NodeStream (6.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (2499 entries)

en: Flickr API Key
cs: Flickr API klíč

en: Home
cs: Domů

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Images
cs: Obrázky

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Následující

en: user
cs: uživatel

en: select
cs: vybrat

en: Pages
cs: Stránky

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Reset to defaults
cs: Obnovit výchozí nastavení

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Administer
cs: Spravovat

en: Markup
cs: Značkování

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Uložit

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Value
cs: Hodnota

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: content
cs: obsah

en: Development
cs: Vývoj

en: Groups
cs: Skupiny

en: Group
cs: Skupina

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: List
cs: Seznam

en: Subject
cs: Předmět

en: Actions
cs: Akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: Delete group
cs: Smazat skupinu

en: more
cs: více

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Access control
cs: Kontrola přístupu

en: Article
cs: Článek

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Administration
cs: Administrace

en: Comments
cs: Komentáře

en: Priority
cs: Priorita

en: Action
cs: Akce

en: Quantity
cs: Množství

en: On
cs: Zapnuto

en: error
cs: chyba

en: Block title
cs: Nadpis bloku

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Categories
cs: Kategorie

en: Download
cs: Stáhnout

en: Version
cs: Verze

en: Go
cs: Přejít

en: view
cs: zobrazit

en: all
cs: vše

en: File
cs: Soubor

en: Tag
cs: Štítek

en: File path
cs: Cesta souboru

en: Advanced options
cs: Pokročilé volby

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Size
cs: Velikost

en: Search
cs: Hledat

en: None
cs: Žádné

en: Display settings
cs: Nastavení zobrazení

en: default
cs: výchozí

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Number
cs: Číslo

en: Message
cs: Zpráva

en: No log messages available.
cs: Nejsou k dispozici žádné zprávy v logu.

en: Password
cs: Heslo

en: Comment form
cs: Formulář pro posílání komentářů

en: User contact form
cs: Kontaktní formuláře pro jednotlivé uživatele

en: - None -
cs: - Nic -

en: Weight
cs: Váha

en: Variable
cs: Proměnná

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Center
cs: Na střed

en: Container
cs: Kontejner

en: Help text
cs: Text nápovědy

en: Types
cs: Typy

en: Hierarchy
cs: Hierarchie

en: Multiple
cs: Vícenásobná

en: Related terms
cs: Příbuzné termíny

en: Required
cs: Povinné

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Depth
cs: Hloubka

en: none
cs: žádné

en: Category
cs: Kategorie

en: Settings
cs: Nastavení

en: Feed
cs: Zdroj

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Book
cs: Kniha

en: Taxonomy term
cs: Termín taxonomie

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Description field
cs: Pole s popisem

en: settings
cs: nastavení

en: Back
cs: Zpět

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: Field
cs: Pole

en: Label
cs: Popisek

en: Preview
cs: Náhled

en: Save
cs: Uložit

en: Help
cs: Nápověda

en: username
cs: uživatel

en: Font Size
cs: Velikost písma

en: True
cs: Pravda (True)

en: False
cs: Nepravda (False)

en: Default
cs: Výchozí

en: Summary
cs: Souhrn

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Top
cs: Nahoru

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Sunday
cs: Neděle

en: Monday
cs: Pondělí

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Wednesday
cs: Středa

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Friday
cs: Pátek

en: Saturday
cs: Sobota

en: Clean up
cs: Vyčistit

en: Archives
cs: Archivy

en: Artist
cs: Umělec

en: Genre
cs: Žánr

en: Icon
cs: Ikona

en: Time
cs: Čas

en: Access
cs: Přístup

en: Add
cs: Přidat

en: remove
cs: odstranit

en: View
cs: Zobrazit

en: Length
cs: Délka

en: Format
cs: Formát

en: Path
cs: Cesta

en: Vocabularies
cs: Slovníky

en: key
cs: klíč

en: Placeholder tokens
cs: Nahrazující tokeny

en: Display
cs: Zobrazit

en: Node type
cs: Typ uzlu

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: results
cs: výsledky

en: search
cs: vyhledávání

en: Teaser
cs: Úvodník

en: never
cs: nikdy

en: Notes
cs: Poznámky

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: style
cs: styl

en: read more
cs: číst dál

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: <none>
cs: <žádné>

en: Component
cs: Komponenta

en: Last month
cs: Minulý měsíc

en: Total
cs: Celkem

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Attachment
cs: Příloha

en: Upload
cs: Nahrát

en: Picture
cs: Obrázek

en: Upload image
cs: Nahrát obrázek

en: Paths
cs: Cesty

en: type
cs: typ

en: Mail
cs: E-mail

en: Before
cs: Před

en: After
cs: Po

en: User
cs: Uživatel

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: action
cs: akce

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Configure
cs: Nastavení

en: Email
cs: E-mail

en: Check
cs: Šek

en: Files
cs: Soubory

en: file
cs: soubor

en: status
cs: stav

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Error
cs: Chyba

en: Options
cs: Možnosti

en: Contact
cs: Kontakt

en: Node
cs: Uzly

en: Sent email to %recipient
cs: Poslán e-mail na adresu %recipient

en: Unable to send email to %recipient
cs: Nebylo možné poslat e-mail na adresu %recipient

en: The subject of the message.
cs: Předmět zprávy.

en: Number of columns
cs: Počet sloupců

en: Create
cs: Vytvořit

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Include
cs: Zahrnout

en: Exclude
cs: Vyloučit

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Are you sure you want to delete %title?
cs: Určitě odstranit %title?

en: term
cs: podmínka

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
cs: Volitelné. V nabídce se těžší položky propadnou dolů a lehčí se umístí výše.

en: Update options
cs: Nastavení aktualizace

en: All
cs: Vše

en: Access log
cs: Log přístupů

en: Active
cs: Aktivní

en: Done
cs: Hotovo

en: Post
cs: Příspěvek

en: Year
cs: Rok

en: Date format
cs: Formát data

en: Add content
cs: Přidat obsah

en: Page title
cs: Název stránky

en: Block
cs: Blok

en: Add block
cs: Přidat blok

en: Display links
cs: Zobrazit odkazy

en: View type
cs: Typ pohledu

en: Page
cs: Stránka

en: View arguments
cs: Views argumenty

en: Bottom
cs: Dole

en: 1 hour | @count hours
cs[0]: 1 hodina
cs[1]: @count hodiny
cs[2]: @count hodin

en: 1 day | @count days
cs[0]: 1 den
cs[1]: @count dny
cs[2]: @count dnů

en: Node links
cs: Odkazy na uzly

en: Taxonomy terms
cs: Termíny taxonomie

en: User picture
cs: Obrázek uživatele

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Mission
cs: Cíle

en: Site name
cs: Název webu

en: Site slogan
cs: Slogan webu

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Off
cs: Vypnuto

en: Always
cs: Vždy

en: Never
cs: Nikdy

en: Header
cs: Hlavička

en: Left sidebar
cs: Levý boční panel

en: Right sidebar
cs: Pravý boční panel

en: Footer
cs: Patička

en: Inline
cs: Vložené

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
cs: Nemůžete poslat více než %number zpráv za hodinu. Zkuste to později.

en: Your name
cs: Vaše jméno

en: Your e-mail address
cs: Vaše e-mailová adresa

en: Send e-mail
cs: Poslat e-mail

en: You must enter a valid e-mail address.
cs: Je třeba zadat platnou e-mailovou adresu.

en: From
cs: Od

en: Aggregator category
cs: Kategorie agregátoru

en: Aggregator feed
cs: Zdroj agregátoru

en: Aggregator item
cs: Položka agregátoru

en: Custom
cs: Vlastní

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Roles
cs: Role

en: Comment
cs: Komentář

en: Hostname
cs: Hostitel

en: Published
cs: Vydáno

en: Input format
cs: Formát vstupu

en: Signature
cs: Podpis

en: Filter
cs: Filtr

en: Location
cs: Místo

en: Locale
cs: Lokalizace

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Revisions
cs: Revize

en: Log message
cs: Zpráva do logu

en: Poll choices
cs: Volby u hlasování

en: File ID
cs: ID souboru

en: File name
cs: Název souboru

en: File MIME type
cs: MIME typ souboru

en: Node revision ID
cs: ID revize uzlu

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Vocabulary ID
cs: ID slovníku

en: Vocabulary name
cs: Název slovníku

en: Term
cs: Termín

en: Term ID
cs: ID termínu

en: Term name
cs: Název termínu

en: Last access
cs: Poslední přístup

en: Last login
cs: Poslední přihlášení

en: Message text
cs: Text zprávy

en: Content field
cs: Pole obsahu

en: Field name
cs: Název pole

en: Field type
cs: Typ pole

en: Global settings
cs: Globální nastavení

en: Fields
cs: Pole

en: Widget type
cs: Typ widgetu

en: Contains
cs: Obsahuje

en: Does not contain
cs: Neobsahuje

en: Is less than
cs: Je menší než

en: Is less than or equal to
cs: Je menší nebo rovno

en: Is equal to
cs: Je rovno

en: Is greater than or equal to
cs: Je větší nebo rovno

en: Is greater than
cs: Je větší než

en: Is not equal to
cs: Není rovno

en: Count
cs: Počet

en: Overridden
cs: Překryto

en: Mode
cs: Režim

en: Normal
cs: Normální

en: Warning
cs: Varování

en: active
cs: aktivní

en: %time ago
cs: před %time

en: Nodes
cs: Uzly

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Delete all
cs: Smazat vše

en: Node Types
cs: Typy uzlů

en: Sort order
cs: Pořadí

en: Up
cs: Výš

en: Performance
cs: Výkon

en: 1 attachment | @count attachments
cs[0]: @count příloha
cs[1]: @count přílohy
cs[2]: @count příloh

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: This field is required.
cs: Toto pole je vyžadováno.

en: Textfield
cs: Textové pole

en: Medium
cs: Střední

en: Media
cs: Média

en: Sortable
cs: Lze řadit

en: Plain text
cs: Prostý text

en: Caching
cs: Mezipaměť

en: Month
cs: Měsíc

en: System
cs: Systém

en: Domain
cs: Doména

en: Amount
cs: Částka

en: Unlimited
cs: Neomezené

en: Address
cs: Adresa

en: State
cs: Stav

en: Terms
cs: Podmínky

en: Code
cs: Kód

en: Recipient
cs: Příjemce

en: security
cs: bezpečnost

en: Group name
cs: Název skupiny

en: node
cs: uzel

en: General
cs: Obecné

en: Advertisement
cs: Inzerce

en: group
cs: skupina

en: Method
cs: Metoda

en: New Zealand
cs: Nový Zéland

en: Day
cs: Den

en: Table
cs: Tabulka

en: Start
cs: Začátek

en: End
cs: Konec

en: Now
cs: Nyní

en: The name of the menu the node belongs to.
cs: Název menu, do kterého uzel patří.

en: Default path pattern (applies to all vocabularies with blank patterns below)
cs: Výchozí šablona pro cestu (aplikována na všechny slovníky s nevyplněnou šablonou níže)

en: The name of the category.
cs: Název kategorie.

en: The id number of the category.
cs: ID kategorie.

en: Pattern for all %vocab-name paths
cs: Šablona pro všechny cesty %vocab-name

en: Pattern for forums and forum containers
cs: Šablona pro diskusní fóra a kontejnery diskusních fór

en: Generate aliases for all existing forums and forum containers which do not already have aliases.
cs: Generovat aliasy pro všechna existující diskusní fóra a kontejnery diskusních fór, které zatím žádné aliasy nemají.

en: Bulk update of forums and forum containers completed, one alias generated. | Bulk update of forums and forum containers completed, @count aliases generated.
cs[0]: Hromadná úprava diskusních fór a kontejnerů diskusních fór, 1 alias byl vygenerován.
cs[1]: Hromadná úprava diskusních fór a kontejnerů diskusních fór, @count aliasy byly vygenerovány.
cs[2]: Hromadná úprava diskusních fór a kontejnerů diskusních fór, @count aliasů bylo vygenerováno.

en: Pattern for user account page paths
cs: Šablona pro cesty k uživatelských účtům

en: Pattern for blog page paths
cs: Šablona pro cesty k blogům

en: Pattern for user-tracker page paths
cs: Šablona pro user-tracker cesty

en: Verbose
cs: Detailní výpis

en: Display alias changes (except during bulk updates).
cs: Zobrazuje změny cest (kromě hromadných změn)

en: Replace by separator
cs: Nahradit za oddělovač

en: Maximum alias length
cs: Maximální délka aliasu

en: Maximum component length
cs: Maximální délka komponentu

en: Maximum text length of any component in the alias (e.g., [title]). 100 is recommended. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
cs: Maximální délka komponenty v aliasu (např. [title]). Doporučeno je 100. Pro více informací se podívejte na <a href="@paathauto-help">nápovědu k pathauto</a>.

en: Update action
cs: Nastavení aktualizace

en: What should pathauto do when updating an existing content item which already has an alias?
cs: Co má Pathauto dělat, pokud narazí na obsah, který již má vytvořený alias?

en: administer pathauto
cs: administrovat pathauto

en: Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.
cs: Umožňuje modulům automaticky generovat aliasy pro obsah.

en: Other
cs: Jiné

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Text color
cs: Barva textu

en: Navigation
cs: Navigace

en: Basic
cs: Základní

en: Color
cs: Barvy

en: access content
cs: zobrazit obsah

en: String
cs: Řetězec

en: External
cs: Externí

en: Users
cs: Uživatelé

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Referrer
cs: Odkazující stránka

en: Exists
cs: Existuje

en: Ad groups
cs: Reklamní skupina

en: Channel
cs: Kanál

en: Clicks
cs: Kliknutí

en: Filtered text (user selects input format)
cs: Filtrovaný text (formát vstupu vybírá uživatel)

en: Text processing
cs: Zpracování textu

en: Maximum length
cs: Maximální délka

en: The maximum length of the field in characters. Leave blank for an unlimited size.
cs: Maximální počet znaků pole. Pro neomezenou délku ponechte prázdné.

en: Rows
cs: Řádky

en: Create content
cs: Vytvořit obsah

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: Anonymous
cs: Anonym

en: <All>
cs: <Vše>

en: access all views
cs: přístup ke všem pohledům

en: Views are customized lists of content on your system; they are highly configurable and give you control over how lists of content are presented.
cs: Pohledy jsou na míru vytvořené výpisy obsahu ze systému. Mají mnoho možností nastavení a poskytují vám kontrolou nad tím, jak budou výpisy obsahu zobrazeny.

en: Tools
cs: Nástroje

en: Override
cs: Překrýt

en: Clone
cs: Klonovat

en: Existing Views
cs: Existující pohledy (views)

en: Default view
cs: Výchozí pohled

en: Default Views
cs: Výchozí pohledy (views)

en: Summary, sorted ascending
cs: Shrnutí, řazeno vzestupně

en: Summary, sorted descending
cs: Shrnutí, řazeno sestupně

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Descending
cs: Sestupně

en: Normal menu item
cs: Normální položka menu

en: Empty text
cs: Prázdný text

en: Down
cs: Dolů

en: Handler
cs: Ovladač

en: Wildcard
cs: Zástupný znak

en: Arguments
cs: Argumenty

en: Operator
cs: Operátor

en: Filters
cs: Filtry

en: Optional
cs: Nepovinné

en: administer views
cs: spravovat pohledy

en: Random
cs: Náhodný

en: Plain
cs: Obyčejný

en: Position
cs: Pozice

en: Integer
cs: Celé číslo

en: IP Address
cs: IP adresa

en: Template
cs: Šablona

en: Last checked
cs: Naposled kontrolováno

en: immediately
cs: okamžitě

en: false
cs: nepravda

en: true
cs: pravda

en: CSS classes
cs: CSS třídy

en: Profile
cs: Profily

en: Level
cs: Úroveň

en: Close
cs: Zavřít

en: filters
cs: filtry

en: Term description
cs: Popis termínu.

en: Edit group
cs: Upravit skupinu

en: fields
cs: pole

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Operation
cs: Operace

en: reply
cs: odpovědět

en: Duration
cs: Trvání

en: Threshold
cs: Práh

en: Function
cs: Funkce

en: Defaults
cs: Výchozí hodnoty

en: Collapsible
cs: Sbalitelné

en: Collapsed
cs: Sbaleno

en: Germany
cs: Německo

en: Logout
cs: Odhlásit

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Created date
cs: Datum vytvoření

en: Updated date
cs: Datum úpravy

en: Full
cs: Celé

en: No container
cs: Žádný kontejner

en: Default language
cs: Výchozí jazyk

en: Australia
cs: Austrálie

en: Canada
cs: Kanada

en: France
cs: Francie

en: Italy
cs: Itálie

en: Marshall Islands
cs: Marshallovy ostrovy

en: Mexico
cs: Mexiko

en: Spain
cs: Španělsko

en: United Kingdom
cs: Spojené království

en: United States
cs: Spojené státy

en: Virgin Islands
cs: Panenské ostrovy

en: Full name
cs: Celé jméno

en: Size of textfield
cs: Velikost textového pole

en: "Size" must be a positive integer.
cs: "Velikost" musí být celé kladné číslo.

en: Authoring information
cs: Informace o autorovi

en: Hidden
cs: Skryté

en: Some
cs: Nějaký

en: Attachments
cs: Přílohy

en: File attachments
cs: Přiložené soubory

en: Root
cs: Kořen

en: minute
cs: minuta

en: Show
cs: Ukázat

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
cs: Na každý řádek zadejte jednu cestu. Znak * je zástupný znak. Cesta může být například %blog pro stránku blogu nebo %blog-wildcard pro každý osobní blog. %front je úvodní stránka.

en: Other queries
cs: Ostatní dotazy

en: Link to node
cs: Odkaz na uzel

en: File Upload
cs: Nahrát soubor

en: Change
cs: Změnit

en: in
cs: v

en: Edit term
cs: Upravit termín

en: Time format
cs: Formát času

en: Countries
cs: Země

en: Feeds
cs: Zdroje

en: Clear
cs: Vymazat

en: The update has been performed.
cs: Byla provedena aktualizace.

en: update
cs: aktualizovat

en: Full text
cs: Celý text

en: Source
cs: Zdroj

en: Refine
cs: Omezit

en: Undo
cs: Zpět

en: Search results
cs: Výsledky vyhledávání

en: Your search yielded no results
cs: Vyhledávání nepřineslo žádné výsledky.

en: Token actions
cs: Token akce

en: unlimited
cs: neomezené

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzorky

en: Deleted
cs: Smazáno

en: Features
cs: Vlastnosti

en: Replace
cs: Nahradit

en: Allowed values list
cs: Seznam povolených hodnot

en: Today
cs: Dnes

en: Yesterday
cs: Včera

en: Activity
cs: Aktivita

en: Publishing options
cs: Možnosti vydání

en: First
cs: První

en: Minimum height
cs: Minimální výška

en: Minimum width
cs: Minimální šířka

en: Query
cs: Dotaz

en: Configure block
cs: Nastavit blok

en: hour
cs: hodina

en: Hour
cs: Hodina

en: Minute
cs: Minuta

en: Second
cs: Sekunda

en: Select list
cs: Seznam

en: Text field
cs: Textové pole

en: Granularity
cs: Rozlišení

en: Moderated
cs: Moderováno

en: Controls
cs: Ovládání

en: E-mail subject
cs: Předmět emailu.

en: Randomize
cs: Náhodně přeskupit

en: Fixed
cs: Pevná

en: Revert
cs: Vrátit

en: Empty
cs: Prázdný

en: Greater than
cs: Větší než

en: Less than
cs: Menší než

en: Replacement patterns for @name
cs: Nahrazovací vzorky pro @name

en: PHP code
cs: PHP kód

en: Default template
cs: Výchozí šablona

en: Maxlength
cs: Maximální délka

en: Display fields
cs: Zobrazení polí

en: profile
cs: profil

en: Your message has been sent.
cs: Vaše zpráva byla odeslána.

en: Red
cs: Červená

en: People
cs: Uživatelé

en: Blocked
cs: Zablokován

en: or
cs: nebo

en: Results
cs: Výsledky

en: No limit
cs: Žádný limit

en: Poll settings
cs: Nastavení anket

en: Convert
cs: Konvertovat

en: Parent term
cs: Nadřazený termín

en: Style
cs: Styl

en: Forums
cs: Fórum

en: view revisions
cs: zobrazit revize

en: Revisions for %title
cs: Revize pro %title

en: !date by !username
cs: !date od !username

en: revert
cs: vrátit

en: Revision
cs: Revize

en: current revision
cs: aktuální verze

en: channel
cs: kanál

en: Missing
cs: Chybějící

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Your settings have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: permission
cs: oprávnění

en: Last modified
cs: Naposled upraveno

en: Duplicate
cs: Duplikát

en: Reversed
cs: Obráceně

en: Changed
cs: Změněno

en: Completed
cs: Dokončené

en: Reverse
cs: Obráceně

en: Testing
cs: Testovací

en: Thousands separator
cs: Oddělovač tisíců

en: completed
cs: dokončeno

en: User name
cs: Uživatelské jméno

en: %type settings
cs: Nastavení typu: %type

en: Not published
cs: Nevydáno

en: Menu settings
cs: Nastavení menu

en: Color scheme
cs: Barevné schéma

en: edit
cs: upravit

en: Unformatted
cs: Neformátováno

en: Documents
cs: Dokumenty

en: Credit
cs: Kredit

en: RSS Feed
cs: RSS zdroj

en: New comments
cs: Nové komentáře

en: New
cs: Nové

en: Enter username
cs: Zadejte své uživatelské jméno

en: details
cs: detaily

en: Percentage
cs: Procenta

en: Relationships
cs: Vztahy

en: Add type
cs: Přidat typ

en: Plural
cs: Plurál

en: Relationship
cs: Vztah

en: relationships
cs: vztahy

en: image
cs: obrázek

en: Sort criteria
cs: Kritéria řazení

en: <Hidden>
cs: <Skrytý>

en: The primary identifier for a node.
cs: Primární identifikátor uzlu.

en: Themes
cs: Témata vzhledu

en: Video width
cs: Šířka videa

en: Video height
cs: Výška videa

en: JPEG quality
cs: Kvalita JPEG obrázků

en: Audio sample rate
cs: Vzorkovací kmitočet audio souboru

en: Audio bitrate
cs: Datový tok

en: Charts
cs: Grafy

en: Unpublished
cs: Nevydáno

en: administer nodes
cs: administrovat uzly

en: !name field is required.
cs: Pole !name je vyžadováno.

en: Comment settings
cs: Nastavení komentářů

en: Related content
cs: Související obsah

en: Sticky
cs: Přilepení

en: Read only
cs: Jen pro čtení

en: Tabs
cs: Záložky

en: Processing
cs: Zpracovává se

en: Output format
cs: Výstupní formát

en: Path to file
cs: Cesta k souboru

en: Storage
cs: Ukládání

en: File upload error. Could not move uploaded file.
cs: Chyba při nahrání souboru. Nelze přesunout nahraný soubor.

en: Page name
cs: Název stránky

en: Submissions
cs: Uložené výsledky

en: Analysis
cs: Analýza

en: Clear Form Submissions
cs: Vymazat odeslané formuláře

en: Are you sure you want to delete all submissions for this form?
cs: Určitě chcete smazat všechny záznamy pro tento formulář?

en: Webform %title entries cleared.
cs: Záznamy pro formulář %title byly vymazány.

en: Are you sure you want to delete this submission?
cs: Opravdu smazat tento odeslaný formulář?

en: Submitted values are
cs: Odeslané hodnoty jsou

en: responses
cs: odpovědi

en: Webforms
cs: Webové formuláře

en: View and edit all the available webforms on your site.
cs: Prohlížet a upravovat všechny formuláře na tomto webu.

en: Global configuration of webform functionality.
cs: Globální nastavení pro práci s webovými formuláři.

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
cs: Vytvořte nový formulář nebo dotazník přístupný všem uživatelům. Odeslané formuláře a statistiky se zaznamenávají a jsou přístupné uživatelům s příslušným oprávněním.

en: Go to form
cs: Přejít na formulář

en: View this form.
cs: Zobrazit formulář

en: Advanced Options
cs: Pokročilé volby

en: Mandatory
cs: Povinné

en: E-mail to address
cs: E-mailová adresa příjemce

en: E-mail from name
cs: Jméno odesílatele

en: E-mail from address
cs: Vaše e-mailová adresa

en: ever
cs: navždy

en: every hour
cs: každou hodinu

en: every day
cs: každý den

en: every week
cs: každý týden

en: No Components, add a component below.
cs: Nejsou k dispozici žádné komponenty; níže přidejte novou komponentu.

en: Field Key
cs: Klíč pole

en: This is used as a descriptive label when displaying this form element.
cs: Použije se jako popisek při zobrazení tohoto prvku formuláře.

en: A short description of the field used as help for the user when he/she uses the form.
cs: Krátký popis pole, který slouží jako nápověda pro vyplňování.

en: Check this option if the user must enter a value.
cs: Pokud je zaškrtnuto, uživatel musí zadat hodnotu.

en: Parent Fieldset
cs: Nadřazená skupina polí

en: The webform component of type @type does not have an edit function defined.
cs: Komponenta formuláře typu @type nemá definovanou funkci pro editování.

en: The field key %field_key is invalid. Please include only lowercase alphanumeric characters and underscores.
cs: Klíč pole %field_key je neplatný. Použijte pouze malá písmena, číslice a podtržítka.

en: The field key %field_key is already in use by the field labeled %existing_field. Please use a unique key.
cs: Klíč pole %field_key již používá pole s názvem %existing_field. Použijte unikátní klíč.

en: Submission #@sid
cs: Záznam #@sid

en: Next Page >
cs: Další strana >

en: < Previous Page
cs: < Předchozí strana

en: The webform component @type is not able to be displayed
cs: Komponentu typu @type nelze zobrazit

en: Illegal information. Data not submitted.
cs: Neplatná informace. Data nebyla odeslána.

en: Go back to the form
cs: Návrat do formuláře

en: access own webform submissions
cs: přístup k vlastním odeslaným formulářům

en: edit own webform submissions
cs: upravovat vlastní odeslané formuláře

en: Enables the creation of forms and questionnaires.
cs: Umožňuje vytvářet formuláře a dotazníky.

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: The default value of the field.
cs: Výchozí hodnota pole.

en: Timezone
cs: Časové pásmo

en: Presents month, day, and year fields.
cs: Představuje pole pro měsíc, den a rok.

en: Left Blank
cs: Nevyplněno

en: User entered value
cs: Hodnota zadaná uživatelem

en: Width of the textfield.
cs: Šířka textového pole.

en: User email as default
cs: Adresa uživatele jako výchozí

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
cs: Pokud je uživatel přihlášen, použije se jeho e-mailová adresa jako výchozí hodnota tohoto pole.

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
cs: Obsah pole nebude možné měnit. Užitečné pro zadávání fixních výchozích hodnot.

en: Average submission length in words (ex blanks)
cs: Průměrná délka zadané hodnoty ve slovech (kromě mezer)

en: If this fieldset is collapsible, the user may open or close the fieldset.
cs: Pokud je tato skupina polí sbalitelná, uživatelé ji budou moci otevírat a zavírat.

en: Collapsed by Default
cs: Sbaleno jako výchozí

en: Collapsible fieldsets are "open" by default. Select this option to default the fieldset to "closed."
cs: Sbalitelné skupiny polí jsou implicitně "otevřené". Tato volba nastaví výchozí stav skupiny polí na "zavřený".

en: Web Images
cs: Webové obrázky

en: Desktop Images
cs: Obrázky

en: Additional Extensions
cs: Další rozšíření

en: Enter a list of additional file extensions for this upload field, seperated by commas.<br /> Entered extensions will be appended to checked items above.
cs: Zadejte seznam dalších přípon souborů (oddělených čárkami) pro toto pole. <br />Přípony se přidají k výše zaškrtnutým položkám.

en: Max Upload Size
cs: Maximální velikost pro nahrávání souborů

en: Enter the max file size a user may upload (in KB).
cs: Zadejte maximální velikost souboru, který uživatel může nahrát (v KB)

en: Upload Directory
cs: Adresář pro nahrávání souborů

en: Webform uploads are always saved in the site files directory. You may optionally specify a subfolder to store your files.
cs: Nahrané soubory se implicitně ukládají do adresáře files. Zde můžete zvolit jeho podadresář.

en: Files with the '%ext' extension are not allowed, please upload a file with a %exts extension.
cs: Soubory s příponou '%ext' nejsou povoleny. Nahrajte soubor s příponou %exts.

en: The file '%filename' is too large (%filesize KB). Please upload a file %maxsize KB or smaller.
cs: Soubor %filename je příliš velký (%filesize KB). Horní limit pro velikost souboru je %maxsize KB.

en: The uploaded file %filename was unable to be saved. The destination directory may not be writable.
cs: Nahraný soubor %filename se nepodařilo uložit. Zkontrolujte, zda je cílový adresář zapisovatelný.

en: The uploaded file was unable to be saved. The destination directory does not exist.
cs: Nahraný soubor %filename se nepodařilo uložit. Cílový adresář neexistuje.

en: Uploading a new file will replace the current file.
cs: Nahraný soubor přepíše původní.

en: User uploaded file
cs: Soubor nahraný uživatelem

en: Average uploaded file size
cs: Průměrná velikost nahraného souboru

en: Questions
cs: Otázky

en: Randomize Options
cs: Zamíchat možnosti

en: Randomizes the order of options on the top when they are displayed in the form.
cs: Ve formuláři náhodně změní pořadí možností pro výběr.

en: Randomize Questions
cs: Zamíchat otázky

en: Randomize the order of the questions on the side when they are displayed in the form.
cs: Náhodně změnit pořadí otázek ve formuláři.

en: Allows creation of grid questions, denoted by radio buttons.
cs: Umožňuje tvorbu mřížky otázek, kde možnosti odpovědí jsou ve formě přepínacích políček.

en: Non-empty
cs: Neprázdný

en: Markup allows you to enter custom HTML or PHP logic into your form.
cs: Značkování umožňuje vkládat do formuláře vlastní HTML nebo PHP kód.

en: The default value of the field. For multiple selects use commas to separate multiple defaults.
cs: Výchozí hodnota pole. Je-li hodnot více, oddělte je čárkou.

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
cs: Zaškrtněte, pokud má mít uživatel možnost vybrat více hodnot.

en: select...
cs: vyberte...

en: Allows creation of checkboxes, radio buttons, or select menus.
cs: Umožňuje vytváření zaškrtávacích políček, přepínačů a rozbalovacích nabídek.

en: A large text area that allows for multiple lines of input.
cs: Umožňuje vložení víceřádkového textu.

en: Basic textfield type.
cs: Základní textové pole.

en: Time Format
cs: Formát času

en: Format the display of the time in 12 or 24 hours.
cs: Zobrazovat čas ve 12 nebo 24hodinovém formátu.

en: Image path
cs: Ceska k obrázku

en: Enable custom alternate text
cs: Povolit vlastní alternativní text

en: Enable custom title text
cs: Povolit vlastní text atributu title

en: Alternate text
cs: Alternativní text

en: Text to be displayed on mouse overs.
cs: Text, který se zobrazí po přejetí myší.

en: Apply
cs: Použít

en: Select
cs: Vybrat

en: is
cs: je

en: Channel name
cs: Jméno kanálu

en: Enter the terms you wish to search for.
cs: Zadejte hledaný termín.

en: Lifetime
cs: Životnost

en: No content types available.
cs: Nejsou k dispozici žádné typy obsahu.

en: PHP Code
cs: PHP kód

en: Simple
cs: Jednoduché

en: Double
cs: Dvojité

en:  content
cs:  obsah

en: Alaska
cs: Aljaška

en: California
cs: Kalifornie

en: Hawaii
cs: Hawai

en: New Mexico
cs: Nové Mexiko

en: North Carolina
cs: Severní Karolína

en: North Dakota
cs: Severní Dakota

en: Pennsylvania
cs: Pensylvánie

en: South Carolina
cs: Jižní Karolína

en: South Dakota
cs: Jižní Dakota

en: Virginia
cs: Virginie

en: West Virginia
cs: Západní Virginie

en: Translation
cs: Překlad

en: Menus
cs: Menu

en: Above
cs: Nad

en: Number of values
cs: Počet hodnot

en: Warning! Changing this setting after data has been created could result in the loss of data!
cs: Upozornění! Změna tohoto nastavení může způsobit ztrátu dat, pokud už byla nějaká data zadána!

en: @min and @max
cs: @min a @max

en: The content module, a required component of the Content Construction Kit (CCK), allows administrators to associate custom fields with content types. In Drupal, content types are used to define the characteristics of a post, including the title and description of the fields displayed on its add and edit pages. Using the content module (and the other helper modules included in CCK), custom fields beyond the default "Title" and "Body" may be added. CCK features are accessible through tabs on the <a href="@content-types">content types administration page</a>. (See the <a href="@node-help">node module help page</a> for more information about content types.)
cs: Modul Content, vyžadovaný modulem Content Construction Kit (CCK), umožňuje administrátorům připojit k typům obsahu vlastní pole. V Drupalu se typy obsahu používají k definování charakteristiky příspěvku, což zahrnuje nadpis a popis polí zobrazených na stránkách pro přidání a úpravu obsahu. Použití modulu Conetnt (a pomocných modulů v rámci CCK) umožňuje kromě "Nadpisu" a "Těla" přidat další vlastní pole. Vlastnosti CCK jsou přístupné prostřednictvím karet na <a href="@content-types">stránce administrace typů obsahu</a>. (Další informace o typech obsahu najdete na <a href="@node-help">stránce nápovědy modulu</a>.)

en: When adding a custom field to a content type, you determine its type (whether it will contain text, numbers, or references to other objects) and how it will be displayed (either as a text field or area, a select box, checkbox, radio button, or autocompleting field). A field may have multiple values (i.e., a "person" may have multiple e-mail addresses) or a single value (i.e., an "employee" has a single employee identification number). As you add and edit fields, CCK automatically adjusts the structure of the database as necessary. CCK also provides a number of other features, including intelligent caching for your custom data, an import and export facility for content type definitions, and integration with other contributed modules.
cs: Když přidáváte k typu obsahu vlastní pole, určujete jeho typ (zda bude obsahovat text, číslice, referenci na jiné objekty...) a způsob, jak se bude zobrazovat (textové pole, textová oblast, select box, zaškrtávací pole, přepínač, pole s automatickým dokončováním). Pole může mít více hodnot (např. člověk může mít více e-mailových adres) nebo jednu hodnotu (např. zaměstnanec má jedno identifikační číslo). Když přidáváte a upravujete pole, modul CCK automaticky přizpůsobuje strukturu databáze dle potřeby. CCK rovněž poskytuje řadu dalších funkcí, včetně inteligentního ukládání vašich vlastních dat do mezipaměti (cache), možnosti importu a exportu typů obsahu a integrace s dalšími moduly.

en: Custom field types are provided by a set of optional modules included with CCK (each module provides a different type). The <a href="@modules">modules page</a> allows you to enable or disable CCK components. A default installation of CCK includes:
cs: Vlastní typy polí poskytuje sada volitelných modulů zahrnutá v rámci CCK (každý modul poskytuje jiný typ). Součásti modulu CCK můžete zapnout nebo vypnout na <a href="@modules">stránce modulů</a> . Výchozí instalace CCK zahrnuje:

en: <em>number</em>, which adds numeric field types, in integer, decimal or floating point form. You may define a set of allowed inputs, or specify an allowable range of values. A variety of common formats for displaying numeric data are available.
cs: <em>Number</em> - přidává číselné typy obsahu ve formátu INTEGER, DECIMAL nebo FLOAT. Můžete definovat sadu povolených vstupů nebo povolený rozsah hodnot. Je k dispozici také široké spektrum obecných formátů pro zobrazení číselných dat.

en: <em>text</em>, which adds text field types. A text field may contain plain text only, or optionally, may use Drupal's input format filters to securely manage rich text input. Text input fields may be either a single line (text field), multiple lines (text area), or for greater input control, a select box, checkbox, or radio buttons. If desired, CCK can validate the input to a set of allowed values.
cs: <em>Text</em> - přidává textové typy. Textové pole může obsahovat pouze prostý text, nebo může volitelně zahrnovat filtry Drupalu pro bezpečné zpracování formátovaného textu. Pole pro vkládání textu mohou mít pouze jednu řádku (textové pole), nebo více řádek (textová oblast), nebo - pro větší kontrolu možných hodnot - mohou mít podobu selectboxu, zaškrtávacího pole nebo přepínače. Pokud je třeba, modul CCK může ověřit vstup na základě sady povolených hodnot.

en: <em>nodereference</em>, which creates custom references between Drupal nodes. By adding a <em>nodereference</em> field and two different content types, for instance, you can easily create complex parent/child relationships between data (multiple "employee" nodes may contain a <em>nodereference</em> field linking to an "employer" node).
cs: <em>Nodereference</em> - vytváří vlastí reference mezi uzly Drupalu. Jestliže definujete pole typu <em>nodereference</em> a dva různé typy obsahu, můžete například vytvářet komplexní vztahy typu rodič/potomek mezi daty (kupř. několik uzlů typu "zaměstnanec" může obsahovat pole typu <em>nodereference</em> s vazbou na uzel typu "zaměstnavatel").

en: <em>userreference</em>, which creates custom references to your sites' user accounts. By adding a <em>userreference</em> field, you can create complex relationships between your site's users and posts. To track user involvement in a post beyond Drupal's standard <em>Authored by</em> field, for instance, add a <em>userreference</em> field named "Edited by" to a content type to store a link to an editor's user account page.
cs: <em>Userreference</em> - vytváří vlastní reference na uživatele daného webu. Jestliže definujete pole typu <em>userreference</em>, můžete vytvářet komplexní vztahy mezi uživateli a příspěvky. Například pokud chcete sledovat souvislost konkrétního uživatele s příspěvkem nad rámec standardního pole Drupalu <em>"napsáno uživatelem"</em>, můžete přidat pole typu <em>userreference</em> s názvem "upraveno uživatelem", které bude uchovávat odkaz na stránku s uživatelským účtem editora.

en: <em>fieldgroup</em>, which creates collapsible fieldsets to hold a group of related fields. A fieldset may either be open or closed by default. The order of your fieldsets, and the order of fields within a fieldset, is managed via a drag-and-drop interface provided by content module.
cs: <em>Fieldgroup</em> - vytváří rozbalovací sady polí, které umožňují seskupit související pole. Sada polí může být ve výchozím stavu rozbalená či sbalená. Pořadí sady polí a pořadí polí v rámci jedné sady je ovládáno pomocí drag-and-drop rozhraní poskytovaného modulem Content.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@handbook-cck">CCK</a> or the <a href="@project-cck">CCK project page</a>.
cs: Více informací najdete v příručce <a href="@handbook-cck">CCK</a> nebo na <a href="@project-cck">stránce modulu CCK</a>.

en: Configure how this content type's fields and field labels should be displayed when it's viewed in teaser and full-page mode.
cs: Nastavit zobrazení polí a jejich popisků pro daný typ obsahu pro zobrazení náhledu a plné zobrazení uzlu.

en: Configure how this content type's fields should be displayed when it's rendered in the following contexts.
cs: Nastavit zobrazení polí pro daný typ obsahu při načítání v následujících kontextech.

en: Add another item
cs: Přidat další položku

en: Full node
cs: Celý uzel

en: Search Index
cs: Index pro vyhledávání

en: Search Result
cs: Výsledek vyhledávání

en: Updating field type %type with module %module.
cs: Aktualizace typu pole %type modulem %module.

en: Manage fields
cs: Správa polí

en: Remove field
cs: Odstranit pole

en: Allows administrators to define new content types.
cs: Dovoluje administrátorům definovat nové typy obsahu.

en: Trimmed
cs: Oříznuté

en: Used in
cs: Použito v

en: No fields have been defined for any content type yet.
cs: Zatím nebyla definována pole pro žádný typ obsahu.

en: no styling
cs: bez stylů

en: simple
cs: jednoduché

en: fieldset
cs: skupina polí

en: fieldset - collapsible
cs: skupina polí - sbalitelná

en: fieldset - collapsed
cs: skupina polí - sbalená

en: Added field %label.
cs: Přidáno pole %label.

en: There was a problem adding field %label.
cs: Při přidávání pole %label se vyskytl problém.

en: There was a problem creating field %label.
cs: Vyvstal problém během vytváření pole %label.

en: Are you sure you want to remove the field %field?
cs: Opravdu odstranit pole %field?

en: If you have any content left in this field, it will be lost. This action cannot be undone.
cs: Pokud je v tomto poli nějaký obsah, bude smazán. Tuto akci nelze vrátit.

en: Removed field %field from %type.
cs: Pole %field bylo odstraněno z typu obsahu %type.

en: There was a problem deleting %field from %type.
cs: Při odstraňování pole %field  typu obsahu %type se vyskytl problém.

en: These settings apply only to the %field field as it appears in the %type content type.
cs: Tato nastavení se vztahují pouze k poli %field v typu obsahu %type.

en: These settings apply to the %field field in every content type in which it appears.
cs: Tato nastavení se vztahují na pole %field v každém typu obsahu, kde se vyskytuje.

en: Save field settings
cs: Uložit nastavení pole

en: The default value PHP code returned an incorrect value.<br/>Expected format: <pre>!sample</pre> Returned value: @value
cs: PHP kód pro výchozí hodnotu vrátil nesprávnou hodnotu. <br/>Očekávaný formát: <pre>!sample</pre> Vrácená hodnota: @value

en: The default value is invalid.
cs: Výchozí hodnota je neplatná.

en: Saved field %label.
cs: Uloženo pole %label.

en: The update has encountered an error.
cs: Aktualizace narazila na chybu.

en: The database has been altered and data has been migrated or deleted.
cs: Databáze byla změněna a data byla přesunuta nebo smazána.

en: An error occurred and database alteration did not complete.
cs: Vyskytla se chyba a změny v databázi se nepodařilo dokončit.

en: Processing %title
cs: Zpracovávám: %title

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
cs[0]: 1 položka úspěšně zpracována:
cs[1]: @count položky úspěšně zpracovány:
cs[2]: @count položek úspěšně zpracováno:

en: Content fields table %old_name has been renamed to %new_name and field instances have been updated.
cs: Tabulka pro pole %old_name byla přejmenována na %new_name a instance pole byly aktualizovány.

en: The content fields table %name has been deleted.
cs: Tabulka pro pole %name byla smazána.

en: Referenced node ID
cs: ID odkazovaného uzlu

en: Referenced node title
cs: Název odkazovaného uzlu

en: Raw number value
cs: Nezpracovaná číselná hodnota

en: Formatted number value
cs: Formátovaná číselná hodnota

en: Raw, unfiltered text
cs: Nezpracovaný, nefiltrovaný text

en: Formatted and filtered text
cs: Formátovaný a filtrovaný text

en: Referenced user ID
cs: ID odkazovaného uživatele

en: Referenced user name
cs: Jméno odkazovaného uživatele

en: Formatted HTML link to referenced user
cs: Formátovaný HTML odkaz na odkazovaného uživatele

en: Group multiple values
cs: Seskupit více hodnot

en: Select the content type to export.
cs: Vybrat typ obsahu k exportu.

en: Export data
cs: Exportovat data

en: <Create>
cs: <Vytvořit>

en: Import data
cs: Importovat data

en: The import data is not valid import text.
cs: Data nemají platný formát pro import.

en: The following modules must be enabled for this import to work: %modules.
cs: Pro fungování importu je nutné zapnout moduly: %modules.

en: The content type %type already exists in this database.
cs: Typ obsahu %type už v databázi existuje.

en: Exiting. No import performed.
cs: Ukončuji. Nebyl proveden žádný import.

en: An error has occurred adding the content type %type.<br/>Please check the errors displayed for more details.
cs: Při přidávání typu obsahu %type<br/> došlo k chybě. Podrobnosti najdete v chybové zprávě.

en: The imported field %field_label (%field_name) was not added to %type because that field already exists in %type.
cs: Importované pole %field_label (%field_name) nebylo přidáno k typu obsahu %type, protože již v typu obsahu %type existuje.

en: The field %field_label (%field_name) was added to the content type %type.
cs: Pole %field_label (%field_name) bylo přidáno k typu obsahu %type.

en: An error occurred when exporting the 'display settings' data for the field %field_name.<br/>The db error is: '%db_err'.
cs: Při exportu dat 'nastavení zobrazení' pro pole %field_name došlo k chybě.<br/> Chyba databáze: '%db_err'.

en: Enables ability to import/export field definitions.
cs: Umožňuje importovat/exportovat definice polí.

en: Please <a href="!url">configure your field permissions</a> immediately. All fields are inaccessible by default.
cs: Je třeba ihned <a href="!url">nastavit oprávnění k polím</a>. Všechna pole jsou ve výchozím nastavení nepřístupná.

en: Set field-level permissions for CCK fields.
cs: Nastavit oprávnění k CCK polím na úrovni jednotlivých polí.

en: These settings apply to the group in the node editing form.
cs: Tato nastavení se vztahují na skupinu polí v editačním formuláři uzlu.

en: always open
cs: vždy rozbalené

en: collapsible
cs: rozbalovací

en: collapsed
cs: sbaleno

en: Instructions to present to the user on the editing form.
cs: Pokyny pro uživatele, které se mají zobrazit v editačním formuláři.

en: These settings apply to the group on node display.
cs: Tato nastavení se vztahují na skupinu polí při zobrazení uzlu.

en: A description of the group.
cs: Popis skupiny.

en: Are you sure you want to remove the group %label?
cs: Jste si jistí, že chcete odebrat skupinu %label?

en: The group %group_name has been removed.
cs: Skupina %group_name  byla odstraněna.

en: Fieldgroup
cs: Skupina polí

en: Store the ID of a related node as an integer value.
cs: Uložit ID souvisejícího uzlu jako INTEGER.

en: Content types that can be referenced
cs: Typy obsahu, na které je možné odkazovat

en: Advanced - Nodes that can be referenced (View)
cs: Pokročilé nastavení - uzly, na které je možné odkazovat (pohled)

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
cs: Poskytuje seznam argumentů oddělených čárkou, které se předají pohledu.

en: Title (link)
cs: Titulek (s odkazem)

en: Title (no link)
cs: Titulek (bez odkazu)

en: Autocomplete text field
cs: Textového pole s automatickým dokončováním

en: Defines a field type for referencing one node from another.
cs: Definuje typ pole, které umožňuje vytvořit odkaz z jednoho uzlu na jiný.

en: Store a number in the database as an integer.
cs: Ukládat číslo do databáze jako INTEGER.

en: Decimal
cs: Desetinné číslo

en: Store a number in the database in a fixed decimal format.
cs: Ukládat číslo do databáze jako DECIMAL (s pevným počtem desetinných míst).

en: Float
cs: Desetinné číslo s plovoucí čárkou

en: Store a number in the database in a floating point format.
cs: Ukládat číslo do databáze jako FLOAT (s plovoucí desetinnou čárkou).

en: Precision
cs: Přesnost

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
cs: Celkový počet míst pro ukládání do databáze, včetně míst za desetinnou čárkou.

en: The number of digits to the right of the decimal.
cs: Počet míst za desetinnou čárkou.

en: Decimal marker
cs: Oddělovač desetinných míst

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
cs: Znak, použitý uživateli jako desetinná čárka ve formulářích.

en: Define a string that should be prefixed to the value, like $ or €. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe (pound|pounds).
cs: Definujte řetězec, který se má použít jako předpona k hodnotě, jako např. $ nebo €. Pro vynechání předpony ponechte prázdné. Jednotné a množné číslo oddělte svislou čárou (kilogram|kilogramy).

en: Define a string that should suffixed to the value, like m², m/s², kb/s. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe (pound|pounds).
cs: Definujte řetězec, který se má použít jako přípona k hodnotě, jako např. m², m/s², kb/s. Pro vynechání přípony nechte prázdné. Jednotné a množné číslo oddělte svislou čárou (kilogram|kilogramy).

en: Allowed values
cs: Povolené hodnoty

en: "Minimum" must be a number.
cs: "Minimum" musí být číslo.

en: "Maximum" must be a number.
cs: "Maximum" musí být číslo.

en: unformatted
cs: neformátováno

en: Defines numeric field types.
cs: Definuje číselné typy polí.

en: For a 'single on/off checkbox' widget, define the 'off' value first, then the 'on' value in the <strong>Allowed values</strong> section. Note that the checkbox will be labeled with the label of the 'on' value.
cs: Pro widget typu 'zaškrtávací pole ano/ne' definujte v části <strong>Povolené hodnoty</strong> nejprve hodnotu 'ne', pak hodnotu 'ano'. Vezměte na vědomí, že popisek zaškrtávacího pole bude tvořit hodnota 'ano'.

en: Check boxes/radio buttons
cs: Zaškrtávací políčka/přepínače

en: Single on/off checkbox
cs: Zaškrtávací pole ano/ne

en: Defines selection, check box and radio button widgets for text and numeric fields.
cs: Poskytuje widgety rozbalovací nabídka, zaškrtávací pole a  přepínače pro textová a číselná pole.

en: Store text in the database.
cs: Ukládat text do databáze.

en: Text area (multiple rows)
cs: Textová oblast (více řádků)

en: Defines simple text field types.
cs: Definuje jednoduché textové typy polí.

en: Store the ID of a related user as an integer value.
cs: Ukládat ID odkazovaného uživatele jako celé číslo (INTEGER).

en: User roles that can be referenced
cs: Uživatelské role, na které je možné odkazovat

en: User status that can be referenced
cs: Statuty uživatele, na které je možné odkazovat

en: Reverse link
cs: Zpětný odkaz

en: If selected, a reverse link back to the referencing node will displayed on the referenced user record.
cs: Pokud je vybráno, záznam odkazovaného uživatele zobrazí zpětný odkaz na odkazující uzel.

en: Permalink
cs: Trvalý odkaz

en: Form
cs: Formulář

en: Publish
cs: Vydáno

en: Permission
cs: Oprávnění

en: Grid
cs: Mřížka

en: Activity log
cs: Log aktivity

en: Hide
cs: Skrýt

en: Read/Write
cs: Čtení/Psaní

en: Submission settings
cs: Nastavení pro odeslání

en: arguments
cs: argumenty

en: Transparent
cs: Průhledná

en: Green
cs: Zelená

en: Blue
cs: Modrý

en: file system
cs: systém souborů

en: Thread
cs: Vlákno

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
cs: Musíte zadat alespoň jedno klíčové slovo. Minimální počet znaků: @count.

en: From name
cs: Jméno odesílatele

en: From address
cs: Adresa odesílatele

en: E-mail template
cs: Šablona e-mailu

en: <None>
cs: <Nic>

en: Unavailable
cs: Nedostupné

en: Channels
cs: Kanály

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
cs: Automaticky generovaný alias %original_alias měl konflikt s již existujícím aliasem. Byl změněn na %alias.

en: It appears that you have installed Pathauto, which depends on token, but token is either not installed or not installed properly.
cs: Vypadá to, že byl nainstalován modul Pahtauto, který je závislý na modulu Token, ale ten nainstalován nebyl nebo byl nainstalován chybně.

en: Double quotes "
cs: Dvojité uvozovky "

en: Back tick `
cs: Zpětný apostrof `

en: Pipe |
cs: Svislítko (roura) |

en: Caret ^
cs: Stříška ^

en: Dollar $
cs: Dolar $

en: Tilde ~
cs: Vlnovka (tilda) ~

en: Pattern for all @node_type paths
cs: Šablona pro všechny uzly typu @node_type

en: Bulk generation of terms completed, one alias generated. | Bulk generation of terms completed, @count aliases generated.
cs[0]: Hromadná úprava termínů byla dokončena, 1 alias byl vygenerován.
cs[1]: Hromadná úprava termínů byla dokončena, @count aliasy byly vygenerovány.
cs[2]: Hromadná úprava termínů byla dokončena, @count aliasů bylo vygenerováno.

en: Bulk generation of users completed, one alias generated. | Bulk generation of users completed, @count aliases generated.
cs[0]: Hromadná úprava uživatelů byla dokončena, 1 alias byl vygenerován.
cs[1]: Hromadná úprava uživatelů byla dokončena, @count aliasy byly vygenerovány.
cs[2]: Hromadná úprava uživatelů byla dokončena, @count aliasů bylo vygenerováno.

en: Bulk generation of user blogs completed, one alias generated. | Bulk generation of user blogs completed, @count aliases generated.
cs[0]: Hromadná úprava blogů byla dokončena, 1 alias byl vygenerován.
cs[1]: Hromadná úprava blogů byla dokončena, @count aliasy byly vygenerovány.
cs[2]: Hromadná úprava blogů byla dokončena, @count aliasů bylo vygenerováno.

en: Bulk generation of user tracker pages completed, one alias generated. | Bulk generation of user tracker pages completed, @count aliases generated.
cs[0]: Hromadná úprava user-tracker byla dokončena, 1 alias byl vygenerován.
cs[1]: Hromadná úprava user-tracker byla dokončena, @count aliasy byly vygenerovány.
cs[2]: Hromadná úprava user-tracker byla dokončena, @count aliasů bylo vygenerováno.

en: <p>Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.</p>
                      <h2>Settings</h2>
                      <p>The <strong>Maximum Alias Length</strong> and <strong>Maximum component length</strong> values
                      default to 100 and have a limit of 128 from pathauto. This length is limited by the length of the dst
                      column of the url_alias database table. The default database schema for this column is 128. If you
                      set a length that is equal to that of the one set in the dst column it will cause problems in situations
                      where the system needs to append additional words to the aliased URL. For example... URLs generated
                      for feeds will have "/feed" added to the end. You should enter a value that is the length of the dst
                      column minus the length of any strings that might get added to the end of the URL. The length of
                      strings that might get added to the end of your URLs depends on which modules you have enabled and
                      on your Pathauto settings. The recommended and default value is 100.</p>
                      <p><strong>Raw Tokens</strong> In Pathauto it is appropriate to use the -raw form of tokens. Paths are
                      sent through a filtering system which ensures that raw user content is filtered. Failure to use -raw
                      tokens can cause problems with the Pathauto punctuation filtering system.</p>
cs: <p>Nabízí mechanismus pro moduly k automatickému generování aliasů pro obsah, který spravují.</p><br /> <h2>Nastavení</h2><br /> <p>Hodnoty <strong>Maximum Alias Length</strong> (maximální délka aliasu) a <strong>Maximum component length</strong><br /> jsou standardně nastaveny na 100 a mají limit 128. Tato délka je dána délkou prvního<br /> sloupce v url_alias databázové tabulce. Standardní databázové schéma (nastavení) pro tento sloupec je 128. Jestliže<br /> nastavíte délku, která je rovna délce, jež je nastavena v prvním sloupci, může to způsobit problém v situacích,<br /> kdy systém potřebuje přidat dodatečná slova do aliasovaného URL. Například: URL adresy generované<br /> pro nábytek budou mít na konci přidáno "/nabytek". Měli byste zadat hodnotu, která je rovna: nastavená délka v pvním<br /> sloupci mínus délka jakéhokoliv znakového řetězce, který může být přidán na konec URL. Délka<br /> znakového řetězce, který může být přidán na konec URL závisí na tom, jaký modul máte povolen a<br /> na vašem nastavení v Pathauto. Doporučená a standardně nastavená hodnota je 100.</p> <p><strong>Raw Tokens</strong> V Pathauto je vhodné používat -raw podobu tokenů. Cesty (paths)<br /> jsou poslány přes filtrovací systém, který zajistí, že raw user obsah bude filtrovaný. Nepoužití -raw tokenů<br /> může způsobit problémy ve filtrovacím systému diakritiky v modulu Pathauto.</p>

en: Delete aliases
cs: Smazat aliasy

en: As [cat], but including its supercategories separated by /.
cs: Jako [cat], ale včetně nadkategorií oddělených znakem /.

en: As [term], but including its supercategories separated by /.
cs: Jako [term], ale včetně nadřazených kategorií oddělených znakem /.

en: Character used to separate words in titles. This will replace any spaces and punctuation characters. Using a space or + character can cause unexpected results.
cs: Znak používaný pro oddělení slov v nadpisech. Tímto znakem budou nahrazeny mezery mezi slovy a interpunkční znaménka (tečky, čárky, pomlčky atd.). Použití mezery nebo znaku plus může způsobit neočekávaný výsledek.

en: Leave case the same as source token values.
cs: Zachovat stejnou velikost písma jako v původních hodnotách tokenů.

en: Maximum length of aliases to generate. 100 is recommended. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
cs: Maximální délka aliasu pro generování. Doporučeno je 100. Pro více informací se podívejte do <a href="@pathauto-help">nápovědy k modulu Pathauto</a>.

en: Maximum number of objects to alias in a bulk update
cs: Maximální počet objektů, pro které mají být vytvořeny aliasy během hromadné aktualizace

en: Transliterate prior to creating alias
cs: Převést znaky před vytvořením aliasu

en: Filters the new alias to only letters and numbers found in the ASCII-96 set.
cs: Filtruje nový alias pouze do znaků a čísel z množiny ASCII-96.

en: Words to strip out of the URL alias, separated by commas. Do not place punctuation in here and do not use WYSIWYG editors on this field.
cs: Slova, určená k vypuštění z url aliasu. Slova oddělujte čárkami. V tomto poli nepoužívejte interpunkci ani WYSIWYG editory.

en: Use -raw replacements for text to avoid problems with HTML entities.
cs: Použijte -raw (nefiltrované) tokeny pro text, vyhnete se tak problémům s HTML entitami.

en: Internal feed alias text (leave blank to disable)
cs: Alias pro RSS feed (nevyplňujte pro vypnutí)

en: You have configured the @name to be the separator and to be removed when encountered in strings. This can cause problems with your patterns and especially with the catpath and termpath patterns. You should probably set the action for @name to be "replace by separator"
cs: Máte nastaven @name tak, že bude nahrazen pomlčkou anebo smazán, pokud se nachází ve slově. Toto může způsobit problém s vaší šablonou a zvláště s catpath a termpath šablonou. Pravděpodobně byste měli nastavit @name tak, aby byl nahrazen pomlčkou ("replace by separator").

en: Delete all aliases. Number of aliases which will be deleted: %count.
cs: Vymaže všechny aliasy. Počet aliasů, které budou smazány: %count.

en: Delete aliases now!
cs: Smazat aliasy!

en: All of your path aliases have been deleted.
cs: Všechny aliasy byly smazány.

en: All of your %type path aliases have been deleted.
cs: Všechny aliasy typu %type byly smazány.

en: notify of path changes
cs: oznamovat změny v cestách

en: Language neutral
cs: Jazykově neutrální

en: Default path pattern for @node_type (applies to all @node_type node types with blank patterns below)
cs: Výchozí šablona uzlu typu @node_type (platí pro všechny uzly typu @node_type s prázdnou předlohou níže)

en: Pattern for all @node_type paths in @language
cs: Šablona pro všechny @node_type paths v @language

en: Pattern for all language neutral @node_type paths
cs: Šablona pro všechny jazykově neutrální uzly typu @node_type

en: Bulk generate aliases for terms that are not aliased
cs: Hromadně vygenerovat cesty pro termíny, které nejsou aliasovány.

en: Generate aliases for all existing terms which do not already have aliases.
cs: Generovat aliasy pro všechny existující termíny, které dosud nemají aliasy.

en: Automated alias settings
cs: Nastavení automatických cest

en: pending
cs: čekající

en: Export format
cs: Formát pro export

en: Node access
cs: Přístup k uzlu

en: Loading
cs: Načítání

en: The directory %directory does not exist.
cs: Adresář %directory neexistuje.

en: The directory %directory is not writable
cs: Do adresáře %directory nelze zapisovat.

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
cs: Do adresáře %directory nelze zapisovat, protože nemá nastavena správná práva.

en: The upload directory %directory for the file field %field (content type %type) could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
cs: Cílový adresář %directory určený k nahrávání do pole %field (typ obsahu %type) nemohl být vytvořen nebo není přístupný. Nahrávaný soubor proto nebylo možné uložit a nahrávání bylo zrušeno.

en: Store an arbitrary file.
cs: Uložte libovolný soubor.

en: Permitted upload file extensions
cs: Povolené přípony souboru

en: Extensions a user can upload to this field. Separate extensions with a space and do not include the leading dot. Leaving this blank will allow users to upload a file with any extension.
cs: Přípony, které jsou pro nahrávání do tohoto pole povolené. Oddělte jednotlivé přípony mezerou a neuvádějte tečku na začátku. Pokud necháte prázdné, uživatelé budou moci nahrát soubory s libovolnou příponou.

en: File size restrictions
cs: Omezení velikosti souboru

en: Limits for the size of files that a user can upload. Note that these settings only apply to newly uploaded files, whereas existing files are not affected.
cs: Omezení velikosti souborů, které může uživatel nahrát. Tato nastavení se týkají pouze nově nahraných souborů; existující soubory nebudou ovlivněny.

en: Maximum upload size per file
cs: Maximální velikost jednoho souboru

en: Maximum upload size per node
cs: Maximální velikost nahraných dat na uzel

en: Specify the total size limit for all files in field on a given node. Enter a value like "512" (bytes), "80K" (kilobytes) or "50M" (megabytes) in order to restrict the total size of a node. Leave this empty if there should be no size restriction.
cs: Specifikujte omezení celkové velikosti všech souborů na uzel. Aby bylo možné omezit celkovou velikost uzlu, vložte hodnoty jako "512" (bajty), "80K" (kilobbajty) or "50M" (megabajty). Pokud nemají být omezení nastavena, ponechte toto pole prázdné.

en: Generic files
cs: Obecné soubory

en: Displays all kinds of files with an icon and a linked file description.
cs: Zobrazuje všechny typy souborů pomocí ikony a příslušného popisu souboru.

en: File description
cs: Popis souboru

en: File size (in bytes)
cs: Velikost souboru (v bajtech)

en: File size (pretty printed)
cs: Velikost souboru (v pěkném tvaru)

en: Fully formatted HTML file tag
cs: Plně formátovaný HTML tag souboru

en: Defines a file field type.
cs: Definuje typ pole pro nahrávání souborů.

en: Add metadata gathering and storage to FileField.
cs: Umožňuje shromažďování a ukládání metadat k modulu FileField.

en: Rearrange
cs: Přeskupit

en: 1 user | @count users
cs[0]: @count uživatel
cs[1]: @count uživatelé
cs[2]: @count uživatelů

en: Execute PHP
cs: Spustit PHP

en: Query log
cs: Logování DB dotazů

en: by source
cs: dle zdroje

en: Execute
cs: Vykonat

en: execute php code
cs: provést vlastní php kód

en: empty
cs: prázdné

en: An edit widget for image files, including a preview of the image.
cs: Widget pro úpravu obrázků včetně náhledů obrázku.

en: Displays image files in their original size.
cs: Zobrazuje obrázky o původních rozměrech.

en: All users
cs: Všichni uživatelé

en: Aggregator
cs: Agregátor

en: Node author
cs: Autor uzlu

en: Values
cs: Hodnoty

en: Rebuild
cs: Znovu sestavit

en: Active users
cs: Aktivní uživatelé

en: Raw
cs: Nezpracováno

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
cs: Knihovna GD v PHP chybí nebo je příliš stará. Prosím, podívejte se do <a href="@url">dokumentace PHP</a>, nebo kontaktujte administrátora Vašeho webhostingu pro informace, jak chybu napravit.

en: GD library
cs: GD knihovna

en: Attach to
cs: Přiložit k

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
cs: URL %url je chybné. Napište prosím plné URL, např. http://www.example.com/feed.xml.

en: by @user
cs: uživatelem @user

en: Argument type
cs: Typ argumentu

en: Context
cs: Kontext

en: Book navigation
cs: Obsah knihy

en: Add comment
cs: Přidat komentář

en: Sort
cs: Řazení

en: !a comments per page
cs: Počet komentářů na stránce: !a

en: Pager
cs: Stránkovač

en: "@s" content
cs: "@s" obsah

en: Term description.
cs: Popis termínu.

en: The picture of a user.
cs: Obrázek uživatele user.

en: User profile
cs: Profil uživatele

en: The profile of a user.
cs: Profil uživatele.

en: Vocabulary terms
cs: Termíny slovníku

en: Taxonomy vocabulary
cs: Slovník kategorií

en: New @s
cs: Nové @s

en: relationship
cs: vztah

en: Close Window
cs: Zavřít okno

en: Close window
cs: Zavřít okno

en: Remove this item
cs: Ostranit tuto položku

en: 1 year | @count years
cs[0]: 1 rok
cs[1]: @count roky
cs[2]: @count let

en: 1 week | @count weeks
cs[0]: 1 týden
cs[1]: @count týdny
cs[2]: @count týdnů

en: 1 sec | @count sec
cs[0]: 1 sek
cs[1]: @count sek
cs[2]: @count sek

en: Add content to !s
cs: Přidat obsah do !s

en: No title
cs: Bez nadpisu

en: Columns
cs: Sloupce

en: Local
cs: Místní

en: Items to display
cs: Položky k zobrazení.

en: Offset
cs: Odsazení

en: Link to view
cs: Odkaz na pohled

en: More link
cs: Odkaz 'více'

en: Book parent
cs: Nadřazená kniha

en: Top level book
cs: Kniha nejvyšší úrovně

en: Term parent
cs: Nadřazený termín

en: contains
cs: obsahuje

en: The subject cannot contain linebreaks.
cs: Předmět nesmí obsahovat zalomení řádků.

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Allow Upscaling
cs: Povolit zvětšování se zachováním poměrů stran

en: Let scale make images larger than their original size
cs: Umožňuje zvětšit obrázek na větší velikost než má originál.

en: Rotation angle
cs: Úhel otočení

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
cs: Počet stupňů, o kolik má být obrázek otočen. Kladná čísla znamenají otočení po směru hodinových ručiček a záporná proti směru.

en: Randomize the rotation angle for each image. The angle specified above is used as a maximum.
cs: Nastaví náhodný úhel otočení obrázku. Úhel nastavený výše se použije jako maximum.

en: Add !action
cs: Přidat !action

en: Print
cs: Tisk

en: %keys (@type).
cs: Hledáno: %keys (@type).

en: Locked
cs: Uzamčeno

en: Account
cs: Účet

en: Selection type
cs: Způsob výběru

en: Any
cs: Libovolný

en: Validation
cs: Validace

en: Upload error. Could not move file %file to destination %destination.
cs: Chyba nahrávání. Nebylo možné přesunout soubor %file do cílového adresáře %destination.

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
cs: Chyba validace, prosím zkuste znovu. Pokud tato chyba přetrvává, kontaktujte, prosím, administrátora webu.

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Container name
cs: Název kontejneru

en: Email Contact Form
cs: E-mailový kontaktní formulář

en: "%mail" is not a valid email address
cs: "%mail" není platná e-mailová adresa

en: %name-from sent an e-mail at %form.
cs: %name-from zaslal/a e-mail pomocí formuláře %form.

en: Defines an email field type for cck
cs: Definuje pole typu e-mail pro CCK

en: Ordered list
cs: Číslovaný seznam

en: Unordered list
cs: Nečíslovaný seznam

en: Font family
cs: Řez písma

en: Reports
cs: Logy

en: Link class
cs: Třída odkazu

en: Column
cs: Sloupec

en: Default sort
cs: Výchozí řazení

en: sort by @s
cs: seřadit podle @s

en: The user.
cs: Uživatel.

en: The state.
cs: Stav.

en: and
cs: a

en: where
cs: kde

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
cs: URL na které má být uživatel přesměrován. Může to být vnitřní URL, např. node/1234, nebo externí URL, např. http://drupal.org.

en: Destination URL
cs: Cílová URL

en: Text ad
cs: Textové reklamy

en: Inventory
cs: Inventář

en: Add new rule
cs: Přidat pravidlo

en: The maximum number of contact form submissions a user can perform per hour.
cs: Maximální počet zpráv, které může uživatel odeslat za hodinu.

en: Add @type
cs: Přidat @type

en: Parent comment
cs: Nadřazený komentář

en: The parent comment.
cs: Nadřazený komentář.

en: Author's website
cs: Web autora

en: Reply-to link
cs: Odkaz "Odpovědět"

en: Provide a simple link to reply to the comment.
cs: Poskytnout jednoduchý odkaz pro možnost odpovědět na komentář

en: Text to display
cs: Text který se zobrazí

en: The new webform %title has been created. Add new fields to your webform with the form below.
cs: Formulář %title byl vytvořen. Níže do něj můžete přidat nová pole.

en: Submission deleted.
cs: Odeslaný formulář byl smazán.

en: field
cs: pole

en: The node the uploaded file is attached to
cs: Uzel, ke kterému je nahraný soubor přiložen

en: View settings
cs: Zobrazit nastavení

en: Delete view
cs: Vymazat pohled

en: Target
cs: Cíl

en: Time ago
cs: Čas před

en: Create @name
cs: Vytvořit @name

en: Not enabled
cs: Nepovolen

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
cs: Pokyny, které se mají zobrazit uživateli pod daným polem při úpravě obsahu. <br />Povolené HTML tagy: @tags

en: &lt;none&gt;
cs: &lt;žádný&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
cs: Nemáte povolení k vložení PHP kódu.

en: This PHP code was set by an administrator and will override any value specified above.
cs: Uvedený PHP kód byl zadán administrátorem a překryje jakékoli výše specifikované hodnoty.

en: Text to display if group has no data. Note that title will not display unless overridden.
cs: Text, který se má zobrazit, pokud skupina neobsahuje žádná data. Berte na vědomí, že název se nezobrazí, pokud nebude překrytý.

en: Node reference field
cs: Pole typu nodereference

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label. The key is the value that will be stored in the database, and it must match the field storage type (%type). The label is optional, and the key will be used as the label if no label is specified.<br />Allowed HTML tags: @tags
cs: Možné hodnoty, které toto pole smí obsahovat. Zadejte jednu hotnotu na řádek, ve formátu klíč|popisek. Klíč je hodnota, která se bude ukládat do databáze; musí odpovídat způsobu uložení typu (%type). Popisek je nepovinný a pokud chybí, použije se místo něj klíč. <br />Povolené HTML tagy: @tags

en: This PHP code was set by an administrator and will override the allowed values list above.
cs: Tento PHP kód byl zadán administrátorem a překryje výše uvedené povolené hodnoty.

en: User reference field
cs: Pole typu userreference

en: Effect
cs: Efekt

en: Show @count value(s)
cs: Zobrazit @count hodnot

en: starting from @count
cs: začínající od @count

en: Download CSV
cs: Stáhnout CSV

en: Redirect URL
cs: URL adresa pro přesměrování

en: approved
cs: odsouhlaseno

en: Resizable
cs: Nastavitelná velikost

en: This month
cs: Tento měsíc

en: This year
cs: Tento rok

en: start
cs: začátek

en: Button text
cs: Text tlačítka

en: Validator
cs: Validátor

en: Maximum resolution for Images
cs: Maximální rozlišení obrázků

en: Defines an image field type.
cs: Definuje typ pole obrázku.

en: Mime type
cs: MIME typ

en: Save order
cs: Uložit pořadí

en: denied
cs: odmítnutý

en: end
cs: konec

en: Supported
cs: Podporováno

en: @label (!name) - Allowed values
cs: @label (!name) - povolené hodnoty

en: %name: illegal value.
cs: %name: neplatná volba.

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
cs: %name: hodnota nesmí mít větší počet znaků než %max.

en: Widgets
cs: Widgety

en: The settings have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Display type
cs: Typ zobrazení

en: Custom template
cs: Vlastní šablona

en: Default format string
cs: Výchozí formátovací řetězec

en: Webform submissions
cs: Odeslané webové formuláře

en: The node id.
cs: ID uzlu.

en: of
cs: z

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
cs: Bezpečnostní upozornění: Nelze zapsat soubor .htaccess. V adresáři %directory vytvořte soubor .htaccess, který bude obsahovat následující řádky: <code>!htaccess</code>

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
cs: Povoleny jsou pouze soubory s následujícími příponami: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
cs: Velikost souboru je %filesize překračuje maximální povolenou velikost souboru %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
cs: Velikost souboru je %filesize, což by vedlo k překročení vaší diskové kvóty %quota.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
cs: Obrázek byl zmenšen, aby se vešel do maximálních povolených rozměrů %dimensions pixelů.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
cs: Obrázek je příliš velký; maximální povolené rozměry jsou %dimensions pixelů.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
cs: Obrázek je příliš malý; minimální povolené rozměry jsou %dimensions pixelů.

en: No link
cs: Žádný odkaz

en: Is not one of
cs: Není jedním z

en: Analyze
cs: Analyzovat

en: Admin
cs: Administrátor

en: Ads cannot be displayed.  The ad module is <a href="@misconfigured">misconfigured</a>, failed to locate the required <em>serve.php</em> ond/or <em>adserve.inc</em> file.
cs: Reklamy nemohou být zobrazeny. Reklamní modul Ad je <a href="@misconfigured">chybně nakonfigurován</a>, nepodařilo se najít vyžadované soubory <em>serve.php</em> a/nebo <em>adserv.inc</em>

en: The ad module is <a href="@misconfigured">misconfigured</a>.
cs: Reklamní modul Ad je <a href="@misconfigured">chybně nakonfigurován</a>.

en: This advertisement is currently waiting for administrative approval.
cs: Tato reklama momentálně čeká na schválení.

en: This advertisement is actively being displayed.
cs: Tato reklama je aktivně zobrazována.

en: This advertisement has been temporarily disabled by its owner and is not currently being displayed.
cs: Tato reklama byla dočasně vypnuta svým majitelem a není zobrazována.

en: This advertisement will be automatically activated on %timestamp, in %time.
cs: Tato reklama bude automaticky aktivována v %timestamp v %time.

en: This advertisement has been active since %date.
cs: Tato reklama je aktivní od %date.

en: This advertisement will expire on %timestamp, in %time.
cs: Tato reklama vyprší v %timestamp v %time.

en: This advertisement will expire after %left more clicks.
cs: Tato reklama vyprší za %left kliknutí.

en: This advertisement expired %date.
cs: Reklama vyprší %date.

en: Click-thru
cs: Prokliky

en: This hour
cs: Tuto hodinu

en: Last hour
cs: Poslední hodinu

en: Last seven days
cs: Posledních sedm dní

en: Last year
cs: Minulý rok

en: The ad module provides a complete advertising system for Drupal powered websites.  It does this through an API that allow other modules to handle various types of advertising content.  For example, if enabled together with the ad_image module you will be able to display image based advertisements such as banner ads.
cs: Reklamní modul Ad poskytuje kompletní inzertní systém pro stránky poháněné Drupalem. Zprostředkovává dalším modulům rozhraní API, které umožňuje ovládat různé typy obsahu inzerce. Například, pokud navíc povolíte modul ad_image, budete schopni zobrazovat obrázkové reklamy jako například bannery.

en: Automatically activated ad %title with nid %nid.
cs: Automaticky aktivovaná reklama %title s nid %nid.

en: Warning: ad %title with nid %nid in approved state has no autoactivate date set.
cs: Varování: reklama %title s nid %nid ve schváleném stavu nemá žádné datum autoaktivace.

en: Automatically expired ad %title with nid %nid.
cs: Automaticky vypršená reklama %title s nid %nid.

en: Warning: reset %type timestamp on advertisement %title with nid %nid because it is in %state state.
cs: Varování: resetujte %type časového razítka na reklamě %title s nid %nid protože je ve stavu %state.

en: Advertisements can be randomly displayed to visitors of your website.
cs: Reklamy mohou být náhodně zobrazovány uživatelům vašich stránek.

en: Scheduling
cs: Plánování

en: The current date and time is "%date".
cs: Momentální datum a čas  je "%date".

en: Automatically activate ad
cs: Automaticky aktivuje reklamy

en: You can specify a date and time for this advertisement to be automatically activated.  The advertisement needs to be in an <em>approved</em> state before it can be automatically activated.  If you prefer to activate the advertisement immediately, leave this field empty.
cs: Můžete secifikovat datum a čas, kdy má být tato reklama automaticky aktivována. Reklama musí být ve stavu <em>schválená</em> před tím, než může být automaticky aktivována. Pokud chcete reklamu aktivovat okamžitě, nechte pole prázdné.

en: Automatically expire ad
cs: Automatické vypršení reklamy

en: You can specify a date and time for this advertisement to be automatically expired.  If you don't want the advertisement to expire, leave this field empty.
cs: Můžete secifikovat datum a čas, kdy má platnost této reklamy automaticky vypršet. Pokud nechcete aby reklama vypršela, nechte pole prázdné.

en: Maximum clicks
cs: Maximální počet kliknutí

en: You can specify the maximum number of times this advertisement should be clicked, after which it will be automatically expired.  If you don't want this advertisement to expire after a certain number of clicks leave this field set to %zero.
cs: Můžete specifikovat maximální počet kliknutí, po který má být tato reklama zobrazována, po jejich vyčerpání reklama automaticky vyprší. Pokud nechcete reklamu deaktivovat po určitém počtu kliknutí, nechte v poli vyplněnou %zero.

en: This vocabulary was automatically created for use by the ad module.  Only applicable options are available.
cs: Tento slovník byl automaticky vytvořen pro použití modulem Ad. Jen použitelné hodnoty jsou dostupné.

en: ad group
cs: reklamní skupina

en: Type %type is required to use this vocabulary.
cs: Typ %type vyžaduje použití tohoto slovníku.

en: If enabled, ads are categorized by typing ad group names instead of choosing them from a list.
cs: Pokud je zapnuto, reklamy jsou kategorizovány pomocí napsání jména reklamní skupiny namísto vybírání ze seznamu.

en: If enabled, allows ads to have more than one ad group (always true for free tagging).
cs: Pokud je zapnuto, umožňuje reklamám mít více než jednu skupiny (platí vždy pro tagy).

en: If enabled, every ad <strong>must</strong> be assigned to at least one ad group.
cs: Pokud je zapnuto, každá reklama <strong>musí</strong> být přiřazena alespoň k jedné skupině.

en: Ad group name
cs: Jméno reklamní skupiny

en: The name for this ad group.  Example: "Linux".
cs: Jméno této reklamní skupiny. Například: "Linux".

en: A description of the ad group.
cs: Popis reklamní skupiny.

en: In listings, the heavier ad groups will sink and the lighter ad groups will be positioned nearer the top.
cs: V seznamech budou těžší skupiny umístěny níže a lehčí budou blíže vršku.

en: This ad will not be automatically activated at the scheduled time because it is not in the <em>approved</em> state.
cs: Tato reklama nebude automaticky aktivována v plánovaný čas, protože není ve stavu <em>schváleno</em>.

en: URL where clicked
cs: URL kde bylo kliknuto

en: Click history
cs: Historie kliknutí

en: Click details
cs: Detaily kliknutí

en: Not valid: this click has not been counted for unknown reasons.  This is an unexpected error.
cs: Není platné:

en: Valid: this is a valid click.
cs: Platný: toto je platný klik.

en: Not valid: this click has not been counted because another click by the same IP address was already counted.
cs: Neplatný: tento klik nebyl započítán, neboť byl započítán jiný klik z téže IP adresy.

en: Not valid: this click has not been counted because it was generated by an owner of the advertisement.
cs: Neplatný: tento klik nebyl započítán, neboť byl vytvořen majitelem této reklamy.

en: Not valid: this click has not been counted because it was generated by a user in a filtered role.
cs: Neplatný: tento klik nebyl započítán, neboť byl vytvořen uživatelem ve filtrované roli.

en: Not valid: this click has not been counted because it was generated by an automated "bot".
cs: Neplatný: tento klik nebyl započítán, neboť byl vytvořen automatickým "robotem".

en: Ads
cs: Inzerce

en: Configure and manage your advertising system.
cs: Nastavte a spravujte váš inzertní systém.

en: Create group
cs: Vytvořit skupinu

en: Ad owners
cs: Majitelé reklam

en: !owner's permissions
cs: oprávnění majitele !owner

en: ad group: @name
cs: reklamní skupina: @name

en: Number of ads
cs: Počet reklam

en: Select the maximum number of unique ads that should be displayed together in this block.  If you specify a number larger than the maximum number of ads in this ad group, all ads will be displayed once.
cs: Vyberte maximální počet unikátních reklam, které mohou být zobrazeny dohromady v tomto bloku. Pokud vyberete číslo větší než maximální počet reklam v této reklamní skupině, budou zobrazeny všechny reklamy .

en: permissions
cs: oprávnění

en: Enter the username of the user who should have ownership permissions on this advertisement.
cs: Vepište uživatelské jméno uživatele, který má vlastnické oprávnění k této reklamě.

en: Add owner
cs: Majitel reklamy

en: The specified username %username does not exist.
cs: Specifikované uživatelské jméno %username neexistuje.

en: The specified user %username is already an owner of this ad.
cs: Specifikovaný uživatel %username je již majitelem této reklamy.

en: The specified user %username does not have <em>edit own advertisements</em> nor <em>administer advertisements</em> permissions.  The user must be !assigned to a !role with these privileges before you can add them as an ad owner.
cs: Specifikovaný uživatel %username nemá ani oprávnění <em>editovat vlastní reklamy</em> ani <em>administrovat reklamy</em>. Uživatel musí být !assigned k !role s těmito právy, předtím než ho můžete přidat jako majitele reklamy.

en: assigned
cs: přiřazen

en: The user is already an owner of the ad.
cs: Uživatel je již majitelem reklamy.

en: The user %username has been added as an owner of this advertisement.
cs: Uživatel %username byl přidán jako majitel této reklamy.

en: granted
cs: povolen

en: The permissions have been saved.
cs: Oprávnění bylo uloženo.

en: Mark as approved
cs: Označit jako schválené

en: Mark as active
cs: Označit jako aktivní

en: Mark as expired
cs: Označit jako vypršené

en: Mark as pending
cs: Označit jako čekající

en: Mark as offline
cs: Označit jako vypnuté

en: Mark as denied
cs: Označit jako zakázané

en: Are you sure you want to delete these ads?
cs: Jste si jisti, že chcete smazat tuto reklamu?

en: The ads have been deleted.
cs: Reklama byla smazána.

en: No ads available.
cs: Žádná reklama není dostupná.

en: No ads selected.
cs: Žádná reklama není vybrána.

en: not pending
cs: nečeká

en: not approved
cs: neschválené

en: not offline
cs: ne offline

en: not expired
cs: ne vypršené

en: not denied
cs: ne zakázané

en: Show only ads where
cs: Ukázat jen reklamy, kde

en: Using detected adserve scripts: %adserve, %adserveinc
cs: Používám detekovaný skript adserve: %adserve, %adserveinc.

en: not found
cs: nenalezeno

en: Click-through target
cs: Cíl prokliku

en: same browser window and frame
cs: stejné okno prohlížeče a rámec

en: new browser window
cs: nové okno prohlížeče

en: parent frame
cs: rodičovský rámec

en: same browser window, removing all frames
cs: stejné okno prohlížeče, odstraní všechny rámce

en: Select an option above to configure what happens when an ad is clicked.  These options set the <em>a target</em>, and are <em>_self</em>, <em>_blank</em>, <em>_parent</em> and <em>_top</em> respectively.
cs: Vyberte možnost nahoře pro nastavení chování po kliknutí na reklamu. Možnosti nastavují <em>cíl</em>, na <em>_self</em>, <em>_blank</em>, <em>_parent</em> a <em>_top</em> respektive.

en: If enabled, %tag will be added to advertisement links generated by this module.
cs: Pokud je zapnut, %tag bude přidán k odkazu reklamy generovaným tímto modulem.

en: Validate URLs
cs: Ověřit URL

en: If enabled, any destination URLs entered in ads will be required to be complete URLs (including http:// or https:// at the beginning).  If you wish to include internal urls, you will need to disable this option.
cs: Pokud je zapnuto, každá cílová URL vložená do reklamy musí být kompletní URL (začíná http:// nebo https://). Pokud chcete vkládat interní url, tuto možnost musíte vypnout.

en: Frameborder
cs: Okraj rámce

en: If enabled, IFrames used for displaying ads will have a frameborder.
cs: Pokud je zapnut, IFramy použité pro zobrazování reklamy budou mít okraj.

en: Scrolling
cs: Posouvání

en: Define whether or not scroll bars should be enabled for the ad IFrame.
cs: Definuje jestli IFramy budou nebo nebudou mít povolené posuvníky.

en: The default width for advertisement IFrames
cs: Výchozí šířka pro IFramy reklam

en: The default height for advertisement IFrames
cs: Výchozí výška pro IFramy reklam

en: The default ad group is comprised of all ads not assigned to any other ad group.
cs: Výchozí skupina obsahuje všechny reklamy nepřiřazené žádné jiné reklamní skupině.

en: No groups have been created.
cs: Nebyly vytvořny žádné skupiny.

en: Are you sure you want to remove user %name as an owner of this advertisement?
cs: Jste si jistí, že chcete odstranit uživatele %name jako majitele této reklamy?

en: %name is the primary owner of this advertisement.  You cannot remove the primary owner.
cs: %name je primárním majitelem této reklamy. Nemůžete odstranit primárního majitele.

en: The ad owner %name has been removed.
cs: majitel reklamy %name byl odebrán.

en: Failed to read the required file %filename.  Please make the file readable by the webserver process.  No ads can be displayed until this problem is resolved.
cs: Selhalo čtení požadovaného souboru %filename. Změňte oprávnění k tomuto souboru, aby byl čitelný serverem. Žádná reklama nemůže být zobrazována dokud nevyřešíte tento problém.

en: Invalid vocabulary defined for advertisements, attempting to auto-fix.
cs: Neplatný slovník definován pro reklamy, pokouším se o automatickou opravu.

en: Missing vocabulary node type for advertisements, attempting to auto-fix.
cs: Chybí slovník typu obsahu pro reklamy, pokouším se o automatickou opravu.

en: Restoring orphaned ad group configuration.
cs: Obnovuji nastavení osiřelé reklamní skupiny.

en: Be sure to enable "!show" permissions for all roles that you wish to see advertisements.
cs: Nezapomeňte povolit "!show" oprávnění pro všechny role, které chcete aby viděli reklamy.

en: show advertisements
cs: zobrazit reklamy

en: Specify a name for the ad group.
cs: Specifikujte jméno pro skupinu reklam.

en: Describe this ad group.
cs: Popište tuto reklamní skupinu.

en: When listing ad groups, those with lighter (smaller) weights get listed before ad groups with heavier (larger) weights.  Ad groups with equal weights are sorted alphabetically.
cs: Př výpisu reklamních skupin, ty lehčí (s nižší váhou) budou vypsány před těmi težšími (s větší váhou). Skupiny reklam o stejné váze budou seřazeny abecedně.

en: Created new ad group %term.
cs: Vytvořit nový %term reklamní skupiny.

en: The ad group %term has been updated.
cs: %term reklamní skupiny byl aktualizován.

en: Are you sure you want to delete the ad group %name?
cs: Opravdu smazat reklamní skupinu %name?

en: Ads that were within this group will not be deleted.  This action cannot be undone.
cs: Reklamy z této skupiny nebudou smazány. Tuto akci nelze vzít zpět.

en: The ad group %term has been deleted.
cs: %term reklamní skupiny byl smazán.

en: mailarchive: deleted %term ad group.
cs: Mailový archiv: smazané %term reklamních skupin.

en: ad
cs: reklama

en: create advertisements
cs: vytvořit inzerci

en: edit own advertisements
cs: upravit vlastní inzerci

en: An advertising system for Drupal powered websites.
cs: Inzertní systém pro weby poháněné Drupalem.

en: Replace tags:
cs: Nahrazovací tagy:

en: Content must have been created by a user with <em>embed ads in content</em> permissions for tags to be replaced.  The ad_embed module supports two different types of tags.  One uses double brackets, looking like <em>[[ad]]</em>, the other uses an html comment, looking like <em>&lt;!--ad--&gt;</em>.  Individual parameters are then separated by the | (pipe) character.  For individual parameters with multiple values, the values are separated by commas.
cs: Obsah musí být vytvořen uživatelem s oprávněním <em>vkládat reklamu do obsahu</em>, aby byly tagy nahrazeny. Ad_embed modul podporuje dva typy tagů. Jeden používá dvojité závorky např. <em>[[reklama]]</em>, druhý užívá HTML komentář např. <em>&lt;!--reklama--&gt;</em>. Individuální parametry jsou poté odděleny pomocí | (roura). U individuálních parametrů s více hodnotami, hodnoty oddělujte čárkami.

en: Using html comments has the advantage that if you decide to disable the ad_embed module, the ads will simply disappear (as they will be html coments.  The downside to using html comments is that you need to configure your Input Filter to not filter them out.  Using brackets can be simpler to get working.
cs: Používání html komentářů má tu výhodu, že pokud vypnete modul ad_embed, reklamy jednoduše zmizí (protože jsou to html komentáře). Nevýhodou html komentářů je, že musíte konfigurovat vaše vstupní filtry, aby je nevyfiltrovali. Používání závorek může být jednoduší k zrpovoznění.

en: Parameters:
cs: Parametry:

en: The following parameters can be used within embedded advertisement tages:
cs: Následující parametry mohou být použity v tagu vložené reklamy.

en: <em>groups</em>: specify which group to select random ads from.
cs: <em>groups</em>: specifikujte ze které skupiny se mají vybírat náhodné reklamy.

en: <em>quantity</em>: specify how many ads to display at once.
cs: <em>quantity</em>: specifikujte kolik reklam zobrazit najednou.

en: <em>nids</em>: a list of ads from which to select from.  If <em>nids</em> is specified, the <em>groups</em> parameter will be ignored.
cs: <em>nids</em>: seznam reklam ze kterých můžete vybírat. Pokud je specifikováno <em>číslo id</em>, parametr <em>skupina</em> bude ignorován.

en: The following examples should help you to understand how to embed ads within your content.
cs: Následující příklady vám pomohou pochopit jak vkládat reklamy do vašeho obsahu.

en: <em>[[ad]]</em><br />This will display one random ad from ads that are not assigned to any group.
cs: <em>[[ad]]</em><br />Zobrazí jednu náhodnou reklamu z reklam, které nejsou přiřazeny do žádné skupiny.

en: <em>&lt;!--ad--&gt;</em><br />This will display one random ad from ads that are not assigned to any group.
cs: <em>&lt;!--ad--&gt;</em><br />Zobrazí jednu náhodnou reklamu z reklam, které nejsou přiřazeny do žádné skupiny.

en: <em>[[ad|quantity=2]]</em><br />This will display two random ads from ads that are not assigned to any group.
cs: <em>[[ad|quantity=2]]</em><br />Zobrazí dvě náhodné reklamy z reklam, které nejsou přiřazeny do žádné skupiny.

en: <em>[[ad|group=23]]</em><br />This will display one random ad from the group with a tid of 23.
cs: <em>[[ad|group=23]]</em><br />Zobrazí jednu náhodnou reklamu ze skupiny 23.

en: <em>&lt!--ad|nids=1,13,42,76|quantity=4]]</em><br />This will display all four listed ads in a random order.
cs: <em>&lt!--ad|nids=1,13,42,76|quantity=4]]</em>Zobrazí všechny čtyři reklamy v náhodném pořadí.

en: Automatically embedding ads:
cs: Vkládá reklamy automaticky:

en: You can enable the functionality to automatically embed ads in your content at <em>administer >> ads >> settings >> embed ads</em>.  On this configuration page, you can choose which content types should contain automatically embedded ads, after which paragraph the ad should appear, and from which ad group the advertisement should be selected.
cs: Můžete povolit funkci automatického vkládání reklam do vašeho obsahu v <em>nastavení >> reklamy >> nastavení >> vložit reklamy</em>. Na této konfigurační stránce můžete zvolit, které typy obsahu mají obsahovat automaticky vkládané reklamy, za kterým odstavcem se má reklama objevit a ze které reklamní skupiny mají být vybírány.

en: Manually embedded ads
cs: Manuálně vkládané reklamy

en: Replace ad bracket tags
cs: Nahrazuje závorky tagů reklamy

en: Replace [[ad]] style tags in site content with advertisements.
cs: Nahrazuje [[ad]] tagy stylu v obsahu stránky s reklamou.

en: Replace ad comment tags
cs: Nahrazuje komentáře tagů reklamy

en: Replace &lt;!--ad--&gt; style tags in site content with advertisements.
cs: Nahrazuje &lt;!--ad--&gt;  tagy stylu v obsahu stránky s reklamou.

en: Automatically embedded ads
cs: Automaticky vložené reklamy

en: Enable automatically embedded ads for any of the following content types, causing ads to be automatically inserted when users are viewing the content.  Configure where the ad should be placed, from which ad group(s) the ads should be selected, and how many ads to display.
cs: Povoluje automatické vkládání reklam pro některý z následujích typů obsahů, způsobuje automatické vložení reklamy v okamžiku prohlížení obsahu uživatelem. Nastavuje kde bude reklama umístěna, ze které relkamní skupiny(skupin) budou reklamy vybrány, a kolik reklam zobrazit.

en: Automatically embed ads in %type content
cs: Automaticky vkládá reklamy do obsahu %type

en: Before the first paragraph
cs: Před první odstavec

en: After the first paragraph
cs: Za první odstavec

en: After the second paragraph
cs: Za druhý odstavec

en: After the third paragraph
cs: Za třetí odstavec

en: After the fourth paragraph
cs: Za čtvrtý odstavec

en: After the fifth paragraph
cs: Za pátý odstavec

en: After the sixth paragraph
cs: Za šestý odstavec

en: After the seventh paragraph
cs: Za sedmý odstavec

en: After the eighth paragraph
cs: Za osmý odstavec

en: After the ninth paragraph
cs: Za devátý odstavec

en: After the tenth paragraph
cs: Za desátý odstavec

en: After the last paragraph
cs: Za poslední odstavec

en: Specify where you would like to automatically embed the advertisement for this content type.
cs: Specifikujte kam chcete automaticky vkládat reklamy pro tento typ obsahu.

en: Always display ad
cs: Vždy zobrazovat reklamu

en: Check this box to display an ad even if the content doesn't have as many paragraphs as you specified above.  In these cases the ad will appear at the end of the content.
cs: Zaškrtněte tento box pro zobrazení reklamy i v případě, že obsah nemá tolik odstavců kolik jste specifikovali výše.V takovém případě se reklama zobrazí na konci obsahu.

en: Ad group
cs: Reklamní skupina

en: Specify from which ad group(s) you'd like to display advertisements.
cs: Specifikujte ze které reklamní skupiny (skupin) chcete zobrazit reklamy.

en: Specify how many advertisements to display at the same time.
cs: Specifikujte kolik reklam se má najednou zobrazit.

en: Embedded ad configuration options saved.
cs: Nastavení vkládaných reklam uloženo.

en: embed ads in content
cs: vložit reklamy do obsahu

en: Embed ads in content.
cs: Vložit reklamy do obsahu.

en: An external advertisement, displayed in an IFrame.
cs: Externí reklama, zobrazená v IFrame.

en: Unexpected redirect attempt in external ad type.
cs: Pokus o neočekávané přesměrování v externí reklamě.

en: External Source URL
cs: URL externího zdroje

en: Enter the complete URL where your external ad his hosted.  The URL must begin with http:// or https://.  For example, %url.
cs: Vložte kompletní URL kde je hostovaná vaše externí reklama. URL musí začínat http:// nebo https://.  Například %url.

en: http://www.sample.org/external/ad.php
cs: http://www.example.com/external/ad.php

en: Links to !url.
cs: Odkazuje na !url.

en: External Ad
cs: Externí reklamy

en: Enhances the ad module to support externally hosted ads.  Typically combined with IFrames.
cs: Vylepšuje modul Ad podporou externí reklamy. Typicky kombinované s IFramy.

en: A html advertisement.
cs: HTML reklama.

en: Ad HTML
cs: Reklama HTML

en: Paste the complete HTML provided by your advertising affiliate.
cs: Vložte kompletní HMTL kód poskytnutý vaším reklamním partnerem.

en: HTML Ad
cs: HTML reklama

en: Enhances the ad module to support html-based ads, such as those defined by many advertising affiliate websites.
cs: Vylepšuje modul podporou reklam založených na HTML, jako ty definované mnoha reklamními weby.

en: An image or banner advertisement.
cs: Obrázková nebo bannerová reklama.

en: Optionally specify a minimum height in pixels for images in this group.  To specify no minimum height, enter <em>0</em>.
cs: Volitelně specifikujte minimální výšku v pixelech pro obrázky v této skupině. K určení libovolné výšky vepište <em>0</em>.

en: Optionally specify a minimum width in pixels for images in this group.  To specify no minimum width, enter <em>0</em>.
cs: Volitelně specifikujte minimální šířku v pixelech pro obrázky v této skupině. K určení libovolné šířky vepište <em>0</em>.

en: Maximum height
cs: Maximální výška

en: Optionally specify a maximum height in pixels for images in this group.  To specify no maximum height, enter <em>0</em>.
cs: Volitelně specifikujte maximální výšku v pixelech pro obrázky v této skupině. K určení libovolné výšky vepište <em>0</em>.

en: Maximum width
cs: Maximální šířka

en: Optionally specify a maximum width in pixels for images in this group.  To specify no maximum width, enter <em>0</em>.
cs: Volitelně specifikujte maximální šířku v pixelech pro obrázky v této skupině. K určení libovolné šířky vepište <em>0</em>.

en: Unable to mark ad as <em>active</em> until uploaded image is validated.  If you do not see any more errors, you should now be able to set your ad as <em>active</em>.
cs: Reklamu nelze označit jako <em>aktivní</em> dokud nebude nahraný obrázek ověřen. Pokud nevidíte žádné další chyby, měly byste být schopni nastavit reklamu jako %active.

en: You must specify a valid %field.
cs: Musíte specifikovat platné pole %field.

en: It is required that you upload an image for your image advertisement.
cs: Nahrání obrázku je požadováno pro vaši obrázkovou reklamu.

en: The required <em>upload module</em> is not enabled, you will not be able to upload image ads.  Please %enable the upload module, or %disable the ad_image module.
cs: Požadovaný <em>modul upload</em> není povolen, nebudete moci nahrávat obrázkové reklamy. Prosím %enable upload module, nebo %disable modul obrázkových reklam.

en: You will not be able to upload image ads until you !enable for the advertisement content type.
cs: Nebudete moci nahrávat obrázkové reklamy dokud !enable pro typ obsahu reklamy.

en: enable attachments
cs: povolit přílohy

en: Your website is configured to use Drupal's private !method.  You have to enable "!view" permissions in addition to the ad module's standard "!show" permissions for all roles that you wish to view image advertisements.
cs: Vaše stránky jsou konfigurovány pro užívání privátní !method Drupalu. Musíte povolit "!view" oprávnění navíc ke standardu modulu ad "!show" oprávnění pro všechny role, které mají vidět obrázkové reklamy.

en: download method
cs: metoda stahování

en: view uploaded files
cs: zobrazit nahrané soubory

en: (invalid image)
cs: (špatný obrázek)

en: (active)
cs: (aktivní)

en: (inactive)
cs: (neaktivní)

en: Unable to locate image %image.
cs: Nelze naléz obrázek %image.

en: Unable to locate the uploaded image.
cs: Nelze nalézt nahraný obrázek.

en: No images have been uploaded.  Please upload an image via the <em>File attachments</em> form section below.<br />
cs: Žádný obrázek nebyl nahrán. Prosíme, nahrajte obrázek prostřednictvím formuláře <em>Přiložené soubory</em> dole.

en: <br />Only the first uploaded image that has <em>List</em> checked in the <em>File attachments</em> form section below will be displayed as an advertisement.  The image that will be displayed is marked as <em>active</em> above.
cs: <br /> Jen první nahraný obrázek se zaškrnutým <em>Seznam</em> ve formuláři <em>Přiložené soubory</em> dole, bude zobrazen jako reklama. Obrázek, který bude zobrazován je nahoře označen jako aktivní.

en: http://www.sample.org/
cs: http://www.example.com

en: Optionally enter text to appear when a mouse pointer hovers over the ad image.
cs: Volitelně vložte text, který se objeví pokud kurzor myši najede přes obrázek reklamy.

en: Image Ad
cs: Obrazová reklama

en: Enhances the ad module to support banner ads.
cs: Vylepšuje modul ad podporou bannerových reklam.

en: Use the following options to build a source snippet for displaying ads on your website.
cs: Použijte následující možnosti pro vytvoření snippetu pro zobrazování reklam na vašem webu.

en: Select one or more groups to display ads from.
cs: Vyberte jednu nebo více skupin ze kterých budete zobrazovat reklamy.

en: Select the maximum number of unique ads that should be displayed together.
cs: Vyberte maximální počet unikátních reklam, které je možné zobrazovat dohromady.

en: Generate code snippet
cs: Vygenerovat kód snippetu

en: Valid
cs: Platný

en: Ad owner
cs: Majitel reklamy

en: Filtered role
cs: Filtrovaná role

en: view filtered clicks
cs: zobrazit filtrovaná kliknutí

en: filter clicks
cs: filtrovaná kliknutí

en: Filter duplicate click statistics.
cs: Filtruje statistiku duplicitních kliknutí.

en: A text advertisement.
cs: Textové reklamy.

en: Header minimum length
cs: Minimální délka hlavičky

en: Optionally specify the minimum number of characters allowed in the header of a text ad.  Set to <em>0</em> to specify no minimum length.
cs: Volitelně specifikujte minimální počet znaků povolených v hlavičce textové reklamy. Nastavení na <em>0</em> znamená žádná minimální délka.

en: Header maximum length
cs: Maximální délka hlavičky

en: Optionally specify the maximum number of characters allowed in the header of a text ad.  Set to <em>0</em> to specify no maximum length.
cs: Volitelně specifikujte maximální počet znaků povolených v hlavičce textové reklamy. Nastavení na <em>0</em> znamená žádná maximální délka.

en: Body minimum length
cs: Minimální délka těla

en: Optionally specify the minimum number of characters allowed in the body of a text ad.  Set to <em>0</em> to specify no minimum length.
cs: Volitelně specifikujte minimální počet znaků povolených v těle textové reklamy. Nastavení na <em>0</em> znamená žádná minimální délka.

en: Body maximum length
cs: Maximální délka těla

en: Optionally specify the maximum number of characters allowed in the body of a text ad.  Set to <em>0</em> to specify no maximum length.
cs: Volitelně specifikujte maximální počet znaků povolených v těle textové reklamy. Nastavení na <em>0</em> znamená žádná maximální délka.

en: The header minimum length can not be greater than the header maximum length.
cs: Minimální délka hlavičky nemůže být větší než maximální délka hlavičky.

en: The body minimum length can not be greater than the body maximum length.
cs: Minimální délka těla nemůže být větší než maximální délka těla.

en: Ad header
cs: Hlavička reklamy

en: This is the first line of the ad which will be linked to the URL entered above.
cs: Toto je první řádek reklamy, který bude odkazovat na URL vloženou výše.

en: Ad body
cs: Tělo reklamy

en: This is the rest of the ad.
cs: Toto je konec reklamy.

en: Your text ad header is only %cur characters but must be at least %min characters.
cs: Hlavička vaší textové reklamy je jen %cur znaků dlouhá, ale musí mít minimálně %min znaků.

en: Your text ad header is %cur characters but can not be more than %max characters.
cs: Hlavička vaší textové reklamy je %cur znaků dlouhá, ale může mít maximálně %max znaků.

en: Your text ad body is only %cur characters but must be at least %min characters.
cs: Tělo vaší textové reklamy je jen %cur znaků dlouhé, ale musí mít minimálně %min znaků.

en: Your text ad body is %cur characters but can not be more than %max characters.
cs: Tělo vaší textové reklamy je %cur znaků dlouhé, ale může mít maximálně %min znaků.

en: Text Ad
cs: Textová reklama

en: Weight Percent
cs: Procentuální váha

en: If enabled, each ad in this group will be weighted per the percentages defined below.
cs: Pokud je zapnuto, každá reklama v této skupině bude vážena dle procent uvedených dole.

en: Display percent
cs: Zobrazení procent

en: Enter a percentage from 0 to 100.  The total percentages of all ads in this group must add up to 100.  For example, if you have two ads, and want one to be displayed 70% of the time and the other 30% of the time enter '70' in one and '30' in the other.
cs: Vyplňte procenta od 0 do 100. Celkový součet procent v této skupině musí být 100. Například, když máte dvě reklamy a chcete aby jedna byla zobrazována 70 % času a druhá 30 % času musíte vepsat '70' k jedné a '30' ke druhé.

en: The total percentage for all ads in the %group group combined must equal 100%.  It currently equals %percent.
cs: Celkový součet procent pro všechny reklamy ve skupině %group se musí rovnat 100 %. Momentálně se rovná %percent.

en: Autocomplete matching
cs: Porovnávání s automatickým dokončováním

en: Starts with
cs: Začíná na

en: This setting configures the default method for displaying advertisements on your website.  It is possible to override this setting when making direct calls to ad(), as described in the documentation.  Using the JavaScript, jQuery, and IFrame display methods allows you to display random ads and track impressions even on cached pages.  When using the Raw display method together with Drupal's page cache, impressions will be properly tracked but advertisements will only change when the page cache is updated.
cs: Toto nastavení upravuje základní metodu zobrazení inzerce na vašich stránkách. Toto nastavení je možné obejít přímým voláním ad(), jak je pospáno v dokumentaci. Použití zobrazovacích metod JavaScript, jQuery a IFrame vám umožňuje zobrazovat inzeráty a sledovat imprese i na cacheovaných stránkách. Při použítí metody Nezpracováno společně se stránkovou cache Drupalu budou imprese správně sledovány, ale inzeráty se budou měnit jen při aktualizaci stránkové cache.

en: You have configured your advertisements to be displayed in iframes, and you have configured your click-through target as "same browser window and frame".  This is an unusual configuration, as when you click your advertisements only the IFrame will be redirected.  Be sure that this is actually what you are trying to do.
cs: Nastavili jste zobrazovaní vašich reklam pomocí IFramů, a nastavili jste cíl kliknutí na "stejné okno prohlížeče a rámec". To je neobvyklá možnost, protože po kliknutí bude přesměrován jen IFrame. Ujistěte se, že je to opravdu to o co se snažíte.

en: There are no clicks yet.
cs: Ještě nebylo kliknuto.

en: This advertisement will expire after %left more impressions.
cs: Tato inzerce vyprší po %left zhlédnutích.

en: At least one ad type module must be enabled before you can create advertisements.  For example, try <a href="!url">enabling</a> the ad_text or ad_image module.
cs: Minimálně jeden modul typu inzerce musí být povolen, než budete moci vytvořit inzerci. Na příklad zkuste <a href="!url">povolit</a> moduly ad_text a ad_image.

en: Maximum impressions
cs: Maximální počet zhlédnutí.

en: You can specify the maximum number of times this advertisement should be displayed, after which it will be automatically expired.  If you don't want this advertisement to expire after a certain number of impressions, leave this field set to %zero.
cs: Můžete specifikovat maximální počet shlédnutí pro tuto reklamu, poté automaticky vyprší. Pokud nechcete aby tato reklama vypršela po určtém počtu shlédnutí, nechte pole nastavné na  %zero.

en: <em>hostid</em>: specify a unqiue when logging impressions and clicks.  (This is primarily intended for use when hosting ads on remote websites.)
cs: <em>hostid</em>: specifikujte unikátní id pro zaznamenávání impresí a kliknutí. (Primárně určeno pro hostování reklam na vzdálených webech.)

en: Embedded ads
cs: Vložené reklamy

en: External ad
cs: Externí reklamy

en: HTML ad
cs: HTML reklama

en: Image ad
cs: Obrazová reklama

en: Enter the complete URL where you want people to be redirected when they click on this advertisement.  The URL must be valid and begin with http:// or https://, for example %url, unless you !disable.  If you do not enter a URL, the advertisement will not be clickable.
cs: Vepište kompletní URL kam chcete směřovat lidi po kliknutí na reklamu. URL musí být platná a začínat s http:// nebo https://, například %url, pokud ho %disable. Pokud nevyplníte URL, reklama nebude klikatelná.

en: disable URL validation
cs: vypnout validaci URL

en: Remove owner
cs: Odstranit majitele

en: Ad Owners
cs: Majitelé reklam

en: Enhances the ad module to support ad owners.
cs: Vylepšuje modul Ad podporou majitelů reklam.

en: Code snippet
cs: Kód snippetu

en: At least one group should be selected
cs: Minimálně jedna skupina musí být vybrána

en: Remote ads
cs: Vzdálené reklamy

en: Autocomplete
cs: Automatické dokončování

en: Load a referenced user
cs: Načíst odkazovaného uživatele

en: Referenced user
cs: Odkazovaný uživatel

en: Load a referenced node
cs: Načíst odkazovaný uzel

en: Content containing the node reference field
cs: Obsah, který zahrnuje pole typu nodereference

en: Referenced content
cs: Odkazovaný obsah

en: Populate a field
cs: Naplnit pole

en: Select the machine-name of the field.
cs: Zvolte strojové jméno pole.

en: The URL alias of the node.
cs: URL alias uzlu.

en: E-mail to
cs: E-mail pro

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
cs: Zjištěna neplatná volba. Kontaktujte administrátora webu.

en: Illegal choice %choice in !name element.
cs: Neplatná volba %choice v elementu !name.

en: Decimal point
cs: Desetinná čárka

en: Delimited text
cs: Text s oddělovači

en: A plain text file delimited by commas, tabs, or other characters.
cs: Soubor s prostým textem odděleným čárkami, tabulátory nebo jinými znaky.

en: A file readable by Microsoft Excel.
cs: Soubor pro MS Excel.

en: Delimited text format
cs: Text s oddělovači

en: Comma (,)
cs: Čárka (,)

en: Tab (\t)
cs: Tabulátor (\t)

en: Semicolon (;)
cs: Středník (;)

en: Colon (:)
cs: Dvojtečka (:)

en: Pipe (|)
cs: Svislá čára (|)

en: Period (.)
cs: Tečka (.)

en: Space ( )
cs: Mezera ( )

en: Custom date format
cs: Vlastní formát data

en: Revision information
cs: Informace o revizi

en: Input type
cs: Typ vstupu

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of users.
cs: Zvolte metodu, která se má použít pro návrhy automatického dokončování. Vezměte na vědomí, že volba <em>Obsahuje</em> může na webech s velkým počtem uzlů (řádově tisíce) způsobit problémy s výkonem.

en: View used to select the nodes
cs: Pohled, který se použije pro výběr uzlů

en: %name: this post can't be referenced.
cs: %name: na tento uzel není možné odkazovat.

en: Is one of
cs: Jeden z

en: Default image
cs: Výchozí obrázek

en: Use default image
cs: Použít výchozí obrázek

en: Choose a image that will be used as default.
cs: Vyberte obrázek, který bude použit jako výchozí.

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height.
cs: Maximální povolená velikost obrázku vyjádřená jako ŠÍŘKAxVÝŠKA (např. 640x480). Pro možnost bez omezení nastavte na 0. Pokud bude nahrán větší obrázek, bude zmenšen tak, aby odpovídal uvedeným rozměrům.

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
cs: Tento text použijí programy na čtení obrazovky, vyhledávače nebo se zobrazí, pokud se nepodaří načíst obrázek.

en: Ends with
cs: Končí na

en: Join summary
cs: Sloučit s upoutávkou

en: Split summary at cursor
cs: Oddělit upoutávku pod kursorem

en: (Unpublished)
cs: (Nezveřejněno)

en: Action to take if argument is not present
cs: Akce, která se provede, jestliže argument není přítomný

en: If this value is received as an argument, the argument will be ignored; i.e, "all values"
cs: Pokud se tato hodnota vyskytne jako argument, bude argument ignorován a zobrazí se všechny hodnoty

en: Wildcard title
cs: Název pro zástupný znak

en: The title to use for the wildcard in substitutions elsewhere.
cs: Pojmenování zástupného znaku, který je možné použít pro nahrazování kdekoliv.

en: <Basic validation>
cs: <Základní validace>

en: Action to take if argument does not validate
cs: Akce, která se provede, jestliže argument není platný

en: Front page feed
cs: Zdroj pro titulní stránku

en: The node ID of the node.
cs: ID uzlu.

en: User: ID
cs: Uživatel: ID

en: Dashboard
cs: Ovládací panel

en: Image preview
cs: Náhled obrázku

en: View link
cs: Odkaz "zobrazit"

en: %title field is required.
cs: Pole %title je vyžadováno.

en: The size of the file.
cs: Velikost souboru.

en: Menu links
cs: Odkazy menu

en: %message in %file on line %line.
cs: %message v souboru %file na řádku %line.

en: 1 character | @count characters
cs[0]: 1 znak
cs[1]: @count znaky
cs[2]: @count znaků

en: Execute PHP Code
cs: Spustit vlastní PHP kód

en: Theme registry
cs: Registr témat vzhledu

en: Node creation
cs: Vytvoření uzlu

en: Delete link
cs: Odkaz "smazat"

en: Per page
cs: Na stránku

en: Per user
cs: Na uživatele

en: Create new
cs: Vytvořit nové

en: The file could not be uploaded.
cs: Soubor nebylo možné nahrát.

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
cs: Vybraný toolkit pro práci s obrázky '%toolkit' nedovede správně provést '%function'.

en: Could not set permissions on destination file: %file
cs: Nebylo možné nastavit oprávnění na cílového souboru: %file

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality, but bigger files.
cs: Nastavte obrazovou kvalitu pro manipulace s JPEG obrázky. Kvalita je vyjádřena číslem od 0 do 100. Větší číslo znamená lepší kvalitu, ale také objemnější soubor.

en: Native
cs: Nativní

en: Configure global settings
cs: Konfigurovat globální nastavení.

en: The view id.
cs: ID pohledu.

en: The value.
cs: Hodnota.

en: Draft
cs: Koncept

en: Save Draft
cs: Uložit koncept

en: Capitalize first letter
cs: První písmeno kapitálkami

en: 12-hour (am/pm)
cs: 12hodinový

en: 24-hour
cs: 24hodinový

en: Logged in user
cs: Přihlášený uživatel

en: Custom text
cs: Vlastní text

en: Color 1
cs: Barva 1

en: Color 2
cs: Barva 2

en: There are no submissions for this form. <a href="!url">View this form</a>.
cs: Tento formulář ještě nebyl vyplněn a odeslán. <a href="!url">Zobrazit</a>.

en: Node module form.
cs: Formulář modulu Node.

en: Locale module form.
cs: Formulář modulu Locale.

en: Taxonomy module form.
cs: Formulář modulu Taxonomy.

en: Default argument
cs: Výchozí argument

en: Legend
cs: Legenda

en: Poll title
cs: Název ankety

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
cs: Pole %name nesmí obsahovat více hodnot než @count.

en: No fields available.
cs: Žádná pole nejsou dostupná.

en: The id number of the category's parent vocabulary.
cs: ID slovníku nadřazené kategorie.

en: '@column' => value for @column
cs: '@column' => hodnota pro @column

en: return array(
      0 => array(@columns),
      // You'll usually want to stop here. Provide more values
      // if you want your 'default value' to be multi-valued:
      1 => array(@columns),
      2 => ...
    );
cs: return array(
      0 => array(@columns),
      // Většinou budete potřebovat pouze jednu hodnotu.
      // Jestliže potřebujete více výchozích hodnot, zadejte další:
      1 => array(@columns),
      2 => ...
    );

en: Reset report
cs: Reset výkazu

en: always
cs: vždy

en: Not in book
cs: Není v knize

en: New book
cs: Nová kniha

en: By @name on @date
cs: Uživatel @name dne @date

en: By @name
cs: Dle @name

en: Not in menu
cs: Není v menu

en: No alias
cs: Žádný alias

en: No terms
cs: Žádné termíny

en: Numeric
cs: Číselné

en: Alt text
cs: Alternativní text

en: Custom URL
cs: Vlastní URL

en: Create a list of options as a list in <strong>Allowed values list</strong> or as an array in PHP code. These values will be the same for %field in all content types.
cs: Vytvořte seznam možností jako <strong>Seznam povolených hodnot</strong> nebo jako pole definované PHP kódem. Tyto hodnoty budou pro pole %field shodné ve všech typech obsahu.

en: You need to specify the 'allowed values' for this field.
cs: Pro toto pole musíte specifikovat 'povolené hodnoty'.

en: form
cs: formulář

en: Edit link
cs: Odkaz "upravit"

en: Submit button text
cs: Text odesílacího tlačítka

en: Token replacement patterns
cs: Nahrazovací vzorky pro tokeny

en: A randomly generated SHA1 hash.
cs: Náhodně vygenerovaný SHA1 hash.

en: The current timestamp in seconds past January 1, 1970.
cs: Aktuální časové razítko v sekundách uplynulých od 1. ledna 1970.

en: A randomly generated single-digit number.
cs: Náhodně vygenerované číslo s jednou číslicí.

en: A randomly generated three-digit number.
cs: Náhodně vygenerované číslo se třemi číslicemi.

en: A randomly generated ten-digit number.
cs: Náhodně vygenerované číslo s deseti číslicemi.

en: Randomly generated single-digit letter.
cs: Náhodně vygenerované písmeno.

en: Randomly generated three-digit letters.
cs: Tři náhodně vygenerovaná písmena.

en: Randomly generated ten-digit letters.
cs: Deset náhodně vygenerovaných písmen.

en: The email address to which the message should be sent.
cs: E-mailová adresa, na kterou by měla být zpráva odeslána.

en: The message that should be sent.
cs: Zpráva, která by měla být odeslána.

en: The following placeholder tokens can be used in to generate the URL path. Some tokens may not be available, depending on the context in which the action is triggered.
cs: Následující nahrazující tokeny mohou být použity pro generování cesty URL. Nemusí být dostupné některé tokeny v závislosti na kontextu spouštěné akce.

en: The message to be displayed to the current user.
cs: Zpráva, která se má zobrazit aktuálnímu uživateli.

en: Provides a shared API for replacement of textual placeholders with actual data.
cs: Poskytuje sdílené API pro nahrazení textových zástupných symbolů aktuálními daty.

en: Provides additional tokens and a base on which to build your own tokens.
cs: Poskytuje další tokeny a základ pro tvorbu vlastních tokenů.

en: Provides enhanced versions of core Drupal actions using the Token module.
cs: Poskytuje rozšířené verze akcí jádra Drupalu pomocí modulu Token.

en: The results of this submission may be viewed at:
cs: Výstupy tohoto formuláře můžete zobrazit zde:

en: New component name
cs: Jméno nové komponenty

en: When adding a new component, the name field is required.
cs: Pro přidání nové komponenty je vyžadován název pole.

en: Your webform has been published.
cs: Váš formulář byl vydán.

en: The component positions and mandatory values have been updated.
cs: Umístění komponent a povinné hodnoty byly aktualizovány.

en: Enter a machine readable key for this form element. May contain only lowercase alphanumeric characters and underscores. This key will be used as the name attribute of the form element. This value has no effect on the way data is saved, but may be helpful if using Additional Processing or Validation code.
cs: Vložte strojově čitelný klíč pro tento prvek formuláře. Může obsahovat pouze malá písmena, číslice a podtržítka. Klíč se použije jako atribut jména pro tento prvek. Nemá vliv na způsob ukládání dat, ale může být užitečný v kódu pro Rozšířené zpracování a Validaci.

en: Optional. You may organize your form by placing this component inside another fieldset.
cs: Volitelná hodnota. Můžete lépe uspořádat formulář, když umístíte tuto komponentu do jiné skupiny polí.

en: Component %name cloned.
cs: Komponenta %name byla duplikována.

en: Component %name updated.
cs: Komponenta %name byla aktualizována.

en: New component %name added.
cs: Komponenta %name byla přidána.

en: Delete the %name fieldset?
cs: Smazat skupinu polí %name?

en: This will immediately delete the %name fieldset and all children elements within %name from the %webform webform. This cannot be undone.
cs: Tímto bezprostředně smažete skupinu polí %name a všechna v ní obsažená pole ve formuláři %webform. Tuto akci nebude možné vrátit.

en: Delete the %name component?
cs: Smazat komponentu %name?

en: This will immediately delete the %name component from the %webform webform. This cannot be undone.
cs: Tímto bezprostředně smažete komponentu %name formuláře %webform. Tuto akci nebude možné vrátit.

en: Component %name deleted.
cs: Komponenta %name byla smazána.

en: Submissions for %user
cs: Odeslané formuláře uživatele %user

en: Show !count results per page.
cs: Počet výsledků na stránku: !count

en: Showing all results.
cs: Zobrazeny všechny výsledky.

en: @total results total.
cs: Celkem výsledků: @total

en: This is the delimiter used in the CSV/TSV file when downloading Webform results. Using tabs in the export is the most reliable method for preserving non-latin characters. You may want to change this to another character depending on the program with which you anticipate importing results.
cs: Toto je oddělovač pro soubor typu CSV/TSV, ve kterém lze stáhnout výsledky formulářů. Použití tabulátorů je nejspolehlivější způsob, jak zachovat non-latin znaky. Můžete oddělovač změnit na jiný podle toho, do které aplikace budete výsledky importovat.

en: This page displays all the components currently configured for this webform node. You may add any number of components to the form, even multiple of the same type. To add a new component, fill in a name and select a type from the fields at the bottom of the table. Submit the form to create the new component or update any changed form values.
cs: Na této stránce jsou všechny aktuálně nastavené komponenty pro tento formulář. Můžete vytvořit libovolný počet komponent, i několik stejného typu. Novou komponentu přidáte tak, že v dolní části tabulky zadáte jméno a zvolíte typ pro dané pole. Nové komponenty, případně upravené hodnoty, je potřeba uložit tlačítkem Odeslat.

en: Click on any existing component's name to edit its settings.
cs: Kliknutím na jméno komponenty můžete upravit její nastavení.

en: These permissions affect which roles can submit this webform. It does not prevent access to the webform page. If needing to prevent access to the webform page entirely, use a content access module such as <a href="http://drupal.org/project/taxonomy_access">Taxonomy Access</a> or <a href="http://drupal.org/project/node_privacy_byrole">Node Privacy by Role</a>.
cs: Tato přístupová práva ovlivňují, které uživatelské role mohou formulář odesílat. Nebrání však k přístupu ke stránce s formulářem. Pokud potřebujete omezit přístup k samotné stránce, použijte jiný modul, např. <a href="http://drupal.org/project/taxonomy_access">Taxonomy Access</a> nebo <a href="http://drupal.org/project/node_privacy_byrole">Node Privacy by Role</a>.

en: Roles that can submit this webform
cs: Role, které mohou odesílat tento formulář

en: Uncheck all roles to prevent new submissions. The %authenticated role applies to any user signed into the site, regardless of other assigned roles.
cs: Pokud není označena žádná role, nebude možné formulář odeslat. Role %authenticated se vztahuje na každého přihlášeného uživatele, bez ohledu na jeho další role.

en: Show complete form in teaser
cs: Zobrazit formulář v upoutávce

en: Display the entire form in the teaser display of this node.
cs: Zobrazí celý formulář v upoutávce uzlu.

en: By default the submit button on this form will have the label <em>Submit</em>. Enter a new title here to override the default.
cs: Výchozí hodnota textu tlačítka pro odeslání formuláře je <em>Poslat</em>. Tuto hodnotu můžete přebít, když vyplníte toto pole.

en: Limit to !count submission(s) !timespan
cs: Omezit na !count odeslání !timespan

en: The entered email address %address is not a valid address.
cs: Zadaná adresa není platnou e-mailovou adresou.

en: Submissions for this form are closed.
cs: Tento formulář je uzavřený.

en: You must <a href="!login">login</a> or <a href="!register">register</a> to view this form.
cs: Pro zobrazení tohoto formuláře se <a href="!login">přihlaste</a> nebo <a href="!register">zaregistrujte</a>.

en: You do not have permission to view this form.
cs: Nemáte oprávnění zobrazit tento formulář.

en: You have submitted this form the maximum number of times (@count).
cs: Vyčerpali jste limit pro opakované odeslání tohoto formuláře (@count).

en: You have already submitted this form.
cs: Tento formulář jste již odeslali.

en: You may not submit another entry at this time.
cs: V tuto chvíli nemůžete formulář znovu odeslat.

en: <a href="!url">View your previous submissions</a>.
cs: <a href="!url">Zobrazit předchozí odeslané formuláře</a>.

en: Available components
cs: Dostupné komponenty

en: These are the available field types for your installation of Webform. You may disable any of these components by unchecking its corresponding box. Only checked components will be available in existing or new webforms.
cs: Toto jsou dostupné typy polí ve vaší instalaci modulu Webform. Kterékoliv z nich můžete vypnout pomocí příslušného zaškrtávacího pole. V nových i existujících webových formulářích budou k dispozici pouze zaškrtnuté komponenty.

en: Default e-mail values
cs: Výchozí hodnoty pro e-mail

en: The default sender address for emailed webform results; often the e-mail address of the maintainer of your forms.
cs: Výchozí adresa odesílatele e-mailů s výstupy formulářů (často adresa správce formulářů).

en: The default sender name which is used along with the default from address.
cs: Výchozí jméno odesílatele, které se přidá k odchozí adrese.

en: Default subject
cs: Výchozí předmět

en: Form submission from: %title
cs: Vyplněný formulář %title

en: The default subject line of any e-mailed results.
cs: Výchozí text předmětu pro e-maily s výstupy formulářů.

en: Allow cookies for tracking submissions
cs: Povolit cookies pro sledování odesílaných formulářů

en: <a href="http://www.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie">Cookies</a> can be used to help prevent the same user from repeatedly submitting a webform. This feature is not needed for limiting submissions per user, though it can increase accuracy in some situations. Besides cookies, Webform also uses IP addresses and site usernames to prevent repeated submissions.
cs: <a href="http://www.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie">Cookies</a> lze použít k tomu, aby stejný uživatel nemohl opakovaně odesílat stejný formulář. Pro omezení počtu odeslaných formulářů od jednotlivých uživatelů není tato funkce nezbytná, ale v některých případech může zvýšit přesnost. Kromě cookies využívá modul Webform také záznamy IP adres a jména registrovaných uživatelů.

en: Default export format
cs: Výchozí formát pro export

en: Default export delimiter
cs: Výchozí oddělovač pro export

en: Submission access control
cs: Kontrola přístupu k odesílání formuláře

en: Select the user roles that may submit each individual webform
cs: Zadejte uživatelské role, které mohou odesílat jednotlivé formuláře

en: Disable Webform submission access control
cs: Vypnout kontrolu přístupu k webovým formulářům

en: Form: !form
cs: Formulář !form

en: Submission updated.
cs: Odeslaný formulář byl aktualizován.

en: Thank you, your submission has been received.
cs: Děkujeme, váš formulář byl doručen.

en: You may use special tokens in this field that will be replaced with dynamic values.
cs: V tomto poli můžete použít speciální tokeny, které budou nahrazeny dynamicky generovanými hodnotami.

en: You can use %server[key] to add any of the special PHP <a href="http://www.php.net/reserved.variables#reserved.variables.server">$_SERVER</a> variables, %session[key] to add any of the special PHP <a href="http://www.php.net/reserved.variables#reserved.variables.session">$_SESSION</a> variables and %get[key] to create prefilled forms from the <a href="http://www.php.net/reserved.variables#reserved.variables.get">URL</a>. %cookie, %request and %post also work with their respective PHP variables. For example %server[HTTP_USER_AGENT], %session[id], or %get[q].
cs: Symbol %server[key] můžete použít k přidání libovolné speciální proměnné PHP <a href="http://www.php.net/reserved.variables#reserved.variables.server">$_SERVER</a>. Symbol %session[key] slouží k přidání libovolné speciální proměnné PHP <a href="http://www.php.net/reserved.variables#reserved.variables.session">$_SESSION</a>, symbol %get[key] pak k vytvoření předvyplněných polí formuláře z <a href="http://www.php.net/reserved.variables#reserved.variables.get">URL</a>. Symboly %cookie, %request a %post lze rovněž používat s odpovídajícími proměnnými PHP. Například %server[HTTP_USER_AGENT], %session[id] nebo %get[q].

en: Token values
cs: Hodnoty tokenů

en: Webform confirmation
cs: Potvrzení formuláře

en: Form components
cs: Komponenty formuláře

en: Webform submission
cs: Odeslání formuláře

en: Website timezone
cs: Časové pásmo webu

en: User timezone
cs: Časové pásmo uživatele

en: Start year
cs: Počáteční rok

en: End year
cs: Konečný rok

en: Use a textfield for year
cs: Pro rok použít textové pole

en: If checked, the generated date field will use a textfield for the year. Otherwise it will use a select list.
cs: Pokud je povoleno, vygenerovaná pole pro datum použijí pro letopočet textové pole. Jinak se použije rozbalovací menu.

en: Entered !name is not a valid date.
cs: Zadaná hodnota !name není platné datum.

en: The entered date needs to be between the years @start and @end.
cs: Zadané datum musí být v rozmezí let @start a @end.

en: Leaving blank will use the default size.
cs: Pokud necháte prázdné, použije se výchozí velikost.

en: %value is not a valid email address.
cs: %value není platná e-mailová adresa

en: Fieldsets allow you to organize multiple fields into groups.
cs: Skupiny polí umožňují roztřídit jednotlivá pole do skupin.

en: Width of the file field.
cs: Šířka pole pro soubory.

en: The save directory %directory could not be created. Check that the webform files directory is writtable.
cs: Adresář %directory se nepodařilo vytvořit. Zkontrolujte, zda je adresář pro soubory k formulářům zapisovatelný.

en: %field field is required.
cs: Pole %field je vyžadováno.

en: Filesize (KB)
cs: Velikost souboru (KB)

en: A field which is not visible to the user, but is recorded with the submission.
cs: Pole, které je pro uživatele neviditelné, ale uloží se spolu s ostatními hodnotami formuláře.

en: Displays text as HTML in the form; does not render a field.
cs: Zobrazí text ve formuláři jako HTML - nevytváří samostatné pole.

en: Options within the select list must be unique. The following keys have been used multiple times:
cs: Možnosti v rozbalovacím seznamu musí být unikátní. Následující klíče byly použity opakovaně:

en: Make this field resizable by the user.
cs: Povolit uživatelům změnit velikost pole.

en: Label placed to the left of the textfield
cs: Popisek umístěný vedle textového pole zleva

en: Examples: $, #, -.
cs: Příklady: $, #, -.

en: Label placed to the right of the textfield
cs: Popisek umístěný vedle textového pole zprava

en: Examples: lb, kg, %.
cs: Příklady: lb, kg, %.

en: Entered %name is not a valid time.
cs: Zadaná hodnota %name není platný čas.

en: New revision
cs: Nová revize

en: The page has been deleted.
cs: Stránka byla smazána.

en: Change basic information
cs: Změnit základní informace

en: Justify
cs: Zarovnat do bloku

en: Fullscreen
cs: Celá obrazovka

en: Skipping broken view @view
cs: Poškozené view @view vynecháno

en: The converter will make a best-effort attempt to convert a Views 1 view to Views 2. This conversion is not reliable; you will very likely have to make adjustments to your view to get it to match. You can import Views 1 views through the normal Import tab.
cs: Převaděč se pokusí převést Views 1 na Views 2. Převod není spolehlivý; pravděpodobně bude nutné provést některá nastavení pohledů ručně. Import z Views 1 můžete provést normálně přes kartu Import.

en: Changes cannot be made to a locked view.
cs: V zamknutém pohledu nelze provádět změny.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
cs: Administrační rozraní pro modul Views. Bez tohoto modulu nemůžete pohledy vytvářte ani upravovat.

en: Example content
cs: Příklad obsahu

en: Plain text field
cs: Pole s prostým textem

en: Just a plain text field.
cs: Pouze pole s prostým textem.

en: Numeric field
cs: Číselné pole

en: Just a numeric field.
cs: Pouze číselné pole.

en: Boolean field
cs: Pole s logickým datovým typem (BOOLEAN)

en: Just an on/off field.
cs: Pouze pole typu ano/ne.

en: Timestamp field
cs: Pole s časovým razítkem

en: Just a timestamp field.
cs: Pouze pole s časovým razítkem

en: Emulates the default Drupal front page; you may set the default home page path to this view to make it your front page.
cs: Emuluje výchozí titulní stránku poskytovanou Drupalem. Tento pohled můžete nastavit jako svou výchozí titulní stranu.

en: The title to use when this argument is present. It will override the title of the view and titles from previous arguments. You can use percent substitution here to replace with argument titles. Use "%1" for the first argument, "%2" for the second, etc.
cs: Název, který se má použít, když je argument přítomen. Překryje název pohledu a názvy z předchozích argumentů. Pro nahrazení můžete využít formát se znakem "%". Použijte "%1" pro první argument, "%2" pro druhý atd.

en: Validator options
cs: Možnosti validátoru

en: Display all values
cs: Zobrazit všechny hodnoty

en: Hide view / Page not found (404)
cs: Skrýt pohled / Stránka nenalezena (404)

en: Display empty text
cs: Zobrazit text pro nulový výsledek

en: Provide default argument
cs: Poskytnout výchozí argument

en: Provide default argument options
cs: Poskytnout možnosti pro výchozí argument

en: Default argument type
cs: Typ výchozího argumentu

en: Current date
cs: Aktuální datum

en: Current node's creation time
cs: Čas vytvoření aktuálního uzlu

en: Current node's update time
cs: Čas úpravy aktuálního uzlu

en: Allow multiple terms per argument.
cs: Povolit více hodnot pro každý argument

en: If selected, users can enter multiple arguments in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
cs: Pokud je vybráno, uživatelé mohou zadat více argumentů ve tvaru 1+2+3 (odpovídá operátoru OR) nebo 1,2,3 (odpovídá operátoru AND).

en: Allow multiple arguments to work together.
cs: Povolit vliv více argumentů najednou.

en: Do not display items with no value in summary
cs: Nezobrazovat v přehledu položky, které nemají žádnou hodnotu

en: Invalid input
cs: Neplatný vstup

en: If selected, users can enter multiple arguments in the form of 1+2+3 or 1,2,3.
cs: Pokud je vybráno, uživatelé mohou zadat více argumentů ve tvaru 1+2+3 (odpovídá operátoru OR) nebo 1,2,3 (odpovídá operátoru AND).

en: Exclude the argument
cs: Vyloučit argument

en: Glossary mode
cs: Mód rejstříku

en: Character limit
cs: Omezení počtu znaků

en: No transform
cs: Bez převodu

en: Upper case
cs: Velká písmena

en: Lower case
cs: Malá písmena

en: The label for this field that will be displayed to end users if the style requires it.
cs: Název pole, který se zobrazí uživateli, pokud to styl vyžaduje.

en: Exclude from display
cs: Nezobrazovat

en: Check this box to not display this field, but still load it in the view.  Use this option to not show a grouping field in each record, or when doing advanced theming.
cs: Pokud zaškrtnete, pole se nebude zobrazovat, ale bude se načítat do pohledu. Použijte tuto volbu, jestliže nechcete zobrazovat seskupující pole u každého záznamu, nebo pro pokročilé šablonování.

en: Rewrite the output of this field
cs: Přepsat výstup pole

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
cs: <p>Před použitím tohoto pole je třeba do zobrazení přidat některé z dalších polí. Pokud chcete, můžete pole skrýt zaškrtnutím volby <em>Vynechat ze zobrazení (Exclude from display)</em>. Kvůli pořadí vykreslování nelze použít pole, která jsou v pořadí až za polem, se kterým právě pracujete. Jestliže potřebujete použít pole, které není v seznamu, změnte pořadí polí.</p>

en: <p>The following substitution patterns are available for this display. Use the pattern shown on the left to display the value indicated on the right. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
cs: <p>Pro toto zobrazení jsou k dispozici následující nahrazovací vzorky. Pro zobrazení hodnoty na pravé straně použitje odpovídající vzorek na levé straně. Kvůli pořadí vykreslování nelze použít pole, která jsou v pořadí až za polem, se kterým právě pracujete. Jestliže potřebujete pole, které není v seznamu, změňte pořadí polí. </p>

en: Trim this field to a maximum length
cs: Oříznout pole na maximální délku

en: If checked, this field be trimmed to a maximum length in characters.
cs: Pokud je vybráno, bude pole oříznuto na maximální délku (ve znacích).

en: Trim only on a word boundary
cs: Oříznout pouze mezi slovy

en: Strip HTML tags
cs: Odstranit HTML tagy.

en: If checked, all HTML tags will be stripped.
cs: Pokud je zaškrtnuto, všechny HTML tagy budou odstraněny.

en: Field can contain HTML
cs: Pole může obsahovat HTML

en: File size display
cs: Zobrazení velikosti souboru

en: Formatted (in KB or MB)
cs: Formátovaný (v KB nebo MB)

en: If checked, true will be displayed as false.
cs: Pokud je vybráno, pravda (TRUE) bude zobrazována jako nepravda (FALSE).

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
cs: Text vložený za číslo, například symbol měny.

en: Simple separator
cs: Jednoduchý oddělovač

en: Display as link
cs: Zobrazit jako odkaz

en: - Any -
cs: - nezáleží -

en: exposed
cs: vystavený

en: Value type
cs: Typ hodnoty

en: not in
cs: není v

en: not
cs: ne

en: between
cs: mezi

en: And max
cs: A maximálně

en: And
cs: A

en: has all
cs: obsahuje vše

en: begins
cs: začíná

en: ends
cs: končí

en: desc
cs: pop.

en: @time ms
cs: %time ms

en: Clone view %view
cs: Klonovat pohled %view

en: View name
cs: Název pohledu

en: View description
cs: Popis pohledu

en: View tag
cs: Štítek pohledu

en: You must use a unique name for this view.
cs: Musíte použít unikátní název pohledu

en: Are you sure you want to revert the view %name?
cs: Opravdu obnovit výchozí pohled %name?

en: Are you sure you want to delete the view %name?
cs: Opravdu smazat pohled %name?

en: Deleting a view cannot be undone.
cs: Smazání pohledu nemůže být vráceno.

en: The view has been deleted.
cs: Pohled byl smazán

en: Edit view %view
cs: Upravit pohled %view

en: Paste view code here
cs: Zde vložte kód pohledu

en: Unable to import view.
cs: Pohled nelze importovat

en: Unknown or missing table name
cs: Neznámý nebo chybějící název tabulky

en: Export this view
cs: Exportovat pohled

en: Create a copy of this view
cs: Vytvořit kopii pohledu

en: View "@display"
cs: Pohled "@display"

en: Invalid
cs: Neplatný

en: Add display
cs: Přidat zobrazení

en: Remove display
cs: Odstranit zobrazení

en: Configure @type
cs: Konfigurovat @type

en: Rearrange @type
cs: Přeskupit @type

en: sort criteria
cs: kriteria řazení

en: filter
cs: filtr

en: The title of the comment.
cs: Název komentáře.

en: Post date
cs: Datum vytvoření

en: Last comment time
cs: Čas posledního komentáře

en: Last comment author
cs: Autor posledního komentáře

en: Comment count
cs: Počet komentářů

en: Updated/commented date
cs: Datum úpravy/komentáře

en: Comment status
cs: Status komentáře

en: Locale source
cs: Lokální zdroj

en: The ID of the source string.
cs: ID zdrojového řetězce.

en: The title of the node.
cs: Nadpis uzlu.

en: The date the node was posted.
cs: Datum vytvoření uzlu.

en: Node revision
cs: Revize uzlu

en: The revision ID of the node revision.
cs: ID revize uzlu

en: Poll
cs: Anketa

en: Search Terms
cs: Hledat termíny

en: The terms to search for.
cs: Zadejte hledané termíny.

en: The total number of times the node has been viewed.
cs: Celkový počet zobrazení uzlu.

en: Views today
cs: Zobrazení dnes

en: The total number of times the node has been viewed today.
cs: Celkový počet dnešních zobrazení uzlu.

en: The most recent time the node has been viewed.
cs: Čas kdy byl uzel naposledy prohlížen.

en: Browser session ID of user that visited page.
cs: Session ID prohlížeče uživatele, který navštívil stránku.

en: Title of page visited.
cs: Nadpis navštívené stránky.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
cs: Interní cesta navštívené stránky (relativně ke kořenovému adresáři Drupalu).

en: The ID of the file.
cs: ID souboru

en: The name of the file.
cs: Název souboru.

en: The path of the file.
cs: Cesta souboru.

en: The mime type of the file.
cs: MIME typ souboru.

en: The parent term of the term.
cs: Nadřazený termín tohoto termínu.

en: upload
cs: nahrát soubor

en: Listed
cs: Vypsaný

en: The user ID
cs: ID uživatele

en: Language of the user
cs: Výchozí jazyk uživatele

en: The date the user was created.
cs: Datum, kdy byl uživatelský účet vytvořen.

en: The user's last login date.
cs: Poslední přihlášení uživatele

en: Whether a user is active or blocked.
cs: Zda je uživatel aktivní nebo blokovaný.

en: The user's signature.
cs: Podpis uživatele.

en: contact
cs: kontakt

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
cs: Ke hledání jednoho ze dvou slov je třeba použít <strong>OR</strong>. Např. <strong>kočka OR pes</strong>.

en: Link display
cs: Zobrazení odkazu

en: Multiple displays
cs: Více zobrazení

en: Using the site name
cs: Použití jména webu

en: Use the site name for the title
cs: Jako název použít název webu

en: No menu
cs: Źádné menu

en: Already exists
cs: Již existuje

en: Grouping field
cs: Seskupení dle pole

en: None defined
cs: Není definováno

en: Title: @title
cs: Nadpis: @title

en: Administration menu
cs: Administrační menu

en: Default email link
cs: Výchozí e-mailový odkaz

en: Email contact form
cs: E-mailový kontaktní formulář

en: Email SpamSpan
cs: SpamSpan e-mailový odkaz

en: @name sent a message using the contact form at @node.
cs: @name odeslal/a zprávu pomocí kontaktního formuláře @node.

en: Raw email address
cs: Nezpracovaná e-mailová adresa

en: Formatted email address
cs: Formátovaná e-mailová adresa

en: Hourly threshold for a CCK Email contact form
cs: Hodinový limit pro počet odeslaných e-mailů pomocí CCK e-mailového kontaktního formuláře

en: CCK Email Contact Form Settings
cs: Nastavení e-mailového kontaktního formuláře pro CCK

en: Administer flood control settings for email contact forms
cs: Administrovat kontrolu počtu (prahovou hodnotu) odeslaných e-mailů pomocí e-mailových kontrolních formulářů

en: - All -
cs: - Vše -

en: Fieldset
cs: Sada polí

en: Textarea
cs: Textová oblast

en: Machine-readable name
cs: Strojově čitelný název

en: Contact form
cs: Kontaktní formulář

en: Drag to re-order
cs: Pro přeskupení přetáhněte myší

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
cs: Změny provedené v této tabulce budou uloženy až po odeslání  formuláře.

en: The permissions of directory %directory have been changed to make it writable.
cs: Práva zápisu do adresáře %directory byly změněny, nyní je možný zápis do tohoto adresáře.

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
cs: !name nesmí být delší než %max znaků (zadáno %length znaků).

en: Illegal choice %choice in %name element.
cs: Neplatná volba %choice v elementu %name.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
cs: Strojově čitelný název může obsahovat pouze malá písmena, podtržítka a čísla.

en: The revisions let you track differences between multiple versions of a post.
cs: Pomocí verzí lze sledovat rozdíly mezi jednotlivými verzemi příspěvků.

en: Search form
cs: Vyhledávání

en: The message that should be sent. You may include the following variables: %site_name, %username, %node_url, %node_type, %title, %teaser, %body. Not all variables will be available in all contexts.
cs: Zpráva k odeslání. Lze použít následující proměnné: %site_name (název webu), %username (jméno uživatele), %node_url (URL uzlu), %node_type (typ uzlu), %title (nadpis), %teaser (zkrácený text), %body (tělo). Ne všechny proměnné jsou dostupné v každém kontextu.

en: Cannot use %author token in this context.
cs: Není možné použít token %author v tomto kontextu.

en: Translation settings
cs: Nastavení překladů

en: Wipe and rebuild
cs: Vymazat a znovu sestavit

en: File name without extension
cs: Název souboru bez přípony

en: File extension
cs: Přípona souboru

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines:<br /><code>!htaccess</code>
cs: Bezpečnostní varování: Soubor .htaccess nemohl být upraven. Vytvořte v adresáři %directory soubor .htaccess s tímto obsahem:<br /><code>!htaccess</code>

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
cs: Zvolte metodu, která se má použít pro návrhy při automatickém dokončování. Berte na vědomí, že možnost <em>Obsahuje</em> může na stránkách s velkým počtem uzlů (řádově tisíce) způsobovat problémy s výkonem.

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
cs: %name: neshoda v názvu. Zkontrolujte výběr.

en: An image thumbnail was not able to be created.
cs: Náhled obrázku nemohl být vytvořen.

en: Minimum resolution for Images
cs: Minimální rozlišení obrázků

en: The minimum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If an image that is smaller than these dimensions is uploaded it will be rejected.
cs: Minimální povolená velikost obrázku vyjádřená jako ŠÍŘKAxVÝŠKA (např. 640x480). Pro možnost bez omezení nastavte na 0. Pokud bude nahrán obrázek, jehož rozměry jsou menší, bude odmítnut.

en: ALT text settings
cs: nastavení ALT textu

en: Enable user input alternate text for images.
cs: Povolit uživateli vložit alternativní text k obrázkům.

en: Default ALT text
cs: Výchozí ALT text

en: This value will be used for alternate text by default.
cs: Tato hodnota bude použita jako výchozí pro alternativní text.

en: Title text settings
cs: Nastavení textu atributu title

en: Enable user input title text for images.
cs: Povolit uživatelům vkládat text do atributu title u obrázků.

en: Choose type of field to be displayed to the user.
cs: Vyberte typ pole, které bude zobrazeno uživateli.

en: Default Title text
cs: Výchozí text atributu title

en: This value will be used as the image title by default.
cs: Tato hodnota bude použita jako výchozí pro text atributu title.

en: When an image is not uploaded, show a default image on display.
cs: Pokud obrázek není nahrán, ukázat při zobrazení výchozí obrázek.

en: The default image could not be uploaded. The destination %destination does not exist or is not writable by the server.
cs: Výchozí obrázek nemohl být nahrán. Umístění %destination neexistuje nebo do něj server nemůže zapisovat.

en: Only web-standard images (jpg, gif, and png) are supported through the image widget. If needing to upload other types of images, change the widget to use a standard file upload.
cs: Widget podporuje pouze standardní webové obrázky (jpg, gif a png). Pokud potřebujete nahrát jiný typ obrázků, změňte widget na standardní nahrávání souborů.

en: Please specify a resolution in the format WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480).
cs: Uveďte prosím rozlišení ve formátu ŠÍŘKAxVÝŠKA (např. 640x480).

en: Alternate Text
cs: Alternativní text

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
cs: Nadpis se používá pro vyskakovací okno, když uživatel přetáhne myš na obrázek.

en: Image linked to node
cs: Obrázek odkazující na uzel

en: Image linked to file
cs: Obrázek odkazující na soubor

en: FileField must be updated to Drupal 6 before ImageField can be updated.
cs: FileField musí být aktualizován na verzi Drupal 6, než bude možné aktualizovat ImageField.

en: Deleted admin thumbnails distributed throughout files directory. All thumbnails are now stored in the "imagefield_thumbs" directory.
cs: Administrační náhledy umístěné v adresáři files byly smazány. Všechny náhledy jsou nyní uloženy v adresáři "imagefield_thumbs".

en: The selected file %name could not be saved.
cs: Vybraný soubor %name nemohl být uložen.

en: The directory %directory is a file and cannot be overwritten.
cs: Adresář %directory je soubor a nemůže být přepsán.

en: The path %directory was checked as a directory, but it is a file.
cs: Cesta %directory byla označena jako adresář, jde však o soubor.

en: List field
cs: Zobrazit v seznamu

en: Files listed by default
cs: Standardně vypsané soubory

en: When enabled, will display a text field where users may enter a description about the uploaded file.
cs: Pokud je povoleno, zobrazí se textové pole, kam uživatel může vložit popis k nahrávanému souboru.

en: FileField was trying to display the file %file, but it does not exist.
cs: Modul FileField se pokusil zobrazit soubor %file, který neexistuje.

en: Progress indicator
cs: Ukazatel průběhu

en: Bar with progress meter
cs: Sloupec s ukazatelem průběhu

en: Throbber
cs: Pulzér

en: Your server supports upload progress capabilities. The "throbber" display does not indicate progress but takes up less room on the form, you may want to use it if you'll only be uploading small files or if experiencing problems with the progress bar.
cs: Váš server podporuje ukazatel průběhu nahrávání. "Pulzér" neukazuje průběh nahrávání, zato zabírá ve formuláři méně místa. Je možné jej použít, pokud budete nahrávat pouze malé soubory nebo pokud máte problémy se sloupcovým ukazatelem průběhu nahrávání.

en: Path settings
cs: Nastavení cesty

en: Optional subdirectory within the "%directory" directory where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
cs: Volitelný podadresář složky "%directory", kde budou soubory uloženy. Neuvádějte počáteční ani koncová lomítka.

en: The file path (@file_path) cannot start with the system files directory (@files_directory), as this may cause conflicts when building file URLs.
cs: Cesta k souboru (@file_path) nemůže začínat systémovým adresářem souborů (@files_directory), protože by to mohlo způsobit konflikty při vytváření URL adres souboru.

en: The "@field" option must contain a valid value. You can either leave the text field empty or enter a string like "512" (bytes), "80K" (kilobytes) or "50M" (megabytes).
cs: Volba "@field" musí obsahovat platnou hodnotu. Buď můžete ponechat textové pole prázdné, nebo vložte text ve tvaru "512" (bajty), "80K" (kilobajty) nebo "50M" (megabajty).

en: The file in the @field field was unable to be uploaded.
cs: Soubor v poli @field nebylo možné nahrát.

en: Referencing to the file used in the %field field is not allowed.
cs: Odkazování na soubor uvedený v poli %field není povoleno.

en: The file referenced by the %field field does not exist.
cs: Soubor, na který je odkazováno v poli %field, neexistuje.

en: The file upload failed. %upload
cs: Nahrávání souboru se nezdařilo. %upload

en: A plain file upload widget.
cs: Widget pro nahrávání jednoduchých souborů.

en: Displays the file system path to the file.
cs: Zobrazuje systémovou cestu k souboru.

en: URL to file
cs: URL adresa k souboru

en: Displays a full URL to the file.
cs: Zobrazuje úplnou URL adresu k souboru.

en: An unrecoverable error occurred. The uploaded file likely exceeded the maximum file size (@size) that this server supports.
cs: Objevila se neodstranitelná chyba. Nahrávaný soubor pravděpodobně překročil maximální velikost souboru (@size) podporovanou ze strany serveru.

en: An unrecoverable error occurred. This form was missing from the server cache. Try reloading the page and submitting again.
cs: Objevila se neodstranitelná chyba. Tento formulář nebyl dostupný v mezipaměti serveru. Zkuste znovu načíst stránku a uložit.

en: Starting upload...
cs: Začínám nahrávání...

en: Uploading... (@current of @total)
cs: Nahrávání... (@current z @total)

en: The file contents (@type) do not match its extension (@extension).
cs: Obsah souboru (@type) neodpovídá jeho příponě (@extension).

en: Allowed Extensions: %ext
cs: Povolené přípony: %ext

en: Maximum Filesize: %size
cs: Maximální velikost souboru: %size

en: The image must be exactly %dimensions pixels.
cs: Obrázek musí mít rozměry přesně %dimensions pixelů.

en: The image will not fit between the dimensions of %min_dimensions and %max_dimensions pixels.
cs: Velikost obrázku není v rozmezí povolených hodnot:  %min_dimensions a %max_dimensions pixelů.

en: Images must be exactly @min_size pixels
cs: Obrázky musí mít rozměry přesně %dimensions pixelů

en: Images must be between @min_size pixels and @max_size
cs: Obrázky musí mít rozměry mezi @min_size pixelů a @max_size

en: Images larger than @max_size pixels will be scaled
cs: Obrázky větší než @max_size pixelů budou zmenšeny

en: Images must be smaller than @max_size pixels
cs: Obrázky musí být menší než @max_size pixelů

en: Images must be larger than @max_size pixels
cs: Obrázky musí být větší než @max_size pixelů

en: The file is not a known image format.
cs: Soubor má neznámý obrázkový formát.

en: Your server is capable of displaying file upload progress, but does not have the required libraries. It is recommended to install the <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> (preferred) or to install <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a>.
cs: Váš server umožňuje zobrazení ukazatele průběhu nahrávání, ale nemá k dispozici potřebné knihovny. Je doporučeno nainstalovat <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">knihovnu PECL uploadprogress</a> (preferovaná) nebo nainstalovat <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a>.

en: Your server is capable of displaying file upload progress using APC RFC1867. Note that only one upload at a time is supported. It is recommended to use the <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> if possible.
cs: Váš server umožňuje zobrazení ukazatele průběhu nahrávání díky APC RFC1867. V tomto případě je však možné nahrávat současně pouze jeden soubor. Je-li to možné, doporučuje se použít <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">knihovnu PECL uploadprogress</a>.

en: Migrating filefield values
cs: Migruji hodnoty pole filefield

en: Your server is not capable of displaying file upload progress. File upload progress requires PHP 5.2 and an Apache server.
cs: Váš server není schopen zobrazit ukazatel průběhu nahrávání souboru. Ukazatel vyžaduje PHP 5.2 a Apache server.

en: Your server is not capable of displaying file upload progress. File upload progress requires PHP be run with mod_php and not as FastCGI.
cs: Váš server není schopen zobrazit ukazatel průběhu nahrávání souboru. Toto zobrazení vyžaduje běh PHP s mod_php, ne jako FastCGI.

en: Your server is capable of displaying file upload progress through APC, but it is not enabled. Add <code>apc.rfc1867 = 1</code> to your php.ini configuration. Alternatively, it is recommended to use <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>, which supports more than one simultaneous upload.
cs: Váš server je schopen zobrazit ukazatel průběhu nahrávání souboru prostřednictvím APC, to ovšem není povoleno. Vložte <code>apc.rfc1867 = 1</code> do souboru nastavení php.ini. Je však doporučeno použít knihovnu <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>, která podporuje více než jedno současné nahrávání.

en: Enabled (<a href="http://php.net/manual/en/apc.configuration.php#ini.apc.rfc1867">APC RFC1867</a>)
cs: Povoleno (<a href="http://php.net/manual/en/apc.configuration.php#ini.apc.rfc1867">APC RFC1867</a>)

en: Enabled (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)
cs: Povoleno (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)

en: Upload progress
cs: Ukazatel průběhu nahrávání

en: Width of a video or image file in pixels.
cs: Šířka videa nebo obrázku v pixelech.

en: Height of a video or image file in pixels.
cs: Výška videa nebo obrázku v pixelech.

en: The duration of audio or video files, in seconds.
cs: Trvání audio- nebo videonahrávek v sekundách.

en: Audio format
cs: Audio formát

en: The audio format.
cs: Audio formát.

en: The sample rate of the audio.
cs: Vzorkovací kmitočet zvuku.

en: Audio channel mode
cs: Režim kanálů zvuku

en: The number of channels in the audio, by name (stereo or mono).
cs: Počet zvukových kanálů, podle názvu (stereo nebo mono).

en: The audio bitrate.
cs: Datový tok

en: Audio bitrate mode
cs: Režim datového toku

en: The kind of audio bitrate, such as VBR. Usually empty.
cs: Druh datového toku, např. VBR. Můžete ponechat prázdné.

en: Default (usually mm:ss)
cs: Výchozí (obvykle mm:ss)

en: Hours: h
cs: Hodiny: h

en: Minutes: mm
cs: Minuty: mm

en: Seconds: ss
cs: Sekundy: ss

en: Total seconds
cs: Celkem sekund

en: Data key
cs: Klíč dat

en: Please, wait...
cs: Čekejte, prosím...

en: %name: the value may be no smaller than %min.
cs: %name: hodnota nesmí být menší než %min.

en: %name: the value may be no larger than %max.
cs: %name: hodnota nesmí být větší než %max.

en: The item has been deleted.
cs: Položka byla odstraněna.

en: %name: found no valid user with that name.
cs: %name: nebyl nalezen žádný platný uživatel s tímto jménem.

en: CSS Class
cs: CSS třída

en: The type of ad.
cs: Typ reklamy.

en: Days of the week
cs: Dny v týdnu

en: The name of the site.
cs: Název webu.

en: Remove this item.
cs: Odstranit tuto položku.

en: Edit @type
cs: Upravit @type

en: , and
cs: , a

en: , or
cs: , nebo

en: Keyword: %@keyword
cs: Klíčové slovo: %@keyword

en: From "@title"
cs: Z "@title"

en: In code
cs: V kódu

en: This setting contains unsaved changes.
cs: Nastavení obsahuje neuložené změny.

en: Edit name, path and other basic settings for the page.
cs: Upravit název, cestu a další základní nastavení stránky.

en: Title: %title.
cs: Nadpis: %title.

en: Menu block: %title.
cs: Blok menu: %title.

en: Multiple terms
cs: Více termínů

en: Inject hierarchy of first term into breadcrumb trail
cs: Vložit hiearchii prvního termínu do drobečkové navigace.

en: If checked, taxonomy term parents will appear in the breadcrumb trail.
cs: Pokud je zaškrtnuto, rodiče termínu taxonomie se objeví v drobečkové navigaci.

en: Node: language
cs: Uzel: jazyk

en: Node: type
cs: Uzel: typ

en: User: role
cs: Uživatel: role

en: User: language
cs: Uživatel: jazyk

en: Taxonomy: vocabulary
cs: Taxonomie: slovník

en: Inject hierarchy into breadcrumb trail
cs: Vložit hiearchii fóra do drobečkové navigace.

en: "@s" body
cs: "@s" tělo

en: The title of the referenced node.
cs: Titulek odkazovaného uzlu.

en: "@s" title
cs: "@s" nadpis

en: Profile category
cs: Kategorie profilu

en: Num items
cs: Počet položek

en: Pane settings
cs: Nastavení

en: Region settings
cs: Nastavení regionu

en: Fluid
cs: Proměnlivá

en: Field label
cs: Popisek pole

en: Form settings
cs: Nastavení formuláře

en: Type of group.
cs: Typ skupiny

en: If unchecked, each item in the field will create a new row, which may appear to cause duplicates. This setting is not compatible with click-sorting in table displays.
cs: Jestliže zůstane nezaškrtnuté, každá položka v poli vytvoří nový řádek, což může vést k duplicitnímu zobrazení. Toto nastavení není kompatibilní s dynamickým řazením u stylu zobrazení Tabulka.

en: Some updates are still pending. Please return to <a href="@update-php">update.php</a> and run the remaining updates.
cs: Některé aktualizace jsou stále ve frontě. Je třeba vrátit se na <a href="@update-php">update.php</a> a provést zbývající aktualizace.

en: Some updates are still pending.<br/>Please re-run the update script.
cs: Některé aktualizace nebyly dokončeny. <br/>Zkuste znovu spustit aktualizační skript update.php.

en: Comment module form.
cs: Formulář modulu Comment.

en: Translation module form.
cs: Formulář modulu Translation.

en: Menu module form.
cs: Formulář modulu Menu.

en: Book module form.
cs: Formulář modulu Book.

en: Path module form.
cs: Formulář modulu Path.

en: Poll module title.
cs: Titulek modulu Poll.

en: Poll module choices.
cs: Volby modulu Poll.

en: Poll module settings.
cs: Nastavení modulu Poll.

en: Upload module form.
cs: Formulář modulu Upload.

en: CCK integration with Views module requires Views 6.x-2.0-rc2 or greater.
cs: Integrace modulu CCK s modulem Views vyžaduje Views ve verzi 6.x-2.0-rc2 nebo vyšší.

en: manage fields
cs: správa polí

en: » Add a new content type
cs: Přidat nový typ obsahu

en: @field_name (Locked)
cs: @field_name (Zamknuto)

en: !field (!field_name) is an inactive !field_type field that uses a !widget_type widget.
cs: Pole !field (!field_name) je neaktivní pole typu !field_type, které používá widget typu !widget_type.

en: - Select a field type -
cs: - Vyberte typ pole -

en: - Select a widget -
cs: - Vyberte widget -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
cs: Název pole (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
cs: Typ dat pro ukládání.

en: Form element to edit the data.
cs: Formulářový prvek pro úpravu dat.

en: - Select an existing field -
cs: - Vyberte existující pole -

en: Field to share
cs: Pole ke sdílení

en: Group name (a-z, 0-9, _)
cs: Název skupiny (a-z, 0-9, _)

en: Add new field: you need to provide a label.
cs: Přidat nové pole: zadejte popisek.

en: Add new field: you need to provide a field name.
cs: Přidat nové pole: zadejte název pole.

en: Add new field: the field name %field_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
cs: Přidat nové pole: pole %field_name je neplatné. Název musí obsahovat pouze malá písmena bez diakritiky, číslice a podtržítka.

en: Add new field: the field name %field_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'field_' prefix.
cs: Přidat nové pole: název pole  %field_name je příliš dlouhý. Délka názvu je omezena na 32 znaků, včetně předpony 'field_'.

en: Add new field: the name 'field_instance' is a reserved name.
cs: Přidat nové pole: název 'field_instance' je vyhrazený.

en: Add new field: the field name %field_name already exists.
cs: Přidat nové pole: název pole %field_name již existuje.

en: Add new field: you need to select a field type.
cs: Přidat nové pole: vyberte typ pole.

en: Add new field: you need to select a widget.
cs: Přidat pole: vyberte widget.

en: Add new field: invalid widget.
cs: Přidat pole: neplatný widget.

en: Add existing field: you need to provide a label.
cs: Přidat existující pole: zadejte popisek.

en: Add existing field: you need to select a field.
cs: Přidat existující pole: vyberte pole.

en: Add existing field: you need to select a widget.
cs: Přidat existující pole: vyberte widget.

en: Add existing field: invalid widget.
cs: Přidat existující pole: neplatný widget.

en: The field %label cannot be added to a content type because it is locked.
cs: Pole %label nemůže být přidáno k typu obsahu kvůli uzamčení.

en: There are no fields configured for this content type. You can add new fields on the <a href="@link">Manage fields</a> page.
cs: Pro tento typ obsahu nejsou nastavena žádná pole. Nová pole můžete přidat na stránce <a href="@link">Správa polí</a>.

en: Edit basic information
cs: Upravit základní informace

en: The machine-readable name of the field. This name cannot be changed.
cs: Strojově čitelný název pole. Název nelze později změnit.

en: The type of data you would like to store in the database with this field. This option cannot be changed.
cs: Typ dat, která se pro dané pole budou ukládat v databázi. Tuto volbu nelze později změnit.

en: The type of form element you would like to present to the user when creating this field in the %type content type.
cs: Typ formulářového prvku, který se má zobrazit uživateli, když vytváří toto pole v typu obsahu %type.

en: Updated basic settings for field %label.
cs: Základní nastavení pro pole %label byla aktualizována.

en: There was a problem updating the basic settings for field %label.
cs: Při aktualizaci základního nastavení pole %label se vyskytl problém.

en: This field is <strong>locked</strong> and cannot be removed.
cs: Toto pole je <strong>zamčené</strong> a nemůže být odstraněno.

en: The field %field is locked and cannot be edited.
cs: Pole %field je zamčené a nemůže být upraveno.

en: %type basic information
cs: %type: základní informace

en: Advanced usage only: PHP code that returns a default value. Should not include &lt;?php ?&gt; delimiters. If this field is filled out, the value returned by this code will override any value specified above. Expected format: <pre>!sample</pre>To figure out the expected format, you can use the <em>devel load</em> tab provided by <a href="@link_devel">devel module</a> on a %type content page.
cs: Pouze pro pokročilé uživatele: PHP kód, který vrátí výchozí hodnotu. Nezadávejte oddělovače &lt;?php ?&gt;. Jestliže je toto pole vyplněno, vrácená hodnota překryje jakékoli výše uvedené hodnoty. Očekávaný formát: <pre>!sample</pre> K sestavení očekávaného formátu můžete využít kartu <em>"Devel load"</em> poskytovanou <a href="@link_devel">modulem Devel</a> na stránce typu obsahu %type.

en: Maximum number of values users can enter for this field.
cs: Maximální počet hodnot, které může uživatel pro toto pole zadat.

en: 'Unlimited' will provide an 'Add more' button so the users can add as many values as they like.
cs: Možnost 'Neomezeně' poskytne tlačítko 'Přidat další', takže uživatelé budou moci zadat libovolný počet hodnot.

en: The PHP code for 'default value' returned @value, which is invalid.
cs: PHP kód pro 'výchozí hodnotu' vrátil hodnotu @value, která je neplatná.

en: %name must be an integer.
cs: %name musí být celé číslo.

en: %name must be a positive integer.
cs: %name musí být kladné celé číslo.

en: %name must be a number.
cs: %name musí být číslo.

en: You should make sure that the used field exists in the given content type.
cs: Měli byste se ujistit, že používané pole v daném typu obsahu existuje.

en: Advanced: Specify the fields value with PHP code
cs: Pokročilé nastavení: specifikovat hodnotu pole pomocí PHP kódu

en: Advanced usage only: PHP code that returns the value to set. Should not include &lt;?php ?&gt; delimiters. If this field is filled out, the value returned by this code will override any value specified above. Expected format: <pre>!sample</pre>Using <a href="@link_devel">devel.module's</a> 'devel load' tab on a content page might help you figure out the expected format.
cs: Pouze pro pokročilé uživatele: PHP kód, který vrátí hodnotu, která se má nastavit. Nepoužívejte oddělovače &lt;?php ?&gt;. Jestliže je toto pole vyplněno, vrácená hodnota překryje jakoukoli výše specifikovanou hodnotu. Očekávaný formát: <pre>!sample</pre> Karta 'Devel load' poskytovaná modulem <a href="@link_devel">Devel</a> na stránce obsahu vám může pomoci sestavit očekávaný formát.

en: You have to return the default value in the expected format.
cs: Je nutné vrátit výchozí hodnotu v očekávaném formátu.

en: Populate @node's field '@field'
cs: Naplnit pole '@field' typu obsahu @node

en: Field has value
cs: Pole má hodnotu

en: You should make sure that the used field exists in the given content type. The condition returns TRUE, if the selected field has the given value.
cs: Měli byste se ujistit, že použité pole v daném typu obsahu existuje. Podmínka vrátí TRUE, jestliže má vybrané pole danou hodnotu.

en: Field has changed
cs: Pole se změnilo

en: Content containing changes
cs: Obsah zahrnující změny

en: Content not containing changes
cs: Obsah nezahrnující změny

en: @node's field '@field' has value
cs: Pole '@field' typu obsahu @node má hodnotu

en: Select the machine-name of the field to look at.
cs: Zadejte strojově čitelný název pole, který se má brát v úvahu.

en: @node's field '@field' has been changed
cs: Pole '@field' typu obsahu @node bylo změněno

en: Referenced node unfiltered title. WARNING - raw user input.
cs: Nefiltrovaný název odkazovaného uzlu. POZOR - nezpracovaný vstup uživatele.

en: Formatted html link to the referenced node.
cs: Formátovaný HTML odkaz na odkazovaný uzel.

en: Relative path alias to the referenced node.
cs: Alias relativní cesty k odkazovanému uzlu.

en: Absolute path alias to the referenced node.
cs: Alias absolutní cesty k odkazovanému uzlu.

en: Relative path alias to the referenced user.
cs: Alias relativní cesty na odkazovaného uživatele

en: Absolute path alias to the referenced user.
cs: Alias absolutní cesty na odkazovaného uživatele

en: Field: @widget_label (@field_name) - @field_type
cs: Pole: @widget_label (@field_name) - @field_type

en: Field on the referenced node.
cs: Pole odkazovaného uzlu.

en: Configure how the label is going to be displayed. This option takes no effect when "Override title" option is enabled, the specified block title is displayed instead.
cs: Nastavte, jak se má zobrazit popisek. Tato volba nemá žádný vliv, jestliže je zapnuta možnost "Překrýt název"; místo toho se zobrazí specifikovaný název bloku.

en: "@s" field: @widget_label (@field_name) - @field_type
cs: "@s" pole: @widget_label (@field_name) - @field_type

en: Appears in: @types
cs: Objevuje se v: @types

en: <No value>
cs: <Žádná hodnota>

en: Widget label (@label)
cs: Popisek widgetu (@label)

en: Custom label
cs: Vlastní popisek

en: (first item is 0)
cs: (první položka je 0)

en: (start from last values)
cs: (začít od posledních hodnot)

en: You need to provide a label.
cs: Je třeba vyplnit popisek.

en: You need to provide a group name.
cs: Je třeba vyplnit jméno skupiny.

en: The group name %group_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
cs: Název skupiny %group_name je neplatný. Název smí obsahovat pouze malá písmena bez diakritiky, číslice a podtržítka.

en: The group name %group_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'group_' prefix.
cs: Název skupiny %group_name je příliš dlouhý. Délka názvu je omezena na 32 znaků včetně předpony 'group_'.

en: The group name %group_name already exists.
cs: Skupina se jménem %group_name  již existuje.

en: Add new group:
cs: Přidat novou skupinu:

en: Add new group: you need to provide a label.
cs: Přidat novou skupinu: je potřeba, aby byl zadán popisek.

en: Add new group: you need to provide a group name.
cs: Přidat novou skupinu: musíte zadat název skupiny.

en: Standard group
cs: Standardní skupina

en: Create display groups for CCK fields.
cs: Vytvořit skupiny pro CCK pole

en: Field group: @group in @type
cs: Skupina polí: @group v typu obsahu @type

en: All fields from this field group on the referenced node.
cs: Všechna pole z této skupiny polí se zobrazí v daném uzlu.

en: Field group label
cs: Popisek skupiny polí

en: Configure how the field group label is going to be displayed. This option takes no effect when "Override title" option is enabled, the specified block title is displayed instead.
cs: Nastavte, jak se má zobrazovat popisek skupiny. Tato volba nemá žádný vliv, pokud je zapnuta možnost "Překrýt název"; místo toho se zobrazí specifikovaný název bloku.

en: Fieldset - Collapsible
cs: Sada polí - sbalitelná

en: Fieldset - Collapsed
cs: Sada polí - sbalená

en: Field group format
cs: Formát skupiny polí

en: This option allows you to configure the field group format.
cs: Tato volba vám umožní konfigurovat formát sady polí.

en: "@s" field group: @group in @type
cs: "@s" sada polí: @group v typu obsahu @type

en: Note that if the field has multiple values, only the first content node will be loaded.
cs: Vezměte na vědomí, že pokud má pole více hodnot, načte se pouze první z nich.

en: There are no nodereference fields defined.
cs: Žádná pole typu nodereference nebyla definována.

en: <p>Choose the "Views module" view that selects the nodes that can be referenced.<br />Note:</p>
cs: <p>Vyberte pohled modulu "Views" pro výběr uzlů, na které je možné odkazovat. <br />Poznámka:</p>

en: <ul><li>Only views that have fields will work for this purpose.</li><li>This will discard the "Content types" settings above. Use the view's "filters" section instead.</li><li>Use the view's "fields" section to display additional informations about candidate nodes on node creation/edition form.</li><li>Use the view's "sort criteria" section to determine the order in which candidate nodes will be displayed.</li></ul>
cs: <ul><li>Pro tento účel fungují pouze pohledy, které používají pole. </li><li>Toto nastavení zruší nastavení "Typy obsahu" výše. Místo toho použijte nastavení "Filtry" modulu Views. </li><li>Pro zobrazení dalších informací o uzlech, které se nabízejí k výběru ve formuláři pro vytvoření/úpravu uzlu, použijte nastavení "Pole" modulu Views. </li><li>K určení pořadí, ve kterém se uzly pro výběr zobrazí, použijte "Kritéria řazení" modulu Views. </li></ul>

en: <p>The list of nodes that can be referenced can be based on a "Views module" view but no appropriate views were found. <br />Note:</p>
cs: <p>Seznam uzlů, na které je možné odkazovat, může být založen na modulu "Views", nebyl však nalezen žádný odpovídající pohled. <br />Poznámka:</p>

en: %name: invalid input.
cs: %name: neplatný vstup.

en: %name: found no valid post with that title.
cs: %name: nebyl nalezen žádný příspěvek s tímto názvem.

en: Only numbers and decimals are allowed in %field.
cs: V %field jsou povoleny pouze číslice a desetinná čísla.

en: Only numbers are allowed in %field.
cs: V poli %field jsou povoleny pouze číslice.

en: Only numbers and the decimal character (%decimal) are allowed in %field.
cs: V poli %field jsou povoleny pouze číslice a desetinná čísla (%decimal).

en: Note that if the field has multiple values, only the first user will be loaded.
cs: Vezměte na vědomí, že pokud má pole více hodnot, načte se pouze první uživatel.

en: There are no userreference fields defined.
cs: Nebyla definována žádna pole typu userreference.

en: Advanced - Users that can be referenced (View)
cs: Pokročilé nastavení - uživatelé, na které je možné odkazovat (pohled)

en: View used to select the users
cs: Pohled (view) použitý k výběru uživatelů

en: <p>Choose the "Views module" view that selects the users that can be referenced.<br />Note:</p>
cs: <p>Zvolte pohled modulu "Views", který vybere uživatele, na něž je možné odkazovat. <br />Poznámka:</p>

en: <ul><li>Only views that have fields will work for this purpose.</li><li>This will discard the "Referenceable Roles" and "Referenceable Status" settings above. Use the view's "filters" section instead.</li><li>Use the view's "fields" section to display additional informations about candidate users on user creation/edition form.</li><li>Use the view's "sort criteria" section to determine the order in which candidate users will be displayed.</li></ul>
cs: <ul><li>Pro tento účel budou fungovat pouze pohledy, které používají pole.</li><li>Tato možnost zruší výše uvedená nastavení "Role, na které je možné odkazovat" a "Statuty, na které je možné odkazovat". Místo toho použijte nastavení "Filtry" v modulu Views. </li><li>Pro zobrazení dalších informací o uživatelích k výběru ve formuláři pro vytvoření/úpravu uzlu použijte nastavení "Pole" v modulu Views.</li><li>Pro určení pořadí uživatelů pro výběr použijte "Kritéria řazení" v modulu Views.</li></ul>

en: <p>The list of user that can be referenced can be based on a "Views module" view but no appropriate views were found. <br />Note:</p>
cs: <p>Seznam uživatelů, na které je možné odkazovat, může být založen na modulu "Views"; žádný odpovídající pohled však nebyl nalezen. <br />Poznámka:</p>

en: %name: invalid user.
cs: %name: neplatný uživatel.

en: New field
cs: Nové pole

en: Existing field
cs: Existující pole

en: New group
cs: Nová skupina

en: Add fields and groups to the content type, and arrange them on content display and input forms.
cs: Přidat pole a skupiny polí k typům obsahu a uspořádat jejich zobrazení v uzlu a v editačním formuláři.

en: You can add a field to a group by dragging it below and to the right of the group.
cs: Pole můžete přidat do skupiny tak, že jej myší přetáhnete pod skupinu a doprava.

en: Note: Installing the <a href="!adv_help">Advanced help</a> module will let you access more and better help.
cs: Poznámka: instalací modulu <a href="!adv_help">Advanced help</a> získáte podrobnější nápovědu.

en: Use the 'Exclude' checkbox to exclude an item from the !content value passed to the node template.
cs: Jestliže chcete položku vyloučit z proměnné !content, která se předává do šablony uzlu, zaškrtněte 'Vyloučit'.

en: Remove ads from local search results
cs: Odebrat inzerci z výsledků lokálního vyhledávání.

en: If enabled, all advertisements will be removed from local search results.  Users with %perm1 or %perm2 permissions will still see advertisements in the search results.
cs: Pokud zapnete, všechna inzerce bude odebrána z výsledků lokálního vyhledávání. Uživatelé s oprávněním %perm1 nebo %perm2 stále uvidí inzerci ve výsledcíh vyhledávání.

en: Remove ads from remote search engines
cs: Odebrat inzerci ze vzdálených vyhledávačů

en: noindex meta tag
cs: meta tag noindex

en: There are currently no statistics for this advertisement.
cs: Pro tuto inzerci nejsou momentálně žádné statistiky.

en: The ID of the advertisement.
cs: ID inzerce.

en: The status of the ad.
cs: Stav inzerce.

en: The url of the advertisement.
cs: Url inzerce.

en: The redirection url of the advertisement.
cs: Url přesměrování inzerce.

en: The title of the advertisement.
cs: Nadpis inzerce.

en: The number of comments attached to the advertisement.
cs: Počet komentářů připojených k inzerci.

en: "Small" date format of when the advertisement was created.
cs: "Krátký" formát data vytvoření inzerce.

en: "Medium" date format of when the advertisement was created.
cs: "Střední" formát data vytvoření inzerce.

en: "Large" date format of when the advertisement was created.
cs: "Dlouhý" formát data vytvoření inzerce.

en: "Small" date format when the advertisement was activated.
cs: "Krátký" formát data aktivace inzerce.

en: "Medium" date format of when the advertisement was activated.
cs: "Střední" formát data aktivace inzerce.

en: "Large" date format of when the advertisement was activated.
cs: "Dlouhý" formát data aktivace inzerce.

en: "Small" date format of when the advertisement was expired.
cs: "Krátký" formát data vypršení inzerce.

en: "Medium" date format of when the advertisement was expired.
cs: "Střední" formát data vypršení inzerce.

en: "Large" date format of when the advertisement was expired.
cs: "Dlouhý" formát data vypršení inzerce.

en: "Small" date format of when the advertisement was automatically activated.
cs: "Krátký" formát data automatické aktivace inzerce.

en: "Medium" date format of when the advertisement was automatically activated.
cs: "Střední" formát data automatické aktivace inzerce.

en: "Large" date format of when the advertisement was automatically activated.
cs: "Dlouhý" formát data automatické aktivace inzerce.

en: "Small" date format of when the advertisement was automatically expired.
cs: "Krátký" formát data automatického vypršení inzerce.

en: "Medium" date format of when the advertisement was automatically expired.
cs: "Střední" formát data automatického vypršení inzerce.

en: "Large" date format of when the advertisement was automatically expired.
cs: "Dlouhý" formát data automatického vypršení inzerce.

en: The maximum number of times this advertisement is allowed to be viewed.
cs: Maximální počet povolených zobrazení této inzerce.

en: The maximum number of times this advertisement is allowed to be clicked.
cs: Maximální počet povolených kliknutí na tuto inzerci.

en: All time impression statistics
cs: Statistiky zobrazení za celou dobu

en: All time click statistics.
cs: Statistiky kliknutí za celou dobu.

en: Ad impressions last year.
cs: Loňská zobrazení.

en: Ad clicks last year.
cs: Loňská kliknutí.

en: Ad impressions this year.
cs: Letošní zobrazení.

en: Ad clicks this year.
cs: Letošní kliknutí.

en: Ad impressions last month.
cs: Zobrazení minulý měsíc.

en: Ad clicks this month.
cs: Kliknutí minulý měsíc.

en: Ad impressions this month.
cs: Zobrazení tento měsíc.

en: Ad impressions yesterday.
cs: Včerejší zobrazení.

en: Ad clicks yesterday.
cs: Včerejší kliknutí.

en: Ad impressions today.
cs: Dnešní zobrazení.

en: Ad clicks today.
cs: Dnešní kliknutí.

en: Ad impressions last hour.
cs: Zobrazení předchozí hodinu.

en: Ad clicks this hour.
cs: Kliknutí tuto hodinu.

en: Ad impressions this hour.
cs: Zobrazení tuto hodinu.

en: This advertisement has been approved and is currently waiting to be activated.
cs: Tato inzerce je schválena a momentálně čeká na aktivaci.

en: This advertisement has expired and is no longer being displayed.
cs: Tato inzerce vypršela a není nadále zobrazována.

en: This advertisement was refused by the site administrator and will not be displayed.
cs: Tato inzerce byla odmítnuta administrátorem stránek a nebude zobrazena.

en: Select Ad type
cs: Vyberte typ inzerce

en: Please, select an Ad type.
cs: Vyberte typ inzerce.

en: delete own advertisements
cs: smazat vlastní inzerci

en: delete any advertisement
cs: smazat inzerci

en: This module provides the ability to create advertisement channels, for which rules can be defined.
cs: Tento modul poskytuje možnost vytvářet reklamní kanály, pro které je možné definovat pravidla.

en: This is a list of existing containers and channels that you can edit.  Containers hold channels, and channels hold advertisements.
cs: Toto je seznamexistujícíj kontejnerů a kanálu které můžete editovat. Kontejnery združují kanály, v kanálech jsou umístěny reklamy.

en: Containers help you organize your advertisement channels.  A container can hold one or more related advertisement channels.
cs: Kontejnery vám pomáhají organizovat reklamní kanály. Kontejner může obsahovat jeden nebo více reklamních kanálů.

en: Advertisements can be assigned to one or more advertisement channels.  Rules can then be applied to these channels.
cs: Reklamy mohou být přiřazeny k jednomu nebo vícero reklamním kanálům. Na tyto kanály pak mohou být aplikována pravidla.

en: Create container
cs: Vytvořit kontejner

en: Create channel
cs: Vytvořit kanál

en: Premiere
cs: Prémiový

en: An active premiere advertisement will override all other non-premiere advertisements in the same channel.  As long as one or more premiere advertisements are active in a channel, non-premiere advertisements will not be displayed in that channel.
cs: Aktivní prémiová reklama přetíží všechny ostatní neprémiové reklamy ve stejném kanálu. Tak dlouho dokud je vkanálu aktivní prémiová reklama, neprémiové reklamy nebudou v tomto kanálu zobrazeny.

en: Remnant
cs: Zbývající

en: An advertisement marked as a remnant is eligible for display in any channel where the number of assigned advertisements for the channel is less than the inventory level specified.
cs: Reklama označená jako Zbývající se může zobrazovat v kterémkoliv kanálu, ve kterém je méně reklam než je specifikovaná hladina inventáře.

en: <any>
cs: <jakákoliv>

en: Ad channels
cs: Reklamní kanály

en: Generate report
cs: Vytvořit výkaz

en: premiere
cs: prémiový

en: remnant
cs: zbývající

en: Display advertisements not assigned to any channel
cs: Zobrazit reklamy nepřiřazené k žádnému kanálu

en: Only if no matching advertisements are found in the active channels
cs: Jen když v aktivních kanálech není nalezena žádná odpovídající reklama

en: By default, advertisements will first be selected out of the active channels, and if none are found they will be selected out of advertisements not assigned to any channel.  If you select "Always", advertisements will be selected out of the active channels and from advertisements not assigned to any channels.  If you select "Never", advertisements will only be selected out of the active channels, and advertisements not assigned to any channel will not ever be displayed.
cs: V základu budou reklamy vybrány z aktivních kanálů, pokud žádné nejsou, pak budou vybrány z reklam nepřiřazených k jakémukoliv kanálu. Pokud vyberete "Vždy" reklamy budou vybírány z aktivních kanálů a z reklam nepřiřazených k jakémukoliv kanálu. Pokud vyberete "Nikdy" reklamy budou vybírány jen z aktivních kanálů, ale nepřiřazené reklamy nebudou nikdy zobrazeny.

en: Display channels on administrative ads overview listing
cs: Zobrazit kanály v administračním přehledu reklam

en: In addition to groups
cs: Navíc ke skupinám

en: In place of groups
cs: Místo skupin

en: Not at all
cs: Vůbec ne

en: By default, channels will be listed along with groups on the administrative ads list.  You can optionally disable either the groups column (by selecting "in place of groups"), or the channel column (by selecting "not at all").
cs: V základu jsou kanály zobrazované spolu se skupinami v administračním přehledu reklam. Volitelně můžete vypnout buď sloupec skupin (vybráním "místo skupin"), nebo sloupec kanálů (vybráním "vůbec ne").

en: Maximum number of channels that can be assigned to a single ad
cs: Maximální počet kanálů který může být přiřazen jedné reklamě

en: Optionally limit the number of channels that a single advertisement can be assigned to.
cs: Volitelně omezte počet kanálůl, ke kterým může být reklama přiřazena.

en: This is a premiere advertisement.
cs: Toto je prémiová reklama.

en: This is not a premiere advertisement.
cs: Toto není prémiová reklama.

en: This is a remnant advertisement.
cs: Toto je zbývající reklama.

en: You may not assign more than !inventory to %name.
cs: Nemůžete k %name přiřadit více než !inventory.

en: You can not assign this advertisement to more than !limit.
cs: Tuto reklamu nemůžete přiřadit k více něž !limit.

en: The %channel channel does not allow advertisements from the %group group.
cs: Kanál %channel nepovoluje reklamy ze skupiny %group.

en: Channel containers can be used to help organize channels, but they are not required.
cs: Kontejnery kanálů mohou být použité k organizaci kanálů, ale nejsou vyžadovány.

en: The channel container description can be used to help you define the purpose of your different channels.  The descriptions are only visible to advertisement administrators.
cs: Popis kontejneru kanálů vám pomůže definovat účel jednotlivých kanálů. Popis je viditelný jen pro administrátory reklam.

en: When listing containers, those with the lighter (smaller) weights get listed before containers with heavier (larger) weights.  Containers with equal weights are sorted alphabetically.
cs: Ve výpisu kontejnerů, jsou ty s lehčí (nižší) vahou vypsány před kontejnery těžšími s větší vahou. Kontejnery s totožnými vahami jsou uspořádany abecedně.

en: A container named %name already exists.
cs: Kontejner se jmnéne %name již existuje.

en: The %name container has been created.
cs: Kontejner %name byl vytvořen.

en: The %name container has been updated.
cs: Kontejner %name byl upraven.

en: Are you sure you want to delete the %name container?
cs: Opravdu chcete odstranit kontejner %name?

en: Any channels currently assigned to the %name container will not be deleted, they will be reassigned. <p>This action can not be undone.
cs: Všechny kanály momentálně přiřazené ke kontejnéru %name nebudou smazány, ale přeřazeny. <p>Tuto akci nelze vrátit.

en: The %name container has been deleted.
cs: Kontejner %name byl smazán.

en: Enter a short, descriptive name for your channel.
cs: Vepište krátké, popisné jméno pro váš kanál.

en: Enter a full description of your channel.
cs: Vepište úplný popis vašeho kanálu.

en: No containers have been created.
cs: Žádný kontejner nebyl vytvořen.

en: Optionally assign your channel to a container.  Containers can be used to help organize your channels, but they are not required.
cs: Volitelně přiřaďte kanál ke kontejneru. Kontejnery vám pomohou organizovat vaše kanály, ale nejsou povinné.

en: When listing channels, those with the lighter (smaller) weights get listed before channels with heavier (larger) weights.  Channels with equal weights are sorted alphabetically.
cs: Ve výpisu kanálů, jsou ty s lehčí (nižší) vahou vypsány před kanály těžšími s větší vahou. Kanály s totožnými vahami jsou uspořádany abecedně.

en: Entering an inventory value will limit the number of advertisements that may be assigned to this channel. As well, if fewer advertisements than the inventory value are assigned to this channel, advertisements marked as remnants will be used to reach the assigned inventory level.
cs: Vložení hodnoty inventáře omezí počet reklam přiřazených tomuto kanálu. Navíc, pokud je ke kanálu přiřazeno méně reklam, reklamy označené jako zbývající budou použity k dosažení hladiny inventáře.

en: URL rules
cs: Pravidla URL

en: Display advertisements from this channel on specific URLs
cs: Zobraz reklamy z tohoto kanálu na specifických URL

en: Display advertisements on every URL except the listed URLs.
cs: Zobraz reklamy na každé URL mimo vypsaných.

en: Display advertisements only on the listed URLs.
cs: Zobraz reklamy jen na vypsaných URL.

en: Ad group rules
cs: Pravidla reklamních skupin

en: Allow advertisements from specific ad groups
cs: Povolit reklamy ze specifických reklamních skupin

en: By selecting one or more groups, only advertisements from the selected group(s) will be allowed to be added to this channel.  If no groups are selected, any advertisement can be added to this channel regardless of its group.
cs: Vybráním jedné nebo více skupin umožníte přidat do kanálu jen reklamy z vybraných skupin. Pokud nejsou vybrané žádné skupiny, každá reklama může být přidána do kanálu bez ohledu na to od jaké skupiny patří.

en: No ad groups have been created.
cs: Žádné reklamní skupiny nebyly vytvořeny.

en: Not-in-channel ad rules
cs: reklamní pravidlo Není-v-kanálu

en: You will need to set "!variable" to %value for these %type ad rules to be applicable.  Currently these settings are doing nothing.
cs: Musíte nastavit "!variable" k %value pro tyto %type reklamních pravidel aby byly použitelné. Toto nastavení momentálně nic nedělá.

en: display advertisements not assigned to any channel
cs: zobraz reklamy nepřiřazené k žádnému kanálu

en: Choose the maximum percentage of not-in-channel advertisements allowable for display. For instance, selecting 10% indicates that 1 out of 10 advertisements will be selected from those not assigned to this channel.
cs: Zvolte maximální procentuální množství  reklam Není-v-kanálu možných pro zobrazení. Například, vybrání 10 % značí že jedna z deseti reklam bude vybrána z nepřiřazených tomuto kanálu.

en: A channel named %name already exists.
cs: Kanál pojmenovaný %name již existuje.

en: The %name channel has been created.
cs: Kanál %name byl vytvořen.

en: The %name channel has been updated.
cs: Kanál %name byl aktualizován.

en: Are you sure you want to delete the %name channel?
cs: Opravdu chcete smazat kanál %name?

en: Any advertisements currently assigned to the %name channel will not be deleted, they will be reassigned. <p>This action can not be undone.
cs: Reklamy přiřazené ke kanálu %name nebudou smazány, ale přeřazeny. <p>Tuto akci nelze vzít zpět.

en: The %name channel has been deleted.
cs: Kanál %name byl smazán.

en: administer channels
cs: administrovat kanály

en: Ad channel
cs: Kanál reklam

en: Provides the ability to create advertisement channels, about which rules can be defined.
cs: Umožňuje vytvářet reklamní kanály, pro které mohou být definována pravidla.

en: Configuration options for manually embedded ads using [[ad]] and &lt;!--ad--&gt; tags.
cs: Konfigurační možnosti pro ručně vkládané reklamy [[ad]] a &lt;!--ad--&gt; tagy.

en: Ad embed
cs: Vkládání reklam

en: Allow remote hosted images
cs: Povolit obrázky z jiných serverů.

en: Check this box to add a new field when creating image advertisements allowing you to specify a path to a remotely hosted image rather than locally uploading an image.  This option is disabled by default as it is a confusing field to someone not using it.
cs: Zaškrtněte tento box pro přidání nového pole při tvorbě obrázkové reklamy, který vám dovolí specifikovat cestu ke vzdálenému obrázku namísto nahrávání lokálního obrázku. Tato možnost je v základu vypnuta, protože toto pole může být pro někoho zavádějící.

en: Maximum filesize
cs: Maximální velikost

en: Optionally specify a maximum filesize in bytes for images in this group.  To specify no maximum filesize, enter <em>0</em>.
cs: Volitelně specifikujte maximální velikost v bytech pro obrázky v této skupině. Pro žádnou maximální hodnotu vepište <em>0</em>.

en: Image validation failed, unable to mark ad as %active.  Setting ad as %pending.
cs: Ověření obrázky selhalo, reklamu nelze označit jako %active. Nastavuji reklamu jako %pending.

en: The image %name is only %current pixels wide, which is less than the minimum of %minimum pixels allowed in the %group ad group.
cs: Obrázek %name je jen %current pixelů široký, což je méně než minimum %minimum pixelů povolených pro reklamní skupinu %group.

en: The image %name is %current pixels wide, which is more than the maximum of %maximum pixels allowed in the %group ad group.
cs: Obrázek %name je %current pixelů široký, což je méně než minimum %minimum pixelů povolených pro reklamní skupinu %group.

en: The image %name is only %current pixels high, which is less than the minimum of %minimum pixels allowed in the %group ad group.
cs: Obrázek %name je jen %current pixelů vysoký, což je méně než minimum %minimum pixelů povolených pro reklamní skupinu %group.

en: The image %name is %current pixels high, which is more than the maximum of %maximum pixels allowed in the %group ad group.
cs: Obrázek %name je %current pixelů vysoký, což je více než maximum %maximum pixelů povolených pro reklamní skupinu %group.

en: The image %name is %current bytes in size, which is more than the maximum of %maximum bytes allowed in the %group ad group.
cs: Obrázek %name má %current bytů , což je více než maximum %maximum bytů povolených pro reklamní skupinu %group.

en: Remote image path
cs: Adresa obrázku na vzdáleném serveru

en: Instead of uploading an image, you may optionally specify a complete URL to a remotely hosted image.  For example, %example.  If you do not specify a remotely hosted image, you must attach an image to this advertisement in the %attachment section below.
cs: Místo nahrávání obrázku můžete volitelně specifikovat kompletní adresu URL k vzdálenému obrázku. Na příklad %example. Pokud nespecifikujete vzdálený obrázek, musíte nahrát obrázek k této reklamě v sekci %attachment níže.

en: File attachements
cs: Přiložené soubory

en: Select which permissions will be automatically granted to new owners of <em>!type</em> advertisements, per role.  If a user is a member of multiple roles, he will get all default permissions defined for each role he is a member of.
cs: Vyberte jaká oprávnění budou automaticky udělena novým majitelům <em>!type</em> reklam, podle role. Pokud je uživatel členem více rolí, dostane základní oprávnění definované pro každou roli jejímž je členem.

en: Default permissions for users in the <em>!role</em> role
cs: Základní oprávnění pro uživatele v roli <em>!role</em>

en: grant default per ad type permissions
cs: uděluje základní oprávnění podle typu reklamy

en: Insert the following source snippet into the source code of your remote web page. The remote website will then display advertisements from this website. It is necessary to include the entire snippet, and to not modify it in any way.
cs: Vložte následující zdroj snippetu do zdrojového kódu vašich vzdálených stránek.Vzdálený web poté začne zobrazovat reklamu z tohoto webu. Je důležité vložit kompletní snippet, a v žádném případě ho nijak neupravovat.

en: generate administrative reports
cs: generuje adminstrativní reporty

en: You must enter a valid start date.
cs: Musíte vložit platné počáteční datum.

en: You must enter a valid end date.
cs: Musíte vložit platné koncové datum.

en: Ad click filter
cs: Filtr kliknutí na reklamy

en: The greater the probability, the more frequently this advertisement will be displayed.  An advertisement with a probablity of 2 will be displayed twice as frequently as an advertisement with a probability of 1.
cs: Čím vyšší pravděpodobnost, tím častěji bude reklama zobrazována. Reklama s pravděpodobností 2 bude zobrazována dvakrát častěji než reklama s pravděpodobností 1.

en: configure ad probability
cs: konfiguruje pravděpodobnost reklam

en: Ad Weight Probability
cs: Pravděpodobnostní váhy reklam

en: Allow admin to adjust the probability that an ad will be displayed.
cs: Umožňuje administrátorům měnit pravděpodobnost zobrazení reklam.

en: Lock
cs: Zámek

en: width @width
cs: šířka @width

en: height @height
cs: výška @height

en: upscaling allowed
cs: zvětšování povoleno

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
cs: náhodný mezi -@degrees&deg; a @degrees&deg;

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Structure
cs: Struktura

en: features
cs: vlastnosti

en: Unique
cs: Unikátní

en: My Account
cs: Můj účet

en: Edit style
cs: Upravit styl

en: Delete style
cs: Odstranit styl

en:  - Duration
cs:  - Trvání

en: Taxonomy: term
cs: Taxonomie: termín

en: User: name
cs: Uživatel: jméno

en: Vocabulary: ID
cs: Slovník: ID

en: Custom: @title
cs: Vlastní: @title

en: Title type
cs: Typ titulku

en: The "list" option lets a user choose if a file should be shown in a list when viewing the content after creation.
cs: Možnost "seznam" umožňuje uživateli zvolit, zda se  soubor ukáže v seznamu při zobrazení obsahu po jeho vytvoření.

en: An alias will be generated for you. If you wish to create your own alias below, uncheck this option.
cs: Alias bude vygenerován. Pokud si přejete zadat vlastní, zrušte zaškrtnutí této volby.

en: The maximum number of characters this field can be.
cs: Maximální počet znaků pro toto pole.

en: Hide if empty
cs: Skrýt, pokud je prázdné

en: Do not display anything for this field if it is empty. Note that the field label may still be displayed. Check style or row style settings to hide labels for empty fields.
cs: Nezobrazovat žádnou část tohoto pole, pokud je prázdné. Berte na vědomí, že i v tom případě se může zobrazovat popisek. Pro skrytí popisků prázdných řádků využijte nastavení "Styl" nebo "Styl řádku".

en: Starting value
cs: Počáteční hodnota

en: Delta - Appears in: @types
cs: Delta - objevuje se v typech: @types

en: Blocked users
cs: Blokovaní uživatelé

en: Accepts any date in any <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">GNU Date Input Format</a>. Strings such as today, +2 months, and Dec 9 2004 are all valid.
cs: Podporuje zápis datumu ve formátu <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">GNU Date Input Format</a>. Například řetězce 'dnes', '+2 měsíce' nebo '9.prosince 2004' jsou korektní.

en: Accepts a time in any <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">GNU Date Input Format</a>. Strings such as now, +2 hours, and 10:30pm are all valid.
cs: Podporuje zápis času ve formátu <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">GNU Date Input Format</a>. Například řetězce 'nyní', '+2 hodiny' nebo '10:30' jsou korektní.

en: If enabled, advertisement nodes will include the !noindex, telling remote search engines to not include these nodes in their search index.  This meta tag will appear on any page that an advertisement node is displayed on, even if a page is comprised of both ad nodes and other site content.  It will not be displayed when advertisements are displayed via blocks, calls to ad(), or other display methods when the page is comprised of non-ad content. This option is disabled by default as users with this option enabled and custom home pages have accidentally caused important pages such as their front page to not be indexed by popular search engines.
cs: Pokud zapnete, uzly s inzercí budou obsahovat !noindex, který sdělí vzdáleným vyhledávačům aby tento uzel nezahrnovali do svých indexů. Tento meta tag se objeví na každé stránce obsahující inzerci, i v případě, že se stránka skládá jak z reklamního uzlu tak z jiného obsahu. Nebude použit pokud je inzerce zobrazována pomocí bloků, přímého volání ad() nebo jiné metody kde je stránka tvořena nereklamním obsahem. Tato možnost je v základu vypnuta, neboť uživatelé s touto volbou zapnutou a vlastní titulní stranou mohly nechtěně způsobit, že důležité stránky jako titulní stránka nebyly indexovány nejznámějšími vyhledávači.

en: There is no activity yet.
cs: Ještě nebyla žádná aktivita.

en: The advertisement.
cs: Inzerce.

en: "Small" date format of when the advertisement will be automatically activated.
cs: "Krátký" formát data automatické aktivace inzerce.

en: "Medium" date format of when the advertisement will be automatically activated.
cs: "Střední" formát data automatické aktivace inzerce.

en: "Large" date format of when the advertisement will be automatically activated.
cs: "Dlouhý" formát data automatické aktivace inzerce.

en: "Small" date format of when the advertisement will be automatically expired.
cs: "Krátký" formát data automatického vypršení inzerce.

en: "Medium" date format of when the advertisement will be automatically expired.
cs: "Střední" formát data automatického vypršení inzerce.

en: "Large" date format of when the advertisement will be automatically expired.
cs: "Dlouhý" formát data automatického vypršení inzerce.

en: The username of the ad creator.
cs: Uživatelské jméno tvůrce reklamy.

en: The email address of the ad creator.
cs: E-mail tvůrce reklamy.

en: The user ID of the ad creator.
cs: Uživatelské ID tvůrce reklamy.

en: A comma separated list of usernames of all the ad's owners.
cs: Čárkou oddělený seznam uživatelských jmen všech majitelů reklam.

en: A comma separated list of email addresses of all the ad's owners.
cs: Čárkou oddělený seznam e-mailových adres všech majitelů reklam.

en: A comma separated list of user IDs of all the ad's owners.
cs: Čárkou oddělený seznam ID uživatelů všech majitelů reklam.

en: A comma separated list of usernames of all the ad's owners minus the ad's creator.
cs: Čárkou oddělený seznam uživatelských jmen všech majitelů reklam mimo tvůrce reklamy.

en: A comma separated list of email addresses of all the ad's owners minus the ad's creator.
cs: Čárkou oddělený seznam e-mailových adres všech majitelů reklam mimo tvůrce reklamy.

en: A comma separated list of user IDs of all the ad's owners minus the ad's creator.
cs: Čárkou oddělený seznam ID uživatelů všech majitelů reklam mimo tvůrce reklamy.

en: This ad is already active, ignoring autoactivate date.
cs: Reklama je již aktivní, datum automatické aktivace ignorováno.

en: The ad_actions module provides triggers and actions allowing administrators to create notifications for the ad module.
cs: Modul ad_actions poskytuje spouštěče a akce umožňující administrátorům vytvářet notifikace pro modul ad.

en: Send e-mail before automated ad trigger
cs: Poslat e-mail před spuštěním reklamy.

en: Send e-mail on or after ad trigger
cs: Poslat email při nebo po spuštění reklamy.

en: 1 year before
cs: 1 rok před

en: 16 weeks before
cs: 16 týdnů před

en: 8 weeks before
cs: 8 týdnů před

en: 4 weeks before
cs: 4 týdny před

en: 3 weeks before
cs: 3 týdny před

en: 2 weeks before
cs: 2 týdny před

en: 1 week before
cs: 1 týden před

en: 5 days before
cs: 5 dní před

en: 3 days before
cs: 3 dny před

en: 1 day before
cs: 1 den před

en: 12 hours before
cs: 12 hodin před

en: 6 hours before
cs: 6 hodin před

en: 3 hours before
cs: 3 hodiny před

en: 1 hour before
cs: 1 hodinu před

en: 1 hour after
cs: 1 hodinu po

en: 3 hours after
cs: 3 hodiny po

en: 6 hours after
cs: 6 hodin po

en: 12 hours after
cs: 12 hodin po

en: 1 day after
cs: 1 den po

en: 3 days after
cs: 3 dny po

en: 5 days after
cs: 5 dnů po

en: 1 week after
cs: 1 týden po

en: 2 weeks after
cs: 2 týdny po

en: 3 weeks after
cs: 3 týdny po

en: 4 weeks after
cs: 4 týdny po

en: 8 weeks after
cs: 8 týdnů po

en: 16 weeks after
cs: 16 týdnů po

en: 1 year after
cs: 1 rok po

en: An advertisement has been clicked.
cs: Na reklamu bylo kliknuto.

en: An advertisement has been approved.
cs: Reklama byla schválena.

en: An advertisement has been marked as pending.
cs: Reklama byla označena jako čekající.

en: An advertisement has been marked as offline.
cs: Reklama byla označena jako vypnutá.

en: An advertisement has been denied.
cs: Reklama byla zakázána.

en: An advertisement has been activated.
cs: Reklama byla aktivována.

en: An advertisement has expired.
cs: Platnost reklamy vypršela.

en: An advertisement has been created.
cs: Reklama byla vytvořena.

en: An advertisement has been updated.
cs: Reklama byla zaktualizována.

en: An advertisement has been deleted.
cs: Reklama byla smazána.

en: Scheduled activation.
cs: Naplánovaná aktivace.

en: Scheduled expiration.
cs: Naplánovaná expirace.

en: The email address to which the message should be sent. Tokens are allowed. Separate multiple email addresses with commas.
cs: Emailová adresa na kterou má být zpráva zaslána. Tokeny jsou povoleny. Více adres oddělte čárkou.

en: The subject of the message. Tokens are allowed.
cs: Předmět zprávy. Tokeny jsou povoleny.

en: The message that should be sent. Tokens are allowed.
cs: Zpráva která má být zaslána. Tokeny jsou povoleny.

en: When to send
cs: Kdy zaslat

en: Specify when you would like the email sent. <em>Sending your email any time other than immediately requires cron</em>. Only one delayed email will be generated per advertisement per recipient per configured period even if the trigger event happens multiple times during the delay period.
cs: Specifikujte, kdy chcete email zaslat. <em>Zaslání emaily jindy než okamžitě vyžaduje cron</em>. Jen jeden odložený mail bude vygenerován pro reklamu na klienta za konfigurovaný časový úsek, i v případě kdy se událost stane vícekrát během časové prodlevy.

en: select a profile field
cs: vyberte pole profilu

en: Profile field used to disable notifications
cs: Pole profilu určené k vypnutí notifikací.

en: Optionally select a profile field which can be used to disable notifications on a per-user basis for this action. If a user assigns a non-empty value or 0 value to this field, notification emails will be disabled. It is recommended that you assign a checkbox field that when checked will disable all notifications generated by this action to the recipient. Notifications can only be disabled when they are sent to email addresses associated with users on your website.
cs: Volitelně vyberte pole profilu, které může být použito k vypnutí notifikací  pro tuto akci na uživatelské úrovni. Pokud uživatel přiřadí poli neprázdnou hodnotu nebo nulu, notifikační emaily bude vypnut. Je doporučeno přiřadit checkbox, který po zaškrtnutí vypne uživateli všechny notifikace generované touto akcí. Notifikace mouhou být vypnuty jen v příapdě zasílání na emaily přiřazené uživatelům vašich stránek.

en: Queued email for scheduled trigger to %recipient
cs: Fronta emailů pro naplánované spuštění pro %recipient.

en: Queued email to %recipient
cs: Fronta emailů pro %recipient.

en: administer ad triggers
cs: spravovat spouštěče reklam

en: Ad actions
cs: Akce reklam

en: Enable ad triggers and actions, useful for creating notification emails.
cs: Aktivuje reklamní spuštěče a akce, užitečné pro vytváření notifikačních emailů.

en: Ad channels: !channels
cs: Reklamní kanály: !channels

en: Ad channels: all
cs: Reklamní kanály: vše

en: Enter one URL per line.  If serving ads locally use Drupal relative paths.  If serving ads remotely include the 'http://' or 'https:/'.  Use '&lt;front&gt;' to specify the front page.  The '*' character is a wildcard.  Example URLs are <em>blog</em> for the blog page and <em>blog/*</em> for every personal blog on your local website.
cs: Vložte jednu URL na řádek. Při umísťování reklamy lokálně použijte relativní cesty Drupalu. Při umísťování reklam vzdáleně vložte 'http://' nebo 'https:/'. Titulní stránku specifikujete jako '&lt;front&gt;'. Hvězdička * je žolík. Příkladové URL jsou <em>blog</em> pro stránky blogu a <em>blog/*</em> pro všechny osobní blogy na vaší stránce.

en: Ad groups: !groups
cs: Reklamní skupiny: !groups

en: There !count found.
cs: Tam !count nalezeno.

en: Report data
cs: Data reportu

en: The Breadcrumb title to use when this argument is present. If no breadcrumb is set here, default Title values will be used, see "Title" for percent substitutions.
cs: Název, který se má použít v drobečkové navigaci, pokud je argument přítomen. Pokud není nastaveno, použije se výchozí název (viz "Název") pro nahrazení se znakem "%".

en: No revision
cs: Žádná revize

en: @number comments per page
cs: Počet komentářů na stránku: @number

en: Requires a title
cs: Vyžaduje název

en: Not restricted
cs: Není omezeno

en: Choose a block
cs: Vyberte blok

en: Other blocks
cs: Jiné bloky

en: The unique ID of the comment.
cs: Unikátní ID komentáře.

en: The unique ID of the node the comment was posted to.
cs: Unikátní ID uzlu, ke kterému byl komentář vložen.

en: The name left by the comment author.
cs: Jméno zadané autorem komentáře.

en: The email address left by the comment author.
cs: E-mailová adresa zadaná autorem komentáře.

en: The home page URL left by the comment author.
cs: URL adresa stránky zadaná autorem komentáře.

en: The formatted content of the comment itself.
cs: Formátovaný obsah samotného komentáře.

en: The number of comments posted on a node.
cs: Počet komentářů vložených k uzlu.

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
cs: Počet komentářů vložených k uzlu od posledního zobrazení uživatelem.

en: The unique ID of the author of the node.
cs: Unikátní ID autora uzlu.

en: The type of the node.
cs: Typ uzlu.

en: The human-readable name of the node type.
cs: Název typu obsahu.

en: The language the node is written in.
cs: Jazyk, ve kterém je uzel vytvořen.

en: The URL of the node.
cs: URL uzlu.

en: The slogan of the site.
cs: Slogan webu.

en: The administrative email address for the site.
cs: E-mailová adresa pro hlavní administraci tohoto webu.

en: The URL of the site's front page.
cs: URL titulní stránky.

en: The optional description of the taxonomy term.
cs: Volitelný popis termínu taxonomie.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
cs: Volitelný popis slovníku taxonomie.

en: The unique ID of the user account.
cs: Jedinečné ID uživatelského účtu.

en: The login name of the user account.
cs: Přihlašovací jméno uživatelského účtu

en: The email address of the user account.
cs: Emailové adresy uživatelského účtu.

en: The URL of the account profile page.
cs: Odkaz na stránku profilu.

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: User contact forms
cs: Uživatelské kontaktní formuláře

en: The unique ID of the content item, or "node".
cs: Unikátní ID položky obsahu neboli uzlu.

en: E-mails
cs: E-maily

en: Fixed width
cs: Pevná šířka

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
cs: Jednoduché, jednosloupcové, beztabulkové, administrační téma s proměnlivou šířkou

en: - Choose -
cs: - Vybrat -

en: Text box
cs: Textové okno

en: Key-value pairs may be entered separated by pipes. i.e. safe_key|Some readable option
cs: Dvojice klíč-hodnota mohou být zadány s oddělením svislou čarou, tj. bezpecny_klic|Nějaká možnost

en: Webform enables nodes to have attached forms and questionnaires.
cs: Modul Webform umožňuje přiložit k uzlům formuláře a dotazníky.

en: To add one, create a !types piece of content.
cs: Pro přidání vytvořte obsah typu !types.

en: Webform is currently not enabled on any content types.
cs: V současné době není webový formulář zapnutý pro žádné typy obsahu.

en: To use Webform, please enable it on at least one content type on this page.
cs: Jestliže chcete používat webový formulář, zapněte ho alespoň pro jeden typ obsahu na této stránce.

en: This page lists all of the content on the site that may have a webform attached to it.
cs: Na této stránce je seznam veškerého obsahu na webu, ke kterému může být připojen webový formulář.

en: Webform-enabled piece of content
cs: Obsah, pro který je povolen webový formulář

en: Visit the <a href="!url">Webform settings</a> page and enable Webform on at least one content type.
cs: Navštivte <a href="!url">Nastavení modulu Webform</a> a povolte webový formulář alespoň pro jeden typ obsahu.

en: Optional: Enable Webform on multiple types by visiting the <a href="!url">Webform settings</a> page.
cs: Volitelně: můžete povolit webový formulář pro více typů obsahu. Navštivte <a href="!url">Nastavení modulu Webform</a> page.

en: <p>This module lets you create forms or questionnaires and define their content. Submissions from these forms are stored in the database and optionally also sent by e-mail to a predefined address.</p>
          <p>Here is how to create one:</p>
          <ul>
            <li>!webform-types-message</li>
            <li>Go to <a href="!create-content">Create content</a> and add a !types piece of content.</li>
            <li>After saving the new content, you will be redirected to the main field list of the form that will be created. Add the fields you would like on your form.</li>
            <li>Once finished adding fields, you may want to send e-mails to administrators or back to the user who filled out the form. Click on the <em>Emails</em> sub-tab underneath the <em>Webform</em> tab on the piece of content.</li>
            <li>Finally, visit the <em>Form settings</em> sub-tab under the <em>Webform</em> tab to configure remaining configurations options for your form.
              <ul>
              <li>Add a confirmation message and/or redirect URL that is to be displayed after successful submission.</li>
              <li>Set a submission limit.</li>
              <li>Determine which roles may submit the form.</li>
              <li>Advanced configuration options such as allowing drafts or show users a message indicating how they can edit their submissions.</li>
              </ul>
            </li>
            <li>Your form is now ready for viewing. After receiving submissions, you can check the results users have submitted by visiting the <em>Results</em> tab on the piece of content.</li>
          </ul>
          <p>Help on adding and configuring the components will be shown after you add your first component.</p>
cs: <p>Tento modul umožňuje vytváření formulářů či dotazníků a vytvořit jejich obsah. Výsledky odeslaných formulářů jsou uloženy v databázi a volitelně je také možné posílat je e-mailem na předdefinované adresy
    </p>
    <p>Zde je stručný návod, jak jeden takový vytvořit:</p>
    <ul>
      <li>!webform-types-message</li>
      <li>Přejít na <a href="!create-content">Vytvořit obsah</a> a přidat !types kousek obsahu.</li>
      <li>Po uložení nového obsahu, budete přesměrováni na seznam polí formuláře, který bude vytvořen. Přidejte pole, která chcete mít ve formuláři.</li> 
      <li>Po dokončení přidávání polí, můžete chtít posílat e-maily administrátorům nebo zpět k uživateli, který vyplnil formulář. Klikněte na podkartu <em>e-maily</em> (umístěnou pod kartou <em>Webform</em>)</li>
      <li>Konečně, navštivte podkartu<em>Nastavení formuláře</em> (umístěnou pod kartou <em>Webform</em>) a nakonfigurujte zbývající možnosti nastavení formuláře.
        <ul>
           <li>Přidat potvrzovací zprávu a/nebo přesměrování na URL, která má být zobrazena po úspěšném odeslání formuláře.</li>
           <li>Nastavit limit počtu odeslání.</li>
           <li>Stanovit, jaké role mohou odeslat formulář.</li>
           <li>Upravit pokročilé možnosti konfigurace, jako je možnost ukládat koncepty nebo zobrazit uživateli zprávu s oznámením, jak mohou upravit své příspěvky.</li>
         </ul>
      </li>
      <li>Formulář by nyní měl být připraven k prohlížení. Po obdržení výsledků formuláře, můžete zkontrolovat výsledky, které uživatelé odeslali, navštívením karty <em>Výsledky</em> u zobrazeného formuláře.</li>
    </ul>
    <p>Nápověda jak přidávat a konfigurovat komponenty bude zobrazena poté, co přidáte vaší první komponentu.</p>

en: A special textfield that accepts e-mail addresses.
cs: Speciální textové pole pro vložení e-mailové adresy.

en: Allow users to upload files of configurable types.
cs: Umožňuje uživatelům vložit soubor nastaveného typu.

en: Page break
cs: Zalomení stránky

en: Organize forms into multiple pages.
cs: Umožňuje sestavit vícestránkové formuláře.

en: Select options
cs: Možnosti výběru

en: Draft saved
cs: Koncept byl uložen

en: @submission_url - The URL for viewing the completed submission.
cs: @submission_url - URL adresa pro zobrazení odeslaného formuláře.

en: @email_values - All included components in a hierarchical structure.
cs: @email_values - Všechny zahrnuté komponenty uspořádané hierarchicky.

en: @email_key - A formatted value and field label. Elements may be accessed such as <em>%email[fieldset_a][key_b]</em>. Do not include quotes.
cs: @email_key - Formátovaná hodnota a název pole. Prvky jsou dostupné jako <em>%email[fieldset_a][key_b]</em>. Neuvádějte uvozovky.

en: @value_key - A value without additional formatting. Elements may be accessed such as <em>%value[fieldset_a][key_b]</em>. Do not include quotes.
cs: @value_key - Hodnota bez dalšího formátování. Prvky jsou dostupné jako <em>%value[fieldset_a][key_b]</em>. Neuvádějte uvozovky.

en: Component variables
cs: Proměnné komponent

en: Basic variables
cs: Základní proměnné

en: Special variables
cs: Speciální proměnné

en: If you are using the Profile module, you can also access all profile data using the syntax %profile[form_name]. If you for example have a profile value named profile_city, add the variable %profile[profile_city].
cs: Jestliže používáte modul Profile, tak můžete přistupovat k údajům profilu pomocí syntaxe %profile[form_name]. Například: %profile[profile_city] jako hodnota pole profile_city.

en: Value of !component
cs: Hodnota z !component

en: Value of "!component"
cs: Hodnota z "!component"

en: access all webform results
cs: přístup ke všem webovým formulářům

en: access own webform results
cs: přístup k vlastním webovým formulářům

en: edit all webform submissions
cs: upravovat všechny odeslané formuláře

en: delete all webform submissions
cs: vymazat všechny odeslané formuláře

en: delete own webform submissions
cs: vymazat vlastní odeslané formuláře

en: Webform settings
cs: Nastavení modulu Webform

en: Edit e-mail settings
cs: Upravit nastavení e-mailů

en: Delete e-mail settings
cs: Smazat nastavení e-mailů

en: Check that all entered values for this field are unique. The same value is not allowed to be used twice.
cs: Zkontrolujte, zda jsou všechny hodnoty v tomto poli unikátní. Nelze zadat dvakrát stejnou hodnotu.

en: Download !filename
cs: Stáhnout !filename

en: no upload
cs: žádný upload

en: !name (hidden)
cs: !name (schováno)

en: Other...
cs: Jiné...

en: Allow "Other..." option
cs: Povolit možnost "Ostatní..."

en: Check this option if you want to allow users to enter an option not on the list.
cs: Zaškrtněte tuto možnost, jestliže chcete dovolit uživatelům zadat hodnotu, která není na seznamu.

en: Text for "Other..." option
cs: Text pro možnost "Jiné..."

en: If allowing other options, enter text to be used for other-enabling option.
cs: Pokud jste povolili další možnosti, zadejte text, který se zobrazí pro jejich aktivaci.

en: Randomize options
cs: Zamíchat možnosti

en: Randomizes the order of the options when they are displayed in the form.
cs: Náhodně změní pořadí možností pro zobrazení ve formuláři.

en: Width of the textarea.
cs: Šířka textové oblasti.

en: Height of the textarea.
cs: Výška textové oblasti.

en: Maximum length of the textfield value.
cs: Maximální délka textového pole.

en: Webform-enabled content types
cs: Typy obsahu, pro které je povolen webový formulář

en: Webform allows you to enable the webform components for any content type.  Choose the types on which you would like to associate webform components.
cs: Modul Webform umožňuje povolit komponenty webového formuláře pro jakýkoliv typ obsahu. Zvolte typy obsahu, ke kterým chcete připojit komponenty webového formuláře.

en: E-mail address format
cs: Formát e-mailové adresy

en: Long format: "Example Name" &lt;name@example.com&gt;
cs: Dlouhý formát: "Jméno Příjmení" &lt;jmeno@priklad.com&gt;

en: Short format: name@example.com
cs: Krátký formát: jmeno@priklad.com

en: Most servers support the "long" format which will allow for more friendly From addresses in e-mails sent. However many Windows-based servers are unable to send in the long format. Change this option if experiencing problems sending e-mails with Webform.
cs: Většina serverů podporuje "dlouhý" formát, který umožňuje zadat uživatelsky příjemnější odchozí adresy v odesílaných e-mailech. Mnohé servery, které používají OS Windows, ovšem nedokážou e-mail v dlouhém formátu odeslat. Jestliže máte problémy s odesíláním e-mailů pomocí modulu Webform, změňte toto nastavení.

en: There are currently no webforms on your site. Create a !types piece of content.
cs: Na webu neexistují žádné webové formuláře. Vytvořte obsah typu !types.

en: Conditional rules
cs: Podmíněná pravidla

en: Select another component to decide whether to show or hide this component. You can only select components occurring before the most recent pagebreak.
cs: Vybete další komponentu a rozhodněte, zda komponentu zobrazit, nebo schovat. Můžete vybrat pouze komponenty, které se objevují před nejbližším zalomením stránky.

en: Determines whether the list below is inclusive or exclusive.
cs: Určuje, zda níže uvedený seznam definuje zahrnuté, nebo vyloučené položky.

en: List values, one per line, that will trigger this action. If you leave this blank, this component will always display.
cs: Seznam hodnot (jedna hodnota na řádek), které spustí tuto akci. Jestliže necháte prázdné, komponenta se zobrazí vždy.

en: Include all components
cs: Zahrnout všechny komponenty

en: The value %value has already been submitted once for the %title field. You may have already submitted this form, or you need to use a different value.
cs: Hodnota %value už byla pro pole %title odeslána. Je možné, že už jste tento formulář odeslali, nebo je třeba zadat jinou hodnotu.

en: Component value
cs: Hodnota komponenty

en: Currently not sending e-mails, add an e-mail recipient below.
cs: Momentálně se neposílají žádné e-maily, níže přidejte příjemce e-mailu.

en: Any textfield, select, or hidden form element may be selected as the subject for e-mails.
cs: Jakékoli textové pole, volba nebo skrytá položka formuláře mohou být zvoleny jako předmět e-mailů.

en: Any email, select, or hidden form element may be selected as the sender's e-mail address.
cs: Jakýkoli e-mail, volba nebo skrytý prvek formuláře může být nastaven jako e-mail odesílatele.

en: No available components
cs: Žádné komponenty nejsou k dispozici

en: An e-mail template can customize the display of e-mails.
cs: Pomocí šablony pro e-maily je možné přizpůsobit zobrazování e-mailů.

en: Included e-mail values
cs: Zahrnuté hodnoty e-mailové adresy

en: Warning: Changing will immediately update the textarea above.
cs: Varování: změna bezprostředně aktualizuje textové pole.

en: Save e-mail settings
cs: Uložit nastavení e-mailů

en: E-mail header details
cs: Detaily hlavičky e-mailu

en: When adding a new custom e-mail, the e-mail field is required.
cs: Když přidáváte novou vlastní e-mailovou adresu, je pole e-mail povinné.

en: The entered e-mail address "@email" does not appear valid.
cs: Vložená hodnota e-mailové adresy "@email" není platná.

en: Email settings added.
cs: Nastavení e-mailu přidáno.

en: Email settings updated.
cs: Nastavení e-mailu bylo aktualizováno.

en: Delete e-mail settings?
cs: Smazat nastavení e-mailu?

en: This will immediately delete the e-mail settings based on the @component component.
cs: Tato možnost okamžitě smaže nastavení e-mailů založené na komponentě @component.

en: This will immediately delete the e-mail settings sending to the @address address.
cs: Tato volba okamžitě smaže nastavení zasílání mailů na adresu @address.

en: E-mail settings deleted.
cs: Nastavení e-mailu bylo smazáno.

en: Confirmation message
cs: Potvrzovací zpráva

en: URL to redirect the user to upon successful submission.
cs: URL adresa, na kterou má být uživatel přesměrován po úspěšném odeslání formuláře.

en: Submission limit
cs: Limit pro odeslání

en: Limit the number of submissions <em>per user</em>. A user is identified by their user login if logged-in, or by their IP Address and Cookie if anonymous. Use of cookies may be modified in the global <a href="!url">Webform settings</a>.
cs: Omezí počet odeslaných formulářů <em>na uživatele</em>. Přihlášený uživatel je identifikován jménem, anonymní uživatel IP adresou a pomocí cookie. Použití cookies může být upraveno v globálním <a href="!url">nastavení modulu Webform</a>.

en: Submission access
cs: Přístup k odeslání

en: Allow users to save a draft
cs: Povolit uživatelům uložit koncept

en: Allow your users to save and finish the form later.
cs: Povolit uživatelům uložit formulář a dokončit ho později.

en: Show the notification about previous submissions.
cs: Zobrazit oznámení o předchozích odeslaných formulářích.

en: Show the previous submissions notification that appears when users have previously submitted this form.
cs: Zobrazí oznámení o předchozích odeslaných formulářích v případě, že uživatelé již tento formulář dříve odeslali.

en: The entered URL is not a valid address.
cs: Zadaná adresa URL není platná.

en: The form settings have been updated.
cs: Nastavení formuláře bylo aktualizováno.

en: Your submissions
cs: Vaše odeslání

en: @sid (draft)
cs: @sid (koncept)

en: Included export components
cs: Komponenty zahrnuté do exportu

en: The selected components will be included in the export.
cs: Vybrané komponenty budou zahrnuty do exportu.

en: Option A
cs: Volba A

en: Option B
cs: Volba B

en: Option C
cs: Volba C

en: Submitted on %date
cs: Odesláno: %date

en: Submitted by user: %username
cs: Odeslal uživatel: %username

en: Submitted by anonymous user: [%ip_address]
cs: Odeslal anonymní uživatel s IP adresou: %ip_address

en: Submissions grenerated from Webform forms.
cs: Odeslané formuláře prostřednictvím modulu Webform.

en: Sid
cs: SID

en: Whether or not the submission is a draft.
cs: Zda se jedná o koncept.

en: The date this submission was submitted.
cs: Datum odeslání.

en: Remote address
cs: Vzdálená adresa

en: Provide a simple link to view the submission.
cs: Poskytuje odkaz pro zobrazení odeslaného formuláře.

en: Provide a simple link to edit the submission.
cs: Poskytuje odkaz pro úpravu odeslaného formuláře.

en: Provide a simple link to delete the submission.
cs: Poskytuje odkaz pro smazání odeslaného formuláře.

en: Webform submission count
cs: Počet odeslaných webových formulářů

en: The number of webform submissions on this node.
cs: Počet odeslaných webových formulářů pro tento uzel.

en: The number of webform submissions for this user.
cs: Počet odeslaných webových formulářů pro tohoto uživatele.

en: Webform form body
cs: Tělo webového formuláře

en: The Webform form body display for this node.
cs: Zobrazení těla webového formuláře pro tento uzel.

en: draft
cs: koncept

en: @name form
cs: formulář @name

en: <strong>Note:</strong> there is no confirmation. Be sure of your action before clicking the "Delete aliases now!" button.<br />You may want to make a backup of the database and/or the url_alias table prior to using this feature.
cs: <p><strong>Poznámka:</strong> bez potvrzení. Ujistěte se, že chcete tuto akci provést, než kliknete na tlačítko "Smazat aliasy!". <br />Můžete také udělat zálohu databáze a/nebo url_alias tabulek před tím, než provedete tuto akci.

en: Bulk generate aliases for user contact form paths that are not aliased
cs: Hromadně vygenerovat cesty uživatelských kontaktních formulářů, které nemají aliasy.

en: Generate aliases for all existing user contact form pages which do not already have aliases.
cs: Generovat aliasy pro všechny existující stránky uživatelských kontaktních formulářů, které zatím žádné aliasy nemají.

en: Bulk generation of contact pages completed, one alias generated. | Bulk generation of contact pages completed, @count aliases generated.
cs[0]: Hromadná úprava kontaktních stránek byla dokončena, 1 alias byl vygenerován.
cs[1]: Hromadná úprava kontaktních stránek byla dokončena, @count aliasy byly vygenerovány.
cs[2]: Hromadná úprava kontaktních stránek byla dokončena, @count aliasů bylo vygenerováno.

en: User blogs
cs: Uživatelské blogy

en: You must <a href="!login">login</a> to view this form.
cs: Pro zobrazení tohoto formuláře se <a href="!login">přihlaste</a>.

en: Webform client form.
cs: Klientský formulář.

en: Customize option keys (Advanced)
cs: Přizpůsobit klíče pro možnosti (Pokročilé nastavení)

en: Customize question keys (Advanced)
cs: Přizpůsobit klíče pro otázky (Pokročilé nastavení)

en: Load a pre-built option list
cs: Nahrát předem připravený seznam možností

en: Use a pre-built list of options rather than entering options manually. Options will not be editable if using pre-built list.
cs: Použít předem připravený seznam možností namísto manuálního vkládání. Při použití tohoto seznamu nelze možnosti editovat.

en: Customize keys (Advanced)
cs: Přizpůsobit klíče (rozšířené)

en: <strong>Key-value pairs MUST be specified as "safe_key|Some readable option"</strong>. Only alphanumeric characters and underscores are allowed as a key. One option per line. Option groups may be specified with &lt;Group Name&gt;. &lt;&gt; can be used to insert items at the root of the menu after specifying a group.
cs: <strong>Páry klíčových hodnot musí být specifikovány jako "bezpecna_hodnota|Nějaká čitelná hodnota"</strong>. Jako klíč jsou povoleny jen alfanumerické znaky a podtržítka (_). Jedna hodnota na řádek. Skupiny hodnot mohou být specifikovány pomocí &lt;Jméno Skupiny&gt;. &lt;&gt; mohou být, po specifikaci skupiny, použity ke vložení položek do kořene menu

en: Check this option if you want the select component to be of listbox type instead of radio buttons or checkboxes.
cs: Zaškrtněte tuto volbu, pokud chcete pro výběr použít výběrový seznam namísto přepínače nebo zaškrtávacích políček.

en: Every option must have a key specified. Specify each option as "safe_key|Some readable option".
cs: Každá volba musí mít specifikovaný klíč. Jednotlivé volby specifikujte ve tvaru "bezpecny_klic|Čitelná hodnota"

en: Option keys must be less than 128 characters. The following keys exceed this limit:
cs: Klíče voleb mohou mít nanejvýš 128 znaků. Následující klíče překračují povolený limit:

en: The form order failed to save because the following elements have same form keys and are under the same parent. Edit each component and give them a unique form key, then try moving them again.
cs: Pořadí formulářů se nepodařilo uložit, protože následující prvky mají stejné formulářové klíče a stejného rodiče. Upravte každou komponentu a dejte jí unikátní formulářový klíč, poté je zkuste znovu přesunout.

en: Edit component: @name
cs: Upravit komponentu: @name

en: US states
cs: Státy US

en: Northern Marianas Islands
cs: Severní Mariany

en: Updated date and time components to use ISO 8601 formatted strings in the submitted values.
cs: Komponenty data a času byly aktualizovány pro použití formátu ISO 8601 v zadaných hotnotách.

en: The Authmap ID.
cs: Authmap ID.

en: The unique authentication name.
cs: Unikátní autentizační jméno.

en: Enable popup calendar
cs: Zapnout popup kalendář

en: Open popup calendar
cs: Otevřít popup kalendář

en: Removed the webform_debug variable which is no longer used.
cs: Proměnná webform_debug, která už se nepoužívá, byla odstraněna.

en: No tokens available.
cs: Nejsou dostupné žádné tokeny.

en: Click a token to insert it into the field you've last clicked.
cs: Klikněte na token pro jeho vložení do pole, do kterého jste klikli naposledy.

en: List of the currently available tokens on this site
cs: Seznam aktuálně dostupných tokenů na tomto webu

en: Insert this token into your form
cs: Vložit token do formuláře

en: First click a text field to insert your tokens into.
cs: Nejprve klikněte do textového pole, do kterého chcete tokeny vložit.

en: Files may not be uploaded while the Theme Developer tool is enabled. It is highly recommended to <a href="!url">disable this module</a> unless it is actively being used.
cs: Soubory nelze nahrávat, jestliže je zapnutý modul Theme Developer. Je silně doporučeno <a href="!url">vypnout tento modul</a>, pokud se aktivně nepoužívá.

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
cs: Vybraný soubor %filename nelze nahrát. Jsou povoleny pouze soubory s těmito příponami: %extensions.

en: Default (Mbps or Kbps)
cs: Výchozí (Mbps nebo Kbps)

en: Raw numberic value
cs: Nezpracovaná číselná hodnota

en: Default (kHz)
cs: Výchozí (kHz)

en: Resizing images on upload will cause the loss of <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF data</a> in the image.
cs: Změna velikosti obrázků při jejich nahrání způsobí ztrátu <a href="http://cs.wikipedia.org/wiki/Exif">EXIT dat</a> obrázku.

en: X-Small
cs: Extra malý (X-Small)

en: X-Large
cs: Extra velký (X-Large)

en: Current theme
cs: Současné téma vzhledu

en: Site logo
cs: Logo webu

en: Term Description
cs: Popis termínu

en: Comment creation
cs: Vytvoření komentáře

en: The current
cs: Aktuální

en: raw user input
cs: nezpracovaný uživatelský vstup

en: Warning: Token value contains raw user input.
cs: Varování: Hodnota tokenu obsahuje nezpracovaný uživatelský vstup.

en: !description day (one or two digits without leading zeros)
cs: Den !description (jedna nebo dvě číslice bez počátečních nul)

en: !description in UNIX timestamp format (1269441371)
cs: !description v unixovém časovém formátu (1269441371)

en: Specify the size limit that applies to each file separately. Enter a value like "512" (bytes), "80K" (kilobytes) or "50M" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If you leave this empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
cs: Specifikujte omezení velikosti pro jednotlivé soubory. Zadejte hodnoty ve tvaru "512" (bajty), "80K" (kilobajty) nebo "50M" (megabajty). Pokud necháte prázdné, velikost nahrávaných souborů bude omezena pouze nastavením maximálního objemu odeslaných dat (max_post_size) a nahrávaných souborů (upload_max_filesize) v PHP (aktuální omezení <strong>%limit</strong>).

en: Total filesize for %title, %tsize, exceeds field settings of %msize.
cs: Maximální velikost souboru pro %title, %tsize, překračuje povolenou velikost pro dané pole: %msize.

en: The file field %field has been updated with new settings.
cs: Pole %field bylo aktualizováno s novým nastavením.

en: File Video width
cs: Šířka videa

en: File Video height
cs: Výška videa

en: File Duration
cs: Trvání nahrávky

en: File Audio sample rate
cs: Vzorkovací kmitočet audio souboru

en: File Audio channel mode (stereo, mono)
cs: Režim kanálů audio souboru (stereo, mono)

en: File Audio bitrate
cs: Datový tok audio souboru

en: File Audio bitrate mode (cbr, vbr, abr...)
cs: Režim datového toku audio souboru (cbr, vbr, abr...)

en: File ID3 @tag tag
cs: ID3 @tag štítek souboru

en: ID3 tags
cs: ID3 tagy

en: ID3 tags include embedded information such as artist, album, year, genre and other informaiton.
cs: ID3 štítky obsahují vložené informace, jako umělec, album, rok, žánr a další.

en: Select the tag to be rendered. If needing multiple tags, add another ID3 tags field.
cs: Vyberte štítek, který se má připojit. Pokud potřebujete více štítků, přidejte další pole pro ID3 štítky.

en: The first year that is allowed to be entered. May be relative (i.e. -2 or +2) or simply the year (i.e. 1950).
cs: Nejnižší letopočet, který je možné zadat. Hodnota může být relativní (např.  -2 nebo +2) či absolutní (např. 1950).

en: The last year that is allowed to be entered.  May be relative (i.e. -2 or +2) or simply the year (i.e. 1950).
cs: Nejvyšší letopočet, který je možné zadat. Hodnota může být relativní (např.  -2 nebo +2) či absolutní (např. 1950)

en: @mime icon
cs: @mime ikona

en: Content module must be enabled before ImageField can be updated.
cs: Modul Content musí být aktivován předtím, než může být aktualizován ImageField.

en: %title has been created.
cs: Vytvořen příspěvek %title.

en: %title has been updated.
cs: Aktualizován příspěvek %title.

en: Columns: 1
cs: Počet sloupců: 1

en: Columns: 3
cs: Počet sloupců: 3

en: Columns: 2
cs: Počet sloupců: 2

en: The unique ID of the author of the comment.
cs: Unikátní ID autora komentáře.

en: The title of the node the comment was posted to.
cs: Nadpis uzlu, ke kterému byl komentář vložen.

en: The login name of the author of the node.
cs: Přihlašovací jméno autora uzlu.

en: The email address of the author of the node.
cs: E-mailová adresa autora uzlu.

en: The explanation of the most recent changes made to the node.
cs: Vysvětlení nejnovějších změn provedených v uzlu.

en: Node modification
cs: Změna uzlu

en: User's registration
cs: Registrace uživatele

en: User's last login
cs: Poslední přihlášení uživatele

en: The URL of the account edit page.
cs: Odkaz na stránku s nastavením účtu.

en: The title of the current page.
cs: Nadpis aktuální stránky.

en: The URL alias of the current page.
cs: URL alias aktuální stránky.

en: The URL of the current page.
cs: URL aktuální stránky.

en: The %element-title is using the following invalid tokens: @invalid-tokens.
cs: Element %element-title používá následující neplatné tokeny: @invalid-tokens.

en: The field %name is not a valid number.
cs: Hodnota pole %name není platné číslo.

en: The field %name cannot be greater than @max.
cs: Hodnota pole %name nemůže být vyšší než @max.

en: The field %name cannot be less than @min.
cs: Hodnota pole %name nemůže být nižší než @min.

en: The <em>Strings to remove</em> field must not contain HTML. Make sure to disable any WYSIWYG editors for this field.
cs: Pole <em>Řetězce k odstranění</em> nesmí obsahovat HTML. Ujistěte se, že jsou pro toto pole zákázány všechny WYSIWYG editory.

en: Right parenthesis )
cs: Pravá závorka )

en: Slash /
cs: Lomítko /

en: Backslash \
cs: Zpětné lomítko \

en: Node paths
cs: Cesty uzlů

en: Taxonomy term paths
cs: Cesty termínů taxonomie

en: Forum paths
cs: Cesty fór

en: User paths
cs: Cesty uživatelů

en: Blog paths
cs: Cesty blogů

en: As [cat-raw], but including its supercategories separated by /.
cs: Jako [cat-raw], ale včetně nadkategorií oddělených znakem /.

en: As [term-raw], but including its supercategories separated by /.
cs: Jako [term-raw], ale včetně nadřazených kategorií oddělených znakem /.

en: Update URL alias
cs: Aktualizovat URL alias

en: Updated URL alias for 1 node. | Updated URL aliases for @count nodes.
cs[0]: Aktualizován URL alias pro 1 uzel.
cs[1]: Aktualizovány URL aliasy pro @count uzly.
cs[2]: Aktualizovány URL aliasy pro @count uzlů.

en: Updated URL alias for 1 user account. | Updated URL aliases for @count user accounts.
cs[0]: Aktualizován URL alias pro 1 uživatelský účet.
cs[1]: Aktualizovány URL aliasy pro @count uživatelské účty.
cs[2]: Aktualizovány URL aliasy pro @count uživatelských účtů.

en: Does not exist
cs: Neexistuje

en: Bulk generate aliases for forum paths that are not aliased
cs: Hromadně vygenerovat cesty uživatelských fór, které nemají aliasy.

en: User contact forms paths
cs: Cesty uživatelských kontaktních formulářů
