Notifications (6.x-2.2) - en to lt translation catalogue (200 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: Status
lt: Būsena

en: Administer
lt: Administravimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Subject
lt: Tema

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Unsubscribe
lt: Atsisakyti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Logging
lt: Užrašoma

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: None
lt: Joks

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Number
lt: Skaičius

en: Message
lt: Žinutė

en: edit
lt: redaguoti

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Time
lt: Laikas

en: Node type
lt: Mazgo tipas

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Subscription settings
lt: Prenumeratos nustatymai

en: Notify poster of own posts
lt: Pranešti rašytojus apie savus įrašus

en: Notifies a node poster about their own posts.  Useful principally during testing.  Default is OFF.
lt: Pranešti mazgo kūrėjams apie jų įrašus. Naudinga testavimui. Paprastai OFF

en: Subscriptions
lt: Prenumeratoriai

en: Your subscription was activated.
lt: Jūsų prenumerata aktyvuota.

en: type
lt: tipas

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: status
lt: būsena

en: Node
lt: Mazgas

en: Update options
lt: Atnaujinti pasirinkimus

en: Default settings
lt: Numatytosios nuostatos

en: Block
lt: Blokas

en: Not found
lt: Nerasta

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Sender
lt: Siuntėjas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Term
lt: Terminas

en: Field type
lt: Laukelio tipas

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Number of rows
lt: Eilučių kiekis

en: blocked
lt: užblokuotas

en: active
lt: aktyvus

en: Delete all
lt: Ištrinti visas

en: Current
lt: Dabartinis

en: General
lt: Bendras

en: Method
lt: Būdas

en: Events
lt: Įvykiai

en: Messaging
lt: Susirašinėjimai

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Confirm your subscription
lt: Patvirtinti jūsų prenumeratą.

en: Are you sure you want to delete these items?
lt: Ar tikrai nori pašalinti?

en: No items selected.
lt: Įrašai nepasirinkti.

en: The update has been performed.
lt: Atnaujinimas įvykdytas.

en: Refine
lt: Patikslinti

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Display name
lt: Rodomas pavadinimas

en: Long
lt: Ilgas

en: Short
lt: Trumpas

en: Days
lt: Dienos

en: Autocomplete taxonomy
lt: Autopabaigimo sistematika

en: Hours
lt: Valandos

en: Current status
lt: Dabartinė būsena

en: Not available
lt: Negalima

en: method
lt: metodas

en: Minutes
lt: Minutės

en: Send interval
lt: Siuntimo intervalas

en: Send method
lt: Siuntimo metodas

en: Show only items where
lt: Rodyti tik elementus kur

en: Activate
lt: Aktyvuoti

en: Deactivate
lt: Deaktyvuoti

en: Manage subscriptions
lt: Tvarkyti prenumeratas

en: No subscriptions available.
lt: Nėra galimų prenumeratų.

en: The subscriptions have been deleted.
lt: Prenumeratoriai pašalinti.

en: Subscriber
lt: Prenumeratorius

en: You can
lt: Jūs galite

en: drop
lt: mesti

en: <strong>%a</strong> is <strong>%b</strong>
lt: <strong>%a</strong> yra <strong>%b</strong>

en: Create subscription
lt: Sukurti prenumeratą

en: Messaging & Notifications
lt: Pranešimai ir Įspėjimai

en: [site-name] subscription update for [user]
lt: [site-name] prenumerata atnaujinta [user]

en: Greetings, [user].
    
    These are your messages
lt: Sveikinimai, [user].
    Šios žinutės jūsų

en: A [type] has been updated: [title]
    
    [event_list]
lt: [type] atnaujinta: [title]
    
    [event_list]

en: This is an automatic message from [site-name]
lt: Tai automatinė žinutė iš [site-name]

en: To manage your subscriptions, browse to [subscriptions-manage]
lt: Norite tvarkyti prenumeratas spauskite [subscriptions-manage]

en: notifications
lt: pranešimai

en: interval
lt: intervalas

en: Digest
lt: Sisteminti

en: Limits for queue processing
lt: Eilės proceso limitai

en: These are the limits for each cron run on queue processing. The process will stop when it first meets any of them. Set to 0 for no limit.
lt: Čia yra limitai kiekvienam cron veikimui eilės vykdyme. Procesas sustos kai pasieks bet kurį iš jų. Nustatykite 0 jei nieko neribosite.

en: Number of messages sent
lt: Išsiųstų pranešimų kiekis

en: Time (seconds)
lt: Laikas (sekundėmis)

en: Time (% of cron time)
lt: Laikas (% cron veikimo laiko)

en: Maximum percentage of cron time the process may use.
lt: Maksimalus procentas cron veikimo laiko kurį galima naudoti.

en: Default send interval
lt: Siuntimo intervalas

en: Immediate sending
lt: Siųsti iškarto

en: Notifications Sender
lt: Pranešimų Siuntėjas

en: No one (All notifications will appear as coming from the web site)
lt: Niekas (Visi pranešimai bus rodomi kaip iš svetainės)

en: User name, site data (Only the user name will be used)
lt: Nario vardas, svetainės duomenis (Bus naudojamas tik nario vardas)

en: Full user data (User name and available user information)
lt: Pilni nario duomenis (Nario vardas ir galima nario infomrmacija)

en: If enabled all notifications will be logged and kept for the specified time after they're processed.
lt: Jei įjungta visi pranešimai bus surašyti ir saugomi tam tikrą laiką po jų išsiuntimo.

en: These are the digest formats available for each interval.
lt: Tai Digest formatai kiekvieno intervalo.

en: Send intervals
lt: Siuntimo intervalai

en: The time intervals for your subscriptions have been updated
lt: Laiko intervalas kas kiek jūsų prenumeratą atnaujinama.

en: Enabled events
lt: Įjungtas įvykis

en: Check the events for which notifications should be triggered.
lt: Pasirinkite įvykius kurie paleis pranešimų siuntimą.

en: You need to enable some plug-ins to provide notifications events.
lt: Jums reikia įjungti įskiepius kurie teikia pranešimų įvykius.

en: Total: %number
lt: Viso: %number

en: Subscriptions by type
lt: Prenumeratos pagal tipą

en: Subscriptions by send method
lt: Prenumeratos pagal siuntimo metodą

en: Notifications in queue
lt: Pranešimai eilėje

en: Process log
lt: Proceso log

en: Run process
lt: Paleisti procesą

en: Run normal queue processing, same as cron run.
lt: Paleisti normalų eilės procesą, tokį patį kaip cron.

en: Process immediate
lt: Skubus procesas

en: Process only rows marked for immediate sending.
lt: Paleisti tik eilutes pažymėtas kaip skubias.

en: Reset queue
lt: Atstatyti eilę

en: Delete all notifications in queue.
lt: Pašalinti visus pranešimus iš eilės.

en: Run test
lt: Paleisti testą

en: Test run queue processing, without updating nor sending messages.
lt: Testas paleidžia eilės procesą be žinučių siuntimo ar atnaujinimo.

en: The queue has been reset.
lt: Eilė atstatyta.

en: No elements
lt: Nėra elementų

en: Reached processing limit on queue processing: %name = %value
lt: Pasiektas procesų limitas eilėje: %name = %value

en: You don't have permissions to manage these subscriptions
lt: Jūs neturite teisės tvarkyti šių prenumeratų

en: Change send method to
lt: Pakeisti siuntimo metodą į

en: Change send interval to
lt: Pakeisti siuntimo intervalą į

en: Validation error. You don't have permission to delete some of these subscriptions
lt: Patvirtinimo klaida. Jūs neturite teisės šalinti kai kurių iš šių prenumeratų.

en: You don't have permission to manage all these subscriptions
lt: Jūs neturite teisės šalinti visų šių prenumeratų.

en: Node title mismatch. Please check your selection.
lt: Mazgo pavadinimas nesutampa. Prašome patikrinti pasirinkimą.

en: Found no valid post with that title: %title
lt: Nerasta galiojančių įrašų su šiuo pavadinimu: %title

en: You have %count @status subscriptions.
lt: Jūs prenumeruojate %count @status.

en: You don't have any subscriptions yet.
lt: Jūs dar nieko nesiprenumeruojate.

en: Your default sending method for new subscriptions is @send_method
lt: Jūsų numatytasis siuntimo metodas yra @send_method

en: Your default sending interval for new subscriptions is @send_interval
lt: Jūsų numatytasis siuntimo intervalas yra @send_interval

en: Administer your subscriptions
lt: Jūsų prenumeratų administravimas

en: Edit your notifications settings
lt: Redaguoti jūsų prenumeratų nuostatas

en: Cancel all your subscriptions
lt: Atšaukti visas jūsų prenumeratas

en: Create @type subscription
lt: Sukurti @type prenumeratą

en: You must set a value for this field.
lt: Šiam laukeliui turite įrašyti reikšmę.

en: You must provide valid values for all fields.
lt: Šiam laukeliui turite įrašyti galiojančią reikšmę.

en: Your subscription has been created.
lt: Jūsų prenumerata sukurta.

en: Your subscription cannot be created.
lt: Jūsų prenumeratos neįmanoma sukurti.

en: Subscription type or parameters not allowed
lt: Prenumeratos tipas ar parametrai neleidžiami

en: Your subscription was cancelled
lt: Jūsų prenumerata atšaukta

en: Your subscription has been removed.
lt: Jūsų prenumerata pašalinta.

en: All your subscriptions have been removed.
lt: Visos jūsų prenumeratos pašalintos.

en: You don't have any subscription on this site.
lt: Šioje svetainėje jūs neturite prenumeratų.

en: Are you sure you want to delete this subscription?
lt: Ar tikrai norite pašalinti šią prenumeratą?

en: Are you sure you want to remove all your subscriptions on this site?
lt: Ar tikrai norite pašalinti visas šias prenumeratas?

en: Messaging and Notifications settings
lt: Žinučių ir Pranešimų nuostatos

en: Default send interval for subscriptions.
lt: Numatytasis siuntimo intervalas.

en: Messages coming from user subscriptions and system events
lt: Žinutės gaunamos iš nario prenumeratos ir sistemos įvykių

en: Notifications event
lt: Pranešimų įvykiai

en: Common parts for all Notifications messages for a single event. This is useful for defining a common header and/or footer for all these messages.
lt: Bendros dalys visoms Pranešimų žinutėms iš vieno įvykio. Tai naudinga nustatant bendrą antraštę ir/ar poraštę visoms šioms žinutėms.

en: Event notification for [user] from [site-name]
lt: Įvykių pranešimai [user] iš [site-name]

en: Greetings [user],
lt: Sveiki [user],

en: A item to which you are subscribed has been updated
lt: Elementai kuriuos jūs prenumeruojate buvo atnaujinti

en: You can unsubscribe at [unsubscribe-url]
lt: Jūs galite atsisakyti [unsubscribe-url]

en: Do not send notifications for this update.
lt: Nesiųsti pranešimo apie šį atnaujinimą.

en: Node creation
lt: Mazgo kūrimas

en: Add subscription
lt: Pridėti prenumeratą

en: Send Interval
lt: Siuntimo intervalas

en: Delete link
lt: Ištrinti nuorodą

en: Filter the view to the currently logged in user.
lt: Filtruoti rodinį iki šiuo metu prisijungusio nario.

en: Notifications are usually queued to be sent on cron process later. Checking this option will cause immediate notifications to be sent right away, instead of being queued. This will produce more timely notifications for sites with a small number of users. Not recommended for sites with a large number of users. This may not work for AJAX forms and notifications will be queued anyway.
lt: Pranešimai paprastai siunčiami iš eilės cron veikimo metu. Pažymėdami šį pasirinkimą leisite siųsti pranešimus iškarto. Pranešimų siuntimas bus savalaikis svetainėms turinčioms mažai narių. Didelėse svetainėse tai nerekomenduojama. Tai gali neveikti AJAX formoms ir pranešimai bus sustatyti į eilę.

en: Use the site information as the sender for notification messages or use account data from the user causing the event. WARNING: Selecting the last option (Full user data) may disclose private information to subscribers like the user e-mail address.
lt: Naudokite svetainės informacija kaip siuntėją ar nario paskyros duomenis kuris sukėlė įvykį. ĮSPĖJIMAS: pasirinkdami paskutinį pasirinkimą (Pilni nario duomenis) galite pažeisti privatumą.

en: To delete an interval, set the time unit and the name empty. If the time is negative, notifications will never be sent.
lt: Norėdami pašalinti intervalus laiko vienetus ir pavadinimą palikite tuščia. Jei laikas neigimas pranešimai niekada nebus siunčiami.

en: Clean queue
lt: Valyti eilę

en: Delete all logs, processed rows and related data in queue.
lt: Pašalinti visus įrašus, proceso eilutes ir susijusius duomenis eilėje.

en: Temporarily disable all your subscriptions
lt: Laikinai išjungti visas jūsų prenumeratas

en: Enable all your subscriptions
lt: Įjungti visas jūsų prenumeratas

en: How often and by which channel do you want to get notifications for this subscription.
lt: Kaip dažnai ir kuriuo kanalu jūs norite gauti prenumeratų pranešimus.

en: You can temporarily disable this subscription for not getting notifications.
lt: Jūs galite laikinai išjungti šią prenumeratą, kad negauti pranešimų.

en: Are you sure you want to enable all your subscriptions?
lt: Ar tikrai norite įjungti visas šias prenumeratas?

en: You will get notifications again for all of them.
lt: Jūs vėl gausite pranešimus.

en: Are you sure you want to disable all your subscriptions?
lt: Ar tikrai norite išjungti visas šias prenumeratas?

en: You will stop getting notifications until you enable them again.
lt: Jūs negausite pranešimų iki kol vėl jas įjungsite.

en: All your subscriptions have been enabled.
lt: Visos jūsų prenumeratos įjungtos

en: All your subscriptions have been disabled.
lt: Visos jūsų prenumeratos išjungtos

en: !type subscription
lt: !type prenumerata
