Organic groups (6.x-2.0-rc3) - en to he translation catalogue (491 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Pages
he: עמודים

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Private
he: פרטי

en: Groups
he: קבוצות

en: Admin specifies whether or not a group appears in the public listings.
he: המנהל מציין האם קבוצה מופיעה ברשימות הציבוריות או לא.

en: Group
he: קבוצה

en: Type
he: סוג

en: Closed
he: סגור

en: Invite only
he: הזמנה בלבד

en: Wrong username or password.
he: שם משתמש או סיסמה שגויים.

en: Group specific blocks are only visible on group pages and not on systemwide pages like the home page or admin pages.
he: בלוקים ספציפיים לקבוצה יראו רק בדפי קבוצה ולא דפי מערכת כגון דף הבית או דפי ניהול.

en: Create group administrator
he: צור מנהל קבוצה

en: Delete group administrator
he: מחק את מנהל הקבוצה

en: Send invitation
he: שלח הזמנה

en: Group activity
he: פעילות קבוצתית

en: Organic groups
he: קבוצות אורגניות

en: Administer the suite of Organic groups modules.
he: נהל את סוויטת מודולי הקבוצות האורגניות.

en: Organic groups configuration
he: הגדר קבוצות אורגניות

en: List
he: רשימה

en: Faces
he: פרצופים

en: Subject
he: נושא

en: Confirm
he: אישור

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Email addresses or usernames
he: כתובות דוא"ל או שמות משתמש

en: Enter up to %max email addresses or usernames. Separate multiple addresses by commas or new lines. Each person will receive an invitation message from you.
he: הזן עד %max כתובות דוא"ל או שמות משתמש. הפרד בין הכתובות בפסיקים או שורות חדשות. לכל כתובת שתוזן תשלח הזמנה ממך.

en: Personal message
he: מסר אישי

en: Optional. Enter a message which will become part of the invitation email.
he: באפשרותך לשלוח מסר אשר יצורף להזמנת הדוא"ל.

en: You may not specify more than %max email addresses or usernames.
he: המערכת אינה מאפשרת לך לשלוח יותר מ-%number הודעות בשעה. אפשר לנסות שוב מאוחר יותר.

en: Additional details
he: פרטים נוספים

en: Are you sure you want to join the group %title?
he: האם אתה בטוח שברצונך להצטרף לקבוצה %title?

en: List of users
he: רשימת חברים

en: Add one or more usernames in order to associate users with this group. Multiple usernames should be separated by a comma.
he: צרף משתמשים לקבוצה זו, הפרד בפסיקים בכדי לצרף יותר ממשתמש אחד.

en: (approval needed)
he: (דורש אישור מנהל קבוצה)

en: admin
he: מנהל

en: Manager
he: מנהל

en: Age
he: גיל

en: Last comment
he: תגובה אחרונה

en: Description
he: תיאור

en: No posts in this group.
he: אין פרסומים בקבוצה זו.

en: No public posts in this group.
he: אין פרסומים ציבוריים בקבוצה זו.

en: A brief description for the group details block and the group directory.
he: תאור קצר לבלוק פרטי הקבוצה ולספריית הקבוצה.

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the group.
he: בחירת נושא אחר ישנה את המראה והתחושה של הקבוצה.

en: Do nothing.
he: אל תעשה דבר.

en: Delete all group posts which don't also belong to another group.
he: מחק את כל הפרסומים הקבוצתיים שאינם שייכים גם לקבוצה אחרת.

en: Move all group posts to the group listed below.
he: העבר את כל פרסומי הקבוצה לקבוצה הרשומה להלן.

en: Group posts
he: פרסומי קבוצה

en: Target group
he: קבוצת יעד

en: Delete group
he: מחק קבוצה

en: Public
he: ציבורי

en: Audience
he: קהל יעד

en: @group: '@title' at @site
he: @group: '@title' ב-@site

en: Invitation to join the group '@group' at @site
he: הזמנה להצטרף לקבוצה '@group' ב@site

en: You are now an administrator for the group '@group'
he: כעת אתה מנהל עבור קבוצה '@group'

en: Group details
he: פרטי הקבוצה

en: New groups
he: קבוצות חדשות

en: Group notifications
he: עידכונים לקבוצה זו

en: more
he: עוד

en: Browse the newest groups.
he: עיין בקבוצות החדשות ביותר שלי.

en: Invite friend
he: הזמן חבר

en: Create !type
he: יצירת !type

en: New groups don't appear in the groups directory. Administrators control the directory exclusively.
he: קבוצות חדשות לא מופיעות בספריית הקבוצות. מנהלים שולטים באופן בלעדי בספרייה.

en: New groups always appear in the groups directory.
he: קבוצות חדשות תמיד מופיעות בספריית הקבוצות.

en: Groups directory control
he: ניהול סיפריית הקבוצות

en: New groups always appear on the registration form.
he: קבוצות חדשות תמיד מופיעות בטופס הרישום.

en: Registration form control
he: בקרה על טופס הרישום

en: Audience checkboxes
he: תיבות סימון לקהל

en: Visibility of posts
he: ניראות של פרסומים

en: Audience required
he: דרוש קהל

en: New content subject
he: נושא תוכן חדש

en: New content body
he: גוף תוכן חדש

en: (pending approval)
he: (ממתין לאישור)

en: administer organic groups
he: נהל קבוצות אורגניות

en: Disabled
he: מבוטל

en: Enabled
he: זמין

en: Comments
he: תגובות

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Home page
he: דף הבית

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: None
he: ללא

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Weight
he: משקל

en: Required
he: נדרש

en: Feed
he: הזנה

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Save
he: שמירה

en: Open
he: פתח

en: Path
he: מיקום

en: User
he: משתמש

en: Content type
he: סוג תוכן

en: action
he: פעולה

en: Node
he: פריט תוכן

en: Are you sure you want to delete %title?
he: האמנם ברצונך למחוק את '%title'?

en: Page title
he: כותרת דף

en: Page
he: דף

en: Pager ID
he: מזהה ביפר

en: Welcome
he: ברוך הבא

en: Published
he: מפורסם

en: OPML feed
he: הזנת OPML

en: Members
he: חברים

en: OG: Posts in current group
he: קבוצה אורגנית: פרסומים בקבוצה הנוכחית

en: My groups
he: הקבוצות שלי

en: You may now post messages in this group located at !group_url
he: כעת תוכל לפרסם מסרים קבוצה זו הממקומת ב-!group_url

en: Optional
he: אפשרי

en: Save settings
he: שמור הגדרות

en: Group members
he: חברי קבוצה

en: Approved
he: מאושר

en: Displays the language selected for a given group.
he: מציג את השפה הנבחרת לקבוצה נתונה.

en: Moderated
he: מונחה

en: Posts
he: הודעות

en: Mission statement
he: הצהרת משימה

en: A welcome greeting for your group home page. Consider listing the group objectives and mission.
he: ברכה לדף הבית של הקבוצה שלך. שקול את הצגת מטרות הקבוצה והיעוד שלה.

en: Group manager
he: מנהל קבוצה

en: New groups don't appear on the registration form. Administrators control the form exclusively.
he: קבוצות חדשות לא מופיעות על טופס ההרשמה. הטופס נמצא בשליטה בלעדית של המנהלים.

en: Title of top group
he: כותרת הקבוצה העליונה

en: Unfiltered title of top group. WARNING - raw user input.
he: הכותרת הבלתי מסוננת של הקבוצה העליונה. אזהרה - קלט משתמש גולמי.

en: ID of top group
he: מזהה הקבוצה העליונה

en: README file
he: קובץ README

en: Organic groups group type
he: סוג קבוצה של קבוצות אורגניות

en: Organic groups access control
he: בקרת גישה לקבוצות אורגניות

en: Allowed content types
he: אפשר סוגי תוכן

en: Is the group home page private or not.
he: האם דף הבית של הקבוצה פרטי או לא.

en: Other groups
he: קבוצות אחרות

en: New group home pages and default audience are always public.
he: דפי בית חדשים לקבוצה וקהל ברירת מחדל הם תמיד ציבוריים.

en: New group home pages and default audience are always private.
he: דפי בית קבוצתיים חדשים וברירת המחדל של קהל יעד הינם תמיד פרטיים.

en: All users may view this node.
he: כל המשתמשים רשאים לצפות בפריט תוכן זה.

en: Edit membership
he: ערוך חברות

en: Join
he: הצטרף

en: Number of members for a group. Excludes memberships which are pending approval.
he: מספרי חברי קבוצה. לא כולל חברויות המחכות לאישור.

en: The group preference which determines how membership requests are managed (moderated, invite only, etc.).
he: העדפת הקבוצה הקובעת כיצד בקשות חברות מנוהלות (מונחית, הזמנה בלבד, וכו'.).

en: OG: Is member an admin in a group
he: קבוצה אורגנית: האם החבר מנהל בקבוצה

en: User is not allowed to retrieve membership information for another user.
he: אין למשתמש רשות לאחזר מידע חברות של משתמש אחר.

en: Join group
he: הצטרף לקבוצה

en: Leave group
he: עזוב קבוצה

en: Approve membership request
he: אשר בקשת חברות

en: Deny membership request
he: סרב לבקשת חברות

en: Manage membership
he: נהל חברות

en: Add members
he: הוסף חברים

en: You may not leave this group because you are its owner. A site administrator can assign ownership to another user and then you may leave.
he: אינך יכול לעזוב קבוצה זו מפני שאתה הבעלים שלה. מנהל אתר יכול להקצות את הבעלות למשתמש אחר ואז תוכל לעזוב את הקבוצה.

en: Leave this group
he: עזוב קבוצה זו

en: Membership saved.
he: החברות נשמרה.

en: Membership request approved.
he: בקשת חברות אושרה.

en: Membership request denied.
he: בקשת חברות נדחתה.

en: Add any detail which will help an administrator decide whether to approve or deny your membership request.
he: הוסף כל פרט שיעזור למנהל להחליט האם לאשר או לדחות את בקשת החברות שלך.

en: Membership request to the %group group awaits approval by an administrator.
he: בקשת חברות לקבוצה %group מחכה לאישור מנהל.

en: Are you sure you want to remove !name from the group %title?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה להסיר את !name מהקבוצה %title?

en: Membership requests
he: בקשות חברות

en: How should membership requests be handled in this group? When you select <em>closed</em>, users will not be able to join <strong>or</strong> leave.
he: כיצד לנהל בקשות חברות לקבוצה זו? כאשר אתה בוחר<em>סגורה</em>, משתמשים לא יוכלו להצטרף <strong>או</strong> לעזוב.

en: Membership request approved for '@title'
he: בקשת חברות אושרה עבור '@title'

en: Membership request denied for '@title'
he: בקשת חברות נדחתה עבור '@title'

en: Sorry, your membership request was denied.
he: מצטערים, בקשת החברות שלך נדחתה.

en: Membership request for '@group' from '@username'
he: בקשת חברות ל-'@group' מ-'@username'

en: Maximum number of members to show
he: מספר חברים מירבי לתצוגה

en: Group roles
he: תפקידי קבוצה

en: Standard members
he: חברים רגילים

en: Administrators
he: מנהלים

en: You may specify which types of group members appear in the listing.
he: ניתן לציין אילו סוגי חברי קבוצה יופיעו ברישום.

en: Maximum number of groups to show
he: מספר מרבי של קבוצות לתצוגה

en: My membership
he: החברות שלי

en: Your membership request awaits approval.
he: בקשת החברות שלך ממתינה לאישור.

en: Request membership
he: בקש חברות

en: All members for a given group.
he: כל משתמשי קבוצה נתונה.

en: Retrieve the group memberships for a given user.
he: אחזר את החברויות בקבוצות למשתמש נתון.

en: Edit page
he: ערוך דף

en: %title has been deleted
he: %title נמחק

en: Updated panels configuration.
he: תצורת פאנלים עודכנה.

en: @name at @site
he: @name ב-@site

en: This is the title of the page and of the tab.
he: זוהי כותרת הדף והלשונית.

en: Show blocks
he: הצג בלוקים

en: If unchecked, the standard group blocks will not be shown unless you place them into your page content. This gives admin more control over page presentation.
he: אם לא בחור, הבלוקים הקבוצתיים הרגילים לא יוצגו אלא אם תמקם אותם בתוכן הדף שלך. אפשרות זו נותנת למנהלים שליטה טובה יותר בתצוגת הדפים.

en: If unchecked, this page is only accessible by group or site administrators. Thats useful while you are configuring the page.
he: אם לא בחור, דף זה נגיש רק למנהלי קבוצה או אתר. דבר זה שימושי כאשר אתה מגדיר את תצורת הדף.

en: Update page
he: עדכן דף

en: Create page
he: צור דף

en: %path is a reserved system path, and cannot be used for a group page. Please enter another path.
he: %path הינו נתיב מערכת שמור, ואינו יכול לשמש לדף קבוצה יש לבחור נתיב אחר.

en: Panel paths may only contain alphanumeric characters and dashes.
he: נתיבי פאנל יכולים להכיל תווים אלפנומריים ומקפים בלבד.

en: That path is currently in use by another one of your group's pages. Please enter another path.
he: נתיב זה נמצא בשימוש על ידי אחד הדפים האחרים של הקבוצה שלך. הזן נתיב אחר.

en: Group page updated.
he: דף הקבוצה עודכן.

en: Group page created.
he: דף קבוצה נוצר.

en: Organic groups panel pages deleted.
he: דפי פאנל של קבוצות אורגניות נמחקו.

en: A node object that is flagged as an OG group type.
he: אובייקט קבוצה אורגנית המוגדר כסוג קבוצה אורגנית.

en: OG mission
he: יעוד קבוצה אורגנית

en: OG description
he: תיאור קבוצה אורגנית

en: Group search
he: חיפוש קבוצתי

en: Group from node
he: קבוצה מפריט תוכן

en: manage OG panels pages
he: נהל דפי פאנל של קבוצות אורגניות

en: Organic groups panels
he: פאנלים של קבוצות אורגניות

en: Enable group admins to create panel pages.
he: אפשר למנהלי קבוצות ליצור דפי פאנל.

en: Welcome message
he: הודעת ברוכים הבאים

en: Group description
he: תיאור קבוצה

en: The group description as specified on the group edit form.
he: תאור הקבוצה כפי שמצויין בטופס עריכת הקבוצה.

en: The list of group subscribers or just group admins.
he: רשימת המנויים לקבוצה או רק מנהלי הקבוצה.

en: Search this group.
he: חפש בקבוצה זו.

en: Show a grid of user pictures.
he: הצג רשת של תמונות משתמש.

en: Welcome statement goes here.
he: זה המקום למשפט הברכה.

en: Description goes here.
he: זה מקום התיאור.

en: Member list goes here.
he: זה מקום רשימת חברים.

en: Search form goes here.
he: זהו מקום טופס החיפוש.

en: Faces go here.
he: זהו מקום הפרצופים.

en: Number of pictures per row
he: מספר תמונות לשורה

en: Maximum number of rows per page
he: מספר שורות מירבי לדף

en: Number of members
he: מספר חברים

en: Maxmimum number of members that should appear on the list
he: מספר מירבי של משתמשים שיופיעו ברשימה

en: You may specify which types of group members appear in this listing.
he: ניתן לציין אילו סוגי חברי קבוצה יופיעו ברישום הזה.

en: Show more link
he: הצג את הקישור עוד.

en: Should a <em>more</em> link appear when more members are in the group but not listed.
he: האם על קישור <em>עוד</em> להופיע כאשר יש חברים נוספים בקבוצה שאינם מוצגים.

en: Show pictures
he: הצג תמונות

en: Should member pictures be shown in addition to member names.
he: האם להציג את תמונות חברים בנוסף לשמות שלהם.

en: Number of members must be an integer.
he: מספר חברים צריך להיות מספר שלם.

en: Number of pictures per row must be an integer.
he: מספר תמונות לשורה חייב להיות מספק שלם

en: Maximum number of rows per page must be an integer.
he: מספר שורות מירבי לדף חייב להיות מספר שלם.

en: Enter the NID of a group
he: הזן NID של קבוצה

en: Currently set to "%title"
he: כרגע מוגדר ל-"%title"

en: You must select a node.
he: עליך לבחור פריט תוכן.

en: Invalid group selected.
he: נבחרה קבוצה לא חוקית.

en: Node is of type %type which not a group type.
he: פריט תוכן מסוג %type שאיננו סוג קבוצה.

en: Body header
he: כותרת הגוף

en: Language neutral
he: שפה נייטרלית

en: User approved to group by admin
he: המנהל אישר את הוספת המשתמש לקבוצה

en: Unrecognized user ID: %uid.
he: מזהה משתמש לא מוכר: %uid.

en: User is not a member of the specified group.
he: המשתמש אחננו חבר בקבוצה המצויינת.

en: !name already approved to group %group.
he: !name כבר אושר לקבוצה %group.

en: You are now a member of the %group.
he: כעת אתה חבר ב-%group.

en: Admin: Remove
he: מנהל: הסר

en: Admin: Create
he: מנהל: צור

en: Organic groups usage
he: שימוש בקבוצות אורגניות

en: Join %name.
he: חבר את %name.

en: Group node
he: פריט תוכן קבוצתי

en: May not be posted into a group.
he: לא ניתן לפרסום בקבוצה.

en: Usage
he: שימוש

en: Add a user to a group.
he: הוסף משתמש לקבוצה.

en: Organic groups access configuration
he: תצורת גישה של קבוצות אורגניות

en: Visible within the targeted groups and on other pages.
he: נראה בתוך הקבוצות המיועדות ובדפים אחרים.

en: A private group's group home page cannot be seen by non-members, and new posts created in the group will default to being private. This setting controls what private groups options can be used when creating a new group or editing an existing group. If you select one of the <em>group administrator chooses</em> options then it will be up to group admins whether their new groups are private or not, with the default you specify here.
he: מי שאינם חברים, לא יכולים לראות את דף הבית של קבוצה פרטית וברירת המחדל של פרסומים חדשים הנוצרים בקבוצה תהיה פרטית. הגדרה זו שולטת באילו אפשרויות פרטיות קבוצתיות ניתן להשתמש בעת יצירת קבוצה חדשה או עריכת קבוצה קיימת. אם תבחר באחת מאפשרויות ה-<em>מנהל הקבוצה בוחר</em> אז ההחלטה האם קבוצה חדשה הינה פרטית או לא, תהיה תלוייה במנהל הקבוצה, עם ברירת המחדל שתגדיר כאן.

en: Private group
he: קבוצה פרטית

en: Should this group be visible only to its members? Disabled if the group is set to <em>List in Directory</em> or <em>Membership requests: open</em>.
he: האם קבוצה שו אמורה להיות נראית רק לחבריה? מושבת כאשר הקבוצה מוגדרת כ-<em>הצג בספריה</em> או <em>בקשות חברות: פתוחות</em>.

en: Create custom pages for your group. Use custom pages to organize your content in a pretty and informative manner. Your group can group to be a whole website within a web site. Each custom page becomes a tab when viewing your group. One of your custom pages should be designated as your <em>group home page</em>. That page will then display when visitors first arrive at your group.
he: צור דפים מותאמים אישית לקבוצה שלך. השתמש בדפים מותאמים אישית כדי לסדר את התוכן שלך בצורה נאה המספקת מידע. הקבוצה שלך יכולה להתקבץ להיות אתר שלם בתוך אתר. כל דף מותאם אישית הופך ללשונית כאשר צופים בקבוצה שלך. צריך לקבוע את אחד מהדפים המותאמים אישית כ-<em>דף הבית הקבוצתי</em>. במקרה כזה דף זה יציג את הפעם הראשונה בה מבקרים מגיעים לקבוצה שלך.

en: Start by clicking the <a href="!url">Add new page</a> tab. Then you will choose a custom layout for your page. Then you will want to <em>edit content</em> for your custom page.
he: התחל בלחיצה על לשונית <a href="!url">הוסף דף חדש</a>. בחר פריסה מותאמת אישית לדף שלך. לאחר מכן תרצה <em>לערוך את תוכן</em> הדף שלך.

en: Configure the content that is available to group admins when creating group pages.
he: הגדר את התוכן הזמין למנהלי קבוצות בעת יצירת דפי קבוצה.

en: Edit content
he: ערוך תוכן

en: Change layout
he: שנה פריסה

en: Edit layout settings
he: ערוך הגדרות פריסה

en: Delete page
he: מחק דף

en: OG members
he: חברי קבוצה אורגנית

en: OG faces
he: פרצופי קבוצה אורגנית

en: Enable access control for private posts and private groups.
he: אפשר בקרת גישה לפרסומים פרטיים וקבוצות פרטיות.

en: The welcome message for the group. Specified on group edit form.
he: מסר הברכה לקבוצה. מצויין בטופס עריכת קבוצה.

en: Require this context from an external source (such as containing panel page).
he: דרוש הקשר זה ממקור חיצוני (כגון דף פאנל מכיל).

en: Group subscriptions
he: מנויי קבוצה

en: Select specific content types which should be <em>allowed</em> for subscriptions to <em>group + content type</em>.
he: בחר סוגי תוכן מסוימים שאותם יש <em>לאפשר</em> עבור מנויים ל-<em>קבוצה + סוג תוכן</em>.

en: Autosubscribe users to any groups that they join.
he: רשום אוטומטית משתמשים לכל קבוצה אליה הם יצטרפו.

en: Group: %name
he: קבוצה: %name

en: Content type in group
he: סוג התוכן בקבוצה

en: subscribe to content in groups
he: הרשם לתוכן בקבוצות

en: Organic Groups Notifications
he: הודעות קבוצה אורגנית

en: Argument type
he: סוג משתנה

en: Send message
he: שלח מסר

en: Registration form
he: טופס רישום

en: Subscribe user to group
he: רשום משתמש לקבוצה

en: User who will be subscribed
he: המשתמש שירשם

en: Group that user will be subscribed to
he: קבוצה שאליה ירשם המשתמש

en: Unsubscribe user from group
he: בטל רישום משתמש לקבוצה

en: User who will be unsubscribed
he: המשתמש שרישומו יבוטל

en: Group that user will be unsubscribed from
he: הקבוצה ממנה המשתמש יבטל את הרישום שלו

en: Subscription is approved
he: המנוי אושר

en: User is group member
he: המשתמש חבר בקבוצה

en: Content is a group
he: תוכן הינו קבוצה

en: Broadcast
he: שידור

en: Send message to %group
he: שלח מסר לקבוצה %group

en: Enter a subject for your message.
he: הזן נושא עבור המסר שלך.

en: Standard group post (typically only author may edit).
he: פרסום קבוצתי רגיל (בדרך כלל ניתן לעריכה רק על ידי המחבר).

en: Messaging & Notifications
he: שליחת מסרים והודעות

en: Subject of notification message for new content. Available variables: @group, !group_url, @type, @site, !content_url, !reply_url, @title, @subject, @node_full, @node_teaser, @username. %subject contains the comment title in the case of a comment but the node title in the case of a new post. @title is always the node title.
he: נושא ההודעה על תוכן חדש. משתנים זמינים: @group, !group_url, @type, @site, !content_url, !reply_url, @title, @subject, @node_full, @node_teaser, @username. במקרה של תגובה %subject מכיל את כותרת התגובה אבל במקרה של פרסום חדש הוא מכיל את כותרת פריט התוכן. @title הינו תמיד כותרת פריט התוכן.

en: Body of the notification for new content. Available variables: @group, !group_url, @type, @site, !content_url, !reply_url, @title, @subject, @node_full, @node_teaser, @username. @subject contains the comment title in the case of a comment but the node title in the case of a new post. %title is always the node title.
he: גוף ההודעה על תוגן חדש. משתנים זמינים: @group, !group_url, @type, @site, !content_url, !reply_url, @title, @subject, @node_full, @node_teaser, @username. @subject במקרה של תגובה, מכיל את כותרת התגובה ובמקרה של פרסום חדש, מכיל את כותרת הפרסום. %title הוא תמיד כותרת פריט התוכן.

en: Group admin notification body
he: גוף הודעת קבוצת ניהול

en: The body of the message sent to users from the group admin. Available variables: @group, @body, @site, !url_group, !url_unsubscribe
he: גוף המסר הנשלח למשתמשים מקבוצת הניהול. משתנים זמינים: @group, @body, @site, !url_group, !url_unsubscribe

en: User approved notification subject
he: נושא הודעת אישור משתמש

en: The subject of the message sent to new approved members. Available variables: !group_url, @title
he: נושא המסר הנשלח למשתתפים חדשים שאושרו. משתנים זמינים: !group_url, @title

en: User approved notification body
he: גוף הודעת אישור משתמש

en: The body of the message sent to new approved members. Available variables: !group_url, @title
he: גוף המסר נשלח למשתתפים חדשים שאושרו. משתנים זמינים: !group_url, @title

en: User denied notification subject
he: נושא ההודעה למשתמש שנדחה

en: The subject of the message sent to denied users. Available variables: !group_url, @title
he: נושא המסר הנשלח למשתמשים שלא אושרו. משתנים זמינים: !group_url, @title

en: User denied notification body
he: גוף ההודעה למשתמש שנדחה

en: The body of the message sent to denied users. Available variables: !group_url, @title
he: גוף המסר הנשלח למשתמשים שלא אושרו. משתנים זמינים: !group_url, @title

en: Invite user notification subject
he: נושא הודעת הזמנת משתמש

en: The subject of the message sent to users invited to join a group. Available variables: @group, @site, @description, !group_url, @body
he: נושא המסר הנשלח למשתמשים שהוזמנו להצטרף לקבוצה. משתנים זמינים: @group, @site, @description, !group_url, @body

en: Invite user notification body
he: גוף הודעת הזמנת משתמש

en: The body of the message sent to users invited to join a group. Available variables: @group, @site, @description, !group_url, @body
he: גוף המסר הנשלח למשתמשים המוזמנים להצטרף לקבוצה. משתנים זמינים: @group, @site, @description, !group_url, @body

en: Request user notification subject
he: נושא הודעת בקשת משתמש

en: The subject of the message sent to a user's request to join a group. Available variables: @group, @username, !approve_url, !group_url
he: נושא המסר הנשלח כתוצאה מבקשת משתמש להצטרף לקבוצה. משתנים זמינים: @group, @username, !approve_url, !group_url

en: Request user notification body
he: גוף ההודעה של בקשת משתמש

en: The body of the message sent to a user's request to join a group. Available variables: @group, @username, !approve_url, !group_url
he: גוף המסר הנשלח למשתמש כתוצאה מבקשה להצטרף לקבוצה. משתנים זמינים: @group, @username, !approve_url, !group_url

en: New admin user notification subject
he: נושא הודעת משתמש מנהל חדש

en: The subject of the message sent to a new admin for a group. Available variables: @group, @username, !group_url
he: נושא המסר הנשלח למנהל חדש של קבוצה. משתנים זמינים: @group, @username, !group_url

en: New admin user notification body
he: גוף הודעת משתמש מנהל חדש

en: The body of the message sent to a new admin for a group. Available variables: @group, @username, !group_url, !invite_url
he: גוף המסר הנשלח למנהל חדש של קבוצה. משתנים זמינים: @group, @username, !group_url, !invite_url

en: Automatically enable notifications for any groups that I join.
he: הפעל הודעות באופן אוטומטי עבור כל קבוצה שאליה אני מצטרף.

en: Automatically enable notifications by default. Users can override this via their account page. Changing this setting will only affect new users and those who have not overridden the system default.
he: הפעל הודעות כברירת מחדל באופן אוטומטי. משתמשים יכולים לדרוס אפשרות זו באמצעות דף החשבון שלהם. שינוי הגדרה זו ישפיע רק על משתמשים חדשים ועל אלו שלא דרסו את ברירת המחדל של המערכת.

en: Most fields will be provided during the event.
he: רוב השדות יסופקו במהלך האירוע.

en: This is an automatic message from [site-name]
he: זהו מסר אוטומטי מאת [site-name]

en: To manage your subscriptions, browse to [subscriptions-manage]
he: לניהול המנויים שלך, גלוש ל-[subscriptions-manage]

en: %type posts in %group
he: %type פרסומים ב-%group

en: Organic groups notifications module installation script complete.
he: הרצת קובץ script להסרת התקנת הודעות קבוצות אורגניות הושלמה.

en: Organic groups notifications module uninstallation script complete.
he: הרצת קובץ script להסרת התקנת מודול הודעות קבוצות אורגניות הושלמה.

en: Allows users to receive notifications and subscribe to group content.
he: אפשר למשתמשים לקבל הודעות ולהיות מנויים על תוכן קבוצתי.

en: Bad token. You seem to have followed an invalid link.
he: אסימון לא טוב. כנראה שעקבת אחר קישור לא תקין.

en: The node ID of the node.
he: מזהה פריט התוכן.

en: Group node (member)
he: פריט תוכן קבוצה (חבר)

en: <strong>Members</strong> are filtered for a specific group.
he: <strong>חברים</strong> מסוננים עבור קבוצה ספציפית.

en: In order to let group admins determine their own group theme, you must enable multiple themes using <a href="@url">theme configuration page</a>.
he: כדי לאפשר למנהלי קבוצות לקבוע את עיצוב הקבוצה שלהם, עליך לאפשר ריבןי עיצובים על ידי שימוש ב-<a href="@url">דף קביעת תצורת עיצובים</a>.

en: Your message will be sent to all members of this group.
he: המסר שלך ישלח לכל החברים בקבוצה זו.

en: Enter a body for your message.
he: הכנס גוף למסר.

en: You may not leave this group because it is a <em>closed</em> group. You should request removal from a group administrator.
he: אינך יכול לעזוב קבוצה זו מפני שהיא קבוצה <em>סגורה</em>. עליך לבקש את הסרתך מאחד ממנהלי הקבוצה.

en: %name was promoted to <em>group administrator</em>.
he: %name קודם ל-<em>מנהל קבוצה</em>.

en: %name is no longer a <em>group administrator</em>.
he: %name איננו <em>מנהל קבוצה</em> יותר.

en: You may not invite yourself - @self.
he: אינך יכול להזמין את עצמך - @self.

en: Invalid email address or username: @value.
he: כתובת דוא"ל או שם משתמש לא חוקיים: @value

en: @user is already a member the group @group.
he: @user כבר חבר בקבוצה @group.

en: Membership request to the %group group was rejected, only group administrators can add users to this group.
he: בקשת חברות לקבוצה %group נדחתה, רק מנהלי קבוצה יכולים להוסיף משתמשים לקבוצה זו.

en: %user removed from %group.
he: %user הוסר מקבוצה %group.

en: Add users
he: הוסף משתמשים

en: No groups available.
he: אין קבוצות זמינות.

en: No public posts in this group. Consider <a href="!url">joining this group</a> in order to view its posts.
he: אין פרסומים ציבוריים לקבוצה שקול <a href="!url">הצטרפות לקבוצה </a> כדי לצפות בפרסומים שלה.

en: Open - membership requests are accepted immediately.
he: פתוחה - בקשות חברות מתקבלות מיידית.

en: Moderated - membership requests must be approved.
he: מונחה - בקשות חברות זקוקות לאישור.

en: Invite only - membership must be created by an administrator.
he: הזמנה בלבד - על החברות להיווצר על ידי מנהל.

en: Closed - membership is exclusively managed by an administrator.
he: סגורה - חברות מנוהלת באופן בלעדי על-ידי מנהל.

en: May users join this group during registration? If checked, a corresponding checkbox will be added to the registration form.
he: האם משתמשים יכולים להצטרף לקבוצה במהלך ההרשמה? אם נבחר אז תופיע תיבת סימון תואמת בטופס ההרשמה.

en: List in groups directory
he: רשום בספריית הקבוצות

en: Should this group appear on the <a href="@url">list of groups page</a> (requires OG Views module)? Disabled if the group is set to <em>private group</em>.
he: האם קבוצה זו צריכה להופיע ב-<a href="@url">דף רשימת הקבוצות</a> (דורש מודול היבטי קבוצה אורגנית)? מושבת כאשר הקבוצה מוגדרת כ-<em>קבוצה פרטית</em>.

en: Group language
he: שפת הקבוצה

en: Selecting a different locale will change the interface language for all group pages and emails. Users who have chosen a preferred language always see their chosen language.
he: בחירת אזור אחר תשנה את ממשק המשתמש עבור כל דפי הקבוצה וכל הדוא"ל שלה. משתמשים אשר בחרו שפה מועדפת יראו תמיד את השפה אותה הם בחרו.

en: You must <a href="@join">join a group</a> before posting on this web site.
he: עליך <a href="@join">להצטרף לקבוצה </a> לפני פרסום באתר זה.

en: Sticky at top of group home page and other lists.
he: דביק בראש דף הבית של הקבוצה ורשימות אחרות.

en: OG audience & Public checkbox.
he: תיבת סימון לקהל קבוצה אורגנית וציבורי

en: OG audience.
he: קהל קבוצה אורגנית.

en: Group description.
he: תאור הקבוצה.

en: Handling of group membership requests.
he: ניהול בקשות חברויות בקבוצה.

en: Checkbox for visibility on registration form.
he: תיבת סימון עבור ניראות בטופס הרישום.

en: Checkbox for visibility in the groups directory.
he: תיבת סימון עבור ניראות בספריית הקבוצות.

en: The default interface language for this group.
he: ברירת המחדל עבור ממשק השפה של קבוצה זו.

en: Move all group posts and memberships to the group listed below.
he: העבר את כל הפרסומים הקבוצתיים והחברויות לקבוצה הרשומה מטה.

en: If you chose <strong>Move all group posts</strong> above, specify a destination group.
he: אם אתה בוחר <strong>הזז את כל פרסומי הקבוצה</strong> לעיל, ציין קבוצת יעד.

en: You must <a href="@join">join a group</a> before posting a %type.
he: עליך <a href="@join">להצטרף לקבוצה</a> לפני פרסום %type.

en: Manager: !name
he: מנהל: !name

en: Delete request
he: מחק בקשה

en: This is an <em>invite only</em> group. The group administrators add/remove members as needed.
he: זוהי קבוצת <em>הזמנה בלבד</em>. מנהלי הקבוצה מוסיפים ומסירים חברים לפי הצורך.

en: This is a <em>closed</em> group. The group administrators add/remove members as needed.
he: זוהי קבוצה <em>סגורה</em>. מנהלי הקבוצה מוסיפים ומסירים חברים לפי הצורך.

en: Add a new !type in this group.
he: הוסף !type חדש לקבוצה זו.

en: Configure the main Organic groups module (og).
he: קבע תצורה של מודול הקבוצות האורגניות (OG) העיקרי.

en: Organic groups module enabled. Please see the included !readme_file for further installation instructions.
he: מודול קבוצות אורגני מופעל. ראה קובץ readme_file להוראות התקנה נוספות.

en: You have no node types which are acting as groups. See the notes section of the !readme_file and the content types fieldset at top of <a href="!settings">OG settings</a>.
he: אין לך סוגי פריטי תוכן המתפקדים כקבוצות. ראה סעיף הערות בקובץ !readme_file a ואת ה-fieldset של סוגי תוכן בראש ההגדרות של <a href="!settings">הגדרות קבוצה אורגנית</a>.

en: Organic groups access control module is disabled. See the <a href="@modules">modules page</a>.
he: מודול קבוצות אורגניות מושבת. ראה <a href="@modules">דף מודולים</a>.

en: Group creator chooses whether her group appears in the directory. Defaults to <em>in directory</em>.
he: יוצר הקבוצה בוחר האם הקבוצה שלו תופיע בספרייה. ברירת המחדל היא <em>בספרייה</em>.

en: Group creator chooses whether her group appears on the registration form. Defaults to <em>on form</em>.
he: יוצר הקבוצה בוחר האם הקבוצה שלו מופיעה על טופס הרישום. ברירת המחדל היא <em>על הטופס</em>.

en: Group creator chooses whether her group appears on the registration form. Defaults to <em>not on form</em>.
he: יוצר הקבוצה מחליט האם הקבוצה תופיע בטופס ההרשמה. ברירת המחדל היא <em>לא על הטופס</em>.

en: OG admins always see the checkbox for adding a group to the <em>registration form</em>. Note that changing this setting has no effect on existing posts. Re-save those posts to acquire this new setting.
he: מנהלי קבוצות אורגניות תמיד רואים את תיבת הסימון להוספת קבוצה ל<em>טופס הרישום</em>. שים לב כי שינוי הגדרה זו לא משפיעה על פרסומים קיימים. כי לקבל את ההגדרה הזו יש לשמור מחדש פרסומים אלו.

en: Format of "From:" field
he: תבנית השדה 'מ:'

en: Specify the format of the "From:" field on outgoing notifications. Available variables: @user_mail, @user_name, @site_mail, @site_name. Note that the @user_mail token reveals the author's email address. If the admin email examples above appear blank, you need to set your site email in the "Site information" panel.
he: ציין את תבנית השדה "מאת:" בהודעות יוצאות. משתנים זמינים: @user_mail, @user_name, @site_mail, @site_name. שים לב כי האסימון @user_mail חושף את הדוא"ל של המחבר. אם דוגמאות הדואר של המנהל שלעיל נראות ריקות, עליך להגדיר את דוא"ל האתר בפאנל "מידע אודות האתר".

en: Group faces
he: פרצופי קבוצה

en: If selected, group selection (below) will be ignored.
he: אם נבחר, בחירת קבוצה (להלן) לא תלקח בחשבון.

en: User subscribes to group
he: משתמש נרשם לקבוצה

en: A user has subscribed to a group and is approved. If the user isn't approved then this event won't be triggered.
he: משתמש נרשם לקבוצה ואושר. אם משתמש לא מאושר אזי האירוע הזה לא יופעל.

en: User unsubscribes from group
he: משתמש מבטל רישום לקבוצה

en: User that subscribed to the group
he: המשתמש שנרשם לקבוצה

en: Add group node settings to content
he: הוסף הגדרות פריטי תוכן קבוצתיים לתוכן

en: Content that will become a group node
he: תוכן שיהפוך לפריט תוכן קבוצתי

en: When enabled the user will automatically be approved. When disabled user will be a pending member.
he: כאשר מופעל, המשתמש יאושר באופן אוטומטי. כאשר מושבת, המשתמש יהיה חבר ממתין.

en: Organic groups form settings
he: הגדרות טופס קבוצה אורגנית

en: Evaluates to TRUE if the user is an approved member of the group. If the user is a pending member this condition will return FALSE.
he: יקבל את הערך TRUE אם המשתמש הוא חבר מאושר בקבוצה. אם המשתמש מועמד לחברות בקבוצה, יוחסר FALSE.

en: Visibility chosen by author/editor using a checkbox on the posting form. Checkbox defaults to <em>public</em>.
he: הניראות שנבחרה על ידי המחבר/העורך באמצעות תיבת סימון שעל גבי טופס הפרסום. ברירת המחדל שת תיבת הסימון הינה <em>ציבורי</em>.

en: Visibility chosen by author/editor using a checkbox on the posting form. Checkbox defaults to <em>private</em>.
he: הניראות שנבחרה על ידי המחבר/העורך באמצעות תיבת סימון שעל גבי טופס הפרסום. ברירת המחדל שת תיבת הסימון הינה <em>פרטי</em>.

en: Group administrator chooses whether her group homepage and audience are private or not. Defaults to <em>private</em>.
he: מנהל הקבוצה בוחר האם דף הבית של הקבוצה והקהל שלה הם פרטיים או לא. ברירת המחדל הינה <em>פרטיים</em>.

en: Private groups
he: קבוצות פרטיות

en: Note that the privacy of all <em>content</em> in the group is determined as each node is created or edited, according to the <em>Visibility of Posts</em> setting on this page. Note also that changing this setting only affects the default for new groups being created, not the privacy of any existing groups! To change those you must edit the groups and their individual content nodes directly. If the setting you want is disabled here, check <em>Visibility of Posts</em> above. You cannot choose to only have private groups if node visibility is set to be always public, and vice versa.
he: שים לב כי הפרטיות של כל <em>תוכן</em> בקבוצה נקבעת כאשר כל פריט תוכן נוצר או עובר עריכה, בהתאם להגדרת <em>ניראות פרסומים</em> בדף זה. שים לב גם כי שינוי הגדרה זו משפיעה רק על ברירת המחדל של קבוצות חדשות הנוצרות, ולא על הפרטיות של קבוצות קיימות! לשינוי הנ"ל יש לערוך את הקבוצות ואת פריטי התוכן שלהן ישירות. אם ההגדרה שאתה מעוניין בה מושבתת כאן, בדוק את <em>ניראות פרסומים </em> שלעיל. לא ניתן לבחור שכל הקבוצות תהיינה פרטיות אם ניראות פריטי התוכן מוגדרת לתמיד ציבורית ולהיפך.

en: Checkbox for visibility of group home page to non-members.
he: תיבת סימון לניראות דף הבית של הקבוצה שלמי שאינם חברים.

en: Show this post to everyone, or only to members of the groups checked above. Posts without any groups are always <em>public</em>.
he: הצג פרסום זה לכולם, או רק לחברי הקבוצות שנבחרו לעיל. פרסומים ללא קבוצות הם תמיד <em>ציבוריים</em>.

en: Members of <a href="@group-node">@group-name</a> may view this node.
he: חברים ב-<a href="@group-node">@group-name</a> יכולים לצפות בפריט תוכן זה.

en: Group admins of <a href="@group-node">@group-name</a> may view/edit/delete this node.
he: מנהלי קבוצות של <a href="@group-node">@group-name</a> יכולים לצפות/לערוך/למחוק פריט תוכן זה.

en: Choose whether new groups should be private or public.
he: בחר האם קבוצות חדשות תהיינה פרטיות או ציבוריות.

en: Remove post from all groups
he: הסר פרסום מכל הקבוצות

en: Promote user to an administrator in the specified group
he: קדם משתמש להיות מנהל בקבוצה המצויינת

en: Approve user subscription to the specified group
he: אשר מנוי משתמש לקבוצה המצויינת

en: Deny user subscription to the specified group
he: אל תאפשר את רישום המשתמש לקבוצה המצויינת

en: Make post publicly visible
he: הפוך את הפרסום לנראה לציבור

en: Make post private to its groups
he: הפוך פרסום לפרטי עבור הקבוצות שלו

en: Please <a href="!url">create</a> a group first.
he: ראשית יש <a href="!url">ליצור</a> a קבוצה.

en: There are no groups. You must have at least one existing group with nodes assigned to use this action.
he: אין קבוצות. כדי להשתמש בפעולה צריכה להיות לך לפחות קבוצה אחת עם פריטי תוכן מוקצים.

en: Select the group to which this user should be promoted.
he: בחר את הקבוצה אליה יקודם משתמש זה.

en: Select the group from which this user should be demoted.
he: בחר את הקבוצה ממנה יש להוריד משתמש זה.

en: Select the group whose user subscription request should be approved.
he: בחר את הקבוצה שבקשת מנוי המשתמש צריכה אישור.

en: Select the group whose user subscription request should be denied.
he: בחר את הקבוצה שבקשת מנוי משתמש צריכה להדחות.

en: Set node %id to public.
he: קבע את פריט התוכן %id כציבורי.

en: Set node %id to private.
he: הדר פריט תוכן %id כפרטי.

en: Removed node %id from all groups.
he: פריט תוכן %id הוסר מכל הקבוצות.

en: %name was promoted to <em>group administrator</em> in %group.
he: %name קודם ל-<em>מנהל קבוצה</em> בקבוצה %group.

en: Approved user %name's subscription to %group.
he: רישום משתמש %name ל-%group אושר.

en: Denied user %name's subscription to %group.
he: רישום המשתמש %name ל-%group לא אושר.

en: Organic groups actions
he: פעולות קבוצות אורגניות

en: Provides actions for use with Organic Groups and Trigger.
he: מספק פעולות לשימוש עם קבוצות אורגניות וגורמים מפעילים.

en: Node event notifications can be configured via the <a href="!url">messaging templates</a> interface.
he: ניתן להגדיר את תצורת ההודעות על ארועי פריטי תוכן באמצעות ממשק <a href="!url">תבניות שליחת מסרים</a>.

en: OG notifications (default)
he: הודעות קבוצה אורגנית (ברירת מחדל)

en: Notifications for organic groups node events. Other group notification strings can be customized via the <a href="!url">OG config</a> page.
he: הודעות לאירועי פריטי תוכן של קבוצות אורגניות. ניתן להתאים אישית מחרוזות הודעות קבוצתיות אחרות בדף <a href="!url">הגדרת תצורת קבוצה אורגנית</a> page.

en: OG notifications for new content
he: הודעות קבוצה אורגנית על תוכן חדש

en: Notifications for organic groups node creation events.
he: הודעות עבור ארועי יצירת פריטי תוכן של קבוצות אורגניות.

en: OG notifications for updated content
he: הודעות קבוצה אורגנית לתוכן מעודכן

en: Notifications for organic groups node update events.
he: הודעות על ארועי עדכון פריטי תוכן של קבוצות אורגניות.

en: OG notifications for comments
he: הודעות קבוצה אורגנית לתגובות

en: Notifications for organic groups comment events.
he: הודעות עבור אירועי תגובות קבוצות אורגניות.

en: Body footer
he: הכותרת התחתונה של הגוף

en: [site-name] [ogname]: [title]
he: [title] :[ogname] [site-name]

en: Greetings, [user],
he: ברכות, [user],

en: A [type-name] has been updated in group [ogname]: [title]
he: [type-name] עודכן בקבוצה [ogname]: [title]

en: Read more at [node-url].
he: קרא עוד ב-[node-url].

en: A [type-name] has been created in group [ogname]: [title]
he: נוצר [type-name] בקבוצה [ogname]: [title]

en: A new comment has been added by [comment-author-name] to this thread in group [ogname]: [comment-title]
he: תגובה חדשה הוספה על-ידי [comment-author-name] לשרשור הזה בקבוצה [ogname]: [comment-title]

en: Read more at [comment-url] or reply via [comment-reply-url].
he: קרא עוד ב-[comment-url] או השב דרך [comment-reply-url].

en: After enabling this module, visit the new "Pages" tab on any group. There, group admins may create as many pages as desired for their group. The pages may contain any layout that the site offers and admins may arrange many different types of content as desired. Site admins can restrict the types of content that may be added on the <a href="!settings">og_panels settings</a> page. You might want to make some Views available using <a href="!apv">admin/panels/views</a>. Group admins may designate one page as their group home page.
he: לאחר הפעלת מודול זה, בקר בלשונית החדשה "דפים" בקבוצה כלשהי. כאן יכולים מנהלי קבוצות ליצור כמה דפים שהם רוצים עבור הקבוצות שלהם. הדפים יכולים לכלול כל פריסה המוצעת על-ידי האתר והמנהלים יכולים לארגן סוגי תוכן מגוונים ככל העולה על רוחם. מנהלי אתר יכולים להגביל את סוגי התוכן אותם ניתן להוסיף באמצעות דף <a href="!settings">הגדרות פאנלים של קבוצה אורגנית</a>. יתכן ותרצה לאפשר מספק היבטים באמצעות <a href="!apv">ניהול/פאנלים/היבטים</a>. מנהלי קבוצות יכולים להגדיר דף אחד כדף הבית של הקבוצה.

en: Organic groups panels. NOT COMPATIBLE WITH DRUPAL 6 YET.
he: פאנלי קבוצות אורגניות. עדיין לא תואם לדרופל 6.

en: Group nodes
he: פריטי תוכן קבוצתיים

en: Group: Description
he: קבוצה: תיאור

en: Group: Members count
he: קבוצה: מספר חברים

en: Group: Post count
he: קבוצה: מספר פרסומים

en: Group: Post count *new*
he: קבוצה: מספר פרסומים *חדש*

en: Number of new posts in a group for the current user.
he: מספר פרסומים חדשים בקבוצה עבור המשתמש הנוכחי.

en: Group: Selective
he: קבוצה: סלקטיבי

en: Group: Private
he: קבוצה: פרטי

en: Group: List in directory
he: קבוצה: רשום בסיפרייה

en: Group: Join link
he: קבוצה: קישור הצטרפות

en: Displays a link for joining a group when a user is not already a member.
he: מציג קישור הצטרפות לקבוצה שמשתמש איננו חבר בה.

en: Group: Language
he: קבוצה: שפה

en: Group types
he: סוגי קבוצות

en: The type of a group (for example, "blog entry", "forum post", "story", etc).
he: סוג הקבוצה (לדוגמה, "כניסת בלוג", "פרסום בפורום", "סיפור", וכד').

en: Group types (all)
he: סוגי קבוצות (כולם)

en: Restrict to all content types that have been marked as groups.
he: הגבל לסוגי התוכן שסומנו כקבוצות.

en: The groups for a post.
he: הקבוצות לפרסום.

en: Group node (post)
he: פריט תוכן קבוצתי (פרסום)

en: Bring in information about the group node based on a post's groups.
he: הבא מידע אודות פריט תוכן הקבוצה המבוסס על קבוצות הפרסום.

en: <strong>Posts</strong> are filtered for specific organic groups.
he: <strong>פרסומים</strong> מסוננים לקבוצות אורגניות ספציפיות.

en: Post: in specified group (by number)
he: פרסום: בקבוצה המצויינת (לפי מספר)

en: <strong>Posts</strong> are filtered for specified organic groups. The page context (if Display is a page) will be set to the first listed group. That means that blocks and breadcrumbs (and theme and locale, if applicable) will be based upon the first specified node id.
he: <strong>פרסומים</strong> מסוננים עבור הקבוצות האורגניות המצויינות. הקשר הדף (אם התצוגה הינה דף) יוגדר להיות הקבוצה הראשונה הרשומה. דהיינו, בלוקים ושבילי ניווט (ותבנית עיצוב ומיקום, אם רלוונטיים ) יבוססו על מזהה פריט התוכן הראשון המצויין

en: Post: Nid
he: פרסום: Nid

en: Post: Public
he: פרסום: ציבורי

en: Group that a member belongs to.
he: קבוצה אליה שייך החבר.

en: Bring in information about the group node based on a user's membership.
he: מביא מידע אודות פריט תוכן הקבוצה המבוסס על חברות המשתמש.

en: User's groups
he: קבוצות המשתמש

en: Groups that a member belongs to.
he: קבוצות שבהן חבר המשתמש.

en: OG: List of user's groups
he: קבוצה אורגנית: רשימת קבוצות המשתמש

en: Group member
he: חבר קבוצה

en: OG: Group in current user's groups
he: קבוצה אורגנית: הקבוצה בקבוצות המשתמש הנוכחי

en: Member of a group
he: חבר בקבוצה

en: OG: Group in specified user's groups. Note that OG usually considers a user's groups to be private information. You may want to add access control to your View or validation to this argument.
he: קבוצה אורגנית: קבץ בקבוצות של המשתמש שצויין. שים לב כי קבוצות אורגניות בדרך כלל מניחות כי קבוצות המשתמש הן מידע פרטי. יתכן ותרצה להוסיף בקרת גישה להיבט שלך או אישור לארגומנט זה.

en: OG: Admin manage link
he: קבוצה אורגנית: קישור ניהול

en: A link to the <em>Admin create or remove</em> page.
he: קישור לדף <em>יצירה או הסרת מנהל</em>.

en: OG: Edit membership link
he: קבוצה אורגנית: ערוך קישור חברות

en: A link to the <em>My membership</em> page.
he: קישור לדף <em>החברות שלי</em>.

en: OG: Approve/Deny/Remove membership link
he: קבוצה אורגנית: אשר/דחה/הסר קישור חברות

en: A link to approve/deny/remove a group member.
he: קישור לאישור/דחיה/הסרה של חבר קבוצה.

en: Add <em>admin</em> text if user is the group manager.
he: הוסף טקסט <em>ניהול </em> אם המשתמש הוא מנהל הקבוצה.

en: OG: Is membership approved
he: קבוצה אורגנית: האם החברות אושרה

en: OG: Is the group manager
he: קבוצה אורגנית: הוא מנהל הקבוצה

en: Add <em>manager</em> text if user is the group manager.
he: הוסף טקסט <em>מנהל</em> text אם המשתמש הוא מנהל הקבוצה.

en: OG: Membership create date
he: קבוצה אורגנית: תאריך יצירת חברות

en: The date when the membership was created.
he: התאריך בו נוצרה החברות.

en: OG: Membership last updated date
he: קבוצה אורגנית: תאריך עדכון אחרון של החברות

en: The date when the membership was last updated.
he: התאריך בו החברות עודכנה לאחרונה.

en: Group notifications (Views enhanced)
he: הודעות קבוצתיות (היבטים משופרים)

en: My group: !links
he: הקבוצה שלי: !links

en: All posts: !links
he: כל הפרסומים: !links

en: Group home page view
he: היבט דף הבית של הקבוצה

en: Pick a View for your group home page. Only Views whose names start with <strong>og_ghp_</strong> are eligible. The View determines the layout of your group home page. You may alter the presentation using typical Views themeing techniques. See the Theme information link when editing your View and also see the Theme section of the !README. Also note that group admins can override this presentation using the included <em>Organic Groups Panels</em> module.
he: בחר היבט לדף הבית של הקבוצה שלך. ניתן לבחור רק היבטים ששמם מתחיל ב-<strong>og_ghp_</strong>. ההיבט קובע את הפריסה של דף הבית של הקבוצה. אתה יכול לשנות את התצוגה באמצעות טכניקות עיצוב היבטים. ראה את הקישור למידע אודות עיצוב בעת עריכת ההיבט, כמו גם את סעיך העיצוב של ה-!README. שים לב שמנהלי קבוצות יכולים לדרוס את התצוגה הזו באמצעות מודול <em>פאנלי קבוצות אורגניות</em>.

en: Search group
he: חפש בקבוצה

en: The View %name was not found. Check your variables table or settings.php.
he: ההיבט %name לא נמצא. בדוק את טבלת המשתנים שלך או את קובץsettings.php.

en: Organic groups Views integration
he: שילוב היבטים של קבוצות אורגניות

en: <strong>Highly recommended.</strong>. Use Views to search and display organic groups.
he: <strong>מומלץ מאוד.</strong>. השתמש בהיבטים כדי לחפש ולהציג קבוצות אורגניות.

en: approval needed
he: יש צורך באישור

en: Remove membership
he: הסר חברות

en: Request: <a href="@approve">approve</a> or <a href="@deny">deny</a>.
he: בקשה: <a href="@approve">אישור</a> or <a href="@deny">דחייה</a>.

en: Member types
he: סוגי חברים

en: Group administrators
he: מנהלי קבוצות

en: Group node type
he: סוג פריט תוכן קבוצתי

en: Node ID's separated by , or +
he: מזהים של פריטי תוכן מופרדים על ידי, or +

en: Validate current user is a member of a specified group
he: ודא כי המשתמש הנוכחי חבר בקבוצה המצויינת

en: Group post
he: פרסום קבוצתי

en: !type %title has been created.
he: !type %title נוצר.

en: %og_type created.
he: %og_type נוצר.

en: %og_type loaded properly.
he: %og_type נטען כראוי.
