Organic groups (6.x-1.4) - en to pl translation catalogue (287 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Pages
pl: Strony

en: enabled
pl: włączone

en: Approve
pl: Zatwierdź

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Groups
pl: Grupy

en: Admin specifies whether or not a group appears in the public listings.
pl: Administrator decyduje, czy dana grupa ma się pojawić na publicznie dostępnej liście.

en: Group
pl: Grupa

en: Type
pl: Typ

en: Closed
pl: Zamknięte

en: Invite only
pl: Za zaproszeniem

en: Wrong username or password.
pl: Nieprawidłowa nazwa użytkownika lub hasło.

en: Group specific blocks are only visible on group pages and not on systemwide pages like the home page or admin pages.
pl: Bloki danej grupy są widoczne tylko na jego stronach.

en: In order to let group admins determine their own group theme, you must enable multiple themes using !page.
pl: By umożliwić administratorom wybranie dla ich klubów innej skórki, musisz włączyć kilka z nich na stronie konfiguracji skórek.

en: theme configuration page
pl: Strona konfiguracji skórki

en: Create group administrator
pl: Utwórz administratora grupy

en: Delete group administrator
pl: Usuń administratora grupy

en: Group feed
pl: Kanał informacyjny klubu

en: Send invitation
pl: Wyślij zaproszenie

en: Group activity
pl: Aktywność grupy

en: Organic groups
pl: Grupy organiczne

en: Administer the suite of Organic groups modules.
pl: Zarządzaj modułami Organic groups.

en: Organic groups configuration
pl: Konfiguracja grup

en: Configure the main Organic groups module (og)
pl: Skonfiguruj główny moduł obsługi klubów (<q>Organic Groups</q>).

en: List
pl: Lista

en: Faces
pl: Twarze

en: Send email to %group
pl: Wyślij e-mail do członków klubu %group

en: Your email will be sent to !count in this group. Please use this feature sparingly.
pl: E-mail zostanie przesłany do !count członków klubu. Korzystaj z tej funkcji oszczędnie.

en: Subject
pl: Tytuł

en: Enter a subject for your email.
pl: Wprowadź temat wiadomości e-mail.

en: Enter a body for your email.
pl: Wprowadź treść wiadomości e-mail.

en: Send email
pl: Wyślij e-mail

en: closed
pl: zamknięta

en: Email notification
pl: Powiadomienia e-mail

en: disabled
pl: wyłączone

en: Do you want to receive an email each time a message is posted to this group?
pl: Czy chcesz otrzymywać wiadomość e-mail za każdym razem, gdy w klubie pojawia się nowy wpis?

en: Are you sure you want to make %name a group administrator for the group %title?
pl: Czy jesteś pewien, że chcesz uczynić użytkownika %name administratorem klubu %title?

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Cancel
pl: Anuluj

en: group administrator
pl: administrator klubu

en: Are you sure you want to remove %name as a group administrator for the group %title?
pl: Czy jesteś pewien, że chcesz odebrać użytkownikowi %name funkcję administratora klubu %title?

en: Remove
pl: Usuń

en: Email addresses or usernames
pl: Adresy e-mail lub nazwy użytkowników

en: Enter up to %max email addresses or usernames. Separate multiple addresses by commas or new lines. Each person will receive an invitation message from you.
pl: Wprowadź do %max adresów e-mail lub nazw użytkowników, oddzielając je za pomocą przecinków lub umieszczając w osobnych wierszach. Każda z wymienionych osób otrzyma zaproszenie.

en: Personal message
pl: Własna wiadomość

en: Optional. Enter a message which will become part of the invitation email.
pl: Opcjonalne. Wpisz wiadomość, która będzie częścią zaproszenia.

en: You may not specify more than %max email addresses or usernames.
pl: Nie możesz wprowadzić więcej niż %max adresów e-mail lub nazw użytkowników.

en: You may not invite yourself - @self
pl: Nie możesz zaprosić samego siebie - @self

en: Additional details
pl: Dodatkowe informacje

en: Are you sure you want to join the group %title?
pl: Czy na pewno chcesz dołączyć do grupy %title?

en: 
    
    Personal message from @name:
    ------------------
    
    @request
pl: 
    
    Osobista wiadomość od @name:
    ------------------
    
    @request

en: List of users
pl: Lista użytkowników

en: Add one or more usernames in order to associate users with this group. Multiple usernames should be separated by a comma.
pl: Dodaj jednego lub więcej użytkowników by powiązać ich z tą grupą. Wielokrotne nazwy użytkowników rozdziel przecinkami.

en: (approval needed)
pl: (potrzebne zatwierdzenie)

en: Manager
pl: Zarządzający

en: Age
pl: Wiek

en: Last comment
pl: Ostatni komentarz

en: Description
pl: Opis

en: No posts in this group.
pl: Brak wpisów w tej grupie.

en: No public posts in this group.
pl: Brak publicznych wpisów w tej grupie.

en: A brief description for the group details block and the group directory.
pl: Krótki opis grupy widoczny w bloku szczegóły grupy oraz w katalogu grup.

en: registration form
pl: Na formularzu tworzenia konta

en: list in groups directory
pl: Umieść w katalogu klubów

en: list of groups page
pl: lista podstron grupy

en: Language
pl: Język

en: Selecting a different locale will change the interface language of the group. Users who have chosen a preferred language always see their chosen language.
pl: Wybranie innego języka spowoduje zmianę języka interfejsu klubu. Nie dotyczyć ona będzie jednak użytkowników, którzy wskazali preferowany język interfejsu.

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the group.
pl: Wybranie innej skórki zmieni wygląd grupy.

en: join a group
pl: dołącz do grupy

en: Create foo
pl: Utwórz foo

en: Do nothing.
pl: Nie rób nic.

en: Delete all group posts which don't also belong to another group.
pl: Usuń wszystkie wpisy grupy, które nie należą do innej grupy.

en: Move all group posts to the group listed below.
pl: Przenieś wszystkie wpisy do grupy wymienionych poniżej.

en: Group posts
pl: Wpisy grupy

en: Target group
pl: Grupa docelowa

en: Delete group
pl: Usuń grupę

en: Public
pl: Publiczna

en: Audience
pl: Odbiorcy

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: View original
pl: Pokaż oryginał

en: @group: '@title' at @site
pl: @group: '@title' na @site

en: @body
    
    --
    This message was sent by an administrator in the '@group' group at @site. To visit this group, browse to !url_group. To unsubscribe from this group, visit !url_unsubscribe
pl: @body
    
    --
    Ta wiadomość została wysłana przez zarządzającego grupą '@group' w serwisie @site. Aby przejść na stronę grupy, kliknij w link !url_group. Aby wypisać się z tej grupy, wejdź na stronę !url_unsubscribe.

en: You are now an administrator for the group '@group'
pl: Jesteś teraz administratorem grupy '@group'

en: @username, you are now an administrator for the group '@group'.
    
    You can administer this group by logging in here:
     !group_url
pl: @username, od teraz jesteś administratorem grupy '@group'.
    
    Możesz zarządzać tą grupą logując się do systemu tutaj:
    !group_url

en: Organic groups settings
pl: Ustawienia Grup organicznych

en: Always send email notifications
pl: Zawsze wysyłaj powiadomień e-mail

en: Email notifications
pl: Powiadomienia e-mail

en: Group details
pl: Szczegóły grupy

en: New groups
pl: Nowe grupy

en: Group notifications
pl: Powiadomienia dla grupy

en: RSS feed
pl: Kanał RSS

en: email subscription
pl: Subskrypcja email

en: OPML file
pl: plik OPML

en: more
pl: więcej

en: Browse the newest groups.
pl: Przeglądaj najnowsze grupy.

en: Invite friend
pl: Zaproś znajomego

en: Create !type
pl: Utwórz !type

en: New groups don't appear in the groups directory. Administrators control the directory exclusively.
pl: Nowe grupy nie są automatycznie umieszczane w katalogu. Administratorzy sami to kontrolują.

en: New groups always appear in the groups directory.
pl: Nowe grupy są automatycznie umieszczane w katalogu.

en: Groups directory control
pl: Katalog grup

en: New groups always appear on the registration form.
pl: Nowe grupy zawsze pojawiają się na formularzu rejestracyjnym.

en: on form
pl: na formularzu

en: not on form
pl: nie na formularzu

en: Registration form control
pl: Formularz rejestracyjny

en: Audience checkboxes
pl: Pola wyboru odbiorców

en: Visibility of posts
pl: Widzialność wpisów

en: optional
pl: opcjonalne

en: required
pl: wymagane

en: Audience required
pl: Wybór odbiorców

en: Do you require that all (non administrator) posts be affiliated with a group? Note that changing this setting will affect existing posts when they are edited.
pl: Czy wymagany jest wybór odbiorców (tj. grupy) dla każdego wpisu, którego nie stworzył administrator?. Zmiana tego ustawienia będzie miała wpływ na istniejące wpisy poddawane edycji.

en: Email settings
pl: Ustawienia e-mail

en: New content subject
pl: Tytuł nowego wpisu

en: New content body
pl: Treść nowego wpisu

en: Member pictures
pl: Zdjęcia użytkownika

en: User configuration
pl: Ustawienia użytkownika

en: (pending approval)
pl: (oczekuje na akceptację)

en: [ogname]
pl: [klub]

en: The name of the organic group this post belongs to.
pl: Nazwa klubu, w którym zostanie opublikowany wpis.

en: 1 invitation sent. | @count invitations sent.
pl[0]: Wysłano 1 zaproszenie.
pl[1]: Wysłano @count zaproszenia.
pl[2]: Wysłano @count zaproszeń.

en: name | names
pl[0]: nazwa
pl[1]: nazwy
pl[2]: nazw

en: Show this post in this group. | Show this post in these groups.
pl[0]: Pokaż wpis w tej grupie.
pl[1]: Pokaż wpis w wybranych grupach.
pl[2]: Pokaż wpis w wybranych grupach.

en: administer organic groups
pl: zarządzanie Grupami

en: Enable users to create and manage their own 'groups'
pl: Pozwól użytkownikom zakładać własne "kluby"

en: Comments
pl: Komentarze

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Home page
pl: Strona domowa

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: None
pl: Brak

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Weight
pl: Waga

en: Required
pl: Wymagane

en: Feed
pl: Zasób

en: Node ID
pl: ID zawartości

en: Save
pl: Zapisz

en: Open
pl: Otwarte

en: Path
pl: Ścieżka

en: User
pl: Użytkownik

en: action
pl: akcja

en: Node
pl: Węzeł

en: Are you sure you want to delete %title?
pl: Czy na pewno usunąć %title?

en: All
pl: Wszystko

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Page
pl: Strona

en: Pager ID
pl: Id stronicowania

en: Welcome
pl: Witamy

en: Published
pl: Opublikowane

en: OPML feed
pl: Kanał OPML

en: Members
pl: Członkowie

en: My groups
pl: Moje grupy

en: You may now post messages in this group located at !group_url
pl: Od tej pory można dodawać wpisy do grupy !group_url

en: Deny
pl: Odrzuć

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Group members
pl: Członkowie grupy

en: Number of published posts in a group. Can be restricted by node type using the <em>Option</em> dropdown.
pl: Liczba wpisów opublikowanych w klubie. Może uwzględniać jedynie określone rodzaje zawartości - patrz: <q>Opcje</q>.

en: Displays the language selected for a given group.
pl: Wyświetla język danej grupy.

en: Moderated
pl: Moderowane

en: Posts
pl: Wpisy

en: The group manager, %name, must have an email address in his <a href="!profile">profile</a>.
pl: Zarządzający klubem, %name, musi podać adres e-mail na <a href="!profile">stronie profilu</a>.

en: Mission statement
pl: Misja strony

en: A welcome greeting for your group home page. Consider listing the group objectives and mission.
pl: Wiadomość powitalna na główną stronę grupy. Można w niej umieścić informacje o grupie.

en: Group manager
pl: Opiekun grupy

en: New groups don't appear on the registration form. Administrators control the form exclusively.
pl: Nowe grupy nie pojawiają się na formularzu rejestracyjnym. Administratorzy sami o tym decydują.

en: ID of top group
pl: ID grupy nadrzędnej

en: Organic groups group type
pl: Typ zawartości pełniący rolę grupy

en: Organic groups modules
pl: Moduły obsługi klubów

en: Organic groups works best when !job_queue.module is enabled. See the Integration section of the !readme.
pl: Moduł obsługi klubów działa najefektywniej we współpracy z modułem !job_queue.module. Więcej informacji można znaleźć w dokumentacji: !readme.

en: Organic groups access control
pl: Kontrola dostepu grup organicznych

en: Other groups
pl: Inne grupy

en: All users may view this node.
pl: Wszyscy użytkownicy mogą oglądać tą zawartość.

en: Edit membership
pl: Edytuj członkostwo

en: Join
pl: Dołącz

en: Join group
pl: Dołącz do grupy

en: Leave group
pl: Opuść grupę

en: Approve membership request
pl: Zatwierdź prośbę o członkostwo

en: Manage membership
pl: Zarządzaj członkostwem

en: Add members
pl: Dodaj członków

en: You may not leave this group because you are its owner. A site administrator can assign ownership to another user and then you may leave.
pl: Właściciel grupy nie może jej opuścić. Można to uczynić dopiero, gdy administrator witryny przydzieli grupę innej osobie.

en: Leave this group
pl: Opuść grupę

en: Membership request approved.
pl: Wniosek o członkostwo zatwierdzony.

en: Membership request denied.
pl: Wniosek o członkostwo odrzucony.

en: Add any detail which will help an administrator decide whether to approve or deny your membership request.
pl: Proszę wprowadzić wszelkie informacje, które mogą pomóc administratorowi zadecydować o akceptacji członkostwa.

en: Membership request to the %group group awaits approval by an administrator.
pl: Wniosek o członkostwo w grupie %group oczekuje na zatwierdzenie przez administratora.

en: Are you sure you want to remove !name from the group %title?
pl: Czy na pewno usunąć użytkownika !name z grupy %title?

en: Membership requests
pl: Wnioski o członkostwo

en: How should membership requests be handled in this group? When you select <em>closed</em>, users will not be able to join <strong>or</strong> leave.
pl: Jak powinny być traktowane wnioski o członkostwo w grupie? Do grupy <em>zamkniętej</em> nie można ani dołączyć, <strong>ani też</strong> jej opuścić.

en: @type '@subject' by @username
    
    @node_teaser
    
    !read_more: !content_url
    Post reply: !reply_url
    
    --
    You are subscribed from the group '@group' at @site.
    To manage your subscription, visit !group_url
pl: @type '@subject' przez @username
    
    @node_teaser
    
    !read_more: !content_url
    Odpowiedz: !reply_url
    
    --
    Subskrybujesz grupę '@group' na @site.
    By zmienić subskrypcję, odwiedź !group_url

en: Hi. I'm a member of '@group' and I welcome you to join this group as well. Please see the link and message below.
    
    @group
    @description
    Join: !group_url
    @body
pl: Jestem członkiem grupy "@group" i chchiałbym Cię zaprosić do dołączenia do niej. Proszę, spójrz na poniższe informacje.
    
    @group
    @description
    Dołącz tutaj: !group_url
    @body

en: Membership request for '@group' from '@username'
pl: Prośba od użytkownika '@username' o członkostwo w grupie '@group'

en: My membership
pl: Moje członkostwo

en: Your membership request awaits approval.
pl: Prośba o dołączenie do grupy oczekuje na akceptację.

en: Request membership
pl: Prośba o członkostwo

en: 1 member | @count members
pl[0]: 1 członek
pl[1]: @count członków
pl[2]: @count członków

en: Edit page
pl: Edytuj stronę

en: Show blocks
pl: Pokaż bloki

en: Create page
pl: Utwórz stronę

en: Group description
pl: Opis grupy

en: You must select a node.
pl: Musisz wybrać węzeł

en: Body header
pl: Nagłówek

en: Language neutral
pl: Język niesprecyzowany

en: Admin: Remove
pl: Zarządzanie: usuń

en: Admin: Create
pl: Zarządzanie: utwórz

en: Join %name.
pl: Dołącz do grupy %name.

en: My unread:
pl: Nieprzeczytane:

en: My group:
pl: Moje grupy:

en: All posts:
pl: Wszystkie posty:

en: Usage
pl: Użycie

en: 1 user added to the group. | @count users added to the group.
pl[0]: Do grupy dodano 1 użytkownika.
pl[1]: Do grupy dodano @count użytkowników.
pl[2]: Do grupy dodano @count użytkowników.

en: Private group
pl: Grupa prywatna

en: Should this group be visible only to its members? Disabled if the group is set to <em>List in Directory</em> or <em>Membership requests: open</em>.
pl: Czy ta grupa jest widoczna tylko dla swoich członków? Wyłączone jeśli grupa jest ustawiona na <em>Listę w Katalogu</em> lub <em>Wniosek o członkostwo: otwarta</em>.

en: Edit content
pl: Edycja zawartości

en: Change layout
pl: Zmień układ

en: Edit layout settings
pl: Zmień ustawienia szablonu

en: Delete page
pl: Usuń stronę

en: Group: %name
pl: Grupa: %name

en: Group Type
pl: Typ grupy

en: Send interval
pl: Częstotliwość powiadomień

en: Send method
pl: Metoda wysyłania

en: Argument type
pl: Typ argumentu

en: Send message
pl: Wyślij wiadomość

en: Registration form
pl: Formularz rejestracji

en: Subscribe user to group
pl: Zapisz użytkownika do grupy

en: Unsubscribe user from group
pl: Wypisz użytkownika z grupy

en: User is group member
pl: Użytkownik jest członkiem grupy

en: Broadcast
pl: Wiadomość do grupy

en: Send message to %group
pl: Wyślij wiadomość do grupy: %group

en: Enter a subject for your message.
pl: Podaj temat wiadomości.

en: Messaging & Notifications
pl: Wiadomości i powiadomienia

en: 1 message queued for delivery. | @count messages queued for delivery.
pl[0]: 1 wiadomość zaplanowana do wysłania
pl[1]: @count wiadomości zaplanowane do wysłania.
pl[2]: @count wiadomości zaplanowanych do wysłania.

en: This is an automatic message from [site-name]
pl: Wiadomość została wysłana automatycznie z [site-name].

en: To manage your subscriptions, browse to [subscriptions-manage]
pl: By zmienić ustawienia powiadomień, należy przejść na stronę [subscriptions-manage]

en: The node ID of the node.
pl: ID węzła

en: Your message will be sent to all members of this group.
pl: Twoja wiadomość zostanie wysłana do wszystkich członków tej grupy.

en: Enter a body for your message.
pl: Wpisz treść wiadomości.

en: %name was promoted to <em>group administrator</em>.
pl: %name został awansowany do roli <em>administratora grupy</em>.

en: %name is no longer a <em>group administrator</em>.
pl: %name nie jest już <em>administratorem grupy</em>.

en: Invalid email address or username: @value.
pl: Nieprawidłowy adres e-mail lub nazwa użytkownika: @value.

en: @user is already a member the group @group.
pl: @user jest już członkiem grupy @group.

en: %user removed from %group.
pl: Usunięto użytkownika %user z grupy %group.

en: Add users
pl: Dodaj użytkowników

en: No groups available.
pl: Żadna grupa nie jest dostępna.

en: No public posts in this group. You must <a href="!register">register</a> or <a href="!login">login</a> and become a member in order to post messages, and view any private posts.
pl: Brak publicznych wpisów w tej grupie. By dodawać wpisy lub przeglądać wpisy oznaczone jako prywatne, należy <a href="!register">utworzyć konto</a> lub się <a href="!login">zalogować</a> oraz być członkiem grupy.

en: No public posts in this group. Consider <a href="!url">joining this group</a> in order to view its posts.
pl: Brak publicznych wpisów w tej grupie.  <a href="!url">Dołącz do tej grupy</a> aby przeglądać dyskusje.

en: Open - membership requests are accepted immediately.
pl: Otwarta - wnioski o członkostwo akceptowane są automatycznie.

en: Moderated - membership requests must be approved.
pl: Moderowana - wniosek o członkostwo musi zostać zaakceptowany.

en: Invite only - membership must be created by an administrator.
pl: Tylko na zaproszenie - członek grupy musi zostać dodany przez administratora.

en: Closed - membership is exclusively managed by an administrator.
pl: Zamknięta - tylko administrator zarządza członkostwami.

en: May users join this group during registration? If checked, a corresponding checkbox will be added to the registration form.
pl: Czy użytkownicy mogą dołączyć do tej grupy w trakcie rejestracji? Jeśli zaznaczone, odpowiedni pole wyboru będzie dodane do formularza rejestracyjnego.

en: List in groups directory
pl: Wyświetlaj w katalogu grup

en: Should this group appear on the <a href="@url">list of groups page</a> (requires OG Views module)? Disabled if the group is set to <em>private group</em>.
pl: Czy grupa ma być wyświetlana na <a href="@url">stronie z listą grup</a>. Wyłączone, jeśli grupa jest  <em>prywatna</em>.

en: Group language
pl: Język grupy

en: Selecting a different locale will change the interface language for all group pages and emails. Users who have chosen a preferred language always see their chosen language.
pl: Wybór wersji językowej zmieni interfejs wszystkich stron grupy oraz wiadomości e-mail. Język interfejsu nie zmieni sią w przypadku użytkowników, którzy wskazali swój preferowany język.

en: You must <a href="@join">join a group</a> before posting on this web site.
pl: Należy <a href="@join"> dołączyć do grupy</a> aby móc wysyłać wiadomości na tej stronie.

en: Move all group posts and memberships to the group listed below.
pl: Przenieś wszystkie wpisy i członków grupy do grupy poniżej.

en: In addition to deleting this group, you choose how to disposition the posts and memberships within it.
pl: Wybierz sposób zachowania się wpisów i członków tej grupy po jej usunięciu.

en: If you chose <strong>Move all group posts</strong> above, specify a destination group.
pl: Jeśli wybierzesz <strong>Przenieś wszystkie wpisy grupy</strong> powyżej, określ grupę docelową.

en: You must <a href="@join">join a group</a> before posting a %type.
pl: Musisz <a href="@join"> dołączyć do grupy</a> zanim będziesz mógł wysyłać %type.

en: To instantly approve this request, visit !approve_url.
    You may deny this request or manage members at !group_url. 
    
    Personal message from @username:
    ------------------
    
    @request
pl: Aby od razu zaakceptować tę prośbę, przejdź na stronę !approve_url.
    Możesz odrzucić tę prośbę lub zarządzać członkostwami na stronie !group_url. 
    
    Wiadomość od użytkownika @username:
    ------------------
    
    @request

en: Manager: !name
pl: Zarządzający: !name

en: Delete request
pl: Usuń wniosek

en: This is an <em>invite only</em> group. The group administrators add/remove members as needed.
pl: To jest grupa <em>tylko na zaproszenie</em>. Administratorzy grup dodają/usuwają członków grup.

en: This is a <em>closed</em> group. The group administrators add/remove members as needed.
pl: Ta grupa jest <em>zamknięta</em>. Administratorzy grup dodają/usuwają członków grup.

en: Add a new !type in this group.
pl: Dodaj nowy !type do tej grupy.

en: Unrecognized name: %bad. | Unrecognized names: %bad.
pl[0]: Nierozpoznana nazwa użytkownika: %bad
pl[1]: Nierozpoznane nazwy użytkowników: %bad
pl[2]: Nierozpoznane nazwy użytkowników: %bad

en: Group memberships
pl: Członkostwo grupy

en: Group faces
pl: Użytkownicy grupy

en: Show this post to everyone, or only to members of the groups checked above. Posts without any groups are always <em>public</em>.
pl: Udostępnij ten wpis wszystkim użytkownikom lub tylko członkom zaznaczonych powyżej grup. Wpisy bez zaznaczonej jakiejkolwiek grupy zawsze pozostają <em>publiczne</em>.

en: Members of <a href="@group-node">@group-name</a> may view this node.
pl: Użytkownicy gupy <a href="@group-node">@group-name</a> mogą oglądać tą zawartość.

en: Group admins of <a href="@group-node">@group-name</a> may view/edit/delete this node.
pl: Administratorzy grupy <a href="@group-node">@group-name</a> mogą oglądać/edytować/usuwać tą zawartość.

en: Choose whether new groups should be private or public.
pl: Czy nowe grupy mają być prywatne czy publiczne.

en: Promote user to an administrator in the specified group
pl: Ustanów użytkownika administratorem grupy

en: Demote user from an administrator in the specified group
pl: Usuń uprawniania administracyjne użytkownika

en: %name was promoted to <em>group administrator</em> in %group.
pl: %name został awansowany do roli <em>administratora</em> grupy %group.

en: Body footer
pl: Stopka

en: Greetings, [user],
pl: Witaj [user],

en: A [type-name] has been updated in group [ogname]: [title]
pl: W ramach grupy [ogname] została zaktualizowana zawartość [title] ([type-name]).

en: Read more at [node-url].
pl: Czytaj więcej na stronie [node-url].

en: A [type-name] has been created in group [ogname]: [title]
pl: W grupie [ogname] została utworzona zawartość [title] ([type-name]).

en: A new comment has been added by [comment-author-name] to this thread in group [ogname]: [comment-title]
pl: użytkownik [comment-author-name] do wątku w grupie [ogname] dodał komentarz: [comment-title]

en: Read more at [comment-url] or reply via [comment-reply-url].
pl: Czytaj więcej na stronie [comment-url] lub odpowiedz poprzez stronę [comment-reply-url].

en: approval needed
pl: wymagane zatwierdzenie

en: Remove membership
pl: Usuń członkostwo

en: Request: <a href="@approve">approve</a> or <a href="@deny">deny</a>.
pl: Wniosek o przyjęcie do grupy: <a href="@approve">zatwierdź</a> lub <a href="@deny">odrzuć</a>.
