Messaging (6.x-2.3) - en to uk translation catalogue (160 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Delete
uk: Видалити

en: Content
uk: Вміст

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Development
uk: Розробка

en: Type
uk: Тип

en: Subject
uk: Тема

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Logging
uk: Журналювання

en: Date
uk: Дата

en: None
uk: Немає

en: Test
uk: Тест

en: Message
uk: Повідомлення

en: Password
uk: Пароль

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Базово

en: Mail
uk: Пошта

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: From
uk: Від

en: Plain text
uk: Простий текст

en: System
uk: Система

en: Send
uk: Надіслати

en: General
uk: Загальне

en: Method
uk: Спосіб

en: Messaging
uk: Повідомлення

en: Destination
uk: Місце призначення

en: Private message
uk: Приватне повідомлення

en: SMTP Port
uk: Порт SMTP

en: SMTP Authentication
uk: Авторизація SMTP

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Token
uk: Замінник

en: Replacement value
uk: Значення заміни

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Available tokens
uk: Доступні замінники

en: Object
uk: Об'єкт

en: Simple
uk: Просте

en: Debug
uk: Зневадження

en: Leave blank if your SMTP server does not require authentication.
uk: Залиште порожнім, якщо ваш SMTP-сервер не вимагає авторизації.

en: SMTP Username.
uk: Ім'я користувача SMTP.

en: SMTP password.
uk: SMTP пароль.

en: Send method
uk: Метод відправлення

en: SMTP server
uk: Сервер SMTP

en: Twitter
uk: Твітер

en: Send XMPP using XMPP Framework.
uk: Відправити XMPP використовуючи XMPP Framework.

en: SMS
uk: СМС

en: Web
uk: Веб

en: Debug mode
uk: Режим зневадження

en: Configure the templates for different types of messages. Each message group is defined by other modules using the Messaging Framework. A typical message consists on the following parts:
uk: Налаштування шаблонів для різноманітних типів повідомлень. Кожна група повідомлень визначається різними модулями, використовуючи Messaging Framework. Типове повідомлення складається з наступних частин:

en: Single line with a short description
uk: Проста лінія з коротким описом

en: Greetings line
uk: Лінія вітання

en: Message main content, usually longer with the full description
uk: Основний зміст повідомлення, як правило з повним описом

en: Closing part with site information, unsubscribe links, etc...
uk: Заключна частина, що містить інформацію про сайт, адреси скасування підписки, та ін...

en: Here you'll be able to configure each of these parts for each sending method. When one of these parts is left blank, there is a fallback system which goes as follows:
uk: Тут ви зможете налаштувати окремо кожну частину повідомлення для всіх способів передачі. Коли одна з цих частин залишається порожньою, використовується інформація з резервної системи, яка виглядає наступним чином:

en: If a message part is left blank for a sending method, the text part from Default sending method will be used.
uk: Якщо для певного методу відправки якусь частину повідомлення залишити порожньою, то буде використана інформація з відповідної частини базового способу передачі.

en: If the Default part is blank too, the fallback template (the parent in this tree) will be used.
uk: Якщо частина повідомлення в налаштунках за вмовчанням також порожня, то буде використаний резервний шаблон (батьківський елементи в цій структурі)

en: Depending on your content format and the tokens you are using for messages it is important that you use the right filtering for the message body. Set up the filters you need using the <a href="@input_formats">Input formats</a> page
uk: Залежно від формату вашого контенту та маркерів які ви використовуєте для повідомлень, важливо, щоб ви використовували правильну фільтрацію для тіла повідомлення. Налаштувати фільтри можна на сторінці <a href="@input_formats">Вхідні формати</a>.

en: These are the message parts for %group.
uk: Це частини повідомлень для %group.

en: Leave blank to use the default texts or use '%empty' for an empty message part, preventing fallback to default message texts.
uk: Залиште порожнім, щоб використовувати базові тексти, або використовуйте '%empty' для порожньої частини повідомлення, тим самим блокуючи використання базових повідомлень.

en: The fallback template from which message parts will be taken if left blank is <a href="@template_edit">%template_name</a>
uk: Резервний шаблон, з якого будуть експортуваться частини повідомлення, якщо залишити порожнім <a href="@template_edit">%template_name</a>

en: Message groups
uk: Групи повідомлень

en: Parts
uk: Частини

en: Sending methods
uk: Методи відправки

en: Message template for %name
uk: Шаблон повідомлення для %name

en: These special strings will be replaced by their real value at run time.
uk: Ці спеціальні рядки будуть замінені їх реальним значенням в процесі виконання роботи.

en: Default send method
uk: Звичайний метод відправки

en: If enabled all messages will be logged and kept for the specified time after they're sent.
uk: Якщо ввімкнено, всі повідомлення будуть записуватися і зберігатися протягом певного часу після їх відправлення.

en: Limits for queue processing
uk: Обмеження на обробку черги

en: These are the limits for each cron run on queue processing. The process will stop when it first meets any of them. Set to 0 for no limit.
uk: Ці обмеження застосовуються для кожного запуску регулярних процедур (cron). Відправлення повідомлень припиняється до наступного запуску регулярних процедур (cron), якщо буде дотримано хоча б одне із зазначених нижче обмежень. Нульове значення означає відсутність обмеження.

en: Number of messages sent
uk: Кількість відправлених повідомлень

en: Time (seconds)
uk: Час (у секундах)

en: Time (% of cron time)
uk: Час (в % від часу роботи cron)

en: Maximum percentage of cron time the process may use.
uk: Максимальна частка часу роботи крону, яку може займати відправлення повідомлень.

en: None (Insecure)
uk: Ні (ненадійно)

en: Message body filter
uk: Фільтр тексту повідомлення

en: You should enable some messaging method plug-ins for this to work.
uk: Для цієї роботи необхідний запуск деяких додатків методів сповіщення.

en: The messaging module is the engine that handles outgoing messages and message queueing for different sending methods.
uk: Модуль обміну повідомленнями - це ядро, яке обробляє вихідні повідомлення і визначає послідовність відправки повідомлень для різних методів відправки.

en: You need to enable one or more of the included plug-ins to be able to actually take advantage of it.
uk: Вам необхідно включити один або кілька додаткових додатків, щоб мати можливість користуватися цим.

en: Filters are used also for messaging. If the input format is to be used only for messaging you don't need to allow any role for it.
uk: Фільтри використовуються також для обміну повідомленнями. Якщо вхідний формат буде використовуватися тільки для передачі повідомлень, то для нього не потрібно зазначати будь-які ролі.

en: Messaging settings
uk: Налаштування відправки повідомлень

en: Default sending method for getting messages from this system.
uk: Оберіть метод за умовчанням для одержання повідомлень з цієї системи.

en: HTML to text
uk: HTML в текст

en: Disabled messaging sending method %method and replaced by %replace
uk: Вимкнути відправку повідомлень методом %method і замінити на метод %replace

en: Disabled messaging sending method but cannot find a replacement. Please, enable some other sending method.
uk: Обраний метод відправки повідомлення було вимкнено, але альтернативної заміни для нього не вдалося знайти. Будь ласка, увімкніть інший спосіб відправки повідомлень.

en: The message subject.
uk: Тема повідомлення.

en: The message body.
uk: Тіло повідомлення.

en: The message's author name.
uk: Автор повідомлення.

en: The message's method name.
uk: Назва методу відправки.

en: The message's sending date.
uk: Дата повідомлення.

en: Messaging sending methods
uk: Метод відправки повідомлень

en: No sending method plug-ins available. Please enable some Sending Method on the !admin-modules page.
uk: Не ввімкнено жодного способу відправлення повідомлення. Будь ласка, увімкніть якийсь із додатків на сторінці !admin-modules

en: Modules administration
uk: Керування Модулями

en: messaging
uk: повідомлення

en: Message could not be delivered for method %method
uk: Повідомлення не може бути доставлено методом %method

en: administer messaging
uk: керування повідомленнями

en: Administer and configure messaging
uk: Керування і налаштування відправлення повідомлень

en: Configuration of messaging framework
uk: Налаштування системи відправлення повідомлень

en: Configuration of sending methods
uk: Налаштування методів відправлення повідомлень

en: Send methods
uk: Методи відправлення

en: Message templates
uk: Шаблони повідомлень

en: Configuration of message templates
uk: Налаштування шаблонів повідомлень

en: Messaging plain text
uk: Простий текст повідомлення

en: Messaging system. This is the base module for the Messaging Framework
uk: Це базовий модуль для системи відправлення повідомлень.

en: Post message
uk: Надсилання повідомлення

en: Message log
uk: Журнал повідомлень

en: Sent message with result: %result
uk: Результат відправлення повідомлень: %result

en: If enabled, messages wont be sent out but logged to watchdog, and displayed in the page footer.
uk: Якщо увімкнено, повідомлення не будуть розіслані, але будуть записані в журнал, і показані в нижньому колонтитулі.

en: Messages for %name
uk: Повідомлення для %name

en: No logged messages
uk: Журнал повідомлень порожній

en: The messages will be just logged (And printed on page if Devel module enabled).
uk: Повідомлення будуть просто зберігатися в журналі (і відображатись на сторінці, якщо увімкнений модуль Devel).

en: Log message to watchdog
uk: Повідомлення збережено в журналі watchdog

en: Display message in block
uk: Відображати повідомлення в блоці

en: Message %key for %name: %subject <br /> Message body: <br /><pre>!body</pre>
uk: Повідомлення %key для %name: %subject <br /> Зміст повідомлення: <br /><pre>!body</pre>

en: Send e-mails using the default Drupal mail library.
uk: Відправлення e-mail за допомогою стандартної бібліотеки Drupal

en: Mail Sending Method: Integration with Drupal mail API
uk: Метод відправлення: інтеграція з Drupal mail API

en: Mail Sending Method: Integration with Mime Mail module (Beta)
uk: Метод відправлення: інтеграція з модулем Mime Mail (beta)

en: Send HTML e-mails using PHPMailer
uk: Відправлення HTML e-mails використовуючи PHPMailer

en: If enabled, PHPMailer debugging will be activated and all messages logged to watchdog.
uk: Якщо ввімкнути, то буде активований devel PHPMailer і всі повідомлення будуть записуватись до журналу.

en: SMTP server cannot be reached.
uk: SMTP-сервер не доступний

en: Configure PHPMailer.
uk: Налаштування PHPMailer.

en: PHP Mailer missing
uk: PHP Mailer відсутній

en: Send messages through Privatemsg
uk: Відправляти повідомлення через Privatemsg

en: Sending Method: Integration with Privatemsg (Beta)
uk: Метод відправлення: інтеграція з Privatemsg (Beta)

en: No pending messages
uk: Немає повідомлень, що очікують прочитання

en: The message has been deleted
uk: Повідомлення було знищено

en: Don't send messages but display them on a user account tab
uk: Не відправляти повідомлення, але показувати їх на вкладці в профілі користувача

en: Sending Method: Show messages on user's page
uk: Метод відправки: відображати повідомлення на особистій сторінці користувача

en: Send SMS using SMS Framework.
uk: Відправити СМС, використовуючи SMS Framework.

en: Sending Method: SMS
uk: Метод відправки: СМС

en: Twitter authentication failed. Please check your username and password.
uk: Помилка реєстрації в Twitter. Будь ласка, перевірте ваші ім'я користувача та пароль.

en: Configure the Twitter ID information for the site.
uk: Налаштування Twitter ID ідентифікатора для сайту.

en: Sending method for messaging that uses Twitter
uk: Метод відправлення повідомлень використовуючи Twitter

en: Name for display
uk: Ім'я для відображення

en: Array
uk: Масив

en: Test message sending
uk: Тестове повідомлення відправлено

en: Debugging and development utilities for messaging package.
uk: Налагодження та розробка утиліт для роботи з пакетом повідомленнь.

en: Include attachments
uk: Дозволити додатки

en: If enabled, attachments will be included with outgoing messages.
uk: Якщо увімкнути цей параметр, додатки будуть включені у вихідні повідомлення.

en: Send anyway, you may get the messages when online.
uk: Відправити в будь-якому випадку, ви можете отримати повідомлення при підключенні до Інтернету.

en: Discard, the message will be lost.
uk: Скасувати, повідомлення буде втрачено.

en: Select the default option for XMPP messages when the user is offline.
uk: Вибір базових налаштувань для XMPP повідомлення, коли користувач знаходиться off-line.

en: Allow per user settings
uk: Дозволити користувачу самостійне налаштування

en: If checked, users will be able to override this option in their user account settings. They will be offered additional options to get the messages through a different method depending on which ones they have available.
uk: Якщо увімкнено, користувачі будуть мати можливість виключити цю опцію в налаштуваннях свого профіля. Їм буде запропоновано додаткові варіанти отримання повідомлень за допомогою інших методів, що є в розпорядженні.

en: Select what to do when you are offline and an XMPP message is sent to you.
uk: Вкажіть, що необхідно робити, якщо ви знаходитесь off-line, а вам було відіслано повідомлення методом XMPP.

en: XMPP settings
uk: Налаштування XMPP

en: XMPP Sending Method: Integration with XMPP Framework
uk: Метод відправлення XMPP: інтеграція з системою XMPP

en: Replaces HTML tags and entities with plain text formatting, moving links at the end. This filter is just for text messages and it isn't safe for rendering content on a web page.
uk: Замінює HTML-теги та об'єкти, використовуючи просте форматування тексту, переміщуючи посилання в кінець. Цей фільтр рекомендований тільки для текстових повідомлень, і може бути причиною некорректного відображення вмісту на веб-сторінці.

en: Could not locate PHPMailer library.
uk: Не вдалось знайти бібліотеку PHPMailer.

en: SMTP Security
uk: SMTP безпека

en: A new Input format has been created: !name
uk: Створено новий вхідний формат: !name

en: Send all messages via BCC
uk: Передати всі повідомлення через BCC

en: If enabled, all messages will be sent as BCCs and will have no "To:" address.
uk: Якщо цей параметр увімкнено, то всі повідомлення будуть відправлені, як BCCs і не будуть мати поля "To:".

en: What security, if any, to use for this SMTP connection.
uk: Який алгоритм безпеки використовувати для цього SMTP з'єднання.

en: What port to use for the connection.
uk: Який порт використовувати для з'єднання.

en: PHPMailer exception: !details
uk: PHPMailer виняток: !details

en: Format for sender name
uk: Формат імені відправника

en: Format for sender email address
uk: Формат адреси відправника електронної пошти
