Image (6.x-1.1) - en to lt translation catalogue (203 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Images
lt: Vaizdai

en: Image size
lt: Vaizdo dydis

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: view
lt: peržiūrėti

en: File
lt: Failas

en: Size
lt: Dydis

en: None
lt: Joks

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Depth
lt: Gylis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Import
lt: Importuoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Import path
lt: Importavimo kelias

en: No galleries available
lt: Galerijų nėra

en: Dimensions
lt: Matmenys

en: No files were found
lt: Failų nerasta

en: %filename as <a href="!node-link">@node-title</a> <a href="!edit-link">[edit]</a>
lt: %filename kaip <a href="!node-link">@node-title</a> <a href="!edit-link">[redaguoti]</a>

en: Error importing %filename.
lt: Klaida importuojant %filename.

en: Last updated: %date
lt: Atnaujinta: %date

en: There is 1 image in this gallery | There are @count images in this gallery
lt[0]: Šioje galerijoje yra @count vaizdas
lt[1]: Šioje galerijoje yra @count vaizdai
lt[2]: Šioje galerijoje yra @count[2] vaizdų

en: Upload
lt: Įkelti

en: Upload image
lt: Atsiųsti vaizdą

en: Node
lt: Mazgas

en: Page
lt: Puslapis

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: Count
lt: Skaičius

en: Random image
lt: Atsitiktinis vaizdas

en: Gallery settings
lt: Galerijos nuostatos

en: New window
lt: Naujas langas

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Image galleries
lt: Nuotraukų galerijos

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Sharpening filter
lt: Aštrinimo filtras

en: Color profile
lt: Spalvų prifilis

en: Path to color profile
lt: Kelias iki spalvos profilio

en: The path to a color profile file that all scaled down images will be converted to. Leave empty to disable.
lt: Kelias iki spalvos profilio bylos kuris visus sumažintus vaizdus konvertuos. Išjungimui palikite tusčia.

en: Exists
lt: Esantys

en: Posted by: !name
lt: Įrašė: !name

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Original
lt: Orginalas

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Image module settings.
lt: Vaizdų (image) modulio nuostatos.

en: No image toolkit is currently enabled. Without one the image module will not be able to resize your images. You can select one from the <a href="!link">image toolkit settings page</a>.
lt: Šiuo metu jokia vaizdų įrankinė neįjungta. Be jos vaizdų (image) modulis nesugebės sumažinti vaizdų. Jūs galite pasirinkti vieną <a href="!link">vaizdų įrankinės nuostatų puslapyje</a>.

en: Image sizes
lt: Vaizdo dydis

en: Gray
lt: Pilka

en: Path to the "convert" binary
lt: Kelias iki "convert" dvejetainio

en: Import images from the filesystem.
lt: Importuoti vaizdus iš failų sistemos.

en: Successfully imported:
lt: Sėkmingai importuota:

en: No image files were imported.
lt: Jokių vaizdo failų nebuvo importuota.

en: <strong>Note:</strong> a path begining with a <kbd>/</kbd> indicates the path is relative to the server's root, not the website's root. One starting without a <kbd>/</kbd> specifies a path relative to Drupal's root. For example: <kbd>/tmp/image</kbd> would be the temp directory off the root while <kbd>tmp/image</kbd> would be inside Drupal's directory.
lt: <strong>Dėmesio:</strong> nustatytas kelias su  <kbd>/</kbd> rodo, kad kelias atitinka serverio, o ne svetainės pagrindinę direktoriją.

en: You can't import from the image module's directory. The import deletes the original files so you would just be asking for trouble.
lt: Jūs negalite importuoti vaizdų iš vaizdų (image) modulio direktorijos. Importavimas pašalina orginalias bylas taigi jūs prašotės bėdos.

en: Image Galleries
lt: Galerijos

en: Image Gallery
lt: Galerija

en: image
lt: paveikslėlis

en: <Hidden>
lt: - Paslėpta -

en: JPEG quality
lt: JPEG kokybė

en: Same window
lt: Tas pats langas

en: Manage fields
lt: Valdyti laukelius

en: Image gallery
lt: Galerija

en: Maximum number of images
lt: Maksimalus portretų kiekis

en: Click "Browse..." to select an image to upload.
lt: Spauskite   "Browse..." pasirinkti vaizdą kurį nurite atsiųsti.

en: ImageMagick Binary
lt: ImageMagick dvejetainis

en: ImageMagick is a standalone program used to manipulate images. To use it, it must be installed on your server and you need to know where it is located. If you are unsure of the exact path consult your ISP or server administrator.
lt: ImageMagick autonominė programa naudojama valdyti paveikslėlius. Tam, kad ja naudotis jūs turite įdiegti ją į serverį ir turite žinoti kur ji randasi. Jei tiksliai nežinote kelio galite pasikonsultuoti su savo ISP arba serverio administratoriumi.

en: Specify the complete path to the ImageMagic <kbd>convert</kbd> binary. For example: <kbd>/usr/bin/convert</kbd> or <kbd>C:\Program Files\ImageMagick-6.3.4-Q16\convert.exe</kbd>
lt: Nurodykite visą kelią iki ImageMagic <kbd>convert</kbd> dvejetainio. Pvz.: <kbd>/usr/bin/convert</kbd> arbar <kbd>C:\Program Files\ImageMagick-6.3.4-Q16\convert.exe</kbd>

en: Display debugging information
lt: Rodyti derinimo informacija

en: Checking this option will display the ImageMagick commands and ouput to users with the <em>administer site configuration</em> permission.
lt: Pažymėdami šį pasirinkimą ImageMagick valdymo komandos ir išvestis bus prieinamos nariams turintiems <em>svetainės administravimo</em> teise

en: The specified ImageMagic path %file does not exist.
lt: Nurodytu ImageMagick keliu %file failas neegzistuoja.

en: ImageMagick could not be found. The admin will need to set the path on the <a href='@image-toolkit-settings'>image toolkit page</a>.
lt: ImageMagick nerastas. Administratoriui reikia nustayti kelią iki <a href='@image-toolkit-settings'>vaizdų įrankinės puslapyje</a>.

en: ImageMagick command: @command
lt: ImageMagick komanda: @command

en: ImageMagick output: @output
lt: ImageMagick išvestis: @output

en: ImageMagick reported an error: %error
lt: ImageMagick klaidos pranešimas: %error

en: The image module is used to create and administer images for your site. Each image is stored as a post, with thumbnails of the original generated automatically. There are two default thumbnail sizes, thumbnail and preview. The thumbnail size is shown as the preview for image posts and when browsing image galleries. The preview is the default size when first displaying an image node.
lt: Vaizdų (Image) modulis naudojamas sukurti ir valdyti vaizdus jūsų svetainėje. Kiekvinas vaizdas išsaugomas kaip įrašas su miniatūrą kuri generuojama automatiškai. Yra du miniatūrų dydžiai: miniatūra ir peržiūrėjimas. Miniatūros dydis naudojamas kai naršoma paveisklėlių galerijoje. Peržiūros dydis naudojamas kai peržiūrymas vaizdo mazgas.

en: Image administration allows the image directory and the image sizes to be set.</p><p>
    Image galleries are used to organize and display images in galleries.   The list tab allows users to edit existing image gallery names, descriptions, parents and relative position, known as a weight.  The add galleries tab allows you to create a new image gallery defining name, description, parent and weight.
lt: Vaizdų administravimas leidžia nustatyti vaizdų direktoriją ir vaizdų dydį.</p><p>
    Vaizdų galerija naudojama vaizdų grupavimui ir vaizdų rodymui galerijose. Sąrašo kortelės leidžia redaguoti jau esančių vaizdų galerijos pavadinimą, aprašymą, tėvinius elementus ir susijusias pozicijas (svorius). Galerijos pridėjimo kortelė leidžia jums kurti naujas vaizdų galerijas nurodant pavadinimą, aprašymą, tėvinius elementus ir svorius.

en: <p>You can</p>
    <ul>
    <li>view image handling messages in <a href="!admin-settings">administer &gt;&gt; settings</a>.</li>
    <li>configure image sizes and file directories at <a href="!admin-settings-image">administer &gt;&gt; settings &gt;&gt; image</a>.</li>
    <li>use the <a href="!external-http-drupal-org-project-img_assist">image assist module</a> to upload and insert images into posts.</li>
lt: <p>Jūs galite</p>
    <ul>
    <li>peržiūrėti vaizdų valdymo žinutes a href="!admin-settings">administravimas &gt;&gt; nuostatos</a>.</li>
    <li>nustatyti vaizdų dydžius ir bylų direktorijas <a href="!admin-settings-image">administravimas &gt;&gt; nuostatos &gt;&gt;vaizdai</a>.</li>
    <li>naudoti <a href="!external-http-drupal-org-project-img_assist">vaizdų pagalbos modulį</a>atsiųsti ir įterpti vaizdus į įrašus.</li>

en: For more information please read the configuration and customization handbook <a href="!image">Image page</a>.
lt: Daugiau informacijos galite rasti  <a href="!image">Image modulio puslapyje</a>.

en: An image (with thumbnail). This is ideal for publishing photographs or screenshots.
lt: Vaizdas (su miniatūra). Tai tinkamiausias pasirinkimas publikuoti fotografijas ar kitus vaizdus.

en: File paths
lt: Failo kelias

en: Default image path
lt: Įprastas kelias

en: Subdirectory in the directory "%dir" where pictures will be stored. Do not include trailing slash.
lt: Subdirektorija, direktorijoje "%dir" kur vaizdai bus laikomi. Neįterpkite galinio dešininio brūkšnio.

en: Maximum upload size
lt: Maksimalus atsiuntimo dydis

en: Maximum file size for image uploads. When a maximum image dimensions is specified for original images the size is checked after resizing.
lt: Maksimalus bylos dydis atsiunčiamiems vaizdams. Kai nustatytas maksimalus vaizdo matmuo bylos dydis tikrinamas po vaizdo sumažinimo.

en: The dimensions on the "Original" image will be used to resize the images when they are first uploaded. If both dimensions are specified the image will be resized to fit with in that size. If only one dimension is specified the image will be resized to exactly that dimension with the other determined by the image aspect ratio.
lt: "Orginalaus" vaizdo matmuo bus naudojamas kai vaizdas pirmą kartą atsiunčiamas. Jei nurodyti abu matmenys vaizdas bus sumažintas, kad atitiktų. Jei nurodytas tik vienas matmuo, vaizdas bus sumažintas pagal tą matmenį, o kitas bus nustatytas pagal proporciją.

en: Must specify a width or height.
lt: Turite nurodyti plotį arba aukštį.

en: Changes to the images sizes mean that the derivative images will need to be regenerated.
lt: Vaizdo dydžio pakeitimas reikš, kad reikės pergeneruoti vaizdus.

en: Rebuild image thumbnails
lt: Perkurti vaizdų miniatūras

en: Rebuilding %node-title's resized images.
lt: Perkuriamas %node-title vaizdas.

en: Uploaded file is not a valid image. Only JPG, PNG and GIF files are allowed.
lt: Įkeltas failas nėra tinkamas vaizdas. Leidžiami tik JPG, PNG ir GIF failai.

en: The original image was resized to fit within the maximum allowed resolution of %width x %height pixels.
lt: Originalus vaizdas buvo sumažintas, kad atitiktų maksimaliai leidžiamą rezoliuciją %width x %height taškai.

en: The image you uploaded was too big. You are only allowed upload files less than %max_size but your file was %file_size.
lt: Jūsų atsiųstas vaizdas per didelis. Jums leidžiama atsiųsti bylas mažesnes nei %max_size, o jūsų byla buvo  %file_size.

en: Latest image
lt: Naujausias vaizdas

en: You must upload an image.
lt: Privalote įkelti vaizdą.

en: Derivative images were regenerated for %title.
lt: Vaizdai buvo pergeneruoti %title.

en: The derivative images for <a href="!link">%title</a> have been regenerated.
lt: Vaizdai <a href="!link">%title</a> buvo pergeneruoti.

en: Unable to create scaled %label image
lt: Nepavyko sukurti mažesnio %label vaizdo

en: create images
lt: kurti vaizdus

en: view original images
lt: peržiūrėti orginalų vaizdą

en: edit own images
lt: redaguoti savo vaizdus

en: edit images
lt: redaguoti vaizdus

en: The original image size was missing so no changes were made. See this <a href='!link'>image module issue</a> for more information. Include the following:<br /><pre>@old_sizes
    </pre>
lt: Nėra orginalaus baizdo dydžio todėl pakeitimai nebuvo atlikti. Pežiūrėkite <a href='!link'>vaizdų modulio problemas</a>. Įterpti sekantį<br /><pre>@old_sizes
    </pre>

en: Allows uploading, resizing and viewing of images.
lt: Suteikia galimybę atsiųsti, keisti dydį ir peržiūrėti vaizdus.

en: Allows easy attaching of image nodes to other content types.
lt: Suteikia galimybę prisegti vaizdo mazgą prie kito turinio tipo.

en: Image Attachment View
lt: Vaizdo prisegimo peržiūra

en: Image attach
lt: Vaizdo prisegimas

en: Enable image attach for content
lt: Įgalina vaizdo prisegimą prie turinio

en: Attach existing images
lt: Prisegti jau esantį vaizdą

en: When enabled, will allow existing image nodes to be attached instead of uploading new images.
lt: Kai įjungta, bus leidžiama jau esančius vaizdo mazgus prisegti vietoj to, kad siųsti naują vaizdą.

en: Attached Images
lt: Prisegti vaizdai

en: Image Attach settings
lt: Vaizdo prisegimo nuostatos

en: Attach Images
lt: Prisegti Vaizus

en: Should this node allows users to upload an image?
lt: Ar šis mazgas leis nariams atsiųsti vaizdus?

en: Teaser image size
lt: Vaizdo dydis įžangoje

en: This determines the size of the image that appears when the node is displayed as a teaser. 'Hidden' will not show the image.
lt: Tai nurodo vaizdo dydi kai mazgas peržiūrimas kaip įžanga. 'Paslėpti' nerodys vaizdo.

en: Teaser image weight
lt: Vaizdo svoris įžangoje

en: This value determines the order of the image when displayed in the teaser.
lt: Tai nurodo vaizdų tvarką kai mazgas peržiūrimas kaip įžanga.

en: Full node image size
lt: Vaizdo dydis pilnam mazge

en: This determines the size of the image that appears when the full node is displayed. 'Hidden' will not show the image.
lt: Tai nustato vaizdo dydį kai peržiūrimas pilnas mazgas.  'Paslėpti' nerodys vaizdo.

en: Full node image weight
lt: Vaizdo svoris pilnam mazge

en: This value determines the order of the image when displayed in the body.
lt: Ši reikšmė nustato tvarka kaip bus rodomi vaizdai kai peržiūrimas turinys.

en: Existing Image
lt: Esantys vaizdai

en: Choose an image already existing on the server if you do not upload a new one.
lt: Pasirinkite serveryje jau esantį vaizdą jei neįkeliate naujo.

en: -or-
lt: -arba-

en: Upload Image
lt: Įkelti vaizdą

en: Image title
lt: Vaizdo pavadinimas

en: The title the image will be shown with.
lt: Pavadinimas, su kuriuo bus rodomas vaizdas.

en: Image Attach: Display Image
lt: Vaizdo prisegimas: Rodyti vaizdą

en: Image with link to attaching node
lt: Vaizdas su nuorodą į prisegama mazgą

en: Image with link to attached image
lt: Vaizdas su nuorodą į prisegtą vaizdą

en: Image Attach: Attached image
lt: Vaizdo prisegimas: Prisegtas vaizdas

en: Filter by whether or not the node has an attached image.
lt: Filtruoti pagal tai ar mazgas turi prisegtą vaizdą.

en: Image Attach
lt: Vaizdo prisegimas

en: Image galleries can be used to organize and present groups of images. Galleries may be nested. To add a new gallery click the "add gallery" tab.
lt: Vaizdų galerija naudojama grupuoti ir rodyti vaizdus. Galerija gali būt sąrašas.Norite sukurti naują galeriją? Spauskite "sukurti galeriją" kortelę.

en: Create and manage image galleries.
lt: Kurti ir tvarkyti nuotraukų galerijas

en: Add gallery
lt: Sukurti galeriją

en: Configure appearance of image galleries.
lt: Nustatykite galerijos atvaizdavimą.

en: Edit image gallery
lt: Redaguoti galeriją

en: Images per page
lt: Vaizdai puslapyje

en: Sets the number of images to be displayed in a gallery page.
lt: Nurodykite kiek vaizdų bus rodoma vienam galerijos puslapyje.

en: Display node info
lt: Rodyti mazgo info

en: Checking this will display the "Posted by" node information on the gallery pages.
lt: Jei čia pažymėsite, galerijos puslapyje bus rodoma "Įrašė" mazgo informacija

en: edit gallery
lt: redaguoti galeriją

en: Gallery name
lt: Galerijos pavadinimas

en: The name is used to identify the gallery.
lt: Pavadinimas naudojamas indentifikuoti galeriją.

en: The description can be used to provide more information about the image gallery.
lt: Aprašymas gali būt būdas suteikti daugiau informacijso apie galeriją.

en: When listing galleries, those with with light (small) weights get listed before containers with heavier (larger) weights. Galleries with equal weights are sorted alphabetically.
lt: Kai rodomos galerijos, sunkesnės bus žemiau. Jei svoriai vienodi rūšiuojama pagal abėcėlę.

en: Created new gallery %term.
lt: Nauja galerija %term sukurta.

en: The gallery %term has been updated.
lt: Galerija %term atnaujinta.

en: The gallery %term has been deleted.
lt: Galerija %term pašalinta.

en: Are you sure you want to delete the image gallery %name?
lt: Ar tikrai norita pašalinti galeriją %name?

en: Deleting an image gallery will delete all sub-galleries. This action cannot be undone.
lt: Šalindami galeriją pašalinsite ir visas sub-galerijas. Šis veiksmas nebeatstatomas.

en: The image gallery %term and all sub-galleries have been deleted.
lt: Galerija %term ir visos sub-galerijos pašalintos.

en: Image galleries may be nested below other galleries.
lt: Galerijos gali būt įdėtos į kitas galerijas.

en: administer images
lt: administruoti vaizdus

en: Allows sorting and displaying of image galleries based on categories.
lt: Suteikia galimybę rodyti vaizdų galerijas paremtas kategorijomis.

en: ImageMagick Advanced Options
lt: ImageMagick pažangesnės nuostatos

en: These settings let you control some of ImageMagick's more advanced options.
lt: Šios nuostatos leidžia jums valdyti platesnes ImageMagick savybes.

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files. <a href="!link">More information on -quality</a>
lt: Nurodykite vaizdo kokybę JPEG manipuliacijose. Intervalas nuo  0 iki 100. Aukštesnė reikšmė reiškia geresnė vaizdo kokybė, bet ir didesnę bylą.<a href="!link">Daugiau informacijos apie kokybę</a>

en: Strip metadata from images at this size and below
lt: Sumažinti metaduomenys iš vaizdo iki šio dydžio ir mažiau

en: You may choose to strip all metadata, such as camera information and color profiles, from the processed images in order to reduce their file size. Please choose at what maximum size you want images to be stripped of their metadata. Example: "150x150". Enter "0x0" to disable this feature. This option requires ImageMagick 6.0.0 or higher. <a href="!link">More information on -strip</a>
lt: Jūs galite pasirinkti sumažinti metaduomenis, informacija tokią kaip fotoaparato ir spalvų profilį, iš talpinimų vaizdų, taip sumažinimas bylos dydis. Prašome pasirinkti maksimalų dydį iki kurio sumažinti vaizdo metaduomenis. Pvz.: "150x150" . Įvestike "0x0" visai išjungti šią savybę. Ši savybė reikalauja ImageMagick 6.0.0 ar aukštenės versijos. <a href="!link">Daugiau informacijos apie -strip</a>

en: Convert colorspace
lt: Pakeisti spalvų erdvę

en: <None>
lt: -Joks-

en: This option lets you convert images to the specified colorspace. This will be overridden by the Color profile option, if used. <a href="!link">More information on -colorspace</a>
lt: Ši savybė leidžia jums pakeisti vaizdą į tam tikrą spalvų erdvę. Tai perrašoma Spalvų (Color) profilio pasirinkimu, jei naudojama. <a href="!link">Daugiau informacijao apie -colorspace</a>

en: Change image resolution to 72 ppi
lt: Pakeisti vaizdo rezoliucija į 72 ppi

en: If checked, this option will set the print resolution of the image to 72 pixels per inch, which is suitable for web use. This does not affect the pixel size or quality of the image.  <a href="!link">More information on -density</a>
lt: Jei pažymėta, ši savybė nustatys spausdinimo vaizdo rezoliucija į 72 pikseliai į colį, kuri tinkamiausia web naudojimui. Tai nepaveiks pikselio dydžio ar vaizdo kokybės.  <a href="!link">Daugiau informacijos apie -density</a>

en: The sharpness filter is used to regain some of the sharpness that is always lost when a digital photograph is scaled down. This is equivalent to the commonly used "Unsharp Mask" filter. It is important that these values are not set too high as it can easily make the images look artificial. <a href="!link">More information on -unsharp</a>
lt: Aštrinimo (sharpness) filtras naudojamas išgauti aštrumo kuris visada prarandamas kai skaitmeninė nuotrauka mažinama. Tai indentiškai plačiai naudojamam  "Unsharp Mask" filtrui. Svarbu, kad reikšmės nebūtų per aukštos nes tada vaizdas atrodys kaip dirbtinis. <a href="!link">Daugiau informacijos apie -unsharp</a>

en: Processed images may be converted to a color profile specified here. This is especially important when working with images that use a wide-gamut color profile such as ColorMatch or Adobe RGB, which is often the case with professional photography. sRGB (which may be downloaded from <a href="http://www.color.org/profiles.html">ICC</a>) is recommended since it is likely to look good on most displays.<br />Note that this conversion is still useful even if you choose to strip all metadata from your images (see above). This is because the conversion happens first and changes the actual image data before the profile is stripped.
lt: Apdirbami vaizdai gali būt konvertuojami į nurodytą spalvų profilį. Tai įpatingai svarbu kai dirbama su vaizdais naudojančiais plačią spalvų gama tokią kaip ColorMatch ar Adobe RGB, kurios naudojamao profisionalių fotografų. sRGB (Kurį galima atsisiųsti iš <a href="http://www.color.org/profiles.html">ICC</a>) rekomenduojama kadangi ji gerai matoma daugeliu monitorių. <br /> Atminkite tai taip pat naudinga jei pasirinkote pašalinti metaduomenis iš vaizdų (žiūrėkite aukščiau). Tai yra todėl, ka konvertavimas vykdomas pirmiau ir pakečia vaizdo duomenis prieš duomenų sumažinimą.

en: The JPEG quality must be a positive number between 1 and 100.
lt: JPEG kokybė turi būt teigiamas skaičius tarp  1 ir 100.

en: The strip metadata threshold must be specified in the form <em>NxN</em>. Example: <em>150x150</em>.
lt: Metaduomenų mažinimo slenkstis turi būt nurodytas forma <em>NxN</em>. Pvz.: <em>150x150</em>.

en: Adds advanced options to the ImageMagick image toolkit.
lt: Prideda pažangesnes savybes prie  ImageMagick vaizdų įrankinės.

en: Import multiple image files and save them as image nodes. The files will be moved from their location into the image module's files directory.
lt: Iportuokite daug vaizdo bylų ir išsaugokite juos kaip vaizdo mazgus. Bylos iš dabartinės vietos bus perkeltos į vaizdų modulio direktoriją.

en: Searching for image files in %dirpath.
lt: Ieškoma vaizdo failų %dirpath.

en: Configure the image import module's settings.
lt: Nustatykite vaizdo importavimo modulio nuostatas

en: Image import
lt: Vaizdo importavimas

en: Change settings for the Image Import module.
lt: Pakeisti Vaizdo impotavimo modulio nuostatas

en: You need to configure the import directory on the image import module's <a href='!admin-settings-image_import'>settings page</a>.
lt: Jums reikia nustatyti importavimo direktoriją vaizdo importavimo modulio <a href='!admin-settings-image_import'>nuostatų puslapyje</a>.

en: The directory to import image nodes from. Drupal will need to have write access to this directory so we can move the file.
lt: Direktorija iškurios vaizdo mazgai bus importuojami. Drupal turi turėt rašymo teises šiai direktorijai, kad galėtų perkelti bylas.

en: import images
lt: importuoti vaizdus

en: Image Import
lt: Vaizdo importavimas

en: Allows batches of images to be imported from a directory on the server.
lt: Leidžia masinį vaizdų importavimą iš direktorijos į serverį.

en: 1 image | @count images
lt[0]: @count paveikslėlis
lt[1]: @count paveikslėliai
lt[2]: @count[2] paveikslėlių

en: Hide view / Page not found (404)
lt: Paslėpti vaizdą/ Puslapis nerastas (404)

en: Display empty text
lt: Rodyti tuščio tekstą

en: Provide default argument
lt: Rodyti numatytąjį argumentą

en: Image toolkit
lt: Paveikslėlių įrankinė

en: Import image from the filesystem.
lt: Importuoti serveryje esančias nuotraukas.
