Leftandright - Nested Set Taxonomy (6.x-1.7) - en to uk translation catalogue (42 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: List
uk: Список

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: - None -
uk: - Немає -

en: There are currently no posts in this category.
uk: Наразі жодних дописів в обраній категорії немає.

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: No categories available.
uk: Категорії відсутні.

en: Taxonomy term
uk: Термін таксономії

en: Vocabularies
uk: Словники

en: Add term
uk: Додати термін

en: No terms available.
uk: Терміни відсутні.

en: Edit term
uk: Редагувати термін

en: Autocomplete taxonomy
uk: Автодоповнення таксономії

en: List terms
uk: Перелік термінів

en: administer taxonomy
uk: адмініструвати таксономію

en: Add vocabulary
uk: Додати словник

en: Edit vocabulary
uk: Редагувати словник

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
uk: Перелік розділених комами термінів, що описують матеріал. Наприклад: відпочинок, дайвінг, "Компанія ТзОВ.".

en: The %name vocabulary can not be modified in this way.
uk: Словник %name неможна змінити таким чином.

en: - Please choose -
uk: - Оберіть будь-ласка -

en: - None selected -
uk: - Не обрано -

en: EDIT
uk: ЗМІНИТИ

en: After saving a new term to the database
uk: Після додавання нового терміна в базу

en: After saving an updated term to the database
uk: Після оновлення терміна в базі

en: After deleting a term
uk: Після видалення терміна

en: The taxonomy module allows you to categorize content using various systems of classification. Free-tagging vocabularies are created by users on the fly when they submit posts (as commonly found in blogs and social bookmarking applications). Controlled vocabularies allow for administrator-defined short lists of terms as well as complex hierarchies with multiple relationships between different terms. These methods can be applied to different content types and combined together to create a powerful and flexible method of classifying and presenting your content.
uk: Модуль Таксономія дозволяє вам класифікувати вміст, використовуючи різні системи класифікації. Словники з тегами створюються користувачами «на лету» при додаванні матеріалів ( як це часто буває в блогах і сайтах соціальних закладок). Контрольовані словники дозволяють створювати короткі списки термінів, що задаються адміністраторами, або комплексні ієрархії із множинними зв'язками між різними термінами. Ці методики можуть застосовуватися до різних типів матеріалів і комбінуватися разом для створення потужної й гнучкої системи класифікації й відображення матеріалу

en: For example, when creating a recipe site, you might want to classify posts by both the type of meal and preparation time. A vocabulary for each allows you to categorize using each criteria independently instead of creating a tag for every possible combination.
uk: Наприклад, коли ви створюєте сайт рецептів, ви можете захотіти класифікувати матеріали й по типу їжі й за часом готування. Словник для кожного із цих критеріїв дозволить незалежно класифікувати матеріали, замість створення тегів для кожної можливої комбінації.

en: Type of Meal: <em>Appetizer, Main Course, Salad, Dessert</em>
uk: Тип їжі: <em>Закуска, Головне блюдо, Салат, Десерт</em>

en: Preparation Time: <em>0-30mins, 30-60mins, 1-2 hrs, 2hrs+</em>
uk: Час готування: <em>0-30 хв., 30-60 хв., 1-2 години, більше 2-х годин</em>

en: Each taxonomy term (often called a 'category' or 'tag' in other systems) automatically provides lists of posts and a corresponding RSS feed. These taxonomy/term URLs can be manipulated to generate AND and OR lists of posts classified with terms. In our recipe site example, it then becomes easy to create pages displaying 'Main courses', '30 minute recipes', or '30 minute main courses and appetizers' by using terms on their own or in combination with others. There are a significant number of contributed modules which you to alter and extend the behavior of the core module for both display and organization of terms.
uk: Кожен термін (часто званий в інших системах 'категорія' або 'теґ') автоматично формує список всіх матеріалів і RSS-потік. Дані URL-адреси у вигляді taxonomy/term можна змінювати, отримуючи списки матеріалів, які позначені цими термінами, здійснюючи при цьому вибірки з логікою ТА або АБО. У нашому прикладі з сайтом рецептів, буле легко створити сторінку, яка буде показувати 'Головні страви', '30-хвилинні рецепти 'або '30-хвилинні головні страви і закуски', використовуючи терміни окремо або в комбінації з іншими. Існує велика кількість внесених модулів, які дозволяють змінювати і розширювати поведінку модулів ядра в області відображення та організації термінів.

en: Terms can also be organized in parent/child relationships from the admin interface. An example would be a vocabulary grouping countries under their parent geo-political regions. The taxonomy module also enables advanced implementations of hierarchy, for example placing Turkey in both the 'Middle East' and 'Europe'.
uk: Терміни можуть бути організовані як батьківські/дочірні за допомогою адміністративного інтерфейсу. Наприклад, можна створити словник, що групує назви країн усередині батьківських гео-політичних регіонів. Модуль Таксономія також дозволяє створювати просунуту версію ієрархії, приміром, поміщаючи Туреччину відразу в « Близький Схід» і «Європу».

en: The taxonomy module supports the use of both synonyms and related terms, but does not directly use this functionality. However, optional contributed or custom modules may make full use of these advanced features.
uk: Модуль Таксономія підтримує й синоніми й зв'язані терміни, але не використовує прямо даний функціонал. Однак, додаткові або власні модулі можуть використовувати ці просунуті можливості.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@taxonomy">Taxonomy module</a>.
uk: Для тетальнішої інформації дивіться онлайн довідник по <a href="@taxonomy">Taxonomy module</a>.

en: The taxonomy module allows you to categorize your content using both tags and administrator defined terms. It is a flexible tool for classifying content with many advanced features. To begin, create a 'Vocabulary' to hold one set of terms or tags. You can create one free-tagging vocabulary for everything, or separate controlled vocabularies to define the various properties of your content, for example 'Countries' or 'Colors'.
uk: Модуль Таксономія дозволяє класифікувати вміст, використовуючи теґи й терміни, задані адміністратором. Це гнучка система для класифікації вмісту з багатими можливостями. Для початку, створіть 'Словник', який буде містити набір термінів або теґів. Ви можете створити один словник з теґами для всього вмісту або роздільні контрольовані словники, що визначають різні параметри вашого вмісту, наприклад 'Країни' або 'Кольору'.

en: Use the list below to configure and review the vocabularies defined on your site, or to list and manage the terms (tags) they contain. A vocabulary may (optionally) be tied to specific content types as shown in the <em>Type</em> column and, if so, will be displayed when creating or editing posts of that type. Multiple vocabularies tied to the same content type will be displayed in the order shown below. To change the order of a vocabulary, grab a drag-and-drop handle under the <em>Name</em> column and drag it to a new location in the list. (Grab a handle by clicking and holding the mouse while hovering over a handle icon.) Remember that your changes will not be saved until you click the <em>Save</em> button at the bottom of the page.
uk: Використовуйте цей список для настроювання й огляду словників вашого сайту, а також для керування термінами (теґами), які розташовані в цих словниках. Словник може бути (необов'язково) прив'язаний до певного типу матеріалу, що показується в колонці <em>Тип</em>. Якщо це так, то даний словник буде відображений при створенні й редагуванні матеріалів даного типу. Множинні словники, прив'язані до даного типу матеріалу, будуть показані в тому ж порядку, що й тут. Для зміни порядку словників, візьміть й потягніть покажчик у колонку <em>Назва</em>, перетаскуючи його в нове місце списку (візьміть покажчик, натиснувши на ньому мишкою й, утримуючи клавішу мишки затиснутою, перетаскуйте покажчик). Пам'ятайте, що зроблені зміни не збережуться доти, поки ви не натиснете кнопку <em>Зберегти</em> унизу сторінки.

en: %capital_name is a free-tagging vocabulary. To change the name or description of a term, click the <em>edit</em> link next to the term.
uk: %capital_name являє собою словник з вільним маркуванням. Щоб змінити ім'я або опис терміна, натисніть на посилання редагування поруч із цим терміном.

en: %capital_name is a flat vocabulary. You may organize the terms in the %name vocabulary by using the handles on the left side of the table. To change the name or description of a term, click the <em>edit</em> link next to the term.
uk: %capital_name являє собою простий словник. Ви можете організувати терміни в словнику %name, використовуючи маркери в лівій частині таблиці. Щоб змінити ім'я або опис терміна, натисніть на посилання редагування поруч із терміном.

en: %capital_name is a single hierarchy vocabulary. You may organize the terms in the %name vocabulary by using the handles on the left side of the table. To change the name or description of a term, click the <em>edit</em> link next to the term.
uk: %capital_name являє собою окремий ієрархічно організований словник. Ви можете організувати терміни в словнику %name, використовуючи маркери в лівій частині таблиці. Щоб змінити ім'я або опис терміна, натисніть на посилання редагування поруч із терміном.

en: %capital_name is a multiple hierarchy vocabulary. To change the name or description of a term, click the <em>edit</em> link next to the term. Drag and drop of multiple hierarchies is not supported, but you can re-enable drag and drop support by editing each term to include only a single parent.
uk: %capital_name являє собою множинний ієрархічно організований словник. Щоб змінити ім'я або опис терміна, натисніть на посилання редагування поруч із терміном. Перетаскування множинних ієрархій не підтримується, але Ви можете включити підтримку опції перетаскування, редагуючи кожний термін так, щоб він включав тільки одного батька.

en: Define how your vocabulary will be presented to administrators and users, and which content types to categorize with it. Tags allows users to create terms when submitting posts by typing a comma separated list. Otherwise terms are chosen from a select list and can only be created by users with the "administer taxonomy" permission.
uk: Визначити як словник буде представлений адміністраторам і користувачам, та який тип матеріалу слід класифікувати з ним. Теги дозволяють користувачам створювати терміни під час надсилання допису, набираючи їх у вигляді списку через кому. В іншому випадку терміни вибираються з списку вибору і можуть створюватись лише користувачами з дозволом "адміністрування таксономії".

en: Manage tagging, categorization, and classification of your content.
uk: Керування теґуванням, категоризацією і класифікацією матеріалів.
