Notifications (6.x-2.1) - en to ca translation catalogue (207 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Title
ca: Títol

en: Reset to defaults
ca: Reinicialitza als valors predeterminats

en: Status
ca: Estat

en: Administer
ca: Administra

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Subject
ca: Assumpte

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Subscribe
ca: Subscriure's

en: Unsubscribe
ca: Cancel·la la subscripció

en: Description
ca: Descripció

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Logging
ca: Registre

en: Overview
ca: Resum

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Daily
ca: Diàriament

en: Weekly
ca: Setmanalment

en: None
ca: Cap

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Number
ca: Número

en: Message
ca: Missatge

en: edit
ca: edita

en: Taxonomy term
ca: Terme de taxonomia

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Save
ca: Desa

en: Update
ca: Actualitza

en: Time
ca: Hora

en: Node type
ca: Tipus de node

en: Every hour
ca: Cada hora

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Subscription settings
ca: Paràmetres de subscripció

en: Autosubscribe
ca: Subscriure's

en: Notify poster of own posts
ca: Notifica a l'autor dels seus propis escrits

en: Notifies a node poster about their own posts.  Useful principally during testing.  Default is OFF.
ca: Notifica a l'autor dels seus propis escrits.  Útil principalment durant el període de proves.  Per defecte NO.

en: Subscriptions
ca: Subscripcions

en: Your subscription was activated.
ca: La vostra subscripció ha estat activada.

en: type
ca: tipus

en: User
ca: Usuari

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: status
ca: estat

en: Update options
ca: Actualitza les opcions

en: Default settings
ca: Opcions predeterminades

en: Block
ca: Bloc

en: Not found
ca: No trobat

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Sender
ca: Remitent

en: Creation date
ca: Data de creació

en: Filter
ca: Filtra

en: Term
ca: Terme

en: Field type
ca: Tipus de camp

en: Global settings
ca: Paràmetres globals

en: Number of rows
ca: Nombre de files

en: blocked
ca: bloquejat

en: active
ca: actiu

en: Delete all
ca: Suprimeix-ho tot

en: Current
ca: Actual

en: Method
ca: Mètode

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Confirm your subscription
ca: Confirmeu la vostra subscripció

en: Are you sure you want to delete these items?
ca: Esteu segur que vols eliminar aquest element?

en: No items selected.
ca: Sense elements seleccionats.

en: The update has been performed.
ca: S'ha realitzat l'actualització.

en: Refine
ca: Refina

en: Undo
ca: Desfés

en: Display name
ca: Nom de la presentació

en: Long
ca: Llarg

en: Short
ca: Curt

en: Days
ca: Dies

en: Immediately
ca: Immediatament

en: Autocomplete taxonomy
ca: Taxonomia autocomplerta

en: Hours
ca: Hores

en: Current status
ca: Estat actual

en: Not available
ca: No disponible

en: method
ca: mètode

en: Minutes
ca: Minuts

en: Thread
ca: Fil

en: Send interval
ca: Interval d'enviament

en: Send method
ca: Mètode d'enviament

en: inactive
ca: Inactiu

en: Show only items where
ca: Veure només els elements on

en: Activate
ca: Activat

en: Deactivate
ca: Desactiva

en: No subscriptions available.
ca: No hi ha subscripcions disponibles.

en: The subscriptions have been deleted.
ca: S'han suprimit les subscripcions.

en: You can
ca: Podeu

en: drop
ca: esborra

en: <strong>%a</strong> is <strong>%b</strong>
ca: <strong>%a</strong> és <strong>%b</strong>

en: Create subscription
ca: Crea subscripció

en: Messaging & Notifications
ca: Missatgeria i Notificacions

en: [site-name] subscription update for [user]
ca: [site-name] actualització de subscripció per [user]

en: Greetings, [user].
    
    These are your messages
ca: Salutacions, [user].
    
    Aquests són els teus missatges

en: A [type] has been updated: [title]
    
    [event_list]
ca: Un [type] ha estat actualitzat: [title]
    
    [event_list]

en: This is an automatic message from [site-name]
ca: Aquest és un missatge automàtic de [site-name]

en: To manage your subscriptions, browse to [subscriptions-manage]
ca: Per administrar les vostres subscripcions, aneu a [subscriptions-manage]

en: notifications
ca: notificacions

en: Limits for queue processing
ca: Límits pel processament de la cua

en: Number of messages sent
ca: Nombre de missatges enviats

en: Time (seconds)
ca: Temps (segons)

en: Time (% of cron time)
ca: Temps (% de temps de cron)

en: Maximum percentage of cron time the process may use.
ca: Percentatge màxim de temps de cron que el procés pot usar.

en: Default send interval
ca: Interval d'enviament predeterminat

en: Immediate sending
ca: Enviament immediat

en: Notifications Sender
ca: Remitent de les notificacions

en: No one (All notifications will appear as coming from the web site)
ca: Ningú (totes les notificacions apareixeran com a enviades per la web)

en: User name, site data (Only the user name will be used)
ca: Nom de l'usuari, dades de la web (només es farà servir el nom d'usuari)

en: Full user data (User name and available user information)
ca: Dades de l'usuari completes (nom de l'usuari i altra informació disponible)

en: If enabled all notifications will be logged and kept for the specified time after they're processed.
ca: Si està activat, totes les notificacions seran registrades i conservades durant el temps especificat després de que s'hagin processat.

en: Digest formats
ca: Formats en mode resum

en: These are the digest formats available for each interval.
ca: Aquests són els formats resumits disponibles per a cada interval.

en: Send intervals
ca: Intervals d'enviament

en: The time intervals for your subscriptions have been updated
ca: S'han actualitzat els intervals de temps de les teves subscripcions.

en: Enabled events
ca: Events activats.

en: Subscriptions by type
ca: Subscripcions per tipus

en: Subscriptions by send method
ca: Subscripcions per mètode d'enviament

en: Notifications in queue
ca: Notificacions en espera

en: Process log
ca: Registre de processos

en: Run process
ca: Executa el procés

en: Run normal queue processing, same as cron run.
ca: Executa el processat normal de la cua, igual que en una execució de cron.

en: Process immediate
ca: Processa immediatament

en: Process only rows marked for immediate sending.
ca: Processa només les files marcades per l'enviament immediat.

en: Reset queue
ca: Reinicia la cua

en: Delete all notifications in queue.
ca: Esborra totes les notificacions a la cua

en: Run test
ca: Executa el test

en: The queue has been reset.
ca: S'ha reiniciat la cua.

en: No elements
ca: Sense elements

en: Reached processing limit on queue processing: %name = %value
ca: Assolit el límit de processament a la cua de processament: %name = %value

en: You don't have permissions to manage these subscriptions
ca: No teniu permisos per gestionar aquestes subscripcions

en: Change send method to
ca: Canvia mètode d'enviament

en: Change send interval to
ca: Canvia l'interval d'enviament a

en: You don't have permission to manage all these subscriptions
ca: No teniu permisos per gestionar totes aquestes subscripcions

en: You have %count @status subscriptions.
ca: Teniu %count subscripcions @status.

en: You don't have any subscriptions yet.
ca: Encara no teniu cap subscripció.

en: Your default sending method for new subscriptions is @send_method
ca: El vostre mètode d'enviament per defecte per a noves subscripcions és @send_method

en: Your default sending interval for new subscriptions is @send_interval
ca: El vostre interval d'enviament per defecte per noves subscripcions és @send_interval

en: Administer your subscriptions
ca: Administra les teves subscripcions

en: Edit your notifications settings
ca: Edita la configuració de les teves notificacions

en: Cancel all your subscriptions
ca: Cancel·lar les vostres subscripcions

en: Create @type subscription
ca: Crea subscripció de @type

en: Subscription type or parameters not allowed
ca: Tipus de subscripció o paràmetres, no permesos

en: Your subscription was cancelled
ca: La vostra subscripció ha estat cancel·lada

en: Your subscription has been removed.
ca: La vostra subscripció ha estat esborrada.

en: Are you sure you want to delete this subscription?
ca: Esteu segur de voler esborrar aquesta subscripció?

en: Are you sure you want to remove all your subscriptions on this site?
ca: Esteu segur que voleu eliminar totes les subscripcions d'aquest lloc?

en: Messaging and Notifications settings
ca: Missatgeria i opcions per a les notificacions

en: Default send interval for subscriptions.
ca: Interval d'enviament per defecte per a  les subscripcions

en: Event notification for [user] from [site-name]
ca: Notificació d'esdeveniment per [user] de [site-name]

en: Greetings [user],
ca: Salutacions [user],

en: A item to which you are subscribed has been updated
ca: Un element al que esteu subscrit s'ha actualitzat

en: You can unsubscribe at [unsubscribe-url]
ca: Us podeu donar de baixa de la subscripció a [unsubscribe-url]

en: Twice a day
ca: Dos cops al dia

en: Subscription %id of type %type to: !values
ca: Subscripció %id del tipus %type per: !values

en: Administer subscriptions.
ca: Administra les subscripcions.

en: Checking this box allows you to automatically subscribe to any thread you create or post a comment to.
ca: Deixant aquesta casella marcada quedeu automàticament subscrits als continguts i comentaris dels quals en sigueu els autors.

en: You are currently subscribed to the following threads:
ca: Actualment esteu subscrits als següents continguts:

en: Do not send notifications for this update.
ca: No envïis notificacions per aquesta actualització.

en: Subscribe to all changes and comments for a thread.
ca: Subscriure's a tots els canvis i comentaris d'aquest fil.

en: Subscribe to all content submitted by a user.
ca: Subscriu-te a tot el contingut publicat per un usuari

en: Content type and Author
ca: Tipus de contingut i Autor

en: New content of type [type-name] has been submitted
ca: S'ha enviat nou contingut del tipus [type-name]

en: Node creation
ca: Creació del node

en: Update for [type-name]: [title]
ca: Actualització de [type-name]: [title]

en: Read more [node-url]
ca: Llegeix-ne més [node-url]

en: New [type-name]: [title]
ca: Nou [type-name]: [title]

en: Comment for [type-name]: [title]
ca: Comentari per [type-name]: [title]

en: Comment by [comment-author-name]: [comment-title]
ca: Comentari de [comment-author-name]: [comment-title]

en: Read more [comment-url]
ca: Llegeix-ne més [comment-url]

en: New Comment on [title] by [comment-author-name] titled [comment-title]
ca: Nou comentari a [title] per [comment-author-name] titulat [comment-title]

en: Updates for [type-name]: [title]
ca: Actualitzacions per [type-name]: [title]

en: This post
ca: Aquest enviament

en: Posts of type @type
ca: Temes de tipus @type

en: Posts by @name
ca: Temes de @name

en: All posts by @name
ca: Tots els enviaments de @name

en: Greetings, [user].
ca: Salutacions, [user].

en: Add subscription
ca: Afegeix subscripció

en: or create a new subscription
ca: o crear una nova subscripció

en: Unsubscribe from: !name
ca: Cancel·la la subscripció de: !name

en: Subscribe to: !name
ca: Subscriure's a: !name

en: Send Interval
ca: Interval d'enviament

en: The body of the message
ca: El cos del missatge

en: Delete link
ca: Enllaç d'esborrat

en: Filter the view to the currently logged in user.
ca: Filtra la vista a l'usuari que està actualment connectat.

en: Notifications are usually queued to be sent on cron process later. Checking this option will cause immediate notifications to be sent right away, instead of being queued. This will produce more timely notifications for sites with a small number of users. Not recommended for sites with a large number of users. This may not work for AJAX forms and notifications will be queued anyway.
ca: Les notificacions normalment resten en espera d'un posterior procés de cron. Activant aquesta opció les notificacions s'enviaran immediatament en comptes de restar en espera. Això permetria unes notificacions més actuals per webs amb pocs usuaris. No recomanat per webs amb molts usuaris. Aquesta opció potser no funciona en formularis AJAX i les notificacions restarien en espera igualment.

en: To delete an interval, set the time unit and the name empty. If the time is negative, notifications will never be sent.
ca: Per esborrar un interval, deixeu la unitat de temps i el nom buits. Si el temps és negatiu, les notificacions no s'enviaran mai.

en: Clean queue
ca: Neteja la cua

en: Delete all logs, processed rows and related data in queue.
ca: Esborra tots els registres, files processades i dades relacionades a la cua.

en: Temporarily disable all your subscriptions
ca: Desactivar temporalment totes les vostres subscripcions

en: Enable all your subscriptions
ca: Habilita totes les teves subscripcions

en: How often and by which channel do you want to get notifications for this subscription.
ca: Amb quina freqüència i per quin canal voleu rebre la notificació d'aquesta subscripció.

en: Are you sure you want to enable all your subscriptions?
ca: Esteu segur que voleu habilitar totes les subscripcions?

en: You will get notifications again for all of them.
ca: Rebreu les notificacions de nou.

en: Are you sure you want to disable all your subscriptions?
ca: Esteu segur que voleu desactivar totes les subscripcions?

en: You will stop getting notifications until you enable them again.
ca: Deixareu de rebre notificacions fins que les habiliteu de nou.

en: All your subscriptions have been enabled.
ca: Totes les subscripcions han estat habilitades.

en: All your subscriptions have been disabled.
ca: Totes les vostres subscripcions han estat desactivades.

en: !type subscription
ca: Subscripció de !type

en: Generic messages
ca: Missatges genèrics
