Organic groups (6.x-2.1) - en to hu translation catalogue (372 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Operations
hu: Műveletek

en: Private
hu: Rejtett

en: Groups
hu: Csoportok

en: Admin specifies whether or not a group appears in the public listings.
hu: Az adminisztrátor megadhatja, hogy egy csoport megjelenjen a nyilvános gyűjteményben, vagy nem.

en: Group
hu: Csoport

en: Type
hu: Típus

en: Closed
hu: Lezárt

en: Invite only
hu: Csak meghívással

en: Wrong username or password.
hu: Hibás felhasználói név vagy jelszó.

en: Group specific blocks are only visible on group pages and not on systemwide pages like the home page or admin pages.
hu: A csoportspecifikus blokkok csak a csoport oldalain láthatóak, a webhely többi részén – például az adminisztrációs oldalakon vagy a címlapon – nem.

en: Create group administrator
hu: Csoport adminisztrátor létrehozása

en: Delete group administrator
hu: Csoport adminisztrátor törlése

en: Send invitation
hu: Meghívó küldése

en: Group activity
hu: Csoporttevékenység

en: Organic groups
hu: Öntevékeny csoportok

en: Administer the suite of Organic groups modules.
hu: Az Organic groups csomag moduljainak adminisztrációja.

en: Organic groups configuration
hu: Öntevékeny csoportok beállítása

en: Faces
hu: Arcok

en: Subject
hu: Tárgy

en: Subscription saved.
hu: A feliratkozás el lett mentve.

en: Confirm
hu: Megerősít

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Email addresses or usernames
hu: Email címek vagy felhasználónevek

en: Enter up to %max email addresses or usernames. Separate multiple addresses by commas or new lines. Each person will receive an invitation message from you.
hu: %max darab email cím vagy felhasználónév adható meg. Az egyes címeket vesszővel kell elválasztani, vagy új sorba kell írni. A listán szereplők egy meghívót fognak kapni.

en: Personal message
hu: Személyes üzenet

en: Optional. Enter a message which will become part of the invitation email.
hu: Nem kötelező. Ez az üzenet a meghívó e-mail részét képezi.

en: You may not specify more than %max email addresses or usernames.
hu: Nem lehet %max darabnál több email címet vagy felhasználói nevet megadni.

en: Additional details
hu: További részletek

en: Are you sure you want to join the group %title?
hu: %title csoporthoz csatlakozás?

en: List of users
hu: Felhasználók listája

en: Add one or more usernames in order to associate users with this group. Multiple usernames should be separated by a comma.
hu: Egy vagy több segítő felhasználói nevének hozzáadása. Az egyes felhasználói neveket vesszővel kell elválasztani.

en: (approval needed)
hu: (elfogadás szükséges)

en: admin
hu: adminisztrátor

en: Manager
hu: Menedzser

en: Age
hu: Kor

en: Last comment
hu: Utolsó hozzászólás

en: Description
hu: Leírás

en: No posts in this group.
hu: Nincs tartalom ebben a csoportban.

en: No public posts in this group.
hu: Nincs nyilvános tartalom ebben a csoportban.

en: A brief description for the group details block and the group directory.
hu: Összefoglaló a csoport részletei blokk és a csoport gyűjtemény részére.

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the group.
hu: Más smink kiválasztása megváltoztatja a csoport kinézetét.

en: Do nothing.
hu: Ne tegyen semmit.

en: Delete all group posts which don't also belong to another group.
hu: Az összes csoportbejegyzés törlése, melyek nem tartoznak egy másik csoporthoz is.

en: Move all group posts to the group listed below.
hu: Minden bejegyzés áthelyezése a lent felsorolt csoportokba.

en: Group posts
hu: Csoporttartalmak

en: Target group
hu: Célcsoport

en: Delete group
hu: Csoport törlése

en: Public
hu: Nyilvános

en: Audience
hu: Közönség

en: @group: '@title' at @site
hu: @group: „@title” @site webhelyen

en: Invitation to join the group '@group' at @site
hu: Meghívás az alábbi csoportba: @group (@site)

en: You are now an administrator for the group '@group'
hu: '@group' csoport új adminisztrátorának felvétele megtörtént.

en: Group details
hu: Csoport részletei

en: New groups
hu: Új csoportok

en: Group notifications
hu: Csoport értesítések

en: more
hu: tovább

en: Browse the newest groups.
hu: Új csoportok böngészése.

en: Invite friend
hu: Barát meghívása

en: Create !type
hu: !type létrehozása

en: New groups don't appear in the groups directory. Administrators control the directory exclusively.
hu: Az új csoportok nem jelennek meg a gyűjteményben. Kizárólag az adminisztrátorok adhatják azokat hozzá.

en: New groups always appear in the groups directory.
hu: Az új csoportok jelenjenek meg a csoport gyűjteményben.

en: Groups directory control
hu: Csoport gyűjtemény vezérlés

en: New groups always appear on the registration form.
hu: Az új csoportok megjelennek a regisztrációs űrlapon.

en: Registration form control
hu: Regisztrációs űrlap vezérlés

en: Audience checkboxes
hu: Olvasói jelölőnégyzetek

en: Visibility of posts
hu: Tartalmak láthatósága

en: Audience required
hu: Olvasók szükségesek

en: Do you require that all (non administrator) posts be affiliated with a group? Note that changing this setting will affect existing posts when they are edited.
hu: Szükséges, hogy minden (nem adminisztrátori) tartalom kapcsolódjon egy csoporthoz? A beállítás megváltoztatása hatással van a már meglévő tartalmakra azok szerkesztésekor.

en: New content subject
hu: Új tartalom tárgya

en: New content body
hu: Új tartalom törzse

en: (pending approval)
hu: (elfogadás függőben)

en: 1 invitation sent. | @count invitations sent.
hu[0]: 1 meghívó el lett küldve
hu[1]: @count meghívó el lett küldve

en: Show this post in this group. | Show this post in these groups.
hu[0]: A tartalom megjelenítése ebben a csoportban.
hu[1]: Tartalom megjelenítése ezekben a csoportokban.

en: administer organic groups
hu: öntevékeny csoportok adminisztrációja

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: On
hu: Be

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: None
hu: Nincs

en: Required
hu: Szükséges

en: Feed
hu: Hírcsatorna

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: True
hu: Igaz

en: False
hu: Hamis

en: Update
hu: Frissítés

en: Open
hu: Nyitott

en: Add
hu: Hozzáadás

en: User
hu: Felhasználó

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: action
hu: művelet

en: Page
hu: Oldal

en: Off
hu: Ki

en: OPML feed
hu: OPML hírcsatorna

en: Members
hu: Tagok

en: OG: Posts in current group
hu: OG: Tartalmak az aktuális csoportban

en: My groups
hu: Saját csoportok

en: You may now post messages in this group located at !group_url
hu: !group_url csoportba mostantól beküldhető új tartalom

en: Optional
hu: Nem kötelező

en: Approved
hu: Elfogadott

en: Invite
hu: Meghívó

en: Site default
hu: Webhely alapértelmezés

en: Displays the language selected for a given group.
hu: Megjeleníti az adott csoportban kiválasztott nyelvet.

en: Moderated
hu: Moderált

en: Posts
hu: Bejegyzések

en: Mission statement
hu: Misszió

en: Group manager
hu: Csoportkezelő

en: New groups don't appear on the registration form. Administrators control the form exclusively.
hu: Az új csoportok nem jelennek meg a felhasználói regisztrációs űrlapon. Az adminisztrátorok egyedileg felülbírálhatják.

en: Title of top group
hu: A legfelső csoport címe

en: ID of top group
hu: A legfelső csoport azonosítója

en: README file
hu: OLVASSEL fájl

en: Organic groups group type
hu: <em>Organic groups</em> csoporttípus

en: Organic groups access control
hu: <em>Organic groups</em> hozzáférés szabályozás

en: Allowed content types
hu: Engedélyezett tartalomtípusok

en: Is the group home page private or not.
hu: A csoport honlapja nyilvános, vagy nem.

en: Other groups
hu: Más csoportok

en: All users may view this node.
hu: Minden felhasználó megtekintheti ezt a tartalmat.

en: Edit membership
hu: Tagság szerkesztése

en: All content types
hu: Minden tartalomtípus

en: Join
hu: Kapcsolás

en: Number of members for a group. Excludes memberships which are pending approval.
hu: A csoport tagjainak száma. Kivéve az elfogadásra váró tagságokat.

en: The group preference which determines how membership requests are managed (moderated, invite only, etc.).
hu: A csoport kezelési módja, mely meghatározza, hogyan kezelődnek a tagsági kérelmek (moderált, csak meghívással, stb.).

en: OG: Is member an admin in a group
hu: OG: a tag egy adminisztrátor a csoportban

en: Join group
hu: Csatlakozás a csoporthoz

en: Leave group
hu: Csoport elhagyása

en: Approve membership request
hu: Tagsági kérelem jováhagyása

en: Deny membership request
hu: Tagsági kérelem elutasítása

en: Manage membership
hu: Tagság kezelése

en: Add members
hu: Tagok hozzáadása

en: You may not leave this group because you are its owner. A site administrator can assign ownership to another user and then you may leave.
hu: Nem hagyható el a csoportot, mert nem maradna tulajdonosa. A webhely rendszergazdája a tulajdonjogot egy másik felhasználóhoz rendelheti és akkor elhagyható a csoportot.

en: Leave this group
hu: A csoport elhagyása

en: Membership saved.
hu: A tagság el lett mentve.

en: Membership request approved.
hu: A tagsági kérelem jóvá lett hagyva.

en: Membership request denied.
hu: A tagsági kérelem el lett utasítva.

en: Add any detail which will help an administrator decide whether to approve or deny your membership request.
hu: Érdemes részletezni a csatlakozási szándékot, mely segíthet egy adminisztrátornak dönteni a tagsági kérelem jóváhagyásában vagy elutasításában.

en: Membership requests
hu: Tagsági kérelmek

en: How should membership requests be handled in this group? When you select <em>closed</em>, users will not be able to join <strong>or</strong> leave.
hu: Hogyan kell a tagsági kérelmeket kezelni ebben a csoportban? Ha a <em>zárt</em> van kiválasztva, akkor a felhasználók nem tudnak a csoportba jelentkezni <strong>illetve</strong> elhagyni azt.

en: Membership request approved for '@title'
hu: „@title” tagsági kérelme jóvá lett hagyva.

en: Membership request denied for '@title'
hu: „@title” tagsági kérelme el lett utasítva.

en: Sorry, your membership request was denied.
hu: A tagsági kérelem el lett utasítva.

en: Maximum number of members to show
hu: A megjelenítendő tagok maximális száma

en: Group roles
hu: Szerepkör jogosultságai

en: Standard members
hu: Szabályos tagok

en: Administrators
hu: Adminisztrátorok

en: Maximum number of groups to show
hu: A megjelenítendő csoportok maximális száma

en: My membership
hu: Saját tagság

en: Your membership request awaits approval.
hu: A tagsági kérelem jóváhagyásra vár.

en: Request membership
hu: Tagság kérelmezése

en: All members for a given group.
hu: Minden tag az adott csoportban.

en: 1 member | @count members
hu[0]: 1 tag
hu[1]: @count tag

en: Group search
hu: Csoport keresés

en: Body header
hu: Törzs fejléc

en: Language neutral
hu: Nyelvfüggetlen

en: User approved to group by admin
hu: A felhasználó a csoport adminisztrátora által jóváhagyva

en: Unrecognized user ID: %uid.
hu: Nem értelmezhető felhasználói azonosító: %uid.

en: User is not a member of the specified group.
hu: A felhasználó nem tagja a megadott csoportnak.

en: Admin: Remove
hu: Adminisztrátor: eltávolítás

en: Admin: Create
hu: Adminisztrátor: létrehozás

en: Organic groups usage
hu: <em>Organic groups</em> használata

en: Join %name.
hu: %name csoporthoz csatlakozás.

en: Group node
hu: Csoport

en: May not be posted into a group.
hu: Nem lehet csoportba küldeni.

en: Usage
hu: Használat

en: Add a user to a group.
hu: Felhasználó hozzáadása a csoporthoz.

en: 1 user added to the group. | @count users added to the group.
hu[0]: Array

en: Organic groups access configuration
hu: <em>Organic groups</em> hozzáférés beállítása

en: Visible only within the targeted groups.
hu: Csak a célcsoportokon belül látható.

en: Private group
hu: Nem nyilvános csoport

en: Group subscriptions
hu: Csoport feliratkozások

en: Group: %name
hu: Csoport: %name

en: Content type in group
hu: Tartalomtípus a csoportban

en: Send method
hu: Küldési mód

en: There are no active group subscriptions available.
hu: Nincs elérhető aktív csoportfeliratkozás.

en: subscribe to content in groups
hu: feliratkozás a tartalomra a csoportokban

en: Current subscriptions
hu: Jelenlegi feliratkozások

en: Argument type
hu: Argumentumtípus

en: Send message
hu: Üzenet küldése

en: Registration form
hu: Regisztrációs űrlap

en: Text to display
hu: Megjelenítendő szöveg

en: Subscription is approved
hu: A feliratkozás jóvá lett hagyva

en: User is group member
hu: A felhasználó tagja a csoportnak

en: Content is a group
hu: A tartalom egy csoport

en: Broadcast
hu: Üzenet a csoportnak

en: Send message to %group
hu: Üzenetküldés %group csoportnak

en: Enter a subject for your message.
hu: Meg kell adni az üzenet tárgyát.

en: Messaging & Notifications
hu: Üzenetek és értesítések

en: Subject of notification message for new content. Available variables: @group, !group_url, @type, @site, !content_url, !reply_url, @title, @subject, @node_full, @node_teaser, @username. %subject contains the comment title in the case of a comment but the node title in the case of a new post. @title is always the node title.
hu: Értesítések tárgya új tartalom esetén. Használható változók: @group, !group_url, @type, @site, !content_url, !reply_url, @title, @subject, @node_full, @node_teaser, @username. A %subject a megjegyzés tárgyát vagy a tartalom címét, a @title viszont mindig a tartalom címét helyettesíti be.

en: Body of the notification for new content. Available variables: @group, !group_url, @type, @site, !content_url, !reply_url, @title, @subject, @node_full, @node_teaser, @username. @subject contains the comment title in the case of a comment but the node title in the case of a new post. %title is always the node title.
hu: Értesítések törzse új tartalom esetén. Használható változók: @group, !group_url, @type, @site, !content_url, !reply_url, @title, @subject, @node_full, @node_teaser, @username. A %subject a megjegyzés tárgyát vagy a tartalom címét, a @title viszont mindig a tartalom címét helyettesíti be.

en: User approved notification subject
hu: Elfogadott felhasználóról szóló értesítés tárgya

en: User approved notification body
hu: Elfogadott felhasználóról szóló értesítés törzse

en: User denied notification subject
hu: Elutasított felhasználóról szóló értesítés tárgya

en: User denied notification body
hu: Elutasított felhasználóról szóló értesítés törzse

en: Invite user notification subject
hu: Felhasználó meghívásáról szóló értesítés tárgya

en: Invite user notification body
hu: Felhasználó meghívásáról szóló értesítés törzse

en: New admin user notification subject
hu: Új adminisztrátorról szóló értesítés tárgya

en: New admin user notification body
hu: Új adminisztrátorról szóló értesítés törzse

en: 1 message queued for delivery. | @count messages queued for delivery.
hu[0]: Array

en: Automatically enable notifications for any groups that I join.
hu: Értesítések automatikus engedélyezése csoportokhoz való csatlakozáskor.

en: Automatically enable notifications by default. Users can override this via their account page. Changing this setting will only affect new users and those who have not overridden the system default.
hu: Értesítések engedélyezése alapértelmezésként, amit viszont a felhasználók felülírhatnak a saját adatlapjukon. Ez a beállítás csak az ezután létrehozott új felhasználókat és azokat érinti, akik eddig még nem állították át maguknak.

en: This is an automatic message from [site-name]
hu: Ez egy automatikus üzenet [site-name] webhelyről

en: To manage your subscriptions, browse to [subscriptions-manage]
hu: A feliratkozások áttekintéséhez meg kell látogatni a [subscriptions-manage] lapot

en: %type posts in %group
hu: %type tartalmak %group csoportban

en: Organic groups notifications module installation script complete.
hu: Az <em>Organic groups notifications</em> modul telepítése véget ért.

en: Organic groups notifications module uninstallation script complete.
hu: Az <em>Organic groups notifications</em> modul eltávolítása véget ért.

en: Allows users to receive notifications and subscribe to group content.
hu: Értesítések fogadásának és a csoport tartalmaira való feliratkozás engedélyezése a felhasználóknak.

en: Bad token. You seem to have followed an invalid link.
hu: Rossz vezérjel. Valószínűleg egy érvénytelen hivatkozás lett követve.

en: The node ID of the node.
hu: A tartalom azonosítója.

en: Group node (member)
hu: Csoport (tag)

en: <strong>Members</strong> are filtered for a specific group.
hu: A <strong>tagok</strong> szűrve vannak a megadott csoportra.

en: In order to let group admins determine their own group theme, you must enable multiple themes using <a href="@url">theme configuration page</a>.
hu: Ahhoz, hogy az adminisztrátorok meghatározhassák a csoportjuk sminkjét, több sminket is engedélyezni kell a <a href="@url">smink konfigurációs oldalon</a>.

en: Your message will be sent to all members of this group.
hu: Az üzenet el lesz küldve a csoport minden tagjának.

en: Enter a body for your message.
hu: Meg kell adni az üzenet törzsét.

en: %name is no longer a <em>group administrator</em>.
hu: %name már nem <em>csoport adminisztrátor</em>.

en: You may not invite yourself - @self.
hu: Önmagát senki nem hívhatja meg - @self.

en: Invalid email address or username: @value.
hu: Érvénytelen email cím, vagy felhasználónév: @value.

en: @user is already a member the group @group.
hu: @user már tagja ennek a csoportnak: @group.

en: %user removed from %group.
hu: %user felhasználó el lett távolítva ebből a csoportból: %group.

en: Add users
hu: Új felhasználók hozzáadása

en: No groups available.
hu: Nincs elérhető csoport.

en: No public posts in this group. You must <a href="!register">register</a> or <a href="!login">login</a> and become a member in order to post messages, and view any private posts.
hu: Nincs nyilvános tartalom ebben a csoportban. A zártkörű tartalmak megtekintéséhez és továbbiak beküldéséhez előbb <a href="!login">bejelentkezés</a>, vagy <a href="!register">regisztráció</a> és csoporttagság szükséges.

en: No public posts in this group. Consider <a href="!url">joining this group</a> in order to view its posts.
hu: Nincsen nyilvános bejegyzés ebben a csoportban. Megfontolandó a <a href="!url">csatlakozás ehhez a csoporthoz</a>, a bejegyzések megtekintéséhez.

en: Open - membership requests are accepted immediately.
hu: Nyitott - a tagságigénylés azonnal el lesz fogadva.

en: Moderated - membership requests must be approved.
hu: Moderált - a tagsági kérelmet jóvá kell hagyni.

en: Invite only - membership must be created by an administrator.
hu: Csak meghívóval - tagság csak az adminisztrátor által hozható létre.

en: Closed - membership is exclusively managed by an administrator.
hu: Zárt - a tagságot kizárólagosan egy adminisztrátor kezeli.

en: May users join this group during registration? If checked, a corresponding checkbox will be added to the registration form.
hu: A felhasználók csatlakozhatnak ehhez a csoporthoz a regisztráció alkalmával? Ha ez be van kapcsolva, akkor egy vonatkozó jelölőnégyzet hozzá lesz adva a regisztációs űrlaphoz.

en: List in groups directory
hu: Látható legyen a csoportok listájában

en: Group language
hu: Csoport nyelve

en: OG audience & Public checkbox.
hu: OG közönség és „Nyilvános” jelölőnégyzet.

en: OG audience.
hu: OG közönség.

en: Group description.
hu: Csoport leírása.

en: Handling of group membership requests.
hu: A csoporttagsági kérelmek kezelése.

en: Checkbox for visibility on registration form.
hu: Jelölőnégyzet a regisztrációs űrlapon való láthatóságért.

en: Checkbox for visibility in the groups directory.
hu: Jelölőnégyzet a csoportok könyvtárában való láthatóságért.

en: The default interface language for this group.
hu: A csoport felületének alapértelmezés szerinti nyelve.

en: Move all group posts and memberships to the group listed below.
hu: Minden bejegyzés és tagság áthelyezése a lent felsorolt csoportokba.

en: If you chose <strong>Move all group posts</strong> above, specify a destination group.
hu: Az áthelyezés célja, ha fent a <strong>Minden csoport-bejegyzés mozgatása</strong> van kiválasztva.

en: You must <a href="@join">join a group</a> before posting a %type.
hu: <a href="@join">Csatlakozni</a> kell a csoporthoz %type tartalom beküldése előtt.

en: Manager: !name
hu: Kezelő: !name

en: Delete request
hu: Kérés törlése

en: Add a new !type in this group.
hu: Új !type hozzáadása ebben a csoportban.

en: Unrecognized name: %bad. | Unrecognized names: %bad.
hu[0]: Array

en: 1 group | @count groups
hu[0]: 1 csoport
hu[1]: @count csoport

en: Deleted 1 orphan post. | Deleted @count orphan posts.
hu[0]: Array

en: Moved 1 orphan post. | Moved @count orphan posts.
hu[0]: Array

en: Moved 1 membership. | Moved @count memberships.
hu[0]: 1 tagság átmozgatva.
hu[1]: @count tagság átmozgatva.

en: Configure the main Organic groups module (og).
hu: A fő <em>Organic groups</em> modul beállítása (OG).

en: Organic groups module enabled. Please see the included !readme_file for further installation instructions.
hu: Az <em>Organic groups</em> modul engedélyezve van. A modullal kapott !readme_file fájl további telepítési útmutatást nyújt.

en: Organic groups access control module is disabled. See the <a href="@modules">modules page</a>.
hu: Az <em>Organic groups</em> modul hozzáférés-szabályozása le van tiltva. Tovább a <a href="@modules">modulok</a> oldalára.

en: Enable users to create and manage groups.  OG Views integration module is recommended for best experience.
hu: Öntevékeny csoportok létrehozásának és kezelésének engedélyezése a felhasználók számára. A teljesebb integráció érdekében az <em>Organic Groups Views</em> modul ajánlott.

en: You must designate at least one content type to act as a group node and another as a group post. <a href="!create">Create new content type</a> if needed.
hu: Ki kell jelölni legalább egy tartalomtípust, mint csoport típusú tartalom, és egy másikat a csoport tartalmainak. <a href="!create">Új tartalomtípusokat kell létrehozni</a>, ha szükséges.

en: Show each group that the user is a member of as a checkbox in the "Audience" section. This enables the member to place her post into multiple groups. If unchecked, simplify the user interface by omitting the checkboxes and assuming user wants to post into the current group. This simplification only applies to new nodes, and not to edits of existing nodes. Group administrators always see checkboxes.
hu: Minden olyan csoportban, amelynek a felhasználó tagja, mutat egy jelölőnégyzetet a „Közönség” részben. Ez lehetővé teszi a tag számára, hogy a tartalmat több csoportban helyezze el. Ha ez nincs bejelölve, akkor a jelölőnégyzetek elhagyásával egyszerűbb lesz a felhasználói felület, és feltételezi, hogy a felhasználó az aktuális csoportba akarja küldeni a tartalmat. Az egyszerűsítés csak az új tartalmakra vonatkozik, és nem kell szerkeszteni a már létezőket. A csoport adminisztrátorai mindig látják ezeket a jelölőnégyzeteket.

en: Format of "From:" field
hu: A „<em>From</em>:” mező formátuma

en: Specify the format of the "From:" field on outgoing notifications. Available variables: @user_mail, @user_name, @site_mail, @site_name. Note that the @user_mail token reveals the author's email address. If the admin email examples above appear blank, you need to set your site email in the "Site information" panel.
hu: A kimenő értesítések „Feladó:” mezőinek formátuma. Használható változók: @site_name, @site_mail, @user_name, @user_mail. Ez utóbbi vezérjel használatával a szerző email címe nyilvánosságra kerül. Ha az adminisztrátori email címek üresen jelennek meg a fenti példában, akkor meg kell adni őket a „Webhely-információk” oldalon.

en: Organic groups form settings
hu: Öntevékeny csoportok űrlapbeállításai

en: Private groups
hu: Nem nyilvános csoportok

en: Remove post from all groups
hu: A tartalom eltávolítása minden csoportból

en: Make post publicly visible
hu: A tartalom nyilvánosan elérhetővé tétele

en: Make post private to its groups
hu: A tartalom csak a csoportok számára elérhetővé tétele

en: Please <a href="!url">create</a> a group first.
hu: Először <a href="!url">létre kell hozni</a> egy csoportot.

en: Set node %id to public.
hu: %id tartalom nyilvánossá tétele.

en: Set node %id to private.
hu: %id tartalom nem nyilvánossá tétele.

en: Removed node %id from all groups.
hu: %id tartalom el lett távolítva minden csoportból.

en: Organic groups actions
hu: <em>Organic groups</em> akciók

en: Group notifications can also be <a href="!manage-url">customized</a> in greater detail if required.
hu: Ha szükséges, a csoport-értesítések részletesebben is <a href="!manage-url"> beállíthatók</a>.

en: Node event notifications can be configured via the <a href="!url">messaging templates</a> interface.
hu: A tartalom eseményeiről az értesítések a <a href="!url">üzenetsablonok</a> felületen állíthatóak be.

en: OG notifications (default)
hu: OG értesítések (alapértelmezés)

en: Notifications for organic groups node events. Other group notification strings can be customized via the <a href="!url">OG config</a> page.
hu: Az öntevékeny csoportok tartalmainak eseményeiről küldött értesítések. További csoport-értesítési szövegek is testreszabhatók az <em>Organic Groups</em> <a href="!url">beállításainak</a> oldalán.

en: OG notifications for new content
hu: OG értesítések új tartalom esetén

en: Notifications for organic groups node creation events.
hu: Értesítések új tartalom létrehozásáról az öntevékeny csoportban.

en: OG notifications for updated content
hu: OG értesítések módosított tartalom esetén

en: Notifications for organic groups node update events.
hu: Értesítések tartalom frissítéséről az öntevékeny csoportban.

en: OG notifications for comments
hu: OG értesítések hozzászólások esetén

en: Notifications for organic groups comment events.
hu: Értesítések megjegyzésekről az öntevékeny csoportban.

en: Body footer
hu: Törzs lábléc

en: Greetings, [user],
hu: Üdvözlet, [user]!

en: A [type-name] has been updated in group [ogname]: [title]
hu: [type-name] frissítve lett a csoportban: [ogname]: [title]

en: Read more at [node-url].
hu: Tovább [node-url].

en: A [type-name] has been created in group [ogname]: [title]
hu: [type-name] létre lett hozva a csoportban: [ogname]: [title]

en: A new comment has been added by [comment-author-name] to this thread in group [ogname]: [comment-title]
hu: [comment-author-name] új hozzászólást adott hozzá a csoportban az alábbi szálhoz: [ogname]: [comment-title]

en: Read more at [comment-url] or reply via [comment-reply-url].
hu: Tovább [comment-url] vagy válasz [comment-reply-url].

en: Group nodes
hu: Csoporttartalmak

en: Group: Description
hu: Csoport: leírás

en: Group: Members count
hu: Csoport: tagok száma

en: Group: Post count
hu: Csoport: tartalmak száma

en: Group: Post count *new*
hu: Csoport: *új* tartalmak száma

en: Number of new posts in a group for the current user.
hu: Az új tartalmak száma a csoportban az aktuális felhasználó számára.

en: Group: Selective
hu: Csoport: szelektív

en: Group: Private
hu: Csoport: nem nyilvános

en: Group: List in directory
hu: Csoport: lista a könyvtárban

en: Group: Join link
hu: Csoport: csatlakozási hivatkozás

en: Displays a link for joining a group when a user is not already a member.
hu: Megjelenít egy hivatkozást a csoporthoz történő csatlakozáshoz, ha a felhasználó még nem tagja a csoportnak.

en: Group: Language
hu: Csoport: nyelv

en: Group types
hu: Csoporttípusok

en: The type of a group (for example, "blog entry", "forum post", "story", etc).
hu: A csoport típusa (például „blogbejegyzés”, „fórumtéma”, „írás”, stb.).

en: Group types (all)
hu: Csoporttípusok (összes)

en: Restrict to all content types that have been marked as groups.
hu: Minden tartalomtípus korlátozása, amely csoportoknak lett megjelölve.

en: The groups for a post.
hu: A csoportok a tartalomhoz.

en: Group node (post)
hu: Csoport (tartalom)

en: <strong>Posts</strong> are filtered for specific organic groups.
hu: A <strong>bejegyzések</strong> a megadott öntevékeny csoportokra szűrtek.

en: Post: in specified group (by number)
hu: Tartalom: a megadott csoportban (számmal)

en: Post: Nid
hu: Tartalom: azonosító

en: Post: Public
hu: Tartalom: nyilvános

en: Group that a member belongs to.
hu: Csoport melyhez a tag tartozik.

en: User's groups
hu: A felhasználó csoportjai

en: Groups that a member belongs to.
hu: Csoportok, melyeknek egy tag tagja.

en: OG: List of user's groups
hu: OG: felhasználói csoportok listája

en: Group member
hu: Csoporttag

en: Member of a group
hu: Egy csoport tagja

en: OG: Admin manage link
hu: OG: adminisztrációs kezelő hivatkozás

en: OG: Edit membership link
hu: OG: Tagsági hivatkozás szerkesztése

en: OG: Approve/Deny/Remove membership link
hu: OG: tagságot Jóváhagy/Elutasít/Visszavon hivatkozás

en: A link to approve/deny/remove a group member.
hu: Egy hivatkozás a csoporttag elfogadásához / elutasításához / törléséhez.

en: Add <em>admin</em> text if user is the group manager.
hu: <em>adminisztrátor</em> szöveget ad hozzá, ha a tag a csoport kezelője.

en: OG: Is membership approved
hu: OG: tagság elfogadva

en: OG: Is the group manager
hu: OG: a csoport kezelője

en: Add <em>manager</em> text if user is the group manager.
hu: <em>kezelő</em> szöveget ad hozzá, ha a tag a csoport kezelője.

en: OG: Membership create date
hu: OG: tagság létrejöttének dátuma

en: The date when the membership was created.
hu: Az a dátum, amikor a tagság létrejött.

en: OG: Membership last updated date
hu: OG: tagság utolsó frissítésének dátuma

en: The date when the membership was last updated.
hu: Az a dátum, amikor a tagság utoljára frissítve lett.

en: Group notifications (Views enhanced)
hu: Csoport értesítések (nézetekkel integrálva)

en: My unread: !links
hu: Olvasatlan: !links

en: My group: !links
hu: Saját csoport: !links

en: All posts: !links
hu: Minden tartalom: !links

en: Pick a View for your group home page. Only Views whose names start with <strong>og_ghp_</strong> are eligible. The View determines the layout of your group home page. You may alter the presentation using typical Views themeing techniques. See the Theme information link when editing your View and also see the Theme section of the !README. Also note that group admins can override this presentation using the included <em>Organic Groups Panels</em> module.
hu: Kiválasztható egy <code>og_ghp_</code>-val kezdődő nevű nézet a csoport kezdőlapjának, ami meghatározza majd az oldalelrendezést is. A szokásos sminkelési módon azonban testreszabható a megjelenés, amihez hasznos segítség lehet a „Smink információ” hivatkozás a nézet szerkesztőoldalán, valamint a sminkelési szakasz a csatolt !README fájlban. Szintén jó tudni, hogy a csoportok adminisztrátorai felülírhatják ezt a megjelenést az <em>Organic Groups Panels</em> modullal.

en: Search group
hu: Keresés a csoportban

en: Organic groups Views integration
hu: <em>Organic groups</em> - <em>Views</em> összekapcsolás

en: <strong>Highly recommended.</strong>. Use Views to search and display organic groups.
hu: <strong>Erősen ajánlott</strong>. Views használata az öntevékeny csoportok kereséséhez és megjelenítéséhez.

en: approval needed
hu: elfogadás szükséges

en: Remove membership
hu: Tagság eltávolítása

en: Request: <a href="@approve">approve</a> or <a href="@deny">deny</a>.
hu: Kérelem: <a href="@approve">jóváhagyás</a> vagy <a href="@deny">elutasítás</a>.

en: Member types
hu: Tagságtípusok

en: Group administrators
hu: Csoport adminisztátorok

en: Group node type
hu: Csoport tartalomtípus

en: Node ID's separated by , or +
hu: Tartalomazonosítók vesszővel vagy pluszjellel elválasztva

en: Group post
hu: Csoport tartalom

en: Add subscription
hu: Feliratkozás hozzáadása

en: Send Interval
hu: Küldési időköz

en: Leave
hu: Elhagy

en: You must <a href="!login">login</a> in order to post into this group.
hu: Ebbe a csoportba bejegyzés beküldéséhez <a href="!login">belépés</a> szükséges.

en: You must <a href="!register">register</a> or <a href="!login">login</a> in order to post into this group.
hu: Ebbe a csoportba bejegyzés beküldéséhez <a href="!register">regisztráció</a> / <a href="!login">belépés</a> szükséges.

en: Type of top group
hu: A legfelső csoport típusa

en: Content is a group post
hu: A tartalom egy csoporttartalom

en: Add post to the specified groups
hu: Bejegyzés hozzáadása a megadott csoportokhoz

en: Remove post from the specified groups
hu: Bejegyzés törlése a megadott csoportokból

en: Subscribe user to the specified groups
hu: A felhasználó feliratása a megadott csoportokhoz

en: Unsubscribe user from the specified groups
hu: A felhasználó leiratása a megadott csoportokból

en: Subscribe to specific content within a group.
hu: Feliratkozás megadott tartalmakhoz a csoportban.

en: Number of published posts in a group.
hu: A csoportban közzétett tartalmak száma.

en: List in directory
hu: Listázás a könyvtárban

en: Is a given group post public or private according to OG.
hu: Az adott csoporttartalom az OG tekintetében nyilvános, vagy nem.

en: Appends <em>approval needed</em> if user's membership request is pending.
hu: Hozzáfűzi, hogy <em>jóváhagyás szükséges</em>, ha a felhasználó tagsági kérelme folyamatban van.

en: OG: Notifications autosubscribe
hu: OG: automatikus feliratkozások értesítésekre

en: This group offers an <a href="@groupfeed">RSS feed</a>
hu: Ez a csoport egy <a href="@groupfeed">RSS hírcsatornát</a> is nyújt.

en:  and supports <a href="@notifications">notifications</a>.
hu:  és támogatja az <a href="@notifications"><em>Notifications</em></a> modult.

en: Membership request to the %group group was rejected; the anonymous user may not join a group.
hu: %group csoporthoz történő csatlakozási kérelem eldobva, mert vendég felhasználó nem csatlakozhat egy csoporthoz.

en: You are now a member of %group.
hu: Mostantól az alábbi csoport tagja: %group.

en: URL alias for the top group.
hu: A legfelső csoport webcím álneve.

en: Subscriptions updated.
hu: A feliratkozások frissítve lettek.

en: Are you sure you want to leave the group %title?
hu: %title csoportot biztosan elhagyható?

en: You left the group %group.
hu: %group csoportot elhagyva.

en: A user has been approved for membership to a group
hu: Egy felhasználó csoporttagsági kérelme jóváhagyásra került

en: A user is denied membership to a group
hu: Egy felhasználó elutasította a csoporttagságot

en: Group: Invite link
hu: Csoport: Meghívó hivatkozása
