Organic groups (6.x-1.4) - en to sk translation catalogue (270 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Pages
sk: Stránky

en: enabled
sk: povolené

en: Approve
sk: Schváliť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Groups
sk: Skupiny

en: Admin specifies whether or not a group appears in the public listings.
sk: Správca určuje, či sa skupina zobrazí vo verejných zoznamoch.

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: Closed
sk: Uzavreté

en: Invite only
sk: Iba na pozvánky

en: Wrong username or password.
sk: Chybné používateľské meno alebo heslo.

en: Create group administrator
sk: Vytvoriť administrátora skupiny

en: Delete group administrator
sk: Vymazať administrátora skupiny

en: Send invitation
sk: Poslať pozvánku

en: Group activity
sk: Aktivity skupiny

en: Organic groups
sk: Organické skupiny

en: Administer the suite of Organic groups modules.
sk: Spravovať súbor modulov Organických skupín.

en: Organic groups configuration
sk: Nastavenie Organických skupín

en: List
sk: Zoznam

en: Send email to %group
sk: Poslať mail skupine %group

en: Subject
sk: Predmet

en: Enter a subject for your email.
sk: Zadajte predmet vášho e-mailu.

en: Enter a body for your email.
sk: Zadajte text vášho e-mailu.

en: Send email
sk: Poslať e-mail

en: closed
sk: uzavretá

en: Email notification
sk: E-mailová notifikácia

en: disabled
sk: vypnuté

en: Do you want to receive an email each time a message is posted to this group?
sk: Chcete dostať e-mail vždy keď bude odoslaná správa do tejto skupiny?

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: group administrator
sk: administrátor skupiny

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Email addresses or usernames
sk: Emailové adresy alebo užívateľské mená

en: Personal message
sk: Súkromná správa

en: You may not invite yourself - @self
sk: Nemôžete pozvať sami seba - @self

en: List of users
sk: Zoznam používateľov

en: (approval needed)
sk: (potrebné schválenie)

en: Manager
sk: Správca

en: Age
sk: Vek

en: Last comment
sk: Posledný príspevok

en: Description
sk: Popis

en: No posts in this group.
sk: Žiadny príspevok v skupine.

en: No public posts in this group.
sk: Žiadny verejný príspevok v skupine.

en: registration form
sk: registračný formulár

en: Language
sk: Jazyk

en: Do nothing.
sk: Nerobiť nič.

en: Group posts
sk: Príspevky skupiny

en: Delete group
sk: Vymazať skupinu

en: Public
sk: Verejné

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: View original
sk: Zobraziť originál

en: @group: '@title' at @site
sk: @group: '@title' na @site

en: Email notifications
sk: E-mailové notifikácie

en: Group details
sk: Detaily skupiny

en: New groups
sk: Nové skupiny

en: RSS feed
sk: Kanál správ RSS

en: OPML file
sk: OPML súbor

en: more
sk: viac

en: Invite friend
sk: pozvať priateľa

en: delete request
sk: vymazať žiadosť

en: Create !type
sk: Vytvoriť !type

en: in directory
sk: v priečinku

en: groups directory
sk: priečinok skupín

en: Visibility of posts
sk: Viditeľnosť príspevkov

en: optional
sk: voliteľné

en: required
sk: požadované

en: Email settings
sk: Nastavenia e-mailu

en: Invite user email subject
sk: Predmet privítacieho mailu

en: Invite user email body
sk: Text privítacieho mailu.

en: Request user email subject
sk: Treba zadať Predmet emailu

en: Request user email body
sk: Treba zadať text emailu

en: New admin user email subject
sk: Predmet v emaili novému administrátorovi

en: New admin user email body
sk: Text v emaili novému administrátorovi

en: User configuration
sk: Používateľské nastavenia

en: (pending approval)
sk: (žiadosť schválená)

en: name | names
sk[0]: meno
sk[1]: mená

en: Comments
sk: Komentáre

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Home page
sk: Domovská stránka

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Weight
sk: Váha

en: Required
sk: Povinné

en: Feed
sk: Kanál správ

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Save
sk: Uložiť

en: Open
sk: Otvorené

en: Path
sk: Cesta

en: User
sk: Používateľ

en: action
sk: akcia

en: Node
sk: Uzol

en: Are you sure you want to delete %title?
sk: Naozaj chcete odstrániť %title?

en: All
sk: Všetky

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Page
sk: Strana

en: Pager ID
sk: ID stránkovania

en: Welcome
sk: Vitaj

en: Published
sk: Zverejnené

en: OPML feed
sk: Kanál správ OPML

en: Members
sk: Členovia

en: My groups
sk: Moje skupiny

en: Deny
sk: Zakázať

en: Optional
sk: Nepovinné

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Group members
sk: Členovia skupiny

en: Moderated
sk: Moderované

en: Posts
sk: Príspevky

en: Mission statement
sk: Zameranie webu

en: README file
sk: súbor README

en: Allowed content types
sk: Povolené typy obsahu

en: Other groups
sk: Ostatné skupiny

en: New group home pages and default audience are always public.
sk: Domovské stránky nových skupín a predvolené publikum sú vždy verejné.

en: New group home pages and default audience are always private.
sk: Domovské stránky nových skupín a predvolené publikum sú vždy súkromné.

en: All users may view this node.
sk: Všetci používatelia môže vidieť tento uzol.

en: Edit membership
sk: Upraviť členstvo

en: Join group
sk: Vstúpiť do skupiny

en: Leave group
sk: Opustiť skupinu

en: Approve membership request
sk: Schváliť žiadosť o členstvo

en: Deny membership request
sk: Zamietnuť žiadosť o členstvo

en: Add members
sk: Pridať členov

en: Leave this group
sk: Opustiť skupinu

en: Membership request approved.
sk: Žiadosť o členstvo bola schválená.

en: Membership request denied.
sk: Žiadosť o členstvo bola zamietnutá.

en: User removed from group.
sk: Používateľ bol vymazaný zo skupiny.

en: Membership requests
sk: Žiadosti o členstvo

en: open - membership requests are accepted immediately.
sk: otvorená - žiadosti o členstvo sú akceptované automaticky.

en: moderated - membership requests must be approved.
sk: moderovaná - žiadosť o členstvo musí byť schválená.

en: invite only - membership must be created by an administrator.
sk: na pozvánky - členstvo musí byť vytvorené administrátorom.

en: Membership request denied for '@title'
sk: Žiadosť o členstvo zamietnutá pre '@title'

en: Sorry, your membership request was denied.
sk: Ľutujem, ale tvoja žiadosť o členstvo bola zamietnutá.

en: Maximum number of members to show
sk: Maximálny počet zobrazovaných členov

en: Standard members
sk: Riadni členovia

en: Administrators
sk: Administrátori

en: Maximum number of groups to show
sk: Maximálny počet zobrazovaných skupín

en: View all members.
sk: Zobraziť všetkých členov.

en: My membership
sk: Moje členstvo

en: Request membership
sk: Žiadosť o členstvo

en: 1 member | @count members
sk[0]: žiadny člen
sk[1]: 1 člen
sk[2]: @count členov

en: Edit page
sk: Upraviť stránku

en: %title has been deleted
sk: %title bol vymazaný

en: @name at @site
sk: @name na @site

en: Show blocks
sk: Zobraziť bloky

en: Update page
sk: Aktualizovať stránku

en: Create page
sk: Vytvoriť stránku

en: Group page updated.
sk: Stránka skupiny bola aktualizovaná.

en: Group page created.
sk: Stránka skupiny bola vytvorená.

en: Group search
sk: Vyhľadávanie v skupine

en: Welcome message
sk: Uvítacia správa

en: Group description
sk: Popis skupiny

en: Search this group.
sk: Hľadať v tejto skupine

en: Number of pictures per row
sk: Počet obrázkov v riadku

en: Maximum number of rows per page
sk: Maximálny počet riadkov na stránke

en: Number of members
sk: Počet členov

en: Show more link
sk: Zobraziť viac liniek

en: Show pictures
sk: Zobraziť obrázky

en: Number of members must be an integer.
sk: Počet členov skupiny musí byť celé číslo.

en: Number of pictures per row must be an integer.
sk: Počet obrázkov v riadku musí byť celé číslo.

en: Maximum number of rows per page must be an integer.
sk: Maximálny počet riadkov na stránke musí byť celé číslo.

en: Enter the NID of a group
sk: Vložte NID skupiny

en: You must select a node.
sk: Treba vybrať uzol.

en: Invalid group selected.
sk: Zle zvolená skupina.

en: Language neutral
sk: Nezávislé od jazyka

en: You are now a member of the %group.
sk: Stal si sa členom skupiny %group.

en: Administrator
sk: Administrátor

en: Admin: Remove
sk: Admin: Vymazať

en: Admin: Create
sk: Admin: Vytvoriť

en: closed - membership is exclusively managed by an administrator.
sk: uzavretá - členstvo môže vytvoriť iba administrátor.

en: Group node
sk: Uzol typu Skupina

en: May not be posted into a group.
sk: Nemôže byť príspevkom do skupiny.

en: My unread:
sk: Neprečítané:

en: My group:
sk: Moje skupiny:

en: All posts:
sk: Všetky príspevky:

en: invite only
sk: iba na pozvánky

en: Usage
sk: Využitie

en: The body of the email sent to users from the group admin. Available variables: @group, @body, @site, !url_group, !url_unsubscribe
sk: Text emailu poslaného používateľom od administrátora skupiny. Povolené premenné sú: @group, @body, @site, !url_group, !url_unsubscribe

en: The body of the email sent to users invited to join a group. Available variables: @group, @site, @description, !group_url, @body
sk: Text emailu, ktorý bude poslaný ako privítací pre nového člena skupiny. Povolené premenné sú: @group, @site, @description, !group_url, @body

en: The subject of the email sent to a user's request to join a group. Available variables: @group, @username, !approve_url, !group_url
sk: Predmet emailu, ktorý bude poslaný používateľovi ako odpoveď na jeho žiadosť o vstup do skupiny. Povolené premenné sú: @group, @username, !approve_url, !group_url

en: The body of the email sent to a user's request to join a group. Available variables: @group, @username, !approve_url, !group_url
sk: Text emailu, ktorý bude poslaný používateľovi ako odpoveď na jeho žiadosť o vstup do skupiny. Povolené premenné sú: @group, @username, !approve_url, !group_url

en: The subject of the email sent to a new admin for a group. Available variables: @group, @username, !group_url
sk: Predmet emailu, ktorý bude poslaný novému administrátorovi skupiny. Povolené premenné sú: @group, @username, !group_url

en: The body of the email sent to a new admin for a group. Available variables: @group, @username, !group_url, !invite_url
sk: Text emailu, ktorý bude poslaný novému administrátorovi skupiny. Povolené premenné sú: @group, @username, !group_url, !invite_url

en: Add a user to a group.
sk: Pridať používateľa do skupiny.

en: Organic groups access configuration
sk: Nastavenie prístupu k Organickým skupinám

en: Visible only within the targeted groups.
sk: Viditeľné len vo vnútri cieľových skupín.

en: Visible within the targeted groups and on other pages.
sk: Viditeľné vo vnútri cieľových skupín a na iných stránkach.

en: Private group
sk: Súkromná skupina

en: Edit content
sk: Upraviť obsah

en: Change layout
sk: Zmeniť vzhľad

en: Edit layout settings
sk: Upraviť nastavenie vzhľadu

en: Delete page
sk: Vymazať stránku

en: Group: %name
sk: Skupina: %name

en: Content type in group
sk: Typ obsahu v skupine

en: Group Type
sk: Typ skupiny

en: Send interval
sk: Interval odosielania

en: Send method
sk: Spôsob odosielania

en: Posts in group %name
sk: Príspevky v skupine %name

en: Argument type
sk: Typ argumentu

en: Send message
sk: Poslať správu

en: Registration form
sk: Registračný formulár

en: Subscribe user to group
sk: Prihlásiť používateľa do skupiny

en: User who will be subscribed
sk: Používateľ, ktorý bol prihlásený

en: Unsubscribe user from group
sk: Odhlásiť používateľa zo skupiny

en: User who will be unsubscribed
sk: Používateľ, ktorý bol odhlásený

en: Subscription is approved
sk: Prihlásenie je schválené

en: User is group member
sk: Používateľ je člen skupiny

en: Standard group post (typically only author may edit).
sk: Štandardný príspevok do skupiny (upravovať môže obvykle len autor).

en: Wiki group post (any group member may edit).
sk: Príspevok do skupiny typu Wiki (upravovať môže ktorýkoľvek člen skupiny).

en: Messaging & Notifications
sk: Správy a upozornenia

en: The node ID of the node.
sk: ID uzla

en: %name was promoted to <em>group administrator</em>.
sk: %name je odteraz <EM>administrátorom skupiny</EM>.

en: %name is no longer a <em>group administrator</em>.
sk: %name už nie je  <EM>administrátorom skupiny</EM>.

en: You may not invite yourself - @self.
sk: Nie je možné pozvať seba - @self.

en: Invalid email address or username: @value.
sk: Neplatá e-mailová adresa alebo meno: @value.

en: @user is already a member the group @group.
sk: @user je členom skupiny @group.

en: %user removed from %group.
sk: %user bol vymazaný zo skupiny %group.

en: Add users
sk: Pridať používateľov

en: No groups available.
sk: Žiadne skupiny

en: Open - membership requests are accepted immediately.
sk: Otvorená - členstvo je akceptované automaticky.

en: Moderated - membership requests must be approved.
sk: Moderovaná - žiadosť o členstvo musí byť schválená.

en: Invite only - membership must be created by an administrator.
sk: Na pozvánky - členstvo môže byť vytvorené iba administrátorom.

en: Closed - membership is exclusively managed by an administrator.
sk: Uzavretá - o členstve rozhoduje iba administrátor.

en: Group language
sk: Jazyk skupiny

en: Delete request
sk: Vymazať žiadosť

en: Add a new !type in this group.
sk: Pridať nový typ !type do skupiny.

en: 1 group | @count groups
sk[0]: Žiadna skupina
sk[1]: 1 skupina
sk[2]: 2 skupiny

en: Group memberships
sk: Členstvá v skupinách

en: Is this membership active or pending?
sk: Je členstvo aktívne, alebo čakajúce na schválenie?

en: Is this user a group administrator?
sk: Je tento používateľ administrátor skupiny?

en: Time when this membership was created.
sk: Čas vytvorenia členstva.

en: Time when this membership was last changed.
sk: Čas poslednej zmeny členstva.

en: Format of "From:" field
sk: Formát poľa "Od:"

en: Private groups
sk: Súkromné skupiny

en: Choose whether new groups should be private or public.
sk: Zvoliť či bude nová skupina súkromná alebo verejná.

en: Remove post from all groups
sk: Vymazať príspevok zo všetkých skupín

en: Add post to the specified group
sk: Vložiť príspevok do vybranej skupiny

en: Remove post from the specified group
sk: Presunúť príspevok z vybranej skupiny

en: Make post private to its groups
sk: Označí príspevok ako súkromný - iba pre túto skupinu

en: Please <a href="!url">create</a> a group first.
sk: Najskôr treba <A href="!url">vytvoriť</A> skupinu.

en: Set node %id to public.
sk: Nastaviť uzol %id ako verejný.

en: Set node %id to private.
sk: Nastaviť uzol %id ako súkromný.

en: Removed node %id from all groups.
sk: Odstrániť uzol %id zo všetkých skupín.

en: Added node id %id to %group.
sk: Pridaný uzol id %id do %group.

en: Removed node id %id from %group.
sk: Odstránený uzol id %id z %group.

en: Group nodes
sk: Uzly skupiny

en: Group: Description
sk: Skupina: Popis

en: Group: Members count
sk: Skupina: Počet členov

en: Group: Post count
sk: Skupina: Počet príspevkov

en: Group: Private
sk: Skupina: Súkromné

en: Group: Language
sk: Skupina: Jazyk

en: Group types
sk: Typy skupiny

en: Group types (all)
sk: Typy skupín (všetky)

en: Group member
sk: Člen skupiny

en: A link to the <em>My membership</em> page.
sk: Linka na stránku <EM>Moje členstvo</EM>.

en: A link to approve/deny/remove a group member.
sk: Linka na schválenie/zamietnutie/vyradenie člena zo skupiny.

en: OG: Is membership approved
sk: OG: členstvo je schválené

en: My unread: !links
sk: Moje neprečítané: !links

en: My group: !links
sk: Moja skupina: !links

en: All posts: !links
sk: Všetky príspevky: !links

en: approval needed
sk: je potrebné schválenie

en: Remove membership
sk: Zrušiť členstvo

en: Request: <a href="@approve">approve</a> or <a href="@deny">deny</a>.
sk: Požadované: <A href="@approve">schváliť</A> alebo <A href="@deny">zamietnuť</A>.

en: Member types
sk: Typy členstva

en: Group administrators
sk: Administrátori skupiny

en: Node ID's separated by , or +
sk: ID uzlov - oddelené , alebo +
