Organic groups (6.x-1.3) - en to lv translation catalogue (214 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Pages
lv: Lapas

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Groups
lv: Grupas

en: Admin specifies whether or not a group appears in the public listings.
lv: Admins norāda, vai grupa parādās publiskajos sarakstos.

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Closed
lv: Slēgts

en: Invite only
lv: Tikai ar ielūgumu

en: Wrong username or password.
lv: Nepareizs lietotājvārds vai parole.

en: Create group administrator
lv: Izveidot grupas administratoru

en: Delete group administrator
lv: Dzēst grupas administratoru

en: Send invitation
lv: Nosūtīt ielūgumu

en: Group activity
lv: Grupas aktivitāte

en: Organic groups
lv: Organiskās grupas

en: Administer the suite of Organic groups modules.
lv: Administrēt Organic grupu moduļu komplektu.

en: Organic groups configuration
lv: Organic grupu konfigurācija

en: List
lv: Saraksts

en: Faces
lv: Sejas

en: Subject
lv: Temats

en: Are you sure you want to make %name a group administrator for the group %title?
lv: Vai esi drošs, ka vēlies %name padarīt par grupas %title administratoru?

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Are you sure you want to remove %name as a group administrator for the group %title?
lv: Vai esi drošs, ka vēlies %name noņemt no grupas administratora amata klubam %title?

en: Remove
lv: Izņemt

en: Email addresses or usernames
lv: E-pasta adreses vai lietotājvārdi

en: Enter up to %max email addresses or usernames. Separate multiple addresses by commas or new lines. Each person will receive an invitation message from you.
lv: Ievadiet līdz %max e-pasta adreses vai lietotājvārdus. Atdaliet adreses ar komatiem vai jaunām rindām. Katra persona no Jums saņems ielūguma ziņu.

en: Personal message
lv: Personīga ziņa

en: Optional. Enter a message which will become part of the invitation email.
lv: Neobligāts. Ievadiet vēstules tekstu, kas būs daļa no ielūguma e-pasta.

en: Additional details
lv: Papildu informācija

en: Are you sure you want to join the group %title?
lv: Vai tiešām ka vēlaties pievienoties grupai %title?

en: 
    
    Personal message from @name:
    ------------------
    
    @request
lv: 
    
    Personīga ziņa no @name:
    ------------------
    
    @request

en: List of users
lv: Lietotāju saraksts

en: Add one or more usernames in order to associate users with this group. Multiple usernames should be separated by a comma.
lv: Pievienot vienu vai vairākus lietotājvārdus, lai piesaistītu klubam. Vairāki lietotājvārdi jāatdala ar komatu.

en: (approval needed)
lv: (nepieciešams aptiprinājums)

en: Manager
lv: Vadītājs

en: Age
lv: Vecums

en: Last comment
lv: Pēdējais komentārs

en: Description
lv: Apraksts

en: No posts in this group.
lv: Šājā grupā nav ierakstu.

en: No public posts in this group.
lv: Šajā grupā nav publisku ierakstu.

en: A brief description for the group details block and the group directory.
lv: Īss apraksts grupas apraksta blokam un grupu direktorijai.

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the group.
lv: Atlasot citu tēmu, mainīsies grupas noformējums.

en: Do nothing.
lv: Neko nedarīt.

en: Delete all group posts which don't also belong to another group.
lv: Dzēst visus grupas ierakstus, kas nepieder nevienai citai grupai.

en: Group posts
lv: Grupas ziņojumi

en: Target group
lv: Mērķa grupa

en: Delete group
lv: Dzēst grupu

en: Public
lv: Publisks

en: Audience
lv: Lasītāji

en: Invitation to join the group '@group' at @site
lv: Ielūgums pievienoties grupai '@group' vietnē @site

en: You are now an administrator for the group '@group'
lv: Tagad tu esi grupas '@group' administrators.

en: @username, you are now an administrator for the group '@group'.
    
    You can administer this group by logging in here:
     !group_url
lv: @username, tu esi administrators grupai '@group'.
    
    Tu vari administrēt grupu ielogojoties šeit:
     !group_url

en: Group details
lv: Grupas detaļas

en: New groups
lv: Jaunas grupas

en: more
lv: vairāk

en: Browse the newest groups.
lv: Pārlūkot jaunākās grupas

en: Invite friend
lv: Ielūgt draugu

en: Create !type
lv: Izveidot saturu: !type

en: Audience required
lv: Nepieciešama auditorija

en: New content subject
lv: Jaunā satura virsraksts

en: (pending approval)
lv: (neizlemts apstiprinājums)

en: 1 invitation sent. | @count invitations sent.
lv[0]: nosūtīts 1 ielūgums
lv[1]: nosūtīti @count ielūgumi

en: Show this post in this group. | Show this post in these groups.
lv[0]: Parādīt šo ziņojumu šajā grupā.
lv[1]: Parādīt šo ziņojumu šajās grupās.
lv[2]: Parādīt šo ziņojumu šajās grupās.

en: administer organic groups
lv: administrēt organiskās grupas

en: Comments
lv: Komentāri

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Home page
lv: Mājas lapa

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: None
lv: Nav

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Weight
lv: Svars

en: Required
lv: Obligāts

en: Feed
lv: Plūsma

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Save
lv: Saglabāt

en: Open
lv: Atvērts

en: Path
lv: Ceļš

en: User
lv: Lietotājs

en: action
lv: darbība

en: Node
lv: Mezgls

en: Are you sure you want to delete %title?
lv: Vai tiešām dzēst %title?

en: All
lv: Visi

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Page
lv: Lapa

en: Pager ID
lv: Lapotāja ID

en: Welcome
lv: Sveicināti

en: Published
lv: Publicēts

en: OPML feed
lv: OPML plūsma

en: Members
lv: Dalībnieki

en: OG: Posts in current group
lv: OG: Raksti pašreizējā grupā

en: My groups
lv: Manas grupas

en: You may now post messages in this group located at !group_url
lv: Jūs tagad varat rakstīt ziņas grupā, kas atrodas !group_url

en: You must <a href="!register">register</a>/<a href="!login">login</a> in order to post into this group.
lv: Tev nepieciešas <a href="!register">reģistrēties</a>/<a href="!login">ielogoties</a> lai publicētus ziņojumus šajā klubā.

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Group members
lv: Grupas biedri

en: Displays the language selected for a given group.
lv: Parāda atlasīto valodu konkrētā grupā.

en: Moderated
lv: Ierobežots

en: Posts in current group. Useful for blocks where determining context is hard. If page is not in any group context, no nodes are listed and thus a block would not appear.
lv: Raksti pašreizējā grupā. Noderīgi blokiem, kur grūti noteikt kontekstu. Ja lapa nav nevienas grupas kontekstā, sarakstā nav mezgli, un tāpēc bloks neparādīsies.

en: Posts
lv: Ievietotās ziņas

en: Mission statement
lv: Misija

en: Group manager
lv: Grupas vadītājs

en: Unfiltered title of top group. WARNING - raw user input.
lv: Nefiltrēts pirmā līmeņa grupas nosaukums. UZMANĪBU - neapstrādāta lietotāja ievade.

en: ID of top group
lv: Pirmā līmeņa grupas ID

en: Is the group home page private or not.
lv: Vai grupas mājaslapa ir/nav privāta.

en: Other groups
lv: Citas grupas

en: Edit membership
lv: Labot piederību

en: Join
lv: Pievienoties

en: Join group
lv: Pievienoties grupai

en: Leave group
lv: Pamest grupu

en: Approve membership request
lv: Apstiprināt piederības pieprasījumu

en: Deny membership request
lv: Atteikt piederības pieprasījumu

en: Manage membership
lv: Vadīt piederību

en: Add members
lv: Pievienot biedrus

en: You may not leave this group because you are its owner. A site administrator can assign ownership to another user and then you may leave.
lv: Tu nevari pamest šo grupu, jo esi tās īpašnieks. Vietnes administrators var piešķirt īpašumtiesības citam lietotājam un tad tu vari pamest grupu.

en: Leave this group
lv: Pamest grupu

en: Membership saved.
lv: Piederība saglabāta.

en: Membership request approved.
lv: Piederības pieprasījums apstiprināts.

en: Membership request denied.
lv: Piederības pieprasījums noraidīts.

en: In order to join this group, you must login or register a new account. After you have successfully done so, you will need to request membership again.
lv: Lai pievienotos šai grupai, tev nepieciešams ielogoties vai reģistrēt jaunu kontu. Pēc tam kad būsi to veiksmīgi izdarījis,

en: Membership request to the %group group awaits approval by an administrator.
lv: Piederības pieprasījums %group klubam gaida administratora apstirpinājumu.

en: Are you sure you want to remove !name from the group %title?
lv: Vai esi drošs, ka vēlies izņemt !name no kluba %title?

en: Membership requests
lv: Piederības pieprasījumi

en: Membership request approved for '@title'
lv: Piederības pieprasījums apstiprināts '@title'

en: Membership request denied for '@title'
lv: Piederības pieprasījums noraidīts '@title'

en: Sorry, your membership request was denied.
lv: Atvainojiet, piederības pieprasījums tika noraidīts.

en: Hi. I'm a member of '@group' and I welcome you to join this group as well. Please see the link and message below.
    
    @group
    @description
    Join: !group_url
    @body
lv: Sveiki. Es esmu grupas '@group' biedrs un es ielūdzu tevi pievienoties šai grupai. Lūdzu apskati saiti un vēstuli zemāk.
    
    @group
    @description
    Pievienoties: !group_url
    @body

en: Membership request for '@group' from '@username'
lv: Piederības pieprasījums '@group' no '@username'

en: Maximum number of members to show
lv: Maksimālais attēlojamais biedru skaits

en: Group roles
lv: Grupas lomas

en: Standard members
lv: Standarta biedrs

en: You may specify which types of group members appear in the listing.
lv: Tu vari norādīt, kura veida grupas biedri parādās sarakstā.

en: Maximum number of groups to show
lv: Maksimālais attēlojamais grupu skaits

en: My membership
lv: Mana piederība

en: Your membership request awaits approval.
lv: Tavs piederības pieprasījums gaida apstriprinājumu.

en: Request membership
lv: Pieprasīt piederību

en: All members for a given group.
lv: Visi norādītās grupas lietotāji.

en: Retrieve the group memberships for a given user.
lv: Atjaunot grupas piederību norādītājam lietotājam.

en: 1 member | @count members
lv[0]: 1 biedrs
lv[1]: @count biedri

en: Edit page
lv: Rediģēt lapu

en: Show blocks
lv: Parādīt blokus

en: Group search
lv: Grupas meklēšana

en: Group description
lv: Grupas apraksts

en: Search this group.
lv: Meklēt grupā.

en: Language neutral
lv: Neitrāla valoda

en: !name already approved to group %group.
lv: !name jau ir apstirpināts grupā %group.

en: You are now a member of the %group.
lv: Tagad tu esi %group biedrs.

en: Organic groups usage
lv: Organisko grupu izmantošana

en: Join %name.
lv: Pievienoties %name.

en: Group node
lv: Grupas mezgls

en: May not be posted into a group.
lv: Nevar tikt publicēts grupā.

en: Usage
lv: Izmantošana

en: Add a user to a group.
lv: Pievienot grupai lietotāju.

en: 1 user added to the group. | @count users added to the group.
lv[0]: 1 lietotājs pievienots grupai.
lv[1]: @count lietotāji pievienoti grupai.
lv[2]: @count lietotāji pievienoti grupai.

en: Edit content
lv: Labot lapas saturu

en: Change layout
lv: Mainīt izkārtojumu

en: Send interval
lv: Nosūtīšanas intervāls

en: Send method
lv: Nosūtīšanas veids

en: %type posts in this group
lv: %type ziņojumi šajā grupā

en: Send message
lv: Nosūtīt ziņu

en: Registration form
lv: Reģistrācijas forma

en: Send message to %group
lv: Nosūtīt vēstuli %group

en: Enter a subject for your message.
lv: Ievadi vēstules tematu

en: Standard group post (typically only author may edit).
lv: Standarta grupas ieraksts (tipiski var labot tikai autors).

en: Wiki group post (any group member may edit).
lv: Wiki grupas ieraksts (ikviens grupas biedrs var labot).

en: Bad token. You seem to have followed an invalid link.
lv: Slikta zīme. Šķiet, ka tu esi sekojis nepareizai saitei.

en: The node ID of the node.
lv: Mezgla mezgla ID.

en: Your message will be sent to all members of this group.
lv: Tava ziņa tiks nosūtīta visiem grupas biedriem.

en: Enter a body for your message.
lv: Ievadi vēstules saturu.

en: You may not leave this group because it is a <em>closed</em> group. You should request removal from a group administrator.
lv: Tu nevari pamest šo grupu, jo tā ir <em>slēgts</em> grupa. Tev izņemšanu nepieciešams pieprasīt grupas administratoram.

en: %name was promoted to <em>group administrator</em>.
lv: %name tika paaugstināts par <em>grupas administratoru</em>.

en: %name is no longer a <em>group administrator</em>.
lv: %name vairs nav <em>grupas administrators</em>.

en: You may not invite yourself - @self.
lv: Tu vari pats sevi ielūgt - @self.

en: Invalid email address or username: @value.
lv: Nederīga e-pasta adrese vai lietotājvārds: @value.

en: @user is already a member the group @group.
lv: @user jau ir @group biedrs.

en: Membership request to the %group group was rejected, only group administrators can add users to this group.
lv: Piederības pieprasījums %group klubam tika noraidīts, tikai kluba administrators var pievienot lietotājus šim klubam.

en: %user removed from %group.
lv: %user izņemts no %group.

en: Add users
lv: Pievienot lietotājus

en: No groups available.
lv: Nav pieejamu grupu.

en: No public posts in this group. You must <a href="!register">register</a> or <a href="!login">login</a> and become a member in order to post messages, and view any private posts.
lv: Šajā grupā nav publisku ierakstu. Tev nepieciešams <a href="!register">reģistrēties</a> vai <a href="!login">ielogoties</a> un kļūt par biedru, lai pievienotu ierakstus un aplūkotu privātus ierakstus.

en: No public posts in this group. Consider <a href="!url">joining this group</a> in order to view its posts.
lv: Šajā grupā nav publisku ierakstu. Apsver  <a href="!url">pievienošanos šai grupai</a>, lai aplūkotu tās ierakstus.

en: Open - membership requests are accepted immediately.
lv: Atvērts - piederības pieprasījums tiek akceptēts nekavējoties.

en: Moderated - membership requests must be approved.
lv: Ierobežots - piederības pieprasījumu nepieciešams apstirpināt.

en: Invite only - membership must be created by an administrator.
lv: Tikai ar ielūgumu - piederību nepieciešams izveidot administratoram.

en: Closed - membership is exclusively managed by an administrator.
lv: Slēgts - piederību ekskluzīvi vada administrators.

en: May users join this group during registration? If checked, a corresponding checkbox will be added to the registration form.
lv: Vai lietotāji var pievienoties šai grupai reģistrācijas laikā? Ja atzīmēts, atbilstošās izvēles rūtiņas tiks pievienotas reģistrācijas formai.

en: List in groups directory
lv: Ierakstīt grupu dirktoriju sarakstā.

en: Group language
lv: Grupas valoda

en: You must <a href="@join">join a group</a> before posting on this web site.
lv: Tev nepieciešams vispirms <a href="@join">pievieoties grupai</a> pirms ziņu publicēšanas šajā lapā.

en: Checkbox for visibility on registration form.
lv: Redzamības izvēles rūtiņa reģistrācijas formā.

en: You must <a href="@join">join a group</a> before posting a %type.
lv: Tev nepieciešams <a href="@join">pievienoties grupai</a> pirms publicēšanas %type.

en: To instantly approve this request, visit !approve_url.
    You may deny this request or manage members at !group_url. 
    
    Personal message from @username:
    ------------------
    
    @request
lv: Lai tūlīt apstiprinātu pieprasījumu, apmeklē !approve_url.
    Tu vari atteikt šim pieprasījumam vai vadīt biedrus !group_url. 
    
    Personīga ziņa no @username:
    ------------------
    
    @request

en: Manager: !name
lv: Vadītājs: !name

en: Delete request
lv: Dzēst pieprasījumu

en: This is an <em>invite only</em> group. The group administrators add/remove members as needed.
lv: Šis ir <em>ielūguma</em> klubs. Kluba administratori pievieno/dzēš biedrus pēc nepieciešamības.

en: This is a <em>closed</em> group. The group administrators add/remove members as needed.
lv: Šis ir <em>slēgtais</em> klubs. Kluba administratori pievieno/dzēš biedrus pēc nepieciešamības.

en: Add a new !type in this group.
lv: Pievienot jaunu !type šajā grupā.

en: 1 group | @count groups
lv[0]: 1 grupa
lv[1]: @count grupas
lv[2]: @count grupas

en: Group memberships
lv: Grupas piedrības

en: Is this membership active or pending?
lv: Vai šī piederība ir aktīva vai neizlemta?

en: Is this user a group administrator?
lv: Vai šis lietotājs ir grupas administrators?

en: Time when this membership was created.
lv: Laiks, kad piederība tika izveidota.

en: Time when this membership was last changed.
lv: Laiks, kad piederība pēdējoreiz tika mainīta.

en: Is this a public or private post? This value is always the same across all groups for a given post.
lv: Vai šis ir publisks vai privāts ziņojums?

en: Group faces
lv: Grupas sejas

en: User's groups
lv: Lietotāja klubi

en: Groups that a member belongs to.
lv: Klubi, kuriem lietotājs pieder

en: approval needed
lv: nepieciešams apstiprinājums

en: Remove membership
lv: Izbeigt piederību
