NodeStream (6.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (501 entries)

en: Flickr API Key
gl: Chave da API de Flickr

en: Home
gl: Inicio

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Slideshow
gl: Presentación

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Images
gl: Imaxes

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: user
gl: usuario/a

en: select
gl: seleccionar

en: Pages
gl: Páxinas

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Reset to defaults
gl: Restaurar cos valores predeterminados

en: context
gl: contexto

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Administer
gl: Administrar

en: Markup
gl: Marcado

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Suffix
gl: Sufixo

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Delete
gl: Eliminar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Value
gl: Valor

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: content
gl: contido

en: Development
gl: Desenvolvemento.

en: Groups
gl: Grupos

en: Group
gl: Grupo

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: List
gl: Lista

en: Subject
gl: Asunto

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Delete group
gl: Borrar grupo

en: more
gl: máis

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Access control
gl: Control de acceso

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Administration
gl: Administración

en: Comments
gl: Comentarios

en: Priority
gl: Prioridade

en: Action
gl: Acción

en: On
gl: Activo

en: error
gl: erro

en: Block title
gl: Título do bloque

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Categories
gl: Categorías

en: Download
gl: Descargar

en: Version
gl: Versión

en: view
gl: vista

en: File
gl: Ficheiro

en: Tag
gl: Etiqueta

en: File path
gl: Ruta do ficheiro

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Size
gl: Tamaño

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ninguno

en: Display settings
gl: Axustes da visualización

en: default
gl: predeterminado

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non se pode desfacer.

en: Number
gl: Número

en: Message
gl: Mensaxe

en: No log messages available.
gl: Non hai mensaxes de rexistro dispoñibles.

en: Password
gl: Contrasinal

en: Block settings
gl: Axustes do bloque

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Weight
gl: Peso

en: Variable
gl: Variábel

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Center
gl: Centrar

en: Help text
gl: Texto de axuda

en: Types
gl: Tipos

en: Hierarchy
gl: Xerarquía

en: Multiple
gl: Múltiple

en: Related terms
gl: Termos relacionados

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Parent
gl: Ascendente

en: Depth
gl: Profundidade

en: none
gl: ningún

en: Category
gl: Categoría

en: Settings
gl: Opcións

en: Feed
gl: Orixe

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Import
gl: Importar

en: Book
gl: Libro

en: Export
gl: Exportar

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Description field
gl: Campo descripción

en: settings
gl: opcións

en: Back
gl: Voltar

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Help
gl: Axuda

en: username
gl: nome de usuario/a

en: Font Size
gl: Tamaño da Fonte

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: Font
gl: Tipo de letra

en: Default
gl: Predeterminado

en: Background Color
gl: Cor de fondo

en: Update
gl: Actualizar

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Sunday
gl: domingo

en: Monday
gl: luns

en: Tuesday
gl: martes

en: Wednesday
gl: mércores

en: Thursday
gl: xoves

en: Friday
gl: venres

en: Saturday
gl: sábado

en: Time
gl: Hora

en: Views
gl: Vistas

en: Access
gl: Acceso

en: Add
gl: Engadir

en: remove
gl: borrar

en: View
gl: Ver

en: Length
gl: Lonxitude

en: Format
gl: Formato

en: Path
gl: Ruta

en: Vocabularies
gl: Vocabularios

en: Region
gl: Área

en: Menu
gl: Menú

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: results
gl: resultados

en: search
gl: busca

en: Teaser
gl: Resumo

en: never
gl: nunca

en: Text
gl: Texto

en: read more
gl: ler máis

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Attachment
gl: Anexo

en: Upload
gl: Subir

en: type
gl: tipo

en: User
gl: Usuario/a

en: action
gl: acción

en: Continue
gl: Continuar

en: Configure
gl: Configurar

en: file
gl: ficheiro

en: status
gl: estado

en: Error
gl: Erro

en: Contact
gl: Contacto

en: Node
gl: Nodo

en: Sent email to %recipient
gl: Enviar correo-e a %recipient

en: Unable to send email to %recipient
gl: Non foi posíbel enviar o correo-e a %recipient

en: The subject of the message.
gl: O asunto da mensaxe.

en: Create
gl: Crear

en: Include
gl: Incluír

en: Exclude
gl: Excluír

en: Are you sure you want to delete %title?
gl: Está seguro de querer eliminar %title?

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
gl: Opcional. No menú, os elementos pesados afúndense e os lixeiros flotan cara a zona superior.

en: Update options
gl: Actualizar opcións

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Post
gl: Entrada

en: Submit @name
gl: Enviar @name

en: Year
gl: Ano

en: Date format
gl: Formato de data

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Block
gl: Bloque

en: Add block
gl: Engadir un bloque

en: Page
gl: Páxina

en: 1 hour | @count hours
gl[0]: 1 hora
gl[1]: @count horas

en: 1 day | @count days
gl[0]: 1 día
gl[1]: @count días

en: Mission
gl: Propósito

en: Site name
gl: Nome do sitio

en: Site slogan
gl: Eslogan do sitio

en: Off
gl: Desactivado

en: Never
gl: Nunca

en: Header
gl: Encabezado

en: Left sidebar
gl: Barra lateral esquerda

en: Right sidebar
gl: Barra lateral dereita

en: Footer
gl: Pé

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
gl: Non pode enviar máis de %number mensaxes por hora. Por favor, inténteo máis tarde.

en: Your name
gl: O seu nome

en: Your e-mail address
gl: O seu enderezo de correo-e

en: Send e-mail
gl: Enviar un correo-e

en: You must enter a valid e-mail address.
gl: Debe introducir un enderezo de correo-e correcto.

en: From
gl: De

en: Custom
gl: Personalizado

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Comment
gl: Comentario

en: Hostname
gl: Nome do equipo anfitrión

en: Published
gl: Publicado

en: Input format
gl: Formato de entrada

en: Signature
gl: Sinatura

en: Filter
gl: Filtro

en: Location
gl: Localización

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Revisions
gl: Revisión

en: Log message
gl: Mensaxe de rexistro

en: Vocabulary name
gl: Nome do vocabulario

en: Term name
gl: Nome do termo

en: Last access
gl: Último acceso

en: Global settings
gl: Configuración global

en: Fields
gl: Campos

en: Contains
gl: Contén

en: Count
gl: Contar

en: Overridden
gl: Sobreescrito

en: Watchdog
gl: Vixiante

en: Mode
gl: Modo

en: active
gl: activo

en: %time ago
gl: hai %time

en: Delete all
gl: Borrar todo

en: Up
gl: Arriba

en: Performance
gl: Rendemento

en: 1 attachment | @count attachments
gl[0]: 1 adxunto
gl[1]: @count adxuntos

en: Width
gl: Largura

en: This field is required.
gl: Este campo é necesario.

en: Maximum
gl: Máximo

en: Medium
gl: Medio

en: Sortable
gl: Ordenable

en: Month
gl: Mes

en: System
gl: Sistema

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: Code
gl: Código

en: Recipient
gl: Recipiente

en: security
gl: seguranza

en: node
gl: nodo

en: New Zealand
gl: Nova Zelanda

en: Day
gl: Día

en: Table
gl: Táboa

en: Other
gl: Outro

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Navigation
gl: Navegación

en: Basic
gl: Básico

en: Color
gl: Cor

en: String
gl: Cadea

en: Users
gl: Usuarios

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Referrer
gl: Referente

en: Exists
gl: Existe

en: Maximum length
gl: Lonxitude máxima

en: Create content
gl: Crear contido

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: <All>
gl: <Todo>

en: access all views
gl: acceder a todas as vistas

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Override
gl: Sobreescribir

en: Clone
gl: Clonar

en: Existing Views
gl: Vistas existentes

en: Default Views
gl: Vistas Predeterminadas

en: Summary, sorted ascending
gl: Sumario, en orde ascendente

en: Summary, sorted descending
gl: Sumario, en orde descendente

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Descending
gl: Descendente

en: Normal menu item
gl: Elemento normal de menú

en: Empty text
gl: Texto baleiro

en: Expose
gl: Expoñer

en: Wildcard
gl: Comodín

en: Arguments
gl: Argumentos

en: Operator
gl: Operador

en: Filters
gl: Filtros

en: Optional
gl: Opcional

en: Order
gl: Orde

en: View name must be alphanumeric or underscores only.
gl: O nome da vista só pode conter caracteres alfanuméricos ou guións baixos.

en: administer views
gl: administrar as vistas

en: Random
gl: Aleatorio

en: Uncategorized
gl: Sen categorizar

en: IP Address
gl: Enderezo IP

en: Profile
gl: Perfil

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Operation
gl: Operación

en: reply
gl: responder

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Collapsed
gl: Contraida

en: Germany
gl: Alemaña

en: Canada
gl: Canadá

en: Italy
gl: Italia

en: Spain
gl: España

en: United Kingdom
gl: Reino Unido

en: United States
gl: Estados Unidos

en: Authoring information
gl: Información do autor

en: Attachments
gl: Adxuntos

en: File attachments
gl: Ficheiros adxuntos

en: Show
gl: Mostrar

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
gl: Insira unha páxina por liña como rutas de Drupal. O carácter '*' é un comodín. Rutas de exemplo son %blog para a páxina de blogue e %blog-wildcard para cada páxina de blogue persoal. %front é a páxina principal.

en: Edit term
gl: Editar termo

en: The update has been performed.
gl: Realizouse a actualización.

en: update
gl: actualización

en: Full text
gl: Texto completo

en: Refine
gl: Refinar

en: Undo
gl: Desfacer

en: Search results
gl: Resultados da busca

en: Your search yielded no results
gl: A súa busca non produciu ningún resultado

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Deleted
gl: Borrado

en: Publishing options
gl: Opcións de publicación

en: Configure block
gl: Configurar o bloque

en: Revert
gl: Volver

en: Greater than
gl: Maior que

en: Less than
gl: Menor que

en: profile
gl: perfil

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Your message has been sent.
gl: A súa mensaxe foi enviada.

en: role
gl: rol

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: Results
gl: Resultados

en: Poll settings
gl: Axustes da enquisa

en: Convert
gl: Convertir

en: Parent term
gl: Termo pai

en: Forums
gl: Foros

en: view revisions
gl: ver revisións

en: Revisions for %title
gl: Revisións para %title

en: !date by !username
gl: !date por !username

en: revert
gl: volver

en: Revision
gl: Revisión

en: current revision
gl: revisión actual

en: Permissions
gl: Permisos

en: permission
gl: permiso

en: Thousands separator
gl: Separador de miles

en: Not published
gl: Non publicado

en: Color scheme
gl: Esquema de cores

en: details
gl: detalles

en: image
gl: imaxe

en: Themes
gl: Temas

en: JPEG quality
gl: Calidade JPEG

en: administer nodes
gl: administrar nodos

en: !name field is required.
gl: O campo !name é necesario.

en: Read only
gl: Só lectura

en: Processing
gl: Procesando

en: Output format
gl: Formato de saída

en: File upload error. Could not move uploaded file.
gl: Produciuse un erro no envío do ficheiro. Non se puido mover o ficheiro enviado.

en: Apply
gl: Aplicar

en: is
gl: é

en: Enter the terms you wish to search for.
gl: Introduza os termos que queira buscar.

en: No content types available.
gl: Ningún tipo de contido dispoñible.

en: Menus
gl: Menús

en: The update has encountered an error.
gl: A actualización atopou un erro.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
gl[0]: Procesouse con éxito 1 item:
gl[1]: Procesaronse con éxito @count items:

en: Minimum
gl: Mínimo

en: Precision
gl: Precisión

en: Publish
gl: Publicar

en: Permission
gl: Permiso

en: Hide
gl: Agochar

en: Read/Write
gl: Lectura/Escritura

en: Blue
gl: Azul

en: file system
gl: sistema de ficheiros

en: Examples:
gl: Exemplos:

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
gl: Debe incluír polo menos unha palabra clave positiva con @count carácteres ou máis.

en: Language neutral
gl: Linguaxe natural

en: The directory %directory does not exist.
gl: O directorio %directory non existe.

en: The directory %directory is not writable
gl: Non se pode escribir no directorio %directory

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
gl: Non se pode escribir no directorio %directory, porque non ten definidos os permisos correctos.

en: Rearrange
gl: Reordenar

en: 1 user | @count users
gl[0]: 1 usuario
gl[1]: @count usuarios

en: ok
gl: correcto

en: Aggregator
gl: Agregador

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
gl: A librería GD de PHP non está dispoñible ou está obsoleta. Comprobe na<a href="@url">documentación de imaxes de PHP</a> para máis información sobre como solucionar isto.

en: GD library
gl: Librería GD

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
gl: A URL %url non é válida. Por favor, introduza unha URL completa, como http://www.example.com/feed.xml.

en: Book navigation
gl: Navegación do libro

en: !a comments per page
gl: !a comentarios por páxina

en: 1 year | @count years
gl[0]: 1 ano
gl[1]: @count anos

en: 1 week | @count weeks
gl[0]: 1 semana
gl[1]: @count semanas

en: 1 sec | @count sec
gl[0]: 1 seg
gl[1]: @count seg

en: Print
gl: Imprimir

en: Account
gl: Conta

en: Any
gl: Calquera

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
gl: Produciuse un erro de validación, ténteo de novo. Se este erro persiste, contacte co administrador do sitio.

en: Container name
gl: Nome do colector

en: Reports
gl: Informes

en: Link class
gl: Clase de ligazón

en: sort by @s
gl: ordenar por @s

en: and
gl: e

en: where
gl: onde

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
gl: O URL ao que debe ser redirixido/a o/a usuario/a actual. Este pode ser un URL interno como node/1234 o un URL externo como http://drupal.org.

en: The maximum number of contact form submissions a user can perform per hour.
gl: O número máximo de envíos de formulario de contacto que pode realizar un usuario por hora.

en: Delete view
gl: Borrar vista

en: Time ago
gl: Tempo que pasou

en: Create @name
gl: Crear @name

en: Not enabled
gl: Desactivado

en: Validator
gl: Validador

en: Display type
gl: Tipo de vista

en: translate
gl: traducir

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
gl: Aviso de seguranza: non foi posíbel escribir o ficheiro .htaccess. Pode crear un ficheiro no directorio %directory que conteña as seguintes liñas: <code>!htaccess</code>

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
gl: So están permitidos os ficheiros coas seguintes extensións: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
gl: O ficheiro ten %filesize polo que excede o tamaño máximo de %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
gl: Este ficheiro ten %filesize polo que excederá a súa cota de disco de %quota.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
gl: Cambiouse o tamaño da imaxe para que coincida coa resolución máxima admitida, de %dimensions píxeles.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
gl: A imaxe é demasiado grande; o tamaño máximo é de %dimensions píxeles.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
gl: A imaxe é demasiado pequena; o tamaño mínimo é de %dimensions píxeles.

en: permissions
gl: permisos

en: view uploaded files
gl: ver ficheiros cargados

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
gl: Detectouse unha opción incorrecta. Por favor contacte co/a administrador/a do sitio.

en: Illegal choice %choice in !name element.
gl: Opción incorrecta %choice no elemento !name.

en: Decimal point
gl: Coma decimal

en: Custom date format
gl: Formato personalizado de data

en: Revision information
gl: Información da revisión

en: Join summary
gl: Xuntar o resumo

en: Split summary at cursor
gl: Dividir o resumo no cursor

en: Action to take if argument is not present
gl: Acción a realizar se non hai argumentos

en: If this value is received as an argument, the argument will be ignored; i.e, "all values"
gl: Se este valor e recibido como un argumento, o argumento será ignorado; por exemplo, "todos os valores"

en: Action to take if argument does not validate
gl: Acción a realizar se o argumento non supera a validación

en: %message in %file on line %line.
gl: %message en %file na liña %line.

en: 1 character | @count characters
gl[0]: 1 caracter
gl[1]: @count caracteres

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
gl: O xogo de ferramentas de manipulación de imaxes %toolkit non pode procesar adecuadamente %function.

en: Capitalize first letter
gl: A primeira letra en maiúsculas

en: No fields available.
gl: Non hai campos dispoñíbeis.

en: Alt text
gl: Texto alternativo

en: form
gl: formulario

en: Skipping broken view @view
gl: Omitindo a vista rota @view

en: Changes cannot be made to a locked view.
gl: Non se poden realizar cambios a unha vista bloqueada.

en: Convert view
gl: Convertir vista

en: Create customized lists and queries from your database.
gl: Crear listas e consultas personalizadas da base de datos.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
gl: Interface administrativo das vistas. Sen este módulo non se poden crear ou editar as vistas.

en: Example table
gl: Táboa de exemplo

en: Example content
gl: Contido de exemplo

en: Example node
gl: Nodo de exemplo

en: Plain text field
gl: Campo de texto plano

en: Numeric field
gl: Campo numérico

en: Boolean field
gl: Campo booleano

en: Timestamp field
gl: Campo de marca de tempo

en: Emulates the default Drupal front page; you may set the default home page path to this view to make it your front page.
gl: Emula a páxina principal predetermindada de Drupal; debese cambiar a ruta á páxina principal predeterminada a esta vista para que sexa a páxina principal.

en: Validator options
gl: Opcións do validador

en: Display all values
gl: Amosar todos os valores

en: Hide view / Page not found (404)
gl: Ocultar a vista / Páxina non atopada (404)

en: Display empty text
gl: Amosar texto baleiro

en: Provide default argument
gl: Prover un argumento por defecto

en: Default argument type
gl: Tipo de argumento por defecto

en: Current date
gl: Data actual

en: Current node's creation time
gl: Data de creación do nodo actual

en: Current node's update time
gl: Data de actualización do nodo actual

en: Allow multiple terms per argument.
gl: Permitir varios termos por argumento.

en: If selected, users can enter multiple arguments in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
gl: Se está seleccionado, os usuarios poderán introducir múltiples argumentos da forma 1+2+3 (para OU) ou 1,2,3 (para E).

en: Allow multiple arguments to work together.
gl: Permitir que múltiples argumentos traballen xuntos.

en: Do not display items with no value in summary
gl: Non amosar elementos sen valor no sumario

en: Invalid input
gl: Entrada non válida

en: Exclude the argument
gl: Excluir o argumento

en: Glossary mode
gl: Modo glosario

en: Character limit
gl: Límite de caracteres

en: No transform
gl: Non transformar

en: Upper case
gl: Maiúsculas

en: Lower case
gl: Minúsculas

en: Capitalize each word
gl: Poñer en maiúsculas en cada palabra

en: Transform spaces to dashes in URL
gl: Transformar os espazos en barras na URL

en: Exclude from display
gl: Excluir da visualización

en: Rewrite the output of this field
gl: Reescribir a saída deste campo

en: Output this field as a link
gl: Amosar este campo como unha ligazón

en: Link path
gl: Ruta da ligazón

en: The CSS class to apply to the link.
gl: A clase CSS a asignar á ligazón

en: Prefix text
gl: Texto do prefixo

en: Any text to display before this link. You may include HTML.
gl: Calquera texto a amosar antes desta ligazón. Pode incluir HTML.

en: Suffix text
gl: Texto do sufixo

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
gl: Calquera texto a amosar despois desta ligazón. Pode incluir HTML.

en: Trim this field to a maximum length
gl: Recortar este campo a unha lonxitude máxima

en: If checked, this field be trimmed to a maximum length in characters.
gl: Se está seleccionado, este campo será recortado a unha lonxitude de caracteres máxima.

en: Field can contain HTML
gl: O campo pode conter HTML

en: Formatted (in KB or MB)
gl: Formatado (en KB ou MB)

en: If checked, true will be displayed as false.
gl: Se está seleccionado, verdadeiro amosarase como falso.

en: Round
gl: Redondear

en: If checked, the number will be rounded.
gl: Se está seleccionado, o número será redondeado.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
gl: Especifica cantos díxitos se van a amosar despois da coma decimal.

en: What single character to use as a decimal point.
gl: Caracter a usar como separador decimal.

en: What single character to use as the thousands separator.
gl: Caracter a usar como separador de miles.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
gl: Texto a colocar antes do número, como un símbolo de moeda.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
gl: Texto a colocar despois do número, como un símbolo de moeda.

en: filter
gl: filtro

en: Poll
gl: Enquisa

en: contact
gl: contacto

en: Contact form
gl: Formulario de contacto

en: Drag to re-order
gl: Arrastre para reordenar

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
gl: Os cambios feitos nesta táboa non se han gardar ata que se envíe o formulario.

en: The permissions of directory %directory have been changed to make it writable.
gl: Cambiáronse os permisos do directorio %directory para que se poida escribir nel.

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
gl: !name non pode ser máis longo que %max caracteres, pero actualmente ten unha lonxitude de %length caracteres.

en: Illegal choice %choice in %name element.
gl: Opción incorrecta %choice no elemento %name.

en: Search form
gl: Formulario de busca

en: Cannot use %author token in this context.
gl: O token %author non pode ser usado en este contexto.

en: Translation settings
gl: Configuración de tradución

en: Authentication module
gl: Módulo de autentificación

en: Automatic live preview
gl: Vista previa automática

en: Disable automatic live preview
gl: Desactiva a vista previa automática

en: Don't automatically update the preview. This can speed up the editing of views a bit.'
gl: Non actualizar automaticamente a vista previa. Esto pode axilizar un pouco a edición das vistas.

en: The aliased path to this node.
gl: O alias da ruta a este nodo.

en: Related term
gl: Termo relacionado

en: Use absolute link (begins with "http://")
gl: Usar unha ligazón absoluta (comeza con "http://")
