Localization server (6.x-3.0-beta1) - en to uk translation catalogue (447 entries)

en: Home
uk: Головна

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: List
uk: Список

en: Language
uk: Мова

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Project
uk: Проект

en: Download
uk: Завантаження

en: Version
uk: Версія

en: Go
uk: Перехід

en: Releases
uk: Версії

en: Overview
uk: Огляд

en: File date
uk: Дата файла

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: None
uk: Немає

en: Weight
uk: Вага

en: none
uk: немає

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Import
uk: Імпортувати

en: Export
uk: Експортувати

en: Clean up
uk: Очистка

en: History
uk: Історія

en: Submitted by
uk: Відправив(а)

en: Add release
uk: Додати версію

en: n/a
uk: н/д

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Files
uk: Файли

en: All
uk: Все

en: Never
uk: Ніколи

en: Filter
uk: Фільтр

en: Source string
uk: Вихідний рядок

en: Contains
uk: Містить

en: configure
uk: налаштувати

en: Group name
uk: Назва групи

en: Downloads
uk: Завантаження

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: Edit group
uk: Редагувати групу

en: @time ago
uk: @time тому

en: Languages
uk: Мови

en: Limit
uk: Обмежувати

en: Project name
uk: Назва проекту

en: Source file
uk: Вихідний файл

en: Not available
uk: Недоступно

en: Do it!
uk: Зробити!

en: Add project
uk: Додати проект

en: Date created
uk: Дата створення

en: Download link
uk: Посилання на завантаження

en: Translations
uk: Переклади

en: Join
uk: Увійти

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: Request membership
uk: Надіслати прохання стати учасником групи

en: Welcome message
uk: Вітальне повідомлення

en: Translated
uk: Перекладено

en: Strings
uk: Рядки

en: Translation
uk: Переклад

en: Package
uk: Пакунок

en: Context
uk: Контекст

en: No context
uk: Немає контексту

en: Any
uk: Байдуже

en: Translation template extractor
uk: Витягувач шаблонів перекладу

en: Suggestions
uk: Пропозиції

en: Untranslated
uk: Не перекладено

en: Localization server
uk: Сервер перекладів

en: Assign drupal.org home links to packages
uk: Призначити домашні посилання drupal.org на пакети

en: Assigns http://drupal.org/project/<em>project</em> type home links to projects. These home links are used to guide users to the home pages of the projects. The setting only affects newly parsed packages.
uk: Призначає домашні посилання на проекти типу http://drupal.org/project/<em>project</em>. Ці домашні посилання використовуються, щоб привести користувача на домашню сторінку проекту. Параметри будуть застосовані тільки до нових проаналізованих пакетів.

en: File name should have project codename and version number included separated with hyphen, such as drupal-5.2.tar.gz.
uk: Назва файлу повинна містити кодову назву проекта і через дефіс номер версії, наприклад, drupal-5.2.tar.gz.

en: @release was already parsed, no need to scan again.
uk: @release вже було проаналізовано, потреби в повторному скануванні немає.

en: Translate
uk: Перекласти

en: Export @language translations
uk: Екпорт перекладів мови @language

en: Explore languages
uk: Огляд мов

en: Export @project translation templates
uk: Експорт шаблонів перекладу для проекту @project

en: Explore projects
uk: Огляд проектів

en: Release
uk: Версія

en: Invalid release chosen.
uk: Обрано хибну версію.

en: There are no strings in the %release release of %project to export.
uk: У версії %release проекту %project немає рядків для експорту.

en: There are no strings in any releases of %project to export.
uk: В жодній версії проекту %project немає рядків для експорту.

en: Package to parse (%file) does not exist.
uk: Відсутній пакунок для аналізу (%file).

en: Temporary directory %path already exists.
uk: Тимчасовий каталог %path вже існує.

en: Error on untaring %filename file.
uk: Помилка розпакування tar-архіву %filename.

en: The translation was successfully imported.
uk: Переклад було успішно імпортовано.

en: No languages to list.
uk: В списку немає мов

en: No strings to translate.
uk: Немає рядків для перекладу.

en: No projects found.
uk: Не знайдено проектів

en: No language selected.
uk: Жодної мови не обрано.

en: @language overview
uk: статус @language

en: There are currently no posts set for display here. Mark posts to display here with the %tagname tag, using the taxonomy module.
uk: У цей час немає записів настроєних для відображення тут. Відзначте запис для відображення тут тегом %tagname, використовуючи модуль таксономії.

en: Top contributors
uk: Найактивніші учасники

en: Nobody contributed to this translation yet.
uk: Ще ніхто не приймав участь в перекладі.

en: No project selected.
uk: Жодного проекту не обрано.

en: @project project translations
uk: переклади проекту @project

en: Translations overview
uk: Огляд перекладів

en: Overall status of translations
uk: Повна картина перекладів

en: Project home
uk: Сторінка проекту

en: !percent translated
uk: !percent перекладено

en: !percent untranslated
uk: !percent без перекладу

en: 1 contributor | @count contributors
uk[0]: @count учасник
uk[1]: @count учасники
uk[2]: @count учасників

en: 1 string to translate | @count strings to translate
uk[0]: 1 рядок для перекладу
uk[1]: @count рядки для перекладу
uk[2]: @count рядків для перекладу

en: 1 translation recorded | @count translations recorded
uk[0]: 1 переклад збережено
uk[1]: @count переклади збережено
uk[2]: @count перекладів збережено

en: 1 suggestion awaiting approval | @count suggestions awaiting approval
uk[0]: 1 пропозиція очікує ухвалення
uk[1]: @count пропозиції очікують ухвалення
uk[2]: @count пропозиці очікують ухвалення

en: 1 release parsed | @count releases parsed
uk[0]: 1 версію проаналізовано
uk[1]: @count версії проаналізовано
uk[2]: @count версій проаналізовано

en: 1 source string in total | @count source strings in total
uk[0]: всього 1 вихідний рядок
uk[1]: всього @count вихідних рядки
uk[2]: всього @count вихідних рядки

en: No strings found with this filter. Try adjusting the filter options.
uk: Не знайдено рядків за фільтром. Спробуйте змінити параметри

en: Translate to @language
uk: Перекласти на мову @language

en: Has suggestion
uk: Має пропозицію

en: Pick a language
uk: Виберіть мову

en: Alternatively you can <a href="@explore">explore languages</a>.
uk: Додатково Ви можете <a href="@explore">оглянути мови</a>

en: And/or pick a project
uk: Та/або оберіть проект

en: Pick a project for @language translation
uk: Виберіть проект для перекладу на мову @language

en: Alternatively you can <a href="@explore">explore projects</a>.
uk: Додатково Ви можете <a href="@explore">оглянути проекти</a>

en: 1 translation group | @count translation groups
uk[0]: 1 група перекладу
uk[1]: @count групи перекладу
uk[2]: @count груп перекладу

en: 1 project managed | @count projects managed
uk[0]: обробляється 1 проект
uk[1]: обробляються @count проекти
uk[2]: обробляється @count проектів

en: 1 file scanned | @count files scanned
uk[0]: 1 файл скановано
uk[1]: @count файли скановано
uk[2]: @count файлів скановано

en: Configuration options for the localization server.
uk: Опції конфігурації для сервера локалізації

en: Overview of languages and their translation status.
uk: Короткий огляд мов і стану їх перекладів.

en: Overview of projects and their translation status.
uk: Список проектів і стан їх перекладів.

en: Project autocomplete
uk: Автодоповнення проекту

en: Localization contributions
uk: Внески перекладів

en: Number of projects to display per page
uk: Кількість проектів, відображуваних на сторінці

en: Number of projects displayed per page in overviews. It is not advised to change this setting on live sites, as it changes what is displayed on each page, so links will break to existing project listings.
uk: Кількість проектів, що відображаються на сторінці перегляду. Не рекомендується змінювати це налаштування на працюючому сайті, тому що він змінює те, що відображається на кожній сторінці, так що посилання сторінковості порушать існуючі списки проектів.

en: Decline
uk: Відхилити

en: 1 approved translation | @count approved translations
uk[0]: 1 схвалений переклад
uk[1]: @count схвалених переклади
uk[2]: @count схвалених переклади

en: 1 translation updated | @count translations updated
uk[0]: 1 переклад оновлено
uk[1]: @count переклади оновлено
uk[2]: @count перекладів оновлено

en: 1 translation unchanged | @count translations unchanged
uk[0]: 1 переклад не змінено
uk[1]: @count переклади не змінено
uk[2]: @count перекладів не змінено

en: access localization community
uk: доступ до спільноти локалізації

en: submit suggestions
uk: надсилати пропозиції

en: All available languages have groups now. You cannot create another group until a new language is added on the administration interface.
uk: Всі доступні мови наразі мають групи. Ви не можете створити іншу групу, поки нова мова не буде додана на інтерфейс адміністрування.

en: Translation group
uk: Група перекладачів

en: A language community around Drupal project translations.
uk: Мовна спільнота присвячена перекладам проектів Drupal.

en: Name of the translation group.
uk: Ім'я групи перекладачів.

en: The language managed by this group. This cannot be modified.
uk: Мова, керована цією групою. Це не може бути змінено.

en: The language managed by this group. Languages not shown here are either not active on the site, or already have a translation group.
uk: Мова, керована цією групою. Мови, що не показані тут, або не активовані на сайті, або уже мають свою групу перекладу.

en: Welcome message to display on the group homepage.
uk: Вітальне повідомлення, показуване на домашній сторінці групи.

en: administer localization groups
uk: адміністрування груп локалізації

en: Localization groups
uk: Групи перекладів

en: Organic groups mapping for localization server
uk: Відповідності органічних груп для сервера локалізації.

en: Broadcast
uk: Трансляція

en: Invalid project selected.
uk: Обрано хибний проект.

en: Source directory
uk: Каталог з вихідними файлами

en: File location
uk: Місце розташування файлів

en: Contributors
uk: Учасники

en: Your Localization Server API key
uk: Ваш API ключ до сервера локалізації

en: Version information
uk: Відомості про версію

en: (empty)
uk: (порожньо)

en: An existing project under the URI %uri is already handled by the %other_connector module. Not possible to add it with %this_connector.
uk: Існуючий проект під URI %uri уже оброблений модулем %other_connector. Не можливо додати його з %this_connector.

en: Please select a project first.
uk: Будь ласка, спочатку виберіть проект.

en: Please choose a release or opt to export for all releases.
uk: Будь ласка, виберіть один реліз або виберіть Усе для експорту всіх релізів.

en: No link available
uk: Немає доступних посилань

en: Start over
uk: Почати знову

en: Deleting projects will not be available until you <a href="@cleanup">clean up the database</a> or rescan projects (within connectors you use) if you have started over with some of them.
uk: Видалення проектів буде недоступне поки ви не <a href="@cleanup">очистите базу даних</a> або не перескануєте проекти (у використовуваних з'єднувачах) якщо ви починаєте все спочатку в якомусь з них.

en: This would remove all data associated with the project, including releases, files, parsing errors, and all source strings and translations which are not applicable to remaining projects. Always make database backups. This action cannot be undone.
uk: Це дозволить вилучити всі дані, пов'язані із проектом, включно з випусками версій, файлами, помилками аналізу і всіма вихідними і перекладеними рядками, які не використовуються в інших проектах. Завжди робіть резервні копії бази даних. Ця дія є остаточною.

en: This would remove almost all data associated with the project: releases, files, line and parsing error information. Source strings found within this project and translations for them are temporarily kept. If you clean up the database before this project is parsed again, source strings and translations will be lost. Always make database backups. This action cannot be undone.
uk: Це вилучить майже всі дані пов'язані із проектом: випуски, файли, рядки й інформацію про помилки аналізу. Вихідні рядки знайдені в рамках цього проекту і переклади для них будуть тимчасово збережені. Якщо ви очистите базу даних перед повторним аналізом цього проекту, вихідні рядки і переклади будуть втрачені. Завжди робіть резервну копію бази даних. Ця дія незворотня.

en: You have no orphan source strings in your database to clean up.
uk: У вашій базі даних відсутні загублені рядки, що потребують очищення.

en: Orphan strings and their translations were removed.
uk: Загублені рядки і їх переклади були вилучені.

en: There is @count source string orphaned. | There are @count source strings orphaned.
uk[0]: Загублено @count вихідний рядок.
uk[1]: Загублено @count вихідних рядки.
uk[2]: Загублено @count вихідних рядків.

en: Are you sure you would like to clean up @count orphan? | Are you sure you would like to clean up @count orphans?
uk[0]: Ви дійсно бажаєте очистити @count загублений рядок?
uk[1]: Ви дійсно бажаєте очистити @count загублених рядки?
uk[2]: Ви дійсно бажаєте очистити @count загублених рядків?

en: in context: @context
uk: у контексті: @context

en: 1 duplicate translation not saved | @count duplicate translations not saved
uk[0]: 1 дубль перекладу не збережено
uk[1]: @count дублі перекладу не збережено
uk[2]: @count дублів перекладу не збережено

en: export gettext templates and translations
uk: експорт шаблонів gettext і перекладів

en: import gettext files
uk: імпортувати файли gettext

en: Projects and releases
uk: Проекти та версії

en: Manage projects and releases handled by the server.
uk: Керувати проектами й версіями на сервері.

en: Delete project
uk: Видалити проект

en: Enable project
uk: Увімкнути проект

en: Compression functionality
uk: Функція стискання

en: Archive/Tar.php available
uk: Archive/Tar.php доступний

en: The PEAR library Archive/Tar.php is missing. Please <a href="@pear">obtain PEAR</a> or a copy of this file and put it on the include path.
uk: Бібліотека PEAR Archive/Tar.php відсутня. Будь ласка <a href="@pear">завантажте PEAR</a> або скопіюйте цей файл і помістіть за шляхом include.

en: Localization Server compatible version
uk: Версія сумісна з Сервером локалізації

en: Not compatible with Localization Server
uk: Несумісне з Сервером локалізації

en: Please log in first to generate your Localization Server API key.
uk: Будь ласка, спочатку увійдіть щоб згенерувати ваш ключ API сервера локалізації.

en: You don't have the required permissions to use remote submission on this Localization Server.
uk: У вас немає необхідних дозволів на відправлення вилучених перекладів на цей Localization Server.

en: Copy and paste this API key into your user account on the client host.
uk: Скопіюйте й вставте цей API ключ у профілі облікового запису на клієнтському сайті.

en: Test support for a specific API version.
uk: Тест підтримки для конкретної версії API.

en: Handle remote string submissions.
uk: Робота з віддаленими надсиланнями рядків.

en: submit suggestions remotely
uk: віддалено надіслати пропозиції

en: Get API key
uk: Одержати ключ API

en: Localization remote API
uk: Віддалений API локалізації

en: Provides an XML-RPC server interface to handle remote translation submissions.
uk: Забезпечує інтерфейс сервера XML-RPC для роботи з віддаленими надсиланнями перекладів.

en: Warnings
uk: Попередження

en: Parse @count releases in a batch process
uk: Проаналізовано @count версій у процесі пакетної обробки

en: Processing releases
uk: Обробка версій

en: First release is being selected
uk: Обрано першу версію

en: Parsed @current out of @total.
uk: Оброблено @current із @total.

en: Parsing process has encountered an error.
uk: Помилка процесу аналізу.

en: Filename %file contains malicious characters.
uk: Файл %file містить неприпустимі символи.

en: Releases of project @project
uk: Версії для проекту @project

en: No releases found for this project.
uk: Жодних версій для цього проекту не знайдено.

en: parsed
uk: перечитано

en: Last parsed
uk: Востаннє перечитано

en: Uninitialized plural formula. Please set up the plural formula in <a href="@language-config">the langauge configuration</a> or alternatively <a href="@import-url">import a valid interface translation</a> for Drupal in this language.
uk: Неініціалізована формула множини. Будь ласка, вкажіть формулу множини у <a href="@language-config">конфігурації мови</a> або <a href="@import-url">втягніть належний переклад інтерфейсу</a> для Drupal на цій мові.

en: No data available yet.
uk: Доступні дані наразі відсутні.

en: 1 in queue | @count in queue
uk[0]: 1 у черзі
uk[1]: @count у черзі
uk[2]: @count у черзі

en: Progress
uk: Поступ

en: How many languages would you like to generate (maximum @count possible)?
uk: Скільки мов потрібно згенерувати (максимально можливо - @count)?

en: Languages deleted.
uk: Мови видалено.

en: No source strings found, cannot generate translations and suggestions.
uk: Вихідних рядків не знайдено, неможливо згенерувати переклади та пропозиції.

en: Previous translations and suggestions deleted.
uk: Попередні переклади та пропозиції видалені.

en: 1 language created. | @count languages created.
uk[0]: Створена 1 мова.
uk[1]: Створено @count мови.
uk[2]: Створено @count мов.

en: 1 translation created. | @count translations created.
uk[0]: Створено 1 переклад.
uk[1]: Створено @count переклади.
uk[2]: Створено @count перекладів.

en: All releases merged
uk: Всі версії разом

en: @release only
uk: Лише @release

en: Empty string attempted to be localized. Please do not leave test code for localization in your source.
uk: Спроба локалізувати порожній рядок. Будь ласка, не залишайте в вихідному коді тестові рядки для локалізації.

en: Import to @language
uk: Втягнути у мову @language

en: Gettext .po file with translations
uk: Файл Gettext .po з перекладами

en: The maximum allowed size for uploads is %maxsize.
uk: Максимально довзолений розмір відвантажень %maxsize.

en: Attribute import to
uk: Припис втягнутих рядків:

en: Yourself (%name)
uk: Самому собі (%name)

en: When importing the result of teamwork, If the imported translations were worked on by a team of people, it is common curtesy to not attribute them to your personal username to ensure you do not claim credit for work of the whole team.
uk: При втягуванні результатів командної роботи, якщо над імпортованими перекладами працювала група людей, загальноприйнято не приписувати їх окремому користувачеві, аби не ставити йому в заслугу роботу цілої команди.

en: Store as approved translations
uk: Зберегти як схвалені переклади

en: Store as suggestions needing approval, possibly discussion
uk: Зберегти як пропозиції, що потребують схвалення, можливо обговорення

en: You do not have sufficient permissions to submit translations directly in your name. Please submit as suggestions.
uk: Ви не маєте достатніх повноважень для надсиланння перекладів без схвалення під вашим іменем. Будь ласка, надішліть їх як пропозиції.

en: You do not have sufficient permissions to submit translations directly in the name of other users. Please submit as suggestions.
uk: Ви не маєте достатніх повноважень для надсиланння перекладів без схвалення під іменем інших користувачів. Будь ласка, надішліть їх як пропозиції.

en: File to import not found. Did you choose a .po file to upload which was under %maxsize?
uk: Не знайдено файл імпорту. Ви обрали для відвантаження po-файл, що не перевищує %maxsize?

en: Account associated with bulk imports
uk: Обліковий запис, пов'язаний з пакетними втягуваннями

en: The account associated with imports of Gettext files which have been translated by a team, so assigning the current user importing them would not be appropriate. Suggested username for this account is <em>Multiple contributors</em> to indicate the team nature.
uk: Обліковий запис, пов'язаний з імпортом файлів Gettext, що були перекладені командою, отже призначати автором користувача, що виконує імпорт файлів, буде недоречним. Пропонуємо в цьому випадку іменем користувача обирати <em>Multiple contributors</em> аби підкреслити роботу команди.

en: Highlight project on the welcome page
uk: Позначити проект на вітальній сторінці

en: Pick a project which will be highlighted on the welcome page, so progress of all translation teams can be seen instantly.
uk: Оберіть проект, що буде виведений на вітальну сторінку для постійного спостереження за поступом роботи команд перекладачів.

en: Can be set to empty string to not pick any project.
uk: Можна обрати порожній рядок, тоді жодного проекту обрано не буде.

en: No source code warnings
uk: Попередження щодо вихідного коду відсутні.

en: 1 source code warning | @count source code warnings
uk[0]: 1 попередження вихідного коду
uk[1]: @count попередження вихідного коду
uk[2]: @count попередження вихідного коду

en: Has no suggestion
uk: Немає пропозиції

en: Or pick a project
uk: Або оберіть проект

en: At least select a language or a project.
uk: Оберіть принаймні одну мову чи проект.

en: Quick statistics
uk: Швидка статистика

en: browse translations
uk: оглянути переклади

en: moderate suggestions from others
uk: модерувати пропозиції від решти

en: moderate own suggestions
uk: модерувати власні пропозиції

en: Generate languages
uk: Генерувати мови

en: Generate a given number of languages.
uk: Генерувати дану кількість мов.

en: Generate translations and suggestions
uk: Генерувати переклади та пропозиції

en: Generate a given number of translations and suggestions.
uk: Генерувати дану кількість перекладів та пропозицій.

en: create localization group
uk: створення групи локалізації

en: delete any localization group
uk: видалення будь-якої групи локалізації

en: delete own localization group
uk: видалення власної групи локалізації

en: edit any localization group
uk: редагування будь-якої групи локалізації

en: edit own localization group
uk: редагування власної групи локалізації

en: Generate packages on every Drupal cron run
uk: Генерація пакунків під час кожного запуску крону Drupal

en: Directory for generated packages
uk: Каталог для генерованих пакунків

en: The directory on the local file system to use to store packages generated. Either relative to the Drupal installation directory or an absolute path on your file system. Drupal should have read and write access to the files and directories found there.
uk: Каталог в локальній файловій системі для зберігання пакетів, що генеруються. Або відносно каталогу встановлення Drupal або абсолютний шлях в файловій системі. Drupal повинен мати право на читання та запис до каталогів та файлів, що там знаходяться.

en: Path structure for generated packages
uk: Структура шлях для генерованих пакунків

en: Available tokens are: %project, %release, %core, %version, %extra, %language.
uk: Доступні замінники: %project, %release, %core, %version, %extra, %language.

en: Number of releases to check at once
uk: Кількість версій для перевірки за один раз

en: The number of releases to check on a manual or cron run.
uk: Кількість версій для перевірки вручну або при запуску крону.

en: Maximum number of files to package at once
uk: Максимальна кількість файлів для пакування за один раз

en: The number of files to package on a manual or cron run.
uk: Кільість файлів у пакунку вручну або при запуску крону.

en: Repackaging interval
uk: Інтервал перепакування

en: Time interval for the translations to be automatically repackaged.
uk: Часовий проміжок коли переклади будуть автоматично переупаковані.

en: List of languages
uk: Список мов

en: This list is rebuilt on every change to any languages, but you can force a rebuild here.
uk: Цей список перестворюється при кожній зміні будь-якої мови, але ви можете запустити перестворення тут.

en: Rebuild language list
uk: Перестворити список мов

en: Project translations
uk: Переклади проекту

en: Repackage all translations of a single project or release.
uk: Перепакувати всі переклади одного проекту або версії.

en: Optionally select a release name like <em>6.x-1.0-beta1</em> or a partial release name like <em>6.x%</em>.
uk: Додатково вкажіть номер версії у вигляді <em>6.x-1.0-beta1</em> або частину номера версії у вигляді <em>6.x%</em>.

en: Only for these languages
uk: Лише для цих мов

en: Select none for all languages. Otherwise pick the languages you want repackaged.
uk: Нічого не обирайте для вибору усіх мов. Або оберіть мови, що потрібно перепакувати.

en: Repackage now
uk: Перепакувати зараз

en: Mark for repackaging
uk: Позначити для перепакування

en: Invalid project name.
uk: Неприпустима назва проекту.

en: Invalid release name.
uk: Неприпустима назва версії.

en: You must select a project and optionally a release.
uk: Ви маєте обрати проект і додатково версію.

en: No releases found for repackaging.
uk: Жодних версії, що потребують перепакування не знайдено.

en: Marked %count releases for repackaging.
uk: Позначено версій для перепакування: %count.

en: Install profile packaging
uk: Пакування профілю встановлення

en: Generate a set of .po files to be used in a Drupal 6 install profile from Drupal core.
uk: Генерувати набір .po-файлів, що будть використані у профілі встановлення Drupal 6 з ядра Drupal.

en: Download an install profile package
uk: Завантажити пакунок для профілю встановлення

en: Repackaging translation files.
uk: Перепакування файлів перекладу.

en: Translations packager.
uk: Пакувальник перекладів

en: Repackaged release %release for %language. Created file %filename.
uk: Перепаковано версію %release для мови %language. Створено файл %filename.

en: Failed packaging release %release for language %language.
uk: Завершилося невдачею пакування версії %release для мови %language.

en: Packaging tools
uk: Засоби пакування

en: Select project, releases and languages to repackage.
uk: Оберіть проект, версії та мови для перепакування

en: Configure automatic packaging for translations.
uk: Налаштування автоматичної упаковки для перекладів.

en: Translation packaging tools for the localization server
uk: Засоби пакування перекладів для сервера локалізації

en: File %file already exists, deleting.
uk: Файл %file вже існує, видаляємо.

en: Unable to download and save %download_link file (%error).
uk: Неможливо завантажити і зберегти файл %download_link (%error).

en: No posts to display
uk: Дописи для показу відсутні

en: Is translation
uk: За перекладом

en: Is suggestion
uk: За пропозицією

en: Clear all filters
uk: Скинути всі фільтри

en: Translate %project to @language
uk: Переклад проекту %project на мову @language

en: (not translated)
uk: (не перекладено)

en: <New translation>
uk: <Новий переклад>

en: Edit a copy
uk: Редагувати копію

en: approved by !author <span title="@ago">on @date</span>
uk: схвалив !author <span title="@ago">@date</span>

en: Show list of projects and releases where this text is used.
uk: Показати список проектів і версій, де використовується цей рядок.

en: Show related projects
uk: Показати пов'язані проекти

en: Used at the following places
uk: Використано в наступних місцях

en: Used at the following places in context %context
uk: Використано в наступних місцях в контексті %context

en: Appears once in this release. | Appears @count times in this release.
uk[0]: Використовується в цій версії один раз.
uk[1]: Використовується в цій версії @count рази.
uk[2]: Використовується в цій версії @count разів.

en: 1 translation declined | @count translations declined
uk[0]: 1 переклад відхилено
uk[1]: @count переклади відхилено
uk[2]: @count перекладів відхилено

en: 1 suggestion declined | @count suggestions declined
uk[0]: 1 пропозицію відхилено
uk[1]: @count пропозиції відхилено
uk[2]: @count пропозицій відхилено

en: 1 translation approved | @count translations approved
uk[0]: 1 переклад схвалено
uk[1]: @count переклади схвалено
uk[2]: @count перекладів схвалено

en: 1 translation added | @count translations added
uk[0]: 1 переклад додано
uk[1]: @count переклади додано
uk[2]: @count перекладів додано

en: 1 suggestion added | @count suggestions added
uk[0]: 1 пропозиція додана
uk[1]: @count пропозиції додано
uk[2]: @count пропозицій додано

en: 1 source string not found; its translation was ignored | @count source strings not found; their translations were ignored
uk[0]: 1 вихідний рядок не знайдено; його переклад було проігноровано
uk[1]: @count вихідних рядки не знайдено; їх переклад було проігноровано
uk[2]: @count вихідних рядки не знайдено; їх переклад було проігноровано

en: Source string usage details
uk: Подробиці використання вихідного рядка

en: Hide related projects
uk: Приховати пов'язані проекти

en: Reveal more filters
uk: Розкрити більше фільтрів

en: Undo decline
uk: Скасувати відхилення

en: Do you want to overwrite the current suggestion?
uk: Ви бажаєте перезаписати поточну пропозицію?

en: Root URL for translation downloads
uk: Кореневий URL для завантажень перекладів

en: Root URL for the client to build file URLs and fetch updates. The public facing URL for the package directory defined above. Leave blank for not providing any.
uk: Кореневий URL для клієнта, що буде використаний для побудови адрес файлів і витягування оновлень. Загальнодоступний URL для каталогу пакунків визначений вище. Щоб не вказувати жодного залиште порожнім.

en: Server information XML exported to %file.
uk: XML-інформацію сервера експортовано до файла %file.

en: Error when trying to export server info XML to %file.
uk: Помилка під час спроби експорту XML інформації сервера до файла %file.

en: The configured directory (%workdir) cannot be found. <a href="@configure">Check your configuration</a>.
uk: Зконфігурований каталог (%workdir) не знайдено. <a href="@configure">Перевірте конфігурацію</a>.

en: No (new) local Drupal files found to scan in %workdir.
uk: Не знайдено жодних (нових) локальних файлів Drupal, що потрібно просканувати у %workdir.

en: An existing project under the URI %uri is already handled by %other_connector. Not possible to add it with %this_connector.
uk: Наявний проект під URI %uri уже оброблений модулем %other_connector. Неможливо додати його з %this_connector.

en: Source code parsing warnings listed here might indicate but not necessarily mean misuse of the APIs our source code parser looks at. <a href="@url">Detailed explanation and a cheat sheet of the localization API</a> can be found in the Drupal.org handbooks.
uk: Помилки синтаксичного аналізу вихідного коду, що вказані тут, можуть означати, але не обов'язково, неправильне використання API, що його проглядає наш аналізатор віхідного коду. <a href="@url">Докладні пояснення та підказки з функціональносі API локалізації</a> дивіться у довідниках Drupal.org.

en: Drupal packages
uk: Пакунки Drupal

en: Drupal.org packages
uk: Пакунки Drupal.org

en: the drupal.org database
uk: база даних drupal.org

en: The Translation template extractor should be from the 6.x-3.x branch to be compatible with the Localization Server.
uk: Для сумісності з Сервером локалізації Витягувач шаблонів перекладу має бути з гілки 6.x-3.x

en: Localization server for Drupal
uk: Сервер локалізації для Drupal

en: Extracts translatable strings from Drupal packages.
uk: Вибирає з Drupal-пакунків доступні для перекладу рядки.

en: Localization server connectors
uk: З'єднувачі сервера локалізації

en: Gettext files
uk: Файли Gettext

en: File to import not found. Did you choose a file to upload which was under %maxsize?
uk: Файл для втягування не знайдений. Ви обрали файл, що перевищує %maxsize?

en: The source file was successfully imported. One source string was added. | The source file was successfully imported. @count source strings were added.
uk[0]: Вихідний файл було успішно втягнуто. Додано один вихідний рядок.
uk[1]: Вихідний файл було успішно втягнуто. Додано @count вихідних рядки.
uk[2]: Вихідний файл було успішно втягнуто. Додано @count вихідних рядків.

en: Localization server for Gettext files
uk: Сервер локалізації для файлів Gettext

en: Manages translatable strings with Gettext standard input/output.
uk: Керує доступними для перекладу рядками з стандартом введення/виведення Gettext

en: The <a href="@pconfig">Plural formula configurator</a> module is recommended for plural formula setup.
uk: Для налаштування формули множини рекомендовано використовувати <a href="@pconfig">Конфігуратор формули множини</a>.

en: No languages with plural formulas defined or no projects scanned yet. Check the <a href="@languages">configuration of languages</a>, <a href="@connectors">list of connectors</a> and <a href="@projects">projects</a>.
uk: Жодних мов з формулами множини не визначено або жодного проекту ще не проскановано. Перевірте <a href="@languages">конфігурацію мов</a>, <a href="@connectors">список з'єднувачів</a> та <a href="@projects">проектів</a>.

en: Set up general settings for the localization community UI.
uk: Налаштування загальних параметрів для інтерфейсу спільноти локалізації.

en: Localization community UI
uk: Користувацький інтерфейс спільноти локалізації

en: Community interface for string translation
uk: Інтерфейс спільноти для перекладу рядків

en: No localization server connectors found.
uk: Жодних з'єднувачів сервера локалізації не знайдено.

en: scan
uk: сканувати

en: @title from @source
uk: @title з @source

en: Connector
uk: Лінія з'єднання

en: @title from @source connector configuration
uk: @title з @source - конфігурація з'єднувача

en: Number of releases to look at once
uk: Кількість версій для перегляду за один рах

en: Run scanning on cron
uk: Виконувати сканування за кроном

en: It is advised to set up a regular cron run to parse new files, instead of hitting the Scan tab manually.
uk: Рекомендовано налаштувати регулярні запуски крону для аналізу нових файлів замість ручного натискання вкладки "Сканувати".

en: Localization server project changes saved.
uk: Зміни проекту на сервері локалізації збережені.

en: Are you sure you would like to delete project %project from this Localization server?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %project з цього Сервера локалізації?

en: The %project was deleted from the Localization server.
uk: Проект %project був видалений з сервера локалізації.

en: Are you sure you would like to start over with the project %project on this Localization server?
uk: Ви дійсно бажаєте почати спочатку проект %project на цьому Сервері локалізації?

en: Project data for %project was deleted from the Localization server. Make sure to parse releases for this project again before deleting a project or cleaning up the database, or you will loose existing translation data.
uk: Дані проекту %project були видалені з Сервера локалізації. Впевніться що повторно ви вже проаналізували версії для цього проекту перед видаленням проекту чи очищенням бази даних, інакше будуть втрачені всі дані з перекладами.

en: Project URI
uk: URI проекту

en: Human readable name of project.
uk: Людиносприйня́тна назва проекту.

en: Home link
uk: Посилання на домашню сторінку

en: Link to home page of project, displayed on project pages.
uk: Посилання на домашню сторінку проекту, показувана на сторінках проекту.

en: Save project
uk: Зберегти проект

en: Project data saved.
uk: Дані проекту збережені

en: Release version
uk: Версія

en: Version name or code name of release.
uk: Номер версії або кодова назва.

en: Download link for this release of the software.
uk: Посилання на завантаження цієї версії програмного забезпечення.

en: Save release
uk: Зберегти версію

en: Release data saved.
uk: Дані версії збережені.

en: %project %release was deleted from the Localization server.
uk: Проект %project %release був видалений з Сервера локалізації.

en: Are you sure you would like to start over with %project %release on this Localization server?
uk: Ви дійсно бажаєте почати знову з проектом %project %release на цьому Сервері локалізації?

en: Upload a source file to parse and store translatable strings from for this release.
uk: Викласти вихідний файл для аналізу і збереження доступних для перекладу рядків з цієї версії.

en: The Gettext file import failed, because the file %filename could not be read.
uk: Втягування файла Gettext завершилося невдачею оскільки файл %filename неможливо прочитати.

en: %filename contains a syntax error on line %line.
uk: %filename містить синтаксичну помилку на рядкові %line.

en: %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
uk: %filename містить помилку: неочікуваний текст на рядку %line.

en: %filename ended unexpectedly at line %line.
uk: Файл %filename неочікувано закінчився на рядку %line.

en: Connectors
uk: З’єднання

en: Scan for new data
uk: Сканувати нові дані

en: Configure a connector
uk: Налаштувати з'єднувач

en: Edit project
uk: Зміна проекту

en: Edit release
uk: Редагувати версію

en: Reset release
uk: Скинути версію

en: Delete release
uk: Видалити версію

en: Pick a project to jump to
uk: Оберіть проект для переходу

en: Project statistics
uk: Статистика проекту

en: Translation statistics
uk: Статистика перекладів

en: Translation count
uk: Кількість перекладів

en: String ID
uk: ID рядка

en: Source text
uk: Оригінал

en: @project progress
uk: Поступ проекту @project

en: No highlighted project set.
uk: Жодного позначеного проекту ще не задано.

en: Go there
uk: Перейдіть туди

en: @project is just one of the <a href="@projects">@count projects translated on this server</a>. Check them out. | @project is just one of the <a href="@projects">@count projects translated on this server</a>. Check them out.
uk[0]: Проект @project є одним з <a href="@projects">@count проекту, перекладеного на цьому сервері</a>. Перевірте їх.
uk[1]: Проект @project є одним з <a href="@projects">@count проектів, перекладених на цьому сервері</a>. Перевірте їх.
uk[2]: Проект @project є одним з <a href="@projects">@count проектів, перекладених на цьому сервері</a>. Перевірте їх.

en: Localization server statistics
uk: Статистика Сервера локалізації

en: Localization server jump form
uk: Форма переходу Сервера локалізації

en: Localization server contributors
uk: Співавтори Сервера локалізації

en: Quick navigation
uk: Швидка навіґація

en: Localization group information
uk: Інформація групи локалізації

en: Your groups
uk: Ваші групи

en: Your group
uk: Ваша група

en: Group not found or not accessible. No information to display.
uk: Групи не знайдено або вона недоступна. Інформація відсутня.

en: Board
uk: Дошка

en: Requested project not found.
uk: Запитаний проект не знайдений.

en: @project translation downloads
uk: Завантаження перекладів проекту @project

en: Pick a project
uk: Виберіть проект

en: Show downloads
uk: Показати завантаження

en: No translation downloads found for %project.
uk: Жодних завантажень для проекту %project не знайдено.

en: Generated: @generated
uk: Генеровано: @generated

en: Up to date as of: @checked
uk: Актуально як: @checked

en: Localization packager downloads
uk: Завантаження пакувальників локалізації

en: Download translations
uk: Завантажити переклади

en: Translations for @core_version
uk: Переклади для @core_version

en: No downloads available for this project.
uk: Немає доступних для цього проекту завантажень.

en: Top downloads
uk: Найпопулярніші завантаження

en: Up to date as of
uk: Актуальне на

en: Further top projects
uk: Інші популярні проекти

en: Not available for download yet.
uk: Поки недоступно для завантаження

en: @ms ms for %checked releases/%repack files.
uk: @ms мс для %checked версій/%repack файлів.

en: <a href="@download">More downloads</a> are available. These are just the top projects among @count projects translated on this server. | <a href="@download">More downloads</a> are available. These are just the top projects among @count projects translated on this server.
uk[0]: Також доступні <a href="@download">інші завантаження</a>. Це найпопулярніші проекти з @count проекту, що перекладено на цьому сервері.
uk[1]: Також доступні <a href="@download">інші завантаження</a>. Це найпопулярніші проекти з @count проектів, що перекладені на цьому сервері.
uk[2]: Також доступні <a href="@download">інші завантаження</a>. Це найпопулярніші проекти з @count проектів, що перекладені на цьому сервері.

en: Download pre-generated translation packages.
uk: Завантажити попередньо згенеровані пакунки перекладів.

en: Localization packager
uk: Пакувальник локалізації

en: @filename (@files files, @sids strings) scanned.
uk: @filename (файлів - @files , рядків - @sids ) проскановано.

en: No strings found to export in this project yet.
uk: Рядки для експорту в цей проект ще не знайдені.

en: Add @language translations
uk: Додати переклади для мови @language

en: Add @language suggestions
uk: Додати пропозиції для мови @language

en: For untranslated strings, the first suggestion will be exported as a fuzzy translation. All other suggestions are exported in comments.
uk: Для неперекладених рядків - перша пропозиція буде експортована як сумнівний переклад. Решта пропозицій будуть експортовані у коментарі.

en: Verbose output
uk: Розширене виведення

en: Verbose files are ideal for desktop editing, compact files are better for download size.
uk: Розширені файли підійдуть для подальшого редагування у редакторі, компактні файли мають менший розмір файла.

en: Export Gettext file
uk: Експортувати файл Gettext

en: Export Gettext template
uk: Експортувати шаблон Gettext

en: Overall progress
uk: Загальний поступ

en: No strings found to translate in this project yet.
uk: У цьому проекті поки що відсутні рядки, що потребують перекладу.

en: No releases known yet
uk: Жодних версій поки не знайдено

en: No source strings found
uk: Жодних вихідних рядків не знайдено

en: @project releases
uk: Версії @project

en: No releases found for this project yet.
uk: Жодних версій для цього проекту ще не знайдено.

en: in queue
uk: в черзі

en: No project or release selected.
uk: Жодного проекту або версії не обрано.

en: The requested release could not be found.
uk: Неможливо знайти запитану версію.

en: @project @release information
uk: Відомості про @project @release

en: Basic release information
uk: Основні відомості про версію

en: Files parsed in this release
uk: Файли, проаналізовані в цій версії

en: No files found to parse in this release.
uk: В цій версії не знайдено файлів для аналізу

en: Source code warnings identified
uk: Виявлені попередження вихідного коду

en: Warning value
uk: Вміст попередження

en: No source code warnings identified in this release.
uk: В цій версії не виявлено попереджень вихідного коду.

en: 1 known | @count known
uk[0]: 1 відомо
uk[1]: @count відомо
uk[2]: @count відомо

en: Show full history for translation.
uk: Показати повну історію перекладу.

en: uknown user
uk: користувач невідомий

en: unknown time
uk: час невідомий

en: no time record available
uk: час запису недоступний

en: imported by !author <span title="@ago">on @date</span>
uk: імпортував !author <span title="@ago">@date</span>

en: remotely submitted by !author <span title="@ago">on @date</span>
uk: віддалено надіслав !author <span title="@ago">@date</span>

en: suggested on the web by !author <span title="@ago">on @date</span>
uk: запропонував через веб !author <span title="@ago">@date</span>

en: suggested by !author <span title="@ago">on @date</span> (source unknown)
uk: запропонував !author <span title="@ago">@date</span> (джерело невідомо)

en: re-imported by !author <span title="@ago">on @date</span>
uk: імпортував знову !author <span title="@ago">@date</span>

en: remotely re-submitted by !author <span title="@ago">on @date</span>
uk: віддалено надіслав знову !author <span title="@ago">@date</span>

en: re-suggested on the web by !author <span title="@ago">on @date</span>
uk: повторно запропонував через веб !author <span title="@ago">@date</span>

en: declined by !author <span title="@ago">on @date</span>
uk: відхилив !author <span title="@ago">@date</span>

en: demoted by !author <span title="@ago">on @date</span>
uk: усунув !author <span title="@ago">@date</span>

en: by !author <span title="@ago">on @date</span>
uk: авторство !author <span title="@ago">від @date</span>

en: Direct and permanent link to this string.
uk: Пряме і постійне посилання на цей рядок

en: by !author
uk: авторство !author

en: Translation history information
uk: Відомості про історію перекладів

en: Release information
uk: Відомості про версію
