Notifications (6.x-4.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (419 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Title
pl: Tytuł

en: Reset to defaults
pl: Przywróć domyślne wartości

en: Administer
pl: Zarządzaj

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Czynności

en: Content
pl: Zawartość

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: subscribe
pl: Dołącz

en: Subject
pl: Temat

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Subscribe
pl: Powiadamiaj

en: Unsubscribe
pl: Anuluj powiadomienia

en: unsubscribe
pl: przerwij członkostwo

en: Description
pl: Opis

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disabled
pl: Wyłączony

en: Enabled
pl: Włączony

en: Action
pl: Działanie

en: new
pl: nowy

en: Tags
pl: Etykietowanie

en: Logging
pl: Logowanie

en: Overview
pl: Przegląd

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Przywróć

en: Daily
pl: Codziennie

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Number
pl: Liczba

en: Message
pl: Wiadomość

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Taxonomy term
pl: Termin taksonomii

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Save
pl: Zachowaj

en: Default
pl: Domyślny

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Time
pl: Czas

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: Node type
pl: Rodzaj segmentu

en: Every hour
pl: Co godzinę

en: Total
pl: Razem

en: Unknown
pl: Brak informacji

en: Subscription settings
pl: Ustawienia powiadomień

en: Autosubscribe
pl: Automatyczna subskrypcja powiadomień

en: Notify poster of own posts
pl: Powiadamianie autora o jego własnych wpisach

en: Notifies a node poster about their own posts.  Useful principally during testing.  Default is OFF.
pl: Sprawia, że powiadomienia wysyłane są także do autorów wpisów. Opcja przydatna głównie podczas testowania modułu i domyślnie wyłączona.

en: Set all users to "autosubscribe" by default
pl: Ustaw opcję "automatyczne powiadomienia" jako domyślną

en: Subscriptions
pl: Powiadomienia

en: Enables site settings for user subscriptions.
pl: Umożliwia zmianę ustawień powiadomień.

en: You are not currently subscribed to any active threads
pl: Nie są w tej chwili subskrybowane powiadomienia dotyczące jakichkolwiek wątków.

en: Your subscription was activated.
pl: Powiadomienia zostały włączone.

en: There are no active content types.
pl: Brak aktywnych rodzajów zawartości.

en: type
pl: typ

en: subscribe to content
pl: subskrybowanie powiadomień dla zawartości

en: subscribe to taxonomy terms
pl: subskrybowanie powiadomień dla terminów taksonomii

en: maintain own subscriptions
pl: zarządzanie własnymi subskrypcjami powiadomień

en: User
pl: Użytkownik

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Node
pl: Węzeł

en: Update options
pl: Opcje aktualizacji

en: Default settings
pl: Domyślne ustawienia

en: Block
pl: Blok

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Sender
pl: Nadawca

en: Creation date
pl: Data utworzenia

en: Custom
pl: Własny

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Comment
pl: Odpowiedź

en: Filter
pl: Filtruj

en: Explanation
pl: Objaśnienie

en: Term
pl: Kategoria

en: Field type
pl: Typ pola

en: Global settings
pl: Ustawienia globalne

en: Fields
pl: Pola

en: Number of rows
pl: Liczba wierszy

en: blocked
pl: zablokowany

en: active
pl: aktywny

en: Delete all
pl: Usuń wszystko

en: Current
pl: Obecny

en: Address
pl: Adres

en: General
pl: Główne

en: Method
pl: Metoda

en: Events
pl: Wydarzenia

en: Messaging
pl: Wysyłanie wiadomości

en: Destination
pl: Cel

en: Anonymous
pl: Anonim

en: fields
pl: pola

en: Operation
pl: Czynność

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Confirm your subscription
pl: Potwierdzenie subskrypcji powiadomień

en: Are you sure you want to delete these items?
pl: Czy na pewno usunąć te elementy?

en: No items selected.
pl: Nie wybrano żadnych elementów.

en: The update has been performed.
pl: Aktualizacja została zakończona.

en: Refine
pl: Uwzględnij

en: Undo
pl: Cofnij

en: Display name
pl: Wyświetlana nazwa

en: Days
pl: Dni

en: Immediately
pl: Natychmiast

en: Autocomplete taxonomy
pl: Autouzupełnianie pól taksonomii

en: Hours
pl: Godziny

en: Current status
pl: Stan aktualny

en: Not available
pl: Niedostępny

en: method
pl: metoda

en: Minutes
pl: Minuty

en: Display in block
pl: Wyświetl w bloku

en: Simple
pl: Prosto

en: Thread
pl: Wątek

en: Send interval
pl: Częstotliwość powiadomień

en: Send method
pl: Sposób powiadamiania

en: inactive
pl: nieaktywne

en: Show only items where
pl: Pokaż tylko te elementy, których

en: Activate
pl: Aktywuj

en: Deactivate
pl: Deaktywacja

en: Manage subscriptions
pl: Zarządzaj subskrypcjami

en: No subscriptions available.
pl: Brak dostępnych subskrypcji.

en: The subscriptions have been deleted.
pl: Subskrypcje zostały usunięte.

en: Confirm subscription
pl: Potwierdź subskrypcję

en: Process queue
pl: Kolejka procesów

en: Subscriber
pl: Subskrybent

en: Visible in user registration form.
pl: Widoczne na formularzu rejestracyjnym.

en: You can
pl: Możesz

en: Add new field
pl: Dodaj nowe pole

en: drop
pl: porzuć

en: Allowed vocabularies
pl: Dozwolone słowniki

en: <strong>%a</strong> is <strong>%b</strong>
pl: <strong>%a</strong> to <strong>%b</strong>

en: Create subscription
pl: Utwórz subskrypcję

en: Create @name
pl: Dodawanie wpisu &mdash; @name

en: Messaging & Notifications
pl: Wiadomości i powiadomienia

en: [site-name] subscription update for [user]
pl: Powiadomienia z witryny [site-name] dla użytkownika [user]

en: Greetings, [user].
    
    These are your messages
pl: Drogi użytkowniku!
    
    Poniżej znajdują się powiadomienia o zmianach w witrynie.

en: A [type] has been updated: [title]
    
    [event_list]
pl: Wpis został zaktualizowany: [title]
    
    [event_list]

en: This is an automatic message from [site-name]
pl: Wiadomość została wysłana automatycznie z [site-name].

en: To manage your subscriptions, browse to [subscriptions-manage]
pl: By zmienić ustawienia powiadomień, należy przejść na stronę [subscriptions-manage]

en: notifications
pl: powiadomienia

en: Queue
pl: Kolejka

en: interval
pl: interwał

en: Subscribe to
pl: Subskrybuj

en: Limits for queue processing
pl: Ograniczenia wysyłki powiadomień

en: Number of messages sent
pl: Liczba wysyłanych powiadomień

en: Time (seconds)
pl: Czas (w sekundach)

en: Time (% of cron time)
pl: Czas (% czasu cron)

en: Maximum percentage of cron time the process may use.
pl: Maksymalny procent czasu zadań cron, który może być zajęty przez ten proces.

en: Default send interval
pl: Częstotliwość powiadomień

en: [type-name] [title] by [author-name]
pl: [type-name] [title] od [author-name]

en: Digest line
pl: Linia streszczenia

en: Group title
pl: Tytuł grupy

en: Group footer
pl: Stopka grupy

en: Immediate sending
pl: Natychmiastowe powiadamianie

en: Notifications Sender
pl: Nadawca powiadomień

en: No one (All notifications will appear as coming from the web site)
pl: Nikt (podane zostaną dane witryny)

en: User name, site data (Only the user name will be used)
pl: Nazwa użytkownika

en: Full user data (User name and available user information)
pl: Pełne dane użytkownika (nazwa i dostępne dane użytkownika)

en: Send intervals
pl: Częstotliwość powiadomień

en: The time intervals for your subscriptions have been updated
pl: Ustawienia częstotliwości powiadomień zostały zaktualizowane.

en: You need to enable some plug-ins to provide notifications events.
pl: Należy włączyć niektóre wtyczki aby dostarczyć funkcjonalność zdarzeń powiadamiania.

en: Total: %number
pl: Łącznie: %number

en: Subscriptions by type
pl: Subskrypcje według typu

en: Subscriptions by send method
pl: Subskrypcje według metody wysyłania

en: Notifications in queue
pl: Powiadomienia w kolejce

en: Process log
pl: Przetwórz dziennik

en: Run process
pl: Uruchom proces

en: Run normal queue processing, same as cron run.
pl: Uruchom normalne przetwarzanie kolejki, takie jak uruchamianie cron.

en: Process immediate
pl: Natychmiastowe przetwarzanie

en: Process only rows marked for immediate sending.
pl: Przetwarzanie wierszy zaznaczonych tylko do natychmiastowej wysyłki.

en: Reset queue
pl: Resetuj kolejkę

en: Delete all notifications in queue.
pl: Skasuj wszystkie powiadomienia w kolejce.

en: Test run queue processing, without updating nor sending messages.
pl: Uruchom testowe przetwarzanie kolejki bez aktualizowania i wysyłania wiadomości

en: The queue has been reset.
pl: Kolejka została zresetowana.

en: No elements
pl: Brak elementów

en: Reached processing limit on queue processing: %name = %value
pl: Osiągnięto limit przetwarzania powiadomień znajdujących się w kolejce:  %name = %value

en: You don't have permissions to manage these subscriptions
pl: Nie posiadasz odpowiednich uprawnień do zarządzania tymi subskrypcjami

en: Change send method to
pl: Zmień metodę wysyłania na

en: Change send interval to
pl: Zmień interwał wysyłania na

en: Validation error. You don't have permission to delete some of these subscriptions
pl: Błąd walidacji. Nie posiadasz uprawnień do kasowania niektórych z tych subskrypcji.

en: You don't have permission to manage all these subscriptions
pl: Nie posiadasz odpowiednich uprawnień do zarządzania wszystkimi subskrypcjami

en: Node title mismatch. Please check your selection.
pl: Niezgodność tytułu segmentu. Proszę zweryfikować swój wybór.

en: Found no valid post with that title: %title
pl: Nie znaleziono poprawnego wpisu o tytule %title

en: You have %count @status subscriptions.
pl: Masz %count subskrypcji ze statusem @status.

en: You don't have any subscriptions yet.
pl: Nie masz jeszcze żadnych subskrypcji.

en: Your default sending method for new subscriptions is @send_method
pl: Twój domyślny kanał otrzymywania powiadomień to obecnie @send_method

en: Your default sending interval for new subscriptions is @send_interval
pl: Domyślny interwał wysyłania nowych subskrypcji to @send_interval

en: Administer your subscriptions
pl: Zarządzaj subskrypcjami

en: Edit your notifications settings
pl: Edycja ustawień powiadomień

en: Cancel all your subscriptions
pl: Anuluj wszystkie Twoje subskrypcje

en: Create @type subscription
pl: Stwórz subskrypcję @type

en: You must set a value for this field.
pl: Należy ustawić wartość dla tego pola.

en: You must provide valid values for all fields.
pl: Należy podać poprawne wartości dla wszystkich pól.

en: Your subscription has been created.
pl: Utworzono subskrypcję.

en: Your subscription cannot be created.
pl: Subskrypcje nie mogły zostać utworzone.

en: Subscription type or parameters not allowed
pl: Niedozwolony typ lub parametr subskrypcji

en: Your subscription was cancelled
pl: Powiadomienia zostały anulowane.

en: Your subscription has been removed.
pl: Powiadomienia zostały wyłączone.

en: All your subscriptions have been removed.
pl: Wszystkie Twoje powiadomienia zostały usunięte.

en: You don't have any subscription on this site.
pl: Nie posiadasz żadnych subskrypcji na tej stronie.

en: Are you sure you want to delete this subscription?
pl: Czy jesteś pewien, że chcesz skasować tę subskrypcję?

en: Are you sure you want to remove all your subscriptions on this site?
pl: Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć wszystkie subskrypcje dla tej strony?

en: Messaging and Notifications settings
pl: Ustawienia wysyłania wiadomości oraz powiadamiania

en: Default send interval for subscriptions.
pl: Domyślna częstotliwość, z jaką wysyłane są powiadomienia.

en: Messages coming from user subscriptions and system events
pl: Wiadomości pochodzące z subskrypcji użytkownika oraz wydarzeń systemowych

en: Notifications event
pl: Zdarzenie powiadomienia

en: Common parts for all Notifications messages for a single event. This is useful for defining a common header and/or footer for all these messages.
pl: Części wspólne dla wszystkich wiadomości powiadomień dla pojedynczego zdarzenia. Jest to przydatne do definiowania wspólnych nagłówków i / lub stopki dla wszystkich tych wiadomości.

en: Notifications digest
pl: Strzeszenie powiadomień

en: Depending on your settings for each Send interval, Notifications may be digested, this is grouped and summarized in a single message. These are the common parts for Notifications digests.
pl: W zależności od ustawień dla każdego interwału wysyłania, powiadomienia mogą być streszczone, pogrupowane oraz podsumowane w jednej wiadomości. Są to części wspólne dla streszczania powioadomień.

en: Line for digested events
pl: Punkt w powiadomieniu zbiorczym

en: Event notification for [user] from [site-name]
pl: Powiadomienie z witryny [site-name] dla użytkownika [user]

en: Greetings [user],
pl: Drogi użytkowniku!

en: A item to which you are subscribed has been updated
pl: Poniżej znajdują się szczegóły zmian we wpisie.

en: You can unsubscribe at [unsubscribe-url]
pl: Powiadomienia można anulować na stronie [unsubscribe-url]

en: The url for the current user to manage subscriptions.
pl: URL dla obecnego użytkownika do zarządzania subskrypcjami.

en: The url to allow a user to delete all their subscriptions.
pl: URL pozwalający użytkownikowi skasować wszystkie jego subskrypcje.

en: The url for disabling a specific subscription.
pl: URL pozwalający wyłączyć konkretną subskrypcję.

en: List of events for message digests
pl: Lista wydarzeń dla streszczeń wiadomości

en: Produces one line per event, grouped by object
pl: Tworzy jedną linię na zdarzenie, pogrupowane przez objekt

en: Adds full information for each event
pl: Dodawanie pełnej informacji o każdym wydarzeniu

en: Twice a day
pl: Dwa razy dziennie

en: Subscription %id of type %type to: !values
pl: Subskrypcja %id typu %type dla: !values

en: administer notifications
pl: zarządzanie powiadomieniami

en: manage own subscriptions
pl: zarządzanie własnymi subskrypcjami

en: manage all subscriptions
pl: zarządzaj wszystkimi subskrypcjami

en: Administer and configure messaging and notifications
pl: Administrowanie oraz konfiguracja wysyłania wiadomości oraz powiadomień

en: Manage existing subscriptions and queue.
pl: Zarządzaj istniejącymi subskrypcjami oraz kolejką.

en: Subscriptions overview.
pl: Przegląd subskrypcji.

en: Administer subscriptions.
pl: Zarządzaj subskrypcjami.

en: Notifications queue.
pl: Kolejka powiadomień.

en: Notifications Settings
pl: Ustawienia powiadamiania

en: Site settings for user notifications.
pl: Ustawienia witryny dotyczące powiadomień.

en: Intervals
pl: Częstotliwość

en: Node title autocomplete
pl: Auto-uzupełnianie tytułu segmentu

en: The basic notifications framework
pl: Konstrukcja podstawowych powiadomień

en: Checking this box allows you to automatically subscribe to any thread you create or post a comment to.
pl: Zaznaczenie tego pola pozwala automatycznie subskrybować dowolny wątek, który utworzysz lub na który odpowiesz.

en: If checked the option will be 'enabled' by default for user account settings. This won't change existing settings for users who have already defined it.
pl: Jeśli jest zaznaczona opcja będzie "aktywna" domyślnie dla ustawień konta użytkownika. Nie spowoduje to zmiany istniejących ustawień dla użytkowników, którzy już ją zdefiniowali.

en: You are currently set to receive notifications for replies to content which you create. To change this default, uncheck the autosubscribe option in your user account settings.
pl: Aktualnie zezwalasz na otrzymywanie powiadomień o odpowiedzi do treści, które tworzysz. Aby zmienić to ustawienie domyślne, odznacz opcję autosubskrypcja w ustawieniach konta użytkownika.

en: Notifications Autosubscribe
pl: Autosybskrybcja powiadomień

en: Provides automatic notifications.
pl: Udostępnianie automatycznego powiadamiania.

en: Enabled subscription types
pl: Włączone rodzaje subskrypcji

en: Check the subscription types that will be enabled. You can use the global settings here or set different options for each content type. On this second case these will be the defaults for new content types.
pl: Sprawdzanie typów subskrypcji, które będą włączone. Możesz tutaj skorzystać z ustawień globalnych lub ustawić różne opcje dla każdego typu zawartości. W drugim przypadku będą to ustawienia domyślne dla nowych typów zawartości.

en: Use global settings on this page for all content types
pl: Użyj ustawień globalnych na tej stronie dla wszystkich rodzajów treści

en: Set up for each content type on <a href="@content-type-settings">Administer Content Types</a>.
pl: Ustawienia dla każdego rodzaju treści można znaleźć w <a href="@content-type-settings">administracji rodzajami treści</a>.

en: Global options
pl: Opcje globalne

en: Define the available subscription types that will be enabled globally
pl: Defuniuj dostępne rodzaje subskrypcji, które będą aktywne globalnie

en: You are currently subscribed to the following threads:
pl: Obecnie powiadomienia dotyczą następujących wątków:

en: There are no active author subscriptions.
pl: Nie są subskrybowane powiadomienia o wpisach żadnego użytkownika.

en: Your subscriptions have been updated.
pl: Subskrypcje powiadomień zostały zaktualizowane.

en: This is the format for each digest group. A message may consist on one or many of these groups:
pl: Jest to format dla każdej grupy streszczeń. Wiadomość może składać się z jednej lub wielu z tych grup:

en: Digest line.
pl: Linia strzeszczenia.

en: Allowed subscription types
pl: Dozwolone typy subskrypcji

en: Enable different subscription options for this content type.
pl: Włącz różne opcje subskrypcji dla danego rodzaju zawartości.

en: To enable these options check the <a href="@notifications-settings">Notifications content settings</a>
pl: Aby włączyć te opcje sprawdź <a href="@notifications-settings">Ustawienia Powiadomień treści</a>

en: Do not send notifications for this update.
pl: Nie wysyłaj powiadomień w przypadku zmian.

en: Subscribe to all changes and comments for a thread.
pl: Subskrybuj wszystkie zmiany i odpowiedzi dla tego wątku.

en: Subscribe to all content of a given type.
pl: Suskrybuj wszystkie wpisy danego typu

en: Subscribe to all content submitted by a user.
pl: Subskrybuj wszystkie treści, które zamieścił użytkownik.

en: Content type and Author
pl: Rodzaj zawarości oraz Autor

en: Subscribe to all content of a given type submitted by a user.
pl: Subskrybuj wszystkie treści danego typu zamieszczone przez użytkownika.

en: New content of type [type-name] has been submitted
pl: Nowa treść typu [type-name] została wysłana

en: Node creation
pl: Utworzenie segmentu

en: The [type-name] has been updated
pl: [type-name] został zaktualizowany

en: Node update
pl: Aktualizacja wpisu

en: New comment by [comment-author-name]: [comment-title]
pl: Nowa odpowiedź od [comment-author-name]:[comment-title]

en: Node comment
pl: Odpowiedź do wpisu

en: User name not found.
pl: Nazwa użytkownika nie odnaleziona.

en: The <em>Header</em> and <em>Footer</em> will be taken from Notification events.
pl: <em>Nagłówek</em> oraz <em>Stopka</em> zostanie pobrana z Powiadomień o wydarzeniach.

en: The <em>Digest line</em> will be used when composing Short digests on which each event will be just a line.
pl: <em>Linia streszczenia</em> będzie użyta podczas komponowania Krótkiego streszczenia na podstawie którego każde wydarzenie będzie tylko linią.

en: Notifications for node events
pl: Powiadomienia o zdarzeniach dotyczących wpisów

en: Defaults for all notifications related to node events.
pl: Ustawienia domyślne dla wszystkich powiadomień powiązanych z wydarzeniami w segmencie.

en: Notifications for node creation
pl: Powiadomienia o utworzeniu wpisów

en: Notifications produced when a new node is created.
pl: Powiadomienia generowane podczas tworzenia nowego segmentu.

en: Notifications for node updates
pl: Powiadomienia o aktualizacji wpisów

en: Notifications produced when a node is updated.
pl: Powiadomienia generowane podczas aktualizacji segmentu.

en: Notifications for node comments
pl: Powiadomienia o odpowiedziach do wpisów

en: Notifications produced when a comment is posted to a node.
pl: Powiadomienia generowane podczas wysyłania odpowiedzi w segmencie.

en: Groups digests per node
pl: Grupuje streszczenia dla każdego segmentu

en: Group of events digested for each node.
pl: Grupa streszczeń wydarzeń dla każdego segmentu.

en: Groups digests per node type
pl: Grupuje streszczenia według rodzaju treści

en: Group of events digested for each node type.
pl: Grupa wydarzeń streszczona dla każdego rodzaju segmentu.

en: Update for [type-name]: [title]
pl: Aktualizacja wpisu: [title]

en: Read more [node-url]
pl: Więcej [node-url]

en: New [type-name]: [title]
pl: Dodano wpis: [title]

en: Comment for [type-name]: [title]
pl: Dodano odpowiedź: [title]

en: Comment by [comment-author-name]: [comment-title]
pl: Użytkownik [comment-author-name] dodał odpowiedź: [comment-title]

en: Read more [comment-url]
pl: Więcej [comment-url]

en: New Comment on [title] by [comment-author-name] titled [comment-title]
pl: Nowa odpowiedź na [title] wysłana przez [comment-author-name] zatytułowana [comment-title]

en: Updates for [type-name]: [title]
pl: Aktualności dla [type-name]: [title]

en: This post
pl: dotyczące wpisu

en: Posts of type @type
pl: Wpisy typu @type

en: Posts by @name
pl: Treść użytkownika @name

en: All posts by @name
pl: Wszystkie wpisy użytkownika @name

en: @type posts by @name
pl: Treść typu @type zamieszczona przez @name

en: The node teaser.
pl: Skrót segmentu.

en: The node body.
pl: Treść segmentu.

en: Unfiltered node teaser. WARNING - raw user input.
pl: Niefiltrowany skrót segmentu. UWAGA - nieprzetworzone dane wejściowe.

en: Unfiltered node body. WARNING - raw user input.
pl: Niefiltrowana treść segmentu. UWAGA - nieprzetworzeone dane wejściowe.

en: The comment view url.
pl: URL do podglądu odpowiedzi.

en: The comment reply url.
pl: URL do skomentowania odpowiedzi.

en: subscribe to content type
pl: subskrybowanie wpisów danego rodzaju

en: subscribe to author
pl: subskrybowanie wpisów danego autora

en: skip notifications
pl: pomiń powiadomienia

en: Content subscriptions
pl: Subskrypcje treści

en: Content notifications uninstallation script complete.
pl: Skrypt odinstalowywania powiadomień treści zakończono sukcesem.

en: Content Notifications
pl: Powiadomienia treści

en: Allows users to subscribe to content related events.
pl: Pozwala subskrybować zdarzenia powiązane z treścią.

en: Subscription type
pl: Typ subskrypcji

en: Simple notifications
pl: Proste powiadomienia

en: The subject and main body will be provided by the event itself
pl: Temat i treść główna będą dostarczone przez samo wydarzenie

en: Simple notifications triggered by other modules using the Notifications Lite API module.
pl: Proste powiadomienia uruchomione przez inne moduły korzystające z API modułu Notifications Lite.

en: Greetings, [user].
pl: Witaj [user].

en: Extra Simple Notifications API. Enable only when required by other modules.
pl: Extra Simple Notifications API. Włącz tylko jeśli wymagają tego inne moduły.

en: Subscribe to content tagged with a given taxonomy term.
pl: Subskrybuj treść umieszczoną we wskazanych kategoriach.

en: Term name not found.
pl: Terminu nie odnaleziono.

en: Tag subscriptions
pl: Tagowanie subskrypcji

en: Select vocabularies to which subscriptions should be <em>allowed</em>.
pl: Wybierz słownictwo dla którego subskrypcje powinny być <em>dozwolone</em>.

en: Taxonomy Notifications
pl: Powiadomienia kategorii

en: Allows users to subscribe to taxonomy terms.
pl: Pozwala użytkownikom subskrybować terminy kategorii.

en: Add subscription
pl: powiadomienia

en: Visible subscription types
pl: Widoczne rodzaje subskrypcji

en: Check the subscription types the UI module should show. If not checked no options for this subscription type will be displayed at all.
pl: Sprawdź jakie rodzaje subskrypcji powinien pokazywać interfejs użytkownika. Jeśli żadna opcja nie jest zaznaczona opcje nie będą wyświetlane dla tego rodzaju subskrypcji.

en: <strong>Tab</strong>. A full tab for some subscription types will be displayed for each enabled subscription type when available.
pl: <strong>Karta</strong>. Przy niektórych typach subskrypcji, pełna karta będzie wyświetlona dla każdej aktywnej subskrypcji jeżeli będzie dostępna.

en: <strong>Create</strong>. A create link and a custom page for adding subscriptions will be available for each enabled subscription type.
pl: <strong>Tworzenie</strong>. Odnośnik do tworzenia oraz własna strona do dodawania subskrypcji będą dostępne dla każdego włączonego rodzaju subskrypcji.

en: User account pages
pl: Strony konta użytkownika

en: Check elements to display on user account pages
pl: Zaznaczanie elementów widocznych na stronach konta użytkownika

en: Manage own subscriptions
pl: Zarządzanie własnymi subskrypcjami

en: Check elements to display on user account tabs for site users to manage their own subscriptions
pl: Zaznacz elementy do wyświetlenia w kartach konta użytkownika, dzięki którym użytkownicy witryny będą mogli zarządzać własnymi subskypcjami

en: Subscribe to other users
pl: Subskrybuj innych użytkowników

en: Check elements to display on user account tabs for other users to subscribe to them
pl: Zaznaczanie elementów do wyświetlenia w zakładce konta użytkownika dla innych użytkoników w celu subskrybcji

en: Subscribe to content
pl: Subskrybuj treść

en: You can use the global settings here or set different options for each content type. On this second case these will be the defaults for new content types.
pl: Możesz tutaj użyć globalnych ustawień lub ustawić inne opcje dla każdego rodzaju treści. W drugim przypadku będą one domyślne dla nowych rodzajów zawartości.

en: Check elements to display on each node for users to subscribe / unsubscribe.
pl: Sprawdzanie elementów do wyświetlenia w każdym segmencie pozwalających użykownikom na subskrypcję / rezygnację z subskrypcji.

en: Show user account page
pl: Pokaż stronę konta użytkownika

en: Show create subscription page
pl: Pokaż stronę tworzenia subskrypcji

en: These are UI settings only and will define which options will be visible for end users and how they'll be displayed. Which options will be finally available will be determined by:
pl: To są tylko ustawienia interfejsu użytkownika i określają , które opcje mają być widoczne dla użytkowników końcowych i jak będą one wyświetlane. Które opcje będą dostępne ostatecznie zostanie określona przez:

en: Enabled subscription types on the other Notifications settings pages
pl: Włączone rodzaje subskrypcji na innych stronach ustawień powiadomień

en: Permissions that you can configure on <a href="@administer-permissions">Administer permissions</a>.
pl: Uprawnienia, które możesz konfigurować w panelu <a href="@administer-permissions">Administracja uprawnień</a>.

en: The enabled options on this page.
pl: Włączone opcje na tej stronie.

en: Subscriptions UI
pl: Interfejs Powiadomień

en: Enable different display options for subscriptions to this content type.
pl: Włącz inne opcje widoku dla subskrypcji tego rodzaju treści.

en: To enable these options check the <a href="@notifications-ui-settings">Notifications UI settings</a>
pl: Aby włączyć te opcje sprawdź <a href="@notifications-ui-settings">ustawienia interfejsu powiadomień</a>

en: or create a new subscription
pl: lub utwórz nową subskrypcję

en: <strong>In node form</strong>. A subscriptions subform will be available when creating or editing nodes.
pl: <strong>Formularz w segmencie</strong>. Podformularz subskrypcji będzie dostępny w trakcie tworzenia lub edycji segmentów.

en: <strong>In comment form</strong>. A subscriptions subform will be available when posting comments.
pl: <strong>W formularzu odpowiedzi</strong>. Podformularz subskrypcji będzie dostępny podczas wysyłania odpowiedzi.

en: <strong>Full node links</strong>. Subscription links will be displayed for full node pages.
pl: <strong>Odnośniki do pełnego segmentu</strong>. Subskrypcje będą wyświetlane dla stron całego segmentu.

en: <strong>Teaser node links</strong>. Subscription links will be displayed for node teasers.
pl: <strong>Odnośniki do skrótu segmentu</strong>. Subskrypcje będą wyświetlane dla skrótów segmentów.

en: <strong>Form on node pages</strong>. A collapsible subscriptions form will be displayed for full node pages.
pl: <strong>Formularz na stronach segmentu</strong>. Rozwijany formularz subskrypcji zostanie wyświetlony na stronach pełnych segmentów.

en: <strong>In block</strong>. Options will be displayed on the Subscriptions block when viewing a node.
pl: <strong>W bloku</strong>. Opcje zostaną wyświetlone w bloku subskrypcji podczas oglądania segmentu.

en: Links on user account tab
pl: Odnośniki na karcie konta użytkownika

en: A subscription has been created | @count subscriptions have been created
pl[0]: Subskrypcja została utworzona
pl[1]: @count subskrypcje zostały utworzone
pl[2]: @count subskrypcji zostało utworzonych

en: A subscription has been deleted | @count subscriptions have been deleted
pl[0]: Subskrypcja została skasowana
pl[1]: @count subskrypcje zostały skasowane
pl[2]: @count Subskrypcji zostało skasowanych

en: Notifications UI
pl: Interfejs użytkownika dla powiadomień

en: Provides an UI to notifications
pl: Dostarcza UI dla powiadomień

en: Send Interval
pl: Interwał wysyłania

en: The ID of the message
pl: ID wiadomości

en: The subject of the message
pl: Tytuł wiadomości

en: The body of the message
pl: Treść wiadomości

en: Delete link
pl: Odnośnik usuwania

en: Provides a link to delete the message
pl: Odnośnik do kasowania wiadomości

en: The delivery method for the message
pl: Metoda dostarczenia wiadomości

en: The User ID of the message sender.
pl: ID nadawcy.

en: Receiver
pl: Odbiorca

en: The User ID of the message receiver.
pl: ID adresata.

en: Notifications subscriptions.
pl: Powiadomienia subskrypcji.

en: Subscription by the current user
pl: Subskrypcje danego użytkownika

en: Filter the view to the currently logged in user.
pl: Dopasowuje widok do aktualnie zalogowanego użytkownika.

en: Subscriber UID
pl: UID Subskrybenta

en: The UID of the subscriber.
pl: Identyfikator UID subskrybenta.

en: Subscribed Nid
pl: Subskrypcje Nid

en: The node ID of the subscribed node.
pl: ID zasubskrybowanego segmentu.

en: Subscribed Author
pl: Subskrypcje od autora

en: The UID of the subscribed author.
pl: UID zasubskrybowanego autora.

en: Notifications Views
pl: Widok powiadomień

en: Views integration for Notifications.
pl: Integracja widoków dla Powiadomień.

en: Message for [user]
pl: Wiadomość dla [user]

en: Notifications lite message
pl: Wiadomość powiadomień lite

en: Notifications are usually queued to be sent on cron process later. Checking this option will cause immediate notifications to be sent right away, instead of being queued. This will produce more timely notifications for sites with a small number of users. Not recommended for sites with a large number of users. This may not work for AJAX forms and notifications will be queued anyway.
pl: Powiadomienia są z reguły kolejkowane w celu późniejszego wysłania w zadaniach cron. Zaznaczenie tej opcji spowoduje natychmiastowe wysyłanie powiadomień zamiast ich kolejkowania. Spowoduje to szybsze dostarczanie do małej ilości użytkowników. Niepolecane dla witryn z dużą ilością użytkowników. Istnieje możliwość, że nie zadziała to z formularzami stworzonymi w AJAX i powiadomienia będą kolejkowane bezwzględnie.

en: Use the site information as the sender for notification messages or use account data from the user causing the event. WARNING: Selecting the last option (Full user data) may disclose private information to subscribers like the user e-mail address.
pl: Skorzystaj z informacji o stronie jako nadawcy dla wiadomości powiadamiania lub wykorzystaj dane konta użytkownika, który utworzył wydarzenie. UWAGA: Wybranie ostatniej opcji  (Pełne dane użytkownika) może ujawnić prywatne dane użytkownika takie jak adres e-mail.

en: To delete an interval, set the time unit and the name empty. If the time is negative, notifications will never be sent.
pl: W celu skasowania interwału, pozostaw jednostkę czasu oraz nazwę puste. Jeśli czas jest ujemny, powiadomienia nigdy nie zostaną wysłane.

en: Clean queue
pl: Wyczyść kolejkę

en: Delete all logs, processed rows and related data in queue.
pl: Kasowanie wszystkich wpisów dziennika, przetworzonych wierszy oraz powiązanych danych w kolejce.

en: Temporarily disable all your subscriptions
pl: Tymczasowo wyłącz wszystkie Twoje subskrypcje

en: Enable all your subscriptions
pl: Włącz wszystkie powiadomienia

en: How often and by which channel do you want to get notifications for this subscription.
pl: Jak często oraz przez jaki kanał chciałbyś być informowany o tej subskrypcji.

en: You can temporarily disable this subscription for not getting notifications.
pl: Możesz tymczasowo wyłączyć tą subskrypcję aby nie dostawać żadnych powiadomień.

en: Are you sure you want to enable all your subscriptions?
pl: Czy jesteś pewien, że chcesz włączyć wszystkie swoje subskrypcje?

en: You will get notifications again for all of them.
pl: Dostaniesz powiadomienia dla wszystkich jeszcze raz.

en: Are you sure you want to disable all your subscriptions?
pl: Czy jesteś pewien, że chcesz wyłączyć wszystkie subskrypcje?

en: You will stop getting notifications until you enable them again.
pl: Nie będziesz dostawał nowych powiadomień dopóki ponownie ich nie włączysz.

en: All your subscriptions have been enabled.
pl: Wszystkie subskrypcje zostały włączone.

en: All your subscriptions have been disabled.
pl: Wszystkie Twoje subskrybcje zostały wyłączone.

en: Group closing
pl: Zamykanie grupy

en: Edit subscription
pl: Edycja subskrypcji

en: Update subscriptions
pl: Aktualizacja subskrypcji

en: Content subscriptions are subscriptions to nodes that will produce notifications when a node is posted or updated or when a comment is posted for that nodes. Notifications will be sent only for published content so if you need to be notified of unpublished content waiting for approval you better use Triggers and Actions or some other module for that.
pl: Subskrypcje treści są subskrypcjami węzłów, które tworzą powiadomienia w momencie kiedy węzeł jest opublikowany albo aktualizowany lub kiedy pojawi się  komentarz do tego węzła. Powiadomienia będą wysyłane tylko do opublikowanych treści, więc jeśli chcesz być powiadamiany o niepublikowanych treściach czekających na zatwierdzenie lepiej używać wyzwalaczy i akcji lub dowolnego innego modułu, który do tego służy.

en: On this page you can set which of the available subscription types are allowed. Alternatively you can select the <em>Set up for each content type</em> option and use the <a href="@content-type-settings">Administer Content types</a> page. These settings will be combined with permissions and other options (See user interface options if enabled) to determine which subscriptions will be finally available for users.
pl: Na tej stronie można określić, które z dostępnych typów subskrypcji są dozwolone. Alternatywnie możesz wybrać opcję <em> Ustaw dla każdego typu zawartości </ em> i użyć <a href="@content-type-settings">administrowania rodzajami zawartości </ a>. Ustawienia te, w połączeniu z uprawnieniami i innymi opcjami (patrz opcje interfejsu użytkownika, jeśli jest aktywny) będą ustalały, które z subskrypcji będą ostatecznie dostępne dla użytkowników.

en: Please, check all your Notifications content settings and note the new options.
pl: Proszę sprawdzić wszystkie ustawienia powiadomień treści i zwrócić uwagę na nowe możliwości.

en: Group of simple notifications
pl: Grupa prostych powiadomień

en: Simple notifications digested with short format.
pl: Streszczenie prostych powiadomień wraz z krótkim formatem.

en: Every line of the digest will be a separate message.
pl: Każda linia streszczenia stanowić będzie oddzielną wiadomość.

en: Generic messages
pl: Wiadomości ogólne

en: Posts tagged with %name
pl: Wpisy oznaczone etykietą %name

en: Limit the displayed taxonomy terms
pl: Ogranicz wyświetlone terminy kategorii

en: If checked, the displayed taxonomy terms in User Interface form will be limited to subscribed terms only. When you have too many taxonomy terms causing the Tags tab to run out of memory under Notifications UI, enabling this setting can fix the problem by only displaying the subscribed taxonomy terms. Note that if you enable this setting, you will have to provide your users an alternative way to subscribe to taxonomy items, such as providing links like: notifications/subscribe/%user/taxonomy/tid/%tid . The link will bring up the standard subscription confirmation dialog.
pl: Jeśli zaznaczone, wyświetlane terminy kategorii w postaci interfejsu użytkownika będą ograniczone tylko do subskrybowanych terminów. Przy zbyt wielu terminach kategorii istnieje możliwość wyczerpania pamięci przez kartę Tagi w Interfejsie Użytkownika Powiadomień. Uruchomienie tej opcji może rozwiązać ten problem przez wyświetlenie tylko subskrybowanych terminów kategorii. Pamiętaj, że jeśli to ustawienie zostanie włączone, trzeba będzie zapewnić użytkownikom alternatywny sposób subskrybowania elementów kategorii, poprzez umieszczanie odnośników takich jak: powiadomienia/zapisz/%user/kategorie/tid/%tid . Ten link pokaże standardowe dialogi potwierdzania subskrypcji.

en: Please, check all your Notifications UI settings and note the new options.
pl: Proszę sprawdzić wszystkie ustawienia interfejsu powiadomień modułu Notifications oraz zwrócić uwagę na nowe opcje.

en: The date that the message was created.
pl: Data utworzenia wiadomości.

en: Invalid default send interval.
pl: Domyślny interwał wysyłania jest nieprawidłowy.

en: Updated a subscription with invalid interval. | Updated @count subscriptions with invalid intervals.
pl[0]: Zaktualizowano @count subskrypcję z niepoprawnymi interwałami.
pl[1]: Zaktualizowano @count subskrypcje z niepoprawnymi interwałami.
pl[2]: Zaktualizowano @count subskrypcji z niepoprawnymi interwałami.

en: Subscriptions (@number)
pl: Subskrypcje (@number)

en: Subscription send method.
pl: Metoda wysyłania subskrypcji.

en: Subscription type.
pl: Typ subskrypcji.

en: Subscription send interval.
pl: Interwał wysyłania subskrypcji.

en: These are the limits for each run on queue processing. The process will stop when it first meets any of them. Set to 0 for no limit.
pl: Limity dla każdego przetwarzania kolejki. Proces zatrzyma się kiedy napotka na jakikolwiek z nich. Ustawienie 0 oznacza brak limitów.

en: Process on cron
pl: Przetwarzaj w zadaniach cron

en: If disabled you must use code elsewhere to actually send your e-mails such as a <a href="http://drupal.org/project/drush">drush</a> script.
pl: Jeśli wyłączone należy użyć innego kodu w celu wysyłania wiadomości e-mail takiego jak skrypt <a href="http://drupal.org/project/drush">drush</a>.

en: Delete subscription
pl: Kasowanie subskrypcji
