NodeStream (6.x-1.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (1132 entries)

en: Flickr API Key
lv: Flickr API atslēga

en: Home
lv: Sākums

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: Title
lv: Virsraksts

en: Body
lv: Saturs

en: Images
lv: Attēli

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: user
lv: lietotājs

en: select
lv: izvēlēties

en: Pages
lv: Lapas

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Reset to defaults
lv: Atjaunot noklusētās vērtības

en: context
lv: konteksts

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Administer
lv: Administrēt

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Operācijas

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Private
lv: Privāts

en: content
lv: saturs

en: Development
lv: Izstrāde

en: Groups
lv: Grupas

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: List
lv: Saraksts

en: Subject
lv: Tēma

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Delete group
lv: Dzēst grupu

en: more
lv: vairāk

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Access control
lv: Pieejas kontrole

en: Article
lv: Raksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Comments
lv: Komentāri

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Action
lv: Darbība

en: Quantity
lv: Skaits

en: On
lv: Aktīvs

en: error
lv: kļūda

en: Block title
lv: Bloka nosaukums

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Version
lv: Versija

en: view
lv: skatīt

en: File
lv: Fails

en: Tag
lv: Birka

en: Advanced options
lv: Papildus iestatījumi

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: default
lv: noklusējums

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Number
lv: Skaits

en: Message
lv: Ziņojums

en: No log messages available.
lv: Žurnālā nav ziņojumu.

en: Password
lv: Parole

en: Comment form
lv: Komentāru forma

en: User contact form
lv: Lietotāja saziņas forma

en: - None -
lv: - Nav -

en: Weight
lv: Svars

en: Variable
lv: Mainīgais

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Center
lv: Centrā

en: Help text
lv: Palīdzības teksts

en: Types
lv: Tipi

en: Hierarchy
lv: Hierarhija

en: Multiple
lv: Daudzkāršs

en: Related terms
lv: Saistītie termini

en: Required
lv: Obligāts

en: Parent
lv: Vecāks

en: Depth
lv: Dziļums

en: none
lv: neviens

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Feed
lv: Plūsma

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: rediģēt

en: Import
lv: Importēt

en: Book
lv: Grāmata

en: Export
lv: Eksportēt

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: General settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: settings
lv: iestatījumi

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: username
lv: lietotājvārds

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Font
lv: Fonts

en: Default
lv: Noklusētā vērtība

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Update
lv: Atjaunot

en: Top
lv: Augša

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Archives
lv: Arhīvi

en: Time
lv: Laiks

en: Views
lv: Skati

en: Access
lv: Piekļuve

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skats

en: Length
lv: Garums

en: Format
lv: Formāts

en: Path
lv: Ceļš

en: Vocabularies
lv: Vārdnīcas

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Region
lv: Reģions

en: key
lv: taustiņš

en: Display
lv: Ekrāns

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: results
lv: rezultāti

en: search
lv: meklēt

en: Teaser
lv: Reklāma

en: never
lv: nekad

en: Text
lv: Teksts

en: Theme
lv: Tēma

en: style
lv: stils

en: read more
lv: lasīt vairāk

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Keywords
lv: Atslēgas vārdi

en: <none>
lv: <neviena>

en: Component
lv: Komponents

en: Total
lv: Kopā

en: Statistics
lv: Statistika

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Attachment
lv: Pielikums

en: Upload
lv: Augšuplādēt

en: Picture
lv: Attēls

en: Upload image
lv: Ielādēt attēlu

en: type
lv: veids

en: Mail
lv: Pasts

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc

en: User
lv: Lietotājs

en: Content type
lv: Satura veids

en: action
lv: darbība

en: Continue
lv: Turpināt

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Email
lv: E-pasts

en: Check
lv: Čeks

en: Files
lv: Faili

en: file
lv: fails

en: status
lv: statuss

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Error
lv: Kļūda

en: Options
lv: Opcijas

en: Contact
lv: Kontakti

en: Node
lv: Mezgls

en: The subject of the message.
lv: Ziņojuma tēma.

en: Create
lv: Izveidot

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Are you sure you want to delete %title?
lv: Vai tiešām vēlies dzēst '%title'?

en: term
lv: termins

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
lv: Neobligāts. Izvēlņu sistēmā smagāki elementi grims, savukārt vieglāki nonāks tuvāk augšai.

en: Update options
lv: Atjaunināšanas uzstādījumi

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Done
lv: Pabeigts

en: Post
lv: Ieraksts

en: Submit @name
lv: Ievietot ierakstu "@name"

en: Submitted
lv: Nosūtīts

en: Year
lv: Gads

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Block
lv: Bloks

en: Add block
lv: Pievienot bloku

en: CSS class
lv: CSS klase

en: View type
lv: Skata veids

en: Page
lv: Lapa

en: Bottom
lv: Apakša

en: 1 hour | @count hours
lv[0]: 1 stunda
lv[1]: @count stundas
lv[2]: @count stundas

en: 1 day | @count days
lv[0]: 1 diena
lv[1]: @count dienas
lv[2]: @count dienas

en: Taxonomy terms
lv: Taksonomijas termini

en: Mission
lv: Misija

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Site slogan
lv: Vietnes devīze

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Off
lv: Izslēgts

en: Never
lv: Nekad

en: Header
lv: Galvene

en: Left sidebar
lv: Kreisā sānjosla

en: Right sidebar
lv: Labā sānjosla

en: Footer
lv: Kājene

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
lv: Jūs nevarat sūtīt vairāk kā %number vēstules stundā. Pamēģiniet, lūdzu, pēc laika.

en: Your name
lv: Vārds

en: Your e-mail address
lv: Jūsu e-pasta adrese

en: Send e-mail
lv: Nosūtīt e-pastu

en: You must enter a valid e-mail address.
lv: Jānorāda derīga e-pasta adrese.

en: From
lv: No

en: Custom
lv: Pielāgot

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Roles
lv: Lomas

en: Comment
lv: Komentārs

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Published
lv: Publicēts

en: Input format
lv: Ievades formāti

en: Signature
lv: Paraksts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Locale
lv: Lokāle

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz pirmo lapu

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Log message
lv: Žurnāla ziņojums

en: Poll choices
lv: Aptaujas izvēles

en: File ID
lv: Faila ID

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Vocabulary ID
lv: Vārdnīcas ID

en: Vocabulary name
lv: Vārdnīcas nosaukums

en: Term ID
lv: Termina ID

en: Term name
lv: Termina nosaukums

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: Last login
lv: Pēdējā pieslēgšanās

en: Message text
lv: Uzaicinājuma teksts

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Field type
lv: Lauka tips

en: Global settings
lv: Kopējie iestatījumi

en: Fields
lv: Lauki

en: Contains
lv: Satur

en: Does not contain
lv: Nesatur

en: Is less than
lv: Ir mazāks kā

en: Is less than or equal to
lv: Ir vienāds vai mazāks kā

en: Is greater than or equal to
lv: Ir vienāds vai lielāks kā

en: Is greater than
lv: Ir lielāks kā

en: Count
lv: Skaits

en: Overridden
lv: Pārdefinēts

en: Watchdog
lv: Sargsuns

en: Mode
lv: Režīms

en: Normal
lv: Normāls

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: active
lv: aktīvs

en: %time ago
lv: pirms %time

en: Nodes
lv: Mezgli

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Delete all
lv: Dzēst visus

en: Sort order
lv: Kārtošanas secība

en: Up
lv: Augoša

en: Performance
lv: Ātrdarbība

en: 1 attachment | @count attachments
lv[0]: 1 fails pievienots
lv[1]: @count faili pievienoti

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: This field is required.
lv: Šis lauks ir obligāts.

en: Textfield
lv: Teksta lauks

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Scale
lv: Mērogot

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Medium
lv: Vidējs

en: Media
lv: Mediju faili

en: Plain text
lv: Atklāts teksts

en: Caching
lv: Kešošana

en: Month
lv: Mēnesis

en: System
lv: Sistēma

en: Domain
lv: Domēns

en: Amount
lv: Summa

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Address
lv: Adrese

en: Code
lv: Kods

en: Recipient
lv: Saņēmējs

en: security
lv: drošība

en: node
lv: mezgls

en: General
lv: Galvenie

en: Method
lv: Veids

en: New Zealand
lv: Jaunzēlande

en: Day
lv: Diena

en: Table
lv: Tabula

en: The name of the menu the node belongs to.
lv: Ierakstam atbilstošās izvēlnes nosaukums.

en: Default path pattern (applies to all node types with blank patterns below)
lv: Noklusētais ceļa šablons (attiecas uz visiem satura tipiem, kuriem nav norādīts šablons)

en: Generate aliases for all existing nodes which do not already have aliases.
lv: Izveidot aizstājvārdus visiem ierakstiem, kuriem vēl nav aizstājvārdi.

en: Other
lv: Cits

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Basic
lv: Pamata

en: Color
lv: Krāsa

en: access content
lv: piekļūt saturam

en: Role
lv: Loma

en: Blog
lv: Blogs

en: String
lv: Simbolu rinda

en: Users
lv: Lietotāji

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Referrer
lv: Atsaukties uz

en: Exists
lv: Pastāv

en: Filtered text (user selects input format)
lv: Filtrēts teksts(lietotājs izvēlas ievades teksa fromātu)

en: Text processing
lv: Teksta apstrāde

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: The maximum length of the field in characters. Leave blank for an unlimited size.
lv: Maksmālais lauka garums vienībās.  Atstājiet tukšu ja vēlaties bez ierobežojuma.

en: Rows
lv: Rindas

en: Create content
lv: Veidot saturu

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Argument
lv: Arguments

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: <All>
lv: <Visi>

en: access all views
lv: piekļūt visiem skatiem

en: Tools
lv: Rīki

en: Clone
lv: Klonēt

en: Existing Views
lv: Esošie Skati

en: Default view
lv: Pamata/Noklusējuma skats

en: Default Views
lv: Noklusējuma skati

en: Summary, sorted ascending
lv: Kopsavilkums, sakārtots augošā secībā

en: Summary, sorted descending
lv: Kopsavilkums, sakārtots dilstošā secībā

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Text to display at the top of the view. May contain an explanation or links or whatever you like. Optional.
lv: Teksts ko attēlot skata augšējā daļā. Var saturēt paskaidrojumu, saites vai jebko citu pēc jūsu izvēles. Nav obligāts.

en: Normal menu item
lv: Normāls izvēlnes ieraksts

en: Empty text
lv: Tukšuma Teksts

en: Expose
lv: Eksponēt

en: Down
lv: Dilstoša

en: Wildcard
lv: Aizstājējs

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Operator
lv: Operators

en: Filters
lv: Filtri

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Order
lv: Secība

en: administer views
lv: administrēt skatus

en: Views UI
lv: Skatu UI

en: Uncategorized
lv: Nekategorizēts

en: Integer
lv: Vesels skaitlis

en: IP Address
lv: IP adrese

en: CSS classes
lv: CSS klases

en: Profile
lv: Profils

en: Close
lv: Aizvērt

en: filters
lv: filtri

en: Term description
lv: Termina apraksts

en: fields
lv: lauki

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Operation
lv: Operācija

en: reply
lv: atbilde

en: Function
lv: Funkcija

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Collapsible
lv: Savēršams

en: Germany
lv: Vācija

en: Logout
lv: Iziet

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Default language
lv: Pamatvaloda

en: American Samoa
lv: Amerikāņu Samoa

en: Australia
lv: Austrālija

en: Canada
lv: Kanāda

en: France
lv: Francija

en: Georgia
lv: Gruzija

en: Guam
lv: Guama

en: Italy
lv: Itālija

en: Marshall Islands
lv: Māršala salas

en: Mexico
lv: Meksika

en: Puerto Rico
lv: Puertoriko

en: Spain
lv: Spānija

en: United Kingdom
lv: Lielbritānija

en: United States
lv: Amerikas Savienotās Valstis

en: Virgin Islands
lv: Virdžīnu salas

en: Full name
lv: Pilns vārds

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Authoring information
lv: Autorinformācija

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Attachments
lv: Pielikumi

en: File attachments
lv: Failu pielikumi

en: minute
lv: minūte

en: Show
lv: Rādīt

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lv: Ievadiet vienu lapu katrā rindā kā Drupal ceļu.  Simbols '*' ir aizstājzīme. Ceļa piemēri ir  '%blog' emuāru lapai un  %blog-wildcard katra personīgajiem emuāriem. %front ir sākumlapa.

en: Other queries
lv: Citi vaicājumi

en: Change
lv: Mainīt

en: Edit term
lv: Labot terminu

en: Time format
lv: Laika formāts

en: Switch
lv: Pārslēgt

en: Countries
lv: Valstis

en: Clear
lv: Notīrīt

en: The update has been performed.
lv: Labošana notikusi.

en: update
lv: atjaunot

en: Full text
lv: Pilns teksts

en: Source
lv: Avots

en: Refine
lv: Pielabot

en: Undo
lv: Atcelt

en: Search results
lv: Meklēšanas rezultāts

en: Your search yielded no results
lv: Meklēšana beidzās bez rezultātiem

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: Replace
lv: Aizvietot

en: Allowed values list
lv: Atļauto lauka vērtību saraksts

en: Today
lv: Šodien

en: Yesterday
lv: Vakardien

en: Publishing options
lv: Publicēšanas iestatījumi

en: Minimum height
lv: Minimālais augstums

en: Minimum width
lv: Minimālais platums

en: Query
lv: Vaicājums

en: Configure block
lv: Konfigurēt bloku

en: hour
lv: stunda

en: Hour
lv: Stunda

en: Minute
lv: Minūte

en: Second
lv: Sekunde

en: Select list
lv: Izlvēles saraksts

en: Text field
lv: Teksta lauks

en: Moderated
lv: Ierobežots

en: E-mail subject
lv: E-pasts temats

en: Randomize
lv: Nejauši sajaukt

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Empty
lv: Tukšs

en: Greater than
lv: Lielāks kā

en: Less than
lv: Mazāks kā

en: PHP code
lv: PHP kods

en: Default template
lv: Noklusējuma veidne

en: Maxlength
lv: Maksimālais garums

en: Display fields
lv: Rādīt laukus

en: profile
lv: profils

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Your message has been sent.
lv: Jūsu vēstule nosūtīta.

en: role
lv: loma

en: Red
lv: Sarkans

en: People
lv: Cilvēki

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: or
lv: vai

en: Results
lv: Rezultāti

en: Poll settings
lv: Aptaujas iestatījumi

en: Convert
lv: Konvertēt

en: Parent term
lv: Vecāktermins

en: Style
lv: Stils

en: Forums
lv: Forumi

en: view revisions
lv: apskatīt revīzijas

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: !date by !username
lv: !username !date

en: revert
lv: atgriezt atpakaļ

en: Revision
lv: Revīzija

en: current revision
lv: aktīvā revīzija

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Your settings have been saved.
lv: Jūsu iestatījumi ir saglabāti

en: permission
lv: tiesības

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Reverse
lv: Apgriezta secība

en: Standard
lv: Standarta

en: Thousands separator
lv: Tūkstošu atdalītājs

en: completed
lv: pabeigts

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: %type settings
lv: %type iestatījumi

en: Not published
lv: Nav publicēts

en: Menu settings
lv: Izvēlnes iestatījumi

en: Color scheme
lv: Krāsu palete

en: Unformatted
lv: Bez formāta

en: Documents
lv: Dokumenti

en: RSS Feed
lv: RSS plūsma

en: New comments
lv: Jauni komentāri

en: details
lv: detaļas

en: Relationships
lv: Attiecības

en: Plural
lv: Daudzskaitlis

en: image
lv: attēls

en: Sort criteria
lv: Kārtošanas kritēriji

en: <Hidden>
lv: <Paslēpts>

en: Themes
lv: Tēmas

en: Translations
lv: Tulkojumi

en: JPEG quality
lv: JPEG kvalitāte

en: administer nodes
lv: administrēt mezglus

en: !name field is required.
lv: Lauks !name ir obligāts.

en: Comment settings
lv: Komentāru iestatījumi

en: Sticky
lv: Uzlīme

en: Read only
lv: Tikai lasāms

en: Processing
lv: Apstrādē

en: Output format
lv: Izvades formāts

en: File upload error. Could not move uploaded file.
lv: Faila augšupielādes kļūda. Nevar pārvietot augšupielādēto failu.

en: Submissions
lv: Iesniegumi

en: Analysis
lv: Analīze

en: Q
lv: J

en: responses
lv: atbildes

en: Webforms
lv: Webformas

en: View and edit all the available webforms on your site.
lv: Skatīt un labot visas vietnē pieejamās webformas.

en: Webform
lv: Webforma

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
lv: Izveido jaunu lietotājiem pieejamu formu vai aptauju. Iesniegumu rezultāti un statistika ir pieejama priviliģētiem lietotājiem.

en: Go to form
lv: Doties uz formu

en: View this form.
lv: Aplūkot šo formu.

en: Mandatory
lv: Obligāts

en: E-mail to address
lv: Sūtīt e-pastu adresei

en: E-mail from name
lv: E-pasts no vārda

en: E-mail from address
lv: E-pasts no adreses

en: every week
lv: katru nedēļu

en: Check this option if the user must enter a value.
lv: Atzīmējiet šo iespēju, ja lietotājam ir jānorada vērtība.

en: Next Page >
lv: Nākamā lapa >

en: < Previous Page
lv: < Iepriekšējā lapa

en: Go back to the form
lv: Atpakaļ uz anketu

en: Enables the creation of forms and questionnaires.
lv: Iespējot formu un aptauju veidošanu.

en: Default value
lv: Noklusētā vērtība

en: The default value of the field.
lv: Noklusētā lauka vērtība.

en: Left Blank
lv: Atstāt tukšu

en: User entered value
lv: Lietotāja ievadītā vērtība

en: Width of the textfield.
lv: Teksta ievades lauka platums

en: User email as default
lv: Lietotāja e-pasts kā noklusētais

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
lv: Uzstādīt noklusēto vērtību lietotāja epasta laukam, ja viņš/viņa ir ielogojies.

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
lv: Padarīt šo lauku nelabojamu. Noderīgi iestatot nemaināmu noklusēto vērtību.

en: If this fieldset is collapsible, the user may open or close the fieldset.
lv: Ja lauks ir savēršams, lietotājs var atvērt vai aizvērt lauku grupu.

en: Collapsed by Default
lv: Pēc noklusējuma savērsts

en: Collapsible fieldsets are "open" by default. Select this option to default the fieldset to "closed."
lv: Savēršamas lauku grupas pēc noklusējuma ir "atvērtas". Atzīmē šo iespēju, lai pēc noklusējuma lauku grupa būtu "slēpta".

en: Web Images
lv: Tīkla attēli

en: Desktop Images
lv: Darbvirsmas attēli

en: Additional Extensions
lv: Papildus paplašinājumi

en: Enter a list of additional file extensions for this upload field, seperated by commas.<br /> Entered extensions will be appended to checked items above.
lv: Atdalot ar komatu, ievadi sarakstu ar papildus failu paplašinājumiem šai augšupielādes formai. <br /> Ievadītie paplašinājumi tiks pievienoti augstāk norādītajiem elementiem.

en: Max Upload Size
lv: Maksimālais augšupielādes lielums

en: Enter the max file size a user may upload (in KB).
lv: Ievadi maksimālo lietotāja pievienojamo (KB) datnes izmēru.

en: Upload Directory
lv: Augšupielādes direktorija

en: Webform uploads are always saved in the site files directory. You may optionally specify a subfolder to store your files.
lv: Webformas augšupielādes vienmēr tiek saglabātas vietnes datņu direktorijā (sites/files). Jūs varat norādīt apakšdirektoriju, kur saglabāt jūsu failus.

en: Files with the '%ext' extension are not allowed, please upload a file with a %exts extension.
lv: Datnes ar '%ext' paplašinājumu nav atļautas, lūdzu augšupielādējiet datni ar %exts paplašinājumu.

en: The file '%filename' is too large (%filesize KB). Please upload a file %maxsize KB or smaller.
lv: Datne '%filename' ir pārāk liels (%filesize KB). Lūdzu augšupielādējiet datni %maxsize KB vai mazāku.

en: The uploaded file %filename was unable to be saved. The destination directory may not be writable.
lv: Augšupielādēto datni %filename nebija iespējams saglabāt. Mērķa direktorija iespējams nav rakstāma.

en: The uploaded file was unable to be saved. The destination directory does not exist.
lv: Augšupielādēto datni nebija iespējams saglabāt. Mērķa direktorija neeksistē.

en: Uploading a new file will replace the current file.
lv: Augšupielādējot jaunu datni tiks aizstāta esošā.

en: User uploaded file
lv: Lietotāja augšupielādes datne

en: Average uploaded file size
lv: Vidējais augšupielādētais datnes izmērs

en: Questions
lv: Jautājumi

en: Allows creation of grid questions, denoted by radio buttons.
lv: Atļauj veidot skalas jautājumus, izmantojot radio pogas.

en: Non-empty
lv: Netukšs

en: Markup allows you to enter custom HTML or PHP logic into your form.
lv: Marķēšana atļauj ievadīt brīvu HTML vai PHP loģiku jūsu formā.

en: Allows creation of checkboxes, radio buttons, or select menus.
lv: Atļauj veidot izvēles rūtiņas, radio pogas vai izvēles sarakstus.

en: A large text area that allows for multiple lines of input.
lv: Liels teksta ievades lauks, kas atļauj teksta ievadi vairākās rindās.

en: Basic textfield type.
lv: Pamata teksta lauka tips.

en: Time Format
lv: Laika formāts

en: Format the display of the time in 12 or 24 hours.
lv: Formatēt laika attēlumu 12 vai 24 stundās.

en: Alternate text
lv: Alternatīvas teksts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Select
lv: Izvēlēties

en: is
lv: ir

en: Enter the terms you wish to search for.
lv: Ievadiet terminus, kurus meklēt.

en: Bold
lv: Treknraksts

en: No content types available.
lv: Nav pieejams neviens satura veids.

en: PHP Code
lv: PHP kods

en: Alaska
lv: Aļaska

en: Arkansas
lv: Arkanzasa

en: California
lv: Kalifornija

en: Colorado
lv: Kolorado

en: Connecticut
lv: Konektikuta

en: Delaware
lv: Delavera

en: Hawaii
lv: Havaju salas

en: Idaho
lv: Aidaho

en: Illinois
lv: Ilinoisa

en: Iowa
lv: Aiova

en: Kansas
lv: Kanzasa

en: Kentucky
lv: Kentuki

en: Louisiana
lv: Luiziāna

en: Maine
lv: Mena

en: Maryland
lv: Marilenda

en: Massachusetts
lv: Masačūsetsa

en: Michigan
lv: Mičigana

en: Minnesota
lv: Minesota

en: Mississippi
lv: Misisipi

en: Missouri
lv: Misūri

en: New Hampshire
lv: Ņūhempšīra

en: New Jersey
lv: Ņūdžersija

en: New Mexico
lv: Ņūmeksika

en: New York
lv: Ņujorka

en: North Carolina
lv: Ziemeļkarolīna

en: North Dakota
lv: Ziemeļdakota

en: Oregon
lv: Oklahoma

en: Pennsylvania
lv: Pensilvānija

en: Rhode Island
lv: Rodailenda

en: South Carolina
lv: Dienvidkarolīna

en: South Dakota
lv: Dienvidkarolīna

en: Tennessee
lv: Tenesī

en: Texas
lv: Teksasa

en: Utah
lv: Jūta

en: Vermont
lv: Vērmonta

en: Virginia
lv: Virdžīnija

en: Washington
lv: Vašingtona

en: West Virginia
lv: Rietumvirdžīnija

en: Wisconsin
lv: Viskonsina

en: Wyoming
lv: Vaiominga

en: Translation
lv: Tulkojums

en: Translation status
lv: Tulkojuma statuss

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Sorry, you need to install flash to see this content.
lv: Atvainojiet, lai redzētu šo saturu tev nepieciešams instalēt flash.

en: Above
lv: Virs

en: Number of values
lv: Vērtību skaits

en: @min and @max
lv: @min un @max

en: Add another item
lv: Pievienot vēl vienu vienumu

en: Full node
lv: Pilns mezgls

en: Manage fields
lv: Pārvaldīt laukus

en: Remove field
lv: Noņemt lauku

en: Used in
lv: Izmantots iekš

en: simple
lv: vienkārš

en: Added field %label.
lv: Pievienots lauks %label

en: Save field settings
lv: Saglabāt lauka uzstādījumus

en: The update has encountered an error.
lv: Atjaunināšana ir sastapusi kļūdu.

en: Decimal
lv: Decimāldaļskaitlis

en: Float
lv: Daļskaitlis

en: Minimum
lv: Minimums

en: Precision
lv: Precizitāte

en: Decimal marker
lv: Decimālzīme

en: Text area (multiple rows)
lv: Teksta apgabals (vairākas rindas)

en: Defines simple text field types.
lv: Definē vienkārša teksta lauka tipus.

en: Permalink
lv: Pastāvīga saite

en: Form
lv: Forma

en: Publish
lv: Publicēts

en: Permission
lv: Atļauja

en: Italic
lv: Kursīvs

en: Hide
lv: Apslēpt

en: Read/Write
lv: Lasāms/Rakstāms

en: Global
lv: Globāls

en: Green
lv: Zaļš

en: Blue
lv: Zils

en: file system
lv: failu sistēma

en: Thumbnails
lv: Sīktēli

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
lv: Jums jānorāda vismaz viens pozitīvs atslēgvārds ar vismaz @count simboliem.

en: From name
lv: Izsūtītāja vārds

en: From address
lv: Sūtītāja adrese

en: Unavailable
lv: Nav pieejams

en: Comma ,
lv: Komats ,

en: Period .
lv: Punkts .

en: Hyphen -
lv: Domzīme -

en: Colon :
lv: Kols :

en: Plus +
lv: Pluss +

en: Percent %
lv: Procenti %

en: Greater than >
lv: Lielāks par >

en: Language neutral
lv: Neitrāla valoda

en: Edit content
lv: Labot lapas saturu

en: Change layout
lv: Mainīt izkārtojumu

en: Loading
lv: Notiek ielāde

en: The directory %directory does not exist.
lv: Direktorija %directory neeksistē.

en: The directory %directory is not writable
lv: Nav rakstīšanas tiesību direktorijā %directory

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
lv: Direktorija %directory nav rakstāma, jo nav uzstādītas nepieciešamās pieejas atļaujas.

en: Rearrange
lv: Pārkārtot

en: 1 user | @count users
lv[0]: 1 lietotājs
lv[1]: @count lietotāji
lv[2]: nav lietotāju

en: Execute PHP
lv: Izpildīt PHP

en: ok
lv: labi

en: empty
lv: tukšs

en: Values
lv: Vērtības

en: Active users
lv: Aktīvie lietotāji

en: District of Columbia
lv: Kolumbijas apgabals

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
lv: GD bibliotēka priekš PHP nav instalēta vai ir novecojusi. Lūdzu meklē informāciju <a href="@url">PHP attēlu dokumentācijā</a> kā to izlabot.

en: GD library
lv: GD bibliotēka

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
lv: Norādītā adrese %url nav korekta, lūdzu ievadiet pilnu adresi šādā formā http://www.example.com/feed.xml.

en: Context
lv: Konteksts

en: Book navigation
lv: Grāmatas navigācija

en: !a comments per page
lv: !a komentāri lapā

en: Pager
lv: Šķirklis

en: Identifier
lv: Identifikators

en: Taxonomy vocabulary
lv: Taksonomijas vārdnīca

en: 1 year | @count years
lv[0]: 1 gads
lv[1]: @count gadi
lv[2]: @count years

en: 1 week | @count weeks
lv[0]: 1 nedēļa
lv[1]: @count nedēļas
lv[2]: @count nedēļas

en: 1 min | @count min
lv[0]: 1 minūte
lv[1]: @count minūtes
lv[2]: @count minūtes

en: 1 sec | @count sec
lv[0]: 1 sekunde
lv[1]: @count sekundes
lv[2]: @count sekundes

en: Page settings
lv: Lapas uzstādījumi

en: More link
lv: Saite Vairāk

en: contains
lv: satur

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Allow Upscaling
lv: Atļaut mērogošanu

en: Let scale make images larger than their original size
lv: Ļaut mērogotājam attēlus veidot lielākus kā to oriģinālais izmērs

en: Rotation angle
lv: Pagriešanas lenķis

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
lv: Leņķa izmērs par cik ir jāpagriež attēls. Pozitīvi skaitļi ir pulksteņa rādītāja virzienā, negatīvi skaitļi pret pulksteņa rādītāju.

en: Randomize the rotation angle for each image. The angle specified above is used as a maximum.
lv: Nejauši sajaukt pagrieziena leņķi katram attēlam. Iepriekšminētais leņķis tiek izmantots kā maksimums.

en: Print
lv: Drukāt

en: Locked
lv: Slēgts

en: Account
lv: Konts

en: Any
lv: Jebkurš

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
lv: Validācijas kļūda. Ja kļūda atkārtojas, lūdzu, ziņojiet vietnes administratoram.

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Container name
lv: Konteinera nosaukums

en: Underline
lv: Pasvītrots

en: Ordered list
lv: Sakārtots saraksts

en: Unordered list
lv: Nesakārtots saraksts

en: Reports
lv: Atskaites

en: Link class
lv: Saites klase

en: sort by @s
lv: kārtot pēc @s

en: and
lv: un

en: where
lv: kur

en: Login name
lv: Lietotājvārds

en: The maximum number of contact form submissions a user can perform per hour.
lv: Maksimālais kontaktformu skaits, ko lietotājs var nosūtīt stundā.

en: Author's website
lv: Autora mājas lapa

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: field
lv: lauks

en: Delete view
lv: Dzēst skatu

en: Create @name
lv: Izveidot @name

en: Not enabled
lv: Nav iespējots

en: Effect
lv: Effekts

en: Resizable
lv: Maināms izmērs

en: Maximum resolution for Images
lv: Attēla maksimālā izšķirtspēja

en: %name: illegal value.
lv: %name: neatļauta vērtība.

en: Display type
lv: Attēlojuma veids

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
lv: Drošības brīdinājums. Nevar ierakstīt .htaccess failu. Lūdzu, izveidojiet Jūsu direktorijā  %directory  .htaccess failu, kas satur sekojošas rindas: <code>!htaccess</code>

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
lv: Pieļaujami tikai faili ar sekojošiem paplašinājumiem: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
lv: Faila izmērs %filesize pārsniedz maksimāli pieļauto izmēru %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
lv: Faila izmērs %filesize pārsniedz diska kvotu %quota.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
lv: Attēls tika pārveidots tā, lai tā izmērs atbilstu iepriekš noteiktajam maksimālajam izmēram (%dimensions pikseļi).

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
lv: Attēls ir pārāk liels, maksimālais izmērs ir %dimensions pikseļi.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
lv: Attēls ir pārāk mazs, minimālais izmērs ir %dimensions pikseļi.

en: Is not one of
lv: Nav viens no

en: Analyze
lv: Analizēt

en: Maximum height
lv: Maksimālais augstums

en: Maximum width
lv: Maksimālais platums

en: view uploaded files
lv: skatīt augšuplādētos failus

en: Starts with
lv: Sākas ar

en: E-mail to
lv: Sūtīt e-pastu uz

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
lv: Nepieļaujama izvēle. Lūdzu, sazinieties ar vietnes administratoru.

en: Illegal choice %choice in !name element.
lv: Nepieļaujama izvēle %choice elementā !name.

en: Decimal point
lv: Decimālzīme

en: Comma (,)
lv: Komats (,)

en: Tab (\t)
lv: Atdalītājs (\t)

en: Semicolon (;)
lv: Semikols (;)

en: Colon (:)
lv: Kols (:)

en: Pipe (|)
lv: Atdalītājs (|)

en: Period (.)
lv: Punkts (.)

en: Space ( )
lv: Atstarpe ( )

en: Custom date format
lv: Pielāgots laika formāts

en: Revision information
lv: Revīzijas informācija

en: Is one of
lv: Ir viens no

en: Nodes are a Drupal site's primary content.
lv: Mezgli ir Drupal'a vietnes galvenais saturs.

en: Comments are responses to node content.
lv: Komentāri ir atbildes uz mezgla saturu.

en: not empty
lv: nav tukšs

en: Default image
lv: Noklusētais attēls

en: Use default image
lv: Izmantot noklusēto attēlu

en: Choose a image that will be used as default.
lv: Izvēlieties attēlu kas tiks lietots pēc noklusējuma.

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height.
lv: Maksimāli atļautais attēla izmērs izteikts kā PLATUMSxAUGSTUMS (piemēram 640x480). Iestatiet 0 priekš bez ierobežojuma. Ja lielāks attēls ir augšuplādēts, tas tiek samazināts uz šādu izmēru.

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
lv: Tekstu izmantos ekrāna lasītāji, meklēšanas dzinēji, vai brīžos, kad nevar ielādēt attēlu.

en: Ends with
lv: Beidzas ar

en: Join summary
lv: Apvienot pārskatu

en: Split summary at cursor
lv: Sadalīt pārskatu kursora vietā

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: No role
lv: Nav lomas

en: %message in %file on line %line.
lv: %message failā %file rindā %line.

en: Execute PHP Code
lv: Izpildīt PHP kodu

en: Delete link
lv: Dzēst saiti

en: The file could not be uploaded.
lv: Fails nevar tikt augšupielādēts

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
lv: Izvēlētā attēlu apstrādes rīkkopa '%toolkit' nevar korekti apstrādāt  funkciju '%function'.

en: Draft
lv: Melnraksts

en: Save Draft
lv: Saglabāt melnrakstu

en: 12-hour (am/pm)
lv: 12-stundas (am/pm)

en: 24-hour
lv: 24-stundas

en: Followers
lv: Sekotāji

en: No fields available.
lv: Nav pieejams neviens lauks.

en: Vertical Tabs
lv: Vertikālās cilnes

en: Not in book
lv: Nav grāmatā

en: New book
lv: Jauna grāmata

en: Not in menu
lv: Nav izvēlnē

en: No alias
lv: Nav aizstājvārds

en: Image Thumbnail
lv: Attēla sīktēls

en: See video
lv: Skatīties video

en: To embed this video on your own site, simply copy and paste the html code from this text area.
lv: Lai ievietotu video savā vietnē, vienkārši nokopē un ielīmē html kodu no šī teksta lauka.

en: Alt text
lv: ALT teksts

en: Allow content from %provider
lv: Atļaut saturu no %provider

en: You have specified an invalid media URL or embed code.
lv: Tu esi norādījis nederīgu mēdija URL vai iegulto kodu.

en: Providers Supported
lv: Atļautie pakalpojumu sniedzēji

en: Enter the URL or Embed Code here. The embedded third party content will be parsed and displayed appropriately from this.
lv: Ievadi šeit URL vai iegulto kodu. Iegultais trešās puses saturs tiks no tā parsēts un attēlots.

en: The following services are provided: !urls
lv: Atļauti sekojoši pakalpojumu sniedzēji: !urls

en: Embedded Custom Thumbnails
lv: Iegultais pielāgotais sīktēls

en: Allow custom thumbnails for this field
lv: Atļaut šim laukam pielāgotos sīktēlus

en: @field custom thumbnail
lv: @field individuālais sīktēls

en: If a new custom thumbnail is chosen, the current custom thumbnail will be replaced upon submitting the form.
lv: Izvēloties citu individuālo attēlu, esošais individuālais attēls tiks aizstāts pēc fomas saglabāšanas.

en: The thumbnail was resized to fit within the maximum allowed resolution of %resolution pixels
lv: Sīktēls tika samazināts, lai atbilstu maksimāli pieļaujamajai izšķirtspējai  %resolution pikseļi

en: Full Size Image
lv: Pilna izmēra attēls

en: Preview Size Image
lv: Priekšskatījuma izmēra attēls

en: form
lv: forma

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti

en: Submit button text
lv: Nosūtīšanas pogas teksts

en: New component name
lv: Jaunā komponenta nosaukums

en: Your webform has been published.
lv: Jūsu webforma tika publicēta.

en: Component %name deleted.
lv: Komponents %name dzēsts.

en: Showing all results.
lv: Radīt visus rezultātus.

en: Click on any existing component's name to edit its settings.
lv: Klikškiniet uz eksistējoša komponenta nosaukuma, lai labotu tā iestatījumus.

en: Submissions for this form are closed.
lv: Šīs formas iesniegumi ir dzēsti.

en: You must <a href="!login">login</a> or <a href="!register">register</a> to view this form.
lv: Lai aplūkotu šo formu jums <a href="!login">jāielogojas</a> vai <a href="!register">jāreģistrējas</a>.

en: You do not have permission to view this form.
lv: Jums nav tiesību redzēt šo formu.

en: You have submitted this form the maximum number of times (@count).
lv: Jūs šo formu esat aizpildījis maksimālo reižu skaitu (@count).

en: You have already submitted this form.
lv: Jūs jau esat aizpildījis šo formu.

en: You may not submit another entry at this time.
lv: Šobrīd jūs nevarat nosūtīt vēlvienu ierakstu.

en: <a href="!url">View your previous submissions</a>.
lv: <a href="!url">Apskatīt jūsu iepriekšējos iesniegumus</a>.

en: Default e-mail values
lv: Noklusētās e-pasta vērtības

en: The default sender address for emailed webform results; often the e-mail address of the maintainer of your forms.
lv: Noklusētā webformas rezultātu sūtītāja adrese; bieži formas izstrādātāja e-pasta adrese.

en: The default sender name which is used along with the default from address.
lv: Noklusētais sūtītāja vārds, kas tiek izmantots kopā ar noklusēto sūtītāja adresi.

en: Default subject
lv: Noklusētais temats

en: Form submission from: %title
lv: Formas iesniegums no: %title

en: The default subject line of any e-mailed results.
lv: Noklusētais temata lauks jebkuram nosūtītajam rezultātam.

en: Form: !form
lv: Forma: !form

en: Submission updated.
lv: Iesniegums atjaunots.

en: Thank you, your submission has been received.
lv: Paldies, jūsu anketa ir saņemta.

en: Token values
lv: Aizņemtās vērtības

en: Form components
lv: Form komponets

en: Webform submission
lv: Webformas iesniegums

en: Website timezone
lv: Tīmekļa vietnes laika zona

en: User timezone
lv: lietotāja laika zona

en: Start year
lv: Sākuma gads

en: End year
lv: Beigu gads

en: Use a textfield for year
lv: Izmantot teksta ievades lauku gadam

en: If checked, the generated date field will use a textfield for the year. Otherwise it will use a select list.
lv: Ja atzīmēts, izveidotais datuma lauks gadam izmantos teksta ievades lauku. Pretēji izmantos izvēles sarakstu.

en: Entered !name is not a valid date.
lv: Ievadītais !name nav korekts datums.

en: The entered date needs to be between the years @start and @end.
lv: Ievadītajam datumam jābūt starp gadiem  @start un @end.

en: Leaving blank will use the default size.
lv: Atstājot tukšu, tiks izmantots noklusētais izmērs.

en: %value is not a valid email address.
lv: %value nav korekta epasta adrese.

en: Fieldsets allow you to organize multiple fields into groups.
lv: Fieldsets atļauj organizēt vairākus laikus grupās.

en: Width of the file field.
lv: Datņu lauka platums.

en: The save directory %directory could not be created. Check that the webform files directory is writtable.
lv: Saglabāšanas direktorija %directory nevar tikt izveidota. Pārbaudiet vai webformas datņu direktorija ir rakstāma.

en: %field field is required.
lv: %field lauks ir obligāts.

en: Filesize (KB)
lv: Datnes izmērs (KB)

en: A field which is not visible to the user, but is recorded with the submission.
lv: Lauks, kas nav redzams lietotājiem, bet tiek ierakstīts nosūtot.

en: Displays text as HTML in the form; does not render a field.
lv: Attēlo tekstu formā kā HTML; neveido formu.

en: Make this field resizable by the user.
lv: Atļaut šī lauka izmēra maiņu lietotājam.

en: Label placed to the left of the textfield
lv: Etiķete novietota pa kreisi no teksta lauka.

en: Examples: $, #, -.
lv: Piemēri: $, #, -.

en: Label placed to the right of the textfield
lv: Etiķete novietota pa labi no teksta lauka.

en: Examples: lb, kg, %.
lv: Piemēri: lb, kg, %.

en: Entered %name is not a valid time.
lv: Ievadītais vārds %name nav korekts laiks.

en: Justify
lv: Izlīdzināts

en: Fullscreen
lv: Pilnekrāna

en: Font Color
lv: Fonta krāsa

en: Skipping broken view @view
lv: Izlaižam salauzto skatu @view

en: Ajax callback for view loading.
lv: Ajax atzvanīšana priekš skata ielādes.

en: Changes cannot be made to a locked view.
lv: Nevar veikt izmaiņas slēgtam skatam.

en: Convert view
lv: Konvertēt skatu

en: Create customized lists and queries from your database.
lv: Izveidot pielāgotus sarakstus un vaicājumus no datu bāzes.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
lv: Skatu administrēšanas rīks. Bez šī moduļa nevar izveidot vai labot skatus.

en: Example table
lv: Tabulas piemērs

en: Example content
lv: Satura piemērs

en: Example node
lv: Piemēra mezgls

en: Plain text field
lv: Vienkāršs teksta lauks

en: Just a plain text field.
lv: Tikai vienkāršs teksta lauks.

en: Display all values
lv: Rādīt visas vērtības

en: Current date
lv: Tekošais datums

en: Current node's creation time
lv: Tekošās nodes izveidošanas laiks

en: Current node's update time
lv: Tekošās nodes atjaunošanas laiks

en: Do not display items with no value in summary
lv: Neattēlot kopsavilkumā ierakstus bez vērtības

en: Invalid input
lv: Nekorekta vērtība

en: Glossary mode
lv: Šķirkļa režīms

en: Transform spaces to dashes in URL
lv: Pārveidot adresē atstarpes par domuzīmēm

en: Exclude from display
lv: Izslēgt attēlojumu

en: Rewrite the output of this field
lv: Pārrakstīt lauka izvadi

en: Output this field as a link
lv: Izvadīt lauku kā saiti

en: If checked, this field will be made into a link. The destination must be given below.
lv: Ja ieslēgts, lauks tiks pārveidots par saiti. Zemāk jānorāda adresi.

en: Link path
lv: Saites adrese

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
lv: Šīs saites drupal iekšējais ceļš vai absolūtā adrese (URL). Var izmantot skata datus izmantojot zemāk norādītos "Aizstāšanas šablonus"

en: The CSS class to apply to the link.
lv: CSS klase kuru pievienot saitei

en: Text to place as "alt" text which most browsers display as a tooltip when hovering over the link.
lv: "ALT" teksts, kuru vairums pārlūkprogrammu attēlo kā padomu kad kurors tiek novietots uz saites.

en: Prefix text
lv: Prefikss

en: Any text to display before this link. You may include HTML.
lv: Teksts kuru attēlot pirms saites. Var iekļaut HTML.

en: Suffix text
lv: Sufikss

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
lv: Teksts kuru attēlot pēc saites. Var iekļaut HTML.

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
lv: <p>Nepieciešams pievienot vēl dažus laukus pirms iespējams lietot šo lauku. Ja vēlaties, šie lauki var tikt atzīmēti ar <em>Izslēgt no attēlojuma</em>. Ievērojiet ka sakarā ar izvades renderēšanas secību, jūs nevarat izmantot laukus kuri atrodas aiz šī lauka; ja vēlaties izmantot lauku kurš šeit nav attēlots,pārkārtojiet lauku secību.</p>

en: Trim this field to a maximum length
lv: Saīsināt lauka vērtību līdz konkrētam simbolu skaitam

en: Trim only on a word boundary
lv: Saīsinot tekstu paturēt pilnus vārdus

en: If checked, this field be trimmed only on a word boundary. This is guaranteed to be the maximum characters stated or less. If there are no word boundaries this could trim a field to nothing.
lv: Ja iezīmēts, lauks tiks saīsināts tikai līdz pilniem vārdiem. Ja pilns vārda garums pārsniegs atļauto simbolu skaitu, tad netiks attēlots. Ja netiek sasniegta neviena pilna vārda robeža, lauks attēlo tukšumu.

en: Add an ellipsis
lv: Pievienot daudzpunkti

en: If checked, a "..." will be added if a field was trimmed.
lv: Ja iezīmēts, gadījumos kad teksts tiek saīsināts tiks pievienota daudzpunkte ("...").

en: Strip HTML tags
lv: Izņemt HTML tagus

en: If checked, all HTML tags will be stripped.
lv: Ja iezīmēts, visi HTML tagi tiks izņemti.

en: Field can contain HTML
lv: Lauks var saturēt HTML

en: If checked, HTML corrector will be run to ensure tags are properly closed after trimming.
lv: Ja iezīmēts, saīsinātajā tekstā tiks izlabotas neaizvērtās HTML entītijas.

en: File size display
lv: Datnes izmēra attēlojums

en: Formatted (in KB or MB)
lv: Formatēts kilobaitos (KB) vai megabaitos (MB)

en: Raw bytes
lv: Baitos

en: If checked, true will be displayed as false.
lv: Ja iezīmēts, "jā" tiks attēlots jā "nē"

en: Round
lv: Noapaļot

en: If checked, the number will be rounded.
lv: Ja iezīmēts, skaitlis tiks noapaļots

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
lv: Norādiet, cik ciparus aiz komata attēlot

en: What single character to use as a decimal point.
lv: Simbols, ko lietot kā decimālskaitļu atdalītāju.

en: What single character to use as the thousands separator.
lv: Simbols kuru lietot tūkstošu atdalīšanai.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
lv: Prefikss, piemēram valūtas simbols.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
lv: Sufikss, piemēram valutas simbols.

en: Simple separator
lv: Vienkāršs atdalītājs

en: Display as link
lv: Attēlot kā saiti

en: Operator identifier
lv: Operatora identifikators

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
lv: Tiks attēlots adresē (URL) pēc ? lai identificētu šo operatoru.

en: Filter identifier
lv: Filtra identifikators

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
lv: Tiks attēlots adresē (URL) aiz ? lai identificētu šo filtru. Šī lauka vērtība nedrīkst būt tukša.

en: The identifier is required if the filter is exposed.
lv: Ja filtrs tiek eksponēts, nepieciešams norādīt identifikatoru.

en: This identifier is not allowed.
lv: Šāds identifikators nav atļauts.

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: exposed
lv: eksponēts

en: Value type
lv: Vērtības tips

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
lv: Datums jebkurā mašīnlasāmajā formātā. Ieteicamais formāts: CCYY-MM-DD HH:MM:SS

en: Invalid date format.
lv: Nekorekts laika formāts.

en: Is all of
lv: Ir visi no

en: Is none of
lv: Nav ne viens no

en: not
lv: nav

en: Is between
lv: Ir intervālā starp

en: between
lv: intervālā starp

en: Is not between
lv: Nav intervālā starp

en: not between
lv: nav intervālā starp

en: And
lv: Un

en: Contains any word
lv: Satur jebkuru norādīto vārdu

en: has word
lv: satur norādīto vārdu

en: Contains all words
lv: Satur visus norādītos vārdus

en: begins
lv: sākas

en: ends
lv: beidzas

en: Require this relationship
lv: Pieprasīt šo relāciju

en: desc
lv: dilstošā secībā

en: If you <a href="@modules">enable the advanced help module</a>, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
lv: Ja tiek <a href="@modules">iespējots "advanced help" modulis</a>, Skatu modulis sniegs detalizētāku palīdzību. <a href="@hide">Paslēpt šo ziņojumu.</a>

en: If you install the advanced help module from !href, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
lv: Ja tiek uzstādīts "advanced help" modulis no !href, Skatu modulis piedāvās vairāk detalizētas palīdzības. <a href="@hide">Paslēpt šo ziņojumu</a>

en: Not sure what to do? Try the "!getting-started" page.
lv: Nav skaidrs, ko darīt? Apskati  lapu "!getting-started".

en: These queries were run during view rendering:
lv: Šādi vaicājumi tika veikti, renderējot skata attēlojumu:

en: This display has no path.
lv: Šim skatam nav norādīta adrese

en: Query build time
lv: Vaicājuma izveides laiks

en: Query execute time
lv: Vaicājuma izpildes laiks

en: View render time
lv: Skata izvades laiks

en: No query was run
lv: Neviens vaicājums netika veikts

en: Unable to preview due to validation errors.
lv: Nav iespējams priekšskatīt validācijas kļūdu dēļ.

en: View name
lv: Skata nosaukums

en: View description
lv: Skata apraksts

en: Edit view %view
lv: Rediģēt skatu %view

en: Enter the name to use for this view if it is different from the source view. Leave blank to use the name of the view.
lv: Ievadiet skata nosaukumu, ja tas atšķiras avota skata. Atstājiet tukšu, lai izmantotu avota skata nosaukumu.

en: Paste view code here
lv: Ievietojiet skata kodu šeit

en: Unable to interpret view code.
lv: Nav iespējams interpretēt skata kodu.

en: You are importing a view created in Views version 1. You may need to adjust some parameters to work correctly in version 2.
lv: Jūs importējat skatu, kurš izveidots 1. skatu versijā. Iespējams, būs nepieciešams izlabot dažus parametrus, lai tas korekti strādātu 2. versijā.

en: Export this view
lv: Eksportēt šo skatu

en: Invalid
lv: Nederīgs

en: &nbsp; Style: !style
lv: &nbsp; Stils: !style

en: Add display
lv: Pievienot attēlojumu

en: Default settings for this view.
lv: Skata noklusētie iestatījumi.

en: Display the view as a block.
lv: Attēlot skatu kā bloku.

en: Will be available to all users.
lv: Būs pieejams visiem lietotājiem.

en: filter
lv: filtrs

en: The title of the comment.
lv: Komentāra virsraksts.

en: Post date
lv: Ieraksta datums

en: Date and time of when the last comment was posted.
lv: Datums un laiks, kad tika publicēts pēdējais komentārs.

en: Last comment author
lv: Pēdējā komentāra autors

en: Comment count
lv: Komentāru skaits

en: Comment status
lv: Komentāra statuss

en: Display the comment as RSS.
lv: Rādīt komentāru kā RSS.

en: Has new content
lv: Ir jauns saturs

en: Poll
lv: Aptauja

en: Views today
lv: Skatījumi šodien

en: Title of page visited.
lv: Apmeklētās lapas virsraksts.

en: The ID of the file.
lv: Faila ID.

en: The status of the file.
lv: Faila statuss.

en: All terms
lv: Visi termini

en: Outdated
lv: Novecojis

en: upload
lv: augšuplādēt

en: The user ID
lv: Lietotāja ID

en: Language of the user
lv: Lietotāja valoda

en: The user's last login date.
lv: Lietotāja pēdējās pieslēgšanās datums.

en: The user's signature.
lv: Lietotāja paraksts.

en: contact
lv: kontakts

en: Unrestricted
lv: Bez ierobežojumiem

en: Use AJAX
lv: Izmantot AJAX

en: Display even if view has no result
lv: Attēlot pat ja skats neatgriež rezultātu

en: The style selected does not utilize fields.
lv: Izvēlētais stils laukus neizmanto.

en: None defined
lv: Nav definēts

en: New view
lv: Jauns skats

en: Live preview
lv: Tiešais priekšskatījums

en: Title: @title
lv: Virsraksts: @title

en: ‹‹
lv: "

en: ››
lv: "

en: - All -
lv: - Visi -

en: jQuery UI
lv: JQuey Lietotāja Interfeiss LI

en: The <a href="@jqueryui">jQuery UI</a> plugin is missing. <a href="@download">Download</a> and extract it to your <em>jquery_ui</em> module directory. See <a href="@readme">README.txt</a> for more info.
lv: <a href="@jqueryui">jQuery LI</a> spraudins nav atrodams. <a href="@download">Lejupielādējiet</a>un izpleteit to  attiecīgā <em>jquery_ui</em> moduļa direktorijā. Vairāk informācijas <a href="@readme">README.txt</a> failā.

en: Provides the jQuery UI plug-in to other Drupal modules.
lv: Atbalsta jQuery LI spraudni citos Drupal moduļos.

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums

en: Contact form
lv: Kontaktu forma

en: Drag to re-order
lv: Velciet, lai kārtotu

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
lv: Izmaiņas tiks saglabātas tikai pēc apstiprināšanas.

en: The permissions of directory %directory have been changed to make it writable.
lv: Pieejas atļaujas direktorijai %directory izmainītas, padarot to rakstāmu.

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
lv: "!name" nevar būt garāks par %max simboliem, bet patreiz tas ir %length simbolus garš.

en: Illegal choice %choice in %name element.
lv: Nepieļaujama izvēle %choice elementā %name.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
lv: Mašīnlasāmajam nosaukumam jāsatur tikai mazie burti, numuri un apakšsvītras.

en: The revisions let you track differences between multiple versions of a post.
lv: Revīzijas ļauj sekot atšķirībām starp viena ieraksta vairākām versijām.

en: Search form
lv: Meklēšanas forma

en: Translation settings
lv: Tulkošanas iestatījumi

en: Twitter user name
lv: Twitter lietotājvārds

en: Add account
lv: Pievienot kontu

en: Twitter authentication failed. Please check your account name and try again.
lv: Neveiksmīga Twitter autentifikācija. Lūdzu pārbaudiet sava konta lietotājvārdu un mēģiniet atkārtoti.

en: Twitter message
lv: Twitter ziņojums

en: Twitter status messages.
lv: Twitter statusa ziņojums.

en: The text of the Twitter message.
lv: Twitter ziņojuma saturs.

en: The number of users following this Twitter account.
lv: Lietotāju skaits, kas seko šim Twitter kontam.

en: Profile image
lv: Profile attēls

en: Post to twitter.com
lv: Publicēt twitter.com

en: Announce this post on Twitter
lv: Paziņot par šo ierakstu

en: An error occurred when posting to twitter: %code %error
lv: Kļūda publicējot ierakstu twitter: %code %error

en: Successfully posted to Twitter
lv: Veiksmīgi publicēts Twitter

en: Post a message to Twitter
lv: Publicēt ziņojumu Twitter

en: Twitter account name
lv: Twitter lietotājvārds

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
lv: Virsrakts tiek izmantots kā paskaidrojums, kad lietotājs ar peles kursoru šķērso attēlu.

en: The selected file %name could not be saved.
lv: Izvēlētais fails  %name nevar tikt saglabāts.

en: Progress indicator
lv: Progresa indikators

en: The file upload failed. %upload
lv: Faila augšupielāde neizdevās. %upload

en: Starting upload...
lv: Tiek sākta augšupielāde

en: Uploading... (@current of @total)
lv: Augšupielādē... (@current no @total)

en: Allowed Extensions: %ext
lv: Pieļautie faila paplašinājumi: %ext

en: Upload progress
lv: Augšupielādes progress

en: Styles
lv: Stili

en: The item has been deleted.
lv: Šī vienība ir dzēsta.

en: Sort descending
lv: Sakārtot dilstošā secībā

en: Sort ascending
lv: Sakārtot augošā secībā

en: Edit view settings in new window...
lv: Rediģēt skatījuma uzstādījumus jaunā logā...

en: Days of the week
lv: Nedēļas dienas

en: The name of the site.
lv: Vietnes nosaukums.

en: Are you sure you want to delete this page? Deleting a page cannot be undone.
lv: Vai tiešām vēlaties izdzēst šo lapu? Izdzēstās lapas nav iespējams atjaunot!

en: Region settings
lv: Reģiona iestatījumi

en: Form settings
lv: Formas iestatījumi

en: manage fields
lv: pārvaldīt laukus

en: @field_name (Locked)
lv: @field_name (Slēgts)

en: - Select a field type -
lv: - Izvēlieties lauka tipu -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
lv: Lauka mašīnvārds (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
lv: Datu saglabāšanas lauka tips.

en: Form element to edit the data.
lv: Formas elements, lai rediģētu datus.

en: - Select an existing field -
lv: - Izvēlieties esošu lauku -

en: Add new field: the field name %field_name already exists.
lv: Pievienot jaunu lauku: lauka nosaukums %field_name jau eksistē.

en: Add new field: you need to select a field type.
lv: Pievienot jaunu lauku: ir nepieciešams izvēlēties lauka tipu.

en: %name must be a positive integer.
lv: %name ir jābūt pozitīvam, veselam skaitlim.

en: %name must be a number.
lv: %name ir jābūt skaitlim.

en: See audio
lv: Skatīt audio

en: Custom thumbnail
lv: Pielāgotais sīktēls

en: New upload
lv: Jauna augšupielāde

en: Thumbnail upload (%filename) was unsuccessful.
lv: Neveiksmīga sīktēla augšupielāde (%filename).

en: Thumbnail error. Could not copy provider thumbnail.
lv: Sīktēla kļūda. Nav iespējams nokopēt pakalpojuma sniedzēja sīktēlu.

en: width @width
lv: platums @width

en: height @height
lv: augtsums @height

en: upscaling allowed
lv: palielināšana atļauta

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
lv: nejauši starp -@degrees&grādiem un @degrees&grādiem

en: @degrees&deg
lv: @degrees&grādi

en: Structure
lv: Uzbūve

en: Unique
lv: Unikāls

en: Edit style
lv: Labot stilu

en: Delete style
lv: Dzēst stilu

en:  - Provider
lv:  - Pakalpojumu sniedzējs

en: Duration (mm:ss)
lv: Ilgums (mm:ss)

en: Duration (seconds)
lv: Ilgums (sekundes)

en: Provider name
lv: Pakalpojuma sniedzēja nosaukums

en: Seven
lv: Septiņi

en: styles
lv: stili

en: @argument title
lv: @argument virsraksts

en: @argument input
lv: @argument ievade

en: The maximum number of characters this field can be.
lv: Maksimālais lauka garums simbolos

en: Count the number 0 as empty
lv: Uzskatīt skaitli 0 par "nav rezultātu"

en: Hide if empty
lv: Paslēpt ja nav vērtību

en: Starting value
lv: Sākuma vērtība

en: Specify the number the counter should start at.
lv: Norādiet skaitli ar kuru tiks sākta skaitīšana.

en: Does not start with
lv: Nesākas ar

en: Does not end with
lv: Nebeidzas ar

en: Accepts any date in any <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">GNU Date Input Format</a>. Strings such as today, +2 months, and Dec 9 2004 are all valid.
lv: Akceptē jebkuru datumu <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">GNU Datuma ievades formāts</a>. Tādas rindas kā "today", "+2 months", un " Dec 9 2004" ir korektas.

en: Requires a title
lv: Nepieciešams nosaukums

en: The file you uploaded was not recognized as an image. Please upload a different image type.
lv: Augšupielādētais fails netika atpazīts kā attēls. Lūdzu augšupielādē citu attēlu.

en: There was an error uploading your file.
lv: Kļūda faila augšupielādes laikā.

en: Not restricted
lv: Nav ierobežots

en: Other blocks
lv: Citi bloki

en: The home page URL left by the comment author.
lv: Komentāra autora ievadīts mājaslapas URL.

en: The type of the node.
lv: Nodes tips

en: The optional description of the taxonomy term.
lv: Neobligāts termina skaidrojums.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
lv: Neobligāts taksonomijas vārdnīcas apraksts.

en: The unique ID of the user account.
lv: Lietotāja konta unikālais ID.

en: The login name of the user account.
lv: Lietotāja konta lietotājvārds.

en: The email address of the user account.
lv: Lietotāja konta e-pasta adrese.

en: The URL of the account profile page.
lv: Konta profila lapas URL.

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: E-mails
lv: E-pasti

en: Fixed width
lv: Fiksēts platums

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
lv: Vienkārša administrācijas tēma ar vienu kolonnu,plūstošu platumu un bez tabulām.

en: Authentication module
lv: Autentifikācijas modulis

en: Text box
lv: Tekstlodziņš

en: Key-value pairs may be entered separated by pipes. i.e. safe_key|Some readable option
lv: Atslēgta-vērtība pāris var tikt ievadīts ar atdalītājiem. T.i. droša_atslēga|lasāma izvēle

en: Webform enables nodes to have attached forms and questionnaires.
lv: Webforma nodrošina iespēju nodei pievienot formas un aptaujas.

en: To add one, create a !types piece of content.
lv: Lai pievienotu, izveido !types saturu.

en: Webform is currently not enabled on any content types.
lv: Webforma šobrīd nav iespējota nevienam satura tipam.

en: To use Webform, please enable it on at least one content type on this page.
lv: Lai izmantotu Webformu, lūdzu iespējojiet to vismaz vienā šīs vietnes satura tipā.

en: Webform-enabled piece of content
lv: Webformu iespējots satura ieraksts.

en: A special textfield that accepts e-mail addresses.
lv: Īpašs teksta lauks, kas akceptē e-pasta adreses.

en: Allow users to upload files of configurable types.
lv: Atļauj lietotājiem augšupielādēt konfigurējamu tipu failus.

en: Organize forms into multiple pages.
lv: Organizē formas vairākās lapās.

en: Webform settings
lv: Webformas iestatījumi

en: Check that all entered values for this field are unique. The same value is not allowed to be used twice.
lv: Atzīmēt, ka visas ievadītās vērtības ir unikālas. Viena un tā pati vērtība nevar tikt izmntota divreiz.

en: Download !filename
lv: Lejupielādēt !filename

en: no upload
lv: nav augšupielādes

en: !name (hidden)
lv: !name (slēpts)

en: Other...
lv: Cits...

en: Allow "Other..." option
lv: Atļauj "Cits..." iespēju

en: Text for "Other..." option
lv: Teksts iespējai "Cits..."

en: Width of the textarea.
lv: Teksta lauka platums.

en: Height of the textarea.
lv: Teksta lauka augstums.

en: Maximum length of the textfield value.
lv: Teksta ievades lauka maksimālais garums.

en: Webform-enabled content types
lv: Webformu iespējoti satura tipi.

en: E-mail address format
lv: E-pasta adreses formāts

en: Include all components
lv: Iekļaut visus komponentus

en: Included e-mail values
lv: Iekļautās e-pasta vērtības

en: Save e-mail settings
lv: Saglabāt e-pasta iestatījumus

en: Email settings added.
lv: Pievienoti e-pasta iestatījumi.

en: Email settings updated.
lv: Epasta iestatījumi atjaunināti.

en: Delete e-mail settings?
lv: Dzēst e-pasta iestatījumus?

en: This will immediately delete the e-mail settings based on the @component component.
lv: Šis nekavējoties dzēsīs e-pasta iestatījumus saskaņā ar @component komponentu.

en: E-mail settings deleted.
lv: E-pasta iestatījumi dzēsti.

en: Option A
lv: Iespēja A

en: Option B
lv: Iespēja B

en: Option C
lv: Iespēja C

en: draft
lv: melnraksts

en: @name form
lv: @name forma

en: You must <a href="!login">login</a> to view this form.
lv: Lai palūkotu šo formu nepieciešams <a href="!login">ielogoties</a>.

en: Adjust the default time value according to a specific timezone.
lv: Piemērot noklusēto laika vērtību saskaņā ar specifisku laika zonu.

en: US states
lv: ASV štati

en: Enable popup calendar
lv: Iespējot uznirstošo kalendāru

en: Enable a JavaScript date picker next to the date field.
lv: Iespējot JavaScript kalendāru pie datuma ievades lauka.

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
lv: Izvēlēto failu %filename nav iespējams augšupielādēt. Tikkai faili ar sekojošiem paplašiinājumiem ir atļauti: %extensions

en: Stylizer
lv: Dizaineris

en: The first year that is allowed to be entered. May be relative (i.e. -2 or +2) or simply the year (i.e. 1950).
lv: Pirmais gads, kuru ir atļauts ievadīt. Var būt relatīvs (piemēram, -2 vai +2) vai vienkārši gads (piemēram, 1950).

en: The last year that is allowed to be entered.  May be relative (i.e. -2 or +2) or simply the year (i.e. 1950).
lv: Pēdējais gads, kuru ir atļauts ievadīt. Var būt relatīvs (piemēram, -2 vai +2) vai vienkārši gads (piemēram, 1950).

en: If possible, a remote thumbnail will be downloaded on the next save.
lv: Ja iespējams, attālinātais sīktēls tiks lejupielādēts nākamās saglabāšanas laikā.

en: Alternatively, you may specify a custom thumbnail in this field.
lv: Alternatīvi, šajā laukā tu vari izvēlēties pielāgotu sīktēlu.

en: ruleset
lv: noteikumu kopums

en: rulesets
lv: noteikumu kopumi

en: content pane
lv: satura daļa

en: content panes
lv: satura daļas

en: The item has been reverted.
lv: Šī vienība ir atgriezta iepriekšējā stāvoklī.

en: The URL of the current page.
lv: Pašreizējās lapas URL.
