auteur van de node

en: Node author's user name
nl: Gebruikersnaam van de auteur van de node

en: Node author's user name. WARNING - raw user input.
nl: Gebruikersnaam van de auteur van de node. WAARSCHUWING - onbewerkte gebruikersinvoer.

en: Contexts
nl: Contexten

en: edit block
nl: blok bewerken

en: edit menu
nl: menu bewerken

en: Loading
nl: Laden

en: Newsletter
nl: Nieuwsbrief

en: Newsletters
nl: Nieuwsbrieven

en: The directory %directory does not exist.
nl: De map %directory bestaat niet.

en: The directory %directory is not writable
nl: De map %directory is niet schrijfbaar

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
nl: De map %directory is niet schrijfbaar omdat de juiste toegangsrechten anders zijn ingesteld.

en: The upload directory %directory for the file field %field (content type %type) could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
nl: De uploadmap %directory voor het bestandsveld %field (inhoudstype %type) kan niet worden gemaakt of is niet te bereiken. Een nieuw te uploaden bestand kan niet worden opgeslagen, dus is de upload gestopt.

en: Store an arbitrary file.
nl: Bewaar een willekeurig bestand.

en: Permitted upload file extensions
nl: Toegestane bestandsextensies

en: Extensions a user can upload to this field. Separate extensions with a space and do not include the leading dot. Leaving this blank will allow users to upload a file with any extension.
nl: Extensies die een gebruiker kan uploaden naar dit veld. Scheid extensies met een spatie en gebruik de punt niet, bijvoorbeeld: pdf doc txt. Als dit leeg blijft kunnen gebruikers ieder type bestand uploaden.

en: File size restrictions
nl: Bestandgrootterestricties

en: Limits for the size of files that a user can upload. Note that these settings only apply to newly uploaded files, whereas existing files are not affected.
nl: Limieten voor de grootte van bestanden die een gebruiker kan uploaden. Merk op dat deze instellingen alleen van toepassing zijn op nieuw-geuploade bestanden terwijl bestaande bestanden niet worden beinvloed.

en: Maximum upload size per file
nl: Maximale upoadgrootte per bestand

en: Maximum upload size per node
nl: Maximale upoadgrootte per node

en: Specify the total size limit for all files in field on a given node. Enter a value like "512" (bytes), "80K" (kilobytes) or "50M" (megabytes) in order to restrict the total size of a node. Leave this empty if there should be no size restriction.
nl: Geef de de groottelimiet op voor alle bestanden van een node samen. Vul een waarde in zoals '512' (bytes), '80K' (kilobytes) of '50M' (megabytes) om de toegestane bestandsgrootte te beperken. Laat dit leeg als je geen groottelimiet wilt.

en: Generic files
nl: Algemene bestanden

en: Displays all kinds of files with an icon and a linked file description.
nl: Geeft allerlei bestanden weer met een icoon en een gelinkte bestandsbeschrijving.

en: File description
nl: Bestandsomschrijving

en: File size (in bytes)
nl: Bestandsgrootte (in bytes)

en: File size (pretty printed)
nl: Bestandsgrootte (in leesbaar formaat)

en: Fully formatted HTML file tag
nl: Volledig geformatteerd HTML-bestandstag

en: Defines a file field type.
nl: Definieert een veld van het type bestand.

en: FileField Meta
nl: Bestandsveld Meta

en: Add metadata gathering and storage to FileField.
nl: Voeg het verzamelen van metadata en opslag toe aan Bestandsveld.

en: Rearrange
nl: Herschikken

en: Activate
nl: Activeer

en: Subscribed to
nl: Ingeschreven op

en: Users deleted.
nl: Gebruikers verwijderd.

en: !num_users created.
nl: !num_users aangemaakt.

en: Deleted taxonomy.
nl: Taxonomie verwijderd.

en: Created the following new vocabularies: !vocs
nl: De volgende nieuwe woordenlijsten zijn aangemaakt: !vocs

en: Created the following new terms: !terms
nl: De volgende nieuwe termen zijn aangemaakt: !terms

en: 1 user | @count users
nl[0]: 1 gebruiker
nl[1]: @count gebruikers

en: Here are the contents of your <code>$_SESSION</code> variable.
nl: Hier is de inhoud van uw <code>$_SESSION</code> variabele.

en: Empty cache
nl: Cache leegmaken

en: Empty database queries
nl: Database queries legen

en: Variable editor
nl: Variabeleneditor

en: Switch user
nl: Gebruiker omschakelen

en: Execute PHP
nl: PHP-code uitvoeren

en: Number of users to display in the list
nl: Aantal gebruikers dat in de lijst weergegeven wordt

en: This user can switch back.
nl: Deze gebruiker kan terugschakelen.

en: Caution: this user will be unable to switch back.
nl: Let op: deze gebruiker zal niet kunnen terugschakelen.

en: Collect query info. If disabled, no query log functionality will work.
nl: Verzamel query-info. Indien uitgeschakeld werkt de query log-functionaliteit niet.

en: Collect query info
nl: Query-info verzamelen

en: Display query log
nl: Query-log weergeven

en: by source
nl: op bron

en: by duration
nl: op duur

en: Store executed queries
nl: Uitgevoerde queries opslaan

en: Error handler
nl: Error-handler

en: Standard drupal
nl: Standaard drupal

en: Execute
nl: Uitvoeren

en: Old value
nl: Oude waarde

en: New value
nl: Nieuwe waarde

en: Total (ms)
nl: Totaal (ms)

en: Average (ms)
nl: Gemiddelde (ms)

en: Std deviation (ms)
nl: Standaarddeviatie (ms)

en: access devel information
nl: toegang tot devel informatie

en: execute php code
nl: PHP-code uitvoeren

en: Generate users
nl: Gebruikers genereren

en: Generate content
nl: Inhoud genereren

en: Which node types do you want to create?
nl: Welke inhoudstypes wilt u aanmaken?

en: How many nodes would you like to generate?
nl: Hoeveel nodes wilt u genereren?

en: Max word length of titles
nl: Maximaal aantal woorden van een titel

en: How many vocabularies would you like to generate?
nl: Hoeveel woordenlijsten wilt u genereren?

en: How many terms would you like to generate?
nl: Hoeveel termen wilt u genereren?

en: empty
nl: leeg

en: An edit widget for image files, including a preview of the image.
nl: Een widget voor bewerken van afbeeldingen, inclusief voorbeeldweergave.

en: Displays image files in their original size.
nl: Toont foto's in het originele formaat.

en: All users
nl: Alle gebruikers

en: Miscellaneous
nl: Diverse

en: Country code
nl: Landcode

en: Newsletter issue
nl: Nieuwsbriefuitgave

en: Sent issues
nl: Verzonden uitgaven

en: List newsletters
nl: Nieuwsbrieven lijsten

en: Add newsletter
nl: Nieuwsbrief toevoegen

en: Confirm newsletter subscriptions
nl: Nieuwsbriefinschrijvingen bevestigen

en: Manage newsletter subscriptions
nl: Beheer inschrijvingen nieuwsbrief

en: highest
nl: hoogste

en: lowest
nl: laagste

en: Request receipt
nl: Ontvangstbevestiging

en: Don't send now
nl: Nu niet verzenden

en: Send one test newsletter to the test address
nl: Zend één test-nieuwsbrief naar het testadres

en: Send newsletter
nl: Nieuwsbrief verzenden

en: Sending
nl: Bezig met verzenden

en: You have no privileges to send this newsletter
nl: U hebt onvoldoende rechten voor het verzenden van deze nieuwsbrief

en: This newsletter has been sent
nl: Deze nieuwsbrief is verzonden

en: Newsletter vocabulary
nl: Nieuwsbriefwoordenlijst

en: Current newsletter subscriptions
nl: Huidige inschrijvingen nieuwsbrief

en: My newsletters
nl: Mijn nieuwsbrieven

en: Current subscriptions
nl: Huidige inschrijvingen

en: Newsletter: @title
nl: Nieuwsbrief: @title

en: Stay informed on our latest news!
nl: Blijf op de hoogte van onze laatste nieuwtjes!

en: Display link to previous issues
nl: Toon koppeling naar vorige uitgaven

en: Display previous issues
nl: Toon de vorige uitgaven

en: Number of issues to display
nl: Aantal getoonde uitgaven

en: Display RSS-feed icon
nl: Toon RSS-feedsymbool

en: Manage my subscriptions
nl: Beheer mijn inschrijvingen

en: Previous issues
nl: Vorige uitgaven

en: Select the newsletter(s) to which you want to subscribe or unsubscribe.
nl: Selecteer de nieuwsbrief(ven) waarop u wilt in- of uitschrijven.

en: Subscriptions for %mail
nl: Inschrijvingen voor %mail

en: Manage your newsletter subscriptions
nl: Beheer uw nieuwsbriefinschrijvingen

en: You must select at least one newsletter.
nl: U moet minstens één nieuwsbrief selecteren.

en: The newsletter subscriptions for %mail have been updated.
nl: De nieuwsbriefinschrijvingen voor %mail zijn bijgewerkt.

en: Test newsletter sent to %recipient.
nl: Test-nieuwsbrief verzonden naar %recipient.

en: all newsletters
nl: alle nieuwsbrieven

en: orphaned newsletters
nl: wees-nieuwsbrieven

en: Show issues from
nl: Toon uitgaven van

en: No newsletters available.
nl: Geen nieuwsbrieven beschikbaar.

en: Inactive: no newsletters will be sent
nl: Niet actief: er worden geen nieuwsbrieven verzonden

en: Active: user will receive newsletters
nl: Actief: de gebruiker zal nieuwsbrieven ontvangen

en: Not sent
nl: Niet verzonden

en: Currently sending by cron
nl: Wordt op dit ogenblik verzonden door cron

en: All newsletters
nl: Alle nieuwsbrieven

en: Subscription filters
nl: Inschrijvingsfilters

en: Inactivate
nl: Deactiveren

en: No subscriptions available.
nl: Geen inschrijvingen beschikbaar.

en: Are you sure you want to delete these subscriptions?
nl: Weet u zeker dat u deze inschrijvingen wilt verwijderen?

en: The subscriptions have been deleted.
nl: De inschrijvingen zijn verwijderd.

en: The following addresses were added or updated: %added.
nl: De volgende adressen werden toegevoegd of bijgewerkt: %added.

en: The addresses were subscribed to the following newsletters: %newsletters.
nl: De adressen zijn toegevoegd aan de volgende nieuwsbrieven: %newsletters.

en: No addresses were added.
nl: Er zijn geen adressen toegevoegd.

en: The following addresses were invalid: %invalid.
nl: De volgende adressen zijn ongeldig: %invalid.

en: Active users
nl: Actieve gebruikers

en: Inactive users
nl: Inactieve gebruikers

en: No addresses were found.
nl: Er zijn geen adressen gevonden.

en: Sender information
nl: Informatie afzender

en: HTML to text conversion
nl: Conversie HTML naar tekst

en: When your newsletter is sent as plain text, these options will determine how the conversion to text is performed.
nl: Als uw nieuwsbrief als platte tekst wordt verzonden, bepalen de volgende opties de manier waarop conversie van HTML naar tekst wordt uitgevoerd.

en: Hyperlink conversion
nl: Hyperlink conversie

en: Default newsletter options
nl: Standaard opties van de nieuwsbrief

en: These options will be the defaults for new newsletters, but can be overridden in the newsletter editing form.
nl: Deze opties zijn standaard voor nieuwe nieuwsbrieven maar kunnen worden aangepast wanneer u een nieuwe nieuwsbrief aanmaakt.

en: Allow test address override
nl: Aanpassen testadres toestaan

en: Synchronize with account
nl: Synchronizeer met account

en: Sets the numbers of newsletters sent per cron run. Failure to send will also be counted.
nl: Bepaalt het aantal nieuwsbrieven dat per cron-uitvoering wordt verzonden. Het aantal mislukte verzendpogingen wordt ook geteld.

en: Log emails
nl: Log e-mails

en: When checked all outgoing simplenews emails are logged in the system log. A logged email does not guarantee that it is send or will be delivered. It only indicates that a message is send to the PHP mail() function. No status information is available of delivery by the PHP mail() function.
nl: Indien aangevinkt, worden alle uitgaande Simplenews e-mails gelogged in de systeemlog.  Een gelogged e-mail is geen garantie dat deze is verstuurd noch is afgeleverd.  Het geeft alleen aan dat een bericht is verstuurd naar de PHP mail() functie.  Er is geen informatie over de aflevering door de PHP mail() functie beschikbaar.

en: Newsletter name
nl: Naam van de nieuwsbrief

en: edit newsletter
nl: nieuwsbrief bewerken

en: There are currently no newsletter series.
nl: Er zijn op dit ogenblik geen reeksen met nieuwsbrieven.

en: You can create different newsletters (or subjects) to categorize your news (e.g. Cats news, Dogs news, ...).
nl: U kan verschillende nieuwsbrieven (of onderwerpen) aanmaken om uw nieuws onder te verdelen (bv. kattennieuws, hondennieuws, ...)

en: Updated term %name.
nl: De term %name is bijgewerkt.

en: Newsletter %title has been deleted.
nl: Nieuwsbrief %title is verwijderd.

en: Confirm subscription
nl: Bevestig de inschrijving

en: You always have the option of unsubscribing later.
nl: U kunt later altijd uitschrijven.

en: plain
nl: platte tekst

en: administer newsletters
nl: beheer nieuwsbrieven

en: send newsletter
nl: nieuwsbrief verzenden

en: subscribe to newsletters
nl: inschrijven op nieuwsbrieven

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
nl: De PHP GD-bibliotheek ontbreekt of is verouderd. Lees de <a href="@url">PHP beeldverwerkingsdocumentatie</a> voor informatie om dit op te lossen.

en: GD library
nl: GD-bibliotheek

en: Attach to
nl: Toevoegen aan

en: Email addresses
nl: E-mailadressen

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
nl: De URL %url is ongeldig. Gebruik een volledige URL zoals http://www.example.com/feed.xml.

en: by @user
nl: door @user

en: Book navigation
nl: Boeknavigatie

en: Add comment
nl: Commentaar toevoegen

en: !a comments per page
nl: !a reacties per pagina

en: Node content
nl: Node-inhoud

en: User profile
nl: Gebruikersprofiel

en: Taxonomy vocabulary
nl: Taxonomiewoordenlijst

en: Close window
nl: Venster sluiten

en: Keyword
nl: Trefwoord

en: No title
nl: Geen titel

en: Module name
nl: Naam van module

en: Enter the module name to export code to.
nl: Geef de naam van de module in, waarnaar code geëxporteerd moet worden.

en: Panel
nl: Venster

en: Page settings
nl: Pagina-instellingen

en: Edit this view
nl: Deze view bewerken

en: Palestinian Territory
nl: Palestijnse Gebieden

en: Vatican
nl: Vaticaan

en: contains
nl: bevat

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Allow Upscaling
nl: Sta vergroten toe

en: Let scale make images larger than their original size
nl: Maak afbeeldingen groter dan de oorspronkelijke afmetingen door te schalen

en: imagecache_scale_image failed. image: %image, data: %data.
nl: imagecache_scale_image niet gelukt. afbeelding: %image, data: %data.

en: imagecache_scale_and_crop failed. image: %image, data: %data.
nl: imagecache_scale_and_crop niet gelukt. afbeelding: %image, data: %data.

en: <strong>Inside dimensions</strong>: Final dimensions will be less than or equal to the entered width and height. Useful for ensuring a maximum height and/or width.
nl: <strong>Afmetingen van de binnenkant</strong>: uiteindelijke afmetingen zullen minder dan of gelijk aan de ingevoerde breedte en hoogte zijn. Handig om een maximale hoogte of breedte te houden.

en: <strong>Outside dimensions</strong>: Final dimensions will be greater than or equal to the entered width and height. Ideal for cropping the result to a square.
nl: <strong>Afmetingen van de buitenkant</strong>: uiteindelijke afmetingen zullen minder dan of gelijk aan de ingevoerde breedte en hoogte zijn. Handig om een maximale hoogte of breedte te houden.

en: Scale to fit
nl: Schaal om te passen

en: Inside dimensions
nl: Afmetingen binnenkant

en: Outside dimensions
nl: Afmetingen buitenkant

en: Enter a width in pixels or as a percentage. i.e. 500 or 80%.
nl: Voer een breedte in pixels of als een percentage in. Bijvoorbeeld 500 of 80%.

en: Enter a height in pixels or as a percentage. i.e. 500 or 80%.
nl: Voer een hoogte in pixels of als een percentage in. Bijvoorbeeld 500 of 80%.

en: imagecache_deprecated_scale failed. image: %image, data: %data.
nl: imagecache_deprecated_scale niet gelukt. afbeelding: %image, data: %data.

en: imagecache_crop failed. image: %image, data: %data.
nl: imagecache_crop niet gelukt. afbeelding: %image, data: %data.

en: imagecache_desaturate failed. image: %image, data: %data.
nl: imagecache_desaturate niet gelukt. afbeelding: %image, data: %data.

en: Rotation angle
nl: Rotatiehoek

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
nl: Het aantal graden dat de afbeelding moet worden gedraaid. Positieve getallen zullen met de klok mee gedraaid worden, negatieve tegen de klok in.

en: Randomize the rotation angle for each image. The angle specified above is used as a maximum.
nl: Neem een willekeurige rotatiehoek voor iedere afbeelding. De hoek hierboven wordt als maximum gebruikt.

en: imagecache_rotate_image failed. image: %image, data: %data.
nl: imagecache_rotate_image niet gelukt. afbeelding: %image, data: %data.

en: <strong>NOTE:</strong> The sigma parameter below is currently <em>only</em> used when the Imagemagick toolkit is active.
nl: <strong>Merk op:</strong> De sigma parameter hier onder wordt op dit moment <em>alleen</em> alleen gebruikt als Imagemagick actief is.

en: Radius
nl: Straal

en: The radius of the gaussian, in pixels, not counting the center pixel. If you're using Imagemagick, you can set this to 0 to let Imagemagick select a suitable radius. Typically 0.5 to 1 for screen resolutions. (default 0.5)
nl: De straal van de gausseaan in pixels zonder de middelste pixel mee te rekenen. Als u Imagemagick gebruikt kun u dit op 0 zetten om Imagemagick te laten kiezen. Normaal is 0.5 tot 1 voor schermresoluties. (Standaard 0.5)

en: The standard deviation of the gaussian, in pixels. General rule of thumb: if radius < 1 then sigma = radius, else sigma = sqrt(radius). (default 0.5)
nl: De standaard afwijking van de gausseaan in pixels. Een vuistregel: als de straal kleiner is dan 1 dan is de sigma gelijk aan de straal, anders is de sigma de wortel van de straal. (Standaard 0.5)

en: The percentage of the difference between the original and the blur image that is added back into the original. Typically 50 to 200. (default 100).
nl: Het percentage van het verschil tussen het origineel en de vervaagde foto die is teruggeplaats in de originele afbeelding. Normaal gesproken 50 tot 200. (Standaard 100)

en: The threshold, as a fraction of max RGB levels, needed to apply the difference amount.  Typically 0 to 0.2. (default 0.05).
nl: De drempel, als een fractie van de maximale RGB-niveau's, is benodigd om de verschilgroottes te gebruiken. Normaal gesproken 0 tot 0.2. (Standaard 0.05)

en: imagecache_sharpen_image failed. image: %image, data: %data.
nl: imagecache_sharpen_image niet gelukt. afbeelding: %image, data: %data.

en: @preset image
nl: @preset afbeelding

en: @preset image linked to node
nl: @preset afbeelding gelinkt naar node

en: @preset image linked to image
nl: @preset afbeelding gelinkt naar afbeelding

en: @preset file path
nl: @preset bestandspad

en: Failed generating an image from %image using imagecache preset %preset.
nl: Het maken van een afbeelding van %image is niet gelukt met ImageCache-instelling %preset.

en: non-existant action %action
nl: Niet bestaande actie %action

en: Failed to create imagecache directory: %dir
nl: Het maken van de ImageCache-map %dir is niet gelukt

en: action(id:%id): %action failed for %src
nl: actie %action (ID: %id) is niet gelukt voor %src

en: Unknown file type(%path) stat: %stat
nl: Onbekend bestandstype (%path) stat: %stat

en: imagecache_resize_image failed. image: %image, data: %data.
nl: imagecache_resize_image niet gelukt. afbeelding: %image, data: %data.

en: administer imagecache
nl: ImageCache beheren

en: flush imagecache
nl: ImageCache cache leegmaken

en: view imagecache
nl: ImageCache cache weergeven

en: presetname
nl: instellingnaam

en: Flush
nl: Cache leegmaken

en: Preset Namespace
nl: Instellingnaam

en: The namespace is used in URL's for images to tell imagecache how to process an image. Please only use alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for preset names.
nl: De naam wordt in URL's gebruikt voor afbeeldingen om ImageCache te vertellen hoe een afbeelding moet worden bewerkt. Gebruik alleen alfanumerieke karakters, underscores en liggende streepjes voor instellingnamen.

en: The specified preset was not found
nl: De gegeven instelling is niet gevonden

en: Are you sure you want to delete the preset %preset?
nl: Weet u zeker dat u instelling %preset wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to flush the preset %preset?
nl: Weet u zeker dat u de cache van de instelling %preset leeg wilt maken?

en: New Actions
nl: Nieuwe acties

en: Add !action
nl: !action toevoegen

en: Update Action
nl: Actie bijwerken

en: Are you sure you want to delete the !action action from preset !preset?
nl: Weet u zeker dat u actie !action van instelling !preset wilt verwijderen?

en: The action has been deleted.
nl: De actie is verwijderd

en: Administer imagecache presets and actions.
nl: ImageCache-instellingen en -acties beheren.

en: Add new preset
nl: Instelling toevoegen

en: The primary identifier for an imagecache_preset.
nl: De primaire idetificatie van een imagecache_preset.

en: The primary identifier for an imagecache_action.
nl: De primaire idetificatie van een imagecache_action.

en: The weight of the action in the preset.
nl: Het gewicht van de actie in de instelling.

en: The module that defined the action.
nl: De module die de actie levert.

en: The unique ID of the action to be executed.
nl: De unieke ID van de actie om uit te voeren.

en: The configuration data for the action.
nl: De configuratiegegevens voor de actie.

en: ImageCache Directory
nl: ImageCache-map

en: %p is not writeable by the webserver.
nl: %p is niet beschrijfbaar door de server.

en: An unknown error occured.
nl: Een onbekende fout is opgetreden.

en: An unknown error occured trying to verify %p is a directory and is writable.
nl: Een onbekende fout is opgetreden tijdens het kijken of %p een map is en schrijfbaar is.

en: ImageCache Temp Directory
nl: Tijdelijk map voor ImageCache

en: Dynamic image manipulator and cache.
nl: Dynamische afbeeldingmanipulatie en -cache

en: ImageCache User Interface.
nl: ImageCache-interface

en: Print
nl: Afdrukken

en: Locked
nl: Gesloten

en: Email options
nl: E-mailopties

en: Selection type
nl: Selectietype

en: Enable the search module to search help.
nl: Schakel de zoekmodule (Search module) in om binnen de help-onderwerpen te zoeken

en: Search help
nl: Doorzoek hulpteksten

en: view advanced help topic
nl: 'geavanceerde help'-onderwerp bekijken

en: view advanced help popup
nl: 'geavanceerde help'-popup bekijken

en: view advanced help index
nl: 'geavanceerde help'-index bekijken

en: Advanced help
nl: Geavanceerde help

en: Allow advanced help and documentation.
nl: Geavanceerde help en documentatie toestaan.

en: Advanced help example
nl: Advanced help voorbeeld

en: A example help module to demonstrate the advanced help module.
nl: Een voorbeeld help-module om geavanceerde help te demonstreren.

en: The selected file %name could not be uploaded.
nl: Het geselecteerde bestand %name kon niet worden geupload.

en: Upload error. Could not move file %file to destination %destination.
nl: Uploadfout. Kan het bestand %file niet verplaatsen naar de locatie %destination.

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
nl: Validatiefout, doe nog een poging. Indien de fout blijft optreden, neem dan contact op met de websitebeheerder.

en: Underline
nl: Onderlijnen

en: Ordered list
nl: Geordende lijst

en: Unordered list
nl: Ongeordende lijst

en: Font family
nl: Fontfamilie

en: About
nl: Over

en: Require
nl: Verplicht

en: Case sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig

en: Link class
nl: Link-class

en: Column
nl: Kolom

en: sort by @s
nl: op @s sorteren

en: and
nl: en

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
nl: De URL waarheen de gebruiker moet worden doorverwezen. Dit kan zowel een interne URL zijn zoals node/1234 of een externe URL zoals http://drupal.org.

en: All comments
nl: Alle reacties

en: Add @type
nl: @type toevoegen

en: Text to display
nl: Te tonen tekst

en: field
nl: veld

en: The node the uploaded file is attached to
nl: De node waaraan het geuploade bestand is toegevoegd

en: Depends on: !dependencies
nl: Afhankelijk van: !dependencies

en: Public key
nl: Publieke sleutel

en: View settings
nl: Viewinstellingen

en: Delete view
nl: View verwijderen

en: Primary Key: Unique cache ID.
nl: Primaire sleutel: Unieke cache ID.

en: A collection of data to cache.
nl: Een verzameling data om te cachen.

en: A Unix timestamp indicating when the cache entry should expire, or 0 for never.
nl: Het tijdstip (Unix timestamp) waarop het cache-item verloopt. 0 indien deze nooit verloopt.

en: A Unix timestamp indicating when the cache entry was created.
nl: Het tijdstip waarop het cache-item werd aangemaakt.

en: Any custom HTTP headers to be added to cached data.
nl: Aangepaste HTTP-headers om aan de gegevens in de cache toe te voegen.

en: A flag to indicate whether content is serialized (1) or not (0).
nl: Een vlag die aangeeft of de inhoud 'serialized' is (1) of niet (0).

en: Target
nl: Doel

en: Time ago
nl: Tijd geleden

en: Create @name
nl: @name aanmaken

en: Imagecache presets
nl: Imagecache preset

en: Not enabled
nl: Niet ingeschakeld

en: GD !format Support
nl: GD !format ondersteuning

en: Force single
nl: Accepteer één waarde.

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
nl: Instructies voor de gebruiker weergegeven onder dit veld op het bewerkingsformulier.<br />Toegestane HTML-tags: @tags

en: &lt;none&gt;
nl: &lt;geen&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
nl: U mag geen PHP-code gebruiken.

en: Use PHP input for field settings (dangerous - grant with care)
nl: PHP gebruiken voor veldinstellingen (gevaarlijk - wees voorzichtig met verlenen van deze permissie)

en: A file has been pre-loaded for import.
nl: Een bestand is voorgeladen voor het importeren.

en: Content fieldgroup
nl: Inhoudveldgroep

en: Text to display if group has no data. Note that title will not display unless overridden.
nl: Tekst om weer te geven als de groep geen data heeft. Merk op dat de titel niet zal worden getoond tenzij anders ingesteld.

en: Node reference field
nl: Node referentie-veld

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label. The key is the value that will be stored in the database, and it must match the field storage type (%type). The label is optional, and the key will be used as the label if no label is specified.<br />Allowed HTML tags: @tags
nl: De mogelijke waardes die in dit veld kunnen staan. Voer één waarde per regel in, in het formaat sleutel|label. De sleutel wordt in de database opgeslagen en moet overeen komen met het veldopslagtype (%type). Het label is optioneel. Als geen label wordt ingevoerd zal de sleutel ook worden gebruikt als label. <br />Toegestane HTML-tags: @tags

en: This PHP code was set by an administrator and will override the allowed values list above.
nl: Deze PHP-code is door een beheerder ingesteld en zal worden uitgevoerd in plaats van de toegestane waardeslijst hierboven.

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
nl: @module (<span class="admin-disabled">uitgeschakeld</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
nl: @module (<span class="admin-enabled">ingeschakeld</span>)

en: Signup
nl: Inschrijven

en: Show @count value(s)
nl: Toon @count waarde(s)

en: starting from @count
nl: beginnend vanaf @count

en: User roles
nl: Gebruikersrollen

en: User account
nl: Gebruikersaccount

en: If enabled, this option will remove the trailing slash from requests. This stops requests such as <code>example.com/node/1/</code> failing to match the corresponding alias and can cause duplicate content. On the other hand, if you require certain requests to have a trailing slash, this feature can cause problems so may need to be disabled.
nl: Als aangezet zal deze opties de laatste slash aan het einde van een URL verwijderen. Dit weerhoud URL's zoals <code>example.com/node/1/</code> ervan om de juiste alias te vinden en kan duplicaten veroorzaken. Aan de andere kant kan dit conflicteren met URL's waar een laatste slash wel noodzakelijk is.

en: Non-clean to Clean
nl: Niet-schone URLs naar schone URLs

en: If enabled, this option will redirect from non-clean to clean URL (if Clean URL's are enabled). This will stop, for example, node 1  existing on both <code>example.com/node/1</code> AND <code>example.com?q=node/1</code>.
nl: Als aangezet zal deze optie niet-schone URL's naar schone herleiden (als schone URL's aanstaan). Dit zal bijvoorbeeld node 1 weerhouden van het bestaan onder <code>example.com/node/1</code> EN <code>example.com?q=node/1</code>.

en: Remove Trailing Zero Argument
nl: Verwijder het laatste 0-argument

en: If enabled, any instance of "/0" will be trimmed from the right of the URL. This stops duplicate pages such as "taxonomy/term/1" and "taxonomy/term/1/0" where 0 is the default depth. There is an option of limiting this feature to taxonomy term pages ONLY or allowing it to effect any page. <strong>By default this feature is disabled to avoid any unexpected behaviour</strong>
nl: Als aangezet zal elke "/0" verwijderd worden van het einde van een URL. Dit zal duplicaten zoals "taxonomy/term/1" en "taxonomy/term/1/0" tegengaan. Er is een optie om dit ALLEEN voor taxonomiepagina's te doen of om dit op iedere pagina toe te passen. <strong>Standaard staat dir uit om onverwacht gedrag tegen te gaan.</strong>

en: Enabled for taxonomy term pages only
nl: Alleen aangezet voor taxonomietermpagina's

en: Enabled for all pages
nl: Aangezet voor alle pagina's

en: Menu Access Checking
nl: Menu Toegangscontrole

en: If enabled, the module will check the user has access to the page before redirecting. This helps to stop redirection on protected pages and avoids giving away <em>secret</em> URL's. <strong>By default this feature is disabled to avoid any unexpected behaviour</strong>
nl: Als aangezet zal deze module controleren of de gebruiker toegang heeft tot de pagina voor het herleiden. Dit helpt om herleiding naar beveiligde pagina's tegen te gaan en gaat <em>geheime</em> URL's tegen. <strong>Standaard staat dit uit om onverwacht gedrag tegen te gaan.</strong>

en: Case Sensitive URL Checking
nl: Lettergrootte-afhankelijke URL Controle

en: If enabled, the module will compae the current URL to the alias stored in the system. If there are any differences in case then the user will be redirected to the correct URL.
nl: Als aangezet zal deze module de huidige URL vergelijken met de alias in het systeem. Als er een verschil in lettergrootte is dan zal de gebruiker worden herleid naar de correcte URL.

en: This module will do a 301 redirect for all nodes which have an alias but are not using that alias.
nl: Deze module zal een 301 herleiding doen voor alle nodes die een alias hebben, maar deze niet gebruiken.

en: Chose which features you would like enabled for Global Redirect
nl: Kies welke functies moeten worden aangezet voor Global Redirect

en: Searches for an alias of the current URL and 301 redirects if found. Stops duplicate content arising when path module is enabled.
nl: Zoekt naar een alias van de huidige URL en 301 herleid als gevonden. Stopt duplicaten als path-module aanstaat.

en: Validator
nl: Validatie

en: Maximum resolution for Images
nl: Maximale resolutie voor afbeeldingen

en: Defines an image field type.
nl: Definieert een afbeeldingveldtype.

en: Generate
nl: Genereer

en: Maximum number of locations
nl: Maximum aantal locaties

en: Mollom is a web service that helps you manage your community.
nl: Mollom is een webservice die u helpt bij het beheren van een online gemeenschap.

en: use image CAPTCHA
nl: CAPTCHA-afbeelding gebruiken

en: play audio CAPTCHA
nl: audio-CAPTCHA afspelen

en: Optionally report this to Mollom
nl: Optioneel aan Mollom rapporteren

en: Don't send feedback to Mollom
nl: Niet aan Mollom rapporteren

en: Report as spam or unsolicited advertising
nl: Als spam of ongewenste reclame rapporteren

en: Report as obscene, violent or profane content
nl: Als obsceen, gewelddadig of heiligschennis rapporteren

en: Report as low-quality content or writing
nl: Als slecht geschreven tekst rapporteren

en: Report as unwanted, taunting or off-topic content
nl: Als ongewenst, provocerend of niet relevant rapporteren

en: The comment has been deleted.
nl: De reactie werd verwijderd.

en: Report as inappropriate: @link
nl: Rapporteer als ongepast: @link

en: Fallback strategy
nl: Fallback-strategie

en: Leave all forms unprotected and accept all submissions
nl: Beveilig geen enkel formulier en accepteer alle bijdragen

en: Mollom access keys
nl: Mollom-sleutels

en: The public key is used to uniquely identify you.
nl: De publieke sleutel wordt gebruikt om de website te identificeren.

en: Private key
nl: Private sleutel

en: The CAPTCHA field is required.
nl: Het CAPTCHA-veld is verplicht

en: Word verification
nl: Woordherkenning

en: Error @errno: %server - %message - mollom.getServerList
nl: Fout @errno: %server - %message - mollom.getServerList

en: @label (!name) - Allowed values
nl: @label (!name) - Toegestane waardes

en: %name: illegal value.
nl: %name: niet toegestane waarde.

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
nl: %name: de waarde mag niet langer zijn dan %max karakters.

en: Add to every page except the listed pages.
nl: Voeg toe aan elke pagina, behalve de genoemde pagina's.

en: Add to the listed pages only.
nl: Voeg toe aan de genoemde pagina's.

en: Add tracking to specific pages
nl: Voeg tracking toe op specifieke pagina's

en: Display type
nl: Wijze van tonen

en: Please select
nl: Maak een keuze

en: Custom pages
nl: Specifieke pagina's

en: The cache has been cleared.
nl: De cache is geleegd.

en: Ivory Coast
nl: Ivoorkust

en: Serbia And Montenegro
nl: Servië en Montenegro

en: Hong Kong S.A.R., China
nl: Hong Kong

en: Isle of Man
nl: Man

en: Macao S.A.R., China
nl: Macau

en: Saint Pierre and Miquelon
nl: Saint-Pierre en Miquelon

en: Serbia
nl: Servië

en: Enable developer modules
nl: Ontwikkelingsmodules inschakelen

en: Disable developer modules
nl: Ontwikkelingsmodules uitschakelen

en: Collapse fieldsets on modules page
nl: Inklappen van veldverzamelingen op de modulepagina

en: Current anonymous / authenticated users
nl: Huidige anonieme/geverifieerde gebruikers

en: Disabled these modules: !module-list.
nl: Schakel deze modules uit: !module-list.

en: No developer modules are enabled.
nl: Er zijn geen ontwikkelingsmodules ingeschakeld.

en: display drupal links
nl: drupal-links weergeven

en: translate
nl: vertaal

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
nl: Veiligheidswaarschuwing: Het bestand .htaccess kon niet opgeslagen worden. Maakt u in de %directory directory een .htaccess bestand aan met volgende code: <code>!htaccess</code>

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
nl: Uitsluitend bestanden met de volgende extensies zijn toegelaten: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
nl: De bestandsgrootte is %filesize en overschrijdt de maximale grootte van %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
nl: De bestandsgrootte is %filesize en zal uw disk quota van %quota overschrijden.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
nl: De grootte van de afbeelding werd aangepast om te passen binnen de maximale afmetingen van %dimensions pixels.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
nl: De afbeelding is te groot. De maximale afmetingen zijn %dimensions pixels.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
nl: De afbeelding is te klein. De minimale afmetingen zijn %dimensions pixels.

en: No link
nl: Geen link

en: Path: !path
nl: Pad: !path

en: Is not one of
nl: Is niet één van

en: The sender's email address you supplied is not valid.
nl: Het e-mailadres van de afzender is niet geldig.

en: Infinite
nl: Oneindig

en: Remove from queue
nl: Uit de rij verwijderen

en: Queue size
nl: Grootte van de rij

en: Queue
nl: Wachtrij

en: Autocomplete matching
nl: Automatisch aanvullende overeenkomst

en: Starts with
nl: Begint met

en: For easier theme development, the theme registry is being rebuilt on every page request. It is <em>extremely</em> important to <a href="!link">turn off this feature</a> on production websites.
nl: Om de themaontwikkeling te vergemakkelijken, wordt het themaregister elke keer opnieuw opgebouwd, iedere keer als een pagina geladen wordt. Het is <em>erg</em> belangrijk om <a href="!link">de functie uit te zetten</a> voor productiewebsites.

en: Yellow
nl: Geel

en: Autocomplete
nl: Automatisch aanvullen

en: Immediate
nl: Onmiddellijk

en: Load a referenced user
nl: Laad een gerefereerde gebruiker

en: Content containing the user reference field
nl: Inhoud dat het gebruikersreferentieveld bevat

en: Referenced user
nl: Gebruiker waarnaar verwezen wordt

en: Load a referenced node
nl: Laad een gerefereerde node

en: Content containing the node reference field
nl: Inhoud met het nodereferentieveld

en: Referenced content
nl: Gerefereerde inhoud

en: First sidebar
nl: Eerste zijbalk

en: Second sidebar
nl: Tweede zijbalk

en: Decimal point
nl: Decimale punt

en: 2 weeks
nl: 2 weken

en: Custom date format
nl: Aangepast datumformaat

en: Revision information
nl: Revisie-informatie

en: Input type
nl: Invoertype

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of users.
nl: Selecteer de methode die wordt gebruikt om automatisch aangevulde suggesties te geven. Merk op <em>Bevat</em> prestatieproblemen kan veroorzaken op sites met vele duizenden gebruikers.

en: View used to select the nodes
nl: View die gebruikt wordt voor het selecteren van nodes

en: %name: this post can't be referenced.
nl: %name: dit bericht kan niet worden gerefereerd.

en: Locations
nl: Locaties

en: If the gmap.module is installed and <a href="@enabled">enabled</a>, and this setting is also turned on, users that are allowed to manually enter latitude/longitude coordinates will be able to do so with an interactive Google Map.  You should also make sure you have entered a <a href="@google_maps_api_key">Google Maps API key</a> into your <a href="@gmap_module_settings">gmap module settings</a>.
nl: Als de gmap.module is geïnstalleerd en <a href="@enabled">ingeschakeld</a> kunnen gebruikers met de permissies om handmatig breedtegraad/lengtegraad coördinaten invullen dat ook doen met een interactieve Google Map. Zorg er voor dat de <a href="@google_maps_api_key">Google Maps API-key</a> in de <a href="@gmap_module_settings">Gmap-module instellingen</a> is ingevoerd.

en: Location chooser macro
nl: Locatiekiezermacro

en: If you would like to change the macro used to generate the location chooser map, you can do so here. Note: Behaviors <em>locpick</em> and <em>collapsehack</em> are forced to be enabled and cannot be changed.
nl: Hier kunt u de macro veranderen die wordt gebruikt om de locatiekiezerkaart te maken. Let op: <em>locpick</em> en <em>collapsehack</em> staan automatisch aan en kunnen niet worden veranderd.

en: Enable JIT geocoding
nl: Gebruik JIT geocoding

en: If you are going to be importing locations in bulk directly into the database, you may wish to enable JIT geocoding and load the locations with source set to 4 (LOCATION_LATLON_JIT_GEOCODING). The system will automatically geocode locations as they are loaded.
nl: Om veel locaties tegelijk te importeren kunt u JIT-geocoding inschakelen en de locaties laden met de bron ingesteld op 4 (LOCATION_LATLON_JIT_GEOCODING). Het systeem zal automatisch geocode-locaties bepalen als zij worden geladen.

en: BUG: Country found in province attribute.
nl: BUG: land gevonden in prvincieattribuut.

en: Location Name (If there are multiple locations per node, N is the iteration, starting with 0)
nl: Locatienaam (als er meerdere locaties per node zijn, is N de iteratie, beginnend met 0)

en: Street (If there are multiple locations per node, N is the iteration, starting with 0)
nl: Straat (als er meerdere locaties per node zijn, is N de iteratie, beginnend met 0)

en: Additional (If there are multiple locations per node, N is the iteration, starting with 0)
nl: Toevoeging (als er meerdere locaties per node zijn, is N de iteratie, beginnend met 0)

en: City (If there are multiple locations per node, N is the iteration, starting with 0)
nl: Stad (als er meerdere locaties per node zijn, is N de iteratie, beginnend met 0)

en: State/Province (If there are multiple locations per node, N is the iteration, starting with 0)
nl: Staat/provincie (als er meerdere locaties per node zijn, is N de iteratie, beginnend met 0)

en: State/Province Name (If there are multiple locations per node, N is the iteration, starting with 0)
nl: Staat-/provincienaam (als er meerdere locaties per node zijn, is N de iteratie, beginnend met 0)

en: Postal Code (If there are multiple locations per node, N is the iteration, starting with 0)
nl: Postcode (als er meerdere locaties per node zijn, is N de iteratie, beginnend met 0)

en: Latitude (If there are multiple locations per node, N is the iteration, starting with 0)
nl: Breedtegraad (als er meerdere locaties per node zijn, is N de iteratie, beginnend met 0)

en: Longitude (If there are multiple locations per node, N is the iteration, starting with 0)
nl: Lengtegraad (als er meerdere locaties per node zijn, is N de iteratie, beginnend met 0)

en: Country (If there are multiple locations per node, N is the iteration, starting with 0)
nl: Land (als er meerdere locaties per node zijn, is N de iteratie, beginnend met 0)

en: Country Name (If there are multiple locations per node, N is the iteration, starting with 0)
nl: Landnaam (als er meerdere locaties per node zijn, is N de iteratie, beginnend met 0)

en: Locations are addresses and map coordinates.
nl: Locaties zijn adressen en coördinaten.

en: The location ID of the location.
nl: Het locatie-ID van de locatie.

en: The name of the selected location.
nl: De naam van de geselecteerde locatie.

en: The street address of the selected location.
nl: Het adres van de geselecteerde locatie.

en: The city of the selected location.
nl: De stad van de geselecteerde locatie.

en: The province of the selected location.
nl: De provincie van de geselecteerde locatie.

en: The postal code of the selected location.
nl: De postcode van de geselecteerde locatie.

en: The country of the selected location.
nl: Het land van de geselecteerde locatie.

en: The latitude of the selected location.
nl: De breedtegraad van de geselecteerde locatie.

en: The longitude of the selected location.
nl: De lengtegraad van de geselecteerde locatie.

en: The coordinates of the selected location in 'lat, long' format.
nl: De coördinaten van de geselecteerde locatie in 'breedtegraad, lengtegraad'-formaat.

en: Distance / Proximity
nl: Afstand / Nabijheid

en: The distance from the selected location and either the current user or a specific location.
nl: De afstand tussen de geselecteerde locatie en of de gebruiker, of een specifieke locatie.

en: The entire address block for the location.
nl: Het complete adresblok voor de locatie.

en: Current coordinates
nl: Huidige coördinaten

en: User-submitted
nl: Door de gebruiker toegevoegd

en: Geocoded (Postal code level)
nl: Geocoded (Postcodeniveau)

en: If you wish to supply your own latitude and longitude, you may enter them above.  If you leave these fields blank, the system will attempt to determine a latitude and longitude for you from the entered address.  To have the system recalculate your location from the address, for example if you change the address, delete the values for these fields.
nl: Als u een breedtegraad en lengtegraad wilt invullen, dan kan dat boven. Als u niks invult zal het systeem proberen om aan de hand van het opgegeven adres de coördinaten te kiezen. Om het systeem de locatie van het adres te laten herberekenen (bijvoorbeeld als u het adres verandert), verwijdert u de waardes van deze velden.

en: You may set the location by clicking on the map, or dragging the location marker.  To clear the location and cause it to be recalculated, click on the marker.
nl: Voer de locatie in door op de kaart te klikken of door de marker te slepen. Klik op de marker om de locatie te verwijderen.

en: Check this box to delete this location.
nl: Vink aan om deze locatie te verwijderen.

en: Location Fields
nl: Locatievelden

en: Do not collect
nl: Verzamel niet

en: Force Default
nl: Forceer standaard

en: Coordinate Chooser
nl: Coördinatenkiezer

en: Province name
nl: Provincienaam

en: Country name
nl: Landnaam

en: Map link
nl: Kaartlink

en: The specified province was not found in the specified country.
nl: De opgegeven provincie is niet gevonden in het opgegeven land.

en: You must fill out both latitude and longitude or you must leave them both blank.
nl: Of de breedtegraad én de lengtegraad invullen of beide leeglaten.

en: Deleting unreferenced location with LID %lid.
nl: Verwijdert niet-verwezen locatie met LID %lid.

en: Minimum number of locations
nl: Minimum aantal locaties

en: The number of locations that are required to be filled in.
nl: Het aantal locaties dat verplicht is om in te vullen

en: The maximum number of locations that can be associated.
nl: Het maximum aantal locaties dat kan worden geassocieerd.

en: Number of locations that can be added at once
nl: Aantal locaties dat per keer kan worden toegevoegd

en: The number of empty location forms to show when editing.
nl: Het aantal lege locatieformulieren om te tonen bij het bewerken.

en: Collection settings
nl: Verzamelingsinstellingen

en: Location form weight
nl: Gewicht locatieformulier

en: Weight of the location box in the add / edit form. Lower values will be displayed higher in the form.
nl: Gewicht van het locatievlak in het voeg toe/bewerkformulier. Lagere waardes worden hoger in het formulier getoond.

en: Display Weight
nl: Weergavegewicht

en: Hide fields from display
nl: Verberg velden van weergave

en: location
nl: locatie

en: Conserving lid %lid due to uniqueness.
nl: Bewaart LID %lid vanwege uniekheid.

en: Display location in teaser view
nl: Toon locatie in voorbeeldweergave

en: Display location in full view
nl: Toon locatie in volledige weergave

en: RSS Settings
nl: RSS-instellingen

en: Here, you can change how locative data affects RSS feeds on nodes.
nl: Hier kunt u instellen hoe locatiedata RSS-feeds op nodes beïnvloeden.

en: RSS mode
nl: RSS-modus

en: Select how to use locations in RSS feeds for this content type.
nl: Selecteer hoe locaties moeten worden gebruikt in RSS-feeds voor dit inhoudstype.

en: None (Do not put locational data in RSS feeds)
nl: Geen (Voeg geen locatiedata toe aan RSS feeds)

en: W3C Geo (deprecated)
nl: W3C Geo (verouderd)

en: Location 1.x-2.x compatible (buggy W3C)
nl: Locatie 1.x-2.x compatibiliteit (buggy W3C)

en: You must have at least one empty location form enabled if you are going to allow locations to be submitted for nodes of this content type. If you don't intend to allow locations to be submitted for nodes of this content type, set the maximum number of locations allowed for this content type to 0.
nl: U dient tenminste één leeg locatieformulier in te schakelen om locaties toe te kunnen voegen aan nodes van dit inhoudstype. Als u niet van plan bent om locaties aan nodes toe te voegen, zet dan het maximum aantal locaties voor dit inhoudstype op 0.

en: You can't show more empty location forms than the maximum number of locations allowed for this content type.
nl: U kan niet meer lege locatieformulieren tonen dan het maximum aantal locaties toegestaan voor dit inhoudstype.

en: Collect during registration
nl: Verzamel tijden registratie

en: administer user locations
nl: beheer gebruikerslocaties

en: set own user location
nl: stel eigen locatie in

en: view own user location
nl: bekijk eigen locatie

en: view all user locations
nl: bekijk alle gebruikerslocaties

en: Generic cache table for caching things not separated out into their own tables. Contributed modules may also use this to store cached items.
nl: Generieke cache-tabel voor gegevens die niet in een eigen tabel geplaatst worden. Uitbreidingsmodules kunnen deze tabel gebruiken om gegevens in op te slaan.

en: Note: A location with lid 0 was found in your database. It has been moved to lid %lid. You may wish to verify it manually, as lid 0 is usually a corrupt entry.
nl: Merk op: een locatie met LID 0 is in de database gevonden en verplaatste naar LID %lid. Het is aan te raden dit te controleren omdat LID 0 normaal gesproken een corrupt item is.

en: Note: Location module has now split off user location support into a seperate module, called <em>User Locations</em>. It has been enabled for you. If you don't want user locations, visit the <a href='!url'>modules page</a> and disable it.
nl: Merk op: location.module heeft nu gebruikerslocaties afgesplitst tot een aparte module <em>Gebruikerslocaties</em>. Deze is aangezet. Als u geen node-locaties wilt kan u deze module uitzetten op de <a href='!url'>modulepagina</a>.

en: Note: Refusing to enable location_user.module, as location.module is not currently enabled.
nl: Merk op: location_user.module niet aangezet omdat location.module niet is aangezet.

en: Note: Location module has now split off node location support into a seperate module, called <em>Node Locations</em>. It has been enabled for you. If you don't want node locations, visit the <a href='!url'>modules page</a> and disable it.
nl: Merk op: location.module heeft nu node-locaties afgesplitst tot een aparte module <em>Node-locaties</em>. Deze is aangezet. Als u geen node-locaties wilt kan u deze module uitzetten op de <a href='!url'>modulepagina</a>.

en: Note: Refusing to enable location_node.module, as location.module is not currently enabled.
nl: Merk op: location_node.module niet aangezet omdat location.module niet is aangezet.

en: Note: Location.module update 6301 will generate several warnings/failures regarding indexes and primary keys if you are upgrading from one of the 6.x test releases. These warnings can be safely disregarded in this case.
nl: Merk op: update 6301 van location.module zal verschillende waarschuwingen geven over indexes en primary keys tijdens de upgrade van een 6.x testversie. Deze waarschuwingen kunnen in dit geval worden genegeerd.

en: Node Locations
nl: Node-locaties

en: Associate locations with nodes.
nl: Associeer locaties met nodes.

en: User Locations
nl: Gebruikerslocaties

en: Associate locations with users.
nl: Associeer locaties met gebruikers

en: You don't have permission to add a location to this node, or the node has the maximum number of locations already.
nl: U hebt niet de vereiste permisses om locaties aan deze node toe te voegen of de node heeft al het maximum aantal locaties.

en: Location Add Another
nl: Nog een locatie toevoegen

en: Allows you to quickly add locations directly from a node without having to click 'edit' first.
nl: Hiermee kunnen locaties eenvoudig vanuit een node worden toegevoegd zonder eerst op 'bewerken' te klikken.

en: Store a location.module location.
nl: Een Location-module locatie opslaan.

en: Location Field
nl: Locatieveld

en: Location CCK
nl: Locatie CCK

en: Defines a Location field type.
nl: Maakt een locatievel

en: Location Fax number (If there are multiple locations per node, N is the iteration, starting with 0)
nl: Faxnummer van de locatie (als er meerdere locaties per node zijn, is N de iteratie, beginnend met 0)

en: Allows you to add a fax number to a location.
nl: U kan een faxnummer aan de locatie toevoegen.

en: Add locations to each node.
nl: Voeg locaties toe aan iedere node.

en: Added by location_generate.module
nl: Toegevoegd door location_generate.module

en: Location Generate
nl: Maak locatie

en: Bulk assign random latitude and longitudes to nodes.
nl: Voeg willekeurig breedtegraad en lengtegraad toe aan nodes.

en: Location Phone number (If there are multiple locations per node, N is the iteration, starting with 0)
nl: Telefoonnummer van locatie (als er meerdere locaties per node zijn, is N de iteratie, beginnend met 0)

en: Allows you to add a phone number to a location.
nl: U kan een telefoonnummer aan een locatie toevoegen.

en: Use map to pick search coordinates
nl: Gebruik kaart voor het kiezen van zoekcoördinaten

en: Add geocoding address field to search map
nl: Geocodingvelden aan de zoekkaart toevoegen

en: Macro for search map
nl: Macro voor zoekkaart

en: Proximity
nl: Nabijheid

en: Locate Address
nl: Lokaliseer adres

en: mi
nl: mijl

en: Settings for Location Search module
nl: Instellingen voor locatie zoekmodule

en: Advanced search page for locations.
nl: Geavanceerde zoekpagina voor locaties.

en: The key in use was automatically provided by GMap.
nl: De gebruikte sleutel is automatisch door GMap doorgegeven.

en: Origin
nl: Oorsprong

en: User's location (blank if unset)
nl: Gebruikerslocatie (geen als niet ingesteld)

en: User's location (fall back to static if unset)
nl: Gebruikerslocatie (gebruik statisch als niet ingesteld)

en: Static location
nl: Statische locatie

en: Use Distance / Proximity filter
nl: Gebruik afstand- / nabijheidfilter

en: Province code
nl: Provinciecode

en: Both street and additional
nl: En straat en toevoeging

en: Street only
nl: Alleen straat

en: Additional only
nl: Alleen toevoeging

en: Is one of
nl: Is één van

en: Decimal degrees
nl: Decimale graden

en: Degrees, minutes, seconds
nl: Graden, minuten, seconden

en: Proximity (Rectangular)
nl: Nabijheid (vierkant)

en: Proximity (Circular)
nl: Nabijheid (rond)

en: Form mode
nl: Formuliermodus

en: Latitude / Longitude input
nl: Breedtegraad- / lengtegraadinvoer

en: Postal Code / Country
nl: Postcode / land

en: Postal Code (assume default country)
nl: Postcode (gebruik standaardland)

en: In order to use the Google Maps API geocoding web-service, you will need a Google Maps API Key.  You can obtain one at the !sign_up_link for the !google_maps_api.
nl: Om de Google Maps API geocoding web-service te gebruiken moet u een Google Maps API-Key hebben. U kunt er een krijgen op de !sign_up_link voor de !google_maps_api.

en: Replies to my comment
nl: Antwoorden op mijn reactie

en: Notify me when new comments are posted
nl: Informeer mij, wanneer nieuwe reacties worden geplaatst.

en: If you want to subscribe to comments you must supply a valid e-mail address.
nl: Als u wilt intekenen op reacties, moet u een geldig e-mailadres opgeven.

en: Receive node follow-up notification e-mails
nl: Ontvang follow-up notificaties per e-mail

en: Check this box to receive an e-mail notification for follow-ups on your nodes (pages, forum topics, etc). You can not disable notifications for individual threads.
nl: Selecteer om per e-mail een bericht te ontvangen bij reacties op uw artikelen (pagina's, forum onderwerpen, etc). U kunt dit niet uitschakelen voor individuele artikelen.

en: No notifications
nl: Geen notificaties

en: Email to unsubscribe
nl: Dit e-mailadres uitschrijven

en: Unsubscribe this e-mail
nl: Dit e-mailadres uitschrijven

en: There were no active comment notifications for that email.
nl: Er waren geen actieve notificaties voor dit e-mailadres.

en: Anonymous commenters have the permission to subscribe to comments but cannot leave their contact infromation on the following content types: !types.  You should either disable subscriptions on those types here, revoke the permission for anonymous users, or enable anonymous users to leave their contact information in the comment settings.
nl: Anonieme bezoekers hebben het recht zich te abonneren op reacties, maar kunnen geen contactgegevens achterlaten bij de volgende inhoudstypes: !types. U kunt ervoor kiezen om abonneren hier uit te schakelen, anonieme gebruikers het recht tot abonneren te ontnemen of anonieme gebruikers in staat stellen hun contactgegevens achter te laten in de reactie instellingen.

en: Content types to enable for comment notification
nl: Inhoudstypen, waarvoor reactie-notificaties moeten worden ingeschakeld

en: Comments on content types enabled here will have the option of comment notification.
nl: Reacties op inhoudstypes die hier zijn ingeschakeld hebben de mogelijkheid om reactie-notificaties te gebruiken.

en: Available subscription modes
nl: Beschikbare inschrijfmethoden

en: Choose which notification subscription styles are available for users
nl: Selecteer welke notificatie-inschrijfmethoden voor gebruikers beschikbaar zijn

en: Default state for the notification selection box for anonymous users
nl: Standaardinstelling van de notificatieselectie voor anonieme gebruikers

en: Default mail text for sending out notifications to commenters
nl: Standaard tekst voor notificatiebericht aan mensen die gereageerd hebben.

en: Default mail text for sending out the notifications to node authors
nl: Standaard tekst voor notificatiebericht aan auteurs van het oorspronkelijke bericht

en: Notified: !user_mail
nl: Notificatie verstuurd aan: !user_mail

en: Email unsubscribed from 1 comment notification. | Email unsubscribed from @count comment notifications.
nl[0]: E-mail uitgeschreven van 1 reactie-notificatie.
nl[1]: E-mail uitgeschreven van @count reactie-notificaties.

en: administer comment notify
nl: comment notify beheren

en: subscribe to comments
nl: inschrijven op reacties

en: Configure settings for e-mails about new comments.
nl: E-mails over nieuwe reacties instellen.

en: Unsubscribe an email from all notifications.
nl: Een e-mailadres uitschrijven van alle notificaties.

en: Something is maybe not right.
nl: Er is wellicht iets niet in orde.

en: A description of the newsletter. To be displayed on taxonomy/term pages and RSS feeds.
nl: Een beschrijving van de nieuwsbrief.  Te tonen op taxonomie/term pagina's en RSS feeds.

en: Newsletters are displayed in ascending order by weight.
nl: Nieuwsbrieven worden getoond volgens het gewicht, in oplopende volgorde.

en: Append hyperlinks as a numbered reference list
nl: Hyperlinks bijgevoegen als een genummerde referentielijst

en: Display hyperlinks inline with the text
nl: Hyperlinks in de tekst tonen

en: Note: All subscriptions associated with this newsletter will be lost.
nl: Opmerking: alle inschrijvingen op deze nieuwsbrief zullen verloren gaan.

en: Email addresses must be separated by comma, space or newline.
nl: E-mailadressen moeten worden gescheiden door een komma, spatie of een nieuwe regel.

en: Subscribe to
nl: Inschrijven op

en: Site default language
nl: Standaard websitetaal

en: Anonymous user preferred language
nl: Voorkeurstaal anonieme gebruiker

en: Anonymous users will be subscribed with the selected preferred language. They will receive newsletters in this language if available. Registered users will be subscribed with their preferred language as set on their account page.
nl: Anonieme gebruikers zullen worden ingeschreven met de gekozen voorkeurstaal. Zij zullen de nieuwsbrieven in deze taal ontvangen indien beschikbaar. Geregistreerde gebruikers zullen worden ingeschreven in de voorkeurstaal zoals bepaald op hun gebruikerspagina.

en: Subscriptions matching the selected states will be exported.
nl: Inschrijvingen die overeenkomen met de geselecteerde staten zullen geëxporteerd worden.

en: Subscriptions matching the selected newsletters will be exported.
nl: Inschrijvingen die overeenkomen met de geselecteerde nieuwsbrieven zullen worden geëxporteerd.

en: Export results
nl: Exporteer resultaten

en: Email addresses must be separated by comma, space or newline. Email addresses which are no longer subscribed to any newsletter, will be removed from the database.
nl: E-mailadressen moeten worden gescheiden door een komma, spatie of een nieuwe lijn. E-mailadressen die niet meer zijn ingeschreven op een nieuwsbrief worden verwijderd uit de database.

en: Unsubscribe from
nl: Uitschrijven van

en: The following addresses were unsubscribed or removed: %removed.
nl: De volgende adressen zijn uitgeschreven of verwijderd: %removed.

en: The addresses were unsubscribed from the following newsletters: %newsletters.
nl: De adressen zijn uitgeschreven van de volgende nieuwsbrieven: %newsletters.

en: No addresses were removed.
nl: Er zijn geen adressen verwijderd.

en: Content types to be used as newsletter.
nl: Inhoudstypes te gebruiken als nieuwsbrief.

en: <select>
nl: <maak een keuze>

en: This vocabulary identifies newsletter series. Note that changing this vocabulary will require existing newsletters to be re-tagged and activated newsletter blocks to be re-activated.
nl: Deze woordenlijst identificeert de reeksen met nieuwsbrieven. Belangrijk te weten is dat wanneer u deze woordenlijst wijzigt, de bestaande nieuwsbrieven opnieuw moeten getagged worden en de geactiveerde nieuwsbriefblokken opnieuw geactiveerd.

en: Default newsletter format.
nl: Standaard formaat van de nieuwsbrief.

en: Install <a href="@mime_mail_url">Mime Mail</a> module to send newsletters in HTML format.
nl: Installeer <a href="@mime_mail_url">Mime Mail</a> module om nieuwsbrieven in HTML formaat te sturen.

en: Note that email priority is ignored by a lot of email programs.
nl: Merk op dat de prioriteit van e-mails door veel e-mailprogramma's genegeerd wordt.

en: Request a Read Receipt from your newsletters. A lot of email programs ignore these so it is not a definitive indication of how many people have read your newsletter.
nl: Vraag een leesbevestiging voor uw nieuwsbrieven. Vele e-mailprogramma's negeren deze verzoeken; het aantal ontvangen bevestigingen is dus geen waarheidsgetrouwe weergave van het aantal mensen die uw nieuwsbrief hebben gelezen.

en: Default send action
nl: Standaard verzendactie

en: Test addresses
nl: Test e-mailadressen

en: Supply a comma-separated list of email addresses to be used as test addresses. The override function allows to override these addresses in the newsletter editing form.
nl: Meerdere test-e-mailadressen scheiden met komma's. Met de overschrijffunctie kunt u deze adressen aan te passen in het nieuwsbriefformulier.

en: Default sender address that will only be used for confirmation emails. You can specify sender information for each newsletter separately on the newsletter's settings page.
nl: Standaardadres van de afzender dat alleen bij bevestigingse-mails wordt gebruikt. U kunt specifieke informatie over de afzender voor elke nieuwsbrief apart instellen op de configuratiepagina van de nieuwsbrief.

en: Use cron to send newsletters
nl: Gebruik cron om de nieuwbrieven te verzenden

en: Cron execution must not exceed the PHP maximum execution time of %max seconds.
nl: De cron-uitvoering mag de maximum PHP uitvoeringstijd van %max seconden niet overschrijden.

en: Mail spool expiration
nl: E-mailbuffer vervaltijd

en: Newsletter mails are spooled. How long must messages be retained in the spool after successfull sending. Keeping the message in the spool allows mail statistics (which is not yet implemented). If cron is not used, immediate expiration is advised.
nl: Nieuwsbrieven worden in een mailmap geplaatst.  Hoe lang moeten deze berichten in de map bewaard blijven na deze met succes zijn verzonden.  Door de berichten in de mailmap te bewaren kunt u  mailstatistieken toepassen (hetgeen nog niet geimplementeerd is!).  Indien cron niet wordt gebruikt, wordt onmiddellijk verval geadviseerd.

en: Confirmation emails
nl: Bevestigings-e-mails

en: Customize the confimation email which is sent to (un)subscribing visitors.
nl: Pas de bevestigings-e-mail aan die naar in- of uitschrijvende bezoekers wordt verzonden.

en: Body text of subscribe email
nl: Berichttekst van de e-mail voor inschrijving

en: Body text for already subscribed visitor
nl: Berichttekst voor de reeds ingeschreven bezoeker

en: Body text of unsubscribe email
nl: Berichttekst van de e-mail voor uitschrijving

en: Body text for not yet subscribed visitor
nl: Berichttekst voor de nog niet ingeschreven bezoeker

en: The email address you supplied is not valid.
nl: Het opgegeven e-mailadres is niet geldig.

en: You will receive a confirmation email shortly containing further instructions on how to complete your subscription.
nl: U zult spoedig een e-mail ontvangen, die verdere instructies bevat over hoe uw inschrijving te voltooien.

en: You will receive a confirmation email shortly containing further instructions on how to complete the unsubscription process.
nl: U zult spoedig een e-mail ontvangen, die verdere instructies bevat om de uitschrijving te voltooien.

en: Are you sure you want to add %user to the %newsletter mailing list?
nl: Wilt u %user aan de mailinglist voor %newsletter toevoegen?

en: %user was added to the %newsletter mailing list.
nl: %user is toegevoegd aan de %newsletter mailinglist.

en: Are you sure you want to remove %user from the %newsletter mailing list?
nl: Wilt u %user uit de mailinglist van de %newsletter verwijderen?

en: This action will only remove you from the newsletter mailing list. If you are registered at our site, your account information will remain unchanged.
nl: Deze bewerking zal alleen uw e-mailadres verwijderen uit de mailinglist van de nieuwsbrief. Als u bij onze site geregistreerd bent, zal uw account onveranderd blijven.

en: %user was removed from the %newsletter mailing list.
nl: %user is uit de mailinglist van de %newsletter verwijderd.

en: Using nodes as newsletters.
nl: Nodes gebruiken als nieuwsbrieven.

en: Sent status
nl: Verzendstatus

en: Newsletter sent status: Not sent, Pending (being sent or waiting for cron to run), Sent.
nl: Zendstatus nieuwsbrief : Niet verzonden, Hangende (bezig te verzenden of wachten op cron), Verzonden.

en: Missing newsletter vocabulary. Please set a vocabulary at <a href="@settings">Simplenews settings</a>.
nl: Ontbrekende nieuwsbriefwoordenlijst. Maak een woordenlijst aan in <a href="@settings">Simplenews-instellingen</a>.

en: Test email address is empty.
nl: Test-e-mailadres is leeg.

en: Invalid email address %mail.
nl: Ongeldig e-mailadres %mail.

en: Missing test email address.
nl: Test e-mailadres ontbreekt.

en: Newsletter %title was deleted.
nl: De nieuwsbrief %title werd verwijderd.

en: This is the designated simplenews vocabulary.
nl: Dit is de woordenlijst voor Simplenews nieuwsbrieven.

en: This will be the body of your newsletter. Available variables are: !site (the name of your website), !uri (a link to your homepage), !uri_brief (homepage link without the http://), !date (today's date), !login_uri (link to login page), !confirm_subscribe_url (subscription confirmation link), !confirm_unsubscribe_url (unsubscription link), !newsletter_url (link to this newsletter issue), !newsletter_name (name of this newsletter series).
nl: Dit is de inhoud van uw nieuwsbrief. Beschikbare variabelen zijn: !site (naam van uw website), !uri (link naar uw homepagina), !uri_brief (homepagina link zonder de http://), !date (datum van vandaag), !login_uri (link naar loginpagina), !confirm_subscribe_url (bevestigingslink inschrijving), !confirm_unsubscribe_url (uitschrijflink), !newsletter_url (link naar deze nieuwsbriefuitgave), !newsletter_name (naam van deze reeks nieuwsbrieven).

en: Invalid vocabulary setting detected. Check and <strong>save</strong> the <a href="@settings">Simplenews general settings</a>.
nl: Ongeldige woordenlijstinstellingen gedetecteerd. Controleer de <a href="@settings">Algemene instellingen van Simplenews</a>, pas deze aan en <strong>sla de aanpassingen op</strong>.

en: This newsletter issue is part of a translation set. Sending this set is controlled from the <a href="@link">translation source newsletter</a>.
nl: Deze nieuwsbriefuitgave is onderdeel van een vertalingset. Het verzenden van deze vertalingset wordt ingesteld via <a href="@link">nieuwsbrief vertalingbron</a>.

en: Send action
nl: Zend actie

en: Test email addresses
nl: Test e-mailadressen

en: Supply a comma-separated list of email addresses to be used as test addresses.
nl: Geef een lijst met e-mailadressen die gebruikt zullen worden als testadres. Scheid meerdere adressen met komma's.

en: Email priority
nl: E-mailprioriteit

en: All subscriptions to newsletter %newsletter have been deleted.
nl: Alle inschrijvingen op nieuwsbrief %newsletter zijn verwijderd.

en: Subscription interface
nl: Inschrijvingsinterface

en: Subscription form
nl: Inschrijfformulier

en: Link to form
nl: Koppeling naar formulier

en: Note: this requires permission 'subscribe to newsletters'.
nl: Opmerking: dit vereist toegangsrecht 'inschrijven op nieuwsbrieven'.

en: You have been subscribed.
nl: U bent ingeschreven.

en: You have been unsubscribed.
nl: U bent uitgeschreven.

en: Newsletter sent.
nl: Nieuwsbrief verzonden.

en: Newsletter pending.
nl: Nieuwsbrief wordt verzonden.

en: Unassigned newsletter
nl: Niet ingedeelde nieuwsbrief

en: Sent via Mime Mail
nl: Verzonden via Mime-Mail

en: Cron throttle setting
nl: Cron afknijp (throttle)-instelling

en: Simplenews publishes and sends newsletters to lists of subscribers. Both anonymous and authenticated users can opt-in to different mailing lists.
nl: Simplenews publiceert en verzendt nieuwsbrieven naar abonneelijsten. Zowel anonieme als geverifieerde gebruikers kunnen inschrijven op verschillende mailinglists.

en: Simplenews uses nodes for <strong>newsletter issues</strong>. Newsletter issues are grouped by a <strong>newsletter taxonomy term</strong>. Node type and vocabulary are selectable. A newsletter is send to all email addresses which are subscribed to the newsletter. Newsletter issues can be sent only once. Large mailings should be sent by cron to balance the mailserver load.
nl: Simplenews gebruikt nodes voor <strong>nieuwsbriefuitgaven</strong>. Nieuwsbriefuitgaven worden gegroepeerd met een <strong>nieuwsbrief taxonomieterm</strong>. De inhoudstype en de woordenlijst kunnen worden gekozen. Een nieuwsbrief wordt verzonden naar alle  e-mailadressen die zijn inschreven op de nieuwsbrief. Nieuwsbriefuitgaven kunnen maar éénmaal verzonden worden.  Grote mailings moeten met cron worden verzonden om de mailserver niet te overbelasten.

en: Simplenews adds elements to the newsletter node add/edit form to manage newsletter format and sending of the newsletter issue. A newsletter issue can be sent for test before sending officially.
nl: Simplenews voegt elementen toe aan de nieuwsbriefnode aanmaak- en bewerkformulier, dit om het nieuwsbriefformaat te beheren en het verzenden van de nieuwsbriefuitgave. Een nieuwsbriefuitgave kan als test worden verzonden alvorens het officieel te verzenden.

en: Both anonymous and authenticated users can <strong>opt-in and opt-out</strong> to a newsletter. A confirmation message is sent to anonymous users at subscription and unsubscription. Users can (un)subscribe using a form and a block. A <strong>subscription block</strong> is available for each newsletter offering a subscription form, a link to recent newsletters and RSS feed. Email addresses can also be imported and exported via the subscription administration pages.
nl: Zowel anonieme als geverifieerde gebruikers kunnen zich <strong>in- en uitschrijven</strong> op een nieuwsbrief. Een bevestigingsbericht wordt naar anonieme gebruikers gestuurd bij het in- en uitschrijven. Gebruikers kunnen zich in- of uitschrijven d.m.v. een formulier of een blok. Een <strong> inschrijfblok</strong> is beschikbaar voor elke nieuwsbrief en biedt een inschrijfformulier, een link naar de recente nieuwsbrieven en een RSS feed.  E-mailadressen kunnen worden geïmporteerd en geëxporteerd via de inschrijfbeheerpagina's.

en: Configure Simplenews
nl: Simplenews instellen

en: Enable a newsletter <a href="@admin_blocks">subscription block</a>.
nl: Gebruik een nieuwsbrief <a href="@admin_blocks">inschrijfblok</a>.

en: Manage your <a href="@newsletters">newsletters</a>, <a href="@sent">sent newsletters</a> and <a href="@subscriptions">subscriptions</a>.
nl: Beheer uw <a href="@newsletters">nieuwsbrieven</a>, <a href="@sent">verzonden nieuwsbrieven</a> en <a href="@subscriptions">inschrijvingen</a>.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@handbook">Simplenews</a>.
nl: Voor meer informatie, kijk in het online-handboek over <a href="@handbook">Simplenews</a>.

en: Add this newsletter issue to a newsletter by selecting a newsletter from the select list. Send a newsletter or a test newsletter by selecting the appropriate radio button and submitting the node.
nl: Voeg deze nieuwsbriefuitgave toe aan een nieuwsbrief door een nieuwsbrief te selecteren uit de lijst. Zend een nieuwsbrief of een test nieuwsbrief door de gepaste radioknop te selecteren en de node op te slaan.

en: Set default send options at <a href="@configuration">Administer > Site configuration > Simplenews > Newsletter</a>.
nl: Stel de standaard zendopties in op <a href="@configuration">Beheren > Site-instellingen > Simplenews > Nieuwsbrief </a>.

en: Set newsletter specific options at <a href="@configuration">Administer > Content management > Newsletters > Newsletters</a>.
nl: Stel specifieke nieuwsbriefopties in op <a href="@configuration">Beheren > Inhoudelijk beheer > Nieuwsbrieven > Nieuwsbrieven </a>.

en: These settings are default to all newsletters. Newsletter specific settings can be found at the <a href="@page">newsletter's settings page</a>.
nl: Dit zijn de standaard instellingen voor alle nieuwsbrieven.  Specifieke instellingen kunnen worden gevonden op  <a href="@page">nieuwsbriefinstellingen pagina</a>.

en: Install <a href="@mime_mail_url">Mime Mail</a> to send HTML emails or emails with attachments (both plain text and HTML).
nl: Installeer <a href="@mime_mail_url">Mime Mail</a> om HTML e-mails of e-mails met bijlagen te verzenden (zowel platte tekst als HTML).

en: We have received a request for subscription of !mailto to the !newsletter_name on !site website at !uri. To confirm this subscription please use the link below.
    
    !confirm_subscribe_url
nl: Wij hebben een aanvraag tot inschrijving van !mailto ontvangen op de !newsletter_name van !site website op !uri.  Gebruik de onderstaande link om deze inschrijving te bevestigen.
    
    !confirm_subscribe_url

en: We have received a request for subscription of !mailto to the !newsletter_name on !site website at !uri. However, this email is already subscribed to this newsletter. If you intended to unsubscribe please visit our site: !uri
nl: Wij hebben een aanvraag tot inschrijving van !mailto ontvangen op de !newsletter_name van !site website op !uri, maar dit e-mailadres is reeds ingeschreven op deze nieuwsbrief.  Wilt u zich uitschrijven, bezoek dan onze site: !uri

en: We have received a request to unsubscribe !mailto from the !newsletter_name on !site website at !uri. To confirm this unsubscription please use the link below.
    
    !confirm_unsubscribe_url
nl: Wij hebben een aanvraag tot uitschrijving van !mailto ontvangen op de !newsletter_name van !site website op !uri.  Gebruik de onderstaande link om deze uitschrijving te bevestigen.
    
    !confirm_unsubscribe_url

en: We have received a request to unsubscribe !mailto from the !newsletter_name on !site website at !uri. However, this email is not subscribed to this newsletter. If you intended to subscribe please visit our site: !uri
nl: Wij hebben een saanvraag tot uitschrijving van !mailto ontvangen op de !newsletter_name van !site website op !uri, maar dit e-mailadres is niet ingeschreven om deze nieuwsbrief.  Wilt u zich inschrijven, bezoek dan onze zite: !uri

en: Confirmation for !newsletter_name from !site
nl: Bevestiging van de !newsletter_name van %site

en: Email: Plain
nl: E-mail: platte tekst

en: Email: HTML
nl: E-mail: HTML

en: Unsubscribe from this newsletter
nl: Deze nieuwsbrief opzeggen

en: This is a test version of the newsletter.
nl: Dit is een testversie van de nieuwsbrief.

en: Attempt to unsubscribe from non existing newsletter term ID %id
nl: Poging om uit te schrijven van een niet bestaande nieuwsbriefterm ID %id

en: User %email deleted from the mailing list.
nl: Gebruiker %email is verwijderd van de mailinglist.

en: Outgoing email. Message type: %type<br />Subject: %subject<br />Recipient: %to
nl: Uitgaande e-mail. Berichttype: %type<br />Onderwerp: %subject<br />Ontvanger: %to

en: Outgoing email. Message type: %type<br />Subject: %subject<br />Recipient: %to %mimemail
nl: Uitgaande e-mail. Berichttype: %type<br />Onderwerp: %subject<br />Ontvanger: %to %mimemail

en: Outgoing email failed. Message type: %type<br />Subject: %subject<br />Recipient: %to %mimemail
nl: Uitgaande e-mail mislukt. Berichttype: %type<br />Onderwerp: %subject<br />Ontvanger: %to %mimemail

en: administer simplenews subscriptions
nl: beheer Simplenews-inschrijvingen

en: administer simplenews settings
nl: beheer Simplenews-instellingen

en: Manage newsletters and subscriptions.
nl: Beheer nieuwsbrieven en inschrijvingen.

en: List of newsletter issues sent and pending.
nl: Lijst met nieuwsbriefuitgaven zie zijn of worden verzonden.

en: Draft issues
nl: Kladuitgaven

en: List of newsletter issues not sent.
nl: Lijst met niet verzonden nieuwsbrieven.

en: List, add and edit newsletter series.
nl: Nieuwsbriefreeksen toevoegen, wijzigen en overzicht.

en: Newsletter subscription management.
nl: Inschrijvingsbeheer nieuwsbrieven.

en: Mass subscribe
nl: Massaal inschrijven

en: Mass unsubscribe
nl: Massaal uitschrijven

en: Manage simplenews configuration.
nl: Beheer Simplenews-configuratie.

en: Simplenews content type and vocabulary settings.
nl: Simplenews inhoudstype- en woordenlijstinstellingen.

en: Newsletter default settings and sender data.
nl: Standaard nieuwsbriefinstellingen en verzendergegevens.

en: Subscription settings, opt-in/out confirmation email text.
nl: Inschrijvingsinstellingen, opt-in/uit bevestiging e-mailtekst.

en: Send mail
nl: E-mail verzenden

en: Send mail, cron and debug options.
nl: Zend e-mail, cron en debugopties.

en: Newsletter series subscription data.
nl: Inschrijfgegevens nieuwsbriefreeksen.

en: The {simplenews_subscriptions}.snid who is subscribed.
nl: The {simplenews_subscriptions}.snid die zijn insgeschreven.

en: The newsletter series ({term_data}.tid) the subscriber is subscribed to.
nl: De reeks met nieuwsbrieven ({term_data}.tid) waar de abonnee is op ingeschreven.

en: Simplenews installation instructions are available on the <a href="!simplenews_help">Simplenews help page</a>.
nl: Simplenews installatieinstructies zijn beschikbaar op de <a href="!simplenews_help">Simplenews helppagina</a>.

en: The installation of Simplenews was not successful.
nl: De installatie van Simplenews is mislukt.

en: A newsletter issue to be sent to subscribed email addresses.
nl: Nieuwsbriefuitgave te zenden naar de ingeschreven e-mailadressen.

en: @site_name newsletter
nl: @site_name nieuwsbrief

en: Send newsletters to subscribed email addresses.
nl: Verzend nieuwsbrieven naar ingeschreven e-mailadressen.

en: Save and send
nl: Opslaan en verzenden

en: Save and send test
nl: Opslaan en test verzenden

en: Send single simplenews newsletter
nl: Verzend één Simplenews nieuwsbrief

en: Send pending simplenews newsletters
nl: Zend hangende Simplenews nieuwsbrieven

en: Subscribe the user to a newsletter
nl: Schrijf de gebruiker in op een nieuwsbrief

en: Unsubscribe the user from a newsletter
nl: Gebruiker uitschrijven van een nieuwsbrief

en: The newsletter issue to send
nl: Te zenden nieuwsbriefuitgave

en: Allow to resend newsletter
nl: Laat opnieuw verzenden van nieuwsbrief toe

en: Please select a newsletter issue.
nl: Selecteer een nieuwsbriefuitgave.

en: You have been subscribed to newsletter %newsletter.
nl: U bent ingeschreven op de nieuwsbrief %newsletter.

en: The newsletter series the user will be subscribed to.
nl: De reeks met nieuwsbrieven waar de gebruiker zal worden ingeschreven.

en: You have been removed from the %newsletter subscription list.
nl: U bent verwijderd uit de abonneelijst voor de %newsletter.

en: The newsletter series the user will be unsubscribed from.
nl: De reeks nieuwsbrieven waar de gebruiker zal worden uitgeschreven.

en: After a user has been subscribed
nl: Nadat een gebruiker is ingeschreven

en: After a user has been unsubscribed
nl: Nadat een gebruiker is uitgeschreven

en: Simplenews newsletter %title send.
nl: Simplenews nieuwsbrief %title verzenden.

en: Simplenews cron executed.
nl: Simplenews cron uitgevoerd.

en: User %name subscribed to newsletter %newsletter.
nl: Gebruiker %name ingeschreven op nieuwsbrief %newsletter.

en: User %name unsubscribed from newsletter %newsletter.
nl: Gebruiker %name uitgeschreven van nieuwsbrief %newsletter.

en: Simplenews action
nl: Simplenews-actie

en: Provide actions for Simplenews.
nl: Voorziet acties voor Simplenews.

en: Is empty (NULL)
nl: Is leeg (NULL)

en: not empty
nl: niet leeg

en: Default image
nl: Standaardafbeelding

en: Use default image
nl: Standaard afbeelding begruiken

en: Choose a image that will be used as default.
nl: Kies een afbeelding die als standaard zal worden gebruikt.

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height.
nl: De maximum toegestane afbeeldingsgrootte in het formaat BREEDTExHOOGTE, bijvoorbeeld 640x480. Vul 0 in voor onbeperkt. Als een grotere afbeelding wordt geupload zal deze worden verkleind tot deze waardes.

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
nl: Deze tekst zal gebruikt worden door screen readers, zoekmachines of wanneer een afbeelding niet kan worden geladen.

en: Ends with
nl: Eindigt op

en: Undated
nl: Niet-gedateerd

en: (Unpublished)
nl: (Niet gepubliceerd)

en: Action to take if argument is not present
nl: De actie die wordt uitgevoerd als er geen argument beschikbaar is

en: If this value is received as an argument, the argument will be ignored; i.e, "all values"
nl: Als deze waarde als argument wordt gebruikt, wordt het argument genegeerd; Dus 'alle waarden'.

en: Wildcard title
nl: Titel van joker

en: The title to use for the wildcard in substitutions elsewhere.
nl: De titel die bij vervangingen wordt gebruikt als het argument het jokerteken is.

en: <Basic validation>
nl: <Standaard validatie>

en: Action to take if argument does not validate
nl: Actie die wordt uitgevoerd als het argument niet valide is.

en: This will override any other link you have set.
nl: Dit zal de link die u instelde overschrijven.

en: Front page feed
nl: Voorpagina-feed

en: All languages
nl: Alle talen

en: Google Analytics account number
nl: Google Analytics account-nummer

en: User specific tracking settings
nl: Gebruikersspecifieke trackingsinstellingen

en: Custom tracking settings
nl: Aangepaste volginstellingen

en: Users cannot control whether they are tracked or not.
nl: Gebruikers kunnen niet instellen of ze gevolgd worden of niet.

en: Role specific tracking settings
nl: Rol-specifieke volginstellingen

en: Add tracking for specific roles
nl: Voeg tracking toe voor specifieke rollen

en: Add tracking only for the selected role(s). If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked.
nl: Voeg alleen tracking toe voor de geselecteerde rol(len). Als geen van de rollen geselecteerd is, dan worden alle rollen getracked. Als een gebruiker één van de rollen heeft, dan wordt die gebruiker getracked.

en: Page specific tracking settings
nl: Pagina-specifieke volginstellingen

en: Add segmentation information to tracking code
nl: Voeg segmentatieinformatie aan de volgcode toe.

en: <a href="@module_list">Enable the profile module</a> to be able to use profile fields for more granular tracking.
nl: <a href="@module_list">Activeer de Profile-module</a> om profielvelden te kunnen gebruiken voor gedetailleerdere tracking.

en: <a href="@url">Public file transfers</a> must be enabled to allow local caching.
nl: <a href="@url">Openbare bestandsoverdracht</a> moet ingeschakeld worden om lokale caching toe te staan.

en: <strong>Warning:</strong> Google recommends adding the external JavaScript files to footer for performance reasons.
nl: <strong>Waarschuwing:</strong> Google raadt het aan om de externe JavaScript bestanden aan de footer toe te voegen in verband met prestaties.

en: A valid Google Analytics account number is case sensitive and formatted like UA-xxxxxx-x.
nl: Een geldig Google Analytics account nummer is hoofdlettergevoelig en opgemaakt als UA-xxxxxx-x.

en: <a href="@ga_url">Google Analytics</a> is a free statistics package based on the excellent Urchin system. This module provides services to better integrate Drupal with Google Analytics.
nl: <a href="@ga_url">Google Analytics</a> is een gratis statistieken pakket gebaseerd op het uitstekende Urchin systeem. Deze module zorgt ervoor dat Google Analytics beter te integreren is met Drupal.

en: administer google analytics
nl: beheer google analytics

en: Adds Google Analytics javascript tracking code to all your site's pages.
nl: Voegt Google Analytics javascript conversiecode toe aan alle pagina's van uw site.

en: Image preview
nl: Afbeeldingvoorbeeld

en: The primary key to give to the search engine for this topic.
nl: De primaire sleutel voor dit onderwerp die aan de zoekmachine wordt doorgegeven.

en: The module that owns this topic.
nl: De module die de eigenaar van dit onderwerp is.

en: The topic id.
nl: Het onderwerp-ID

en: The language this search index relates to.
nl: De taal waar deze zoekindex naar verwijst.

en: View link
nl: Link weergeven

en: %title field is required.
nl: %title-veld is vereist.

en: Menu link ID
nl: Menu link-ID

en: Menu links
nl: Menulinks

en: 1 node created. | @count nodes created
nl[0]: 1 node aangemaakt.
nl[1]: @count nodes aangemaakt

en: Deleted one post | Deleted @count posts
nl[0]: 1 bericht verwijderd
nl[1]: @count berichten verwijderd

en: Generating Content
nl: Inhoud genereren

en: Invalid file path
nl: Ongeldig bestandspad

en: {empty}
nl: {leeg}

en: The file could not be written.
nl: Het bestand kon niet worden weggeschreven.

en: %message in %file on line %line.
nl: %message in %file op regel %line.

en: One variable deleted. | @count variables deleted.
nl[0]: Eén variabele verwijderd.
nl[1]: @count variabelen verwijderd.

en: 1 character | @count characters
nl[0]: 1 teken
nl[1]: @count tekens

en: 1 element | @count elements
nl[0]: 1 element
nl[1]: @count elementen

en: Rebuild menus
nl: Menu's opnieuw opbouwen

en: Execute PHP Code
nl: PHP-code uitvoeren

en: Theme registry
nl: Templateregister

en: Devel settings
nl: Devel-instellingen

en: . This type contains CCK fields which will only be populated by fields that implement the content_generate hook.
nl: . Dit type bevat CCK-velden die alleen worden gevuld indien velden de content_generate-hook implementeren.

en: <strong>Delete all content</strong> in these node types before generating new content.
nl: <strong>Verwijder alle inhoud</strong> uit deze inhoudstypes voordat nieuwe inhoud gegenereerd wordt.

en: How far back in time should the nodes be dated?
nl: Hoever terug in de tijd dienen de nodes gedateerd te zijn?

en: Maximum number of generated comments per node
nl: Maximaal aantal gegenereerde reacties per node

en: Add an upload to each node
nl: Voeg een upload aan elke node toe

en: Add taxonomy terms to each node.
nl: Voegt taxonomie-termen aan elke node toe.

en: Add an url alias for each node.
nl: Maak een url-alias aan voor elke node.

en: Generate items
nl: Items genereren

en: Delete link
nl: Link verwijderen

en: Filter the view to the currently logged in user.
nl: Filter de view voor de gebruiker die op dit moment is ingelogd.

en: Per page
nl: Per pagina

en: Per role
nl: Per rol

en: Per role per page
nl: Per rol per pagina

en: Per user
nl: Per gebruiker

en: Per user per page
nl: Per gebruiker per pagina

en: The file could not be uploaded.
nl: Het bestand kan niet worden geüpload.

en: Configure ImageAPI.
nl: ImageAPI instellen

en: There are no image toolkit modules enabled. Toolkit modules can be enabled from the <a href="!admin-build-modules">module configuration page</a>.
nl: Er zijn geen image toolkit-modules ingeschakeld. Toolkit-modules kunnen ingeschakeld worden via de <a href="!admin-build-modules">module configuratie pagina</a>.

en: The %toolkit module is the only enabled image toolkit. Drupal will use it for resizing, cropping and other image manipulations.
nl: De %toolkit-module is de enige ingeschakelde image toolkit. Drupal zal deze gebruiken voor vergroten, verkleinen, verschalen en andere beeldbewerkingen.

en: Select a default image processing toolkit
nl: Selecteer een standaard beeldverwerkingstoolkit

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
nl: De geselecteerde beeldverwerkingstoolkit '%toolkit' kan functie '%function' niet juist verwerken.

en: Could not set permissions on destination file: %file
nl: Kan geen permissies geven aan bestand %file

en: Compression Quality
nl: Compressie Kwaliteit

en: Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality, but bigger files.
nl: Dient tussen de 0 en 100 te zijn. Hogere waardes betekenen kwalitatief betere foto's, maar grotere bestanden.

en: Version information
nl: Versie-informatie

en: Compression Quality must be a value between 0 and 100.
nl: Compressie Kwaliteit moet een waarde tussen 0 en 100 zijn.

en: The specified ImageMagick path %file does not exist.
nl: Het opgegeven ImageMagickpad %file bestaat niet.

en: The specified ImageMagick path %file is not executable.
nl: Het opgegeven ImageMagick pad %file is niet uitvoerbaar.

en: No ImageAPI toolkits available
nl: Geen ImageAPI-toolkits beschikbaar

en: GD Image Rotation
nl: GD-afbeeldingrotatie

en: Low Quality / Poor Performance
nl: Lage Kwaliteit / Slechte Prestaties

en: Command Line ImageMagick support.
nl: Command Line ImageMagick-ondersteuning.

en: ImageAPI toolkit missing settings form
nl: ImageAPI toolkit-instellingenformulier ontbreekt

en: administer imageapi
nl: imageapi beheren

en: ImageAPI requires a Toolkit such as ImageAPI GD or ImageAPI ImageMagick to function. Go to !modules and enable one of them.
nl: ImageAPI heeft een toolkit zoals 'ImageAPI GD' of 'ImageAPI ImageMagick' nodig om te functioneren. Ga naar !modules en schakel minimaal één van deze in.

en: ImageAPI GD Memory Limit
nl: ImageAPI GD geheugenlimiet

en: It is highly recommended that you set you PHP memory_limit to 96M to use ImageAPI GD. A 1600x1200 images consumes ~45M of memory when decompressed and there are instances where ImageAPI GD is operating on two decompressed images at once.
nl: Het wordt sterk aangeraden om de PHP memory_limit naar 96M te verhogen voor het gebruik van ImageApi GD. Een afbeelding van 1600x1200 pixels gebruikt ongeveer 45M geheugen wanneer deze wordt gedecomprimeerd en er zijn situaties waarin ImageAPI met twee gedecomprimeerde afbeeldingen tegelijkertijd bezig is.

en: The background color to use for exposed areas of the image. Use web-style hex colors (#FFFFFF for white, #000000 for black). An empty value will cause images that support transparency to have transparent backgrounds, otherwise it will be white.
nl: De achtergrondkleur die wordt gebruikt voor de verschenen delen van de afbeelding. Gebruik hexadecimale getallen, zoals bijvoorbeeld #FFFFFF voor wit, #FF0000 voor rood, of #000000 voor zwart. Een lege waarde zal afbeeldingen die transparantie ondersteunen een transparante achtergrond geven, anders zullen zij wit zijn.

en: Please only use alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for preset names.
nl: Gebruik alleen alfanumerieke karakters, underscores en liggende streepjes voor instellingnamen.

en: Preset %name (ID: @id) was deleted.
nl: Instelling %name(ID: @id) is verwijderd.

en: Preset %name (ID: @id) was flushed.
nl: Cache van instelling %name (ID: @id) is leeggemaakt

en: Override Defaults
nl: Overschrijf de standaard

en: Unknown Action.
nl: Onbekende actie.

en: Unknown Preset.
nl: Onbekende instelling.

en: The action was succesfully updated.
nl: De actie is bijgewerkt

en: ImageCache already generating: %dst, Lock file: %tmp.
nl: ImageCache maakt al %dst, blokker bestand %tmp.

en: Manage ImageCache presets.
nl: ImageCache-instellingen beheren

en: Place the following snippet in your module as part of <code>hook_imagecache_default_presets()</code>.
nl: Plaats de volgende code in de module als onderdeel van <code>hook_imagecache_default_presets()</code>.

en: Display the node with standard node view.
nl: Toon de node met standaard node view.

en: Capitalize first letter
nl: Eerste letter hoofdletter maken

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Node module form.
nl: Node-module formulier.

en: Locale module form.
nl: Locale-module formulier.

en: Taxonomy module form.
nl: Taxonomy-module formulier.

en: All tokens for node creation dates can also be used with with the "mod-" prefix; doing so will use the modification date rather than the creation date.
nl: Alle tokens voor de aanmaakdatum van de node kunnen ook gebruikt worden met het 'mod-' voorvoegsel; de wijzigingsdatum wordt dan gebruikt in plaats van de aanmaakdatum.

en: The menu path (as reflected in the breadcrumb), not including Home or [menu]. Separated by /.
nl: Het menupad (zoals weergegeven in het kruimelpad), zonder Home of [menu]. Gescheiden door /.

en: Default argument
nl: Standaard argument

en: Date year range
nl: Datumbereik jaar

en: Date year range must be in the format -9:+9 or 2005:2010.
nl: Het datumbereik voor haar moet in het formaat -9:+9 of 2005:2010 zijn.

en: Format: @date
nl: Formaat: @date

en: The year must be a number between %min and %max.
nl: Jaar moet een getal tussen %min en %max zijn.

en: The month must be a number between 1 and 12.
nl: Maand moet een getal tussen 1 en 12 zijn.

en: The day must be a number between !min and !max.
nl: Dag moet een getal tussen !min en !max zijn.

en: The hour must be a number between !min and !max.
nl: Uur moet een getal tussen !min en !max zijn.

en: The minute must be a number between !min and !max.
nl: Minuut moet een getal tussen !min en !max zijn.

en: The second must be a number between !min and !max.
nl: Seconde moet een getal tussen !min en !max zijn.

en: A valid value is required.
nl: Een geldige waard is vereist.

en: date ical
nl: Datum ical

en: Repeats
nl: Herhalingen

en: every week | every @count weeks
nl[0]: elke week
nl[1]: elke @count weken

en: every month | every @count months
nl[0]: elke maand
nl[1]: elke @count maanden

en: every year | every @count years
nl[0]: elk jaar
nl[1]: elke @count jaar

en: every day | every @count days
nl[0]: elke dag
nl[1]: elke @count dagen

en: Poll title
nl: Enquête-titel

en: Site-wide contact form
nl: Website-contactformulier

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
nl: %name: dit veld kan niet meer dan @count waardes bevatten.

en: Name of top taxonomy term
nl: Naam van de hoofdtaxonomieterm

en: Unfiltered name of top taxonomy term. WARNING - raw user input.
nl: Ongefilterde naam van de hoofdtaxonomieterm. WAARSCHUWING - onbewerkte gebruikersinvoer.

en: ID of top taxonomy term
nl: ID van de hoofdtaxonomieterm

en: No fields available.
nl: Geen velden beschikbaar.

en: The id number of the category's parent vocabulary.
nl: Het ID-nummer van de bovenliggende woordenlijst van de categorie.

en: '@column' => value for @column
nl: '@column' => waarde van @column

en: return array(
      0 => array(@columns),
      // You'll usually want to stop here. Provide more values
      // if you want your 'default value' to be multi-valued:
      1 => array(@columns),
      2 => ...
    );
nl: return array(
      0 => array(@columns),
      // Meestal stop u hier. Voeg meer waarden toe
      // als de beginwaarde uit meerdere waarden bestaat:
      1 => array(@columns),
      2 => ...
    );

en: No alias
nl: Geen alias

en: Numeric
nl: Numeriek

en: Alt text
nl: Alternatieve tekst

en: Create a list of options as a list in <strong>Allowed values list</strong> or as an array in PHP code. These values will be the same for %field in all content types.
nl: Maak een lijst met opties als in <strong>Toegestane waardeslijst</strong> of als een array in PHP. Deze waarde zullen hetzelfde zijn in %field in alle inhoudstypes.

en: You need to specify the 'allowed values' for this field.
nl: De 'toegestane waardes' voor dit veld opgeven.

en: Edit link
nl: Link bewerken

en: Token replacement patterns
nl: Vervangpatronen voor tokens

en: Comment's node ID
nl: Node-ID van de reactie

en: Comment title. WARNING - raw user input
nl: Titel van de reactie. WAARSCHUWING - onbewerkte gebruikersinvoer

en: Comment body
nl: Berichttekst van de reactie

en: Comment body. WARNING - raw user input
nl: Berichttekst van de reactie. Waarschuwing - onbewerkte gebruikersinvoer.

en: Comment author's user id
nl: Gebruikers-ID van de auteur van de reactie

en: Comment author's user name
nl: Gebruikersnaam van de auteur van de reactie

en: Comment author's user name. WARNING - raw user input
nl: Gebruikersnaam van de auteur van de reactie. WAARSCHUWING - onbewerkte gebruikersinvoer

en: Comment author's home page.
nl: Site van de auteur van de reactie.

en: Comment author's e-mail.
nl: E-mail van de auteur van de reactie.

en: Comment author's e-mail. WARNING - raw user input.
nl: E-mail van de auteur van de reactie. WAARSCHUWING - onbewerkte gebruikersinvoer.

en: Comment creation year (four digit)
nl: Jaar waarin de reactie is aangemaakt (vier cijfers)

en: Comment creation year (two digit)
nl: Jaar waarin de reactie is aangemaakt (twee cijfers)

en: Comment creation month (full word)
nl: Maand waarin de reactie is aangemaakt (als woord)

en: Comment creation month (abbreviated)
nl: Maand waarin de reactie is aangemaakt (afgekort)

en: Comment creation month (two digit, zero padded)
nl: Maand waarin de reactie is aangemaakt (twee cijfers met voorloopnul(len))

en: Comment creation month (one or two digit)
nl: Maand waarin de reactie is aangemaakt (een of twee cijfers)

en: Comment creation week (two digit)
nl: Week waarin de reactie is aangemaakt (twee cijfers)

en: Comment creation date (day of month)
nl: Datum waarop de reactie is aangemaakt (dag van de maand)

en: Comment creation day (full word)
nl: Dag waarop de reactie is aangemaakt (volledig woord)

en: Comment creation day (abbreviation)
nl: Dag waarop de reactie is aangemaakt (afkorting)

en: Comment creation day (two digit, zero-padded)
nl: Dag waarop de reactie is aangemaakt (twee cijfers, met voorloopnullen)

en: Comment creation day (one or two digit)
nl: Dag waarop de reactie is aangemaakt (één of twee cijfers)

en: Node language
nl: Taal van de node

en: Node author's e-mail.
nl: E-mail van de auteur van de node.

en: Node author's e-mail. WARNING - raw user input.
nl: E-mail van de auteur van de node. WAARSCHUWING - onbewerkte gebruikersinvoer.

en: Name of top term's vocabulary
nl: Naam van de woordenlijst van de hoofdtaxonomieterm

en: Unfiltered name of top term's vocabulary. WARNING - raw user input.
nl: Ongefilterde naam van de woordenlijst van de hoofdtaxonomieterm. WAARSCHUWING - onbewerkte gebruikersinvoer.

en: ID of top term's vocabulary
nl: ID van de woordenlijst van de hoofdtaxonomieterm.

en: Node creation year (four digit)
nl: Jaar waarin de node is aangemaakt (vier cijfers)

en: Node creation year (two digit)
nl: Jaar waarin de node is aangemaakt (twee cijfers)

en: Node creation month (full word)
nl: Maand waarin de node is aangemaakt (volledig woord)

en: Node creation month (abbreviated)
nl: Maand waarin de node is aangemaakt (afgekort)

en: Node creation month (two digit, zero padded)
nl: Maand waarin de node is aangemaakt (twee cijfers, met voorloopnullen)

en: Node creation month (one or two digit)
nl: Maand waarin de node is aangemaakt (één of twee cijfers)

en: Node creation week (two digit)
nl: Week waarin de node is aangemaakt (twee cijfers)

en: Node creation date (day of month)
nl: Dag van de maand waarop de node is aangemaakt

en: Node creation day (full word)
nl: Dag waarop de node is aangemaakt (volledig woord)

en: Node creation day (abbreviation)
nl: Dag waarop de node is aangemaakt (afkorting)

en: Node creation day (two digit, zero-padded)
nl: Dag waarop de node is aangemaakt (twee cijfers, voorloopnullen)

en: Node creation day (one or two digit)
nl: Dag waarop de node is aangemaakt (één of twee cijfers)

en: The name of the menu the node belongs to. WARNING - raw user input.
nl: De naam van het menu waar de node bij hoort. WAARSCHUWING - onbewerkte gebruikersinvoer.

en: The unfiltered menu path (as reflected in the breadcrumb), not including Home or [menu]. Separated by /. WARNING - raw user input.
nl: Het menupad (zoals weergegeven in het kruimelpad), zonder Home of [menu]. Gescheiden door /. WAARSCHUWING - onbewerkte gebruikersinvoer.

en: The text used in the menu as link text for this item.
nl: De tekst zoals wordt weergegeven in het menu als linktekst voor dit item.

en: The unfiltered text used in the menu as link text for this item. WARNING - raw user input.
nl: De ongefilterde tekst zoals wordt weergegeven in het menu als linktekst voor dit item. WAARSCHUWING - onbewerkte gebruikersinvoer.

en: The title of the node's book parent.
nl: De titel van de bovenliggende boekpagina.

en: The id of the node's book parent.
nl: Het ID van de bovenliggende boekpagina.

en: The titles of all parents in the node's book hierarchy.
nl: De titels van alle bovenliggende boekpagina's.

en: The unfiltered title of the node's book parent. WARNING - raw user input.
nl: De ongefilterde titel van de bovenliggende boekpagina. Waarschuwing: dit is onbewerkte gebruikersinvoer.

en: The unfiltered titles of all parents in the node's book hierarchy. WARNING - raw user input.
nl: De ongefilterde titels van alle bovenliggende boekpagina's. WAARSCHUWING: dit is onbewerkte gebruikersinvoer.

en: A randomly generated SHA1 hash.
nl: Een willekeurig gegenereerde SHA1 hash.

en: A randomly generated three-digit number.
nl: Een willekeurig gegenereerd drie-cijferig getal.

en: A randomly generated ten-digit number.
nl: Een willekeurig gegenereerd tien-cijferig getal.

en: Randomly generated single-digit letter.
nl: Willekeurig gegenereerd één-cijferig getal.

en: Randomly generated three-digit letters.
nl: Willekeurig gegenereerd drie-cijferig getal.

en: Randomly generated ten-digit letters.
nl: Willekeurig gegenereerd tien-cijferig getal.

en: The email address to which the message should be sent.
nl: Het e-mailadres waar het bericht naar toegezonden moet worden.

en: The message that should be sent.
nl: Het bericht dat verzonden moet worden.

en: Date form type
nl: Datum formaattype

en: Select a granularity for the date filter. For instance, selecting 'day' will create a filter where users can select the year, month, and day.
nl: Kies een nauwkeurigheid voor de datumfilter. Bijvoorbeeld het kiezen van 'dag' zal een filter maken waar gebruiker kunnen kieze uit jaar, maand en dag.

en: Date field(s)
nl: Datumveld(en)

en: Select date field(s) to filter with this argument.
nl: Kies het datumveld(en) om op te fitleren met deze parameter.

en: Method of handling multiple date fields in the same query. Return items that have any matching date field (date = field_1 OR field_2), or only those with matches in all selected date fields (date = field_1 AND field_2).
nl: Methode van afhandeling van meerdere datumvelden in dezelfde query. Geef die items terug die een overeenkomstig datumveld hebben (date - field_1 OR field_2) of alleen die items die overeenkomen met alle geselecteerde datumvelden (date = field_1 AND field_2).

en: You must select at least one date field for this filter.
nl: U moet minimaal één datumveld selecteren voor dit filter.

en: Date default
nl: Date standaard

en: To date default
nl: Beginwaarde voor einddatum

en: Please set a default value for the To date as well as the From date when using default values with the Between or Not between operators.
nl: Stel een standaard waarde voor zowel de begin- als de einddatum in wanneer gebruik gemaakt wordt van standaard waarden met de Between of Not Between operatoren.

en: Missing date fields!
nl: Ontbrekende datum velden!

en: (@field) <strong>Exposed</strong> @widget @format
nl: (@field) <strong>Getoond</strong> @widget @format

en: User timezone
nl: Tijdzone van de gebruiker.

en: Change basic information
nl: Wijzig basisinformatie

en: Justify
nl: Uitvullen

en: Broken handler @table.@field
nl: Kapotte handler @table.@field

en: Skipping broken view @view
nl: Kapotte view @view aan het overslaan

en: Ajax callback for view loading.
nl: AJAX-callback voor het laden van views.

en: The converter will make a best-effort attempt to convert a Views 1 view to Views 2. This conversion is not reliable; you will very likely have to make adjustments to your view to get it to match. You can import Views 1 views through the normal Import tab.
nl: De convertor zal proberen om een Views 1 view om te zetten naar Views 2. Deze conversie is niet betrouwbaar; waarschijnlijk zal de view nog aangepast moeten worden om exact hetzelfde te zijn. Views 1 views kunnen via de normale Importeer tab geïmporteerd worden.

en: Changes cannot be made to a locked view.
nl: Een vergrendelde View kan niet worden gewijzigd.

en: Convert stored Views 1 views.
nl: Converteer opgeslagen Views 1 views.

en: Convert view
nl: View omzetten

en: Create customized lists and queries from your database.
nl: Creëer aangepaste lijsten en queries van de database.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
nl: Administratie-interface voor Views. Zonder deze module kunt u geen views aanmaken of wijzigen.

en: Example table
nl: Voorbeeldtabel

en: Example table contains example content and can be related to nodes.
nl: Voorbeeldtabel met voorbeeldinhoud die naar nodes kan verwijzen.

en: Example content
nl: Voorbeeldinhoud

en: Some example content that references a node.
nl: Voorbeeldinhoud die naar een node verwijst.

en: Example node
nl: Voorbeeldnode

en: Plain text field
nl: Platte tekst-veld

en: Just a plain text field.
nl: Een platte tekst-veld

en: Numeric field
nl: Numeriek veld

en: Just a numeric field.
nl: Een numeriek veld

en: Boolean field
nl: Binair veld

en: Just an on/off field.
nl: Een aan/uit-veld

en: Timestamp field
nl: Tijdstempel-veld

en: Just a timestamp field.
nl: Een tijdstempel-veld.

en: Emulates the default Drupal front page; you may set the default home page path to this view to make it your front page.
nl: Imiteert de standaard Drupal voorpagina. Wijzig het standaard pad voor de voorpagina in het pad van deze View zodat deze de nieuwe voorpagina wordt.

en: The title to use when this argument is present. It will override the title of the view and titles from previous arguments. You can use percent substitution here to replace with argument titles. Use "%1" for the first argument, "%2" for the second, etc.
nl: De titel die gebruikt wordt indien dit argument aanwezig is. Het zal de titel van de view en titels van vorige argumenten overschrijven. Gebruik percentuele vervanging om titels van argumenten te gebruiken. Gebruik "%1" voor het eerste argument, "%2" voor het tweede, etc.

en: Validator options
nl: Validatieopties

en: Display all values
nl: Alle waarden weergeven

en: Hide view / Page not found (404)
nl: View verbergen / Pagina niet gevonden (404)

en: Display empty text
nl: 'Lege tekst' weergeven

en: Provide default argument
nl: Standaard argument gebruiken

en: Provide default argument options
nl: Standaard argumentopties toepassen

en: Default argument type
nl: Standaard argumenttype

en: Broken/missing handler
nl: Handler defect of ontbreekt

en: The handler for this item is broken or missing and cannot be used. If a module provided the handler and was disabled, re-enabling the module may restore it. Otherwise, you should probably delete this item.
nl: De handler voor dit item is defect of ontbreekt en kan niet worden gebruikt. Als de handler door een module geleverd is en de module is uitgeschakeld, dan kan het inschakelen van de module deze fout oplossen. Zo niet, dan dient u dit item te verwijderen.

en: Current date
nl: Huidige datum

en: Current node's creation time
nl: Tijd wanneer deze node is aangemaakt.

en: Current node's update time
nl: Tijd wanneer deze node is bijgewerkt.

en: Allow multiple terms per argument.
nl: Meerdere termen per argument toestaan.

en: If selected, users can enter multiple arguments in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
nl: Indien geselecteerd kunnen gebruikers meerdere argumenten toevoegen in de vorm van 1+2+3 (voor OF), of 1,2,3 (voor EN).

en: Allow multiple arguments to work together.
nl: Samenwerking van meerdere argumenten toestaan.

en: Do not display items with no value in summary
nl: Geef items zonder waarde niet weer in samenvatting

en: Invalid input
nl: Ongeldige invoer

en: Fail basic validation if any argument is given
nl: Basisvalidatie laten mislukken als er een argument is gegeven

en: By checking this field, you can use this to make sure views with more arguments than necessary fail validation.
nl: Door dit veld aan te vinken, kunt u dit gebruiken om ervoor te zorgen dat de validatie van views met meer argumenten dan nodig is, mislukt.

en: If selected, users can enter multiple arguments in the form of 1+2+3 or 1,2,3.
nl: Indien geselecteerd kunnen gebruikers meerdere argumenten invoeren in de vorm van 1+2+3 of 1,2,3.

en: Exclude the argument
nl: Argument uitsluiten

en: If selected, the numbers entered in the argument will be excluded rather than limiting the view.
nl: Indien geselecteerd zullen de nummers die in het argument zijn ingevoerd worden uitgesloten in plaats van de view limiteren.

en: Glossary mode
nl: Woordenlijst-modus

en: Character limit
nl: Karakterlimiet

en: No transform
nl: Niet transformeren.

en: Upper case
nl: Hoofdletters

en: Lower case
nl: Kleine letters

en: Capitalize each word
nl: Eerste letter van elk woord hoofdletter maken.

en: Transform spaces to dashes in URL
nl: Spaties in koppeltekens omzetten in de URL

en: Exclude from display
nl: Uitsluiten van weergave

en: Check this box to not display this field, but still load it in the view.  Use this option to not show a grouping field in each record, or when doing advanced theming.
nl: Kies hier om het veld niet te tonen, maar wel te laden in de weergave. Gebruik deze optie om een groepsveld niet in iedere rij te tonen of wanneer u een geavanceerd thema ontwikkelt.

en: Rewrite the output of this field
nl: Uitvoer van dit veld herschrijven

en: The text to display for this field. You may include HTML. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
nl: Tekst om bij dit veld weer te geven. HTML gebruiken mag. U kunt data uit deze view gebruiken met behulp van de vervangpatronen zoals hieronder getoond.

en: Output this field as a link
nl: Dit veld als een link weergeven

en: If checked, this field will be made into a link. The destination must be given below.
nl: Toon dit veld als een link. Geef de bestemming hieronder aan.

en: Link path
nl: Linkpad

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
nl: Het Drupal-pad of de absolute URL voor deze link. U kunt gegevens uit de weergave gebruiken met behulp van de vervangpatronen zoals hieronder getoond.

en: The CSS class to apply to the link.
nl: De op deze link toe te passen CSS-klassen.

en: Text to place as "alt" text which most browsers display as a tooltip when hovering over the link.
nl: Tekst die getoond wordt als "alt" tekst, die in de meeste browsers getoond wordt als tooltip, als er over de link gehoverd wordt.

en: Prefix text
nl: Voorvoegsel

en: Any text to display before this link. You may include HTML.
nl: Tekst om voor de link te plaatsen. HTML toegelaten.

en: Suffix text
nl: Achtervoegsel

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
nl: Tekst om achter de link te plaatsen. HTML toegelaten.

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
nl: <p>U moet enkele extra velden aan de weergave toevoegen voordat u dit veld kunt gebruiken. Deze extra velden kunt u indien gewenst markeren met <em>Uitsluiten van weergave</em> . Let op dat vanwege de verwerkingsvolgorde velden die na dit veld opgenomen worden, niet gebruikt kunnen worden. Plaats velden die nodig zijn, vóór dit veld.</p>

en: <p>The following substitution patterns are available for this display. Use the pattern shown on the left to display the value indicated on the right. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
nl: <p>De volgende vervangpatronen zijn voor deze weergave te gebruiken. Gebruik een patroon links om een waarde zoals rechts getoond weer te geven. Let op dat vanwege de verwerkingsvolgorde velden die na dit veld opgenomen worden, niet gebruikt kunnen worden. Plaats velden die nodig zijn, vóór dit veld.</p>

en: Trim this field to a maximum length
nl: Dit veld tot een maximumlengte trimmen

en: If checked, this field be trimmed to a maximum length in characters.
nl: Indien aangevinkt zal dit veld worden getrimd tot een maximumlengte in karakters.

en: Trim only on a word boundary
nl: Alleen afbreken na een heel woord

en: If checked, this field be trimmed only on a word boundary. This is guaranteed to be the maximum characters stated or less. If there are no word boundaries this could trim a field to nothing.
nl: Dit veld alleen afbreken na een heel woord. Er worden nooit meer dan het maximum opgegeven karakters gebruikt. Als er geen woordgrenzen zijn binnen het maximum aantal karakters, wordt er mogelijk niets getoond.

en: Add an ellipsis
nl: Ellipsis toevoegen

en: If checked, a "..." will be added if a field was trimmed.
nl: Indien aangevinkt zal een '...' worden toegevoegd als een veld getrimd is.

en: Strip HTML tags
nl: HTML-tags verwijderen

en: If checked, all HTML tags will be stripped.
nl: Wanneer aangekruist, worden alle HTML-coderingen verwijderd.

en: Field can contain HTML
nl: Veld mag HTML bevatten

en: If checked, HTML corrector will be run to ensure tags are properly closed after trimming.
nl: Gebruik de HTML corrector om zeker te stellen dat alle coderingen afgesloten worden na het verkorten van een tekst.

en: File size display
nl: Bestandsgrootte-weergave

en: Formatted (in KB or MB)
nl: Geformatteerd (in KB of MB)

en: If checked, true will be displayed as false.
nl: Indien aagevinkt zal 'waar' worden weergegeven als 'onwaar'.

en: Time ago (with "ago" appended)
nl: Tijd geleden (met 'geleden' toegevoegd)

en: Round
nl: Afronden

en: If checked, the number will be rounded.
nl: Indien aangevinkt, zal het getal afgerond worden.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
nl: Geef aan hoeveel decimalen er achter de komma weergegeven moeten worden.

en: What single character to use as a decimal point.
nl: Welk enkel karakter er moet worden gebruikt als decimale komma.

en: What single character to use as the thousands separator.
nl: Welk enkel karakter er moet worden gebruikt tussen duizendtallen.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
nl: Tekst om voor een nummer te zetten, zoals een valutasymbool.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
nl: Tekst om na een nummer te zetten, zoals een valutasymbool.

en: Simple separator
nl: Simpel scheidingsteken

en: Display as link
nl: Als link weergeven

en: This item is currently not exposed. If you <strong>expose</strong> it, users will be able to change the filter as they view it.
nl: Dit item wordt momenteel niet tentoongesteld. Als u het <strong>tentoonstelt</strong>, zullen gebruikers in staat zijn om het filter te veranderen terwijl ze het bekijken.

en: This item is currently exposed. If you <strong>hide</strong> it, users will not be able to change the filter as they view it.
nl: Dit item wordt momenteel tentoongesteld. Als u het <strong>verbergt</strong>, zullen gebruikers niet in staat zijn om het filter te veranderen terwijl ze het bekijken.

en: Unlock operator
nl: Operator ontgrendelen

en: When checked, the operator will be exposed to the user
nl: Indien aangevinkt zal de operator worden tentoongesteld aan de gebruiker.

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
nl: Dit zal in de URL voorkomen na de ? om de operator te herkennen.

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
nl: Toon dit na de ? in de URL om dit filter te identificeren. Mag niet leeg zijn.

en: Force this exposed filter to accept only one option.
nl: Getoond filter accepteert maar één optie.

en: Remember
nl: Onthoud

en: Remember the last setting the user gave this filter.
nl: Onthoud de laatste instelling die de gebruiker aan dit filter gegeven heeft.

en: - Any -
nl: - Elke -

en: You must select a value unless this is an optional exposed filter.
nl: U moet een waarde kiezen tenzij het een optioneel filter is.

en: exposed
nl: getoond

en: Value type
nl: Waardetype

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
nl: Datum in systeemformaat. Voorkeur voor: CCYY-MM-DD HH:MM:SS

en: Invalid date format.
nl: Ongeldig datumformaat.

en: Limit list to selected items
nl: Toon alleen geselecteerde items

en: If checked, the only items presented to the user will be the ones selected here.
nl: Toon alleen de geselecteerde items.

en: not in
nl: niet in

en: Is all of
nl: Al deze

en: Is none of
nl: Is geen van

en: not
nl: niet

en: Is between
nl: Is tussen

en: between
nl: tussen

en: Is not between
nl: Is niet tussen

en: not between
nl: niet tussen

en: And max
nl: En maximaal

en: And
nl: En

en: This display has no path.
nl: Deze weergave heeft geen pad.

en: Edit view %view
nl: View %view bewerken

en: Export this view
nl: Exporteer deze view

en: Create a copy of this view
nl: Maak een kopie van deze view

en: Invalid
nl: Ongeldig

en: Rearrange @type
nl: @type herschikken

en: Error: missing @component
nl: Fout: @component ontbreekt

en: Default settings for this view.
nl: Standaardinstellingen voor deze view.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
nl: Toon de view als een pagina, met een URL en menu links.

en: Display the view as a block.
nl: Toon de view als een blok.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
nl: Toon de view als een feed, zoals een RSS feed.

en: Displays rows one after another.
nl: Toont de rijen achter elkaar.

en: HTML List
nl: HTML Lijst

en: Displays rows as an HTML list.
nl: Toont de rijen als een HTML lijst.

en: Displays rows in a grid.
nl: Toont de rijen in een rooster.

en: Displays rows in a table.
nl: Toont de rijen in een tabel.

en: Displays the default summary as a list.
nl: Toont de standaard samenvatting als een lijst.

en: Displays the summary unformatted, with option for one after another or inline.
nl: Toont de samenvatting onopgemaakt, met optie voor na elkaar of inline.

en: Displays the fields with an optional template.
nl: Toont de velden met een optioneel thema.

en: Will be available to all users.
nl: Zal beschikbaar zijn voor alle gebruikers.

en: Time-based
nl: Tijds-gebaseerd

en: sort criteria
nl: sorteercriteria

en: Sort criterion
nl: Sorteercriterium

en: sort criterion
nl: sorteercriterium

en: The title of the comment.
nl: De titel van de reactie.

en: Comment count
nl: Aantal reacties

en: Display the comment with standard comment view.
nl: Toon de reactie met standaard reactie view.

en: Display the comment as RSS.
nl: Toon de reactie als RSS.

en: The title of the node.
nl: De titel van de node.

en: The date the node was posted.
nl: De datum waarop de node is ingezonden.

en: Has new content
nl: Heeft nieuwe inhoud

en: Poll
nl: Enquête

en: Total views
nl: Aantal keer bekeken

en: Views today
nl: Weergaves van vandaag

en: Browser session ID of user that visited page.
nl: Browsersessie-ID van de gebruiker die de pagina bezocht.

en: Title of page visited.
nl: Titel van de bezochte pagina.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
nl: Het interne pad naar de bezochte pagina (relatief aan Drupal-root).

en: Referrer URI.
nl: URI van verwijzer.

en: Hostname of user that visited the page.
nl: Hostnaam van de gebruiker die de pagina bezocht.

en: Time in milliseconds that the page took to load.
nl: Laadtijd van de pagina in milliseconden.

en: Timestamp of when the page was visited.
nl: Tijdstip waarop de pagina bezocht is.

en: upload
nl: uploaden

en: Validate user has access to the node
nl: Valideer gebruiker voor toegang tot de node

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
nl: Zoek op elk van de beide zoekwoorden door het toevoegen van <strong>OR</strong> in hoofdletters. Bijvoorbeeld: <strong>hond OR kat</strong>.

en: Dropdown
nl: Keuzelijst

en: Is the logged in user
nl: Is de ingelogde gebruiker

en: Usernames
nl: Gebruikersnamen

en: Enter a comma separated list of user names.
nl: Voer een lijst met gebruikersnamen in, gescheiden door komma's.

en: No role(s) selected
nl: Geen rol(len) geselecteerd

en: Multiple roles
nl: Meerdere rollen

en: PHP argument code
nl: PHP-argumentcode

en: PHP validate code
nl: PHP-valideercode

en: Use AJAX
nl: Gebruik AJAX

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: The title of this view
nl: De titel van deze view

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
nl: Het aantal items per pagina. Vul 0 in voor een ongelimiteerd aantal items.

en: Field @field (ID: @id)
nl: Veld @field (ID: @id)

en: Change theme
nl: Thema veranderen

en: Back to !info.
nl: Terug naar !info.

en: Attachment settings
nl: Bijlage-instellingen

en: No menu
nl: Geen menu

en: Normal: @title
nl: Normaal: @title

en: Already exists
nl: Bestaat al

en: "$arg" is no longer supported. Use % instead.
nl: "$arg" wordt niet langer ondersteund. Gebruik in plaats daarvan %.

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
nl: '%' mag niet gebruikt worden voor het eerste segment van een pad.

en: Title is required for this menu type.
nl: Titel is verplicht voor dit menutype.

en: Grouping field
nl: Groepeerveld

en: RSS description
nl: RSS-beschrijving

en: This will appear in the RSS feed itself.
nl: Dit wordt weergegeven in de RSS-feed zelf.

en: Override number of items to display
nl: Overschrijf aantal items om weer te geven

en: The style selected does not utilize fields.
nl: De geselecteerde stijl ondersteunt geen velden.

en: None defined
nl: Geen gedefinieerd

en: New view
nl: Nieuwe view

en: Changed view
nl: Aangepaste view

en: View %name, displaying items of type <strong>@base</strong>.
nl: View %name, geeft items weer van type <strong>@base</strong>.

en: Live preview
nl: Directe voorbeeldweergave

en: Title: @title
nl: Titel: @title

en: @current of @max
nl: @current van @max

en: There are no views to be exported at this time.
nl: Er zijn momenteel geen views om te exporteren.

en: Put this in @module.info in your modules/@module directory
nl: Plaats dit in @module.info in uw modules/@module map

en: Put this in @module.module in your modules/@module directory
nl: Plaats dit in @module.module in uw modules/@module map

en: Put this in @module.views_default.inc in your modules/@module directory or modules/@module/includes directory
nl: Plaats dit in @module.views_default.inc in uw modules/@module map of modules/@module/includes map

en: Views exporter
nl: Viewsexporteur

en: Allows exporting multiple views at once.
nl: Staat exporteren van meerdere views tegelijkertijd toe.

en: Adjust top margin
nl: Bovenmarge aanpassen

en: If enabled, the site output is shifted down approximately 20 pixels from the top of the viewport to display the administration menu. If disabled, some absolute- or fixed-positioned page elements may be covered by the administration menu.
nl: Indien ingeschakeld, wordt de site ongeveer 20 pixels naar beneden geschoven om het administratiemenu te tonen. Indien uitgeschakeld, kunnen sommige absolute- of vastgepositioneerde elementen op de pagina worden bedekt door het administratiemenu.

en: Keep menu at top of page
nl: Menu aan paginatop houden

en: If enabled, the administration menu is always displayed at the top of the browser viewport (even after the page is scrolled). <strong>Note: In some browsers, this setting results in a malformed page, an invisible cursor, non-selectable elements in forms, or other issues. Disable this option if these issues occur.</strong>
nl: Indien ingeschakeld, wordt het administratiemenu altijd bovenaan het venster in de browser getoond (zelfs nadat de pagina is gescrold). <strong>Opmerking:</strong> In sommige browsers kan deze instelling resulteren is een slecht gevormde pagina, een onzichtbare cursor, niet selecteerbare elementen in formulieren, enz.  Als dit zich voordoet, schakel dan deze optie uit.

en: If enabled, fieldsets on the <a href="!modules-url">modules</a> page are automatically collapsed when loading the page.
nl: Indien ingeschakeld, worden de veldverzamelingen op de <a href="!modules-url">modules</a>-pagina automatisch ingeklapt wanneer de pagina wordt geladen.

en: If the Utility module was installed for this purpose, it can be safely disabled and uninstalled.
nl: Als de Utility-module voor dit doel werd geïnstalleerd, kan het veilig worden uitgeschakeld en gedeïnstalleerd.

en: Move local tasks into menu
nl: Plaats de lokale taken in het menu

en: If enabled, the tabs on the current page are moved into the administration menu. This feature is only available in themes that use the CSS classes <code>tabs primary</code> and <code>tabs secondary</code> for tabs.
nl: Indien ingeschakeld, worden de tabs op de huidige pagina verplaatst naar het administratiemenu. Deze faciliteit is alleen beschikbaar in templates die gebruik maken van de CSS-klassen <code>tabs primary</code> en <code>tabs secondary</code> voor tabs.

en: Administration menu settings
nl: Instellingen administratiemenu

en: Parent link ID
nl: Bovenliggende link-ID

en: Display additional data for each menu item
nl: Weergeven van bijkomende gegevens voor ieder menu-onderdeel

en: Display the selected items next to each menu item link.
nl: Weergeven van de geselecteerde items naast ieder menu-onderdeel.

en: If enabled, all menu items are displayed regardless of your site permissions. <em>Note: Do not enable on a production site.</em>
nl: Indien ingeschakeld, worden alle menu-onderdelen getoond onafhankelijk van de toegangsrechten. <em>Opmerking: Niet inschakelen op een productie-site.</em>

en: Enabled these modules: !module-list.
nl: Schakel deze modules in: !module-list.

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Use the settings below to customize the appearance of the menu.
nl: De administratiemenu-module voorziet een keuzelijstmenu dat met één of twee klikken toegang biedt tot de meeste beheertaken en andere gemeenschappelijke bestemmingen (aan gebruikers met de gepaste toegangsrechten). Gebruik de onderstaande instellingen om de vorm van het menu aan te passen.

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Administration menu also displays the number of anonymous and authenticated users, and allows modules to add their own custom menu items. Integration with the menu varies from module to module; the contributed module <a href="@drupal">Devel</a>, for instance, makes strong use of the administration menu module to provide quick access to development tools.
nl: De administratiemenu-module voorziet een keuzelijstmenu dat met één of twee klikken toegang biedt tot de meeste beheertaken en andere gemeenschappelijke bestemmingen (aan gebruikers met de gepaste toegangsrechten). Het administratiemenu toont eveneens het aantal anonieme en geverifieerde gebruikers en laat toe dat modules hun eigen menu-onderdelen toevoegen. Integratie van het menu hangt af van module tot module; bijvoorbeeld de uitbreidingsmodule <a href="@drupal">Devel</a>,  maakt veel gebruik van de administratiemenu-module om snel toegang te geven tot de ontwikkelingshulpmiddelen.

en: The administration menu <a href="@settings">settings page</a> allows you to modify some elements of the menu's behavior and appearance. Since the appearance of the menu is dependent on your site theme, substantial customizations require modifications to your site's theme and CSS files. See the advanced module README.txt file for more information on theme and CSS customizations.
nl: De <a href="@settings">Instellingenpagina</a> van het admnistratiemenu laat toe om sommige onderdelen van het gedrag en het voorkomen van het menu te veranderen. Vermits het voorkomen van het menu afhankelijk is van het thema van uw site, vereisen aanzienlijke aanpassingen ook wijzigingen aan de thema- en CSS-bestanden van uw site. Voor meer informatie over aanpassingen aan template en CSS, zie de geadvanceerde module README.txt bestand.

en: The menu items displayed in the administration menu depend upon the actual permissions of the viewer. First, the administration menu is only displayed to users in roles with the <em>Access administration menu</em> (admin_menu module) permission. Second, a user must be a member of a role with the <em>Access administration pages</em> (system module) permission to view administrative links. And, third, only currently permitted links are displayed; for example, if a user is not a member of a role with the permissions <em>Administer permissions</em> (user module) and <em>Administer users</em> (user module), the <em>User management</em> menu item is not displayed.
nl: De menu-onderdelen die worden weergegeven in het administratiemenu hangen af van de toegangsrechten van de gebruiker. Ten eerste, het administratiemenu wordt alleen getoond aan gebruikers in rollen met het <em>Toegang administratiemenu</em> (admin_menu module) toegangsrecht. Ten tweede, een gebruiker moet deel uitmaken van een rol met de <em>Toegang tot beheerpagina's</em> (system module) toegangsrecht om de administratieve linken te bekijken. Ten laatste, alleen de huidig toegelaten linken worden getoond; b.v. indien een gebruiker geen lid is van een rol met het toegangsrecht <em>Toegangsrechten beheren</em> (user module) en <em>Gebruikers beheren</em> (user module), wordt het <em>Gebruikerbeheer</em> menu-onderdeel niet getoond.

en: Administration menu
nl: Administratiemenu

en: Adjust administration menu settings.
nl: Aanpassen instellingen administratiemenu.

en: Provides a dropdown menu to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions).
nl: Voorziet een keuzelijstmenu aan de meeste beheertaken en andere gemeenschappelijke bestemmingen (aan gebruikers met de gepaste toegangsrechten).

en: Fieldset
nl: Veldengroep

en: Machine-readable name
nl: Naam die voor machine leesbaar is

en: Allowing users to react, participate and contribute while still keeping your site's content under control can be a huge challenge. Mollom is a web service that helps you identify content quality and, more importantly, helps you stop spam. When content moderation becomes easier, you have more time and energy to interact with your web community. More information about Mollom is available on the <a href="@mollom-website">Mollom website</a> or in the <a href="@mollom-faq">Mollom FAQ</a>.
nl: Gebruikers toestaan om te reageren, deel te nemen en bij te dragen en intussen de site inhoud onder controle houden kan een enorme uitdaging zijn. Mollom is een webservice die u helpt de kwaliteit van inhoud te bepalen en, nog belangrijker, Mollom helpt u spam te stoppen. Wanneer inhoud modereren gemakkelijker wordt, hebt u meer tijd en energie voor contact met uw gebruikersgroep. Meer informatie over Mollom is beschikbaar op de <a href="@mollom-website">Mollom website</a> of in de <a href="@mollom-faq">Mollom FAQ</a>.

en: Mollom is a web service that helps you moderate your site's content: see <a href="http://mollom.com">http://mollom.com</a> for more information. By sending feedback to Mollom, you teach Mollom about the content you like and dislike, allowing Mollom to do a better job helping you moderate your site's content. If you want to report multiple posts at once, you can use Mollom's bulk operations on the content and comment administration pages.
nl: Mollom is een web service die u helpt bij het modereren van uw site: zie <a href="http://mollom.com">http://mollom.com</a> voor meer informatie. Door feedback naar Mollom te sturen, leert Mollom welke inhoud u leuk en niet leuk vindt, waardoor Mollom beter wordt in het modereren deze site. Als u meerdere berichten in één keer wil rapporteren, dan kan u gebruik maken van de Mollom bulk operaties op de pagina's voor inhoudelijk beheer.

en: The selected comments have been reported as inappropriate and are deleted.
nl: De geselecteerde reacties werden gerapporteerd als ongepast en zijn verwijderd.

en: The selected comments have been reported as inappropriate and are unpublished.
nl: De geselecteerde reacties werden gerapporteerd als ongepast en zijn niet langer gepubliceerd.

en: The selected posts have been reported as inappropriate and are deleted.
nl: De geselecteerde berichten werden gerapporteerd als ongepast en zijn verwijderd.

en: The selected posts have been reported as inappropriate and are unpublished.
nl: De geselecteerde berichten werden gerapporteerd als ongepast en zijn niet langer gepubliceerd.

en: Mollom can be used to block all types of spam received on your website's protected forms. Each form can be set to one of the following options:
nl: Mollom kan gebruikt worden om alle soorten spam te blokkeren die via beschermde formulieren op de website worden ontvangen. Elk formulier kan worden ingesteld op een van de volgende opties:

en: <strong>Text analysis and CAPTCHA backup</strong>: Mollom analyzes the data submitted on the form and presents a CAPTCHA challenge if necessary. This option is strongly recommended, as it takes full advantage of the Mollom anti-spam service to categorize your posts into ham (not spam) and spam.
nl: <strong>Tekst analyse en CAPTCHA backup</strong>: Mollom analyseert de data die via het formulier wordt ingediend en toont een CAPTCHA reactietest indien nodig. Deze optie wordt sterk aanbevolen omdat het gebruik maakt van de volledige Mollom anti-spam service om de berichten onder te verdelen in ham (geen spam) en spam.

en: <strong>CAPTCHA only</strong>: the form's data is not sent to Mollom for analysis, and a remotely-hosted CAPTCHA challenge is always presented. This option is useful when you wish to always display a CAPTCHA or want to send less data to the Mollom network. Note, however, that forms displayed with a CAPTCHA are never cached, so always displaying a CAPTCHA challenge may reduce performance.
nl: <strong>Alleen CAPTCHA</strong>: de data van het formulier wordt niet naar Mollom gestuurd voor analyse en een extern gehoste CAPTCHA reactietest wordt altijd aangeboden. Deze optie is nuttig als u altijd een CAPTCHA wil tonen of minder gegevens naar het Mollom netwerk wil sturen. Let echter op, formulieren met een CAPTCHA worden nooit gecached, dus altijd een CAPTCHA reactietest aanbieden kan de performantie verminderen.

en: No protection
nl: Niet beveiligd

en: CAPTCHA only
nl: Alleen CAPTCHA

en: Text analysis and CAPTCHA backup
nl: Tekstanalyse en CAPTCHA-backup

en: Block all submissions of protected forms until the server problems are resolved
nl: Alle inzendingen blokkeren totdat de problemen met de server zijn opgelost

en: The private key is used to prevent someone from hijacking your requests. Similar to a password, it should never be shared with anyone.
nl: De private sleutel voorkomt dat iemand uw berichten onderschept. Deel deze sleutel net zoals een wachtwoord met niemand.

en: The spam filter installed on this site is currently unavailable. Per site policy, we are unable to accept new submissions until that problem is resolved. Please try resubmitting the form in a couple of minutes.
nl: Het spamfilter van deze website is tijdelijk buiten werking. Totdat het probleem is opgelost kunnen nieuwe bijdragen niet geaccepteerd worden. Probeer over een paar minuten nog eens.

en: Your submission has triggered the spam filter and will not be accepted.
nl: Uw bijdrage is beoordeeld als spam en wordt daarom geweigerd.

en: The CAPTCHA was not completed correctly. Please complete this new CAPTCHA and try again.
nl: De CAPTCHA is niet juist ingevuld. Probeer het een nieuwe CAPTCHA opnieuw.

en: We tried to contact the Mollom servers but we encountered a network error. Please make sure that your web server can make outgoing HTTP requests.
nl: Er is een netwerkfout opgetreden bij het contacteren van de Mollom-webservice. Controleer of de webserver van uw website uitgaande HTTP-berichten kan sturen.

en: We contacted the Mollom servers to verify your keys: your keys do not exist or are no longer valid. Please visit the <em>Manage sites</em> page on the Mollom website again: <a href="@mollom-user">@mollom-user</a>.
nl: De sleutels werden door de Mollom-webservice gecontroleerd. Uw sleutels zijn foutief of zijn niet meer geldig. Ga opnieuw naar de pagina <em>Manage sites</em> op de Mollom-website: <a href="@mollom-user">@mollom-user</a>.

en: We contacted the Mollom servers to verify your keys: the Mollom services are operating correctly. We are now blocking spam.
nl: De sleutels werden gecontroleerd door de Mollom-webservice. Vanaf nu wordt spam geblokkeerd.

en: administer mollom
nl: Mollom beheren

en: Contact form
nl: Contactformulier

en: A redirect set for a specific language will always be used when requesting this page in that language, and takes precedence over redirects set for <em>All languages</em>.
nl: Een omleiding, die is ingesteld voor een bepaalde taal, zal altijd gebruikt worden wanneer een pagina in die taal wordt opgevraagd. Dit gaat boven een omleidinding ingesteld voor <em>alle talen</em>.

en: Redirect status
nl: Omleidingstatus

en: You cannot add an existing alias as a redirect as it will not work. You must <a href="@alias-delete">delete the alias</a> first.
nl: U kunt een bestaande alias niet toevoegen als een omleiding, omdat dat niet werkt. U moet eerst de <a href="@alias-delete">alias verwijderen</a>.

en: Display a warning message to users when they are redirected.
nl: Toon gebruikers een waarschuwing als ze worden omgeleid.

en: Allow users to bypass redirects by adding %code to the URL.
nl: Sta gebruikers toe om een omleiding te negeren door %code aan de URL toe te voegen.

en: Automatically create redirects when URL aliases are changed.
nl: Omleidingen automatisch aanmaken wanneer URL-aliassen worden veranderd.

en: Discard redirects that have not been accessed for
nl: Verwijder omleidngen die niet gebruikt zijn gedurende

en: Default redirect status
nl: Standaard redirect

en: This page has been moved to <a href="@redirect">@redirect</a>.
nl: Deze pagina is verplaatst naar <a href="@redirect">@redirect</a>.

en: This page has been moved to <a href="@redirect">@redirect</a>. You will be automatically redirected in 10 seconds.
nl: Deze pagina is verplaatst naar <a href="@redirect">@redirect</a>. U wordt na 10 seconden automatisch doorgestuurd.

en: Removed 1 inactive redirect from the database. | Removed @count inactive redirects from the database.
nl[0]: 1 inactieve omleiding verwijderd uit de database.
nl[1]: @count inactieve omleidingen verwijderd uit de database.

en: Add a new URL redirect.
nl: Nieuwe URL-omleiding toevoegen.

en: Edit an existing URL redirect.
nl: URL-omleiding bewerken.

en: Delete redirect
nl: Omleiding verwijderen

en: Delete an existing URL redirect.
nl: URL-omleiding verwijderen.

en: Configure behavior for URL redirects.
nl: Gedrag van URL-omleidingen configureren.

en: Path redirect
nl: Path Redirect

en: The permissions of directory %directory have been changed to make it writable.
nl: De toegangsrechten van map %directory zijn aangepast zodat de map schrijfbaar wordt.

en: Recent log entries
nl: Recente logs

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
nl: De machine-leesbare naam mag uitsluitend kleine letters, cijfers en onderstrepingstekens bevatten.

en: The revisions let you track differences between multiple versions of a post.
nl: Met revisies kunt u de verschillen tussen de versies van uw inzendingen opsporen.

en: Search form
nl: Zoekveld

en: Date and time lookup
nl: Datum en tijd opzoeken

en: Translation settings
nl: Vertalinginstellingen

en: If the administration menu displays duplicate menu items, you may need to rebuild your menu items using the <em>Wipe and rebuild</em> button.
nl: Wanneer het administratie-menu gedupliceerde menu-onderdelen vertoont,  is het mogelijk dat u de menu-onderdelen moet herbouwen d.m.v. de <em>Wissen en herbouwen</em> knop.

en: Wipe and rebuild
nl: Wissen en herbouwen

en: File name without extension
nl: Bestandsnaam zonder extensie

en: File extension
nl: Bestandsextensie

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines:<br /><code>!htaccess</code>
nl: Beveiligingswaarschuwing: kan geen .htaccess-bestand maken. Maak een .htaccess-bestand in de map %directory die de volgende regels bevat: <br /><code>!htaccess</code>

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
nl: Selecteer de methode die wordt gebruikt om automatisch aangevulde suggesties te geven. Merk op <em>Bevat</em> prestatieproblemen kan veroorzaken op sites met vele duizenden gebruikers.

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
nl: %name: titel niet gevonden. Controleer de selectie.

en: An image thumbnail was not able to be created.
nl: Er kon geen thumbnail worden gemaakt.

en: Minimum resolution for Images
nl: Minimumresolutie voor foto's

en: The minimum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If an image that is smaller than these dimensions is uploaded it will be rejected.
nl: De minimum toegestande fotogrootte in het formaat BREEDTExHOOGTE, bijvoorbeeld 640x480. Vul 0 in voor geen restrictie. Als een kleinere foto wordt geupload zal deze worden geweigerd.

en: ALT text settings
nl: 'alt' tekst-instellingen

en: Enable user input alternate text for images.
nl: Door gebruikers ingevoerde 'alt'-teksten voor afbeeldingen toestaan.

en: Default ALT text
nl: Standaard 'alt'-tekst

en: This value will be used for alternate text by default.
nl: Deze waarde zal standaard worden gebruikt als alternatieve tekst.

en: Title text settings
nl: 'title' tekst-instellingen

en: Enable user input title text for images.
nl: Door gebruikers ingevoerde 'title'-tekst voor foto's toestaan.

en: Choose type of field to be displayed to the user.
nl: Kies veldtype om aan de gebruiker te tonen.

en: Default Title text
nl: Standaard 'title'-tekst

en: This value will be used as the image title by default.
nl: Deze waarde zal standaard worden gebruikt als 'title'-tekst van de afbeelding.

en: When an image is not uploaded, show a default image on display.
nl: Als een afbeelding niet wordt geupload, toon dan een standaard afbeelding.

en: The default image could not be uploaded. The destination %destination does not exist or is not writable by the server.
nl: De standaard afbeelding kan niet worden geupload. De locatie %destination bestaat niet of is niet schrijfbaar.

en: Only web-standard images (jpg, gif, and png) are supported through the image widget. If needing to upload other types of images, change the widget to use a standard file upload.
nl: Alleen webstandaard afbeeldingen (jpg, gif en png) zijn toegestaan in de afbeeldingswidget. Als u andere soorten wilt uploaden dient u een algemene uploadwidget te gebruiken.

en: Please specify a resolution in the format WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480).
nl: Geef een resolutie op in het formaat BREEDTExHOOGTE, bijvoorbeeld 640x480.

en: Alternate Text
nl: 'alt'-tekst

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
nl: De titel wordt getoond als de gebruiker met de muis over de afbeelding beweegt.

en: Image linked to node
nl: Foto naar node gelinkt

en: Image linked to file
nl: Afbeelding gelinkt aan bestand

en: FileField must be updated to Drupal 6 before ImageField can be updated.
nl: FileField moet worden geupdate naar Drupal 6 voordat ImageField kan worden geüpdate.

en: Deleted admin thumbnails distributed throughout files directory. All thumbnails are now stored in the "imagefield_thumbs" directory.
nl: Beheerderthumbnails uit de bestandenmap zijn verwijderd. Alle thumbnails zijn nu opgeslagen in de 'imagefield_thumbs'-map.

en: The selected file %name could not be saved.
nl: Het geselecteerde bestand %name kan niet worden opgeslagen.

en: The directory %directory is a file and cannot be overwritten.
nl: De map %directory is een bestand en kan niet worden overschreven.

en: filefield
nl: bestandsveld

en: The path %directory was checked as a directory, but it is a file.
nl: Het pad %directory was gecontroleerd als een map, maar is een bestand.

en: List field
nl: Lijstveld

en: When enabled, will display a text field where users may enter a description about the uploaded file.
nl: Indien ingeschakeld wordt een tekstveld weergegeven, waar gebruikers een omschrijving over het geuploade bestand kunnen ingeven.

en: FileField was trying to display the file %file, but it does not exist.
nl: Bestandsveld probeerde het bestand %file te tonen, maar het bestaat niet.

en: Progress indicator
nl: Voortgangsindicator

en: Bar with progress meter
nl: Balk met voortgangsmeter

en: Throbber
nl: Activiteitsindicator

en: Path settings
nl: Padinstellingen

en: The file in the @field field was unable to be uploaded.
nl: Het bestand in het @field-veld kan niet worden geupload.

en: Referencing to the file used in the %field field is not allowed.
nl: Refereren naar het bestand in het %field-veld is niet toegestaan.

en: The file referenced by the %field field does not exist.
nl: Het bestand waaraan wordt gerefereerd door het %field-veld bestaat niet.

en: The file upload failed. %upload
nl: Het uploaden van het bestand is niet gelukt. %upload

en: A plain file upload widget.
nl: Een eenvoudige widget om bestanden te uploaden.

en: Displays the file system path to the file.
nl: Toont het systeempad naar het bestand.

en: URL to file
nl: URL naar bestand

en: Displays a full URL to the file.
nl: Toont een volledige URL naar het bestand.

en: An unrecoverable error occurred. The uploaded file likely exceeded the maximum file size (@size) that this server supports.
nl: Er is een fout opgetreden. Het bestand dat werd geüpload is waarschijnlijk groter dan de maximum toegestane bestandsgrootte (@size).

en: Starting upload...
nl: Upload starten ...

en: Uploading... (@current of @total)
nl: Aan het uploaden... (@current van @total)

en: The file contents (@type) do not match its extension (@extension).
nl: De inhoud van het bestand (@type) komt niet overeen met de extensie (@extension).

en: Allowed Extensions: %ext
nl: Toegestane extensies: %ext

en: Maximum Filesize: %size
nl: Maximale bestandsgrootte: %size

en: The image must be exactly %dimensions pixels.
nl: De afbeelding moet exact %dimensions pixels.

en: The image will not fit between the dimensions of %min_dimensions and %max_dimensions pixels.
nl: De afbeelding zal niet tussen de afmetingen %min_dimensions en %max_dimensions pixels passen.

en: Images must be exactly @min_size pixels
nl: Afbeeldingen dienen exact @min_size pixels te zijn

en: Images must be between @min_size pixels and @max_size
nl: Afbeeldingen dienen tussen @min_size en @max_size pixels te zijn

en: Images larger than @max_size pixels will be scaled
nl: Afbeeldingen groter dan @max_size pixels zullen geschaald worden

en: Images must be smaller than @max_size pixels
nl: Afbeeldingen moeten kleiner zijn dan @max_size pixels

en: Images must be larger than @max_size pixels
nl: Afbeeldingen moeten groter zijn dan @max_size pixels

en: The file is not a known image format.
nl: Dit bestand is geen bekend afbeeldingstype.

en: Your server is capable of displaying file upload progress, but does not have the required libraries. It is recommended to install the <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> (preferred) or to install <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a>.
nl: Uw server is in staat upload-voortgang te tonen, maar beschikt niet over de benodigde bibliotheken. Installatie van <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL upload-voortgang bibliotheek</a> (bij voorkeur) of <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a> wordt aangeraden.

en: Your server is capable of displaying file upload progress using APC RFC1867. Note that only one upload at a time is supported. It is recommended to use the <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> if possible.
nl: Uw server is geschikt om de voortgang van een file-upload te tonen conform APC RFC1867. Let op, slechts één upload per keer wordt ondersteund. Aanbevolen wordt om, indien mogelijk, de '<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL upload-voortgang bibliotheek</a>' te gebruiken.

en: Your server is not capable of displaying file upload progress. File upload progress requires PHP 5.2 and an Apache server.
nl: Uw server is niet in staat om bestandsuploadvoortgang te tonen. Hiervoor heeft u PHP 5.2 en een Apache-server nodig.

en: Your server is not capable of displaying file upload progress. File upload progress requires PHP be run with mod_php and not as FastCGI.
nl: De server is niet in staat om de voortgang van het uploaden van bestanden weer te geven. Deze weergave vereist dat PHP werkt met mod_php en niet als Fast CGI.

en: Your server is capable of displaying file upload progress through APC, but it is not enabled. Add <code>apc.rfc1867 = 1</code> to your php.ini configuration. Alternatively, it is recommended to use <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>, which supports more than one simultaneous upload.
nl: Uw server is in staat om bestandsuploadvoortgang weer te geven met behulp van APC, maar APC is niet ingeschakeld. Voeg <code>apc.rfc1867 = 1</code> aan de php.ini-configuratie toe. Het is echter aan te raden om <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a> te gebruiken omdat deze ook gelijktijdige uploads ondersteunt.

en: Enabled (<a href="http://php.net/manual/en/apc.configuration.php#ini.apc.rfc1867">APC RFC1867</a>)
nl: <a href="http://php.net/manual/en/apc.configuration.php#ini.apc.rfc1867">APC RFC1867</a> staat aan

en: Enabled (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)
nl: <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a> staat aan

en: Upload progress
nl: Uploadvoortgang

en: Width of a video or image file in pixels.
nl: Breedte van een video of foto in pixels.

en: Height of a video or image file in pixels.
nl: Hoogte van een video of foto in pixels.

en: The duration of audio or video files, in seconds.
nl: De lengte van audio of video in seconden.

en: Audio format
nl: Audioformaat

en: The audio format.
nl: Het audioformaat.

en: The sample rate of the audio.
nl: De sample rate van de audio.

en: Audio channel mode
nl: Audiokanaalmodus

en: The number of channels in the audio, by name (stereo or mono).
nl: Het aantal kanalen in de audio, per naam (stereo of mono).

en: The audio bitrate.
nl: De audio-bitrate.

en: The kind of audio bitrate, such as VBR. Usually empty.
nl: Het soort audio-bitrate, zoals VBR. Normaal gesproken leeg.

en: Default (usually mm:ss)
nl: Standaard (meestal mm:ss)

en: Hours: h
nl: Uren: h

en: Minutes: mm
nl: Minuten: mm

en: Seconds: ss
nl: Seconden: ss

en: Total seconds
nl: Totaal aantal seconden

en: Data key
nl: Datasleutel

en: Add to queue
nl: Voeg toe aan rij

en: In queue
nl: In rij

en: Max nodes in queue: @size
nl: Maximaal aantal nodes in rij: @size

en: Enter the name of the queue
nl: Geef de naam van de rij in

en: Click here for information about this module
nl: Klik hier voor informatie over deze module

en: Queue '@queue'
nl: Rij '@queue'

en: %name: the value may be no smaller than %min.
nl: %name: de waarde mag niet kleiner zijn dan %min.

en: %name: the value may be no larger than %max.
nl: %name: de waarde mag niet groter zijn dan %max.

en: %name: found no valid user with that name.
nl: %name: geen toegestane gebruiker gevonden met die naam.

en: The name of the site.
nl: De naam van de site.

en: Edit @type
nl: @type bewerken

en: Substitutions
nl: Vervangingen

en: Skipping first @count results
nl: Eerste @count resultaten overgeslagen

en: Go to list
nl: Ga naar lijst

en: Field label
nl: Veldlabel

en: Form settings
nl: Formulierinstellingen

en: Type of group.
nl: Groepstype

en: Display the view as an iCal feed.
nl: Toon de view als een iCal feed.

en: Calendar page
nl: Kalenderpagina

en: Calendar period
nl: Kalenderperiode

en: Displays Views results in a calendar.
nl: Toon Views resultaten in een kalender.

en: Format string
nl: Opmaak string

en: This format already exists.  Please enter a unique format string.
nl: Dit formaat bestaat al. Voer een uniek formaat in.

en: Are you sure you want to remove the format %format?
nl: Weet u zeker dat u de opmaak %format wilt verwijderen?

en: Removed date format %format.
nl: Datumopmaak %format verwijderd.

en: Are you sure you want to remove the format type %format?
nl: Weet u zeker dat u het formaattype %format wilt verwijderen?

en: Removed date format type %format.
nl: Datumformaat type %format is verwijderd.

en: !type date format
nl: !type datumformaat

en: Field %field has errors.
nl: Veld %field heeft foutmeldingen.

en: %title is invalid.
nl: %title is ongeldig.

en: Failed to open file: %filename
nl: Kan bestand %filenaam niet openen

en: Invalid calendar file: %filename
nl: Ongeldig kalenderbestand: %filename

en: Invalid calendar file.
nl: Ongeldig kalenderbestand.

en: !day-name Sunday|Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday
nl: !day-name zondag|maandag|dinsdag|woensdag|donderdag|vrijdag|zaterdag

en: !day-abbreviation Sun|Mon|Tue|Wed|Thu|Fri|Sat
nl: !day-abbreviation zon|maa|din|woe|don|vri|zat

en: !day-abbreviation S|M|T|W|T|F|S
nl: !day-abbreviation Z|M|D|W|D|V|Z

en: !day-abbreviation SU|MO|TU|WE|TH|FR|SA
nl: !day-abbreviation zo|ma|di|wo|do|vr|za

en: !datetime Year|Month|Day|Week|Hour|Minute|Second|All Day|All day
nl: !datetime Jaar|Maand|Dag|Week|Uur|Minuut|Seconde|Hele dag|Hele dag

en: !datetime_plural Years|Months|Days|Weeks|Hours|Minutes|Seconds
nl: !datetime_plural Jaar|Maanden|Dagen|Weken|Uur|Minuten|Seconde

en: !date_order Every|First|Second|Third|Fourth|Fifth
nl: !date_order Elke|Eerste|Tweede|Derde|Vierde|Vijfde

en: !date_order |Last|Next to last|Third from last|Fourth from last|Fifth from last
nl: !date_order |Laatste|Een-na-laatste|Twee-na-laatste|Drie-na-laatste|Vier-na-laatste

en: !date_nav Prev|Next|Today
nl: !date_nav Vorige|Volgende|Vandaag

en: !month-name |January|February|March|April|May|June|July|August|September|October|November|December
nl: !month-name |januari|februari|maart|april|mei|juni|juli|augustus|september|oktober|november|december

en: !month-abbreviation |Jan|Feb|Mar|Apr|May|Jun|Jul|Aug|Sep|Oct|Nov|Dec
nl: !month-abbreviation |jan|feb|mrt|apr|mei|jun|jul|aug|sep|okt|nov|dec

en: Allow users to configure date formats
nl: Laat gebruikers de datumformaten instellen

en: Custom formats
nl: Aangepaste formaten

en: Allow users to configure custom date formats.
nl: Sta toe dat gebruikers aangepaste datumformaten kunnen instellen.

en: Add format
nl: Formaat toevoegen

en: Allow users to add additional date formats.
nl: Sta toe dat gebruikers extra datumformaten toe kunnen voegen.

en: Delete date format
nl: Datumformaat verwijderen

en: Allow users to delete a configured date format.
nl: Sta toe dat gebruikers een ingestelde datumformaat kunnen verwijderen.

en: Delete date format type
nl: Verwijder een datumformaat type

en: Allow users to delete a configured date format type.
nl: Sta toe date gebruikers een ingestelde datumformaat type kunnen verwijderen.

en: Per-user timezone name.
nl: Naam van tijdzone per gebruiker.

en: date module cannot be updated until after Views has been updated. Please return to <a href="@update-php">update.php</a> and run the remaining updates.
nl: date module kan niet worden bijgewerkt totdate Views is bijgewerkt. Ga terug naar <a href="@update-php">update.php</a> en voer de overige updates uit.

en: date.module has updates, but cannot be updated until views.module is updated first.
nl: date.modules heeft updates maar kan niet worden bijgewerkt totdat views.module als eerste is bijgewerkt.

en: The Date API module requires the <a href="@link">Date PHP4 module</a> for PHP versions less than 5.2.
nl: De Date API module vereist de <a href="@link">Date PHP4 module</a> voor PHP versies kleiner dan 5.2.

en: The From date is invalid.
nl: Begindatum ongeldig.

en: The To date is invalid.
nl: Einddatum ongeldig.

en: There are errors in @field_name:
nl: Fouten in @field_name:

en: Configure date formats for each locale
nl: Datumformaten instellen per regio

en: Field %field is required.
nl: Veld %field is verplicht.

en: Field %field is invalid.
nl: Veld %field is ongeldig.

en: Content type name
nl: Naam van het inhoudstype

en: Remove calendar
nl: Kalender verwijderen

en: Date browser
nl: Datum browser

en: Date back/next navigation to attach to other displays. Requires the Date argument.
nl: Datum vorige/volgende navigatie om aan andere weergaves te koppelen. Dit vereist de Date parameter.

en: Date browser style
nl: Datum browser stijl

en: Creates back/next navigation.
nl: Maakt vorige/volgende navigatie aan.

en: Select the type of date value to be used in defaults, summaries, and navigation. For example, a granularity of 'month' will set the default date to the current month, summarize by month in summary views, and link to the next and previous month when using date navigation.
nl: Kies het type van de datumwaarde om te gebruiken in standaarden, samenvattingen en navigatie. Bijvoorbeeld de nauwkeurigheid van 'maand' zal de standaard datum op de huidige maand instellen, samenvattingen op maand bij samenvattingsoverzichten en linken toevoegen naar de volgende en vorige maand bij gebruik in de datumnavigatie.

en: Set the allowable minimum and maximum year range for this argument, either a -X:+X offset from the current year, like '-3:+3' or an absolute minimum and maximum year, like '2005:2010'. When the argument is set to a date outside the range, the page will be returned as 'Page not found (404)'.
nl: Stel het minimale en maximale toegestane bereik van jaren in voor deze parameter. Dat is dan of een -X:+X offset tenopzichte van het huidige jaar zoals '-3:+3' of een absoluut minimum en maximum jaar zoals '2005:2010'. Wanneer de parameter is ingesteld op een datum buiten het bereik, dan wordt er een 'Page not found (404)' pagina teruggegeven.

en: Select one or more date fields to filter with this argument. Do not select both the 'From date' and 'To date' for CCK date fields, only one of them is needed.
nl: Selecteer één of meerdere datumvelden om op te filteren met deze parameter. Selecteer niet op zowel 'Begindatum' en 'Einddatum' voor de CCK date velden, slecht één er van is nodig.

en: You must select at least one date field for this argument.
nl: U moet minimaal één datumveld kiezen voor deze parameter.

en: Absolute value
nl: Absolute waarde

en: Relative value
nl: Relatieve waarde

en: Relative values will be used if no date is set above. Use 'now' to default to the current date at runtime or add modifiers like 'now +1 day'. The To date default value is used when the operator is set to 'between' or 'not between'.
nl: Relatieve waarden worden gebruikt als hierboven geen datum is ingesteld. Gebruik 'now' om de huidige datum als standaard in te stellen of voeg modifiers zoals 'now +1 day' toe. De standaard waarde voor de begindatum wordt gebruikt als de operator is ingesteld op 'between of 'not between'.

en: If the filter is exposed, these values will be used to set the inital value of the exposed filter. Leave both date and default values blank to start with no value in the exposed filter.
nl: Als het filter wordt getoond, dan worden deze waarden gebruikt om de beginwaarde in te stellen van het getoonde filter. Laat zowel de datum als de standaard waarden leeg om zonder waarde te beginnen in het getoonde filter.

en: The %style cannot use more than one Date: Date argument.
nl: De %style kan niet meer dan één datum gebruiken: Datum parameter.

en: The %style requires the Date: Date argument be set to default to the current date.
nl: De %style vereist de Datum: Datum parameter is ingestelt op de standaard van de huidge datum.

en: The %style requires the Date: Date argument.
nl: De %style vereist de Datum: Datum parameter.

en: Navigate to previous year
nl: Ga naar vorige jaar

en: Navigate to next year
nl: Ga naar volgende jaar

en: Navigate to previous month
nl: Ga naar vorige maand

en: Navigate to next month
nl: Ga naar volgende maand

en: Navigate to previous week
nl: Ga naar vorige week

en: Navigate to next week
nl: Ga naar volgende week

en: Navigate to previous day
nl: Ga naar vorige dag

en: Navigate to next day
nl: Ga naar volgende dag

en: View full page month
nl: Volledige paginamaand bekijken

en: Comment module form.
nl: Comment-module formulier.

en: Translation module form.
nl: Translation-module formulier.

en: Menu module form.
nl: Menu-module formulier.

en: Book module form.
nl: Book-module formulier.

en: Path module form.
nl: Path-module formulier.

en: Poll module title.
nl: Poll-module titel.

en: Poll module choices.
nl: Poll-module keuzes.

en: Poll module settings.
nl: Poll-module instellingen.

en: Upload module form.
nl: Upload-module formulier.

en: CCK - No Views integration
nl: CCK - Zonder Views-integratie

en: CCK integration with Views module requires Views 6.x-2.0-rc2 or greater.
nl: Voor integratie van Views in CCK is Views versie 6.x-2.0-rc2 of hoger nodig.

en: manage fields
nl: velden beheren

en: » Add a new content type
nl: » Nieuw inhoudstype toevoegen

en: @field_name (Locked)
nl: @field_name (Vergrendeld)

en: - Select a field type -
nl: - Selecteer een veldtype -

en: - Select a widget -
nl: - Selecteer een widget -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
nl: Veldnaam (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
nl: Data-type dat opgeslagen wordt.

en: Form element to edit the data.
nl: Formulierelement om data te bewerken.

en: - Select an existing field -
nl: - Selecteer een bestaand veld -

en: Field to share
nl: Veld om te delen

en: Group name (a-z, 0-9, _)
nl: Groepsnaam (a-z, 0-9, _)

en: Add new field: you need to provide a label.
nl: Nieuw veld toevoegen: er moet een naam ingevoerd worden.

en: Add new field: you need to provide a field name.
nl: Nieuw veld toevoegen: de veldnaam is verplicht.

en: Add new field: the field name %field_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
nl: Een nieuw veld toevoegen: de veldnaam %field_name is niet toegestaan. De naam mag alleen kleine letters bevatten zonder accenten, cijfers en onderstrepingstekens (_).

en: Add new field: the field name %field_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'field_' prefix.
nl: Nieuw veld toevoegen: de veldnaam %field_name is te lang. De lengte van de naam is, inclusief het voorvoegsel 'field_', beperkt tot 32 karakters, .

en: Add new field: the field name %field_name already exists.
nl: Nieuw veld toevoegen: de veldnaam %field_name bestaat al.

en: Add new field: you need to select a field type.
nl: Nieuw veld toevoegen: selecteer een veldtype.

en: Add new field: you need to select a widget.
nl: Nieuw veld toevoegen: selecteer een widget.

en: Add new field: invalid widget.
nl: Nieuw veld toevoegen: ongeldige widget.

en: Add existing field: you need to provide a label.
nl: Bestaand veld toevoegen: er moet een naam ingevuld worden.

en: Add existing field: you need to select a field.
nl: Bestaand veld toevoegen: selecteer een veldtype.

en: Add existing field: you need to select a widget.
nl: Bestaand veld toevoegen: selecteer een widget.

en: Add existing field: invalid widget.
nl: Bestaand veld toevoegen: ongeldige widget.

en: There are no fields configured for this content type. You can add new fields on the <a href="@link">Manage fields</a> page.
nl: Er zijn geen velden gedefinieerd voor dit inhoudstype. U kunt nieuwe velden toevoegen op de <a href="@link">Velden beheren</a> pagina.

en: Edit basic information
nl: Wijzig basisinformatie

en: The field %field is locked and cannot be edited.
nl: Het veld %field is vergrendeld en kan niet bewerkt worden.

en: %type basic information
nl: %type basisinformatie

en: Maximum number of values users can enter for this field.
nl: Maximaal aantal waarden die gebruikers voor dit veld in kunnen voeren.

en: 'Unlimited' will provide an 'Add more' button so the users can add as many values as they like.
nl: Met 'Onbeperkt' krijgt u een knop 'Toevoegen' waarmee gebruikers onbeperkt velden kunnen toevoegen.

en: %name must be an integer.
nl: %name moet een geheel getal zijn.

en: %name must be a positive integer.
nl: %name moet een positief geheel getal zijn.

en: %name must be a number.
nl: %name moet een getal zijn.

en: Field has value
nl: Veld heeft inhoud

en: Field has changed
nl: Veld is aangepast

en: @node's field '@field' has value
nl: @node-veld '@field' heeft inhoud

en: Field: @widget_label (@field_name) - @field_type
nl: Veld: @widget_label (@field_name) - @field_type

en: "@s" field: @widget_label (@field_name) - @field_type
nl: "@s" veld: @widget_label (@field_name) - @field_type

en: Appears in: @types
nl: Te zien in: @types

en: <No value>
nl: <Geen waarde>

en: Widget label (@label)
nl: Widget-label (@label)

en: Custom label
nl: Aangepast label

en: (first item is 0)
nl: (eerste item is 0)

en: (start from last values)
nl: (begin bij de laatste waarden)

en: You need to provide a label.
nl: Een label is vereist.

en: You need to provide a group name.
nl: Een groepnaam is vereist.

en: The group name %group_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
nl: De groepnaam %group_name in niet toegestaan. De naam mag alleen kleine alfanumerieke karakters en underscores bevatten.

en: The group name %group_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'group_' prefix.
nl: De groepnaam %group_name is te lang. De naam mag niet langer zijn dan 32 karakters inclusief 'group_'-voorvoegsel.

en: The group name %group_name already exists.
nl: De groepnaam %group_name bestaat al.

en: Add new group:
nl: Nieuwe groep toevoegen:

en: Add new group: you need to provide a label.
nl: Een nieuwe groep toevoegen: een label is verplicht.

en: Add new group: you need to provide a group name.
nl: Groep toevoegen: Een groepsnaam is verplicht.

en: Standard group
nl: Standaardgroep

en: Create display groups for CCK fields.
nl: Maak weergavegroepen voor CCK-velden.

en: Field group: @group in @type
nl: Veldengroep: @group in @type

en: Field group label
nl: Veldengroeplabel

en: Fieldset - Collapsed
nl: Set van velden - Ingeklapt

en: "@s" field group: @group in @type
nl: '@s'-veldgroep: @groep in @type

en: Note that if the field has multiple values, only the first content node will be loaded.
nl: Merk op dat als het veld meerdere waardes heeft, alleen de eerste inhoudnode zal worden geladen.

en: There are no nodereference fields defined.
nl: Er zijn geen nodereferentie velden.

en: <p>Choose the "Views module" view that selects the nodes that can be referenced.<br />Note:</p>
nl: <p>Kies de "Views module"-view die selecteert welke nodes kunnen worden gerefereerd.<br />Merk op:</p>

en: <ul><li>Only views that have fields will work for this purpose.</li><li>This will discard the "Content types" settings above. Use the view's "filters" section instead.</li><li>Use the view's "fields" section to display additional informations about candidate nodes on node creation/edition form.</li><li>Use the view's "sort criteria" section to determine the order in which candidate nodes will be displayed.</li></ul>
nl: <ul><li>Alleen Views met velden zullen werken voor dit doel.</li><li>Dit zal de  "Inhoudstypes-"-instellingen boven negeren. Gebruik anders de view z'n "filters" sectie.</li><li>Gebruik de view z'n "velden"-sectie om extra informatie over gebruikers op het bewerkformulier weer te geven.</li><li>Gebruik de view z'n "sorteercriteria"-sectie om de volgorde te bepalen waarin gebruikers worden weergegeven.</li></ul>

en: <p>The list of nodes that can be referenced can be based on a "Views module" view but no appropriate views were found. <br />Note:</p>
nl: <p>De lijst met nodes die kunnen worden gerefereerd, gebaseerd op een  "Views module"-view, maar geen passende views gevonden. <br />Merk op:</p>

en: %name: invalid input.
nl: %name: geen toegestane waarde.

en: %name: found no valid post with that title.
nl: %name: geen bericht gevonden met die titel.

en: Only numbers and decimals are allowed in %field.
nl: Alleen nummers en decimalen zijn toegestaan in %field.

en: Only numbers are allowed in %field.
nl: Alleen nummers zijn toegestaan in %field.

en: Only numbers and the decimal character (%decimal) are allowed in %field.
nl: Alleen nummers en het decimalenkarakter (%decimal) zijn toegestaan in %field.

en: Note that if the field has multiple values, only the first user will be loaded.
nl: Merk op dat als het veld meerdere waardes heeft, alleen de eerste gebruiker zal worden geladen.

en: There are no userreference fields defined.
nl: Er zijn geen gebruikersreferentievelden ingesteld.

en: Advanced - Users that can be referenced (View)
nl: Geavanceerd - Gebruikers die kunnen worden gerefereerd (View)

en: View used to select the users
nl: View die gebruikt wordt om gebruikers te selecteren

en: <p>Choose the "Views module" view that selects the users that can be referenced.<br />Note:</p>
nl: <p>Kies de "Views module"-view die de gebruikers selecteert die kunnen worden gerefereerd.<br />Merk op:</p>

en: <ul><li>Only views that have fields will work for this purpose.</li><li>This will discard the "Referenceable Roles" and "Referenceable Status" settings above. Use the view's "filters" section instead.</li><li>Use the view's "fields" section to display additional informations about candidate users on user creation/edition form.</li><li>Use the view's "sort criteria" section to determine the order in which candidate users will be displayed.</li></ul>
nl: <ul><li>Alleen Views met velden zullen werken voor dit doel.</li><li>Dit zal de  "Refereerbare Rollen-" en "Refereerbare Status"-instellingen boven negeren. Gebruik anders de view z'n "filters" sectie.</li><li>Gebruik de view z'n "velden"-sectie om extra informatie over gebruikers op het bewerkformulier weer te geven.</li><li>Gebruik de view z'n "sorteercriteria"-sectie om de volgorde te bepalen waarin gebruikers worden weergegeven.</li></ul>

en: <p>The list of user that can be referenced can be based on a "Views module" view but no appropriate views were found. <br />Note:</p>
nl: <p>De lijst met gebruikers die kunnen worden gerefereerd op basis van een "Views module"-view, maar geen passende views gevonden. <br />Merk op:</p>

en: %name: invalid user.
nl: %name: geen toegestane gebruiker.

en: New field
nl: Nieuw veld

en: Existing field
nl: Bestaand veld

en: New group
nl: Nieuwe groep

en: Add fields and groups to the content type, and arrange them on content display and input forms.
nl: Voeg velden en groepen toe aan het inhoudstype en herschik ze bij weergave en invoerformulieren.

en: You can add a field to a group by dragging it below and to the right of the group.
nl: U kunt een veld toevoegen aan een groep door het eerst onder de groep en daarna naar rechts te slepen.

en: Note: Installing the <a href="!adv_help">Advanced help</a> module will let you access more and better help.
nl: Noot: Door de <a href="!adv_help">Geavanceerde hulp</a> module te installeren kunt u meer, en betere hulp krijgen.

en: Data is processsed and stored as explained in our <a href="@mollom-privacy">Web Service Privacy Policy</a>. It is your responsibility to provide any necessary notices and obtain the appropriate consent regarding Mollom's use of your data. For more information, see <a href="@mollom-works">How Mollom Works</a> and the <a href="@mollom-faq">Mollom FAQ</a>.
nl: Data wordt verwerkt en opgeslagen zoals uitgelegd in onze <a href="@mollom-privacy">Web Service Privacy Politiek</a>. Het is uw verantwoordelijkheid om te zorgen voor noodzakelijke kennisgeving en toestemming van de gebruiker voor de manier waarop Mollom de data van de website gebruikt. Voor meer informatie zie <a href="@mollom-works">Hoe Mollom Werkt</a> en de <a href="@mollom-faq">Mollom FAQ</a>.

en: report to Mollom
nl: Rapporteer aan Mollom

en: Reports and usage statistics for the Mollom module.
nl: Gebruikersstatistieken van de Mollom-module.

en: width @width
nl: breedte @width

en: height @height
nl: hoogte @height

en: upscaling allowed
nl: vergroten toestaan

en: width: @width, height: @height, fit: @fit
nl: breedte: @width, hoogte: @height, passend: @fit

en: width: @width, height: @height, xoffset: @xoffset, yoffset: @yoffset
nl: breedte: @width, hoogte: @height, x-offset: @xoffset, y-offset: @yoffset

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
nl: willekeurig tussen -@degrees&deg en @degrees&deg

en: radius: @radius, sigma: @sigma, amount: @amount, threshold: @threshold
nl: straal: @radius, sigma: @sigma, hoeveelheid: @amount, drempel: @threshold

en: Save Preset
nl: Instelling opslaan

en: The preset name you have chosen is already in use.
nl: De naam die u voor deze instelling heeft gekozen is reeds in gebruik.

en: Unknown action.
nl: Onbekende actie.

en: Unknown preset.
nl: Onbekende instelling

en: This %action action is not associated %preset preset.
nl: De actie %action is niet verbonden aan instelling %preset.

en: Create Action
nl: Actie aanmaken

en: The action was succesfully created.
nl: De actie was succesvol aangemaakt.

en: 404: Unable to find %image
nl: 404: Bestand %image niet gevonden

en: 403: File is not an image %image
nl: 403: Bestand %image is geen afbeelding

en: features
nl: functies

en: Report to Mollom
nl: Rapporteer aan Mollom

en: An alias will be generated for you. If you wish to create your own alias below, uncheck this option.
nl: Er zal een alias gegenereerd worden. Als u een eigen alias wil aanmaken, moet u deze optie uitschakelen.

en: To control the format of the generated aliases, see the <a href="@pathauto">automated alias settings</a>.
nl: Om het formaat van de gegenereerde aliassen te besturen, zie de <a href="@pathauto">geautomatiseerde alias-instellingen</a>.

en: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.
nl: Doel van de link, zoals _blank, _parent of de naam van een iframe. Dit veld wordt zelden gebruikt.

en: @argument title
nl: @argument titel

en: @argument input
nl: @argument invoer

en: The maximum number of characters this field can be.
nl: Het maximale aantal karakters dat dit veld kan zijn.

en: If the field is empty, display this text instead.
nl: Indien het veld leeg is, geef dan deze tekst weer.

en: Count the number 0 as empty
nl: Beschouw het getal 0 als leeg

en: If the field contains the number zero, display the empty text instead
nl: Indien het veld het getal 0 bevat, geef dan de lege tekst weer

en: Hide if empty
nl: Verberg indien leeg

en: Do not display anything for this field if it is empty. Note that the field label may still be displayed. Check style or row style settings to hide labels for empty fields.
nl: Toon niets als het veld leeg is. Het label wordt mogelijk wel getoond, afhankelijk van instellingen voor stijl of voor het tonen van labels bij lege velden.

en: Starting value
nl: Startwaarde

en: Specify the number the counter should start at.
nl: Geef het nummer aan waar de teller op moet beginnen.

en: Hide empty fields
nl: Verberg lege velden

en: Path field
nl: Padveld

en: Hide the "Go" button.
nl: De knop 'Gaan' verbergen

en: Delta - Appears in: @types
nl: Delta - Komt voor in: @types

en: Blocked users
nl: Geblokkeerde gebruikers

en: Highlighted content
nl: Gemarkeerde inhoud

en: Submitted by !username on !datetime.
nl: Door !username  op @datetime.

en: Submitted by !username on !datetime
nl: Door !username op !datetime

en: Secondary menu
nl: Secundair menu

en: Default state for the notification selection box for registered users
nl: Standaardinstelling van het reactieselectievakje voor geregistreerde gebruikers

en: Subscribe users to their node follow-up notification emails by default
nl: Gebruikers standaard inschrijven voor het ontvangen van reactiekennisgevings e-mails

en: If this is checked, new users will receive e-mail notifications for follow-ups on their nodes by default until they individually disable the feature.
nl: Als dit is ingeschakeld, zullen nieuwe gebruikers standaard kennisgevingen per e-mail ontvangen van reacties op hun inzendingen. Eventueel kunnen zij deze optie zelf weer uitschakelen.

en: Disable comment notification
nl: Reactiekennisgevingen uitschakelen

en: You can find more information about HTTP redirect status codes at <a href="@status-codes">@status-codes</a>.
nl: U kunt meer informatie over de status codes van HTTP omleidingen vinden bij <a href="@status-codes">@status-codes</a>.

en: The redirect has been saved.
nl: Omleiding is opgeslagen.

en: If you need advanced redirection functionality (i.e. wildcards, etc.), you should be using a <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Mod_rewrite">webserver rewriting engine</a> rather than this module.
nl: Als u meer geavanceerde omleidingsfunctionaliteit wenst (bijv. wildcards, etc.), moet u gebruik maken van een <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Mod_rewrite">webserver rewriting engine</a> in plaats van deze module.

en: The following are a list of URL redirects that point to this location.
nl: De volgende URL-omleidingen verwijzen naar deze locatie.

en: Edit redirect
nl: Omleiding bewerken

en: No redirects
nl: Geen omleidingen

en: 1 redirect | @count redirects
nl[0]: 1 omleiding
nl[1]: @count omleidingen

en: Last used
nl: Laatst gebruikt

en: No URL redirects available.
nl: Er zijn geen URL omleidingen beschikbaar.

en: Filter redirects
nl: Omleidingen filteren

en: No redirects selected.
nl: Geen omleidingen geselecteerd.

en: Enter an internal Drupal path, path alias, or complete external URL (like http://example.com/) to redirect to. Use %front to redirect to the front page.
nl: Voer een intern Drupal pad, pad alias, of een complete externe URL in (zoals http://example.com/) om om te leiden. Gebruik %front om de voorpagina om te leiden.

en: Are you sure you want to delete the redirect from %source to %redirect?
nl: Weet u zeker dat u de omleiding van %source naar %redirect wilt verwijderen?

en: @action @count redirects.
nl: @action @count omleidingen.

en: @action @count redirect. | @action @count redirects.
nl[0]: @action @count omleiding.
nl[1]: @action @count omleidingen.

en: Are you sure you want to @action this redirect? | Are you sure you want to @action these redirects?
nl[0]: Weet u zeker dat u deze omleiding wilt @action?
nl[1]: Weet u zeker dat u deze omleidingen wilt @action?

en: Add redirect to this location
nl: Een omleiding aan deze locatie toevoegen

en: The source path cannot contain an URL fragment anchor.
nl: Het bronpad kan geen URL ankerfragment bevatten.

en: The source path %path is a currently valid path. You cannot override existing paths. You can however, create URL aliases for them.
nl: Het bronpad %path is op dit moment een geldig pad. U kunt bestaande paden niet overschrijven. U kunt echter wel URL-aliassen voor hen aanmaken.

en: The source path %source is already being redirected. Do you want to <a href="@edit-page">edit the existing redirect</a>?
nl: Het bronpad %source wordt al omgeleid. Wilt u <a href="@edit-page">de bestaande omleiding bewerken</a>?

en: How many URL redirects would you like to generate?
nl: Hoeveel URL omleidingen wilt u genereren?

en: Delete all URL redirects before generating new URL redirects.
nl: Verwijder alle URL omleidingen alvorens nieuwe URL omleidingen te genereren.

en: 1 URL redirect created. | @count URL redirect created.
nl[0]: 1 URL omleiding aangemaakt.
nl[1]: @count URL omleidingen aangemaakt.

en: Generate redirects
nl: Omleidingen genereren

en: Generate URL redirects.
nl: URL omleidingen genereren.

en: The Breadcrumb title to use when this argument is present. If no breadcrumb is set here, default Title values will be used, see "Title" for percent substitutions.
nl: De broodkruimel-titel die wordt gebruikt als een argument aanwezig is. Als hier geen broodkruimel wordt ingevuld dan wordt de standaard Titel-waarde gebruikt. Zie 'Titel' voor vervanging van het procentteken.

en: User contact forms
nl: Gebruiker-contactformulieren

en: Protection mode
nl: Beveiligingsmethode

en: Unprotect
nl: Niet beveiligen

en: Add form
nl: Formulier toevoegen

en: All available forms are protected already.
nl: Alle formulieren zijn beveiligd.

en: Fields to analyze
nl: Te analyseren velden

en: If no fields are selected, the form will be protected by a CAPTCHA.
nl: Er zijn geen velden geselecteerd, het formulier wordt met een CAPTCHA beveiligd.

en: No fields are available.
nl: Geen velden beschikbaar.

en: Are you sure you want to unprotect this form?
nl: Weet u zeker dat u de beveiliging van dit formulier wilt uitschakelen?

en: Mollom will no longer protect this form from spam.
nl: Mollom zal dit formulier niet langer beveiligen tegen spam.

en: Profanity
nl: Aanstootgevend

en: Unwanted
nl: Ongewenst

en: An error occurred upon trying to add the text to the blacklist.
nl: Er is een fout opgetreden bij het toevoegen van de tekst aan de blacklist.

en: Are you sure you want to delete %key from the blacklist?
nl: Weet u zeker dat u %key van de blacklist wilt verwijderen?

en: An error occurred upon trying to remove the item from the blacklist.
nl: Er is een fout opgetreden bij het verwijderen van de tekst uit de blacklist.

en: When the Mollom servers are down or otherwise unreachable, no text analysis is performed and no CAPTCHAs are generated. If this occurs, your site will use the configured fallback strategy. Subscribers to <a href="@pricing-url">Mollom Plus</a> receive access to <a href="@sla-url">Mollom's high-availability backend infrastructure</a>, not available to free users, reducing potential downtime.
nl: Wanneer de Mollom-webservice niet bereikbaar is, wordt er geen tekstanalyse uitgevoerd en worden er geen CAPTCHA's gegenereerd. Als dit gebeurt wordt de geconfigureerde fallback-strategie gebruikt. Abonnees op <a href="@pricing-url">Mollom Plus</a> krijgen toegang tot de <a href="@sla-url">Mollom high-availability backend infrastructuur</a>, die niet beschikbaar is voor gratis gebruikers. Hierdoor wordt de potentiële downtime gereduceerd.

en: To use Mollom, you need a public and private key. To obtain your keys, <a href="@mollom-login-url">register and login on mollom.com</a>, and <a href="@mollom-manager-add-url">create a subscription</a> for your site. Once you created a subscription, copy your private and public access keys from the <a href="@mollom-manager-url">site manager</a> into the form fields below, and you are ready to go.
nl: Om Mollom te gebruiken hebt u een publieke en een private sleutel nodig. <a href="@mollom-login-url">Registreer u en log in op mollom.com</a> en <a href="@mollom-manager-add-url">schrijf de site in</a>. Van zodra de site ingeschreven is, kopieert u de publieke en private sleutels uit de <a href="@mollom-manager-url">site manager</a> in de velden hieronder en bent u klaar om verder te gaan.

en: Link to Mollom's privacy policy on forms protected by textual analysis
nl: Link naar Mollom's privacyverklaring over formulieren die met tekstanalyse worden beschermd.

en: Displays a link to the recommended <a href="@privacy-policy-url">privacy policy on mollom.com</a> on all forms that are protected via <a href="@help-url">textual analysis</a>. When disabling this option, you are required to inform visitors about data privacy through other means, as stated in the <a href="@terms-of-service-url">terms of service</a> applying to your subscription.
nl: Toont een link naar de aanbevolen <a href="@privacy-policy-url">privacyverklaring op mollom.com</a> op alle formulieren die met <a href="@help-url">tekstanalyse</a> worden beveiligd. Als u deze optie uitschakelt moet u gebruikers op een andere manier informeren over de privacy van hun gegevens. U bent hiertoe verplicht volgens de Mollom <a href="@terms-of-service-url">terms of service</a> die u bij accountaanvraag heeft geaccepteerd.

en: Recent Mollom messages
nl: Recente Mollom-berichten

en: Are you sure you want to delete and report the content as inappropriate?
nl: Weet u zeker dat u de inhoud wilt verwijderen en rapporteren als ongewenst?

en: The content was successfully reported as inappropriate.
nl: De inhoud werd succesvol gerapporteerd als ongepast.

en: All listed forms below are protected by Mollom. You can <a href="@add-form-url">add a form</a> to protect, configure already protected forms, or remove the protection.
nl: Alle onderstaande formulieren worden door Mollom beveiligd. U kunt een te beveiligen <a href="@add-form-url">formulier toevoegen</a>, een reeds beveiligd formulier wijzigen of verwijderen.

en: By submitting this form, you accept the <a href="@privacy-policy-url">Mollom privacy policy</a>.
nl: Door gebruik van dit formulier accepteert u <a href="@privacy-policy-url">Mollom's privacybeleid</a>.

en: Type the characters you see in the picture above; if you can't read them, submit the form and a new image will be generated. Not case sensitive.
nl: Neem de tekens uit het bovenstaande figuur over. Waneer de tekens niet duidelijk zijn, kunt u het formulier verzenden om een nieuw figuur weer te geven. De tekens zijn niet hoofdlettergevoelig.

en: To complete this form, please complete the word verification below.
nl: Vul de woordverificatie in om het formulier te voltooien.

en: @name form
nl: @name-formulier

en: Report to Mollom and unpublish
nl: Rapporteer aan Mollom en publiceer niet langer

en: Report to Mollom and delete
nl: Rapporteer aan Mollom en verwijder

en: User password request form
nl: Nieuw wachtwoord-formulier

en: All servers unavailable: %servers, last error: @errno - %error_msg
nl: Geen servers beschikbaar: %servers, laatste fout: @errno - %error_msg

en: Bogus session id %session.
nl: Vals session-id %session.

en: Non-existent session id %session.
nl: Niet-bestaande sessie id %session.

en: Expired session id %session.
nl: Verlopen sessie id %session.

en: Unknown session id %session. This is not a bug in Mollom. If this happens too often, check your site for attacks.
nl: Onbekende sessie id %session. Dit is geen bug in Mollom. Waneer deze fout regelmatig voorkomt, controleer dan of uw site wordt aangevallen.

en: Invalid form id %form_id for session id %session (generated for %form_id_session).  This is not a bug in Mollom. If this happens too often, check your site for attacks.
nl: Ongeldig formulier-id %form_id voor sessie-id %session (gegenereerd voor %form_id_session). Dit is bug in Mollom. Wanneer deze fout regelmatig voorkomt, controleer dan of uw site wordt aangevallen.

en: Ham: <pre>@message</pre>Result: <pre>@result</pre>
nl: Ham: <pre>@message</pre>Resultaat: <pre>@result</pre>

en: Spam: <pre>@message</pre>Result: <pre>@result</pre>
nl: Spam: <pre>@message</pre>Resultaat: <pre>@result</pre>

en: Unsure: <pre>@message</pre>Result: <pre>@result</pre>
nl: Onzeker: <pre>@message</pre>Resultaat: <pre>@result</pre>

en: Correct CAPTCHA: <pre>@data<pre>
nl: Correcte CAPTCHA: <pre>@data<pre>

en: Incorrect CAPTCHA: <pre>@data<pre>
nl: Niet correcte CAPTCHA: <pre>@data<pre>

en: Reported session id %session as %feedback.
nl: Session id %session werd gerapporteerd als %feedback.

en: bypass mollom protection
nl: Mollom-beveiliging omzeilen

en: Unprotect form
nl: Bescherm dit formulier niet langer

en: Configure Mollom keys and global settings.
nl: Mollom-sleutels en instellingen beheren.

en: Mollom statistics
nl: Mollom-statistieken

en: Mollom API keys are not <a href="@settings-url">configured</a> yet.
nl: De Mollom API-sleutels zijn nog niet <a href="@settings-url">geconfigureerd</a>.

en: Network error
nl: Netwerkfout

en: The Mollom servers could not be contacted. Please make sure that your web server can make outgoing HTTP requests.
nl: De Mollom-server konden niet bereikt worden. Contoleer of uw webserver uitgaande HTTP-verzoeken kan sturen.

en: The <a href="@settings-url">configured</a> Mollom API keys are invalid.
nl: De <a href="@settings-url">ingevoerde</a> Mollom API-sleutels zijn ongeldig.

en: Protects forms against spam.
nl: Beschermt formulieren tegen spam.

en: The text to use for aliases for RSS feeds. Examples are "0/feed" (used throughout Drupal core) and "feed" (used by some contributed Drupal modules, like Views).
nl: De tekst die wordt gebruikt in aliassen van RSS-feeds. Voorbeelden zijn '0/feed' (gebruikt in de Drupal core) en 'feed' (gebruikt door uitbreidingsmodules zoals Views).

en: Choose aliases to delete
nl: Selecteer de aliassen die verwijderd moeten worden

en: All aliases
nl: Alle aliassen

en: <strong>Note:</strong> there is no confirmation. Be sure of your action before clicking the "Delete aliases now!" button.<br />You may want to make a backup of the database and/or the url_alias table prior to using this feature.
nl: <strong>Let op:</strong> er volgt na het klikken op de "Verwijder aliassen nu!" knop geen vraag ter bevestiging van de actie.<br /> Voor gebruik te maken van deze functie is een backup maken van de database en/of de url_alias tabel wellicht gewenst.

en: Ignoring alias %alias due to existing path conflict.
nl: Alias %alias wordt genegeerd vanwege een bestaand conflict met het pad.

en: Ignoring alias %alias because it is the same as the internal path.
nl: Alias %alias wordt genegeerd, omdat het gelijk is aan het interne pad.

en: Created new alias %alias for %source, replacing %old_alias. %old_alias now redirects to %alias.
nl: Nieuwe alias %alias voor %source gecreëerd en %old_alias vervangen. %old_alias verwijst nu door naar %alias.

en: Created new alias %alias for %source, replacing %old_alias.
nl: Nieuwe alias %alias voor %source gecreëerd en %old_alias vervangen.

en: Created new alias %alias for %source.
nl: Nieuwe alias %alias voor %source gecreëerd.

en: Pattern for the user contact form paths
nl: Patroon voor de paden van het contactformulier van de gebruiker

en: Bulk generate aliases for user contact form paths that are not aliased
nl: Massale aanmaak van aliassen voor paden van contactformulieren van gebruikers die nog niet voorzien zijn van een alias

en: Generate aliases for all existing user contact form pages which do not already have aliases.
nl: Aanmaak van aliassen voor alle bestaande contactformulierpagina's van gebruikers die nog geen alias hebben.

en: Bulk generation of contact pages completed, one alias generated. | Bulk generation of contact pages completed, @count aliases generated.
nl[0]: Massale aanmaak van contactpagina's afgerond. Eén alias is gegenereerd.
nl[1]: Massale aanmaak van contactpagina's afgerond. @count aliassen zijn gegenereerd.

en: User blogs
nl: Gebruikersblogs

en: An offset from the current time such as "+1 day" or "-2 hours -30 minutes"
nl: Afwijking van de huidige tijd, zoals "+1 day" of "-2 hours" of "-30 minutes"

en: Is not empty (NOT NULL)
nl: Is niet leeg (NOT NULL)

en: Automatic live preview
nl: Automatische voorbeeldweergave

en: Disable automatic live preview
nl: Automatische voorbeeldweergave uitschakelen

en: Choose text
nl: Tekst kiezen

en: Set language on nodes
nl: Stel de talen in op nodes

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
nl: Het bestand %filename kan niet geüpload worden. Alleen bestanden met de volgende extensies zijn toegestaan: %extensions

en: Default (Mbps or Kbps)
nl: Standaard (Mbps or Kbps)

en: Raw numberic value
nl: Ongeformatteerde numerieke waarde

en: Default (kHz)
nl: Standaard (kHz)

en: Resizing images on upload will cause the loss of <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF data</a> in the image.
nl: Herschalen zal <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF data</a> verwijderen.

en: Total filesize for %title, %tsize, exceeds field settings of %msize.
nl: Totale bestandsgrootte voor %title, %tsize, overschrijdt een veldinstelling van %msize.

en: The file field %field has been updated with new settings.
nl: Het bestandsveld %field is vernieuwd met de nieuwe instellingen.

en: @mime icon
nl: @mime icoon

en: Please make sure you are using the latest version of the Token module.
nl: Zorg dat u de laatste versie van de Token-module gebruikt.

en: The %name should contain at least one token to ensure unique URL aliases are created.
nl: De %name dient tenminste één token te bevatten om unieke URL-aliassen te garanderen.

en: You are using the token [%token] which has a raw companion token [%raw_token]. For Pathauto patterns you should use the -raw version of tokens unless you really know what you are doing. See the <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for more details.
nl: U gebruikt de token [%token] , waarvan ook een ongeformatteerde versie [%raw_token] beschikbaar is. U wordt geadviseerd om voor Pathauto-aliassen de -raw variant te gebruiken, tenzij u weet waar u mee bezig bent. Bekijk de <a href="@pathauto-help">Pathauto-helppagina</a> voor meer details.

en: The field %name is not a valid number.
nl: Het veld %name is geen geldig getal.

en: The field %name cannot be greater than @max.
nl: Het veld  %name kan niet groter zijn dan @max.

en: The field %name cannot be less than @min.
nl: Het veld  %name kan niet kleiner zijn dan @min.

en: Right parenthesis )
nl: Sluitend haakje )

en: The URL alias of the taxonomy term.
nl: De URL-alias van de taxonomieterm.

en: Update URL alias
nl: URL-alias bijwerken
