Notifications (6.x-2.3) - en to hu translation catalogue (373 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Title
hu: Cím

en: Reset to defaults
hu: Visszaállítás az alapértelmezésre

en: Status
hu: Állapot

en: Administer
hu: Adminisztrál

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Value
hu: Érték

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Subject
hu: Tárgy

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: Unsubscribe
hu: Leiratkozás

en: Description
hu: Leírás

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Tags
hu: Címkék

en: Logging
hu: Naplózás

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Daily
hu: Napi

en: Weekly
hu: Heti

en: None
hu: Nincs

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Number
hu: Szám

en: Message
hu: Üzenet

en: edit
hu: szerkesztés

en: Taxonomy term
hu: Taxonómiakifejezés

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Update
hu: Frissítés

en: Time
hu: Idő

en: Node type
hu: Tartalomtípus

en: Every hour
hu: Minden órában

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Subscription settings
hu: Feliratkozás beállításai

en: Autosubscribe
hu: Automatikus feliratkozás

en: Notify poster of own posts
hu: A szerző értesítése a saját tartalmairól

en: Notifies a node poster about their own posts.  Useful principally during testing.  Default is OFF.
hu: Értesíti a tartalom szerzőjét a tartalmai változásáról. Különösen hasznos lehet tesztelés során. Alapértelmezés szerint ki van kapcsolva.

en: Set all users to "autosubscribe" by default
hu: Az összes felhasználót „automatikus feliratkozás”-ra állítja

en: Subscriptions
hu: Feliratkozások

en: Enables site settings for user subscriptions.
hu: A webhely beállításait alkalmazza a felhasználók feliratkozásaira.

en: You are not currently subscribed to any active threads
hu: Nincs feliratkozás egyetlen szálra sem.

en: Your subscription was activated.
hu: A feliratkozás aktiválva lett.

en: There are no active content types.
hu: Nincs aktív tartalomtípus.

en: type
hu: típus

en: subscribe to content
hu: feliratkozás tartalomra

en: subscribe to taxonomy terms
hu: feliratkozás taxonómiakifejezésekre

en: maintain own subscriptions
hu: saját feliratkozások karbantartása

en: User
hu: Felhasználó

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: status
hu: állapot

en: Node
hu: Tartalom

en: Update options
hu: Frissítési lehetőségek

en: Default settings
hu: Alapértelmezés szerinti beállítások

en: Block
hu: Blokk

en: Not found
hu: Nem található

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Sender
hu: Feladó

en: Creation date
hu: Létrehozás dátuma

en: Filter
hu: Szűrő

en: Term
hu: Kifejezés

en: Field type
hu: Mező típusa

en: Global settings
hu: Általános beállítások

en: Number of rows
hu: Sorok száma

en: blocked
hu: zárolt

en: active
hu: aktív

en: Delete all
hu: Mindegyik törlése

en: Current
hu: Jelenlegi

en: General
hu: Általános

en: Method
hu: Mód

en: Events
hu: Események

en: Messaging
hu: Üzenetküldés

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Confirm your subscription
hu: A feliratkozás megerősítése

en: Are you sure you want to delete these items?
hu: Ezek az elemek biztosan törölhetők?

en: No items selected.
hu: Nincs elem kiválasztva.

en: The update has been performed.
hu: A frissítés végrehajtva.

en: Refine
hu: Finomítás

en: Undo
hu: Visszavonás

en: Display name
hu: Megjelenített név

en: Long
hu: Hosszú

en: Short
hu: Rövid

en: Days
hu: Napok

en: Immediately
hu: Azonnal

en: Autocomplete taxonomy
hu: Taxonómia kifejezések automatikus kiegészítése

en: Hours
hu: Órák

en: Current status
hu: Jelenlegi állapot

en: Not available
hu: Nem elérhető

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: method
hu: mód

en: Minutes
hu: Perc

en: Display in block
hu: Megjelenítés blokkban

en: Thread
hu: Szál

en: Send interval
hu: Küldések gyakorisága

en: Send method
hu: Küldési mód

en: inactive
hu: tiltott

en: Show only items where
hu: Csak azon elemek mutatása, ahol

en: Activate
hu: Bekapcsolás

en: Deactivate
hu: Tiltás

en: Manage subscriptions
hu: Feliratkozások kezelése

en: No subscriptions available.
hu: Nincs elérhető feliratkozás.

en: The subscriptions have been deleted.
hu: A feliratkozások törlése megtörtént.

en: Subscriber
hu: Feliratkozó

en: You can
hu: Lehetőségek

en: drop
hu: eldobás

en: Allowed vocabularies
hu: Engedélyezett szótárak

en: <strong>%a</strong> is <strong>%b</strong>
hu: <strong>%a</strong> = <strong>%b</strong>

en: Create subscription
hu: Feliratkozás létrehozása

en: Messaging & Notifications
hu: Üzenetek és értesítések

en: [site-name] subscription update for [user]
hu: [site-name] [user] felhasználójának feliratkozása frissült

en: Greetings, [user].
    
    These are your messages
hu: Kedves [user]!\n\n A feliratkozott értesítések üzenetei következnek.

en: A [type] has been updated: [title]
    
    [event_list]
hu: [title] [type] frissítve lett\n
    \n
    [event_list]

en: This is an automatic message from [site-name]
hu: Ez egy automatikus üzenet [site-name] webhelyről

en: To manage your subscriptions, browse to [subscriptions-manage]
hu: A feliratkozások áttekintéséhez meg kell látogatni a [subscriptions-manage] lapot

en: notifications
hu: értesítések

en: Queue
hu: Várólista

en: interval
hu: időköz

en: Digest
hu: Kivonat

en: Limits for queue processing
hu: A feldolgozási sor korlátjai

en: Number of messages sent
hu: Elküldött üzenetek száma

en: Time (seconds)
hu: Idő (másodpercek)

en: Time (% of cron time)
hu: Idő (időzített feladat futásidő %-a )

en: Maximum percentage of cron time the process may use.
hu: A folyamat által az időzített feladatok futásidejének legnagyobb felhasználható százaléka.

en: Default send interval
hu: Alapértelmezett küldési időköz

en: [type-name] [title] by [author-name]
hu: [author-name] szerzőtől: [title] [type-name]

en: Digest line
hu: Kivonat sor

en: Group title
hu: Csoport cím

en: Group footer
hu: Csoport lábléc

en: Immediate sending
hu: Azonnali küldés

en: Notifications Sender
hu: Értesítések feladója

en: No one (All notifications will appear as coming from the web site)
hu: Senki (az értesítések küldése a webhely nevében történik)

en: User name, site data (Only the user name will be used)
hu: Felhasználónév, webhely adat (csak a felhasználónév lesz használva)

en: Full user data (User name and available user information)
hu: Teljes felhasználói adatlap (felhasználói név és az összes elérhető információ a felhasználóról)

en: If enabled all notifications will be logged and kept for the specified time after they're processed.
hu: Bekapcsolt állapotban minden értesítés naplózva lesz és a kiküldés után a megadott ideig még tárolva lesznek.

en: Digest formats
hu: Kivonatformák

en: These are the digest formats available for each interval.
hu: Ezek a kivonatformák állnak rendelkezésre.

en: Send intervals
hu: Küldési időköz

en: The time intervals for your subscriptions have been updated
hu: Az feliratkozásokhoz használt időköz megváltozott

en: Enabled events
hu: Engedélyezett események

en: Check the events for which notifications should be triggered.
hu: Be kell jelölni azokat az eseményeket, amikor értesítéseket kell küldeni.

en: You need to enable some plug-ins to provide notifications events.
hu: Néhány értesítési modult be kell kapcsolni a működéshez.

en: Total: %number
hu: Összes: %number

en: Subscriptions by type
hu: Feliratkozások típus szerint

en: Subscriptions by send method
hu: Feliratkozások küldési mód szerint

en: Notifications in queue
hu: Értesítések a várakozási sorban

en: Process log
hu: Feldolgozási napló

en: Run process
hu: Feldolgozás indítása

en: Run normal queue processing, same as cron run.
hu: A várakozási sor hagyományos feldolgozása, mint a cron futtatásakor.

en: Process immediate
hu: Azonnali feldolgozás

en: Process only rows marked for immediate sending.
hu: Csak azokat a sorokat dolgozza fel, amelyek azonnali küldésre lettek megjelölve.

en: Reset queue
hu: Várakozási sor ürítése

en: Delete all notifications in queue.
hu: Törli az összes értesítést a várakozási sorból.

en: Run test
hu: Teszt futtatása

en: Test run queue processing, without updating nor sending messages.
hu: A várakozási sor tesztelése frissítések és tényleges küldés nélkül.

en: The queue has been reset.
hu: A várólista törölve.

en: No elements
hu: Nincsenek elemek

en: Reached processing limit on queue processing: %name = %value
hu: A feldolgozás során az alábbi korlátozás lépett életbe: %name = %value

en: You don't have permissions to manage these subscriptions
hu: Nincs jogosultság ezeknek a feliratkozásoknak a szerkesztéséhez.

en: Change send method to
hu: Küldési mód változtatása

en: Change send interval to
hu: Küldési időköz változtatása

en: Validation error. You don't have permission to delete some of these subscriptions
hu: Ellenőrzési hiba: nincs jogosultság ezeknek a feliratkozásoknak a törléséhez

en: You don't have permission to manage all these subscriptions
hu: Nincs jogosultság ezeknek a feliratkozásoknak a szerkesztéséhez.

en: Node title mismatch. Please check your selection.
hu: A tartalom címe nem található.

en: Found no valid post with that title: %title
hu: Nincs érvényes tartalom ilyen címmel: %title

en: You have %count @status subscriptions.
hu: %count @status saját feliratkozás.

en: You don't have any subscriptions yet.
hu: Nincs még feliratkozás.

en: Your default sending method for new subscriptions is @send_method
hu: Az új feliratkozások alapértelmezett küldési módja: @send_method

en: Your default sending interval for new subscriptions is @send_interval
hu: Az új feliratkozások alapértelmezett küldési időköze: @send_interval

en: Administer your subscriptions
hu: Feliratkozások karbantartása

en: Edit your notifications settings
hu: Értesítések beállítása

en: Cancel all your subscriptions
hu: Az összes feliratkozás visszavonása

en: Create @type subscription
hu: @type feliratkozás létrehozása

en: You must set a value for this field.
hu: Muszáj értéket adni ennek a mezőnek.

en: You must provide valid values for all fields.
hu: Az összes mezőnek érvényes értéket kell megadni.

en: Your subscription has been created.
hu: A feliratkozás létrejött.

en: Your subscription cannot be created.
hu: A feliratkozást nem sikerült létrehozni.

en: Subscription type or parameters not allowed
hu: A feliratkozás típusa vagy valamely paramétere nem engedélyezett

en: Your subscription was cancelled
hu: A feliratkozás meg lett szakítva

en: Your subscription has been removed.
hu: A feliratkozás törölve.

en: All your subscriptions have been removed.
hu: Az összes feliratkozás el lett távolítva.

en: Are you sure you want to delete this subscription?
hu: Biztosan törölve legyen a feliratkozás?

en: Messaging and Notifications settings
hu: Üzenetek és értesítések beállításai

en: Default send interval for subscriptions.
hu: A feliratkozottak értesítéseinek küldéséhez használt időköz.

en: Messages coming from user subscriptions and system events
hu: Rendszereseményekből és feliratkozásokból származó üzenetek

en: Notifications event
hu: Értesítési esemény

en: Common parts for all Notifications messages for a single event. This is useful for defining a common header and/or footer for all these messages.
hu: Minden értesítés közös része, megadható például közös fej- és lábléc a <em>Notifications</em> modul üzeneteinek.

en: Notifications digest
hu: Kivonatos értesítések

en: Depending on your settings for each Send interval, Notifications may be digested, this is grouped and summarized in a single message. These are the common parts for Notifications digests.
hu: A beállított küldési időköztől függően előfordulhat az értesítések egyetlen üzenetbe tömbösítése. Ezek az összefoglalók közös részei.

en: Line for digested events
hu: Sor a kivonatolt eseményekhez

en: Event notification for [user] from [site-name]
hu: Esemény értesítés [user] nevű felhasználónak [site-name] webhelytől.

en: Greetings [user],
hu: Kedves [user]!

en: A item to which you are subscribed has been updated
hu: A tétel - amelyre a feliratkozás szól - frissítve lett

en: You can unsubscribe at [unsubscribe-url]
hu: Leiratkozni itt lehet: [unsubscribe-url]

en: The url for the current user to manage subscriptions.
hu: A jelenlegi felhasználó URL-je a feliratkozások karbantartásához.

en: The url for disabling a specific subscription.
hu: Egy adott feliratkozás lemondásához használt webcím.

en: List of events for message digests
hu: Az üzenetek kivonataihoz rendelt események listája

en: Detailed information for event
hu: Az esemény részletes információi

en: Produces one line per event, grouped by object
hu: Eseményenként egy sort hoz létre, típusonként csoportosítva.

en: Adds full information for each event
hu: Teljes információt ad minden eseményhez

en: Twice a day
hu: Kétszer egy nap

en: Subscription %id of type %type to: !values
hu: %id feliratkozás %type típusra: !values

en: administer notifications
hu: értesítések kezelése

en: manage own subscriptions
hu: saját feliratkozások kezelése

en: manage all subscriptions
hu: összes feliratkozás kezelése

en: Administer and configure messaging and notifications
hu: Üzenetek és értesítések beállítása és kezelése

en: Manage existing subscriptions and queue.
hu: A feliratkozások és a várakozási sor kezelése.

en: Subscriptions overview.
hu: Feliratkozások áttekintése.

en: Administer subscriptions.
hu: Feliratkozások adminisztrációja.

en: Notifications queue.
hu: Az értesítések várakozási sora.

en: Notifications Settings
hu: Értesítési beállítások

en: Site settings for user notifications.
hu: A webhely beállításai a felhasználók értesítéséhez.

en: Intervals
hu: Időközök

en: Node title autocomplete
hu: Tartalom címének automatikus kiegészítése

en: The basic notifications framework
hu: Egyeszerű értesítési keretrendszer

en: Checking this box allows you to automatically subscribe to any thread you create or post a comment to.
hu: Bejelölt állapotban a rendszer automatikusan értesítést küld minden létrehozott szálról vagy hozzászólt tartalomról.

en: You are currently set to receive notifications for replies to content which you create. To change this default, uncheck the autosubscribe option in your user account settings.
hu: A jelenlegi beállítások szerint minden létrehozott tartalomra érkezett hozzászólásról értesítés lesz kiküldve. Ennek megváltoztatásához a felhasználói adatlapon üresen kell hagyni az „automatikus feliratkozás” beállítást.

en: Notifications Autosubscribe
hu: Automatikus Értesítések

en: Provides automatic notifications.
hu: Automatikusan értesítéseket küld a felhasználóknak.

en: Enabled subscription types
hu: Engedélyezett feliratkozástípusok

en: Global options
hu: Általános beállítások

en: You are currently subscribed to the following threads:
hu: Az alábbi szálakra történt feliratkozás:

en: There are no active author subscriptions.
hu: Nincs aktív feliratkozás egyetlen szerzőre sem.

en: Your subscriptions have been updated.
hu: A feliratkozás frissítve lett.

en: Digest line.
hu: Kivonat sor.

en: Allowed subscription types
hu: Engedélyezett feliratkozástípusok

en: To enable these options check the <a href="@notifications-settings">Notifications content settings</a>
hu: A <em>Notifications</em> modul alábbi lehetőségei a <a href="@notifications-settings">Tartalom beállításai</a> oldalon engedélyezhetőek.

en: Do not send notifications for this update.
hu: Ne küldjön értesítéseket erről a módosításról.

en: Content type: @type
hu: Tartalomtípus: @type

en: Author: @name
hu: Szerző: @name

en: Thread: @title
hu: Szál: @title

en: Subscribe to all changes and comments for a thread.
hu: Feliratkozás egy szál minden változására és hozzászólására.

en: Subscribe to all content of a given type.
hu: Feliratkozás egy tartalomtípus összes tartalmára.

en: Subscribe to all content submitted by a user.
hu: Feliratkozás egy felhasználó összes tartalmára.

en: Content type and Author
hu: Tartalomtípus és szerző

en: Subscribe to all content of a given type submitted by a user.
hu: Feliratkozás egy adott tartalomtípus és egy adott felhasználó összes tartalmára.

en: New content of type [type-name] has been submitted
hu: Új [type-name] típusú tartalom lett beküldve.

en: Node creation
hu: Tartalom létrehozása

en: The [type-name] has been updated
hu: [type-name] frissült

en: Node update
hu: Módosított tartalom

en: New comment by [comment-author-name]: [comment-title]
hu: Új hozzászólás [comment-author-name] felhasználótól: [comment-title]

en: Node comment
hu: Hozzászólás

en: User name not found.
hu: Ez a felhasználói név nem található.

en: The <em>Header</em> and <em>Footer</em> will be taken from Notification events.
hu: Az Értesítési eseményeknél megadott <em>fejléc</em> és <em>lábléc</em> adatok lesznek használva.

en: Notifications for node events
hu: Értesítések a tartalom eseményeiről

en: Defaults for all notifications related to node events.
hu: Alapértelmezett az összes tartalom alapú értesítésnél

en: Notifications for node creation
hu: Értesítések a tartalom létrehozásáról

en: Notifications produced when a new node is created.
hu: Értesítéseket küld új tartalom létrehozásakor.

en: Notifications for node updates
hu: Értesítések a tartalmak frissítéséről

en: Notifications produced when a node is updated.
hu: Értesítéseket küld, ha egy tartalom frissült.

en: Notifications for node comments
hu: Értesítések a tartalmak hozzászólásairól

en: Notifications produced when a comment is posted to a node.
hu: Értesítéseket küld, ha hozzászólás érkezett egy tartalomra.

en: Groups digests per node
hu: Csoportos kivonatok tartalmanként

en: Group of events digested for each node.
hu: Csoportos esemény-kivonatok tartalmanként.

en: Groups digests per node type
hu: Csoportos kivonatok tartalomtípusonként

en: Group of events digested for each node type.
hu: Csoportos esemény-kivonatok tartalomtípusonként.

en: Update for [type-name]: [title]
hu: Módosított [type-name]: [title]

en: Read more [node-url]
hu: Bővebben [node-url]

en: New [type-name]: [title]
hu: Új [type-name]: [title]

en: Comment for [type-name]: [title]
hu: [type-name] típusú tartalomra hozzászólás érkezett: [title]

en: Comment by [comment-author-name]: [comment-title]
hu: Hozzászólás [comment-author-name] felhasználótól: [comment-title]

en: Read more [comment-url]
hu: Bővebben [comment-url]

en: New Comment on [title] by [comment-author-name] titled [comment-title]
hu: [title] tartalomhoz [comment-author-name] is hozzászólt. A hozzászólásának címe: [comment-title]

en: Updates for [type-name]: [title]
hu: Friss [type-name] értesítés: [title]

en: This post
hu: Ez a tartalom

en: Posts of type @type
hu: @type típus tartalmai

en: Posts by @name
hu: @name tartalmai

en: All posts by @name
hu: @name összes tartalma

en: @type posts by @name
hu: @type típusú tartalom, szerzője @name

en: The node teaser.
hu: A tartalom bevezetője.

en: The node body.
hu: A tartalom törzse.

en: Unfiltered node teaser. WARNING - raw user input.
hu: Szűretlen tartalom-bevezető. FIGYELEM - nyers felhasználói bevitel.

en: Unfiltered node body. WARNING - raw user input.
hu: Szűretlen tartalom. FIGYELEM - nyers felhasználói bevitel.

en: The comment view url.
hu: A hozzászólás URL-je.

en: The comment reply url.
hu: A hozzászólás válaszának URL-je.

en: subscribe to content type
hu: feliratkozás tartalomtípusra

en: subscribe to author
hu: feliratkozás a szerzőre

en: skip notifications
hu: értesítések kihagyása

en: Content subscriptions
hu: Tartalom feliratkozások

en: Content notifications uninstallation script complete.
hu: Az Értesítések modul eltávolítása megtörtént.

en: Content Notifications
hu: Tartalmak Értesítései

en: Allows users to subscribe to content related events.
hu: Segítségével a felhasználók feliratkozhatnak a tartalmakat érintő eseményekre.

en: Subscription type
hu: Feliratkozás típusa

en: Simple notifications
hu: Egyszerű értesítés

en: The subject and main body will be provided by the event itself
hu: Az esemény biztosítja a tárgyat és a szövegtörzset.

en: Simple notifications triggered by other modules using the Notifications Lite API module.
hu: Más moduloknak a <em>Notifications Lite</em> API-jával kiváltott egyszerű értesítései.

en: Greetings, [user].
hu: Kedves [user]!

en: Notifications Lite
hu: Könnyített Értesítések

en: Extra Simple Notifications API. Enable only when required by other modules.
hu: Nagyon Egyszerű Értesítési API. Akkor érdemes engedélyezni, ha egy másik modul igényli.

en: Term: %name
hu: Kifejezés: %name

en: Term name not found.
hu: Nem található ez a kifejezés.

en: Tag subscriptions
hu: Feliratkozás címkére

en: Select vocabularies to which subscriptions should be <em>allowed</em>.
hu: Az <em>engedélyezett</em> kifejezések szótárait kell kiválasztani.

en: Taxonomy Notifications
hu: Taxonómia Értesítések

en: Allows users to subscribe to taxonomy terms.
hu: Lehetővé teszi a felhasználóknak, hogy taxonómia kategóriákra iratkozzanak fel.

en: Add subscription
hu: Feliratkozás hozzáadása

en: Visible subscription types
hu: A látható feliratkozási típusok

en: User account pages
hu: Felhasználói profil oldalak

en: Manage own subscriptions
hu: Saját feliratkozások kezelése

en: Subscribe to other users
hu: Feliratkozás más felhasználókra

en: To enable these options check the <a href="@notifications-ui-settings">Notifications UI settings</a>
hu: Az alábbi opciók a <em>Notifications UI</em> modul <a href="@notifications-ui-settings">beállításainál</a> engedélyezhetőek.

en: or create a new subscription
hu: vagy új feliratkozás létrehozása

en: Unsubscribe from: !name
hu: Leiratkozás innen: !name

en: Subscribe to: !name
hu: Feliratkozás erre: !name

en: <strong>In comment form</strong>. A subscriptions subform will be available when posting comments.
hu: <strong>A hozzászólási űrlapban</strong>. A feliratkozási űrlap megjelenik a hozzászólások beküldésénél.

en: <strong>Full node links</strong>. Subscription links will be displayed for full node pages.
hu: <strong>Teljes oldalnézeti linkek</strong>. A feliratkozáshoz szükséges linkek megjelennek teljes oldalnézet esetén.

en: <strong>Teaser node links</strong>. Subscription links will be displayed for node teasers.
hu: <strong>Bevezetők linkjei</strong>. A feliratkozáshoz szükséges linkek megjelennek a tartalmak bevezetőinél.

en: <strong>In block</strong>. Options will be displayed on the Subscriptions block when viewing a node.
hu: <strong>Blokkban</strong>. A beállítási lehetőségek blokként jelennek meg a tartalom megtekintésekor.

en: A subscription has been created | @count subscriptions have been created
hu[0]: Egy feliratkozás létrejött
hu[1]: @count feliratkozás létrejött

en: A subscription has been deleted | @count subscriptions have been deleted
hu[0]: Egy feliratkozás törlése megtörtént
hu[1]: @count feliratkozás törlése megtörtént

en: Notifications UI
hu: Értesítések UI

en: Provides an UI to notifications
hu: Felhasználói felületet biztosít az értesítések kezeléséhez

en: Send Interval
hu: Küldési időköz

en: Messaging store.
hu: Üzenettárolás.

en: The ID of the message
hu: Az üzenet azonosítója

en: The subject of the message
hu: Az üzenet tárgya

en: The body of the message
hu: Az üzenet törzse

en: Delete link
hu: Törlés hivatkozása

en: Provides a link to delete the message
hu: Az üzenet törléséhez létrehoz egy linket

en: The delivery method for the message
hu: Az üzenet kézbesítésének módja

en: The User ID of the message sender.
hu: A feladó felhasználó UID-je.

en: Receiver
hu: Címzett

en: The User ID of the message receiver.
hu: A címzett UID-je.

en: Notifications subscriptions.
hu: Feliratkozási értesítések.

en: Subscription by the current user
hu: A jelenlegi felhasználó feliratkozásai

en: Filter the view to the currently logged in user.
hu: Nézet szűrése az aktuálisan bejelentkezett felhasználóra.

en: Subscriber UID
hu: Feliratkozó UID

en: The UID of the subscriber.
hu: A feliratkozó felhasználó UID-je.

en: The node ID of the subscribed node.
hu: A feliratkozott tartalom node ID-ja.

en: Subscribed Author
hu: Feliratkozáshoz használt szerző

en: The UID of the subscribed author.
hu: A feliratkozáshoz használt szerző UID-je.

en: Notifications Views
hu: Views Értesítések

en: Views integration for Notifications.
hu: Views integráció az Értesítésekhez

en: Message for [user]
hu: Üzenet [user] felhasználónak

en: Notifications lite message
hu: <em>Notifications Lite</em> üzenet

en: Display all values
hu: Minden érték megjelenítése

en: Hide view / Page not found (404)
hu: Nézet elrejtése / Lap nem található (404)

en: Display empty text
hu: Üres szöveg megjelenítése

en: Provide default argument
hu: Alapértelmezés szerinti argumentum megadása

en: Notifications are usually queued to be sent on cron process later. Checking this option will cause immediate notifications to be sent right away, instead of being queued. This will produce more timely notifications for sites with a small number of users. Not recommended for sites with a large number of users. This may not work for AJAX forms and notifications will be queued anyway.
hu: Az értesítések általában sorbaállítva kerülnek kiküldésre az időzített feladatok feldolgozása során. Lehetőség van azonban az azonnali kiküldésükre a sorbaállított várakoztatás helyett. Ez pontosabb üzenetküldést eredményez kevés címzett esetén, de nem ajánlott a sok felhasználót kiszolgáló webhelyeken. Nem mindig működik AJAX űrlapokkal, ilyenkor az üzenetek továbbra is a várólistára kerülnek.

en: Use the site information as the sender for notification messages or use account data from the user causing the event. WARNING: Selecting the last option (Full user data) may disclose private information to subscribers like the user e-mail address.
hu: Az értesítések feladója lehet az oldal e-mail címe vagy pedig az eseményt okozó felhasználó e-mail címe. VIGYÁZAT: ez utóbbi lehetőség azonban  magánadatokat fedhet fel (teljes felhasználói adat).

en: Clean queue
hu: Várakozási sor ürítése

en: Temporarily disable all your subscriptions
hu: Ideiglenesen tiltja az összes feliratkozást

en: Enable all your subscriptions
hu: Összes feliratkozás engedélyezése

en: How often and by which channel do you want to get notifications for this subscription.
hu: Milyen gyakran és milyen módon küldjön értesítést a rendszer jelen feliratkozáshoz.

en: You can temporarily disable this subscription for not getting notifications.
hu: Ideiglenesen le lehet tiltani a feliratkozást, ekkor az értesítések is szünetelnek.

en: Are you sure you want to enable all your subscriptions?
hu: Biztosan engedélyezve legyen az összes feliratkozás?

en: You will get notifications again for all of them.
hu: Újra értesítjük az eseményekről.

en: Are you sure you want to disable all your subscriptions?
hu: Biztosan tiltva legyen az összes feliratkozás?

en: You will stop getting notifications until you enable them again.
hu: Az újbóli engedélyezésig nem érkeznek értesítések.

en: All your subscriptions have been enabled.
hu: Az összes feliratkozás engedélyezve lett.

en: All your subscriptions have been disabled.
hu: Az összes feliratkozás tiltott lett.

en: !type subscription
hu: !type feliratkozás

en: Group closing
hu: Csoportos bezárás

en: Edit subscription
hu: Feliratkozás szerkesztése

en: Update subscriptions
hu: Feliratkozások frissítése

en: Content subscriptions are subscriptions to nodes that will produce notifications when a node is posted or updated or when a comment is posted for that nodes. Notifications will be sent only for published content so if you need to be notified of unpublished content waiting for approval you better use Triggers and Actions or some other module for that.
hu: A tartalomértesítésekkel tartalmakra lehet feliratkozni, hogy azok létrehozása, frissítése esetén vagy hozzászóláskor egy értesítést kapjunk. Az értesítések csak közzétett tartalmak esetén következnek be, tehát ha rejtett tartalom figyelésére van szükség, akkor a <em>Triggers</em> vagy <em>Actions</em> modulok használhatók.

en: Please, check all your Notifications content settings and note the new options.
hu: Érdemes ellenőrizni a
    <em>Notifications</em> modul beállításait, új lehetőségek jelentek meg.

en: Group of simple notifications
hu: Egyszerű értesítések csoportja

en: Simple notifications digested with short format.
hu: Egyszerű értesítések rövid formában kivonatolva.

en: Every line of the digest will be a separate message.
hu: A kivonat minden sora egy külön üzenet.

en: Generic messages
hu: Általános üzenetek

en: Posts tagged with %name
hu: %name cimkével ellátott tartalmak

en: Limit the displayed taxonomy terms
hu: A megjelenített taxonómiakifejezések korlátozása

en: Please, check all your Notifications UI settings and note the new options.
hu: Érdemes ellenőrizni a <em>Notifications UI</em> modul beállításait, mivel lehetőségekkel egészült ki.

en: The date that the message was created.
hu: Az üzenet létrehozásának dátuma.

en: Subscriptions (@number)
hu: Feliratkozások (@number)
