NodeStream (6.x-1.3) - en to hr translation catalogue (1111 entries)

en: Forms
hr: Forme

en: Home
hr: Početna

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Images
hr: Slike

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: user
hr: korisnik

en: Pages
hr: Stranice

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Reset to defaults
hr: Povrat na zadane postavke

en: delete
hr: ukloni

en: Administer
hr: Administriraj

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Suffix
hr: Sufiks

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Value
hr: Vrijednost

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Private
hr: Privatno

en: content
hr: sadržaj

en: Groups
hr: Grupe

en: Group
hr: Grupa

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Closed
hr: Zatvoreno

en: Organic groups
hr: Organske grupe

en: List
hr: Popis

en: Subject
hr: Naziv

en: Actions
hr: Akcije

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: more
hr: više

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Access control
hr: Kontrola pristupa

en: Article
hr: Članak

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Administration
hr: Administracija

en: footer
hr: podnožje

en: Comments
hr: Komentari

en: Action
hr: Akcija

en: error
hr: greška

en: Block title
hr: Naziv bloka

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Categories
hr: Kategorije

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Version
hr: Inačica

en: Go
hr: Idi

en: view
hr: prikaz

en: Overview
hr: Pregled

en: File
hr: Datoteka

en: Tag
hr: Oznaka

en: File path
hr: Putanja datoteke

en: Login
hr: Prijava

en: Advanced options
hr: Napredne opcije

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Size
hr: Veličina

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: Display settings
hr: Postavke prikaza

en: default
hr: Zadano

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Number
hr: Broj

en: Message
hr: Poruka

en: Password
hr: Lozinka

en: User contact form
hr: Obrazac za kontakt

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Weight
hr: Težina

en: Variable
hr: Promjenjiv

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Center
hr: Centar

en: Help text
hr: Tekst pomoći

en: Types
hr: Vrste

en: Hierarchy
hr: Hijerarhija

en: Related terms
hr: Povezani pojmovi

en: Required
hr: Nućno

en: Parent
hr: Nadređen

en: Depth
hr: Dubina

en: none
hr: ništa

en: Category
hr: Kategorija

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Import
hr: Uvezi

en: Book
hr: Knjiga

en: Export
hr: Izvezi

en: Taxonomy term
hr: Taksonomski pojam

en: Description field
hr: Polje opisa

en: Back
hr: Natrag

en: Field
hr: Polje

en: category
hr: kategorija

en: header
hr: zaglavlje

en: Label
hr: Oznaka

en: Preview
hr: Pregled

en: Save
hr: Spremi

en: Help
hr: Pomoć

en: True
hr: Istina

en: Preset Name
hr: Ime Predpostava

en: Default
hr: Zadano

en: Background
hr: Pozadina

en: Summary
hr: Sažetak

en: Update
hr: Osvježi

en: Open
hr: Otvoreno

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Sunday
hr: nedjelja

en: Monday
hr: ponedjeljak

en: Tuesday
hr: utorak

en: Wednesday
hr: srijeda

en: Thursday
hr: četvrtak

en: Friday
hr: petak

en: Saturday
hr: subota

en: Core
hr: Jezgra

en: Time
hr: Vrijeme

en: Access
hr: Pristup

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Pregled

en: Format
hr: Oblik

en: Path
hr: Putanja

en: Vocabularies
hr: Rječnici

en: Refresh
hr: Osvježi

en: Region
hr: Regija

en: Anchor
hr: Sidro

en: Display
hr: Prikaz

en: Node type
hr: Vrsta node-a

en: Menu
hr: Izbornik

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: results
hr: rezultati

en: search
hr: pretraga

en: Teaser
hr: Mamac

en: Notes
hr: Bilješke

en: Event
hr: Događanje

en: Text
hr: Tekst

en: Theme
hr: Tema

en: style
hr: stil

en: read more
hr: iscrpnije

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: <none>
hr: %26lt;none%26gt;

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Attachment
hr: Prilog

en: n/a
hr: nije dostupno

en: Upload
hr: Otpremi

en: Picture
hr: Slika

en: Upload image
hr: Otpremi sliku

en: Paths
hr: Putanje

en: Mail
hr: E-pošta

en: After
hr: Nakon

en: User
hr: Korisnik

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: action
hr: akcija

en: Continue
hr: Nastavi

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Email
hr: E-pošta

en: Files
hr: Datoteke

en: file
hr: datoteka

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Error
hr: Greška

en: Options
hr: Opcije

en: Contact
hr: Kontakt

en: Created
hr: Stvoreno

en: Sent email to %recipient
hr: Pošalji e-poštu korisniku %recipient.

en: Unable to send email to %recipient
hr: Nije bilo moguće poslati e-poštu korisniku %recipient.

en: The subject of the message.
hr: Naziv poruke.

en: Separator
hr: Razdjeljnik

en: Are you sure you want to delete %title?
hr: Želite li zbilja ukloniti %title?

en: Optional Title
hr: Opcionalni naslov

en: No Title
hr: Nema naslova

en: Link Title
hr: Naslov linka

en: Open link in window root
hr: Otvori link u korjenskom prozoru

en: Open link in new window
hr: Otvori link u novom prozoru

en: Allow the user to choose
hr: Dozvoli korisniku odabir

en: Additional CSS Class
hr: Dodatna CSS klasa

en: Not a valid URL.
hr: Nije ispravan URL.

en: Defines simple link field types.
hr: Određuje jednostavne vrste polja poveznice

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
hr: Proizvoljno. Unutar izbornika, teže stavke će potonuti a lakše stavke će imati položaj bliže vrhu.

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Done
hr: Gotovo

en: Post
hr: Članak (Post)

en: Year
hr: Godina

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Panels
hr: Paneli

en: Add content
hr: Dodaj sadržaj

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Block
hr: Blok

en: Add block
hr: Dodaj blok

en: Page
hr: Stranica

en: Left side
hr: Ljeva strana

en: Right side
hr: Desna strana

en: Bottom
hr: Dno

en: 1 hour | @count hours
hr[0]: @count sat
hr[1]: @count sata
hr[2]: @count sati

en: 1 day | @count days
hr[0]: @count dan
hr[1]: @count dana
hr[2]: @count dana

en: Taxonomy terms
hr: Pojmovi taksonomije

en: User picture
hr: Slika korisnika

en: Mission
hr: Misija

en: Site name
hr: Naziv lokacije

en: Site slogan
hr: Slogan lokacije

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Never
hr: Nikada

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Left sidebar
hr: Lijevi stupac

en: Right sidebar
hr: Desni stupac

en: Footer
hr: Podnožje

en: Inline
hr: U istom redu

en: Sender
hr: Pošiljatelj

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Roles
hr: Uloge

en: Comment
hr: Komentar

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja

en: Score
hr: Rezultat

en: Published
hr: Objavljeno

en: Input format
hr: Format unosa

en: Signature
hr: Potpis

en: Filter
hr: Pročisti

en: Location
hr: Lokacija

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Log message
hr: Poruka zapisnika

en: Poll choices
hr: Izbori u anketi

en: File ID
hr: ID datoteke

en: File name
hr: Naziv datoteke

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Vocabulary ID
hr: ID rječnika

en: Vocabulary name
hr: Naziv rječnika

en: Term
hr: Pojam

en: Term ID
hr: ID pojma

en: Term name
hr: Naziv pojma

en: Last access
hr: Zadnji pristup

en: Last login
hr: Zadnja prijava

en: Severity
hr: Ozbiljnost

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Field type
hr: Vrsta polja

en: Global settings
hr: Opće postavke

en: Fields
hr: Polja

en: Widget type
hr: Vrsta cinculatora

en: Contains
hr: Sadrži

en: Count
hr: Broj

en: Overridden
hr: Premošteno

en: Mode
hr: Režim

en: Normal
hr: Normalno

en: N/A
hr: N/D

en: Last update
hr: Posljednje osvježenje

en: %time ago
hr: prije %time

en: Advanced
hr: Napredno

en: Up
hr: Gore

en: Performance
hr: Učinkovitost

en: 1 attachment | @count attachments
hr[0]: @count privitak
hr[1]: @count privitka
hr[2]: @count privitaka

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: This field is required.
hr: Nužno polje.

en: Display options
hr: Opcije prikaza

en: Maximum
hr: Maksimum

en: Scale
hr: Skaliraj

en: Medium
hr: Srednji

en: Media
hr: Mediji

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: Caching
hr: Priručna memorija

en: Month
hr: Mjesec

en: System
hr: Sustav

en: Basic Information
hr: Osnovne informacije

en: Amount
hr: Iznos

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: Current
hr: Trenutno

en: Address
hr: Adresa

en: State
hr: Država

en: Desc
hr: Silazno

en: Code
hr: Kôd

en: Recipient
hr: Primatelj

en: security
hr: sigurnost

en: General
hr: Općenito

en: Method
hr: Metoda

en: Day
hr: Dan

en: Table
hr: Tablica

en: am
hr: prijepodne

en: The name of the menu the node belongs to.
hr: Naziv izbornika kojemu node pripada

en: Other
hr: Ostalo

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Text color
hr: Boja teksta

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Basic
hr: Osnovno

en: Color
hr: Boja

en: Role
hr: Uloga

en: Select all
hr: Odaberi sve

en: String
hr: Struna

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Referrer
hr: Dovoditelj

en: Exists
hr: Postoji

en: Text processing
hr: Obrada teksta

en: Maximum length
hr: Maksimalna dužina

en: Rows
hr: Redovi

en: Create content
hr: Dodaj sadržaj

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Provider
hr: Pružatelj

en: <All>
hr: - Sve -

en: access all views
hr: pristup svim pogledima

en: Views are customized lists of content on your system; they are highly configurable and give you control over how lists of content are presented.
hr: Views su prilagođene liste sadržaja na vašem sustavu; oni su visoko prilagodljivi i daju vam kontrolu nad prikazom liste sadržaja.

en: Tools
hr: Alati

en: Edit view
hr: Uredi pogled

en: Override
hr: Nadvladaj

en: Clone
hr: Kloniraj

en: Existing Views
hr: Postojeći pogledi

en: Summary, sorted ascending
hr: Sažetak, razvrstano uzlazno

en: Summary, sorted descending
hr: Sažetak, razvrstano silazno

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Descending
hr: Silazno

en: Down
hr: Dolje

en: Arguments
hr: Argumenti

en: Filters
hr: Prečistači

en: Optional
hr: Prouvoljno

en: Order
hr: Redoslijed

en: administer views
hr: administriraj view-ove

en: Random
hr: Nasumično

en: Uncategorized
hr: Nekatekorizirano

en: Plain
hr: Obični

en: Integer
hr: Cijeli broj

en: IP Address
hr: IP adresa

en: Basic settings
hr: Osnovne postavke

en: Template
hr: Predložak

en: Preformatted
hr: Već formatirano

en: Profile
hr: Profil

en: Recent
hr: Nedavni

en: filters
hr: filteri

en: Term description
hr: Opis termina

en: fields
hr: polja

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: Operation
hr: Operacija

en: reply
hr: odgovori

en: Threshold
hr: Prag

en: Defaults
hr: Zadane vrijednosti

en: Logout
hr: Odjava

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Created date
hr: Nadnevak stvaranja

en: Updated date
hr: Nadnevak osvježenja

en: Default language
hr: Zadani jezik

en: American Samoa
hr: Američka Samoa

en: Georgia
hr: Gruzija

en: Marshall Islands
hr: Maršalovo otočje

en: Puerto Rico
hr: Portoriko

en: Full name
hr: Puno ime

en: Size of textfield
hr: Dužina polja teksta

en: Authoring information
hr: Podaci o autoru

en: Hidden
hr: Skriveno

en: File attachments
hr: Privitci

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hr: Unesi jednu stranicu po redu kao Drupal putanje. Znamenka '*' je višeznačna. Primjer putanje je %blog za blog stranice i %blog-wildcard za svaki osobni blog. %front je za naslovnicu.

en: File Upload
hr: Otpremi datoteku

en: in
hr: u

en: Edit term
hr: Uredi pojam

en: Tokens
hr: Tokeni

en: Time format
hr: Format datuma

en: Clear
hr: Očisti

en: Node title
hr: Naziv node-a

en: Full text
hr: Cijeli tekst

en: Source
hr: Izvor

en: Undo
hr: Poništi

en: Search results
hr: Rezultati pretraživanja

en: Your search yielded no results
hr: Nema rezultata za traženu pretragu

en: Token actions
hr: Akcije tokena

en: Replacement value
hr: Zamjenska vrijednost

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: Deleted
hr: Uklonjeno

en: Features
hr: Značajke

en: Topics
hr: Teme

en: Topic
hr: Tema

en: Allowed values list
hr: Popis dopuštenih vrijednosti

en: Activity
hr: Aktivnost

en: Publishing options
hr: Opcije objave

en: Font size
hr: Veličina fonta

en: Configure block
hr: Uredi blok

en: Hour
hr: Sat

en: Select list
hr: Lista odabira

en: Text field
hr: Polje teksta

en: E-mail subject
hr: Naslov e-mail poruke

en: Randomize
hr: Nasumično

en: Revert
hr: Vrati

en: Empty
hr: Prazno

en: Existing system path
hr: Postojeća putanja sustava

en: Path alias
hr: Putanja nadimka

en: Specify the existing path you wish to alias. For example: node/28, forum/1, taxonomy/term/1+2.
hr: Navedite postojeću putanju kojoj želite dodjeliti alijas. Npr.: node/28, forum/1, taxonomy/term/1+2.

en: Greater than
hr: Veće od

en: Less than
hr: Manje od

en: any
hr: bilo koji

en: Display fields
hr: Prikaži polja

en: profile
hr: profil

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: People
hr: Korisnici

en: or
hr: ili

en: Results
hr: Rezultati

en: Older polls
hr: Starije ankete

en: View the list of polls on this site.
hr: Vidi popis anketa na ovoj lokaciji.

en: Poll settings
hr: Postavke ankete

en: View the current poll results.
hr: Vidi trenutne rezultate ankete.

en: Convert
hr: Pretvori

en: Parent term
hr: Nadređeni termin

en: Blogs
hr: Blogovi

en: Style
hr: Stil

en: revert
hr: vrati

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Your settings have been saved.
hr: Vaše su postavke spremljene

en: Testing
hr: Testiranje

en: Standard
hr: Standardno

en: %type settings
hr: %type postavke

en: Not published
hr: Nije objavljeno

en: Menu settings
hr: Postavke izbornika

en: Color scheme
hr: Shema boja

en: Unformatted
hr: Neformatirano

en: @type: deleted %title.
hr: @type: uklonjen %title.

en: New comments
hr: Novi komentari

en: Resume
hr: Nastavi

en: Top left
hr: Vrh lijevo

en: Top right
hr: Vrh desno

en: Bottom right
hr: Dno desno

en: Bottom left
hr: Dno lijevo

en: Relationships
hr: Odnosi

en: Plural
hr: Množina

en: Relationship
hr: Odnos

en: relationships
hr: odnosi

en: Basic information
hr: Osnovne informacije

en: Sort criteria
hr: Kriterij razvrstavanja

en: <Hidden>
hr: <Skriveno>

en: The primary identifier for a node.
hr: Osnovni identifikator za node.

en: Themes
hr: Predlošci

en: Translations
hr: Prijevodi

en: JPEG quality
hr: Kakvoća JPEG-a

en: comment
hr: komentar

en: !name field is required.
hr: Polje !name je nužno.

en: Comment settings
hr: Postavke komentiranja

en: Sticky
hr: Ljepljivo

en: Read only
hr: Samo za čitanje

en: Processing
hr: Obrađivanje

en: Path to file
hr: Putanja do datoteke

en: Storage
hr: Spremnik

en: date
hr: datum

en: File upload error. Could not move uploaded file.
hr: Greška prilikom otpreme datoteke. Nije moguće premjestiti otpremljenu datoteku.

en: Enables the creation of forms and questionnaires.
hr: Omogućava stvaranje obrazaca i upitnika.

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Timezone
hr: Vremenska zona

en: Enable custom alternate text
hr: Omogući proizvoljni zamjenski tekst (ALT)

en: Enable custom title text
hr: Omogući proizvoljan tekst naziva

en: Alternate text
hr: Zamjenski tekst

en: Apply
hr: Primjeni

en: Not translated
hr: Nije prevedeno

en: Enter the terms you wish to search for.
hr: Unesite izraze koje želite pronaći.

en: Variables
hr: Varijable

en: No content types available.
hr: Nema raspoloživih tipova sadržaja.

en: PHP Code
hr: PHP kôd

en: Multilingual settings
hr: Višejezične postavke

en: Translation
hr: Prijevod

en: Translation status
hr: Status prijevoda

en: Blocks
hr: Blokovi

en: The block has been created.
hr: Blok je stvoren.

en: Menus
hr: Izbornici

en: The name of this term.
hr: Naziv ovog pojma.

en: Above
hr: Iznad

en: Number of values
hr: Broj vrijednosti

en: Warning! Changing this setting after data has been created could result in the loss of data!
hr: Upozorenje! Mijenjanje ovih postavki nakon stvaranja podataka može ishoditi gubitak podataka.

en: Add another item
hr: Dodaj slljedeću

en: Full node
hr: Cijeli node

en: Updating field type %type with module %module.
hr: Ažuriram polje vrsta %type s modulom %module.

en: Manage fields
hr: Upravljanje poljima

en: Remove field
hr: Ukloni polje

en: Allows administrators to define new content types.
hr: Dopušta administratorima odrediti nove vrste sadržaja.

en: Trimmed
hr: Skraćeno

en: Used in
hr: Korišteno u

en: No fields have been defined for any content type yet.
hr: Još uvijek nema polja određenih za bilo koju vrstu sadržaja.

en: If you have any content left in this field, it will be lost. This action cannot be undone.
hr: Ukoliko imate sadržaja u ovom polju, on će biti izgubljen. Ova radnja je nepovratna.

en: These settings apply only to the %field field as it appears in the %type content type.
hr: Ove postavke se primjenjuju samo na %field polje kad se prikazuje unutar %type vrste sadržaja.

en: Save field settings
hr: Spremi postavke polja

en: The update has encountered an error.
hr: Došlo je greške tijekom procesa nadogradnje.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
hr[0]: 1 stavka je uspješno obrađena
hr[1]: @count stavke su uspješno obrađene
hr[2]: @count stavki je uspješno obrađeno

en: Enables ability to import/export field definitions.
hr: Dupušta uvoz/izvoz definicija polja.

en: Set field-level permissions for CCK fields.
hr: Postavlja field-level dopuštenja za CCK polja.

en: Defines a field type for referencing one node from another.
hr: Određuje vrstu polja za povezivanje jednog sadržaja s drugim.

en: Decimal
hr: Decimalni

en: Float
hr: Realni broj

en: Precision
hr: Preciznost

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
hr: Ukupan broj znamenki koje će se spremati u bazu podataka, uključujući i one desno od decimalnog zareza.

en: The number of digits to the right of the decimal.
hr: Broj znamenki desno od decimalnog zareza.

en: Decimal marker
hr: Decimalna oznaka

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
hr: Oznaka koju će korisnik unijeti kako bi obilježio decimalni zarez u obrascima.

en: Defines numeric field types.
hr: Određuje brojčane vrste polja.

en: For a 'single on/off checkbox' widget, define the 'off' value first, then the 'on' value in the <strong>Allowed values</strong> section. Note that the checkbox will be labeled with the label of the 'on' value.
hr: Za 'jednostavnu omogućeno/onemogućeno kućicu odabira', prvo odredite vrijednost za 'onemogućeno', potom za 'omogućeno' putem <strong>Dopuštene vrijednosti</strong>odjeljka. Imajte na umu kako će kućica odabira biti označena etiketom vrijednosti 'omogućenog' polja.

en: Check boxes/radio buttons
hr: Kućice odabira/radio gumbi

en: Single on/off checkbox
hr: Jednostavna omogućeno/onemogućeno kućica odabria

en: Defines selection, check box and radio button widgets for text and numeric fields.
hr: Određuje odabir, kućicu odabira i radio gumb cinculatore za tekstovna i brojčana polja.

en: Store text in the database.
hr: Spremi tekst u bazu podataka.

en: Text area (multiple rows)
hr: Područje teksta (više redova)

en: Defines simple text field types.
hr: Određuje jednostavne tekstualne vrste polja.

en: Defines a field type for referencing a user from a node.
hr: Određuje vrstu polja za povezivanje s korisničkim obrascem iz sadržaja.

en: Permalink
hr: Trajna veza

en: Publish
hr: Objavi

en: Permission
hr: Dopuštenje

en: Grid
hr: Mreža

en: Hide
hr: Sakrij

en: Read/Write
hr: Čitaj/Piši

en: 1 comment | @count comments
hr[0]: @count komentar
hr[1]: @count komentara
hr[2]: @count komentara

en: Global
hr: Opće

en: arguments
hr: argumenti

en: X offset
hr: X otklon

en: Enter an offset in pixels or use a keyword: <em>left</em>, <em>center</em>, or <em>right</em>.
hr: Unesite otklon u pikselima ili koristite ključnu riječ: <em>left</em>, <em>center</em>, or <em>right</em>.

en: Y offset
hr: Y otklon

en: Enter an offset in pixels or use a keyword: <em>top</em>, <em>center</em>, or <em>bottom</em>.
hr: Unesite otklon u pikselima ili koristite ključnu riječ: <em>top</em>, <em>center</em>, or <em>bottom</em>.

en: Blue
hr: Plava

en: file system
hr: sustav datoteka

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
hr: Sustav izbornika čuva samo putanje sustava, ali će koristiti URL nadimke za prikaz. %link_path je spremljen kao %normal_path.

en: Menu name
hr: Naziv izbornika

en: Thread
hr: Niz

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
hr: Morate uključiti barem jednu pozitivnu ključnu reč sa najmanje @count karaktera.

en: Language neutral
hr: Neutralni jezik

en: Loading
hr: Učitavanje

en: The directory %directory does not exist.
hr: Direktorij %directory ne postoji.

en: The directory %directory is not writable
hr: Nije moguće pisati u %directory direktorij

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
hr: U direktorij %directory se ne može zapisivati, jer nema postavljena odgovarajuća dopuštenja.

en: Store an arbitrary file.
hr: Spremi proizvoljnu datoteku.

en: Permitted upload file extensions
hr: Dopuštene nastavci datoteka za otpremu

en: Extensions a user can upload to this field. Separate extensions with a space and do not include the leading dot. Leaving this blank will allow users to upload a file with any extension.
hr: Nastavci koje korisnik može otpremiti u ovo polje. Razdvojite nastavke s praznim poljem i ne uključujte vodeću točku. Ukoliko ostavite praznim, korisnici će moći otpremiti datoteke s bilo kojim nastavkom.

en: File size restrictions
hr: Ograničenja veličine datoteke

en: Limits for the size of files that a user can upload. Note that these settings only apply to newly uploaded files, whereas existing files are not affected.
hr: Ograniči veličinu datoteka koje korisnik može otpremiti. Imajte na umu kako se ove postavke primjenjuju na samo novo otpremljene datoteke, dok na postojeće neće utjecati.

en: Maximum upload size per file
hr: Maksimalna veličina za otpremu pojedinačne datoteke

en: Maximum upload size per node
hr: Maksimalna veličina otpreme po node-u

en: Specify the total size limit for all files in field on a given node. Enter a value like "512" (bytes), "80K" (kilobytes) or "50M" (megabytes) in order to restrict the total size of a node. Leave this empty if there should be no size restriction.
hr: Odredite ukupno ograničenje veličine svih datoteka u bilo kojoj node. Unesite vrijednosti poput "512" (bytes), "80K" (kilobytes) or "50M" (megabytes) kako bi ograničili ukupnu veličinu node. Ostavite praznim ukoliko ne želite ogrančenje.

en: Generic files
hr: Generičke datoteke

en: Displays all kinds of files with an icon and a linked file description.
hr: Prikazuje razne vrste datoteka s ikonom i povezanim opisom datoteke.

en: Defines a file field type.
hr: Određuje vrstu polja datoteke.

en: Add metadata gathering and storage to FileField.
hr: Dodaje skupljanje meta podataka i spremanje za FileField

en: Rearrange
hr: Prerasporedi

en: An edit widget for image files, including a preview of the image.
hr: Urednik slika, uključuje i preglednik slika.

en: Displays image files in their original size.
hr: Prikazuje slikovne datoteke u izvornoj veličini.

en: - Please choose -
hr: - Molim odaberite -

en: - None selected -
hr: - Nije odabrano -

en: Aggregator
hr: Sakupljač

en: Miscellaneous
hr: Razno

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
hr: GD biblioteka za PHP nedostaje ili je zastarjela. Za više informacija provjerite <a href="@url">PHP dokumentaciju za slike</a>.

en: GD library
hr: GD biblioteka

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
hr: URL %url nije ispravan. Molimo vas da unesete potpuni URL, kao što je http://www.example.com/feed.xml.

en: Mini panels
hr: Mini paneli

en: Context
hr: Kontekst

en: Attached files
hr: Priložene datoteke

en: Book navigation
hr: Navigacija po knjizi

en: !a comments per page
hr: !a komentara po stranici

en: User profile
hr: Profil korisnika

en: Taxonomy vocabulary
hr: Rječnik taksonomije

en: 1 year | @count years
hr[0]: @count godina
hr[1]: @count godine
hr[2]: @count godina

en: 1 week | @count weeks
hr[0]: @count tjedan
hr[1]: @count tjedna
hr[2]: @count tjedana

en: 1 min | @count min
hr[0]: @count minuta
hr[1]: @count minute
hr[2]: @count minuta

en: 1 sec | @count sec
hr[0]: @count sekunda
hr[1]: @count sekunde
hr[2]: @count sekundi

en: Module name
hr: Naziv modula

en: Enter the module name to export code to.
hr: Unesite naziv modula u kojega ćete izvesti kod.

en: Edit this view
hr: Uredi ovaj pogled

en: Machine name
hr: Stroju čitljivo ime

en: Allow Upscaling
hr: Dopusti povećanje

en: Let scale make images larger than their original size
hr: Dopusti povećati veličinu slike u odnosu na njenu izvornu veličinu

en: <strong>Inside dimensions</strong>: Final dimensions will be less than or equal to the entered width and height. Useful for ensuring a maximum height and/or width.
hr: <strong>Unutarnje dimenzije</strong>: Ishodišne dimenzije će biti manje ili jednake unešenoj širini i visini. Ove su postavke korisne kada želimo osigurati maksimalnu visinu i/ili širinu.

en: <strong>Outside dimensions</strong>: Final dimensions will be greater than or equal to the entered width and height. Ideal for cropping the result to a square.
hr: <strong>Vanjske dimenzije</strong>: Ishodišne dimenzije će biti veće ili jednake unešenoj širini i visini. Ove su postavke idealne za rezanje na kvadrat.

en: Scale to fit
hr: Prilagodi na dimenziju

en: Inside dimensions
hr: Unutarnje dimenzije

en: Outside dimensions
hr: Vanjske dimenzije

en: Enter a width in pixels or as a percentage. i.e. 500 or 80%.
hr: Unesite širinu u pikselima ili u postotcima, npr. 500 ili 80%.

en: Enter a height in pixels or as a percentage. i.e. 500 or 80%.
hr: Unesite visinu u pikselima ili postotcima, npr. 500 ili 80%.

en: Rotation angle
hr: Kut zakretanja

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
hr: Stupnjevi za koje će slika biti zakrenuta. Pozitivne vrijednosti su u smjeru kazaljke na satu, negativne u obrnutom.

en: Randomize the rotation angle for each image. The angle specified above is used as a maximum.
hr: Nasumično odredi kut zakretanja svake slike. Kut naveden iznad služi kao maksimum.

en: @preset image
hr: @preset slika

en: @preset image linked to node
hr: @preset slika povezana s node

en: @preset image linked to image
hr: @preset slika povezana s slikom

en: @preset file path
hr: @preset putanja datoteke

en: administer imagecache
hr: administrira imagecache

en: flush imagecache
hr: prazni imagecache

en: Flush
hr: Isprazni

en: Preset Namespace
hr: Namespace Predpostava

en: The namespace is used in URL's for images to tell imagecache how to process an image. Please only use alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for preset names.
hr: Namespace se koristi unutar URL-ova kao naputak za imagecache kako procesuirati sliku. Koristite samo slovnobrojčane znakove, donje crte (_) i minuse (-) za imena predpostava.

en: New Actions
hr: Nove akcije

en: Add !action
hr: Dodaj !action

en: Update Action
hr: Osvježi akciju

en: Administer imagecache presets and actions.
hr: Administriraj imagecache predpostav i akcije.

en: Add new preset
hr: Dodaj novi predpostav

en: The primary identifier for an imagecache_preset.
hr: Osnovni identifikator za imagecache_preset.

en: The primary identifier for an imagecache_action.
hr: Osnovni identifikator za imagecache_action.

en: The weight of the action in the preset.
hr: Težina akcije unutar predpostava.

en: The module that defined the action.
hr: Modul koji je odredio akciju.

en: The unique ID of the action to be executed.
hr: Jedinstveni ID akcije koja će biti izvedena.

en: The configuration data for the action.
hr: Konfiguracijski podaci akcije.

en: Dynamic image manipulator and cache.
hr: Dinamična manipulacija slikama i cache.

en: ImageCache User Interface.
hr: ImageCache korisničko sučelje.

en: Print
hr: Ispis

en: Locked
hr: Zaključano

en: Account
hr: Račun

en: Any
hr: Bilo koji

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
hr: Greška u provjeri valjanosti, molimo pokušajte ponovno. Ako se greška ponavlja, molimo kontaktirajte administratora web lokacije.

en: In moderation
hr: U moderaciji

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Default order
hr: Zadani redoslijed

en: Or
hr: Ili

en: Content ID
hr: ID sadržaja

en: About
hr: Opis

en: sort by @s
hr: rasporedi po @s

en: and
hr: i

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
hr: URL na kog treba preusmjeriti korisnika. Ovo može biti unutarnja veza kao npr. node/1234 ili vanjski URL kao npr. http://drupal.org.

en: After saving a new comment
hr: Po spremanju novog komentara

en: After saving an updated comment
hr: Po spremanju osvježenog komentara

en: After deleting a comment
hr: Po uklanjanju komentara

en: Optional URL
hr: Opcionalni URL

en: Static Title:
hr: Statički naslov:

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Add new rule
hr: Dodaj novo pravilo

en: Add @type
hr: Dodaj @type

en: Parent comment
hr: Nadređeni komentar

en: The parent comment.
hr: Nadređeni komentar.

en: Author's website
hr: Lokacija autora

en: Display the depth of the comment if it is threaded.
hr: Prikazuje dubinu komentara ukoliko je isti nizan.

en: Sort by the threaded order. This will keep child comments together with their parents.
hr: Složeno po nizanom redoslijedu. Ovo će držati komentare u skupini s njima nadređenima.

en: Reply-to link
hr: Poveznica za odgovor

en: Provide a simple link to reply to the comment.
hr: Stvara jednostavnu poveznicu za odgovor na komentar.

en: field
hr: polje

en: The node the uploaded file is attached to
hr: Node uz koji je otpremljena datoteka privinuta

en: Delete view
hr: Izbriši view

en: Translate
hr: Prevedi

en: Create @name
hr: Stvori @name

en: Not enabled
hr: Nije omogućeno

en: The taxonomy vocabulary ID
hr: ID rječnika taksonomije

en: The taxonomy term ID
hr: Taxonomy term ID

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
hr: Upute koje se daju korisniku ispod ovog polja na obrascu uređivanja.<br />Dopuštene HTML oznake: @tags

en: Use PHP input for field settings (dangerous - grant with care)
hr: Koristi PHP unos za postavke polja (opasno - dodijelite s oprezom)

en: Effect
hr: Efekt

en: The language the content is in.
hr: Jezik sadržaja

en: Multilanguage
hr: Višejezičnost

en: Acronym
hr: Akronim

en: original
hr: izvornik

en: Maximum resolution for Images
hr: Maksimalna rezolucija za slike

en: Defines an image field type.
hr: Određuje vrstu polja slike.

en: Mime type
hr: Mime vrsta

en: Use default
hr: Koristi zadano

en: Save order
hr: Spremi poredak

en: number
hr: broj

en: The weight, used for sorting.
hr: Težina, koristi se za razvrstavanje.

en: The date the node was last updated.
hr: Nadnevak kada je node posljednji put osvježen.

en: %name: illegal value.
hr: %name: nedopuštena vrijednost.

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
hr: Sigurnosno upozorenje: Nije moguć upis u .htaccess datoteku. Molimo stvorite .htaccess datoteku u svom %directory direktoriju koji sadrži sljedeće redove: <code>!htaccess</code>

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
hr: Samo datoteke sa sljedećim nastavcima su dopuštene: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
hr: Datoteka je %filesize i premašuje najveću dopuštenu veličinu datoteke od %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
hr: Veličina datoteke je %filesize što će premašiti kvotu na disku za %quota.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
hr: Slika je smanjena kako bi poštovala najveće dopuštene dimenzije od %dimensions piksela.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
hr: Slika je prevelika; najveće dimenzije su %dimensions piksela.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
hr: Slika je premala; najmanje dimenzije su %dimensions piksela.

en: No link
hr: Nema poveznice.

en: outdated
hr: zastarjelo

en: <strong>@language_name</strong> (source)
hr: <strong>@language_name</strong> (izvor)

en: add translation
hr: dodaj prijevod

en: Translations of %title
hr: Prijevodi za %title

en: Scheduling
hr: Raspored

en: Add new content
hr: Dodaj novi sadržaj

en: create url aliases
hr: napravi URL alijase

en: administer url aliases
hr: administriraj url alijase

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
hr: Otkriven je nepravilan odabir. Kontaktirajte administratora lokacije.

en: Illegal choice %choice in !name element.
hr: Nepravilan odabir %choice u elementu %name.

en: Language negotiation
hr: Pregovaranje jezika

en: Decimal point
hr: Decimalna točka

en: Revision information
hr: Informacija o reviziji

en: Input type
hr: Tip unosa

en: Pause
hr: Zaustavi

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
hr: Pristup će biti omogućen korisnicima s odgovarajućom strunom dopuštenja.

en: Nodes are a Drupal site's primary content.
hr: Nodovi su Drupalov primarni sadržaj.

en: Comments are responses to node content.
hr: Komentari su odgovori na sadržaj.

en: Users who have created accounts on your site.
hr: Korisnici koji su otvorili račun na vašoj stranici.

en: Default image
hr: Zadana slika

en: Use default image
hr: Koristi zadanu sliku

en: Choose a image that will be used as default.
hr: Odaberite sliku koja će biti korištena kao zadana.

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
hr: Ovaj tekst će biti korišten u čitačima ekrana, pretraživačima ili kada sliku nije moguće prikazati.

en: Join summary
hr: Spoji sažetak

en: Split summary at cursor
hr: Razdvoji sažetak kod pokazivača

en: Upload date
hr: Nadnevak otpreme

en: (Unpublished)
hr: (Neobjavljeno)

en: Front page feed
hr: Feed naslovnice

en: The node ID of the node.
hr: Node ID

en: All languages
hr: Svi jezici

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: No role
hr: Nema uloge

en: View link
hr: Vidi poveznicu

en: %title field is required.
hr: %title polje je obavezno!

en: The size of the file.
hr: Veličina datoteke.

en: Delete link
hr: Ukloni poveznicu

en: Filter the view to the currently logged in user.
hr: Pročisti pogled po trenutno prijavljenom korisniku.

en: Save string
hr: Spremi niz

en: Display the results as a slideshow.
hr: Prikazuje rezultate unutar slideshow-a.

en: The file could not be uploaded.
hr: Datoteka nije mogla biti otpremljena.

en: Configure ImageAPI.
hr: Postavite ImageAPI

en: The %toolkit module is the only enabled image toolkit. Drupal will use it for resizing, cropping and other image manipulations.
hr: %toolkit modul je jedini omogućeni alat slika. Drupal će ga koristiti ta promjenu veličine, rezanje i druge manipulacije slikama.

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
hr: Odabrani alat za uređivanje slika %toolkit ne može ispravno izvršiti %function.

en: ImageAPI supporting multiple toolkits.
hr: ImageAPI podržava višestruke alatke.

en: Uses PHP's built-in GD2 image processing support.
hr: Koristi PHP ugrađenu GD2 potporu procesiranja slika.

en: Command Line ImageMagick support.
hr: Command Line ImageMagick potpora.

en: administer imageapi
hr: administrira imageapi

en: The action was succesfully updated.
hr: Akcija je uspješno osvježena.

en: Manage ImageCache presets.
hr: Upravljaj ImageCache predpostavima.

en: Has Avatar
hr: Ima Avatar

en: Display the node with standard node view.
hr: Prikaži node u standardnom node pregledu.

en: Custom text
hr: Proizvoljni tekst

en: Node module form.
hr: Obrazac node modula

en: Taxonomy module form.
hr: Obrazac Taxonomy modula.

en: The menu path (as reflected in the breadcrumb), not including Home or [menu]. Separated by /.
hr: Putanja izbornika (kao što će se prikazati unutar breadrcrumb), ne uključuje Početnu ili [menu]. Razdvojeno s /.

en: Not installed.
hr: Nije instaliran.

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
hr: %name: ovo polje ne može imati više od @count vrijednosti.

en: Name of top taxonomy term
hr: Ime glavnog termina taksonomije

en: ID of top taxonomy term
hr: ID glavnog termina taksonomije.

en: No fields available.
hr: Nema dostupnih polja.

en: After saving new content
hr: Po spremanju novog sadržaja

en: After deleting content
hr: Po uklanjanju sadržaja

en: Vertical Tabs
hr: Vertikalne oznake

en: Not in book
hr: Nije unutar knjige

en: New book
hr: Nova knjiga

en: By @name on @date
hr: Od @name u @date

en: By @name
hr: Od @name

en: Not in menu
hr: Nije u izborniku

en: Alias: @alias
hr: Nadimak: @alias

en: No alias
hr: Nema nadimka

en: Numeric
hr: Brojčano

en: form
hr: obrazac

en: Edit link
hr: Uredi poveznicu

en: Name of top term's vocabulary
hr: Ime glavnog termina u riječniku

en: ID of top term's vocabulary
hr: ID glavnog vocabulary termina

en: The text used in the menu as link text for this item.
hr: Tekst korišten u izborniku kao tekstualna poveznica na ovu stavku.

en: The name of the currently logged in user.
hr: Ime trenutačno prijavljenog korisnika.

en: The user ID of the currently logged in user.
hr: Korinički ID trenutačno prijavljenog korisnika.

en: The email address of the currently logged in user.
hr: Email adresa trenutačno prijavljenog korisnika.

en: Provides enhanced versions of core Drupal actions using the Token module.
hr: Omogućava proširenu inačicu izvornih Drupal akcija putem Token modula.

en: New revision
hr: Nova revizija

en: Change basic information
hr: Promijeni osnovne informacije

en: <a href="!vendor-url">@editor</a> (<a href="!download-url">Download</a>)
hr: <a href="!vendor-url">@editor</a> (<a href="!download-url">Preuzmi</a>)

en: Configure client-side editors.
hr: Konfiguriraj klijentske uređivače teksta.

en: Abbreviation
hr: Skraćenica

en: Inserted
hr: Umetnuto

en: Ajax callback for view loading.
hr: Ajax povratni poziv za punjenje pogleda.

en: Changes cannot be made to a locked view.
hr: Zaključani pogled se ne može mijenjati.

en: Convert stored Views 1 views.
hr: Pretvori spremljene Views 1 poglede

en: Convert view
hr: Pretvori pogled

en: Create customized lists and queries from your database.
hr: Stvara proizvoljne liste i upite iz vaše baze podataka.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
hr: Administrativno sučelje pogleda. Bez ovoga modula ne možete upravljati pogledima.

en: Example table
hr: Primjer tablice

en: Example content
hr: Primjer sadržaja

en: Example node
hr: Primjer nodea

en: Display all values
hr: Prikaži sve vrijedosti

en: Hide view / Page not found (404)
hr: Sakrij pogled / Stranica nije pronađena (404)

en: Display empty text
hr: Prikaži prazni tekst

en: Provide default argument
hr: Unesite zadani argument

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
hr: Nadnevak u bilo kojem obliku čitljivom strojevima. CCYY-MM-DD HH:MM:SS je preporučeno.

en: Export this view
hr: Izvezi ovaj pogled

en: Create a copy of this view
hr: Kreiraj kopiju ovog pogleda

en: Add display
hr: Dodaj prikaz

en: Remove display
hr: Ukloni prikaz

en: Default settings for this view.
hr: Zadane postavke za ovaj pogled.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
hr: Prikaži pogled kao stranicu, s URL i izborničkim vezama.

en: Display the view as a block.
hr: Prikaži pogled unutar bloka.

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
hr: Privitci dodani dugim prikazima kako bi se postigli višestruki pogledi u istom pogledu.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
hr: Prikaži pogled kao feed, npr. RSS feed.

en: Displays rows one after another.
hr: Prikaži redove jedan nakon drugoga.

en: HTML List
hr: HTML lista

en: Displays rows as an HTML list.
hr: Prikaži redove kao HTML listu.

en: Displays rows in a grid.
hr: Prikaži redove kao mrežu.

en: Displays rows in a table.
hr: Prikaži redove unutar tablice.

en: Displays the default summary as a list.
hr: Prikaži zadani sažetak kao listu.

en: Displays the summary unformatted, with option for one after another or inline.
hr: Prikaži neformatirani sažetak, s opcijom jedan nakon drugoga ili za prikaz u jednom redu.

en: Generates an RSS feed from a view.
hr: Stvara RSS iz pogleda.

en: Displays the fields with an optional template.
hr: Prikažuje polja s proizvoljnim predloškom.

en: Fixed entry
hr: Fiksni unos

en: Will be available to all users.
hr: Biti će dostupno svim korisnicima.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
hr: Pristup će biti omogućen korisnicima s bilo kojom zadanom ulogom.

en: sort criteria
hr: mjerilo razvrstavanja

en: Sort criterion
hr: Mjerila razvrstavanja

en: sort criterion
hr: mjerila razvrstavanja

en: filter
hr: pročisti

en: Display the aggregator item using the data from the original source.
hr: Prikaži skupljač koristeći podatke izvornika.

en: The book the node is in.
hr: Knjiga u kojemu se nalazi unos.

en: The weight of the book page.
hr: Težina stranice knjige.

en: The depth of the book page in the hierarchy; top level books have a depth of 1.
hr: Dubina stranice knjige po hijerarhiji; knjige najvišeg statusa ima dubinu od 1.

en: The title of the comment.
hr: Naziv komentara

en: The text of the comment.
hr: Tekst komentara.

en: The comment ID of the field
hr: ID polja komentara

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
hr: Ime autora komentara. Može biti sročen kao poveznica na lokaciju autora.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
hr: Lokacija autora komentara. Može biti sročena kao poveznica. Biti će prazna ukoliko je autor registrirani korisnik.

en: Post date
hr: Datum unosa

en: Date and time of when the comment was posted.
hr: Nadnevak i vrijeme kada je komentar dodan.

en: Provide a simple link to view the comment.
hr: Stvara jednostavnu poveznicu za pregled komentara.

en: Provide a simple link to edit the comment.
hr: Stvara jednostavnu poveznicu za uređenje komentara.

en: Provide a simple link to delete the comment.
hr: Stvara jednostavnu poveznicu za uklanjanje komentara.

en: The User ID of the comment's author.
hr: Korisnički ID autora komentara.

en: Parent CID
hr: CID nadređenoga

en: The Comment ID of the parent comment.
hr: CID (Comment ID) nadređenog komentara

en: Last comment time
hr: Vrijeme posljednjeg komentara

en: Date and time of when the last comment was posted.
hr: Nadnevak i vrijeme dodavanja posljednjeg komentara.

en: Last comment author
hr: Autor posljednjeg komentara

en: The name of the author of the last posted comment.
hr: Ime autora posljednje dodanog komentara.

en: Comment count
hr: Broj komentara

en: The number of comments a node has.
hr: Broj komentara koje sadržaj ima

en: Updated/commented date
hr: Nadnevak osvježenja/komentiranja

en: The most recent of last comment posted or node updated time.
hr: Najsvježiji od posljedne dodanih komentara ili vrijeme osvježenja sadržaja.

en: The number of new comments on the node.
hr: Broj novih komentara na unosu.

en: Comment status
hr: Status komentara

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
hr: Je li komentiranje omogućeno za unos ili ne.

en: User posted or commented
hr: Korisnik koji je dodao sadržaj ili komentar

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
hr: Prikaži unose samo ukoliko je korisnik autor unosa ili je komentirao isti.

en: Display the comment with standard comment view.
hr: Prikaži komentar u standardnom pregledu komentara.

en: Display the comment as RSS.
hr: Prikaži komentar kao RSS.

en: Locale source
hr: Izvor lokalizacije

en: A source string for translation, in English or the default site language.
hr: Izvornia struna za prijevod, na Engleskom ili zadanom jeziku stranice.

en: The ID of the source string.
hr: ID izvorne strune.

en: A description of the location or context of the string.
hr: Opis lokacije ili kontekst strune.

en: The group the translation is in.
hr: Skupina u kojoj se nalazi prijevod.

en: The version of Drupal core that this string is for.
hr: Inačica Drupala za kojeg je struna namijenjena.

en: Provide a simple link to edit the translations.
hr: Omogućava jednostavnu poveznicu za uređivanje prijevoda.

en: Locale target
hr: Meta lokalizacije

en: The full translation string.
hr: Cijeli struna prijevoda.

en: The language this translation is in.
hr: Jezik u kojemu se ovaj prijevod nalazi.

en: Singular LID
hr: LID jednine

en: The ID of the parent translation.
hr: ID nadređenog prijevoda.

en: Whether or not the translation is plural.
hr: Je li prijevod množina ili ne.

en: The title of the node.
hr: Naziv unosa

en: The date the node was posted.
hr: Nadnevak stvaranja unosa.

en: The type of a node (for example, "blog entry", "forum post", "story", etc).
hr: Vrsta node  (npr, "blog unos", "forum post", "članak", itd).

en: Whether or not the node is published.
hr: Je li unos objavljen ili ne.

en: Published or admin
hr: Objavljeno ili admin

en: Filters out unpublished nodes if the current user cannot view them.
hr: Filtrira neobjavljene node-ove ukoliko ih trenutni korisnik ne može vidjeti.

en: Whether or not the node is promoted to the front page.
hr: Je li node promoviran na naslovnicu ili ne.

en: Whether or not the node is sticky.
hr: Je li node ljepljiv ili ne.

en: Provide a simple link to the node.
hr: Omogućava jednostavnu poveznicu ka node-u

en: Provide a simple link to edit the node.
hr: Omogućava jednostavnu poveznicu za uređivanje node-a.

en: Provide a simple link to delete the node.
hr: Omogućava jednostavnu poveznicu za brisanje node.

en: Created year + month
hr: Godina + mjesec stvaranja

en: Created year
hr: Godina stvaranja

en: Created month
hr: Mjesec stvaranja

en: Created day
hr: Dan stvaranja

en: Created week
hr: Tjedan stvaranja

en: Node revision
hr: Revizija node-a

en: Node revisions are a history of changes to nodes.
hr: Revizije node-ova su povijest njihovih promjena.

en: Relate a node revision to the user who created the revision.
hr: Poveži reviziju node-a s korisnikom koji je stvorio reviziju.

en: The actual, full data in the body field; this may not be valid data on all node types.
hr: Stvarni, puni sadržaj u polju tijelo; ne mora biti valjano za sve node vrste.

en: The stored teaser field. This may not be valid or useful data on all node types.
hr: Spremljeno teaser polje. Ne mora biti valjano za sve tipove sadržaja..

en: The revision ID of the node revision.
hr: Revizijski ID revizije node.

en: The log message entered when the revision was created.
hr: Poruka zapisnika unešena tijekom stvaranja revizije.

en: Revert link
hr: Poveznica za poništenje

en: Provide a simple link to revert to the revision.
hr: Omogućava jednostavnu poveznicu za poništenje revizije.

en: Provide a simple link to delete the node revision.
hr: Omogućava jednostavnu poveznicu za brisanje node revizije.

en: Has new content
hr: Ima novi sadržaj

en: Show a marker if the node has new or updated content.
hr: Prikaži oznaku ukoliko node ima novi ili osvježeni sadržaj.

en: Show only nodes that have new content.
hr: Prikaži samo node-ove koje imaju novi sadržaj.

en: Node ID from URL
hr: Node ID iz URL

en: Poll
hr: Anketa

en: The score of the search item. This will not be used if the search filter is not also present.
hr: Rezultat stavke pretraživanja. Ovo se neće koristiti ukoliko filter pretrage nije omogućen.

en: Views today
hr: Pregleda danas

en: Title of page visited.
hr: Naziv posjećene stranice.

en: Referrer URI.
hr: URI dovoditelja

en: Files maintained by Drupal and various modules.
hr: Datoteke koje održava Drupal i različiti moduli.

en: The ID of the file.
hr: ID datoteke.

en: The name of the file.
hr: Naziv datoteke.

en: The path of the file.
hr: Putanja datoteke.

en: The mime type of the file.
hr: Mime vrsta datoteke.

en: The status of the file.
hr: Status datoteke.

en: The date the file was uploaded.
hr: Nadnevak otpreme datoteke.

en: Name of the vocabulary a term is a member of. This will be the vocabulary that whichever term the "Taxonomy: Term" field is; and can similarly cause duplicates.
hr: Naziv rječnika čiji je pojam član. Ovo će biti rječnik za bilo koji "Taksonomija: Pojam"polje; i može rezultirati duplikatima.

en: Taxonomy terms are attached to nodes.
hr: Pojmovi taksonomije su priloženi sadržaju.

en: Taxonomy terms. Note that using this can cause duplicate nodes to appear in views; you must add filters to reduce the result set.
hr: Termini taksonomije. Imajte na umu kako ovo može uzrokovati pojavu duplih node-ova u pogledima, morate koristiti filtere kako bi reducirali rezultate.

en: Taxonomy term name.
hr: Naziv pojma taksonomije.

en: The term weight field
hr: Polje težine pojma

en: The description associated with a taxonomy term.
hr: Opis povezan s pojmom taksonomije.

en: Filter the results of "Taxonomy: Term" to a particular vocabulary.
hr: Pročisti rezultate stranice "Taksonomija: Pojam" unutar određenog rječnika.

en: All terms
hr: Svi termini

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
hr: Prikaži sve pojmove taksonomije povezane s unosom iz određenih rječnika.

en: The parent term of the term. This can produce duplicate entries if you are using a vocabulary that allows multiple parents.
hr: Nadređeni termin. Ovo može rezultirati duplim unosima ukoliko koristite rječnik koji dopušta dvostruko nadređene.

en: Term synonym
hr: Sinonim termina

en: Term synonyms may be used to find terms by alternate names.
hr: Sinonimi termina mogu biti korišteni kako bi tražili termine po alternativnim nazivima.

en: Term ID (with depth)
hr: ID termina ID (s dubinom)

en: The depth filter is more complex, so provides fewer options.
hr: Filter dubine je složeniji, tako da ima manje opcija.

en: Term ID depth modifier
hr: Modifikator dubine ID termina

en: Allows the "depth" for Taxonomy: Term ID (with depth) to be modified via an additional argument.
hr: Dopušta  "depth" mijenjanje ID termina (s dubinom) unutar taksonomije putem dodatnog argumenta.

en: Node translation
hr: Prijevod unosa

en: Translation set node ID
hr: ID prevoditeljskog skupa unosa

en: The ID of the translation set the content belongs to.
hr: ID prevoditeljskog skupa kojemu sadržaj pripada.

en: Source translation
hr: Izvor prijevoda

en: The source that this content was translated from.
hr: Izvor iz kojega je sadržaj preveden.

en: Versions of content in different languages.
hr: Inačice sadržaja u različitim jezicima.

en: Nodes that are either untranslated or are the original versions of a translation set.
hr: Node-ovi koji su ili neprevedene ili su izvorne inačice prevoditeljske skupine.

en: Child translation
hr: Podređeni prijevod

en: Nodes that are translations of a source translation.
hr: Node koje su prijevodi izvornog prijevoda.

en: The translation status of the node--whether or not the translation needs to be updated.
hr: Status prijevoda node-a - treba li osvježiti prijevod.

en: Outdated
hr: Zastarjelo

en: upload
hr: otprema

en: The description of the uploaded file.
hr: Opis otpremljene datoteke

en: Listed
hr: Izlistano

en: Whether or not the file is marked to be listed.
hr: Je li datoteka označena za izlistaj ili ne

en: All files attached to a node with upload.module.
hr: Sve datoteke privinute node-u putem upload modula.

en: Has attached files
hr: Ima privitke

en: Only display items with attached files. This can cause duplicates if there are multiple attached files.
hr: Prikazuje samo datoteke s privitcima. Ovo može stvoriti duplikate ukoliko ima više privitaka jednom sadržaju.

en: Add a relationship to gain access to more file data for files uploaded by upload.module. Note that this relationship will cause duplicate nodes if there are multiple files attached to the node.
hr: Dodajte odnose kako dobili pristup datotekama ili podacima koji su podignuti putem upload.module. Imajte na umu kako će ovaj odnos udvostručiti nodove koji imaju više privitaka.

en: The user ID
hr: Korisnički ID

en: The user or author name.
hr: Korisnik ili ime autora.

en: Email address for a given user. This field is normally not shown to users, so be cautious when using it.
hr: Adresa e-pošte za određenog korisnika. Zadane postavke ne prikazuju ovo polje korisnicima, stoga budite oprezni prilikom korištenja istoga.

en: The user's picture, if allowed.
hr: Korisnička slika, ukoliko je dopušteno.

en: The date the user was created.
hr: Nadnevak stvaranja korisnika.

en: The user's last access date.
hr: Nadnevak kada je korisnik posljednji put pristupio sadržaju.

en: The user's last login date.
hr: Nadnevak kada se korisnik posljednji put prijavio.

en: Whether a user is active or blocked.
hr: Je li korisnik aktivan ili blokiran.

en: The user's signature.
hr: Korisnikov potpis.

en: Provide a simple link to edit the user.
hr: Omogućava jednostavnu poveznicu za uređivanje korisnika.

en: Provide a simple link to delete the user.
hr: Omogućava jednostavnu poveznicu za brisanje korisnika.

en: Roles that a user belongs to.
hr: Uloge kojima korisnik pripada.

en: User ID from URL
hr: Korisnikov ID iz URL

en: User ID from logged in user
hr: Korisnikov ID iz prijavljenog korisnika

en: Randomize the display order.
hr: Nasumični redoslijed prikaza.

en: Null
hr: Prazan skup

en: Allow an argument to be ignored. The query will not be altered by this argument.
hr: Dopusti argument koji će biti ignoriran. Određeni argument neće utjecati na upit.

en: Provide custom text or link.
hr: Omogućava proizvoljni tekst ili poveznicu.

en: contact
hr: kontakt

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
hr: Unesite velikim slovima <strong>OR</strong> kako bi ste pretražili bilo koji od dva termina. Npr., <strong>mačke OR psi</strong>.

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
hr[0]: Ne mogu pronaći termin: @terms
hr[1]: Ne mogu pronaći termine: @terms
hr[2]: Ne mogu pronaći termine: @terms

en: Unable to find user: @users | Unable to find users: @users
hr[0]: Ne mogu pronaći korisnika: @users
hr[1]: Ne mogu pronaći korisnike: @users
hr[2]: Ne mogu pronaći korisnike: @users

en: Allow the exposed form to appear in a block instead of the view.
hr: Dopusti izloženom obrascu prikaz unutar bloka umjesto unutar pogleda.

en: Update default display
hr: Osvježi zadani prikaz

en: @current of @max
hr: @current od @max

en: Show only these tags
hr: Prikaži samo ove tagove

en: Put this in @module.info in your modules/@module directory
hr: Umetnite ovo u @module.info unutar vašeg modules/@module direktorija

en: Bulk export
hr: Izvoz na veliko

en: Views exporter
hr: Izvoz pogleda

en: Allows exporting multiple views at once.
hr: Omogućava istovremeni izvoz višestrukih pogleda.

en: Administration menu
hr: Administracijski izbornik

en: Machine-readable name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Already added languages
hr: Već dodani jezici

en: Contact form
hr: Kontakt obrazac

en: Drag to re-order
hr: Povucite kako bi prerasporedili

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
hr: Promjene u ovoj tablici neće biti spremljene dok se obrazac ne otpremi.

en: The permissions of directory %directory have been changed to make it writable.
hr: Dozvole direktorija %directory su promijenjene kako bi bio dozvoljen upis u njega.

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
hr: !name ne može biti duže od %max znakova a sadašnja duljina je %length znakova.

en: Illegal choice %choice in %name element.
hr: Nepravilan odabir %choice u elementu %name.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
hr: Stroju čitljiv naziv treba sadržavati samo mala slova, brojeve i donje crtice.

en: Polls
hr: Ankete

en: Search form
hr: Obrazac pretrage

en: Short date format
hr: Skraćeni oblik datuma

en: Medium date format
hr: Srednji format datuma

en: Long date format
hr: Dugački format prikaza datuma

en: Cannot use %author token in this context.
hr: Ne može se koristiti niz %author u ovom kontekstu.

en: A description of the term. To be displayed on taxonomy/term pages and RSS feeds.
hr: Opis uvjeta. Koji će biti prikazan na stranicama taksonomija/uvjet i RSS feed-ovima.

en: Translation settings
hr: Postavke prijevoda

en: Minimum resolution for Images
hr: Minimalna rezolucija za slike

en: The minimum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If an image that is smaller than these dimensions is uploaded it will be rejected.
hr: Minimalna dopuštena veličina slike, izražena kao ŠIRINAxVISINA /npr. 640x480). Postavite na 0 ukoliko ne želite ograničenja. Ukoliko je otpremljena slika manja od navedenih dimenzija ista će biti odbijena.

en: ALT text settings
hr: Postavke ALT teksta

en: Enable user input alternate text for images.
hr: Omogući upis zamjenskog teksta za slike.

en: Default ALT text
hr: Zadani ALT tekst

en: This value will be used for alternate text by default.
hr: Ova vrijednost će biti korištena kao zadani zamjenski tekst.

en: Title text settings
hr: Postavke teksta naziva

en: Enable user input title text for images.
hr: Omogući korisnicima unositi tekst naziva slika.

en: Choose type of field to be displayed to the user.
hr: Odaberite vrstu polja koja će biti prikazana korisniku.

en: Default Title text
hr: Zadani tekst Naziva

en: This value will be used as the image title by default.
hr: Ova će vrijednost biti korištena kao zadani naziv slike.

en: When an image is not uploaded, show a default image on display.
hr: Kada nema otpremljene slike, pokazuje se zadana slika.

en: The default image could not be uploaded. The destination %destination does not exist or is not writable by the server.
hr: Zadana slika ne može biti otpremljena. Odredište %destination ili ne postoji ili u nj nije omogućeno zapisivanje.

en: Alternate Text
hr: Zamjenski tekst

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
hr: Naziv se koristi kao iskočnik kada korisnik zadrži pokazivač nad slikom.

en: Image linked to node
hr: Slika povezana s node.

en: Image linked to file
hr: Slika povezana s datotekom

en: FileField must be updated to Drupal 6 before ImageField can be updated.
hr: FileField mora biti osvježen na Drupal 6 prije no što se bude mogao osvježiti ImageField

en: List field
hr: Polje liste

en: Files listed by default
hr: Zadano listanje datoteka

en: Progress indicator
hr: Pokazivač napretka

en: Bar with progress meter
hr: Traka s mjerilom napretka

en: Your server supports upload progress capabilities. The "throbber" display does not indicate progress but takes up less room on the form, you may want to use it if you'll only be uploading small files or if experiencing problems with the progress bar.
hr: Vaš poslužitelj podržava svojstva progresa otpreme. Prikaz "throbber" ne naviješta proces ali zauzima manje prostora unutar obrasca, možete ga koristiti ukoliko će te otpremati manje datoteke ili ukoliko imate problema s trakom progresa.

en: Path settings
hr: Postavke putanje

en: Optional subdirectory within the "%directory" directory where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
hr: Proizvoljan poddirektorij unutar "%directory" direktorija gdje će biti spremljene datoteke. Ne uključujte kose crte niti za otvaranje niti za zatvaranje putanje.

en: The file upload failed. %upload
hr: Otprema datoteke nije uspjela. %upload

en: Displays the file system path to the file.
hr: Prikazuje sistemsku putanju do datoteke.

en: URL to file
hr: URL ka datoteci

en: Displays a full URL to the file.
hr: Prikazuje puni URL do datoteke.

en: An unrecoverable error occurred. The uploaded file likely exceeded the maximum file size (@size) that this server supports.
hr: Došlo je do nepovratne greške. Otpremljena datoteka je najvjerojatnije premašila najveću dopuštenu veličinu datoteke (@size) koju ovaj poslužitelj dopušta.

en: Starting upload...
hr: Početak otpreme...

en: Uploading... (@current of @total)
hr: Otprema... (@current od @total)

en: Images must be between @min_size pixels and @max_size
hr: Slike moraju biti u između @min_size pixela i @max_size

en: Your server is capable of displaying file upload progress, but does not have the required libraries. It is recommended to install the <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> (preferred) or to install <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a>.
hr: Vaš poslužitelj može prikazati progres otpreme datoteka, ali nema potrebne knjižnice. Preporučeno je instalirati <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL knjižnicu progresa otpreme</a> (preporučeno) ili instalirati <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a>.

en: Your server is capable of displaying file upload progress using APC RFC1867. Note that only one upload at a time is supported. It is recommended to use the <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> if possible.
hr: Vaš poslužitelj može prikazati progres otpreme datoteka koristeći APC RFC1867. Imajte na umu kako je podržana otprema samo jedne datoteke istovremeno. Preporučeno je koristiti <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL knjižnicu progresa otpreme</a> ukoliko je to moguće.

en: Your server is not capable of displaying file upload progress. File upload progress requires PHP be run with mod_php and not as FastCGI.
hr: Vaš mrežni poslužitelj nije u mogućnosti prikazivati napredak otpreme datoteka. Prikaz napretka otpreme zahtijeva PHP pokrenut kao mod_php a ne kao FastCGI.

en: Your server is capable of displaying file upload progress through APC, but it is not enabled. Add <code>apc.rfc1867 = 1</code> to your php.ini configuration. Alternatively, it is recommended to use <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>, which supports more than one simultaneous upload.
hr: Vaš web poslužitelj je sposoban prikazivati napredak otpreme datoteka kroz APC no postavka nije omogućena. Dodajte <code>apc.rfc1867 = 1</code> u vašu php.ini konfiguracijsku datoteku. Kao alternativu, preporuča se korištenje <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a> modula, koji podržava istovremeno praćenje više od jedne otpreme datoteka.

en: Enabled (<a href="http://php.net/manual/en/apc.configuration.php#ini.apc.rfc1867">APC RFC1867</a>)
hr: Omogućen (<a href="http://php.net/manual/en/apc.configuration.php#ini.apc.rfc1867">APC RFC1867</a>)

en: Enabled (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)
hr: Omogućen (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)

en: Upload progress
hr: Progres otpreme

en: Styles
hr: Stilovi

en: The item has been deleted.
hr: Stavka je izbrisana.

en: The name of the site.
hr: Naziv lokacije.

en: Edit @type
hr: Uredi @type

en: In code
hr: U kôdu

en: Optional features
hr: Proizvoljna svojstva

en: Import page
hr: Uvoz stranice

en: Region settings
hr: Postavke regije

en: Menu module form.
hr: Obrazac izborničkog modula

en: Upload module form.
hr: Obrazac modula upload

en: manage fields
hr: upravljanje poljima

en: » Add a new content type
hr: » Dodaj novi tip sadržaja

en: @field_name (Locked)
hr: @field_name (Zaključano)

en: - Select a field type -
hr: - Odaberi vrstu polja -

en: - Select a widget -
hr: - Odaberi cinculator -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
hr: Ime polja (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
hr: Vrsta podatka za spremiti

en: Form element to edit the data.
hr: Element obrasca za uređivanje podataka.

en: - Select an existing field -
hr: - Odaberite postojeće polje -

en: Field to share
hr: Datoteka za dijeljenje

en: Add new field: you need to provide a label.
hr: Dodaj novo polje: morate unijeti etiketu.

en: Add new field: you need to provide a field name.
hr: Dodaj novo polje: morate unijeti naziv polja.

en: Add new field: you need to select a field type.
hr: Dodaj novo polje: morate odabrati vrstu polja.

en: Add new field: you need to select a widget.
hr: Dodaj novo polje: morate odabrati cinculator.

en: Add new field: invalid widget.
hr: Dodaj novo polje: nevaljan cinculator.

en: Add existing field: you need to provide a label.
hr: Dodaj postojeće polje: morate unijeti etiketu.

en: Add existing field: you need to select a field.
hr: Dodaj postojeće polje: morate odabrati polje.

en: Add existing field: you need to select a widget.
hr: Dodaj postojeće polje: morate odabrati cinculator.

en: Add existing field: invalid widget.
hr: Dodaj postojeće polje: nevaljan cinculator.

en: The field %field is locked and cannot be edited.
hr: Polje %field je zaključano i ne može biti uređivano.

en: %type basic information
hr: %type osnovne informacije

en: Maximum number of values users can enter for this field.
hr: Maksimalan broj vrijednosti korisnik može unijeti u ovo polje.

en: 'Unlimited' will provide an 'Add more' button so the users can add as many values as they like.
hr: 'Neograničeno' će omogućiti 'Dodaj sljedeću' gumb putem kojeg korisnici mogu unijeti onoliko vrijednosti koliko im je potrebno.

en: %name must be an integer.
hr: %name mora biti cijeli broj.

en: %name must be a positive integer.
hr: %name mora biti pozitivni cijeli broj.

en: %name must be a number.
hr: %name mora biti broj.

en: Create display groups for CCK fields.
hr: Stvara skupine prikaza za CCK polja.

en: Only numbers are allowed in %field.
hr: Samo su brojevi dopušteni u %field.

en: New field
hr: Novo polje

en: Add fields and groups to the content type, and arrange them on content display and input forms.
hr: Dodaj polja i grupe vrsti sadržaja i rasporedi ih za prikaz sadržaja i obrasce unosa.

en: Note: Installing the <a href="!adv_help">Advanced help</a> module will let you access more and better help.
hr: Napomena: Instaliranje modula <a href="!adv_help">Napredne pomoći</a> će vam dati pristup sveobuhvatnijoj i boljoj pomoći.

en: width @width
hr: širina @width

en: height @height
hr: visina @height

en: upscaling allowed
hr: dopušteno povećanje

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
hr: nasumično između -@degrees&deg i @degrees&deg

en: Existing node
hr: Postojeći node

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Structure
hr: Struktura

en: Edit style
hr: Uredi stil

en: Delete style
hr: Ukloni stil

en: styles
hr: stilovi

en: No revision
hr: Nema revizije

en: @number comments per page
hr: @number komentara po stranici

en: Requires a title
hr: Naziv je nužan

en: Not restricted
hr: Nije ograničeno

en: Other blocks
hr: Ostali blokovi

en: The unique ID of the comment.
hr: Jedinstveni ID komentara.

en: The name left by the comment author.
hr: Ime koje je ostavio autor komentara.

en: The email address left by the comment author.
hr: Adresa e-pošte koju je ostavio autor komentara.

en: The home page URL left by the comment author.
hr: Mrežna lokacija koju je ostavio autor komentara.

en: The formatted content of the comment itself.
hr: Oblikovani sadržaj komentara.

en: The number of comments posted on a node.
hr: Broj komentara na određeni unos.

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
hr: Broj komentara dodanih na unos od posljednjeg korisničkog pregleda.

en: The type of the node.
hr: Vrsta unosa.

en: The human-readable name of the node type.
hr: Ljudima čitljiv naziv vrste unosa.

en: The language the node is written in.
hr: Jezik na kojem je unos napisan.

en: The URL of the node.
hr: URL unosa.

en: The slogan of the site.
hr: Slogan lokacije.

en: The administrative email address for the site.
hr: Administracijska adresa e-pošte za lokaciju.

en: The URL of the site's front page.
hr: URL naslovnice.

en: The unique ID of the taxonomy term.
hr: Jedinstveni ID pojma taksonomije.

en: The name of the taxonomy term.
hr: Naziv pojma taksonomije.

en: The optional description of the taxonomy term.
hr: Proizvoljni opis pojma taksonomije.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
hr: Jedinstveni ID rječnika taksonomije.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
hr: Naziv rječnika taksonomije.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
hr: Proizvoljan opis rječnika taksonomije.

en: The unique ID of the user account.
hr: Jedinstveni ID korisničkog računa.

en: The login name of the user account.
hr: Korisničko ime za račun.

en: The email address of the user account.
hr: Adresa e-pošte korisničkog računa.

en: The URL of the account profile page.
hr: URL stranice profila.

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: The unique ID of the content item, or "node".
hr: Jedinstveni ID stavke sadržaja, ili "unosa".

en: E-mails
hr: E-pošta

en: Fixed width
hr: Fiksna širina

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
hr: Jednostavni administracijski predložak u jednom stupcu, bez tablica i prilagodljive širine

en: Wysiwyg profiles
hr: Wysiwyg profili

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
hr: Odabrana datoteka %filename nije mogla biti otpremljena. Samo datoteke sa sljedećim nastavcima su dopuštene: %extensions.

en: Site logo
hr: Logo web sjedišta

en: Basic styles
hr: Osnovni stilovi

en: Add a new @plugin
hr: Dodaj novi @plugin

en: Edit @plugin %title
hr: Uredi @plugin %title

en: Clone @plugin %title
hr: Kloniraj @plugin %title

en: Import @plugin
hr: Uvezi @plugin

en: Export @plugin %title
hr: Izvezi @plugin %title

en: Are you sure you want to revert %title?
hr: Jeste li sigurni za želite vratiti %title?

en: %title has been created.
hr: %title je stvoren.

en: %title could not be created.
hr: Nije moguće stvoriti %title.

en: %title has been updated.
hr: %title je ažuriran.

en: %title could not be updated.
hr: %title nije bilo moguće ažurirati.

en: @plugin %title was enabled.
hr: @plugin %title je omogućen.

en: @plugin %title was disabled.
hr: @plugin %title je onemogućen.

en: administer stylizer
hr: administriraj stilizator

en: Administrative settings
hr: Administracijske postavke

en: Panel region
hr: Panel područje

en: Panel pane
hr: Panel pano

en: The URL of the account edit page.
hr: URL stranice uređivanja računa.

en: User signature
hr: Potpis korisnika

en: Allowed extensions: %ext
hr: Dozvoljenje ekstenzije: %ext

en: Maximum file size: %size
hr: Dozvoljenja veličina datoteke: %size

en: Asc
hr: Uzlazno

en: Text formats enabled for rich-text editing
hr: Formati unosa omogućeni za uređivanje obogaćenog teksta.
