Notifications (6.x-4.0-beta5) - en to he translation catalogue (352 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Title
he: כותרת

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: delete
he: מחק

en: Status
he: מצב

en: Administer
he: ניהול

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Value
he: ערך

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר

en: subscribe
he: הרשמה

en: Subject
he: נושא

en: disabled
he: מושבת

en: Cancel
he: ביטול

en: Subscribe
he: הרשם

en: Unsubscribe
he: בטל רישום

en: unsubscribe
he: בטל הרשמה

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Enable
he: איפשור

en: Disable
he: הפוך ללא זמין

en: Enabled
he: זמין

en: Action
he: פעולה

en: new
he: חדש

en: Tags
he: תגיות

en: Overview
he: סקירה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Daily
he: יומי

en: Weekly
he: שבועי

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Test
he: בדיקה

en: Number
he: מספר

en: Message
he: מסר

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: edit
he: עדכן

en: Taxonomy term
he: סיווג במילון

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Update
he: עדכן

en: Time
he: זמן

en: Add
he: הוסף

en: Format
he: פורמט

en: Manage
he: נהל

en: Node type
he: סוג פריט תוכן

en: Text
he: טקסט

en: Every hour
he: כל שעה

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Subscription settings
he: הגדרות מנוי

en: Autosubscribe
he: רישום אוטומטי

en: Notify poster of own posts
he: הודע למפרסם על פרסומיו שלו

en: Notifies a node poster about their own posts.  Useful principally during testing.  Default is OFF.
he: מודיע למפרסמים פריטי תוכן על הפרסומים שלהם. משמש בעיקר לתקופת הבדיקות. ברירת המחדל היא כבוי.

en: Set all users to "autosubscribe" by default
he: קבע את ברירת המחדל של כל המשתמשים לרישום אוטומטי

en: Subscriptions
he: מנויים

en: Enables site settings for user subscriptions.
he: מאפשר הגדרות אתר למנויי משתמשים.

en: Your subscription was activated.
he: המנוי שלך הופעל.

en: type
he: סוג

en: subscribe to content
he: הרשם לתוכן

en: subscribe to taxonomy terms
he: הרשם למושגי טקסונומיה

en: maintain own subscriptions
he: נהל את המנויים שלך

en: User
he: משתמש

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Configure
he: הגדר

en: status
he: מצב

en: Options
he: אפשרויות

en: Node
he: פריט תוכן

en: Update options
he: אפשרויות עדכון

en: Default settings
he: הגדרות ברירת מחדל

en: Block
he: תיבה

en: Not found
he: לא נמצא

en: Header
he: כותרת

en: Footer
he: הודעה בתחתית האתר

en: Sender
he: שולח

en: Creation date
he: תאריך יצירה

en: Custom
he: מותאם

en: Visibility
he: מתי השדה מוצג

en: Comment
he: תגובה

en: Filter
he: סינון

en: Explanation
he: הסבר

en: Field type
he: סוג שדה

en: Global settings
he: הגדרות כלליות

en: Fields
he: שדות

en: blocked
he: חסום

en: active
he: פעיל

en: Delete all
he: מחק הכל

en: Current
he: נוכחי

en: Address
he: כתובת

en: Method
he: שיטה

en: Events
he: אירועים

en: Messaging
he: שליחת מסרים

en: Anonymous
he: אנונימי

en: fields
he: שדות

en: Notifications
he: הודעות

en: Confirm your subscription
he: אשר את המנוי שלך

en: Key
he: מפתח

en: Are you sure you want to delete these items?
he: האמנם ברצונך למחוק פריטי תוכן אלו?

en: No items selected.
he: לא נבחרו פריטים.

en: The update has been performed.
he: העדכון בוצע.

en: Refine
he: מיקוד

en: Undo
he: בטל

en: Display name
he: שם תצוגה

en: Days
he: ימים

en: Immediately
he: מיידית

en: Autocomplete taxonomy
he: השלמה אוטומטית של סיווגים

en: Hours
he: שעות

en: Current status
he: סטטוס נוכחי

en: Not available
he: לא זמין

en: method
he: שיטה

en: Minutes
he: דקות

en: Display in block
he: הצג בבלוק

en: Simple
he: פשוט

en: Thread
he: שרשור

en: Send interval
he: מרווח שליחה

en: Send method
he: שיטת שליחה

en: inactive
he: לא פעיל

en: Show only items where
he: הצג רק פריטי תוכן שבהם

en: Activate
he: הפעל

en: Deactivate
he: בטל הפעלה

en: Manage subscriptions
he: נהל מנויים

en: No subscriptions available.
he: אין מנויים זמינים.

en: The subscriptions have been deleted.
he: המנויים נמחקו

en: Confirm subscription
he: אישור הרשמה

en: Subscriber
he: מנוי

en: Visible in user registration form.
he: מוצג בטופס ההצטרפות.

en: You can
he: אתה יכול

en: Add new field
he: הוספת שדה חדש

en: drop
he: השמטה

en: Allowed vocabularies
he: אוצרות מילים מותרות

en: <strong>%a</strong> is <strong>%b</strong>
he: <strong>%a</strong> הוא <strong>%b</strong>

en: Create subscription
he: צור מנוי

en: Create @name
he: יצירת @name

en: Messaging & Notifications
he: שליחת מסרים והודעות

en: [site-name] subscription update for [user]
he: [site-name] עדכון מנוי עבור [user]

en: This is an automatic message from [site-name]
he: זהו מסר אוטומטי מאת [site-name]

en: To manage your subscriptions, browse to [subscriptions-manage]
he: לניהול המנויים שלך, גלוש ל-[subscriptions-manage]

en: notifications
he: הודעות

en: interval
he: מרווח

en: Default send interval
he: ברירת מחדל למרווח זמן לשליחה

en: [type-name] [title] by [author-name]
he: [type-name] [title] על-ידי[author-name]

en: Digest line
he: שורת תקציר

en: Group title
he: כותרת הקבוצה

en: Group footer
he: כותרת תחתית של הקבוצה

en: Immediate sending
he: שליחה מיידית

en: Notifications Sender
he: שולח הודעות

en: No one (All notifications will appear as coming from the web site)
he: אף אחד (כל ההודעות תראינה כאילו הגיעו מהאתר)

en: User name, site data (Only the user name will be used)
he: שם משתמש, נתוני אתר (יעשה שימוש רק בשם המשתמש)

en: Full user data (User name and available user information)
he: פרטי משתמש מלאים (שם משתמש ומידע משתמש זמין)

en: Send intervals
he: מרווחי שליחה

en: The time intervals for your subscriptions have been updated
he: מרווחי הזמן עבור המנויים שלך עודכנו

en: You need to enable some plug-ins to provide notifications events.
he: עליך להפעיל מספר יישומי plugin כדי לספק אירועי הודעות.

en: Total: %number
he: סה"כ: %number

en: Subscriptions by type
he: מנויים לפי סוג

en: Subscriptions by send method
he: מנויים לפי שיטת שליחה

en: No elements
he: איו רכיבים

en: Reached processing limit on queue processing: %name = %value
he: הגיע למגבלת העיבוד של תורים: %name = %value

en: You don't have permissions to manage these subscriptions
he: אין לך הרשאות לניהול המנויים הללו

en: Change send method to
he: שנה שיטת שליחה ל-

en: Change send interval to
he: שנה מרווח זמן משלוח ל-

en: Validation error. You don't have permission to delete some of these subscriptions
he: שגיאת אימות. אין לך הרשאה למחוק חלק ממנויים אלו.

en: You don't have permission to manage all these subscriptions
he: אין לך הרשאות לניהול כל המנויים הללו.

en: Node title mismatch. Please check your selection.
he: אי התאמה בכותרות פריטי תוכן. בדוק את בחירתך.

en: Found no valid post with that title: %title
he: לא נמצא פרסום חוקי עם הכותרת: %title

en: You have %count @status subscriptions.
he: יש לך %count @status מנויים.

en: You don't have any subscriptions yet.
he: אין לך מנויים עדיין.

en: Your default sending method for new subscriptions is @send_method
he: שיטת ברירת המחדל לשליחת מנויים חדשים הינה @send_method

en: Your default sending interval for new subscriptions is @send_interval
he: ברירת המחדל למרווח זמן שליחת מנויים חדשים הינו @send_interval

en: Administer your subscriptions
he: נהל את המנויים שלך

en: Edit your notifications settings
he: ערוך את הגדרת ההודעות שלך

en: Cancel all your subscriptions
he: בטל את כל המנויים שלך

en: Create @type subscription
he: צור מנוי @type

en: You must set a value for this field.
he: עליך לקבוע ערך לשדה זה.

en: Your subscription has been created.
he: המנוי שלך נוצר.

en: Your subscription cannot be created.
he: לא ניתן ליצור את המנוי שלך.

en: Subscription type or parameters not allowed
he: סוג מנוי או פרמטרים אינם מותרים

en: Your subscription has been removed.
he: המנוי שלך הוסר.

en: All your subscriptions have been removed.
he: כל המנויים שלך הוסרו.

en: You don't have any subscription on this site.
he: אין לך מנויים לאתר זה.

en: Are you sure you want to delete this subscription?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק את המנוי הזה.

en: Are you sure you want to remove all your subscriptions on this site?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה להסיר את כל המנויים שלך לאתר?

en: Messaging and Notifications settings
he: הגדרות מסרים והודעות

en: Messages coming from user subscriptions and system events
he: מסרים המגיעים ממנויי משתמשים ואירועי מערכת

en: Notifications event
he: אירוע הודעות

en: Common parts for all Notifications messages for a single event. This is useful for defining a common header and/or footer for all these messages.
he: חלקים משותפים לכל המסרים עבור ארוע יחיד. שימושי להגדרת כותרת ו/או כותרת תחתית לכל המסרים.

en: Notifications digest
he: תקציר הודעות

en: Depending on your settings for each Send interval, Notifications may be digested, this is grouped and summarized in a single message. These are the common parts for Notifications digests.
he: הודעות יתוקצרו בהתאם להגדרות שלך עבור כל מרווח שליחה, הן תקובצנה ותסוכמנה כמסר יחיד. אלו הם החלקים המשותפים לתקצירי הודעות.

en: Line for digested events
he: שורה לאירועים מתוקצרים

en: Event notification for [user] from [site-name]
he: הודעות אירועים עבור [user] מ-[site-name]

en: Greetings [user],
he: ברכות [user],

en: A item to which you are subscribed has been updated
he: פריט אליו אתה מנוי עודכן

en: You can unsubscribe at [unsubscribe-url]
he: ניתן לבטל רישום ב-[unsubscribe-url]

en: The url for the current user to manage subscriptions.
he: כתובת ה-URL עבור ניהול מינויים על-ידי המשתמש הנוכחי.

en: The url for disabling a specific subscription.
he: כתובת ה-URL להשבתת מנוי ספציפי.

en: List of events for message digests
he: רשימת אירועים לתקצורי מסרים

en: Produces one line per event, grouped by object
he: מייצר שורה אחת לכל אירוע, מקובצים לפי אובייקט

en: Adds full information for each event
he: מוסיף מידע מלא לכל אירוע

en: Twice a day
he: פעמיים ביום

en: Subscription %id of type %type to: !values
he: מנוי %id מסוג %type ל: !values

en: administer notifications
he: נהל הודעות

en: manage own subscriptions
he: נהל את המנויים שלך

en: manage all subscriptions
he: ניהול כל המנויים

en: Administer and configure messaging and notifications
he: נהל וקבע תצורת מסרים והודעות

en: Administer subscriptions.
he: נהל מנויים.

en: Intervals
he: מרווחים

en: Node title autocomplete
he: השלמה אוטומטית של כותרת פריט תוכן

en: The basic notifications framework
he: מסגרת ההודעות הבסיסית

en: Checking this box allows you to automatically subscribe to any thread you create or post a comment to.
he: סימון תיבה זו מאפשרת לך להרשם אוטומטית לכל שרשור שאתה יוצר מפרסם אליו תגובה.

en: Notifications Autosubscribe
he: הרשמה אוטומטית להודעות

en: Provides automatic notifications.
he: מספק הודעות אוטומטיות.

en: Enabled subscription types
he: סוגי מנוי מאופשרים

en: Use global settings on this page for all content types
he: השתמש בהגדרות כלליות בדף זה עבור כל סוגי התוכן

en: Global options
he: אפשרויות כלליות

en: Define the available subscription types that will be enabled globally
he: הגדר את סוגי המנויים הזמינים שיופעלו באופן גלובלי

en: This is the format for each digest group. A message may consist on one or many of these groups:
he: זוהי התבנית לכל תקציר קבוצתי. מסר יכול להיות מורכב מאחת או יותר מהקבוצות.

en: Digest line.
he: שורת תקציר.

en: Allowed subscription types
he: סוגי מנויים מותרים

en: Enable different subscription options for this content type.
he: אפשר אפשרויות מנוי שונות לסוד תוכן זה.

en: To enable these options check the <a href="@notifications-settings">Notifications content settings</a>
he: להפעלת אפשרויות אלו סמן את <a href="@notifications-settings">הגדרות הודעות תוכן</a>

en: Do not send notifications for this update.
he: אל תשלח הודעות לגבי עדכון זה.

en: Subscribe to all changes and comments for a thread.
he: הרשם לכל השינויים והתגובות לשרשור.

en: Subscribe to all content of a given type.
he: הרשם לכל התוכן מסוג נתון.

en: Subscribe to all content submitted by a user.
he: הרשם לכל תוכן המוגש על-ידי משתמש.

en: Subscribe to all content of a given type submitted by a user.
he: הרשם לכל תוכן מסוג נתון שיוגש על-ידי משתמש.

en: New content of type [type-name] has been submitted
he: נשלח תוכן חדש מסוג [type-name]

en: Node creation
he: יצירת פריט תוכן

en: The [type-name] has been updated
he: ה-[type-name] עודכן

en: Node update
he: עדכון פריט מידע

en: New comment by [comment-author-name]: [comment-title]
he: תגובה חדשה מאת [comment-author-name]: [comment-title]

en: Node comment
he: תגובה לפריט התוכן

en: User name not found.
he: שם המשתמש לא נמצא.

en: The <em>Header</em> and <em>Footer</em> will be taken from Notification events.
he: The <em>כותרת</em> וגם <em>כותרת תחתונה</em> ילקחו מארועי הודעהות.

en: The <em>Digest line</em> will be used when composing Short digests on which each event will be just a line.
he: <em>שורת התקציר</em> תשמש בעת יצירת תקצירים קצרים שבהם כל אירוע יהיה רק שורה.

en: Notifications for node events
he: הודעות על ארועי פריטי תוכן

en: Defaults for all notifications related to node events.
he: ברירות מחדל עבור כל ההודעות הקשורות לאירועי פריטי תוכן.

en: Notifications for node creation
he: הודעות עבור יצירת פריטי תוכן

en: Notifications produced when a new node is created.
he: הודעות המיוצרות כאשר נוצר קוד חדש.

en: Notifications for node updates
he: הודעות לעדכוני פריטי תוכן

en: Notifications produced when a node is updated.
he: הודעות המיוצרות בעת עדכון פריט תוכן.

en: Notifications for node comments
he: הודעות עבור תגובות לפריט תוכן

en: Notifications produced when a comment is posted to a node.
he: הודעות הנוצרות כאשר מפורסמת תגובה לפריט תוכן.

en: Groups digests per node
he: קבוצות תקצור לכל פריט תוכן

en: Group of events digested for each node.
he: קבוצת אירועים שתוקצרו עבור כל פריט תוכן.

en: Groups digests per node type
he: תקצירי קבוצות לכל סוג פריט תוכן

en: Group of events digested for each node type.
he: קבוצת אירועים מתוקצרים לכל סוג פריט תוכן.

en: Update for [type-name]: [title]
he: עדכון עבור [type-name]: [title]

en: Read more [node-url]
he: קרא עוד [node-url]

en: New [type-name]: [title]
he: [type-name]: [title] חדש

en: Comment for [type-name]: [title]
he: תגובה עבור [type-name]: [title]

en: Comment by [comment-author-name]: [comment-title]
he: תגובה מאת [comment-author-name]: [comment-title]

en: Read more [comment-url]
he: קרא עוד [comment-url]

en: New Comment on [title] by [comment-author-name] titled [comment-title]
he: תגובה חדשה ל-[title] על ידי [comment-author-name] שכותרתה [comment-title]

en: Updates for [type-name]: [title]
he: עדכונים עבור [type-name]: [title]

en: This post
he: פרסום זה

en: Posts of type @type
he: פרסומים מסוג @type

en: Posts by @name
he: פרסומים לפי @name

en: All posts by @name
he: כל הפרסומים לפי @name

en: @type posts by @name
he: פרסומי @type לפי @name

en: The node teaser.
he: טיזר פריט התוכן.

en: The node body.
he: גוף פריט התוכן.

en: The node view url for read more links.
he: כתובת ה-URL של היבט פריט התוכן עבור קישורי קרא עוד.

en: Unfiltered node teaser. WARNING - raw user input.
he: טיזר פריט תוכן בלתי מסונן. אזהרה - קלט משתמש גולמי.

en: Unfiltered node body. WARNING - raw user input.
he: גוף פריט התוכן בלתי מסונן. אזהרה - קלט משתמש גולמי.

en: The comment view url.
he: כתובת ה-URL של היבט התגובות.

en: The comment reply url.
he: כתובה ה-URL של המענה לתגובה.

en: subscribe to content type
he: הרשם לסוג תוכן

en: subscribe to author
he: הרשם למחבר

en: skip notifications
he: דלג על הודעות

en: Content subscriptions
he: מנויי צוכן

en: Content notifications uninstallation script complete.
he: הרצת קובץ script להסרת התקנת הודעות תוכן הושלמה.

en: Content Notifications
he: הודעות תוכן

en: Allows users to subscribe to content related events.
he: מאפשר למשתמשים להרשם לאירועים הקשורים לתוכן.

en: Subscription type
he: סוג מנוי

en: Simple notifications
he: הודעות פשוטות

en: The subject and main body will be provided by the event itself
he: הנושא והגוף יסופקו על-ידי האירוע עצמו

en: Greetings, [user].
he: ברכות, [משתמש].

en: Subscribe to content tagged with a given taxonomy term.
he: הרשם לתוכן המתוייג עם מונח טקסונומיה נתון.

en: Term name not found.
he: שם מונח לא נמצא.

en: Tag subscriptions
he: תייג מנויים

en: Select vocabularies to which subscriptions should be <em>allowed</em>.
he: בחר אוצרות מילים שאליהן יהיה <em>מותר</em> להיות מנוי.

en: Taxonomy Notifications
he: הודעות טקסונומיה

en: Allows users to subscribe to taxonomy terms.
he: מאפשר למשתמשים להרשם למושגי טקסונומיה.

en: Add subscription
he: הוסף מנוי

en: Visible subscription types
he: סוגי מנויים נראים

en: <strong>Tab</strong>. A full tab for some subscription types will be displayed for each enabled subscription type when available.
he: <strong>לשונית</strong>. עבור סוגים מסוימים של מנויים, תוצג לשונית מלאה לכל סוג מנוי כאשר הוא זמין.

en: User account pages
he: דפי חשבון משתמש

en: Check elements to display on user account pages
he: בחר רכיבים לתצוגה בדפי חשבון המשתמש

en: Manage own subscriptions
he: נהל את המנויים שלך

en: Check elements to display on user account tabs for site users to manage their own subscriptions
he: בחר רכיבים לתצוגה בלשונית חשבון המשתמש כדי שמשתמשי האתר יוכלו לנהל את המנויים שלהם

en: Subscribe to other users
he: הרשם למשתמשים אחרים

en: Subscribe to content
he: הרשם לתוכן

en: Show user account page
he: הצג דף חשבון משתמש

en: Show create subscription page
he: הצג דף יצירת מנוי

en: These are UI settings only and will define which options will be visible for end users and how they'll be displayed. Which options will be finally available will be determined by:
he: אלה הגדרות ממשק משתמש בלבד והן מגדירות אלו אפשרויות יראו משתמשי הקצה וכיצד הן יוצגו. האפשרויות שיהיו זמינות בסופו של דבר נקבעות על-ידי:

en: Enabled subscription types on the other Notifications settings pages
he: הופעלו סוגי מנויים בדפי הגדרות ההודעות האחרים

en: Permissions that you can configure on <a href="@administer-permissions">Administer permissions</a>.
he: הרשאות שניתן לקבוע תצורה שלהן ב-<a href="@administer-permissions">ניהול הרשאות</a>.

en: The enabled options on this page.
he: האפשרויות המופעלות בדף זה.

en: Subscriptions UI
he: ממשק מנויים

en: Enable different display options for subscriptions to this content type.
he: אפשר אפשרויות תצוגה שונות למנויים לסוג תוכן זה.

en: or create a new subscription
he: או צור מנוי חדש

en: <strong>Teaser node links</strong>. Subscription links will be displayed for node teasers.
he: <strong>קישורים לטיזרים של פריטי תוכן</strong>. יוצגו קישורי הרשמה לטיזרים של פריטי תוכן.

en: <strong>Form on node pages</strong>. A collapsible subscriptions form will be displayed for full node pages.
he: <strong>טופס בדפי פריטי תוכן</strong>. טופס מנויים ניתן לכיווץ יוצג עבור דפי פריטי תוכן מלאים.

en: <strong>In block</strong>. Options will be displayed on the Subscriptions block when viewing a node.
he: <strong>בבלוק</strong>. בעת צפיה בפריט תוכן, תוצגנה אפשרויות בבלוק המנויים.

en: Links on user account tab
he: קישורים בלשונית חשבון המשתמש

en: Notifications UI
he: משמשק הודעות

en: Provides an UI to notifications
he: מספק ממשק משתמש להודעות

en: Send Interval
he: מרווח שליחה

en: Messaging store.
he: מחסן שליחת מסרים.

en: The ID of the message
he: מזהה המסר

en: The subject of the message
he: נושא המסר

en: The body of the message
he: גוף המסר

en: Delete link
he: מחק קישור

en: Provides a link to delete the message
he: מספק קישור למחיקת המסר

en: The delivery method for the message
he: שיטת מסירת המסר

en: The User ID of the message sender.
he: מזהה המשתמש של שולח המסר.

en: Receiver
he: מקבל

en: The User ID of the message receiver.
he: מזהה המשתמש של מקבל המסר.

en: Notifications subscriptions.
he: מנויים להודעות.

en: Subscription by the current user
he: מנוי של המשתמש הנוכחי

en: Filter the view to the currently logged in user.
he: סנן את ההיבט למשתמש המחובר כרגע.

en: Subscriber UID
he: מזהה המשתמש של הנרשם

en: The UID of the subscriber.
he: מזהה המשתמש של הנרשם.

en: Subscribed Nid
he: Nid של המנוי

en: The node ID of the subscribed node.
he: מזהה פריט התוכן שמנויים אליו.

en: Subscribed Author
he: המחבר המנוי

en: The UID of the subscribed author.
he: ה-UID של המחבר המנוי.

en: Notifications Views
he: היבטי הודעות

en: Views integration for Notifications.
he: שילוב היבטים להודעות.

en: Message for [user]
he: מסר עבור [user]

en: Use the site information as the sender for notification messages or use account data from the user causing the event. WARNING: Selecting the last option (Full user data) may disclose private information to subscribers like the user e-mail address.
he: השתמש במידע האתר כשולח  ההודעות או השתמש במידע מחשבון המשתמש שיצר את האירוע. אזהרה: בחירת האפשרות האחרונה (מידע משתמש מלא) עלול להסגיר למנויים מידע פרטי כגון כתובת הדוא"ל של המשתמש.

en: Temporarily disable all your subscriptions
he: השבת באופן זמני את כל המנויים שלך.

en: Enable all your subscriptions
he: אפשר את כל המנויים שלך

en: You can temporarily disable this subscription for not getting notifications.
he: ניתן להשבית באופן זמני את קבלת ההודעות של מנוי זה.

en: Are you sure you want to enable all your subscriptions?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה להפעיל את כל המנויים שלך?

en: You will get notifications again for all of them.
he: תקבל שוב הודעות לגבי כולם.

en: Are you sure you want to disable all your subscriptions?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה להשבית את כל המנויים שלך?

en: You will stop getting notifications until you enable them again.
he: לא תקבל יותר הודעות עד שתפעיל אותן מחדש.

en: All your subscriptions have been enabled.
he: כל המנויים שלך הופעלו.

en: All your subscriptions have been disabled.
he: כל המנויים שלך הושבתו.

en: Group closing
he: סיומת קבוצה

en: Edit subscription
he: ערוך מנוי

en: Update subscriptions
he: עדכן מנויים

en: On this page you can set which of the available subscription types are allowed. Alternatively you can select the <em>Set up for each content type</em> option and use the <a href="@content-type-settings">Administer Content types</a> page. These settings will be combined with permissions and other options (See user interface options if enabled) to determine which subscriptions will be finally available for users.
he: בדף זה תוכל לקבוע באלו מסוגי המנויים הזמינים מותר להשתמש. לחליפין ניתן לבחור את האפשרות <em>הגדר לכל סוג תוכן</em>  ולהשתמש בדף<a href="@content-type-settings">נהל סוגי תוכן</a>. הגדרות אלו תשולבנה עם ההרשאות ואפשרויות אחרות (ראה אפשרויות ממשק משתמש, אם אופשרו) כדי לקבוע אלו מנויים יהיו זמינים למשתמשים בסופו של דבר.

en: Group of simple notifications
he: קבוצה של הודעות פשוטות

en: Simple notifications digested with short format.
he: הודעות פשוטות שתוקצרו לתבנית קצרה.

en: Every line of the digest will be a separate message.
he: כל שורה בתקציר תהיה מסר נפרד.

en: Generic messages
he: מסרים כלליים

en: Posts tagged with %name
he: פרסומים המתוייגים עם %name

en: Limit the displayed taxonomy terms
he: הגבל את מונחי הטקסונומיה המוצגים

en: The date that the message was created.
he: תאריך יצירת המסר.
