Organic groups (6.x-2.0-rc3) - en to uk translation catalogue (534 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Текст

en: Pages
uk: Сторінки

en: Delete
uk: Вилучити

en: Operations
uk: Дії

en: Private
uk: Приватне

en: Groups
uk: Групи

en: Admin specifies whether or not a group appears in the public listings.
uk: Адміністратор визначає, чи дійсно група з'являється в публічних списках.

en: Group
uk: Група

en: Type
uk: Тип

en: Closed
uk: Закрито

en: Invite only
uk: Лише за запрошенням

en: Wrong username or password.
uk: Неправильне ім'я користувача чи пароль.

en: Group specific blocks are only visible on group pages and not on systemwide pages like the home page or admin pages.
uk: Блоки, які належать до групи, видно тільки на сторінках груп, а не на сторінках сайту, таких як домашня сторінка або сторінки адміністрування.

en: Create group administrator
uk: Створити адміністратора групи

en: Delete group administrator
uk: Видалити адміністратора групи

en: Send invitation
uk: Надіслати запрошення

en: Group activity
uk: Активність груп

en: Organic groups
uk: Органічні групи

en: Administer the suite of Organic groups modules.
uk: Адміністрування набору модулів Органічних груп.

en: Organic groups configuration
uk: Конфігурація Органічних груп

en: List
uk: Список

en: Faces
uk: Особи

en: Subject
uk: Тема

en: Confirm
uk: Підтвердження

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Remove
uk: Вилучити

en: Email addresses or usernames
uk: E-mail адреси або імена користувачів

en: Enter up to %max email addresses or usernames. Separate multiple addresses by commas or new lines. Each person will receive an invitation message from you.
uk: Введіть до %max електронних адрес або імен користувачів. Відділіть окремі адреси комами або вводьте їх у новій лінійці. Кожен користувач отримає від вас запрошення.

en: Personal message
uk: Особисте повідомлення

en: Optional. Enter a message which will become part of the invitation email.
uk: На вибір. Введіть повідомлення, яке стане частиною листа запрошення.

en: You may not specify more than %max email addresses or usernames.
uk: Ви не можете зазначити більше ніж %max електронних адрес або імен користувачів.

en: Additional details
uk: Додаткова інформація

en: Are you sure you want to join the group %title?
uk: Ви впевнені, що хочете стати учасником групи %title?

en: List of users
uk: Список користувачів

en: Add one or more usernames in order to associate users with this group. Multiple usernames should be separated by a comma.
uk: Додавання одного або декількох користувачів, щоб користувачі асоціювати з цією групою. Кілька імен повинні бути розділені комою.

en: (approval needed)
uk: (очікується підтвердження)

en: admin
uk: адміністрування

en: Manager
uk: Керівник

en: Age
uk: Вік

en: Last comment
uk: Останній коментар

en: Description
uk: Опис

en: No posts in this group.
uk: Немає публікацій у цій групі.

en: No public posts in this group.
uk: У цій групі немає відкритих публікацій.

en: A brief description for the group details block and the group directory.
uk: Короткий опис для блоку інформації групи і директорії групи.

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the group.
uk: Вибір іншого шаблону змінить зовнішній вигляд вашої групи.

en: Do nothing.
uk: Не робити нічого.

en: Delete all group posts which don't also belong to another group.
uk: Стерти всі записи в групі, які не належать також до жодної іншої групи.

en: Move all group posts to the group listed below.
uk: Переміщення всіх публікацій у групі в іншу, відображену нижче.

en: Group posts
uk: Публікації групи

en: Target group
uk: Цільова група

en: Delete group
uk: Вилучити групу

en: Public
uk: Загальне

en: Audience
uk: Аудиторія

en: @group: '@title' at @site
uk: @group: '@title' на @site

en: Invitation to join the group '@group' at @site
uk: Запрошення приєднатися до групи '@group' на @site

en: You are now an administrator for the group '@group'
uk: Тепер ви адміністратор групи '@group'

en: @username, you are now an administrator for the group '@group'.
    
    You can administer this group by logging in here:
     !group_url
uk: @username, ви стали адміністратором групи '@group'.
    
    Ви можете керувати групою, увійшовши сюди:
     !group_url

en: Group details
uk: Подробиці про групу

en: New groups
uk: Нові групи

en: Group notifications
uk: Повідомлення в групі

en: more
uk: ще

en: Browse the newest groups.
uk: Перегляд нових груп.

en: Invite friend
uk: Запросити друга

en: Create !type
uk: Створити !type

en: New groups don't appear in the groups directory. Administrators control the directory exclusively.
uk: Нові групи не з'являються в каталозі груп. Тільки адміністратор управляє каталогом.

en: New groups always appear in the groups directory.
uk: Нові групи завжди з'являються в каталозі груп.

en: Groups directory control
uk: Керування каталогом груп

en: New groups always appear on the registration form.
uk: Нові групи завжди з'являються в реєстраційній формі.

en: Registration form control
uk: Керування реєстраційною формою

en: Audience checkboxes
uk: Позначки аудієнції

en: Visibility of posts
uk: Видимість повідомлень

en: Audience required
uk: Вимога до аудієнції

en: Do you require that all (non administrator) posts be affiliated with a group? Note that changing this setting will affect existing posts when they are edited.
uk: Чи вимагається аби всі (не адміністраторські) публікації були розміщені в Групах? Зміна цієї опці вплине на існуючі публікації лише під час їх редагування.

en: New content subject
uk: Тема нового матеріалу

en: New content body
uk: Вміст нового матеріалу

en: (pending approval)
uk: ( потрібне схвалення)

en: 1 invitation sent. | @count invitations sent.
uk[0]: Надіслано @count запрошення.
uk[1]: Надіслано @count запрошення.
uk[2]: Надіслано @count запрошень.

en: Show this post in this group. | Show this post in these groups.
uk[0]: Показати запис у цій групі.
uk[1]: Показати запис у цих групах.

en: administer organic groups
uk: управляти групами

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Ввімкнено

en: Comments
uk: Коментарі

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Home page
uk: Домашня сторінка

en: Edit
uk: Редагувати

en: Search
uk: Пошук

en: None
uk: Ні

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію не можна буде скасувати.

en: Weight
uk: Вага

en: Required
uk: Необхідний

en: Feed
uk: RSS стрічка

en: Node ID
uk: ID документа

en: Save
uk: Зберегти

en: Open
uk: Відкрити

en: Path
uk: Шлях

en: User
uk: Користувач

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: action
uk: дія

en: Node
uk: Матеріал

en: Are you sure you want to delete %title?
uk: Ви дійсно хочете видалити %title?

en: Page title
uk: Назва сторінки

en: Page
uk: Сторінка

en: Pager ID
uk: Пейджер ID

en: Welcome
uk: Ласкаво просимо

en: Published
uk: Опубліковано

en: OPML feed
uk: Матеріал OPML

en: Members
uk: Учасники

en: OG: Posts in current group
uk: OG: Повідомлення в поточній групі

en: My groups
uk: Мої групи

en: You may now post messages in this group located at !group_url
uk: Тепер ви можете публікувати повідомлення в групі, що перебуває за адресою: !group_url

en: Optional
uk: Необов'язкове

en: Save settings
uk: Зберегти параметри

en: Group members
uk: Учасники групи

en: Approved
uk: Схвалене

en: Site default
uk: Базове для сайту

en: Moderated
uk: Ухвалено

en: Posts in current group. Useful for blocks where determining context is hard. If page is not in any group context, no nodes are listed and thus a block would not appear.
uk: Повідомлення в поточній групі. Корисно для блоків, для яких складно визначити контекст. Якщо сторінка не перебуває в контексті ніякої групи,то список матеріалів стає порожнім, таким чином, блок не відображається зовсім.

en: Posts
uk: Матеріали

en: Mission statement
uk: Місія

en: A welcome greeting for your group home page. Consider listing the group objectives and mission.
uk: Вітання для домашньої сторінки вашої групи. Розгляньте можливість додати цілі і місію групи.

en: Group manager
uk: Менеджер групи

en: New groups don't appear on the registration form. Administrators control the form exclusively.
uk: Нові групи не відображуються у реєстраційній формі. Адміністратори керують формою власноруч.

en: Title of top group
uk: Заголовок найвищої групи

en: Unfiltered title of top group. WARNING - raw user input.
uk: Нефільтроване назва верхньої групи. УВАГА - відкритий користувальницький ввід.

en: ID of top group
uk: Ідентифікатор найвищої групи

en: README file
uk: README файл

en: Organic groups group type
uk: Тип групи

en: Organic groups access control
uk: Контроль доступу Organic groups

en: Allowed content types
uk: Дозволені типи матеріалів

en: Is the group home page private or not.
uk: Домашня сторінка групи приватна чи ні.

en: Other groups
uk: Інші групи

en: New group home pages and default audience are always public.
uk: Нові головні сторінки груп і аудиторія за замовчуванням завжди загальнодоступні.

en: New group home pages and default audience are always private.
uk: Нові сторінки груп і аудиторія за замовчуванням завжди приватні.

en: All users may view this node.
uk: Всі користувачі можуть переглядати цю сторінку.

en: Edit membership
uk: Редагування членства

en: Join
uk: Увійти

en: Number of members for a group. Excludes memberships which are pending approval.
uk: Кількість членів для групи. Крім запитів членства на розгляді.

en: The group preference which determines how membership requests are managed (moderated, invite only, etc.).
uk: Настроювання  групи, які визначають як запити на членство контролюються (твердження, тільки запрошення, і т.д. )

en: Does member receive email notifications for a group.
uk: Чи одержує учасник поштові сповіщення для груп.

en: OG: Is member an admin in a group
uk: OG: Цей член є адміністратором групи

en: User is not allowed to retrieve membership information for another user.
uk: Користувач не має доступу до інформації про членство іншого користувача.

en: Join group
uk: Приєднатися до групи

en: Leave group
uk: Вийти з групи

en: Approve membership request
uk: Підтвердити участь користувача в групі

en: Deny membership request
uk: Відхилити прохання стати учасником групи

en: Manage membership
uk: Керувати статусами учасників

en: Add members
uk: Запросити в групу

en: You may not leave this group because you are its owner. A site administrator can assign ownership to another user and then you may leave.
uk: Ви не можете залишити цю групу, оскільки ви її власник.  Ви зможете залишити групу, коли адміністратор сайту надасть іншому користувачу статус власника.

en: Leave this group
uk: Залишити цю групу

en: Membership saved.
uk: Статус учасника збережено.

en: Membership request approved.
uk: Прохання стати учасником групи підтверджено.

en: Membership request denied.
uk: Прохання стати учасником групи відхилено.

en: Add any detail which will help an administrator decide whether to approve or deny your membership request.
uk: Додайте будь-яку інформацію, яка допоможе адміністратору вирішити, прийняти або відхилити ваше прохання стати учасником групи.

en: Membership request to the %group group awaits approval by an administrator.
uk: Прохання стати учасником групи %group очікує на підтвердження адміністратора.

en: Are you sure you want to remove !name from the group %title?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити !name з групи %title?

en: Membership requests
uk: Прохання стати учасниками групи

en: How should membership requests be handled in this group? When you select <em>closed</em>, users will not be able to join <strong>or</strong> leave.
uk: Як має обробляються прохання на членство в цій групі? При виборі <em>закрито</em>, користувачі не зможуть приєднатися <strong>або</strong> залишити групу.

en: @type '@subject' by @username
    
    @node_teaser
    
    !read_more: !content_url
    Post reply: !reply_url
    
    --
    You are subscribed from the group '@group' at @site.
    To manage your subscription, visit !group_url
uk: @type '@subject' від @username
    
    @node_teaser
    
    !read_more: !content_url
    Відповісти на повідомлення: !reply_url
    
    --
    Ви підписані з групи '@group' на @site.
     Для управління Вашої підпискою, відвідайте посилання !group_url

en: Membership request approved for '@title'
uk: Підтверджено прохання стати учасником групи '@title'

en: Membership request denied for '@title'
uk: Запит членства був відхилений для '@title'

en: Sorry, your membership request was denied.
uk: Вибачте, ваше прохання стати учасником групи було відхилено.

en: Hi. I'm a member of '@group' and I welcome you to join this group as well. Please see the link and message below.
    
    @group
    @description
    Join: !group_url
    @body
uk: Привіт. Я учасник '@group' і хочу запросити вас також приєднатися до цієї групи. Будь ласка прочитайте повідомлення і посилання нижче.

en: Membership request for '@group' from '@username'
uk: Запит членства для групи '@group' від '@username'

en: Maximum number of members to show
uk: Максимальна кількість учасників

en: Group roles
uk: Ролі групи

en: Standard members
uk: Звичайні учасники

en: Administrators
uk: Адміністратори

en: You may specify which types of group members appear in the listing.
uk: Ви можете вказати, які типи учасників групи з'являтимуться в переліку.

en: Maximum number of groups to show
uk: Максимальна кількість груп

en: My membership
uk: Моя участь

en: Your membership request awaits approval.
uk: Ваше прохання стати учасником групи ще не підтверджено.

en: Request membership
uk: Надіслати прохання стати учасником групи

en: All members for a given group.
uk: Всі учасники цієї групи.

en: Retrieve the group memberships for a given user.
uk: Повернути членство для даного користувача.

en: 1 member | @count members
uk[0]: @count учасник
uk[1]: @count учасника
uk[2]: @count учасників

en: Edit page
uk: Редагувати сторінку

en: %title has been deleted
uk: %title вилучене

en: Updated panels configuration.
uk: Оновлена конфігурація панелі.

en: @name at @site
uk: @name на @site

en: This is the title of the page and of the tab.
uk: Це заголовок сторінки й закладки.

en: Show blocks
uk: Показати блоки

en: Update page
uk: Обновити сторінку

en: Create page
uk: Створити сторінку

en: %path is a reserved system path, and cannot be used for a group page. Please enter another path.
uk: %path - зарезервований системний шлях, і не може бути використаний для групових сторінок. Будь ласка використовуйте інший шлях.

en: That path is currently in use by another one of your group's pages. Please enter another path.
uk: У цей момент шлях використовується іншою існуючою сторінкою груп. Будь ласка, уведіть інший шлях.

en: Group page updated.
uk: Сторінка групи оновлена.

en: Group page created.
uk: Створена сторінка групи.

en: Organic groups panel pages deleted.
uk: Були вилучені панельні сторінки OG.

en: A node object that is flagged as an OG group type.
uk: Об'єкт матеріалу позначений як тип OG групи.

en: OG mission
uk: OG місія

en: OG description
uk: OG опис

en: Group search
uk: Пошук по групі

en: Group from node
uk: Група з матеріалу

en: manage OG panels pages
uk: управляти OG панельними сторінками

en: Organic groups panels
uk: Панелі груп

en: Enable group admins to create panel pages.
uk: Включити можливість створення панельних сторінок для адміністраторів групи.

en: Welcome message
uk: Текст вітання

en: Group description
uk: Опис групи

en: The list of group subscribers or just group admins.
uk: Список передплатників групи або тільки адміністраторів групи.

en: Search this group.
uk: Пошук у цій групі.

en: Show a grid of user pictures.
uk: Показати сітку користувацьких зображень.

en: Description goes here.
uk: Опис іде тут.

en: Search form goes here.
uk: Список користувачів тут.

en: Faces go here.
uk: Особа сюди

en: Number of pictures per row
uk: Кількість зображень на рядок

en: Maximum number of rows per page
uk: Максимальна кількість рядків на сторінку

en: Number of members
uk: Кількість учасників

en: Maxmimum number of members that should appear on the list
uk: Максимальна кількість учасників відображуваних у списку

en: You may specify which types of group members appear in this listing.
uk: Ви можете визначити які типи членів групи відображаються в цьому списку.

en: Show more link
uk: Показати посилання ""докладніше""

en: Should a <em>more</em> link appear when more members are in the group but not listed.
uk: Слід відображати посилання <em>докладніше</em>, якщо в групі членів більше чому відображене.

en: Show pictures
uk: Показати зображення

en: Number of members must be an integer.
uk: Число учасників повинне бути цілим.

en: Number of pictures per row must be an integer.
uk: Число зображень на рядок повинне бути цілим.

en: Maximum number of rows per page must be an integer.
uk: Максимальне число рядків на сторінку повинне бути цілим.

en: Enter the NID of a group
uk: Уведіть NID групи

en: You must select a node.
uk: Ви повинні вибрати матеріал.

en: Invalid group selected.
uk: Обрана неправильна група.

en: Node is of type %type which not a group type.
uk: Матеріал типу %type не є типом групи.

en: Body header
uk: Тіло заголовка

en: Language neutral
uk: Нейтральна мова

en: User approved to group by admin
uk: Користувач ухвалений менеджером групи

en: Unrecognized user ID: %uid.
uk: Невідомий код користувача: %uid.

en: User is not a member of the specified group.
uk: Користувач не є учасником вказаної групи.

en: !name already approved to group %group.
uk: !name вже використовується групою %group.

en: You are now a member of the %group.
uk: Ви стали учасником %group.

en: Admin: Remove
uk: Звільнити адміністратора

en: Admin: Create
uk: Призначити адміністратором

en: Organic groups usage
uk: Використання в Органічних групах

en: Specify how organic groups should treat nodes of this type. Nodes may behave as a group, as group posts, or may not participate in organic groups at all.
uk: Визначіть, як Органічні групи повинні опрацьовувати цей тип нод. Ноди можуть створюватись як нові Групи, як публікації до існуючих Груп, або не мати жодного відношення до Груп взагалі.

en: Join %name.
uk: Станьте учасником %name.

en: Group node
uk: Матеріал групи

en: May not be posted into a group.
uk: Не може публікуватись до груп.

en: Or subscribe to these personalized, sitewide feeds:
uk: Можна також підписатися на окремі стрічки сайту:

en: Usage
uk: Використання

en: Add a user to a group.
uk: Додати користувача до групи.

en: 1 user added to the group. | @count users added to the group.
uk[0]: @count користувач додано до групи.
uk[1]: @count користувача додано до групи.
uk[2]: @count користувачів додано до групи.

en: Organic groups access configuration
uk: Конфігурація доступу до Органічних груп

en: Visible only within the targeted groups.
uk: Видимість лише в рамках цільових груп.

en: Visible within the targeted groups and on other pages.
uk: Видимість в рамках цільових груп і на інших сторінках.

en: A private group's group home page cannot be seen by non-members, and new posts created in the group will default to being private. This setting controls what private groups options can be used when creating a new group or editing an existing group. If you select one of the <em>group administrator chooses</em> options then it will be up to group admins whether their new groups are private or not, with the default you specify here.
uk: Головна сторінка групи з обмеженим доступом не може бути переглянута користувачами, які не є її учасниками, доступ до нових повідомлень в групі по-замовчуванню також обмежений. Ця настройка керує тим, які опції груп з обмеженим доступом можуть використовуватися при створенні нової групи або редагуванні існуючої. Якщо ви виберете один з варіантів <em>адміністратори групи вибирає ...</em>, то обмеження доступу будуть у віданні адміністраторів груп, із значенням за замовчуванням, яке вказано тут.

en: Private group
uk: Приватна група

en: Should this group be visible only to its members? Disabled if the group is set to <em>List in Directory</em> or <em>Membership requests: open</em>.
uk: Чи повинна ця група бути видимою тільки її учасникам? Відключено, якщо встановлена опція <em>Відображати в списку</em> або <em>Запити на участь: відкрита група</em>.

en: Change layout
uk: Змінити розташування

en: Enable access control for private posts and private groups.
uk: Включити контроль доступу для приватних повідомлень і приватних груп.

en: Group subscriptions
uk: Підписки групи

en: Select specific content types which should be <em>allowed</em> for subscriptions to <em>group + content type</em>.
uk: Виберіть типи матеріалів, які будуть <em>доступні</em> для підписки в <em>групі + тип матеріалу</em>.

en: Autosubscribe users to any groups that they join.
uk: Автоматична підписка користувачів на групи до яких вони приєднуються.

en: Group: %name
uk: Група: %name

en: Content type in group
uk: Тип матеріалу в групі

en: subscribe to content in groups
uk: підписатися на контент у цій групі

en: Organic Groups Notifications
uk: Повідомлення Organic Groups

en: Argument type
uk: Тип аргументу

en: Send message
uk: Надіслати повідомлення

en: Registration form
uk: Реєстраційна форма

en: Subscribe user to group
uk: Приєднати користувача до групи

en: User who will be subscribed
uk: користувач, що підписується

en: Group that user will be subscribed to
uk: Група, до якої може приєднатись користувач

en: Unsubscribe user from group
uk: Вилучити користувача з групи

en: User who will be unsubscribed
uk: Користувач який може бути вилучений

en: Group that user will be unsubscribed from
uk: Група, в якій слід вилучити користувача

en: Subscription is approved
uk: Підписка прийнята

en: User is group member
uk: Користувач є членом групи

en: Content is a group
uk: Вміст групи

en: Evaluates to TRUE if the content is a group.
uk: Обчислюється в TRUE якщо вміст у групі.

en: Broadcast
uk: Трансляція

en: Send message to %group
uk: Відправити повідомлення до групи %group

en: Enter a subject for your message.
uk: Введіть тему вашого повідомлення.

en: Standard group post (typically only author may edit).
uk: Стандартна публікація в групу (звичайно тільки один автор має право редагувати його).

en: Wiki group post (any group member may edit).
uk: Матеріал групи типу Wiki (може редагуватися будь-яким учасником групи).

en: Messaging & Notifications
uk: Повідомлення і сповіщення

en: Subject of notification message for new content. Available variables: @group, !group_url, @type, @site, !content_url, !reply_url, @title, @subject, @node_full, @node_teaser, @username. %subject contains the comment title in the case of a comment but the node title in the case of a new post. @title is always the node title.
uk: Тема повідомлення про новий матеріал. Доступні змінні: @group, !group_url, @type, @site, !content_url, !reply_url, @title, @subject, @node_full, @node_teaser, @username. Для коментарів %subject містить заголовок коментаря, а у разі нового матеріалу - заголовок матеріалу. @title завжди слугує заголовком матеріалу.

en: Body of the notification for new content. Available variables: @group, !group_url, @type, @site, !content_url, !reply_url, @title, @subject, @node_full, @node_teaser, @username. @subject contains the comment title in the case of a comment but the node title in the case of a new post. %title is always the node title.
uk: Текст повідомлення про новий вміст. Доступні змінні: @group, !group_url, @type, @site, !content_url, !reply_url, @title, @subject, @node_full, @node_teaser, @username. @subject містить заголовок коментаря в разі коментування, але у разі нового повідомлення містить заголовок матеріалу. %title завжди містить заголовок матеріалу.

en: Group admin notification body
uk: Повідомлення адміністратора групи

en: The body of the message sent to users from the group admin. Available variables: @group, @body, @site, !url_group, !url_unsubscribe
uk: Текст повідомлення, посилається користувачам адміністратором групи. Доступні змінні: @group, @body, @site, !url_group, !url_unsubscribe

en: User approved notification subject
uk: Тема листа з повідомленням про схвалення користувача

en: The subject of the message sent to new approved members. Available variables: !group_url, @title
uk: Тема повідомлення, що відправляється новим прийнятим учасникам. Доступні змінні: !group_url, @title

en: User approved notification body
uk: Тіло листа з повідомленням про схвалення користувача

en: The body of the message sent to new approved members. Available variables: !group_url, @title
uk: Текст повідомлень, що відправляються новим учасникам групи. Доступні змінні: !group_url, @title

en: User denied notification subject
uk: Тема листа з повідомленням про відмову

en: The subject of the message sent to denied users. Available variables: !group_url, @title
uk: Тема повідомлення, що відправляється несхваленому користувачеві. Доступні змінні: !group_url, @title

en: User denied notification body
uk: Тіло листа про відмову

en: The body of the message sent to denied users. Available variables: !group_url, @title
uk: Тіло повідомлення, що відправляється несхваленому користувачеві. Доступні змінні: !group_url, @title

en: Invite user notification subject
uk: Тема листа-повідомлення про запрошення

en: The subject of the message sent to users invited to join a group. Available variables: @group, @site, @description, !group_url, @body
uk: Тема повідомлення, що відправляється запрошеному до групи користувачеві. Доступні змінні: @group, @site, @description, !group_url, @body

en: Invite user notification body
uk: Тіло листа-повідомлення про запрошення

en: The body of the message sent to users invited to join a group. Available variables: @group, @site, @description, !group_url, @body
uk: Тіло повідомлення яке буде відправлено користувачам пропонуючи приєднатися до групи. Доступні змінні: @group, @site, @description, !group_url, @body

en: Request user notification subject
uk: Тема повідомлення запиту користувача

en: The subject of the message sent to a user's request to join a group. Available variables: @group, @username, !approve_url, !group_url
uk: Тема повідомлення, що відправляється користувачеві при запиті приєднання до групі. Доступні змінні: @group, @username, !approve_url, !group_url

en: Request user notification body
uk: Тіло повідомлення за запитом користувача

en: The body of the message sent to a user's request to join a group. Available variables: @group, @username, !approve_url, !group_url
uk: Тіло повідомлення, яке було відправлено на користувацький запит приєднання до групи. Доступні змінні: @group, @username, !approve_url, !group_url

en: New admin user notification subject
uk: Тема повідомлення нового адміністратора

en: The subject of the message sent to a new admin for a group. Available variables: @group, @username, !group_url
uk: Тема повідомлення, що відправляється новому адміністраторові групи. Доступні змінні: @group, @username, !group_url

en: New admin user notification body
uk: Тіло повідомлення нового адміністратора

en: The body of the message sent to a new admin for a group. Available variables: @group, @username, !group_url, !invite_url
uk: Тіло повідомлення, що відправляється новому адміністраторові групи. Доступні змінні: @group, @username, !group_url, !invite_url

en: 1 message queued for delivery. | @count messages queued for delivery.
uk[0]: Одне повідомленя в черзі на доставку.
uk[1]: @count повідомленя в черзі на доставку.
uk[2]: @count повідомлень в чергу на доставку.

en: Automatically enable notifications for any groups that I join.
uk: Автоматично включати повідомлення для всіх груп, до яких я приєднуюся.

en: Automatically enable notifications by default. Users can override this via their account page. Changing this setting will only affect new users and those who have not overridden the system default.
uk: Автоматично включити повідомлення за замовчуванням. Користувачі можуть перевизначити це через їх сторінку профілю. Вимірювання цього параметра впливає тільки на нових користувачів, і тих, для кого ще не встановлено системи за замовчуванням.

en: Most fields will be provided during the event.
uk: Більшість полів буде представлена протягом події.

en: This is an automatic message from [site-name]
uk: Це автоматичне повідомлення з [site-name]

en: To manage your subscriptions, browse to [subscriptions-manage]
uk: Щоб налаштувати ваші підписки, перейдіть за посиланням: [subscriptions-manage]

en: %type posts in %group
uk: Постів типу %type у групі %group

en: Organic groups notifications module installation script complete.
uk: Organic groups модуль сповіщень встановлено успішно.

en: Organic groups notifications module uninstallation script complete.
uk: Organic groups модуль повідомлення скрипт видалення виконаний.

en: Allows users to receive notifications and subscribe to group content.
uk: Дозволяє користувачам одержувати повідомлення й підписуватися на розсилання групи.

en: Bad token. You seem to have followed an invalid link.
uk: Невірний маркер. Здається, Ви перейшли помилковим посиланням.

en: The node ID of the node.
uk: Ідентифікатор матеріалу

en: Group node (member)
uk: Матеріал групи (учасник)

en: <strong>Members</strong> are filtered for a specific group.
uk: <strong>Учасники</strong> відфільтровані для зазначеної групи.

en: In order to let group admins determine their own group theme, you must enable multiple themes using <a href="@url">theme configuration page</a>.
uk: Для того, щоб дозволити адміністраторам групи призначати власну тему оформлення групи, Ви повинні включити кілька тем оформлення на <a href="@url">сторінці налаштування</a>.

en: Your message will be sent to all members of this group.
uk: Ваше повідомлення буде надіслано всім членам цієї групи.

en: Enter a body for your message.
uk: Введіть текст повідомлення.

en: You may not leave this group because it is a <em>closed</em> group. You should request removal from a group administrator.
uk: Ви не можете залишити цю групу, тому що це <em>закрита</em> група. Ви повинні вимагати видалення з групи у її адміністратора.

en: %name was promoted to <em>group administrator</em>.
uk: %name був призначений <em>адміністратором групи</em>.

en: %name is no longer a <em>group administrator</em>.
uk: %name більше не <em>адміністратор групи </em>.

en: You may not invite yourself - @self.
uk: Ви не можете запросити себе - @self.

en: Invalid email address or username: @value.
uk: Помилкова адреса email або ім'я користувача: @value.

en: @user is already a member the group @group.
uk: @user уже є членом групи @group.

en: Membership request to the %group group was rejected, only group administrators can add users to this group.
uk: Запит на вступ до групи% group відхилено, користувачів в дану групу можуть додавати лише адміністратори групи.

en: %user removed from %group.
uk: %user видалений з %group.

en: Add users
uk: Додати користувачів

en: No groups available.
uk: Немає доступних груп.

en: No public posts in this group. You must <a href="!register">register</a> or <a href="!login">login</a> and become a member in order to post messages, and view any private posts.
uk: У цій групі немає відкритих публікацій. <a href="!register">Зареєструйтесь</a> або <a href="!login">увійдіть</a>, а потім станьте учасником групи щоб додавати та переглядати закриті повідомлення.

en: No public posts in this group. Consider <a href="!url">joining this group</a> in order to view its posts.
uk: У цій групі немає відкритих публікацій. Ви можете <a href="!url">приєднатися до групи</a>, щоб бачити її публікації.

en: Open - membership requests are accepted immediately.
uk: Відкрито - запити на членство ухвалюються негайно.

en: Moderated - membership requests must be approved.
uk: Контролюється - членський заявки повинні бути затверджені.

en: Invite only - membership must be created by an administrator.
uk: Тільки за запрошеннями - члени повинні бути створені адміністратором.

en: Closed - membership is exclusively managed by an administrator.
uk: Закрито - членство виключно керовано адміністратором.

en: May users join this group during registration? If checked, a corresponding checkbox will be added to the registration form.
uk: Чи можуть користувачі приєднуватися до цієї групи при реєстрації? Якщо зазначено, то відповідний прапорець буде доданий на форму реєстрації.

en: List in groups directory
uk: Показувати в списку груп

en: Should this group appear on the <a href="@url">list of groups page</a> (requires OG Views module)? Disabled if the group is set to <em>private group</em>.
uk: Чи показувати цю групу <a href="@url">в списку на сторінці груп</a> (потрібно модуль OG Views)? Відключено, якщо обраний тип <em>закрита група</em>.

en: Group language
uk: Мова групи

en: Selecting a different locale will change the interface language for all group pages and emails. Users who have chosen a preferred language always see their chosen language.
uk: Вибір іншої локалі змінить мову інтерфейсу для всіх сторінок і розсилок групи. Користувачі, що вибрали бажану мову, завжди бачать свою обрану мову.

en: You must <a href="@join">join a group</a> before posting on this web site.
uk: Ви повинні <a href="@join">приєднатися до групи</a>, перш ніж розміщувати інформацію на цьому сайті.

en: Sticky at top of group home page and other lists.
uk: Прикріпити вгорі списків.

en: OG audience & Public checkbox.
uk: Вибір OG аудиторії та доступності.

en: OG audience.
uk: OG аудиторія.

en: Group description.
uk: Опис групи

en: Handling of group membership requests.
uk: Обробка запитів прийняття в групу.

en: Checkbox for visibility on registration form.
uk: Прапорець, для видимості у реєстраційній формі.

en: Checkbox for visibility in the groups directory.
uk: Прапорець для видимості у списку груп.

en: The default interface language for this group.
uk: Мова інтерфейсу за замовчуванням для цієї групи.

en: Move all group posts and memberships to the group listed below.
uk: Перемістити всі повідомлення й учасників у групу, обрану нижче.

en: In addition to deleting this group, you choose how to disposition the posts and memberships within it.
uk: Крім видалення цієї групи, ви вибрали ліквідацію членства і публікацій в ній.

en: If you chose <strong>Move all group posts</strong> above, specify a destination group.
uk: Якщо ви вибрали <strong>Перенести всі повідомлення групи</strong> вище, вкажіть групу, в яку вони будуть перенесені.

en: You must <a href="@join">join a group</a> before posting a %type.
uk: Ви повинні <a href="@join">вступити до групи</a> перед відправкою %type.

en: To instantly approve this request, visit !approve_url.
    You may deny this request or manage members at !group_url. 
    
    Personal message from @username:
    ------------------
    
    @request
uk: <a href="!approve_url">Схвалити запит</a>
    Можна відхилити запит, а також керувати членством тут: !group_url.
    
    Повідомлення від @username:
    ------------------
    
    @request

en: Manager: !name
uk: Менеджер: !name

en: Delete request
uk: Видалити запит

en: This is an <em>invite only</em> group. The group administrators add/remove members as needed.
uk: Це група <em>тільки за запрошеннями</em>. Тільки адміністратор групи може додати/видалити членів.

en: This is a <em>closed</em> group. The group administrators add/remove members as needed.
uk: Це <em>закрита</em> група. Адміністратори групи додають і видаляють учасників самостійно.

en: Add a new !type in this group.
uk: Додати новий !type в цю групу.

en: Unrecognized name: %bad. | Unrecognized names: %bad.
uk[0]: Невизнане ім’я: %bad.
uk[1]: Невизнані імена: %bad.
uk[2]: Невизнаних імен: %bad.

en: 1 group | @count groups
uk[0]: Одна група
uk[1]: @count групи
uk[2]: @count груп

en: Deleted 1 orphan post. | Deleted @count orphan posts.
uk[0]: Вилучено 1 повідомлення, що залишилося без предка.
uk[1]: Вилучено @count повідомлення, що залишилися без предка.
uk[2]: Вилучені @count повідомлень, що залишилися без предка.

en: Moved 1 orphan post. | Moved @count orphan posts.
uk[0]: Переміщено 1 повідомлення, яке залишилось без предка.
uk[1]: Переміщено @count повідомлення, які залишились без предка.
uk[2]: Переміщено @count повідомлень, які залишилися без предка.

en: Moved 1 membership. | Moved @count memberships.
uk[0]: Переміщений 1 учасник.
uk[1]: Переміщено @count учасника.
uk[2]: Переміщено @count учасників.

en: Configure the main Organic groups module (og).
uk: Конфігурувати головний модуль Органічних груп (og).

en: Organic groups module enabled. Please see the included !readme_file for further installation instructions.
uk: Модуль Organic Groups включений. Шукайте більш докладні інструкції з установки в файлі !readme_file.

en: You have no node types which are acting as groups. See the notes section of the !readme_file and the content types fieldset at top of <a href="!settings">OG settings</a>.
uk: У вас немає типів матеріалів, які використовуються як группи. Дивись розділ з нотатками в !readme_file і блок налаштувань типів матеріалів вгорі <a href="!settings">Налаштування OG</a>.

en: Organic groups access control module is disabled. See the <a href="@modules">modules page</a>.
uk: Модуль контролю доступу до Груп не активовано. Дивись на <a "href="@modules">сторінці модулів</a>.

en: Enable users to create and manage groups.  OG Views integration module is recommended for best experience.
uk: Дозволити користувачам створювати й управляти групами. Рекомендується модуль OG Views integration для більшого ефекту.

en: You must designate at least one content type to act as a group node and another as a group post. <a href="!create">Create new content type</a> if needed.
uk: Ви повинні визначити хоча б один тип матеріалу, що має бути визначальною нодою групи, та ще один як публікацією до групи. <a href="!create">Створіть новий тип матеріалу</a> якщо це потрібно.

en: Group creator chooses whether her group appears in the directory. Defaults to <em>in directory</em>.
uk: Адміністратор групи вибирає чи повинна група показуватися в списку груп. Типово <em>показується в списку</em>.

en: Group creator chooses whether her group appears in the directory. Defaults to <em>not in directory</em>.
uk: Адміністратор групи вибирає чи повинна група показуватися в списку груп. Типово <em>не показується в списку</em>.

en: Group creator chooses whether her group appears on the registration form. Defaults to <em>on form</em>.
uk: Адміністратор групи вибирає чи повинна група показуватися на сторінці реєстрації. Типово показується на <em>сторінці реєстрації</em>.

en: Group creator chooses whether her group appears on the registration form. Defaults to <em>not on form</em>.
uk: Адміністратор групи вибирає вибирає чи повинна група показуватися на сторінці реєстрації. За замовчуванням не показується на <em>сторінці реєстрації</em>.

en: OG admins always see the checkbox for adding a group to the <em>registration form</em>. Note that changing this setting has no effect on existing posts. Re-save those posts to acquire this new setting.
uk: Адміністратор групи завжди бачить прапорець, щоб додати групи в <em>форму реєстрації</em>. Зверніть увагу, що зміна цього параметра не впливає на існуючі публікаціі. Пересохраненіе публікацій додасть цю установку.

en: Show each group that the user is a member of as a checkbox in the "Audience" section. This enables the member to place her post into multiple groups. If unchecked, simplify the user interface by omitting the checkboxes and assuming user wants to post into the current group. This simplification only applies to new nodes, and not to edits of existing nodes. Group administrators always see checkboxes.
uk: Показати кожну групу, учасником якої є користувач, разом з позначкою в секції "Аудиєнція". Це дозволить учаснику розмістити його повідомлення в декілька груп відразу. Якщо опція відключена, це спростить інтерфейс користувача щляхом виключення таких позначок та обмеження розміщення повідомлення лише до поточної групи. Таке спрощення буде застосовано лише до нових нод, та залишиться для редагування раніше створених нод (де ця опція раніше була ввімкнена). Адміністратори груп завжди бачать такі позначки.

en: Format of "From:" field
uk: Формат поля "Від:"

en: Specify the format of the "From:" field on outgoing notifications. Available variables: @user_mail, @user_name, @site_mail, @site_name. Note that the @user_mail token reveals the author's email address. If the admin email examples above appear blank, you need to set your site email in the "Site information" panel.
uk: Вкажіть формат для "Від:" поля в вихідному повідомленні. Доступні змінні: @user_mail, @user_name, @site_mail, @site_name. Зауважте, що знак @user_mail розкриває електронну адресу автор. Якщо адміністратор електронної пошти вище прикладах порожній, вам необхідно налаштувати свій сайт електронної пошти в розділі "Інформація про сайт" в панелі групи.

en: If selected, group selection (below) will be ignored.
uk: При виборі, обрані групи (див. нижче) будуть зігноровані.

en: User subscribes to group
uk: Користувач приєднався до групи

en: A user has subscribed to a group and is approved. If the user isn't approved then this event won't be triggered.
uk: Користувач має передплату на групу, і схвалений. Якщо користувач не схвалений ця подія не відбулася б.

en: User unsubscribes from group
uk: Користувач відписався від групи

en: User that subscribed to the group
uk: Користувач, що приєднався до групи

en: Add group node settings to content
uk: Додати групові налаштування матеріалу для вмісту

en: Content that will become a group node
uk: Зміст, який буде матеріалом групи

en: When creating a group node organic groups module requires some group settings. This action should be used after 'Add new content' action, that adds a <a href="@group-node-type">group node type</a> content, and will result with a new group node.
uk: При створенні матеріалу групи модуль Групи потребує деякої настройки групи.
     Це потрібно робити після дії "Додати новий контент", яке додає контент <a href="@group-node-type">типу матеріал групи</a> і в результаті виходить новий матеріал групи.

en: When enabled the user will automatically be approved. When disabled user will be a pending member.
uk: Якщо обране - користувач буде автоматично схвалений. Якщо не обране - членство буде очікувати твердження.

en: Organic groups form settings
uk: Параметри форми Organic groups

en: Evaluates to TRUE if the user is an approved member of the group. If the user is a pending member this condition will return FALSE.
uk: Обчислюється в TRUE, якщо користувач затверджений членом групи. Якщо користувач ще не є членом цієї умова поверне FALSE.

en: Visibility chosen by author/editor using a checkbox on the posting form. Checkbox defaults to <em>public</em>.
uk: Видимість визначається автором/редактором з допомогою прапорця на формі редагування. За замовчуванням встановлюється <em>загальнодоступно</em>.

en: Visibility chosen by author/editor using a checkbox on the posting form. Checkbox defaults to <em>private</em>.
uk: Видимість визначається автором/редактором з допомогою прапорця на формі редагування. За замовчуванням встановлюється <em>приватно</em>.

en: Determine how broadly available a given post should be when it is affiliated with a group. OG admins always see the checkbox for making a post public. Note that changing this setting has no effect on existing posts. Re-save those posts to acquire this new setting. If the setting you want is disabled here, check the settings under <em>Private Groups</em> setting below. You cannot set node visibility to always be public if private groups are set to always on and vice versa.
uk: Встановити, наскільки доступним повинен бути даний запис, коли прив'язується до цієї групи. Адміністратори OG завжди бачать поле вибору, що дозволяє зробити повідомлення загальнодоступним. Зверніть увагу, що зміни в цих налаштуваннях не позначаються на існуючих повідомленнях. Пере-збережіть ці повідомлення, щоб нові зміни вступили в силу. Якщо потрібні настройки неактивні, перевірте налаштування в розділі <em>Групи з обмеженим доступом</em> нижче.

en: Group administrator chooses whether her group homepage and audience are private or not. Defaults to <em>private</em>.
uk: Адміністратор групи вибирає, обмежити чи доступ до головній сторінці групи і аудиторії. За замовчуванням <em>доступ обмежений</em>.

en: Group administrator chooses whether her group homepage and audience are private or not. Defaults to <em>public</em>.
uk: Адміністратор групи вибирає, обмежити чи доступ до головній сторінці групи і аудиторії. За замовчуванням <em>загальнодоступно</em>.

en: Private groups
uk: Приватні групи

en: Note that the privacy of all <em>content</em> in the group is determined as each node is created or edited, according to the <em>Visibility of Posts</em> setting on this page. Note also that changing this setting only affects the default for new groups being created, not the privacy of any existing groups! To change those you must edit the groups and their individual content nodes directly. If the setting you want is disabled here, check <em>Visibility of Posts</em> above. You cannot choose to only have private groups if node visibility is set to be always public, and vice versa.
uk: Зверніть увагу, що обмеження доступу всього <em>змісту</em> у групі визначається при створенні і редагуванні кожної сторінки (node), згідно з настройками <em>Видимість повідомлень</em> на цій сторінці. Також зверніть увагу, що зміни цих налаштувань впливає тільки на значення за замовчуванням при створенні нових груп, а не обмеження доступу існуючих груп! Щоб змінити їх, необхідно відредагувати безпосередньо групи і кожне повідомлення в них. Якщо потрібні настройки неактивні, перевірте <em>Видимість повідомлень</em> вище. Ви не можете вибрати створення груп тільки з обмеженим доступом, якщо вміст зроблено завжди загальнодоступною і навпаки.

en: Checkbox for visibility of group home page to non-members.
uk: Прапорець, що встановлює видимість головної сторінки групи для користувачів, що не входять до неї.

en: Show this post to everyone, or only to members of the groups checked above. Posts without any groups are always <em>public</em>.
uk: Показувати це повідомлення всім, або тільки учасникам вибраної вище групи. Повідомлення, що не прив'язані до груп, завжди <em>загальнодоступні</em>.

en: Members of <a href="@group-node">@group-name</a> may view this node.
uk: Учасники групи <a href="@group-node">@group-name</a> можуть переглядати цю сторінку (node).

en: Group admins of <a href="@group-node">@group-name</a> may view/edit/delete this node.
uk: Адміністратори групи <a href="@group-node">@group-name</a> можуть переглядати/редагувати/видалити цю сторінку (node).

en: Choose whether new groups should be private or public.
uk: Виберіть чи нові групи мають бути приватними або загальнодоступними.

en: Remove post from all groups
uk: Видалити повідомлення з груп

en: Promote user to an administrator in the specified group
uk: Запропонувати користувача в адміністратори зазначеної групи.

en: Demote user from an administrator in the specified group
uk: Зняти з користувача роль адміністратора зазначеної групи

en: Approve user subscription to the specified group
uk: Підтвердити вступ користувача в зазначену групу

en: Deny user subscription to the specified group
uk: Заборонити вступ користувача в зазначену групу

en: Make post publicly visible
uk: Зробити повідомлення загальнодоступними

en: Make post private to its groups
uk: Зробити повідомлення приватним у його групі

en: Please <a href="!url">create</a> a group first.
uk: Будь ласка, <a href="!url">створіть</a> спочатку групу.

en: There are no groups. You must have at least one existing group with nodes assigned to use this action.
uk: Немає груп. Ви повинні мати принаймні, одну існуючу групу з матеріалами призначений на використання цієї дії.

en: Select the group to which this user should be promoted.
uk: Виберіть групу, в яку цього користувача необхідно додати.

en: Select the group from which this user should be demoted.
uk: Виберіть групу, з якої цього користувач слід видалити.

en: Select the group whose user subscription request should be approved.
uk: Вибрати групу, чиї запити вступу в групу повинні бути схвалені.

en: Select the group whose user subscription request should be denied.
uk: Вибрати групу, чиї запити вступу в групу повинні бути відхилені.

en: Set node %id to public.
uk: Встановити публічним матеріал %id.

en: Set node %id to private.
uk: Встановити закритим матеріал %id.

en: Removed node %id from all groups.
uk: Видалити матеріал %id для всіх груп.

en: %name was promoted to <em>group administrator</em> in %group.
uk: %name був призначений <em>адміністратором групи</em> у групі %group.

en: Demoted user %name from <em>group administrator</em> in %group.
uk: Понизити користувача %name в <em>адміністратор групи</em> в %group.

en: Approved user %name's subscription to %group.
uk: Прийнята підписка користувача %name на групу %group.

en: Denied user %name's subscription to %group.
uk: Відхилити для користувача %name's підписку для %group.

en: Organic groups actions
uk: Дії з групами

en: Provides actions for use with Organic Groups and Trigger.
uk: Надає дії (actions) для Organic Groups і Trigger.

en: Group notifications can also be <a href="!manage-url">customized</a> in greater detail if required.
uk: Повідомлення групи також можуть бути <a href="!manage-url">персоналізоване</a> дуже детально, якщо потрібно.

en: Node event notifications can be configured via the <a href="!url">messaging templates</a> interface.
uk: Повідомлення можна налаштувати на <a href="!url">сторінці шаблонів повідомлень</a>.

en: OG notifications (default)
uk: OG сповіщення (базово)

en: Notifications for organic groups node events. Other group notification strings can be customized via the <a href="!url">OG config</a> page.
uk: Повідомлення для подій матеріалів групи. Інші рядки повідомлення можуть бути налаштовані на сторінці <a href="!url">конфігурації OG</a>.

en: OG notifications for new content
uk: OG повідомлення для нового змісту

en: Notifications for organic groups node creation events.
uk: Повідомлення про створення матеріалів у Групах.

en: OG notifications for updated content
uk: OG повідомлення про оновлений зміст

en: Notifications for organic groups node update events.
uk: Повідомлення для подій оновлення матеріалу груп.

en: OG notifications for comments
uk: OG повідомлення про коментарі

en: Notifications for organic groups comment events.
uk: Повідомлення про коментарі в Групах.

en: Body footer
uk: Тіло підвалу

en: Greetings, [user],
uk: Вітаємо, [user],

en: A [type-name] has been updated in group [ogname]: [title]
uk: [type-name] [title] у групі [ogname] оновлений

en: Read more at [node-url].
uk: Подробиці тут: [node-url].

en: A [type-name] has been created in group [ogname]: [title]
uk: [type-name] [title] створений у групі [ogname]

en: A new comment has been added by [comment-author-name] to this thread in group [ogname]: [comment-title]
uk: Новий коментар був доданий [comment-author-name], обговорення [comment-title] в групі [ogname]

en: Read more at [comment-url] or reply via [comment-reply-url].
uk: Читати [comment-url] або відповісти [comment-reply-url].

en: Group nodes
uk: Матеріали групи

en: Group: Description
uk: Група: Опис

en: Group: Members count
uk: Група: Кількість учасників

en: Group: Post count
uk: Група: Кількість матеріалів

en: Group: Post count *new*
uk: Група: Кількість *нових* матеріалів

en: Number of new posts in a group for the current user.
uk: Кількість нових повідомлень у групі для поточного користувача.

en: Group: Selective
uk: Група: Відібрані

en: Group: Private
uk: Група: Закрита

en: Group: List in directory
uk: Група: Список у каталозі

en: Group: Join link
uk: Група: Посилання "Приєднатися"

en: Displays a link for joining a group when a user is not already a member.
uk: Відображає посилання для приєднання до групи, коли користувач ще не є її учасником.

en: Group: Language
uk: Група: Мова

en: Group types
uk: Типи матеріалів групи

en: The type of a group (for example, "blog entry", "forum post", "story", etc).
uk: Тип матеріалів групи (наприклад, "запис в блог", "повідомлення форуму", "стаття" і т.п.).

en: Group types (all)
uk: Тип груп (усе)

en: Restrict to all content types that have been marked as groups.
uk: Заборонити всі типи матеріалів, які були помічені як групи.

en: The groups for a post.
uk: Групи для повідомлень.

en: Group node (post)
uk: Матеріал групи (публікація)

en: Bring in information about the group node based on a post's groups.
uk: Отримати інформацію про матеріал групи на підставі публікацій групи.

en: <strong>Posts</strong> are filtered for specific organic groups.
uk: <strong>Публікація</strong> фільтрування для вказаних груп.

en: Post: in specified group (by number)
uk: Публікація: у вказану групу (за номером)

en: <strong>Posts</strong> are filtered for specified organic groups. The page context (if Display is a page) will be set to the first listed group. That means that blocks and breadcrumbs (and theme and locale, if applicable) will be based upon the first specified node id.
uk: <strong>Публікація</strong> фільтруються для певних груп. Контекст сторінки (якщо показується сторінка), буде встановлений при першому перегляді списку груп. Це означає, що блоки і навігація (і тема та локаль, якщо це доречно), буде заснована на перший вказано ідентифікатор матеріалу.

en: Post: Nid
uk: Повідомлення: Nid

en: Post: Public
uk: Повідомлення: Публічно

en: Group that a member belongs to.
uk: Група, до якої належить учасник.

en: Bring in information about the group node based on a user's membership.
uk: Привести інформацію про матеріали групи, засновану на членах групи.

en: User's groups
uk: Групи користувача

en: Groups that a member belongs to.
uk: Групи, в які входить користувач.

en: OG: List of user's groups
uk: OG: Список груп користувача

en: Group member
uk: Член групи

en: OG: Group in current user's groups
uk: OG: Група в поточних групах користувача

en: Member of a group
uk: Учасник групи

en: OG: Group in specified user's groups. Note that OG usually considers a user's groups to be private information. You may want to add access control to your View or validation to this argument.
uk: OG: Група в зазначених групах користувача. Пам'ятайте, що OG припускає, що групи користувача - це особиста інформація. Можливо Ви захочете додати контроль доступу до вашого поданням або перевірку цього аргументу.

en: OG: Admin manage link
uk: OG: Посилання на управління

en: A link to the <em>Admin create or remove</em> page.
uk: Посилання на <em>Адміністратор створити і видалити</em> сторінку.

en: OG: Edit membership link
uk: OG: Посилання на зміну участі

en: A link to the <em>My membership</em> page.
uk: Лінк на сторінку <em>Моя участь</em>.

en: OG: Approve/Deny/Remove membership link
uk: OG: Посилання Прийняти/Відхилити/Видалити членство

en: A link to approve/deny/remove a group member.
uk: Посилання на схвалення/заборона/видалення члена групи.

en: Add <em>admin</em> text if user is the group manager.
uk: Додати текст <em>адмін</em>, якщо користувач є менеджером групи.

en: OG: Is membership approved
uk: OG: Якщо членство схвалене

en: OG: Is the group manager
uk: OG: Менеджер групи

en: Add <em>manager</em> text if user is the group manager.
uk: Додати текст <em>менеджер</em>, якщо користувач є менеджером групи.

en: OG: Membership create date
uk: OG: Дата створення членства

en: The date when the membership was created.
uk: Дата, коли було створено членство.

en: OG: Membership last updated date
uk: OG: Дата останнього оновлення членства

en: The date when the membership was last updated.
uk: Дата, коли членство було останній раз оновлене.

en: Group notifications (Views enhanced)
uk: Повідомлення групи (розширений Вид)

en: My unread: !links
uk: Мої непрочитані: !links

en: My group: !links
uk: Мої групи: !links

en: All posts: !links
uk: Усі матеріали: !links

en: Group home page view
uk: Домашня сторінка групи

en: Pick a View for your group home page. Only Views whose names start with <strong>og_ghp_</strong> are eligible. The View determines the layout of your group home page. You may alter the presentation using typical Views themeing techniques. See the Theme information link when editing your View and also see the Theme section of the !README. Also note that group admins can override this presentation using the included <em>Organic Groups Panels</em> module.
uk: Виберіть Вид для головної сторінки вашої групи. Тільки Види, чиє ім'я починається з <strong>og_ghp_</strong> допустимі. Вид визначає розмітку головної сторінки вашої групи. Вам потрібно налаштувати подання, використовуючи звичайні техніки темізаціі Views. Дивись посилання на інформацію про темізаціі, при редагуванні вашого Виду, а також дивись розділ Темізація (Theme) в !README. Також врахуйте, що адміністратор групи може змінити зовнішній вигляд, використовуючи модуль <em>Organic Groups Panels</em>, який міститься в пакеті.

en: Search group
uk: Пошук групи

en: The View %name was not found. Check your variables table or settings.php.
uk: Вид %name не знайдено. Перевірте свою таблицю  variables або файл settings.php.

en: Organic groups Views integration
uk: Organic groups інтеграція з Views

en: <strong>Highly recommended.</strong>. Use Views to search and display organic groups.
uk: <strong>Дуже рекомендується.</strong> Використовувати Види для пошуку і відображення груп.

en: approval needed
uk: потрібно схвалення

en: Remove membership
uk: Вилучити членство

en: Request: <a href="@approve">approve</a> or <a href="@deny">deny</a>.
uk: Прохання: <a href="@approve">схвалити</a> або <a href="@deny">відхилити</a>.

en: Member types
uk: Тип члена

en: Group administrators
uk: Адміністратор групи

en: Group node type
uk: Сторінка типу групи

en: Node ID's separated by , or +
uk: Node ID's розділений, або +

en: Validate current user is a member of a specified group
uk: Перевірити, чи є поточний користувач членом зазначеної групи

en: Group post
uk: Публікація в групу

en: !type %title has been created.
uk: !type %title створений.

en: %og_type created.
uk: %og_type створений.

en: %og_type loaded properly.
uk: og_type успішно завантажений.

en: Are you sure you want to make !name a group administrator for the group %title?
uk: Ви впевнені, що хочете призначити !name адміністратором групи %title?

en: Are you sure you want to remove !name as a group administrator for the group %title?
uk: Ви впевнені, що хочете звільнити !name з адміністрування групою %title?

en: In order to join this group, you must <a href="!login">login</a>. After you have successfully done so, you will need to request membership again.
uk: Для того, щоб приєднатися до цієї групи, Ви повинні <a href="!login">увійти в систему</a>. Після того, як Ви це зробите, Вам слід повторно запросити членство в групі.

en: In order to join this group, you must <a href="!login">login</a> or <a href="!register">register</a> a new account. After you have successfully done so, you will need to request membership again.
uk: Для того, щоб приєднатися до цієї групи, Ви повинні <a href="!login">увійти в систему</a> або <a href="!register">зареєструвати</a> новий обліковий запис. Після того, як Ви це зробите, Вам слід повторно запросити членство в групі.

en: No public posts in this group. You must <a href="!login">login</a> and become a member in order to post messages, and view any private posts.
uk: У даній групі немає загальнодоступних матеріалів. Для того щоб публікувати матеріали та переглядати приватні матеріали інших учасників, Ви повинні <a href="!login">увійти в систему</a> і стати учасником групи

en: You must <a href="!login">login</a> in order to post into this group.
uk: Для додавання матеріалів в дану групу Вам слід <a href="!login">увійти в систему</a>.

en: You must <a href="!register">register</a> or <a href="!login">login</a> in order to post into this group.
uk: Для додавання матеріалів в дану групу Вам слід <a href="!register">зареєструватися</a> або <a href="!login">увійти в систему</a>.

en: Site admins always see the checkbox for adding a group to the <em>groups directory</em>. Note that changing this setting has no effect on existing posts. Re-save those posts to acquire this new setting.
uk: Адміністратори сайту завжди бачать цей прапорець, щоб додати групи в <em>каталог груп</em>. Пам'ятайте, що зміна цього параметра не впливає на існуючі повідомлення. Перезбереження цих дописів вимагається для застосування змін.

en: Content is a group post
uk: Вміст - повідомлення групи

en: Evaluates to TRUE if the content is a group post.
uk: Повертає TRUE якщо вміст - повідомлення групи.

en: Add post to the specified groups
uk: Додати повідомлення в задані групи

en: Remove post from the specified groups
uk: Видалити повідомлення з заданих груп

en: Subscribe user to the specified groups
uk: Підписати користувача на зазначені групи

en: Unsubscribe user from the specified groups
uk: Відписати користувача від заданих груп

en: Select the groups to add to the node.
uk: Виберіть групи для додавання цього матеріалу.

en: Select the groups to remove from the node.
uk: Виберіть групи для видалення цього матеріалу.

en: Select the groups to which this user should be subscribed.
uk: Виберіть групи, на які слід підписати даного користувача.

en: Select the groups to which this user should be unsubscribed.
uk: Виберіть групи, з підписки на які повинен бути знятий цей користувач.

en: Added node id %id to groups %groups.
uk: Матеріал id %id доданий у групи %groups.

en: Removed node id %id from groups %groups.
uk: Матеріал id %id видалений з груп %groups.

en: Subscribed user %name to groups %groups.
uk: Підписаний користувач %name до групи %groups.

en: Unsubscribed user %name from groups %groups.
uk: Відписаний користувач %name з груп %groups.

en: Customize notifications for each of your groups and each of their content types along with their frequency and delivery method.
uk: Налаштування сповіщень для кожної з ваших груп, і кожного типу вмісту разом з налаштуванням періодичності і способу доставки.

en: Subscribe to specific content within a group.
uk: Підписатися на певний матеріал у групі.

en: Number of published posts in a group.
uk: Кількість опублікованих повідомлень у групі.

en: List in directory
uk: Список у каталозі

en: Is a given group post public or private according to OG.
uk: Чи є дане групове повідомлення повідомлення публічним або приватним в групі.

en: OG: Notifications autosubscribe
uk: OG: повідомлення про автопідписку

en: This group offers an <a href="@groupfeed">RSS feed</a>
uk: Пропозиції груп <a href="@groupfeed">RSS стрічка</a>

en:  and supports <a href="@notifications">notifications</a>.
uk:  і підтримка <a href="@notifications">повідомлень</a>.
