Messaging (6.x-2.1) - en to he translation catalogue (163 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Username
he: שם משתמש

en: Development
he: פיתוח

en: Type
he: סוג

en: Subject
he: נושא

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Logging
he: רישום ביומן

en: Date
he: תאריך

en: Test
he: בדיקה

en: Message
he: הודעה

en: Password
he: סיסמה

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Mail
he: מייל

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: From
he: מאת

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: System
he: מערכת

en: Send
he: שלח

en: General
he: כללי

en: Method
he: שיטה

en: Messaging
he: שליחת מסרים

en: Destination
he: יעד

en: Private message
he: מסר פרטי

en: SMTP Authentication
he: אימות SMTP

en: Messages
he: מסרים

en: Token
he: אסימון

en: Replacement value
he: ערך חלופי

en: Available tokens
he: אסימונים זמינים

en: Object
he: אובייקט

en: Simple
he: פשוט

en: Debug
he: אתר באגים

en: Leave blank if your SMTP server does not require authentication.
he: השר ריק אם שרת ה-SMTP שלך לא דורש אימות.

en: SMTP Username.
he: שם משתמש SMTP.

en: SMTP password.
he: סיסמת SMTP.

en: Send method
he: שיטת שליחה

en: SMTP server
he: שרת SMTP

en: Twitter
he: טוויטר

en: Send XMPP using XMPP Framework.
he: שלח XMPP בעזרת מסגרת XMPP.

en: SMS
he: מסרון

en: Web
he: אינטרנט

en: Debug mode
he: מצב איתור באגים

en: Configure the templates for different types of messages. Each message group is defined by other modules using the Messaging Framework. A typical message consists on the following parts:
he: הגדר את תצורת התבניות לסוגים שונים של מסרים. כל קבוצת מסרים מוגדרת באמצעות מודולים אחרים תוך שימוש במסגדרת שליחת המסרים. מסר טיפוסי מורכב מהחלקים הבאים:

en: Single line with a short description
he: שורה בודדת עם תיאור קצר

en: Greetings line
he: שורת ברכה

en: Message main content, usually longer with the full description
he: התוכן העיקרי של המסר, בדרך כלל ארוך יותר עם התיאור המלא

en: Closing part with site information, unsubscribe links, etc...
he: חלק הסיום עם מידע על האתר, קישורי ביטול הרשמה וכו'

en: If the Default part is blank too, the fallback template (the parent in this tree) will be used.
he: אם גם חלק ברירת המחדל הינו ריק, יתבצע שימוש בתבנית ה-fallback (אב העץ).

en: Depending on your content format and the tokens you are using for messages it is important that you use the right filtering for the message body. Set up the filters you need using the <a href="@input_formats">Input formats</a> page
he: כתלות בתבנית התוכן והאסימונים בהם אתה משתמש למסרים, חשוב כי תבחר את הסינון הנכון לגוף המסר. הגדר את המסננים להם אתה זקוק באמצעות דף <a href="@input_formats">תבניות קלט</a>

en: These are the message parts for %group.
he: אלו חלקי המסר עבור %group.

en: Message groups
he: קבוצות מסרים

en: Parts
he: חלקים

en: Sending methods
he: שיטות שליחה

en: Message template for %name
he: תבנית מסר עבור %name

en: These special strings will be replaced by their real value at run time.
he: המחרוזות המיוחדות הללו יוחלפו בערכיהם האמיתיים בזמן ריצה.

en: Default send method
he: ברירת מחדל לשיטת המשלוח

en: If enabled all messages will be logged and kept for the specified time after they're sent.
he: אם מופעל, כל המסרים ירשמו ביומן וישמרו לפרק הזמן הנקוב לאחר שליחתם.

en: Limits for queue processing
he: מגבלות לעיבוד תורים

en: Number of messages sent
he: מספר מסרים שנשלחו

en: Time (seconds)
he: זמן (שניות)

en: Time (% of cron time)
he: זמן(% של זמן cron)

en: Maximum percentage of cron time the process may use.
he: אחוז מירבי של זמן cron המותר לשימוש על ידי התהליך.

en: None (Insecure)
he: ללא (לא בטוח)

en: Message body filter
he: מסנן גוף המסר

en: You should enable some messaging method plug-ins for this to work.
he: עליך להפעיל plugin לשיטת שליחת מסרים כדי שזה יפעל.

en: The messaging module is the engine that handles outgoing messages and message queueing for different sending methods.
he: מודול המסרים הינו המנוע המטפל במסרים יוצאים ובאחסון המסרים בתורים עבור שיטות השליחה השונות.

en: You need to enable one or more of the included plug-ins to be able to actually take advantage of it.
he: עליך להפעיל אחד או יותר מה-plugin הכלולים כדי לנצל את היכולות שלו.

en: Filters are used also for messaging. If the input format is to be used only for messaging you don't need to allow any role for it.
he: מסננים משמשים גם למסרים. אם תבנית הקלט תשמש רק למסרים, אין צורך לאפשר לה תפקיד משתמש.

en: Messaging settings
he: הגדרות שליחת מסרים

en: Default sending method for getting messages from this system.
he: ברירת מחדל לשיטה שבאמצעותה תקבלו הודעות מהאתר

en: HTML to text
he: HTML לטקסט

en: Replaces HTML tags and entities with plain text formatting, moving links at the end.
he: מחליף תגיות וישויות HTML בטקסט פשוט ומזיז קישורים לסוף.

en: Disabled messaging sending method %method and replaced by %replace
he: שיטת שליחת ההודעה %method הושבתה והוחלפה ב-%replace

en: Disabled messaging sending method but cannot find a replacement. Please, enable some other sending method.
he: שיטת משלוח המסרים הושבתה אך לא נמצאה לה תחליף. הפעל שיטת שליחה כלשהי.

en: The message subject.
he: נושא המסר.

en: The message body.
he: גוף המסר.

en: The message's author name.
he: שם מחבר המסר.

en: The message's method name.
he: שם השיטה של המסר.

en: The message's sending date.
he: תאריך שליחת המסר.

en: Messaging sending methods
he: שיטות שליחת מסרים

en: No sending method plug-ins available. Please enable some Sending Method on the !admin-modules page.
he: אין plugin פעיל לשיטת שליחה. הפעל שיטת שליחה כלשהי בדף !admin-modules.

en: Modules administration
he: ניהול מודולים

en: messaging
he: שליחת מסרים

en: Message could not be delivered for method %method
he: המסר לא הגיע ליעדו בשיטה %method

en: administer messaging
he: נהל שליחת מסרים

en: Administer and configure messaging
he: נהל וקבע תצורת מסרים

en: Configuration of messaging framework
he: הגדרת תצורת מסגרת המסרים

en: Configuration of sending methods
he: תצורה של שיטות שליחה

en: Send methods
he: שיטות שליחה

en: Message templates
he: תבניות מסרים

en: Configuration of message templates
he: תצורה של תבניות מסרים

en: Messaging plain text
he: מסרים בטקסט פשוט

en: A new Input format has been created: %name
he: נוצרה תבנית קלט חדשה: %name

en: Messaging system. This is the base module for the Messaging Framework
he: מערכת מסרים. זהו מודול הבסיס למסגרת המסרים.

en: Debug: Post message
he: איתור באגים: פרסם מסר

en: Debug: Message log
he: איתור באגים: יומן מסרים

en: Post message
he: פרסם מסר

en: Message log
he: יומן הודעות

en: Sent message with result: %result
he: נשלח מסר עם תוצאה: %result

en: If enabled, messages wont be sent out but logged to watchdog, and displayed in the page footer.
he: אם מופעל, מסרים לא ישלחו אלא ירשמו ל-watchdog ויוצגו בכותרת התחתית של הדף.

en: Messages for %name
he: מסרים עבור %name

en: No logged messages
he: אין מסרים רשומים

en: The messages will be just logged (And printed on page if Devel module enabled).
he: המסרים ירשמו רק ליומן (ויודפסו בדף אם מודול Devel פעיל).

en: Log message to watchdog
he: רשום מסר ל-watchdog

en: Log message through devel module
he: רשום מסר דרך מודול Devel

en: Display message in block
he: הצג מסר בבלוק

en: Message %key for %name: %subject <br /> Message body: <br /><pre>!body</pre>
he: מסר %key עבור %name: %subject <br /> גוף המסר: <br /><pre>!body</pre>

en: Send e-mails using the default Drupal mail library.
he: שלח דוא"ל בעזרת ספריית הדואר שהיא ברירת המחדל של דרופל.

en: Simple Mail
he: דואר פשוט

en: Mail Sending Method: Integration with Drupal mail API
he: שיטת שליחת דואר: שילוב עם API הדואר של דרופל

en: Messaging Mime Mail
he: שליחת מסרים Mime Mail

en: HTML Mail
he: דואר HTML

en: Send HTML e-mails using PHPMailer
he: שלח דוא"ל HTML בעזרת PHPMailer

en: If enabled, PHPMailer debugging will be activated and all messages logged to watchdog.
he: אם מופעל, איתור הבאגים של PHPMailer יופעל וכל המסרים ירשמו ל-watchdog.

en: SMTP server cannot be reached.
he: לא ניתן להגיע לשרת SMTP.

en: Configure PHPMailer.
he: קבע תצורת PHPMailer.

en: Messaging PHPMailer
he: שליחת מסרים PHPMailer

en: PHP Mailer missing
he: חסר PHP Mailer

en: Send messages through Privatemsg
he: שלח מסרים באמצעות Privatemsg

en: Messaging Privatemsg
he: שליחת מסרים Privatemsg

en: Sending Method: Integration with Privatemsg (Beta)
he: שיטת שליחה: שילוב עם Privatemsg (ביתא)

en: No pending messages
he: אין מסרים ממתינים

en: The message has been deleted
he: המסר נמחק

en: Don't send messages but display them on a user account tab
he: אל תשלח מסרים אבל תציג אותם בלשונית בחשבון המשתמש.

en: Simple messaging
he: מסרים פשוטים

en: Sending Method: Show messages on user's page
he: שיטת משלוח: הצג מסרים בדף המשתמש

en: Send SMS using SMS Framework.
he: שליחת SMS באמצעות מסגרת מסרונים.

en: SMS Messaging
he: מסרונים

en: Sending Method: SMS
he: שיטת שליחה: SMS

en: Twitter Direct Message
he: מסר טוויטר ישיר

en: Send as a Twitter direct message.
he: שלח כמסר טוויטר ישיר.

en: Twitter @ Message
he: טוויטר @ מסר

en: Send as a Twitter @ message.
he: שלח כהודעת @ טוויטר.

en: Twitter authentication failed. Please check your username and password.
he: אימות טוויטר נכשל. בדוק את שם המשתמש והסיסמה שלך.

en: Configure the Twitter ID information for the site.
he: הגדר את מידע מזהה הטוויטר לאתר.

en: Twitter Messaging
he: שליחת הודעות טוויטר

en: Sending method for messaging that uses Twitter
he: שיטת השליחה למסרים המשתמשים בטוויטר

en: Name for display
he: שם לתצוגה

en: Filters out all HTML tags and replaces HTML entities by characters, respects HTML line breaks.
he: מסנן החוצה את כל תגיות ה-HTML ומחיף ישויות HTML בתווים, מכבד שבירות שורה של HTML.

en: Array
he: מערך

en: Test message sending
he: בדוק שליחת מסרים

en: Messaging debug
he: איתור באגים במסרים

en: Debugging and development utilities for messaging package.
he: תוכנות שרות לאיתור באגים ופיתוח עבור חבילת המסרים.

en: Include attachments
he: כלול קבצים מצורפים

en: If enabled, attachments will be included with outgoing messages.
he: אם מופעלת, קבצים מצורפים יכללו עם מסרים יוצאים.

en: Send anyway, you may get the messages when online.
he: שלח בכל זאת, יתכן ותקבל את המסרים כשתהיה מקוון.

en: Discard, the message will be lost.
he: בטל, המסר יאבד.

en: Send using...
he: שלח באמצעות...

en: XMPP offline messages
he: מסרי XMPP לא מקוונים

en: What to do with XMPP messages when the destination user is offline. Depending on the XMPP API used we may not be able to determine whether the user is online or not so you may want to set the <em>Send anyway</em> option and not allow per user settings.
he: מה לעשות עם הודעות XMPP כאשר משתמש היעד לא מקוון. כתלות ב-API של XMPP שנמצא בשימוש, יתכן ולא ניתן יהיה לקבוע האם המשתמש מקוון או לא ולכן יתכן ותרצה לקבוע את אפשרות <em>שלח בכל מקרה</em> ולא לאפשר הגדרות בהתאם למשתמש.

en: Default for XMPP offline messages
he: ברירת מחדך עבור מסרי XMPP לא מקוונים

en: Select the default option for XMPP messages when the user is offline.
he: בחר את אפשרות ברירת המחדל עבור מסרי XMPP כאשר המשתמש לא מקוון.

en: Allow per user settings
he: אפשר הגדרות לכל משתמש

en: Select what to do when you are offline and an XMPP message is sent to you.
he: בחר מה לעשות כאשר אתה לא מקוון ונשלח אליך מסר XMPP.

en: XMPP settings
he: הגדרות XMPP

en: Messaging XMPP
he: מסרי XMPP

en: XMPP Sending Method: Integration with XMPP Framework
he: שיטת שליחת XMPP: שילוב עם מסגרת XMPP
