Invite (6.x-2.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (158 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Request new password via e-mail.
hu: Új jelszó igénylése e-mailben.

en: E-mail
hu: Email

en: Operations
hu: Műveletek

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Subject
hu: Tárgy

en: Cancel
hu: Mégsem

en: view
hu: megtekintés

en: Search
hu: Keresés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Message
hu: Üzenet

en: Settings
hu: Beállítások

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Total
hu: Mindösszesen

en: Created
hu: Létrehozva

en: To
hu: Hova

en: From
hu: Honnan

en: Filter
hu: Szűrő

en: Detected malicious attempt to delete an invitation.
hu: Meghívás törlésére tett rosszindulatú kísérlet.

en: Invitations
hu: Meghívások

en: Remaining
hu: Fennmaradó

en: Expires
hu: Lejárat

en: Pending
hu: Függőben

en: Token
hu: Vezérjel

en: Clear
hu: Törlés

en: View user profile.
hu: Felhasználói profil megtekintése.

en: Replacement value
hu: Helyettesítési érték

en: tokens
hu: vezérjelek

en: The invitations shown on this page have been used to join the site. Clicking on an e-mail address takes you to the user's profile page.
hu: Ezeket a meghívásokat felhasználták már a webhelyhez történő csatlakozásra. Az email címre kattintva megjelenik a felhasználó profil oldala.

en: The invitations shown on this page haven't been accepted yet.
hu: Ezeket a meghívásokat még nem fogadták el.

en: The invitations shown on this page have not been used to register on the site within the expiration period of @count days.
hu: Ezeket a meghívásokat nem használták fel a webhelyhez történő csatlakozásra a lejárati időn belül (@count nap).

en: The status <em>deleted</em> means the user account has been terminated.
hu: A <em>törölt</em> állapot azt jelenti, hogy a felhasználó fiókja törölve lett.

en: At any time, you may withdraw either pending or expired invitations. Accepted invitations can't be withdrawn and count permanently toward your invitation allotment.
hu: Függőben lévő, vagy lejárt meghívásokat bármikor lehet törölni. Az elfogadott meghívásokat nem lehet törölni, és beleszámítanak a küldhető meghívások számába.

en: New invitation
hu: Új meghívás

en: Accepted
hu: Elfogadott

en: Expired
hu: Lejárt

en: New user registration by invitation only.
hu: Új felhasználó csatlakozása csak meghívással lehetséges.

en: Sorry, new user registration by invitation only.
hu: Sajnos, új felhasználó csatlakozása csak meghívással lehetséges.

en: Request new password
hu: Új jelszó igénylése

en: Invite a friend
hu: Ismerős meghívása

en: User registration option reset to %no_approval.
hu: A felhasználó csatlakozási lehetősége vissza lett állítva: %no_approval.

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
hu: A webhely látogatói létrehozhatnak felhasználót adminisztrátori jóváhagyás nélkül.

en: Default target role
hu: Alapértelmezés szerinti célcsoport

en: Choose the default role that invited users will be added to when they register. For example, <em>authenticated user</em>.
hu: Azt az alapértelmezés szerinti csoportot kell kiválasztani, amelyhez a meghívott felhasználók hozzá lesznek adva a csatlakozás után. Például <em>azonosított felhasználó</em>.

en: Invitation expiry
hu: A meghívás lejárata

en: Set the expiry period for user invitations, in days.
hu: A meghívás lejárati ideje napokban megadva.

en: Role settings
hu: Csoport beállításai

en: @role settings
hu: @role beállításai

en: Target role
hu: Célcsoport

en: You may choose to add invited users to another role (in addition to the default role set in the general section) when they have been invited by a member of %role.
hu: Lehetőség van a meghívott felhasználókat más csoporthoz hozzáadni (mint ami az általános beállítások oldalon alapértelmezés szerintiként meg lett adva), ha %role csoporthoz tartozó tag hívta meg őket.

en: Invitation limit
hu: Meghívási korlát

en: unlimited
hu: korlátlan

en: Allows to limit the total number of invitations members of %role can send.
hu: %role csoportba tartozó felhasználó által küldhető meghívások legnagyobb száma.

en: E-mail settings
hu: Email beállításai

en: [inviter-raw] has sent you an invite!
hu: [inviter-raw] meghívót küldött!

en: Type the default subject of the invitation e-mail.
hu: A meghívási email alapértelmezés szerinti tárgya.

en: Use the syntax [token] if you want to insert a replacement pattern.
hu: [token] formátumban helyettesítési minta is használható.

en: Editable subject
hu: Szerkeszthető tárgy

en: Choose whether users should be able to customize the subject.
hu: Legyen-e a felhasználóknak lehetősége megváltoztatni az email tárgyát?

en: Mail template
hu: Levélsablon

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: <em>From</em> e-mail address
hu: <em>Feladó</em> email címe

en: Choose which e-mail address will be in the From: header for the invitation mails sent; <em>site</em> or <em>inviter</em>. <em>Site</em> will use the default e-mail address of the site, whereas <em>inviter</em> will use the e-mail address of the user who is sending the invitation. Alternatively, you can set this value manually by clicking on <em>advanced settings</em> below.
hu: Ki kell választani, hogy melyik email cím legyen a küldő mezőben, amikor a meghívás küldésre kerül: a <em>webhely</em> vagy a <em>meghívó személy</em>. A <em>webhely</em> esetén a webhely alapértelmezés szerinti email címe, míg <em>meghívó személy</em> esetén annak a személynek az email címe, aki küldi a meghívást. Kézzel is meglehet adni ezt az értéket lejjebb, a <em>haladó beállítások</em> részben.

en: site
hu: webhely

en: inviter
hu: meghívó

en: <em>Reply-To</em> e-mail address
hu: <em>Válasz</em> email cím

en: Choose which e-mail address will be in the Reply-To: header for the invitation mails sent; <em>site</em> or <em>inviter</em>. <em>Site</em> will use the default e-mail address of the site, whereas <em>inviter</em> will use the e-mail address of the user who is sending the invitation. Alternatively, you can set this value manually by clicking on <em>advanced settings</em> below.
hu: Ki kell választani, hogy melyik email cím legyen a válasz fejlécmezőben, amikor a meghívás küldésre kerül: a <em>webhely</em> vagy a <em>meghívó személy</em>. A <em>webhely</em> esetén a webhely alapértelmezés szerinti email címe, míg <em>meghívó személy</em> esetén annak a személynek az email címe, aki küldi a meghívást. Kézzel is meglehet adni ezt az értéket lejjebb, a <em>haladó beállítások</em> részben.

en: <strong>Note:</strong> unless these fields are blank, they will override the radio button choices above.
hu: <strong>Megjegyzés:</strong> ha ezek a mezők nem maradnak üresen, akkor felülírják a fent kiválasztottakat.

en: Manually override <em>From</em> e-mail address
hu: A feladó email cím kézi felülírása

en: The e-mail address the invitation e-mail is sent from.
hu: Az email cím, ahonnan a meghívás el lesz küldve.

en: Manually override <em>Reply-To</em> e-mail address
hu: A válasz email cím kézi felülírása

en: The e-mail address you want recipients to reply to.
hu: Az email cím, ahova a címzettek válaszoljanak.

en: Invite page customization
hu: Meghívó oldal testreszabása

en: Invite page title
hu: Meghívó oldal címe

en: The title of the page where users invite friends.
hu: Annak az oldalnak a címe, amelyen a felhasználók meghívják az ismerőseiket.

en: Deleted
hu: Törölt

en: Withdraw
hu: Visszavon

en: No invitations available.
hu: Nincs elérhető meghívás.

en: Recommend @site-name to:
hu: @site-name ajánlása:

en: Send invite
hu: Meghívó elküldése

en: View your invites
hu: Saját meghívók megtekintése

en: Type the subject of the invitation e-mail.
hu: Meg kell adni a meghívási email tárgyát.

en: You cannot send more than one invitation.
hu: Csak egy meghívás küldhető.

en: The invitee won't be able to register any more using this invitation.
hu: A meghívott a továbbiakban nem tud ezzel a meghívással csatlakozni.

en: Are you sure you want to withdraw the invitation to %email?
hu: %email címre szóló meghívás biztosan visszavonható?

en: Invitations to registered users cannot be withdrawn.
hu: A már csatlakozott felhasználóknak szóló meghívások nem vonhatók vissza.

en: Invitation to %email has been withdrawn.
hu: %email címre szóló meghívás vissza lett vonva.

en: The e-mail address of the invited user.
hu: A meghívott felhasználó email címe.

en: The personal message for the invitee as unfiltered text. WARNING - raw user input.
hu: A meghívottnak szóló személyes üzenet, mint szűrés nélküli szöveg. FIGYELEM - nyers felhasználói bevitel.

en: This invitation has been withdrawn.
hu: A meghívó vissza lett vonva.

en: This invitation has already been used. Please login now with your username and password.
hu: Ezt a meghívást már felhasználták. A webhelyre a felhasználói név és a jelszó megadásával lehet bejelentkezni.

en: Sorry, this invitation has expired.
hu: Sajnos, ez a meghívás már lejárt.

en: !user (@email) has joined @site-name!
hu: !user (@email) @site-name webhelyhez csatlakozott!

en: Your friend, [inviter-raw], has invited you to join [site-name] at [site-url].
    
    To become a member of [site-name], click the link below or paste it into the address bar of your browser.
    
    [join-link]
    
    ----------
    [invite-message-raw]
hu: Egy ismerős - [inviter-raw] -, meghívót küldött [site-name] webhelyről, melynek címe: [site-url].
    
    A [site-name] webhelyhez történő csatlakozáshoz az alábbi hivatkozásra kell kattintani, vagy be kell másolni azt a böngésző címsorába:
    
    [join-link]
    
    ----------
    [invite-message-raw]

en: invite
hu: meghívó

en: Type the e-mail address of the person you would like to invite. | Type the e-mail addresses of the persons you would like to invite. Addresses should be separated by newlines or commas.
hu[0]: Meg kell adni a meghívandó személy email címét.
hu[1]: Meg kell adni a meghívandó személyek email címét. A címeket egyesével új sorba kell írni, vagy vesszővel kell őket elválasztani.

en: This message will be added to the mail sent to the person you are inviting. | This message will be added to the mail sent to the persons you are inviting.
hu[0]: Az alábbi üzenet hozzá lesz adva a meghívandó személynek szóló email végéhez.
hu[1]: Az alábbi üzenet hozzá lesz adva a meghívandó személyeknek szóló email végéhez.

en: The following recipient is already a member: | The following recipients are already members:
hu[0]: A következő címzett már tag:
hu[1]: A következő címzettek már tagok:

en: You have only 1 invite left. | You have only @count invites left.
hu[0]: Már csak 1 meghívó maradt.
hu[1]: Már csak @count meghívó maradt.

en: Your invitation has been successfully sent. You will be notified when the invitee joins the site. | @count invitations have been successfully sent. You will be notified when any invitee joins the site.
hu[0]: A meghívás sikeresen el lett küldve. Értesítés fog érkezni, ha a meghívott csatlakozik a webhelyhez.
hu[1]: @count meghívás sikeresen el lett küldve. Értesítés fog érkezni, ha bármelyik meghívott csatlakozik a webhelyhez.

en: The entered e-mail address is invalid. Please correct it. | @count entered e-mail addresses are invalid. Please correct them.
hu[0]: A megadott email cím érvénytelen. Ki kell javítani.
hu[1]: @count megadott email cím érvénytelen. Ki kell javítani.

en: send invitations
hu: meghívások küldése

en: send mass invitations
hu: meghívások tömeges küldése

en: track invitations
hu: meghívások követése

en: withdraw accepted invitations
hu: elfogadott meghívások visszavonása

en: Successful
hu: Sikeres

en: Unsuccessful
hu: Sikertelen

en: Invitation counts
hu: Meghívás számlálók

en: Top inviters/User rank
hu: Legjobb meghívók / felhasználói rang

en: @user's invite rank
hu: @user meghívó rangja

en: Top inviters
hu: Legjobb meghívók

en: Number of inviters
hu: Meghívók száma

en: Show this number of inviters in the Top inviters and User rank blocks.
hu: Mutassa a meghívók számát a legjobb meghívók és felhasználói rang blokkban

en: 1 invite | @count invites
hu[0]: 1 meghívó
hu[1]: @count meghívó

en: view invite statistics
hu: meghívó statisztikák megtekintése

en: view own invite statistics
hu: saját meghívó statisztikák megtekintése

en: Invite
hu: Meghívó

en: Allow your users to send and track invitations to join your site.
hu: Lehetővé teszi a felhasználók számára a meghívások küldését, valamint ezek nyomon követését a webhelyen.

en: Allows your users to terminate user accounts by withdrawing their invitation. WARNING - This module is put into effect when you enable it.
hu: Lehetővé teszi a felhasználók számára, hogy megszüntessék a felhasználói fiókokat a meghívásuk törlésével. FIGYELEM - Ennek a modulnak hatása van az engedélyezése után.

en: Displays some statistics about sent invitations.
hu: Megjelenít néhány statisztikát az elküldött meghívásokról.

en: details
hu: részletek

en: Resend invitation
hu: Meghívás újraküldése

en: Invites
hu: Meghívók

en: Joined
hu: Csatlakozott

en: resend
hu: újraküld

en: No invitees found.
hu: Nem található meghívott.

en: Please enable the <em>send invitations</em> permission for at least one role. This can be done on the <a href="!permissions-url">Permissions page</a>.
hu: Engedélyezni kell a <em>meghívások küldése</em> jogosultságot legalább egy csoportnak a <a href="!permissions-url">jogosultságok oldalon</a>.

en: Note: Permission related settings can be found at the <a href="!permissions-url">Permissions page</a>.
hu: Megjegyzés: A jogosultságokkal kapcsolatos beállítások a <a href="!permissions-url">jogosultságok oldalon</a> találhatóak.

en: No inviters found.
hu: Nem található meghívó személy

en: Find an invited user
hu: Meghívott felhasználó keresése

en: Withdrawn
hu: Visszavont

en: Active filter
hu: Aktív szűrő

en: withdraw
hu: visszavon

en: The user name of the inviter.
hu: A meghívó felhasználói neve.

en: The user name of the inviter. WARNING - raw user input.
hu: A meghívó személy felhasználói neve. FIGYELEM - nyers felhasználói bevitel.

en: The personal message for the invitee.
hu: A meghívottnak szóló személyes üzenet.

en: The link to the registration page, including the invitation code.
hu: A csatlakozási oldalra mutató hivatkozás, beleértve a meghívási kódot is.

en: Invitees of @name
hu: @name meghívottjai

en: Sorry, you've reached the maximum number of invitations.
hu: Sajnos, jelenleg nincs több meghívásra lehetőség.

en: You have 1 invite remaining. | You have @count invites remaining.
hu[0]: 1 meghívó maradt.
hu[1]: @count meghívó maradt.

en: 1 invite remaining | @count invites remaining
hu[0]: 1 meghívó maradt
hu[1]: @count meghívó maradt

en: You did already invite the following recipient: | You did already invite the following recipients:
hu[0]: A következő címzett már meg lett hívva:
hu[1]: A következő címzettek már meg lettek hívva:

en: Inviters
hu: Meghívó személyek

en: The base table for invites.
hu: A meghívók alaptáblája.

en: Stores the issued registration code and acts as primary identifier for a invite.
hu: Tárolja a kiadott csatlakozási kódot, és ez lesz a meghívó elsődleges azonosítója.

en: Stores the e-mail the invite has been addressed to.
hu: Azt az email címet tárolja, ahová a meghívó címezve volt.

en: Stores the user id of the inviter.
hu: A meghívó felhasználó azonosítóját tárolja.

en: Stores the user id of the invitee upon registration.
hu: A csatlakozást követően a meghívott felhasználó azonosítóját tárolja.

en: Stores the creation time of the invite.
hu: A meghívó létrehozási idejét tárolja.

en: Stores the expiry time of the invite.
hu: A meghívó lejárati idejét tárolja.

en: Will be filled with the time the invite was accepted upon registration.
hu: Akkor kerül kitöltésre, ha a meghívás elfogadásra került a csatlakozással.

en: Stores whether the invite has been withdrawn.
hu: Tárolja, hogy a meghívást visszavonták.

en: Stores how many times the invite has been resent.
hu: Tárolja, hogy hányszor lett ismételten kiküldve a meghívó.

en: Stores auxiliary data.
hu: Kiegészítő adatokat tárol.

en: Stores notifications of inviters.
hu: A meghívó személyek értesítéseit tárolja.

en: Stores the user id to be notified (inviter).
hu: Tárolja a felhasználói azonosítót, akik értesíteni kell (meghívó).

en: Stores the user id of the invitee.
hu: A meghívott felhasználói azonosítóját tárolja.
