NodeStream (6.x-1.4) - en to he translation catalogue (2247 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: Home
he: דף הבית

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Slideshow
he: מצגת שקופיות

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Images
he: תמונות

en: Previous
he: קודם

en: Next
he: הבא

en: user
he: משתמש

en: select
he: בחירה

en: Pages
he: עמודים

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: context
he: הקשר

en: delete
he: מחק

en: Status
he: מצב

en: Administer
he: ניהול

en: Prefix
he: קידומת

en: Suffix
he: סיומת

en: E-mail
he: כתובת דוא"ל

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: הגש

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Value
he: ערך

en: Username
he: כינוי

en: Private
he: פרטי

en: content
he: תוכן

en: Groups
he: קבוצות

en: Group
he: קבוצה

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר

en: Closed
he: סגור

en: Organic groups
he: קבוצות אורגניות

en: List
he: רשימה

en: Subject
he: נושא

en: Actions
he: פעולות

en: disabled
he: מושבת

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Read more
he: הצג את ההמשך

en: more
he: עוד

en: Enable
he: איפשור

en: Disable
he: השבתה

en: Article
he: כתבה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Administration
he: ניהול

en: footer
he: חלק תחתון (פוטר)

en: Comments
he: תגובות

en: Action
he: פעולה

en: On
he: על

en: error
he: שגיאות

en: Block title
he: כותרת התיבה

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Categories
he: סיווגים

en: Download
he: הורדה

en: Version
he: גירסה

en: Go
he: לך

en: view
he: הצג

en: Overview
he: סקירה

en: File
he: קובץ

en: Tag
he: תגית

en: Login
he: התחבר

en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Size
he: גודל

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Display settings
he: הגדרות תצוגה

en: default
he: ברירת מחדל

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Number
he: מספר

en: Message
he: מסר

en: Block settings
he: הגדרות בלוק

en: - None -
he: - ללא -

en: Weight
he: משקל

en: Variable
he: משתנה

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Center
he: מרכז

en: Help text
he: טקסט עזרה

en: Types
he: סוגים

en: Hierarchy
he: היררכיה

en: Related terms
he: סיווגים קרובים (ראה גם...)

en: Required
he: נדרש

en: Parent
he: אב

en: Depth
he: עומק

en: none
he: ללא

en: Category
he: סיווג

en: Settings
he: הגדרות

en: Feed
he: הזנה

en: Name
he: שם

en: edit
he: עדכן

en: Import
he: ייבוא

en: Book
he: ספר

en: Export
he: ייצוא

en: Taxonomy term
he: סיווג במילון

en: Description field
he: שדה תאור

en: settings
he: הגדרות

en: Back
he: אחורה

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Field
he: שדה

en: category
he: נושא

en: header
he: חלק עליון (הדר)

en: Label
he: תווית

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: Help
he: עזרה

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Preset Name
he: שם הקבוע מראש

en: Font
he: גופן

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Background Color
he: צבע רקע

en: Summary
he: סיכום

en: Update
he: עדכן

en: Open
he: פתח

en: Top
he: למעלה

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת

en: Core
he: ליבה

en: Icon
he: סמל

en: Schedule
he: תזמון

en: Time
he: זמן

en: Views
he: היבטים

en: Access
he: גישה

en: Add
he: הוסף

en: View
he: תצוגה

en: Format
he: פורמט

en: URL
he: כתובת URL

en: Path
he: מיקום

en: Vocabularies
he: אוצרות מילים

en: Manage
he: נהל

en: Refresh
he: עדכון

en: Region
he: אזור

en: Anchor
he: עוגן

en: Placeholder tokens
he: איסימונים מסמני מקום

en: Display
he: תצוגה

en: Node type
he: סוג פריט תוכן

en: Menu
he: תפריט

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: results
he: תוצאות

en: search
he: חיפוש

en: Teaser
he: תקציר

en: Notes
he: הערות

en: Event
he: אירוע

en: Text
he: טקסט

en: Theme
he: עיצוב

en: Layout
he: פריסה

en: read more
he: הצג את ההמשך

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: <none>
he: <ללא>

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Attachment
he: קובץ מצורף

en: n/a
he: לא זמין

en: Upload
he: העלאה

en: Picture
he: תמונה

en: Upload image
he: העלאת תמונה

en: Titles
he: כותרות

en: Mail
he: דואר

en: Before
he: לפני

en: After
he: אחרי

en: User
he: משתמש

en: Content type
he: סוג תוכן

en: action
he: פעולה

en: Continue
he: המשך

en: Configure
he: הגדר

en: Email
he: דוא"ל

en: Check
he: המחאה

en: Files
he: קבצים

en: file
he: קובץ

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Error
he: שגיאה

en: Options
he: אפשרויות

en: Contact
he: צור קשר

en: Created
he: נוצר

en: Node
he: פריט תוכן

en: Sent email to %recipient
he: נשלח דואר לנמען %recipient

en: Unable to send email to %recipient
he: אין אפשרות לשלוח דואר אלקטרוני ל%recipient

en: The subject of the message.
he: נושא המסר.

en: Number of columns
he: מספר עמודות

en: Separator
he: מפריד

en: Include
he: כלול

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Are you sure you want to delete %title?
he: האמנם ברצונך למחוק את '%title'?

en: Open URL in a New Window
he: פתיחת הקישור בחלון חדש

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
he: אופציונלי. השורות הכבדות יותר בתפריט שוקעות למטה בעוד שהקלות יותר ממוקמות ליד ראש התפריט.

en: All
he: הכל

en: Access log
he: יומן גישה

en: Active
he: פעיל

en: Done
he: בוצע

en: Post
he: הודעה

en: Year
he: שנה

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Panel title
he: כותרת הפאנל

en: Add content
he: הוסף תוכן

en: Page title
he: כותרת דף

en: Block
he: תיבה

en: Add block
he: הוסף תיבה

en: CSS class
he: קלאס CSS

en: Display links
he: הצג קישורים

en: View type
he: סוג ההיבט

en: Page
he: דף

en: Pager ID
he: מזהה ביפר

en: View arguments
he: צפה בארומנטים

en: Bottom
he: למטה

en: RSS
he: רסס (RSS)

en: 1 hour | @count hours
he[0]: שעה אחת
he[1]: @count שעות

en: 1 day | @count days
he[0]: יום אחד
he[1]: @count ימים

en: Taxonomy terms
he: סיווגים

en: User picture
he: תמונת פרופיל

en: Submission information
he: מידע אודות הטופס שנשלח

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Mission
he: משימה

en: Site name
he: שם האתר

en: Site slogan
he: סיסמת האתר

en: Drupal
he: דרופל

en: Not found
he: לא נמצא

en: Off
he: כבוי

en: Never
he: לעולם

en: Header
he: כותרת

en: Left sidebar
he: סרגל צידי שמאלי

en: Right sidebar
he: סרגל צידי ימני

en: Footer
he: הודעה בתחתית האתר

en: Inline
he: מוטבע

en: Sender
he: שולח

en: To
he: אל

en: From
he: מ

en: Aggregator category
he: סיווג הצובר

en: Aggregator feed
he: הזנת צובר

en: Aggregator item
he: פריט צובר

en: Delta
he: דלתא

en: Custom
he: מותאם

en: Visibility
he: מתי השדה מוצג

en: Roles
he: תפקידים

en: Comment
he: תגובה

en: Hostname
he: שם שרת

en: Score
he: ציון

en: Published
he: מפורסם

en: Input format
he: מבנה קלט

en: Signature
he: חתימה

en: Filter
he: סינון

en: Location
he: מיקום

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Log message
he: הודעה ליומן הפעילות

en: Poll choices
he: אפשרויות סקרים

en: Session ID
he: מזהה הפעלה

en: File ID
he: מזהה קובץ

en: File name
he: שם קובץ

en: Vocabulary
he: מילון

en: Vocabulary ID
he: מזהה אוצר מילים

en: Vocabulary name
he: שם מילון

en: Term
he: מושג

en: Term ID
he: מזהה מושג

en: Term name
he: שם הסיווג

en: Last access
he: כניסה אחרונה

en: Last login
he: התחבר לאחרונה

en: Content field
he: שדה תוכן

en: Field name
he: שם שדה

en: Field type
he: סוג שדה

en: Global settings
he: הגדרות כלליות

en: Fields
he: שדות

en: Widget type
he: סוג רכיב גרפי

en: Contains
he: מכיל

en: Does not contain
he: לא מסתיים ב

en: Is less than
he: קטן מ-

en: Is less than or equal to
he: פחות או שווה ל

en: Is equal to
he: שווה ל

en: Is greater than or equal to
he: יותר או שווה ל

en: Is greater than
he: יותר מ

en: Is not equal to
he: לא שווה ל

en: Average
he: ממוצע

en: Count
he: כמות

en: Overridden
he: נדרס

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Normal
he: נורמלי

en: Last update
he: עדכון אחרון

en: %time ago
he: לפני %ago

en: Advanced
he: מתקדם

en: Up
he: למעלה

en: Performance
he: ביצועים

en: 1 attachment | @count attachments
he[0]: צְרוּפָה אחת
he[1]: @count צְרוּפות

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: This field is required.
he: חובה למלא שדה זה.

en: Textfield
he: שדה טקסט

en: Display options
he: אפשרויות תצוגה

en: Maximum
he: מקסימום

en: Scale
he: התאמה

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Medium
he: אמצעי

en: Media
he: מדיה

en: Sortable
he: ניתן למיון

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: Caching
he: אחסון במטמון

en: Month
he: חודש

en: System
he: מערכת

en: Basic Information
he: מידע בסיסי

en: Amount
he: כמות

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Current
he: נוכחי

en: Address
he: כתובת

en: State
he: מצב

en: Terms
he: תגיות

en: Desc
he: יורד

en: Code
he: קוד

en: Recipient
he: נמען

en: OR
he: או

en: security
he: אבטחה

en: node
he: פריט תוכן

en: General
he: כללי

en: Advertisement
he: מודעה

en: Method
he: שיטה

en: Day
he: יום

en: Table
he: טבלה

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: End date
he: תאריך סיום

en: The name of the menu the node belongs to.
he: שם התפריט אליו שייך פריט התוכן.

en: Other
he: אחר

en: Background color
he: צבע רקע

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: Navigation
he: ניווט

en: Basic
he: בסיסי

en: Color
he: צבע

en: List type
he: סוג רשימה

en: Role
he: תפקיד

en: Select all
he: בחר הכל

en: Blog
he: בלוג

en: String
he: מחרוזת

en: Case
he: פנייה

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Referrer
he: כתובת מקור

en: Both
he: שנייהם

en: Filtered text (user selects input format)
he: טקסט מסונן (המשתמש בוחר את תבנית הקלט)

en: Text processing
he: עיבוד טקסט

en: Maximum length
he: אורך מרבי

en: The maximum length of the field in characters. Leave blank for an unlimited size.
he: האורך המרבי של השדב בתןןים. השאר ריק עבור אורך בלתי מוגבל.

en: Rows
he: שורות

en: Create content
he: יצירת תוכן

en: Save changes
he: שמירת שינויים

en: Argument
he: ארגומנט

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Provider
he: ספק

en: <All>
he: <הכל>

en: access all views
he: גישה לכל ההיבטים

en: Views are customized lists of content on your system; they are highly configurable and give you control over how lists of content are presented.
he: היבטים הם רשימות תוכן מותאמות אישית; רמת השליטה בתצורה שלהן גבוהה ומאפשרת שליטה באופן הצגת רשימות תוכן.

en: Tools
he: כלים

en: Edit view
he: ערוך היבט

en: Override
he: דרוס

en: Clone
he: שכפל

en: Existing Views
he: היבטים קיימים

en: Default Views
he: היבטי ברירת מחדל

en: Summary, sorted ascending
he: סיכום, בסדר עולה

en: Summary, sorted descending
he: סיכום, ממויין בסדר יורד

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: Normal menu item
he: פריט תפריט רגיל

en: Empty text
he: טקסט ריק

en: Expose
he: חשוף

en: Down
he: למטה

en: Wildcard
he: תו כללי

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: Operator
he: אופרטור

en: Filters
he: מסננים

en: Optional
he: אפשרי

en: Order
he: הזמנה

en: View name must be alphanumeric or underscores only.
he: שם ההיבט צריך להיות אלפאנומרי או קווים תחתיים בלבד.

en: administer views
he: נהל היבטים

en: Views UI
he: משמשק משתמש היבטים

en: Random
he: אקראי

en: Uncategorized
he: לא משוייך לקטגוריה

en: Position
he: מיקום

en: Integer
he: שלם

en: IP Address
he: כתובת IP

en: Basic settings
he: הגדרות בסיסיות

en: Last checked
he: נבדק לאחרונה

en: Editor appearance
he: מראה העורך

en: Preformatted
he: מעוצב מראש

en: Remove linebreaks
he: הסרת מעברי שורה

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Close
he: סגור

en: filters
he: מסננים

en: Term description
he: תאור המושג

en: Edit group
he: ערוך קבוצה

en: fields
he: שדות

en: Save settings
he: שמור הגדרות

en: Operation
he: פעולה

en: reply
he: השב

en: Duration
he: משך

en: Threshold
he: סף

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Longitude
he: קו אורך

en: Collapsed
he: מכווץ

en: Logout
he: יציאה

en: Sort by
he: מיין לפי

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: Updated date
he: תאריך עידכון

en: Full
he: מלא

en: Default language
he: שפת ברירת מחדל

en: Rules
he: כללים

en: American Samoa
he: סמואה האמריקאית

en: Georgia
he: גאורגיה

en: Guam
he: גואם

en: Marshall Islands
he: איי מרשל

en: Palau
he: פלאו

en: Puerto Rico
he: פוארטו ריקו

en: Full name
he: שם ו-שם משפחה

en: Size of textfield
he: גודל שדה הטקסט

en: Authoring information
he: מידע על המחבר

en: Hidden
he: מוסתר

en: File attachments
he: קבצים מצורפים

en: minute
he: דקה

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: יש להכניס מיקום אחד לשורה. יש להשתמש במיקומי דרופל. ניתן להשתמש ב'*'. דוגמה למיקומים: '<em>%blog</em>' עבור עמוד הבלוגים ו-'<em>%blog-wildcard</em>'  עבור כל בלוג. '<em>%front</em>' הוא העמוד הראשי.

en: Other queries
he: שאילתות אחרות

en: File Upload
he: העלאת קובץ

en: Timer
he: טיימר

en: Change
he: חשב

en: in
he: ב

en: Edit term
he: עדכן נושא

en: Token
he: אסימון

en: Feeds
he: הזנות

en: Last refresh
he: רענון אחרון

en: Clear
he: ניקוי

en: Node title
he: כותרת פריט תוכן

en: Full text
he: כל הטקסט

en: Feed settings
he: הגדרות הזנה

en: Source
he: מקור

en: Add new group
he: הוספת קבוצה חדשה

en: Undo
he: בטל

en: Search results
he: תוצאות החיפוש

en: Your search yielded no results
he: לא נמצאו תוצאות.

en: Token actions
he: פעולות אסימון

en: Replacement value
he: ערך חלופי

en: Replacement patterns
he: תבניות שמורות לשימוש בשם הקובץ

en: Deleted
he: נמחק

en: Features
he: תכונות

en: Feature
he: תכונה

en: Replace
he: החלפה

en: Topics
he: נושאים

en: Topic
he: נושא

en: Allowed values list
he: רשימת ערכים מותרים

en: Activity
he: פעילות

en: Publishing options
he: אפשרויות פרסום

en: First
he: ראשון

en: Middle
he: אמצע

en: Query
he: שאילתה

en: Font size
he: גודל גופן

en: Configure block
he: הגדרות תיבה

en: hour
he: שעה

en: Hour
he: שעה

en: Minute
he: דקות

en: Second
he: שניות

en: Select list
he: בחר רשימה

en: Text field
he: שדה טקסט

en: Granularity
he: גרעיניות

en: Alignment
he: יישור

en: Randomize
he: צור סדר אקראי

en: Link label
he: תווית הקישור

en: Revert
he: שחזר

en: Empty
he: ריק

en: Existing system path
he: כתובת URL במערכת

en: Path alias
he: כינוי נתיב

en: Specify the existing path you wish to alias. For example: node/28, forum/1, taxonomy/term/1+2.
he: כתובת URL קיימת במערכת. לדוגמה: node/28, forum/1, taxonomy/term/1+2.

en: Greater than
he: גדול מ

en: Less than
he: פחות מ-

en: Replacement patterns for @name
he: תבניות החלפה עבור @name

en: any
he: הכל

en: Add user role
he: הוסף תפקיד

en: PHP code
he: קוד PHP

en: Days
he: ימים

en: Display fields
he: שדות תצוגה

en: profile
he: פרופיל משתמש

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Hours
he: שעות

en: People
he: משתמשים

en: or
he: או

en: Results
he: תוצאות

en: Older polls
he: סקרים ישנים יותר

en: View the list of polls on this site.
he: הצג את רשימת הסקרים באתר.

en: Poll settings
he: הגדרות סקר

en: View the current poll results.
he: הצג את תוצאות הסקר הנוכחי.

en: Convert
he: המר

en: Parent term
he: מושג אב

en: Blogs
he: בלוגים

en: All blogs
he: כל הבלוגים

en: Style
he: סגנון

en: revert
he: שחזר

en: Missing
he: חסר

en: Permissions
he: הרשאות

en: Your settings have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Last modified
he: שונה לאחרונה

en: Flexible
he: גמיש

en: Changed
he: שונה

en: Completed
he: בוצע

en: Reverse
he: הפוך

en: create
he: צור

en: Testing
he: מתבצעת בדיקה

en: Standard
he: רגיל

en: Thousands separator
he: מפריד אלפים

en: User name
he: שם משתמש

en: %type settings
he: הגדרות %type

en: Not published
he: טרם פורסם

en: Menu settings
he: הגדרות תפריט

en: Color scheme
he: סכמת צבעים

en: edit own
he: ערוך את שלך

en: edit
he: עריכה

en: Unformatted
he: לא מעוצב

en: Documents
he: מסמכים

en: @type: deleted %title.
he: @type: %title נמחק.

en: RSS Feed
he: הזנת RSS

en: Allowed file extensions
he: סיומות קובץ מותרות

en: New comments
he: הערות חדשות

en: Resume
he: חידוש

en: Relationships
he: יחסים

en: Plural
he: רבים

en: Relationship
he: יחס

en: relationships
he: יחסים

en: Sort criteria
he: קריטריונים למיון

en: <Hidden>
he: <מוסתר>

en: The primary identifier for a node.
he: המזהה הראשי עבור פריט תוכן.

en: Parent menu item
he: פריט תפריט אב

en: Themes
he: עיצובים

en: Translations
he: תרגומים

en: JPEG quality
he: איכות JPEG

en: Minutes
he: דקות

en: comment
he: תגובות

en: Loading...
he: טוען...

en: !name field is required.
he: חובה למלא את השדה !name.

en: Automatic
he: אוטומטי

en: Comment settings
he: טיפול בתגובות

en: News
he: חדשות

en: Related content
he: תוכן קשור

en: Sticky
he: דביק

en: Read only
he: לקריאה בלבד

en: Ok
he: בסדר

en: Tabs
he: לשוניות

en: Processing
he: מעבד

en: Output format
he: תבנית פלט

en: Storage
he: אחסון

en: date
he: תאריך

en: File upload error. Could not move uploaded file.
he: שגיאה בהעלאת קובץ. לא ניתן לשנות את מיקום הקובץ שהועלה.

en: Photo
he: תמונה

en: Submissions
he: טפסים מלאים

en: Analysis
he: ניתוח המידע

en: Submitted values are
he: הערכים שנשלחו

en: Webforms
he: טפסים

en: View and edit all the available webforms on your site.
he: הצגה ועריכה של הטפסים הקיימים באתר.

en: Webform
he: טופס

en: Global configuration of webform functionality.
he: תצורה כוללת של פונקציונאליות טופס.

en: Advanced Options
he: אופציות מתקדמות

en: ever
he: אי פעם

en: every hour
he: כל שעה

en: every day
he: כל יום

en: every week
he: כל שבוע

en: Submission #@sid
he: משלוח #@sid

en: Previous submission
he: משלוח קודם

en: Next submission
he: משלוח הבא

en: Submitted by !name
he: נשלח ע"י !name

en: Next Page >
he: דף הבא >

en: < Previous Page
he: < דף קודם

en: Illegal information. Data not submitted.
he: מידע לא מאופשר. הנתונים לא נשלחו.

en: Go back to the form
he: חזרה לטופס

en: Enables the creation of forms and questionnaires.
he: מאפשר יצירת טפסים ושאלונים.

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Timezone
he: אזור זמן

en: Presents month, day, and year fields.
he: מציג שדות של יום, חודש ושנה.

en: User uploaded file
he: קובץ שהועלה ע"י משתמש

en: Allows creation of checkboxes, radio buttons, or select menus.
he: אפשרות ליצירת רשימות לבחירה כתיבות, כפתורי רדיו, או רשימות.

en: A large text area that allows for multiple lines of input.
he: אזור הכולל אפשרות להקלדת מספר רב של שורות טקסט.

en: Basic textfield type.
he: שדה טקסט בסיסי.

en: Time Format
he: סגנון זמן

en: Format the display of the time in 12 or 24 hours.
he: צורת הצגת הזמן ב-12 או 24 שעות.

en: Group settings
he: הגדרות קבוצה

en: Alternate text
he: טקסט חלופי

en: Apply
he: התאמה

en: Not translated
he: לא מתורגם

en: Show blocks
he: הצג בלוקים

en: You must select a node.
he: עליך לבחור פריט תוכן.

en: Enter the terms you wish to search for.
he: הנושאים שברצונך לחפש.

en: Bold
he: מודגש

en: Copy
he: העתק

en: Information
he: מידע

en: Variables
he: משתנים

en: No content types available.
he: אין סוגי תוכן זמינים

en: PHP Code
he: קוד PHP

en: Simple
he: פשוט

en: Double
he: הכפל

en:  content
he:  תוכן

en: Multilingual system
he: מערכת רב-לשונית

en: Multilingual settings
he: ריבוי שפות, הגדרות

en: This is a multilingual variable.
he: זהו משתנה רב לשוני.

en: Synchronize translations
he: סינכרון תרגומים

en: Translation
he: תרגום

en: Translation status
he: מצב תירגום

en: Blocks
he: תיבות

en: The block has been created.
he: התיבה נוצרה.

en: Menus
he: תפריטים

en: The name of this term.
he: שם הסיווג. לדוגמה: "אקולוגיה".

en: Above
he: מעל

en: Number of values
he: מספר ערכים

en: Warning! Changing this setting after data has been created could result in the loss of data!
he: אזהרה! שינוי הגדרה זו לאחר יצירת נתונים עלול לגרום לאיבוד נתונים.

en: @min and @max
he: @min ו-@max

en: <em>fieldgroup</em>, which creates collapsible fieldsets to hold a group of related fields. A fieldset may either be open or closed by default. The order of your fieldsets, and the order of fields within a fieldset, is managed via a drag-and-drop interface provided by content module.
he: <em>fieldgroup</em>, היוצר fieldsets ניתנים לכיווץ להחזקת קבוצת שדות קשורים.  Fieldset יכול להיות בעל ברירת מחדל של פתוח או סגור. סדר ה-fieldset וסדר השדות ב-fieldset, מנוהל באמצעות ממשק גרירה ושחרור המסופק על ידי מודול התוכן.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@handbook-cck">CCK</a> or the <a href="@project-cck">CCK project page</a>.
he: למידע נוסף, קרא במדריך המקוון על <a href="@handbook-cck">CCK</a> או <a href="@project-cck">דף פרוייקט CCK</a>.

en: Configure how this content type's fields and field labels should be displayed when it's viewed in teaser and full-page mode.
he: קבע כיצד שדות ותוויות שדות סוג תוכן זה יוצגו כאשר הם נצפהים במצב טיזר ובמצב דף מלא.

en: Configure how this content type's fields should be displayed when it's rendered in the following contexts.
he: קבע כיצד יוצגו שדות תוכן מסוג זה כאשר הם מעובדים בהקשרים הבאים.

en: Add another item
he: הוספת פריט אחר

en: Full node
he: פריט תוכן מלא

en: Search Index
he: אינדקס חיפוש

en: Search Result
he: תוצאות חיפוש

en: Updating field type %type with module %module.
he: מעדכן את סוג שדה %type עם מודול%module.

en: Updating widget type %type with module %module.
he: מעדכן סוג רכיב גרפי %type עם מודול %module.

en: Manage fields
he: נהל שדות

en: Remove field
he: הסר שדה

en: Allows administrators to define new content types.
he: אפשר למנהלים להגדיר סוגי תוכן חדשים.

en: Trimmed
he: מקוצר

en: Text area
he: אזור טקסט

en: Used in
he: משמש ב-

en: No fields have been defined for any content type yet.
he: טרם הוגדרו שדות לסוג תןכן כלשהו.

en: no styling
he: ללא סגנון

en: simple
he: פשוט

en: fieldset - collapsible
he: fieldset - ניתן לכיווץ

en: fieldset - collapsed
he: fieldset - מכווץ

en: Added field %label.
he: שדה %label התווסף.

en: There was a problem adding field %label.
he: תקלה בהוספת שדה %label.

en: There was a problem creating field %label.
he: תקלה ביצירת השדה %label.

en: Are you sure you want to remove the field %field?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה להסיר את השדה %field?

en: If you have any content left in this field, it will be lost. This action cannot be undone.
he: אם נשאר תוכן בשדה זה, הוא יאבד. פעולה זו לא ניתנת לביטול.

en: Removed field %field from %type.
he: שדה %field הוסר מ-%type.

en: There was a problem deleting %field from %type.
he: ארעה תקלה בעת מחיקת %field מ-%type.

en: These settings apply only to the %field field as it appears in the %type content type.
he: הגדרות אלו חלות רק על שדה %field כפי שהוא מופיע בסוג תוכן %type.

en: These settings apply to the %field field in every content type in which it appears.
he: הגדרות אלו חלות על שדה %field בכל סוג תוכן בו הוא מופיע.

en: Save field settings
he: שמור הגדרות שדה

en: The default value PHP code returned an incorrect value.<br/>Expected format: <pre>!sample</pre> Returned value: @value
he: קוד ברירת המחדל של PHP החזיר ערך שגוי.<br/>תבנית רצויה: <pre>!sample</pre> ערך חזרה: @value

en: The default value is invalid.
he: ערך ברירת המחדל אינו חוקי.

en: Saved field %label.
he: שדה %label נשמר.

en: The update has encountered an error.
he: העדכון נתקל בשגיאה.

en: The database has been altered and data has been migrated or deleted.
he: מסד הנתונים שונה ונתונים הועברו או נמחקו.

en: An error occurred and database alteration did not complete.
he: ארעה שגיאה ושינוי מסד הנתונים לא הסתיים.

en: Processing %title
he: מעבד %title

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
he[0]: פריט אחד עובד בהצלחה:
he[1]: @count פריטים עובדו בהצלחה:

en: The content fields table %name has been deleted.
he: טבלת שדות התוכן %name נמחקה.

en: Referenced node ID
he: מזהה פריט התוכן שיש אליו הפנייה

en: Referenced node title
he: כותרת פריט התוכן אליו יש הפנייה

en: Raw number value
he: ערך מספרי גולמי

en: Formatted number value
he: ערך מספרי מעוצב

en: Raw, unfiltered text
he: טקסט גולמי לא מסונן

en: Formatted and filtered text
he: טקסט מעוצב ומסונן

en: Referenced user ID
he: מזהה המשתמש אליו יש הפנייה

en: Referenced user name
he: שם המשתמש שאליו יש הפנייה

en: Formatted HTML link to referenced user
he: קישור HTML מעוצב למשתמש שאליו מפנים

en: Group multiple values
he: ערכים מרובים של קבוצה

en: Select the content type to export.
he: בחר את סוג התוכן לייצוא.

en: Export data
he: יצוא נתונים

en: Copy the export text and paste it into another content type using the import function.
he: העתק את טקסט הייצוא והדבק אותו לסוג תוכן אחר באמצעות פונקציית הייבוא.

en: This form will import field definitions exported from another content type or another database.<br/>Note that fields cannot be duplicated within the same content type, so imported fields will be added only if they do not already exist in the selected type.
he: טןופז סה ייבא הגדרות שדות מסוג תוכן אחר או ממסד נתונים אחר..<br/>שים לב כי לא ניתן ליצור שדות כפולים מאותו סוג תוכן, ולכן שדות שיובאו יתווספו רק במידה והם עדיין לא קיימים בסוג הנבחר.

en: <Create>
he: <צור>

en: Import data
he: יבוא נתונים

en: Paste the text created by a content export into this field.
he: הדבק לתוך שדה זה את הטקסט שנוצר על ידי יצוא תוכן.

en: The import data is not valid import text.
he: נתוני הקלט אינם טקסט קלט חוקי.

en: The following modules must be enabled for this import to work: %modules.
he: בכדי שהייבוא יפעל, על המודולים בהאים להיות מופעלים: %modules.

en: The content type %type already exists in this database.
he: סוג התוכן %type כבר קיים במסד נתונים זה.

en: Exiting. No import performed.
he: יוצא. לא בוצע קלט.

en: An error has occurred adding the content type %type.<br/>Please check the errors displayed for more details.
he: ארע שגיאה בעת הוספת סוג התוכן %type.<br/>לפרטים נוספים, בדוק את השגיאות המוצגות.

en: The imported field %field_label (%field_name) was not added to %type because that field already exists in %type.
he: השדה המיובא%field_label (%field_name) לא התווסף ל-%type מפני ששדה זה כבר קיים ב-%type.

en: The field %field_label (%field_name) was added to the content type %type.
he: השדה %field_label (%field_name) נוסף לסוג תוכן %type.

en: An error occurred when exporting the 'display settings' data for the field %field_name.<br/>The db error is: '%db_err'.
he: ארעה שגיאה בעת ייצוא נתוני 'הגדרות תצוגה' עבור השדה %field_name.<br/>שגיאת מסד הנתונים היא: '%db_err'.

en: Content Copy
he: העתקת תוכן

en: Enables ability to import/export field definitions.
he: מאפשר את היכולת ליבא/ליצא הגדרות שדות.

en: view
he: צפיה

en: Please <a href="!url">configure your field permissions</a> immediately. All fields are inaccessible by default.
he: יש <a href="!url">להגדיר את הרשאות השדות </a> באופן מיידי. ברירת המחדל היא שאין גישה לשדות.

en: Content Permissions
he: הרשאות תוכן

en: These settings apply to the group in the node editing form.
he: הגדרות אלו חלות על הקבוצה בטופס עריכת פריט התוכן.

en: always open
he: תמיד פתוח

en: collapsible
he: ניתן לכיווץ

en: collapsed
he: מכווץ

en: Instructions to present to the user on the editing form.
he: הוראות לתצוגה למשתמש בטופס העריכה.

en: These settings apply to the group on node display.
he: הגדרות אלו חלות על הקבוצה שבתצוגת פריט התוכן.

en: A description of the group.
he: תאור הקבוצה.

en: Are you sure you want to remove the group %label?
he: האם להסיר את הקבוצה %label?

en: The group %group_name has been removed.
he: הקבוצה %group_name הוסרה.

en: Node reference
he: הפנייה לפריט תוכן

en: Store the ID of a related node as an integer value.
he: אחסן את מזהה פריט התוכן הקשור כערך שלם.

en: Content types that can be referenced
he: סוגי תוכן אליהם ניתן להפנות

en: Advanced - Nodes that can be referenced (View)
he: מתקדם - פריטי תוכן שניתן להפנות אליהם (היבט)

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
he: ספק רשימת ארגומנטים מופרדת פסיקים להעברה להיבט.

en: Title (link)
he: כותרת (קישור)

en: Title (no link)
he: כותרת (ללא קישור)

en: Autocomplete text field
he: שדה טקסט בעל השלמה אוטומטית

en: Nodereference autocomplete
he: השלמה אוטומטית של Nodereference

en: Node Reference
he: הפנייה לפריט תוכן

en: Store a number in the database as an integer.
he: אחסן מספר במסד הנתונים כמספר שלם.

en: Decimal
he: דצימלי

en: Store a number in the database in a fixed decimal format.
he: אחסן מספר במסד הנתונים במספר עשרוני בעל תבנית קבועה.

en: Float
he: צף

en: Store a number in the database in a floating point format.
he: אחסן מספר במסד הנתונים בתבנית נקודה צפה.

en: Minimum
he: מינימום

en: Precision
he: דיוק

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
he: סך כל הספרות לשמירה במסד הנתונים, כולל הספרות מימין לנקודה.

en: The number of digits to the right of the decimal.
he: מספר הספרות מימין לנקודה.

en: Decimal marker
he: סמן עשרוני

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
he: התו אותו יזינו משתמשים כדי לסמן נקודה עשרונית בטפסים.

en: Define a string that should be prefixed to the value, like $ or €. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe (pound|pounds).
he: הגדר מחרוזת שתתווסף לערך כקידומת, כגון $ או €. השאר ריק עבור 'ללא'. הפרד ערכי בודד ורבים באמצעות התו '|' (דולר|דולרים).

en: Define a string that should suffixed to the value, like m², m/s², kb/s. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe (pound|pounds).
he: הגדר מחרוזת שתתווסף לערך כסיומת, כגון מ² או מ/ש². השאר ריק עבור 'ללא'. הפרד ערכי בודד ורבים באמצעות התו '|' (דולר|דולרים).

en: Allowed values
he: ערכים מותרים

en: "Minimum" must be a number.
he: 'מינימום' צריך להיות מספר.

en: "Maximum" must be a number.
he: 'מירבי' צריך להיות מספר

en: unformatted
he: לא מעוצב

en: Defines numeric field types.
he: מגדיר סוגי שדות מספריים.

en: Check boxes/radio buttons
he: תיבות סימון/לחצני אפשרויות

en: Single on/off checkbox
he: תיבת סימון יחידה כן/לא

en: Option Widgets
he: רכיבים גרפיים לאפשרויות

en: Store text in the database.
he: אחסן טקסט במסד הנתונים.

en: Text area (multiple rows)
he: אזור טקסט (שורות מרובות)

en: Defines simple text field types.
he: מגדיר סוגי שדות טקסט פשוטים.

en: User reference
he: הפניית משתמש

en: Store the ID of a related user as an integer value.
he: אחסן את מזהה המשתמש הקשור כערך שלם.

en: User roles that can be referenced
he: תפקידי משתמש שניתן להפנות אליהם

en: User status that can be referenced
he: סטטוס משתמש שניתן להפנות אליו

en: Reverse link
he: קישור הפוך

en: If selected, a reverse link back to the referencing node will displayed on the referenced user record.
he: אם נבחר, יופיע קישור הפוך חזרה לפריט התוכן המפנה, על גבי רשומת המשתמש שהפנו אליה.

en: Userreference autocomplete
he: השלמה אוטומטית של הפניית משתמש

en: User Reference
he: הפניית משתמש

en: Permalink
he: קישור קבוע

en: Publish
he: פרסם

en: Permission
he: הרשאה

en: Grid
he: רשת

en: Blog posts
he: פוסטים בבלוג

en: Italic
he: אלכסון

en: Editor
he: עורך

en: Hide
he: הסתרה

en: Read/Write
he: קריאה\כתיבה

en: 1 comment | @count comments
he[0]: תגובה אחת
he[1]: @count תגובות

en: Submission settings
he: הגדרות הגשה

en: Global
he: כללי

en: arguments
he: ארגומנטים

en: X offset
he: היסט X

en: Enter an offset in pixels or use a keyword: <em>left</em>, <em>center</em>, or <em>right</em>.
he: הזן היסט בפיקסלים או מילת מפתח: <em>שמאל</em>, <em>מרכז</em>, או <em>ימין</em>.

en: Y offset
he: היסט Y

en: Enter an offset in pixels or use a keyword: <em>top</em>, <em>center</em>, or <em>bottom</em>.
he: הזן היסט בפיקסלים או מילת מפתח: <em>למעלה</em>, <em>מרכז</em>, או <em>למטה</em>.

en: Blue
he: כחול

en: file system
he: מערכת קבצים

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
he: מערכת התפריטים מאחסנת רק נתיבים, אם תשתמש בכינוי כתובת ה-URL לתצוגה. %link_path אוחסן כ-%normal_path

en: Menu name
he: שם תפריט

en: Indent
he: הסט פנימה

en: Outdent
he: הסט החוצה

en: Unlink
he: ביטול קישור

en: Thread
he: שרשור

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
he: יש להכניס לפחות מילת חיפוש אחת עם @count אותיות או יותר.

en: From name
he: שם השולח

en: From address
he: מכתובת

en: Distinct
he: נפרד

en: Specify the complete path to the ImageMagic <kbd>convert</kbd> binary. For example: <kbd>/usr/bin/convert</kbd> or <kbd>C:\Program Files\ImageMagick-6.3.4-Q16\convert.exe</kbd>
he: ציין את הנתיב המלא אל <kbd>המרת</kbd> בינארי של ImageMagic. לדוגמה: <kbd>/usr/bin/convert</kbd> או <kbd>C:\Program Files\ImageMagick-6.3.4-Q16\convert.exe</kbd>

en: Display debugging information
he: הצג מידע איתור באגים

en: ImageMagick command: @command
he: פקודת ImageMagick: @command

en: ImageMagick output: @output
he: פלט ImageMagick : @output

en: KB
he: ק"ב

en: Unavailable
he: לא זמין

en: Configure settings for jQuery Update module.
he: הגדר אפשרויות לרכיב " עידכון jQuery "

en: Language neutral
he: שפה נייטרלית

en: Bullet list
he: רשימה לא מסודרת (בולטים)

en: Edit content
he: ערוך תוכן

en: Change layout
he: שנה פריסה

en: Available
he: זמין

en: Contexts
he: הקשרים

en: Node access
he: גישה לפריט תוכן

en: Loading
he: טוען

en: The directory %directory does not exist.
he: הספריה %directory לא קיימת.

en: The directory %directory is not writable
he: אין גישת כתיבה לספריה %directory.

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
he: אין גישת כתיבה לספריה %directory כיוון שאין הרשאות מתאימות.

en: File description
he: תיאור קובץ

en: File size (in bytes)
he: גודל קובץ (בבייטים)

en: Rearrange
he: סדר מחדש

en: Activate
he: הפעל

en: Switch user
he: החלפת משתמש

en: Execute PHP
he: הרץ PHP

en: empty
he: ריק

en: Preset
he: קבוע מראש

en: - Please choose -
he: - בחר בבקשה -

en: - None selected -
he: - לא נבחרו -

en: Aggregator
he: צובר

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities!
he: מומלץ להעדיף תבניות הכוללות טקסט גולמי (raw) בכדי להמנע מבעיות הקשורות ב-HTML!

en: Rebuild
he: בנה מחדש

en: Active users
he: משתמשים פעילים

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
he: ספריית GD ל-PHP חסרה או מיושנת. בדוק ב-<a href="@url">תיעוד תמונות PHP</a> למידע כיצד לתקן זאת.

en: GD library
he: ספרית GD

en: Attach to
he: צרף ל

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
he: כתובת ה-URL %url אינה חוקית. אנא הזן כתובת URL מלאה כגוןhttp://www.example.com/feed.xml.

en: Argument type
he: סוג משתנה

en: Context
he: הקשר

en: General form
he: טופס כללי

en: Attached files
he: קבצים מצורפים

en: Book navigation
he: ניווט בספר

en: Add comment
he: הוספת תגובה

en: Sort
he: מיון

en: !a comments per page
he: !a תגובות לעמוד

en: Taxonomy vocabulary
he: מילון טקסונומי

en: Add context
he: הוסף הקשר

en: Close Window
he: סגור חלון

en: Close window
he: סגור חלון

en: Remove this item
he: הסר פריט זה

en: 1 year | @count years
he[0]: שנה אחת
he[1]: @count שנים

en: 1 week | @count weeks
he[0]: שבוע אחד
he[1]: @count שבועות

en: 1 min | @count min
he[0]: דקה אחת
he[1]: @count דקות

en: 1 sec | @count sec
he[0]: שנייה אחת
he[1]: @count שניות

en: Panel settings
he: הגדרות פאנל

en: No title
he: ללא כותרת

en: Module name
he: שם מודול

en: Enter the module name to export code to.
he: הזן את שם המודול שיש ליצא אליו קוד.

en: Panel
he: פאנל

en: Panel content
he: תוכן הפאנל

en: Page settings
he: הגדרות דף

en: Use pager
he: שימוש ב Pager

en: Items to display
he: פריטים לתצוגה

en: Offset
he: היסט

en: More link
he: קישור עוד

en: More link text
he: טקסט הקישור לעוד

en: Edit this view
he: ערוך היבט זה

en: Book parent
he: אב הספר

en: Top level book
he: ספר הרמה העליונה

en: contains
he: מכיל

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Allow Upscaling
he: אפשר Upscaling

en: Let scale make images larger than their original size
he: אפשר להתאמה להגדיל תמונות מעבר לגודלן המקורי

en: imagecache_scale_image failed. image: %image, data: %data.
he: imagecache_scale_image נכשל. תמונה: %image, נתונים: %data.

en: imagecache_scale_and_crop failed. image: %image, data: %data.
he: imagecache_scale_and_crop מכשל. תמונה: %image, נתונים: %data.

en: <strong>Inside dimensions</strong>: Final dimensions will be less than or equal to the entered width and height. Useful for ensuring a maximum height and/or width.
he: <strong>מידות פנים</strong>: המידות הסופיות תהיינה קטנות או שוות לרוחב ולגובה המוזנים. שימושי להבטחת גובה ו/או רוחב מרביים.

en: <strong>Outside dimensions</strong>: Final dimensions will be greater than or equal to the entered width and height. Ideal for cropping the result to a square.
he: <strong>מידות חיצוניות</strong>: המידות החיצוניות תהיינה גדולות יותר או שוות לרוחב ולגובה המוזנים. orמתאימים לחיתוך התוצאה לריבוע.

en: Scale to fit
he: התאם לקנה מידה

en: Inside dimensions
he: מידות פנימיות

en: Outside dimensions
he: מידות חוץ

en: Enter a width in pixels or as a percentage. i.e. 500 or 80%.
he: הזן רוחב בפיקסלים או באחוזים, לדוגמה 500 או 80%.

en: Enter a height in pixels or as a percentage. i.e. 500 or 80%.
he: הכנס גובה בפיקסלים או כאחוז. לדוגמה 500 or 80%.

en: imagecache_deprecated_scale failed. image: %image, data: %data.
he: imagecache_deprecated_scale נכשל. תמונה: %image, נתונים: %data.

en: imagecache_crop failed. image: %image, data: %data.
he: imagecache_crop נכשל. תמונה: %image, נתונים: %data.

en: imagecache_desaturate failed. image: %image, data: %data.
he: imagecache_desaturate נכשל. תמונה: %image, נתונים: %data.

en: Rotation angle
he: זווית סיבוב

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
he: מספר המעלות שיש לסובב את התמונה. מספרים חיוביים מציינים עם כיוון מחוגי השעון ומספרים שליליים, נגד כיוון מחוגי השעון.

en: Randomize the rotation angle for each image. The angle specified above is used as a maximum.
he: בחר זווית סיבוב אקראית לכל תמונה. הזווית המצויינת לעיל תשמש כזווית המירבית.

en: imagecache_rotate_image failed. image: %image, data: %data.
he: imagecache_rotate_image נכשל. תמונה: %image, נתונים: %data.

en: <strong>NOTE:</strong> The sigma parameter below is currently <em>only</em> used when the Imagemagick toolkit is active.
he: <strong>הערה:</strong> פרמטר סיגמה שלהלן משמשת כרגע currently <em>רק</em> כאשר ערכת כלים Imagemagick פעילה.

en: Radius
he: רדיוס

en: Sigma
he: סיגמה

en: The standard deviation of the gaussian, in pixels. General rule of thumb: if radius < 1 then sigma = radius, else sigma = sqrt(radius). (default 0.5)
he: סטיית התקן של הגאוסיין בפיקסלים. ככלל: אם הרדיוס < 1 אז סיגמה = רדיוס, אחרת סיגמה = שורש(רדיוס). (ברירת מחדל0.5)

en: The percentage of the difference between the original and the blur image that is added back into the original. Typically 50 to 200. (default 100).
he: אחוז ההבדל בין המקור לבין תמונת הטשטוש המוספת חזרה למקור. בדרך כלל בין 50 ל-200. (ברירת מחדל 100).

en: The threshold, as a fraction of max RGB levels, needed to apply the difference amount.  Typically 0 to 0.2. (default 0.05).
he: הסף, כשבר מרמות ה-RGB המרביות, שיש להכיל על ההפרש. בדרך כלל בין 0 לבין0.2. (ברירת מחדל 0.05).

en: imagecache_sharpen_image failed. image: %image, data: %data.
he: imagecache_sharpen_image נכשל. image: %תמונה, נתונים: %data.

en: @preset image
he: תמונת @preset

en: @preset image linked to node
he: תמונת @preset מקושרת לפריט תוכן

en: @preset image linked to image
he: תמונת @preset מקושרת לתמונה

en: @preset file path
he: נתיב קובץ @preset

en: @preset URL
he: כתובת URL של @preset

en: Failed generating an image from %image using imagecache preset %preset.
he: נכשל ביצירת תמונה מ-%image באמצעות קבוע מראש מסוג imagecache %preset.

en: non-existant action %action
he: פעולה %action לא קיימת

en: Failed to create imagecache directory: %dir
he: נכשל ביצירת ספריית imagecache: %dir

en: action(id:%id): %action failed for %src
he: פעולה(מזהה:%id): %action נכשלה עבור %src

en: imagecache_resize_image failed. image: %image, data: %data.
he: imagecache_resize_image נכשל. תמונה: %image, נתונים: %data.

en: administer imagecache
he: נהל imagecache

en: flush imagecache
he: נקה imagecache

en: view imagecache
he: צפה ב-imagecache

en: Flush
he: נקה

en: Preset Namespace
he: מרחב השמות של הקבועים מראש

en: The namespace is used in URL's for images to tell imagecache how to process an image. Please only use alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for preset names.
he: מרחב השמות משמש את התמונות בכתובות ה-URL על-מנת לאמר ל-imagecache כיצד לעבד תמונה. השתמש רק באותיות קטנות, ספרות, קווים תחתונים (_) ומקפים (_) עבור שמות קבועים מראש.

en: The specified preset was not found
he: הקבוע מראש המצוין לא נמצא.

en: Are you sure you want to delete the preset %preset?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק את הקבוע מראש %preset?

en: Are you sure you want to flush the preset %preset?
he: האם אתה רוצה לרוקן את הקבוע מראש %preset?

en: New Actions
he: פעולות חדשות

en: Add !action
he: הוסף !action

en: Update Action
he: פעולת עדכון

en: Are you sure you want to delete the !action action from preset !preset?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק את הפעולה !action מהקבוע מראש !preset?

en: The action has been deleted.
he: הפעולה נמחקה.

en: Administer imagecache presets and actions.
he: נהל קבועים מראש מסוג imagecache ופעולות.

en: Add new preset
he: הוסף קבוע מראש חדש

en: The primary identifier for an imagecache_preset.
he: המזהה הראשי עבור קבוע מראש מסוג imagecache.

en: The primary identifier for an imagecache_action.
he: המזהה הראשי עבור imagecache_action.

en: The weight of the action in the preset.
he: משקל הפעולה בקבוע מראש.

en: The module that defined the action.
he: המודול שהגדיר את הפעולה.

en: The unique ID of the action to be executed.
he: המזהה הייחודי לפעולה לביצוע.

en: The configuration data for the action.
he: נתוני התצורה עבור הפעולה

en: ImageCache Directory
he: ספריית ImageCache

en: %p is not writeable by the webserver.
he: שרת האתר שלך לא יכול לכתוב על %p.

en: An unknown error occured.
he: ארעה שגיאה לא מוכרת.

en: An unknown error occured trying to verify %p is a directory and is writable.
he: ארעה שגיאה לא מוכרת בעת נסיון לוודא כי %p הינה ספרייה וכי ניתן לכתוב בה.

en: ImageCache Temp Directory
he: ספריית Temp של ImageCache

en: ImageCache User Interface.
he: ממשק משתמש ImageCache.

en: Print
he: הדפסה

en: Locked
he: נעול

en: Account
he: חשבון

en: Selection type
he: סוג בחירה

en: Any
he: הכל

en: No name
he: ללא שם

en: Finish
he: סיום

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
he: בעית ולידציה, אנא נסה שוב. אם שגיאה זו ממשיכה להופיע, אנא פנה למנהל האתר.

en: In moderation
he: בהנחייה

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Default order
he: סדר ברירת מחדל לתצוגה

en: Or
he: או

en: Underline
he: קו תחתון

en: Cut
he: גזור

en: Paste
he: הדבק

en: Ordered list
he: רשימה מסודרת

en: Unordered list
he: רשימה לא מסודרת

en: About
he: אודות

en: Case sensitive
he: תלוי רישיות

en: Link class
he: מחלקת הקישור

en: Column
he: עמודה

en: Default sort
he: מיון ברירת מחדל

en: sort by @s
he: מין לפי @s

en: and
he: וגם

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
he: כתובת ה-URL אליה צריך להפנות את המשתמש. זו יכולה להיות כתובת URL פנימית כגון node/123 או כתובת וRL חיצונית כגון http://drupal.org.

en: After saving a new comment
he: אחרי שמירת תגובה חדשה

en: After saving an updated comment
he: אחרי עדכון תגובה

en: After deleting a comment
he: אחרי מחיקת תגובה

en: - Select -
he: - בחר -

en: Behavior
he: התנהגות

en: Twitter
he: טוויטר

en: Add @type
he: הוסף @type

en: Parent comment
he: תגובת אב

en: The parent comment.
he: תגובת האב.

en: Author's website
he: אתר המחבר

en: Display the depth of the comment if it is threaded.
he: הצג את עומק התגובה אם היא משורשרת.

en: Sort by the threaded order. This will keep child comments together with their parents.
he: מיין לפי סדר השרשור. כל תשארנה התגובות הבנות יחד עם הוריהן.

en: Reply-to link
he: קישור מענה ל

en: Provide a simple link to reply to the comment.
he: ספק קישור פשוט לתשובה לתגובה.

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: Link this field to its user or an author's homepage
he: קשר שדה זה למשתמש שלו או לדף הבית של המחבר

en: field
he: שדה

en: The node the uploaded file is attached to
he: פריט התוכן אליו יצורף הקובץ שהיועלה

en: clone
he: שכפול

en: View settings
he: הגדרות היבט

en: Week @week
he: שבוע @week

en: Delete view
he: מחק היבט

en: Translate
he: תרגום

en: Web
he: אינטרנט

en: Time ago
he: לפני זמן

en: Create @name
he: יצירת @name

en: Not enabled
he: מבוטל

en: GD !format Support
he: תמיכה ב-!GD Support

en: The taxonomy vocabulary ID
he: מזהה אוצר המילים של הטקסונומיה

en: The taxonomy term ID
he: מזהה מושג הטקסונומיה

en: Force single
he: אלץ בודד

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
he: הנחיות לתצוגה למשתמש מתחת לשדה זה בטופס העריכה.<br />תגיות HTML מותרות: @tags

en: &lt;none&gt;
he: &lt;ללא&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
he: אינך מורשה להזין קוד PHP.

en: This PHP code was set by an administrator and will override any value specified above.
he: קוד PHP זה הוגדר על ידי מנהל וידרוס כל ערך המצויין לעיל.

en: Use PHP input for field settings (dangerous - grant with care)
he: השתמש בקלט PHP להגדרות שדות(מסוכן - תן תשומת לב למי אתה מעניק זאת)

en: Content fieldgroup
he: fieldgroup תוכן

en: Text to display if group has no data. Note that title will not display unless overridden.
he: טקסט לתצוגה כאשר אין נתונים לקבוצה. שים לב כי הכותרת לא תוצג אלא אם היא נדרסה.

en: Node from reference
he: פריט התוכן מההפנייה

en: Adds a node from a node reference in a node context; if multiple nodes are referenced, this will get the first referenced node only.
he: מוסיף פריט תוכן מהפנייה לפריט תוגן בהקשר של פריט תוכן; אם יש הפנייה לפריטי תוכן מרובים, הוא יקבל רק את פריט התוכן הראשון שאליו יש הפנייה.

en: Node reference field
he: שדה הפניית פריט תוכן

en: This PHP code was set by an administrator and will override the allowed values list above.
he: קוד PHP זה נקבע על ידי מנהל וידרוס את רשימת הערכים המותרים שלעיל.

en: User from reference
he: המשתמש מההפנייה

en: Adds a user from a user reference in a node context; if multiple users are referenced, this will get the first referenced user only.
he: מוסיף משתמש מהפנייה למשתמש בהקשר פריט תוכן; אם יש הפנייה למספר משתמשים, הוא יקבל את המשתמש הראשון אליו יש הפנייה.

en: User reference field
he: שדה הפניית משתמש

en: Effect
he: אפקט

en: Show @count value(s)
he: הצג @count ערכים

en: starting from @count
he: מתחיל מ-@count

en: The language the content is in.
he: שפת התוכן.

en: Add menu block
he: הוספת תיבת תפריט

en: Multilanguage
he: מרובה שפות

en: YouTube
he: יו-טיוב

en: Acronym
he: ר"ת

en: Title only
he: כותרת בלבד

en: Validator
he: מאמת

en: Inherit
he: תירש

en: Mime type
he: סוג Mime

en: Use default
he: השתמש בברירת המחדל

en: Save order
he: שמור סדר

en: number
he: מספר

en: The weight, used for sorting.
he: המשקל המשמש למיון.

en: Display format
he: סגנון תצוגה

en: The date the node was last updated.
he: התאריך האחרון שהעמוד עודכן

en: Category ID
he: מזהה סיווג

en: Button alignment
he: ישור כפתור

en: @label (!name) - Allowed values
he: @label (!name) - ערכים מותרים

en: %name: illegal value.
he: %name: ערך בלתי חוקי.

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
he: %name: על הערך להיות לא ארוך יותר מ-%max תווים.

en: Presets
he: קבועים מראש

en: Invalid display id @display
he: מזהה תצוגה לא חוקי @display

en: Error: handler for @table > @field doesn't exist!
he: שגיאה: לא קיים מטפל עבור @table > @field!

en: Display type
he: סוג תצוגה

en: The cache has been cleared.
he: המטמון נוקה.

en: of
he: של

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
he: אזהרת אבטחה: כתיבת הקובץ .htaccess נכשלה. אנא צור קובץ .htaccess בתיקייה %directory המכיל את השורות הבאות: <code>!htaccess</code>

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
he: ניתן להשתמש רק בקבצים בעלי הסיומות הבאות: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
he: גודל הקובץ %filesize חורג מגודל הקובתץ המירבי %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
he: הקובץ הוא %filesize שיחרוג מגודל הדיסק המוקצה לך %quota.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
he: גודל התמונה שונה כדי להתאים למידות המרביות של %dimensions פיקסלים.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
he: התמונה גדולה מדי; המידות המירביות הן %dimensions פיקסלים.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
he: התמונה קטנה מדי; המידות המינימליות הן %dimensions פיקסלים.

en: No link
he: אין קישור

en: outdated
he: לא מעודכן

en: <strong>@language_name</strong> (source)
he: <strong>@language_name</strong> (מקור)

en: add translation
he: הוסף תרגום

en: Translations of %title
he: תרגומים של %title

en: Path: !path
he: נתיב: !path

en: Is not one of
he: אינו אחד מ-

en: Analyze
he: נתח

en: Admin
he: מנהל

en: Scheduling
he: תזמון

en: Autocomplete matching
he: התאמת השלמה אוטומטית

en: Starts with
he: מתחיל ב

en: Variants
he: וריאנטים

en: Autocomplete
he: השלמה אוטומטית

en: Load a referenced user
he: טען משתמש שיש אליו הפנייה

en: Content containing the user reference field
he: התוכן המכיל את שדה הפניית המשתמש

en: Referenced user
he: המשתמש שמפנים אליו

en: Load a referenced node
he: טען פריט תוכן שיש אליו הפנייה

en: Content containing the node reference field
he: תוכן המכיל את שדה הפניית פריט התוכן

en: Referenced content
he: תוכן אליו יש הפנייה

en: Populate a field
he: אכלס שדה

en: Select the machine-name of the field.
he: בחר את שם המכונה של השדה.

en: Add new content
he: יצירת תוכן חדש

en: create url aliases
he: יצירת מיקומים

en: administer url aliases
he: ניהול מיקומים

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
he: בחירה לא חוקית זוהתה בטופס. אנא פנו למנהל האתר.

en: Illegal choice %choice in !name element.
he: אי אפשר לבחור '%choice' בפריט !name.

en: Language negotiation
he: משא ומתן בשפה

en: Decimal point
he: נקודה עשרונית

en: Permanent
he: קבוע

en: Temporary
he: זמני

en: Custom date format
he: תבנית תאריך מותאמת אישית

en: Revision information
he: מידע מהדורה

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of users.
he: בחר את השיטה לאיסוף הצעות השלמה אוטומטית. שים לב כי <em>מכיל</em> can גורם לבעיות ביצועים באתרים עם אלפי משתמשים.

en: View used to select the nodes
he: ההיבט המשמש לבחירת פריטי התוכן

en: %name: this post can't be referenced.
he: %name: לא ניתן להפנות לפרסום זה.

en: Is one of
he: הינו אחד מתוך

en: Preset name
he: שם הקבוע מראש

en: Export preset
he: ייצא קבוע מראש

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
he: גישה תוענק למשתמשים בעלי מחרוזת ההרשאות המצויינת.

en: Show All
he: הצג הכל

en: Nodes are a Drupal site's primary content.
he: פריטי תוכן הינם התכולה העיקרית של אתר דרופל.

en: Comments are responses to node content.
he: הערות הן תגובות לתוכן העמוד

en: Users who have created accounts on your site.
he: משתמשים שיצרו חשבונות באתר שלך.

en: Is empty (NULL)
he: ריק (NULL)

en: not empty
he: לא ריק

en: Default image
he: תמונת ברירת מחדל

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
he: בטקסט הזה יעשו שימוש קוראי מסך, מנועי חיפוש, או שהוא יוצג כאשר לא ניתן לטעון את התמונה

en: Theming information
he: מידע ערכת נושא

en: Ends with
he: מסתיים ב

en: Join summary
he: סיכום הצטרפויות

en: Split summary at cursor
he: פצל סיכום בסמן

en: Upload date
he: העלה תאריך

en: Do not cache
he: אל תשמור במטמון

en: Action to take if argument is not present
he: הפעולה שיש לבצע במידה והארגומנט לא נמצא

en: If this value is received as an argument, the argument will be ignored; i.e, "all values"
he: אם ערך זה יתקבל בארגומנט, הארגומנט לא ילקח בחשבון: למשל "כל הערכים"

en: Wildcard title
he: כותרת תו כללי

en: The title to use for the wildcard in substitutions elsewhere.
he: הכותרת שיש להשתמש בה לתו כללי במקומות אחרים.

en: <Basic validation>
he: <אימות בסיסי>

en: Action to take if argument does not validate
he: פעולה לביצוע אם הארגומנט לא תקין

en: Link this field to its user
he: קשר שדה זה למשתמש שלו

en: This will override any other link you have set.
he: ידרוס כל קישור אחר שהגדרת.

en: Overwrite the value to display for anonymous users
he: דרוס את הערך לתצוגה עבור משתמשים אנונימיים

en: If selected, you will see a field to enter the text to use for anonymous users.
he: אם נבחר, יופיע שדה להזנת הטקסט שישמש למשתמשים אנונימיים.

en: Text to display for anonymous users
he: טקסט לתצוגה עבור משתמשים אנונימיים

en: Use default RSS settings
he: השתמש בהגדרות ברירת המחדל עבור RSS

en: Title plus teaser
he: כותרת בתוספת טיזר

en: Front page feed
he: הזנה לדף הפתיחה

en: Primary
he: ראשי

en: This will appear as the name of this block in administer >> site building >> blocks.
he: זה יופיע כשם בלוק זה בניהול >> בניית אתרים >> בלוקים.

en: Default style
he: סגנון ברירת מחדל

en: The node ID of the node.
he: מזהה פריט התוכן.

en: Tab weight
he: משקל הלשונית

en: All languages
he: כל השפות

en: Vimeo
he: וימאו

en: Dashboard
he: לוח מחוונים

en: No role
he: אין תפקיד

en: View link
he: קישור להיבט

en: The size of the file.
he: גודל הקובץ.

en: Link this field
he: קשר את השדה הזה

en: Only show "listed" file attachments
he: הצג רק קבצים מצורפים "רשומים"

en: Menu links
he: קישורי תפריט

en: Link title
he: כותרת הקישור

en: Link this field to its node
he: קשר שדה זה לפריט התוכן שלו

en: Node title mismatch. Please check your selection.
he: אי התאמה בכותרות פריטי תוכן. בדוק את בחירתך.

en: Found no valid post with that title: %title
he: לא נמצא פרסום חוקי עם הכותרת: %title

en: Node title autocomplete
he: השלמה אוטומטית של כותרת פריט תוכן

en: Node creation
he: יצירת פריט תוכן

en: Delete link
he: מחק קישור

en: Filter the view to the currently logged in user.
he: סנן את ההיבט למשתמש המחובר כרגע.

en: Save string
he: שמור מחרוזת

en: Cache once for everything (global)
he: שמור במטמון פעם אחת עבור הכל (כללי)

en: Per page
he: לדף

en: Per role
he: לתפקיד

en: Per role per page
he: לתפקיד לדף

en: Per user
he: למשתמש

en: Per user per page
he: לכל משתמש לכל דף

en: Configure ImageAPI.
he: קבע תצורת ImageAPI.

en: There are no image toolkit modules enabled. Toolkit modules can be enabled from the <a href="!admin-build-modules">module configuration page</a>.
he: אין מודולי ערכות כלים לתמונות פעילות. ניתן להפעיל מודולי ערכות כלים מ-<a href="!admin-build-modules">דף הגדרת תצורת מודולים</a>.

en: The %toolkit module is the only enabled image toolkit. Drupal will use it for resizing, cropping and other image manipulations.
he: המודול %toolkit הינו ערכת הכלים היחידה לעיבוד תמונה המופעלת. דרופל ישתמש בה לשינוי גודל, חיתוך ופעולות אחרות על תמונות.

en: Select a default image processing toolkit
he: בחר ערכת כלים ברירת מחדל לעיבוד תמונות

en: This setting lets you choose which toolkit Drupal uses resizing, cropping and other image manipulations.
he: הגדרה זו מאפשרת לך לבחור באיזו ערכת כלים דרופל משתמשת לשינוי גודל, חיתוך ועיבודיתמונה אחרים.

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
he: תוכנת עיבוד התמונה שנבחרה '%toolkit' אינה יכולה לבצע באופן תקין את הפקודה '%function'.

en: Could not set permissions on destination file: %file
he: הגדרת הרשאות על קובץ היעד: %file לא הצליחה.

en: Compression Quality
he: איכות דחיסה

en: Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality, but bigger files.
he: הטווח בין 0 ל-100. ערכים גבוהים פירושם תמונה באיכות טובה יותר, אך גודל קובץ גדול יותר.

en: Checking this option will display the ImageMagick commands and output to users with the <em>administer site configuration</em> permission.
he: בחירת אפשרות זו תציג את הפקודות והפלט של ImageMagick למשתמשים בעלי הרשאות <em>ניהול תצורת אתר</em>.

en: Version information
he: מידע אודות הגירסה

en: Compression Quality must be a value between 0 and 100.
he: איכות דחיסה צריכה להיות ערך בין 0 ל-100

en: The specified ImageMagick path %file does not exist.
he: לא קיים נתיב ImageMAgick המצויין %file.

en: The specified ImageMagick path %file is not executable.
he: נתיב ה-ImageMagick המצויין %file איננו בר הפעלה.

en: PHP's <a href="!open-basedir">open_basedir</a> security restriction is set to %open-basedir, which may be interfering with attempts to locate ImageMagick.
he: הגבלת האבטחה <a href="!open-basedir">open_basedir</a>  של PHP מוגדרת להיות %open-basedir, ויתכן והיא מפריעה לנסיונות לאיתור ImageMagick.

en: ImageAPI Toolkit
he: ערכת כלים ImageAPI

en: No ImageAPI toolkits available
he: אין ערכות כלים ImageAPI זמינות

en: PHP GD was not compiled with %format support.
he: PHP GD לא עברה הידור עם תמיכה ב-%format.

en: GD Image Rotation
he: סיבוב תמונה GD

en: Low Quality / Poor Performance
he: איכות נמוכה / ביצועים גרועים

en: GD Image Filtering
he: סינון תמונה GD

en: ImageAPI supporting multiple toolkits.
he: ImageAPI תומך בריבוי ערכות כלים.

en: Uses PHP's built-in GD2 image processing support.
he: משתמש בתמיכת עיבוד תמונה GD2 מובנית של PHP.

en: ImageAPI toolkit missing settings form
he: ערכת הכלים ImageAPI חסרה טופס הגדרות

en: administer imageapi
he: נהל את imageapi

en: ImageAPI requires a Toolkit such as ImageAPI GD or ImageAPI ImageMagick to function. Go to !modules and enable one of them.
he: ImageAPI זקוקה לערכת כלים כגון ImageAPI GD או ImageAPI ImageMagick כדי לפעול. לך ל-!modules והפעל אחת מהן.

en: ImageAPI GD Memory Limit
he: מגבלת זיכרון של ImageAPI GD

en: It is highly recommended that you set you PHP memory_limit to 96M to use ImageAPI GD. A 1600x1200 images consumes ~45M of memory when decompressed and there are instances where ImageAPI GD is operating on two decompressed images at once.
he: לשימוש ב-ImageAPI GD, מומלץ מאוד כי תקבע את מגבלת memory_limit של PHP ל- 96M. תמונת 1600x1200 משתמשת בכ-45M זיכרון כשהיא לא דחוסה וישנם מקרים בהם ImageAPI GD עובדת על שתי תמונות בלתי דחוסות בו זמנית.

en: The background color to use for exposed areas of the image. Use web-style hex colors (#FFFFFF for white, #000000 for black). An empty value will cause images that support transparency to have transparent backgrounds, otherwise it will be white.
he: צבע הרקע לאזורים חשופים של התמונה. השתמש בצבעים הקסדצימליים בסגנון הרשת (#FFFFFF ללבן, #000000 לשחור). ערך ריק יגרום לתמונות התומכות בשקיפות לקבל רקע שקוף, אחרת הוא יהיה לבן.

en: Please only use alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for preset names.
he: לשמות קבועים מראש השתמש רק בתווים אלפאנומריים, קווים תחתיים (_) ומקפים (-).

en: Preset %name (ID: @id) was deleted.
he: קבוע מראש  %name (מזהה: @id) נמחק.

en: Preset %name (ID: @id) was flushed.
he: קבוע מראש %name (מזהה: @id) רוקן.

en: Override Defaults
he: דרוס ברירות מחדל

en: Unknown Action.
he: פעולה לא מוכרת.

en: Unknown Preset.
he: קבוע מראש לא מוכר.

en: The action was succesfully updated.
he: הפעולה עודכנה בהצלחה.

en: ImageCache already generating: %dst, Lock file: %tmp.
he: ImageCache כבר מייצר: %dst, קובץ נעילה: %tmp.

en: Manage ImageCache presets.
he: נהל קבועים מראש ImageCache.

en: Place the following snippet in your module as part of <code>hook_imagecache_default_presets()</code>.
he: שים את קטע הקוד הבא במודול שלך כחלק מהפונקציה <code>hook_imagecache_default_presets()</code>.

en: ImageCache UI
he: ממשק משתמש ImageCache

en: Has Avatar
he: יש avatar

en: Display the node with standard node view.
he: הצג את פריט התוכן בהיבט הרגיל של פריט התוכן.

en: Capitalize first letter
he: הפוך אות ראשונה לרישית

en: Custom text
he: טקסט מותאם אישית

en: There are no submissions for this form. <a href="!url">View this form</a>.
he: לא נשלחו נתונים עדיין באמצעות טופס זה. <a href="!url">הצגת הטופס</a>.

en: Start time
he: זמן התחלה

en: Node module form.
he: טופס מודול פריט תוכן.

en: Locale module form.
he: טופס מודול אזורים.

en: Taxonomy module form.
he: טופס מודול טקסונומיה.

en: The menu path (as reflected in the breadcrumb), not including Home or [menu]. Separated by /.
he: נתיב התפקיט (כפי שמשתקף בשביל הניווט), לא כולל Home או[menu]. מופרד על ידי /.

en: Default argument
he: ארגומנט ברירת מחדל

en: Poll title
he: כותרת הסקר

en: Numbered list
he: רשימה ממוספרת

en: Not installed.
he: לא מותקן.

en: Name of top taxonomy term
he: שם מושג הטקסונומיה העליון

en: ID of top taxonomy term
he: מזהה המונח הראשון של הטקסונומיה

en: Secondary
he: משני

en: No fields available.
he: אין שדות זמינים.

en: Text 1
he: טקסט 1

en: Text 2
he: טקסט 2

en: After deleting content
he: לאחר ביטול תוכן

en: Added @type
he: נוסף @type

en: Block a user
he: חסום משתמש

en: Import / Export
he: יבוא \ יצוא

en: '@column' => value for @column
he: '@column' => ערך עבור @column

en: Vertical Tabs
he: טאבים אנכיים

en: Not in book
he: לא בספר

en: New book
he: ספר חדש

en: By @name on @date
he: ע"י @name ב- @date

en: By @name
he: ע"י @name

en: Not in menu
he: לא בתפריט

en: No alias
he: לא הוגדר מיקום חילופי

en: Numeric
he: מספרי

en: Alt text
he: טקסט חלופי

en: Custom URL
he: כתובת URL מותאמת אישית

en: Create a list of options as a list in <strong>Allowed values list</strong> or as an array in PHP code. These values will be the same for %field in all content types.
he: צור רשימת אפשרויות כרשימה ב-<strong>רשימת ערכים מותרים</strong> או כמערך בקוד PHP. ערכים אלו יהיו זהים עבור %field בכל סוגי התוכן.

en: You need to specify the 'allowed values' for this field.
he: צריך לציין 'ערכים מותרים' עבור שדה זה.

en: form
he: טופס

en: Edit link
he: ערוך קישור

en: Token replacement patterns
he: תבניות החלפת אסימונים

en: Name of top term's vocabulary
he: שם אוצר המילים של המונח הראשון

en: ID of top term's vocabulary
he: מזהה אוצר המילים של המונח הראשון

en: The text used in the menu as link text for this item.
he: הטקסט המשמש בתפריט לקישור לפריט זה.

en: The title of the node's book parent.
he: כותרת אב ספר פריט התוכן.

en: The id of the node's book parent.
he: מזהה ספר האב של פריט התוכן.

en: The titles of all parents in the node's book hierarchy.
he: כותרות כל האבות בהיררכיית הספר של פריט התוכן.

en: The name of the currently logged in user.
he: שם המשתמש המחובר כעת.

en: The user ID of the currently logged in user.
he: מזהה המשתמש של המשתמש הנוכחי.

en: The email address of the currently logged in user.
he: כתובת הדוא"ל של המשתמש הנוכחי.

en: The current timestamp in seconds past January 1, 1970.
he: חותמת הזמן הנוכחית כשניות מאז הראשון בינואר 1970.

en: A randomly generated single-digit number.
he: מספר אקראי חד-ספרתי.

en: A randomly generated three-digit number.
he: מספר תלת-ספרתי אקראי.

en: A randomly generated ten-digit number.
he: מספר אקראי בעל עשר ספרות.

en: Randomly generated single-digit letter.
he: אות אקראית.

en: Randomly generated three-digit letters.
he: מספר אקראי תלת-ספרתי.

en: Randomly generated ten-digit letters.
he: מחרוזת אקראית בת עשר אותיות.

en: Display a tokenized message to the user
he: הצג למשתמש מסר מחולק לאסימונים.

en: Send tokenized e-mail
he: שלח דוא"ל המחולק לאסימונים

en: Redirect to a tokenized URL
he: הפנה לכתובת URL המחולקת לאסימונים

en: The email address to which the message should be sent.
he: כתובת הדוא"ל אליה יש לשלוח את המסר.

en: The message that should be sent.
he: המסר שאמור להשלח.

en: The following placeholder tokens can be used in to generate the URL path. Some tokens may not be available, depending on the context in which the action is triggered.
he: ניתן להשתמש באסימונים ממלאי המקום הבאים כדי לייצר את נתיב ה-URL. יתכן וחלק מהאסימונים לא יהיו זמינים, כתלות בהקשר שבו הופעל האירוע.

en: The message to be displayed to the current user.
he: ההודעה שתוצג למשתמש הנוכחי.

en: The following placeholder tokens can be used in the custom message text. Some tokens may not be available, depending on the context in which the action is triggered.
he: ניתן להשתמש באסימונים ממלאי המקום הבאים במסר הטקסט המותאם אישית. יתכן וחלק מהאסימונים לא יהיו זמינים, כתלות בהקשר שבו הופעל האירוע.

en: The following placeholder tokens can be used in the URL path. Some tokens may not be available, depending on the context in which the action is triggered.
he: בנתיב כתובת ה-URL ניתן להשתמש באסימונים ממלאי המקום הבאים. יתכן וחלק מהאסימונים לא יהיו זמינים, כתלות בהקשר שבו הופעל האירוע.

en: Provides a shared API for replacement of textual placeholders with actual data.
he: מספק API משותף להחלפת ממלאי מקום טקסטואלים בנתונים אמיתיים.

en: Provides additional tokens and a base on which to build your own tokens.
he: מספק אסימונים נוספים ובסיס לבניית אסימונים משלך.

en: Provides enhanced versions of core Drupal actions using the Token module.
he: מספקת גירסאות משודרגות של פעולות ליבת דרופל באמצעות מודול האסימון.

en: The results of this submission may be viewed at:
he: אפשר לראות את התוצאות של מה שנשלח ב:

en: Showing all results.
he: הצגת כל התוצאות.

en: @total results total.
he: @total תוצאות סה"כ.

en: The entered email address %address is not a valid address.
he: כתובת הדוא"ל שהוכנסה %address אינה כתובת תקנית.

en: Submissions for this form are closed.
he: אפשרות המשלוח עבור טופס זה נסגרה.

en: You must <a href="!login">login</a> or <a href="!register">register</a> to view this form.
he: יש <a href="!login">להתחבר</a> או <a href="!register">להירשם</a> כדי לצפות בטופס זה.

en: You do not have permission to view this form.
he: אין לך הרשאה לצפות בטופס זה.

en: You have submitted this form the maximum number of times (@count).
he: כבר שלחת טופס זה מס' פעמים מקסימלי (@count).

en: You have already submitted this form.
he: כבר שלחת טופס זה.

en: You may not submit another entry at this time.
he: לא תוכל/י לשלוח רישום נוסף הפעם.

en: <a href="!url">View your previous submissions</a>.
he: <a href="!url">צפיה בפריטים הקודמים ששלחת</a>.

en: Default subject
he: נושא ברירת-מחדל

en: Form submission from: %title
he: הטופס נשלח מ: %title

en: Allow cookies for tracking submissions
he: יש לאפשר עוגיות כדי לעקוב אחרי המשלוחים

en: Form: !form
he: טופס: !form

en: Submission updated.
he: המידע שנשלח עודכן.

en: Thank you, your submission has been received.
he: תודה, המידע ששלחת התקבל.

en: Form components
he: מרכיבי הטופס

en: User timezone
he: אזור זמן משתמש

en: Entered !name is not a valid date.
he: ה !name שנרשם אינו תאריך תקני.

en: %value is not a valid email address.
he: %value איננו כתובת דוא"ל חוקית.

en: A field which is not visible to the user, but is recorded with the submission.
he: שדה זה חבוי מהגולש אך הערכים שלו נשלחים יחד עם הטופס.

en: Examples: $, #, -.
he: דוגמאות: $, #, -.

en: Point
he: נקודה

en: Add comment link
he: הוספת קישור לתגובה

en: delete own
he: מחק את שלך

en: Change basic information
he: שנה מידע בסיסי

en: <a href="!vendor-url">@editor</a> (<a href="!download-url">Download</a>)
he: <a href="!vendor-url">@editor</a> (<a href="!download-url">הורדה</a>)

en: Extract the archive and copy its contents into a new folder in the following location:<br /><code>@editor-path</code>
he: יש לחלץ את הארכיון ולהעתיק את תוכנו לתיקיה חדשה במיקום הבא:
    <br /><code>@editor-path</code>

en: So the actual library can be found at:<br /><code>@library-filepath</code>
he: כך שבסופו של דבר ייראה הנתיב ככה:<br /><code>@library-filepath</code>

en: Configure client-side editors.
he: הגדר בצד הלקוח את העורכים.

en: Disable rich-text
he: כיבוי טקסט-עשיר

en: Enable rich-text
he: אפשר טקסט-עשיר

en: Strike-through
he: קו באמצע

en: Align left
he: יישור לשמאל

en: Align center
he: יישור למרכז

en: Align right
he: יישור לימין

en: Justify
he: יישור לשני הצדדים

en: Forecolor
he: צבע קדמי

en: Backcolor
he: צבע רקע

en: Paste Text
he: הדבקת טקסט

en: Paste from Word
he: הדבקה מוורד

en: Remove format
he: הסרת עיצוב

en: Font style
he: סגנון גופן

en: Fullscreen
he: מסך מלא

en: Auto save
he: שמירה אוטומטית

en: Left-to-right
he: משמאל-לימין

en: Right-to-left
he: מימין-לשמאל

en: Insert date
he: הוספת תאריך

en: Insert time
he: הוספת שעה

en: Move forward
he: עבור קדימה

en: Move backward
he: עבור אחורה

en: Absolute
he: מוחלט

en: Paste text
he: הדבקת טקסט

en: Style properties
he: מאפיני עיצוב

en: Abbreviation
he: קיצור

en: Inserted
he: הוכנס

en: Safari compatibility
he: תאימות לספארי

en: Spell check
he: בדיקת איות

en: Font Color
he: צבע גופן

en: Show/hide hidden elements
he: הצג/הסתר עצמים חבויים

en: Broken handler @table.@field
he: מטפל שבור @table.@field

en: Skipping broken view @view
he: מדלג על ההיבט השבור @view

en: Ajax callback for view loading.
he: התקשרות חזרה של AJAX לטעינת היבט.

en: Changes cannot be made to a locked view.
he: לא ניתן לעשות שינויים להיבט נעול.

en: Convert stored Views 1 views.
he: המר היבטים מאוחסנים היבט אחד.

en: Convert view
he: המר היבט

en: Create customized lists and queries from your database.
he: צור רשימות מותאמות אישית ושאילתות ממסד הנתונים.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
he: ממשק ניהול להיבטים. ללא מודול זה לא ניתן ליצור או לערוך היבטים.

en: Example table
he: טבלה לדוגמה

en: Example content
he: תוכן לדוגמה

en: Some example content that references a node.
he: תוכן לדוגמה המפנה לפריט תוכן.

en: Example node
he: פריט תוכן לדוגמה

en: Plain text field
he: שדה טקסט פשוט

en: Just a plain text field.
he: שדה טקסט פשוט.

en: Numeric field
he: שדה נומרי

en: Just a numeric field.
he: רק שדה מספרי.

en: Boolean field
he: שדה בולאני

en: Just an on/off field.
he: שדה פועל/כבוי.

en: Timestamp field
he: שדה חותמת זמן

en: Just a timestamp field.
he: פשוט שדה חותמת זמן.

en: The title to use when this argument is present. It will override the title of the view and titles from previous arguments. You can use percent substitution here to replace with argument titles. Use "%1" for the first argument, "%2" for the second, etc.
he: הכותרת לשימוש כאשר ארגומנט זה נוכח. היא תדרוס את הכותרת של view וכותרות מארגונטים קודמים. אפשר להשתמש באחוז כדי להחליף עם כותרת הארגומנט. השימוש ב"% 1" ארגומנט הראשון, "2%" לשני, וכו'.. '

en: Validator options
he: אפשרויות מאמת

en: Display all values
he: הצג את כל הערכים

en: Hide view / Page not found (404)
he: הסתר היבט/ דף לא נמצא (404)

en: Display empty text
he: הצג טקסט ריק

en: Provide default argument
he: ספק ארגומנט ברירת מחדל

en: Provide default argument options
he: ספק אפשרויות ברירת מחדל לארגומנטים

en: Default argument type
he: ברירת מחדל לסוג ארגומנט

en: Broken/missing handler
he: נקודת אחיזה שבורה/חסרה

en: The handler for this item is broken or missing and cannot be used. If a module provided the handler and was disabled, re-enabling the module may restore it. Otherwise, you should probably delete this item.
he: המטפל לפריט זה שבור או חסר ולא ניתן להשתמש בו. אם המטפל סופק על ידי מודול ואז הוא הושבת, יתכן והפעלה מחדש של המודול תשחזר את המטפל. במידה ולא, מומלץ למחוק פריט זה.

en: Current date
he: תאריך נוכחי

en: Current node's creation time
he: זמן היצירה של פריט התוכן הנוכחי

en: Current node's update time
he: זמן העדכון של פריט התוכן הנוכחי

en: If selected, users can enter multiple arguments in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
he: אם נבחר, המשתמשים יכולים להזין ארגומנטים מרובים בצורה 1+2+3 (עבורOR) או 1,2,3 (עבור AND).

en: Do not display items with no value in summary
he: אל תציג פריטים שאין להם ערך בסיכום

en: Invalid input
he: קלט לא חוקי

en: Fail basic validation if any argument is given
he: הכשל באימות בסיסי אם מסופק ארגומנט כלשהו

en: By checking this field, you can use this to make sure views with more arguments than necessary fail validation.
he: על ידי בחירת שדה זה תוכל לוודא כי היבטים עם יותר ארגומנטים מהנחוץ יכשלו באימות.

en: If selected, users can enter multiple arguments in the form of 1+2+3 or 1,2,3.
he: אם נבחר, משתמשים יכולים להזין ארגומנטים מרובים במבנה 1+2+3 או1,2,3.

en: Exclude the argument
he: אל תכלול את הארגומנט

en: If selected, the numbers entered in the argument will be excluded rather than limiting the view.
he: אם נבחר, המספרים שיוזנו בארגומנט לא ילקחו בחשבון, במקום שישמשו להגבלת ההיבט.

en: Glossary mode
he: מצב מילון מונחים

en: Character limit
he: מגבלת תווים

en: When printing the argument result, how to transform the case.
he: בעת הדפסת תוצאת הארגומנט, כיצד להמיר את רישיות האות.

en: No transform
he: אין המרה

en: Upper case
he: אותיות רישיות

en: Lower case
he: אותיות קטנות

en: Capitalize each word
he: הפוך אות לרישית בתחילת כל מילה

en: Case in path
he: פניה בנתיב

en: Transform spaces to dashes in URL
he: המר רווחים למקפים בכתובת URL

en: Exclude from display
he: אל תכלול בתצוגה

en: Rewrite the output of this field
he: כתוב מחדש את הפלט של שדה זה

en: If checked, you can alter the output of this field by specifying a string of text with replacement tokens that can use any existing field output.
he: אם נבחר, מאפשר לך לשנות את פלט השדה על-ידי ציון מחרוזת טקסט עם אסימונים חליפיים היכולים להשתמש בפלט של כל שדה קיים.

en: The text to display for this field. You may include HTML. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
he: הטקסט לתצוגה עבור שדה זה. ניתן לכלול HTML. ניתן להכניס נתונים מהיבט זה לפי "תבניות ההחלפה" שלהלן.

en: Output this field as a link
he: יצא שדה זה כקישור

en: Link path
he: נתיב הקישור

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
he: נתיב דרופל או ה-URL המוחלט לקישור זה. ניתן להכניס נתונים מהיבט זה לפי "תבניות ההחלפה" שלהלן.

en: Prefix text
he: טקסט קידומת

en: Any text to display before this link. You may include HTML.
he: טקסט לתצוגה לפני הקישור. ניתן לכלול גם HTML.

en: Suffix text
he: טקסט סיומת

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
he: טקסט לתצוגה אחרי הקישור. ניתן לכלול גם HTML.

en: Trim this field to a maximum length
he: קצר שדה זה לאורך המירבי

en: If checked, this field be trimmed to a maximum length in characters.
he: אם נבחר, שדה זה יקוצר לאורך מרבי של תווים.

en: Trim only on a word boundary
he: קצר רק בגבולות מילה

en: If checked, this field be trimmed only on a word boundary. This is guaranteed to be the maximum characters stated or less. If there are no word boundaries this could trim a field to nothing.
he: אם נבחר, שדה זה יקוצר רק בגבולות מילה. דבר זה מבטיח עמידה במספר המרבי של תווים מותרים. אם אין גבולות מילים, השדה עלול להיות מקוצר למצב ריק.

en: Add an ellipsis
he: הוסף שלוש נקודות

en: If checked, a "..." will be added if a field was trimmed.
he: אם נבחר, יתווסף "..." לשדה שקוצר.

en: Strip HTML tags
he: הסר תגיות HTML

en: If checked, all HTML tags will be stripped.
he: אם נבחר, כל תגיות ה-HTML תוסרנה.

en: Field can contain HTML
he: שדה יכול להכיל HTML

en: If checked, HTML corrector will be run to ensure tags are properly closed after trimming.
he: אם נבחר, מתקן ה-HTML יורץ על מנת לוודא שהתגיות נסגרו כהלכה לאחר הקיצור.

en: File size display
he: תצוגת גודל קובץ

en: Formatted (in KB or MB)
he: מאותחל (ב-KB או MB)

en: Raw bytes
he: בתים גולמיים

en: If checked, true will be displayed as false.
he: אם נבחר, אמת יוצג כשקר.

en: Time ago (with "ago" appended)
he: לפני זמן (עם "זמן" מצורף)

en: Time span (future dates start with - )
he: טווח זמן (תאריכים עתידיים מתחילים ב - )

en: Time span (with "ago/hence" appended)
he: טווח זמן (עם התוספת "לפני/מהיום")

en: Round
he: עגל

en: If checked, the number will be rounded.
he: אם בחור, המספר יעוגל.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
he: ציין כמה ספרות אחרי הנקודה להדפיס.

en: What single character to use as a decimal point.
he: התו שיש להשתמש בו כנקודה עשרונית.

en: What single character to use as the thousands separator.
he: תו יחיד שיש להשתמש בו כמפריד אלפים.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
he: טקסט אותו יש לשים לפני המספר, כגון סמל מטבע.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
he: הטקסט שיש לשים אחרי המספר, כגון סימון סוג מטבע.

en: Simple separator
he: מפריד פשוט

en: Display as link
he: הצג כקישור

en: This item is currently not exposed. If you <strong>expose</strong> it, users will be able to change the filter as they view it.
he: כרגע פריט זה אינו חשוף. אם <strong>תחשוף</strong> אותו, משתמשים יוכלו לשנות את המסנן כאשר הם רואים אותו.

en: This item is currently exposed. If you <strong>hide</strong> it, users will not be able to change the filter as they view it.
he: פריט זה חשוף. אם <strong>תחביא</strong> אותו, משתמשים לא יוכלו לשנות את המסנן כשהם צופים בו.

en: Unlock operator
he: אופרטיור ביטול נעילה

en: When checked, the operator will be exposed to the user
he: אם נבחר, האופרטור יהיה חשוף למשתמש

en: Operator identifier
he: מזהה אופרטור

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
he: זה יופיע בכתובת ה-URL לאחר ה-? כדי לזהות את האופרטור הזה.

en: Filter identifier
he: מזהה מסנן

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
he: יופיע בכתובת ה-URL לאחר ה-? כדי לזהות את המסנן הזה. לא יכול להיות ריק.

en: This exposed filter is optional and will have added options to allow it not to be set.
he: מסנן חשוף זה הינו אופציונלי והוא הוסיף אפשרויות המאפשרות לא לבחור אותו.

en: Force this exposed filter to accept only one option.
he: אלץ מסנן חשוף זה לקבל רק אפשרות אחת.

en: Remember
he: זכור

en: Remember the last setting the user gave this filter.
he: זכור את ההגדרה האחרונה שהמשתמש נתן למסנן הזה.

en: The identifier is required if the filter is exposed.
he: אם המסנן חשוף, יש צורך במזהה.

en: This identifier is not allowed.
he: מזהה זה אסור.

en: - Any -
he: - כל אחד מ -

en: You must select a value unless this is an optional exposed filter.
he: אם זה אינו מסנן חשוף אופציונלי, עליך לבחור ערך.

en: exposed
he: חשוף

en: Value type
he: סוג ערך

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
he: תאריך בתבנית מכונה כלשהי עם עדיפות לתבנית CCYY-MM-DD HH:MM:SS.

en: Invalid date format.
he: תבנית תאריך לא חוקית.

en: Limit list to selected items
he: הגבל רשימה לפריטים הבחורים

en: If checked, the only items presented to the user will be the ones selected here.
he: אם נבחר, הפריטים היחידים שיוצגו למשתמש הם אלו שנבחרו כאן.

en: not in
he: לא נמצא ב-

en: Is all of
he: הינו כל

en: Is none of
he: איננו אף אחד מ-

en: not
he: איננו

en: Is between
he: הוא בין

en: between
he: בין

en: Is not between
he: איננו בין

en: not between
he: לא בין

en: Min
he: מינימלי

en: And max
he: ומירבי

en: And
he: וגם

en: Contains any word
he: מכיל כל מילה

en: has word
he: יש מילה

en: Contains all words
he: מכיל את כל המילים

en: has all
he: יש את כל

en: begins
he: מתחיל

en: ends
he: מסתיים

en: Case sensitive filters may be faster. MySQL might ignore case sensitivity.
he: יתכן ומסננים תלויי רישיות יהיו מהירים יותר. MySQL עלול להתעלם מתלות ברישיות.

en: desc
he: יורד

en: The granularity is the smallest unit to use when determining whether two dates are the same; for example, if the granularity is "Year" then all dates in 1999, regardless of when they fall in 1999, will be considered the same date.
he: הגרעיניות הינה היחידה הקטנה ביותר לשימוש כאשר בודקים האם שני תאריכים הינם זהים: לדוגמה, אם הגרעיניות היא 'שנה' אז כל התאריכים בשנת 1999 יחשבו כאילו הם זהים.

en: views_handler_sort_formula missing default: @formula
he: חסרה ברירת מחדל ל-views_handler_sort_formula : @formula

en: If you <a href="@modules">enable the advanced help module</a>, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
he: אם <a href="@modules">תאפשר את מודול העזרה המתקדמת</a>, ההיבטים יספקו עזרה נוספת וטובה יותר. <a href="@hide">הסתר הודעה זו.</a>

en: If you install the advanced help module from !href, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
he: אם תתקין את מודול העזרה המתקדמת מ- !href, ההיבטים יספקו עזרה נוספת וטובה יותר. <a href="@hide">הסתר הודעה זו.</a>

en: Warning! Broken view!
he: זהירות! שדה שבור!

en: Broken
he: שבור

en: Install the advanced help module for the getting started
he: התקן את מודול העזרה המתקדמת עבור תחילת העבודה

en: Not sure what to do? Try the "!getting-started" page.
he: לא בטוח מה לעשות? נסה את הדף "!getting-started".

en: Displays
he: תצוגות

en: These queries were run during view rendering:
he: שאילתות אלה הורצו בזמן עיבוד ההיבט.

en: This display has no path.
he: לתצוגה זו אין נתיב.

en: Query build time
he: זמן בניית שאילתה

en: Query execute time
he: זמן ריצת שאילתה

en: View render time
he: צפה בזמן העיבוד

en: No query was run
he: לא הורצה שאילתה

en: Unable to preview due to validation errors.
he: לא ניתן לצפות בתצוגה מוקדמת עקב שגיאות אימות.

en: Separate arguments with a / as though they were a URL path.
he: הפרד ארגומנטים בעזרת "/" כאילו היו כתובת URL.

en: Clone view %view
he: שכפול היבט %view

en: View name
he: שם היבט

en: View description
he: תיאור ההיבט

en: View tag
he: תגית ההיבט

en: Enter an optional tag for this view; it is used only to help sort views on the administrative page.
he: הזן תגית אופציונלית להיבט זה; היא תשמש רק לסיוע במיון היבטים בדף הניהול.

en: The view type is the primary table for which information is being retrieved. The view type controls what arguments, fields, sort criteria and filters are available, so once this is set it <strong>cannot be changed</strong>.
he: The view type is the primary tableסוג ההיבט הינו הטבלה הראשית שעבורה מוחזר המידע. סוג ההיבט קובע אילו ארגומנטים, שדות, קריטריוני מיון ומסננים זמינים, לכן לאחר קביעת ההגדרה, <strong>לא ניתן לשנות אותה</strong>.

en: You must use a unique name for this view.
he: עליך להשתמש בשם ייחודי להיבט זה

en: Are you sure you want to revert the view %name?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה לשחזר את ההיבט %name?

en: Reverting the view will delete the view that is in the database, reverting it to the original default view. Any changes you have made will be lost and cannot be recovered.
he: שיחזור ההיבט ימחוק את ההיבט שבמסד הנתונים, ויחזירו להיבט ברירת המחדל המקורי. כל השינויים שעשית יאבדו ולא ניתן יהיה לשחזרם.

en: Are you sure you want to delete the view %name?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק את ההיבט %name?

en: Deleting a view cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל מחיקת היבט.

en: The view has been deleted.
he: ההיבט נמחק.

en: There is no lock on view %view to break.
he: אין נעילה לשבירה על היבט %view.

en: Are you sure you want to break the lock on view %name?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה לשבור את הנעילה על ההיבט %name?

en: By breaking this lock, any unsaved changes made by !user will be lost!
he: שבירת הנעילה תגרום לכך ששינויים שלא נשמרו על ידי !user יאבדו!

en: Break lock
he: שבור נעילה

en: The lock has been broken and you may now edit this view.
he: הנעילה נשברה וכעת אתה יכול לערוך את ההיבט.

en: Edit view %view
he: ערוך את היבט %view

en: Enter the name to use for this view if it is different from the source view. Leave blank to use the name of the view.
he: הזן את שם ההיבט אם הוא שונה משם היבט המקור. השאר ריק על מנת להשתמש בשם ההיבט.

en: Paste view code here
he: הדבק את קוד ההיבט כאן

en: Unable to interpret view code.
he: לא ניתן לפענח את קוד ההיבט.

en: You are importing a view created in Views version 1. You may need to adjust some parameters to work correctly in version 2.
he: אתה מייבא היבט שנוצר בגרסה 1. יתכן ותצטרך לעדכן מספר פרמטרים על מנת שיפעל כהלכה בגרסה 2.

en: That view is not compatible with this version of Views.
he: היבט זה לא תואם את גירסת ההיבטים הזו.

en: A view by that name already exists; please choose a different name
he: כבר קיים היבט עם שם זה, בחר שם אחר.

en: Display plugin @plugin is not available.
he: Plugin התצוגה @plugin אינו זמין.

en: Style plugin @plugin is not available.
he: Plugin הסגנון @plugin אינו זמין.

en: @type handler @table.@field is not available.
he: מטפל @table.@field מסוג @type לא זמין.

en: Unknown or missing table name
he: שם טבלה לא ידוע או חסר

en: Click on an item to edit that item's details.
he: לחץ על פריט לעריכת פרטי הפריט.

en: This view has a broken default display and cannot be used.
he: להיבט זה תצוגת ברירת מחדל שבורה ולכן לא ניתן להשתמש בו.

en: Export this view
he: יצא היבט זה

en: Create a copy of this view
he: צור עותק של היבט זה

en: View "@display"
he: צפה ב-@display

en: Go to the real page for this display
he: עבור לדף האמיתי לתצוגה זו

en: Invalid
he: לא חוקי

en: Error: Display @display refers to a plugin named '@plugin', but that plugin doesn't exist!
he: שגיאה: התצוגה @display מתייחסת ל-plugin בשם '@plugin', אך plugin זה אינו קיים!

en: Missing style plugin
he: חסר plugin סגנון

en: Change settings for this style
he: שנה הגדרות לסגנון זה

en: &nbsp; Style: !style
he: &nbsp; סגנון: !style

en: Invalid display id found while regenerating tabs
he: נמצא מזהה תצוגה לא חוקי בעת ייצור מחדש של לשוניות

en: Unable to initialize default display
he: אתחול תצוגת ברירת המחדל נכשלה

en: Add display
he: הוסף תצוגה

en: Remove display
he: הסר תצוגה

en: Restore display
he: שחזר תצוגה

en: View analysis
he: ניתוח היבט

en: View details
he: פרטי היבט

en: Configure @type
he: קבע תצורת @type

en: Rearrange @type
he: סדר מחדש את @type

en: Broken field @id
he: שדה שבור @id

en: There are no @types available to add.
he: אין @types זמינים להוספה.

en: Configure @type %item
he: קבע תצורת @type %item

en: Configure extra settings for @type %item
he: קבע הגדרות נוספות עבור @type %item

en: Change summary style for @type %item
he: שנה סגנון סיכום עבור @type %item

en: Internal error: broken plugin.
he: שגיאה פנימית: plugin שבור.

en: Configure summary style for @type %item
he: הגדר סגנון סיכום עבור @type %item

en: Clear Views' cache
he: נקה את מטמון ההיבטים

en: Add Views signature to all SQL queries
he: הוסף חותמת היבטים לכל שאילתות ה-SQL

en: Disable views data caching
he: השבת את הפעלת מטמון הנתונים של ההיבטים

en: Views caches data about tables, modules and views available, to increase performance. By checking this box, Views will skip this cache and always rebuild this data when needed. This can have a serious performance impact on your site.
he: היבטים מאחסנים במטמון מידע אודות טבלאות, מודולים והיבטים זמינים לצורך שיפור ביצועים. על-ידי סימון תיבת סימון זו, היבטים ידלגו על המטמון ותמיד יבנו מחדש את הנתונים להם הם זקוקים. יתכן ודבר זה ישפיע משמעותית על ביצועי האתר שלך.

en: Ignore missing advanced help module
he: התעלם מכך שמודול עזרה מתקדמת חסר

en: Views uses the advanced help module to provide help text; if this module is not present Views will complain, unless this setting is checked.
he: מודול ההיבטים משתמש במודול העזרה המתקדמת כדי לספק טקסט עזרה; אם מודול זה לא נמצא, מודול ההיבטים יתלונן אם לא תבחר הגדרה זו.

en: Show other queries run during render during live preview
he: הצג שאילתות אחרות שפועלות בעת עיבוד בזמן התצוגה מקדימה

en: Do not show hover links over views
he: אל תציג קישורי ריחוף מעל היבטים

en: To make it easier to administrate your views, Views provides 'hover' links to take you to the edit and export screen of a view whenever the view is used. This can be distracting on some themes, though; if it is problematic, you can turn it off here.
he: כדי להפוך את ניהול ההיבטים לקל יותר, ההיבטים מאפשרים קישורי ריחוף כדי להוביל אותך למסך העריכה והייצוא של היבט בכל פעם שמשתמשים בהיבט. בעיצובים מסוימים דבר זה יכול להסיח את הדעת ולכן אם יש בכך בעיה, ניתן לבטל אפשרות זו כאן.

en: Enable views performance statistics via the Devel module
he: אפשר סטטיסטיקות ביצועי היבטים בעזרת מודול Devel

en: Check this to enable some Views query and performance statistics <em>if Devel is installed</em>.
he: בחר להפעלת מספר סטטיסטיקות שאילתות וביצועים להיבטים ביצועים<em>אם Devel מותקן</em>.

en: Disable javascript with Views
he: השבת את Javascript עם היבטים

en: Page region to output performance statistics
he: אזור בדף לפלט סטטיסטיקות ביצועים

en: Label for "Any" value on optional single-select exposed filters
he: תווית לערך "כל אחד" במסננים חשופים אופציונליים מסוג בחירה בודדת

en: Error: missing @component
he: שגיאה: @component חסרה

en: Server reports invalid input error.
he: השרת מדווח על שגיאת קלט לא חוקי.

en: This view has only a default display and therefore will not be placed anywhere on your site; perhaps you want to add a page or a block display.
he: להיבט זה יש רק תצוגת ברירת מחדל ולכן הוא לא יוצג בשום מקום באתר שלך; יתכן ותרצה להוסיף דף או תצוגת בלוק.

en: There are no Views 1 views stored in the database to convert.
he: אין במסד הנתונים היבטים להמרה מגרסה 1 של מודול היבטים.

en: Converted
he: מומרים

en: Unable to find view.
he: היבט לא נמצא.

en: Unable to convert view.
he: המרת ההיבט נכשלה.

en: The view has been deleted
he: ההיבט נמחק

en: Handler @handler include tried to loop infinitely!
he: קובץ ה-include של המטפל @handler גרם ללולאה אינסופית!

en: Reduce duplicates
he: צמצם כפילויות

en: Default settings for this view.
he: הגדרות ברירת מחדל להיבט זה.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
he: הצג את ההיבט כדף על כתובת URL וקישורי תפריט.

en: Display the view as a block.
he: הצג את ההיבט כבלוק

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
he: נוספו קבצים מצורפים לתצוגות אחרות כדי לקבבל ריבוי היבטים בתוך אותו היבט.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
he: הצג את ההיבט כהזנה, למשל הזנת RSS.

en: Displays rows one after another.
he: מציג שורות אחת אחרי השניה.

en: HTML List
he: רישמת HTML

en: Displays rows as an HTML list.
he: הצג שורות כרשימת HTML.

en: Displays rows in a grid.
he: מציג שורות ברשת.

en: Displays rows in a table.
he: מציג שורות בטבלה.

en: Displays the default summary as a list.
he: מציג את סיכום ברירת המחדל כרשימה.

en: Displays the summary unformatted, with option for one after another or inline.
he: מציג את הסיכום בצורה לא מעוצבת, עם אפשרות לאחד אחרי השני או מוטבעים.

en: Generates an RSS feed from a view.
he: מייצר הזנת RSS מהיבט.

en: Displays the fields with an optional template.
he: מציג את השדות עם תבנית אופציונלית

en: Fixed entry
he: כניסה קבועה

en: Will be available to all users.
he: יהיה שמין לכל המשתמשים.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
he: גישה תוענק למשתמשים עם אחד או יותר מהתפקידים המצויינים.

en: No caching of Views data.
he: אין מטמון לנתוני היבטים.

en: Time-based
he: מבוס זמן

en: set_display() called with invalid display id @display.
he: set_display() נקראה עם מזהה תצוגה לא חוקי @display.

en: sort criteria
he: קריטריונים לסידור

en: Sort criterion
he: קריטריון לסידור

en: sort criterion
he: קריטריון לסידור

en: filter
he: סינון

en: jQuery UI Tabs: Not enough arguments to add tab.
he: לשוניות ממשק משתמש jQuery: אין מספיק ארגומנטים להוספה ללשונית.

en: The title of the aggregator item.
he: כותרת פריט הצובר.

en: The link to the original source URL of the item.
he: הקישור לכתובת ה-URL המקורית של הפריט.

en: The author of the original imported item.
he: מחבר הפריט המיובא המקורי.

en: The actual content of the imported item.
he: תוכן הפריט המיובא.

en: The date the original feed item was posted. (With some feeds, this will be the date it was imported.)
he: התאריך בו פורסם פריט ההזנה המקורי. (בחלק מההזנות, יהיה זה התאריך בו הוא יובא.)

en: Feed ID
he: מזהה הזנה

en: The unique ID of the aggregator feed.
he: המזהה הייחודי של הזנת הצובר.

en: The title of the aggregator feed.
he: כותרת הזנת הצובר.

en: The link to the source URL of the feed.
he: הקישור לכתובת ה-URL של מקור ההזנה.

en: The date the feed was last checked for new content.
he: התאריך האחרון בו ההזנה נבדקה עבור תוכן חדש.

en: The description of the aggregator feed.
he: תאור הזנת הצובר.

en: The unique ID of the aggregator category.
he: המזהה הייחודי של סיווג הצובר.

en: The title of the aggregator category.
he: כותרת סיווג הצובר.

en: The book the node is in.
he: הספר בו נמצא פריט התוכן.

en: The weight of the book page.
he: משקל דף הספר.

en: The depth of the book page in the hierarchy; top level books have a depth of 1.
he: עומק דף הספר בהיררכייה; לספרי הרמה העליונה יש עומק של 1.

en: The parent book node.
he: פריט התוכן של ספר האב.

en: The title of the comment.
he: כותרת ההערה

en: The text of the comment.
he: תוכן ההערה

en: The comment ID of the field
he: מזהה התגובה של השדה

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
he: שם מחבר התגובה. ניתן לעבדו לקשר לדף הבית של המשתמש.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
he: כתובת האתר של מחבר התגובה. ניתן לעבד כקישור. יהיה ריק אם המחבר הינו משתמש רשום.

en: Post date
he: תאריך פירסום

en: Date and time of when the comment was posted.
he: תאריך ושעת פרסום התגובה.

en: Provide a simple link to view the comment.
he: ספק קישור פשוט לצפייה בתגובה.

en: Provide a simple link to edit the comment.
he: ספק קישור פשוט לעריכת התגובה.

en: Provide a simple link to delete the comment.
he: ספק קישור פשוט למחיקת התגובה.

en: The User ID of the comment's author.
he: מזהה המשתמש של מחבר התגובה.

en: Parent CID
he: CID אב

en: The Comment ID of the parent comment.
he: מזהה התגובה של תגובת האב.

en: Last comment time
he: זמן התגובה האחרונה

en: Date and time of when the last comment was posted.
he: התאריך והשעה בהן התגובה האחרונה פורסמה.

en: Last comment author
he: מחבר התגובה האחרונה

en: The name of the author of the last posted comment.
he: שם מחבר התגובה האחרונה שפורסמה.

en: Comment count
he: מספר התגובות

en: The number of comments a node has.
he: מספר התגובות של פריט תוכן.

en: Updated/commented date
he: תאריך מעודכן או תאריך התגובה

en: The most recent of last comment posted or node updated time.
he: האחרון מבין תגובה אחרונה שפורסמה או זמן עדכון פריט תוכן.

en: The number of new comments on the node.
he: מס' הערות חדשות בדף.

en: Comment status
he: מצב הערה

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
he: האם ניתן לרשום תגובות לפריט התוכן או לא.

en: User posted or commented
he: המשתמש פרסם או הגיב

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
he: הצג פריטי תוכן רק אם המשתמש פרסום אותם או הגיב עליהם.

en: Display the comment with standard comment view.
he: הצג את התגובה בהיבט תגובה רגיל.

en: Display the comment as RSS.
he: הצג את התגובה כ-RSS

en: Link to contact page
he: קישור לדף יצירת קשר

en: Provide a simple link to the user contact page.
he: ספק קישור פשוט לדף יצירת הקשר עם המשתמש.

en: Locale source
he: מקור האזור

en: A source string for translation, in English or the default site language.
he: מחרוזת מקור לתרגום, באנגלית או בשפת ברירת המחדל של האתר.

en: The ID of the source string.
he: מזהה מחרוזת המקור.

en: A description of the location or context of the string.
he: תאור המיקום או הקשר המחרוזת.

en: The group the translation is in.
he: הקבוצה בה נמצא התרגום.

en: The full original string.
he: המחרוזת המקורית המלאה.

en: The version of Drupal core that this string is for.
he: גירסת ליבת דרופל שעבורה מחרוזת זו.

en: Provide a simple link to edit the translations.
he: ספק קישור פשוט לעריכת התרגומים.

en: Locale target
he: יעד האזור

en: The full translation string.
he: מחרוזת התרגום המלאה.

en: The language this translation is in.
he: שפת תרגום זה.

en: The ID of the parent translation.
he: מזהה תרגום האב.

en: Whether or not the translation is plural.
he: האם התרגום הוא ברבים או לא.

en: The title of the node.
he: כותרת העמוד

en: The date the node was posted.
he: התאריך בו פורסם פריט התוכן.

en: The type of a node (for example, "blog entry", "forum post", "story", etc).
he: סוג פריט התוכן (לדוגמה, "רישום בלוג", "פרסום בפורום", "סיפור", וכד').

en: Whether or not the node is published.
he: האם פריט התוכן מפורסם או לא.

en: Published or admin
he: מפורסם או מנהל

en: Filters out unpublished nodes if the current user cannot view them.
he: במידה והמשתמש הנוכחי לא יכול לצפות בהם, מסנן החוצה פריטי תוכן שלא פורסמו.

en: Whether or not the node is promoted to the front page.
he: האם פריט התוכן מקודם לדף הראשי או לא.

en: Whether or not the node is sticky.
he: האם פריט התוכן דביק או לא.

en: Provide a simple link to the node.
he: ספק קישור פשוט לפריט התוכן.

en: Provide a simple link to edit the node.
he: ספק קישור פשוט לעריכת פריט התוכן.

en: Provide a simple link to delete the node.
he: ספק קישור פשוט למחיקת פריט התוכן.

en: Created year + month
he: חודש + שנת יצירה

en: Created year
he: שנת יצירה

en: Created month
he: חודש יצירה

en: Created day
he: יום יצירה

en: Created week
he: שבוע יצירה

en: Updated year + month
he: חודש + שנת עידכון

en: Updated year
he: שנת עידכון

en: Updated month
he: חודש עידכון

en: Updated day
he: יום עידכון

en: Updated week
he: שבוע  עידכון

en: Node revision
he: מהדורת פריט תוכן

en: Node revisions are a history of changes to nodes.
he: מהדורות פריטי תוכן הינן היסטוריית שינויים בפריטי תוכן.

en: The stored teaser field. This may not be valid or useful data on all node types.
he: שדה הטיזר השמור. יתכן ואיננו בעל תוכן חוקי או שימושי עבור כל סוגי פריטי התוכן.

en: The revision ID of the node revision.
he: מזהה המהדורה של מהדורת פריט התוכן.

en: The log message entered when the revision was created.
he: הודעת היומן שהוזנה כאשר המהדורה נוצרה.

en: Input format id
he: מזהה תבנית קלט

en: The numeric input format of the node revision. !default means the default input format.
he: תבנית הקלט המספרית למהדורת פריט התוכן. !default פירושו ברירת המחדל של תבנית הקלט.

en: The name of the input format of the node revision.
he: שם תבנית הקלט של מהדורת פריט התוכן.

en: Revert link
he: שחזר קישור

en: Provide a simple link to revert to the revision.
he: ספק קישור פשוט לחזרה למהדורה.

en: Provide a simple link to delete the node revision.
he: ספק קישור פשוט למחיקת מהדורת פריט התוכן.

en: Filter by access.
he: סנן לפי גישה.

en: Filter for nodes by view access. <strong>Not necessary if you are using node as your base table.</strong>
he: סנן םריטי תוכן לפי גישה להיבט. <strong>לא נחוץ כאשר אתה משתמש בפריט התוכן כטבלת הבסיס.</strong>

en: Has new content
he: יש תוכן חדש

en: Show a marker if the node has new or updated content.
he: הצג סימון אם יש תוכן חדש או מעודכן לפריט התוכן.

en: Show only nodes that have new content.
he: מציג רק פריטי תוכן בעלי תוכן חדש.

en: Node ID from URL
he: מזהה פריט תוכן מכתובת URL

en: Display %display has no access control but does not contain a filter for published nodes.
he: לתצוגה %display אין בקרת גישה אך גם אינה מכילה מסנן לפריטי תוכן מפורסמים.

en: Poll
he: סקר

en: Whether the poll is open for voting.
he: האם הסקר פתוח להצבעה.

en: Profile textfield
he: שדה טקסט לפרופיל

en: Profile textarea
he: איזור הטקסט של הפרופיל

en: Profile checkbox
he: תיבת סימון של הפרופיל

en: Profile URL
he: כתובת URL של הפרופיל

en: Profile selection
he: בחירת פרופיל

en: Profile date %field-name.
he: תאריך פרופיל %field-name.

en: The score of the search item. This will not be used if the search filter is not also present.
he: הציון של פריט החיפוש. לא ילקח בחשבון אם לא נוכח גם מסנן חיפוש.

en: Links from
he: קישורים מ

en: Other nodes that are linked from the node.
he: פריטי תוכן אחקים המקושרים לפריט התוכן.

en: Links to
he: קישורים ל

en: Other nodes that link to the node.
he: דפים אחרים המקושרים לדף

en: Search Terms
he: מונחים לחיפוש

en: The terms to search for.
he: המונחים לחיפוש בשבילם.

en: Node statistics
he: סטטיסטיקת פריט תוכן

en: Total views
he: סך ההיבטים

en: The total number of times the node has been viewed.
he: סך כל מספר הפעמים שפריט התוכן נצפה.

en: Views today
he: צפיות היום

en: The total number of times the node has been viewed today.
he: סך כל הפעמים שפריט התוכן נצפה היום.

en: Most recent view
he: ההיבט החדש ביותר

en: The most recent time the node has been viewed.
he: הפעם האחרונה שפריט התוכן נצפה.

en: Stores site access information.
he: מאחסן מידע גישה לאתר.

en: Browser session ID of user that visited page.
he: מזהה ההפעלה של הדפדפן של המשתמש שביקר באתר.

en: Title of page visited.
he: כותרת הדף שביקרו בו.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
he: נתיב פנימי לדף שביקרו בו (יחסית לבסיס של גרופל).

en: Referrer URI.
he: כתובת ה-URL של המפנה.

en: Hostname of user that visited the page.
he: שם מחשב מארח של המשתמש שביקר בדף.

en: The user who visited the site.
he: המשתמש שביקר באתר זה

en: Time in milliseconds that the page took to load.
he: זמן טעינת דף במילישניות.

en: Timestamp of when the page was visited.
he: חותמת הזמן של מועד הביקור בדף.

en: Files maintained by Drupal and various modules.
he: קבצים מנוהלים ע"י דרופל ומודולים שונים

en: The ID of the file.
he: מזהה הקובץ.

en: The name of the file.
he: שם הקובץ.

en: The path of the file.
he: נתיב הקובץ.

en: The mime type of the file.
he: סוג mime של הקובץ.

en: The status of the file.
he: סטטוס הקובץ.

en: The date the file was uploaded.
he: התאריך בו הועלה הקובץ.

en: Taxonomy terms are attached to nodes.
he: מושגי טקסונומיה מקושרים לפריטי מידע.

en: Taxonomy terms. Note that using this can cause duplicate nodes to appear in views; you must add filters to reduce the result set.
he: מונחי טקסונומיה. שים לב כי השימוש יכול לגרום להופעה כפולה של פריטי תוכן בהיבטים; עליך להוסיף מסננים כדי לצמצם את קבוצת התוצאה.

en: Taxonomy term name.
he: שם מושג הטקסונומיה.

en: The term weight field
he: שדה המשקל של המושג

en: The description associated with a taxonomy term.
he: התאור המשוייך למושג טקסונומיה.

en: Filter the results of "Taxonomy: Term" to a particular vocabulary.
he: סנן את תוצאות "טקסונומיה: מושג" לאוצר מילים ספציפי.

en: All terms
he: כל המונחים

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
he: הצג את כל מושגי הטקסונומיה הקשורים לפריט תוכן, מתוך מאוצרות המילים המצוינות.

en: The parent term of the term.
he: מושג האב של המושג.

en: Term synonym
he: מילה נרדפת למושג

en: Term synonyms may be used to find terms by alternate names.
he: ניתן להשתמש במילה נרדפת למושג כדי למצוא מושגים באמצעות שמות חלופיים.

en: Term ID (with depth)
he: מזהה מושג (עם עומק)

en: The depth filter is more complex, so provides fewer options.
he: מסנן העומק מורכב יותר ולכן מספק פחות אפשרויות.

en: Term ID depth modifier
he: משנה עומק מזהה מושג

en: Node translation
he: תרגום פריט תוכן

en: Translation set node ID
he: מזהה פריט התוכן של מערכת התרגום

en: The ID of the translation set the content belongs to.
he: מזהה מערכת התרגום אליה שייך התוכן.

en: Source translation
he: מקור לתירגום

en: The source that this content was translated from.
he: המקור שתוכן זה תורגם ממנו.

en: Versions of content in different languages.
he: התוכן בשפות שונות.

en: Nodes that are either untranslated or are the original versions of a translation set.
he: פריטי תוכן שאינם מתורגמים או שהם הגירסאות המקוריות של מערכת תרגום.

en: Child translation
he: תרגום בן

en: Nodes that are translations of a source translation.
he: פריטי תוכן שהם תרגום של תרגום מקור.

en: The translation status of the node--whether or not the translation needs to be updated.
he: מצב תרגום פריט התוכן - האם יש צורך לעדכן את התרגום או לא.

en: Outdated
he: מיושן

en: upload
he: העלאה

en: The description of the uploaded file.
he: תיאור הקובץ שהועלה.

en: Listed
he: רשום

en: Whether or not the file is marked to be listed.
he: האם הקובץ מסומן לתצוגה או לא.

en: Has attached files
he: יש קבצים מצורפים

en: Only display items with attached files. This can cause duplicates if there are multiple attached files.
he: הצג רק פריטים עם קבצים מצורפים. עלול לגרום לכפילויות אם יש קבצים מצורפים מרובים.

en: The user ID
he: מזהה המשתמש

en: The user or author name.
he: משתמש או שם כותב

en: Email address for a given user. This field is normally not shown to users, so be cautious when using it.
he: כתובות דוא"ל של משתמש נתון. שדה זה בדרך כלל לא מוצג למשתמשים, לכן יש להזהר בשימוש בו.

en: Language of the user
he: שפת המשתמש

en: The user's picture, if allowed.
he: תמונת המשתמש, אם מותר.

en: The date the user was created.
he: תאריך יצירת המשתמש.

en: The user's last access date.
he: תאריך הגישה האחרון של המשתמש.

en: The user's last login date.
he: תאריך הכניסה האחרונה של המשתמש.

en: Whether a user is active or blocked.
he: האם משתשמש פעיל או חסום.

en: The user's signature.
he: חתימת המשץמש.

en: Provide a simple link to edit the user.
he: ספק קישור פשוט לעריכת המשתמש.

en: Provide a simple link to delete the user.
he: ספק קישור פשוט למחיקת המשתמש.

en: Roles that a user belongs to.
he: תפקידים אליהם שייך מתמש.

en: User ID from URL
he: מזהה משתמש מכתובת URL

en: User ID from logged in user
he: מזהה משתמש מהמשתמש המחובר

en: Randomize the display order.
he: צור סדר תצוגה אקראי.

en: Allow an argument to be ignored. The query will not be altered by this argument.
he: אפשר התעלמות מארגומנט. השאילתה לא תושפע מארגומנט זה.

en: Provide custom text or link.
he: ספק טקסט או קישור מותאמים אישית.

en: View result counter
he: צפה במונה התוצאות

en: Displays the actual position of the view result
he: מציג את המיקום האמיתי של תוצאת ההיבט

en: Link this field to its aggregator category page
he: קשר שדה זה לדף סיווג הצובר שלו

en: No user
he: אין משתמש

en: Link this field to its comment
he: קשר שדה זה לתגובה שלו

en: Show teaser-style link
he: הצג קישור בסגנון טיזר

en: Link this field to new comments
he: קשר שדה זה לתגובות חדשות

en: Type of link
he: סוג קישור

en: contact
he: צור קשר

en: Contact %user
he: צור קשר עם %user

en: Unknown group
he: קבוצה בלתי ידועה

en: Unknown language
he: שפה לא מוכרת

en: Current user's language
he: שפת המשתמש הנוכחי

en: Default site language
he: שפת ברירת המחדל של האתר

en: No language
he: אין שפה

en: Current installed version
he: גירסה נוכחית מותקנת

en: Unknown node type
he: סוג פריט תוכן לא מוכר

en: Check for new comments as well
he: בדוק האם יש גם תגובות חדשות

en: If you wish to validate for specific node types, check them; if none are checked, all nodes will pass.
he: אם ברצונך לאמת סוגי פריטי תוכן מסוימים, בחר אותם; אם אין אף אחד בחור, כל פריטי התוכן יעברו בהצלחה.

en: Validate user has access to the node
he: ודא כי יש למשתמש גישה לפריט התוכן

en: Node IDs separated by , or +
he: מזהים של פריטי תוכן מופרדים על-ידי , או +

en: Build mode
he: מצב בנייה

en: Display node comments
he: הצג תגובות לפריט התוכן

en: No alternate
he: אין חלופה

en: Alternative sort
he: מיון חלופי

en: Alternate sort order
he: סדר מיון חלופי

en: On empty input
he: בקלט ריק

en: Show None
he: הסתר הכל

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
he: חפש את אחד משני המושגים בעזרת<strong>OR</strong> באותיות רישיות. לדוגמה, <strong>cats OR dogs</strong>.

en: Display score
he: הצג ציון

en: Link this field to download the file
he: קשר שדה זה כדי להוריד את הקובץ

en: Set the breadcrumb for the term parents
he: הגדר את שביל הניווט להורי המושג

en: If selected, the breadcrumb trail will include all parent terms, each one linking to this view. Note that this only works if just one term was received.
he: אם נבחר, שביל הניווט יכלול את כל מושגי האבות כאשר כל אחד מהם יקושר להיבט זה. שים לב כי דבר זה יעבוד רק אם התקבל מושג אחד.

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
he: העומק יתאים פריטי תוכן המתוייגים עם מושגים בהיררכייה. לדוגמה, אם יש לך את המושג "פירות" ומושג ילד "תפוח" בעל עומק 1 ומעלה, אז סינון עבור המושג "פירות" ישאיר פריטי תוכן המתוייגים כ-"תפוח" בנוסף ל-"פירות". אם שלילי, אז ההיפך הוא נכון; חיפוש "תפוח" יחזיר גם פריטי תוכן המתוייגים כ-"פירות" אם העומק הוא 1- או פחות.

en: Allow multiple terms per argument
he: אפשר ריבוי מושגים לארגומנט

en: No vocabulary
he: אין אוצר מילים

en: Link this field to its taxonomy term page
he: קשר שדה זה לדף מושג הטקסונומיה שלו

en: Link this field to its term page
he: קשר שדה זה לדף המושג שלו

en: Limit terms by vocabulary
he: הגבל מושגים לפי אוצר מילים

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
he: בחר את אוצר המילים עבורו תציג מונחים באפשרויות הרגילות.

en: Dropdown
he: נפתח

en: Show hierarchy in dropdown
he: הצג היררכיה ברשימה נפתחת

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
he: נבחר אוצר מילים לא חוקי. אנא שנה אותו באפשרויות.

en: Select terms from vocabulary @voc
he: בחר מושגים מאוצר מילים @voc

en: Select terms
he: בחר מושגים

en: Term IDs separated by , or +
he: מזהי מושגים מופרדים על ידי , או +

en: Term name or synonym
he: שם או שם נרדף למושג

en: Term name/synonym converted to Term ID
he: שם מושג או המילה הנרדפת שלו הומרו למזהה מושג

en: Transform dashes in URL to spaces in term name arguments
he: המר מקפים בכתובות URL ברווחים בארגומנטים של שמות מושגים

en: Include untranslated nodes
he: כלול פרטי תוכן לר מתורגמים

en: Current language
he: שפה נוכחית

en: Translation option
he: אפשרות תרגום

en: To the user
he: למשתמש

en: With a mailto:
he: עם 'שלח אל':

en: Is the logged in user
he: הוא המשתמש שבפנים

en: Usernames
he: שמות משתמש

en: Enter a comma separated list of user names.
he: הזן רשימת שמות משתמש מופרדת בפסיקים.

en: Also look for a node and use the node author
he: בנוסף, חפש פריט תוכן והשתמש במחבר של פריט התוכן

en: Type of user argument to allow
he: סוג ארגומנט משתמש שצריך לאפשר

en: Only allow numeric UIDs
he: אפשר רק מזהיי משתמש מספריים

en: Only allow string usernames
he: אפשר רק שמות משתמש שהן מחרוזות

en: Allow both numeric UIDs and string usernames
he: אפשר גם UID נומריים וגם שמות משתמש במחרוזות

en: Restrict user based on role
he: הגבל משתמש לפי תפקיד

en: Restrict to the selected roles
he: הגבל לתפקידים הבחורים

en: If no roles are selected, users from any role will be allowed.
he: אם לא נבחרו תפקידים, תהיה הרשאה למשתמשים מכל תפקיד.

en: Unrestricted
he: בלתי מוגבל

en: No role(s) selected
he: לא נבחרו תפקידים

en: Multiple roles
he: תפקידים מרובים

en: Only the checked roles will be able to access this display. Note that users with "access all views" can see any view, regardless of role.
he: רק התפקידים המסומנים יוכלו לגשת לתצוגה. שים לב כי משתמשים בעלי "גישה לכל ההיבטים" יוכלו לראות כל היבט, ללא קשר לתפקיד.

en: You must select at least one role if type is "by role"
he: אם הסוג הוא "לפי תפקיד, יש לבחור לפחות תפקיד אחד.

en: Note: you do not have permission to modify this. If you change the default argument type, this setting will be lost and you will NOT be able to get it back.
he: הערה: אין לך הרשאה לשנות זאת. אם תשנה את סוג הארדומנט, הגדרה זו תאבד ולא תוכל לשחזר אותה.

en: PHP argument code
he: קוד ארגומנט PHP

en: PHP validate code
he: קוד PHP לאימות

en: Never cache
he: לעולם אל תשתמש במטמון

en: Query results
he: תוצאות שאילתה

en: The length of time raw query results should be cached.
he: משך הזמן שיש לשמור תוצאות גולמיות של שאילתה במטמון.

en: Rendered output
he: פלט מעובד

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
he: משך הזמן שיש לשמור פלט HTML מעובד במטמון.

en: Broken field
he: שדה שבור

en: Change the name of this display.
he: שנה את שם תצוגה זו.

en: Change the title that this display will use.
he: שנה את הכותרת שתשמש בתצוגה זו.

en: Change the style plugin.
he: שנה את Plugin הסגנון.

en: Row style
he: סגנון שורה

en: Change the row plugin.
he: שנה את plugin השורה.

en: Use AJAX
he: השתמש ב-AJAX

en: Change whether or not this display will use AJAX.
he: שנה האם תצוגה זו תשתמש ב-AJAX או לא.

en: Items per page
he: מספר פריטים בעמוד

en: Specify whether this display will provide a "more" link.
he: ציין האם תצוגה זו תספק קישור 'עוד'.

en: Specify access control type for this display.
he: ציין סוג בקרת גישה לתצוגה זו.

en: Change settings for this access type.
he: שנה הגדרות לסוג גישה זה.

en: Specify caching type for this display.
he: ציין מטמון עבור תצוגה זו.

en: Change settings for this caching type.
he: שנה הגדרות לסוג מטמון זה.

en: Link display
he: תצוגת קישור

en: Exposed form in block
he: טופס חשוף בבלוק

en: Allow the exposed form to appear in a block instead of the view.
he: אפשר לטופס החשוף להופיע בבלוק במקום בהיבט.

en: Get information on how to theme this display
he: קבל מידע לגבי אופן עיצוב תצוגה זו

en: The title of this view
he: כותרת הקשר זה

en: This title will be displayed with the view, wherever titles are normally displayed; i.e, as the page title, block title, etc.
he: כותרת זו תוצג עם ההיבט בכל מקום בו בדרך כלל מוצגות כותרות: כלומר ככותרת הדף, הבלוק וכד'.

en: Use AJAX when available to load this view
he: לטעינת היבט זה, השתמש ב-AJAX כאשר הוא זמין

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
he: מספר הפריטים לתצוגה בדף. הזן 0 כדי שלא תהיה מגבלה.

en: Add a more link to the bottom of the display.
he: וסף קישור 'עוד' בתחתית התצוגה.

en: Create more link
he: צור קישור 'עוד'

en: The text to display for the more link.
he: הטקסט לתצוגה עבור הקישור עוד.

en: Access restrictions
he: הגבלות גישה

en: You may also adjust the !settings for the currently selected style by clicking on the icon.
he: ניתן לכוון אתה- !settings עבור הסגנון הנוכחי על ידי לחיצה על הסמל.

en: Access options
he: אפשרויות גישה

en: Caching options
he: אפשרויות מטמון

en: Display even if view has no result
he: הצג גם אם להיבט אין תוצאה

en: How should this view be styled
he: כיצד לעצב היבט זה.

en: If the style you choose has settings, be sure to click the settings button that will appear next to it in the View summary.
he: אם לסגנון שבחרת יש הגדרות, הקפד ללחוץ על לחצן ההגדרות שיופיע לידו בתקציר ההיבט.

en: Style options
he: אפשרויות סגנון

en: Row style options
he: אפשרויות סגנון שורה

en: How should each row in this view be styled
he: כיצד לסגנן כלשורה בהיבט זה

en: You may also adjust the !settings for the currently selected row style by clicking on the icon.
he: ניתן לכוון גם את ה-!settings עבור סגנון השורה הבחור כעת על ידי לחיצה על הסמל.

en: Which display to use for path
he: באיזה תצוגה להשתמש עבור הנתיב

en: Display output
he: הצג פלט

en: Alternative display output
he: תצוגת םלט חלופית

en: Alternative style
he: סגנון חלופי

en: Row style output
he: פלט סגנון שורה

en: Alternative row style
he: סגנון שורה חלופי

en: Field @field (ID: @id)
he: שדה @field (מזהה: @id)

en: This section lists all possible templates for the display plugin and for the style plugins, ordered roughly from the least specific to the most specific. The active template for each plugin -- which is the most specific template found on the system -- is highlighted in bold.
he: Nקטע זה מציג את כל התבניות האפשרויות עבור plugin התצוגה ו-Plugin הסגנון כאשר הם מסודרים פחות או יותר מהכללי ביותר ועד הספציפי ביותר. העיצוב הפעיל לכל plugin - שהוא הספציפי ביותר שנמצא במערכת - מודגש.

en: Change theme
he: שנה עיצוב

en: Rescan template files
he: סרוק מחדש את קובצי התבנית

en: <strong>Important!</strong> When adding, removing, or renaming template files, it is necessary to make Drupal aware of the changes by making it rescan the files on your system. By clicking this button you clear Drupal's theme registry and thereby trigger this rescanning process. The highlighted templates above will then reflect the new state of your system.
he: <strong>חשוב!</strong> כאשר מוסיפים, מסירים או משנים שמות של קובצי תבנית, יש לגרום לדרופל להכיר בשינויים על ידי סריקה מחדש של הקבצים במערכת שלך. לחיצה על לחצן זה תמחוק את ה-theme registry של דרופל וכך תגרום להתרחשות תהליך הסריקה מחדש. לאחר מכן התבניות המודגשות שלעיל תשקפנה את המצב החדש של המערכת שלך.

en: Theming information (display)
he: ערכת נושא (תצוגה)

en: Back to !info.
he: חזרה ל-!info.

en: theming information
he: מידע ערכת נושא

en: This display has no theming information
he: לתצוגה זו אין מידע ערכת נושא

en: This is the default theme template used for this display.
he: זוהי ברירת המחדל לתבנית העיצוב המשמשת תצוגה זו.

en: This is an alternative template for this display.
he: זוהי תבנית חלופית לתצוגה זו.

en: Theming information (style)
he: מידע ערכת נושא (סגנון)

en: This display has no style theming information
he: לתצוגה זו אין מידע ערכת נושא

en: This is the default theme template used for this style.
he: זוהי תבנית עיצוב ברירת המחדל המשמשת לסגנון זה.

en: This is an alternative template for this style.
he: זוהי תבנית חלופית לסגנון זה.

en: Theming information (row style)
he: מידע ערכת נושא (סגנון שורה)

en: This display has no row style theming information
he: לתצוגה זו אין מידע ערכת נושא עבור סגנון שורה

en: This is the default theme template used for this row style.
he: זוהי תבנית עיצוב ברירת המחדל המשמשת סגנון שורה זה.

en: This is an alternative template for this row style.
he: זוהי תבנית חלופית לסגנון שורה זה.

en: Put the exposed form in a block
he: שים את הטופס החשוף בבלוק.

en: File found in folder @template-path
he: קובץ נמצא בתיקייה @template-path

en: (File not found, in folder @template-path)
he: (קובץ לא נמצא בתיקייה @template-path)

en: Status: using default values.
he: סטטוס: משתמש בערכי ברירת מחדל.

en: Update default display
he: עדכן תצוגת ברירת מחדל

en: Status: using overridden values.
he: סטטוס: משתמש בערכים שנדרסו.

en: Display "@display" uses a path but the path is undefined.
he: התצוגה "@display" משתמשת בנתיב, אך הנתיב איננו מוגדר.

en: Display "@display" has an invalid style plugin.
he: לתצוגה "@display" יש plugin סגנון לא חוקי.

en: Exposed form: @view-@display_id
he: טופס חשוף: @view-@display_id

en: Attachment settings
he: הגדרות קבצים מצורפים

en: Inherit arguments
he: תירש ארגומנטים

en: Inherit exposed filters
he: תירש מסננים חשופים

en: Multiple displays
he: ריבוי תצוגות

en: Should this display inherit its arguments from the parent display to which it is attached?
he: האם על תצוגה זו לרשת את הארגומנטים שלה מתצוגת האב אליה היא מצורפת?

en: Should this display inherit its exposed filter values from the parent display to which it is attached?
he: האם על תצוגה זו לרשת את ערכי המסנן החשוף שלה מתצוגת האב אליה היא קשורה?

en: Attach before or after the parent display?
he: צרף לפני או אחרי תצוגת האב?

en: Block admin description
he: תאור בלוק הניהול

en: Block caching type
he: סוג מטמון לבלוק

en: Using the site name
he: שימוש בשם האתר

en: Use the site name for the title
he: השתמש בשם האתר לכותרת

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
he: סמל ההזנה יהיה זמין רק לתצוגות הנבחרות.

en: This view will be displayed by visiting this path on your site. It is recommended that the path be something like "path/%/%/feed" or "path/%/%/rss.xml", putting one % in the path for each argument you have defined in the view.
he: היבט זה יוצג על-ידי ביקור בנתיב זה באתר שלך. מומלץ כי הנתיב יהיה מהצורה"path/%/%/feed" או "path/%/%/rss.xml", כאשר יש בנתיב % אחד עבור כל ארגומנט שהגדרת בהיבט.

en: No menu
he: אין תפריט

en: Normal: @title
he: רגיל: @title

en: Tab: @title
he: לשונית: @title

en: Change settings for the parent menu
he: שנה הגדרות לתפריט אב

en: The menu path or URL of this view
he: נתיב התפריט או כתובת ה-URL של היבט זה

en: This view will be displayed by visiting this path on your site. You may use "%" in your URL to represent values that will be used for arguments: For example, "node/%/feed".
he: היבט זה יוצג כשתבקר בנתיב זה באתר שלך. ניתן להשתמש ב-"%" בכתובת ה-URL שלך לייצוג ערכים שישמשו כארגומנטים: למשל, "node/%/feed".

en: Menu item entry
he: כניסת פריט תפריט

en: No menu entry
he: אין כניסת תפריט

en: Normal menu entry
he: הזנת תפריט רגילה

en: Menu tab
he: לשונית תפריט

en: Default menu tab
he: ברירת המחדל ללשונית תפריט

en: If set to normal or tab, enter the text to use for the menu item.
he: אם נקבע ללשונית או רגיל, הזן את הטקסט לשימוש בפריט התפריט.

en: Warning: Changing this item's menu will not work reliably in Drupal 6.4 or earlier. Please upgrade your copy of Drupal at !url.
he: אזהרה: שינוי תפריט פריט זה לא יעבוד באופן מהימן בגרסת דרופל 6.4 ומטה. שדרג את עותק דרופל שלך בכתובת !url.

en: Insert item into an available menu.
he: הכנס פריט לתפריט זמין.

en: Menu selection requires the activation of menu module.
he: בחירת תפריט מחייבת הפעלת מודול התפריט.

en: The lower the weight the higher/further left it will appear.
he: ככל שהמשקל נמוך יותר כך הוא יופיע יותר לשמאל.

en: Default tab options
he: אפשרויות ברירת המחדל של לשונית

en: When providing a menu item as a tab, Drupal needs to know what the parent menu item of that tab will be. Sometimes the parent will already exist, but other times you will need to have one created. The path of a parent item will always be the same path with the last part left off. i.e, if the path to this view is <em>foo/bar/baz</em>, the parent path would be <em>foo/bar</em>.
he: כשמספקים פריט תפריט כלשונית, דרופל צריכה  לדעת מהו פריט תפריט האב של לשונית זו. לפעמים האב כבר קיים, אך במקרים אחרים יהי צורך ביצירתו. נתיב פריט האב יהיה תמיד אותו הנתיב ללא חלקו האחרון. לדוגמא, אם הנתיב להיבט זה הוא <em>foo/bar/baz</em>, נתיב האב יהיה <em>foo/bar</em>.

en: Already exists
he: כבר קיים

en: If creating a parent menu item, enter the title of the item.
he: אם אתה יוצר פריט תפריט אב, הזן את כותרת הפריט.

en: If creating a parent menu item, enter the description of the item.
he: אם אתה יוצר פריט אב, הזן את תאור הפריט.

en: If the parent menu item is a tab, enter the weight of the tab. The lower the number, the more to the left it will be.
he: אם פריט תפריט האב הינו לשונית, הזן את משקל הלשונית. ככל שהמספר נמוך יותר, כך היא תהיה יותר לשמאל.

en: "$arg" is no longer supported. Use % instead.
he: "$arg" לא נתמך יותר. השתמש ב-% במקומו.

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
he: לא ניתן להשתמש ב-"%" לסגמנט הראשון של נתיב.

en: Views cannot create normal menu items for paths with a % in them.
he: היבטים לא יכולים לייצר פריטי תפריט רגילים עבור פריטים עם נתיבים הכוללים %.

en: A display whose path ends with a % cannot be a tab.
he: תצוגה שהנתיב שלה מסתיים ב % לא יכולה להיות לשונית.

en: Title is required for this menu type.
he: כותרת נחוצה עבור סוג תפריט זה.

en: Display @display is set to use a menu but the menu title is not set.
he: תצוגה @display מוגדרת להשתמש בתפריט אך כותרת התפריט טרם הוגדרה.

en: Display @display is set to use a parent menu but the parent menu title is not set.
he: התצוגה @display מוגדרת להשתמש בתפריט אב אך כותרת תפריט אב לא מוגדרת.

en: Inline fields
he: שדות מוטבעים

en: The separator may be placed between inline fields to keep them from squishing up next to each other. You can use HTML in this field.
he: ניתן למקם את המפריד בין שדות מוטבעים כדי למנוע מהם להצטופף אחד ליד השני. ניתן להשתמש ב-HTML בשדה זה.

en: Grouping field
he: שגה קיבוץ

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
he: ישנה אפשרות לציין שדה שישמש לקיבוץ רשומות. השאר ריק כדי לא לקבץ.

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
he: הסגנון @style מחייב סגנון שורה אבל plugin השורה לא חוקי.

en: Use the site mission for the description
he: השתמש ביעוד האתר לתאור

en: RSS description
he: תיאור RSS

en: This will appear in the RSS feed itself.
he: יופיע בהזנת ה-RSS עצמה.

en: Display record count with link
he: הצג מספר רשומות עם קישור

en: Override number of items to display
he: גרוס את מספר הפריטים לתצוגה

en: Display items inline
he: הצג פריטים בתוך השורה

en: You need at least one field before you can configure your table settings
he: יש צורך בשדה אחד לפחות לפני שניתן להגדיר את תצורת הטבלה

en: Override normal sorting if click sorting is used
he: דרוס מיון רגיל אם נעשה שימוש במיון לפי לחיצות

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
he: הזן כותרות טבלה 'דביקות' בסגנון דרופל (Javascript)

en: (Sticky header effects will not be active for preview below, only on live output.)
he: (כותרות דביקות לא יהיו פעילות בתצוגה המקדימה שלהלן, אלא רק בפלט חי.)

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
he: שים שדות בעמודות; ניתן לשים מספר שדות באותה עמודה. במקרה כזה המפריד שבעמודה ישמש להפרדת השדות. סמן את תיבת הסימון כדי שהעמודה תוכל להיות ממויינת על-ידי לחיצה, וסמן את כפתור הרדיו של מיון ברירת המחדל כדי לקבוע איזו עמודה תמויין כברירת מחדל, אם בכלל. ניתן לשלוט על סדר העמודות ותוויות השדות במקטע השדות.

en: The style selected does not utilize fields.
he: הסגנון הנבחר לא משתמש בשדות.

en: None defined
he: לא הוגדרו

en: This view is being edited by user !user, and is therefore locked from editing by others. This lock is !age old. Click here to <a href="!break">break this lock</a>.
he: היבט זה נעול על ידי המשתמש !user, ולכן לא ניתן לעריכה על ידי משתמשים אחרים. הנעילה מלפני !age. לחת כאן ל-<a href="!break">שבירת נעילה זו</a>.

en: New view
he: היבט חדש

en: Changed view
he: ההיבט שונה

en: View %name, displaying items of type <strong>@base</strong>.
he: צפה ב-%name, תוך הצגת פריטים מסוג <strong>@base</strong>.

en: Live preview
he: תצוגה מקדימה חיה

en: <em>@type</em> @base view: <strong>@view</strong>
he: <em>@type</em> @base היבט: <strong>@view</strong>

en: Title: @title
he: כותרת: @title

en: @current of @max
he: @current מתןך @max

en: There are no views to be exported at this time.
he: אין היבטים לייצוא במועד זה.

en: Show only these tags
he: הצג רק תגיות אלו

en: Put this in @module.info in your modules/@module directory
he: שים זאת בקובץ @module.info בספרייה modules/@module

en: use views exporter
he: השתמש במייצא היבטים

en: Bulk export
he: יצוא צובר

en: Views exporter
he: מייצא היבטים

en: Allows exporting multiple views at once.
he: מאפשר ייצוא היבטים מרובים בבת אחת.

en: Administration menu
he: תפריט ניהול

en: - All -
he: - הכל -

en: Textarea
he: אזור לטקסט חופשי

en: Unmet dependencies: !dependencies
he: תלויות שלא מומשו: !dependencies

en: Checking...
he: בודק...

en: The feature !module cannot be enabled because it conflicts with !conflict.
he: לא ניתן להפעיל את התכונה !module  מפני שהיא מתנגשת עם !conflict.

en: Reverted all <strong>!component</strong> components for <strong>!module</strong>.
he: שוחזרו כל רכיבי <strong>!component</strong> עבור <strong>!module</strong>.

en: No changes have been made to this feature.
he: לא נעשו שינויים לתכונה זו.

en: Machine-readable name
he: שם מכונה

en: Download feature
he: הורד תכונה

en: Enable and disable features.
he: הפעל והשבת תכונות.

en: Display components of a feature.
he: הצג רכיבי תכונה.

en: Compare default and current feature.
he: השווה תכונת ברירת מחדל ותכונה נוכחית.

en: Javascript status call back.
he: התקשרות חזרה של מצב Javascript.

en: Menu items for any enabled features.
he: פריטי תפריט לתכונות מופעלות.

en: Provides feature management for Drupal.
he: מספק ניהול תכונות לדרופל.

en: Dependency
he: תלות

en: No features available.
he: אין תכונות זמינות.

en: Update translations
he: עדכון התרגומים

en: This module improves support for multilingual content in Drupal sites:
he: רכיב זה משפר את התמיכה בתוכן רב לשוני באתרי דרופל:

en: Shows content depending on page language.
he: מראה תוכן בהתאם לשפה בדף.

en: Configure extended options for multilingual content and translations.
he: הגדר הרחבות אפשרויות עבור תוכן ותרגומים רב לשוניים.

en: Select a language for this menu item. Choose "All languages" to make the menu item translatable into different languages.
he: בחירת שפה עבור פריט זה. בחרו "כל השפות" כדי לאפשר את תרגום הכותרת לשפות אחרות באמצעות ממשק התרגום של האתר.

en: Select text groups
he: בחירת קבוצות טקסט

en: Refresh strings
he: ריענון מחרוזות

en: This will create all the missing strings for the selected text groups.
he: פעולה זו תיצור את כל המחרוזות החסרות בקבוצות הטקסט שנבחרו.

en: Select languages
he: בחירת שפות

en: Already added languages
he: שפות אלו כבר קיימות

en: %capital_name is a localizable vocabulary. You will be able to translate term names and descriptions using the <a href="@translate-interface">translate interface</a> pages.
he: capital_name% הוא מילון שניתן ללוקליזציה. ניתן לתרגם שמות ותיאורים של סיווגים באמצעות דפי href="@translate-interface"> <a תרגום המימשק </ a> .

en: Contact form
he: טופס יצירת קשר

en: Drag to re-order
he: גרור לסידור

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
he: שינויים בטבלה זו לא ישמרו עד לשליחת הטופס.

en: The permissions of directory %directory have been changed to make it writable.
he: ההרשאות של הספרייה %directory שונו כדי לאפשר כתיבה אליה.

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
he: השדה !name לא יכול להכיל יותר מאשר %max תוים, אבל יש בו כרגע %length תוים.

en: Illegal choice %choice in %name element.
he: בחירה לא חוקית %choice בשדה %name בטופס.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
he: על שם המכונה להיות מורכב רק מאותיות קטנות, ספרות וקווים תחתיים.

en: Polls
he: סקרים

en: Search form
he: טופס חיפוש

en: Short date format
he: מבנה תאריך קצר

en: Medium date format
he: מבנה תאריך בגודל ביניים

en: Long date format
he: מבנה תאריך ארוך

en: Cannot use %author token in this context.
he: לא ניתן להשתמש באסימון %auther בהקשר זה.

en: A description of the term. To be displayed on taxonomy/term pages and RSS feeds.
he: תאור המונח. יופיע על דפי טקסונומיה/מונחים והזנות RSS.

en: Translation settings
he: הגדרות תרגום

en: twitter
he: טוויטר

en: File extension
he: סיומת הקובץ

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
he: %name: כותרת לא מתאימה. בדוק את בחירתך

en: Alternate Text
he: טקסט חילופי

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
he: הכותרת הזו מופיעה כ tooltip לעיני המשתמשים כאשר מרחפים עם העכבר מעל התמונה.

en: Progress indicator
he: מציין התקדמות

en: Bar with progress meter
he: סרגל עם מד התקדמות

en: Images larger than @max_size pixels will be scaled
he: תמונות במידות שמעל  @max_size פיקסלים,יוקטנו בהתאם.

en: Enabled (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)
he: מופעל  (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)

en: Upload progress
he: התקדמות טעינה

en: Hours: h
he: שעות: h

en: Minutes: mm
he: דקות: mm

en: Seconds: ss
he: שניות: ss

en: Total seconds
he: סה"כ שניות

en: Layers
he: שכבות

en: Styles
he: סגנונות

en: %name: the value may be no smaller than %min.
he: %name: על הערך להיות לא קטן מ-%min.

en: %name: the value may be no larger than %max.
he: %שם: הערך לא יכול להיות גדול מ-%max.

en: The item has been deleted.
he: פריט זה נמחק.

en: delete any
he: מחק כל אחד

en: edit any
he: ערוך כל

en: %name: found no valid user with that name.
he: %name: לא נמצא משתמש חוקי בשם זה.

en: Days of the week
he: ימי השבוע

en: No info
he: אין מידע

en: Update and return
he: עדכון וחזרה

en: In code
he: בקוד

en: Add variant
he: הוספת וריאנט

en: Create variant
he: יצירת וריאנט

en: Import variant
he: ייבוא וריאנט

en: Node being viewed
he: פריט תוכן נצפה

en: Import page
he: יבא דף

en: Region settings
he: הגדרות אזור

en: Update and preview
he: עדכון ותצוגה מקדימה

en: Form settings
he: הגדרות טופס

en: Type of group.
he: סוג הקבוצה.

en: Basic default style.
he: סגנון ברירת מחדל בסיסי.

en: Default style for selected geometries
he: סגנון ברירת מחדל לגיאומטריות שנבחרו

en: Default Map
he: מפת ברירת מחדל

en: OpenLayers Source
he: מקור לOpenLayers

en: OpenLayers Default Preset
he: פריסט ברירת המחדל של OpenLayers

en: If unchecked, each item in the field will create a new row, which may appear to cause duplicates. This setting is not compatible with click-sorting in table displays.
he: אם לא נבחר, כל פריט בשגה ייצור שורה חדשה, מה שיראה כאילו ישנן כפילויות. הגדרה זו לא תואמת למיון-לחיצות בתצוגות טבלאיות.

en: Some updates are still pending. Please return to <a href="@update-php">update.php</a> and run the remaining updates.
he: יש עדיין עדכונים ממתינים. חזור ל-<a href="@update-php">update.php</a> והרץ את העדכונים הנותרים.

en: Cache tables
he: טבלאות cache

en: Menu module form.
he: טופס מודול תפריטים

en: Book module form.
he: טופס מודול ספרים.

en: Poll module title.
he: כותרת מודול הסקר.

en: Poll module choices.
he: אפשרויות מודול הסקרים.

en: Poll module settings.
he: הגדרות מודול הסקרים.

en: Upload module form.
he: טופס העלאת מודול.

en: !module.module has updates but cannot be updated because content.module is not enabled.<br />If and when content.module is enabled, you will need to re-run the update script. You will continue to see this message until the module is enabled and updates are run.
he: יש עדכונים עבור מודול !module אך לא ניתן לעדכן אותו כיוון ש-content.module לא מופעל.<br />אם וכאשר content.module יופעל, תצטריך להריץ מחדש את script העדכון. מסר זה ימשיך להופיע את שהמודול יופעל והעדכונים יותקנו.

en: CCK - No Views integration
he: CCK - אין שילוב היבטים

en: manage fields
he: נהל את השדות

en: » Add a new content type
he: » הוסף סוג תוכן חדש

en: @field_name (Locked)
he: @field_name (נעול)

en: This content type has inactive fields. Inactive fields are not included in lists of available fields until their modules are enabled.
he: יש שדות לא פעילים לסוג תוכן זה. שדות לא פעילים אינם נכללים ברשימת השדות הזמינים עד להפעלת המודולים שלהם.

en: !field (!field_name) is an inactive !field_type field that uses a !widget_type widget.
he: !field (!field_name) הינו שדה לא פעיל מסוג !field_type המשתמש ברכיב גרפי !widget_type.

en: - Select a field type -
he: - בחר סוג שדה -

en: - Select a widget -
he: - בחר רכיב גרפי -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
he: שם שדה (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
he: סוג נתונים לאחסון.

en: Form element to edit the data.
he: רכיב טופס לעריכת הנתונים.

en: - Select an existing field -
he: - בחר שדה קיים -

en: Field to share
he: שדה לשיתוף

en: Group name (a-z, 0-9, _)
he: שם קבוצה (a-z, 0-9, _)

en: Add new field: you need to provide a label.
he: הוסף שדה חדש: יש לספק תווית.

en: Add new field: you need to provide a field name.
he: הוסף שדה חדש: עליך לספק שם שדה.

en: Add new field: the field name %field_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
he: הוסף שדה חדש: %field_name לא חוקי. השם יכול להיות מורכב רק מאותיות קטנות, ספרות וקווים תחתיים.

en: Add new field: the field name %field_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'field_' prefix.
he: הוסף שדה חדש: שם השדה %field_name ארוך מדי. שם השדה מוגבל ל-32 תווים, כולל הקידומת 'field_'.

en: Add new field: the name 'field_instance' is a reserved name.
he: הוסף שדה חדש: השם 'field_instance' הינו שם שמור.

en: Add new field: the field name %field_name already exists.
he: הוסף שדה חדש: שם השדה %field_name כבר קיים.

en: Add new field: you need to select a field type.
he: הוסף שדה חדש: עליך לבחור סוג שדה.

en: Add new field: you need to select a widget.
he: הוסף שדה חדש: עליך לבחור רכיב גרפי.

en: Add new field: invalid widget.
he: הוסף שדה חדש: רכיב גרפי לא חוקי.

en: Add existing field: you need to provide a label.
he: הוסף שדה קיים: עליך להוסיף תווית.

en: Add existing field: you need to select a field.
he: הוסף שדה קיים: עליך לבחור שדה.

en: Add existing field: you need to select a widget.
he: הוסף שדה קיים: עליך לבחור רכיב גרפי.

en: Add existing field: invalid widget.
he: הוסף שדה קיים: רכיב גרפי לא חוקי.

en: The field %label cannot be added to a content type because it is locked.
he: לא ניתן להוסיף את השדה %label לסוג תוכן מפני שהוא נעול.

en: There are no fields configured for this content type. You can add new fields on the <a href="@link">Manage fields</a> page.
he: לא מוגדרים שדות לסוג תוכן זה. ניתן להוסיף שדות חדשים בדף<a href="@link">נהל שדות</a>.

en: Edit basic information
he: עריכת מידע בסיסי

en: The machine-readable name of the field. This name cannot be changed.
he: שם המכונה של השדה. לא ניתן לשנות שם זה.

en: A human-readable name to be used as the label for this field in the %type content type.
he: שם ממשק משתמש שישמש כתווית עבור שדה זה בסוג התוכן %type.

en: The type of data you would like to store in the database with this field. This option cannot be changed.
he: סוג הנתונים אותו תרצה לאחסן במסד הנתונים עם שדה זה. אפשרות זו לא ניתנת לשינוי.

en: The type of form element you would like to present to the user when creating this field in the %type content type.
he: סוג רכיב הטופס אותו תרצה להציג למשתמש בעת יצירת שדה זה בסוג התוכן %type.

en: Updated basic settings for field %label.
he: עודכנו ההגדרות הבסיסיות עבור שדה %label.

en: There was a problem updating the basic settings for field %label.
he: ארעה תקלה בעדכון ההגדרות בהסיסיות של שדה %label.

en: This field is <strong>locked</strong> and cannot be removed.
he: שדה זה <strong>נעול</strong> ולא ניתן להסירו.

en: The field %field is locked and cannot be edited.
he: השדה %field נעול ולא ניתן לערוך אותו.

en: %type basic information
he: מידע בסיסי עבור %information

en: Maximum number of values users can enter for this field.
he: מספר ערכים מירבי שמשתמש יכול להזין בשדה זה.

en: 'Unlimited' will provide an 'Add more' button so the users can add as many values as they like.
he: בחירת 'ללא הגבלה' תספק לחצן 'הוספת עוד' כך שהמשתמשים יוכלו להוסיף כמה ערכים שירצו.

en: The PHP code for 'default value' returned @value, which is invalid.
he: קוד ה-PHP עבור 'ברירת מחדל' החזיר @value, שהוא ערך לא חוקי.

en: %name must be an integer.
he: %name חייב להיות מספר שלם.

en: %name must be a positive integer.
he: %name חייב להיות מספר שלם חיובי.

en: %name must be a number.
he: %name חייב להיות מספר.

en: You should make sure that the used field exists in the given content type.
he: עליך לודא שהשדה שבשימוש קיים עבור סוג התוכן הנתון.

en: Advanced: Specify the fields value with PHP code
he: מתקדם: ציין את ערכי השדות עם קוד PHP

en: You have to return the default value in the expected format.
he: עליך להחזיר את ערך ברירת המחדל בתבנית הצפוייה.

en: Populate @node's field '@field'
he: אכלס את השדה '@field'של @node

en: Field has value
he: לשדה יש ערך

en: Field has changed
he: השדה שונה

en: Content containing changes
he: תוכן המכיל שינויים

en: Content not containing changes
he: תוכן שאינו מכיל שינויים

en: @node's field '@field' has value
he: לשדה '@field' של @node יש ערך.

en: Select the machine-name of the field to look at.
he: בחר את שם המכונה של השדה עליו אתה רוצה להסתכל.

en: @node's field '@field' has been changed
he: השדה '@field' של @node השתנה

en: Referenced node unfiltered title. WARNING - raw user input.
he: כותרת לא מסוננת של פריט התוכן שמפנים אליו. אזהרה - קלט משתמש גולמי.

en: Formatted html link to the referenced node.
he: קישור HTML מעוצב לפריט התוכן אליו יש הפנייה.

en: Relative path alias to the referenced node.
he: כינוי נתיב יחסי לפריט התוכן שמפנים אליו.

en: Absolute path alias to the referenced node.
he: כינוי נתיב מוחלט לפריט התוכן שמפנים אליו.

en: Relative path alias to the referenced user.
he: כינוי נתיב יחסי למשתמש שמפנים אליו.

en: Absolute path alias to the referenced user.
he: כינוי נתיב מוחלט למשתמש שמפנים אליו.

en: Field on the referenced node.
he: שדה בפריט התוכן אליו יש הפנייה.

en: Select a formatter.
he: בחר מעצב.

en: Appears in: @types
he: מופיע ב: @types

en: <No value>
he: <אין ערך>

en: Widget label (@label)
he: תווית רכיב גרפי (@label)

en: Custom label
he: תווית מותאמת אישית

en: You need to provide a label.
he: עליך לספק תווית.

en: You need to provide a group name.
he: עליך לספק שם קבוצה.

en: The group name %group_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
he: שם הקבוצה %group_name לא חוקי. השם צריך להיות מורכב רק מאותיות קטנות, ספרות וקווים תחתיים.

en: The group name %group_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'group_' prefix.
he: שם הקבוצה %group_name ארוך מדי. השם מוגבל ל-32 תווים, כולל הקידומת 'group_'.

en: The group name %group_name already exists.
he: שם הקבוצה %group_name כבר קיים.

en: Add new group:
he: הוסף קבוצה חדשה:

en: Add new group: you need to provide a label.
he: הוסף קבוצה חדשה: עליך לספק תווית.

en: Add new group: you need to provide a group name.
he: הוסף קבוצה חדשה: עליך לספק שם לקבוצה.

en: Standard group
he: קבוצה רגילה

en: Create display groups for CCK fields.
he: צור קבוצות תצוגה לשדות CCK.

en: There are no nodereference fields defined.
he: לא הוגדרו שדות nodereference.

en: <p>Choose the "Views module" view that selects the nodes that can be referenced.<br />Note:</p>
he: <p>בחר את היבט "מודול ההיבטים" הבוחר את פריטי התוכן שניתן להפנות אליהם.<br />הערה:</p>

en: <p>The list of nodes that can be referenced can be based on a "Views module" view but no appropriate views were found. <br />Note:</p>
he: <p>נ יתן לבסס אצ רשימת פריטי התוכן אליהם ניתן להפנות על "מודול היבטים" אך לא נמצאו היבטים מתאימים. <br />הערה:</p>

en: %name: invalid input.
he: %name: קלט לא חוקי.

en: %name: found no valid post with that title.
he: %name: לא נמתא פרסום תקף עם כותרת זו.

en: Only numbers and decimals are allowed in %field.
he: רק מספרים ושברים עשרוניים מותרים בשדה %field.

en: Only numbers are allowed in %field.
he: יש להזין רק מספרים בשדה %field.

en: Only numbers and the decimal character (%decimal) are allowed in %field.
he: רק ספרות ותו הנקודה העשרונית (%decimal) מותרים בשדה %field.

en: There are no userreference fields defined.
he: לא מוגדרים שדות הפניית משתמש.

en: Advanced - Users that can be referenced (View)
he: מתקדם - משתמשים שניתן להפנות אליהם (היבט)

en: View used to select the users
he: ההיבט המשמש לבחירת המשתמשים

en: <p>Choose the "Views module" view that selects the users that can be referenced.<br />Note:</p>
he: <p>בחר את היבט "מודול ההיבטים" הוחר את המשתמשים אליהם ניתן לבצע הפניותreferenced.<br />הערה:</p>

en: <p>The list of user that can be referenced can be based on a "Views module" view but no appropriate views were found. <br />Note:</p>
he: <p>רשימת המשתמשים אליהם ניתן להפנות בהתבסס על היבט "מודול היבטים" אך לא נמצאו היבטים מתאימים. <br />הערה:</p>

en: %name: invalid user.
he: %name: משתמש לא חוקי.

en: New field
he: שדה חדש

en: Existing field
he: שדה קיים

en: New group
he: קבוצה חדשה

en: Add fields and groups to the content type, and arrange them on content display and input forms.
he: הוספת שדות וקבוצות לסוג התוכן וארגון הסדר שבו יוצגו באתר ובטופס העריכה.

en: You can add a field to a group by dragging it below and to the right of the group.
he: ניתן להוסיף שדה לקבוצה על ידי גרירתו מתחת ומימין לקבוצה.

en: Note: Installing the <a href="!adv_help">Advanced help</a> module will let you access more and better help.
he: הערה: התקנת מודול <a href="!adv_help">עזרה מתקדמת</a> תאפשר לך גישה לעזרה נוספת וטובה יותר.

en: Number of pages
he: מספר דפים

en: width @width
he: רוחב @width

en: height @height
he: גובה @height

en: upscaling allowed
he: מותרת הגדלה

en: No minimum
he: ללא מינימום

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Structure
he: מבנה

en: features
he: תכונות

en: Create feature
he: יצירת פיצ'ר

en: Create a new feature.
he: יצירת פיצ'ר חדש.

en: My Account
he: החשבון שלי

en: Default select style
he: ברירת מחדל לסגנון בחירה

en: Edit style
he: עריכת סגנון

en: Delete style
he: מחיקת סגנון

en: Export style
he: ייצוא סגנון

en: Numbered
he: ממוספר

en: All polls
he: כל הסקרים

en: Seven
he: שבע

en: Jump menu
he: תפריט הקפצה

en: Libraries
he: ספריות

en: Blocked users
he: משתמשים חסומים

en: Extended multilingual options provided by Internationalization module.
he: אפשרויות רב לשוניות מורחבות שמספק הרכיב  Internationalization.

en: SQL Query
he: שאילתת SQL

en: revision user
he: המשתמש שכתב את הגירסה

en: Exposed form
he: טופס חשוף

en: Recreate
he: יצירה מחדש

en: Manage features.
he: ניהול פיצ'רים.

en: Detect and disable any orphaned feature dependencies.
he: זיהוי והשבתת התניות יתומות של הפיצ'ר.

en: Other tools
he: כלים אחרים

en: No revision
he: אין גירסה

en: @number comments per page
he: @number תגובות בכל דף

en: Requires a title
he: דרושה כותרת

en: Not restricted
he: לא מוגבל

en: Choose a block
he: בחר תיבה

en: Other blocks
he: תיבות אחרות

en: The unique ID of the comment.
he: המזהה הייחודי של התגובה.

en: The name left by the comment author.
he: השם שנכתב ע"י יוצר התגובה.

en: The email address left by the comment author.
he: כתובת הדואר האלקטרוני שנכתבה ע"י יוצר התגובה.

en: The home page URL left by the comment author.
he: כתובת אתר הבית שנכתבה ע"י יוצר התגובה.

en: The formatted content of the comment itself.
he: התוכן המעוצב של התגובה עצמה.

en: The number of comments posted on a node.
he: מספר התגובות שנכתבו עבור הדף.

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
he: מספר התגובות שנכתבו לתוכן מאז הפעם האחרונה שהקורא הציג אותו.

en: The email address of the user account.
he: כתובת הדואר האלקטרוני של חשבון המשתמש.

en: Main page content
he: עיקר התוכן

en: E-mails
he: כתובות דוא"ל

en: Fixed width
he: רוחב קבוע

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
he: עיצוב פשוט בעמודה אחת, ללא טבלאות ועם רוחב דינמי.

en: Basic exposed form
he: טופס בסיסי חשוף

en: Display all items
he: הצג את כל הפריטים

en: Machine Name
he: שם מכונה

en: Exposed form style
he: סיגנון טופס חשוף

en: Select the kind of exposed filter to use.
he: בחירה באיזה סוג של מסנן חשוף להשתמש.

en: Authentication module
he: רכיב אימות

en: Update and save
he: עדכון ושמירה

en: Invisible style
he: סגנון בלתי נראה

en: Invisible default style.
he: ברירת מחדל לסגנון בלתי נראה.

en: A special textfield that accepts e-mail addresses.
he: שדה טקסט מיוחד שמקבל כתובות דוא"ל.

en: Allow users to upload files of configurable types.
he: מאפשר לגולשים להעלות קבצים מהסוגים המוגדרים.

en: Page break
he: מעבר עמוד

en: Organize forms into multiple pages.
he: בניית טופס על גבי מספר דפים.

en: Select options
he: אופצית בחירה

en: Webform settings
he: הגדרות Webform

en: Other...
he: אחר...

en: Confirmation message
he: הודעת אישור

en: Submitted on %date
he: נשלח בתאריך %date

en: Submitted by user: %username
he: נשלח ע"י המשתמש: %username

en: OpenLayer styles are stored versions of 
            <a href="@ols">javascript StyleMap objects</a>, but are much easier to 
            configure through an interface. Styles will typically define the icon, 
            fill color, border, and radius of points or polygons, so they are used 
            on overlays more often than base layers, which are not affected by vector 
            styles.
he: סיגנונות OpenLayer  הם גרסאות מאוחסנות של <a href="@ols">javascript StyleMap objects</a>, אלא שקל יותר לקבוע את התצורה שלהם באמצעות מימשק. 
    סגנונות ישמשו בדרך כלל לקביעת צלמית, צבע מילוי, גבולות ורדיוס של נקודות או מצולעים, כך שהם משמשים בשכבות כיסוי יותר מאשר בשכבות בסיס, אשר אינן מושפעות ע"י סיגנונות וקטוריים.

en: Layers are stored versions of javascript OpenLayers layer 
            objects. They point at a data source, like OpenStreetMap, Google Maps, 
            or Drupal itself, and sometimes define the zoom levels for which they apply.
he: שכבות הן גרסאות מאוכסנות של javascript OpenLayers layer objects. הן מצביעות למקור נתונים כמו OpenStreetMap, מפות גוגל או דרופל עצמו. לפעמים הן מגדירות את רמות הזום שאותו הן מיישמות.

en: Switch theme
he: החלף ערכת נושא

en: Configure where Drupal finds 
            the OpenLayers javascript library. Using a local or <a href="@olb">compacted 
            version</a> of OpenLayers can reduce filesize, but remember to set the Image Path and 
            CSS Path options in every preset, because OpenLayers is not able to find these resources 
            automatically. See the included documentation in /doc for 
            more details.
he: הגדירו היכן דרופל ימצא את ספריית הג'אווה סקריפט של OpenLayers. שימוש בגרסה מקומית או <a href="@olb">קומפקטית</a> של OpenLayers יכולה להקטין את גודל הקובץ, אבל זכרו לקבוע בכל פריסט את הבחירה של נתיב לתמונות ולCSS. זאת מכיוון ש OpenLayers  לא מסוגל למצוא את המשאבים האלו באופן אוטומטי. ראו עוד פרטים בתעוד המצורף שב /doc.

en: Wysiwyg profiles
he: Wysiwyg - פרופילים

en: Menu tree
he: עץ תפריט

en: Administration tools
he: כלי ניהול

en: Automatic live preview
he: תצוגה מקדימה אוטומטית

en: Authentication name
he: שם אימות

en: Use absolute link (begins with "http://")
he: השתמש בקישור אבסולוטי (המתחיל ב- "http://")

en: By default the your site will point to a hosted version of
        the OpenLayers library, at <code>@ol_api_url.</code>
he: כברירת מחדל האתר שלך יצביע לגרסה מאוחסנת של ספריית  OpenLayers, ב code>@ol_api_url.</code>

en: Alternately, you can <a href="!ol_url">download OpenLayers</a>,
        add it to your Drupal installation, and use a relative path like
        <code>@suggested_path</code>
he: לחילופין, ניתן <a href="!ol_url">להוריד OpenLayers</a>, להוסיף להתקנת הדרופל שלך ולהשתמש בנתיב יחסי כדוגמת  <code>@suggested_path</code>

en: This is the default preset that will be used
          in cases where one is not defined.  It will also be used as the default when creating new presets.
he: זהו פריסט ברירת המחדל שישמש כל עוד לא הוגדר פריסט מסויים. הוא גם ישמש כברירת מחדל כאשר יוצרים פריסטים חדשים.

en: View my account
he: צפה בחשבון שלי

en: Edit my account
he: עריכת החשבון שלי

en: Select base style
he: בחר בסגנון הבסיס

en: Add a new @plugin
he: הוסף  @plugin חדש

en: Edit @plugin %title
he: עריכת @plugin %title

en: Clone @plugin %title
he: שכפול @plugin %title

en: Import @plugin
he: ייבוא @plugin

en: Are you sure you want to revert %title?
he: החלטת סופית שברצונך להחזיר לאחור את %title?

en: This action will permanently remove any customizations made to this item.
he: פעולה זו תסיר לצמיתות את כל ההתאמות והשינויים שנעשו בפריט זה.

en: The item has been reverted.
he: פריט זה הוחזר לאחור.

en: This action will permanently remove this item from your database..
he: פעולה זו תגרום למחיקה תמידית ממאגר הנתונים שלך.

en: %title has been created.
he: %title נוצר.

en: %title could not be created.
he: %title לא יכול להיווצר.

en: %title has been updated.
he: %title עודכן.

en: %title could not be updated.
he: %title לא יכול להתעדכן.

en: Select style type
he: בחר סוג סגנון

en: Get a bird's eye view of items related to Panels.
he: מבט ממעוף הציפור על פריטים שקשורים ל Panels.

en: End time
he: זמן סיום:

en: Settings for site administration tools.
he: הגדרות עבור כלי ניהול האתר.

en: Message to be shown upon successful submission. If the redirection location is set to <em>Confirmation page</em> it will be shown on its own page, otherwise this displays as a message.
he: הודעה שתוצג לאחר הגשה שהצליחה. אם יעד הניתוב מחדש הוגדר ל<em>עמוד עם הודעת אישור</em> ההודעה תוצג בעמוד נפרד, בכל המקרים האחרים היא תוצג כהודעה רגילה.

en: Redirection location
he: יעד לניתוב מחדש

en: Choose where to redirect the user upon successful submission.
he: בחרו לאן להפנות את המשתמש/ת לאחר הגשה שהצליחה.

en: Confirmation page
he: עמוד עם הודעת אישור

en: No redirect (reload current page)
he: ללא הפניה (העלאה מחדש של הדף הנוכחי)

en: The name of the item; e.g. node.
he: שם הפריט; למשל פריט תוכן.

en: Boolean indicating whether or not this item is enabled.
he: בוליאן המסמן האם פריט זה מאופשר או לא

en: Allowed extensions: %ext
he: סוגי קבצים מותרים: %ext

en: Maximum file size: %size
he: גודל קובץ מירבי: %size

en: Asc
he: עולה

en: Translation method
he: שיטת תרגום

en: Comment or document this display.
he: הערות או תעוד לתצוגה זו.

en: Query settings
he: הגדרות שאילתא

en: Status of this form
he: מצבו של הטופס הזה

en: Closing a form prevents any further submissions by any users.
he: סגירת טופס מונעת הגשות נוספות מכל המשתמשים.

en: Latest blog posts
he: פוסטים אחרונים בבלוג

en: %time hence
he: %time לכן

en: Resend e-mails
he: שליחה מחדש של דוא"ל

en: Hide attachments in summary
he: הסתרת צרופות בתקציר

en: Save component
he: שמירת מרכיב

en: The <em>Custom URL</em> option supports Webform token replacements.
he: האפשרות של <em>כתובת URL מותאמת אישית</em> תומכת בWebform token replacements.

en: The basic information for the style, used to refer to and describe the style.
he: מידע בסיסי לגבי הסגנון, משמש להפנייה אליו ולתיאורו.
