NodeStream (6.x-1.3) - en to lt translation catalogue (1954 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Home
lt: Pirmas

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Images
lt: Vaizdai

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: user
lt: narys

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: context
lt: kontekstas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Administer
lt: Administravimas

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: Private
lt: Privatus

en: content
lt: turinys

en: Groups
lt: Grupės

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Closed
lt: Uždara

en: Organic groups
lt: Organinės grupės

en: List
lt: Sąrašas

en: Subject
lt: Tema

en: Actions
lt: Veiksmai

en: disabled
lt: išjungtas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: more
lt: daugiau

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Access control
lt: Prieigos kontrolė

en: Article
lt: Straipsnis

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: footer
lt: poraštė

en: Comments
lt: Komentarai

en: Action
lt: Veiksmas

en: On
lt: Įjungta

en: error
lt: klaida

en: Block title
lt: Bloko pavadinimas

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Version
lt: Versija

en: Go
lt: Pirmyn

en: view
lt: Peržiūrėti

en: Overview
lt: Apžvalga

en: all
lt: visi

en: File
lt: Failas

en: Tag
lt: Žymė

en: File path
lt: Failo kelias

en: Login
lt: Prisijungti

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: default
lt: įprasta

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Number
lt: Skaičius

en: Message
lt: Žinutė

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Block settings
lt: Bloko nustatymai

en: Comment form
lt: Komentarų forma

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Variable
lt: Kintamasis

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Center
lt: Centras

en: Help text
lt: Pagalbos tekstas

en: Types
lt: Tipai

en: Hierarchy
lt: Hierarchija

en: Multiple
lt: Galimi keli

en: Related terms
lt: Susiję terminai

en: Required
lt: Būtinas

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Depth
lt: Gylis

en: none
lt: joks

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Feed
lt: Srautas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Import
lt: Importuoti

en: Book
lt: Knyga

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Description field
lt: Aprašymo laukelis

en: settings
lt: nustatymai

en: Back
lt: Atgal

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Field
lt: Laukelis

en: category
lt: kategorija

en: header
lt: antraštė

en: Label
lt: Žymė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Preset Name
lt: Parinkties Pavadinimas

en: Font
lt: Šriftas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Summary
lt: Įžanga

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Open
lt: Atvira

en: Top
lt: Viršus

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Core
lt: Branduolys

en: Archives
lt: Archyvai

en: Time
lt: Laikas

en: Views
lt: Vaizdai

en: Access
lt: Priėjimas

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Format
lt: Formatas

en: Path
lt: Kelias

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: Form ID
lt: Formos ID

en: Manage
lt: Valdyti

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Region
lt: Sritis

en: key
lt: raktas

en: Anchor
lt: Inkaras

en: Display
lt: Rodymas

en: Node type
lt: Mazgo tipas

en: Menu
lt: Meniu

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: results
lt: rezultatai

en: search
lt: paieška

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Event
lt: Įvykis

en: Text
lt: Tekstas

en: Theme
lt: Tema

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: read more
lt: skaityti daugiau

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: <none>
lt: -joks-

en: Component
lt: Komponentas

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: n/a
lt: n/d

en: Upload
lt: Įkelti

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: Upload image
lt: Atsiųsti vaizdą

en: Paths
lt: Keliai

en: Mail
lt: Paštas

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: action
lt: veiksmas

en: Continue
lt: Tęsti

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Email
lt: El. paštas

en: Check
lt: Čekis

en: Files
lt: Failai

en: file
lt: failas

en: User ID
lt: Nario ID

en: Error
lt: Klaida

en: Options
lt: Nustatymai

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: Sent email to %recipient
lt: Laiškas išsiųstas  %recipient

en: Unable to send email to %recipient
lt: Neįmano išsiųsti laiško %recipient

en: The subject of the message.
lt: Žinutės tema

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Include
lt: Įterpti

en: Exclude
lt: Išskirti

en: Are you sure you want to delete %title?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %title?

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
lt: Pasirinktinai. Sunkesni meniu punktai bus žemiau lengvesnių.

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Done
lt: Atlikta

en: Post
lt: Įrašas

en: Submit @name
lt: Pateikti @name

en: Submitted
lt: Pateikta

en: Year
lt: Metai

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Block
lt: Blokas

en: Add block
lt: Pridėti bloką

en: Override title
lt: Perrašyti pavadinimą

en: CSS class
lt: CSS klasė

en: Display links
lt: Rodyti nuorodas

en: View type
lt: Vaizdo tipas

en: Page
lt: Puslapis

en: Pager ID
lt: Puslapiavimo ID

en: View arguments
lt: Peržiūros argumentai

en: Override URL
lt: Perrašyti URL

en: Three column 25/50/25
lt: Trys stulpeliai 25/50/25

en: Left side
lt: Kairė pusė

en: Middle column
lt: Vidurinis stulpelis

en: Right side
lt: Dešnė pusė

en: Three column 25/50/25 stacked
lt: Trys stulpeliai 25/50/25

en: Bottom
lt: Apačia

en: Three column 33/34/33
lt: Trys stulpeliai 33/34/33

en: Three column 33/34/33 stacked
lt: Trys stulpeliai 33/34/33

en: Two column
lt: Du stulpeliai

en: Two column stacked
lt: Du stulpeliai

en: 1 hour | @count hours
lt[0]: @count valanda
lt[1]: @count valandos
lt[2]: @count[2] valandų

en: 1 day | @count days
lt[0]: @count diena
lt[1]: @count dienos
lt[2]: @count[2] dienų

en: Node links
lt: Mazgo nuorodos

en: Taxonomy terms
lt: Sistematikos terminai

en: User picture
lt: Vartotojo nuotrauka

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Mission
lt: Misija

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Site slogan
lt: Svetainės šūkis

en: Node types
lt: Mazgo tipas

en: Not found
lt: Nerasta

en: Off
lt: Išjungta

en: Never
lt: Niekada

en: Your changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Header
lt: Atraštė

en: Left sidebar
lt: Kairė pusė

en: Right sidebar
lt: Dešinė pusė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Sender
lt: Siuntėjas

en: To
lt: Kam

en: From
lt: Nuo

en: Custom
lt: Savitas

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Roles
lt: Rolės

en: Comment
lt: Komentaras

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Input format
lt: Įvesties formatas

en: Signature
lt: Parašas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Location
lt: Vieta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Log message
lt: Log žinutė

en: Poll choices
lt: Apklausos pasirinkimai

en: File ID
lt: Failo ID

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: File MIME type
lt: Failo MIME tipas

en: Node revision ID
lt: Mazgo versijos ID

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Vocabulary ID
lt: Žodyno ID

en: Vocabulary name
lt: Žodyno pavadinimas

en: Term ID
lt: Termino ID

en: Term name
lt: Termino pavadinimas

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Last login
lt: Paskutinis prisijungimas

en: Message text
lt: Žinutės tekstas

en: Severity
lt: sunkumas

en: Content field
lt: Turinio laukelis

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Field type
lt: Laukelio tipas

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Widget type
lt: Valdiklio tipas

en: Contains
lt: Turi

en: Average
lt: Vidutinis

en: Count
lt: Skaičius

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: Watchdog
lt: Saugotojas

en: Mode
lt: Būdas

en: Normal
lt: Normalus

en: N/A
lt: N/D

en: Last update
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: %time ago
lt: Prieš %time

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Node Types
lt: Mazgo tipas

en: Up
lt: Viršun

en: Performance
lt: Veikimas

en: 1 attachment | @count attachments
lt[0]: @count prisegtukas
lt[1]: @count prisegtukai
lt[2]: @count[2] prisegtukų

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: This field is required.
lt: Šis laukelis yra būtinas.

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Scale
lt: Mastelis

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Caching
lt: Kešavimas

en: Month
lt: Mėnesis

en: System
lt: Sistema

en: Amount
lt: Suma

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Current
lt: Dabartinis

en: Address
lt: Adresas

en: State
lt: Etapas

en: Terms
lt: Terminai

en: Serial
lt: Serija

en: Code
lt: Kodas

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: security
lt: saugumas

en: node
lt: mazgas

en: General
lt: Bendras

en: Advertisement
lt: Reklama

en: Method
lt: Būdas

en: Day
lt: Diena

en: Table
lt: Lentelė

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: The name of the menu the node belongs to.
lt: Meniu, kuriam priklauso šis mazgas, pavadinimas.

en: Other
lt: Kiti

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Color
lt: Spalva

en: Link URL
lt: Nuoroda

en: List type
lt: Sąrašo tipas

en: Role
lt: rolė

en: Select all
lt: Pasirinkti visus

en: Blog
lt: Tinklaraštis

en: String
lt: Eilutė

en: Case
lt: Užduotis

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Exists
lt: Esantys

en: Filtered text (user selects input format)
lt: Filtruotas tekstas (narys pasirenką įvesties formatą)

en: Text processing
lt: Teksto apdorojimas

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: The maximum length of the field in characters. Leave blank for an unlimited size.
lt: Maksimalus laukelio ilgis simboliais. Palikite tuščia jei neribosite.

en: Rows
lt: Eilutės

en: Create content
lt: Kurti turinį

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Argument
lt: Parametras

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: <All>
lt: -Visi-

en: access all views
lt: pasiekti visus vaizdus

en: Views are customized lists of content on your system; they are highly configurable and give you control over how lists of content are presented.
lt: Views yra pritaikomas turinio sąrašas jūsų svetainėje; jie gali būt pritaikomi ir suteikia jums galimybe nustatyti kiek ir kaip turinys rodomas.

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Edit view
lt: Redaguoti vaizdą

en: Override
lt: Perrašyti

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Existing Views
lt: Esantis vaizdas

en: Default Views
lt: Įprastas vaizdas

en: Summary, sorted ascending
lt: Santrauka, rikiuojama didėjančiai

en: Summary, sorted descending
lt: Santrauka, rikiuojama mažėjančiai

en: Normal menu item
lt: Normalus meniu elementas

en: Empty text
lt: Tuščias tekstas

en: Down
lt: Žemyn

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Operator
lt: Operatorius

en: Filters
lt: Filtrai

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Order
lt: Užsakymas

en: administer views
lt: administruoti vaizdus

en: Views UI
lt: Vaizdo UI (vartotojo sąsaja)

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Uncategorized
lt: Be kategorijos

en: Position
lt: Padėtis

en: Integer
lt: Sveikas skaičius

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: Basic settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Template
lt: Šablonas

en: Basic setup
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Allow users to choose default
lt: Leisti nariams pasirinkti įprasta būseną

en: Buttons and plugins
lt: Mygtukai ir plėtiniai

en: Editor appearance
lt: Redaktoriaus rodymas

en: Toolbar location
lt: Mygtukų juostos vieta

en: Path location
lt: Kelio vieta

en: Enable resizing button
lt: Įjungti dydžio keitimo mygtuką

en: Block formats
lt: Blokuoti formatus

en: Cleanup and output
lt: Sutvarkymas ir išvedimas

en: Verify HTML
lt: Tikrinti HTML

en: Preformatted
lt: Suformuotas

en: Convert &lt;font&gt; tags to styles
lt: Konvertuoti &lt;font&gt; žymes į stilius

en: Editor CSS
lt: Redaktoriaus CSS

en: CSS path
lt: CSS kelias

en: CSS classes
lt: CSS kalsės

en: Profile
lt: Profilis

en: Close
lt: Uždaryti

en: filters
lt: filtrai

en: Term description
lt: Termino aprašymas

en: Child terms
lt: Dukeriniai terminai

en: Edit group
lt: Redaguoti grupę

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Operation
lt: Veiksmai

en: reply
lt: atsakyti

en: Duration
lt: Laikas

en: Threshold
lt: Slenkstis

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Collapsible
lt: Sustumiamas

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: Default language
lt: Numatytoji kalba

en: Rules
lt: Taisyklės

en: American Samoa
lt: Amerikos Samoa

en: Georgia
lt: Gruzija

en: Guam
lt: Guamas

en: Marshall Islands
lt: Maršalo salos

en: Puerto Rico
lt: Puerto Rikas

en: Full name
lt: Pilnas vardas

en: Modified
lt: Redaguota

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Authoring information
lt: Sukūrimo informacija

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: File attachments
lt: Failų prisegimai

en: minute
lt: Minutės

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Įveskite vieną puslapį į eilutę. Naudokite  '*' simbolį visiems. Pvz.: Kelias yra %blog, o %blog-wildcard yra kiekvienam asmeniniam tinklaraščiui. %front yra pirmam puslapiui

en: File Upload
lt: Failo įkėlimas

en: Edit term
lt: Redaguoti terminą

en: Time format
lt: Laiko formatas

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Node title
lt: Mazgo pavadinimas

en: Node body
lt: Mazgo turinys

en: Full text
lt: Pilnas tekstas

en: Source
lt: Šaltinis

en: Add new group
lt: Pridėti naują grupę

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: Your search yielded no results
lt: Nieko nerasta

en: Replacement value
lt: Keičiama reikšmė

en: unlimited
lt: neribotas

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Deleted
lt: Pašalinta

en: Features
lt: Savybės

en: Topics
lt: Temos

en: Topic
lt: Tema

en: Allowed values list
lt: Leidžiamų reikšmių sąrašas

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: Publishing options
lt: Rodymo nuostatos

en: Middle
lt: Viduryje

en: Font size
lt: Šrifto dydis

en: Configure block
lt: Konfiguruoti bloką

en: hour
lt: valanda

en: Hour
lt: Valanda

en: Minute
lt: Minutė

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Text field
lt: Teksto laukelis

en: E-mail subject
lt: El. pašto tema

en: Randomize
lt: Atsitiktinis

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Empty
lt: Tuščia

en: Existing system path
lt: Esantis siteminis kelias

en: Path alias
lt: Kelio pervadinimas

en: Specify the existing path you wish to alias. For example: node/28, forum/1, taxonomy/term/1+2.
lt: Įveskite esnati kelią. Pvz.  node/28, forum/1, taxonomy/term/1+2.

en: Greater than
lt: Daugiau nei

en: Less than
lt: Mažiau nei

en: any
lt: visi

en: Execute custom PHP code
lt: Vykdyti savitą PHP kodą

en: PHP code
lt: PHP kodas

en: Caption
lt: Antraštė

en: Days
lt: Dienos

en: Maxlength
lt: Maksimalus ilgis

en: Display fields
lt: Rodyti laukelius

en: profile
lt: profilis

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Hours
lt: Valandos

en: Seconds
lt: Sekundės

en: Red
lt: Raudona

en: People
lt: Žmonės

en: or
lt: arba

en: Results
lt: Rezultatai

en: Older polls
lt: Senesnės apklausos

en: View the list of polls on this site.
lt: Peržiūrėti apklausų sąrašą šioje svetainėje

en: Poll settings
lt: Apklausos nuostatos

en: View the current poll results.
lt: Peržiūrėti šios apklausos rezultatus

en: Convert
lt: Konvertuoti

en: Parent term
lt: Tėvinis terminas

en: Blogs
lt: Tinklaraščiai

en: All blogs
lt: Visi tinklaraščiai

en: Style
lt: Stilius

en: revert
lt: sugrąžinti

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Your settings have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Reversed
lt: Atvirkščias

en: Flexible
lt: Lankstus

en: Changed
lt: Pakeista

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Testing
lt: Testavimas

en: Standard
lt: Standartinis

en: User name
lt: Nario vardas

en: %type settings
lt: %type nuostatos

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: Menu settings
lt: Meniu nuostatos

en: Color scheme
lt: Spalvinė schema

en: edit
lt: redaguoti

en: Unformatted
lt: Nesuformatuota

en: Path to the "convert" binary
lt: Kelias iki "convert" dvejetainio

en: Documents
lt: Dokumentai

en: Credit
lt: Kreditas

en: @type: deleted %title.
lt: @type: pašalintas %title.

en: RSS Feed
lt: RSS

en: New comments
lt: Nauji komentarai

en: Relationships
lt: Ryšiai

en: Plural
lt: Daugiskaita

en: Relationship
lt: Ryšys

en: relationships
lt: ryšiai

en: Sort criteria
lt: Išrikiavimo kriterijai

en: <Hidden>
lt: - Paslėpta -

en: The primary identifier for a node.
lt: Pirminis mazgo identifikatorius.

en: Themes
lt: Temos

en: Translations
lt: Vertimai

en: Video width
lt: Video plotis

en: Video height
lt: Video aukštis

en: JPEG quality
lt: JPEG kokybė

en: Minutes
lt: Minutės

en: comment
lt: komentaras

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: !name field is required.
lt: Laukelis !name būtinas.

en: Comment settings
lt: Komentarų nustatymai

en: Related content
lt: Susijęs turinys

en: Sticky
lt: Prikabintas viršuje

en: Read only
lt: Galima tik skaityti

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Processing
lt: Apdorojama

en: Path to file
lt: Kelias iki failo

en: Storage
lt: Saugykla

en: date
lt: data

en: File upload error. Could not move uploaded file.
lt: Failo įkėlimo klaida. Neįmanoma perkelti įkelto failo.

en: Submissions
lt: Pateikimai

en: Analysis
lt: Analizė

en: Clear Form Submissions
lt: Išvalyti formos pateikimus

en: Are you sure you want to delete all submissions for this form?
lt: Ar tikrai norite pašalinti visus šios formos pateikimus?

en: Webform %title entries cleared.
lt: Web formos %title įrašai pašalinti.

en: Are you sure you want to delete this submission?
lt: Ar tikrai norite pašalinti pateikimus?

en: Submitted values are
lt: Pateikimo reikšmės yra

en: Q
lt: K

en: responses
lt: atsakymai

en: Webforms
lt: Webformos

en: View and edit all the available webforms on your site.
lt: Peržiūrėti ir redaguoti visas galimas web formas jūsų svetainėje.

en: Webform
lt: Web forma

en: Global configuration of webform functionality.
lt: Globalūs nustaymai.

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
lt: Sukurti naują formą ar klausimyną pasiekiama lankytojams. Pateikimų rezultatai ir statistika bus įrašoma ir prieinama administratoriams.

en: Go to form
lt: Į formą

en: View this form.
lt: Peržiūrėti formą.

en: Mandatory
lt: Privalomas

en: E-mail to address
lt: El. pašto adresas

en: E-mail from name
lt: El. pašto NUO vardas

en: E-mail from address
lt: El. pašto NUO adresas

en: ever
lt: visada

en: every hour
lt: kiekvieną valandą

en: every day
lt: kiekvieną dieną

en: every week
lt: kiekvieną savaitę

en: No Components, add a component below.
lt: Nėra komponentų, pridėkite žemiau.

en: Field Key
lt: Laukelio Raktas

en: This is used as a descriptive label when displaying this form element.
lt: Tai naudojama kaip žymės aprašymas kai rodomas formos elementas.

en: A short description of the field used as help for the user when he/she uses the form.
lt: Trumpas laukelio aprašymas rodomas kaip pagalbos tekstas žmonėms pildantiems formą.

en: Check this option if the user must enter a value.
lt: Pažymėkite čia jei pasirinkimas privalomas.

en: Parent Fieldset
lt: Tėvinis Laukelių rinkinys

en: The webform component of type @type does not have an edit function defined.
lt: Šio tipo ( @type ) Web formos komponentas neturi redagavimo funkcijos.

en: The field key %field_key is invalid. Please include only lowercase alphanumeric characters and underscores.
lt: Laukelio raktas %field_key yra klaidingas. Prašome rašyti tik mažasias raides.

en: The field key %field_key is already in use by the field labeled %existing_field. Please use a unique key.
lt: Laukelio raktas %field_key jau naudojamas laukelyje %existing_field. Prašome įrašyti unikalų raktą.

en: Submission #@sid
lt: Pateikimas #@sid

en: Previous submission
lt: Ankstesnis pateikimas

en: Next submission
lt: Kitas pateikimas

en: Submitted by !name
lt: Pateikė !name

en: Next Page >
lt: Kitas puslapis >

en: < Previous Page
lt: < Buvęs puslapis

en: The webform component @type is not able to be displayed
lt: Formos komponentas @type nerodomas

en: Illegal information. Data not submitted.
lt: Neteisinga informacija. Duomenys nepateikti.

en: Go back to the form
lt: Atgal į formą

en: access own webform submissions
lt: peržiūrėti savo webformos pateikimus

en: edit own webform submissions
lt: redaguoti savo webformos pateikimus

en: Enables the creation of forms and questionnaires.
lt: Suteikia galimybę kurti formas ir klausimynus.

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: The default value of the field.
lt: Įprasta laukelio reikšmė.

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: Presents month, day, and year fields.
lt: Atstoja mėnesio, dienos ir metų laukelius.

en: Left Blank
lt: Paliktas tusčias

en: User entered value
lt: Įvesta reikšmė

en: Width of the textfield.
lt: Teksto laukelio plotis.

en: User email as default
lt: Vartotojo el. paštas kaip numatytasis

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
lt: Automatiškai įrašo vartotojo el. paštą, jei lankytojas prisijungęs.

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
lt: Padaryti laukelį nekeičiamą. Naudinga kai reikalinga nekeičiama, standartinė reikšmė.

en: Average submission length in words (ex blanks)
lt: Vidutinis pateikimo ilgis žodžiais (be tuščių)

en: If this fieldset is collapsible, the user may open or close the fieldset.
lt: Jei šis laukelis sustmiamas, lankytojai gali uždaryti ar atidaryti laukelių rinkinį.

en: Collapsed by Default
lt: Įprastai Sustumta

en: Collapsible fieldsets are "open" by default. Select this option to default the fieldset to "closed."
lt: Sustumiami laukelių rinkiniai yra "atidaryti" įprastai. Pasirinkite jei norite, kad būtų "uždaryta".

en: Web Images
lt: Web vaizdai

en: Desktop Images
lt: Darbastalio vaizdai

en: Additional Extensions
lt: Papildomi plėtiniai

en: Enter a list of additional file extensions for this upload field, seperated by commas.<br /> Entered extensions will be appended to checked items above.
lt: Įveskite papildomus bylų plėtinius šiam atsiuntimo laukeliui, kiekvieną atskirkite kableliu.<br />Įvesti plėtiniai bus pridėti prie aukščiau pasirinktų.

en: Max Upload Size
lt: Maksimalus atsiuntimo dydis

en: Enter the max file size a user may upload (in KB).
lt: Įveskite maksimalų leidžiamą dydį lankytojų įkeliamiems failams (KB)

en: Upload Directory
lt: Atsiuntimo katalogas

en: Webform uploads are always saved in the site files directory. You may optionally specify a subfolder to store your files.
lt: Failai įkeliami per Webformą, visada išsaugomi files kataloge. Jei norite, galite pasirinkti subkatalogą šiems failams saugoti.

en: Files with the '%ext' extension are not allowed, please upload a file with a %exts extension.
lt: Failai su '%ext' plėtiniu yra uždrausti, prašome įkelti failus su %exts plėtiniu.

en: The file '%filename' is too large (%filesize KB). Please upload a file %maxsize KB or smaller.
lt: '%filename' failas yra per didelis (%filesize KB). Prašome nekelti failų didesnių nei %maxsize KB.

en: The uploaded file %filename was unable to be saved. The destination directory may not be writable.
lt: Atsiųstos bylos %filename neįmanoma isaugoti. Paskirties katalogas gali būt neįrašomas.

en: The uploaded file was unable to be saved. The destination directory does not exist.
lt: Įkeltas failas negalėjo būti išsaugotas. Katalogas, kuriame bandyta išsaugoti, neegzistuoja.

en: Uploading a new file will replace the current file.
lt: Naujai įkeliamas failas pakeis dabar esantį.

en: User uploaded file
lt: Lankytojas ikėlė failą

en: Average uploaded file size
lt: Vidutinis įkelto failo dydis

en: Questions
lt: Klausimai

en: Randomize Options
lt: Atsitiktinis pasirinkimas

en: Randomizes the order of options on the top when they are displayed in the form.
lt: Atsitiktinė pasirinkimų tvarka viršuje kai rodoma forma.

en: Randomize Questions
lt: Atsitiktiniai klausimai

en: Randomize the order of the questions on the side when they are displayed in the form.
lt: Atsitiktinė klausimų tvarka viršuje kai rodoma forma.

en: Allows creation of grid questions, denoted by radio buttons.
lt: Suteikia galimybė kurti tinklelio klausimus, žymimus pasrinkimus

en: Non-empty
lt: Ne tuščia

en: Markup allows you to enter custom HTML or PHP logic into your form.
lt: Žymėjimas (Markup) suteikia galimybę įvesti savitą HTML ar PHP į formą.

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
lt: Pažymėkite čia jei leisite lankytojams pasirinkit daugiau nei vieną.

en: Listbox
lt: Sąrašas

en: Allows creation of checkboxes, radio buttons, or select menus.
lt: Suteikia galimybę kurti žymimuosius langelius, pasirenkamus sąrašus ar pasirenkamus meniu.

en: A large text area that allows for multiple lines of input.
lt: Didelės teksto sritis kuri suteikia galimybę įrašyti daugiau eilučių.

en: Basic textfield type.
lt: Įprastas teksto laukelio tipas.

en: Time Format
lt: Laiko formatas

en: Format the display of the time in 12 or 24 hours.
lt: Laiko formatas 12 ar 24 h.

en: Presents the user with hour and minute fields. Optional am/pm fields.
lt: Rodo lankytojams valandas ir minutes. am/pn laukeliai galimi.

en: Enable custom alternate text
lt: Įjungti savitą alternatyvų tekstą

en: Enable custom title text
lt: Įjungti savitą pavadinimo tekstą

en: Alternate text
lt: Alternatyvus tekstas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Not translated
lt: Neišversta

en: Show blocks
lt: Rodyti blokus

en: Enter the terms you wish to search for.
lt: Įveskite paieškos žodžius.

en: Bold
lt: Paryškintas

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: No content types available.
lt: Nėra turinio tipų.

en: Simple
lt: Paprastas

en: Relationship type
lt: Sąryšio tipas

en: Multilingual system
lt: Daugiakalbystės sistema

en: Multilingual settings
lt: Daugiakalbiškumo nuostatos

en: Translation
lt: Vertimas

en: Blocks
lt: Blokai

en: The block has been created.
lt: Blokas sukurtas.

en: Menus
lt: Meniu

en: The name of this term.
lt: Šio termino pavadinimas.

en: Above
lt: Virš

en: Number of values
lt: Reikšmių kiekis

en: Warning! Changing this setting after data has been created could result in the loss of data!
lt: Įspėjimas! Keisdami šią nuostata kai jau buvo sukurtas turinys galite prarasti duomenis.

en: @min and @max
lt: @min ir @max

en: The content module, a required component of the Content Construction Kit (CCK), allows administrators to associate custom fields with content types. In Drupal, content types are used to define the characteristics of a post, including the title and description of the fields displayed on its add and edit pages. Using the content module (and the other helper modules included in CCK), custom fields beyond the default "Title" and "Body" may be added. CCK features are accessible through tabs on the <a href="@content-types">content types administration page</a>. (See the <a href="@node-help">node module help page</a> for more information about content types.)
lt: Turinio modulis yra būtinas, kad Turinio Konstravimo Komplektas (Content Construction Kit (CCK)) veiktų. Drupal sistemoje pagal turinio tipus nustatomos įrašo savybės, tokios kaip įrašo vaizdavimas, redagavimas. Naudojant turinio modulį (ir kitus pagalbinius cck modulius) suteikiama galimybė pridėti papildomus laukelius. CCK funkcijas galite rasti <a href="@content-types">turinio tipų administravimo puslapyje</a>. Daugiau informacijos apie turinio tipus ieškokite <a href="@node-help">mazgo modulio pagalbos puslapyje</a>.

en: When adding a custom field to a content type, you determine its type (whether it will contain text, numbers, or references to other objects) and how it will be displayed (either as a text field or area, a select box, checkbox, radio button, or autocompleting field). A field may have multiple values (i.e., a "person" may have multiple e-mail addresses) or a single value (i.e., an "employee" has a single employee identification number). As you add and edit fields, CCK automatically adjusts the structure of the database as necessary. CCK also provides a number of other features, including intelligent caching for your custom data, an import and export facility for content type definitions, and integration with other contributed modules.
lt: Kai pridedamas savitas laukelis prie turinio tipo, nustatomas jo tipas (tekstas, skaičiai ar nuorodą į kitus objektus) ir kaip jis bus rodomas (teksto laukelis ar sritis, pasirinkimo dėžutė ir pan.). Laukelis gali būt vienos ar kelių reikšmių. Kai jūs prededat ar redaguojate laukelius CCK automatiškai pakeičia duomenų bazės struktūrą.

en: Custom field types are provided by a set of optional modules included with CCK (each module provides a different type). The <a href="@modules">modules page</a> allows you to enable or disable CCK components. A default installation of CCK includes:
lt: Savito laukelio tipus apsprendžia kiti papildomi moduliai veikianti kartu su CCK. <a href="@modules">Modulių puslapyje</a> galite įjungti ar išjungti papildmus CCK komponentus. Įprastai CCK sudaro:

en: <em>number</em>, which adds numeric field types, in integer, decimal or floating point form. You may define a set of allowed inputs, or specify an allowable range of values. A variety of common formats for displaying numeric data are available.
lt: <em>skaičiai</em>, suteikia galimybę įterpti skaitinius laukelius, sveikus skaičius, dešimatinius ar kintančio kablelio forma. Galite nustatyti kokios reikšmės bus leidžiamos ar nustatyti leidžiamų reikšmių sritį. Yra dažniausiai pasitaikantys rodym formatai.

en: <em>text</em>, which adds text field types. A text field may contain plain text only, or optionally, may use Drupal's input format filters to securely manage rich text input. Text input fields may be either a single line (text field), multiple lines (text area), or for greater input control, a select box, checkbox, or radio buttons. If desired, CCK can validate the input to a set of allowed values.
lt: <em>tekstas</em>, suteikia galimybę pridėti tekstinius laukelius. Tekstas gali būt paprastas ar naudoti Drupal įvesties filtrus tam, kad saugiai valdytų raiškaus formatavimo tekstus. Teksto įvesties laukeliai gali būt vienos ar kelių eilučių, taip pat galimi ir sudėtingesni pasirenkamas sąrašas, pasirinkimo dėžutės. Jei norite CCK gali patikrinti ar įvesta reikšmė atitinka nustatyta.

en: <em>nodereference</em>, which creates custom references between Drupal nodes. By adding a <em>nodereference</em> field and two different content types, for instance, you can easily create complex parent/child relationships between data (multiple "employee" nodes may contain a <em>nodereference</em> field linking to an "employer" node).
lt: <em>mazgo nuoroda</em>, suteikia galimybę sukurti sąryšius tarp Drupal mazgų. Pridėdami <em>mazgo nuorodos</em> laukelį į skirtingus turinio tipus. Pvz.: galite sukurti sudėtinga struktūrą kur vienas turinio tipas turės nuorodą į kitą.

en: <em>userreference</em>, which creates custom references to your sites' user accounts. By adding a <em>userreference</em> field, you can create complex relationships between your site's users and posts. To track user involvement in a post beyond Drupal's standard <em>Authored by</em> field, for instance, add a <em>userreference</em> field named "Edited by" to a content type to store a link to an editor's user account page.
lt: <em>nario nuoroda</em> suteikia galimybę sukurti sąryšius tarp Drupal mazgų ir narių paskyros. Pridėdami <em>nario nuorodos</em> laukelį į skirtingus turinio tipus. Pvz.: galite sukurti sudėtinga struktūrą kur vienas turinio tipas turės nuorodą į nario anketos puslapį.

en: <em>fieldgroup</em>, which creates collapsible fieldsets to hold a group of related fields. A fieldset may either be open or closed by default. The order of your fieldsets, and the order of fields within a fieldset, is managed via a drag-and-drop interface provided by content module.
lt: <em>laukelių grupė</em> sukuria laukelių grupes kuriose laikomi susiję laukeliai. Laukelių grupės įprastai gali būt arba atidarytos arba uždarytos. Laukelių grupių ir laukelių eiliškumas gali būt kečiamas tempimo-metimo principu.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@handbook-cck">CCK</a> or the <a href="@project-cck">CCK project page</a>.
lt: Daugiau informacijos apie <a href="@handbook-cck">CCK</a> rasite <a href="@project-cck">CCK projekto puslapyje (anglų kalba)</a>.

en: Configure how this content type's fields and field labels should be displayed when it's viewed in teaser and full-page mode.
lt: Nustatykite kaip šio turinio tipo laukeliai ir laukelių reikšmės bus rodomos kai mazgas paržiūrimas įžangos ir pilno puslapio būsenose.

en: Configure how this content type's fields should be displayed when it's rendered in the following contexts.
lt: Nustatykite kaip turinio tipo laukeliai turėtų būt rodomi kai generuojamas sekantis kontekstas.

en: Add another item
lt: Pridėti dar vieną

en: Full node
lt: Visas mazgas

en: Search Index
lt: Paieškos Indeksas

en: Search Result
lt: Paieškos Rezultatas

en: Updating field type %type with module %module.
lt: Atnaujinamas laukelio tipas %type modulyje %module.

en: Updating widget type %type with module %module.
lt: Atnaujinamas valdiklis  tipas %type  modulyje %module.

en: Manage fields
lt: Valdyti laukelius

en: Remove field
lt: Pašalinti laukelius

en: Allows administrators to define new content types.
lt: Suteikia galimybę administratoriui nustatyti naujis turinio tipus.

en: Advanced usage only: PHP code that returns a keyed array of allowed values. Should not include &lt;?php ?&gt; delimiters. If this field is filled out, the array returned by this code will override the allowed values list above.
lt: Tik patyrusiems naudotojams: PHP kodas kuris grąžina rakto rintinį su leidžiamomis reikšmėmis. Neturėtų būt &lt;?php ?&gt; skyrimu. Jei šis laukelis užpildytas , grąžinama reikšmė perrašys aukščiau pateiktas reikšmes.

en: Trimmed
lt: Sutrumpinta

en: Used in
lt: Naudojama

en: No fields have been defined for any content type yet.
lt: Dar nenustatytas nei vienas laukelis.

en: no styling
lt: be stiliaus

en: simple
lt: paprasta

en: fieldset
lt: laukelių rinkinys

en: fieldset - collapsible
lt: laukelių rinkinys - sustumiamas

en: fieldset - collapsed
lt: laukelių rinkinys - sustumtas

en: Added field %label.
lt: Pridėtas laukelis %label.

en: There was a problem adding field %label.
lt: Problema pridedant laukelį %label.

en: There was a problem creating field %label.
lt: Problema kuriant laukelį %label.

en: Are you sure you want to remove the field %field?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %field laukelį?

en: If you have any content left in this field, it will be lost. This action cannot be undone.
lt: Jei su šiuo laukeliu išsaugotas turinys jį prarasite. Veiksmas nebegrįžtamas.

en: Removed field %field from %type.
lt: Pašalintas laukelis %field iš %type.

en: There was a problem deleting %field from %type.
lt: Problema šalinant %field iš %type.

en: These settings apply only to the %field field as it appears in the %type content type.
lt: Šios nuostatos taikomos tik %field laukeliui kai jis rodomas %type turinio tipe.

en: These settings apply to the %field field in every content type in which it appears.
lt: Šios nuostatos taikomos  %field laukeliui visuose turinio tipuose kur jis rodoma.

en: Save field settings
lt: Išsaugoti laukelių nuostatas

en: The default value PHP code returned an incorrect value.<br/>Expected format: <pre>!sample</pre> Returned value: @value
lt: Įprasta reikšmė PHP kodas grąžino neteisingas reikšmes.<br/>Tinkamas formatas: <pre>!sample</pre>Grąžintos reikšmės: @value

en: The default value is invalid.
lt: Įprasta reikšmė klaidinga.

en: Saved field %label.
lt: Išsaugotas laukelis %label.

en: The update has encountered an error.
lt: Atnaujinant įvyko klaida.

en: The database has been altered and data has been migrated or deleted.
lt: Duomenų bazė perspėta ir duomenys bus perkelti arba pašalinti.

en: An error occurred and database alteration did not complete.
lt: Klaida duomenų bazė nebuvo įspėta.

en: Processing %title
lt: Vykdoma %title

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
lt[0]: @count elementas sėkmingai apdorotas:
lt[1]: @count elementai sėkmingai apdoroti:
lt[2]: @count[2] elementų sėkmingai apdorota:

en: Content fields table %old_name has been renamed to %new_name and field instances have been updated.
lt: Turinio laukelių lentelė %old_name pervadinta į %new_name ir laukelių objektai atnaujinti.

en: The content fields table %name has been deleted.
lt: Turinio laukelių lentelė %name pašalinta.

en: Referenced node ID
lt: Nurodyto mazgo ID

en: Referenced node title
lt: Nurodyto mazgo pavadinimas

en: Raw number value
lt: Nešvari skaitinė reikšmė

en: Formatted number value
lt: Formatuota skaitinė reikšmė

en: Raw, unfiltered text
lt: Nešvarus, nefiltruotas tekstas

en: Formatted and filtered text
lt: Formatuotas ir filtruotas tekstas

en: Referenced user ID
lt: Nurodyto nario ID

en: Referenced user name
lt: Nurodyto nario vardas

en: Formatted HTML link to referenced user
lt: Formatuota HTML nuorodą į nurodytą narį

en: Group multiple values
lt: Grupuoti daugines reikšmes

en: Select the content type to export.
lt: Pasirinkite turinio tipą eksportavimui

en: Export data
lt: Eksportuoti duomenis

en: Copy the export text and paste it into another content type using the import function.
lt: Nukopijuokite išeksportuota tekstą ir įterpkite į kitą turinio tipą pasinaudojus importavimo funkcija.

en: This form will import field definitions exported from another content type or another database.<br/>Note that fields cannot be duplicated within the same content type, so imported fields will be added only if they do not already exist in the selected type.
lt: Ši forma importuos laukelių apibrėžimus kurie buvo išeksportuoti iš kito turinio tipo ar duomenų bazės.<br /> Atminkite, kad laukeliai negali dubliuotis tame pačiame turinio tipe, todėl importuoti laukeliai bus pridėti tik tuo atveju jei tokie neegzistuoja.

en: <Create>
lt: <Kurti>

en: Select the content type to import these fields into.<br/>Select &lt;Create&gt; to create a new content type to contain the fields.
lt: Pasirinkite turinio tipą į  kurį importuoti šiuos laukelius.<br/>Pasirinkite &lt;Kurti&gt; Jei norite sukurti naują turinio tipą su laukeliais.

en: Import data
lt: Importuoti duomenis

en: Paste the text created by a content export into this field.
lt: Į šį laukelį įterpkite tekstą sukurtą turinio eksportavimo metu.

en: The import data is not valid import text.
lt: Importavimo duomenys nėra tinkamas importavimui.

en: The following modules must be enabled for this import to work: %modules.
lt: Šie moduliai turi būt įjungti ta, kad importavimas veiktų: %modules.

en: The content type %type already exists in this database.
lt: Turinio tipas %type jau yra duomenų bazėje.

en: Exiting. No import performed.
lt: Egzistuoja. Importavimas neatliktas.

en: An error has occurred adding the content type %type.<br/>Please check the errors displayed for more details.
lt: Klaida pridedant turinio tipą %type.<br/>Prašome patikrinti rodomas klaidas.

en: The imported field %field_label (%field_name) was not added to %type because that field already exists in %type.
lt: Importuotas laukelis %field_label (%field_name) nepridėtas prie %type nes toks laukelis jau egzistuoja %type.

en: The field %field_label (%field_name) was added to the content type %type.
lt: Laukelis %field_label (%field_name) pridėtas prie turinio tipo %type.

en: An error occurred when exporting the 'display settings' data for the field %field_name.<br/>The db error is: '%db_err'.
lt: Įvyko klaida eksportuojant 'rodymo nuostatas' duomenis laukeliui %field_name.<br/>Db klaida: '%db_err'.

en: Content Copy
lt: Turinio Kopija

en: Enables ability to import/export field definitions.
lt: Įjungia galimybę importuoti/eksportuoti laukelių apibrėžimams.

en: field_name
lt: laukelio_pavadinimas

en: view
lt: peržiūrėti

en: Please <a href="!url">configure your field permissions</a> immediately. All fields are inaccessible by default.
lt: Prašome tučtuojau <a href="!url">sukonfigūruoti laukelių leidimus</a>. Visi laukeliai šiuo metu nepasiekiami.

en: Content Permissions
lt: Turinio Leidimai

en: Set field-level permissions for CCK fields.
lt: Nustatykite laukelio-lygio leidimus CCK laukeliams.

en: These settings apply to the group in the node editing form.
lt: Šios nuostatos taikomos grupei mazgo redagavimo formoje.

en: always open
lt: visada atidaryta

en: collapsible
lt: suskleista

en: collapsed
lt: Suskleistas

en: Instructions to present to the user on the editing form.
lt: Rodomos nariams instrukcijos redagavimo formoje

en: These settings apply to the group on node display.
lt: Šios nuostatos taikomos grupei mazgo rodyme.

en: A description of the group.
lt: Grupės aprašymas.

en: Are you sure you want to remove the group %label?
lt: Ar tikrai norite pašalinti grupę %label?

en: The group %group_name has been removed.
lt: %group_name grupė pašalinta.

en: Fieldgroup
lt: Laukelių grupė

en: Node reference
lt: Mazgo nurodymas

en: Store the ID of a related node as an integer value.
lt: Saugo susijusio mazgo ID kaip sveiką reikšmę.

en: Content types that can be referenced
lt: Turinio tipas kuri gali būt nurodytas

en: Advanced - Nodes that can be referenced (View)
lt: Papildoma - Mazgas kuris gali būt nurodytas (View)

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
lt: Pateikite kableliu atskirtą argumentų sąrašą perduodama peržiūrom.

en: Title (link)
lt: Pavadinimas (su nuoroda)

en: Title (no link)
lt: Pavadinimas (be nuorodos)

en: Autocomplete text field
lt: Automatiškai pasibaigiantis teksto laukelis

en: Node Reference
lt: Mazgo Nurodymas

en: Defines a field type for referencing one node from another.
lt: Nustato laukelių tipą kuris nurodo vieną mazgą kitam mazgui.

en: Store a number in the database as an integer.
lt: Saugoti skaičių duomenų bazėje kaip sveiką skaičių.

en: Decimal
lt: Dešimtainis

en: Store a number in the database in a fixed decimal format.
lt: Saugoti skaičių duomenų bazėje fiksuotu dešimtainių formatu.

en: Float
lt: Kintantis

en: Store a number in the database in a floating point format.
lt: Saugoti skaičių duomenų bazėje kintančio kablelio formatu.

en: Minimum
lt: Minimumas

en: Precision
lt: Tikslumas

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
lt: Bendras duomenų bazėje išsaugomas skaitmenų kiekis, įskaitant skaitmenis po kablelio.

en: The number of digits to the right of the decimal.
lt: Simbolių kiekis dešinėje kablelio pusėje.

en: Decimal marker
lt: Dešimtimis žymeklis

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
lt: Simbolis kuris bus įterpiamas pažymėti dešimtainį tašką.

en: Define a string that should be prefixed to the value, like $ or €. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe (pound|pounds).
lt: Nustatyti eilutę kuri bus naudojama kaip priešdėlis prie reikšmė, tarkim $ ar €.  Palikite tuščią jei nenaudosite. Vamzdeliu atskirkite daugiskaitines reikšmes (svaras|svarai)

en: Define a string that should suffixed to the value, like m², m/s², kb/s. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe (pound|pounds).
lt: Nustatyti eilutę kuri bus naudojama kaip galunė prie reikšmė, tarkim  m², m/s², kb/s. Palikite tuščią jei nenaudosite. Vamzdeliu atskirkite daugiskaitines reikšmes (svaras|svarai)

en: Allowed values
lt: Leidžiamos reikšmės

en: "Minimum" must be a number.
lt: "Minimumas" privalo būti numeris.

en: "Maximum" must be a number.
lt: "Maksimumas" privalo būti numeris.

en: unformatted
lt: be formatavimo

en: Defines numeric field types.
lt: Nustato skaitinių laukelių tipus.

en: For a 'single on/off checkbox' widget, define the 'off' value first, then the 'on' value in the <strong>Allowed values</strong> section. Note that the checkbox will be labeled with the label of the 'on' value.
lt: 'Vienas on/off žymimas langelis' valdiklis nustato "off" reikšmę pirmiau po to "on" reikšmę <strong>Leidžiamos reikšmės</strong> skyriuje. Atminkite, kad žymimas langelis bus pažymėtas 'on' reikšmės žyme.

en: The 'checkboxes/radio buttons' widget will display checkboxes if the multiple values option is selected for this field, otherwise radios will be displayed.
lt: Laukelyje 'checkboxes/radio buttons' bus rodomos varnelės jeigu pasirinksite daugiau nei vienos reikšmės nustatymą, kitu atveju bus rodomi radio tipo pasirinkimai.

en: Check boxes/radio buttons
lt: Žymimasis laukelis/akutės

en: Single on/off checkbox
lt: Vienas on/off žymimas langelis

en: Option Widgets
lt: Pasirinkimo valdikliai

en: Defines selection, check box and radio button widgets for text and numeric fields.
lt: Šis pasirinkimas sukuria teksto arba numerių laukeliams pasirinkimo (select), varnelių (checkbox) arba radio mygtukų valdiklius

en: Store text in the database.
lt: Saugo tekstą duomenų bazėse.

en: Text area (multiple rows)
lt: Teksto sritis (daug eilučių)

en: Defines simple text field types.
lt: Nustato paprasto teksto laukelių tipus

en: User reference
lt: Narių nurodymai

en: Store the ID of a related user as an integer value.
lt: Saugo susijusio nario ID

en: User roles that can be referenced
lt: Narių rolės kurie gali būt nurodyti

en: User status that can be referenced
lt: Narių būsenos kurie gali būt nurodyti

en: Reverse link
lt: Pakeisti nuorodos teksto kryptį (reverse)

en: Permalink
lt: Tiesioginė nuoroda

en: Form
lt: Forma

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Permission
lt: Teisė

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Italic
lt: Pasviręs

en: Hide
lt: Slėpti

en: Read/Write
lt: Skaityti ir rašyti

en: 1 comment | @count comments
lt[0]: @count komentaras
lt[1]: @count komentarai
lt[2]: @count[2] komentarų

en: Submission settings
lt: Pateikimų nustatymai

en: Global
lt: Globalus

en: X offset
lt: X ofsetas

en: Enter an offset in pixels or use a keyword: <em>left</em>, <em>center</em>, or <em>right</em>.
lt: Įveskite ofsetą taškais ar raktažodžiais: <em>left</em>, <em>center</em>, ar <em>right</em>.

en: Y offset
lt: Y ofsetas

en: Enter an offset in pixels or use a keyword: <em>top</em>, <em>center</em>, or <em>bottom</em>.
lt: Įveskite ofsetą taškais ar raktažodžiais: <em>top</em>, <em>center</em>, ar <em>bottom</em>.

en: Transparent
lt: Permatomas

en: Green
lt: Žalia

en: Blue
lt: Mėlyna

en: file system
lt: Failų sistema

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
lt: Meniu sistema išsaugo tik sistemos kelius, bet naudos URL pervadinimus keliams rodymui. %link_path buvo išsaugota kaip %normal_path

en: Menu name
lt: Meniu pavadinimas

en: Thumbnails
lt: Miniatiūros

en: Unlink
lt: Šalinti nuorodą

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
lt: Privalote įvesti bent vieną raktažodį bent jau @count simbolių.

en: From name
lt: Siuntėjo vardas

en: From address
lt: Nuo adresas

en: ImageMagick Binary
lt: ImageMagick dvejetainis

en: ImageMagick is a standalone program used to manipulate images. To use it, it must be installed on your server and you need to know where it is located. If you are unsure of the exact path consult your ISP or server administrator.
lt: ImageMagick autonominė programa naudojama valdyti paveikslėlius. Tam, kad ja naudotis jūs turite įdiegti ją į serverį ir turite žinoti kur ji randasi. Jei tiksliai nežinote kelio galite pasikonsultuoti su savo ISP arba serverio administratoriumi.

en: Specify the complete path to the ImageMagic <kbd>convert</kbd> binary. For example: <kbd>/usr/bin/convert</kbd> or <kbd>C:\Program Files\ImageMagick-6.3.4-Q16\convert.exe</kbd>
lt: Nurodykite visą kelią iki ImageMagic <kbd>convert</kbd> dvejetainio. Pvz.: <kbd>/usr/bin/convert</kbd> arbar <kbd>C:\Program Files\ImageMagick-6.3.4-Q16\convert.exe</kbd>

en: Display debugging information
lt: Rodyti derinimo informacija

en: ImageMagick command: @command
lt: ImageMagick komanda: @command

en: ImageMagick output: @output
lt: ImageMagick išvestis: @output

en: Unavailable
lt: Neįmanoma

en: Language neutral
lt: Kalbai neutralus

en: Bullet list
lt: Sąrašas

en: Export format
lt: Eksportavimo formatas

en: Node access
lt: Mazgo prieiga

en: Loading
lt: Kraunama

en: The directory %directory does not exist.
lt: Katalogas %directory neegzistuoja.

en: The directory %directory is not writable
lt: Katalogas %directory  neįrašomas

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
lt: Katalogas %directory neįrašomas, nes jis neturi atitinkamų leidimų

en: The upload directory %directory for the file field %field (content type %type) could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
lt: Atsiuntimo direktorijos %directory bylos laukelyje %field (turinio tipas %type) neįmanoma sukurti arba ji nepasiekiama. Naujai atsiųstos bylos išsaugotos ir atsiuntimas bus atšauktas.

en: Store an arbitrary file.
lt: Išsaugoti pasirinktą failą.

en: Permitted upload file extensions
lt: Leidžiami įkeliamų failų plėtiniai

en: Extensions a user can upload to this field. Separate extensions with a space and do not include the leading dot. Leaving this blank will allow users to upload a file with any extension.
lt: Plėtiniai su kuriais vartotojai gali įkelti failus. Plėtinius atskirkite tarpais, be taško. Jei paliksite tuščią vartotojai galės įkelti bet kokius failus.

en: File size restrictions
lt: Failų dydžio ribojimai

en: Limits for the size of files that a user can upload. Note that these settings only apply to newly uploaded files, whereas existing files are not affected.
lt: Riboja kokio dydžio failus galima atsiųsti. Atminkite šios nuostatos bus taikomos tik naujai atsiunčiamiems failams, jau egzistuojantys failai nebus paliečiami.

en: Maximum upload size per file
lt: Maksimalus įkeliamo failo dydis

en: Maximum upload size per node
lt: Maksimalus įkeliamų failų dydis mazgui

en: Specify the total size limit for all files in field on a given node. Enter a value like "512" (bytes), "80K" (kilobytes) or "50M" (megabytes) in order to restrict the total size of a node. Leave this empty if there should be no size restriction.
lt: Nurodykite bendrą bylų dydį laukelyje duotajam mazge. Įveskite reikšmes "512" (baitais), "80K" (kilobaitais) ar "50M" (megabaitais). Jei paliksite tuščia bus neribojama.

en: Generic files
lt: Bendri failai

en: Displays all kinds of files with an icon and a linked file description.
lt: Rodo visus failus su piktograma (icon) ir nurodytą failo aprašymą.

en: File description
lt: Failo aprašymas

en: File size (in bytes)
lt: Failo dydis (baitais)

en: File size (pretty printed)
lt: Failo dydis (gražus)

en: Fully formatted HTML file tag
lt: Pilnai suformuota HTML failo žymė

en: Defines a file field type.
lt: Apibrėžia failo laukelio tipą.

en: Add metadata gathering and storage to FileField.
lt: Prideda metadata surinkimą ir saugoma FileField.

en: Rearrange
lt: Pertvarkyti

en: Activate
lt: Aktyvuoti

en: An edit widget for image files, including a preview of the image.
lt: Redaguojamas valdiklis vaizdo byloms.

en: Displays image files in their original size.
lt: Rodo vaizdo failus, jų originaliu dydžiu.

en: Preset
lt: Numatyta

en: All users
lt: Visi nariai

en: - Please choose -
lt: - Prašome pasirinkti -

en: - None selected -
lt: - Nepasirinkta -

en: Aggregator
lt: surinkėjas

en: Node author
lt: Mazgo autorius

en: Active users
lt: Aktyvūs nariai

en: Raw
lt: Paprastas

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
lt: GD biblioteka nerasta arba pasenusi. Prašome peržiūrėti <a href="@url">PHP paveikslėlių dokumentacija</a>

en: GD library
lt: GD biblioteka

en: Attach files
lt: Prisegti failus

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
lt: URL %url klaidingas. Prašome įvesti patvirtinta URL, tarkim http://www.example.com/feed.xml.

en: Unconfigured menu block
lt: Nekonfigūruotas meniu blokas

en: @menu_name (level @level1)
lt: @menu_name (lygis @level1)

en: @menu_name (levels @level1-@level2)
lt: @menu_name (lygiai @level1-@level2)

en: @menu_name (levels @level1+)
lt: @menu_name (lygiai @level1+)

en: 1st level (primary)
lt: 1 lygis (pirminis)

en: 2nd level (secondary)
lt: 2 lygis (antrinės)

en: 3rd level (tertiary)
lt: 3 lygis (tretinės)

en: 4th level
lt: 4 lygis

en: 5th level
lt: 5 lygis

en: 6th level
lt: 6 lygis

en: 7th level
lt: 7 lygis

en: 8th level
lt: 8 lygis

en: 9th level
lt: 9 lygis

en: view all panes
lt: peržiūrėti visus rėmus

en: Argument type
lt: Argumento tipas

en: New custom content
lt: Naujas savitas turinys

en: Context
lt: Kontekstas

en: General form
lt: Bendra forma.

en: Node type description
lt: Mazgo tipo aprašymas

en: Attached files
lt: Prisegti failai

en: A list of files attached to the node.
lt: Prisegtų bylų sąrašas.

en: Book navigation
lt: Knygos navigacija

en: Add comment
lt: Komentuoti

en: A form to add a new comment.
lt: Forma naujo komentaro pridėjimui

en: Node comments
lt: Mazgo komentarai

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: !a comments per page
lt: !a komentarų puslapyje

en: Node content
lt: Mazgo turinys

en: No extras
lt: Be priedų

en: Node form publishing options
lt: Mazgo formos publikavimo nustatymai

en: Publishing options on the Node form.
lt: Mazgo formos publikavimo nustatymai.

en: Node form author information
lt: Mazgo formos autoriaus informacija

en: Author information on the Node form.
lt: Mazgo formos autoriaus informacija.

en: Node form input format
lt: Mazgo formos įvedimo formatas

en: Input format for the body field on a node.
lt: Mazgo turinio lauko įvedimo formatas.

en: Node form comment settings
lt: Mazgo formos komentarų nustatymai

en: Comment settings on the Node form.
lt: Mazgo formos komentarų nustatymai.

en: Node form menu settings
lt: Mazgo formos meniu nustatymai

en: Node form file attachments
lt: Mazgo formos prisegtukai

en: File attachments on the Node form.
lt: Mazgo formos prisegtukai.

en: Node form categories
lt: Mazgo formos kategorijos

en: Publishing options.
lt: Rodymo nuostatos

en: Comment options
lt: Komentarų nustatymai

en: Comment options.
lt: Komentarų nustatymai.

en: Authoring information.
lt: Sukūrimo informacija.

en: Menu options
lt: Meniu nustatymai

en: Menu options.
lt: Meniu nustatymai.

en: URL path options
lt: URL kelių nuostatos

en: URL Path options.
lt: URL kelių nuostatos.

en: Attach files.
lt: Prisegti failus.

en: Categories.
lt: Kategorijos.

en: Book options
lt: Knygos nustatymai

en: Book options.
lt: Knygos nustatymai.

en: Input format.
lt: Įvesties formatas.

en: Node type description.
lt: Mazgo tipo aprašymas

en: Term description.
lt: Termino aprašymas.

en: Sibling terms
lt: Giminingi terminai

en: Term synonyms
lt: Termino sinonimai

en: Which terms
lt: Terminai kurie

en: The picture of a user.
lt: Vartotojo nuotrauka.

en: User profile
lt: Vartotojo profilis

en: The profile of a user.
lt: Vartotojo profilis.

en: Taxonomy vocabulary
lt: Sistematikos žodynas

en: New @s
lt: Naujas @s

en: Allowed @s content
lt: Leidžiamas @s turinys

en: Add argument
lt: Pridėti argumentą

en: Add relationship
lt: Pridėti sąryšį

en: Close Window
lt: Uždaryti langą

en: Close window
lt: Uždaryti langą

en: Remove this item
lt: Pašalinti šį elementą

en: 1 year | @count years
lt[0]: @count metai
lt[1]: @count metai
lt[2]: @count[2] metų

en: 1 week | @count weeks
lt[0]: @count savaitė
lt[1]: @count savaitės
lt[2]: @count[2] savaičių

en: 1 min | @count min
lt[0]: @count minutė
lt[1]: @count minutės
lt[2]: @count[2] minučių

en: 1 sec | @count sec
lt[0]: @count sek
lt[1]: @count sek
lt[2]: @count[2] sek

en: Panel content has been updated.
lt: Panelės turinys atnaujintas

en: Choose layout
lt: Pasirinkite išdėstymą

en: Move content in @layout to
lt: Perkelti turinį iš @layout į

en: Add content to !s
lt: Pridėti turinį į !s

en: Panel settings
lt: Regionų nustatymai

en: No title
lt: Be pavadinimo

en: Unknown context
lt: Nežinomas kontekstas

en: No context
lt: Be konteksto

en: You may use %keywords from contexts, as well as %title to contain the original title.
lt: Galite naudoti %keywords iš konteksto taip pat kaip ir %title orginaliam pavadinimui.

en: Context %count
lt: Kontakstas %count

en: Single column
lt: Vienas stulpelis

en: Two column bricks
lt: Du stulpeliai plytos

en: Left above
lt: Kairė viršuj

en: Right above
lt: Dešinė viršuj

en: Left below
lt: Kairė žemiau

en: Right below
lt: Dešinė žemiau

en: Please select a layout.
lt: Prašome pasirinkti išdėstymą.

en: Invalid node
lt: Klaidingas mazgas

en: Page settings
lt: Puslapio nustatymai

en: Path is required.
lt: Kelias reikalingas.

en: Disable Drupal blocks/regions
lt: Išjungti Drupal blokus/regionus

en: CSS code
lt: CSS kodas

en: Use pager
lt: Naudoti puslapiavimą

en: Link title to view
lt: Nuorodos į peržiūra pavadinimas

en: Num posts
lt: Įrašų skaičius

en: Send arguments
lt: Siųsti argumentus

en: Book parent
lt: Knygos tėvukas

en: Immediate parent
lt: Neatidėliotinas tėvukas

en: Term parent
lt: Termino tėvukas

en: The default panel rendering style; displays each pane with a separator.
lt: Įprastas regionų stilius; rodo kiekvieną regioną su skirtuku.

en: Presents the panes in the form of an HTML list.
lt: Rodo regionus HTML formato sąrašą.

en: Rounded corners
lt: Apvalūs kampai

en: Box around
lt: Dėžė aplink

en: Each pane
lt: Kiekviena celė

en: contains
lt: turi

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Allow Upscaling
lt: Leisti Didinimą

en: Let scale make images larger than their original size
lt: Leisti padaryti vaizdą didesnį nei originalus dydis

en: imagecache_scale_image failed. image: %image, data: %data.
lt: imagecache_scale_image klaida. vaizdas: %image, duomenys: %data.

en: imagecache_scale_and_crop failed. image: %image, data: %data.
lt: imagecache_scale_and_crop klaida. vaizdas: %image, duomenys: %data.

en: <strong>Inside dimensions</strong>: Final dimensions will be less than or equal to the entered width and height. Useful for ensuring a maximum height and/or width.
lt: <strong>Vidiniai matmenys</strong>: Galutiniai matmenys bus mažesni ar tokie kokius nustatėte. Naudinga kai norima apsidrausti nuo didesnių vaizdų.

en: <strong>Outside dimensions</strong>: Final dimensions will be greater than or equal to the entered width and height. Ideal for cropping the result to a square.
lt: <strong>Išoriniai matmenys</strong>: Galutiniai matmenys bus didesni ar tokie kokius nustatėte. Idealu apkarpant iki kvadrato.

en: Scale to fit
lt: Keisti, kad tiktų

en: Inside dimensions
lt: Vidiniai matmenys

en: Outside dimensions
lt: Išoriniai matmenys

en: Enter a width in pixels or as a percentage. i.e. 500 or 80%.
lt: Plotis taškais ar procentais pvz.: 500 ar 80%.

en: Enter a height in pixels or as a percentage. i.e. 500 or 80%.
lt: Aukštis taškais ar procentais pvz.: 500 ar 80%.

en: imagecache_deprecated_scale failed. image: %image, data: %data.
lt: imagecache_deprecated_scale klaida. vaizdas: %image, duomenys: %data.

en: imagecache_crop failed. image: %image, data: %data.
lt: imagecache_crop klaida. vaizdas: %image, duomenys: %data.

en: imagecache_desaturate failed. image: %image, data: %data.
lt: imagecache_desaturate klaida. vaizdas: %image, duomenys: %data.

en: Rotation angle
lt: Pasukimo kampas

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
lt: Laipsnis kuris bus pasuktas vaizdas. Teigiamas skaičius pasuks pagal laikrodžio rodyklę, neigiamas - prieš laikrodžio rodyklę.

en: Randomize the rotation angle for each image. The angle specified above is used as a maximum.
lt: Atsitiktinis pasukimo kampas. Aukščiau nurodytas maksimalus kampas.

en: imagecache_rotate_image failed. image: %image, data: %data.
lt: imagecache_rotate_image klaida. vaizdas: %image, duomenys: %data.

en: <strong>NOTE:</strong> The sigma parameter below is currently <em>only</em> used when the Imagemagick toolkit is active.
lt: <strong>DĖMESIO:</strong> Sigma parametras nurodytas žemiau naudojamas <em>tik</em> kai Imagemagick įrankinė aktyvi.

en: Radius
lt: Spindulys

en: The radius of the gaussian, in pixels, not counting the center pixel. If you're using Imagemagick, you can set this to 0 to let Imagemagick select a suitable radius. Typically 0.5 to 1 for screen resolutions. (default 0.5)
lt: Gausiano spindulys taškais, neskaitant centrinio taško. Jei naudojate Imagemagick galite nustatyti į 0 ir Imagemagick parinks tinkamą. Paprastai 0.5 iki 1 ekrano rezoliucijai. (paprastai 0.5)

en: The standard deviation of the gaussian, in pixels. General rule of thumb: if radius < 1 then sigma = radius, else sigma = sqrt(radius). (default 0.5)
lt: Standartinis nukrypimas nuo gausiano taškais. Pagrindinė taisyklė miniatiūrai: jei spindulys < 1 tai sigma = sqrt(spindulys). (paprastai 0.5)

en: The percentage of the difference between the original and the blur image that is added back into the original. Typically 50 to 200. (default 100).
lt: Skirtumas procentais tarp originalaus ir susiliejusio vaizdo kuris pridedamas atgal ant originalaus. Paprastai 50 iki 200. (numatyta 100)

en: The threshold, as a fraction of max RGB levels, needed to apply the difference amount.  Typically 0 to 0.2. (default 0.05).
lt: Slenkstis kaip frakcija maksimaliam RGB lygiams, reikia taikyti skirtumo sumos. Tipiškai 0 iki 0.2. (paprastai 0.05).

en: imagecache_sharpen_image failed. image: %image, data: %data.
lt: imagecache_sharpen_image klaida. vaizdas: %image, duomenys: %data.

en: @preset image
lt: @preset vaizdas

en: @preset image linked to node
lt: @preset vaizdas susietas su mazgu

en: @preset image linked to image
lt: @preset vaizdas susietas su vaizdu

en: @preset file path
lt: @preset failo kelias

en: Failed generating an image from %image using imagecache preset %preset.
lt: Nepavyko sugeneruoti vaizdo iš %image naudojant  imagecache parinktį %preset.

en: non-existant action %action
lt: neegzistuojantis veiksmas %action

en: Failed to create imagecache directory: %dir
lt: Nepavyko sukurti imagecache katalogo: %dir

en: action(id:%id): %action failed for %src
lt: veiksmas(id:%id): %action nepavyko %src

en: Unknown file type(%path) stat: %stat
lt: Nežinomas failo tipas(%path) stat: %stat

en: imagecache_resize_image failed. image: %image, data: %data.
lt: imagecache_resize_image klaida. vaizdas: %image, duomenys: %data.

en: administer imagecache
lt: valdyti imagecache

en: flush imagecache
lt: išvalyti imagecache

en: view imagecache
lt: peržiūrėti imagecache

en: presetname
lt: parinktiespavadinimas

en: Flush
lt: Išvalyti

en: Preset Namespace
lt: Parinkties pavadinimas

en: The namespace is used in URL's for images to tell imagecache how to process an image. Please only use alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for preset names.
lt: Pavadinimo erdvė naudojama vaizdo URL kaip imagecache turėtų elgtis su vaizdu. Prašome naudoti tik skaičius, raides apatinį brūkšnį (_) ar minusą (-).

en: The specified preset was not found
lt: Nurodyta parinktis nerasta

en: Are you sure you want to delete the preset %preset?
lt: Ar tikrai norite pašalinti parinktį %preset?

en: Are you sure you want to flush the preset %preset?
lt: Ar tikrai norite išvalyti parinktį %preset?

en: New Actions
lt: Naujas Veiksmas

en: Add !action
lt: Pridėti !action

en: Update Action
lt: Atnaujinti Veiksmą

en: Are you sure you want to delete the !action action from preset !preset?
lt: Ar jūs tikrai norite pašalinti !action veiksmą iš parinkties !preset?

en: The action has been deleted.
lt: Veiksmas buvo pašalintas.

en: Administer imagecache presets and actions.
lt: Valdo  imagecache parinktis ir veiksmus.

en: Add new preset
lt: Pridėti naują parinktį

en: The primary identifier for an imagecache_preset.
lt: Pirminis imagecache_preset identifikatorius.

en: The primary identifier for an imagecache_action.
lt: Pirminis imagecache_action identifikatorius.

en: The weight of the action in the preset.
lt: Iš anksto nuspręstas veiksmo svoris.

en: The module that defined the action.
lt: Modulis apibrėžiantis veiksmą.

en: The unique ID of the action to be executed.
lt: Vykdomo veiksmo unikalus ID.

en: The configuration data for the action.
lt: Veiksmo konfigūravimo data.

en: ImageCache Directory
lt: ImageCache Katalogas

en: %p is not writeable by the webserver.
lt: %p neįrašoma serverio.

en: An unknown error occured.
lt: Nežinoma klaida.

en: An unknown error occured trying to verify %p is a directory and is writable.
lt: Nežinoma klaida bandant patikrinti ar %p katalogas įrašomas..

en: ImageCache Temp Directory
lt: ImageCache Laikinas Katalogas

en: Dynamic image manipulator and cache.
lt: Dinaminis vaizdų valymas ir kešavimas.

en: ImageCache User Interface.
lt: ImageCache Vartotojo Sąsaja.

en: Print
lt: Spausdinti

en: Locked
lt: Užrakinta

en: Account
lt: Paskyra

en: Any
lt: Bet kuris

en: Validation
lt: Patvirtinimas

en: Upload error. Could not move file %file to destination %destination.
lt: Įkėlimo klaida. Neįmanoma perkelti %file failo į %destination.

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
lt: Patvirtinimo klaida, prašome bandyti vėl. Jei ši klaida kartojasi, prašome susisiekti su administratoriumi.

en: In moderation
lt: Moderavimo eilėje

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Default order
lt: Įprastas rikiavimas

en: Or
lt: Arba

en: Content ID
lt: Turinio ID

en: Underline
lt: Pabrauktas

en: About
lt: Apie

en: Created Date
lt: Sukūrimo Data

en: sort by @s
lt: rūšiuoti pagal @s

en: and
lt: ir

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
lt: URL į kur narys turėtų būt nukreiptas. Tai gali būt ir vidinis URL toks kaip node/1234 ar išorinis URL toks kaip http://drupal.org.

en: After saving a new comment
lt: Po naujo komentaro išsaugojimo

en: After saving an updated comment
lt: Po komentaro atnaujinimo ir išsaugojimo

en: After deleting a comment
lt: Po komentaro pašalinimo

en: You cannot enter a title without a link url.
lt: Nagalite įvesti pavadinimo be URL nuorodos.

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Add new rule
lt: Pridėti naują taisyklę

en: Parent comment
lt: Tėvinis komentaras

en: The parent comment.
lt: Tėvinis komentaras.

en: Author's website
lt: Autoriaus interneto svetainė

en: Reply-to link
lt: Atsakyti-kam nuoroda

en: Provide a simple link to reply to the comment.
lt: Pateikite paprastą nuotodą, kur galima atsakyti į komentarą.

en: The new webform %title has been created. Add new fields to your webform with the form below.
lt: Nauja %title webforma sukurta. Pridėkite naujus laukelius prie formos žemiau pateiktoje formoje.

en: Submission deleted.
lt: Pateikimai pašalinti.

en: field
lt: laukelis

en: The node the uploaded file is attached to
lt: Mazgas, su kuriuo susijęs įkeltas failas

en: Menu items
lt: Meniu elementai

en: clone
lt: klonuoti

en: Delete view
lt: Pašalinti vaizdą

en: Translate
lt: Versti

en: Create @name
lt: Kurti @name

en: Not enabled
lt: Neįjungta

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
lt: Nurodymai redaktoriui pateikiami žemiau šio laukelio.<br />Leidžiamos HTML žymės: @tags

en: &lt;none&gt;
lt: &lt;joks&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
lt: Jums neleidžiama naudoti PHP kodo.

en: This PHP code was set by an administrator and will override any value specified above.
lt: Šis PHP kodas perrašo betkokias reikšmes pateikstas aukščiau.

en: Use PHP input for field settings (dangerous - grant with care)
lt: Naudoti PHP įvesti laukelio nustatymams (pavojinga - suteikite atsakingai)

en: A file has been pre-loaded for import.
lt: Failas buvo paruoštas importavimui.

en: Content fieldgroup
lt: Turinio laukelio grupės

en: Text to display if group has no data. Note that title will not display unless overridden.
lt: Tekstas rodomas jei grupė neturi duomenų. Atminkite, kad pavadinimas nebus rodomas nebent naudojamas perrašytas.

en: Node from reference
lt: Mazgas iš nurodymo

en: Adds a node from a node reference in a node context; if multiple nodes are referenced, this will get the first referenced node only.
lt: Prideda mazgą iš mazgo nurodymo į mazgo kontekstą; jei kali mazgai nurodomi, tai gautas bus pirmas nurodytas mazgas.

en: Node reference field
lt: Mazgo nurodymo laukelis

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label. The key is the value that will be stored in the database, and it must match the field storage type (%type). The label is optional, and the key will be used as the label if no label is specified.<br />Allowed HTML tags: @tags
lt: Galimos reikšmės kurį gali turėt laukelis. Įveskite vieną reikšmę eilutėje formatu raktas|žymė . Raktas yra reikšmė kuri saugoma duomenų bazėje ir turi sutapti su laukelio saugojimo tipu (%type). Žymė pasirinktina, bus naudojamas raktas jei žymė nenurodyta. <br /> Leidžiamos HTML žymos: @tags

en: This PHP code was set by an administrator and will override the allowed values list above.
lt: Šis PHP kodas perrašys leidžiamas reikšmes aukšiau, nes jį nustatė administratorius.

en: Effect
lt: Efektas

en: Show @count value(s)
lt: Rodyti @count reikšmes.

en: starting from @count
lt: pradedant nuo @count

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
lt: Ar tikrai norite pašalinti "%name" bloką?

en: The "%name" block has been removed.
lt: "%name" blokas pašalintas.

en: @menu_name (expanded levels @level1-@level2)
lt: @menu_name (išplėsti lygiai @level1-@level2)

en: @menu_name (expanded levels @level1+)
lt: @menu_name (išplėsti lygiai @level1+)

en: Menu block
lt: Meniu blokas

en: Resizable
lt: Galima keisti aukštį

en: Multilanguage
lt: Daugiakalbystė

en: Acronym
lt: Akronimas

en: original
lt: originalas

en: @menu_name (active menu item)
lt: @menu_name (aktyvaus meniu elementas)

en: Starting level
lt: Pradinis lygis

en: Maximum resolution for Images
lt: Maksimali Vaizdo rezoliucija

en: Defines an image field type.
lt: Apibrėžia vaizdo laukelio tipą.

en: Save order
lt: Išsaugoti užsakymą

en: number
lt: skaičius

en: Format: %time.
lt: Formatas: %time.

en: The weight, used for sorting.
lt: Svoris, naudojamas išrikiavimui.

en: Display format
lt: Rodymo formatas

en: The date the node was last updated.
lt: Paskutinio mazgo atnaujinimo data.

en: Button alignment
lt: Mygtuko lygiavimas

en: @label (!name) - Allowed values
lt: @label (!name) - Leidžiamos reikšmės

en: %name: illegal value.
lt: %name: neleistina reikšmė.

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
lt: %name: reikšmė negali būt ilgesnė nei %max simboliai.

en: Display type
lt: Rodymo tipas

en: Custom template
lt: Savitas šablonas

en: Default format string
lt: Numatyta formato eilutė

en: The cache has been cleared.
lt: Kešas išvalytas.

en: translate
lt: išversti

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
lt: Saugumo įspėjimas: neįmanoma įrašyiti į .htaccess failą. Prašome sukurti .htaccess failą %directory kataloge, su eilutėmis:<code>!htaccess</code>

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
lt: Leidžiami tik failai su šiais plėtiniais: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
lt: Failo dydis %filesize viršija leistiną maksimalų %maxsize dydį.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
lt: Failas yra %filesize, kurį įkėlus bus viršyta disko kvota %quota.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
lt: Paveikslėlio dydis pakeistas, kad tiktų maksimaliai leidžiamiems %dimensions matmenims.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
lt: Atsiųstas paveikslėlis yra per didelis: maksimalūs matmenys yra %dimensions taškų.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
lt: Vaizdas per mažas, mažiausi matmenys yra %dimensions taškai.

en: outdated
lt: pasenęs vertimas

en: <strong>@language_name</strong> (source)
lt: <strong>@language_name</strong> (šaltinis)

en: add translation
lt: pridėti vertimą

en: Translations of %title
lt: Vertimas - %title

en: Is not one of
lt: Nėra vienas iš

en: Admin
lt: Adminas

en: Scheduling
lt: Grafikas

en: Autocomplete matching
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: Page elements
lt: Puslapio elementai

en: Load a referenced user
lt: Įkrauna nurodytus narius

en: Content containing the user reference field
lt: Turinys turintis nario nurodymo laukelį

en: Referenced user
lt: Nurodytas narys

en: Load a referenced node
lt: Įkrauti nurodytą mazgą

en: Content containing the node reference field
lt: Turinys turintis mazgo nurodymo laukelį

en: Referenced content
lt: Nurodytas turinys

en: Populate a field
lt: Užpildytas laukelis

en: Select the machine-name of the field.
lt: Pasirinkite mašinoms suprantama pavadinimą.

en: Add new content
lt: Pridėti naujo turinio

en: create url aliases
lt: sukurti url pervadinimus

en: administer url aliases
lt: administruoti url pervadinimus

en: The URL alias of the node.
lt: Mazgo URL.

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
lt: Pastebėtas neleistimas pasirinkimas. Prašome susisiekti su administratoriumi.

en: Illegal choice %choice in !name element.
lt: Neleistinas pasirinkimas %choice !name elemente.

en: Language negotiation
lt: Kalbos  derinimas

en: Decimal point
lt: Dešimtainis taškas

en: Delimited text
lt: Atskirtas tekstas

en: A plain text file delimited by commas, tabs, or other characters.
lt: Paprastos tekstinės bylos atskiriamos kableliais, tabuliavimo žyme ar kitais simboliais.

en: A file readable by Microsoft Excel.
lt: Failas, atidaromas su Microsoft Excel.

en: Delimited text format
lt: Atskirto teksto formatas

en: Comma (,)
lt: Kablelis (,)

en: Semicolon (;)
lt: Kabliataškis (;)

en: Colon (:)
lt: Dvitaškis (:)

en: Pipe (|)
lt: Linija (|)

en: Period (.)
lt: Taškas (.)

en: Space ( )
lt: Tarpas ( )

en: Revision information
lt: Versijos informacija

en: Input type
lt: Įvedimo tipas

en: View used to select the nodes
lt: Peržiūra naudojam pasirinkti mazgus

en: %name: this post can't be referenced.
lt: %name: šis įrašas negali būt nurodytas.

en: Is one of
lt: Yra vienas iš

en: Nodes are a Drupal site's primary content.
lt: Mazgai yra pirminis Drupal svetainės turinys.

en: Users who have created accounts on your site.
lt: Vartotojai, susikūrę paskyras jūsų svetainėje.

en: Default image
lt: Įprastas vaizdas

en: Use default image
lt: Naudoti įprastą vaizdą

en: Choose a image that will be used as default.
lt: Pasirinkite vaizdą kuris bus naudojamas kaip įprastas.

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
lt: Šis tekstas naudojamas paieškos sistemų, ekranų skaityklių ar kai vaizdo neįmanoma įkelti.

en: Join summary
lt: Prijungti santrauką

en: Split summary at cursor
lt: Atskirti santrauka prie kursoriaus

en: Upload date
lt: Įkėlimo data

en: Action to take if argument is not present
lt: Kokį veiksmą atlikti, jei argumento nėra

en: If this value is received as an argument, the argument will be ignored; i.e, "all values"
lt: Jeigu ši reikšmė bus gaunama kaip argumentas, tada argumentas bus ignoruojas, pvz. "visos reikšmės"

en: Action to take if argument does not validate
lt: Veiksmai jei argumentas negalioja

en: The node ID of the node.
lt: Mazgo ID.

en: All languages
lt: Visos kalbos

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: No role
lt: Jokios rolės

en: Image preview
lt: Paveikslėlio peržiūra

en: View link
lt: Peržiūrėti nuorodą

en: %title field is required.
lt: %title laukelis privalomas.

en: The size of the file.
lt: Failo dydis.

en: Menu links
lt: Meniu nuorodos

en: Link title
lt: Nuorodos pavadinimas

en: Node title mismatch. Please check your selection.
lt: Mazgo pavadinimas nesutampa. Prašome patikrinti pasirinkimą.

en: Found no valid post with that title: %title
lt: Nerasta galiojančių įrašų su šiuo pavadinimu: %title

en: Node creation
lt: Mazgo kūrimas

en: Delete link
lt: Ištrinti nuorodą

en: Save string
lt: Išsaugoti eilutę

en: The file could not be uploaded.
lt: Failo neįmanoma įkelti.

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
lt: Pasirinkta paveikslėlių valdymo įrankinė (toolkit) %toolkit negali teisingai įvykdyti %function.

en: The background color to use for exposed areas of the image. Use web-style hex colors (#FFFFFF for white, #000000 for black). An empty value will cause images that support transparency to have transparent backgrounds, otherwise it will be white.
lt: Fono spalva naudojama pažeistose vaizdo vietose. Naudokite hex spalvas (#FFFFFF balta, #000000 juoda). Tuščia reikšmė palaiko permatomą foną vaizdams kurie palaiko permatomą foną, kitu atveju bus naudojama balta.

en: Please only use alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for preset names.
lt: Prašome naudoti tik skaičius, raides apatinį brūkšnį (_) ar minusą (-) parinkties pavadinimui.

en: Preset %name (ID: @id) was deleted.
lt: Parinktis %name (ID: @id) pašalinta.

en: Preset %name (ID: @id) was flushed.
lt: Parinktis %name (ID: @id) išvalyta.

en: Override Defaults
lt: Perrašyti Numatytuosius

en: Unknown Action.
lt: Nežinomas Veiksmas.

en: Unknown Preset.
lt: Nežinoma Parinktis.

en: The action was succesfully updated.
lt: Šis veiksmas sėkmingai atnaujintas.

en: ImageCache already generating: %dst, Lock file: %tmp.
lt: ImageCache jau generuojamas: %dst, Užrakintos bylos: %tmp.

en: Manage ImageCache presets.
lt: Valdyti ImageCache parinktis.

en: Place the following snippet in your module as part of <code>hook_imagecache_default_presets()</code>.
lt: Įterpkite šį fragmentą į savo modulį kaip dalį
    <code>hook_imagecache_default_presets()</code>.

en: %p is not a directory or is not readable by the webserver.
lt: %p ne katalogas arba ne skaitomas web serverio.

en: Has Avatar
lt: Turi Avatarą

en: Display the node with standard node view.
lt: Rodyti standartinį mazgo langą.

en: Draft
lt: Juodraštis

en: Save Draft
lt: Išsaudoti Juodraštį

en: Scheduled
lt: Publikavimas atidėtas

en: There are no submissions for this form. <a href="!url">View this form</a>.
lt: Šios formos pateikimų nėra. <a href="!url">Peržiūrėti šią formą</a>.

en: Start time
lt: Pradžios laikas

en: Node module form.
lt: Mazgo modulio forma.

en: Locale module form.
lt: Lokalės modulio forma.

en: Taxonomy module form.
lt: Sistematikos modulio forma.

en: Poll title
lt: Apklausos pavadinimas

en: Numbered list
lt: Sunumeruotas sąrašas

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
lt: %name: šis laukelis negali turėti daugiau nei @count reikšmių.

en: No fields available.
lt: Laukelių nėra.

en: After saving new content
lt: Po naujo turinio išsaugojimo

en: After deleting content
lt: Po turinio pašalinimo

en: Block a user
lt: Blokuoti narį

en: '@column' => value for @column
lt: '@column' =>reikšmė @column

en: return array(
      0 => array(@columns),
      // You'll usually want to stop here. Provide more values
      // if you want your 'default value' to be multi-valued:
      1 => array(@columns),
      2 => ...
    );
lt: return array(
      0 => array(@columns),
      //Paprastai jūs norite sustoti čia. Pateikite daugiau reikšmių
      //jei norite, kad 'įprasta reikšmė' būtų daugialypė:
      1 => array(@columns),
      2 => ...
    );

en: Vertical Tabs
lt: Vertikalios kortelės

en: Not in book
lt: Ne knygoje

en: <create a new book>
lt: <sukurti naują knygą>

en: New book
lt: Nauja knyga

en: By @name on @date
lt: Sukūrė @name - @date

en: By @name
lt: Sukūrė @name

en: Not in menu
lt: Ne meniu

en: No attachments
lt: Nėra prisegtuko

en: Alias: @alias
lt: Pervadinimas: @alias

en: No alias
lt: Nėra pervadinimo

en: No terms
lt: Nėra termino

en: Cell Phone
lt: Mobilus telefonas

en: Create a list of options as a list in <strong>Allowed values list</strong> or as an array in PHP code. These values will be the same for %field in all content types.
lt: Sukuria sąrašą pasirinkimų <strong>Leidžiamų reikšmių sąrašas</strong> ar kaip PHP kodą. Šios reikšmės bus tokios pačios %field visuose turinio tipuose.

en: You need to specify the 'allowed values' for this field.
lt: Jums reikia nurodyti 'leidžiamos reikšmės' šiam laukeliui.

en: form
lt: forma

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda

en: Submit button text
lt: Pateikimo mygtuko tekstas

en: The text used in the menu as link text for this item.
lt: Tekstas, naudojamas kaip meniu nuorodos tekstas šiam elementui.

en: The name of the currently logged in user.
lt: Šiuo metu prisijungusio vartotojo vardas.

en: The user ID of the currently logged in user.
lt: Šiuo metu prisijungusio vartotojo ID.

en: The email address of the currently logged in user.
lt: Šiuo metu prisijungusio vartotojo el. pašto adresas.

en: The results of this submission may be viewed at:
lt: Rezultatą galite peržiūrėti:

en: New component name
lt: Naujo komponento pav.

en: When adding a new component, the name field is required.
lt: Kai pridedamas naujas komponentas, jo pavadinimas privalomas.

en: Your webform has been published.
lt: Jūsų formą buvo paskelbta.

en: The component positions and mandatory values have been updated.
lt: Komponento pozicija ir privalomos reikšmės atnaujintos.

en: Optional. You may organize your form by placing this component inside another fieldset.
lt: Pasirinktina. Galite sutvarkyti jūsų formą įkėlus komponentus į kitą laukelių rinkinį.

en: Component %name cloned.
lt: Komponentas %name klonuotas.

en: Component %name updated.
lt: Komponentas %name atnaujintas.

en: New component %name added.
lt: Naujas komponentas %name pridėtas.

en: Delete the %name fieldset?
lt: Pašalinti %name laukelių rinkinį?

en: This will immediately delete the %name fieldset and all children elements within %name from the %webform webform. This cannot be undone.
lt: Tai iškarto pašalins %name laukelių rinkinį ir visus jame esančius elementus %name iš %webform webformos. Tai nebeatstatoma.

en: Delete the %name component?
lt: Pašalinti %name elementą?

en: This will immediately delete the %name component from the %webform webform. This cannot be undone.
lt: Tai iškarto pašalins %name komponentą iš %webform webformos. Tai nebeatstatoma.

en: Component %name deleted.
lt: Komponentas %name pašalintas.

en: Submissions for %user
lt: %user pateikimas

en: Show !count results per page.
lt: Rodyti !count rezultatus puslapyje.

en: Showing all results.
lt: Rodomi visi rezultatai.

en: @total results total.
lt: @total rezultatai.

en: This is the delimiter used in the CSV/TSV file when downloading Webform results. Using tabs in the export is the most reliable method for preserving non-latin characters. You may want to change this to another character depending on the program with which you anticipate importing results.
lt: Tai skirtukas naudojamas CSV/TSV faile kai atsiunčiami Webformos rezultatai. Patikimiausias būdas išsaugoti ne logtyniškus simbolius yra eksportuoti naudojant tabuliavimą (Tab (\t)). Galite pakeisti į kitą simbolį priklausimai nuo jūsų programinės įrangos, kuria atidarinėsite CSV/TSV failą.

en: Submission Details
lt: Pateikimo Informacija

en: This page displays all the components currently configured for this webform node. You may add any number of components to the form, even multiple of the same type. To add a new component, fill in a name and select a type from the fields at the bottom of the table. Submit the form to create the new component or update any changed form values.
lt: Šiame puslapyje rodomi visi komponentai šiuo metu nustatyti šiam web formos mazgui.

en: Click on any existing component's name to edit its settings.
lt: Spauskite ant komponento pavadinimo jei norite jį redaguoti.

en: These permissions affect which roles can submit this webform. It does not prevent access to the webform page. If needing to prevent access to the webform page entirely, use a content access module such as <a href="http://drupal.org/project/taxonomy_access">Taxonomy Access</a> or <a href="http://drupal.org/project/node_privacy_byrole">Node Privacy by Role</a>.
lt: Šie leidimai nurodo kurioms rolėms leidžiama pateikti formą. Tai neuždraudžia formos peržiūrėti. Jei reikia užkirsti kelią visam webformos puslapiui naudokitės turinio draudimo moduliais tokiais kaip <a href="http://drupal.org/project/taxonomy_access">Taxonomy Access</a> ar <a href="http://drupal.org/project/node_privacy_byrole">Node Privacy by Role</a>.

en: Roles that can submit this webform
lt: Rolės kurioms leidžiama užpildyti formą

en: Show complete form in teaser
lt: Rodyti visą formą įžangoje

en: Display the entire form in the teaser display of this node.
lt: Rodyti šio mazgo formą įžangoje

en: By default the submit button on this form will have the label <em>Submit</em>. Enter a new title here to override the default.
lt: Įprastai pateikimo mygtuko tekstas šiai formai yra <em>Siųsti</em>. Įveskite naują pavadinimą.

en: The entered email address %address is not a valid address.
lt: Įvestas el. pašto adresas  %address netinkamas.

en: Submissions for this form are closed.
lt: Pateikimai šiai formai negalimi.

en: You must <a href="!login">login</a> or <a href="!register">register</a> to view this form.
lt: Jūs turite <a href="!login">prisijungti</a> ar <a href="!register">užsiregistruyoti</a>jei noite peržvelgti formą.

en: You do not have permission to view this form.
lt: Jūs neturite teisės peržiūrėti šios formos.

en: You have submitted this form the maximum number of times (@count).
lt: Jūs pildėte šią formą, maksimalų skaičių kartų (@count).

en: You have already submitted this form.
lt: Jūs jau pildėte šią formą.

en: You may not submit another entry at this time.
lt: Šiuo metu jūs negalite pildyti formos.

en: <a href="!url">View your previous submissions</a>.
lt: <a href="!url">Peržiūrėti buvusius pateikimus</a>.

en: Available components
lt: Galimi komponentai

en: These are the available field types for your installation of Webform. You may disable any of these components by unchecking its corresponding box. Only checked components will be available in existing or new webforms.
lt: Čia yra galimi laukelių tipai jūsų įdiegtai Webformai. Jūs galite išjungti bet kurį komponentą atžymėdami langelį. Tik pažymėti komponentai bus galimi naujosm formoms.

en: Default e-mail values
lt: Numatytos el. pašto reikšmės

en: The default sender address for emailed webform results; often the e-mail address of the maintainer of your forms.
lt: Numatytas siuntėjo adresas siunčiamiems pateikimams; dažniausiai el. pašto adresas formos kūrėjo.

en: The default sender name which is used along with the default from address.
lt: Numatytas siutėjo vardas kuris naudojamas su numatytu NUO adresu.

en: Default subject
lt: Numatyta tema

en: Form submission from: %title
lt: Formos pateikimas iš: %title

en: The default subject line of any e-mailed results.
lt: Numatyta temos eilutė vieims siunčiamiems rezultatams.

en: Allow cookies for tracking submissions
lt: Leisti sausainėlius (cookies) pateikimų sekimui

en: <a href="http://www.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie">Cookies</a> can be used to help prevent the same user from repeatedly submitting a webform. This feature is not needed for limiting submissions per user, though it can increase accuracy in some situations. Besides cookies, Webform also uses IP addresses and site usernames to prevent repeated submissions.
lt: <a href="http://www.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie">Sausainėliai (Cookies)</a> gali būt naudojami užkirsti kelią tam pačiam lankytojui daug kartų pateikti formą. Ši galimybė nereikalinga jei ribojami pateikimai kiekvienam lankytojui, kadangi gali padidinti ribojimą kaikuriais atvejais. Bet sausainėlių Webforma taip pat naudoja IP adresus ir registruotus narius, kad neleistų daug kartų pateikti formos.

en: Default export format
lt: Eksporto formatas pagal nutylėjimą

en: Default export delimiter
lt: Numatytasis eksportavimo skirtukas

en: Submission access control
lt: Pateikimų priėjimo kontrolė

en: Select the user roles that may submit each individual webform
lt: Pasirinkite narių rolę kuri galės pateikti kiekvieną individualią webformą

en: Disable Webform submission access control
lt: Išjungti Webforms pateikimo priėjimo kontrolę

en: By default, the configuration form for each webform allows the administrator to choose which roles may submit the form. You may want to allow users to always submit the form if you are using a separate node access module to control access to webform nodes themselves.
lt: Paprastai konfigūruojant formą administratorius gali pasirinkti kuri rolė galės pateikti formą. Jūs galite leisti nariams visada pildyti formą jei naudojate atskirą mazgų priėjimo modulį kuris kontroliuoja web formos mazgus.

en: Form: !form
lt: Forma: !form

en: Submission updated.
lt: Pateikimas atnaujintas.

en: Thank you, your submission has been received.
lt: Dėkojame jums, pateikimą gavome.

en: You may use special tokens in this field that will be replaced with dynamic values.
lt: Galite naudoti specialų token šiame laukelyje kurį pakeis dinaminė reikšmė.

en: Token values
lt: Token reikšmės

en: Webform confirmation
lt: Webformos konfigūravimas

en: Form components
lt: Formos komponentai

en: Webform submission
lt: Web formos pateikimai

en: Website timezone
lt: Svetainės laiko juosta

en: User timezone
lt: Nario laiko juosta

en: Use a textfield for year
lt: Metams naudoti teksto laukelį

en: If checked, the generated date field will use a textfield for the year. Otherwise it will use a select list.
lt: Jei pažymėta, datos teksto laukelis naudos tekstinį laukelį. Kitu atveju bus naudojamas pasirenkamas sąrašas.

en: Entered !name is not a valid date.
lt: Įvesta !name neteisinga data.

en: Leaving blank will use the default size.
lt: Jei paliksite tusčią bus naudojama numatyta reikšmė.

en: %value is not a valid email address.
lt: %value netinkamas el. pašto adresas.

en: Fieldsets allow you to organize multiple fields into groups.
lt: Laukelių rinkiniai suteikia galimybę sugrupuoti daug laukelių į grupes.

en: Width of the file field.
lt: Laukelio plotis.

en: The save directory %directory could not be created. Check that the webform files directory is writtable.
lt: Katalogo %directory neįmanoma sukurti. Patirkinkite ar katalogas įrašomas.

en: %field field is required.
lt: Laukelis %field  būtinas.

en: Filesize (KB)
lt: Failo dydis (KB)

en: A field which is not visible to the user, but is recorded with the submission.
lt: Laukas, nematomas vartotojui, bet įrašomas pateikiant.

en: Displays text as HTML in the form; does not render a field.
lt: Parodo tekstą HTML formatu formoje; nepakeičia lauko.

en: Options within the select list must be unique. The following keys have been used multiple times:
lt: Pasirinkimai iš pasirenkamo sąrašo turi būt unikalūs. Šie raktai panaudoti kelis kartus:

en: Make this field resizable by the user.
lt: Leisti nariui keisti laukelio aukštį.

en: Label placed to the left of the textfield
lt: Etikėtė teksto laukelio kairėje

en: Examples: $, #, -.
lt: Pavyzdžiai: $, #, —.

en: Label placed to the right of the textfield
lt: Etikėtė teksto laukelio dešinėje

en: Examples: lb, kg, %.
lt: Pavyzdžiai: m, kg, %.

en: Entered %name is not a valid time.
lt: %name netinkamas laikas.

en: New revision
lt: Nauja versija

en: Add comment link
lt: Pridėti komentaro nuorodą

en: Change basic information
lt: Keisti pagrindinę informaciją

en: Disable rich-text
lt: Išjungti raiškųjį tekstą

en: Enable rich-text
lt: Įjungti raiškųjį tekstą

en: Strike-through
lt: Perbrauktas

en: Align left
lt: Lygiuoti kairėje

en: Align center
lt: Centruoti

en: Align right
lt: Lygiuoti dešinėje

en: Justify
lt: Lygiuoti su abiem paraštėm

en: Remove format
lt: Pašalinti formatavimą

en: Check spelling
lt: Tikrinti rašybą

en: Abbreviation
lt: Sutrumpinimas

en: Inserted
lt: Įterptas

en: Broken handler @table.@field
lt: Sugadintas  padėjėjas @table.@field

en: Skipping broken view @view
lt: Praleidžiamas sugedęs vaizdas @view

en: Ajax callback for view loading.
lt: Ajax callback vaizdo krovimuisi.

en: Changes cannot be made to a locked view.
lt: Užrakintam vaizdui pakeitimai negalimi

en: Convert view
lt: Konvertuoti rodinį

en: Create customized lists and queries from your database.
lt: Kurti savitus sąrašus ir užklausas iš jūsų duomenų bazės

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
lt: Vaizdų administravimo sąsaja. Be šio modulio redaguoti ar kurti vaizdų jūs negalėsite.

en: Example table
lt: Pavyzdinė lentelė

en: Example content
lt: Pavyzdinis turinys

en: Example node
lt: Pavyzdinis mazgas

en: Plain text field
lt: Tekstinis laukelis

en: Just a plain text field.
lt: Tiesiog tekstinis laukelis

en: Numeric field
lt: Skaitmenų laukas

en: Just a numeric field.
lt: Tiesiog Skaitmenų laukas

en: Timestamp field
lt: Laiko žymos laukelis

en: Just a timestamp field.
lt: Tik laiko žymos laukelis

en: Emulates the default Drupal front page; you may set the default home page path to this view to make it your front page.
lt: Emuliuoja Numatytąjį Drupal pirmą puslapį; jūs galite nustatyti numatytąjį pirmą puslapio kelią į šį.

en: The title to use when this argument is present. It will override the title of the view and titles from previous arguments. You can use percent substitution here to replace with argument titles. Use "%1" for the first argument, "%2" for the second, etc.
lt: Antraštė, kuri bus naudojama jeigu šis argumentas bus matomas. Ši antraštė perrašys rodmens antraštę ir kitas antraštes iš buvusių argumentų. Galite naudoti procento simbolį jeigu norite antraštę perrašyti į argumento antraštę. Naudokite "%1" pirmam argumentui, "%2" antram argumentui ir t.t.

en: Display all values
lt: Rodyti visas reikšmes

en: Hide view / Page not found (404)
lt: Paslėpti vaizdą/ Puslapis nerastas (404)

en: Display empty text
lt: Rodyti tuščio tekstą

en: Provide default argument
lt: Rodyti numatytąjį argumentą

en: Provide default argument options
lt: Numatytojo argumento pasirinkimai

en: Default argument type
lt: Numatytojo argumento tipas

en: Current date
lt: Dabartinė data

en: Current node's creation time
lt: Dabartinio mazgo sukūrimo laikas

en: Current node's update time
lt: Dabartinio mazgo atnaujinimo laikas

en: If selected, users can enter multiple arguments in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
lt: Jei pasirinkta, tai vartotojai gali įrašyti daugiau nei vieną argumentą principu 1+2+3 (OR) arba 1,2,3 (AND).

en: Character limit
lt: Simbolių limitas

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
lt: Tekstas už skaičiaus, tarkim valiutos simbolis.

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: not in
lt: ne

en: Displays
lt: Rodymai

en: View name
lt: Vaizdo pavadinimas

en: Default settings for this view.
lt: Numatytieji nustatymai šiam langui.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
lt: Rodyti langą kaip puslapį su URL ir meniu nuorodomis.

en: Display the view as a block.
lt: Rodyti langą kaip bloką.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
lt: Rodyti langą kaip RSS srautą.

en: Displays rows one after another.
lt: Rodyti eilutes vieną po kitos.

en: HTML List
lt: HTML sąrašas

en: Displays rows as an HTML list.
lt: Rodo eilutes kaip HTML sąrašą.

en: Displays rows in a table.
lt: Rodo eilutes kaip lentelę.

en: Generates an RSS feed from a view.
lt: Generuoja RSS srautą iš vaizdo.

en: Will be available to all users.
lt: Bus prieinama visiems vartotojams.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
lt: Bus prieinama vartotojams, atliekantiems specifines roles.

en: No caching of Views data.
lt: Nėra kešuotų Peržiūros duomenų.

en: sort criteria
lt: išrikiavimo kriterijai

en: Sort criterion
lt: Išrikiavimo kriterijus

en: sort criterion
lt: išrikiavimo kriterijus

en: filter
lt: filtras

en: The title of the comment.
lt: Komentaro pavadinimas.

en: The text of the comment.
lt: Komentaro tekstas

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
lt: Komentaro autoriaus vardas. Gali veikti kaip nuoroda į autoriaus asmeninę svetainę.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
lt: Komentaro autoriaus svetainės adresas. Gali veikti kaip nuoroda. Laukelis bus tuščias, jei autorius yra registruotas vartotojas.

en: Post date
lt: Įrašo data

en: Date and time of when the comment was posted.
lt: Komentaro pateikimo data ir laikas

en: Provide a simple link to view the comment.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima peržiūrėti komentarą.

en: Provide a simple link to edit the comment.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima redaguoti komentarą.

en: Provide a simple link to delete the comment.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima pašalinti komentarą.

en: The User ID of the comment's author.
lt: Komentaro autoriaus vartotojo ID.

en: Parent CID
lt: Tėvinis CID

en: The Comment ID of the parent comment.
lt: Tėvinio komentaro ID.

en: Last comment time
lt: Paskutinio komentaro laikas

en: Date and time of when the last comment was posted.
lt: Paskutinio komentaro pateikimo data ir laikas.

en: Last comment author
lt: Paskutinio komentaro autorius

en: The name of the author of the last posted comment.
lt: Paskutinio komentaro autoriaus vardas.

en: Comment count
lt: Komentarų kiekis

en: The number of comments a node has.
lt: Mazgo turimų komentarų skaičius.

en: Updated/commented date
lt: Atnaujinta/pakomentuota data

en: The most recent of last comment posted or node updated time.
lt: Naujausio komentaro arba mazgo atnaujinimo laikas.

en: The number of new comments on the node.
lt: Naujų mazgo komentarų skaičius.

en: Comment status
lt: Komentaro būsena

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
lt: Ar komentarai šiame mazge leidžiami, ar ne.

en: User posted or commented
lt: Vartotojas paskelbė įrašą arba pakomentavo

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
lt: Rodyti mazgus tik jei vartotojas paskelbė arba pakomentavo mazgą.

en: Display the comment with standard comment view.
lt: Rodyti standartinį komentarų langą.

en: Display the comment as RSS.
lt: Rodyti komentarą kaip RSS.

en: The group the translation is in.
lt: Vertimo grupė.

en: Provide a simple link to edit the translations.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima redaguoti vertimus.

en: The language this translation is in.
lt: Šio vertimo kalba.

en: The ID of the parent translation.
lt: Tėvinio vertimo ID.

en: Whether or not the translation is plural.
lt: Ar vertimas yra daugiskaita.

en: The title of the node.
lt: Mazgo pavadinimas.

en: The date the node was posted.
lt: Data kada mazgas buvo paskelbtas.

en: The type of a node (for example, "blog entry", "forum post", "story", etc).
lt: Mazgo tipas (pvz.: "tinklaraščio įrašas", "forumo tema", "straipsnis" ir pan).

en: Whether or not the node is published.
lt: Ar mazgas yra publikuotas.

en: Whether or not the node is promoted to the front page.
lt: Ar mazgas yra iškeltas į pagrindinį puslapį.

en: Whether or not the node is sticky.
lt: Ar mazgas yra prikabintas puslapio viršuje.

en: Provide a simple link to the node.
lt: Pateikite paprastą nuorodą į mazgą.

en: Provide a simple link to edit the node.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima redaguoti mazgą.

en: Provide a simple link to delete the node.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima pašalinti mazgą.

en: Created year + month
lt: Sukūrimo metai + mėnuo

en: Created year
lt: Sukūrimo metai

en: Created month
lt: Sukūrimo mėnuo

en: Created day
lt: Sukūrimo diena

en: Created week
lt: Sukūrimo savaitė

en: Updated year + month
lt: Atnaujinimo metai + mėnuo

en: Updated year
lt: Atnaujinimo metai

en: Updated month
lt: Atnaujinimo mėnuo

en: Updated day
lt: Atnaujinimo diena

en: Updated week
lt: Atnaujinimo savaitė

en: Node revision
lt: Mazgo versija

en: Node revisions are a history of changes to nodes.
lt: Mazgo versijos yra mazgo pasikeitimų istorija.

en: Relate a node revision to the user who created the revision.
lt: Susieti mazgo versiją su vartotoju, sukūrusiu versiją.

en: The revision ID of the node revision.
lt: Mazgo versijos ID.

en: Revert link
lt: Sugrąžinti nuorodą

en: Provide a simple link to revert to the revision.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima sugrąžinti versiją.

en: Provide a simple link to delete the node revision.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima pašalinti mazgo versiją.

en: Filter by access.
lt: Filtruoti pagal prieigą.

en: Has new content
lt: Turi naujo turinio

en: Show a marker if the node has new or updated content.
lt: Rodyti žymą, jei mazgas turi naujo ar atnaujinto turinio.

en: Show only nodes that have new content.
lt: Rodyti tik mazgus, turinčius naujo turinio.

en: Node ID from URL
lt: Mazgo ID iš URL

en: Poll
lt: Apklausos

en: Whether the poll is open for voting.
lt: Ar apklausa yra atvira balsavimui.

en: Links from
lt: Nuorodos iš

en: Other nodes that are linked from the node.
lt: Kiti mazgai, kurie pasiekiami per nuorodas iš mazgo.

en: Links to
lt: Nuorodos į

en: Other nodes that link to the node.
lt: Kitos nuorodos, vedančios į mazgą.

en: Views today
lt: Šiandienos peržiūros

en: Browser session ID of user that visited page.
lt: Nario kuris aplankė puslapį naršyklės sesijos ID

en: Title of page visited.
lt: Aplankyto puslapio pavadinimas.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
lt: Aplankyto puslapio vidinis kelias (giminingas Drupal)

en: Referrer URI.
lt: Referio URI

en: Hostname of user that visited the page.
lt: Nario kuris aplankė puslapį serveris

en: Time in milliseconds that the page took to load.
lt: Puslapio užkrovimo laikas milisekundėmis

en: Timestamp of when the page was visited.
lt: Laiko žyma kada buvo aplankytas puslapis

en: Files maintained by Drupal and various modules.
lt: Failai, palaikomi Drupal ir įvairių modulių.

en: The ID of the file.
lt: Failo ID.

en: The name of the file.
lt: Failo pavadinimas.

en: The status of the file.
lt: Failo būsena.

en: The date the file was uploaded.
lt: Failo įkėlimo data.

en: upload
lt: siųsti

en: The description of the uploaded file.
lt: Įkelto failo aprašymas.

en: Listed
lt: Sąraše

en: Has attached files
lt: Turi prikabintų failų

en: Only display items with attached files. This can cause duplicates if there are multiple attached files.
lt: Rodyti tik elementus su prikabintais failais. Gali atsirasti dublikatų, jei prikabinti keli failai.

en: The user ID
lt: Vartotojo ID

en: The user or author name.
lt: Vartotojo ar autoriaus vardas.

en: Language of the user
lt: Vartotojo kalba

en: The user's picture, if allowed.
lt: Vartotojo nuotrauka, jei leidžiama.

en: The date the user was created.
lt: Vartotojo sukūrimo data.

en: The user's last access date.
lt: Vartotojo paskutinės prieigos data.

en: The user's last login date.
lt: Vartotojo paskutinio prisijungimo data.

en: Whether a user is active or blocked.
lt: Ar vartotojas yra aktyvus, ar užblokuotas.

en: The user's signature.
lt: Vartotojo parašas.

en: Provide a simple link to edit the user.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima redaguoti vartotojo informaciją.

en: Provide a simple link to delete the user.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima pašalinti vartotoją.

en: Roles that a user belongs to.
lt: Rolės, kurias vykdo vartotojas.

en: User ID from URL
lt: Vartotojo ID iš URL

en: User ID from logged in user
lt: Vartotojo ID iš prisijungusio vartotojo

en: Randomize the display order.
lt: Rodyti atsitiktine tvarka.

en: Null
lt: Nulis

en: contact
lt: kontaktuoti

en: Current user's language
lt: Dabartinė vartotojo kalba

en: Default site language
lt: Pagrindinė svetainės kalba

en: No language
lt: Be kalbos

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
lt: Ieškoti bet kurį iš dviejų terminų naudokite <strong>OR</strong>. Pvz.: <strong>katės OR šunys</strong>.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: @current of @max
lt: @current iš @max

en: Administration menu
lt: Administravimo meniu

en: - All -
lt: - Visos -

en: Fieldset
lt: Laukelių rinkinys

en: Textarea
lt: Tekstinė zona

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas.

en: Enable and disable features.
lt: Įjungti ir išjungti elementus.

en: Select translations for %title
lt: Pasirinkite vertimą - %title

en: Alternatively, you can select existing nodes as translations of this one or remove nodes from this translation set. Only nodes that have the right language and don't belong to other translation set will be available here.
lt: Be to, galite pasirinkti šį vieną jau esamų mazgų, arba pašalinti iš šio vertimo rinkinio. Tik mazgai, kurie turi tinkamą kalbą ir nepriklauso kitiems vertimų rinkiniams bus čia.

en: Update translations
lt: Atnaujinti vertimus

en: All languages (Translatable)
lt: Visos kalbos (Verčiama)

en: Select a language for this menu item. Choose "All languages" to make the menu item translatable into different languages.
lt: Pasirinkite kalbą šiam meniu elementui. Pasirinkite "Visos kalbos" jei norite meniu elementą išversti į visas kalbas.

en: Already added languages
lt: Jau įdėta kalba

en: Contact form
lt: Kontaktų formos

en: Drag to re-order
lt: Tempkite pertvarkymui

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
lt: Pakeitimai nebus išsaugoti kol forma nebus išsaugota

en: The permissions of directory %directory have been changed to make it writable.
lt: Katalogui %directory  pakeisti leidimai, kad būtų įmanoma į jį įrašyti

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
lt: !name negali būt daugiau nei %max simbolių, bet netrumpiau nei %length.

en: Illegal choice %choice in %name element.
lt: Neleistinas %choice pasirinkimas %name  elemente.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas turi būti sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir pabraukimų.

en: Polls
lt: Apklausos

en: Search form
lt: Paieškos forma

en: Short date format
lt: Trumpas datos formatas

en: Medium date format
lt: Vidutinis datos formatas

en: Long date format
lt: Ilgas datos formatas

en: Cannot use %author token in this context.
lt: Šiame kontekste %author žymės naudoti negalima.

en: A description of the term. To be displayed on taxonomy/term pages and RSS feeds.
lt: Termino aprašymas. Rodomas žodynų/terminų puslapiuose ir RSS tiekimuose.

en: Translation settings
lt: Vertimo nuostatos

en: Wipe and rebuild
lt: Valyti ir perkrauti

en: File name without extension
lt: Failo pavadinimas be plėtinio

en: File extension
lt: Failo plėtinys

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines:<br /><code>!htaccess</code>
lt: Saugumo įspėjimas: Byla .htaccess neįrašoma. Prašome sukurti .htaccess bylą %directory direktorijoje su šiomis eilutėmis:<br><code>!htaccess</code>

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
lt: Pasirinkite metodą naudojamą surinkti siūlomos pabaigos siūlymus.Atminkite, kad <em>Turi</em> gali sukelti veikimo klaidų svetainėms turinčioms tūkstančius mazgų.

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
lt: %name: pavadinimas netinka. Prašome patikrinti jūsų pasirinkimą..

en: An image thumbnail was not able to be created.
lt: Vaizdo miniatiūros nepavyko sukurti.

en: Minimum resolution for Images
lt: Minimali Vaizdo rezoliucija

en: The minimum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If an image that is smaller than these dimensions is uploaded it will be rejected.
lt: Minimali Vaizdo rezoliucija išreikšta PLOTIxAUKŠTIS (pvz.: 640x480). Nustatykite 0 jei neribosite. Jei vaizdas mažesnis nei nustatyta jo atsiuntimas bus atmestas.

en: ALT text settings
lt: ALT teksto nuostatos

en: Enable user input alternate text for images.
lt: Leiskite nariams įvesti alternatyvų vaizdo tekstą

en: Default ALT text
lt: Įprastas ALT tekstas

en: This value will be used for alternate text by default.
lt: Ši reikšmė bus naudojama alternatyviam tekstui.

en: Title text settings
lt: Pavadinimo teksto nuostatos

en: Enable user input title text for images.
lt: Leiskite nariams įvesti vaizdo pavadinimą

en: Choose type of field to be displayed to the user.
lt: Pasirinkite laukelio tipą

en: Default Title text
lt: Įprsatas Pavadinimo tekstas

en: This value will be used as the image title by default.
lt: Ši reikšmė bus naudojam kaip įprastas vaizdo pavadinimas

en: When an image is not uploaded, show a default image on display.
lt: Kai vaizdas neatsiųsta naudoti įprastą vaizdą.

en: The default image could not be uploaded. The destination %destination does not exist or is not writable by the server.
lt: Nepavyko atsiųsti įprasto vaizdo. Tikslas %destination neegzistuoja ar neįrašomas serverio.

en: Only web-standard images (jpg, gif, and png) are supported through the image widget. If needing to upload other types of images, change the widget to use a standard file upload.
lt: Tik web standartus atitinkančius vaizdus (jpg, gif ir png) galima naudoti su vaizdų valdikliu. Jei reikia atsiųsti kitokio tipo vaizdus pakeiskite valdiklį į standartinį bylų valdiklį.

en: Please specify a resolution in the format WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480).
lt: Prašome nurodyti rezoliucija formatu PLOTISxAUKŠTIS (pvz.: 640x480)

en: Alternate Text
lt: Alternatyvus tekstas

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
lt: Pavadinimas naudojamas kaip užuomina kai kursoriumi užeinama ant vaizdo.

en: Image linked to node
lt: Vaizdas nukreiptas į mazgą

en: Image linked to file
lt: Vaizdas nukreiptas į failą

en: FileField must be updated to Drupal 6 before ImageField can be updated.
lt: FileField turi būt atnaujintas į Drupal 6 prieš ImageField atnaujinimą.

en: Deleted admin thumbnails distributed throughout files directory. All thumbnails are now stored in the "imagefield_thumbs" directory.
lt: Pašalintos admino miniatiūros pateiktos per bylų katalogus. Nuo šiol visos miniatiūros saugomos "imagefield_thumbs" kataloge.

en: The selected file %name could not be saved.
lt: Pasirinkto failo %name neįmanoma išsaugoti.

en: The directory %directory is a file and cannot be overwritten.
lt: Katalogas %directory yra failas ir neįmanoma perrašyti.

en: The path %directory was checked as a directory, but it is a file.
lt: Kelias %directory buvo pažymėtas kaip direktorija, bet tai yra failas.

en: List field
lt: Sąrašo laukelis

en: Files listed by default
lt: Bylos paprastai sąraše

en: FileField was trying to display the file %file, but it does not exist.
lt: FileField bandė rodyti %file failą, bet jis neegzistuoja.

en: Progress indicator
lt: Progreso indikatorius

en: Bar with progress meter
lt: Juosta su progreso matuokliu

en: Throbber
lt: Pulsas

en: Your server supports upload progress capabilities. The "throbber" display does not indicate progress but takes up less room on the form, you may want to use it if you'll only be uploading small files or if experiencing problems with the progress bar.
lt: Jūsų serveris palaiko atsiuntimo progreso sugebėjimus. "Pulsavimas" nerodo progreso bet užima mažiau vietos, galbūt jūs norėsite juo naudotis jei siunčiate daug mažų bylų ar progreso juosta sukelia problemų.

en: Path settings
lt: Kelio nuostatos

en: Optional subdirectory within the "%directory" directory where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
lt: Pasirinktina sub direktorija  direktorijoje "%directory" kur bylos bus saugomos. Neįrašykite įžambaus brūkšnio.

en: The file path (@file_path) cannot start with the system files directory (@files_directory), as this may cause conflicts when building file URLs.
lt: Bylos kelias (@file_path) negali prasidėti su sistemos bylų direktorija (@files_directory), kadangi tai gali sukelti konfliktų kai bus kuriami bylų URL.

en: The "@field" option must contain a valid value. You can either leave the text field empty or enter a string like "512" (bytes), "80K" (kilobytes) or "50M" (megabytes).
lt: "@field" turi būt galiojanti reikšmė.  Įveskite reikšmes "512" (baitais), "80K" (kilobaitais) ar "50M" (megabaitais).

en: The file in the @field field was unable to be uploaded.
lt: Failo @field laukelyje neįmanoma įkelti.

en: Referencing to the file used in the %field field is not allowed.
lt: Nurodymas į bylą naudojamas %field laukelyje neleidžiama.

en: The file referenced by the %field field does not exist.
lt: Failas nurodytas %field laukelyje neegzistuoja.

en: The file upload failed. %upload
lt: Failo įkėlimas nepavyko. %upload

en: A plain file upload widget.
lt: Paprastas bylos atsiuntimo valdiklis.

en: Displays the file system path to the file.
lt: Rodo failų sistemos kelią iki failo.

en: URL to file
lt: Failo URL

en: Displays a full URL to the file.
lt: Rodo pilną failo URL

en: An unrecoverable error occurred. The uploaded file likely exceeded the maximum file size (@size) that this server supports.
lt: Nepataisoma klaida. Įkeltas failas tikriausiai viršijo maksimalų leidžiamą dydį (@size), kurį palaiko šis serveris.

en: An unrecoverable error occurred. This form was missing from the server cache. Try reloading the page and submitting again.
lt: Nepataisoma klaida. Ši forma neturi serverio kešo. Pabandykite perkrauti puslapį ir bandykite vėl.

en: Starting upload...
lt: Pradedamas įkėlimas...

en: Uploading... (@current of @total)
lt: Įkeliama... (@current iš @total)

en: The file contents (@type) do not match its extension (@extension).
lt: Failo turinys (@type) nesutampa su plėtiniu (@extension).

en: The image must be exactly %dimensions pixels.
lt: Vaizdas turi būt tiksliai %dimensions taškų.

en: The image will not fit between the dimensions of %min_dimensions and %max_dimensions pixels.
lt: Vaizdas neatitinka matmenų %min_dimensions ir %max_dimensions taškų.

en: Images must be exactly @min_size pixels
lt: Vaizdas turi būt tiksliai @min_size taškų

en: Images must be between @min_size pixels and @max_size
lt: Vaizdai turi būt tarp @min_size taškų ir @max_size

en: Images larger than @max_size pixels will be scaled
lt: Vaizdai didesni nei @max_size taškų bus sumažinti.

en: Images must be smaller than @max_size pixels
lt: Vaizdai turi būt mažesni nei @max_size taškų

en: Images must be larger than @max_size pixels
lt: Vaizdai turi būt didesni nei @max_size taškų

en: The file is not a known image format.
lt: Failas yra nežinomo vaizdo formato.

en: Your server is capable of displaying file upload progress, but does not have the required libraries. It is recommended to install the <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> (preferred) or to install <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a>.
lt: Jūsų serveris gali rodyti failų įkėlimo eigą naudojantis, bet neturi reikiamų bibliotekų. Rekomenduojama įdiegti <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress biblioteką</a> arba <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a>.

en: Your server is capable of displaying file upload progress using APC RFC1867. Note that only one upload at a time is supported. It is recommended to use the <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> if possible.
lt: Jūsų serveris gali rodyti failų įkėlimo eigą naudojantis APC RFC1867. Atminkite, kad vienu metu palaikomas tik vienas įkėlimas. Rekomenduojama  naudotis <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress biblioteka</a> jei įmanoma.

en: Migrating filefield values
lt: Migruojamos filefield reikšmės

en: Your server is not capable of displaying file upload progress. File upload progress requires PHP 5.2 and an Apache server.
lt: Jūsų serveris negali rodyti bylų atsiuntimo progreso. Tam reikia  PHP 5.2 ir  Apache serverio.

en: Your server is not capable of displaying file upload progress. File upload progress requires PHP be run with mod_php and not as FastCGI.
lt: Jūsų serveris negali rodyti bylų atsiuntimo progreso. Tam reikia, kad PHP veiktu su mod_php ir ne kaip FastCGI.

en: Your server is capable of displaying file upload progress through APC, but it is not enabled. Add <code>apc.rfc1867 = 1</code> to your php.ini configuration. Alternatively, it is recommended to use <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>, which supports more than one simultaneous upload.
lt: Jūsų serveris gali rodyti failų įkėlimo eigą naudojantis APC, bet ji neįjungta. Pridėkite <code>apc.rfc1867 = 1</code> į savo php.ini konfigūraciją. Kaip alternatyva, rekomenduojama naudotis <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>, kuri taip pat palaiko kelis įkėlimus vienu metu.

en: Enabled (<a href="http://php.net/manual/en/apc.configuration.php#ini.apc.rfc1867">APC RFC1867</a>)
lt: Įjungta (<a href="http://php.net/manual/en/apc.configuration.php#ini.apc.rfc1867">APC RFC1867</a>)

en: Enabled (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)
lt: Įjungta (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)

en: Upload progress
lt: Įkėlimo eiga

en: Width of a video or image file in pixels.
lt: Video ar vaizdo failo plotis taškais.

en: Height of a video or image file in pixels.
lt: Video ar vaizdo failo aukštis taškais.

en: The duration of audio or video files, in seconds.
lt: Audio ar video failo laikas sekundėmis.

en: Audio format
lt: Audio formatas

en: The audio format.
lt: Audio formatas

en: The sample rate of the audio.
lt: Audio garso elemento dažnis.

en: Audio channel mode
lt: Audio kanalų režimas

en: The number of channels in the audio, by name (stereo or mono).
lt: Audio kanalų skaičius, pagal pavadinimą (stereo ar mono)

en: The audio bitrate.
lt: Audio pralaidumas

en: Audio bitrate mode
lt: Audio bitrate režimas

en: The kind of audio bitrate, such as VBR. Usually empty.
lt: Koks audio pralaidumas, VBR. Paprastai tuščia.

en: Default (usually mm:ss)
lt: Numatytasis (paprastai mm:ss)

en: Hours: h
lt: Valandos: h

en: Minutes: mm
lt: Minutės: mm

en: Seconds: ss
lt: Sekundės: ss

en: Total seconds
lt: Viso sekundžių

en: Data key
lt: Duomenų raktas

en: %name: the value may be no smaller than %min.
lt: %name: vertė negali būti mažesnė už %min.

en: %name: the value may be no larger than %max.
lt: %name: vertė negali būti didesnė už %max.

en: Scheduler module settings
lt: Atidėto publikavimo modulio nustatymai

en: Alter published on time
lt: Pakeisti publikavimo laiko reikšmę

en: Check this box to alter the published on time to match the scheduled time ("touch feature").
lt: Pažymėkite čia, kad įrašo publikavimo laiko reikšmė butų nustatomą į atidėto publikavimo reikšmę.

en: Scheduling options
lt: Atidėto publikavimo nustatymai

en: Publish on
lt: Publikuoti nuo

en: Unpublish on
lt: Nebepublikuoti nuo

en: There are no scheduled nodes.
lt: Nėra įrašų su atidėtu publikavimu.

en: @type: scheduled publishing of %title.
lt: @type: nustatytas %title publikavimo laikas.

en: @type: scheduled unpublishing of %title.
lt: @type: nustatytas %title nepublikavimo laikas.

en: Scheduler OS time check
lt: Atidėto publikavimo laiko patikrinimas

en: Your server reports the UTC time as %time and "localtime" as %lt.
lt: Jūsų serverio UTC laikas yra %time, o vietinis laikas - %lt.

en: If all is well with your server's time configuration UTC should match <a target="_blank" href="http://wwp.greenwichmeantime.com/">UTC London Time</a> and the localtime should be the time where you are.
lt: Jeigu Jūsų serverio laiko konfigūracija tvarkinga,
    UTC turėtų sutapti su <a target="_blank" href="http://wwp.greenwichmeantime.com/">UTC Londono laiku</a> vietinis laikas turėtų atitikti
    Jūsų laiką.

en: If this is not the case please have your Unix System Administrator fix your servers time/date configuration.
lt: Jeigu taip nėra, paprašykite serverio administratoriaus sutvarkyti serverio laiko/datos konfigūraciją.

en: Date/time on which the article will be automatically published
lt: Data/laikas kada įrašas bus automatiškai publikuotas

en: schedule (un)publishing of nodes
lt: nustatyti atidėtą įrašų publikavimą/nepublikavimą

en: administer scheduler
lt: atidėto publikavimo administravimas

en: Scheduler
lt: Publikavimo grafikas

en: This module allows nodes to be published and unpublished on specified dates.
lt: Šis modulis leidžia įrašus publikuoti ir paslėpti numatytu metu.

en: Date/time on which the article will be automatically unpublished
lt: Data/laikas, kada įrašas bus automatiškai nepublikuojamas

en: Display a list of scheduled nodes
lt: Rodyti atidėtų publikuoti įrašų sąrašą

en: The 'publish on' value does not match the expected format of %time
lt: Publikavimo datos reikšmė neatitinka nustatyto formato %time

en: The 'publish on' date must be in the future
lt: Atidėto publikavimo data privalo būti ateityje

en: The 'unpublish on' value does not match the expected format of %time
lt: Nepublikavimo datos reikšmė neatitinka nustatyto formato %time

en: The 'unpublish on' date must be in the future
lt: Atidėto nepublikavimo data privalo būti ateityje

en: The 'unpublish on' date must be later than the 'publish on' date.
lt: Nepublikavimo data turi būti vėlesnė už publikavimo datą.

en: scheduler
lt: atidėtas publikavimas

en: Light weight cron handler
lt: Lengva cron tvarkyklė

en: A light weight cron handler to allow more frequent runs of Schedulers internal cron system
lt: Lengvas ir greita cron paleidimų tvarkyklė leidžia dažniau paleidinėti vidinę modulio cron sistemą

en: Test your servers UTC clock
lt: Patikrinti serverio UTC laikrodį

en: Allows site admin to check their servers internal clock
lt: Leisti tinklapio administratoriui patikrinti serverio laikrodį

en: Allows site admins to configure scheduler.
lt: Leisti tinklapio administratoriams konfigūruoti atidėto publikavimo modulį.

en: The main table to hold the scheduler data.
lt: Pagrindinė lentelė atidėto publikavimo duomenims.

en: The foreign key to node.nid
lt: Išorinis raktas į node.nid

en: The UNIX UTC timestamp when to publish
lt: UNIX UTC timestamp - kada publikuoti

en: The UNIX UTC timestamp when to unpublish
lt: UNIX UTC timestamp - kada nepublikuoti

en: The name of the site.
lt: Svetainės pavadinimas

en: CTools CSS Cache
lt: CTools CSS Podėlis

en: A special cache used to store objects that are being edited; it serves to save state in an ordinarily stateless environment.
lt: Specialus podėlis naudojamas redaguojamiems objektams; jis naudojamas būsenos išsaugojimui paprastai būsenos neturinčioje aplinkoje.

en: In code
lt: Kode

en: Everything in the form that is not displayed by other content.
lt: Viskas formoje, ko nėra rodoma kitame turinyje.

en: Node created date
lt: Mazgo sukūrimo data

en: Node last updated date
lt: Mazgo paskutinio atnaujinimo data

en: Node form submit buttons
lt: Mazgo formos pateikimo mygtukai

en: Menu settings on the Node form.
lt: Mazgo formos meniu nustatymai.

en: Region settings
lt: Regionų nuostatos

en: Enter well-formed CSS code here; this code will be embedded into the page, and should only be used for minor adjustments; it is usually better to try to put CSS for the page into the theme if possible. This CSS will be filtered for safety so some CSS may not work.
lt: Teik

en: Field label
lt: Laukelio žymė

en: Form settings
lt: Formos nuostatos

en: Type of group.
lt: Grupės tipas.

en: If unchecked, each item in the field will create a new row, which may appear to cause duplicates. This setting is not compatible with click-sorting in table displays.
lt: Jei nepažymėta kiekvienas elementas laukelyje sukur naują eilutę, kuri gali duplikuotis. Šios nuostatos netinkamos su paspaudus rikiuojama lentelių rodymų.

en: Some updates are still pending. Please return to <a href="@update-php">update.php</a> and run the remaining updates.
lt: Kai kurie atnaujinimai dar laukia. Prašome grįžti į <a href="@update-php">update.php</a>  ir paleisti likusius atnaujinimus.

en: Some updates are still pending.<br/>Please re-run the update script.
lt: Kaikurie atnaujinimai dar laukia. <br />Prašome paleisti atnaujinimo scenariju.

en: Cache tables
lt: Kešo lenteles

en: Comment module form.
lt: Komentarų modulio forma

en: Translation module form.
lt: Vertimo modulio forma

en: Menu module form.
lt: Meniu modulio forma.

en: Book module form.
lt: Knygos modulio forma.

en: Path module form.
lt: Kelio modulio forma.

en: Poll module title.
lt: Apklausos modulio pavadinimas.

en: Poll module choices.
lt: Apklausos modulio pasirinkimai.

en: Poll module settings.
lt: Apklausos modulio nuostatos.

en: Upload module form.
lt: Atsiuntimo modulio forma.

en: Updates for CCK-related modules are not run until the modules are enabled on the <a href="@admin-modules-path">administer modules page</a>. When you enable them, you'll need to return to <a href="@update-php">update.php</a> and run the remaining updates.
lt: CCK susiję moduliai nebus atnaujinti kai jie išjungti, įjunkite juos <a href="@admin-modules-path">modulių administravimo puslapyje</a>. Kai jie bus įjungti grįžkite į <a href="@update-php">update.php</a> ir paleiskite likusius atnaujinimus.

en: !module.module has updates but cannot be updated because content.module is not enabled.<br />If and when content.module is enabled, you will need to re-run the update script. You will continue to see this message until the module is enabled and updates are run.
lt: !module.modulis turi atnaujinimus bet negali būt atnaujintas nes turinio.modulis neįjungtas.<br />Kai turinio.modulis bus įjungtas, jūs galėsite atnaujinti scenarijų. Jūs matysite šią žinutę kol atnaujinimas nebus atliktas.

en: !module.module has updates and is available in the modules folder but is not enabled.<br />If and when it is enabled, you will need to re-run the update script. You will continue to see this message until the module is enabled and updates are run.
lt: !module.modulis turi atnaujinimus ir gali būt atnaujintas, bet jis neįjungtas. <br />Kai modulis bus įjungtas, jūs galėsite atnaujinti scenarijų. Jūs matysite šią žinutę kol atnaujinimas nebus atliktas.

en: CCK - No Views integration
lt: CCK - nėra Peržiūrų integravimo

en: CCK integration with Views module requires Views 6.x-2.0-rc2 or greater.
lt: CCK integravimui su Peržiūros moduliu rekia Views 6.x-2.0-rc2 ar naujensės.

en: manage fields
lt: valdyti laukelius

en: » Add a new content type
lt: » Pridėti naują turinio tipą

en: @field_name (Locked)
lt: @field_name (užrakinta)

en: This content type has inactive fields. Inactive fields are not included in lists of available fields until their modules are enabled.
lt: Šis turinio tipas turi neaktyvius laukelius. Neaktyvūs laukeliai neįtraukiami į galimų laukelis kol jų modulis neįjungtas.

en: !field (!field_name) is an inactive !field_type field that uses a !widget_type widget.
lt: !field (!field_name) neaktyvus !field_type laukelis kuris naudoja !widget_type.

en: - Select a field type -
lt: - Pasirinkite laukelio tipą -

en: - Select a widget -
lt: - Pasirinkite valdiklį -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
lt: Laukelio pavadinimas  (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
lt: Saugomas duomenų tipas.

en: Form element to edit the data.
lt: Formos elementas duomenų redagavimui.

en: - Select an existing field -
lt: - Pasirinkite iš esančių laukelių -

en: Field to share
lt: Dalinamas laukelis

en: Group name (a-z, 0-9, _)
lt: Grupės pavadinimas (a-z, 0-9, _)

en: Add new field: you need to provide a label.
lt: Pridėti naują laukelį: turite įvesti žymę.

en: Add new field: you need to provide a field name.
lt: Pridėti naują laukelį: turite įvesti laukelio pavadinimą.

en: Add new field: the field name %field_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
lt: Pridėti naują laukelį: Laukelio pavadinimas %field_name blogas. Pavadinimas turi būt sudarytas tik iš raidžių, skaičių ir _

en: Add new field: the field name %field_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'field_' prefix.
lt: Pridėti naują laukelį: laukelio pavadinimas %field_name  per ilgas. Pavadinimas turi būt neilgesnis kaip 32 simboliai.

en: Add new field: the name 'field_instance' is a reserved name.
lt: Pridėti naują laukelį: pavadinimas 'field_instance'  užimtas.

en: Add new field: the field name %field_name already exists.
lt: Pridėti naują laukelį: toks pavadimimas %field_name jau yra.

en: Add new field: you need to select a field type.
lt: Pridėti naują laukelį: turite pasirinkti laukelio tipą.

en: Add new field: you need to select a widget.
lt: Pridėti naują laukelį: turite pasirinkti valdiklį.

en: Add new field: invalid widget.
lt: Pridėti naują laukelį: blogas valdiklis.

en: Add existing field: you need to provide a label.
lt: Pridėti esantį laukelį: turite įvesti žymę.

en: Add existing field: you need to select a field.
lt: Pridėti esantį laukelį: turite pasirinkti laukelį.

en: Add existing field: you need to select a widget.
lt: Pridėti esantį laukelį: turite pasirinkti valdiklį.

en: Add existing field: invalid widget.
lt: Pridėti esantį laukelį: klaidingas valdiklis.

en: The field %label cannot be added to a content type because it is locked.
lt: Neįmanoms pridėti laukelio %label pire turinio, nes jis užrakintas.

en: There are no fields configured for this content type. You can add new fields on the <a href="@link">Manage fields</a> page.
lt: Nėra laukelių šiam turinio tipui. Galite pridėti naują laukelį <a href="@link">laukelių valdymo pauslapyje</a>.

en: Edit basic information
lt: Redaguoti pagrindinę informaciją

en: The machine-readable name of the field. This name cannot be changed.
lt: Mašimoms suprantamas pavadinimas. Nekeičiamas.

en: A human-readable name to be used as the label for this field in the %type content type.
lt: Keisti pagrindinę informaciją

en: The type of data you would like to store in the database with this field. This option cannot be changed.
lt: Duomenų tipas kurį saugosite duomenų bazėje. Šis pasirinkimas nekeičiamas.

en: The type of form element you would like to present to the user when creating this field in the %type content type.
lt: Formos elemento tipas kuris rodomas kuriant šį turinio tipą %type.

en: Updated basic settings for field %label.
lt: Atnaujinta pagrindinė informacija %label.

en: There was a problem updating the basic settings for field %label.
lt: Problema atnaujinant %label laukelio pagrindines nuostatas.

en: This field is <strong>locked</strong> and cannot be removed.
lt: Šis laukelis <strong>užrakintas</strong> ir negali būt pašalintas.

en: The field %field is locked and cannot be edited.
lt: Laukelis %field užrakintas ir negali būt redguojamas.

en: %type basic information
lt: %type pagrindinė informacija

en: Advanced usage only: PHP code that returns a default value. Should not include &lt;?php ?&gt; delimiters. If this field is filled out, the value returned by this code will override any value specified above. Expected format: <pre>!sample</pre>To figure out the expected format, you can use the <em>devel load</em> tab provided by <a href="@link_devel">devel module</a> on a %type content page.
lt: Tik patyrusiems naudotojams: PHP kodas kuris grąžiną įprastą reikšmę. Neturėtų būt &lt;?php ?&gt; . Jei šis laukelis užpildytas aukščiau esančios reikšmės negalioja. Tinkamas formatas: <pre>!sample</pre> norėdami suprasti formatą galite pasinaudoti <em>devel load</em> kortele kurią generuoja <a href="@link_devel">devel modulis</a> %type turinio puslapyke.

en: Maximum number of values users can enter for this field.
lt: Maksimalus reikšmių kiekis, kurį vartotojai galės įrašyti.

en: 'Unlimited' will provide an 'Add more' button so the users can add as many values as they like.
lt: 'Neribojama' pridės mygtuką 'Pridėti dar' - taip narys galės pridėti tiek reikšmių kiek jis norės.

en: The PHP code for 'default value' returned @value, which is invalid.
lt: PHP kodas 'įprastai reikšmei' grąžino @value, tai neteisinga.

en: %name must be an integer.
lt: %name privalo būti sveikas skaičius.

en: %name must be a positive integer.
lt: %name privalo būti teigiamas sveikas skaičius.

en: %name must be a number.
lt: %name privalo būti skaičius.

en: You should make sure that the used field exists in the given content type.
lt: Įsitikinkite, kad naudojamas laukelis yra nurodytame turinio tipe.

en: Advanced: Specify the fields value with PHP code
lt: Patyrusiems: Nurodykite laukelio reikšmę PHP kodu

en: Advanced usage only: PHP code that returns the value to set. Should not include &lt;?php ?&gt; delimiters. If this field is filled out, the value returned by this code will override any value specified above. Expected format: <pre>!sample</pre>Using <a href="@link_devel">devel.module's</a> 'devel load' tab on a content page might help you figure out the expected format.
lt: Naudoti tik patyrusiems: PHP kodas kuris grąžina reikšmes. Nereiktų įtraukti &lt;?php ?&gt;. Jei šis laukelis užpildytas grąžinta reikšmė bus naudojama.  Formatas: <pre>!sample</pre>Naudojant<a href="@link_devel">devel.module's</a> 'devel load' kortelę turinio puslapyje gali padėti.

en: You have to return the default value in the expected format.
lt: Jūs turite gražinti reikšmę tinkamu formatu.

en: Populate @node's field '@field'
lt: Užpildyti @node's laukelis '@field'

en: Field has value
lt: Laukelis turi reikšmę

en: You should make sure that the used field exists in the given content type. The condition returns TRUE, if the selected field has the given value.
lt: Įsitikinkite, kad naudojamas laukelis yra nurodytame turinio tipe. Sąlyga TRUE, jei pasirinktas laukelis turi reikšmę.

en: Field has changed
lt: Laukelis pasikeitė

en: Content containing changes
lt: Turinys su pasikeitimais

en: Content not containing changes
lt: Turinys be pasikeitimų

en: @node's field '@field' has value
lt: @node's laukelis '@field' turi reikšmę

en: Select the machine-name of the field to look at.
lt: Pasirinkite mašinoms suprantama pavadinimą.

en: @node's field '@field' has been changed
lt: @node's laukelis  '@field' buvo pakeistas

en: Referenced node unfiltered title. WARNING - raw user input.
lt: Nurodyto mazgo nefiltruotas pavadinimas. ĮSPĖJIMAS - nešvarus įvedimas.

en: Formatted html link to the referenced node.
lt: Formatuota html nuorodą į nurodytą mazgą.

en: Relative path alias to the referenced node.
lt: Reliatyvus kelias į nurodytą mazgą.

en: Absolute path alias to the referenced node.
lt: Absoliutus kelias į nuordytą mazgą.

en: Relative path alias to the referenced user.
lt: Reliatyvus kelias į nurodytą narį.

en: Absolute path alias to the referenced user.
lt: Absoliutus kelias į nurodytą narį.

en: Field: @widget_label (@field_name) - @field_type
lt: Laukelis: @widget_label (@field_name) - @field_type

en: Field on the referenced node.
lt: Laukelis nurodytam mazge.

en: Configure how the label is going to be displayed. This option takes no effect when "Override title" option is enabled, the specified block title is displayed instead.
lt: Nustatykite kaip žymė bus rodoma. Ši nuostata neįtakoja kai įjungta "Perrašyti pavadinimą" opcija, nurodytas blokas bus naudojamas.

en: Field formatter
lt: Laukelio formuotojas

en: Select a formatter.
lt: Pasirinkite formuotojas

en: "@s" field: @widget_label (@field_name) - @field_type
lt: "@s" laukelis: @widget_label (@field_name) - @field_type

en: Appears in: @types
lt: Rodomas: @types

en: <No value>
lt: -Be reikšmės-

en: Widget label (@label)
lt: Tvarkyklės žymė (@label)

en: Custom label
lt: Savite žymė

en: (first item is 0)
lt: (pirmas elementas yra 0)

en: (start from last values)
lt: (prasideda nuo paskutinės reikšmės)

en: The delta allows you to select which item in a multiple value field to key the relationship off of. Select "1" to use the first item, "2" for the second item, and so on. If you select "All", each item in the field will create a new row, which may appear to cause duplicates.
lt: Delta suteikia galimybę pasirinkti kurį elementą kelių reikšmių laukelyje išjungti. Pasirinkite "1" naudoti pirmą elementą "2" antram elementui ir taip toliau. Jei pasirinkite "Visi" kiekvienas elementas laukelyje sukurs naują eilutę kuri greičiausiai sukels dubliavimą.

en: The delta allows you to select which item in a multiple value field will be used for sorting. Select "1" to use the first item, "2" for the second item, and so on. If you select "All", each item in the field will create a new row, which may appear to cause duplicates.
lt: 5

en: You need to provide a label.
lt: Jums reikia nurodyti žymę.

en: You need to provide a group name.
lt: Turite pateikti grupės pavadinimą.

en: The group name %group_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
lt: Grupės pavadinimas %group_name blogas. Pavadinimas turi būt sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir apatinių brūkšnių.

en: The group name %group_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'group_' prefix.
lt: Grupės pavadinimas %group_name yra per ilgas. Pavadinimo riba yra 32 simboliai su 'group_' priešdėliu.

en: The group name %group_name already exists.
lt: Grupė su pavadinimu %group_name jau yra.

en: Add new group:
lt: Pridėti naują grupę:

en: Add new group: you need to provide a label.
lt: Pridėti naują grupę: jums reikia įrašyti žymę.

en: Add new group: you need to provide a group name.
lt: Pridėti naują grupę: jums reikia įrašyti pavadinimą.

en: Standard group
lt: Standartinė grupė

en: Create display groups for CCK fields.
lt: Sukurti grupėms rodymą CCK laukeliams.

en: Field group: @group in @type
lt: Laukelių grupė: @group - @type

en: All fields from this field group on the referenced node.
lt: Visi laukeliai iš šios laukelių grupės nurodytame mazge.

en: Field group label
lt: Laukelių grupės žymė

en: Configure how the field group label is going to be displayed. This option takes no effect when "Override title" option is enabled, the specified block title is displayed instead.
lt: Nustatykite kaip laukelių grupė bus rodoma. Šis pasirinkimas negalios kai "Perrašytas pavadinimas" pasirinkimas įjungtas, nurodytas bloko pavadinimas bus rodomas.

en: Fieldset - Collapsible
lt: Laukelių rinkinys - Suskleidžiamas

en: Fieldset - Collapsed
lt: Laukelių rinkinys - Suskleistas

en: Field group format
lt: Laukelių rinkinio formatas

en: This option allows you to configure the field group format.
lt: Šis pasirinkimas suteikia galimybę konfigūruoti laukelių grupės formatą.

en: "@s" field group: @group in @type
lt: "@s" laukelių grupė: @group in @type

en: Note that if the field has multiple values, only the first content node will be loaded.
lt: Atminkite, jei laukelis turi kelias reikšmes bus įkraunama tik pirmoji.

en: There are no nodereference fields defined.
lt: Nėra nustatytų nodereference laukelių.

en: <p>Choose the "Views module" view that selects the nodes that can be referenced.<br />Note:</p>
lt: <p>Pasirinkite "Views module" peržiūra kuri pasirenka mazgus kuriuos galima nukreipti.<br />Atminkite:</p>

en: <ul><li>Only views that have fields will work for this purpose.</li><li>This will discard the "Content types" settings above. Use the view's "filters" section instead.</li><li>Use the view's "fields" section to display additional informations about candidate nodes on node creation/edition form.</li><li>Use the view's "sort criteria" section to determine the order in which candidate nodes will be displayed.</li></ul>
lt: <ul><li>Tik peržiūros turinčios laukelius veiks šiam tikslui</li><li>Tai atmes "Turinio tipai"nuostatas. Naudokite peržiūrų "filtrų" skyrių tam tikslui.</li><li>Pasinaudokite "laukelių" skyrių rodyti informacija apie kandidatinius mazgus mazgo kūrimo/redagavimo formoje.</li><li>Pasinaudokite peržiūrų "rikiavimo kriterijai" skyriumi, kad nustatyti tvarką kaip bus rodomi kandidatiniai mazgai.</li></ul>

en: <p>The list of nodes that can be referenced can be based on a "Views module" view but no appropriate views were found. <br />Note:</p>
lt: <p>Mazgų sąrašas kurie gali būt nurodyti  "Views module" pagalba bet tinkamų mazgų nerasta. <br />Atminkite:</p>

en: %name: invalid input.
lt: %name: klaidinga įvestis.

en: %name: found no valid post with that title.
lt: %name: su šiuo pavadinimų mazgų nerasta.

en: Only numbers and decimals are allowed in %field.
lt: Laukelyje %field galima rašyti tik skaičius ir jų skyrybos ženklus.

en: Only numbers are allowed in %field.
lt: Leidžiami tik skaičiai laukelyje %field.

en: Only numbers and the decimal character (%decimal) are allowed in %field.
lt: Laukelyje %field galima rašyti tik skaičius ir jų skyrybos ženklus (%decimal)

en: Note that if the field has multiple values, only the first user will be loaded.
lt: Atminkite jei laukelis turi kelias reikšmes, bus rodomas tik pirmas narys.

en: There are no userreference fields defined.
lt: Nėra userreference laukelių

en: Advanced - Users that can be referenced (View)
lt: Papildomai - Nariai kurie gali būt nurodyti (View)

en: View used to select the users
lt: Vaizdas, naudojamas narių pasirinkimui

en: <p>Choose the "Views module" view that selects the users that can be referenced.<br />Note:</p>
lt: <p>Pasirinkite "Views modulio" rodymą, kuris leidžia pasrinkti narius, kurie gali būti susieti.<br />Pastaba:</p>

en: %name: invalid user.
lt: %name: klaidingas narys.

en: New field
lt: Naujas laukelis

en: Existing field
lt: Egzistuojantis laukelis

en: New group
lt: Nauja grupė

en: Add fields and groups to the content type, and arrange them on content display and input forms.
lt: Prideda laukelius ir jų grupes prie turinio tipo.

en: You can add a field to a group by dragging it below and to the right of the group.
lt: Jūs galite pridėti laukelį prie grupės tempdami jį žemiau ir šiek tiek dešniau grupės.

en: Note: Installing the <a href="!adv_help">Advanced help</a> module will let you access more and better help.
lt: Atminkite: Įsidiegę <a href="!adv_help">Advanced help</a> modulį gausite daugiau ir išsamesnės pagalbos.

en: Use the 'Exclude' checkbox to exclude an item from the !content value passed to the node template.
lt: Naudokite 'Išskirti' langelį jei noerite išskirti elementą iš !content turinio šablono.

en: width @width
lt: plotis @width

en: height @height
lt: aukštis @height

en: upscaling allowed
lt: didinimas leidžiamas

en: width: @width, height: @height, fit: @fit
lt: plotis: @width, aukštis: @height, fit: @fit

en: width: @width, height: @height, xoffset: @xoffset, yoffset: @yoffset
lt: plotis: @width, aukštis: @height, xofsetas: @xoffset, yofsetas: @yoffset

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
lt: atsitiktinis tarp -@degrees° ir @degrees°

en: @degrees&deg
lt: @degrees°

en: radius: @radius, sigma: @sigma, amount: @amount, threshold: @threshold
lt: spindulys: @radius, sigma: @sigma, suma: @amount, slekstis: @threshold

en: Save Preset
lt: Išsaugoti Parinktį

en: The preset name you have chosen is already in use.
lt: Parinkties pavadinimas jau naudojamas.

en: Unknown action.
lt: Nežinomas veiksmas.

en: Unknown preset.
lt: Nežinoma parinktis.

en: This %action action is not associated %preset preset.
lt: Šis %action veiksmas nesusijęs su %preset parinktimi.

en: Create Action
lt: Sukurti Veiksmą

en: The action was succesfully created.
lt: Veiksmas sėkmingai sukurtas.

en: 404: Unable to find %image
lt: 404: Neįmanoma rasti %image

en: 403: File is not an image %image
lt: 403: failas nėra vaizdas %image

en: Cached image file %dst already exists but is being regenerated. There may be an issue with your rewrite configuration.
lt: Kešuota vaizdo byla %dst jau egzistuoja bet generuojama. Gali būt klaida su perrašymo konfigūracija.

en: There was an error saving the new image file %dst.
lt: Klaida išsaugant naują vaizdo failą %dst.

en: Existing node
lt: Egzistuojantis mazgas

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Delete content
lt: Pašalinti turinį

en: Structure
lt: Struktūra

en: Create feature
lt: Sukurti elementą

en: Create a new feature.
lt: Sukurti naują elementą.

en: Unique
lt: Unikalus

en: Edit style
lt: Redaguoti stilių

en: Delete style
lt: Ištrinti stilių

en: Page footer message
lt: Puslapio poraštės žinutė

en: Advanced search form
lt: Išplėstinė paieškos forma

en: A search form with advanced options.
lt: Paieškos forma su sudėtingesniais nustatymais.

en: The results of a search using keywords.
lt: Paieškos pagal raktinius žodžius rezultatai.

en: Leave blank to disable scheduled publishing.
lt: Palikite tuščią, jei norite išjungti atidėtą publikavimą.

en: Leave blank to disable scheduled unpublishing.
lt: Palikite tuščią, jei norite išjungti atidėtą nepublikavimą.

en: Scheduler module form.
lt: Atidėto publikavimo modulio forma.

en: Email of user that posted the comment. Will be empty if the author is a registered user.
lt: Vartotojo, parašiusio komentarą, el. pašto adresas. Laukelis bus tuščias, jei autorius yra registruotas vartotojas.

en: Delta - Appears in: @types
lt: Delta - atvaizduojama: @types

en: This form will process a content type and one or more fields from that type and export the settings. The export created by this process can be copied and pasted as an import into the current or any other database. The import will add the fields to an existing content type or create a new content type that includes the selected fields.
lt: Ši forma sukurs turinio tipą su vienu keliais laukais ir eksportuos šiuos nustatymus. Šis eksportuotas kodas galės būti naudojamos šioje arba kitose duomenų bazėse importuojant turinio tipą. Importavimas pridės laukus prie jau esamo turinio tipo arba sukurs naują turinio tipą su eksportuotais laukais.

en: Blocked users
lt: Užblokuoti nariai

en: Manage features.
lt: Tvarkyti elementus.

en: Filter formats
lt: Filtrų formatai

en: Vertical tabify this form.
lt: Sukurti vertikalias korteles šiai formai

en: No revision
lt: Nėra versijos

en: @number comments per page
lt: @number komentarai puslapyje

en: Requires a title
lt: Privalomas pavadinimas

en: No body
lt: Be turinio

en: Not restricted
lt: Be apribojimų

en: Other blocks
lt: Kiti blokai

en: The unique ID of the comment.
lt: Unikalus komentaro ID

en: The unique ID of the node the comment was posted to.
lt: Unikalus mazgo, kuriame buvo paskelbtas komentaras, ID.

en: The name left by the comment author.
lt: Vardas kurį įrašė komentaro autorius.

en: The email address left by the comment author.
lt: El. pašto adresas kurį įrašė komentaro autorius.

en: The home page URL left by the comment author.
lt: Svetainės URL kurį įrašė komentaro autorius.

en: The formatted content of the comment itself.
lt: Suformatuotas komentaro turinys.

en: The number of comments posted on a node.
lt: Komentarų kiekis paskelbtas mazgui.

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
lt: Komentarų kiekis paskelbtas mazgui nuo praėjusio skaitytojo apsilankymo.

en: The unique ID of the author of the node.
lt: Unikalus mazgo autoriaus ID.

en: The type of the node.
lt: Mazgo tipas.

en: The human-readable name of the node type.
lt: Žmonėms suprantamas mazgo tipo pavadinimas.

en: The language the node is written in.
lt: Kalba, kuria mazgas parašytas.

en: The URL of the node.
lt: Mazgo URL.

en: The slogan of the site.
lt: Svetainės šūkis.

en: The optional 'mission' of the site.
lt: Svetainės misija.

en: The administrative email address for the site.
lt: Svetainės administratoriaus el. pašto adresas.

en: The URL of the site's front page.
lt: Svetainės pirmo puslapio URL.

en: The unique ID of the taxonomy term.
lt: Unikalus sistematikos termino ID.

en: The name of the taxonomy term.
lt: Sistematikos termino pavadinimas.

en: The optional description of the taxonomy term.
lt: Sistematikos termino neprivalomas aprašymas.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
lt: Unikalus sistematikos žodyno ID.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
lt: Sistematikos žodyno pavadinimas.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
lt: Sistematikos žodyno neprivalomas aprašymas.

en: The unique ID of the user account.
lt: Unikalus nario paskyros ID

en: The login name of the user account.
lt: Nario paskyros prisijungimo vardas.

en: The email address of the user account.
lt: Nario paskyros el. pašto adresas.

en: The URL of the account profile page.
lt: Nario paskyros puslapio URL.

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: The unique ID of the content item, or "node".
lt: Unikalus turinio elemento arba "node" ID.

en: E-mails
lt: El. pašto laiškai

en: Fixed width
lt: Fiksuotas plotis

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
lt: Paprasta vieno stulpelio, be lentelių, nefiksuoto pločio administravimo tema.

en: - Choose -
lt: - Pasirinkite -

en: vertical tab
lt: vertikali kortelė

en: Provides vertical tabs for supported forms like the node edit page.
lt: Teikia vertikalias korteles palaikomoms formoms mazgo redagavimo puslapyje.

en: A special textfield that accepts e-mail addresses.
lt: Specialus tekstinis laukelis, priimantis el. pašto adresus.

en: Select options
lt: Pasirinkimo nustatymai

en: Check that all entered values for this field are unique. The same value is not allowed to be used twice.
lt: Patikrinti, kad visos šio laukelio reikšmės būtų unikalios. Tokios pačios reikšmės nebus galima įvesti antra kartą.

en: !name (hidden)
lt: !name (paslėpta)

en: Other...
lt: Kita...

en: Maximum length of the textfield value.
lt: Maksimalus teksto laukelio reikšmės ilgis.

en: The value %value has already been submitted once for the %title field. You may have already submitted this form, or you need to use a different value.
lt: Reikšmė %value jau buvo pateikta laukelyje %title. Tikriausiai Jūs jau pildėte šią formą arba Jums reikia naudoti kitą reikšmę.

en: The date this submission was submitted.
lt: Pateikimo data

en: Check spelling as you type
lt: Tikrinti rašybą berašant

en: Configure menu block.
lt: Konfigūruoti meniu bloką.

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
lt: Pasirinktas failas %filename negali būti įkeltas. Leidžiami tik failai su sekančiais plėtiniais: %extensions.

en: Feed icons
lt: Srauto ikonos

en: Scheduled for publishing
lt: Suplanuota paskelbti

en: Scheduled for unpublishing
lt: Suplanuota nebeskelbti

en: Not scheduled
lt: Nesuplanuota

en: Comment creation
lt: Komentarų kūrimas

en: The current
lt: Dabartinis

en: !description year (four digit)
lt: !description metai (keturi skaitmenys)

en: !description year (two digit)
lt: !description metai (du skaitmenys)

en: !description month (full word)
lt: !description mėnuo (pilnas žodis)

en: !description month (abbreviated)
lt: !description mėnuo (sutrumpintas)

en: !description day (full word)
lt: !description diena (pilnas žodis)

en: !description day (abbreviation)
lt: !description diena (sutrumpinta)

en: The unfiltered text used in the menu as link text for this item.
lt: Nenufiltruotas tekstas, naudojamas kaip meniu nuorodos tekstas šiam elementui.

en: @mime icon
lt: @mime ikona

en: Custom content
lt: Specifinis turinys

en: Clone @plugin %title
lt: Klonuoti @plugin %title

en: %title has been created.
lt: %title sukurtas.

en: %title could not be created.
lt: %title nepavyko sukurti.

en: %title has been updated.
lt: %title atnaujintas.

en: %title could not be updated.
lt: %title nepavyko atnaujinti.

en: @plugin %title was enabled.
lt: @plugin %title įjungtas.

en: @plugin %title was disabled.
lt: @plugin %title išjungtas.

en: The unique ID of the author of the comment.
lt: Unikalus komentaro autoriaus ID.

en: The title of the node the comment was posted to.
lt: Mazgo, kuriame buvo paskelbtas komentaras, pavadinimas.

en: The login name of the author of the node.
lt: Mazgo autoriaus prisijungimo vardas.

en: The email address of the author of the node.
lt: Mazgo autoriaus el. pašto adresas.

en: Node modification
lt: Mazgo redagavimas.

en: User's registration
lt: Vartotojo registracija

en: User's last login
lt: Vartotojo paskutinis prisijungimas

en: The current date in the user's timezone.
lt: Dabartinė data vartotojo laiko juostoje.

en: The URL of the account edit page.
lt: Nario paskyros redagavimo puslapio URL.

en: The title of the current page.
lt: Dabartinio puslapio pavadinimas.

en: The URL of the current page.
lt: Dabartinio puslapio URL.

en: The unique ID of the node's menu link.
lt: Unikalus mazgo meniu nuorodos ID.

en: The unique ID of the node's menu link parent.
lt: Unikalus mazgo meniu tėvinės nuorodos ID.

en: End time
lt: Pabaigos laikas

en: User signature
lt: Vartotojo parašas

en: The signature of a user.
lt: Vartotojo parašas.

en: Allowed extensions: %ext
lt: Leidžiami plėtiniai: %ext

en: Maximum file size: %size
lt: Maksimalus failo dydis: %size

en: Time until the article will be automatically published
lt: Laikas, likęs iki automatinio straipsnio publikavimo datos

en: Time until the article will be automatically unpublished
lt: Laikas, likęs iki automatinio straipsnio nepublikavimo datos

en: This post is unpublished and will be published @publish_time.
lt: Šis įrašas nepublikuojamas, bus publikuojamas nuo @publish_time.

en: Enter a machine readable key for this form element. May contain only alphanumeric characters and underscores. This key will be used as the name attribute of the form element. This value has no effect on the way data is saved, but may be helpful if doing custom form processing.
lt: Įveskite mašinom suprantama šio formos elemento raktas. Gali būt sudarytas iš raidžių ir skaičių bei apatinio brūkšnio. Šis raktas bus naudojamas kaip atributo pavadinimas. Ši reikšmė neturi jokios įtakos duomenų saugojimui, bet naudinga darant savitą formos apdorojimą.

en: Label display
lt: Žymės rodymas

en: Determines the placement of the component's label.
lt: Nustatykite komponento žymės vietą.

en: Private fields are shown only to users with results access.
lt: Privatus laukelis rodomas tik nariams turintiems rezultatų peržiūrėjimo teise.
